Warszawa13
kwietnia
Warszawa 13-14 kwietnia Urodziny Alfreda
Inowrocław20
kwietnia
Inowrocław 20-21 kwietnia XVII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Radomsko 3
maja
Radomsko 3- 5 maja VIII Klubowe Mistrzostwa Polski
Już XVII Jajo!20 - 21 kwietnia 2013 — XVII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”Inowrocław, 20 - 21 kwietnia 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Już XVII Jajo!Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne" to jeden z najstarszych turniejów w historii polskiego scrabble. Nie ma niespodzianek, ci sami serdeczni organizatorzy, ta sama przestronna sala i oczywiście deszcz nagród. Tym razem zostało nagrodzonych aż 30 osób. Zwycięzca turnieju, Tomasz Zwoliński, wyjechał z monitorem komputerowym i pięknym kryształowym pucharem. To już jego piąty tytuł Mistrza Ziemi Kujawskiej. Tomek był w świetnej formie i już rundę przed końcem zapewnił sobie zwycięstwo.

Wicemistrzem został Michał Alabrudziński, a trzecie miejsce wywalczył Dawid Pikul. Nagrodę dla najlepszej uczestniczki odebrała Irena Sołdan (14 miejsce). Jak zawsze była też nagroda niespodzianka, tym razem za najdroższy wyraz. Zdobył ją Andrzej Przybyłowicz, który ułożył w III rundzie "WYWABISZ" za 176 punktów. W turnieju uczestniczyło 45 osób. Serdeczne podziękowania dla organizatora turnieju — Grzegorza Kaczmarka, władz Miasta oraz wszystkich Sponsorów, których było niemało.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „ O Kryształowe Jajo Świąteczne” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy
XV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”


Turniej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy
Rodzaj turniejuOtwarty, ograniczenie do 80 osób
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywek88-100 Inowrocław, ul. Toruńska 60
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 20 kwietnia (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 21 kwietnia (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieWe własnym zakresie. Na miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami.
NoclegiProsimy rezerwować telefonicznie we własnym zakresie do 7 dni przed turniejem.

Najdalej ale najtaniej
Schronisko turystyczne ul. Rakowicza 93 tel. 0 52 355 53 64

Blisko i tanio
MANSARDA-POKOJE ul. Solankowa 50 tel. 0 52 355 03 25 lub 603 599 467
OrganizatorzyKlub „Kopernik” Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
tel. 52 357 26 15 lub 601 621 716
SponsorzyPatronat medialny:
Gazeta Pomorska i Radio „GRA” oraz Serwis Internetowy www.inowroclaw.info.pl


Wyniki turnieju XVII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                135.54     10.0     4988     2000      824
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.22      9.0     5133     1810      933
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 143.99      9.0     5034     1970      851
  4 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.49      8.0     5072     1677      824
  5 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 144.39      8.0     4885     1732      410
  6 Paweł           Jackowski            Warszawa               144.82      8.0     4851     1792      327
  7 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               126.65      8.0     4748     1728      459
  8 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.35      8.0     4638     1760      123
  9 Dariusz         Kosz                 Nysa                   150.22      7.0     4973     1644      485
 10 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               146.10      7.0     4825     1621      172
 11 Mirosław        Uglik                Warszawa               146.78      7.0     4790     1602      554
 12 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               123.76      7.0     4678     1675      -19
 13 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.77      7.0     4627     1637      188
 14 Irena           Sołdan               Sopot                  130.90      7.0     4534     1666      -34
 15 Renata          Andracka             Zwola                  113.29      7.0     4475     1578       77
 16 Artur           Koszel               Warszawa               126.79      7.0     4446     1532      118
 17 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              121.60      6.5     4398     1514     -176
 18 Anita           Bruska               Gdynia                 124.06      6.5     4286     1446      143
 19 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               106.00      6.0     4567     1405      177
 20 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               127.18      6.0     4497     1447       25
 21 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie  121.38      6.0     4430     1538     -256
 22 Ewa             Radzikowska          Gliwice                115.59      6.0     4380     1424      -60
 23 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 108.11      6.0     4312     1452     -159
 24 Mariusz         Michalski            Inowrocław             104.75      6.0     4293     1374      -15
 25 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                107.14      6.0     4081     1388      -54
 26 Aleksandra      Brzeska              Piastów                100.00      6.0     3789     1267     -164
 27 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             112.78      6.0     3639     1399     -128
 28 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 124.54      5.5     4632     1344      368
 29 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             118.90      5.0     4619     1342      120
 30 Magdalena       Kublik               Warszawa               125.12      5.0     4561     1284       55
 31 Zbigniew        Rybak                Warszawa               118.23      5.0     4382     1329      -66
 32 Piotr           Broda                Sandomierz             127.15      5.0     4113     1383     -225
 33 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 107.08      5.0     3938     1247     -267
 34 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      5.0     3836     1268     -535
 35 Joanna          Zacharewicz          Bydgoszcz              100.00      4.5     4014     1164     -232
 36 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             105.94      4.0     3943     1124     -329
 37 Paulina         Brzuchalska          Bydgoszcz              100.00      4.0     2495      911     -312
 38 Sylwia          Łada                 Inowrocław             108.76      3.5     4366      993      185
 39 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.95      3.5     4176      998      261
 40 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      3.5     3985      913       73
 41 Jakub           Onoszko              Gdynia                 110.71      3.5     3944      974     -110
 42 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      3.5     3918      989     -154
 43 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              141.55      3.0     2800      834       92
 44 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      2.5     3712      890     -611
 45 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      2.5     3428      842     -839
 46 Jarek           Paprocki             Łukajno                100.00      0.0        1       75     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



	Michał Alabrudziński 158.22 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Kubicki               118.90 +  427: 295  169
    2     9 Mariusz        Michalski             104.75 +  456: 252  155
    3     2 Andrzej        Kwiatkowski           126.65 +  471: 234  177
    4     3 Mariusz        Orzeł                 121.38 -  359: 469   71
    5     3 Irena          Sołdan                130.90 -  303: 424   81
    6     7 Ewa            Radzikowska           115.59 +  412: 320  166
    7     7 Piotr          Broda                 127.15 +  452: 243  177
    8     2 Mikołaj        Przybyłowicz          123.76 -  358: 398   74
    9     7 Krzysztof      Sporczyk              125.35 +  553: 394  175
   10     4 Rafał          Wesołowski            131.77 +  427: 405  182
   11     2 Dawid          Pikul                 143.99 +  434: 399  194
   12     1 Tomasz         Zwoliński             135.54 +  481: 367  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Dariusz Kosz 150.22 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Rybak                 118.23 +  414: 334  168
    2    11 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  480: 350  150
    3     6 Mariusz        Orzeł                 121.38 -  414: 419   71
    4     4 Rafał          Lenartowski           144.39 -  371: 414   94
    5     9 Renata         Andracka              113.29 +  435: 342  163
    6     6 Anita          Bruska                124.06 +  448: 306  174
    7     2 Dawid          Pikul                 143.99 +  385: 317  194
    8     3 Paweł          Jackowski             144.82 -  384: 437   95
    9     5 Rafał          Wesołowski            131.77 -  371: 390   82
   10     6 Grzegorz       Kurowski              146.10 +  458: 411  196
   11     4 Eugeniusz      Wróblewski            112.78 +  437: 310  163
   12     3 Miłosz         Wrzałek               144.49 -  376: 458   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Mirosław Uglik 146.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ewa            Radzikowska           115.59 +  369: 302  166
    2     8 Dawid          Pikul                 143.99 -  369: 472   94
    3    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  459: 287  150
    4     9 Eugeniusz      Wróblewski            112.78 +  425: 303  163
    5     5 Paweł          Jackowski             144.82 -  325: 397   95
    6    10 Dariusz        Nawrocki              121.60 +  500: 270  172
    7     5 Krzysztof      Sporczyk              125.35 -  349: 415   75
    8     7 Artur          Koszel                126.79 +  378: 365  177
    9     9 Andrzej        Przybyłowicz          127.18 -  374: 428   77
   10     8 Andrzej        Bednaruk              108.11 +  430: 289  158
   11     7 Irena          Sołdan                130.90 +  429: 318  181
   12     4 Rafał          Lenartowski           144.39 -  383: 390   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Grzegorz Kurowski 146.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Renata         Andracka              113.29 +  391: 341  163
    2     6 Krzysztof      Zawadzki              106.00 -  327: 475   56
    3     9 Magdalena      Kublik                125.12 +  443: 297  175
    4     8 Mariusz        Kubicki               118.90 +  461: 450  169
    5     6 Zbigniew       Rybak                 118.23 +  485: 260  168
    6     2 Andrzej        Kwiatkowski           126.65 +  416: 384  177
    7     3 Paweł          Jackowski             144.82 +  392: 348  195
    8     1 Tomasz         Zwoliński             135.54 -  401: 512   86
    9     2 Dawid          Pikul                 143.99 -  296: 389   94
   10     6 Dariusz        Kosz                  150.22 -  411: 458  100
   11     6 Krzysztof      Sporczyk              125.35 -  291: 448   75
   12     7 Eugeniusz      Wróblewski            112.78 +  511: 291  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Paweł Jackowski 144.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Eugeniusz      Wróblewski            112.78 +  410: 341  163
    2    12 Katarzyna      Bogusławska           107.14 +  366: 317  157
    3     5 Dawid          Pikul                 143.99 -  300: 514   94
    4    11 Agnieszka      Kozak                 105.95 +  475: 342  156
    5     5 Mirosław       Uglik                 146.78 +  397: 325  197
    6     3 Rafał          Lenartowski           144.39 +  496: 435  194
    7     3 Grzegorz       Kurowski              146.10 -  348: 392   96
    8     3 Dariusz        Kosz                  150.22 +  437: 384  200
    9     3 Irena          Sołdan                130.90 +  415: 322  181
   10     1 Tomasz         Zwoliński             135.54 -  324: 387   86
   11     3 Mikołaj        Przybyłowicz          123.76 +  541: 278  174
   12     2 Dawid          Pikul                 143.99 -  342: 487   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Miłosz Wrzałek 144.49 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Onoszko               110.71 -  304: 515   61
    2    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  513: 277  150
    3    10 Łukasz         Baranowski            124.54 +  463: 305  175
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski           126.65 -  325: 366   77
    5    12 Piotr          Broda                 127.15 -  350: 398   77
    6    15 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  589: 332  150
    7     8 Rafał          Wesołowski            131.77 +  476: 336  182
    8     6 Renata         Andracka              113.29 +  453: 310  163
    9     4 Magdalena      Kublik                125.12 +  387: 341  175
   10     3 Irena          Sołdan                130.90 +  450: 310  181
   11     1 Tomasz         Zwoliński             135.54 -  304: 382   86
   12     3 Dariusz        Kosz                  150.22 +  458: 376  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Rafał Lenartowski 144.39 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sylwia         Łada                  108.76 +  399: 383  159
    2     5 Mikołaj        Przybyłowicz          123.76 -  374: 446   74
    3    13 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  401: 307  150
    4     4 Dariusz        Kosz                  150.22 +  414: 371  200
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              125.35 +  513: 226  175
    6     3 Paweł          Jackowski             144.82 -  435: 496   95
    7     4 Andrzej        Kwiatkowski           126.65 +  399: 374  177
    8     4 Dawid          Pikul                 143.99 -  355: 390   94
    9     6 Mariusz        Orzeł                 121.38 +  410: 369  171
   10     5 Eugeniusz      Wróblewski            112.78 -  429: 450   63
   11     5 Andrzej        Przybyłowicz          127.18 +  366: 280  177
   12     4 Mirosław       Uglik                 146.78 +  390: 383  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Dawid Pikul 143.99 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Bednaruk              108.11 +  432: 289  158
    2     8 Mirosław       Uglik                 146.78 +  472: 369  197
    3     5 Paweł          Jackowski             144.82 +  514: 300  195
    4     1 Krzysztof      Sporczyk              125.35 +  471: 372  175
    5     1 Kamil          Nawrocki              141.55 +  385: 370  192
    6     1 Tomasz         Zwoliński             135.54 -  323: 343   86
    7     2 Dariusz        Kosz                  150.22 -  317: 385  100
    8     4 Rafał          Lenartowski           144.39 +  390: 355  194
    9     2 Grzegorz       Kurowski              146.10 +  389: 296  196
   10     2 Mikołaj        Przybyłowicz          123.76 +  455: 328  174
   11     2 Michał         Alabrudziński         158.22 -  399: 434  108
   12     2 Paweł          Jackowski             144.82 +  487: 342  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1970  / 12 164.17




	Kamil Nawrocki 141.55 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Bogusławska           107.14 +  448: 398  157
    2     4 Dariusz        Nawrocki              121.60 +  522: 403  172
    3     1 Mikołaj        Przybyłowicz          123.76 +  426: 327  174
    4     2 Tomasz         Zwoliński             135.54 -  353: 450   86
    5     1 Dawid          Pikul                 143.99 -  370: 385   94
    6     5 Piotr          Broda                 127.15 -  371: 374   77
    7     9 Anita          Bruska                124.06 -  310: 371   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     834  /  7 119.14




	Tomasz Zwoliński 135.54 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mieczysław     Pastuszak             107.08 +  410: 292  157
    2     1 Jakub          Onoszko               110.71 +  496: 335  161
    3     4 Artur          Koszel                126.79 +  372: 322  177
    4     2 Kamil          Nawrocki              141.55 +  450: 353  192
    5     2 Mariusz        Orzeł                 121.38 +  530: 299  171
    6     1 Dawid          Pikul                 143.99 +  343: 323  194
    7     1 Irena          Sołdan                130.90 +  456: 338  181
    8     1 Grzegorz       Kurowski              146.10 +  512: 401  196
    9     1 Mikołaj        Przybyłowicz          123.76 -  283: 392   74
   10     1 Paweł          Jackowski             144.82 +  387: 324  195
   11     1 Miłosz         Wrzałek               144.49 +  382: 304  194
   12     1 Michał         Alabrudziński         158.22 -  367: 481  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2000  / 12 166.67




	Rafał Wesołowski 131.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Zawadzki              106.00 -  303: 447   56
    2    13 Sylwia         Łada                  108.76 +  449: 363  159
    3    15 Piotr          Broda                 127.15 +  431: 333  177
    4    10 Artur          Koszel                126.79 +  437: 241  177
    5     7 Andrzej        Kwiatkowski           126.65 -  380: 440   77
    6     8 Zbigniew       Rybak                 118.23 +  380: 349  168
    7     8 Miłosz         Wrzałek               144.49 -  336: 476   94
    8     9 Anita          Bruska                124.06 +  400: 341  174
    9     5 Dariusz        Kosz                  150.22 +  390: 371  200
   10     4 Michał         Alabrudziński         158.22 -  405: 427  108
   11     9 Dariusz        Nawrocki              121.60 +  348: 280  172
   12     6 Krzysztof      Sporczyk              125.35 -  368: 371   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Irena Sołdan 130.90 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agnieszka      Kozak                 105.95 -  356: 445   56
    2    15 Wojciech       Gołęcki               105.94 +  365: 327  156
    3     8 Andrzej        Przybyłowicz          127.18 +  442: 435  177
    4     7 Mikołaj        Przybyłowicz          123.76 +  438: 299  174
    5     3 Michał         Alabrudziński         158.22 +  424: 303  208
    6     4 Mariusz        Orzeł                 121.38 +  420: 344  171
    7     1 Tomasz         Zwoliński             135.54 -  338: 456   86
    8     5 Krzysztof      Sporczyk              125.35 +  403: 326  175
    9     3 Paweł          Jackowski             144.82 -  322: 415   95
   10     3 Miłosz         Wrzałek               144.49 -  310: 450   94
   11     7 Mirosław       Uglik                 146.78 -  318: 429   97
   12     8 Andrzej        Przybyłowicz          127.18 +  398: 339  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Andrzej Przybyłowicz 127.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               105.94 +  425: 302  156
    2    10 Artur          Koszel                126.79 -  412: 436   77
    3     8 Irena          Sołdan                130.90 -  435: 442   81
    4    12 Dariusz        Nawrocki              121.60 +  415: 370  172
    5     8 Andrzej        Bednaruk              108.11 -  290: 445   58
    6    14 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  335: 363   50
    7    17 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  442: 362  150
    8    13 Mieczysław     Pastuszak             107.08 +  347: 290  157
    9     9 Mirosław       Uglik                 146.78 +  428: 374  197
   10     9 Anita          Bruska                124.06 +  349: 324  174
   11     5 Rafał          Lenartowski           144.39 -  280: 366   94
   12     8 Irena          Sołdan                130.90 -  339: 398   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Piotr Broda 127.15 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Michalski             104.75 -  323: 369   55
    2    21 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  369: 275  150
    3    15 Rafał          Wesołowski            131.77 -  333: 431   82
    4    20 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  408: 252  150
    5    12 Miłosz         Wrzałek               144.49 +  398: 350  194
    6     5 Kamil          Nawrocki              141.55 +  374: 371  192
    7     7 Michał         Alabrudziński         158.22 -  243: 452  108
    8    10 Magdalena      Kublik                125.12 -  321: 390   75
    9    10 Artur          Koszel                126.79 +  347: 296  177
   10    11 Mariusz        Orzeł                 121.38 -  303: 367   71
   11    11 Renata         Andracka              113.29 -  352: 366   63
   12    15 Ewa            Radzikowska           115.59 -  342: 419   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Artur Koszel 126.79 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Lenartowska           100.00 +  366: 260  150
    2    10 Andrzej        Przybyłowicz          127.18 +  436: 412  177
    3     4 Tomasz         Zwoliński             135.54 -  322: 372   86
    4    10 Rafał          Wesołowski            131.77 -  241: 437   82
    5    14 Agnieszka      Kozak                 105.95 +  365: 363  156
    6     9 Mikołaj        Przybyłowicz          123.76 -  417: 438   74
    7    15 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  417: 334  150
    8     7 Mirosław       Uglik                 146.78 -  365: 378   97
    9    10 Piotr          Broda                 127.15 -  296: 347   77
   10    14 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  392: 303  150
   11    13 Łukasz         Baranowski            124.54 +  384: 356  175
   12    10 Andrzej        Bednaruk              108.11 +  445: 328  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Andrzej Kwiatkowski 126.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  408: 265  150
    2     2 Magdalena      Kublik                125.12 +  528: 338  175
    3     2 Michał         Alabrudziński         158.22 -  234: 471  108
    4     5 Miłosz         Wrzałek               144.49 +  366: 325  194
    5     7 Rafał          Wesołowski            131.77 +  440: 380  182
    6     2 Grzegorz       Kurowski              146.10 -  384: 416   96
    7     4 Rafał          Lenartowski           144.39 -  374: 399   94
    8     8 Andrzej        Bednaruk              108.11 +  467: 364  158
    9     8 Eugeniusz      Wróblewski            112.78 -  372: 373   63
   10     7 Renata         Andracka              113.29 +  346: 342  163
   11     8 Mariusz        Orzeł                 121.38 +  444: 287  171
   12     5 Mikołaj        Przybyłowicz          123.76 +  385: 329  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Krzysztof Sporczyk 125.35 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  449: 291  150
    2     3 Łukasz         Baranowski            124.54 +  396: 317  175
    3     3 Krzysztof      Zawadzki              106.00 +  484: 333  156
    4     1 Dawid          Pikul                 143.99 -  372: 471   94
    5     4 Rafał          Lenartowski           144.39 -  226: 513   94
    6    11 Andrzej        Bednaruk              108.11 +  365: 275  158
    7     5 Mirosław       Uglik                 146.78 +  415: 349  197
    8     5 Irena          Sołdan                130.90 -  326: 403   81
    9     7 Michał         Alabrudziński         158.22 -  394: 553  108
   10    12 Mariusz        Kubicki               118.90 +  392: 351  169
   11     6 Grzegorz       Kurowski              146.10 +  448: 291  196
   12     6 Rafał          Wesołowski            131.77 +  371: 368  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Magdalena Kublik 125.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  481: 289  150
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           126.65 -  338: 528   77
    3     9 Grzegorz       Kurowski              146.10 -  297: 443   96
    4    14 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  323: 343   50
    5    19 Anna           Lenartowska           100.00 +  408: 335  150
    6    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  488: 271  150
    7    11 Mariusz        Michalski             104.75 +  371: 367  155
    8    10 Piotr          Broda                 127.15 +  390: 321  177
    9     4 Miłosz         Wrzałek               144.49 -  341: 387   94
   10    10 Dariusz        Nawrocki              121.60 -  355: 435   72
   11    10 Katarzyna      Bogusławska           107.14 -  356: 361   57
   12    13 Krzysztof      Zawadzki              106.00 -  413: 426   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Łukasz Baranowski 124.54 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jarek          Paprocki              100.00 +  400:   1  150
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              125.35 -  317: 396   75
    3    10 Miłosz         Wrzałek               144.49 -  305: 463   94
    4    13 Sylwia         Łada                  108.76 +  410: 371  159
    5    13 Dariusz        Nawrocki              121.60 =  400: 400  122
    6    12 Krzysztof      Zawadzki              106.00 -  359: 378   56
    7    12 Renata         Andracka              113.29 -  410: 415   63
    8    16 Zbigniew       Rybak                 118.23 +  429: 304  168
    9    11 Andrzej        Bednaruk              108.11 -  315: 415   58
   10    15 Ewa            Radzikowska           115.59 +  503: 370  166
   11    13 Artur          Koszel                126.79 -  356: 384   77
   12    17 Wojciech       Gołęcki               105.94 +  428: 367  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Anita Bruska 124.06 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  346: 351   50
    2    16 Mariusz        Kubicki               118.90 -  372: 464   69
    3    19 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  366: 334  150
    4    16 Mieczysław     Pastuszak             107.08 +  394: 261  157
    5    16 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  342: 265  150
    6     6 Dariusz        Kosz                  150.22 -  306: 448  100
    7     9 Kamil          Nawrocki              141.55 +  371: 310  192
    8     9 Rafał          Wesołowski            131.77 -  341: 400   82
    9    13 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  419: 322  150
   10     9 Andrzej        Przybyłowicz          127.18 -  324: 349   77
   11    14 Aleksandra     Brzeska               100.00 =  283: 283  100
   12    12 Mariusz        Kubicki               118.90 +  422: 356  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Mikołaj Przybyłowicz 123.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  447: 279  150
    2     5 Rafał          Lenartowski           144.39 +  446: 374  194
    3     1 Kamil          Nawrocki              141.55 -  327: 426   92
    4     7 Irena          Sołdan                130.90 -  299: 438   81
    5    15 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  475: 415  150
    6     9 Artur          Koszel                126.79 +  438: 417  177
    7     6 Mariusz        Orzeł                 121.38 +  521: 326  171
    8     2 Michał         Alabrudziński         158.22 +  398: 358  208
    9     1 Tomasz         Zwoliński             135.54 +  392: 283  186
   10     2 Dawid          Pikul                 143.99 -  328: 455   94
   11     3 Paweł          Jackowski             144.82 -  278: 541   95
   12     5 Andrzej        Kwiatkowski           126.65 -  329: 385   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Dariusz Nawrocki 121.60 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Waldemar       Kudliński             100.00 +  400: 362  150
    2     4 Kamil          Nawrocki              141.55 -  403: 522   92
    3    11 Renata         Andracka              113.29 +  376: 344  163
    4    12 Andrzej        Przybyłowicz          127.18 -  370: 415   77
    5    13 Łukasz         Baranowski            124.54 =  400: 400  125
    6    10 Mirosław       Uglik                 146.78 -  270: 500   97
    7    14 Zbigniew       Rybak                 118.23 +  441: 317  168
    8    11 Mariusz        Orzeł                 121.38 -  270: 455   71
    9    14 Katarzyna      Bogusławska           107.14 +  406: 314  157
   10    10 Magdalena      Kublik                125.12 +  435: 355  175
   11     9 Rafał          Wesołowski            131.77 -  280: 348   82
   12    11 Katarzyna      Bogusławska           107.14 +  347: 242  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Mariusz Orzeł 121.38 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  372: 334  150
    2     7 Agnieszka      Kozak                 105.95 +  382: 289  156
    3     6 Dariusz        Kosz                  150.22 +  419: 414  200
    4     3 Michał         Alabrudziński         158.22 +  469: 359  208
    5     2 Tomasz         Zwoliński             135.54 -  299: 530   86
    6     4 Irena          Sołdan                130.90 -  344: 420   81
    7     6 Mikołaj        Przybyłowicz          123.76 -  326: 521   74
    8    11 Dariusz        Nawrocki              121.60 +  455: 270  172
    9     6 Rafał          Lenartowski           144.39 -  369: 410   94
   10    11 Piotr          Broda                 127.15 +  367: 303  177
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           126.65 -  287: 444   77
   12     9 Renata         Andracka              113.29 -  341: 392   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Mariusz Kubicki 118.90 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         158.22 -  295: 427  108
    2    16 Anita          Bruska                124.06 +  464: 372  174
    3    14 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  446: 249  150
    4     8 Grzegorz       Kurowski              146.10 -  450: 461   96
    5    10 Eugeniusz      Wróblewski            112.78 -  324: 331   63
    6    13 Mariusz        Michalski             104.75 -  389: 433   55
    7    16 Ewa            Radzikowska           115.59 +  403: 341  166
    8    12 Katarzyna      Bogusławska           107.14 -  344: 399   57
    9    15 Zbigniew       Rybak                 118.23 +  380: 350  168
   10    12 Krzysztof      Sporczyk              125.35 -  351: 392   75
   11    15 Wojciech       Gołęcki               105.94 +  417: 322  156
   12    12 Anita          Bruska                124.06 -  356: 422   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Zbigniew Rybak 118.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  150.22 -  334: 414  100
    2    19 Andrzej        Bednaruk              108.11 +  457: 346  158
    3    12 Ewa            Radzikowska           115.59 +  376: 323  166
    4     6 Krzysztof      Zawadzki              106.00 +  375: 369  156
    5     6 Grzegorz       Kurowski              146.10 -  260: 485   96
    6     8 Rafał          Wesołowski            131.77 -  349: 380   82
    7    14 Dariusz        Nawrocki              121.60 -  317: 441   72
    8    16 Łukasz         Baranowski            124.54 -  304: 429   75
    9    15 Mariusz        Kubicki               118.90 -  350: 380   69
   10    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  531: 229  150
   11    17 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  422: 328  150
   12    14 Mariusz        Michalski             104.75 -  307: 324   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Ewa Radzikowska 115.59 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mirosław       Uglik                 146.78 -  302: 369   97
    2    14 Waldemar       Kudliński             100.00 +  412: 321  150
    3    12 Zbigniew       Rybak                 118.23 -  323: 376   68
    4    19 Anna           Lenartowska           100.00 +  401: 351  150
    5    11 Krzysztof      Zawadzki              106.00 +  373: 366  156
    6     7 Michał         Alabrudziński         158.22 -  320: 412  108
    7    16 Mariusz        Kubicki               118.90 -  341: 403   69
    8    15 Eugeniusz      Wróblewski            112.78 -  302: 431   63
    9    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  424: 204  150
   10    15 Łukasz         Baranowski            124.54 -  370: 503   75
   11    18 Jakub          Onoszko               110.71 +  393: 362  161
   12    15 Piotr          Broda                 127.15 +  419: 342  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Renata Andracka 113.29 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Kurowski              146.10 -  341: 391   96
    2    17 Mieczysław     Pastuszak             107.08 +  376: 331  157
    3    11 Dariusz        Nawrocki              121.60 -  344: 376   72
    4    17 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  404: 295  150
    5     9 Dariusz        Kosz                  150.22 -  342: 435  100
    6    19 Sylwia         Łada                  108.76 +  389: 338  159
    7    12 Łukasz         Baranowski            124.54 +  415: 410  175
    8     6 Miłosz         Wrzałek               144.49 -  310: 453   94
    9    12 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  454: 330  150
   10     7 Andrzej        Kwiatkowski           126.65 -  342: 346   77
   11    11 Piotr          Broda                 127.15 +  366: 352  177
   12     9 Mariusz        Orzeł                 121.38 +  392: 341  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Eugeniusz Wróblewski 112.78 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Jackowski             144.82 -  341: 410   95
    2    18 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  405: 235  150
    3    16 Mariusz        Michalski             104.75 +  404: 322  155
    4     9 Mirosław       Uglik                 146.78 -  303: 425   97
    5    10 Mariusz        Kubicki               118.90 +  331: 324  169
    8    15 Ewa            Radzikowska           115.59 +  431: 302  166
    9     8 Andrzej        Kwiatkowski           126.65 +  373: 372  177
   10     5 Rafał          Lenartowski           144.39 +  450: 429  194
   11     4 Dariusz        Kosz                  150.22 -  310: 437  100
   12     7 Grzegorz       Kurowski              146.10 -  291: 511   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 10 139.90




	Jakub Onoszko 110.71 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               144.49 +  515: 304  194
    2     1 Tomasz         Zwoliński             135.54 -  335: 496   86
    3     7 Agnieszka      Kozak                 105.95 -  249: 447   56
    4    15 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  367: 374   50
    5    18 Mieczysław     Pastuszak             107.08 +  376: 293  157
    6    18 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  277: 327   50
    7    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  333: 272  150
    8    18 Sylwia         Łada                  108.76 -  304: 404   59
    9    17 Krzysztof      Zawadzki              106.00 -  283: 377   56
   10    22 PAUZA
   11    18 Ewa            Radzikowska           115.59 -  362: 393   66
   12    19 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  243: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     974  / 11  88.55




	Sylwia Łada 108.76 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Lenartowski           144.39 -  383: 399   94
    2    13 Rafał          Wesołowski            131.77 -  363: 449   82
    3    18 Wojciech       Gołęcki               105.94 +  373: 358  156
    4    13 Łukasz         Baranowski            124.54 -  371: 410   75
    5    17 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  320: 324   50
    6    19 Renata         Andracka              113.29 -  338: 389   63
    7    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  505: 278  150
    8    18 Jakub          Onoszko               110.71 +  404: 304  161
    9    16 Mieczysław     Pastuszak             107.08 -  308: 442   57
   10    17 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  359: 388   50
   11    19 Mariusz        Michalski             104.75 -  342: 440   55
   12    22 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  / 11  90.27




	Andrzej Bednaruk 108.11 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 143.99 -  289: 432   94
    2    19 Zbigniew       Rybak                 118.23 -  346: 457   68
    3    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  403: 294  150
    4    18 Mariusz        Michalski             104.75 +  431: 345  155
    5     8 Andrzej        Przybyłowicz          127.18 +  445: 290  177
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              125.35 -  275: 365   75
    7    13 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  369: 295  150
    8     8 Andrzej        Kwiatkowski           126.65 -  364: 467   77
    9    11 Łukasz         Baranowski            124.54 +  415: 315  175
   10     8 Mirosław       Uglik                 146.78 -  289: 430   97
   11    12 Mieczysław     Pastuszak             107.08 +  358: 336  157
   12    10 Artur          Koszel                126.79 -  328: 445   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Katarzyna Bogusławska 107.14 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Nawrocki              141.55 -  398: 448   92
    2    12 Paweł          Jackowski             144.82 -  317: 366   95
    3    20 Mieczysław     Pastuszak             107.08 -  319: 326   57
    4    21 Waldemar       Kudliński             100.00 +  329: 319  150
    5    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  280: 374   50
    6    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  344: 252  150
    7    20 Anna           Lenartowska           100.00 +  398: 330  150
    8    12 Mariusz        Kubicki               118.90 +  399: 344  169
    9    14 Dariusz        Nawrocki              121.60 -  314: 406   72
   10    16 Wojciech       Gołęcki               105.94 +  380: 267  156
   11    10 Magdalena      Kublik                125.12 +  361: 356  175
   12    11 Dariusz        Nawrocki              121.60 -  242: 347   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Mieczysław Pastuszak 107.08 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Zwoliński             135.54 -  292: 410   86
    2    17 Renata         Andracka              113.29 -  331: 376   63
    3    20 Katarzyna      Bogusławska           107.14 +  326: 319  157
    4    16 Anita          Bruska                124.06 -  261: 394   74
    5    18 Jakub          Onoszko               110.71 -  293: 376   61
    6    22 Waldemar       Kudliński             100.00 +  372: 359  150
    7    18 Agnieszka      Kozak                 105.95 +  373: 345  156
    8    13 Andrzej        Przybyłowicz          127.18 -  290: 347   77
    9    16 Sylwia         Łada                  108.76 +  442: 308  159
   10    13 Krzysztof      Zawadzki              106.00 +  349: 315  156
   11    12 Andrzej        Bednaruk              108.11 -  336: 358   58
   12    16 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  273: 298   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Krzysztof Zawadzki 106.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Wesołowski            131.77 +  447: 303  182
    2     6 Grzegorz       Kurowski              146.10 +  475: 327  196
    3     3 Krzysztof      Sporczyk              125.35 -  333: 484   75
    4     6 Zbigniew       Rybak                 118.23 -  369: 375   68
    5    11 Ewa            Radzikowska           115.59 -  366: 373   66
    6    12 Łukasz         Baranowski            124.54 +  378: 359  175
    7    10 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  358: 393   50
    8    14 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  305: 330   50
    9    17 Jakub          Onoszko               110.71 +  377: 283  161
   10    13 Mieczysław     Pastuszak             107.08 -  315: 349   57
   11    16 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  418: 401  150
   12    13 Magdalena      Kublik                125.12 +  426: 413  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Agnieszka Kozak 105.95 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Irena          Sołdan                130.90 +  445: 356  181
    2     7 Mariusz        Orzeł                 121.38 -  289: 382   71
    3     7 Jakub          Onoszko               110.71 +  447: 249  161
    4    11 Paweł          Jackowski             144.82 -  342: 475   95
    5    14 Artur          Koszel                126.79 -  363: 365   77
    6    16 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  308: 331   50
    7    18 Mieczysław     Pastuszak             107.08 -  345: 373   57
    8    19 Anna           Lenartowska           100.00 +  341: 328  150
    9    18 Wojciech       Gołęcki               105.94 -  305: 326   56
   10    18 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  369: 371   50
   11    22 PAUZA
   12    18 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  322: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     998  / 11  90.73




	Wojciech Gołęcki 105.94 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Przybyłowicz          127.18 -  302: 425   77
    2    15 Irena          Sołdan                130.90 -  327: 365   81
    3    18 Sylwia         Łada                  108.76 -  358: 373   59
    4    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  334: 272  150
    5    21 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  292: 371   50
    6    21 Anna           Lenartowska           100.00 -  285: 408   50
    7    22 Waldemar       Kudliński             100.00 +  356: 270  150
    8    20 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  407: 258  150
    9    18 Agnieszka      Kozak                 105.95 +  326: 305  156
   10    16 Katarzyna      Bogusławska           107.14 -  267: 380   57
   11    15 Mariusz        Kubicki               118.90 -  322: 417   69
   12    17 Łukasz         Baranowski            124.54 -  367: 428   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 12  93.67




	Mariusz Michalski 104.75 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Broda                 127.15 +  369: 323  177
    2     9 Michał         Alabrudziński         158.22 -  252: 456  108
    3    16 Eugeniusz      Wróblewski            112.78 -  322: 404   63
    4    18 Andrzej        Bednaruk              108.11 -  345: 431   58
    5    22 Waldemar       Kudliński             100.00 +  375: 337  150
    6    13 Mariusz        Kubicki               118.90 +  433: 389  169
    7    11 Magdalena      Kublik                125.12 -  367: 371   75
    8    17 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  336: 380   50
    9    19 Anna           Lenartowska           100.00 -  321: 337   50
   10    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  409: 231  150
   11    19 Sylwia         Łada                  108.76 +  440: 342  159
   12    14 Zbigniew       Rybak                 118.23 +  324: 307  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Aleksandra Brzeska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              125.35 -  291: 449   75
    2    18 Eugeniusz      Wróblewski            112.78 -  235: 405   63
    3    23 PAUZA
    4    20 Piotr          Broda                 127.15 -  252: 408   77
    5    21 Wojciech       Gołęcki               105.94 +  371: 292  156
    6    18 Jakub          Onoszko               110.71 +  327: 277  161
    7    15 Artur          Koszel                126.79 -  334: 417   77
    8    17 Mariusz        Michalski             104.75 +  380: 336  155
    9    12 Renata         Andracka              113.29 -  330: 454   63
   10    17 Sylwia         Łada                  108.76 +  388: 359  159
   11    14 Anita          Bruska                124.06 =  283: 283  124
   12    16 Mieczysław     Pastuszak             107.08 +  298: 273  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 11 115.18




	Paulina Brzuchalska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anita          Bruska                124.06 +  351: 346  174
    2    11 Dariusz        Kosz                  150.22 -  350: 480  100
    3    14 Mariusz        Kubicki               118.90 -  249: 446   69
    4    15 Jakub          Onoszko               110.71 +  374: 367  161
    5    15 Mikołaj        Przybyłowicz          123.76 -  415: 475   74
    6    14 Andrzej        Przybyłowicz          127.18 +  363: 335  177
    7    10 Krzysztof      Zawadzki              106.00 +  393: 358  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  /  7 130.14




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mikołaj        Przybyłowicz          123.76 -  279: 447   74
    2    21 Piotr          Broda                 127.15 -  275: 369   77
    3    21 Waldemar       Kudliński             100.00 +  395: 294  150
    4    17 Renata         Andracka              113.29 -  295: 404   63
    5    17 Sylwia         Łada                  108.76 +  324: 320  159
    6    16 Agnieszka      Kozak                 105.95 +  331: 308  156
    7    13 Andrzej        Bednaruk              108.11 -  295: 369   58
    8    14 Krzysztof      Zawadzki              106.00 +  330: 305  156
    9    13 Anita          Bruska                124.06 -  322: 419   74
   10    14 Artur          Koszel                126.79 -  303: 392   77
   11    17 Zbigniew       Rybak                 118.23 -  328: 422   68
   12    18 Agnieszka      Kozak                 105.95 +  359: 322  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Nawrocki              121.60 -  362: 400   72
    2    14 Ewa            Radzikowska           115.59 -  321: 412   66
    3    21 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  294: 395   50
    4    21 Katarzyna      Bogusławska           107.14 -  319: 329   57
    5    22 Mariusz        Michalski             104.75 -  337: 375   55
    6    22 Mieczysław     Pastuszak             107.08 -  359: 372   57
    7    22 Wojciech       Gołęcki               105.94 -  270: 356   56
    8    22 PAUZA
    9    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  283: 447   50
   10    21 Anna           Lenartowska           100.00 +  345: 335  150
   11    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  406: 213  150
   12    20 Anna           Lenartowska           100.00 +  389: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     913  / 11  83.00




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Artur          Koszel                126.79 -  260: 366   77
    2    23 PAUZA
    3    17 Mirosław       Uglik                 146.78 -  287: 459   97
    4    19 Ewa            Radzikowska           115.59 -  351: 401   66
    5    19 Magdalena      Kublik                125.12 -  335: 408   75
    6    21 Wojciech       Gołęcki               105.94 +  408: 285  156
    7    20 Katarzyna      Bogusławska           107.14 -  330: 398   57
    8    19 Agnieszka      Kozak                 105.95 -  328: 341   56
    9    19 Mariusz        Michalski             104.75 +  337: 321  155
   10    21 Waldemar       Kudliński             100.00 -  335: 345   50
   11    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  369: 359  150
   12    20 Waldemar       Kudliński             100.00 -  278: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     989  / 11  89.91




	Jarek Paprocki 100.00 Łukajno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Baranowski            124.54 -    1: 400   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      75  /  1  75.00




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Magdalena      Kublik                125.12 -  289: 481   75
    2    20 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  340: 374   50
    3    19 Anita          Bruska                124.06 -  334: 366   74
    4    22 Wojciech       Gołęcki               105.94 -  272: 334   56
    5    23 PAUZA
    6    20 Katarzyna      Bogusławska           107.14 -  252: 344   57
    7    21 Sylwia         Łada                  108.76 -  278: 505   59
    8    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  318: 302  150
    9    20 Ewa            Radzikowska           115.59 -  204: 424   66
   10    20 Mariusz        Michalski             104.75 -  231: 409   55
   11    21 Waldemar       Kudliński             100.00 -  213: 406   50
   12    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  397: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     842  / 11  76.55




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Kwiatkowski           126.65 -  265: 408   77
    2    22 Miłosz         Wrzałek               144.49 -  277: 513   94
    3    22 Andrzej        Bednaruk              108.11 -  294: 403   58
    4    23 PAUZA
    5    20 Katarzyna      Bogusławska           107.14 +  374: 280  157
    6    17 Magdalena      Kublik                125.12 -  271: 488   75
    7    19 Jakub          Onoszko               110.71 -  272: 333   61
    8    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  302: 318   50
    9    21 Waldemar       Kudliński             100.00 +  447: 283  150
   10    19 Zbigniew       Rybak                 118.23 -  229: 531   68
   11    20 Anna           Lenartowska           100.00 -  359: 369   50
   12    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  322: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  / 11  80.91




	Joanna Zacharewicz 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariusz        Orzeł                 121.38 -  334: 372   71
    2    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  374: 340  150
    3    13 Rafał          Lenartowski           144.39 -  307: 401   94
    4    14 Magdalena      Kublik                125.12 +  343: 323  175
    5    16 Anita          Bruska                124.06 -  265: 342   74
    6    15 Miłosz         Wrzałek               144.49 -  332: 589   94
    7    17 Andrzej        Przybyłowicz          127.18 -  362: 442   77
    8    20 Wojciech       Gołęcki               105.94 -  258: 407   56
    9    22 PAUZA
   10    18 Agnieszka      Kozak                 105.95 +  371: 369  156
   11    16 Krzysztof      Zawadzki              106.00 -  401: 418   56
   12    19 Jakub          Onoszko               110.71 +  367: 243  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 11 105.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Kubicki               427: 295
   2 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Kosz                  334: 414
   3 Mirosław       Uglik                - Ewa            Radzikowska           369: 302
   4 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kurowski              341: 391
   5 Paweł          Jackowski            - Eugeniusz      Wróblewski            410: 341
   6 Jakub          Onoszko              - Miłosz         Wrzałek               515: 304
   7 Rafał          Lenartowski          - Sylwia         Łada                  399: 383
   8 Andrzej        Bednaruk             - Dawid          Pikul                 289: 432
   9 Kamil          Nawrocki             - Katarzyna      Bogusławska           448: 398
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Tomasz         Zwoliński             292: 410
  11 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Zawadzki              303: 447
  12 Agnieszka      Kozak                - Irena          Sołdan                445: 356
  13 Andrzej        Przybyłowicz         - Wojciech       Gołęcki               425: 302
  14 Mariusz        Michalski            - Piotr          Broda                 369: 323
  15 Artur          Koszel               - Anna           Lenartowska           366: 260
  16 Barbara        Wiśniewska           - Andrzej        Kwiatkowski           265: 408
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Aleksandra     Brzeska               449: 291
  18 Agnieszka      Wiśniewska           - Magdalena      Kublik                289: 481
  19 Łukasz         Baranowski           - Jarek          Paprocki              400:   1
  20 Paulina        Brzuchalska          - Anita          Bruska                351: 346
  21 Mikołaj        Przybyłowicz         - Bernadetta     Kudlińska             447: 279
  22 Waldemar       Kudliński            - Dariusz        Nawrocki              362: 400
  23 Mariusz        Orzeł                - Joanna         Zacharewicz           372: 334


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Onoszko               496: 335
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Magdalena      Kublik                528: 338
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Baranowski            396: 317
   4 Dariusz        Nawrocki             - Kamil          Nawrocki              403: 522
   5 Mikołaj        Przybyłowicz         - Rafał          Lenartowski           446: 374
   6 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Kurowski              475: 327
   7 Agnieszka      Kozak                - Mariusz        Orzeł                 289: 382
   8 Dawid          Pikul                - Mirosław       Uglik                 472: 369
   9 Mariusz        Michalski            - Michał         Alabrudziński         252: 456
  10 Andrzej        Przybyłowicz         - Artur          Koszel                412: 436
  11 Dariusz        Kosz                 - Paulina        Brzuchalska           480: 350
  12 Katarzyna      Bogusławska          - Paweł          Jackowski             317: 366
  13 Sylwia         Łada                 - Rafał          Wesołowski            363: 449
  14 Ewa            Radzikowska          - Waldemar       Kudliński             412: 321
  15 Irena          Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               365: 327
  16 Anita          Bruska               - Mariusz        Kubicki               372: 464
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Renata         Andracka              331: 376
  18 Aleksandra     Brzeska              - Eugeniusz      Wróblewski            235: 405
  19 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Bednaruk              457: 346
  20 Joanna         Zacharewicz          - Agnieszka      Wiśniewska            374: 340
  21 Piotr          Broda                - Bernadetta     Kudlińska             369: 275
  22 Miłosz         Wrzałek              - Barbara        Wiśniewska            513: 277
  23 Anna           Lenartowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Mikołaj        Przybyłowicz          426: 327
   2 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kwiatkowski           471: 234
   3 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Sporczyk              333: 484
   4 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Koszel                372: 322
   5 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             514: 300
   6 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Orzeł                 414: 419
   7 Jakub          Onoszko              - Agnieszka      Kozak                 249: 447
   8 Irena          Sołdan               - Andrzej        Przybyłowicz          442: 435
   9 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Kurowski              297: 443
  10 Łukasz         Baranowski           - Miłosz         Wrzałek               305: 463
  11 Dariusz        Nawrocki             - Renata         Andracka              376: 344
  12 Ewa            Radzikowska          - Zbigniew       Rybak                 323: 376
  13 Rafał          Lenartowski          - Joanna         Zacharewicz           401: 307
  14 Mariusz        Kubicki              - Paulina        Brzuchalska           446: 249
  15 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Broda                 431: 333
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Mariusz        Michalski             404: 322
  17 Anna           Lenartowska          - Mirosław       Uglik                 287: 459
  18 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  358: 373
  19 Agnieszka      Wiśniewska           - Anita          Bruska                334: 366
  20 Katarzyna      Bogusławska          - Mieczysław     Pastuszak             319: 326
  21 Bernadetta     Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             395: 294
  22 Andrzej        Bednaruk             - Barbara        Wiśniewska            403: 294
  23 Aleksandra     Brzeska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              471: 372
   2 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Zwoliński             353: 450
   3 Mariusz        Orzeł                - Michał         Alabrudziński         469: 359
   4 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Kosz                  414: 371
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Miłosz         Wrzałek               366: 325
   6 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Zawadzki              375: 369
   7 Mikołaj        Przybyłowicz         - Irena          Sołdan                299: 438
   8 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Kubicki               461: 450
   9 Mirosław       Uglik                - Eugeniusz      Wróblewski            425: 303
  10 Artur          Koszel               - Rafał          Wesołowski            241: 437
  11 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Kozak                 475: 342
  12 Andrzej        Przybyłowicz         - Dariusz        Nawrocki              415: 370
  13 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Baranowski            371: 410
  14 Joanna         Zacharewicz          - Magdalena      Kublik                343: 323
  15 Paulina        Brzuchalska          - Jakub          Onoszko               374: 367
  16 Anita          Bruska               - Mieczysław     Pastuszak             394: 261
  17 Bernadetta     Kudlińska            - Renata         Andracka              295: 404
  18 Andrzej        Bednaruk             - Mariusz        Michalski             431: 345
  19 Anna           Lenartowska          - Ewa            Radzikowska           351: 401
  20 Piotr          Broda                - Aleksandra     Brzeska               408: 252
  21 Waldemar       Kudliński            - Katarzyna      Bogusławska           319: 329
  22 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Wiśniewska            334: 272
  23 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Dawid          Pikul                 370: 385
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Orzeł                 530: 299
   3 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                303: 424
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Lenartowski           226: 513
   5 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             325: 397
   6 Grzegorz       Kurowski             - Zbigniew       Rybak                 485: 260
   7 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           380: 440
   8 Andrzej        Bednaruk             - Andrzej        Przybyłowicz          445: 290
   9 Renata         Andracka             - Dariusz        Kosz                  342: 435
  10 Mariusz        Kubicki              - Eugeniusz      Wróblewski            324: 331
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Ewa            Radzikowska           366: 373
  12 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 350: 398
  13 Dariusz        Nawrocki             - Łukasz         Baranowski            400: 400
  14 Artur          Koszel               - Agnieszka      Kozak                 365: 363
  15 Paulina        Brzuchalska          - Mikołaj        Przybyłowicz          415: 475
  16 Joanna         Zacharewicz          - Anita          Bruska                265: 342
  17 Sylwia         Łada                 - Bernadetta     Kudlińska             320: 324
  18 Jakub          Onoszko              - Mieczysław     Pastuszak             376: 293
  19 Magdalena      Kublik               - Anna           Lenartowska           408: 335
  20 Katarzyna      Bogusławska          - Barbara        Wiśniewska            280: 374
  21 Aleksandra     Brzeska              - Wojciech       Gołęcki               371: 292
  22 Waldemar       Kudliński            - Mariusz        Michalski             337: 375
  23 Agnieszka      Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 343: 323
   2 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kwiatkowski           416: 384
   3 Paweł          Jackowski            - Rafał          Lenartowski           496: 435
   4 Irena          Sołdan               - Mariusz        Orzeł                 420: 344
   5 Piotr          Broda                - Kamil          Nawrocki              374: 371
   6 Dariusz        Kosz                 - Anita          Bruska                448: 306
   7 Ewa            Radzikowska          - Michał         Alabrudziński         320: 412
   8 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Rybak                 380: 349
   9 Artur          Koszel               - Mikołaj        Przybyłowicz          417: 438
  10 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Nawrocki              500: 270
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Bednaruk              365: 275
  12 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Zawadzki              359: 378
  13 Mariusz        Kubicki              - Mariusz        Michalski             389: 433
  14 Andrzej        Przybyłowicz         - Paulina        Brzuchalska           335: 363
  15 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Zacharewicz           589: 332
  16 Bernadetta     Kudlińska            - Agnieszka      Kozak                 331: 308
  17 Barbara        Wiśniewska           - Magdalena      Kublik                271: 488
  18 Jakub          Onoszko              - Aleksandra     Brzeska               277: 327
  19 Renata         Andracka             - Sylwia         Łada                  389: 338
  20 Katarzyna      Bogusławska          - Agnieszka      Wiśniewska            344: 252
  21 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Lenartowska           285: 408
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Waldemar       Kudliński             372: 359


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             338: 456
   2 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 385: 317
   3 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Jackowski             392: 348
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Lenartowski           374: 399
   5 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Sporczyk              349: 415
   6 Mariusz        Orzeł                - Mikołaj        Przybyłowicz          326: 521
   7 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 452: 243
   8 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            476: 336
   9 Anita          Bruska               - Kamil          Nawrocki              371: 310
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Paulina        Brzuchalska           358: 393
  11 Mariusz        Michalski            - Magdalena      Kublik                367: 371
  12 Renata         Andracka             - Łukasz         Baranowski            415: 410
  13 Bernadetta     Kudlińska            - Andrzej        Bednaruk              295: 369
  14 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Nawrocki              317: 441
  15 Aleksandra     Brzeska              - Artur          Koszel                334: 417
  16 Ewa            Radzikowska          - Mariusz        Kubicki               341: 403
  17 Joanna         Zacharewicz          - Andrzej        Przybyłowicz          362: 442
  18 Agnieszka      Kozak                - Mieczysław     Pastuszak             345: 373
  19 Barbara        Wiśniewska           - Jakub          Onoszko               272: 333
  20 Anna           Lenartowska          - Katarzyna      Bogusławska           330: 398
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Sylwia         Łada                  278: 505
  22 Waldemar       Kudliński            - Wojciech       Gołęcki               270: 356


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             401: 512
   2 Mikołaj        Przybyłowicz         - Michał         Alabrudziński         398: 358
   3 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Kosz                  437: 384
   4 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 355: 390
   5 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              403: 326
   6 Miłosz         Wrzałek              - Renata         Andracka              453: 310
   7 Artur          Koszel               - Mirosław       Uglik                 365: 378
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Bednaruk              467: 364
   9 Anita          Bruska               - Rafał          Wesołowski            341: 400
  10 Magdalena      Kublik               - Piotr          Broda                 390: 321
  11 Mariusz        Orzeł                - Dariusz        Nawrocki              455: 270
  12 Mariusz        Kubicki              - Katarzyna      Bogusławska           344: 399
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Przybyłowicz          290: 347
  14 Bernadetta     Kudlińska            - Krzysztof      Zawadzki              330: 305
  15 Eugeniusz      Wróblewski           - Ewa            Radzikowska           431: 302
  16 Łukasz         Baranowski           - Zbigniew       Rybak                 429: 304
  17 Mariusz        Michalski            - Aleksandra     Brzeska               336: 380
  18 Sylwia         Łada                 - Jakub          Onoszko               404: 304
  19 Agnieszka      Kozak                - Anna           Lenartowska           341: 328
  20 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Zacharewicz           407: 258
  21 Barbara        Wiśniewska           - Agnieszka      Wiśniewska            302: 318
  22 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Przybyłowicz         - Tomasz         Zwoliński             392: 283
   2 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kurowski              389: 296
   3 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                415: 322
   4 Magdalena      Kublik               - Miłosz         Wrzałek               341: 387
   5 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Wesołowski            371: 390
   6 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Orzeł                 410: 369
   7 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              553: 394
   8 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Kwiatkowski           373: 372
   9 Andrzej        Przybyłowicz         - Mirosław       Uglik                 428: 374
  10 Piotr          Broda                - Artur          Koszel                347: 296
  11 Andrzej        Bednaruk             - Łukasz         Baranowski            415: 315
  12 Aleksandra     Brzeska              - Renata         Andracka              330: 454
  13 Anita          Bruska               - Bernadetta     Kudlińska             419: 322
  14 Dariusz        Nawrocki             - Katarzyna      Bogusławska           406: 314
  15 Mariusz        Kubicki              - Zbigniew       Rybak                 380: 350
  16 Sylwia         Łada                 - Mieczysław     Pastuszak             308: 442
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Jakub          Onoszko               377: 283
  18 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Kozak                 326: 305
  19 Anna           Lenartowska          - Mariusz        Michalski             337: 321
  20 Ewa            Radzikowska          - Agnieszka      Wiśniewska            424: 204
  21 Barbara        Wiśniewska           - Waldemar       Kudliński             447: 283
  22 Joanna         Zacharewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             387: 324
   2 Dawid          Pikul                - Mikołaj        Przybyłowicz          455: 328
   3 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               310: 450
   4 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         405: 427
   5 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Lenartowski           450: 429
   6 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Kosz                  411: 458
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Renata         Andracka              346: 342
   8 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Bednaruk              430: 289
   9 Andrzej        Przybyłowicz         - Anita          Bruska                349: 324
  10 Dariusz        Nawrocki             - Magdalena      Kublik                435: 355
  11 Mariusz        Orzeł                - Piotr          Broda                 367: 303
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Kubicki               392: 351
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Zawadzki              349: 315
  14 Artur          Koszel               - Bernadetta     Kudlińska             392: 303
  15 Łukasz         Baranowski           - Ewa            Radzikowska           503: 370
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Wojciech       Gołęcki               380: 267
  17 Aleksandra     Brzeska              - Sylwia         Łada                  388: 359
  18 Agnieszka      Kozak                - Joanna         Zacharewicz           369: 371
  19 Zbigniew       Rybak                - Barbara        Wiśniewska            531: 229
  20 Agnieszka      Wiśniewska           - Mariusz        Michalski             231: 409
  21 Waldemar       Kudliński            - Anna           Lenartowska           345: 335
  22 Jakub          Onoszko              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             304: 382
   2 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 434: 399
   3 Mikołaj        Przybyłowicz         - Paweł          Jackowski             278: 541
   4 Dariusz        Kosz                 - Eugeniusz      Wróblewski            437: 310
   5 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Przybyłowicz          366: 280
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              448: 291
   7 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 318: 429
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Orzeł                 444: 287
   9 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Nawrocki              348: 280
  10 Magdalena      Kublik               - Katarzyna      Bogusławska           356: 361
  11 Renata         Andracka             - Piotr          Broda                 366: 352
  12 Andrzej        Bednaruk             - Mieczysław     Pastuszak             358: 336
  13 Łukasz         Baranowski           - Artur          Koszel                356: 384
  14 Anita          Bruska               - Aleksandra     Brzeska               283: 283
  15 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Kubicki               322: 417
  16 Joanna         Zacharewicz          - Krzysztof      Zawadzki              401: 418
  17 Bernadetta     Kudlińska            - Zbigniew       Rybak                 328: 422
  18 Jakub          Onoszko              - Ewa            Radzikowska           362: 393
  19 Mariusz        Michalski            - Sylwia         Łada                  440: 342
  20 Anna           Lenartowska          - Barbara        Wiśniewska            369: 359
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Waldemar       Kudliński             213: 406
  22 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         367: 481
   2 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             487: 342
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  458: 376
   4 Mirosław       Uglik                - Rafał          Lenartowski           383: 390
   5 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Kwiatkowski           329: 385
   6 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              368: 371
   7 Eugeniusz      Wróblewski           - Grzegorz       Kurowski              291: 511
   8 Andrzej        Przybyłowicz         - Irena          Sołdan                339: 398
   9 Mariusz        Orzeł                - Renata         Andracka              341: 392
  10 Artur          Koszel               - Andrzej        Bednaruk              445: 328
  11 Dariusz        Nawrocki             - Katarzyna      Bogusławska           347: 242
  12 Mariusz        Kubicki              - Anita          Bruska                356: 422
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Magdalena      Kublik                426: 413
  14 Mariusz        Michalski            - Zbigniew       Rybak                 324: 307
  15 Piotr          Broda                - Ewa            Radzikowska           342: 419
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Aleksandra     Brzeska               273: 298
  17 Łukasz         Baranowski           - Wojciech       Gołęcki               428: 367
  18 Agnieszka      Kozak                - Bernadetta     Kudlińska             322: 359
  19 Joanna         Zacharewicz          - Jakub          Onoszko               367: 243
  20 Anna           Lenartowska          - Waldemar       Kudliński             278: 389
  21 Barbara        Wiśniewska           - Agnieszka      Wiśniewska            322: 397
  22 Sylwia         Łada                 - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 22-04-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.34  31510  199
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              157.05  31411  200
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.69  28632  190
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.43  29936  199
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.94  19362  130
   6 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             148.78  29608  199
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             147.93  27959  189
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.44  28161  191
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.91  28501  194
  10 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.42   7321   50
  11 Marek Reda                     Wołomin              146.39  27961  191
  12 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.15  28792  197
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.12  28785  197
  14 Dawid Pikul                    Poznań               145.66  28549  196
  15 Paweł Jackowski                Warszawa             145.10  28294  195
  16 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.71  27060  187
  17 Jan Mrozowski                  Kraków               144.42  18197  126
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.38  28877  200
  19 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.20  27830  193
  20 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.03  21604  150
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.80  27898  194
  22 Przemysław Rybicki             Otwock               143.68  12069   84
  23 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.33   7740   54
  24 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  25 Kamil Kister                   Puławy               142.81  27847  195
  26 Artur Irzyk                    Kraków               142.65   4850   34
  27 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.45  26876  190
  28 Kamil Górka                    Kraków               141.04  27079  192
  29 Krzysztof Obremski             Legnica              141.01  26651  189
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  31 Bogusław Szyszka               Oława                140.08  25495  182
  32 Adam Szukalski                 Coventry             139.92   6716   48
  33 Justyna Górka                  Kraków               139.75  25155  180
  34 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  35 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.72  22334  161
  36 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.40  26711  193
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       138.18   5389   39
  38 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  39 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.51  13338   97
  40 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  11681   85
  41 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.42   5222   38
  42 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.36  25275  184
  43 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  44 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.88  24775  181
  45 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.63  22270  163
  46 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                136.27  26573  195
  47 Tomasz Ciejka                  Kraków               135.90  13726  101
  48 Mateusz Królikowski            Wrocław              135.88   6522   48
  49 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  50 Łukasz Bobowski                Suchedniów           135.59  17356  128
  51 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.58  13422   99
  52 Karol Waniek                   Wrocław              135.12  12701   94
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             133.88  25572  191
  54 Weronika Rudnicka              Szczecin             133.64  24189  181
  55 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.58  26181  196
  56 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.38  22408  168
  57 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.70  10483   79
  58 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  59 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  60 Paweł Janaś                    Głogów               132.47   9670   73
  61 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.39   4766   36
  62 Robert Kamiński                Warszawa             132.16  24847  188
  63 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.00  25476  193
  64 Irena Sołdan                   Sopot                131.98  26000  197
  65 Wojciech Urbański              Warszawa             131.80   7117   54
  66 Tomasz Łapka                   Opole                131.72   7508   57
  67 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.42   4074   31
  68 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.09  23989  183
  69 Mikołaj Fidziński              Dębica               130.91  11258   86
  70 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.89  25916  198
  71 Maciej Kuczyński               Gdynia               130.85  12431   95
  72 Janusz Krupiński               Bytom                130.76  14514  111
  73 Patrycja Śliwińska             Szczecin             130.58  12797   98
  74 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  75 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  76 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  77 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  78 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  79 Natalia Woźniak                Dziwnówek            129.83   4544   35
  80 Marcin Mroziuk                 Warszawa             129.72   7783   60
  81 Agnieszka Krupka               Krosno               129.62  19054  147
  82 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            129.53   4663   36
  83 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.41  24976  193
  84 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  85 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  86 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             129.19   7493   58
  87 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  88 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.90  20495  159
  89 Mariusz Grodek                 Kraków               128.46   6423   50
  90 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.45  20166  157
  91 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.31  25149  196
  92 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.29  12829  100
  93 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       127.67  18767  147
  94 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.61  24246  190
  95 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.58   7527   59
  96 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              127.48  16317  128
  97 Dorota Stachowska              Wydartowo I          127.46  24473  192
  98 Katarzyna Małek                Mielec               127.29  19476  153
  99 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
 100 Artur Koszel                   Warszawa             126.91  11041   87
 101 Natalia Ogierman               Katowice             126.68  21915  173
 102 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 103 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.12  24467  194
 104 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.12  23962  190
 105 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  25217  200
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.04   8571   68
 107 Jacek Pietruszka               Kraków               125.71  11440   91
 108 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 109 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 110 Michał Garnowski               Pasłęk               125.52   6025   48
 111 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.45  24840  198
 112 Piotr Broda                    Sandomierz           125.36  24195  193
 113 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 114 Michał Kolaj                   Ostróda              125.11  22270  178
 115 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.05   4752   38
 116 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 117 Krzysztof Gibas                Kraków               124.69  22194  178
 118 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.49  17678  142
 119 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.45  24642  198
 120 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.26  22989  185
 121 Robert Głowacki                Łódź                 124.02  10542   85
 122 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 123 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.91  23790  192
 124 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.88  24157  195
 125 Anita Bruska                   Gdynia               123.76  17822  144
 126 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.39  24431  198
 127 Rafał Matczak                  Milanówek            123.30  23550  191
 128 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.27  22065  179
 129 Magdalena Kublik               Warszawa             123.24  24524  199
 130 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 131 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            122.42   8202   67
 132 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 133 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.04  15133  124
 134 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.96   6830   56
 135 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           121.79   4141   34
 136 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       121.65   9610   79
 137 Leszek Stecuła                 Bytom                121.62   7662   63
 138 Tomasz Lempart                 Kraków               121.55  11912   98
 139 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 140 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.37  20755  171
 141 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.32  16985  140
 142 Tomasz Górka                   Łęczna               121.13   6420   53
 143 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 144 Czesław Grajewski              Choroszcz            121.10  24219  200
 145 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 146 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.84  23926  198
 147 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 148 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 149 Paweł Morga                    Warszawa             120.58  11817   98
 150 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 151 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.17  23433  195
 152 Monika Sadurska                Warszawa             120.10   5765   48
 153 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.91   5636   47
 154 Konrad Sowula                  Kraków               119.86   5873   49
 155 Krzysztof Bonda                Białystok            119.76  13054  109
 156 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.74   4670   39
 157 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 158 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 159 Stanisław Gasik                Warszawa             119.10  10004   84
 160 Marek Rogalski                 Warszawa             119.02  10474   88
 161 Lucyna Śniadach                Rumia                118.81   7604   64
 162 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.75  13062  110
 163 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 164 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 165 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 166 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.10  19604  166
 167 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.08  14878  126
 168 Paulina Mech                   Kraków               118.03  18531  157
 169 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 170 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 171 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 172 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.54  12342  105
 173 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.48   7049   60
 174 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 175 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.32  23112  197
 176 Sławomir Wolski                Wrocław              117.30  22991  196
 177 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 178 Kacper Zegadło                 Warszawa             117.17   4218   36
 179 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.14  22139  189
 180 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 181 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             116.81  13783  118
 182 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.78  22421  192
 183 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 184 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.54  17597  151
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.14  12892  111
 186 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 187 Iza Kraj                       Warszawa             115.92   4173   36
 188 Rafał Stachowski               Police               115.87  10081   87
 189 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.81  19919  172
 190 Bogusław Książek               Szczecin             115.54   7279   63
 191 Anna Biegańska                 Białystok            115.47  10161   88
 192 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.37  22151  192
 193 Radosław Więch                 Warszawa             115.34  13726  119
 194 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            115.04   9433   82
 195 Marcin Ceglarek                Kraków               114.91   9078   79
 196 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.81   9644   84
 197 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 198 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 199 Marianna Kozłowska             Białystok            114.46  12705  111
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 201 Renata Andracka                Zwola                114.27  22054  193
 202 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.21  10393   91
 203 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 204 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.79   3755   33
 205 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 206 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 207 Teresa Zalewska                Racibórz             113.69  12506  110
 208 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 209 Anna Krynicka                  Warszawa             113.42   8280   73
 210 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 211 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 212 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 213 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 214 Szymon Dąbrowski               Warszawa             112.65  21967  195
 215 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.60  21957  195
 216 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.16  10992   98
 217 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.01  22177  198
 218 Dorota Ostrowska               Białystok            111.89  11301  101
 219 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           111.50   4014   36
 220 Jerzy Luter                    Bytom                111.31  18588  167
 221 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.09  15775  142
 222 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 223 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 224 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.45  20986  190
 226 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 227 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 228 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 229 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.77  20308  185
 230 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.71  12946  118
 231 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 232 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 233 Paweł Maciejczuk               Białystok            109.48  14014  128
 234 Zofia Górka                    Łęczna               109.40   3829   35
 235 Urszula Solarska               Łódź                 109.36  21434  196
 236 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.03  18317  168
 237 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 238 Marta Sztajnert                Wisła                108.82   4135   38
 239 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 240 Józef Burzyński                Ełk                  108.48  10197   94
 241 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 242 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.94  21048  195
 243 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 244 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.71   6786   63
 245 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.69   3877   36
 246 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 247 Agnieszka Biegańska            Białystok            107.39  12135  113
 248 Łukasz Wojciechowski           Łomża                107.27   7831   73
 249 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.25   5148   48
 250 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 251 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              107.04   7279   68
 252 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               106.89  20843  195
 253 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 254 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.74  12915  121
 255 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.62  20790  195
 256 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.58   6288   59
 257 Maria Pokorska                 Warszawa             106.32   4040   38
 258 Jakub Błażejewski              Poznań               105.96   5722   54
 259 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.91  10697  101
 260 Sławomir Długosz               Ostróda              105.82  20952  198
 261 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.39   3478   33
 262 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 263 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.02   4516   43
 264 Juliusz Czupryniak             Warszawa             104.98   6509   62
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.89  14790  141
 266 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.70   3874   37
 267 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 268 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.57  20077  192
 269 Dariusz Sowula                 Kraków               104.00   3536   34
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.74  19711  190
 271 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 272 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.26  12082  117
 274 Laura Pisula                   Wrocław              103.26   3924   38
 275 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.19  11970  116
 276 Anna Arana                     Warszawa             102.18  12773  125
 277 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 278 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          101.44   3652   36
 279 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.84  10790  107
 280 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 281 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                99.05  11391  115
 282 Maciej Dąbrowski               Warszawa              98.88  18689  189
 283 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 284 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.49   5023   51
 285 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.18  11781  120
 286 Halina Mrozek                  Warszawa              98.17   8148   83
 287 Dominika Worona                Police                97.33   3504   36
 288 Michał Dąbrowski               Warszawa              97.30  15763  162
 289 Tomasz A. Praga                Białystok             96.47   3280   34
 290 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.30  11267  117
 291 Marcin Stachowski              Wydartowo I           96.29   4622   48
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              95.99  18623  194
 293 Maciej Pietrasik               Nowogard              95.71   3350   35
 294 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           95.69   3445   36
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 296 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 297 Anna Lenartowska               Gdynia                94.77   8245   87
 298 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 299 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 300 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 301 Janina Grajewska               Choroszcz             91.52   7688   84
 302 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.14   6380   70
 303 Michał Landowski               Police                89.74   3141   35
 304 Agnieszka Dawid                Kraków                89.05   3295   37
 305 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 307 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.64   3155   36
 308 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 309 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 310 Paulina Naplocha               Racibórz              87.04  14448  166
 311 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             87.02  10181  117
 312 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.43   9940  115
 313 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.98   3654   43
 314 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 315 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 316 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 317 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 318 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 320 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 321 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 322 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.63   3709   46
 323 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            79.80   3192   40
 324 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             75.18   2481   33
 325 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 326 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33
 327 Mirosław Dejna                 Sampława              60.50  11435  189




Poczekalnia na dzień 22-04-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            132.66   3847   29
   2 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   3 Przemysław Pawlic              Wrocław              131.71   3688   28
   4 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   5 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   6 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   7 Piotr Domański                 Lublin               129.19   3488   27
   8 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   9 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  10 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  11 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  12 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  13 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  14 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  15 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  16 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  17 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  18 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  19 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.60   2615   25
  20 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  21 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             92.96   2324   25
  22 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.92   2148   25
  23 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  24 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  25 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             134.79   3235   24
  26 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  27 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.29   3127   24
  28 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  29 Jolanta Kosmowska              Warszawa             127.58   3062   24
  30 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  31 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  32 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  33 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  34 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  35 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  37 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  38 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  39 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  40 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  41 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  42 Karol Rembiałkowski            Warszawa             113.79   2731   24
  43 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  44 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  45 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  46 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  47 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  48 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  49 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  50 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  51 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  52 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  53 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  54 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             101.50   2436   24
  55 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  56 Jan Lisiewski                  Piasutno              98.71   2369   24
  57 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  58 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  60 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  61 Beata Kiżewska                 Świnoujście           85.79   2059   24
  62 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  63 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  65 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  66 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  67 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  68 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  69 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  70 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  71 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  72 Justyna Czupryńska             Świnoujście           71.65   1648   23
  73 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  74 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  75 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  76 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  77 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  78 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  79 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  80 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  81 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  82 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  83 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  84 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  85 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  86 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  87 Przemysław Herdzina            Kraków               142.95   2716   19
  88 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  89 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  90 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  91 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  92 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  93 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  94 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  95 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
  96 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
  97 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  98 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
  99 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 100 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
 101 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 102 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 103 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 104 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.50   1816   16
 105 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 106 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 107 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 108 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 109 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 110 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 111 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 112 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 113 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 114 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 115 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 116 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 117 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 118 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 119 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.85   1662   13
 120 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 121 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 122 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 123 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 124 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 125 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 126 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 127 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 128 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 129 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 130 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 131 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 132 Joanna Jewtuch                 Warszawa             148.17   1778   12
 133 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         144.58   1735   12
 134 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 135 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 136 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 137 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 138 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 139 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 140 Paweł Kowalski                 Kutno                129.33   1552   12
 141 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 142 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 143 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 144 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 145 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 146 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 147 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 148 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 149 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 150 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 151 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 152 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 153 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 154 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 155 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 156 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 157 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 158 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 159 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 160 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 161 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 162 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 163 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 164 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 165 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 166 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 167 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 168 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 169 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 170 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 171 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 172 Jan Pawłowski                  Warszawa             104.17   1250   12
 173 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 174 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 175 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 176 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 177 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 178 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 179 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 180 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 181 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 182 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 183 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 184 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 185 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 186 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 187 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 188 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 189 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 190 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 191 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 192 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 193 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 194 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 195 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 196 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 197 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 198 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 199 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 200 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 201 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 202 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 203 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 204 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 205 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 206 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 207 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 208 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 209 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 210 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 211 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 212 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 213 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 214 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 215 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 216 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 217 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 218 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 219 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 220 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 221 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 222 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 223 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 224 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 225 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 226 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 227 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 228 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 229 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 230 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 231 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 232 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 233 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 234 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 235 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 236 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 237 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 238 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 239 Michał Śliwiński               Szczecin              55.75    669   12
 240 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 241 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 242 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 243 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 244 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 245 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 246 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 247 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 248 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 249 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 250 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 251 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 252 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 253 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 254 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 255 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 256 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 257 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 258 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 259 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 260 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 261 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 262 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 263 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 264 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 265 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 266 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 267 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 268 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 269 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 270 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 271 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 272 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 273 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 274 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 275 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 276 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 277 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 278 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 279 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 280 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 281 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 282 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 283 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 284 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 285 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 286 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 287 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 288 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 289 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 290 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 291 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 292 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 293 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 294 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 295 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 296 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 297 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 298 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 299 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 300 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 301 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 302 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 303 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 304 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 305 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 306 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 307 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 308 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            130.14    911    7
 309 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 310 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 311 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 312 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 313 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 314 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 315 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 316 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 317 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 318 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 319 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 320 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 321 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 322 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 323 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 324 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 325 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 326 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 327 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 328 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 329 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 330 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 331 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 332 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 333 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 334 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 335 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 336 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 337 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 338 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 339 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 340 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 341 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 342 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 343 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 344 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 345 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 346 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 347 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 348 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 349 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 350 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 351 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 352 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 353 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 354 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 355 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 356 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 357 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 358 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 359 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 360 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 361 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 362 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 363 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 364 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 365 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 366 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 367 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 368 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 369 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 370 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 371 Jarek Paprocki                 Łukajno               75.00     75    1
 372 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 373 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 374 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 375 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 376 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 377 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 378 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 379 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie