Graboszyce28
marca
Graboszyce 28-29 marca X Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Warszawa11
kwietnia
Warszawa 11-12 kwietnia Urodziny Alfreda w ramach III Festiwalu Rozrywek UmysłowychMistrzostwa Regionów 2015
Rumia18
kwietnia
Rumia 18-19 kwietnia XIV Mistrzostwa Wybrzeża
Dominik Urbacki wygrywa na Urodzinach Alfreda!11 - 12 kwietnia 2015 — Urodziny Alfreda w ramach III Festiwalu Rozrywek UmysłowychInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Urodziny Alfreda w ramach III Festiwalu Rozrywek UmysłowychWarszawa, 11 - 12 kwietnia 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Dominik Urbacki wygrywa na Urodzinach Alfreda!Na tegoroczne „Urodziny Alfreda” przybyło ponad siedemdziesięciu gości. Patronat nad turniejem objął Ludwik Rakowski — Burmistrz Dzielnicy Wilanów. Do rozgrywek zapisało się sześciu debiutantów. Najlepszym z Nich okazał się Tomasz Polański z Ciechanowa. Wygrał 6 partii. Ogromne brawa!!!

Najmłodszą zawodniczką i debiutantką zarazem, była Joasia Kulawiak z Warszawy. A teraz „nasze wygi”. Zwyciężył Dominik Urbacki z Pruszkowa. Drugie miejsce zajął Rafał Matczak z Milanówka a na trzecim stopniu podium stanął Krzysztof Mówka z Warszawy.

Drugiego dnia rozgrywek 37 osób wzięło udział w konkursie wiedzy o Alfredzie Buttsie. Ośmioro udzieliło prawidłowych odpowiedzi. Nagrodę otrzymał Rafał Wesołowski.

Po raz pierwszy w tym roku, w ramach III Festiwalu Rozrywek Umysłowych, Fundacja Umysł przyznała tytuł "Przyjaciela Rozumu 2015" Panu Sławomirowi Dubie, Prezesowi Grupy DSF, za wieloletnie i nieocenione wsparcie, tak bardzo potrzebne w początkowej fazie działalności Fundacji. Ponadto uhonorowano Najaktywniejszego Wolontariusza, którym został Maksymilian Piątek.

Fundacja Umysł dziękuje za wsparcie przy organizacji turnieju Dyrekcji Zespołu Szkół nr 2 im. Wandy Rutkiewicz, a w szczególności Pani Dyrektor Annie Jaczewskiej oraz Pani Wicedyrektor Wioletcie Dembnej oraz darczyńcom: Grupie DSF i firmie TM Toys. Za ogrom pracy włożonej w przygotowanie i przeprowadzenie turnieju dziękujemy Ewie Stypułkowskiej, Dorocie ZielińskiejMarkowi Śledzińskiemu, a także uczniom Zespołu Szkół nr 2 im. Wandy Rutkiewicz w warszawskim Wilanowie.

Do zobaczenia za rok.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Urodziny Alfreda
Urodziny Alfreda


Rodzaj turniejuOtwarty – ograniczenie wielkością sali do 100 uczestników
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), szwajcar (runda 12)
Miejsce rozgrywekZespół Szkół nr 2 im. Wandy Rutkiewicz, ul. Gubinowska 28/30, Warszawa
Obrońca tytułuMirosław Uglik
SędziaSylwia Buks
Strona www turniejuhttp://umysl.org
HarmonogramSobota, 11 kwietnia (7 rund)

10:00 — rozpoczęcie zapisów
10.50 — zakończenie zapisów (uwaga: osoby zapisane przez Internet również muszą potwierdzić swoją obecność do godz. 10.50 u sędziego)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
11:15 — rozpoczęcie wydawania arkuszy konkursowych
11:00 — 14:30 — rundy I-III
14:30 — 15:30 — przerwa obiadowa
15:30 — 19:30 — rundy IV-VII
19:30 — zakończenie gier
Niedziela, 12 kwietnia (5 rund)

9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
9:00 — 14:00 rundy VIII-XII
13:00 — zakończenie przyjmowania arkuszy konkursowych
14:15 — uroczyste zakończenie turnieju
WpisoweUdział w turnieju scrabblowym „Urodziny Alfreda” — 12 zł (za 1 dzień), młodzież szkolna 7 zł (do liceum włącznie) — za 1 dzień, debiutanci bez opłat. Udział w konkursie wiedzy na temat jubilata jest całkowicie bezpłatny!
DojazdDo Zespołu Szkół nr 2 im. Wandy Rutkiewicz w Warszawie z Dworca Centralnego PKP można dojechać autobusami linii: 522, 519 – należy wysiąść na przystanku Instytut Neurologii (czas przejazdu około 20 minut). Wejście do szkoły od strony ul. Radosnej.
WyżywienieNa miejscu skromne przekąski, zimne i gorące napoje. W okolicy bary i restauracje.
NoclegiPolecamy stronę http://www.warsawtour.pl/noclegi.html
NagrodyMedale dla zwycięzców, także dla najlepszego debiutanta, drobne upominki dla innych uczestników turnieju
Dodatkowe atrakcjeKonkurs wiedzy o Alfredzie Buttsie – rozstrzygnięcie w czasie uroczystości zakończenia
Pokaz gier planszowych 11 kwietnia 2015 r. (sobota) Rozpoczęcie: 14:00 Zakończenie: 18:00
OrganizatorzyFundacja UMYSŁ im. Alfreda Buttsa, tel. 606 433 699, Zespół Szkół nr 2 im. Wandy Rutkiewicz


Wyniki turnieju Urodziny Alfreda w ramach III Festiwalu Rozrywek Umysłowych

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dominik         Urbacki              Pruszków               149.63     11.0     5193     2089     1085
  2 Rafał           Matczak              Milanówek              128.57      9.0     5050     1898      708
  3 Krzysztof       Mówka                Warszawa               149.94      9.0     4904     1817      572
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.60      9.0     4859     1867      699
  5 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              131.61      9.0     4774     1884      309
  6 Maciej          Czupryniak           Milanówek              138.37      8.0     4941     1674     1021
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.06      8.0     4932     1778      890
  8 Paweł           Zaręba               Warszawa               147.89      8.0     4924     1772      829
  9 Marek           Rogalski             Warszawa               123.24      8.0     4827     1563      677
 10 Michał          Makowski             Marki                  126.59      8.0     4722     1696      225
 11 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                121.78      8.0     4689     1822      117
 12 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.99      8.0     4670     1671      613
 13 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.84      8.0     4607     1745      402
 14 Kamil           Kister               Puławy                 134.76      8.0     4263     1766     -293
 15 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               147.25      7.0     4945     1579      628
 16 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              121.81      7.0     4697     1524      420
 17 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               133.34      7.0     4675     1684      137
 18 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.15      7.0     4664     1445      474
 19 Marta           Bajorek              Warszawa               129.76      7.0     4661     1594      200
 20 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.64      7.0     4644     1611      231
 21 Joanna          Jewtuch              Warszawa               133.21      7.0     4539     1687      137
 22 Piotr           Rosół                Warszawa               118.88      7.0     4530     1739       34
 23 Dorota          Rudzińska            Warszawa               119.38      7.0     4503     1624      190
 24 Piotr           Broda                Sandomierz             130.98      7.0     4475     1733        0
 25 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 114.87      7.0     4369     1608     -185
 26 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               126.85      7.0     4227     1616      126
 27 Mirosław        Uglik                Warszawa               146.29      6.0     4864     1433      402
 28 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               153.83      6.0     4632     1440      153
 29 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              131.62      6.0     4559     1442      322
 30 Irena           Sołdan               Sopot                  135.57      6.0     4481     1485       61
 31 Bartłomiej      Pawlak               Sochaczew              126.59      6.0     4421     1501     -273
 32 Joanna          Ostrowska            Warszawa               117.03      6.0     4408     1420       98
 33 Tomasz          Polański             Ciechanów              100.00      6.0     4395     1492     -178
 34 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               129.11      6.0     4333     1569     -145
 35 Zdzisław        Szota                Warszawa               113.57      6.0     4330     1651     -403
 36 Szymon          Płachta              Warszawa               136.80      6.0     4315     1489     -215
 37 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              100.00      6.0     4261     1430      -99
 38 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               115.44      6.0     4166     1437      -63
 39 Marcin          Rogala               Warszawa               100.00      6.0     4069     1442      141
 40 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      6.0     3710     1342     -939
 41 Robert          Kamiński             Warszawa               141.34      5.5     4506     1498      -73
 42 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               102.56      5.5     4073     1504     -299
 43 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            120.51      5.0     4544     1360      115
 44 Agnieszka       Matus                Milanówek              117.25      5.0     4362     1464     -320
 45 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            108.92      5.0     4332     1255     -167
 46 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              100.00      5.0     4331     1351      -39
 47 Dorota          Ostrowska            Białystok              109.59      5.0     4328     1251       35
 48 Ewelina         Gruda                Białystok              108.69      5.0     4261     1451      -27
 49 Dariusz         Socha                Warszawa               111.53      5.0     4168     1237      201
 50 Renata          Andracka             Zwola                  112.56      5.0     4055     1450     -493
 51 Jakub           Onoszko              Gdynia                 113.89      5.0     4046     1330     -327
 52 Radosław        Słowicki             Warszawa               100.00      5.0     3840     1257     -966
 53 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               130.76      5.0     3438     1172      299
 54 Michał          Duraj                Warszawa               100.00      4.5     3924     1082       27
 55 Józef           Burzyński            Ełk                    106.16      4.5     3819     1120       -7
 56 Czesław         Grajewski            Białystok              128.66      4.0     4456     1174      143
 57 Michał          Szorc                Białystok              129.38      4.0     4306     1209      208
 58 Maria           Pokorska             Warszawa               110.88      4.0     4221     1116      203
 59 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               106.00      4.0     4089     1278     -562
 60 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               131.26      4.0     3771     1084      -48
 61 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.80      4.0     2481      951      306
 62 Karolina        Mak                  Żerniki Wrocławskie    100.00      3.5     3332      945     -245
 63 Dorota          Zielińska            Piaseczno              123.36      3.0     2693      734      280
 64 Paweł           Morga                Warszawa               114.84      3.0     2549      797     -128
 65 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      2.5     3506      905     -186
 66 Monika          Wrzałek              Rumia                  100.00      2.5     3447      875     -550
 67 Maksymilian     Piątek               Warszawa               100.00      2.5     3078      845     -882
 68 Joanna          Kulawiak             Warszawa               100.00      2.5     3057      872     -933
 69 Tomasz A.       Praga                Białystok              111.52      2.0     1844      593       31
 70 Dariusz         Dackiewicz           Białowieża             100.00      1.5     2805      735     -996
 71 Piotr           Pietuchowski         Warszawa               142.58      1.0     1496      397     -111
 72 Daniel          Janus                Wąchock                123.24      0.0        1       50     -399
 73 Piotr           Latoszek             Warszawa               100.00      0.0        1       79     -399
 74 Marta           Popławska            Warszawa               100.00      0.0        1       79     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Urodziny Alfreda w ramach III Festiwalu Rozrywek Umysłowych



	Michał Alabrudziński 157.60 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  365: 433   72
    2    22 Tomasz         Zwoliński             145.64 +  388: 373  196
    3    10 Paweł          Jackowski             139.99 +  404: 337  190
    4     8 Dariusz        Ulatowski             121.78 +  432: 346  172
    5     9 Zdzisław       Szota                 113.57 +  396: 308  164
    6     6 Waldemar       Czerwoniec            128.80 +  413: 290  179
    7     1 Piotr          Broda                 130.98 +  379: 357  181
    8     2 Małgorzata     Deszczyńska           133.34 +  435: 393  183
    9     2 Piotr          Rosół                 118.88 +  418: 218  169
   10     1 Dominik        Urbacki               149.63 -  381: 409  100
   11     2 Marek          Dudkiewicz            131.61 +  471: 301  182
   12     2 Rafał          Matczak               128.57 -  377: 395   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 12 155.58




	Mariusz Skrobosz 153.83 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Ulatowski             121.78 -  361: 425   72
    2    23 Agnieszka      Matus                 117.25 -  330: 406   67
    3    28 Jerzy          Krzyżewski            115.44 -  258: 387   65
    4    31 Joanna         Ostrowska             117.03 +  494: 276  167
    5    28 Józef          Burzyński             106.16 +  463: 311  156
    6    22 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  469: 343  150
    7    17 Michał         Makowski              126.59 -  292: 466   77
    8    21 Szymon         Dąbrowski             126.85 -  336: 416   77
    9    24 Tomasz A.      Praga                 111.52 +  411: 296  162
   10    17 Irena          Sołdan                135.57 +  405: 380  186
   11    18 Bartłomiej     Pawlak                126.59 +  480: 401  177
   12    11 Marta          Bajorek               129.76 -  333: 372   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Krzysztof Mówka 149.94 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Stachowska            120.51 -  352: 370   71
    2    26 Adam           Kędzior               100.00 +  460: 241  150
    3    18 Agnieszka      Matus                 117.25 +  482: 309  167
    4     7 Michał         Makowski              126.59 +  406: 306  177
    5     5 Paweł          Zaręba                147.89 +  463: 391  198
    6     2 Małgorzata     Deszczyńska           133.34 -  320: 437   83
    7     6 Mikołaj        Przybyłowicz          129.11 +  400: 339  179
    8     4 Krzysztof      Jaworski              130.76 -  317: 437   81
    9    11 Ewelina        Gruda                 108.69 +  458: 361  159
   10     7 Joanna         Jewtuch               133.21 +  463: 400  183
   11     6 Piotr          Broda                 130.98 +  422: 381  181
   12     3 Maciej         Czupryniak            138.37 +  361: 360  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Dominik Urbacki 149.63 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Rudzińska             119.38 +  410: 333  169
    2     1 Rafał          Matczak               128.57 +  371: 301  179
    3     4 Joanna         Jewtuch               133.21 -  338: 368   83
    4     9 Juliusz        Czupryniak            131.26 +  358: 351  181
    5    11 Agnieszka      Piotrowicz            114.87 +  500: 346  165
    6     7 Kamil          Kister                134.76 +  400: 322  185
    7     2 Piotr          Rosół                 118.88 +  514: 317  169
    8     1 Stanisław      Rydzik                149.06 +  401: 394  199
    9     1 Piotr          Broda                 130.98 +  553: 311  181
   10     1 Michał         Alabrudziński         157.60 +  409: 381  208
   11     1 Dariusz        Ulatowski             121.78 +  521: 368  172
   12     1 Paweł          Zaręba                147.89 +  418: 316  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2089  / 12 174.08




	Stanisław Rydzik 149.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Rosół                 118.88 +  418: 323  169
    2    12 Tomasz         Polański              100.00 +  453: 338  150
    3     1 Zdzisław       Szota                 113.57 +  445: 283  164
    4     2 Waldemar       Czerwoniec            128.80 +  373: 309  179
    5     1 Szymon         Płachta               136.80 +  407: 336  187
    6     1 Piotr          Broda                 130.98 -  327: 353   81
    7     3 Joanna         Jewtuch               133.21 +  353: 340  183
    8     1 Dominik        Urbacki               149.63 -  394: 401  100
    9     5 Rafał          Matczak               128.57 -  383: 385   79
   10     9 Robert         Kamiński              141.34 +  522: 255  191
   11     3 Paweł          Zaręba                147.89 -  342: 432   98
   12     5 Miłosz         Wrzałek               147.25 +  515: 287  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Paweł Zaręba 147.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agnieszka      Matus                 117.25 +  407: 307  167
    2     3 Robert         Kamiński              141.34 +  393: 383  191
    3     9 Piotr          Broda                 130.98 -  380: 386   81
    4    18 Marcin         Rogala                100.00 +  373: 325  150
    5     5 Krzysztof      Mówka                 149.94 -  391: 463  100
    6    14 Mikołaj        Przybyłowicz          129.11 -  359: 460   79
    7    21 Renata         Andracka              112.56 +  415: 325  163
    8    15 Zdzisław       Szota                 113.57 +  481: 224  164
    9    12 Kamil          Kister                134.76 +  519: 192  185
   10     6 Piotr          Pietuchowski          142.58 +  458: 270  193
   11     3 Stanisław      Rydzik                149.06 +  432: 342  199
   12     1 Dominik        Urbacki               149.63 -  316: 418  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 12 147.67




	Miłosz Wrzałek 147.25 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Ostrowska             117.03 +  482: 305  167
    2     2 Zdzisław       Szota                 113.57 -  370: 385   64
    3    13 Renata         Andracka              112.56 +  609: 283  163
    4     5 Joanna         Jewtuch               133.21 -  372: 433   83
    5    12 Michał         Szorc                 129.38 +  356: 317  179
    6     8 Rafał          Wesołowski            129.84 -  333: 425   80
    7    14 Tomasz         Polański              100.00 -  346: 423   50
    8    18 Michał         Makowski              126.59 +  472: 382  177
    9    14 Mikołaj        Przybyłowicz          129.11 +  524: 250  179
   10    10 Piotr          Rosół                 118.88 +  328: 324  169
   11     7 Dorota         Rudzińska             119.38 +  466: 275  169
   12     5 Stanisław      Rydzik                149.06 -  287: 515   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Mirosław Uglik 146.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Krzyżewski            115.44 +  471: 343  165
    2     5 Waldemar       Czerwoniec            128.80 -  346: 417   79
    3    16 Ewelina        Gruda                 108.69 -  312: 330   59
    4    23 Tomasz         Polański              100.00 +  445: 360  150
    5    17 Bartłomiej     Pawlak                126.59 -  431: 439   77
    6    19 Szymon         Dąbrowski             126.85 +  429: 284  177
    7    16 Paweł          Morga                 114.84 +  476: 347  165
    8    10 Mikołaj        Przybyłowicz          129.11 -  411: 452   79
    9    15 Agnieszka      Matus                 117.25 +  459: 365  167
   10    11 Rafał          Wesołowski            129.84 -  326: 400   80
   11    15 Zdzisław       Szota                 113.57 -  370: 380   64
   12    19 Dorota         Stachowska            120.51 +  388: 345  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Tomasz Zwoliński 145.64 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Piotrowicz            114.87 -  316: 412   65
    2    22 Michał         Alabrudziński         157.60 -  373: 388  108
    3    29 Adam           Kędzior               100.00 +  356: 302  150
    4    21 Czesław        Grajewski             128.66 +  447: 417  179
    5    21 Dorota         Rudzińska             119.38 +  432: 356  169
    6    15 Ewelina        Gruda                 108.69 +  370: 334  159
    7    13 Maciej         Dąbrowski             102.56 +  414: 348  153
    8     9 Maciej         Czupryniak            138.37 -  313: 462   88
    9     8 Marta          Bajorek               129.76 +  466: 261  180
   10     4 Rafał          Matczak               128.57 -  359: 362   79
   11    13 Robert         Kamiński              141.34 +  399: 360  191
   12     8 Paweł          Jackowski             139.99 -  399: 411   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Piotr Pietuchowski 142.58 Warszawa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9     4 Dariusz        Ulatowski             121.78 -  375: 388   72
   10     6 Paweł          Zaręba                147.89 -  270: 458   98
   11    11 Michał         Makowski              126.59 -  333: 389   77
   12    17 Adrian         Ziemniewicz           100.00 +  518: 372  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     397  /  4  99.25




	Robert Kamiński 141.34 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Morga                 114.84 +  476: 320  165
    2     3 Paweł          Zaręba                147.89 -  383: 393   98
    3    11 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  436: 347  172
    4     6 Krzysztof      Jaworski              130.76 +  409: 343  181
    5     4 Piotr          Rosół                 118.88 -  364: 381   69
    6    10 Maciej         Dąbrowski             102.56 =  362: 362  103
    7    12 Rafał          Wesołowski            129.84 +  391: 363  180
    8     8 Dariusz        Ulatowski             121.78 -  356: 434   72
    9    13 Irena          Sołdan                135.57 +  380: 355  186
   10     9 Stanisław      Rydzik                149.06 -  255: 522   99
   11    13 Tomasz         Zwoliński             145.64 -  360: 399   96
   12    18 Szymon         Dąbrowski             126.85 -  334: 360   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Paweł Jackowski 139.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jakub          Onoszko               113.89 -  329: 394   64
    2    32 Dariusz        Dackiewicz            100.00 +  542: 175  150
    3    10 Michał         Alabrudziński         157.60 -  337: 404  108
    4    19 Paweł          Morga                 114.84 -  360: 406   65
    5    26 Joanna         Ostrowska             117.03 +  443: 308  167
    6    18 Marek          Dudkiewicz            131.61 -  341: 382   82
    7    25 Dariusz        Socha                 111.53 +  348: 327  162
    8    20 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  445: 289  156
    9    17 Szymon         Dąbrowski             126.85 +  335: 323  177
   10    16 Renata         Andracka              112.56 +  400: 289  163
   11    12 Krzysztof      Jaworski              130.76 +  379: 361  181
   12     8 Tomasz         Zwoliński             145.64 +  411: 399  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Maciej Czupryniak 138.37 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zdzisław       Szota                 113.57 -  328: 408   64
    2    33 Joanna         Kulawiak              100.00 +  478: 227  150
    3    19 Tomasz         Polański              100.00 +  413: 320  150
    4    13 Marek          Dudkiewicz            131.61 -  413: 454   82
    5    13 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  487: 292  150
    6     9 Bartłomiej     Pawlak                126.59 -  328: 332   77
    7    15 Michał         Szorc                 129.38 +  477: 336  179
    8     9 Tomasz         Zwoliński             145.64 +  462: 313  196
    9     7 Rafał          Wesołowski            129.84 +  389: 284  180
   10     5 Krzysztof      Jaworski              130.76 +  362: 347  181
   11     5 Agnieszka      Piotrowicz            114.87 +  444: 246  165
   12     3 Krzysztof      Mówka                 149.94 -  360: 361  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Szymon Płachta 136.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              112.56 +  415: 353  163
    2    14 Ewelina        Gruda                 108.69 +  387: 363  159
    3     8 Jakub          Onoszko               113.89 +  395: 317  164
    4     1 Marta          Bajorek               129.76 +  390: 351  180
    5     1 Stanisław      Rydzik                149.06 -  336: 407   99
    6     5 Irena          Sołdan                135.57 +  427: 348  186
    7     4 Małgorzata     Deszczyńska           133.34 -  305: 403   83
    8     6 Piotr          Rosół                 118.88 -  343: 484   69
    9     9 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  331: 373   72
   10    18 Kamil          Kister                134.76 -  327: 406   85
   11    23 Joanna         Ostrowska             117.03 -  300: 369   67
   12    22 Tomasz A.      Praga                 111.52 +  359: 356  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Irena Sołdan 135.57 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Socha                 111.53 +  437: 330  162
    2     8 Joanna         Jewtuch               133.21 -  420: 437   83
    3    12 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  381: 300  156
    4    11 Maciej         Dąbrowski             102.56 +  407: 330  153
    5     6 Marek          Dudkiewicz            131.61 +  383: 376  182
    6     5 Szymon         Płachta               136.80 -  348: 427   87
    7    10 Kamil          Kister                134.76 -  284: 416   85
    8    16 Marcin         Rogala                100.00 +  377: 326  150
    9    13 Robert         Kamiński              141.34 -  355: 380   91
   10    17 Mariusz        Skrobosz              153.83 -  380: 405  104
   11    20 Renata         Andracka              112.56 +  365: 311  163
   12    13 Piotr          Rosół                 118.88 -  344: 382   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Kamil Kister 134.76 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maria          Pokorska              110.88 +  384: 346  161
    2    11 Dariusz        Ulatowski             121.78 +  392: 388  172
    3     6 Agnieszka      Piotrowicz            114.87 +  395: 384  165
    4     3 Małgorzata     Deszczyńska           133.34 -  281: 393   83
    5    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.62 +  412: 397  182
    6     7 Dominik        Urbacki               149.63 -  322: 400  100
    7    10 Irena          Sołdan                135.57 +  416: 284  186
    8     7 Marek          Dudkiewicz            131.61 -  285: 395   82
    9    12 Paweł          Zaręba                147.89 -  192: 519   98
   10    18 Szymon         Płachta               136.80 +  406: 327  187
   11    14 Piotr          Rosół                 118.88 +  340: 334  169
   12    10 Piotr          Broda                 130.98 +  438: 389  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 12 147.17




	Małgorzata Deszczyńska 133.34 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Ostrowska             109.59 +  415: 357  160
    2    15 Szymon         Dąbrowski             126.85 +  369: 355  177
    3     3 Dorota         Stachowska            120.51 +  485: 361  171
    4     3 Kamil          Kister                134.76 +  393: 281  185
    5     2 Piotr          Broda                 130.98 -  313: 361   81
    6     2 Krzysztof      Mówka                 149.94 +  437: 320  200
    7     4 Szymon         Płachta               136.80 +  403: 305  187
    8     2 Michał         Alabrudziński         157.60 -  393: 435  108
    9     3 Krzysztof      Jaworski              130.76 +  403: 357  181
   10     2 Marek          Dudkiewicz            131.61 -  421: 426   82
   11     4 Rafał          Matczak               128.57 -  346: 480   79
   12     6 Marek          Rogalski              123.24 -  297: 500   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Joanna Jewtuch 133.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Stachowski            108.92 +  394: 327  159
    2     8 Irena          Sołdan                135.57 +  437: 420  186
    3     4 Dominik        Urbacki               149.63 +  368: 338  200
    4     5 Miłosz         Wrzałek               147.25 +  433: 372  197
    5     3 Marta          Bajorek               129.76 -  340: 378   80
    6     3 Rafał          Matczak               128.57 +  375: 343  179
    7     3 Stanisław      Rydzik                149.06 -  340: 353   99
    8     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.62 +  349: 345  182
    9     6 Marek          Dudkiewicz            131.61 -  372: 383   82
   10     7 Krzysztof      Mówka                 149.94 -  400: 463  100
   11     8 Marek          Rogalski              123.24 -  301: 347   73
   12    14 Tomasz         Polański              100.00 +  430: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Michał, Piotr Waszkiewicz 131.62 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ewelina        Gruda                 108.69 -  333: 365   59
    2    29 Jan            Pawłowski             100.00 +  503: 245  150
    3    15 Dorota         Ostrowska             109.59 +  365: 346  160
    4    16 Dorota         Rudzińska             119.38 +  373: 302  169
    5    10 Kamil          Kister                134.76 -  397: 412   85
    6    12 Agnieszka      Matus                 117.25 +  505: 340  167
    7     7 Zdzisław       Szota                 113.57 +  399: 273  164
    8     5 Joanna         Jewtuch               133.21 -  345: 349   83
    9    10 Agnieszka      Piotrowicz            114.87 -  334: 402   65
   10    13 Mikołaj        Przybyłowicz          129.11 +  405: 313  179
   11     9 Rafał          Wesołowski            129.84 -  262: 467   80
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              131.15 -  338: 423   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Marek Dudkiewicz 131.61 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Józef          Burzyński             106.16 +  415: 264  156
    2    16 Rafał          Wesołowski            129.84 -  280: 467   80
    3    21 Dorota         Zielińska             123.36 +  379: 344  173
    4    13 Maciej         Czupryniak            138.37 +  454: 413  188
    5     6 Irena          Sołdan                135.57 -  376: 383   86
    6    18 Paweł          Jackowski             139.99 +  382: 341  190
    7     5 Marta          Bajorek               129.76 +  478: 319  180
    8     7 Kamil          Kister                134.76 +  395: 285  185
    9     6 Joanna         Jewtuch               133.21 +  383: 372  183
   10     2 Małgorzata     Deszczyńska           133.34 +  426: 421  183
   11     2 Michał         Alabrudziński         157.60 -  301: 471  108
   12     4 Dariusz        Ulatowski             121.78 +  505: 385  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 12 157.00




	Juliusz Czupryniak 131.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  413: 371  156
    2    17 Bartłomiej     Pawlak                126.59 +  414: 330  177
    3     5 Rafał          Wesołowski            129.84 -  429: 461   80
    4     9 Dominik        Urbacki               149.63 -  351: 358  100
    5    16 Maciej         Dąbrowski             102.56 -  281: 381   53
    6    23 Jerzy          Krzyżewski            115.44 +  455: 264  165
    7    19 Agnieszka      Matus                 117.25 +  415: 355  167
    8    14 Ewelina        Gruda                 108.69 -  370: 409   59
    9    18 Renata         Andracka              112.56 -  250: 404   63
   10    20 Zdzisław       Szota                 113.57 -  393: 486   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1084  / 10 108.40




	Krzysztof Sporczyk 131.15 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Dąbrowski             102.56 -  317: 397   53
    2    21 Dorota         Zielińska             123.36 -  344: 436   73
    3    31 Jan            Pawłowski             100.00 +  529: 269  150
    4    20 Dariusz        Socha                 111.53 +  422: 331  162
    5    15 Agnieszka      Matus                 117.25 -  276: 366   67
    6    24 Dorota         Rudzińska             119.38 -  334: 364   69
    7    26 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  370: 399   56
    8    27 Michał         Duraj                 100.00 +  334: 328  150
    9    25 Dorota         Ostrowska             109.59 +  446: 359  160
   10    21 Jakub          Onoszko               113.89 +  454: 321  164
   11    16 Ewelina        Gruda                 108.69 +  415: 282  159
   12    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.62 +  423: 338  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Piotr Broda 130.98 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Duraj                 100.00 +  392: 306  150
    2    10 Mikołaj        Przybyłowicz          129.11 +  307: 302  179
    3     9 Paweł          Zaręba                147.89 +  386: 380  198
    4     4 Rafał          Wesołowski            129.84 +  428: 268  180
    5     2 Małgorzata     Deszczyńska           133.34 +  361: 313  183
    6     1 Stanisław      Rydzik                149.06 +  353: 327  199
    7     1 Michał         Alabrudziński         157.60 -  357: 379  108
    8     3 Rafał          Matczak               128.57 +  470: 424  179
    9     1 Dominik        Urbacki               149.63 -  311: 553  100
   10     3 Dariusz        Ulatowski             121.78 -  340: 363   72
   11     6 Krzysztof      Mówka                 149.94 -  381: 422  100
   12    10 Kamil          Kister                134.76 -  389: 438   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Krzysztof Jaworski 130.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     6 Robert         Kamiński              141.34 -  343: 409   91
    5    19 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  408: 301  156
    6    16 Radosław       Słowicki              100.00 +  421: 255  150
    7    11 Marcin         Rogala                100.00 +  350: 345  150
    8     4 Krzysztof      Mówka                 149.94 +  437: 317  200
    9     3 Małgorzata     Deszczyńska           133.34 -  357: 403   83
   10     5 Maciej         Czupryniak            138.37 -  347: 362   88
   11    12 Paweł          Jackowski             139.99 -  361: 379   90
   12    16 Zdzisław       Szota                 113.57 +  414: 368  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  /  9 130.22




	Rafał Wesołowski 129.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Rogala                100.00 +  314: 279  150
    2    16 Marek          Dudkiewicz            131.61 +  467: 280  182
    3     5 Juliusz        Czupryniak            131.26 +  461: 429  181
    4     4 Piotr          Broda                 130.98 -  268: 428   81
    5     7 Rafał          Matczak               128.57 -  361: 463   79
    6     8 Miłosz         Wrzałek               147.25 +  425: 333  197
    7    12 Robert         Kamiński              141.34 -  363: 391   91
    8    17 Maciej         Dąbrowski             102.56 +  356: 293  153
    9     7 Maciej         Czupryniak            138.37 -  284: 389   88
   10    11 Mirosław       Uglik                 146.29 +  400: 326  196
   11     9 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.62 +  467: 262  182
   12     9 Agnieszka      Piotrowicz            114.87 +  441: 332  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Marta Bajorek 129.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  475: 223  150
    2     4 Michał         Szorc                 129.38 +  395: 393  179
    3     2 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  488: 293  150
    4     1 Szymon         Płachta               136.80 -  351: 390   87
    5     3 Joanna         Jewtuch               133.21 +  378: 340  183
    6     4 Piotr          Rosół                 118.88 -  398: 552   69
    7     5 Marek          Dudkiewicz            131.61 -  319: 478   82
    8    12 Bartłomiej     Pawlak                126.59 +  427: 282  177
    9     8 Tomasz         Zwoliński             145.64 -  261: 466   96
   10    15 Adrian         Ziemniewicz           100.00 -  329: 339   50
   11    17 Agnieszka      Matus                 117.25 +  468: 372  167
   12    11 Mariusz        Skrobosz              153.83 +  372: 333  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Michał Szorc 129.38 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Latoszek              100.00 +  400:   1  150
    2     4 Marta          Bajorek               129.76 -  393: 395   80
    3    22 Dorota         Rudzińska             119.38 -  287: 362   69
    4    28 Jerzy          Krzyżewski            115.44 +  385: 313  165
    5    12 Miłosz         Wrzałek               147.25 -  317: 356   97
    6    20 Czesław        Grajewski             128.66 +  423: 383  179
    7    15 Maciej         Czupryniak            138.37 -  336: 477   88
    8    24 Renata         Andracka              112.56 -  284: 402   63
    9    28 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  355: 391   56
   10    27 Tomasz A.      Praga                 111.52 -  330: 413   62
   11    31 Maksymilian    Piątek                100.00 +  501: 230  150
   12    27 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  295: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Mikołaj Przybyłowicz 129.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Radosław       Słowicki              100.00 +  429: 248  150
    2    10 Piotr          Broda                 130.98 -  302: 307   81
    3    14 Czesław        Grajewski             128.66 +  346: 337  179
    4    12 Piotr          Rosół                 118.88 -  299: 302   69
    5    20 Szymon         Dąbrowski             126.85 +  396: 278  177
    6    14 Paweł          Zaręba                147.89 +  460: 359  198
    7     6 Krzysztof      Mówka                 149.94 -  339: 400  100
    8    10 Mirosław       Uglik                 146.29 +  452: 411  196
    9    14 Miłosz         Wrzałek               147.25 -  250: 524   97
   10    13 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.62 -  313: 405   82
   11    19 Dorota         Stachowska            120.51 +  401: 393  171
   12    15 Dorota         Rudzińska             119.38 -  346: 514   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Waldemar Czerwoniec 128.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marta          Popławska             100.00 +  400:   1  150
    2     5 Mirosław       Uglik                 146.29 +  417: 346  196
    3     7 Maciej         Dąbrowski             102.56 +  379: 372  153
    4     2 Stanisław      Rydzik                149.06 -  309: 373   99
    5     8 Marek          Rogalski              123.24 +  364: 321  173
    6     6 Michał         Alabrudziński         157.60 -  290: 413  108
    7     9 Dariusz        Ulatowski             121.78 -  322: 349   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  /  7 135.86




	Czesław Grajewski 128.66 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maksymilian    Piątek                100.00 +  465: 212  150
    2     6 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  384: 393   50
    3    14 Mikołaj        Przybyłowicz          129.11 -  337: 346   79
    4    21 Tomasz         Zwoliński             145.64 -  417: 447   96
    5    25 Maria          Pokorska              110.88 +  384: 341  161
    6    20 Michał         Szorc                 129.38 -  383: 423   79
    7    24 Dorota         Ostrowska             109.59 +  409: 382  160
    8    19 Dorota         Rudzińska             119.38 -  359: 419   69
    9    22 Adrian         Ziemniewicz           100.00 -  338: 352   50
   10    26 Szymon         Dąbrowski             126.85 -  313: 320   77
   11    29 Karolina       Mak                   100.00 +  354: 325  150
   12    26 Maciej         Dąbrowski             102.56 -  313: 353   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Rafał Matczak 128.57 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jan            Pawłowski             100.00 +  501: 266  150
    2     1 Dominik        Urbacki               149.63 -  301: 371  100
    3    20 Szymon         Dąbrowski             126.85 +  383: 376  177
    4    17 Jakub          Onoszko               113.89 +  455: 263  164
    5     7 Rafał          Wesołowski            129.84 +  463: 361  180
    6     3 Joanna         Jewtuch               133.21 -  343: 375   83
    7     8 Bartłomiej     Pawlak                126.59 +  558: 395  177
    8     3 Piotr          Broda                 130.98 -  424: 470   81
    9     5 Stanisław      Rydzik                149.06 +  385: 383  199
   10     4 Tomasz         Zwoliński             145.64 +  362: 359  196
   11     4 Małgorzata     Deszczyńska           133.34 +  480: 346  183
   12     2 Michał         Alabrudziński         157.60 +  395: 377  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1898  / 12 158.17




	Szymon Dąbrowski 126.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Karolina       Mak                   100.00 +  344: 286  150
    2    15 Małgorzata     Deszczyńska           133.34 -  355: 369   83
    3    20 Rafał          Matczak               128.57 -  376: 383   79
    4    30 Monika         Wrzałek               100.00 +  435: 270  150
    5    20 Mikołaj        Przybyłowicz          129.11 -  278: 396   79
    6    19 Mirosław       Uglik                 146.29 -  284: 429   96
    7    30 Józef          Burzyński             106.16 +  339: 333  156
    8    21 Mariusz        Skrobosz              153.83 +  416: 336  204
    9    17 Paweł          Jackowski             139.99 -  323: 335   90
   10    26 Czesław        Grajewski             128.66 +  320: 313  179
   11    21 Marcin         Stachowski            108.92 +  397: 317  159
   12    18 Robert         Kamiński              141.34 +  360: 334  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Michał Makowski 126.59 Marki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Adrian         Ziemniewicz           100.00 +  418: 377  150
    2    13 Dorota         Stachowska            120.51 -  349: 478   71
    3    26 Monika         Wrzałek               100.00 +  401: 269  150
    4     7 Krzysztof      Mówka                 149.94 -  306: 406  100
    5    23 Jakub          Onoszko               113.89 +  346: 338  164
    6    11 Dariusz        Ulatowski             121.78 -  360: 387   72
    7    17 Mariusz        Skrobosz              153.83 +  466: 292  204
    8    18 Miłosz         Wrzałek               147.25 -  382: 472   97
    9    19 Zdzisław       Szota                 113.57 +  481: 378  164
   10    14 Ewelina        Gruda                 108.69 +  392: 349  159
   11    11 Piotr          Pietuchowski          142.58 +  389: 333  193
   12     7 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  432: 418  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Bartłomiej Pawlak 126.59 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Dariusz        Dackiewicz            100.00 +  280: 234  150
    2    17 Juliusz        Czupryniak            131.26 -  330: 414   81
    3    24 Piotr          Rosół                 118.88 -  380: 459   69
    4    26 Maria          Pokorska              110.88 +  430: 275  161
    5    17 Mirosław       Uglik                 146.29 +  439: 431  196
    6     9 Maciej         Czupryniak            138.37 +  332: 328  188
    7     8 Rafał          Matczak               128.57 -  395: 558   79
    8    12 Marta          Bajorek               129.76 -  282: 427   80
    9    16 Marek          Rogalski              123.24 -  331: 423   73
   10    25 Maciej         Dąbrowski             102.56 +  408: 284  153
   11    18 Mariusz        Skrobosz              153.83 -  401: 480  104
   12    21 Agnieszka      Matus                 117.25 +  413: 381  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Dorota Zielińska 123.36 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tomasz         Polański              100.00 -  366: 372   50
    2    21 Krzysztof      Sporczyk              131.15 +  436: 344  181
    3    21 Marek          Dudkiewicz            131.61 -  344: 379   82
    4    22 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  343: 357   56
    5    27 Michał         Duraj                 100.00 +  429: 291  150
    6    21 Adrian         Ziemniewicz           100.00 +  429: 304  150
    7    18 Agnieszka      Piotrowicz            114.87 -  346: 366   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     734  /  7 104.86




	Daniel Janus 123.24 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Marek Rogalski 123.24 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Adam           Kędzior               100.00 +  442: 295  150
    2     7 Maciej         Dąbrowski             102.56 -  337: 347   53
    3    23 Radosław       Słowicki              100.00 +  468: 311  150
    4    10 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  385: 366  150
    5     8 Waldemar       Czerwoniec            128.80 -  321: 364   79
    6    13 Zdzisław       Szota                 113.57 -  338: 423   64
    7    22 Marcin         Stachowski            108.92 +  480: 334  159
    8    13 Agnieszka      Piotrowicz            114.87 -  407: 429   65
    9    16 Bartłomiej     Pawlak                126.59 +  423: 331  177
   10    12 Tomasz         Polański              100.00 +  379: 352  150
   11     8 Joanna         Jewtuch               133.21 +  347: 301  183
   12     6 Małgorzata     Deszczyńska           133.34 +  500: 297  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Katarzyna Ślusarska 121.81 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         157.60 +  433: 365  208
    2     9 Jakub          Onoszko               113.89 -  318: 322   64
    3    11 Robert         Kamiński              141.34 -  347: 436   91
    4    25 Renata         Andracka              112.56 -  295: 430   63
    5    32 Monika         Wrzałek               100.00 +  413: 286  150
    6    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  531: 238  150
    7    20 Dorota         Rudzińska             119.38 +  469: 381  169
    8    11 Tomasz         Polański              100.00 +  415: 323  150
    9     9 Szymon         Płachta               136.80 +  373: 331  187
   10     8 Agnieszka      Piotrowicz            114.87 -  334: 419   65
   11    10 Adrian         Ziemniewicz           100.00 +  351: 314  150
   12     7 Michał         Makowski              126.59 -  418: 432   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Dariusz Ulatowski 121.78 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              153.83 +  425: 361  204
    2    11 Kamil          Kister                134.76 -  388: 392   85
    3    17 Marcin         Stachowski            108.92 +  463: 361  159
    4     8 Michał         Alabrudziński         157.60 -  346: 432  108
    5    14 Renata         Andracka              112.56 +  393: 247  163
    6    11 Michał         Makowski              126.59 +  387: 360  177
    7     9 Waldemar       Czerwoniec            128.80 +  349: 322  179
    8     8 Robert         Kamiński              141.34 +  434: 356  191
    9     4 Piotr          Pietuchowski          142.58 +  388: 375  193
   10     3 Piotr          Broda                 130.98 +  363: 340  181
   11     1 Dominik        Urbacki               149.63 -  368: 521  100
   12     4 Marek          Dudkiewicz            131.61 -  385: 505   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 12 151.83




	Dorota Stachowska 120.51 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 149.94 +  370: 352  200
    2    13 Michał         Makowski              126.59 +  478: 349  177
    3     3 Małgorzata     Deszczyńska           133.34 -  361: 485   83
    4    14 Zdzisław       Szota                 113.57 -  318: 414   64
    5    18 Ewelina        Gruda                 108.69 -  284: 316   59
    6    26 Renata         Andracka              112.56 -  328: 365   63
    7    27 Jerzy          Krzyżewski            115.44 -  355: 371   65
    8    28 Józef          Burzyński             106.16 +  382: 271  156
    9    26 Dariusz        Socha                 111.53 +  458: 366  162
   10    23 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  472: 351  156
   11    19 Mikołaj        Przybyłowicz          129.11 -  393: 401   79
   12    19 Mirosław       Uglik                 146.29 -  345: 388   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Dorota Rudzińska 119.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Urbacki               149.63 -  333: 410  100
    2    30 Józef          Burzyński             106.16 +  356: 350  156
    3    22 Michał         Szorc                 129.38 +  362: 287  179
    4    16 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.62 -  302: 373   82
    5    21 Tomasz         Zwoliński             145.64 -  356: 432   96
    6    24 Krzysztof      Sporczyk              131.15 +  364: 334  181
    7    20 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  381: 469   72
    8    19 Czesław        Grajewski             128.66 +  419: 359  179
    9    23 Maciej         Dąbrowski             102.56 +  451: 249  153
   10    19 Marcin         Rogala                100.00 +  390: 238  150
   11     7 Miłosz         Wrzałek               147.25 -  275: 466   97
   12    15 Mikołaj        Przybyłowicz          129.11 +  514: 346  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Piotr Rosół 118.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                149.06 -  323: 418   99
    2    19 Adrian         Ziemniewicz           100.00 +  454: 350  150
    3    24 Bartłomiej     Pawlak                126.59 +  459: 380  177
    4    12 Mikołaj        Przybyłowicz          129.11 +  302: 299  179
    5     4 Robert         Kamiński              141.34 +  381: 364  191
    6     4 Marta          Bajorek               129.76 +  552: 398  180
    7     2 Dominik        Urbacki               149.63 -  317: 514  100
    8     6 Szymon         Płachta               136.80 +  484: 343  187
    9     2 Michał         Alabrudziński         157.60 -  218: 418  108
   10    10 Miłosz         Wrzałek               147.25 -  324: 328   97
   11    14 Kamil          Kister                134.76 -  334: 340   85
   12    13 Irena          Sołdan                135.57 +  382: 344  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Agnieszka Matus 117.25 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Zaręba                147.89 -  307: 407   98
    2    23 Mariusz        Skrobosz              153.83 +  406: 330  204
    3    18 Krzysztof      Mówka                 149.94 -  309: 482  100
    4    24 Adrian         Ziemniewicz           100.00 +  421: 307  150
    5    15 Krzysztof      Sporczyk              131.15 +  366: 276  181
    6    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.62 -  340: 505   82
    7    19 Juliusz        Czupryniak            131.26 -  355: 415   81
    8    25 Jerzy          Krzyżewski            115.44 +  331: 312  165
    9    15 Mirosław       Uglik                 146.29 -  365: 459   96
   10    24 Radosław       Słowicki              100.00 +  409: 308  150
   11    17 Marta          Bajorek               129.76 -  372: 468   80
   12    21 Bartłomiej     Pawlak                126.59 -  381: 413   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Joanna Ostrowska 117.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               147.25 -  305: 482   97
    2    25 Renata         Andracka              112.56 -  346: 381   63
    3    32 Maksymilian    Piątek                100.00 +  420: 248  150
    4    31 Mariusz        Skrobosz              153.83 -  276: 494  104
    5    26 Paweł          Jackowski             139.99 -  308: 443   90
    6    32 Monika         Wrzałek               100.00 +  431: 261  150
    7    29 Michał         Duraj                 100.00 +  408: 341  150
    8    26 Radosław       Słowicki              100.00 -  353: 377   50
    9    27 Jakub          Onoszko               113.89 -  310: 367   64
   10    28 Józef          Burzyński             106.16 +  501: 297  156
   11    23 Szymon         Płachta               136.80 +  369: 300  187
   12    20 Marcin         Stachowski            108.92 +  381: 319  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Jerzy Krzyżewski 115.44 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mirosław       Uglik                 146.29 -  343: 471   96
    2    28 Marcin         Rogala                100.00 -  248: 291   50
    3    28 Mariusz        Skrobosz              153.83 +  387: 258  204
    4    28 Michał         Szorc                 129.38 -  313: 385   79
    5    29 Dorota         Ostrowska             109.59 +  454: 269  160
    6    23 Juliusz        Czupryniak            131.26 -  264: 455   81
    7    27 Dorota         Stachowska            120.51 +  371: 355  171
    8    25 Agnieszka      Matus                 117.25 -  312: 331   67
    9    29 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  386: 351  150
   10    22 Marcin         Stachowski            108.92 -  344: 348   59
   11    24 Maria          Pokorska              110.88 +  371: 360  161
   12    23 Ewelina        Gruda                 108.69 +  373: 355  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Agnieszka Piotrowicz 114.87 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             145.64 +  412: 316  196
    2    18 Monika         Wrzałek               100.00 +  410: 298  150
    3     6 Kamil          Kister                134.76 -  384: 395   85
    4    15 Ewelina        Gruda                 108.69 +  366: 346  159
    5    11 Dominik        Urbacki               149.63 -  346: 500  100
    6    17 Marcin         Rogala                100.00 -  257: 393   50
    7    18 Dorota         Zielińska             123.36 +  366: 346  173
    8    13 Marek          Rogalski              123.24 +  429: 407  173
    9    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.62 +  402: 334  182
   10     8 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  419: 334  172
   11     5 Maciej         Czupryniak            138.37 -  246: 444   88
   12     9 Rafał          Wesołowski            129.84 -  332: 441   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Paweł Morga 114.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Kamiński              141.34 -  320: 476   91
    2    20 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  327: 368   56
    3    33 Joanna         Kulawiak              100.00 +  418: 238  150
    4    19 Paweł          Jackowski             139.99 +  406: 360  190
    5    24 Marcin         Rogala                100.00 -  328: 386   50
    6    28 Jakub          Onoszko               113.89 +  403: 373  164
    7    16 Mirosław       Uglik                 146.29 -  347: 476   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     797  /  7 113.86




	Jakub Onoszko 113.89 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jackowski             139.99 +  394: 329  190
    2     9 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  322: 318  172
    3     8 Szymon         Płachta               136.80 -  317: 395   87
    4    17 Rafał          Matczak               128.57 -  263: 455   79
    5    23 Michał         Makowski              126.59 -  338: 346   77
    6    28 Paweł          Morga                 114.84 -  373: 403   65
    7    28 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  400: 373  150
    8    23 Adrian         Ziemniewicz           100.00 -  313: 323   50
    9    27 Joanna         Ostrowska             117.03 +  367: 310  167
   10    21 Krzysztof      Sporczyk              131.15 -  321: 454   81
   11    26 Tomasz A.      Praga                 111.52 -  297: 412   62
   12    30 Adam           Kędzior               100.00 +  341: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Zdzisław Szota 113.57 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Czupryniak            138.37 +  408: 328  188
    2     2 Miłosz         Wrzałek               147.25 +  385: 370  197
    3     1 Stanisław      Rydzik                149.06 -  283: 445   99
    4    14 Dorota         Stachowska            120.51 +  414: 318  171
    5     9 Michał         Alabrudziński         157.60 -  308: 396  108
    6    13 Marek          Rogalski              123.24 +  423: 338  173
    7     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.62 -  273: 399   82
    8    15 Paweł          Zaręba                147.89 -  224: 481   98
    9    19 Michał         Makowski              126.59 -  378: 481   77
   10    20 Juliusz        Czupryniak            131.26 +  486: 393  181
   11    15 Mirosław       Uglik                 146.29 +  380: 370  196
   12    16 Krzysztof      Jaworski              130.76 -  368: 414   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Renata Andracka 112.56 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Płachta               136.80 -  353: 415   87
    2    25 Joanna         Ostrowska             117.03 +  381: 346  167
    3    13 Miłosz         Wrzałek               147.25 -  283: 609   97
    4    25 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  430: 295  172
    5    14 Dariusz        Ulatowski             121.78 -  247: 393   72
    6    26 Dorota         Stachowska            120.51 +  365: 328  171
    7    21 Paweł          Zaręba                147.89 -  325: 415   98
    8    24 Michał         Szorc                 129.38 +  402: 284  179
    9    18 Juliusz        Czupryniak            131.26 +  404: 250  181
   10    16 Paweł          Jackowski             139.99 -  289: 400   90
   11    20 Irena          Sołdan                135.57 -  311: 365   86
   12    24 Marcin         Rogala                100.00 -  265: 448   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Dariusz Socha 111.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                135.57 -  330: 437   86
    2    31 Radosław       Słowicki              100.00 -  356: 381   50
    3    30 Karolina       Mak                   100.00 +  377: 213  150
    4    20 Krzysztof      Sporczyk              131.15 -  331: 422   81
    5    31 Jan            Pawłowski             100.00 -  293: 297   50
    6    31 Joanna         Kulawiak              100.00 +  337: 253  150
    7    25 Paweł          Jackowski             139.99 -  327: 348   90
    8    32 Dariusz        Dackiewicz            100.00 +  372: 251  150
    9    26 Dorota         Stachowska            120.51 -  366: 458   71
   10    32 Adam           Kędzior               100.00 +  350: 234  150
   11    28 Maciej         Dąbrowski             102.56 -  347: 357   53
   12    29 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  382: 316  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Tomasz A. Praga 111.52 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    22 Marcin         Stachowski            108.92 -  367: 416   59
    9    24 Mariusz        Skrobosz              153.83 -  296: 411  104
   10    27 Michał         Szorc                 129.38 +  413: 330  179
   11    26 Jakub          Onoszko               113.89 +  412: 297  164
   12    22 Szymon         Płachta               136.80 -  356: 359   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  /  5 118.60




	Maria Pokorska 110.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kamil          Kister                134.76 -  346: 384   85
    2    27 Karolina       Mak                   100.00 +  431: 233  150
    3    25 Marcin         Rogala                100.00 -  317: 327   50
    4    26 Bartłomiej     Pawlak                126.59 -  275: 430   77
    5    25 Czesław        Grajewski             128.66 -  341: 384   79
    6    29 Tomasz         Polański              100.00 -  336: 425   50
    7    32 Maksymilian    Piątek                100.00 +  361: 224  150
    8    31 Joanna         Kulawiak              100.00 +  383: 212  150
    9    30 Michał         Duraj                 100.00 -  325: 337   50
   10    31 Monika         Wrzałek               100.00 +  462: 292  150
   11    24 Jerzy          Krzyżewski            115.44 -  360: 371   65
   12    28 Dorota         Ostrowska             109.59 -  284: 399   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1116  / 12  93.00




	Dorota Ostrowska 109.59 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Deszczyńska           133.34 -  357: 415   83
    2    24 Michał         Duraj                 100.00 +  374: 322  150
    3    15 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.62 -  346: 365   82
    4    29 Radosław       Słowicki              100.00 -  364: 365   50
    5    29 Jerzy          Krzyżewski            115.44 -  269: 454   65
    6    30 Adam           Kędzior               100.00 +  360: 298  150
    7    24 Czesław        Grajewski             128.66 -  382: 409   79
    8    30 Karolina       Mak                   100.00 +  320: 286  150
    9    25 Krzysztof      Sporczyk              131.15 -  359: 446   81
   10    30 Jan            Pawłowski             100.00 -  389: 428   50
   11    30 Joanna         Kulawiak              100.00 +  409: 221  150
   12    28 Maria          Pokorska              110.88 +  399: 284  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Marcin Stachowski 108.92 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Jewtuch               133.21 -  327: 394   83
    2    34 Maksymilian    Piątek                100.00 +  399: 261  150
    3    17 Dariusz        Ulatowski             121.78 -  361: 463   72
    4    27 Michał         Duraj                 100.00 +  405: 329  150
    5    22 Radosław       Słowicki              100.00 -  376: 390   50
    6    25 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  408: 317  156
    7    22 Marek          Rogalski              123.24 -  334: 480   73
    8    22 Tomasz A.      Praga                 111.52 +  416: 367  162
    9    20 Marcin         Rogala                100.00 -  322: 376   50
   10    22 Jerzy          Krzyżewski            115.44 +  348: 344  165
   11    21 Szymon         Dąbrowski             126.85 -  317: 397   77
   12    20 Joanna         Ostrowska             117.03 -  319: 381   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Ewelina Gruda 108.69 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.62 +  365: 333  182
    2    14 Szymon         Płachta               136.80 -  363: 387   87
    3    16 Mirosław       Uglik                 146.29 +  330: 312  196
    4    15 Agnieszka      Piotrowicz            114.87 -  346: 366   65
    5    18 Dorota         Stachowska            120.51 +  316: 284  171
    6    15 Tomasz         Zwoliński             145.64 -  334: 370   96
    7    23 Radosław       Słowicki              100.00 +  451: 228  150
    8    14 Juliusz        Czupryniak            131.26 +  409: 370  181
    9    11 Krzysztof      Mówka                 149.94 -  361: 458  100
   10    14 Michał         Makowski              126.59 -  349: 392   77
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              131.15 -  282: 415   81
   12    23 Jerzy          Krzyżewski            115.44 -  355: 373   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Józef Burzyński 106.16 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Dudkiewicz            131.61 -  264: 415   82
    2    30 Dorota         Rudzińska             119.38 -  350: 356   69
    3    27 Adrian         Ziemniewicz           100.00 -  299: 372   50
    4    32 Karolina       Mak                   100.00 +  296: 282  150
    5    28 Mariusz        Skrobosz              153.83 -  311: 463  104
    6    34 Dariusz        Dackiewicz            100.00 +  350: 209  150
    7    30 Szymon         Dąbrowski             126.85 -  333: 339   77
    8    28 Dorota         Stachowska            120.51 -  271: 382   71
    9    31 Joanna         Kulawiak              100.00 +  370: 259  150
   10    28 Joanna         Ostrowska             117.03 -  297: 501   67
   11    34 PAUZA
   12    31 Monika         Wrzałek               100.00 +  378: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 11 101.82




	Grzegorz Kulawiak 106.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Juliusz        Czupryniak            131.26 -  371: 413   81
    2    20 Paweł          Morga                 114.84 +  368: 327  165
    3    12 Irena          Sołdan                135.57 -  300: 381   86
    4    22 Dorota         Zielińska             123.36 +  357: 343  173
    5    19 Krzysztof      Jaworski              130.76 -  301: 408   81
    6    25 Marcin         Stachowski            108.92 -  317: 408   59
    7    26 Krzysztof      Sporczyk              131.15 +  399: 370  181
    8    20 Paweł          Jackowski             139.99 -  289: 445   90
    9    28 Michał         Szorc                 129.38 +  391: 355  179
   10    23 Dorota         Stachowska            120.51 -  351: 472   71
   11    27 Jan            Pawłowski             100.00 -  329: 347   50
   12    29 Dariusz        Socha                 111.53 -  316: 382   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Maciej Dąbrowski 102.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Sporczyk              131.15 +  397: 317  181
    2     7 Marek          Rogalski              123.24 +  347: 337  173
    3     7 Waldemar       Czerwoniec            128.80 -  372: 379   79
    4    11 Irena          Sołdan                135.57 -  330: 407   86
    5    16 Juliusz        Czupryniak            131.26 +  381: 281  181
    6    10 Robert         Kamiński              141.34 =  362: 362  141
    7    13 Tomasz         Zwoliński             145.64 -  348: 414   96
    8    17 Rafał          Wesołowski            129.84 -  293: 356   80
    9    23 Dorota         Rudzińska             119.38 -  249: 451   69
   10    25 Bartłomiej     Pawlak                126.59 -  284: 408   77
   11    28 Dariusz        Socha                 111.53 +  357: 347  162
   12    26 Czesław        Grajewski             128.66 +  353: 313  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Rafał Błaszkiewicz 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Daniel         Janus                 123.24 +  400:   1  173
    2     6 Czesław        Grajewski             128.66 +  393: 384  179
    3     2 Marta          Bajorek               129.76 -  293: 488   80
    4    10 Marek          Rogalski              123.24 -  366: 385   73
    5    13 Maciej         Czupryniak            138.37 -  292: 487   88
    6    22 Mariusz        Skrobosz              153.83 -  343: 469  104
    7    28 Jakub          Onoszko               113.89 -  373: 400   64
    8    29 Jan            Pawłowski             100.00 +  345: 331  150
    9    29 Jerzy          Krzyżewski            115.44 -  351: 386   65
   10    29 Michał         Duraj                 100.00 +  416: 356  150
   11    25 Radosław       Słowicki              100.00 -  384: 388   50
   12    27 Michał         Szorc                 129.38 +  375: 295  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Dariusz Dackiewicz 100.00 Białowieża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Bartłomiej     Pawlak                126.59 -  234: 280   77
    2    32 Paweł          Jackowski             139.99 -  175: 542   90
    3    34 Michał         Duraj                 100.00 -  239: 362   50
    4    35 PAUZA
    5    33 Tomasz         Polański              100.00 -  308: 405   50
    6    34 Józef          Burzyński             106.16 -  209: 350   56
    7    34 Monika         Wrzałek               100.00 +  247: 191  150
    8    32 Dariusz        Socha                 111.53 -  251: 372   62
    9    34 Maksymilian    Piątek                100.00 -  180: 340   50
   10    34 Joanna         Kulawiak              100.00 -  212: 294   50
   11    33 Adam           Kędzior               100.00 -  204: 392   50
   12    32 Karolina       Mak                   100.00 -  246: 273   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     735  / 11  66.82




	Michał Duraj 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Broda                 130.98 -  306: 392   81
    2    24 Dorota         Ostrowska             109.59 -  322: 374   60
    3    34 Dariusz        Dackiewicz            100.00 +  362: 239  150
    4    27 Marcin         Stachowski            108.92 -  329: 405   59
    5    27 Dorota         Zielińska             123.36 -  291: 429   73
    6    33 Maksymilian    Piątek                100.00 +  326: 252  150
    7    29 Joanna         Ostrowska             117.03 -  341: 408   67
    8    27 Krzysztof      Sporczyk              131.15 -  328: 334   81
    9    30 Maria          Pokorska              110.88 +  337: 325  161
   10    29 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  356: 416   50
   11    32 Monika         Wrzałek               100.00 +  326: 323  150
   12    34 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 11  98.36




	Joanna Kulawiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marta          Bajorek               129.76 -  223: 475   80
    2    33 Maciej         Czupryniak            138.37 -  227: 478   88
    3    33 Paweł          Morga                 114.84 -  238: 418   65
    4    34 Jan            Pawłowski             100.00 -  243: 313   50
    5    34 Karolina       Mak                   100.00 +  306: 298  150
    6    31 Dariusz        Socha                 111.53 -  253: 337   62
    7    35 PAUZA
    8    31 Maria          Pokorska              110.88 -  212: 383   61
    9    31 Józef          Burzyński             106.16 -  259: 370   56
   10    34 Dariusz        Dackiewicz            100.00 +  294: 212  150
   11    30 Dorota         Ostrowska             109.59 -  221: 409   60
   12    33 Maksymilian    Piątek                100.00 -  281: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     872  / 11  79.27




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marek          Rogalski              123.24 -  295: 442   73
    2    26 Krzysztof      Mówka                 149.94 -  241: 460  100
    3    29 Tomasz         Zwoliński             145.64 -  302: 356   96
    4    33 Maksymilian    Piątek                100.00 +  354: 200  150
    5    30 Adrian         Ziemniewicz           100.00 -  288: 362   50
    6    30 Dorota         Ostrowska             109.59 -  298: 360   60
    7    33 Karolina       Mak                   100.00 -  265: 269   50
    8    34 PAUZA
    9    33 Monika         Wrzałek               100.00 -  282: 348   50
   10    32 Dariusz        Socha                 111.53 -  234: 350   62
   11    33 Dariusz        Dackiewicz            100.00 +  392: 204  150
   12    30 Jakub          Onoszko               113.89 -  255: 341   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  / 11  82.27




	Piotr Latoszek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Szorc                 129.38 -    1: 400   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      79  /  1  79.00




	Karolina Mak 100.00 Żerniki Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Szymon         Dąbrowski             126.85 -  286: 344   77
    2    27 Maria          Pokorska              110.88 -  233: 431   61
    3    30 Dariusz        Socha                 111.53 -  213: 377   62
    4    32 Józef          Burzyński             106.16 -  282: 296   56
    5    34 Joanna         Kulawiak              100.00 -  298: 306   50
    6    35 PAUZA
    7    33 Adam           Kędzior               100.00 +  269: 265  150
    8    30 Dorota         Ostrowska             109.59 -  286: 320   60
    9    32 Jan            Pawłowski             100.00 -  255: 336   50
   10    33 Maksymilian    Piątek                100.00 +  312: 302  150
   11    29 Czesław        Grajewski             128.66 -  325: 354   79
   12    32 Dariusz        Dackiewicz            100.00 +  273: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 11  85.91




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Rafał          Matczak               128.57 -  266: 501   79
    2    29 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.62 -  245: 503   82
    3    31 Krzysztof      Sporczyk              131.15 -  269: 529   81
    4    34 Joanna         Kulawiak              100.00 +  313: 243  150
    5    31 Dariusz        Socha                 111.53 +  297: 293  162
    6    27 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  238: 531   72
    7    31 Adrian         Ziemniewicz           100.00 -  202: 489   50
    8    29 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  331: 345   50
    9    32 Karolina       Mak                   100.00 +  336: 255  150
   10    30 Dorota         Ostrowska             109.59 +  428: 389  160
   11    27 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  347: 329  156
   12    25 Radosław       Słowicki              100.00 +  438: 242  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Maksymilian Piątek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Czesław        Grajewski             128.66 -  212: 465   79
    2    34 Marcin         Stachowski            108.92 -  261: 399   59
    3    32 Joanna         Ostrowska             117.03 -  248: 420   67
    4    33 Adam           Kędzior               100.00 -  200: 354   50
    5    35 PAUZA
    6    33 Michał         Duraj                 100.00 -  252: 326   50
    7    32 Maria          Pokorska              110.88 -  224: 361   61
    8    33 Monika         Wrzałek               100.00 -  212: 361   50
    9    34 Dariusz        Dackiewicz            100.00 +  340: 180  150
   10    33 Karolina       Mak                   100.00 -  302: 312   50
   11    31 Michał         Szorc                 129.38 -  230: 501   79
   12    33 Joanna         Kulawiak              100.00 +  297: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     845  / 11  76.82




	Tomasz Polański 100.00 Ciechanów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dorota         Zielińska             123.36 +  372: 366  173
    2    12 Stanisław      Rydzik                149.06 -  338: 453   99
    3    19 Maciej         Czupryniak            138.37 -  320: 413   88
    4    23 Mirosław       Uglik                 146.29 -  360: 445   96
    5    33 Dariusz        Dackiewicz            100.00 +  405: 308  150
    6    29 Maria          Pokorska              110.88 +  425: 336  161
    7    14 Miłosz         Wrzałek               147.25 +  423: 346  197
    8    11 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  323: 415   72
    9    21 Radosław       Słowicki              100.00 +  357: 347  150
   10    12 Marek          Rogalski              123.24 -  352: 379   73
   11    22 Marcin         Rogala                100.00 +  387: 335  150
   12    14 Joanna         Jewtuch               133.21 -  333: 430   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Marta Popławska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Waldemar       Czerwoniec            128.80 -    1: 400   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      79  /  1  79.00




	Marcin Rogala 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Wesołowski            129.84 -  279: 314   80
    2    28 Jerzy          Krzyżewski            115.44 +  291: 248  165
    3    25 Maria          Pokorska              110.88 +  327: 317  161
    4    18 Paweł          Zaręba                147.89 -  325: 373   98
    5    24 Paweł          Morga                 114.84 +  386: 328  165
    6    17 Agnieszka      Piotrowicz            114.87 +  393: 257  165
    7    11 Krzysztof      Jaworski              130.76 -  345: 350   81
    8    16 Irena          Sołdan                135.57 -  326: 377   86
    9    20 Marcin         Stachowski            108.92 +  376: 322  159
   10    19 Dorota         Rudzińska             119.38 -  238: 390   69
   11    22 Tomasz         Polański              100.00 -  335: 387   50
   12    24 Renata         Andracka              112.56 +  448: 265  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Radosław Słowicki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mikołaj        Przybyłowicz          129.11 -  248: 429   79
    2    31 Dariusz        Socha                 111.53 +  381: 356  162
    3    23 Marek          Rogalski              123.24 -  311: 468   73
    4    29 Dorota         Ostrowska             109.59 +  365: 364  160
    5    22 Marcin         Stachowski            108.92 +  390: 376  159
    6    16 Krzysztof      Jaworski              130.76 -  255: 421   81
    7    23 Ewelina        Gruda                 108.69 -  228: 451   59
    8    26 Joanna         Ostrowska             117.03 +  377: 353  167
    9    21 Tomasz         Polański              100.00 -  347: 357   50
   10    24 Agnieszka      Matus                 117.25 -  308: 409   67
   11    25 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  388: 384  150
   12    25 Jan            Pawłowski             100.00 -  242: 438   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Monika Wrzałek 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 PAUZA
    2    18 Agnieszka      Piotrowicz            114.87 -  298: 410   65
    3    26 Michał         Makowski              126.59 -  269: 401   77
    4    30 Szymon         Dąbrowski             126.85 -  270: 435   77
    5    32 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  286: 413   72
    6    32 Joanna         Ostrowska             117.03 -  261: 431   67
    7    34 Dariusz        Dackiewicz            100.00 -  191: 247   50
    8    33 Maksymilian    Piątek                100.00 +  361: 212  150
    9    33 Adam           Kędzior               100.00 +  348: 282  150
   10    31 Maria          Pokorska              110.88 -  292: 462   61
   11    32 Michał         Duraj                 100.00 -  323: 326   50
   12    31 Józef          Burzyński             106.16 -  248: 378   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  / 11  79.55




	Adrian Ziemniewicz 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Makowski              126.59 -  377: 418   77
    2    19 Piotr          Rosół                 118.88 -  350: 454   69
    3    27 Józef          Burzyński             106.16 +  372: 299  156
    4    24 Agnieszka      Matus                 117.25 -  307: 421   67
    5    30 Adam           Kędzior               100.00 +  362: 288  150
    6    21 Dorota         Zielińska             123.36 -  304: 429   73
    7    31 Jan            Pawłowski             100.00 +  489: 202  150
    8    23 Jakub          Onoszko               113.89 +  323: 313  164
    9    22 Czesław        Grajewski             128.66 +  352: 338  179
   10    15 Marta          Bajorek               129.76 +  339: 329  180
   11    10 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  314: 351   72
   12    17 Piotr          Pietuchowski          142.58 -  372: 518   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17


Wyniki poszczególnych rund turnieju Urodziny Alfreda w ramach III Festiwalu Rozrywek Umysłowych



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Katarzyna      Ślusarska             365: 433
   2 Dariusz        Ulatowski            - Mariusz        Skrobosz              425: 361
   3 Krzysztof      Mówka                - Dorota         Stachowska            352: 370
   4 Dorota         Rudzińska            - Dominik        Urbacki               333: 410
   5 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Rosół                 418: 323
   6 Agnieszka      Matus                - Paweł          Zaręba                307: 407
   7 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Ostrowska             482: 305
   8 Jerzy          Krzyżewski           - Mirosław       Uglik                 343: 471
   9 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Piotrowicz            316: 412
  10 Paweł          Morga                - Robert         Kamiński              320: 476
  11 Paweł          Jackowski            - Jakub          Onoszko               329: 394
  12 Zdzisław       Szota                - Maciej         Czupryniak            408: 328
  13 Szymon         Płachta              - Renata         Andracka              415: 353
  14 Dariusz        Socha                - Irena          Sołdan                330: 437
  15 Kamil          Kister               - Maria          Pokorska              384: 346
  16 Dorota         Ostrowska            - Małgorzata     Deszczyńska           357: 415
  17 Joanna         Jewtuch              - Marcin         Stachowski            394: 327
  18 Ewelina        Gruda                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           365: 333
  19 Marek          Dudkiewicz           - Józef          Burzyński             415: 264
  20 Grzegorz       Kulawiak             - Juliusz        Czupryniak            371: 413
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Dąbrowski             317: 397
  22 Michał         Duraj                - Piotr          Broda                 306: 392
  23 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Rogala                314: 279
  24 Joanna         Kulawiak             - Marta          Bajorek               223: 475
  25 Michał         Szorc                - Piotr          Latoszek              400:   1
  26 Radosław       Słowicki             - Mikołaj        Przybyłowicz          248: 429
  27 Waldemar       Czerwoniec           - Marta          Popławska             400:   1
  28 Maksymilian    Piątek               - Czesław        Grajewski             212: 465
  29 Rafał          Matczak              - Jan            Pawłowski             501: 266
  30 Karolina       Mak                  - Szymon         Dąbrowski             286: 344
  31 Michał         Makowski             - Adrian         Ziemniewicz           418: 377
  32 Dariusz        Dackiewicz           - Bartłomiej     Pawlak                234: 280
  33 Dorota         Zielińska            - Tomasz         Polański              366: 372
  34 Rafał          Błaszkiewicz         - Daniel         Janus                 400:   1
  35 Marek          Rogalski             - Adam           Kędzior               442: 295
  36 Monika         Wrzałek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Rafał          Matczak               371: 301
   2 Zdzisław       Szota                - Miłosz         Wrzałek               385: 370
   3 Robert         Kamiński             - Paweł          Zaręba                383: 393
   4 Marta          Bajorek              - Michał         Szorc                 395: 393
   5 Mirosław       Uglik                - Waldemar       Czerwoniec            346: 417
   6 Czesław        Grajewski            - Rafał          Błaszkiewicz          384: 393
   7 Maciej         Dąbrowski            - Marek          Rogalski              347: 337
   8 Irena          Sołdan               - Joanna         Jewtuch               420: 437
   9 Katarzyna      Ślusarska            - Jakub          Onoszko               318: 322
  10 Piotr          Broda                - Mikołaj        Przybyłowicz          307: 302
  11 Dariusz        Ulatowski            - Kamil          Kister                388: 392
  12 Tomasz         Polański             - Stanisław      Rydzik                338: 453
  13 Dorota         Stachowska           - Michał         Makowski              478: 349
  14 Ewelina        Gruda                - Szymon         Płachta               363: 387
  15 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           355: 369
  16 Rafał          Wesołowski           - Marek          Dudkiewicz            467: 280
  17 Bartłomiej     Pawlak               - Juliusz        Czupryniak            330: 414
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Monika         Wrzałek               410: 298
  19 Adrian         Ziemniewicz          - Piotr          Rosół                 350: 454
  20 Paweł          Morga                - Grzegorz       Kulawiak              327: 368
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Zielińska             344: 436
  22 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         373: 388
  23 Mariusz        Skrobosz             - Agnieszka      Matus                 330: 406
  24 Dorota         Ostrowska            - Michał         Duraj                 374: 322
  25 Renata         Andracka             - Joanna         Ostrowska             381: 346
  26 Adam           Kędzior              - Krzysztof      Mówka                 241: 460
  27 Maria          Pokorska             - Karolina       Mak                   431: 233
  28 Marcin         Rogala               - Jerzy          Krzyżewski            291: 248
  29 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Jan            Pawłowski             503: 245
  30 Józef          Burzyński            - Dorota         Rudzińska             350: 356
  31 Radosław       Słowicki             - Dariusz        Socha                 381: 356
  32 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Dackiewicz            542: 175
  33 Maciej         Czupryniak           - Joanna         Kulawiak              478: 227
  34 Marcin         Stachowski           - Maksymilian    Piątek                399: 261


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Zdzisław       Szota                 445: 283
   2 Rafał          Błaszkiewicz         - Marta          Bajorek               293: 488
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Dorota         Stachowska            485: 361
   4 Joanna         Jewtuch              - Dominik        Urbacki               368: 338
   5 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Wesołowski            429: 461
   6 Agnieszka      Piotrowicz           - Kamil          Kister                384: 395
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Maciej         Dąbrowski             379: 372
   8 Jakub          Onoszko              - Szymon         Płachta               317: 395
   9 Paweł          Zaręba               - Piotr          Broda                 380: 386
  10 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             404: 337
  11 Robert         Kamiński             - Katarzyna      Ślusarska             436: 347
  12 Grzegorz       Kulawiak             - Irena          Sołdan                300: 381
  13 Miłosz         Wrzałek              - Renata         Andracka              609: 283
  14 Mikołaj        Przybyłowicz         - Czesław        Grajewski             346: 337
  15 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Dorota         Ostrowska             365: 346
  16 Mirosław       Uglik                - Ewelina        Gruda                 312: 330
  17 Marcin         Stachowski           - Dariusz        Ulatowski             361: 463
  18 Krzysztof      Mówka                - Agnieszka      Matus                 482: 309
  19 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Polański              413: 320
  20 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Matczak               376: 383
  21 Marek          Dudkiewicz           - Dorota         Zielińska             379: 344
  22 Michał         Szorc                - Dorota         Rudzińska             287: 362
  23 Marek          Rogalski             - Radosław       Słowicki              468: 311
  24 Piotr          Rosół                - Bartłomiej     Pawlak                459: 380
  25 Maria          Pokorska             - Marcin         Rogala                317: 327
  26 Michał         Makowski             - Monika         Wrzałek               401: 269
  27 Józef          Burzyński            - Adrian         Ziemniewicz           299: 372
  28 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Skrobosz              387: 258
  29 Adam           Kędzior              - Tomasz         Zwoliński             302: 356
  30 Karolina       Mak                  - Dariusz        Socha                 213: 377
  31 Jan            Pawłowski            - Krzysztof      Sporczyk              269: 529
  32 Joanna         Ostrowska            - Maksymilian    Piątek                420: 248
  33 Joanna         Kulawiak             - Paweł          Morga                 238: 418
  34 Michał         Duraj                - Dariusz        Dackiewicz            362: 239


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Marta          Bajorek               390: 351
   2 Stanisław      Rydzik               - Waldemar       Czerwoniec            373: 309
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Kamil          Kister                393: 281
   4 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            428: 268
   5 Joanna         Jewtuch              - Miłosz         Wrzałek               433: 372
   6 Krzysztof      Jaworski             - Robert         Kamiński              343: 409
   7 Krzysztof      Mówka                - Michał         Makowski              406: 306
   8 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Ulatowski             432: 346
   9 Juliusz        Czupryniak           - Dominik        Urbacki               351: 358
  10 Marek          Rogalski             - Rafał          Błaszkiewicz          385: 366
  11 Irena          Sołdan               - Maciej         Dąbrowski             407: 330
  12 Mikołaj        Przybyłowicz         - Piotr          Rosół                 299: 302
  13 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Czupryniak            454: 413
  14 Dorota         Stachowska           - Zdzisław       Szota                 318: 414
  15 Agnieszka      Piotrowicz           - Ewelina        Gruda                 366: 346
  16 Dorota         Rudzińska            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           302: 373
  17 Rafał          Matczak              - Jakub          Onoszko               455: 263
  18 Paweł          Zaręba               - Marcin         Rogala                373: 325
  19 Paweł          Morga                - Paweł          Jackowski             406: 360
  20 Dariusz        Socha                - Krzysztof      Sporczyk              331: 422
  21 Czesław        Grajewski            - Tomasz         Zwoliński             417: 447
  22 Dorota         Zielińska            - Grzegorz       Kulawiak              343: 357
  23 Tomasz         Polański             - Mirosław       Uglik                 360: 445
  24 Agnieszka      Matus                - Adrian         Ziemniewicz           421: 307
  25 Renata         Andracka             - Katarzyna      Ślusarska             430: 295
  26 Bartłomiej     Pawlak               - Maria          Pokorska              430: 275
  27 Marcin         Stachowski           - Michał         Duraj                 405: 329
  28 Michał         Szorc                - Jerzy          Krzyżewski            385: 313
  29 Radosław       Słowicki             - Dorota         Ostrowska             365: 364
  30 Monika         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             270: 435
  31 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Ostrowska             494: 276
  32 Karolina       Mak                  - Józef          Burzyński             282: 296
  33 Maksymilian    Piątek               - Adam           Kędzior               200: 354
  34 Jan            Pawłowski            - Joanna         Kulawiak              313: 243
  35 Dariusz        Dackiewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Stanisław      Rydzik                336: 407
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Piotr          Broda                 313: 361
   3 Marta          Bajorek              - Joanna         Jewtuch               378: 340
   4 Piotr          Rosół                - Robert         Kamiński              381: 364
   5 Paweł          Zaręba               - Krzysztof      Mówka                 391: 463
   6 Irena          Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            383: 376
   7 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Matczak               361: 463
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Rogalski              364: 321
   9 Zdzisław       Szota                - Michał         Alabrudziński         308: 396
  10 Kamil          Kister               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           412: 397
  11 Dominik        Urbacki              - Agnieszka      Piotrowicz            500: 346
  12 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Szorc                 356: 317
  13 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Czupryniak            292: 487
  14 Dariusz        Ulatowski            - Renata         Andracka              393: 247
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Matus                 276: 366
  16 Maciej         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            381: 281
  17 Bartłomiej     Pawlak               - Mirosław       Uglik                 439: 431
  18 Ewelina        Gruda                - Dorota         Stachowska            316: 284
  19 Krzysztof      Jaworski             - Grzegorz       Kulawiak              408: 301
  20 Mikołaj        Przybyłowicz         - Szymon         Dąbrowski             396: 278
  21 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Rudzińska             432: 356
  22 Radosław       Słowicki             - Marcin         Stachowski            390: 376
  23 Jakub          Onoszko              - Michał         Makowski              338: 346
  24 Marcin         Rogala               - Paweł          Morga                 386: 328
  25 Maria          Pokorska             - Czesław        Grajewski             341: 384
  26 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             308: 443
  27 Michał         Duraj                - Dorota         Zielińska             291: 429
  28 Józef          Burzyński            - Mariusz        Skrobosz              311: 463
  29 Jerzy          Krzyżewski           - Dorota         Ostrowska             454: 269
  30 Adrian         Ziemniewicz          - Adam           Kędzior               362: 288
  31 Dariusz        Socha                - Jan            Pawłowski             293: 297
  32 Katarzyna      Ślusarska            - Monika         Wrzałek               413: 286
  33 Tomasz         Polański             - Dariusz        Dackiewicz            405: 308
  34 Joanna         Kulawiak             - Karolina       Mak                   306: 298
  35 Maksymilian    Piątek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                353: 327
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Mówka                 437: 320
   3 Rafał          Matczak              - Joanna         Jewtuch               343: 375
   4 Marta          Bajorek              - Piotr          Rosół                 398: 552
   5 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                427: 348
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Michał         Alabrudziński         290: 413
   7 Kamil          Kister               - Dominik        Urbacki               322: 400
   8 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               425: 333
   9 Maciej         Czupryniak           - Bartłomiej     Pawlak                328: 332
  10 Robert         Kamiński             - Maciej         Dąbrowski             362: 362
  11 Michał         Makowski             - Dariusz        Ulatowski             360: 387
  12 Agnieszka      Matus                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           340: 505
  13 Zdzisław       Szota                - Marek          Rogalski              423: 338
  14 Mikołaj        Przybyłowicz         - Paweł          Zaręba                460: 359
  15 Tomasz         Zwoliński            - Ewelina        Gruda                 370: 334
  16 Krzysztof      Jaworski             - Radosław       Słowicki              421: 255
  17 Marcin         Rogala               - Agnieszka      Piotrowicz            393: 257
  18 Paweł          Jackowski            - Marek          Dudkiewicz            341: 382
  19 Mirosław       Uglik                - Szymon         Dąbrowski             429: 284
  20 Czesław        Grajewski            - Michał         Szorc                 383: 423
  21 Dorota         Zielińska            - Adrian         Ziemniewicz           429: 304
  22 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Błaszkiewicz          469: 343
  23 Juliusz        Czupryniak           - Jerzy          Krzyżewski            455: 264
  24 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Sporczyk              364: 334
  25 Grzegorz       Kulawiak             - Marcin         Stachowski            317: 408
  26 Renata         Andracka             - Dorota         Stachowska            365: 328
  27 Katarzyna      Ślusarska            - Jan            Pawłowski             531: 238
  28 Jakub          Onoszko              - Paweł          Morga                 373: 403
  29 Tomasz         Polański             - Maria          Pokorska              425: 336
  30 Adam           Kędzior              - Dorota         Ostrowska             298: 360
  31 Joanna         Kulawiak             - Dariusz        Socha                 253: 337
  32 Joanna         Ostrowska            - Monika         Wrzałek               431: 261
  33 Maksymilian    Piątek               - Michał         Duraj                 252: 326
  34 Dariusz        Dackiewicz           - Józef          Burzyński             209: 350
  35 Karolina       Mak                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Michał         Alabrudziński         357: 379
   2 Piotr          Rosół                - Dominik        Urbacki               317: 514
   3 Joanna         Jewtuch              - Stanisław      Rydzik                340: 353
   4 Szymon         Płachta              - Małgorzata     Deszczyńska           305: 403
   5 Marek          Dudkiewicz           - Marta          Bajorek               478: 319
   6 Krzysztof      Mówka                - Mikołaj        Przybyłowicz          400: 339
   7 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Zdzisław       Szota                 399: 273
   8 Bartłomiej     Pawlak               - Rafał          Matczak               395: 558
   9 Dariusz        Ulatowski            - Waldemar       Czerwoniec            349: 322
  10 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                284: 416
  11 Krzysztof      Jaworski             - Marcin         Rogala                350: 345
  12 Robert         Kamiński             - Rafał          Wesołowski            391: 363
  13 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             348: 414
  14 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Polański              346: 423
  15 Maciej         Czupryniak           - Michał         Szorc                 477: 336
  16 Mirosław       Uglik                - Paweł          Morga                 476: 347
  17 Michał         Makowski             - Mariusz        Skrobosz              466: 292
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Dorota         Zielińska             366: 346
  19 Juliusz        Czupryniak           - Agnieszka      Matus                 415: 355
  20 Dorota         Rudzińska            - Katarzyna      Ślusarska             381: 469
  21 Paweł          Zaręba               - Renata         Andracka              415: 325
  22 Marek          Rogalski             - Marcin         Stachowski            480: 334
  23 Ewelina        Gruda                - Radosław       Słowicki              451: 228
  24 Dorota         Ostrowska            - Czesław        Grajewski             382: 409
  25 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Socha                 348: 327
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kulawiak              370: 399
  27 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Krzyżewski            355: 371
  28 Rafał          Błaszkiewicz         - Jakub          Onoszko               373: 400
  29 Joanna         Ostrowska            - Michał         Duraj                 408: 341
  30 Szymon         Dąbrowski            - Józef          Burzyński             339: 333
  31 Adrian         Ziemniewicz          - Jan            Pawłowski             489: 202
  32 Maria          Pokorska             - Maksymilian    Piątek                361: 224
  33 Adam           Kędzior              - Karolina       Mak                   265: 269
  34 Monika         Wrzałek              - Dariusz        Dackiewicz            191: 247
  35 Joanna         Kulawiak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                401: 394
   2 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Deszczyńska           435: 393
   3 Rafał          Matczak              - Piotr          Broda                 424: 470
   4 Krzysztof      Jaworski             - Krzysztof      Mówka                 437: 317
   5 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Joanna         Jewtuch               345: 349
   6 Piotr          Rosół                - Szymon         Płachta               484: 343
   7 Kamil          Kister               - Marek          Dudkiewicz            285: 395
   8 Dariusz        Ulatowski            - Robert         Kamiński              434: 356
   9 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Czupryniak            313: 462
  10 Mirosław       Uglik                - Mikołaj        Przybyłowicz          411: 452
  11 Katarzyna      Ślusarska            - Tomasz         Polański              415: 323
  12 Marta          Bajorek              - Bartłomiej     Pawlak                427: 282
  13 Marek          Rogalski             - Agnieszka      Piotrowicz            407: 429
  14 Ewelina        Gruda                - Juliusz        Czupryniak            409: 370
  15 Paweł          Zaręba               - Zdzisław       Szota                 481: 224
  16 Marcin         Rogala               - Irena          Sołdan                326: 377
  17 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            293: 356
  18 Michał         Makowski             - Miłosz         Wrzałek               382: 472
  19 Czesław        Grajewski            - Dorota         Rudzińska             359: 419
  20 Grzegorz       Kulawiak             - Paweł          Jackowski             289: 445
  21 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Dąbrowski             336: 416
  22 Tomasz A.      Praga                - Marcin         Stachowski            367: 416
  23 Jakub          Onoszko              - Adrian         Ziemniewicz           313: 323
  24 Renata         Andracka             - Michał         Szorc                 402: 284
  25 Agnieszka      Matus                - Jerzy          Krzyżewski            331: 312
  26 Joanna         Ostrowska            - Radosław       Słowicki              353: 377
  27 Michał         Duraj                - Krzysztof      Sporczyk              328: 334
  28 Dorota         Stachowska           - Józef          Burzyński             382: 271
  29 Jan            Pawłowski            - Rafał          Błaszkiewicz          331: 345
  30 Dorota         Ostrowska            - Karolina       Mak                   320: 286
  31 Maria          Pokorska             - Joanna         Kulawiak              383: 212
  32 Dariusz        Dackiewicz           - Dariusz        Socha                 251: 372
  33 Monika         Wrzałek              - Maksymilian    Piątek                361: 212
  34 Adam           Kędzior              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Piotr          Broda                 553: 311
   2 Piotr          Rosół                - Michał         Alabrudziński         218: 418
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Jaworski              403: 357
   4 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Ulatowski             375: 388
   5 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Matczak               383: 385
   6 Joanna         Jewtuch              - Marek          Dudkiewicz            372: 383
   7 Maciej         Czupryniak           - Rafał          Wesołowski            389: 284
   8 Marta          Bajorek              - Tomasz         Zwoliński             261: 466
   9 Katarzyna      Ślusarska            - Szymon         Płachta               373: 331
  10 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Agnieszka      Piotrowicz            334: 402
  11 Krzysztof      Mówka                - Ewelina        Gruda                 458: 361
  12 Kamil          Kister               - Paweł          Zaręba                192: 519
  13 Robert         Kamiński             - Irena          Sołdan                380: 355
  14 Miłosz         Wrzałek              - Mikołaj        Przybyłowicz          524: 250
  15 Agnieszka      Matus                - Mirosław       Uglik                 365: 459
  16 Bartłomiej     Pawlak               - Marek          Rogalski              331: 423
  17 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             323: 335
  18 Renata         Andracka             - Juliusz        Czupryniak            404: 250
  19 Zdzisław       Szota                - Michał         Makowski              378: 481
  20 Marcin         Stachowski           - Marcin         Rogala                322: 376
  21 Tomasz         Polański             - Radosław       Słowicki              357: 347
  22 Adrian         Ziemniewicz          - Czesław        Grajewski             352: 338
  23 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Rudzińska             249: 451
  24 Tomasz A.      Praga                - Mariusz        Skrobosz              296: 411
  25 Dorota         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              359: 446
  26 Dariusz        Socha                - Dorota         Stachowska            366: 458
  27 Jakub          Onoszko              - Joanna         Ostrowska             367: 310
  28 Michał         Szorc                - Grzegorz       Kulawiak              355: 391
  29 Jerzy          Krzyżewski           - Rafał          Błaszkiewicz          386: 351
  30 Michał         Duraj                - Maria          Pokorska              337: 325
  31 Józef          Burzyński            - Joanna         Kulawiak              370: 259
  32 Jan            Pawłowski            - Karolina       Mak                   336: 255
  33 Monika         Wrzałek              - Adam           Kędzior               348: 282
  34 Dariusz        Dackiewicz           - Maksymilian    Piątek                180: 340


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         409: 381
   2 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           426: 421
   3 Piotr          Broda                - Dariusz        Ulatowski             340: 363
   4 Rafał          Matczak              - Tomasz         Zwoliński             362: 359
   5 Krzysztof      Jaworski             - Maciej         Czupryniak            347: 362
   6 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Zaręba                270: 458
   7 Joanna         Jewtuch              - Krzysztof      Mówka                 400: 463
   8 Agnieszka      Piotrowicz           - Katarzyna      Ślusarska             419: 334
   9 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kamiński              522: 255
  10 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Rosół                 328: 324
  11 Rafał          Wesołowski           - Mirosław       Uglik                 400: 326
  12 Marek          Rogalski             - Tomasz         Polański              379: 352
  13 Mikołaj        Przybyłowicz         - Michał, Piotr  Waszkiewicz           313: 405
  14 Ewelina        Gruda                - Michał         Makowski              349: 392
  15 Adrian         Ziemniewicz          - Marta          Bajorek               339: 329
  16 Paweł          Jackowski            - Renata         Andracka              400: 289
  17 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                405: 380
  18 Kamil          Kister               - Szymon         Płachta               406: 327
  19 Marcin         Rogala               - Dorota         Rudzińska             238: 390
  20 Juliusz        Czupryniak           - Zdzisław       Szota                 393: 486
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Onoszko               454: 321
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Marcin         Stachowski            344: 348
  23 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Kulawiak              472: 351
  24 Radosław       Słowicki             - Agnieszka      Matus                 308: 409
  25 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Dąbrowski             408: 284
  26 Czesław        Grajewski            - Szymon         Dąbrowski             313: 320
  27 Tomasz A.      Praga                - Michał         Szorc                 413: 330
  28 Józef          Burzyński            - Joanna         Ostrowska             297: 501
  29 Rafał          Błaszkiewicz         - Michał         Duraj                 416: 356
  30 Jan            Pawłowski            - Dorota         Ostrowska             428: 389
  31 Maria          Pokorska             - Monika         Wrzałek               462: 292
  32 Dariusz        Socha                - Adam           Kędzior               350: 234
  33 Maksymilian    Piątek               - Karolina       Mak                   302: 312
  34 Dariusz        Dackiewicz           - Joanna         Kulawiak              212: 294


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Ulatowski            - Dominik        Urbacki               368: 521
   2 Michał         Alabrudziński        - Marek          Dudkiewicz            471: 301
   3 Paweł          Zaręba               - Stanisław      Rydzik                432: 342
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Matczak               346: 480
   5 Maciej         Czupryniak           - Agnieszka      Piotrowicz            444: 246
   6 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Broda                 422: 381
   7 Dorota         Rudzińska            - Miłosz         Wrzałek               275: 466
   8 Marek          Rogalski             - Joanna         Jewtuch               347: 301
   9 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Rafał          Wesołowski            262: 467
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Adrian         Ziemniewicz           351: 314
  11 Michał         Makowski             - Piotr          Pietuchowski          389: 333
  12 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Jaworski              379: 361
  13 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kamiński              399: 360
  14 Piotr          Rosół                - Kamil          Kister                334: 340
  15 Mirosław       Uglik                - Zdzisław       Szota                 370: 380
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Ewelina        Gruda                 415: 282
  17 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Matus                 468: 372
  18 Mariusz        Skrobosz             - Bartłomiej     Pawlak                480: 401
  19 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dorota         Stachowska            401: 393
  20 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              365: 311
  21 Marcin         Stachowski           - Szymon         Dąbrowski             317: 397
  22 Tomasz         Polański             - Marcin         Rogala                387: 335
  23 Szymon         Płachta              - Joanna         Ostrowska             300: 369
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Maria          Pokorska              371: 360
  25 Radosław       Słowicki             - Rafał          Błaszkiewicz          388: 384
  26 Jakub          Onoszko              - Tomasz A.      Praga                 297: 412
  27 Grzegorz       Kulawiak             - Jan            Pawłowski             329: 347
  28 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Socha                 357: 347
  29 Karolina       Mak                  - Czesław        Grajewski             325: 354
  30 Joanna         Kulawiak             - Dorota         Ostrowska             221: 409
  31 Michał         Szorc                - Maksymilian    Piątek                501: 230
  32 Monika         Wrzałek              - Michał         Duraj                 323: 326
  33 Adam           Kędzior              - Dariusz        Dackiewicz            392: 204
  34 Józef          Burzyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Paweł          Zaręba                418: 316
   2 Rafał          Matczak              - Michał         Alabrudziński         395: 377
   3 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Mówka                 360: 361
   4 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Ulatowski             505: 385
   5 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               515: 287
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Marek          Rogalski              297: 500
   7 Michał         Makowski             - Katarzyna      Ślusarska             432: 418
   8 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             411: 399
   9 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Piotrowicz            441: 332
  10 Piotr          Broda                - Kamil          Kister                389: 438
  11 Marta          Bajorek              - Mariusz        Skrobosz              372: 333
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           423: 338
  13 Irena          Sołdan               - Piotr          Rosół                 344: 382
  14 Joanna         Jewtuch              - Tomasz         Polański              430: 333
  15 Dorota         Rudzińska            - Mikołaj        Przybyłowicz          514: 346
  16 Zdzisław       Szota                - Krzysztof      Jaworski              368: 414
  17 Piotr          Pietuchowski         - Adrian         Ziemniewicz           518: 372
  18 Szymon         Dąbrowski            - Robert         Kamiński              360: 334
  19 Dorota         Stachowska           - Mirosław       Uglik                 345: 388
  20 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Stachowski            381: 319
  21 Agnieszka      Matus                - Bartłomiej     Pawlak                381: 413
  22 Tomasz A.      Praga                - Szymon         Płachta               356: 359
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Ewelina        Gruda                 373: 355
  24 Marcin         Rogala               - Renata         Andracka              448: 265
  25 Jan            Pawłowski            - Radosław       Słowicki              438: 242
  26 Czesław        Grajewski            - Maciej         Dąbrowski             313: 353
  27 Michał         Szorc                - Rafał          Błaszkiewicz          295: 375
  28 Dorota         Ostrowska            - Maria          Pokorska              399: 284
  29 Dariusz        Socha                - Grzegorz       Kulawiak              382: 316
  30 Jakub          Onoszko              - Adam           Kędzior               341: 255
  31 Monika         Wrzałek              - Józef          Burzyński             248: 378
  32 Karolina       Mak                  - Dariusz        Dackiewicz            273: 246
  33 Maksymilian    Piątek               - Joanna         Kulawiak              297: 281
  34 Michał         Duraj                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 13-04-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.80  32036  198
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.44  30386  193
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.55  30511  200
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.16  22976  152
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             150.95  27020  179
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.03  28506  190
   9 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  10 Marek Reda                     Dębówka              149.68  28439  190
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.94  29342  197
  12 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.63  11742   79
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.87  22329  151
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              147.79  28523  193
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.47  26839  182
  16 Mateusz Borsuk                 Reda                 147.31  23422  159
  17 Kamil Górka                    Kraków               146.61  25363  173
  18 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.03  28767  197
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.88  24799  170
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  21 Dawid Pikul                    Poznań               145.58  27661  190
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.67  28790  199
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.32  28143  195
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.14  28252  196
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.49  26833  187
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.48  23243  162
  28 Justyna Górka                  Kraków               143.45  26825  187
  29 Jan Mrozowski                  Kraków               143.23  28360  198
  30 Piotr Pietuchowski             Warszawa             141.69  27772  196
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  32 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      141.19   4377   31
  33 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.78  27170  193
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             140.22  27483  196
  35 Robert Kamiński                Warszawa             140.10  22416  160
  36 Tomasz Ciejka                  Kraków               140.07  18069  129
  37 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  38 Paweł Janaś                    Wałcz                139.92  10634   76
  39 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.34   9057   65
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.01  20017  144
  42 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.90  27641  199
  43 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.64  27174  196
  44 Maciej Czupryniak              Milanówek            138.46  22015  159
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.09  11876   86
  46 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  47 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.72   6886   50
  48 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.47   4124   30
  49 Sławomir Piotrowski            Deszczno             137.38   7968   58
  50 Karol Waniek                   Wrocław              137.24  15096  110
  51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  52 Agnieszka Krupka               Krosno               136.98   8630   63
  53 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  54 Bogusław Szyszka               Oława                136.61  26502  194
  55 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  56 Kamil Kister                   Puławy               135.62  26446  195
  57 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  58 Irena Sołdan                   Sopot                135.21  25826  191
  59 Maciej Grąbczewski             Szczecin             135.20  10275   76
  60 Szymon Płachta                 Warszawa             135.18  25819  191
  61 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.41  26614  198
  62 Marek Salamon                  Bytom                134.35  12898   96
  63 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  134.29  21083  157
  64 Radosław Jachna                Łódź                 134.18  19053  142
  65 Joanna Jewtuch                 Warszawa             134.09  25477  190
  66 Przemysław Rybicki             Otwock               133.68  10293   77
  67 Piotr Domański                 Lublin               133.40   9071   68
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.35   7334   55
  69 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  70 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.72  22563  170
  71 Artur Irzyk                    Kraków               132.65  14194  107
  72 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.60  26520  200
  73 Piotr Broda                    Sandomierz           132.22  25783  195
  74 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.93  25330  192
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.90  24534  186
  76 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  77 Rafał Matczak                  Milanówek            131.83  14369  109
  78 Michał Rogalewicz              Poznań               131.52  17361  132
  79 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  80 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.14  25573  195
  81 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.07  11272   86
  82 Maciej Perzyński               Piła                 130.89  23561  180
  83 Leszek Stecuła                 Bytom                130.88   9685   74
  84 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  14379  110
  85 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  25092  192
  86 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.63  10189   78
  87 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.59  15932  122
  88 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.36  14209  109
  89 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  90 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.23  21878  168
  91 Michał Makowski                Marki                130.20   6380   49
  92 Juliusz Czupryniak             Warszawa             130.12  26024  200
  93 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.09  25497  196
  94 Artur Koszel                   Warszawa             130.05  22108  170
  95 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.66  16337  126
  96 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.64  25798  199
  97 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.61  12702   98
  98 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  99 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.54   8809   68
 100 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             129.41   7506   58
 101 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.29  12929  100
 102 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.21  25196  195
 103 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 104 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               128.78   4636   36
 105 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.71   4376   34
 106 Marta Bajorek                  Warszawa             128.66  24574  191
 107 Janusz Krupiński               Bytom                128.50  23516  183
 108 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.26  25011  195
 109 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.25  25521  199
 110 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 111 Barbara Obremska               Wrocław              128.05  24586  192
 112 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.88  10742   84
 113 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.81  21472  168
 114 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.79  24535  192
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 116 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.38  25094  197
 117 Jakub Błażejewski              Poznań               127.21  18318  144
 118 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             127.21   6106   48
 119 Czesław Grajewski              Białystok            127.14  25047  197
 120 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.07   9149   72
 121 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.98  24889  196
 122 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.87  23979  189
 123 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.60  17724  140
 124 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 125 Michał Szymkowski              Wrocław              126.36   9477   75
 126 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            126.30   7704   61
 127 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.11   9080   72
 128 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 129 Radosław Więch                 Warszawa             125.66  11686   93
 130 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 131 Krzysztof Gibas                Kraków               125.43  23832  190
 132 Bogdan Kozłowski               Białystok            125.29  15536  124
 133 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 134 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.15  15393  123
 135 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 136 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              124.94   5997   48
 137 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.87  24099  193
 138 Dariusz Ulatowski              Tuchola              124.81  23713  190
 139 Michał Szorc                   Białystok            124.61   8972   72
 140 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.53  24533  197
 141 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 142 Tomasz Lempart                 Kraków               124.11  21720  175
 143 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 144 Marek Rogalski                 Warszawa             123.79  19063  154
 145 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.75   7549   61
 146 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 147 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 148 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 149 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 150 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 151 Anita Bruska                   Gdynia               123.25  19104  155
 152 Konrad Sowula                  Kraków               122.98  11683   95
 153 Łukasz Sornek                  Mikołów              122.85  18059  147
 154 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 155 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.75  14607  119
 156 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 157 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.62  10545   86
 158 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.25  17237  141
 159 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 160 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.09  23686  194
 161 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.92  20605  169
 163 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.92  10973   90
 164 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 165 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.71  23977  197
 166 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.57  10090   83
 167 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.46  12632  104
 168 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 169 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.01  11980   99
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 171 Michał Kolaj                   Ostróda              120.49   6386   53
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             120.42   7225   60
 173 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.37  13963  116
 174 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 175 Anna Krynicka                  Warszawa             120.04  17166  143
 176 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.97  23635  197
 177 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       119.91  10192   85
 178 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.88  20139  168
 179 Marta Świątkowska              Wrocław              119.79  20964  175
 180 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.55  23313  195
 181 Ewa Radzikowska                Gliwice              119.55  15541  130
 182 Agnieszka Walas                Kraków               119.33   7160   60
 183 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 184 Rafał Stachowski               Police               119.06  17740  149
 185 Maciej Bukowski                Szczecin             119.03   4047   34
 186 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 187 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 188 Adam Janicki                   Wrocław              118.60  14707  124
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.56  11619   98
 190 Bożena Guział                  Racibórz             118.25  14072  119
 191 Małgorzata Jóźwiak             Iława                118.22   4256   36
 192 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.13   6379   54
 193 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 194 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 195 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.64  14352  122
 196 Agnieszka Matus                Milanówek            117.59  19403  165
 197 Teresa Zalewska                Racibórz             117.56  16928  144
 198 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.31   9033   77
 199 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 200 Dariusz Jarosławski            Ełk                  117.18  13945  119
 201 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 202 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.12  20028  171
 203 Anna Biegańska                 Białystok            117.06  12057  103
 204 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.79  12263  105
 205 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.70  18555  159
 206 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               116.45  17001  146
 207 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            116.31   4071   35
 208 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.23  17318  149
 209 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.88  22017  190
 211 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.79   5558   48
 212 Sławomir Długosz               Ostróda              115.72  14928  129
 213 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 214 Monika Siemaszko               Lipiany              115.60  21386  185
 215 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 216 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 217 Jakub Onoszko                  Gdynia               115.14  22222  193
 218 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 219 Paweł Morga                    Warszawa             114.74   8491   74
 220 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 221 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 222 Aleksandra Brzeska             Piastów              114.29   6743   59
 223 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 224 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
 225 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 226 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.69  21602  190
 227 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 228 Dominika Worona                Police               113.48  12029  106
 229 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 230 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 231 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 232 Renata Andracka                Zwola                113.06  22499  199
 233 Diana Pietrzykowska            Szczecin             112.17   4038   36
 234 Tomasz A. Praga                Białystok            111.92   9849   88
 235 Marianna Kozłowska             Białystok            111.67  15075  135
 236 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 237 Lucyna Śniadach                Rumia                111.63  21433  192
 238 Ewelina Gruda                  Białystok            111.57   5690   51
 239 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 240 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.91  12977  117
 241 Artur Wawrzynowski             Żukowo               110.70  11845  107
 242 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.62  21239  192
 243 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.59  22008  199
 244 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.50  12155  110
 245 Iza Kraj                       Warszawa             110.44   5301   48
 246 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 247 Maria Pokorska                 Warszawa             110.26  21941  199
 248 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 249 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.86  17138  156
 250 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 251 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.42   8425   77
 252 Marcin Stachowski              Wydartowo I          109.35  20995  192
 253 Dorota Ostrowska               Białystok            109.21  18238  167
 254 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.92   4030   37
 255 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 256 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 257 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 258 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 259 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 260 Laura Pisula                   Wrocław              108.43   8783   81
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.05  20746  192
 262 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 263 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.76  15086  140
 265 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.60  14741  137
 266 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.55   6453   60
 267 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.55   6453   60
 268 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.45  20094  187
 269 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 270 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.16  11252  105
 271 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.08  10922  102
 272 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.03  16483  154
 273 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.87   5878   55
 274 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 275 Józef Burzyński                Ełk                  105.87  17681  167
 276 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 277 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 278 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 279 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.14  20187  192
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.01  12916  123
 281 Maciej Pietrasik               Nowogard             104.93  19307  184
 282 Jacek Nowak                    Szczecin             104.85   4928   47
 283 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.59  12342  118
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 285 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.52   5017   48
 286 Michał Landowski               Police               104.45  17965  172
 287 Halina Mrozek                  Warszawa             104.30   4902   47
 288 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.05  19770  190
 289 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 290 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 291 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 292 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 293 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 294 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
 295 Sylwia Buks                    Warszawa             101.83   7332   72
 296 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 297 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 298 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 299 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 300 Agnieszka Antos                Racibórz              99.92   7694   77
 301 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 302 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.11   3532   36
 303 Beata Kiżewska                 Świnoujście           98.06   6962   71
 304 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 305 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 306 Anna Lenartowska               Gdynia                97.23   9917  102
 307 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             96.97   3394   35
 308 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.93   5913   61
 309 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                96.77   7935   82
 310 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 311 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 312 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 313 Sylwia Kozłowska               Białystok             95.99   6815   71
 314 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.58   9080   95
 315 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.48  15850  166
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 317 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 318 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.73  17618  190
 319 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           92.40   3234   35
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 321 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 322 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 323 Paulina Naplocha               Racibórz              88.19   5027   57
 324 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.69  12365  141
 325 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 326 Artur Kwiatkowski              Radomsko              86.81   6858   79
 327 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 328 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 329 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 330 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 331 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 332 Teresa Balewska                Reda                  81.31   7237   89
 333 Marcin Kurowski                Racibórz              81.02   7859   97
 334 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 335 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 336 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.74   2476   35
 337 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.03   2381   35
 338 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 339 Mirosław Dejna                 Sampława              65.64  13128  200
 340 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 13-04-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   4 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Magdalena Kublik               Warszawa             111.20   2780   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  12 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  13 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  14 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  15 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         130.00   3120   24
  16 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  17 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  18 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  19 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  20 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  21 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  22 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  23 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  24 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  26 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  28 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  30 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  31 Łukasz Wojciechowski           Łomża                114.67   2752   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  34 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  35 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  36 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  37 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  38 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  39 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  40 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  41 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  42 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  43 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.46   2339   24
  44 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  45 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  46 Miłosz Meller                  Poznań               115.35   2653   23
  47 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  48 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.43   2241   23
  49 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  50 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  51 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  52 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  53 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  54 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  55 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             80.96   1862   23
  56 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  57 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  58 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.26   1800   23
  59 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  60 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  61 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  63 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  64 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  65 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  66 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  67 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  68 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             67.18   1478   22
  69 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  70 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  71 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  72 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  73 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  74 Piotr Latoszek                 Warszawa              94.30   1886   20
  75 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  76 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  77 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  78 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  79 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  80 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  81 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  82 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  83 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  84 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  85 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  86 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  87 Justyna Czupryńska             Świnoujście           90.12   1442   16
  88 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  89 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  90 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  91 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  92 Piotr Rosół                    Warszawa             140.79   1971   14
  93 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  94 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  95 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  96 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  97 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  98 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  99 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 100 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 101 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 102 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 103 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 104 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 105 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 106 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 107 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 108 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 109 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 110 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 111 Tomasz Łapka                   Opole                124.42   1493   12
 112 Tomasz Polański                Ciechanów            124.33   1492   12
 113 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 114 Marcin Rogala                  Warszawa             120.17   1442   12
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 116 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 117 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 118 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 119 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 120 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 121 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.50   1410   12
 122 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 123 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 124 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 126 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 127 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 128 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.17   1370   12
 129 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          114.00   1368   12
 130 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 131 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 133 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 134 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 135 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 136 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 137 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             106.50   1278   12
 138 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 139 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 140 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 141 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 142 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 143 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 144 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 145 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 146 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 147 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 148 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 149 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 150 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 151 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 152 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 153 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 154 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 155 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 156 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 157 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 158 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 159 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 160 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 161 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 162 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 163 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 164 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 165 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 166 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 167 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 168 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 169 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 170 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 171 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 172 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 173 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 174 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 175 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 176 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 177 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 178 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 179 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   87.50   1050   12
 180 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 181 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 182 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 183 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 184 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 185 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 186 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 187 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 188 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 189 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 190 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 191 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 192 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 193 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 194 Iwona Duźniak                  Dębica               111.55   1227   11
 195 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 196 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 197 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 198 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 199 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 200 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 201 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 202 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 203 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 204 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 205 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 206 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 207 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 208 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 209 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 210 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   85.91    945   11
 211 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 212 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 213 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 214 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 215 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 216 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 217 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             81.00    891   11
 218 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 219 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 220 Joanna Kulawiak                Warszawa              79.27    872   11
 221 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 222 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   78.82    867   11
 223 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 224 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 225 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 226 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 227 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 228 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 229 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 230 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 231 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 232 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 233 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 234 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 235 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 236 Magdalena Maternicka           Gdynia                70.91    780   11
 237 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 238 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 239 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 240 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 241 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 242 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 243 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 244 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 245 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 246 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 247 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 248 Aneta Maternicka               Gdynia                64.00    704   11
 249 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             63.91    703   11
 250 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 251 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 252 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 253 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 254 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 255 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 256 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 257 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 258 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 259 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 260 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 261 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 262 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 263 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 264 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 265 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 266 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 267 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 268 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 269 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 270 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 271 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 272 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 273 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 274 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 275 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 276 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 277 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 278 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 279 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 280 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 281 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 282 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 283 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 284 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 285 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 286 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 287 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 288 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 289 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 290 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 291 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 292 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 293 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 294 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 295 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 296 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 297 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 298 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 299 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 300 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 301 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 302 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 303 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 304 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 305 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 306 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 307 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 308 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 309 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 310 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 311 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 312 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 313 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 314 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 315 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 316 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 317 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 318 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 319 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 320 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 321 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 322 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 323 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 324 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 325 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 326 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 327 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 328 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 329 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 330 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 331 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 332 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 333 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 334 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 335 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 336 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 337 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 338 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 339 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 340 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 341 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie