Stargard25
kwietnia
Stargard 25-26 kwietnia II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego w Scrabble pod patronatem Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego i Starosty StargardzkiegoMistrzostwa Regionów 2015
Inowrocław 2
maja
Inowrocław 2- 3 maja XIX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Świętochłowice 9
maja
Świętochłowice 9 maja Świony Scrabble Open
Paweł Jackowski zdobywcą Świątecznego Jaja 02 - 03 maja 2015 — XIX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”Inowrocław, 02 - 03 maja 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Paweł Jackowski zdobywcą Świątecznego Jaja  41 osób wzięło udział w XIX Mistrzostwach Inowrocławia. Zawitali gracze dawno niewidziani, przybyli ci z rzadka uczestniczący w turniejach, ale nie zabrakło również stałych bywalców. Jak zwykle organizatorzy stanęli na wysokości zadania, miła atmosfera, poczęstunek, atrakcyjne nagrody. Pogoda również dopisała. Organizatorzy wymyślili dwie nietypowe nagrody, jedna za 19 miejsce (Michał Rogalewicz), a druga za najtańszy ruch. W tej ostatniej wyrazy za 1 punkt ułożyli Irena SołdanZbigniew Wietecki i o tym kto zdobędzie nagrodę zdecydowało losowanie. Wygrał je Zbyszek. Irena natomiast została uhonorowana nagrodą jako najlepsza kobieta w turnieju. Najlepszym zawodnikiem z Inowrocławia został Mariusz Kubicki.

Turniej zakończył się zwycięstwem Pawła Jackowskiego, drugie miejsce zajął Kazimierz Merklejn (obaj po 10 zwycięstw), a trzeci był Mariusz Sylwestrzuk. Organizatorzy zaprosili na następny, jubileuszowy XX turniej, obiecując dodatkowe atrakcje i jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XVII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XVI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „ O Kryształowe Jajo Świąteczne” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy


Turniej pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego Piotra Całbeckiego i Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy
Rodzaj turniejuOtwarty (liczba miejsc ograniczona do 70)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywek88-00 Inowrocław, ul. Toruńska 60
Obrońca tytułuPiotr Pietuchowski
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 2 maja (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 3 maja (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie. Na miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami.
NoclegiNoclegi: rezerwować telefonicznie we własnym zakresie na 7 dni przed turniejem.
Najdalej ale najtaniej: Schronisko turystyczne ul. Rakowicza 93 tel. 0 52 355 53 64.
Blisko i tanio MANSARDA-POKOJE ul. Solankowa 50 tel. 0 52 355 03 25 lub 603 599 467
NagrodyZa I miejsce puchar "Kryształowe Jajo Świąteczne", nagroda o wartości 1000 zł: monitor, drukarka, puchar
Miejsca II i III puchary i nagrody, dyplomy
Dyplomy do V miejsca
Nagrody w zależności od liczby zawodników do X miejsca (mikrofalówka, miksery, itp.)

Ponadto: Nagroda dla najlepszego zawodnika z Inowrocławia
Nagroda dla najlepszego zawodnika z Kujaw
Nagroda dla debiutanta lub dla najmłodszego uczestnika
Nagroda dla najlepszej kobiety
OrganizatorzyKlub "Kopernik" KSM 88-100 Inowrocław ul. Toruńska 60
tel. 52 357 26 15 lub 601 621 716
SponsorzyPatronat medialny:
Gazeta Pomorska
Telewizja Amazing Inowrocław
Serwis Internetowy www.inowroclaw.info.pl


Wyniki turnieju XIX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Jackowski            Warszawa               140.22     10.0     5257     1922     1098
  2 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               149.77     10.0     5190     1953      967
  3 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               127.81      9.0     4852     1735      660
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.49      8.0     4892     1742      902
  5 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.95      8.0     4736     1693      408
  6 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               128.25      8.0     4719     1758       47
  7 Szymon          Płachta              Warszawa               135.18      8.0     4621     1692      112
  8 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 153.29      7.0     5003     1662      710
  9 Irena           Sołdan               Sopot                  134.77      7.0     4926     1603      433
 10 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              129.61      7.0     4779     1527      533
 11 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                124.81      7.0     4773     1587      458
 12 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              122.62      7.0     4546     1466      199
 13 Joanna          Ostrowska            Warszawa               117.12      7.0     4502     1543      275
 14 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 130.33      7.0     4269     1517     -257
 15 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             108.78      7.0     4180     1578     -187
 16 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.40      7.0     4169     1582     -576
 17 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             106.47      6.5     3974     1404      -93
 18 Dawid           Pikul                Poznań                 145.58      6.0     4739     1398      561
 19 Michał          Rogalewicz           Poznań                 131.52      6.0     4675     1412      280
 20 Marek           Rogalski             Warszawa               124.20      6.0     4591     1472      249
 21 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 114.59      6.0     4427     1483       18
 22 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               104.05      6.0     4204     1315       41
 23 Maciej          Labe                 Poznań                 100.00      6.0     4171     1482     -509
 24 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              115.08      6.0     4073     1411     -240
 25 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.68      5.5     4095     1184       88
 26 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      5.5     3995     1221      193
 27 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 110.10      5.0     4227     1250     -153
 28 Sylwia          Łada                 Inowrocław             109.66      5.0     4177     1197       -3
 29 Maria           Pokorska             Warszawa               110.26      5.0     4175     1346     -111
 30 Jakub           Onoszko              Gdynia                 115.31      5.0     4061     1218     -199
 31 Sławomir        Długosz              Ostróda                114.32      5.0     3935     1301     -510
 32 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      4.5     3893     1129     -252
 33 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               111.78      4.0     4219     1248     -511
 34 Donata          Stuczyńska           Bydgoszcz              100.00      4.0     4195     1167     -336
 35 Piotr           Latoszek             Warszawa               100.00      4.0     4049     1124     -287
 36 Jarosław        Paprocki             Bydgoszcz              103.37      4.0     3961     1165     -661
 37 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      3.5     4092      998     -100
 38 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      3.5     3859     1012     -139
 39 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.58      3.0     4161     1016     -359
 40 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              109.16      3.0     3882      999     -455
 41 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      1.5     2097      504     -194
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"



	Rafał Lenartowski 153.29 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mieczysław     Pastuszak             114.59 +  414: 306  165
    2     8 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  508: 260  150
    3     2 Szymon         Dąbrowski             128.25 -  372: 510   78
    4     5 Dominik        Urbacki               150.95 +  411: 308  201
    5     3 Krzysztof      Zawadzki              111.78 +  510: 193  162
    6     2 Joanna         Ostrowska             117.12 +  441: 304  167
    7     2 Tomasz         Zwoliński             143.49 +  381: 362  193
    8     2 Dariusz        Ulatowski             124.81 +  478: 331  175
    9     1 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  343: 476  100
   10     3 Szymon         Płachta               135.18 -  380: 381   85
   11     2 Paweł          Jackowski             140.22 -  369: 455   90
   12     3 Tomasz         Zwoliński             143.49 -  396: 407   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Dominik Urbacki 150.95 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sławomir       Długosz               114.32 +  373: 334  164
    2     4 Łucja          Kodzis                129.61 -  357: 414   80
    3    13 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  377: 347  150
    4     5 Rafał          Lenartowski           153.29 -  308: 411  103
    5     9 Donata         Stuczyńska            100.00 +  400: 284  150
    6     6 Krzysztof      Kodzis                122.62 +  445: 274  173
    7     6 Paweł          Jackowski             140.22 -  380: 472   90
    8    10 Lidia          Żywna                 100.40 +  450: 365  150
    9     4 Tomasz         Zwoliński             143.49 +  378: 286  193
   10     4 Szymon         Dąbrowski             128.25 +  474: 371  178
   11     1 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  333: 396  100
   12     5 Mariusz        Kubicki               108.78 +  461: 374  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Kazimierz Merklejn 149.77 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Zawadzki              111.78 +  578: 257  162
    2     1 Paweł          Jackowski             140.22 +  397: 374  190
    3     1 Joanna         Ostrowska             117.12 +  360: 340  167
    4     1 Lidia          Żywna                 100.40 +  516: 275  150
    5     1 Szymon         Dąbrowski             128.25 +  467: 333  178
    6     1 Marek          Rogalski              124.20 +  439: 337  174
    7     1 Dariusz        Ulatowski             124.81 +  456: 396  175
    8     1 Irena          Sołdan                134.77 +  408: 320  185
    9     1 Rafał          Lenartowski           153.29 +  476: 343  203
   10     1 Mariusz        Sylwestrzuk           127.81 -  372: 463   78
   11     1 Dominik        Urbacki               150.95 +  396: 333  201
   12     1 Paweł          Jackowski             140.22 -  325: 452   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1953  / 12 162.75




	Dawid Pikul 145.58 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maria          Pokorska              110.26 -  330: 351   60
    2    18 Jarosław       Paprocki              103.37 +  503: 246  153
    3     6 Dariusz        Ulatowski             124.81 +  490: 324  175
    4     3 Irena          Sołdan                134.77 -  433: 535   85
    5     7 Marek          Rogalski              124.20 -  333: 384   74
    6    11 Mieczysław     Pastuszak             114.59 -  267: 427   65
    7    14 Łukasz         Baranowski            130.33 -  344: 401   80
    8    16 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  458: 294  165
    9    14 Anna           Lenartowska           100.00 +  378: 348  150
   10    10 Joanna         Ostrowska             117.12 -  321: 355   67
   11    14 Sławomir       Długosz               114.32 +  440: 232  164
   12    12 Maria          Pokorska              110.26 +  442: 281  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Tomasz Zwoliński 143.49 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Bednaruk              110.10 -  346: 380   60
    2    15 Mariusz        Michalski             100.00 +  487: 214  150
    3     7 Łukasz         Baranowski            130.33 +  478: 304  180
    4     4 Szymon         Płachta               135.18 +  503: 314  185
    5     2 Irena          Sołdan                134.77 +  393: 392  185
    6     3 Szymon         Dąbrowski             128.25 -  399: 426   78
    7     2 Rafał          Lenartowski           153.29 -  362: 381  103
    8     6 Sławomir       Długosz               114.32 +  495: 202  164
    9     4 Dominik        Urbacki               150.95 -  286: 378  101
   10     6 Mariusz        Kubicki               108.78 +  375: 287  159
   11     5 Marek          Rogalski              124.20 +  361: 316  174
   12     3 Rafał          Lenartowski           153.29 +  407: 396  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Paweł Jackowski 140.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sylwia         Łada                  109.66 +  384: 288  160
    2     1 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  374: 397  100
    3     9 Maciej         Labe                  100.00 -  311: 435   50
    4    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  454: 261  150
    5    10 Andrzej        Bednaruk              110.10 +  399: 369  160
    6    10 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  443: 319  150
    7     6 Dominik        Urbacki               150.95 +  472: 380  201
    8     3 Szymon         Dąbrowski             128.25 +  561: 392  178
    9     2 Szymon         Płachta               135.18 +  500: 318  185
   10     2 Irena          Sołdan                134.77 +  452: 306  185
   11     2 Rafał          Lenartowski           153.29 +  455: 369  203
   12     1 Kazimierz      Merklejn              149.77 +  452: 325  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1922  / 12 160.17




	Szymon Płachta 135.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Waldemar       Kudliński             109.16 +  396: 345  159
    2    11 Anna           Lenartowska           100.00 +  408: 295  150
    3     3 Irena          Sołdan                134.77 -  337: 403   85
    4     4 Tomasz         Zwoliński             143.49 -  314: 503   93
    5    15 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  509: 315  156
    6     7 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  371: 262  165
    7     8 Michał         Rogalewicz            131.52 +  404: 280  182
    8     5 Wojciech       Gołęcki               106.47 +  412: 395  156
    9     2 Paweł          Jackowski             140.22 -  318: 500   90
   10     3 Rafał          Lenartowski           153.29 +  381: 380  203
   11     4 Dariusz        Ulatowski             124.81 +  400: 380  175
   12     2 Mariusz        Sylwestrzuk           127.81 -  371: 451   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Irena Sołdan 134.77 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Kubicki               108.78 +  503: 271  159
    2     2 Andrzej        Bednaruk              110.10 +  369: 352  160
    3     3 Szymon         Płachta               135.18 +  403: 337  185
    4     3 Dawid          Pikul                 145.58 +  535: 433  196
    5     2 Tomasz         Zwoliński             143.49 -  392: 393   93
    6     4 Wojciech       Gołęcki               106.47 +  402: 242  156
    7     3 Szymon         Dąbrowski             128.25 -  376: 419   78
    8     1 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  320: 408  100
    9     5 Maciej         Labe                  100.00 +  404: 348  150
   10     2 Paweł          Jackowski             140.22 -  306: 452   90
   11     6 Łucja          Kodzis                129.61 -  442: 510   80
   12     6 Wojciech       Gołęcki               106.47 +  474: 328  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Michał Rogalewicz 131.52 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Gołęcki               106.47 +  430: 239  156
    2     5 Łukasz         Baranowski            130.33 +  440: 307  180
    3     4 Lidia          Żywna                 100.40 -  372: 389   50
    4     6 Krzysztof      Zawadzki              111.78 -  427: 449   62
    5     8 Maria          Pokorska              110.26 +  429: 334  160
    6     5 Dariusz        Ulatowski             124.81 -  348: 467   75
    7     8 Szymon         Płachta               135.18 -  280: 404   85
    8    11 Marek          Rogalski              124.20 +  417: 339  174
    9     7 Łucja          Kodzis                129.61 +  392: 333  180
   10     8 Maciej         Labe                  100.00 -  338: 372   50
   11     8 Mieczysław     Pastuszak             114.59 +  427: 340  165
   12     7 Dariusz        Ulatowski             124.81 -  375: 422   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Łukasz Baranowski 130.33 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  367: 356  156
    2     5 Michał         Rogalewicz            131.52 -  307: 440   82
    3     7 Tomasz         Zwoliński             143.49 -  304: 478   93
    4    18 Mariusz        Michalski             100.00 +  392: 322  150
    5    12 Mariusz        Sylwestrzuk           127.81 -  310: 483   78
    6    12 Donata         Stuczyńska            100.00 +  379: 333  150
    7    14 Dawid          Pikul                 145.58 +  401: 344  196
    8     7 Łucja          Kodzis                129.61 -  271: 458   80
    9     9 Joanna         Ostrowska             117.12 -  340: 376   67
   10    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  414: 313  150
   11    12 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  348: 304  165
   12    10 Maciej         Labe                  100.00 +  436: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Łucja  Kodzis 129.61 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Dąbrowski             104.05 +  451: 350  154
    2     4 Dominik        Urbacki               150.95 +  414: 357  201
    3     5 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  313: 352   50
    4     9 Maciej         Labe                  100.00 +  401: 326  150
    5     6 Wojciech       Gołęcki               106.47 -  347: 371   56
    6     9 Lidia          Żywna                 100.40 +  480: 288  150
    7     4 Mieczysław     Pastuszak             114.59 -  357: 372   65
    8     7 Łukasz         Baranowski            130.33 +  458: 271  180
    9     7 Michał         Rogalewicz            131.52 -  333: 392   82
   10     7 Zbigniew       Wietecki              125.68 +  359: 320  176
   11     6 Irena          Sołdan                134.77 +  510: 442  185
   12     4 Szymon         Dąbrowski             128.25 -  356: 405   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Szymon Dąbrowski 128.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Paprocki              103.37 +  427: 271  153
    2     7 Maria          Pokorska              110.26 +  383: 298  160
    3     2 Rafał          Lenartowski           153.29 +  510: 372  203
    4     2 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  310: 307  150
    5     1 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  333: 467  100
    6     3 Tomasz         Zwoliński             143.49 +  426: 399  193
    7     3 Irena          Sołdan                134.77 +  419: 376  185
    8     3 Paweł          Jackowski             140.22 -  392: 561   90
    9     3 Mieczysław     Pastuszak             114.59 +  403: 373  165
   10     4 Dominik        Urbacki               150.95 -  371: 474  101
   11     3 Mariusz        Sylwestrzuk           127.81 -  340: 418   78
   12     4 Łucja          Kodzis                129.61 +  405: 356  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Mariusz Sylwestrzuk 127.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Lidia          Żywna                 100.40 -  317: 322   50
    2    20 Maciej         Labe                  100.00 -  358: 381   50
    3    17 Zbigniew       Wietecki              125.68 +  448: 334  176
    4    12 Waldemar       Kudliński             109.16 +  347: 297  159
    5    12 Łukasz         Baranowski            130.33 +  483: 310  180
    6     8 Krzysztof      Zawadzki              111.78 +  436: 415  162
    7     5 Marek          Rogalski              124.20 +  367: 328  174
    8     4 Mieczysław     Pastuszak             114.59 -  366: 415   65
    9     8 Wojciech       Gołęcki               106.47 +  398: 307  156
   10     1 Kazimierz      Merklejn              149.77 +  463: 372  200
   11     3 Szymon         Dąbrowski             128.25 +  418: 340  178
   12     2 Szymon         Płachta               135.18 +  451: 371  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Zbigniew Wietecki 125.68 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  301: 325   50
    2    14 Maciej         Dąbrowski             104.05 -  336: 399   54
    3    17 Mariusz        Sylwestrzuk           127.81 -  334: 448   78
    4    21 PAUZA
    5    18 Jakub          Onoszko               115.31 -  384: 388   65
    6    18 Piotr          Latoszek              100.00 +  348: 324  150
    7    15 Donata         Stuczyńska            100.00 +  375: 355  150
    8    12 Krzysztof      Zawadzki              111.78 +  342: 325  162
    9    12 Maria          Pokorska              110.26 +  378: 345  160
   10     7 Łucja          Kodzis                129.61 -  320: 359   80
   11    10 Krzysztof      Kodzis                122.62 -  296: 379   73
   12    15 Krzysztof      Zawadzki              111.78 +  381: 360  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 11 107.64




	Dariusz Ulatowski 124.81 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Labe                  100.00 +  469: 250  150
    2     3 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  387: 222  150
    3     6 Dawid          Pikul                 145.58 -  324: 490   96
    4     8 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  483: 239  165
    5     4 Lidia          Żywna                 100.40 +  428: 331  150
    6     5 Michał         Rogalewicz            131.52 +  467: 348  182
    7     1 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  396: 456  100
    8     2 Rafał          Lenartowski           153.29 -  331: 478  103
    9     6 Mariusz        Kubicki               108.78 -  302: 423   59
   10     5 Mieczysław     Pastuszak             114.59 +  384: 303  165
   11     4 Szymon         Płachta               135.18 -  380: 400   85
   12     7 Michał         Rogalewicz            131.52 +  422: 375  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Marek Rogalski 124.20 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Latoszek              100.00 +  367: 365  150
    2     6 Joanna         Ostrowska             117.12 -  372: 415   67
    3    11 Mariusz        Kubicki               108.78 +  410: 261  159
    4    10 Maria          Pokorska              110.26 +  403: 397  160
    5     7 Dawid          Pikul                 145.58 +  384: 333  196
    6     1 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  337: 439  100
    7     5 Mariusz        Sylwestrzuk           127.81 -  328: 367   78
    8    11 Michał         Rogalewicz            131.52 -  339: 417   82
    9    11 Sławomir       Długosz               114.32 +  488: 315  164
   10    11 Lidia          Żywna                 100.40 +  492: 296  150
   11     5 Tomasz         Zwoliński             143.49 -  316: 361   93
   12     8 Krzysztof      Kodzis                122.62 -  355: 376   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Krzysztof Kodzis 122.62 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  405: 366  150
    2     9 Lidia          Żywna                 100.40 -  372: 385   50
    3     8 Maria          Pokorska              110.26 -  314: 377   60
    4    13 Sylwia         Łada                  109.66 +  382: 366  160
    5    11 Maciej         Labe                  100.00 +  521: 267  150
    6     6 Dominik        Urbacki               150.95 -  274: 445  101
    7     9 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  411: 297  165
    8     9 Mariusz        Kubicki               108.78 -  387: 427   59
    9    10 Jakub          Onoszko               115.31 +  396: 383  165
   10     9 Wojciech       Gołęcki               106.47 -  329: 383   56
   11    10 Zbigniew       Wietecki              125.68 +  379: 296  176
   12     8 Marek          Rogalski              124.20 +  376: 355  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Joanna Ostrowska 117.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Michalski             100.00 +  429: 300  150
    2     6 Marek          Rogalski              124.20 +  415: 372  174
    3     1 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  340: 360  100
    4     7 Andrzej        Bednaruk              110.10 +  473: 302  160
    5     5 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  402: 304  150
    6     2 Rafał          Lenartowski           153.29 -  304: 441  103
    7     7 Wojciech       Gołęcki               106.47 -  325: 338   56
    8     8 Maciej         Labe                  100.00 -  379: 420   50
    9     9 Łukasz         Baranowski            130.33 +  376: 340  180
   10    10 Dawid          Pikul                 145.58 +  355: 321  196
   11     7 Mariusz        Kubicki               108.78 -  256: 387   59
   12     9 Mieczysław     Pastuszak             114.59 +  448: 342  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Jakub Onoszko 115.31 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Donata         Stuczyńska            100.00 -  327: 397   50
    2    19 Krzysztof      Zawadzki              111.78 -  297: 322   62
    3    18 Piotr          Latoszek              100.00 +  381: 325  150
    4    17 Mariusz        Kubicki               108.78 -  306: 312   59
    5    18 Zbigniew       Wietecki              125.68 +  388: 384  176
    6    16 Sławomir       Długosz               114.32 -  277: 353   64
    7    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  327: 317  150
    8    13 Maciej         Dąbrowski             104.05 +  349: 303  154
    9    10 Krzysztof      Kodzis                122.62 -  383: 396   73
   10    15 Dariusz        Nawrocki              115.08 -  339: 386   65
   11    16 Mariusz        Michalski             100.00 +  426: 360  150
   12    14 Dariusz        Nawrocki              115.08 -  261: 405   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Dariusz Nawrocki 115.08 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  310: 375   50
    2    12 Piotr          Latoszek              100.00 +  381: 299  150
    3    16 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  363: 348  156
    4     8 Dariusz        Ulatowski             124.81 -  239: 483   75
    5    13 Maciej         Dąbrowski             104.05 +  484: 303  154
    6     7 Szymon         Płachta               135.18 -  262: 371   85
    7     9 Krzysztof      Kodzis                122.62 -  297: 411   73
    8    16 Dawid          Pikul                 145.58 -  294: 458   96
    9    15 Krzysztof      Zawadzki              111.78 +  348: 317  162
   10    15 Jakub          Onoszko               115.31 +  386: 339  165
   11    12 Łukasz         Baranowski            130.33 -  304: 348   80
   12    14 Jakub          Onoszko               115.31 +  405: 261  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Mieczysław Pastuszak 114.59 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Lenartowski           153.29 -  306: 414  103
    2    13 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  389: 369  156
    3    15 Wojciech       Gołęcki               106.47 -  317: 343   56
    4    16 Jarosław       Paprocki              103.37 +  444: 298  153
    5    14 Mariusz        Kubicki               108.78 +  399: 333  159
    6    11 Dawid          Pikul                 145.58 +  427: 267  196
    7     4 Łucja          Kodzis                129.61 +  372: 357  180
    8     4 Mariusz        Sylwestrzuk           127.81 +  415: 366  178
    9     3 Szymon         Dąbrowski             128.25 -  373: 403   78
   10     5 Dariusz        Ulatowski             124.81 -  303: 384   75
   11     8 Michał         Rogalewicz            131.52 -  340: 427   82
   12     9 Joanna         Ostrowska             117.12 -  342: 448   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Sławomir Długosz 114.32 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Urbacki               150.95 -  334: 373  101
    2    17 Mariusz        Kubicki               108.78 -  315: 355   59
    3    20 Jarosław       Paprocki              103.37 -  368: 393   53
    4    20 Anna           Lenartowska           100.00 +  402: 290  150
    5    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  317: 292  150
    6    16 Jakub          Onoszko               115.31 +  353: 277  165
    7    13 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  327: 322  150
    8     6 Tomasz         Zwoliński             143.49 -  202: 495   93
    9    11 Marek          Rogalski              124.20 -  315: 488   74
   10    13 Sylwia         Łada                  109.66 -  340: 376   60
   11    14 Dawid          Pikul                 145.58 -  232: 440   96
   12    17 Mariusz        Michalski             100.00 +  430: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Krzysztof Zawadzki 111.78 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  257: 578  100
    2    19 Jakub          Onoszko               115.31 +  322: 297  165
    3    14 Donata         Stuczyńska            100.00 +  522: 348  150
    4     6 Michał         Rogalewicz            131.52 +  449: 427  182
    5     3 Rafał          Lenartowski           153.29 -  193: 510  103
    6     8 Mariusz        Sylwestrzuk           127.81 -  415: 436   78
    7    10 Maciej         Labe                  100.00 -  356: 403   50
    8    12 Zbigniew       Wietecki              125.68 -  325: 342   76
    9    15 Dariusz        Nawrocki              115.08 -  317: 348   65
   10    16 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  331: 374   50
   11    17 Jarosław       Paprocki              103.37 +  372: 286  153
   12    15 Zbigniew       Wietecki              125.68 -  360: 381   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Maria Pokorska 110.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 145.58 +  351: 330  196
    2     7 Szymon         Dąbrowski             128.25 -  298: 383   78
    3     8 Krzysztof      Kodzis                122.62 +  377: 314  173
    4    10 Marek          Rogalski              124.20 -  397: 403   74
    5     8 Michał         Rogalewicz            131.52 -  334: 429   82
    6    14 Waldemar       Kudliński             109.16 +  385: 297  159
    7    12 Mariusz        Kubicki               108.78 -  324: 350   59
    8    14 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  381: 285  150
    9    12 Zbigniew       Wietecki              125.68 -  345: 378   76
   10    12 Jarosław       Paprocki              103.37 +  372: 324  153
   11    11 Lidia          Żywna                 100.40 -  330: 351   50
   12    12 Dawid          Pikul                 145.58 -  281: 442   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Andrzej Bednaruk 110.10 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             143.49 +  380: 346  193
    2     2 Irena          Sołdan                134.77 -  352: 369   85
    3    12 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  338: 337  150
    4     7 Joanna         Ostrowska             117.12 -  302: 473   67
    5    10 Paweł          Jackowski             140.22 -  369: 399   90
    6    15 Jarosław       Paprocki              103.37 +  408: 317  153
    7    11 Lidia          Żywna                 100.40 -  276: 403   50
    8    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  378: 389   50
    9    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  249: 348   50
   10    19 Piotr          Latoszek              100.00 -  359: 387   50
   11    19 Waldemar       Kudliński             109.16 +  431: 232  159
   12    16 Jarosław       Paprocki              103.37 +  385: 380  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Sylwia Łada 109.66 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             140.22 -  288: 384   90
    2    16 Waldemar       Kudliński             109.16 +  361: 276  159
    3    10 Maciej         Dąbrowski             104.05 -  298: 400   54
    4    13 Krzysztof      Kodzis                122.62 -  366: 382   73
    5    17 Jarosław       Paprocki              103.37 -  369: 376   53
    6    19 Anna           Lenartowska           100.00 -  312: 337   50
    7    20 Piotr          Latoszek              100.00 +  330: 310  150
    8    19 Mariusz        Michalski             100.00 +  343: 309  150
    9    18 Donata         Stuczyńska            100.00 +  417: 281  150
   10    13 Sławomir       Długosz               114.32 +  376: 340  164
   11    13 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  357: 406   50
   12    13 Maciej         Dąbrowski             104.05 -  360: 379   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75




	Waldemar Kudliński 109.16 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Szymon         Płachta               135.18 -  345: 396   85
    2    16 Sylwia         Łada                  109.66 -  276: 361   60
    3    19 Anna           Lenartowska           100.00 +  349: 316  150
    4    12 Mariusz        Sylwestrzuk           127.81 -  297: 347   78
    5    19 Mariusz        Michalski             100.00 +  381: 369  150
    6    14 Maria          Pokorska              110.26 -  297: 385   60
    7    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  314: 385   50
    8    20 Piotr          Latoszek              100.00 -  364: 389   50
    9    19 Agnieszka      Kozak                 105.58 -  320: 338   56
   10    20 Donata         Stuczyńska            100.00 +  376: 274  150
   11    19 Andrzej        Bednaruk              110.10 -  232: 431   60
   12    20 Piotr          Latoszek              100.00 -  331: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  / 12  83.25




	Mariusz Kubicki 108.78 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irena          Sołdan                134.77 -  271: 503   85
    2    17 Sławomir       Długosz               114.32 +  355: 315  164
    3    11 Marek          Rogalski              124.20 -  261: 410   74
    4    17 Jakub          Onoszko               115.31 +  312: 306  165
    5    14 Mieczysław     Pastuszak             114.59 -  333: 399   65
    6    17 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  400: 329  156
    7    12 Maria          Pokorska              110.26 +  350: 324  160
    8     9 Krzysztof      Kodzis                122.62 +  427: 387  173
    9     6 Dariusz        Ulatowski             124.81 +  423: 302  175
   10     6 Tomasz         Zwoliński             143.49 -  287: 375   93
   11     7 Joanna         Ostrowska             117.12 +  387: 256  167
   12     5 Dominik        Urbacki               150.95 -  374: 461  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Wojciech Gołęcki 106.47 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Rogalewicz            131.52 -  239: 430   82
    2    21 PAUZA
    3    15 Mieczysław     Pastuszak             114.59 +  343: 317  165
    4    11 Maciej         Dąbrowski             104.05 +  348: 318  154
    5     6 Łucja          Kodzis                129.61 +  371: 347  180
    6     4 Irena          Sołdan                134.77 -  242: 402   85
    7     7 Joanna         Ostrowska             117.12 +  338: 325  167
    8     5 Szymon         Płachta               135.18 -  395: 412   85
    9     8 Mariusz        Sylwestrzuk           127.81 -  307: 398   78
   10     9 Krzysztof      Kodzis                122.62 +  383: 329  173
   11     9 Maciej         Labe                  100.00 +  380: 315  150
   12     6 Irena          Sołdan                134.77 -  328: 474   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 11 127.64




	Agnieszka Kozak 105.58 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Baranowski            130.33 -  356: 367   80
    2    13 Mieczysław     Pastuszak             114.59 -  369: 389   65
    3    16 Dariusz        Nawrocki              115.08 -  348: 363   65
    4    19 Piotr          Latoszek              100.00 +  357: 336  150
    5    15 Szymon         Płachta               135.18 -  315: 509   85
    6    17 Mariusz        Kubicki               108.78 -  329: 400   59
    7    19 Jarosław       Paprocki              103.37 +  337: 336  153
    8    18 Anna           Lenartowska           100.00 -  340: 374   50
    9    19 Waldemar       Kudliński             109.16 +  338: 320  159
   10    18 Mariusz        Michalski             100.00 -  335: 339   50
   11    18 Donata         Stuczyńska            100.00 -  344: 368   50
   12    19 Donata         Stuczyńska            100.00 -  393: 419   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  / 12  84.67




	Maciej Dąbrowski 104.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łucja          Kodzis                129.61 -  350: 451   80
    2    14 Zbigniew       Wietecki              125.68 +  399: 336  176
    3    10 Sylwia         Łada                  109.66 +  400: 298  160
    4    11 Wojciech       Gołęcki               106.47 -  318: 348   56
    5    13 Dariusz        Nawrocki              115.08 -  303: 484   65
    6    13 Maciej         Labe                  100.00 -  327: 335   50
    7    16 Mariusz        Michalski             100.00 +  410: 264  150
    8    13 Jakub          Onoszko               115.31 -  303: 349   65
    9    16 Jarosław       Paprocki              103.37 -  312: 376   53
   10    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  377: 268  150
   11    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  326: 294  150
   12    13 Sylwia         Łada                  109.66 +  379: 360  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Jarosław Paprocki 103.37 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Szymon         Dąbrowski             128.25 -  271: 427   78
    2    18 Dawid          Pikul                 145.58 -  246: 503   96
    3    20 Sławomir       Długosz               114.32 +  393: 368  164
    4    16 Mieczysław     Pastuszak             114.59 -  298: 444   65
    5    17 Sylwia         Łada                  109.66 +  376: 369  160
    6    15 Andrzej        Bednaruk              110.10 -  317: 408   60
    7    19 Agnieszka      Kozak                 105.58 -  336: 337   56
    8    17 Donata         Stuczyńska            100.00 +  358: 325  150
    9    16 Maciej         Dąbrowski             104.05 +  376: 312  154
   10    12 Maria          Pokorska              110.26 -  324: 372   60
   11    17 Krzysztof      Zawadzki              111.78 -  286: 372   62
   12    16 Andrzej        Bednaruk              110.10 -  380: 385   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Lidia Żywna 100.40 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Sylwestrzuk           127.81 +  322: 317  178
    2     9 Krzysztof      Kodzis                122.62 +  385: 372  173
    3     4 Michał         Rogalewicz            131.52 +  389: 372  182
    4     1 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  275: 516  100
    5     4 Dariusz        Ulatowski             124.81 -  331: 428   75
    6     9 Łucja          Kodzis                129.61 -  288: 480   80
    7    11 Andrzej        Bednaruk              110.10 +  403: 276  160
    8    10 Dominik        Urbacki               150.95 -  365: 450  101
    9    13 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  387: 383  150
   10    11 Marek          Rogalski              124.20 -  296: 492   74
   11    11 Maria          Pokorska              110.26 +  351: 330  160
   12    11 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  377: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zbigniew       Wietecki              125.68 +  325: 301  176
    2     8 Rafał          Lenartowski           153.29 -  260: 508  103
    3    13 Dominik        Urbacki               150.95 -  347: 377  101
    4    15 Donata         Stuczyńska            100.00 -  291: 499   50
    5    20 Piotr          Latoszek              100.00 -  257: 368   50
    6    21 PAUZA
    7    18 Waldemar       Kudliński             109.16 +  385: 314  159
    8    15 Andrzej        Bednaruk              110.10 +  389: 378  160
    9    13 Lidia          Żywna                 100.40 -  383: 387   50
   10    14 Łukasz         Baranowski            130.33 -  313: 414   80
   11    15 Maciej         Dąbrowski             104.05 -  294: 326   54
   12    18 Anna           Lenartowska           100.00 +  349: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 11 103.00




	Maciej Labe 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Ulatowski             124.81 -  250: 469   75
    2    20 Mariusz        Sylwestrzuk           127.81 +  381: 358  178
    3     9 Paweł          Jackowski             140.22 +  435: 311  190
    4     9 Łucja          Kodzis                129.61 -  326: 401   80
    5    11 Krzysztof      Kodzis                122.62 -  267: 521   73
    6    13 Maciej         Dąbrowski             104.05 +  335: 327  154
    7    10 Krzysztof      Zawadzki              111.78 +  403: 356  162
    8     8 Joanna         Ostrowska             117.12 +  420: 379  167
    9     5 Irena          Sołdan                134.77 -  348: 404   85
   10     8 Michał         Rogalewicz            131.52 +  372: 338  182
   11     9 Wojciech       Gołęcki               106.47 -  315: 380   56
   12    10 Łukasz         Baranowski            130.33 -  319: 436   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Piotr Latoszek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Rogalski              124.20 -  365: 367   74
    2    12 Dariusz        Nawrocki              115.08 -  299: 381   65
    3    18 Jakub          Onoszko               115.31 -  325: 381   65
    4    19 Agnieszka      Kozak                 105.58 -  336: 357   56
    5    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  368: 257  150
    6    18 Zbigniew       Wietecki              125.68 -  324: 348   76
    7    20 Sylwia         Łada                  109.66 -  310: 330   60
    8    20 Waldemar       Kudliński             109.16 +  389: 364  159
    9    20 Mariusz        Michalski             100.00 -  249: 486   50
   10    19 Andrzej        Bednaruk              110.10 +  387: 359  160
   11    20 Anna           Lenartowska           100.00 -  351: 375   50
   12    20 Waldemar       Kudliński             109.16 +  346: 331  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 12  93.67




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Kodzis                122.62 -  366: 405   73
    2    11 Szymon         Płachta               135.18 -  295: 408   85
    3    19 Waldemar       Kudliński             109.16 -  316: 349   59
    4    20 Sławomir       Długosz               114.32 -  290: 402   64
    5    21 PAUZA
    6    19 Sylwia         Łada                  109.66 +  337: 312  160
    7    17 Jakub          Onoszko               115.31 -  317: 327   65
    8    18 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  374: 340  156
    9    14 Dawid          Pikul                 145.58 -  348: 378   96
   10    17 Maciej         Dąbrowski             104.05 -  268: 377   54
   11    20 Piotr          Latoszek              100.00 +  375: 351  150
   12    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  273: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1012  / 11  92.00




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Ostrowska             117.12 -  300: 429   67
    2    15 Tomasz         Zwoliński             143.49 -  214: 487   93
    3    21 PAUZA
    4    18 Łukasz         Baranowski            130.33 -  322: 392   80
    5    19 Waldemar       Kudliński             109.16 -  369: 381   59
    6    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  485: 310  150
    7    16 Maciej         Dąbrowski             104.05 -  264: 410   54
    8    19 Sylwia         Łada                  109.66 -  309: 343   60
    9    20 Piotr          Latoszek              100.00 +  486: 249  150
   10    18 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  339: 335  156
   11    16 Jakub          Onoszko               115.31 -  360: 426   65
   12    17 Sławomir       Długosz               114.32 -  344: 430   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     998  / 11  90.73




	Donata Stuczyńska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jakub          Onoszko               115.31 +  397: 327  165
    2    10 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  312: 349   50
    3    14 Krzysztof      Zawadzki              111.78 -  348: 522   62
    4    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  499: 291  150
    5     9 Dominik        Urbacki               150.95 -  284: 400  101
    6    12 Łukasz         Baranowski            130.33 -  333: 379   80
    7    15 Zbigniew       Wietecki              125.68 -  355: 375   76
    8    17 Jarosław       Paprocki              103.37 -  325: 358   53
    9    18 Sylwia         Łada                  109.66 -  281: 417   60
   10    20 Waldemar       Kudliński             109.16 -  274: 376   59
   11    18 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  368: 344  156
   12    19 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  419: 393  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  375: 310  165
    2     3 Dariusz        Ulatowski             124.81 -  222: 387   75
    3    12 Andrzej        Bednaruk              110.10 -  337: 338   60
    4    14 Paweł          Jackowski             140.22 -  261: 454   90
    5    16 Sławomir       Długosz               114.32 -  292: 317   64
    6    20 Mariusz        Michalski             100.00 -  310: 485   50
    7    21 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     504  /  6  84.00




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 PAUZA
    2    10 Donata         Stuczyńska            100.00 +  349: 312  150
    3     5 Łucja          Kodzis                129.61 +  352: 313  180
    4     2 Szymon         Dąbrowski             128.25 -  307: 310   78
    5     5 Joanna         Ostrowska             117.12 -  304: 402   67
    6    10 Paweł          Jackowski             140.22 -  319: 443   90
    7    13 Sławomir       Długosz               114.32 -  322: 327   64
    8    14 Maria          Pokorska              110.26 -  285: 381   60
    9    17 Andrzej        Bednaruk              110.10 +  348: 249  160
   10    16 Krzysztof      Zawadzki              111.78 +  374: 331  162
   11    13 Sylwia         Łada                  109.66 +  406: 357  160
   12    11 Lidia          Żywna                 100.40 -  329: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 11 111.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mieczysław     Pastuszak             414: 306
   2 Sławomir       Długosz              - Dominik        Urbacki               334: 373
   3 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Zawadzki              578: 257
   4 Maria          Pokorska             - Dawid          Pikul                 351: 330
   5 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Bednaruk              346: 380
   6 Sylwia         Łada                 - Paweł          Jackowski             288: 384
   7 Szymon         Płachta              - Waldemar       Kudliński             396: 345
   8 Mariusz        Kubicki              - Irena          Sołdan                271: 503
   9 Michał         Rogalewicz           - Wojciech       Gołęcki               430: 239
  10 Agnieszka      Kozak                - Łukasz         Baranowski            356: 367
  11 Łucja          Kodzis               - Maciej         Dąbrowski             451: 350
  12 Jarosław       Paprocki             - Szymon         Dąbrowski             271: 427
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Lidia          Żywna                 317: 322
  14 Bernadeta      Kudlińska            - Zbigniew       Wietecki              325: 301
  15 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Labe                  469: 250
  16 Piotr          Latoszek             - Marek          Rogalski              365: 367
  17 Krzysztof      Kodzis               - Anna           Lenartowska           405: 366
  18 Mariusz        Michalski            - Joanna         Ostrowska             300: 429
  19 Jakub          Onoszko              - Donata         Stuczyńska            327: 397
  20 Agnieszka      Wiśniewska           - Dariusz        Nawrocki              375: 310
  21 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kazimierz      Merklejn              374: 397
   2 Andrzej        Bednaruk             - Irena          Sołdan                352: 369
   3 Agnieszka      Wiśniewska           - Dariusz        Ulatowski             222: 387
   4 Dominik        Urbacki              - Łucja          Kodzis                357: 414
   5 Łukasz         Baranowski           - Michał         Rogalewicz            307: 440
   6 Joanna         Ostrowska            - Marek          Rogalski              415: 372
   7 Szymon         Dąbrowski            - Maria          Pokorska              383: 298
   8 Bernadeta      Kudlińska            - Rafał          Lenartowski           260: 508
   9 Lidia          Żywna                - Krzysztof      Kodzis                385: 372
  10 Donata         Stuczyńska           - Barbara        Wiśniewska            312: 349
  11 Anna           Lenartowska          - Szymon         Płachta               295: 408
  12 Dariusz        Nawrocki             - Piotr          Latoszek              381: 299
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Kozak                 389: 369
  14 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Dąbrowski             336: 399
  15 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Michalski             487: 214
  16 Waldemar       Kudliński            - Sylwia         Łada                  276: 361
  17 Sławomir       Długosz              - Mariusz        Kubicki               315: 355
  18 Dawid          Pikul                - Jarosław       Paprocki              503: 246
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Jakub          Onoszko               322: 297
  20 Maciej         Labe                 - Mariusz        Sylwestrzuk           381: 358
  21 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Ostrowska            - Kazimierz      Merklejn              340: 360
   2 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           510: 372
   3 Irena          Sołdan               - Szymon         Płachta               403: 337
   4 Lidia          Żywna                - Michał         Rogalewicz            389: 372
   5 Łucja          Kodzis               - Barbara        Wiśniewska            313: 352
   6 Dawid          Pikul                - Dariusz        Ulatowski             490: 324
   7 Łukasz         Baranowski           - Tomasz         Zwoliński             304: 478
   8 Maria          Pokorska             - Krzysztof      Kodzis                377: 314
   9 Maciej         Labe                 - Paweł          Jackowski             435: 311
  10 Maciej         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  400: 298
  11 Marek          Rogalski             - Mariusz        Kubicki               410: 261
  12 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Wiśniewska            338: 337
  13 Dominik        Urbacki              - Bernadeta      Kudlińska             377: 347
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Donata         Stuczyńska            522: 348
  15 Wojciech       Gołęcki              - Mieczysław     Pastuszak             343: 317
  16 Dariusz        Nawrocki             - Agnieszka      Kozak                 363: 348
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zbigniew       Wietecki              448: 334
  18 Jakub          Onoszko              - Piotr          Latoszek              381: 325
  19 Anna           Lenartowska          - Waldemar       Kudliński             316: 349
  20 Jarosław       Paprocki             - Sławomir       Długosz               393: 368
  21 Mariusz        Michalski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Lidia          Żywna                 516: 275
   2 Barbara        Wiśniewska           - Szymon         Dąbrowski             307: 310
   3 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 535: 433
   4 Szymon         Płachta              - Tomasz         Zwoliński             314: 503
   5 Rafał          Lenartowski          - Dominik        Urbacki               411: 308
   6 Michał         Rogalewicz           - Krzysztof      Zawadzki              427: 449
   7 Andrzej        Bednaruk             - Joanna         Ostrowska             302: 473
   8 Dariusz        Ulatowski            - Dariusz        Nawrocki              483: 239
   9 Maciej         Labe                 - Łucja          Kodzis                326: 401
  10 Marek          Rogalski             - Maria          Pokorska              403: 397
  11 Maciej         Dąbrowski            - Wojciech       Gołęcki               318: 348
  12 Waldemar       Kudliński            - Mariusz        Sylwestrzuk           297: 347
  13 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Kodzis                366: 382
  14 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Wiśniewska            454: 261
  15 Donata         Stuczyńska           - Bernadeta      Kudlińska             499: 291
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Jarosław       Paprocki              444: 298
  17 Mariusz        Kubicki              - Jakub          Onoszko               312: 306
  18 Mariusz        Michalski            - Łukasz         Baranowski            322: 392
  19 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Latoszek              357: 336
  20 Anna           Lenartowska          - Sławomir       Długosz               290: 402
  21 Zbigniew       Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Kazimierz      Merklejn              333: 467
   2 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                393: 392
   3 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Zawadzki              510: 193
   4 Dariusz        Ulatowski            - Lidia          Żywna                 428: 331
   5 Joanna         Ostrowska            - Barbara        Wiśniewska            402: 304
   6 Wojciech       Gołęcki              - Łucja          Kodzis                371: 347
   7 Marek          Rogalski             - Dawid          Pikul                 384: 333
   8 Michał         Rogalewicz           - Maria          Pokorska              429: 334
   9 Dominik        Urbacki              - Donata         Stuczyńska            400: 284
  10 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Bednaruk              399: 369
  11 Krzysztof      Kodzis               - Maciej         Labe                  521: 267
  12 Łukasz         Baranowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           310: 483
  13 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Nawrocki              303: 484
  14 Mariusz        Kubicki              - Mieczysław     Pastuszak             333: 399
  15 Szymon         Płachta              - Agnieszka      Kozak                 509: 315
  16 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Wiśniewska            317: 292
  17 Jarosław       Paprocki             - Sylwia         Łada                  376: 369
  18 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Onoszko               384: 388
  19 Waldemar       Kudliński            - Mariusz        Michalski             381: 369
  20 Piotr          Latoszek             - Bernadeta      Kudlińska             368: 257
  21 Anna           Lenartowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Rogalski              439: 337
   2 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Lenartowski           304: 441
   3 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Dąbrowski             399: 426
   4 Irena          Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               402: 242
   5 Dariusz        Ulatowski            - Michał         Rogalewicz            467: 348
   6 Krzysztof      Kodzis               - Dominik        Urbacki               274: 445
   7 Dariusz        Nawrocki             - Szymon         Płachta               262: 371
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Zawadzki              436: 415
   9 Łucja          Kodzis               - Lidia          Żywna                 480: 288
  10 Barbara        Wiśniewska           - Paweł          Jackowski             319: 443
  11 Dawid          Pikul                - Mieczysław     Pastuszak             267: 427
  12 Donata         Stuczyńska           - Łukasz         Baranowski            333: 379
  13 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Labe                  327: 335
  14 Maria          Pokorska             - Waldemar       Kudliński             385: 297
  15 Andrzej        Bednaruk             - Jarosław       Paprocki              408: 317
  16 Jakub          Onoszko              - Sławomir       Długosz               277: 353
  17 Agnieszka      Kozak                - Mariusz        Kubicki               329: 400
  18 Piotr          Latoszek             - Zbigniew       Wietecki              324: 348
  19 Sylwia         Łada                 - Anna           Lenartowska           312: 337
  20 Agnieszka      Wiśniewska           - Mariusz        Michalski             310: 485
  21 Bernadeta      Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Ulatowski             456: 396
   2 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             381: 362
   3 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                419: 376
   4 Mieczysław     Pastuszak            - Łucja          Kodzis                372: 357
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Rogalski              367: 328
   6 Paweł          Jackowski            - Dominik        Urbacki               472: 380
   7 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Ostrowska             338: 325
   8 Szymon         Płachta              - Michał         Rogalewicz            404: 280
   9 Krzysztof      Kodzis               - Dariusz        Nawrocki              411: 297
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Labe                  356: 403
  11 Lidia          Żywna                - Andrzej        Bednaruk              403: 276
  12 Mariusz        Kubicki              - Maria          Pokorska              350: 324
  13 Sławomir       Długosz              - Barbara        Wiśniewska            327: 322
  14 Łukasz         Baranowski           - Dawid          Pikul                 401: 344
  15 Donata         Stuczyńska           - Zbigniew       Wietecki              355: 375
  16 Mariusz        Michalski            - Maciej         Dąbrowski             264: 410
  17 Jakub          Onoszko              - Anna           Lenartowska           327: 317
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             385: 314
  19 Agnieszka      Kozak                - Jarosław       Paprocki              337: 336
  20 Piotr          Latoszek             - Sylwia         Łada                  310: 330
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              320: 408
   2 Dariusz        Ulatowski            - Rafał          Lenartowski           331: 478
   3 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             392: 561
   4 Mieczysław     Pastuszak            - Mariusz        Sylwestrzuk           415: 366
   5 Wojciech       Gołęcki              - Szymon         Płachta               395: 412
   6 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Długosz               495: 202
   7 Łucja          Kodzis               - Łukasz         Baranowski            458: 271
   8 Maciej         Labe                 - Joanna         Ostrowska             420: 379
   9 Mariusz        Kubicki              - Krzysztof      Kodzis                427: 387
  10 Dominik        Urbacki              - Lidia          Żywna                 450: 365
  11 Michał         Rogalewicz           - Marek          Rogalski              417: 339
  12 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Zawadzki              342: 325
  13 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Onoszko               303: 349
  14 Barbara        Wiśniewska           - Maria          Pokorska              285: 381
  15 Bernadeta      Kudlińska            - Andrzej        Bednaruk              389: 378
  16 Dariusz        Nawrocki             - Dawid          Pikul                 294: 458
  17 Jarosław       Paprocki             - Donata         Stuczyńska            358: 325
  18 Anna           Lenartowska          - Agnieszka      Kozak                 374: 340
  19 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Michalski             343: 309
  20 Waldemar       Kudliński            - Piotr          Latoszek              364: 389


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz      Merklejn              343: 476
   2 Paweł          Jackowski            - Szymon         Płachta               500: 318
   3 Mieczysław     Pastuszak            - Szymon         Dąbrowski             373: 403
   4 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Zwoliński             378: 286
   5 Irena          Sołdan               - Maciej         Labe                  404: 348
   6 Dariusz        Ulatowski            - Mariusz        Kubicki               302: 423
   7 Łucja          Kodzis               - Michał         Rogalewicz            333: 392
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Wojciech       Gołęcki               398: 307
   9 Łukasz         Baranowski           - Joanna         Ostrowska             340: 376
  10 Krzysztof      Kodzis               - Jakub          Onoszko               396: 383
  11 Marek          Rogalski             - Sławomir       Długosz               488: 315
  12 Maria          Pokorska             - Zbigniew       Wietecki              345: 378
  13 Lidia          Żywna                - Bernadeta      Kudlińska             387: 383
  14 Dawid          Pikul                - Anna           Lenartowska           378: 348
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Nawrocki              317: 348
  16 Jarosław       Paprocki             - Maciej         Dąbrowski             376: 312
  17 Andrzej        Bednaruk             - Barbara        Wiśniewska            249: 348
  18 Sylwia         Łada                 - Donata         Stuczyńska            417: 281
  19 Waldemar       Kudliński            - Agnieszka      Kozak                 320: 338
  20 Mariusz        Michalski            - Piotr          Latoszek              486: 249


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Sylwestrzuk           372: 463
   2 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                452: 306
   3 Szymon         Płachta              - Rafał          Lenartowski           381: 380
   4 Szymon         Dąbrowski            - Dominik        Urbacki               371: 474
   5 Mieczysław     Pastuszak            - Dariusz        Ulatowski             303: 384
   6 Mariusz        Kubicki              - Tomasz         Zwoliński             287: 375
   7 Zbigniew       Wietecki             - Łucja          Kodzis                320: 359
   8 Maciej         Labe                 - Michał         Rogalewicz            372: 338
   9 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Kodzis                383: 329
  10 Joanna         Ostrowska            - Dawid          Pikul                 355: 321
  11 Marek          Rogalski             - Lidia          Żywna                 492: 296
  12 Maria          Pokorska             - Jarosław       Paprocki              372: 324
  13 Sławomir       Długosz              - Sylwia         Łada                  340: 376
  14 Bernadeta      Kudlińska            - Łukasz         Baranowski            313: 414
  15 Jakub          Onoszko              - Dariusz        Nawrocki              339: 386
  16 Barbara        Wiśniewska           - Krzysztof      Zawadzki              374: 331
  17 Anna           Lenartowska          - Maciej         Dąbrowski             268: 377
  18 Agnieszka      Kozak                - Mariusz        Michalski             335: 339
  19 Piotr          Latoszek             - Andrzej        Bednaruk              387: 359
  20 Donata         Stuczyńska           - Waldemar       Kudliński             274: 376


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Kazimierz      Merklejn              333: 396
   2 Rafał          Lenartowski          - Paweł          Jackowski             369: 455
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Szymon         Dąbrowski             418: 340
   4 Szymon         Płachta              - Dariusz        Ulatowski             400: 380
   5 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Rogalski              361: 316
   6 Irena          Sołdan               - Łucja          Kodzis                442: 510
   7 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Kubicki               256: 387
   8 Michał         Rogalewicz           - Mieczysław     Pastuszak             427: 340
   9 Maciej         Labe                 - Wojciech       Gołęcki               315: 380
  10 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Kodzis                296: 379
  11 Lidia          Żywna                - Maria          Pokorska              351: 330
  12 Dariusz        Nawrocki             - Łukasz         Baranowski            304: 348
  13 Barbara        Wiśniewska           - Sylwia         Łada                  406: 357
  14 Dawid          Pikul                - Sławomir       Długosz               440: 232
  15 Maciej         Dąbrowski            - Bernadeta      Kudlińska             326: 294
  16 Mariusz        Michalski            - Jakub          Onoszko               360: 426
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Jarosław       Paprocki              372: 286
  18 Donata         Stuczyńska           - Agnieszka      Kozak                 368: 344
  19 Andrzej        Bednaruk             - Waldemar       Kudliński             431: 232
  20 Piotr          Latoszek             - Anna           Lenartowska           351: 375


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Jackowski             325: 452
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Szymon         Płachta               451: 371
   3 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           407: 396
   4 Łucja          Kodzis               - Szymon         Dąbrowski             356: 405
   5 Mariusz        Kubicki              - Dominik        Urbacki               374: 461
   6 Irena          Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               474: 328
   7 Michał         Rogalewicz           - Dariusz        Ulatowski             375: 422
   8 Krzysztof      Kodzis               - Marek          Rogalski              376: 355
   9 Joanna         Ostrowska            - Mieczysław     Pastuszak             448: 342
  10 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Labe                  436: 319
  11 Lidia          Żywna                - Barbara        Wiśniewska            377: 329
  12 Dawid          Pikul                - Maria          Pokorska              442: 281
  13 Sylwia         Łada                 - Maciej         Dąbrowski             360: 379
  14 Jakub          Onoszko              - Dariusz        Nawrocki              261: 405
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Wietecki              360: 381
  16 Jarosław       Paprocki             - Andrzej        Bednaruk              380: 385
  17 Sławomir       Długosz              - Mariusz        Michalski             430: 344
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Anna           Lenartowska           349: 273
  19 Agnieszka      Kozak                - Donata         Stuczyńska            393: 419
  20 Waldemar       Kudliński            - Piotr          Latoszek              331: 346
Lista rankingowa na dzień 04-05-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.80  32036  198
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.44  30386  193
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               153.65  30270  197
   6 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.03  29149  193
   7 Jakub Zaryński                 Świnoujście          150.72  10098   67
   8 Dominik Urbacki                Pruszków             150.33  28713  191
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.10  26717  178
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.00  21000  140
  11 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.03  29359  197
  13 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.79  27228  183
  14 Marek Reda                     Dębówka              148.62  26454  178
  15 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.87  22329  151
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              147.79  28523  193
  17 Kamil Górka                    Kraków               146.61  25363  173
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.88  24799  170
  19 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.71  28705  197
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  21 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.67  28790  199
  22 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.32  28143  195
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.14  28252  196
  24 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.71  21557  150
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.59  28575  199
  27 Dawid Pikul                    Poznań               143.53  27127  189
  28 Justyna Górka                  Kraków               143.45  26825  187
  29 Jan Mrozowski                  Kraków               143.23  28360  198
  30 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.73  27213  192
  31 Piotr Pietuchowski             Warszawa             141.69  27772  196
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  33 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      141.19   4377   31
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             140.76  27588  196
  35 Tomasz Ciejka                  Kraków               140.07  18069  129
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Paweł Janaś                    Wałcz                139.92  10634   76
  38 Robert Kamiński                Warszawa             139.86  20700  148
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.67  20532  147
  40 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.64   5865   42
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  42 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.34   9057   65
  43 Sławomir Piotrowski            Deszczno             139.27   9749   70
  44 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.01  20017  144
  45 Agnieszka Krupka               Krosno               138.67   7072   51
  46 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.64  27174  196
  47 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.09  11876   86
  48 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.72   6886   50
  49 Grzegorz Łukasik               Konojady             137.50  27363  199
  50 Karol Waniek                   Wrocław              137.24  15096  110
  51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  52 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  53 Bogusław Szyszka               Oława                136.61  26502  194
  54 Maciej Grąbczewski             Szczecin             136.03  11971   88
  55 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  56 Kamil Kister                   Puławy               135.62  26446  195
  57 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  58 Szymon Płachta                 Warszawa             135.61  24545  181
  59 Rafał Matczak                  Milanówek            135.47  13141   97
  60 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  61 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.41  26614  198
  62 Marek Salamon                  Bytom                134.35  12898   96
  63 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.32  12089   90
  64 Irena Sołdan                   Sopot                134.22  25905  193
  65 Radosław Jachna                Łódź                 134.18  19053  142
  66 Joanna Jewtuch                 Warszawa             134.09  25477  190
  67 Piotr Domański                 Lublin               134.05   8445   63
  68 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  133.85  21014  157
  69 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  70 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.72  22563  170
  71 Artur Irzyk                    Kraków               132.65  14194  107
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.44  26223  198
  73 Piotr Broda                    Sandomierz           132.22  25783  195
  74 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.18  26039  197
  75 Maciej Perzyński               Piła                 131.98  25341  192
  76 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.93  25330  192
  77 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  78 Szymon Dąbrowski               Warszawa             131.55  24337  185
  79 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  80 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.99  24888  190
  81 Leszek Stecuła                 Bytom                130.88   9685   74
  82 Łukasz Baranowski              Gdynia               130.83  26035  199
  83 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            130.73   6406   49
  84 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  14379  110
  85 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  25092  192
  86 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  87 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.59  15932  122
  88 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               130.46   6262   48
  89 Michał Rogalewicz              Poznań               130.37  18773  144
  90 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.36  14209  109
  91 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  92 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.23  21878  168
  93 Artur Koszel                   Warszawa             130.15  19002  146
  94 Juliusz Czupryniak             Warszawa             130.12  26024  200
  95 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.95  25601  197
  96 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.66  16337  126
  97 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  98 Przemysław Rybicki             Otwock               129.55   8421   65
  99 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.54   8809   68
 100 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.35  14229  110
 101 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 102 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.29  12929  100
 103 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.93  23207  180
 104 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 105 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.71   4376   34
 106 Marta Bajorek                  Warszawa             128.66  24574  191
 107 Janusz Krupiński               Bytom                128.50  23516  183
 108 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.43  12329   96
 109 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             128.43  21961  171
 110 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.26  25011  195
 111 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.24  23339  182
 112 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 113 Barbara Obremska               Wrocław              128.05  24586  192
 114 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.79  24535  192
 115 Radosław Więch                 Warszawa             127.67  10341   81
 116 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 117 Jakub Błażejewski              Poznań               127.21  18318  144
 118 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.21  24169  190
 119 Czesław Grajewski              Białystok            127.14  25047  197
 120 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             127.13   8899   70
 121 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.07   9149   72
 122 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               126.95   7617   60
 123 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.60  17724  140
 124 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 125 Bogdan Kozłowski               Białystok            126.45  14162  112
 126 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 127 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.11   9080   72
 128 Dariusz Ulatowski              Tuchola              126.08  23830  189
 129 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.02  24700  196
 130 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 131 Krzysztof Gibas                Kraków               125.43  23832  190
 132 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 133 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.15  15393  123
 134 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 135 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.12  24648  197
 136 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              124.94   5997   48
 137 Michał Szorc                   Białystok            124.61   8972   72
 138 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.53  24533  197
 139 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 140 Tomasz Lempart                 Kraków               124.11  21720  175
 141 Marek Rogalski                 Warszawa             124.08  19109  154
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 143 Michał Kolaj                   Ostróda              123.82   7429   60
 144 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 145 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 146 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.29  13685  111
 148 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 149 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 150 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.27   6040   49
 151 Konrad Sowula                  Kraków               122.98  11683   95
 152 Łukasz Sornek                  Mikołów              122.90  17329  141
 153 Anita Bruska                   Gdynia               122.85  19041  155
 154 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 155 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.56  12011   98
 156 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.37  11258   92
 157 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.22  15767  129
 158 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.22  10389   85
 159 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 160 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.13  13068  107
 161 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.09  23686  194
 162 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 163 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 164 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.71  23977  197
 165 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.57  10090   83
 166 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  19067  157
 167 Paweł Zbrowski                 Gdynia               121.24   7032   58
 168 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 169 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 170 Adam Janicki                   Wrocław              120.40  13485  112
 171 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.29  12510  104
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             120.28   6976   58
 173 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 174 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.21  12742  106
 175 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 176 Anna Krynicka                  Warszawa             120.04  17166  143
 177 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.97  23635  197
 178 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       119.91  10192   85
 179 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.65  20101  168
 180 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.55  23313  195
 181 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.55  13150  110
 182 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 183 Agnieszka Walas                Kraków               119.33   7160   60
 184 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 185 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.92  17362  146
 186 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 187 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 188 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.25  12653  107
 189 Bożena Guział                  Racibórz             118.25  14072  119
 190 Marta Świątkowska              Wrocław              118.18  20681  175
 191 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 192 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 193 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.98   7669   65
 194 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.87  21571  183
 195 Agnieszka Matus                Milanówek            117.59  19403  165
 196 Teresa Zalewska                Racibórz             117.56  16928  144
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 198 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 199 Anna Biegańska                 Białystok            117.06  12057  103
 200 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.93  17189  147
 201 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.91   5378   46
 202 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.91  16017  137
 203 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.79  12263  105
 204 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               116.45  17001  146
 205 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            116.31   4071   35
 206 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.10   6966   60
 207 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.88  22017  190
 209 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 210 Monika Siemaszko               Lipiany              115.62  22777  197
 211 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.58   6935   60
 212 Jakub Onoszko                  Gdynia               115.56  22303  193
 213 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 214 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 215 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 216 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 217 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.67  21787  190
 218 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 219 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 220 Aleksandra Brzeska             Piastów              114.08   5476   48
 221 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 222 Dominika Worona                Police               113.93  10709   94
 223 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 224 Sławomir Długosz               Ostróda              113.86  17306  152
 225 Lucyna Śniadach                Rumia                113.33  22440  198
 226 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 227 Tomasz A. Praga                Białystok            113.24   8606   76
 228 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 229 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 230 Renata Andracka                Zwola                113.06  22499  199
 231 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 232 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          112.34   9998   89
 233 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.82  13307  119
 234 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          111.68  14407  129
 235 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 236 Paweł Morga                    Warszawa             111.61   6920   62
 237 Ewelina Gruda                  Białystok            111.57   5690   51
 238 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.47  21179  190
 239 Marianna Kozłowska             Białystok            111.17  13674  123
 240 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 241 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.56   5307   48
 242 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.50  12155  110
 243 Maria Pokorska                 Warszawa             110.40  21308  193
 244 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 245 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 247 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.71  19747  180
 248 Marcin Stachowski              Wydartowo I          109.35  20995  192
 249 Anna Arana                     Kołobrzeg            108.93  12309  113
 250 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 251 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 252 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 253 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.49   7811   72
 254 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.48   4556   42
 255 Laura Pisula                   Wrocław              108.43   8783   81
 256 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.29  20792  192
 257 Dorota Ostrowska               Białystok            108.23  16776  155
 258 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  108.19  16445  152
 259 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.11   7784   72
 260 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           107.82  21024  195
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 263 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.61  21521  200
 264 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 265 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.08  10922  102
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.01  17764  166
 267 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.87   5878   55
 268 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 269 Iza Kraj                       Warszawa             106.47   3833   36
 270 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.43  13304  125
 271 Józef Burzyński                Ełk                  106.38  16489  155
 272 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 273 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 274 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 275 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 276 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.45  18138  172
 277 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.01  12916  123
 279 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.52   5017   48
 280 Halina Mrozek                  Warszawa             104.30   4902   47
 281 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.24   4795   46
 282 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.14  19786  190
 283 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.77  19923  192
 284 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.64   6115   59
 285 Lidia Żywna                    Gdynia               103.37  13128  127
 286 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 287 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.34  10954  106
 288 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 289 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.86   9772   95
 290 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 291 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.77   4783   47
 292 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 293 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 294 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 295 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 296 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 297 Agnieszka Antos                Racibórz              99.92   7694   77
 298 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.42   5866   59
 299 Beata Kiżewska                 Świnoujście           99.04   8220   83
 300 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 301 Michał Dreczka                 Poznań                98.08   3629   37
 302 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 303 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 304 Anna Lenartowska               Gdynia                97.73  11044  113
 305 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.93   5913   61
 306 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            96.46  16687  173
 307 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 308 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 309 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 310 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 312 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.34   7830   83
 313 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 314 Piotr Latoszek                 Warszawa              94.06   3010   32
 315 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.93   4321   46
 316 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           93.72   4311   46
 317 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.86   5479   59
 318 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.11  18422  200
 319 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 320 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 321 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 322 Paulina Naplocha               Racibórz              88.19   5027   57
 323 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.69  12365  141
 324 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 325 Artur Kwiatkowski              Radomsko              86.81   6858   79
 326 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 327 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 328 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 329 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 330 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 331 Teresa Balewska                Reda                  81.33   8133  100
 332 Marcin Kurowski                Racibórz              81.02   7859   97
 333 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 334 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 335 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 336 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              65.64  13128  200
 338 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 04-05-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   4 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.00   3408   24
  12 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  13 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  14 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  15 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         130.00   3120   24
  16 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  17 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  18 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  19 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             124.12   2979   24
  20 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  21 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  22 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  23 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  24 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  25 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  26 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  28 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  30 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  31 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  32 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  33 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  34 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  35 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  36 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  37 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  38 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  39 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  40 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  41 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  42 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.62   2463   24
  43 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  44 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  45 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  46 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           96.58   2318   24
  47 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  48 Miłosz Meller                  Poznań               115.35   2653   23
  49 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  50 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  51 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  53 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  54 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  55 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  56 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  57 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  58 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  59 Piotr Ozimek                   Sochaczew             73.87   1699   23
  60 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  61 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  63 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  64 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.50   1903   22
  65 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             85.91   1890   22
  66 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  67 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  68 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  69 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  70 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  71 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  72 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  73 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             67.18   1478   22
  74 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  75 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  76 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  77 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  78 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  79 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  80 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  81 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  82 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  83 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  84 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  85 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  86 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  87 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  88 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  89 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  90 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  91 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  92 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  93 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  94 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  95 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  96 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  97 Piotr Rosół                    Warszawa             140.79   1971   14
  98 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  99 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
 100 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
 101 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
 102 Magdalena Kublik               Warszawa             115.08   1496   13
 103 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
 104 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 105 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 106 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 107 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 108 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 109 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            146.50   1758   12
 110 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 111 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 112 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 113 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 114 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  132.50   1590   12
 115 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 116 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 117 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 118 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 119 Tomasz Łapka                   Opole                124.42   1493   12
 120 Tomasz Polański                Ciechanów            124.33   1492   12
 121 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 122 Marcin Rogala                  Warszawa             120.17   1442   12
 123 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 124 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 125 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 126 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 127 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 128 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 129 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 130 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 131 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 132 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 133 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 134 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 135 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 136 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 137 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 138 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 139 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 140 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             106.50   1278   12
 141 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 142 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 143 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 144 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 145 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 146 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  102.42   1229   12
 147 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 148 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 149 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 150 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 151 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 152 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 153 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 154 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 155 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 156 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 157 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 158 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 159 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 160 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 161 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 162 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 163 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 164 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 165 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 166 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 167 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 168 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 169 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 170 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 171 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 172 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 173 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 174 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 175 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 176 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 177 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 178 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 179 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 180 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 181 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 182 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 183 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 184 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 185 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 186 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 187 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 188 Iwona Duźniak                  Dębica               111.55   1227   11
 189 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 190 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 191 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 192 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 193 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 194 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 195 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 196 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 197 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 198 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 199 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 200 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 201 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 202 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 203 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 204 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 205 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 206 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 207 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 208 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 209 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 210 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 211 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 212 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 213 Joanna Kulawiak                Warszawa              79.27    872   11
 214 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 215 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 216 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 217 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 218 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 219 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 220 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 221 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 222 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 223 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 224 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 225 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 226 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 227 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 228 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 229 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 230 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 231 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 232 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 233 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 234 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 235 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 236 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 237 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 238 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 239 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 240 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 241 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 242 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 243 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 244 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 245 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 246 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 247 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 248 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 249 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 250 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 251 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 252 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 253 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 254 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 255 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 256 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 257 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 258 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 259 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 260 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 261 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 262 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 263 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 264 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 265 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 266 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 267 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 268 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 269 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 270 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 271 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 272 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 273 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 274 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 275 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 276 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 277 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 278 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 279 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 280 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 281 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 282 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 283 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 284 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 285 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 286 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 287 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 288 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 289 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 290 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 291 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 292 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 293 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 294 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 295 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 296 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 297 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 298 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 299 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 300 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 301 Justyna Czupryńska             Świnoujście          100.00    400    4
 302 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 303 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 304 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 305 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 306 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 307 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 308 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 309 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 310 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 311 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 312 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 313 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 314 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 315 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 316 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 317 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 318 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 319 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 320 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 321 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 322 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie