Łódź 4
sierpnia
Łódź 4- 5 sierpnia Wielka Łódka 2007 — Lato
Słupsk11
sierpnia
Słupsk 11-12 sierpnia XI Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2007
Wałcz24
sierpnia
Wałcz 24 sierpnia III Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Słupskie gry11 - 12 sierpnia 2007 — XI Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej Słupsk, 11 - 12 sierpnia 2007
Grand Prix 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Słupskie gryMistrzostwa Ziemi Słupskiej to dosyć kameralny turniej. Tym razem grało 46 osób, w tym dwu debiutantów. Po pierwszym dniu na czele z sześcioma zwycięstwami znajdowło się trzech graczy: Mariusz Skrobosz, Tomasz ZwolińskiStanisław Rydzik. W ósmej rundzie zarówno Tomek jak i Mariusz wygrali swoje partie, Staszek przegrał. Po dziesięciu rundach samodzielnym liderem był Mariusz Skrobosz z dziewięcioma zwycięstwami. Jeden punkt straty do lidera miał Rafał Lenartowski. Pozostałych kandydatów do zwycięstwa dzieliły od Mariusza co najmniej dwa punkty. W jedenastej rundzie Rafał wygrał z Mariuszem i tym samym zrównał się z nim w ilości zwycięstw, ale miał stratę 400 małych punktów. W ostatniej partii, którą również rozegrali ze sobą, lepszy okazał się Mariusz. Zwycięzca oprócz pucharu otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł. Wicemistrzem Ziemi Słupskiej został Dariusz Kosz, a trzecie miejsce zajął Rafał Lenartowski.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
IX Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej




Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.91     10.0     5213     1936      892
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   130.50      9.0     5177     1738      737
  3 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 125.25      9.0     4760     1811      466
  4 Krzysztof       Obremski             Legnica                133.22      8.0     4954     1602      615
  5 Kamil           Górka                Kraków                 142.98      8.0     4953     1591      925
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                135.02      8.0     4823     1736      233
  7 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  111.23      8.0     4733     1690      274
  8 Jarosław        Kamienik             Słupsk                 124.95      8.0     4674     1679      171
  9 Łukasz          Baranowski           Reda                   100.00      8.0     4380     1651       65
 10 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.54      7.0     4831     1564      335
 11 Przemysław      Herdzina             Kraków                 129.40      7.0     4712     1522      472
 12 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  123.55      7.0     4674     1560      330
 13 Paweł           Janaś                Głogów                 126.88      7.0     4655     1577      398
 14 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.46      7.0     4627     1633      227
 15 Wojciech        Sołdan               Rumia                  130.09      7.0     4517     1474      113
 16 Adam            Klimont              Wałcz                  112.01      7.0     4497     1594      189
 17 Irena           Sołdan               Rumia                  127.56      7.0     4467     1530      226
 18 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      7.0     4387     1520       60
 19 Jan             Ziółkowski           Rumia                  106.03      7.0     4154     1525     -353
 20 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   139.11      6.0     4687     1472       33
 21 Dawid           Pikul                Poznań                 137.69      6.0     4433     1505     -206
 22 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              108.90      6.0     4433     1402      132
 23 Rafał           Wesołowski           Warszawa               119.63      6.0     4340     1298      221
 24 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              104.91      6.0     4269     1360      160
 25 Lucyna          Śniadach             Rumia                  110.24      6.0     4238     1401     -182
 26 Jarosław        Olek                 Warszawa               100.00      6.0     4230     1436     -124
 27 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                100.15      6.0     4181     1323       -5
 28 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   117.26      5.0     4497     1356      -60
 29 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               131.25      5.0     4400     1282      238
 30 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              123.84      5.0     4286     1231      -97
 31 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   109.35      5.0     4285     1245      -27
 32 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.31      5.0     4212     1205     -214
 33 Rafał           Skibicki             Lębork                 107.49      5.0     4095     1206     -376
 34 Ewa             Czerwoniec           Warszawa               104.48      5.0     4045     1238     -168
 35 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.58      5.0     3769     1329     -889
 36 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      4.5     3836      988       16
 37 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                103.07      4.0     4393     1138      160
 38 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   101.58      4.0     4099     1153     -335
 39 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             114.79      4.0     4047     1162     -458
 40 Sławomir        Zabawa               Jasło                  102.57      4.0     3905     1177     -653
 41 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.5     3902      976     -236
 42 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 100.00      3.5     3864      927     -225
 43 Ireneusz        Kaczmarczyk          Gdańsk                 100.00      3.5     3494      942     -434
 44 Tomasz          Silny                Gdynia                 100.00      3.5     3440      934     -338
 45 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               116.57      3.0     2571      761      126
 46 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      1.5     3492      703     -634
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Mariusz Skrobosz 145.91 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Eugeniusz      Wróblewski            114.79 +  444: 306  165
    2     9 Dawid          Pikul                 137.69 +  444: 311  188
    3     3 Jolanta        Chłopińska            111.23 +  415: 363  161
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          139.11 +  447: 319  189
    5     1 Adam           Klimont               112.01 +  424: 299  162
    6     1 Tomasz         Zwoliński             135.02 +  486: 316  185
    7     1 Stanisław      Rydzik                141.46 -  375: 383   91
    8     1 Krzysztof      Obremski              133.22 +  487: 444  183
    9     1 Paweł          Janaś                 126.88 +  435: 400  177
   10     1 Tomasz         Zwoliński             135.02 +  483: 430  185
   11     1 Rafał          Lenartowski           125.25 -  400: 436   75
   12     1 Rafał          Lenartowski           125.25 +  373: 314  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1936  / 12 161.33




	Kazimierz.J Merklejn 144.54 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Adam           Klimont               112.01 -  339: 404   62
    2    21 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  446: 313  150
    3    11 Przemysław     Herdzina              129.40 +  395: 340  179
    4    11 Jarosław       Olek                  100.00 +  376: 356  150
    5     4 Paweł          Janaś                 126.88 +  416: 342  177
    6     3 Jarosław       Kamienik              124.95 -  358: 391   75
    7     6 Katarzyna      Sołdan                123.55 +  410: 377  174
    8     5 Dariusz        Kuć                   117.26 +  492: 343  167
    9     3 Stanisław      Rydzik                141.46 -  409: 462   91
   10     5 Jolanta        Chłopińska            111.23 +  521: 308  161
   11     3 Tomasz         Zwoliński             135.02 -  311: 387   85
   12     4 Kamil          Górka                 142.98 -  358: 473   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Kamil Górka 142.98 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jolanta        Chłopińska            111.23 -  345: 403   61
    2    18 Dariusz        Kuć                   117.26 +  442: 378  167
    3    10 Łukasz         Baranowski            100.00 +  411: 302  150
    4    10 Dawid          Pikul                 137.69 -  317: 337   88
    5    13 Wojciech       Gołęcki               104.58 +  441: 207  155
    6    11 Agnieszka      Goniowska             103.07 +  401: 329  153
    7     4 Przemysław     Herdzina              129.40 -  422: 462   79
    8     8 Lucyna         Śniadach              110.24 +  415: 377  160
    9     7 Przemysław     Pawlic                100.00 +  469: 307  150
   10     4 Paweł          Janaś                 126.88 -  300: 337   77
   11     8 Jan            Ziółkowski            106.03 +  517: 231  156
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              144.54 +  473: 358  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Stanisław Rydzik 141.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Lucyna         Śniadach              110.24 +  445: 327  160
    2     8 Waldemar       Czerwoniec            131.25 +  398: 331  181
    3     2 Jarosław       Kamienik              124.95 -  366: 375   75
    4     8 Irena          Sołdan                127.56 +  403: 339  178
    5     6 Karol          Wyrębkiewicz          139.11 +  411: 299  189
    6     2 Katarzyna      Sołdan                123.55 +  301: 287  174
    7     1 Mariusz        Skrobosz              145.91 +  383: 375  196
    8     2 Tomasz         Zwoliński             135.02 -  343: 384   85
    9     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.54 +  462: 409  195
   10     2 Rafał          Lenartowski           125.25 -  377: 427   75
   11     4 Łukasz         Baranowski            100.00 -  345: 406   50
   12     6 Jarosław       Kamienik              124.95 -  393: 441   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Karol Wyrębkiewicz 139.11 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Kuć                   109.35 +  454: 337  159
    2     7 Sławomir       Zabawa                102.57 +  415: 323  153
    3     4 Rafał          Lenartowski           125.25 +  365: 331  175
    4     1 Mariusz        Skrobosz              145.91 -  319: 447   96
    5     6 Stanisław      Rydzik                141.46 -  299: 411   91
    6     7 Wojciech       Sołdan                130.09 +  489: 325  180
    7     5 Dariusz        Kuć                   117.26 -  363: 416   67
    8    10 Jan            Ziółkowski            106.03 -  308: 461   56
    9    12 Dawid          Pikul                 137.69 -  416: 436   88
   10    15 Irena          Sołdan                127.56 +  429: 362  178
   11    11 Tomasz         Sienkiewicz           104.91 +  400: 369  155
   12     8 Katarzyna      Sołdan                123.55 -  430: 436   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Dawid Pikul 137.69 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Szczygieł             108.90 +  348: 336  159
    2     9 Mariusz        Skrobosz              145.91 -  311: 444   96
    3    15 Dorota         Kuć                   109.35 +  402: 360  159
    4    10 Kamil          Górka                 142.98 +  337: 317  193
    5     7 Jarosław       Kamienik              124.95 -  384: 454   75
    6    10 Rafał          Lenartowski           125.25 -  357: 425   75
    7     9 Dariusz        Kosz                  130.50 -  390: 492   81
    8    18 Agata          Kuć                   101.58 -  361: 373   52
    9    12 Karol          Wyrębkiewicz          139.11 +  436: 416  189
   10     9 Dariusz        Kuć                   117.26 +  440: 296  167
   11    13 Irena          Sołdan                127.56 -  324: 397   78
   12    13 Waldemar       Czerwoniec            131.25 +  343: 329  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Tomasz Zwoliński 135.02 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Skibicki              107.49 +  460: 252  157
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              123.84 +  387: 344  174
    3     6 Przemysław     Pawlic                100.00 +  382: 350  150
    4     2 Paweł          Janaś                 126.88 +  411: 357  177
    5     2 Krzysztof      Obremski              133.22 +  425: 329  183
    6     1 Mariusz        Skrobosz              145.91 -  316: 486   96
    7     2 Jolanta        Chłopińska            111.23 +  414: 411  161
    8     2 Stanisław      Rydzik                141.46 +  384: 343  191
    9     2 Rafał          Lenartowski           125.25 -  367: 397   75
   10     1 Mariusz        Skrobosz              145.91 -  430: 483   96
   11     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.54 +  387: 311  195
   12     2 Dariusz        Kosz                  130.50 -  460: 527   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 12 144.67




	Krzysztof Obremski 133.22 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jan            Ziółkowski            106.03 -  352: 396   56
    2    16 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  478: 278  150
    3     8 Wojciech       Gołęcki               104.58 +  588: 278  155
    4     4 Rafał          Lenartowski           125.25 +  433: 377  175
    5     2 Tomasz         Zwoliński             135.02 -  329: 425   85
    6     5 Ireneusz       Moralewicz            116.57 +  402: 309  167
    7     3 Jarosław       Kamienik              124.95 +  439: 363  175
    8     1 Mariusz        Skrobosz              145.91 -  444: 487   96
    9     4 Adam           Klimont               112.01 -  315: 400   62
   10     7 Waldemar       Czerwoniec            131.25 +  358: 344  181
   11     5 Jarosław       Olek                  100.00 +  420: 308  150
   12     3 Łukasz         Baranowski            100.00 +  396: 374  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Waldemar Czerwoniec 131.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Sienkiewicz           104.91 +  365: 324  155
    2     8 Stanisław      Rydzik                141.46 -  331: 398   91
    3    12 Joanna         Ostrowska             115.31 -  336: 380   65
    4    13 Dariusz        Kuć                   117.26 -  354: 357   67
    5    20 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  393: 373  150
    6    13 Barbara        Łukaszewicz           100.15 -  378: 401   50
    7    17 Ewa            Czerwoniec            104.48 +  391: 316  154
    8    16 Wojciech       Gołęcki               104.58 +  432: 187  155
    9    13 Dorota         Kuć                   109.35 -  364: 394   59
   10     7 Krzysztof      Obremski              133.22 -  344: 358   83
   11    15 Eugeniusz      Wróblewski            114.79 +  383: 331  165
   12    13 Dawid          Pikul                 137.69 -  329: 343   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Dariusz Kosz 130.50 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Gołęcki               104.58 -  403: 456   55
    2    12 Adam           Klimont               112.01 -  333: 380   62
    3    18 Eugeniusz      Wróblewski            114.79 +  468: 336  165
    4    12 Joanna         Ostrowska             115.31 +  485: 353  165
    5     8 Małgorzata     Szczygieł             108.90 +  460: 337  159
    6     6 Przemysław     Pawlic                100.00 -  389: 437   50
    7     9 Dawid          Pikul                 137.69 +  492: 390  188
    8     6 Jarosław       Kamienik              124.95 +  368: 323  175
    9     5 Irena          Sołdan                127.56 +  429: 265  178
   10     3 Przemysław     Herdzina              129.40 +  399: 360  179
   11     2 Paweł          Janaś                 126.88 +  424: 343  177
   12     2 Tomasz         Zwoliński             135.02 +  527: 460  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Wojciech Sołdan 130.09 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ewa            Czerwoniec            104.48 +  468: 253  154
    2     4 Jan            Ziółkowski            106.03 +  428: 356  156
    3     1 Paweł          Janaś                 126.88 -  373: 444   77
    4     6 Przemysław     Pawlic                100.00 -  354: 446   50
    5     9 Irena          Sołdan                127.56 +  383: 351  178
    6     7 Karol          Wyrębkiewicz          139.11 -  325: 489   89
    7    10 Jarosław       Olek                  100.00 +  403: 367  150
    8     9 Łukasz         Baranowski            100.00 -  316: 395   50
    9    11 Małgorzata     Szczygieł             108.90 -  290: 368   59
   10     8 Katarzyna      Sołdan                123.55 +  343: 323  174
   11    12 Dariusz        Kuć                   117.26 +  366: 339  167
   12     9 Rafał          Wesołowski            119.63 +  468: 273  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Przemysław Herdzina 129.40 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agnieszka      Goniowska             103.07 +  397: 355  153
    2     3 Ireneusz       Moralewicz            116.57 -  304: 374   67
    3    11 Kazimierz.J    Merklejn              144.54 -  340: 395   95
    4    19 Ewa            Czerwoniec            104.48 +  448: 356  154
    5    15 Maciej         Kuć                   100.00 +  407: 280  150
    6    12 Sławomir       Zabawa                102.57 +  581: 270  153
    7     4 Kamil          Górka                 142.98 +  462: 422  193
    8     3 Paweł          Janaś                 126.88 -  325: 404   77
    9     6 Jarosław       Kamienik              124.95 +  372: 315  175
   10     3 Dariusz        Kosz                  130.50 -  360: 399   81
   11     6 Adam           Klimont               112.01 -  304: 314   62
   12     7 Adam           Klimont               112.01 +  412: 356  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Irena Sołdan 127.56 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Zabawa                102.57 -  322: 373   53
    2    17 Barbara        Łukaszewicz           100.15 +  394: 347  150
    3     9 Małgorzata     Szczygieł             108.90 +  381: 323  159
    4     8 Stanisław      Rydzik                141.46 -  339: 403   91
    5     9 Wojciech       Sołdan                130.09 -  351: 383   80
    6    19 Tomasz         Silny                 100.00 +  384: 257  150
    7    15 Wojciech       Gołęcki               104.58 +  361: 312  155
    8     7 Katarzyna      Sołdan                123.55 +  402: 372  174
    9     5 Dariusz        Kosz                  130.50 -  265: 429   81
   10    15 Karol          Wyrębkiewicz          139.11 -  362: 429   89
   11    13 Dawid          Pikul                 137.69 +  397: 324  188
   12    11 Lucyna         Śniadach              110.24 +  509: 289  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Paweł Janaś 126.88 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agata          Kuć                   101.58 +  374: 344  152
    2     6 Wojciech       Gołęcki               104.58 +  473: 260  155
    3     1 Wojciech       Sołdan                130.09 +  444: 373  180
    4     2 Tomasz         Zwoliński             135.02 -  357: 411   85
    5     4 Kazimierz.J    Merklejn              144.54 -  342: 416   95
    6     8 Jarosław       Olek                  100.00 +  385: 296  150
    7     8 Przemysław     Pawlic                100.00 +  439: 255  150
    8     3 Przemysław     Herdzina              129.40 +  404: 325  179
    9     1 Mariusz        Skrobosz              145.91 -  400: 435   96
   10     4 Kamil          Górka                 142.98 +  337: 300  193
   11     2 Dariusz        Kosz                  130.50 -  343: 424   81
   12     5 Jolanta        Chłopińska            111.23 -  357: 418   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Rafał Lenartowski 125.25 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Barbara        Łukaszewicz           100.15 +  425: 350  150
    2    10 Jarosław       Olek                  100.00 +  402: 301  150
    3     4 Karol          Wyrębkiewicz          139.11 -  331: 365   89
    4     4 Krzysztof      Obremski              133.22 -  377: 433   83
    5    11 Lucyna         Śniadach              110.24 +  437: 300  160
    6    10 Dawid          Pikul                 137.69 +  425: 357  188
    7     7 Adam           Klimont               112.01 +  370: 358  162
    8     4 Jolanta        Chłopińska            111.23 +  419: 313  161
    9     2 Tomasz         Zwoliński             135.02 +  397: 367  185
   10     2 Stanisław      Rydzik                141.46 +  427: 377  191
   11     1 Mariusz        Skrobosz              145.91 +  436: 400  196
   12     1 Mariusz        Skrobosz              145.91 -  314: 373   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Jarosław Kamienik 124.95 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Baranowski            100.00 +  491: 368  150
    2     2 Maciej         Kuć                   100.00 +  401: 278  150
    3     2 Stanisław      Rydzik                141.46 +  375: 366  191
    4     3 Adam           Klimont               112.01 -  341: 445   62
    5     7 Dawid          Pikul                 137.69 +  454: 384  188
    6     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.54 +  391: 358  195
    7     3 Krzysztof      Obremski              133.22 -  363: 439   83
    8     6 Dariusz        Kosz                  130.50 -  323: 368   81
    9     6 Przemysław     Herdzina              129.40 -  315: 372   79
   10    10 Małgorzata     Szczygieł             108.90 +  381: 340  159
   11     9 Przemysław     Pawlic                100.00 +  398: 392  150
   12     6 Stanisław      Rydzik                141.46 +  441: 393  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Krzysztof Sporczyk 123.84 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  383: 294  150
    2     5 Tomasz         Zwoliński             135.02 -  344: 387   85
    3    16 Jarosław       Olek                  100.00 -  375: 416   50
    4    15 Łukasz         Baranowski            100.00 -  311: 353   50
    5    18 Eugeniusz      Wróblewski            114.79 +  405: 335  165
    6    14 Agata          Kuć                   101.58 +  424: 321  152
    7    12 Jan            Ziółkowski            106.03 -  301: 336   56
    8    17 Tomasz         Sienkiewicz           104.91 +  398: 341  155
    9    15 Joanna         Ostrowska             115.31 +  363: 311  165
   10    11 Rafał          Wesołowski            119.63 -  312: 459   70
   11    10 Katarzyna      Sołdan                123.55 -  359: 375   74
   12    14 Małgorzata     Szczygieł             108.90 -  311: 455   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Katarzyna Sołdan 123.55 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  549: 328  150
    2     1 Jolanta        Chłopińska            111.23 -  358: 434   61
    3     7 Agata          Kuć                   101.58 +  405: 327  152
    4     5 Rafał          Wesołowski            119.63 +  436: 350  170
    5     3 Ireneusz       Moralewicz            116.57 +  379: 317  167
    6     2 Stanisław      Rydzik                141.46 -  287: 301   91
    7     6 Kazimierz.J    Merklejn              144.54 -  377: 410   95
    8     7 Irena          Sołdan                127.56 -  372: 402   78
    9    10 Agnieszka      Goniowska             103.07 +  377: 343  153
   10     8 Wojciech       Sołdan                130.09 -  323: 343   80
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              123.84 +  375: 359  174
   12     8 Karol          Wyrębkiewicz          139.11 +  436: 430  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Rafał Wesołowski 119.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Kuć                   100.00 -  343: 398   50
    2    20 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  378: 254  150
    3    17 Tomasz         Silny                 100.00 +  416: 269  150
    4     5 Katarzyna      Sołdan                123.55 -  350: 436   74
    5    16 Sławomir       Zabawa                102.57 -  322: 361   53
    6    15 Łukasz         Baranowski            100.00 -  305: 313   50
    7    19 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  440: 251  150
    8    15 Dorota         Kuć                   109.35 +  352: 349  159
    9    16 Tomasz         Sienkiewicz           104.91 -  324: 340   55
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              123.84 +  459: 312  174
   11    14 Agnieszka      Goniowska             103.07 +  378: 368  153
   12     9 Wojciech       Sołdan                130.09 -  273: 468   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Dariusz Kuć 117.26 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jarosław       Olek                  100.00 -  320: 321   50
    2    18 Kamil          Górka                 142.98 -  378: 442   93
    3    19 Rafał          Skibicki              107.49 +  459: 276  157
    4    13 Waldemar       Czerwoniec            131.25 +  357: 354  181
    5    14 Łukasz         Baranowski            100.00 +  459: 403  150
    6     9 Jan            Ziółkowski            106.03 +  457: 230  156
    7     5 Karol          Wyrębkiewicz          139.11 +  416: 363  189
    8     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.54 -  343: 492   95
    9     8 Jolanta        Chłopińska            111.23 -  342: 462   61
   10     9 Dawid          Pikul                 137.69 -  296: 440   88
   11    12 Wojciech       Sołdan                130.09 -  339: 366   80
   12    12 Jan            Ziółkowski            106.03 -  331: 408   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Ireneusz Moralewicz 116.57 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  481: 256  150
    2     3 Przemysław     Herdzina              129.40 +  374: 304  179
    3     5 Adam           Klimont               112.01 -  380: 401   62
    4     7 Lucyna         Śniadach              110.24 +  340: 322  160
    5     3 Katarzyna      Sołdan                123.55 -  317: 379   74
    6     5 Krzysztof      Obremski              133.22 -  309: 402   83
    7    14 Sławomir       Zabawa                102.57 -  370: 381   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     761  /  7 108.71




	Joanna Ostrowska 115.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Przemysław     Pawlic                100.00 -  355: 418   50
    2    15 Tomasz         Sienkiewicz           104.91 +  429: 314  155
    3    12 Waldemar       Czerwoniec            131.25 +  380: 336  181
    4    12 Dariusz        Kosz                  130.50 -  353: 485   81
    5    12 Jarosław       Olek                  100.00 -  275: 445   50
    6    18 Wojciech       Gołęcki               104.58 -  320: 351   55
    7    20 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  381: 275  150
    8    14 Barbara        Łukaszewicz           100.15 -  311: 394   50
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              123.84 -  311: 363   74
   10    19 Rafał          Skibicki              107.49 +  370: 340  157
   11    19 Agata          Kuć                   101.58 +  374: 342  152
   12    16 Barbara        Łukaszewicz           100.15 -  353: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Eugeniusz Wróblewski 114.79 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              145.91 -  306: 444   96
    2    19 Agata          Kuć                   101.58 -  305: 375   52
    3    18 Dariusz        Kosz                  130.50 -  336: 468   81
    4    23 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  362: 353  150
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              123.84 -  335: 405   74
    6    22 Ewa            Czerwoniec            104.48 -  249: 437   54
    7    23 Rafał          Skibicki              107.49 +  356: 276  157
    8    20 Maciej         Kuć                   100.00 +  369: 351  150
    9    18 Lucyna         Śniadach              110.24 -  353: 379   60
   10    21 Tomasz         Silny                 100.00 +  400: 264  150
   11    15 Waldemar       Czerwoniec            131.25 -  331: 383   81
   12    18 Rafał          Skibicki              107.49 -  345: 370   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Adam Klimont 112.01 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.54 +  404: 339  195
    2    12 Dariusz        Kosz                  130.50 +  380: 333  181
    3     5 Ireneusz       Moralewicz            116.57 +  401: 380  167
    4     3 Jarosław       Kamienik              124.95 +  445: 341  175
    5     1 Mariusz        Skrobosz              145.91 -  299: 424   96
    6     4 Jolanta        Chłopińska            111.23 -  367: 440   61
    7     7 Rafał          Lenartowski           125.25 -  358: 370   75
    8    11 Sławomir       Zabawa                102.57 +  437: 311  153
    9     4 Krzysztof      Obremski              133.22 +  400: 315  183
   10     6 Łukasz         Baranowski            100.00 -  336: 339   50
   11     6 Przemysław     Herdzina              129.40 +  314: 304  179
   12     7 Przemysław     Herdzina              129.40 -  356: 412   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Jolanta Chłopińska 111.23 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 142.98 +  403: 345  193
    2     1 Katarzyna      Sołdan                123.55 +  434: 358  174
    3     3 Mariusz        Skrobosz              145.91 -  363: 415   96
    4     9 Jan            Ziółkowski            106.03 +  417: 318  156
    5     5 Przemysław     Pawlic                100.00 +  412: 304  150
    6     4 Adam           Klimont               112.01 +  440: 367  162
    7     2 Tomasz         Zwoliński             135.02 -  411: 414   85
    8     4 Rafał          Lenartowski           125.25 -  313: 419   75
    9     8 Dariusz        Kuć                   117.26 +  462: 342  167
   10     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.54 -  308: 521   95
   11     7 Lucyna         Śniadach              110.24 +  352: 299  160
   12     5 Paweł          Janaś                 126.88 +  418: 357  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Lucyna Śniadach 110.24 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                141.46 -  327: 445   91
    2    14 Agnieszka      Goniowska             103.07 +  412: 311  153
    3    14 Maciej         Kuć                   100.00 +  363: 361  150
    4     7 Ireneusz       Moralewicz            116.57 -  322: 340   67
    5    11 Rafał          Lenartowski           125.25 -  300: 437   75
    6    16 Tomasz         Sienkiewicz           104.91 +  397: 287  155
    7    11 Małgorzata     Szczygieł             108.90 +  356: 324  159
    8     8 Kamil          Górka                 142.98 -  377: 415   93
    9    18 Eugeniusz      Wróblewski            114.79 +  379: 353  165
   10    14 Ewa            Czerwoniec            104.48 +  417: 286  154
   11     7 Jolanta        Chłopińska            111.23 -  299: 352   61
   12    11 Irena          Sołdan                127.56 -  289: 509   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Dorota Kuć 109.35 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Karol          Wyrębkiewicz          139.11 -  337: 454   89
    2    22 Ewa            Czerwoniec            104.48 +  393: 294  154
    3    15 Dawid          Pikul                 137.69 -  360: 402   88
    4    16 Wojciech       Gołęcki               104.58 -  281: 387   55
    5    21 Tomasz         Silny                 100.00 -  316: 351   50
    6    20 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  453: 341  150
    7    18 Maciej         Kuć                   100.00 +  337: 299  150
    8    15 Rafał          Wesołowski            119.63 -  349: 352   70
    9    13 Waldemar       Czerwoniec            131.25 +  394: 364  181
   10    12 Jarosław       Olek                  100.00 -  369: 382   50
   11    17 Sławomir       Zabawa                102.57 +  324: 293  153
   12    15 Tomasz         Sienkiewicz           104.91 -  372: 393   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Małgorzata Szczygieł 108.90 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 137.69 -  336: 348   88
    2    23 Rafał          Skibicki              107.49 +  463: 353  157
    3     9 Irena          Sołdan                127.56 -  323: 381   78
    4    14 Tomasz         Sienkiewicz           104.91 +  343: 321  155
    5     8 Dariusz        Kosz                  130.50 -  337: 460   81
    6    17 Maciej         Kuć                   100.00 +  459: 386  150
    7    11 Lucyna         Śniadach              110.24 -  324: 356   60
    8    13 Jarosław       Olek                  100.00 -  344: 390   50
    9    11 Wojciech       Sołdan                130.09 +  368: 290  180
   10    10 Jarosław       Kamienik              124.95 -  340: 381   75
   11    16 Ewa            Czerwoniec            104.48 +  341: 324  154
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              123.84 +  455: 311  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Rafał Skibicki 107.49 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             135.02 -  252: 460   85
    2    23 Małgorzata     Szczygieł             108.90 -  353: 463   59
    3    19 Dariusz        Kuć                   117.26 -  276: 459   67
    4    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  288: 364   50
    5    23 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  309: 347   50
    6    23 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  343: 301  150
    7    23 Eugeniusz      Wróblewski            114.79 -  276: 356   65
    8    22 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  394: 388  150
    9    20 Tomasz         Silny                 100.00 +  350: 311  150
   10    19 Joanna         Ostrowska             115.31 -  340: 370   65
   11    20 Maciej         Kuć                   100.00 +  544: 307  150
   12    18 Eugeniusz      Wróblewski            114.79 +  370: 345  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Jan Ziółkowski 106.03 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Obremski              133.22 +  396: 352  183
    2     4 Wojciech       Sołdan                130.09 -  356: 428   80
    3    13 Sławomir       Zabawa                102.57 +  328: 251  153
    4     9 Jolanta        Chłopińska            111.23 -  318: 417   61
    5    10 Agnieszka      Goniowska             103.07 +  402: 341  153
    6     9 Dariusz        Kuć                   117.26 -  230: 457   67
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              123.84 +  336: 301  174
    8    10 Karol          Wyrębkiewicz          139.11 +  461: 308  189
    9     9 Łukasz         Baranowski            100.00 -  315: 443   50
   10    16 Wojciech       Gołęcki               104.58 +  373: 361  155
   11     8 Kamil          Górka                 142.98 -  231: 517   93
   12    12 Dariusz        Kuć                   117.26 +  408: 331  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Tomasz Sienkiewicz 104.91 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Waldemar       Czerwoniec            131.25 -  324: 365   81
    2    15 Joanna         Ostrowska             115.31 -  314: 429   65
    3    22 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  373: 249  150
    4    14 Małgorzata     Szczygieł             108.90 -  321: 343   59
    5    22 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  475: 298  150
    6    16 Lucyna         Śniadach              110.24 -  287: 397   60
    7    21 Tomasz         Silny                 100.00 +  341: 246  150
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              123.84 -  341: 398   74
    9    16 Rafał          Wesołowski            119.63 +  340: 324  170
   10    17 Sławomir       Zabawa                102.57 +  391: 288  153
   11    11 Karol          Wyrębkiewicz          139.11 -  369: 400   89
   12    15 Dorota         Kuć                   109.35 +  393: 372  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Wojciech Gołęcki 104.58 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Kosz                  130.50 +  456: 403  181
    2     6 Paweł          Janaś                 126.88 -  260: 473   77
    3     8 Krzysztof      Obremski              133.22 -  278: 588   83
    4    16 Dorota         Kuć                   109.35 +  387: 281  159
    5    13 Kamil          Górka                 142.98 -  207: 441   93
    6    18 Joanna         Ostrowska             115.31 +  351: 320  165
    7    15 Irena          Sołdan                127.56 -  312: 361   78
    8    16 Waldemar       Czerwoniec            131.25 -  187: 432   81
    9    19 Sławomir       Zabawa                102.57 +  355: 339  153
   10    16 Jan            Ziółkowski            106.03 -  361: 373   56
   11    18 Barbara        Łukaszewicz           100.15 -  261: 311   50
   12    19 Sławomir       Zabawa                102.57 +  354: 336  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Ewa Czerwoniec 104.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Sołdan                130.09 -  253: 468   80
    2    22 Dorota         Kuć                   109.35 -  294: 393   59
    3    23 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  340: 336  150
    4    19 Przemysław     Herdzina              129.40 -  356: 448   79
    5    19 Agata          Kuć                   101.58 -  346: 362   52
    6    22 Eugeniusz      Wróblewski            114.79 +  437: 249  165
    7    17 Waldemar       Czerwoniec            131.25 -  316: 391   81
    8    19 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  444: 264  150
    9    14 Barbara        Łukaszewicz           100.15 +  334: 250  150
   10    14 Lucyna         Śniadach              110.24 -  286: 417   60
   11    16 Małgorzata     Szczygieł             108.90 -  324: 341   59
   12    17 Agnieszka      Goniowska             103.07 +  315: 294  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Agnieszka Goniowska 103.07 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Przemysław     Herdzina              129.40 -  355: 397   79
    2    14 Lucyna         Śniadach              110.24 -  311: 412   60
    3    21 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  389: 320  150
    4    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  549: 250  150
    5    10 Jan            Ziółkowski            106.03 -  341: 402   56
    6    11 Kamil          Górka                 142.98 -  329: 401   93
    7    16 Agata          Kuć                   101.58 +  428: 302  152
    8    12 Przemysław     Pawlic                100.00 -  291: 420   50
    9    10 Katarzyna      Sołdan                123.55 -  343: 377   74
   10    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  395: 259  150
   11    14 Rafał          Wesołowski            119.63 -  368: 378   70
   12    17 Ewa            Czerwoniec            104.48 -  294: 315   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Sławomir Zabawa 102.57 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                127.56 +  373: 322  178
    2     7 Karol          Wyrębkiewicz          139.11 -  323: 415   89
    3    13 Jan            Ziółkowski            106.03 -  251: 328   56
    4    18 Agata          Kuć                   101.58 +  379: 359  152
    5    16 Rafał          Wesołowski            119.63 +  361: 322  170
    6    12 Przemysław     Herdzina              129.40 -  270: 581   79
    7    14 Ireneusz       Moralewicz            116.57 +  381: 370  167
    8    11 Adam           Klimont               112.01 -  311: 437   62
    9    19 Wojciech       Gołęcki               104.58 -  339: 355   55
   10    17 Tomasz         Sienkiewicz           104.91 -  288: 391   55
   11    17 Dorota         Kuć                   109.35 -  293: 324   59
   12    19 Wojciech       Gołęcki               104.58 -  336: 354   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 12  98.08




	Agata Kuć 101.58 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Janaś                 126.88 -  344: 374   77
    2    19 Eugeniusz      Wróblewski            114.79 +  375: 305  165
    3     7 Katarzyna      Sołdan                123.55 -  327: 405   74
    4    18 Sławomir       Zabawa                102.57 -  359: 379   53
    5    19 Ewa            Czerwoniec            104.48 +  362: 346  154
    6    14 Krzysztof      Sporczyk              123.84 -  321: 424   74
    7    16 Agnieszka      Goniowska             103.07 -  302: 428   53
    8    18 Dawid          Pikul                 137.69 +  373: 361  188
    9    17 Jarosław       Olek                  100.00 -  327: 395   50
   10    20 Maciej         Kuć                   100.00 -  330: 350   50
   11    19 Joanna         Ostrowska             115.31 -  342: 374   65
   12    21 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  337: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 12  96.08




	Barbara Łukaszewicz 100.15 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Lenartowski           125.25 -  350: 425   75
    2    17 Irena          Sołdan                127.56 -  347: 394   78
    3    20 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  361: 389   50
    4    21 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  433: 300  150
    5    17 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  341: 338  150
    6    13 Waldemar       Czerwoniec            131.25 +  401: 378  181
    7    13 Łukasz         Baranowski            100.00 -  333: 344   50
    8    14 Joanna         Ostrowska             115.31 +  394: 311  165
    9    14 Ewa            Czerwoniec            104.48 -  250: 334   54
   10    13 Przemysław     Pawlic                100.00 -  297: 359   50
   11    18 Wojciech       Gołęcki               104.58 +  311: 261  155
   12    16 Joanna         Ostrowska             115.31 +  363: 353  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Łukasz Baranowski 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jarosław       Kamienik              124.95 -  368: 491   75
    2    13 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  340: 297  150
    3    10 Kamil          Górka                 142.98 -  302: 411   93
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              123.84 +  353: 311  174
    5    14 Dariusz        Kuć                   117.26 -  403: 459   67
    6    15 Rafał          Wesołowski            119.63 +  313: 305  170
    7    13 Barbara        Łukaszewicz           100.15 +  344: 333  150
    8     9 Wojciech       Sołdan                130.09 +  395: 316  180
    9     9 Jan            Ziółkowski            106.03 +  443: 315  156
   10     6 Adam           Klimont               112.01 +  339: 336  162
   11     4 Stanisław      Rydzik                141.46 +  406: 345  191
   12     3 Krzysztof      Obremski              133.22 -  374: 396   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Ireneusz Kaczmarczyk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              123.84 -  294: 383   74
    2    20 Rafał          Wesołowski            119.63 -  254: 378   70
    3    22 Tomasz         Sienkiewicz           104.91 -  249: 373   55
    4    23 Eugeniusz      Wróblewski            114.79 -  353: 362   65
    5    23 Rafał          Skibicki              107.49 +  347: 309  157
    6    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  324: 286  150
    7    20 Joanna         Ostrowska             115.31 -  275: 381   65
    8    19 Ewa            Czerwoniec            104.48 -  264: 444   54
    9    22 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  221: 361   50
   10    23 PAUZA
   11    22 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  320: 314  150
   12    21 Agata          Kuć                   101.58 -  293: 337   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     942  / 11  85.64




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Sołdan                123.55 -  328: 549   74
    2    13 Łukasz         Baranowski            100.00 -  297: 340   50
    3    23 Ewa            Czerwoniec            104.48 -  336: 340   54
    4    22 Rafał          Skibicki              107.49 +  364: 288  157
    5    17 Barbara        Łukaszewicz           100.15 -  338: 341   50
    6    21 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  286: 324   50
    7    22 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  332: 320  150
    8    21 Tomasz         Silny                 100.00 -  296: 299   50
    9    21 Maciej         Kuć                   100.00 +  341: 291  150
   10    18 Agnieszka      Goniowska             103.07 -  259: 395   53
   11    23 PAUZA
   12    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  359: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  / 11  89.82




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            119.63 +  398: 343  170
    2     2 Jarosław       Kamienik              124.95 -  278: 401   75
    3    14 Lucyna         Śniadach              110.24 -  361: 363   60
    4    20 Tomasz         Silny                 100.00 +  301: 244  150
    5    15 Przemysław     Herdzina              129.40 -  280: 407   79
    6    17 Małgorzata     Szczygieł             108.90 -  386: 459   59
    7    18 Dorota         Kuć                   109.35 -  299: 337   59
    8    20 Eugeniusz      Wróblewski            114.79 -  351: 369   65
    9    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  291: 341   50
   10    20 Agata          Kuć                   101.58 +  350: 330  152
   11    20 Rafał          Skibicki              107.49 -  307: 544   57
   12    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     976  / 11  88.73




	Jarosław Olek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Kuć                   117.26 +  321: 320  167
    2    10 Rafał          Lenartowski           125.25 -  301: 402   75
    3    16 Krzysztof      Sporczyk              123.84 +  416: 375  174
    4    11 Kazimierz.J    Merklejn              144.54 -  356: 376   95
    5    12 Joanna         Ostrowska             115.31 +  445: 275  165
    6     8 Paweł          Janaś                 126.88 -  296: 385   77
    7    10 Wojciech       Sołdan                130.09 -  367: 403   80
    8    13 Małgorzata     Szczygieł             108.90 +  390: 344  159
    9    17 Agata          Kuć                   101.58 +  395: 327  152
   10    12 Dorota         Kuć                   109.35 +  382: 369  159
   11     5 Krzysztof      Obremski              133.22 -  308: 420   83
   12    10 Przemysław     Pawlic                100.00 -  253: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Zdzisław Parnicki 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ireneusz       Moralewicz            116.57 -  256: 481   67
    2    21 Kazimierz.J    Merklejn              144.54 -  313: 446   95
    3    21 Agnieszka      Goniowska             103.07 -  320: 389   53
    4    21 Barbara        Łukaszewicz           100.15 -  300: 433   50
    5    22 Tomasz         Sienkiewicz           104.91 -  298: 475   55
    6    23 Rafał          Skibicki              107.49 -  301: 343   57
    7    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  320: 332   50
    8    23 PAUZA
    9    22 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  361: 221  150
   10    22 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  431: 306  150
   11    21 Tomasz         Silny                 100.00 +  331: 304  150
   12    20 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  333: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  / 11  84.27




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Ostrowska             115.31 +  418: 355  165
    2    11 Tomasz         Silny                 100.00 +  341: 288  150
    3     6 Tomasz         Zwoliński             135.02 -  350: 382   85
    4     6 Wojciech       Sołdan                130.09 +  446: 354  180
    5     5 Jolanta        Chłopińska            111.23 -  304: 412   61
    6     6 Dariusz        Kosz                  130.50 +  437: 389  181
    7     8 Paweł          Janaś                 126.88 -  255: 439   77
    8    12 Agnieszka      Goniowska             103.07 +  420: 291  153
    9     7 Kamil          Górka                 142.98 -  307: 469   93
   10    13 Barbara        Łukaszewicz           100.15 +  359: 297  150
   11     9 Jarosław       Kamienik              124.95 -  392: 398   75
   12    10 Jarosław       Olek                  100.00 +  358: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    16 Krzysztof      Obremski              133.22 -  278: 478   83
    3    20 Barbara        Łukaszewicz           100.15 +  389: 361  150
    4    17 Agnieszka      Goniowska             103.07 -  250: 549   53
    5    20 Waldemar       Czerwoniec            131.25 -  373: 393   81
    6    20 Dorota         Kuć                   109.35 -  341: 453   59
    7    19 Rafał          Wesołowski            119.63 -  251: 440   70
    8    22 Rafał          Skibicki              107.49 -  388: 394   57
    9    23 PAUZA
   10    22 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  306: 431   50
   11    22 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  314: 320   50
   12    22 Tomasz         Silny                 100.00 -  302: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  / 10  70.30




	Tomasz Silny 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 PAUZA
    2    11 Przemysław     Pawlic                100.00 -  288: 341   50
    3    17 Rafał          Wesołowski            119.63 -  269: 416   70
    4    20 Maciej         Kuć                   100.00 -  244: 301   50
    5    21 Dorota         Kuć                   109.35 +  351: 316  159
    6    19 Irena          Sołdan                127.56 -  257: 384   78
    7    21 Tomasz         Sienkiewicz           104.91 -  246: 341   55
    8    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  299: 296  150
    9    20 Rafał          Skibicki              107.49 -  311: 350   57
   10    21 Eugeniusz      Wróblewski            114.79 -  264: 400   65
   11    21 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  304: 331   50
   12    22 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  307: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     934  / 11  84.91


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Eugeniusz      Wróblewski            444: 306
   2 Adam           Klimont              - Kazimierz.J    Merklejn              404: 339
   3 Kamil          Górka                - Jolanta        Chłopińska            345: 403
   4 Lucyna         Śniadach             - Stanisław      Rydzik                327: 445
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Dorota         Kuć                   454: 337
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Dawid          Pikul                 336: 348
   7 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Skibicki              460: 252
   8 Jan            Ziółkowski           - Krzysztof      Obremski              396: 352
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Sienkiewicz           365: 324
  10 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Kosz                  456: 403
  11 Wojciech       Sołdan               - Ewa            Czerwoniec            468: 253
  12 Agnieszka      Goniowska            - Przemysław     Herdzina              355: 397
  13 Irena          Sołdan               - Sławomir       Zabawa                322: 373
  14 Agata          Kuć                  - Paweł          Janaś                 344: 374
  15 Rafał          Lenartowski          - Barbara        Łukaszewicz           425: 350
  16 Łukasz         Baranowski           - Jarosław       Kamienik              368: 491
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Ireneusz       Kaczmarczyk           383: 294
  18 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Sołdan                328: 549
  19 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Kuć                   343: 398
  20 Jarosław       Olek                 - Dariusz        Kuć                   321: 320
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Zdzisław       Parnicki              481: 256
  22 Przemysław     Pawlic               - Joanna         Ostrowska             418: 355
  23 Tomasz         Silny                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jolanta        Chłopińska           - Katarzyna      Sołdan                434: 358
   2 Jarosław       Kamienik             - Maciej         Kuć                   401: 278
   3 Przemysław     Herdzina             - Ireneusz       Moralewicz            304: 374
   4 Wojciech       Sołdan               - Jan            Ziółkowski            428: 356
   5 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              387: 344
   6 Paweł          Janaś                - Wojciech       Gołęcki               473: 260
   7 Sławomir       Zabawa               - Karol          Wyrębkiewicz          323: 415
   8 Stanisław      Rydzik               - Waldemar       Czerwoniec            398: 331
   9 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              311: 444
  10 Rafał          Lenartowski          - Jarosław       Olek                  402: 301
  11 Tomasz         Silny                - Przemysław     Pawlic                288: 341
  12 Dariusz        Kosz                 - Adam           Klimont               333: 380
  13 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 340: 297
  14 Agnieszka      Goniowska            - Lucyna         Śniadach              311: 412
  15 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Sienkiewicz           429: 314
  16 Ziemowit       Pazda                - Krzysztof      Obremski              278: 478
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Irena          Sołdan                347: 394
  18 Dariusz        Kuć                  - Kamil          Górka                 378: 442
  19 Eugeniusz      Wróblewski           - Agata          Kuć                   305: 375
  20 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Rafał          Wesołowski            254: 378
  21 Zdzisław       Parnicki             - Kazimierz.J    Merklejn              313: 446
  22 Dorota         Kuć                  - Ewa            Czerwoniec            393: 294
  23 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Szczygieł             353: 463


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Wojciech       Sołdan                444: 373
   2 Jarosław       Kamienik             - Stanisław      Rydzik                375: 366
   3 Mariusz        Skrobosz             - Jolanta        Chłopińska            415: 363
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Lenartowski           365: 331
   5 Adam           Klimont              - Ireneusz       Moralewicz            401: 380
   6 Przemysław     Pawlic               - Tomasz         Zwoliński             350: 382
   7 Katarzyna      Sołdan               - Agata          Kuć                   405: 327
   8 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Gołęcki               588: 278
   9 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Szczygieł             381: 323
  10 Kamil          Górka                - Łukasz         Baranowski            411: 302
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Przemysław     Herdzina              395: 340
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Joanna         Ostrowska             336: 380
  13 Jan            Ziółkowski           - Sławomir       Zabawa                328: 251
  14 Maciej         Kuć                  - Lucyna         Śniadach              361: 363
  15 Dorota         Kuć                  - Dawid          Pikul                 360: 402
  16 Jarosław       Olek                 - Krzysztof      Sporczyk              416: 375
  17 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Silny                 416: 269
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Dariusz        Kosz                  336: 468
  19 Rafał          Skibicki             - Dariusz        Kuć                   276: 459
  20 Barbara        Łukaszewicz          - Ziemowit       Pazda                 361: 389
  21 Zdzisław       Parnicki             - Agnieszka      Goniowska             320: 389
  22 Tomasz         Sienkiewicz          - Ireneusz       Kaczmarczyk           373: 249
  23 Ewa            Czerwoniec           - Agnieszka      Kozak                 340: 336


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              319: 447
   2 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Janaś                 411: 357
   3 Jarosław       Kamienik             - Adam           Klimont               341: 445
   4 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Lenartowski           433: 377
   5 Katarzyna      Sołdan               - Rafał          Wesołowski            436: 350
   6 Wojciech       Sołdan               - Przemysław     Pawlic                354: 446
   7 Lucyna         Śniadach             - Ireneusz       Moralewicz            322: 340
   8 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                403: 339
   9 Jolanta        Chłopińska           - Jan            Ziółkowski            417: 318
  10 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 337: 317
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Jarosław       Olek                  376: 356
  12 Dariusz        Kosz                 - Joanna         Ostrowska             485: 353
  13 Dariusz        Kuć                  - Waldemar       Czerwoniec            357: 354
  14 Tomasz         Sienkiewicz          - Małgorzata     Szczygieł             321: 343
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Baranowski            311: 353
  16 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Kuć                   387: 281
  17 Ziemowit       Pazda                - Agnieszka      Goniowska             250: 549
  18 Agata          Kuć                  - Sławomir       Zabawa                359: 379
  19 Ewa            Czerwoniec           - Przemysław     Herdzina              356: 448
  20 Maciej         Kuć                  - Tomasz         Silny                 301: 244
  21 Zdzisław       Parnicki             - Barbara        Łukaszewicz           300: 433
  22 Agnieszka      Kozak                - Rafał          Skibicki              364: 288
  23 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Eugeniusz      Wróblewski            353: 362


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Klimont              - Mariusz        Skrobosz              299: 424
   2 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Zwoliński             329: 425
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Katarzyna      Sołdan                317: 379
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Janaś                 416: 342
   5 Przemysław     Pawlic               - Jolanta        Chłopińska            304: 412
   6 Stanisław      Rydzik               - Karol          Wyrębkiewicz          411: 299
   7 Dawid          Pikul                - Jarosław       Kamienik              384: 454
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Kosz                  337: 460
   9 Irena          Sołdan               - Wojciech       Sołdan                351: 383
  10 Agnieszka      Goniowska            - Jan            Ziółkowski            341: 402
  11 Rafał          Lenartowski          - Lucyna         Śniadach              437: 300
  12 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Olek                  275: 445
  13 Wojciech       Gołęcki              - Kamil          Górka                 207: 441
  14 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Baranowski            459: 403
  15 Przemysław     Herdzina             - Maciej         Kuć                   407: 280
  16 Sławomir       Zabawa               - Rafał          Wesołowski            361: 322
  17 Agnieszka      Kozak                - Barbara        Łukaszewicz           338: 341
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Krzysztof      Sporczyk              335: 405
  19 Ewa            Czerwoniec           - Agata          Kuć                   346: 362
  20 Ziemowit       Pazda                - Waldemar       Czerwoniec            373: 393
  21 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Silny                 316: 351
  22 Tomasz         Sienkiewicz          - Zdzisław       Parnicki              475: 298
  23 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Rafał          Skibicki              347: 309


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             486: 316
   2 Katarzyna      Sołdan               - Stanisław      Rydzik                287: 301
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Jarosław       Kamienik              358: 391
   4 Jolanta        Chłopińska           - Adam           Klimont               440: 367
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Obremski              309: 402
   6 Dariusz        Kosz                 - Przemysław     Pawlic                389: 437
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Wojciech       Sołdan                489: 325
   8 Paweł          Janaś                - Jarosław       Olek                  385: 296
   9 Jan            Ziółkowski           - Dariusz        Kuć                   230: 457
  10 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 425: 357
  11 Kamil          Górka                - Agnieszka      Goniowska             401: 329
  12 Przemysław     Herdzina             - Sławomir       Zabawa                581: 270
  13 Waldemar       Czerwoniec           - Barbara        Łukaszewicz           378: 401
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Agata          Kuć                   424: 321
  15 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Baranowski            305: 313
  16 Lucyna         Śniadach             - Tomasz         Sienkiewicz           397: 287
  17 Maciej         Kuć                  - Małgorzata     Szczygieł             386: 459
  18 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Gołęcki               320: 351
  19 Tomasz         Silny                - Irena          Sołdan                257: 384
  20 Ziemowit       Pazda                - Dorota         Kuć                   341: 453
  21 Agnieszka      Kozak                - Ireneusz       Kaczmarczyk           286: 324
  22 Ewa            Czerwoniec           - Eugeniusz      Wróblewski            437: 249
  23 Rafał          Skibicki             - Zdzisław       Parnicki              343: 301


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                375: 383
   2 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Zwoliński             411: 414
   3 Krzysztof      Obremski             - Jarosław       Kamienik              439: 363
   4 Kamil          Górka                - Przemysław     Herdzina              422: 462
   5 Dariusz        Kuć                  - Karol          Wyrębkiewicz          416: 363
   6 Katarzyna      Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              377: 410
   7 Adam           Klimont              - Rafał          Lenartowski           358: 370
   8 Przemysław     Pawlic               - Paweł          Janaś                 255: 439
   9 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kosz                  390: 492
  10 Jarosław       Olek                 - Wojciech       Sołdan                367: 403
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Lucyna         Śniadach              324: 356
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Jan            Ziółkowski            301: 336
  13 Barbara        Łukaszewicz          - Łukasz         Baranowski            333: 344
  14 Sławomir       Zabawa               - Ireneusz       Moralewicz            381: 370
  15 Irena          Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               361: 312
  16 Agata          Kuć                  - Agnieszka      Goniowska             302: 428
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Ewa            Czerwoniec            391: 316
  18 Dorota         Kuć                  - Maciej         Kuć                   337: 299
  19 Rafał          Wesołowski           - Ziemowit       Pazda                 440: 251
  20 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Joanna         Ostrowska             275: 381
  21 Tomasz         Silny                - Tomasz         Sienkiewicz           246: 341
  22 Zdzisław       Parnicki             - Agnieszka      Kozak                 320: 332
  23 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Skibicki              356: 276


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Skrobosz              444: 487
   2 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                384: 343
   3 Przemysław     Herdzina             - Paweł          Janaś                 325: 404
   4 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Lenartowski           313: 419
   5 Dariusz        Kuć                  - Kazimierz.J    Merklejn              343: 492
   6 Jarosław       Kamienik             - Dariusz        Kosz                  323: 368
   7 Katarzyna      Sołdan               - Irena          Sołdan                372: 402
   8 Lucyna         Śniadach             - Kamil          Górka                 377: 415
   9 Łukasz         Baranowski           - Wojciech       Sołdan                395: 316
  10 Jan            Ziółkowski           - Karol          Wyrębkiewicz          461: 308
  11 Sławomir       Zabawa               - Adam           Klimont               311: 437
  12 Agnieszka      Goniowska            - Przemysław     Pawlic                291: 420
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Jarosław       Olek                  344: 390
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Joanna         Ostrowska             394: 311
  15 Dorota         Kuć                  - Rafał          Wesołowski            349: 352
  16 Wojciech       Gołęcki              - Waldemar       Czerwoniec            187: 432
  17 Tomasz         Sienkiewicz          - Krzysztof      Sporczyk              341: 398
  18 Agata          Kuć                  - Dawid          Pikul                 373: 361
  19 Ewa            Czerwoniec           - Ireneusz       Kaczmarczyk           444: 264
  20 Maciej         Kuć                  - Eugeniusz      Wróblewski            351: 369
  21 Agnieszka      Kozak                - Tomasz         Silny                 296: 299
  22 Rafał          Skibicki             - Ziemowit       Pazda                 394: 388
  23 Zdzisław       Parnicki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Mariusz        Skrobosz              400: 435
   2 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             397: 367
   3 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              462: 409
   4 Adam           Klimont              - Krzysztof      Obremski              400: 315
   5 Dariusz        Kosz                 - Irena          Sołdan                429: 265
   6 Przemysław     Herdzina             - Jarosław       Kamienik              372: 315
   7 Przemysław     Pawlic               - Kamil          Górka                 307: 469
   8 Dariusz        Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            342: 462
   9 Łukasz         Baranowski           - Jan            Ziółkowski            443: 315
  10 Agnieszka      Goniowska            - Katarzyna      Sołdan                343: 377
  11 Wojciech       Sołdan               - Małgorzata     Szczygieł             290: 368
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Pikul                 416: 436
  13 Waldemar       Czerwoniec           - Dorota         Kuć                   364: 394
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Ewa            Czerwoniec            250: 334
  15 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              311: 363
  16 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Sienkiewicz           324: 340
  17 Jarosław       Olek                 - Agata          Kuć                   395: 327
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Lucyna         Śniadach              353: 379
  19 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Zabawa                355: 339
  20 Rafał          Skibicki             - Tomasz         Silny                 350: 311
  21 Maciej         Kuć                  - Agnieszka      Kozak                 291: 341
  22 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Zdzisław       Parnicki              221: 361
  23 Ziemowit       Pazda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              430: 483
   2 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           377: 427
   3 Dariusz        Kosz                 - Przemysław     Herdzina              399: 360
   4 Paweł          Janaś                - Kamil          Górka                 337: 300
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            521: 308
   6 Łukasz         Baranowski           - Adam           Klimont               339: 336
   7 Krzysztof      Obremski             - Waldemar       Czerwoniec            358: 344
   8 Wojciech       Sołdan               - Katarzyna      Sołdan                343: 323
   9 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kuć                   440: 296
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Jarosław       Kamienik              340: 381
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            312: 459
  12 Jarosław       Olek                 - Dorota         Kuć                   382: 369
  13 Przemysław     Pawlic               - Barbara        Łukaszewicz           359: 297
  14 Lucyna         Śniadach             - Ewa            Czerwoniec            417: 286
  15 Irena          Sołdan               - Karol          Wyrębkiewicz          362: 429
  16 Jan            Ziółkowski           - Wojciech       Gołęcki               373: 361
  17 Tomasz         Sienkiewicz          - Sławomir       Zabawa                391: 288
  18 Agnieszka      Goniowska            - Agnieszka      Kozak                 395: 259
  19 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Skibicki              370: 340
  20 Agata          Kuć                  - Maciej         Kuć                   330: 350
  21 Tomasz         Silny                - Eugeniusz      Wróblewski            264: 400
  22 Ziemowit       Pazda                - Zdzisław       Parnicki              306: 431
  23 Ireneusz       Kaczmarczyk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Lenartowski           400: 436
   2 Paweł          Janaś                - Dariusz        Kosz                  343: 424
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             311: 387
   4 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Baranowski            345: 406
   5 Jarosław       Olek                 - Krzysztof      Obremski              308: 420
   6 Przemysław     Herdzina             - Adam           Klimont               304: 314
   7 Jolanta        Chłopińska           - Lucyna         Śniadach              352: 299
   8 Kamil          Górka                - Jan            Ziółkowski            517: 231
   9 Jarosław       Kamienik             - Przemysław     Pawlic                398: 392
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Sołdan                359: 375
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Sienkiewicz           400: 369
  12 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Kuć                   366: 339
  13 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                324: 397
  14 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Goniowska             378: 368
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Eugeniusz      Wróblewski            383: 331
  16 Ewa            Czerwoniec           - Małgorzata     Szczygieł             324: 341
  17 Sławomir       Zabawa               - Dorota         Kuć                   293: 324
  18 Wojciech       Gołęcki              - Barbara        Łukaszewicz           261: 311
  19 Joanna         Ostrowska            - Agata          Kuć                   374: 342
  20 Maciej         Kuć                  - Rafał          Skibicki              307: 544
  21 Zdzisław       Parnicki             - Tomasz         Silny                 331: 304
  22 Ziemowit       Pazda                - Ireneusz       Kaczmarczyk           314: 320
  23 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Skrobosz              314: 373
   2 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Zwoliński             527: 460
   3 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Obremski              374: 396
   4 Kamil          Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              473: 358
   5 Jolanta        Chłopińska           - Paweł          Janaś                 418: 357
   6 Jarosław       Kamienik             - Stanisław      Rydzik                441: 393
   7 Adam           Klimont              - Przemysław     Herdzina              356: 412
   8 Katarzyna      Sołdan               - Karol          Wyrębkiewicz          436: 430
   9 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Sołdan                273: 468
  10 Przemysław     Pawlic               - Jarosław       Olek                  358: 253
  11 Lucyna         Śniadach             - Irena          Sołdan                289: 509
  12 Jan            Ziółkowski           - Dariusz        Kuć                   408: 331
  13 Dawid          Pikul                - Waldemar       Czerwoniec            343: 329
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Sporczyk              455: 311
  15 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Sienkiewicz           372: 393
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Joanna         Ostrowska             363: 353
  17 Agnieszka      Goniowska            - Ewa            Czerwoniec            294: 315
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Skibicki              345: 370
  19 Sławomir       Zabawa               - Wojciech       Gołęcki               336: 354
  20 Agnieszka      Kozak                - Zdzisław       Parnicki              359: 333
  21 Agata          Kuć                  - Ireneusz       Kaczmarczyk           337: 293
  22 Tomasz         Silny                - Ziemowit       Pazda                 307: 302
  23 Maciej         Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 25-08-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.78  27782  188
   2 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.95  24616  171
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.37  27096  189
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.16  27917  195
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.83  27566  193
   7 Radosław Konca                 Warszawa             142.03  16334  115
   8 Sławomir Kucia                 Kraków               141.38   9331   66
   9 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.35  28128  199
  10 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.25  26273  186
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.13  27520  195
  12 Justyna Fugiel                 Kraków               140.88  28035  199
  13 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
  14 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.18  21027  150
  15 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.37  26201  188
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.61  25366  183
  17 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.53  26182  189
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             137.48  25984  189
  19 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  20 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  21 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  22 Szymon Fidziński               Warszawa             135.67   8140   60
  23 Tomasz Zwoliński               Skierdy              135.63  25770  190
  24 Dawid Pikul                    Poznań               135.62  24954  184
  25 Filip Sosin                    Warszawa             135.60  20475  151
  26 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.05  26199  194
  27 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  28 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  29 Krzysztof Obremski             Legnica              134.44  25678  191
  30 Michał Trumpus                 Wrocław              134.35  21093  157
  31 Grzegorz Święcki               Białystok            133.77   8026   60
  32 Sławomir Kordjalik             Warszawa             133.38  13872  104
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.25   9727   73
  34 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00  21516  163
  35 Dariusz Kosz                   Nysa                 131.98  15310  116
  36 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  37 Filip Warzecha                 Gdynia               131.48  23929  182
  38 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.47   6968   53
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.09  18615  142
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  41 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             130.39  24643  189
  42 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  43 Wojciech Sołdan                Rumia                129.88  24807  191
  44 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              129.73  25556  197
  45 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  46 Marek Reda                     Wołomin              129.47  24340  188
  47 Łukasz Bryła                   Mielec               129.38  23288  180
  48 Przemysław Herdzina            Kraków               129.11  25563  198
  49 Marek Salamon                  Bytom                128.94   8768   68
  50 Mariusz Margalski              Pieczyska            128.92  17146  133
  51 Robert Kamiński                Warszawa             128.92  24365  189
  52 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.90  16113  125
  53 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.75  20987  163
  54 Irena Sołdan                   Rumia                128.46  24535  191
  55 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  56 Kuba Koisar                    Warszawa             128.20  22947  179
  57 Marek Roszak                   Poznań               127.82  23774  186
  58 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.69  14557  114
  59 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  60 Joanna Juszczak                Warszawa             127.55   9056   71
  61 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.41  21022  165
  62 Rafał Dąbrowski                Ostróda              127.28  19474  153
  63 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.23  13359  105
  64 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.92  25004  197
  65 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.80  23966  189
  66 Paweł Janaś                    Głogów               126.75  24716  195
  67 Piotr Rosół                    Warszawa             126.71  24075  190
  68 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  69 Maciej Perzyński               Piła                 125.97  13983  111
  70 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     125.92   8940   71
  71 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.86  12586  100
  72 Łukasz Bobowski                Suchedniów           125.71  16720  133
  73 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.51  22341  178
  74 Rafał Matczak                  Milanówek            125.45  15932  127
  75 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.81  24712  198
  76 Jarosław Michalak              Łódź                 124.77  14598  117
  77 Maciej Michalak                Łódź                 124.73  22701  182
  78 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.69   8105   65
  79 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  80 Artur Koszel                   Warszawa             124.56  23169  186
  81 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.48  21909  176
  82 Jakub Zaryński                 Świnoujście          124.33  19023  153
  83 Łukasz Kozub                   Brzesko              123.91   6815   55
  84 Tomasz Ciejka                  Kraków               123.71  10392   84
  85 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.50  24329  197
  86 Ewa Ciszewska                  Katowice             123.32  21828  177
  87 Leszek Stecuła                 Bytom                123.17   5789   47
  88 Kamil Klinkosz                 Rumia                122.79   6999   57
  89 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.72  24054  196
  90 Bogusław Szyszka               Oława                122.72   3927   32
  91 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.66   6501   53
  92 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.63  10669   87
  93 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.51  19602  160
  94 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            122.39  23376  191
  95 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.70  24097  198
  96 Małgorzata Sulejewska          Kraków               121.39  12867  106
  97 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.19  15028  124
  98 Andrzej Grabiński              Suchedniów           120.96   9435   78
  99 Jan Kozłowski                  Kraków               120.72  23419  194
 100 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.67  23530  195
 101 Jakub Szymczak                 Łódź                 120.66  14720  122
 102 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  16405  136
 103 Iwona Kucia                    Kraków               120.47   7108   59
 104 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.21  13103  109
 105 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 120.17   3605   30
 106 Wojciech Morawski              Gliwice              120.16   6729   56
 107 Radosław Sowiński              Warszawa             120.10   9488   79
 108 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.07  22693  189
 109 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.06  22332  186
 110 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.91   3837   32
 111 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  119.83  12822  107
 112 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              119.66  23812  199
 113 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 114 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.51  22827  191
 115 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             119.40   7403   62
 116 Artur Tomczyk                  Piła                 119.27   7872   66
 117 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.13  15249  128
 118 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.92  11416   96
 119 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.79  13542  114
 120 Anna Niedzielko                Szczecin             118.72  14246  120
 121 Rafał Wesołowski               Warszawa             118.67  22548  190
 122 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.53   8534   72
 123 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 124 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.36  17044  144
 125 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 126 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.24  21757  184
 127 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 128 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.14   4962   42
 129 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.13  16892  143
 130 Daniel Janus                   Wąchock              117.99  18406  156
 131 Bartosz Orłowski               Bytom                117.86  19329  164
 132 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.78  15547  132
 133 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 134 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.55  22217  189
 135 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  16437  140
 136 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             117.27  20992  179
 137 Mariusz Makuch                 Zator                117.18   6562   56
 138 Dominik Piasecki               Słupsk               117.06   5619   48
 139 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 140 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.99  22346  191
 141 Andrzej Gostomski              Łódź                 116.89   4208   36
 142 Beata Piotrowska               Łódź                 116.79  23358  200
 143 Marcin Skowron                 Zabrze               116.77  13662  117
 144 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 145 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.75  22883  196
 146 Magdalena Kublik               Warszawa             116.56  23196  199
 147 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.52  18876  162
 148 Joanna Stępień                 Katowice             116.50   5592   48
 149 Agnieszka Krupka               Krosno               116.45  22591  194
 150 Łukasz Święcki                 Białystok            116.41   8614   74
 151 Marta Dobrzańska               Kraków               116.36  11403   98
 152 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 153 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.30  23143  199
 154 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.26  22904  197
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.15   5459   47
 156 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.00   4176   36
 157 Jacek Pietruszka               Kraków               115.81   8338   72
 158 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.60  23004  199
 159 Teresa Fortuna                 Lubin                115.59   4508   39
 160 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 161 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.54  17446  151
 162 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.53  22067  191
 163 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.42  12119  105
 164 Tomasz Górka                   Łęczna               115.35   3576   31
 165 Dariusz Maciejuk               Warszawa             115.15  11630  101
 166 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.10   6906   60
 167 Michał Alabrudziński           Włocławek            115.09   4949   43
 168 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              114.90  10341   90
 169 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         114.76  11820  103
 170 Halina Roszak                  Poznań               114.47  21750  190
 171 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 172 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.29  21943  192
 173 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.12  11526  101
 174 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.96   8205   72
 175 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 176 Stanisław Gasik                Warszawa             113.76  11717  103
 177 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.61   3522   31
 178 Adam Klimont                   Wałcz                113.57  18171  160
 179 Marek Rogalski                 Warszawa             113.36  21991  194
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.23   8379   74
 181 Magdalena Merklejn             Szczecin             113.16   9732   86
 182 Robert Głowacki                Łódź                 113.15   8147   72
 183 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.94   5421   48
 184 Jolanta Chłopińska             Wałcz                112.76  20523  182
 185 Michał Ozimiński               Łódź                 112.52  21266  189
 186 Bogusław Książek               Szczecin             112.41  18997  169
 187 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.35   9437   84
 188 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.27   5389   48
 189 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              112.19   4039   36
 190 Robert Soszka                  Warszawa             112.18  10769   96
 191 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.05   4706   42
 192 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.00   4032   36
 193 Jerzy Luter                    Bytom                111.85  22146  198
 194 Sławomir Buk                   Gliwice              111.72   6703   60
 195 Robert Zabłocki                Łódź                 111.60   6919   62
 196 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 197 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.44  10698   96
 198 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.27  20585  185
 199 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  17323  156
 200 Lucyna Śniadach                Rumia                110.95  12315  111
 201 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 202 Teresa Zalewska                Racibórz             110.57  14817  134
 203 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.43   5080   46
 204 Anita Bruska                   Gdynia               110.13   6718   61
 205 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 206 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 207 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.69   9872   90
 208 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            109.69  13272  121
 209 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 210 Katarzyna Klimała              Kraków               109.54  17746  162
 211 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.54   6901   63
 212 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.50  17191  157
 213 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 214 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 109.44   9302   85
 215 Daniel Czernatowicz            Kraków               109.43   5034   46
 216 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.39  21549  197
 217 Bartosz Pięta                  Swarzędz             109.33   5904   54
 218 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 219 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.08   5781   53
 220 Anna Stefańska                 Łódź                 108.98  21034  193
 221 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  108.96  18850  173
 222 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.81  13166  121
 223 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.70  16088  148
 224 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.59  15203  140
 225 Grzegorz Kwiecień              Kraków               108.23  12338  114
 226 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.15  14708  136
 227 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.91  12518  116
 228 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 229 Weronika Rudnicka              Ustka                107.86  12404  115
 230 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.85  13589  126
 231 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 232 Piotr Domański                 Łódź                 107.70   5708   53
 233 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 234 Marta Kleinrok                 Lublin               107.57   3227   30
 235 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.27   6651   62
 236 Alicja Kosińska                Szczecin             106.89   3741   35
 237 Tomasz Łapka                   Warszawa             106.64   4479   42
 238 Rafał Skibicki                 Lębork               106.39  21279  200
 239 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.32  21052  198
 240 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.30   6378   60
 241 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.27  13603  128
 242 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 243 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 244 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 245 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.01   9753   92
 246 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               105.95   6039   57
 247 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.71   4017   38
 248 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 249 Marianna Kozłowska             Białystok            105.42   6958   66
 250 Marek Kocikowski               Ostróda              105.35   6321   60
 251 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 252 Michał Kolaj                   Ostróda              105.16  16721  159
 253 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.95  20676  197
 254 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  104.70   7434   71
 255 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 256 Patrycja Śliwińska             Szczecin             104.43  20051  192
 257 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 258 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 259 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.40   6721   65
 260 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 261 Sylwester Wójcik               Lublin               103.15  14647  142
 262 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 263 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.79   7401   72
 264 Czesław Grajewski              Choroszcz            102.72   3698   36
 265 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 102.69   3697   36
 266 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              102.53   5229   51
 267 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 268 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.41  19662  192
 269 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 270 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 271 Anna Dłużniewska               Warszawa             102.02  13058  128
 272 Monika Lewandowska             Warszawa             102.00   3060   30
 273 Anna Arana                     Warszawa             101.82  16189  159
 274 Paweł Michalski                Ksawerów             101.69   7322   72
 275 Agnieszka Goniowska            Wrocław              101.62   6910   68
 276 Sławomir Zabawa                Jasło                101.54   5280   52
 277 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.49  16238  160
 278 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.23  19334  191
 279 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 101.13  14866  147
 280 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 281 Bartłomiej Dalecki             Rumia                100.88   3228   32
 282 Sławomir Długosz               Ostróda              100.63   7950   79
 283 Dorota  Kwaśny                 Szczecin             100.61   3622   36
 284 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 285 Joanna Brychcy                 Katowice             100.32  17958  179
 286 Paweł Opyc                     Warszawa             100.23   5713   57
 287 Grzegorz Bajer                 Łódź                 100.14  12618  126
 288 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 289 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 290 Adam Janicki                   Łódź                  99.81  19563  196
 291 Przemysław Pawlic              Wrocław               99.74  13764  138
 292 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          99.31   4767   48
 293 Wojciech Wróbel                Zator                 99.28   5957   60
 294 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 295 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 296 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 297 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 298 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.61  10453  106
 299 Tomasz  Jedynak                Majków                98.17   3436   35
 300 Małgorzata Sikora              Kraków                97.78   3618   37
 301 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      97.55   4292   44
 302 Katarzyna Majewska             Lublin                97.18  11273  116
 303 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 304 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 305 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 306 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.38   8578   89
 307 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 308 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 309 Urszula Solarska               Łódź                  96.27  18292  190
 310 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 311 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              96.19   5098   53
 312 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.94   7867   82
 313 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.66   3061   32
 314 Iwona Rutkowska                Warszawa              95.13   2854   30
 315 Monika Rubinstein              Warszawa              95.04   7033   74
 316 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 317 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.64  15047  159
 318 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.57   5485   58
 319 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             94.36   6888   73
 320 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.30   4385   47
 321 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 322 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 323 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 324 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 325 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 326 Wojciech Obremski              Legnica               92.35   5818   63
 327 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 328 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          91.37   4934   54
 329 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 330 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.37   5482   60
 331 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.93   4183   46
 332 Jacek Cichecki                 Józefów               90.88   5816   64
 333 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 334 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.51   4797   53
 335 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.47   8589   96
 336 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 337 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 338 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 339 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 340 Monika Jędryka                 Chrzanów              88.06   3170   36
 341 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 342 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 343 Agnieszka Kozak                Gdynia                87.09   3048   35
 344 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.94   2869   33
 345 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 346 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.85   6181   72
 347 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             85.78   5833   68
 348 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 349 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 350 Adam Kędzior                   Lublin                84.70   2795   33
 351 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 352 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 353 Paweł Golubiński               Gdynia                82.98   5311   64
 354 Filip Dalecki                  Rumia                 82.37   2883   35
 355 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.28  12680  156
 356 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 357 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 358 Agata Pastusiak                Sulęcin               77.47   6895   89
 359 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 360 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.06   2697   35
 361 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 362 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 363 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 364 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 365 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.40   8074  110
 366 Paulina Naplocha               Racibórz              70.53   7406  105
 367 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 25-08-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Łukasz Miłosz                  Warszawa             127.90   3709   29
   2 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.39   2867   28
   3 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.43   2756   28
   4 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   5 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   6 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
   7 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
   8 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
   9 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  10 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
  11 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  137.42   3298   24
  12 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  13 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  14 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  15 Marek Róziecki                 Rybnik               120.38   2889   24
  16 Łukasz Baranowski              Reda                 120.21   2885   24
  17 Paweł Kowalski                 Kutno                118.83   2852   24
  18 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  19 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  20 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  21 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  22 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  23 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  24 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  26 Grzegorz Kurowski              Warszawa             111.54   2677   24
  27 Jarosław Olek                  Warszawa             111.33   2672   24
  28 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  29 Maria Jarosz                   Lublin               105.88   2541   24
  30 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  31 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.17   2428   24
  32 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  33 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  34 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  35 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   98.38   2361   24
  36 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  37 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  38 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  39 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  40 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  41 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.71   2225   24
  42 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  43 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  44 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  45 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  46 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  47 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  48 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  49 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  50 Joanna Żłobicka                Wrocław               88.26   2030   23
  51 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  52 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  53 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  54 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  55 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  56 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.96   1793   23
  57 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  58 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  59 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  60 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  61 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  62 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  63 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  64 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  65 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  66 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  67 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  68 Filip Klar                     Mielec               117.60   2352   20
  69 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  70 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  71 Maksymilian Kardas             Warszawa             100.55   2011   20
  72 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.80   1956   20
  73 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  74 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  75 Beata Wiączkowska              Wrocław              140.00   2660   19
  76 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  77 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  78 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  79 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  80 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  81 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  82 Krzysztof Zawadzki             Sampława              73.95   1405   19
  83 Andrzej Słapiński              Warszawa             130.00   2340   18
  84 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            105.28   1895   18
  85 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  86 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  87 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  88 Mirosław Dejna                 Sampława              52.44    944   18
  89 Jarosław Krzemiński            Tuchów               125.41   2132   17
  90 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  91 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              70.35   1196   17
  92 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  93 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
  94 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  95 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
  96 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  97 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
  98 Dominik Wester                 Warszawa              96.00   1440   15
  99 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 100 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
 101 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
 102 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 103 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 104 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 105 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 106 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.00   1548   12
 107 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 108 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 109 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 110 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 111 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 112 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 113 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 114 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 115 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 116 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 117 Piotr Chabowski                Piła                 111.67   1340   12
 118 Jacek Karwowski                Płock                111.67   1340   12
 119 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 120 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 121 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 122 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 123 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 124 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 125 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 126 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 127 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 128 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             105.58   1267   12
 129 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 130 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 131 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 132 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 133 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 134 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 135 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 136 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 137 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 138 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      102.58   1231   12
 139 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 140 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 141 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 142 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    101.00   1212   12
 143 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 144 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 145 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 146 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 147 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 148 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 149 Władysław Zieliński            Lębork                99.08   1189   12
 150 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 151 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 152 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 153 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 154 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 155 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 156 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.75   1173   12
 157 Katarzyna Kowalewska           Poznań                97.58   1171   12
 158 Joanna Kubińska                Warszawa              97.33   1168   12
 159 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 160 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 161 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 162 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 163 Dorota Patera                  Legnica               94.67   1136   12
 164 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 165 Jacek Dec                      Pszczew               94.42   1133   12
 166 Beata Kościańska               Lublin                94.00   1128   12
 167 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 168 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 169 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 170 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 171 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 172 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 173 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 174 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 175 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 176 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  88.75   1065   12
 177 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 178 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 179 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 180 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 181 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 182 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 183 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 184 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 185 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 186 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 187 Julia Solarska                 Łódź                  79.25    951   12
 188 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 189 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 190 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 191 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 192 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 193 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 194 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 195 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 196 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 197 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 198 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 199 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 200 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 201 Tomasz Smulewicz               Łódź                 110.45   1215   11
 202 Justyna Szymendera             Ostrów Wielkopolski  103.64   1140   11
 203 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 204 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 205 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 206 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 207 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 208 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 209 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                85.64    942   11
 210 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 211 Tomasz Silny                   Gdynia                84.91    934   11
 212 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 213 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 214 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 215 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 216 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 217 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 218 Bartosz Milczarek              Łódź                  81.00    891   11
 219 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 220 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 221 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 222 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 223 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 224 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 225 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 226 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 227 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 228 Waldemar Bulkowski             Chojnów               72.91    802   11
 229 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 230 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 231 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 232 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 233 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 234 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 235 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 236 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 237 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 238 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 239 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 240 Wacław Sarek                   Jaworzno              62.64    689   11
 241 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 242 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 243 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 244 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 245 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 246 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 247 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 248 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 249 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 250 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 251 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 252 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 253 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 254 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 255 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 256 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 257 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 258 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 259 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 260 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 261 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 262 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 263 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 264 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 265 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 266 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 267 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 268 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 269 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 270 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 271 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 272 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 273 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 274 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 275 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 276 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 277 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 278 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 279 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 280 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 281 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 282 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 283 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 284 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 285 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 286 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 287 Andrzej Szymański              Łódź                  66.14    463    7
 288 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 289 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 290 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 291 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 292 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 293 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 294 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 295 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 296 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 297 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 298 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 299 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 300 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 301 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 302 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 303 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 304 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 305 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 306 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 307 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 308 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 309 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 310 Maciej Śliwa                   Zabrze               146.20    731    5
 311 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 312 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 313 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 314 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 315 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 316 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 317 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 318 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 319 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 320 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 321 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 322 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 323 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 324 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 325 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 326 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 327 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 328 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 329 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 330 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 331 Jerzy Augustyniak              Łódź                  97.00    291    3
 332 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 333 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 334 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 335 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 336 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 337 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 338 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 339 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 340 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 341 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 342 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 343 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 344 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 345 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 346 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 347 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 348 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 349 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 350 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 351 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 352 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 353 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 354 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 355 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 356 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 357 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 358 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 359 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 360 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 361 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 362 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie