Zakopane 3
lutego
Zakopane 3 lutego VII Mistrzostwa Podhala
Łódź17
lutego
Łódź 17-18 lutego Wielka Łódka 2007 — Zima
Katowice 3
marca
Katowice 3 marca Hanysowe scrabblowanie
Trzeci cykl „Wielkiej Łódki” rozpoczęty...17 - 18 lutego 2007 — Wielka Łódka 2007 — Zima InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2007 — Zima Łódź, 17 - 18 lutego 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Trzeci cykl „Wielkiej Łódki” rozpoczęty...Już po raz trzeci wyruszyliśmy na morza i oceany, aby przez cały rok wyłaniać nowego kapitana. Swój pokład udostępniła nam Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna. Jak dotąd zwycięzcą każdego rejsu było inna osoba. I tym razem reguła się potwierdziła. Swoje pierwsze rejsowe zwycięstwo i tymczasowy pobyt na mostku kapitańskim oraz Puchar Kanclerza WSHE zdobył Mateusz Żbikowski z Warszawy. Trzej zawodnicy wiedli prym w walce o zwycięstwo. Wspomniany już Mateusz Żbikowski, Mariusz Skrobosz i Miłosz Wrzałek. To oni zajmowali w klasyfikacji przez siedem różnych rund podium i wszyscy z 10 punktami zakończyli bój o dowództwo nad załogą "Wielkiej Łódki". Drugie miejsce zajął Mariusz Skrobosz, a trzecie Miłosz Wrzałek. Przewaga tych zawodników nad pozostałą stawką wyniosła aż 2 punkty.
W 10 rundzie Irena Sołdan, znana jako "Sirenka", była bliska pobicia rekordu w kategorii "najwyższy wynik". Zabrakło 2 punktów by wyrównać rekord Krzysztofa Mówki. "Sirenka" pokonała Grzegorz Bajera 717 — 139.
Miejsce rozgrywek było trochę nietypowe, aczkolwiek Patio WSHE spełniało funkcję promotora scrabble wśród studentów. Czy je spełniło dowiemy się przy okazji następnego rejsu, bo liczba 60 uczestników jest na pewno do pobicia.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2006 — Jesień
Wielka Łódka 2006 — Lato
Wielka Łódka 2006 — Wiosna




Wyniki turnieju Turniej o Puchar Kanclerza WSHE " Wielka Łódka 2007 " - Zima 

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               148.63     10.0     5146     1925      965
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.63     10.0     5059     2028      739
  3 Miłosz          Wrzałek              Reda                   134.28     10.0     4694     1964      348
  4 Paweł           Jackowski            Warszawa               138.17      8.0     4975     1642      632
  5 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.72      8.0     4913     1723      497
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.94      8.0     4902     1738      391
  7 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.54      8.0     4890     1678      437
  8 Maciej          Michalak             Łódź                   124.81      8.0     4792     1559      672
  9 Agnieszka       Krupka               Krosno                 112.74      8.0     4788     1711      324
 10 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 135.96      8.0     4600     1615      288
 11 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               114.87      8.0     4549     1600      253
 12 Kamil           Górka                Kraków                 142.19      7.0     4848     1555      442
 13 Przemysław      Herdzina             Kraków                 126.70      7.0     4752     1625      219
 14 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               117.66      7.0     4726     1615      264
 15 Michał          Lipka                Mielec                 108.50      7.0     4636     1487      197
 16 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 123.11      7.0     4607     1484      257
 17 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  119.14      7.0     4607     1568       48
 18 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.44      7.0     4586     1547      162
 19 Wojciech        Zemło                Łódź                   136.89      7.0     4545     1590     -100
 20 Marek           Reda                 Wołomin                118.70      7.0     4442     1554       99
 21 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.21      7.0     4307     1428      154
 22 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              118.38      7.0     4272     1474        8
 23 Irena           Sołdan               Rumia                  124.76      6.0     5083     1418      772
 24 Krzysztof       Mówka                Warszawa               148.02      6.0     4762     1544      444
 25 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              116.96      6.0     4639     1431      394
 26 Łukasz          Bryła                Mielec                 132.61      6.0     4599     1394      236
 27 Jan             Kozłowski            Kraków                 114.03      6.0     4580     1408       10
 28 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.14      6.0     4555     1404      -92
 29 Jakub           Szymczak             Łódź                   121.89      6.0     4514     1359      143
 30 Magdalena       Kublik               Warszawa               117.19      6.0     4500     1493      -66
 31 Jarosław        Michalak             Łódź                   126.53      6.0     4437     1478     -382
 32 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 120.62      6.0     4370     1408      -74
 33 Anna            Stefańska            Łódź                   101.06      6.0     4217     1524     -574
 34 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      6.0     4174     1462     -287
 35 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               110.12      6.0     4093     1352      -27
 36 Joanna          Ostrowska            Warszawa               114.65      6.0     4036     1360     -364
 37 Dawid           Pikul                Poznań                 141.91      5.0     4785     1375      148
 38 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   116.09      5.0     4594     1230       55
 39 Robert          Głowacki             Łódź                   107.20      5.0     4515     1298      -82
 40 Michał          Ozimiński            Łódź                   106.37      5.0     4325     1326     -212
 41 Paweł           Michalski            Ksawerów               100.00      5.0     4308     1199      403
 42 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               110.42      5.0     4293     1201      -30
 43 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 108.61      5.0     4237     1203      173
 44 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   101.32      5.0     4131     1256     -225
 45 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           100.00      5.0     4013     1230     -265
 46 Andrzej         Kroc                 Łódź                   111.50      5.0     3952     1250     -279
 47 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      4.5     3799     1052     -220
 48 Krzysztof       Sojka                Łódź                   100.00      4.0     4269     1141     -483
 49 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              108.44      4.0     4230     1126     -233
 50 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              102.36      4.0     4042     1125     -644
 51 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      4.0     3986     1095     -303
 52 Grzegorz        Bajer                Łódź                   100.00      4.0     3867     1192    -1084
 53 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      3.5     3788      891      333
 54 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      3.5     3615      924     -429
 55 Maciej          Pilc                 Poznań                 100.00      3.0     2267      806     -282
 56 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      2.5     3623      831     -612
 57 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      2.0     2353      624     -107
 58 Piotr           Domański             Łódź                   100.00      2.0     1959      597     -210
 59 Anna            Arana                Warszawa               102.33      1.0     2123      526     -653
 60 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      0.5     2032      383     -688
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej o Puchar Kanclerza WSHE " Wielka Łódka 2007 " - Zima 



	Mateusz Żbikowski 148.63 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mikołaj        Przybyłowicz          114.87 +  407: 369  165
    2    14 Karol          Wyrębkiewicz          134.54 +  414: 323  185
    3     2 Irena          Sołdan                124.76 +  446: 358  175
    4     3 Mariusz        Skrobosz              140.63 -  373: 503   91
    5     4 Urszula        Solarska              100.00 +  526: 257  150
    6     2 Anna           Stefańska             101.06 +  456: 242  151
    7     2 Wojciech       Zemło                 136.89 +  435: 341  187
    8     1 Miłosz         Wrzałek               134.28 -  405: 406   84
    9     3 Przemysław     Herdzina              126.70 +  431: 354  177
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.72 +  415: 323  194
   11     3 Maciej         Michalak              124.81 +  421: 328  175
   12     1 Mariusz        Skrobosz              140.63 +  417: 377  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1925  / 12 160.42




	Krzysztof Mówka 148.02 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Ostrowska             114.65 +  483: 281  165
    2     3 Mariusz        Skrobosz              140.63 -  408: 416   91
    3     8 Mariusz        Sylwestrzuk           117.66 -  361: 401   68
    4    15 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 +  427: 319  167
    5    10 Mikołaj        Przybyłowicz          114.87 +  489: 304  165
    6     6 Magdalena      Kublik                117.19 +  420: 273  167
    7     5 Andrzej        Rechowicz             120.44 +  398: 394  170
    8     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.72 -  302: 357   94
    9     6 Łukasz         Bryła                 132.61 -  282: 331   83
   10     3 Stanisław      Rydzik                139.94 -  370: 399   90
   11    13 Dawid          Pikul                 141.91 +  470: 423  192
   12     9 Kamil          Górka                 142.19 -  352: 420   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Kazimierz.J Merklejn 143.72 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jan            Kozłowski             114.03 +  410: 351  164
    2    13 Grzegorz       Pukniel               120.62 +  431: 375  171
    3     7 Marek          Reda                  118.70 +  435: 320  169
    4     2 Anna           Stefańska             101.06 +  516: 325  151
    5     1 Mariusz        Skrobosz              140.63 -  274: 390   91
    6     5 Mariusz        Sylwestrzuk           117.66 +  442: 368  168
    7     1 Miłosz         Wrzałek               134.28 -  348: 430   84
    8     3 Krzysztof      Mówka                 148.02 +  357: 302  198
    9     4 Agnieszka      Krupka                112.74 +  460: 316  163
   10     2 Mateusz        Żbikowski             148.63 -  323: 415   99
   11     4 Przemysław     Herdzina              126.70 +  476: 381  177
   12     3 Paweł          Jackowski             138.17 -  441: 443   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Kamil Górka 142.19 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Krupka                112.74 -  388: 456   63
    2    16 Grażyna        Wesołowska            101.32 +  458: 285  151
    3    10 Katarzyna      Sołdan                119.14 -  368: 401   69
    4    16 Jerzy          Krzyżewski            110.12 +  400: 354  160
    5    13 Grzegorz       Pukniel               120.62 +  392: 293  171
    6    10 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  374: 391   67
    7    12 Jarosław       Michalak              126.53 -  358: 436   77
    8     9 Rafał          Lenartowski           123.11 +  456: 360  173
    9    12 Michał         Lipka                 108.50 -  403: 430   59
   10    14 Dawid          Pikul                 141.91 +  412: 292  192
   11    12 Irena          Sołdan                124.76 +  419: 356  175
   12     9 Krzysztof      Mówka                 148.02 +  420: 352  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Dawid Pikul 141.91 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Kroc                  111.50 +  456: 269  162
    2     5 Urszula        Solarska              100.00 +  440: 356  150
    3     3 Mariusz        Skrobosz              140.63 -  368: 388   91
    4     7 Katarzyna      Sołdan                119.14 +  444: 319  169
    5     3 Anna           Stefańska             101.06 -  411: 477   51
    6     7 Beata          Piotrowska            115.14 +  545: 308  165
    7     4 Mariusz        Sylwestrzuk           117.66 -  319: 412   68
    8     8 Irena          Sołdan                124.76 +  414: 373  175
    9     5 Stanisław      Rydzik                139.94 -  408: 453   90
   10    14 Kamil          Górka                 142.19 -  292: 412   92
   11    13 Krzysztof      Mówka                 148.02 -  423: 470   98
   12    16 Jan            Kozłowski             114.03 -  265: 400   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Mariusz Skrobosz 140.63 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Przybyłowicz          110.42 +  393: 370  160
    2     3 Krzysztof      Mówka                 148.02 +  416: 408  198
    3     3 Dawid          Pikul                 141.91 +  388: 368  192
    4     3 Mateusz        Żbikowski             148.63 +  503: 373  199
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.72 +  390: 274  194
    6     1 Miłosz         Wrzałek               134.28 -  373: 389   84
    7     3 Przemysław     Herdzina              126.70 +  465: 334  177
    8     2 Stanisław      Rydzik                139.94 +  482: 322  190
    9     2 Paweł          Jackowski             138.17 +  388: 380  188
   10     1 Miłosz         Wrzałek               134.28 +  472: 279  184
   11     1 Agnieszka      Krupka                112.74 +  412: 406  163
   12     1 Mateusz        Żbikowski             148.63 -  377: 417   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2028  / 12 169.00




	Stanisław Rydzik 139.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Krzyżewski            110.12 +  461: 308  160
    2     4 Irena          Sołdan                124.76 -  345: 519   75
    3    15 Maciej         Pilc                  100.00 +  341: 273  150
    4     6 Rafał          Lenartowski           123.11 +  443: 316  173
    5     8 Jarosław       Michalak              126.53 +  572: 329  177
    6     3 Wojciech       Zemło                 136.89 -  410: 445   87
    7     6 Magdalena      Kublik                117.19 +  462: 330  167
    8     2 Mariusz        Skrobosz              140.63 -  322: 482   91
    9     5 Dawid          Pikul                 141.91 +  453: 408  192
   10     3 Krzysztof      Mówka                 148.02 +  399: 370  198
   11     2 Miłosz         Wrzałek               134.28 +  376: 371  184
   12     2 Miłosz         Wrzałek               134.28 -  318: 360   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Paweł Jackowski 138.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magdalena.Maja Rusak                 108.61 -  374: 445   59
    2    18 Tomasz         Siwiński              102.36 -  350: 367   52
    3    23 Grzegorz       Pukniel               120.62 +  464: 375  171
    4    17 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  447: 306  150
    5    12 Katarzyna      Sołdan                119.14 +  434: 287  169
    6     9 Andrzej        Kowalski              135.96 +  462: 336  186
    7     7 Anna           Stefańska             101.06 +  436: 274  151
    8     6 Marek          Reda                  118.70 +  348: 345  169
    9     2 Mariusz        Skrobosz              140.63 -  380: 388   91
   10     5 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  348: 463   67
   11     6 Łukasz         Bryła                 132.61 +  489: 316  183
   12     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.72 +  443: 441  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Wojciech Zemło 136.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Lipka                 108.50 -  360: 366   59
    2    22 Paweł          Michalski             100.00 +  345: 331  150
    3    13 Magdalena.Maja Rusak                 108.61 +  382: 307  159
    4    11 Łukasz         Bryła                 132.61 +  389: 369  183
    5     7 Karol          Wyrębkiewicz          134.54 +  522: 374  185
    6     3 Stanisław      Rydzik                139.94 +  445: 410  190
    7     2 Mateusz        Żbikowski             148.63 -  341: 435   99
    8     7 Przemysław     Herdzina              126.70 -  273: 383   77
    9     9 Magdalena      Kublik                117.19 +  369: 338  167
   10    11 Katarzyna      Sołdan                119.14 -  377: 475   69
   11     8 Jarosław       Michalak              126.53 +  424: 312  177
   12     6 Maciej         Michalak              124.81 -  318: 545   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Andrzej Kowalski 135.96 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Szczygieł             108.44 +  456: 230  158
    2     6 Jarosław       Michalak              126.53 -  368: 379   77
    3    12 Rafał          Wesołowski            121.21 +  338: 333  171
    4    14 Adam           Janicki               100.00 +  370: 321  150
    5     5 Magdalena      Kublik                117.19 -  344: 396   67
    6     9 Paweł          Jackowski             138.17 -  336: 462   88
    7    18 Krzysztof      Sporczyk              118.38 +  411: 386  168
    8    15 Jakub          Szymczak              121.89 -  347: 410   72
    9    14 Michał         Ozimiński             106.37 +  412: 360  156
   10     9 Andrzej        Rechowicz             120.44 +  370: 319  170
   11    10 Katarzyna      Sołdan                119.14 +  458: 428  169
   12     7 Marek          Reda                  118.70 +  390: 288  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Karol Wyrębkiewicz 134.54 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Głowacki              107.20 +  334: 330  157
    2    14 Mateusz        Żbikowski             148.63 -  323: 414   99
    3    19 Anna           Czarnecka             100.00 +  464: 261  150
    4     9 Andrzej        Rechowicz             120.44 +  483: 324  170
    5     7 Wojciech       Zemło                 136.89 -  374: 522   87
    6    14 Jarosław       Michalak              126.53 +  507: 369  177
    7     8 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 +  484: 379  167
    8     5 Mariusz        Sylwestrzuk           117.66 +  413: 342  168
    9     1 Miłosz         Wrzałek               134.28 -  323: 367   84
   10     4 Rafał          Lenartowski           123.11 -  338: 421   73
   11     5 Marek          Reda                  118.70 +  393: 382  169
   12     4 Przemysław     Herdzina              126.70 +  454: 342  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Miłosz Wrzałek 134.28 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Ozimiński             106.37 +  420: 283  156
    2    12 Michał         Lipka                 108.50 +  449: 378  159
    3     5 Magdalena      Kublik                117.19 +  379: 342  167
    4     4 Beata          Piotrowska            115.14 +  440: 402  165
    5     2 Przemysław     Herdzina              126.70 +  404: 326  177
    6     1 Mariusz        Skrobosz              140.63 +  389: 373  191
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.72 +  430: 348  194
    8     1 Mateusz        Żbikowski             148.63 +  406: 405  199
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.54 +  367: 323  185
   10     1 Mariusz        Skrobosz              140.63 -  279: 472   91
   11     2 Stanisław      Rydzik                139.94 -  371: 376   90
   12     2 Stanisław      Rydzik                139.94 +  360: 318  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1964  / 12 163.67




	Łukasz Bryła 132.61 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Siwiński              102.36 +  400: 305  152
    2     2 Anna           Stefańska             101.06 -  371: 379   51
    3    16 Jerzy          Krzyżewski            110.12 +  436: 324  160
    4    11 Wojciech       Zemło                 136.89 -  369: 389   87
    5    18 Piotr          Domański              100.00 +  413: 306  150
    6    13 Urszula        Solarska              100.00 +  470: 338  150
    7     9 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  512: 324  150
    8     4 Agnieszka      Krupka                112.74 -  351: 404   63
    9     6 Krzysztof      Mówka                 148.02 +  331: 282  198
   10     6 Jarosław       Michalak              126.53 -  343: 372   77
   11     6 Paweł          Jackowski             138.17 -  316: 489   88
   12    10 Mariusz        Sylwestrzuk           117.66 -  287: 451   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Przemysław Herdzina 126.70 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Arana                 102.33 +  508: 272  152
    2     1 Krystyna       Augustyniak           116.09 +  446: 368  166
    3     1 Agnieszka      Krupka                112.74 +  382: 375  163
    4     1 Mariusz        Sylwestrzuk           117.66 +  435: 368  168
    5     2 Miłosz         Wrzałek               134.28 -  326: 404   84
    6     4 Marek          Reda                  118.70 +  481: 276  169
    7     3 Mariusz        Skrobosz              140.63 -  334: 465   91
    8     7 Wojciech       Zemło                 136.89 +  383: 273  187
    9     3 Mateusz        Żbikowski             148.63 -  354: 431   99
   10     7 Magdalena      Kublik                117.19 +  380: 371  167
   11     4 Kazimierz.J    Merklejn              143.72 -  381: 476   94
   12     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.54 -  342: 454   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Jarosław Michalak 126.53 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grażyna        Wesołowska            101.32 +  386: 311  151
    2     6 Andrzej        Kowalski              135.96 +  379: 368  186
    3     6 Anna           Stefańska             101.06 -  300: 363   51
    4    12 Michał         Ozimiński             106.37 +  405: 366  156
    5     8 Stanisław      Rydzik                139.94 -  329: 572   90
    6    14 Karol          Wyrębkiewicz          134.54 -  369: 507   85
    7    12 Kamil          Górka                 142.19 +  436: 358  192
    8    16 Jan            Kozłowski             114.03 -  363: 418   64
    9    15 Beata          Piotrowska            115.14 +  454: 418  165
   10     6 Łukasz         Bryła                 132.61 +  372: 343  183
   11     8 Wojciech       Zemło                 136.89 -  312: 424   87
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              118.38 -  332: 371   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Maciej Michalak 124.81 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Stefańska             101.06 -  302: 488   51
    2    19 Andrzej        Przybyłowicz          110.42 +  417: 299  160
    3    11 Mikołaj        Przybyłowicz          114.87 +  402: 221  165
    4     8 Robert         Głowacki              107.20 +  408: 323  157
    5     6 Mariusz        Sylwestrzuk           117.66 -  325: 358   68
    6    12 Michał         Ozimiński             106.37 -  355: 383   56
    7    19 Maciej         Pilc                  100.00 +  341: 286  150
    8    18 Tomasz         Siwiński              102.36 +  436: 273  152
    9    10 Urszula        Solarska              100.00 +  446: 295  150
   10    10 Jan            Kozłowski             114.03 +  487: 455  164
   11     3 Mateusz        Żbikowski             148.63 -  328: 421   99
   12     6 Wojciech       Zemło                 136.89 +  545: 318  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Irena Sołdan 124.76 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Czarnecka             100.00 +  390: 335  150
    2     4 Stanisław      Rydzik                139.94 +  519: 345  190
    3     2 Mateusz        Żbikowski             148.63 -  358: 446   99
    4     5 Urszula        Solarska              100.00 -  329: 411   50
    5    14 Maciej         Pilc                  100.00 +  510: 253  150
    6     8 Andrzej        Rechowicz             120.44 -  277: 440   70
    7    11 Agnieszka      Krupka                112.74 -  385: 406   63
    8     8 Dawid          Pikul                 141.91 -  373: 414   92
    9    19 Andrzej        Kroc                  111.50 +  427: 357  162
   10    16 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  717: 139  150
   11    12 Kamil          Górka                 142.19 -  356: 419   92
   12    15 Urszula        Solarska              100.00 +  442: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Rafał Lenartowski 123.11 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Pilc                  100.00 -  323: 376   50
    2    27 Natalia        Połomska              100.00 +  527: 282  150
    3     9 Małgorzata     Szczygieł             108.44 +  415: 388  158
    4     6 Stanisław      Rydzik                139.94 -  316: 443   90
    5    17 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  418: 303  150
    6    11 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  369: 381   50
    7    14 Jakub          Szymczak              121.89 +  388: 332  172
    8     9 Kamil          Górka                 142.19 -  360: 456   92
    9    13 Robert         Głowacki              107.20 +  430: 332  157
   10     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.54 +  421: 338  185
   11     7 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 +  333: 327  167
   12     5 Agnieszka      Krupka                112.74 -  307: 392   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Jakub Szymczak 121.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paweł          Michalski             100.00 +  294: 284  150
    2    15 Mariusz        Sylwestrzuk           117.66 -  373: 432   68
    3    18 Krystyna       Augustyniak           116.09 -  340: 441   66
    4    19 Grzegorz       Pukniel               120.62 -  298: 357   71
    5    23 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  397: 341  150
    6    23 Danuta         Połomska              100.00 +  456: 311  150
    7    14 Rafał          Lenartowski           123.11 -  332: 388   73
    8    15 Andrzej        Kowalski              135.96 +  410: 347  186
    9    16 Jan            Kozłowski             114.03 -  410: 460   64
   10    21 Jerzy          Krzyżewski            110.12 +  337: 286  160
   11    17 Anna           Stefańska             101.06 +  477: 287  151
   12    13 Andrzej        Rechowicz             120.44 -  390: 437   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Rafał Wesołowski 121.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Natalia        Połomska              100.00 +  425: 261  150
    2    11 Marek          Reda                  118.70 -  285: 361   69
    3    12 Andrzej        Kowalski              135.96 -  333: 338   86
    4    25 Anna           Arana                 102.33 +  364: 313  152
    5    16 Robert         Głowacki              107.20 +  383: 380  157
    6    15 Agnieszka      Krupka                112.74 -  361: 397   63
    7    16 Michał         Lipka                 108.50 +  387: 385  159
    8    21 Andrzej        Kroc                  111.50 -  312: 374   62
    9    17 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  372: 277  150
   10    12 Mikołaj        Przybyłowicz          114.87 +  364: 357  165
   11    11 Urszula        Solarska              100.00 +  377: 313  150
   12     8 Mikołaj        Przybyłowicz          114.87 -  344: 397   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Grzegorz Pukniel 120.62 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Danuta         Połomska              100.00 +  362: 251  150
    2    13 Kazimierz.J    Merklejn              143.72 -  375: 431   94
    3    23 Paweł          Jackowski             138.17 -  375: 464   88
    4    19 Jakub          Szymczak              121.89 +  357: 298  172
    5    13 Kamil          Górka                 142.19 -  293: 392   92
    6    20 Grażyna        Wesołowska            101.32 +  388: 382  151
    7    15 Robert         Głowacki              107.20 -  346: 351   57
    8    14 Magdalena      Kublik                117.19 -  385: 436   67
    9    20 Krystyna       Augustyniak           116.09 +  402: 383  166
   10    22 Joanna         Ostrowska             114.65 -  341: 424   65
   11    20 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  406: 333  150
   12    18 Michał         Ozimiński             106.37 +  340: 299  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Andrzej Rechowicz 120.44 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  448: 377  150
    2     9 Maciej         Pilc                  100.00 +  432: 316  150
    3     4 Beata          Piotrowska            115.14 -  344: 383   65
    4     9 Karol          Wyrębkiewicz          134.54 -  324: 483   85
    5    21 Krzysztof      Sporczyk              118.38 +  330: 329  168
    6     8 Irena          Sołdan                124.76 +  440: 277  175
    7     5 Krzysztof      Mówka                 148.02 -  394: 398   98
    8    11 Krystyna       Augustyniak           116.09 +  396: 393  166
    9     7 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 +  358: 321  167
   10     9 Andrzej        Kowalski              135.96 -  319: 370   86
   11     9 Mikołaj        Przybyłowicz          114.87 -  364: 387   65
   12    13 Jakub          Szymczak              121.89 +  437: 390  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Katarzyna Sołdan 119.14 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  337: 452   50
    2    24 Joanna         Ostrowska             114.65 +  384: 324  165
    3    10 Kamil          Górka                 142.19 +  401: 368  192
    4     7 Dawid          Pikul                 141.91 -  319: 444   92
    5    12 Paweł          Jackowski             138.17 -  287: 434   88
    6    22 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  388: 291  150
    7    17 Beata          Piotrowska            115.14 +  365: 357  165
    8    23 Małgorzata     Szczygieł             108.44 -  345: 352   58
    9    18 Krzysztof      Sporczyk              118.38 +  430: 374  168
   10    11 Wojciech       Zemło                 136.89 +  475: 377  187
   11    10 Andrzej        Kowalski              135.96 -  428: 458   86
   12    12 Magdalena      Kublik                117.19 +  448: 328  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Marek Reda 118.70 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  371: 321  150
    2    11 Rafał          Wesołowski            121.21 +  361: 285  171
    3     7 Kazimierz.J    Merklejn              143.72 -  320: 435   94
    4    13 Agnieszka      Krupka                112.74 +  395: 362  163
    5     9 Beata          Piotrowska            115.14 +  449: 364  165
    6     4 Przemysław     Herdzina              126.70 -  276: 481   77
    7    10 Michał         Ozimiński             106.37 +  556: 280  156
    8     6 Paweł          Jackowski             138.17 -  345: 348   88
    9     8 Mariusz        Sylwestrzuk           117.66 +  329: 323  168
   10    13 Anna           Stefańska             101.06 +  370: 361  151
   11     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.54 -  382: 393   85
   12     7 Andrzej        Kowalski              135.96 -  288: 390   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Krzysztof Sporczyk 118.38 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  379: 291  150
    2     7 Agnieszka      Krupka                112.74 -  248: 367   63
    3    20 Robert         Głowacki              107.20 -  364: 510   57
    4    20 Małgorzata     Szczygieł             108.44 +  313: 277  158
    5    21 Andrzej        Rechowicz             120.44 -  329: 330   70
    6    21 Jan            Kozłowski             114.03 +  399: 327  164
    7    18 Andrzej        Kowalski              135.96 -  386: 411   86
    8    17 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  364: 336  150
    9    18 Katarzyna      Sołdan                119.14 -  374: 430   69
   10    18 Beata          Piotrowska            115.14 +  355: 345  165
   11    18 Joanna         Ostrowska             114.65 +  390: 308  165
   12    14 Jarosław       Michalak              126.53 +  371: 332  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Mariusz Sylwestrzuk 117.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  404: 316  150
    2    15 Jakub          Szymczak              121.89 +  432: 373  172
    3     8 Krzysztof      Mówka                 148.02 +  401: 361  198
    4     1 Przemysław     Herdzina              126.70 -  368: 435   77
    5     6 Maciej         Michalak              124.81 +  358: 325  175
    6     5 Kazimierz.J    Merklejn              143.72 -  368: 442   94
    7     4 Dawid          Pikul                 141.91 +  412: 319  192
    8     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.54 -  342: 413   85
    9     8 Marek          Reda                  118.70 -  323: 329   69
   10     8 Agnieszka      Krupka                112.74 -  402: 522   63
   11    15 Robert         Głowacki              107.20 +  465: 340  157
   12    10 Łukasz         Bryła                 132.61 +  451: 287  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Magdalena Kublik 117.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Adam           Janicki               100.00 +  374: 261  150
    2    10 Magdalena.Maja Rusak                 108.61 +  400: 368  159
    3     5 Miłosz         Wrzałek               134.28 -  342: 379   84
    4    10 Krystyna       Augustyniak           116.09 +  522: 429  166
    5     5 Andrzej        Kowalski              135.96 +  396: 344  186
    6     6 Krzysztof      Mówka                 148.02 -  273: 420   98
    7     6 Stanisław      Rydzik                139.94 -  330: 462   90
    8    14 Grzegorz       Pukniel               120.62 +  436: 385  171
    9     9 Wojciech       Zemło                 136.89 -  338: 369   87
   10     7 Przemysław     Herdzina              126.70 -  371: 380   77
   11    16 Michał         Ozimiński             106.37 +  390: 321  156
   12    12 Katarzyna      Sołdan                119.14 -  328: 448   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Mariola Osajda-Matczak 116.96 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Urszula        Solarska              100.00 -  287: 387   50
    2    21 Piotr          Domański              100.00 +  408: 273  150
    3    14 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  463: 250  150
    4    15 Krzysztof      Mówka                 148.02 -  319: 427   98
    5    11 Krystyna       Augustyniak           116.09 +  395: 325  166
    6    10 Kamil          Górka                 142.19 +  391: 374  192
    7     8 Karol          Wyrębkiewicz          134.54 -  379: 484   85
    8    13 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  522: 304  150
    9     7 Andrzej        Rechowicz             120.44 -  321: 358   70
   10     5 Paweł          Jackowski             138.17 +  463: 348  188
   11     7 Rafał          Lenartowski           123.11 -  327: 333   73
   12    11 Michał         Lipka                 108.50 -  364: 382   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Krystyna Augustyniak 116.09 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Piotr          Domański              100.00 +  401: 366  150
    2     1 Przemysław     Herdzina              126.70 -  368: 446   77
    3    18 Jakub          Szymczak              121.89 +  441: 340  172
    4    10 Magdalena      Kublik                117.19 -  429: 522   67
    5    11 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  325: 395   67
    6    16 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  408: 374  150
    7    13 Urszula        Solarska              100.00 -  254: 364   50
    8    11 Andrzej        Rechowicz             120.44 -  393: 396   70
    9    20 Grzegorz       Pukniel               120.62 -  383: 402   71
   10    20 Michał         Ozimiński             106.37 -  353: 360   56
   11    24 Adam           Janicki               100.00 +  351: 297  150
   12    22 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  488: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Beata Piotrowska 115.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  379: 318  150
    2     8 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  408: 357  150
    3     4 Andrzej        Rechowicz             120.44 +  383: 344  170
    4     4 Miłosz         Wrzałek               134.28 -  402: 440   84
    5     9 Marek          Reda                  118.70 -  364: 449   69
    6     7 Dawid          Pikul                 141.91 -  308: 545   92
    7    17 Katarzyna      Sołdan                119.14 -  357: 365   69
    8    12 Michał         Ozimiński             106.37 +  367: 327  156
    9    15 Jarosław       Michalak              126.53 -  418: 454   77
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              118.38 -  345: 355   68
   11    19 Andrzej        Kroc                  111.50 +  358: 356  162
   12    17 Robert         Głowacki              107.20 +  466: 337  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Mikołaj Przybyłowicz 114.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             148.63 -  369: 407   99
    2    20 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  457: 251  150
    3    11 Maciej         Michalak              124.81 -  221: 402   75
    4    24 Grażyna        Wesołowska            101.32 +  426: 374  151
    5    10 Krzysztof      Mówka                 148.02 -  304: 489   98
    6    19 Tomasz         Siwiński              102.36 +  404: 398  152
    7    20 Andrzej        Kroc                  111.50 +  360: 284  162
    8    20 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  389: 292  150
    9    11 Anna           Stefańska             101.06 +  478: 327  151
   10    12 Rafał          Wesołowski            121.21 -  357: 364   71
   11     9 Andrzej        Rechowicz             120.44 +  387: 364  170
   12     8 Rafał          Wesołowski            121.21 +  397: 344  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Joanna Ostrowska 114.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 148.02 -  281: 483   98
    2    24 Katarzyna      Sołdan                119.14 -  324: 384   69
    3    24 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  371: 285  150
    4    21 Michał         Lipka                 108.50 -  270: 489   59
    5    25 Jan            Kozłowski             114.03 -  319: 363   64
    6    27 Małgorzata     Szczygieł             108.44 +  302: 281  158
    7    25 Grażyna        Wesołowska            101.32 -  382: 393   51
    8    24 Andrzej        Przybyłowicz          110.42 +  377: 358  160
    9    23 Paweł          Michalski             100.00 +  306: 299  150
   10    22 Grzegorz       Pukniel               120.62 +  424: 341  171
   11    18 Krzysztof      Sporczyk              118.38 -  308: 390   68
   12    21 Andrzej        Kroc                  111.50 +  372: 334  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Jan Kozłowski 114.03 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.72 -  351: 410   94
    2    23 Michał         Ozimiński             106.37 -  309: 487   56
    3    26 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  389: 300  150
    4    23 Maciej         Pilc                  100.00 -  333: 467   50
    5    25 Joanna         Ostrowska             114.65 +  363: 319  165
    6    21 Krzysztof      Sporczyk              118.38 -  327: 399   68
    7    22 Danuta         Połomska              100.00 +  416: 280  150
    8    16 Jarosław       Michalak              126.53 +  418: 363  177
    9    16 Jakub          Szymczak              121.89 +  460: 410  172
   10    10 Maciej         Michalak              124.81 -  455: 487   75
   11    14 Michał         Lipka                 108.50 -  359: 383   59
   12    16 Dawid          Pikul                 141.91 +  400: 265  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Agnieszka Krupka 112.74 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 142.19 +  456: 388  192
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              118.38 +  367: 248  168
    3     1 Przemysław     Herdzina              126.70 -  375: 382   77
    4    13 Marek          Reda                  118.70 -  362: 395   69
    5    20 Danuta         Połomska              100.00 +  385: 373  150
    6    15 Rafał          Wesołowski            121.21 +  397: 361  171
    7    11 Irena          Sołdan                124.76 +  406: 385  175
    8     4 Łukasz         Bryła                 132.61 +  404: 351  183
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              143.72 -  316: 460   94
   10     8 Mariusz        Sylwestrzuk           117.66 +  522: 402  168
   11     1 Mariusz        Skrobosz              140.63 -  406: 412   91
   12     5 Rafał          Lenartowski           123.11 +  392: 307  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Andrzej Kroc 111.50 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 141.91 -  269: 456   92
    2    26 Robert         Głowacki              107.20 -  288: 420   57
    3    27 Piotr          Domański              100.00 -  282: 376   50
    4    29 Paweł          Michalski             100.00 +  318: 255  150
    5    27 Anna           Czarnecka             100.00 +  360: 354  150
    6    24 Jerzy          Krzyżewski            110.12 +  334: 265  160
    7    20 Mikołaj        Przybyłowicz          114.87 -  284: 360   65
    8    21 Rafał          Wesołowski            121.21 +  374: 312  171
    9    19 Irena          Sołdan                124.76 -  357: 427   75
   10    19 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  396: 276  150
   11    19 Beata          Piotrowska            115.14 -  356: 358   65
   12    21 Joanna         Ostrowska             114.65 -  334: 372   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Andrzej Przybyłowicz 110.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              140.63 -  370: 393   91
    2    19 Maciej         Michalak              124.81 -  299: 417   75
    3    25 Grażyna        Wesołowska            101.32 -  317: 359   51
    4    27 Piotr          Domański              100.00 -  265: 340   50
    5    29 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  343: 309  150
    6    29 Anna           Arana                 102.33 +  396: 283  152
    7    26 Natalia        Połomska              100.00 -  368: 443   50
    8    24 Joanna         Ostrowska             114.65 -  358: 377   65
    9    25 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  403: 319  150
   10    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  458: 326  150
   11    21 Magdalena.Maja Rusak                 108.61 -  312: 378   59
   12    23 Małgorzata     Szczygieł             108.44 +  404: 379  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Jerzy Krzyżewski 110.12 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                139.94 -  308: 461   90
    2    17 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  382: 250  150
    3    16 Łukasz         Bryła                 132.61 -  324: 436   83
    4    16 Kamil          Górka                 142.19 -  354: 400   92
    5    26 Anna           Arana                 102.33 +  325: 300  152
    6    24 Andrzej        Kroc                  111.50 -  265: 334   62
    7    21 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  338: 446   50
    8    26 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  323: 310  150
    9    24 Natalia        Połomska              100.00 +  397: 311  150
   10    21 Jakub          Szymczak              121.89 -  286: 337   72
   11    23 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  436: 239  150
   12    20 Grażyna        Wesołowska            101.32 +  355: 296  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Magdalena.Maja Rusak 108.61 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             138.17 +  445: 374  188
    2    10 Magdalena      Kublik                117.19 -  368: 400   67
    3    13 Wojciech       Zemło                 136.89 -  307: 382   87
    4    18 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  349: 352   50
    5    22 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  290: 307   50
    6    25 Maciej         Pilc                  100.00 -  269: 296   50
    7    27 Paweł          Michalski             100.00 -  289: 404   50
    8    27 Adam           Janicki               100.00 +  343: 318  150
    9    26 Danuta         Połomska              100.00 +  498: 225  150
   10    23 Natalia        Połomska              100.00 +  332: 322  150
   11    21 Andrzej        Przybyłowicz          110.42 +  378: 312  160
   12    19 Anna           Stefańska             101.06 -  369: 372   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Michał Lipka 108.50 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Zemło                 136.89 +  366: 360  187
    2    12 Miłosz         Wrzałek               134.28 -  378: 449   84
    3    21 Adam           Janicki               100.00 -  352: 397   50
    4    21 Joanna         Ostrowska             114.65 +  489: 270  165
    5    15 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  333: 430   50
    6    18 Piotr          Domański              100.00 +  400: 298  150
    7    16 Rafał          Wesołowski            121.21 -  385: 387   71
    8    10 Robert         Głowacki              107.20 +  444: 379  157
    9    12 Kamil          Górka                 142.19 +  430: 403  192
   10    15 Urszula        Solarska              100.00 -  294: 343   50
   11    14 Jan            Kozłowski             114.03 +  383: 359  164
   12    11 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 +  382: 364  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Małgorzata Szczygieł 108.44 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kowalski              135.96 -  230: 456   86
    2    30 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  494: 380  150
    3     9 Rafał          Lenartowski           123.11 -  388: 415   73
    4    20 Krzysztof      Sporczyk              118.38 -  277: 313   68
    5    24 Tomasz         Siwiński              102.36 -  332: 391   52
    6    27 Joanna         Ostrowska             114.65 -  281: 302   65
    7    29 Anna           Arana                 102.33 +  398: 346  152
    8    23 Katarzyna      Sołdan                119.14 +  352: 345  169
    9    22 Grażyna        Wesołowska            101.32 -  359: 360   51
   10    25 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  387: 433   50
   11    25 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  353: 318  150
   12    23 Andrzej        Przybyłowicz          110.42 -  379: 404   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Robert Głowacki 107.20 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Karol          Wyrębkiewicz          134.54 -  330: 334   85
    2    26 Andrzej        Kroc                  111.50 +  420: 288  162
    3    20 Krzysztof      Sporczyk              118.38 +  510: 364  168
    4     8 Maciej         Michalak              124.81 -  323: 408   75
    5    16 Rafał          Wesołowski            121.21 -  380: 383   71
    6    17 Adam           Janicki               100.00 +  403: 261  150
    7    15 Grzegorz       Pukniel               120.62 +  351: 346  171
    8    10 Michał         Lipka                 108.50 -  379: 444   59
    9    13 Rafał          Lenartowski           123.11 -  332: 430   73
   10    17 Grażyna        Wesołowska            101.32 +  410: 408  151
   11    15 Mariusz        Sylwestrzuk           117.66 -  340: 465   68
   12    17 Beata          Piotrowska            115.14 -  337: 466   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Michał Ozimiński 106.37 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Miłosz         Wrzałek               134.28 -  283: 420   84
    2    23 Jan            Kozłowski             114.03 +  487: 309  164
    3    17 Tomasz         Siwiński              102.36 +  433: 294  152
    4    12 Jarosław       Michalak              126.53 -  366: 405   77
    5    19 Adam           Janicki               100.00 +  426: 336  150
    6    12 Maciej         Michalak              124.81 +  383: 355  175
    7    10 Marek          Reda                  118.70 -  280: 556   69
    8    12 Beata          Piotrowska            115.14 -  327: 367   65
    9    14 Andrzej        Kowalski              135.96 -  360: 412   86
   10    20 Krystyna       Augustyniak           116.09 +  360: 353  166
   11    16 Magdalena      Kublik                117.19 -  321: 390   67
   12    18 Grzegorz       Pukniel               120.62 -  299: 340   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Tomasz Siwiński 102.36 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Bryła                 132.61 -  305: 400   83
    2    18 Paweł          Jackowski             138.17 +  367: 350  188
    3    17 Michał         Ozimiński             106.37 -  294: 433   56
    4    22 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  286: 370   50
    5    24 Małgorzata     Szczygieł             108.44 +  391: 332  158
    6    19 Mikołaj        Przybyłowicz          114.87 -  398: 404   65
    7    23 Adam           Janicki               100.00 +  436: 224  150
    8    18 Maciej         Michalak              124.81 -  273: 436   75
    9    21 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  298: 516   50
   10    26 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  383: 398   50
   11    26 Danuta         Połomska              100.00 +  348: 277  150
   12    24 Paweł          Michalski             100.00 -  263: 546   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75




	Anna Arana 102.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Herdzina              126.70 -  272: 508   77
    2    25 Anna           Czarnecka             100.00 -  253: 431   50
    3    30 Paweł          Michalski             100.00 +  356: 354  150
    4    25 Rafał          Wesołowski            121.21 -  313: 364   71
    5    26 Jerzy          Krzyżewski            110.12 -  300: 325   60
    6    29 Andrzej        Przybyłowicz          110.42 -  283: 396   60
    7    29 Małgorzata     Szczygieł             108.44 -  346: 398   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     526  /  7  75.14




	Grażyna Wesołowska 101.32 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Michalak              126.53 -  311: 386   77
    2    16 Kamil          Górka                 142.19 -  285: 458   92
    3    25 Andrzej        Przybyłowicz          110.42 +  359: 317  160
    4    24 Mikołaj        Przybyłowicz          114.87 -  374: 426   65
    5    28 Natalia        Połomska              100.00 +  306: 240  150
    6    20 Grzegorz       Pukniel               120.62 -  382: 388   71
    7    25 Joanna         Ostrowska             114.65 +  393: 382  165
    8    19 Anna           Stefańska             101.06 -  305: 322   51
    9    22 Małgorzata     Szczygieł             108.44 +  360: 359  158
   10    17 Robert         Głowacki              107.20 -  408: 410   57
   11    22 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  352: 313  150
   12    20 Jerzy          Krzyżewski            110.12 -  296: 355   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Anna Stefańska 101.06 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Michalak              124.81 +  488: 302  175
    2     2 Łukasz         Bryła                 132.61 +  379: 371  183
    3     6 Jarosław       Michalak              126.53 +  363: 300  177
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.72 -  325: 516   94
    5     3 Dawid          Pikul                 141.91 +  477: 411  192
    6     2 Mateusz        Żbikowski             148.63 -  242: 456   99
    7     7 Paweł          Jackowski             138.17 -  274: 436   88
    8    19 Grażyna        Wesołowska            101.32 +  322: 305  151
    9    11 Mikołaj        Przybyłowicz          114.87 -  327: 478   65
   10    13 Marek          Reda                  118.70 -  361: 370   69
   11    17 Jakub          Szymczak              121.89 -  287: 477   72
   12    19 Magdalena.Maja Rusak                 108.61 +  372: 369  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Grzegorz Bajer 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Sołdan                119.14 +  452: 337  169
    2     8 Beata          Piotrowska            115.14 -  357: 408   65
    3    14 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  250: 463   67
    4    22 Tomasz         Siwiński              102.36 +  370: 286  152
    5    15 Michał         Lipka                 108.50 +  430: 333  159
    6    11 Rafał          Lenartowski           123.11 +  381: 369  173
    7     9 Łukasz         Bryła                 132.61 -  324: 512   83
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              118.38 -  336: 364   68
    9    17 Rafał          Wesołowski            121.21 -  277: 372   71
   10    16 Irena          Sołdan                124.76 -  139: 717   75
   11    23 Jerzy          Krzyżewski            110.12 -  239: 436   60
   12    25 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  312: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Jerzy Ciesielski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Beata          Piotrowska            115.14 -  318: 379   65
    2    29 Danuta         Połomska              100.00 -  273: 327   50
    3    26 Jan            Kozłowski             114.03 -  300: 389   64
    4    30 Natalia        Połomska              100.00 -  306: 308   50
    5    29 Andrzej        Przybyłowicz          110.42 -  309: 343   60
    6    30 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  327: 270  150
    7    28 Anna           Czarnecka             100.00 -  270: 330   50
    8    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  400:   1  150
    9    27 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  258: 326   50
   10    26 Tomasz         Siwiński              102.36 +  398: 383  152
   11    27 Paweł          Michalski             100.00 -  329: 399   50
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     891  / 11  81.00




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Irena          Sołdan                124.76 -  335: 390   75
    2    25 Anna           Arana                 102.33 +  431: 253  152
    3    19 Karol          Wyrębkiewicz          134.54 -  261: 464   85
    4    26 Danuta         Połomska              100.00 -  325: 374   50
    5    27 Andrzej        Kroc                  111.50 -  354: 360   62
    6    28 Natalia        Połomska              100.00 -  317: 349   50
    7    28 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  330: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  /  7  89.14




	Piotr Domański 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krystyna       Augustyniak           116.09 -  366: 401   66
    2    21 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  273: 408   67
    3    27 Andrzej        Kroc                  111.50 +  376: 282  162
    4    27 Andrzej        Przybyłowicz          110.42 +  340: 265  160
    5    18 Łukasz         Bryła                 132.61 -  306: 413   83
    6    18 Michał         Lipka                 108.50 -  298: 400   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     597  /  6  99.50




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Magdalena      Kublik                117.19 -  261: 374   67
    2    28 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  346: 304  150
    3    21 Michał         Lipka                 108.50 +  397: 352  159
    4    14 Andrzej        Kowalski              135.96 -  321: 370   86
    5    19 Michał         Ozimiński             106.37 -  336: 426   56
    6    17 Robert         Głowacki              107.20 -  261: 403   57
    7    23 Tomasz         Siwiński              102.36 -  224: 436   52
    8    27 Magdalena.Maja Rusak                 108.61 -  318: 343   59
    9    28 PAUZA
   10    27 Paweł          Michalski             100.00 +  414: 370  150
   11    24 Krystyna       Augustyniak           116.09 -  297: 351   66
   12    26 Natalia        Połomska              100.00 +  324: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  / 11  95.64




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Reda                  118.70 -  321: 371   69
    2    28 Adam           Janicki               100.00 -  304: 346   50
    3    29 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  384: 303  150
    4    18 Magdalena.Maja Rusak                 108.61 +  352: 349  159
    5    17 Rafał          Lenartowski           123.11 -  303: 418   73
    6    16 Krystyna       Augustyniak           116.09 -  374: 408   66
    7    24 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  277: 386   50
    8    26 Jerzy          Krzyżewski            110.12 -  310: 323   60
    9    27 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  326: 258  150
   10    24 Andrzej        Przybyłowicz          110.42 -  326: 458   60
   11    25 Małgorzata     Szczygieł             108.44 -  318: 353   58
   12    27 Danuta         Połomska              100.00 +  391: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 12  91.25




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              118.38 -  291: 379   68
    2    20 Mikołaj        Przybyłowicz          114.87 -  251: 457   65
    3    29 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  303: 384   50
    4    28 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  307: 412   50
    5    30 Paweł          Michalski             100.00 -  309: 361   50
    6    30 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  270: 327   50
    7    30 PAUZA
    8    28 Jerzy          Ciesielski            100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     383  /  7  54.71




	Maria Krzyżanowska 100.00 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Rechowicz             120.44 -  377: 448   70
    2    17 Jerzy          Krzyżewski            110.12 -  250: 382   60
    3    28 Natalia        Połomska              100.00 +  385: 203  150
    4    17 Paweł          Jackowski             138.17 -  306: 447   88
    5    22 Magdalena.Maja Rusak                 108.61 +  307: 290  159
    6    22 Katarzyna      Sołdan                119.14 -  291: 388   69
    7    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  386: 277  150
    8    20 Mikołaj        Przybyłowicz          114.87 -  292: 389   65
    9    25 Andrzej        Przybyłowicz          110.42 -  319: 403   60
   10    25 Małgorzata     Szczygieł             108.44 +  433: 387  158
   11    22 Grażyna        Wesołowska            101.32 -  313: 352   51
   12    25 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  354: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Paweł Michalski 100.00 Ksawerów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jakub          Szymczak              121.89 -  284: 294   72
    2    22 Wojciech       Zemło                 136.89 -  331: 345   87
    3    30 Anna           Arana                 102.33 -  354: 356   52
    4    29 Andrzej        Kroc                  111.50 -  255: 318   62
    5    30 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  361: 309  150
    6    26 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  331: 383   50
    7    27 Magdalena.Maja Rusak                 108.61 +  404: 289  159
    8    25 Danuta         Połomska              100.00 +  374: 299  150
    9    23 Joanna         Ostrowska             114.65 -  299: 306   65
   10    27 Adam           Janicki               100.00 -  370: 414   50
   11    27 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  399: 329  150
   12    24 Tomasz         Siwiński              102.36 +  546: 263  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Maciej Pilc 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Lenartowski           123.11 +  376: 323  173
    2     9 Andrzej        Rechowicz             120.44 -  316: 432   70
    3    15 Stanisław      Rydzik                139.94 -  273: 341   90
    4    23 Jan            Kozłowski             114.03 +  467: 333  164
    5    14 Irena          Sołdan                124.76 -  253: 510   75
    6    25 Magdalena.Maja Rusak                 108.61 +  296: 269  159
    7    19 Maciej         Michalak              124.81 -  286: 341   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     806  /  7 115.14




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Pukniel               120.62 -  251: 362   71
    2    29 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  327: 273  150
    3    22 Urszula        Solarska              100.00 -  290: 407   50
    4    26 Anna           Czarnecka             100.00 +  374: 325  150
    5    20 Agnieszka      Krupka                112.74 -  373: 385   63
    6    23 Jakub          Szymczak              121.89 -  311: 456   72
    7    22 Jan            Kozłowski             114.03 -  280: 416   64
    8    25 Paweł          Michalski             100.00 -  299: 374   50
    9    26 Magdalena.Maja Rusak                 108.61 -  225: 498   59
   10    28 PAUZA
   11    26 Tomasz         Siwiński              102.36 -  277: 348   52
   12    27 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  316: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     831  / 11  75.55




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Wesołowski            121.21 -  261: 425   71
    2    27 Rafał          Lenartowski           123.11 -  282: 527   73
    3    28 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  203: 385   50
    4    30 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  308: 306  150
    5    28 Grażyna        Wesołowska            101.32 -  240: 306   51
    6    28 Anna           Czarnecka             100.00 +  349: 317  150
    7    26 Andrzej        Przybyłowicz          110.42 +  443: 368  160
    8    22 Urszula        Solarska              100.00 -  306: 357   50
    9    24 Jerzy          Krzyżewski            110.12 -  311: 397   60
   10    23 Magdalena.Maja Rusak                 108.61 -  322: 332   59
   11    28 PAUZA
   12    26 Adam           Janicki               100.00 -  290: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  / 11  84.00




	Krzysztof Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mariusz        Sylwestrzuk           117.66 -  316: 404   68
    2    30 Małgorzata     Szczygieł             108.44 -  380: 494   58
    3    24 Joanna         Ostrowska             114.65 -  285: 371   65
    4    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  412: 307  150
    5    23 Jakub          Szymczak              121.89 -  341: 397   72
    6    26 Paweł          Michalski             100.00 +  383: 331  150
    7    21 Jerzy          Krzyżewski            110.12 +  446: 338  160
    8    13 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  304: 522   67
    9    21 Tomasz         Siwiński              102.36 +  516: 298  152
   10    19 Andrzej        Kroc                  111.50 -  276: 396   62
   11    20 Grzegorz       Pukniel               120.62 -  333: 406   71
   12    22 Krystyna       Augustyniak           116.09 -  277: 488   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 +  387: 287  167
    2     5 Dawid          Pikul                 141.91 -  356: 440   92
    3    22 Danuta         Połomska              100.00 +  407: 290  150
    4     5 Irena          Sołdan                124.76 +  411: 329  175
    5     4 Mateusz        Żbikowski             148.63 -  257: 526   99
    6    13 Łukasz         Bryła                 132.61 -  338: 470   83
    7    13 Krystyna       Augustyniak           116.09 +  364: 254  166
    8    22 Natalia        Połomska              100.00 +  357: 306  150
    9    10 Maciej         Michalak              124.81 -  295: 446   75
   10    15 Michał         Lipka                 108.50 +  343: 294  159
   11    11 Rafał          Wesołowski            121.21 -  313: 377   71
   12    15 Irena          Sołdan                124.76 -  346: 442   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej o Puchar Kanclerza WSHE " Wielka Łódka 2007 " - Zima 



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Mikołaj        Przybyłowicz          407: 369
   2 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Mówka                 281: 483
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Jan            Kozłowski             410: 351
   4 Agnieszka      Krupka               - Kamil          Górka                 456: 388
   5 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kroc                  456: 269
   6 Andrzej        Przybyłowicz         - Mariusz        Skrobosz              370: 393
   7 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Krzyżewski            461: 308
   8 Magdalena.Maja Rusak                - Paweł          Jackowski             445: 374
   9 Wojciech       Zemło                - Michał         Lipka                 360: 366
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Kowalski              230: 456
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Robert         Głowacki              334: 330
  12 Michał         Ozimiński            - Miłosz         Wrzałek               283: 420
  13 Łukasz         Bryła                - Tomasz         Siwiński              400: 305
  14 Anna           Arana                - Przemysław     Herdzina              272: 508
  15 Jarosław       Michalak             - Grażyna        Wesołowska            386: 311
  16 Anna           Stefańska            - Maciej         Michalak              488: 302
  17 Irena          Sołdan               - Anna           Czarnecka             390: 335
  18 Maciej         Pilc                 - Rafał          Lenartowski           376: 323
  19 Jakub          Szymczak             - Paweł          Michalski             294: 284
  20 Natalia        Połomska             - Rafał          Wesołowski            261: 425
  21 Grzegorz       Pukniel              - Danuta         Połomska              362: 251
  22 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Rechowicz             377: 448
  23 Katarzyna      Sołdan               - Grzegorz       Bajer                 337: 452
  24 Grażyna        Kaczyńska            - Marek          Reda                  321: 371
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Kruk                  379: 291
  26 Krzysztof      Sojka                - Mariusz        Sylwestrzuk           316: 404
  27 Magdalena      Kublik               - Adam           Janicki               374: 261
  28 Urszula        Solarska             - Mariola        Osajda-Matczak        387: 287
  29 Krystyna       Augustyniak          - Piotr          Domański              401: 366
  30 Jerzy          Ciesielski           - Beata          Piotrowska            318: 379


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Krystyna       Augustyniak           446: 368
   2 Anna           Stefańska            - Łukasz         Bryła                 379: 371
   3 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 416: 408
   4 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                345: 519
   5 Dawid          Pikul                - Urszula        Solarska              440: 356
   6 Andrzej        Kowalski             - Jarosław       Michalak              368: 379
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Krupka                248: 367
   8 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Bajer                 408: 357
   9 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Pilc                  432: 316
  10 Magdalena.Maja Rusak                - Magdalena      Kublik                368: 400
  11 Marek          Reda                 - Rafał          Wesołowski            361: 285
  12 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Lipka                 449: 378
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Pukniel               431: 375
  14 Karol          Wyrębkiewicz         - Mateusz        Żbikowski             323: 414
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jakub          Szymczak              432: 373
  16 Grażyna        Wesołowska           - Kamil          Górka                 285: 458
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Maria          Krzyżanowska          382: 250
  18 Tomasz         Siwiński             - Paweł          Jackowski             367: 350
  19 Maciej         Michalak             - Andrzej        Przybyłowicz          417: 299
  20 Krzysztof      Kruk                 - Mikołaj        Przybyłowicz          251: 457
  21 Piotr          Domański             - Mariola        Osajda-Matczak        273: 408
  22 Paweł          Michalski            - Wojciech       Zemło                 331: 345
  23 Jan            Kozłowski            - Michał         Ozimiński             309: 487
  24 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Ostrowska             384: 324
  25 Anna           Czarnecka            - Anna           Arana                 431: 253
  26 Robert         Głowacki             - Andrzej        Kroc                  420: 288
  27 Rafał          Lenartowski          - Natalia        Połomska              527: 282
  28 Adam           Janicki              - Grażyna        Kaczyńska             346: 304
  29 Danuta         Połomska             - Jerzy          Ciesielski            327: 273
  30 Krzysztof      Sojka                - Małgorzata     Szczygieł             380: 494


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Krupka               - Przemysław     Herdzina              375: 382
   2 Mateusz        Żbikowski            - Irena          Sołdan                446: 358
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 388: 368
   4 Andrzej        Rechowicz            - Beata          Piotrowska            344: 383
   5 Magdalena      Kublik               - Miłosz         Wrzałek               342: 379
   6 Jarosław       Michalak             - Anna           Stefańska             300: 363
   7 Marek          Reda                 - Kazimierz.J    Merklejn              320: 435
   8 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Sylwestrzuk           361: 401
   9 Rafał          Lenartowski          - Małgorzata     Szczygieł             415: 388
  10 Kamil          Górka                - Katarzyna      Sołdan                368: 401
  11 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maciej         Michalak              221: 402
  12 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kowalski              333: 338
  13 Wojciech       Zemło                - Magdalena.Maja Rusak                 382: 307
  14 Grzegorz       Bajer                - Mariola        Osajda-Matczak        250: 463
  15 Maciej         Pilc                 - Stanisław      Rydzik                273: 341
  16 Łukasz         Bryła                - Jerzy          Krzyżewski            436: 324
  17 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Siwiński              433: 294
  18 Krystyna       Augustyniak          - Jakub          Szymczak              441: 340
  19 Anna           Czarnecka            - Karol          Wyrębkiewicz          261: 464
  20 Robert         Głowacki             - Krzysztof      Sporczyk              510: 364
  21 Michał         Lipka                - Adam           Janicki               352: 397
  22 Urszula        Solarska             - Danuta         Połomska              407: 290
  23 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               464: 375
  24 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sojka                 371: 285
  25 Andrzej        Przybyłowicz         - Grażyna        Wesołowska            317: 359
  26 Jan            Kozłowski            - Jerzy          Ciesielski            389: 300
  27 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Domański              282: 376
  28 Natalia        Połomska             - Maria          Krzyżanowska          203: 385
  29 Grażyna        Kaczyńska            - Krzysztof      Kruk                  384: 303
  30 Paweł          Michalski            - Anna           Arana                 354: 356


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Przemysław     Herdzina              368: 435
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Anna           Stefańska             516: 325
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             503: 373
   4 Miłosz         Wrzałek              - Beata          Piotrowska            440: 402
   5 Irena          Sołdan               - Urszula        Solarska              329: 411
   6 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                316: 443
   7 Dawid          Pikul                - Katarzyna      Sołdan                444: 319
   8 Maciej         Michalak             - Robert         Głowacki              408: 323
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Rechowicz             483: 324
  10 Krystyna       Augustyniak          - Magdalena      Kublik                429: 522
  11 Wojciech       Zemło                - Łukasz         Bryła                 389: 369
  12 Jarosław       Michalak             - Michał         Ozimiński             405: 366
  13 Marek          Reda                 - Agnieszka      Krupka                395: 362
  14 Adam           Janicki              - Andrzej        Kowalski              321: 370
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Mówka                 319: 427
  16 Kamil          Górka                - Jerzy          Krzyżewski            400: 354
  17 Maria          Krzyżanowska         - Paweł          Jackowski             306: 447
  18 Grażyna        Kaczyńska            - Magdalena.Maja Rusak                 352: 349
  19 Grzegorz       Pukniel              - Jakub          Szymczak              357: 298
  20 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Sporczyk              277: 313
  21 Michał         Lipka                - Joanna         Ostrowska             489: 270
  22 Grzegorz       Bajer                - Tomasz         Siwiński              370: 286
  23 Maciej         Pilc                 - Jan            Kozłowski             467: 333
  24 Mikołaj        Przybyłowicz         - Grażyna        Wesołowska            426: 374
  25 Anna           Arana                - Rafał          Wesołowski            313: 364
  26 Danuta         Połomska             - Anna           Czarnecka             374: 325
  27 Piotr          Domański             - Andrzej        Przybyłowicz          340: 265
  28 Krzysztof      Kruk                 - Krzysztof      Sojka                 307: 412
  29 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Michalski             318: 255
  30 Jerzy          Ciesielski           - Natalia        Połomska              306: 308


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              390: 274
   2 Przemysław     Herdzina             - Miłosz         Wrzałek               326: 404
   3 Anna           Stefańska            - Dawid          Pikul                 477: 411
   4 Mateusz        Żbikowski            - Urszula        Solarska              526: 257
   5 Andrzej        Kowalski             - Magdalena      Kublik                344: 396
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Michalak              358: 325
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Wojciech       Zemło                 374: 522
   8 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Michalak              572: 329
   9 Beata          Piotrowska           - Marek          Reda                  364: 449
  10 Krzysztof      Mówka                - Mikołaj        Przybyłowicz          489: 304
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Krystyna       Augustyniak           395: 325
  12 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Sołdan                434: 287
  13 Kamil          Górka                - Grzegorz       Pukniel               392: 293
  14 Irena          Sołdan               - Maciej         Pilc                  510: 253
  15 Grzegorz       Bajer                - Michał         Lipka                 430: 333
  16 Rafał          Wesołowski           - Robert         Głowacki              383: 380
  17 Grażyna        Kaczyńska            - Rafał          Lenartowski           303: 418
  18 Piotr          Domański             - Łukasz         Bryła                 306: 413
  19 Adam           Janicki              - Michał         Ozimiński             336: 426
  20 Danuta         Połomska             - Agnieszka      Krupka                373: 385
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             329: 330
  22 Maria          Krzyżanowska         - Magdalena.Maja Rusak                 307: 290
  23 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Sojka                 397: 341
  24 Tomasz         Siwiński             - Małgorzata     Szczygieł             391: 332
  25 Jan            Kozłowski            - Joanna         Ostrowska             363: 319
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Arana                 325: 300
  27 Anna           Czarnecka            - Andrzej        Kroc                  354: 360
  28 Grażyna        Wesołowska           - Natalia        Połomska              306: 240
  29 Andrzej        Przybyłowicz         - Jerzy          Ciesielski            343: 309
  30 Krzysztof      Kruk                 - Paweł          Michalski             309: 361


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              389: 373
   2 Mateusz        Żbikowski            - Anna           Stefańska             456: 242
   3 Wojciech       Zemło                - Stanisław      Rydzik                445: 410
   4 Przemysław     Herdzina             - Marek          Reda                  481: 276
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kazimierz.J    Merklejn              368: 442
   6 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Mówka                 273: 420
   7 Beata          Piotrowska           - Dawid          Pikul                 308: 545
   8 Andrzej        Rechowicz            - Irena          Sołdan                440: 277
   9 Andrzej        Kowalski             - Paweł          Jackowski             336: 462
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 391: 374
  11 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Bajer                 369: 381
  12 Michał         Ozimiński            - Maciej         Michalak              383: 355
  13 Urszula        Solarska             - Łukasz         Bryła                 338: 470
  14 Jarosław       Michalak             - Karol          Wyrębkiewicz          369: 507
  15 Agnieszka      Krupka               - Rafał          Wesołowski            397: 361
  16 Krystyna       Augustyniak          - Grażyna        Kaczyńska             408: 374
  17 Robert         Głowacki             - Adam           Janicki               403: 261
  18 Michał         Lipka                - Piotr          Domański              400: 298
  19 Mikołaj        Przybyłowicz         - Tomasz         Siwiński              404: 398
  20 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Pukniel               382: 388
  21 Jan            Kozłowski            - Krzysztof      Sporczyk              327: 399
  22 Katarzyna      Sołdan               - Maria          Krzyżanowska          388: 291
  23 Jakub          Szymczak             - Danuta         Połomska              456: 311
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Kroc                  265: 334
  25 Magdalena.Maja Rusak                - Maciej         Pilc                  269: 296
  26 Krzysztof      Sojka                - Paweł          Michalski             383: 331
  27 Małgorzata     Szczygieł            - Joanna         Ostrowska             281: 302
  28 Natalia        Połomska             - Anna           Czarnecka             349: 317
  29 Anna           Arana                - Andrzej        Przybyłowicz          283: 396
  30 Jerzy          Ciesielski           - Krzysztof      Kruk                  327: 270


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               348: 430
   2 Mateusz        Żbikowski            - Wojciech       Zemło                 435: 341
   3 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Skrobosz              334: 465
   4 Dawid          Pikul                - Mariusz        Sylwestrzuk           319: 412
   5 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Rechowicz             398: 394
   6 Magdalena      Kublik               - Stanisław      Rydzik                330: 462
   7 Paweł          Jackowski            - Anna           Stefańska             436: 274
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Karol          Wyrębkiewicz          379: 484
   9 Łukasz         Bryła                - Grzegorz       Bajer                 512: 324
  10 Marek          Reda                 - Michał         Ozimiński             556: 280
  11 Agnieszka      Krupka               - Irena          Sołdan                406: 385
  12 Kamil          Górka                - Jarosław       Michalak              358: 436
  13 Urszula        Solarska             - Krystyna       Augustyniak           364: 254
  14 Jakub          Szymczak             - Rafał          Lenartowski           332: 388
  15 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Głowacki              346: 351
  16 Rafał          Wesołowski           - Michał         Lipka                 387: 385
  17 Beata          Piotrowska           - Katarzyna      Sołdan                357: 365
  18 Andrzej        Kowalski             - Krzysztof      Sporczyk              411: 386
  19 Maciej         Michalak             - Maciej         Pilc                  341: 286
  20 Andrzej        Kroc                 - Mikołaj        Przybyłowicz          284: 360
  21 Krzysztof      Sojka                - Jerzy          Krzyżewski            446: 338
  22 Danuta         Połomska             - Jan            Kozłowski             280: 416
  23 Tomasz         Siwiński             - Adam           Janicki               436: 224
  24 Maria          Krzyżanowska         - Grażyna        Kaczyńska             386: 277
  25 Joanna         Ostrowska            - Grażyna        Wesołowska            382: 393
  26 Andrzej        Przybyłowicz         - Natalia        Połomska              368: 443
  27 Paweł          Michalski            - Magdalena.Maja Rusak                 404: 289
  28 Jerzy          Ciesielski           - Anna           Czarnecka             270: 330
  29 Anna           Arana                - Małgorzata     Szczygieł             346: 398
  30 Krzysztof      Kruk                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Żbikowski             406: 405
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              322: 482
   3 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.J    Merklejn              302: 357
   4 Łukasz         Bryła                - Agnieszka      Krupka                351: 404
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Karol          Wyrębkiewicz          342: 413
   6 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  348: 345
   7 Wojciech       Zemło                - Przemysław     Herdzina              273: 383
   8 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 373: 414
   9 Kamil          Górka                - Rafał          Lenartowski           456: 360
  10 Michał         Lipka                - Robert         Głowacki              444: 379
  11 Andrzej        Rechowicz            - Krystyna       Augustyniak           396: 393
  12 Michał         Ozimiński            - Beata          Piotrowska            327: 367
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Sojka                 522: 304
  14 Grzegorz       Pukniel              - Magdalena      Kublik                385: 436
  15 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kowalski              410: 347
  16 Jan            Kozłowski            - Jarosław       Michalak              418: 363
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Bajer                 364: 336
  18 Maciej         Michalak             - Tomasz         Siwiński              436: 273
  19 Anna           Stefańska            - Grażyna        Wesołowska            322: 305
  20 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maria          Krzyżanowska          389: 292
  21 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kroc                  312: 374
  22 Natalia        Połomska             - Urszula        Solarska              306: 357
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Katarzyna      Sołdan                352: 345
  24 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Przybyłowicz          377: 358
  25 Paweł          Michalski            - Danuta         Połomska              374: 299
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Grażyna        Kaczyńska             323: 310
  27 Adam           Janicki              - Magdalena.Maja Rusak                 318: 343
  28 Jerzy          Ciesielski           - Krzysztof      Kruk                  400:   1


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Karol          Wyrębkiewicz          367: 323
   2 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              380: 388
   3 Przemysław     Herdzina             - Mateusz        Żbikowski             354: 431
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Agnieszka      Krupka                460: 316
   5 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 453: 408
   6 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Bryła                 282: 331
   7 Andrzej        Rechowicz            - Mariola        Osajda-Matczak        358: 321
   8 Marek          Reda                 - Mariusz        Sylwestrzuk           329: 323
   9 Magdalena      Kublik               - Wojciech       Zemło                 338: 369
  10 Maciej         Michalak             - Urszula        Solarska              446: 295
  11 Anna           Stefańska            - Mikołaj        Przybyłowicz          327: 478
  12 Michał         Lipka                - Kamil          Górka                 430: 403
  13 Robert         Głowacki             - Rafał          Lenartowski           332: 430
  14 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kowalski              360: 412
  15 Beata          Piotrowska           - Jarosław       Michalak              418: 454
  16 Jakub          Szymczak             - Jan            Kozłowski             410: 460
  17 Grzegorz       Bajer                - Rafał          Wesołowski            277: 372
  18 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              430: 374
  19 Andrzej        Kroc                 - Irena          Sołdan                357: 427
  20 Krystyna       Augustyniak          - Grzegorz       Pukniel               383: 402
  21 Tomasz         Siwiński             - Krzysztof      Sojka                 298: 516
  22 Grażyna        Wesołowska           - Małgorzata     Szczygieł             360: 359
  23 Paweł          Michalski            - Joanna         Ostrowska             299: 306
  24 Natalia        Połomska             - Jerzy          Krzyżewski            311: 397
  25 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Przybyłowicz          319: 403
  26 Magdalena.Maja Rusak                - Danuta         Połomska              498: 225
  27 Grażyna        Kaczyńska            - Jerzy          Ciesielski            326: 258
  28 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               472: 279
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             323: 415
   3 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 399: 370
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Lenartowski           338: 421
   5 Paweł          Jackowski            - Mariola        Osajda-Matczak        348: 463
   6 Łukasz         Bryła                - Jarosław       Michalak              343: 372
   7 Magdalena      Kublik               - Przemysław     Herdzina              371: 380
   8 Agnieszka      Krupka               - Mariusz        Sylwestrzuk           522: 402
   9 Andrzej        Kowalski             - Andrzej        Rechowicz             370: 319
  10 Maciej         Michalak             - Jan            Kozłowski             487: 455
  11 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Zemło                 475: 377
  12 Mikołaj        Przybyłowicz         - Rafał          Wesołowski            357: 364
  13 Marek          Reda                 - Anna           Stefańska             370: 361
  14 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 292: 412
  15 Urszula        Solarska             - Michał         Lipka                 343: 294
  16 Grzegorz       Bajer                - Irena          Sołdan                139: 717
  17 Grażyna        Wesołowska           - Robert         Głowacki              408: 410
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Piotrowska            355: 345
  19 Krzysztof      Sojka                - Andrzej        Kroc                  276: 396
  20 Michał         Ozimiński            - Krystyna       Augustyniak           360: 353
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Jakub          Szymczak              286: 337
  22 Grzegorz       Pukniel              - Joanna         Ostrowska             341: 424
  23 Magdalena.Maja Rusak                - Natalia        Połomska              332: 322
  24 Andrzej        Przybyłowicz         - Grażyna        Kaczyńska             458: 326
  25 Małgorzata     Szczygieł            - Maria          Krzyżanowska          387: 433
  26 Tomasz         Siwiński             - Jerzy          Ciesielski            383: 398
  27 Adam           Janicki              - Paweł          Michalski             414: 370
  28 Danuta         Połomska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Krupka               - Mariusz        Skrobosz              406: 412
   2 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                371: 376
   3 Mateusz        Żbikowski            - Maciej         Michalak              421: 328
   4 Przemysław     Herdzina             - Kazimierz.J    Merklejn              381: 476
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Reda                  393: 382
   6 Łukasz         Bryła                - Paweł          Jackowski             316: 489
   7 Rafał          Lenartowski          - Mariola        Osajda-Matczak        333: 327
   8 Jarosław       Michalak             - Wojciech       Zemło                 312: 424
   9 Andrzej        Rechowicz            - Mikołaj        Przybyłowicz          364: 387
  10 Andrzej        Kowalski             - Katarzyna      Sołdan                458: 428
  11 Rafał          Wesołowski           - Urszula        Solarska              377: 313
  12 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 356: 419
  13 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 423: 470
  14 Michał         Lipka                - Jan            Kozłowski             383: 359
  15 Robert         Głowacki             - Mariusz        Sylwestrzuk           340: 465
  16 Michał         Ozimiński            - Magdalena      Kublik                321: 390
  17 Anna           Stefańska            - Jakub          Szymczak              287: 477
  18 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              308: 390
  19 Andrzej        Kroc                 - Beata          Piotrowska            356: 358
  20 Krzysztof      Sojka                - Grzegorz       Pukniel               333: 406
  21 Andrzej        Przybyłowicz         - Magdalena.Maja Rusak                 312: 378
  22 Grażyna        Wesołowska           - Maria          Krzyżanowska          352: 313
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Bajer                 436: 239
  24 Krystyna       Augustyniak          - Adam           Janicki               351: 297
  25 Grażyna        Kaczyńska            - Małgorzata     Szczygieł             318: 353
  26 Tomasz         Siwiński             - Danuta         Połomska              348: 277
  27 Paweł          Michalski            - Jerzy          Ciesielski            399: 329
  28 Natalia        Połomska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             377: 417
   2 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                360: 318
   3 Paweł          Jackowski            - Kazimierz.J    Merklejn              443: 441
   4 Przemysław     Herdzina             - Karol          Wyrębkiewicz          342: 454
   5 Rafał          Lenartowski          - Agnieszka      Krupka                307: 392
   6 Wojciech       Zemło                - Maciej         Michalak              318: 545
   7 Marek          Reda                 - Andrzej        Kowalski              288: 390
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Rafał          Wesołowski            397: 344
   9 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 420: 352
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Łukasz         Bryła                 451: 287
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Lipka                 364: 382
  12 Katarzyna      Sołdan               - Magdalena      Kublik                448: 328
  13 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Rechowicz             390: 437
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Michalak              371: 332
  15 Irena          Sołdan               - Urszula        Solarska              442: 346
  16 Jan            Kozłowski            - Dawid          Pikul                 400: 265
  17 Robert         Głowacki             - Beata          Piotrowska            337: 466
  18 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Ozimiński             340: 299
  19 Magdalena.Maja Rusak                - Anna           Stefańska             369: 372
  20 Jerzy          Krzyżewski           - Grażyna        Wesołowska            355: 296
  21 Andrzej        Kroc                 - Joanna         Ostrowska             334: 372
  22 Krystyna       Augustyniak          - Krzysztof      Sojka                 488: 277
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Przybyłowicz          379: 404
  24 Tomasz         Siwiński             - Paweł          Michalski             263: 546
  25 Grzegorz       Bajer                - Maria          Krzyżanowska          312: 354
  26 Natalia        Połomska             - Adam           Janicki               290: 324
  27 Danuta         Połomska             - Grażyna        Kaczyńska             316: 391
  28 Jerzy          Ciesielski           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 10-03-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             148.65  29582  199
   2 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.86  29372  200
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  11633   80
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.73  26878  187
   5 Dawid Pikul                    Poznań               142.79  27844  195
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.66  27818  195
   7 Kamil Górka                    Kraków               141.79  28074  198
   8 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
  10 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.96  27713  198
  12 Justyna Fugiel                 Kraków               139.08  27260  196
  13 Sławomir Kucia                 Kraków               138.54   7481   54
  14 Paweł Jackowski                Warszawa             137.99  26081  189
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            137.99  10349   75
  16 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.65  16105  117
  17 Andrzej Kowalski               Gdańsk               137.28  26632  194
  18 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              137.15  27155  198
  19 Radosław Konca                 Warszawa             136.71  22284  163
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.57  22808  167
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.56  26903  197
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.49  27297  200
  23 Szymon Fidziński               Warszawa             136.14  11436   84
  24 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26434  195
  25 Mariusz Wrześniewski           Kraków               135.21  26230  194
  26 Michał Trumpus                 Wrocław              134.88  26976  200
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.82  26963  200
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.18  10198   76
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.88  17806  133
  30 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  32 Mariusz Margalski              Pieczyska            132.52  17493  132
  33 Bartosz Morawski               Gliwice              132.24  17324  131
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.18  21148  160
  35 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.83  14238  108
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               131.36  25221  192
  37 Łukasz Bryła                   Mielec               130.93  23568  180
  38 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     130.58  11622   89
  39 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 130.21   5469   42
  40 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             130.05  26011  200
  41 Lucyna Korga                   Zabrze               129.79   6230   48
  42 Piotr Szałkiewicz              Dungarvan [Irlandia] 129.57   6867   53
  43 Dariusz Kosz                   Nysa                 128.94  10315   80
  44 Robert Kamiński                Warszawa             128.62  24952  194
  45 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.29  12188   95
  46 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.04   6018   47
  47 Wojciech Sołdan                Rumia                127.66  24511  192
  48 Maciej Perzyński               Piła                 126.93  18658  147
  49 Przemysław Herdzina            Kraków               126.82  24729  195
  50 Kamil Klinkosz                 Rumia                126.75   8746   69
  51 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.75  19013  150
  52 Leszek Stecuła                 Bytom                126.54   7719   61
  53 Kuba Koisar                    Warszawa             126.46  24153  191
  54 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.45  24532  194
  55 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  56 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.36  20471  162
  57 Jarosław Michalak              Łódź                 126.19  15143  120
  58 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.18   4290   34
  59 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  60 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            125.86  20767  165
  61 Artur Irzyk                    Strzyżów             125.74  25147  200
  62 Dariusz Dzierża                Kraków               125.58   5400   43
  63 Paweł Janaś                    Głogów               125.52  20335  162
  64 Joanna Juszczak                Warszawa             125.51  14057  112
  65 Maciej Rzychoń                 Katowice             125.31  11278   90
  66 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  67 Michał Makowski                Warszawa             125.19   7136   57
  68 Maciej Michalak                Łódź                 125.19  20281  162
  69 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.07   7254   58
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.03  13253  106
  71 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.00   9000   72
  72 Marek Roszak                   Poznań               124.93  23862  191
  73 Artur Koszel                   Legionowo            124.81  23838  191
  74 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.71  16337  131
  75 Rafał Matczak                  Milanówek            124.24  15654  126
  76 Iwona Kucia                    Kraków               123.66   7172   58
  77 Mateusz Zalega                 Łódź                 123.48   5927   48
  78 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.47  12347  100
  79 Rafał Lenartowski              Gdynia               123.17  12933  105
  80 Piotr Rosół                    Warszawa             123.15  24138  196
  81 Łukasz Miłosz                  Warszawa             123.10   5047   41
  82 Radosław Sowiński              Warszawa             122.96  13895  113
  83 Irena Sołdan                   Rumia                122.78  24556  200
  84 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.76  11048   90
  85 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  86 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.49  10289   84
  87 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.46  17144  140
  88 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.41  11629   95
  89 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.29  10272   84
  90 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  91 Krzysztof Obremski             Legnica              122.14  20276  166
  92 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.07  24414  200
  93 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.05  24287  199
  94 Joanna Stępień                 Katowice             121.99  13175  108
  95 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.78  21676  178
  96 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.60  24198  199
  97 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             121.20   5333   44
  98 Jakub Szymczak                 Łódź                 121.11  16108  133
  99 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.07  23367  193
 100 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.00  17303  143
 101 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.96  23708  196
 102 Damian Krężel                  Mielec               120.90   5803   48
 103 Łukasz Bobowski                Suchedniów           120.86  17525  145
 104 Marta Dobrzańska               Kraków               120.74   6037   50
 105 Ewa Ciszewska                  Katowice             120.68  20274  168
 106 Jakub Zaryński                 Świnoujście          120.65  17011  141
 107 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 108 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.14   5286   44
 109 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 110 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 111 Jacek Pietruszka               Kraków               119.95   8996   75
 112 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.68  15798  132
 113 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.65  23092  193
 114 Mariusz Makuch                 Zator                119.61   6698   56
 115 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 116 Marek Reda                     Wołomin              119.43  21020  176
 117 Tomasz Ciejka                  Kraków               119.43  16123  135
 118 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.39  23162  194
 119 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             119.22  20625  173
 120 Katarzyna Sołdan               Rumia                119.20  22887  192
 121 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.18  22764  191
 122 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            119.07  17384  146
 123 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.95   4996   42
 124 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 125 Rafał Dąbrowski                Ostróda              118.79  13542  114
 126 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             118.68  23735  200
 127 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 128 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.52  16949  143
 129 Bartosz Orłowski               Bytom                118.35  13492  114
 130 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 131 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 132 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.22  22934  194
 133 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 134 Paweł Jędryka                  Tarnów               118.06   5667   48
 135 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.95  20051  170
 136 Marcin Skowron                 Zabrze               117.93  16157  137
 137 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 138 Magdalena Kublik               Warszawa             117.80  16728  142
 139 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.52   7404   63
 140 Daniel Czernatowicz            Kraków               117.51   9048   77
 141 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.24  22159  189
 142 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.22  20161  172
 143 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 144 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.89  23145  198
 145 Małgorzata Sulejewska          Kraków               116.83  12384  106
 146 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.81  16704  143
 147 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 148 Daniel Janus                   Wąchock              116.64  15396  132
 149 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.17   4066   35
 150 Krzysztof Jaworski             Warszawa             115.98   5799   50
 151 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 152 Marek Dudkiewicz               Milanówek            115.87  22131  191
 153 Robert Zabłocki                Łódź                 115.79   9958   86
 154 Anna Niedzielko                Szczecin             115.77  13892  120
 155 Marek Rogalski                 Warszawa             115.74  20602  178
 156 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 157 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.67   6593   57
 158 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 159 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.62   5550   48
 160 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             115.62  22778  197
 161 Jakub Nalepa                   Gliwice              115.49  15706  136
 162 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.41  22043  191
 163 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.32  22719  197
 164 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.14   8175   71
 165 Piotr Szutenberg               Ustka                115.00   6440   56
 166 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 167 Beata Piotrowska               Łódź                 114.90  22865  199
 168 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.87  15393  134
 169 Michał Szorc                   Białystok            114.68   6422   56
 170 Jan Kozłowski                  Kraków               114.68  19495  170
 171 Robert Soszka                  Warszawa             114.62  16390  143
 172 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.45   9614   84
 173 Paweł Opyc                     Warszawa             114.42  12472  109
 174 Łukasz Święcki                 Białystok            114.41  11670  102
 175 Agnieszka Krupka               Krosno               114.31  19432  170
 176 Bogusław Książek               Szczecin             114.00  14592  128
 177 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              113.95  21993  193
 178 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 179 Andrzej Rakoczy                Kraków               113.35   6801   60
 180 Halina Roszak                  Poznań               113.33  22439  198
 181 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.31  20282  179
 182 Adam Klimont                   Wałcz                113.21  13246  117
 183 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.16  12448  110
 184 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.99  14915  132
 185 Jerzy Luter                    Bytom                112.83  20987  186
 186 Krzysztof Bukowski             Milanówek            112.70   8565   76
 187 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  112.69   9466   84
 188 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.46   6073   54
 189 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               112.45   9446   84
 190 Grażyna Furman                 Sosnowiec            112.26   3480   31
 191 Katarzyna Żuławska             Katowice             112.25  13246  118
 192 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.95   9628   86
 193 Sławomir Buk                   Gliwice              111.85   9395   84
 194 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 195 Michał Lipka                   Mielec               111.22   7563   68
 196 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.20  10675   96
 197 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.96   8100   73
 198 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.81  17175  155
 199 Andrzej Gostomski              Łódź                 110.76   7864   71
 200 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 201 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.53  21884  198
 202 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 110.49  14253  129
 203 Magdalena Merklejn             Szczecin             110.40   8611   78
 204 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.34   9931   90
 205 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.24  11906  108
 206 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.22   8928   81
 207 Sylwester Gryz                 Zabrze               110.18  16748  152
 208 Stanisław Gasik                Warszawa             110.10   8588   78
 209 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 210 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.03   6602   60
 211 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.96  21002  191
 212 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 213 Lucyna Śniadach                Rumia                109.92  16818  153
 214 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 215 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.64  21051  192
 216 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.33  10933  100
 217 Małgorzata Sameryt             Warszawa             109.29  18798  172
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               109.09  14727  135
 219 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.47  15077  139
 220 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.45  16485  152
 221 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.40  15176  140
 222 Jarosław Żuliński              Szczecin             108.29   5198   48
 223 Grzegorz Kwiecień              Kraków               108.03   7130   66
 224 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 225 Iza Kraj                       Warszawa             107.64   9903   92
 226 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 227 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               107.63  10978  102
 228 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.62  15712  146
 229 Jan Lisiewski                  Piasutno             107.60   8823   82
 230 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             107.56   5163   48
 231 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.46  14399  134
 232 Robert Głowacki                Łódź                 107.36   7730   72
 233 Maciej Stolarczyk              Zator                107.30   3970   37
 234 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.28   7295   68
 235 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 236 Katarzyna Klimała              Kraków               107.00  17334  162
 237 Marianna Kozłowska             Białystok            106.74   8326   78
 238 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            106.63  10343   97
 239 Dorota Zielińska               Piaseczno            106.62   8316   78
 240 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.56   3836   36
 241 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 242 Michał Ozimiński               Łódź                 106.54  21307  200
 243 Sławomir Zabawa                Jasło                106.36   7020   66
 244 Anita Bruska                   Gdynia               106.31   8292   78
 245 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 246 Rafał Skibicki                 Lębork               106.17  19748  186
 247 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.13   6368   60
 248 Teresa Zalewska                Racibórz             106.00  13568  128
 249 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 250 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 251 Monika Laskowska               Dungarvan [Irlandia] 105.43   4639   44
 252 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 253 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.98  19422  185
 254 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 255 Anna Stefańska                 Łódź                 104.44  19113  183
 256 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.22   9171   88
 257 Joanna Kubińska                Warszawa             104.20   3126   30
 258 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      104.13   3228   31
 259 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 260 Weronika Rudnicka              Ustka                103.53  18118  175
 261 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.42  16030  155
 262 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.14  20318  197
 264 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 265 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 266 Sylwester Wójcik               Lublin               102.92  14615  142
 267 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 268 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 269 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  102.53  14662  143
 270 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 271 Marek Kocikowski               Ostróda              102.48   4919   48
 272 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 273 Anna Lisiewska                 Piasutno             102.40   4915   48
 274 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.19   3679   36
 275 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.13   6128   60
 276 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.71  19529  192
 277 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 278 Janusz Sojka                   Łódź                 101.69   3661   36
 279 Tomasz Siwiński                Zawiercie            101.64  14636  144
 280 Renata Rosół                   Warszawa             101.52   6396   63
 281 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 282 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 283 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.16  10521  104
 284 Magdalena Ochot                Katowice             101.13   5461   54
 285 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.92  19780  196
 286 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 287 Patrycja Śliwińska             Szczecin             100.33  17858  178
 288 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 289 Jacek Gasik                    Warszawa             100.06   3302   33
 290 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 291 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             99.90   4795   48
 292 Piotr Domański                 Łódź                  99.84   5791   58
 293 Maurycy Machnio                Lipiany               99.78   3592   36
 294 Elżbieta Święcka               Białystok             99.76   5088   51
 295 Adam Janicki                   Łódź                  99.54  16624  167
 296 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.40   9741   98
 297 Anna Arana                     Warszawa              98.82  11760  119
 298 Katarzyna Majewska             Lublin                98.72  12142  123
 299 Grzegorz Bajer                 Łódź                  98.48   6992   71
 300 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 301 Krzysztof Sojka                Łódź                  98.03   7058   72
 302 Jan Ziółkowski                 Rumia                 97.60   4099   42
 303 Wojciech Wróbel                Zator                 97.57   5854   60
 304 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.55  12779  131
 305 Andrzej Bociąga                Chorzów               97.36   5452   56
 306 Paweł Jachowicz                Żyrardów              97.22   3597   37
 307 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 308 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 309 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 310 Jarosław Karp                  Jędrzejów             96.91   6784   70
 311 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.82   6003   62
 312 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.72   7834   81
 313 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51   8879   92
 314 Michał Kolaj                   Ostróda               96.48  11192  116
 315 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 316 Urszula Solarska               Łódź                  96.23  19246  200
 317 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.94   3454   36
 318 Joanna Brychcy                 Katowice              95.59  19022  199
 319 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 320 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   5145   54
 321 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.25   9620  101
 322 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 323 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 324 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 325 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.67   5491   58
 326 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.67   2840   30
 327 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.65  10412  110
 328 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.12   5271   56
 329 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.75  11719  125
 330 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  93.48  10283  110
 331 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 332 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          92.90   2880   31
 333 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 334 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 335 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.18   5254   57
 336 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.11   3316   36
 337 Sławomir Długosz               Ostróda               91.95   3954   43
 338 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 339 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.60   6687   73
 340 Anna Czarnecka                 Zgierz                91.54   5126   56
 341 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 342 Bartosz Milczarek              Łódź                  91.37   3198   35
 343 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 344 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 345 Piotr Marusa                   Szczytno              90.47   3076   34
 346 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 347 Wojciech Obremski              Legnica               90.36   9578  106
 348 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.31  11379  126
 349 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.53   5282   59
 350 Beata Wolf                     Gdańsk                89.50   3222   36
 351 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.12  10516  118
 352 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 353 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 354 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.18   3487   40
 355 Filip Dalecki                  Rumia                 87.07   4702   54
 356 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 357 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 358 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.00  10370  122
 359 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.75   4831   57
 360 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 361 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 362 Błażej Fuczek                  Przeciszów            82.57   2890   35
 363 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 364 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 365 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.88   4610   57
 366 Sandra Sekuła                  Szczecin              80.51   2818   35
 367 Monika Wrzałek                 Rumia                 80.41   4744   59
 368 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 369 Paweł Golubiński               Gdynia                78.55   4006   51
 370 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.14   9377  120
 371 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 372 Rafał Horoszko                 Przeciszów            77.23   2703   35
 373 Monika Pieczora                Łódź                  75.35   4295   57
 374 Ewa Jóźwiak                    Iława                 74.81  10100  135
 375 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 376 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 377 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 378 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 10-03-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Maciej Kuczyński               Gdynia                92.03   2669   29
   2 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   3 Renata Polończyk               Bielsko Biała         98.79   2766   28
   4 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   5 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   6 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
   7 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   8 Bogusław Szyszka               Oława                115.37   3115   27
   9 Dominik Wester                 Warszawa             104.00   2808   27
  10 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             142.19   3697   26
  11 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  12 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  13 Beata Lerska                   Warszawa              94.16   2354   25
  14 Adrian Szczepanik              Zator                 82.20   2055   25
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  16 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.17   3100   24
  17 Mirosław Konsik                Gdańsk               123.58   2966   24
  18 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  19 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  20 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  21 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  22 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  23 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  24 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  25 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  26 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  27 Jacek Cichecki                 Józefów              102.92   2470   24
  28 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  29 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               101.62   2439   24
  30 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  31 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  33 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  34 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  35 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  36 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  37 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  38 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  39 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  40 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  41 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  42 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  43 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  44 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  45 Katarzyna Kochańska            Piastów               76.29   1831   24
  46 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  47 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  48 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  49 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  50 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  51 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  52 Bożena Guział                  Racibórz              84.09   1934   23
  53 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  54 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  55 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  56 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  57 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  58 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  59 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  60 Anna Lenartowska               Gdynia                74.78   1720   23
  61 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  62 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  63 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  64 Adam Kędzior                   Lublin                83.41   1835   22
  65 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  66 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  67 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  68 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  69 Łukasz Homa                    Wrocław              108.70   2174   20
  70 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              106.20   2124   20
  71 Agnieszka Goniowska            Wrocław               98.30   1966   20
  72 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               97.00   1940   20
  73 Roman Figiel                   Zawichost             93.65   1873   20
  74 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  75 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  76 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  77 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  78 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  79 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  80 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  81 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           94.79   1801   19
  82 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  83 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  84 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  85 Anna Biegańska                 Białystok            116.35   1978   17
  86 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  87 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.53   1420   17
  88 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  89 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  90 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       132.27   1984   15
  91 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  92 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  93 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
  94 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  95 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
  96 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
  97 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
  98 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
  99 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 100 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 101 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 102 Sławomir Nosek                 Mielec               116.92   1403   12
 103 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 104 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 105 Stanisław Ochot                Katowice             116.00   1392   12
 106 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 107 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 108 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 109 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 110 Andrzej Bryła                  Mielec               111.17   1334   12
 111 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 112 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 113 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 114 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 115 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 116 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 117 Beata Łażewska                 Gdynia               108.25   1299   12
 118 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 119 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 120 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 121 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 122 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 123 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 124 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 125 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 126 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 127 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 128 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 129 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         102.50   1230   12
 130 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 131 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 132 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 133 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 134 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 135 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 136 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 137 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 138 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 139 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 140 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 141 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 142 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 143 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 144 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 145 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 146 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 147 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 148 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 149 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 150 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 151 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 152 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 153 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 154 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 155 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 156 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 157 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 158 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 159 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 160 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 161 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 162 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 163 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 164 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 165 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 166 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 167 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 168 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 169 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 170 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 171 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 172 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 173 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 174 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 175 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 176 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 177 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 178 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 179 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 180 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 181 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 182 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 183 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 184 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 185 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 186 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 187 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   82.08    985   12
 188 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 189 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 190 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 191 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 192 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 193 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 194 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 195 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 196 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 197 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 198 Adam Zalewski                  Racibórz              77.42    929   12
 199 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 200 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 201 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 202 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 203 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 204 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 205 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 206 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 207 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 208 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 209 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 210 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 211 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 212 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 213 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 214 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 215 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 216 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 217 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 218 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      102.00   1122   11
 219 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 220 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 221 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 222 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 223 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 224 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 225 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 226 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 227 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 228 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 229 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 230 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 231 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 232 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 233 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 234 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 235 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 236 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 237 Joanna Żłobicka                Wrocław               79.09    870   11
 238 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 239 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 240 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 241 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 242 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 243 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 244 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 245 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 246 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 247 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 248 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 249 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 250 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 251 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 252 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 253 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 254 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 255 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 256 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 257 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 258 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 259 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 260 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 261 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 262 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 263 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 264 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 265 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 266 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 267 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 268 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 269 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 270 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 271 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 272 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 273 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 274 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 275 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 276 Jolanta Kruk                   Łódź                  66.38    531    8
 277 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 278 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 279 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 280 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 281 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 282 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 283 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 284 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 285 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 286 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 287 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 288 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 289 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 290 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 291 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 292 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 293 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 294 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 295 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 296 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 297 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 298 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 299 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 300 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 301 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   55.86    391    7
 302 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 303 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 304 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 305 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 306 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 307 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 308 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 309 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 310 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 311 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 312 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 313 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 314 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 315 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 316 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 317 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 318 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 319 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 320 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 321 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 322 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 323 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 324 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 325 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 326 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 327 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 328 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 329 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 330 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 331 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 332 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              78.80    394    5
 333 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 334 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 335 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 336 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 337 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 338 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 339 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 340 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 341 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 342 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 343 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 344 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 345 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 346 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 347 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 348 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 349 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 350 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 351 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 352 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 353 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 354 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 355 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 356 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 357 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 358 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 359 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 360 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 361 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 362 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 363 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 364 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 365 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 366 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 367 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 368 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 369 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 370 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 371 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 372 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 373 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 374 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 375 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 376 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 377 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 378 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 379 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 380 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 381 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 382 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 383 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 384 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 385 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 386 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 387 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 388 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie