Wrocław21
października
Wrocław 21-22 października II Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2006
Łódź11
listopada
Łódź 11-12 listopada XII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2006 — Jesień
Warszawa18
listopada
Warszawa 18-26 listopada XIV Mistrzostwa Polski
Rejs A.D. 2006 zakończony11 - 12 listopada 2006 — XII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2006 — Jesień InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2006 — Jesień Łódź, 11 - 12 listopada 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Rejs A.D. 2006 zakończonyNa ostatnim turnieju z cyklu "Wielka Łódka 2006" na starcie stawiło sie 65 zawodników. Pogoda była deszczowa lecz nie zaszkodziło to miłej atmosferze wśród wszystkich uczestników. Były wzloty, były upadki oraz walka o zwycięstwo, zarówno w czwartej części rejsu jak i w całym cyklu. Dotychczasowy Kapitan Mariusz Skrobosz nie mógł być pewny swojej pozycji. Tuż za jego plecami było jeszcze 6 zawodników, którzy przy sprzyjających wiatrach mieli szansę na końcowy sukces. Trwała walka pomiędzy "Wilkami Scrabblowymi", a sytuację wykorzystali Miłosz WrzałekMichał Trumpus. To oni rywalizowali w ostatniej rundzie o puchar XII Mistrzostw Łodzi. Zwycięzcą został Michał Trumpus, który z 10 punktami zakończył sezon 2006 przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski. Drugie miejsce zajął Mariusz Skrobosz, a trzecie Justyna Fugiel. Najlepszym łodzianinem został Wojciech Zemło.
Cały tegoroczny cykl wygrał Mariusz Skrobosz przed Kamilem GórkąMateuszem Żbikowskim.
Teraz łódka udaje się na zasłużony odpoczynek do zakładu szkutniczego, by za 3 miesiące wypłynąć w nowy rejs. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2006 — Lato
Wielka Łódka 2006 — Wiosna
Wielka Łódka 2006 — Zima




Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Łodzi - "Wielka Łódka - Jesień"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Trumpus              Wrocław                130.88     10.0     4889     1921      572
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.05      9.0     4771     1778      587
  3 Justyna         Fugiel               Kraków                 137.40      9.0     4762     1787      640
  4 Kamil           Górka                Kraków                 141.34      9.0     4719     1846      268
  5 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               149.43      8.0     5097     1637      575
  6 Krzysztof       Mówka                Warszawa               143.60      8.0     4925     1672      527
  7 Wojciech        Zemło                Łódź                   134.95      8.0     4767     1543      751
  8 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.60      8.0     4763     1593      407
  9 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.27      8.0     4731     1734      278
 10 Mariusz         Skrzypczyński        Reda                   121.64      8.0     4705     1751      454
 11 Miłosz          Wrzałek              Reda                   131.62      8.0     4700     1733      248
 12 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 103.08      8.0     4586     1774      120
 13 Artur           Koszel               Legionowo              122.52      8.0     4579     1765      216
 14 Maciej          Czupryniak           Milanówek              131.45      7.0     4924     1581      369
 15 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.27      7.0     4808     1574      373
 16 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 131.18      7.0     4760     1583      318
 17 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.75      7.0     4739     1627      442
 18 Jakub           Szymczak             Łódź                   117.55      7.0     4717     1585      246
 19 Przemysław      Herdzina             Kraków                 125.06      7.0     4661     1547      106
 20 Michał          Ozimiński            Łódź                   103.84      7.0     4644     1555       76
 21 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               127.95      7.0     4483     1531      337
 22 Sylwester       Wójcik               Lublin                 100.22      7.0     4475     1586      -88
 23 Dawid           Pikul                Poznań                 140.27      7.0     4427     1623     -167
 24 Magdalena       Kublik               Warszawa               113.05      7.0     4422     1611      -27
 25 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              116.35      7.0     4412     1623       73
 26 Kuba            Koisar               Warszawa               125.68      7.0     4395     1596      -25
 27 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              118.26      7.0     4384     1509      107
 28 Robert          Głowacki             Łódź                   105.21      6.5     4497     1464       -8
 29 Jarosław        Puchalski            Łódź                   125.45      6.0     4682     1338      482
 30 Filip           Warzecha             Gdynia                 130.25      6.0     4589     1375      147
 31 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 127.73      6.0     4586     1291      118
 32 Rafał           Wesołowski           Warszawa               119.92      6.0     4474     1355      207
 33 Michał          Szymkowski           Wrocław                121.09      6.0     4408     1325      -54
 34 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               115.50      6.0     4377     1392      344
 35 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  115.83      6.0     4369     1443      -85
 36 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 104.81      6.0     4322     1444      115
 37 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              111.33      6.0     4321     1374     -281
 38 Krzysztof       Sojka                Łódź                   100.00      6.0     4293     1370      -37
 39 Piotr           Domański             Łódź                   100.00      5.5     4424     1290      -99
 40 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              101.72      5.5     3977     1212      202
 41 Maciej          Michalak             Łódź                   124.79      5.0     4446     1301      167
 42 Agnieszka       Grzelak              Łódź                   106.23      5.0     4259     1345     -200
 43 Rafał           Skibicki             Lębork                 104.60      5.0     4243     1232      -71
 44 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.71      5.0     4195     1227     -265
 45 Jerzy           Luter                Bytom                  114.53      5.0     4169     1192       48
 46 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.33      5.0     4075     1189     -432
 47 Aleksandra      Krencjasz            Łódź                   103.36      5.0     3980     1262     -254
 48 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      4.5     4044     1188     -656
 49 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              126.29      4.0     4402     1182     -286
 50 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   116.36      4.0     4353     1213     -447
 51 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      4.0     4140     1125      -44
 52 Grzegorz        Bajer                Łódź                   100.64      4.0     4126     1070     -210
 53 Anna            Stefańska            Łódź                   101.96      4.0     4073     1167     -262
 54 Paweł           Michalski            Ksawerów               102.54      3.5     4458     1076      -12
 55 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      3.5     4153      975       16
 56 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      3.5     3758      959     -558
 57 Izabela         Potęga               Łódź                   100.00      3.5     3413      981     -815
 58 Jarosław        Michalak             Łódź                   126.88      3.0     2967      841      188
 59 Robert          Zabłocki             Łódź                   114.72      3.0     2502      753      -48
 60 Michał          Czyż                 Łódź                   100.00      3.0     2312      737     -283
 61 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   102.55      2.5     4004      813     -187
 62 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      2.5     3492      819     -588
 63 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      2.5     2087      570     -257
 64 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               103.22      2.0     2278      687     -469
 65 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      1.5     3447      687     -509
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Łodzi - "Wielka Łódka - Jesień"



	Mateusz Żbikowski 149.43 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krystyna       Augustyniak           116.36 -  341: 472   66
    2    25 Aleksandra     Krencjasz             103.36 +  355: 317  153
    3    14 Katarzyna      Majewska              100.00 +  526: 275  150
    4    12 Magdalena.Maja Rusak                 103.08 -  358: 428   53
    5    14 Rafał          Wesołowski            119.92 +  410: 328  170
    6    12 Sylwester      Wójcik                100.22 +  491: 325  150
    7     6 Marek          Dudkiewicz            116.35 +  536: 324  166
    8     4 Tomasz         Zwoliński             138.27 +  389: 364  188
    9     3 Miłosz         Wrzałek               131.62 -  445: 488   82
   10     4 Michał         Trumpus               130.88 -  376: 468   81
   11     6 Stanisław      Rydzik                139.75 +  410: 383  190
   12     5 Tomasz         Zwoliński             138.27 +  460: 350  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Krzysztof Mówka 143.60 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Dudkiewicz            116.35 +  443: 402  166
    2    10 Grzegorz       Pukniel               119.60 +  453: 389  170
    3     4 Kamil          Górka                 141.34 -  349: 369   91
    4    10 Sylwester      Wójcik                100.22 +  383: 352  150
    5     8 Dawid          Pikul                 140.27 -  381: 382   90
    6    11 Waldemar       Czerwoniec            127.95 -  337: 358   78
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              118.26 +  477: 390  168
    8    11 Jarosław       Michalak              126.88 +  385: 260  177
    9     9 Magdalena      Kublik                113.05 +  366: 345  163
   10     6 Magdalena.Maja Rusak                 103.08 -  409: 426   53
   11    10 Kuba           Koisar                125.68 +  462: 359  176
   12     6 Stanisław      Rydzik                139.75 +  480: 366  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Mariusz Skrobosz 142.05 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Jóźwiak               115.83 +  493: 236  166
    2     4 Kuba           Koisar                125.68 -  280: 397   76
    3    16 Michał         Ozimiński             103.84 +  448: 320  154
    4    13 Mariusz        Skrzypczyński         121.64 +  397: 359  172
    5     9 Magdalena      Kublik                113.05 -  352: 410   63
    6    14 Agnieszka      Grzelak               106.23 +  379: 352  156
    7    12 Filip          Warzecha              130.25 +  432: 362  180
    8     8 Dawid          Pikul                 140.27 +  377: 320  190
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.27 +  452: 242  185
   10     2 Kamil          Górka                 141.34 +  391: 353  191
   11     3 Artur          Koszel                122.52 -  338: 473   73
   12     3 Mariusz        Skrzypczyński         121.64 +  432: 360  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Kamil Górka 141.34 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Sylwestrzuk           115.50 +  384: 373  165
    2     6 Krystyna       Augustyniak           116.36 +  397: 355  166
    3     4 Krzysztof      Mówka                 143.60 +  369: 349  194
    4     4 Kuba           Koisar                125.68 +  440: 313  176
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.27 +  487: 334  185
    6     1 Miłosz         Wrzałek               131.62 -  323: 464   82
    7     3 Justyna        Fugiel                137.40 +  397: 313  187
    8     2 Michał         Trumpus               130.88 -  321: 478   81
    9     5 Artur          Koszel                122.52 +  412: 391  173
   10     2 Mariusz        Skrobosz              142.05 -  353: 391   92
   11     2 Mariusz        Skrzypczyński         121.64 +  364: 338  172
   12     4 Artur          Koszel                122.52 +  472: 352  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1846  / 12 153.83




	Dawid Pikul 140.27 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Robert         Zabłocki              114.72 +  389: 347  165
    2     5 Tomasz         Zwoliński             138.27 +  398: 390  188
    3     2 Andrzej        Kowalski              131.18 -  299: 423   81
    4    11 Maciej         Czupryniak            131.45 +  418: 403  181
    5     8 Krzysztof      Mówka                 143.60 +  382: 381  194
    6     5 Karol          Wyrębkiewicz          135.27 -  291: 399   85
    7    11 Michał         Ozimiński             103.84 +  410: 390  154
    8     8 Mariusz        Skrobosz              142.05 -  320: 377   92
    9    12 Przemysław     Herdzina              125.06 -  369: 424   75
   10    16 Maciej         Michalak              124.79 +  483: 306  175
   11    11 Jakub          Szymczak              117.55 -  332: 447   68
   12    14 Mariusz        Sylwestrzuk           115.50 +  336: 307  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Stanisław Rydzik 139.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Luter                 114.53 +  349: 336  165
    2    11 Jarosław       Michalak              126.88 +  324: 287  177
    3     8 Kamil          Nawrocki              126.29 +  495: 355  176
    4     2 Miłosz         Wrzałek               131.62 -  323: 351   82
    5    10 Jakub          Szymczak              117.55 +  540: 341  168
    6     6 Magdalena.Maja Rusak                 103.08 +  409: 329  153
    7     4 Maciej         Czupryniak            131.45 -  347: 427   81
    8     7 Artur          Koszel                122.52 -  295: 333   73
    9     7 Andrzej        Kowalski              131.18 +  496: 339  181
   10     5 Waldemar       Czerwoniec            127.95 +  412: 309  178
   11     6 Mateusz        Żbikowski             149.43 -  383: 410   99
   12     6 Krzysztof      Mówka                 143.60 -  366: 480   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Tomasz Zwoliński 138.27 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Magdalena      Kublik                113.05 +  472: 278  163
    2     5 Dawid          Pikul                 140.27 -  390: 398   90
    3    10 Jarosław       Michalak              126.88 +  402: 344  177
    4     7 Marek          Dudkiewicz            116.35 +  391: 325  166
    5     7 Magdalena.Maja Rusak                 103.08 -  382: 391   53
    6    10 Jakub          Szymczak              117.55 +  358: 341  168
    7     9 Kuba           Koisar                125.68 +  355: 332  176
    8     4 Mateusz        Żbikowski             149.43 -  364: 389   99
    9    10 Waldemar       Czerwoniec            127.95 -  405: 455   78
   10    12 Sylwester      Wójcik                100.22 +  492: 350  150
   11     9 Grzegorz       Kwiecień              104.81 +  447: 372  155
   12     5 Mateusz        Żbikowski             149.43 -  350: 460   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Justyna Fugiel 137.40 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Nawrocki              111.33 +  499: 322  161
    2     2 Artur          Koszel                122.52 -  365: 425   73
    3     9 Piotr          Domański              100.00 +  425: 263  150
    4     6 Robert         Głowacki              105.21 +  407: 257  155
    5     4 Kuba           Koisar                125.68 +  414: 281  176
    6     3 Magdalena      Kublik                113.05 +  346: 335  163
    7     3 Kamil          Górka                 141.34 -  313: 397   91
    8     3 Maciej         Czupryniak            131.45 +  404: 378  181
    9     4 Wojciech       Zemło                 134.95 +  315: 310  185
   10     1 Miłosz         Wrzałek               131.62 +  465: 368  182
   11     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.27 -  410: 432   85
   12     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.27 +  399: 354  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 12 148.92




	Karol Wyrębkiewicz 135.27 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Grzelak               106.23 +  448: 258  156
    2     9 Robert         Głowacki              105.21 +  416: 401  155
    3     7 Michał         Trumpus               130.88 +  467: 317  181
    4     3 Krzysztof      Sporczyk              118.26 +  401: 355  168
    5     1 Kamil          Górka                 141.34 -  334: 487   91
    6     5 Dawid          Pikul                 140.27 +  399: 291  190
    7     2 Artur          Koszel                122.52 +  456: 343  173
    8     1 Miłosz         Wrzałek               131.62 +  434: 303  182
    9     1 Mariusz        Skrobosz              142.05 -  242: 452   92
   10     3 Mariusz        Skrzypczyński         121.64 -  348: 437   72
   11     4 Justyna        Fugiel                137.40 +  432: 410  187
   12     2 Justyna        Fugiel                137.40 -  354: 399   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Wojciech Zemło 134.95 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Głowacki              105.21 -  334: 356   55
    2    29 Tomasz         Żbikowski             103.22 -  324: 352   53
    3    32 Izabela        Potęga                100.00 +  452: 218  150
    4    21 Anna           Stefańska             101.96 +  413: 354  152
    5    18 Grzegorz       Kwiecień              104.81 +  439: 313  155
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              118.26 +  421: 313  168
    7    10 Magdalena.Maja Rusak                 103.08 +  420: 342  153
    8     6 Magdalena      Kublik                113.05 +  441: 345  163
    9     4 Justyna        Fugiel                137.40 -  310: 315   87
   10     7 Marek          Dudkiewicz            116.35 -  328: 361   66
   11    12 Małgorzata     Jóźwiak               115.83 +  423: 392  166
   12     8 Przemysław     Herdzina              125.06 +  462: 355  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Miłosz Wrzałek 131.62 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kwiecień              104.81 +  414: 333  155
    2    15 Mariusz        Skrzypczyński         121.64 +  452: 400  172
    3     6 Magdalena.Maja Rusak                 103.08 +  488: 345  153
    4     2 Stanisław      Rydzik                139.75 +  351: 323  190
    5     2 Artur          Koszel                122.52 +  338: 317  173
    6     1 Kamil          Górka                 141.34 +  464: 323  191
    7     1 Michał         Trumpus               130.88 -  341: 347   81
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.27 -  303: 434   85
    9     3 Mateusz        Żbikowski             149.43 +  488: 445  199
   10     1 Justyna        Fugiel                137.40 -  368: 465   87
   11     5 Marek          Dudkiewicz            116.35 +  374: 274  166
   12     1 Michał         Trumpus               130.88 -  319: 446   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Maciej Czupryniak 131.45 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Skibicki              104.60 +  390: 330  155
    2     3 Maciej         Michalak              124.79 -  344: 410   75
    3    23 Małgorzata     Jóźwiak               115.83 +  495: 302  166
    4    11 Dawid          Pikul                 140.27 -  403: 418   90
    5    12 Robert         Zabłocki              114.72 +  464: 386  165
    6     7 Krystyna       Augustyniak           116.36 +  499: 401  166
    7     4 Stanisław      Rydzik                139.75 +  427: 347  190
    8     3 Justyna        Fugiel                137.40 -  378: 404   87
    9     6 Jakub          Szymczak              117.55 -  365: 463   68
   10     9 Przemysław     Herdzina              125.06 +  403: 329  175
   11     7 Waldemar       Czerwoniec            127.95 -  317: 411   78
   12    10 Marek          Dudkiewicz            116.35 +  439: 354  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Andrzej Kowalski 131.18 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Ozimiński             103.84 +  539: 302  154
    2     1 Michał         Szymkowski            121.09 +  435: 346  171
    3     2 Dawid          Pikul                 140.27 +  423: 299  190
    4     1 Artur          Koszel                122.52 -  370: 388   73
    5     3 Agnieszka      Grzelak               106.23 +  453: 311  156
    6     2 Michał         Trumpus               130.88 -  364: 434   81
    7     5 Mariusz        Skrzypczyński         121.64 -  314: 386   72
    8     9 Kamil          Nawrocki              126.29 +  400: 371  176
    9     7 Stanisław      Rydzik                139.75 -  339: 496   90
   10    10 Mariusz        Sylwestrzuk           115.50 +  416: 314  165
   11     8 Przemysław     Herdzina              125.06 -  354: 448   75
   12    11 Filip          Warzecha              130.25 +  353: 347  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Michał Trumpus 130.88 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Aleksandra     Krencjasz             103.36 +  338: 290  153
    2    13 Jakub          Szymczak              117.55 +  373: 342  168
    3     7 Karol          Wyrębkiewicz          135.27 -  317: 467   85
    4    15 Filip          Warzecha              130.25 +  485: 300  180
    5     5 Przemysław     Herdzina              125.06 +  423: 355  175
    6     2 Andrzej        Kowalski              131.18 +  434: 364  181
    7     1 Miłosz         Wrzałek               131.62 +  347: 341  182
    8     2 Kamil          Górka                 141.34 +  478: 321  191
    9     2 Mariusz        Skrzypczyński         121.64 -  387: 464   72
   10     4 Mateusz        Żbikowski             149.43 +  468: 376  199
   11     1 Magdalena.Maja Rusak                 103.08 +  393: 378  153
   12     1 Miłosz         Wrzałek               131.62 +  446: 319  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1921  / 12 160.08




	Filip Warzecha 130.25 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Żbikowski             103.22 +  464: 243  153
    2     7 Sylwester      Wójcik                100.22 +  413: 367  150
    3     5 Krzysztof      Sporczyk              118.26 -  331: 383   68
    4    15 Michał         Trumpus               130.88 -  300: 485   81
    5    19 Dariusz        Nawrocki              111.33 +  549: 359  161
    6     8 Michał         Ozimiński             103.84 -  308: 457   54
    7    12 Mariusz        Skrobosz              142.05 -  362: 432   92
    8    19 Rafał          Skibicki              104.60 +  348: 332  155
    9    15 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  456: 310  150
   10    11 Magdalena      Kublik                113.05 -  321: 365   63
   11    14 Beata          Piotrowska            116.71 +  390: 356  167
   12    11 Andrzej        Kowalski              131.18 -  347: 353   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Waldemar Czerwoniec 127.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Magdalena.Maja Rusak                 103.08 -  330: 333   53
    2    32 Anna           Czarnecka             100.00 +  505: 272  150
    3    11 Mariusz        Skrzypczyński         121.64 -  322: 334   72
    4    18 Tomasz         Siwiński              101.72 +  340: 304  152
    5    23 Paweł          Michalski             102.54 +  364: 356  153
    6    11 Krzysztof      Mówka                 143.60 +  358: 337  194
    7     8 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  392: 454   70
    8    10 Maciej         Michalak              124.79 +  374: 256  175
    9    10 Tomasz         Zwoliński             138.27 +  455: 405  188
   10     5 Stanisław      Rydzik                139.75 -  309: 412   90
   11     7 Maciej         Czupryniak            131.45 +  411: 317  181
   12     9 Magdalena.Maja Rusak                 103.08 -  323: 366   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Rafał Lenartowski 127.73 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grażyna        Wesołowska            102.55 +  450: 337  153
    2     8 Michał         Czyż                  100.00 +  530: 359  150
    3     1 Artur          Koszel                122.52 -  327: 373   73
    4     5 Przemysław     Herdzina              125.06 -  395: 497   75
    5    11 Michał         Ozimiński             103.84 -  334: 407   54
    6    17 Marek          Dudkiewicz            116.35 -  322: 328   66
    7    22 Piotr          Domański              100.00 +  371: 363  150
    8    18 Dariusz        Nawrocki              111.33 +  341: 313  161
    9    16 Adam           Janicki               100.00 +  435: 376  150
   10    13 Grzegorz       Kwiecień              104.81 -  317: 367   55
   11    15 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  377: 306  150
   12    12 Michał         Ozimiński             103.84 -  387: 442   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Jarosław Michalak 126.88 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Michalski             102.54 +  438: 371  153
    2    11 Stanisław      Rydzik                139.75 -  287: 324   90
    3    10 Tomasz         Zwoliński             138.27 -  344: 402   88
    8    11 Krzysztof      Mówka                 143.60 -  260: 385   94
    9    26 Izabela        Potęga                100.00 +  582: 209  150
   10    17 Małgorzata     Jóźwiak               115.83 -  327: 444   66
   11    16 Katarzyna      Majewska              100.00 +  370: 284  150
   12    13 Sylwester      Wójcik                100.22 -  359: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     841  /  8 105.12




	Kamil Nawrocki 126.29 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Stefańska             101.96 +  431: 331  152
    2    12 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  407: 315  150
    3     8 Stanisław      Rydzik                139.75 -  355: 495   90
    4    17 Andrzej        Rechowicz             124.33 -  306: 391   74
    5    21 Beata          Piotrowska            116.71 +  447: 337  167
    6    16 Kuba           Koisar                125.68 -  331: 392   76
    7    18 Rafał          Skibicki              104.60 +  364: 330  155
    8     9 Andrzej        Kowalski              131.18 -  371: 400   81
    9    19 Rafał          Wesołowski            119.92 -  315: 367   70
   10    20 Dariusz        Nawrocki              111.33 -  401: 435   61
   11    18 Michał         Ozimiński             103.84 -  361: 444   54
   12    23 Tomasz         Siwiński              101.72 -  313: 451   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 12  98.50




	Kuba Koisar 125.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Siwiński              101.72 +  390: 380  152
    2     4 Mariusz        Skrobosz              142.05 +  397: 280  192
    3     3 Maciej         Michalak              124.79 +  434: 357  175
    4     4 Kamil          Górka                 141.34 -  313: 440   91
    5     4 Justyna        Fugiel                137.40 -  281: 414   87
    6    16 Kamil          Nawrocki              126.29 +  392: 331  176
    7     9 Tomasz         Zwoliński             138.27 -  332: 355   88
    8    16 Jakub          Szymczak              117.55 -  337: 418   68
    9    24 Aleksandra     Krencjasz             103.36 +  399: 322  153
   10    15 Michał         Ozimiński             103.84 +  389: 293  154
   11    10 Krzysztof      Mówka                 143.60 -  359: 462   94
   12    17 Małgorzata     Jóźwiak               115.83 +  372: 368  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Jarosław Puchalski 125.45 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Bajer                 100.64 +  428: 357  151
    2    14 Magdalena.Maja Rusak                 103.08 -  385: 389   53
    3    15 Grzegorz       Kwiecień              104.81 +  449: 355  155
    4     8 Jakub          Szymczak              117.55 -  348: 392   68
    5    13 Sylwester      Wójcik                100.22 -  361: 409   50
    6    18 Robert         Głowacki              105.21 -  382: 395   55
    7    23 Tomasz         Siwiński              101.72 +  453: 277  152
    8    17 Michał         Szymkowski            121.09 +  449: 265  171
    9    13 Małgorzata     Jóźwiak               115.83 -  303: 325   66
   10    18 Beata          Piotrowska            116.71 -  330: 352   67
   11    17 Maciej         Michalak              124.79 +  409: 329  175
   12    19 Maciej         Michalak              124.79 +  385: 355  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Przemysław Herdzina 125.06 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sylwester      Wójcik                100.22 -  318: 379   50
    2    21 Paweł          Michalski             102.54 +  415: 414  153
    3    24 Urszula        Solarska              100.00 +  457: 276  150
    4     5 Rafał          Lenartowski           127.73 +  497: 395  178
    5     5 Michał         Trumpus               130.88 -  355: 423   81
    6     9 Mariusz        Skrzypczyński         121.64 -  286: 387   72
    7    14 Rafał          Wesołowski            119.92 +  430: 414  170
    8    12 Agnieszka      Grzelak               106.23 +  347: 279  156
    9    12 Dawid          Pikul                 140.27 +  424: 369  190
   10     9 Maciej         Czupryniak            131.45 -  329: 403   81
   11     8 Andrzej        Kowalski              131.18 +  448: 354  181
   12     8 Wojciech       Zemło                 134.95 -  355: 462   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Maciej Michalak 124.79 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Czarnecka             100.00 +  494: 225  150
    2     3 Maciej         Czupryniak            131.45 +  410: 344  181
    3     3 Kuba           Koisar                125.68 -  357: 434   76
    4     9 Agnieszka      Grzelak               106.23 -  302: 408   56
    5    15 Robert         Głowacki              105.21 +  409: 291  155
    6    13 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  479: 214  150
    7     7 Magdalena      Kublik                113.05 -  387: 397   63
    8    10 Waldemar       Czerwoniec            127.95 -  256: 374   78
    9    14 Anna           Stefańska             101.96 +  362: 315  152
   10    16 Dawid          Pikul                 140.27 -  306: 483   90
   11    17 Jarosław       Puchalski             125.45 -  329: 409   75
   12    19 Jarosław       Puchalski             125.45 -  355: 385   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Andrzej Rechowicz 124.33 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Czyż                  100.00 -  339: 373   50
    2    26 Piotr          Domański              100.00 -  348: 442   50
    3    28 Adam           Janicki               100.00 +  479: 355  150
    4    17 Kamil          Nawrocki              126.29 +  391: 306  176
    5    16 Mariusz        Skrzypczyński         121.64 -  315: 478   72
    6    21 Grzegorz       Kwiecień              104.81 -  229: 398   55
    7    25 Małgorzata     Jóźwiak               115.83 -  271: 486   66
    8    28 Izabela        Potęga                100.00 -  291: 296   50
    9    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  381: 214  150
   10    29 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  395: 374  150
   11    24 Krzysztof      Sporczyk              118.26 -  278: 445   68
   12    26 Anna           Stefańska             101.96 +  358: 340  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Artur Koszel 122.52 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Domański              100.00 +  391: 288  150
    2     2 Justyna        Fugiel                137.40 +  425: 365  187
    3     1 Rafał          Lenartowski           127.73 +  373: 327  178
    4     1 Andrzej        Kowalski              131.18 +  388: 370  181
    5     2 Miłosz         Wrzałek               131.62 -  317: 338   82
    6     4 Grzegorz       Pukniel               119.60 +  367: 362  170
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.27 -  343: 456   85
    8     7 Stanisław      Rydzik                139.75 +  333: 295  190
    9     5 Kamil          Górka                 141.34 -  391: 412   91
   10     8 Jakub          Szymczak              117.55 +  426: 340  168
   11     3 Mariusz        Skrobosz              142.05 +  473: 338  192
   12     4 Kamil          Górka                 141.34 -  352: 472   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1765  / 12 147.08




	Mariusz Skrzypczyński 121.64 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Adam           Janicki               100.00 +  322: 296  150
    2    15 Miłosz         Wrzałek               131.62 -  400: 452   82
    3    11 Waldemar       Czerwoniec            127.95 +  334: 322  178
    4    13 Mariusz        Skrobosz              142.05 -  359: 397   92
    5    16 Andrzej        Rechowicz             124.33 +  478: 315  174
    6     9 Przemysław     Herdzina              125.06 +  387: 286  175
    7     5 Andrzej        Kowalski              131.18 +  386: 314  181
    8     5 Grzegorz       Pukniel               119.60 +  440: 338  170
    9     2 Michał         Trumpus               130.88 +  464: 387  181
   10     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.27 +  437: 348  185
   11     2 Kamil          Górka                 141.34 -  338: 364   91
   12     3 Mariusz        Skrobosz              142.05 -  360: 432   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Michał Szymkowski 121.09 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  392: 294  150
    2     1 Andrzej        Kowalski              131.18 -  346: 435   81
    3    22 Agnieszka      Grzelak               106.23 -  332: 548   56
    4    24 Tomasz         Żbikowski             103.22 -  374: 396   53
    5    25 Anna           Stefańska             101.96 +  466: 349  152
    6    19 Katarzyna      Majewska              100.00 +  379: 269  150
    7    17 Grzegorz       Kwiecień              104.81 +  373: 293  155
    8    17 Jarosław       Puchalski             125.45 -  265: 449   75
    9    22 Rafał          Skibicki              104.60 +  371: 301  155
   10    14 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  379: 394   70
   11    22 Jerzy          Luter                 114.53 +  357: 338  165
   12    16 Magdalena      Kublik                113.05 -  374: 396   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Rafał Wesołowski 119.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  324: 342   50
    2    19 Tomasz         Siwiński              101.72 +  381: 289  152
    3    13 Krystyna       Augustyniak           116.36 -  368: 370   66
    4    23 Aleksandra     Krencjasz             103.36 +  380: 255  153
    5    14 Mateusz        Żbikowski             149.43 -  328: 410   99
    6    23 Beata          Piotrowska            116.71 +  357: 343  167
    7    14 Przemysław     Herdzina              125.06 -  414: 430   75
    8    20 Grzegorz       Kwiecień              104.81 -  278: 454   55
    9    19 Kamil          Nawrocki              126.29 +  367: 315  176
   10    24 Urszula        Solarska              100.00 +  497: 343  150
   11    20 Agnieszka      Grzelak               106.23 -  377: 387   56
   12    20 Agnieszka      Grzelak               106.23 +  403: 329  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Grzegorz Pukniel 119.60 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Anna           Lenartowska           100.00 +  353: 218  150
    2    10 Krzysztof      Mówka                 143.60 -  389: 453   94
    3    21 Tomasz         Żbikowski             103.22 +  468: 311  153
    4    14 Michał         Czyż                  100.00 +  464: 367  150
    5     6 Krzysztof      Sporczyk              118.26 +  393: 326  168
    6     4 Artur          Koszel                122.52 -  362: 367   73
    7     8 Waldemar       Czerwoniec            127.95 +  454: 392  178
    8     5 Mariusz        Skrzypczyński         121.64 -  338: 440   72
    9     8 Magdalena.Maja Rusak                 103.08 -  253: 399   53
   10    14 Michał         Szymkowski            121.09 +  394: 379  171
   11    13 Magdalena      Kublik                113.05 +  440: 326  163
   12     7 Jakub          Szymczak              117.55 +  455: 378  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Krzysztof Sporczyk 118.26 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Katarzyna      Majewska              100.00 +  399: 388  150
    2    16 Urszula        Solarska              100.00 +  372: 287  150
    3     5 Filip          Warzecha              130.25 +  383: 331  180
    4     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.27 -  355: 401   85
    5     6 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  326: 393   70
    6    15 Wojciech       Zemło                 134.95 -  313: 421   85
    7    13 Krzysztof      Mówka                 143.60 -  390: 477   94
    8    22 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  317: 456   50
    9    18 Krystyna       Augustyniak           116.36 +  396: 333  166
   10    22 Adam           Janicki               100.00 +  347: 232  150
   11    24 Andrzej        Rechowicz             124.33 +  445: 278  174
   12    15 Grzegorz       Kwiecień              104.81 +  341: 280  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Jakub Szymczak 117.55 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Izabela        Potęga                100.00 +  429: 242  150
    2    13 Michał         Trumpus               130.88 -  342: 373   81
    3    17 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  386: 357  150
    4     8 Jarosław       Puchalski             125.45 +  392: 348  175
    5    10 Stanisław      Rydzik                139.75 -  341: 540   90
    6    10 Tomasz         Zwoliński             138.27 -  341: 358   88
    7    19 Dariusz        Nawrocki              111.33 +  440: 338  161
    8    16 Kuba           Koisar                125.68 +  418: 337  176
    9     6 Maciej         Czupryniak            131.45 +  463: 365  181
   10     8 Artur          Koszel                122.52 -  340: 426   73
   11    11 Dawid          Pikul                 140.27 +  447: 332  190
   12     7 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  378: 455   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Beata Piotrowska 116.71 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  398: 345  150
    2    17 Marek          Dudkiewicz            116.35 -  243: 428   66
    3    20 Sylwester      Wójcik                100.22 -  358: 365   50
    4    19 Paweł          Michalski             102.54 +  352: 336  153
    5    21 Kamil          Nawrocki              126.29 -  337: 447   76
    6    23 Rafał          Wesołowski            119.92 -  343: 357   70
    7    27 Urszula        Solarska              100.00 -  379: 386   50
    8    26 Tomasz         Siwiński              101.72 +  365: 297  152
    9    20 Robert         Głowacki              105.21 +  422: 328  155
   10    18 Jarosław       Puchalski             125.45 +  352: 330  175
   11    14 Filip          Warzecha              130.25 -  356: 390   80
   12    21 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  290: 451   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Krystyna Augustyniak 116.36 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             149.43 +  472: 341  199
    2     6 Kamil          Górka                 141.34 -  355: 397   91
    3    13 Rafał          Wesołowski            119.92 +  370: 368  170
    4    16 Magdalena      Kublik                113.05 -  301: 499   63
    5    22 Urszula        Solarska              100.00 +  424: 331  150
    6     7 Maciej         Czupryniak            131.45 -  401: 499   81
    7    15 Robert         Głowacki              105.21 +  431: 369  155
    8    13 Marek          Dudkiewicz            116.35 -  268: 419   66
    9    18 Krzysztof      Sporczyk              118.26 -  333: 396   68
   10    19 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  288: 388   50
   11    21 Mariusz        Sylwestrzuk           115.50 -  335: 377   65
   12    24 Rafał          Skibicki              104.60 -  375: 416   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Marek Dudkiewicz 116.35 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 143.60 -  402: 443   94
    2    17 Beata          Piotrowska            116.71 +  428: 243  167
    3    12 Robert         Zabłocki              114.72 +  348: 340  165
    4     7 Tomasz         Zwoliński             138.27 -  325: 391   88
    5    20 Tomasz         Żbikowski             103.22 +  437: 384  153
    6    17 Rafał          Lenartowski           127.73 +  328: 322  178
    7     6 Mateusz        Żbikowski             149.43 -  324: 536   99
    8    13 Krystyna       Augustyniak           116.36 +  419: 268  166
    9    11 Mariusz        Sylwestrzuk           115.50 +  412: 271  165
   10     7 Wojciech       Zemło                 134.95 +  361: 328  185
   11     5 Miłosz         Wrzałek               131.62 -  274: 374   82
   12    10 Maciej         Czupryniak            131.45 -  354: 439   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Małgorzata Jóźwiak 115.83 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              142.05 -  236: 493   92
    2    31 Anna           Stefańska             101.96 +  312: 292  152
    3    23 Maciej         Czupryniak            131.45 -  302: 495   81
    4    25 Robert         Zabłocki              114.72 -  387: 412   65
    5    26 Mariusz        Sylwestrzuk           115.50 -  284: 437   65
    6    28 Grzegorz       Bajer                 100.64 +  395: 242  151
    7    25 Andrzej        Rechowicz             124.33 +  486: 271  174
    8    21 Piotr          Domański              100.00 +  438: 387  150
    9    13 Jarosław       Puchalski             125.45 +  325: 303  175
   10    17 Jarosław       Michalak              126.88 +  444: 327  177
   11    12 Wojciech       Zemło                 134.95 -  392: 423   85
   12    17 Kuba           Koisar                125.68 -  368: 372   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Mariusz Sylwestrzuk 115.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 141.34 -  373: 384   91
    2    20 Dariusz        Nawrocki              111.33 -  304: 330   61
    3    29 Aleksandra     Krencjasz             103.36 -  319: 352   53
    4    30 Grażyna        Wesołowska            102.55 +  445: 245  153
    5    26 Małgorzata     Jóźwiak               115.83 +  437: 284  166
    6    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  420: 233  150
    7    16 Jerzy          Luter                 114.53 +  374: 324  165
    8    15 Sylwester      Wójcik                100.22 +  436: 382  150
    9    11 Marek          Dudkiewicz            116.35 -  271: 412   66
   10    10 Andrzej        Kowalski              131.18 -  314: 416   81
   11    21 Krystyna       Augustyniak           116.36 +  377: 335  166
   12    14 Dawid          Pikul                 140.27 -  307: 336   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Robert Zabłocki 114.72 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 140.27 -  347: 389   90
    2    23 Adam           Janicki               100.00 +  375: 313  150
    3    12 Marek          Dudkiewicz            116.35 -  340: 348   66
    4    25 Małgorzata     Jóźwiak               115.83 +  412: 387  166
    5    12 Maciej         Czupryniak            131.45 -  386: 464   81
    6    22 Michał         Czyż                  100.00 -  304: 328   50
    7    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  338: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     753  /  7 107.57




	Jerzy Luter 114.53 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                139.75 -  336: 349   90
    2    28 Agnieszka      Grzelak               106.23 -  303: 321   56
    3    26 Paweł          Michalski             102.54 -  355: 367   53
    4    31 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  399: 279  150
    5    27 Aleksandra     Krencjasz             103.36 +  368: 351  153
    6    24 Tomasz         Żbikowski             103.22 +  355: 323  153
    7    16 Mariusz        Sylwestrzuk           115.50 -  324: 374   65
    8    25 Adam           Janicki               100.00 -  318: 381   50
    9    21 Sylwester      Wójcik                100.22 -  324: 394   50
   10    26 Izabela        Potęga                100.00 +  395: 293  150
   11    22 Michał         Szymkowski            121.09 -  338: 357   71
   12    25 Grzegorz       Bajer                 100.64 +  354: 332  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Magdalena Kublik 113.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             138.27 -  278: 472   88
    2    27 Grażyna        Wesołowska            102.55 +  336: 270  153
    3    19 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  390: 379  150
    4    16 Krystyna       Augustyniak           116.36 +  499: 301  166
    5     9 Mariusz        Skrobosz              142.05 +  410: 352  192
    6     3 Justyna        Fugiel                137.40 -  335: 346   87
    7     7 Maciej         Michalak              124.79 +  397: 387  175
    8     6 Wojciech       Zemło                 134.95 -  345: 441   85
    9     9 Krzysztof      Mówka                 143.60 -  345: 366   94
   10    11 Filip          Warzecha              130.25 +  365: 321  180
   11    13 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  326: 440   70
   12    16 Michał         Szymkowski            121.09 +  396: 374  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Dariusz Nawrocki 111.33 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Fugiel                137.40 -  322: 499   87
    2    20 Mariusz        Sylwestrzuk           115.50 +  330: 304  165
    3    18 Robert         Głowacki              105.21 -  364: 423   55
    4    28 Anna           Czarnecka             100.00 +  373: 298  150
    5    19 Filip          Warzecha              130.25 -  359: 549   80
    6    25 Tomasz         Siwiński              101.72 +  328: 298  152
    7    19 Jakub          Szymczak              117.55 -  338: 440   68
    8    18 Rafał          Lenartowski           127.73 -  313: 341   78
    9    23 Agnieszka      Grzelak               106.23 +  409: 366  156
   10    20 Kamil          Nawrocki              126.29 +  435: 401  176
   11    25 Anna           Stefańska             101.96 +  386: 311  152
   12    18 Robert         Głowacki              105.21 -  364: 372   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Agnieszka Grzelak 106.23 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karol          Wyrębkiewicz          135.27 -  258: 448   85
    2    28 Jerzy          Luter                 114.53 +  321: 303  165
    3    22 Michał         Szymkowski            121.09 +  548: 332  171
    4     9 Maciej         Michalak              124.79 +  408: 302  175
    5     3 Andrzej        Kowalski              131.18 -  311: 453   81
    6    14 Mariusz        Skrobosz              142.05 -  352: 379   92
    7    20 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  402: 315  150
    8    12 Przemysław     Herdzina              125.06 -  279: 347   75
    9    23 Dariusz        Nawrocki              111.33 -  366: 409   61
   10    23 Katarzyna      Majewska              100.00 -  298: 391   50
   11    20 Rafał          Wesołowski            119.92 +  387: 377  170
   12    20 Rafał          Wesołowski            119.92 -  329: 403   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Robert Głowacki 105.21 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Zemło                 134.95 +  356: 334  185
    2     9 Karol          Wyrębkiewicz          135.27 -  401: 416   85
    3    18 Dariusz        Nawrocki              111.33 +  423: 364  161
    4     6 Justyna        Fugiel                137.40 -  257: 407   87
    5    15 Maciej         Michalak              124.79 -  291: 409   75
    6    18 Jarosław       Puchalski             125.45 +  395: 382  175
    7    15 Krystyna       Augustyniak           116.36 -  369: 431   66
    8    23 Katarzyna      Majewska              100.00 +  441: 281  150
    9    20 Beata          Piotrowska            116.71 -  328: 422   67
   10    21 Anna           Stefańska             101.96 +  469: 300  152
   11    19 Piotr          Domański              100.00 =  395: 395  100
   12    18 Dariusz        Nawrocki              111.33 +  372: 364  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Grzegorz Kwiecień 104.81 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               131.62 -  333: 414   82
    2    30 Izabela        Potęga                100.00 +  338: 262  150
    3    15 Jarosław       Puchalski             125.45 -  355: 449   75
    4    27 Anna           Lenartowska           100.00 +  378: 317  150
    5    18 Wojciech       Zemło                 134.95 -  313: 439   85
    6    21 Andrzej        Rechowicz             124.33 +  398: 229  174
    7    17 Michał         Szymkowski            121.09 -  293: 373   71
    8    20 Rafał          Wesołowski            119.92 +  454: 278  170
    9    25 Paweł          Michalski             102.54 +  441: 341  153
   10    13 Rafał          Lenartowski           127.73 +  367: 317  178
   11     9 Tomasz         Zwoliński             138.27 -  372: 447   88
   12    15 Krzysztof      Sporczyk              118.26 -  280: 341   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Rafał Skibicki 104.60 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Czupryniak            131.45 -  330: 390   81
    2    18 Katarzyna      Majewska              100.00 -  335: 432   50
    3    31 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  373: 266  150
    4    26 Urszula        Solarska              100.00 -  321: 330   50
    5    29 Anna           Lenartowska           100.00 +  387: 349  150
    6    26 Paweł          Michalski             102.54 +  337: 300  153
    7    18 Kamil          Nawrocki              126.29 -  330: 364   76
    8    19 Filip          Warzecha              130.25 -  332: 348   80
    9    22 Michał         Szymkowski            121.09 -  301: 371   71
   10    28 Tomasz         Siwiński              101.72 -  312: 336   52
   11    29 Grażyna        Wesołowska            102.55 +  469: 453  153
   12    24 Krystyna       Augustyniak           116.36 +  416: 375  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Michał Ozimiński 103.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kowalski              131.18 -  302: 539   81
    2    22 Grzegorz       Bajer                 100.64 +  357: 341  151
    3    16 Mariusz        Skrobosz              142.05 -  320: 448   92
    4    22 Katarzyna      Majewska              100.00 +  516: 268  150
    5    11 Rafał          Lenartowski           127.73 +  407: 334  178
    6     8 Filip          Warzecha              130.25 +  457: 308  180
    7    11 Dawid          Pikul                 140.27 -  390: 410   90
    8    14 Magdalena.Maja Rusak                 103.08 -  316: 460   53
    9    17 Piotr          Domański              100.00 +  400: 323  150
   10    15 Kuba           Koisar                125.68 -  293: 389   76
   11    18 Kamil          Nawrocki              126.29 +  444: 361  176
   12    12 Rafał          Lenartowski           127.73 +  442: 387  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Aleksandra Krencjasz 103.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Trumpus               130.88 -  290: 338   81
    2    25 Mateusz        Żbikowski             149.43 -  317: 355   99
    3    29 Mariusz        Sylwestrzuk           115.50 +  352: 319  165
    4    23 Rafał          Wesołowski            119.92 -  255: 380   70
    5    27 Jerzy          Luter                 114.53 -  351: 368   65
    6    30 Anna           Lenartowska           100.00 +  331: 245  150
    7    26 Anna           Stefańska             101.96 -  312: 395   52
    8    27 Grzegorz       Bajer                 100.64 +  353: 344  151
    9    24 Kuba           Koisar                125.68 -  322: 399   76
   10    25 Piotr          Domański              100.00 -  353: 412   50
   11    26 Urszula        Solarska              100.00 +  387: 337  150
   12    27 Paweł          Michalski             102.54 +  357: 342  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Tomasz Żbikowski 103.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Filip          Warzecha              130.25 -  243: 464   80
    2    29 Wojciech       Zemło                 134.95 +  352: 324  185
    3    21 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  311: 468   70
    4    24 Michał         Szymkowski            121.09 +  396: 374  171
    5    20 Marek          Dudkiewicz            116.35 -  384: 437   66
    6    24 Jerzy          Luter                 114.53 -  323: 355   65
    7    28 Anna           Czarnecka             100.00 -  269: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  7  98.14




	Magdalena.Maja Rusak 103.08 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Waldemar       Czerwoniec            127.95 +  333: 330  178
    2    14 Jarosław       Puchalski             125.45 +  389: 385  175
    3     6 Miłosz         Wrzałek               131.62 -  345: 488   82
    4    12 Mateusz        Żbikowski             149.43 +  428: 358  199
    5     7 Tomasz         Zwoliński             138.27 +  391: 382  188
    6     6 Stanisław      Rydzik                139.75 -  329: 409   90
    7    10 Wojciech       Zemło                 134.95 -  342: 420   85
    8    14 Michał         Ozimiński             103.84 +  460: 316  154
    9     8 Grzegorz       Pukniel               119.60 +  399: 253  170
   10     6 Krzysztof      Mówka                 143.60 +  426: 409  194
   11     1 Michał         Trumpus               130.88 -  378: 393   81
   12     9 Waldemar       Czerwoniec            127.95 +  366: 323  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 12 147.83




	Grażyna Wesołowska 102.55 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Lenartowski           127.73 -  337: 450   78
    2    27 Magdalena      Kublik                113.05 -  270: 336   63
    3    30 Tomasz         Siwiński              101.72 -  298: 338   52
    4    30 Mariusz        Sylwestrzuk           115.50 -  245: 445   65
    5    32 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  378: 319  150
    6    31 Anna           Czarnecka             100.00 -  337: 342   50
    7    32 Izabela        Potęga                100.00 -  334: 347   50
    8    30 Anna           Lenartowska           100.00 +  387: 264  150
    9    28 Urszula        Solarska              100.00 -  299: 405   50
   10    31 PAUZA
   11    29 Rafał          Skibicki              104.60 -  453: 469   55
   12    29 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  366: 476   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  / 11  73.91




	Paweł Michalski 102.54 Ksawerów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Michalak              126.88 -  371: 438   77
    2    21 Przemysław     Herdzina              125.06 -  414: 415   75
    3    26 Jerzy          Luter                 114.53 +  367: 355  165
    4    19 Beata          Piotrowska            116.71 -  336: 352   67
    5    23 Waldemar       Czerwoniec            127.95 -  356: 364   78
    6    26 Rafał          Skibicki              104.60 -  300: 337   55
    7    29 Katarzyna      Majewska              100.00 =  398: 398  100
    8    29 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  397: 379  150
    9    25 Grzegorz       Kwiecień              104.81 -  341: 441   55
   10    27 Grzegorz       Bajer                 100.64 -  377: 387   51
   11    28 Adam           Janicki               100.00 +  459: 247  150
   12    27 Aleksandra     Krencjasz             103.36 -  342: 357   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 12  89.67




	Anna Stefańska 101.96 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kamil          Nawrocki              126.29 -  331: 431   76
    2    31 Małgorzata     Jóźwiak               115.83 -  292: 312   66
    3    27 Grzegorz       Bajer                 100.64 +  361: 342  151
    4    21 Wojciech       Zemło                 134.95 -  354: 413   85
    5    25 Michał         Szymkowski            121.09 -  349: 466   71
    6    29 Izabela        Potęga                100.00 +  383: 251  150
    7    26 Aleksandra     Krencjasz             103.36 +  395: 312  153
    8    24 Urszula        Solarska              100.00 +  342: 233  150
    9    14 Maciej         Michalak              124.79 -  315: 362   75
   10    21 Robert         Głowacki              105.21 -  300: 469   55
   11    25 Dariusz        Nawrocki              111.33 -  311: 386   61
   12    26 Andrzej        Rechowicz             124.33 -  340: 358   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Tomasz Siwiński 101.72 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kuba           Koisar                125.68 -  380: 390   76
    2    19 Rafał          Wesołowski            119.92 -  289: 381   70
    3    30 Grażyna        Wesołowska            102.55 +  338: 298  153
    4    18 Waldemar       Czerwoniec            127.95 -  304: 340   78
    5    24 Grzegorz       Bajer                 100.64 +  365: 265  151
    6    25 Dariusz        Nawrocki              111.33 -  298: 328   61
    7    23 Jarosław       Puchalski             125.45 -  277: 453   75
    8    26 Beata          Piotrowska            116.71 -  297: 365   67
    9    31 PAUZA
   10    28 Rafał          Skibicki              104.60 +  336: 312  155
   11    27 Izabela        Potęga                100.00 +  342: 330  150
   12    23 Kamil          Nawrocki              126.29 +  451: 313  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 11 110.18




	Grzegorz Bajer 100.64 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jarosław       Puchalski             125.45 -  357: 428   75
    2    22 Michał         Ozimiński             103.84 -  341: 357   54
    3    27 Anna           Stefańska             101.96 -  342: 361   52
    4    29 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  410: 343  150
    5    24 Tomasz         Siwiński              101.72 -  265: 365   52
    6    28 Małgorzata     Jóźwiak               115.83 -  242: 395   66
    7    31 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  424: 305  150
    8    27 Aleksandra     Krencjasz             103.36 -  344: 353   53
    9    29 Anna           Lenartowska           100.00 +  346: 257  150
   10    27 Paweł          Michalski             102.54 +  387: 377  153
   11    23 Sylwester      Wójcik                100.22 -  336: 441   50
   12    25 Jerzy          Luter                 114.53 -  332: 354   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1070  / 12  89.17




	Sylwester Wójcik 100.22 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Przemysław     Herdzina              125.06 +  379: 318  175
    2     7 Filip          Warzecha              130.25 -  367: 413   80
    3    20 Beata          Piotrowska            116.71 +  365: 358  167
    4    10 Krzysztof      Mówka                 143.60 -  352: 383   94
    5    13 Jarosław       Puchalski             125.45 +  409: 361  175
    6    12 Mateusz        Żbikowski             149.43 -  325: 491   99
    7    21 Michał         Czyż                  100.00 +  351: 292  150
    8    15 Mariusz        Sylwestrzuk           115.50 -  382: 436   65
    9    21 Jerzy          Luter                 114.53 +  394: 324  165
   10    12 Tomasz         Zwoliński             138.27 -  350: 492   88
   11    23 Grzegorz       Bajer                 100.64 +  441: 336  151
   12    13 Jarosław       Michalak              126.88 +  360: 359  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Michalak              124.79 -  225: 494   75
    2    32 Waldemar       Czerwoniec            127.95 -  272: 505   78
    3    33 PAUZA
    4    28 Dariusz        Nawrocki              111.33 -  298: 373   61
    5    30 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  325: 366   50
    6    31 Grażyna        Wesołowska            102.55 +  342: 337  153
    7    28 Tomasz         Żbikowski             103.22 +  325: 269  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     570  /  6  95.00




	Michał Czyż 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Rechowicz             124.33 +  373: 339  174
    2     8 Rafał          Lenartowski           127.73 -  359: 530   78
    3    25 Anna           Lenartowska           100.00 +  315: 300  150
    4    14 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  367: 464   70
    5    17 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  278: 307   50
    6    22 Robert         Zabłocki              114.72 +  328: 304  165
    7    21 Sylwester      Wójcik                100.22 -  292: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  7 105.29




	Piotr Domański 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Artur          Koszel                122.52 -  288: 391   73
    2    26 Andrzej        Rechowicz             124.33 +  442: 348  174
    3     9 Justyna        Fugiel                137.40 -  263: 425   87
    4    20 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  352: 419   50
    5    31 Adam           Janicki               100.00 +  386: 358  150
    6    27 Urszula        Solarska              100.00 +  449: 297  150
    7    22 Rafał          Lenartowski           127.73 -  363: 371   78
    8    21 Małgorzata     Jóźwiak               115.83 -  387: 438   66
    9    17 Michał         Ozimiński             103.84 -  323: 400   54
   10    25 Aleksandra     Krencjasz             103.36 +  412: 353  153
   11    19 Robert         Głowacki              105.21 =  395: 395  105
   12    22 Katarzyna      Majewska              100.00 +  364: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mariusz        Skrzypczyński         121.64 -  296: 322   72
    2    23 Robert         Zabłocki              114.72 -  313: 375   65
    3    28 Andrzej        Rechowicz             124.33 -  355: 479   74
    4    32 Izabela        Potęga                100.00 -  321: 338   50
    5    31 Piotr          Domański              100.00 -  358: 386   50
    6    32 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  372: 253  150
    7    30 Anna           Lenartowska           100.00 +  500: 239  150
    8    25 Jerzy          Luter                 114.53 +  381: 318  165
    9    16 Rafał          Lenartowski           127.73 -  376: 435   78
   10    22 Krzysztof      Sporczyk              118.26 -  232: 347   68
   11    28 Paweł          Michalski             102.54 -  247: 459   53
   12    28 Urszula        Solarska              100.00 +  389: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Michał         Szymkowski            121.09 -  294: 392   71
    2    24 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  303: 403   50
    3    31 Rafał          Skibicki              104.60 -  266: 373   55
    4    31 Jerzy          Luter                 114.53 -  279: 399   65
    5    32 Grażyna        Wesołowska            102.55 -  319: 378   53
    6    32 Adam           Janicki               100.00 -  253: 372   50
    7    31 Grzegorz       Bajer                 100.64 -  305: 424   51
    8    31 PAUZA
    9    30 Andrzej        Rechowicz             124.33 -  214: 381   74
   10    30 Anna           Lenartowska           100.00 +  294: 283  150
   11    30 Anna           Lenartowska           100.00 -  301: 362   50
   12    30 Anna           Lenartowska           100.00 +  364: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  / 11  74.45




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Wesołowski            119.92 +  342: 324  170
    2    12 Kamil          Nawrocki              126.29 -  315: 407   76
    3    17 Jakub          Szymczak              117.55 -  357: 386   68
    4    29 Grzegorz       Bajer                 100.64 -  343: 410   51
    5    30 Anna           Czarnecka             100.00 +  366: 325  150
    6    20 Mariusz        Sylwestrzuk           115.50 -  233: 420   65
    7    24 Robert         Zabłocki              114.72 -  321: 338   65
    8    29 Paweł          Michalski             102.54 -  379: 397   53
    9    27 Katarzyna      Majewska              100.00 -  347: 369   50
   10    29 Andrzej        Rechowicz             124.33 -  374: 395   74
   11    31 PAUZA
   12    29 Grażyna        Wesołowska            102.55 +  476: 366  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  / 11  88.64




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  218: 353   70
    2    33 PAUZA
    3    25 Michał         Czyż                  100.00 -  300: 315   50
    4    27 Grzegorz       Kwiecień              104.81 -  317: 378   55
    5    29 Rafał          Skibicki              104.60 -  349: 387   55
    6    30 Aleksandra     Krencjasz             103.36 -  245: 331   53
    7    30 Adam           Janicki               100.00 -  239: 500   50
    8    30 Grażyna        Wesołowska            102.55 -  264: 387   53
    9    29 Grzegorz       Bajer                 100.64 -  257: 346   51
   10    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  283: 294   50
   11    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  362: 301  150
   12    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  313: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  / 11  62.45




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Sporczyk              118.26 -  388: 399   68
    2    18 Rafał          Skibicki              104.60 +  432: 335  155
    3    14 Mateusz        Żbikowski             149.43 -  275: 526   99
    4    22 Michał         Ozimiński             103.84 -  268: 516   54
    5    28 Izabela        Potęga                100.00 +  361: 327  150
    6    19 Michał         Szymkowski            121.09 -  269: 379   71
    7    29 Paweł          Michalski             102.54 =  398: 398  103
    8    23 Robert         Głowacki              105.21 -  281: 441   55
    9    27 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  369: 347  150
   10    23 Agnieszka      Grzelak               106.23 +  391: 298  156
   11    16 Jarosław       Michalak              126.88 -  284: 370   77
   12    22 Piotr          Domański              100.00 -  328: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Izabela  Potęga 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jakub          Szymczak              117.55 -  242: 429   68
    2    30 Grzegorz       Kwiecień              104.81 -  262: 338   55
    3    32 Wojciech       Zemło                 134.95 -  218: 452   85
    4    32 Adam           Janicki               100.00 +  338: 321  150
    5    28 Katarzyna      Majewska              100.00 -  327: 361   50
    6    29 Anna           Stefańska             101.96 -  251: 383   52
    7    32 Grażyna        Wesołowska            102.55 +  347: 334  153
    8    28 Andrzej        Rechowicz             124.33 +  296: 291  174
    9    26 Jarosław       Michalak              126.88 -  209: 582   77
   10    26 Jerzy          Luter                 114.53 -  293: 395   65
   11    27 Tomasz         Siwiński              101.72 -  330: 342   52
   12    31 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     981  / 11  89.18




	Krzysztof Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Beata          Piotrowska            116.71 -  345: 398   67
    2    24 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  403: 303  150
    3    19 Magdalena      Kublik                113.05 -  379: 390   63
    4    20 Piotr          Domański              100.00 +  419: 352  150
    5    17 Michał         Czyż                  100.00 +  307: 278  150
    6    13 Maciej         Michalak              124.79 -  214: 479   75
    7    20 Agnieszka      Grzelak               106.23 -  315: 402   56
    8    22 Krzysztof      Sporczyk              118.26 +  456: 317  168
    9    15 Filip          Warzecha              130.25 -  310: 456   80
   10    19 Krystyna       Augustyniak           116.36 +  388: 288  166
   11    15 Rafał          Lenartowski           127.73 -  306: 377   78
   12    21 Beata          Piotrowska            116.71 +  451: 290  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 PAUZA
    2    16 Krzysztof      Sporczyk              118.26 -  287: 372   68
    3    24 Przemysław     Herdzina              125.06 -  276: 457   75
    4    26 Rafał          Skibicki              104.60 +  330: 321  155
    5    22 Krystyna       Augustyniak           116.36 -  331: 424   66
    6    27 Piotr          Domański              100.00 -  297: 449   50
    7    27 Beata          Piotrowska            116.71 +  386: 379  167
    8    24 Anna           Stefańska             101.96 -  233: 342   52
    9    28 Grażyna        Wesołowska            102.55 +  405: 299  153
   10    24 Rafał          Wesołowski            119.92 -  343: 497   70
   11    26 Aleksandra     Krencjasz             103.36 -  337: 387   53
   12    28 Adam           Janicki               100.00 -  233: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     959  / 11  87.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Łodzi - "Wielka Łódka - Jesień"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Krystyna       Augustyniak           341: 472
   2 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Mówka                 402: 443
   3 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     JóĽwiak               493: 236
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kamil          Górka                 373: 384
   5 Dawid          Pikul                - Robert         Zabłocki              389: 347
   6 Jerzy          Luter                - Stanisław      Rydzik                336: 349
   7 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kublik                472: 278
   8 Dariusz        Nawrocki             - Justyna        Fugiel                322: 499
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Agnieszka      Grzelak               448: 258
  10 Robert         Głowacki             - Wojciech       Zemło                 356: 334
  11 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kwiecień              414: 333
  12 Rafał          Skibicki             - Maciej         Czupryniak            330: 390
  13 Andrzej        Kowalski             - Michał         Ozimiński             539: 302
  14 Aleksandra     Krencjasz            - Michał         Trumpus               290: 338
  15 Filip          Warzecha             - Tomasz         Żbikowski             464: 243
  16 Magdalena.Maja Rusak                - Waldemar       Czerwoniec            333: 330
  17 Rafał          Lenartowski          - Grażyna        Wesołowska            450: 337
  18 Paweł          Michalski            - Jarosław       Michalak              371: 438
  19 Kamil          Nawrocki             - Anna           Stefańska             431: 331
  20 Tomasz         Siwiński             - Kuba           Koisar                380: 390
  21 Jarosław       Puchalski            - Grzegorz       Bajer                 428: 357
  22 Sylwester      Wójcik               - Przemysław     Herdzina              379: 318
  23 Maciej         Michalak             - Anna           Czarnecka             494: 225
  24 Michał         Czyż                 - Andrzej        Rechowicz             373: 339
  25 Artur          Koszel               - Piotr          Domański              391: 288
  26 Adam           Janicki              - Mariusz        Skrzypczyński         296: 322
  27 Michał         Szymkowski           - Ewa            JóĽwiak               392: 294
  28 Grażyna        Kaczyńska            - Rafał          Wesołowski            342: 324
  29 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Lenartowska           353: 218
  30 Katarzyna      Majewska             - Krzysztof      Sporczyk              388: 399
  31 Jakub          Szymczak             - Izabela        Potęga                429: 242
  32 Krzysztof      Sojka                - Beata          Piotrowska            345: 398
  33 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Szymkowski           - Andrzej        Kowalski              346: 435
   2 Justyna        Fugiel               - Artur          Koszel                365: 425
   3 Maciej         Czupryniak           - Maciej         Michalak              344: 410
   4 Kuba           Koisar               - Mariusz        Skrobosz              397: 280
   5 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 390: 398
   6 Krystyna       Augustyniak          - Kamil          Górka                 355: 397
   7 Filip          Warzecha             - Sylwester      Wójcik                413: 367
   8 Rafał          Lenartowski          - Michał         Czyż                  530: 359
   9 Robert         Głowacki             - Karol          Wyrębkiewicz          401: 416
  10 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Pukniel               453: 389
  11 Jarosław       Michalak             - Stanisław      Rydzik                287: 324
  12 Kamil          Nawrocki             - Grażyna        Kaczyńska             407: 315
  13 Michał         Trumpus              - Jakub          Szymczak              373: 342
  14 Jarosław       Puchalski            - Magdalena.Maja Rusak                 385: 389
  15 Mariusz        Skrzypczyński        - Miłosz         Wrzałek               400: 452
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Urszula        Solarska              372: 287
  17 Beata          Piotrowska           - Marek          Dudkiewicz            243: 428
  18 Rafał          Skibicki             - Katarzyna      Majewska              335: 432
  19 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Siwiński              381: 289
  20 Dariusz        Nawrocki             - Mariusz        Sylwestrzuk           330: 304
  21 Przemysław     Herdzina             - Paweł          Michalski             415: 414
  22 Grzegorz       Bajer                - Michał         Ozimiński             341: 357
  23 Robert         Zabłocki             - Adam           Janicki               375: 313
  24 Ewa            JóĽwiak              - Krzysztof      Sojka                 303: 403
  25 Mateusz        Żbikowski            - Aleksandra     Krencjasz             355: 317
  26 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Domański              348: 442
  27 Magdalena      Kublik               - Grażyna        Wesołowska            336: 270
  28 Agnieszka      Grzelak              - Jerzy          Luter                 321: 303
  29 Tomasz         Żbikowski            - Wojciech       Zemło                 352: 324
  30 Izabela        Potęga               - Grzegorz       Kwiecień              262: 338
  31 Anna           Stefańska            - Małgorzata     JóĽwiak               292: 312
  32 Waldemar       Czerwoniec           - Anna           Czarnecka             505: 272
  33 Anna           Lenartowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Rafał          Lenartowski           373: 327
   2 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kowalski              299: 423
   3 Kuba           Koisar               - Maciej         Michalak              434: 357
   4 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 369: 349
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Filip          Warzecha              383: 331
   6 Magdalena.Maja Rusak                - Miłosz         Wrzałek               345: 488
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Trumpus               467: 317
   8 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Nawrocki              495: 355
   9 Piotr          Domański             - Justyna        Fugiel                263: 425
  10 Jarosław       Michalak             - Tomasz         Zwoliński             344: 402
  11 Mariusz        Skrzypczyński        - Waldemar       Czerwoniec            334: 322
  12 Robert         Zabłocki             - Marek          Dudkiewicz            340: 348
  13 Krystyna       Augustyniak          - Rafał          Wesołowski            370: 368
  14 Katarzyna      Majewska             - Mateusz        Żbikowski             275: 526
  15 Grzegorz       Kwiecień             - Jarosław       Puchalski             355: 449
  16 Michał         Ozimiński            - Mariusz        Skrobosz              320: 448
  17 Jakub          Szymczak             - Grażyna        Kaczyńska             386: 357
  18 Dariusz        Nawrocki             - Robert         Głowacki              364: 423
  19 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Sojka                 390: 379
  20 Beata          Piotrowska           - Sylwester      Wójcik                358: 365
  21 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Żbikowski             468: 311
  22 Agnieszka      Grzelak              - Michał         Szymkowski            548: 332
  23 Małgorzata     JóĽwiak              - Maciej         Czupryniak            302: 495
  24 Urszula        Solarska             - Przemysław     Herdzina              276: 457
  25 Anna           Lenartowska          - Michał         Czyż                  300: 315
  26 Jerzy          Luter                - Paweł          Michalski             355: 367
  27 Anna           Stefańska            - Grzegorz       Bajer                 361: 342
  28 Adam           Janicki              - Andrzej        Rechowicz             355: 479
  29 Mariusz        Sylwestrzuk          - Aleksandra     Krencjasz             319: 352
  30 Grażyna        Wesołowska           - Tomasz         Siwiński              298: 338
  31 Ewa            JóĽwiak              - Rafał          Skibicki              266: 373
  32 Wojciech       Zemło                - Izabela        Potęga                452: 218
  33 Anna           Czarnecka            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Artur          Koszel                370: 388
   2 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                351: 323
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Karol          Wyrębkiewicz          355: 401
   4 Kamil          Górka                - Kuba           Koisar                440: 313
   5 Przemysław     Herdzina             - Rafał          Lenartowski           497: 395
   6 Justyna        Fugiel               - Robert         Głowacki              407: 257
   7 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Zwoliński             325: 391
   8 Jarosław       Puchalski            - Jakub          Szymczak              348: 392
   9 Maciej         Michalak             - Agnieszka      Grzelak               302: 408
  10 Sylwester      Wójcik               - Krzysztof      Mówka                 352: 383
  11 Maciej         Czupryniak           - Dawid          Pikul                 403: 418
  12 Magdalena.Maja Rusak                - Mateusz        Żbikowski             428: 358
  13 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Skrzypczyński         397: 359
  14 Michał         Czyż                 - Grzegorz       Pukniel               367: 464
  15 Michał         Trumpus              - Filip          Warzecha              485: 300
  16 Magdalena      Kublik               - Krystyna       Augustyniak           499: 301
  17 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Nawrocki              391: 306
  18 Tomasz         Siwiński             - Waldemar       Czerwoniec            304: 340
  19 Paweł          Michalski            - Beata          Piotrowska            336: 352
  20 Krzysztof      Sojka                - Piotr          Domański              419: 352
  21 Wojciech       Zemło                - Anna           Stefańska             413: 354
  22 Michał         Ozimiński            - Katarzyna      Majewska              516: 268
  23 Aleksandra     Krencjasz            - Rafał          Wesołowski            255: 380
  24 Tomasz         Żbikowski            - Michał         Szymkowski            396: 374
  25 Małgorzata     JóĽwiak              - Robert         Zabłocki              387: 412
  26 Urszula        Solarska             - Rafał          Skibicki              330: 321
  27 Grzegorz       Kwiecień             - Anna           Lenartowska           378: 317
  28 Anna           Czarnecka            - Dariusz        Nawrocki              298: 373
  29 Grzegorz       Bajer                - Grażyna        Kaczyńska             410: 343
  30 Grażyna        Wesołowska           - Mariusz        Sylwestrzuk           245: 445
  31 Jerzy          Luter                - Ewa            JóĽwiak               399: 279
  32 Izabela        Potęga               - Adam           Janicki               338: 321


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 334: 487
   2 Miłosz         Wrzałek              - Artur          Koszel                338: 317
   3 Agnieszka      Grzelak              - Andrzej        Kowalski              311: 453
   4 Justyna        Fugiel               - Kuba           Koisar                414: 281
   5 Przemysław     Herdzina             - Michał         Trumpus               355: 423
   6 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sporczyk              393: 326
   7 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena.Maja Rusak                 382: 391
   8 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 381: 382
   9 Mariusz        Skrobosz             - Magdalena      Kublik                352: 410
  10 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Szymczak              540: 341
  11 Michał         Ozimiński            - Rafał          Lenartowski           407: 334
  12 Robert         Zabłocki             - Maciej         Czupryniak            386: 464
  13 Sylwester      Wójcik               - Jarosław       Puchalski             409: 361
  14 Rafał          Wesołowski           - Mateusz        Żbikowski             328: 410
  15 Maciej         Michalak             - Robert         Głowacki              409: 291
  16 Mariusz        Skrzypczyński        - Andrzej        Rechowicz             478: 315
  17 Krzysztof      Sojka                - Michał         Czyż                  307: 278
  18 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Kwiecień              439: 313
  19 Filip          Warzecha             - Dariusz        Nawrocki              549: 359
  20 Tomasz         Żbikowski            - Marek          Dudkiewicz            384: 437
  21 Beata          Piotrowska           - Kamil          Nawrocki              337: 447
  22 Krystyna       Augustyniak          - Urszula        Solarska              424: 331
  23 Waldemar       Czerwoniec           - Paweł          Michalski             364: 356
  24 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Bajer                 365: 265
  25 Anna           Stefańska            - Michał         Szymkowski            349: 466
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     JóĽwiak               437: 284
  27 Aleksandra     Krencjasz            - Jerzy          Luter                 351: 368
  28 Katarzyna      Majewska             - Izabela        Potęga                361: 327
  29 Rafał          Skibicki             - Anna           Lenartowska           387: 349
  30 Grażyna        Kaczyńska            - Anna           Czarnecka             366: 325
  31 Piotr          Domański             - Adam           Janicki               386: 358
  32 Grażyna        Wesołowska           - Ewa            JóĽwiak               378: 319


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               323: 464
   2 Michał         Trumpus              - Andrzej        Kowalski              434: 364
   3 Magdalena      Kublik               - Justyna        Fugiel                335: 346
   4 Artur          Koszel               - Grzegorz       Pukniel               367: 362
   5 Dawid          Pikul                - Karol          Wyrębkiewicz          291: 399
   6 Stanisław      Rydzik               - Magdalena.Maja Rusak                 409: 329
   7 Maciej         Czupryniak           - Krystyna       Augustyniak           499: 401
   8 Filip          Warzecha             - Michał         Ozimiński             308: 457
   9 Mariusz        Skrzypczyński        - Przemysław     Herdzina              387: 286
  10 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Zwoliński             341: 358
  11 Krzysztof      Mówka                - Waldemar       Czerwoniec            337: 358
  12 Mateusz        Żbikowski            - Sylwester      Wójcik                491: 325
  13 Maciej         Michalak             - Krzysztof      Sojka                 479: 214
  14 Mariusz        Skrobosz             - Agnieszka      Grzelak               379: 352
  15 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Sporczyk              421: 313
  16 Kamil          Nawrocki             - Kuba           Koisar                331: 392
  17 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Lenartowski           328: 322
  18 Robert         Głowacki             - Jarosław       Puchalski             395: 382
  19 Michał         Szymkowski           - Katarzyna      Majewska              379: 269
  20 Grażyna        Kaczyńska            - Mariusz        Sylwestrzuk           233: 420
  21 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Kwiecień              229: 398
  22 Michał         Czyż                 - Robert         Zabłocki              328: 304
  23 Rafał          Wesołowski           - Beata          Piotrowska            357: 343
  24 Jerzy          Luter                - Tomasz         Żbikowski             355: 323
  25 Tomasz         Siwiński             - Dariusz        Nawrocki              298: 328
  26 Paweł          Michalski            - Rafał          Skibicki              300: 337
  27 Piotr          Domański             - Urszula        Solarska              449: 297
  28 Grzegorz       Bajer                - Małgorzata     JóĽwiak               242: 395
  29 Izabela        Potęga               - Anna           Stefańska             251: 383
  30 Anna           Lenartowska          - Aleksandra     Krencjasz             245: 331
  31 Anna           Czarnecka            - Grażyna        Wesołowska            342: 337
  32 Adam           Janicki              - Ewa            JóĽwiak               372: 253


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Miłosz         Wrzałek               347: 341
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Artur          Koszel                456: 343
   3 Kamil          Górka                - Justyna        Fugiel                397: 313
   4 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Czupryniak            347: 427
   5 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Skrzypczyński         314: 386
   6 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Dudkiewicz            536: 324
   7 Maciej         Michalak             - Magdalena      Kublik                387: 397
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Pukniel               392: 454
   9 Kuba           Koisar               - Tomasz         Zwoliński             332: 355
  10 Magdalena.Maja Rusak                - Wojciech       Zemło                 342: 420
  11 Dawid          Pikul                - Michał         Ozimiński             410: 390
  12 Mariusz        Skrobosz             - Filip          Warzecha              432: 362
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Mówka                 390: 477
  14 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Herdzina              414: 430
  15 Robert         Głowacki             - Krystyna       Augustyniak           369: 431
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jerzy          Luter                 374: 324
  17 Grzegorz       Kwiecień             - Michał         Szymkowski            293: 373
  18 Rafał          Skibicki             - Kamil          Nawrocki              330: 364
  19 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Nawrocki              440: 338
  20 Krzysztof      Sojka                - Agnieszka      Grzelak               315: 402
  21 Michał         Czyż                 - Sylwester      Wójcik                292: 351
  22 Rafał          Lenartowski          - Piotr          Domański              371: 363
  23 Jarosław       Puchalski            - Tomasz         Siwiński              453: 277
  24 Robert         Zabłocki             - Grażyna        Kaczyńska             338: 321
  25 Małgorzata     JóĽwiak              - Andrzej        Rechowicz             486: 271
  26 Anna           Stefańska            - Aleksandra     Krencjasz             395: 312
  27 Urszula        Solarska             - Beata          Piotrowska            386: 379
  28 Tomasz         Żbikowski            - Anna           Czarnecka             269: 325
  29 Paweł          Michalski            - Katarzyna      Majewska              398: 398
  30 Anna           Lenartowska          - Adam           Janicki               239: 500
  31 Ewa            JóĽwiak              - Grzegorz       Bajer                 305: 424
  32 Grażyna        Wesołowska           - Izabela        Potęga                334: 347


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Karol          Wyrębkiewicz          303: 434
   2 Michał         Trumpus              - Kamil          Górka                 478: 321
   3 Maciej         Czupryniak           - Justyna        Fugiel                378: 404
   4 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             364: 389
   5 Grzegorz       Pukniel              - Mariusz        Skrzypczyński         338: 440
   6 Wojciech       Zemło                - Magdalena      Kublik                441: 345
   7 Artur          Koszel               - Stanisław      Rydzik                333: 295
   8 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              320: 377
   9 Andrzej        Kowalski             - Kamil          Nawrocki              400: 371
  10 Waldemar       Czerwoniec           - Maciej         Michalak              374: 256
  11 Jarosław       Michalak             - Krzysztof      Mówka                 260: 385
  12 Przemysław     Herdzina             - Agnieszka      Grzelak               347: 279
  13 Marek          Dudkiewicz           - Krystyna       Augustyniak           419: 268
  14 Michał         Ozimiński            - Magdalena.Maja Rusak                 316: 460
  15 Sylwester      Wójcik               - Mariusz        Sylwestrzuk           382: 436
  16 Kuba           Koisar               - Jakub          Szymczak              337: 418
  17 Michał         Szymkowski           - Jarosław       Puchalski             265: 449
  18 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Nawrocki              341: 313
  19 Filip          Warzecha             - Rafał          Skibicki              348: 332
  20 Grzegorz       Kwiecień             - Rafał          Wesołowski            454: 278
  21 Piotr          Domański             - Małgorzata     JóĽwiak               387: 438
  22 Krzysztof      Sojka                - Krzysztof      Sporczyk              456: 317
  23 Katarzyna      Majewska             - Robert         Głowacki              281: 441
  24 Urszula        Solarska             - Anna           Stefańska             233: 342
  25 Adam           Janicki              - Jerzy          Luter                 381: 318
  26 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Siwiński              365: 297
  27 Grzegorz       Bajer                - Aleksandra     Krencjasz             344: 353
  28 Andrzej        Rechowicz            - Izabela        Potęga                291: 296
  29 Grażyna        Kaczyńska            - Paweł          Michalski             379: 397
  30 Grażyna        Wesołowska           - Anna           Lenartowska           387: 264
  31 Ewa            JóĽwiak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              242: 452
   2 Mariusz        Skrzypczyński        - Michał         Trumpus               464: 387
   3 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Żbikowski             488: 445
   4 Justyna        Fugiel               - Wojciech       Zemło                 315: 310
   5 Artur          Koszel               - Kamil          Górka                 391: 412
   6 Maciej         Czupryniak           - Jakub          Szymczak              365: 463
   7 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kowalski              496: 339
   8 Magdalena.Maja Rusak                - Grzegorz       Pukniel               399: 253
   9 Krzysztof      Mówka                - Magdalena      Kublik                366: 345
  10 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Zwoliński             455: 405
  11 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           412: 271
  12 Przemysław     Herdzina             - Dawid          Pikul                 424: 369
  13 Małgorzata     JóĽwiak              - Jarosław       Puchalski             325: 303
  14 Anna           Stefańska            - Maciej         Michalak              315: 362
  15 Krzysztof      Sojka                - Filip          Warzecha              310: 456
  16 Rafał          Lenartowski          - Adam           Janicki               435: 376
  17 Michał         Ozimiński            - Piotr          Domański              400: 323
  18 Krystyna       Augustyniak          - Krzysztof      Sporczyk              333: 396
  19 Kamil          Nawrocki             - Rafał          Wesołowski            315: 367
  20 Beata          Piotrowska           - Robert         Głowacki              422: 328
  21 Sylwester      Wójcik               - Jerzy          Luter                 394: 324
  22 Rafał          Skibicki             - Michał         Szymkowski            301: 371
  23 Dariusz        Nawrocki             - Agnieszka      Grzelak               409: 366
  24 Aleksandra     Krencjasz            - Kuba           Koisar                322: 399
  25 Paweł          Michalski            - Grzegorz       Kwiecień              341: 441
  26 Izabela        Potęga               - Jarosław       Michalak              209: 582
  27 Katarzyna      Majewska             - Grażyna        Kaczyńska             369: 347
  28 Grażyna        Wesołowska           - Urszula        Solarska              299: 405
  29 Anna           Lenartowska          - Grzegorz       Bajer                 257: 346
  30 Ewa            JóĽwiak              - Andrzej        Rechowicz             214: 381
  31 Tomasz         Siwiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Miłosz         Wrzałek               465: 368
   2 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              353: 391
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrzypczyński         348: 437
   4 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Trumpus               376: 468
   5 Stanisław      Rydzik               - Waldemar       Czerwoniec            412: 309
   6 Krzysztof      Mówka                - Magdalena.Maja Rusak                 409: 426
   7 Wojciech       Zemło                - Marek          Dudkiewicz            328: 361
   8 Jakub          Szymczak             - Artur          Koszel                340: 426
   9 Maciej         Czupryniak           - Przemysław     Herdzina              403: 329
  10 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Sylwestrzuk           416: 314
  11 Magdalena      Kublik               - Filip          Warzecha              365: 321
  12 Tomasz         Zwoliński            - Sylwester      Wójcik                492: 350
  13 Grzegorz       Kwiecień             - Rafał          Lenartowski           367: 317
  14 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Szymkowski            394: 379
  15 Kuba           Koisar               - Michał         Ozimiński             389: 293
  16 Dawid          Pikul                - Maciej         Michalak              483: 306
  17 Jarosław       Michalak             - Małgorzata     JóĽwiak               327: 444
  18 Jarosław       Puchalski            - Beata          Piotrowska            330: 352
  19 Krystyna       Augustyniak          - Krzysztof      Sojka                 288: 388
  20 Dariusz        Nawrocki             - Kamil          Nawrocki              435: 401
  21 Robert         Głowacki             - Anna           Stefańska             469: 300
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Janicki               347: 232
  23 Agnieszka      Grzelak              - Katarzyna      Majewska              298: 391
  24 Rafał          Wesołowski           - Urszula        Solarska              497: 343
  25 Aleksandra     Krencjasz            - Piotr          Domański              353: 412
  26 Jerzy          Luter                - Izabela        Potęga                395: 293
  27 Grzegorz       Bajer                - Paweł          Michalski             387: 377
  28 Rafał          Skibicki             - Tomasz         Siwiński              312: 336
  29 Grażyna        Kaczyńska            - Andrzej        Rechowicz             374: 395
  30 Anna           Lenartowska          - Ewa            JóĽwiak               283: 294
  31 Grażyna        Wesołowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena.Maja Rusak                - Michał         Trumpus               378: 393
   2 Mariusz        Skrzypczyński        - Kamil          Górka                 338: 364
   3 Artur          Koszel               - Mariusz        Skrobosz              473: 338
   4 Justyna        Fugiel               - Karol          Wyrębkiewicz          410: 432
   5 Marek          Dudkiewicz           - Miłosz         Wrzałek               274: 374
   6 Mateusz        Żbikowski            - Stanisław      Rydzik                410: 383
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Maciej         Czupryniak            411: 317
   8 Andrzej        Kowalski             - Przemysław     Herdzina              354: 448
   9 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kwiecień              447: 372
  10 Krzysztof      Mówka                - Kuba           Koisar                462: 359
  11 Jakub          Szymczak             - Dawid          Pikul                 447: 332
  12 Małgorzata     JóĽwiak              - Wojciech       Zemło                 392: 423
  13 Grzegorz       Pukniel              - Magdalena      Kublik                440: 326
  14 Beata          Piotrowska           - Filip          Warzecha              356: 390
  15 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Sojka                 377: 306
  16 Jarosław       Michalak             - Katarzyna      Majewska              370: 284
  17 Jarosław       Puchalski            - Maciej         Michalak              409: 329
  18 Kamil          Nawrocki             - Michał         Ozimiński             361: 444
  19 Piotr          Domański             - Robert         Głowacki              395: 395
  20 Agnieszka      Grzelak              - Rafał          Wesołowski            387: 377
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krystyna       Augustyniak           377: 335
  22 Michał         Szymkowski           - Jerzy          Luter                 357: 338
  23 Grzegorz       Bajer                - Sylwester      Wójcik                336: 441
  24 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              278: 445
  25 Anna           Stefańska            - Dariusz        Nawrocki              311: 386
  26 Aleksandra     Krencjasz            - Urszula        Solarska              387: 337
  27 Izabela        Potęga               - Tomasz         Siwiński              330: 342
  28 Adam           Janicki              - Paweł          Michalski             247: 459
  29 Rafał          Skibicki             - Grażyna        Wesołowska            469: 453
  30 Ewa            JóĽwiak              - Anna           Lenartowska           301: 362
  31 Grażyna        Kaczyńska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Trumpus               319: 446
   2 Justyna        Fugiel               - Karol          Wyrębkiewicz          399: 354
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Skrzypczyński         432: 360
   4 Kamil          Górka                - Artur          Koszel                472: 352
   5 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             460: 350
   6 Krzysztof      Mówka                - Stanisław      Rydzik                480: 366
   7 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Pukniel               378: 455
   8 Przemysław     Herdzina             - Wojciech       Zemło                 355: 462
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Magdalena.Maja Rusak                 323: 366
  10 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Czupryniak            354: 439
  11 Filip          Warzecha             - Andrzej        Kowalski              347: 353
  12 Michał         Ozimiński            - Rafał          Lenartowski           442: 387
  13 Sylwester      Wójcik               - Jarosław       Michalak              360: 359
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dawid          Pikul                 307: 336
  15 Grzegorz       Kwiecień             - Krzysztof      Sporczyk              280: 341
  16 Michał         Szymkowski           - Magdalena      Kublik                374: 396
  17 Małgorzata     JóĽwiak              - Kuba           Koisar                368: 372
  18 Dariusz        Nawrocki             - Robert         Głowacki              364: 372
  19 Maciej         Michalak             - Jarosław       Puchalski             355: 385
  20 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Grzelak               403: 329
  21 Krzysztof      Sojka                - Beata          Piotrowska            451: 290
  22 Piotr          Domański             - Katarzyna      Majewska              364: 328
  23 Tomasz         Siwiński             - Kamil          Nawrocki              451: 313
  24 Krystyna       Augustyniak          - Rafał          Skibicki              375: 416
  25 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Bajer                 354: 332
  26 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Stefańska             358: 340
  27 Paweł          Michalski            - Aleksandra     Krencjasz             342: 357
  28 Adam           Janicki              - Urszula        Solarska              389: 233
  29 Grażyna        Kaczyńska            - Grażyna        Wesołowska            476: 366
  30 Anna           Lenartowska          - Ewa            JóĽwiak               313: 364
  31 Izabela        Potęga               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 18-11-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             149.71  29193  195
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   3 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.71  27161  189
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.02  27602  193
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.89  27006  189
   6 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   7 Kamil Górka                    Kraków               140.80  27175  193
   8 Dawid Pikul                    Poznań               140.55  27408  195
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             140.52  27822  198
  10 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.14   6818   49
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.86  27217  196
  12 Justyna Fugiel                 Kraków               138.57  26329  190
  13 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              138.38  26985  195
  14 Szymon Fidziński               Warszawa             137.97  15867  115
  15 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.69  26712  194
  16 Radosław Konca                 Warszawa             137.66  26981  196
  17 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.65  16105  117
  18 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.82  26817  196
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             136.69  26517  194
  20 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.56   5599   41
  21 Grzegorz Święcki               Białystok            136.09  12520   92
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.07  26126  192
  23 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  24 Bartosz Morawski               Gliwice              134.88  18614  138
  25 Sławomir Kucia                 Kraków               134.39   8870   66
  26 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.36  14780  110
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.34  22434  167
  28 Michał Trumpus                 Wrocław              134.06  24936  186
  29 Miłosz Wrzałek                 Reda                 133.36  25872  194
  30 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  31 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.46  25962  196
  32 Łukasz Bryła                   Mielec               132.06  20073  152
  33 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.86  17010  129
  34 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             131.80  25833  196
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.60  21056  160
  36 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.50  10257   78
  37 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  38 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  131.12  25044  191
  39 Michał Makowski                Warszawa             130.80  12164   93
  40 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             130.20   5338   41
  41 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.08   8195   63
  42 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  43 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.70  24903  192
  44 Andrzej Szepczyński            Kraków               129.37  12678   98
  45 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     129.30  13835  107
  46 Maciej Perzyński               Piła                 129.27  22105  171
  47 Filip Warzecha                 Gdynia               129.12  21304  165
  48 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      128.79  11591   90
  49 Dariusz Kosz                   Nysa                 128.17   6152   48
  50 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.93  20724  162
  51 Joanna Juszczak                Warszawa             127.67  19533  153
  52 Małgorzata Kania               Milanówek            127.56   7526   59
  53 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              127.44  24468  192
  54 Przemysław Herdzina            Kraków               127.27  22527  177
  55 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 127.04   6860   54
  56 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.24  23985  190
  57 Kuba Koisar                    Warszawa             126.12  25224  200
  58 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.08   7565   60
  59 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  60 Jarosław Michalak              Łódź                 125.86  14600  116
  61 Maciej Rzychoń                 Katowice             125.31  11278   90
  62 Marek Roszak                   Poznań               125.25  25050  200
  63 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  64 Irena Sołdan                   Rumia                125.03  24630  197
  65 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.00   9000   72
  66 Michał Waszkiewicz             Warszawa             124.95  23490  188
  67 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  68 Rafał Lenartowski              Gdynia               124.63   9721   78
  69 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.57  24541  197
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       124.49  16184  130
  71 Maciej Michalak                Łódź                 124.40  20028  161
  72 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            124.16  21976  177
  73 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  74 Mateusz Zalega                 Łódź                 123.43   7406   60
  75 Wojciech Sołdan                Rumia                122.89  23841  194
  76 Artur Koszel                   Legionowo            122.76  23079  188
  77 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  78 Krzysztof Obremski             Legnica              122.60  17532  143
  79 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  80 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.29  10272   84
  81 Filip Klar                     Mielec               122.28   7337   60
  82 Piotr Rosół                    Warszawa             122.28  23722  194
  83 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  84 Paweł Janaś                    Głogów               122.08  12818  105
  85 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.93  23532  193
  86 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.83  23026  189
  87 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.35  23905  197
  88 Joanna Stępień                 Katowice             121.02  20089  166
  89 Jakub Zaryński                 Świnoujście          120.65  17011  141
  90 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.52  22899  190
  91 Tomasz Ciejka                  Kraków               120.47  16986  141
  92 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.23  20079  167
  93 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.23  23445  195
  94 Leszek Stecuła                 Bytom                120.09   9127   76
  95 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.07  18011  150
  96 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
  97 Paweł Opyc                     Warszawa             120.01  18841  157
  98 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
  99 Sławomir Nosek                 Mielec               119.87   4675   39
 100 Marta Dobrzańska               Kraków               119.83   4194   35
 101 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
 102 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.73  22748  190
 103 Iwona Kucia                    Kraków               119.67   8377   70
 104 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.60  21768  182
 105 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 106 Katarzyna Sołdan               Rumia                119.54  23311  195
 107 Andrzej Grabiński              Suchedniów           119.51  11831   99
 108 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.49  23181  194
 109 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.48   5496   46
 110 Dominik Piasecki               Słupsk               119.47   4301   36
 111 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.47  14336  120
 112 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.26  14430  121
 113 Dariusz Dzierża                Kraków               119.22   4292   36
 114 Jakub Szymczak                 Łódź                 119.15  12987  109
 115 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.07  12741  107
 116 Rafał Matczak                  Milanówek            119.06  14882  125
 117 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.99  22728  191
 118 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.95   4996   42
 119 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 120 Ewa Ciszewska                  Katowice             118.82  18179  153
 121 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.77  22804  192
 122 Michał Szymkowski              Wrocław              118.76   6532   55
 123 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            118.73  22559  190
 124 Adam Szukalski                 Wałbrzych            118.72   4274   36
 125 Radosław Sowiński              Warszawa             118.66  16731  141
 126 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 127 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 128 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.21   7920   67
 129 Łukasz Święcki                 Białystok            117.96   9201   78
 130 Michał Sosin                   Warszawa             117.94   7784   66
 131 Mariusz Makuch                 Zator                117.91   7900   67
 132 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 133 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.65  15059  128
 134 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.53  18923  161
 135 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.53  23505  200
 136 Daniel Czernatowicz            Kraków               117.51   9048   77
 137 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.44   9160   78
 138 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  18433  157
 139 Maciej Lelowicz                Kraków               117.31   4223   36
 140 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 141 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.16  22143  189
 142 Paweł Jędryka                  Tarnów               117.03   7373   63
 143 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.81  16704  143
 144 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.65  20881  179
 145 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 146 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.52  22022  189
 147 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.38  22694  195
 148 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.36  16756  144
 149 Jacek Pietruszka               Kraków               116.25   5929   51
 150 Bogusław Książek               Szczecin             116.25  13253  114
 151 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.17   4066   35
 152 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       116.11  16488  142
 153 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 154 Magdalena Kublik               Warszawa             115.85  10542   91
 155 Anna Niedzielko                Szczecin             115.77  13892  120
 156 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.75  14237  123
 157 Łukasz Miłosz                  Warszawa             115.71  10298   89
 158 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.67   6593   57
 159 Jakub Nalepa                   Gliwice              115.52  14786  128
 160 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             115.49  22982  199
 161 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.47  11085   96
 162 Bartosz Orłowski               Bytom                115.39  12231  106
 163 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 164 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33  17991  156
 165 Robert Zabłocki                Łódź                 115.33  11302   98
 166 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.32  22719  197
 167 Halina Roszak                  Poznań               115.24  21320  185
 168 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.20  21888  190
 169 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.14   8175   71
 170 Damian Krężel                  Mielec               115.09   6215   54
 171 Piotr Szutenberg               Ustka                115.00   6440   56
 172 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 173 Marcin Skowron                 Zabrze               114.93  19883  173
 174 Beata Piotrowska               Łódź                 114.89  21944  191
 175 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 176 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.14  15979  140
 177 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              114.12   7532   66
 178 Jerzy Luter                    Bytom                114.07  19506  171
 179 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.04  12316  108
 180 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 181 Agnieszka Krupka               Krosno               113.71  22174  195
 182 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.61  22041  194
 183 Jan Kozłowski                  Kraków               113.46  22125  195
 184 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 185 Krzysztof Jaworski             Warszawa             113.33  12806  113
 186 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.28  19937  176
 187 Adam Klimont                   Wałcz                113.21  13246  117
 188 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.18  16525  146
 189 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.40  13937  124
 190 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.29   7411   66
 191 Magdalena Merklejn             Szczecin             112.29  13362  119
 192 Grażyna Furman                 Sosnowiec            112.26   3480   31
 193 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  111.85  10738   96
 194 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 195 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.62  13171  118
 196 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.41  13926  125
 197 Daniel Janus                   Wąchock              111.40  14148  127
 198 Lucyna Śniadach                Rumia                111.15  18340  165
 199 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.13  22004  198
 200 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 201 Katarzyna Klimała              Kraków               111.04  21209  191
 202 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.96   8100   73
 203 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 204 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.90   6654   60
 205 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 206 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.61  17255  156
 207 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.57   9288   84
 208 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.52  11605  105
 209 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.51   9062   82
 210 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             110.47  22094  200
 211 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.45  10603   96
 212 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.40  18436  167
 213 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.32  20851  189
 214 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.97  11767  107
 215 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.96  21002  191
 216 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 217 Marek Reda                     Wołomin              109.89  20219  184
 218 Stanisław Gasik                Warszawa             109.86   7580   69
 219 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     109.79  16358  149
 220 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.67  10199   93
 221 Maria Jarosz                   Lublin               109.28   3934   36
 222 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.83  15998  147
 223 Dorota Maciejuk                Warszawa             108.55  10421   96
 224 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               108.52   5209   48
 225 Michał Lipka                   Mielec               108.50   6076   56
 226 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.45  16485  152
 227 Sławomir Buk                   Gliwice              108.34  10401   96
 228 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               108.34  11051  102
 229 Jarosław Żuliński              Szczecin             108.29   5198   48
 230 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 231 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 232 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.11  13406  124
 233 Grzegorz Kwiecień              Kraków               107.97   6370   59
 234 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 235 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 236 Monika Laskowska               Wrocław              107.81   3881   36
 237 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.75  19611  182
 238 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 239 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             107.56   5163   48
 240 Robert Głowacki                Łódź                 107.54   7743   72
 241 Marianna Kozłowska             Białystok            107.42  10635   99
 242 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.32  20177  188
 243 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 244 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 245 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.30  17964  169
 246 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             106.20   4248   40
 247 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.12   7004   66
 248 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.04  19087  180
 249 Teresa Zalewska                Racibórz             106.00  13568  128
 250 Anita Bruska                   Gdynia               105.82   9524   90
 251 Michał Ozimiński               Łódź                 105.72  20615  195
 252 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 253 Dominik Wester                 Warszawa             105.43   6853   65
 254 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 255 Marta Kleinrok                 Lublin               105.24   5367   51
 256 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 257 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.16  11147  106
 258 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 259 Weronika Rudnicka              Ustka                104.84  20234  193
 260 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.73   6703   64
 261 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 262 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 263 Rafał Skibicki                 Lębork               104.44  15353  147
 264 Henryk Ryś                     Warszawa             104.39   3236   31
 265 Sławomir Zabawa                Jasło                104.26  13033  125
 266 Anna Arana                     Warszawa             104.26  16056  154
 267 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 268 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.51  10351  100
 269 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.42  16030  155
 270 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 271 Piotr Łasowski                 Gdańsk               103.05   8862   86
 272 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 273 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 274 Sylwester Wójcik               Lublin               102.92  14615  142
 275 Elżbieta Święcka               Białystok            102.92   3705   36
 276 Joanna Kubińska                Warszawa             102.83   8021   78
 277 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 278 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 279 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.64  10367  101
 280 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.60   5643   55
 281 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 282 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  102.53  14662  143
 283 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 284 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.32  19338  189
 285 Patrycja Śliwińska             Szczecin             102.27  18307  179
 286 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.19   3679   36
 287 Anna Stefańska                 Łódź                 102.18  19925  195
 288 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.13   6128   60
 289 Maciej Stolarczyk              Zator                101.81   3665   36
 290 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 291 Janusz Sojka                   Łódź                 101.65   6099   60
 292 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 293 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             101.42  19574  193
 294 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.29  19549  193
 295 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 296 Roman Figiel                   Zawichost            101.18   5767   57
 297 Renata Rosół                   Warszawa             100.94  10094  100
 298 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 299 Anna Dłużniewska               Warszawa             100.80   8064   80
 300 Paweł Michalski                Ksawerów             100.61   8049   80
 301 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 302 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 303 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             99.90   4795   48
 304 Piotr Domański                 Łódź                  99.88   5194   52
 305 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 306 Maciej Pilc                    Poznań                99.70   3290   33
 307 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.01   7129   72
 308 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 309 Andrzej Bryła                  Mielec                98.74   3456   35
 310 Katarzyna Majewska             Lublin                98.72  12142  123
 311 Andrzej Bociąga                Chorzów               98.46   7877   80
 312 Adam Janicki                   Łódź                  98.42  14566  148
 313 Grzegorz Bajer                 Łódź                  98.31   5800   59
 314 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.29   9141   93
 315 Magdalena Ochot                Katowice              97.94   7541   77
 316 Wojciech Wróbel                Zator                 97.62   5857   60
 317 Anna Lisiewska                 Piasutno              97.27   5836   60
 318 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 319 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 320 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.94  14056  145
 321 Jarosław Karp                  Jędrzejów             96.91   6784   70
 322 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.82   6003   62
 323 Michał Kolaj                   Ostróda               96.48  11192  116
 324 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.12   4614   48
 325 Monika Rubinstein              Warszawa              95.99  11903  124
 326 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.94   3454   36
 327 Urszula Solarska               Łódź                  95.84  18880  197
 328 Joanna Brychcy                 Katowice              95.59  19022  199
 329 Marek Kocikowski               Ostróda               95.54   6879   72
 330 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 331 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.22  10379  109
 332 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 333 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 334 Radosław Więch                 Warszawa              94.82   3793   40
 335 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.65  10412  110
 336 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 337 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.12   5271   56
 338 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 339 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.00   4418   47
 340 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.75  11719  125
 341 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 342 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.50   5423   58
 343 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  93.48  10283  110
 344 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.39   8405   90
 345 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 346 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 347 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.23   6733   73
 348 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 349 Sławomir Długosz               Ostróda               91.95   3954   43
 350 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 351 Piotr Marusa                   Szczytno              91.75   4404   48
 352 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 353 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 354 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 355 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 356 Kacper Jachowicz               Żyrardów              90.64   5257   58
 357 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 358 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 359 Wojciech Obremski              Legnica               89.60   8781   98
 360 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.53   5282   59
 361 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.41   2861   32
 362 Michał Korzeniowski            Kraków                89.17   3210   36
 363 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.12  10516  118
 364 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.81  12789  144
 365 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.00   5544   63
 366 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 367 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 368 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.24  10952  127
 369 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 370 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 371 Adam Kędzior                   Lublin                84.00   3864   46
 372 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 373 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 374 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.12   5666   69
 375 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 376 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.62   5563   69
 377 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 378 Paweł Golubiński               Gdynia                78.55   4006   51
 379 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.14   9377  120
 380 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 381 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 382 Monika Pieczora                Łódź                  75.35   4295   57
 383 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 384 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.97  11392  154
 385 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 386 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 387 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 18-11-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            110.28   3198   29
   2 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            91.86   2664   29
   3 Błażej Fuczek                  Przeciszów            84.55   2452   29
   4 Grzegorz Gardynik              Warszawa             123.50   3458   28
   5 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   6 Renata Polończyk               Bielsko Biała         98.79   2766   28
   7 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   8 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   9 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.61   2369   28
  10 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.36   1998   28
  11 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  12 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  13 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  14 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  16 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  17 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  18 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  19 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  20 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  21 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  22 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  23 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  24 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  25 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  26 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     100.08   2402   24
  27 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  28 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  29 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  30 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  31 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  32 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  33 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  34 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.75   2298   24
  35 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  36 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  37 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  38 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  39 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  40 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  41 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  42 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  43 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  44 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  45 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  46 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  47 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  48 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  49 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  50 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  51 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  52 Jolanta Bednarska              Łódź                  84.70   1948   23
  53 Bożena Guział                  Racibórz              84.09   1934   23
  54 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  55 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  56 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  57 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  58 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  59 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  60 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  61 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  62 Anna Lenartowska               Gdynia                74.78   1720   23
  63 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  64 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  65 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  66 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  67 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  68 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  69 Sandra Sekuła                  Szczecin              79.24   1664   21
  70 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.29   1455   21
  71 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             132.05   2641   20
  72 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  73 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  74 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  75 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  76 Bogusław Szyszka               Oława                112.11   2130   19
  77 Olaf Czubla                    Łódź                 110.21   2094   19
  78 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  79 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  80 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  81 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  82 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  83 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.33   1392   18
  84 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  85 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  86 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   84.53   1437   17
  87 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  88 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  89 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  90 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
  91 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
  92 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              134.75   1617   12
  93 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
  94 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
  95 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
  96 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
  97 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
  98 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
  99 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 100 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 101 Michał Szkudlarek              Pabianice            116.42   1397   12
 102 Stanisław Ochot                Katowice             116.00   1392   12
 103 Michał Puchowski               Izbicko              115.58   1387   12
 104 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 105 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 106 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 107 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 108 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 109 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 110 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 111 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 112 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 113 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 114 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 115 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 116 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 117 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 118 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 119 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 120 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 121 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 122 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 123 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 124 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 125 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 126 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 127 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              102.83   1234   12
 128 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 129 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            101.42   1217   12
 130 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 131 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 132 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 133 Ewa Piramowska                 Łódź                  99.58   1195   12
 134 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 135 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 136 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 137 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 138 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 139 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 140 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 141 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 142 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 143 Agnieszka Goniowska            Wrocław               98.17   1178   12
 144 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 145 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 146 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 147 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 148 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 149 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 150 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 151 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 152 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 153 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 154 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 155 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 156 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 157 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 158 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 159 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 160 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 161 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 162 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 163 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 164 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 165 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 166 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 167 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 168 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 169 Maurycy Machnio                Lipiany               91.33   1096   12
 170 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 171 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 172 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 173 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 174 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 175 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 176 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 177 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 178 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 179 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 180 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 181 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 182 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 183 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               86.83   1042   12
 184 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 185 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 186 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 187 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 188 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 189 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 190 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 191 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 192 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 193 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 194 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 195 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 196 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 197 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 198 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 199 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 200 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 201 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 202 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 203 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 204 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 205 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 206 Adam Zalewski                  Racibórz              77.42    929   12
 207 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 208 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 209 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 210 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 211 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 212 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 213 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 214 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 215 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 216 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 217 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 218 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 219 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 220 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 221 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 222 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 223 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 224 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 225 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 226 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 227 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 228 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 229 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 230 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 231 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 232 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 233 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 234 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 235 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 236 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 237 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 238 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 239 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 240 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 241 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 242 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 243 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 244 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 245 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 246 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 247 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 248 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 249 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 250 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 251 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 252 Joanna Żłobicka                Wrocław               79.09    870   11
 253 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 254 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 255 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 256 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 257 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 258 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 259 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 260 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 261 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 262 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 263 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 264 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 265 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             130.80   1308   10
 266 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 267 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 268 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 269 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 270 Marta Juszczyk                 Ścinawa               75.00    750   10
 271 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 272 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 273 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 274 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 275 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 276 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 277 Ryszard Korpalski              Wrocław               82.12    657    8
 278 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 279 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 280 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 281 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 282 Adam Kotwica                   Gdańsk               111.00    777    7
 283 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 284 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 285 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 286 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 287 Sławomir Rosochacz             Lublin                99.43    696    7
 288 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 289 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 290 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 291 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 292 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 293 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 294 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 295 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 296 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 297 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 298 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 299 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 300 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 301 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 302 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 303 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 304 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 305 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   55.86    391    7
 306 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 307 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 308 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 309 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 310 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 311 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 312 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 313 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 314 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 315 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 316 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 317 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 318 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 319 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 320 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 321 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 322 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki      91.67    550    6
 323 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 324 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 325 Stanisław Stolarczyk           Zator                 85.50    513    6
 326 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 327 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 328 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 329 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 330 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 331 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 332 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 333 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 334 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 335 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 336 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 337 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 338 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 339 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 340 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 341 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 342 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 343 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 344 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 345 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 346 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 347 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 348 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 349 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 350 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 351 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 352 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 353 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 354 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 355 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 356 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 357 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 358 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 359 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 360 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 361 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 362 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 363 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 364 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 365 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 366 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 367 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 368 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 369 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 370 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 371 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 372 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 373 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 374 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 375 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 376 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 377 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 378 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 379 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 380 Arkadiusz Jaworski             Tychy                150.00    300    2
 381 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 382 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 383 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 384 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 385 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 386 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 387 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 388 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 389 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 390 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 391 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 392 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 393 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 394 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 395 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 396 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 397 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 398 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 399 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 400 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 401 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 402 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 403 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 404 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 405 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie