Zakopane 2
kwietnia
Zakopane 2- 3 kwietnia II Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2016
Pruszków 9
kwietnia
Pruszków 9-10 kwietnia Urodziny AlfredaMistrzostwa Regionów 2016
Inowrocław16
kwietnia
Inowrocław 16-17 kwietnia XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne” Mistrzostwa Regionów 2016
Karol Wyrębkiewicz zwycięża w Pruszkowie09 - 10 kwietnia 2016 — Urodziny AlfredaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Urodziny AlfredaPruszków, 09 - 10 kwietnia 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Karol Wyrębkiewicz zwycięża w Pruszkowie Był to duży, silnie obsadzony turniej. Spośród turniejów liczących sobie powyżej 70 zawodników, wyższy średni ranking w całej historii polskich scrabbli miały tylko Puchary i Mistrzostwa Polski, "Truskawki w Milanówku" w 2013 roku oraz ubiegłoroczny turniej w Wałczu.

Po pierwszym dniu zawodów prowadził bez porażki Kacper Zegadło z imponującą średnią 453 punktów. Po piętach deptali mu Kazimierz Merklejn, Karol WyrębkiewiczDominik Urbacki. Kacper przegrał jednak cztery kolejne rundy. Wygrana w ostatniej pozwoliła mu zająć ostatecznie 7. miejsce. Przez jedną rundę liderem był Dominik Urbacki, a następnie Stanisław Rydzik, ostatecznie jednak zwycięzcą został Karol Wyrębkiewicz, który wygrał w niedzielę cztery partie i jako jedyny zgromadził 10 punktów. W ostatniej rundzie Karol pokonał Dominika, Stanisław wygrał z Jakubem Zaryńskim zajmując tym samym drugie miejsce, a  przy trzecim stole triumfował Krzysztof Mówka. Skład podium jakby sprzed dwunastu lat — "starzy" mistrzowie pokazali, że grać w scrabble nadal potrafią.

Nagrodę za najlepszy debiut otrzymała Agnieszka Tepli-Skoczylas, na co dzień grająca w prowadzonym od niedawna przez Fundację "Umysł" klubie Start Piaseczno.

Turniej był poświęcony oczywiście Alfredowi Buttsowi, w związku z czym jak co roku odbył się też konkurs wiedzy o wynalazcy scrabbli. Wygrał go Maciej Czupryniak, wylosowany spośród osób, które prawidłowo odpowiedziały na wszystkie pytania.

Turniej zorganizowały Fundacja "Umysł" im. Alfreda ButtsaGabinet Lekarski "Eureka". Pod nazwami obu instytucji kryje się praca Waldemara Czerwońca, którego wspomagały Anna AranaDorota Zielińska. Podziękowania należą się też dyrekcji i pracownikom Spółdzielczego Domu Kultury w Pruszkowie, a także fundatorom nagród.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Urodziny Alfreda w ramach III Festiwalu Rozrywek Umysłowych
Urodziny Alfreda
Urodziny Alfreda


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund - 12; runda 1 połówkowy; rundy 2-10 Dubov; rundy 11-12 szwajcar
Miejsce rozgrywekSpółdzielczy Dom Kultury, Pruszków, ul. Hubala 5
Obrońca tytułuDominik Urbacki
SędziaMariusz Sylwestrzuk
Strona www turniejuhttp//umysl.org
HarmonogramSobota, 9 kwietnia (7 rund)
10:00-10.50 — zapisy do turnieju (uwaga: osoby zapisane przez Internet również muszą potwierdzić swoją obecność do godz. 10.50 u sędziego)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
11:15 — rozpoczęcie wydawania arkuszy konkursowych
11:00-14:30 — rundy I-III
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
15:30-19:30 — rundy IV-VII
19:30 — zakończenie gier; Walne Zgromadzenie PFS

Niedziela, 10 kwietnia (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
9:00-14:00 — rundy VIII-XII
13:00 — zakończenie przyjmowania arkuszy konkursowych
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za 2 dni gier; zwolnienie z opłat dla debiutantów, zniżka dla młodzieży szkolnej (7,50 zł za dzień)
DojazdSamochodem z Warszawy: Aleje Jerozolimskie (kierunek: Żyrardów) — Al. Wojska Polskiego — na 1.skrzyżowaniu ZA McDonald's skręcić w lewo (Al. Niepodległości) — na drugim skrzyżowaniu w lewo = ul. Hubala. SDK na końcu ulicy po prawej.
Koleją: SKM lub PKP — dworzec 10 minut na piechotę od miejsca rozgrywek; kolejka WKD — podobna odległość, z przeciwnej strony miasta.
WyżywienieNa miejscu skromne słodycze, napoje, kawa, herbata. Blisko pizzerie, bary itp. Możliwe zamówienia z dowozem.
NoclegiHotel ComfortBiznes ***; Hotel Victor Pruszków by DeSilva *** — oba stosunkowo blisko SDK;
Hotel Tadros *** bardzo blisko;
HOTELik — coś nowego, dobre opinie, ale w dalszej odległości, raczej dla zmotoryzowanych;
Tanie noclegi: hotel Capital i Pokoje Gościnne
NagrodyPuchary i/ lub medale dla zwycięzców; wyróżnienie dla najlepszego debiutanta, drobne upominki dla innych uczestników turnieju
Dodatkowe atrakcjeKonkurs wiedzy o Alfredzie Buttsie — rozstrzygnięcie w czasie uroczystości zakończenia
OrganizatorzyFundacja UMYSŁ im. Alfreda Buttsa, Gabinet Lekarski "Eureka"


Wyniki turnieju Urodziny Alfreda 2016

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   142.77     10.0     5044     2045      822
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.65      9.0     5077     1920      820
  3 Krzysztof       Mówka                Warszawa               151.62      9.0     4883     1885      717
  4 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.74      9.0     4649     1900      375
  5 Jakub           Zaryński             Świnoujście            146.46      8.5     4610     1915     -102
  6 Robert          Kamiński             Warszawa               139.46      8.0     5136     1761      936
  7 Kacper          Zegadło              Warszawa               140.22      8.0     5032     1893      273
  8 Rafał           Matczak              Milanówek              138.50      8.0     5017     1818      253
  9 Justyna         Górka                Kraków                 140.73      8.0     4833     1736      265
 10 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.03      8.0     4828     1762      608
 11 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               131.83      8.0     4799     1810      627
 12 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               145.32      8.0     4796     1854      435
 13 Andrzej         Kroc                 Łódź                   125.70      8.0     4575     1795      441
 14 Marta           Bajorek              Warszawa               124.57      8.0     4430     1773      272
 15 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               129.70      8.0     4403     1735     -176
 16 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.90      7.0     4919     1664      426
 17 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               129.84      7.0     4840     1662      354
 18 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               155.08      7.0     4819     1714      276
 19 Maciej          Czupryniak           Milanówek              146.09      7.0     4800     1737      225
 20 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               136.91      7.0     4792     1633      322
 21 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.69      7.0     4738     1674      448
 22 Michał          Szorc                Białystok              121.56      7.0     4647     1664      253
 23 Agnieszka       Matus                Milanówek              118.94      7.0     4552     1669      158
 24 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              127.02      7.0     4547     1624      -66
 25 Marek           Rogalski             Warszawa               122.87      7.0     4356     1610      180
 26 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   108.76      7.0     4207     1660      -36
 27 Anna            Arana                Kołobrzeg              110.21      6.5     3923     1443       55
 28 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               149.02      6.0     4985     1535      659
 29 Michał          Makowski             Warszawa               135.85      6.0     4872     1596      448
 30 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.18      6.0     4785     1608       -1
 31 Marek           Reda                 Dębówka                147.17      6.0     4650     1525      -49
 32 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 145.72      6.0     4616     1524      172
 33 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        127.15      6.0     4606     1530       43
 34 Piotr           Broda                Sandomierz             133.52      6.0     4534     1566     -151
 35 Dorota          Zielińska            Piaseczno              122.79      6.0     4508     1479      107
 36 Przemysław      Rybicki              Otwock                 132.73      6.0     4483     1512      449
 37 Marcin          Rogala               Warszawa               132.83      6.0     4474     1447       61
 38 Kamil           Kister               Puławy                 142.84      6.0     4415     1530      -96
 39 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              133.67      6.0     4360     1484       84
 40 Jacek           Baltyn               Suchedniów             110.61      6.0     4255     1463      -97
 41 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.27      6.0     4110     1400     -319
 42 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               106.06      6.0     4096     1539     -415
 43 Radosław        Słowicki             Warszawa               100.00      6.0     3640     1417     -701
 44 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              122.34      5.0     4535     1272      193
 45 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              119.17      5.0     4492     1303     -180
 46 Paweł           Jackowski            Warszawa               141.44      5.0     4487     1445      139
 47 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   126.69      5.0     4396     1421     -125
 48 Ewa             Radzikowska          Gliwice                126.50      5.0     4395     1415       33
 49 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.64      5.0     4388     1368       17
 50 Maciej          Sylwestrzuk          Warszawa               105.31      5.0     4334     1349     -250
 51 Marianna        Kozłowska            Białystok              113.55      5.0     4191     1403     -640
 52 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    120.79      5.0     4170     1379     -456
 53 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               108.55      5.0     4147     1234     -214
 54 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                105.28      5.0     4054     1358     -478
 55 Bogdan          Kozłowski            Białystok              121.92      4.5     4260     1309     -210
 56 Agnieszka       Tepli-Skoczylas      Piaseczno              100.00      4.5     3773     1051     -165
 57 Marzena         Zawierska            Warszawa               119.33      4.0     4321     1300      -61
 58 Maria           Pokorska             Warszawa               115.18      4.0     4178     1237     -421
 59 Dorota          Ostrowska            Białystok              111.15      4.0     4139     1193     -287
 60 Marta           Wawrzyn              Pruszków               100.00      4.0     4057     1211     -266
 61 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      4.0     3580     1057       21
 62 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.19      4.0     3414     1166     -103
 63 Jarosław        Olek                 Warszawa               128.22      4.0     2562      949       61
 64 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      3.5     3660      959     -282
 65 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      3.5     3582     1010     -852
 66 Lucyna          Śniadach             Rumia                  116.44      3.0     4048     1141     -477
 67 Adam            Żychowski            Warszawa               100.00      3.0     3946      922     -107
 68 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      2.0     3268      811     -600
 69 Jan             Olek                 Warszawa               103.93      2.0     2467      715     -154
 70 Beata           Piotrowska           Łódź                   123.37      2.0     1865      580       32
 71 Joanna          Kulawiak             Warszawa               100.00      1.5     3123      756     -701
 72 Szymon          Płachta              Warszawa               134.52      1.0     1738      551     -476
 73 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      1.0      779      259     -246
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Urodziny Alfreda 2016



	Michał Alabrudziński 157.03 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ewa            Radzikowska           126.50 +  430: 347  177
    2     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.02 -  388: 444   77
    3    16 Adam           Kędzior               100.00 +  445: 229  150
    4     8 Marek          Rogalski              122.87 +  452: 420  173
    5     5 Mariusz        Skrobosz              155.08 +  528: 392  205
    6     2 Stanisław      Rydzik                146.65 -  310: 525   97
    7     5 Marianna       Kozłowska             113.55 +  459: 240  164
    8     4 Andrzej        Kroc                  125.70 -  307: 331   76
    9     7 Szymon         Płachta               134.52 +  433: 352  185
   10     5 Mateusz        Gołębiewski           108.76 +  365: 276  159
   11     3 Jakub          Zaryński              146.46 -  318: 332   96
   12     7 Maciej         Czupryniak            146.09 +  393: 332  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Mariusz Skrobosz 155.08 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Kroc                  125.70 -  329: 361   76
    2    29 Grzegorz       Pukniel               126.69 +  473: 286  177
    3    18 Zbigniew       Rybak                 121.19 +  410: 247  171
    4    12 Anna           Arana                 110.21 +  484: 217  160
    5     5 Michał         Alabrudziński         157.03 -  392: 528  107
    6     7 Jakub          Zaryński              146.46 -  349: 475   96
    7    14 Małgorzata     Deszczyńska           134.64 +  457: 428  185
    8     9 Kamil          Kister                142.84 +  437: 257  193
    9     6 Miłosz         Wrzałek               149.02 +  374: 352  199
   10     6 Marta          Bajorek               124.57 -  321: 410   75
   11     9 Robert         Kamiński              139.46 -  361: 578   89
   12    11 Michał         Makowski              135.85 +  432: 404  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Krzysztof Mówka 151.62 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Sporczyk              125.69 -  384: 406   76
    2    19 Marcin         Rogala                132.83 -  321: 415   83
    3    32 Lucyna         Śniadach              116.44 -  316: 372   66
    4    32 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  380: 341  150
    5    29 Radosław       Słowicki              100.00 +  473: 241  150
    6    21 Miłosz         Wrzałek               149.02 +  409: 343  199
    7    16 Marek          Reda                  147.17 +  570: 389  197
    8    10 Tomasz         Zwoliński             144.18 +  456: 319  194
    9     9 Rafał          Wesołowski            134.90 +  348: 301  185
   10     7 Maciej         Czupryniak            146.09 +  429: 379  196
   11     4 Kacper         Zegadło               140.22 +  407: 353  190
   12     3 Kazimierz      Merklejn              145.32 +  390: 307  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 12 156.75




	Dominik Urbacki 150.74 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Bajorek               124.57 +  401: 319  175
    2     9 Bartłomiej     Pawlak                127.15 +  349: 241  177
    3     9 Dariusz        Jarosławski           120.79 +  432: 359  171
    4     5 Mateusz        Gołębiewski           108.76 +  382: 253  159
    5     2 Jakub          Zaryński              146.46 +  489: 331  196
    6     1 Kacper         Zegadło               140.22 -  327: 490   90
    7     4 Krzysztof      Sporczyk              125.69 +  380: 377  176
    8     2 Kazimierz      Merklejn              145.32 +  380: 324  195
    9     3 Rafał          Matczak               138.50 +  475: 384  189
   10     1 Stanisław      Rydzik                146.65 -  394: 403   97
   11     2 Andrzej        Kwiatkowski           131.83 +  381: 369  182
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          142.77 -  259: 424   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 12 158.33




	Miłosz Wrzałek 149.02 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Rogalski              122.87 -  368: 386   73
    2    24 Rafał          Wesołowski            134.90 +  446: 390  185
    3    17 Michał         Szorc                 121.56 -  347: 404   72
    4    22 Adam           Żychowski             100.00 +  486: 284  150
    5    15 Marta          Bajorek               124.57 -  358: 382   75
    6    21 Krzysztof      Mówka                 151.62 -  343: 409  102
    7    24 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  506: 283  150
    8    18 Marcin         Rogala                132.83 +  528: 297  183
    9     6 Mariusz        Skrobosz              155.08 -  352: 374  105
   10    18 Beata          Piotrowska            123.37 +  413: 366  173
   11    14 Paweł          Jackowski             141.44 +  478: 345  191
   12    10 Andrzej        Kroc                  125.70 -  360: 406   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Marek Reda 147.17 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Zielińska             122.79 +  416: 355  173
    2    14 Jarosław       Olek                  128.22 -  368: 413   78
    3    10 Waldemar       Czerwoniec            129.84 -  348: 426   80
    4    25 Maciej         Sylwestrzuk           105.31 +  542: 276  155
    5    13 Michał         Makowski              135.85 -  310: 475   86
    6    22 Grzegorz       Pukniel               126.69 +  426: 383  177
    7    16 Krzysztof      Mówka                 151.62 -  389: 570  102
    8    20 Ewa            Radzikowska           126.50 -  271: 437   77
    9    24 Rafał          Błaszkiewicz          119.17 +  364: 350  169
   10    19 Katarzyna      Ślusarska             122.34 +  437: 253  172
   11    15 Piotr          Broda                 133.52 +  414: 379  184
   12    14 Michał         Szorc                 121.56 -  365: 382   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Stanisław Rydzik 146.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Ślusarska             122.34 +  440: 322  172
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           131.83 +  403: 302  182
    3     5 Piotr          Broda                 133.52 -  368: 414   84
    4    13 Jacek          Baltyn                110.61 +  380: 338  161
    5     6 Przemysław     Rybicki               132.73 +  389: 363  183
    6     2 Michał         Alabrudziński         157.03 +  525: 310  207
    7     2 Kazimierz      Merklejn              145.32 -  344: 372   95
    8     6 Grzegorz       Kulawiak              106.06 +  420: 340  156
    9     1 Kacper         Zegadło               140.22 +  567: 361  190
   10     1 Dominik        Urbacki               150.74 +  403: 394  201
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          142.77 -  374: 416   93
   12     2 Jakub          Zaryński              146.46 +  464: 325  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 12 160.00




	Jakub Zaryński 146.46 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bogdan         Kozłowski             121.92 =  352: 352  122
    2     4 Waldemar       Czerwoniec            129.84 +  445: 435  180
    3     8 Jarosław       Olek                  128.22 +  437: 418  178
    4     4 Krzysztof      Sporczyk              125.69 +  358: 314  176
    5     2 Dominik        Urbacki               150.74 -  331: 489  101
    6     7 Mariusz        Skrobosz              155.08 +  475: 349  205
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          142.77 -  300: 436   93
    8     8 Szymon         Dąbrowski             129.70 +  458: 377  180
    9     4 Michał         Makowski              135.85 +  412: 402  186
   10     2 Kacper         Zegadło               140.22 +  385: 358  190
   11     3 Michał         Alabrudziński         157.03 +  332: 318  207
   12     2 Stanisław      Rydzik                146.65 -  325: 464   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1915  / 12 159.58




	Maciej Czupryniak 146.09 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Szorc                 121.56 +  434: 375  172
    2    11 Szymon         Dąbrowski             129.70 +  588: 428  180
    3     1 Mariola        Osajda-Matczak        133.67 +  387: 339  184
    4     1 Andrzej        Kroc                  125.70 +  404: 341  176
    5     1 Kacper         Zegadło               140.22 -  388: 470   90
    6     3 Rafał          Matczak               138.50 -  342: 401   89
    7     6 Bartłomiej     Pawlak                127.15 +  345: 299  177
    8     5 Andrzej        Kwiatkowski           131.83 -  426: 474   82
    9     8 Justyna        Górka                 140.73 +  352: 320  191
   10     7 Krzysztof      Mówka                 151.62 -  379: 429  102
   11     8 Juliusz        Czupryniak            136.91 +  423: 306  187
   12     7 Michał         Alabrudziński         157.03 -  332: 393  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Mariusz Wrześniewski 145.72 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dorota         Rudzińska             121.27 -  369: 383   71
    2    21 Juliusz        Czupryniak            136.91 +  418: 414  187
    3    19 Szymon         Dąbrowski             129.70 +  479: 277  180
    4     7 Robert         Kamiński              139.46 -  314: 436   89
    5    12 Paweł          Jackowski             141.44 +  405: 350  191
    6    13 Grzegorz       Kulawiak              106.06 -  377: 398   56
    7    18 Marek          Rogalski              122.87 -  281: 325   73
    8    25 Bogdan         Kozłowski             121.92 -  325: 446   72
    9    25 Maria          Pokorska              115.18 +  431: 290  165
   10    22 Marcin         Rogala                132.83 +  425: 364  183
   11    16 Michał         Szorc                 121.56 -  310: 460   72
   12    20 Szymon         Płachta               134.52 +  482: 301  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Kazimierz Merklejn 145.32 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zbigniew       Rybak                 121.19 +  494: 334  171
    2     2 Przemysław     Rybicki               132.73 +  403: 390  183
    3     2 Rafał          Matczak               138.50 +  506: 427  189
    4     2 Kacper         Zegadło               140.22 -  372: 381   90
    5     3 Tomasz         Zwoliński             144.18 +  427: 348  194
    6     4 Andrzej        Kroc                  125.70 +  401: 311  176
    7     2 Stanisław      Rydzik                146.65 +  372: 344  197
    8     2 Dominik        Urbacki               150.74 -  324: 380  101
    9     2 Karol          Wyrębkiewicz          142.77 +  416: 358  193
   10     3 Andrzej        Kwiatkowski           131.83 -  315: 433   82
   11     5 Krzysztof      Sporczyk              125.69 +  459: 265  176
   12     3 Krzysztof      Mówka                 151.62 -  307: 390  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 12 154.50




	Tomasz Zwoliński 144.18 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Jarosławski           120.79 -  373: 378   71
    2    23 Paweł          Jackowski             141.44 +  461: 349  191
    3    13 Katarzyna      Ślusarska             122.34 +  370: 353  172
    4    14 Bartłomiej     Pawlak                127.15 +  481: 350  177
    5     3 Kazimierz      Merklejn              145.32 -  348: 427   95
    6     9 Juliusz        Czupryniak            136.91 +  491: 398  187
    7     7 Michał         Makowski              135.85 -  310: 467   86
    8    10 Krzysztof      Mówka                 151.62 -  319: 456  102
    9    17 Beata          Piotrowska            123.37 +  400: 377  173
   10    12 Szymon         Płachta               134.52 +  496: 298  185
   11     7 Rafał          Matczak               138.50 -  297: 418   89
   12    12 Waldemar       Czerwoniec            129.84 -  439: 515   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Kamil Kister 142.84 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marzena        Zawierska             119.33 +  438: 423  169
    2    10 Piotr          Broda                 133.52 -  350: 421   84
    3    20 Dorota         Zielińska             122.79 +  374: 308  173
    4    11 Karol          Wyrębkiewicz          142.77 -  418: 444   93
    5    14 Juliusz        Czupryniak            136.91 -  324: 363   87
    6    23 Maciej         Sylwestrzuk           105.31 +  401: 345  155
    7    19 Katarzyna      Bogusławska           105.28 +  347: 303  155
    8     9 Mariusz        Skrobosz              155.08 -  257: 437  105
    9    16 Katarzyna      Ślusarska             122.34 +  385: 364  172
   10    13 Paweł          Jackowski             141.44 +  411: 333  191
   11    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.02 -  383: 398   77
   12    15 Agnieszka      Matus                 118.94 -  327: 372   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Karol Wyrębkiewicz 142.77 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Błaszkiewicz          119.17 +  553: 335  169
    2     1 Mariola        Osajda-Matczak        133.67 -  278: 426   84
    3    14 Andrzej        Kwiatkowski           131.83 +  389: 311  182
    4    11 Kamil          Kister                142.84 +  444: 418  193
    5     7 Waldemar       Czerwoniec            129.84 +  419: 318  180
    6     5 Agnieszka      Matus                 118.94 +  430: 327  169
    7     3 Jakub          Zaryński              146.46 +  436: 300  196
    8     1 Kacper         Zegadło               140.22 +  384: 371  190
    9     2 Kazimierz      Merklejn              145.32 -  358: 416   95
   10     4 Rafał          Matczak               138.50 +  513: 367  189
   11     1 Stanisław      Rydzik                146.65 +  416: 374  197
   12     1 Dominik        Urbacki               150.74 +  424: 259  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2045  / 12 170.42




	Paweł Jackowski 141.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Matus                 118.94 -  364: 392   69
    2    23 Tomasz         Zwoliński             144.18 -  349: 461   94
    3    31 Rafał          Błaszkiewicz          119.17 +  546: 276  169
    4    16 Jan            Olek                  103.93 +  445: 344  154
    5    12 Mariusz        Wrześniewski          145.72 -  350: 405   96
    6    17 Marta          Bajorek               124.57 -  321: 354   75
    7    21 Marzena        Zawierska             119.33 +  459: 339  169
    8    19 Lucyna         Śniadach              116.44 +  372: 298  166
    9    15 Ewa            Radzikowska           126.50 +  344: 285  177
   10    13 Kamil          Kister                142.84 -  333: 411   93
   11    14 Miłosz         Wrzałek               149.02 -  345: 478   99
   12    19 Piotr          Broda                 133.52 -  259: 305   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Justyna Górka 140.73 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Lucyna         Śniadach              116.44 +  359: 330  166
    2    17 Małgorzata     Deszczyńska           134.64 +  355: 327  185
    3     7 Kacper         Zegadło               140.22 -  401: 499   90
    4    18 Marianna       Kozłowska             113.55 -  367: 472   64
    5    16 Rafał          Wesołowski            134.90 +  459: 392  185
    6    14 Jarosław       Olek                  128.22 -  315: 372   78
    7    20 Dorota         Rudzińska             121.27 +  449: 319  171
    8    15 Marek          Rogalski              122.87 +  431: 350  173
    9     8 Maciej         Czupryniak            146.09 -  320: 352   96
   10    16 Michał         Szorc                 121.56 +  451: 370  172
   11    11 Waldemar       Czerwoniec            129.84 +  503: 364  180
   12     8 Krzysztof      Sporczyk              125.69 +  423: 421  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 12 144.67




	Kacper Zegadło 140.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maria          Pokorska              115.18 +  370: 323  165
    2    13 Michał         Makowski              135.85 +  442: 392  186
    3     7 Justyna        Górka                 140.73 +  499: 401  191
    4     2 Kazimierz      Merklejn              145.32 +  381: 372  195
    5     1 Maciej         Czupryniak            146.09 +  470: 388  196
    6     1 Dominik        Urbacki               150.74 +  490: 327  201
    7     1 Rafał          Matczak               138.50 +  524: 407  189
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          142.77 -  371: 384   93
    9     1 Stanisław      Rydzik                146.65 -  361: 567   97
   10     2 Jakub          Zaryński              146.46 -  358: 385   96
   11     4 Krzysztof      Mówka                 151.62 -  353: 407  102
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           131.83 +  413: 406  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1893  / 12 157.75




	Robert Kamiński 139.46 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marianna       Kozłowska             113.55 +  425: 305  164
    2     3 Rafał          Matczak               138.50 -  304: 452   89
    3    22 Marzena        Zawierska             119.33 +  430: 328  169
    4     7 Mariusz        Wrześniewski          145.72 +  436: 314  196
    5    11 Agnieszka      Matus                 118.94 -  298: 363   69
    6    16 Szymon         Dąbrowski             129.70 -  330: 343   80
    7    13 Katarzyna      Ślusarska             122.34 +  548: 311  172
    8    11 Piotr          Broda                 133.52 +  534: 330  184
    9    10 Marta          Bajorek               124.57 -  338: 382   75
   10    11 Marek          Rogalski              122.87 +  384: 298  173
   11     9 Mariusz        Skrobosz              155.08 +  578: 361  205
   12     6 Rafał          Wesołowski            134.90 +  531: 413  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 12 146.75




	Rafał Matczak 138.50 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Ostrowska             111.15 +  482: 349  161
    2     3 Robert         Kamiński              139.46 +  452: 304  189
    3     2 Kazimierz      Merklejn              145.32 -  427: 506   95
    4     3 Piotr          Broda                 133.52 +  412: 398  184
    5     4 Dariusz        Jarosławski           120.79 +  467: 389  171
    6     3 Maciej         Czupryniak            146.09 +  401: 342  196
    7     1 Kacper         Zegadło               140.22 -  407: 524   90
    8     3 Agnieszka      Matus                 118.94 +  384: 383  169
    9     3 Dominik        Urbacki               150.74 -  384: 475  101
   10     4 Karol          Wyrębkiewicz          142.77 -  367: 513   93
   11     7 Tomasz         Zwoliński             144.18 +  418: 297  194
   12     5 Marta          Bajorek               124.57 +  416: 284  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Juliusz Czupryniak 136.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jacek          Baltyn                110.61 -  394: 427   61
    2    21 Mariusz        Wrześniewski          145.72 -  414: 418   96
    3    21 Maria          Pokorska              115.18 +  440: 361  165
    4    19 Dorota         Ostrowska             111.15 +  404: 344  161
    5    14 Kamil          Kister                142.84 +  363: 324  193
    6     9 Tomasz         Zwoliński             144.18 -  398: 491   94
    7    15 Rafał          Wesołowski            134.90 -  339: 344   85
    8    24 Dorota         Zielińska             122.79 +  481: 366  173
    9    14 Bogdan         Kozłowski             121.92 +  420: 362  172
   10    10 Anna           Arana                 110.21 +  383: 299  160
   11     8 Maciej         Czupryniak            146.09 -  306: 423   96
   12    13 Bartłomiej     Pawlak                127.15 +  450: 311  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Michał Makowski 135.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Arana                 110.21 +  417: 262  160
    2    13 Kacper         Zegadło               140.22 -  392: 442   90
    3    12 Przemysław     Rybicki               132.73 -  201: 406   83
    4    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  455: 294  150
    5    13 Marek          Reda                  147.17 +  475: 310  197
    6    15 Mariola        Osajda-Matczak        133.67 +  415: 274  184
    7     7 Tomasz         Zwoliński             144.18 +  467: 310  194
    8     7 Krzysztof      Sporczyk              125.69 +  387: 338  176
    9     4 Jakub          Zaryński              146.46 -  402: 412   96
   10     8 Andrzej        Kroc                  125.70 -  402: 444   76
   11    10 Rafał          Wesołowski            134.90 -  455: 500   85
   12    11 Mariusz        Skrobosz              155.08 -  404: 432  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Rafał Wesołowski 134.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mateusz        Gołębiewski           108.76 -  341: 376   59
    2    24 Miłosz         Wrzałek               149.02 -  390: 446   99
    3    28 Jan            Pawłowski             100.00 +  467: 236  150
    4    20 Małgorzata     Deszczyńska           134.64 +  449: 350  185
    5    16 Justyna        Górka                 140.73 -  392: 459   91
    6    19 Bogdan         Kozłowski             121.92 +  363: 309  172
    7    15 Juliusz        Czupryniak            136.91 +  344: 339  187
    8    13 Anna           Arana                 110.21 +  484: 273  160
    9     9 Krzysztof      Mówka                 151.62 -  301: 348  102
   10    15 Piotr          Broda                 133.52 +  475: 371  184
   11    10 Michał         Makowski              135.85 +  500: 455  186
   12     6 Robert         Kamiński              139.46 -  413: 531   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Małgorzata Deszczyńska 134.64 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Dąbrowski             108.55 +  379: 344  159
    2    17 Justyna        Górka                 140.73 -  327: 355   91
    3    26 Grzegorz       Kulawiak              106.06 -  317: 327   56
    4    20 Rafał          Wesołowski            134.90 -  350: 449   85
    5    30 Rafał          Błaszkiewicz          119.17 +  416: 352  169
    6    27 Marta          Wawrzyn               100.00 +  390: 336  150
    7    14 Mariusz        Skrobosz              155.08 -  428: 457  105
    8    27 Grzegorz       Pukniel               126.69 -  290: 385   77
    9    27 Radosław       Słowicki              100.00 +  475: 267  150
   10    23 Mariola        Osajda-Matczak        133.67 -  274: 436   84
   11    26 Ewa            Radzikowska           126.50 -  295: 370   77
   12    29 Maria          Pokorska              115.18 +  447: 293  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Szymon Płachta 134.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.02 +  407: 292  177
    9     7 Michał         Alabrudziński         157.03 -  352: 433  107
   10    12 Tomasz         Zwoliński             144.18 -  298: 496   94
   11    17 Bartłomiej     Pawlak                127.15 -  380: 511   77
   12    20 Mariusz        Wrześniewski          145.72 -  301: 482   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     551  /  5 110.20




	Mariola Osajda-Matczak 133.67 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Kulawiak              106.06 +  375: 314  156
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          142.77 +  426: 278  193
    3     1 Maciej         Czupryniak            146.09 -  339: 387   96
    4    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.02 +  477: 244  177
    5     9 Mateusz        Gołębiewski           108.76 -  308: 424   59
    6    15 Michał         Makowski              135.85 -  274: 415   86
    7    23 Anna           Arana                 110.21 -  252: 308   60
    8    28 Michał         Szorc                 121.56 -  362: 507   72
    9    30 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  414: 385  150
   10    23 Małgorzata     Deszczyńska           134.64 +  436: 274  185
   11    19 Grzegorz       Pukniel               126.69 +  407: 383  177
   12    16 Marek          Rogalski              122.87 -  290: 357   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Piotr Broda 133.52 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Sylwestrzuk           105.31 +  427: 385  155
    2    10 Kamil          Kister                142.84 +  421: 350  193
    3     5 Stanisław      Rydzik                146.65 +  414: 368  197
    4     3 Rafał          Matczak               138.50 -  398: 412   89
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              125.69 -  338: 436   76
    6    11 Jacek          Baltyn                110.61 +  421: 331  161
    7     8 Grzegorz       Kulawiak              106.06 -  352: 388   56
    8    11 Robert         Kamiński              139.46 -  330: 534   89
    9    18 Grzegorz       Pukniel               126.69 +  378: 333  177
   10    15 Rafał          Wesołowski            134.90 -  371: 475   85
   11    15 Marek          Reda                  147.17 -  379: 414   97
   12    19 Paweł          Jackowski             141.44 +  305: 259  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Marcin Rogala 132.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Katarzyna      Bogusławska           105.28 -  431: 444   55
    2    19 Krzysztof      Mówka                 151.62 +  415: 321  202
    3    11 Marianna       Kozłowska             113.55 -  335: 391   64
    4    21 Ewa            Radzikowska           126.50 -  370: 477   77
    5    25 Szymon         Dąbrowski             129.70 -  247: 345   80
    6    29 Joanna         Kulawiak              100.00 +  378: 246  150
    7    26 Radosław       Słowicki              100.00 +  366: 293  150
    8    18 Miłosz         Wrzałek               149.02 -  297: 528   99
    9    28 Marta          Wawrzyn               100.00 +  482: 325  150
   10    22 Mariusz        Wrześniewski          145.72 -  364: 425   96
   11    25 Marzena        Zawierska             119.33 +  359: 328  169
   12    23 Maciej         Sylwestrzuk           105.31 +  430: 290  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Przemysław Rybicki 132.73 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jan            Olek                  103.93 +  456: 307  154
    2     2 Kazimierz      Merklejn              145.32 -  390: 403   95
    3    12 Michał         Makowski              135.85 +  406: 201  186
    4     9 Grzegorz       Kulawiak              106.06 +  438: 281  156
    5     6 Stanisław      Rydzik                146.65 -  363: 389   97
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           131.83 -  331: 375   82
    7    17 Waldemar       Czerwoniec            129.84 -  247: 357   80
    8    26 Marzena        Zawierska             119.33 +  454: 248  169
    9    20 Michał         Szorc                 121.56 -  285: 419   72
   10    24 Dorota         Zielińska             122.79 -  348: 410   73
   11    24 Zbigniew       Rybak                 121.19 +  403: 314  171
   12    21 Grzegorz       Pukniel               126.69 +  362: 330  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Andrzej Kwiatkowski 131.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Joanna         Kulawiak              100.00 +  433: 269  150
    2     8 Stanisław      Rydzik                146.65 -  302: 403   97
    3    14 Karol          Wyrębkiewicz          142.77 -  311: 389   93
    4    29 Grzegorz       Pukniel               126.69 +  497: 283  177
    5    18 Ewa            Radzikowska           126.50 +  393: 319  177
    6     8 Przemysław     Rybicki               132.73 +  375: 331  183
    7    11 Marta          Bajorek               124.57 +  417: 269  175
    8     5 Maciej         Czupryniak            146.09 +  474: 426  196
    9     5 Andrzej        Kroc                  125.70 +  389: 374  176
   10     3 Kazimierz      Merklejn              145.32 +  433: 315  195
   11     2 Dominik        Urbacki               150.74 -  369: 381  101
   12     4 Kacper         Zegadło               140.22 -  406: 413   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 12 150.83




	Waldemar Czerwoniec 129.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Radosław       Słowicki              100.00 +  461: 324  150
    2     4 Jakub          Zaryński              146.46 -  435: 445   96
    3    10 Marek          Reda                  147.17 +  426: 348  197
    4     6 Dorota         Rudzińska             121.27 +  346: 321  171
    5     7 Karol          Wyrębkiewicz          142.77 -  318: 419   93
    6    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.02 -  333: 456   77
    7    17 Przemysław     Rybicki               132.73 +  357: 247  183
    8    16 Jacek          Baltyn                110.61 +  527: 255  161
    9    11 Szymon         Dąbrowski             129.70 -  343: 346   80
   10    14 Agnieszka      Matus                 118.94 +  415: 383  169
   11    11 Justyna        Górka                 140.73 -  364: 503   91
   12    12 Tomasz         Zwoliński             144.18 +  515: 439  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Szymon Dąbrowski 129.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Adam           Żychowski             100.00 +  365: 345  150
    2    11 Maciej         Czupryniak            146.09 -  428: 588   96
    3    19 Mariusz        Wrześniewski          145.72 -  277: 479   96
    4    27 Katarzyna      Bogusławska           105.28 +  346: 282  155
    5    25 Marcin         Rogala                132.83 +  345: 247  183
    6    16 Robert         Kamiński              139.46 +  343: 330  189
    7    12 Jarosław       Olek                  128.22 +  427: 318  178
    8     8 Jakub          Zaryński              146.46 -  377: 458   96
    9    11 Waldemar       Czerwoniec            129.84 +  346: 343  180
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              125.69 -  273: 482   76
   11    13 Mateusz        Gołębiewski           108.76 +  447: 333  159
   12     9 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.02 +  429: 374  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Jarosław Olek 128.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jan            Pawłowski             100.00 +  352: 267  150
    2    14 Marek          Reda                  147.17 +  413: 368  197
    3     8 Jakub          Zaryński              146.46 -  418: 437   96
    4    15 Agnieszka      Matus                 118.94 -  337: 372   69
    5    21 Lucyna         Śniadach              116.44 +  352: 315  166
    6    14 Justyna        Górka                 140.73 +  372: 315  191
    7    12 Szymon         Dąbrowski             129.70 -  318: 427   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     949  /  7 135.57




	Bartłomiej Pawlak 127.15 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  440: 313  150
    2     9 Dominik        Urbacki               150.74 -  241: 349  101
    3    23 Marta          Bajorek               124.57 +  397: 388  175
    4    14 Tomasz         Zwoliński             144.18 -  350: 481   94
    5    17 Katarzyna      Ślusarska             122.34 +  595: 381  172
    6    10 Dariusz        Jarosławski           120.79 +  433: 389  171
    7     6 Maciej         Czupryniak            146.09 -  299: 345   96
    8    12 Mateusz        Gołębiewski           108.76 -  336: 389   59
    9    19 Zbigniew       Rybak                 121.19 -  332: 370   71
   10    21 Marzena        Zawierska             119.33 +  361: 328  169
   11    17 Szymon         Płachta               134.52 +  511: 380  185
   12    13 Juliusz        Czupryniak            136.91 -  311: 450   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Michał, Piotr Waszkiewicz 127.02 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  458: 292  150
    2     5 Michał         Alabrudziński         157.03 +  444: 388  207
    3     3 Andrzej        Kroc                  125.70 -  335: 479   76
    4    10 Mariola        Osajda-Matczak        133.67 -  244: 477   84
    5    22 Dorota         Zielińska             122.79 +  391: 314  173
    6    12 Waldemar       Czerwoniec            129.84 +  456: 333  180
    7    10 Agnieszka      Matus                 118.94 -  390: 417   69
    8    14 Szymon         Płachta               134.52 -  292: 407   85
    9    21 Dariusz        Jarosławski           120.79 +  385: 325  171
   10    17 Grzegorz       Kulawiak              106.06 +  380: 369  156
   11    12 Kamil          Kister                142.84 +  398: 383  193
   12     9 Szymon         Dąbrowski             129.70 -  374: 429   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Grzegorz Pukniel 126.69 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marta          Wawrzyn               100.00 -  338: 446   50
    2    29 Mariusz        Skrobosz              155.08 -  286: 473  105
    3    33 Maciej         Dąbrowski             108.55 +  423: 301  159
    4    29 Andrzej        Kwiatkowski           131.83 -  283: 497   82
    5    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  444: 303  150
    6    22 Marek          Reda                  147.17 -  383: 426   97
    7    27 Maria          Pokorska              115.18 +  372: 286  165
    8    27 Małgorzata     Deszczyńska           134.64 +  385: 290  185
    9    18 Piotr          Broda                 133.52 -  333: 378   84
   10    25 Ewa            Radzikowska           126.50 +  436: 352  177
   11    19 Mariola        Osajda-Matczak        133.67 -  383: 407   84
   12    21 Przemysław     Rybicki               132.73 -  330: 362   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Ewa Radzikowska 126.50 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         157.03 -  347: 430  107
    2    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  407: 312  150
    3    15 Jan            Olek                  103.93 -  337: 358   54
    4    21 Marcin         Rogala                132.83 +  477: 370  183
    5    18 Andrzej        Kwiatkowski           131.83 -  319: 393   82
    6    24 Katarzyna      Bogusławska           105.28 -  377: 425   55
    7    25 Dorota         Ostrowska             111.15 +  346: 327  161
    8    20 Marek          Reda                  147.17 +  437: 271  197
    9    15 Paweł          Jackowski             141.44 -  285: 344   91
   10    25 Grzegorz       Pukniel               126.69 -  352: 436   77
   11    26 Małgorzata     Deszczyńska           134.64 +  370: 295  185
   12    22 Dorota         Zielińska             122.79 -  341: 401   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Andrzej Kroc 125.70 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              155.08 +  361: 329  205
    2     6 Marta          Wawrzyn               100.00 +  431: 273  150
    3     3 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.02 +  479: 335  177
    4     1 Maciej         Czupryniak            146.09 -  341: 404   96
    5    10 Marianna       Kozłowska             113.55 +  428: 252  164
    6     4 Kazimierz      Merklejn              145.32 -  311: 401   95
    7     9 Mateusz        Gołębiewski           108.76 +  364: 287  159
    8     4 Michał         Alabrudziński         157.03 +  331: 307  207
    9     5 Andrzej        Kwiatkowski           131.83 -  374: 389   82
   10     8 Michał         Makowski              135.85 +  444: 402  186
   11     6 Marta          Bajorek               124.57 -  305: 395   75
   12    10 Miłosz         Wrzałek               149.02 +  406: 360  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1795  / 12 149.58




	Krzysztof Sporczyk 125.69 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 151.62 +  406: 384  202
    2     7 Katarzyna      Bogusławska           105.28 +  426: 282  155
    3     6 Agnieszka      Matus                 118.94 +  403: 389  169
    4     4 Jakub          Zaryński              146.46 -  314: 358   96
    5     8 Piotr          Broda                 133.52 +  436: 338  184
    6     6 Mateusz        Gołębiewski           108.76 +  380: 364  159
    7     4 Dominik        Urbacki               150.74 -  377: 380  101
    8     7 Michał         Makowski              135.85 -  338: 387   86
    9    12 Grzegorz       Kulawiak              106.06 +  490: 253  156
   10     9 Szymon         Dąbrowski             129.70 +  482: 273  180
   11     5 Kazimierz      Merklejn              145.32 -  265: 459   95
   12     8 Justyna        Górka                 140.73 -  421: 423   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Marta Bajorek 124.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Urbacki               150.74 -  319: 401  101
    2    34 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  440: 271  150
    3    23 Bartłomiej     Pawlak                127.15 -  388: 397   77
    4    24 Marta          Wawrzyn               100.00 +  337: 333  150
    5    15 Miłosz         Wrzałek               149.02 +  382: 358  199
    6    17 Paweł          Jackowski             141.44 +  354: 321  191
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           131.83 -  269: 417   82
    8    17 Marianna       Kozłowska             113.55 +  470: 280  164
    9    10 Robert         Kamiński              139.46 +  382: 338  189
   10     6 Mariusz        Skrobosz              155.08 +  410: 321  205
   11     6 Andrzej        Kroc                  125.70 +  395: 305  176
   12     5 Rafał          Matczak               138.50 -  284: 416   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 12 147.75




	Beata Piotrowska 123.37 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Katarzyna      Bogusławska           105.28 +  406: 305  155
    9    17 Tomasz         Zwoliński             144.18 -  377: 400   94
   10    18 Miłosz         Wrzałek               149.02 -  366: 413   99
   11    23 Katarzyna      Ślusarska             122.34 +  398: 345  172
   12    18 Anna           Arana                 110.21 -  318: 370   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     580  /  5 116.00




	Marek Rogalski 122.87 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               149.02 +  386: 368  199
    2    16 Mateusz        Gołębiewski           108.76 -  341: 404   59
    3    24 Marta          Wawrzyn               100.00 +  387: 360  150
    4     8 Michał         Alabrudziński         157.03 -  420: 452  107
    5    19 Jacek          Baltyn                110.61 -  300: 333   61
    6    25 Jan            Olek                  103.93 +  394: 251  154
    7    18 Mariusz        Wrześniewski          145.72 +  325: 281  196
    8    15 Justyna        Górka                 140.73 -  350: 431   91
    9    22 Marianna       Kozłowska             113.55 +  438: 363  164
   10    11 Robert         Kamiński              139.46 -  298: 384   89
   11    20 Grzegorz       Kulawiak              106.06 +  360: 259  156
   12    16 Mariola        Osajda-Matczak        133.67 +  357: 290  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Dorota Zielińska 122.79 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Reda                  147.17 -  355: 416   97
    2    25 Adam           Żychowski             100.00 +  393: 325  150
    3    20 Kamil          Kister                142.84 -  308: 374   93
    4    28 Bogdan         Kozłowski             121.92 +  434: 311  172
    5    22 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.02 -  314: 391   77
    6    26 Marzena        Zawierska             119.33 -  307: 418   69
    7    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  480: 246  150
    8    24 Juliusz        Czupryniak            136.91 -  366: 481   87
    9    26 Maciej         Sylwestrzuk           105.31 +  398: 306  155
   10    24 Przemysław     Rybicki               132.73 +  410: 348  183
   11    18 Agnieszka      Matus                 118.94 -  342: 444   69
   12    22 Ewa            Radzikowska           126.50 +  401: 341  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Katarzyna Ślusarska 122.34 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                146.65 -  322: 440   97
    2    33 Jan            Pawłowski             100.00 +  450: 262  150
    3    13 Tomasz         Zwoliński             144.18 -  353: 370   94
    4    23 Maria          Pokorska              115.18 +  500: 260  165
    5    17 Bartłomiej     Pawlak                127.15 -  381: 595   77
    6    20 Lucyna         Śniadach              116.44 +  482: 308  166
    7    13 Robert         Kamiński              139.46 -  311: 548   89
    8    21 Dorota         Rudzińska             121.27 +  400:   0    0
    9    16 Kamil          Kister                142.84 -  364: 385   93
   10    19 Marek          Reda                  147.17 -  253: 437   97
   11    23 Beata          Piotrowska            123.37 -  345: 398   73
   12    27 Zbigniew       Rybak                 121.19 +  374: 339  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 11 115.64




	Bogdan Kozłowski 121.92 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jakub          Zaryński              146.46 =  352: 352  146
    2    12 Jacek          Baltyn                110.61 -  381: 436   61
    3    27 Dorota         Rudzińska             121.27 -  338: 446   71
    4    28 Dorota         Zielińska             122.79 -  311: 434   73
    5    31 Maciej         Dąbrowski             108.55 +  383: 382  159
    6    19 Rafał          Wesołowski            134.90 -  309: 363   85
    7    28 Marta          Wawrzyn               100.00 +  447: 275  150
    8    25 Mariusz        Wrześniewski          145.72 +  446: 325  196
    9    14 Juliusz        Czupryniak            136.91 -  362: 420   87
   10    20 Zbigniew       Rybak                 121.19 +  386: 317  171
   11    22 Anna           Arana                 110.21 -  248: 332   60
   12    26 Radosław       Słowicki              100.00 -  297: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Michał Szorc 121.56 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Czupryniak            146.09 -  375: 434   96
    2    22 Joanna         Kulawiak              100.00 +  343: 203  150
    3    17 Miłosz         Wrzałek               149.02 +  404: 347  199
    4    17 Dariusz        Jarosławski           120.79 -  354: 379   71
    5    23 Zbigniew       Rybak                 121.19 -  310: 438   71
    6    28 Dorota         Rudzińska             121.27 -  312: 435   71
    7    30 Maciej         Sylwestrzuk           105.31 +  411: 385  155
    8    28 Mariola        Osajda-Matczak        133.67 +  507: 362  184
    9    20 Przemysław     Rybicki               132.73 +  419: 285  183
   10    16 Justyna        Górka                 140.73 -  370: 451   91
   11    16 Mariusz        Wrześniewski          145.72 +  460: 310  196
   12    14 Marek          Reda                  147.17 +  382: 365  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Dorota Rudzińska 121.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Wrześniewski          145.72 +  383: 369  196
    2    15 Agnieszka      Matus                 118.94 -  321: 358   69
    3    27 Bogdan         Kozłowski             121.92 +  446: 338  172
    4     6 Waldemar       Czerwoniec            129.84 -  321: 346   80
    5    24 Anna           Arana                 110.21 -  276: 381   60
    6    28 Michał         Szorc                 121.56 +  435: 312  172
    7    20 Justyna        Górka                 140.73 -  319: 449   91
    8    21 Katarzyna      Ślusarska             122.34 -    0: 400    0
    9    31 Lucyna         Śniadach              116.44 +  398: 361  166
   10    27 Dariusz        Jarosławski           120.79 +  454: 401  171
   11    21 Marianna       Kozłowska             113.55 +  423: 358  164
   12    17 Mateusz        Gołębiewski           108.76 -  334: 356   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 11 127.27




	Zbigniew Rybak 121.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kazimierz      Merklejn              145.32 -  334: 494   95
    2    31 Radosław       Słowicki              100.00 +  413: 220  150
    3    18 Mariusz        Skrobosz              155.08 -  247: 410  105
    4    26 Marzena        Zawierska             119.33 +  322: 267  169
    5    23 Michał         Szorc                 121.56 +  438: 310  172
    8    22 Dariusz        Jarosławski           120.79 -  320: 321   71
    9    19 Bartłomiej     Pawlak                127.15 +  370: 332  177
   10    20 Bogdan         Kozłowski             121.92 -  317: 386   72
   11    24 Przemysław     Rybicki               132.73 -  314: 403   83
   12    27 Katarzyna      Ślusarska             122.34 -  339: 374   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 10 116.60




	Dariusz Jarosławski 120.79 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Zwoliński             144.18 +  378: 373  194
    2    18 Adam           Kędzior               100.00 +  323: 233  150
    3     9 Dominik        Urbacki               150.74 -  359: 432  101
    4    17 Michał         Szorc                 121.56 +  379: 354  172
    5     4 Rafał          Matczak               138.50 -  389: 467   89
    6    10 Bartłomiej     Pawlak                127.15 -  389: 433   77
    7    22 Jacek          Baltyn                110.61 -  225: 487   61
    8    22 Zbigniew       Rybak                 121.19 +  321: 320  171
    9    21 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.02 -  325: 385   77
   10    27 Dorota         Rudzińska             121.27 -  401: 454   71
   11    29 Katarzyna      Bogusławska           105.28 -  306: 347   55
   12    30 Dorota         Ostrowska             111.15 +  375: 341  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Marzena Zawierska 119.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Kister                142.84 -  423: 438   93
    2    20 Maciej         Sylwestrzuk           105.31 +  350: 226  155
    3    22 Robert         Kamiński              139.46 -  328: 430   89
    4    26 Zbigniew       Rybak                 121.19 -  267: 322   71
    5    26 Dorota         Ostrowska             111.15 +  441: 292  161
    6    26 Dorota         Zielińska             122.79 +  418: 307  173
    7    21 Paweł          Jackowski             141.44 -  339: 459   91
    8    26 Przemysław     Rybicki               132.73 -  248: 454   83
    9    29 Katarzyna      Bogusławska           105.28 +  506: 260  155
   10    21 Bartłomiej     Pawlak                127.15 -  328: 361   77
   11    25 Marcin         Rogala                132.83 -  328: 359   83
   12    28 Rafał          Błaszkiewicz          119.17 -  345: 474   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Rafał Błaszkiewicz 119.17 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Karol          Wyrębkiewicz          142.77 -  335: 553   93
    2    30 Jan            Olek                  103.93 -  251: 515   54
    3    31 Paweł          Jackowski             141.44 -  276: 546   91
    4    34 Joanna         Kulawiak              100.00 +  361: 242  150
    5    30 Małgorzata     Deszczyńska           134.64 -  352: 416   85
    6    30 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  360: 400   50
    7    33 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  497: 289  150
    8    31 Adam           Kędzior               100.00 +  395: 253  150
    9    24 Marek          Reda                  147.17 -  350: 364   97
   10    29 Maciej         Dąbrowski             108.55 +  447: 315  159
   11    27 Maciej         Sylwestrzuk           105.31 -  394: 434   55
   12    28 Marzena        Zawierska             119.33 +  474: 345  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Agnieszka Matus 118.94 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Jackowski             141.44 +  392: 364  191
    2    15 Dorota         Rudzińska             121.27 +  358: 321  171
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              125.69 -  389: 403   76
    4    15 Jarosław       Olek                  128.22 +  372: 337  178
    5    11 Robert         Kamiński              139.46 +  363: 298  189
    6     5 Karol          Wyrębkiewicz          142.77 -  327: 430   93
    7    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.02 +  417: 390  177
    8     3 Rafał          Matczak               138.50 -  383: 384   89
    9    13 Mateusz        Gołębiewski           108.76 -  352: 383   59
   10    14 Waldemar       Czerwoniec            129.84 -  383: 415   80
   11    18 Dorota         Zielińska             122.79 +  444: 342  173
   12    15 Kamil          Kister                142.84 +  372: 327  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Lucyna Śniadach 116.44 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Justyna        Górka                 140.73 -  330: 359   91
    2    32 Grzegorz       Kulawiak              106.06 -  316: 392   56
    3    32 Krzysztof      Mówka                 151.62 +  372: 316  202
    4    30 Adam           Kędzior               100.00 +  351: 296  150
    5    21 Jarosław       Olek                  128.22 -  315: 352   78
    6    20 Katarzyna      Ślusarska             122.34 -  308: 482   72
    7    31 Jan            Olek                  103.93 +  404: 393  154
    8    19 Paweł          Jackowski             141.44 -  298: 372   91
    9    31 Dorota         Rudzińska             121.27 -  361: 398   71
   10    32 Dorota         Ostrowska             111.15 -  354: 383   61
   11    31 Maria          Pokorska              115.18 -  352: 412   65
   12    32 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 -  287: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Maria Pokorska 115.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kacper         Zegadło               140.22 -  323: 370   90
    2    28 Maciej         Dąbrowski             108.55 +  465: 355  159
    3    21 Juliusz        Czupryniak            136.91 -  361: 440   87
    4    23 Katarzyna      Ślusarska             122.34 -  260: 500   72
    5    28 Katarzyna      Bogusławska           105.28 -  371: 374   55
    6    31 Jan            Pawłowski             100.00 +  354: 285  150
    7    27 Grzegorz       Pukniel               126.69 -  286: 372   77
    8    33 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  450: 313  150
    9    25 Mariusz        Wrześniewski          145.72 -  290: 431   96
   10    30 Radosław       Słowicki              100.00 -  313: 360   50
   11    31 Lucyna         Śniadach              116.44 +  412: 352  166
   12    29 Małgorzata     Deszczyńska           134.64 -  293: 447   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Marianna Kozłowska 113.55 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Kamiński              139.46 -  305: 425   89
    2    26 Dorota         Ostrowska             111.15 +  371: 368  161
    3    11 Marcin         Rogala                132.83 +  391: 335  183
    4    18 Justyna        Górka                 140.73 +  472: 367  191
    5    10 Andrzej        Kroc                  125.70 -  252: 428   76
    6    18 Anna           Arana                 110.21 +  415: 333  160
    7     5 Michał         Alabrudziński         157.03 -  240: 459  107
    8    17 Marta          Bajorek               124.57 -  280: 470   75
    9    22 Marek          Rogalski              122.87 -  363: 438   73
   10    26 Jacek          Baltyn                110.61 +  357: 344  161
   11    21 Dorota         Rudzińska             121.27 -  358: 423   71
   12    25 Grzegorz       Kulawiak              106.06 -  387: 441   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Dorota Ostrowska 111.15 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Matczak               138.50 -  349: 482   89
    2    26 Marianna       Kozłowska             113.55 -  368: 371   64
    3    30 Radosław       Słowicki              100.00 +  387: 263  150
    4    19 Juliusz        Czupryniak            136.91 -  344: 404   87
    5    26 Marzena        Zawierska             119.33 -  292: 441   69
    6    32 Maciej         Dąbrowski             108.55 +  359: 308  159
    7    25 Ewa            Radzikowska           126.50 -  327: 346   77
    8    32 Marta          Wawrzyn               100.00 -  286: 324   50
    9    33 Adam           Żychowski             100.00 +  371: 354  150
   10    32 Lucyna         Śniadach              116.44 +  383: 354  166
   11    28 Jacek          Baltyn                110.61 -  332: 404   61
   12    30 Dariusz        Jarosławski           120.79 -  341: 375   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Jacek Baltyn 110.61 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Juliusz        Czupryniak            136.91 +  427: 394  187
    2    12 Bogdan         Kozłowski             121.92 +  436: 381  172
    3     4 Mateusz        Gołębiewski           108.76 -  293: 362   59
    4    13 Stanisław      Rydzik                146.65 -  338: 380   97
    5    19 Marek          Rogalski              122.87 +  333: 300  173
    6    11 Piotr          Broda                 133.52 -  331: 421   84
    7    22 Dariusz        Jarosławski           120.79 +  487: 225  171
    8    16 Waldemar       Czerwoniec            129.84 -  255: 527   80
    9    23 Anna           Arana                 110.21 -  295: 398   60
   10    26 Marianna       Kozłowska             113.55 -  344: 357   64
   11    28 Dorota         Ostrowska             111.15 +  404: 332  161
   12    24 Katarzyna      Bogusławska           105.28 +  312: 275  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Anna Arana 110.21 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Makowski              135.85 -  262: 417   86
    2    35 PAUZA
    3    25 Katarzyna      Bogusławska           105.28 +  450: 296  155
    4    12 Mariusz        Skrobosz              155.08 -  217: 484  105
    5    24 Dorota         Rudzińska             121.27 +  381: 276  171
    6    18 Marianna       Kozłowska             113.55 -  333: 415   64
    7    23 Mariola        Osajda-Matczak        133.67 +  308: 252  184
    8    13 Rafał          Wesołowski            134.90 -  273: 484   85
    9    23 Jacek          Baltyn                110.61 +  398: 295  161
   10    10 Juliusz        Czupryniak            136.91 -  299: 383   87
   11    22 Bogdan         Kozłowski             121.92 +  332: 248  172
   12    18 Beata          Piotrowska            123.37 +  370: 318  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 11 131.18




	Mateusz Gołębiewski 108.76 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Wesołowski            134.90 +  376: 341  185
    2    16 Marek          Rogalski              122.87 +  404: 341  173
    3     4 Jacek          Baltyn                110.61 +  362: 293  161
    4     5 Dominik        Urbacki               150.74 -  253: 382  101
    5     9 Mariola        Osajda-Matczak        133.67 +  424: 308  184
    6     6 Krzysztof      Sporczyk              125.69 -  364: 380   76
    7     9 Andrzej        Kroc                  125.70 -  287: 364   76
    8    12 Bartłomiej     Pawlak                127.15 +  389: 336  177
    9    13 Agnieszka      Matus                 118.94 +  383: 352  169
   10     5 Michał         Alabrudziński         157.03 -  276: 365  107
   11    13 Szymon         Dąbrowski             129.70 -  333: 447   80
   12    17 Dorota         Rudzińska             121.27 +  356: 334  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Maciej Dąbrowski 108.55 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Deszczyńska           134.64 -  344: 379   85
    2    28 Maria          Pokorska              115.18 -  355: 465   65
    3    33 Grzegorz       Pukniel               126.69 -  301: 423   77
    4    33 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  334: 285  150
    5    31 Bogdan         Kozłowski             121.92 -  382: 383   72
    6    32 Dorota         Ostrowska             111.15 -  308: 359   61
    7    32 Adam           Żychowski             100.00 +  398: 268  150
    8    29 Maciej         Sylwestrzuk           105.31 -  348: 415   55
    9    32 Jan            Pawłowski             100.00 +  303: 293  150
   10    29 Rafał          Błaszkiewicz          119.17 -  315: 447   69
   11    32 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  383: 274  150
   12    31 Marta          Wawrzyn               100.00 +  376: 370  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Grzegorz Kulawiak 106.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariola        Osajda-Matczak        133.67 -  314: 375   84
    2    32 Lucyna         Śniadach              116.44 +  392: 316  166
    3    26 Małgorzata     Deszczyńska           134.64 +  327: 317  185
    4     9 Przemysław     Rybicki               132.73 -  281: 438   83
    5    20 Jan            Olek                  103.93 +  334: 299  154
    6    13 Mariusz        Wrześniewski          145.72 +  398: 377  196
    7     8 Piotr          Broda                 133.52 +  388: 352  184
    8     6 Stanisław      Rydzik                146.65 -  340: 420   97
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              125.69 -  253: 490   76
   10    17 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.02 -  369: 380   77
   11    20 Marek          Rogalski              122.87 -  259: 360   73
   12    25 Marianna       Kozłowska             113.55 +  441: 387  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Maciej Sylwestrzuk 105.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Broda                 133.52 -  385: 427   84
    2    20 Marzena        Zawierska             119.33 -  226: 350   69
    3    34 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  426: 251  150
    4    25 Marek          Reda                  147.17 -  276: 542   97
    5    33 Adam           Kędzior               100.00 +  449: 292  150
    6    23 Kamil          Kister                142.84 -  345: 401   93
    7    30 Michał         Szorc                 121.56 -  385: 411   72
    8    29 Maciej         Dąbrowski             108.55 +  415: 348  159
    9    26 Dorota         Zielińska             122.79 -  306: 398   73
   10    28 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  397: 340  150
   11    27 Rafał          Błaszkiewicz          119.17 +  434: 394  169
   12    23 Marcin         Rogala                132.83 -  290: 430   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Katarzyna Bogusławska 105.28 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Rogala                132.83 +  444: 431  183
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              125.69 -  282: 426   76
    3    25 Anna           Arana                 110.21 -  296: 450   60
    4    27 Szymon         Dąbrowski             129.70 -  282: 346   80
    5    28 Maria          Pokorska              115.18 +  374: 371  165
    6    24 Ewa            Radzikowska           126.50 +  425: 377  177
    7    19 Kamil          Kister                142.84 -  303: 347   93
    8    23 Beata          Piotrowska            123.37 -  305: 406   73
    9    29 Marzena        Zawierska             119.33 -  260: 506   69
   10    33 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  461: 254  150
   11    29 Dariusz        Jarosławski           120.79 +  347: 306  171
   12    24 Jacek          Baltyn                110.61 -  275: 312   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Jan  Olek 103.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Przemysław     Rybicki               132.73 -  307: 456   83
    2    30 Rafał          Błaszkiewicz          119.17 +  515: 251  169
    3    15 Ewa            Radzikowska           126.50 +  358: 337  177
    4    16 Paweł          Jackowski             141.44 -  344: 445   91
    5    20 Grzegorz       Kulawiak              106.06 -  299: 334   56
    6    25 Marek          Rogalski              122.87 -  251: 394   73
    7    31 Lucyna         Śniadach              116.44 -  393: 404   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  7 102.14




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.02 -  292: 458   77
    2    27 Ewa            Radzikowska           126.50 -  312: 407   77
    3    35 Joanna         Kulawiak              100.00 +  299: 270  150
    4    31 Michał         Makowski              135.85 -  294: 455   86
    5    32 Grzegorz       Pukniel               126.69 -  303: 444   77
    6    33 Adam           Żychowski             100.00 +  375: 323  150
    7    29 Dorota         Zielińska             122.79 -  246: 480   73
    8    33 Maria          Pokorska              115.18 -  313: 450   65
    9    34 Adam           Kędzior               100.00 +  360: 269  150
   10    33 Katarzyna      Bogusławska           105.28 -  254: 461   55
   11    33 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 -  234: 417   50
   12    36 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1010  / 11  91.82




	Joanna Kulawiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Kwiatkowski           131.83 -  269: 433   82
    2    22 Michał         Szorc                 121.56 -  203: 343   72
    3    35 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  270: 299   50
    4    34 Rafał          Błaszkiewicz          119.17 -  242: 361   69
    5    35 Jan            Pawłowski             100.00 +  364: 322  150
    6    29 Marcin         Rogala                132.83 -  246: 378   83
    7    34 Adam           Kędzior               100.00 -  249: 275   50
    8    34 Adam           Żychowski             100.00 -  201: 404   50
    9    35 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 -  259: 358   50
   10    36 PAUZA
   11    35 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  253: 380   50
   12    34 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  267: 271   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     756  / 11  68.73




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 PAUZA
    2    18 Dariusz        Jarosławski           120.79 -  233: 323   71
    3    16 Michał         Alabrudziński         157.03 -  229: 445  107
    4    30 Lucyna         Śniadach              116.44 -  296: 351   66
    5    33 Maciej         Sylwestrzuk           105.31 -  292: 449   55
    6    34 Radosław       Słowicki              100.00 -  255: 293   50
    7    34 Joanna         Kulawiak              100.00 +  275: 249  150
    8    31 Rafał          Błaszkiewicz          119.17 -  253: 395   69
    9    34 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  269: 360   50
   10    35 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 -  270: 360   50
   11    34 Jan            Pawłowski             100.00 -  267: 314   50
   12    35 Adam           Żychowski             100.00 =  329: 329  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  / 11  74.36




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jarosław       Olek                  128.22 -  267: 352   78
    2    33 Katarzyna      Ślusarska             122.34 -  262: 450   72
    3    28 Rafał          Wesołowski            134.90 -  236: 467   85
    4    35 Radosław       Słowicki              100.00 -  330: 379   50
    5    35 Joanna         Kulawiak              100.00 -  322: 364   50
    6    31 Maria          Pokorska              115.18 -  285: 354   65
    7    35 PAUZA
    8    35 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  336: 275  150
    9    32 Maciej         Dąbrowski             108.55 -  293: 303   59
   10    34 Adam           Żychowski             100.00 +  442: 319  150
   11    34 Adam           Kędzior               100.00 +  314: 267  150
   12    33 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  273: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     959  / 11  87.18




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    31 Marta          Wawrzyn               100.00 -  234: 375   50
   11    32 Maciej         Dąbrowski             108.55 -  274: 383   59
   12    34 Joanna         Kulawiak              100.00 +  271: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     259  /  3  86.33




	Radosław Słowicki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Waldemar       Czerwoniec            129.84 -  324: 461   80
    2    31 Zbigniew       Rybak                 121.19 -  220: 413   71
    3    30 Dorota         Ostrowska             111.15 -  263: 387   61
    4    35 Jan            Pawłowski             100.00 +  379: 330  150
    5    29 Krzysztof      Mówka                 151.62 -  241: 473  102
    6    34 Adam           Kędzior               100.00 +  293: 255  150
    7    26 Marcin         Rogala                132.83 -  293: 366   83
    8    30 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  324: 300  150
    9    27 Małgorzata     Deszczyńska           134.64 -  267: 475   85
   10    30 Maria          Pokorska              115.18 +  360: 313  165
   11    30 Marta          Wawrzyn               100.00 +  288: 271  150
   12    26 Bogdan         Kozłowski             121.92 +  388: 297  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Agnieszka Tepli-Skoczylas 100.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Bartłomiej     Pawlak                127.15 -  313: 440   77
    2    34 Marta          Bajorek               124.57 -  271: 440   75
    3    34 Maciej         Sylwestrzuk           105.31 -  251: 426   55
    4    33 Maciej         Dąbrowski             108.55 -  285: 334   59
    5    34 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  284: 415   50
    6    35 PAUZA
    7    33 Rafał          Błaszkiewicz          119.17 -  289: 497   69
    8    35 Jan            Pawłowski             100.00 -  275: 336   50
    9    35 Joanna         Kulawiak              100.00 +  358: 259  150
   10    35 Adam           Kędzior               100.00 +  360: 270  150
   11    33 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  417: 234  150
   12    32 Lucyna         Śniadach              116.44 +  370: 287  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1051  / 11  95.55




	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    29 Adam           Żychowski             100.00 -  324: 368   50
    4    32 Krzysztof      Mówka                 151.62 -  341: 380  102
    5    34 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  415: 284  150
    6    30 Rafał          Błaszkiewicz          119.17 +  400: 360  169
    7    24 Miłosz         Wrzałek               149.02 -  283: 506   99
    8    30 Radosław       Słowicki              100.00 -  300: 324   50
    9    30 Mariola        Osajda-Matczak        133.67 -  385: 414   84
   10    28 Maciej         Sylwestrzuk           105.31 -  340: 397   55
   11    35 Joanna         Kulawiak              100.00 +  380: 253  150
   12    33 Jan            Pawłowski             100.00 +  412: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 10 105.90




	Marta Wawrzyn 100.00 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Grzegorz       Pukniel               126.69 +  446: 338  177
    2     6 Andrzej        Kroc                  125.70 -  273: 431   76
    3    24 Marek          Rogalski              122.87 -  360: 387   73
    4    24 Marta          Bajorek               124.57 -  333: 337   75
    5    27 Adam           Żychowski             100.00 +  369: 327  150
    6    27 Małgorzata     Deszczyńska           134.64 -  336: 390   85
    7    28 Bogdan         Kozłowski             121.92 -  275: 447   72
    8    32 Dorota         Ostrowska             111.15 +  324: 286  161
    9    28 Marcin         Rogala                132.83 -  325: 482   83
   10    31 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  375: 234  150
   11    30 Radosław       Słowicki              100.00 -  271: 288   50
   12    31 Maciej         Dąbrowski             108.55 -  370: 376   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 12 100.92




	Adam Żychowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Szymon         Dąbrowski             129.70 -  345: 365   80
    2    25 Dorota         Zielińska             122.79 -  325: 393   73
    3    29 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  368: 324  150
    4    22 Miłosz         Wrzałek               149.02 -  284: 486   99
    5    27 Marta          Wawrzyn               100.00 -  327: 369   50
    6    33 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  323: 375   50
    7    32 Maciej         Dąbrowski             108.55 -  268: 398   59
    8    34 Joanna         Kulawiak              100.00 +  404: 201  150
    9    33 Dorota         Ostrowska             111.15 -  354: 371   61
   10    34 Jan            Pawłowski             100.00 -  319: 442   50
   11    36 PAUZA
   12    35 Adam           Kędzior               100.00 =  329: 329  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  / 11  83.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju Urodziny Alfreda 2016



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Ewa            Radzikowska           430: 347
   2 Andrzej        Kroc                 - Mariusz        Skrobosz              361: 329
   3 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Sporczyk              384: 406
   4 Marta          Bajorek              - Dominik        Urbacki               319: 401
   5 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Rogalski              368: 386
   6 Dorota         Zielińska            - Marek          Reda                  355: 416
   7 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Ślusarska             440: 322
   8 Bogdan         Kozłowski            - Jakub          Zaryński              352: 352
   9 Maciej         Czupryniak           - Michał         Szorc                 434: 375
  10 Dorota         Rudzińska            - Mariusz        Wrześniewski          383: 369
  11 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Rybak                 494: 334
  12 Dariusz        Jarosławski          - Tomasz         Zwoliński             378: 373
  13 Kamil          Kister               - Marzena        Zawierska             438: 423
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Karol          Wyrębkiewicz          335: 553
  15 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Matus                 364: 392
  16 Lucyna         Śniadach             - Justyna        Górka                 330: 359
  17 Kacper         Zegadło              - Maria          Pokorska              370: 323
  18 Marianna       Kozłowska            - Robert         Kamiński              305: 425
  19 Rafał          Matczak              - Dorota         Ostrowska             482: 349
  20 Jacek          Baltyn               - Juliusz        Czupryniak            427: 394
  21 Michał         Makowski             - Anna           Arana                 417: 262
  22 Mateusz        Gołębiewski          - Rafał          Wesołowski            376: 341
  23 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Dąbrowski             379: 344
  24 Grzegorz       Kulawiak             - Mariola        Osajda-Matczak        314: 375
  25 Piotr          Broda                - Maciej         Sylwestrzuk           427: 385
  26 Katarzyna      Bogusławska          - Marcin         Rogala                444: 431
  27 Przemysław     Rybicki              - Jan            Olek                  456: 307
  28 Joanna         Kulawiak             - Andrzej        Kwiatkowski           269: 433
  29 Waldemar       Czerwoniec           - Radosław       Słowicki              461: 324
  30 Adam           Żychowski            - Szymon         Dąbrowski             345: 365
  31 Jarosław       Olek                 - Jan            Pawłowski             352: 267
  32 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Bartłomiej     Pawlak                313: 440
  33 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Krystyna       Czajkowska            458: 292
  34 Marta          Wawrzyn              - Grzegorz       Pukniel               446: 338
  35 Adam           Kędzior              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Karol          Wyrębkiewicz          426: 278
   2 Kazimierz      Merklejn             - Przemysław     Rybicki               403: 390
   3 Robert         Kamiński             - Rafał          Matczak               304: 452
   4 Jakub          Zaryński             - Waldemar       Czerwoniec            445: 435
   5 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Michał         Alabrudziński         444: 388
   6 Andrzej        Kroc                 - Marta          Wawrzyn               431: 273
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Bogusławska           426: 282
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Rydzik                302: 403
   9 Bartłomiej     Pawlak               - Dominik        Urbacki               241: 349
  10 Kamil          Kister               - Piotr          Broda                 350: 421
  11 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Czupryniak            428: 588
  12 Jacek          Baltyn               - Bogdan         Kozłowski             436: 381
  13 Kacper         Zegadło              - Michał         Makowski              442: 392
  14 Marek          Reda                 - Jarosław       Olek                  368: 413
  15 Agnieszka      Matus                - Dorota         Rudzińska             358: 321
  16 Marek          Rogalski             - Mateusz        Gołębiewski           341: 404
  17 Justyna        Górka                - Małgorzata     Deszczyńska           355: 327
  18 Adam           Kędzior              - Dariusz        Jarosławski           233: 323
  19 Marcin         Rogala               - Krzysztof      Mówka                 415: 321
  20 Maciej         Sylwestrzuk          - Marzena        Zawierska             226: 350
  21 Mariusz        Wrześniewski         - Juliusz        Czupryniak            418: 414
  22 Michał         Szorc                - Joanna         Kulawiak              343: 203
  23 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             461: 349
  24 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               390: 446
  25 Adam           Żychowski            - Dorota         Zielińska             325: 393
  26 Dorota         Ostrowska            - Marianna       Kozłowska             368: 371
  27 Ewa            Radzikowska          - Krystyna       Czajkowska            407: 312
  28 Maciej         Dąbrowski            - Maria          Pokorska              355: 465
  29 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Pukniel               473: 286
  30 Jan            Olek                 - Rafał          Błaszkiewicz          515: 251
  31 Radosław       Słowicki             - Zbigniew       Rybak                 220: 413
  32 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Kulawiak              316: 392
  33 Jan            Pawłowski            - Katarzyna      Ślusarska             262: 450
  34 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       440: 271
  35 Anna           Arana                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Mariola        Osajda-Matczak        387: 339
   2 Rafał          Matczak              - Kazimierz      Merklejn              427: 506
   3 Andrzej        Kroc                 - Michał, Piotr  Waszkiewicz           479: 335
   4 Mateusz        Gołębiewski          - Jacek          Baltyn                362: 293
   5 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 368: 414
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Matus                 403: 389
   7 Justyna        Górka                - Kacper         Zegadło               401: 499
   8 Jarosław       Olek                 - Jakub          Zaryński              418: 437
   9 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Jarosławski           432: 359
  10 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Reda                  426: 348
  11 Marianna       Kozłowska            - Marcin         Rogala                391: 335
  12 Michał         Makowski             - Przemysław     Rybicki               201: 406
  13 Katarzyna      Ślusarska            - Tomasz         Zwoliński             353: 370
  14 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Kwiatkowski           389: 311
  15 Jan            Olek                 - Ewa            Radzikowska           358: 337
  16 Michał         Alabrudziński        - Adam           Kędzior               445: 229
  17 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Szorc                 347: 404
  18 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Skrobosz              247: 410
  19 Mariusz        Wrześniewski         - Szymon         Dąbrowski             479: 277
  20 Dorota         Zielińska            - Kamil          Kister                308: 374
  21 Maria          Pokorska             - Juliusz        Czupryniak            361: 440
  22 Marzena        Zawierska            - Robert         Kamiński              328: 430
  23 Bartłomiej     Pawlak               - Marta          Bajorek               397: 388
  24 Marta          Wawrzyn              - Marek          Rogalski              360: 387
  25 Anna           Arana                - Katarzyna      Bogusławska           450: 296
  26 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Kulawiak              317: 327
  27 Bogdan         Kozłowski            - Dorota         Rudzińska             338: 446
  28 Rafał          Wesołowski           - Jan            Pawłowski             467: 236
  29 Dominik        Ulejczyk             - Adam           Żychowski             324: 368
  30 Radosław       Słowicki             - Dorota         Ostrowska             263: 387
  31 Paweł          Jackowski            - Rafał          Błaszkiewicz          546: 276
  32 Krzysztof      Mówka                - Lucyna         Śniadach              316: 372
  33 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Dąbrowski             423: 301
  34 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Maciej         Sylwestrzuk           251: 426
  35 Krystyna       Czajkowska           - Joanna         Kulawiak              299: 270


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Andrzej        Kroc                  404: 341
   2 Kacper         Zegadło              - Kazimierz      Merklejn              381: 372
   3 Piotr          Broda                - Rafał          Matczak               398: 412
   4 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Sporczyk              358: 314
   5 Dominik        Urbacki              - Mateusz        Gołębiewski           382: 253
   6 Dorota         Rudzińska            - Waldemar       Czerwoniec            321: 346
   7 Robert         Kamiński             - Mariusz        Wrześniewski          436: 314
   8 Marek          Rogalski             - Michał         Alabrudziński         420: 452
   9 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Kulawiak              438: 281
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał, Piotr  Waszkiewicz           477: 244
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Kister                444: 418
  12 Mariusz        Skrobosz             - Anna           Arana                 484: 217
  13 Jacek          Baltyn               - Stanisław      Rydzik                338: 380
  14 Tomasz         Zwoliński            - Bartłomiej     Pawlak                481: 350
  15 Agnieszka      Matus                - Jarosław       Olek                  372: 337
  16 Paweł          Jackowski            - Jan            Olek                  445: 344
  17 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Szorc                 379: 354
  18 Marianna       Kozłowska            - Justyna        Górka                 472: 367
  19 Juliusz        Czupryniak           - Dorota         Ostrowska             404: 344
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Wesołowski            350: 449
  21 Ewa            Radzikowska          - Marcin         Rogala                477: 370
  22 Adam           Żychowski            - Miłosz         Wrzałek               284: 486
  23 Katarzyna      Ślusarska            - Maria          Pokorska              500: 260
  24 Marta          Bajorek              - Marta          Wawrzyn               337: 333
  25 Maciej         Sylwestrzuk          - Marek          Reda                  276: 542
  26 Zbigniew       Rybak                - Marzena        Zawierska             322: 267
  27 Katarzyna      Bogusławska          - Szymon         Dąbrowski             282: 346
  28 Bogdan         Kozłowski            - Dorota         Zielińska             311: 434
  29 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Pukniel               497: 283
  30 Adam           Kędzior              - Lucyna         Śniadach              296: 351
  31 Krystyna       Czajkowska           - Michał         Makowski              294: 455
  32 Krzysztof      Mówka                - Dominik        Ulejczyk              380: 341
  33 Maciej         Dąbrowski            - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       334: 285
  34 Joanna         Kulawiak             - Rafał          Błaszkiewicz          242: 361
  35 Jan            Pawłowski            - Radosław       Słowicki              330: 379


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Maciej         Czupryniak            470: 388
   2 Jakub          Zaryński             - Dominik        Urbacki               331: 489
   3 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             427: 348
   4 Rafał          Matczak              - Dariusz        Jarosławski           467: 389
   5 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              528: 392
   6 Stanisław      Rydzik               - Przemysław     Rybicki               389: 363
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Karol          Wyrębkiewicz          318: 419
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 436: 338
   9 Mateusz        Gołębiewski          - Mariola        Osajda-Matczak        424: 308
  10 Andrzej        Kroc                 - Marianna       Kozłowska             428: 252
  11 Agnieszka      Matus                - Robert         Kamiński              363: 298
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Paweł          Jackowski             405: 350
  13 Marek          Reda                 - Michał         Makowski              310: 475
  14 Juliusz        Czupryniak           - Kamil          Kister                363: 324
  15 Miłosz         Wrzałek              - Marta          Bajorek               358: 382
  16 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            459: 392
  17 Bartłomiej     Pawlak               - Katarzyna      Ślusarska             595: 381
  18 Ewa            Radzikowska          - Andrzej        Kwiatkowski           319: 393
  19 Marek          Rogalski             - Jacek          Baltyn                300: 333
  20 Grzegorz       Kulawiak             - Jan            Olek                  334: 299
  21 Lucyna         Śniadach             - Jarosław       Olek                  315: 352
  22 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Dorota         Zielińska             391: 314
  23 Michał         Szorc                - Zbigniew       Rybak                 310: 438
  24 Anna           Arana                - Dorota         Rudzińska             381: 276
  25 Marcin         Rogala               - Szymon         Dąbrowski             247: 345
  26 Dorota         Ostrowska            - Marzena        Zawierska             292: 441
  27 Marta          Wawrzyn              - Adam           Żychowski             369: 327
  28 Maria          Pokorska             - Katarzyna      Bogusławska           371: 374
  29 Radosław       Słowicki             - Krzysztof      Mówka                 241: 473
  30 Rafał          Błaszkiewicz         - Małgorzata     Deszczyńska           352: 416
  31 Maciej         Dąbrowski            - Bogdan         Kozłowski             382: 383
  32 Grzegorz       Pukniel              - Krystyna       Czajkowska            444: 303
  33 Maciej         Sylwestrzuk          - Adam           Kędzior               449: 292
  34 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Dominik        Ulejczyk              284: 415
  35 Jan            Pawłowski            - Joanna         Kulawiak              322: 364


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Kacper         Zegadło               327: 490
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         525: 310
   3 Maciej         Czupryniak           - Rafał          Matczak               342: 401
   4 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Kroc                  401: 311
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Agnieszka      Matus                 430: 327
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Mateusz        Gołębiewski           380: 364
   7 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Zaryński              349: 475
   8 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Kwiatkowski           331: 375
   9 Tomasz         Zwoliński            - Juliusz        Czupryniak            491: 398
  10 Dariusz        Jarosławski          - Bartłomiej     Pawlak                389: 433
  11 Piotr          Broda                - Jacek          Baltyn                421: 331
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Michał, Piotr  Waszkiewicz           333: 456
  13 Grzegorz       Kulawiak             - Mariusz        Wrześniewski          398: 377
  14 Jarosław       Olek                 - Justyna        Górka                 372: 315
  15 Michał         Makowski             - Mariola        Osajda-Matczak        415: 274
  16 Szymon         Dąbrowski            - Robert         Kamiński              343: 330
  17 Marta          Bajorek              - Paweł          Jackowski             354: 321
  18 Anna           Arana                - Marianna       Kozłowska             333: 415
  19 Rafał          Wesołowski           - Bogdan         Kozłowski             363: 309
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Lucyna         Śniadach              482: 308
  21 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               409: 343
  22 Marek          Reda                 - Grzegorz       Pukniel               426: 383
  23 Kamil          Kister               - Maciej         Sylwestrzuk           401: 345
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Ewa            Radzikowska           425: 377
  25 Jan            Olek                 - Marek          Rogalski              251: 394
  26 Marzena        Zawierska            - Dorota         Zielińska             418: 307
  27 Małgorzata     Deszczyńska          - Marta          Wawrzyn               390: 336
  28 Dorota         Rudzińska            - Michał         Szorc                 435: 312
  29 Joanna         Kulawiak             - Marcin         Rogala                246: 378
  30 Dominik        Ulejczyk             - Rafał          Błaszkiewicz          400: 360
  31 Maria          Pokorska             - Jan            Pawłowski             354: 285
  32 Dorota         Ostrowska            - Maciej         Dąbrowski             359: 308
  33 Krystyna       Czajkowska           - Adam           Żychowski             375: 323
  34 Adam           Kędzior              - Radosław       Słowicki              255: 293
  35 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Kacper         Zegadło               407: 524
   2 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              344: 372
   3 Jakub          Zaryński             - Karol          Wyrębkiewicz          300: 436
   4 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Sporczyk              380: 377
   5 Marianna       Kozłowska            - Michał         Alabrudziński         240: 459
   6 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Czupryniak            299: 345
   7 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Makowski              310: 467
   8 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kulawiak              352: 388
   9 Mateusz        Gołębiewski          - Andrzej        Kroc                  287: 364
  10 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Agnieszka      Matus                 390: 417
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Bajorek               417: 269
  12 Szymon         Dąbrowski            - Jarosław       Olek                  427: 318
  13 Robert         Kamiński             - Katarzyna      Ślusarska             548: 311
  14 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Deszczyńska           457: 428
  15 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Wesołowski            339: 344
  16 Marek          Reda                 - Krzysztof      Mówka                 389: 570
  17 Przemysław     Rybicki              - Waldemar       Czerwoniec            247: 357
  18 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Rogalski              281: 325
  19 Katarzyna      Bogusławska          - Kamil          Kister                303: 347
  20 Justyna        Górka                - Dorota         Rudzińska             449: 319
  21 Marzena        Zawierska            - Paweł          Jackowski             339: 459
  22 Jacek          Baltyn               - Dariusz        Jarosławski           487: 225
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Arana                 252: 308
  24 Miłosz         Wrzałek              - Dominik        Ulejczyk              506: 283
  25 Ewa            Radzikowska          - Dorota         Ostrowska             346: 327
  26 Marcin         Rogala               - Radosław       Słowicki              366: 293
  27 Grzegorz       Pukniel              - Maria          Pokorska              372: 286
  28 Bogdan         Kozłowski            - Marta          Wawrzyn               447: 275
  29 Dorota         Zielińska            - Krystyna       Czajkowska            480: 246
  30 Michał         Szorc                - Maciej         Sylwestrzuk           411: 385
  31 Lucyna         Śniadach             - Jan            Olek                  404: 393
  32 Adam           Żychowski            - Maciej         Dąbrowski             268: 398
  33 Rafał          Błaszkiewicz         - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       497: 289
  34 Joanna         Kulawiak             - Adam           Kędzior               249: 275
  35 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Kacper         Zegadło               384: 371
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dominik        Urbacki               324: 380
   3 Agnieszka      Matus                - Rafał          Matczak               383: 384
   4 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kroc                  307: 331
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Czupryniak            474: 426
   6 Grzegorz       Kulawiak             - Stanisław      Rydzik                340: 420
   7 Michał         Makowski             - Krzysztof      Sporczyk              387: 338
   8 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Zaryński              377: 458
   9 Kamil          Kister               - Mariusz        Skrobosz              257: 437
  10 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             456: 319
  11 Robert         Kamiński             - Piotr          Broda                 534: 330
  12 Mateusz        Gołębiewski          - Bartłomiej     Pawlak                389: 336
  13 Rafał          Wesołowski           - Anna           Arana                 484: 273
  14 Szymon         Płachta              - Michał, Piotr  Waszkiewicz           407: 292
  15 Marek          Rogalski             - Justyna        Górka                 350: 431
  16 Waldemar       Czerwoniec           - Jacek          Baltyn                527: 255
  17 Marta          Bajorek              - Marianna       Kozłowska             470: 280
  18 Marcin         Rogala               - Miłosz         Wrzałek               297: 528
  19 Paweł          Jackowski            - Lucyna         Śniadach              372: 298
  20 Ewa            Radzikowska          - Marek          Reda                  437: 271
  21 Dorota         Rudzińska            - Katarzyna      Ślusarska               0: 400
  22 Dariusz        Jarosławski          - Zbigniew       Rybak                 321: 320
  23 Beata          Piotrowska           - Katarzyna      Bogusławska           406: 305
  24 Juliusz        Czupryniak           - Dorota         Zielińska             481: 366
  25 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Wrześniewski          446: 325
  26 Marzena        Zawierska            - Przemysław     Rybicki               248: 454
  27 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Deszczyńska           385: 290
  28 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Szorc                 362: 507
  29 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sylwestrzuk           348: 415
  30 Radosław       Słowicki             - Dominik        Ulejczyk              324: 300
  31 Rafał          Błaszkiewicz         - Adam           Kędzior               395: 253
  32 Marta          Wawrzyn              - Dorota         Ostrowska             324: 286
  33 Maria          Pokorska             - Krystyna       Czajkowska            450: 313
  34 Adam           Żychowski            - Joanna         Kulawiak              404: 201
  35 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Jan            Pawłowski             275: 336


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                361: 567
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz      Merklejn              358: 416
   3 Dominik        Urbacki              - Rafał          Matczak               475: 384
   4 Jakub          Zaryński             - Michał         Makowski              412: 402
   5 Andrzej        Kroc                 - Andrzej        Kwiatkowski           374: 389
   6 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               374: 352
   7 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               433: 352
   8 Maciej         Czupryniak           - Justyna        Górka                 352: 320
   9 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Mówka                 301: 348
  10 Robert         Kamiński             - Marta          Bajorek               338: 382
  11 Szymon         Dąbrowski            - Waldemar       Czerwoniec            346: 343
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kulawiak              490: 253
  13 Agnieszka      Matus                - Mateusz        Gołębiewski           352: 383
  14 Juliusz        Czupryniak           - Bogdan         Kozłowski             420: 362
  15 Paweł          Jackowski            - Ewa            Radzikowska           344: 285
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Kamil          Kister                364: 385
  17 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Piotrowska            400: 377
  18 Piotr          Broda                - Grzegorz       Pukniel               378: 333
  19 Zbigniew       Rybak                - Bartłomiej     Pawlak                370: 332
  20 Michał         Szorc                - Przemysław     Rybicki               419: 285
  21 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Dariusz        Jarosławski           385: 325
  22 Marianna       Kozłowska            - Marek          Rogalski              363: 438
  23 Anna           Arana                - Jacek          Baltyn                398: 295
  24 Marek          Reda                 - Rafał          Błaszkiewicz          364: 350
  25 Mariusz        Wrześniewski         - Maria          Pokorska              431: 290
  26 Maciej         Sylwestrzuk          - Dorota         Zielińska             306: 398
  27 Małgorzata     Deszczyńska          - Radosław       Słowicki              475: 267
  28 Marta          Wawrzyn              - Marcin         Rogala                325: 482
  29 Katarzyna      Bogusławska          - Marzena        Zawierska             260: 506
  30 Dominik        Ulejczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        385: 414
  31 Lucyna         Śniadach             - Dorota         Rudzińska             361: 398
  32 Jan            Pawłowski            - Maciej         Dąbrowski             293: 303
  33 Dorota         Ostrowska            - Adam           Żychowski             371: 354
  34 Krystyna       Czajkowska           - Adam           Kędzior               360: 269
  35 Joanna         Kulawiak             - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       259: 358


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Urbacki               403: 394
   2 Jakub          Zaryński             - Kacper         Zegadło               385: 358
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Kazimierz      Merklejn              433: 315
   4 Rafał          Matczak              - Karol          Wyrębkiewicz          367: 513
   5 Mateusz        Gołębiewski          - Michał         Alabrudziński         276: 365
   6 Marta          Bajorek              - Mariusz        Skrobosz              410: 321
   7 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Czupryniak            429: 379
   8 Michał         Makowski             - Andrzej        Kroc                  402: 444
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             482: 273
  10 Anna           Arana                - Juliusz        Czupryniak            299: 383
  11 Marek          Rogalski             - Robert         Kamiński              298: 384
  12 Szymon         Płachta              - Tomasz         Zwoliński             298: 496
  13 Kamil          Kister               - Paweł          Jackowski             411: 333
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Agnieszka      Matus                 415: 383
  15 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            371: 475
  16 Justyna        Górka                - Michał         Szorc                 451: 370
  17 Grzegorz       Kulawiak             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           369: 380
  18 Miłosz         Wrzałek              - Beata          Piotrowska            413: 366
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Marek          Reda                  253: 437
  20 Zbigniew       Rybak                - Bogdan         Kozłowski             317: 386
  21 Bartłomiej     Pawlak               - Marzena        Zawierska             361: 328
  22 Marcin         Rogala               - Mariusz        Wrześniewski          364: 425
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Deszczyńska           436: 274
  24 Dorota         Zielińska            - Przemysław     Rybicki               410: 348
  25 Grzegorz       Pukniel              - Ewa            Radzikowska           436: 352
  26 Jacek          Baltyn               - Marianna       Kozłowska             344: 357
  27 Dariusz        Jarosławski          - Dorota         Rudzińska             401: 454
  28 Dominik        Ulejczyk             - Maciej         Sylwestrzuk           340: 397
  29 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Dąbrowski             447: 315
  30 Radosław       Słowicki             - Maria          Pokorska              360: 313
  31 Iwona          Skubis-Galus         - Marta          Wawrzyn               234: 375
  32 Dorota         Ostrowska            - Lucyna         Śniadach              383: 354
  33 Krystyna       Czajkowska           - Katarzyna      Bogusławska           254: 461
  34 Jan            Pawłowski            - Adam           Żychowski             442: 319
  35 Adam           Kędzior              - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       270: 360
  36 Joanna         Kulawiak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Stanisław      Rydzik                416: 374
   2 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Kwiatkowski           381: 369
   3 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Zaryński              318: 332
   4 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Mówka                 353: 407
   5 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              459: 265
   6 Andrzej        Kroc                 - Marta          Bajorek               305: 395
   7 Rafał          Matczak              - Tomasz         Zwoliński             418: 297
   8 Maciej         Czupryniak           - Juliusz        Czupryniak            423: 306
   9 Robert         Kamiński             - Mariusz        Skrobosz              578: 361
  10 Michał         Makowski             - Rafał          Wesołowski            455: 500
  11 Justyna        Górka                - Waldemar       Czerwoniec            503: 364
  12 Kamil          Kister               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           383: 398
  13 Szymon         Dąbrowski            - Mateusz        Gołębiewski           447: 333
  14 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Jackowski             478: 345
  15 Marek          Reda                 - Piotr          Broda                 414: 379
  16 Michał         Szorc                - Mariusz        Wrześniewski          460: 310
  17 Szymon         Płachta              - Bartłomiej     Pawlak                380: 511
  18 Dorota         Zielińska            - Agnieszka      Matus                 342: 444
  19 Grzegorz       Pukniel              - Mariola        Osajda-Matczak        383: 407
  20 Marek          Rogalski             - Grzegorz       Kulawiak              360: 259
  21 Dorota         Rudzińska            - Marianna       Kozłowska             423: 358
  22 Bogdan         Kozłowski            - Anna           Arana                 248: 332
  23 Beata          Piotrowska           - Katarzyna      Ślusarska             398: 345
  24 Przemysław     Rybicki              - Zbigniew       Rybak                 403: 314
  25 Marzena        Zawierska            - Marcin         Rogala                328: 359
  26 Małgorzata     Deszczyńska          - Ewa            Radzikowska           295: 370
  27 Maciej         Sylwestrzuk          - Rafał          Błaszkiewicz          434: 394
  28 Jacek          Baltyn               - Dorota         Ostrowska             404: 332
  29 Dariusz        Jarosławski          - Katarzyna      Bogusławska           306: 347
  30 Marta          Wawrzyn              - Radosław       Słowicki              271: 288
  31 Maria          Pokorska             - Lucyna         Śniadach              412: 352
  32 Iwona          Skubis-Galus         - Maciej         Dąbrowski             274: 383
  33 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Krystyna       Czajkowska            417: 234
  34 Adam           Kędzior              - Jan            Pawłowski             267: 314
  35 Dominik        Ulejczyk             - Joanna         Kulawiak              380: 253
  36 Adam           Żychowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Karol          Wyrębkiewicz          259: 424
   2 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                325: 464
   3 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz      Merklejn              390: 307
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Kacper         Zegadło               406: 413
   5 Marta          Bajorek              - Rafał          Matczak               284: 416
   6 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kamiński              413: 531
   7 Maciej         Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         332: 393
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Justyna        Górka                 421: 423
   9 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Szymon         Dąbrowski             374: 429
  10 Andrzej        Kroc                 - Miłosz         Wrzałek               406: 360
  11 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Makowski              432: 404
  12 Tomasz         Zwoliński            - Waldemar       Czerwoniec            439: 515
  13 Juliusz        Czupryniak           - Bartłomiej     Pawlak                450: 311
  14 Michał         Szorc                - Marek          Reda                  382: 365
  15 Agnieszka      Matus                - Kamil          Kister                372: 327
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Rogalski              290: 357
  17 Dorota         Rudzińska            - Mateusz        Gołębiewski           334: 356
  18 Beata          Piotrowska           - Anna           Arana                 318: 370
  19 Paweł          Jackowski            - Piotr          Broda                 259: 305
  20 Szymon         Płachta              - Mariusz        Wrześniewski          301: 482
  21 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Pukniel               362: 330
  22 Dorota         Zielińska            - Ewa            Radzikowska           401: 341
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Marcin         Rogala                290: 430
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Jacek          Baltyn                275: 312
  25 Grzegorz       Kulawiak             - Marianna       Kozłowska             441: 387
  26 Radosław       Słowicki             - Bogdan         Kozłowski             388: 297
  27 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Ślusarska             339: 374
  28 Rafał          Błaszkiewicz         - Marzena        Zawierska             474: 345
  29 Maria          Pokorska             - Małgorzata     Deszczyńska           293: 447
  30 Dorota         Ostrowska            - Dariusz        Jarosławski           341: 375
  31 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Wawrzyn               376: 370
  32 Lucyna         Śniadach             - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       287: 370
  33 Dominik        Ulejczyk             - Jan            Pawłowski             412: 273
  34 Iwona          Skubis-Galus         - Joanna         Kulawiak              271: 267
  35 Adam           Żychowski            - Adam           Kędzior               329: 329
  36 Krystyna       Czajkowska           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 11-04-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.91  20401  126
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.74  30444  193
   3 Kamil Górka                    Kraków               155.93  30718  197
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            155.80  29447  189
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.22  26372  171
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              152.63  29611  194
   7 Mateusz Borsuk                 Reda                 152.04  25998  171
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.99  26599  175
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.38  30276  200
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.99  29141  193
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             150.75  29094  193
  12 Jakub Zaryński                 Świnoujście          149.55   7627   51
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  14 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.84  28130  189
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              147.48  28168  191
  16 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.21  28559  194
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.10  26478  180
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.10  22653  154
  19 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.67  28160  192
  20 Marek Reda                     Dębówka              146.61  27710  189
  21 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.99  22482  154
  22 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.90  28012  192
  23 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.59  28682  197
  24 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.05  12184   84
  25 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  14786  102
  26 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.96  22034  152
  27 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.86  10575   73
  28 Dawid Pikul                    Poznań               144.81  25197  174
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 144.75  24174  167
  30 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.29  27560  191
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.35  21359  149
  32 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.10  28047  196
  33 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.17  17202  121
  34 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  35 Kacper Zegadło                 Warszawa             141.37  25871  183
  36 Artur Irzyk                    Kraków               141.33  23178  164
  37 Kamil Kister                   Puławy               141.05  25248  179
  38 Justyna Górka                  Kraków               140.98  27209  193
  39 Jan Mrozowski                  Kraków               140.77  27873  198
  40 Karol Waniek                   Wrocław              140.64   7876   56
  41 Irena Sołdan                   Sopot                140.52  27121  193
  42 Robert Kamiński                Warszawa             140.38  13476   96
  43 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  44 Paweł Jackowski                Warszawa             139.84  27269  195
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  46 Bogusław Szyszka               Oława                139.69  27799  199
  47 Rafał Matczak                  Milanówek            139.63  19408  139
  48 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.41  25931  186
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.37  26062  187
  50 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  51 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  52 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  53 Dariusz Kuć                    Stargard             136.86  21213  155
  54 Juliusz Czupryniak             Warszawa             136.67  26104  191
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.63  27326  200
  56 Janusz Krupiński               Bytom                136.47  22654  166
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.37  26046  191
  58 Piotr Domański                 Lublin               135.46   5554   41
  59 Michał Makowski                Warszawa             135.32   8796   65
  60 Artur Koszel                   Warszawa             135.18  16762  124
  61 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.13  26080  193
  62 Michał Szymkowski              Wrocław              135.00   5805   43
  63 Barbara Obremska               Wrocław              134.91  24554  182
  64 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.89  25764  191
  65 Zdzisław Szota                 Warszawa             134.32   9671   72
  66 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.22  24696  184
  67 Piotr Broda                    Sandomierz           134.19  25631  191
  68 Joanna Juszczak                Warszawa             134.14  26426  197
  69 Dominik Piasecki               Słupsk               133.93   7232   54
  70 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.92   8839   66
  71 Szymon Płachta                 Warszawa             133.90  25976  194
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.60  26453  198
  73 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  74 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.44  18415  138
  75 Jakub Błażejewski              Poznań               133.35  25736  193
  76 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.23  26246  197
  77 Michał Rogalewicz              Poznań               133.02  24609  185
  78 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.88  16876  127
  79 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.69  23221  175
  80 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.54  13254  100
  81 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  82 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            131.80   8435   64
  83 Krzysztof Gibas                Kraków               131.60  25268  192
  84 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.26  25070  191
  85 Przemysław Rybicki             Otwock               131.21   6954   53
  86 Marcin Rogala                  Warszawa             131.14  11409   87
  87 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.77  25630  196
  88 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.57  25200  193
  89 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.56  18801  144
  90 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.47   9133   70
  91 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  92 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  93 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  94 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.34  23853  183
  95 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.29  26059  200
  96 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.28   8338   64
  97 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  98 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  99 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
 100 Konrad Sowula                  Kraków               129.70  16472  127
 101 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
 102 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 103 Tomasz Lempart                 Kraków               129.15  24151  187
 104 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.00  23220  180
 105 Grzegorz Święcki               Białystok            128.92   4770   37
 106 Jarosław Olek                  Warszawa             128.82  10950   85
 107 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
 108 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 109 Leszek Stecuła                 Bytom                128.39   5906   46
 110 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.31  24251  189
 111 Krzysztof Bukowski             Milanówek            128.28   7440   58
 112 Marcin Ceglarek                Kraków               128.10  23443  183
 113 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.10  22545  176
 114 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               128.00  12672   99
 115 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.00  10240   80
 116 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.94  13945  109
 117 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.88  15346  120
 118 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.58  19903  156
 119 Anita Bruska                   Gdynia               127.44  19753  155
 120 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.38  25348  199
 121 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.20  11066   87
 122 Andrzej Kroc                   Łódź                 127.15  25175  198
 123 Łukasz Sornek                  Mikołów              127.03  19944  157
 124 Marta Bajorek                  Warszawa             127.01  24766  195
 125 Agata Kuć                      Stargard             126.97  25267  199
 126 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.66  24952  197
 127 Grzegorz Pukniel               Łódź                 126.51  24036  190
 128 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.41   9228   73
 129 Krzysztof Bonda                Białystok            126.33   4548   36
 130 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.32  13264  105
 131 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.24   7448   59
 132 Czesław Grajewski              Białystok            126.06  16766  133
 133 Dariusz Ulatowski              Tuchola              126.03  23316  185
 134 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.97  12093   96
 135 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 136 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.71  16342  130
 137 Ewa Szałas                     Katowice             125.59  13061  104
 138 Natalia Ogierman               Katowice             125.48  22210  177
 139 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.36  24946  199
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 141 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 142 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.00  16988  137
 143 Michał Szorc                   Białystok            124.00  10416   84
 144 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 145 Paweł Maciejczuk               Białystok            123.91  11771   95
 146 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 147 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             123.84  14489  117
 148 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.78  20919  169
 149 Marek Rogalski                 Warszawa             123.71  19918  161
 150 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 151 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 152 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 153 Beata Piotrowska               Łódź                 123.00  12300  100
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.87   8601   70
 155 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.65  13492  110
 156 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 157 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.81  16932  139
 158 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               121.71   7181   59
 159 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.53  23576  194
 160 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.52   7413   61
 161 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.51   8749   72
 162 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.29  23408  193
 163 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.27   7155   59
 164 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.12  23498  194
 165 Anna Krynicka                  Warszawa             120.86  16195  134
 166 Agnieszka Matus                Milanówek            120.75  23908  198
 167 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.70   7604   63
 168 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.49   8555   71
 169 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.48  18916  157
 170 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 171 Dariusz Jarosławski            Ełk                  120.25  15753  131
 172 Dorota Kuć                     Stargard             120.24  19840  165
 173 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.23   6733   56
 174 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.20  23559  196
 175 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.15   7209   60
 176 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.11  10209   85
 177 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 178 Agnieszka Walas                Kraków               119.98  19197  160
 179 Adam Janicki                   Wrocław              119.94  19550  163
 180 Joanna Brychcy                 Katowice             119.41  16479  138
 181 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 182 Dariusz Sowula                 Kraków               119.10  13697  115
 183 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.05  22858  192
 184 Marcin Stachowski              Wydartowo I          119.01  23206  195
 185 Tomasz A. Praga                Białystok            118.75   4750   40
 186 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.64   6644   56
 187 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.39  10892   92
 188 Teresa Zalewska                Racibórz             118.34  22130  187
 189 Bożena Guział                  Racibórz             118.21  17850  151
 190 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 191 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.89  13204  112
 192 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.89  11671   99
 193 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 194 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.52   3643   31
 195 Renata Andracka                Zwola                117.49  23028  196
 196 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 197 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          117.41  12798  109
 198 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 199 Monika Siemaszko               Lipiany              117.31  23345  199
 200 Michał Landowski               Police               117.28   5864   50
 201 Marta Świątkowska              Wrocław              117.25  22161  189
 202 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 203 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 204 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.73  20662  177
 205 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 206 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.64   5249   45
 207 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.53  18062  155
 208 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 209 Urszula Solarska               Łódź                 116.30  21516  185
 210 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.26  22555  194
 211 Rafał Stachowski               Police               116.25  15926  137
 212 Sławomir Długosz               Ostróda              116.07  12536  108
 213 Jerzy Luter                    Bytom                115.87  21899  189
 214 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.83  18186  157
 215 Anna Biegańska                 Białystok            115.62   6359   55
 216 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
 217 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       115.20  11174   97
 218 Lucyna Śniadach                Rumia                115.19  21770  189
 219 Maria Pokorska                 Warszawa             115.03  22315  194
 220 Ziemowit Pazda                 Wrocław              115.01   8166   71
 221 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.81  15958  139
 222 Sławomir Wolski                Wrocław              114.74  19965  174
 223 Diana Pietrzykowska            Szczecin             114.65  16165  141
 224 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.25  18166  159
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            113.92  12417  109
 226 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.86  21634  190
 227 Robert Wagner                  Wrocław              113.86  16510  145
 228 Iza Kraj                       Warszawa             113.84   4326   38
 229 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.36  21992  194
 230 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 231 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.00   9492   84
 232 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.92  21681  192
 233 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 234 Anna Arana                     Kołobrzeg            111.70  17313  155
 235 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.64  21770  195
 236 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             111.60   5357   48
 237 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.49   5909   53
 238 Jacek Nowak                    Szczecin             111.46   8025   72
 239 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 240 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 241 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.07   6664   60
 242 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.99   7991   72
 243 Dorota Ostrowska               Białystok            110.25  17199  156
 244 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 245 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.05  21460  195
 246 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 247 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 248 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 249 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 250 Anna Niedzielko                Szczecin             109.47  11932  109
 251 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 252 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  109.15  10806   99
 253 Paweł Brylski                  Kraków               108.91   6099   56
 254 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.78  21213  195
 255 Agnieszka Dawid                Kraków               108.66  10649   98
 256 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.63   3802   35
 257 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            108.47  13667  126
 258 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.19   8114   75
 259 Józef Burzyński                Ełk                  108.14  16870  156
 260 Sylwia Buks                    Warszawa             108.14   4001   37
 261 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.00  20412  189
 262 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.93   8095   75
 263 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 264 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 265 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.52  14730  137
 266 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           107.33  20286  189
 267 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.86   7587   71
 268 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.58   7780   73
 269 Grzegorz Papciak               Jodłowa              106.47   3620   34
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.44  16392  154
 271 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 272 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.08  11669  110
 273 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 274 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.69   3805   36
 275 Lidia Żywna                    Gdynia               105.37  14963  142
 276 Waldemar Wypchał               Kraków               105.30  10741  102
 277 Konrad Pajączek                Milanówek            105.16   7677   73
 278 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.06   6934   66
 279 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 280 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 281 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 282 Michał Dreczka                 Poznań               104.21   9796   94
 283 Maciej Pietrasik               Nowogard             104.16   3854   37
 284 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 285 Karolina Urbańska              Poznań               103.69  12547  121
 286 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.09  17731  172
 287 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 288 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 289 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 290 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 291 Radosław Słowicki              Warszawa             102.67   3696   36
 292 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 293 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 294 Laura Pisula                   Wrocław              101.37   3852   38
 295 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.17   9308   92
 296 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 297 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.94  10397  103
 298 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 299 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 300 Marcin Kurowski                Racibórz              99.97  15896  159
 301 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 302 Szymon Stępień                 Bytom                 99.17   4562   46
 303 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.07  10204  103
 304 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           98.87   6130   62
 305 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.51  19406  197
 306 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                97.67   7911   81
 308 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 309 Dominik Ulejczyk               Będzin                97.23  12057  124
 310 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.91   3198   33
 311 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.74  12673  131
 312 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 313 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               96.24   3272   34
 314 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.49   5634   59
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 317 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   93.97   8457   90
 318 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.84  12950  138
 319 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 320 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.17  13510  145
 321 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
 322 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.54  12955  140
 323 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 324 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 325 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.05  17290  192
 326 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 327 Michał Głąb                    Zabrze                88.14   3173   36
 328 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 329 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.40   5506   63
 330 Adam Kędzior                   Lublin                87.12   2962   34
 331 Teresa Balewska                Reda                  84.56  16911  200
 332 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 333 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 334 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 335 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.24   9046  110
 336 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 337 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           81.60   4896   60
 338 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 339 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 340 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 341 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.44   3620   45
 342 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 343 Dawid Węgrzyński               Zabrze                73.29   4251   58
 344 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.91   3146   45
 345 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.10   2695   39
 346 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 347 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 348 Mirosław Dejna                 Sampława              65.34  12872  197
 349 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 350 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 11-04-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Morga                    Warszawa             110.14   3194   29
   2 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.38   2853   29
   3 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   4 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   5 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   6 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   7 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               110.67   2988   27
   8 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
   9 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
  10 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  11 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             140.80   3520   25
  12 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  13 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
  14 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
  15 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  16 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  17 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  18 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  19 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  20 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             144.62   3471   24
  21 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  22 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  23 Stanisław Gasik                Warszawa             126.67   3040   24
  24 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  25 Jacek Baltyn                   Suchedniów           125.25   3006   24
  26 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  27 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  28 Paweł Zbrowski                 Gdynia               119.33   2864   24
  29 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  31 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  32 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  33 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  35 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  36 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  37 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  38 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  39 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  40 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  41 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  42 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  43 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  44 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  45 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  46 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  47 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  48 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  49 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  50 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  51 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  53 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  54 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  55 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  56 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  57 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  58 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  59 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  60 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  61 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  62 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  63 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  64 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  65 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  66 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  67 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  68 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  69 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  70 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  71 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.53   2176   19
  72 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  73 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  74 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  75 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  76 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  77 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  78 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  79 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  80 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  81 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  82 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  83 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  84 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  85 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  86 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  87 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  88 Marcin Mroziuk                 Warszawa             126.23   1641   13
  89 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  90 Adam Słapiński                 Warszawa             120.85   1571   13
  91 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  92 Magdalena Pokorska             Warszawa             111.46   1449   13
  93 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  94 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  95 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  96 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  97 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  98 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  99 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 100 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 101 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
 102 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 103 Jacek Jerzyński                Toruń                138.67   1664   12
 104 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 105 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 106 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 107 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 108 Radosław Więch                 Warszawa             124.42   1493   12
 109 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 110 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 111 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      122.17   1466   12
 112 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 113 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.75   1413   12
 114 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 115 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 116 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 117 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 118 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 119 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 120 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 121 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 122 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 123 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 124 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 125 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 126 Marzena Zawierska              Warszawa             108.33   1300   12
 127 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 128 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 129 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 130 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 131 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 132 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 133 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 134 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 135 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 136 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 137 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 138 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 139 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 140 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 141 Marta Ćwiek                    Radomsko              98.17   1178   12
 142 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 143 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 144 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 145 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 146 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 147 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 148 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 149 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 150 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 151 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 152 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 153 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 154 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 155 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 156 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 157 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 158 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 159 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 160 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 161 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 162 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 163 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 164 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 165 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 166 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 167 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 168 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 169 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 170 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 171 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 172 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             95.55   1051   11
 173 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 174 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 175 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 176 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 177 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 178 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 179 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 180 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 181 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 182 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 183 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 184 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 185 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 186 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 187 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 188 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 189 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 190 Wanda Wach                     Tarnów                82.55    908   11
 191 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 192 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 193 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 194 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 195 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 196 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 197 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 198 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 199 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 200 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 201 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 202 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 203 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 204 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 205 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 206 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 207 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 208 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 209 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 210 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 211 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 212 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 213 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 214 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 215 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 216 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 217 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 218 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 219 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 220 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 221 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 222 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 223 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 224 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 225 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 226 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 227 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 228 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 229 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 230 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 231 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 232 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 233 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 234 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 235 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 236 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 237 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 238 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 239 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 240 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 241 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 242 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 243 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 244 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 245 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 246 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 247 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 248 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 249 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 250 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 251 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 252 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 253 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 254 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 255 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 256 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 257 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 258 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 259 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 260 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 261 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 262 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 263 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 264 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 265 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 266 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 267 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 268 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 269 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 270 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.00    540    5
 271 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 272 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 273 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 274 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 275 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 276 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 277 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 278 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 279 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 280 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 281 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 282 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 283 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 284 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 285 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 286 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 287 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 288 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 289 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 290 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 291 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 292 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 293 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 294 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie