Pruszków 9
kwietnia
Pruszków 9-10 kwietnia Urodziny AlfredaMistrzostwa Regionów 2016
Inowrocław16
kwietnia
Inowrocław 16-17 kwietnia XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne” Mistrzostwa Regionów 2016
Kołobrzeg23
kwietnia
Kołobrzeg 23-24 kwietnia II Otwarte Mistrzostwa KołobrzeguMistrzostwa Regionów 2016
XX Jubileuszowe Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej16 - 17 kwietnia 2016 — XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne” InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne” Inowrocław, 16 - 17 kwietnia 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


XX Jubileuszowe Mistrzostwa Ziemi KujawskiejTurniej był naprawdę okazały pod względem nagród. Zwycięzca otrzymał TV wartości około 1600 zł i piękny, kryształowy puchar. Zresztą nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy turnieju. Nagrody specjalne zdobyli: dla najlepszej kobiety – Irena Sołdan, dla najlepszego zawodnika z Inowrocławia – Mariusz Kubicki, dla najlepszego zawodnika z Kujaw – Michał Alabrudziński, za najdroższy ruch — Kamil Kister (185 punktów) Po każdej rundzie zawodnik zajmujący 20 miejsce otrzymywał specjalny upominek. Na zakończenie został wniesiony ozdobny tort wykonany specjalnie na okoliczność tego turnieju. Kolejnym zdobywcą Kryształowego Jaja został Michał Alabrudziński (10 zwycięstw i 5180 małych punktów). Drugie miejsce zajął Stanisław Rydzik, a trzeci był Maciej Grąbczewski. W turnieju wzięło udział 41 osób. Serdeczne podziękowania dla niezawodnego organizatora Grzegorza Kaczmarka oraz dla wszystkich sponsorów i fundatorów nagród.
relacja: Andrzej Lożyński
zdjęcie pochodzi ze strony inianie.pl
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XVIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XVII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”


Turniej pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego Piotra Całbeckiego i Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy
Rodzaj turniejuOtwarty, liczba miejsc ograniczona do 70
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekul. Toruńska 60, 88-100 Inowrocław
Obrońca tytułuPaweł Jackowski
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 16 kwietnia (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 17 kwietnia (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie. Na miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami.
NoclegiNoclegi: rezerwować telefonicznie we własnym zakresie na 7 dni przed turniejem.
Najdalej ale najtaniej: Schronisko turystyczne ul. Rakowicza 93 tel. 0 52 355 53 64.
Inne obiekty hotelowe na terenie Inowrocławia: http://meteor-turystyka.pl/noclegi,inowroclaw,0.html
NagrodyZa I miejsce Puchar „Kryształowe Jajo Świąteczne”, nagroda telewizor i kryształowy puchar (równowartość 1600 zł)
II i III nagrody do wyboru, dyplomy do V miejsca
Nagrody w zależności od liczby zawodników do X miejsca
Ponadto: Nagroda dla najlepszego zawodnika z Inowrocławia
Nagroda dla najlepszego zawodnika z Kujaw
Nagroda dla najlepszego debiutanta lub dla najmłodszego uczestnika
Nagroda dla najlepszej kobiety
Nagrody niespodzianki
Wśród nagród ponadto: monitor, drukarka, mikrofalówka, odkurzacz, meble ogrodowe, odtwarzacz CD kuchenka elektryczna, i wiele innych.
OrganizatorzyKlub „Kopernik” Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Toruńska 60, 88-100 Inowrocław, tel. 52 357 26 15 lub 601 621 716


Patronat medialny: Gazeta Pomorska oraz Serwis Internetowy www.inowroclaw.info.pl
Wyniki turnieju XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              155.80     10.0     5180     1996      906
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.21      9.0     4977     1965      460
  3 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               144.96      9.0     4692     1828      495
  4 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               136.67      9.0     4557     1956      110
  5 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 150.99      8.0     5116     1747      481
  6 Irena           Sołdan               Sopot                  140.52      8.0     4863     1778      462
  7 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               130.34      8.0     4734     1804       64
  8 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                126.03      7.0     5248     1689      881
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.10      7.0     5046     1692      374
 10 Krzysztof       Obremski             Legnica                147.48      7.0     4933     1714      481
 11 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               132.69      7.0     4923     1690      677
 12 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    130.57      7.0     4628     1620       43
 13 Anita           Bruska               Gdynia                 127.44      7.0     4600     1584       75
 14 Barbara         Obremska             Wrocław                134.91      6.0     4798     1482      484
 15 Kamil           Kister               Puławy                 141.05      6.0     4754     1521       63
 16 Joanna          Juszczak             Warszawa               134.14      6.0     4736     1439      253
 17 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.77      6.0     4536     1551      136
 18 Jacek           Jerzyński            Toruń                  116.19      6.0     4508     1570     -157
 19 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             111.07      6.0     4476     1443        4
 20 Grzegorz        Łukasik              Konojady               139.41      6.0     4430     1491     -329
 21 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 113.36      6.0     4287     1495     -164
 22 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             121.79      6.0     4279     1504        0
 23 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      6.0     4238     1385        3
 24 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              122.65      5.0     4525     1345      114
 25 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      5.0     4476     1334     -300
 26 Donata          Stuczyńska           Bydgoszcz              110.22      5.0     4303     1353     -246
 27 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  107.93      5.0     4242     1275     -365
 28 Sylwia          Łada                 Inowrocław             112.92      5.0     4194     1324      193
 29 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              117.62      5.0     4181     1392     -275
 30 Sławomir        Długosz              Ostróda                116.07      5.0     3368     1198     -146
 31 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              127.88      5.0     3360     1273       99
 32 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.60      4.5     4452     1069      215
 33 Lidia           Żywna                Gdynia                 105.37      4.5     4004     1068     -152
 34 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               116.26      4.0     4220     1305     -406
 35 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   123.78      3.5     4425     1090      299
 36 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             107.33      3.5     3971     1020      -41
 37 Joanna          Nawrocka             Bydgoszcz              104.61      3.0     1814      625       85
 38 Beata           Kurowska             Inowrocław             100.00      2.5     3216      887    -1067
 39 Jarosław        Paprocki             Bydgoszcz              100.00      2.0     2403      765     -382
 40 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.5     2631      739    -1678
 41 Justyna         Kurowska             Inowrocław             100.00      1.5     1679      313      351
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"



	Michał Alabrudziński 155.80 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Orzeł                 123.78 +  372: 295  174
    2     6 Alicja         Grąbczewska           130.34 +  474: 320  180
    3     1 Kamil          Kister                141.05 +  594: 358  191
    4     1 Małgorzata     Deszczyńska           132.69 -  343: 470   83
    5     3 Anita          Bruska                127.44 -  368: 417   77
    6     5 Jolanta        Chłopińska            130.77 +  456: 238  181
    7     3 Sławomir       Długosz               116.07 +  409: 365  166
    8     1 Juliusz        Czupryniak            136.67 +  387: 345  187
    9     3 Dariusz        Ulatowski             126.03 +  494: 405  176
   10     1 Stanisław      Rydzik                147.21 +  476: 423  197
   11     2 Krzysztof      Obremski              147.48 +  359: 344  197
   12     1 Juliusz        Czupryniak            136.67 +  448: 294  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1996  / 12 166.33




	Rafał Lenartowski 150.99 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Kodzis                122.65 +  450: 348  173
    2     8 Zbigniew       Wietecki              130.57 -  389: 460   81
    3     6 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  402: 289  150
    4     7 Jacek          Jerzyński             116.19 +  390: 345  166
    5     6 Łucja          Kodzis                127.88 +  359: 335  178
    6     4 Krzysztof      Obremski              147.48 -  379: 434   97
    7     6 Mariusz        Kubicki               111.07 +  602: 288  161
    8     4 Alicja         Grąbczewska           130.34 +  502: 407  180
    9     1 Stanisław      Rydzik                147.21 -  417: 516   97
   10     2 Juliusz        Czupryniak            136.67 -  316: 442   87
   11     6 Małgorzata     Deszczyńska           132.69 +  434: 391  183
   12     4 Tomasz         Zwoliński             143.10 +  476: 380  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Krzysztof Obremski 147.48 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Eugeniusz      Wróblewski            121.79 +  426: 302  172
    2    10 Mieczysław     Pastuszak             113.36 +  419: 286  163
    3     2 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  356: 392   93
    4     9 Joanna         Juszczak              134.14 +  492: 405  184
    5     5 Grzegorz       Łukasik               139.41 +  438: 249  189
    6     4 Rafał          Lenartowski           150.99 +  434: 379  201
    7     2 Stanisław      Rydzik                147.21 -  342: 457   97
    8     5 Jacek          Jerzyński             116.19 +  596: 404  166
    9     2 Juliusz        Czupryniak            136.67 -  344: 414   87
   10     3 Dariusz        Ulatowski             126.03 +  418: 385  176
   11     2 Michał         Alabrudziński         155.80 -  344: 359  106
   12     5 Alicja         Grąbczewska           130.34 -  324: 420   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Stanisław Rydzik 147.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Nawrocki              117.62 +  512: 313  168
    2     2 Dariusz        Ulatowski             126.03 +  382: 369  176
    3     3 Zbigniew       Wietecki              130.57 +  420: 334  181
    4     3 Kamil          Kister                141.05 +  360: 351  191
    5     2 Juliusz        Czupryniak            136.67 -  344: 391   87
    6     2 Tomasz         Zwoliński             143.10 +  400: 320  193
    7     2 Krzysztof      Obremski              147.48 +  457: 342  197
    8     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.69 +  385: 354  183
    9     1 Rafał          Lenartowski           150.99 +  516: 417  201
   10     1 Michał         Alabrudziński         155.80 -  423: 476  106
   11     3 Irena          Sołdan                140.52 -  398: 503   91
   12     2 Irena          Sołdan                140.52 +  380: 347  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1965  / 12 163.75




	Maciej Grąbczewski 144.96 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Zawadzki              116.26 -  373: 402   66
    2    12 Eugeniusz      Wróblewski            121.79 +  325: 313  172
    3     9 Irena          Sołdan                140.52 -  292: 475   91
    4    14 Sylwia         Łada                  112.92 +  402: 300  163
    5    12 Barbara        Obremska              134.91 +  447: 348  185
    6     9 Alicja         Grąbczewska           130.34 -  333: 351   80
    7    10 Mariusz        Orzeł                 123.78 +  433: 344  174
    8     9 Mieczysław     Pastuszak             113.36 +  446: 328  163
    9     4 Tomasz         Zwoliński             143.10 +  393: 356  193
   10     5 Łucja          Kodzis                127.88 +  369: 309  178
   11     1 Juliusz        Czupryniak            136.67 +  466: 263  187
   12     3 Dariusz        Ulatowski             126.03 +  413: 408  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1828  / 12 152.33




	Tomasz Zwoliński 143.10 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jacek          Jerzyński             116.19 +  466: 367  166
    2     7 Wojciech       Gołęcki               107.33 +  476: 248  157
    3     2 Krzysztof      Obremski              147.48 +  392: 356  197
    4     2 Juliusz        Czupryniak            136.67 -  371: 445   87
    5     4 Alicja         Grąbczewska           130.34 +  582: 355  180
    6     2 Stanisław      Rydzik                147.21 -  320: 400   97
    7     4 Anita          Bruska                127.44 +  524: 385  177
    8     3 Dariusz        Ulatowski             126.03 -  354: 471   76
    9     4 Maciej         Grąbczewski           144.96 -  356: 393   95
   10     6 Zbigniew       Wietecki              130.57 +  428: 402  181
   11     5 Łucja          Kodzis                127.88 +  397: 374  178
   12     4 Rafał          Lenartowski           150.99 -  380: 476  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Kamil Kister 141.05 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Długosz               116.07 +  604: 298  166
    2     1 Joanna         Juszczak              134.14 +  393: 297  184
    3     1 Michał         Alabrudziński         155.80 -  358: 594  106
    4     3 Stanisław      Rydzik                147.21 -  351: 360   97
    5     7 Jolanta        Chłopińska            130.77 -  285: 382   81
    6    10 Krzysztof      Zawadzki              116.26 +  440: 354  166
    7     8 Jacek          Jerzyński             116.19 -  322: 493   66
    8    11 Zbigniew       Wietecki              130.57 -  354: 481   81
    9    16 Sławomir       Zabawa                107.93 +  437: 320  158
   10    10 Eugeniusz      Wróblewski            121.79 +  426: 333  172
   11     8 Mariusz        Kubicki               111.07 +  424: 347  161
   12     6 Małgorzata     Deszczyńska           132.69 -  360: 432   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Irena Sołdan 140.52 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mieczysław     Pastuszak             113.36 +  485: 426  163
    2     5 Juliusz        Czupryniak            136.67 -  336: 380   87
    3     9 Maciej         Grąbczewski           144.96 +  475: 292  195
    4     5 Grzegorz       Łukasik               139.41 -  312: 410   89
    5     9 Jacek          Jerzyński             116.19 +  397: 317  166
    6     8 Łucja          Kodzis                127.88 -  357: 360   78
    7    12 Dariusz        Nawrocki              117.62 +  413: 382  168
    8     6 Jolanta        Chłopińska            130.77 +  418: 312  181
    9     6 Anita          Bruska                127.44 +  395: 350  177
   10     4 Alicja         Grąbczewska           130.34 +  425: 394  180
   11     3 Stanisław      Rydzik                147.21 +  503: 398  197
   12     2 Stanisław      Rydzik                147.21 -  347: 380   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Grzegorz Łukasik 139.41 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sylwia         Łada                  112.92 +  319: 283  163
    2     9 Jarosław       Paprocki              100.00 -  353: 435   50
    3    11 Mariusz        Kubicki               111.07 +  433: 338  161
    4     5 Irena          Sołdan                140.52 +  410: 312  191
    5     5 Krzysztof      Obremski              147.48 -  249: 438   97
    6     7 Krzysztof      Kodzis                122.65 +  404: 355  173
    7     5 Małgorzata     Deszczyńska           132.69 -  277: 573   83
    8     8 Sławomir       Długosz               116.07 +  465: 395  166
    9     7 Łucja          Kodzis                127.88 -  421: 448   78
   10     8 Jacek          Jerzyński             116.19 -  364: 386   66
   11     9 Barbara        Obremska              134.91 +  413: 381  185
   12     9 Łucja          Kodzis                127.88 -  322: 415   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Juliusz Czupryniak 136.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Kubicki               111.07 +  373: 318  161
    2     5 Irena          Sołdan                140.52 +  380: 336  191
    3     5 Jarosław       Paprocki              100.00 +  356: 354  150
    4     2 Tomasz         Zwoliński             143.10 +  445: 371  193
    5     2 Stanisław      Rydzik                147.21 +  391: 344  197
    6     1 Małgorzata     Deszczyńska           132.69 +  451: 361  183
    7     1 Dariusz        Ulatowski             126.03 +  403: 402  176
    8     1 Michał         Alabrudziński         155.80 -  345: 387  106
    9     2 Krzysztof      Obremski              147.48 +  414: 344  197
   10     2 Rafał          Lenartowski           150.99 +  442: 316  201
   11     1 Maciej         Grąbczewski           144.96 -  263: 466   95
   12     1 Michał         Alabrudziński         155.80 -  294: 448  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1956  / 12 163.00




	Barbara Obremska 134.91 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Donata         Stuczyńska            110.22 +  489: 302  160
    2     4 Jolanta        Chłopińska            130.77 -  344: 379   81
    3     8 Joanna         Juszczak              134.14 -  273: 375   84
    4    15 Dariusz        Nawrocki              117.62 +  456: 311  168
    5    12 Maciej         Grąbczewski           144.96 -  348: 447   95
    6    12 Eugeniusz      Wróblewski            121.79 +  479: 274  172
    7     9 Mieczysław     Pastuszak             113.36 -  390: 391   63
    8    10 Łucja          Kodzis                127.88 -  332: 449   78
    9    14 Sylwia         Łada                  112.92 +  403: 301  163
   10    11 Krzysztof      Zawadzki              116.26 +  455: 363  166
   11     9 Grzegorz       Łukasik               139.41 -  381: 413   89
   12    10 Mieczysław     Pastuszak             113.36 +  448: 309  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Joanna Juszczak 134.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Zabawa                107.93 +  405: 337  158
    2     1 Kamil          Kister                141.05 -  297: 393   91
    3     8 Barbara        Obremska              134.91 +  375: 273  185
    4     9 Krzysztof      Obremski              147.48 -  405: 492   97
    5    14 Mariusz        Orzeł                 123.78 -  299: 437   74
    6    13 Jarosław       Paprocki              100.00 +  509: 236  150
    7    13 Krzysztof      Zawadzki              116.26 -  413: 487   66
    8    14 Eugeniusz      Wróblewski            121.79 -  409: 439   72
    9    13 Mariusz        Michalski             100.00 +  386: 331  150
   10    12 Donata         Stuczyńska            110.22 +  449: 326  160
   11    10 Joanna         Nawrocka              104.61 +  422: 321  155
   12     7 Zbigniew       Wietecki              130.57 -  367: 411   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Andrzej Kwiatkowski 133.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               107.33 -  363: 372   57
    2    14 Sławomir       Długosz               116.07 -  331: 384   66
    3    17 Donata         Stuczyńska            110.22 -  384: 418   60
    4    18 Eugeniusz      Wróblewski            121.79 -  300: 394   72
    5    19 Mariusz        Michalski             100.00 -  337: 479   50
    6    20 PAUZA
    7    17 Jarosław       Paprocki              100.00 +  424: 302  150
    8    18 Joanna         Nawrocka              104.61 -  340: 497   55
    9    19 Beata          Kurowska              100.00 +  431: 275  150
   10    17 Sylwia         Łada                  112.92 +  442: 265  163
   11    14 Krzysztof      Kodzis                122.65 +  413: 352  173
   12    15 Krzysztof      Kodzis                122.65 -  387: 499   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 11  97.18




	Małgorzata Deszczyńska 132.69 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Lidia          Żywna                 105.37 +  494: 289  155
    2     3 Krzysztof      Zawadzki              116.26 +  396: 258  166
    3     4 Jolanta        Chłopińska            130.77 +  399: 291  181
    4     1 Michał         Alabrudziński         155.80 +  470: 343  206
    5     1 Dariusz        Ulatowski             126.03 -  357: 449   76
    6     1 Juliusz        Czupryniak            136.67 -  361: 451   87
    7     5 Grzegorz       Łukasik               139.41 +  573: 277  189
    8     2 Stanisław      Rydzik                147.21 -  354: 385   97
    9     5 Alicja         Grąbczewska           130.34 -  329: 433   80
   10     7 Mariusz        Kubicki               111.07 +  367: 276  161
   11     6 Rafał          Lenartowski           150.99 -  391: 434  101
   12     6 Kamil          Kister                141.05 +  432: 360  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Jolanta Chłopińska 130.77 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  395: 209  150
    2     4 Barbara        Obremska              134.91 +  379: 344  185
    3     4 Małgorzata     Deszczyńska           132.69 -  291: 399   83
    4    10 Alicja         Grąbczewska           130.34 -  389: 456   80
    5     7 Kamil          Kister                141.05 +  382: 285  191
    6     5 Michał         Alabrudziński         155.80 -  238: 456  106
    7    11 Krzysztof      Kodzis                122.65 +  434: 284  173
    8     6 Irena          Sołdan                140.52 -  312: 418   91
    9    11 Zbigniew       Wietecki              130.57 -  398: 486   81
   10    15 Mariusz        Orzeł                 123.78 +  393: 362  174
   11    12 Anita          Bruska                127.44 -  356: 378   77
   12    12 Donata         Stuczyńska            110.22 +  569: 323  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Zbigniew Wietecki 130.57 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Beata          Kurowska              100.00 +  329: 290  150
    2     8 Rafał          Lenartowski           150.99 +  460: 389  201
    3     3 Stanisław      Rydzik                147.21 -  334: 420   97
    4     4 Dariusz        Ulatowski             126.03 -  364: 490   76
    5    13 Krzysztof      Zawadzki              116.26 -  308: 351   66
    6    17 Sylwia         Łada                  112.92 -  296: 455   63
    7    15 Mariusz        Michalski             100.00 +  387: 309  150
    8    11 Kamil          Kister                141.05 +  481: 354  191
    9    11 Jolanta        Chłopińska            130.77 +  486: 398  181
   10     6 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  402: 428   93
   11    11 Dariusz        Nawrocki              117.62 +  370: 334  168
   12     7 Joanna         Juszczak              134.14 +  411: 367  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Alicja Grąbczewska 130.34 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Michalski             100.00 +  470: 358  150
    2     6 Michał         Alabrudziński         155.80 -  320: 474  106
    3    13 Krzysztof      Zawadzki              116.26 +  358: 265  166
    4    10 Jolanta        Chłopińska            130.77 +  456: 389  181
    5     4 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  355: 582   93
    6     9 Maciej         Grąbczewski           144.96 +  351: 333  195
    7     7 Łucja          Kodzis                127.88 +  378: 339  178
    8     4 Rafał          Lenartowski           150.99 -  407: 502  101
    9     5 Małgorzata     Deszczyńska           132.69 +  433: 329  183
   10     4 Irena          Sołdan                140.52 -  394: 425   91
   11     7 Mieczysław     Pastuszak             113.36 +  392: 350  163
   12     5 Krzysztof      Obremski              147.48 +  420: 324  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 12 150.33




	Łucja  Kodzis 127.88 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     8 Jarosław       Paprocki              100.00 +  331: 326  150
    5     6 Rafał          Lenartowski           150.99 -  335: 359  101
    6     8 Irena          Sołdan                140.52 +  360: 357  191
    7     7 Alicja         Grąbczewska           130.34 -  339: 378   80
    8    10 Barbara        Obremska              134.91 +  449: 332  185
    9     7 Grzegorz       Łukasik               139.41 +  448: 421  189
   10     5 Maciej         Grąbczewski           144.96 -  309: 369   95
   11     5 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  374: 397   93
   12     9 Grzegorz       Łukasik               139.41 +  415: 322  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  /  9 141.44




	Anita Bruska 127.44 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Paprocki              100.00 -  398: 450   50
    2    11 Dariusz        Nawrocki              117.62 +  441: 315  168
    3     7 Sławomir       Zabawa                107.93 +  409: 318  158
    4     6 Sławomir       Długosz               116.07 +  340: 300  166
    5     3 Michał         Alabrudziński         155.80 +  417: 368  206
    6     3 Dariusz        Ulatowski             126.03 -  295: 466   76
    7     4 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  385: 524   93
    8     7 Krzysztof      Zawadzki              116.26 +  417: 356  166
    9     6 Irena          Sołdan                140.52 -  350: 395   91
   10     9 Mieczysław     Pastuszak             113.36 -  334: 372   63
   11    12 Jolanta        Chłopińska            130.77 +  378: 356  181
   12     8 Jacek          Jerzyński             116.19 +  436: 305  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Dariusz Ulatowski 126.03 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  404: 329  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                147.21 -  369: 382   97
    3    14 Wojciech       Gołęcki               107.33 +  556: 280  157
    4     4 Zbigniew       Wietecki              130.57 +  490: 364  181
    5     1 Małgorzata     Deszczyńska           132.69 +  449: 357  183
    6     3 Anita          Bruska                127.44 +  466: 295  177
    7     1 Juliusz        Czupryniak            136.67 -  402: 403   87
    8     3 Tomasz         Zwoliński             143.10 +  471: 354  193
    9     3 Michał         Alabrudziński         155.80 -  405: 494  106
   10     3 Krzysztof      Obremski              147.48 -  385: 418   97
   11     4 Jacek          Jerzyński             116.19 +  443: 278  166
   12     3 Maciej         Grąbczewski           144.96 -  408: 413   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Mariusz Orzeł 123.78 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         155.80 -  295: 372  106
    2    15 Mariusz        Michalski             100.00 +  515: 337  150
    3    10 Sławomir       Długosz               116.07 -  388: 421   66
    4    11 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  335: 370   50
    5    14 Joanna         Juszczak              134.14 +  437: 299  184
    6    11 Sławomir       Zabawa                107.93 +  417: 360  158
    7    10 Maciej         Grąbczewski           144.96 -  344: 433   95
    8    12 Dariusz        Nawrocki              117.62 -  379: 410   68
    9    15 Donata         Stuczyńska            110.22 -  340: 364   60
   10    15 Jolanta        Chłopińska            130.77 -  362: 393   81
   11    17 Eugeniusz      Wróblewski            121.79 -  313: 367   72
   12    20 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 11  99.09




	Krzysztof Kodzis 122.65 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Lenartowski           150.99 -  348: 450  101
    2    16 Beata          Kurowska              100.00 +  446: 277  150
    3    12 Jacek          Jerzyński             116.19 -  337: 414   66
    4    13 Donata         Stuczyńska            110.22 +  518: 302  160
    5     8 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  377: 285  150
    6     7 Grzegorz       Łukasik               139.41 -  355: 404   89
    7    11 Jolanta        Chłopińska            130.77 -  284: 434   81
    8    15 Wojciech       Gołęcki               107.33 -  298: 346   57
    9    17 Lidia          Żywna                 105.37 +  383: 297  155
   10    13 Dariusz        Nawrocki              117.62 -  328: 402   68
   11    14 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 -  352: 413   84
   12    15 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 +  499: 387  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Eugeniusz Wróblewski 121.79 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Obremski              147.48 -  302: 426   97
    2    12 Maciej         Grąbczewski           144.96 -  313: 325   95
    3    16 Mariusz        Michalski             100.00 -  359: 364   50
    4    18 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 +  394: 300  184
    5    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  379: 211  150
    6    12 Barbara        Obremska              134.91 -  274: 479   85
    7    18 Donata         Stuczyńska            110.22 +  386: 380  160
    8    14 Joanna         Juszczak              134.14 +  439: 409  184
    9     8 Jacek          Jerzyński             116.19 -  332: 352   66
   10    10 Kamil          Kister                141.05 -  333: 426   91
   11    17 Mariusz        Orzeł                 123.78 +  367: 313  174
   12    14 Dariusz        Nawrocki              117.62 +  401: 294  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Dariusz Nawrocki 117.62 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                147.21 -  313: 512   97
    2    11 Anita          Bruska                127.44 -  315: 441   77
    3    15 Mieczysław     Pastuszak             113.36 +  321: 273  163
    4    15 Barbara        Obremska              134.91 -  311: 456   85
    5    16 Sylwia         Łada                  112.92 +  322: 302  163
    6    16 Lidia          Żywna                 105.37 +  451: 251  155
    7    12 Irena          Sołdan                140.52 -  382: 413   91
    8    12 Mariusz        Orzeł                 123.78 +  410: 379  174
    9     9 Mariusz        Kubicki               111.07 -  326: 330   61
   10    13 Krzysztof      Kodzis                122.65 +  402: 328  173
   11    11 Zbigniew       Wietecki              130.57 -  334: 370   81
   12    14 Eugeniusz      Wróblewski            121.79 -  294: 401   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Krzysztof Zawadzki 116.26 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Grąbczewski           144.96 +  402: 373  195
    2     3 Małgorzata     Deszczyńska           132.69 -  258: 396   83
    3    13 Alicja         Grąbczewska           130.34 -  265: 358   80
    4    16 Lidia          Żywna                 105.37 +  348: 303  155
    5    13 Zbigniew       Wietecki              130.57 +  351: 308  181
    6    10 Kamil          Kister                141.05 -  354: 440   91
    7    13 Joanna         Juszczak              134.14 +  487: 413  184
    8     7 Anita          Bruska                127.44 -  356: 417   77
    9    10 Sławomir       Długosz               116.07 -  309: 318   66
   10    11 Barbara        Obremska              134.91 -  363: 455   85
   11    13 Mariusz        Michalski             100.00 -  383: 440   50
   12    16 Sławomir       Zabawa                107.93 -  344: 405   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Jacek Jerzyński 116.19 Toruń

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  367: 466   93
    2    13 Donata         Stuczyńska            110.22 +  297: 272  160
    3    12 Krzysztof      Kodzis                122.65 +  414: 337  173
    4     7 Rafał          Lenartowski           150.99 -  345: 390  101
    5     9 Irena          Sołdan                140.52 -  317: 397   91
    6    14 Mariusz        Michalski             100.00 +  550: 310  150
    7     8 Kamil          Kister                141.05 +  493: 322  191
    8     5 Krzysztof      Obremski              147.48 -  404: 596   97
    9     8 Eugeniusz      Wróblewski            121.79 +  352: 332  172
   10     8 Grzegorz       Łukasik               139.41 +  386: 364  189
   11     4 Dariusz        Ulatowski             126.03 -  278: 443   76
   12     8 Anita          Bruska                127.44 -  305: 436   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Sławomir Długosz 116.07 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Kister                141.05 -  298: 604   91
    2    14 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 +  384: 331  184
    3    10 Mariusz        Orzeł                 123.78 +  421: 388  174
    4     6 Anita          Bruska                127.44 -  300: 340   77
    5    11 Jarosław       Paprocki              100.00 +  414: 300  150
    6     6 Mariusz        Kubicki               111.07 +  473: 368  161
    7     3 Michał         Alabrudziński         155.80 -  365: 409  106
    8     8 Grzegorz       Łukasik               139.41 -  395: 465   89
    9    10 Krzysztof      Zawadzki              116.26 +  318: 309  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  /  9 133.11




	Mieczysław Pastuszak 113.36 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irena          Sołdan                140.52 -  426: 485   91
    2    10 Krzysztof      Obremski              147.48 -  286: 419   97
    3    15 Dariusz        Nawrocki              117.62 -  273: 321   68
    4    19 Beata          Kurowska              100.00 +  476: 214  150
    5    15 Donata         Stuczyńska            110.22 +  357: 293  160
    6    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  335: 331  150
    7     9 Barbara        Obremska              134.91 +  391: 390  185
    8     9 Maciej         Grąbczewski           144.96 -  328: 446   95
    9    12 Wojciech       Gołęcki               107.33 +  384: 378  157
   10     9 Anita          Bruska                127.44 +  372: 334  177
   11     7 Alicja         Grąbczewska           130.34 -  350: 392   80
   12    10 Barbara        Obremska              134.91 -  309: 448   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Sylwia Łada 112.92 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Łukasik               139.41 -  283: 319   89
    2    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  407: 443   50
    3    18 Beata          Kurowska              100.00 +  436: 301  150
    4    14 Maciej         Grąbczewski           144.96 -  300: 402   95
    5    16 Dariusz        Nawrocki              117.62 -  302: 322   68
    6    17 Zbigniew       Wietecki              130.57 +  455: 296  181
    7    14 Lidia          Żywna                 105.37 +  442: 245  155
    8    16 Donata         Stuczyńska            110.22 -  279: 319   60
    9    14 Barbara        Obremska              134.91 -  301: 403   85
   10    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 -  265: 442   84
   11    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  366: 205  150
   12    17 Wojciech       Gołęcki               107.33 +  358: 304  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Mariusz Kubicki 111.07 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Juliusz        Czupryniak            136.67 -  318: 373   87
    2    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  487: 188  150
    3    11 Grzegorz       Łukasik               139.41 -  338: 433   89
    4    12 Mariusz        Michalski             100.00 +  460: 308  150
    5    10 Sławomir       Zabawa                107.93 +  468: 343  158
    6     6 Sławomir       Długosz               116.07 -  368: 473   66
    7     6 Rafał          Lenartowski           150.99 -  288: 602  101
    8    13 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  386: 318  150
    9     9 Dariusz        Nawrocki              117.62 +  330: 326  168
   10     7 Małgorzata     Deszczyńska           132.69 -  276: 367   83
   11     8 Kamil          Kister                141.05 -  347: 424   91
   12    11 Mariusz        Michalski             100.00 +  410: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Donata Stuczyńska 110.22 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Barbara        Obremska              134.91 -  302: 489   85
    2    13 Jacek          Jerzyński             116.19 -  272: 297   66
    3    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 +  418: 384  184
    4    13 Krzysztof      Kodzis                122.65 -  302: 518   73
    5    15 Mieczysław     Pastuszak             113.36 -  293: 357   63
    6    18 Beata          Kurowska              100.00 +  512: 199  150
    7    18 Eugeniusz      Wróblewski            121.79 -  380: 386   72
    8    16 Sylwia         Łada                  112.92 +  319: 279  163
    9    15 Mariusz        Orzeł                 123.78 +  364: 340  174
   10    12 Joanna         Juszczak              134.14 -  326: 449   84
   11    15 Sławomir       Zabawa                107.93 +  492: 282  158
   12    12 Jolanta        Chłopińska            130.77 -  323: 569   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Sławomir Zabawa 107.93 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Juszczak              134.14 -  337: 405   84
    2    17 Lidia          Żywna                 105.37 +  429: 371  155
    3     7 Anita          Bruska                127.44 -  318: 409   77
    4    17 Wojciech       Gołęcki               107.33 +  329: 309  157
    5    10 Mariusz        Kubicki               111.07 -  343: 468   61
    6    11 Mariusz        Orzeł                 123.78 -  360: 417   74
    7    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  359: 412   50
    8    17 Justyna        Kurowska              100.00 +  380: 302  150
    9    16 Kamil          Kister                141.05 -  320: 437   91
   10    18 Beata          Kurowska              100.00 +  380: 241  150
   11    15 Donata         Stuczyńska            110.22 -  282: 492   60
   12    16 Krzysztof      Zawadzki              116.26 +  405: 344  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Wojciech Gołęcki 107.33 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 +  372: 363  184
    2     7 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  248: 476   93
    3    14 Dariusz        Ulatowski             126.03 -  280: 556   76
    4    17 Sławomir       Zabawa                107.93 -  309: 329   58
    5    17 Lidia          Żywna                 105.37 -  354: 403   55
    6    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  443: 157  150
    7    20 PAUZA
    8    15 Krzysztof      Kodzis                122.65 +  346: 298  173
    9    12 Mieczysław     Pastuszak             113.36 -  378: 384   63
   10    14 Joanna         Nawrocka              104.61 -  284: 320   55
   11    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  353: 368   50
   12    17 Sylwia         Łada                  112.92 -  304: 358   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1020  / 11  92.73




	Lidia Żywna 105.37 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Deszczyńska           132.69 -  289: 494   83
    2    17 Sławomir       Zabawa                107.93 -  371: 429   58
    3    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  442: 212  150
    4    16 Krzysztof      Zawadzki              116.26 -  303: 348   66
    5    17 Wojciech       Gołęcki               107.33 +  403: 354  157
    6    16 Dariusz        Nawrocki              117.62 -  251: 451   68
    7    14 Sylwia         Łada                  112.92 -  245: 442   63
    8    20 Beata          Kurowska              100.00 +  391: 300  150
    9    17 Krzysztof      Kodzis                122.65 -  297: 383   73
   10    16 Mariusz        Michalski             100.00 -  311: 439   50
   11    20 PAUZA
   12    18 Justyna        Kurowska              100.00 +  401: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1068  / 11  97.09




	Joanna Nawrocka 104.61 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    18 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 +  497: 340  184
    9    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  347: 341  150
   10    14 Wojciech       Gołęcki               107.33 +  320: 284  157
   11    10 Joanna         Juszczak              134.14 -  321: 422   84
   12    13 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  329: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     625  /  5 125.00




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jolanta        Chłopińska            130.77 -  209: 395   81
    2    19 Mariusz        Kubicki               111.07 -  188: 487   61
    3    19 Lidia          Żywna                 105.37 -  212: 442   55
    4    20 PAUZA
    5    18 Eugeniusz      Wróblewski            121.79 -  211: 379   72
    6    19 Wojciech       Gołęcki               107.33 -  157: 443   57
    7    19 Beata          Kurowska              100.00 -  218: 264   50
    8    19 Mariusz        Michalski             100.00 -  208: 484   50
    9    20 Justyna        Kurowska              100.00 -  202: 429   50
   10    19 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  201: 410   50
   11    19 Sylwia         Łada                  112.92 -  205: 366   63
   12    19 Beata          Kurowska              100.00 +  320: 210  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     739  / 11  67.18




	Beata Kurowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Wietecki              130.57 -  290: 329   81
    2    16 Krzysztof      Kodzis                122.65 -  277: 446   73
    3    18 Sylwia         Łada                  112.92 -  301: 436   63
    4    19 Mieczysław     Pastuszak             113.36 -  214: 476   63
    5    20 PAUZA
    6    18 Donata         Stuczyńska            110.22 -  199: 512   60
    7    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  264: 218  150
    8    20 Lidia          Żywna                 105.37 -  300: 391   55
    9    19 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 -  275: 431   84
   10    18 Sławomir       Zabawa                107.93 -  241: 380   58
   11    18 Justyna        Kurowska              100.00 +  345: 344  150
   12    19 Mirosław       Dejna                 100.00 -  210: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     887  / 11  80.64




	Justyna Kurowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Sławomir       Zabawa                107.93 -  302: 380   58
    9    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  429: 202  150
   10    20 PAUZA
   11    18 Beata          Kurowska              100.00 -  344: 345   50
   12    18 Lidia          Żywna                 105.37 -  304: 401   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     313  /  4  78.25




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Alicja         Grąbczewska           130.34 -  358: 470   80
    2    15 Mariusz        Orzeł                 123.78 -  337: 515   74
    3    16 Eugeniusz      Wróblewski            121.79 +  364: 359  172
    4    12 Mariusz        Kubicki               111.07 -  308: 460   61
    5    19 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 +  479: 337  184
    6    14 Jacek          Jerzyński             116.19 -  310: 550   66
    7    15 Zbigniew       Wietecki              130.57 -  309: 387   81
    8    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  484: 208  150
    9    13 Joanna         Juszczak              134.14 -  331: 386   84
   10    16 Lidia          Żywna                 105.37 +  439: 311  155
   11    13 Krzysztof      Zawadzki              116.26 +  440: 383  166
   12    11 Mariusz        Kubicki               111.07 -  317: 410   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Jarosław Paprocki 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anita          Bruska                127.44 +  450: 398  177
    2     9 Grzegorz       Łukasik               139.41 +  435: 353  189
    3     5 Juliusz        Czupryniak            136.67 -  354: 356   87
    4     8 Łucja          Kodzis                127.88 -  326: 331   78
    5    11 Sławomir       Długosz               116.07 -  300: 414   66
    6    13 Joanna         Juszczak              134.14 -  236: 509   84
    7    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 -  302: 424   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     765  /  7 109.29




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Ulatowski             126.03 -  329: 404   76
    2    18 Sylwia         Łada                  112.92 +  443: 407  163
    3     6 Rafał          Lenartowski           150.99 -  289: 402  101
    4    11 Mariusz        Orzeł                 123.78 +  370: 335  174
    5     8 Krzysztof      Kodzis                122.65 -  285: 377   73
    6    15 Mieczysław     Pastuszak             113.36 -  331: 335   63
    7    16 Sławomir       Zabawa                107.93 +  412: 359  158
    8    13 Mariusz        Kubicki               111.07 -  318: 386   61
    9    18 Joanna         Nawrocka              104.61 -  341: 347   55
   10    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  410: 201  150
   11    16 Wojciech       Gołęcki               107.33 +  368: 353  157
   12    13 Joanna         Nawrocka              104.61 +  342: 329  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Orzeł                 372: 295
   2 Krzysztof      Kodzis               - Rafał          Lenartowski           348: 450
   3 Krzysztof      Obremski             - Eugeniusz      Wróblewski            426: 302
   4 Dariusz        Nawrocki             - Stanisław      Rydzik                313: 512
   5 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Zawadzki              373: 402
   6 Jacek          Jerzyński            - Tomasz         Zwoliński             367: 466
   7 Kamil          Kister               - Sławomir       Długosz               604: 298
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Irena          Sołdan                426: 485
   9 Grzegorz       Łukasik              - Sylwia         Łada                  319: 283
  10 Mariusz        Kubicki              - Juliusz        Czupryniak            318: 373
  11 Barbara        Obremska             - Donata         Stuczyńska            489: 302
  12 Sławomir       Zabawa               - Joanna         Juszczak              337: 405
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Gołęcki               363: 372
  14 Lidia          Żywna                - Małgorzata     Deszczyńska           289: 494
  15 Jolanta        Chłopińska           - Mirosław       Dejna                 395: 209
  16 Beata          Kurowska             - Zbigniew       Wietecki              290: 329
  17 Alicja         Grąbczewska          - Mariusz        Michalski             470: 358
  18 Jarosław       Paprocki             - Anita          Bruska                450: 398
  19 Dariusz        Ulatowski            - Agnieszka      Wiśniewska            404: 329


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Kamil          Kister                297: 393
   2 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Ulatowski             382: 369
   3 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Deszczyńska           258: 396
   4 Jolanta        Chłopińska           - Barbara        Obremska              379: 344
   5 Juliusz        Czupryniak           - Irena          Sołdan                380: 336
   6 Alicja         Grąbczewska          - Michał         Alabrudziński         320: 474
   7 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Zwoliński             248: 476
   8 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Lenartowski           460: 389
   9 Jarosław       Paprocki             - Grzegorz       Łukasik               435: 353
  10 Krzysztof      Obremski             - Mieczysław     Pastuszak             419: 286
  11 Anita          Bruska               - Dariusz        Nawrocki              441: 315
  12 Eugeniusz      Wróblewski           - Maciej         Grąbczewski           313: 325
  13 Donata         Stuczyńska           - Jacek          Jerzyński             272: 297
  14 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Kwiatkowski           384: 331
  15 Mariusz        Orzeł                - Mariusz        Michalski             515: 337
  16 Beata          Kurowska             - Krzysztof      Kodzis                277: 446
  17 Lidia          Żywna                - Sławomir       Zabawa                371: 429
  18 Agnieszka      Wiśniewska           - Sylwia         Łada                  443: 407
  19 Mirosław       Dejna                - Mariusz        Kubicki               188: 487


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Kister                594: 358
   2 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              392: 356
   3 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Wietecki              420: 334
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Jolanta        Chłopińska            399: 291
   5 Juliusz        Czupryniak           - Jarosław       Paprocki              356: 354
   6 Rafał          Lenartowski          - Agnieszka      Wiśniewska            402: 289
   7 Anita          Bruska               - Sławomir       Zabawa                409: 318
   8 Barbara        Obremska             - Joanna         Juszczak              273: 375
   9 Irena          Sołdan               - Maciej         Grąbczewski           475: 292
  10 Mariusz        Orzeł                - Sławomir       Długosz               388: 421
  11 Grzegorz       Łukasik              - Mariusz        Kubicki               433: 338
  12 Krzysztof      Kodzis               - Jacek          Jerzyński             337: 414
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Alicja         Grąbczewska           265: 358
  14 Dariusz        Ulatowski            - Wojciech       Gołęcki               556: 280
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Dariusz        Nawrocki              273: 321
  16 Mariusz        Michalski            - Eugeniusz      Wróblewski            364: 359
  17 Donata         Stuczyńska           - Andrzej        Kwiatkowski           418: 384
  18 Sylwia         Łada                 - Beata          Kurowska              436: 301
  19 Mirosław       Dejna                - Lidia          Żywna                 212: 442


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Alabrudziński         470: 343
   2 Tomasz         Zwoliński            - Juliusz        Czupryniak            371: 445
   3 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                351: 360
   4 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Ulatowski             364: 490
   5 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Łukasik               312: 410
   6 Sławomir       Długosz              - Anita          Bruska                300: 340
   7 Jacek          Jerzyński            - Rafał          Lenartowski           345: 390
   8 Łucja          Kodzis               - Jarosław       Paprocki              331: 326
   9 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Obremski              405: 492
  10 Alicja         Grąbczewska          - Jolanta        Chłopińska            456: 389
  11 Agnieszka      Wiśniewska           - Mariusz        Orzeł                 370: 335
  12 Mariusz        Kubicki              - Mariusz        Michalski             460: 308
  13 Krzysztof      Kodzis               - Donata         Stuczyńska            518: 302
  14 Maciej         Grąbczewski          - Sylwia         Łada                  402: 300
  15 Dariusz        Nawrocki             - Barbara        Obremska              311: 456
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Lidia          Żywna                 348: 303
  17 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Zabawa                309: 329
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Eugeniusz      Wróblewski            300: 394
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Beata          Kurowska              476: 214
  20 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Ulatowski            - Małgorzata     Deszczyńska           449: 357
   2 Juliusz        Czupryniak           - Stanisław      Rydzik                391: 344
   3 Anita          Bruska               - Michał         Alabrudziński         417: 368
   4 Tomasz         Zwoliński            - Alicja         Grąbczewska           582: 355
   5 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Łukasik               438: 249
   6 Łucja          Kodzis               - Rafał          Lenartowski           335: 359
   7 Jolanta        Chłopińska           - Kamil          Kister                382: 285
   8 Agnieszka      Wiśniewska           - Krzysztof      Kodzis                285: 377
   9 Irena          Sołdan               - Jacek          Jerzyński             397: 317
  10 Sławomir       Zabawa               - Mariusz        Kubicki               343: 468
  11 Jarosław       Paprocki             - Sławomir       Długosz               300: 414
  12 Maciej         Grąbczewski          - Barbara        Obremska              447: 348
  13 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Zawadzki              308: 351
  14 Mariusz        Orzeł                - Joanna         Juszczak              437: 299
  15 Donata         Stuczyńska           - Mieczysław     Pastuszak             293: 357
  16 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Nawrocki              302: 322
  17 Wojciech       Gołęcki              - Lidia          Żywna                 354: 403
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Mirosław       Dejna                 379: 211
  19 Mariusz        Michalski            - Andrzej        Kwiatkowski           479: 337
  20 Beata          Kurowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Juliusz        Czupryniak            361: 451
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             400: 320
   3 Dariusz        Ulatowski            - Anita          Bruska                466: 295
   4 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Obremski              379: 434
   5 Michał         Alabrudziński        - Jolanta        Chłopińska            456: 238
   6 Sławomir       Długosz              - Mariusz        Kubicki               473: 368
   7 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Kodzis                404: 355
   8 Łucja          Kodzis               - Irena          Sołdan                360: 357
   9 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Grąbczewski           351: 333
  10 Kamil          Kister               - Krzysztof      Zawadzki              440: 354
  11 Sławomir       Zabawa               - Mariusz        Orzeł                 360: 417
  12 Eugeniusz      Wróblewski           - Barbara        Obremska              274: 479
  13 Joanna         Juszczak             - Jarosław       Paprocki              509: 236
  14 Jacek          Jerzyński            - Mariusz        Michalski             550: 310
  15 Agnieszka      Wiśniewska           - Mieczysław     Pastuszak             331: 335
  16 Dariusz        Nawrocki             - Lidia          Żywna                 451: 251
  17 Sylwia         Łada                 - Zbigniew       Wietecki              455: 296
  18 Donata         Stuczyńska           - Beata          Kurowska              512: 199
  19 Mirosław       Dejna                - Wojciech       Gołęcki               157: 443
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Dariusz        Ulatowski             403: 402
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              457: 342
   3 Sławomir       Długosz              - Michał         Alabrudziński         365: 409
   4 Tomasz         Zwoliński            - Anita          Bruska                524: 385
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Łukasik               573: 277
   6 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Kubicki               602: 288
   7 Łucja          Kodzis               - Alicja         Grąbczewska           339: 378
   8 Jacek          Jerzyński            - Kamil          Kister                493: 322
   9 Barbara        Obremska             - Mieczysław     Pastuszak             390: 391
  10 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Grąbczewski           344: 433
  11 Krzysztof      Kodzis               - Jolanta        Chłopińska            284: 434
  12 Dariusz        Nawrocki             - Irena          Sołdan                382: 413
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Juszczak              487: 413
  14 Lidia          Żywna                - Sylwia         Łada                  245: 442
  15 Mariusz        Michalski            - Zbigniew       Wietecki              309: 387
  16 Sławomir       Zabawa               - Agnieszka      Wiśniewska            359: 412
  17 Jarosław       Paprocki             - Andrzej        Kwiatkowski           302: 424
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Donata         Stuczyńska            386: 380
  19 Beata          Kurowska             - Mirosław       Dejna                 264: 218
  20 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Juliusz        Czupryniak            387: 345
   2 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Deszczyńska           385: 354
   3 Dariusz        Ulatowski            - Tomasz         Zwoliński             471: 354
   4 Rafał          Lenartowski          - Alicja         Grąbczewska           502: 407
   5 Krzysztof      Obremski             - Jacek          Jerzyński             596: 404
   6 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                312: 418
   7 Anita          Bruska               - Krzysztof      Zawadzki              417: 356
   8 Grzegorz       Łukasik              - Sławomir       Długosz               465: 395
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Grąbczewski           328: 446
  10 Barbara        Obremska             - Łucja          Kodzis                332: 449
  11 Zbigniew       Wietecki             - Kamil          Kister                481: 354
  12 Mariusz        Orzeł                - Dariusz        Nawrocki              379: 410
  13 Mariusz        Kubicki              - Agnieszka      Wiśniewska            386: 318
  14 Joanna         Juszczak             - Eugeniusz      Wróblewski            409: 439
  15 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Kodzis                346: 298
  16 Sylwia         Łada                 - Donata         Stuczyńska            279: 319
  17 Justyna        Kurowska             - Sławomir       Zabawa                302: 380
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Nawrocka              340: 497
  19 Mariusz        Michalski            - Mirosław       Dejna                 484: 208
  20 Lidia          Żywna                - Beata          Kurowska              391: 300


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                417: 516
   2 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Obremski              414: 344
   3 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Ulatowski             494: 405
   4 Maciej         Grąbczewski          - Tomasz         Zwoliński             393: 356
   5 Alicja         Grąbczewska          - Małgorzata     Deszczyńska           433: 329
   6 Irena          Sołdan               - Anita          Bruska                395: 350
   7 Grzegorz       Łukasik              - Łucja          Kodzis                421: 448
   8 Jacek          Jerzyński            - Eugeniusz      Wróblewski            352: 332
   9 Mariusz        Kubicki              - Dariusz        Nawrocki              330: 326
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Długosz               309: 318
  11 Zbigniew       Wietecki             - Jolanta        Chłopińska            486: 398
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Wojciech       Gołęcki               384: 378
  13 Joanna         Juszczak             - Mariusz        Michalski             386: 331
  14 Sylwia         Łada                 - Barbara        Obremska              301: 403
  15 Donata         Stuczyńska           - Mariusz        Orzeł                 364: 340
  16 Kamil          Kister               - Sławomir       Zabawa                437: 320
  17 Krzysztof      Kodzis               - Lidia          Żywna                 383: 297
  18 Joanna         Nawrocka             - Agnieszka      Wiśniewska            347: 341
  19 Beata          Kurowska             - Andrzej        Kwiatkowski           275: 431
  20 Mirosław       Dejna                - Justyna        Kurowska              202: 429


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         423: 476
   2 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Lenartowski           442: 316
   3 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Ulatowski             418: 385
   4 Irena          Sołdan               - Alicja         Grąbczewska           425: 394
   5 Maciej         Grąbczewski          - Łucja          Kodzis                369: 309
   6 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Wietecki              428: 402
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Kubicki               367: 276
   8 Jacek          Jerzyński            - Grzegorz       Łukasik               386: 364
   9 Anita          Bruska               - Mieczysław     Pastuszak             334: 372
  10 Eugeniusz      Wróblewski           - Kamil          Kister                333: 426
  11 Barbara        Obremska             - Krzysztof      Zawadzki              455: 363
  12 Donata         Stuczyńska           - Joanna         Juszczak              326: 449
  13 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Kodzis                402: 328
  14 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Nawrocka              284: 320
  15 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Orzeł                 393: 362
  16 Mariusz        Michalski            - Lidia          Żywna                 439: 311
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Sylwia         Łada                  442: 265
  18 Sławomir       Zabawa               - Beata          Kurowska              380: 241
  19 Agnieszka      Wiśniewska           - Mirosław       Dejna                 410: 201
  20 Justyna        Kurowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Juliusz        Czupryniak            466: 263
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              359: 344
   3 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                503: 398
   4 Dariusz        Ulatowski            - Jacek          Jerzyński             443: 278
   5 Tomasz         Zwoliński            - Łucja          Kodzis                397: 374
   6 Rafał          Lenartowski          - Małgorzata     Deszczyńska           434: 391
   7 Alicja         Grąbczewska          - Mieczysław     Pastuszak             392: 350
   8 Mariusz        Kubicki              - Kamil          Kister                347: 424
   9 Grzegorz       Łukasik              - Barbara        Obremska              413: 381
  10 Joanna         Nawrocka             - Joanna         Juszczak              321: 422
  11 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Nawrocki              370: 334
  12 Anita          Bruska               - Jolanta        Chłopińska            378: 356
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Michalski             383: 440
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Kodzis                413: 352
  15 Sławomir       Zabawa               - Donata         Stuczyńska            282: 492
  16 Agnieszka      Wiśniewska           - Wojciech       Gołęcki               368: 353
  17 Mariusz        Orzeł                - Eugeniusz      Wróblewski            313: 367
  18 Beata          Kurowska             - Justyna        Kurowska              345: 344
  19 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Łada                  205: 366
  20 Lidia          Żywna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         294: 448
   2 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                380: 347
   3 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Grąbczewski           408: 413
   4 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             476: 380
   5 Krzysztof      Obremski             - Alicja         Grąbczewska           324: 420
   6 Kamil          Kister               - Małgorzata     Deszczyńska           360: 432
   7 Joanna         Juszczak             - Zbigniew       Wietecki              367: 411
   8 Anita          Bruska               - Jacek          Jerzyński             436: 305
   9 Łucja          Kodzis               - Grzegorz       Łukasik               415: 322
  10 Barbara        Obremska             - Mieczysław     Pastuszak             448: 309
  11 Mariusz        Michalski            - Mariusz        Kubicki               317: 410
  12 Jolanta        Chłopińska           - Donata         Stuczyńska            569: 323
  13 Joanna         Nawrocka             - Agnieszka      Wiśniewska            329: 342
  14 Eugeniusz      Wróblewski           - Dariusz        Nawrocki              401: 294
  15 Krzysztof      Kodzis               - Andrzej        Kwiatkowski           499: 387
  16 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Zawadzki              405: 344
  17 Sylwia         Łada                 - Wojciech       Gołęcki               358: 304
  18 Justyna        Kurowska             - Lidia          Żywna                 304: 401
  19 Mirosław       Dejna                - Beata          Kurowska              320: 210
  20 Mariusz        Orzeł                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 18-04-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     163.16  18600  114
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.74  30444  193
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.50  29579  189
   4 Kamil Górka                    Kraków               155.93  30718  197
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.22  26372  171
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              152.63  29611  194
   7 Mateusz Borsuk                 Reda                 152.04  25998  171
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.99  26599  175
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.38  30276  200
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             150.75  29094  193
  11 Rafał Lenartowski              Gdynia               149.80  28911  193
  12 Jakub Zaryński                 Świnoujście          149.55   7627   51
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  14 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.84  28130  189
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.76  28859  194
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              148.44  28352  191
  17 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.82   9017   61
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.10  26478  180
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.10  22653  154
  20 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.67  28160  192
  21 Marek Reda                     Dębówka              146.61  27710  189
  22 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.90  28012  192
  23 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.81  20705  142
  24 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.59  28682  197
  25 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.50  23862  164
  26 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  14786  102
  27 Dawid Pikul                    Poznań               144.81  25197  174
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 144.75  24174  167
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.54  28475  197
  30 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.29  27560  191
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.35  21359  149
  32 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.17  17202  121
  33 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  34 Kacper Zegadło                 Warszawa             141.37  25871  183
  35 Artur Irzyk                    Kraków               141.33  23178  164
  36 Justyna Górka                  Kraków               140.98  27209  193
  37 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.78  10136   72
  38 Jan Mrozowski                  Kraków               140.77  27873  198
  39 Karol Waniek                   Wrocław              140.64   7876   56
  40 Irena Sołdan                   Sopot                140.40  27098  193
  41 Kamil Kister                   Puławy               140.15  26769  191
  42 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  43 Paweł Jackowski                Warszawa             139.84  27269  195
  44 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  45 Bogusław Szyszka               Oława                139.69  27799  199
  46 Rafał Matczak                  Milanówek            139.63  19408  139
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.37  26062  187
  48 Robert Kamiński                Warszawa             139.33  11843   85
  49 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  50 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.49  27422  198
  51 Juliusz Czupryniak             Warszawa             138.28  26411  191
  52 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  53 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  54 Dariusz Kuć                    Stargard             136.86  21213  155
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.63  27326  200
  56 Janusz Krupiński               Bytom                136.47  22654  166
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.37  26046  191
  58 Grzegorz Kurowski              Warszawa             135.94   7341   54
  59 Michał Makowski                Warszawa             135.87   7201   53
  60 Piotr Domański                 Lublin               135.46   5554   41
  61 Artur Koszel                   Warszawa             135.18  16762  124
  62 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.13  26080  193
  63 Michał Szymkowski              Wrocław              135.00   5805   43
  64 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.89  25764  191
  65 Zdzisław Szota                 Warszawa             134.32   9671   72
  66 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.22  24696  184
  67 Barbara Obremska               Wrocław              134.21  26036  194
  68 Piotr Broda                    Sandomierz           134.19  25631  191
  69 Dominik Piasecki               Słupsk               133.93   7232   54
  70 Szymon Płachta                 Warszawa             133.90  25976  194
  71 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  72 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.44  18415  138
  73 Joanna Juszczak                Warszawa             133.43  26286  197
  74 Jakub Błażejewski              Poznań               133.35  25736  193
  75 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.23  26246  197
  76 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.21  24911  187
  77 Michał Rogalewicz              Poznań               133.02  24609  185
  78 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.88  16876  127
  79 Przemysław Rybicki             Otwock               132.63   5438   41
  80 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.54  13254  100
  81 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.10  25627  194
  82 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  83 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            131.80   8435   64
  84 Krzysztof Gibas                Kraków               131.60  25268  192
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             131.57  25657  195
  86 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.26  25070  191
  87 Marcin Rogala                  Warszawa             131.14  11409   87
  88 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.81  25247  193
  89 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.56  18801  144
  90 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.47   9133   70
  91 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  92 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  93 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  94 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.29  26059  200
  95 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.28   8338   64
  96 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  97 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  98 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
  99 Konrad Sowula                  Kraków               129.70  16472  127
 100 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.59  25400  196
 101 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
 102 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 103 Tomasz Lempart                 Kraków               129.15  24151  187
 104 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.00  23220  180
 105 Grzegorz Święcki               Białystok            128.92   4770   37
 106 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.83  16619  129
 107 Jarosław Olek                  Warszawa             128.82  10950   85
 108 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
 109 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                128.39   5906   46
 111 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.31  24251  189
 112 Krzysztof Bukowski             Milanówek            128.28   7440   58
 113 Marcin Ceglarek                Kraków               128.10  23443  183
 114 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.10  22545  176
 115 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               128.00  12672   99
 116 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.00  10240   80
 117 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.94  13945  109
 118 Anita Bruska                   Gdynia               127.77  21337  167
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.58  19903  156
 120 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.38  25348  199
 121 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.20  11066   87
 122 Andrzej Kroc                   Łódź                 127.15  25175  198
 123 Łukasz Sornek                  Mikołów              127.03  19944  157
 124 Marta Bajorek                  Warszawa             127.01  24766  195
 125 Agata Kuć                      Stargard             126.97  25267  199
 126 Dariusz Ulatowski              Tuchola              126.93  25005  197
 127 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.66  24952  197
 128 Grzegorz Pukniel               Łódź                 126.51  24036  190
 129 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.41   9228   73
 130 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.32  13264  105
 131 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.24   7448   59
 132 Czesław Grajewski              Białystok            126.06  16766  133
 133 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.97  12093   96
 134 Michał Landowski               Police               125.92   4911   39
 135 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 136 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.71  16342  130
 137 Ewa Szałas                     Katowice             125.59  13061  104
 138 Natalia Ogierman               Katowice             125.48  22210  177
 139 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.36  24946  199
 140 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.06  16633  133
 141 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 142 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 143 Marek Rogalski                 Warszawa             124.48  19170  154
 144 Michał Szorc                   Białystok            124.00  10416   84
 145 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 146 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 147 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             123.84  14489  117
 148 Paweł Maciejczuk               Białystok            123.82  10277   83
 149 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 150 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 151 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 152 Beata Piotrowska               Łódź                 123.00  12300  100
 153 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.77   7980   65
 154 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 155 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.27  22009  180
 156 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.81  16932  139
 157 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               121.71   7181   59
 158 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.61  14837  122
 159 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.53  23576  194
 160 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.52   7413   61
 161 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.51   8749   72
 162 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.29  23408  193
 163 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.27   7155   59
 164 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.12  23498  194
 165 Anna Krynicka                  Warszawa             120.86  16195  134
 166 Agnieszka Matus                Milanówek            120.75  23908  198
 167 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.70   7604   63
 168 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.49   8555   71
 169 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.48  18916  157
 170 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 171 Dariusz Jarosławski            Ełk                  120.25  15753  131
 172 Dorota Kuć                     Stargard             120.24  19840  165
 173 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.23   6733   56
 174 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.20  23559  196
 175 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.15   7209   60
 176 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.11  10209   85
 177 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 178 Agnieszka Walas                Kraków               119.98  19197  160
 179 Adam Janicki                   Wrocław              119.94  19550  163
 180 Joanna Brychcy                 Katowice             119.41  16479  138
 181 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 182 Dariusz Sowula                 Kraków               119.10  13697  115
 183 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.05  22858  192
 184 Marcin Stachowski              Wydartowo I          119.01  23206  195
 185 Tomasz A. Praga                Białystok            118.75   4750   40
 186 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.64   6644   56
 187 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.39  10892   92
 188 Teresa Zalewska                Racibórz             118.34  22130  187
 189 Bożena Guział                  Racibórz             118.21  17850  151
 190 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 191 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.89  13204  112
 192 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.89  11671   99
 193 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.52   3643   31
 194 Renata Andracka                Zwola                117.49  23028  196
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 196 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          117.41  12798  109
 197 Sławomir Długosz               Ostróda              117.38  13734  117
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.35   8449   72
 199 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 200 Monika Siemaszko               Lipiany              117.31  23345  199
 201 Marta Świątkowska              Wrocław              117.25  22161  189
 202 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 203 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 204 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.73  20662  177
 205 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 206 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.64   5249   45
 207 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.53  18062  155
 208 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 209 Urszula Solarska               Łódź                 116.30  21516  185
 210 Rafał Stachowski               Police               116.25  15926  137
 211 Jerzy Luter                    Bytom                115.87  21899  189
 212 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.83  18186  157
 213 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.62  22430  194
 214 Anna Biegańska                 Białystok            115.62   6359   55
 215 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
 216 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       115.20  11174   97
 217 Lucyna Śniadach                Rumia                115.19  21770  189
 218 Maria Pokorska                 Warszawa             115.03  22315  194
 219 Ziemowit Pazda                 Wrocław              115.01   8166   71
 220 Marianna Kozłowska             Białystok            114.95  11150   97
 221 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.81  15958  139
 222 Sławomir Wolski                Wrocław              114.74  19965  174
 223 Diana Pietrzykowska            Szczecin             114.65  16165  141
 224 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.25  18166  159
 225 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.86  21634  190
 226 Robert Wagner                  Wrocław              113.86  16510  145
 227 Iza Kraj                       Warszawa             113.84   4326   38
 228 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.67  22052  194
 229 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 230 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.00   9492   84
 231 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.76  21650  192
 232 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.60   8107   72
 233 Anna Arana                     Kołobrzeg            112.48  16984  151
 234 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 235 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.64  21770  195
 236 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             111.60   5357   48
 237 Jacek Nowak                    Szczecin             111.46   8025   72
 238 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 239 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 240 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.99   7991   72
 241 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.85   5321   48
 242 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.05  21460  195
 243 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 244 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 245 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 246 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 247 Anna Niedzielko                Szczecin             109.47  11932  109
 248 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 249 Dorota Ostrowska               Białystok            109.17  15720  144
 250 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  109.15  10806   99
 251 Paweł Brylski                  Kraków               108.91   6099   56
 252 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.78  21213  195
 253 Agnieszka Dawid                Kraków               108.66  10649   98
 254 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.63   3802   35
 255 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.59   4452   41
 256 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            108.47  13667  126
 257 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.19   8114   75
 258 Józef Burzyński                Ełk                  108.14  16870  156
 259 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.00  20412  189
 260 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 261 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 262 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.70   9370   87
 263 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.52  14730  137
 264 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.86   7587   71
 265 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            106.61   5437   51
 266 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.58   7780   73
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.53  21306  200
 268 Grzegorz Papciak               Jodłowa              106.47   3620   34
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.44  16392  154
 270 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 271 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.08  11669  110
 272 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 273 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.69   3805   36
 274 Waldemar Wypchał               Kraków               105.30  10741  102
 275 Konrad Pajączek                Milanówek            105.16   7677   73
 276 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.06   6934   66
 277 Lidia Żywna                    Gdynia               104.78  16031  153
 278 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 279 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 280 Michał Dreczka                 Poznań               104.21   9796   94
 281 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 282 Karolina Urbańska              Poznań               103.69  12547  121
 283 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.09  17731  172
 284 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 285 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 286 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 287 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 288 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 289 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 290 Laura Pisula                   Wrocław              101.37   3852   38
 291 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.17   9308   92
 292 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 293 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.94  10397  103
 294 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 295 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.32   5919   59
 296 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 297 Marcin Kurowski                Racibórz              99.97  15896  159
 298 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 299 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             99.23   2977   30
 300 Szymon Stępień                 Bytom                 99.17   4562   46
 301 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.09  18530  187
 302 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.07  10204  103
 303 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           98.87   6130   62
 304 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                97.67   7911   81
 306 Dominik Ulejczyk               Będzin                97.23  12057  124
 307 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.91   3198   33
 308 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.74  12673  131
 309 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 310 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               96.24   3272   34
 311 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.49   5634   59
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 313 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 314 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   93.97   8457   90
 315 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.84  12950  138
 316 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 317 Jan Pawłowski                  Warszawa              93.33  11946  128
 318 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.17  13510  145
 319 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
 320 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 321 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 322 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.05  17290  192
 323 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 324 Michał Głąb                    Zabrze                88.14   3173   36
 325 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 326 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.40   5506   63
 327 Teresa Balewska                Reda                  84.56  16911  200
 328 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 329 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 330 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 331 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.24   9046  110
 332 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 333 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           81.60   4896   60
 334 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 335 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 336 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 337 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.44   3620   45
 338 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 339 Dawid Węgrzyński               Zabrze                73.29   4251   58
 340 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.91   3146   45
 341 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.10   2695   39
 342 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 343 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 344 Mirosław Dejna                 Sampława              65.07  12819  197
 345 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 346 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 18-04-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Morga                    Warszawa             110.14   3194   29
   2 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.38   2853   29
   3 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   4 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   5 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   6 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   7 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               110.67   2988   27
   8 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
   9 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
  10 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  11 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  12 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
  13 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  14 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  15 Sylwia Buks                    Warszawa             105.64   2641   25
  16 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.52   2588   25
  17 Jacek Jerzyński                Toruń                134.75   3234   24
  18 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  19 Krzysztof Bonda                Białystok            130.42   3130   24
  20 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  21 Stanisław Gasik                Warszawa             126.67   3040   24
  22 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  23 Jacek Baltyn                   Suchedniów           125.25   3006   24
  24 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  25 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  26 Paweł Zbrowski                 Gdynia               119.33   2864   24
  27 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  29 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  30 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  31 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  32 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  33 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  34 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  35 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  36 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  37 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  38 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  39 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  40 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  41 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  42 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  43 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  44 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  45 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  46 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  47 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  48 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  49 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  50 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  51 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  52 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  53 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  54 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  55 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  56 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  57 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  58 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  59 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  60 Beata Kurowska                 Inowrocław            73.18   1610   22
  61 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  62 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  63 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  64 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  65 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  66 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  67 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  68 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  69 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  70 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.53   2176   19
  71 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  72 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  73 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  74 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  75 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  76 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  77 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  78 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  79 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  80 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  81 Justyna Kurowska               Inowrocław            69.20   1038   15
  82 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  83 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  84 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  85 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  86 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  87 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             147.00   1911   13
  88 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  89 Marcin Mroziuk                 Warszawa             126.23   1641   13
  90 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  91 Adam Słapiński                 Warszawa             120.85   1571   13
  92 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  93 Magdalena Pokorska             Warszawa             111.46   1449   13
  94 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  95 Tomasz Sehnal                  Warszawa             109.85   1428   13
  96 Katarzyna Polak                Warszawa             108.77   1414   13
  97 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  98 Łukasz Sobierajski             Warszawa             105.54   1372   13
  99 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 100 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 101 Sylwia Kozłowska               Białystok             98.46   1280   13
 102 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 104 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 105 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 106 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
 107 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 108 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.33   1672   12
 109 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 110 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 111 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 112 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 113 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 114 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 115 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 116 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      122.17   1466   12
 117 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 118 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.75   1413   12
 119 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 120 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 121 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 122 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 123 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 124 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 125 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 126 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 127 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 128 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 129 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 130 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 131 Marzena Zawierska              Warszawa             108.33   1300   12
 132 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 133 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 134 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 135 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 136 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 137 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 138 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 139 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 140 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 141 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 142 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 143 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 144 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 145 Marta Ćwiek                    Radomsko              98.17   1178   12
 146 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 147 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 148 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 149 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 150 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 151 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 152 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 153 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 154 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 155 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 156 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 157 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 158 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 159 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 160 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 161 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 162 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 163 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 164 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 165 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 166 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 167 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 168 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 169 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 170 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 171 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 172 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 173 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 174 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 175 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 176 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             95.55   1051   11
 177 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 178 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 179 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 180 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 181 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 182 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 183 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 184 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 185 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 186 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 187 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 188 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 189 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 190 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 191 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 192 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 193 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 194 Wanda Wach                     Tarnów                82.55    908   11
 195 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 196 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 197 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 198 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 199 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 200 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 201 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 202 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 203 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 204 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 205 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 206 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 207 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 208 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 209 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 210 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 211 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 212 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 213 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 214 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 215 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 216 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 217 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 218 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 219 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 220 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 221 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 222 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 223 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 224 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 225 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 226 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 227 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 228 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 229 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 230 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 231 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 232 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 233 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 234 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 235 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 236 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 237 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 238 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 239 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 240 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 241 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 242 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 243 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 244 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 245 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 246 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 247 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 248 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 249 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 250 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 251 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 252 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 253 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 254 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 255 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 256 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 257 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 258 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 259 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 260 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 261 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 262 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 263 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 264 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 265 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 266 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 267 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 268 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 269 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 270 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 271 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.00    540    5
 272 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 273 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 274 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 275 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 276 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 277 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 278 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 279 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 280 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 281 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 282 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 283 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 284 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 285 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 286 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 287 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 288 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 289 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 290 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 291 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 292 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 293 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 294 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 295 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie