Ostrów Wielkopolski13
kwietnia
Ostrów Wielkopolski 13-14 kwietnia I Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego o puchar Prezydenta Miasta Jarosława UrbaniakaGrand Prix 2013
Warszawa13
kwietnia
Warszawa 13-14 kwietnia Urodziny Alfreda
Inowrocław20
kwietnia
Inowrocław 20-21 kwietnia XVII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Cały świat uczcił urodziny Alfreda Buttsa13 - 14 kwietnia 2013 — Urodziny AlfredaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Urodziny AlfredaWarszawa, 13 - 14 kwietnia 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Cały świat uczcił urodziny Alfreda ButtsaPrawie każdy grający w turniejach scrabblista słyszał co nieco o Alfredzie Buttsie — twórcy naszej ukochanej gry. Niektórzy z pewnością zajrzeli do zakładki http://www.pfs.org.pl/historia.php, gdzie wspomniana jest postać patrona turnieju rozegranego w miniony weekend w Warszawie. Mimo to wiedza naszego środowiska na temat jego życia i działalności jest raczej skromna. Aby przybliżyć osobę Alfreda Buttsa szerokim rzeszom graczy podjęto w świecie scrabblowym pod koniec zeszłego roku szereg inicjatyw łączących grę turniejową z akcją informacyjną oraz edukacyjną. W listopadzie 2012 roku Międzynarodowa Federacja Scrabbli Hiszpańskojęzycznych (FISE) ogłosiła dzień urodzin Alfreda Buttsa, 13 kwietnia, Światowym Dniem Scrabbli. Na okres 12-20 kwietnia 2013 roku zaplanowano na całym świecie około 20 turniejów scrabbli klasycznych i belgijki poświęconych pamięci amerykańskiego architekta, który jako człowiek wszechstronnie uzdolniony i niesłychanie pracowity zajmował się z powodzeniem również sztuką (był grafikiem) oraz działalnością społeczną.

Turnieje związane z obchodami Światowego Dnia Scrabble zorganizowano w Argentynie (Patagonia, Rosario, Buenos Aires, Córdoba, San Isidro), Hiszpanii, Paragwaju (Asunción, Lambaré), Urugwaju, Wenezueli, Kostaryce, Izraelu i Meksyku. Zupełnie niezależnie od tej inicjatywy Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa zorganizowała turniej w Warszawie, o czym przyjaciele z hiszpańskojęzycznej części świata zostali oczywiście powiadomieni. Ze względu na odbywające się w tym samym terminie Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego (w randze GP), warszawski turniej zgromadził głównie zawodników zamieszkałych daleko od Ostrowa. Na turnieju pojawiło się też siedmiu debiutantów, czterech mistrzów Polski oraz liczni zawodnicy rzadko oglądani w rozgrywkach turniejowych, w sumie 68 osób.

Pierwszego dnia żaden z zawodników nie był w stanie utrzymać się na prowadzeniu przez dwie kolejne rundy. Drugiego dnia miejsce to okupowali już tylko Mariusz SkroboszMarek Reda. W ostatniej rundzie bezpośredni pojedynek wygrał Mariusz. Był to udany rewanż za porażkę w 9 rundzie. Drugie miejsce Marka było niezagrożone dzięki zapasowi małych i dużych punktów z jedenastu rund — zwycięstwo okazało się jednak tym razem zbyt dużym wyzwaniem. Po ładnym finiszu (5/5) trzecie miejsce zdobył Piotr Pietuchowski. W ostatniej rundzie stoczono również bezpośrednią walkę o tytuł najlepszego debiutanta — został nim Stefan Kurszel z Białegostoku. 13 osób odpowiedziało prawidłowo na wszystkie pytania quizu o życiu i twórczości Alfreda Buttsa. O przydziale nagrody zadecydowało losowanie, szczęśliwe dla Agnieszki Biegańskiej z Białegostoku.

Najwięcej pracy (i serca!) w organizację turnieju włożyła oczywiście Anna Arana, założycielka Fundacji "Umysł" im. Alfreda Buttsa, przy pomocy ze strony Ewy StypułkowskiejDoroty Zielińskiej. Fundacja dziękuje osobom i instytucjom, które przyczyniły się do zorganizowania i usprawnienia przebiegu turnieju: dyrekcji i pracownikom Urzędu m.st. Warszawy, CKS "Warsztat" oraz Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy, szkołom, które wypożyczyły zestawy do gry: Zespołowi Szkół w Rybnie, IV LO im. Adama Mickiewicza, ZS nr 2 im. Wandy Rutkiewicz i ZS nr 5 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie, a także licznym fundatorom nagród, do których należą: Granna Sp. z o.o., Zagraj.pl, Grupa DSF, Graweromat.pl, Yavit Motors, Aseco, Warszawskie Centrum Kolagenu, Sto-ispo Sp. z o.o. oraz darczyńcy indywidualni. Na szczególne podziękowania zasługuje fundator urodzinowych dekoracji www.sklepzbalonami.pl.

Już dziś zapraszamy na urodziny Alfreda za rok!
relacja: Mariusz Sylwestrzuk


Rodzaj turniejuOtwarty. Liczba miejsc ograniczona wielkością sali do 80.
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWarszawa, Plac Konstytucji 4
SędziaMariusz Sylwestrzuk
Strona www turniejuwww.umysl.org
Harmonogram13.04.2013 r. sobota (7 rund)
10.00 – rozpoczęcie zapisów na miejscu
11.00 – rozpoczęcie turnieju
11.00 — 14.00 rundy I-IV
14.00 — 15.00 przerwa obiadowa
15.00 – 18.00 rundy V-VII

14.04.2013 r. niedziela (5 rund)
9.00 – 14.00 rundy VIII-XII
14.30 – uroczyste zakończenie turnieju
Wpisowe0 zł
DojazdZ Dworca Centralnego PKP autobusy linii: 131, 525, 519
WyżywienieNa miejscu przekąski, zimne i gorące napoje. W okolicy szereg barów i restauracji.
Noclegihttp://www.warsawtour.pl/noclegi.html
NagrodyPuchary i nagrody dla zwycięzców, także nagrody w kategoriach specjalnych.
OrganizatorzyFundacja UMYSŁ im.Alfreda Buttsa, tel.606-433-699, fundacja@umysl.org


Wyniki turnieju I Turniej "Urodziny Alfreda"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.26     10.0     5293     1976     1160
  2 Marek           Reda                 Wołomin                145.25     10.0     5127     1985      920
  3 Piotr           Pietuchowski         Białystok              143.13      9.0     5078     1824      896
  4 Przemysław      Rybicki              Otwock                 136.85      9.0     4845     1872      790
  5 Dominik         Urbacki              Pruszków               148.89      8.0     5234     1705      767
  6 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.99      8.0     4788     1741      210
  7 Robert          Kamiński             Warszawa               130.95      8.0     4770     1716      545
  8 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               116.57      8.0     4763     1680      413
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.26      8.0     4735     1776      455
 10 Mirosław        Uglik                Warszawa               148.49      8.0     4733     1764      334
 11 Szymon          Płachta              Warszawa               133.29      8.0     4719     1798      531
 12 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               125.84      8.0     4489     1691     -289
 13 Paweł           Maciejczuk           Białystok              107.54      8.0     4193     1539      225
 14 Maciej          Czupryniak           Milanówek              148.98      7.0     4741     1483      245
 15 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               135.94      7.0     4691     1555      496
 16 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               116.37      7.0     4690     1560      238
 17 Marcin          Mroziuk              Warszawa               131.20      7.0     4657     1538      443
 18 Michał          Makowski             Warszawa               137.35      7.0     4634     1548      248
 19 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               130.91      7.0     4606     1471      363
 20 Artur           Koszel               Warszawa               121.96      7.0     4592     1574      330
 21 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              113.76      7.0     4558     1470      122
 22 Marianna        Kozłowska            Białystok              114.18      7.0     4366     1401      216
 23 Dorota          Ostrowska            Białystok              110.55      7.0     4350     1462      270
 24 Agnieszka       Biegańska            Białystok              105.76      7.0     4228     1453      -30
 25 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               112.24      7.0     4127     1579     -354
 26 Marek           Rogalski             Warszawa               119.05      6.5     4401     1426        4
 27 Bogdan          Kozłowski            Białystok              116.34      6.0     4582     1374      589
 28 Bartłomiej      Pawlak               Sochaczew              107.73      6.0     4462     1298      106
 29 Zdzisław        Szota                Warszawa               120.44      6.0     4434     1364      115
 30 Kacper          Zegadło              Warszawa               100.00      6.0     4432     1354      246
 31 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              120.22      6.0     4420     1509       11
 32 Dorota          Rudzińska            Warszawa               120.41      6.0     4392     1290      179
 33 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               101.28      6.0     4328     1445      189
 34 Iza             Kraj                 Warszawa               113.39      6.0     4294     1468      -42
 35 Łukasz          Wojciechowski        Łomża                  106.07      6.0     4268     1361       -1
 36 Tomasz A.       Praga                Białystok              100.00      6.0     4236     1243      371
 37 Kamil           Lesisz               Warszawa               100.00      6.0     4193     1407      -18
 38 Radosław        Więch                Warszawa               116.74      6.0     4186     1345      229
 39 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.00      6.0     4144     1336      348
 40 Jakub           Onoszko              Gdynia                 109.17      6.0     4057     1384     -194
 41 Rafał           Matczak              Milanówek              124.25      5.0     4547     1228       89
 42 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    115.34      5.0     4369     1292      165
 43 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               109.22      5.0     4367     1216      171
 44 Mariusz         Rostkowski           Sochaczew              100.00      5.0     4277     1235      115
 45 Czesław         Grajewski            Choroszcz              122.28      5.0     4192     1224     -188
 46 Józef           Burzyński            Ełk                    109.82      5.0     4148     1192       45
 47 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      5.0     4120     1313     -398
 48 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               109.78      5.0     4047     1352     -860
 49 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.68      5.0     3985     1218      230
 50 Stefan          Kurszel              Białystok              100.00      5.0     3940     1168     -273
 51 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     3760     1250     -569
 52 Alicja          Tarczewska           Łomża                  100.00      4.5     3828     1194     -398
 53 Tomasz          Mandes               Warszawa               100.00      4.0     3779     1078     -615
 54 Michał          Majszyk              Warszawa               100.00      4.0     3663     1087     -819
 55 Michał          Wykrętowicz          Warszawa               100.00      4.0     2780      913      172
 56 Łukasz          Rotowski             Szczęsne               100.00      3.0     3269      955     -739
 57 Magdalena       Podlaska             Warszawa               105.30      3.0     2491      815     -335
 58 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      3.0     1777      565      228
 59 Magdalena       Mitrofaniuk          Warszawa               100.00      2.0     3313      898    -1175
 60 Maksymilian     Piątek               Warszawa               100.00      2.0     2671      845    -1392
 61 Arkadiusz       Florczak             Szczecin               100.00      2.0     2099      636     -658
 62 Piotr           Domański             Ostrołęka              129.06      2.0     1931      626       25
 63 Dorota          Zielińska            Piaseczno              125.39      2.0     1793      584     -101
 64 Łukasz          Pawlak               Sochaczew              100.00      1.5     2820      826    -1529
 65 Kamila          Zacharuk             Zabrze                 100.00      1.0     2217      578     -857
 66 Anna            Arana                Warszawa               101.13      1.0     1328      339      -80
 67 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.96      1.0      712      249      -25
 68 Piotr           Ozimek               Sochaczew              100.00      0.5     2327      682    -1905
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Turniej "Urodziny Alfreda"



	Mariusz Skrobosz 149.26 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Dąbrowski             112.24 +  531: 267  162
    2     3 Andrzej        Przybyłowicz          116.57 +  494: 311  167
    3     1 Dariusz        Jarosławski           115.34 -  355: 395   65
    4     6 Michał         Makowski              137.35 +  541: 332  187
    5     3 Szymon         Płachta               133.29 +  432: 334  183
    6     2 Wojciech       Chodakiewicz          120.22 +  477: 327  170
    7     2 Robert         Kamiński              130.95 +  389: 359  181
    8     1 Tomasz         Zwoliński             136.26 +  428: 356  186
    9     1 Marek          Reda                  145.25 -  398: 402   95
   10     2 Przemysław     Rybicki               136.85 +  396: 290  187
   11     2 Mirosław       Uglik                 148.49 +  441: 393  198
   12     1 Marek          Reda                  145.25 +  411: 367  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1976  / 12 164.67




	Maciej Czupryniak 148.98 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Ostrowska             110.55 +  432: 421  161
    2    15 Michał         Wykrętowicz           100.00 +  432: 360  150
    3     7 Piotr          Domański              129.06 -  347: 408   79
    4    12 Kamil          Lesisz                100.00 -  304: 375   50
    5    18 Magdalena      Podlaska              105.30 +  417: 308  155
    6    12 Iza            Kraj                  113.39 +  395: 356  163
    7     7 Wojciech       Chodakiewicz          120.22 +  422: 377  170
    8     7 Marcin         Mroziuk               131.20 -  335: 449   81
    9    11 Szymon         Dąbrowski             112.24 +  449: 344  162
   10     9 Dorota         Zielińska             125.39 -  394: 430   75
   11     7 Juliusz        Czupryniak            101.28 +  439: 270  151
   12     6 Tomasz         Zwoliński             136.26 -  375: 398   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Dominik Urbacki 148.89 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Józef          Burzyński             109.82 +  549: 311  160
    2     1 Michał         Makowski              137.35 +  452: 355  187
    3     2 Szymon         Płachta               133.29 -  329: 463   83
    4     8 Artur          Koszel                121.96 -  441: 448   72
    5    11 Juliusz        Czupryniak            101.28 -  390: 391   51
    6    17 Stanisław      Gasik                 118.96 +  436: 334  169
    7    12 Łukasz         Wojciechowski         106.07 +  429: 377  156
    8     8 Małgorzata     Deszczyńska           130.91 +  498: 285  181
    9     6 Andrzej        Przybyłowicz          116.57 +  410: 362  167
   10     4 Wojciech       Usakiewicz            135.94 +  477: 355  186
   11     1 Marek          Reda                  145.25 -  368: 381   95
   12     4 Mirosław       Uglik                 148.49 +  455: 405  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Mirosław Uglik 148.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jolanta        Kosmowska             109.78 +  417: 274  160
    2     4 Piotr          Pietuchowski          143.13 +  398: 374  193
    3     9 Marek          Rogalski              119.05 +  543: 371  169
    4     3 Wojciech       Chodakiewicz          120.22 -  287: 401   70
    5     7 Kamil          Lesisz                100.00 +  379: 310  150
    6     7 Piotr          Domański              129.06 +  361: 341  179
    7     4 Marek          Reda                  145.25 -  395: 503   95
    8     5 Artur          Koszel                121.96 +  319: 287  172
    9     4 Szymon         Płachta               133.29 +  411: 378  183
   10     3 Miłosz         Wrzałek               144.99 +  425: 264  195
   11     2 Mariusz        Skrobosz              149.26 -  393: 441   99
   12     4 Dominik        Urbacki               148.89 -  405: 455   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 12 147.00




	Marek Reda 145.25 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Tatarczuk             109.22 +  535: 222  159
    2     2 Radosław       Więch                 116.74 +  435: 251  167
    3     5 Andrzej        Kwiatkowski           125.84 +  565: 309  176
    4     1 Szymon         Płachta               133.29 -  323: 402   83
    5     4 Dariusz        Jarosławski           115.34 +  350: 327  165
    6     4 Andrzej        Przybyłowicz          116.57 +  451: 368  167
    7     4 Mirosław       Uglik                 148.49 +  503: 395  198
    8     2 Przemysław     Rybicki               136.85 +  410: 398  187
    9     1 Mariusz        Skrobosz              149.26 +  402: 398  199
   10     1 Tomasz         Zwoliński             136.26 +  405: 358  186
   11     1 Dominik        Urbacki               148.89 +  381: 368  199
   12     1 Mariusz        Skrobosz              149.26 -  367: 411   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1985  / 12 165.42




	Miłosz Wrzałek 144.99 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Onoszko               109.17 +  395: 375  159
    2    11 Przemysław     Rybicki               136.85 -  367: 387   87
    3    18 Radosław       Więch                 116.74 +  478: 281  167
    4    10 Andrzej        Kwiatkowski           125.84 +  504: 467  176
    5     6 Iza            Kraj                  113.39 +  460: 375  163
    6     5 Szymon         Dąbrowski             112.24 +  463: 299  162
    7     3 Tomasz         Zwoliński             136.26 -  292: 370   86
    8     3 Szymon         Płachta               133.29 +  426: 334  183
    9     2 Wojciech       Usakiewicz            135.94 +  406: 386  186
   10     3 Mirosław       Uglik                 148.49 -  264: 425   98
   11     5 Robert         Kamiński              130.95 +  429: 359  181
   12     2 Piotr          Pietuchowski          143.13 -  304: 520   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 12 145.08




	Piotr Pietuchowski 143.13 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bartłomiej     Pawlak                107.73 +  527: 321  158
    2     4 Mirosław       Uglik                 148.49 -  374: 398   98
    3    10 Jakub          Onoszko               109.17 +  486: 268  159
    4     5 Przemysław     Rybicki               136.85 -  332: 354   87
    5    13 Łukasz         Wojciechowski         106.07 +  414: 341  156
    6     6 Robert         Kamiński              130.95 -  354: 405   81
    7    13 Magdalena      Podlaska              105.30 +  395: 352  155
    8    10 Michał         Makowski              137.35 +  388: 345  187
    9     8 Małgorzata     Deszczyńska           130.91 +  444: 326  181
   10     5 Marcin         Mroziuk               131.20 +  433: 375  181
   11     4 Tomasz         Zwoliński             136.26 +  411: 393  186
   12     2 Miłosz         Wrzałek               144.99 +  520: 304  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 12 152.00




	Michał Makowski 137.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Maciejczuk            107.54 +  422: 261  158
    2     1 Dominik        Urbacki               148.89 -  355: 452   99
    3    17 Czesław        Grajewski             122.28 +  310: 302  172
    4     6 Mariusz        Skrobosz              149.26 -  332: 541   99
    5    14 Bogdan         Kozłowski             116.34 -  326: 383   66
    6    24 Radosław       Więch                 116.74 +  329: 325  167
    7    16 Dorota         Rudzińska             120.41 +  474: 310  170
    8    10 Piotr          Pietuchowski          143.13 -  345: 388   93
    9    16 Jolanta        Kosmowska             109.78 +  546: 277  160
   10    11 Katarzyna      Ślusarska             113.76 -  331: 518   64
   11    15 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  400: 323  150
   12    12 Kacper         Zegadło               100.00 +  464: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Przemysław Rybicki 136.85 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Wojciechowski         106.07 +  443: 253  156
    2    11 Miłosz         Wrzałek               144.99 +  387: 367  195
    3     8 Alicja         Tarczewska            100.00 +  448: 267  150
    4     5 Piotr          Pietuchowski          143.13 +  354: 332  193
    5     1 Robert         Kamiński              130.95 +  475: 326  181
    6     1 Tomasz         Zwoliński             136.26 +  403: 372  186
    7     1 Szymon         Płachta               133.29 -  329: 365   83
    8     2 Marek          Reda                  145.25 -  398: 410   95
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           125.84 +  431: 308  176
   10     2 Mariusz        Skrobosz              149.26 -  290: 396   99
   11     6 Dorota         Zielińska             125.39 +  422: 372  175
   12     3 Szymon         Płachta               133.29 +  465: 287  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1872  / 12 156.00




	Tomasz Zwoliński 136.26 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Biegańska             105.76 +  451: 315  156
    2    10 Marianna       Kozłowska             114.18 +  481: 325  164
    3     6 Artur          Koszel                121.96 +  427: 341  172
    4     2 Dariusz        Jarosławski           115.34 +  374: 284  165
    5     2 Wojciech       Chodakiewicz          120.22 +  381: 338  170
    6     1 Przemysław     Rybicki               136.85 -  372: 403   87
    7     3 Miłosz         Wrzałek               144.99 +  370: 292  195
    8     1 Mariusz        Skrobosz              149.26 -  356: 428   99
    9     5 Marcin         Mroziuk               131.20 +  374: 363  181
   10     1 Marek          Reda                  145.25 -  358: 405   95
   11     4 Piotr          Pietuchowski          143.13 -  393: 411   93
   12     6 Maciej         Czupryniak            148.98 +  398: 375  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 12 148.00




	Wojciech Usakiewicz 135.94 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Magdalena      Podlaska              105.30 +  442: 332  155
    2    12 Szymon         Płachta               133.29 -  317: 385   83
    3    19 Jolanta        Kosmowska             109.78 -  315: 363   60
    4    20 Czesław        Grajewski             122.28 +  436: 333  172
    5    19 Jakub          Onoszko               109.17 +  398: 341  159
    6    14 Kamil          Lesisz                100.00 +  414: 254  150
    7     8 Katarzyna      Ślusarska             113.76 +  442: 260  164
    8     6 Andrzej        Przybyłowicz          116.57 +  373: 318  167
    9     2 Miłosz         Wrzałek               144.99 -  386: 406   95
   10     4 Dominik        Urbacki               148.89 -  355: 477   99
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           125.84 -  411: 419   76
   12    10 Dorota         Zielińska             125.39 +  402: 307  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Szymon Płachta 133.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Juliusz        Czupryniak            101.28 +  392: 298  151
    2    12 Wojciech       Usakiewicz            135.94 +  385: 317  186
    3     2 Dominik        Urbacki               148.89 +  463: 329  199
    4     1 Marek          Reda                  145.25 +  402: 323  195
    5     3 Mariusz        Skrobosz              149.26 -  334: 432   99
    6     3 Rafał          Matczak               124.25 +  539: 244  174
    7     1 Przemysław     Rybicki               136.85 +  365: 329  187
    8     3 Miłosz         Wrzałek               144.99 -  334: 426   95
    9     4 Mirosław       Uglik                 148.49 -  378: 411   98
   10     8 Dorota         Ostrowska             110.55 +  404: 322  161
   11     3 Mikołaj        Przybyłowicz          116.37 +  436: 292  166
   12     3 Przemysław     Rybicki               136.85 -  287: 465   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1798  / 12 149.83




	Marcin Mroziuk 131.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Arana                 101.13 +  411: 245  151
    2     5 Robert         Kamiński              130.95 -  283: 461   81
    3    15 Zdzisław       Szota                 120.44 -  325: 347   70
    4    25 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  406: 266  150
    5    12 Mikołaj        Przybyłowicz          116.37 +  460: 320  166
    6    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  421: 266  150
    7    10 Szymon         Dąbrowski             112.24 +  336: 327  162
    8     7 Maciej         Czupryniak            148.98 +  449: 335  199
    9     5 Tomasz         Zwoliński             136.26 -  363: 374   86
   10     5 Piotr          Pietuchowski          143.13 -  375: 433   93
   11    10 Iza            Kraj                  113.39 +  462: 338  163
   12     7 Andrzej        Przybyłowicz          116.57 -  366: 502   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Robert Kamiński 130.95 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Mandes                100.00 +  513: 313  150
    2     5 Marcin         Mroziuk               131.20 +  461: 283  181
    3     4 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  380: 311  150
    4     4 Piotr          Domański              129.06 +  419: 382  179
    5     1 Przemysław     Rybicki               136.85 -  326: 475   87
    6     6 Piotr          Pietuchowski          143.13 +  405: 354  193
    7     2 Mariusz        Skrobosz              149.26 -  359: 389   99
    8     4 Andrzej        Kwiatkowski           125.84 -  373: 377   76
    9     9 Zdzisław       Szota                 120.44 +  444: 348  170
   10     7 Wojciech       Chodakiewicz          120.22 +  341: 314  170
   11     5 Miłosz         Wrzałek               144.99 -  359: 429   95
   12     5 Mikołaj        Przybyłowicz          116.37 +  390: 250  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Małgorzata Deszczyńska 130.91 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maksymilian    Piątek                100.00 +  409: 174  150
    2     6 Mikołaj        Przybyłowicz          116.37 -  384: 472   66
    3    13 Iza            Kraj                  113.39 -  311: 324   63
    4    18 Kamila         Zacharuk              100.00 +  459: 284  150
    5    15 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  396: 325  150
    6    10 Jerzy          Krzyżewski            112.68 +  350: 305  163
    7     9 Juliusz        Czupryniak            101.28 +  434: 390  151
    8     8 Dominik        Urbacki               148.89 -  285: 498   99
    9     8 Piotr          Pietuchowski          143.13 -  326: 444   93
   10    14 Szymon         Dąbrowski             112.24 +  473: 237  162
   11    11 Paweł          Maciejczuk            107.54 -  395: 415   58
   12    11 Bogdan         Kozłowski             116.34 +  384: 375  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Piotr Domański 129.06 Ostrołęka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     7 Maciej         Czupryniak            148.98 +  408: 347  199
    4     4 Robert         Kamiński              130.95 -  382: 419   81
    5     9 Artur          Koszel                121.96 +  387: 336  172
    6     7 Mirosław       Uglik                 148.49 -  341: 361   98
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           125.84 -  413: 443   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     626  /  5 125.20




	Andrzej Kwiatkowski 125.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kacper         Zegadło               100.00 +  325: 311  150
    2    16 Jerzy          Krzyżewski            112.68 +  426: 302  163
    3     5 Marek          Reda                  145.25 -  309: 565   95
    4    10 Miłosz         Wrzałek               144.99 -  467: 504   95
    5    17 Jerzy          Tatarczuk             109.22 +  342: 330  159
    6     8 Bogdan         Kozłowski             116.34 +  430: 349  166
    7    11 Piotr          Domański              129.06 +  443: 413  179
    8     4 Robert         Kamiński              130.95 +  377: 373  181
    9     3 Przemysław     Rybicki               136.85 -  308: 431   87
   10     6 Mikołaj        Przybyłowicz          116.37 -  281: 448   66
   11     8 Wojciech       Usakiewicz            135.94 +  419: 411  186
   12     8 Katarzyna      Ślusarska             113.76 +  362: 341  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Dorota Zielińska 125.39 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     9 Juliusz        Czupryniak            101.28 +  333: 279  151
    9    10 Dorota         Ostrowska             110.55 -  351: 397   61
   10     9 Maciej         Czupryniak            148.98 +  430: 394  199
   11     6 Przemysław     Rybicki               136.85 -  372: 422   87
   12    10 Wojciech       Usakiewicz            135.94 -  307: 402   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  5 116.80




	Rafał Matczak 124.25 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Majszyk               100.00 +  482: 265  150
    2     8 Artur          Koszel                121.96 -  341: 346   72
    3    12 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  357: 312  150
    4    13 Jolanta        Kosmowska             109.78 +  607: 292  160
    5     5 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  473: 248  150
    6     3 Szymon         Płachta               133.29 -  244: 539   83
    7     5 Andrzej        Przybyłowicz          116.57 -  321: 426   67
    8    11 Iza            Kraj                  113.39 -  303: 389   63
    9    13 Agnieszka      Biegańska             105.76 +  381: 329  156
   10    10 Juliusz        Czupryniak            101.28 -  332: 422   51
   11    13 Katarzyna      Ślusarska             113.76 -  357: 468   64
   12    17 Szymon         Dąbrowski             112.24 -  349: 422   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Czesław Grajewski 122.28 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Wykrętowicz           100.00 -  322: 336   50
    2    25 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  354: 349  150
    3    17 Michał         Makowski              137.35 -  302: 310   87
    4    20 Wojciech       Usakiewicz            135.94 -  333: 436   86
    5    29 Magdalena      Mitrofaniuk           100.00 +  403: 372  150
    6    18 Mikołaj        Przybyłowicz          116.37 -  367: 368   66
    7    26 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  396: 349  150
    8    24 Alicja         Tarczewska            100.00 +  352: 316  150
    9    20 Marek          Rogalski              119.05 -  384: 397   69
   10    21 Kamil          Lesisz                100.00 +  371: 367  150
   11    14 Bogdan         Kozłowski             116.34 -  249: 401   66
   12    22 Kamil          Lesisz                100.00 -  359: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Artur Koszel 121.96 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Magdalena      Mitrofaniuk           100.00 +  399: 273  150
    2     8 Rafał          Matczak               124.25 +  346: 341  174
    3     6 Tomasz         Zwoliński             136.26 -  341: 427   86
    4     8 Dominik        Urbacki               148.89 +  448: 441  199
    5     9 Piotr          Domański              129.06 -  336: 387   79
    6    16 Marek          Rogalski              119.05 +  421: 311  169
    7     6 Zdzisław       Szota                 120.44 +  424: 288  170
    8     5 Mirosław       Uglik                 148.49 -  287: 319   98
    9     7 Mikołaj        Przybyłowicz          116.37 -  397: 417   66
   10    12 Iza            Kraj                  113.39 -  330: 413   63
   11    16 Michał         Wykrętowicz           100.00 +  395: 288  150
   12    13 Wojciech       Chodakiewicz          120.22 +  468: 357  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Zdzisław Szota 120.44 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  323: 380   50
    2    24 Łukasz         Pawlak                100.00 +  461: 220  150
    3    15 Marcin         Mroziuk               131.20 +  347: 325  181
    4    15 Marek          Rogalski              119.05 -  375: 377   69
    5    20 Jolanta        Kosmowska             109.78 +  435: 370  160
    6    11 Dariusz        Jarosławski           115.34 +  389: 384  165
    7     6 Artur          Koszel                121.96 -  288: 424   72
    8    13 Agnieszka      Biegańska             105.76 +  350: 321  156
    9     9 Robert         Kamiński              130.95 -  348: 444   81
   10    17 Bogdan         Kozłowski             116.34 -  345: 413   66
   11    19 Marianna       Kozłowska             114.18 -  370: 378   64
   12    19 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  403: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Dorota Rudzińska 120.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kamil          Lesisz                100.00 +  435: 232  150
    2    14 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  355: 391   50
    3    14 Michał         Wykrętowicz           100.00 +  441: 340  150
    4    11 Iza            Kraj                  113.39 -  301: 396   63
    5    16 Kacper         Zegadło               100.00 +  478: 258  150
    6     9 Juliusz        Czupryniak            101.28 -  296: 334   51
    7    16 Michał         Makowski              137.35 -  310: 474   87
    8    18 Paweł          Maciejczuk            107.54 -  267: 366   58
    9    22 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  431: 266  150
   10    18 Józef          Burzyński             109.82 +  354: 343  160
   11    18 Agnieszka      Biegańska             105.76 -  312: 433   56
   12    20 Dariusz        Jarosławski           115.34 +  412: 380  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Wojciech Chodakiewicz 120.22 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  402: 306  150
    2     7 Bogdan         Kozłowski             116.34 +  375: 355  166
    3     3 Mikołaj        Przybyłowicz          116.37 +  396: 354  166
    4     3 Mirosław       Uglik                 148.49 +  401: 287  198
    5     2 Tomasz         Zwoliński             136.26 -  338: 381   86
    6     2 Mariusz        Skrobosz              149.26 -  327: 477   99
    7     7 Maciej         Czupryniak            148.98 -  377: 422   99
    8    14 Jolanta        Kosmowska             109.78 +  427: 358  160
    9    12 Iza            Kraj                  113.39 +  393: 292  163
   10     7 Robert         Kamiński              130.95 -  314: 341   81
   11    12 Marek          Rogalski              119.05 -  313: 368   69
   12    13 Artur          Koszel                121.96 -  357: 468   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Marek Rogalski 119.05 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Kamila         Zacharuk              100.00 +  399: 374  150
    2     9 Alicja         Tarczewska            100.00 =  366: 366  100
    3     9 Mirosław       Uglik                 148.49 -  371: 543   98
    4    15 Zdzisław       Szota                 120.44 +  377: 375  170
    5    10 Andrzej        Przybyłowicz          116.57 -  375: 382   67
    6    16 Artur          Koszel                121.96 -  311: 421   72
    7    22 Agnieszka      Biegańska             105.76 -  321: 331   56
    8    25 Jerzy          Krzyżewski            112.68 +  352: 220  163
    9    20 Czesław        Grajewski             122.28 +  397: 384  172
   10    15 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  403: 303  150
   11    12 Wojciech       Chodakiewicz          120.22 +  368: 313  170
   12     9 Paweł          Maciejczuk            107.54 -  361: 385   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Stanisław Gasik 118.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    17 Dominik        Urbacki               148.89 -  334: 436   99
    7    18 Tomasz         Mandes                100.00 +  378: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     249  /  2 124.50




	Radosław Więch 116.74 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  421: 373  150
    2     2 Marek          Reda                  145.25 -  251: 435   95
    3    18 Miłosz         Wrzałek               144.99 -  281: 478   95
    4    23 Kacper         Zegadło               100.00 -  363: 381   50
    5    28 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  318: 263  150
    6    24 Michał         Makowski              137.35 -  325: 329   87
    7    23 Bartłomiej     Pawlak                107.73 -  281: 346   58
    8    28 Michał         Majszyk               100.00 +  355: 265  150
    9    31 Piotr          Ozimek                100.00 +  492: 166  150
   10    25 Jan            Pawłowski             100.00 -  312: 357   50
   11    28 Łukasz         Rotowski              100.00 +  337: 275  150
   12    24 Jolanta        Kosmowska             109.78 +  450: 289  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Andrzej Przybyłowicz 116.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Stefan         Kurszel               100.00 +  418: 252  150
    2     3 Mariusz        Skrobosz              149.26 -  311: 494   99
    3    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  370: 234  150
    4     7 Mikołaj        Przybyłowicz          116.37 +  429: 417  166
    5    10 Marek          Rogalski              119.05 +  382: 375  169
    6     4 Marek          Reda                  145.25 -  368: 451   95
    7     5 Rafał          Matczak               124.25 +  426: 321  174
    8     6 Wojciech       Usakiewicz            135.94 -  318: 373   86
    9     6 Dominik        Urbacki               148.89 -  362: 410   99
   10    13 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  480: 397  150
   11     9 Dorota         Ostrowska             110.55 +  397: 260  161
   12     7 Marcin         Mroziuk               131.20 +  502: 366  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Mikołaj Przybyłowicz 116.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  505: 245  150
    2     6 Małgorzata     Deszczyńska           130.91 +  472: 384  181
    3     3 Wojciech       Chodakiewicz          120.22 -  354: 396   70
    4     7 Andrzej        Przybyłowicz          116.57 -  417: 429   67
    5    12 Marcin         Mroziuk               131.20 -  320: 460   81
    6    18 Czesław        Grajewski             122.28 +  368: 367  172
    7    14 Jerzy          Krzyżewski            112.68 +  370: 349  163
    8    12 Katarzyna      Ślusarska             113.76 +  477: 318  164
    9     7 Artur          Koszel                121.96 +  417: 397  172
   10     6 Andrzej        Kwiatkowski           125.84 +  448: 281  176
   11     3 Szymon         Płachta               133.29 -  292: 436   83
   12     5 Robert         Kamiński              130.95 -  250: 390   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Bogdan Kozłowski 116.34 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Łukasz         Pawlak                100.00 +  482: 252  150
    2     7 Wojciech       Chodakiewicz          120.22 -  355: 375   70
    3    11 Kacper         Zegadło               100.00 +  424: 317  150
    4     9 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  383: 394   50
    5    14 Michał         Makowski              137.35 +  383: 326  187
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           125.84 -  349: 430   76
    7    15 Jolanta        Kosmowska             109.78 -  341: 344   60
    8    17 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  389: 263  150
    9    14 Paweł          Maciejczuk            107.54 -  287: 314   58
   10    17 Zdzisław       Szota                 120.44 +  413: 345  170
   11    14 Czesław        Grajewski             122.28 +  401: 249  172
   12    11 Małgorzata     Deszczyńska           130.91 -  375: 384   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Dariusz Jarosławski 115.34 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Ozimek                100.00 +  436: 184  150
    2    13 Iza            Kraj                  113.39 +  364: 321  163
    3     1 Mariusz        Skrobosz              149.26 +  395: 355  199
    4     2 Tomasz         Zwoliński             136.26 -  284: 374   86
    5     4 Marek          Reda                  145.25 -  327: 350   95
    6    11 Zdzisław       Szota                 120.44 -  384: 389   70
    7    19 Stefan         Kurszel               100.00 -  321: 362   50
    8    23 Jan            Pawłowski             100.00 -  288: 448   50
    9    24 Jakub          Onoszko               109.17 -  304: 384   59
   10    27 Magdalena      Mitrofaniuk           100.00 +  487: 261  150
   11    23 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  399: 364  150
   12    20 Dorota         Rudzińska             120.41 -  380: 412   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Marianna Kozłowska 114.18 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  396: 363  150
    2    10 Tomasz         Zwoliński             136.26 -  325: 481   86
    3    24 Szymon         Dąbrowski             112.24 -  290: 345   62
    4    27 Magdalena      Mitrofaniuk           100.00 +  483: 242  150
    5    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  339: 361   50
    6    21 Jolanta        Kosmowska             109.78 -  332: 381   60
    7    24 Jakub          Onoszko               109.17 +  427: 294  159
    8    19 Kacper         Zegadło               100.00 -  248: 434   50
    9    23 Alicja         Tarczewska            100.00 +  428: 253  150
   10    20 Jerzy          Krzyżewski            112.68 +  359: 284  163
   11    19 Zdzisław       Szota                 120.44 +  378: 370  170
   12    14 Juliusz        Czupryniak            101.28 +  361: 342  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Katarzyna Ślusarska 113.76 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Alicja         Tarczewska            100.00 -  326: 456   50
    2    23 Stefan         Kurszel               100.00 +  359: 312  150
    3    16 Agnieszka      Biegańska             105.76 +  430: 332  156
    4    16 Magdalena      Podlaska              105.30 +  485: 270  155
    5     8 Szymon         Dąbrowski             112.24 -  309: 366   62
    6    13 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  322: 317  150
    7     8 Wojciech       Usakiewicz            135.94 -  260: 442   86
    8    12 Mikołaj        Przybyłowicz          116.37 -  318: 477   66
    9    21 Bartłomiej     Pawlak                107.73 +  422: 414  158
   10    11 Michał         Makowski              137.35 +  518: 331  187
   11    13 Rafał          Matczak               124.25 +  468: 357  174
   12     8 Andrzej        Kwiatkowski           125.84 -  341: 362   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Iza Kraj 113.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  383: 248  150
    2    13 Dariusz        Jarosławski           115.34 -  321: 364   65
    3    13 Małgorzata     Deszczyńska           130.91 +  324: 311  181
    4    11 Dorota         Rudzińska             120.41 +  396: 301  170
    5     6 Miłosz         Wrzałek               144.99 -  375: 460   95
    6    12 Maciej         Czupryniak            148.98 -  356: 395   99
    7    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  381: 362  150
    8    11 Rafał          Matczak               124.25 +  389: 303  174
    9    12 Wojciech       Chodakiewicz          120.22 -  292: 393   70
   10    12 Artur          Koszel                121.96 +  413: 330  172
   11    10 Marcin         Mroziuk               131.20 -  338: 462   81
   12    15 Dorota         Ostrowska             110.55 -  326: 407   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Jerzy Krzyżewski 112.68 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Łukasz         Rotowski              100.00 +  422: 229  150
    2    16 Andrzej        Kwiatkowski           125.84 -  302: 426   76
    3    23 Michał         Majszyk               100.00 +  446: 193  150
    4    14 Szymon         Dąbrowski             112.24 -  296: 342   62
    5    22 Alicja         Tarczewska            100.00 +  345: 284  150
    6    10 Małgorzata     Deszczyńska           130.91 -  305: 350   81
    7    14 Mikołaj        Przybyłowicz          116.37 -  349: 370   66
    8    25 Marek          Rogalski              119.05 -  220: 352   69
    9    28 Maksymilian    Piątek                100.00 +  322: 197  150
   10    20 Marianna       Kozłowska             114.18 -  284: 359   64
   11    30 Łukasz         Pawlak                100.00 +  404: 205  150
   12    25 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  290: 448   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Szymon Dąbrowski 112.24 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              149.26 -  267: 531   99
    2    19 Kamila         Zacharuk              100.00 +  334: 301  150
    3    24 Marianna       Kozłowska             114.18 +  345: 290  164
    4    14 Jerzy          Krzyżewski            112.68 +  342: 296  163
    5     8 Katarzyna      Ślusarska             113.76 +  366: 309  164
    6     5 Miłosz         Wrzałek               144.99 -  299: 463   95
    7    10 Marcin         Mroziuk               131.20 -  327: 336   81
    8    16 Jerzy          Tatarczuk             109.22 +  397: 380  159
    9    11 Maciej         Czupryniak            148.98 -  344: 449   99
   10    14 Małgorzata     Deszczyńska           130.91 -  237: 473   81
   11    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  447: 304  150
   12    17 Rafał          Matczak               124.25 +  422: 349  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Dorota Ostrowska 110.55 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Czupryniak            148.98 -  421: 432   99
    2    17 Jolanta        Kosmowska             109.78 -  296: 370   60
    3    25 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  287: 327   50
    4    29 Łukasz         Pawlak                100.00 +  416: 228  150
    5    23 Agnieszka      Biegańska             105.76 +  422: 344  156
    6    20 Jakub          Onoszko               109.17 +  391: 266  159
    7    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  376: 323  150
    8    15 Stefan         Kurszel               100.00 +  355: 312  150
    9    10 Dorota         Zielińska             125.39 +  397: 351  175
   10     8 Szymon         Płachta               133.29 -  322: 404   83
   11     9 Andrzej        Przybyłowicz          116.57 -  260: 397   67
   12    15 Iza            Kraj                  113.39 +  407: 326  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Józef Burzyński 109.82 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dominik        Urbacki               148.89 -  311: 549   99
    2    30 Jerzy          Tatarczuk             109.22 -  267: 416   59
    3    26 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  358: 302  150
    4    24 Mariusz        Rostkowski            100.00 -  323: 395   50
    5    27 Paweł          Maciejczuk            107.54 +  377: 286  158
    6    23 Łukasz         Wojciechowski         106.07 -  354: 386   56
    7    29 Alicja         Tarczewska            100.00 -  289: 423   50
    8    27 Magdalena      Mitrofaniuk           100.00 +  365: 198  150
    9    30 Łukasz         Pawlak                100.00 +  432: 208  150
   10    18 Dorota         Rudzińska             120.41 -  343: 354   70
   11    27 Michał         Majszyk               100.00 -  331: 337   50
   12    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  398: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Jolanta Kosmowska 109.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 148.49 -  274: 417   98
    2    17 Dorota         Ostrowska             110.55 +  370: 296  161
    3    19 Wojciech       Usakiewicz            135.94 +  363: 315  186
    4    13 Rafał          Matczak               124.25 -  292: 607   74
    5    20 Zdzisław       Szota                 120.44 -  370: 435   70
    6    21 Marianna       Kozłowska             114.18 +  381: 332  164
    7    15 Bogdan         Kozłowski             116.34 +  344: 341  166
    8    14 Wojciech       Chodakiewicz          120.22 -  358: 427   70
    9    16 Michał         Makowski              137.35 -  277: 546   87
   10    19 Jerzy          Tatarczuk             109.22 +  416: 312  159
   11    17 Kacper         Zegadło               100.00 -  313: 429   50
   12    24 Radosław       Więch                 116.74 -  289: 450   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Jerzy Tatarczuk 109.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  145.25 -  222: 535   95
    2    30 Józef          Burzyński             109.82 +  416: 267  160
    3    20 Magdalena      Podlaska              105.30 -  371: 379   55
    4    28 Michał         Majszyk               100.00 +  376: 228  150
    5    17 Andrzej        Kwiatkowski           125.84 -  330: 342   76
    6    27 Alicja         Tarczewska            100.00 +  455: 205  150
    7    20 Kamil          Lesisz                100.00 +  405: 402  150
    8    16 Szymon         Dąbrowski             112.24 -  380: 397   62
    9    15 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  315: 331   50
   10    19 Jolanta        Kosmowska             109.78 -  312: 416   60
   11    24 Stefan         Kurszel               100.00 +  449: 353  150
   12    18 Bartłomiej     Pawlak                107.73 -  336: 341   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Jakub Onoszko 109.17 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               144.99 -  375: 395   95
    2    18 Magdalena      Mitrofaniuk           100.00 +  342: 324  150
    3    10 Piotr          Pietuchowski          143.13 -  268: 486   93
    4    19 Bartłomiej     Pawlak                107.73 +  349: 309  158
    5    19 Wojciech       Usakiewicz            135.94 -  341: 398   86
    6    20 Dorota         Ostrowska             110.55 -  266: 391   61
    7    24 Marianna       Kozłowska             114.18 -  294: 427   64
    8    29 Łukasz         Rotowski              100.00 +  320: 257  150
    9    24 Dariusz        Jarosławski           115.34 +  384: 304  165
   10    22 Łukasz         Wojciechowski         106.07 +  368: 264  156
   11    20 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  422: 354  150
   12    16 Agnieszka      Biegańska             105.76 -  328: 342   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Bartłomiej Pawlak 107.73 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Pietuchowski          143.13 -  321: 527   93
    2    26 Anna           Arana                 101.13 -  291: 401   51
    3    30 Łukasz         Rotowski              100.00 +  492: 267  150
    4    19 Jakub          Onoszko               109.17 -  309: 349   59
    5    24 Kamila         Zacharuk              100.00 +  462: 304  150
    6    19 Magdalena      Podlaska              105.30 -  328: 452   55
    7    23 Radosław       Więch                 116.74 +  346: 281  167
    8    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  339: 433   50
    9    21 Katarzyna      Ślusarska             113.76 -  414: 422   64
   10    26 Michał         Majszyk               100.00 +  400: 306  150
   11    22 Tomasz         Mandes                100.00 +  419: 278  150
   12    18 Jerzy          Tatarczuk             109.22 +  341: 336  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Paweł Maciejczuk 107.54 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Makowski              137.35 -  261: 422   87
    2    21 Mariusz        Rostkowski            100.00 -  292: 346   50
    3    28 Tomasz         Mandes                100.00 +  409: 247  150
    4    21 Łukasz         Wojciechowski         106.07 -  354: 355   56
    5    27 Józef          Burzyński             109.82 -  286: 377   60
    6    28 Łukasz         Rotowski              100.00 +  387: 237  150
    7    30 Kamila         Zacharuk              100.00 +  334: 304  150
    8    18 Dorota         Rudzińska             120.41 +  366: 267  170
    9    14 Bogdan         Kozłowski             116.34 +  314: 287  166
   10    16 Kacper         Zegadło               100.00 +  390: 370  150
   11    11 Małgorzata     Deszczyńska           130.91 +  415: 395  181
   12     9 Marek          Rogalski              119.05 +  385: 361  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Łukasz Wojciechowski 106.07 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Przemysław     Rybicki               136.85 -  253: 443   87
    2    22 Magdalena      Podlaska              105.30 -  388: 398   55
    3    29 Łukasz         Pawlak                100.00 +  423: 278  150
    4    21 Paweł          Maciejczuk            107.54 +  355: 354  158
    5    13 Piotr          Pietuchowski          143.13 -  341: 414   93
    6    23 Józef          Burzyński             109.82 +  386: 354  160
    7    12 Dominik        Urbacki               148.89 -  377: 429   99
    8    22 Tomasz         Mandes                100.00 -  266: 335   50
    9    25 Michał         Majszyk               100.00 +  399: 357  150
   10    22 Jakub          Onoszko               109.17 -  264: 368   59
   11    26 Magdalena      Mitrofaniuk           100.00 +  444: 267  150
   12    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  372: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Agnieszka Biegańska 105.76 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Zwoliński             136.26 -  315: 451   86
    2    27 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  467: 344  150
    3    16 Katarzyna      Ślusarska             113.76 -  332: 430   64
    4    17 Alicja         Tarczewska            100.00 +  327: 290  150
    5    23 Dorota         Ostrowska             110.55 -  344: 422   61
    6    22 Kacper         Zegadło               100.00 +  363: 354  150
    7    22 Marek          Rogalski              119.05 +  331: 321  169
    8    13 Zdzisław       Szota                 120.44 -  321: 350   70
    9    13 Rafał          Matczak               124.25 -  329: 381   74
   10    23 Tomasz         Mandes                100.00 +  324: 275  150
   11    18 Dorota         Rudzińska             120.41 +  433: 312  170
   12    16 Jakub          Onoszko               109.17 +  342: 328  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Magdalena Podlaska 105.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Usakiewicz            135.94 -  332: 442   86
    2    22 Łukasz         Wojciechowski         106.07 +  398: 388  156
    3    20 Jerzy          Tatarczuk             109.22 +  379: 371  159
    4    16 Katarzyna      Ślusarska             113.76 -  270: 485   64
    5    18 Maciej         Czupryniak            148.98 -  308: 417   99
    6    19 Bartłomiej     Pawlak                107.73 +  452: 328  158
    7    13 Piotr          Pietuchowski          143.13 -  352: 395   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     815  /  7 116.43




	Juliusz Czupryniak 101.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Szymon         Płachta               133.29 -  298: 392   83
    2    32 Maksymilian    Piątek                100.00 +  431: 184  150
    3    21 Kamil          Lesisz                100.00 -  331: 393   50
    4    22 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  380: 300  150
    5    11 Dominik        Urbacki               148.89 +  391: 390  199
    6     9 Dorota         Rudzińska             120.41 +  334: 296  170
    7     9 Małgorzata     Deszczyńska           130.91 -  390: 434   81
    8     9 Dorota         Zielińska             125.39 -  279: 333   75
    9    19 Stefan         Kurszel               100.00 +  460: 285  150
   10    10 Rafał          Matczak               124.25 +  422: 332  174
   11     7 Maciej         Czupryniak            148.98 -  270: 439   99
   12    14 Marianna       Kozłowska             114.18 -  342: 361   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Anna Arana 101.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marcin         Mroziuk               131.20 -  245: 411   81
    2    26 Bartłomiej     Pawlak                107.73 +  401: 291  158
    4    26 Jan            Pawłowski             100.00 -  337: 346   50
    5    25 Stefan         Kurszel               100.00 -  345: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     339  /  4  84.75




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zdzisław       Szota                 120.44 +  380: 323  170
    2    14 Dorota         Rudzińska             120.41 +  391: 355  170
    3     4 Robert         Kamiński              130.95 -  311: 380   81
    4     9 Bogdan         Kozłowski             116.34 +  394: 383  166
    5     5 Rafał          Matczak               124.25 -  248: 473   74
    6    13 Katarzyna      Ślusarska             113.76 -  317: 322   64
    7    17 Dorota         Ostrowska             110.55 -  323: 376   61
    8    20 Bartłomiej     Pawlak                107.73 +  433: 339  158
    9    15 Jerzy          Tatarczuk             109.22 +  331: 315  159
   10    13 Andrzej        Przybyłowicz          116.57 -  397: 480   67
   11    15 Michał         Makowski              137.35 -  323: 400   87
   12    21 Łukasz         Wojciechowski         106.07 -  272: 372   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Arkadiusz Florczak 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Iza            Kraj                  113.39 -  248: 383   63
    2    25 Czesław        Grajewski             122.28 -  349: 354   72
    3    31 Piotr          Ozimek                100.00 +  360: 208  150
    4    22 Juliusz        Czupryniak            101.28 -  300: 380   51
    5    26 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  258: 390   50
    6    30 Łukasz         Pawlak                100.00 +  312: 219  150
    7    25 Mariusz        Rostkowski            100.00 -  271: 423   50
    8    26 Michał         Wykrętowicz           100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  8  79.50




	Sylwia Kozłowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mikołaj        Przybyłowicz          116.37 -  245: 505   66
    2    27 Agnieszka      Biegańska             105.76 -  344: 467   56
    3    25 Dorota         Ostrowska             110.55 +  327: 287  161
    4    25 Marcin         Mroziuk               131.20 -  266: 406   81
    5    28 Radosław       Więch                 116.74 -  263: 318   67
    6    32 Maksymilian    Piątek                100.00 +  367: 226  150
    7    26 Czesław        Grajewski             122.28 -  349: 396   72
    8    30 Kamila         Zacharuk              100.00 +  400:   1  150
    9    22 Dorota         Rudzińska             120.41 -  266: 431   70
   10    29 Łukasz         Rotowski              100.00 +  394: 247  150
   11    31 Piotr          Ozimek                100.00 +  475: 222  150
   12    25 Jerzy          Krzyżewski            112.68 +  448: 290  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Stefan Kurszel 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Przybyłowicz          116.57 -  252: 418   67
    2    23 Katarzyna      Ślusarska             113.76 -  312: 359   64
    3    27 Kamila         Zacharuk              100.00 -  311: 322   50
    4    32 Piotr          Ozimek                100.00 +  391: 190  150
    5    25 Anna           Arana                 101.13 +  360: 345  151
    6    26 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  337: 312  150
    7    19 Dariusz        Jarosławski           115.34 +  362: 321  165
    8    15 Dorota         Ostrowska             110.55 -  312: 355   61
    9    19 Juliusz        Czupryniak            101.28 -  285: 460   51
   10    24 Michał         Wykrętowicz           100.00 -  284: 398   50
   11    24 Jerzy          Tatarczuk             109.22 -  353: 449   59
   12    27 Tomasz         Mandes                100.00 +  381: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Kamil Lesisz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dorota         Rudzińska             120.41 -  232: 435   70
    2    28 Tomasz         Mandes                100.00 +  391: 337  150
    3    21 Juliusz        Czupryniak            101.28 +  393: 331  151
    4    12 Maciej         Czupryniak            148.98 +  375: 304  199
    5     7 Mirosław       Uglik                 148.49 -  310: 379   98
    6    14 Wojciech       Usakiewicz            135.94 -  254: 414   86
    7    20 Jerzy          Tatarczuk             109.22 -  402: 405   59
    8    21 Mariusz        Rostkowski            100.00 -  313: 366   50
    9    29 Łukasz         Rotowski              100.00 +  326: 307  150
   10    21 Czesław        Grajewski             122.28 -  367: 371   72
   11    29 Maksymilian    Piątek                100.00 +  451: 203  150
   12    22 Czesław        Grajewski             122.28 +  379: 359  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Michał Majszyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Matczak               124.25 -  265: 482   74
    2    20 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  357: 323  150
    3    23 Jerzy          Krzyżewski            112.68 -  193: 446   63
    4    28 Jerzy          Tatarczuk             109.22 -  228: 376   59
    5    30 Tomasz         Mandes                100.00 -  324: 348   50
    6    29 Kamila         Zacharuk              100.00 +  375: 327  150
    7    28 Kacper         Zegadło               100.00 -  282: 428   50
    8    28 Radosław       Więch                 116.74 -  265: 355   67
    9    25 Łukasz         Wojciechowski         106.07 -  357: 399   56
   10    26 Bartłomiej     Pawlak                107.73 -  306: 400   58
   11    27 Józef          Burzyński             109.82 +  337: 331  160
   12    29 Magdalena      Mitrofaniuk           100.00 +  374: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 12  90.58




	Tomasz Mandes 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Kamiński              130.95 -  313: 513   81
    2    28 Kamil          Lesisz                100.00 -  337: 391   50
    3    28 Paweł          Maciejczuk            107.54 -  247: 409   58
    4    31 Maksymilian    Piątek                100.00 +  384: 182  150
    5    30 Michał         Majszyk               100.00 +  348: 324  150
    6    25 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  375: 361  150
    7    18 Stanisław      Gasik                 118.96 -  301: 378   69
    8    22 Łukasz         Wojciechowski         106.07 +  335: 266  156
    9    18 Kacper         Zegadło               100.00 -  302: 446   50
   10    23 Agnieszka      Biegańska             105.76 -  275: 324   56
   11    22 Bartłomiej     Pawlak                107.73 -  278: 419   58
   12    27 Stefan         Kurszel               100.00 -  284: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 12  89.83




	Magdalena Mitrofaniuk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Artur          Koszel                121.96 -  273: 399   72
    2    18 Jakub          Onoszko               109.17 -  324: 342   59
    3    32 Maksymilian    Piątek                100.00 +  250: 242  150
    4    27 Marianna       Kozłowska             114.18 -  242: 483   64
    5    29 Czesław        Grajewski             122.28 -  372: 403   72
    6    31 Piotr          Ozimek                100.00 +  319: 187  150
    7    27 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  248: 414   50
    8    27 Józef          Burzyński             109.82 -  198: 365   60
    9    26 Michał         Wykrętowicz           100.00 -  292: 348   50
   10    27 Dariusz        Jarosławski           115.34 -  261: 487   65
   11    26 Łukasz         Wojciechowski         106.07 -  267: 444   56
   12    29 Michał         Majszyk               100.00 -  267: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  / 12  74.83




	Piotr Ozimek 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dariusz        Jarosławski           115.34 -  184: 436   65
    2    31 Jan            Pawłowski             100.00 -  188: 316   50
    3    31 Arkadiusz      Florczak              100.00 -  208: 360   50
    4    32 Stefan         Kurszel               100.00 -  190: 391   50
    5    32 Łukasz         Pawlak                100.00 =  240: 240  100
    6    31 Magdalena      Mitrofaniuk           100.00 -  187: 319   50
    7    31 Łukasz         Rotowski              100.00 -  170: 243   50
    8    32 Maksymilian    Piątek                100.00 -  140: 330   50
    9    31 Radosław       Więch                 116.74 -  166: 492   67
   10    30 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  185: 369   50
   11    31 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  222: 475   50
   12    31 Łukasz         Pawlak                100.00 -  247: 261   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     682  / 12  56.83




	Łukasz Pawlak 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Bogdan         Kozłowski             116.34 -  252: 482   66
    2    24 Zdzisław       Szota                 120.44 -  220: 461   70
    3    29 Łukasz         Wojciechowski         106.07 -  278: 423   56
    4    29 Dorota         Ostrowska             110.55 -  228: 416   61
    5    32 Piotr          Ozimek                100.00 =  240: 240  100
    6    30 Arkadiusz      Florczak              100.00 -  219: 312   50
    7    32 Maksymilian    Piątek                100.00 -  219: 266   50
    8    31 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  279: 359   50
    9    30 Józef          Burzyński             109.82 -  208: 432   60
   10    31 Alicja         Tarczewska            100.00 -  211: 307   50
   11    30 Jerzy          Krzyżewski            112.68 -  205: 404   63
   12    31 Piotr          Ozimek                100.00 +  261: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     826  / 12  68.83




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Chodakiewicz          120.22 -  306: 402   70
    2    31 Piotr          Ozimek                100.00 +  316: 188  150
    3    22 Andrzej        Przybyłowicz          116.57 -  234: 370   67
    4    26 Anna           Arana                 101.13 +  346: 337  151
    5    21 Marianna       Kozłowska             114.18 +  361: 339  164
    6    15 Marcin         Mroziuk               131.20 -  266: 421   81
    7    21 Iza            Kraj                  113.39 -  362: 381   63
    8    23 Dariusz        Jarosławski           115.34 +  448: 288  165
    9    17 Mariusz        Rostkowski            100.00 -  211: 446   50
   10    25 Radosław       Więch                 116.74 +  357: 312  167
   11    21 Szymon         Dąbrowski             112.24 -  304: 447   62
   12    26 Józef          Burzyński             109.82 -  249: 398   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Maksymilian Piątek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Deszczyńska           130.91 -  174: 409   81
    2    32 Juliusz        Czupryniak            101.28 -  184: 431   51
    3    32 Magdalena      Mitrofaniuk           100.00 -  242: 250   50
    4    31 Tomasz         Mandes                100.00 -  182: 384   50
    5    31 Łukasz         Rotowski              100.00 -  222: 348   50
    6    32 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  226: 367   50
    7    32 Łukasz         Pawlak                100.00 +  266: 219  150
    8    32 Piotr          Ozimek                100.00 +  330: 140  150
    9    28 Jerzy          Krzyżewski            112.68 -  197: 322   63
   10    28 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  250: 414   50
   11    29 Kamil          Lesisz                100.00 -  203: 451   50
   12    30 Łukasz         Rotowski              100.00 -  195: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     845  / 12  70.42




	Tomasz A. Praga 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Radosław       Więch                 116.74 -  373: 421   67
    2    20 Michał         Majszyk               100.00 -  323: 357   50
    3    26 Józef          Burzyński             109.82 -  302: 358   60
    4    30 Łukasz         Rotowski              100.00 +  345: 297  150
    5    26 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  390: 258  150
    6    26 Stefan         Kurszel               100.00 -  312: 337   50
    7    27 Magdalena      Mitrofaniuk           100.00 +  414: 248  150
    8    17 Bogdan         Kozłowski             116.34 -  263: 389   66
    9    27 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  323: 342   50
   10    28 Maksymilian    Piątek                100.00 +  414: 250  150
   11    25 Alicja         Tarczewska            100.00 +  336: 298  150
   12    23 Michał         Wykrętowicz           100.00 +  441: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Mariusz Rostkowski 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marianna       Kozłowska             114.18 -  363: 396   64
    2    21 Paweł          Maciejczuk            107.54 +  346: 292  158
    3    12 Rafał          Matczak               124.25 -  312: 357   74
    4    24 Józef          Burzyński             109.82 +  395: 323  160
    5    15 Małgorzata     Deszczyńska           130.91 -  325: 396   81
    6    25 Tomasz         Mandes                100.00 -  361: 375   50
    7    25 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  423: 271  150
    8    21 Kamil          Lesisz                100.00 +  366: 313  150
    9    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  446: 211  150
   10    15 Marek          Rogalski              119.05 -  303: 403   69
   11    20 Jakub          Onoszko               109.17 -  354: 422   59
   12    19 Zdzisław       Szota                 120.44 -  283: 403   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Łukasz Rotowski 100.00 Szczęsne

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jerzy          Krzyżewski            112.68 -  229: 422   63
    2    29 Kacper         Zegadło               100.00 -  234: 398   50
    3    30 Bartłomiej     Pawlak                107.73 -  267: 492   58
    4    30 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  297: 345   50
    5    31 Maksymilian    Piątek                100.00 +  348: 222  150
    6    28 Paweł          Maciejczuk            107.54 -  237: 387   58
    7    31 Piotr          Ozimek                100.00 +  243: 170  150
    8    29 Jakub          Onoszko               109.17 -  257: 320   59
    9    29 Kamil          Lesisz                100.00 -  307: 326   50
   10    29 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  247: 394   50
   11    28 Radosław       Więch                 116.74 -  275: 337   67
   12    30 Maksymilian    Piątek                100.00 +  328: 195  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  / 12  79.58




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    31 Łukasz         Pawlak                100.00 +  359: 279  150
    9    27 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  342: 323  150
   10    30 Piotr          Ozimek                100.00 +  369: 185  150
   11    23 Dariusz        Jarosławski           115.34 -  364: 399   65
   12    28 Alicja         Tarczewska            100.00 -  343: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     565  /  5 113.00




	Alicja Tarczewska 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Katarzyna      Ślusarska             113.76 +  456: 326  164
    2     9 Marek          Rogalski              119.05 =  366: 366  119
    3     8 Przemysław     Rybicki               136.85 -  267: 448   87
    4    17 Agnieszka      Biegańska             105.76 -  290: 327   56
    5    22 Jerzy          Krzyżewski            112.68 -  284: 345   63
    6    27 Jerzy          Tatarczuk             109.22 -  205: 455   59
    7    29 Józef          Burzyński             109.82 +  423: 289  160
    8    24 Czesław        Grajewski             122.28 -  316: 352   72
    9    23 Marianna       Kozłowska             114.18 -  253: 428   64
   10    31 Łukasz         Pawlak                100.00 +  307: 211  150
   11    25 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  298: 336   50
   12    28 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  363: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Michał Wykrętowicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Czesław        Grajewski             122.28 +  336: 322  172
    2    15 Maciej         Czupryniak            148.98 -  360: 432   99
    3    14 Dorota         Rudzińska             120.41 -  340: 441   70
    8    26 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  400:   1  150
    9    26 Magdalena      Mitrofaniuk           100.00 +  348: 292  150
   10    24 Stefan         Kurszel               100.00 +  398: 284  150
   11    16 Artur          Koszel                121.96 -  288: 395   72
   12    23 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  310: 441   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     913  /  8 114.12




	Kamila Zacharuk 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Rogalski              119.05 -  374: 399   69
    2    19 Szymon         Dąbrowski             112.24 -  301: 334   62
    3    27 Stefan         Kurszel               100.00 +  322: 311  150
    4    18 Małgorzata     Deszczyńska           130.91 -  284: 459   81
    5    24 Bartłomiej     Pawlak                107.73 -  304: 462   58
    6    29 Michał         Majszyk               100.00 -  327: 375   50
    7    30 Paweł          Maciejczuk            107.54 -  304: 334   58
    8    30 Sylwia         Kozłowska             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     578  /  8  72.25




	Kacper Zegadło 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Kwiatkowski           125.84 -  311: 325   76
    2    29 Łukasz         Rotowski              100.00 +  398: 234  150
    3    11 Bogdan         Kozłowski             116.34 -  317: 424   66
    4    23 Radosław       Więch                 116.74 +  381: 363  167
    5    16 Dorota         Rudzińska             120.41 -  258: 478   70
    6    22 Agnieszka      Biegańska             105.76 -  354: 363   56
    7    28 Michał         Majszyk               100.00 +  428: 282  150
    8    19 Marianna       Kozłowska             114.18 +  434: 248  164
    9    18 Tomasz         Mandes                100.00 +  446: 302  150
   10    16 Paweł          Maciejczuk            107.54 -  370: 390   58
   11    17 Jolanta        Kosmowska             109.78 +  429: 313  160
   12    12 Michał         Makowski              137.35 -  306: 464   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Turniej "Urodziny Alfreda"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Dąbrowski             531: 267
   2 Dorota         Ostrowska            - Maciej         Czupryniak            421: 432
   3 Dominik        Urbacki              - Józef          Burzyński             549: 311
   4 Jolanta        Kosmowska            - Mirosław       Uglik                 274: 417
   5 Marek          Reda                 - Jerzy          Tatarczuk             535: 222
   6 Jakub          Onoszko              - Miłosz         Wrzałek               375: 395
   7 Piotr          Pietuchowski         - Bartłomiej     Pawlak                527: 321
   8 Paweł          Maciejczuk           - Michał         Makowski              261: 422
   9 Przemysław     Rybicki              - Łukasz         Wojciechowski         443: 253
  10 Agnieszka      Biegańska            - Tomasz         Zwoliński             315: 451
  11 Wojciech       Usakiewicz           - Magdalena      Podlaska              442: 332
  12 Juliusz        Czupryniak           - Szymon         Płachta               298: 392
  13 Marcin         Mroziuk              - Anna           Arana                 411: 245
  14 Tomasz         Mandes               - Robert         Kamiński              313: 513
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Maksymilian    Piątek                409: 174
  16 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Kwiatkowski           311: 325
  17 Rafał          Matczak              - Michał         Majszyk               482: 265
  18 Michał         Wykrętowicz          - Czesław        Grajewski             336: 322
  19 Artur          Koszel               - Magdalena      Mitrofaniuk           399: 273
  20 Maciej         Dąbrowski            - Zdzisław       Szota                 380: 323
  21 Dorota         Rudzińska            - Kamil          Lesisz                435: 232
  22 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Chodakiewicz          306: 402
  23 Marek          Rogalski             - Kamila         Zacharuk              399: 374
  24 Tomasz A.      Praga                - Radosław       Więch                 373: 421
  25 Andrzej        Przybyłowicz         - Stefan         Kurszel               418: 252
  26 Sylwia         Kozłowska            - Mikołaj        Przybyłowicz          245: 505
  27 Bogdan         Kozłowski            - Łukasz         Pawlak                482: 252
  28 Piotr          Ozimek               - Dariusz        Jarosławski           184: 436
  29 Marianna       Kozłowska            - Mariusz        Rostkowski            396: 363
  30 Alicja         Tarczewska           - Katarzyna      Ślusarska             456: 326
  31 Iza            Kraj                 - Arkadiusz      Florczak              383: 248
  32 Łukasz         Rotowski             - Jerzy          Krzyżewski            229: 422


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Dominik        Urbacki               355: 452
   2 Radosław       Więch                - Marek          Reda                  251: 435
   3 Andrzej        Przybyłowicz         - Mariusz        Skrobosz              311: 494
   4 Mirosław       Uglik                - Piotr          Pietuchowski          398: 374
   5 Robert         Kamiński             - Marcin         Mroziuk               461: 283
   6 Mikołaj        Przybyłowicz         - Małgorzata     Deszczyńska           472: 384
   7 Wojciech       Chodakiewicz         - Bogdan         Kozłowski             375: 355
   8 Artur          Koszel               - Rafał          Matczak               346: 341
   9 Marek          Rogalski             - Alicja         Tarczewska            366: 366
  10 Tomasz         Zwoliński            - Marianna       Kozłowska             481: 325
  11 Miłosz         Wrzałek              - Przemysław     Rybicki               367: 387
  12 Szymon         Płachta              - Wojciech       Usakiewicz            385: 317
  13 Dariusz        Jarosławski          - Iza            Kraj                  364: 321
  14 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Rudzińska             391: 355
  15 Maciej         Czupryniak           - Michał         Wykrętowicz           432: 360
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Kwiatkowski           302: 426
  17 Dorota         Ostrowska            - Jolanta        Kosmowska             296: 370
  18 Magdalena      Mitrofaniuk          - Jakub          Onoszko               324: 342
  19 Szymon         Dąbrowski            - Kamila         Zacharuk              334: 301
  20 Michał         Majszyk              - Tomasz A.      Praga                 357: 323
  21 Mariusz        Rostkowski           - Paweł          Maciejczuk            346: 292
  22 Magdalena      Podlaska             - Łukasz         Wojciechowski         398: 388
  23 Stefan         Kurszel              - Katarzyna      Ślusarska             312: 359
  24 Łukasz         Pawlak               - Zdzisław       Szota                 220: 461
  25 Arkadiusz      Florczak             - Czesław        Grajewski             349: 354
  26 Anna           Arana                - Bartłomiej     Pawlak                401: 291
  27 Agnieszka      Biegańska            - Sylwia         Kozłowska             467: 344
  28 Kamil          Lesisz               - Tomasz         Mandes                391: 337
  29 Łukasz         Rotowski             - Kacper         Zegadło               234: 398
  30 Jerzy          Tatarczuk            - Józef          Burzyński             416: 267
  31 Piotr          Ozimek               - Jan            Pawłowski             188: 316
  32 Maksymilian    Piątek               - Juliusz        Czupryniak            184: 431


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Jarosławski          - Mariusz        Skrobosz              395: 355
   2 Dominik        Urbacki              - Szymon         Płachta               329: 463
   3 Mikołaj        Przybyłowicz         - Wojciech       Chodakiewicz          354: 396
   4 Robert         Kamiński             - Maciej         Dąbrowski             380: 311
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Reda                  309: 565
   6 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Koszel                427: 341
   7 Piotr          Domański             - Maciej         Czupryniak            408: 347
   8 Przemysław     Rybicki              - Alicja         Tarczewska            448: 267
   9 Mirosław       Uglik                - Marek          Rogalski              543: 371
  10 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Onoszko               486: 268
  11 Kacper         Zegadło              - Bogdan         Kozłowski             317: 424
  12 Rafał          Matczak              - Mariusz        Rostkowski            357: 312
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Iza            Kraj                  311: 324
  14 Dorota         Rudzińska            - Michał         Wykrętowicz           441: 340
  15 Zdzisław       Szota                - Marcin         Mroziuk               347: 325
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Agnieszka      Biegańska             430: 332
  17 Czesław        Grajewski            - Michał         Makowski              302: 310
  18 Radosław       Więch                - Miłosz         Wrzałek               281: 478
  19 Jolanta        Kosmowska            - Wojciech       Usakiewicz            363: 315
  20 Magdalena      Podlaska             - Jerzy          Tatarczuk             379: 371
  21 Juliusz        Czupryniak           - Kamil          Lesisz                331: 393
  22 Jan            Pawłowski            - Andrzej        Przybyłowicz          234: 370
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Majszyk               446: 193
  24 Szymon         Dąbrowski            - Marianna       Kozłowska             345: 290
  25 Sylwia         Kozłowska            - Dorota         Ostrowska             327: 287
  26 Józef          Burzyński            - Tomasz A.      Praga                 358: 302
  27 Kamila         Zacharuk             - Stefan         Kurszel               322: 311
  28 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz         Mandes                409: 247
  29 Łukasz         Wojciechowski        - Łukasz         Pawlak                423: 278
  30 Bartłomiej     Pawlak               - Łukasz         Rotowski              492: 267
  31 Arkadiusz      Florczak             - Piotr          Ozimek                360: 208
  32 Maksymilian    Piątek               - Magdalena      Mitrofaniuk           242: 250


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Szymon         Płachta               323: 402
   2 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Jarosławski           374: 284
   3 Wojciech       Chodakiewicz         - Mirosław       Uglik                 401: 287
   4 Piotr          Domański             - Robert         Kamiński              382: 419
   5 Piotr          Pietuchowski         - Przemysław     Rybicki               332: 354
   6 Michał         Makowski             - Mariusz        Skrobosz              332: 541
   7 Andrzej        Przybyłowicz         - Mikołaj        Przybyłowicz          429: 417
   8 Dominik        Urbacki              - Artur          Koszel                441: 448
   9 Bogdan         Kozłowski            - Maciej         Dąbrowski             383: 394
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Miłosz         Wrzałek               467: 504
  11 Iza            Kraj                 - Dorota         Rudzińska             396: 301
  12 Kamil          Lesisz               - Maciej         Czupryniak            375: 304
  13 Rafał          Matczak              - Jolanta        Kosmowska             607: 292
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Szymon         Dąbrowski             296: 342
  15 Zdzisław       Szota                - Marek          Rogalski              375: 377
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Magdalena      Podlaska              485: 270
  17 Alicja         Tarczewska           - Agnieszka      Biegańska             290: 327
  18 Kamila         Zacharuk             - Małgorzata     Deszczyńska           284: 459
  19 Jakub          Onoszko              - Bartłomiej     Pawlak                349: 309
  20 Czesław        Grajewski            - Wojciech       Usakiewicz            333: 436
  21 Łukasz         Wojciechowski        - Paweł          Maciejczuk            355: 354
  22 Arkadiusz      Florczak             - Juliusz        Czupryniak            300: 380
  23 Kacper         Zegadło              - Radosław       Więch                 381: 363
  24 Józef          Burzyński            - Mariusz        Rostkowski            323: 395
  25 Marcin         Mroziuk              - Sylwia         Kozłowska             406: 266
  26 Anna           Arana                - Jan            Pawłowski             337: 346
  27 Magdalena      Mitrofaniuk          - Marianna       Kozłowska             242: 483
  28 Michał         Majszyk              - Jerzy          Tatarczuk             228: 376
  29 Łukasz         Pawlak               - Dorota         Ostrowska             228: 416
  30 Tomasz A.      Praga                - Łukasz         Rotowski              345: 297
  31 Tomasz         Mandes               - Maksymilian    Piątek                384: 182
  32 Stefan         Kurszel              - Piotr          Ozimek                391: 190


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Robert         Kamiński              475: 326
   2 Wojciech       Chodakiewicz         - Tomasz         Zwoliński             338: 381
   3 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Płachta               432: 334
   4 Marek          Reda                 - Dariusz        Jarosławski           350: 327
   5 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Matczak               248: 473
   6 Miłosz         Wrzałek              - Iza            Kraj                  460: 375
   7 Mirosław       Uglik                - Kamil          Lesisz                379: 310
   8 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             366: 309
   9 Artur          Koszel               - Piotr          Domański              336: 387
  10 Marek          Rogalski             - Andrzej        Przybyłowicz          375: 382
  11 Juliusz        Czupryniak           - Dominik        Urbacki               391: 390
  12 Marcin         Mroziuk              - Mikołaj        Przybyłowicz          460: 320
  13 Łukasz         Wojciechowski        - Piotr          Pietuchowski          341: 414
  14 Michał         Makowski             - Bogdan         Kozłowski             326: 383
  15 Mariusz        Rostkowski           - Małgorzata     Deszczyńska           325: 396
  16 Dorota         Rudzińska            - Kacper         Zegadło               478: 258
  17 Jerzy          Tatarczuk            - Andrzej        Kwiatkowski           330: 342
  18 Maciej         Czupryniak           - Magdalena      Podlaska              417: 308
  19 Wojciech       Usakiewicz           - Jakub          Onoszko               398: 341
  20 Jolanta        Kosmowska            - Zdzisław       Szota                 370: 435
  21 Marianna       Kozłowska            - Jan            Pawłowski             339: 361
  22 Alicja         Tarczewska           - Jerzy          Krzyżewski            284: 345
  23 Dorota         Ostrowska            - Agnieszka      Biegańska             422: 344
  24 Bartłomiej     Pawlak               - Kamila         Zacharuk              462: 304
  25 Anna           Arana                - Stefan         Kurszel               345: 360
  26 Tomasz A.      Praga                - Arkadiusz      Florczak              390: 258
  27 Józef          Burzyński            - Paweł          Maciejczuk            377: 286
  28 Sylwia         Kozłowska            - Radosław       Więch                 263: 318
  29 Magdalena      Mitrofaniuk          - Czesław        Grajewski             372: 403
  30 Tomasz         Mandes               - Michał         Majszyk               348: 324
  31 Łukasz         Rotowski             - Maksymilian    Piątek                348: 222
  32 Łukasz         Pawlak               - Piotr          Ozimek                240: 240


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Zwoliński             403: 372
   2 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Chodakiewicz          477: 327
   3 Szymon         Płachta              - Rafał          Matczak               539: 244
   4 Marek          Reda                 - Andrzej        Przybyłowicz          451: 368
   5 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             463: 299
   6 Robert         Kamiński             - Piotr          Pietuchowski          405: 354
   7 Piotr          Domański             - Mirosław       Uglik                 341: 361
   8 Bogdan         Kozłowski            - Andrzej        Kwiatkowski           349: 430
   9 Juliusz        Czupryniak           - Dorota         Rudzińska             334: 296
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Jerzy          Krzyżewski            350: 305
  11 Dariusz        Jarosławski          - Zdzisław       Szota                 384: 389
  12 Maciej         Czupryniak           - Iza            Kraj                  395: 356
  13 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Dąbrowski             322: 317
  14 Kamil          Lesisz               - Wojciech       Usakiewicz            254: 414
  15 Jan            Pawłowski            - Marcin         Mroziuk               266: 421
  16 Artur          Koszel               - Marek          Rogalski              421: 311
  17 Stanisław      Gasik                - Dominik        Urbacki               334: 436
  18 Mikołaj        Przybyłowicz         - Czesław        Grajewski             368: 367
  19 Magdalena      Podlaska             - Bartłomiej     Pawlak                452: 328
  20 Jakub          Onoszko              - Dorota         Ostrowska             266: 391
  21 Marianna       Kozłowska            - Jolanta        Kosmowska             332: 381
  22 Agnieszka      Biegańska            - Kacper         Zegadło               363: 354
  23 Józef          Burzyński            - Łukasz         Wojciechowski         354: 386
  24 Radosław       Więch                - Michał         Makowski              325: 329
  25 Mariusz        Rostkowski           - Tomasz         Mandes                361: 375
  26 Stefan         Kurszel              - Tomasz A.      Praga                 337: 312
  27 Jerzy          Tatarczuk            - Alicja         Tarczewska            455: 205
  28 Paweł          Maciejczuk           - Łukasz         Rotowski              387: 237
  29 Michał         Majszyk              - Kamila         Zacharuk              375: 327
  30 Łukasz         Pawlak               - Arkadiusz      Florczak              219: 312
  31 Piotr          Ozimek               - Magdalena      Mitrofaniuk           187: 319
  32 Maksymilian    Piątek               - Sylwia         Kozłowska             226: 367


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Przemysław     Rybicki               365: 329
   2 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kamiński              389: 359
   3 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             292: 370
   4 Mirosław       Uglik                - Marek          Reda                  395: 503
   5 Rafał          Matczak              - Andrzej        Przybyłowicz          321: 426
   6 Zdzisław       Szota                - Artur          Koszel                288: 424
   7 Maciej         Czupryniak           - Wojciech       Chodakiewicz          422: 377
   8 Wojciech       Usakiewicz           - Katarzyna      Ślusarska             442: 260
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Juliusz        Czupryniak            434: 390
  10 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Mroziuk               327: 336
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Domański              443: 413
  12 Łukasz         Wojciechowski        - Dominik        Urbacki               377: 429
  13 Piotr          Pietuchowski         - Magdalena      Podlaska              395: 352
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Mikołaj        Przybyłowicz          349: 370
  15 Bogdan         Kozłowski            - Jolanta        Kosmowska             341: 344
  16 Dorota         Rudzińska            - Michał         Makowski              310: 474
  17 Dorota         Ostrowska            - Maciej         Dąbrowski             376: 323
  18 Stanisław      Gasik                - Tomasz         Mandes                378: 301
  19 Dariusz        Jarosławski          - Stefan         Kurszel               321: 362
  20 Jerzy          Tatarczuk            - Kamil          Lesisz                405: 402
  21 Iza            Kraj                 - Jan            Pawłowski             381: 362
  22 Agnieszka      Biegańska            - Marek          Rogalski              331: 321
  23 Bartłomiej     Pawlak               - Radosław       Więch                 346: 281
  24 Marianna       Kozłowska            - Jakub          Onoszko               427: 294
  25 Mariusz        Rostkowski           - Arkadiusz      Florczak              423: 271
  26 Czesław        Grajewski            - Sylwia         Kozłowska             396: 349
  27 Magdalena      Mitrofaniuk          - Tomasz A.      Praga                 248: 414
  28 Kacper         Zegadło              - Michał         Majszyk               428: 282
  29 Alicja         Tarczewska           - Józef          Burzyński             423: 289
  30 Kamila         Zacharuk             - Paweł          Maciejczuk            304: 334
  31 Łukasz         Rotowski             - Piotr          Ozimek                243: 170
  32 Maksymilian    Piątek               - Łukasz         Pawlak                266: 219


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              356: 428
   2 Przemysław     Rybicki              - Marek          Reda                  398: 410
   3 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               334: 426
   4 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kwiatkowski           373: 377
   5 Mirosław       Uglik                - Artur          Koszel                319: 287
   6 Wojciech       Usakiewicz           - Andrzej        Przybyłowicz          373: 318
   7 Marcin         Mroziuk              - Maciej         Czupryniak            449: 335
   8 Dominik        Urbacki              - Małgorzata     Deszczyńska           498: 285
   9 Dorota         Zielińska            - Juliusz        Czupryniak            333: 279
  10 Michał         Makowski             - Piotr          Pietuchowski          345: 388
  11 Iza            Kraj                 - Rafał          Matczak               389: 303
  12 Mikołaj        Przybyłowicz         - Katarzyna      Ślusarska             477: 318
  13 Zdzisław       Szota                - Agnieszka      Biegańska             350: 321
  14 Jolanta        Kosmowska            - Wojciech       Chodakiewicz          358: 427
  15 Stefan         Kurszel              - Dorota         Ostrowska             312: 355
  16 Jerzy          Tatarczuk            - Szymon         Dąbrowski             380: 397
  17 Tomasz A.      Praga                - Bogdan         Kozłowski             263: 389
  18 Paweł          Maciejczuk           - Dorota         Rudzińska             366: 267
  19 Marianna       Kozłowska            - Kacper         Zegadło               248: 434
  20 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Dąbrowski             339: 433
  21 Kamil          Lesisz               - Mariusz        Rostkowski            313: 366
  22 Tomasz         Mandes               - Łukasz         Wojciechowski         335: 266
  23 Jan            Pawłowski            - Dariusz        Jarosławski           448: 288
  24 Czesław        Grajewski            - Alicja         Tarczewska            352: 316
  25 Marek          Rogalski             - Jerzy          Krzyżewski            352: 220
  26 Michał         Wykrętowicz          - Arkadiusz      Florczak              400:   1
  27 Magdalena      Mitrofaniuk          - Józef          Burzyński             198: 365
  28 Michał         Majszyk              - Radosław       Więch                 265: 355
  29 Jakub          Onoszko              - Łukasz         Rotowski              320: 257
  30 Sylwia         Kozłowska            - Kamila         Zacharuk              400:   1
  31 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Łukasz         Pawlak                359: 279
  32 Piotr          Ozimek               - Maksymilian    Piątek                140: 330


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              402: 398
   2 Miłosz         Wrzałek              - Wojciech       Usakiewicz            406: 386
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Przemysław     Rybicki               308: 431
   4 Szymon         Płachta              - Mirosław       Uglik                 378: 411
   5 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Mroziuk               374: 363
   6 Andrzej        Przybyłowicz         - Dominik        Urbacki               362: 410
   7 Artur          Koszel               - Mikołaj        Przybyłowicz          397: 417
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Piotr          Pietuchowski          326: 444
   9 Robert         Kamiński             - Zdzisław       Szota                 444: 348
  10 Dorota         Ostrowska            - Dorota         Zielińska             397: 351
  11 Maciej         Czupryniak           - Szymon         Dąbrowski             449: 344
  12 Wojciech       Chodakiewicz         - Iza            Kraj                  393: 292
  13 Agnieszka      Biegańska            - Rafał          Matczak               329: 381
  14 Bogdan         Kozłowski            - Paweł          Maciejczuk            287: 314
  15 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Tatarczuk             331: 315
  16 Michał         Makowski             - Jolanta        Kosmowska             546: 277
  17 Mariusz        Rostkowski           - Jan            Pawłowski             446: 211
  18 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Mandes                446: 302
  19 Juliusz        Czupryniak           - Stefan         Kurszel               460: 285
  20 Marek          Rogalski             - Czesław        Grajewski             397: 384
  21 Katarzyna      Ślusarska            - Bartłomiej     Pawlak                422: 414
  22 Dorota         Rudzińska            - Sylwia         Kozłowska             431: 266
  23 Alicja         Tarczewska           - Marianna       Kozłowska             253: 428
  24 Dariusz        Jarosławski          - Jakub          Onoszko               304: 384
  25 Łukasz         Wojciechowski        - Michał         Majszyk               399: 357
  26 Michał         Wykrętowicz          - Magdalena      Mitrofaniuk           348: 292
  27 Tomasz A.      Praga                - Bartłomiej     Sylwestrzuk           323: 342
  28 Maksymilian    Piątek               - Jerzy          Krzyżewski            197: 322
  29 Łukasz         Rotowski             - Kamil          Lesisz                307: 326
  30 Józef          Burzyński            - Łukasz         Pawlak                432: 208
  31 Radosław       Więch                - Piotr          Ozimek                492: 166


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             405: 358
   2 Mariusz        Skrobosz             - Przemysław     Rybicki               396: 290
   3 Mirosław       Uglik                - Miłosz         Wrzałek               425: 264
   4 Dominik        Urbacki              - Wojciech       Usakiewicz            477: 355
   5 Piotr          Pietuchowski         - Marcin         Mroziuk               433: 375
   6 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Kwiatkowski           448: 281
   7 Wojciech       Chodakiewicz         - Robert         Kamiński              314: 341
   8 Dorota         Ostrowska            - Szymon         Płachta               322: 404
   9 Dorota         Zielińska            - Maciej         Czupryniak            430: 394
  10 Rafał          Matczak              - Juliusz        Czupryniak            332: 422
  11 Katarzyna      Ślusarska            - Michał         Makowski              518: 331
  12 Iza            Kraj                 - Artur          Koszel                413: 330
  13 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Przybyłowicz          397: 480
  14 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           237: 473
  15 Mariusz        Rostkowski           - Marek          Rogalski              303: 403
  16 Paweł          Maciejczuk           - Kacper         Zegadło               390: 370
  17 Zdzisław       Szota                - Bogdan         Kozłowski             345: 413
  18 Dorota         Rudzińska            - Józef          Burzyński             354: 343
  19 Jolanta        Kosmowska            - Jerzy          Tatarczuk             416: 312
  20 Jerzy          Krzyżewski           - Marianna       Kozłowska             284: 359
  21 Kamil          Lesisz               - Czesław        Grajewski             367: 371
  22 Jakub          Onoszko              - Łukasz         Wojciechowski         368: 264
  23 Tomasz         Mandes               - Agnieszka      Biegańska             275: 324
  24 Stefan         Kurszel              - Michał         Wykrętowicz           284: 398
  25 Jan            Pawłowski            - Radosław       Więch                 357: 312
  26 Bartłomiej     Pawlak               - Michał         Majszyk               400: 306
  27 Magdalena      Mitrofaniuk          - Dariusz        Jarosławski           261: 487
  28 Maksymilian    Piątek               - Tomasz A.      Praga                 250: 414
  29 Sylwia         Kozłowska            - Łukasz         Rotowski              394: 247
  30 Piotr          Ozimek               - Bartłomiej     Sylwestrzuk           185: 369
  31 Łukasz         Pawlak               - Alicja         Tarczewska            211: 307


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Marek          Reda                  368: 381
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 441: 393
   3 Szymon         Płachta              - Mikołaj        Przybyłowicz          436: 292
   4 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          393: 411
   5 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Kamiński              429: 359
   6 Przemysław     Rybicki              - Dorota         Zielińska             422: 372
   7 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Czupryniak            270: 439
   8 Wojciech       Usakiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           411: 419
   9 Andrzej        Przybyłowicz         - Dorota         Ostrowska             397: 260
  10 Marcin         Mroziuk              - Iza            Kraj                  462: 338
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Maciejczuk            395: 415
  12 Marek          Rogalski             - Wojciech       Chodakiewicz          368: 313
  13 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Ślusarska             357: 468
  14 Czesław        Grajewski            - Bogdan         Kozłowski             249: 401
  15 Michał         Makowski             - Maciej         Dąbrowski             400: 323
  16 Artur          Koszel               - Michał         Wykrętowicz           395: 288
  17 Kacper         Zegadło              - Jolanta        Kosmowska             429: 313
  18 Agnieszka      Biegańska            - Dorota         Rudzińska             433: 312
  19 Marianna       Kozłowska            - Zdzisław       Szota                 378: 370
  20 Jakub          Onoszko              - Mariusz        Rostkowski            422: 354
  21 Jan            Pawłowski            - Szymon         Dąbrowski             304: 447
  22 Bartłomiej     Pawlak               - Tomasz         Mandes                419: 278
  23 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Dariusz        Jarosławski           364: 399
  24 Jerzy          Tatarczuk            - Stefan         Kurszel               449: 353
  25 Alicja         Tarczewska           - Tomasz A.      Praga                 298: 336
  26 Łukasz         Wojciechowski        - Magdalena      Mitrofaniuk           444: 267
  27 Michał         Majszyk              - Józef          Burzyński             337: 331
  28 Radosław       Więch                - Łukasz         Rotowski              337: 275
  29 Kamil          Lesisz               - Maksymilian    Piątek                451: 203
  30 Jerzy          Krzyżewski           - Łukasz         Pawlak                404: 205
  31 Piotr          Ozimek               - Sylwia         Kozłowska             222: 475


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  411: 367
   2 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               520: 304
   3 Szymon         Płachta              - Przemysław     Rybicki               287: 465
   4 Mirosław       Uglik                - Dominik        Urbacki               405: 455
   5 Mikołaj        Przybyłowicz         - Robert         Kamiński              250: 390
   6 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             375: 398
   7 Marcin         Mroziuk              - Andrzej        Przybyłowicz          366: 502
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Ślusarska             362: 341
   9 Paweł          Maciejczuk           - Marek          Rogalski              385: 361
  10 Dorota         Zielińska            - Wojciech       Usakiewicz            307: 402
  11 Bogdan         Kozłowski            - Małgorzata     Deszczyńska           375: 384
  12 Kacper         Zegadło              - Michał         Makowski              306: 464
  13 Wojciech       Chodakiewicz         - Artur          Koszel                357: 468
  14 Marianna       Kozłowska            - Juliusz        Czupryniak            361: 342
  15 Iza            Kraj                 - Dorota         Ostrowska             326: 407
  16 Agnieszka      Biegańska            - Jakub          Onoszko               342: 328
  17 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Matczak               422: 349
  18 Bartłomiej     Pawlak               - Jerzy          Tatarczuk             341: 336
  19 Zdzisław       Szota                - Mariusz        Rostkowski            403: 283
  20 Dariusz        Jarosławski          - Dorota         Rudzińska             380: 412
  21 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Wojciechowski         272: 372
  22 Czesław        Grajewski            - Kamil          Lesisz                359: 379
  23 Michał         Wykrętowicz          - Tomasz A.      Praga                 310: 441
  24 Radosław       Więch                - Jolanta        Kosmowska             450: 289
  25 Sylwia         Kozłowska            - Jerzy          Krzyżewski            448: 290
  26 Józef          Burzyński            - Jan            Pawłowski             398: 249
  27 Tomasz         Mandes               - Stefan         Kurszel               284: 381
  28 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Alicja         Tarczewska            343: 363
  29 Michał         Majszyk              - Magdalena      Mitrofaniuk           374: 267
  30 Łukasz         Rotowski             - Maksymilian    Piątek                328: 195
  31 Łukasz         Pawlak               - Piotr          Ozimek                261: 247
Lista rankingowa na dzień 15-04-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.22  31486  199
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              157.05  31411  200
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.27  21631  143
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.43  29936  199
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.22  28992  193
   6 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             148.78  29608  199
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             147.93  27959  189
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.44  28161  191
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.91  28501  194
  10 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.78  28916  197
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.42   7321   50
  12 Marek Reda                     Wołomin              146.39  27961  191
  13 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.10  28052  192
  14 Paweł Jackowski                Warszawa             144.82  26502  183
  15 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.71  27060  187
  16 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.49  26153  181
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.39  27145  188
  18 Jan Mrozowski                  Kraków               144.24  20049  139
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.03  21604  150
  20 Dawid Pikul                    Poznań               143.99  28222  196
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.80  27898  194
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.33   7740   54
  23 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  24 Kamil Kister                   Puławy               142.81  27847  195
  25 Artur Irzyk                    Kraków               142.65   4850   34
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            142.50   6270   44
  27 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.45  26876  190
  28 Kamil Górka                    Kraków               141.04  27079  192
  29 Krzysztof Obremski             Legnica              141.01  26651  189
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  31 Bogusław Szyszka               Oława                140.08  25495  182
  32 Adam Szukalski                 Coventry             139.92   6716   48
  33 Justyna Górka                  Kraków               139.75  25155  180
  34 Przemysław Rybicki             Otwock               139.22  13504   97
  35 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  36 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.72  22334  161
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       138.18   5389   39
  38 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  39 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.51  13338   97
  40 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  11681   85
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.36  25275  184
  42 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.03  19321  141
  43 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  44 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                136.27  26573  195
  45 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.12  26407  194
  46 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.06  23810  175
  47 Tomasz Ciejka                  Kraków               135.90  13726  101
  48 Mateusz Królikowski            Wrocław              135.88   6522   48
  49 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  50 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.58  13422   99
  51 Tomasz Zwoliński               Skierdy              135.54  26294  194
  52 Karol Waniek                   Wrocław              135.12  12701   94
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             133.88  25572  191
  54 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.58  26181  196
  55 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.38  22408  168
  56 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.05  12241   92
  57 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  58 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  59 Paweł Janaś                    Głogów               132.47   9670   73
  60 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.39   4766   36
  61 Robert Kamiński                Warszawa             132.16  24847  188
  62 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.05  25617  194
  63 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.00  25476  193
  64 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.77  26223  199
  65 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.42   4074   31
  66 Irena Sołdan                   Sopot                130.90  25787  197
  67 Maciej Grąbczewski             Szczecin             130.88  25652  196
  68 Maciej Kuczyński               Gdynia               130.85  12431   95
  69 Janusz Krupiński               Bytom                130.76  14514  111
  70 Marcin Mroziuk                 Warszawa             130.66   8885   68
  71 Patrycja Śliwińska             Szczecin             130.58  12797   98
  72 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  73 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  74 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  75 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  77 Natalia Woźniak                Dziwnówek            129.83   4544   35
  78 Agnieszka Krupka               Krosno               129.62  19054  147
  79 Tomasz Łapka                   Opole                129.54   9068   70
  80 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            129.53   4663   36
  81 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.41  24976  193
  82 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  83 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  84 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             129.19   7493   58
  85 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  86 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  87 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.78  22150  172
  88 Piotr Domański                 Lublin               128.57   5143   40
  89 Mariusz Grodek                 Kraków               128.46   6423   50
  90 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.45  20166  157
  91 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.29  12829  100
  92 Katarzyna Małek                Mielec               127.84  21222  166
  93 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       127.67  18767  147
  94 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.61  24246  190
  95 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.58   7527   59
  96 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              127.48  16317  128
  97 Dorota Stachowska              Wydartowo I          127.46  24473  192
  98 Piotr Broda                    Sandomierz           127.15  24539  193
  99 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
 100 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
 101 Natalia Ogierman               Katowice             126.68  21915  173
 102 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.65  24823  196
 103 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 104 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.12  24467  194
 105 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  25217  200
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.04   8571   68
 107 Jacek Pietruszka               Kraków               125.71  11440   91
 108 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 109 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 110 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 111 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.45  24840  198
 112 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.35  23817  190
 113 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 114 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 115 Michał Kolaj                   Ostróda              125.11  22270  178
 116 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 117 Krzysztof Gibas                Kraków               124.69  22194  178
 118 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.56   8470   68
 119 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.54  24659  198
 120 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.49  17678  142
 121 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.26  22989  185
 122 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 123 Robert Głowacki                Łódź                 124.02  10542   85
 124 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 125 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.91  23790  192
 126 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.88  24157  195
 127 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.39  24431  198
 128 Rafał Matczak                  Milanówek            123.30  23550  191
 129 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.27  22065  179
 130 Artur Koszel                   Warszawa             123.22  10843   88
 131 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 132 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 133 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.96   6830   56
 134 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       121.65   9610   79
 135 Leszek Stecuła                 Bytom                121.62   7662   63
 136 Tomasz Lempart                 Kraków               121.55  11912   98
 137 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 138 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 139 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.37  20755  171
 140 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.32  16985  140
 141 Tomasz Górka                   Łęczna               121.13   6420   53
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 143 Czesław Grajewski              Choroszcz            121.10  24219  200
 144 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 145 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.84  23926  198
 146 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 147 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            120.48  14699  122
 149 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 150 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.17  23433  195
 151 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.91   5636   47
 152 Konrad Sowula                  Kraków               119.86   5873   49
 153 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.74   4670   39
 154 Paweł Morga                    Warszawa             119.33  13246  111
 155 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 156 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 157 Stanisław Gasik                Warszawa             119.10  10004   84
 158 Marek Rogalski                 Warszawa             119.02  10474   88
 159 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 160 Lucyna Śniadach                Rumia                118.81   7604   64
 161 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.75  13062  110
 162 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 163 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             118.40  15510  131
 164 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 165 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.23  23291  197
 166 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 167 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.10  19604  166
 168 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.08  14878  126
 169 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 170 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 171 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 172 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.57   5996   51
 173 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.54  12342  105
 174 Paulina Mech                   Kraków               117.53  19158  163
 175 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 176 Sławomir Wolski                Wrocław              117.30  22991  196
 177 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 178 Kacper Zegadło                 Warszawa             117.17   4218   36
 179 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.14  22139  189
 180 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 181 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.82  19159  164
 182 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.78  22421  192
 183 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 184 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.14  12892  111
 186 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 187 Iza Kraj                       Warszawa             115.92   4173   36
 188 Rafał Stachowski               Police               115.87  10081   87
 189 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.59  18495  160
 190 Radosław Więch                 Warszawa             115.55  15252  132
 191 Anna Biegańska                 Białystok            115.47  10161   88
 192 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 193 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.37  22151  192
 194 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            115.04   9433   82
 195 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.81   9644   84
 196 Bogusław Książek               Szczecin             114.71   8718   76
 197 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 198 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 199 Marianna Kozłowska             Białystok            114.46  12705  111
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 201 Marcin Ceglarek                Kraków               114.24  10510   92
 202 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.21  10393   91
 203 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 204 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.79   3755   33
 205 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 206 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 207 Teresa Zalewska                Racibórz             113.69  12506  110
 208 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 209 Anna Krynicka                  Warszawa             113.42   8280   73
 210 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 211 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 212 Renata Andracka                Zwola                113.29  21864  193
 213 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 214 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 215 Szymon Dąbrowski               Warszawa             112.65  21967  195
 216 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.60  21957  195
 217 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.16  10992   98
 218 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.01  22177  198
 219 Dorota Ostrowska               Białystok            111.89  11301  101
 220 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           111.50   4014   36
 221 Jerzy Luter                    Bytom                111.31  18588  167
 222 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.09  15775  142
 223 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 224 Jakub Onoszko                  Gdynia               110.71   5314   48
 225 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 226 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.45  20986  190
 228 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 229 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 230 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 231 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.71  12946  118
 232 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 233 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 234 Paweł Maciejczuk               Białystok            109.48  14014  128
 235 Zofia Górka                    Łęczna               109.40   3829   35
 236 Urszula Solarska               Łódź                 109.36  21434  196
 237 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 238 Marta Sztajnert                Wisła                108.82   4135   38
 239 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.76  20773  191
 240 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 241 Józef Burzyński                Ełk                  108.48  10197   94
 242 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 243 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               108.11  16865  156
 244 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.90   5287   49
 245 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 246 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.71   6786   63
 247 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 248 Agnieszka Biegańska            Białystok            107.39  12135  113
 249 Łukasz Wojciechowski           Łomża                107.27   7831   73
 250 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.25   5148   48
 251 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.17  14361  134
 252 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 253 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.14  20892  195
 254 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               107.08  19596  183
 255 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 256 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.59   8634   81
 257 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.00  20564  194
 258 Jakub Błażejewski              Poznań               105.96   5722   54
 259 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.95  20660  195
 260 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.94  13666  129
 261 Sławomir Długosz               Ostróda              105.82  20952  198
 262 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.39   3478   33
 263 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 264 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.02   4516   43
 265 Juliusz Czupryniak             Warszawa             104.98   6509   62
 266 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 267 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.70   3874   37
 268 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 269 Dariusz Sowula                 Kraków               104.00   3536   34
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.74  19711  190
 271 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 272 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.26  12082  117
 274 Laura Pisula                   Wrocław              103.26   3924   38
 275 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.19  11970  116
 276 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 277 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 278 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          101.44   3652   36
 279 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.84  10790  107
 280 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 281 Anna Arana                     Warszawa             100.65  13890  138
 282 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                99.05  11391  115
 283 Maciej Dąbrowski               Warszawa              98.88  18689  189
 284 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 285 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.49   5023   51
 286 Halina Mrozek                  Warszawa              98.17   8148   83
 287 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.68  10354  106
 288 Dominika Worona                Police                97.33   3504   36
 289 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.80  16552  171
 290 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.46  10514  109
 291 Marcin Stachowski              Wydartowo I           96.29   4622   48
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              95.99  18623  194
 293 Maciej Pietrasik               Nowogard              95.71   3350   35
 294 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           95.69   3445   36
 295 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 296 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 297 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 298 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 299 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 300 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 301 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.14   6380   70
 302 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 303 Michał Landowski               Police                89.74   3141   35
 304 Agnieszka Dawid                Kraków                89.05   3295   37
 305 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 307 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.41   8134   92
 308 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.64   3155   36
 309 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 310 Paulina Naplocha               Racibórz              87.08  15500  178
 311 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.43   9940  115
 312 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.98   3654   43
 313 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             84.89   8913  105
 314 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 315 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 316 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 317 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 318 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 320 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 321 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 322 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.63   3709   46
 323 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             75.18   2481   33
 324 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 325 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33
 326 Mirosław Dejna                 Sampława              60.50  11435  189




Poczekalnia na dzień 15-04-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            132.66   3847   29
   2 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   3 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   4 Przemysław Pawlic              Wrocław              131.71   3688   28
   5 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   6 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   7 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   8 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   9 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
  10 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  11 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  12 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  13 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  14 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  15 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  16 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  17 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  18 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  19 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  20 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.16   3029   25
  21 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  22 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.60   2615   25
  23 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  24 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.92   2148   25
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  26 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  27 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  28 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  29 Jolanta Kosmowska              Warszawa             127.58   3062   24
  30 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  31 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  32 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  33 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  34 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  35 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  37 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  38 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  39 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  40 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  41 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  42 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  43 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  44 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  45 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  46 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  47 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  48 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  49 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  50 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  51 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  52 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  53 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  54 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             101.50   2436   24
  55 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  56 Jan Lisiewski                  Piasutno              98.71   2369   24
  57 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  58 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  60 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  61 Beata Kiżewska                 Świnoujście           85.79   2059   24
  62 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  63 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  65 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  66 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  67 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  68 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  69 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  70 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  71 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  72 Justyna Czupryńska             Świnoujście           71.65   1648   23
  73 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  74 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  75 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  76 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  77 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  78 Tomasz A. Praga                Białystok             92.59   2037   22
  79 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  80 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  81 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  82 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  83 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  84 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  85 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  86 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  87 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  88 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  89 Przemysław Herdzina            Kraków               142.95   2716   19
  90 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  91 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  92 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  93 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  94 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  95 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  96 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  97 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
  98 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
  99 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 100 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 101 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 102 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
 103 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 104 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 105 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 106 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.50   1816   16
 107 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 108 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 109 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 110 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 111 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 112 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 113 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 114 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 115 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 116 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             82.86   1160   14
 117 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 118 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 119 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 120 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.85   1662   13
 121 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 122 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 123 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 124 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 125 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 126 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 127 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 128 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 129 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 130 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 131 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 132 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 133 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 134 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 135 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         144.58   1735   12
 136 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             140.00   1680   12
 137 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 138 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 139 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 140 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 141 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 142 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             130.00   1560   12
 143 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 144 Paweł Kowalski                 Kutno                129.33   1552   12
 145 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 146 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 147 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 148 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 149 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 150 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 151 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 152 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 153 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 154 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 155 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 156 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 157 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 158 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 159 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 160 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 161 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 162 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 163 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 164 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 165 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 166 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 167 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 168 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 169 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 170 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 171 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 172 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 173 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 174 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 175 Jan Pawłowski                  Warszawa             104.17   1250   12
 176 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 177 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 178 Tomasz A.                      Białystok            103.58   1243   12
 179 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 180 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 181 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 182 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 183 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 184 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 185 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 186 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 187 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 188 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 189 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 190 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 191 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 192 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 193 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 194 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 195 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.      96.58   1159   12
 196 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 197 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 198 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 199 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 200 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 201 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 202 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 203 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 204 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 205 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 206 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 207 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 208 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 209 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 210 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 211 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 212 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 213 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 214 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 215 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 216 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 217 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 218 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 219 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 220 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 221 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 222 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 223 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 224 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 225 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 226 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 227 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 228 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 229 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 230 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 231 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 232 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 233 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 234 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 235 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 236 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 237 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 238 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 239 Adam Kędzior                   Lublin                70.83    850   12
 240 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 241 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 242 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 243 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 244 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 245 Michał Śliwiński               Szczecin              55.75    669   12
 246 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 247 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 248 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 249 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 250 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 251 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 252 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 253 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 254 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 255 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 256 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 257 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 258 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 259 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 260 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 261 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 262 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 263 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 264 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 265 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 266 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 267 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 268 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 269 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 270 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 271 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 272 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 273 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 274 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 275 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 276 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 277 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 278 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 279 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 280 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 281 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 282 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 283 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 284 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 285 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 286 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 287 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 288 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 289 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 290 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 291 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 292 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 293 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 294 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 295 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 296 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 297 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 298 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 299 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 300 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 301 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 302 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 303 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 304 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 305 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 306 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 307 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 308 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 309 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 310 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 311 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 312 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 313 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 314 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 315 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 316 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 317 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 318 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 319 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 320 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 321 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 322 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 323 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 324 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 325 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 326 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 327 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 328 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 329 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 330 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 331 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 332 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 333 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 334 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 335 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 336 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 337 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 338 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 339 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 340 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 341 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 342 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 343 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 344 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 345 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 346 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 347 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 348 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 349 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 350 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 351 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 352 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 353 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 354 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 355 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 356 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 357 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 358 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 359 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 360 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 361 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 362 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 363 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 364 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 365 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 366 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 367 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 368 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 369 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 370 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 371 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 372 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 373 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 374 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 375 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 376 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 377 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 378 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 379 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 380 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 381 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 382 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 383 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 384 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 385 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie