Stargard 5
kwietnia
Stargard 5- 6 kwietnia I Mistrzostwa Stargardu SzczecińskiegoMistrzostwa Regionów 2014
Warszawa12
kwietnia
Warszawa 12-13 kwietnia Urodziny Alfreda
Warszawa26
kwietnia
Warszawa 26-27 kwietnia XVI Mistrzostwa WarszawyMistrzostwa Regionów 2014
Miras bierze (prawie) wszystko12 - 13 kwietnia 2014 — Urodziny AlfredaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Urodziny AlfredaWarszawa, 12 - 13 kwietnia 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Miras bierze (prawie) wszystkoTym razem turniej scrabble poświęcony Alfredowi Buttsowi, patronowi Fundacji "Umysł", odbył się po raz pierwszy w ramach Festiwalu Rozrywek Umysłowych "Urodziny Alfreda". Podobnie jak w roku ubiegłym, dość liczną grupę stanowili zawodnicy rzadko pojawiający się na turniejach. Trzeba dodać, że grupa ta była nie tylko liczna, ale i całkiem silna.
Po pierwszym dniu zawodów prowadził bez przegranej Mirosław Uglik z jednopunktową przewagą nad Dominikiem UrbackimAndrzejem Oleksiakiem, którego powrót do gry turniejowej po sześciu latach nieobecności był już sam w sobie małą sensacją. Trzy kolejne rundy pozwoliły niedawnemu mistrzowi Polski zwiększyć przewagę nad najgroźniejszymi rywalami do 2 punktów, z tym że na drugiej pozycji Dominika zastąpił Kacper Zegadło. Wprawdzie Mirek przegrał dwie ostatnie rundy, a Kacper i Andrzej je wygrali, jednak kolejność trzech pierwszych miejsc nie uległa zmianie. Zwycięzcy zgromadzili po 10 punktów zostawiając o dwa punkty za sobą siedmiu kolejnych graczy. Najlepszym debiutantem został Tomasz Sehnal z Warszawy.

Konkurs szaradziarski zorganizowany we współpracy z Miejskim Klubem Szaradzistów "Kon-Tiki" z Józefowa wygrał również Mirosław Uglik, tym razem przed Stanisławem RydzikiemRafałem Wesołowskim.

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Alfreda Buttsa był tym razem trudniejszy niż w roku ubiegłym, ale i tak prawidłowo na wszystkie pytania odpowiedziało aż 11 osób. Los decydujący o nagrodzie sprzyjał Rafałowi Wesołowskiemu. Tym razem Mirkowi nie przyżarło.

W ramach festiwalu odbył się również turniej szachów szybkich z udziałem czołowych zawodników z Warszawy i okolic. Zwyciężył Marcin Maciąga przed mistrzem Rafałem PrzedmojskimManfredem Mannke. Również szachiści wykazali się wiedzą na temat Alfreda Buttsa. Przeprowadzony kwiz wygrał Jerzy Kopeć.

Niezmiernie miło jest mi napisać, że idea Światowego Dnia Scrabble jest kontynuowana — głównie w świecie hiszpańskojęzycznym. W ostatnim tygodniu rozegrano wiele turniejów scrabbli klasycznych i belgijki, większość z nich w Ameryce Łacińskiej. Czekamy na naśladowców posługujących się innymi językami.

Turniej zorganizowały Anna AranaEwa Stypułkowska przy znaczącej pomocy ze strony Marka ŚledzińskiegoDoroty Zielińskiej. Serdeczne podziękowania kierujemy w szczególności do dyrekcji i pracowników Urzędu m.st. WarszawyCKS "Warsztat", głównego sponsora — Mera-Poltik Sp. z o.o. , Grupy DSF, Zespołu Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego, zagraj.pl oraz wszystkich innych fundatorów nagród i tych, którzy dopomogli w organizacji turnieju w jakikolwiek sposób.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Urodziny Alfreda


Rodzaj turniejuOtwarty, rankingowy. Ilość miejsc ograniczona wielkością sali do 80.
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWarsztat, Pl. Konstytucji 4, Warszawa
SędziaMariusz Sylwestrzuk
Strona www turniejuwww.umysl.org
HarmonogramSobota, 12 kwietnia (7 rund)
10:00 — rozpoczęcie zapisów
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 13 kwietnia (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — uroczyste zakończenie turnieju
Wpisowe0 zł
DojazdZ dworca PKP Centralny autobusy linii: 131, 525, 519
WyżywienieNa miejscu przekąski, zimne i gorące napoje. W okolicy szereg barów i restauracji.
Noclegi http://www.warsawtour.pl/noclegi.html
NagrodyPuchary i nagrody dla zwycięzców i w kategoriach specjalnych.
Dodatkowe atrakcjeW trakcie turnieju odbędzie się dodatkowy konkurs wiedzy na temat życia i twórczości Alfreda Buttsa, a także w niedzielę o godz. 12.00 konkurs szaradziarski przygotowany przez Klub Kon-Tiki.
OrganizatorzyFundacja UMYSŁ im. Alfreda Buttsa tel. 606 433 699


Wyniki turnieju II Festiwal Urodziny Alfreda

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.26     10.0     4928     2054      624
  2 Kacper          Zegadło              Warszawa               134.23     10.0     4885     1996      824
  3 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                137.74     10.0     4844     2048      508
  4 Paweł           Jackowski            Warszawa               150.45      8.0     5039     1728      674
  5 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.35      8.0     4969     1711      676
  6 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       142.32      8.0     4898     1801      678
  7 Dominik         Urbacki              Pruszków               149.37      8.0     4887     1803      300
  8 Maciej          Czupryniak           Milanówek              140.23      8.0     4849     1777      428
  9 Kamil           Kister               Puławy                 141.69      8.0     4706     1714      254
 10 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               130.11      8.0     4650     1799      154
 11 Przemysław      Rybicki              Otwock                 139.39      7.0     4793     1516      374
 12 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              129.60      7.0     4790     1706      359
 13 Zbigniew        Rybak                Warszawa               118.58      7.0     4751     1635      372
 14 Michał          Makowski             Warszawa               136.95      7.0     4668     1595      255
 15 Irena           Sołdan               Sopot                  138.52      7.0     4608     1620      -17
 16 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.69      7.0     4590     1567      378
 17 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.16      7.0     4492     1669       83
 18 Robert          Kamiński             Warszawa               136.16      7.0     4226     1633       46
 19 Paweł           Zaręba               Warszawa               147.43      6.5     4502     1558      236
 20 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.86      6.5     4301     1632     -238
 21 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               141.04      6.0     4906     1498      396
 22 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.90      6.0     4872     1660      260
 23 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               132.55      6.0     4624     1565      246
 24 Marek           Reda                 Piaseczno              144.02      6.0     4564     1536      -30
 25 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               139.53      6.0     4552     1609      238
 26 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.52      6.0     4514     1409      154
 27 Katarzyna       Polak                Warszawa               121.45      6.0     4418     1408      -35
 28 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               123.01      6.0     4340     1520     -396
 29 Joanna          Ostrowska            Warszawa               114.15      6.0     4263     1388     -135
 30 Radosław        Więch                Warszawa               120.05      6.0     4244     1493       81
 31 Paweł           Maciejczuk           Białystok              114.53      6.0     4225     1494     -105
 32 Dorota          Ostrowska            Białystok              110.24      6.0     4054     1479      -53
 33 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                115.22      5.0     4716     1248       71
 34 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               120.78      5.0     4607     1369       40
 35 Krzysztof       Bonda                Białystok              120.51      5.0     4539     1418       68
 36 Agnieszka       Matus                Milanówek              109.74      5.0     4373     1311      -73
 37 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 118.35      5.0     4360     1457     -580
 38 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               102.47      5.0     4285     1299      -71
 39 Marta           Bajorek              Warszawa               118.04      5.0     4273     1311     -165
 40 Maciej          Pietrasik            Nowogard               103.73      5.0     4168     1266      355
 41 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.00      5.0     4110     1340     -504
 42 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      5.0     4082     1360     -292
 43 Marianna        Kozłowska            Białystok              113.16      5.0     3991     1267     -267
 44 Łukasz          Sobierajski          Warszawa               100.00      5.0     3908     1302     -468
 45 Tomasz          Sehnal               Warszawa               100.00      4.0     4036     1212     -116
 46 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      4.0     3946     1207      163
 47 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      4.0     3735     1246     -608
 48 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      3.0     3873     1009     -336
 49 Radosław        Słowicki             Warszawa               100.00      3.0     3541     1022     -810
 50 Michał          Landowski            Police                 100.00      3.0     3445      953     -500
 51 Marek           Rogalski             Warszawa               123.81      3.0     2528      748     -256
 52 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.04      3.0     1986      748       75
 53 Szymon          Płachta              Warszawa               134.69      3.0     1820      684     -138
 54 Dorota          Zielińska            Piaseczno              122.02      3.0     1793      621       53
 55 Łukasz          Pudło                Łuków                  100.00      2.0     2180      696     -740
 56 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               104.07      2.0     2064      680     -137
 57 Maksymilian     Piątek               Warszawa               100.00      1.0     2810      786    -1801
 58 Anna            Arana                Warszawa               104.03      1.0     1296      329     -206
 59 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               133.75      1.0     1117      355     -346
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Festiwal Urodziny Alfreda



	Paweł Jackowski 150.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Katarzyna      Polak                 121.45 +  441: 313  171
    2     8 Agnieszka      Matus                 109.74 +  466: 295  160
    3     2 Maciej         Czupryniak            140.23 -  347: 434   90
    4     6 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  490: 307  150
    5     3 Wojciech       Usakiewicz            130.11 -  347: 366   80
    6     6 Dawid          Adamczyk              142.32 -  351: 431   92
    7    11 Piotr          Adamczyk              118.35 +  471: 319  168
    8     8 Zbigniew       Rybak                 118.58 +  416: 359  169
    9     7 Rafał          Wesołowski            132.16 +  438: 342  182
   10     4 Marek          Dudkiewicz            129.60 -  344: 567   80
   11     7 Miłosz         Wrzałek               144.04 +  520: 357  194
   12     3 Kamil          Kister                141.69 +  408: 275  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Dominik Urbacki 149.37 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Juliusz        Czupryniak            120.78 +  400: 384  171
    2    14 Alicja         Bielecka              100.00 +  453: 389  150
    3     5 Dawid          Adamczyk              142.32 +  443: 410  192
    4     3 Andrzej        Oleksiak              137.74 -  396: 405   88
    5     5 Rafał          Wesołowski            132.16 +  431: 309  182
    6     4 Krzysztof      Usakiewicz            139.53 +  458: 334  190
    7     2 Stanisław      Rydzik                141.90 +  377: 326  192
    8     2 Grzegorz       Kurowski              141.04 +  438: 350  191
    9     1 Mirosław       Uglik                 145.26 -  418: 482   95
   10     2 Kacper         Zegadło               134.23 -  335: 417   84
   11     3 Marek          Dudkiewicz            129.60 +  374: 360  180
   12     2 Andrzej        Oleksiak              137.74 -  364: 421   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Paweł Zaręba 147.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Bonda                 120.51 +  378: 360  171
    2     9 Marek          Reda                  144.02 -  342: 363   94
    3     9 Stanisław      Rydzik                141.90 -  375: 518   92
    4    22 Adam           Kędzior               100.00 +  416: 325  150
    5    14 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  356: 368   50
    6    18 Alicja         Bielecka              100.00 +  430: 284  150
    7    13 Tomasz         Zwoliński             146.69 +  418: 331  197
    8    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.86 =  357: 357  135
    9    10 Maciej         Czupryniak            140.23 +  357: 326  190
   10     8 Wojciech       Usakiewicz            130.11 -  339: 376   80
   11    10 Irena          Sołdan                138.52 -  381: 390   89
   12    14 Dorota         Ostrowska             110.24 +  353: 268  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Tomasz Zwoliński 146.69 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Radosław       Więch                 120.05 -  296: 314   70
    2    19 Dariusz        Ulatowski             115.22 +  476: 393  165
    3    14 Małgorzata     Deszczyńska           134.86 -  332: 354   85
    4    20 Tomasz         Sehnal                100.00 -  335: 370   50
    5    22 Joanna         Ostrowska             114.15 +  390: 285  164
    6    19 Maciej         Pietrasik             103.73 +  350: 327  154
    7    13 Paweł          Zaręba                147.43 -  331: 418   97
    8    22 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  420: 299  150
    9    13 Krzysztof      Bonda                 120.51 +  406: 348  171
   10    11 Przemysław     Rybicki               139.39 +  544: 367  189
   11     5 Stanisław      Rydzik                141.90 +  381: 317  192
   12     7 Wojciech       Usakiewicz            130.11 -  329: 420   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Mirosław Uglik 145.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Rybak                 118.58 +  412: 335  169
    2    12 Irena          Sołdan                138.52 +  402: 369  189
    3     7 Krzysztof      Usakiewicz            139.53 +  361: 340  190
    4     2 Kacper         Zegadło               134.23 +  365: 341  184
    5     1 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 +  395: 326  183
    6     1 Maciej         Czupryniak            140.23 +  436: 346  190
    7     1 Dawid          Adamczyk              142.32 +  421: 325  192
    8     1 Stanisław      Rydzik                141.90 +  419: 340  192
    9     1 Dominik        Urbacki               149.37 +  482: 418  199
   10     1 Miłosz         Wrzałek               144.04 +  500: 363  194
   11     1 Andrzej        Oleksiak              137.74 -  365: 421   88
   12     1 Kacper         Zegadło               134.23 -  370: 380   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2054  / 12 171.17




	Miłosz Wrzałek 144.04 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     3 Andrzej        Oleksiak              137.74 +  394: 241  188
    9     4 Stanisław      Rydzik                141.90 +  445: 342  192
   10     1 Mirosław       Uglik                 145.26 -  363: 500   95
   11     7 Paweł          Jackowski             150.45 -  357: 520  100
   12    12 Szymon         Dąbrowski             123.01 +  427: 308  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     748  /  5 149.60




	Marek Reda 144.02 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Adamczyk              118.35 +  437: 293  168
    2     9 Paweł          Zaręba                147.43 +  363: 342  197
    3     1 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  387: 399   83
    4    10 Małgorzata     Deszczyńska           134.86 -  405: 450   85
    5    11 Szymon         Dąbrowski             123.01 -  422: 449   73
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              125.52 -  347: 458   76
    7    18 Katarzyna      Polak                 121.45 +  344: 329  171
    8    15 Wojciech       Usakiewicz            130.11 -  374: 429   80
    9    19 Marianna       Kozłowska             113.16 +  444: 300  163
   10    15 Michał         Makowski              136.95 +  384: 380  187
   11    14 Rafał          Wesołowski            132.16 -  288: 425   82
   12    16 Krzysztof      Bonda                 120.51 +  369: 340  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Dawid Adamczyk 142.32 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marta          Bajorek               118.04 +  380: 280  168
    2     6 Adam           Kędzior               100.00 +  406: 238  150
    3     5 Dominik        Urbacki               149.37 -  410: 443   99
    4     8 Szymon         Dąbrowski             123.01 +  485: 392  173
    5     6 Michał         Makowski              136.95 +  378: 300  187
    6     6 Paweł          Jackowski             150.45 +  431: 351  200
    7     1 Mirosław       Uglik                 145.26 -  325: 421   95
    8     6 Rafał          Wesołowski            132.16 +  433: 326  182
    9     3 Andrzej        Oleksiak              137.74 -  342: 509   88
   10     5 Robert         Kamiński              136.16 +  425: 373  186
   11     2 Kacper         Zegadło               134.23 -  310: 337   84
   12     6 Irena          Sołdan                138.52 +  573: 250  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Stanisław Rydzik 141.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Ulatowski             115.22 +  486: 351  165
    2     4 Robert         Kamiński              136.16 -  383: 408   86
    3     9 Paweł          Zaręba                147.43 +  518: 375  197
    4     4 Marek          Dudkiewicz            129.60 +  480: 369  180
    5     2 Andrzej        Oleksiak              137.74 +  477: 354  188
    6     2 Wojciech       Usakiewicz            130.11 +  430: 340  180
    7     2 Dominik        Urbacki               149.37 -  326: 377   99
    8     1 Mirosław       Uglik                 145.26 -  340: 419   95
    9     4 Miłosz         Wrzałek               144.04 -  342: 445   94
   10     7 Krzysztof      Usakiewicz            139.53 +  409: 381  190
   11     5 Tomasz         Zwoliński             146.69 -  317: 381   97
   12     9 Przemysław     Rybicki               139.39 -  364: 412   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Kamil Kister 141.69 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Maciejczuk            114.53 +  487: 351  165
    2     3 Tomasz         Sehnal                100.00 +  355: 340  150
    3     6 Andrzej        Oleksiak              137.74 -  345: 406   88
    4    11 Robert         Kamiński              136.16 +  491: 349  186
    5     7 Krzysztof      Usakiewicz            139.53 -  331: 405   90
    6    10 Sylwia         Buks                  100.00 +  370: 328  150
    7     9 Małgorzata     Deszczyńska           134.86 +  387: 364  185
    8     7 Piotr          Pietuchowski          139.35 -  357: 491   89
    9    11 Juliusz        Czupryniak            120.78 +  443: 342  171
   10     6 Dorota         Ostrowska             110.24 +  393: 324  160
   11     4 Wojciech       Usakiewicz            130.11 +  472: 344  180
   12     3 Paweł          Jackowski             150.45 -  275: 408  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Grzegorz Kurowski 141.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Joanna         Ostrowska             114.15 +  391: 326  164
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  395: 463   83
    3    13 Adam           Kędzior               100.00 +  474: 282  150
    4     5 Piotr          Adamczyk              118.35 +  434: 349  168
    5     4 Maciej         Czupryniak            140.23 -  388: 422   90
    6     7 Maciej         Dąbrowski             102.47 +  499: 333  152
    7     4 Paweł          Maciejczuk            114.53 +  449: 303  165
    8     2 Dominik        Urbacki               149.37 -  350: 438   99
    9     6 Marek          Dudkiewicz            129.60 -  345: 427   80
   10     9 Szymon         Płachta               134.69 -  346: 402   85
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              125.52 +  527: 384  176
   12     8 Robert         Kamiński              136.16 -  308: 381   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Maciej Czupryniak 140.23 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marianna       Kozłowska             113.16 +  401: 316  163
    2    13 Radosław       Więch                 120.05 +  398: 304  170
    3     2 Paweł          Jackowski             150.45 +  434: 347  200
    4     1 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  390: 443   83
    5     4 Grzegorz       Kurowski              141.04 +  422: 388  191
    6     1 Mirosław       Uglik                 145.26 -  346: 436   95
    7     8 Michał         Makowski              136.95 +  430: 393  187
    8     5 Robert         Kamiński              136.16 -  372: 394   86
    9    10 Paweł          Zaręba                147.43 -  326: 357   97
   10    14 Paweł          Maciejczuk            114.53 +  407: 331  165
   11    11 Dorota         Ostrowska             110.24 +  439: 325  160
   12     5 Marek          Dudkiewicz            129.60 +  484: 387  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Krzysztof Usakiewicz 139.53 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dorota         Ostrowska             110.24 +  356: 347  160
    2    11 Małgorzata     Deszczyńska           134.86 +  393: 261  185
    3     7 Mirosław       Uglik                 145.26 -  340: 361   95
    4     7 Krzysztof      Bonda                 120.51 +  433: 296  171
    5     7 Kamil          Kister                141.69 +  405: 331  192
    6     4 Dominik        Urbacki               149.37 -  334: 458   99
    7     7 Kacper         Zegadło               134.23 -  292: 385   84
    8    11 Juliusz        Czupryniak            120.78 +  369: 337  171
    9     8 Irena          Sołdan                138.52 +  620: 335  189
   10     7 Stanisław      Rydzik                141.90 -  381: 409   92
   11     6 Piotr          Pietuchowski          139.35 -  279: 368   89
   12    11 Rafał          Wesołowski            132.16 -  350: 426   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Przemysław Rybicki 139.39 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Matus                 109.74 -  333: 378   60
    2    25 Sylwia         Buks                  100.00 -  382: 443   50
    3    23 Marta          Bajorek               118.04 +  433: 279  168
    4    16 Paweł          Maciejczuk            114.53 -  236: 500   65
    5    24 Łukasz         Pudło                 100.00 +  395: 269  150
    6    16 Piotr          Pietuchowski          139.35 -  419: 496   89
    7    20 Adam           Kędzior               100.00 +  402: 227  150
    8    17 Bartłomiej     Sylwestrzuk           104.07 +  474: 323  154
    9    14 Szymon         Dąbrowski             123.01 +  486: 295  173
   10    11 Tomasz         Zwoliński             146.69 -  367: 544   97
   11    13 Piotr          Adamczyk              118.35 +  454: 301  168
   12     9 Stanisław      Rydzik                141.90 +  412: 364  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Piotr Pietuchowski 139.35 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bartłomiej     Sylwestrzuk           104.07 -  351: 395   54
    2    18 Marek          Rogalski              123.81 +  526: 340  174
    3     8 Piotr          Adamczyk              118.35 -  356: 390   68
    4    15 Dorota         Zielińska             122.02 -  364: 381   72
    5    20 Adam           Kędzior               100.00 +  388: 336  150
    6    16 Przemysław     Rybicki               139.39 +  496: 419  189
    7    10 Wojciech       Usakiewicz            130.11 +  438: 364  180
    8     7 Kamil          Kister                141.69 +  491: 357  192
    9     5 Szymon         Płachta               134.69 +  422: 304  185
   10     3 Andrzej        Oleksiak              137.74 -  340: 438   88
   11     6 Krzysztof      Usakiewicz            139.53 +  368: 279  190
   12     4 Zbigniew       Rybak                 118.58 +  429: 290  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Irena Sołdan 138.52 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Pietrasik             103.73 +  334: 293  154
    2    12 Mirosław       Uglik                 145.26 -  369: 402   95
    3    12 Zbigniew       Rybak                 118.58 -  370: 386   69
    4    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  420: 295  150
    5    17 Tomasz         Sehnal                100.00 +  580: 227  150
    6     8 Marek          Rogalski              123.81 +  438: 368  174
    7     5 Robert         Kamiński              136.16 -  329: 388   86
    8     9 Michał         Makowski              136.95 +  415: 392  187
    9     8 Krzysztof      Usakiewicz            139.53 -  335: 620   90
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              125.52 +  378: 300  176
   11    10 Paweł          Zaręba                147.43 +  390: 381  197
   12     6 Dawid          Adamczyk              142.32 -  250: 573   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Andrzej Oleksiak 137.74 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Dąbrowski             102.47 +  379: 317  152
    2     7 Wojciech       Usakiewicz            130.11 +  374: 366  180
    3     6 Kamil          Kister                141.69 +  406: 345  192
    4     3 Dominik        Urbacki               149.37 +  405: 396  199
    5     2 Stanisław      Rydzik                141.90 -  354: 477   92
    6     5 Kacper         Zegadło               134.23 +  436: 365  184
    7     3 Marek          Dudkiewicz            129.60 +  460: 265  180
    8     3 Miłosz         Wrzałek               144.04 -  241: 394   94
    9     3 Dawid          Adamczyk              142.32 +  509: 342  192
   10     3 Piotr          Pietuchowski          139.35 +  438: 340  189
   11     1 Mirosław       Uglik                 145.26 +  421: 365  195
   12     2 Dominik        Urbacki               149.37 +  421: 364  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2048  / 12 170.67




	Michał Makowski 136.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Sehnal                100.00 -  339: 391   50
    2    23 Krzysztof      Sporczyk              125.52 +  407: 361  176
    3    18 Agnieszka      Matus                 109.74 +  406: 362  160
    4    13 Maciej         Pietrasik             103.73 +  389: 318  154
    5     6 Dawid          Adamczyk              142.32 -  300: 378   92
    6     9 Juliusz        Czupryniak            120.78 +  399: 317  171
    7     8 Maciej         Czupryniak            140.23 -  393: 430   90
    8     9 Irena          Sołdan                138.52 -  392: 415   89
    9    15 Piotr          Adamczyk              118.35 +  432: 341  168
   10    15 Marek          Reda                  144.02 -  380: 384   94
   11    16 Marta          Bajorek               118.04 +  397: 396  168
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 +  434: 320  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Robert Kamiński 136.16 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Stanisław      Rydzik                141.90 +  408: 383  192
    3     4 Marek          Dudkiewicz            129.60 -  252: 393   80
    4    11 Kamil          Kister                141.69 -  349: 491   92
    5    16 Krzysztof      Bonda                 120.51 +  424: 381  171
    6    11 Zbigniew       Rybak                 118.58 +  461: 387  169
    7     5 Irena          Sołdan                138.52 +  388: 329  189
    8     5 Maciej         Czupryniak            140.23 +  394: 372  190
    9     2 Kacper         Zegadło               134.23 -  339: 412   84
   10     5 Dawid          Adamczyk              142.32 -  373: 425   92
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 +  457: 299  183
   12     8 Grzegorz       Kurowski              141.04 +  381: 308  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 11 148.45




	Małgorzata Deszczyńska 134.86 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Radosław       Słowicki              100.00 +  432: 296  150
    2    11 Krzysztof      Usakiewicz            139.53 -  261: 393   90
    3    14 Tomasz         Zwoliński             146.69 +  354: 332  197
    4    10 Marek          Reda                  144.02 +  450: 405  194
    5     8 Kacper         Zegadło               134.23 -  297: 432   84
    6    12 Szymon         Dąbrowski             123.01 +  384: 383  173
    7     9 Kamil          Kister                141.69 -  364: 387   92
    8    12 Paweł          Zaręba                147.43 =  357: 357  147
    9    12 Wojciech       Usakiewicz            130.11 -  368: 410   80
   10    12 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  296: 445   83
   11    18 Katarzyna      Polak                 121.45 +  363: 336  171
   12    15 Juliusz        Czupryniak            120.78 +  375: 363  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Szymon Płachta 134.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    13 Radosław       Więch                 120.05 +  394: 347  170
    9     5 Piotr          Pietuchowski          139.35 -  304: 422   89
   10     9 Grzegorz       Kurowski              141.04 +  402: 346  191
   11     9 Zbigniew       Rybak                 118.58 -  297: 488   69
   12    13 Paweł          Maciejczuk            114.53 +  423: 355  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     684  /  5 136.80




	Kacper Zegadło 134.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  523: 255  150
    2     1 Bartłomiej     Sylwestrzuk           104.07 +  381: 295  154
    3     3 Rafał          Wesołowski            132.16 +  411: 400  182
    4     2 Mirosław       Uglik                 145.26 -  341: 365   95
    5     8 Małgorzata     Deszczyńska           134.86 +  432: 297  185
    6     5 Andrzej        Oleksiak              137.74 -  365: 436   88
    7     7 Krzysztof      Usakiewicz            139.53 +  385: 292  190
    8     4 Marek          Dudkiewicz            129.60 +  501: 367  180
    9     2 Robert         Kamiński              136.16 +  412: 339  186
   10     2 Dominik        Urbacki               149.37 +  417: 335  199
   11     2 Dawid          Adamczyk              142.32 +  337: 310  192
   12     1 Mirosław       Uglik                 145.26 +  380: 370  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1996  / 12 166.33




	Mikołaj Przybyłowicz 133.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  461: 268  150
    2     5 Rafał          Wesołowski            132.16 -  303: 412   82
    3    16 Szymon         Dąbrowski             123.01 -  352: 383   73
    4    19 Alicja         Bielecka              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     355  /  4  88.75




	Andrzej Kwiatkowski 132.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maksymilian    Piątek                100.00 +  519: 236  150
    2     2 Grzegorz       Kurowski              141.04 +  463: 395  191
    3     1 Marek          Reda                  144.02 +  399: 387  194
    4     1 Maciej         Czupryniak            140.23 +  443: 390  190
    5     1 Mirosław       Uglik                 145.26 -  326: 395   95
    6     3 Marek          Dudkiewicz            129.60 -  311: 425   80
    7     6 Rafał          Wesołowski            132.16 -  347: 382   82
    8    10 Paweł          Maciejczuk            114.53 +  435: 230  165
    9     9 Dorota         Ostrowska             110.24 -  317: 351   60
   10    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.86 +  445: 296  185
   11     8 Robert         Kamiński              136.16 -  299: 457   86
   12    10 Michał         Makowski              136.95 -  320: 434   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Rafał Wesołowski 132.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  381: 317  150
    2     5 Mikołaj        Przybyłowicz          133.75 +  412: 303  184
    3     3 Kacper         Zegadło               134.23 -  400: 411   84
    4     9 Bartłomiej     Sylwestrzuk           104.07 +  369: 356  154
    5     5 Dominik        Urbacki               149.37 -  309: 431   99
    6    14 Radosław       Więch                 120.05 +  395: 289  170
    7     6 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 +  382: 347  183
    8     6 Dawid          Adamczyk              142.32 -  326: 433   92
    9     7 Paweł          Jackowski             150.45 -  342: 438  100
   10    13 Zbigniew       Rybak                 118.58 -  325: 446   69
   11    14 Marek          Reda                  144.02 +  425: 288  194
   12    11 Krzysztof      Usakiewicz            139.53 +  426: 350  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Wojciech Usakiewicz 130.11 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  457: 316  150
    2     7 Andrzej        Oleksiak              137.74 -  366: 374   88
    3    10 Paweł          Maciejczuk            114.53 +  327: 301  165
    4    14 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  451: 408  150
    5     3 Paweł          Jackowski             150.45 +  366: 347  200
    6     2 Stanisław      Rydzik                141.90 -  340: 430   92
    7    10 Piotr          Pietuchowski          139.35 -  364: 438   89
    8    15 Marek          Reda                  144.02 +  429: 374  194
    9    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.86 +  410: 368  185
   10     8 Paweł          Zaręba                147.43 +  376: 339  197
   11     4 Kamil          Kister                141.69 -  344: 472   92
   12     7 Tomasz         Zwoliński             146.69 +  420: 329  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Marek Dudkiewicz 129.60 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Landowski             100.00 +  358: 349  150
    2    10 Szymon         Dąbrowski             123.01 +  518: 246  173
    3     4 Robert         Kamiński              136.16 +  393: 252  186
    4     4 Stanisław      Rydzik                141.90 -  369: 480   92
    5     9 Radosław       Więch                 120.05 +  354: 285  170
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 +  425: 311  183
    7     3 Andrzej        Oleksiak              137.74 -  265: 460   88
    8     4 Kacper         Zegadło               134.23 -  367: 501   84
    9     6 Grzegorz       Kurowski              141.04 +  427: 345  191
   10     4 Paweł          Jackowski             150.45 +  567: 344  200
   11     3 Dominik        Urbacki               149.37 -  360: 374   99
   12     5 Maciej         Czupryniak            140.23 -  387: 484   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Krzysztof Sporczyk 125.52 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Alicja         Bielecka              100.00 -  280: 285   50
    2    23 Michał         Makowski              136.95 -  361: 407   87
    3    26 Radosław       Słowicki              100.00 +  490: 236  150
    4    18 Michał         Landowski             100.00 +  372: 343  150
    5    15 Sylwia         Buks                  100.00 -  287: 424   50
    6    15 Marek          Reda                  144.02 +  458: 347  194
    7    16 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  425: 349  150
    8    14 Dorota         Ostrowska             110.24 -  317: 356   60
    9    17 Radosław       Więch                 120.05 +  358: 331  170
   10    10 Irena          Sołdan                138.52 -  300: 378   89
   11    12 Grzegorz       Kurowski              141.04 -  384: 527   91
   12    18 Piotr          Adamczyk              118.35 +  482: 377  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Marek Rogalski 123.81 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Adam           Kędzior               100.00 -  300: 461   50
    2    18 Piotr          Pietuchowski          139.35 -  340: 526   89
    3    28 Maksymilian    Piątek                100.00 +  424: 254  150
    4    24 Łukasz         Pudło                 100.00 +  424: 291  150
    5    18 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  369: 319  150
    6     8 Irena          Sołdan                138.52 -  368: 438   89
    7    17 Radosław       Więch                 120.05 -  303: 495   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     748  /  7 106.86




	Szymon Dąbrowski 123.01 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Łukasz         Pudło                 100.00 +  435: 235  150
    2    10 Marek          Dudkiewicz            129.60 -  246: 518   80
    3    16 Mikołaj        Przybyłowicz          133.75 +  383: 352  184
    4     8 Dawid          Adamczyk              142.32 -  392: 485   92
    5    11 Marek          Reda                  144.02 +  449: 422  194
    6    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.86 -  383: 384   85
    7    15 Dorota         Ostrowska             110.24 -  270: 429   60
    8    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  371: 355  150
    9    14 Przemysław     Rybicki               139.39 -  295: 486   89
   10    16 Juliusz        Czupryniak            120.78 +  417: 318  171
   11    15 Krzysztof      Bonda                 120.51 +  391: 325  171
   12    12 Miłosz         Wrzałek               144.04 -  308: 427   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Dorota Zielińska 122.02 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    15 Marianna       Kozłowska             113.16 +  383: 282  163
    3    15 Bartłomiej     Sylwestrzuk           104.07 -  293: 365   54
    4    15 Piotr          Pietuchowski          139.35 +  381: 364  189
    5    12 Paweł          Maciejczuk            114.53 -  366: 382   65
    6    22 Tomasz         Sehnal                100.00 +  370: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     621  /  5 124.20




	Katarzyna Polak 121.45 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Jackowski             150.45 -  313: 441  100
    2    17 Krzysztof      Bonda                 120.51 -  371: 444   71
    3    24 Joanna         Ostrowska             114.15 +  419: 369  164
    4    21 Sylwia         Buks                  100.00 -  340: 410   50
    5    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  378: 300  150
    6    20 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  401: 294  150
    7    18 Marek          Reda                  144.02 -  329: 344   94
    8    20 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  323: 291  150
    9    16 Zbigniew       Rybak                 118.58 -  401: 510   69
   10    20 Dariusz        Ulatowski             115.22 +  440: 387  165
   11    18 Małgorzata     Deszczyńska           134.86 -  336: 363   85
   12    17 Agnieszka      Matus                 109.74 +  367: 300  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Juliusz Czupryniak 120.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Urbacki               149.37 -  384: 400   99
    2    16 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  290: 435   50
    3    25 Marianna       Kozłowska             113.16 +  468: 388  163
    4    17 Agnieszka      Matus                 109.74 +  484: 353  160
    5    10 Piotr          Adamczyk              118.35 +  444: 320  168
    6     9 Michał         Makowski              136.95 -  317: 399   87
    7    12 Maciej         Dąbrowski             102.47 +  415: 399  152
    8    11 Krzysztof      Usakiewicz            139.53 -  337: 369   90
    9    11 Kamil          Kister                141.69 -  342: 443   92
   10    16 Szymon         Dąbrowski             123.01 -  318: 417   73
   11    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  445: 269  150
   12    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.86 -  363: 375   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Krzysztof Bonda 120.51 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Zaręba                147.43 -  360: 378   97
    2    17 Katarzyna      Polak                 121.45 +  444: 371  171
    3    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  402: 278  150
    4     7 Krzysztof      Usakiewicz            139.53 -  296: 433   90
    5    16 Robert         Kamiński              136.16 -  381: 424   86
    6    17 Piotr          Adamczyk              118.35 -  390: 435   68
    7    19 Maciej         Pietrasik             103.73 +  419: 300  154
    8    16 Marta          Bajorek               118.04 +  424: 351  168
    9    13 Tomasz         Zwoliński             146.69 -  348: 406   97
   10    17 Radosław       Więch                 120.05 +  410: 335  170
   11    15 Szymon         Dąbrowski             123.01 -  325: 391   73
   12    16 Marek          Reda                  144.02 -  340: 369   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Radosław Więch 120.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             146.69 +  314: 296  197
    2    13 Maciej         Czupryniak            140.23 -  304: 398   90
    3    21 Maciej         Dąbrowski             102.47 +  422: 339  152
    4    12 Zbigniew       Rybak                 118.58 +  372: 347  169
    5     9 Marek          Dudkiewicz            129.60 -  285: 354   80
    6    14 Rafał          Wesołowski            132.16 -  289: 395   82
    7    17 Marek          Rogalski              123.81 +  495: 303  174
    8    13 Szymon         Płachta               134.69 -  347: 394   85
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              125.52 -  331: 358   76
   10    17 Krzysztof      Bonda                 120.51 -  335: 410   71
   11    21 Marianna       Kozłowska             113.16 +  387: 248  163
   12    20 Maciej         Pietrasik             103.73 +  363: 321  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Zbigniew Rybak 118.58 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Uglik                 145.26 -  335: 412   95
    2    24 Marta          Bajorek               118.04 +  453: 335  168
    3    12 Irena          Sołdan                138.52 +  386: 370  189
    4    12 Radosław       Więch                 120.05 -  347: 372   70
    5    13 Alicja         Bielecka              100.00 +  389: 337  150
    6    11 Robert         Kamiński              136.16 -  387: 461   86
    7    14 Sylwia         Buks                  100.00 +  361: 224  150
    8     8 Paweł          Jackowski             150.45 -  359: 416  100
    9    16 Katarzyna      Polak                 121.45 +  510: 401  171
   10    13 Rafał          Wesołowski            132.16 +  446: 325  182
   11     9 Szymon         Płachta               134.69 +  488: 297  185
   12     4 Piotr          Pietuchowski          139.35 -  290: 429   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Piotr Adamczyk 118.35 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Reda                  144.02 -  293: 437   94
    2    22 Dorota         Ostrowska             110.24 +  429: 293  160
    3     8 Piotr          Pietuchowski          139.35 +  390: 356  189
    4     5 Grzegorz       Kurowski              141.04 -  349: 434   91
    5    10 Juliusz        Czupryniak            120.78 -  320: 444   71
    6    17 Krzysztof      Bonda                 120.51 +  435: 390  171
    7    11 Paweł          Jackowski             150.45 -  319: 471  100
    8    21 Dariusz        Ulatowski             115.22 +  373: 357  165
    9    15 Michał         Makowski              136.95 -  341: 432   87
   10    21 Joanna         Ostrowska             114.15 +  433: 390  164
   11    13 Przemysław     Rybicki               139.39 -  301: 454   89
   12    18 Krzysztof      Sporczyk              125.52 -  377: 482   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Marta Bajorek 118.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Adamczyk              142.32 -  280: 380   92
    2    24 Zbigniew       Rybak                 118.58 -  335: 453   69
    3    23 Przemysław     Rybicki               139.39 -  279: 433   89
    4    26 Marianna       Kozłowska             113.16 +  343: 338  163
    5    23 Agnieszka      Matus                 109.74 -  332: 425   60
    6    25 Michał         Landowski             100.00 +  398: 395  150
    7    24 Joanna         Ostrowska             114.15 +  481: 239  164
    8    16 Krzysztof      Bonda                 120.51 -  351: 424   71
    9    21 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  347: 320  150
   10    19 Maciej         Dąbrowski             102.47 +  400: 280  152
   11    16 Michał         Makowski              136.95 -  396: 397   87
   12    19 Joanna         Ostrowska             114.15 -  331: 354   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Dariusz Ulatowski 115.22 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                141.90 -  351: 486   92
    2    19 Tomasz         Zwoliński             146.69 -  393: 476   97
    3    22 Michał         Landowski             100.00 -  375: 382   50
    4    25 Maciej         Dąbrowski             102.47 -  293: 403   52
    5    26 Radosław       Słowicki              100.00 +  409: 314  150
    6    23 Joanna         Ostrowska             114.15 -  329: 438   64
    7    23 Alicja         Bielecka              100.00 +  441: 322  150
    8    21 Piotr          Adamczyk              118.35 -  357: 373   68
    9    24 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  520: 384  150
   10    20 Katarzyna      Polak                 121.45 -  387: 440   71
   11    24 Anna           Arana                 104.03 +  432: 265  154
   12    21 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  429: 362  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Paweł Maciejczuk 114.53 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Kister                141.69 -  351: 487   92
    2    20 Radosław       Słowicki              100.00 +  369: 268  150
    3    10 Wojciech       Usakiewicz            130.11 -  301: 327   80
    4    16 Przemysław     Rybicki               139.39 +  500: 236  189
    5    12 Dorota         Zielińska             122.02 +  382: 366  172
    6    13 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  392: 229  150
    7     4 Grzegorz       Kurowski              141.04 -  303: 449   91
    8    10 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  230: 435   83
    9    18 Maciej         Dąbrowski             102.47 +  352: 348  152
   10    14 Maciej         Czupryniak            140.23 -  331: 407   90
   11    17 Agnieszka      Matus                 109.74 +  359: 355  160
   12    13 Szymon         Płachta               134.69 -  355: 423   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Joanna Ostrowska 114.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              141.04 -  326: 391   91
    2    26 Łukasz         Sobierajski           100.00 -  278: 381   50
    3    24 Katarzyna      Polak                 121.45 -  369: 419   71
    4    27 Radosław       Słowicki              100.00 +  332: 270  150
    5    22 Tomasz         Zwoliński             146.69 -  285: 390   97
    6    23 Dariusz        Ulatowski             115.22 +  438: 329  165
    7    24 Marta          Bajorek               118.04 -  239: 481   68
    8    23 Anna           Arana                 104.03 +  428: 352  154
    9    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           104.07 +  333: 330  154
   10    21 Piotr          Adamczyk              118.35 -  390: 433   68
   11    20 Maciej         Dąbrowski             102.47 +  491: 291  152
   12    19 Marta          Bajorek               118.04 +  354: 331  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Marianna Kozłowska 113.16 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Czupryniak            140.23 -  316: 401   90
    2    15 Dorota         Zielińska             122.02 -  282: 383   72
    3    25 Juliusz        Czupryniak            120.78 -  388: 468   71
    4    26 Marta          Bajorek               118.04 -  338: 343   68
    5    27 Maksymilian    Piątek                100.00 +  384: 217  150
    6    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  348: 325  150
    7    22 Tomasz         Sehnal                100.00 +  382: 361  150
    8    18 Maciej         Dąbrowski             102.47 -  278: 383   52
    9    19 Marek          Reda                  144.02 -  300: 444   94
   10    27 Radosław       Słowicki              100.00 +  375: 275  150
   11    21 Radosław       Więch                 120.05 -  248: 387   70
   12    24 Alicja         Bielecka              100.00 +  352: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Dorota Ostrowska 110.24 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Usakiewicz            139.53 -  347: 356   90
    2    22 Piotr          Adamczyk              118.35 -  293: 429   68
    3    27 Łukasz         Pudło                 100.00 -  284: 385   50
    4    28 Maksymilian    Piątek                100.00 +  282: 210  150
    5    25 Michał         Landowski             100.00 +  425: 289  150
    6    21 Agnieszka      Matus                 109.74 +  370: 349  160
    7    15 Szymon         Dąbrowski             123.01 +  429: 270  173
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              125.52 +  356: 317  176
    9     9 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 +  351: 317  183
   10     6 Kamil          Kister                141.69 -  324: 393   92
   11    11 Maciej         Czupryniak            140.23 -  325: 439   90
   12    14 Paweł          Zaręba                147.43 -  268: 353   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Agnieszka Matus 109.74 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Przemysław     Rybicki               139.39 +  378: 333  189
    2     8 Paweł          Jackowski             150.45 -  295: 466  100
    3    18 Michał         Makowski              136.95 -  362: 406   87
    4    17 Juliusz        Czupryniak            120.78 -  353: 484   71
    5    23 Marta          Bajorek               118.04 +  425: 332  168
    6    21 Dorota         Ostrowska             110.24 -  349: 370   60
    7    21 Łukasz         Sobierajski           100.00 -  358: 404   50
    8    24 Adam           Kędzior               100.00 +  415: 253  150
    9    20 Tomasz         Sehnal                100.00 +  402: 356  150
   10    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  381: 316  150
   11    17 Paweł          Maciejczuk            114.53 -  355: 359   65
   12    17 Katarzyna      Polak                 121.45 -  300: 367   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Bartłomiej Sylwestrzuk 104.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Pietuchowski          139.35 +  395: 351  189
    2     1 Kacper         Zegadło               134.23 -  295: 381   84
    3    15 Dorota         Zielińska             122.02 +  365: 293  172
    4     9 Rafał          Wesołowski            132.16 -  356: 369   82
    8    17 Przemysław     Rybicki               139.39 -  323: 474   89
    9    22 Joanna         Ostrowska             114.15 -  330: 333   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     680  /  6 113.33




	Anna Arana 104.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Joanna         Ostrowska             114.15 -  352: 428   64
   10    23 Adam           Kędzior               100.00 +  393: 268  150
   11    24 Dariusz        Ulatowski             115.22 -  265: 432   65
   12    23 Sylwia         Buks                  100.00 -  286: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     329  /  4  82.25




	Maciej Pietrasik 103.73 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Irena          Sołdan                138.52 -  293: 334   89
    2    21 Michał         Landowski             100.00 +  326: 284  150
    3    20 Jan            Pawłowski             100.00 +  370: 212  150
    4    13 Michał         Makowski              136.95 -  318: 389   87
    5    19 Maciej         Dąbrowski             102.47 -  383: 395   52
    6    19 Tomasz         Zwoliński             146.69 -  327: 350   97
    7    19 Krzysztof      Bonda                 120.51 -  300: 419   71
    8    26 Radosław       Słowicki              100.00 -  287: 293   50
    9    25 Maksymilian    Piątek                100.00 +  513: 211  150
   10    22 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  362: 276  150
   11    22 Alicja         Bielecka              100.00 +  368: 287  150
   12    20 Radosław       Więch                 120.05 -  321: 363   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Maciej Dąbrowski 102.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Oleksiak              137.74 -  317: 379   88
    2    27 Maksymilian    Piątek                100.00 +  407: 229  150
    3    21 Radosław       Więch                 120.05 -  339: 422   70
    4    25 Dariusz        Ulatowski             115.22 +  403: 293  165
    5    19 Maciej         Pietrasik             103.73 +  395: 383  154
    6     7 Grzegorz       Kurowski              141.04 -  333: 499   91
    7    12 Juliusz        Czupryniak            120.78 -  399: 415   71
    8    18 Marianna       Kozłowska             113.16 +  383: 278  163
    9    18 Paweł          Maciejczuk            114.53 -  348: 352   65
   10    19 Marta          Bajorek               118.04 -  280: 400   68
   11    20 Joanna         Ostrowska             114.15 -  291: 491   64
   12    22 Tomasz         Sehnal                100.00 +  390: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              125.52 +  285: 280  176
    2    14 Dominik        Urbacki               149.37 -  389: 453   99
    3    17 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  341: 343   50
    4    19 Mikołaj        Przybyłowicz          133.75 +  400:   1  184
    5    13 Zbigniew       Rybak                 118.58 -  337: 389   69
    6    18 Paweł          Zaręba                147.43 -  284: 430   97
    7    23 Dariusz        Ulatowski             115.22 -  322: 441   65
    8    25 Łukasz         Pudło                 100.00 +  400:   1  150
    9    23 Sylwia         Buks                  100.00 -  288: 393   50
   10    25 Michał         Landowski             100.00 +  342: 332  150
   11    22 Maciej         Pietrasik             103.73 -  287: 368   54
   12    24 Marianna       Kozłowska             113.16 -  271: 352   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mikołaj        Przybyłowicz          133.75 -  268: 461   84
    2    25 Przemysław     Rybicki               139.39 +  443: 382  189
    3    11 Krzysztof      Bonda                 120.51 -  278: 402   71
    4    21 Katarzyna      Polak                 121.45 +  410: 340  171
    5    15 Krzysztof      Sporczyk              125.52 +  424: 287  176
    6    10 Kamil          Kister                141.69 -  328: 370   92
    7    14 Zbigniew       Rybak                 118.58 -  224: 361   69
    8    19 Szymon         Dąbrowski             123.01 -  355: 371   73
    9    23 Alicja         Bielecka              100.00 +  393: 288  150
   10    18 Agnieszka      Matus                 109.74 -  316: 381   60
   11    19 Juliusz        Czupryniak            120.78 -  269: 445   71
   12    23 Anna           Arana                 104.03 +  374: 286  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Sylwia Kozłowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Usakiewicz            130.11 -  316: 457   80
    2    16 Juliusz        Czupryniak            120.78 +  435: 290  171
    3    17 Alicja         Bielecka              100.00 +  343: 341  150
    4     6 Paweł          Jackowski             150.45 -  307: 490  100
    5    14 Paweł          Zaręba                147.43 +  368: 356  197
    6    13 Paweł          Maciejczuk            114.53 -  229: 392   65
    7    16 Krzysztof      Sporczyk              125.52 -  349: 425   76
    8    20 Katarzyna      Polak                 121.45 -  291: 323   71
    9    24 Dariusz        Ulatowski             115.22 -  384: 520   65
   10    26 Maksymilian    Piątek                100.00 +  345: 236  150
   11    23 Tomasz         Sehnal                100.00 +  381: 355  150
   12    21 Dariusz        Ulatowski             115.22 -  362: 429   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Rogalski              123.81 +  461: 300  174
    2     6 Dawid          Adamczyk              142.32 -  238: 406   92
    3    13 Grzegorz       Kurowski              141.04 -  282: 474   91
    4    22 Paweł          Zaręba                147.43 -  325: 416   97
    5    20 Piotr          Pietuchowski          139.35 -  336: 388   89
    6    26 Łukasz         Pudło                 100.00 +  351: 324  150
    7    20 Przemysław     Rybicki               139.39 -  227: 402   89
    8    24 Agnieszka      Matus                 109.74 -  253: 415   60
    9    27 Radosław       Słowicki              100.00 +  297: 283  150
   10    23 Anna           Arana                 104.03 -  268: 393   54
   11    26 Maksymilian    Piątek                100.00 +  384: 206  150
   12    25 Łukasz         Sobierajski           100.00 -  313: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Dudkiewicz            129.60 -  349: 358   80
    2    21 Maciej         Pietrasik             103.73 -  284: 326   54
    3    22 Dariusz        Ulatowski             115.22 +  382: 375  165
    4    18 Krzysztof      Sporczyk              125.52 -  343: 372   76
    5    25 Dorota         Ostrowska             110.24 -  289: 425   60
    6    25 Marta          Bajorek               118.04 -  395: 398   68
    8    27 Tomasz         Sehnal                100.00 -    1: 400   50
    9    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  398: 289  150
   10    25 Alicja         Bielecka              100.00 -  332: 342   50
   11    27 Radosław       Słowicki              100.00 -  360: 393   50
   12    26 Radosław       Słowicki              100.00 +  312: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  / 11  86.64




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Wesołowski            132.16 -  317: 381   82
    2    28 Łukasz         Pudło                 100.00 +  414: 318  150
    3    20 Maciej         Pietrasik             103.73 -  212: 370   54
    4    23 Irena          Sołdan                138.52 -  295: 420   89
    5    21 Katarzyna      Polak                 121.45 -  300: 378   71
    6    24 Marianna       Kozłowska             113.16 -  325: 348   63
    7    25 Radosław       Słowicki              100.00 +  429: 336  150
    8    28 Maksymilian    Piątek                100.00 -  303: 326   50
    9    26 Michał         Landowski             100.00 -  289: 398   50
   10    24 Tomasz         Sehnal                100.00 -  321: 405   50
   11    25 Łukasz         Sobierajski           100.00 -  285: 320   50
   12    27 Maksymilian    Piątek                100.00 +  383: 209  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  / 12  84.08




	Maksymilian Piątek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  236: 519   83
    2    27 Maciej         Dąbrowski             102.47 -  229: 407   52
    3    28 Marek          Rogalski              123.81 -  254: 424   74
    4    28 Dorota         Ostrowska             110.24 -  210: 282   60
    5    27 Marianna       Kozłowska             113.16 -  217: 384   63
    6    27 Radosław       Słowicki              100.00 -  259: 310   50
    7    26 Łukasz         Pudło                 100.00 -  217: 357   50
    8    28 Jan            Pawłowski             100.00 +  326: 303  150
    9    25 Maciej         Pietrasik             103.73 -  211: 513   54
   10    26 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  236: 345   50
   11    26 Adam           Kędzior               100.00 -  206: 384   50
   12    27 Jan            Pawłowski             100.00 -  209: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     786  / 12  65.50




	Łukasz Pudło 100.00 Łuków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Szymon         Dąbrowski             123.01 -  235: 435   73
    2    28 Jan            Pawłowski             100.00 -  318: 414   50
    3    27 Dorota         Ostrowska             110.24 +  385: 284  160
    4    24 Marek          Rogalski              123.81 -  291: 424   74
    5    24 Przemysław     Rybicki               139.39 -  269: 395   89
    6    26 Adam           Kędzior               100.00 -  324: 351   50
    7    26 Maksymilian    Piątek                100.00 +  357: 217  150
    8    25 Alicja         Bielecka              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     696  /  8  87.00




	Tomasz Sehnal 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Makowski              136.95 +  391: 339  187
    2     3 Kamil          Kister                141.69 -  340: 355   92
    3    19 Łukasz         Sobierajski           100.00 -  269: 296   50
    4    20 Tomasz         Zwoliński             146.69 +  370: 335  197
    5    17 Irena          Sołdan                138.52 -  227: 580   89
    6    22 Dorota         Zielińska             122.02 -  347: 370   72
    7    22 Marianna       Kozłowska             113.16 -  361: 382   63
    8    27 Michał         Landowski             100.00 +  400:   1  150
    9    20 Agnieszka      Matus                 109.74 -  356: 402   60
   10    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  405: 321  150
   11    23 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  355: 381   50
   12    22 Maciej         Dąbrowski             102.47 -  215: 390   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Łukasz Sobierajski 100.00 Warszawa   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kacper         Zegadło               134.23 -  255: 523   84
    2    26 Joanna         Ostrowska             114.15 +  381: 278  164
    3    19 Tomasz         Sehnal                100.00 +  296: 269  150
    4    14 Wojciech       Usakiewicz            130.11 -  408: 451   80
    5    18 Marek          Rogalski              123.81 -  319: 369   74
    6    20 Katarzyna      Polak                 121.45 -  294: 401   71
    7    21 Agnieszka      Matus                 109.74 +  404: 358  160
    8    22 Tomasz         Zwoliński             146.69 -  299: 420   97
    9    21 Marta          Bajorek               118.04 -  320: 347   68
   10    22 Maciej         Pietrasik             103.73 -  276: 362   54
   11    25 Jan            Pawłowski             100.00 +  320: 285  150
   12    25 Adam           Kędzior               100.00 +  336: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Radosław Słowicki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Deszczyńska           134.86 -  296: 432   85
    2    20 Paweł          Maciejczuk            114.53 -  268: 369   65
    3    26 Krzysztof      Sporczyk              125.52 -  236: 490   76
    4    27 Joanna         Ostrowska             114.15 -  270: 332   64
    5    26 Dariusz        Ulatowski             115.22 -  314: 409   65
    6    27 Maksymilian    Piątek                100.00 +  310: 259  150
    7    25 Jan            Pawłowski             100.00 -  336: 429   50
    8    26 Maciej         Pietrasik             103.73 +  293: 287  154
    9    27 Adam           Kędzior               100.00 -  283: 297   50
   10    27 Marianna       Kozłowska             113.16 -  275: 375   63
   11    27 Michał         Landowski             100.00 +  393: 360  150
   12    26 Michał         Landowski             100.00 -  267: 312   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  / 12  85.17


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Festiwal Urodziny Alfreda



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Polak                 441: 313
   2 Juliusz        Czupryniak           - Dominik        Urbacki               384: 400
   3 Paweł          Zaręba               - Krzysztof      Bonda                 378: 360
   4 Radosław       Więch                - Tomasz         Zwoliński             314: 296
   5 Mirosław       Uglik                - Zbigniew       Rybak                 412: 335
   6 Piotr          Adamczyk             - Marek          Reda                  293: 437
   7 Dawid          Adamczyk             - Marta          Bajorek               380: 280
   8 Dariusz        Ulatowski            - Stanisław      Rydzik                351: 486
   9 Kamil          Kister               - Paweł          Maciejczuk            487: 351
  10 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Kurowski              326: 391
  11 Maciej         Czupryniak           - Marianna       Kozłowska             401: 316
  12 Dorota         Ostrowska            - Krzysztof      Usakiewicz            347: 356
  13 Przemysław     Rybicki              - Agnieszka      Matus                 333: 378
  14 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Piotr          Pietuchowski          395: 351
  15 Irena          Sołdan               - Maciej         Pietrasik             334: 293
  16 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Oleksiak              317: 379
  17 Michał         Makowski             - Tomasz         Sehnal                339: 391
  18 Radosław       Słowicki             - Małgorzata     Deszczyńska           296: 432
  19 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Sobierajski           523: 255
  20 Sylwia         Buks                 - Mikołaj        Przybyłowicz          268: 461
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Maksymilian    Piątek                519: 236
  22 Jan            Pawłowski            - Rafał          Wesołowski            317: 381
  23 Wojciech       Usakiewicz           - Sylwia         Kozłowska             457: 316
  24 Michał         Landowski            - Marek          Dudkiewicz            349: 358
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Alicja         Bielecka              280: 285
  26 Adam           Kędzior              - Marek          Rogalski              461: 300
  27 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Pudło                 435: 235


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Kacper         Zegadło               295: 381
   2 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kwiatkowski           395: 463
   3 Tomasz         Sehnal               - Kamil          Kister                340: 355
   4 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                408: 383
   5 Rafał          Wesołowski           - Mikołaj        Przybyłowicz          412: 303
   6 Adam           Kędzior              - Dawid          Adamczyk              238: 406
   7 Andrzej        Oleksiak             - Wojciech       Usakiewicz            374: 366
   8 Agnieszka      Matus                - Paweł          Jackowski             295: 466
   9 Marek          Reda                 - Paweł          Zaręba                363: 342
  10 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Dąbrowski             518: 246
  11 Krzysztof      Usakiewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           393: 261
  12 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 369: 402
  13 Radosław       Więch                - Maciej         Czupryniak            304: 398
  14 Alicja         Bielecka             - Dominik        Urbacki               389: 453
  15 Marianna       Kozłowska            - Dorota         Zielińska             282: 383
  16 Sylwia         Kozłowska            - Juliusz        Czupryniak            435: 290
  17 Krzysztof      Bonda                - Katarzyna      Polak                 444: 371
  18 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Rogalski              526: 340
  19 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Ulatowski             476: 393
  20 Paweł          Maciejczuk           - Radosław       Słowicki              369: 268
  21 Maciej         Pietrasik            - Michał         Landowski             326: 284
  22 Piotr          Adamczyk             - Dorota         Ostrowska             429: 293
  23 Michał         Makowski             - Krzysztof      Sporczyk              407: 361
  24 Marta          Bajorek              - Zbigniew       Rybak                 335: 453
  25 Sylwia         Buks                 - Przemysław     Rybicki               443: 382
  26 Łukasz         Sobierajski          - Joanna         Ostrowska             381: 278
  27 Maksymilian    Piątek               - Maciej         Dąbrowski             229: 407
  28 Łukasz         Pudło                - Jan            Pawłowski             318: 414


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Andrzej        Kwiatkowski           387: 399
   2 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Jackowski             434: 347
   3 Kacper         Zegadło              - Rafał          Wesołowski            411: 400
   4 Robert         Kamiński             - Marek          Dudkiewicz            252: 393
   5 Dominik        Urbacki              - Dawid          Adamczyk              443: 410
   6 Andrzej        Oleksiak             - Kamil          Kister                406: 345
   7 Krzysztof      Usakiewicz           - Mirosław       Uglik                 340: 361
   8 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          Adamczyk              356: 390
   9 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Zaręba                518: 375
  10 Wojciech       Usakiewicz           - Paweł          Maciejczuk            327: 301
  11 Krzysztof      Bonda                - Sylwia         Buks                  402: 278
  12 Zbigniew       Rybak                - Irena          Sołdan                386: 370
  13 Grzegorz       Kurowski             - Adam           Kędzior               474: 282
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Zwoliński             354: 332
  15 Dorota         Zielińska            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           293: 365
  16 Mikołaj        Przybyłowicz         - Szymon         Dąbrowski             352: 383
  17 Sylwia         Kozłowska            - Alicja         Bielecka              343: 341
  18 Agnieszka      Matus                - Michał         Makowski              362: 406
  19 Tomasz         Sehnal               - Łukasz         Sobierajski           269: 296
  20 Maciej         Pietrasik            - Jan            Pawłowski             370: 212
  21 Maciej         Dąbrowski            - Radosław       Więch                 339: 422
  22 Dariusz        Ulatowski            - Michał         Landowski             375: 382
  23 Przemysław     Rybicki              - Marta          Bajorek               433: 279
  24 Katarzyna      Polak                - Joanna         Ostrowska             419: 369
  25 Marianna       Kozłowska            - Juliusz        Czupryniak            388: 468
  26 Radosław       Słowicki             - Krzysztof      Sporczyk              236: 490
  27 Dorota         Ostrowska            - Łukasz         Pudło                 284: 385
  28 Marek          Rogalski             - Maksymilian    Piątek                424: 254


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Czupryniak            443: 390
   2 Mirosław       Uglik                - Kacper         Zegadło               365: 341
   3 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Oleksiak              396: 405
   4 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            480: 369
   5 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Adamczyk              434: 349
   6 Paweł          Jackowski            - Sylwia         Kozłowska             490: 307
   7 Krzysztof      Bonda                - Krzysztof      Usakiewicz            296: 433
   8 Szymon         Dąbrowski            - Dawid          Adamczyk              392: 485
   9 Rafał          Wesołowski           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           369: 356
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Marek          Reda                  450: 405
  11 Kamil          Kister               - Robert         Kamiński              491: 349
  12 Zbigniew       Rybak                - Radosław       Więch                 347: 372
  13 Maciej         Pietrasik            - Michał         Makowski              318: 389
  14 Łukasz         Sobierajski          - Wojciech       Usakiewicz            408: 451
  15 Dorota         Zielińska            - Piotr          Pietuchowski          381: 364
  16 Paweł          Maciejczuk           - Przemysław     Rybicki               500: 236
  17 Juliusz        Czupryniak           - Agnieszka      Matus                 484: 353
  18 Michał         Landowski            - Krzysztof      Sporczyk              343: 372
  19 Alicja         Bielecka             - Mikołaj        Przybyłowicz          400:   1
  20 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Sehnal                335: 370
  21 Katarzyna      Polak                - Sylwia         Buks                  340: 410
  22 Paweł          Zaręba               - Adam           Kędzior               416: 325
  23 Jan            Pawłowski            - Irena          Sołdan                295: 420
  24 Marek          Rogalski             - Łukasz         Pudło                 424: 291
  25 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Ulatowski             403: 293
  26 Marta          Bajorek              - Marianna       Kozłowska             343: 338
  27 Joanna         Ostrowska            - Radosław       Słowicki              332: 270
  28 Maksymilian    Piątek               - Dorota         Ostrowska             210: 282


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Mirosław       Uglik                 326: 395
   2 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Oleksiak              477: 354
   3 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Usakiewicz            347: 366
   4 Maciej         Czupryniak           - Grzegorz       Kurowski              422: 388
   5 Dominik        Urbacki              - Rafał          Wesołowski            431: 309
   6 Dawid          Adamczyk             - Michał         Makowski              378: 300
   7 Kamil          Kister               - Krzysztof      Usakiewicz            331: 405
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Kacper         Zegadło               297: 432
   9 Marek          Dudkiewicz           - Radosław       Więch                 354: 285
  10 Juliusz        Czupryniak           - Piotr          Adamczyk              444: 320
  11 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Reda                  449: 422
  12 Dorota         Zielińska            - Paweł          Maciejczuk            366: 382
  13 Alicja         Bielecka             - Zbigniew       Rybak                 337: 389
  14 Sylwia         Kozłowska            - Paweł          Zaręba                368: 356
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Sylwia         Buks                  287: 424
  16 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Bonda                 424: 381
  17 Irena          Sołdan               - Tomasz         Sehnal                580: 227
  18 Łukasz         Sobierajski          - Marek          Rogalski              319: 369
  19 Maciej         Pietrasik            - Maciej         Dąbrowski             383: 395
  20 Piotr          Pietuchowski         - Adam           Kędzior               388: 336
  21 Katarzyna      Polak                - Jan            Pawłowski             378: 300
  22 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Zwoliński             285: 390
  23 Agnieszka      Matus                - Marta          Bajorek               425: 332
  24 Łukasz         Pudło                - Przemysław     Rybicki               269: 395
  25 Dorota         Ostrowska            - Michał         Landowski             425: 289
  26 Radosław       Słowicki             - Dariusz        Ulatowski             314: 409
  27 Marianna       Kozłowska            - Maksymilian    Piątek                384: 217


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Maciej         Czupryniak            436: 346
   2 Wojciech       Usakiewicz           - Stanisław      Rydzik                340: 430
   3 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           425: 311
   4 Krzysztof      Usakiewicz           - Dominik        Urbacki               334: 458
   5 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Oleksiak              365: 436
   6 Dawid          Adamczyk             - Paweł          Jackowski             431: 351
   7 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Dąbrowski             499: 333
   8 Marek          Rogalski             - Irena          Sołdan                368: 438
   9 Michał         Makowski             - Juliusz        Czupryniak            399: 317
  10 Sylwia         Buks                 - Kamil          Kister                328: 370
  11 Zbigniew       Rybak                - Robert         Kamiński              387: 461
  12 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           383: 384
  13 Paweł          Maciejczuk           - Sylwia         Kozłowska             392: 229
  14 Radosław       Więch                - Rafał          Wesołowski            289: 395
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Reda                  458: 347
  16 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Pietuchowski          419: 496
  17 Piotr          Adamczyk             - Krzysztof      Bonda                 435: 390
  18 Paweł          Zaręba               - Alicja         Bielecka              430: 284
  19 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Pietrasik             350: 327
  20 Łukasz         Sobierajski          - Katarzyna      Polak                 294: 401
  21 Dorota         Ostrowska            - Agnieszka      Matus                 370: 349
  22 Tomasz         Sehnal               - Dorota         Zielińska             347: 370
  23 Dariusz        Ulatowski            - Joanna         Ostrowska             329: 438
  24 Jan            Pawłowski            - Marianna       Kozłowska             325: 348
  25 Marta          Bajorek              - Michał         Landowski             398: 395
  26 Łukasz         Pudło                - Adam           Kędzior               324: 351
  27 Maksymilian    Piątek               - Radosław       Słowicki              259: 310


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Mirosław       Uglik                 325: 421
   2 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Urbacki               326: 377
   3 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Dudkiewicz            460: 265
   4 Paweł          Maciejczuk           - Grzegorz       Kurowski              303: 449
   5 Irena          Sołdan               - Robert         Kamiński              329: 388
   6 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           382: 347
   7 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Usakiewicz            385: 292
   8 Michał         Makowski             - Maciej         Czupryniak            393: 430
   9 Kamil          Kister               - Małgorzata     Deszczyńska           387: 364
  10 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Usakiewicz            438: 364
  11 Piotr          Adamczyk             - Paweł          Jackowski             319: 471
  12 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Dąbrowski             415: 399
  13 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Zaręba                331: 418
  14 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Buks                  361: 224
  15 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Ostrowska             270: 429
  16 Sylwia         Kozłowska            - Krzysztof      Sporczyk              349: 425
  17 Marek          Rogalski             - Radosław       Więch                 303: 495
  18 Marek          Reda                 - Katarzyna      Polak                 344: 329
  19 Krzysztof      Bonda                - Maciej         Pietrasik             419: 300
  20 Adam           Kędzior              - Przemysław     Rybicki               227: 402
  21 Agnieszka      Matus                - Łukasz         Sobierajski           358: 404
  22 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Sehnal                382: 361
  23 Dariusz        Ulatowski            - Alicja         Bielecka              441: 322
  24 Joanna         Ostrowska            - Marta          Bajorek               239: 481
  25 Jan            Pawłowski            - Radosław       Słowicki              429: 336
  26 Łukasz         Pudło                - Maksymilian    Piątek                357: 217


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                419: 340
   2 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Kurowski              438: 350
   3 Andrzej        Oleksiak             - Miłosz         Wrzałek               241: 394
   4 Marek          Dudkiewicz           - Kacper         Zegadło               367: 501
   5 Maciej         Czupryniak           - Robert         Kamiński              372: 394
   6 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Adamczyk              326: 433
   7 Kamil          Kister               - Piotr          Pietuchowski          357: 491
   8 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Rybak                 416: 359
   9 Irena          Sołdan               - Michał         Makowski              415: 392
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Maciejczuk            435: 230
  11 Krzysztof      Usakiewicz           - Juliusz        Czupryniak            369: 337
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Zaręba                357: 357
  13 Radosław       Więch                - Szymon         Płachta               347: 394
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Ostrowska             317: 356
  15 Wojciech       Usakiewicz           - Marek          Reda                  429: 374
  16 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Bonda                 351: 424
  17 Przemysław     Rybicki              - Bartłomiej     Sylwestrzuk           474: 323
  18 Maciej         Dąbrowski            - Marianna       Kozłowska             383: 278
  19 Sylwia         Buks                 - Szymon         Dąbrowski             355: 371
  20 Katarzyna      Polak                - Sylwia         Kozłowska             323: 291
  21 Dariusz        Ulatowski            - Piotr          Adamczyk              357: 373
  22 Łukasz         Sobierajski          - Tomasz         Zwoliński             299: 420
  23 Anna           Arana                - Joanna         Ostrowska             352: 428
  24 Adam           Kędzior              - Agnieszka      Matus                 253: 415
  25 Alicja         Bielecka             - Łukasz         Pudło                 400:   1
  26 Radosław       Słowicki             - Maciej         Pietrasik             293: 287
  27 Michał         Landowski            - Tomasz         Sehnal                  1: 400
  28 Maksymilian    Piątek               - Jan            Pawłowski             326: 303


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Mirosław       Uglik                 418: 482
   2 Robert         Kamiński             - Kacper         Zegadło               339: 412
   3 Dawid          Adamczyk             - Andrzej        Oleksiak              342: 509
   4 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                445: 342
   5 Szymon         Płachta              - Piotr          Pietuchowski          304: 422
   6 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Dudkiewicz            345: 427
   7 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            438: 342
   8 Krzysztof      Usakiewicz           - Irena          Sołdan                620: 335
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Ostrowska             317: 351
  10 Paweł          Zaręba               - Maciej         Czupryniak            357: 326
  11 Juliusz        Czupryniak           - Kamil          Kister                342: 443
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Wojciech       Usakiewicz            368: 410
  13 Krzysztof      Bonda                - Tomasz         Zwoliński             348: 406
  14 Przemysław     Rybicki              - Szymon         Dąbrowski             486: 295
  15 Michał         Makowski             - Piotr          Adamczyk              432: 341
  16 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Polak                 510: 401
  17 Radosław       Więch                - Krzysztof      Sporczyk              331: 358
  18 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Dąbrowski             352: 348
  19 Marek          Reda                 - Marianna       Kozłowska             444: 300
  20 Tomasz         Sehnal               - Agnieszka      Matus                 356: 402
  21 Marta          Bajorek              - Łukasz         Sobierajski           347: 320
  22 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Joanna         Ostrowska             330: 333
  23 Alicja         Bielecka             - Sylwia         Buks                  288: 393
  24 Sylwia         Kozłowska            - Dariusz        Ulatowski             384: 520
  25 Maciej         Pietrasik            - Maksymilian    Piątek                513: 211
  26 Michał         Landowski            - Jan            Pawłowski             398: 289
  27 Adam           Kędzior              - Radosław       Słowicki              297: 283


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Miłosz         Wrzałek               500: 363
   2 Kacper         Zegadło              - Dominik        Urbacki               417: 335
   3 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Oleksiak              340: 438
   4 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Jackowski             567: 344
   5 Robert         Kamiński             - Dawid          Adamczyk              373: 425
   6 Dorota         Ostrowska            - Kamil          Kister                324: 393
   7 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Usakiewicz            409: 381
   8 Wojciech       Usakiewicz           - Paweł          Zaręba                376: 339
   9 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Kurowski              402: 346
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                300: 378
  11 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Rybicki               544: 367
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Deszczyńska           445: 296
  13 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Rybak                 325: 446
  14 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Maciejczuk            407: 331
  15 Marek          Reda                 - Michał         Makowski              384: 380
  16 Szymon         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            417: 318
  17 Krzysztof      Bonda                - Radosław       Więch                 410: 335
  18 Agnieszka      Matus                - Sylwia         Buks                  381: 316
  19 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               280: 400
  20 Katarzyna      Polak                - Dariusz        Ulatowski             440: 387
  21 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Adamczyk              390: 433
  22 Łukasz         Sobierajski          - Maciej         Pietrasik             276: 362
  23 Anna           Arana                - Adam           Kędzior               393: 268
  24 Jan            Pawłowski            - Tomasz         Sehnal                321: 405
  25 Michał         Landowski            - Alicja         Bielecka              332: 342
  26 Maksymilian    Piątek               - Sylwia         Kozłowska             236: 345
  27 Marianna       Kozłowska            - Radosław       Słowicki              375: 275


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Mirosław       Uglik                 421: 365
   2 Dawid          Adamczyk             - Kacper         Zegadło               310: 337
   3 Dominik        Urbacki              - Marek          Dudkiewicz            374: 360
   4 Kamil          Kister               - Wojciech       Usakiewicz            472: 344
   5 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             317: 381
   6 Krzysztof      Usakiewicz           - Piotr          Pietuchowski          279: 368
   7 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Jackowski             357: 520
   8 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kwiatkowski           457: 299
   9 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Płachta               488: 297
  10 Paweł          Zaręba               - Irena          Sołdan                381: 390
  11 Dorota         Ostrowska            - Maciej         Czupryniak            325: 439
  12 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Sporczyk              527: 384
  13 Piotr          Adamczyk             - Przemysław     Rybicki               301: 454
  14 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  425: 288
  15 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Bonda                 391: 325
  16 Michał         Makowski             - Marta          Bajorek               397: 396
  17 Paweł          Maciejczuk           - Agnieszka      Matus                 359: 355
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Polak                 363: 336
  19 Sylwia         Buks                 - Juliusz        Czupryniak            269: 445
  20 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Dąbrowski             491: 291
  21 Radosław       Więch                - Marianna       Kozłowska             387: 248
  22 Maciej         Pietrasik            - Alicja         Bielecka              368: 287
  23 Tomasz         Sehnal               - Sylwia         Kozłowska             355: 381
  24 Dariusz        Ulatowski            - Anna           Arana                 432: 265
  25 Jan            Pawłowski            - Łukasz         Sobierajski           285: 320
  26 Adam           Kędzior              - Maksymilian    Piątek                384: 206
  27 Radosław       Słowicki             - Michał         Landowski             393: 360


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Mirosław       Uglik                 380: 370
   2 Andrzej        Oleksiak             - Dominik        Urbacki               421: 364
   3 Paweł          Jackowski            - Kamil          Kister                408: 275
   4 Piotr          Pietuchowski         - Zbigniew       Rybak                 429: 290
   5 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Czupryniak            387: 484
   6 Irena          Sołdan               - Dawid          Adamczyk              250: 573
   7 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Usakiewicz            329: 420
   8 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Kurowski              381: 308
   9 Przemysław     Rybicki              - Stanisław      Rydzik                412: 364
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Makowski              320: 434
  11 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Usakiewicz            426: 350
  12 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             427: 308
  13 Szymon         Płachta              - Paweł          Maciejczuk            423: 355
  14 Paweł          Zaręba               - Dorota         Ostrowska             353: 268
  15 Juliusz        Czupryniak           - Małgorzata     Deszczyńska           363: 375
  16 Marek          Reda                 - Krzysztof      Bonda                 369: 340
  17 Agnieszka      Matus                - Katarzyna      Polak                 300: 367
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Adamczyk              482: 377
  19 Marta          Bajorek              - Joanna         Ostrowska             331: 354
  20 Radosław       Więch                - Maciej         Pietrasik             363: 321
  21 Sylwia         Kozłowska            - Dariusz        Ulatowski             362: 429
  22 Tomasz         Sehnal               - Maciej         Dąbrowski             215: 390
  23 Anna           Arana                - Sylwia         Buks                  286: 374
  24 Marianna       Kozłowska            - Alicja         Bielecka              352: 271
  25 Łukasz         Sobierajski          - Adam           Kędzior               336: 313
  26 Radosław       Słowicki             - Michał         Landowski             267: 312
  27 Maksymilian    Piątek               - Jan            Pawłowski             209: 383
Lista rankingowa na dzień 14-04-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz Merklejn             Szczecin             154.67  28923  187
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.13  28753  189
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              151.90  30076  198
   4 Kamil Górka                    Kraków               151.87  30071  198
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.87  29159  192
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.44  28774  190
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.05  23708  158
   8 Paweł Jackowski                Warszawa             149.75  29650  198
   9 Dawid Pikul                    Poznań               149.45  28993  194
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.39  29430  197
  11 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
  12 Justyna Górka                  Kraków               147.08  29121  198
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.83  29073  198
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.77  27739  189
  15 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.73  27981  192
  16 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.49  21823  150
  17 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.38  14974  103
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.59  20243  140
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.22  28555  198
  20 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.19  27107  188
  21 Marek Reda                     Piaseczno            144.02  27219  189
  22 Krzysztof Obremski             Legnica              143.26  28651  200
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  24 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.09  17314  121
  25 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.95  28161  197
  26 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     142.91  22722  159
  27 Jan Mrozowski                  Kraków               142.76  20985  147
  28 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.04  21874  154
  29 Kamil Kister                   Puławy               142.03  26843  189
  30 Maciej Czupryniak              Milanówek            140.94  18745  133
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.87  27892  198
  32 Maciej Kuczyński               Gdynia               140.77   8024   57
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.12  10649   76
  34 Paweł Janaś                    Głogów               139.97  10918   78
  35 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  36 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.73  26269  188
  37 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          139.60  18287  131
  38 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.39  26344  189
  39 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.14  27271  196
  40 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             138.49   8725   63
  41 Przemysław Rybicki             Otwock               137.99  15455  112
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.97  17384  126
  43 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  44 Irena Sołdan                   Sopot                137.72  26167  190
  45 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.62  22020  160
  46 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.34  24171  176
  47 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.01  11646   85
  48 Robert Kamiński                Warszawa             136.84  27095  198
  49 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.78  25851  189
  50 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.75  16137  118
  51 Marek Syczuk                   Warszawa             136.01  19858  146
  52 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  53 Grzegorz Święcki               Białystok            135.71   6921   51
  54 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.67  26048  192
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  56 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.98  16197  120
  57 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  58 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  59 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  60 Bogusław Szyszka               Oława                134.79  24801  184
  61 Szymon Płachta                 Warszawa             134.74  26814  199
  62 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.24   9128   68
  63 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  64 Radosław Jachna                Łódź                 133.81  19402  145
  65 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.72   9227   69
  66 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.66   8153   61
  67 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  133.62  18173  136
  68 Piotr Broda                    Sandomierz           133.52  26170  196
  69 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  70 Piotr Domański                 Lublin               133.45   7340   55
  71 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  72 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.15  26230  197
  73 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  74 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.91  18873  142
  75 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  76 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  77 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.42  24763  187
  78 Maciej Grąbczewski             Szczecin             132.39  15887  120
  79 Marek Salamon                  Bytom                132.12  10966   83
  80 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.12  14533  110
  81 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  82 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              131.80   7249   55
  83 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  84 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  85 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.89   8377   64
  86 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.80  26160  200
  87 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.67  12806   98
  88 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.58  10838   83
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  90 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.50  26100  200
  91 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  92 Janusz Krupiński               Bytom                129.96  20274  156
  93 Sławomir Piotrowski            Deszczno             129.79  11941   92
  94 Natalia Woźniak                Dziwnówek            129.67  17117  132
  95 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  96 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  97 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  98 Michał Makowski                Warszawa             129.14   4649   36
  99 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 101 Joanna Jewtuch                 Warszawa             128.57  19800  154
 102 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.57  18900  147
 103 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.46  23379  182
 104 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.37  17587  137
 105 Natalia Ogierman               Katowice             128.16  18583  145
 106 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 107 Krzysztof Gibas                Kraków               127.99  24190  189
 108 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 109 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 110 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.26  10690   84
 111 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 112 Dominik Piasecki               Słupsk               127.11   5593   44
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.95  23485  185
 114 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.17  18421  146
 115 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.17   5299   42
 116 Barbara Obremska               Wrocław              126.16  16149  128
 117 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.13  23839  189
 118 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.13  24848  197
 119 Artur Koszel                   Warszawa             126.04  18654  148
 120 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 121 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.81   7800   62
 122 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 123 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 124 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 125 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.69  24813  199
 126 Maciej Perzyński               Piła                 124.65  13587  109
 127 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.44  23644  190
 128 Rafał Matczak                  Milanówek            124.09  17125  138
 129 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 130 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.89  22672  183
 131 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 132 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.51   9634   78
 133 Alina Białobrzewska            Gdynia               123.15   7266   59
 134 Bogdan Kozłowski               Białystok            123.05  16612  135
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.94  23851  194
 136 Marek Rogalski                 Warszawa             122.84  14986  122
 137 Szymon Dąbrowski               Warszawa             122.71  24174  197
 138 Tomasz Lempart                 Kraków               122.67  15088  123
 139 Magdalena Kublik               Warszawa             122.65  18029  147
 140 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.59   4168   34
 141 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 142 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.48  14820  121
 143 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.47  23881  195
 144 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 145 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 146 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.21   7088   58
 147 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 148 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.97   4391   36
 149 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 150 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6689   55
 151 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.51  24180  199
 152 Czesław Grajewski              Białystok            121.47  24173  199
 153 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            121.36   5097   42
 154 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 155 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.02   6172   51
 156 Jakub Błażejewski              Poznań               120.94   8103   67
 157 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 158 Marta Świątkowska              Wrocław              120.58  20017  166
 159 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.52  23742  197
 160 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.45  22886  190
 161 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 162 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             120.36   8907   74
 163 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 164 Juliusz Czupryniak             Warszawa             120.32  21297  177
 165 Anita Bruska                   Gdynia               120.28  17321  144
 166 Krzysztof Bonda                Białystok            120.25  12987  108
 167 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 120.08   9486   79
 168 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.05  22690  189
 169 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               119.94   4318   36
 170 Dariusz Socha                  Warszawa             119.93   5517   46
 171 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.93  23866  199
 172 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 173 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.82   8627   72
 174 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 175 Stanisław Gasik                Warszawa             119.37  10385   87
 176 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 177 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 178 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 179 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 180 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.64   5576   47
 181 Marta Bajorek                  Warszawa             118.61  22654  191
 182 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            118.60  13995  118
 183 Jarosław Olek                  Warszawa             118.57   6047   51
 184 Michał Kolaj                   Ostróda              118.42  12671  107
 185 Rafał Stachowski               Police               118.31  13606  115
 186 Adam Janicki                   Wrocław              118.27  21880  185
 187 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.21  15604  132
 188 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 189 Marcin Ceglarek                Kraków               118.00  10738   91
 190 Tomasz Lewiński                Wejherowo            117.85   7071   60
 191 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.81   6244   53
 192 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 193 Jerzy Luter                    Bytom                117.74  17778  151
 194 Michał Garnowski               Pasłęk               117.70   7062   60
 195 Beata Piotrowska               Łódź                 117.66   5177   44
 196 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 197 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 198 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.36  19481  166
 199 Teresa Zalewska                Racibórz             116.64  15397  132
 200 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 201 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 202 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 203 Paweł Morga                    Warszawa             116.36  13963  120
 204 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.32  16518  142
 205 Renata Andracka                Zwola                116.05  22978  198
 206 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.84  21083  182
 207 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  115.70  14925  129
 208 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 209 Paweł Maciejczuk               Białystok            115.43  15467  134
 210 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.20  22348  194
 212 Lucyna Śniadach                Rumia                115.13  13700  119
 213 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.85  12289  107
 214 Anna Biegańska                 Białystok            114.55  10768   94
 215 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 216 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.27  18511  162
 217 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.07  20305  178
 218 Anna Krynicka                  Warszawa             113.95  11965  105
 219 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 220 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 221 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 222 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 223 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  22570  199
 224 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 225 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 226 Anna Niedzielko                Szczecin             112.60   8445   75
 227 Marianna Kozłowska             Białystok            112.54  16431  146
 228 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.49  14961  133
 229 Dariusz Ulatowski              Tuchola              112.42   5396   48
 230 Urszula Solarska               Łódź                 112.35  22246  198
 231 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 232 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 233 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 234 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 235 Dorota Ostrowska               Białystok            111.34  15921  143
 236 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 237 Elżbieta Święcka               Białystok            111.03   3997   36
 238 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 239 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 240 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 241 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 242 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 243 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.06  17170  156
 244 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.98  20126  183
 245 Zdzisław Szota                 Warszawa             109.96   5718   52
 246 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 247 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.68  21277  194
 248 Agnieszka Matus                Milanówek            109.66   7676   70
 249 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 250 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 251 Jakub Onoszko                  Gdynia               108.93  13181  121
 252 Laura Pisula                   Wrocław              108.70  10109   93
 253 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 254 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.23  12013  111
 255 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 256 Monika Krzysztofek             Wejherowo            108.08   6377   59
 257 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.95   8312   77
 258 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 259 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 260 Sławomir Długosz               Ostróda              107.58  20762  193
 261 Monika Siemaszko               Lipiany              107.56   5808   54
 262 Józef Burzyński                Ełk                  107.53  14946  139
 263 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.50  12255  114
 264 Aleksandra Brzeska             Piastów              107.43  10098   94
 265 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 266 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 267 Maria Pokorska                 Warszawa             106.57   9911   93
 268 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 269 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.16   7113   67
 270 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 271 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.86  20113  190
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.79  16186  153
 273 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.69   8772   83
 274 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.68  15641  148
 275 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.45  18454  175
 276 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 277 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.28   5685   54
 278 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 279 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 280 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         104.72   7854   75
 281 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 282 Krzysztof Zawadzki             Sampława             104.20  20215  194
 283 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.85  18900  182
 284 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 285 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 286 Maciej Dąbrowski               Warszawa             103.17  20119  195
 287 Anna Arana                     Warszawa             103.12   9900   96
 288 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 289 Lidia Żywna                    Gdynia               102.09  10924  107
 290 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 291 Tomasz A. Praga                Białystok            101.94   7136   70
 292 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 293 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 294 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.51  17053  168
 295 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.42  17071  170
 296 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 297 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 298 Sylwia Kozłowska               Białystok             98.80  13931  141
 299 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 300 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 301 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 302 Sylwia Buks                    Warszawa              96.82  16943  175
 303 Michał Landowski               Police                96.52  15057  156
 304 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 305 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 306 Michał Dąbrowski               Warszawa              95.28   7813   82
 307 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 308 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 309 Anna Lenartowska               Gdynia                94.42   6704   71
 310 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 311 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.03   3385   36
 312 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 313 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 314 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 315 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 316 Paulina Naplocha               Racibórz              91.82  11845  129
 317 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                90.24  11460  127
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 319 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 320 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.28  14909  167
 322 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 323 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 324 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 325 Beata Kiżewska                 Świnoujście           86.43   4062   47
 326 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 327 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 328 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 329 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 330 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 331 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 332 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.63   4138   54
 333 Magdalena Pokorska             Warszawa              71.40   2142   30
 334 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 335 Mirosław Dejna                 Sampława              59.77  11596  194




Poczekalnia na dzień 14-04-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   2 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   6 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   7 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
   8 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.04   2876   25
   9 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
  10 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  11 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  14 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  15 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  16 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  17 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  18 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  19 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.25   2814   24
  21 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  22 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  23 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  24 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  25 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  26 Katarzyna Polak                Warszawa             112.46   2699   24
  27 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  28 Bartłomiej Dalecki             Rumia                111.71   2681   24
  29 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  30 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  32 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  33 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  34 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                103.42   2482   24
  35 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  36 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  37 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  38 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  39 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  40 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  41 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  42 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  43 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  44 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  45 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  46 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  47 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  48 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  49 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  50 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.04   1841   23
  51 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  52 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  53 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  54 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  55 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  56 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  57 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  58 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  59 Katarzyna Rachaus              Łódź                  82.23   1809   22
  60 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  61 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  62 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  63 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  64 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  65 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  66 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  67 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  68 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  69 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  70 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  71 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  72 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  73 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  74 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  75 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  76 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  77 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  78 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  79 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  80 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  81 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  82 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.50   1477   14
  83 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  84 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  85 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  86 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  87 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  88 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  89 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  90 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  91 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  92 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  93 Andrzej Oleksiak               Ostróda              170.67   2048   12
  94 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  95 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  96 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
  97 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  98 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  99 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 100 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 101 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 102 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 104 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 105 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 106 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 107 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 108 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 109 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 110 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 111 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 112 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 113 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 114 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 115 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 116 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 117 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 118 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 119 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 120 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 121 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 122 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 123 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 124 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 125 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 126 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 127 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 128 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 129 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 130 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 131 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 132 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 133 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 134 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 135 Łukasz Sobierajski             Warszawa             108.50   1302   12
 136 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 137 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 138 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 139 Paulina Mech                   Kraków               108.00   1296   12
 140 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 141 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 142 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            107.33   1288   12
 143 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 144 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 145 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 146 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 147 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 148 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 149 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 150 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 151 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 152 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 153 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 154 Tomasz Sehnal                  Warszawa             101.00   1212   12
 155 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 156 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 157 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 158 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 159 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 160 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 161 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 162 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 163 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 164 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 165 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 166 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 167 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 168 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 169 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 170 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 171 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 172 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 173 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 174 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 175 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 176 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 177 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 178 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 179 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 180 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 181 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 182 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 183 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 184 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 185 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 186 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 187 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 188 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 189 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 190 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 191 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 192 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 193 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 194 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 195 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 196 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 197 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 198 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 199 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 200 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 201 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 202 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 203 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 204 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 205 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 206 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 207 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 208 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 209 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 210 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 211 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 212 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 213 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 214 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 215 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 216 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 217 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 218 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 219 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 220 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 221 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 222 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 223 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 224 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 225 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 226 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 227 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 228 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 229 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 230 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 231 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 232 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 233 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 234 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 235 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 236 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 237 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 238 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 239 Ewa Stypułkowska               Warszawa              75.18    827   11
 240 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 241 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 242 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 243 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 244 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 245 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 246 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 247 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 248 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 249 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 250 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 251 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 252 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 253 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 254 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 255 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 256 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 257 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 258 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 259 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 260 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 261 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 262 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 263 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 264 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 265 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 266 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 267 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 268 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 269 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.56   1175    9
 270 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 271 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 272 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 273 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 274 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 275 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 276 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 277 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 278 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 279 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 280 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 281 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 282 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 283 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 284 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 285 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 286 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 287 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 288 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 289 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 290 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 291 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 292 Adam Słapiński                 Warszawa              98.71    691    7
 293 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 294 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 295 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 296 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 297 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 298 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 299 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 300 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 301 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 302 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 303 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 304 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 305 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 306 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 307 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 308 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 309 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 310 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 311 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 312 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 313 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 314 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 315 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 316 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 317 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 318 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 319 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 320 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 321 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 322 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 323 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 324 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 325 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 326 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 327 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 328 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 329 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 330 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 331 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 332 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 333 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 334 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 335 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 336 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 337 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 338 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 339 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 340 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 341 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 342 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 343 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 344 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 345 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 346 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 347 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 348 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 349 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 350 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie