Kraków21
lipca
Kraków 21-22 lipca XI Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2007
Łódź 4
sierpnia
Łódź 4- 5 sierpnia Wielka Łódka 2007 — Lato
Słupsk11
sierpnia
Słupsk 11-12 sierpnia XI Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2007
Stanisław Rydzik letnim kapitanem Wielkiej Łódki!04 - 05 sierpnia 2007 — Wielka Łódka 2007 — LatoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2007 — LatoŁódź, 04 - 05 sierpnia 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Stanisław Rydzik letnim kapitanem Wielkiej Łódki!Jak dotąd, w historii Wielkiej Łódki, żadnemu z graczy nie udało się wygrać dwukrotnie. Niewiele brakowało, aby ta tradycja została podtrzymana. Ton rywalizacji nadawali: Grzegorz PuknielKrzysztof Mówka. To oni byli najczęściej w czołówce. Po pierwszym dniu, jedynym zawodnikiem bez porażki był Grzegorz Pukniel z Lublina. Jednak w niedzielny poranek zaczął rozgrywki od porażki z Beatą Piotrowską i szansa na tryumf powoli się oddalała. Przed ostatnią rundą na prowadzeniu był Stanisław Rydzik, wyprzedzając zaledwie o dwa małe punkty Grześka. To oni toczyli walkę o stanowisko na "mostku kapitańskim". Dokładnie rok temu kapitanem został Stasiu i teraz powtórzył swój sukces. Dla Grześka drugie miejsce w turnieju jest także dużym osiągnięciem. To najlepszy wynik jaki osiągnął w dotychczasowej karierze scrabblowej. Trzecie miejsce zajął Tomasz Zwoliński. Na turnieju została ufundowana nagroda niespodzianka za najdroższego scrabbla. "Złotą Siódemkę" otrzymał Grzegorz Pukniel. Zapraszamy na jesienną edycję cyklu Wielkiej Łódki.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2007 — Zima
XII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2006 — Jesień
Wielka Łódka 2006 — Lato




Wyniki turnieju Wielka Łódka 2007 - Lato 

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.98     10.0     5143     1858      872
  2 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.76      9.0     5117     1772     1137
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                133.73      9.0     4877     1811      430
  4 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.55      8.0     4915     1725      498
  5 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                124.28      8.0     4812     1650      559
  6 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                128.34      8.0     4776     1667      148
  7 Daniel          Janus                Wąchock                116.44      8.0     4567     1638      513
  8 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              119.26      8.0     4525     1673      636
  9 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              123.82      8.0     4446     1637      113
 10 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.25      7.0     4837     1530       62
 11 Maciej          Michalak             Łódź                   124.56      7.0     4717     1526      363
 12 Piotr           Domański             Łódź                   102.24      7.0     4623     1516      112
 13 Ewa             Ciszewska            Katowice               122.91      7.0     4554     1462      296
 14 Artur           Koszel               Warszawa               123.94      7.0     4543     1540      -54
 15 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   115.68      7.0     4499     1488      525
 16 Michał          Ozimiński            Łódź                   109.67      7.0     4471     1526      323
 17 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.26      7.0     4452     1520      226
 18 Jarosław        Michalak             Łódź                   125.19      7.0     4448     1453      118
 19 Robert          Głowacki             Łódź                   109.40      7.0     4422     1583      118
 20 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.23      6.0     5024     1404      730
 21 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.01      6.0     4798     1385      492
 22 Wojciech        Zemło                Łódź                   139.86      6.0     4736     1426      114
 23 Magdalena       Kublik               Warszawa               116.73      6.0     4711     1345      332
 24 Janusz          Krupiński            Sosnowiec              119.21      6.0     4593     1402      322
 25 Jakub           Szymczak             Łódź                   121.35      6.0     4503     1372      499
 26 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               100.00      6.0     4487     1338      168
 27 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 107.22      6.0     4417     1351     -122
 28 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.02      6.0     4400     1369      -31
 29 Danuta          Langiewicz           Ostróda                102.23      6.0     4261     1445     -346
 30 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.60      6.0     3425     1203      455
 31 Bartosz         Orłowski             Bytom                  118.59      5.0     4453     1303       68
 32 Anna            Stefańska            Łódź                   109.00      5.0     4388     1279      -32
 33 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   101.19      5.0     4337     1262      219
 34 Joanna          Brychcy              Katowice               100.44      5.0     4306     1329     -117
 35 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                121.05      5.0     4112     1253     -315
 36 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      5.0     3832     1258     -574
 37 Tomasz          Smulewicz            Łódź                   100.00      5.0     3587     1215     -778
 38 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              116.43      4.0     4343     1140     -131
 39 Grzegorz        Bajer                Łódź                   101.14      4.0     4275     1088     -253
 40 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               108.72      4.0     4201     1227     -286
 41 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     4060     1154     -334
 42 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      4.0     4037     1165     -323
 43 Krzysztof       Sojka                Łódź                   103.97      4.0     3993     1141     -617
 44 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      4.0     3744     1108     -358
 45 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      4.0     3492     1065     -725
 46 Julia           Solarska             Łódź                   100.00      3.0     2722      951    -1547
 47 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               125.47      3.0     2566      747      191
 48 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      3.0     2459      725      292
 49 Anna            Chruścicka           Łódź                   100.00      2.0     1713      604    -1095
 50 Anna            Kwiatkowska          Łódź                   100.00      0.5     1777      594    -2593
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Wielka Łódka 2007 - Lato 



	Mariusz Skrobosz 147.23 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Dudkiewicz            116.43 +  467: 263  166
    2     7 Krzysztof      Mówka                 142.55 -  328: 466   93
    3    16 Stanisław      Rydzik                138.98 -  431: 446   89
    4    14 Jerzy          Krzyżewski            108.72 -  400: 421   59
    5    19 Joanna         Brychcy               100.44 -  356: 389   50
    6    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  516: 212  150
    7    17 Mariusz        Sylwestrzuk           125.47 +  444: 329  175
    8     7 Piotr          Domański              102.24 +  524: 306  152
    9    10 Krystyna       Augustyniak           115.68 +  395: 388  166
   10     7 Daniel         Janus                 116.44 -  369: 384   66
   11    10 Bartosz        Orłowski              118.59 -  352: 394   69
   12    15 Bartosz        Orłowski              118.59 +  442: 296  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Mateusz Żbikowski 143.01 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krystyna       Augustyniak           115.68 +  485: 322  166
    2     4 Tomasz         Zwoliński             133.73 -  350: 360   84
    3    12 Danuta         Langiewicz            102.23 -  394: 431   52
    4    13 Ewa            Ciszewska             122.91 -  315: 436   73
    5    20 Anna           Czarnecka             100.00 +  346: 337  150
    6    17 Krzysztof      Sojka                 103.97 +  461: 303  154
    7    11 Jerzy          Krzyżewski            108.72 -  307: 398   59
    8     9 Artur          Koszel                123.94 +  450: 279  174
    9    12 Grażyna        Wesołowska            101.19 +  436: 363  151
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              123.82 -  322: 395   74
   11    12 Anna           Stefańska             109.00 +  524: 272  159
   12     7 Karol          Wyrębkiewicz          138.60 -  408: 410   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Krzysztof Mówka 142.55 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Beata          Piotrowska            115.25 +  390: 378  165
    2     7 Mariusz        Skrobosz              147.23 +  466: 328  197
    3     2 Andrzej        Rechowicz             123.02 +  480: 327  173
    4     2 Grzegorz       Koczkodon             128.34 +  432: 350  178
    5     1 Mariola        Osajda-Matczak        119.26 -  359: 394   69
    6     3 Piotr          Domański              102.24 +  525: 313  152
    7     2 Tomasz         Zwoliński             133.73 +  419: 263  184
    8     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.60 +  419: 403  189
    9     1 Grzegorz       Pukniel               119.76 -  293: 468   70
   10     2 Stanisław      Rydzik                138.98 -  356: 550   89
   11     4 Maciej         Michalak              124.56 +  418: 255  175
   12     2 Tomasz         Zwoliński             133.73 -  358: 388   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Wojciech Zemło 139.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Ozimiński             109.67 -  324: 425   60
    2    22 Joanna         Brychcy               100.44 +  452: 315  150
    3    18 Błażej         Fidziński             100.00 +  455: 292  150
    4     5 Jarosław       Michalak              125.19 +  503: 334  175
    5     2 Grzegorz       Pukniel               119.76 -  315: 583   70
    6     6 Jakub          Szymczak              121.35 +  387: 333  171
    7     5 Artur          Koszel                123.94 +  417: 386  174
    8     3 Janusz         Krupiński             119.21 +  447: 382  169
    9     4 Tomasz         Zwoliński             133.73 -  394: 432   84
   10     3 Rafał          Dąbrowski             124.28 -  355: 432   74
   11     6 Krzysztof      Sporczyk              123.82 -  333: 342   74
   12     8 Maciej         Michalak              124.56 -  354: 366   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Stanisław Rydzik 138.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Robert         Głowacki              109.40 -  306: 410   59
    2    14 Bartosz        Orłowski              118.59 +  356: 338  169
    3    16 Mariusz        Skrobosz              147.23 +  446: 431  197
    4     7 Krzysztof      Sporczyk              123.82 -  431: 454   74
    5    16 Krzysztof      Langiewicz            121.05 +  385: 351  171
    6    10 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  480: 258  150
    7     8 Maciej         Michalak              124.56 +  448: 355  175
    8     4 Mariola        Osajda-Matczak        119.26 +  374: 304  169
    9     3 Beata          Piotrowska            115.25 +  527: 307  165
   10     2 Krzysztof      Mówka                 142.55 +  550: 356  193
   11     2 Daniel         Janus                 116.44 +  399: 290  166
   12     1 Grzegorz       Pukniel               119.76 +  441: 417  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 12 154.83




	Karol Wyrębkiewicz 138.60 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     4 Danuta         Langiewicz            102.23 +  461: 242  152
    6     2 Artur          Koszel                123.94 +  477: 347  174
    7     3 Mariola        Osajda-Matczak        119.26 +  411: 311  169
    8     2 Krzysztof      Mówka                 142.55 -  403: 419   93
    9     2 Grzegorz       Koczkodon             128.34 +  457: 338  178
   10     1 Grzegorz       Pukniel               119.76 +  422: 397  170
   11     1 Rafał          Dąbrowski             124.28 -  384: 508   74
   12     7 Mateusz        Żbikowski             143.01 +  410: 408  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  /  8 150.38




	Tomasz Zwoliński 133.73 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Stefańska             109.00 +  411: 325  159
    2     4 Mateusz        Żbikowski             143.01 +  360: 350  193
    3     1 Grzegorz       Pukniel               119.76 -  379: 467   70
    4    10 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  567: 333  150
    5     3 Grzegorz       Koczkodon             128.34 -  389: 460   78
    6     5 Rafał          Dąbrowski             124.28 +  408: 365  174
    7     2 Krzysztof      Mówka                 142.55 -  263: 419   93
    8     6 Robert         Głowacki              109.40 +  396: 320  159
    9     4 Wojciech       Zemło                 139.86 +  432: 394  190
   10     5 Dariusz        Puton                 133.26 +  519: 368  183
   11     5 Mariola        Osajda-Matczak        119.26 +  365: 288  169
   12     2 Krzysztof      Mówka                 142.55 +  388: 358  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Dariusz Puton 133.26 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Krzyżewski            108.72 +  322: 308  159
    2    12 Janusz         Krupiński             119.21 +  346: 336  169
    3     6 Rafał          Dąbrowski             124.28 +  404: 324  174
    4     3 Mariola        Osajda-Matczak        119.26 -  304: 418   69
    5     8 Robert         Głowacki              109.40 -  334: 339   59
    6    12 Ewa            Ciszewska             122.91 +  489: 281  173
    7     9 Grzegorz       Koczkodon             128.34 -  392: 428   78
    8    16 Urszula        Solarska              100.00 +  365: 279  150
    9     8 Krzysztof      Sporczyk              123.82 +  379: 255  174
   10     5 Tomasz         Zwoliński             133.73 -  368: 519   84
   11     8 Beata          Piotrowska            115.25 +  402: 383  165
   12     4 Daniel         Janus                 116.44 -  347: 356   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Grzegorz Koczkodon 128.34 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mikołaj        Fidziński             107.22 +  414: 360  157
    2     1 Maciej         Michalak              124.56 +  385: 341  175
    3     5 Jarosław       Michalak              125.19 +  409: 392  175
    4     2 Krzysztof      Mówka                 142.55 -  350: 432   93
    5     3 Tomasz         Zwoliński             133.73 +  460: 389  184
    6     4 Robert         Głowacki              109.40 -  375: 411   59
    7     9 Dariusz        Puton                 133.26 +  428: 392  183
    8     5 Daniel         Janus                 116.44 +  425: 320  166
    9     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.60 -  338: 457   89
   10     6 Michał         Ozimiński             109.67 -  393: 398   60
   11     7 Danuta         Langiewicz            102.23 +  371: 359  152
   12     3 Rafał          Dąbrowski             124.28 +  428: 377  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Mariusz Sylwestrzuk 125.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Sojka                 103.97 +  511: 280  154
    2     3 Jarosław       Michalak              125.19 -  313: 318   75
    3    13 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  334: 389   50
    4    19 Krzysztof      Langiewicz            121.05 -  337: 345   71
    5    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  368: 264  150
    6    20 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  374: 335  150
    7    17 Mariusz        Skrobosz              147.23 -  329: 444   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  /  7 106.71




	Jarosław Michalak 125.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Domański              102.24 +  412: 336  152
    2     3 Mariusz        Sylwestrzuk           125.47 +  318: 313  175
    3     5 Grzegorz       Koczkodon             128.34 -  392: 409   78
    4     5 Wojciech       Zemło                 139.86 -  334: 503   90
    5    12 Krystyna       Augustyniak           115.68 +  374: 240  166
    6     9 Daniel         Janus                 116.44 -  269: 471   66
    7    16 Anna           Stefańska             109.00 -  306: 461   59
    8    17 Danuta         Langiewicz            102.23 -  364: 392   52
    9    21 Krzysztof      Sojka                 103.97 +  384: 297  154
   10    19 Jerzy          Krzyżewski            108.72 +  415: 327  159
   11    21 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  436: 295  150
   12    14 Danuta         Langiewicz            102.23 +  444: 286  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Maciej Michalak 124.56 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Danuta         Langiewicz            102.23 +  535: 305  152
    2     1 Grzegorz       Koczkodon             128.34 -  341: 385   78
    3     8 Michał         Ozimiński             109.67 -  311: 463   60
    4    18 Krzysztof      Sojka                 103.97 +  503: 316  154
    5    10 Jerzy          Krzyżewski            108.72 -  385: 395   59
    6    14 Mikołaj        Fidziński             107.22 +  531: 275  157
    7     8 Stanisław      Rydzik                138.98 -  355: 448   89
    8    19 Joanna         Brychcy               100.44 +  372: 336  150
    9    11 Jakub          Szymczak              121.35 +  362: 348  171
   10     8 Ewa            Ciszewska             122.91 +  401: 311  173
   11     4 Krzysztof      Mówka                 142.55 -  255: 418   93
   12     8 Wojciech       Zemło                 139.86 +  366: 354  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Rafał Dąbrowski 124.28 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grażyna        Wesołowska            101.19 +  363: 324  151
    2     9 Urszula        Solarska              100.00 +  427: 266  150
    3     6 Dariusz        Puton                 133.26 -  324: 404   83
    4     6 Michał         Ozimiński             109.67 +  415: 295  160
    5     6 Jakub          Szymczak              121.35 +  468: 295  171
    6     5 Tomasz         Zwoliński             133.73 -  365: 408   84
    7     4 Daniel         Janus                 116.44 -  349: 381   66
    8    10 Bartosz        Orłowski              118.59 +  391: 362  169
    9     7 Robert         Głowacki              109.40 +  393: 351  159
   10     3 Wojciech       Zemło                 139.86 +  432: 355  190
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.60 +  508: 384  189
   12     3 Grzegorz       Koczkodon             128.34 -  377: 428   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Artur Koszel 123.94 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Bajer                 101.14 +  389: 345  151
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              123.82 +  445: 392  174
    3     3 Robert         Głowacki              109.40 +  389: 342  159
    4     1 Grzegorz       Pukniel               119.76 -  356: 375   70
    5     7 Janusz         Krupiński             119.21 +  411: 407  169
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.60 -  347: 477   89
    7     5 Wojciech       Zemło                 139.86 -  386: 417   90
    8     9 Mateusz        Żbikowski             143.01 -  279: 450   93
    9    15 Andrzej        Rechowicz             123.02 +  402: 338  173
   10    10 Grzegorz       Kurowski              100.00 -  330: 354   50
   11    15 Grażyna        Wesołowska            101.19 +  354: 311  151
   12    13 Jakub          Szymczak              121.35 +  455: 389  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Krzysztof Sporczyk 123.82 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Brychcy               100.44 +  449: 239  150
    2     8 Artur          Koszel                123.94 -  392: 445   74
    3    10 Grażyna        Wesołowska            101.19 +  378: 348  151
    4     7 Stanisław      Rydzik                138.98 +  454: 431  189
    5     5 Piotr          Domański              102.24 -  319: 455   52
    6     7 Michał         Ozimiński             109.67 +  428: 236  160
    7     6 Janusz         Krupiński             119.21 -  312: 448   69
    8     8 Magdalena      Kublik                116.73 +  344: 328  167
    9     8 Dariusz        Puton                 133.26 -  255: 379   83
   10     9 Mateusz        Żbikowski             143.01 +  395: 322  193
   11     6 Wojciech       Zemło                 139.86 +  342: 333  190
   12     6 Robert         Głowacki              109.40 +  378: 369  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Andrzej Rechowicz 123.02 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Kurowski              100.00 +  414: 343  150
    2     2 Magdalena      Kublik                116.73 +  349: 335  167
    3     2 Krzysztof      Mówka                 142.55 -  327: 480   93
    4     9 Janusz         Krupiński             119.21 -  346: 354   69
    5    13 Anna           Stefańska             109.00 +  417: 313  159
    6     8 Beata          Piotrowska            115.25 -  407: 432   65
    7    14 Michał         Ozimiński             109.67 -  321: 352   60
    8    12 Krystyna       Augustyniak           115.68 +  319: 305  166
    9    15 Artur          Koszel                123.94 -  338: 402   74
   10    18 Marek          Dudkiewicz            116.43 +  424: 316  166
   11    19 Błażej         Fidziński             100.00 -  276: 432   50
   12    16 Błażej         Fidziński             100.00 +  462: 367  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Ewa Ciszewska 122.91 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Czarnecka             100.00 +  473: 262  150
    2     5 Robert         Głowacki              109.40 -  330: 353   59
    3    15 Marek          Dudkiewicz            116.43 -  293: 362   66
    4    13 Mateusz        Żbikowski             143.01 +  436: 315  193
    5    17 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  376: 304  150
    6    12 Dariusz        Puton                 133.26 -  281: 489   83
    7    12 Bartosz        Orłowski              118.59 +  418: 319  169
    8    14 Mikołaj        Fidziński             107.22 +  465: 346  157
    9     9 Michał         Ozimiński             109.67 -  349: 432   60
   10     8 Maciej         Michalak              124.56 -  311: 401   75
   11    16 Joanna         Brychcy               100.44 +  401: 370  150
   12    11 Grzegorz       Kurowski              100.00 +  421: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Jakub Szymczak 121.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Błażej         Fidziński             100.00 -  353: 354   50
    2    16 Krzysztof      Sojka                 103.97 +  418: 283  154
    3     7 Krystyna       Augustyniak           115.68 +  370: 252  166
    4    11 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  455: 223  150
    5     6 Rafał          Dąbrowski             124.28 -  295: 468   74
    6     6 Wojciech       Zemło                 139.86 -  333: 387   90
    7    10 Magdalena      Kublik                116.73 +  368: 330  167
    8    15 Krzysztof      Langiewicz            121.05 -  331: 347   71
    9    11 Maciej         Michalak              124.56 -  348: 362   75
   10    15 Grzegorz       Bajer                 101.14 +  402: 253  151
   11    18 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  441: 290  150
   12    13 Artur          Koszel                123.94 -  389: 455   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Krzysztof Langiewicz 121.05 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Julia          Solarska              100.00 +  398: 258  150
    2     6 Mariola        Osajda-Matczak        119.26 -  267: 336   69
    3    14 Daniel         Janus                 116.44 -  315: 427   66
    4    19 Mariusz        Sylwestrzuk           125.47 +  345: 337  175
    5    16 Stanisław      Rydzik                138.98 -  351: 385   89
    6    18 Anna           Stefańska             109.00 -  351: 360   59
    7    18 Grzegorz       Bajer                 101.14 +  449: 322  151
    8    15 Jakub          Szymczak              121.35 +  347: 331  171
    9    16 Grzegorz       Kurowski              100.00 -  269: 487   50
   10    17 Krystyna       Augustyniak           115.68 -  334: 382   66
   11    20 Mikołaj        Fidziński             107.22 -  299: 482   57
   12    20 Urszula        Solarska              100.00 +  387: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Grzegorz Pukniel 119.76 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  433: 253  150
    2    10 Błażej         Fidziński             100.00 +  493: 232  150
    3     1 Tomasz         Zwoliński             133.73 +  467: 379  184
    4     1 Artur          Koszel                123.94 +  375: 356  174
    5     2 Wojciech       Zemło                 139.86 +  583: 315  190
    6     1 Mariola        Osajda-Matczak        119.26 +  393: 291  169
    7     1 Robert         Głowacki              109.40 +  391: 231  159
    8     1 Beata          Piotrowska            115.25 -  248: 392   65
    9     1 Krzysztof      Mówka                 142.55 +  468: 293  193
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.60 -  397: 422   89
   11     3 Michał         Ozimiński             109.67 +  452: 375  160
   12     1 Stanisław      Rydzik                138.98 -  417: 441   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 12 147.67




	Mariola Osajda-Matczak 119.26 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  472:  74  150
    2     6 Krzysztof      Langiewicz            121.05 +  336: 267  171
    3     4 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  428: 306  150
    4     3 Dariusz        Puton                 133.26 +  418: 304  183
    5     1 Krzysztof      Mówka                 142.55 +  394: 359  193
    6     1 Grzegorz       Pukniel               119.76 -  291: 393   70
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.60 -  311: 411   89
    8     4 Stanisław      Rydzik                138.98 -  304: 374   89
    9     6 Janusz         Krupiński             119.21 +  408: 343  169
   10     4 Beata          Piotrowska            115.25 +  429: 309  165
   11     5 Tomasz         Zwoliński             133.73 -  288: 365   84
   12     5 Michał         Ozimiński             109.67 +  446: 384  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Janusz Krupiński 119.21 Sosnowiec               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  421: 224  150
    2    12 Dariusz        Puton                 133.26 -  336: 346   83
    3     9 Magdalena      Kublik                116.73 +  403: 367  167
    4     9 Andrzej        Rechowicz             123.02 +  354: 346  173
    5     7 Artur          Koszel                123.94 -  407: 411   74
    6    11 Danuta         Langiewicz            102.23 +  359: 353  152
    7     6 Krzysztof      Sporczyk              123.82 +  448: 312  174
    8     3 Wojciech       Zemło                 139.86 -  382: 447   90
    9     6 Mariola        Osajda-Matczak        119.26 -  343: 408   69
   10    12 Robert         Głowacki              109.40 -  342: 370   59
   11    13 Jerzy          Krzyżewski            108.72 +  489: 252  159
   12    10 Piotr          Domański              102.24 -  309: 435   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Bartosz Orłowski 118.59 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Urszula        Solarska              100.00 -  370: 442   50
    2    14 Stanisław      Rydzik                138.98 -  338: 356   89
    3    21 Joanna         Brychcy               100.44 +  405: 320  150
    4    21 Błażej         Fidziński             100.00 +  449: 260  150
    5    14 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  330: 360   50
    6    16 Marek          Dudkiewicz            116.43 +  441: 419  166
    7    12 Ewa            Ciszewska             122.91 -  319: 418   73
    8    10 Rafał          Dąbrowski             124.28 -  362: 391   74
    9    17 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  418: 272  150
   10    14 Mikołaj        Fidziński             107.22 -  331: 353   57
   11    10 Mariusz        Skrobosz              147.23 +  394: 352  197
   12    15 Mariusz        Skrobosz              147.23 -  296: 442   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Magdalena Kublik 116.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  513: 266  150
    2     2 Andrzej        Rechowicz             123.02 -  335: 349   73
    3     9 Janusz         Krupiński             119.21 -  367: 403   69
    4    16 Mikołaj        Fidziński             107.22 +  504: 336  157
    5     9 Daniel         Janus                 116.44 -  370: 455   66
    6    13 Jerzy          Krzyżewski            108.72 +  394: 322  159
    7    10 Jakub          Szymczak              121.35 -  330: 368   71
    8     8 Krzysztof      Sporczyk              123.82 -  328: 344   74
    9    14 Anna           Stefańska             109.00 +  385: 347  159
   10    13 Grażyna        Wesołowska            101.19 +  363: 340  151
   11    11 Grzegorz       Bajer                 101.14 +  460: 317  151
   12     9 Beata          Piotrowska            115.25 -  362: 532   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Daniel Janus 116.44 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  330: 335   50
    2    20 Julia          Solarska              100.00 +  477: 142  150
    3    14 Krzysztof      Langiewicz            121.05 +  427: 315  171
    4     4 Piotr          Domański              102.24 -  297: 407   52
    5     9 Magdalena      Kublik                116.73 +  455: 370  167
    6     9 Jarosław       Michalak              125.19 +  471: 269  175
    7     4 Rafał          Dąbrowski             124.28 +  381: 349  174
    8     5 Grzegorz       Koczkodon             128.34 -  320: 425   78
    9     5 Danuta         Langiewicz            102.23 +  379: 327  152
   10     7 Mariusz        Skrobosz              147.23 +  384: 369  197
   11     2 Stanisław      Rydzik                138.98 -  290: 399   89
   12     4 Dariusz        Puton                 133.26 +  356: 347  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Marek Dudkiewicz 116.43 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              147.23 -  263: 467   97
    2    18 Grzegorz       Kurowski              100.00 +  400: 330  150
    3    15 Ewa            Ciszewska             122.91 +  362: 293  173
    4    12 Danuta         Langiewicz            102.23 -  330: 404   52
    5    15 Beata          Piotrowska            115.25 -  395: 448   65
    6    16 Bartosz        Orłowski              118.59 -  419: 441   69
    7    20 Joanna         Brychcy               100.44 -  389: 392   50
    8    21 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  368: 240  150
    9    19 Urszula        Solarska              100.00 +  410: 257  150
   10    18 Andrzej        Rechowicz             123.02 -  316: 424   73
   11    14 Piotr          Domański              102.24 -  332: 415   52
   12    17 Anna           Stefańska             109.00 -  359: 363   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Krystyna Augustyniak 115.68 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             143.01 -  322: 485   93
    2    24 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  645:  75  150
    3     7 Jakub          Szymczak              121.35 -  252: 370   71
    4    15 Grażyna        Wesołowska            101.19 +  408: 355  151
    5    12 Jarosław       Michalak              125.19 -  240: 374   75
    6    19 Joanna         Brychcy               100.44 +  390: 277  150
    7    15 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  393: 323  150
    8    12 Andrzej        Rechowicz             123.02 -  305: 319   73
    9    10 Mariusz        Skrobosz              147.23 -  388: 395   97
   10    17 Krzysztof      Langiewicz            121.05 +  382: 334  171
   11    17 Urszula        Solarska              100.00 +  392: 369  150
   12    12 Mikołaj        Fidziński             107.22 +  382: 298  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Beata Piotrowska 115.25 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 142.55 -  378: 390   93
    2    13 Jerzy          Krzyżewski            108.72 +  460: 329  159
    3    11 Urszula        Solarska              100.00 +  380: 362  150
    4     8 Robert         Głowacki              109.40 -  322: 458   59
    5    15 Marek          Dudkiewicz            116.43 +  448: 395  166
    6     8 Andrzej        Rechowicz             123.02 +  432: 407  173
    7     7 Piotr          Domański              102.24 +  494: 466  152
    8     1 Grzegorz       Pukniel               119.76 +  392: 248  170
    9     3 Stanisław      Rydzik                138.98 -  307: 527   89
   10     4 Mariola        Osajda-Matczak        119.26 -  309: 429   69
   11     8 Dariusz        Puton                 133.26 -  383: 402   83
   12     9 Magdalena      Kublik                116.73 +  532: 362  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Michał Ozimiński 109.67 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Zemło                 139.86 +  425: 324  190
    2    11 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  335: 396   50
    3     8 Maciej         Michalak              124.56 +  463: 311  175
    4     6 Rafał          Dąbrowski             124.28 -  295: 415   74
    5    11 Grzegorz       Kurowski              100.00 +  376: 312  150
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              123.82 -  236: 428   74
    7    14 Andrzej        Rechowicz             123.02 +  352: 321  173
    8    18 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  400:   1  150
    9     9 Ewa            Ciszewska             122.91 +  432: 349  173
   10     6 Grzegorz       Koczkodon             128.34 +  398: 393  178
   11     3 Grzegorz       Pukniel               119.76 -  375: 452   70
   12     5 Mariola        Osajda-Matczak        119.26 -  384: 446   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Robert Głowacki 109.40 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                138.98 +  410: 306  189
    2     5 Ewa            Ciszewska             122.91 +  353: 330  173
    3     3 Artur          Koszel                123.94 -  342: 389   74
    4     8 Beata          Piotrowska            115.25 +  458: 322  165
    5     8 Dariusz        Puton                 133.26 +  339: 334  183
    6     4 Grzegorz       Koczkodon             128.34 +  411: 375  178
    7     1 Grzegorz       Pukniel               119.76 -  231: 391   70
    8     6 Tomasz         Zwoliński             133.73 -  320: 396   84
    9     7 Rafał          Dąbrowski             124.28 -  351: 393   74
   10    12 Janusz         Krupiński             119.21 +  370: 342  169
   11     9 Grzegorz       Kurowski              100.00 +  468: 348  150
   12     6 Krzysztof      Sporczyk              123.82 -  369: 378   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Anna Stefańska 109.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             133.73 -  325: 411   84
    2    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  325: 362   50
    3    23 Julia          Solarska              100.00 +  540: 195  150
    4    17 Urszula        Solarska              100.00 +  377: 341  150
    5    13 Andrzej        Rechowicz             123.02 -  313: 417   73
    6    18 Krzysztof      Langiewicz            121.05 +  360: 351  171
    7    16 Jarosław       Michalak              125.19 +  461: 306  175
    8    11 Grzegorz       Kurowski              100.00 -  358: 365   50
    9    14 Magdalena      Kublik                116.73 -  347: 385   67
   10    16 Joanna         Brychcy               100.44 -  347: 404   50
   11    12 Mateusz        Żbikowski             143.01 -  272: 524   93
   12    17 Marek          Dudkiewicz            116.43 +  363: 359  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Jerzy Krzyżewski 108.72 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Puton                 133.26 -  308: 322   83
    2    13 Beata          Piotrowska            115.25 -  329: 460   65
    3    24 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  448:  97  150
    4    14 Mariusz        Skrobosz              147.23 +  421: 400  197
    5    10 Maciej         Michalak              124.56 +  395: 385  175
    6    13 Magdalena      Kublik                116.73 -  322: 394   67
    7    11 Mateusz        Żbikowski             143.01 +  398: 307  193
    8    13 Grażyna        Wesołowska            101.19 -  324: 329   51
    9    13 Piotr          Domański              102.24 -  386: 399   52
   10    19 Jarosław       Michalak              125.19 -  327: 415   75
   11    13 Janusz         Krupiński             119.21 -  252: 489   69
   12    19 Joanna         Brychcy               100.44 -  291: 490   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Mikołaj Fidziński 107.22 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Koczkodon             128.34 -  360: 414   78
    2    15 Danuta         Langiewicz            102.23 -  352: 391   52
    3    20 Anna           Czarnecka             100.00 +  364: 347  150
    4    16 Magdalena      Kublik                116.73 -  336: 504   67
    5    23 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  444: 233  150
    6    14 Maciej         Michalak              124.56 -  275: 531   75
    7    21 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  419: 331  150
    8    14 Ewa            Ciszewska             122.91 -  346: 465   73
    9    20 Błażej         Fidziński             100.00 +  388: 311  150
   10    14 Bartosz        Orłowski              118.59 +  353: 331  169
   11    20 Krzysztof      Langiewicz            121.05 +  482: 299  171
   12    12 Krystyna       Augustyniak           115.68 -  298: 382   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Krzysztof Sojka 103.97 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Sylwestrzuk           125.47 -  280: 511   75
    2    16 Jakub          Szymczak              121.35 -  283: 418   71
    3    19 Grzegorz       Bajer                 101.14 +  435: 334  151
    4    18 Maciej         Michalak              124.56 -  316: 503   75
    5    18 Anna           Chruścicka            100.00 +  424: 201  150
    6    17 Mateusz        Żbikowski             143.01 -  303: 461   93
    7    19 Grażyna        Wesołowska            101.19 -  323: 409   51
    8    22 Błażej         Fidziński             100.00 -  244: 383   50
    9    21 Jarosław       Michalak              125.19 -  297: 384   75
   10    23 Julia          Solarska              100.00 +  353: 251  150
   11    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  360: 347  150
   12    21 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  375: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Piotr Domański 102.24 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jarosław       Michalak              125.19 -  336: 412   75
    2    19 Anna           Czarnecka             100.00 +  452: 293  150
    3    17 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  335: 304  150
    4     4 Daniel         Janus                 116.44 +  407: 297  166
    5     5 Krzysztof      Sporczyk              123.82 +  455: 319  174
    6     3 Krzysztof      Mówka                 142.55 -  313: 525   93
    7     7 Beata          Piotrowska            115.25 -  466: 494   65
    8     7 Mariusz        Skrobosz              147.23 -  306: 524   97
    9    13 Jerzy          Krzyżewski            108.72 +  399: 386  159
   10    11 Danuta         Langiewicz            102.23 -  304: 316   52
   11    14 Marek          Dudkiewicz            116.43 +  415: 332  166
   12    10 Janusz         Krupiński             119.21 +  435: 309  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Danuta Langiewicz 102.23 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Michalak              124.56 -  305: 535   75
    2    15 Mikołaj        Fidziński             107.22 +  391: 352  157
    3    12 Mateusz        Żbikowski             143.01 +  431: 394  193
    4    12 Marek          Dudkiewicz            116.43 +  404: 330  166
    5     4 Karol          Wyrębkiewicz          138.60 -  242: 461   89
    6    11 Janusz         Krupiński             119.21 -  353: 359   69
    7    13 Grzegorz       Kurowski              100.00 +  455: 314  150
    8    17 Jarosław       Michalak              125.19 +  392: 364  175
    9     5 Daniel         Janus                 116.44 -  327: 379   66
   10    11 Piotr          Domański              102.24 +  316: 304  152
   11     7 Grzegorz       Koczkodon             128.34 -  359: 371   78
   12    14 Jarosław       Michalak              125.19 -  286: 444   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Grażyna Wesołowska 101.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Dąbrowski             124.28 -  324: 363   74
    2    23 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  410: 252  150
    3    10 Krzysztof      Sporczyk              123.82 -  348: 378   74
    4    15 Krystyna       Augustyniak           115.68 -  355: 408   66
    5    22 Błażej         Fidziński             100.00 +  381: 251  150
    6    15 Grzegorz       Kurowski              100.00 -  362: 372   50
    7    19 Krzysztof      Sojka                 103.97 +  409: 323  154
    8    13 Jerzy          Krzyżewski            108.72 +  329: 324  159
    9    12 Mateusz        Żbikowski             143.01 -  363: 436   93
   10    13 Magdalena      Kublik                116.73 -  340: 363   67
   11    15 Artur          Koszel                123.94 -  311: 354   74
   12    18 Grzegorz       Bajer                 101.14 +  405: 294  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Grzegorz Bajer 101.14 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Artur          Koszel                123.94 -  345: 389   74
    2    17 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  409: 428   50
    3    19 Krzysztof      Sojka                 103.97 -  334: 435   54
    4    22 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  250: 330   50
    5    24 Urszula        Solarska              100.00 +  394: 301  150
    6    23 Julia          Solarska              100.00 +  519: 228  150
    7    18 Krzysztof      Langiewicz            121.05 -  322: 449   71
    8    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  401: 332  150
    9    18 Joanna         Brychcy               100.44 +  437: 369  150
   10    15 Jakub          Szymczak              121.35 -  253: 402   71
   11    11 Magdalena      Kublik                116.73 -  317: 460   67
   12    18 Grażyna        Wesołowska            101.19 -  294: 405   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1088  / 12  90.67




	Joanna Brychcy 100.44 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Sporczyk              123.82 -  239: 449   74
    2    22 Wojciech       Zemło                 139.86 -  315: 452   90
    3    21 Bartosz        Orłowski              118.59 -  320: 405   69
    4    24 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  405: 134  150
    5    19 Mariusz        Skrobosz              147.23 +  389: 356  197
    6    19 Krystyna       Augustyniak           115.68 -  277: 390   66
    7    20 Marek          Dudkiewicz            116.43 +  392: 389  166
    8    19 Maciej         Michalak              124.56 -  336: 372   75
    9    18 Grzegorz       Bajer                 101.14 -  369: 437   51
   10    16 Anna           Stefańska             109.00 +  404: 347  159
   11    16 Ewa            Ciszewska             122.91 -  370: 401   73
   12    19 Jerzy          Krzyżewski            108.72 +  490: 291  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Anna Chruścicka 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    18 Krzysztof      Sojka                 103.97 -  201: 424   54
    6    22 Błażej         Fidziński             100.00 -  237: 295   50
    7    23 Anna           Czarnecka             100.00 -  285: 380   50
    8    23 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  170: 451   50
    9    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  117: 411   50
   10    24 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  284: 148  150
   11    23 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  168: 498   50
   12    24 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  251: 201  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     604  /  8  75.50




	Jerzy Ciesielski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Daniel         Janus                 116.44 +  335: 330  166
    2    11 Michał         Ozimiński             109.67 +  396: 335  160
    3     4 Mariola        Osajda-Matczak        119.26 -  306: 428   69
    4    11 Jakub          Szymczak              121.35 -  223: 455   71
    5    17 Ewa            Ciszewska             122.91 -  304: 376   73
    6    20 Mariusz        Sylwestrzuk           125.47 -  335: 374   75
    7    21 Mikołaj        Fidziński             107.22 -  331: 419   57
    8    23 Anna           Chruścicka            100.00 +  451: 170  150
    9    17 Bartosz        Orłowski              118.59 -  272: 418   69
   10    21 Błażej         Fidziński             100.00 -  339: 367   50
   11    21 Jarosław       Michalak              125.19 -  295: 436   75
   12    22 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  450: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ewa            Ciszewska             122.91 -  262: 473   73
    2    19 Piotr          Domański              102.24 -  293: 452   52
    3    20 Mikołaj        Fidziński             107.22 -  347: 364   57
    4    23 Julia          Solarska              100.00 +  362: 154  150
    5    20 Mateusz        Żbikowski             143.01 -  337: 346   93
    6    25 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  478:  93  150
    7    23 Anna           Chruścicka            100.00 +  380: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     725  /  7 103.57




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Szymczak              121.35 +  354: 353  171
    2    10 Grzegorz       Pukniel               119.76 -  232: 493   70
    3    18 Wojciech       Zemło                 139.86 -  292: 455   90
    4    21 Bartosz        Orłowski              118.59 -  260: 449   69
    5    22 Grażyna        Wesołowska            101.19 -  251: 381   51
    6    22 Anna           Chruścicka            100.00 +  295: 237  150
    7    22 Urszula        Solarska              100.00 -  288: 329   50
    8    22 Krzysztof      Sojka                 103.97 +  383: 244  154
    9    20 Mikołaj        Fidziński             107.22 -  311: 388   57
   10    21 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  367: 339  150
   11    19 Andrzej        Rechowicz             123.02 +  432: 276  173
   12    16 Andrzej        Rechowicz             123.02 -  367: 462   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Janusz         Krupiński             119.21 -  224: 421   69
    2    23 Grażyna        Wesołowska            101.19 -  252: 410   51
    3    22 Grzegorz       Kurowski              100.00 -  244: 455   50
    4    22 Grzegorz       Bajer                 101.14 +  330: 250  151
    5    23 Mikołaj        Fidziński             107.22 -  233: 444   57
    6    24 Urszula        Solarska              100.00 -  281: 398   50
    7    25 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  498:  99  150
    8    21 Marek          Dudkiewicz            116.43 -  240: 368   66
    9    23 Julia          Solarska              100.00 +  324: 184  150
   10    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  324: 297  150
   11    18 Jakub          Szymczak              121.35 -  290: 441   71
   12    22 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  252: 450   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 12  88.75




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Pukniel               119.76 -  253: 433   70
    2    21 Anna           Stefańska             109.00 +  362: 325  159
    3    17 Piotr          Domański              102.24 -  304: 335   52
    4    20 Grzegorz       Kurowski              100.00 -  222: 502   50
    5    21 Mariusz        Sylwestrzuk           125.47 -  264: 368   75
    6    21 Mariusz        Skrobosz              147.23 -  212: 516   97
    7    24 Julia          Solarska              100.00 +  370: 182  150
    8    20 Grzegorz       Bajer                 101.14 -  332: 401   51
    9    22 Anna           Chruścicka            100.00 +  411: 117  150
   10    22 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  297: 324   50
   11    22 Krzysztof      Sojka                 103.97 -  347: 360   54
   12    23 Julia          Solarska              100.00 +  370: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1108  / 12  92.33




	Grzegorz Kurowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rechowicz             123.02 -  343: 414   73
    2    18 Marek          Dudkiewicz            116.43 -  330: 400   66
    3    22 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  455: 244  150
    4    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  502: 222  150
    5    11 Michał         Ozimiński             109.67 -  312: 376   60
    6    15 Grażyna        Wesołowska            101.19 +  372: 362  151
    7    13 Danuta         Langiewicz            102.23 -  314: 455   52
    8    11 Anna           Stefańska             109.00 +  365: 358  159
    9    16 Krzysztof      Langiewicz            121.05 +  487: 269  171
   10    10 Artur          Koszel                123.94 +  354: 330  174
   11     9 Robert         Głowacki              109.40 -  348: 468   59
   12    11 Ewa            Ciszewska             122.91 -  305: 421   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Anna Kwiatkowska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariola        Osajda-Matczak        119.26 -   74: 472   69
    2    24 Krystyna       Augustyniak           115.68 -   75: 645   66
    3    24 Jerzy          Krzyżewski            108.72 -   97: 448   59
    4    24 Joanna         Brychcy               100.44 -  134: 405   50
    5    25 Julia          Solarska              100.00 -  168: 316   50
    6    25 Anna           Czarnecka             100.00 -   93: 478   50
    7    25 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -   99: 498   50
    8    24 Julia          Solarska              100.00 -  159: 285   50
    9    24 PAUZA
   10    24 Anna           Chruścicka            100.00 -  148: 284   50
   11    24 Julia          Solarska              100.00 -  229: 288   50
   12    24 Anna           Chruścicka            100.00 -  201: 251   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     594  / 11  54.00




	Tomasz Smulewicz 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Magdalena      Kublik                116.73 -  266: 513   67
    2    17 Grzegorz       Bajer                 101.14 +  428: 409  151
    3    13 Mariusz        Sylwestrzuk           125.47 +  389: 334  175
    4    10 Tomasz         Zwoliński             133.73 -  333: 567   84
    5    14 Bartosz        Orłowski              118.59 +  360: 330  169
    6    10 Stanisław      Rydzik                138.98 -  258: 480   89
    7    15 Krystyna       Augustyniak           115.68 -  323: 393   66
    8    18 Michał         Ozimiński             109.67 -    1: 400   60
   10    20 Urszula        Solarska              100.00 -  323: 396   50
   11    23 Anna           Chruścicka            100.00 +  498: 168  150
   12    21 Krzysztof      Sojka                 103.97 +  408: 375  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 11 110.45




	Julia Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Langiewicz            121.05 -  258: 398   71
    2    20 Daniel         Janus                 116.44 -  142: 477   66
    3    23 Anna           Stefańska             109.00 -  195: 540   59
    4    23 Anna           Czarnecka             100.00 -  154: 362   50
    5    25 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  316: 168  150
    6    23 Grzegorz       Bajer                 101.14 -  228: 519   51
    7    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  182: 370   50
    8    24 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  285: 159  150
    9    23 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  184: 324   50
   10    23 Krzysztof      Sojka                 103.97 -  251: 353   54
   11    24 Anna           Kwiatkowska           100.00 +  288: 229  150
   12    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  239: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  / 12  79.25




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bartosz        Orłowski              118.59 +  442: 370  169
    2     9 Rafał          Dąbrowski             124.28 -  266: 427   74
    3    11 Beata          Piotrowska            115.25 -  362: 380   65
    4    17 Anna           Stefańska             109.00 -  341: 377   59
    5    24 Grzegorz       Bajer                 101.14 -  301: 394   51
    6    24 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  398: 281  150
    7    22 Błażej         Fidziński             100.00 +  329: 288  150
    8    16 Dariusz        Puton                 133.26 -  279: 365   83
    9    19 Marek          Dudkiewicz            116.43 -  257: 410   66
   10    20 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  396: 323  150
   11    17 Krystyna       Augustyniak           115.68 -  369: 392   66
   12    20 Krzysztof      Langiewicz            121.05 -  320: 387   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17


Wyniki poszczególnych rund turnieju Wielka Łódka 2007 - Lato 



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Dudkiewicz            467: 263
   2 Krystyna       Augustyniak          - Mateusz        Żbikowski             322: 485
   3 Krzysztof      Mówka                - Beata          Piotrowska            390: 378
   4 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Zemło                 425: 324
   5 Stanisław      Rydzik               - Robert         Głowacki              306: 410
   6 Anna           Stefańska            - Tomasz         Zwoliński             325: 411
   7 Dariusz        Puton                - Jerzy          Krzyżewski            322: 308
   8 Mikołaj        Fidziński            - Grzegorz       Koczkodon             360: 414
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sojka                 511: 280
  10 Piotr          Domański             - Jarosław       Michalak              336: 412
  11 Maciej         Michalak             - Danuta         Langiewicz            535: 305
  12 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Dąbrowski             324: 363
  13 Artur          Koszel               - Grzegorz       Bajer                 389: 345
  14 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Sporczyk              239: 449
  15 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Kurowski              414: 343
  16 Anna           Czarnecka            - Ewa            Ciszewska             262: 473
  17 Jakub          Szymczak             - Błażej         Fidziński             353: 354
  18 Julia          Solarska             - Krzysztof      Langiewicz            258: 398
  19 Grzegorz       Pukniel              - Grażyna        Kaczyńska             433: 253
  20 Anna           Kwiatkowska          - Mariola        Osajda-Matczak         74: 472
  21 Janusz         Krupiński            - Mateusz        Gołębiewski           421: 224
  22 Urszula        Solarska             - Bartosz        Orłowski              442: 370
  23 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Smulewicz             513: 266
  24 Jerzy          Ciesielski           - Daniel         Janus                 335: 330


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Michalak              385: 341
   2 Andrzej        Rechowicz            - Magdalena      Kublik                349: 335
   3 Jarosław       Michalak             - Mariusz        Sylwestrzuk           318: 313
   4 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             350: 360
   5 Ewa            Ciszewska            - Robert         Głowacki              330: 353
   6 Krzysztof      Langiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        267: 336
   7 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              466: 328
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Artur          Koszel                392: 445
   9 Rafał          Dąbrowski            - Urszula        Solarska              427: 266
  10 Błażej         Fidziński            - Grzegorz       Pukniel               232: 493
  11 Jerzy          Ciesielski           - Michał         Ozimiński             396: 335
  12 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Puton                 336: 346
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Beata          Piotrowska            329: 460
  14 Bartosz        Orłowski             - Stanisław      Rydzik                338: 356
  15 Danuta         Langiewicz           - Mikołaj        Fidziński             391: 352
  16 Krzysztof      Sojka                - Jakub          Szymczak              283: 418
  17 Tomasz         Smulewicz            - Grzegorz       Bajer                 428: 409
  18 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Kurowski              400: 330
  19 Anna           Czarnecka            - Piotr          Domański              293: 452
  20 Daniel         Janus                - Julia          Solarska              477: 142
  21 Grażyna        Kaczyńska            - Anna           Stefańska             362: 325
  22 Wojciech       Zemło                - Joanna         Brychcy               452: 315
  23 Mateusz        Gołębiewski          - Grażyna        Wesołowska            252: 410
  24 Anna           Kwiatkowska          - Krystyna       Augustyniak            75: 645


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Pukniel               379: 467
   2 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Rechowicz             480: 327
   3 Robert         Głowacki             - Artur          Koszel                342: 389
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Ciesielski            428: 306
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Michalak              409: 392
   6 Dariusz        Puton                - Rafał          Dąbrowski             404: 324
   7 Krystyna       Augustyniak          - Jakub          Szymczak              252: 370
   8 Michał         Ozimiński            - Maciej         Michalak              463: 311
   9 Magdalena      Kublik               - Janusz         Krupiński             367: 403
  10 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Sporczyk              348: 378
  11 Beata          Piotrowska           - Urszula        Solarska              380: 362
  12 Danuta         Langiewicz           - Mateusz        Żbikowski             431: 394
  13 Tomasz         Smulewicz            - Mariusz        Sylwestrzuk           389: 334
  14 Daniel         Janus                - Krzysztof      Langiewicz            427: 315
  15 Marek          Dudkiewicz           - Ewa            Ciszewska             362: 293
  16 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              446: 431
  17 Grażyna        Kaczyńska            - Piotr          Domański              304: 335
  18 Wojciech       Zemło                - Błażej         Fidziński             455: 292
  19 Grzegorz       Bajer                - Krzysztof      Sojka                 334: 435
  20 Mikołaj        Fidziński            - Anna           Czarnecka             364: 347
  21 Bartosz        Orłowski             - Joanna         Brychcy               405: 320
  22 Grzegorz       Kurowski             - Mateusz        Gołębiewski           455: 244
  23 Anna           Stefańska            - Julia          Solarska              540: 195
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Kwiatkowska           448:  97


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Grzegorz       Pukniel               356: 375
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Mówka                 350: 432
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Puton                 418: 304
   4 Piotr          Domański             - Daniel         Janus                 407: 297
   5 Jarosław       Michalak             - Wojciech       Zemło                 334: 503
   6 Rafał          Dąbrowski            - Michał         Ozimiński             415: 295
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                454: 431
   8 Beata          Piotrowska           - Robert         Głowacki              322: 458
   9 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rechowicz             354: 346
  10 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Smulewicz             567: 333
  11 Jakub          Szymczak             - Jerzy          Ciesielski            455: 223
  12 Marek          Dudkiewicz           - Danuta         Langiewicz            330: 404
  13 Ewa            Ciszewska            - Mateusz        Żbikowski             436: 315
  14 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Krzyżewski            400: 421
  15 Krystyna       Augustyniak          - Grażyna        Wesołowska            408: 355
  16 Mikołaj        Fidziński            - Magdalena      Kublik                336: 504
  17 Urszula        Solarska             - Anna           Stefańska             341: 377
  18 Maciej         Michalak             - Krzysztof      Sojka                 503: 316
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Langiewicz            337: 345
  20 Grzegorz       Kurowski             - Grażyna        Kaczyńska             502: 222
  21 Błażej         Fidziński            - Bartosz        Orłowski              260: 449
  22 Mateusz        Gołębiewski          - Grzegorz       Bajer                 330: 250
  23 Julia          Solarska             - Anna           Czarnecka             154: 362
  24 Joanna         Brychcy              - Anna           Kwiatkowska           405: 134


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Mówka                 394: 359
   2 Grzegorz       Pukniel              - Wojciech       Zemło                 583: 315
   3 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             389: 460
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Danuta         Langiewicz            461: 242
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Domański              319: 455
   6 Rafał          Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              468: 295
   7 Artur          Koszel               - Janusz         Krupiński             411: 407
   8 Robert         Głowacki             - Dariusz        Puton                 339: 334
   9 Magdalena      Kublik               - Daniel         Janus                 370: 455
  10 Maciej         Michalak             - Jerzy          Krzyżewski            385: 395
  11 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Ozimiński             312: 376
  12 Jarosław       Michalak             - Krystyna       Augustyniak           374: 240
  13 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Stefańska             417: 313
  14 Bartosz        Orłowski             - Tomasz         Smulewicz             330: 360
  15 Beata          Piotrowska           - Marek          Dudkiewicz            448: 395
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Stanisław      Rydzik                351: 385
  17 Jerzy          Ciesielski           - Ewa            Ciszewska             304: 376
  18 Anna           Chruścicka           - Krzysztof      Sojka                 201: 424
  19 Joanna         Brychcy              - Mariusz        Skrobosz              389: 356
  20 Mateusz        Żbikowski            - Anna           Czarnecka             346: 337
  21 Grażyna        Kaczyńska            - Mariusz        Sylwestrzuk           264: 368
  22 Błażej         Fidziński            - Grażyna        Wesołowska            251: 381
  23 Mateusz        Gołębiewski          - Mikołaj        Fidziński             233: 444
  24 Grzegorz       Bajer                - Urszula        Solarska              394: 301
  25 Julia          Solarska             - Anna           Kwiatkowska           316: 168


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Mariola        Osajda-Matczak        393: 291
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Artur          Koszel                477: 347
   3 Piotr          Domański             - Krzysztof      Mówka                 313: 525
   4 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Koczkodon             411: 375
   5 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Dąbrowski             408: 365
   6 Jakub          Szymczak             - Wojciech       Zemło                 333: 387
   7 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Sporczyk              236: 428
   8 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Rechowicz             432: 407
   9 Daniel         Janus                - Jarosław       Michalak              471: 269
  10 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Smulewicz             480: 258
  11 Danuta         Langiewicz           - Janusz         Krupiński             353: 359
  12 Dariusz        Puton                - Ewa            Ciszewska             489: 281
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Magdalena      Kublik                322: 394
  14 Maciej         Michalak             - Mikołaj        Fidziński             531: 275
  15 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Kurowski              362: 372
  16 Marek          Dudkiewicz           - Bartosz        Orłowski              419: 441
  17 Krzysztof      Sojka                - Mateusz        Żbikowski             303: 461
  18 Krzysztof      Langiewicz           - Anna           Stefańska             351: 360
  19 Krystyna       Augustyniak          - Joanna         Brychcy               390: 277
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jerzy          Ciesielski            374: 335
  21 Mariusz        Skrobosz             - Grażyna        Kaczyńska             516: 212
  22 Anna           Chruścicka           - Błażej         Fidziński             237: 295
  23 Grzegorz       Bajer                - Julia          Solarska              519: 228
  24 Urszula        Solarska             - Mateusz        Gołębiewski           398: 281
  25 Anna           Czarnecka            - Anna           Kwiatkowska           478:  93


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Głowacki              391: 231
   2 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             419: 263
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariola        Osajda-Matczak        411: 311
   4 Daniel         Janus                - Rafał          Dąbrowski             381: 349
   5 Wojciech       Zemło                - Artur          Koszel                417: 386
   6 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Sporczyk              448: 312
   7 Piotr          Domański             - Beata          Piotrowska            466: 494
   8 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Michalak              448: 355
   9 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Koczkodon             392: 428
  10 Jakub          Szymczak             - Magdalena      Kublik                368: 330
  11 Mateusz        Żbikowski            - Jerzy          Krzyżewski            307: 398
  12 Ewa            Ciszewska            - Bartosz        Orłowski              418: 319
  13 Danuta         Langiewicz           - Grzegorz       Kurowski              455: 314
  14 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Rechowicz             352: 321
  15 Tomasz         Smulewicz            - Krystyna       Augustyniak           323: 393
  16 Anna           Stefańska            - Jarosław       Michalak              461: 306
  17 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Sylwestrzuk           444: 329
  18 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Bajer                 449: 322
  19 Krzysztof      Sojka                - Grażyna        Wesołowska            323: 409
  20 Joanna         Brychcy              - Marek          Dudkiewicz            392: 389
  21 Mikołaj        Fidziński            - Jerzy          Ciesielski            419: 331
  22 Urszula        Solarska             - Błażej         Fidziński             329: 288
  23 Anna           Chruścicka           - Anna           Czarnecka             285: 380
  24 Grażyna        Kaczyńska            - Julia          Solarska              370: 182
  25 Anna           Kwiatkowska          - Mateusz        Gołębiewski            99: 498


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Pukniel               392: 248
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Mówka                 403: 419
   3 Wojciech       Zemło                - Janusz         Krupiński             447: 382
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Rydzik                304: 374
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Daniel         Janus                 425: 320
   6 Robert         Głowacki             - Tomasz         Zwoliński             320: 396
   7 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Domański              524: 306
   8 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Sporczyk              328: 344
   9 Artur          Koszel               - Mateusz        Żbikowski             279: 450
  10 Rafał          Dąbrowski            - Bartosz        Orłowski              391: 362
  11 Grzegorz       Kurowski             - Anna           Stefańska             365: 358
  12 Andrzej        Rechowicz            - Krystyna       Augustyniak           319: 305
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Grażyna        Wesołowska            324: 329
  14 Ewa            Ciszewska            - Mikołaj        Fidziński             465: 346
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Jakub          Szymczak              347: 331
  16 Urszula        Solarska             - Dariusz        Puton                 279: 365
  17 Jarosław       Michalak             - Danuta         Langiewicz            364: 392
  18 Tomasz         Smulewicz            - Michał         Ozimiński               1: 400
  19 Joanna         Brychcy              - Maciej         Michalak              336: 372
  20 Grzegorz       Bajer                - Grażyna        Kaczyńska             401: 332
  21 Mateusz        Gołębiewski          - Marek          Dudkiewicz            240: 368
  22 Błażej         Fidziński            - Krzysztof      Sojka                 383: 244
  23 Jerzy          Ciesielski           - Anna           Chruścicka            451: 170
  24 Anna           Kwiatkowska          - Julia          Solarska              159: 285


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Mówka                 468: 293
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Karol          Wyrębkiewicz          338: 457
   3 Stanisław      Rydzik               - Beata          Piotrowska            527: 307
   4 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             394: 432
   5 Daniel         Janus                - Danuta         Langiewicz            379: 327
   6 Janusz         Krupiński            - Mariola        Osajda-Matczak        343: 408
   7 Robert         Głowacki             - Rafał          Dąbrowski             351: 393
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Puton                 255: 379
   9 Ewa            Ciszewska            - Michał         Ozimiński             349: 432
  10 Krystyna       Augustyniak          - Mariusz        Skrobosz              388: 395
  11 Maciej         Michalak             - Jakub          Szymczak              362: 348
  12 Grażyna        Wesołowska           - Mateusz        Żbikowski             363: 436
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Piotr          Domański              386: 399
  14 Anna           Stefańska            - Magdalena      Kublik                347: 385
  15 Artur          Koszel               - Andrzej        Rechowicz             402: 338
  16 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Langiewicz            487: 269
  17 Bartosz        Orłowski             - Jerzy          Ciesielski            418: 272
  18 Grzegorz       Bajer                - Joanna         Brychcy               437: 369
  19 Marek          Dudkiewicz           - Urszula        Solarska              410: 257
  20 Błażej         Fidziński            - Mikołaj        Fidziński             311: 388
  21 Krzysztof      Sojka                - Jarosław       Michalak              297: 384
  22 Anna           Chruścicka           - Grażyna        Kaczyńska             117: 411
  23 Julia          Solarska             - Mateusz        Gołębiewski           184: 324
  24 Anna           Kwiatkowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Pukniel               422: 397
   2 Krzysztof      Mówka                - Stanisław      Rydzik                356: 550
   3 Rafał          Dąbrowski            - Wojciech       Zemło                 432: 355
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Beata          Piotrowska            429: 309
   5 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Puton                 519: 368
   6 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Koczkodon             398: 393
   7 Daniel         Janus                - Mariusz        Skrobosz              384: 369
   8 Ewa            Ciszewska            - Maciej         Michalak              311: 401
   9 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Sporczyk              322: 395
  10 Artur          Koszel               - Grzegorz       Kurowski              330: 354
  11 Danuta         Langiewicz           - Piotr          Domański              316: 304
  12 Robert         Głowacki             - Janusz         Krupiński             370: 342
  13 Magdalena      Kublik               - Grażyna        Wesołowska            363: 340
  14 Bartosz        Orłowski             - Mikołaj        Fidziński             331: 353
  15 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Bajer                 402: 253
  16 Anna           Stefańska            - Joanna         Brychcy               347: 404
  17 Krystyna       Augustyniak          - Krzysztof      Langiewicz            382: 334
  18 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Dudkiewicz            424: 316
  19 Jarosław       Michalak             - Jerzy          Krzyżewski            415: 327
  20 Tomasz         Smulewicz            - Urszula        Solarska              323: 396
  21 Jerzy          Ciesielski           - Błażej         Fidziński             339: 367
  22 Grażyna        Kaczyńska            - Mateusz        Gołębiewski           297: 324
  23 Julia          Solarska             - Krzysztof      Sojka                 251: 353
  24 Anna           Chruścicka           - Anna           Kwiatkowska           284: 148


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Dąbrowski             384: 508
   2 Stanisław      Rydzik               - Daniel         Janus                 399: 290
   3 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Ozimiński             452: 375
   4 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Michalak              418: 255
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             288: 365
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Zemło                 342: 333
   7 Danuta         Langiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             359: 371
   8 Dariusz        Puton                - Beata          Piotrowska            402: 383
   9 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Głowacki              348: 468
  10 Bartosz        Orłowski             - Mariusz        Skrobosz              394: 352
  11 Grzegorz       Bajer                - Magdalena      Kublik                317: 460
  12 Mateusz        Żbikowski            - Anna           Stefańska             524: 272
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Janusz         Krupiński             252: 489
  14 Piotr          Domański             - Marek          Dudkiewicz            415: 332
  15 Grażyna        Wesołowska           - Artur          Koszel                311: 354
  16 Joanna         Brychcy              - Ewa            Ciszewska             370: 401
  17 Urszula        Solarska             - Krystyna       Augustyniak           369: 392
  18 Mateusz        Gołębiewski          - Jakub          Szymczak              290: 441
  19 Błażej         Fidziński            - Andrzej        Rechowicz             432: 276
  20 Mikołaj        Fidziński            - Krzysztof      Langiewicz            482: 299
  21 Jerzy          Ciesielski           - Jarosław       Michalak              295: 436
  22 Krzysztof      Sojka                - Grażyna        Kaczyńska             360: 347
  23 Tomasz         Smulewicz            - Anna           Chruścicka            498: 168
  24 Julia          Solarska             - Anna           Kwiatkowska           288: 229


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Pukniel               441: 417
   2 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Mówka                 388: 358
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Dąbrowski             428: 377
   4 Dariusz        Puton                - Daniel         Janus                 347: 356
   5 Michał         Ozimiński            - Mariola        Osajda-Matczak        384: 446
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Głowacki              378: 369
   7 Mateusz        Żbikowski            - Karol          Wyrębkiewicz          408: 410
   8 Wojciech       Zemło                - Maciej         Michalak              354: 366
   9 Beata          Piotrowska           - Magdalena      Kublik                532: 362
  10 Piotr          Domański             - Janusz         Krupiński             435: 309
  11 Grzegorz       Kurowski             - Ewa            Ciszewska             305: 421
  12 Mikołaj        Fidziński            - Krystyna       Augustyniak           298: 382
  13 Jakub          Szymczak             - Artur          Koszel                389: 455
  14 Jarosław       Michalak             - Danuta         Langiewicz            444: 286
  15 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Orłowski              442: 296
  16 Andrzej        Rechowicz            - Błażej         Fidziński             462: 367
  17 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Stefańska             359: 363
  18 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Bajer                 405: 294
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Joanna         Brychcy               291: 490
  20 Krzysztof      Langiewicz           - Urszula        Solarska              387: 320
  21 Krzysztof      Sojka                - Tomasz         Smulewicz             375: 408
  22 Mateusz        Gołębiewski          - Jerzy          Ciesielski            252: 450
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Julia          Solarska              370: 239
  24 Anna           Chruścicka           - Anna           Kwiatkowska           251: 201
Lista rankingowa na dzień 11-08-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.91  29183  200
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.54  27463  190
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.37  27096  189
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.27  26219  183
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.98  27595  193
   7 Radosław Konca                 Warszawa             142.03  16334  115
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.46  25887  183
   9 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.35  28128  199
  10 Sławomir Kucia                 Kraków               141.26  11018   78
  11 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.25  26273  186
  12 Justyna Fugiel                 Kraków               140.88  28035  199
  13 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
  14 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.18  21027  150
  15 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.37  26201  188
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.11  25458  183
  17 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.53  26182  189
  18 Dawid Pikul                    Poznań               137.69  26987  196
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             137.48  25984  189
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  21 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  22 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  23 Michał Trumpus                 Wrocław              136.10  27220  200
  24 Szymon Fidziński               Warszawa             135.67   8140   60
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.05  26199  194
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              135.02  24034  178
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  28 Filip Sosin                    Warszawa             134.17  21869  163
  29 Sławomir Kordjalik             Warszawa             134.16  15562  116
  30 Grzegorz Święcki               Białystok            133.77   8026   60
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.25   9727   73
  32 Krzysztof Obremski             Legnica              133.22  25445  191
  33 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.86  25907  195
  34 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  35 Filip Warzecha                 Gdynia               131.48  23929  182
  36 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.47   6968   53
  37 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.25  14831  113
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.09  18615  142
  39 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  40 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  41 Dariusz Kosz                   Nysa                 130.50  13572  104
  42 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             130.39  24643  189
  43 Wojciech Sołdan                Rumia                130.09  25238  194
  44 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              129.73  25556  197
  45 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  46 Marek Reda                     Wołomin              129.47  24340  188
  47 Przemysław Herdzina            Kraków               129.40  25621  198
  48 Marek Salamon                  Bytom                128.94   8768   68
  49 Mariusz Margalski              Pieczyska            128.92  17146  133
  50 Robert Kamiński                Warszawa             128.92  24365  189
  51 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.75  20987  163
  52 Łukasz Bryła                   Mielec               128.46  24664  192
  53 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  54 Kuba Koisar                    Warszawa             128.20  22947  179
  55 Marek Roszak                   Poznań               127.82  23774  186
  56 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  57 Irena Sołdan                   Rumia                127.56  24363  191
  58 Joanna Juszczak                Warszawa             127.55   9056   71
  59 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.41  21022  165
  60 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.31  16041  126
  61 Rafał Dąbrowski                Ostróda              127.28  19474  153
  62 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.23  13359  105
  63 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.92  25004  197
  64 Paweł Janaś                    Głogów               126.88  24741  195
  65 Piotr Rosół                    Warszawa             126.71  24075  190
  66 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  67 Maciej Perzyński               Piła                 125.97  13983  111
  68 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     125.92   8940   71
  69 Łukasz Bobowski                Suchedniów           125.71  16720  133
  70 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.70  23631  188
  71 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.51  22341  178
  72 Rafał Matczak                  Milanówek            125.45  15932  127
  73 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             125.43   8153   65
  74 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  75 Leszek Stecuła                 Bytom                125.30   7518   60
  76 Rafał Lenartowski              Gdynia               125.25  23672  189
  77 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.81  24712  198
  78 Jarosław Michalak              Łódź                 124.77  14598  117
  79 Maciej Michalak                Łódź                 124.73  22701  182
  80 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.69   8105   65
  81 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  82 Artur Koszel                   Warszawa             124.56  23169  186
  83 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.28  13919  112
  84 Jakub Zaryński                 Świnoujście          124.25  20502  165
  85 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.84  23654  191
  86 Marek Róziecki                 Rybnik               123.73   6929   56
  87 Radosław Sowiński              Warszawa             123.71  15216  123
  88 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.55  24339  197
  89 Tomasz Ciejka                  Kraków               123.43  15799  128
  90 Ewa Ciszewska                  Katowice             122.84  22603  184
  91 Kamil Klinkosz                 Rumia                122.79   6999   57
  92 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.72  24054  196
  93 Bogusław Szyszka               Oława                122.72   3927   32
  94 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.63  10669   87
  95 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.51  19602  160
  96 Iwona Kucia                    Kraków               122.39   8690   71
  97 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.39  11015   90
  98 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.70  24097  198
  99 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.50  18954  156
 100 Jan Kozłowski                  Kraków               120.72  23419  194
 101 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.67  23530  195
 102 Jakub Szymczak                 Łódź                 120.66  14720  122
 103 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  16405  136
 104 Andrzej Gostomski              Łódź                 120.32   4933   41
 105 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.21  13103  109
 106 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 107 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 120.17   3605   30
 108 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.07  22693  189
 109 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.06  22332  186
 110 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 111 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.91   3837   32
 112 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  119.83  12822  107
 113 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              119.66  23812  199
 114 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.63  23089  193
 115 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 116 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.51  22827  191
 117 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             119.40   7403   62
 118 Artur Tomczyk                  Piła                 119.27   7872   66
 119 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.14  14058  118
 120 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.13  15249  128
 121 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.92  11416   96
 122 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.79  13542  114
 123 Anna Niedzielko                Szczecin             118.77  15677  132
 124 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.61   6405   54
 125 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 126 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.36  17044  144
 127 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 128 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.24  21757  184
 129 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.13  16892  143
 131 Daniel Janus                   Wąchock              117.99  18406  156
 132 Bartosz Orłowski               Bytom                117.86  19329  164
 133 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.78  15547  132
 134 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 135 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.68   9885   84
 136 Filip Klar                     Mielec               117.66   3765   32
 137 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.55  22217  189
 138 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  16437  140
 139 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.26  20990  179
 140 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.16  21441  183
 141 Dominik Piasecki               Słupsk               117.06   5619   48
 142 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 143 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             116.97  22341  191
 144 Damian Krężel                  Mielec               116.83   4206   36
 145 Beata Piotrowska               Łódź                 116.79  23358  200
 146 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 147 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.75  22883  196
 148 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.57  22382  192
 149 Magdalena Kublik               Warszawa             116.56  23196  199
 150 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.54  13519  116
 151 Joanna Stępień                 Katowice             116.50   5592   48
 152 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 153 Agnieszka Krupka               Krosno               116.45  22591  194
 154 Łukasz Święcki                 Białystok            116.41   8614   74
 155 Marta Dobrzańska               Kraków               116.36  11403   98
 156 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 157 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.26  22904  197
 158 Jacek Pietruszka               Kraków               116.20   8715   75
 159 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.15   5459   47
 160 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.00   4176   36
 161 Marcin Skowron                 Zabrze               115.95  18668  161
 162 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.81  22467  194
 163 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.60  23004  199
 164 Teresa Fortuna                 Lubin                115.59   4508   39
 165 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 166 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.42  12119  105
 167 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.31  22024  191
 168 Michał Alabrudziński           Włocławek            115.09   4949   43
 169 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.79  22039  192
 170 Halina Roszak                  Poznań               114.47  21750  190
 171 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 172 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.12  11526  101
 173 Dariusz Maciejuk               Warszawa             114.07  15171  133
 174 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.96   8205   72
 175 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 176 Stanisław Gasik                Warszawa             113.76  11717  103
 177 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.61   3522   31
 178 Marek Rogalski                 Warszawa             113.36  21991  194
 179 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.23   8379   74
 180 Magdalena Merklejn             Szczecin             113.16   9732   86
 181 Robert Głowacki                Łódź                 113.15   8147   72
 182 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.94   5421   48
 183 Paweł Jędryka                  Tarnów               112.85   8125   72
 184 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         112.62  16555  147
 185 Michał Ozimiński               Łódź                 112.52  21266  189
 186 Bogusław Książek               Szczecin             112.41  18997  169
 187 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.37   5506   49
 188 Jerzy Matyasik                 Kraków               112.36  22134  197
 189 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.27   5389   48
 190 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              112.19   4039   36
 191 Robert Soszka                  Warszawa             112.18  10769   96
 192 Adam Klimont                   Wałcz                112.01  16577  148
 193 Jerzy Luter                    Bytom                111.85  22146  198
 194 Sławomir Buk                   Gliwice              111.72   6703   60
 195 Tomasz Górka                   Łęczna               111.65   4801   43
 196 Robert Zabłocki                Łódź                 111.60   6919   62
 197 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 198 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.44  10698   96
 199 Jolanta Chłopińska             Wałcz                111.23  20244  182
 200 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.12  18668  168
 201 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.87  16963  153
 202 Sylwester Gryz                 Zabrze               110.86  12195  110
 203 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.77   8640   78
 204 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 205 Teresa Zalewska                Racibórz             110.57  14817  134
 206 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              110.28  14778  134
 207 Lucyna Śniadach                Rumia                110.24  10914   99
 208 Anita Bruska                   Gdynia               110.13   6718   61
 209 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 110.08  12879  117
 210 Daniel Czernatowicz            Kraków               110.02   5831   53
 211 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 212 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 213 Katarzyna Klimała              Kraków               109.87  19117  174
 214 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.69   9872   90
 215 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 216 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.54   6901   63
 217 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.50  17191  157
 218 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 219 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.39  21549  197
 220 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.35  17605  161
 221 Bartosz Pięta                  Swarzędz             109.33   5904   54
 222 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.08   5781   53
 223 Anna Stefańska                 Łódź                 108.98  21034  193
 224 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            108.90  11870  109
 225 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.70  16088  148
 226 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.59  15203  140
 227 Mikołaj Fidziński              Dębica               108.56   5211   48
 228 Grzegorz Kwiecień              Kraków               108.23  12338  114
 229 Joanna Duda                    Zabrze               108.18   4868   45
 230 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.15  14708  136
 231 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.91  12518  116
 232 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 233 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.85  13589  126
 234 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 235 Piotr Domański                 Łódź                 107.70   5708   53
 236 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 237 Marta Kleinrok                 Lublin               107.57   3227   30
 238 Rafał Skibicki                 Lębork               107.49  21497  200
 239 Alicja Kosińska                Szczecin             106.89   3741   35
 240 Tomasz Łapka                   Warszawa             106.64   4479   42
 241 Weronika Rudnicka              Ustka                106.61  15672  147
 242 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.32  21052  198
 243 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.30   6378   60
 244 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.27  13603  128
 245 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 246 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 247 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 248 Michał Jaworek                 Zabrze               106.04   5090   48
 249 Jan Ziółkowski                 Rumia                106.03   3181   30
 250 Andrzej Stańczyk               Kraków               106.00   4240   40
 251 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               105.95   6039   57
 252 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.71   4017   38
 253 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 254 Marianna Kozłowska             Białystok            105.42   6958   66
 255 Marek Kocikowski               Ostróda              105.35   6321   60
 256 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 257 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  105.29   8739   83
 258 Michał Kolaj                   Ostróda              105.16  16721  159
 259 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.01   7771   74
 260 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            104.91   8393   80
 261 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 262 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.58  19347  185
 263 Patrycja Śliwińska             Szczecin             104.43  20051  192
 264 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 265 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 266 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.40   6721   65
 267 Sylwester Wójcik               Lublin               103.15  14647  142
 268 Agnieszka Goniowska            Wrocław              103.07   5772   56
 269 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 270 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.79   7401   72
 271 Czesław Grajewski              Choroszcz            102.72   3698   36
 272 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 102.69   3697   36
 273 Sławomir Zabawa                Jasło                102.57   4103   40
 274 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 275 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.41  19662  192
 276 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 277 Anna Dłużniewska               Warszawa             102.02  13058  128
 278 Monika Lewandowska             Warszawa             102.00   3060   30
 279 Anna Arana                     Warszawa             101.82  16189  159
 280 Paweł Michalski                Ksawerów             101.69   7322   72
 281 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 101.58  13713  135
 282 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.49  16238  160
 283 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.23  19334  191
 284 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 285 Joanna Brychcy                 Katowice             101.09  19308  191
 286 Bartłomiej Dalecki             Rumia                100.88   3228   32
 287 Sławomir Długosz               Ostróda              100.63   7950   79
 288 Andrzej Bociąga                Chorzów              100.50   3216   32
 289 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 290 Paweł Opyc                     Warszawa             100.23   5713   57
 291 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              100.15   3906   39
 292 Grzegorz Bajer                 Łódź                 100.14  12618  126
 293 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 294 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 295 Adam Janicki                   Łódź                  99.81  19563  196
 296 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.68   7875   79
 297 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          99.31   4767   48
 298 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 299 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 300 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 301 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 302 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.61  10453  106
 303 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 304 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.21   5500   56
 305 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              98.00   6664   68
 306 Tomasz  Jedynak                Majków                97.85   4599   47
 307 Katarzyna Majewska             Lublin                97.18  11273  116
 308 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 309 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 310 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 311 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 312 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 313 Urszula Solarska               Łódź                  96.27  18292  190
 314 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 315 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.23  15204  158
 316 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.94   7867   82
 317 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.66   3061   32
 318 Iwona Rutkowska                Warszawa              95.13   2854   30
 319 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 320 Monika Rubinstein              Warszawa              95.04   7033   74
 321 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 322 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 323 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.64  15047  159
 324 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             94.36   6888   73
 325 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.00   6016   64
 326 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 327 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 328 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 329 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 330 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 331 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 332 Błażej Fidziński               Dębica                91.76   4221   46
 333 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 334 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          91.37   4934   54
 335 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 336 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.37   5482   60
 337 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.93   4183   46
 338 Jacek Cichecki                 Józefów               90.88   5816   64
 339 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 340 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.51   4797   53
 341 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.47   8589   96
 342 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 343 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 344 Wojciech Obremski              Legnica               89.02   8368   94
 345 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 346 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 347 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 348 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 349 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.94   2869   33
 350 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 351 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.85   6181   72
 352 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             85.78   5833   68
 353 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 354 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 355 Adam Kędzior                   Lublin                84.70   2795   33
 356 Monika Jędryka                 Chrzanów              84.15   4039   48
 357 Mateusz Stańczyk               Tarnów                84.03   3277   39
 358 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 359 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 360 Paweł Golubiński               Gdynia                82.98   5311   64
 361 Filip Dalecki                  Rumia                 82.37   2883   35
 362 Alicja Bielecka                Poznań                82.18   4602   56
 363 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  80.72  11704  145
 364 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 365 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 366 Agata Pastusiak                Sulęcin               77.47   6895   89
 367 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 368 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.06   2697   35
 369 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 370 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 371 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 372 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 373 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.40   8074  110
 374 Paulina Naplocha               Racibórz              70.53   7406  105
 375 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 11-08-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Łukasz Miłosz                  Warszawa             127.90   3709   29
   2 Jarosław Krzemiński            Tuchów               120.69   3500   29
   3 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.39   2867   28
   4 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.43   2756   28
   5 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   6 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   7 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
   8 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
   9 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
  10 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  11 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
  12 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  137.42   3298   24
  13 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  14 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  15 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  16 Paweł Kowalski                 Kutno                118.83   2852   24
  17 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  18 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  19 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  20 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  21 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  23 Grzegorz Kurowski              Warszawa             111.54   2677   24
  24 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  25 Maria Jarosz                   Lublin               105.88   2541   24
  26 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  27 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.17   2428   24
  28 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  29 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  30 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  31 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   98.38   2361   24
  32 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  33 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  34 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  35 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  36 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  37 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.71   2225   24
  38 Agnieszka Kozak                Gdynia                85.83   2060   24
  39 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  40 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  41 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  42 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  43 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  44 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  45 Joanna Żłobicka                Wrocław               88.26   2030   23
  46 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  47 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  48 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  49 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  50 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  51 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.96   1793   23
  52 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  53 Jarosław Kamienik              Słupsk               124.95   2749   22
  54 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  55 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  56 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  57 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  58 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  59 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  60 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  61 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  62 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  63 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  64 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  65 Maksymilian Kardas             Warszawa             100.55   2011   20
  66 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  67 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  68 Beata Wiączkowska              Wrocław              140.00   2660   19
  69 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  70 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  71 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  72 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  73 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  74 Krzysztof Zawadzki             Sampława              73.95   1405   19
  75 Andrzej Słapiński              Warszawa             130.00   2340   18
  76 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            105.28   1895   18
  77 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  78 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  79 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  80 Mirosław Dejna                 Sampława              52.44    944   18
  81 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  82 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              70.35   1196   17
  83 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  84 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  85 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
  86 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  87 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
  88 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  89 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
  90 Dominik Wester                 Warszawa              96.00   1440   15
  91 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  92 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
  93 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
  94 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
  95 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  96 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
  97 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
  98 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.00   1548   12
  99 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 100 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 101 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 102 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 103 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 104 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 105 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 106 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 107 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 108 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 109 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 110 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 111 Piotr Chabowski                Piła                 111.67   1340   12
 112 Jacek Karwowski                Płock                111.67   1340   12
 113 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 114 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 115 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 116 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 117 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 118 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 119 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 120 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 121 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 122 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             105.58   1267   12
 123 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 124 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 125 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 126 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 127 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 128 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 129 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 130 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 131 Jarosław Olek                  Warszawa             103.00   1236   12
 132 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 133 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      102.58   1231   12
 134 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 135 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 136 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 137 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    101.00   1212   12
 138 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 139 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 140 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 141 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 142 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 143 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 144 Władysław Zieliński            Lębork                99.08   1189   12
 145 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 146 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.00   1188   12
 147 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 148 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 149 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 150 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 151 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 152 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 153 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 154 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.75   1173   12
 155 Katarzyna Kowalewska           Poznań                97.58   1171   12
 156 Joanna Kubińska                Warszawa              97.33   1168   12
 157 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 158 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 159 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 160 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 161 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 162 Dorota Patera                  Legnica               94.67   1136   12
 163 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 164 Jacek Dec                      Pszczew               94.42   1133   12
 165 Beata Kościańska               Lublin                94.00   1128   12
 166 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 167 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 168 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 169 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 170 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 171 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 172 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 173 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 174 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 175 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  88.75   1065   12
 176 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 177 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 178 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 179 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 180 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 181 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 182 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 183 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 184 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 185 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 186 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 187 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 188 Julia Solarska                 Łódź                  79.25    951   12
 189 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 190 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 191 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 192 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 193 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 194 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 195 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 196 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 197 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 198 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 199 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 200 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 201 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 202 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 203 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 204 Tomasz Smulewicz               Łódź                 110.45   1215   11
 205 Justyna Szymendera             Ostrów Wielkopolski  103.64   1140   11
 206 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 207 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 208 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 209 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 210 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 211 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 212 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 213 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 214 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 215 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 216 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 217 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 218 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 219 Bartosz Milczarek              Łódź                  81.00    891   11
 220 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 221 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 222 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 223 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 224 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 225 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 226 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 227 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 228 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 229 Waldemar Bulkowski             Chojnów               72.91    802   11
 230 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 231 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 232 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 233 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 234 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 235 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 236 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 237 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 238 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 239 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 240 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 241 Wacław Sarek                   Jaworzno              62.64    689   11
 242 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 243 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 244 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 245 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 246 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 247 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 248 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 249 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 250 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 251 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 252 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 253 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 254 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 255 Jerzy Augustyniak              Łódź                  78.00    702    9
 256 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 257 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 258 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 259 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 260 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 261 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 262 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 263 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 264 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 265 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 266 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 267 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 268 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 269 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 270 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 271 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 272 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 273 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 274 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 275 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 276 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 277 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 278 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 279 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 280 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 281 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 282 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 283 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 284 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 285 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 286 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 287 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 288 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 289 Andrzej Szymański              Łódź                  66.14    463    7
 290 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 291 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 292 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 293 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 294 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 295 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 296 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 297 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 298 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 299 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 300 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 301 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 302 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 303 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 304 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 305 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 306 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 307 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 308 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 309 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 310 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 311 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 312 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 313 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 314 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 315 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 316 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 317 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 318 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 319 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 320 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 321 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 322 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 323 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 324 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 325 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 326 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 327 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 328 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 329 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 330 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 331 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 332 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 333 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 334 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 335 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 336 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 337 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 338 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 339 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 340 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 341 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 342 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 343 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 344 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 345 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 346 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 347 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 348 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 349 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 350 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 351 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 352 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 353 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 354 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 355 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 356 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 357 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 358 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 359 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 360 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 361 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 362 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 363 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 364 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 365 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie