Kraków29
lipca
Kraków 29-30 lipca X Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2006
Słupsk 5
sierpnia
Słupsk 5- 6 sierpnia X Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2006
Wałcz12
sierpnia
Wałcz 12-14 sierpnia II Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie” Grand Prix 2006
Słupskie granie05 - 06 sierpnia 2006 — X Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

X Mistrzostwa Ziemi Słupskiej Słupsk, 05 - 06 sierpnia 2006
Grand Prix 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Słupskie graniePomimo jubileuszu i nadania turniejowi statusu Grand Prix uczestniczyło w nim zaledwie 47 osób. Wpłynęły na to pewnie trudności komunikacyjne. Turniej został przygotowany na nowej, dużej sali i organizatorzy liczyli na udział nawet stu osób. Do Słupska przyjechali jednak najlepsi walczący o zwycięstwo w cyklu turniejów Grand Prix. Po raz kolejny w tym roku klasą dla siebie okazał się Mateusz Żbikowski, który po zwycięstwie w tym turnieju umocnił się na pozycji lidera cyklu. Mateusz zapewnił sobie zwycięstwo juz po jedenastu rundach (10 wygranych partii) i zrezygnował z gry w ostatniej rundzie. Drugie miejsce zajął Dawid Pikul, a trzecie Tomasz Zwoliński. Nagrody otrzymało sześciu pierwszych zawodników, oraz najlepszy słupszczanin, którym okazał się być Jarosław Kamienik. Organizatorzy obiecują za rok nowe atrakcje.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej




Wyniki turnieju X Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               148.40     10.0     4441     1856      657
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 139.74      9.0     5035     1780      862
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.24      8.0     5162     1769      594
  4 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.27      8.0     5109     1722      846
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.56      8.0     5041     1614      512
  6 Kuba            Koisar               Warszawa               124.43      8.0     4830     1578      446
  7 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 128.88      8.0     4788     1645      332
  8 Jarosław        Kamienik             Słupsk                 117.81      8.0     4526     1591      406
  9 Irena           Sołdan               Rumia                  126.14      7.5     4593     1639      307
 10 Miłosz          Wrzałek              Reda                   125.51      7.5     4507     1594      143
 11 Filip           Warzecha             Gdynia                 129.88      7.0     4958     1664      508
 12 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.08      7.0     4899     1595      535
 13 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               129.01      7.0     4651     1575      237
 14 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  110.79      7.0     4506     1507      505
 15 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               112.43      7.0     4477     1407      582
 16 Marek           Syczuk               Warszawa               140.99      7.0     4468     1431      259
 17 Weronika        Rudnicka             Ustka                  102.61      7.0     4408     1407      223
 18 Michał          Szymkowski           Wrocław                119.00      7.0     4351     1518      -54
 19 Piotr           Szutenberg           Ustka                  100.00      6.5     4203     1399      -27
 20 Wojciech        Sołdan               Rumia                  118.20      6.0     4569     1418      441
 21 Bogusław        Książek              Szczecin               113.16      6.0     4533     1322      425
 22 Dominik         Piasecki             Słupsk                 108.29      6.0     4434     1432     -340
 23 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  114.82      6.0     4414     1484     -270
 24 Bartosz         Pięta                Swarzędz               100.00      6.0     4347     1289       51
 25 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 109.15      6.0     4301     1486     -298
 26 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               119.95      6.0     4249     1285      271
 27 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      6.0     4217     1321     -267
 28 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              111.39      6.0     4130     1365       57
 29 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              100.00      6.0     4072     1176      189
 30 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      6.0     3899     1302     -147
 31 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              115.82      5.0     4567     1249      308
 32 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.53      5.0     4463     1175      521
 33 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             111.19      5.0     4379     1301      -60
 34 Jerzy           Misiak               Gdańsk                 100.00      5.0     4281     1191      112
 35 Jacek           Nowak                Szczecin               100.00      5.0     4135     1253     -506
 36 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 100.00      5.0     4067     1188       68
 37 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.42      5.0     3837     1202      -19
 38 Lucyna          Sapis                Słupsk                 100.00      4.5     4187     1024      394
 39 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      4.5     3523     1021     -356
 40 Rafał           Skibicki             Lębork                 106.49      4.0     4021     1107     -194
 41 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      4.0     3892     1064     -455
 42 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 100.00      4.0     3588      953     -405
 43 Justyna         Szymandera           Ostrów Wlkp            100.00      3.5     3727      964     -162
 44 Grzegorz        Kokot                Ustka                  100.00      3.5     3237      902     -104
 45 Zbigniew        Lewandowski          Słupsk                 100.00      2.5     2214      601     -117
 46 Agnieszka       Pellowska            Słupsk                 100.00      0.5     1894      609    -2946
 47 Wojciech        Rudnicki             Ustka                  100.00      0.5     1493      333    -1064
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Mateusz Żbikowski 148.40 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Eugeniusz      Wróblewski            111.19 +  382: 293  161
    2     6 Wojciech       Sołdan                118.20 +  430: 356  168
    3     3 Filip          Warzecha              129.88 -  442: 453   80
    4     7 Krzysztof      Sporczyk              111.39 +  406: 347  161
    5     6 Michał         Szymkowski            119.00 +  329: 326  169
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.27 +  381: 357  193
    7     1 Filip          Warzecha              129.88 +  437: 343  180
    8     2 Mariusz        Skrobosz              147.08 +  363: 358  197
    9     1 Łukasz         Tuszyński             129.01 +  369: 282  179
   10     1 Filip          Warzecha              129.88 +  432: 353  180
   11     1 Tomasz         Zwoliński             138.24 +  470: 316  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 11 168.73




	Mariusz Skrobosz 147.08 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Jóźwiak               110.79 +  415: 303  161
    2    12 Piotr          Szutenberg            100.00 +  484: 276  150
    3     5 Krzysztof      Sporczyk              111.39 +  423: 343  161
    4     1 Filip          Warzecha              129.88 -  371: 513   80
    5     4 Irena          Sołdan                126.14 +  534: 299  176
    6     3 Małgorzata     Puternicka            109.15 +  318: 304  159
    7     2 Katarzyna      Sołdan                114.82 +  466: 318  165
    8     2 Mateusz        Żbikowski             148.40 -  358: 363   98
    9     4 Tomasz         Zwoliński             138.24 -  371: 481   88
   10     5 Miłosz         Wrzałek               125.51 +  447: 228  176
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.27 -  376: 426   93
   12     3 Tomasz         Zwoliński             138.24 -  336: 510   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Kazimierz.J Merklejn 143.27 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Puternicka            109.15 +  494: 245  159
    2     5 Jarosław       Kamienik              117.81 +  493: 294  168
    3     1 Dominik        Piasecki              108.29 -  378: 467   58
    4     4 Jacek          Nowak                 100.00 +  466: 278  150
    5     2 Dawid          Pikul                 139.74 +  448: 301  190
    6     2 Mateusz        Żbikowski             148.40 -  357: 381   98
    7     3 Wojciech       Sołdan                118.20 +  384: 363  168
    8     1 Filip          Warzecha              129.88 +  477: 374  180
    9     2 Miłosz         Wrzałek               125.51 +  413: 312  176
   10     2 Tomasz         Zwoliński             138.24 -  447: 482   88
   11     2 Mariusz        Skrobosz              147.08 +  426: 376  197
   12     1 Dawid          Pikul                 139.74 -  326: 390   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Marek Syczuk 140.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Piasecki              108.29 -  318: 419   58
    2    21 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  411: 276  150
    3    16 Joanna         Ostrowska             111.53 +  377: 372  162
    4     8 Łukasz         Tuszyński             129.01 -  314: 332   79
    5    17 Bartosz        Pięta                 100.00 +  444: 311  150
    6    13 Dariusz        Nawrocki              115.82 -  358: 404   66
    7    14 Krzysztof      Sporczyk              111.39 +  334: 302  161
    8    13 Piotr          Szutenberg            100.00 -  374: 384   50
    9    13 Eugeniusz      Wróblewski            111.19 +  445: 345  161
   10    12 Rafał          Skibicki              106.49 +  348: 289  156
   11     7 Andrzej        Kowalski              128.88 -  331: 506   79
   12     9 Małgorzata     Puternicka            109.15 +  414: 269  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Dawid Pikul 139.74 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Skibicki              106.49 +  411: 257  156
    2     1 Kuba           Koisar                124.43 +  417: 311  174
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.56 +  532: 349  186
    4     2 Dominik        Piasecki              108.29 +  462: 305  158
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.27 -  301: 448   93
    6     5 Katarzyna      Sołdan                114.82 -  392: 488   65
    7     6 Małgorzata     Puternicka            109.15 +  484: 300  159
    8     3 Miłosz         Wrzałek               125.51 -  300: 344   76
    9     6 Małgorzata     Jóźwiak               110.79 +  501: 371  161
   10     3 Łukasz         Tuszyński             129.01 +  481: 335  179
   11     3 Filip          Warzecha              129.88 +  364: 339  180
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.27 +  390: 326  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Tomasz Zwoliński 138.24 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Gołęcki               104.42 +  507: 292  154
    2     4 Irena          Sołdan                126.14 +  399: 365  176
    3     4 Andrzej        Kowalski              128.88 +  425: 353  179
    4     3 Katarzyna      Sołdan                114.82 -  365: 367   65
    5     3 Łukasz         Tuszyński             129.01 +  465: 356  179
    6     4 Miłosz         Wrzałek               125.51 -  343: 455   76
    7     7 Michał         Szymkowski            119.00 +  488: 352  169
    8     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.56 -  381: 404   86
    9     4 Mariusz        Skrobosz              147.08 +  481: 371  197
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.27 +  482: 447  193
   11     1 Mateusz        Żbikowski             148.40 -  316: 470   98
   12     3 Mariusz        Skrobosz              147.08 +  510: 336  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Karol Wyrębkiewicz 135.56 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Weronika       Rudnicka              102.61 +  445: 371  153
    2     9 Michał         Szymkowski            119.00 +  483: 303  169
    3     2 Dawid          Pikul                 139.74 -  349: 532   90
    4     6 Irena          Sołdan                126.14 -  326: 413   76
    5     8 Wojciech       Sołdan                118.20 +  460: 271  168
    6     6 Jerzy          Misiak                100.00 +  489: 317  150
    7     4 Małgorzata     Jóźwiak               110.79 -  363: 467   61
    8     4 Tomasz         Zwoliński             138.24 +  404: 381  188
    9     5 Katarzyna      Sołdan                114.82 +  480: 350  165
   10     4 Jarosław       Kamienik              117.81 -  445: 469   68
   11     5 Piotr          Szutenberg            100.00 +  445: 328  150
   12     2 Irena          Sołdan                126.14 +  352: 327  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Filip Warzecha 129.88 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  531: 206  150
    2     2 Ireneusz       Moralewicz            112.43 +  396: 331  162
    3     3 Mateusz        Żbikowski             148.40 +  453: 442  198
    4     1 Mariusz        Skrobosz              147.08 +  513: 371  197
    5     1 Katarzyna      Sołdan                114.82 +  467: 299  165
    6     1 Dominik        Piasecki              108.29 +  392: 344  158
    7     1 Mateusz        Żbikowski             148.40 -  343: 437   98
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.27 -  374: 477   93
    9     3 Irena          Sołdan                126.14 +  381: 321  176
   10     1 Mateusz        Żbikowski             148.40 -  353: 432   98
   11     3 Dawid          Pikul                 139.74 -  339: 364   90
   12     4 Andrzej        Kowalski              128.88 -  416: 426   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Łukasz Tuszyński 129.01 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  520: 301  150
    2     3 Andrzej        Kowalski              128.88 -  328: 418   79
    3     8 Kazimierz      Merklejn              119.95 +  402: 243  170
    4     8 Marek          Syczuk                140.99 +  332: 314  191
    5     3 Tomasz         Zwoliński             138.24 -  356: 465   88
    6     9 Jacek          Nowak                 100.00 +  496: 260  150
    7     8 Eugeniusz      Wróblewski            111.19 +  352: 303  161
    8     5 Katarzyna      Sołdan                114.82 +  415: 383  165
    9     1 Mateusz        Żbikowski             148.40 -  282: 369   98
   10     3 Dawid          Pikul                 139.74 -  335: 481   90
   11     8 Małgorzata     Puternicka            109.15 +  477: 377  159
   12     5 Kuba           Koisar                124.43 -  356: 500   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Andrzej Kowalski 128.88 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Kuczyński             100.00 +  393: 359  150
    2     3 Łukasz         Tuszyński             129.01 +  418: 328  179
    3     4 Tomasz         Zwoliński             138.24 -  353: 425   88
    4     5 Kuba           Koisar                124.43 +  507: 298  174
    5     5 Małgorzata     Puternicka            109.15 -  362: 398   59
    6     7 Irena          Sołdan                126.14 -  321: 470   76
    7    10 Ireneusz       Moralewicz            112.43 +  428: 397  162
    8     7 Kazimierz      Merklejn              119.95 +  381: 318  170
    9     9 Dariusz        Nawrocki              115.82 +  325: 323  166
   10     7 Piotr          Szutenberg            100.00 -  368: 393   50
   11     7 Marek          Syczuk                140.99 +  506: 331  191
   12     4 Filip          Warzecha              129.88 +  426: 416  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Irena Sołdan 126.14 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  392: 322  150
    2     4 Tomasz         Zwoliński             138.24 -  365: 399   88
    3    12 Justyna        Szymandera            100.00 +  369: 295  150
    4     6 Karol          Wyrębkiewicz          135.56 +  413: 326  186
    5     4 Mariusz        Skrobosz              147.08 -  299: 534   97
    6     7 Andrzej        Kowalski              128.88 +  470: 321  179
    7     5 Miłosz         Wrzałek               125.51 =  346: 346  126
    8     6 Małgorzata     Jóźwiak               110.79 +  445: 323  161
    9     3 Filip          Warzecha              129.88 -  321: 381   80
   10     6 Wojciech       Sołdan                118.20 +  383: 343  168
   11     4 Jarosław       Kamienik              117.81 +  463: 344  168
   12     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.56 -  327: 352   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Miłosz Wrzałek 125.51 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Misiak                100.00 +  444: 311  150
    2    10 Katarzyna      Sołdan                114.82 -  295: 377   65
    3    14 Michał         Szymkowski            119.00 -  375: 435   69
    4    14 Justyna        Szymandera            100.00 +  470: 310  150
    5     9 Weronika       Rudnicka              102.61 +  507: 404  153
    6     4 Tomasz         Zwoliński             138.24 +  455: 343  188
    7     5 Irena          Sołdan                126.14 =  346: 346  126
    8     3 Dawid          Pikul                 139.74 +  344: 300  190
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.27 -  312: 413   93
   10     5 Mariusz        Skrobosz              147.08 -  228: 447   97
   11    10 Bogusław       Książek               113.16 +  363: 338  163
   12     7 Piotr          Szutenberg            100.00 +  368: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Kuba Koisar 124.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jacek          Nowak                 100.00 +  558: 293  150
    2     1 Dawid          Pikul                 139.74 -  311: 417   90
    3     7 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  412: 339  150
    4     5 Andrzej        Kowalski              128.88 -  298: 507   79
    5    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  438: 330  150
    6     8 Eugeniusz      Wróblewski            111.19 -  354: 376   61
    7     9 Dominik        Piasecki              108.29 +  411: 309  158
    8     8 Małgorzata     Puternicka            109.15 +  406: 323  159
    9     7 Jarosław       Kamienik              117.81 -  344: 409   68
   10     8 Dariusz        Nawrocki              115.82 +  406: 357  166
   11     6 Wojciech       Sołdan                118.20 +  392: 368  168
   12     5 Łukasz         Tuszyński             129.01 +  500: 356  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Kazimierz Merklejn 119.95 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  325: 335   50
    2    19 Natalia        Połomska              100.00 +  370: 214  150
    3     8 Łukasz         Tuszyński             129.01 -  243: 402   79
    4    15 Małgorzata     Jóźwiak               110.79 -  348: 384   61
    5    22 Wojciech       Rudnicki              100.00 +  466: 231  150
    6    17 Wojciech       Gołęcki               104.42 +  322: 303  154
    7    19 Justyna        Szymandera            100.00 +  430: 305  150
    8     7 Andrzej        Kowalski              128.88 -  318: 381   79
    9    12 Weronika       Rudnicka              102.61 -  284: 406   53
   10    14 Małgorzata     Puternicka            109.15 -  362: 375   59
   11    16 Lucyna         Sapis                 100.00 +  398: 301  150
   12    15 Jacek          Nowak                 100.00 +  383: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Michał Szymkowski 119.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  368: 336  150
    2     9 Karol          Wyrębkiewicz          135.56 -  303: 483   86
    3    14 Miłosz         Wrzałek               125.51 +  435: 375  176
    4     9 Dariusz        Nawrocki              115.82 +  340: 326  166
    5     6 Mateusz        Żbikowski             148.40 -  326: 329   98
    6    10 Bogusław       Książek               113.16 +  436: 358  163
    7     7 Tomasz         Zwoliński             138.24 -  352: 488   88
    8    12 Danuta         Połomska              100.00 -  354: 356   50
    9    14 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  336: 296  150
   10    15 Krzysztof      Sporczyk              111.39 +  381: 307  161
   11     9 Ireneusz       Moralewicz            112.43 +  449: 342  162
   12     6 Jarosław       Kamienik              117.81 -  271: 409   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Wojciech Sołdan 118.20 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  480: 142  150
    2     6 Mateusz        Żbikowski             148.40 -  356: 430   98
    3     9 Jarosław       Kamienik              117.81 +  374: 304  168
    4    10 Ireneusz       Moralewicz            112.43 +  406: 268  162
    5     8 Karol          Wyrębkiewicz          135.56 -  271: 460   86
    6    11 Piotr          Szutenberg            100.00 +  468: 355  150
    7     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.27 -  363: 384   93
    8     9 Jacek          Nowak                 100.00 +  449: 337  150
    9     8 Danuta         Połomska              100.00 +  386: 301  150
   10     6 Irena          Sołdan                126.14 -  343: 383   76
   11     6 Kuba           Koisar                124.43 -  368: 392   74
   12     8 Małgorzata     Jóźwiak               110.79 -  305: 372   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Jarosław Kamienik 117.81 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bartosz        Pięta                 100.00 +  392: 358  150
    2     5 Kazimierz.J    Merklejn              143.27 -  294: 493   93
    3     9 Wojciech       Sołdan                118.20 -  304: 374   68
    4    21 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  395: 143  150
    5    11 Bogusław       Książek               113.16 -  310: 342   63
    6    19 Justyna        Szymandera            100.00 +  399: 247  150
    7    18 Wojciech       Gołęcki               104.42 +  343: 311  154
    8    11 Dominik        Piasecki              108.29 +  458: 329  158
    9     7 Kuba           Koisar                124.43 +  409: 344  174
   10     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.56 +  469: 445  186
   11     4 Irena          Sołdan                126.14 -  344: 463   76
   12     6 Michał         Szymkowski            119.00 +  409: 271  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Dariusz Nawrocki 115.82 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Danuta         Połomska              100.00 +  379: 365  150
    2     7 Bogusław       Książek               113.16 -  385: 399   63
    3    11 Lucyna         Sapis                 100.00 +  467: 301  150
    4     9 Michał         Szymkowski            119.00 -  326: 340   69
    5    12 Eugeniusz      Wróblewski            111.19 -  334: 399   61
    6    13 Marek          Syczuk                140.99 +  404: 358  191
    7    11 Piotr          Szutenberg            100.00 -  343: 359   50
    8    14 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  393: 358  150
    9     9 Andrzej        Kowalski              128.88 -  323: 325   79
   10     8 Kuba           Koisar                124.43 -  357: 406   74
   11    17 Joanna         Ostrowska             111.53 -  370: 404   62
   12    18 Natalia        Połomska              100.00 +  486: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Katarzyna Sołdan 114.82 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Natalia        Połomska              100.00 +  353: 254  150
    2    10 Miłosz         Wrzałek               125.51 +  377: 295  176
    3     6 Bogusław       Książek               113.16 +  419: 333  163
    4     3 Tomasz         Zwoliński             138.24 +  367: 365  188
    5     1 Filip          Warzecha              129.88 -  299: 467   80
    6     5 Dawid          Pikul                 139.74 +  488: 392  190
    7     2 Mariusz        Skrobosz              147.08 -  318: 466   97
    8     5 Łukasz         Tuszyński             129.01 -  383: 415   79
    9     5 Karol          Wyrębkiewicz          135.56 -  350: 480   86
   10    13 Eugeniusz      Wróblewski            111.19 -  301: 483   61
   11    12 Weronika       Rudnicka              102.61 -  287: 329   53
   12    14 Eugeniusz      Wróblewski            111.19 +  472: 405  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Bogusław Książek 113.16 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Rudnicki              100.00 +  467: 127  150
    2     7 Dariusz        Nawrocki              115.82 +  399: 385  166
    3     6 Katarzyna      Sołdan                114.82 -  333: 419   65
    4    11 Małgorzata     Puternicka            109.15 -  360: 433   59
    5    11 Jarosław       Kamienik              117.81 +  342: 310  168
    6    10 Michał         Szymkowski            119.00 -  358: 436   69
    7    13 Bartosz        Pięta                 100.00 +  455: 237  150
    8    10 Eugeniusz      Wróblewski            111.19 +  399: 345  161
    9    10 Piotr          Szutenberg            100.00 -  314: 334   50
   10     9 Dominik        Piasecki              108.29 -  406: 412   58
   11    10 Miłosz         Wrzałek               125.51 -  338: 363   76
   12    12 Danuta         Połomska              100.00 +  362: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Ireneusz Moralewicz 112.43 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Justyna        Szymandera            100.00 +  395: 293  150
    2     2 Filip          Warzecha              129.88 -  331: 396   80
    3    17 Piotr          Szutenberg            100.00 +  380: 352  150
    4    10 Wojciech       Sołdan                118.20 -  268: 406   68
    5    13 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  345: 289  150
    6    12 Małgorzata     Jóźwiak               110.79 -  260: 365   61
    7    10 Andrzej        Kowalski              128.88 -  397: 428   79
    8    18 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  400:   1  150
    9    15 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  376: 298  150
   10    17 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  480: 336  150
   11     9 Michał         Szymkowski            119.00 -  342: 449   69
   12    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  503: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Joanna Ostrowska 111.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Lucyna         Sapis                 100.00 -  339: 377   50
    2    17 Wojciech       Gołęcki               104.42 +  297: 283  154
    3    16 Marek          Syczuk                140.99 -  372: 377   91
    4    19 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  287: 328   50
    5    21 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  371: 240  150
    6    14 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  300: 353   50
    7    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  368: 444   50
    8    21 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  534: 114  150
    9    17 Rafał          Skibicki              106.49 -  394: 404   56
   10    19 Justyna        Szymandera            100.00 +  376: 230  150
   11    17 Dariusz        Nawrocki              115.82 +  404: 370  166
   12    13 Dominik        Piasecki              108.29 -  421: 422   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 12  97.92




	Krzysztof Sporczyk 111.39 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  456: 239  150
    2     8 Lucyna         Sapis                 100.00 +  324: 304  150
    3     5 Mariusz        Skrobosz              147.08 -  343: 423   97
    4     7 Mateusz        Żbikowski             148.40 -  347: 406   98
    5    15 Piotr          Szutenberg            100.00 -  351: 418   50
    6    15 Danuta         Połomska              100.00 -  252: 360   50
    7    14 Marek          Syczuk                140.99 -  302: 334   91
    8    20 Maciej         Kuczyński             100.00 +  378: 299  150
    9    20 Wojciech       Gołęcki               104.42 +  318: 309  154
   10    15 Michał         Szymkowski            119.00 -  307: 381   69
   11    18 Rafał          Skibicki              106.49 +  394: 292  156
   12    16 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  358: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Eugeniusz Wróblewski 111.19 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             148.40 -  293: 382   98
    2    14 Danuta         Połomska              100.00 +  360: 278  150
    3    15 Jacek          Nowak                 100.00 -  391: 440   50
    4    16 Natalia        Połomska              100.00 +  334: 332  150
    5    12 Dariusz        Nawrocki              115.82 +  399: 334  166
    6     8 Kuba           Koisar                124.43 +  376: 354  174
    7     8 Łukasz         Tuszyński             129.01 -  303: 352   79
    8    10 Bogusław       Książek               113.16 -  345: 399   63
    9    13 Marek          Syczuk                140.99 -  345: 445   91
   10    13 Katarzyna      Sołdan                114.82 +  483: 301  165
   11    13 Bartosz        Pięta                 100.00 -  345: 350   50
   12    14 Katarzyna      Sołdan                114.82 -  405: 472   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Małgorzata Jóźwiak 110.79 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              147.08 -  303: 415   97
    2    23 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  483: 126  150
    3    10 Jerzy          Misiak                100.00 -  326: 333   50
    4    15 Kazimierz      Merklejn              119.95 +  384: 348  170
    5    14 Danuta         Połomska              100.00 +  373: 267  150
    6    12 Ireneusz       Moralewicz            112.43 +  365: 260  162
    7     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.56 +  467: 363  186
    8     6 Irena          Sołdan                126.14 -  323: 445   76
    9     6 Dawid          Pikul                 139.74 -  371: 501   90
   10    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  336: 357   50
   11    11 Dominik        Piasecki              108.29 +  403: 281  158
   12     8 Wojciech       Sołdan                118.20 +  372: 305  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Małgorzata Puternicka 109.15 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.27 -  245: 494   93
    2    20 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  412: 296  150
    3    13 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  437: 254  150
    4    11 Bogusław       Książek               113.16 +  433: 360  163
    5     5 Andrzej        Kowalski              128.88 +  398: 362  179
    6     3 Mariusz        Skrobosz              147.08 -  304: 318   97
    7     6 Dawid          Pikul                 139.74 -  300: 484   90
    8     8 Kuba           Koisar                124.43 -  323: 406   74
    9    16 Lucyna         Sapis                 100.00 +  428: 372  150
   10    14 Kazimierz      Merklejn              119.95 +  375: 362  170
   11     8 Łukasz         Tuszyński             129.01 -  377: 477   79
   12     9 Marek          Syczuk                140.99 -  269: 414   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Dominik Piasecki 108.29 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Syczuk                140.99 +  419: 318  191
    2    11 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  431: 371  150
    3     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.27 +  467: 378  193
    4     2 Dawid          Pikul                 139.74 -  305: 462   90
    5     7 Jerzy          Misiak                100.00 +  412: 394  150
    6     1 Filip          Warzecha              129.88 -  344: 392   80
    7     9 Kuba           Koisar                124.43 -  309: 411   74
    8    11 Jarosław       Kamienik              117.81 -  329: 458   68
    9    11 Jacek          Nowak                 100.00 -  303: 360   50
   10     9 Bogusław       Książek               113.16 +  412: 406  163
   11    11 Małgorzata     Jóźwiak               110.79 -  281: 403   61
   12    13 Joanna         Ostrowska             111.53 +  422: 421  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Rafał Skibicki 106.49 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 139.74 -  257: 411   90
    2    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  407: 410   50
    3    22 Natalia        Połomska              100.00 -  310: 315   50
    4    22 Lucyna         Sapis                 100.00 +  389: 318  150
    5    19 Maciej         Kuczyński             100.00 -  305: 352   50
    6    21 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  343: 229  150
    7    15 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  343: 271  150
    8    15 Weronika       Rudnicka              102.61 -  354: 414   53
    9    17 Joanna         Ostrowska             111.53 +  404: 394  162
   10    12 Marek          Syczuk                140.99 -  289: 348   91
   11    18 Krzysztof      Sporczyk              111.39 -  292: 394   61
   12    19 Jerzy          Misiak                100.00 -  328: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 12  92.25




	Wojciech Gołęcki 104.42 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             138.24 -  292: 507   88
    2    17 Joanna         Ostrowska             111.53 -  283: 297   62
    3    20 Weronika       Rudnicka              102.61 -  273: 345   53
    4    23 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  356: 242  150
    5    18 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  333: 266  150
    6    17 Kazimierz      Merklejn              119.95 -  303: 322   70
    7    18 Jarosław       Kamienik              117.81 -  311: 343   68
    8    23 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  373: 223  150
    9    20 Krzysztof      Sporczyk              111.39 -  309: 318   61
   10    20 Jerzy          Misiak                100.00 +  333: 327  150
   11    20 Maciej         Kuczyński             100.00 -  344: 349   50
   12    20 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  327: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Weronika Rudnicka 102.61 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Wyrębkiewicz          135.56 -  371: 445   86
    2    13 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  319: 395   50
    3    20 Wojciech       Gołęcki               104.42 +  345: 273  154
    4    17 Maciej         Kuczyński             100.00 +  379: 316  150
    5     9 Miłosz         Wrzałek               125.51 -  404: 507   76
    6    16 Natalia        Połomska              100.00 +  451: 247  150
    7    12 Danuta         Połomska              100.00 -  313: 352   50
    8    15 Rafał          Skibicki              106.49 +  414: 354  156
    9    12 Kazimierz      Merklejn              119.95 +  406: 284  170
   10    10 Bartosz        Pięta                 100.00 -  301: 394   50
   11    12 Katarzyna      Sołdan                114.82 +  329: 287  165
   12    10 Bartosz        Pięta                 100.00 +  376: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Grzegorz Kokot 100.00 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Filip          Warzecha              129.88 -  206: 531   80
    2    22 Jerzy          Misiak                100.00 -  231: 375   50
    3    23 Danuta         Połomska              100.00 -  249: 329   50
    5    21 Joanna         Ostrowska             111.53 -  240: 371   62
    6    21 Rafał          Skibicki              106.49 -  229: 343   56
    7    21 Maciej         Kuczyński             100.00 +  400:   1  150
    8    23 Wojciech       Gołęcki               104.42 -  223: 373   54
    9    21 Justyna        Szymandera            100.00 -  236: 335   50
   10    22 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  323: 180  150
   11    21 Natalia        Połomska              100.00 -  247: 292   50
   12    22 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  353: 211  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     902  / 11  82.00




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Tuszyński             129.01 -  301: 520   79
    2    13 Weronika       Rudnicka              102.61 +  395: 319  153
    3     7 Kuba           Koisar                124.43 -  339: 412   74
    4    18 Piotr          Szutenberg            100.00 -  335: 364   50
    5    18 Wojciech       Gołęcki               104.42 -  266: 333   54
    6    22 Wojciech       Rudnicki              100.00 +  344: 219  150
    7    16 Jerzy          Misiak                100.00 +  367: 331  150
    8    17 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  342: 351   50
    9    18 Bartosz        Pięta                 100.00 -  303: 416   50
   10    21 Maciej         Kuczyński             100.00 +  322: 297  150
   11    19 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  261: 458   50
   12    20 Wojciech       Gołęcki               104.42 -  317: 327   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67




	Maciej Kuczyński 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kowalski              128.88 -  359: 393   79
    2    15 Jacek          Nowak                 100.00 -  316: 438   50
    3    21 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 =  344: 344  100
    4    17 Weronika       Rudnicka              102.61 -  316: 379   53
    5    19 Rafał          Skibicki              106.49 +  352: 305  156
    6    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  336: 375   50
    7    21 Grzegorz       Kokot                 100.00 -    1: 400   50
    8    20 Krzysztof      Sporczyk              111.39 -  299: 378   61
   10    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  297: 322   50
   11    20 Wojciech       Gołęcki               104.42 +  349: 344  154
   12    21 Justyna        Szymandera            100.00 +  319: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  / 11  86.64




	Zbigniew Lewandowski 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                126.14 -  322: 392   76
    2    20 Małgorzata     Puternicka            109.15 -  296: 412   59
    3    19 Bartosz        Pięta                 100.00 -  274: 415   50
    4    23 Wojciech       Gołęcki               104.42 -  242: 356   54
    6    23 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  398: 173  150
    7    23 Wojciech       Rudnicki              100.00 +  381: 183  150
    8    18 Ireneusz       Moralewicz            112.43 -    1: 400   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     601  /  7  85.86




	Jerzy Misiak 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Miłosz         Wrzałek               125.51 -  311: 444   76
    2    22 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  375: 231  150
    3    10 Małgorzata     Jóźwiak               110.79 +  333: 326  161
    4    12 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  387: 335  150
    5     7 Dominik        Piasecki              108.29 -  394: 412   58
    6     6 Karol          Wyrębkiewicz          135.56 -  317: 489   86
    7    16 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  331: 367   50
    8    16 Lucyna         Sapis                 100.00 -  323: 401   50
    9    19 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  274: 385   50
   10    20 Wojciech       Gołęcki               104.42 -  327: 333   54
   11    22 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  550: 118  150
   12    19 Rafał          Skibicki              106.49 +  359: 328  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Jacek Nowak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kuba           Koisar                124.43 -  293: 558   74
    2    15 Maciej         Kuczyński             100.00 +  438: 316  150
    3    15 Eugeniusz      Wróblewski            111.19 +  440: 391  161
    4     4 Kazimierz.J    Merklejn              143.27 -  278: 466   93
    5    16 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  335: 287  150
    6     9 Łukasz         Tuszyński             129.01 -  260: 496   79
    7    20 Natalia        Połomska              100.00 +  453: 266  150
    8     9 Wojciech       Sołdan                118.20 -  337: 449   68
    9    11 Dominik        Piasecki              108.29 +  360: 303  158
   10    16 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  282: 359   50
   11    14 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  318: 367   50
   12    15 Kazimierz      Merklejn              119.95 -  341: 383   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Zdzisław Parnicki 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kazimierz      Merklejn              119.95 +  335: 325  170
    2    11 Dominik        Piasecki              108.29 -  371: 431   58
    3    18 Wojciech       Rudnicki              100.00 +  493: 229  150
    4    12 Jerzy          Misiak                100.00 -  335: 387   50
    5    13 Ireneusz       Moralewicz            112.43 -  289: 345   62
    6    14 Joanna         Ostrowska             111.53 +  353: 300  162
    7    15 Rafał          Skibicki              106.49 -  271: 343   56
    8    17 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  351: 342  150
    9    14 Michał         Szymkowski            119.00 -  296: 336   69
   10    16 Jacek          Nowak                 100.00 +  359: 282  150
   11    15 Danuta         Połomska              100.00 -  306: 321   50
   12    16 Krzysztof      Sporczyk              111.39 -  308: 358   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Szymkowski            119.00 -  336: 368   69
    2    18 Rafał          Skibicki              106.49 +  410: 407  156
    3    13 Małgorzata     Puternicka            109.15 -  254: 437   59
    4    20 Wojciech       Rudnicki              100.00 +  406: 204  150
    5    10 Kuba           Koisar                124.43 -  330: 438   74
    6    18 Maciej         Kuczyński             100.00 +  375: 336  150
    7    17 Joanna         Ostrowska             111.53 +  444: 368  162
    8    14 Dariusz        Nawrocki              115.82 -  358: 393   66
    9    15 Ireneusz       Moralewicz            112.43 -  298: 376   62
   10    11 Małgorzata     Jóźwiak               110.79 +  357: 336  161
   11    14 Jacek          Nowak                 100.00 +  367: 318  150
   12    11 Ireneusz       Moralewicz            112.43 -  282: 503   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Agnieszka Pellowska 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Sołdan                118.20 -  142: 480   68
    2    23 Małgorzata     Jóźwiak               110.79 -  126: 483   61
    4    21 Jarosław       Kamienik              117.81 -  143: 395   68
    5    23 Justyna        Szymandera            100.00 -  127: 419   50
    6    23 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  173: 398   50
    7    22 Lucyna         Sapis                 100.00 -   93: 508   50
    8    21 Joanna         Ostrowska             111.53 -  114: 534   62
    9    22 Natalia        Połomska              100.00 -  167: 397   50
   10    22 Grzegorz       Kokot                 100.00 -  180: 323   50
   11    22 Jerzy          Misiak                100.00 -  118: 550   50
   12    22 Grzegorz       Kokot                 100.00 -  211: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     609  / 11  55.36




	Bartosz Pięta 100.00 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Kamienik              117.81 -  358: 392   68
    2    16 Justyna        Szymandera            100.00 -  381: 382   50
    3    19 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  415: 274  150
    4    13 Danuta         Połomska              100.00 -  346: 379   50
    5    17 Marek          Syczuk                140.99 -  311: 444   91
    6    20 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  408: 331  150
    7    13 Bogusław       Książek               113.16 -  237: 455   63
    8    19 Natalia        Połomska              100.00 +  400: 314  150
    9    18 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  416: 303  150
   10    10 Weronika       Rudnicka              102.61 +  394: 301  153
   11    13 Eugeniusz      Wróblewski            111.19 +  350: 345  161
   12    10 Weronika       Rudnicka              102.61 -  331: 376   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Nawrocki              115.82 -  365: 379   66
    2    14 Eugeniusz      Wróblewski            111.19 -  278: 360   61
    3    23 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  329: 249  150
    4    13 Bartosz        Pięta                 100.00 +  379: 346  150
    5    14 Małgorzata     Jóźwiak               110.79 -  267: 373   61
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              111.39 +  360: 252  161
    7    12 Weronika       Rudnicka              102.61 +  352: 313  153
    8    12 Michał         Szymkowski            119.00 +  356: 354  169
    9     8 Wojciech       Sołdan                118.20 -  301: 386   68
   10    18 Lucyna         Sapis                 100.00 -  284: 366   50
   11    15 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  321: 306  150
   12    12 Bogusław       Książek               113.16 -  307: 362   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Sołdan                114.82 -  254: 353   65
    2    19 Kazimierz      Merklejn              119.95 -  214: 370   70
    3    22 Rafał          Skibicki              106.49 +  315: 310  156
    4    16 Eugeniusz      Wróblewski            111.19 -  332: 334   61
    5    20 Lucyna         Sapis                 100.00 +  347: 308  150
    6    16 Weronika       Rudnicka              102.61 -  247: 451   53
    7    20 Jacek          Nowak                 100.00 -  266: 453   50
    8    19 Bartosz        Pięta                 100.00 -  314: 400   50
    9    22 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  397: 167  150
   11    21 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  292: 247  150
   12    18 Dariusz        Nawrocki              115.82 -  245: 486   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  / 11  92.82




	Wojciech Rudnicki 100.00 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bogusław       Książek               113.16 -  127: 467   63
    3    18 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  229: 493   50
    4    20 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  204: 406   50
    5    22 Kazimierz      Merklejn              119.95 -  231: 466   70
    6    22 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  219: 344   50
    7    23 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  183: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     333  /  6  55.50




	Lucyna Sapis 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Ostrowska             111.53 +  377: 339  162
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              111.39 -  304: 324   61
    3    11 Dariusz        Nawrocki              115.82 -  301: 467   66
    4    22 Rafał          Skibicki              106.49 -  318: 389   56
    5    20 Natalia        Połomska              100.00 -  308: 347   50
    7    22 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  508:  93  150
    8    16 Jerzy          Misiak                100.00 +  401: 323  150
    9    16 Małgorzata     Puternicka            109.15 -  372: 428   59
   10    18 Danuta         Połomska              100.00 +  366: 284  150
   11    16 Kazimierz      Merklejn              119.95 -  301: 398   70
   12    17 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  331: 401   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1024  / 11  93.09




	Tomasz Sienkiewicz 100.00 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Sporczyk              111.39 -  239: 456   61
    2    21 Marek          Syczuk                140.99 -  276: 411   91
    3    21 Maciej         Kuczyński             100.00 =  344: 344  100
    4    19 Joanna         Ostrowska             111.53 +  328: 287  162
    5    16 Jacek          Nowak                 100.00 -  287: 335   50
    6    20 Bartosz        Pięta                 100.00 -  331: 408   50
    8    22 Justyna        Szymandera            100.00 +  387: 296  150
    9    19 Jerzy          Misiak                100.00 +  385: 274  150
   10    17 Ireneusz       Moralewicz            112.43 -  336: 480   62
   11    19 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  458: 261  150
   12    17 Lucyna         Sapis                 100.00 +  401: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 11 106.91




	Piotr Szutenberg 100.00 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    12 Mariusz        Skrobosz              147.08 -  276: 484   97
    3    17 Ireneusz       Moralewicz            112.43 -  352: 380   62
    4    18 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  364: 335  150
    5    15 Krzysztof      Sporczyk              111.39 +  418: 351  161
    6    11 Wojciech       Sołdan                118.20 -  355: 468   68
    7    11 Dariusz        Nawrocki              115.82 +  359: 343  166
    8    13 Marek          Syczuk                140.99 +  384: 374  191
    9    10 Bogusław       Książek               113.16 +  334: 314  163
   10     7 Andrzej        Kowalski              128.88 +  393: 368  179
   11     5 Karol          Wyrębkiewicz          135.56 -  328: 445   86
   12     7 Miłosz         Wrzałek               125.51 -  340: 368   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 11 127.18




	Justyna Szymandera 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ireneusz       Moralewicz            112.43 -  293: 395   62
    2    16 Bartosz        Pięta                 100.00 +  382: 381  150
    3    12 Irena          Sołdan                126.14 -  295: 369   76
    4    14 Miłosz         Wrzałek               125.51 -  310: 470   76
    5    23 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  419: 127  150
    6    19 Jarosław       Kamienik              117.81 -  247: 399   68
    7    19 Kazimierz      Merklejn              119.95 -  305: 430   70
    8    22 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  296: 387   50
    9    21 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  335: 236  150
   10    19 Joanna         Ostrowska             111.53 -  230: 376   62
   12    21 Maciej         Kuczyński             100.00 -  315: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     964  / 11  87.64


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Eugeniusz      Wróblewski            382: 293
   2 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariusz        Skrobosz              303: 415
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Małgorzata     Puternicka            494: 245
   4 Dominik        Piasecki             - Marek          Syczuk                419: 318
   5 Dawid          Pikul                - Rafał          Skibicki              411: 257
   6 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Zwoliński             292: 507
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Weronika       Rudnicka              445: 371
   8 Grzegorz       Kokot                - Filip          Warzecha              206: 531
   9 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Kruk                  520: 301
  10 Maciej         Kuczyński            - Andrzej        Kowalski              359: 393
  11 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Lewandowski           392: 322
  12 Jerzy          Misiak               - Miłosz         Wrzałek               311: 444
  13 Kuba           Koisar               - Jacek          Nowak                 558: 293
  14 Zdzisław       Parnicki             - Kazimierz      Merklejn              335: 325
  15 Michał         Szymkowski           - Ziemowit       Pazda                 368: 336
  16 Agnieszka      Pellowska            - Wojciech       Sołdan                142: 480
  17 Jarosław       Kamienik             - Bartosz        Pięta                 392: 358
  18 Danuta         Połomska             - Dariusz        Nawrocki              365: 379
  19 Katarzyna      Sołdan               - Natalia        Połomska              353: 254
  20 Wojciech       Rudnicki             - Bogusław       Książek               127: 467
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Justyna        Szymandera            395: 293
  22 Lucyna         Sapis                - Joanna         Ostrowska             377: 339
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Sienkiewicz           456: 239


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kuba           Koisar                417: 311
   2 Filip          Warzecha             - Ireneusz       Moralewicz            396: 331
   3 Andrzej        Kowalski             - Łukasz         Tuszyński             418: 328
   4 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                399: 365
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Jarosław       Kamienik              493: 294
   6 Wojciech       Sołdan               - Mateusz        Żbikowski             356: 430
   7 Bogusław       Książek              - Dariusz        Nawrocki              399: 385
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Lucyna         Sapis                 324: 304
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Szymkowski            483: 303
  10 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Sołdan                295: 377
  11 Zdzisław       Parnicki             - Dominik        Piasecki              371: 431
  12 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Szutenberg            484: 276
  13 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Kruk                  319: 395
  14 Eugeniusz      Wróblewski           - Danuta         Połomska              360: 278
  15 Jacek          Nowak                - Maciej         Kuczyński             438: 316
  16 Bartosz        Pięta                - Justyna        Szymandera            381: 382
  17 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Gołęcki               297: 283
  18 Ziemowit       Pazda                - Rafał          Skibicki              410: 407
  19 Natalia        Połomska             - Kazimierz      Merklejn              214: 370
  20 Małgorzata     Puternicka           - Zbigniew       Lewandowski           412: 296
  21 Marek          Syczuk               - Tomasz         Sienkiewicz           411: 276
  22 Jerzy          Misiak               - Grzegorz       Kokot                 375: 231
  23 Małgorzata     Jóźwiak              - Agnieszka      Pellowska             483: 126


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Piasecki             - Kazimierz.J    Merklejn              467: 378
   2 Dawid          Pikul                - Karol          Wyrębkiewicz          532: 349
   3 Mateusz        Żbikowski            - Filip          Warzecha              442: 453
   4 Andrzej        Kowalski             - Tomasz         Zwoliński             353: 425
   5 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              423: 343
   6 Bogusław       Książek              - Katarzyna      Sołdan                333: 419
   7 Krzysztof      Kruk                 - Kuba           Koisar                339: 412
   8 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             243: 402
   9 Wojciech       Sołdan               - Jarosław       Kamienik              374: 304
  10 Jerzy          Misiak               - Małgorzata     Jóźwiak               333: 326
  11 Dariusz        Nawrocki             - Lucyna         Sapis                 467: 301
  12 Justyna        Szymandera           - Irena          Sołdan                295: 369
  13 Małgorzata     Puternicka           - Ziemowit       Pazda                 437: 254
  14 Michał         Szymkowski           - Miłosz         Wrzałek               435: 375
  15 Jacek          Nowak                - Eugeniusz      Wróblewski            440: 391
  16 Joanna         Ostrowska            - Marek          Syczuk                372: 377
  17 Piotr          Szutenberg           - Ireneusz       Moralewicz            352: 380
  18 Zdzisław       Parnicki             - Wojciech       Rudnicki              493: 229
  19 Zbigniew       Lewandowski          - Bartosz        Pięta                 274: 415
  20 Weronika       Rudnicka             - Wojciech       Gołęcki               345: 273
  21 Tomasz         Sienkiewicz          - Maciej         Kuczyński             344: 344
  22 Rafał          Skibicki             - Natalia        Połomska              310: 315
  23 Grzegorz       Kokot                - Danuta         Połomska              249: 329


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Warzecha             - Mariusz        Skrobosz              513: 371
   2 Dominik        Piasecki             - Dawid          Pikul                 305: 462
   3 Katarzyna      Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             367: 365
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Jacek          Nowak                 466: 278
   5 Kuba           Koisar               - Andrzej        Kowalski              298: 507
   6 Irena          Sołdan               - Karol          Wyrębkiewicz          413: 326
   7 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Sporczyk              406: 347
   8 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Syczuk                332: 314
   9 Dariusz        Nawrocki             - Michał         Szymkowski            326: 340
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Sołdan                268: 406
  11 Bogusław       Książek              - Małgorzata     Puternicka            360: 433
  12 Jerzy          Misiak               - Zdzisław       Parnicki              387: 335
  13 Bartosz        Pięta                - Danuta         Połomska              346: 379
  14 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Szymandera            470: 310
  15 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Jóźwiak               348: 384
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Natalia        Połomska              334: 332
  17 Maciej         Kuczyński            - Weronika       Rudnicka              316: 379
  18 Krzysztof      Kruk                 - Piotr          Szutenberg            335: 364
  19 Tomasz         Sienkiewicz          - Joanna         Ostrowska             328: 287
  20 Ziemowit       Pazda                - Wojciech       Rudnicki              406: 204
  21 Jarosław       Kamienik             - Agnieszka      Pellowska             395: 143
  22 Rafał          Skibicki             - Lucyna         Sapis                 389: 318
  23 Wojciech       Gołęcki              - Zbigniew       Lewandowski           356: 242


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Warzecha             - Katarzyna      Sołdan                467: 299
   2 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              301: 448
   3 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             465: 356
   4 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                534: 299
   5 Małgorzata     Puternicka           - Andrzej        Kowalski              398: 362
   6 Michał         Szymkowski           - Mateusz        Żbikowski             326: 329
   7 Dominik        Piasecki             - Jerzy          Misiak                412: 394
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Wojciech       Sołdan                460: 271
   9 Weronika       Rudnicka             - Miłosz         Wrzałek               404: 507
  10 Kuba           Koisar               - Ziemowit       Pazda                 438: 330
  11 Jarosław       Kamienik             - Bogusław       Książek               310: 342
  12 Dariusz        Nawrocki             - Eugeniusz      Wróblewski            334: 399
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Zdzisław       Parnicki              345: 289
  14 Danuta         Połomska             - Małgorzata     Jóźwiak               267: 373
  15 Piotr          Szutenberg           - Krzysztof      Sporczyk              418: 351
  16 Tomasz         Sienkiewicz          - Jacek          Nowak                 287: 335
  17 Marek          Syczuk               - Bartosz        Pięta                 444: 311
  18 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Kruk                  333: 266
  19 Rafał          Skibicki             - Maciej         Kuczyński             305: 352
  20 Natalia        Połomska             - Lucyna         Sapis                 347: 308
  21 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Kokot                 371: 240
  22 Wojciech       Rudnicki             - Kazimierz      Merklejn              231: 466
  23 Justyna        Szymandera           - Agnieszka      Pellowska             419: 127


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Warzecha             - Dominik        Piasecki              392: 344
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             357: 381
   3 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Puternicka            318: 304
   4 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             455: 343
   5 Katarzyna      Sołdan               - Dawid          Pikul                 488: 392
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Jerzy          Misiak                489: 317
   7 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kowalski              470: 321
   8 Eugeniusz      Wróblewski           - Kuba           Koisar                376: 354
   9 Jacek          Nowak                - Łukasz         Tuszyński             260: 496
  10 Bogusław       Książek              - Michał         Szymkowski            358: 436
  11 Wojciech       Sołdan               - Piotr          Szutenberg            468: 355
  12 Małgorzata     Jóźwiak              - Ireneusz       Moralewicz            365: 260
  13 Marek          Syczuk               - Dariusz        Nawrocki              358: 404
  14 Joanna         Ostrowska            - Zdzisław       Parnicki              300: 353
  15 Danuta         Połomska             - Krzysztof      Sporczyk              360: 252
  16 Natalia        Połomska             - Weronika       Rudnicka              247: 451
  17 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Gołęcki               322: 303
  18 Maciej         Kuczyński            - Ziemowit       Pazda                 336: 375
  19 Justyna        Szymandera           - Jarosław       Kamienik              247: 399
  20 Bartosz        Pięta                - Tomasz         Sienkiewicz           408: 331
  21 Grzegorz       Kokot                - Rafał          Skibicki              229: 343
  22 Krzysztof      Kruk                 - Wojciech       Rudnicki              344: 219
  23 Agnieszka      Pellowska            - Zbigniew       Lewandowski           173: 398


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Filip          Warzecha              437: 343
   2 Katarzyna      Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              318: 466
   3 Wojciech       Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              363: 384
   4 Małgorzata     Jóźwiak              - Karol          Wyrębkiewicz          467: 363
   5 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               346: 346
   6 Małgorzata     Puternicka           - Dawid          Pikul                 300: 484
   7 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Szymkowski            488: 352
   8 Łukasz         Tuszyński            - Eugeniusz      Wróblewski            352: 303
   9 Kuba           Koisar               - Dominik        Piasecki              411: 309
  10 Andrzej        Kowalski             - Ireneusz       Moralewicz            428: 397
  11 Piotr          Szutenberg           - Dariusz        Nawrocki              359: 343
  12 Danuta         Połomska             - Weronika       Rudnicka              352: 313
  13 Bartosz        Pięta                - Bogusław       Książek               237: 455
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Syczuk                302: 334
  15 Rafał          Skibicki             - Zdzisław       Parnicki              343: 271
  16 Krzysztof      Kruk                 - Jerzy          Misiak                367: 331
  17 Ziemowit       Pazda                - Joanna         Ostrowska             444: 368
  18 Jarosław       Kamienik             - Wojciech       Gołęcki               343: 311
  19 Kazimierz      Merklejn             - Justyna        Szymandera            430: 305
  20 Jacek          Nowak                - Natalia        Połomska              453: 266
  21 Maciej         Kuczyński            - Grzegorz       Kokot                   1: 400
  22 Lucyna         Sapis                - Agnieszka      Pellowska             508:  93
  23 Zbigniew       Lewandowski          - Wojciech       Rudnicki              381: 183


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Filip          Warzecha              477: 374
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             358: 363
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 344: 300
   4 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          381: 404
   5 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Sołdan                415: 383
   6 Małgorzata     Jóźwiak              - Irena          Sołdan                323: 445
   7 Andrzej        Kowalski             - Kazimierz      Merklejn              381: 318
   8 Kuba           Koisar               - Małgorzata     Puternicka            406: 323
   9 Wojciech       Sołdan               - Jacek          Nowak                 449: 337
  10 Eugeniusz      Wróblewski           - Bogusław       Książek               345: 399
  11 Jarosław       Kamienik             - Dominik        Piasecki              458: 329
  12 Michał         Szymkowski           - Danuta         Połomska              354: 356
  13 Marek          Syczuk               - Piotr          Szutenberg            374: 384
  14 Ziemowit       Pazda                - Dariusz        Nawrocki              358: 393
  15 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Skibicki              414: 354
  16 Lucyna         Sapis                - Jerzy          Misiak                401: 323
  17 Zdzisław       Parnicki             - Krzysztof      Kruk                  351: 342
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Zbigniew       Lewandowski           400:   1
  19 Natalia        Połomska             - Bartosz        Pięta                 314: 400
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Kuczyński             378: 299
  21 Agnieszka      Pellowska            - Joanna         Ostrowska             114: 534
  22 Justyna        Szymandera           - Tomasz         Sienkiewicz           296: 387
  23 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Kokot                 373: 223


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Łukasz         Tuszyński             369: 282
   2 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz.J    Merklejn              312: 413
   3 Irena          Sołdan               - Filip          Warzecha              321: 381
   4 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              481: 371
   5 Katarzyna      Sołdan               - Karol          Wyrębkiewicz          350: 480
   6 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Jóźwiak               501: 371
   7 Kuba           Koisar               - Jarosław       Kamienik              344: 409
   8 Danuta         Połomska             - Wojciech       Sołdan                301: 386
   9 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Kowalski              323: 325
  10 Bogusław       Książek              - Piotr          Szutenberg            314: 334
  11 Dominik        Piasecki             - Jacek          Nowak                 303: 360
  12 Kazimierz      Merklejn             - Weronika       Rudnicka              284: 406
  13 Eugeniusz      Wróblewski           - Marek          Syczuk                345: 445
  14 Zdzisław       Parnicki             - Michał         Szymkowski            296: 336
  15 Ziemowit       Pazda                - Ireneusz       Moralewicz            298: 376
  16 Małgorzata     Puternicka           - Lucyna         Sapis                 428: 372
  17 Rafał          Skibicki             - Joanna         Ostrowska             404: 394
  18 Krzysztof      Kruk                 - Bartosz        Pięta                 303: 416
  19 Tomasz         Sienkiewicz          - Jerzy          Misiak                385: 274
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Gołęcki               318: 309
  21 Grzegorz       Kokot                - Justyna        Szymandera            236: 335
  22 Agnieszka      Pellowska            - Natalia        Połomska              167: 397


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Warzecha             - Mateusz        Żbikowski             353: 432
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              482: 447
   3 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 335: 481
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Jarosław       Kamienik              445: 469
   5 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               447: 228
   6 Wojciech       Sołdan               - Irena          Sołdan                343: 383
   7 Piotr          Szutenberg           - Andrzej        Kowalski              393: 368
   8 Dariusz        Nawrocki             - Kuba           Koisar                357: 406
   9 Bogusław       Książek              - Dominik        Piasecki              406: 412
  10 Bartosz        Pięta                - Weronika       Rudnicka              394: 301
  11 Ziemowit       Pazda                - Małgorzata     Jóźwiak               357: 336
  12 Marek          Syczuk               - Rafał          Skibicki              348: 289
  13 Eugeniusz      Wróblewski           - Katarzyna      Sołdan                483: 301
  14 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Puternicka            362: 375
  15 Michał         Szymkowski           - Krzysztof      Sporczyk              381: 307
  16 Jacek          Nowak                - Zdzisław       Parnicki              282: 359
  17 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Sienkiewicz           480: 336
  18 Lucyna         Sapis                - Danuta         Połomska              366: 284
  19 Joanna         Ostrowska            - Justyna        Szymandera            376: 230
  20 Wojciech       Gołęcki              - Jerzy          Misiak                333: 327
  21 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Kruk                  297: 322
  22 Agnieszka      Pellowska            - Grzegorz       Kokot                 180: 323


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             470: 316
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              426: 376
   3 Dawid          Pikul                - Filip          Warzecha              364: 339
   4 Irena          Sołdan               - Jarosław       Kamienik              463: 344
   5 Piotr          Szutenberg           - Karol          Wyrębkiewicz          328: 445
   6 Kuba           Koisar               - Wojciech       Sołdan                392: 368
   7 Andrzej        Kowalski             - Marek          Syczuk                506: 331
   8 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Puternicka            477: 377
   9 Michał         Szymkowski           - Ireneusz       Moralewicz            449: 342
  10 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Książek               363: 338
  11 Małgorzata     Jóźwiak              - Dominik        Piasecki              403: 281
  12 Weronika       Rudnicka             - Katarzyna      Sołdan                329: 287
  13 Bartosz        Pięta                - Eugeniusz      Wróblewski            350: 345
  14 Jacek          Nowak                - Ziemowit       Pazda                 318: 367
  15 Danuta         Połomska             - Zdzisław       Parnicki              321: 306
  16 Lucyna         Sapis                - Kazimierz      Merklejn              301: 398
  17 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Nawrocki              404: 370
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Skibicki              394: 292
  19 Tomasz         Sienkiewicz          - Krzysztof      Kruk                  458: 261
  20 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Kuczyński             344: 349
  21 Natalia        Połomska             - Grzegorz       Kokot                 292: 247
  22 Jerzy          Misiak               - Agnieszka      Pellowska             550: 118


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              390: 326
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Irena          Sołdan                352: 327
   3 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             336: 510
   4 Filip          Warzecha             - Andrzej        Kowalski              416: 426
   5 Łukasz         Tuszyński            - Kuba           Koisar                356: 500
   6 Jarosław       Kamienik             - Michał         Szymkowski            409: 271
   7 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Szutenberg            368: 340
   8 Małgorzata     Jóźwiak              - Wojciech       Sołdan                372: 305
   9 Marek          Syczuk               - Małgorzata     Puternicka            414: 269
  10 Weronika       Rudnicka             - Bartosz        Pięta                 376: 331
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Ziemowit       Pazda                 503: 282
  12 Bogusław       Książek              - Danuta         Połomska              362: 307
  13 Dominik        Piasecki             - Joanna         Ostrowska             422: 421
  14 Katarzyna      Sołdan               - Eugeniusz      Wróblewski            472: 405
  15 Jacek          Nowak                - Kazimierz      Merklejn              341: 383
  16 Zdzisław       Parnicki             - Krzysztof      Sporczyk              308: 358
  17 Tomasz         Sienkiewicz          - Lucyna         Sapis                 401: 331
  18 Dariusz        Nawrocki             - Natalia        Połomska              486: 245
  19 Jerzy          Misiak               - Rafał          Skibicki              359: 328
  20 Krzysztof      Kruk                 - Wojciech       Gołęcki               317: 327
  21 Justyna        Szymandera           - Maciej         Kuczyński             315: 319
  22 Grzegorz       Kokot                - Agnieszka      Pellowska             353: 211
Lista rankingowa na dzień 12-08-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             149.54  29459  197
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.07  28238  192
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.89  28346  197
   5 Kamil Górka                    Kraków               142.56  27942  196
   6 Szymon Fidziński               Warszawa             141.80  18860  133
   7 Dawid Pikul                    Poznań               140.90  28179  200
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.05  27729  198
   9 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.94  26448  189
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             139.90  27841  199
  11 Marek Syczuk                   Warszawa             139.78  27257  195
  12 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  13 Justyna Fugiel                 Kraków               138.48  26450  191
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.26  12443   90
  15 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  16 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.65  27393  199
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             137.35  27470  200
  19 Radosław Konca                 Warszawa             136.78  27220  199
  20 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.81  26211  193
  21 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.79  26071  192
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  23 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.83  21708  161
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.07  25339  189
  26 Bartosz Morawski               Gliwice              133.40  16808  126
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.15  13049   98
  28 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             133.04  26209  197
  29 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  30 Michał Makowski                Warszawa             131.75  13043   99
  31 Filip Warzecha                 Gdynia               131.47  14988  114
  32 Maciej Perzyński               Piła                 131.42  23655  180
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.40  14191  108
  34 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  35 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  19192  147
  36 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  130.22  25523  196
  37 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.88  22339  172
  39 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.84  25318  195
  40 Michał Trumpus                 Wrocław              129.81  24145  186
  41 Łukasz Bryła                   Mielec               129.37  17853  138
  42 Andrzej Kowalski               Gdańsk               129.13  25180  195
  43 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  44 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.83   8503   66
  45 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.66  17240  134
  46 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  47 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.47  23638  184
  48 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     128.30  13728  107
  49 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.12  18449  144
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             128.07  22669  177
  51 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  52 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  53 Irena Sołdan                   Rumia                127.26  24942  196
  54 Miłosz Wrzałek                 Reda                 126.78  24975  197
  55 Jarosław Michalak              Łódź                 126.27  11617   92
  56 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.07   5295   42
  57 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.78  22263  177
  58 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59  15448  123
  59 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  60 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.05  24635  197
  61 Marek Roszak                   Poznań               125.04  23132  185
  62 Kuba Koisar                    Warszawa             124.97  19371  155
  63 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  64 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.73  24197  194
  65 Maciej Michalak                Łódź                 124.68  13715  110
  66 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             124.44   9582   77
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.07  24815  200
  68 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  69 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             123.64  16321  132
  70 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  71 Przemysław Herdzina            Kraków               122.93  23234  189
  72 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.85  10319   84
  73 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  74 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  75 Artur Koszel                   Legionowo            122.47  23881  195
  76 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.38  23129  189
  77 Piotr Rosół                    Warszawa             122.28  23722  194
  78 Jakub Zaryński                 Świnoujście          122.28  13206  108
  79 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.61  10215   84
  80 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.52   7291   60
  81 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.35  13470  111
  82 Michał Szymkowski              Wrocław              121.09   5207   43
  83 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.90  22729  188
  84 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.52  20006  166
  85 Iwona Kucia                    Kraków               119.93  11273   94
  86 Joanna Stępień                 Katowice             119.89  23499  196
  87 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  88 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  89 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  90 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.72  23944  200
  91 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.71  23943  200
  92 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.62  13039  109
  93 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.41  21255  178
  94 Michał Sosin                   Warszawa             119.05   9286   78
  95 Paweł Janaś                    Głogów               118.92   7135   60
  96 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  97 Tomasz Lempart                 Kraków               118.85   5705   48
  98 Rafał Matczak                  Milanówek            118.85  16163  136
  99 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.77  23636  199
 100 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 101 Leszek Stecuła                 Bytom                118.74  10687   90
 102 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               118.66  20647  174
 104 Radosław Sowiński              Warszawa             118.66  16731  141
 105 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.62  21944  185
 106 Paweł Opyc                     Warszawa             118.61  21468  181
 107 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 108 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 109 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 110 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.46  22745  192
 111 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 112 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.27  17149  145
 113 Wojciech Sołdan                Rumia                118.16  23513  199
 114 Katarzyna Stępień              Katowice             118.03   3895   33
 115 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 116 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.78   4240   36
 117 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.70  14242  121
 118 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.64  23410  199
 119 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.44   9160   78
 120 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              117.33  21119  180
 121 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.13   7145   61
 122 Anna Niedzielko                Szczecin             116.97  11229   96
 123 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 124 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 125 Jacek Pietruszka               Kraków               116.89   6546   56
 126 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.87  12622  108
 127 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.85  16709  143
 128 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.75  23351  200
 129 Sławomir Nosek                 Mielec               116.64   6882   59
 130 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 131 Beata Piotrowska               Łódź                 116.51  22137  190
 132 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 133 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.43  16417  141
 134 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.32  22218  191
 135 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.21  22544  194
 136 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 137 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.12  21830  188
 138 Katarzyna Sołdan               Rumia                116.02  22507  194
 139 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 140 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.84  15639  135
 141 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.82   4517   39
 142 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.67  17004  147
 143 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.54  23108  200
 144 Krzysztof Obremski             Legnica              115.53  16867  146
 145 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.50  13051  113
 146 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            115.39   4154   36
 147 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 148 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.08  21981  191
 149 Halina Roszak                  Poznań               114.84  21360  186
 150 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 151 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 152 Bartosz Orłowski               Bytom                114.71  10783   94
 153 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.69  10896   95
 154 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.68  16514  144
 155 Janusz Krupiński               Sosnowiec            114.65   8140   71
 156 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 157 Adam Klimont                   Wałcz                114.22   8224   72
 158 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.11  14606  128
 159 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 160 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 161 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 162 Agnieszka Krupka               Krosno               113.77  22186  195
 163 Magdalena Merklejn             Szczecin             113.30  14162  125
 164 Jerzy Luter                    Bytom                113.02  21586  191
 165 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 166 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 167 Bogusław Książek               Szczecin             112.80  11167   99
 168 Katarzyna Klimała              Kraków               112.80  21544  191
 169 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.79  21542  191
 170 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             112.78  18834  167
 171 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.77  10939   97
 172 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.46  21593  192
 173 Małgorzata Sulejewska          Kraków               112.39  14836  132
 174 Stanisław Ochot                Katowice             112.33   4718   42
 175 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  112.12  10988   98
 176 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.03  20277  181
 177 Lucyna Śniadach                Rumia                111.99  17471  156
 178 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.85  17448  156
 179 Krzysztof Leśniak              Kraków               111.74  16537  148
 180 Stanisław Gasik                Warszawa             111.68   8488   76
 181 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.58  14952  134
 182 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            111.54  21750  195
 183 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.47  11036   99
 184 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.47  21514  193
 185 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.30  13913  125
 186 Marcin Skowron                 Zabrze               111.30  19255  173
 187 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 188 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            111.20  17236  155
 189 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.17   9672   87
 190 Andrzej Rakoczy                Kraków               111.10  10666   96
 191 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 192 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 193 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 194 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 195 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.45  16567  150
 196 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.40  13689  124
 197 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.28  15109  137
 198 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 199 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.22  21052  191
 200 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.21   7935   72
 201 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.18   3636   33
 202 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 203 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 204 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             109.85  12853  117
 205 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.62  21925  200
 206 Daniel Janus                   Wąchock              109.05  11995  110
 207 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.94  10894  100
 208 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.88  17094  157
 209 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               108.52   5209   48
 210 Dominik Piasecki               Słupsk               108.40   3794   35
 211 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 212 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 213 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.07  16426  152
 214 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.88  10249   95
 215 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 216 Marek Reda                     Wołomin              107.70  16801  156
 217 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 218 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 219 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42  18262  170
 220 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 221 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 222 Marianna Kozłowska             Białystok            106.80  10146   95
 223 Anita Bruska                   Gdynia               106.62   8316   78
 224 Jan Kozłowski                  Kraków               106.47  21295  200
 225 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             106.45  19800  186
 226 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.38   7553   71
 227 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.30  17964  169
 228 Robert Głowacki                Łódź                 106.23   6374   60
 229 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.82  21164  200
 230 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 231 Andrzej Puchalski              Łódź                 105.70   6659   63
 232 Dorota Maciejuk                Warszawa             105.54  13193  125
 233 Piotr Chabowski                Piła                 105.42   3795   36
 234 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 235 Paweł Michalski                Ksawerów             105.30   5897   56
 236 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 237 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 238 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.18   8204   78
 239 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 240 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 241 Rafał Skibicki                 Lębork               104.91  11330  108
 242 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 243 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.60  20083  192
 244 Dominik Wester                 Warszawa             104.52   7421   71
 245 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 246 Teresa Zalewska                Racibórz             104.23  10527  101
 247 Michał Lipka                   Mielec               103.94   3326   32
 248 Michał Ozimiński               Łódź                 103.88  19841  191
 249 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.78   4151   40
 250 Weronika Rudnicka              Ustka                103.71  16594  160
 251 Sławomir Zabawa                Jasło                103.66  15549  150
 252 Mariusz Katzig                 Gdańsk               103.60   4973   48
 253 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 254 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 255 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 256 Maria Jarosz                   Lublin               103.32   5476   53
 257 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 258 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.23  12697  123
 259 Anna Arana                     Warszawa             103.17  13000  126
 260 Paweł Jachowicz                Żyrardów             103.15   5570   54
 261 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 262 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 263 Sylwester Wójcik               Lublin               102.85  13885  135
 264 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 265 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 266 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 267 Marta Kleinrok                 Lublin               102.64   7390   72
 268 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 269 Anna Dłużniewska               Warszawa             102.57   4821   47
 270 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 271 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.37  18324  179
 272 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.25   3681   36
 273 Renata Rosół                   Warszawa             101.89  15080  148
 274 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 275 Joanna Kubińska                Warszawa             101.34   9729   96
 276 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             101.33   6080   60
 277 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.29   9521   94
 278 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 279 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 280 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               100.76   7255   72
 281 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             100.52  19702  196
 282 Magdalena Ochot                Katowice             100.50  10150  101
 283 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 284 Roman Figiel                   Zawichost            100.40   7530   75
 285 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.40  19176  191
 286 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  100.38   9837   98
 287 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 288 Stanisław Olsztyn              Olsztyn               99.42   5965   60
 289 Marek Sitkowski                Warszawa              99.35   3974   40
 290 Tomasz Górka                   Łęczna                98.89   3560   36
 291 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 292 Piotr Łasowski                 Gdańsk                98.80   7311   74
 293 Marek Kocikowski               Ostróda               98.02   8822   90
 294 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 295 Anna Stefańska                 Łódź                  97.43  17538  180
 296 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.42  16562  170
 297 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.32   8175   84
 298 Adam Janicki                   Łódź                  97.22   7097   73
 299 Monika Rubinstein              Warszawa              97.18  14383  148
 300 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 301 Mikołaj Fidziński              Dębica                96.90   4651   48
 302 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  10064  104
 303 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.62   4831   50
 304 Michał Kolaj                   Ostróda               96.62   6860   71
 305 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.25   4620   48
 306 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.25   4620   48
 307 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 308 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 309 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 310 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 311 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.04   9979  105
 312 Beata Kościańska               Lublin                94.86   3320   35
 313 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.73   6347   67
 314 Joanna Brychcy                 Katowice              94.69  18844  199
 315 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 316 Katarzyna Majewska             Lublin                94.54  10967  116
 317 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 318 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 319 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 320 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.99   7331   78
 321 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 322 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 323 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 324 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 325 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 326 Jarosław Karp                  Jędrzejów             92.91   4274   46
 327 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 328 Urszula Solarska               Łódź                  92.24  18448  200
 329 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 330 Katarzyna Dębska               Ostróda               92.09  10406  113
 331 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.09   4328   47
 332 Kacper Jachowicz               Żyrardów              91.93   5240   57
 333 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 334 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.18   4012   44
 335 Sławomir Długosz               Ostróda               91.11   3280   36
 336 Piotr Marusa                   Szczytno              90.85   4270   47
 337 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 338 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 339 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 340 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 341 Krystyna Puchalska             Łódź                  90.25   5415   60
 342 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            90.20   3608   40
 343 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 344 Leszek Kilian                  Jaworzno              90.12   4326   48
 345 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 346 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.56   6896   77
 347 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 348 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.80   7370   83
 349 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.13  14806  168
 350 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 351 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 352 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.65   4821   55
 353 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 354 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 355 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 356 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 357 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 358 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 359 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 360 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 361 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.58   4813   59
 362 Adam Kędzior                   Lublin                81.44   4642   57
 363 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 364 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 365 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 366 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 367 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 368 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 369 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 370 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  75.08   5631   75
 371 Monika Pieczora                Łódź                  74.67   4331   58
 372 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.89   7389  100
 373 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.98   3919   56
 374 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.47   2084   30
 375 Paulina Naplocha               Racibórz              68.17   3136   46
 376 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 377 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35
 378 Jacek Jabłonowski              Iława                 59.12   2424   41




Poczekalnia na dzień 12-08-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Ochot                    Katowice             111.21   3225   29
   2 Anna Biegańska                 Białystok            110.14   3194   29
   3 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            108.69   3152   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   6 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   7 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75   2149   28
   8 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   9 Artur Tomczyk                  Piła                 115.44   3117   27
  10 Magdalena Kublik               Warszawa             105.78   2856   27
  11 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  12 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  13 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  14 Michał Wolański                Białystok            119.83   2876   24
  15 Dariusz Dzierża                Kraków               119.71   2873   24
  16 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  17 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  18 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  116.17   2788   24
  19 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  20 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  21 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  22 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  23 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  24 Paweł Florek                   Bydgoszcz            110.83   2660   24
  25 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  26 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  27 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  28 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  29 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  30 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  31 Grzegorz Kwiecień              Kraków               104.67   2512   24
  32 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  33 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  34 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  35 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  36 Jacek Nowak                    Szczecin             101.83   2444   24
  37 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  38 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  39 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  40 Władysław Zieliński            Lębork                98.96   2375   24
  41 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  42 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  43 Henryk Ryś                     Warszawa              97.25   2334   24
  44 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  45 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  46 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  47 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         96.17   2308   24
  48 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      93.08   2234   24
  49 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  50 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  51 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  52 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  53 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     86.33   2072   24
  54 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  55 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  56 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  57 Tomasz Siwiński                Zawiercie            103.74   2386   23
  58 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  59 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            101.35   2331   23
  60 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  61 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  62 Grzegorz Bajer                 Łódź                  94.35   2170   23
  63 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  64 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  65 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  66 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  67 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  68 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  69 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  70 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  71 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.13   1866   23
  72 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  73 Gniewomir Białek               Dębica                77.00   1771   23
  74 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  75 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  76 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  77 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  78 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  79 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  80 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  81 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  82 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  83 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  84 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  85 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  86 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  87 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  88 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  89 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  90 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  91 Szymon Jachimek                Gdynia               112.17   2019   18
  92 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    104.83   1887   18
  93 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  94 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  95 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  96 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  97 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  98 Grzegorz Gardynik              Warszawa             120.29   2045   17
  99 Agnieszka Biegańska            Białystok            107.94   1835   17
 100 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
 101 Sylwia Buks                    Warszawa              72.24   1228   17
 102 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
 103 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             124.31   1989   16
 104 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
 105 Tomasz Figiel                  Zawichost            105.19   1683   16
 106 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
 107 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 108 Andrzej Lożyński               Piastów              105.73   1586   15
 109 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 110 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 111 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
 112 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             122.85   1597   13
 113 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 114 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 115 Marta Dobrzańska               Kraków               127.17   1526   12
 116 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 117 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 118 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 119 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 120 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 121 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 122 Dariusz Kosz                   Nysa                 119.00   1428   12
 123 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 124 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 125 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 126 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 127 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 128 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 129 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 130 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 131 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 132 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 133 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 134 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 135 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 136 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 137 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 138 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 139 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 140 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 141 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 142 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 143 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 144 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 145 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 146 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 147 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 148 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 149 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 150 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 151 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 152 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 153 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 154 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 155 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 156 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 157 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 158 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 159 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 160 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 161 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 162 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 163 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 164 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 165 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 166 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 167 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 168 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 169 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 170 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 171 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 172 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 173 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 174 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 175 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 176 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 177 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 178 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 179 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 180 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 181 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 182 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 183 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 184 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 185 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 186 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 187 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 188 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 189 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 190 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 191 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 192 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 193 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 194 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 195 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 196 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 197 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 198 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 199 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 200 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 201 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 202 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 203 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 204 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 205 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 206 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 207 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 208 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 209 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 210 Katarzyna Kochańska            Piastów               79.83    958   12
 211 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 212 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 213 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 214 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 215 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 216 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 217 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 218 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 219 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 220 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 221 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 222 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 223 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 224 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 225 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 226 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 227 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 228 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 229 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 230 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 231 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 232 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 233 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 234 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 235 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 236 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 237 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 238 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 239 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 240 Piotr Szutenberg               Ustka                127.18   1399   11
 241 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 242 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 243 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 244 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 245 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 246 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 247 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 248 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 249 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 250 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 251 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 252 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 253 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 254 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 255 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 256 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 257 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 258 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 259 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 260 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 261 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 262 Michał Kowalski                Świętajno             79.64    876   11
 263 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 264 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 265 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 266 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 267 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 268 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 269 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 270 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 271 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 272 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 273 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 274 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 275 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 276 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 277 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 278 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 279 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 280 Sławomir Grudziński            Ostróda               76.60    766   10
 281 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 282 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 283 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 284 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 285 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 286 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 287 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 288 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 289 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 290 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 291 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               76.38    611    8
 292 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 293 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 294 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 295 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 296 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 297 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 298 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 299 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 300 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 301 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 302 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 303 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 304 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 305 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 306 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 307 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 308 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 309 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 310 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 311 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 312 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 313 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 314 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 315 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 316 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 317 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 318 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 319 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 320 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 321 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 322 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 323 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 324 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 325 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 326 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 327 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 328 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 329 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 330 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 331 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 332 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 333 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 334 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 335 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 336 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 337 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 338 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 339 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 340 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 341 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 342 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 343 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 344 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 345 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 346 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 347 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 348 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 349 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 350 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 351 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 352 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 353 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 354 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 355 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 356 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 357 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 358 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 359 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 360 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 361 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 362 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 363 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 364 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 365 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 366 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 367 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 368 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 369 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 370 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 371 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 372 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 373 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 374 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 375 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 376 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 377 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 378 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 379 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 380 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 381 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 382 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 383 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 384 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 385 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 386 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 387 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 388 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 389 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 390 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 391 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 392 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 393 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 394 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 395 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 396 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 397 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 398 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 399 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 400 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 401 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 402 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 403 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 404 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 405 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 406 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 407 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 408 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 409 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 410 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 411 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 412 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie