Polanica-Zdrój12
września
Polanica-Zdrój 12 września Festiwal Cały Kazio
Wrocław19
września
Wrocław 19-20 września XI Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleGrand Prix 2015
Łódź26
września
Łódź 26-27 września XXI Mistrzostwa ŁodziMistrzostwa Regionów 2015
Jesienna melancholia19 - 20 września 2015 — XI Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XI Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble Wrocław, 19 - 20 września 2015
Grand Prix 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Jesienna melancholiaStało się już tradycją, że skrablowe pożegnanie lata odbywa się we Wrocławiu. Nie inaczej było i w tym roku, gdyż ostatni turniej z cyklu Grand Prix zawitał ponownie do tego staropiastowskiego grodu. Patronat nad tą zacną imprezą objął Wojewoda Dolnośląski.

Lokalizacja, czyli studencka stołówka Uniwersytetu Ekonomicznego nie gościła nas przypadkiem, bo przy okazji XI. Mistrzostw Wrocławia, żacy po raz VI. walczyli o tytuł najlepszego studenta. I było pysznie w przenośni i w rzeczywistości. WKS Siódemka z przyjaciółmi postarali się o to, by kącik kawowy składał się nie tylko z brazylijskiego naparu. Było i na słodko, i na słono, i na ciepło, i na zimno, i na zdrowo i również na fastfoodowo. Słowem każdy znalazł coś dla siebie.

Pierwszy dzień zmagań jako niepokonany zakończył Miłosz Wrzałek. Grupę pościgową tworzyli Małgorzata Szczygieł, Maciej Grąbczewski, Janusz Krupiński oraz Michał Alabrudziński — wszyscy po 6 pkt. Nieco słabiej wypadał Darek Kosz — tylko 4 pkt i odległe miejsce. Jednak jak przystało na dwukrotnego Mistrza Polski, w niedzielę wygrał wszystko co było do wygrania i o 19 małych pkt. wyprzedził na podium koleżankę z klubu Małgorzatę Szczygieł. Jednak to nie Siódemkowicze triumfowali — swoje przodownictwo z soboty utrzymał Miłosz i z pewną, dwupunktową przewagą wygrał po raz pierwszy we Wrocławiu. Tuż za podium również z 9 pkt. znaleźli się przedstawiciele Górnego Śląska: Janusz Krupiński oraz Dariusz Puton. Najlepsi studenci, to w komplecie Dolnoślązacy, kolejno: Dariusz Kosz, Paweł Mazurek oraz Krzysztof Obremski.

Ale to nie był koniec nagród, w dodatkowych konkursach wyróżnieni zostali:
- Irena Sołdan oraz Zofia Gajewska — jako Najlepsi Dokręcacze Śruby, którzy wygrali swoje partie mając największą stratę w trakcie ich trwania — za to osiągnięcie odebrały wiertarko-wkrętarki (sic!)
- Maciej GrąbczewskiPaweł Mazurek — za najdroższe słowa anglojęzyczne
- Olga Swarcewicz — za nalepszy utwór wierszowany z akcentami językowymi oraz skrablowymi

Wszystkim wyróżnionym gratuluję.

Składam głębokie podziękowania teamowi Informacji Kulturalno-Sportowej Studentów UE, pod kierownictwem Macieja Nawrockiego (bardzo udany debiut organizatorski). Rezultatem ich pracy były m.in. efektowne nagrody pieniężne i rzeczowe. W tym miejscu nie można zapominać o pieczy jaką roztoczyli nad turniejem i Maćkiem Zuzanna SzawułaBartoszem Morawskim. Naprawdę nie do przecenienia. Ładnym gestem organizatorów było przekazanie Sławomirowi Wolskiemu "nadmiarowych" upominków na rzecz dzieci z prowadzonego przez niego kółka skrablowego.

Last but not least. Wszystko to było możliwe dzięki sponsorom i przyjaciołom:
- PricewaterhouseCoopers
- Funmedia, twórca produktu Lerni
- Corundum
- Lange Łukaszuk
- Wydawnictwu Cztery Głowy
- Kwaterze Głównej
- Technopolowi
- Logimix
- GryDrewniane.Eu
- Surge Pologne
- Vifonowi
- Księgarni Tajne Komplety
- Teatrowi Arka
- Escape roomom: Piwnica Quest, Trapped i Secret Room
- Sadownictwu Dziekan
- Biuru Promocji Uniwersytetu Ekonomicznego
- Ryszardowi Korpalskiemu
- Bogusławowi Szyszce
oraz
- Anonimowym Sponsorom.
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble/V Akademickie Mistrzostwa Polski w Scrabble
IX Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble — IV Akademickie Mistrzostwa Polski
VIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty, ograniczenie do 120 osób
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, stołówka budynku D
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://gp2015.scrabble.wroclaw.pl/
HarmonogramSobota, 19 września (7 rund)
11:00-12:00 — zapisy
12:00-12:15 — uroczyste otwarcie turnieju
12:15-15:00 — rundy I-III
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
16:00-20:00 — rundy IV-VII

Niedziela, 20 września (5 rund)
9:30-14:30 — rundy IX-XII
14:30 — ceremonia zamknięcia turnieju i rozdanie nagród
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami oraz członkowie WKS Siódemka — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOk. 10 minut z Dworca Głównego PKP – tramwaj nr 9,15, należy wysiąść na przystanku Uniwersytet Ekonomiczny (w stronę Parku Południowego)
WyżywienieNa miejscu, informacje na stronie turnieju; zapisy na obiad do 17 września.
Noclegihttp://meteor-turystyka.pl/noclegi,wroclaw,0.html
NagrodyPieniężne i rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeLaserowy PaintballKwaterze Głównej dla chętnych (25 miejsc)
Nagroda dla "najlepszego dokręcacza śruby" czyli gracza, który odrobi największą stratę w trakcie jednej partii
OrganizatorzyWrocławski Klub Scrabble „Siódemka”
Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
Organizator: Maciej Nawrocki tel. 609 599 313, maciejj.nawrocki@gmail.com


Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Wrocławia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               147.52     11.0     5059     2127      830
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   158.55      9.0     4942     1796      679
  3 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              129.86      9.0     4923     1888      224
  4 Janusz          Krupiński            Bytom                  128.70      9.0     4853     1894      537
  5 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            144.93      9.0     4461     1852      277
  6 Irena           Sołdan               Sopot                  135.63      8.0     4969     1710      418
  7 Rafał           Wesołowski           Warszawa               133.32      8.0     4893     1762      487
  8 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               143.37      8.0     4883     1817      488
  9 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              128.56      8.0     4848     1736      723
 10 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         131.15      8.0     4835     1701      575
 11 Krzysztof       Obremski             Legnica                148.90      8.0     4814     1739      335
 12 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.27      8.0     4750     1781      217
 13 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               133.54      8.0     4616     1758      527
 14 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               151.78      7.0     5052     1565      749
 15 Kamil           Górka                Kraków                 149.55      7.0     4959     1629      737
 16 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             135.86      7.0     4808     1717      229
 17 Kacper          Zegadło              Warszawa               137.95      7.0     4754     1549      470
 18 Mateusz         Królikowski          Wrocław                128.23      7.0     4652     1610      435
 19 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.55      7.0     4643     1588      335
 20 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               131.47      7.0     4634     1697      445
 21 Barbara         Obremska             Wrocław                131.13      7.0     4560     1606      351
 22 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           121.36      7.0     4492     1726      -49
 23 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            112.30      7.0     4479     1719      241
 24 Jakub           Błażejewski          Poznań                 132.91      7.0     4453     1494       62
 25 Ziemowit        Pazda                Wrocław                113.12      7.0     4434     1582      -42
 26 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    127.64      7.0     4403     1685     -113
 27 Dawid           Pikul                Poznań                 144.80      6.0     4655     1479      303
 28 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                122.04      6.0     4565     1487      119
 29 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              129.84      6.0     4541     1555      138
 30 Maciej          Nawrocki             Babimost               113.53      6.0     4522     1406      272
 31 Michał          Szymkowski           Wrocław                126.47      6.0     4450     1605       11
 32 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         130.05      6.0     4411     1477      118
 33 Michał          Rogalewicz           Poznań                 131.75      6.0     4391     1568     -248
 34 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  131.70      6.0     4320     1402     -188
 35 Jerzy           Luter                Bytom                  115.60      6.0     4310     1387     -208
 36 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               131.37      6.0     4292     1511     -255
 37 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               124.48      6.0     4203     1505      -81
 38 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               116.58      6.0     4163     1503     -351
 39 Joanna          Brychcy              Katowice               118.67      6.0     4162     1489     -258
 40 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                109.05      6.0     4143     1391     -247
 41 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   104.38      6.0     4079     1513     -414
 42 Sylwia          Łada                 Inowrocław             110.72      5.0     4479     1326      345
 43 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            120.11      5.0     4347     1399     -403
 44 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                122.06      5.0     4290     1370      -73
 45 Sławomir        Wolski               Wrocław                112.37      5.0     4262     1354     -341
 46 Wojciech        Gonet                Wrocław                116.25      5.0     4231     1359     -340
 47 Dorota          Ostrowska            Białystok              111.23      5.0     4198     1294     -200
 48 Karolina        Urbańska             Poznań                 100.00      5.0     4164     1359     -439
 49 Teresa          Zalewska             Racibórz               118.36      5.0     4048     1276     -273
 50 Robert          Wagner               Wrocław                111.72      5.0     4013     1335     -251
 51 Tadeusz         Olewicz              Strzelce Opolskie      100.00      5.0     3913     1265      102
 52 Katarzyna       Kowalska             Katowice               114.95      4.5     4311     1341       65
 53 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.5     4014     1051      347
 54 Jędrzej         Zawojski             Modzurów               100.00      4.5     3921     1101       89
 55 Bożena          Guział               Racibórz               118.21      4.0     4190     1168     -217
 56 Laura           Pisula               Wrocław                110.45      4.0     4170     1254     -318
 57 Renata          Andracka             Zwola                  114.94      4.0     4143     1215        8
 58 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  108.55      4.0     3967     1250     -440
 59 Sławomir        Długosz              Ostróda                115.25      4.0     2386      937     -175
 60 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              116.92      3.5     3980     1156     -295
 61 Aleksandra      Brzeska              Piastów                115.09      3.5     3965      951      -86
 62 Olga            Swarcewicz           Warszawa               104.57      3.5     3820      961       87
 63 Marzena         Czemplik             Wrocław                100.00      3.5     3617      949       76
 64 Karolina        Mak                  Żerniki Wrocławskie    100.00      3.0     3913     1086     -358
 65 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      3.0     3772     1090     -747
 66 Dominik         Piasecki             Słupsk                 135.62      2.0     1727      605     -205
 67 Jarosław        Błażków              Wrocław                100.00      1.0     1610      484     -797
 68 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2438      643    -2239
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Wrocławia



	Michał Alabrudziński 160.27 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zofia          Gajewska              121.36 +  498: 337  171
    2     3 Natalia        Woźniak               128.56 -  300: 456   79
    3    10 Jolanta        Chłopińska            131.70 +  422: 357  182
    4    11 Laura          Pisula                110.45 +  420: 322  160
    5     5 Krzysztof      Obremski              148.90 +  406: 356  199
    6     4 Michał         Szymkowski            126.47 +  417: 374  176
    7     4 Mariusz        Sylwestrzuk           131.47 +  346: 330  181
    8     1 Miłosz         Wrzałek               147.52 +  425: 374  198
    9     3 Maciej         Grąbczewski           143.37 +  429: 333  193
   10     2 Janusz         Krupiński             128.70 -  395: 396   79
   11     4 Rafał          Wesołowski            133.32 -  332: 424   83
   12     4 Małgorzata     Szczygieł             129.86 -  360: 474   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Dariusz Kosz 158.55 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Stachowska            120.11 +  444: 359  170
    2     9 Alicja         Grąbczewska           131.37 +  451: 272  181
    3     4 Marcin         Stachowski            112.30 -  377: 447   62
    4     4 Maciej         Grąbczewski           143.37 -  366: 406   93
    5    12 Ziemowit       Pazda                 113.12 +  449: 392  163
    6     7 Maciej         Sancewicz             127.64 -  336: 370   78
    7    13 Aleksandra     Łukaszewicz           109.05 +  463: 278  159
    8    10 Leszek         Dobrowolski           122.06 +  399: 315  172
    9     6 Krzysztof      Sporczyk              129.84 +  375: 366  180
   10     6 Michał         Szymkowski            126.47 +  465: 322  176
   11     3 Janusz         Krupiński             128.70 +  435: 356  179
   12     2 Rafał          Wesołowski            133.32 +  382: 380  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Kazimierz Merklejn 151.78 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Brychcy               118.67 -  287: 436   69
    2    29 Laura          Pisula                110.45 -  415: 425   60
    3    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  502: 275  150
    4    18 Karolina       Urbańska              100.00 +  525: 288  150
    5    11 Janusz         Krupiński             128.70 -  362: 473   79
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              129.84 +  507: 379  180
    7    12 Robert         Wagner                111.72 +  453: 312  162
    8     9 Rafał          Wesołowski            133.32 -  327: 450   83
    9    13 Mateusz        Królikowski           128.23 +  490: 314  178
   10     9 Zofia          Gajewska              121.36 +  384: 297  171
   11     6 Juliusz        Czupryniak            133.54 +  414: 260  184
   12     5 Dariusz        Puton                 144.93 -  386: 394   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Kamil Górka 149.55 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Teresa         Zalewska              118.36 +  474: 318  168
    2     5 Dariusz        Puton                 144.93 +  432: 335  195
    3     3 Maciej         Grąbczewski           143.37 -  319: 437   93
    4     9 Michał         Rogalewicz            131.75 +  395: 325  182
    5     6 Michał         Szymkowski            126.47 -  357: 388   76
    6    11 Katarzyna      Kowalska              114.95 -  332: 419   65
    7    16 Arkadiusz      Łydka                 124.48 -  283: 354   74
    8    19 Krzysztof      Zawadzki              116.58 +  544: 296  167
    9    15 Bronisław      Parada                130.05 +  461: 299  180
   10    11 Agnieszka      Goniowska             122.04 +  485: 344  172
   11     8 Zofia          Gajewska              121.36 +  523: 334  171
   12     6 Irena          Sołdan                135.63 -  354: 373   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Krzysztof Obremski 148.90 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bożena         Guział                118.21 +  362: 355  168
    2    12 Joanna         Brychcy               118.67 +  444: 336  169
    3     6 Juliusz        Czupryniak            133.54 -  324: 404   84
    4    17 Dorota         Stachowska            120.11 +  439: 341  170
    5     5 Michał         Alabrudziński         160.27 -  356: 406  110
    6    13 Paweł          Mazurek               131.15 +  456: 385  181
    7     8 Sylwia         Łada                  110.72 +  424: 362  161
    8     6 Zofia          Gajewska              121.36 -  411: 432   71
    9     9 Michał         Szymkowski            126.47 -  361: 395   76
   10    12 Barbara        Obremska              131.13 +  400: 333  181
   11    10 Michał         Rogalewicz            131.75 +  443: 360  182
   12     7 Mikołaj        Cieplik               135.86 +  394: 370  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Miłosz Wrzałek 147.52 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ryszard        Korpalski             116.92 +  353: 330  167
    2    16 Janusz         Krupiński             128.70 +  406: 338  179
    3     7 Kacper         Zegadło               137.95 +  427: 382  188
    4     3 Juliusz        Czupryniak            133.54 +  428: 367  184
    5     2 Małgorzata     Szczygieł             129.86 +  490: 320  180
    6     1 Mikołaj        Cieplik               135.86 +  487: 273  186
    7     1 Maciej         Grąbczewski           143.37 +  456: 399  193
    8     1 Michał         Alabrudziński         160.27 -  374: 425  110
    9     1 Zofia          Gajewska              121.36 +  370: 315  171
   10     1 Mariusz        Sylwestrzuk           131.47 +  413: 391  181
   11     1 Dariusz        Puton                 144.93 +  477: 369  195
   12     1 Maciej         Grąbczewski           143.37 +  378: 320  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2127  / 12 177.25




	Dariusz Puton 144.93 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Zawadzki              116.58 +  385: 349  167
    2     5 Kamil          Górka                 149.55 -  335: 432  100
    3    22 Karolina       Mak                   100.00 +  377: 339  150
    4    12 Renata         Andracka              114.94 +  358: 333  165
    5    10 Barbara        Obremska              131.13 +  488: 276  181
    6     5 Janusz         Krupiński             128.70 -  321: 454   79
    7     7 Andrzej        Kwiatkowski           133.55 +  316: 300  184
    8     8 Marcin         Stachowski            112.30 +  333: 287  162
    9     5 Maciej         Sancewicz             127.64 +  427: 297  178
   10     4 Mikołaj        Cieplik               135.86 +  358: 254  186
   11     1 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  369: 477   98
   12     5 Kazimierz      Merklejn              151.78 +  394: 386  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 12 154.33




	Dawid Pikul 144.80 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Gonet                 116.25 +  449: 320  166
    2     7 Michał         Szymkowski            126.47 +  360: 322  176
    3     5 Mateusz        Królikowski           128.23 +  363: 341  178
    4     5 Marcin         Stachowski            112.30 -  330: 418   62
    5     8 Maciej         Sancewicz             127.64 -  397: 407   78
    6    15 Sławomir       Długosz               115.25 -  325: 421   65
    7    21 Ryszard        Korpalski             116.92 +  379: 286  167
    8    13 Dorota         Stachowska            120.11 +  596: 287  170
    9    10 Michał         Rogalewicz            131.75 -  350: 371   82
   10    13 Alicja         Grąbczewska           131.37 -  302: 341   81
   11    15 Bronisław      Parada                130.05 -  323: 461   80
   12    18 Arkadiusz      Łydka                 124.48 +  481: 377  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Maciej Grąbczewski 143.37 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Luter                 115.60 +  405: 343  166
    2    17 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  419: 289  150
    3     3 Kamil          Górka                 149.55 +  437: 319  200
    4     4 Dariusz        Kosz                  158.55 +  406: 366  209
    5     1 Mikołaj        Cieplik               135.86 +  397: 386  186
    6     2 Marcin         Stachowski            112.30 +  448: 347  162
    7     1 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  399: 456   98
    8     3 Janusz         Krupiński             128.70 +  463: 370  179
    9     3 Michał         Alabrudziński         160.27 -  333: 429  110
   10     3 Małgorzata     Szczygieł             129.86 +  491: 330  180
   11     2 Natalia        Woźniak               128.56 -  365: 382   79
   12     1 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  320: 378   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Kacper Zegadło 137.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Długosz               115.25 +  436: 308  165
    2    11 Agnieszka      Goniowska             122.04 +  433: 378  172
    3     7 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  382: 427   98
    4     6 Mariusz        Sylwestrzuk           131.47 -  254: 394   81
    5    15 Paweł          Mazurek               131.15 -  374: 417   81
    6    20 Sławomir       Zabawa                108.55 -  348: 379   59
    7    22 Barbara        Obremska              131.13 -  295: 400   81
    8    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  536: 232  150
    9    22 Ziemowit       Pazda                 113.12 +  439: 298  163
   10    18 Katarzyna      Kowalska              114.95 +  369: 362  165
   11    14 Leszek         Dobrowolski           122.06 +  507: 334  172
   12    10 Marcin         Stachowski            112.30 +  381: 355  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Mikołaj Cieplik 135.86 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Aleksandra     Brzeska               115.09 +  526: 291  165
    2     2 Mariusz        Sylwestrzuk           131.47 +  423: 367  181
    3     1 Maciej         Sancewicz             127.64 +  488: 399  178
    4     1 Barbara        Obremska              131.13 +  366: 349  181
    5     1 Maciej         Grąbczewski           143.37 -  386: 397   93
    6     1 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  273: 487   98
    7     6 Michał         Rogalewicz            131.75 +  394: 328  182
    8     2 Małgorzata     Szczygieł             129.86 -  379: 457   80
    9     8 Andrzej        Kwiatkowski           133.55 +  469: 406  184
   10     4 Dariusz        Puton                 144.93 -  254: 358   95
   11    11 Alicja         Grąbczewska           131.37 +  480: 346  181
   12     7 Krzysztof      Obremski              148.90 -  370: 394   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Irena Sołdan 135.63 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Kowalska              114.95 +  414: 369  165
    2    13 Sławomir       Zabawa                108.55 +  411: 295  159
    3     2 Małgorzata     Szczygieł             129.86 -  397: 399   80
    4    10 Krzysztof      Sporczyk              129.84 -  384: 388   80
    5    13 Wojciech       Gonet                 116.25 +  417: 291  166
    6     9 Michał         Rogalewicz            131.75 -  392: 421   82
    7    14 Bronisław      Parada                130.05 +  440: 392  180
    8    11 Sylwia         Łada                  110.72 +  409: 402  161
    9     7 Rafał          Wesołowski            133.32 -  449: 561   83
   10    10 Mateusz        Królikowski           128.23 +  493: 342  178
   11     7 Michał         Szymkowski            126.47 +  390: 337  176
   12     6 Kamil          Górka                 149.55 +  373: 354  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Dominik Piasecki 135.62 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     5 Natalia        Woźniak               128.56 +  361: 354  179
    9     4 Mariusz        Sylwestrzuk           131.47 -  383: 393   81
   10     5 Rafał          Wesołowski            133.32 -  319: 424   83
   11     9 Paweł          Mazurek               131.15 -  278: 414   81
   12    16 Alicja         Grąbczewska           131.37 +  386: 347  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     605  /  5 121.00




	Andrzej Kwiatkowski 133.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              114.94 +  404: 388  165
    2     1 Mateusz        Królikowski           128.23 -  315: 344   78
    3    24 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  413: 269  150
    4    16 Ziemowit       Pazda                 113.12 +  464: 373  163
    5     9 Krzysztof      Sporczyk              129.84 +  433: 395  180
    6     6 Mariusz        Sylwestrzuk           131.47 -  374: 378   81
    7     7 Dariusz        Puton                 144.93 -  300: 316   95
    8    15 Katarzyna      Kowalska              114.95 +  377: 290  165
    9     8 Mikołaj        Cieplik               135.86 -  406: 469   86
   10    15 Jerzy          Luter                 115.60 +  452: 348  166
   11    12 Maciej         Sancewicz             127.64 +  357: 300  178
   12     8 Paweł          Mazurek               131.15 -  348: 438   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Juliusz Czupryniak 133.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Nawrocki              113.53 +  442: 293  164
    2    10 Paweł          Mazurek               131.15 +  428: 278  181
    3     6 Krzysztof      Obremski              148.90 +  404: 324  199
    4     3 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  367: 428   98
    5     4 Zofia          Gajewska              121.36 -  286: 389   71
    6    12 Jakub          Błażejewski           132.91 +  407: 317  183
    7    10 Sławomir       Długosz               115.25 +  502: 287  165
    8     4 Maciej         Sancewicz             127.64 -  319: 364   78
    9    12 Marcin         Radwański             104.38 +  459: 272  154
   10     7 Michał         Rogalewicz            131.75 +  349: 340  182
   11     6 Kazimierz      Merklejn              151.78 -  260: 414  102
   12     9 Mariusz        Sylwestrzuk           131.47 +  393: 383  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Rafał Wesołowski 133.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ziemowit       Pazda                 113.12 +  380: 333  163
    2     6 Marcin         Stachowski            112.30 -  318: 349   62
    3    12 Joanna         Brychcy               118.67 -  306: 351   69
    4    19 Ryszard        Korpalski             116.92 +  451: 301  167
    5    19 Sławomir       Wolski                112.37 +  384: 372  162
    6    10 Natalia        Woźniak               128.56 -  422: 501   79
    7    20 Krzysztof      Zawadzki              116.58 +  393: 390  167
    8     9 Kazimierz      Merklejn              151.78 +  450: 327  202
    9     7 Irena          Sołdan                135.63 +  561: 449  186
   10     5 Dominik        Piasecki              135.62 +  424: 319  186
   11     4 Michał         Alabrudziński         160.27 +  424: 332  210
   12     2 Dariusz        Kosz                  158.55 -  380: 382  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Jakub Błażejewski 132.91 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Wolski                112.37 -  310: 354   62
    2    22 Dorota         Stachowska            120.11 +  476: 402  170
    3    11 Michał         Szymkowski            126.47 -  263: 481   76
    4    27 Tadeusz        Olewicz               100.00 +  344: 302  150
    5    14 Renata         Andracka              114.94 +  365: 305  165
    6    12 Juliusz        Czupryniak            133.54 -  317: 407   84
    7    18 Krzysztof      Sporczyk              129.84 -  320: 386   80
    8    20 Ziemowit       Pazda                 113.12 -  395: 413   63
    9    26 Karolina       Urbańska              100.00 +  459: 326  150
   10    22 Laura          Pisula                110.45 +  404: 357  160
   11    21 Marcin         Radwański             104.38 +  395: 313  154
   12    14 Bronisław      Parada                130.05 +  405: 345  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Michał Rogalewicz 131.75 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Stachowski            112.30 -  381: 462   62
    2    19 Wojciech       Gonet                 116.25 +  358: 343  166
    3    21 Arkadiusz      Łydka                 124.48 +  377: 318  174
    4     9 Kamil          Górka                 149.55 -  325: 395  100
    5    21 Alicja         Grąbczewska           131.37 +  407: 401  181
    6     9 Irena          Sołdan                135.63 +  421: 392  186
    7     6 Mikołaj        Cieplik               135.86 -  328: 394   86
    8    14 Agnieszka      Goniowska             122.04 +  361: 357  172
    9    10 Dawid          Pikul                 144.80 +  371: 350  195
   10     7 Juliusz        Czupryniak            133.54 -  340: 349   84
   11    10 Krzysztof      Obremski              148.90 -  360: 443   99
   12    15 Ziemowit       Pazda                 113.12 -  362: 435   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Jolanta Chłopińska 131.70 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Wagner                111.72 +  354: 339  162
    2    14 Maciej         Sancewicz             127.64 -  351: 417   78
    3    10 Michał         Alabrudziński         160.27 -  357: 422  110
    4    26 Marcin         Radwański             104.38 -  298: 416   54
    5    29 Marzena        Czemplik              100.00 -  354: 403   50
    6    29 Tadeusz        Olewicz               100.00 +  353: 332  150
    7    30 Joanna         Brychcy               118.67 +  420: 380  169
    8    24 Karolina       Urbańska              100.00 +  435: 345  150
    9    14 Maciej         Nawrocki              113.53 -  301: 368   64
   10    26 Renata         Andracka              114.94 +  379: 296  165
   11    16 Mateusz        Królikowski           128.23 -  337: 461   78
   12    20 Leszek         Dobrowolski           122.06 +  381: 329  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Mariusz Sylwestrzuk 131.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Ostrowska             111.23 +  403: 300  161
    2     2 Mikołaj        Cieplik               135.86 -  367: 423   86
    3    14 Sławomir       Długosz               115.25 +  360: 251  165
    4     6 Kacper         Zegadło               137.95 +  394: 254  188
    5     7 Natalia        Woźniak               128.56 +  397: 390  179
    6     6 Andrzej        Kwiatkowski           133.55 +  378: 374  184
    7     4 Michał         Alabrudziński         160.27 -  330: 346  110
    8     7 Michał         Szymkowski            126.47 +  478: 296  176
    9     4 Dominik        Piasecki              135.62 +  393: 383  186
   10     1 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  391: 413   98
   11     5 Małgorzata     Szczygieł             129.86 -  360: 366   80
   12     9 Juliusz        Czupryniak            133.54 -  383: 393   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Alicja Grąbczewska 131.37 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Łada                  110.72 +  371: 354  161
    2     9 Dariusz        Kosz                  158.55 -  272: 451  109
    3    20 Krzysztof      Zawadzki              116.58 -  325: 337   67
    4    23 Agnieszka      Goniowska             122.04 +  398: 385  172
    5    21 Michał         Rogalewicz            131.75 -  401: 407   82
    6    26 Arkadiusz      Łydka                 124.48 -  402: 454   74
    7    26 Karolina       Mak                   100.00 +  352: 319  150
    8    21 Sławomir       Zabawa                108.55 +  365: 310  159
    9    18 Dorota         Stachowska            120.11 +  372: 362  170
   10    13 Dawid          Pikul                 144.80 +  341: 302  195
   11    11 Mikołaj        Cieplik               135.86 -  346: 480   86
   12    16 Dominik        Piasecki              135.62 -  347: 386   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Paweł Mazurek 131.15 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Laura          Pisula                110.45 +  371: 336  160
    2    10 Juliusz        Czupryniak            133.54 -  278: 428   84
    3    18 Agnieszka      Goniowska             122.04 +  410: 329  172
    4    15 Zofia          Gajewska              121.36 -  334: 420   71
    5    15 Kacper         Zegadło               137.95 +  417: 374  188
    6    13 Krzysztof      Obremski              148.90 -  385: 456   99
    7    23 Dorota         Ostrowska             111.23 +  495: 215  161
    8    16 Marcin         Radwański             104.38 -  326: 387   54
    9    19 Sławomir       Wolski                112.37 +  458: 432  162
   10    16 Krzysztof      Sporczyk              129.84 +  509: 257  180
   11     9 Dominik        Piasecki              135.62 +  414: 278  186
   12     8 Andrzej        Kwiatkowski           133.55 +  438: 348  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Barbara Obremska 131.13 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Aleksandra     Łukaszewicz           109.05 +  445: 335  159
    2     8 Arkadiusz      Łydka                 124.48 +  408: 268  174
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              129.84 +  385: 369  180
    4     1 Mikołaj        Cieplik               135.86 -  349: 366   86
    5    10 Dariusz        Puton                 144.93 -  276: 488   95
    6    17 Marcin         Radwański             104.38 -  350: 371   54
    7    22 Kacper         Zegadło               137.95 +  400: 295  188
    8    12 Mateusz        Królikowski           128.23 -  376: 399   78
    9    20 Robert         Wagner                111.72 +  376: 247  162
   10    12 Krzysztof      Obremski              148.90 -  333: 400   99
   11    20 Krzysztof      Zawadzki              116.58 +  496: 324  167
   12    12 Maciej         Nawrocki              113.53 +  366: 347  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Bronisław Parada 130.05 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sławomir       Zabawa                108.55 -  313: 360   59
    2    21 Karolina       Urbańska              100.00 -  337: 353   50
    3    27 Bożena         Guział                118.21 +  425: 321  168
    4    24 Arkadiusz      Łydka                 124.48 +  309: 289  174
    5    17 Katarzyna      Kowalska              114.95 -  326: 351   65
    6    22 Maciej         Nawrocki              113.53 +  391: 360  164
    7    14 Irena          Sołdan                135.63 -  392: 440   86
    8    23 Wojciech       Gonet                 116.25 +  434: 364  166
    9    15 Kamil          Górka                 149.55 -  299: 461  100
   10    25 Ryszard        Korpalski             116.92 +  379: 266  167
   11    15 Dawid          Pikul                 144.80 +  461: 323  195
   12    14 Jakub          Błażejewski           132.91 -  345: 405   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Małgorzata Szczygieł 129.86 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Olga           Swarcewicz            104.57 +  496: 306  155
    2     4 Leszek         Dobrowolski           122.06 +  429: 375  172
    3     2 Irena          Sołdan                135.63 +  399: 397  186
    4     2 Natalia        Woźniak               128.56 +  425: 387  179
    5     2 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  320: 490   98
    6     3 Zofia          Gajewska              121.36 +  469: 381  171
    7     2 Maciej         Sancewicz             127.64 +  406: 342  178
    8     2 Mikołaj        Cieplik               135.86 +  457: 379  186
    9     2 Janusz         Krupiński             128.70 -  352: 431   79
   10     3 Maciej         Grąbczewski           143.37 -  330: 491   93
   11     5 Mariusz        Sylwestrzuk           131.47 +  366: 360  181
   12     4 Michał         Alabrudziński         160.27 +  474: 360  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1888  / 12 157.33




	Krzysztof Sporczyk 129.84 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcin         Radwański             104.38 +  410: 282  154
    2    15 Sławomir       Wolski                112.37 +  333: 278  162
    3     8 Barbara        Obremska              131.13 -  369: 385   81
    4    10 Irena          Sołdan                135.63 +  388: 384  186
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           133.55 -  395: 433   84
    6    16 Kazimierz      Merklejn              151.78 -  379: 507  102
    7    18 Jakub          Błażejewski           132.91 +  386: 320  183
    8    17 Arkadiusz      Łydka                 124.48 +  448: 263  174
    9     6 Dariusz        Kosz                  158.55 -  366: 375  109
   10    16 Paweł          Mazurek               131.15 -  257: 509   81
   11    19 Joanna         Brychcy               118.67 -  337: 341   69
   12    19 Dorota         Stachowska            120.11 +  473: 326  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Janusz Krupiński 128.70 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jarosław       Błażków               100.00 +  407: 283  150
    2    16 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  338: 406   98
    3    19 Marcin         Radwański             104.38 +  407: 266  154
    4    14 Sławomir       Wolski                112.37 +  420: 312  162
    5    11 Kazimierz      Merklejn              151.78 +  473: 362  202
    6     5 Dariusz        Puton                 144.93 +  454: 321  195
    7     3 Marcin         Stachowski            112.30 +  410: 374  162
    8     3 Maciej         Grąbczewski           143.37 -  370: 463   93
    9     2 Małgorzata     Szczygieł             129.86 +  431: 352  180
   10     2 Michał         Alabrudziński         160.27 +  396: 395  210
   11     3 Dariusz        Kosz                  158.55 -  356: 435  109
   12     3 Natalia        Woźniak               128.56 +  391: 347  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1894  / 12 157.83




	Natalia Woźniak 128.56 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marzena        Czemplik              100.00 +  394: 245  150
    2     3 Michał         Alabrudziński         160.27 +  456: 300  210
    3     9 Robert         Wagner                111.72 +  364: 314  162
    4     2 Małgorzata     Szczygieł             129.86 -  387: 425   80
    5     7 Mariusz        Sylwestrzuk           131.47 -  390: 397   81
    6    10 Rafał          Wesołowski            133.32 +  501: 422  183
    7     5 Leszek         Dobrowolski           122.06 +  339: 334  172
    8     5 Dominik        Piasecki              135.62 -  354: 361   86
    9    11 Marcin         Stachowski            112.30 +  397: 322  162
   10     8 Maciej         Sancewicz             127.64 +  537: 249  178
   11     2 Maciej         Grąbczewski           143.37 +  382: 365  193
   12     3 Janusz         Krupiński             128.70 -  347: 391   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 12 144.67




	Mateusz Królikowski 128.23 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  546: 145  150
    2     1 Andrzej        Kwiatkowski           133.55 +  344: 315  184
    3     5 Dawid          Pikul                 144.80 -  341: 363   95
    4     7 Joanna         Brychcy               118.67 +  518: 312  169
    5     3 Marcin         Stachowski            112.30 -  311: 330   62
    6     8 Sylwia         Łada                  110.72 -  239: 409   61
    7    17 Jerzy          Luter                 115.60 +  450: 335  166
    8    12 Barbara        Obremska              131.13 +  399: 376  181
    9    13 Kazimierz      Merklejn              151.78 -  314: 490  102
   10    10 Irena          Sołdan                135.63 -  342: 493   86
   11    16 Jolanta        Chłopińska            131.70 +  461: 337  182
   12    11 Agnieszka      Goniowska             122.04 +  387: 312  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Maciej Sancewicz 127.64 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Karolina       Mak                   100.00 +  411: 238  150
    2    14 Jolanta        Chłopińska            131.70 +  417: 351  182
    3     1 Mikołaj        Cieplik               135.86 -  399: 488   86
    4     8 Leszek         Dobrowolski           122.06 +  374: 371  172
    5     8 Dawid          Pikul                 144.80 +  407: 397  195
    6     7 Dariusz        Kosz                  158.55 +  370: 336  209
    7     2 Małgorzata     Szczygieł             129.86 -  342: 406   80
    8     4 Juliusz        Czupryniak            133.54 +  364: 319  184
    9     5 Dariusz        Puton                 144.93 -  297: 427   95
   10     8 Natalia        Woźniak               128.56 -  249: 537   79
   11    12 Andrzej        Kwiatkowski           133.55 -  300: 357   84
   12    17 Joanna         Brychcy               118.67 +  473: 289  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Michał Szymkowski 126.47 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Tadeusz        Olewicz               100.00 +  378: 336  150
    2     7 Dawid          Pikul                 144.80 -  322: 360   95
    3    11 Jakub          Błażejewski           132.91 +  481: 263  183
    4    13 Krzysztof      Zawadzki              116.58 +  378: 304  167
    5     6 Kamil          Górka                 149.55 +  388: 357  200
    6     4 Michał         Alabrudziński         160.27 -  374: 417  110
    7    11 Marcin         Radwański             104.38 +  435: 296  154
    8     7 Mariusz        Sylwestrzuk           131.47 -  296: 478   81
    9     9 Krzysztof      Obremski              148.90 +  395: 361  199
   10     6 Dariusz        Kosz                  158.55 -  322: 465  109
   11     7 Irena          Sołdan                135.63 -  337: 390   86
   12    13 Zofia          Gajewska              121.36 -  344: 412   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Arkadiusz Łydka 124.48 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  375: 323  150
    2     8 Barbara        Obremska              131.13 -  268: 408   81
    3    21 Michał         Rogalewicz            131.75 -  318: 377   82
    4    24 Bronisław      Parada                130.05 -  289: 309   80
    5    25 Bożena         Guział                118.21 +  388: 282  168
    6    26 Alicja         Grąbczewska           131.37 +  454: 402  181
    7    16 Kamil          Górka                 149.55 +  354: 283  200
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              129.84 -  263: 448   80
    9    21 Leszek         Dobrowolski           122.06 +  440: 277  172
   10    17 Marcin         Radwański             104.38 +  370: 349  154
   11    13 Marcin         Stachowski            112.30 -  307: 345   62
   12    18 Dawid          Pikul                 144.80 -  377: 481   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Leszek Dobrowolski 122.06 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  393: 294  150
    2     4 Małgorzata     Szczygieł             129.86 -  375: 429   80
    3    15 Tadeusz        Olewicz               100.00 +  349: 246  150
    4     8 Maciej         Sancewicz             127.64 -  371: 374   78
    5    16 Sławomir       Zabawa                108.55 +  426: 340  159
    6    14 Aleksandra     Łukaszewicz           109.05 +  397: 374  159
    7     5 Natalia        Woźniak               128.56 -  334: 339   79
    8    10 Dariusz        Kosz                  158.55 -  315: 399  109
    9    21 Arkadiusz      Łydka                 124.48 -  277: 440   74
   10    23 Robert         Wagner                111.72 +  390: 240  162
   11    14 Kacper         Zegadło               137.95 -  334: 507   88
   12    20 Jolanta        Chłopińska            131.70 -  329: 381   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Agnieszka Goniowska 122.04 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Karolina       Urbańska              100.00 +  371: 362  150
    2    11 Kacper         Zegadło               137.95 -  378: 433   88
    3    18 Paweł          Mazurek               131.15 -  329: 410   81
    4    23 Alicja         Grąbczewska           131.37 -  385: 398   81
    5    26 Teresa         Zalewska              118.36 +  478: 326  168
    6    18 Joanna         Brychcy               118.67 +  397: 331  169
    7    15 Sławomir       Zabawa                108.55 +  390: 287  159
    8    14 Michał         Rogalewicz            131.75 -  357: 361   82
    9    16 Katarzyna      Kowalska              114.95 +  346: 328  165
   10    11 Kamil          Górka                 149.55 -  344: 485  100
   11    18 Wojciech       Gonet                 116.25 +  478: 338  166
   12    11 Mateusz        Królikowski           128.23 -  312: 387   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Zofia Gajewska 121.36 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         160.27 -  337: 498  110
    2    28 Aleksandra     Brzeska               115.09 +  357: 312  165
    3    13 Jerzy          Luter                 115.60 +  457: 265  166
    4    15 Paweł          Mazurek               131.15 +  420: 334  181
    5     4 Juliusz        Czupryniak            133.54 +  389: 286  184
    6     3 Małgorzata     Szczygieł             129.86 -  381: 469   80
    7     9 Katarzyna      Kowalska              114.95 +  361: 345  165
    8     6 Krzysztof      Obremski              148.90 +  432: 411  199
    9     1 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  315: 370   98
   10     9 Kazimierz      Merklejn              151.78 -  297: 384  102
   11     8 Kamil          Górka                 149.55 -  334: 523  100
   12    13 Michał         Szymkowski            126.47 +  412: 344  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Dorota Stachowska 120.11 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  158.55 -  359: 444  109
    2    22 Jakub          Błażejewski           132.91 -  402: 476   83
    3    26 Karolina       Urbańska              100.00 +  461: 320  150
    4    17 Krzysztof      Obremski              148.90 -  341: 439   99
    5    24 Karolina       Mak                   100.00 +  364: 340  150
    6    19 Laura          Pisula                110.45 +  344: 321  160
    7    19 Wojciech       Gonet                 116.25 +  462: 268  166
    8    13 Dawid          Pikul                 144.80 -  287: 596   95
    9    18 Alicja         Grąbczewska           131.37 -  362: 372   81
   10    20 Krzysztof      Zawadzki              116.58 -  292: 405   67
   11    23 Sławomir       Zabawa                108.55 +  347: 296  159
   12    19 Krzysztof      Sporczyk              129.84 -  326: 473   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Joanna Brychcy 118.67 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Merklejn              151.78 +  436: 287  202
    2    12 Krzysztof      Obremski              148.90 -  336: 444   99
    3    12 Rafał          Wesołowski            133.32 +  351: 306  183
    4     7 Mateusz        Królikowski           128.23 -  312: 518   78
    5    22 Marcin         Radwański             104.38 -  318: 334   54
    6    18 Agnieszka      Goniowska             122.04 -  331: 397   72
    7    30 Jolanta        Chłopińska            131.70 -  380: 420   82
    8    30 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  345: 299  150
    9    25 Karolina       Mak                   100.00 +  332: 309  150
   10    19 Sylwia         Łada                  110.72 +  391: 296  161
   11    19 Krzysztof      Sporczyk              129.84 +  341: 337  180
   12    17 Maciej         Sancewicz             127.64 -  289: 473   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Teresa Zalewska 118.36 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 149.55 -  318: 474  100
    2    20 Katarzyna      Kowalska              114.95 -  279: 393   65
    3    30 Wojciech       Gonet                 116.25 -  282: 376   66
    4    32 Aleksandra     Brzeska               115.09 +  342: 304  165
    5    26 Agnieszka      Goniowska             122.04 -  326: 478   72
    6    32 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  378: 330  150
    7    27 Renata         Andracka              114.94 +  418: 341  165
    8    22 Sławomir       Wolski                112.37 -  363: 365   62
    9    28 Ryszard        Korpalski             116.92 -  305: 325   67
   10    28 Olga           Swarcewicz            104.57 +  352: 307  155
   11    26 Karolina       Urbańska              100.00 -  327: 332   50
   12    28 Sławomir       Zabawa                108.55 +  358: 296  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Bożena Guział 118.21 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Obremski              148.90 -  355: 362   99
    2    23 Sławomir       Długosz               115.25 -  371: 384   65
    3    27 Bronisław      Parada                130.05 -  321: 425   80
    4    31 Jarosław       Błażków               100.00 +  444: 332  150
    5    25 Arkadiusz      Łydka                 124.48 -  282: 388   74
    6    28 Sławomir       Wolski                112.37 +  420: 343  162
    7    25 Karolina       Urbańska              100.00 -  323: 331   50
    8    28 Tadeusz        Olewicz               100.00 +  327: 312  150
    9    24 Krzysztof      Zawadzki              116.58 -  352: 368   67
   10    27 Aleksandra     Łukaszewicz           109.05 -  283: 435   59
   11    30 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  374: 327  150
   12    26 Sławomir       Wolski                112.37 -  338: 400   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Ryszard Korpalski 116.92 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  330: 353   98
    2    33 Karolina       Mak                   100.00 -  323: 405   50
    3    32 Jarosław       Błażków               100.00 +  470: 306  150
    4    19 Rafał          Wesołowski            133.32 -  301: 451   83
    5    27 Tadeusz        Olewicz               100.00 +  364: 317  150
    6    25 Dorota         Ostrowska             111.23 =  341: 341  111
    7    21 Dawid          Pikul                 144.80 -  286: 379   95
    8    25 Robert         Wagner                111.72 -  307: 308   62
    9    28 Teresa         Zalewska              118.36 +  325: 305  168
   10    25 Bronisław      Parada                130.05 -  266: 379   80
   11    28 Aleksandra     Łukaszewicz           109.05 -  353: 402   59
   12    29 Tadeusz        Olewicz               100.00 -  314: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 12  96.33




	Krzysztof Zawadzki 116.58 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Puton                 144.93 -  349: 385   95
    2    25 Dorota         Ostrowska             111.23 +  394: 366  161
    3    20 Alicja         Grąbczewska           131.37 +  337: 325  181
    4    13 Michał         Szymkowski            126.47 -  304: 378   76
    5    18 Sylwia         Łada                  110.72 -  330: 398   61
    6    21 Renata         Andracka              114.94 +  298: 289  165
    7    20 Rafał          Wesołowski            133.32 -  390: 393   83
    8    19 Kamil          Górka                 149.55 -  296: 544  100
    9    24 Bożena         Guział                118.21 +  368: 352  168
   10    20 Dorota         Stachowska            120.11 +  405: 292  170
   11    20 Barbara        Obremska              131.13 -  324: 496   81
   12    23 Robert         Wagner                111.72 +  368: 296  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Wojciech Gonet 116.25 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 144.80 -  320: 449   95
    2    19 Michał         Rogalewicz            131.75 -  343: 358   82
    3    30 Teresa         Zalewska              118.36 +  376: 282  168
    4    28 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  373: 271  150
    5    13 Irena          Sołdan                135.63 -  291: 417   86
    6    23 Ziemowit       Pazda                 113.12 +  351: 319  163
    7    19 Dorota         Stachowska            120.11 -  268: 462   70
    8    23 Bronisław      Parada                130.05 -  364: 434   80
    9    23 Renata         Andracka              114.94 +  454: 361  165
   10    21 Sławomir       Wolski                112.37 +  383: 325  162
   11    18 Agnieszka      Goniowska             122.04 -  338: 478   72
   12    21 Jerzy          Luter                 115.60 -  370: 415   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Jerzy Luter 115.60 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Grąbczewski           143.37 -  343: 405   93
    2    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  429: 302  150
    3    13 Zofia          Gajewska              121.36 -  265: 457   71
    4    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  414: 259  150
    5    20 Aleksandra     Łukaszewicz           109.05 -  313: 377   59
    6    27 Marzena        Czemplik              100.00 +  327: 284  150
    7    17 Mateusz        Królikowski           128.23 -  335: 450   78
    8    26 Dorota         Ostrowska             111.23 +  385: 351  161
    9    17 Sylwia         Łada                  110.72 +  442: 413  161
   10    15 Andrzej        Kwiatkowski           133.55 -  348: 452   84
   11    17 Maciej         Nawrocki              113.53 -  294: 398   64
   12    21 Wojciech       Gonet                 116.25 +  415: 370  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Sławomir Długosz 115.25 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kacper         Zegadło               137.95 -  308: 436   88
    2    23 Bożena         Guział                118.21 +  384: 371  168
    3    14 Mariusz        Sylwestrzuk           131.47 -  251: 360   81
    4    25 Dorota         Ostrowska             111.23 +  384: 263  161
    5    23 Laura          Pisula                110.45 +  351: 304  160
    6    15 Dawid          Pikul                 144.80 +  421: 325  195
    7    10 Juliusz        Czupryniak            133.54 -  287: 502   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     937  /  7 133.86




	Aleksandra Brzeska 115.09 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mikołaj        Cieplik               135.86 -  291: 526   86
    2    28 Zofia          Gajewska              121.36 -  312: 357   71
    3    29 Dorota         Ostrowska             111.23 -  313: 400   61
    4    32 Teresa         Zalewska              118.36 -  304: 342   68
    5    33 Jarosław       Błażków               100.00 -  354: 387   50
    6    34 PAUZA
    7    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  239: 431   50
    8    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  414: 220  150
    9    30 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  414: 268  150
   10    29 Karolina       Urbańska              100.00 -  322: 492   50
   11    29 Renata         Andracka              114.94 +  392: 236  165
   12    30 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  310: 392   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  / 11  86.45




	Katarzyna Kowalska 114.95 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Irena          Sołdan                135.63 -  369: 414   86
    2    20 Teresa         Zalewska              118.36 +  393: 279  168
    3    16 Ziemowit       Pazda                 113.12 -  322: 378   63
    4    21 Maciej         Nawrocki              113.53 +  393: 299  164
    5    17 Bronisław      Parada                130.05 +  351: 326  180
    6    11 Kamil          Górka                 149.55 +  419: 332  200
    7     9 Zofia          Gajewska              121.36 -  345: 361   71
    8    15 Andrzej        Kwiatkowski           133.55 -  290: 377   84
    9    16 Agnieszka      Goniowska             122.04 -  328: 346   72
   10    18 Kacper         Zegadło               137.95 -  362: 369   88
   11    25 Dorota         Ostrowska             111.23 =  339: 339  111
   12    24 Marcin         Radwański             104.38 -  400: 426   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Renata Andracka 114.94 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kwiatkowski           133.55 -  388: 404   84
    2    18 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  327: 281  150
    3    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  492: 165  150
    4    12 Dariusz        Puton                 144.93 -  333: 358   95
    5    14 Jakub          Błażejewski           132.91 -  305: 365   83
    6    21 Krzysztof      Zawadzki              116.58 -  289: 298   67
    7    27 Teresa         Zalewska              118.36 -  341: 418   68
    8    29 Olga           Swarcewicz            104.57 +  375: 292  155
    9    23 Wojciech       Gonet                 116.25 -  361: 454   66
   10    26 Jolanta        Chłopińska            131.70 -  296: 379   82
   11    29 Aleksandra     Brzeska               115.09 -  236: 392   65
   12    31 Karolina       Mak                   100.00 +  400: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Maciej Nawrocki 113.53 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Juliusz        Czupryniak            133.54 -  293: 442   84
    2    27 Robert         Wagner                111.72 -  358: 463   62
    3    33 Olga           Swarcewicz            104.57 +  348: 324  155
    4    21 Katarzyna      Kowalska              114.95 -  299: 393   65
    5    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  545: 186  150
    6    22 Bronisław      Parada                130.05 -  360: 391   80
    7    24 Laura          Pisula                110.45 +  498: 389  160
    8    18 Aleksandra     Łukaszewicz           109.05 +  463: 258  159
    9    14 Jolanta        Chłopińska            131.70 +  368: 301  182
   10    14 Marcin         Stachowski            112.30 -  245: 443   62
   11    17 Jerzy          Luter                 115.60 +  398: 294  166
   12    12 Barbara        Obremska              131.13 -  347: 366   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Ziemowit Pazda 113.12 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Wesołowski            133.32 -  333: 380   83
    2    32 Marzena        Czemplik              100.00 +  333: 303  150
    3    16 Katarzyna      Kowalska              114.95 +  378: 322  165
    4    16 Andrzej        Kwiatkowski           133.55 -  373: 464   84
    5    12 Dariusz        Kosz                  158.55 -  392: 449  109
    6    23 Wojciech       Gonet                 116.25 -  319: 351   66
    7    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  398: 310  150
    8    20 Jakub          Błażejewski           132.91 +  413: 395  183
    9    22 Kacper         Zegadło               137.95 -  298: 439   88
   10    24 Dorota         Ostrowska             111.23 +  397: 348  161
   11    22 Sylwia         Łada                  110.72 +  365: 353  161
   12    15 Michał         Rogalewicz            131.75 +  435: 362  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Sławomir Wolski 112.37 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jakub          Błażejewski           132.91 +  354: 310  183
    2    15 Krzysztof      Sporczyk              129.84 -  278: 333   80
    3    23 Sylwia         Łada                  110.72 +  439: 362  161
    4    14 Janusz         Krupiński             128.70 -  312: 420   79
    5    19 Rafał          Wesołowski            133.32 -  372: 384   83
    6    28 Bożena         Guział                118.21 -  343: 420   68
    7    29 Olga           Swarcewicz            104.57 +  407: 380  155
    8    22 Teresa         Zalewska              118.36 +  365: 363  168
    9    19 Paweł          Mazurek               131.15 -  432: 458   81
   10    21 Wojciech       Gonet                 116.25 -  325: 383   66
   11    24 Robert         Wagner                111.72 -  235: 452   62
   12    26 Bożena         Guział                118.21 +  400: 338  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Marcin Stachowski 112.30 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Rogalewicz            131.75 +  462: 381  182
    2     6 Rafał          Wesołowski            133.32 +  349: 318  183
    3     4 Dariusz        Kosz                  158.55 +  447: 377  209
    4     5 Dawid          Pikul                 144.80 +  418: 330  195
    5     3 Mateusz        Królikowski           128.23 +  330: 311  178
    6     2 Maciej         Grąbczewski           143.37 -  347: 448   93
    7     3 Janusz         Krupiński             128.70 -  374: 410   79
    8     8 Dariusz        Puton                 144.93 -  287: 333   95
    9    11 Natalia        Woźniak               128.56 -  322: 397   79
   10    14 Maciej         Nawrocki              113.53 +  443: 245  164
   11    13 Arkadiusz      Łydka                 124.48 +  345: 307  174
   12    10 Kacper         Zegadło               137.95 -  355: 381   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Robert Wagner 111.72 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Chłopińska            131.70 -  339: 354   82
    2    27 Maciej         Nawrocki              113.53 +  463: 358  164
    3     9 Natalia        Woźniak               128.56 -  314: 364   79
    4    20 Sławomir       Zabawa                108.55 -  252: 400   59
    5    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  430: 354  150
    6    24 Karolina       Urbańska              100.00 +  360: 305  150
    7    12 Kazimierz      Merklejn              151.78 -  312: 453  102
    8    25 Ryszard        Korpalski             116.92 +  308: 307  167
    9    20 Barbara        Obremska              131.13 -  247: 376   81
   10    23 Leszek         Dobrowolski           122.06 -  240: 390   72
   11    24 Sławomir       Wolski                112.37 +  452: 235  162
   12    23 Krzysztof      Zawadzki              116.58 -  296: 368   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Dorota Ostrowska 111.23 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Sylwestrzuk           131.47 -  300: 403   81
    2    25 Krzysztof      Zawadzki              116.58 -  366: 394   67
    3    29 Aleksandra     Brzeska               115.09 +  400: 313  165
    4    25 Sławomir       Długosz               115.25 -  263: 384   65
    5    30 Olga           Swarcewicz            104.57 +  364: 304  155
    6    25 Ryszard        Korpalski             116.92 =  341: 341  117
    7    23 Paweł          Mazurek               131.15 -  215: 495   81
    8    26 Jerzy          Luter                 115.60 -  351: 385   66
    9    29 Sławomir       Zabawa                108.55 +  526: 276  159
   10    24 Ziemowit       Pazda                 113.12 -  348: 397   63
   11    25 Katarzyna      Kowalska              114.95 =  339: 339  115
   12    27 Laura          Pisula                110.45 +  385: 367  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Sylwia Łada 110.72 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Alicja         Grąbczewska           131.37 -  354: 371   81
    2    24 Olga           Swarcewicz            104.57 +  366: 243  155
    3    23 Sławomir       Wolski                112.37 -  362: 439   62
    4    22 Karolina       Mak                   100.00 +  374: 293  150
    5    18 Krzysztof      Zawadzki              116.58 +  398: 330  167
    6     8 Mateusz        Królikowski           128.23 +  409: 239  178
    7     8 Krzysztof      Obremski              148.90 -  362: 424   99
    8    11 Irena          Sołdan                135.63 -  402: 409   86
    9    17 Jerzy          Luter                 115.60 -  413: 442   66
   10    19 Joanna         Brychcy               118.67 -  296: 391   69
   11    22 Ziemowit       Pazda                 113.12 -  353: 365   63
   12    25 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  390: 188  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Laura Pisula 110.45 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Mazurek               131.15 -  336: 371   81
    2    29 Kazimierz      Merklejn              151.78 +  425: 415  202
    3    17 Sławomir       Zabawa                108.55 +  348: 330  159
    4    11 Michał         Alabrudziński         160.27 -  322: 420  110
    5    23 Sławomir       Długosz               115.25 -  304: 351   65
    6    19 Dorota         Stachowska            120.11 -  321: 344   70
    7    24 Maciej         Nawrocki              113.53 -  389: 498   64
    8    31 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  315: 278  150
    9    27 Aleksandra     Łukaszewicz           109.05 +  338: 305  159
   10    22 Jakub          Błażejewski           132.91 -  357: 404   83
   11    27 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  348: 387   50
   12    27 Dorota         Ostrowska             111.23 -  367: 385   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Aleksandra Łukaszewicz 109.05 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Barbara        Obremska              131.13 -  335: 445   81
    2    31 Marcin         Radwański             104.38 -  325: 367   54
    3    31 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  379: 297  150
    4    29 Marzena        Czemplik              100.00 +  336: 333  150
    5    20 Jerzy          Luter                 115.60 +  377: 313  166
    6    14 Leszek         Dobrowolski           122.06 -  374: 397   72
    7    13 Dariusz        Kosz                  158.55 -  278: 463  109
    8    18 Maciej         Nawrocki              113.53 -  258: 463   64
    9    27 Laura          Pisula                110.45 -  305: 338   60
   10    27 Bożena         Guział                118.21 +  435: 283  168
   11    28 Ryszard        Korpalski             116.92 +  402: 353  167
   12    22 Karolina       Urbańska              100.00 +  339: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Sławomir Zabawa 108.55 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bronisław      Parada                130.05 +  360: 313  180
    2    13 Irena          Sołdan                135.63 -  295: 411   86
    3    17 Laura          Pisula                110.45 -  330: 348   60
    4    20 Robert         Wagner                111.72 +  400: 252  162
    5    16 Leszek         Dobrowolski           122.06 -  340: 426   72
    6    20 Kacper         Zegadło               137.95 +  379: 348  188
    7    15 Agnieszka      Goniowska             122.04 -  287: 390   72
    8    21 Alicja         Grąbczewska           131.37 -  310: 365   81
    9    29 Dorota         Ostrowska             111.23 -  276: 526   61
   10    31 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  398: 323  150
   11    23 Dorota         Stachowska            120.11 -  296: 347   70
   12    28 Teresa         Zalewska              118.36 -  296: 358   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Olga Swarcewicz 104.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Szczygieł             129.86 -  306: 496   80
    2    24 Sylwia         Łada                  110.72 -  243: 366   61
    3    33 Maciej         Nawrocki              113.53 -  324: 348   64
    4    34 PAUZA
    5    30 Dorota         Ostrowska             111.23 -  304: 364   61
    6    31 Jarosław       Błażków               100.00 +  400:   1  150
    7    29 Sławomir       Wolski                112.37 -  380: 407   62
    8    29 Renata         Andracka              114.94 -  292: 375   65
    9    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  348: 220  150
   10    28 Teresa         Zalewska              118.36 -  307: 352   68
   11    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  254: 478   50
   12    32 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  362: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     961  / 11  87.36




	Marcin Radwański 104.38 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              129.84 -  282: 410   80
    2    31 Aleksandra     Łukaszewicz           109.05 +  367: 325  159
    3    19 Janusz         Krupiński             128.70 -  266: 407   79
    4    26 Jolanta        Chłopińska            131.70 +  416: 298  182
    5    22 Joanna         Brychcy               118.67 +  334: 318  169
    6    17 Barbara        Obremska              131.13 +  371: 350  181
    7    11 Michał         Szymkowski            126.47 -  296: 435   76
    8    16 Paweł          Mazurek               131.15 +  387: 326  181
    9    12 Juliusz        Czupryniak            133.54 -  272: 459   84
   10    17 Arkadiusz      Łydka                 124.48 -  349: 370   74
   11    21 Jakub          Błażejewski           132.91 -  313: 395   83
   12    24 Katarzyna      Kowalska              114.95 +  426: 400  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Jarosław Błażków 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Janusz         Krupiński             128.70 -  283: 407   79
    2    30 Tadeusz        Olewicz               100.00 -  301: 332   50
    3    32 Ryszard        Korpalski             116.92 -  306: 470   67
    4    31 Bożena         Guział                118.21 -  332: 444   68
    5    33 Aleksandra     Brzeska               115.09 +  387: 354  165
    6    31 Olga           Swarcewicz            104.57 -    1: 400   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     484  /  6  80.67




	Marzena Czemplik 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Natalia        Woźniak               128.56 -  245: 394   79
    2    32 Ziemowit       Pazda                 113.12 -  303: 333   63
    3    34 PAUZA
    4    29 Aleksandra     Łukaszewicz           109.05 -  333: 336   59
    5    29 Jolanta        Chłopińska            131.70 +  403: 354  182
    6    27 Jerzy          Luter                 115.60 -  284: 327   66
    7    31 Tadeusz        Olewicz               100.00 -  270: 341   50
    8    32 Karolina       Mak                   100.00 -  248: 366   50
    9    33 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  295: 343   50
   10    32 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  321: 323   50
   11    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  288: 203  150
   12    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  327: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     949  / 11  86.27




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mateusz        Królikowski           128.23 -  145: 546   78
    2    34 PAUZA
    3    25 Renata         Andracka              114.94 -  165: 492   65
    4    30 Jerzy          Luter                 115.60 -  259: 414   66
    5    32 Maciej         Nawrocki              113.53 -  186: 545   64
    6    33 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  177: 442   50
    7    33 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  182: 438   50
    8    33 Aleksandra     Brzeska               115.09 -  220: 414   65
    9    32 Olga           Swarcewicz            104.57 -  220: 348   55
   10    33 Tadeusz        Olewicz               100.00 -  160: 423   50
   11    33 Marzena        Czemplik              100.00 -  203: 288   50
   12    33 Marzena        Czemplik              100.00 -  221: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     643  / 11  58.45




	Karolina Mak 100.00 Żerniki Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Sancewicz             127.64 -  238: 411   78
    2    33 Ryszard        Korpalski             116.92 +  405: 323  167
    3    22 Dariusz        Puton                 144.93 -  339: 377   95
    4    22 Sylwia         Łada                  110.72 -  293: 374   61
    5    24 Dorota         Stachowska            120.11 -  340: 364   70
    6    30 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  378: 245  150
    7    26 Alicja         Grąbczewska           131.37 -  319: 352   81
    8    32 Marzena        Czemplik              100.00 +  366: 248  150
    9    25 Joanna         Brychcy               118.67 -  309: 332   69
   10    30 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  317: 463   50
   11    31 Tadeusz        Olewicz               100.00 -  280: 382   50
   12    31 Renata         Andracka              114.94 -  329: 400   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  / 12  90.50




	Tadeusz Olewicz 100.00 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Michał         Szymkowski            126.47 -  336: 378   76
    2    30 Jarosław       Błażków               100.00 +  332: 301  150
    3    15 Leszek         Dobrowolski           122.06 -  246: 349   72
    4    27 Jakub          Błażejewski           132.91 -  302: 344   83
    5    27 Ryszard        Korpalski             116.92 -  317: 364   67
    6    29 Jolanta        Chłopińska            131.70 -  332: 353   82
    7    31 Marzena        Czemplik              100.00 +  341: 270  150
    8    28 Bożena         Guział                118.21 -  312: 327   68
    9    31 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  261: 371   50
   10    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  423: 160  150
   11    31 Karolina       Mak                   100.00 +  382: 280  150
   12    29 Ryszard        Korpalski             116.92 +  329: 314  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Arkadiusz      Łydka                 124.48 -  323: 375   74
    2    18 Renata         Andracka              114.94 -  281: 327   65
    3    28 Kazimierz      Merklejn              151.78 -  275: 502  102
    4    33 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  311: 303  150
    5    28 Robert         Wagner                111.72 -  354: 430   62
    6    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  442: 177  150
    7    28 Ziemowit       Pazda                 113.12 -  310: 398   63
    8    27 Kacper         Zegadło               137.95 -  232: 536   88
    9    30 Aleksandra     Brzeska               115.09 -  268: 414   65
   10    32 Marzena        Czemplik              100.00 +  323: 321  150
   11    30 Bożena         Guział                118.21 -  327: 374   68
   12    32 Olga           Swarcewicz            104.57 -  326: 362   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 12  91.00




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Leszek         Dobrowolski           122.06 -  294: 393   72
    2    26 Jerzy          Luter                 115.60 -  302: 429   66
    3    31 Aleksandra     Łukaszewicz           109.05 -  297: 379   59
    4    33 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  303: 311   50
    5    34 PAUZA
    6    30 Karolina       Mak                   100.00 -  245: 378   50
    7    32 Aleksandra     Brzeska               115.09 +  431: 239  165
    8    31 Laura          Pisula                110.45 -  278: 315   60
    9    31 Tadeusz        Olewicz               100.00 +  371: 261  150
   10    31 Sławomir       Zabawa                108.55 -  323: 398   59
   11    32 Olga           Swarcewicz            104.57 +  478: 254  155
   12    30 Aleksandra     Brzeska               115.09 +  392: 310  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1051  / 11  95.55




	Karolina Urbańska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Agnieszka      Goniowska             122.04 -  362: 371   72
    2    21 Bronisław      Parada                130.05 +  353: 337  180
    3    26 Dorota         Stachowska            120.11 -  320: 461   70
    4    18 Kazimierz      Merklejn              151.78 -  288: 525  102
    5    31 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  372: 344  150
    6    24 Robert         Wagner                111.72 -  305: 360   62
    7    25 Bożena         Guział                118.21 +  331: 323  168
    8    24 Jolanta        Chłopińska            131.70 -  345: 435   82
    9    26 Jakub          Błażejewski           132.91 -  326: 459   83
   10    29 Aleksandra     Brzeska               115.09 +  492: 322  165
   11    26 Teresa         Zalewska              118.36 +  332: 327  168
   12    22 Aleksandra     Łukaszewicz           109.05 -  338: 339   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Jędrzej Zawojski 100.00 Modzurów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 PAUZA
    2    17 Maciej         Grąbczewski           143.37 -  289: 419   93
    3    24 Andrzej        Kwiatkowski           133.55 -  269: 413   84
    4    28 Wojciech       Gonet                 116.25 -  271: 373   66
    5    31 Karolina       Urbańska              100.00 -  344: 372   50
    6    32 Teresa         Zalewska              118.36 -  330: 378   68
    7    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  438: 182  150
    8    30 Joanna         Brychcy               118.67 -  299: 345   69
    9    33 Marzena        Czemplik              100.00 +  343: 295  150
   10    30 Karolina       Mak                   100.00 +  463: 317  150
   11    27 Laura          Pisula                110.45 +  387: 348  160
   12    25 Sylwia         Łada                  110.72 -  188: 390   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 11 100.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Wrocławia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Zofia          Gajewska              498: 337
   2 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Kosz                  359: 444
   3 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Brychcy               287: 436
   4 Teresa         Zalewska             - Kamil          Górka                 318: 474
   5 Krzysztof      Obremski             - Bożena         Guział                362: 355
   6 Ryszard        Korpalski            - Miłosz         Wrzałek               330: 353
   7 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Zawadzki              385: 349
   8 Wojciech       Gonet                - Dawid          Pikul                 320: 449
   9 Maciej         Grąbczewski          - Jerzy          Luter                 405: 343
  10 Sławomir       Długosz              - Kacper         Zegadło               308: 436
  11 Mikołaj        Cieplik              - Aleksandra     Brzeska               526: 291
  12 Katarzyna      Kowalska             - Irena          Sołdan                369: 414
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Renata         Andracka              404: 388
  14 Maciej         Nawrocki             - Juliusz        Czupryniak            293: 442
  15 Rafał          Wesołowski           - Ziemowit       Pazda                 380: 333
  16 Sławomir       Wolski               - Jakub          Błażejewski           354: 310
  17 Michał         Rogalewicz           - Marcin         Stachowski            381: 462
  18 Robert         Wagner               - Jolanta        Chłopińska            339: 354
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dorota         Ostrowska             403: 300
  20 Sylwia         Łada                 - Alicja         Grąbczewska           354: 371
  21 Paweł          Mazurek              - Laura          Pisula                371: 336
  22 Aleksandra     Łukaszewicz          - Barbara        Obremska              335: 445
  23 Bronisław      Parada               - Sławomir       Zabawa                313: 360
  24 Olga           Swarcewicz           - Małgorzata     Szczygieł             306: 496
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Radwański             410: 282
  26 Jarosław       Błażków              - Janusz         Krupiński             283: 407
  27 Natalia        Woźniak              - Marzena        Czemplik              394: 245
  28 Mirosław       Dejna                - Mateusz        Królikowski           145: 546
  29 Maciej         Sancewicz            - Karolina       Mak                   411: 238
  30 Tadeusz        Olewicz              - Michał         Szymkowski            336: 378
  31 Arkadiusz      Łydka                - Zygmunt        Skwarek               375: 323
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Leszek         Dobrowolski           294: 393
  33 Agnieszka      Goniowska            - Karolina       Urbańska              371: 362
  34 Jędrzej        Zawojski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Królikowski          - Andrzej        Kwiatkowski           344: 315
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mikołaj        Cieplik               367: 423
   3 Natalia        Woźniak              - Michał         Alabrudziński         456: 300
   4 Leszek         Dobrowolski          - Małgorzata     Szczygieł             375: 429
   5 Kamil          Górka                - Dariusz        Puton                 432: 335
   6 Marcin         Stachowski           - Rafał          Wesołowski            349: 318
   7 Dawid          Pikul                - Michał         Szymkowski            360: 322
   8 Barbara        Obremska             - Arkadiusz      Łydka                 408: 268
   9 Dariusz        Kosz                 - Alicja         Grąbczewska           451: 272
  10 Juliusz        Czupryniak           - Paweł          Mazurek               428: 278
  11 Kacper         Zegadło              - Agnieszka      Goniowska             433: 378
  12 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Obremski              336: 444
  13 Sławomir       Zabawa               - Irena          Sołdan                295: 411
  14 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Sancewicz             351: 417
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Wolski                333: 278
  16 Miłosz         Wrzałek              - Janusz         Krupiński             406: 338
  17 Jędrzej        Zawojski             - Maciej         Grąbczewski           289: 419
  18 Zygmunt        Skwarek              - Renata         Andracka              281: 327
  19 Wojciech       Gonet                - Michał         Rogalewicz            343: 358
  20 Katarzyna      Kowalska             - Teresa         Zalewska              393: 279
  21 Karolina       Urbańska             - Bronisław      Parada                353: 337
  22 Jakub          Błażejewski          - Dorota         Stachowska            476: 402
  23 Bożena         Guział               - Sławomir       Długosz               371: 384
  24 Olga           Swarcewicz           - Sylwia         Łada                  243: 366
  25 Dorota         Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              366: 394
  26 Jerzy          Luter                - Aneta          Szczyrzyca            429: 302
  27 Maciej         Nawrocki             - Robert         Wagner                358: 463
  28 Zofia          Gajewska             - Aleksandra     Brzeska               357: 312
  29 Laura          Pisula               - Kazimierz      Merklejn              425: 415
  30 Tadeusz        Olewicz              - Jarosław       Błażków               332: 301
  31 Marcin         Radwański            - Aleksandra     Łukaszewicz           367: 325
  32 Ziemowit       Pazda                - Marzena        Czemplik              333: 303
  33 Karolina       Mak                  - Ryszard        Korpalski             405: 323
  34 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Mikołaj        Cieplik               399: 488
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Irena          Sołdan                399: 397
   3 Kamil          Górka                - Maciej         Grąbczewski           319: 437
   4 Marcin         Stachowski           - Dariusz        Kosz                  447: 377
   5 Dawid          Pikul                - Mateusz        Królikowski           363: 341
   6 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Obremski              404: 324
   7 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               427: 382
   8 Barbara        Obremska             - Krzysztof      Sporczyk              385: 369
   9 Robert         Wagner               - Natalia        Woźniak               314: 364
  10 Michał         Alabrudziński        - Jolanta        Chłopińska            422: 357
  11 Michał         Szymkowski           - Jakub          Błażejewski           481: 263
  12 Joanna         Brychcy              - Rafał          Wesołowski            351: 306
  13 Zofia          Gajewska             - Jerzy          Luter                 457: 265
  14 Sławomir       Długosz              - Mariusz        Sylwestrzuk           251: 360
  15 Leszek         Dobrowolski          - Tadeusz        Olewicz               349: 246
  16 Ziemowit       Pazda                - Katarzyna      Kowalska              378: 322
  17 Sławomir       Zabawa               - Laura          Pisula                330: 348
  18 Paweł          Mazurek              - Agnieszka      Goniowska             410: 329
  19 Janusz         Krupiński            - Marcin         Radwański             407: 266
  20 Alicja         Grąbczewska          - Krzysztof      Zawadzki              325: 337
  21 Michał         Rogalewicz           - Arkadiusz      Łydka                 377: 318
  22 Dariusz        Puton                - Karolina       Mak                   377: 339
  23 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Wolski                362: 439
  24 Andrzej        Kwiatkowski          - Jędrzej        Zawojski              413: 269
  25 Renata         Andracka             - Mirosław       Dejna                 492: 165
  26 Karolina       Urbańska             - Dorota         Stachowska            320: 461
  27 Bronisław      Parada               - Bożena         Guział                425: 321
  28 Zygmunt        Skwarek              - Kazimierz      Merklejn              275: 502
  29 Aleksandra     Brzeska              - Dorota         Ostrowska             313: 400
  30 Teresa         Zalewska             - Wojciech       Gonet                 282: 376
  31 Aleksandra     Łukaszewicz          - Aneta          Szczyrzyca            379: 297
  32 Jarosław       Błażków              - Ryszard        Korpalski             306: 470
  33 Maciej         Nawrocki             - Olga           Swarcewicz            348: 324
  34 Marzena        Czemplik             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Cieplik              - Barbara        Obremska              366: 349
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Natalia        Woźniak               425: 387
   3 Juliusz        Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               367: 428
   4 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Kosz                  406: 366
   5 Marcin         Stachowski           - Dawid          Pikul                 418: 330
   6 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Sylwestrzuk           254: 394
   7 Mateusz        Królikowski          - Joanna         Brychcy               518: 312
   8 Maciej         Sancewicz            - Leszek         Dobrowolski           374: 371
   9 Kamil          Górka                - Michał         Rogalewicz            395: 325
  10 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              384: 388
  11 Laura          Pisula               - Michał         Alabrudziński         322: 420
  12 Renata         Andracka             - Dariusz        Puton                 333: 358
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Szymkowski            304: 378
  14 Janusz         Krupiński            - Sławomir       Wolski                420: 312
  15 Zofia          Gajewska             - Paweł          Mazurek               420: 334
  16 Ziemowit       Pazda                - Andrzej        Kwiatkowski           373: 464
  17 Krzysztof      Obremski             - Dorota         Stachowska            439: 341
  18 Kazimierz      Merklejn             - Karolina       Urbańska              525: 288
  19 Ryszard        Korpalski            - Rafał          Wesołowski            301: 451
  20 Sławomir       Zabawa               - Robert         Wagner                400: 252
  21 Katarzyna      Kowalska             - Maciej         Nawrocki              393: 299
  22 Karolina       Mak                  - Sylwia         Łada                  293: 374
  23 Agnieszka      Goniowska            - Alicja         Grąbczewska           385: 398
  24 Arkadiusz      Łydka                - Bronisław      Parada                289: 309
  25 Dorota         Ostrowska            - Sławomir       Długosz               263: 384
  26 Marcin         Radwański            - Jolanta        Chłopińska            416: 298
  27 Jakub          Błażejewski          - Tadeusz        Olewicz               344: 302
  28 Wojciech       Gonet                - Jędrzej        Zawojski              373: 271
  29 Marzena        Czemplik             - Aleksandra     Łukaszewicz           333: 336
  30 Jerzy          Luter                - Mirosław       Dejna                 414: 259
  31 Bożena         Guział               - Jarosław       Błażków               444: 332
  32 Aleksandra     Brzeska              - Teresa         Zalewska              304: 342
  33 Aneta          Szczyrzyca           - Zygmunt        Skwarek               303: 311
  34 Olga           Swarcewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Cieplik              - Maciej         Grąbczewski           386: 397
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Miłosz         Wrzałek               320: 490
   3 Mateusz        Królikowski          - Marcin         Stachowski            311: 330
   4 Zofia          Gajewska             - Juliusz        Czupryniak            389: 286
   5 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              406: 356
   6 Michał         Szymkowski           - Kamil          Górka                 388: 357
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Natalia        Woźniak               397: 390
   8 Dawid          Pikul                - Maciej         Sancewicz             397: 407
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           395: 433
  10 Dariusz        Puton                - Barbara        Obremska              488: 276
  11 Kazimierz      Merklejn             - Janusz         Krupiński             362: 473
  12 Dariusz        Kosz                 - Ziemowit       Pazda                 449: 392
  13 Irena          Sołdan               - Wojciech       Gonet                 417: 291
  14 Renata         Andracka             - Jakub          Błażejewski           305: 365
  15 Paweł          Mazurek              - Kacper         Zegadło               417: 374
  16 Leszek         Dobrowolski          - Sławomir       Zabawa                426: 340
  17 Bronisław      Parada               - Katarzyna      Kowalska              326: 351
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Łada                  330: 398
  19 Sławomir       Wolski               - Rafał          Wesołowski            372: 384
  20 Jerzy          Luter                - Aleksandra     Łukaszewicz           313: 377
  21 Alicja         Grąbczewska          - Michał         Rogalewicz            401: 407
  22 Joanna         Brychcy              - Marcin         Radwański             318: 334
  23 Sławomir       Długosz              - Laura          Pisula                351: 304
  24 Dorota         Stachowska           - Karolina       Mak                   364: 340
  25 Bożena         Guział               - Arkadiusz      Łydka                 282: 388
  26 Teresa         Zalewska             - Agnieszka      Goniowska             326: 478
  27 Tadeusz        Olewicz              - Ryszard        Korpalski             317: 364
  28 Robert         Wagner               - Zygmunt        Skwarek               430: 354
  29 Jolanta        Chłopińska           - Marzena        Czemplik              354: 403
  30 Dorota         Ostrowska            - Olga           Swarcewicz            364: 304
  31 Karolina       Urbańska             - Jędrzej        Zawojski              372: 344
  32 Mirosław       Dejna                - Maciej         Nawrocki              186: 545
  33 Jarosław       Błażków              - Aleksandra     Brzeska               387: 354
  34 Aneta          Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Mikołaj        Cieplik               487: 273
   2 Maciej         Grąbczewski          - Marcin         Stachowski            448: 347
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Zofia          Gajewska              469: 381
   4 Michał         Szymkowski           - Michał         Alabrudziński         374: 417
   5 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Puton                 454: 321
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Sylwestrzuk           374: 378
   7 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Sancewicz             336: 370
   8 Sylwia         Łada                 - Mateusz        Królikowski           409: 239
   9 Irena          Sołdan               - Michał         Rogalewicz            392: 421
  10 Rafał          Wesołowski           - Natalia        Woźniak               422: 501
  11 Katarzyna      Kowalska             - Kamil          Górka                 419: 332
  12 Jakub          Błażejewski          - Juliusz        Czupryniak            317: 407
  13 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Mazurek               456: 385
  14 Aleksandra     Łukaszewicz          - Leszek         Dobrowolski           374: 397
  15 Sławomir       Długosz              - Dawid          Pikul                 421: 325
  16 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              507: 379
  17 Marcin         Radwański            - Barbara        Obremska              371: 350
  18 Agnieszka      Goniowska            - Joanna         Brychcy               397: 331
  19 Laura          Pisula               - Dorota         Stachowska            321: 344
  20 Kacper         Zegadło              - Sławomir       Zabawa                348: 379
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Renata         Andracka              298: 289
  22 Bronisław      Parada               - Maciej         Nawrocki              391: 360
  23 Wojciech       Gonet                - Ziemowit       Pazda                 351: 319
  24 Robert         Wagner               - Karolina       Urbańska              360: 305
  25 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Ostrowska             341: 341
  26 Alicja         Grąbczewska          - Arkadiusz      Łydka                 402: 454
  27 Marzena        Czemplik             - Jerzy          Luter                 284: 327
  28 Sławomir       Wolski               - Bożena         Guział                343: 420
  29 Jolanta        Chłopińska           - Tadeusz        Olewicz               353: 332
  30 Karolina       Mak                  - Aneta          Szczyrzyca            378: 245
  31 Jarosław       Błażków              - Olga           Swarcewicz              1: 400
  32 Jędrzej        Zawojski             - Teresa         Zalewska              330: 378
  33 Zygmunt        Skwarek              - Mirosław       Dejna                 442: 177
  34 Aleksandra     Brzeska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Miłosz         Wrzałek               399: 456
   2 Maciej         Sancewicz            - Małgorzata     Szczygieł             342: 406
   3 Janusz         Krupiński            - Marcin         Stachowski            410: 374
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Alabrudziński         330: 346
   5 Natalia        Woźniak              - Leszek         Dobrowolski           339: 334
   6 Michał         Rogalewicz           - Mikołaj        Cieplik               328: 394
   7 Dariusz        Puton                - Andrzej        Kwiatkowski           316: 300
   8 Krzysztof      Obremski             - Sylwia         Łada                  424: 362
   9 Katarzyna      Kowalska             - Zofia          Gajewska              345: 361
  10 Juliusz        Czupryniak           - Sławomir       Długosz               502: 287
  11 Michał         Szymkowski           - Marcin         Radwański             435: 296
  12 Kazimierz      Merklejn             - Robert         Wagner                453: 312
  13 Aleksandra     Łukaszewicz          - Dariusz        Kosz                  278: 463
  14 Irena          Sołdan               - Bronisław      Parada                440: 392
  15 Agnieszka      Goniowska            - Sławomir       Zabawa                390: 287
  16 Arkadiusz      Łydka                - Kamil          Górka                 354: 283
  17 Mateusz        Królikowski          - Jerzy          Luter                 450: 335
  18 Jakub          Błażejewski          - Krzysztof      Sporczyk              320: 386
  19 Dorota         Stachowska           - Wojciech       Gonet                 462: 268
  20 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Zawadzki              393: 390
  21 Dawid          Pikul                - Ryszard        Korpalski             379: 286
  22 Barbara        Obremska             - Kacper         Zegadło               400: 295
  23 Paweł          Mazurek              - Dorota         Ostrowska             495: 215
  24 Maciej         Nawrocki             - Laura          Pisula                498: 389
  25 Bożena         Guział               - Karolina       Urbańska              323: 331
  26 Karolina       Mak                  - Alicja         Grąbczewska           319: 352
  27 Renata         Andracka             - Teresa         Zalewska              341: 418
  28 Zygmunt        Skwarek              - Ziemowit       Pazda                 310: 398
  29 Olga           Swarcewicz           - Sławomir       Wolski                380: 407
  30 Joanna         Brychcy              - Jolanta        Chłopińska            380: 420
  31 Marzena        Czemplik             - Tadeusz        Olewicz               270: 341
  32 Aleksandra     Brzeska              - Aneta          Szczyrzyca            239: 431
  33 Jędrzej        Zawojski             - Mirosław       Dejna                 438: 182


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               425: 374
   2 Mikołaj        Cieplik              - Małgorzata     Szczygieł             379: 457
   3 Maciej         Grąbczewski          - Janusz         Krupiński             463: 370
   4 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Sancewicz             319: 364
   5 Dominik        Piasecki             - Natalia        Woźniak               361: 354
   6 Krzysztof      Obremski             - Zofia          Gajewska              411: 432
   7 Michał         Szymkowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           296: 478
   8 Marcin         Stachowski           - Dariusz        Puton                 287: 333
   9 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              450: 327
  10 Leszek         Dobrowolski          - Dariusz        Kosz                  315: 399
  11 Sylwia         Łada                 - Irena          Sołdan                402: 409
  12 Barbara        Obremska             - Mateusz        Królikowski           376: 399
  13 Dorota         Stachowska           - Dawid          Pikul                 287: 596
  14 Michał         Rogalewicz           - Agnieszka      Goniowska             361: 357
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Kowalska              377: 290
  16 Marcin         Radwański            - Paweł          Mazurek               387: 326
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Arkadiusz      Łydka                 448: 263
  18 Maciej         Nawrocki             - Aleksandra     Łukaszewicz           463: 258
  19 Kamil          Górka                - Krzysztof      Zawadzki              544: 296
  20 Ziemowit       Pazda                - Jakub          Błażejewski           413: 395
  21 Sławomir       Zabawa               - Alicja         Grąbczewska           310: 365
  22 Teresa         Zalewska             - Sławomir       Wolski                363: 365
  23 Bronisław      Parada               - Wojciech       Gonet                 434: 364
  24 Jolanta        Chłopińska           - Karolina       Urbańska              435: 345
  25 Ryszard        Korpalski            - Robert         Wagner                307: 308
  26 Jerzy          Luter                - Dorota         Ostrowska             385: 351
  27 Kacper         Zegadło              - Zygmunt        Skwarek               536: 232
  28 Tadeusz        Olewicz              - Bożena         Guział                312: 327
  29 Olga           Swarcewicz           - Renata         Andracka              292: 375
  30 Jędrzej        Zawojski             - Joanna         Brychcy               299: 345
  31 Aneta          Szczyrzyca           - Laura          Pisula                278: 315
  32 Karolina       Mak                  - Marzena        Czemplik              366: 248
  33 Mirosław       Dejna                - Aleksandra     Brzeska               220: 414


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Zofia          Gajewska              370: 315
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Janusz         Krupiński             352: 431
   3 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Grąbczewski           429: 333
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dominik        Piasecki              393: 383
   5 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Puton                 297: 427
   6 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Sporczyk              375: 366
   7 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            449: 561
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Mikołaj        Cieplik               406: 469
   9 Krzysztof      Obremski             - Michał         Szymkowski            361: 395
  10 Dawid          Pikul                - Michał         Rogalewicz            350: 371
  11 Natalia        Woźniak              - Marcin         Stachowski            397: 322
  12 Marcin         Radwański            - Juliusz        Czupryniak            272: 459
  13 Mateusz        Królikowski          - Kazimierz      Merklejn              314: 490
  14 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Nawrocki              301: 368
  15 Kamil          Górka                - Bronisław      Parada                461: 299
  16 Agnieszka      Goniowska            - Katarzyna      Kowalska              346: 328
  17 Sylwia         Łada                 - Jerzy          Luter                 413: 442
  18 Alicja         Grąbczewska          - Dorota         Stachowska            372: 362
  19 Sławomir       Wolski               - Paweł          Mazurek               432: 458
  20 Robert         Wagner               - Barbara        Obremska              247: 376
  21 Arkadiusz      Łydka                - Leszek         Dobrowolski           440: 277
  22 Kacper         Zegadło              - Ziemowit       Pazda                 439: 298
  23 Wojciech       Gonet                - Renata         Andracka              454: 361
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Bożena         Guział                368: 352
  25 Joanna         Brychcy              - Karolina       Mak                   332: 309
  26 Karolina       Urbańska             - Jakub          Błażejewski           326: 459
  27 Laura          Pisula               - Aleksandra     Łukaszewicz           338: 305
  28 Teresa         Zalewska             - Ryszard        Korpalski             305: 325
  29 Dorota         Ostrowska            - Sławomir       Zabawa                526: 276
  30 Aleksandra     Brzeska              - Zygmunt        Skwarek               414: 268
  31 Aneta          Szczyrzyca           - Tadeusz        Olewicz               371: 261
  32 Mirosław       Dejna                - Olga           Swarcewicz            220: 348
  33 Marzena        Czemplik             - Jędrzej        Zawojski              295: 343


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Sylwestrzuk           413: 391
   2 Janusz         Krupiński            - Michał         Alabrudziński         396: 395
   3 Maciej         Grąbczewski          - Małgorzata     Szczygieł             491: 330
   4 Dariusz        Puton                - Mikołaj        Cieplik               358: 254
   5 Rafał          Wesołowski           - Dominik        Piasecki              424: 319
   6 Dariusz        Kosz                 - Michał         Szymkowski            465: 322
   7 Michał         Rogalewicz           - Juliusz        Czupryniak            340: 349
   8 Natalia        Woźniak              - Maciej         Sancewicz             537: 249
   9 Zofia          Gajewska             - Kazimierz      Merklejn              297: 384
  10 Irena          Sołdan               - Mateusz        Królikowski           493: 342
  11 Agnieszka      Goniowska            - Kamil          Górka                 344: 485
  12 Barbara        Obremska             - Krzysztof      Obremski              333: 400
  13 Alicja         Grąbczewska          - Dawid          Pikul                 341: 302
  14 Marcin         Stachowski           - Maciej         Nawrocki              443: 245
  15 Jerzy          Luter                - Andrzej        Kwiatkowski           348: 452
  16 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Sporczyk              509: 257
  17 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Radwański             370: 349
  18 Katarzyna      Kowalska             - Kacper         Zegadło               362: 369
  19 Joanna         Brychcy              - Sylwia         Łada                  391: 296
  20 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Zawadzki              292: 405
  21 Sławomir       Wolski               - Wojciech       Gonet                 325: 383
  22 Jakub          Błażejewski          - Laura          Pisula                404: 357
  23 Leszek         Dobrowolski          - Robert         Wagner                390: 240
  24 Ziemowit       Pazda                - Dorota         Ostrowska             397: 348
  25 Ryszard        Korpalski            - Bronisław      Parada                266: 379
  26 Renata         Andracka             - Jolanta        Chłopińska            296: 379
  27 Aleksandra     Łukaszewicz          - Bożena         Guział                435: 283
  28 Olga           Swarcewicz           - Teresa         Zalewska              307: 352
  29 Karolina       Urbańska             - Aleksandra     Brzeska               492: 322
  30 Jędrzej        Zawojski             - Karolina       Mak                   463: 317
  31 Sławomir       Zabawa               - Aneta          Szczyrzyca            398: 323
  32 Zygmunt        Skwarek              - Marzena        Czemplik              323: 321
  33 Tadeusz        Olewicz              - Mirosław       Dejna                 423: 160


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Miłosz         Wrzałek               369: 477
   2 Natalia        Woźniak              - Maciej         Grąbczewski           382: 365
   3 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Kosz                  356: 435
   4 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            332: 424
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Sylwestrzuk           366: 360
   6 Kazimierz      Merklejn             - Juliusz        Czupryniak            414: 260
   7 Michał         Szymkowski           - Irena          Sołdan                337: 390
   8 Kamil          Górka                - Zofia          Gajewska              523: 334
   9 Dominik        Piasecki             - Paweł          Mazurek               278: 414
  10 Michał         Rogalewicz           - Krzysztof      Obremski              360: 443
  11 Mikołaj        Cieplik              - Alicja         Grąbczewska           480: 346
  12 Maciej         Sancewicz            - Andrzej        Kwiatkowski           300: 357
  13 Marcin         Stachowski           - Arkadiusz      Łydka                 345: 307
  14 Kacper         Zegadło              - Leszek         Dobrowolski           507: 334
  15 Bronisław      Parada               - Dawid          Pikul                 461: 323
  16 Mateusz        Królikowski          - Jolanta        Chłopińska            461: 337
  17 Maciej         Nawrocki             - Jerzy          Luter                 398: 294
  18 Wojciech       Gonet                - Agnieszka      Goniowska             338: 478
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Brychcy               337: 341
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Barbara        Obremska              324: 496
  21 Marcin         Radwański            - Jakub          Błażejewski           313: 395
  22 Sylwia         Łada                 - Ziemowit       Pazda                 353: 365
  23 Sławomir       Zabawa               - Dorota         Stachowska            296: 347
  24 Robert         Wagner               - Sławomir       Wolski                452: 235
  25 Dorota         Ostrowska            - Katarzyna      Kowalska              339: 339
  26 Teresa         Zalewska             - Karolina       Urbańska              327: 332
  27 Laura          Pisula               - Jędrzej        Zawojski              348: 387
  28 Aleksandra     Łukaszewicz          - Ryszard        Korpalski             402: 353
  29 Aleksandra     Brzeska              - Renata         Andracka              392: 236
  30 Bożena         Guział               - Zygmunt        Skwarek               374: 327
  31 Karolina       Mak                  - Tadeusz        Olewicz               280: 382
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Olga           Swarcewicz            478: 254
  33 Mirosław       Dejna                - Marzena        Czemplik              203: 288


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Grąbczewski           378: 320
   2 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kosz                  380: 382
   3 Natalia        Woźniak              - Janusz         Krupiński             347: 391
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Alabrudziński         474: 360
   5 Dariusz        Puton                - Kazimierz      Merklejn              394: 386
   6 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                354: 373
   7 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Obremski              370: 394
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Mazurek               348: 438
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Juliusz        Czupryniak            383: 393
  10 Marcin         Stachowski           - Kacper         Zegadło               355: 381
  11 Mateusz        Królikowski          - Agnieszka      Goniowska             387: 312
  12 Barbara        Obremska             - Maciej         Nawrocki              366: 347
  13 Zofia          Gajewska             - Michał         Szymkowski            412: 344
  14 Jakub          Błażejewski          - Bronisław      Parada                405: 345
  15 Ziemowit       Pazda                - Michał         Rogalewicz            435: 362
  16 Dominik        Piasecki             - Alicja         Grąbczewska           386: 347
  17 Joanna         Brychcy              - Maciej         Sancewicz             289: 473
  18 Dawid          Pikul                - Arkadiusz      Łydka                 481: 377
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Stachowska            473: 326
  20 Leszek         Dobrowolski          - Jolanta        Chłopińska            329: 381
  21 Jerzy          Luter                - Wojciech       Gonet                 415: 370
  22 Karolina       Urbańska             - Aleksandra     Łukaszewicz           338: 339
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Robert         Wagner                368: 296
  24 Marcin         Radwański            - Katarzyna      Kowalska              426: 400
  25 Sylwia         Łada                 - Jędrzej        Zawojski              390: 188
  26 Bożena         Guział               - Sławomir       Wolski                338: 400
  27 Laura          Pisula               - Dorota         Ostrowska             367: 385
  28 Teresa         Zalewska             - Sławomir       Zabawa                358: 296
  29 Tadeusz        Olewicz              - Ryszard        Korpalski             329: 314
  30 Aneta          Szczyrzyca           - Aleksandra     Brzeska               392: 310
  31 Renata         Andracka             - Karolina       Mak                   400: 329
  32 Zygmunt        Skwarek              - Olga           Swarcewicz            326: 362
  33 Marzena        Czemplik             - Mirosław       Dejna                 327: 221
Lista rankingowa na dzień 2015-09-21

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.23  30443  190
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.76  31551  200
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.90  19955  128
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.30  21897  141
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              154.87  30665  198
   6 Jakub Zaryński                 Świnoujście          153.91   8465   55
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.12  29816  196
   8 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.49  29540  195
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  28612  190
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.47  28589  190
  11 Marek Reda                     Dębówka              150.45  29790  198
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              150.10  28369  189
  13 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.02  28353  189
  14 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  15 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.14  27998  189
  16 Kamil Górka                    Kraków               147.88  26914  182
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.74  28218  191
  18 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  19 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.35  28438  193
  20 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  21 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.50  18606  127
  22 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.61  24026  165
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.21  21926  151
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.66  28208  195
  25 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.19  10382   72
  26 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.12  27526  191
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.11  28389  197
  28 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.02  21459  149
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.59  25703  179
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.48  15209  106
  31 Justyna Górka                  Kraków               143.47  28408  198
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.55  22950  161
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               142.54  26655  187
  34 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  35 Dawid Pikul                    Poznań               141.55  26895  190
  36 Karol Waniek                   Wrocław              141.49   9621   68
  37 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.17  26823  190
  38 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.11   5080   36
  39 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.26  27351  195
  40 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  41 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  42 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
  43 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  44 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  139.56  21213  152
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.17   6680   48
  46 Kamil Kister                   Puławy               138.76  26781  193
  47 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  48 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.23  26263  190
  50 Paweł Jackowski                Warszawa             138.22  27091  196
  51 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  52 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.31  26089  190
  53 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  54 Radosław Jachna                Łódź                 137.15  17418  127
  55 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.13   9325   68
  56 Marek Salamon                  Bytom                136.92   8489   62
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.69  26927  197
  58 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.66  12709   93
  59 Artur Irzyk                    Kraków               136.48  16924  124
  60 Joanna Juszczak                Warszawa             136.45  26471  194
  61 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.17  27098  199
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            135.49  25337  187
  63 Irena Sołdan                   Sopot                135.27  26107  193
  64 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  65 Adam Jurkowski                 Gliwice              134.94   8366   62
  66 Szymon Płachta                 Warszawa             134.92  26040  193
  67 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  68 Dominik Piasecki               Słupsk               134.62   9827   73
  69 Juliusz Czupryniak             Warszawa             134.34  25928  193
  70 Tomasz Ciejka                  Kraków               133.92   8839   66
  71 Artur Koszel                   Warszawa             133.49  14817  111
  72 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.91  24721  186
  73 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.82  25899  195
  74 Jakub Błażejewski              Poznań               132.38  25550  193
  75 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.31  25801  195
  76 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.22  15734  119
  77 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             132.11  24968  189
  78 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  132.06  25091  190
  79 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  80 Michał Szymkowski              Wrocław              131.91   9234   70
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.80  14366  109
  82 Barbara Obremska               Wrocław              131.70  25155  191
  83 Agnieszka Krupka               Krosno               131.25   6694   51
  84 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.98  22004  168
  85 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  86 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.78  24587  188
  87 Janusz Krupiński               Bytom                130.78  21971  168
  88 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.73  23923  183
  89 Michał Rogalewicz              Poznań               130.71  24704  189
  90 Piotr Broda                    Sandomierz           130.71  26141  200
  91 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  92 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  93 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.30  25929  199
  94 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  95 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  96 Leszek Stecuła                 Bytom                130.05   7543   58
  97 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.05  11314   87
  98 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  99 Michał Kolaj                   Ostróda              129.90   5326   41
 100 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
 101 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.39  15656  121
 102 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 103 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.21  21062  163
 104 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              128.92   6575   51
 105 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.79  24986  194
 106 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.75  10944   85
 107 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  128.55  21597  168
 108 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.30  13472  105
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.23  11156   87
 110 Radosław Więch                 Warszawa             128.21   5000   39
 111 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.14  16914  132
 112 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 113 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 114 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 115 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.86  24549  192
 116 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
 117 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 127.83  25054  196
 118 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.82   7669   60
 119 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 120 Czesław Grajewski              Białystok            127.55  23597  185
 121 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 122 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.29  25331  199
 123 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 124 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.98   6095   48
 125 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.90  23984  189
 126 Mateusz Królikowski            Wrocław              126.79   6086   48
 127 Konrad Sowula                  Kraków               126.70  15077  119
 128 Marcin Ceglarek                Kraków               126.53  22648  179
 129 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 130 Grzegorz Kwiecień              Kraków               126.29   6441   51
 131 Tomasz Lempart                 Kraków               126.18  20188  160
 132 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.13  18920  150
 133 Krzysztof Gibas                Kraków               126.08  22316  177
 134 Anita Bruska                   Gdynia               126.03  18022  143
 135 Szymon Dąbrowski               Warszawa             125.88  25176  200
 136 Natalia Ogierman               Katowice             125.78  20251  161
 137 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.60  20724  165
 138 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.36  24069  192
 139 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.28  17288  138
 140 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   4501   36
 141 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 142 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 143 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 144 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 145 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.55  19803  159
 146 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 147 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.48  24274  195
 148 Dorota Maciejuk                Warszawa             124.48   6473   52
 149 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.47  14190  114
 150 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 151 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.19  14779  119
 152 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 153 Marta Bajorek                  Warszawa             124.05  24313  196
 154 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.89   4584   37
 155 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 156 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.84   7926   64
 157 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 158 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    123.39   6663   54
 159 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 160 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 161 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.64  20848  170
 162 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 163 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.59  23905  195
 164 Andrzej Kroc                   Łódź                 122.52  23402  191
 165 Adam Janicki                   Wrocław              122.46  15185  124
 166 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.42  19220  157
 167 Agnieszka Goniowska            Wrocław              122.25  13081  107
 168 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 169 Ewa Radzikowska                Gliwice              121.68  12046   99
 170 Ewa Szałas                     Katowice             121.66   9611   79
 171 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 172 Tomasz Górka                   Kraków               121.56   8631   71
 173 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.53  15920  131
 174 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.25  14793  122
 175 Beata Piotrowska               Łódź                 121.24  12003   99
 176 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.92   5804   48
 177 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
 178 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 179 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 180 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 181 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.10   8647   72
 182 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.05   7203   60
 183 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.97  23274  194
 184 Anna Krynicka                  Warszawa             119.94  17031  142
 185 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.47   4301   36
 186 Joanna Brychcy                 Katowice             119.32  12051  101
 187 Dominika Worona                Police               119.22   6438   54
 188 Dorota Stachowska              Wydartowo I          118.91  21403  180
 189 Agnieszka Matus                Milanówek            118.81  22337  188
 190 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.81  14138  119
 191 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.71  19231  162
 192 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 193 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 194 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 195 Dariusz Sowula                 Kraków               117.86  11668   99
 196 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.78  23084  196
 197 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 198 Teresa Zalewska                Racibórz             117.61  22463  191
 199 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 200 Zofia Górka                    Łęczna               117.35   9975   85
 201 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 202 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 203 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 204 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 205 Krzysztof Zawadzki             Sampława             117.10  22717  194
 206 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 207 Lidia Szpakowska               Jaworzno             116.86   4207   36
 208 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 209 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 210 Ewelina Gruda                  Białystok            116.75   8756   75
 211 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 212 Rafał Stachowski               Police               116.70  17038  146
 213 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.59  18655  160
 214 Marta Świątkowska              Wrocław              116.56  23195  199
 215 Bożena Guział                  Racibórz             116.46  16654  143
 216 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 217 Sławomir Długosz               Ostróda              116.33  13960  120
 218 Marianna Kozłowska             Białystok            116.16  14404  124
 219 Agnieszka Walas                Kraków               116.12  11148   96
 220 Marcin Stachowski              Wydartowo I          116.07  21008  181
 221 Jerzy Luter                    Bytom                116.00  22852  197
 222 Monika Siemaszko               Lipiany              115.96  22729  196
 223 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.89   4172   36
 224 Maria Pokorska                 Warszawa             115.43  23086  200
 225 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.09   5409   47
 226 Ryszard Korpalski              Wójtowice            114.97  18281  159
 227 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.85  14931  130
 228 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.59  12376  108
 229 Lucyna Śniadach                Rumia                114.34  20353  178
 230 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.31   6744   59
 231 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 232 Renata Andracka                Zwola                114.12  22709  199
 233 Sławomir Wolski                Wrocław              113.93  22103  194
 234 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          113.92  13443  118
 235 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 236 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 237 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 238 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.45  13160  116
 239 Urszula Solarska               Łódź                 113.25  22651  200
 240 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.25   5436   48
 241 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.77  20299  180
 242 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 243 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        112.45   3486   31
 244 Robert Wagner                  Wrocław              112.40  13263  118
 245 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 246 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.06  22076  197
 247 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            110.92  14642  132
 249 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.65  13610  123
 250 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
 251 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   7177   65
 252 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.27  18636  169
 253 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 254 Maciej Pietrasik               Nowogard             110.16  10465   95
 255 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.04  21128  192
 256 Marta Ćwiek                    Radomsko             110.03   3301   30
 257 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 258 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 259 Marta Sztajnert                Wisła                109.75  10536   96
 260 Anna Niedzielko                Szczecin             109.58  11615  106
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.51  21574  197
 262 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.35  20668  189
 263 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 264 Laura Pisula                   Wrocław              108.86   7511   69
 265 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.81   7834   72
 266 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.49   5099   47
 267 Michał Landowski               Police               108.47  12908  119
 268 Iwona Duźniak                  Dębica               108.31   3791   35
 269 Józef Burzyński                Ełk                  108.23  17967  166
 270 Paweł Morga                    Warszawa             108.18   4111   38
 271 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 272 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.95  17920  166
 273 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.94   9391   87
 274 Aleksandra Brzeska             Piastów              107.93   4749   44
 275 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 276 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.82  15202  141
 277 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.42   3867   36
 278 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.22  18441  172
 279 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.98  19256  180
 280 Paweł Brylski                  Kraków               106.70   6722   63
 281 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 282 Lidia Żywna                    Gdynia               106.17  12316  116
 283 Maciej Dąbrowski               Warszawa             106.15  20700  195
 284 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 285 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 286 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             104.98   6929   66
 287 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 288 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 289 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 290 Agnieszka Dawid                Kraków               103.51   9316   90
 291 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 292 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 293 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.05   8965   87
 294 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.52  13840  135
 295 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.01   9691   95
 296 Waldemar Wypchał               Kraków               101.79   3970   39
 297 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 298 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 299 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 300 Michał Dreczka                 Poznań               100.93   6056   60
 301 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 302 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.27   4813   48
 303 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 304 Dariusz Zębek                  Olsztyn              100.09   4604   46
 305 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.66   9767   98
 306 Karolina Urbańska              Poznań                99.01   8416   85
 307 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 308 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.58  19421  197
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 310 Agnieszka Antos                Racibórz              98.04   7451   76
 311 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.71   8989   92
 313 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 314 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              97.24   6807   70
 315 Konrad Pajączek                Milanówek             96.63   4445   46
 316 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 317 Maria Uryga                    Kraków                96.50   3088   32
 318 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 319 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.67   9278   98
 320 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           94.64   4448   47
 321 Liliana Dąbrowska              Warszawa              94.60   3973   42
 322 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             94.46  16342  173
 323 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 324 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.93   5448   58
 325 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              93.65  10114  108
 326 Marcin Kurowski                Racibórz              93.49  13462  144
 327 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   6345   68
 328 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 329 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   91.72   6145   67
 330 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 331 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               89.96   4138   46
 332 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 333 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.60  13645  154
 334 Dominik Ulejczyk               Będzin                88.59   4075   46
 335 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 336 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 337 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.75   5745   67
 338 Paulina Naplocha               Racibórz              85.59   2910   34
 339 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 340 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      83.69   3766   45
 341 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 342 Teresa Balewska                Reda                  83.43  11347  136
 343 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 344 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 345 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 346 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 347 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 348 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 349 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.91   3630   46
 350 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.25   3889   51
 351 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 352 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.45   2325   33
 353 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 354 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 355 Mirosław Dejna                 Sampława              65.77  12036  183
 356 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 357 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 2015-09-21

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bogusław Książek               Szczecin             117.11   3279   28
   2 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   3 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.07   3242   27
   4 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   5 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   6 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   7 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   8 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  12 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  13 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  14 Ireneusz Kurzok                Mikołów              133.58   3206   24
  15 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  16 Jacek Jerzyński                Toruń                128.04   3073   24
  17 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  18 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  19 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  20 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  21 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  23 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  24 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  25 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  26 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  27 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  28 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  29 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.12   2667   24
  30 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  31 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  32 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  33 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  34 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 102.33   2456   24
  35 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  36 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  37 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  38 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  39 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  40 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.96   2598   23
  41 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  42 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  43 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  44 Janina Dąbrowska               Rybnik                97.61   2245   23
  45 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  46 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  47 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  48 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  49 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  50 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  51 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.74   2041   23
  52 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  53 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  54 Dawid Węgrzyński               Zabrze                75.65   1740   23
  55 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  56 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               85.18   1874   22
  57 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  58 Aleksandra Celuch              Będzin                79.95   1759   22
  59 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  60 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  61 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  62 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  63 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  64 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  65 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  66 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  67 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  68 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  69 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  70 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  71 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  72 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  73 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  74 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  75 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  76 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  77 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  78 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  79 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.76   1849   17
  80 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  81 Joanna Wilk                    Racibórz             104.44   1671   16
  82 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  83 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  84 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  85 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  86 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  87 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  88 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  89 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  90 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  91 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  92 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 103.62   1347   13
  93 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  94 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
  95 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  96 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  97 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
  98 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
  99 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 100 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 101 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 102 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 103 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 104 Robert Głowacki                Łódź                 126.75   1521   12
 105 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 106 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 107 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 108 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 109 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 110 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 111 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 112 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.00   1380   12
 113 Maciej Śliwa                   Zabrze               114.42   1373   12
 114 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 115 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 116 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 117 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 118 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 119 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 120 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 121 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 122 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 123 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 124 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               107.33   1288   12
 125 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 126 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 127 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 128 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 129 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 130 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 131 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 132 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 133 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 134 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 135 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 136 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 137 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 138 Grażyna Smereka                Racibórz              99.42   1193   12
 139 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 140 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 141 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 142 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 143 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 144 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 145 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 146 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 147 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 148 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 149 Małgorzata Pochopień           Kraków                91.50   1098   12
 150 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 151 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 152 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 153 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 154 Szymon Stępień                 Bytom                 89.75   1077   12
 155 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 156 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 157 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 158 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 159 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 160 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 161 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 162 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 163 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 164 Maria Tomiczek                 Zabrze                85.33   1024   12
 165 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 166 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 167 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 168 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 169 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 170 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 171 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 172 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 173 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 174 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 175 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 176 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 177 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 178 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 179 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 180 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 181 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 182 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 183 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 184 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 185 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 186 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 187 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 188 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 189 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 190 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 191 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 192 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 193 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 194 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 195 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 196 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 197 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 198 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 199 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 200 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 201 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 202 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 203 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 204 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 205 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 206 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 207 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 208 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 209 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 210 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 211 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 212 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 213 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 214 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 215 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 216 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 217 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 218 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 219 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 220 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 221 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 222 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 223 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 224 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 225 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 226 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 227 Aleksandra Maliszewska         Będzin                53.91    593   11
 228 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 229 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 230 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 231 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 232 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 233 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 234 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 235 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 236 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 237 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 238 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 239 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 240 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 241 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 242 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 243 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 244 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 245 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 246 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 247 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 248 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 249 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 250 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 251 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 252 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 253 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 254 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 255 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 256 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 257 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 258 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 259 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 260 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 261 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 262 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 263 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 264 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 265 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 266 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 267 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 268 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 269 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 270 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 271 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 272 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 273 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 274 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 275 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 276 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 277 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 278 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 279 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 280 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 281 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 282 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 283 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 284 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 285 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 286 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 287 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 288 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 289 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 290 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 291 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 292 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 293 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 294 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 295 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 296 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 297 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 298 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 299 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 300 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 301 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 302 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 303 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 304 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 305 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 306 Łukasz Pawlas                  Racibórz              58.00     58    1
 307 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie