Wałcz 2
maja
Wałcz 2- 4 maja III Ogólnopolski Turniej Towarzyszący — KMP 2014 — „TOWARZYSZE”
Inowrocław10
maja
Inowrocław 10-11 maja XVIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Rumia17
maja
Rumia 17-18 maja XIII Mistrzostwa WybrzeżaMistrzostwa Regionów 2014
Piotr Pietuchowski mistrzem Ziemi Kujawskiej!10 - 11 maja 2014 — XVIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”Inowrocław, 10 - 11 maja 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Piotr Pietuchowski mistrzem Ziemi Kujawskiej!Co prawda święta już za nami, ale tradycja jest tradycją. Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej to turniej, w którym nigdy nie brakowało atrakcyjnych nagród. I tak samo było w tym roku. Na zwycięzcę czekał 24-calowy monitor z funkcją TV, a pozostałe nagrody tez kusiły atrakcyjnością. Do walki o nie stanęło w szranki 45 osób. Po pierwszym dniu na czele znajdowało się trzech graczy z 6 zwycięstwami, Rafał Lenartowski, Michał AlabrudzińskiJędrzej Florek. Pozostali nie odpuszczali. Po 9 rundach na czele byla piątka graczy z 7 wygranymi. Przed ostatnia rundą samotnym liderem był Jędrzej Florek z 9 zwycięstwami, ale szanse na końcowe zwycięstwo poza nim miała jeszcze czwórka zawodników. Emocji nie zabrakło do końca. Kryształowy puchar, niekoniecznie przypominający jajo, zgarnął Piotr Pietuchowski. Wicemistrzem został Rafał Lenartowski, a na najniższy stopień pudła wskoczyła Irena Sołdan. Pierwsza czwórka miała tyle samo zwycięstw (9), a o miejscu decydowały małe punkty. Różnica pomiędzy nowym Mistrzem Inowrocławia a zdobywcą drugiego miejsca wyniosła zaledwie 82 punkty. W turnieju wzięła udział trójka debiutantów. Najlepszy, a właściwie najlepsza — Krystyna Kurowska — również została uhonorowana nagrodą. Jak zwykle serdeczny organizator Grzegorz Kaczmarek czuwał nad wszystkim i wszystkimi.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XVI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „ O Kryształowe Jajo Świąteczne” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy
XV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”


Turniej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy
Rodzaj turniejuOtwarty (liczba miejsc ograniczona do 70)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywek88-00 Inowrocław, ul. Toruńska 60
Obrońca tytułuTomasz Zwoliński
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 10 maja (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 11 maja (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie. Na miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami.
NoclegiNoclegi: rezerwować telefonicznie we własnym zakresie na 7 dni przed turniejem.
Najdalej ale najtaniej: Schronisko turystyczne ul. Rakowicza 93 tel. 0 52 355 53 64.
Blisko i tanio MANSARDA-POKOJE ul. Solankowa 50 tel. 0 52 355 03 25 lub 603 599 467
NagrodyZa I miejsce puchar "Kryształowe Jajo Świąteczne", nagroda: telewizor lub monitor, dyplom
Miejsca II i III nagrody do wyboru, dyplomy
Dyplomy do V miejsca
Nagrody w zależności od ilości zawodników do X miejsca

Ponadto: Nagroda dla najlepszego zawodnika z InowrocławiaM
Nagroda dla najlepszego zawodnika z Kujaw
Nagroda dla debiutanta lub dla najmłodszego uczestnika
Nagroda dla najlepszej kobiety
OrganizatorzyKlub "Kopernik" KSM 88-100 Inowrocław ul. Toruńska 60
tel. 52 357 26 15 lub 601 621 716
SponsorzyPatronat medialny:
Gazeta Pomorska
Telewizja Amazing Inowrocław
Serwis Internetowy www.inowroclaw.info.pl


Wyniki turnieju XVIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O kryształowe jajo świateczne"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.95      9.0     5195     1874     1006
  2 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 146.78      9.0     5113     1871      600
  3 Irena           Sołdan               Sopot                  138.41      9.0     4971     1827      859
  4 Jędrzej         Florek               Bydgoszcz              129.23      9.0     4514     1931      103
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.97      8.0     4994     1715      510
  6 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.14      8.0     4813     1713      316
  7 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              119.19      8.0     4618     1657      372
  8 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.08      8.0     4571     1774      238
  9 Artur           Koszel               Warszawa               128.31      8.0     4442     1727      222
 10 Mirosław        Uglik                Warszawa               148.77      7.0     4990     1638      927
 11 Michał          Alabrudziński        Włocławek              153.49      7.0     4947     1618      423
 12 Dawid           Pikul                Poznań                 149.48      7.0     4852     1677      209
 13 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            120.12      7.0     4642     1654      316
 14 Jakub           Onoszko              Gdynia                 109.22      7.0     4482     1491        8
 15 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   119.62      7.0     4461     1448      244
 16 Piotr           Broda                Sandomierz             133.35      7.0     4396     1575     -159
 17 Joanna          Nawrocka             Bydgoszcz              101.33      7.0     4366     1467      153
 18 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              113.67      6.0     4804     1450       54
 19 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 138.36      6.0     4639     1440      372
 20 Joanna          Jewtuch              Warszawa               127.51      6.0     4598     1421      361
 21 Sylwia          Łada                 Inowrocław             109.79      6.0     4442     1503      -45
 22 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   123.92      6.0     4425     1459        5
 23 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.98      6.0     4422     1304      182
 24 Anita           Bruska               Gdynia                 120.68      6.0     4386     1450      214
 25 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              111.22      6.0     4324     1416      -91
 26 Renata          Andracka             Zwola                  116.41      6.0     4246     1430     -123
 27 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.13      6.0     4122     1486     -236
 28 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                112.56      5.0     4572     1315        9
 29 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             115.92      5.0     4515     1242       61
 30 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                105.19      5.0     4237     1185      254
 31 Anna            Krynicka             Warszawa               115.30      5.0     4155     1322     -314
 32 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              121.97      5.0     4087     1193     -312
 33 Monika          Siemaszko            Lipiany                111.74      5.0     4086     1306     -192
 34 Mariusz         Michalski            Inowrocław             104.62      5.0     3929     1249     -470
 35 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      4.5     3864     1048      -54
 36 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      4.5     3837     1073     -218
 37 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 110.40      4.0     4230     1100      -33
 38 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      4.0     4001     1101     -407
 39 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      4.0     3914     1168     -470
 40 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               103.26      4.0     3318      925        5
 41 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             105.50      3.5     3763      954      -35
 42 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              102.03      3.0     1758      579      300
 43 Krystyna        Kurowska             Inowrocław             100.00      2.5     2585      770    -1040
 44 Beata           Kurowska             Inowrocław             100.00      1.5     2932      723    -1005
 45 Justyna         Kurowska             Inowrocław             100.00      1.5     2877      725    -1319
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O kryształowe jajo świateczne"



	Michał Alabrudziński 153.49 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Andracka              116.41 +  470: 325  166
    2     4 Dawid          Pikul                 149.48 -  400: 431   99
    3     8 Stanisław      Gasik                 118.13 +  389: 330  168
    4     7 Łucja          Kodzis                111.22 +  391: 346  161
    5     4 Zbigniew       Rybak                 119.08 +  458: 320  169
    6     4 Krzysztof      Kodzis                113.67 +  453: 437  164
    7     2 Mirosław       Uglik                 148.77 +  422: 359  199
    8     2 Jędrzej        Florek                129.23 -  373: 389   79
    9     3 Rafał          Lenartowski           146.78 -  368: 480   97
   10     5 Krzysztof      Bukowski              119.19 -  377: 397   69
   11     6 Jakub          Onoszko               109.22 -  398: 403   59
   12     8 Maciej         Kuczyński             138.36 +  448: 307  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Dawid Pikul 149.48 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Kubicki               115.92 +  409: 334  166
    2     4 Michał         Alabrudziński         153.49 +  431: 400  203
    3     5 Zbigniew       Rybak                 119.08 +  420: 315  169
    4     1 Piotr          Pietuchowski          139.95 +  406: 401  190
    5     1 Mirosław       Uglik                 148.77 -  214: 441   99
    6     5 Stanisław      Rydzik                141.97 +  489: 307  192
    7     3 Jędrzej        Florek                129.23 -  376: 399   79
    8     4 Irena          Sołdan                138.41 -  384: 395   88
    9     7 Piotr          Broda                 133.35 +  482: 439  183
   10     6 Dorota         Stachowska            120.12 -  311: 523   70
   11     7 Artur          Koszel                128.31 -  356: 381   78
   12     9 Sylwia         Łada                  109.79 +  574: 308  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Mirosław Uglik 148.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Krynicka              115.30 +  386: 247  165
    2     5 Stanisław      Gasik                 118.13 +  481: 258  168
    3     3 Artur          Koszel                128.31 +  485: 236  178
    4     2 Jędrzej        Florek                129.23 +  521: 367  179
    5     1 Dawid          Pikul                 149.48 +  441: 214  199
    6     1 Anita          Bruska                120.68 -  305: 383   71
    7     2 Michał         Alabrudziński         153.49 -  359: 422  103
    8     3 Andrzej        Kwiatkowski           133.14 -  348: 466   83
    9     5 Krzysztof      Bukowski              119.19 -  359: 367   69
   10     8 Renata         Andracka              116.41 +  462: 247  166
   11     5 Zbigniew       Rybak                 119.08 +  415: 369  169
   12     3 Irena          Sołdan                138.41 -  428: 487   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Rafał Lenartowski 146.78 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Kodzis                113.67 +  451: 417  164
    2     8 Jędrzej        Florek                129.23 -  388: 445   79
    3    10 Maciej         Kuczyński             138.36 +  438: 410  188
    4     5 Mariusz        Orzeł                 123.92 +  462: 308  174
    5     3 Dorota         Stachowska            120.12 +  488: 311  170
    6     2 Andrzej        Kwiatkowski           133.14 +  520: 345  183
    7     1 Anita          Bruska                120.68 +  402: 374  171
    8     1 Piotr          Pietuchowski          139.95 -  319: 442   90
    9     3 Michał         Alabrudziński         153.49 +  480: 368  203
   10     1 Zbigniew       Rybak                 119.08 +  368: 359  169
   11     1 Irena          Sołdan                138.41 -  369: 453   88
   12     2 Stanisław      Rydzik                141.97 +  428: 281  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1871  / 12 155.92




	Stanisław Rydzik 141.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Ulatowski             112.56 +  486: 353  163
    2     3 Piotr          Broda                 133.35 +  426: 277  183
    3     2 Krzysztof      Bukowski              119.19 +  415: 388  169
    4     3 Dorota         Stachowska            120.12 +  415: 399  170
    5     2 Piotr          Pietuchowski          139.95 -  355: 391   90
    6     5 Dawid          Pikul                 149.48 -  307: 489   99
    7     5 Zbigniew       Rybak                 119.08 -  396: 408   69
    8     7 Łucja          Kodzis                111.22 +  428: 360  161
    9     6 Anita          Bruska                120.68 +  507: 280  171
   10     4 Sylwia         Łada                  109.79 +  526: 284  160
   11     4 Andrzej        Kwiatkowski           133.14 +  452: 427  183
   12     2 Rafał          Lenartowski           146.78 -  281: 428   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Piotr Pietuchowski 139.95 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Monika         Siemaszko             111.74 +  460: 311  162
    2     6 Andrzej        Kwiatkowski           133.14 +  482: 387  183
    3     1 Mariusz        Orzeł                 123.92 +  478: 365  174
    4     1 Dawid          Pikul                 149.48 -  401: 406   99
    5     2 Stanisław      Rydzik                141.97 +  391: 355  192
    6     3 Jędrzej        Florek                129.23 -  384: 399   79
    7     4 Piotr          Broda                 133.35 +  553: 270  183
    8     1 Rafał          Lenartowski           146.78 +  442: 319  197
    9     2 Zbigniew       Rybak                 119.08 -  347: 373   69
   10     2 Irena          Sołdan                138.41 +  410: 355  188
   11     3 Krzysztof      Bukowski              119.19 +  429: 366  169
   12     1 Jędrzej        Florek                129.23 +  418: 283  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 12 156.17




	Irena Sołdan 138.41 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łucja          Kodzis                111.22 -  344: 428   61
    2    18 Krystyna       Kurowska              100.00 +  540: 172  150
    3     7 Sylwia         Łada                  109.79 +  381: 261  160
    4     6 Andrzej        Kwiatkowski           133.14 -  356: 431   83
    5     8 Mariusz        Orzeł                 123.92 +  390: 308  174
    6     7 Anna           Krynicka              115.30 +  383: 357  165
    7     6 Dorota         Stachowska            120.12 +  477: 325  170
    8     4 Dawid          Pikul                 149.48 +  395: 384  199
    9     1 Jędrzej        Florek                129.23 +  410: 239  179
   10     2 Piotr          Pietuchowski          139.95 -  355: 410   90
   11     1 Rafał          Lenartowski           146.78 +  453: 369  197
   12     3 Mirosław       Uglik                 148.77 +  487: 428  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1827  / 12 152.25




	Maciej Kuczyński 138.36 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mieczysław     Pastuszak             110.40 +  456: 381  160
    2     7 Artur          Koszel                128.31 -  248: 384   78
    3    10 Rafał          Lenartowski           146.78 -  410: 438   97
    4    15 Joanna         Nawrocka              101.33 +  459: 352  151
    5    11 Dariusz        Nawrocki              121.97 +  476: 234  172
    6     6 Dorota         Stachowska            120.12 -  314: 346   70
    7    10 Stanisław      Gasik                 118.13 -  290: 329   68
    8    13 Anna           Lenartowska           100.00 +  464: 301  150
    9     9 Sylwia         Łada                  109.79 -  329: 413   60
   10    13 Anna           Krynicka              115.30 +  445: 332  165
   11    10 Renata         Andracka              116.41 +  441: 309  166
   12     8 Michał         Alabrudziński         153.49 -  307: 448  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Piotr Broda 133.35 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sylwia         Łada                  109.79 +  411: 374  160
    2     3 Stanisław      Rydzik                141.97 -  277: 426   92
    3    11 Dariusz        Ulatowski             112.56 -  240: 482   63
    4    17 Stanisław      Gasik                 118.13 +  447: 280  168
    5    12 Mariusz        Kubicki               115.92 +  458: 301  166
    6    10 Artur          Koszel                128.31 +  387: 315  178
    7     4 Piotr          Pietuchowski          139.95 -  270: 553   90
    8     8 Stanisław      Olsztyn               105.19 +  406: 374  155
    9     7 Dawid          Pikul                 149.48 -  439: 482   99
   10    11 Mariusz        Michalski             104.62 +  426: 272  155
   11     9 Anita          Bruska                120.68 +  321: 291  171
   12     6 Artur          Koszel                128.31 -  314: 405   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Andrzej Kwiatkowski 133.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Onoszko               109.22 +  383: 369  159
    2     6 Piotr          Pietuchowski          139.95 -  387: 482   90
    3    16 Justyna        Kurowska              100.00 +  352: 246  150
    4     6 Irena          Sołdan                138.41 +  431: 356  188
    5     6 Dariusz        Ulatowski             112.56 +  389: 310  163
    6     2 Rafał          Lenartowski           146.78 -  345: 520   97
    7     7 Monika         Siemaszko             111.74 +  375: 309  162
    8     3 Mirosław       Uglik                 148.77 +  466: 348  199
    9     4 Krzysztof      Kodzis                113.67 +  493: 356  164
   10     3 Jędrzej        Florek                129.23 -  339: 385   79
   11     4 Stanisław      Rydzik                141.97 -  427: 452   92
   12     4 Dorota         Stachowska            120.12 +  426: 364  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Jędrzej Florek 129.23 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Gołęcki               105.50 +  372: 309  156
    2     8 Rafał          Lenartowski           146.78 +  445: 388  197
    3     6 Joanna         Jewtuch               127.51 +  443: 263  178
    4     2 Mirosław       Uglik                 148.77 -  367: 521   99
    5     5 Artur          Koszel                128.31 +  407: 287  178
    6     3 Piotr          Pietuchowski          139.95 +  399: 384  190
    7     3 Dawid          Pikul                 149.48 +  399: 376  199
    8     2 Michał         Alabrudziński         153.49 +  389: 373  203
    9     1 Irena          Sołdan                138.41 -  239: 410   88
   10     3 Andrzej        Kwiatkowski           133.14 +  385: 339  183
   11     2 Dorota         Stachowska            120.12 +  386: 343  170
   12     1 Piotr          Pietuchowski          139.95 -  283: 418   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1931  / 12 160.92




	Artur Koszel 128.31 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Olsztyn               105.19 +  383: 349  155
    2     7 Maciej         Kuczyński             138.36 +  384: 248  188
    3     3 Mirosław       Uglik                 148.77 -  236: 485   99
    4     9 Krzysztof      Kodzis                113.67 +  395: 312  164
    5     5 Jędrzej        Florek                129.23 -  287: 407   79
    6    10 Piotr          Broda                 133.35 -  315: 387   83
    7    13 Sylwia         Łada                  109.79 -  321: 395   60
    8    15 Anna           Krynicka              115.30 +  458: 290  165
    9    11 Joanna         Jewtuch               127.51 +  432: 333  178
   10    10 Mariusz        Orzeł                 123.92 +  445: 344  174
   11     7 Dawid          Pikul                 149.48 +  381: 356  199
   12     6 Piotr          Broda                 133.35 +  405: 314  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Joanna Jewtuch 127.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Michalski             104.62 +  629: 231  155
    2     1 Mariusz        Orzeł                 123.92 -  346: 374   74
    3     6 Jędrzej        Florek                129.23 -  263: 443   79
    4    11 Krzysztof      Bukowski              119.19 +  381: 360  169
    5     9 Renata         Andracka              116.41 +  359: 237  166
    6     8 Zbigniew       Rybak                 119.08 -  411: 424   69
    7     9 Anna           Krynicka              115.30 +  336: 310  165
    8     9 Dorota         Stachowska            120.12 -  362: 402   70
    9    11 Artur          Koszel                128.31 -  333: 432   78
   10    15 Stanisław      Gasik                 118.13 -  347: 368   68
   11    16 Mieczysław     Pastuszak             110.40 +  445: 297  160
   12    12 Stanisław      Gasik                 118.13 +  386: 359  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Mariusz Orzeł 123.92 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Nawrocka              101.33 +  425: 305  151
    2     1 Joanna         Jewtuch               127.51 +  374: 346  178
    3     1 Piotr          Pietuchowski          139.95 -  365: 478   90
    4     5 Rafał          Lenartowski           146.78 -  308: 462   97
    5     8 Irena          Sołdan                138.41 -  308: 390   88
    6    18 Anna           Lenartowska           100.00 +  394: 292  150
    7    15 Agata          Kuć                   119.62 +  432: 320  170
    8     6 Krzysztof      Kodzis                113.67 -  370: 450   64
    9    12 Stanisław      Gasik                 118.13 +  398: 278  168
   10    10 Artur          Koszel                128.31 -  344: 445   78
   11    11 Mariusz        Michalski             104.62 +  359: 265  155
   12    10 Agata          Kuć                   119.62 -  348: 389   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Dariusz Nawrocki 121.97 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Stachowski            100.98 -  297: 506   51
    2    14 Sylwia         Łada                  109.79 -  329: 369   60
    3    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  421: 260  150
    4    18 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  371: 255  150
    5    11 Maciej         Kuczyński             138.36 -  234: 476   88
    6    16 Krzysztof      Bukowski              119.19 -  320: 431   69
    7    20 Mariusz        Michalski             104.62 -  339: 388   55
    8    18 Waldemar       Kudliński             102.03 +  342: 333  152
    9    15 Dariusz        Ulatowski             112.56 -  311: 444   63
   10    22 Beata          Kurowska              100.00 +  411: 231  150
   11    15 Stanisław      Olsztyn               105.19 -  334: 428   55
   12    19 Anna           Lenartowska           100.00 +  378: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Anita Bruska 120.68 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  427: 269  150
    2    11 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  436: 281  150
    3     4 Dorota         Stachowska            120.12 -  315: 349   70
    4     4 Dariusz        Ulatowski             112.56 +  355: 334  163
    5     7 Monika         Siemaszko             111.74 +  462: 312  162
    6     1 Mirosław       Uglik                 148.77 +  383: 305  199
    7     1 Rafał          Lenartowski           146.78 -  374: 402   97
    8     5 Zbigniew       Rybak                 119.08 -  269: 332   69
    9     6 Stanisław      Rydzik                141.97 -  280: 507   92
   10     7 Krzysztof      Kodzis                113.67 +  468: 352  164
   11     9 Piotr          Broda                 133.35 -  291: 321   83
   12    11 Joanna         Nawrocka              101.33 -  326: 408   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Dorota Stachowska 120.12 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Beata          Kurowska              100.00 +  352: 198  150
    2     9 Agata          Kuć                   119.62 +  377: 352  170
    3     4 Anita          Bruska                120.68 +  349: 315  171
    4     3 Stanisław      Rydzik                141.97 -  399: 415   92
    5     3 Rafał          Lenartowski           146.78 -  311: 488   97
    6     6 Maciej         Kuczyński             138.36 +  346: 314  188
    7     6 Irena          Sołdan                138.41 -  325: 477   88
    8     9 Joanna         Jewtuch               127.51 +  402: 362  178
    9     8 Jakub          Onoszko               109.22 +  551: 282  159
   10     6 Dawid          Pikul                 149.48 +  523: 311  199
   11     2 Jędrzej        Florek                129.23 -  343: 386   79
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           133.14 -  364: 426   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Agata Kuć 119.62 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Justyna        Kurowska              100.00 +  433: 154  150
    2     9 Dorota         Stachowska            120.12 -  352: 377   70
    3    14 Joanna         Nawrocka              101.33 +  430: 305  151
    4     8 Zbigniew       Rybak                 119.08 -  371: 423   69
    5    10 Łucja          Kodzis                111.22 -  307: 378   61
    6    14 Stanisław      Gasik                 118.13 -  343: 432   68
    7    15 Mariusz        Orzeł                 123.92 -  320: 432   74
    8    19 Wojciech       Gołęcki               105.50 +  381: 360  156
    9    16 Anna           Lenartowska           100.00 +  369: 318  150
   10    16 Monika         Siemaszko             111.74 +  371: 314  162
   11    12 Dariusz        Ulatowski             112.56 +  395: 376  163
   12    10 Mariusz        Orzeł                 123.92 +  389: 348  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Krzysztof Bukowski 119.19 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krystyna       Kurowska              100.00 +  412: 257  150
    2     2 Marcin         Stachowski            100.98 +  384: 346  151
    3     2 Stanisław      Rydzik                141.97 -  388: 415   92
    4    11 Joanna         Jewtuch               127.51 -  360: 381   78
    5    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  319: 398   50
    6    16 Dariusz        Nawrocki              121.97 +  431: 320  172
    7    14 Joanna         Nawrocka              101.33 +  381: 352  151
    8    11 Monika         Siemaszko             111.74 +  386: 300  162
    9     5 Mirosław       Uglik                 148.77 +  367: 359  199
   10     5 Michał         Alabrudziński         153.49 +  397: 377  203
   11     3 Piotr          Pietuchowski          139.95 -  366: 429   90
   12     5 Jakub          Onoszko               109.22 +  427: 312  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Zbigniew Rybak 119.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Lenartowska           100.00 +  344: 295  150
    2    10 Łucja          Kodzis                111.22 +  363: 290  161
    3     5 Dawid          Pikul                 149.48 -  315: 420   99
    4     8 Agata          Kuć                   119.62 +  423: 371  170
    5     4 Michał         Alabrudziński         153.49 -  320: 458  103
    6     8 Joanna         Jewtuch               127.51 +  424: 411  178
    7     5 Stanisław      Rydzik                141.97 +  408: 396  192
    8     5 Anita          Bruska                120.68 +  332: 269  171
    9     2 Piotr          Pietuchowski          139.95 +  373: 347  190
   10     1 Rafał          Lenartowski           146.78 -  359: 368   97
   11     5 Mirosław       Uglik                 148.77 -  369: 415   99
   12     7 Krzysztof      Kodzis                113.67 +  541: 293  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 12 147.83




	Stanisław Gasik 118.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  467: 276  150
    2     5 Mirosław       Uglik                 148.77 -  258: 481   99
    3     8 Michał         Alabrudziński         153.49 -  330: 389  103
    4    17 Piotr          Broda                 133.35 -  280: 447   83
    5    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  345: 289  150
    6    14 Agata          Kuć                   119.62 +  432: 343  170
    7    10 Maciej         Kuczyński             138.36 +  329: 290  188
    8    10 Sylwia         Łada                  109.79 -  292: 368   60
    9    12 Mariusz        Orzeł                 123.92 -  278: 398   74
   10    15 Joanna         Jewtuch               127.51 +  368: 347  178
   11    14 Krzysztof      Zawadzki              103.26 +  384: 344  153
   12    12 Joanna         Jewtuch               127.51 -  359: 386   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Renata Andracka 116.41 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         153.49 -  325: 470  103
    2    20 Mariusz        Michalski             104.62 +  445: 255  155
    3    17 Mariusz        Kubicki               115.92 -  324: 432   66
    4    16 Krzysztof      Zawadzki              103.26 +  359: 320  153
    5     9 Joanna         Jewtuch               127.51 -  237: 359   78
    6    13 Dariusz        Ulatowski             112.56 -  372: 410   63
    7    18 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  350: 256  150
    8    16 Marcin         Stachowski            100.98 +  481: 254  151
    9    13 Monika         Siemaszko             111.74 +  373: 367  162
   10     8 Mirosław       Uglik                 148.77 -  247: 462   99
   11    10 Maciej         Kuczyński             138.36 -  309: 441   88
   12    15 Monika         Siemaszko             111.74 +  424: 343  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Mariusz Kubicki 115.92 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 149.48 -  334: 409   99
    2    19 Anna           Krynicka              115.30 -  401: 415   65
    3    17 Renata         Andracka              116.41 +  432: 324  166
    4    13 Wojciech       Gołęcki               105.50 +  381: 331  156
    5    12 Piotr          Broda                 133.35 -  301: 458   83
    6    17 Joanna         Nawrocka              101.33 -  329: 365   51
    7    16 Anna           Lenartowska           100.00 -  378: 409   50
    8    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  334: 397   50
    9    19 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  394: 357  150
   10    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  457: 254  150
   11    17 Monika         Siemaszko             111.74 -  302: 421   62
   12    17 Mieczysław     Pastuszak             110.40 +  472: 314  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Anna Krynicka 115.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mirosław       Uglik                 148.77 -  247: 386   99
    2    19 Mariusz        Kubicki               115.92 +  415: 401  166
    3    12 Jakub          Onoszko               109.22 -  284: 380   59
    4    14 Stanisław      Olsztyn               105.19 +  435: 372  155
    5    13 Sylwia         Łada                  109.79 +  386: 338  160
    6     7 Irena          Sołdan                138.41 -  357: 383   88
    7     9 Joanna         Jewtuch               127.51 -  310: 336   78
    8    15 Artur          Koszel                128.31 -  290: 458   78
    9    18 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  426: 312  150
   10    13 Maciej         Kuczyński             138.36 -  332: 445   88
   11    18 Marcin         Stachowski            100.98 -  333: 368   51
   12    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  340: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Krzysztof Kodzis 113.67 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Lenartowski           146.78 -  417: 451   97
    2    12 Wojciech       Gołęcki               105.50 +  367: 277  156
    3    15 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  430: 316  150
    4     9 Artur          Koszel                128.31 -  312: 395   78
    5    15 Anna           Lenartowska           100.00 +  524: 292  150
    6     4 Michał         Alabrudziński         153.49 -  437: 453  103
    7     8 Jakub          Onoszko               109.22 +  440: 336  159
    8     6 Mariusz        Orzeł                 123.92 +  450: 370  174
    9     4 Andrzej        Kwiatkowski           133.14 -  356: 493   83
   10     7 Anita          Bruska                120.68 -  352: 468   71
   11     8 Sylwia         Łada                  109.79 +  426: 358  160
   12     7 Zbigniew       Rybak                 119.08 -  293: 541   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Dariusz Ulatowski 112.56 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                141.97 -  353: 486   92
    2    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  464: 327  150
    3    11 Piotr          Broda                 133.35 +  482: 240  183
    4     4 Anita          Bruska                120.68 -  334: 355   71
    5     6 Andrzej        Kwiatkowski           133.14 -  310: 389   83
    6    13 Renata         Andracka              116.41 +  410: 372  166
    7    11 Łucja          Kodzis                111.22 -  353: 406   61
    8    12 Jakub          Onoszko               109.22 -  295: 503   59
    9    15 Dariusz        Nawrocki              121.97 +  444: 311  172
   10    14 Krzysztof      Zawadzki              103.26 -  377: 434   53
   11    12 Agata          Kuć                   119.62 -  376: 395   70
   12    16 Mariusz        Michalski             104.62 +  374: 345  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Monika Siemaszko 111.74 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Pietuchowski          139.95 -  311: 460   90
    2    21 Beata          Kurowska              100.00 +  320: 229  150
    3    13 Stanisław      Olsztyn               105.19 +  347: 341  155
    4    10 Jakub          Onoszko               109.22 +  374: 286  159
    5     7 Anita          Bruska                120.68 -  312: 462   71
    6    11 Łucja          Kodzis                111.22 +  368: 269  161
    7     7 Andrzej        Kwiatkowski           133.14 -  309: 375   83
    8    11 Krzysztof      Bukowski              119.19 -  300: 386   69
    9    13 Renata         Andracka              116.41 -  367: 373   66
   10    16 Agata          Kuć                   119.62 -  314: 371   70
   11    17 Mariusz        Kubicki               115.92 +  421: 302  166
   12    15 Renata         Andracka              116.41 -  343: 424   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Łucja  Kodzis 111.22 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Sołdan                138.41 +  428: 344  188
    2    10 Zbigniew       Rybak                 119.08 -  290: 363   69
    3     9 Marcin         Stachowski            100.98 +  360: 346  151
    4     7 Michał         Alabrudziński         153.49 -  346: 391  103
    5    10 Agata          Kuć                   119.62 +  378: 307  170
    6    11 Monika         Siemaszko             111.74 -  269: 368   62
    7    11 Dariusz        Ulatowski             112.56 +  406: 353  163
    8     7 Stanisław      Rydzik                141.97 -  360: 428   92
    9    10 Stanisław      Olsztyn               105.19 +  412: 368  155
   10     9 Jakub          Onoszko               109.22 -  319: 367   59
   11    13 Joanna         Nawrocka              101.33 -  321: 441   51
   12    14 Krzysztof      Zawadzki              103.26 +  435: 339  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Mieczysław Pastuszak 110.40 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Kuczyński             138.36 -  381: 456   88
    2    13 Joanna         Nawrocka              101.33 -  283: 319   51
    3    18 Wojciech       Gołęcki               105.50 -  275: 370   56
    4    21 Mariusz        Michalski             104.62 +  384: 282  155
    5    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  368: 314  150
    6    12 Stanisław      Olsztyn               105.19 -  371: 391   55
    7    19 Marcin         Stachowski            100.98 -  326: 407   51
    8    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  342: 346   50
    9    22 Beata          Kurowska              100.00 +  427: 254  150
   10    20 Justyna        Kurowska              100.00 +  462: 207  150
   11    16 Joanna         Jewtuch               127.51 -  297: 445   78
   12    17 Mariusz        Kubicki               115.92 -  314: 472   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 12  91.67




	Sylwia Łada 109.79 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Broda                 133.35 -  374: 411   83
    2    14 Dariusz        Nawrocki              121.97 +  369: 329  172
    3     7 Irena          Sołdan                138.41 -  261: 381   88
    4    20 Justyna        Kurowska              100.00 +  542: 200  150
    5    13 Anna           Krynicka              115.30 -  338: 386   65
    6    15 Wojciech       Gołęcki               105.50 +  432: 312  156
    7    13 Artur          Koszel                128.31 +  395: 321  178
    8    10 Stanisław      Gasik                 118.13 +  368: 292  168
    9     9 Maciej         Kuczyński             138.36 +  413: 329  188
   10     4 Stanisław      Rydzik                141.97 -  284: 526   92
   11     8 Krzysztof      Kodzis                113.67 -  358: 426   64
   12     9 Dawid          Pikul                 149.48 -  308: 574   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Jakub Onoszko 109.22 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kwiatkowski           133.14 -  369: 383   83
    2    15 Anna           Lenartowska           100.00 +  448: 316  150
    3    12 Anna           Krynicka              115.30 +  380: 284  165
    4    10 Monika         Siemaszko             111.74 -  286: 374   62
    5    16 Marcin         Stachowski            100.98 +  408: 339  151
    6     9 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  388: 348  150
    7     8 Krzysztof      Kodzis                113.67 -  336: 440   64
    8    12 Dariusz        Ulatowski             112.56 +  503: 295  163
    9     8 Dorota         Stachowska            120.12 -  282: 551   70
   10     9 Łucja          Kodzis                111.22 +  367: 319  161
   11     6 Michał         Alabrudziński         153.49 +  403: 398  203
   12     5 Krzysztof      Bukowski              119.19 -  312: 427   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Wojciech Gołęcki 105.50 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jędrzej        Florek                129.23 -  309: 372   79
    2    12 Krzysztof      Kodzis                113.67 -  277: 367   64
    3    18 Mieczysław     Pastuszak             110.40 +  370: 275  160
    4    13 Mariusz        Kubicki               115.92 -  331: 381   66
    5    20 Beata          Kurowska              100.00 +  352: 276  150
    6    15 Sylwia         Łada                  109.79 -  312: 432   60
    7    17 Krzysztof      Zawadzki              103.26 -  303: 323   53
    8    19 Agata          Kuć                   119.62 -  360: 381   70
    9    23 PAUZA
   10    19 Waldemar       Kudliński             102.03 -  269: 375   52
   11    22 Krystyna       Kurowska              100.00 +  302: 238  150
   12    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  278: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  / 11  86.73




	Stanisław Olsztyn 105.19 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Artur          Koszel                128.31 -  349: 383   78
    2    17 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  442: 284  150
    3    13 Monika         Siemaszko             111.74 -  341: 347   62
    4    14 Anna           Krynicka              115.30 -  372: 435   65
    5    17 Krzysztof      Zawadzki              103.26 +  446: 275  153
    6    12 Mieczysław     Pastuszak             110.40 +  391: 371  160
    7    12 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  395: 316  150
    8     8 Piotr          Broda                 133.35 -  374: 406   83
    9    10 Łucja          Kodzis                111.22 -  368: 412   61
   10    12 Joanna         Nawrocka              101.33 -  331: 420   51
   11    15 Dariusz        Nawrocki              121.97 +  428: 334  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 11 107.73




	Mariusz Michalski 104.62 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Jewtuch               127.51 -  231: 629   78
    2    20 Renata         Andracka              116.41 -  255: 445   66
    3    20 Anna           Lenartowska           100.00 -  212: 411   50
    4    21 Mieczysław     Pastuszak             110.40 -  282: 384   60
    5    22 Krystyna       Kurowska              100.00 +  330: 172  150
    6    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  410: 321  150
    7    20 Dariusz        Nawrocki              121.97 +  388: 339  172
    8    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  400: 257  150
    9    14 Krzysztof      Zawadzki              103.26 +  539: 282  153
   10    11 Piotr          Broda                 133.35 -  272: 426   83
   11    11 Mariusz        Orzeł                 123.92 -  265: 359   74
   12    16 Dariusz        Ulatowski             112.56 -  345: 374   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Krzysztof Zawadzki 103.26 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    16 Renata         Andracka              116.41 -  320: 359   66
    5    17 Stanisław      Olsztyn               105.19 -  275: 446   55
    6    20 Beata          Kurowska              100.00 +  595:  88  150
    7    17 Wojciech       Gołęcki               105.50 +  323: 303  156
    8    14 Joanna         Nawrocka              101.33 +  406: 382  151
    9    14 Mariusz        Michalski             104.62 -  282: 539   55
   10    14 Dariusz        Ulatowski             112.56 +  434: 377  163
   11    14 Stanisław      Gasik                 118.13 -  344: 384   68
   12    14 Łucja          Kodzis                111.22 -  339: 435   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     925  /  9 102.78




	Waldemar Kudliński 102.03 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    18 Dariusz        Nawrocki              121.97 -  333: 342   72
    9    20 Krystyna       Kurowska              100.00 +  366: 201  150
   10    19 Wojciech       Gołęcki               105.50 +  375: 269  156
   11    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  358: 267  150
   12    13 Marcin         Stachowski            100.98 -  326: 379   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     579  /  5 115.80




	Joanna Nawrocka 101.33 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Orzeł                 123.92 -  305: 425   74
    2    13 Mieczysław     Pastuszak             110.40 +  319: 283  160
    3    14 Agata          Kuć                   119.62 -  305: 430   70
    4    15 Maciej         Kuczyński             138.36 -  352: 459   88
    5    21 Justyna        Kurowska              100.00 +  346: 221  150
    6    17 Mariusz        Kubicki               115.92 +  365: 329  166
    7    14 Krzysztof      Bukowski              119.19 -  352: 381   69
    8    14 Krzysztof      Zawadzki              103.26 -  382: 406   53
    9    17 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  371: 301  150
   10    12 Stanisław      Olsztyn               105.19 +  420: 331  155
   11    13 Łucja          Kodzis                111.22 +  441: 321  161
   12    11 Anita          Bruska                120.68 +  408: 326  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Marcin Stachowski 100.98 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Nawrocki              121.97 +  506: 297  172
    2     2 Krzysztof      Bukowski              119.19 -  346: 384   69
    3     9 Łucja          Kodzis                111.22 -  346: 360   61
    4    12 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  311: 350   50
    5    16 Jakub          Onoszko               109.22 -  339: 408   59
    6    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  347: 403   50
    7    19 Mieczysław     Pastuszak             110.40 +  407: 326  160
    8    16 Renata         Andracka              116.41 -  254: 481   66
    9    21 Justyna        Kurowska              100.00 +  430: 285  150
   10    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  389: 287  150
   11    18 Anna           Krynicka              115.30 +  368: 333  165
   12    13 Waldemar       Kudliński             102.03 +  379: 326  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anita          Bruska                120.68 -  269: 427   71
    2    17 Stanisław      Olsztyn               105.19 -  284: 442   55
    3    19 Dariusz        Nawrocki              121.97 -  260: 421   72
    4    22 Krystyna       Kurowska              100.00 +  309: 279  150
    5    18 Stanisław      Gasik                 118.13 -  289: 345   68
    6    21 Mariusz        Michalski             104.62 -  321: 410   55
    7    21 Justyna        Kurowska              100.00 +  467: 229  150
    8    21 Mieczysław     Pastuszak             110.40 +  346: 342  160
    9    17 Joanna         Nawrocka              101.33 -  301: 371   51
   10    18 Mariusz        Kubicki               115.92 -  254: 457   66
   11    23 PAUZA
   12    21 Krystyna       Kurowska              100.00 +  464: 195  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 11  95.27




	Beata Kurowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Stachowska            120.12 -  198: 352   70
    2    21 Monika         Siemaszko             111.74 -  229: 320   62
    3    22 PAUZA
    4    19 Anna           Lenartowska           100.00 -  226: 318   50
    5    20 Wojciech       Gołęcki               105.50 -  276: 352   56
    6    20 Krzysztof      Zawadzki              103.26 -   88: 595   53
    7    22 Krystyna       Kurowska              100.00 -  276: 286   50
    8    22 Justyna        Kurowska              100.00 -  256: 273   50
    9    22 Mieczysław     Pastuszak             110.40 -  254: 427   60
   10    22 Dariusz        Nawrocki              121.97 -  231: 411   72
   11    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  327: 335   50
   12    22 Justyna        Kurowska              100.00 +  271: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     723  / 11  65.73




	Justyna Kurowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agata          Kuć                   119.62 -  154: 433   70
    2    22 PAUZA
    3    16 Andrzej        Kwiatkowski           133.14 -  246: 352   83
    4    20 Sylwia         Łada                  109.79 -  200: 542   60
    5    21 Joanna         Nawrocka              101.33 -  221: 346   51
    6    22 Krystyna       Kurowska              100.00 -  236: 240   50
    7    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  229: 467   50
    8    22 Beata          Kurowska              100.00 +  273: 256  150
    9    21 Marcin         Stachowski            100.98 -  285: 430   51
   10    20 Mieczysław     Pastuszak             110.40 -  207: 462   60
   11    21 Anna           Lenartowska           100.00 -  258: 397   50
   12    22 Beata          Kurowska              100.00 -  268: 271   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     725  / 11  65.91




	Krystyna Kurowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Bukowski              119.19 -  257: 412   69
    2    18 Irena          Sołdan                138.41 -  172: 540   88
    3    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  245: 390   50
    4    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  279: 309   50
    5    22 Mariusz        Michalski             104.62 -  172: 330   55
    6    22 Justyna        Kurowska              100.00 +  240: 236  150
    7    22 Beata          Kurowska              100.00 +  286: 276  150
    9    20 Waldemar       Kudliński             102.03 -  201: 366   52
   10    23 PAUZA
   11    22 Wojciech       Gołęcki               105.50 -  238: 302   56
   12    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  195: 464   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     770  / 10  77.00




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zbigniew       Rybak                 119.08 -  295: 344   69
    2    15 Jakub          Onoszko               109.22 -  316: 448   59
    3    20 Mariusz        Michalski             104.62 +  411: 212  155
    4    19 Beata          Kurowska              100.00 +  318: 226  150
    5    15 Krzysztof      Kodzis                113.67 -  292: 524   64
    6    18 Mariusz        Orzeł                 123.92 -  292: 394   74
    7    16 Mariusz        Kubicki               115.92 +  409: 378  166
    8    13 Maciej         Kuczyński             138.36 -  301: 464   88
    9    16 Agata          Kuć                   119.62 -  318: 369   70
   10    17 Marcin         Stachowski            100.98 -  287: 389   51
   11    21 Justyna        Kurowska              100.00 +  397: 258  150
   12    19 Dariusz        Nawrocki              121.97 -  278: 378   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Stanisław      Gasik                 118.13 -  276: 467   68
    2    16 Dariusz        Ulatowski             112.56 -  327: 464   63
    3    21 Krystyna       Kurowska              100.00 +  390: 245  150
    4    12 Marcin         Stachowski            100.98 +  350: 311  151
    5    14 Krzysztof      Bukowski              119.19 +  398: 319  169
    6     9 Jakub          Onoszko               109.22 -  348: 388   59
    7    12 Stanisław      Olsztyn               105.19 -  316: 395   55
    8    17 Mariusz        Michalski             104.62 -  257: 400   55
    9    19 Mariusz        Kubicki               115.92 -  357: 394   66
   10    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  357: 358   50
   11    20 Beata          Kurowska              100.00 +  335: 327  150
   12    18 Anna           Krynicka              115.30 -  290: 340   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 12  91.75




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 PAUZA
    2    11 Anita          Bruska                120.68 -  281: 436   71
    3    15 Krzysztof      Kodzis                113.67 -  316: 430   64
    4    18 Dariusz        Nawrocki              121.97 -  255: 371   72
    5    19 Mieczysław     Pastuszak             110.40 -  314: 368   60
    6    19 Marcin         Stachowski            100.98 +  403: 347  151
    7    18 Renata         Andracka              116.41 -  256: 350   66
    8    20 Mariusz        Kubicki               115.92 +  397: 334  166
    9    18 Anna           Krynicka              115.30 -  312: 426   65
   10    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  358: 357  150
   11    19 Waldemar       Kudliński             102.03 -  267: 358   52
   12    20 Wojciech       Gołęcki               105.50 +  378: 278  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 11  97.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O kryształowe jajo świateczne"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Renata         Andracka              470: 325
   2 Mariusz        Kubicki              - Dawid          Pikul                 334: 409
   3 Mirosław       Uglik                - Anna           Krynicka              386: 247
   4 Krzysztof      Kodzis               - Rafał          Lenartowski           417: 451
   5 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Ulatowski             486: 353
   6 Monika         Siemaszko            - Piotr          Pietuchowski          311: 460
   7 Irena          Sołdan               - Łucja          Kodzis                344: 428
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Kuczyński             381: 456
   9 Piotr          Broda                - Sylwia         Łada                  411: 374
  10 Jakub          Onoszko              - Andrzej        Kwiatkowski           369: 383
  11 Jędrzej        Florek               - Wojciech       Gołęcki               372: 309
  12 Stanisław      Olsztyn              - Artur          Koszel                349: 383
  13 Joanna         Jewtuch              - Mariusz        Michalski             629: 231
  14 Joanna         Nawrocka             - Mariusz        Orzeł                 305: 425
  15 Dariusz        Nawrocki             - Marcin         Stachowski            297: 506
  16 Bernadeta      Kudlińska            - Anita          Bruska                269: 427
  17 Dorota         Stachowska           - Beata          Kurowska              352: 198
  18 Justyna        Kurowska             - Agata          Kuć                   154: 433
  19 Krzysztof      Bukowski             - Krystyna       Kurowska              412: 257
  20 Anna           Lenartowska          - Zbigniew       Rybak                 295: 344
  21 Stanisław      Gasik                - Agnieszka      Wiśniewska            467: 276
  22 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Orzeł                - Joanna         Jewtuch               374: 346
   2 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Bukowski              346: 384
   3 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                277: 426
   4 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         431: 400
   5 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Gasik                 481: 258
   6 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kwiatkowski           482: 387
   7 Artur          Koszel               - Maciej         Kuczyński             384: 248
   8 Rafał          Lenartowski          - Jędrzej        Florek                388: 445
   9 Agata          Kuć                  - Dorota         Stachowska            352: 377
  10 Zbigniew       Rybak                - Łucja          Kodzis                363: 290
  11 Anita          Bruska               - Barbara        Wiśniewska            436: 281
  12 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Kodzis                277: 367
  13 Joanna         Nawrocka             - Mieczysław     Pastuszak             319: 283
  14 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Nawrocki              369: 329
  15 Jakub          Onoszko              - Anna           Lenartowska           448: 316
  16 Dariusz        Ulatowski            - Agnieszka      Wiśniewska            464: 327
  17 Stanisław      Olsztyn              - Bernadeta      Kudlińska             442: 284
  18 Krystyna       Kurowska             - Irena          Sołdan                172: 540
  19 Anna           Krynicka             - Mariusz        Kubicki               415: 401
  20 Mariusz        Michalski            - Renata         Andracka              255: 445
  21 Beata          Kurowska             - Monika         Siemaszko             229: 320
  22 Justyna        Kurowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Orzeł                 478: 365
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Bukowski              415: 388
   3 Artur          Koszel               - Mirosław       Uglik                 236: 485
   4 Dorota         Stachowska           - Anita          Bruska                349: 315
   5 Zbigniew       Rybak                - Dawid          Pikul                 315: 420
   6 Jędrzej        Florek               - Joanna         Jewtuch               443: 263
   7 Sylwia         Łada                 - Irena          Sołdan                261: 381
   8 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Gasik                 389: 330
   9 Łucja          Kodzis               - Marcin         Stachowski            360: 346
  10 Maciej         Kuczyński            - Rafał          Lenartowski           410: 438
  11 Dariusz        Ulatowski            - Piotr          Broda                 482: 240
  12 Anna           Krynicka             - Jakub          Onoszko               284: 380
  13 Monika         Siemaszko            - Stanisław      Olsztyn               347: 341
  14 Agata          Kuć                  - Joanna         Nawrocka              430: 305
  15 Krzysztof      Kodzis               - Barbara        Wiśniewska            430: 316
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Justyna        Kurowska              352: 246
  17 Renata         Andracka             - Mariusz        Kubicki               324: 432
  18 Wojciech       Gołęcki              - Mieczysław     Pastuszak             370: 275
  19 Bernadeta      Kudlińska            - Dariusz        Nawrocki              260: 421
  20 Mariusz        Michalski            - Anna           Lenartowska           212: 411
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Krystyna       Kurowska              390: 245
  22 Beata          Kurowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Piotr          Pietuchowski          406: 401
   2 Mirosław       Uglik                - Jędrzej        Florek                521: 367
   3 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Stachowska            415: 399
   4 Anita          Bruska               - Dariusz        Ulatowski             355: 334
   5 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Orzeł                 462: 308
   6 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           356: 431
   7 Łucja          Kodzis               - Michał         Alabrudziński         346: 391
   8 Agata          Kuć                  - Zbigniew       Rybak                 371: 423
   9 Artur          Koszel               - Krzysztof      Kodzis                395: 312
  10 Jakub          Onoszko              - Monika         Siemaszko             286: 374
  11 Krzysztof      Bukowski             - Joanna         Jewtuch               360: 381
  12 Agnieszka      Wiśniewska           - Marcin         Stachowski            350: 311
  13 Mariusz        Kubicki              - Wojciech       Gołęcki               381: 331
  14 Stanisław      Olsztyn              - Anna           Krynicka              372: 435
  15 Maciej         Kuczyński            - Joanna         Nawrocka              459: 352
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Renata         Andracka              320: 359
  17 Stanisław      Gasik                - Piotr          Broda                 280: 447
  18 Barbara        Wiśniewska           - Dariusz        Nawrocki              255: 371
  19 Anna           Lenartowska          - Beata          Kurowska              318: 226
  20 Sylwia         Łada                 - Justyna        Kurowska              542: 200
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Mariusz        Michalski             384: 282
  22 Krystyna       Kurowska             - Bernadeta      Kudlińska             279: 309


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mirosław       Uglik                 214: 441
   2 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                391: 355
   3 Dorota         Stachowska           - Rafał          Lenartowski           311: 488
   4 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Rybak                 458: 320
   5 Jędrzej        Florek               - Artur          Koszel                407: 287
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Ulatowski             389: 310
   7 Anita          Bruska               - Monika         Siemaszko             462: 312
   8 Mariusz        Orzeł                - Irena          Sołdan                308: 390
   9 Joanna         Jewtuch              - Renata         Andracka              359: 237
  10 Łucja          Kodzis               - Agata          Kuć                   378: 307
  11 Dariusz        Nawrocki             - Maciej         Kuczyński             234: 476
  12 Mariusz        Kubicki              - Piotr          Broda                 301: 458
  13 Anna           Krynicka             - Sylwia         Łada                  386: 338
  14 Agnieszka      Wiśniewska           - Krzysztof      Bukowski              398: 319
  15 Krzysztof      Kodzis               - Anna           Lenartowska           524: 292
  16 Marcin         Stachowski           - Jakub          Onoszko               339: 408
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Stanisław      Olsztyn               275: 446
  18 Stanisław      Gasik                - Bernadeta      Kudlińska             345: 289
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Barbara        Wiśniewska            368: 314
  20 Beata          Kurowska             - Wojciech       Gołęcki               276: 352
  21 Justyna        Kurowska             - Joanna         Nawrocka              221: 346
  22 Mariusz        Michalski            - Krystyna       Kurowska              330: 172


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Anita          Bruska                305: 383
   2 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Kwiatkowski           520: 345
   3 Jędrzej        Florek               - Piotr          Pietuchowski          399: 384
   4 Krzysztof      Kodzis               - Michał         Alabrudziński         437: 453
   5 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                489: 307
   6 Maciej         Kuczyński            - Dorota         Stachowska            314: 346
   7 Irena          Sołdan               - Anna           Krynicka              383: 357
   8 Joanna         Jewtuch              - Zbigniew       Rybak                 411: 424
   9 Jakub          Onoszko              - Agnieszka      Wiśniewska            388: 348
  10 Piotr          Broda                - Artur          Koszel                387: 315
  11 Monika         Siemaszko            - Łucja          Kodzis                368: 269
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Stanisław      Olsztyn               371: 391
  13 Renata         Andracka             - Dariusz        Ulatowski             372: 410
  14 Stanisław      Gasik                - Agata          Kuć                   432: 343
  15 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  312: 432
  16 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Bukowski              320: 431
  17 Joanna         Nawrocka             - Mariusz        Kubicki               365: 329
  18 Mariusz        Orzeł                - Anna           Lenartowska           394: 292
  19 Barbara        Wiśniewska           - Marcin         Stachowski            403: 347
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Beata          Kurowska              595:  88
  21 Bernadeta      Kudlińska            - Mariusz        Michalski             321: 410
  22 Krystyna       Kurowska             - Justyna        Kurowska              240: 236


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anita          Bruska               - Rafał          Lenartowski           374: 402
   2 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 422: 359
   3 Jędrzej        Florek               - Dawid          Pikul                 399: 376
   4 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          Broda                 553: 270
   5 Zbigniew       Rybak                - Stanisław      Rydzik                408: 396
   6 Dorota         Stachowska           - Irena          Sołdan                325: 477
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Monika         Siemaszko             375: 309
   8 Krzysztof      Kodzis               - Jakub          Onoszko               440: 336
   9 Anna           Krynicka             - Joanna         Jewtuch               310: 336
  10 Maciej         Kuczyński            - Stanisław      Gasik                 290: 329
  11 Dariusz        Ulatowski            - Łucja          Kodzis                353: 406
  12 Stanisław      Olsztyn              - Agnieszka      Wiśniewska            395: 316
  13 Artur          Koszel               - Sylwia         Łada                  321: 395
  14 Krzysztof      Bukowski             - Joanna         Nawrocka              381: 352
  15 Agata          Kuć                  - Mariusz        Orzeł                 320: 432
  16 Anna           Lenartowska          - Mariusz        Kubicki               409: 378
  17 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Zawadzki              303: 323
  18 Renata         Andracka             - Barbara        Wiśniewska            350: 256
  19 Marcin         Stachowski           - Mieczysław     Pastuszak             407: 326
  20 Mariusz        Michalski            - Dariusz        Nawrocki              388: 339
  21 Justyna        Kurowska             - Bernadeta      Kudlińska             229: 467
  22 Krystyna       Kurowska             - Beata          Kurowska              286: 276


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Piotr          Pietuchowski          319: 442
   2 Michał         Alabrudziński        - Jędrzej        Florek                373: 389
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Mirosław       Uglik                 466: 348
   4 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 395: 384
   5 Zbigniew       Rybak                - Anita          Bruska                332: 269
   6 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Kodzis                370: 450
   7 Łucja          Kodzis               - Stanisław      Rydzik                360: 428
   8 Piotr          Broda                - Stanisław      Olsztyn               406: 374
   9 Joanna         Jewtuch              - Dorota         Stachowska            362: 402
  10 Sylwia         Łada                 - Stanisław      Gasik                 368: 292
  11 Krzysztof      Bukowski             - Monika         Siemaszko             386: 300
  12 Dariusz        Ulatowski            - Jakub          Onoszko               295: 503
  13 Anna           Lenartowska          - Maciej         Kuczyński             301: 464
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Nawrocka              406: 382
  15 Anna           Krynicka             - Artur          Koszel                290: 458
  16 Renata         Andracka             - Marcin         Stachowski            481: 254
  17 Agnieszka      Wiśniewska           - Mariusz        Michalski             257: 400
  18 Waldemar       Kudliński            - Dariusz        Nawrocki              333: 342
  19 Wojciech       Gołęcki              - Agata          Kuć                   360: 381
  20 Mariusz        Kubicki              - Barbara        Wiśniewska            334: 397
  21 Bernadeta      Kudlińska            - Mieczysław     Pastuszak             346: 342
  22 Beata          Kurowska             - Justyna        Kurowska              256: 273


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Jędrzej        Florek                410: 239
   2 Piotr          Pietuchowski         - Zbigniew       Rybak                 347: 373
   3 Rafał          Lenartowski          - Michał         Alabrudziński         480: 368
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Kodzis                493: 356
   5 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Bukowski              359: 367
   6 Stanisław      Rydzik               - Anita          Bruska                507: 280
   7 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul                 439: 482
   8 Dorota         Stachowska           - Jakub          Onoszko               551: 282
   9 Sylwia         Łada                 - Maciej         Kuczyński             413: 329
  10 Stanisław      Olsztyn              - Łucja          Kodzis                368: 412
  11 Joanna         Jewtuch              - Artur          Koszel                333: 432
  12 Stanisław      Gasik                - Mariusz        Orzeł                 278: 398
  13 Monika         Siemaszko            - Renata         Andracka              367: 373
  14 Mariusz        Michalski            - Krzysztof      Zawadzki              539: 282
  15 Dariusz        Nawrocki             - Dariusz        Ulatowski             311: 444
  16 Anna           Lenartowska          - Agata          Kuć                   318: 369
  17 Joanna         Nawrocka             - Bernadeta      Kudlińska             371: 301
  18 Barbara        Wiśniewska           - Anna           Krynicka              312: 426
  19 Agnieszka      Wiśniewska           - Mariusz        Kubicki               357: 394
  20 Waldemar       Kudliński            - Krystyna       Kurowska              366: 201
  21 Marcin         Stachowski           - Justyna        Kurowska              430: 285
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Beata          Kurowska              427: 254
  23 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Lenartowski           359: 368
   2 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                410: 355
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Jędrzej        Florek                339: 385
   4 Stanisław      Rydzik               - Sylwia         Łada                  526: 284
   5 Krzysztof      Bukowski             - Michał         Alabrudziński         397: 377
   6 Dawid          Pikul                - Dorota         Stachowska            311: 523
   7 Anita          Bruska               - Krzysztof      Kodzis                468: 352
   8 Renata         Andracka             - Mirosław       Uglik                 247: 462
   9 Jakub          Onoszko              - Łucja          Kodzis                367: 319
  10 Mariusz        Orzeł                - Artur          Koszel                344: 445
  11 Piotr          Broda                - Mariusz        Michalski             426: 272
  12 Joanna         Nawrocka             - Stanisław      Olsztyn               420: 331
  13 Maciej         Kuczyński            - Anna           Krynicka              445: 332
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Ulatowski             434: 377
  15 Joanna         Jewtuch              - Stanisław      Gasik                 347: 368
  16 Agata          Kuć                  - Monika         Siemaszko             371: 314
  17 Marcin         Stachowski           - Anna           Lenartowska           389: 287
  18 Mariusz        Kubicki              - Bernadeta      Kudlińska             457: 254
  19 Waldemar       Kudliński            - Wojciech       Gołęcki               375: 269
  20 Justyna        Kurowska             - Mieczysław     Pastuszak             207: 462
  21 Barbara        Wiśniewska           - Agnieszka      Wiśniewska            358: 357
  22 Beata          Kurowska             - Dariusz        Nawrocki              231: 411
  23 Krystyna       Kurowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                369: 453
   2 Jędrzej        Florek               - Dorota         Stachowska            386: 343
   3 Krzysztof      Bukowski             - Piotr          Pietuchowski          366: 429
   4 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           452: 427
   5 Mirosław       Uglik                - Zbigniew       Rybak                 415: 369
   6 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Onoszko               398: 403
   7 Artur          Koszel               - Dawid          Pikul                 381: 356
   8 Krzysztof      Kodzis               - Sylwia         Łada                  426: 358
   9 Anita          Bruska               - Piotr          Broda                 291: 321
  10 Renata         Andracka             - Maciej         Kuczyński             309: 441
  11 Mariusz        Michalski            - Mariusz        Orzeł                 265: 359
  12 Dariusz        Ulatowski            - Agata          Kuć                   376: 395
  13 Łucja          Kodzis               - Joanna         Nawrocka              321: 441
  14 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Zawadzki              384: 344
  15 Dariusz        Nawrocki             - Stanisław      Olsztyn               334: 428
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Joanna         Jewtuch               297: 445
  17 Monika         Siemaszko            - Mariusz        Kubicki               421: 302
  18 Anna           Krynicka             - Marcin         Stachowski            333: 368
  19 Barbara        Wiśniewska           - Waldemar       Kudliński             267: 358
  20 Beata          Kurowska             - Agnieszka      Wiśniewska            327: 335
  21 Justyna        Kurowska             - Anna           Lenartowska           258: 397
  22 Krystyna       Kurowska             - Wojciech       Gołęcki               238: 302
  23 Bernadeta      Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jędrzej        Florek               - Piotr          Pietuchowski          283: 418
   2 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           281: 428
   3 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 487: 428
   4 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Kwiatkowski           364: 426
   5 Jakub          Onoszko              - Krzysztof      Bukowski              312: 427
   6 Artur          Koszel               - Piotr          Broda                 405: 314
   7 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Kodzis                541: 293
   8 Maciej         Kuczyński            - Michał         Alabrudziński         307: 448
   9 Dawid          Pikul                - Sylwia         Łada                  574: 308
  10 Agata          Kuć                  - Mariusz        Orzeł                 389: 348
  11 Joanna         Nawrocka             - Anita          Bruska                408: 326
  12 Joanna         Jewtuch              - Stanisław      Gasik                 386: 359
  13 Waldemar       Kudliński            - Marcin         Stachowski            326: 379
  14 Łucja          Kodzis               - Krzysztof      Zawadzki              435: 339
  15 Monika         Siemaszko            - Renata         Andracka              343: 424
  16 Dariusz        Ulatowski            - Mariusz        Michalski             374: 345
  17 Mariusz        Kubicki              - Mieczysław     Pastuszak             472: 314
  18 Agnieszka      Wiśniewska           - Anna           Krynicka              290: 340
  19 Dariusz        Nawrocki             - Anna           Lenartowska           378: 278
  20 Wojciech       Gołęcki              - Barbara        Wiśniewska            278: 378
  21 Bernadeta      Kudlińska            - Krystyna       Kurowska              464: 195
  22 Beata          Kurowska             - Justyna        Kurowska              271: 268
Lista rankingowa na dzień 12-05-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              153.96  29869  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   3 Kazimierz Merklejn             Szczecin             153.34  30055  196
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.41  29416  193
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.34  29707  195
   6 Kamil Górka                    Kraków               151.24  28585  189
   7 Paweł Jackowski                Warszawa             149.75  29650  198
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.65  20053  134
   9 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  11 Justyna Górka                  Kraków               148.66  27949  188
  12 Dawid Pikul                    Poznań               148.59  28233  190
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.11  27992  189
  14 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.15  25899  176
  15 Marek Reda                     Dębówka              146.92  27914  190
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.46  29293  200
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.75  26527  182
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.59  16889  116
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.08  27807  193
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  13086   91
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.38  18496  129
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.34  28524  199
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.88  25432  178
  26 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.57  26945  189
  27 Krzysztof Obremski             Legnica              142.43  26207  184
  28 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.45  20369  144
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.87  27892  198
  31 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.67  14208  101
  32 Kamil Kister                   Puławy               140.26  28053  200
  33 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.21  27341  195
  34 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  35 Irena Sołdan                   Sopot                139.87  26994  193
  36 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  37 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.54  27350  196
  38 Robert Kamiński                Warszawa             139.26  24371  175
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.25  24648  177
  40 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.06   4311   31
  41 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.47  20770  150
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  43 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  44 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.62  22020  160
  45 Bogusław Szyszka               Oława                137.49  25710  187
  46 Grzegorz Łukasik               Konojady             137.32  25679  187
  47 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26836  196
  48 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  17106  125
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  50 Marek Syczuk                   Warszawa             135.82  16570  122
  51 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  135.76  14391  106
  52 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.73   8551   63
  53 Karol Waniek                   Wrocław              135.72  13436   99
  54 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  55 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.51   9486   70
  56 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.51  13280   98
  57 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             135.24  22180  164
  58 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.93  26176  194
  59 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  60 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  61 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  62 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  63 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.81   8358   62
  64 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  65 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.58  26582  199
  66 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  67 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  68 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.13  14911  112
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  70 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.83  26434  199
  71 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  72 Krzysztof Jaworski             Warszawa             132.79  14740  111
  73 Grzegorz Święcki               Białystok            132.79   6905   52
  74 Piotr Broda                    Sandomierz           132.62  26126  197
  75 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.54  10868   82
  76 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  77 Dominik Piasecki               Słupsk               132.30  10716   81
  78 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  79 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              131.80   7249   55
  80 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  81 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  82 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.07  26213  200
  83 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.95  24880  190
  84 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.71  12548   96
  85 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  86 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  87 Maciej Grąbczewski             Szczecin             130.23  11981   92
  88 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.03  22366  172
  89 Janusz Krupiński               Bytom                129.96  20274  156
  90 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  129.92  17669  136
  91 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.76  15960  123
  92 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  93 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  94 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  95 Artur Koszel                   Warszawa             129.39  22385  173
  96 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.39  23160  179
  97 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  98 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  24632  191
  99 Natalia Ogierman               Katowice             128.88  20363  158
 100 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.76   7983   62
 101 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 102 Radosław Jachna                Łódź                 128.68  13769  107
 103 Marek Salamon                  Bytom                128.43   6807   53
 104 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.37  17587  137
 105 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.37  24775  193
 106 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 107 Maciej Perzyński               Piła                 127.84  14190  111
 108 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.42   6626   52
 109 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.36  12354   97
 110 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 111 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 112 Rafał Matczak                  Milanówek            127.13  15383  121
 113 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.96   6348   50
 114 Joanna Jewtuch                 Warszawa             126.93  23736  187
 115 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 116 Barbara Obremska               Wrocław              126.31  18694  148
 117 Krzysztof Gibas                Kraków               126.26  24873  197
 118 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.19  25238  200
 119 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.17  18421  146
 120 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.14  24975  198
 121 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 122 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.92  23799  189
 123 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 124 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.00   6000   48
 125 Michał Rogalewicz              Poznań               124.97   7748   62
 126 Jakub Błażejewski              Poznań               124.96  12371   99
 127 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 128 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 129 Tomasz Lempart                 Kraków               124.27  16901  136
 130 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 131 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.89  22672  183
 132 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.74  24129  195
 133 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.71  16577  134
 134 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.62  24725  200
 135 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 136 Szymon Dąbrowski               Warszawa             123.21  24518  199
 137 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.96  16722  136
 138 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.68   7974   65
 139 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.65  23303  190
 140 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.59   4168   34
 141 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 142 Marek Rogalski                 Warszawa             122.52  20216  165
 143 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 144 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 145 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 146 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            122.27   6358   52
 147 Czesław Grajewski              Białystok            122.21  24443  200
 148 Marcin Ceglarek                Kraków               122.08  14894  122
 149 Juliusz Czupryniak             Warszawa             121.95  24390  200
 150 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.90  24137  198
 151 Magdalena Kublik               Warszawa             121.83  15594  128
 152 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 153 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6689   55
 154 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.31  24262  200
 155 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 156 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.17  23023  190
 157 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  19328  160
 158 Michał Kolaj                   Ostróda              120.74   9297   77
 159 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 160 Anita Bruska                   Gdynia               120.69  17380  144
 161 Marta Świątkowska              Wrocław              120.58  20017  166
 162 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 163 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 164 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       120.36   4694   39
 165 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 166 Krzysztof Bonda                Białystok            120.31  11550   96
 167 Tomasz Lewiński                Wejherowo            119.96   5758   48
 168 Dariusz Socha                  Warszawa             119.93   5517   46
 169 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 170 Jerzy Luter                    Bytom                119.79  14494  121
 171 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.73   7184   60
 173 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 119.73  14487  121
 174 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.19  23599  198
 175 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 176 Marta Bajorek                  Warszawa             119.09  23461  197
 177 Stanisław Gasik                Warszawa             118.92  10346   87
 178 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 179 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 180 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 181 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.42   4263   36
 182 Adam Janicki                   Wrocław              118.21  18322  155
 183 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 184 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   6962   59
 185 Beata Piotrowska               Łódź                 117.66   5177   44
 186 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.61  17288  147
 187 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 188 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 189 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.36  19481  166
 190 Rafał Stachowski               Police               117.22  15121  129
 191 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.07  18263  156
 192 Renata Andracka                Zwola                116.81  22778  195
 193 Teresa Zalewska                Racibórz             116.64  15397  132
 194 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 195 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 196 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 197 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            116.23  18945  163
 198 Paweł Morga                    Warszawa             116.08  12537  108
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             115.89   7417   64
 200 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.84  21083  182
 201 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 202 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.52  13631  118
 203 Agnieszka Biegańska            Białystok            115.35  10958   95
 204 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.29  20175  175
 205 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.20  22348  194
 207 Anna Krynicka                  Warszawa             114.82  14927  130
 208 Paweł Maciejczuk               Białystok            114.54  13974  122
 209 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 210 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.17  17582  154
 211 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 212 Marianna Kozłowska             Białystok            113.69  16712  147
 213 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 214 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 215 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 216 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  22570  199
 217 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 218 Lucyna Śniadach                Rumia                113.13  16517  146
 219 Michał Garnowski               Pasłęk               113.06   5427   48
 220 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 221 Urszula Solarska               Łódź                 112.61  22409  199
 222 Anna Niedzielko                Szczecin             112.60   8445   75
 223 Agnieszka Matus                Milanówek            112.43   9332   83
 224 Anna Biegańska                 Białystok            112.41   9218   82
 225 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 226 Dariusz Ulatowski              Tuchola              112.07   8181   73
 227 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 228 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 229 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 230 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               111.56  13499  121
 231 Monika Siemaszko               Lipiany              111.34   9575   86
 232 Dorota Ostrowska               Białystok            111.34  15921  143
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 234 Damian Łupiński                Konojady             111.25   4005   36
 235 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 236 Katarzyna Polak                Warszawa             111.16   4113   37
 237 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 238 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.97   3995   36
 239 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.76  15949  144
 240 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.74  21594  195
 241 Jakub Onoszko                  Gdynia               110.71  13396  121
 242 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 243 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 244 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            110.11   3854   35
 245 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 246 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.61   3946   36
 247 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 248 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.17  19979  183
 249 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 250 Aleksandra Brzeska             Piastów              108.72  10981  101
 251 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.55   4342   40
 252 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 253 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              108.02  17608  163
 255 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 256 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.95   8312   77
 257 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 258 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.72  12927  120
 259 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 260 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 261 Józef Burzyński                Ełk                  106.66  13546  127
 262 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 263 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 264 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.86   4446   42
 265 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.72   4969   47
 266 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.69   8772   83
 267 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.64   5810   55
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.52  15300  145
 269 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.94  15007  143
 270 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 271 Elżbieta Święcka               Białystok            104.78   3877   37
 272 Maria Pokorska                 Warszawa             104.68  13294  127
 273 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 274 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.53   8049   77
 275 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.39  18790  180
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.18  16357  157
 277 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.92  20368  196
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 279 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 280 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 281 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 282 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.23  19821  192
 283 Anna Arana                     Warszawa             102.61   9953   97
 284 Halina Mrozek                  Warszawa             102.47   9017   88
 285 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            102.45  16597  162
 286 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 287 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 288 Tomasz A. Praga                Białystok            101.94   7136   70
 289 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         101.79   4275   42
 290 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 291 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 292 Marcin Stachowski              Wydartowo I          101.45  19783  195
 293 Lidia Żywna                    Gdynia               101.42   9635   95
 294 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 295 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 296 Sylwia Kozłowska               Białystok             98.94  14049  142
 297 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 298 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 299 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 300 Sylwia Buks                    Warszawa              97.52  17261  177
 301 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 302 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 303 Anna Lenartowska               Gdynia                95.15   7422   78
 304 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 305 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 306 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 307 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.04   4418   48
 308 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.98   5243   57
 309 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 310 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 311 Paulina Naplocha               Racibórz              91.27  10679  117
 312 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                90.36  11385  126
 313 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             90.11  15048  167
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 315 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 316 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 317 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 318 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 319 Beata Kiżewska                 Świnoujście           86.43   4062   47
 320 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            85.39   3928   46
 321 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 322 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 323 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 324 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 325 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 326 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 327 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.63   4138   54
 328 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 329 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.34   2483   38
 330 Mirosław Dejna                 Sampława              60.12  11724  195




Poczekalnia na dzień 12-05-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.93   3049   27
   2 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   6 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
   7 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   8 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
   9 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  10 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            100.96   2524   25
  11 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  14 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  15 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  16 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            124.33   2984   24
  17 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  18 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  19 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.71   2849   24
  20 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  21 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  22 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  23 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  24 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  25 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  26 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            114.62   2751   24
  27 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               113.50   2724   24
  28 Bartłomiej Dalecki             Rumia                111.71   2681   24
  29 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  30 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  31 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.88   2613   24
  32 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  33 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.67   2584   24
  34 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.54   2269   24
  35 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  36 Teresa Prystupa                Zajączkowo            91.00   2184   24
  37 Joanna Kozłowska               Gdańsk                88.92   2134   24
  38 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  39 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  40 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  41 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  42 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  43 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  44 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  45 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  46 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  47 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  48 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  49 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.04   1841   23
  50 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  51 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  52 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  53 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  55 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  56 Katarzyna Rachaus              Łódź                  82.23   1809   22
  57 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  58 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  59 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  60 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  61 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  62 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  63 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      112.00   2240   20
  64 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  65 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  66 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  67 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  68 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  69 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  70 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  71 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  72 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  73 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  74 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  75 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  76 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  77 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  78 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  79 Adam Słapiński                 Warszawa             107.79   1509   14
  80 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  81 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  82 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  83 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  84 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  85 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  86 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  87 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  88 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  89 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  90 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  91 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  92 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  93 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  94 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  95 Andrzej Oleksiak               Ostróda              170.67   2048   12
  96 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  97 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  98 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  99 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
 100 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 101 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 102 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 103 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 104 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 105 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 106 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 107 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.17   1526   12
 108 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 109 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 110 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 111 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 112 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 113 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 114 Marcela Wołowiec               Gdynia               120.75   1449   12
 115 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 116 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 117 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 118 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 119 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 120 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 121 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 122 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 123 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 124 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                116.75   1401   12
 125 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 126 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 127 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 128 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 129 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 130 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 131 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 133 Lech Boszko                    Gdańsk               111.58   1339   12
 134 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.25   1335   12
 135 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 136 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 137 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 138 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 139 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 140 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 141 Paulina Mech                   Kraków               108.00   1296   12
 142 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 143 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 144 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 145 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 146 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 147 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 148 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 149 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 150 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 151 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 152 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 153 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 154 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 155 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 156 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 157 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 158 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 159 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 160 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 161 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 162 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 163 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 164 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 165 Zuzanna Cichoń                 Korsze                97.42   1169   12
 166 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 167 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 168 Barbara Boszko                 Gdańsk                96.17   1154   12
 169 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 170 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 171 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 172 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 173 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 174 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 175 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 176 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 177 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 178 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 179 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 180 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 181 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 182 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 183 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 184 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 185 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 186 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 187 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 188 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 189 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 190 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 191 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 192 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 193 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 194 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 195 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 196 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 197 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 198 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 199 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 200 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 201 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 202 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 203 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 204 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 205 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 206 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 207 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 208 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 209 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 210 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 211 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 212 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 213 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 214 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 215 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 216 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 217 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 218 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 219 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 220 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 221 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 222 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 223 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 224 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 225 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 226 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 227 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 228 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 229 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 230 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 231 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 232 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 233 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 234 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 235 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 236 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 237 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 238 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 239 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 240 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                70.18    772   11
 241 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 242 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 243 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 244 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 245 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 246 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 247 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 248 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 249 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 250 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 251 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 252 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 253 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 254 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 255 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 256 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 257 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 258 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 259 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 260 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 261 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 262 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 263 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.56   1175    9
 264 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 265 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 266 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 267 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 268 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 269 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 270 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 271 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 272 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 273 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 274 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 275 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 276 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 277 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 278 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 279 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 280 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 281 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 282 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 283 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 284 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 285 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 286 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 287 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 288 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 289 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 290 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 291 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 292 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 293 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 294 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 295 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 296 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 297 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 298 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 299 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 300 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 301 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 302 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 303 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 304 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 305 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 306 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 307 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 308 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 309 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 310 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 311 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 312 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 313 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 314 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 315 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 316 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 317 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 318 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 319 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 320 Ewa Stypułkowska               Warszawa              60.00    240    4
 321 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 322 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 323 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 324 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 325 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 326 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 327 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 328 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 329 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 330 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 331 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 332 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 333 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 334 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 335 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 336 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 337 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 338 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie