Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15 sierpnia Dobijak
Łódź19
sierpnia
Łódź 19-20 sierpnia Wielka Łódka 2006 — Lato
Wisła26
sierpnia
Wisła 26-27 sierpnia I Mistrzostwa Beskidów
Warszawska wachta na łódce19 - 20 sierpnia 2006 — Wielka Łódka 2006 — Lato InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2006 — Lato Łódź, 19 - 20 sierpnia 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Warszawska wachta na łódceZ niewielką (48 załogantów), ale sprawną załogą letnia Łódka znów dobiła do portu. Tym razem wachtę na mostku objął Stanisław Rydzik (Warszawa) jako jedyny z 10 zwycięstwami na koncie. Oficerowie wysłużyli po 9 zwycięstw: I oficer — Mariusz Skrobosz, a II — Krzysztof Mówka, obaj z Warszawy. Czwarte miejsce zajął Mateusz Żbikowski, również Warszawa. Łódzką okrasą rejsu była Krystyna Augustyniak, która okazała się nie tylko najlepszą zawodniczką, ale również najlepszym w ogóle zawodnikiem z Łodzi, z 8 zwycięstwami na koncie. Liderem w punktacji łącznej po 3 rejsach jest Mariusz Skrobosz.

W czasie rejsu prowadzono również klasyfikację na "największego macaka" czyli osobę której uda się wyciągnąć największą liczbę blanków z worka w ciągu 12 partii. Zdecydowanym Macakiem Lata 2006 został Michał Ozimiński z Łodzi z wynikiem 18 blanków.
Liczbę blanków każdego gracza podajemy jako ciekawostkę w ostatniej kolumnie pliku z wynikami turnieju.

Organizatorzy tym razem oprócz doskonałych warunków do gry zapewnili również niewielki bufet z napojami i przekąskami gratis. Zapraszamy na jesienny rejs z, miejmy nadzieję, liczniejszą załogą.
relacja: Anna Arana
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2006 — Wiosna
Wielka Łódka 2006 — Zima
XI Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2005 — Jesień




Wyniki turnieju Wielka Łódka 2006 - Lato

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP   Blanki
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.99     10.0     5045     1956      921       12
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.41      9.0     5105     1819      755       16
  3 Krzysztof       Mówka                Warszawa               139.90      9.0     4975     1869      721       12
  4 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               149.88      8.0     4916     1762      368       13
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 143.85      8.0     4851     1821      298       13
  6 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 129.13      8.0     4685     1731      463       12
  7 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              113.01      8.0     4657     1657      392       13
  8 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   114.11      8.0     4591     1685       -7       15
  9 Maciej          Michalak             Łódź                   123.64      8.0     4452     1738       40        9
 10 Kamil           Górka                Kraków                 142.56      7.5     4916     1696      601       12
 11 Artur           Koszel               Legionowo              121.80      7.0     4899     1488      827       13
 12 Kuba            Koisar               Warszawa               125.56      7.0     4749     1529      605       13
 13 Joanna          Ostrowska            Warszawa               112.20      7.0     4640     1597      -74       15
 14 Wojciech        Zemło                Łódź                   134.83      7.0     4621     1573       30       11
 15 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.51      7.0     4553     1465      402       13
 16 Justyna         Fugiel               Kraków                 138.48      7.0     4520     1452       71       12
 17 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              118.46      7.0     4471     1508      380       11
 18 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                141.57      6.5     4856     1448      313       10
 19 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               109.62      6.5     4502     1396      201       12
 20 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      6.5     4028     1238      495       12
 21 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.47      6.0     4764     1442      462       13
 22 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.28      6.0     4762     1483      232       13
 23 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          119.71      6.0     4602     1400      412       14
 24 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.07      6.0     4542     1510      234       17
 25 Irena           Sołdan               Rumia                  124.89      6.0     4517     1383     -131       12
 26 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               106.45      6.0     4338     1473     -392        9
 27 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 101.45      6.0     4193     1364      230       15
 28 Michał          Ozimiński            Łódź                   103.91      6.0     4099     1415     -552       18
 29 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   102.96      6.0     4055     1301     -218        9
 30 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.72      5.0     4488     1275     -148       12
 31 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               111.85      5.0     4340     1268       94       10
 32 Grzegorz        Bajer                Łódź                   100.00      5.0     4213     1220     -307       12
 33 Agnieszka       Grzelak              Łódź                   100.00      5.0     4013     1156       22        6
 34 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              111.20      5.0     3976     1267     -567       13
 35 Andrzej         Gostomski            Łódź                   111.58      4.5     4332     1253     -521        9
 36 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      4.5     3933     1008     -168        9
 37 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      4.5     3577     1062     -273        8
 38 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     4168     1103     -135       15
 39 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      4.0     4033     1215     -189       11
 40 Robert          Głowacki             Łódź                   106.23      4.0     3991     1201     -552       10
 41 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              104.80      4.0     3775      968     -301       13
 42 Jarosław        Michalak             Łódź                   127.06      4.0     2709      868      251        5
 43 Paweł           Michalski            Ksawerów               105.30      3.5     3836     1076     -502       10
 44 Monika          Pieczora             Łódź                   100.00      3.5     3688      900     -437       11
 45 Krystyna        Puchalska            Łódź                   100.00      3.0     3535      854     -270        9
 46 Andrzej         Puchalski            Łódź                   105.70      2.0     3590      787     -790        7
 47 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      2.0     2408      689     -716        9
 48 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               123.64      1.0     1723      417     -470        2
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Wielka Łódka 2006 - Lato



	Mateusz Żbikowski 149.88 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Sporczyk              113.01 +  367: 325  163
    2     7 Beata          Piotrowska            116.51 +  484: 384  167
    3     5 Grzegorz       Pukniel               119.72 +  434: 350  170
    4     1 Dawid          Pikul                 143.85 -  335: 382   94
    5     4 Andrzej        Rechowicz             125.47 +  410: 334  175
    6     2 Mariusz        Skrobosz              144.41 +  474: 381  194
    7     3 Krzysztof      Mówka                 139.90 -  363: 447   90
    8     5 Andrzej        Kowalski              129.13 -  311: 335   79
    9     7 Joanna         Ostrowska             112.20 +  473: 406  162
   10     5 Wojciech       Zemło                 134.83 +  430: 378  185
   11     2 Stanisław      Rydzik                139.99 -  394: 401   90
   12     3 Kamil          Górka                 142.56 +  441: 425  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Mariusz Skrobosz 144.41 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Ostrowska             112.20 -  385: 398   62
    2    13 Anna           Czarnecka             100.00 +  433: 337  150
    3    12 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  469: 309  150
    4     8 Marek          Dudkiewicz            118.46 +  381: 339  168
    5     8 Tomasz         Zwoliński             141.57 +  500: 309  192
    6     2 Mateusz        Żbikowski             149.88 -  381: 474  100
    7     4 Krzysztof      Sporczyk              113.01 +  448: 356  163
    8     3 Rafał          Wesołowski            117.07 +  464: 321  167
    9     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.28 +  357: 309  185
   10     1 Dawid          Pikul                 143.85 +  457: 375  194
   11     1 Dawid          Pikul                 143.85 -  395: 428   94
   12     2 Dawid          Pikul                 143.85 +  435: 395  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1819  / 12 151.58




	Dawid Pikul 143.85 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Tatarczuk             111.85 +  460: 345  162
    2     6 Krystyna       Augustyniak           114.11 +  574: 282  164
    3     1 Stanisław      Rydzik                139.99 +  416: 407  190
    4     1 Mateusz        Żbikowski             149.88 +  382: 335  200
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.28 +  382: 334  185
    6     1 Kamil          Górka                 142.56 +  411: 381  193
    7     1 Kuba           Koisar                125.56 +  441: 341  176
    8     1 Krzysztof      Mówka                 139.90 -  309: 415   90
    9     2 Andrzej        Kowalski              129.13 -  278: 426   79
   10     1 Mariusz        Skrobosz              144.41 -  375: 457   94
   11     1 Mariusz        Skrobosz              144.41 +  428: 395  194
   12     2 Mariusz        Skrobosz              144.41 -  395: 435   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 12 151.75




	Kamil Górka 142.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Gostomski             111.58 =  351: 351  112
    2    11 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  386: 283  150
    3     6 Joanna         Ostrowska             112.20 +  483: 361  162
    4     3 Krzysztof      Mówka                 139.90 +  410: 406  190
    5     2 Maciej         Michalak              123.64 +  390: 271  174
    6     1 Dawid          Pikul                 143.85 -  381: 411   94
    7     2 Stanisław      Rydzik                139.99 +  409: 364  190
    8     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.28 -  360: 373   85
    9     4 Wojciech       Zemło                 134.83 -  374: 405   85
   10     4 Andrzej        Rechowicz             125.47 +  445: 310  175
   11     4 Andrzej        Kowalski              129.13 +  502: 339  179
   12     3 Mateusz        Żbikowski             149.88 -  425: 441  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Tomasz Zwoliński 141.57 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Krzyżewski            111.20 +  481: 257  161
    2     4 Joanna         Ostrowska             112.20 -  387: 446   62
    3     8 Jerzy          Tatarczuk             111.85 +  425: 339  162
    4     7 Mikołaj        Przybyłowicz          106.45 -  379: 392   56
    5     8 Mariusz        Skrobosz              144.41 -  309: 500   94
    6    13 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  543: 283  150
    7     9 Andrzej        Kowalski              129.13 -  341: 488   79
    8    11 Krzysztof      Sporczyk              113.01 +  419: 396  163
    9     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.71 +  400: 301  170
   10     7 Andrzej        Przybyłowicz          109.62 =  458: 458  110
   11     9 Rafał          Wesołowski            117.07 +  403: 325  167
   12     7 Maciej         Michalak              123.64 -  311: 358   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Stanisław Rydzik 139.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Przybyłowicz          109.62 +  409: 343  160
    2     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.71 +  417: 372  170
    3     1 Dawid          Pikul                 143.85 -  407: 416   94
    4    12 Michał         Ozimiński             103.91 +  465: 234  154
    5     6 Andrzej        Kowalski              129.13 +  410: 330  179
    6     4 Mikołaj        Przybyłowicz          106.45 +  477: 278  156
    7     2 Kamil          Górka                 142.56 -  364: 409   93
    8     4 Wojciech       Zemło                 134.83 +  461: 300  185
    9     1 Krzysztof      Mówka                 139.90 +  336: 334  190
   10     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.28 +  493: 378  185
   11     2 Mateusz        Żbikowski             149.88 +  401: 394  200
   12     1 Krzysztof      Mówka                 139.90 +  405: 336  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1956  / 12 163.00




	Krzysztof Mówka 139.90 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mikołaj        Przybyłowicz          106.45 +  413: 347  156
    2     1 Rafał          Wesołowski            117.07 +  407: 291  167
    3     3 Jarosław       Michalak              127.06 +  484: 397  177
    4     3 Kamil          Górka                 142.56 -  406: 410   93
    5     5 Wojciech       Zemło                 134.83 +  434: 361  185
    6     3 Maciej         Michalak              123.64 +  384: 342  174
    7     3 Mateusz        Żbikowski             149.88 +  447: 363  200
    8     1 Dawid          Pikul                 143.85 +  415: 309  194
    9     1 Stanisław      Rydzik                139.99 -  334: 336   90
   10     3 Andrzej        Kowalski              129.13 +  382: 357  179
   11     3 Krystyna       Augustyniak           114.11 +  533: 336  164
   12     1 Stanisław      Rydzik                139.99 -  336: 405   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1869  / 12 155.75




	Justyna Fugiel 138.48 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Głowacki              106.23 -  362: 365   56
    2    14 Urszula        Solarska              100.00 +  449: 375  150
    3    14 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  451: 307  150
    4     9 Irena          Sołdan                124.89 +  415: 293  175
    5     7 Mikołaj        Przybyłowicz          106.45 -  390: 431   56
    6     8 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  406: 329  150
    7     6 Maciej         Michalak              123.64 +  385: 374  174
    8     6 Kuba           Koisar                125.56 -  261: 375   76
    9     6 Andrzej        Rechowicz             125.47 -  370: 430   75
   10    12 Magdalena.Maja Rusak                 101.45 +  373: 328  151
   11    11 Artur          Koszel                121.80 -  286: 524   72
   12    11 Rafał          Wesołowski            117.07 +  372: 318  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Karol Wyrębkiewicz 135.28 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Puchalski             105.70 +  491: 263  156
    2     3 Maciej         Michalak              123.64 -  356: 386   74
    3     9 Paweł          Michalski             105.30 +  405: 301  155
    4    10 Grzegorz       Pukniel               119.72 +  577: 349  170
    5     1 Dawid          Pikul                 143.85 -  334: 382   94
    6     5 Rafał          Wesołowski            117.07 +  356: 351  167
    7     5 Mikołaj        Przybyłowicz          106.45 +  518: 362  156
    8     2 Kamil          Górka                 142.56 +  373: 360  193
    9     3 Mariusz        Skrobosz              144.41 -  309: 357   94
   10     2 Stanisław      Rydzik                139.99 -  378: 493   90
   11     5 Joanna         Ostrowska             112.20 -  337: 497   62
   12     8 Artur          Koszel                121.80 -  328: 429   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Wojciech Zemło 134.83 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Michalski             105.30 +  414: 339  155
    2    12 Andrzej        Gostomski             111.58 +  439: 355  162
    3     4 Maciej         Michalak              123.64 -  391: 445   74
    4    11 Magdalena.Maja Rusak                 101.45 +  369: 307  151
    5     5 Krzysztof      Mówka                 139.90 -  361: 434   90
    6    10 Krystyna       Augustyniak           114.11 +  399: 338  164
    7     8 Robert         Głowacki              106.23 +  452: 334  156
    8     4 Stanisław      Rydzik                139.99 -  300: 461   90
    9     4 Kamil          Górka                 142.56 +  405: 374  193
   10     5 Mateusz        Żbikowski             149.88 -  378: 430  100
   11     8 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  327: 426   68
   12    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.71 +  386: 348  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Andrzej Kowalski 129.13 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Siwiński              104.80 +  475: 280  155
    2     5 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  317: 427   68
    3    16 Robert         Głowacki              106.23 +  385: 336  156
    4     5 Artur          Koszel                121.80 +  391: 335  172
    5     6 Stanisław      Rydzik                139.99 -  330: 410   90
    6    11 Michał         Ozimiński             103.91 +  393: 265  154
    7     9 Tomasz         Zwoliński             141.57 +  488: 341  192
    8     5 Mateusz        Żbikowski             149.88 +  335: 311  200
    9     2 Dawid          Pikul                 143.85 +  426: 278  194
   10     3 Krzysztof      Mówka                 139.90 -  357: 382   90
   11     4 Kamil          Górka                 142.56 -  339: 502   93
   12     5 Beata          Piotrowska            116.51 +  449: 355  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Jarosław Michalak 127.06 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Ozimiński             103.91 +  362: 264  154
    2     9 Irena          Sołdan                124.89 +  557: 238  175
    3     3 Krzysztof      Mówka                 139.90 -  397: 484   90
    4     6 Rafał          Wesołowski            117.07 -  247: 451   67
    5    11 Jerzy          Krzyżewski            111.20 -  337: 380   61
    6    15 Marek          Dudkiewicz            118.46 +  410: 281  168
    7    13 Grażyna        Wesołowska            102.96 +  399: 360  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     868  /  7 124.00




	Kuba Koisar 125.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grażyna        Wesołowska            102.96 +  422: 261  153
    2    10 Grzegorz       Pukniel               119.72 -  377: 382   70
    3    15 Krystyna       Augustyniak           114.11 +  548: 290  164
    4     4 Joanna         Ostrowska             112.20 +  426: 339  162
    5     3 Rafał          Wesołowski            117.07 -  293: 435   67
    6     9 Jerzy          Krzyżewski            111.20 +  490: 269  161
    7     1 Dawid          Pikul                 143.85 -  341: 441   94
    8     6 Justyna        Fugiel                138.48 +  375: 261  188
    9     5 Maciej         Michalak              123.64 -  357: 388   74
   10     8 Beata          Piotrowska            116.51 -  279: 422   67
   11    12 Michał         Ozimiński             103.91 +  403: 292  154
   12     9 Andrzej        Rechowicz             125.47 +  438: 364  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Andrzej Rechowicz 125.47 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Magdalena.Maja Rusak                 101.45 +  432: 326  151
    2     8 Robert         Głowacki              106.23 +  552: 178  156
    3     2 Marek          Dudkiewicz            118.46 +  413: 296  168
    4     2 Maciej         Michalak              123.64 -  362: 367   74
    5     4 Mateusz        Żbikowski             149.88 -  334: 410  100
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              113.01 -  350: 462   63
    7    10 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  331: 313  150
    8     7 Mikołaj        Przybyłowicz          106.45 +  491: 279  156
    9     6 Justyna        Fugiel                138.48 +  430: 370  188
   10     4 Kamil          Górka                 142.56 -  310: 445   93
   11     6 Beata          Piotrowska            116.51 -  395: 418   67
   12     9 Kuba           Koisar                125.56 -  364: 438   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Irena Sołdan 124.89 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Czarnecka             100.00 +  424: 292  150
    2     9 Jarosław       Michalak              127.06 -  238: 557   77
    3    13 Andrzej        Przybyłowicz          109.62 +  450: 344  160
    4     9 Justyna        Fugiel                138.48 -  293: 415   88
    5    17 Andrzej        Gostomski             111.58 +  422: 331  162
    6     6 Artur          Koszel                121.80 +  316: 296  172
    7     7 Rafał          Wesołowski            117.07 -  364: 432   67
    8     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.71 -  364: 445   70
    9    17 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  375: 336  150
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              113.01 -  428: 448   63
   11    15 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  395: 412   50
   12    14 Ewa            Strzelczyk            123.64 +  448: 340  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Maciej Michalak 123.64 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  404: 338  150
    2     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.28 +  386: 356  185
    3     4 Wojciech       Zemło                 134.83 +  445: 391  185
    4     2 Andrzej        Rechowicz             125.47 +  367: 362  175
    5     2 Kamil          Górka                 142.56 -  271: 390   93
    6     3 Krzysztof      Mówka                 139.90 -  342: 384   90
    7     6 Justyna        Fugiel                138.48 -  374: 385   88
    8     8 Grzegorz       Pukniel               119.72 +  428: 387  170
    9     5 Kuba           Koisar                125.56 +  388: 357  176
   10     6 Krystyna       Augustyniak           114.11 -  347: 422   64
   11     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.71 +  342: 329  170
   12     7 Tomasz         Zwoliński             141.57 +  358: 311  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Ewa Strzelczyk 123.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    10 Krystyna       Augustyniak           114.11 -  349: 517   64
    9    12 Michał         Ozimiński             103.91 -  292: 475   54
   10    15 Andrzej        Gostomski             111.58 +  400: 350  162
   11    14 Jerzy          Tatarczuk             111.85 -  342: 403   62
   12    14 Irena          Sołdan                124.89 -  340: 448   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     417  /  5  83.40




	Artur Koszel 121.80 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  333: 419   50
    2    20 Andrzej        Puchalski             105.70 +  435: 292  156
    3    17 Andrzej        Gostomski             111.58 +  550: 280  162
    4     5 Andrzej        Kowalski              129.13 -  335: 391   79
    5    10 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  491: 243  150
    6     6 Irena          Sołdan                124.89 -  296: 316   75
    7    11 Krystyna       Augustyniak           114.11 -  329: 436   64
    8    13 Jerzy          Krzyżewski            111.20 +  400: 346  161
    9    10 Robert         Głowacki              106.23 +  397: 290  156
   10     9 Joanna         Ostrowska             112.20 -  380: 445   62
   11    11 Justyna        Fugiel                138.48 +  524: 286  188
   12     8 Karol          Wyrębkiewicz          135.28 +  429: 328  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Grzegorz Pukniel 119.72 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  356: 248  150
    2    10 Kuba           Koisar                125.56 +  382: 377  176
    3     5 Mateusz        Żbikowski             149.88 -  350: 434  100
    4    10 Karol          Wyrębkiewicz          135.28 -  349: 577   85
    5    15 Robert         Głowacki              106.23 -  383: 410   56
    6    17 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  360: 351  150
    7    15 Michał         Ozimiński             103.91 +  542: 280  154
    8     8 Maciej         Michalak              123.64 -  387: 428   74
    9    11 Andrzej        Gostomski             111.58 +  410: 299  162
   10    11 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  336: 496   68
   11    13 Adam           Janicki               100.00 -  339: 400   50
   12    13 Adam           Janicki               100.00 -  294: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Anna Kowalska-Demczyszyn 119.71 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Janicki               100.00 +  518: 281  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                139.99 -  372: 417   90
    3     7 Mikołaj        Przybyłowicz          106.45 -  336: 376   56
    4    13 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  435: 266  150
    5     9 Magdalena.Maja Rusak                 101.45 -  317: 480   51
    6    14 Jerzy          Tatarczuk             111.85 +  366: 319  162
    7    12 Jerzy          Krzyżewski            111.20 +  367: 333  161
    8     9 Irena          Sołdan                124.89 +  445: 364  175
    9     9 Tomasz         Zwoliński             141.57 -  301: 400   92
   10    13 Michał         Ozimiński             103.91 +  468: 226  154
   11     7 Maciej         Michalak              123.64 -  329: 342   74
   12    10 Wojciech       Zemło                 134.83 -  348: 386   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Marek Dudkiewicz 118.46 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Urszula        Solarska              100.00 +  394: 284  150
    2     5 Andrzej        Kowalski              129.13 +  427: 317  179
    3     2 Andrzej        Rechowicz             125.47 -  296: 413   75
    4     8 Mariusz        Skrobosz              144.41 -  339: 381   94
    5    13 Krystyna       Augustyniak           114.11 -  265: 404   64
    6    15 Jarosław       Michalak              127.06 -  281: 410   77
    7    22 Krystyna       Puchalska             100.00 +  438: 240  150
    8    18 Anna           Stefańska             100.00 +  445: 241  150
    9    16 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  363: 345  150
   10    11 Grzegorz       Pukniel               119.72 +  496: 336  170
   11     8 Wojciech       Zemło                 134.83 +  426: 327  185
   12     6 Krystyna       Augustyniak           114.11 -  301: 393   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Rafał Wesołowski 117.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Monika         Pieczora              100.00 +  547: 310  150
    2     1 Krzysztof      Mówka                 139.90 -  291: 407   90
    3    10 Krzysztof      Sporczyk              113.01 +  339: 336  163
    4     6 Jarosław       Michalak              127.06 +  451: 247  177
    5     3 Kuba           Koisar                125.56 +  435: 293  176
    6     5 Karol          Wyrębkiewicz          135.28 -  351: 356   85
    7     7 Irena          Sołdan                124.89 +  432: 364  175
    8     3 Mariusz        Skrobosz              144.41 -  321: 464   94
    9     8 Krystyna       Augustyniak           114.11 -  373: 441   64
   10    10 Mikołaj        Przybyłowicz          106.45 +  359: 315  156
   11     9 Tomasz         Zwoliński             141.57 -  325: 403   92
   12    11 Justyna        Fugiel                138.48 -  318: 372   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Beata Piotrowska 116.51 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Stefańska             100.00 +  438: 228  150
    2     7 Mateusz        Żbikowski             149.88 -  384: 484  100
    3    11 Michał         Ozimiński             103.91 -  319: 366   54
    4    15 Krystyna       Augustyniak           114.11 -  310: 360   64
    5    18 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  357: 224  150
    6    18 Andrzej        Gostomski             111.58 -  324: 373   62
    7    18 Paweł          Michalski             105.30 +  446: 333  155
    8    14 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  381: 359  150
    9    14 Urszula        Solarska              100.00 +  399: 301  150
   10     8 Kuba           Koisar                125.56 +  422: 279  176
   11     6 Andrzej        Rechowicz             125.47 +  418: 395  175
   12     5 Andrzej        Kowalski              129.13 -  355: 449   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Krystyna Augustyniak 114.11 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krystyna       Puchalska             100.00 +  372: 270  150
    2     6 Dawid          Pikul                 143.85 -  282: 574   94
    3    15 Kuba           Koisar                125.56 -  290: 548   76
    4    15 Beata          Piotrowska            116.51 +  360: 310  167
    5    13 Marek          Dudkiewicz            118.46 +  404: 265  168
    6    10 Wojciech       Zemło                 134.83 -  338: 399   85
    7    11 Artur          Koszel                121.80 +  436: 329  172
    8    10 Ewa            Strzelczyk            123.64 +  517: 349  174
    9     8 Rafał          Wesołowski            117.07 +  441: 373  167
   10     6 Maciej         Michalak              123.64 +  422: 347  174
   11     3 Krzysztof      Mówka                 139.90 -  336: 533   90
   12     6 Marek          Dudkiewicz            118.46 +  393: 301  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Krzysztof Sporczyk 113.01 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             149.88 -  325: 367  100
    2    22 Jerzy          Krzyżewski            111.20 +  395: 324  161
    3    10 Rafał          Wesołowski            117.07 -  336: 339   67
    4    17 Andrzej        Puchalski             105.70 +  382: 268  156
    5    14 Grażyna        Wesołowska            102.96 +  374: 310  153
    6     7 Andrzej        Rechowicz             125.47 +  462: 350  175
    7     4 Mariusz        Skrobosz              144.41 -  356: 448   94
    8    11 Tomasz         Zwoliński             141.57 -  396: 419   92
    9    13 Jerzy          Tatarczuk             111.85 +  419: 390  162
   10    14 Irena          Sołdan                124.89 +  448: 428  175
   11    10 Andrzej        Przybyłowicz          109.62 +  380: 335  160
   12     4 Joanna         Ostrowska             112.20 +  384: 287  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Joanna Ostrowska 112.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              144.41 +  398: 385  194
    2     4 Tomasz         Zwoliński             141.57 +  446: 387  192
    3     6 Kamil          Górka                 142.56 -  361: 483   93
    4     4 Kuba           Koisar                125.56 -  339: 426   76
    5    12 Michał         Ozimiński             103.91 -  314: 380   54
    6    16 Urszula        Solarska              100.00 +  373: 346  150
    7    14 Andrzej        Gostomski             111.58 +  383: 356  162
    8    12 Robert         Głowacki              106.23 +  391: 377  156
    9     7 Mateusz        Żbikowski             149.88 -  406: 473  100
   10     9 Artur          Koszel                121.80 +  445: 380  172
   11     5 Karol          Wyrębkiewicz          135.28 +  497: 337  185
   12     4 Krzysztof      Sporczyk              113.01 -  287: 384   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Jerzy Tatarczuk 111.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 143.85 -  345: 460   94
    2    16 Tomasz         Siwiński              104.80 +  387: 269  155
    3     8 Tomasz         Zwoliński             141.57 -  339: 425   92
    4    16 Grażyna        Wesołowska            102.96 -  319: 350   53
    5    19 Andrzej        Puchalski             105.70 +  402: 331  156
    6    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.71 -  319: 366   70
    7    19 Anna           Stefańska             100.00 -  353: 360   50
    8    20 Monika         Pieczora              100.00 +  381: 246  150
    9    13 Krzysztof      Sporczyk              113.01 -  390: 419   63
   10    17 Paweł          Michalski             105.30 +  360: 276  155
   11    14 Ewa            Strzelczyk            123.64 +  403: 342  174
   12    15 Mikołaj        Przybyłowicz          106.45 -  342: 402   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Andrzej Gostomski 111.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 142.56 =  351: 351  143
    2    12 Wojciech       Zemło                 134.83 -  355: 439   85
    3    17 Artur          Koszel                121.80 -  280: 550   72
    4    19 Anna           Czarnecka             100.00 +  518: 355  150
    5    17 Irena          Sołdan                124.89 -  331: 422   75
    6    18 Beata          Piotrowska            116.51 +  373: 324  167
    7    14 Joanna         Ostrowska             112.20 -  356: 383   62
    8    17 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  380: 340  150
    9    11 Grzegorz       Pukniel               119.72 -  299: 410   70
   10    15 Ewa            Strzelczyk            123.64 -  350: 400   74
   11    18 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  347: 513   50
   12    20 Tomasz         Siwiński              104.80 +  392: 366  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Jerzy Krzyżewski 111.20 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             141.57 -  257: 481   92
    2    22 Krzysztof      Sporczyk              113.01 -  324: 395   63
    3    23 Monika         Pieczora              100.00 +  368: 334  150
    4    14 Andrzej        Przybyłowicz          109.62 +  381: 325  160
    5    11 Jarosław       Michalak              127.06 +  380: 337  177
    6     9 Kuba           Koisar                125.56 -  269: 490   76
    7    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.71 -  333: 367   70
    8    13 Artur          Koszel                121.80 -  346: 400   72
    9    19 Magdalena.Maja Rusak                 101.45 -  320: 349   51
   10    20 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  250: 433   50
   11    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  346: 267  150
   12    19 Robert         Głowacki              106.23 +  402: 365  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Andrzej Przybyłowicz 109.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                139.99 -  343: 409   90
    2    17 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  472: 333  150
    3    13 Irena          Sołdan                124.89 -  344: 450   75
    4    14 Jerzy          Krzyżewski            111.20 -  325: 381   61
    5    16 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  318: 386   50
    6    20 Tomasz         Siwiński              104.80 +  392: 340  155
    7    16 Magdalena.Maja Rusak                 101.45 +  357: 285  151
    8    15 Grażyna        Wesołowska            102.96 +  375: 312  153
    9    15 Paweł          Michalski             105.30 +  438: 287  155
   10     7 Tomasz         Zwoliński             141.57 =  458: 458  142
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              113.01 -  335: 380   63
   12    12 Magdalena.Maja Rusak                 101.45 +  345: 280  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Mikołaj Przybyłowicz 106.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Mówka                 139.90 -  347: 413   90
    2    15 Adam           Janicki               100.00 +  403: 265  150
    3     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.71 +  376: 336  170
    4     7 Tomasz         Zwoliński             141.57 +  392: 379  192
    5     7 Justyna        Fugiel                138.48 +  431: 390  188
    6     4 Stanisław      Rydzik                139.99 -  278: 477   90
    7     5 Karol          Wyrębkiewicz          135.28 -  362: 518   85
    8     7 Andrzej        Rechowicz             125.47 -  279: 491   75
    9    18 Grażyna        Wesołowska            102.96 +  430: 373  153
   10    10 Rafał          Wesołowski            117.07 -  315: 359   67
   11    16 Magdalena.Maja Rusak                 101.45 -  323: 387   51
   12    15 Jerzy          Tatarczuk             111.85 +  402: 342  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Robert Głowacki 106.23 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Fugiel                138.48 +  365: 362  188
    2     8 Andrzej        Rechowicz             125.47 -  178: 552   75
    3    16 Andrzej        Kowalski              129.13 -  336: 385   79
    4    18 Paweł          Michalski             105.30 +  354: 274  155
    5    15 Grzegorz       Pukniel               119.72 +  410: 383  170
    6    12 Magdalena.Maja Rusak                 101.45 +  344: 278  151
    7     8 Wojciech       Zemło                 134.83 -  334: 452   85
    8    12 Joanna         Ostrowska             112.20 -  377: 391   62
    9    10 Artur          Koszel                121.80 -  290: 397   72
   10    16 Adam           Janicki               100.00 -  319: 338   50
   11    17 Grażyna        Wesołowska            102.96 -  319: 329   53
   12    19 Jerzy          Krzyżewski            111.20 -  365: 402   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Andrzej Puchalski 105.70 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karol          Wyrębkiewicz          135.28 -  263: 491   85
    2    20 Artur          Koszel                121.80 -  292: 435   72
    3    19 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  331: 306  150
    4    17 Krzysztof      Sporczyk              113.01 -  268: 382   63
    5    19 Jerzy          Tatarczuk             111.85 -  331: 402   62
    6    23 Krystyna       Puchalska             100.00 =  311: 311  100
    7    20 Urszula        Solarska              100.00 -  360: 442   50
    8    24 PAUZA
    9    20 Adam           Janicki               100.00 -  329: 411   50
   10    22 Anna           Stefańska             100.00 -  232: 425   50
   11    23 Krystyna       Puchalska             100.00 -  244: 422   50
   12    23 Paweł          Michalski             105.30 -  329: 353   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  / 11  71.55




	Paweł Michalski 105.30 Ksawerów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Zemło                 134.83 -  339: 414   85
    2    18 Krystyna       Puchalska             100.00 +  392: 268  150
    3     9 Karol          Wyrębkiewicz          135.28 -  301: 405   85
    4    18 Robert         Głowacki              106.23 -  274: 354   56
    5    23 Monika         Pieczora              100.00 -  341: 374   50
    6    21 Adam           Janicki               100.00 +  326: 276  150
    7    18 Beata          Piotrowska            116.51 -  333: 446   67
    8    23 Tomasz         Siwiński              104.80 =  325: 325  105
    9    15 Andrzej        Przybyłowicz          109.62 -  287: 438   60
   10    17 Jerzy          Tatarczuk             111.85 -  276: 360   62
   11    22 Urszula        Solarska              100.00 -  289: 349   50
   12    23 Andrzej        Puchalski             105.70 +  353: 329  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 12  89.67




	Tomasz Siwiński 104.80 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Kowalski              129.13 -  280: 475   79
    2    16 Jerzy          Tatarczuk             111.85 -  269: 387   62
    3    21 Anna           Czarnecka             100.00 -  290: 393   50
    4    24 PAUZA
    5    20 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  353: 389   50
    6    20 Andrzej        Przybyłowicz          109.62 -  340: 392   60
    7    23 Adam           Janicki               100.00 -  255: 429   50
    8    23 Paweł          Michalski             105.30 =  325: 325  105
    9    22 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  310: 284  150
   10    23 Krystyna       Puchalska             100.00 +  318: 311  150
   11    20 Monika         Pieczora              100.00 +  369: 299  150
   12    20 Andrzej        Gostomski             111.58 -  366: 392   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  / 11  88.00




	Michał Ozimiński 103.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Michalak              127.06 -  264: 362   77
    2    19 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  443: 372  150
    3    11 Beata          Piotrowska            116.51 +  366: 319  167
    4    12 Stanisław      Rydzik                139.99 -  234: 465   90
    5    12 Joanna         Ostrowska             112.20 +  380: 314  162
    6    11 Andrzej        Kowalski              129.13 -  265: 393   79
    7    15 Grzegorz       Pukniel               119.72 -  280: 542   70
    8    16 Urszula        Solarska              100.00 +  373: 314  150
    9    12 Ewa            Strzelczyk            123.64 +  475: 292  174
   10    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.71 -  226: 468   70
   11    12 Kuba           Koisar                125.56 -  292: 403   76
   12    17 Anna           Stefańska             100.00 +  501: 407  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Grażyna Wesołowska 102.96 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kuba           Koisar                125.56 -  261: 422   76
    2    21 Magdalena.Maja Rusak                 101.45 -  290: 429   51
    3    20 Urszula        Solarska              100.00 +  371: 319  150
    4    16 Jerzy          Tatarczuk             111.85 +  350: 319  162
    5    14 Krzysztof      Sporczyk              113.01 -  310: 374   63
    6    19 Anna           Czarnecka             100.00 +  345: 341  150
    7    13 Jarosław       Michalak              127.06 -  360: 399   77
    8    15 Andrzej        Przybyłowicz          109.62 -  312: 375   60
    9    18 Mikołaj        Przybyłowicz          106.45 -  373: 430   56
   10    18 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  374: 267  150
   11    17 Robert         Głowacki              106.23 +  329: 319  156
   12    16 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  380: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Magdalena.Maja Rusak 101.45 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rechowicz             125.47 -  326: 432   75
    2    21 Grażyna        Wesołowska            102.96 +  429: 290  153
    3    18 Anna           Stefańska             100.00 +  320: 306  150
    4    11 Wojciech       Zemło                 134.83 -  307: 369   85
    5     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.71 +  480: 317  170
    6    12 Robert         Głowacki              106.23 -  278: 344   56
    7    16 Andrzej        Przybyłowicz          109.62 -  285: 357   60
    8    19 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  424: 187  150
    9    19 Jerzy          Krzyżewski            111.20 +  349: 320  161
   10    12 Justyna        Fugiel                138.48 -  328: 373   88
   11    16 Mikołaj        Przybyłowicz          106.45 +  387: 323  156
   12    12 Andrzej        Przybyłowicz          109.62 -  280: 345   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Grzegorz Bajer 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Michalak              123.64 -  338: 404   74
    2    19 Michał         Ozimiński             103.91 -  372: 443   54
    3    19 Andrzej        Puchalski             105.70 -  306: 331   56
    4    22 Monika         Pieczora              100.00 +  362: 358  150
    5    20 Tomasz         Siwiński              104.80 +  389: 353  155
    6    13 Tomasz         Zwoliński             141.57 -  283: 543   92
    7    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  346: 386   50
    8    22 Krystyna       Puchalska             100.00 -  309: 328   50
    9    21 Anna           Stefańska             100.00 +  384: 349  150
   10    20 Jerzy          Krzyżewski            111.20 +  433: 250  161
   11    15 Irena          Sołdan                124.89 +  412: 395  175
   12    16 Grażyna        Wesołowska            102.96 -  279: 380   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Irena          Sołdan                124.89 -  292: 424   75
    2    13 Mariusz        Skrobosz              144.41 -  337: 433   94
    3    21 Tomasz         Siwiński              104.80 +  393: 290  155
    4    19 Andrzej        Gostomski             111.58 -  355: 518   62
    5    21 Anna           Stefańska             100.00 +  429: 327  150
    6    19 Grażyna        Wesołowska            102.96 -  341: 345   53
    7    17 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  260: 387   50
    8    21 Adam           Janicki               100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  8  86.12




	Agnieszka Grzelak 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    17 Andrzej        Przybyłowicz          109.62 -  333: 472   60
    3    22 Adam           Janicki               100.00 +  369: 304  150
    4    21 Anna           Stefańska             100.00 +  407: 259  150
    5    10 Artur          Koszel                121.80 -  243: 491   72
    6    17 Grzegorz       Pukniel               119.72 -  351: 360   70
    7    17 Anna           Czarnecka             100.00 +  387: 260  150
    8    14 Beata          Piotrowska            116.51 -  359: 381   67
    9    17 Irena          Sołdan                124.89 -  336: 375   75
   10    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  335: 388   50
   11    18 Andrzej        Gostomski             111.58 +  513: 347  162
   12    18 Urszula        Solarska              100.00 +  380: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 11 105.09




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.71 -  281: 518   70
    2    15 Mikołaj        Przybyłowicz          106.45 -  265: 403   56
    3    22 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  304: 369   50
    4    23 Urszula        Solarska              100.00 -  288: 380   50
    5    24 PAUZA
    6    21 Paweł          Michalski             105.30 -  276: 326   55
    7    23 Tomasz         Siwiński              104.80 +  429: 255  155
    8    21 Anna           Czarnecka             100.00 +  400:   1  150
    9    20 Andrzej        Puchalski             105.70 +  411: 329  156
   10    16 Robert         Głowacki              106.23 +  338: 319  156
   11    13 Grzegorz       Pukniel               119.72 +  400: 339  170
   12    13 Grzegorz       Pukniel               119.72 +  336: 294  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 11 112.55




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Artur          Koszel                121.80 +  419: 333  172
    2    11 Kamil          Górka                 142.56 -  283: 386   93
    3    12 Mariusz        Skrobosz              144.41 -  309: 469   94
    4    20 Krystyna       Puchalska             100.00 +  404: 239  150
    5    16 Andrzej        Przybyłowicz          109.62 +  386: 318  160
    6     8 Justyna        Fugiel                138.48 -  329: 406   88
    7    10 Andrzej        Rechowicz             125.47 -  313: 331   75
    8    17 Andrzej        Gostomski             111.58 -  340: 380   62
    9    16 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  345: 363   68
   10    18 Grażyna        Wesołowska            102.96 -  267: 374   53
   11    19 Anna           Stefańska             100.00 -  336: 359   50
   12    22 Krystyna       Puchalska             100.00 +  302: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Pukniel               119.72 -  248: 356   70
    2    23 Monika         Pieczora              100.00 +  409: 231  150
    3    14 Justyna        Fugiel                138.48 -  307: 451   88
    4    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.71 -  266: 435   70
    5    18 Beata          Piotrowska            116.51 -  224: 357   67
    6    24 PAUZA
    7    21 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  386: 346  150
    8    19 Magdalena.Maja Rusak                 101.45 -  187: 424   51
    9    22 Tomasz         Siwiński              104.80 -  284: 310   55
   10    21 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  388: 335  150
   11    21 Jerzy          Krzyżewski            111.20 -  267: 346   61
   12    21 Monika         Pieczora              100.00 +  311: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 11  96.55




	Monika Pieczora 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Wesołowski            117.07 -  310: 547   67
    2    23 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  231: 409   50
    3    23 Jerzy          Krzyżewski            111.20 -  334: 368   61
    4    22 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  358: 362   50
    5    23 Paweł          Michalski             105.30 +  374: 341  155
    6    22 Anna           Stefańska             100.00 -  256: 372   50
    7    24 PAUZA
    8    20 Jerzy          Tatarczuk             111.85 -  246: 381   62
    9    23 Krystyna       Puchalska             100.00 +  355: 321  150
   10    19 Urszula        Solarska              100.00 +  366: 344  150
   11    20 Tomasz         Siwiński              104.80 -  299: 369   55
   12    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  259: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     900  / 11  81.82




	Krystyna Puchalska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krystyna       Augustyniak           114.11 -  270: 372   64
    2    18 Paweł          Michalski             105.30 -  268: 392   55
    3    24 PAUZA
    4    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  239: 404   50
    5    22 Urszula        Solarska              100.00 -  261: 360   50
    6    23 Andrzej        Puchalski             105.70 =  311: 311  106
    7    22 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  240: 438   68
    8    22 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  328: 309  150
    9    23 Monika         Pieczora              100.00 -  321: 355   50
   10    23 Tomasz         Siwiński              104.80 -  311: 318   55
   11    23 Andrzej        Puchalski             105.70 +  422: 244  156
   12    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  264: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     854  / 11  77.64




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  284: 394   68
    2    14 Justyna        Fugiel                138.48 -  375: 449   88
    3    20 Grażyna        Wesołowska            102.96 -  319: 371   53
    4    23 Adam           Janicki               100.00 +  380: 288  150
    5    22 Krystyna       Puchalska             100.00 +  360: 261  150
    6    16 Joanna         Ostrowska             112.20 -  346: 373   62
    7    20 Andrzej        Puchalski             105.70 +  442: 360  156
    8    16 Michał         Ozimiński             103.91 -  314: 373   54
    9    14 Beata          Piotrowska            116.51 -  301: 399   67
   10    19 Monika         Pieczora              100.00 -  344: 366   50
   11    22 Paweł          Michalski             105.30 +  349: 289  155
   12    18 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  354: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 12  91.92




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Beata          Piotrowska            116.51 -  228: 438   67
    2    24 PAUZA
    3    18 Magdalena.Maja Rusak                 101.45 -  306: 320   51
    4    21 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  259: 407   50
    5    21 Anna           Czarnecka             100.00 -  327: 429   50
    6    22 Monika         Pieczora              100.00 +  372: 256  150
    7    19 Jerzy          Tatarczuk             111.85 +  360: 353  162
    8    18 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  241: 445   68
    9    21 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  349: 384   50
   10    22 Andrzej        Puchalski             105.70 +  425: 232  156
   11    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  359: 336  150
   12    17 Michał         Ozimiński             103.91 -  407: 501   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1008  / 11  91.64


Wyniki poszczególnych rund turnieju Wielka Łódka 2006 - Lato



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Sporczyk              367: 325
   2 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              398: 385
   3 Dawid          Pikul                - Jerzy          Tatarczuk             460: 345
   4 Andrzej        Gostomski            - Kamil          Górka                 351: 351
   5 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Krzyżewski            481: 257
   6 Andrzej        Przybyłowicz         - Stanisław      Rydzik                343: 409
   7 Krzysztof      Mówka                - Mikołaj        Przybyłowicz          413: 347
   8 Robert         Głowacki             - Justyna        Fugiel                365: 362
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Puchalski             491: 263
  10 Paweł          Michalski            - Wojciech       Zemło                 339: 414
  11 Andrzej        Kowalski             - Tomasz         Siwiński              475: 280
  12 Michał         Ozimiński            - Jarosław       Michalak              264: 362
  13 Kuba           Koisar               - Grażyna        Wesołowska            422: 261
  14 Magdalena.Maja Rusak                - Andrzej        Rechowicz             326: 432
  15 Irena          Sołdan               - Anna           Czarnecka             424: 292
  16 Grzegorz       Bajer                - Maciej         Michalak              338: 404
  17 Artur          Koszel               - Grażyna        Kaczyńska             333: 419
  18 Krzysztof      Kruk                 - Grzegorz       Pukniel               248: 356
  19 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Adam           Janicki               518: 281
  20 Urszula        Solarska             - Marek          Dudkiewicz            284: 394
  21 Rafał          Wesołowski           - Monika         Pieczora              547: 310
  22 Anna           Stefańska            - Beata          Piotrowska            228: 438
  23 Krystyna       Augustyniak          - Krystyna       Puchalska             372: 270


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Wesołowski            407: 291
   2 Stanisław      Rydzik               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   417: 372
   3 Maciej         Michalak             - Karol          Wyrębkiewicz          386: 356
   4 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Zwoliński             446: 387
   5 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kowalski              427: 317
   6 Dawid          Pikul                - Krystyna       Augustyniak           574: 282
   7 Beata          Piotrowska           - Mateusz        Żbikowski             384: 484
   8 Andrzej        Rechowicz            - Robert         Głowacki              552: 178
   9 Jarosław       Michalak             - Irena          Sołdan                557: 238
  10 Grzegorz       Pukniel              - Kuba           Koisar                382: 377
  11 Grażyna        Kaczyńska            - Kamil          Górka                 283: 386
  12 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Gostomski             439: 355
  13 Anna           Czarnecka            - Mariusz        Skrobosz              337: 433
  14 Justyna        Fugiel               - Urszula        Solarska              449: 375
  15 Adam           Janicki              - Mikołaj        Przybyłowicz          265: 403
  16 Tomasz         Siwiński             - Jerzy          Tatarczuk             269: 387
  17 Agnieszka      Grzelak              - Andrzej        Przybyłowicz          333: 472
  18 Krystyna       Puchalska            - Paweł          Michalski             268: 392
  19 Grzegorz       Bajer                - Michał         Ozimiński             372: 443
  20 Andrzej        Puchalski            - Artur          Koszel                292: 435
  21 Grażyna        Wesołowska           - Magdalena.Maja Rusak                 290: 429
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Sporczyk              324: 395
  23 Monika         Pieczora             - Krzysztof      Kruk                  231: 409
  24 Anna           Stefańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 407: 416
   2 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Rechowicz             296: 413
   3 Jarosław       Michalak             - Krzysztof      Mówka                 397: 484
   4 Maciej         Michalak             - Wojciech       Zemło                 445: 391
   5 Grzegorz       Pukniel              - Mateusz        Żbikowski             350: 434
   6 Kamil          Górka                - Joanna         Ostrowska             483: 361
   7 Mikołaj        Przybyłowicz         - Anna           Kowalska-Demczyszyn   376: 336
   8 Jerzy          Tatarczuk            - Tomasz         Zwoliński             339: 425
   9 Paweł          Michalski            - Karol          Wyrębkiewicz          301: 405
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            336: 339
  11 Beata          Piotrowska           - Michał         Ozimiński             319: 366
  12 Mariusz        Skrobosz             - Grażyna        Kaczyńska             469: 309
  13 Andrzej        Przybyłowicz         - Irena          Sołdan                344: 450
  14 Krzysztof      Kruk                 - Justyna        Fugiel                307: 451
  15 Kuba           Koisar               - Krystyna       Augustyniak           548: 290
  16 Robert         Głowacki             - Andrzej        Kowalski              336: 385
  17 Andrzej        Gostomski            - Artur          Koszel                280: 550
  18 Magdalena.Maja Rusak                - Anna           Stefańska             320: 306
  19 Andrzej        Puchalski            - Grzegorz       Bajer                 331: 306
  20 Grażyna        Wesołowska           - Urszula        Solarska              371: 319
  21 Tomasz         Siwiński             - Anna           Czarnecka             290: 393
  22 Agnieszka      Grzelak              - Adam           Janicki               369: 304
  23 Monika         Pieczora             - Jerzy          Krzyżewski            334: 368
  24 Krystyna       Puchalska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Pikul                 335: 382
   2 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Michalak              362: 367
   3 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 410: 406
   4 Joanna         Ostrowska            - Kuba           Koisar                339: 426
   5 Andrzej        Kowalski             - Artur          Koszel                391: 335
   6 Rafał          Wesołowski           - Jarosław       Michalak              451: 247
   7 Tomasz         Zwoliński            - Mikołaj        Przybyłowicz          379: 392
   8 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Dudkiewicz            381: 339
   9 Justyna        Fugiel               - Irena          Sołdan                415: 293
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Pukniel               577: 349
  11 Wojciech       Zemło                - Magdalena.Maja Rusak                 369: 307
  12 Michał         Ozimiński            - Stanisław      Rydzik                234: 465
  13 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Krzysztof      Kruk                  435: 266
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Przybyłowicz          381: 325
  15 Krystyna       Augustyniak          - Beata          Piotrowska            360: 310
  16 Jerzy          Tatarczuk            - Grażyna        Wesołowska            319: 350
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Puchalski             382: 268
  18 Paweł          Michalski            - Robert         Głowacki              274: 354
  19 Anna           Czarnecka            - Andrzej        Gostomski             355: 518
  20 Grażyna        Kaczyńska            - Krystyna       Puchalska             404: 239
  21 Anna           Stefańska            - Agnieszka      Grzelak               259: 407
  22 Grzegorz       Bajer                - Monika         Pieczora              362: 358
  23 Urszula        Solarska             - Adam           Janicki               380: 288
  24 Tomasz         Siwiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Pikul                 334: 382
   2 Kamil          Górka                - Maciej         Michalak              390: 271
   3 Kuba           Koisar               - Rafał          Wesołowski            293: 435
   4 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Rechowicz             410: 334
   5 Krzysztof      Mówka                - Wojciech       Zemło                 434: 361
   6 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kowalski              410: 330
   7 Mikołaj        Przybyłowicz         - Justyna        Fugiel                431: 390
   8 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              309: 500
   9 Magdalena.Maja Rusak                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   480: 317
  10 Artur          Koszel               - Agnieszka      Grzelak               491: 243
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Jarosław       Michalak              380: 337
  12 Michał         Ozimiński            - Joanna         Ostrowska             380: 314
  13 Krystyna       Augustyniak          - Marek          Dudkiewicz            404: 265
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Grażyna        Wesołowska            374: 310
  15 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Głowacki              383: 410
  16 Grażyna        Kaczyńska            - Andrzej        Przybyłowicz          386: 318
  17 Irena          Sołdan               - Andrzej        Gostomski             422: 331
  18 Beata          Piotrowska           - Krzysztof      Kruk                  357: 224
  19 Andrzej        Puchalski            - Jerzy          Tatarczuk             331: 402
  20 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Bajer                 353: 389
  21 Anna           Czarnecka            - Anna           Stefańska             429: 327
  22 Urszula        Solarska             - Krystyna       Puchalska             360: 261
  23 Monika         Pieczora             - Paweł          Michalski             374: 341
  24 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 411: 381
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             381: 474
   3 Maciej         Michalak             - Krzysztof      Mówka                 342: 384
   4 Mikołaj        Przybyłowicz         - Stanisław      Rydzik                278: 477
   5 Rafał          Wesołowski           - Karol          Wyrębkiewicz          351: 356
   6 Irena          Sołdan               - Artur          Koszel                316: 296
   7 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              350: 462
   8 Justyna        Fugiel               - Grażyna        Kaczyńska             406: 329
   9 Kuba           Koisar               - Jerzy          Krzyżewski            490: 269
  10 Wojciech       Zemło                - Krystyna       Augustyniak           399: 338
  11 Andrzej        Kowalski             - Michał         Ozimiński             393: 265
  12 Robert         Głowacki             - Magdalena.Maja Rusak                 344: 278
  13 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Bajer                 543: 283
  14 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jerzy          Tatarczuk             366: 319
  15 Jarosław       Michalak             - Marek          Dudkiewicz            410: 281
  16 Joanna         Ostrowska            - Urszula        Solarska              373: 346
  17 Agnieszka      Grzelak              - Grzegorz       Pukniel               351: 360
  18 Andrzej        Gostomski            - Beata          Piotrowska            373: 324
  19 Grażyna        Wesołowska           - Anna           Czarnecka             345: 341
  20 Andrzej        Przybyłowicz         - Tomasz         Siwiński              392: 340
  21 Adam           Janicki              - Paweł          Michalski             276: 326
  22 Monika         Pieczora             - Anna           Stefańska             256: 372
  23 Krystyna       Puchalska            - Andrzej        Puchalski             311: 311
  24 Krzysztof      Kruk                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kuba           Koisar                441: 341
   2 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 364: 409
   3 Krzysztof      Mówka                - Mateusz        Żbikowski             447: 363
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              356: 448
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Mikołaj        Przybyłowicz          518: 362
   6 Justyna        Fugiel               - Maciej         Michalak              385: 374
   7 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            364: 432
   8 Wojciech       Zemło                - Robert         Głowacki              452: 334
   9 Andrzej        Kowalski             - Tomasz         Zwoliński             488: 341
  10 Grażyna        Kaczyńska            - Andrzej        Rechowicz             313: 331
  11 Artur          Koszel               - Krystyna       Augustyniak           329: 436
  12 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jerzy          Krzyżewski            367: 333
  13 Jarosław       Michalak             - Grażyna        Wesołowska            399: 360
  14 Andrzej        Gostomski            - Joanna         Ostrowska             356: 383
  15 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Ozimiński             542: 280
  16 Andrzej        Przybyłowicz         - Magdalena.Maja Rusak                 357: 285
  17 Anna           Czarnecka            - Agnieszka      Grzelak               260: 387
  18 Paweł          Michalski            - Beata          Piotrowska            333: 446
  19 Jerzy          Tatarczuk            - Anna           Stefańska             353: 360
  20 Andrzej        Puchalski            - Urszula        Solarska              360: 442
  21 Krzysztof      Kruk                 - Grzegorz       Bajer                 386: 346
  22 Marek          Dudkiewicz           - Krystyna       Puchalska             438: 240
  23 Adam           Janicki              - Tomasz         Siwiński              429: 255
  24 Monika         Pieczora             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 415: 309
   2 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          360: 373
   3 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            464: 321
   4 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Zemło                 461: 300
   5 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Kowalski              311: 335
   6 Justyna        Fugiel               - Kuba           Koisar                261: 375
   7 Andrzej        Rechowicz            - Mikołaj        Przybyłowicz          491: 279
   8 Maciej         Michalak             - Grzegorz       Pukniel               428: 387
   9 Irena          Sołdan               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   364: 445
  10 Ewa            Strzelczyk           - Krystyna       Augustyniak           349: 517
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             396: 419
  12 Robert         Głowacki             - Joanna         Ostrowska             377: 391
  13 Artur          Koszel               - Jerzy          Krzyżewski            400: 346
  14 Beata          Piotrowska           - Agnieszka      Grzelak               381: 359
  15 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Przybyłowicz          312: 375
  16 Michał         Ozimiński            - Urszula        Solarska              373: 314
  17 Andrzej        Gostomski            - Grażyna        Kaczyńska             380: 340
  18 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Stefańska             445: 241
  19 Magdalena.Maja Rusak                - Krzysztof      Kruk                  424: 187
  20 Jerzy          Tatarczuk            - Monika         Pieczora              381: 246
  21 Anna           Czarnecka            - Adam           Janicki                 1: 400
  22 Grzegorz       Bajer                - Krystyna       Puchalska             309: 328
  23 Tomasz         Siwiński             - Paweł          Michalski             325: 325
  24 Andrzej        Puchalski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 336: 334
   2 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kowalski              278: 426
   3 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          357: 309
   4 Wojciech       Zemło                - Kamil          Górka                 405: 374
   5 Kuba           Koisar               - Maciej         Michalak              357: 388
   6 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Fugiel                430: 370
   7 Joanna         Ostrowska            - Mateusz        Żbikowski             406: 473
   8 Krystyna       Augustyniak          - Rafał          Wesołowski            441: 373
   9 Tomasz         Zwoliński            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   400: 301
  10 Robert         Głowacki             - Artur          Koszel                290: 397
  11 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Gostomski             410: 299
  12 Ewa            Strzelczyk           - Michał         Ozimiński             292: 475
  13 Jerzy          Tatarczuk            - Krzysztof      Sporczyk              390: 419
  14 Urszula        Solarska             - Beata          Piotrowska            301: 399
  15 Andrzej        Przybyłowicz         - Paweł          Michalski             438: 287
  16 Grażyna        Kaczyńska            - Marek          Dudkiewicz            345: 363
  17 Agnieszka      Grzelak              - Irena          Sołdan                336: 375
  18 Mikołaj        Przybyłowicz         - Grażyna        Wesołowska            430: 373
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Magdalena.Maja Rusak                 320: 349
  20 Adam           Janicki              - Andrzej        Puchalski             411: 329
  21 Anna           Stefańska            - Grzegorz       Bajer                 349: 384
  22 Krzysztof      Kruk                 - Tomasz         Siwiński              284: 310
  23 Krystyna       Puchalska            - Monika         Pieczora              321: 355


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              375: 457
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Stanisław      Rydzik                378: 493
   3 Andrzej        Kowalski             - Krzysztof      Mówka                 357: 382
   4 Kamil          Górka                - Andrzej        Rechowicz             445: 310
   5 Mateusz        Żbikowski            - Wojciech       Zemło                 430: 378
   6 Maciej         Michalak             - Krystyna       Augustyniak           347: 422
   7 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Przybyłowicz          458: 458
   8 Beata          Piotrowska           - Kuba           Koisar                422: 279
   9 Artur          Koszel               - Joanna         Ostrowska             380: 445
  10 Rafał          Wesołowski           - Mikołaj        Przybyłowicz          359: 315
  11 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Pukniel               496: 336
  12 Magdalena.Maja Rusak                - Justyna        Fugiel                328: 373
  13 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Michał         Ozimiński             468: 226
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                448: 428
  15 Ewa            Strzelczyk           - Andrzej        Gostomski             400: 350
  16 Adam           Janicki              - Robert         Głowacki              338: 319
  17 Paweł          Michalski            - Jerzy          Tatarczuk             276: 360
  18 Grażyna        Wesołowska           - Grażyna        Kaczyńska             374: 267
  19 Urszula        Solarska             - Monika         Pieczora              344: 366
  20 Grzegorz       Bajer                - Jerzy          Krzyżewski            433: 250
  21 Agnieszka      Grzelak              - Krzysztof      Kruk                  335: 388
  22 Anna           Stefańska            - Andrzej        Puchalski             425: 232
  23 Krystyna       Puchalska            - Tomasz         Siwiński              311: 318


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 395: 428
   2 Mateusz        Żbikowski            - Stanisław      Rydzik                394: 401
   3 Krystyna       Augustyniak          - Krzysztof      Mówka                 336: 533
   4 Kamil          Górka                - Andrzej        Kowalski              502: 339
   5 Joanna         Ostrowska            - Karol          Wyrębkiewicz          497: 337
   6 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Rechowicz             418: 395
   7 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Maciej         Michalak              329: 342
   8 Marek          Dudkiewicz           - Wojciech       Zemło                 426: 327
   9 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             325: 403
  10 Andrzej        Przybyłowicz         - Krzysztof      Sporczyk              335: 380
  11 Artur          Koszel               - Justyna        Fugiel                524: 286
  12 Michał         Ozimiński            - Kuba           Koisar                292: 403
  13 Grzegorz       Pukniel              - Adam           Janicki               339: 400
  14 Ewa            Strzelczyk           - Jerzy          Tatarczuk             342: 403
  15 Grzegorz       Bajer                - Irena          Sołdan                412: 395
  16 Mikołaj        Przybyłowicz         - Magdalena.Maja Rusak                 323: 387
  17 Grażyna        Wesołowska           - Robert         Głowacki              329: 319
  18 Andrzej        Gostomski            - Agnieszka      Grzelak               347: 513
  19 Anna           Stefańska            - Grażyna        Kaczyńska             359: 336
  20 Tomasz         Siwiński             - Monika         Pieczora              369: 299
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Kruk                  346: 267
  22 Urszula        Solarska             - Paweł          Michalski             349: 289
  23 Andrzej        Puchalski            - Krystyna       Puchalska             244: 422


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Stanisław      Rydzik                336: 405
   2 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              395: 435
   3 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Górka                 441: 425
   4 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              287: 384
   5 Andrzej        Kowalski             - Beata          Piotrowska            449: 355
   6 Krystyna       Augustyniak          - Marek          Dudkiewicz            393: 301
   7 Maciej         Michalak             - Tomasz         Zwoliński             358: 311
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Artur          Koszel                328: 429
   9 Kuba           Koisar               - Andrzej        Rechowicz             438: 364
  10 Wojciech       Zemło                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   386: 348
  11 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Fugiel                318: 372
  12 Magdalena.Maja Rusak                - Andrzej        Przybyłowicz          280: 345
  13 Adam           Janicki              - Grzegorz       Pukniel               336: 294
  14 Ewa            Strzelczyk           - Irena          Sołdan                340: 448
  15 Mikołaj        Przybyłowicz         - Jerzy          Tatarczuk             402: 342
  16 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Bajer                 380: 279
  17 Michał         Ozimiński            - Anna           Stefańska             501: 407
  18 Agnieszka      Grzelak              - Urszula        Solarska              380: 354
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Robert         Głowacki              402: 365
  20 Andrzej        Gostomski            - Tomasz         Siwiński              392: 366
  21 Monika         Pieczora             - Krzysztof      Kruk                  259: 311
  22 Grażyna        Kaczyńska            - Krystyna       Puchalska             302: 264
  23 Paweł          Michalski            - Andrzej        Puchalski             353: 329
Lista rankingowa na dzień 2006-08-26

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             150.63  30127  200
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   3 Dawid Pikul                    Poznań               144.34  28001  194
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.42  28397  198
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.42  27823  194
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.91  25970  183
   7 Kamil Górka                    Kraków               141.76  27784  196
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.59  27469  194
   9 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
  10 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.27  27073  193
  11 Szymon Fidziński               Warszawa             140.04  16945  121
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             139.78  27257  195
  13 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.90  10834   78
  15 Justyna Fugiel                 Kraków               138.57  26467  191
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             137.35  27470  200
  18 Radosław Konca                 Warszawa             136.78  27220  199
  19 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.81  26211  193
  20 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.52  15856  117
  21 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  22 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.70  26401  196
  24 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.65  26660  198
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.57  23281  173
  26 Bartosz Morawski               Gliwice              133.40  16808  126
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.15  13049   98
  28 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             133.04  26209  197
  29 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  30 Michał Makowski                Warszawa             131.75  13043   99
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.49  12623   96
  32 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  33 Filip Warzecha                 Gdynia               130.74  16866  129
  34 Michał Trumpus                 Wrocław              130.70  22741  174
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.67  20907  160
  36 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  19192  147
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.44  15914  122
  38 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  130.22  25523  196
  39 Łukasz Bryła                   Mielec               130.04  16385  126
  40 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  41 Maciej Perzyński               Piła                 129.76  23747  183
  42 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  43 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.83   8503   66
  44 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.76  25108  195
  45 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             128.74  24719  192
  46 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.53  21208  165
  48 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.47  23638  184
  49 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     128.30  13728  107
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             128.07  22669  177
  51 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  52 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  53 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             127.42   8282   65
  54 Miłosz Wrzałek                 Reda                 126.99  25398  200
  55 Jarosław Michalak              Łódź                 126.88  15226  120
  56 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.35  25017  198
  57 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.07   5295   42
  58 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  59 Irena Sołdan                   Rumia                125.82  22522  179
  60 Kuba Koisar                    Warszawa             125.68  23628  188
  61 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59  15448  123
  62 Maciej Michalak                Łódź                 125.42  17935  143
  63 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  64 Marek Roszak                   Poznań               125.01  25002  200
  65 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  66 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.50  24526  197
  67 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.09  24446  197
  68 Przemysław Herdzina            Kraków               123.88  21927  177
  69 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  70 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  71 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.85  10319   84
  72 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  73 Artur Koszel                   Legionowo            122.68  23554  192
  74 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.56   8824   72
  75 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  76 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.38  23129  189
  77 Piotr Rosół                    Warszawa             122.28  23722  194
  78 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.18  16738  137
  79 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.06   8056   66
  80 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.49  15672  129
  81 Michał Szymkowski              Wrocław              121.09   5207   43
  82 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.01  23839  197
  83 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.86   8702   72
  84 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.52  20006  166
  85 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.18  24035  200
  86 Iwona Kucia                    Kraków               120.06   9845   82
  87 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
  88 Joanna Stępień                 Katowice             119.89  23499  196
  89 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  90 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.84  23489  196
  91 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  92 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.62  13039  109
  93 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.41  21255  178
  94 Krzysztof Obremski             Legnica              119.30  18492  155
  95 Arkadiusz Biegun               Kraków               119.23  19316  162
  96 Wojciech Sołdan                Rumia                119.23  23369  196
  97 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.15  23831  200
  98 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.88  11769   99
  99 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 100 Katarzyna Sołdan               Rumia                118.85  22701  191
 101 Rafał Matczak                  Milanówek            118.85  16163  136
 102 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 103 Leszek Stecuła                 Bytom                118.74  10687   90
 104 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
 105 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.67  22785  192
 106 Radosław Sowiński              Warszawa             118.66  16731  141
 107 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.62  21944  185
 108 Paweł Opyc                     Warszawa             118.61  21468  181
 109 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 110 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 111 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 112 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.34  18343  155
 113 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 114 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.27  17149  145
 115 Paweł Janaś                    Głogów               118.15   9570   81
 116 Michał Sosin                   Warszawa             117.94   7784   66
 117 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.88  23105  196
 118 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 119 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.78   4240   36
 120 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.70  14242  121
 121 Stanisław Ochot                Katowice             117.50   3525   30
 122 Anna Niedzielko                Szczecin             117.48  12688  108
 123 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.44   9160   78
 124 Maciej Lelowicz                Kraków               117.31   4223   36
 125 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 126 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.13   7145   61
 127 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.87  12622  108
 128 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.75  23351  200
 129 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.71  15055  129
 130 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.59  11776  101
 131 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 132 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 133 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.45  10131   87
 134 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.36  16291  140
 135 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.32  22218  191
 136 Bogusław Książek               Szczecin             116.25  13253  114
 137 Sławomir Nosek                 Mielec               116.17   5460   47
 138 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 139 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.10  15674  135
 140 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.10  20434  176
 141 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.10  21942  189
 142 Mariusz Makuch                 Zator                116.06   7544   65
 143 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.02  21116  182
 144 Beata Piotrowska               Łódź                 115.98  22849  197
 145 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 146 Halina Roszak                  Poznań               115.96  20525  177
 147 Filip Klar                     Mielec               115.88   9618   83
 148 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.84  15639  135
 149 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.82   4517   39
 150 Bartosz Orłowski               Bytom                115.62   9481   82
 151 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.54  23108  200
 152 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  115.48  13742  119
 153 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.47  21709  188
 154 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 155 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  114.84   5168   45
 156 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 157 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            114.72  22027  192
 158 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 159 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.69  10896   95
 160 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.68  16514  144
 161 Janusz Krupiński               Sosnowiec            114.65   8140   71
 162 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 163 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.23   6511   57
 164 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.14  13697  120
 165 Magdalena Merklejn             Szczecin             114.05  14940  131
 166 Piotr Szutenberg               Ustka                113.97   3647   32
 167 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 168 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.83  22425  197
 169 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 170 Agnieszka Krupka               Krosno               113.77  22186  195
 171 Jacek Pietruszka               Kraków               113.72   5345   47
 172 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.66  21482  189
 173 Adam Klimont                   Wałcz                113.19  10527   93
 174 Jerzy Luter                    Bytom                113.02  21586  191
 175 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 176 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.79  21542  191
 177 Katarzyna Klimała              Kraków               112.59  20154  179
 178 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.46  19681  175
 179 Marcin Skowron                 Zabrze               112.26  18074  161
 180 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.18   9535   85
 181 Krzysztof Leśniak              Kraków               112.10  15245  136
 182 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.08  22417  200
 183 Teresa Fortuna                 Lubin                112.00   7056   63
 184 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.86  10291   92
 185 Stanisław Gasik                Warszawa             111.68   8488   76
 186 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.40  18716  168
 187 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.30  13913  125
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                111.29  19030  171
 189 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 190 Andrzej Gostomski              Łódź                 110.99  16205  146
 191 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 192 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.82  22163  200
 193 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            110.80  18503  167
 194 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 195 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.57   9288   84
 196 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.52  11605  105
 197 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 198 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.40  13689  124
 199 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.28  15109  137
 200 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 201 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.22  21052  191
 202 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.21   7935   72
 203 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.18   3636   33
 204 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 205 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.01  17711  161
 206 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 207 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.68  11845  108
 208 Marek Reda                     Wołomin              109.31  19348  177
 209 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.29  12240  112
 210 Magdalena Kublik               Warszawa             109.19   5241   48
 211 Daniel Janus                   Wąchock              109.05  11995  110
 212 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               108.52   5209   48
 213 Dominik Piasecki               Słupsk               108.40   3794   35
 214 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 215 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 216 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.07  16426  152
 217 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.88  10249   95
 218 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              107.88  15642  145
 219 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 220 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 221 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 222 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             107.44  21273  198
 223 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42  18262  170
 224 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             107.25   9867   92
 225 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 226 Dorota Maciejuk                Warszawa             106.97  13371  125
 227 Marianna Kozłowska             Białystok            106.80  10146   95
 228 Teresa Zalewska                Racibórz             106.77  11104  104
 229 Anita Bruska                   Gdynia               106.62   8316   78
 230 Jan Kozłowski                  Kraków               106.47  21295  200
 231 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.30  17964  169
 232 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.23   3187   30
 233 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 234 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.54  19842  188
 235 Piotr Chabowski                Piła                 105.42   3795   36
 236 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 237 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 238 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 239 Robert Głowacki                Łódź                 105.21   7575   72
 240 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.18   8204   78
 241 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 242 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 243 Rafał Skibicki                 Lębork               105.00  12915  123
 244 Anna Arana                     Warszawa             104.83  14152  135
 245 Weronika Rudnicka              Ustka                104.77  18964  181
 246 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 247 Dominik Wester                 Warszawa             104.52   7421   71
 248 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 249 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.22  20740  199
 250 Marta Kleinrok                 Lublin               104.15   7082   68
 251 Michał Lipka                   Mielec               103.94   3326   32
 252 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 253 Michał Ozimiński               Łódź                 103.46  20692  200
 254 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 255 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 256 Maria Jarosz                   Lublin               103.32   5476   53
 257 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.23  12697  123
 258 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 259 Paweł Jachowicz                Żyrardów             103.15   5570   54
 260 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               103.08   9277   90
 261 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 262 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 263 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  102.86  12240  119
 264 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 265 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 266 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 267 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.55  19894  194
 268 Paweł Michalski                Ksawerów             102.54   6973   68
 269 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 270 Sławomir Zabawa                Jasło                102.34  17091  167
 271 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.23  16971  166
 272 Renata Rosół                   Warszawa             102.01  13873  136
 273 Sylwester Wójcik               Lublin               101.96  12541  123
 274 Janusz Sojka                   Łódź                 101.93   7339   72
 275 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 276 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 277 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.44  20288  200
 278 Tomasz Siwiński                Zawiercie            101.44   5579   55
 279 Joanna Kubińska                Warszawa             101.34   9729   96
 280 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.29   9521   94
 281 Magdalena Ochot                Katowice             101.18   9005   89
 282 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.06   6872   68
 283 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             101.06  19504  193
 284 Mariusz Katzig                 Gdańsk               101.03   6971   69
 285 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 286 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 287 Andrzej Puchalski              Łódź                 100.62   7446   74
 288 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 289 Roman Figiel                   Zawichost            100.40   7530   75
 290 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.40   4819   48
 291 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 292 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 293 Wojciech Wróbel                Zator                 99.69   4785   48
 294 Anna Stefańska                 Łódź                  99.46  19495  196
 295 Stanisław Olsztyn              Olsztyn               99.42   5965   60
 296 Marek Sitkowski                Warszawa              99.35   3974   40
 297 Renata Polończyk               Bielsko Biała         99.10   3964   40
 298 Tomasz Górka                   Łęczna                98.89   3560   36
 299 Patrycja Śliwińska             Szczecin              98.86  18883  191
 300 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 301 Piotr Łasowski                 Gdańsk                98.80   7311   74
 302 Adam Janicki                   Łódź                  98.79  10373  105
 303 Andrzej Bociąga                Chorzów               98.11   9026   92
 304 Szymon Stolarczyk              Zator                 98.04   5098   52
 305 Marek Kocikowski               Ostróda               98.02   8822   90
 306 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 307 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.29   7005   72
 308 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 309 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.86   3390   35
 310 Monika Rubinstein              Warszawa              96.45  13117  136
 311 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.25   4620   48
 312 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.25   4620   48
 313 Michał Kolaj                   Ostróda               96.11   8842   92
 314 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.11   3652   38
 315 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 316 Katarzyna Majewska             Lublin                95.71   9954  104
 317 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.68  11194  117
 318 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 319 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 320 Beata Kościańska               Lublin                94.86   3320   35
 321 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.73   6347   67
 322 Joanna Brychcy                 Katowice              94.69  18844  199
 323 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 324 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 325 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 326 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.99   7331   78
 327 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 328 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 329 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 330 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 331 Jarosław Karp                  Jędrzejów             92.91   4274   46
 332 Urszula Solarska               Łódź                  92.78  18370  198
 333 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 334 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 335 Katarzyna Dębska               Ostróda               92.09  10406  113
 336 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.09   4328   47
 337 Kacper Jachowicz               Żyrardów              91.93   5240   57
 338 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 339 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  91.35   8952   98
 340 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.18   4012   44
 341 Sławomir Długosz               Ostróda               91.11   3280   36
 342 Radosław Pastusiak             Sulęcin               91.04   8649   95
 343 Piotr Marusa                   Szczytno              90.85   4270   47
 344 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 345 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 346 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 347 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            90.20   3608   40
 348 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 349 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             90.04   6753   75
 350 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 351 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.72   3230   36
 352 Michał Korzeniowski            Kraków                89.17   3210   36
 353 Wojciech Obremski              Legnica               88.59   9834  111
 354 Krystyna Puchalska             Łódź                  88.30   6269   71
 355 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 356 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.99  14695  167
 357 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 358 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.46   5510   63
 359 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 360 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 361 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 362 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 363 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 364 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 365 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 366 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.89   6551   80
 367 Adam Kędzior                   Lublin                81.44   4642   57
 368 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 369 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 370 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 371 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  77.90   7478   96
 372 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 373 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 374 Monika Pieczora                Łódź                  75.81   5231   69
 375 Ewa Jóźwiak                    Iława                 72.83   8740  120
 376 Paulina Naplocha               Racibórz              71.02   4332   61
 377 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.81   2932   42
 378 Jolanta Kruk                   Łódź                  68.57   3017   44
 379 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 380 Jacek Jabłonowski              Iława                 59.12   2424   41




Poczekalnia na dzień 2006-08-26

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            110.14   3194   29
   2 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            108.69   3152   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Grzegorz Gardynik              Warszawa             123.50   3458   28
   5 Maciej Stolarczyk              Zator                110.39   3091   28
   6 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   7 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   8 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   9 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75   2149   28
  10 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  11 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  12 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  13 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  14 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  15 Michał Wolański                Białystok            119.83   2876   24
  16 Dariusz Dzierża                Kraków               119.71   2873   24
  17 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  18 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  19 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  20 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  21 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  22 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  23 Paweł Florek                   Bydgoszcz            110.83   2660   24
  24 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  25 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  26 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  27 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  28 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  29 Grzegorz Kwiecień              Kraków               104.67   2512   24
  30 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  31 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  32 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  33 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  34 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  35 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     100.08   2402   24
  36 Władysław Zieliński            Lębork                98.96   2375   24
  37 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  38 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  39 Henryk Ryś                     Warszawa              97.25   2334   24
  40 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  41 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  42 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  43 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         96.17   2308   24
  44 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      93.08   2234   24
  45 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  46 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  47 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  48 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     86.33   2072   24
  49 Adam Zalewski                  Racibórz              77.54   1861   24
  50 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  51 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.62   1551   24
  52 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  53 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  54 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  55 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  56 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  57 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  58 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  59 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                91.57   2106   23
  60 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  61 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  62 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  63 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  64 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  65 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  66 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  67 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.13   1866   23
  68 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  69 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  70 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  71 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  72 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  73 Katarzyna Stępień              Katowice             113.62   2386   21
  74 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  75 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  76 Radosław Więch                 Warszawa              92.43   1941   21
  77 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  78 Sandra Sekuła                  Szczecin              79.24   1664   21
  79 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  80 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  81 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  82 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  83 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  84 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  85 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  86 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  87 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  88 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  89 Szymon Jachimek                Gdynia               112.17   2019   18
  90 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  91 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  92 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  93 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.33   1392   18
  94 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  95 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  96 Paweł Ochot                    Katowice             113.24   1925   17
  97 Przemysław Drochomirecki       Kraków               113.00   1921   17
  98 Agnieszka Biegańska            Białystok            107.94   1835   17
  99 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
 100 Sylwia Buks                    Warszawa              72.24   1228   17
 101 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
 102 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             124.31   1989   16
 103 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
 104 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 105 Andrzej Lożyński               Piastów              105.73   1586   15
 106 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 107 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 108 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
 109 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
 110 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             122.85   1597   13
 111 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 112 Marta Dobrzańska               Kraków               127.17   1526   12
 113 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 114 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 115 Zbigniew Szepczyński           Kraków               122.67   1472   12
 116 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 117 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 118 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 119 Dariusz Kosz                   Nysa                 119.00   1428   12
 120 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 121 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 122 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 123 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 124 Justyna Woszczyna              Kraków               113.33   1360   12
 125 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 126 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 127 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 128 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 129 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 130 Bożena Matysiak                Kraków               107.92   1295   12
 131 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 132 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 133 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 134 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 135 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 136 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 137 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 138 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 139 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 140 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 141 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 142 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 143 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 144 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 145 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 146 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 147 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 148 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 149 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 150 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 151 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 152 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 153 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 154 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 155 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 156 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 157 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 158 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 159 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 160 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 161 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 162 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 163 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 164 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 165 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 166 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 167 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 168 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 169 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 170 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 171 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 172 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 173 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 174 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 175 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 176 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 177 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 178 Maciej Chmielowski             Kraków                89.08   1069   12
 179 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 180 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 181 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 182 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 183 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 184 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 185 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 186 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 187 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 188 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 189 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 190 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 191 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 192 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 193 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 194 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 195 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 196 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 197 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 198 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 199 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 200 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 201 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 202 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 203 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 204 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 205 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 206 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 207 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 208 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 209 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 210 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 211 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 212 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 213 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 214 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 215 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 216 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 217 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 218 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 219 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 220 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 221 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 222 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 223 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 224 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 225 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 226 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 227 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 228 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 229 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 230 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 231 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 232 Tomasz Figiel                  Zawichost            107.00   1177   11
 233 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 234 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 235 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 236 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 237 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 238 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 239 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 240 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 241 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 242 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 243 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 244 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 245 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 246 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 247 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 248 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 249 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 250 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 251 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 252 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 253 Michał Kowalski                Świętajno             79.64    876   11
 254 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 255 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 256 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 257 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 258 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 259 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 260 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 261 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 262 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 263 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 264 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 265 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 266 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 267 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 268 Sławomir Grudziński            Ostróda               76.60    766   10
 269 Marta Juszczyk                 Ścinawa               75.00    750   10
 270 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 271 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 272 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 273 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 274 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 275 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 276 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 277 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 278 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 279 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 280 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               76.38    611    8
 281 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 282 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 283 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 284 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 285 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 286 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 287 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 288 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 289 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 290 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 291 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 292 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 293 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 294 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 295 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 296 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 297 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 298 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 299 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 300 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 301 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 302 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 303 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 304 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 305 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 306 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 307 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 308 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 309 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 310 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 311 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 312 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 313 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 314 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 315 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 316 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 317 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 318 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 319 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 320 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 321 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 322 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 323 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 324 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 325 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 326 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 327 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 328 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 329 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 330 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 331 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 332 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 333 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 334 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 335 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 336 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 337 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 338 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 339 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 340 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 341 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 342 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 343 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 344 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 345 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 346 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 347 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 348 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 349 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 350 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 351 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 352 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 353 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 354 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 355 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 356 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 357 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 358 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 359 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 360 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 361 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 362 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 363 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 364 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 365 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 366 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 367 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 368 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 369 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 370 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 371 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 372 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 373 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 374 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 375 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 376 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 377 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 378 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 379 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 380 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 381 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 382 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 383 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 384 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 385 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 386 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 387 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 388 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 389 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 390 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 391 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 392 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 393 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 394 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 395 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 396 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 397 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 398 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 399 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 400 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 401 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 402 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie