Bydgoszcz24
lipca
Bydgoszcz 24-25 lipca III Mistrzostwa Bydgoszczy
Słupsk 7
sierpnia
Słupsk 7- 8 sierpnia VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Kraków14
sierpnia
Kraków 14-15 sierpnia VIII Otwarte Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2004
Ciekawy turniej07 - 08 sierpnia 2004 — VIII Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VIII Mistrzostwa Ziemi SłupskiejSłupsk, 07 - 08 sierpnia 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Ciekawy turniejTurniej w Słupsku odbył się przy wspaniałej letniej pogodzie. Na skutek "korków" kilkoro zawodników spóźniło się na I rundę. Między innymi Sławomir Kordjalik. Ale spóźnienie nie przeszkodziło mu w walce o zwycięstwo. Zapowiadało się, że turniej może wygrać zawodnik który opuścił jedną rundę. O tym, że Sławek nie wygrał turnieju ostatecznie zdecydowała jedenasta partia, w której nieznacznie uległ Mateuszowi Żbikowskiemu (zwycięzcy turnieju) 395:428. Ostatecznie zmieścił się na "pudle" zajmując trzecie miejsce. Brawa dla Sławka za wspaniałą postawę. Krzysztof Mówka natomiast ustanowił dwa rekordy i wyrównał jeden. W jedenastej partii granej z Andrzejem Szmidtke, Krzysztof ułożył 7 siódemek, ustanawiając tym samym rekord ilości siódemek w partii, wyrównał rekord czterech siódemek na otwarcie, oraz wygrywając 719:308 ustanowił rekord najwyższego wyniku w partii pełnej pobijając o 12 punktów poprzedni rekord Macieja Czupryniaka.
W turnieju wzięło udział 51 osób.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
VI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
V Mistrzostwa Ziemi Słupskiej




Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               141.20      9.0     5046     1833      521
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               137.95      9.0     5025     1781      752
  3 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               135.78      9.0     4904     1750     1083
  4 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               141.70      9.0     4666     1708      645
  5 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               137.78      8.0     4860     1690      373
  6 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.27      8.0     4760     1645      437
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.73      8.0     4727     1583      178
  8 Irena           Sołdan               Rumia                  114.81      8.0     4681     1596      536
  9 Lucyna          Śniadach             Rumia                  105.43      8.0     4255     1619       80
 10 Paweł           Opyc                 Warszawa               108.58      8.0     4084     1532      385
 11 Krzysztof       Mówka                Toruń                  137.97      7.0     4949     1486      661
 12 Dawid           Pikul                Poznań                 130.01      7.0     4916     1603      498
 13 Miłosz          Wrzałek              Reda                   113.32      7.0     4649     1477      596
 14 Andrzej         Kowalski             Kowale                 100.00      7.0     4600     1447      -80
 15 Radosław        Sowiński             Warszawa               120.66      7.0     4505     1512      179
 16 Filip           Warzecha             Gdynia                 123.48      7.0     4447     1482      162
 17 Artur           Koszel               Inowrocław             100.00      7.0     4192     1473       26
 18 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      7.0     4189     1444     -112
 19 Wojciech        Sołdan               Rumia                  101.57      7.0     4068     1501     -374
 20 Aleksander      Puchalski            Włocławek              127.82      6.5     4838     1470      246
 21 Jarosław        Puchalski            Łódź                   125.32      6.5     4623     1540        6
 22 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               115.55      6.0     4607     1357      558
 23 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               114.48      6.0     4462     1402     -265
 24 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               110.27      6.0     4312     1481     -321
 25 Joanna          Ostrowska            Warszawa               107.01      6.0     4271     1304      160
 26 Anna            Niedzielko           Szczecin               100.00      6.0     4231     1309      -76
 27 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    111.22      6.0     4200     1305      -97
 28 Joanna          Juszczak             Warszawa               114.36      6.0     4123     1473     -159
 29 Anita           Bruska               Gdynia                 102.77      6.0     4036     1290       49
 30 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 103.53      5.5     3715     1133      128
 31 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               122.61      5.0     4527     1270     -117
 32 Robert          Soszka               Warszawa               116.04      5.0     4471     1234       44
 33 Tomasz          Kościuczuk           Ustka                  100.00      5.0     4198     1178      -65
 34 Piotr           Rosół                Warszawa               116.08      5.0     4194     1180      100
 35 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 100.00      5.0     4159     1340     -197
 36 Jarosław        Kamienik             Słupsk                 100.00      5.0     4106     1209     -402
 37 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             115.70      5.0     4091     1190     -326
 38 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             112.61      5.0     4074     1219     -164
 39 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      5.0     3974     1196     -353
 40 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 116.70      5.0     3973     1059      189
 41 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.56      4.0     4147     1123     -377
 42 Beata           Łażewska             Gdynia                 100.00      4.0     4017     1057     -223
 43 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               102.64      4.0     4015     1155     -298
 44 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              108.71      4.0     3948     1098     -379
 45 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      3.5     3879      950     -149
 46 Zbigniew        Lewandowski          Słupsk                 103.78      3.0     4308      962       54
 47 Władysław       Zieliński            Lębork                 108.98      3.0     2207      787     -321
 48 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 100.00      2.5     3496      790     -734
 49 Bartosz         Muszyński            Słupsk                 100.00      2.5     2276      526     -288
 50 Małgorzata      Szmat                Koszalin               100.00      1.5     3284      697    -1068
 51 Marek           Syczuk               Warszawa               129.53      0.0     1377      224     -201
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Mariusz Skrobosz 145.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              110.27 +  408: 398  160
    2    12 Joanna         Juszczak              114.36 -  418: 437   64
    3     9 Sławomir       Zabawa                100.00 +  452: 296  150
    4     4 Tomasz         Zwoliński             137.78 -  359: 512   88
    5    11 Wojciech       Gołęcki               101.56 +  374: 339  152
    6    10 Artur          Koszel                100.00 +  432: 302  150
    7     7 Radosław       Sowiński              120.66 +  384: 349  171
    8     3 Mateusz        Żbikowski             141.20 -  355: 389   91
    9     7 Marcela        Wołowiec              100.00 +  378: 308  150
   10     5 Andrzej        Kowalski              100.00 +  441: 415  150
   11     4 Irena          Sołdan                114.81 +  412: 383  165
   12     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.70 -  314: 421   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Kazimierz.J Merklejn 141.70 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Władysław      Zieliński             108.98 +  455: 285  159
    2     5 Irena          Sołdan                114.81 +  404: 379  165
    3     5 Jarosław       Puchalski             125.32 -  351: 362   75
    4     8 Paweł          Opyc                  108.58 +  345: 299  159
    5     6 Marcela        Wołowiec              100.00 +  416: 275  150
    6     4 Joanna         Juszczak              114.36 -  370: 389   64
    7     4 Stanisław      Rydzik                137.95 -  297: 440   88
    8    10 Marta          Szeliga-Frynia        102.64 +  393: 341  153
    9     6 Ewa            Strzelczyk            115.55 +  318: 285  166
   10     7 Lucyna         Śniadach              105.43 +  431: 306  155
   11     5 Aleksander     Puchalski             127.82 +  465: 346  178
   12     3 Mariusz        Skrobosz              145.73 +  421: 314  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Mateusz Żbikowski 141.20 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Sporczyk              108.71 +  463: 263  159
    2     4 Dariusz        Białobrzewski         116.70 +  459: 366  167
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.27 +  450: 357  184
    4     3 Jarosław       Puchalski             125.32 +  549: 304  175
    5     1 Sławomir       Kordjalik             135.78 -  309: 544   86
    6     2 Kazimierz      Merklejn              110.27 -  334: 393   60
    7     5 Krzysztof      Mówka                 137.97 +  425: 345  188
    8     3 Mariusz        Skrobosz              145.73 +  389: 355  196
    9     2 Dawid          Pikul                 130.01 +  447: 421  180
   10     3 Joanna         Juszczak              114.36 +  458: 366  164
   11     1 Sławomir       Kordjalik             135.78 +  428: 395  186
   12     1 Stanisław      Rydzik                137.95 -  335: 416   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Krzysztof Mówka 137.97 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Ostrowska             107.01 +  376: 288  157
    2     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.48 -  356: 374   64
    3    17 Wojciech       Sołdan                101.57 +  436: 362  152
    4    13 Władysław      Zieliński             108.98 +  385: 250  159
    5     7 Filip          Warzecha              123.48 +  412: 341  173
    6     5 Jarosław       Puchalski             125.32 -  336: 427   75
    7     5 Mateusz        Żbikowski             141.20 -  345: 425   91
    8     9 Marcela        Wołowiec              100.00 -  336: 391   50
    9    11 Artur          Koszel                100.00 -  379: 418   50
   10    15 Dariusz        Białobrzewski         116.70 +  429: 296  167
   11    11 Andrzej        Szmidtke              122.61 +  719: 308  173
   12     8 Jarosław       Puchalski             125.32 +  440: 408  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Stanisław Rydzik 137.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Lucyna         Śniadach              105.43 +  442: 281  155
    2     6 Andrzej        Szmidtke              122.61 -  408: 450   73
    3     7 Tomasz         Zwoliński             137.78 -  395: 479   88
    4    14 Sławomir       Zabawa                100.00 +  394: 316  150
    5    10 Paweł          Opyc                  108.58 +  474: 281  159
    6     7 Miłosz         Wrzałek               113.32 +  485: 329  163
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.70 +  440: 297  192
    8     1 Sławomir       Kordjalik             135.78 +  389: 356  186
    9     3 Joanna         Juszczak              114.36 -  358: 388   64
   10     2 Dawid          Pikul                 130.01 +  392: 381  180
   11     2 Dawid          Pikul                 130.01 +  432: 380  180
   12     1 Mateusz        Żbikowski             141.20 +  416: 335  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Tomasz Zwoliński 137.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zbigniew       Lewandowski           103.78 +  441: 350  154
    2     7 Jarosław       Kamienik              100.00 +  404: 320  150
    3     7 Stanisław      Rydzik                137.95 +  479: 395  188
    4     4 Mariusz        Skrobosz              145.73 +  512: 359  196
    5     2 Dawid          Pikul                 130.01 -  293: 389   80
    6     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.48 +  487: 350  164
    7     2 Joanna         Juszczak              114.36 -  331: 363   64
    8     5 Kazimierz      Merklejn              110.27 +  449: 277  160
    9     4 Aleksander     Puchalski             127.82 +  430: 394  178
   10     1 Sławomir       Kordjalik             135.78 -  293: 497   86
   11     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.27 +  419: 350  184
   12     2 Sławomir       Kordjalik             135.78 -  322: 443   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Sławomir Kordjalik 135.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     8 Wojciech       Sołdan                101.57 +  509: 278  152
    3     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.48 +  424: 331  164
    4     2 Joanna         Juszczak              114.36 +  413: 376  164
    5     1 Mateusz        Żbikowski             141.20 +  544: 309  191
    6     1 Dawid          Pikul                 130.01 +  448: 428  180
    7     1 Kazimierz      Merklejn              110.27 +  451: 314  160
    8     1 Stanisław      Rydzik                137.95 -  356: 389   88
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.27 +  424: 353  184
   10     1 Tomasz         Zwoliński             137.78 +  497: 293  188
   11     1 Mateusz        Żbikowski             141.20 -  395: 428   91
   12     2 Tomasz         Zwoliński             137.78 +  443: 322  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 11 159.09




	Karol Wyrębkiewicz 134.27 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.53 +  413: 354  154
    2    11 Filip          Warzecha              123.48 +  412: 324  173
    3     2 Mateusz        Żbikowski             141.20 -  357: 450   91
    4     9 Eugeniusz      Wróblewski            112.61 +  395: 356  163
    5     5 Joanna         Juszczak              114.36 -  348: 399   64
    6    13 Marcela        Wołowiec              100.00 +  436: 324  150
    7     9 Lucyna         Śniadach              105.43 +  375: 286  155
    8     4 Ewa            Strzelczyk            115.55 +  477: 390  166
    9     1 Sławomir       Kordjalik             135.78 -  353: 424   86
   10     4 Jarosław       Puchalski             125.32 +  447: 295  175
   11     3 Tomasz         Zwoliński             137.78 -  350: 419   88
   12     4 Dawid          Pikul                 130.01 +  397: 302  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Dawid Pikul 130.01 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anita          Bruska                102.77 +  432: 277  153
    2    10 Eugeniusz      Wróblewski            112.61 +  460: 365  163
    3     3 Andrzej        Szmidtke              122.61 +  491: 357  173
    4     1 Marcela        Wołowiec              100.00 +  363: 351  150
    5     2 Tomasz         Zwoliński             137.78 +  389: 293  188
    6     1 Sławomir       Kordjalik             135.78 -  428: 448   86
    7     3 Jarosław       Puchalski             125.32 +  437: 344  175
    8     2 Joanna         Juszczak              114.36 +  432: 315  164
    9     2 Mateusz        Żbikowski             141.20 -  421: 447   91
   10     2 Stanisław      Rydzik                137.95 -  381: 392   88
   11     2 Stanisław      Rydzik                137.95 -  380: 432   88
   12     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.27 -  302: 397   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Marek Syczuk 129.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marta          Szeliga-Frynia        102.64 -  368: 396   53
    2    16 Radosław       Sowiński              120.66 -  335: 389   71
    3    21 Anna           Niedzielko            100.00 -  334: 423   50
    4    24 Renata         Rosół                 100.00 -  340: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     224  /  4  56.00




	Aleksander Puchalski 127.82 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Sołdan                101.57 -  294: 352   52
    2    15 Mariusz        Kubicki               115.70 +  554: 275  166
    3     8 Paweł          Frynia                111.22 +  369: 342  161
    4     6 Robert         Soszka                116.04 +  407: 390  166
    5     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.48 -  384: 413   64
    6    11 Filip          Warzecha              123.48 +  415: 345  173
    7     8 Irena          Sołdan                114.81 +  418: 376  165
    8     6 Jarosław       Puchalski             125.32 =  418: 418  125
    9     4 Tomasz         Zwoliński             137.78 -  394: 430   88
   10     8 Miłosz         Wrzałek               113.32 +  375: 305  163
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              141.70 -  346: 465   92
   12     7 Lucyna         Śniadach              105.43 -  464: 481   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Jarosław Puchalski 125.32 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Gołęcki               101.56 +  386: 353  152
    2     1 Ewa            Strzelczyk            115.55 +  333: 314  166
    3     5 Kazimierz.J    Merklejn              141.70 +  362: 351  192
    4     3 Mateusz        Żbikowski             141.20 -  304: 549   91
    5     8 Artur          Koszel                100.00 +  439: 260  150
    6     5 Krzysztof      Mówka                 137.97 +  427: 336  188
    7     3 Dawid          Pikul                 130.01 -  344: 437   80
    8     6 Aleksander     Puchalski             127.82 =  418: 418  128
    9     5 Radosław       Sowiński              120.66 +  520: 315  171
   10     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.27 -  295: 447   84
   11     6 Andrzej        Kowalski              100.00 -  387: 397   50
   12     8 Krzysztof      Mówka                 137.97 -  408: 440   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Filip Warzecha 123.48 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Zabawa                100.00 +  319: 296  150
    2    11 Karol          Wyrębkiewicz          134.27 -  324: 412   84
    3    16 Dariusz        Białobrzewski         116.70 +  406: 308  167
    4    10 Marta          Szeliga-Frynia        102.64 +  382: 271  153
    5     7 Krzysztof      Mówka                 137.97 -  341: 412   88
    6    11 Aleksander     Puchalski             127.82 -  345: 415   78
    7    16 Władysław      Zieliński             108.98 +  421: 298  159
    8     7 Miłosz         Wrzałek               113.32 -  324: 463   63
    9    15 Tomasz         Kościuczuk            100.00 +  393: 314  150
   10     9 Radosław       Sowiński              120.66 +  362: 361  171
   11     7 Kazimierz      Merklejn              110.27 +  528: 329  160
   12     6 Paweł          Opyc                  108.58 -  302: 406   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Andrzej Szmidtke 122.61 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Rosół                 100.00 +  366: 241  150
    2     6 Stanisław      Rydzik                137.95 +  450: 408  188
    3     3 Dawid          Pikul                 130.01 -  357: 491   80
    4    11 Jarosław       Kamienik              100.00 +  645: 290  150
    5     3 Kazimierz      Merklejn              110.27 -  359: 423   60
    6     6 Radosław       Sowiński              120.66 -  379: 391   71
    7    10 Artur          Koszel                100.00 -  256: 321   50
    8    14 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  361: 341  150
    9    10 Irena          Sołdan                114.81 -  271: 375   65
   10    14 Robert         Soszka                116.04 +  442: 257  166
   11    11 Krzysztof      Mówka                 137.97 -  308: 719   88
   12    13 Wojciech       Sołdan                101.57 -  333: 387   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Radosław Sowiński 120.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Beata          Łażewska              100.00 -  292: 437   50
    2    16 Marek          Syczuk                129.53 +  389: 335  180
    3    12 Kazimierz      Merklejn              110.27 -  282: 396   60
    4    18 Paweł          Frynia                111.22 +  389: 327  161
    5    15 Mariusz        Kubicki               115.70 +  542: 283  166
    6     6 Andrzej        Szmidtke              122.61 +  391: 379  173
    7     7 Mariusz        Skrobosz              145.73 -  349: 384   96
    8    11 Wojciech       Sołdan                101.57 +  374: 283  152
    9     5 Jarosław       Puchalski             125.32 -  315: 520   75
   10     9 Filip          Warzecha              123.48 -  361: 362   73
   11    13 Piotr          Rosół                 116.08 +  339: 322  166
   12    10 Kazimierz      Merklejn              110.27 +  482: 298  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Dariusz Białobrzewski 116.70 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Mateusz        Żbikowski             141.20 -  366: 459   91
    3    16 Filip          Warzecha              123.48 -  308: 406   73
    4    19 Krzysztof      Sporczyk              108.71 +  398: 323  159
    5    17 Lucyna         Śniadach              105.43 -  279: 340   55
    6    19 Władysław      Zieliński             108.98 -  342: 389   59
    7    20 Renata         Rosół                 100.00 +  414: 384  150
    8    18 Bartosz        Muszyński             100.00 +  400:   0    0
    9    13 Robert         Soszka                116.04 -  336: 397   66
   10    15 Krzysztof      Mówka                 137.97 -  296: 429   88
   11    17 Wojciech       Gołęcki               101.56 +  478: 305  152
   12    14 Robert         Soszka                116.04 +  356: 352  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 10 105.90




	Piotr Rosół 116.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcela        Wołowiec              100.00 -  266: 350   50
    2    21 Wojciech       Gołęcki               101.56 -  284: 375   52
    3    24 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.53 +  374:  38  154
    4    20 Beata          Łażewska              100.00 +  445: 306  150
    5    14 Andrzej        Kowalski              100.00 -  368: 442   50
    6    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  372: 323  150
    7    17 Joanna         Ostrowska             107.01 -  374: 380   57
    8    17 Eugeniusz      Wróblewski            112.61 +  349: 319  163
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              108.71 +  398: 337  159
   10    10 Kazimierz      Merklejn              110.27 -  334: 405   60
   11    13 Radosław       Sowiński              120.66 -  322: 339   71
   12    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.48 -  308: 480   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Robert Soszka 116.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Artur          Koszel                100.00 +  386: 333  150
    2     2 Miłosz         Wrzałek               113.32 -  360: 402   63
    3    15 Joanna         Ostrowska             107.01 +  411: 332  157
    4     6 Aleksander     Puchalski             127.82 -  390: 407   78
    5    13 Wojciech       Sołdan                101.57 +  501: 311  152
    6     9 Irena          Sołdan                114.81 -  315: 468   65
    7    11 Marcela        Wołowiec              100.00 -  362: 404   50
    8    15 Paweł          Opyc                  108.58 -  307: 348   59
    9    13 Dariusz        Białobrzewski         116.70 +  397: 336  167
   10    14 Andrzej        Szmidtke              122.61 -  257: 442   73
   11    16 Anita          Bruska                102.77 +  433: 288  153
   12    14 Dariusz        Białobrzewski         116.70 -  352: 356   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Mariusz Kubicki 115.70 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Kowalski              100.00 -  393: 401   50
    2    15 Aleksander     Puchalski             127.82 -  275: 554   78
    3    23 Anita          Bruska                102.77 +  418: 239  153
    4    17 Joanna         Ostrowska             107.01 +  384: 345  157
    5    15 Radosław       Sowiński              120.66 -  283: 542   71
    6    16 Paweł          Opyc                  108.58 -  291: 338   59
    7    21 Wojciech       Sołdan                101.57 -  321: 334   52
    8    24 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  364: 309  150
    9    16 Paweł          Frynia                111.22 -  327: 373   61
   10    20 Tomasz         Kościuczuk            100.00 +  371: 310  150
   11    19 Anna           Niedzielko            100.00 -  249: 415   50
   12    21 Krzysztof      Sporczyk              108.71 +  415: 257  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Ewa Strzelczyk 115.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Szmat                 100.00 +  494: 235  150
    2     1 Jarosław       Puchalski             125.32 -  314: 333   75
    3    10 Paweł          Opyc                  108.58 -  386: 392   59
    4    15 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  523: 261  150
    5     9 Anna           Niedzielko            100.00 +  396: 278  150
    6     8 Marta          Szeliga-Frynia        102.64 +  372: 292  153
    7     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.48 +  463: 296  164
    8     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.27 -  390: 477   84
    9     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.70 -  285: 318   92
   10     6 Irena          Sołdan                114.81 -  320: 429   65
   11    10 Wojciech       Sołdan                101.57 +  391: 332  152
   12     9 Miłosz         Wrzałek               113.32 -  273: 406   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Irena Sołdan 114.81 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  369: 359  150
    2     5 Kazimierz.J    Merklejn              141.70 -  379: 404   92
    3    14 Lucyna         Śniadach              105.43 -  271: 297   55
    4    23 Małgorzata     Szmat                 100.00 +  421: 349  150
    5    18 Władysław      Zieliński             108.98 +  366: 321  159
    6     9 Robert         Soszka                116.04 +  468: 315  166
    7     8 Aleksander     Puchalski             127.82 -  376: 418   78
    8     8 Paweł          Frynia                111.22 +  407: 342  161
    9    10 Andrzej        Szmidtke              122.61 +  375: 271  173
   10     6 Ewa            Strzelczyk            115.55 +  429: 320  166
   11     4 Mariusz        Skrobosz              145.73 -  383: 412   96
   12     5 Andrzej        Kowalski              100.00 +  437: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 114.48 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Kościuczuk            100.00 +  467: 364  150
    2     3 Krzysztof      Mówka                 137.97 +  374: 356  188
    3     1 Sławomir       Kordjalik             135.78 -  331: 424   86
    4    12 Lucyna         Śniadach              105.43 +  355: 285  155
    5     4 Aleksander     Puchalski             127.82 +  413: 384  178
    6     3 Tomasz         Zwoliński             137.78 -  350: 487   88
    7     6 Ewa            Strzelczyk            115.55 -  296: 463   66
    8    12 Andrzej        Kowalski              100.00 -  377: 438   50
    9    12 Paweł          Opyc                  108.58 -  302: 434   59
   10    16 Marta          Szeliga-Frynia        102.64 +  423: 279  153
   11    12 Miłosz         Wrzałek               113.32 -  294: 505   63
   12    15 Piotr          Rosół                 116.08 +  480: 308  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Joanna Juszczak 114.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    12 Mariusz        Skrobosz              145.73 +  437: 418  196
    3     4 Miłosz         Wrzałek               113.32 +  392: 388  163
    4     2 Sławomir       Kordjalik             135.78 -  376: 413   86
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.27 +  399: 348  184
    6     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.70 +  389: 370  192
    7     2 Tomasz         Zwoliński             137.78 +  363: 331  188
    8     2 Dawid          Pikul                 130.01 -  315: 432   80
    9     3 Stanisław      Rydzik                137.95 +  388: 358  188
   10     3 Mateusz        Żbikowski             141.20 -  366: 458   91
   11     9 Lucyna         Śniadach              105.43 -  346: 406   55
   12    12 Sławomir       Zabawa                100.00 -  352: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 11 133.91




	Miłosz Wrzałek 113.32 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Niedzielko            100.00 +  476: 240  150
    2     2 Robert         Soszka                116.04 +  402: 360  166
    3     4 Joanna         Juszczak              114.36 -  388: 392   64
    4     5 Kazimierz      Merklejn              110.27 -  300: 365   60
    5    12 Eugeniusz      Wróblewski            112.61 +  318: 292  163
    6     7 Stanisław      Rydzik                137.95 -  329: 485   88
    7    13 Jarosław       Kamienik              100.00 +  446: 280  150
    8     7 Filip          Warzecha              123.48 +  463: 324  173
    9     8 Lucyna         Śniadach              105.43 -  311: 373   55
   10     8 Aleksander     Puchalski             127.82 -  305: 375   78
   11    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.48 +  505: 294  164
   12     9 Ewa            Strzelczyk            115.55 +  406: 273  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Eugeniusz Wróblewski 112.61 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bartosz        Muszyński             100.00 +  333: 253  150
    2    10 Dawid          Pikul                 130.01 -  365: 460   80
    3    11 Zbigniew       Lewandowski           103.78 +  343: 341  154
    4     9 Karol          Wyrębkiewicz          134.27 -  356: 395   84
    5    12 Miłosz         Wrzałek               113.32 -  292: 318   63
    6    14 Joanna         Ostrowska             107.01 +  333: 311  157
    7    15 Paweł          Frynia                111.22 -  291: 384   61
    8    17 Piotr          Rosół                 116.08 -  319: 349   66
    9    19 Sławomir       Zabawa                100.00 +  398: 301  150
   10    19 Anna           Niedzielko            100.00 -  296: 346   50
   11    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.53 -  341: 406   54
   12    22 Beata          Łażewska              100.00 +  407: 374  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Paweł Frynia 111.22 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jarosław       Kamienik              100.00 -  308: 359   50
    2    24 Renata         Rosół                 100.00 +  410: 299  150
    3     8 Aleksander     Puchalski             127.82 -  342: 369   78
    4    18 Radosław       Sowiński              120.66 -  327: 389   71
    5    20 Anita          Bruska                102.77 +  399: 383  153
    6    15 Anna           Niedzielko            100.00 +  344: 304  150
    7    15 Eugeniusz      Wróblewski            112.61 +  384: 291  163
    8     8 Irena          Sołdan                114.81 -  342: 407   65
    9    16 Mariusz        Kubicki               115.70 +  373: 327  166
   10    11 Marcela        Wołowiec              100.00 +  347: 345  150
   11     8 Paweł          Opyc                  108.58 -  314: 466   59
   12    11 Artur          Koszel                100.00 -  310: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Kazimierz Merklejn 110.27 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              145.73 -  398: 408   96
    2    14 Marta          Szeliga-Frynia        102.64 +  369: 325  153
    3    12 Radosław       Sowiński              120.66 +  396: 282  171
    4     5 Miłosz         Wrzałek               113.32 +  365: 300  163
    5     3 Andrzej        Szmidtke              122.61 +  423: 359  173
    6     2 Mateusz        Żbikowski             141.20 +  393: 334  191
    7     1 Sławomir       Kordjalik             135.78 -  314: 451   86
    8     5 Tomasz         Zwoliński             137.78 -  277: 449   88
    9     9 Andrzej        Kowalski              100.00 -  345: 381   50
   10    10 Piotr          Rosół                 116.08 +  405: 334  166
   11     7 Filip          Warzecha              123.48 -  329: 528   73
   12    10 Radosław       Sowiński              120.66 -  298: 482   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Władysław Zieliński 108.98 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.70 -  285: 455   92
    2    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  332: 261  150
    3    18 Wojciech       Gołęcki               101.56 +  332: 298  152
    4    13 Krzysztof      Mówka                 137.97 -  250: 385   88
    5    18 Irena          Sołdan                114.81 -  321: 366   65
    6    19 Dariusz        Białobrzewski         116.70 +  389: 342  167
    7    16 Filip          Warzecha              123.48 -  298: 421   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  /  7 112.43




	Krzysztof Sporczyk 108.71 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Żbikowski             141.20 -  263: 463   91
    2    22 Zbigniew       Lewandowski           103.78 -  311: 430   54
    3    22 Tomasz         Kościuczuk            100.00 +  375: 325  150
    4    19 Dariusz        Białobrzewski         116.70 -  323: 398   67
    5    24 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.53 -  278: 289   54
    6    25 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  474: 316  150
    7    22 Bartosz        Muszyński             100.00 -  348: 392   50
    8    23 Małgorzata     Szmat                 100.00 +  335: 240  150
    9    17 Piotr          Rosół                 116.08 -  337: 398   66
   10    21 Jarosław       Kamienik              100.00 -  236: 357   50
   11    23 Renata         Rosół                 100.00 +  411: 304  150
   12    21 Mariusz        Kubicki               115.70 -  257: 415   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Paweł Opyc 108.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    20 Anita          Bruska                102.77 +  360: 293  153
    3    10 Ewa            Strzelczyk            115.55 +  392: 386  166
    4     8 Kazimierz.J    Merklejn              141.70 -  299: 345   92
    5    10 Stanisław      Rydzik                137.95 -  281: 474   88
    6    16 Mariusz        Kubicki               115.70 +  338: 291  166
    7    14 Marta          Szeliga-Frynia        102.64 -  331: 351   53
    8    15 Robert         Soszka                116.04 +  348: 307  166
    9    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.48 +  434: 302  164
   10    12 Artur          Koszel                100.00 +  429: 334  150
   11     8 Paweł          Frynia                111.22 +  466: 314  161
   12     6 Filip          Warzecha              123.48 +  406: 302  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 11 139.27




	Joanna Ostrowska 107.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 137.97 -  288: 376   88
    2    17 Tomasz         Kościuczuk            100.00 +  362: 334  150
    3    15 Robert         Soszka                116.04 -  332: 411   66
    4    17 Mariusz        Kubicki               115.70 -  345: 384   66
    5    22 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  504: 267  150
    6    14 Eugeniusz      Wróblewski            112.61 -  311: 333   63
    7    17 Piotr          Rosół                 116.08 +  380: 374  166
    8    16 Jarosław       Kamienik              100.00 +  341: 306  150
    9    14 Wojciech       Gołęcki               101.56 -  264: 347   52
   10    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  325: 340   50
   11    18 Marta          Szeliga-Frynia        102.64 +  415: 364  153
   12    16 Marcela        Wołowiec              100.00 +  404: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Lucyna Śniadach 105.43 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                137.95 -  281: 442   88
    2    19 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.53 +  374: 284  154
    3    14 Irena          Sołdan                114.81 +  297: 271  165
    4    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.48 -  285: 355   64
    5    17 Dariusz        Białobrzewski         116.70 +  340: 279  167
    6    12 Andrzej        Kowalski              100.00 +  429: 325  150
    7     9 Karol          Wyrębkiewicz          134.27 -  286: 375   84
    8    13 Artur          Koszel                100.00 +  397: 292  150
    9     8 Miłosz         Wrzałek               113.32 +  373: 311  163
   10     7 Kazimierz.J    Merklejn              141.70 -  306: 431   92
   11     9 Joanna         Juszczak              114.36 +  406: 346  164
   12     7 Aleksander     Puchalski             127.82 +  481: 464  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Zbigniew Lewandowski 103.78 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             137.78 -  350: 441   88
    2    22 Krzysztof      Sporczyk              108.71 +  430: 311  159
    3    11 Eugeniusz      Wróblewski            112.61 -  341: 343   63
    4    16 Wojciech       Sołdan                101.57 -  363: 401   52
    5    19 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  333: 358   50
    6    22 Renata         Rosół                 100.00 -  320: 344   50
    7    24 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  378: 286  150
    8    20 Sławomir       Zabawa                100.00 -  329: 357   50
    9    23 Anna           Niedzielko            100.00 -  355: 388   50
   10    24 Małgorzata     Szmat                 100.00 +  465: 223  150
   11    22 Tomasz         Kościuczuk            100.00 -  324: 405   50
   12    23 Renata         Rosół                 100.00 -  320: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     962  / 12  80.17




	Janina Jabłczyńska-Zając 103.53 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Wyrębkiewicz          134.27 -  354: 413   84
    2    19 Lucyna         Śniadach              105.43 -  284: 374   55
    3    24 Piotr          Rosół                 116.08 -   38: 374   66
    4    26 PAUZA
    5    24 Krzysztof      Sporczyk              108.71 +  289: 278  159
    6    21 Sławomir       Zabawa                100.00 -  313: 351   50
    7    23 Anna           Niedzielko            100.00 +  401: 330  150
    8    19 Anita          Bruska                102.77 -  278: 306   53
    9    22 Beata          Łażewska              100.00 -  276: 341   50
   10    23 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  402: 264  150
   11    21 Eugeniusz      Wróblewski            112.61 +  406: 341  163
   12    19 Marta          Szeliga-Frynia        102.64 +  374: 215  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 11 103.00




	Anita Bruska 102.77 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 130.01 -  277: 432   80
    2    20 Paweł          Opyc                  108.58 -  293: 360   59
    3    23 Mariusz        Kubicki               115.70 -  239: 418   66
    4    25 Tomasz         Kościuczuk            100.00 +  346: 232  150
    5    20 Paweł          Frynia                111.22 -  383: 399   61
    6    23 Beata          Łażewska              100.00 +  409: 224  150
    7    18 Wojciech       Gołęcki               101.56 +  482: 258  152
    8    19 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.53 +  306: 278  154
    9    20 Jarosław       Kamienik              100.00 +  385: 368  150
   10    13 Wojciech       Sołdan                101.57 -  260: 316   52
   11    16 Robert         Soszka                116.04 -  288: 433   66
   12    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  368: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Marta Szeliga-Frynia 102.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Syczuk                129.53 +  396: 368  180
    2    14 Kazimierz      Merklejn              110.27 -  325: 369   60
    3    20 Małgorzata     Szmat                 100.00 +  458: 212  150
    4    10 Filip          Warzecha              123.48 -  271: 382   73
    5    16 Jarosław       Kamienik              100.00 +  396: 335  150
    6     8 Ewa            Strzelczyk            115.55 -  292: 372   66
    7    14 Paweł          Opyc                  108.58 +  351: 331  159
    8    10 Kazimierz.J    Merklejn              141.70 -  341: 393   92
    9    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  327: 339   50
   10    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.48 -  279: 423   64
   11    18 Joanna         Ostrowska             107.01 -  364: 415   57
   12    19 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.53 -  215: 374   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Wojciech Sołdan 101.57 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Aleksander     Puchalski             127.82 +  352: 294  178
    2     8 Sławomir       Kordjalik             135.78 -  278: 509   86
    3    17 Krzysztof      Mówka                 137.97 -  362: 436   88
    4    16 Zbigniew       Lewandowski           103.78 +  401: 363  154
    5    13 Robert         Soszka                116.04 -  311: 501   66
    6    20 Bartosz        Muszyński             100.00 +  396: 356  150
    7    21 Mariusz        Kubicki               115.70 +  334: 321  166
    8    11 Radosław       Sowiński              120.66 -  283: 374   71
    9    21 Renata         Rosół                 100.00 +  316: 304  150
   10    13 Anita          Bruska                102.77 +  316: 260  153
   11    10 Ewa            Strzelczyk            115.55 -  332: 391   66
   12    13 Andrzej        Szmidtke              122.61 +  387: 333  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Wojciech Gołęcki 101.56 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jarosław       Puchalski             125.32 -  353: 386   75
    2    21 Piotr          Rosół                 116.08 +  375: 284  166
    3    18 Władysław      Zieliński             108.98 -  298: 332   59
    4    22 Bartosz        Muszyński             100.00 +  373: 360  150
    5    11 Mariusz        Skrobosz              145.73 -  339: 374   96
    6    17 Jarosław       Kamienik              100.00 -  390: 410   50
    7    18 Anita          Bruska                102.77 -  258: 482   53
    8    21 Anna           Niedzielko            100.00 +  410: 371  150
    9    14 Joanna         Ostrowska             107.01 +  347: 264  157
   10    17 Sławomir       Zabawa                100.00 -  350: 379   50
   11    17 Dariusz        Białobrzewski         116.70 -  305: 478   67
   12    20 Tomasz         Kościuczuk            100.00 -  349: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58




	Jarosław Kamienik 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Frynia                111.22 +  359: 308  161
    2     7 Tomasz         Zwoliński             137.78 -  320: 404   88
    3    13 Beata          Łażewska              100.00 +  324: 287  150
    4    11 Andrzej        Szmidtke              122.61 -  290: 645   73
    5    16 Marta          Szeliga-Frynia        102.64 -  335: 396   53
    6    17 Wojciech       Gołęcki               101.56 +  410: 390  152
    7    13 Miłosz         Wrzałek               113.32 -  280: 446   63
    8    16 Joanna         Ostrowska             107.01 -  306: 341   57
    9    20 Anita          Bruska                102.77 -  368: 385   53
   10    21 Krzysztof      Sporczyk              108.71 +  357: 236  159
   11    20 Beata          Łażewska              100.00 +  418: 280  150
   12    17 Anna           Niedzielko            100.00 -  339: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Artur Koszel 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Soszka                116.04 -  333: 386   66
    2    23 Bartosz        Muszyński             100.00 +  390: 253  150
    3    19 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  385: 268  150
    4     7 Andrzej        Kowalski              100.00 +  426: 275  150
    5     8 Jarosław       Puchalski             125.32 -  260: 439   75
    6    10 Mariusz        Skrobosz              145.73 -  302: 432   96
    7    10 Andrzej        Szmidtke              122.61 +  321: 256  173
    8    13 Lucyna         Śniadach              105.43 -  292: 397   55
    9    11 Krzysztof      Mówka                 137.97 +  418: 379  188
   10    12 Paweł          Opyc                  108.58 -  334: 429   59
   11    14 Marcela        Wołowiec              100.00 +  373: 342  150
   12    11 Paweł          Frynia                111.22 +  358: 310  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Andrzej Kowalski 100.00 Kowale

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Kubicki               115.70 +  401: 393  166
    2    13 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  456: 279  150
    3     6 Marcela        Wołowiec              100.00 -  356: 440   50
    4     7 Artur          Koszel                100.00 -  275: 426   50
    5    14 Piotr          Rosół                 116.08 +  442: 368  166
    6    12 Lucyna         Śniadach              105.43 -  325: 429   55
    7    12 Sławomir       Zabawa                100.00 +  377: 358  150
    8    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.48 +  438: 377  164
    9     9 Kazimierz      Merklejn              110.27 +  381: 345  160
   10     5 Mariusz        Skrobosz              145.73 -  415: 441   96
   11     6 Jarosław       Puchalski             125.32 +  397: 387  175
   12     5 Irena          Sołdan                114.81 -  337: 437   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Tomasz Kościuczuk 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.48 -  364: 467   64
    2    17 Joanna         Ostrowska             107.01 -  334: 362   57
    3    22 Krzysztof      Sporczyk              108.71 -  325: 375   59
    4    25 Anita          Bruska                102.77 -  232: 346   53
    5    25 Renata         Rosół                 100.00 +  355: 281  150
    6    24 Małgorzata     Szmat                 100.00 +  484: 226  150
    7    19 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  281: 437   50
    8    22 Beata          Łażewska              100.00 +  390: 332  150
    9    15 Filip          Warzecha              123.48 -  314: 393   73
   10    20 Mariusz        Kubicki               115.70 -  310: 371   66
   11    22 Zbigniew       Lewandowski           103.78 +  405: 324  154
   12    20 Wojciech       Gołęcki               101.56 +  404: 349  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Bartosz Muszyński 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Eugeniusz      Wróblewski            112.61 -  253: 333   63
    2    23 Artur          Koszel                100.00 -  253: 390   50
    3    26 PAUZA
    4    22 Wojciech       Gołęcki               101.56 -  360: 373   52
    5    21 Beata          Łażewska              100.00 +  362: 324  150
    6    20 Wojciech       Sołdan                101.57 -  356: 396   52
    7    22 Krzysztof      Sporczyk              108.71 +  392: 348  159
    8    18 Dariusz        Białobrzewski         116.70 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     526  /  6  87.67




	Anna Niedzielko 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Miłosz         Wrzałek               113.32 -  240: 476   63
    2    25 Sławomir       Zabawa                100.00 -  378: 419   50
    3    21 Marek          Syczuk                129.53 +  423: 334  180
    4    21 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  368: 288  150
    5     9 Ewa            Strzelczyk            115.55 -  278: 396   66
    6    15 Paweł          Frynia                111.22 -  304: 344   61
    7    23 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.53 -  330: 401   54
    8    21 Wojciech       Gołęcki               101.56 -  371: 410   52
    9    23 Zbigniew       Lewandowski           103.78 +  388: 355  154
   10    19 Eugeniusz      Wróblewski            112.61 +  346: 296  163
   11    19 Mariusz        Kubicki               115.70 +  415: 249  166
   12    17 Jarosław       Kamienik              100.00 +  390: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Zdzisław Parnicki 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 PAUZA
    2    13 Andrzej        Kowalski              100.00 -  279: 456   50
    3    19 Artur          Koszel                100.00 -  268: 385   50
    4    21 Anna           Niedzielko            100.00 -  288: 368   50
    5    22 Joanna         Ostrowska             107.01 -  267: 504   57
    6    25 Krzysztof      Sporczyk              108.71 -  316: 474   59
    7    24 Zbigniew       Lewandowski           103.78 -  286: 378   54
    8    24 Mariusz        Kubicki               115.70 -  309: 364   66
    9    24 Małgorzata     Szmat                 100.00 +  283: 248  150
   10    23 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.53 -  264: 402   54
   11    24 Małgorzata     Szmat                 100.00 +  344: 281  150
   12    24 Małgorzata     Szmat                 100.00 -  292: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     790  / 11  71.82




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Sołdan                114.81 -  359: 369   65
    2    18 Władysław      Zieliński             108.98 -  261: 332   59
    3    25 Renata         Rosół                 100.00 +  383: 356  150
    4    15 Ewa            Strzelczyk            115.55 -  261: 523   66
    5    19 Zbigniew       Lewandowski           103.78 +  358: 333  154
    6    18 Piotr          Rosół                 116.08 -  323: 372   66
    7    19 Tomasz         Kościuczuk            100.00 +  437: 281  150
    8    14 Andrzej        Szmidtke              122.61 -  341: 361   73
    9    18 Marta          Szeliga-Frynia        102.64 +  339: 327  153
   10    18 Joanna         Ostrowska             107.01 +  340: 325  157
   11    15 Sławomir       Zabawa                100.00 -  303: 380   50
   12    18 Anita          Bruska                102.77 -  269: 368   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Szmidtke              122.61 -  241: 366   73
    2    24 Paweł          Frynia                111.22 -  299: 410   61
    3    25 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  356: 383   50
    4    24 Marek          Syczuk                129.53 +  370: 340  180
    5    25 Tomasz         Kościuczuk            100.00 -  281: 355   50
    6    22 Zbigniew       Lewandowski           103.78 +  344: 320  154
    7    20 Dariusz        Białobrzewski         116.70 -  384: 414   67
    8    25 PAUZA
    9    21 Wojciech       Sołdan                101.57 -  304: 316   52
   10    22 Beata          Łażewska              100.00 -  299: 393   50
   11    23 Krzysztof      Sporczyk              108.71 -  304: 411   59
   12    23 Zbigniew       Lewandowski           103.78 +  397: 320  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  / 11  86.36




	Małgorzata Szmat 100.00 Koszalin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ewa            Strzelczyk            115.55 -  235: 494   66
    2    26 PAUZA
    3    20 Marta          Szeliga-Frynia        102.64 -  212: 458   53
    4    23 Irena          Sołdan                114.81 -  349: 421   65
    5    23 Sławomir       Zabawa                100.00 -  336: 376   50
    6    24 Tomasz         Kościuczuk            100.00 -  226: 484   50
    7    25 Beata          Łażewska              100.00 -  264: 400   50
    8    23 Krzysztof      Sporczyk              108.71 -  240: 335   59
    9    24 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  248: 283   50
   10    24 Zbigniew       Lewandowski           103.78 -  223: 465   54
   11    24 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  281: 344   50
   12    24 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  370: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     697  / 11  63.36




	Marcela Wołowiec 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Rosół                 116.08 +  350: 266  166
    2     9 Beata          Łażewska              100.00 +  354: 319  150
    3     6 Andrzej        Kowalski              100.00 +  440: 356  150
    4     1 Dawid          Pikul                 130.01 -  351: 363   80
    5     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.70 -  275: 416   92
    6    13 Karol          Wyrębkiewicz          134.27 -  324: 436   84
    7    11 Robert         Soszka                116.04 +  404: 362  166
    8     9 Krzysztof      Mówka                 137.97 +  391: 336  188
    9     7 Mariusz        Skrobosz              145.73 -  308: 378   96
   10    11 Paweł          Frynia                111.22 -  345: 347   61
   11    14 Artur          Koszel                100.00 -  342: 373   50
   12    16 Joanna         Ostrowska             107.01 -  275: 404   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Filip          Warzecha              123.48 -  296: 319   73
    2    25 Anna           Niedzielko            100.00 +  419: 378  150
    3     9 Mariusz        Skrobosz              145.73 -  296: 452   96
    4    14 Stanisław      Rydzik                137.95 -  316: 394   88
    5    23 Małgorzata     Szmat                 100.00 +  376: 336  150
    6    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.53 +  351: 313  154
    7    12 Andrzej        Kowalski              100.00 -  358: 377   50
    8    20 Zbigniew       Lewandowski           103.78 +  357: 329  154
    9    19 Eugeniusz      Wróblewski            112.61 -  301: 398   63
   10    17 Wojciech       Gołęcki               101.56 +  379: 350  152
   11    15 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  380: 303  150
   12    12 Joanna         Juszczak              114.36 +  360: 352  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Beata Łażewska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Radosław       Sowiński              120.66 +  437: 292  171
    2     9 Marcela        Wołowiec              100.00 -  319: 354   50
    3    13 Jarosław       Kamienik              100.00 -  287: 324   50
    4    20 Piotr          Rosół                 116.08 -  306: 445   66
    5    21 Bartosz        Muszyński             100.00 -  324: 362   50
    6    23 Anita          Bruska                102.77 -  224: 409   53
    7    25 Małgorzata     Szmat                 100.00 +  400: 264  150
    8    22 Tomasz         Kościuczuk            100.00 -  332: 390   50
    9    22 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.53 +  341: 276  154
   10    22 Renata         Rosół                 100.00 +  393: 299  150
   11    20 Jarosław       Kamienik              100.00 -  280: 418   50
   12    22 Eugeniusz      Wróblewski            112.61 -  374: 407   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  / 12  88.08


Lista rankingowa na dzień 14-08-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.03  27700  191
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.29  28173  198
   3 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.61  28038  198
   4 Paweł Dawidson                 Częstochowa          141.29  17237  122
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.02  27640  196
   6 Kamil Górka                    Łęczna               140.11  27882  199
   7 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.72  26128  187
   8 Szymon Zaleski                 Poznań               139.69  13550   97
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.61  27223  195
  10 Szymon Fidziński               Warszawa             138.86  26939  194
  11 Sławomir Kordjalik             Warszawa             137.27  26631  194
  12 Krzysztof Mówka                Toruń                136.56  26629  195
  13 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.44  24286  178
  14 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             136.27  25891  190
  15 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.94  26509  195
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  15153  112
  17 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  18 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.07  18640  138
  19 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.80  26961  200
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.74  25736  191
  21 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.24  25639  191
  22 Justyna Fugiel                 Sandomierz           134.21  25902  193
  23 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.58   4141   31
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.01  23676  178
  25 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  26 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.17  14691  112
  27 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.04   6290   48
  28 Dawid Pikul                    Poznań               130.91  25396  194
  29 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.20  12239   94
  30 Wiktor Stępień                 Katowice             129.15   8653   67
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.10  25433  197
  32 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.84   4123   32
  33 Sławomir Nosek                 Mielec               128.81  15199  118
  34 Joanna Stępień                 Katowice             128.62  24824  193
  35 Krzysztof Pypno                Gliwice              128.42   6678   52
  36 Bartosz Morawski               Gliwice              128.31   5004   39
  37 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.15  24989  195
  38 Marek Syczuk                   Warszawa             128.01  24834  194
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.50  25500  200
  40 Marcin Kamiński                Warszawa             127.47  11727   92
  41 Jarosław Puchalski             Łódź                 127.15  24286  191
  42 Małgorzata Kania               Milanówek            127.10  22751  179
  43 Radosław Konca                 Warszawa             127.05  24140  190
  44 Kuba Koisar                    Warszawa             126.51   6958   55
  45 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.50  18216  144
  46 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.67  18599  148
  47 Paweł Jackowski                Warszawa             125.58  24488  195
  48 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  49 Marcin Bożek                   Będzin               124.90  10991   88
  50 Sławomir Kucia                 Kraków               123.90  24037  194
  51 Filip Warzecha                 Gdynia               123.48  15559  126
  52 Tomasz Figiel                  Zawichost            123.43   9134   74
  53 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  54 Stanisław Ochot                Katowice             122.97   8239   67
  55 Marek Roszak                   Poznań               122.92  23846  194
  56 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.77  23694  193
  57 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  58 Mariusz Margalski              Warszawa             122.73   9941   81
  59 Piotr Pietuchowski             Białystok            122.66  22201  181
  60 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   4770   39
  61 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.24  18825  154
  62 Michał Makowski                Warszawa             121.97  11587   95
  63 Maciej Grabowski               Warszawa             121.90   8411   69
  64 Radosław Sowiński              Warszawa             121.69  24095  198
  65 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.68  22998  189
  66 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.58  20183  166
  67 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.45  24290  200
  68 Lucyna Korga                   Zabrze               121.23  23277  192
  69 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.05  22031  182
  70 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             120.98  15002  124
  71 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  18112  150
  72 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  73 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  74 Andrzej Kowalski               Kowale               120.23   3607   30
  75 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.22   8295   69
  76 Rafał Matczak                  Pruszków             119.98  23996  200
  77 Maciej Perzyński               Piła                 119.86  20256  169
  78 Stanisław Gasik                Warszawa             119.34  23391  196
  79 Artur Irzyk                    Strzyżów             119.22   4292   36
  80 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.21  14305  120
  81 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  82 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  83 Michał Waszkiewicz             Warszawa             118.85  21037  177
  84 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.41  15275  129
  85 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.28  23183  196
  86 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.22  16905  143
  87 Iwona Baran                    Kraków               118.12  23505  199
  88 Halina Roszak                  Poznań               117.78  23084  196
  89 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.73  23428  199
  90 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69  23067  196
  91 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.54  23156  197
  92 Arkadiusz Jaworski             Tychy                117.47  14566  124
  93 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.38   7982   68
  94 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.32  20061  171
  95 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.18  20741  177
  96 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              117.14  19211  164
  97 Filip Klar                     Mielec               116.74   7121   61
  98 Andrzej Lożyński               Piastów              116.57   5945   51
  99 Irena Sołdan                   Rumia                116.30  17096  147
 100 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
 101 Katarzyna Stępień              Katowice             116.09  12306  106
 102 Roman Sulima                   Warszawa             116.06  11838  102
 103 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 104 Piotr Rosół                    Warszawa             115.83  20849  180
 105 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             115.77  21996  190
 106 Jacek Pietruszka               Kraków               115.71   3934   34
 107 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             115.33  21913  190
 108 Michał Trumpus                 Wrocław              115.00   6555   57
 109 Robert Soszka                  Warszawa             114.80  22845  199
 110 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.56  19933  174
 111 Joanna Juszczak                Warszawa             114.44  22659  198
 112 Dominik Wester                 Warszawa             114.30   5258   46
 113 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.25  22735  199
 114 Grzegorz Matysiak              Kraków               114.22   7424   65
 115 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 116 Miłosz Wrzałek                 Reda                 113.98  20174  177
 117 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             113.96  22223  195
 118 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.90  12415  109
 119 Marcin Figiel                  Zawichost            113.48  16682  147
 120 Filip Sosin                    Warszawa             113.45  22349  197
 121 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 122 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.25   9513   84
 123 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 124 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.70  21075  187
 125 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.61  18918  168
 126 Maurycy Machnio                Lipiany              111.95   6605   59
 127 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            111.82  17220  154
 128 Artur Koszel                   Inowrocław           111.75   4023   36
 129 Zdzisław Szota                 Warszawa             111.73   8268   74
 130 Jarosław Żuliński              Szczecin             111.62   6697   60
 131 Kazimierz Merklejn             Szczecin             111.47  14603  131
 132 Beata Madej                    Lublin               111.44   9584   86
 133 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            111.17  17342  156
 134 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 135 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       111.09  11776  106
 136 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.96  20971  189
 137 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.85   5099   46
 138 Paweł Opyc                     Warszawa             110.77  21601  195
 139 Jarosław Sobczak               Warszawa             110.61  21458  194
 140 Leszek Stecuła                 Bytom                110.58  10063   91
 141 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 142 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 143 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  110.19  22038  200
 144 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.13  17951  163
 145 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.04   5942   54
 146 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.93  15610  142
 147 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 148 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 149 Piotr Krzemiński               Warszawa             109.58   7999   73
 150 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 151 Władysław Zieliński            Lębork               109.21  11576  106
 152 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.82  21329  196
 153 Kamil Klinkosz                 Rumia                108.78   7832   72
 154 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 155 Paweł Majewski                 Warszawa             108.43   7048   65
 156 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.21  21425  198
 157 Renata Kowalska                Bielsko Biała        108.15  20873  193
 158 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 159 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 160 Małgorzata Niciporuk           Rumia                108.10   3243   30
 161 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.07  16859  156
 162 Bogdan Pokojski                Piastów              107.97   6262   58
 163 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.92  21152  196
 164 Beata Piotrowska               Łódź                 107.82  21456  199
 165 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 166 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 167 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            107.60  20122  187
 168 Jerzy Luter                    Bytom                107.54  20325  189
 169 Krystyna Augustyniak           Łódź                 107.48   9243   86
 170 Lucyna Śniadach                Rumia                107.46  20955  195
 171 Krzysztof Jaworski             Warszawa             107.32  16312  152
 172 Małgorzata Sulejewska          Kraków               107.28  10299   96
 173 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.23  11474  107
 174 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 107.17   3751   35
 175 Adam Legięć                    Warszawa             107.06   3319   31
 176 Grzegorz Pukniel               Lublin               106.93  21280  199
 177 Maciej Śliwa                   Zabrze               106.86  11968  112
 178 Magdalena Ochot                Katowice             106.78   7688   72
 179 Dominik Piasecki               Słupsk               106.68   6294   59
 180 Jacek Petrus                   Wrocław              106.67   8320   78
 181 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             106.58  12576  118
 182 Arkadiusz Biegun               Kraków               106.51  12036  113
 183 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 184 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.29  20196  190
 185 Jarosław Wypart                Częstochowa          106.29  10948  103
 186 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 187 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.10   9761   92
 188 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.94   4979   47
 189 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.92   8368   79
 190 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.79  13858  131
 191 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            105.66  19970  189
 192 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 193 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 194 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 195 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.69   4397   42
 196 Grażyna Furman                 Sosnowiec            104.65   3244   31
 197 Wojciech Sołdan                Rumia                104.57   9830   94
 198 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 199 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 200 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.84  19625  189
 201 Roman Figiel                   Zawichost            103.81  12873  124
 202 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.80   3633   35
 203 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               103.49  17594  170
 204 Jolanta Kosmowska              Warszawa             103.36  19845  192
 205 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 206 Joanna Kubik                   Częstochowa          103.23   8568   83
 207 Paweł Ochot                    Katowice             103.18   7326   71
 208 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 209 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.06   3195   31
 210 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 211 Michał Szymkowski              Wrocław              102.77   3597   35
 212 Monika Siemaszko               Lipiany              102.62   4926   48
 213 Adam Jurkowski                 Knurów               102.49   6969   68
 214 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 215 Rafał Wesołowski               Warszawa             102.27  17488  171
 216 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.22  18501  181
 217 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.93  14984  147
 218 Ewa Fiszer                     Wrocław              101.90   3057   30
 219 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 220 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 221 Małgorzata Jóźwiak             Iława                101.43  16838  166
 222 Paweł Szulc                    Szczecin             101.31   3546   35
 223 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 224 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.01  11414  113
 225 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            100.67   9060   90
 226 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 227 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 228 Agnieszka Krupka               Krosno               100.57  10459  104
 229 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 230 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 231 Sylwester Wójcik               Lublin                99.98   6299   63
 232 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 233 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.47  19895  200
 234 Sławomir Zabawa                Jasło                 99.23  10518  106
 235 Sylwester Gryz                 Zabrze                99.16  12693  128
 236 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 237 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 238 Bartosz Orłowski               Bytom                 98.82   4941   50
 239 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   98.81   4743   48
 240 Anna Arana                     Warszawa              98.38   8559   87
 241 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 242 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 243 Magdalena Mroziuk              Warszawa              98.21   9723   99
 244 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 245 Renata Rosół                   Warszawa              97.61  17179  176
 246 Maria Jarosz                   Lublin                97.48  14329  147
 247 Marek Kocikowski               Ostróda               97.21  10790  111
 248 Henryk Ryś                     Warszawa              97.19   4082   42
 249 Irena Ficak                    Mielec                97.08   5825   60
 250 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 251 Monika Rubinstein              Warszawa              96.67  19333  200
 252 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.04   7971   83
 253 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 254 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 255 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.69   4306   45
 256 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 257 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.99   8549   90
 258 Beata Kościańska               Lublin                94.87   5692   60
 259 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 260 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 261 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                94.62   3974   42
 262 Michał Sosin                   Warszawa              94.51   5387   57
 263 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 264 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                94.33   2830   30
 265 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.27   2828   30
 266 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 267 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 268 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 269 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 270 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 271 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              92.51   4903   53
 272 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 273 Joanna Brychcy                 Katowice              91.87  10657  116
 274 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               91.83   3306   36
 275 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 276 Anna Pendowska                 Rumia                 91.60   2748   30
 277 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.50   3477   38
 278 Ziemowit Pazda                 Wrocław               91.29   9038   99
 279 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.17   6017   66
 280 Janusz Sojka                   Łódź                  90.90   5272   58
 281 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 282 Grażyna Wesołowska             Łódź                  89.90   8181   91
 283 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 284 Mariusz Rogalski               Iława                 89.62   3585   40
 285 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 286 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 287 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 288 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 289 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 290 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 291 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  88.23   7235   82
 292 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 293 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 294 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 295 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 296 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.95  10916  127
 297 Piotr Madej                    Lublin                85.10   7148   84
 298 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.66   6011   71
 299 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 300 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              83.84   4779   57
 301 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.68   8870  106
 302 Mikołaj Fidziński              Dębica                83.46   2921   35
 303 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 304 Piotr Marusa                   Szczytno              82.77   2483   30
 305 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 306 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.04   3938   48
 307 Zdzisław Parnicki              Słupsk                81.75   2616   32
 308 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 309 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 310 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 311 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.59   5799   81
 312 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 313 Tomasz Sulejewski              Kraków                70.12   2384   34
 314 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 14-08-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Wilk                  Kraków               114.41   3318   29
   2 Krzysztof Leśniak              Kraków               111.17   3224   29
   3 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.66   3064   29
   4 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              104.72   3037   29
   5 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   6 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.55   2800   29
   7 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   8 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   9 Robert Włodarczyk              Wrocław               85.03   2466   29
  10 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
  11 Teresa Zalewska                Racibórz              86.79   2430   28
  12 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
  13 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
  14 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  15 Joanna Kubińska                Warszawa              67.33   1818   27
  16 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              117.04   3043   26
  17 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  18 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  19 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  20 Joanna Rubaj                   Lublin                83.04   2159   26
  21 Ewa Zając                      Mrągowo               95.24   2381   25
  22 Piotr Chmielewski              Mrągowo               90.84   2271   25
  23 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.04   2151   25
  24 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  25 Elżbieta Jankowska             Wrocław              115.58   2774   24
  26 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.62   2727   24
  27 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.17   2716   24
  28 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  29 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  30 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.38   2577   24
  31 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  32 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  33 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  34 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  35 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  36 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  37 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  38 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  39 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  40 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  41 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  42 Adam Cieśla                    Częstochowa           95.12   2283   24
  43 Beata Łażewska                 Gdynia                95.00   2280   24
  44 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  45 Anna Biegańska                 Białystok             93.00   2232   24
  46 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  47 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  48 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  49 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  50 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  51 Mariusz Makuch                 Zator                114.13   2625   23
  52 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  53 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  54 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  55 Bożena Matysiak                Kraków                95.09   2187   23
  56 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  57 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  58 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  59 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  60 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  61 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          102.59   2257   22
  62 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.36   2054   22
  63 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  64 Gniewomir Białek               Dębica                59.73   1314   22
  65 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  66 Kinga Niżewska                 Warszawa             100.00   2100   21
  67 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  68 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  69 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  70 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  71 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  72 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  73 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  74 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  75 Katarzyna Klimała              Kraków               101.06   1819   18
  76 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  77 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  78 Stanisław Harat                Kęty                  89.50   1611   18
  79 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  80 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  81 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  82 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  83 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  84 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.47   1487   17
  85 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  86 Jacek Stolarczyk               Zator                 76.59   1302   17
  87 Łukasz Miłosz                  Warszawa              62.18   1057   17
  88 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  89 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  90 Maciej Hebda                   Tarnów               126.60   1899   15
  91 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  92 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  93 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  94 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  95 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  96 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  97 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  98 Marek Rogalski                 Chełm                100.07   1401   14
  99 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
 100 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
 101 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 102 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 103 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 104 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
 105 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 106 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 107 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
 108 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 109 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 110 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 111 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 112 Dariusz Maciejuk               Warszawa             118.75   1425   12
 113 Joanna Zadrożna                Szczecin             118.67   1424   12
 114 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 115 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 116 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 117 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             114.25   1371   12
 118 Piotr Chabowski                Piła                 113.75   1365   12
 119 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 120 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 121 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              109.50   1314   12
 122 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 123 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 124 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 125 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 126 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 127 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 128 Agnieszka Biegańska            Białystok            102.25   1227   12
 129 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 130 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 131 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 132 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 133 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              98.58   1183   12
 134 Danuta Langiewicz              Ostróda               98.25   1179   12
 135 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 136 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 137 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 138 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 139 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                97.17   1166   12
 140 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 141 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 142 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  96.92   1163   12
 143 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 144 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.75   1161   12
 145 Michał Jaworek                 Zabrze                96.75   1161   12
 146 Marta Kleinrok                 Lublin                96.33   1156   12
 147 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 148 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 149 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 150 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 151 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 152 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 153 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 154 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 155 Maciej Zięba                   Wrocław               91.75   1101   12
 156 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 157 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 158 Joanna Duda                    Zabrze                90.42   1085   12
 159 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 160 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 161 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 162 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 163 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 164 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 165 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 166 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 167 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 168 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 169 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 170 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 171 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 172 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 173 Jakub Nalepa                   Gliwice               86.83   1042   12
 174 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 175 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 176 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 177 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 178 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 179 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 180 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 181 Leszek Kilian                  Jaworzno              85.25   1023   12
 182 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 183 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 184 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 185 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 186 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 187 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 188 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 189 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 190 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 191 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 192 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 193 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 194 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 195 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 196 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 197 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 198 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 199 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 200 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 201 Dorota Maciejuk                Warszawa             109.82   1208   11
 202 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 203 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 204 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 205 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 206 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 207 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 208 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 209 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 210 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 211 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 212 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 213 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 214 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 215 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 216 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 217 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 218 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 219 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 220 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 221 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 222 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 223 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 224 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 225 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 226 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 227 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 228 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 229 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 230 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 231 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 232 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 233 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 234 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 235 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 236 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 237 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 238 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 239 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 240 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 241 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 242 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 243 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 244 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 245 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 246 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 247 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 248 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 249 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 250 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 251 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 252 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 253 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 254 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 255 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 256 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 257 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 258 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 259 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 260 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 261 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 262 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 263 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 264 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 265 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 266 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 267 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 268 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               96.43    675    7
 269 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 270 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 271 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 272 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 273 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 274 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 275 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 276 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 277 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 278 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 279 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 280 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 281 Paweł Stanosz                  Warszawa             148.50    891    6
 282 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 283 Łukasz  Bryła                  Mielec               114.33    686    6
 284 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 285 Sylwia Buks                    Warszawa              91.83    551    6
 286 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 287 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 288 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 289 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 290 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 291 Maciej Chmielowski             Kraków                73.33    440    6
 292 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 293 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 294 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 295 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 296 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 297 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 298 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 299 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 300 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 301 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 302 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 303 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 304 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 305 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 306 Justyna Woszczyna              Kraków                99.20    496    5
 307 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 308 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 309 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 310 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 311 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 312 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 313 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 314 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 315 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 316 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 317 Szymon Stolarczyk              Zator                 70.80    354    5
 318 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 319 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 320 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 321 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 322 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 323 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 324 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 325 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 326 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 327 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 328 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 329 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 330 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 331 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 332 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 333 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 334 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 335 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 336 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 337 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 338 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 339 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 340 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 341 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 342 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 343 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 344 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 345 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 346 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 347 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 348 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 349 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 350 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 351 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 352 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 353 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 354 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 355 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 356 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 357 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 358 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 359 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 360 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 361 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 362 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 363 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 364 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 365 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 366 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 367 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 368 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 369 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 370 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 371 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 372 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 373 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 374 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 375 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 376 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 377 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 378 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 379 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 380 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 381 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 382 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 383 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 384 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 385 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 386 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 387 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 388 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie