Łódź30
lipca
Łódź 30-31 lipca Wielka Łódka 2005 — Lato
Słupsk 6
sierpnia
Słupsk 6- 7 sierpnia IX Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Katowice12
sierpnia
Katowice 12-15 sierpnia IV Maraton Scrabblowy
Kazik na fali!06 - 07 sierpnia 2005 — IX Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IX Mistrzostwa Ziemi SłupskiejSłupsk, 06 - 07 sierpnia 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Kazik na fali!Tegoroczne Mistrzostwa Ziemi Słupskiej odbywały się równolegle z  Międzynarodowym Festiwalem Brydża Sportowego "Solidarność" a nawet w pewnym sensie w ramach tego Festiwalu (osobna zakładka na witrynie festiwalowej http://www.bridgefestival.hg.pl/scrabble-oturnieju.php). Właśnie tam można będzie obejrzeć i ściągnąć zdjęcia z turnieju.. Aczkolwiek frekwencja nie była rekordowa, w turnieju wzięli udział gracze z czołówki rankingu, m.in. obrońca tytułu Mateusz Żbikowski i czterokrotny zwycięzca w Słupsku Tomasz Zwoliński. Właśnie on prowadził przez większość turnieju i dopiero porażka z Kazimierzem Merklejnem Juniorem (nowym Mistrzem Słupska) spowodowała że  został "tylko" wicemistrzem. Znakomicie radził sobie, biorący udział dopiero 5 miesięcy w turniejach, Łukasz Tuszyński zajmując świetne trzecie miejsce z 9 zwycięstwami.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
VI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej




Wyniki turnieju Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.55     11.0     5040     1963      856
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               136.79      9.0     5106     1814      710
  3 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               106.47      9.0     4622     1732      393
  4 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               144.29      9.0     4612     1759      562
  5 Piotr           Pietuchowski         Białystok              127.27      8.0     5137     1643      754
  6 Filip           Warzecha             Gdynia                 124.45      8.0     4675     1513      622
  7 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               115.67      8.0     4674     1532      599
  8 Jarosław        Kamienik             Słupsk                 100.00      8.0     4544     1581      243
  9 Wojciech        Sołdan               Rumia                  106.85      8.0     4491     1541      112
 10 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.06      7.0     5258     1477     1016
 11 Dawid           Pikul                Poznań                 141.51      7.0     4871     1481      378
 12 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               106.34      7.0     4587     1390      264
 13 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      7.0     4572     1428      -98
 14 Kamil           Klinkosz             Rumia                  110.31      7.0     4508     1453      182
 15 Irena           Sołdan               Rumia                  121.63      7.0     4483     1558       87
 16 Lucyna          Śniadach             Rumia                  108.90      7.0     4372     1410      205
 17 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               113.24      7.0     4329     1459     -166
 18 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                122.27      7.0     4167     1499     -132
 19 Anna            Niedzielko           Szczecin               100.00      6.0     4563     1326      236
 20 Magdalena       Merklejn             Szczecin               119.12      6.0     4554     1411      179
 21 Dominik         Piasecki             Słupsk                 103.91      6.0     4529     1382      307
 22 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 111.92      6.0     4502     1262      272
 23 Adam            Klimont              Wałcz                  100.00      6.0     4265     1379     -437
 24 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      6.0     4206     1286     -191
 25 Dorota          Kwaśny               Szczecin               100.00      6.0     4012     1274     -309
 26 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 105.79      6.0     3952     1282       36
 27 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                118.56      5.0     4408     1237      113
 28 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  100.00      5.0     4398     1196      -21
 29 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    100.00      5.0     4302     1169      -32
 30 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  107.50      5.0     4203     1299     -386
 31 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                114.39      5.0     4116     1191     -634
 32 Jan             Ziółkowski           Rumia                  109.83      5.0     4108     1164     -345
 33 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  105.00      5.0     4093     1167     -109
 34 Artur           Koszel               Inowrocław             121.43      5.0     4031     1197       45
 35 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             112.10      5.0     3939     1208      -75
 36 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 100.00      5.0     3907     1152     -423
 37 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      5.0     3869     1145     -301
 38 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.5     3841      984     -104
 39 Rafał           Skibicki             Lębork                 100.00      4.5     3803     1002     -182
 40 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.15      4.0     3853     1064     -252
 41 Barbara         Szymańska            Gdańsk                 100.00      3.5     3775      890     -301
 42 Danuta          Langiewicz           Ostróda                102.58      3.5     3727      922     -510
 43 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.5     3709      884     -310
 44 Renata          Ziółkowska           Gdynia                 100.00      3.0     4225      956      -22
 45 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.0     4201      968      -97
 46 Władysław       Zieliński            Lębork                 106.25      3.0     2330      708     -172
 47 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      1.5     3327      691     -762
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Kazimierz.J Merklejn 144.55 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Władysław      Zieliński             106.25 +  503: 288  156
    2     5 Kazimierz      Merklejn              113.24 -  395: 442   63
    3     8 Wojciech       Gołęcki               101.15 +  428: 357  151
    4     5 Dominik        Piasecki              103.91 +  422: 392  154
    5     4 Mateusz        Żbikowski             144.29 +  399: 282  194
    6     3 Eugeniusz      Wróblewski            112.10 +  411: 338  162
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.06 +  395: 372  188
    8     1 Tomasz         Zwoliński             136.79 +  441: 398  187
    9     2 Grzegorz       Koczkodon             122.27 +  357: 286  172
   10     2 Irena          Sołdan                121.63 +  456: 267  172
   11     1 Tomasz         Zwoliński             136.79 +  424: 415  187
   12     1 Piotr          Pietuchowski          127.27 +  409: 347  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1963  / 12 163.58




	Mateusz Żbikowski 144.29 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.79 +  430: 252  156
    2    11 Małgorzata     Jóźwiak               107.50 +  383: 359  158
    3     2 Tomasz         Zwoliński             136.79 -  263: 350   87
    4     9 Krzysztof      Langiewicz            118.56 +  376: 339  169
    5     4 Kazimierz.J    Merklejn              144.55 -  282: 399   95
    6    11 Wojciech       Sołdan                106.85 +  477: 320  157
    7     4 Piotr          Pietuchowski          127.27 +  400: 389  177
    8     3 Magdalena      Merklejn              119.12 +  333: 327  169
    9     3 Irena          Sołdan                121.63 +  460: 306  172
   10     3 Dawid          Pikul                 141.51 +  414: 297  192
   11     2 Piotr          Pietuchowski          127.27 -  344: 417   77
   12     3 Jarosław       Kamienik              100.00 +  450: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Dawid Pikul 141.51 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Sołdan                105.00 +  499: 307  155
    2     6 Kamil          Klinkosz              110.31 -  361: 407   60
    3    10 Adam           Klimont               100.00 +  389: 378  150
    4     6 Małgorzata     Jóźwiak               107.50 +  426: 345  158
    5     7 Grzegorz       Koczkodon             122.27 +  380: 379  172
    6     2 Piotr          Pietuchowski          127.27 +  383: 373  177
    7     1 Tomasz         Zwoliński             136.79 -  434: 439   87
    8     4 Łukasz         Tuszyński             106.47 -  314: 356   56
    9     7 Eugeniusz      Wróblewski            112.10 +  599: 302  162
   10     3 Mateusz        Żbikowski             144.29 -  297: 414   94
   11     6 Dominik        Piasecki              103.91 +  414: 332  154
   12     4 Łukasz         Tuszyński             106.47 -  375: 461   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Karol Wyrębkiewicz 138.06 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Piasecki              103.91 +  441: 313  154
    2     8 Rafał          Dąbrowski             114.39 +  581: 280  164
    3     1 Jarosław       Kamienik              100.00 +  517: 331  150
    4     1 Irena          Sołdan                121.63 -  355: 450   72
    5     2 Magdalena      Merklejn              119.12 -  397: 401   69
    6     5 Małgorzata     Jóźwiak               107.50 +  426: 317  158
    7     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.55 -  372: 395   95
    8     6 Adam           Klimont               100.00 +  662: 271  150
    9     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.67 -  420: 427   66
   10     8 Artur          Koszel                121.43 +  402: 284  171
   11     5 Łukasz         Tuszyński             106.47 -  321: 438   56
   12     7 Grzegorz       Koczkodon             122.27 +  364: 335  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Tomasz Zwoliński 136.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Danuta         Langiewicz            102.58 +  524: 254  153
    2     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.67 +  492: 333  166
    3     2 Mateusz        Żbikowski             144.29 +  350: 263  194
    4     2 Artur          Koszel                121.43 +  441: 405  171
    5     1 Irena          Sołdan                121.63 +  414: 317  172
    6     1 Magdalena      Merklejn              119.12 +  433: 402  169
    7     1 Dawid          Pikul                 141.51 +  439: 434  192
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.55 -  398: 441   95
    9     1 Łukasz         Tuszyński             106.47 +  480: 338  156
   10     1 Piotr          Pietuchowski          127.27 -  326: 409   77
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.55 -  415: 424   95
   12     2 Filip          Warzecha              124.45 +  394: 376  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 12 151.17




	Piotr Pietuchowski 127.27 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  460: 328  150
    2     7 Jarosław       Kamienik              100.00 -  443: 448   50
    3     7 Lucyna         Śniadach              108.90 +  423: 372  159
    4     4 Dorota         Kuć                   100.00 +  423: 353  150
    5     3 Kamil          Klinkosz              110.31 +  458: 334  160
    6     2 Dawid          Pikul                 141.51 -  373: 383   92
    7     4 Mateusz        Żbikowski             144.29 -  389: 400   94
    8     7 Anna           Niedzielko            100.00 +  492: 324  150
    9     5 Marcela        Wołowiec              111.92 +  503: 362  162
   10     1 Tomasz         Zwoliński             136.79 +  409: 326  187
   11     2 Mateusz        Żbikowski             144.29 +  417: 344  194
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.55 -  347: 409   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Filip Warzecha 124.45 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jarosław       Kamienik              100.00 -  308: 380   50
    2    16 Wojciech       Gołęcki               101.15 -  345: 367   51
    3    19 Danuta         Langiewicz            102.58 +  440: 286  153
    4    14 Lech           Szymczak              100.00 +  462: 320  150
    5     8 Wojciech       Sołdan                106.85 +  436: 274  157
    6     8 Anna           Niedzielko            100.00 +  409: 382  150
    7     6 Kazimierz      Merklejn              113.24 +  358: 354  163
    8     5 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  348: 354   72
    9     9 Małgorzata     Jóźwiak               107.50 +  417: 294  158
   10     4 Dariusz        Kuć                   100.00 +  425: 357  150
   11     3 Irena          Sołdan                121.63 +  351: 291  172
   12     2 Tomasz         Zwoliński             136.79 -  376: 394   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Grzegorz Koczkodon 122.27 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adam           Klimont               100.00 -  248: 511   50
    2    23 Dorota         Kwaśny                100.00 +  355: 339  150
    3    15 Anna           Niedzielko            100.00 +  318: 285  150
    4    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.67 +  307: 297  166
    5     7 Dawid          Pikul                 141.51 -  379: 380   92
    6    13 Lucyna         Śniadach              108.90 +  326: 311  159
    7     8 Dariusz        Kuć                   100.00 +  443: 328  150
    8     5 Filip          Warzecha              124.45 +  354: 348  174
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.55 -  286: 357   95
   10     7 Łukasz         Tuszyński             106.47 -  353: 442   56
   11     9 Magdalena      Merklejn              119.12 +  463: 337  169
   12     7 Karol          Wyrębkiewicz          138.06 -  335: 364   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Irena Sołdan 121.63 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agata          Kuć                   100.00 +  517: 315  150
    2     2 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  392: 300  150
    3     4 Eugeniusz      Wróblewski            112.10 +  421: 291  162
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.06 +  450: 355  188
    5     1 Tomasz         Zwoliński             136.79 -  317: 414   87
    6     4 Kazimierz      Merklejn              113.24 +  424: 346  163
    7     2 Magdalena      Merklejn              119.12 +  418: 374  169
    8     2 Kamil          Klinkosz              110.31 +  374: 314  160
    9     3 Mateusz        Żbikowski             144.29 -  306: 460   94
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.55 -  267: 456   95
   11     3 Filip          Warzecha              124.45 -  291: 351   74
   12     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.67 -  306: 420   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Artur Koszel 121.43 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    10 Lucyna         Śniadach              108.90 +  377: 352  159
    3     3 Wojciech       Sołdan                106.85 +  486: 261  157
    4     2 Tomasz         Zwoliński             136.79 -  405: 441   87
    5     6 Eugeniusz      Wróblewski            112.10 -  341: 342   62
    6     6 Krzysztof      Langiewicz            118.56 +  363: 347  169
    7     5 Łukasz         Tuszyński             106.47 -  321: 395   56
    8     9 Kazimierz      Merklejn              113.24 +  394: 292  163
    9     8 Adam           Klimont               100.00 -  342: 372   50
   10     8 Karol          Wyrębkiewicz          138.06 -  284: 402   88
   11    10 Ireneusz       Moralewicz            106.34 -  291: 426   56
   12    13 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  427: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 11 108.82




	Magdalena Merklejn 119.12 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Kuć                   100.00 +  426: 327  150
    2    12 Łukasz         Tuszyński             106.47 +  415: 327  156
    3     5 Ireneusz       Moralewicz            106.34 +  497: 262  156
    4     3 Kazimierz      Merklejn              113.24 +  455: 269  163
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.06 +  401: 397  188
    6     1 Tomasz         Zwoliński             136.79 -  402: 433   87
    7     2 Irena          Sołdan                121.63 -  374: 418   72
    8     3 Mateusz        Żbikowski             144.29 -  327: 333   94
    9     6 Anna           Niedzielko            100.00 -  278: 463   50
   10     9 Dominik        Piasecki              103.91 -  250: 387   54
   11     9 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  337: 463   72
   12    12 Krzysztof      Langiewicz            118.56 +  392: 296  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Krzysztof Langiewicz 118.56 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Kuć                   100.00 +  391: 333  150
    2     3 Wojciech       Sołdan                106.85 -  385: 415   57
    3    12 Rafał          Dąbrowski             114.39 +  409: 334  164
    4     9 Mateusz        Żbikowski             144.29 -  339: 376   94
    5    12 Marcela        Wołowiec              111.92 +  333: 318  162
    6     6 Artur          Koszel                121.43 -  347: 363   71
    7    14 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  320: 354   50
    8    17 Rafał          Dąbrowski             114.39 -  336: 358   64
    9    18 Barbara        Szymańska             100.00 +  475: 300  150
   10    12 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  405: 419   50
   11    15 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.79 +  372: 333  156
   12    12 Magdalena      Merklejn              119.12 -  296: 392   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 115.67 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Kuć                   100.00 +  404: 239  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             136.79 -  333: 492   87
    3    16 Rafał          Skibicki              100.00 +  414: 270  150
    4    12 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  297: 307   72
    5     9 Adam           Klimont               100.00 -  339: 342   50
    6    17 Dorota         Kwaśny                100.00 +  389: 333  150
    7    11 Dominik        Piasecki              103.91 +  493: 274  154
    8    10 Lucyna         Śniadach              108.90 -  280: 404   59
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          138.06 +  427: 420  188
   10    10 Anna           Niedzielko            100.00 +  379: 376  150
   11     7 Dariusz        Kuć                   100.00 +  499: 312  150
   12     5 Irena          Sołdan                121.63 +  420: 306  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Rafał Dąbrowski 114.39 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Kwaśny                100.00 +  377: 309  150
    2     8 Karol          Wyrębkiewicz          138.06 -  280: 581   88
    3    12 Krzysztof      Langiewicz            118.56 -  334: 409   69
    4    13 Renata         Ziółkowska            100.00 +  347: 340  150
    5    15 Małgorzata     Jóźwiak               107.50 -  379: 382   58
    6    20 Katarzyna      Sołdan                105.00 -  231: 484   55
    7    19 Wojciech       Gołęcki               101.15 -  271: 444   51
    8    17 Krzysztof      Langiewicz            118.56 +  358: 336  169
    9    19 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  304: 393   50
   10    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  474: 269  150
   11    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  321: 427   50
   12    19 Wojciech       Gołęcki               101.15 +  440: 376  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Kazimierz Merklejn 113.24 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Niedzielko            100.00 +  389: 380  150
    2     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.55 +  442: 395  195
    3     6 Kamil          Klinkosz              110.31 +  378: 371  160
    4     3 Magdalena      Merklejn              119.12 -  269: 455   69
    5     5 Jarosław       Kamienik              100.00 +  322: 228  150
    6     4 Irena          Sołdan                121.63 -  346: 424   72
    7     6 Filip          Warzecha              124.45 -  354: 358   74
    8     9 Artur          Koszel                121.43 -  292: 394   71
    9    12 Dariusz        Kuć                   100.00 -  376: 455   50
   10    14 Małgorzata     Jóźwiak               107.50 +  418: 387  158
   11    13 Jan            Ziółkowski            109.83 +  381: 338  160
   12    11 Dorota         Kwaśny                100.00 +  362: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Eugeniusz Wróblewski 112.10 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Adam           Klimont               100.00 +  417: 179  150
    3     4 Irena          Sołdan                121.63 -  291: 421   72
    4     7 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  350: 307  150
    5     6 Artur          Koszel                121.43 +  342: 341  171
    6     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.55 -  338: 411   95
    7     7 Kamil          Klinkosz              110.31 -  329: 342   60
    8    11 Dariusz        Kuć                   100.00 -  360: 384   50
    9     7 Dawid          Pikul                 141.51 -  302: 599   92
   10    15 Jan            Ziółkowski            109.83 -  312: 346   60
   11    17 Małgorzata     Jóźwiak               107.50 +  471: 345  158
   12    14 Lech           Szymczak              100.00 +  427: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 11 109.82




	Marcela Wołowiec 111.92 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  361: 342  150
    2     9 Ireneusz       Moralewicz            106.34 -  291: 361   56
    3    14 Dariusz        Kuć                   100.00 -  340: 345   50
    4    21 Maciej         Kuć                   100.00 +  417: 328  150
    5    12 Krzysztof      Langiewicz            118.56 -  318: 333   69
    6    19 Renata         Ziółkowska            100.00 -  372: 398   50
    7    20 Radosław       Pastusiak             100.00 +  379: 305  150
    8    19 Rafał          Skibicki              100.00 +  416: 333  150
    9     5 Piotr          Pietuchowski          127.27 -  362: 503   77
   10    13 Lech           Szymczak              100.00 +  389: 312  150
   11    12 Adam           Klimont               100.00 +  492: 263  150
   12    10 Kamil          Klinkosz              110.31 -  365: 407   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Kamil Klinkosz 110.31 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Radosław       Pastusiak             100.00 +  381: 279  150
    2     6 Dawid          Pikul                 141.51 +  407: 361  192
    3     6 Kazimierz      Merklejn              113.24 -  371: 378   63
    4    11 Ireneusz       Moralewicz            106.34 +  431: 423  156
    5     3 Piotr          Pietuchowski          127.27 -  334: 458   77
    6    10 Jan            Ziółkowski            109.83 +  455: 342  160
    7     7 Eugeniusz      Wróblewski            112.10 +  342: 329  162
    8     2 Irena          Sołdan                121.63 -  314: 374   72
    9    11 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  417: 276  150
   10     5 Jarosław       Kamienik              100.00 -  300: 315   50
   11     8 Lucyna         Śniadach              108.90 -  349: 426   59
   12    10 Marcela        Wołowiec              111.92 +  407: 365  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Jan Ziółkowski 109.83 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  249: 398   50
    2    22 Dominik        Piasecki              103.91 -  396: 400   54
    3    21 Władysław      Zieliński             106.25 +  382: 333  156
    4    19 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.79 +  378: 326  156
    5    13 Dorota         Kuć                   100.00 +  373: 362  150
    6    10 Kamil          Klinkosz              110.31 -  342: 455   60
    7    12 Wojciech       Sołdan                106.85 -  321: 388   57
    8    13 Ireneusz       Moralewicz            106.34 +  326: 314  156
    9    10 Jarosław       Kamienik              100.00 -  325: 399   50
   10    15 Eugeniusz      Wróblewski            112.10 +  346: 312  162
   11    13 Kazimierz      Merklejn              113.24 -  338: 381   63
   12    15 Adam           Klimont               100.00 -  332: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Lucyna Śniadach 108.90 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Skibicki              100.00 +  358: 295  150
    2    10 Artur          Koszel                121.43 -  352: 377   71
    3     7 Piotr          Pietuchowski          127.27 -  372: 423   77
    4    15 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  397: 296  150
    5    17 Renata         Ziółkowska            100.00 +  391: 386  150
    6    13 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  311: 326   72
    7    15 Lech           Szymczak              100.00 +  327: 312  150
    8    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.67 +  404: 280  166
    9    14 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  386: 284  150
   10     6 Wojciech       Sołdan                106.85 -  315: 450   57
   11     8 Kamil          Klinkosz              110.31 +  426: 349  160
   12     6 Wojciech       Sołdan                106.85 -  333: 389   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Małgorzata Jóźwiak 107.50 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  355: 347  150
    2    11 Mateusz        Żbikowski             144.29 -  359: 383   94
    3    17 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.79 +  423: 320  156
    4     6 Dawid          Pikul                 141.51 -  345: 426   92
    5    15 Rafał          Dąbrowski             114.39 +  382: 379  164
    6     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.06 -  317: 426   88
    7    10 Ireneusz       Moralewicz            106.34 +  379: 371  156
    8     8 Jarosław       Kamienik              100.00 -  278: 338   50
    9     9 Filip          Warzecha              124.45 -  294: 417   74
   10    14 Kazimierz      Merklejn              113.24 -  387: 418   63
   11    17 Eugeniusz      Wróblewski            112.10 -  345: 471   62
   12    18 Rafał          Skibicki              100.00 +  339: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Wojciech Sołdan 106.85 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Barbara        Szymańska             100.00 +  517: 275  150
    2     3 Krzysztof      Langiewicz            118.56 +  415: 385  169
    3     3 Artur          Koszel                121.43 -  261: 486   71
    4     8 Dariusz        Kuć                   100.00 +  428: 344  150
    5     8 Filip          Warzecha              124.45 -  274: 436   74
    6    11 Mateusz        Żbikowski             144.29 -  320: 477   94
    7    12 Jan            Ziółkowski            109.83 +  388: 321  160
    8    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  390: 260  150
    9    13 Katarzyna      Sołdan                105.00 +  373: 317  155
   10     6 Lucyna         Śniadach              108.90 +  450: 315  159
   11     4 Jarosław       Kamienik              100.00 -  286: 430   50
   12     6 Lucyna         Śniadach              108.90 +  389: 333  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Łukasz Tuszyński 106.47 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Lech           Szymczak              100.00 +  328: 297  150
    2    12 Magdalena      Merklejn              119.12 -  327: 415   69
    3    13 Dorota         Kuć                   100.00 -  303: 389   50
    4    17 Wojciech       Gołęcki               101.15 +  429: 332  151
    5    14 Ireneusz       Moralewicz            106.34 +  456: 350  156
    6     7 Dominik        Piasecki              103.91 +  349: 282  154
    7     5 Artur          Koszel                121.43 +  395: 321  171
    8     4 Dawid          Pikul                 141.51 +  356: 314  192
    9     1 Tomasz         Zwoliński             136.79 -  338: 480   87
   10     7 Grzegorz       Koczkodon             122.27 +  442: 353  172
   11     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.06 +  438: 321  188
   12     4 Dawid          Pikul                 141.51 +  461: 375  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Ireneusz Moralewicz 106.34 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Renata         Ziółkowska            100.00 +  437: 391  150
    2     9 Marcela        Wołowiec              111.92 +  361: 291  162
    3     5 Magdalena      Merklejn              119.12 -  262: 497   69
    4    11 Kamil          Klinkosz              110.31 -  423: 431   60
    5    14 Łukasz         Tuszyński             106.47 -  350: 456   56
    6    14 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  463: 270  150
    7    10 Małgorzata     Jóźwiak               107.50 -  371: 379   58
    8    13 Jan            Ziółkowski            109.83 -  314: 326   60
    9    16 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  411: 292  150
   10    11 Adam           Klimont               100.00 +  400: 392  150
   11    10 Artur          Koszel                121.43 +  426: 291  171
   12     8 Dominik        Piasecki              103.91 +  369: 307  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Władysław Zieliński 106.25 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.55 -  288: 503   95
    2    17 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  269: 342   50
    3    21 Jan            Ziółkowski            109.83 -  333: 382   60
    4    22 Danuta         Langiewicz            102.58 +  378: 293  153
    5    21 Radosław       Pastusiak             100.00 -  302: 336   50
    6    21 Barbara        Szymańska             100.00 +  402: 295  150
    7    17 Dorota         Kuć                   100.00 +  358: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     708  /  7 101.14




	Janina Jabłczyńska-Zając 105.79 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             144.29 -  252: 430   94
    2    21 Agata          Kuć                   100.00 +  279: 235  150
    3    17 Małgorzata     Jóźwiak               107.50 -  320: 423   58
    4    19 Jan            Ziółkowski            109.83 -  326: 378   60
    5    18 Wojciech       Gołęcki               101.15 -  343: 391   51
    6    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  433: 231  150
    7    21 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  306: 357   50
    8    22 Radosław       Pastusiak             100.00 +  301: 283  150
    9    17 Renata         Ziółkowska            100.00 +  308: 270  150
   10    18 Rafał          Skibicki              100.00 +  345: 285  150
   11    15 Krzysztof      Langiewicz            118.56 -  333: 372   69
   12    17 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  406: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Katarzyna Sołdan 105.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 141.51 -  307: 499   92
    2    13 Renata         Ziółkowska            100.00 -  249: 475   50
    3    22 Lech           Szymczak              100.00 -  283: 343   50
    4    23 Barbara        Szymańska             100.00 +  371: 258  150
    5    23 Danuta         Langiewicz            102.58 +  360: 284  153
    6    20 Rafał          Dąbrowski             114.39 +  484: 231  164
    7    13 Anna           Niedzielko            100.00 -  313: 359   50
    8    15 Wojciech       Gołęcki               101.15 +  338: 282  151
    9    13 Wojciech       Sołdan                106.85 -  317: 373   57
   10    16 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  343: 278  150
   11    14 Dorota         Kwaśny                100.00 -  321: 365   50
   12    16 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  407: 455   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Dominik Piasecki 103.91 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Wyrębkiewicz          138.06 -  313: 441   88
    2    22 Jan            Ziółkowski            109.83 +  400: 396  160
    3    18 Maciej         Kuć                   100.00 +  426: 232  150
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.55 -  392: 422   95
    5    11 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  465: 288  150
    6     7 Łukasz         Tuszyński             106.47 -  282: 349   56
    7    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.67 -  274: 493   66
    8    16 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  470: 321  150
    9    15 Dorota         Kwaśny                100.00 +  481: 247  150
   10     9 Magdalena      Merklejn              119.12 +  387: 250  169
   11     6 Dawid          Pikul                 141.51 -  332: 414   92
   12     8 Ireneusz       Moralewicz            106.34 -  307: 369   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Danuta Langiewicz 102.58 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             136.79 -  254: 524   87
    2    20 Dariusz        Kuć                   100.00 -  329: 422   50
    3    19 Filip          Warzecha              124.45 -  286: 440   74
    4    22 Władysław      Zieliński             106.25 -  293: 378   56
    5    23 Katarzyna      Sołdan                105.00 -  284: 360   55
    6    24 PAUZA
    7    22 Agata          Kuć                   100.00 +  384: 277  150
    8    21 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  294: 433   50
    9    22 Agata          Kuć                   100.00 -  337: 380   50
   10    21 Barbara        Szymańska             100.00 -  303: 385   50
   11    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  317: 297  150
   12    22 Renata         Ziółkowska            100.00 +  346: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  / 11  83.82




	Wojciech Gołęcki 101.15 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    16 Filip          Warzecha              124.45 +  367: 345  174
    3     8 Kazimierz.J    Merklejn              144.55 -  357: 428   95
    4    17 Łukasz         Tuszyński             106.47 -  332: 429   56
    5    18 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.79 +  391: 343  156
    6    16 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  326: 372   50
    7    19 Rafał          Dąbrowski             114.39 +  444: 271  164
    8    15 Katarzyna      Sołdan                105.00 -  282: 338   55
    9    20 Rafał          Skibicki              100.00 -  343: 352   50
   10    19 Renata         Ziółkowska            100.00 +  383: 362  150
   11    16 Lech           Szymczak              100.00 -  252: 425   50
   12    19 Rafał          Dąbrowski             114.39 -  376: 440   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 11  96.73




	Jolanta Chłopińska 100.00 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Pietuchowski          127.27 -  328: 460   77
    2    19 Barbara        Szymańska             100.00 +  467: 299  150
    3    11 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  434: 294  150
    4     7 Eugeniusz      Wróblewski            112.10 -  307: 350   62
    5    10 Dariusz        Kuć                   100.00 -  274: 373   50
    6    15 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  328: 404   50
    7    18 Dorota         Kwaśny                100.00 -  282: 336   50
    8    21 Danuta         Langiewicz            102.58 +  433: 294  153
    9    19 Rafał          Dąbrowski             114.39 +  393: 304  164
   10    12 Krzysztof      Langiewicz            118.56 +  419: 405  169
   11    11 Anna           Niedzielko            100.00 -  377: 473   50
   12    13 Artur          Koszel                121.43 -  356: 427   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Jarosław Kamienik 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Filip          Warzecha              124.45 +  380: 308  174
    2     7 Piotr          Pietuchowski          127.27 +  448: 443  177
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.06 -  331: 517   88
    4    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  546: 252  150
    5     5 Kazimierz      Merklejn              113.24 -  228: 322   63
    6     9 Dariusz        Kuć                   100.00 -  410: 501   50
    7     9 Adam           Klimont               100.00 +  424: 319  150
    8     8 Małgorzata     Jóźwiak               107.50 +  338: 278  158
    9    10 Jan            Ziółkowski            109.83 +  399: 325  160
   10     5 Kamil          Klinkosz              110.31 +  315: 300  160
   11     4 Wojciech       Sołdan                106.85 +  430: 286  157
   12     3 Mateusz        Żbikowski             144.29 -  295: 450   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Adam Klimont 100.00 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Koczkodon             122.27 +  511: 248  172
    2     4 Eugeniusz      Wróblewski            112.10 -  179: 417   62
    3    10 Dawid          Pikul                 141.51 -  378: 389   92
    4    16 Dorota         Kwaśny                100.00 +  474: 304  150
    5     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.67 +  342: 339  166
    6    12 Dorota         Kuć                   100.00 +  379: 353  150
    7     9 Jarosław       Kamienik              100.00 -  319: 424   50
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          138.06 -  271: 662   88
    9     8 Artur          Koszel                121.43 +  372: 342  171
   10    11 Ireneusz       Moralewicz            106.34 -  392: 400   56
   11    12 Marcela        Wołowiec              111.92 -  263: 492   62
   12    15 Jan            Ziółkowski            109.83 +  385: 332  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                121.63 -  315: 517   72
    2    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.79 -  235: 279   56
    3    23 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  288: 372   50
    4    24 PAUZA
    5    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  244: 374   50
    6    22 Rafał          Skibicki              100.00 -  244: 308   50
    7    22 Danuta         Langiewicz            102.58 -  277: 384   53
    8    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  383: 273  150
    9    22 Danuta         Langiewicz            102.58 +  380: 337  153
   10    22 Radosław       Pastusiak             100.00 -  326: 405   50
   11    22 Dorota         Kuć                   100.00 +  416: 401  150
   12    21 Radosław       Pastusiak             100.00 -  301: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     884  / 11  80.36




	Dariusz Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Magdalena      Merklejn              119.12 -  327: 426   69
    2    20 Danuta         Langiewicz            102.58 +  422: 329  153
    3    14 Marcela        Wołowiec              111.92 +  345: 340  162
    4     8 Wojciech       Sołdan                106.85 -  344: 428   57
    5    10 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  373: 274  150
    6     9 Jarosław       Kamienik              100.00 +  501: 410  150
    7     8 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  328: 443   72
    8    11 Eugeniusz      Wróblewski            112.10 +  384: 360  162
    9    12 Kazimierz      Merklejn              113.24 +  455: 376  163
   10     4 Filip          Warzecha              124.45 -  357: 425   74
   11     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.67 -  312: 499   66
   12     9 Anna           Niedzielko            100.00 +  424: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Dorota Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Langiewicz            118.56 -  333: 391   69
    2    18 Radosław       Pastusiak             100.00 +  428: 260  150
    3    13 Łukasz         Tuszyński             106.47 +  389: 303  156
    4     4 Piotr          Pietuchowski          127.27 -  353: 423   77
    5    13 Jan            Ziółkowski            109.83 -  362: 373   60
    6    12 Adam           Klimont               100.00 -  353: 379   50
    7    17 Władysław      Zieliński             106.25 -  351: 358   56
    8    20 Barbara        Szymańska             100.00 -  272: 377   50
    9    21 Lech           Szymczak              100.00 -  335: 419   50
   10    23 Maciej         Kuć                   100.00 -  322: 324   50
   11    22 Agata          Kuć                   100.00 -  401: 416   50
   12    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  302: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  / 12  80.67




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.67 -  239: 404   66
    2    24 PAUZA
    3    18 Dominik        Piasecki              103.91 -  232: 426   54
    4    21 Marcela        Wołowiec              111.92 -  328: 417   62
    5    22 Dorota         Kwaśny                100.00 -  300: 357   50
    6    23 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.79 -  231: 433   56
    7    23 Barbara        Szymańska             100.00 -  271: 410   50
    8    23 Agata          Kuć                   100.00 -  273: 383   50
    9    23 Radosław       Pastusiak             100.00 -  257: 318   50
   10    23 Dorota         Kuć                   100.00 +  324: 322  150
   11    23 Danuta         Langiewicz            102.58 -  297: 317   53
   12    23 Dorota         Kuć                   100.00 -  275: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     691  / 11  62.82




	Dorota  Kwaśny 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Dąbrowski             114.39 -  309: 377   64
    2    23 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  339: 355   72
    3    20 Barbara        Szymańska             100.00 +  312: 300  150
    4    16 Adam           Klimont               100.00 -  304: 474   50
    5    22 Maciej         Kuć                   100.00 +  357: 300  150
    6    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.67 -  333: 389   66
    7    18 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  336: 282  150
    8    18 Lech           Szymczak              100.00 +  371: 308  150
    9    15 Dominik        Piasecki              103.91 -  247: 481   54
   10    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  429: 372  150
   11    14 Katarzyna      Sołdan                105.00 +  365: 321  155
   12    11 Kazimierz      Merklejn              113.24 -  310: 362   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Anna Niedzielko 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kazimierz      Merklejn              113.24 -  380: 389   63
    2    14 Lech           Szymczak              100.00 +  365: 339  150
    3    15 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  285: 318   72
    4    18 Rafał          Skibicki              100.00 +  450: 285  150
    5    16 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  346: 324  150
    6     8 Filip          Warzecha              124.45 -  382: 409   74
    7    13 Katarzyna      Sołdan                105.00 +  359: 313  155
    8     7 Piotr          Pietuchowski          127.27 -  324: 492   77
    9     6 Magdalena      Merklejn              119.12 +  463: 278  169
   10    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.67 -  376: 379   66
   11    11 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  473: 377  150
   12     9 Dariusz        Kuć                   100.00 -  360: 424   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Zdzisław Parnicki 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcela        Wołowiec              111.92 -  342: 361   62
    2    17 Władysław      Zieliński             106.25 +  342: 269  156
    3    11 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  294: 434   50
    4    15 Lucyna         Śniadach              108.90 -  296: 397   59
    5    20 Agata          Kuć                   100.00 +  374: 244  150
    6    16 Wojciech       Gołęcki               101.15 +  372: 326  151
    7    16 Renata         Ziółkowska            100.00 -  320: 345   50
    8    16 Dominik        Piasecki              103.91 -  321: 470   54
    9    16 Ireneusz       Moralewicz            106.34 -  292: 411   56
   10    20 Rafał          Dąbrowski             114.39 -  269: 474   64
   11    21 Renata         Ziółkowska            100.00 +  347: 341  150
   12    20 Barbara        Szymańska             100.00 +  338: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  / 12  96.00




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kamil          Klinkosz              110.31 -  279: 381   60
    2    18 Dorota         Kuć                   100.00 -  260: 428   50
    3    24 PAUZA
    4    20 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  219: 415   50
    5    21 Władysław      Zieliński             106.25 +  336: 302  156
    6    18 Lech           Szymczak              100.00 -  416: 449   50
    7    20 Marcela        Wołowiec              111.92 -  305: 379   62
    8    22 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.79 -  283: 301   56
    9    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  318: 257  150
   10    22 Agata          Kuć                   100.00 +  405: 326  150
   11    20 Rafał          Skibicki              100.00 -  351: 406   50
   12    21 Agata          Kuć                   100.00 +  369: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     984  / 11  89.45




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jan            Ziółkowski            109.83 +  398: 249  160
    2     2 Irena          Sołdan                121.63 -  300: 392   72
    3     9 Renata         Ziółkowska            100.00 +  376: 283  150
    4    10 Jarosław       Kamienik              100.00 -  252: 546   50
    5    16 Anna           Niedzielko            100.00 -  324: 346   50
    6    15 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  404: 328  150
    7    14 Krzysztof      Langiewicz            118.56 +  354: 320  169
    8    12 Wojciech       Sołdan                106.85 -  260: 390   57
    9    14 Lucyna         Śniadach              108.90 -  284: 386   59
   10    17 Dorota         Kwaśny                100.00 -  372: 429   50
   11    18 Rafał          Dąbrowski             114.39 +  427: 321  164
   12    16 Katarzyna      Sołdan                105.00 +  455: 407  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Rafał Skibicki 100.00 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Lucyna         Śniadach              108.90 -  295: 358   59
    2    15 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  297: 286  150
    3    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.67 -  270: 414   66
    4    18 Anna           Niedzielko            100.00 -  285: 450   50
    5    19 Lech           Szymczak              100.00 -  379: 439   50
    6    22 Agata          Kuć                   100.00 +  308: 244  150
    7    24 PAUZA
    8    19 Marcela        Wołowiec              111.92 -  333: 416   62
    9    20 Wojciech       Gołęcki               101.15 +  352: 343  151
   10    18 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.79 -  285: 345   56
   11    20 Radosław       Pastusiak             100.00 +  406: 351  150
   12    18 Małgorzata     Jóźwiak               107.50 -  293: 339   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1002  / 11  91.09




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Jóźwiak               107.50 -  347: 355   58
    2    15 Rafał          Skibicki              100.00 -  286: 297   50
    3    23 Agata          Kuć                   100.00 +  372: 288  150
    4    20 Radosław       Pastusiak             100.00 +  415: 219  150
    5    11 Dominik        Piasecki              103.91 -  288: 465   54
    6    14 Ireneusz       Moralewicz            106.34 -  270: 463   56
    7    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.79 +  357: 306  156
    8    14 Renata         Ziółkowska            100.00 +  371: 293  150
    9    11 Kamil          Klinkosz              110.31 -  276: 417   60
   10    16 Katarzyna      Sołdan                105.00 -  278: 343   55
   11    19 Barbara        Szymańska             100.00 +  348: 318  150
   12    17 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.79 -  261: 406   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Barbara Szymańska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Sołdan                106.85 -  275: 517   57
    2    19 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  299: 467   50
    3    20 Dorota         Kwaśny                100.00 -  300: 312   50
    4    23 Katarzyna      Sołdan                105.00 -  258: 371   55
    5    24 PAUZA
    6    21 Władysław      Zieliński             106.25 -  295: 402   56
    7    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  410: 271  150
    8    20 Dorota         Kuć                   100.00 +  377: 272  150
    9    18 Krzysztof      Langiewicz            118.56 -  300: 475   69
   10    21 Danuta         Langiewicz            102.58 +  385: 303  153
   11    19 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  318: 348   50
   12    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  258: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  / 11  80.91




	Lech Szymczak 100.00 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Łukasz         Tuszyński             106.47 -  297: 328   56
    2    14 Anna           Niedzielko            100.00 -  339: 365   50
    3    22 Katarzyna      Sołdan                105.00 +  343: 283  155
    4    14 Filip          Warzecha              124.45 -  320: 462   74
    5    19 Rafał          Skibicki              100.00 +  439: 379  150
    6    18 Radosław       Pastusiak             100.00 +  449: 416  150
    7    15 Lucyna         Śniadach              108.90 -  312: 327   59
    8    18 Dorota         Kwaśny                100.00 -  308: 371   50
    9    21 Dorota         Kuć                   100.00 +  419: 335  150
   10    13 Marcela        Wołowiec              111.92 -  312: 389   62
   11    16 Wojciech       Gołęcki               101.15 +  425: 252  151
   12    14 Eugeniusz      Wróblewski            112.10 -  339: 427   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Renata Ziółkowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ireneusz       Moralewicz            106.34 -  391: 437   56
    2    13 Katarzyna      Sołdan                105.00 +  475: 249  155
    3     9 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  283: 376   50
    4    13 Rafał          Dąbrowski             114.39 -  340: 347   64
    5    17 Lucyna         Śniadach              108.90 -  386: 391   59
    6    19 Marcela        Wołowiec              111.92 +  398: 372  162
    7    16 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  345: 320  150
    8    14 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  293: 371   50
    9    17 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.79 -  270: 308   56
   10    19 Wojciech       Gołęcki               101.15 -  362: 383   51
   11    21 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  341: 347   50
   12    22 Danuta         Langiewicz            102.58 -  341: 346   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  / 12  79.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Władysław      Zieliński             503: 288
   2 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Mateusz        Żbikowski             252: 430
   3 Dawid          Pikul                - Katarzyna      Sołdan                499: 307
   4 Dominik        Piasecki             - Karol          Wyrębkiewicz          313: 441
   5 Tomasz         Zwoliński            - Danuta         Langiewicz            524: 254
   6 Jolanta        Chłopińska           - Piotr          Pietuchowski          328: 460
   7 Filip          Warzecha             - Jarosław       Kamienik              308: 380
   8 Adam           Klimont              - Grzegorz       Koczkodon             511: 248
   9 Irena          Sołdan               - Agata          Kuć                   517: 315
  10 Dariusz        Kuć                  - Magdalena      Merklejn              327: 426
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Dorota         Kuć                   391: 333
  12 Maciej         Kuć                  - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  239: 404
  13 Rafał          Dąbrowski            - Dorota         Kwaśny                377: 309
  14 Anna           Niedzielko           - Kazimierz      Merklejn              380: 389
  15 Marcela        Wołowiec             - Zdzisław       Parnicki              361: 342
  16 Radosław       Pastusiak            - Kamil          Klinkosz              279: 381
  17 Jan            Ziółkowski           - Ziemowit       Pazda                 249: 398
  18 Rafał          Skibicki             - Lucyna         Śniadach              295: 358
  19 Małgorzata     Jóźwiak              - Małgorzata     Szmuksta              355: 347
  20 Barbara        Szymańska            - Wojciech       Sołdan                275: 517
  21 Łukasz         Tuszyński            - Lech           Szymczak              328: 297
  22 Renata         Ziółkowska           - Ireneusz       Moralewicz            391: 437


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Tomasz         Zwoliński             333: 492
   2 Ziemowit       Pazda                - Irena          Sołdan                300: 392
   3 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Langiewicz            415: 385
   4 Eugeniusz      Wróblewski           - Adam           Klimont               417: 179
   5 Kazimierz      Merklejn             - Kazimierz.J    Merklejn              442: 395
   6 Kamil          Klinkosz             - Dawid          Pikul                 407: 361
   7 Jarosław       Kamienik             - Piotr          Pietuchowski          448: 443
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Dąbrowski             581: 280
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Marcela        Wołowiec              361: 291
  10 Lucyna         Śniadach             - Artur          Koszel                352: 377
  11 Mateusz        Żbikowski            - Małgorzata     Jóźwiak               383: 359
  12 Magdalena      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             415: 327
  13 Katarzyna      Sołdan               - Renata         Ziółkowska            249: 475
  14 Lech           Szymczak             - Anna           Niedzielko            339: 365
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Rafał          Skibicki              286: 297
  16 Wojciech       Gołęcki              - Filip          Warzecha              367: 345
  17 Zdzisław       Parnicki             - Władysław      Zieliński             342: 269
  18 Dorota         Kuć                  - Radosław       Pastusiak             428: 260
  19 Barbara        Szymańska            - Jolanta        Chłopińska            299: 467
  20 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Kuć                   329: 422
  21 Agata          Kuć                  - Janina         Jabłczyńska-Zając     235: 279
  22 Jan            Ziółkowski           - Dominik        Piasecki              396: 400
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Kwaśny                355: 339
  24 Maciej         Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Jarosław       Kamienik              517: 331
   2 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             263: 350
   3 Artur          Koszel               - Wojciech       Sołdan                486: 261
   4 Eugeniusz      Wróblewski           - Irena          Sołdan                291: 421
   5 Magdalena      Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            497: 262
   6 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Klinkosz              378: 371
   7 Piotr          Pietuchowski         - Lucyna         Śniadach              423: 372
   8 Wojciech       Gołęcki              - Kazimierz.J    Merklejn              357: 428
   9 Ziemowit       Pazda                - Renata         Ziółkowska            376: 283
  10 Adam           Klimont              - Dawid          Pikul                 378: 389
  11 Jolanta        Chłopińska           - Zdzisław       Parnicki              434: 294
  12 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Langiewicz            334: 409
  13 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Kuć                   303: 389
  14 Marcela        Wołowiec             - Dariusz        Kuć                   340: 345
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Anna           Niedzielko            318: 285
  16 Rafał          Skibicki             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  270: 414
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Janina         Jabłczyńska-Zając     423: 320
  18 Dominik        Piasecki             - Maciej         Kuć                   426: 232
  19 Filip          Warzecha             - Danuta         Langiewicz            440: 286
  20 Dorota         Kwaśny               - Barbara        Szymańska             312: 300
  21 Władysław      Zieliński            - Jan            Ziółkowski            333: 382
  22 Katarzyna      Sołdan               - Lech           Szymczak              283: 343
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Agata          Kuć                   372: 288
  24 Radosław       Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Karol          Wyrębkiewicz          450: 355
   2 Artur          Koszel               - Tomasz         Zwoliński             405: 441
   3 Kazimierz      Merklejn             - Magdalena      Merklejn              269: 455
   4 Dorota         Kuć                  - Piotr          Pietuchowski          353: 423
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Dominik        Piasecki              422: 392
   6 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Jóźwiak               426: 345
   7 Eugeniusz      Wróblewski           - Jolanta        Chłopińska            350: 307
   8 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Kuć                   428: 344
   9 Krzysztof      Langiewicz           - Mateusz        Żbikowski             339: 376
  10 Jarosław       Kamienik             - Ziemowit       Pazda                 546: 252
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Klinkosz              423: 431
  12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Grzegorz       Koczkodon             297: 307
  13 Renata         Ziółkowska           - Rafał          Dąbrowski             340: 347
  14 Lech           Szymczak             - Filip          Warzecha              320: 462
  15 Zdzisław       Parnicki             - Lucyna         Śniadach              296: 397
  16 Dorota         Kwaśny               - Adam           Klimont               304: 474
  17 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Gołęcki               429: 332
  18 Anna           Niedzielko           - Rafał          Skibicki              450: 285
  19 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Jan            Ziółkowski            326: 378
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Radosław       Pastusiak             415: 219
  21 Marcela        Wołowiec             - Maciej         Kuć                   417: 328
  22 Władysław      Zieliński            - Danuta         Langiewicz            378: 293
  23 Katarzyna      Sołdan               - Barbara        Szymańska             371: 258
  24 Agata          Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                414: 317
   2 Magdalena      Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          401: 397
   3 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Klinkosz              458: 334
   4 Mateusz        Żbikowski            - Kazimierz.J    Merklejn              282: 399
   5 Jarosław       Kamienik             - Kazimierz      Merklejn              228: 322
   6 Artur          Koszel               - Eugeniusz      Wróblewski            341: 342
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Pikul                 379: 380
   8 Wojciech       Sołdan               - Filip          Warzecha              274: 436
   9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Adam           Klimont               339: 342
  10 Dariusz        Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            373: 274
  11 Dominik        Piasecki             - Małgorzata     Szmuksta              465: 288
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Marcela        Wołowiec              333: 318
  13 Dorota         Kuć                  - Jan            Ziółkowski            362: 373
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Tuszyński             350: 456
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Rafał          Dąbrowski             382: 379
  16 Ziemowit       Pazda                - Anna           Niedzielko            324: 346
  17 Lucyna         Śniadach             - Renata         Ziółkowska            391: 386
  18 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Wojciech       Gołęcki               343: 391
  19 Rafał          Skibicki             - Lech           Szymczak              379: 439
  20 Agata          Kuć                  - Zdzisław       Parnicki              244: 374
  21 Władysław      Zieliński            - Radosław       Pastusiak             302: 336
  22 Dorota         Kwaśny               - Maciej         Kuć                   357: 300
  23 Danuta         Langiewicz           - Katarzyna      Sołdan                284: 360
  24 Barbara        Szymańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Merklejn              433: 402
   2 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 373: 383
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Eugeniusz      Wróblewski            411: 338
   4 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              424: 346
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Małgorzata     Jóźwiak               426: 317
   6 Artur          Koszel               - Krzysztof      Langiewicz            363: 347
   7 Łukasz         Tuszyński            - Dominik        Piasecki              349: 282
   8 Anna           Niedzielko           - Filip          Warzecha              382: 409
   9 Dariusz        Kuć                  - Jarosław       Kamienik              501: 410
  10 Kamil          Klinkosz             - Jan            Ziółkowski            455: 342
  11 Wojciech       Sołdan               - Mateusz        Żbikowski             320: 477
  12 Adam           Klimont              - Dorota         Kuć                   379: 353
  13 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Koczkodon             311: 326
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Ireneusz       Moralewicz            270: 463
  15 Jolanta        Chłopińska           - Ziemowit       Pazda                 328: 404
  16 Wojciech       Gołęcki              - Zdzisław       Parnicki              326: 372
  17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dorota         Kwaśny                389: 333
  18 Lech           Szymczak             - Radosław       Pastusiak             449: 416
  19 Renata         Ziółkowska           - Marcela        Wołowiec              398: 372
  20 Rafał          Dąbrowski            - Katarzyna      Sołdan                231: 484
  21 Władysław      Zieliński            - Barbara        Szymańska             402: 295
  22 Rafał          Skibicki             - Agata          Kuć                   308: 244
  23 Maciej         Kuć                  - Janina         Jabłczyńska-Zając     231: 433
  24 Danuta         Langiewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             434: 439
   2 Irena          Sołdan               - Magdalena      Merklejn              418: 374
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          395: 372
   4 Piotr          Pietuchowski         - Mateusz        Żbikowski             389: 400
   5 Artur          Koszel               - Łukasz         Tuszyński             321: 395
   6 Filip          Warzecha             - Kazimierz      Merklejn              358: 354
   7 Kamil          Klinkosz             - Eugeniusz      Wróblewski            342: 329
   8 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             328: 443
   9 Jarosław       Kamienik             - Adam           Klimont               424: 319
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Jóźwiak               371: 379
  11 Dominik        Piasecki             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  274: 493
  12 Jan            Ziółkowski           - Wojciech       Sołdan                321: 388
  13 Anna           Niedzielko           - Katarzyna      Sołdan                359: 313
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Ziemowit       Pazda                 320: 354
  15 Lucyna         Śniadach             - Lech           Szymczak              327: 312
  16 Zdzisław       Parnicki             - Renata         Ziółkowska            320: 345
  17 Władysław      Zieliński            - Dorota         Kuć                   358: 351
  18 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Kwaśny                282: 336
  19 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Dąbrowski             444: 271
  20 Radosław       Pastusiak            - Marcela        Wołowiec              305: 379
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Janina         Jabłczyńska-Zając     357: 306
  22 Agata          Kuć                  - Danuta         Langiewicz            277: 384
  23 Barbara        Szymańska            - Maciej         Kuć                   410: 271
  24 Rafał          Skibicki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              398: 441
   2 Kamil          Klinkosz             - Irena          Sołdan                314: 374
   3 Mateusz        Żbikowski            - Magdalena      Merklejn              333: 327
   4 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 356: 314
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Filip          Warzecha              354: 348
   6 Adam           Klimont              - Karol          Wyrębkiewicz          271: 662
   7 Piotr          Pietuchowski         - Anna           Niedzielko            492: 324
   8 Małgorzata     Jóźwiak              - Jarosław       Kamienik              278: 338
   9 Kazimierz      Merklejn             - Artur          Koszel                292: 394
  10 Lucyna         Śniadach             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  404: 280
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Dariusz        Kuć                   360: 384
  12 Ziemowit       Pazda                - Wojciech       Sołdan                260: 390
  13 Jan            Ziółkowski           - Ireneusz       Moralewicz            326: 314
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Renata         Ziółkowska            371: 293
  15 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               338: 282
  16 Zdzisław       Parnicki             - Dominik        Piasecki              321: 470
  17 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Langiewicz            358: 336
  18 Dorota         Kwaśny               - Lech           Szymczak              371: 308
  19 Marcela        Wołowiec             - Rafał          Skibicki              416: 333
  20 Dorota         Kuć                  - Barbara        Szymańska             272: 377
  21 Danuta         Langiewicz           - Jolanta        Chłopińska            294: 433
  22 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Radosław       Pastusiak             301: 283
  23 Maciej         Kuć                  - Agata          Kuć                   273: 383


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             480: 338
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             357: 286
   3 Mateusz        Żbikowski            - Irena          Sołdan                460: 306
   4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Karol          Wyrębkiewicz          427: 420
   5 Piotr          Pietuchowski         - Marcela        Wołowiec              503: 362
   6 Anna           Niedzielko           - Magdalena      Merklejn              463: 278
   7 Dawid          Pikul                - Eugeniusz      Wróblewski            599: 302
   8 Artur          Koszel               - Adam           Klimont               342: 372
   9 Filip          Warzecha             - Małgorzata     Jóźwiak               417: 294
  10 Jan            Ziółkowski           - Jarosław       Kamienik              325: 399
  11 Kamil          Klinkosz             - Małgorzata     Szmuksta              417: 276
  12 Dariusz        Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              455: 376
  13 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Sołdan                317: 373
  14 Ziemowit       Pazda                - Lucyna         Śniadach              284: 386
  15 Dorota         Kwaśny               - Dominik        Piasecki              247: 481
  16 Zdzisław       Parnicki             - Ireneusz       Moralewicz            292: 411
  17 Renata         Ziółkowska           - Janina         Jabłczyńska-Zając     270: 308
  18 Barbara        Szymańska            - Krzysztof      Langiewicz            300: 475
  19 Rafał          Dąbrowski            - Jolanta        Chłopińska            304: 393
  20 Rafał          Skibicki             - Wojciech       Gołęcki               352: 343
  21 Dorota         Kuć                  - Lech           Szymczak              335: 419
  22 Danuta         Langiewicz           - Agata          Kuć                   337: 380
  23 Radosław       Pastusiak            - Maciej         Kuć                   318: 257


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          326: 409
   2 Irena          Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              267: 456
   3 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             297: 414
   4 Filip          Warzecha             - Dariusz        Kuć                   425: 357
   5 Jarosław       Kamienik             - Kamil          Klinkosz              315: 300
   6 Wojciech       Sołdan               - Lucyna         Śniadach              450: 315
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             353: 442
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Artur          Koszel                402: 284
   9 Magdalena      Merklejn             - Dominik        Piasecki              250: 387
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Anna           Niedzielko            379: 376
  11 Adam           Klimont              - Ireneusz       Moralewicz            392: 400
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Jolanta        Chłopińska            405: 419
  13 Lech           Szymczak             - Marcela        Wołowiec              312: 389
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Kazimierz      Merklejn              387: 418
  15 Eugeniusz      Wróblewski           - Jan            Ziółkowski            312: 346
  16 Katarzyna      Sołdan               - Małgorzata     Szmuksta              343: 278
  17 Dorota         Kwaśny               - Ziemowit       Pazda                 429: 372
  18 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Rafał          Skibicki              345: 285
  19 Wojciech       Gołęcki              - Renata         Ziółkowska            383: 362
  20 Rafał          Dąbrowski            - Zdzisław       Parnicki              474: 269
  21 Danuta         Langiewicz           - Barbara        Szymańska             303: 385
  22 Agata          Kuć                  - Radosław       Pastusiak             326: 405
  23 Maciej         Kuć                  - Dorota         Kuć                   324: 322


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             424: 415
   2 Mateusz        Żbikowski            - Piotr          Pietuchowski          344: 417
   3 Filip          Warzecha             - Irena          Sołdan                351: 291
   4 Jarosław       Kamienik             - Wojciech       Sołdan                430: 286
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Łukasz         Tuszyński             321: 438
   6 Dominik        Piasecki             - Dawid          Pikul                 332: 414
   7 Dariusz        Kuć                  - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  312: 499
   8 Kamil          Klinkosz             - Lucyna         Śniadach              349: 426
   9 Magdalena      Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             337: 463
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Artur          Koszel                426: 291
  11 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Niedzielko            377: 473
  12 Marcela        Wołowiec             - Adam           Klimont               492: 263
  13 Kazimierz      Merklejn             - Jan            Ziółkowski            381: 338
  14 Katarzyna      Sołdan               - Dorota         Kwaśny                321: 365
  15 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Krzysztof      Langiewicz            333: 372
  16 Lech           Szymczak             - Wojciech       Gołęcki               425: 252
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Eugeniusz      Wróblewski            345: 471
  18 Ziemowit       Pazda                - Rafał          Dąbrowski             427: 321
  19 Barbara        Szymańska            - Małgorzata     Szmuksta              318: 348
  20 Radosław       Pastusiak            - Rafał          Skibicki              351: 406
  21 Renata         Ziółkowska           - Zdzisław       Parnicki              341: 347
  22 Agata          Kuć                  - Dorota         Kuć                   416: 401
  23 Maciej         Kuć                  - Danuta         Langiewicz            297: 317


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          409: 347
   2 Filip          Warzecha             - Tomasz         Zwoliński             376: 394
   3 Jarosław       Kamienik             - Mateusz        Żbikowski             295: 450
   4 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 461: 375
   5 Irena          Sołdan               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  306: 420
   6 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Sołdan                333: 389
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Karol          Wyrębkiewicz          335: 364
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Dominik        Piasecki              369: 307
   9 Anna           Niedzielko           - Dariusz        Kuć                   360: 424
  10 Marcela        Wołowiec             - Kamil          Klinkosz              365: 407
  11 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Kwaśny                362: 310
  12 Magdalena      Merklejn             - Krzysztof      Langiewicz            392: 296
  13 Jolanta        Chłopińska           - Artur          Koszel                356: 427
  14 Lech           Szymczak             - Eugeniusz      Wróblewski            339: 427
  15 Adam           Klimont              - Jan            Ziółkowski            385: 332
  16 Ziemowit       Pazda                - Katarzyna      Sołdan                455: 407
  17 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Małgorzata     Szmuksta              406: 261
  18 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Jóźwiak               293: 339
  19 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Dąbrowski             376: 440
  20 Zdzisław       Parnicki             - Barbara        Szymańska             338: 258
  21 Radosław       Pastusiak            - Agata          Kuć                   369: 301
  22 Renata         Ziółkowska           - Danuta         Langiewicz            341: 346
  23 Dorota         Kuć                  - Maciej         Kuć                   302: 275
Lista rankingowa na dzień 12-08-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.71  28850  198
   2 Szymon Fidziński               Warszawa             144.73  20697  143
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.24  28559  198
   4 Krzysztof Mówka                Toruń                142.10  28421  200
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             141.63   7223   51
   6 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   7 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
   8 Sławomir Kordjalik             Warszawa             140.41  27100  193
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.21  27340  195
  10 Dawid Pikul                    Poznań               139.68  27656  198
  11 Kamil Górka                    Łęczna               138.82  26376  190
  12 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             138.59  27025  195
  13 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 137.90  25235  183
  14 Tomasz Zwoliński               Warszawa             137.69  26299  191
  15 Justyna Fugiel                 Sandomierz           137.30  25263  184
  16 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.51  26756  196
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            136.48  16650  122
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             136.17  26553  195
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             134.92  26714  198
  20 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  21 Radosław Konca                 Warszawa             133.94  25449  190
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  23 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.75  20948  159
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.28  24811  189
  25 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  130.27   7816   60
  27 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             130.20  24217  186
  28 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.15  18611  143
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.86  25842  199
  30 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.60  25791  199
  31 Marek Syczuk                   Warszawa             129.43  25887  200
  32 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.14  25441  197
  33 Sławomir Kucia                 Kraków               129.02  20385  158
  34 Filip Sosin                    Warszawa             128.53  24293  189
  35 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  128.09  24209  189
  36 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  24282  190
  37 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.75  15330  120
  38 Marcin Bożek                   Będzin               127.36  10826   85
  39 Łukasz Bryła                   Mielec               127.33  10441   82
  40 Michał Makowski                Warszawa             127.27  20108  158
  41 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.26  24561  193
  42 Małgorzata Kania               Milanówek            127.17  18949  149
  43 Piotr Pietuchowski             Białystok            127.08  25162  198
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             126.84  25368  200
  45 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.18  14384  114
  46 Mariusz Margalski              Warszawa             126.01  23437  186
  47 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.97   7558   60
  48 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.41  24330  194
  49 Kuba Koisar                    Warszawa             125.15  13641  109
  50 Joanna Stępień                 Katowice             124.99  24748  198
  51 Artur Irzyk                    Strzyżów             124.98  12748  102
  52 Filip Warzecha                 Gdynia               124.60  15700  126
  53 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             124.16  21232  171
  54 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  55 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.66  23000  186
  56 Miłosz Wrzałek                 Reda                 123.52  23345  189
  57 Iwona Kucia                    Kraków               123.32  19114  155
  58 Sławomir Nosek                 Mielec               123.22  14294  116
  59 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.19  24023  195
  60 Artur Koszel                   Inowrocław           122.74  23811  194
  61 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  62 Irena Sołdan                   Rumia                122.69  23188  189
  63 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.40  24480  200
  64 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  65 Michał Trumpus                 Wrocław              122.21  12465  102
  66 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.12  10258   84
  67 Przemysław Herdzina            Kraków               122.00  10248   84
  68 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.91   5242   43
  69 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.82  24120  198
  70 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.77  23746  195
  71 Paweł Opyc                     Warszawa             121.75  24228  199
  72 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  121.65  22019  181
  73 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  74 Maciej Michalak                Łódź                 121.26   8973   74
  75 Robert Soszka                  Warszawa             121.14  23501  194
  76 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.98  23471  194
  77 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.97   7984   66
  78 Andrzej Kowalski               Gdańsk               120.93  16930  140
  79 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  80 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  81 Marek Roszak                   Poznań               120.37  23592  196
  82 Daniel Czernatowicz            Kraków               120.33   7220   60
  83 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.17  23192  193
  84 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.94   4318   36
  85 Stanisław Gasik                Warszawa             119.90  17146  143
  86 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  87 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.78  23597  197
  88 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.70   7900   66
  89 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            119.64  22970  192
  90 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.63  17825  149
  91 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.48  22582  189
  92 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.23  20031  168
  93 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.96   6424   54
  94 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.90   7134   60
  95 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
  96 Renata Kowalska                Bielsko Biała        118.52  23585  199
  97 Halina Roszak                  Poznań               118.26  22942  194
  98 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.17   8154   69
  99 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.17  16425  139
 100 Rafał Matczak                  Pruszków             118.10  19486  165
 101 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
 102 Michał Sosin                   Warszawa             117.97   8494   72
 103 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.81   3652   31
 104 Robert Zabłocki                Łódź                 117.71   5650   48
 105 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.70  22480  191
 106 Piotr Rosół                    Warszawa             117.60  23050  196
 107 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 108 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.24  21104  180
 109 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              117.17   5624   48
 110 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             117.10  22835  195
 111 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.10   5855   50
 112 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.94  14033  120
 113 Dorota Zielińska               Piaseczno            116.93  17656  151
 114 Filip Klar                     Mielec               116.78   9693   83
 115 Andrzej Rakoczy                Kraków               116.66  11549   99
 116 Marcin Figiel                  Zawichost            116.51   5010   43
 117 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.50  10485   90
 118 Joanna Zadrożna                Szczecin             116.38   5586   48
 119 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 120 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 121 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 122 Radosław Sowiński              Warszawa             116.00  21924  189
 123 Teresa Fortuna                 Lubin                115.94   5565   48
 124 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 125 Krzysztof Obremski             Legnica              115.77   7641   66
 126 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 127 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.59  22541  195
 128 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.29  11183   97
 129 Ewa Ciszewska                  Katowice             115.15   6909   60
 130 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 131 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.79  16530  144
 132 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 133 Katarzyna Klimała              Kraków               114.75  12623  110
 134 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            114.75  22376  195
 135 Michał Wolański                Białystok            114.72   4130   36
 136 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 137 Kazimierz Merklejn             Szczecin             114.36  10292   90
 138 Dariusz Maciejuk               Warszawa             114.06  12318  108
 139 Grzegorz Pukniel               Lublin               114.01  22688  199
 140 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.79  12403  109
 141 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  113.65   3523   31
 142 Łukasz Kozub                   Brzesko              113.39   4082   36
 143 Jakub Szymczak                 Łódź                 113.26   3964   35
 144 Jolanta Kosmowska              Warszawa             113.20  20149  178
 145 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 146 Kamil Klinkosz                 Rumia                113.00   5424   48
 147 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.00  12091  107
 148 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 149 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.79  21318  189
 150 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             112.78   8120   72
 151 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 152 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 153 Marek Rogalski                 Chełm                112.60  11035   98
 154 Beata Madej                    Lublin               112.57   3377   30
 155 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.54   8103   72
 156 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.51  22276  198
 157 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 158 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 159 Małgorzata Sulejewska          Kraków               112.18  12115  108
 160 Arkadiusz Biegun               Kraków               112.16  19180  171
 161 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.16  20750  185
 162 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.12  21415  191
 163 Andrzej Gostomski              Łódź                 112.11  22197  198
 164 Rafał Dąbrowski                Ostróda              112.06   8741   78
 165 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 166 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.86  10291   92
 167 Agnieszka Krupka               Krosno               111.81  13865  124
 168 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.81  14312  128
 169 Andrzej Lożyński               Piastów              111.64   3684   33
 170 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 171 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 172 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.08  21660  195
 173 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 174 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 175 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 176 Leszek Stecuła                 Bytom                110.75   9857   89
 177 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.55  13045  118
 178 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 179 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 180 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.23  18519  168
 181 Dominik Wester                 Warszawa             110.19  11239  102
 182 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.15   5177   47
 183 Lucyna Śniadach                Rumia                110.04  20797  189
 184 Michał Ozimiński               Łódź                 109.94   5717   52
 185 Wojciech Sołdan                Rumia                109.92  16708  152
 186 Walenty Siemaszko              Lipiany              109.91   7254   66
 187 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 188 Marcin Skowron                 Zabrze               109.81  14715  134
 189 Beata Piotrowska               Łódź                 109.65  21931  200
 190 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.16   9606   88
 191 Mariusz Makuch                 Zator                109.12   6329   58
 192 Tomasz Lempart                 Kraków               109.08   4254   39
 193 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 194 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.73  14353  132
 195 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.62  14229  131
 196 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.83  10675   99
 197 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             107.71   8940   83
 198 Damian Krężel                  Mielec               107.65   5813   54
 199 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.62  21417  199
 200 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.47  11392  106
 201 Marianna Kozłowska             Białystok            107.38   9342   87
 202 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            107.37  16750  156
 203 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 204 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 205 Małgorzata Jóźwiak             Iława                106.95  20534  192
 206 Jan Ziółkowski                 Rumia                106.62   5118   48
 207 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  106.45   3300   31
 208 Tomasz Ciejka                  Kraków               106.42   6066   57
 209 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.39  17660  166
 210 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.38  20851  196
 211 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 212 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 213 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.12  21117  199
 214 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 215 Bartosz Orłowski               Bytom                105.86  11009  104
 216 Władysław Zieliński            Lębork               105.84   9314   88
 217 Dominik Piasecki               Słupsk               105.56   8656   82
 218 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   8759   83
 219 Jacek Gasik                    Warszawa             105.28   4211   40
 220 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.24  20942  199
 221 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.21  17255  164
 222 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 223 Dorota Maciejuk                Warszawa             105.00   9975   95
 224 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.98   6929   66
 225 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.86  10067   96
 226 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             104.77  11106  106
 227 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.50   4180   40
 228 Katarzyna Sołdan               Rumia                104.43  16917  162
 229 Jerzy Luter                    Bytom                104.40  15138  145
 230 Janusz Sojka                   Łódź                 104.36   9601   92
 231 Weronika Rudnicka              Ustka                104.30  10639  102
 232 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 233 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 234 Łukasz Święcki                 Białystok            104.03   6242   60
 235 Sylwester Wójcik               Lublin               103.83  10279   99
 236 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 237 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.62   3316   32
 238 Roman Figiel                   Zawichost            103.43  11067  107
 239 Magdalena Ochot                Katowice             103.33  15396  149
 240 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 241 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.63  15703  153
 242 Sylwester Gryz                 Zabrze               102.50  20500  200
 243 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 244 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 245 Daniel Janus                   Wąchock              102.26   5522   54
 246 Michał Jaworek                 Zabrze               102.03   3367   33
 247 Sławomir Zabawa                Jasło                102.00  20196  198
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.94   3670   36
 249 Marek Róziecki                 Rybnik               101.89   3668   36
 250 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.78  10890  107
 251 Marcin Królak                  Warszawa             101.60   3048   30
 252 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 253 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      101.00   3333   33
 254 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.90   6054   60
 255 Joanna Brychcy                 Katowice             100.75  19244  191
 256 Anna Arana                     Warszawa             100.65  15802  157
 257 Anna Królak                    Warszawa             100.60   6338   63
 258 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 259 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 260 Henryk Ryś                     Warszawa             100.36   4215   42
 261 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.26   8923   89
 262 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            100.25   4812   48
 263 Anna Niedzielko                Szczecin             100.24  13533  135
 264 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.07   6004   60
 265 Elżbieta Święcka               Białystok            100.06   5103   51
 266 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.99  13099  131
 267 Maria Jarosz                   Lublin                99.96  10996  110
 268 Adam Janicki                   Łódź                  99.91   3497   35
 269 Joanna Duda                    Zabrze                99.91   3297   33
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.87  19075  191
 271 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 272 Monika Rubinstein              Warszawa              99.52  19009  191
 273 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 274 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   99.19   8233   83
 275 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 276 Jacek Karwowski                Płock                 99.17   2975   30
 277 Robert Drózd                   Wesoła                98.91   3462   35
 278 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              98.60   7888   80
 279 Marta Kleinrok                 Lublin                98.50   5319   54
 280 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.42   9842  100
 281 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 282 Renata Rosół                   Warszawa              98.17  19242  196
 283 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 284 Rafał Marks                    Warszawa              98.00   4410   45
 285 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              97.82   5478   56
 286 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.73   4691   48
 287 Teresa Zalewska                Racibórz              97.65   6933   71
 288 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 289 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 290 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.26  18187  187
 291 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.07   9319   96
 292 Jan Kozłowski                  Kraków                96.94   5138   53
 293 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 294 Marek Kocikowski               Ostróda               96.63  10726  111
 295 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 296 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.31   6934   72
 297 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 298 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 299 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.08   6245   65
 300 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 301 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              95.88   6903   72
 302 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              95.83   4600   48
 303 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 304 Andrzej Bociąga                Chorzów               95.32   8007   84
 305 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 306 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.89   3416   36
 307 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 308 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 309 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.64   5489   58
 310 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 311 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 312 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.97   9585  102
 313 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   93.94   2912   31
 314 Jakub Nalepa                   Gliwice               93.93   4039   43
 315 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 316 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 317 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 318 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 319 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.88   5480   59
 320 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 321 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.74   3246   35
 322 Beata Kościańska               Lublin                92.72   4358   47
 323 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 324 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   92.63   3242   35
 325 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            92.52   5736   62
 326 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  91.68  11918  130
 327 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 328 Wojciech Obremski              Legnica               90.85   5451   60
 329 Anna Stefańska                 Łódź                  90.76   3721   41
 330 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 331 Katarzyna Majewska             Lublin                90.33   3252   36
 332 Beata Wolf                     Gdańsk                89.75   4667   52
 333 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.74  16949  191
 334 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 335 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.29   4944   56
 336 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.62   9463  108
 337 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              87.61   4030   46
 338 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              87.54  15495  177
 339 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 340 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.08   4180   48
 341 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             86.87   5994   69
 342 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 343 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 344 Barbara Szymańska              Gdańsk                86.16   5945   69
 345 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 346 Piotr Madej                    Lublin                86.02   3527   41
 347 Zdzisław Parnicki              Słupsk                85.94   2750   32
 348 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 349 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.94   6116   72
 350 Marek Reda                     Wołomin               84.61   4992   59
 351 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.45   4138   49
 352 Radosław Pastusiak             Sulęcin               84.17   3872   46
 353 Adam Zalewski                  Racibórz              83.83   3940   47
 354 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 355 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 356 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.92  11589  145
 357 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 358 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 359 Halina Łubniewicz              Łódź                  76.76   4529   59
 360 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.25   4194   55
 361 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 362 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.91   7728  106
 363 Urszula Solarska               Łódź                  68.33   3485   51




Poczekalnia na dzień 12-08-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jacek Pietruszka               Kraków               122.31   3547   29
   2 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   3 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   4 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   5 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   6 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   7 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   8 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
   9 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
  10 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  11 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  12 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  13 Andrzej Szymański              Łódź                  71.32   1783   25
  14 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          117.33   2816   24
  16 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  17 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  18 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  19 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  20 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  21 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  22 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  23 Jolanta Chłopińska             Wałcz                103.08   2474   24
  24 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  25 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  26 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  27 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  28 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  29 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.33   2240   24
  30 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  31 Błażej Fidziński               Dębica                89.29   2143   24
  32 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  33 Ewa Jobs                       Ostróda               88.83   2132   24
  34 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  35 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  36 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  37 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  38 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  39 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  40 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  41 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  42 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  43 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  44 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  45 Agata Kuć                      Stargard Szczecińsk   88.30   2031   23
  46 Wacław Sarek                   Jaworzno              70.09   1612   23
  47 Maciej Kuć                     Stargard Szczecińsk   69.78   1605   23
  48 Gniewomir Białek               Dębica                69.39   1596   23
  49 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  50 Szymon Zaleski                 Poznań               119.86   2637   22
  51 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  52 Tomasz Korpysz                 Warszawa              96.52   2027   21
  53 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  54 Paweł Michalski                Ksawerów              96.30   1926   20
  55 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  56 Alicja Bielecka                Poznań                87.25   1745   20
  57 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  58 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  59 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  60 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  61 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  62 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  63 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  64 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  65 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  66 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  67 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  68 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  69 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  70 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  71 Piotr Domański                 Łódź                  94.06   1599   17
  72 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  73 Waldemar Bulkowski             Chojnów               91.94   1471   16
  74 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  75 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  76 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  77 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  78 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  79 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  80 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  81 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  82 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  83 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
  84 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
  85 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
  86 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
  87 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
  88 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
  89 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
  90 Michał Sak                     Lublin               118.83   1426   12
  91 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
  92 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
  93 Adam Klimont                   Wałcz                114.92   1379   12
  94 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
  95 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
  96 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
  97 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
  98 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
  99 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 100 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 101 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.08   1309   12
 102 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 103 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 104 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 105 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 106 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 107 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 108 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 109 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 110 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 111 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 112 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 113 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 114 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 115 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 116 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 117 Andrzej Stańczyk               Kraków               101.58   1219   12
 118 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 119 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 120 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 121 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.50   1206   12
 122 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 123 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 124 Tomasz Jedynak                 Skarżysko             99.50   1194   12
 125 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 126 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 127 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 128 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 129 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 130 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 131 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 132 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 133 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 134 Izabela Kargol                 Warszawa              96.67   1160   12
 135 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 136 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.42   1157   12
 137 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 138 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 139 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 140 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 141 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 142 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 143 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 144 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 145 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 146 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 147 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 148 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 149 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 150 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 151 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 152 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 153 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 154 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 155 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 156 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 157 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 158 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 159 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 160 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 161 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 162 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 163 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 164 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 165 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 166 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 167 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 168 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 169 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 170 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 171 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 172 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 173 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 174 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 175 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 176 Aldona Głośnicka               Ostróda               86.25   1035   12
 177 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 178 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 179 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 180 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 181 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 182 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 183 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 184 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 185 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 186 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 187 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 188 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 189 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 190 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 191 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.50    978   12
 192 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 193 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 194 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 195 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 196 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.25    951   12
 197 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 198 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 199 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 200 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 201 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 202 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 203 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 204 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 205 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 206 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 207 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 208 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 209 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 210 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 211 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 212 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 213 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 214 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 215 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 216 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 217 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 218 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 219 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 220 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 221 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            63.17    758   12
 222 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 223 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 224 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 225 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 226 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 227 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 228 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 229 Ewa Majewska                   Nowa Sól              93.45   1028   11
 230 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 231 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 232 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 233 Rafał Skibicki                 Lębork                91.09   1002   11
 234 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 235 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 236 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 237 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 238 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 239 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 240 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 241 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 242 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 243 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 244 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 245 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 246 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 247 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 248 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 249 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 250 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 251 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 252 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 253 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 254 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 255 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 256 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 257 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 258 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 259 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 260 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 261 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 262 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 263 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 264 Magdalena Podlaska             Warszawa             103.30   1033   10
 265 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 266 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 267 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 268 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 269 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 270 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 271 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 272 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 273 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 274 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 275 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 276 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 277 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 278 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 279 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 280 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 281 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 282 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 283 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 284 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 285 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 286 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 287 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 288 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 289 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 290 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 291 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 292 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 293 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 294 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 295 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 296 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 297 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 298 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 299 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 300 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 301 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 302 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 303 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 304 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 305 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 306 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 307 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 308 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 309 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 311 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 312 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 313 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 314 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 315 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 316 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 317 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 318 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 319 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 320 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 321 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 322 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 323 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 324 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 325 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 326 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 327 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 328 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 329 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 330 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 331 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 332 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 333 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 334 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.60    588    5
 335 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 336 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 337 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 338 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 339 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 340 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 341 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 342 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 343 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 344 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 345 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 346 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 347 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 348 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 349 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 350 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 351 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 352 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 353 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 354 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 355 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 356 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 357 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 358 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 359 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 360 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 361 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 362 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 363 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 364 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 365 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 366 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 367 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 368 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 369 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 370 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 371 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 372 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 373 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 374 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 375 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 376 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 377 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 378 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 379 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 380 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 381 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 382 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 383 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 384 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 385 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 386 Leszek Nowak                   Myślibórz            150.00    150    1
 387 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 388 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 389 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 390 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 391 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 392 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 393 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 394 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 395 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 396 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 397 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 398 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie