Betlejem31
sierpnia
Betlejem 31 sierpnia II Turniej Książąt Swidnickich
Wrocław14
września
Wrocław 14-15 września IX Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble — IV Akademickie Mistrzostwa Polski
Jaworzno21
września
Jaworzno 21-22 września VIII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)Grand Prix 2013
Łukasz Tuszyński tryumfuje we Wrocławiu14 - 15 września 2013 — IX Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble — IV Akademickie Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IX Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble — IV Akademickie Mistrzostwa PolskiWrocław, 14 - 15 września 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Łukasz Tuszyński tryumfuje we Wrocławiu W iście maratońskim stylu i tempie zmagali się skrabliści na IX już Mistrzostwach Wrocławia. Po raz czwarty mogli też wykazać się studenci na Akademickich Mistrzostwach Polski w Scrabble. Graliśmy w tym roku na terenie campusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – gdzie dzięki nieocenionemu zaangażowaniu Bartka Morawskiego i wsparciu jego pracowitego sztabu warunki były świetne. Jak zwykle we Wrocławiu pojawiła się spora grupa debiutantów, którzy wspaniale poradzili sobie na turnieju. Po pierwszym dniu rozgrywek prowadził Łukasz Tuszyński, czując na plecach oddech biegnących podobnym tempem 6 dużych punktów piątki graczy. W sobotę można było pobiegać nie tylko między planszami a OSPS, ale też na Laser-Tagu w Kwaterze Głównej.

Niedzielny poranek był wyzwaniem nie tylko dla najwytrwalszych laserowiczów. Odbywający się tego dnia Wrocławski Maraton zamienił miasto w wielką bieżnię. Z powodu utrudnień komunikacyjnych pewna para rozstawiona przy 3 stole zdążyła na ostatnie chwile pierwszej partii. Nie przeszkodziło to im jednak w czasie 3 minuty 45 sekund na zawodnika rozegrać pojedynek o sumie ponad 800 punktów. W krótkiej analizie po partii okazało się, że Darek KoszMichał Alabrudziński popełnili około 2 błędy na głowę. Ich partia zapoczątkowała dyskusję o rankingowym turnieju blitza w przyszłości. Zawody miały wyjątkowo ciekawy przebieg. Do ostatniej rundy 3 graczy mogło zwyciężyć, natomiast 7 miało realne szanse na podium. Jak się jednak później okazało prowadzenia nie oddał Łukasz Tuszyński, a tradycyjne miejsce na podium we Wrocławiu przypadło Kamilowi Górce. Pulę pul zgarnął Krzyś Obremski, który otrzymał aż trzy statuetki – za 3 miejsce na Turnieju, Akademickiego Mistrza oraz Najlepszego Dolnoślązaka. Podium Akademickich Mistrzostw Polski uzupełnili Darek Kosz i Michał Alabrudziński. Najlepszym debiutantem okazał się Dariusz Ulatowski z Tucholi. Konkurs na najdroższe słowo z liter tworzących słowo MARAKAS wygrał debiutant Jan Sawoniuk, który otrzymał komplet… marakasów, a w konkursie na słowa programistyczne laureatami zostali kolejno Waldemar Czerwoniec, Bogusław SzyszkaDariusz Kuć.

Dzięki licznemu gronu sponsorów nikt nie wyjechał z pustymi rękoma – ogromne podziękowania dla: P.A. NOVA, Mattel, Spark Crystal Jewellery, OWA-dekor, Focus, Wydawnictwo LOGI, Antykwariat Szarlatan, Fiszki, Shakewave, D.H. Feniks, Kwatera Główna, Megiteam, Glass Custom, All4M, Zagraj.pl, Sadownictwo Dziekan, Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa, a także anonimowemu sponsorowi :).

Wielkie brawa dla organizatorów – WKS SiódemkaInformacji Kulturalno-Sportowej Studentów, a także dla sędziego Grzegorza Wiączkowskiego. Za rok „biegniemy” dziesiąty raz, a Dolny Śląsk zaprasza jeszcze tej jesieni wszystkich skrablistów na Puchar Polski do Legnicy.
relacja: Małgorzata Szczygieł
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
VII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
VI Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty, ograniczenie do 110 osób
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)

Do klasyfikacji AMP wliczają się tylko i wyłącznie studenci, którzy mają ważną legitymację studencką (studia licencjackie/magisterskie), którzy nie ukończyli 26 roku życia
Miejsce rozgrywekUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, stołówka budynku D

Na terenie kampusu i w miejscu rozgrywek obowiązuje absolutny zakaz spożywania alkoholu. Organizator zastrzega sobie sprawo do natychmiastowego usunięcia z turnieju, jeżeli ten warunek zostanie złamany.
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://mw2013.scrabble.wroclaw.pl/
HarmonogramSobota, 14 września (7 rund)
11:00-12:00 — Zapisy 12:00-12:15 — Uroczyste otwarcie turnieju
12:15-15:00 — Rundy I-III
15:00-16:00 — Przerwa obiadowa
16:00-20:00 — Rundy IV- VII

Niedziela, 15 września (5 rund)
9:30 — Rundy VIII-XII
14:30-15:30 — Ceremonia zamknięcia turnieju i rozdania nagród
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
członkowie WKS „Siódemka” z opłaconymi składkami — 12,5 zł/ dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOk. 10 minut z Dworca Głównego PKP – tramwaj nr 9,15, należy wysiąść na przystanku Uniwersytet Ekonomiczny (w stronę Parku Południowego).
Parkować można od strony ul. Komandorskiej, Wielkiej i Wzgórza Andersa (ul. Ślężna) — na kampus nie można wjechać autem.

Uwaga! W niedzielę odbywa się Wrocław Maraton i można się spodziewać utrudnień w ruchu miejskim. Szczegółowa trasa maratonu:
http://www.wroclawmaraton.pl/images/31%20WM/pliki/utrudnienia%20w%20ruchu%20i%20komunikacji%20miejskiej.pdf
WyżywienieNa miejscu, info na stronie http://mw2013.scrabble.wroclaw.pl/
Noclegihttp://www.wroclaw.pl/obiekty/?catID=186268
Nagrodyhttp://mw2013.scrabble.wroclaw.pl/nagrody/
Dodatkowe atrakcje Laserowy paintball po pierwszym dniu rozgrywek, więcej informacji na stronie turnieju
OrganizatorzyWrocławski Klub Scrabble „Siódemka”
Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
Organizator: Bartosz Morawski tel. 695-922-983, bartosz.moro.morawski@gmail.com
Sponsorzy


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Wrocławia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               147.71     10.0     5214     2034      881
  2 Kamil           Górka                Kraków                 148.20      9.0     5084     1892      620
  3 Krzysztof       Obremski             Legnica                140.90      9.0     5034     1934      604
  4 Tomasz          Ciejka               Kraków                 139.10      9.0     5011     1813      692
  5 Michał          Alabrudziński        Włocławek              156.24      9.0     4999     1973      512
  6 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.83      9.0     4928     1931      412
  7 Radosław        Jachna               Łódź                   136.84      8.5     4631     1708      389
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.32      8.0     5211     1696      996
  9 Bartosz         Morawski             Gliwice                153.57      8.0     4982     1738      638
 10 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               143.80      8.0     4918     1830      439
 11 Mateusz         Królikowski          Wrocław                128.10      8.0     4857     1679      545
 12 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.14      8.0     4702     1589      386
 13 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              119.77      8.0     4626     1715      236
 14 Jerzy           Luter                Bytom                  110.83      8.0     4560     1853       47
 15 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               119.62      8.0     4434     1652      -75
 16 Karol           Waniek               Wrocław                134.24      7.0     4972     1515      418
 17 Miłosz          Wrzałek              Reda                   147.32      7.0     4845     1547      470
 18 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   114.27      7.0     4771     1622      479
 19 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                122.96      7.0     4756     1541      473
 20 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               129.28      7.0     4668     1604      505
 21 Jerzy           Matyasik             Kraków                 120.71      7.0     4653     1614     -117
 22 Ziemowit        Pazda                Wrocław                111.52      7.0     4640     1544       67
 23 Justyna         Górka                Kraków                 143.21      7.0     4635     1621      -83
 24 Michał          Puchowski            Strzelce Opolskie      110.14      7.0     4627     1581      198
 25 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  119.25      7.0     4569     1590       64
 26 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 133.04      7.0     4515     1625      -11
 27 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               136.61      7.0     4513     1636     -112
 28 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.37      7.0     4430     1611      194
 29 Bronisław       Parada               Polanica Zdrój         122.40      6.5     4542     1557      374
 30 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               129.03      6.0     4792     1457      258
 31 Bogusław        Szyszka              Oława                  139.27      6.0     4752     1463      157
 32 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   128.10      6.0     4749     1402      244
 33 Rafał           Wesołowski           Warszawa               133.34      6.0     4711     1451      565
 34 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          128.71      6.0     4584     1421      332
 35 Wojciech        Morawski             Gliwice                115.80      6.0     4562     1433      133
 36 Kacper          Zegadło              Warszawa               131.19      6.0     4513     1446       36
 37 Adam            Janicki              Łódź                   116.58      6.0     4485     1496       96
 38 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   114.88      6.0     4477     1368      247
 39 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               131.85      6.0     4424     1527     -214
 40 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.23      6.0     4405     1471      136
 41 Michał          Burak                Wrocław                100.00      6.0     4386     1601     -446
 42 Monika          Siemaszko            Lipiany                109.87      6.0     4375     1398       -3
 43 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              112.75      6.0     4370     1466      -14
 44 Wojciech        Gonet                Wrocław                111.06      6.0     4209     1456     -239
 45 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      6.0     4113     1472     -536
 46 Marta           Ćwiek                Radomsko               117.58      6.0     4113     1442     -508
 47 Czesława        Pawłowska            Wrocław                108.70      5.0     4498     1266      136
 48 Barbara         Obremska             Wrocław                128.61      5.0     4458     1276       56
 49 Michał          Landowski            Police                 100.00      5.0     4400     1230      255
 50 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                100.00      5.0     4396     1201      136
 51 Michał          Szymkowski           Wrocław                119.49      5.0     4361     1224       51
 52 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               105.76      5.0     4356     1300      -87
 53 Urszula         Solarska             Łódź                   109.20      5.0     4324     1253      122
 54 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            122.06      5.0     4279     1408     -499
 55 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      5.0     4276     1292      -68
 56 Paweł           Morga                Warszawa               121.12      5.0     4193     1303      -85
 57 Teresa          Pawlik               Lubin                  117.40      5.0     4191     1368     -238
 58 Laura           Pisula               Wrocław                101.72      5.0     4077     1364     -344
 59 Rafał           Świątek              Wrocław                103.81      5.0     4009     1212     -455
 60 Sławomir        Wolski               Wrocław                115.47      5.0     3992     1344     -257
 61 Robert          Wagner               Wrocław                105.16      5.0     3844     1255     -238
 62 Konrad          Łukaszewicz          Wrocław                100.00      4.5     3926     1007       68
 63 Agata           Stachowska           Wydartowo I            100.00      4.5     3818     1085     -209
 64 Maciej          Pietrasik            Nowogard               100.00      4.0     4272     1097       17
 65 Przemysław      Pawlic               Wrocław                122.24      4.0     4180     1154       76
 66 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.64      4.0     4092     1272     -315
 67 Joanna          Pawlińska            Bielany Wrocławskie    100.00      4.0     3874     1172     -371
 68 Jolanta         Raszewska-Marczak    Żagań                  100.00      4.0     3602     1119     -410
 69 Joanna          Zborowska            Wrocław                100.00      4.0     3350      999     -384
 70 Łukasz          Sornek               Mikołów                119.54      4.0     2616      897      179
 71 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               102.68      4.0     2449      869     -206
 72 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   111.16      3.0     4092     1046     -110
 73 Michał          Trumpus              Wrocław                127.92      3.0     2795      808      -52
 74 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                123.70      3.0     2476      763       36
 75 Alicja          Puchowska            Strzelce Opolskie      100.00      2.5     3105      829    -1312
 76 Monika          Rogowska             Oława                  100.00      2.5     2833      871    -1337
 77 Magdalena       Sulejewska           Kraków                 100.00      2.0     3815      868     -383
 78 Agnieszka       Trumpus              Wrocław                100.00      1.5     1680      454     -525
 79 Jan             Sawoniuk             Wrocław                100.00      0.5     2348      576    -1932
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Wrocławia



	Michał Alabrudziński 156.24 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Sornek                119.54 +  491: 406  170
    2     7 Andrzej        Rechowicz             123.23 +  401: 349  173
    3     9 Sławomir       Wolski                115.47 +  341: 294  165
    4     2 Bartosz        Morawski              153.57 +  478: 325  204
    5     1 Łukasz         Tuszyński             147.71 +  511: 431  198
    6     1 Krzysztof      Obremski              140.90 -  365: 387   91
    7     3 Grzegorz       Kurowski              143.80 +  329: 320  194
    8     3 Dariusz        Kosz                  151.83 +  460: 418  202
    9     3 Stanisław      Rydzik                143.32 +  387: 328  193
   10     1 Dariusz        Maciejuk              136.61 +  534: 298  187
   11     1 Kamil          Górka                 148.20 -  337: 505   98
   12     1 Łukasz         Tuszyński             147.71 -  365: 426   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1973  / 12 164.42




	Bartosz Morawski 153.57 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Szymkowski            119.49 +  472: 356  169
    2    11 Szymon         Figurski              100.00 +  532: 305  150
    3     1 Małgorzata     Sulejewska            133.04 +  361: 315  183
    4     2 Michał         Alabrudziński         156.24 -  325: 478  106
    5     7 Jerzy          Luter                 110.83 -  376: 427   61
    6    12 Ireneusz       Moralewicz            129.28 -  351: 386   79
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              126.64 +  403: 309  177
    8    14 Justyna        Górka                 143.21 +  426: 412  193
    9    12 Tomasz         Suchanek              134.37 +  359: 355  184
   10     8 Michał         Burak                 100.00 +  479: 348  150
   11     5 Dariusz        Maciejuk              136.61 +  550: 261  187
   12     3 Krzysztof      Obremski              140.90 -  348: 392   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 12 144.17




	Dariusz Kosz 151.83 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ryszard        Żydaczewski           119.25 +  396: 338  169
    2     3 Miłosz         Wrzałek               147.32 +  390: 328  197
    3     6 Bronisław      Parada                122.40 +  511: 305  172
    4     5 Grzegorz       Kurowski              143.80 +  443: 387  194
    5     3 Dariusz        Kuć                   128.10 +  456: 348  178
    6     2 Łukasz         Tuszyński             147.71 -  332: 497   98
    7     5 Kamil          Górka                 148.20 +  448: 329  198
    8     3 Michał         Alabrudziński         156.24 -  418: 460  106
    9     2 Krzysztof      Obremski              140.90 +  372: 358  191
   10     5 Jerzy          Luter                 110.83 +  401: 369  161
   11     3 Tomasz         Ciejka                139.10 -  334: 405   89
   12     4 Mateusz        Królikowski           128.10 +  427: 392  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1931  / 12 160.92




	Kamil Górka 148.20 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Ćwiek                 117.58 +  435: 282  168
    2    15 Justyna        Górka                 143.21 +  540: 402  193
    3     3 Michał         Burak                 100.00 -  361: 422   50
    4     7 Rafał          Wesołowski            133.34 +  401: 398  183
    5     4 Grzegorz       Kurowski              143.80 -  352: 405   94
    6     9 Tomasz         Suchanek              134.37 +  401: 344  184
    7     5 Dariusz        Kosz                  151.83 -  329: 448  102
    8    15 Dorota         Stachowska            122.06 +  428: 278  172
    9    11 Michał         Puchowski             110.14 +  511: 363  160
   10     4 Krzysztof      Obremski              140.90 +  388: 379  191
   11     1 Michał         Alabrudziński         156.24 +  505: 337  206
   12     2 Tomasz         Ciejka                139.10 +  433: 406  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 12 157.67




	Łukasz Tuszyński 147.71 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Teresa         Pawlik                117.40 +  510: 265  167
    2     4 Michał         Puchowski             110.14 +  494: 252  160
    3     2 Rafał          Wesołowski            133.34 +  402: 338  183
    4     1 Andrzej        Kwiatkowski           131.85 +  474: 449  182
    5     1 Michał         Alabrudziński         156.24 -  431: 511  106
    6     2 Dariusz        Kosz                  151.83 +  497: 332  202
    7     1 Krzysztof      Obremski              140.90 +  477: 368  191
    8     1 Jerzy          Luter                 110.83 +  415: 280  161
    9     1 Tomasz         Ciejka                139.10 -  288: 383   89
   10     2 Grzegorz       Kurowski              143.80 +  381: 380  194
   11     2 Stanisław      Rydzik                143.32 +  419: 410  193
   12     1 Michał         Alabrudziński         156.24 +  426: 365  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2034  / 12 169.50




	Miłosz Wrzałek 147.32 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adam           Janicki               116.58 +  530: 316  167
    2     3 Dariusz        Kosz                  151.83 -  328: 390  102
    3    13 Barbara        Obremska              128.61 -  355: 392   79
    4    22 Andrzej        Rechowicz             123.23 -  319: 365   73
    5    30 Monika         Siemaszko             109.87 +  386: 332  160
    6    24 Marcin         Stachowski            100.00 +  492: 337  150
    7    19 Przemysław     Pawlic                122.24 +  394: 383  172
    8    17 Wojciech       Gonet                 111.06 +  465: 344  161
    9     9 Jerzy          Matyasik              120.71 -  303: 479   71
   10    15 Dorota         Stachowska            122.06 +  530: 281  172
   11     7 Jerzy          Luter                 110.83 -  338: 393   61
   12    12 Waldemar       Czerwoniec            129.03 +  405: 363  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Grzegorz Kurowski 143.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wojciech       Morawski              115.80 +  382: 369  166
    2     5 Leszek         Dobrowolski           122.96 +  396: 366  173
    3     7 Waldemar       Czerwoniec            129.03 +  414: 343  179
    4     5 Dariusz        Kosz                  151.83 -  387: 443  102
    5     4 Kamil          Górka                 148.20 +  405: 352  198
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           131.85 +  371: 321  182
    7     3 Michał         Alabrudziński         156.24 -  320: 329  106
    8     5 Agata          Kuć                   114.27 +  414: 394  164
    9     4 Mateusz        Królikowski           128.10 +  411: 394  178
   10     2 Łukasz         Tuszyński             147.71 -  380: 381   98
   11     4 Krzysztof      Obremski              140.90 -  439: 496   91
   12     7 Justyna        Górka                 143.21 +  599: 291  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 12 152.50




	Stanisław Rydzik 143.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Wolski                115.47 -  329: 336   65
    2    24 Jolanta        Raszewska-Marczak     100.00 +  459: 332  150
    3    20 Marcin         Radwański             111.16 +  470: 365  161
    4     8 Kacper         Zegadło               131.19 +  445: 299  181
    5     6 Małgorzata     Szczygieł             119.77 +  379: 374  170
    6     4 Małgorzata     Sulejewska            133.04 +  474: 308  183
    7     4 Michał         Burak                 100.00 +  480: 388  150
    8     2 Krzysztof      Obremski              140.90 -  372: 468   91
    9     3 Michał         Alabrudziński         156.24 -  328: 387  106
   10     6 Juliusz        Czupryniak            119.62 +  530: 274  170
   11     2 Łukasz         Tuszyński             147.71 -  410: 419   98
   12     6 Jerzy          Matyasik              120.71 +  535: 265  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Justyna Górka 143.21 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dorota         Kuć                   114.88 +  361: 339  165
    2    15 Kamil          Górka                 148.20 -  402: 540   98
    3    25 Szymon         Figurski              100.00 +  422: 327  150
    4    17 Sławomir       Wolski                115.47 +  436: 269  165
    5    10 Małgorzata     Sulejewska            133.04 -  334: 456   83
    6    20 Bogusław       Szyszka               139.27 +  390: 337  189
    7    12 Michał         Puchowski             110.14 -  255: 393   60
    8    14 Bartosz        Morawski              153.57 -  412: 426  104
    9    23 Wojciech       Gonet                 111.06 +  464: 318  161
   10    19 Rafał          Wesołowski            133.34 +  449: 317  183
   11     9 Ryszard        Żydaczewski           119.25 +  419: 397  169
   12     7 Grzegorz       Kurowski              143.80 -  291: 599   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Krzysztof Obremski 140.90 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agata          Kuć                   114.27 +  480: 343  164
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              126.64 +  478: 324  177
    3     4 Małgorzata     Szczygieł             119.77 +  353: 326  170
    4     4 Michał         Trumpus               127.92 +  449: 419  178
    5     2 Michał         Burak                 100.00 +  426: 257  150
    6     1 Michał         Alabrudziński         156.24 +  387: 365  206
    7     1 Łukasz         Tuszyński             147.71 -  368: 477   98
    8     2 Stanisław      Rydzik                143.32 +  468: 372  193
    9     2 Dariusz        Kosz                  151.83 -  358: 372  102
   10     4 Kamil          Górka                 148.20 -  379: 388   98
   11     4 Grzegorz       Kurowski              143.80 +  496: 439  194
   12     3 Bartosz        Morawski              153.57 +  392: 348  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1934  / 12 161.17




	Bogusław Szyszka 139.27 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ryszard        Korpalski             112.75 -  333: 349   63
    2    23 Karol          Waniek                134.24 +  464: 415  184
    3    18 Jerzy          Luter                 110.83 -  368: 477   61
    4    24 Adam           Janicki               116.58 -  432: 513   67
    5    29 Joanna         Pawlińska             100.00 +  471: 248  150
    6    20 Justyna        Górka                 143.21 -  337: 390   93
    7    25 Tomasz         Suchanek              134.37 -  298: 346   84
    8    30 Krzysztof      Borodziuk             105.76 +  401: 359  156
    9    24 Kacper         Zegadło               131.19 +  398: 390  181
   10    21 Andrzej        Rechowicz             123.23 +  443: 360  173
   11    19 Dorota         Stachowska            122.06 +  439: 370  172
   12    14 Ireneusz       Moralewicz            129.28 -  368: 378   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Tomasz Ciejka 139.10 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ziemowit       Pazda                 111.52 -  366: 475   62
    2    26 Adam           Janicki               116.58 +  410: 332  167
    3    23 Marta          Ćwiek                 117.58 +  426: 296  168
    4    14 Laura          Pisula                101.72 +  342: 263  152
    5     9 Zdzisław       Figurski              128.71 +  513: 412  179
    6     5 Jerzy          Matyasik              120.71 +  549: 313  171
    7     2 Jerzy          Luter                 110.83 -  382: 480   61
    8     4 Małgorzata     Sulejewska            133.04 +  476: 361  183
    9     1 Łukasz         Tuszyński             147.71 +  383: 288  198
   10     3 Bronisław      Parada                122.40 +  353: 332  172
   11     3 Dariusz        Kosz                  151.83 +  405: 334  202
   12     2 Kamil          Górka                 148.20 -  406: 433   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Radosław Jachna 136.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marcin         Radwański             111.16 +  372: 339  161
    2    12 Dorota         Stachowska            122.06 +  336: 290  172
    3    10 Andrzej        Kwiatkowski           131.85 -  331: 402   82
    4    19 Juliusz        Czupryniak            119.62 +  434: 337  170
    5    11 Michał         Trumpus               127.92 +  454: 356  178
    6     6 Jerzy          Luter                 110.83 -  348: 386   61
    7    10 Bronisław      Parada                122.40 =  359: 359  122
    8    10 Leszek         Dobrowolski           122.96 +  361: 359  173
    9     7 Dariusz        Maciejuk              136.61 -  340: 465   87
   10     9 Jerzy          Matyasik              120.71 +  471: 377  171
   11     8 Małgorzata     Szczygieł             119.77 +  372: 323  170
   12     5 Jerzy          Luter                 110.83 +  453: 249  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Dariusz Maciejuk 136.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Gonet                 111.06 +  376: 312  161
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           131.85 -  370: 375   82
    3    11 Łukasz         Szałkiewicz           123.70 +  392: 294  174
    4     9 Bronisław      Parada                122.40 +  408: 331  172
    5     8 Mateusz        Królikowski           128.10 +  440: 275  178
    6     7 Michał         Burak                 100.00 -  264: 493   50
    7    11 Leszek         Dobrowolski           122.96 +  416: 353  173
    8     7 Ireneusz       Moralewicz            129.28 +  432: 360  179
    9     7 Radosław       Jachna                136.84 +  465: 340  187
   10     1 Michał         Alabrudziński         156.24 -  298: 534  106
   11     5 Bartosz        Morawski              153.57 -  261: 550  104
   12     9 Małgorzata     Szczygieł             119.77 -  391: 408   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Tomasz Suchanek 134.37 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Luter                 110.83 +  419: 328  161
    2    19 Sławomir       Wolski                115.47 -  366: 432   65
    3    21 Krzysztof      Sporczyk              126.64 -  362: 376   77
    4    27 Szymon         Figurski              100.00 +  400: 291  150
    5    22 Paweł          Morga                 121.12 +  387: 313  171
    6     9 Kamil          Górka                 148.20 -  344: 401   98
    7    25 Bogusław       Szyszka               139.27 +  346: 298  189
    8    12 Rafał          Wesołowski            133.34 +  339: 330  183
    9    12 Bartosz        Morawski              153.57 -  355: 359  104
   10    13 Agata          Kuć                   114.27 +  353: 348  164
   11    13 Ireneusz       Moralewicz            129.28 +  429: 422  179
   12    10 Juliusz        Czupryniak            119.62 -  330: 338   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Karol Waniek 134.24 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Puchowski             110.14 -  383: 387   60
    2    23 Bogusław       Szyszka               139.27 -  415: 464   89
    3    31 Wojciech       Morawski              115.80 +  425: 329  166
    4    20 Czesława       Pawłowska             108.70 +  414: 365  159
    5    13 Agata          Kuć                   114.27 -  323: 367   64
    6    22 Kacper         Zegadło               131.19 -  352: 433   81
    7    27 Marcin         Stachowski            100.00 +  431: 349  150
    8    20 Dorota         Kuć                   114.88 +  544: 395  165
    9    15 Monika         Siemaszko             109.87 +  481: 291  160
   10    10 Małgorzata     Szczygieł             119.77 -  366: 425   70
   11    15 Barbara        Obremska              128.61 +  415: 388  179
   12    11 Bronisław      Parada                122.40 +  423: 361  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Rafał Wesołowski 133.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Monika         Siemaszko             109.87 +  433: 357  160
    2    17 Agata          Stachowska            100.00 +  382: 188  150
    3     2 Łukasz         Tuszyński             147.71 -  338: 402   98
    4     7 Kamil          Górka                 148.20 -  398: 401   98
    5    20 Jerzy          Tatarczuk             102.68 +  454: 273  153
    6    13 Dorota         Stachowska            122.06 -  380: 397   72
    7    20 Laura          Pisula                101.72 +  490: 281  152
    8    12 Tomasz         Suchanek              134.37 -  330: 339   84
    9    17 Urszula        Solarska              109.20 -  330: 421   59
   10    19 Justyna        Górka                 143.21 -  317: 449   93
   11    24 Andrzej        Kwiatkowski           131.85 +  449: 311  182
   12    19 Szymon         Figurski              100.00 +  410: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Małgorzata Sulejewska 133.04 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Urszula        Solarska              109.20 +  373: 360  159
    2    10 Ziemowit       Pazda                 111.52 +  449: 351  162
    3     1 Bartosz        Morawski              153.57 -  315: 361  104
    4    10 Waldemar       Czerwoniec            129.03 +  379: 352  179
    5    10 Justyna        Górka                 143.21 +  456: 334  193
    6     4 Stanisław      Rydzik                143.32 -  308: 474   93
    7     8 Zdzisław       Figurski              128.71 +  399: 394  179
    8     4 Tomasz         Ciejka                139.10 -  361: 476   89
    9     8 Agata          Kuć                   114.27 +  358: 331  164
   10     7 Mateusz        Królikowski           128.10 -  285: 414   78
   11    10 Zbigniew       Wietecki              125.14 -  374: 392   75
   12    18 Michał         Burak                 100.00 +  458: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Andrzej Kwiatkowski 131.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Czesława       Pawłowska             108.70 +  491: 250  159
    2     8 Dariusz        Maciejuk              136.61 +  375: 370  187
    3    10 Radosław       Jachna                136.84 +  402: 331  187
    4     1 Łukasz         Tuszyński             147.71 -  449: 474   98
    5     5 Dorota         Stachowska            122.06 +  430: 331  172
    6     3 Grzegorz       Kurowski              143.80 -  321: 371   94
    7     6 Ireneusz       Moralewicz            129.28 -  295: 507   79
    8    19 Dariusz        Kuć                   128.10 -  328: 470   78
    9    18 Ryszard        Korpalski             112.75 -  288: 377   63
   10    25 Krzysztof      Sporczyk              126.64 +  386: 368  177
   11    24 Rafał          Wesołowski            133.34 -  311: 449   83
   12    21 Michał         Landowski             100.00 +  348: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Kacper Zegadło 131.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Borodziuk             105.76 -  392: 397   56
    2    22 Michał         Landowski             100.00 +  386: 367  150
    3    22 Wojciech       Gonet                 111.06 +  369: 297  161
    4     8 Stanisław      Rydzik                143.32 -  299: 445   93
    5    17 Bronisław      Parada                122.40 -  360: 392   72
    6    22 Karol          Waniek                134.24 +  433: 352  184
    7    15 Waldemar       Czerwoniec            129.03 -  359: 465   79
    8    24 Paweł          Morga                 121.12 +  388: 327  171
    9    24 Bogusław       Szyszka               139.27 -  390: 398   89
   10    26 Robert         Wagner                105.16 +  439: 356  155
   11    22 Teresa         Pawlik                117.40 +  342: 294  167
   12    17 Ryszard        Żydaczewski           119.25 -  356: 387   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Ireneusz Moralewicz 129.28 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Robert         Wagner                105.16 +  403: 221  155
    2     1 Zdzisław       Figurski              128.71 -  364: 413   79
    3    24 Paweł          Morga                 121.12 -  388: 398   71
    4    25 Krzysztof      Borodziuk             105.76 +  393: 279  156
    5    21 Laura          Pisula                101.72 +  372: 343  152
    6    12 Bartosz        Morawski              153.57 +  386: 351  204
    7     6 Andrzej        Kwiatkowski           131.85 +  507: 295  182
    8     7 Dariusz        Maciejuk              136.61 -  360: 432   87
    9    13 Dariusz        Kuć                   128.10 -  324: 326   78
   10    17 Teresa         Pawlik                117.40 +  371: 308  167
   11    13 Tomasz         Suchanek              134.37 -  422: 429   84
   12    14 Bogusław       Szyszka               139.27 +  378: 368  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Waldemar Czerwoniec 129.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Świątek               103.81 +  492: 346  154
    2     6 Laura          Pisula                101.72 +  403: 369  152
    3     7 Grzegorz       Kurowski              143.80 -  343: 414   94
    4    10 Małgorzata     Sulejewska            133.04 -  352: 379   83
    5    14 Juliusz        Czupryniak            119.62 -  381: 415   70
    6    21 Ryszard        Korpalski             112.75 +  479: 343  163
    7    15 Kacper         Zegadło               131.19 +  465: 359  181
    8    11 Wojciech       Morawski              115.80 +  400: 367  166
    9     6 Jerzy          Luter                 110.83 -  402: 416   61
   10    12 Ryszard        Żydaczewski           119.25 -  340: 363   69
   11    16 Adam           Janicki               116.58 +  372: 358  167
   12    12 Miłosz         Wrzałek               147.32 -  363: 405   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Zdzisław Figurski 128.71 Gryfów Śląski            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jerzy          Tatarczuk             102.68 +  537: 243  153
    2     1 Ireneusz       Moralewicz            129.28 +  413: 364  179
    3     5 Ryszard        Korpalski             112.75 +  364: 271  163
    4     3 Michał         Burak                 100.00 -  358: 364   50
    5     9 Tomasz         Ciejka                139.10 -  412: 513   89
    6    11 Dorota         Kuć                   114.88 +  353: 327  165
    7     8 Małgorzata     Sulejewska            133.04 -  394: 399   83
    8    13 Jerzy          Matyasik              120.71 -  379: 434   71
    9    16 Teresa         Pawlik                117.40 -  317: 335   67
   10    20 Monika         Siemaszko             109.87 +  348: 298  160
   11    21 Marta          Ćwiek                 117.58 +  410: 230  168
   12    15 Leszek         Dobrowolski           122.96 -  299: 474   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Barbara Obremska 128.61 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Laura          Pisula                101.72 -  358: 379   52
    2    29 Marcin         Stachowski            100.00 +  380: 377  150
    3    13 Miłosz         Wrzałek               147.32 +  392: 355  197
    4    11 Mateusz        Królikowski           128.10 -  319: 447   78
    5    16 Ziemowit       Pazda                 111.52 -  346: 381   62
    6    25 Adam           Janicki               116.58 -  328: 454   67
    7    28 Ryszard        Żydaczewski           119.25 -  320: 417   69
    8    29 Monika         Rogowska              100.00 +  515: 177  150
    9    28 Jolanta        Raszewska-Marczak     100.00 +  351: 254  150
   10    28 Agata          Stachowska            100.00 +  451: 375  150
   11    15 Karol          Waniek                134.24 -  388: 415   84
   12    20 Adam           Janicki               116.58 -  310: 371   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Mateusz Królikowski 128.10 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Burak                 100.00 -  359: 367   50
    2    28 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  494: 270  150
    3    14 Rafał          Świątek               103.81 +  381: 356  154
    4    11 Barbara        Obremska              128.61 +  447: 319  179
    5     8 Dariusz        Maciejuk              136.61 -  275: 440   87
    6    19 Teresa         Pawlik                117.40 +  452: 395  167
    7     9 Jerzy          Matyasik              120.71 +  438: 323  171
    8     6 Juliusz        Czupryniak            119.62 +  422: 387  170
    9     4 Grzegorz       Kurowski              143.80 -  394: 411   94
   10     7 Małgorzata     Sulejewska            133.04 +  414: 285  183
   11     6 Bronisław      Parada                122.40 +  389: 332  172
   12     4 Dariusz        Kosz                  151.83 -  392: 427  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Dariusz Kuć 128.10 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Szymon         Figurski              100.00 -  354: 373   50
    2    33 Joanna         Pawlińska             100.00 +  446: 313  150
    3    17 Krzysztof      Borodziuk             105.76 +  538: 328  156
    4     6 Ryszard        Żydaczewski           119.25 +  547: 359  169
    5     3 Dariusz        Kosz                  151.83 -  348: 456  102
    6     8 Małgorzata     Szczygieł             119.77 -  360: 406   70
    7    14 Juliusz        Czupryniak            119.62 -  333: 335   70
    8    19 Andrzej        Kwiatkowski           131.85 +  470: 328  182
    9    13 Ireneusz       Moralewicz            129.28 +  326: 324  179
   10    11 Michał         Puchowski             110.14 -  251: 491   60
   11    18 Marcin         Stachowski            100.00 +  432: 421  150
   12    13 Agata          Kuć                   114.27 -  344: 371   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Michał Trumpus 127.92 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Michał         Landowski             100.00 +  341: 336  150
    2    18 Jerzy          Matyasik              120.71 +  432: 313  171
    3     8 Zbigniew       Wietecki              125.14 +  427: 334  175
    4     4 Krzysztof      Obremski              140.90 -  419: 449   91
    5    11 Radosław       Jachna                136.84 -  356: 454   87
    6    14 Agata          Kuć                   114.27 -  452: 548   64
    7    16 Łukasz         Sornek                119.54 -  368: 413   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  7 115.43




	Krzysztof Sporczyk 126.64 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Joanna         Pawlińska             100.00 +  375: 248  150
    2     9 Krzysztof      Obremski              140.90 -  324: 478   91
    3    21 Tomasz         Suchanek              134.37 +  376: 362  184
    4    16 Agata          Kuć                   114.27 +  366: 336  164
    5    12 Jerzy          Matyasik              120.71 -  352: 360   71
    6    17 Leszek         Dobrowolski           122.96 -  373: 387   73
    7    17 Bartosz        Morawski              153.57 -  309: 403  104
    8    23 Adam           Janicki               116.58 +  346: 317  167
    9    22 Ryszard        Żydaczewski           119.25 -  312: 392   69
   10    25 Andrzej        Kwiatkowski           131.85 -  368: 386   82
   11    27 Dorota         Kuć                   114.88 -  333: 356   65
   12    31 Laura          Pisula                101.72 -  258: 382   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Zbigniew Wietecki 125.14 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Pietrasik             100.00 +  455: 355  150
    2    13 Paweł          Morga                 121.12 +  440: 310  171
    3     8 Michał         Trumpus               127.92 -  334: 427   78
    4    12 Małgorzata     Szczygieł             119.77 -  330: 445   70
    5    19 Ryszard        Korpalski             112.75 +  527: 378  163
    6    10 Juliusz        Czupryniak            119.62 -  326: 396   70
    7    18 Teresa         Pawlik                117.40 +  405: 322  167
    8    16 Marta          Ćwiek                 117.58 +  434: 313  168
    9    10 Michał         Burak                 100.00 -  323: 369   50
   10    14 Urszula        Solarska              109.20 +  344: 308  159
   11    10 Małgorzata     Sulejewska            133.04 +  392: 374  183
   12     8 Michał         Puchowski             110.14 +  392: 319  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Łukasz Szałkiewicz 123.70 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Alicja         Puchowska             100.00 +  451: 192  150
    2    14 Michał         Burak                 100.00 -  430: 432   50
    3    11 Dariusz        Maciejuk              136.61 -  294: 392   87
    4    23 Przemysław     Pawlic                122.24 +  366: 327  172
    5    24 Marta          Ćwiek                 117.58 -  337: 427   68
    6    26 Paweł          Morga                 121.12 -  281: 356   71
    7    33 Sławomir       Wolski                115.47 +  317: 314  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  7 109.00




	Andrzej Rechowicz 123.23 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jolanta        Raszewska-Marczak     100.00 +  377: 374  150
    2     7 Michał         Alabrudziński         156.24 -  349: 401  106
    3    16 Ziemowit       Pazda                 111.52 -  345: 377   62
    4    22 Miłosz         Wrzałek               147.32 +  365: 319  197
    5    18 Adam           Janicki               116.58 +  373: 344  167
    6    15 Bronisław      Parada                122.40 -  289: 385   72
    7    23 Wojciech       Morawski              115.80 -  345: 357   66
    8    26 Monika         Siemaszko             109.87 -  384: 394   60
    9    33 Marcin         Radwański             111.16 +  409: 278  161
   10    21 Bogusław       Szyszka               139.27 -  360: 443   89
   11    31 Przemysław     Pawlic                122.24 +  442: 289  172
   12    22 Michał         Szymkowski            119.49 +  367: 308  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Leszek Dobrowolski 122.96 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Monika         Rogowska              100.00 +  496: 195  150
    2     5 Grzegorz       Kurowski              143.80 -  366: 396   94
    3    12 Jerzy          Matyasik              120.71 -  355: 436   71
    4    21 Marcin         Radwański             111.16 +  373: 366  161
    5    15 Łukasz         Sornek                119.54 +  375: 371  170
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              126.64 +  387: 373  177
    7    11 Dariusz        Maciejuk              136.61 -  353: 416   87
    8    10 Radosław       Jachna                136.84 -  359: 361   87
    9    21 Laura          Pisula                101.72 +  422: 293  152
   10    18 Szymon         Figurski              100.00 -  390: 397   50
   11    20 Ryszard        Korpalski             112.75 +  406: 380  163
   12    15 Zdzisław       Figurski              128.71 +  474: 299  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Bronisław Parada 122.40 Polanica Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jan            Sawoniuk              100.00 +  536: 120  150
    2     2 Krzysztof      Borodziuk             105.76 +  408: 325  156
    3     6 Dariusz        Kosz                  151.83 -  305: 511  102
    4     9 Dariusz        Maciejuk              136.61 -  331: 408   87
    5    17 Kacper         Zegadło               131.19 +  392: 360  181
    6    15 Andrzej        Rechowicz             123.23 +  385: 289  173
    7    10 Radosław       Jachna                136.84 =  359: 359  137
    8     9 Michał         Burak                 100.00 +  397: 308  150
    9     5 Małgorzata     Szczygieł             119.77 +  404: 323  170
   10     3 Tomasz         Ciejka                139.10 -  332: 353   89
   11     6 Mateusz        Królikowski           128.10 -  332: 389   78
   12    11 Karol          Waniek                134.24 -  361: 423   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Przemysław Pawlic 122.24 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Agata          Stachowska            100.00 -  339: 345   50
    2    37 Robert         Wagner                105.16 +  395: 243  155
    3    15 Agata          Kuć                   114.27 -  337: 359   64
    4    23 Łukasz         Szałkiewicz           123.70 -  327: 366   74
    5    28 Monika         Rogowska              100.00 +  357: 199  150
    6    27 Michał         Landowski             100.00 +  367: 299  150
    7    19 Miłosz         Wrzałek               147.32 -  383: 394   97
    8    22 Ryszard        Żydaczewski           119.25 -  295: 361   69
    9    25 Maciej         Pietrasik             100.00 +  409: 332  150
   10    22 Wojciech       Morawski              115.80 -  360: 366   66
   11    31 Andrzej        Rechowicz             123.23 -  289: 442   73
   12    30 Krzysztof      Borodziuk             105.76 -  322: 398   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Dorota Stachowska 122.06 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marcin         Stachowski            100.00 +  467: 295  150
    2    12 Radosław       Jachna                136.84 -  290: 336   87
    3    26 Teresa         Pawlik                117.40 +  348: 290  167
    4    13 Ziemowit       Pazda                 111.52 +  459: 387  162
    5     5 Andrzej        Kwiatkowski           131.85 -  331: 430   82
    6    13 Rafał          Wesołowski            133.34 +  397: 380  183
    7     7 Agata          Kuć                   114.27 -  286: 477   64
    8    15 Kamil          Górka                 148.20 -  278: 428   98
    9    20 Wojciech       Morawski              115.80 +  437: 368  166
   10    15 Miłosz         Wrzałek               147.32 -  281: 530   97
   11    19 Bogusław       Szyszka               139.27 -  370: 439   89
   12    25 Ryszard        Korpalski             112.75 -  335: 418   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Paweł Morga 121.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  368: 301  150
    2    13 Zbigniew       Wietecki              125.14 -  310: 440   75
    3    24 Ireneusz       Moralewicz            129.28 +  398: 388  179
    4    15 Jerzy          Luter                 110.83 -  327: 363   61
    5    22 Tomasz         Suchanek              134.37 -  313: 387   84
    6    26 Łukasz         Szałkiewicz           123.70 +  356: 281  174
    7    22 Ziemowit       Pazda                 111.52 -  389: 429   62
    8    24 Kacper         Zegadło               131.19 -  327: 388   81
    9    26 Adam           Janicki               116.58 -  324: 406   67
   10    34 Monika         Rogowska              100.00 +  417: 187  150
   11    26 Czesława       Pawłowska             108.70 +  341: 336  159
   12    26 Wojciech       Gonet                 111.06 -  323: 372   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Jerzy Matyasik 120.71 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Agnieszka      Trumpus               100.00 +  431: 233  150
    2    18 Michał         Trumpus               127.92 -  313: 432   78
    3    12 Leszek         Dobrowolski           122.96 +  436: 355  173
    4    18 Ryszard        Korpalski             112.75 +  425: 372  163
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              126.64 +  360: 352  177
    6     5 Tomasz         Ciejka                139.10 -  313: 549   89
    7     9 Mateusz        Królikowski           128.10 -  323: 438   78
    8    13 Zdzisław       Figurski              128.71 +  434: 379  179
    9     9 Miłosz         Wrzałek               147.32 +  479: 303  197
   10     9 Radosław       Jachna                136.84 -  377: 471   87
   11    11 Michał         Burak                 100.00 +  497: 351  150
   12     6 Stanisław      Rydzik                143.32 -  265: 535   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Małgorzata Szczygieł 119.77 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  412: 394  150
    2    20 Łukasz         Sornek                119.54 +  381: 317  170
    3     4 Krzysztof      Obremski              140.90 -  326: 353   91
    4    12 Zbigniew       Wietecki              125.14 +  445: 330  175
    5     6 Stanisław      Rydzik                143.32 -  374: 379   93
    6     8 Dariusz        Kuć                   128.10 +  406: 360  178
    7    13 Marta          Ćwiek                 117.58 +  424: 365  168
    8     8 Michał         Puchowski             110.14 +  379: 359  160
    9     5 Bronisław      Parada                122.40 -  323: 404   72
   10    10 Karol          Waniek                134.24 +  425: 366  184
   11     8 Radosław       Jachna                136.84 -  323: 372   87
   12     9 Dariusz        Maciejuk              136.61 +  408: 391  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Juliusz Czupryniak 119.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  434: 244  150
    2    16 Ryszard        Korpalski             112.75 -  323: 440   63
    3    27 Jerzy          Tatarczuk             102.68 +  422: 327  153
    4    19 Radosław       Jachna                136.84 -  337: 434   87
    5    14 Waldemar       Czerwoniec            129.03 +  415: 381  179
    6    10 Zbigniew       Wietecki              125.14 +  396: 326  175
    7    14 Dariusz        Kuć                   128.10 +  335: 333  178
    8     6 Mateusz        Królikowski           128.10 -  387: 422   78
    9    14 Szymon         Figurski              100.00 +  385: 367  150
   10     6 Stanisław      Rydzik                143.32 -  274: 530   93
   11    12 Ziemowit       Pazda                 111.52 +  388: 375  162
   12    10 Tomasz         Suchanek              134.37 +  338: 330  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Łukasz Sornek 119.54 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         156.24 -  406: 491  106
    2    20 Małgorzata     Szczygieł             119.77 -  317: 381   70
    3    33 Joanna         Zborowska             100.00 +  370: 254  150
    4    33 Robert         Wagner                105.16 +  357: 257  155
    5    15 Leszek         Dobrowolski           122.96 -  371: 375   73
    6    32 Sławomir       Wolski                115.47 +  382: 311  165
    7    16 Michał         Trumpus               127.92 +  413: 368  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     897  /  7 128.14




	Michał Szymkowski 119.49 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              153.57 -  356: 472  104
    2    31 Teresa         Pawlik                117.40 -  323: 377   67
    3    38 Agnieszka      Trumpus               100.00 +  433: 209  150
    4    30 Jerzy          Tatarczuk             102.68 -  304: 439   53
    5    37 Alicja         Puchowska             100.00 +  388: 300  150
    6    23 Wojciech       Morawski              115.80 -  301: 408   66
    7    30 Rafał          Świątek               103.81 +  451: 319  154
    8    27 Laura          Pisula                101.72 -  378: 407   52
    9    29 Robert         Wagner                105.16 -  327: 440   55
   10    30 Joanna         Pawlińska             100.00 +  392: 308  150
   11    28 Agata          Stachowska            100.00 +  400: 264  150
   12    22 Andrzej        Rechowicz             123.23 -  308: 367   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Ryszard Żydaczewski 119.25 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  151.83 -  338: 396  102
    2    21 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  410: 344  150
    3    28 Michał         Puchowski             110.14 +  421: 306  160
    4     6 Dariusz        Kuć                   128.10 -  359: 547   78
    5    27 Teresa         Pawlik                117.40 -  346: 471   67
    6    28 Laura          Pisula                101.72 -  378: 399   52
    7    28 Barbara        Obremska              128.61 +  417: 320  179
    8    22 Przemysław     Pawlic                122.24 +  361: 295  172
    9    22 Krzysztof      Sporczyk              126.64 +  392: 312  177
   10    12 Waldemar       Czerwoniec            129.03 +  363: 340  179
   11     9 Justyna        Górka                 143.21 -  397: 419   93
   12    17 Kacper         Zegadło               131.19 +  387: 356  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Marta Ćwiek 117.58 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 148.20 -  282: 435   98
    2    30 Monika         Siemaszko             109.87 +  399: 343  160
    3    23 Tomasz         Ciejka                139.10 -  296: 426   89
    4    28 Urszula        Solarska              109.20 +  368: 328  159
    5    24 Łukasz         Szałkiewicz           123.70 +  427: 337  174
    6    18 Czesława       Pawłowska             108.70 +  391: 354  159
    7    13 Małgorzata     Szczygieł             119.77 -  365: 424   70
    8    16 Zbigniew       Wietecki              125.14 -  313: 434   75
    9    19 Ziemowit       Pazda                 111.52 -  316: 438   62
   10    23 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  354: 323  150
   11    21 Zdzisław       Figurski              128.71 -  230: 410   79
   12    27 Teresa         Pawlik                117.40 +  372: 369  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Teresa Pawlik 117.40 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Tuszyński             147.71 -  265: 510   98
    2    31 Michał         Szymkowski            119.49 +  377: 323  169
    3    26 Dorota         Stachowska            122.06 -  290: 348   72
    4    32 Marcin         Stachowski            100.00 +  339: 331  150
    5    27 Ryszard        Żydaczewski           119.25 +  471: 346  169
    6    19 Mateusz        Królikowski           128.10 -  395: 452   78
    7    18 Zbigniew       Wietecki              125.14 -  322: 405   75
    8    25 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  426: 312  150
    9    16 Zdzisław       Figurski              128.71 +  335: 317  179
   10    17 Ireneusz       Moralewicz            129.28 -  308: 371   79
   11    22 Kacper         Zegadło               131.19 -  294: 342   81
   12    27 Marta          Ćwiek                 117.58 -  369: 372   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Adam Janicki 116.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               147.32 -  316: 530   97
    2    26 Tomasz         Ciejka                139.10 -  332: 410   89
    3    32 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  412: 352  150
    4    24 Bogusław       Szyszka               139.27 +  513: 432  189
    5    18 Andrzej        Rechowicz             123.23 -  344: 373   73
    6    25 Barbara        Obremska              128.61 +  454: 328  179
    7    21 Wojciech       Gonet                 111.06 -  287: 327   61
    8    23 Krzysztof      Sporczyk              126.64 -  317: 346   77
    9    26 Paweł          Morga                 121.12 +  406: 324  171
   10    24 Laura          Pisula                101.72 +  375: 285  152
   11    16 Waldemar       Czerwoniec            129.03 -  358: 372   79
   12    20 Barbara        Obremska              128.61 +  371: 310  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Wojciech Morawski 115.80 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kurowski              143.80 -  369: 382   94
    2    25 Jerzy          Luter                 110.83 -  284: 392   61
    3    31 Karol          Waniek                134.24 -  329: 425   84
    4    38 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  507: 256  150
    5    31 Krzysztof      Borodziuk             105.76 +  447: 369  156
    6    23 Michał         Szymkowski            119.49 +  408: 301  169
    7    23 Andrzej        Rechowicz             123.23 +  357: 345  173
    8    11 Waldemar       Czerwoniec            129.03 -  367: 400   79
    9    20 Dorota         Stachowska            122.06 -  368: 437   72
   10    22 Przemysław     Pawlic                122.24 +  366: 360  172
   11    23 Wojciech       Gonet                 111.06 +  382: 376  161
   12    16 Ziemowit       Pazda                 111.52 -  378: 386   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Sławomir Wolski 115.47 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                143.32 +  336: 329  193
    2    19 Tomasz         Suchanek              134.37 +  432: 366  184
    3     9 Michał         Alabrudziński         156.24 -  294: 341  106
    4    17 Justyna        Górka                 143.21 -  269: 436   93
    5    26 Czesława       Pawłowska             108.70 -  331: 421   59
    6    32 Łukasz         Sornek                119.54 -  311: 382   70
    7    33 Łukasz         Szałkiewicz           123.70 -  314: 317   74
    8    31 Maciej         Pietrasik             100.00 -  241: 359   50
    9    36 Joanna         Zborowska             100.00 +  333: 326  150
   10    31 Dorota         Kuć                   114.88 -  336: 417   65
   11    33 Alicja         Puchowska             100.00 +  403: 260  150
   12    32 Joanna         Pawlińska             100.00 +  392: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Dorota Kuć 114.88 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Górka                 143.21 -  339: 361   93
    2    38 Monika         Rogowska              100.00 +  451: 221  150
    3    19 Czesława       Pawłowska             108.70 -  358: 453   59
    4    26 Joanna         Pawlińska             100.00 +  396: 330  150
    5    23 Wojciech       Gonet                 111.06 +  375: 320  161
    6    11 Zdzisław       Figurski              128.71 -  327: 353   79
    7    26 Szymon         Figurski              100.00 -  284: 301   50
    8    20 Karol          Waniek                134.24 -  395: 544   84
    9    30 Agata          Stachowska            100.00 -  325: 398   50
   10    31 Sławomir       Wolski                115.47 +  417: 336  165
   11    27 Krzysztof      Sporczyk              126.64 +  356: 333  177
   12    23 Marcin         Stachowski            100.00 +  454: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Agata Kuć 114.27 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Obremski              140.90 -  343: 480   91
    2    36 Agnieszka      Trumpus               100.00 +  486: 231  150
    3    15 Przemysław     Pawlic                122.24 +  359: 337  172
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              126.64 -  336: 366   77
    5    13 Karol          Waniek                134.24 +  367: 323  184
    6    14 Michał         Trumpus               127.92 +  548: 452  178
    7     7 Dorota         Stachowska            122.06 +  477: 286  172
    8     5 Grzegorz       Kurowski              143.80 -  394: 414   94
    9     8 Małgorzata     Sulejewska            133.04 -  331: 358   83
   10    13 Tomasz         Suchanek              134.37 -  348: 353   84
   11    17 Urszula        Solarska              109.20 +  411: 348  159
   12    13 Dariusz        Kuć                   128.10 +  371: 344  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Ryszard Korpalski 112.75 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogusław       Szyszka               139.27 +  349: 333  189
    2    16 Juliusz        Czupryniak            119.62 +  440: 323  170
    3     5 Zdzisław       Figurski              128.71 -  271: 364   79
    4    18 Jerzy          Matyasik              120.71 -  372: 425   71
    5    19 Zbigniew       Wietecki              125.14 -  378: 527   75
    6    21 Waldemar       Czerwoniec            129.03 -  343: 479   79
    7    35 Robert         Wagner                105.16 +  373: 248  155
    8    21 Czesława       Pawłowska             108.70 +  331: 292  159
    9    18 Andrzej        Kwiatkowski           131.85 +  377: 288  182
   10    16 Ziemowit       Pazda                 111.52 -  338: 364   62
   11    20 Leszek         Dobrowolski           122.96 -  380: 406   73
   12    25 Dorota         Stachowska            122.06 +  418: 335  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Ziemowit Pazda 111.52 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Ciejka                139.10 +  475: 366  189
    2    10 Małgorzata     Sulejewska            133.04 -  351: 449   83
    3    16 Andrzej        Rechowicz             123.23 +  377: 345  173
    4    13 Dorota         Stachowska            122.06 -  387: 459   72
    5    16 Barbara        Obremska              128.61 +  381: 346  179
    6    16 Michał         Puchowski             110.14 -  398: 413   60
    7    22 Paweł          Morga                 121.12 +  429: 389  171
    8    18 Szymon         Figurski              100.00 -  279: 386   50
    9    19 Marta          Ćwiek                 117.58 +  438: 316  168
   10    16 Ryszard        Korpalski             112.75 +  364: 338  163
   11    12 Juliusz        Czupryniak            119.62 -  375: 388   70
   12    16 Wojciech       Morawski              115.80 +  386: 378  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Marcin Radwański 111.16 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Radosław       Jachna                136.84 -  339: 372   87
    2    39 Alicja         Puchowska             100.00 +  373: 237  150
    3    20 Stanisław      Rydzik                143.32 -  365: 470   93
    4    21 Leszek         Dobrowolski           122.96 -  366: 373   73
    5    35 Robert         Wagner                105.16 +  381: 266  155
    6    31 Wojciech       Gonet                 111.06 -  333: 431   61
    7    34 Joanna         Pawlińska             100.00 -  323: 330   50
    8    34 Agata          Stachowska            100.00 -  318: 391   50
    9    33 Andrzej        Rechowicz             123.23 -  278: 409   73
   10    35 Rafał          Świątek               103.81 -  294: 349   54
   11    37 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  319: 324   50
   12    36 Monika         Rogowska              100.00 +  403: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1046  / 12  87.17




	Wojciech Gonet 111.06 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Maciejuk              136.61 -  312: 376   87
    2    27 Urszula        Solarska              109.20 +  371: 362  159
    3    22 Kacper         Zegadło               131.19 -  297: 369   81
    4    29 Maciej         Pietrasik             100.00 +  367: 354  150
    5    23 Dorota         Kuć                   114.88 -  320: 375   65
    6    31 Marcin         Radwański             111.16 +  431: 333  161
    7    21 Adam           Janicki               116.58 +  327: 287  167
    8    17 Miłosz         Wrzałek               147.32 -  344: 465   97
    9    23 Justyna        Górka                 143.21 -  318: 464   93
   10    27 Czesława       Pawłowska             108.70 +  374: 358  159
   11    23 Wojciech       Morawski              115.80 -  376: 382   66
   12    26 Paweł          Morga                 121.12 +  372: 323  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Jerzy Luter 110.83 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Suchanek              134.37 -  328: 419   84
    2    25 Wojciech       Morawski              115.80 +  392: 284  166
    3    18 Bogusław       Szyszka               139.27 +  477: 368  189
    4    15 Paweł          Morga                 121.12 +  363: 327  171
    5     7 Bartosz        Morawski              153.57 +  427: 376  204
    6     6 Radosław       Jachna                136.84 +  386: 348  187
    7     2 Tomasz         Ciejka                139.10 +  480: 382  189
    8     1 Łukasz         Tuszyński             147.71 -  280: 415   98
    9     6 Waldemar       Czerwoniec            129.03 +  416: 402  179
   10     5 Dariusz        Kosz                  151.83 -  369: 401  102
   11     7 Miłosz         Wrzałek               147.32 +  393: 338  197
   12     5 Radosław       Jachna                136.84 -  249: 453   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 12 154.42




	Michał Puchowski 110.14 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Karol          Waniek                134.24 +  387: 383  184
    2     4 Łukasz         Tuszyński             147.71 -  252: 494   98
    3    28 Ryszard        Żydaczewski           119.25 -  306: 421   69
    4    31 Michał         Landowski             100.00 +  398: 350  150
    5    25 Rafał          Świątek               103.81 +  462: 309  154
    6    16 Ziemowit       Pazda                 111.52 +  413: 398  162
    7    12 Justyna        Górka                 143.21 +  393: 255  193
    8     8 Małgorzata     Szczygieł             119.77 -  359: 379   70
    9    11 Kamil          Górka                 148.20 -  363: 511   98
   10    11 Dariusz        Kuć                   128.10 +  491: 251  178
   11    14 Szymon         Figurski              100.00 +  484: 286  150
   12     8 Zbigniew       Wietecki              125.14 -  319: 392   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Monika Siemaszko 109.87 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Wesołowski            133.34 -  357: 433   83
    2    30 Marta          Ćwiek                 117.58 -  343: 399   68
    3    37 Robert         Wagner                105.16 -  290: 379   55
    4    37 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  354: 275  150
    5    30 Miłosz         Wrzałek               147.32 -  332: 386   97
    6    37 Alicja         Puchowska             100.00 +  439: 241  150
    7    29 Maciej         Pietrasik             100.00 +  445: 386  150
    8    26 Andrzej        Rechowicz             123.23 +  394: 384  173
    9    15 Karol          Waniek                134.24 -  291: 481   84
   10    20 Zdzisław       Figurski              128.71 -  298: 348   79
   11    25 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  443: 302  150
   12    24 Urszula        Solarska              109.20 +  389: 364  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Urszula Solarska 109.20 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Sulejewska            133.04 -  360: 373   83
    2    27 Wojciech       Gonet                 111.06 -  362: 371   61
    3    34 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  419: 265  150
    4    28 Marta          Ćwiek                 117.58 -  328: 368   68
    5    33 Jolanta        Raszewska-Marczak     100.00 +  392: 326  150
    6    29 Jerzy          Tatarczuk             102.68 -  299: 378   53
    7    32 Krzysztof      Borodziuk             105.76 +  371: 327  156
    8    28 Joanna         Pawlińska             100.00 +  352: 320  150
    9    17 Rafał          Wesołowski            133.34 +  421: 330  183
   10    14 Zbigniew       Wietecki              125.14 -  308: 344   75
   11    17 Agata          Kuć                   114.27 -  348: 411   64
   12    24 Monika         Siemaszko             109.87 -  364: 389   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Czesława Pawłowska 108.70 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kwiatkowski           131.85 -  250: 491   82
    2    32 Maciej         Pietrasik             100.00 +  468: 299  150
    3    19 Dorota         Kuć                   114.88 +  453: 358  165
    4    20 Karol          Waniek                134.24 -  365: 414   84
    5    26 Sławomir       Wolski                115.47 +  421: 331  165
    6    18 Marta          Ćwiek                 117.58 -  354: 391   68
    7    24 Jerzy          Tatarczuk             102.68 -  367: 392   53
    8    21 Ryszard        Korpalski             112.75 -  292: 331   63
    9    27 Joanna         Pawlińska             100.00 +  352: 255  150
   10    27 Wojciech       Gonet                 111.06 -  358: 374   61
   11    26 Paweł          Morga                 121.12 -  336: 341   71
   12    28 Rafał          Świątek               103.81 +  482: 385  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Krzysztof Borodziuk 105.76 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kacper         Zegadło               131.19 +  397: 392  181
    2     2 Bronisław      Parada                122.40 -  325: 408   72
    3    17 Dariusz        Kuć                   128.10 -  328: 538   78
    4    25 Ireneusz       Moralewicz            129.28 -  279: 393   79
    5    31 Wojciech       Morawski              115.80 -  369: 447   66
    6    36 Joanna         Zborowska             100.00 +  383: 326  150
    7    32 Urszula        Solarska              109.20 -  327: 371   59
    8    30 Bogusław       Szyszka               139.27 -  359: 401   89
    9    35 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  417: 312  150
   10    32 Jolanta        Raszewska-Marczak     100.00 +  456: 181  150
   11    30 Rafał          Świątek               103.81 -  318: 352   54
   12    30 Przemysław     Pawlic                122.24 +  398: 322  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Robert Wagner 105.16 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ireneusz       Moralewicz            129.28 -  221: 403   79
    2    37 Przemysław     Pawlic                122.24 -  243: 395   72
    3    37 Monika         Siemaszko             109.87 +  379: 290  160
    4    33 Łukasz         Sornek                119.54 -  257: 357   70
    5    35 Marcin         Radwański             111.16 -  266: 381   61
    6    38 Jolanta        Raszewska-Marczak     100.00 +  369: 200  150
    7    35 Ryszard        Korpalski             112.75 -  248: 373   63
    8    33 Michał         Landowski             100.00 +  434: 277  150
    9    29 Michał         Szymkowski            119.49 +  440: 327  169
   10    26 Kacper         Zegadło               131.19 -  356: 439   81
   11    32 Maciej         Pietrasik             100.00 -  292: 340   50
   12    33 Joanna         Zborowska             100.00 +  339: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Rafał Świątek 103.81 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Waldemar       Czerwoniec            129.03 -  346: 492   79
    2    34 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  391: 257  150
    3    14 Mateusz        Królikowski           128.10 -  356: 381   78
    4    34 Agata          Stachowska            100.00 +  444: 292  150
    5    25 Michał         Puchowski             110.14 -  309: 462   60
    6    30 Szymon         Figurski              100.00 -  340: 379   50
    7    30 Michał         Szymkowski            119.49 -  319: 451   69
    8    32 Jolanta        Raszewska-Marczak     100.00 -    1: 400   50
    9    37 Jan            Sawoniuk              100.00 +  417: 256  150
   10    35 Marcin         Radwański             111.16 +  349: 294  161
   11    30 Krzysztof      Borodziuk             105.76 +  352: 318  156
   12    28 Czesława       Pawłowska             108.70 -  385: 482   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Jerzy Tatarczuk 102.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zdzisław       Figurski              128.71 -  243: 537   79
    2    35 Joanna         Zborowska             100.00 +  397: 272  150
    3    27 Juliusz        Czupryniak            119.62 -  327: 422   70
    4    30 Michał         Szymkowski            119.49 +  439: 304  169
    5    20 Rafał          Wesołowski            133.34 -  273: 454   83
    6    29 Urszula        Solarska              109.20 +  378: 299  159
    7    24 Czesława       Pawłowska             108.70 +  392: 367  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  /  7 124.14




	Laura Pisula 101.72 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Barbara        Obremska              128.61 +  379: 358  179
    2     6 Waldemar       Czerwoniec            129.03 -  369: 403   79
    3    29 Agata          Stachowska            100.00 +  351: 236  150
    4    14 Tomasz         Ciejka                139.10 -  263: 342   89
    5    21 Ireneusz       Moralewicz            129.28 -  343: 372   79
    6    28 Ryszard        Żydaczewski           119.25 +  399: 378  169
    7    20 Rafał          Wesołowski            133.34 -  281: 490   83
    8    27 Michał         Szymkowski            119.49 +  407: 378  169
    9    21 Leszek         Dobrowolski           122.96 -  293: 422   73
   10    24 Adam           Janicki               116.58 -  285: 375   67
   11    29 Michał         Landowski             100.00 -  325: 409   50
   12    31 Krzysztof      Sporczyk              126.64 +  382: 258  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Michał Burak 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mateusz        Królikowski           128.10 +  367: 359  178
    2    14 Łukasz         Szałkiewicz           123.70 +  432: 430  174
    3     3 Kamil          Górka                 148.20 +  422: 361  198
    4     3 Zdzisław       Figurski              128.71 +  364: 358  179
    5     2 Krzysztof      Obremski              140.90 -  257: 426   91
    6     7 Dariusz        Maciejuk              136.61 +  493: 264  187
    7     4 Stanisław      Rydzik                143.32 -  388: 480   93
    8     9 Bronisław      Parada                122.40 -  308: 397   72
    9    10 Zbigniew       Wietecki              125.14 +  369: 323  175
   10     8 Bartosz        Morawski              153.57 -  348: 479  104
   11    11 Jerzy          Matyasik              120.71 -  351: 497   71
   12    18 Małgorzata     Sulejewska            133.04 -  287: 458   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Szymon Figurski 100.00 Gryfów Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dariusz        Kuć                   128.10 +  373: 354  178
    2    11 Bartosz        Morawski              153.57 -  305: 532  104
    3    25 Justyna        Górka                 143.21 -  327: 422   93
    4    27 Tomasz         Suchanek              134.37 -  291: 400   84
    5    32 Maciej         Pietrasik             100.00 +  374: 369  150
    6    30 Rafał          Świątek               103.81 +  379: 340  154
    7    26 Dorota         Kuć                   114.88 +  301: 284  165
    8    18 Ziemowit       Pazda                 111.52 +  386: 279  162
    9    14 Juliusz        Czupryniak            119.62 -  367: 385   70
   10    18 Leszek         Dobrowolski           122.96 +  397: 390  173
   11    14 Michał         Puchowski             110.14 -  286: 484   60
   12    19 Rafał          Wesołowski            133.34 -  327: 410   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Michał         Trumpus               127.92 -  336: 341   78
    2    22 Kacper         Zegadło               131.19 -  367: 386   81
    3    36 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  403: 260  150
    4    31 Michał         Puchowski             110.14 -  350: 398   60
    5    34 Joanna         Zborowska             100.00 +  422: 294  150
    6    27 Przemysław     Pawlic                122.24 -  299: 367   72
    7    31 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  324: 499   50
    8    33 Robert         Wagner                105.16 -  277: 434   55
    9    34 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  396: 308  150
   10    33 Alicja         Puchowska             100.00 +  477: 185  150
   11    29 Laura          Pisula                101.72 +  409: 325  152
   12    21 Andrzej        Kwiatkowski           131.85 -  340: 348   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Joanna Pawlińska 100.00 Bielany Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Sporczyk              126.64 -  248: 375   77
    2    33 Dariusz        Kuć                   128.10 -  313: 446   78
    3    35 Jolanta        Raszewska-Marczak     100.00 +  463: 210  150
    4    26 Dorota         Kuć                   114.88 -  330: 396   65
    5    29 Bogusław       Szyszka               139.27 -  248: 471   89
    6    33 Monika         Rogowska              100.00 +  358: 232  150
    7    34 Marcin         Radwański             111.16 +  330: 323  161
    8    28 Urszula        Solarska              109.20 -  320: 352   59
    9    27 Czesława       Pawłowska             108.70 -  255: 352   59
   10    30 Michał         Szymkowski            119.49 -  308: 392   69
   11    34 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  406: 304  150
   12    32 Sławomir       Wolski                115.47 -  295: 392   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Maciej Pietrasik 100.00 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zbigniew       Wietecki              125.14 -  355: 455   75
    2    32 Czesława       Pawłowska             108.70 -  299: 468   59
    3    30 Jan            Sawoniuk              100.00 +  481: 145  150
    4    29 Wojciech       Gonet                 111.06 -  354: 367   61
    5    32 Szymon         Figurski              100.00 -  369: 374   50
    6    34 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  394: 343  150
    7    29 Monika         Siemaszko             109.87 -  386: 445   60
    8    31 Sławomir       Wolski                115.47 +  359: 241  165
    9    25 Przemysław     Pawlic                122.24 -  332: 409   72
   10    29 Marcin         Stachowski            100.00 -  313: 329   50
   11    32 Robert         Wagner                105.16 +  340: 292  155
   12    29 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  290: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Alicja Puchowska 100.00 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Łukasz         Szałkiewicz           123.70 -  192: 451   74
    2    39 Marcin         Radwański             111.16 -  237: 373   61
    3    39 Marcin         Stachowski            100.00 -  212: 425   50
    4    40 PAUZA
    5    37 Michał         Szymkowski            119.49 -  300: 388   69
    6    37 Monika         Siemaszko             109.87 -  241: 439   60
    7    39 Jan            Sawoniuk              100.00 +  262: 247  150
    8    36 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  369: 316  150
    9    31 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  240: 483   50
   10    33 Michał         Landowski             100.00 -  185: 477   50
   11    33 Sławomir       Wolski                115.47 -  260: 403   65
   12    35 Agata          Stachowska            100.00 -  307: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  / 11  75.36




	Jolanta Raszewska-Marczak 100.00 Żagań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Andrzej        Rechowicz             123.23 -  374: 377   73
    2    24 Stanisław      Rydzik                143.32 -  332: 459   93
    3    35 Joanna         Pawlińska             100.00 -  210: 463   50
    4    39 Agnieszka      Trumpus               100.00 +  367: 208  150
    5    33 Urszula        Solarska              109.20 -  326: 392   59
    6    38 Robert         Wagner                105.16 -  200: 369   55
    7    38 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  361: 344  150
    8    32 Rafał          Świątek               103.81 +  400:   1  154
    9    28 Barbara        Obremska              128.61 -  254: 351   79
   10    32 Krzysztof      Borodziuk             105.76 -  181: 456   56
   11    36 Jan            Sawoniuk              100.00 +  323: 216  150
   12    34 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  274: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 12  93.25




	Monika Rogowska 100.00 Oława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Leszek         Dobrowolski           122.96 -  195: 496   73
    2    38 Dorota         Kuć                   114.88 -  221: 451   65
    3    40 PAUZA
    4    35 Jan            Sawoniuk              100.00 +  288: 238  150
    5    28 Przemysław     Pawlic                122.24 -  199: 357   72
    6    33 Joanna         Pawlińska             100.00 -  232: 358   50
    7    36 Agnieszka      Trumpus               100.00 +  244: 236  150
    8    29 Barbara        Obremska              128.61 -  177: 515   79
    9    32 Marcin         Stachowski            100.00 -  267: 358   50
   10    34 Paweł          Morga                 121.12 -  187: 417   71
   11    35 Joanna         Zborowska             100.00 -  273: 341   50
   12    36 Marcin         Radwański             111.16 -  250: 403   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  / 11  79.18




	Jan Sawoniuk 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Bronisław      Parada                122.40 -  120: 536   72
    2    40 PAUZA
    3    30 Maciej         Pietrasik             100.00 -  145: 481   50
    4    35 Monika         Rogowska              100.00 -  238: 288   50
    5    38 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  121: 444   50
    6    39 Agnieszka      Trumpus               100.00 -  244: 263   50
    7    39 Alicja         Puchowska             100.00 -  247: 262   50
    8    37 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -   99: 517   50
    9    37 Rafał          Świątek               103.81 -  256: 417   54
   10    36 Joanna         Zborowska             100.00 -  192: 374   50
   11    36 Jolanta        Raszewska-Marczak     100.00 -  216: 323   50
   12    37 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  170: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     576  / 11  52.36




	Agata Stachowska 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Przemysław     Pawlic                122.24 +  345: 339  172
    2    17 Rafał          Wesołowski            133.34 -  188: 382   83
    3    29 Laura          Pisula                101.72 -  236: 351   52
    4    34 Rafał          Świątek               103.81 -  292: 444   54
    5    36 Marcin         Stachowski            100.00 -  320: 360   50
    6    35 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  294: 350   50
    7    40 PAUZA
    8    34 Marcin         Radwański             111.16 +  391: 318  161
    9    30 Dorota         Kuć                   114.88 +  398: 325  165
   10    28 Barbara        Obremska              128.61 -  375: 451   79
   11    28 Michał         Szymkowski            119.49 -  264: 400   69
   12    35 Alicja         Puchowska             100.00 +  415: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1085  / 11  98.64




	Marcin Stachowski 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Dorota         Stachowska            122.06 -  295: 467   72
    2    29 Barbara        Obremska              128.61 -  377: 380   79
    3    39 Alicja         Puchowska             100.00 +  425: 212  150
    4    32 Teresa         Pawlik                117.40 -  331: 339   67
    5    36 Agata          Stachowska            100.00 +  360: 320  150
    6    24 Miłosz         Wrzałek               147.32 -  337: 492   97
    7    27 Karol          Waniek                134.24 -  349: 431   84
    8    35 Joanna         Zborowska             100.00 +  414: 237  150
    9    32 Monika         Rogowska              100.00 +  358: 267  150
   10    29 Maciej         Pietrasik             100.00 +  329: 313  150
   11    18 Dariusz        Kuć                   128.10 -  421: 432   78
   12    23 Dorota         Kuć                   114.88 -  280: 454   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Magdalena Sulejewska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Paweł          Morga                 121.12 -  301: 368   71
    2    28 Mateusz        Królikowski           128.10 -  270: 494   78
    3    34 Urszula        Solarska              109.20 -  265: 419   59
    4    37 Monika         Siemaszko             109.87 -  275: 354   60
    5    38 Jan            Sawoniuk              100.00 +  444: 121  150
    6    34 Maciej         Pietrasik             100.00 -  343: 394   50
    7    37 Joanna         Zborowska             100.00 -  314: 319   50
    8    36 Alicja         Puchowska             100.00 -  316: 369   50
    9    34 Michał         Landowski             100.00 -  308: 396   50
   10    37 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  300: 388   50
   11    34 Joanna         Pawlińska             100.00 -  304: 406   50
   12    37 Jan            Sawoniuk              100.00 +  375: 170  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     868  / 12  72.33




	Agnieszka Trumpus 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jerzy          Matyasik              120.71 -  233: 431   71
    2    36 Agata          Kuć                   114.27 -  231: 486   64
    3    38 Michał         Szymkowski            119.49 -  209: 433   69
    4    39 Jolanta        Raszewska-Marczak     100.00 -  208: 367   50
    5    40 PAUZA
    6    39 Jan            Sawoniuk              100.00 +  263: 244  150
    7    36 Monika         Rogowska              100.00 -  236: 244   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     454  /  6  75.67




	Dariusz Ulatowski 100.00 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Małgorzata     Szczygieł             119.77 -  394: 412   70
    2    21 Ryszard        Żydaczewski           119.25 -  344: 410   69
    3    32 Adam           Janicki               116.58 -  352: 412   67
    4    36 Joanna         Zborowska             100.00 -  297: 307   50
    5    39 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  353: 348  150
    6    35 Agata          Stachowska            100.00 +  350: 294  150
    7    31 Michał         Landowski             100.00 +  499: 324  150
    8    25 Teresa         Pawlik                117.40 -  312: 426   67
    9    31 Alicja         Puchowska             100.00 +  483: 240  150
   10    23 Marta          Ćwiek                 117.58 -  323: 354   68
   11    25 Monika         Siemaszko             109.87 -  302: 443   60
   12    29 Maciej         Pietrasik             100.00 +  387: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Joanna Zborowska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    35 Jerzy          Tatarczuk             102.68 -  272: 397   53
    3    33 Łukasz         Sornek                119.54 -  254: 370   70
    4    36 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  307: 297  150
    5    34 Michał         Landowski             100.00 -  294: 422   50
    6    36 Krzysztof      Borodziuk             105.76 -  326: 383   56
    7    37 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  319: 314  150
    8    35 Marcin         Stachowski            100.00 -  237: 414   50
    9    36 Sławomir       Wolski                115.47 -  326: 333   65
   10    36 Jan            Sawoniuk              100.00 +  374: 192  150
   11    35 Monika         Rogowska              100.00 +  341: 273  150
   12    33 Robert         Wagner                105.16 -  300: 339   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  / 11  90.82




	Konrad Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Juliusz        Czupryniak            119.62 -  244: 434   70
    2    34 Rafał          Świątek               103.81 -  257: 391   54
    3    36 Michał         Landowski             100.00 -  260: 403   50
    4    38 Wojciech       Morawski              115.80 -  256: 507   66
    5    39 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  348: 353   50
    6    40 PAUZA
    7    38 Jolanta        Raszewska-Marczak     100.00 -  344: 361   50
    8    37 Jan            Sawoniuk              100.00 +  517:  99  150
    9    35 Krzysztof      Borodziuk             105.76 -  312: 417   56
   10    37 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  388: 300  150
   11    37 Marcin         Radwański             111.16 +  324: 319  161
   12    34 Jolanta        Raszewska-Marczak     100.00 +  376: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  / 11  91.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Wrocławia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Sornek                491: 406
   2 Michał         Szymkowski           - Bartosz        Morawski              356: 472
   3 Dariusz        Kosz                 - Ryszard        Żydaczewski           396: 338
   4 Marta          Ćwiek                - Kamil          Górka                 282: 435
   5 Łukasz         Tuszyński            - Teresa         Pawlik                510: 265
   6 Adam           Janicki              - Miłosz         Wrzałek               316: 530
   7 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Morawski              382: 369
   8 Sławomir       Wolski               - Stanisław      Rydzik                336: 329
   9 Justyna        Górka                - Dorota         Kuć                   361: 339
  10 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Obremski              343: 480
  11 Bogusław       Szyszka              - Ryszard        Korpalski             333: 349
  12 Ziemowit       Pazda                - Tomasz         Ciejka                475: 366
  13 Radosław       Jachna               - Marcin         Radwański             372: 339
  14 Wojciech       Gonet                - Dariusz        Maciejuk              312: 376
  15 Tomasz         Suchanek             - Jerzy          Luter                 419: 328
  16 Michał         Puchowski            - Karol          Waniek                387: 383
  17 Rafał          Wesołowski           - Monika         Siemaszko             433: 357
  18 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Sulejewska            360: 373
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Czesława       Pawłowska             491: 250
  20 Krzysztof      Borodziuk            - Kacper         Zegadło               397: 392
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Robert         Wagner                403: 221
  22 Rafał          Świątek              - Waldemar       Czerwoniec            346: 492
  23 Zdzisław       Figurski             - Jerzy          Tatarczuk             537: 243
  24 Laura          Pisula               - Barbara        Obremska              379: 358
  25 Mateusz        Królikowski          - Michał         Burak                 359: 367
  26 Szymon         Figurski             - Dariusz        Kuć                   373: 354
  27 Michał         Trumpus              - Michał         Landowski             341: 336
  28 Joanna         Pawlińska            - Krzysztof      Sporczyk              248: 375
  29 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Pietrasik             455: 355
  30 Alicja         Puchowska            - Łukasz         Szałkiewicz           192: 451
  31 Andrzej        Rechowicz            - Jolanta        Raszewska-Marczak     377: 374
  32 Monika         Rogowska             - Leszek         Dobrowolski           195: 496
  33 Bronisław      Parada               - Jan            Sawoniuk              536: 120
  34 Agata          Stachowska           - Przemysław     Pawlic                345: 339
  35 Dorota         Stachowska           - Marcin         Stachowski            467: 295
  36 Magdalena      Sulejewska           - Paweł          Morga                 301: 368
  37 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Trumpus               431: 233
  38 Dariusz        Ulatowski            - Małgorzata     Szczygieł             394: 412
  39 Juliusz        Czupryniak           - Konrad         Łukaszewicz           434: 244


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Zdzisław       Figurski              364: 413
   2 Bronisław      Parada               - Krzysztof      Borodziuk             408: 325
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  328: 390
   4 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Puchowski             494: 252
   5 Leszek         Dobrowolski          - Grzegorz       Kurowski              366: 396
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Laura          Pisula                403: 369
   7 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Rechowicz             401: 349
   8 Dariusz        Maciejuk             - Andrzej        Kwiatkowski           370: 375
   9 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              478: 324
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Ziemowit       Pazda                 449: 351
  11 Bartosz        Morawski             - Szymon         Figurski              532: 305
  12 Radosław       Jachna               - Dorota         Stachowska            336: 290
  13 Paweł          Morga                - Zbigniew       Wietecki              310: 440
  14 Łukasz         Szałkiewicz          - Michał         Burak                 430: 432
  15 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 540: 402
  16 Ryszard        Korpalski            - Juliusz        Czupryniak            440: 323
  17 Rafał          Wesołowski           - Agata          Stachowska            382: 188
  18 Jerzy          Matyasik             - Michał         Trumpus               313: 432
  19 Sławomir       Wolski               - Tomasz         Suchanek              432: 366
  20 Łukasz         Sornek               - Małgorzata     Szczygieł             317: 381
  21 Ryszard        Żydaczewski          - Dariusz        Ulatowski             410: 344
  22 Kacper         Zegadło              - Michał         Landowski             386: 367
  23 Karol          Waniek               - Bogusław       Szyszka               415: 464
  24 Jolanta        Raszewska-Marczak    - Stanisław      Rydzik                332: 459
  25 Wojciech       Morawski             - Jerzy          Luter                 284: 392
  26 Tomasz         Ciejka               - Adam           Janicki               410: 332
  27 Wojciech       Gonet                - Urszula        Solarska              371: 362
  28 Magdalena      Sulejewska           - Mateusz        Królikowski           270: 494
  29 Marcin         Stachowski           - Barbara        Obremska              377: 380
  30 Monika         Siemaszko            - Marta          Ćwiek                 343: 399
  31 Teresa         Pawlik               - Michał         Szymkowski            377: 323
  32 Maciej         Pietrasik            - Czesława       Pawłowska             299: 468
  33 Dariusz        Kuć                  - Joanna         Pawlińska             446: 313
  34 Konrad         Łukaszewicz          - Rafał          Świątek               257: 391
  35 Joanna         Zborowska            - Jerzy          Tatarczuk             272: 397
  36 Agnieszka      Trumpus              - Agata          Kuć                   231: 486
  37 Robert         Wagner               - Przemysław     Pawlic                243: 395
  38 Dorota         Kuć                  - Monika         Rogowska              451: 221
  39 Marcin         Radwański            - Alicja         Puchowska             373: 237
  40 Jan            Sawoniuk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Bartosz        Morawski              315: 361
   2 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Wesołowski            402: 338
   3 Michał         Burak                - Kamil          Górka                 422: 361
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Obremski              326: 353
   5 Zdzisław       Figurski             - Ryszard        Korpalski             364: 271
   6 Dariusz        Kosz                 - Bronisław      Parada                511: 305
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kurowski              343: 414
   8 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Trumpus               334: 427
   9 Sławomir       Wolski               - Michał         Alabrudziński         294: 341
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Radosław       Jachna                402: 331
  11 Łukasz         Szałkiewicz          - Dariusz        Maciejuk              294: 392
  12 Leszek         Dobrowolski          - Jerzy          Matyasik              355: 436
  13 Barbara        Obremska             - Miłosz         Wrzałek               392: 355
  14 Mateusz        Królikowski          - Rafał          Świątek               381: 356
  15 Przemysław     Pawlic               - Agata          Kuć                   337: 359
  16 Ziemowit       Pazda                - Andrzej        Rechowicz             377: 345
  17 Krzysztof      Borodziuk            - Dariusz        Kuć                   328: 538
  18 Jerzy          Luter                - Bogusław       Szyszka               477: 368
  19 Czesława       Pawłowska            - Dorota         Kuć                   453: 358
  20 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Radwański             470: 365
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Suchanek              376: 362
  22 Kacper         Zegadło              - Wojciech       Gonet                 369: 297
  23 Marta          Ćwiek                - Tomasz         Ciejka                296: 426
  24 Paweł          Morga                - Ireneusz       Moralewicz            398: 388
  25 Justyna        Górka                - Szymon         Figurski              422: 327
  26 Dorota         Stachowska           - Teresa         Pawlik                348: 290
  27 Jerzy          Tatarczuk            - Juliusz        Czupryniak            327: 422
  28 Ryszard        Żydaczewski          - Michał         Puchowski             421: 306
  29 Agata          Stachowska           - Laura          Pisula                236: 351
  30 Maciej         Pietrasik            - Jan            Sawoniuk              481: 145
  31 Wojciech       Morawski             - Karol          Waniek                329: 425
  32 Dariusz        Ulatowski            - Adam           Janicki               352: 412
  33 Łukasz         Sornek               - Joanna         Zborowska             370: 254
  34 Urszula        Solarska             - Magdalena      Sulejewska            419: 265
  35 Joanna         Pawlińska            - Jolanta        Raszewska-Marczak     463: 210
  36 Michał         Landowski            - Konrad         Łukaszewicz           403: 260
  37 Robert         Wagner               - Monika         Siemaszko             379: 290
  38 Agnieszka      Trumpus              - Michał         Szymkowski            209: 433
  39 Marcin         Stachowski           - Alicja         Puchowska             425: 212
  40 Monika         Rogowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Tuszyński             449: 474
   2 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         325: 478
   3 Michał         Burak                - Zdzisław       Figurski              364: 358
   4 Michał         Trumpus              - Krzysztof      Obremski              419: 449
   5 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Kosz                  387: 443
   6 Dariusz        Kuć                  - Ryszard        Żydaczewski           547: 359
   7 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            401: 398
   8 Stanisław      Rydzik               - Kacper         Zegadło               445: 299
   9 Dariusz        Maciejuk             - Bronisław      Parada                408: 331
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Waldemar       Czerwoniec            379: 352
  11 Barbara        Obremska             - Mateusz        Królikowski           319: 447
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Zbigniew       Wietecki              445: 330
  13 Ziemowit       Pazda                - Dorota         Stachowska            387: 459
  14 Tomasz         Ciejka               - Laura          Pisula                342: 263
  15 Jerzy          Luter                - Paweł          Morga                 363: 327
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Agata          Kuć                   366: 336
  17 Justyna        Górka                - Sławomir       Wolski                436: 269
  18 Ryszard        Korpalski            - Jerzy          Matyasik              372: 425
  19 Juliusz        Czupryniak           - Radosław       Jachna                337: 434
  20 Karol          Waniek               - Czesława       Pawłowska             414: 365
  21 Marcin         Radwański            - Leszek         Dobrowolski           366: 373
  22 Andrzej        Rechowicz            - Miłosz         Wrzałek               365: 319
  23 Przemysław     Pawlic               - Łukasz         Szałkiewicz           327: 366
  24 Bogusław       Szyszka              - Adam           Janicki               432: 513
  25 Krzysztof      Borodziuk            - Ireneusz       Moralewicz            279: 393
  26 Dorota         Kuć                  - Joanna         Pawlińska             396: 330
  27 Szymon         Figurski             - Tomasz         Suchanek              291: 400
  28 Marta          Ćwiek                - Urszula        Solarska              368: 328
  29 Wojciech       Gonet                - Maciej         Pietrasik             367: 354
  30 Jerzy          Tatarczuk            - Michał         Szymkowski            439: 304
  31 Michał         Landowski            - Michał         Puchowski             350: 398
  32 Teresa         Pawlik               - Marcin         Stachowski            339: 331
  33 Łukasz         Sornek               - Robert         Wagner                357: 257
  34 Rafał          Świątek              - Agata          Stachowska            444: 292
  35 Jan            Sawoniuk             - Monika         Rogowska              238: 288
  36 Joanna         Zborowska            - Dariusz        Ulatowski             307: 297
  37 Monika         Siemaszko            - Magdalena      Sulejewska            354: 275
  38 Konrad         Łukaszewicz          - Wojciech       Morawski              256: 507
  39 Jolanta        Raszewska-Marczak    - Agnieszka      Trumpus               367: 208
  40 Alicja         Puchowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             511: 431
   2 Krzysztof      Obremski             - Michał         Burak                 426: 257
   3 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Kosz                  348: 456
   4 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kurowski              352: 405
   5 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Kwiatkowski           331: 430
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Stanisław      Rydzik                374: 379
   7 Jerzy          Luter                - Bartosz        Morawski              427: 376
   8 Dariusz        Maciejuk             - Mateusz        Królikowski           440: 275
   9 Tomasz         Ciejka               - Zdzisław       Figurski              513: 412
  10 Justyna        Górka                - Małgorzata     Sulejewska            334: 456
  11 Radosław       Jachna               - Michał         Trumpus               454: 356
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Matyasik              352: 360
  13 Agata          Kuć                  - Karol          Waniek                367: 323
  14 Juliusz        Czupryniak           - Waldemar       Czerwoniec            415: 381
  15 Leszek         Dobrowolski          - Łukasz         Sornek                375: 371
  16 Barbara        Obremska             - Ziemowit       Pazda                 346: 381
  17 Bronisław      Parada               - Kacper         Zegadło               392: 360
  18 Adam           Janicki              - Andrzej        Rechowicz             344: 373
  19 Zbigniew       Wietecki             - Ryszard        Korpalski             527: 378
  20 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Tatarczuk             454: 273
  21 Laura          Pisula               - Ireneusz       Moralewicz            343: 372
  22 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Morga                 387: 313
  23 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Gonet                 375: 320
  24 Łukasz         Szałkiewicz          - Marta          Ćwiek                 337: 427
  25 Michał         Puchowski            - Rafał          Świątek               462: 309
  26 Czesława       Pawłowska            - Sławomir       Wolski                421: 331
  27 Teresa         Pawlik               - Ryszard        Żydaczewski           471: 346
  28 Monika         Rogowska             - Przemysław     Pawlic                199: 357
  29 Bogusław       Szyszka              - Joanna         Pawlińska             471: 248
  30 Miłosz         Wrzałek              - Monika         Siemaszko             386: 332
  31 Wojciech       Morawski             - Krzysztof      Borodziuk             447: 369
  32 Szymon         Figurski             - Maciej         Pietrasik             374: 369
  33 Jolanta        Raszewska-Marczak    - Urszula        Solarska              326: 392
  34 Michał         Landowski            - Joanna         Zborowska             422: 294
  35 Robert         Wagner               - Marcin         Radwański             266: 381
  36 Marcin         Stachowski           - Agata          Stachowska            360: 320
  37 Michał         Szymkowski           - Alicja         Puchowska             388: 300
  38 Jan            Sawoniuk             - Magdalena      Sulejewska            121: 444
  39 Konrad         Łukaszewicz          - Dariusz        Ulatowski             348: 353
  40 Agnieszka      Trumpus              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Michał         Alabrudziński         387: 365
   2 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Tuszyński             332: 497
   3 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kwiatkowski           371: 321
   4 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sulejewska            474: 308
   5 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Ciejka                313: 549
   6 Radosław       Jachna               - Jerzy          Luter                 348: 386
   7 Michał         Burak                - Dariusz        Maciejuk              493: 264
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Kuć                   406: 360
   9 Tomasz         Suchanek             - Kamil          Górka                 344: 401
  10 Juliusz        Czupryniak           - Zbigniew       Wietecki              396: 326
  11 Zdzisław       Figurski             - Dorota         Kuć                   353: 327
  12 Bartosz        Morawski             - Ireneusz       Moralewicz            351: 386
  13 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Stachowska            380: 397
  14 Michał         Trumpus              - Agata          Kuć                   452: 548
  15 Andrzej        Rechowicz            - Bronisław      Parada                289: 385
  16 Michał         Puchowski            - Ziemowit       Pazda                 413: 398
  17 Leszek         Dobrowolski          - Krzysztof      Sporczyk              387: 373
  18 Czesława       Pawłowska            - Marta          Ćwiek                 354: 391
  19 Mateusz        Królikowski          - Teresa         Pawlik                452: 395
  20 Bogusław       Szyszka              - Justyna        Górka                 337: 390
  21 Ryszard        Korpalski            - Waldemar       Czerwoniec            343: 479
  22 Kacper         Zegadło              - Karol          Waniek                433: 352
  23 Michał         Szymkowski           - Wojciech       Morawski              301: 408
  24 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Stachowski            492: 337
  25 Adam           Janicki              - Barbara        Obremska              454: 328
  26 Paweł          Morga                - Łukasz         Szałkiewicz           356: 281
  27 Przemysław     Pawlic               - Michał         Landowski             367: 299
  28 Ryszard        Żydaczewski          - Laura          Pisula                378: 399
  29 Jerzy          Tatarczuk            - Urszula        Solarska              378: 299
  30 Rafał          Świątek              - Szymon         Figurski              340: 379
  31 Marcin         Radwański            - Wojciech       Gonet                 333: 431
  32 Łukasz         Sornek               - Sławomir       Wolski                382: 311
  33 Joanna         Pawlińska            - Monika         Rogowska              358: 232
  34 Maciej         Pietrasik            - Magdalena      Sulejewska            394: 343
  35 Dariusz        Ulatowski            - Agata          Stachowska            350: 294
  36 Joanna         Zborowska            - Krzysztof      Borodziuk             326: 383
  37 Monika         Siemaszko            - Alicja         Puchowska             439: 241
  38 Jolanta        Raszewska-Marczak    - Robert         Wagner                200: 369
  39 Agnieszka      Trumpus              - Jan            Sawoniuk              263: 244
  40 Konrad         Łukaszewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             368: 477
   2 Tomasz         Ciejka               - Jerzy          Luter                 382: 480
   3 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         320: 329
   4 Stanisław      Rydzik               - Michał         Burak                 480: 388
   5 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 448: 329
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           507: 295
   7 Agata          Kuć                  - Dorota         Stachowska            477: 286
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Zdzisław       Figurski              399: 394
   9 Mateusz        Królikowski          - Jerzy          Matyasik              438: 323
  10 Bronisław      Parada               - Radosław       Jachna                359: 359
  11 Dariusz        Maciejuk             - Leszek         Dobrowolski           416: 353
  12 Michał         Puchowski            - Justyna        Górka                 393: 255
  13 Marta          Ćwiek                - Małgorzata     Szczygieł             365: 424
  14 Dariusz        Kuć                  - Juliusz        Czupryniak            333: 335
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Kacper         Zegadło               465: 359
  16 Michał         Trumpus              - Łukasz         Sornek                368: 413
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              309: 403
  18 Zbigniew       Wietecki             - Teresa         Pawlik                405: 322
  19 Miłosz         Wrzałek              - Przemysław     Pawlic                394: 383
  20 Laura          Pisula               - Rafał          Wesołowski            281: 490
  21 Adam           Janicki              - Wojciech       Gonet                 287: 327
  22 Paweł          Morga                - Ziemowit       Pazda                 389: 429
  23 Wojciech       Morawski             - Andrzej        Rechowicz             357: 345
  24 Jerzy          Tatarczuk            - Czesława       Pawłowska             392: 367
  25 Tomasz         Suchanek             - Bogusław       Szyszka               346: 298
  26 Szymon         Figurski             - Dorota         Kuć                   301: 284
  27 Karol          Waniek               - Marcin         Stachowski            431: 349
  28 Barbara        Obremska             - Ryszard        Żydaczewski           320: 417
  29 Monika         Siemaszko            - Maciej         Pietrasik             445: 386
  30 Rafał          Świątek              - Michał         Szymkowski            319: 451
  31 Dariusz        Ulatowski            - Michał         Landowski             499: 324
  32 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Borodziuk             371: 327
  33 Sławomir       Wolski               - Łukasz         Szałkiewicz           314: 317
  34 Marcin         Radwański            - Joanna         Pawlińska             323: 330
  35 Ryszard        Korpalski            - Robert         Wagner                373: 248
  36 Monika         Rogowska             - Agnieszka      Trumpus               244: 236
  37 Magdalena      Sulejewska           - Joanna         Zborowska             314: 319
  38 Konrad         Łukaszewicz          - Jolanta        Raszewska-Marczak     344: 361
  39 Alicja         Puchowska            - Jan            Sawoniuk              262: 247
  40 Agata          Stachowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Luter                - Łukasz         Tuszyński             280: 415
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              372: 468
   3 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  460: 418
   4 Tomasz         Ciejka               - Małgorzata     Sulejewska            476: 361
   5 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Kurowski              394: 414
   6 Mateusz        Królikowski          - Juliusz        Czupryniak            422: 387
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Maciejuk              360: 432
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Puchowski             379: 359
   9 Michał         Burak                - Bronisław      Parada                308: 397
  10 Leszek         Dobrowolski          - Radosław       Jachna                359: 361
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Wojciech       Morawski              400: 367
  12 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Suchanek              330: 339
  13 Zdzisław       Figurski             - Jerzy          Matyasik              379: 434
  14 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 426: 412
  15 Kamil          Górka                - Dorota         Stachowska            428: 278
  16 Marta          Ćwiek                - Zbigniew       Wietecki              313: 434
  17 Wojciech       Gonet                - Miłosz         Wrzałek               344: 465
  18 Ziemowit       Pazda                - Szymon         Figurski              279: 386
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Kuć                   328: 470
  20 Dorota         Kuć                  - Karol          Waniek                395: 544
  21 Czesława       Pawłowska            - Ryszard        Korpalski             292: 331
  22 Ryszard        Żydaczewski          - Przemysław     Pawlic                361: 295
  23 Adam           Janicki              - Krzysztof      Sporczyk              317: 346
  24 Kacper         Zegadło              - Paweł          Morga                 388: 327
  25 Teresa         Pawlik               - Dariusz        Ulatowski             426: 312
  26 Andrzej        Rechowicz            - Monika         Siemaszko             384: 394
  27 Michał         Szymkowski           - Laura          Pisula                378: 407
  28 Joanna         Pawlińska            - Urszula        Solarska              320: 352
  29 Barbara        Obremska             - Monika         Rogowska              515: 177
  30 Krzysztof      Borodziuk            - Bogusław       Szyszka               359: 401
  31 Maciej         Pietrasik            - Sławomir       Wolski                359: 241
  32 Jolanta        Raszewska-Marczak    - Rafał          Świątek               400:   1
  33 Michał         Landowski            - Robert         Wagner                277: 434
  34 Agata          Stachowska           - Marcin         Radwański             391: 318
  35 Marcin         Stachowski           - Joanna         Zborowska             414: 237
  36 Magdalena      Sulejewska           - Alicja         Puchowska             316: 369
  37 Jan            Sawoniuk             - Konrad         Łukaszewicz            99: 517


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Ciejka                288: 383
   2 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kosz                  358: 372
   3 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                387: 328
   4 Grzegorz       Kurowski             - Mateusz        Królikowski           411: 394
   5 Bronisław      Parada               - Małgorzata     Szczygieł             404: 323
   6 Jerzy          Luter                - Waldemar       Czerwoniec            416: 402
   7 Radosław       Jachna               - Dariusz        Maciejuk              340: 465
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Agata          Kuć                   358: 331
   9 Jerzy          Matyasik             - Miłosz         Wrzałek               479: 303
  10 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Burak                 323: 369
  11 Michał         Puchowski            - Kamil          Górka                 363: 511
  12 Tomasz         Suchanek             - Bartosz        Morawski              355: 359
  13 Dariusz        Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            326: 324
  14 Juliusz        Czupryniak           - Szymon         Figurski              385: 367
  15 Karol          Waniek               - Monika         Siemaszko             481: 291
  16 Teresa         Pawlik               - Zdzisław       Figurski              335: 317
  17 Urszula        Solarska             - Rafał          Wesołowski            421: 330
  18 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Kwiatkowski           377: 288
  19 Ziemowit       Pazda                - Marta          Ćwiek                 438: 316
  20 Dorota         Stachowska           - Wojciech       Morawski              437: 368
  21 Laura          Pisula               - Leszek         Dobrowolski           293: 422
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Ryszard        Żydaczewski           312: 392
  23 Justyna        Górka                - Wojciech       Gonet                 464: 318
  24 Bogusław       Szyszka              - Kacper         Zegadło               398: 390
  25 Przemysław     Pawlic               - Maciej         Pietrasik             409: 332
  26 Paweł          Morga                - Adam           Janicki               324: 406
  27 Czesława       Pawłowska            - Joanna         Pawlińska             352: 255
  28 Jolanta        Raszewska-Marczak    - Barbara        Obremska              254: 351
  29 Robert         Wagner               - Michał         Szymkowski            440: 327
  30 Agata          Stachowska           - Dorota         Kuć                   398: 325
  31 Alicja         Puchowska            - Dariusz        Ulatowski             240: 483
  32 Monika         Rogowska             - Marcin         Stachowski            267: 358
  33 Marcin         Radwański            - Andrzej        Rechowicz             278: 409
  34 Michał         Landowski            - Magdalena      Sulejewska            396: 308
  35 Krzysztof      Borodziuk            - Konrad         Łukaszewicz           417: 312
  36 Joanna         Zborowska            - Sławomir       Wolski                326: 333
  37 Jan            Sawoniuk             - Rafał          Świątek               256: 417


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Maciejuk             - Michał         Alabrudziński         298: 534
   2 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Kurowski              381: 380
   3 Tomasz         Ciejka               - Bronisław      Parada                353: 332
   4 Kamil          Górka                - Krzysztof      Obremski              388: 379
   5 Dariusz        Kosz                 - Jerzy          Luter                 401: 369
   6 Stanisław      Rydzik               - Juliusz        Czupryniak            530: 274
   7 Mateusz        Królikowski          - Małgorzata     Sulejewska            414: 285
   8 Bartosz        Morawski             - Michał         Burak                 479: 348
   9 Jerzy          Matyasik             - Radosław       Jachna                377: 471
  10 Karol          Waniek               - Małgorzata     Szczygieł             366: 425
  11 Michał         Puchowski            - Dariusz        Kuć                   491: 251
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Ryszard        Żydaczewski           340: 363
  13 Agata          Kuć                  - Tomasz         Suchanek              348: 353
  14 Urszula        Solarska             - Zbigniew       Wietecki              308: 344
  15 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Stachowska            530: 281
  16 Ryszard        Korpalski            - Ziemowit       Pazda                 338: 364
  17 Ireneusz       Moralewicz           - Teresa         Pawlik                371: 308
  18 Szymon         Figurski             - Leszek         Dobrowolski           397: 390
  19 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Górka                 317: 449
  20 Monika         Siemaszko            - Zdzisław       Figurski              298: 348
  21 Andrzej        Rechowicz            - Bogusław       Szyszka               360: 443
  22 Wojciech       Morawski             - Przemysław     Pawlic                366: 360
  23 Dariusz        Ulatowski            - Marta          Ćwiek                 323: 354
  24 Laura          Pisula               - Adam           Janicki               285: 375
  25 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Sporczyk              386: 368
  26 Kacper         Zegadło              - Robert         Wagner                439: 356
  27 Wojciech       Gonet                - Czesława       Pawłowska             374: 358
  28 Agata          Stachowska           - Barbara        Obremska              375: 451
  29 Maciej         Pietrasik            - Marcin         Stachowski            313: 329
  30 Michał         Szymkowski           - Joanna         Pawlińska             392: 308
  31 Sławomir       Wolski               - Dorota         Kuć                   336: 417
  32 Krzysztof      Borodziuk            - Jolanta        Raszewska-Marczak     456: 181
  33 Alicja         Puchowska            - Michał         Landowski             185: 477
  34 Monika         Rogowska             - Paweł          Morga                 187: 417
  35 Rafał          Świątek              - Marcin         Radwański             349: 294
  36 Joanna         Zborowska            - Jan            Sawoniuk              374: 192
  37 Magdalena      Sulejewska           - Konrad         Łukaszewicz           300: 388


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 337: 505
   2 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                419: 410
   3 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Ciejka                334: 405
   4 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Kurowski              496: 439
   5 Dariusz        Maciejuk             - Bartosz        Morawski              261: 550
   6 Bronisław      Parada               - Mateusz        Królikowski           332: 389
   7 Jerzy          Luter                - Miłosz         Wrzałek               393: 338
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Radosław       Jachna                323: 372
   9 Ryszard        Żydaczewski          - Justyna        Górka                 397: 419
  10 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Sulejewska            392: 374
  11 Michał         Burak                - Jerzy          Matyasik              351: 497
  12 Juliusz        Czupryniak           - Ziemowit       Pazda                 388: 375
  13 Tomasz         Suchanek             - Ireneusz       Moralewicz            429: 422
  14 Szymon         Figurski             - Michał         Puchowski             286: 484
  15 Barbara        Obremska             - Karol          Waniek                388: 415
  16 Adam           Janicki              - Waldemar       Czerwoniec            358: 372
  17 Agata          Kuć                  - Urszula        Solarska              411: 348
  18 Marcin         Stachowski           - Dariusz        Kuć                   421: 432
  19 Dorota         Stachowska           - Bogusław       Szyszka               370: 439
  20 Leszek         Dobrowolski          - Ryszard        Korpalski             406: 380
  21 Zdzisław       Figurski             - Marta          Ćwiek                 410: 230
  22 Teresa         Pawlik               - Kacper         Zegadło               294: 342
  23 Wojciech       Morawski             - Wojciech       Gonet                 382: 376
  24 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            311: 449
  25 Monika         Siemaszko            - Dariusz        Ulatowski             443: 302
  26 Czesława       Pawłowska            - Paweł          Morga                 336: 341
  27 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              356: 333
  28 Michał         Szymkowski           - Agata          Stachowska            400: 264
  29 Michał         Landowski            - Laura          Pisula                409: 325
  30 Rafał          Świątek              - Krzysztof      Borodziuk             352: 318
  31 Przemysław     Pawlic               - Andrzej        Rechowicz             289: 442
  32 Robert         Wagner               - Maciej         Pietrasik             292: 340
  33 Alicja         Puchowska            - Sławomir       Wolski                260: 403
  34 Joanna         Pawlińska            - Magdalena      Sulejewska            406: 304
  35 Monika         Rogowska             - Joanna         Zborowska             273: 341
  36 Jan            Sawoniuk             - Jolanta        Raszewska-Marczak     216: 323
  37 Konrad         Łukaszewicz          - Marcin         Radwański             324: 319


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             365: 426
   2 Kamil          Górka                - Tomasz         Ciejka                433: 406
   3 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              348: 392
   4 Dariusz        Kosz                 - Mateusz        Królikowski           427: 392
   5 Radosław       Jachna               - Jerzy          Luter                 453: 249
   6 Jerzy          Matyasik             - Stanisław      Rydzik                265: 535
   7 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kurowski              291: 599
   8 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Puchowski             392: 319
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Maciejuk              408: 391
  10 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Suchanek              338: 330
  11 Karol          Waniek               - Bronisław      Parada                423: 361
  12 Miłosz         Wrzałek              - Waldemar       Czerwoniec            405: 363
  13 Dariusz        Kuć                  - Agata          Kuć                   344: 371
  14 Bogusław       Szyszka              - Ireneusz       Moralewicz            368: 378
  15 Zdzisław       Figurski             - Leszek         Dobrowolski           299: 474
  16 Ziemowit       Pazda                - Wojciech       Morawski              386: 378
  17 Ryszard        Żydaczewski          - Kacper         Zegadło               387: 356
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Michał         Burak                 458: 287
  19 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Figurski              410: 327
  20 Barbara        Obremska             - Adam           Janicki               310: 371
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Landowski             348: 340
  22 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Szymkowski            367: 308
  23 Dorota         Kuć                  - Marcin         Stachowski            454: 280
  24 Urszula        Solarska             - Monika         Siemaszko             364: 389
  25 Dorota         Stachowska           - Ryszard        Korpalski             335: 418
  26 Wojciech       Gonet                - Paweł          Morga                 372: 323
  27 Marta          Ćwiek                - Teresa         Pawlik                372: 369
  28 Czesława       Pawłowska            - Rafał          Świątek               482: 385
  29 Maciej         Pietrasik            - Dariusz        Ulatowski             290: 387
  30 Przemysław     Pawlic               - Krzysztof      Borodziuk             322: 398
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Laura          Pisula                258: 382
  32 Sławomir       Wolski               - Joanna         Pawlińska             392: 295
  33 Joanna         Zborowska            - Robert         Wagner                300: 339
  34 Konrad         Łukaszewicz          - Jolanta        Raszewska-Marczak     376: 274
  35 Alicja         Puchowska            - Agata          Stachowska            307: 415
  36 Marcin         Radwański            - Monika         Rogowska              403: 250
  37 Magdalena      Sulejewska           - Jan            Sawoniuk              375: 170
Lista rankingowa na dzień 16-09-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.74  31034  198
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.02  29533  193
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              152.58  30364  199
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.27  29753  198
   5 Dawid Pikul                    Poznań               149.90  29230  195
   6 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.06  28769  193
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.37  29228  197
   8 Kamil Górka                    Kraków               148.13  27552  186
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.98  17784  121
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             146.89  28203  192
  11 Paweł Jackowski                Warszawa             146.82  29071  198
  12 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.71  27875  190
  13 Marek Reda                     Piaseczno            146.39  27961  191
  14 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     145.62  27231  187
  15 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.54   5385   37
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.87  28685  198
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  18 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.37  18479  128
  19 Grzegorz Kurowski              Warszawa             144.33  28721  199
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.76  28176  196
  21 Rafał Lenartowski              Gdynia               143.52  27699  193
  22 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.33  27949  195
  23 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.21  28641  200
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.70  18694  131
  25 Kamil Kister                   Puławy               142.15  27720  195
  26 Krzysztof Obremski             Legnica              142.12  28423  200
  27 Justyna Górka                  Kraków               141.82  26804  189
  28 Przemysław Rybicki             Otwock               141.73  11905   84
  29 Jakub Szymczak                 Łódź                 141.71  18139  128
  30 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.68  27628  195
  31 Jan Mrozowski                  Kraków               141.34  18515  131
  32 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.98  22956  164
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  34 Artur Irzyk                    Kraków               139.53   5302   38
  35 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          139.35  21320  153
  36 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  37 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       139.01  15430  111
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            138.89  10000   72
  39 Bogusław Szyszka               Oława                138.26  23780  172
  40 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.24  22256  161
  41 Irena Sołdan                   Sopot                137.99  26080  189
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  43 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.73  22036  160
  44 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  45 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.98  24794  181
  46 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  47 Radosław Jachna                Łódź                 136.95  26979  197
  48 Dariusz Maciejuk               Warszawa             136.53   6144   45
  49 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.23  13623  100
  50 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.06   7075   52
  51 Paweł Janaś                    Głogów               135.72  15608  115
  52 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.64  26178  193
  53 Tomasz Suchanek                Wrocław              135.18  25279  187
  54 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.11  26211  194
  55 Karol Waniek                   Wrocław              134.68  12256   91
  56 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  57 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.27   4968   37
  58 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.10   9521   71
  59 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.08  16358  122
  60 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.87  10442   78
  61 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.82  12445   93
  62 Szymon Płachta                 Warszawa             133.49  25096  188
  63 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  64 Robert Kamiński                Warszawa             133.32  25065  188
  65 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  66 Maciej Grąbczewski             Szczecin             132.47  18016  136
  67 Agnieszka Krupka               Krosno               132.31  21037  159
  68 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.23  13884  105
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.14  24843  188
  70 Piotr Broda                    Sandomierz           132.09  25757  195
  71 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.95  10160   77
  72 Sławomir Piotrowski            Deszczno             131.92  17414  132
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.79  26359  200
  74 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.69   8823   67
  75 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  76 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  77 Janusz Krupiński               Bytom                130.95  17417  133
  78 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              130.81   7456   57
  79 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.73  25885  198
  80 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.58   9010   69
  81 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  82 Kacper Zegadło                 Warszawa             130.35  19813  152
  83 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            130.23   6772   52
  84 Joanna Jewtuch                 Warszawa             130.06   7023   54
  85 Marek Salamon                  Bytom                129.87  10130   78
  86 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.77   9214   71
  87 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  88 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.52  14247  110
  89 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  90 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.40  14622  113
  91 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  92 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       129.16  19890  154
  93 Barbara Obremska               Wrocław              129.00  15093  117
  94 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  25276  196
  95 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
  96 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.53  11311   88
  97 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.38  18102  141
  98 Tomasz Łapka                   Opole                127.87   8056   63
  99 Piotr Domański                 Lublin               127.86   6393   50
 100 Natalia Woźniak                Dziwnówek            127.79  11373   89
 101 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.73  20564  161
 102 Dominik Piasecki               Słupsk               127.71   7152   56
 103 Jacek Pietruszka               Kraków               127.28  10055   79
 104 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 105 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.06  24014  189
 106 Michał Burak                   Wrocław              126.94   4570   36
 107 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.90  24491  193
 108 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.81   4565   36
 109 Dorota Maciejuk                Warszawa             126.75   4056   32
 110 Mariusz Grodek                 Kraków               126.10   6305   50
 111 Adam Jurkowski                 Gliwice              125.81   8681   69
 112 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.78   9685   77
 113 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 114 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.60  13816  110
 115 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.58  24112  192
 116 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 117 Krzysztof Gibas                Kraków               124.94  24364  195
 118 Artur Koszel                   Warszawa             124.80  15226  122
 119 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.61   6978   56
 120 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.59  22924  184
 121 Natalia Ogierman               Katowice             124.36  21515  173
 122 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.32  24118  194
 123 Rafał Matczak                  Milanówek            124.13  22096  178
 124 Leszek Stecuła                 Bytom                124.10   9804   79
 125 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.01  24306  196
 126 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 127 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 128 Katarzyna Małek                Mielec               123.85   9289   75
 129 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       123.12  15021  122
 130 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.00  23247  189
 131 Michał Kolaj                   Ostróda              122.99  16604  135
 132 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.89   4424   36
 133 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.86  24204  197
 134 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  21868  178
 135 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.77  12031   98
 136 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 137 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.57  23411  191
 138 Tomasz Lempart                 Kraków               121.93  16705  137
 139 Jerzy Matyasik                 Kraków               121.75  23255  191
 140 Maciej Perzyński               Piła                 121.69  15211  125
 141 Krzysztof Bonda                Białystok            121.65  11678   96
 142 Magdalena Kublik               Warszawa             121.52  24183  199
 143 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.49  23084  190
 144 Monika Sadurska                Warszawa             121.48   4009   33
 145 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  15060  124
 146 Juliusz Czupryniak             Warszawa             121.35  15169  125
 147 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.34  16259  134
 148 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.29  23894  197
 149 Robert Głowacki                Łódź                 120.96   5443   45
 150 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.51   4459   37
 151 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.51  22777  189
 152 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.48   6024   50
 153 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 154 Anita Bruska                   Gdynia               120.37  15889  132
 155 Radosław Więch                 Warszawa             120.25  15633  130
 156 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.22  23564  196
 157 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.22  13344  111
 158 Paweł Morga                    Warszawa             119.89  14626  122
 159 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 160 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.74  12094  101
 161 Ewa Szałas                     Katowice             119.51   8246   69
 162 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.49  23300  195
 163 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 164 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 165 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.08  15004  126
 166 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 167 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.05   7143   60
 168 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 169 Marta Bajorek                  Warszawa             118.99  23323  196
 170 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 171 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 172 Jakub Błażejewski              Poznań               118.55   3675   31
 173 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.54  20508  173
 174 Maurycy Machnio                Lipiany              118.49  16826  142
 175 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 176 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 177 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.98  22298  189
 178 Przemysław Pawlic              Wrocław              117.77   8244   70
 179 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    117.35   4342   37
 180 Marta Sztajnert                Wisła                117.24   4455   38
 181 Stanisław Gasik                Warszawa             117.11   9252   79
 182 Marek Roszak                   Poznań               117.10   3513   30
 183 Adam Janicki                   Łódź                 117.07  23296  199
 184 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 117.02  10649   91
 185 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.97  18013  154
 186 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.94  22335  191
 187 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.53  15382  132
 188 Teresa Pawlik                  Lubin                116.43   4890   42
 189 Szymon Dąbrowski               Warszawa             116.29  22792  196
 190 Rafał Stachowski               Police               116.17  12082  104
 191 Sławomir Wolski                Wrocław              116.17  22189  191
 192 Lucyna Śniadach                Rumia                116.13  12194  105
 193 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.92   4173   36
 194 Tomasz Lewiński                Wejherowo            115.90   6954   60
 195 Konrad Sowula                  Kraków               115.76   5672   49
 196 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.46  10738   93
 197 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 198 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 199 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.94  11724  102
 200 Teresa Zalewska                Racibórz             114.75  12622  110
 201 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 202 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.29   4343   38
 203 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.21  12221  107
 204 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 205 Ryszard Korpalski              Wójtowice            114.12  21797  191
 206 Jerzy Luter                    Bytom                113.96  19031  167
 207 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 208 Paulina Mech                   Kraków               113.79   6941   61
 209 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.65  17388  153
 210 Marcin Ceglarek                Kraków               113.61   7612   67
 211 Anna Biegańska                 Białystok            113.61  10679   94
 212 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 213 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.15  14257  126
 214 Bożena Guział                  Racibórz             113.03   7008   62
 215 Anna Krynicka                  Warszawa             113.01   9154   81
 216 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.01  11075   98
 217 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.94  21571  191
 218 Bogusław Książek               Szczecin             112.73   5862   52
 219 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.61  21621  192
 220 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.26   6848   61
 221 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.06  21292  190
 222 Joanna Suchanek                Wrocław              112.06  11206  100
 223 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 224 Paweł Maciejczuk               Białystok            111.86  12305  110
 225 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 226 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            111.66  10496   94
 227 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.33   4008   36
 228 Anna Niedzielko                Szczecin             111.24  10679   96
 229 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            111.10   5333   48
 230 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 231 Marianna Kozłowska             Białystok            110.53  14701  133
 232 Monika Krzysztofek             Wejherowo            110.52   6631   60
 233 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 234 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.08  15852  144
 235 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.77   7135   65
 236 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.73  18545  169
 237 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 238 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 239 Urszula Solarska               Łódź                 108.57  21280  196
 240 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.14  21088  195
 241 Maria Pokorska                 Warszawa             108.10   5405   50
 242 Dorota Ostrowska               Białystok            108.07  15995  148
 243 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.73   8942   83
 244 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.70  11632  108
 245 Józef Burzyński                Ełk                  107.68  11306  105
 246 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 247 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.46  20740  193
 248 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.44   4835   45
 249 Agnieszka Matus                Milanówek            107.27   3218   30
 250 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 251 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.01  20974  196
 252 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.87  19023  178
 253 Sławomir Długosz               Ostróda              106.40  20535  193
 254 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 255 Agnieszka Kozak                Gdynia               106.13  20907  197
 256 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             106.02   4771   45
 257 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.66   7502   71
 258 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 259 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 260 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 261 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             105.19   3787   36
 262 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.15  12303  117
 264 Robert Wagner                  Wrocław              105.07   7670   73
 265 Dariusz Sowula                 Kraków               104.98   4829   46
 266 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 267 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.62   5022   48
 268 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             104.29   5006   48
 269 Marek Szczepanik               Reda                 104.20   6356   61
 270 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 271 Laura Pisula                   Wrocław              104.03   6450   62
 272 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.89  10908  105
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.86  18384  177
 274 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 275 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               103.32   8162   79
 276 Dominika Worona                Police               102.30   7775   76
 277 Agnieszka Antos                Racibórz             102.08   3675   36
 278 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.96  14377  141
 279 Maciej Dąbrowski               Warszawa             101.71  20343  200
 280 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 281 Lidia Żywna                    Gdynia               100.69  11882  118
 282 Anna Arana                     Warszawa             100.69   9465   94
 283 Aleksandra Brzeska             Piastów              100.37  11041  110
 284 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               100.36   3914   39
 285 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.20  10721  107
 286 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 287 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 288 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.36  14507  146
 289 Michał Dąbrowski               Warszawa              99.33  10132  102
 290 Maciej Pietrasik               Nowogard              98.42  11023  112
 291 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 292 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.54   4487   46
 293 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 294 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.80  13649  141
 295 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 296 Joanna Wilk                    Racibórz              95.49   3342   35
 297 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 298 Sylwia Buks                    Warszawa              94.57  15510  164
 299 Anna Lenartowska               Gdynia                94.52   5671   60
 300 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 301 Michał Landowski               Police                92.89   7060   76
 302 Zygmunt Skwarek                Katowice              91.59   3389   37
 303 Paulina Naplocha               Racibórz              90.89  11179  123
 304 Janina Grajewska               Choroszcz             90.25   5325   59
 305 Agnieszka Dawid                Kraków                89.55   3761   42
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 307 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              89.47   5279   59
 308 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.70  10085  115
 309 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 310 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 311 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              86.56   3376   39
 312 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             86.13  12489  145
 313 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 314 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   85.78   3860   45
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   84.88   3395   40
 316 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 317 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 318 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 319 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 320 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 321 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 322 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.92   2805   36
 323 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 324 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.00   3752   56
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              59.95  11630  194




Poczekalnia na dzień 16-09-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.72   3646   29
   2 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   3 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.00   3456   27
   4 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   5 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   6 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   7 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   8 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
   9 Tomasz Siwiński                Zawiercie            119.42   3105   26
  10 Jacek Nocoń                    Jaworzno             111.65   2903   26
  11 Anna Stambulska                Kraków               108.15   2812   26
  12 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
  13 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  14 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  15 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  16 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  17 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  18 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  19 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  20 Lech Szymczak                  Mniszki              103.68   2592   25
  21 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  22 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.96   3239   24
  23 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  24 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  25 Jarosław Olek                  Warszawa             126.21   3029   24
  26 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        124.17   2980   24
  27 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        119.54   2869   24
  28 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  29 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  30 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  31 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  32 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.92   2782   24
  33 Michał Szymkowski              Wrocław              114.79   2755   24
  34 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  35 Artur Wawrzynowski             Żukowo               113.33   2720   24
  36 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   2711   24
  37 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  38 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  39 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  40 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  41 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  42 Kinga Stecuła                  Bytom                108.42   2602   24
  43 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  44 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  45 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  46 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  47 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  48 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  49 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  50 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  51 Zuzanna Molak                  Warszawa              78.12   1875   24
  52 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.39   2815   23
  53 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  54 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  55 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  56 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  57 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  58 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  59 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  60 Agata Pastusiak                Sulęcin               94.09   2164   23
  61 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  62 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  63 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  64 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  65 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  66 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  67 Radosław Pastusiak             Sulęcin               75.61   1739   23
  68 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  69 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  70 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  71 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           123.91   2726   22
  72 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  73 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  74 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  75 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  76 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  77 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  78 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  79 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  80 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  81 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  82 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  83 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  84 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  85 Michał Trumpus                 Wrocław              117.84   2239   19
  86 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  87 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  88 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  89 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  90 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  91 Michał Rogalewicz              Poznań               115.11   2072   18
  92 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  93 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  94 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  95 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  96 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  97 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  98 Jan Kozłowski                  Kraków               124.81   1997   16
  99 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 100 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 101 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 102 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 103 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
 104 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 105 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 106 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 107 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
 108 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 109 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 110 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 111 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 112 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 113 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 114 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
 115 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 116 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 117 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 118 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 119 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 120 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 121 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 122 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 123 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 124 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 126 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 127 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 128 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 129 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 130 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 131 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 132 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 133 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 134 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 135 Mateusz Żbikowski              Warszawa             124.17   1490   12
 136 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 137 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 138 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 139 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 140 Rafał Skibicki                 Lębork               120.83   1450   12
 141 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 142 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 143 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 144 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 145 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 146 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 147 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 148 Karol Rembiałkowski            Warszawa             116.33   1396   12
 149 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 150 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 151 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 152 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 153 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 154 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 155 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 156 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 157 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 158 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 159 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 160 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 161 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 162 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 163 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 164 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 165 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 166 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 167 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 168 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 169 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 170 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 171 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 172 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 173 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 174 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 175 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 105.42   1265   12
 176 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 177 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 178 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 179 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 180 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 181 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 182 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 183 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 184 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 185 Dariusz Ulatowski              Tuchola              100.08   1201   12
 186 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 187 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 188 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 189 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 190 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 191 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 192 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 193 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 194 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 195 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 196 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 197 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 198 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 199 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              93.92   1127   12
 200 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 201 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 202 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 203 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 204 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 205 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 206 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 207 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 208 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.08   1081   12
 209 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 210 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 211 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 212 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 213 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 214 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 215 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 216 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 217 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 218 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 219 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 220 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 221 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 222 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 223 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 224 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 225 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 226 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 227 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 228 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 229 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 230 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 231 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 232 Anna Stefańska                 Łódź                 113.36   1247   11
 233 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 234 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 235 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 236 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.55   1007   11
 237 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 238 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 239 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 240 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 241 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 242 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 243 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 244 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 245 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 246 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 247 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 248 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 249 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 250 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 251 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 252 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 253 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 254 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 255 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 256 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 257 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 258 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 259 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 260 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 261 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 262 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 263 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 264 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 265 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 266 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 267 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 268 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 269 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 270 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 271 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 272 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 273 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 274 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 275 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 276 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 277 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 278 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 279 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 280 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 281 Marcin Kurowski                Racibórz              54.55    600   11
 282 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 283 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 284 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 285 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 286 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 287 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 288 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 289 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 290 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 291 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 292 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 293 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 294 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 295 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 296 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 297 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 298 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 299 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 300 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 301 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 302 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 303 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 304 Przemysław Herdzina            Kraków               136.29    954    7
 305 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 306 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 307 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 308 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 309 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 310 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 311 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 312 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 313 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 314 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 315 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 316 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 317 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 318 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 319 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 320 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 321 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 322 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 323 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 324 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 325 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 326 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 327 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 328 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 329 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 330 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 331 Marta Dobrzańska               Kraków               114.50    687    6
 332 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 333 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 334 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 335 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 336 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 337 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 338 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 339 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 340 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 341 Blanka Zwolińska               Skierdy               78.60    393    5
 342 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 343 Milena Woźniak                 Wałcz                 92.00    368    4
 344 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 345 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 346 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 347 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 348 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 349 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 350 Kamila Biskupska               Mirosławiec           59.33    178    3
 351 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 352 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 353 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 354 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 355 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 356 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 357 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 358 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 359 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 360 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 361 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 362 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 363 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 364 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 365 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 366 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 367 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 368 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 369 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 370 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie