Nowy Dwór Mazowiecki24
października
Nowy Dwór Mazowiecki 24-25 października XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
Kraków 7
listopada
Kraków 7- 8 listopada XXIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
Kraków14
listopada
Kraków 14-15 listopada XXIII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
Finałowa szesnastka wyłoniona!07 - 08 listopada 2015 — XXIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)Kraków, 07 - 08 listopada 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Finałowa szesnastka wyłoniona!Na starcie XXIII Mistrzostw Polski stawiła się ponad setka graczy, a pośród nich ścisła scrabblowa czołówka (21 osób z czołowej trzydziestki rankingu, 12 z 16 mistrzów Polski, 19 z 22 zwycięzców tegorocznych turniejów PFS). Nic więc dziwnego, iż o zwycięstwa w turnieju było bardzo trudno, a awans gwarantowała tylko wysoka i równa forma przez cały weekend rozgrywek.

W tym znakomitym towarzystwie dwójka graczy postanowiła zapoczątkować swoje turniejowe boje. Rzuceni na głębokie wody Grzegorz PapciakWiktor Zduńczyk radzili sobie dzielnie, a nagrodę dla najlepszego debiutanta odebrał pierwszy z nich, zwyciężając w pięciu z piętnastu eliminacyjnych pojedynków.

Emocje towarzyszyły rozgrywanym partiom przez cały weekend, sięgając zenitu w ostatnich eliminacyjnych rundach. Nerwy na wodzy, trzeźwość umysłu i odrobina szczęścia pozwoliły zwycięsko przejść przez tę fazę szesnastce graczy.
Szczęśliwcami, którzy powalczą za tydzień o medale są: Dariusz Kosz, Krzysztof Mówka, Stanisław Rydzik, Mariusz Skrobosz, Kazimierz Merklejn, Michał Alabrudziński, Kamil Górka, Krzysztof Obremski, Rafał Lenartowski, Irena Sołdan, Jan Mrozowski, Łukasz Tuszyński, Jakub Szymczak, Łukasz Bobowski, Bartosz MorawskiMirosław Uglik.

Szczególne podziękowania należą się sponsorowi mistrzostw, producentowi herbat TEEKANNE. Dzięki firmie TEEKANNE Polska czołowa szesnastka otrzymała zestawy upominków, a uczestnicy turnieju mogli przez cały weekend delektować się pyszną herbatą.
Nagrody od sponsora otrzymały również osoby, które zajęły dalsze lokaty. Dodatkowo, co rundę, nagradzane były zgłoszenia najdroższych słów rozpoczynających się na kolejne litery z hasła „Herbata to Teekanne”.

Podziękowania także dla hotelu GALAXY za zapewnienie komfortowych warunków do gry.

Już teraz zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z finałów Mistrzostw Polski w najbliższy weekend.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXII Mistrzostwa Polski
XXI Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
XXI Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)


Regulamin XXIII Mistrzostw Polski

Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 15
system: połówkowy
Miejsce rozgrywekHotel GALAXY

ul. Gęsia 22A
31-535 Kraków
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaKarol Wyrębkiewicz
HarmonogramSobota, 7 listopada (9 rund)
11:20 — zamknięcie przyjmowania zgłoszeń
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
21:30 — zakończenie gier

Niedziela, 8 listopada (6 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:30 — zakończenie fazy eliminacyjnej MP
Wpisowe30 zł – członkowie Polskiej Federacji Scrabble (z aktualnie opłaconymi składkami)
30 zł – osoby niepełnoletnie (rocznik 1996 i młodsze)
30 zł – debiutanci
50 zł – pozostałe osoby

W celu usprawnienia zapisów, wpisowe oraz opłaty za obiad można wpłacać przelewem na podane poniżej konto PFS do piątku 6 listopada do godz. 24:00 (decyduje data wpływu środków). Zalecamy wykonanie przelewu najpóźniej w czwartek 5 listopada!

Volkswagen Bank direct 33 2130 0004 2001 0386 3883 0002
Uwaga! Powyższy rachunek nie jest kontem głównym PFS, na który wpłacane są między innymi składki członkowskie!
DojazdZ Dworca PKP/PKS Kraków Główny:

- pieszo ok. 30 minut,
- tramwaj 14 lub 20 --> z przystanku: Dworzec Główny do przystanku: Rondo Grzegórzeckie (3 przystanki, ok. 7 minut) i dalej 600 metrów pieszo
WyżywienieObiad na miejscu w cenie 25 zł za zestaw, zapisy w formularzu zgłoszeniowym:
— domowy rosół z makaronem, kotlet z kurczaka, ziemniaki, kapusta zasmażana, woda mineralna

W okolicy galeria handlowa z punktem gastronomicznym.
NoclegiNa miejscu gry:
Hotel Galaxy****
ul. Gęsia 22A

W spacerowej odległości od miejsca gry, na krakowskim Kazimierzu:
  • Moon Hostel (850 metrów od miejsca gry)
  • Hostel 70s (1,5 km od miejsca gry)
  • Good Bye Lenin (1,2 km od miejsca gry)
  • Barka Basia (1 km od miejsca gry)
  • Hotel Secesja*** (1,7 km od miejsca gry)
  • Schronisko Młodzieżowe Sokolska (1,6 km od miejsca gry)

    Inne noclegi w Krakowie:
  • Apartamenty w Krakowie
  • e-Turysta
  • nocowanie.pl
  • NagrodyCzołowa 16-tka eliminacji — awans do fazy finałowej Mistrzostw Polski
    OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble

    Kontakt:
    Justyna Górka, tel. 606 288 378, e-mail j.gorka@pfs.org.pl
    Karol Wyrębkiewicz, tel. 691 664 325, e-mail k.wyrebkiewicz@pfs.org.pl
    SponsorzyTEEKANNE Polska


    Wyniki turnieju XXIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
    
    Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
    --- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
      1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   157.76     12.0     6807     2510     1436
      2 Krzysztof       Mówka                Warszawa               150.74     11.0     6539     2489     1315
      3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.71     11.0     6413     2463     1054
      4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               155.30     11.0     6393     2499      735
      5 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.91     11.0     6391     2512      807
      6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.56     11.0     6032     2390      416
      7 Kamil           Górka                Kraków                 147.88     10.5     6153     2389      826
      8 Krzysztof       Obremski             Legnica                148.79     10.0     6386     2357      797
      9 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 152.12     10.0     6325     2297      752
     10 Irena           Sołdan               Sopot                  135.91     10.0     6145     2273      691
     11 Jan             Mrozowski            Kraków                 142.54     10.0     6083     2313      551
     12 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               147.74     10.0     6058     2342      642
     13 Jakub           Szymczak             Łódź                   143.49     10.0     6030     2286      377
     14 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             149.45     10.0     5975     2137      719
     15 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.87      9.5     6343     2171      679
     16 Mirosław        Uglik                Warszawa               146.02      9.5     5865     2266      334
     17 Kamil           Kister               Puławy                 140.46      9.5     5756     2315     -147
     18 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            147.84      9.5     5648     2251      212
     19 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               146.02      9.0     6091     2064      633
     20 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         132.22      9.0     6013     2100      438
     21 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              131.84      9.0     6006     2143      701
     22 Justyna         Górka                Kraków                 143.47      9.0     5981     2096      703
     23 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.35      9.0     5952     2066      258
     24 Łukasz          Sornek               Mikołów                125.73      9.0     5929     2144      157
     25 Artur           Koszel               Warszawa               133.82      9.0     5888     2220       25
     26 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 135.68      9.0     5812     2225      174
     27 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   124.18      9.0     5810     2057      257
     28 Janusz          Krupiński            Bytom                  132.70      9.0     5785     2216      132
     29 Tomasz          Ciejka               Kraków                 133.92      9.0     5775     2240      300
     30 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               127.20      9.0     5570     2247     -151
     31 Jerzy           Matyasik             Kraków                 126.40      9.0     5510     2087      228
     32 Mateusz         Królikowski          Wrocław                127.47      9.0     5442     2092     -587
     33 Joanna          Juszczak             Warszawa               136.10      8.5     5666     2184      -19
     34 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.76      8.0     6437     2156      418
     35 Mateusz         Borsuk               Reda                   151.75      8.0     6249     2004      837
     36 Dawid           Pikul                Poznań                 143.63      8.0     6123     1869      615
     37 Artur           Irzyk                Kraków                 136.60      8.0     6047     1994      172
     38 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              136.36      8.0     6016     2023      209
     39 Agnieszka       Walas                Kraków                 115.80      8.0     5971     2078      221
     40 Kacper          Zegadło              Warszawa               139.15      8.0     5900     2024       28
     41 Ewa             Radzikowska          Gliwice                122.44      8.0     5805     1916       47
     42 Andrzej         Kroc                 Łódź                   123.09      8.0     5769     1996      185
     43 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               132.11      8.0     5747     1851      231
     44 Jarosław        Olek                 Warszawa               122.18      8.0     5746     1983       90
     45 Michał          Kolaj                Ostróda                129.90      8.0     5734     1888      253
     46 Tomasz          Górka                Kraków                 121.56      8.0     5719     2041       61
     47 Tomasz          Lempart              Kraków                 125.78      8.0     5707     2061       74
     48 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               126.36      8.0     5692     1916       48
     49 Krzysztof       Gibas                Kraków                 126.46      8.0     5630     2058     -160
     50 Marta           Bajorek              Warszawa               123.69      8.0     5522     2019     -130
     51 Marcin          Ceglarek             Kraków                 126.33      8.0     5388     1985     -286
     52 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 124.36      8.0     5179     1913     -358
     53 Paweł           Jackowski            Warszawa               140.59      7.0     6075     1900      314
     54 Szymon          Płachta              Warszawa               133.80      7.0     5833     1703      342
     55 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               136.78      7.0     5817     1758      371
     56 Radosław        Jachna               Łódź                   140.93      7.0     5762     1911      134
     57 Grzegorz        Łukasik              Konojady               140.26      7.0     5703     1929      -53
     58 Maciej          Czupryniak           Milanówek              147.63      7.0     5687     1989     -298
     59 Tomasz          Suchanek             Wrocław                129.77      7.0     5680     1896     -342
     60 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   107.24      7.0     5548     1945     -307
     61 Konrad          Sowula               Kraków                 125.96      7.0     5535     1931       46
     62 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               129.82      7.0     5530     1971     -242
     63 Maria           Pokorska             Warszawa               114.73      7.0     5485     1794     -444
     64 Piotr           Broda                Sandomierz             130.72      7.0     5435     1780       18
     65 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    129.80      7.0     5413     1896       30
     66 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        127.82      7.0     5348     1867     -279
     67 Sylwia          Łada                 Inowrocław             113.19      7.0     5244     1830     -159
     68 Maria           Uryga                Kraków                 100.00      7.0     5231     1745     -330
     69 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            116.07      7.0     5178     1838      109
     70 Waldemar        Wypchał              Kraków                 101.79      7.0     5049     1746     -210
     71 Marta           Świątkowska          Wrocław                116.56      7.0     5047     1812     -357
     72 Wojciech        Zemło                Łódź                   143.74      6.0     5808     1825     -203
     73 Dariusz         Sowula               Kraków                 116.45      6.0     5559     1598      369
     74 Daniel          Janus                Wąchock                121.14      6.0     5415     1822     -651
     75 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              111.33      6.0     5374     1813     -436
     76 Piotr           Latoszek             Warszawa               100.19      6.0     5334     1667     -408
     77 Maciej          Sylwestrzuk          Ciechanowiec           103.33      6.0     5311     1732     -259
     78 Natalia         Ogierman             Katowice               126.34      6.0     5272     1650     -245
     79 Iwona           Duźniak              Dębica                 108.31      6.0     5263     1595     -111
     80 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              110.27      6.0     5201     1528      -44
     81 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.17      6.0     5190     1550     -220
     82 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              117.35      6.0     5182     1705     -159
     83 Zofia           Górka                Łęczna                 117.35      6.0     5089     1573     -159
     84 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      6.0     5077     1620     -467
     85 Robert          Wagner               Wrocław                111.81      6.0     5060     1639     -342
     86 Dawid           Rykaczewski          Jaworzno               101.70      6.0     4984     1638     -501
     87 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            118.91      6.0     4951     1618     -543
     88 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              128.75      6.0     4677     1522      173
     89 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.94      6.0     4469     1601     -297
     90 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               132.18      5.0     5648     1639     -271
     91 Agnieszka       Krupka               Krosno                 136.10      5.0     5364     1710     -292
     92 Adam            Janicki              Wrocław                123.84      5.0     5258     1593     -478
     93 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               117.25      5.0     4983     1458     -640
     94 Agnieszka       Dawid                Kraków                 104.38      5.0     4844     1534     -434
     95 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                100.00      5.0     4716     1544     -726
     96 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             138.06      5.0     3254     1162      -53
     97 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  123.95      4.5     4763     1353     -315
     98 Leszek          Kilian               Jaworzno               103.07      4.5     4710     1330     -638
     99 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.5     4373     1291     -899
    100 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         128.39      4.0     3264     1096      -71
    101 Anna            Demczyszyn           Bielsko Biała          109.55      4.0     3245     1043     -278
    102 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      3.5     5252     1206       70
    103 Leszek          Kacprzyk             Katowice               131.07      3.0     3392      957       69
    104 Anna            Niedzielko           Szczecin               109.58      3.0     3330     1090     -682
    105 Małgorzata      Pochopień            Kraków                 100.00      2.5     4508     1080     -754
    106 Wiktor          Zduńczyk             Warszawa               100.00      1.5     2577      605     -216
    107 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 115.09      1.0     1993      500     -326
    108 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     3037      806    -2806
    
    Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
    
    
    
    	Michał Alabrudziński 158.56 Włocławek
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     1 Bartłomiej     Pawlak                127.82 +  421: 329  178
        2    25 Irena          Sołdan                135.91 -  379: 599   86
        3    28 Marta          Bajorek               123.69 +  467: 361  174
        4    14 Szymon         Dąbrowski             127.20 -  317: 319   77
        5    28 Marcin         Radwański             107.24 +  425: 294  157
        6    20 Agnieszka      Krupka                136.10 +  465: 352  186
        7    12 Konrad         Sowula                125.96 +  378: 309  176
        8    11 Waldemar       Czerwoniec            129.82 +  439: 322  180
        9     6 Mateusz        Królikowski           127.47 +  500: 306  177
       10     2 Mariusz        Skrobosz              155.30 +  413: 312  205
       11     2 Kazimierz      Merklejn              150.91 +  421: 383  201
       12     1 Krzysztof      Mówka                 150.74 -  316: 527  101
       13     4 Kamil          Górka                 147.88 +  384: 373  198
       14     4 Krzysztof      Obremski              148.79 +  409: 377  199
       15     2 Stanisław      Rydzik                142.71 -  298: 453   93
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2388  / 15 159.20
    
    
    
    
    	Dariusz Kosz 157.76 Nysa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     2 Mateusz        Królikowski           127.47 +  590: 292  177
        2     1 Krzysztof      Mówka                 150.74 -  359: 385  101
        3    14 Dominik        Urbacki               150.76 -  354: 426  101
        4    28 Anna           Niedzielko            109.58 +  453: 263  160
        5    18 Kacper         Zegadło               139.15 +  546: 436  189
        6    12 Tomasz         Suchanek              129.77 -  401: 440   80
        7    20 Jerzy          Matyasik              126.40 +  559: 243  176
        8    14 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 +  517: 323  182
        9     8 Łukasz         Tuszyński             147.74 +  402: 397  198
       10     6 Janusz         Krupiński             132.70 +  477: 339  183
       11     4 Paweł          Mazurek               132.22 +  423: 370  182
       12     3 Małgorzata     Szczygieł             131.84 +  492: 366  182
       13     3 Mariusz        Skrobosz              155.30 +  428: 414  205
       14     1 Stanisław      Rydzik                142.71 +  409: 368  193
       15     1 Kazimierz      Merklejn              150.91 +  397: 309  201
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2510  / 15 167.33
    
    
    
    
    	Mariusz Skrobosz 155.30 Warszawa               
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     3 Szymon         Dąbrowski             127.20 +  411: 350  177
        2     4 Tomasz         Ciejka                133.92 +  410: 297  184
        3     5 Krzysztof      Kałuża                128.75 +  394: 349  179
        4     5 Joanna         Juszczak              136.10 +  502: 320  186
        5     3 Dominik        Urbacki               150.76 +  559: 420  201
        6     2 Stanisław      Rydzik                142.71 -  316: 410   93
        7     4 Artur          Koszel                133.82 +  491: 425  184
        8     2 Janusz         Krupiński             132.70 +  392: 309  183
        9     2 Kazimierz      Merklejn              150.91 -  464: 477  101
       10     2 Michał         Alabrudziński         158.56 -  312: 413  109
       11     9 Dariusz        Puton                 147.84 +  438: 350  198
       12     6 Mirosław       Uglik                 146.02 +  431: 420  196
       13     3 Dariusz        Kosz                  157.76 -  414: 428  108
       14     2 Krzysztof      Mówka                 150.74 +  416: 338  201
       15     4 Krzysztof      Obremski              148.79 +  443: 352  199
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2499  / 15 166.60
    
    
    
    
    	Bartosz Morawski 154.87 Gliwice                  
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     4 Krzysztof      Gibas                 126.46 -  415: 433   76
        2    28 Bartłomiej     Pawlak                127.82 +  471: 330  178
        3    15 Marcin         Radwański             107.24 +  498: 360  157
        4     9 Jan            Mrozowski             142.54 -  326: 424   93
        5    19 Mirosław       Uglik                 146.02 -  347: 375   96
        6    28 Bronisław      Parada                128.39 +  485: 343  178
        7    22 Marcin         Stachowski            116.07 +  503: 370  166
        8    15 Grzegorz       Pukniel               124.18 +  442: 356  174
        9    10 Andrzej        Kroc                  123.09 +  429: 381  173
       10     8 Małgorzata     Sulejewska            135.68 +  446: 386  186
       11     5 Małgorzata     Szczygieł             131.84 -  315: 490   82
       12     8 Tomasz         Ciejka                133.92 +  512: 282  184
       13     5 Łukasz         Tuszyński             147.74 -  400: 403   98
       14     6 Kamil          Górka                 147.88 =  392: 392  148
       15     9 Paweł          Mazurek               132.22 +  362: 339  182
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2171  / 15 144.73
    
    
    
    
    	Rafał Lenartowski 152.12 Gdynia
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     5 Jerzy          Matyasik              126.40 +  367: 308  176
        2    23 Krzysztof      Kałuża                128.75 -  338: 481   79
        3    26 Justyna        Górka                 143.47 +  471: 353  193
        4    12 Ewa            Radzikowska           122.44 +  488: 390  172
        5    15 Szymon         Dąbrowski             127.20 +  375: 307  177
        6     3 Kazimierz      Merklejn              150.91 +  582: 333  201
        7     3 Łukasz         Tuszyński             147.74 -  415: 436   98
        8     7 Tomasz         Suchanek              129.77 +  472: 335  180
        9     3 Janusz         Krupiński             132.70 +  372: 356  183
       10     4 Kamil          Kister                140.46 -  386: 439   90
       11     8 Joanna         Juszczak              136.10 -  358: 375   86
       12     9 Małgorzata     Sulejewska            135.68 +  435: 335  186
       13     6 Łukasz         Bobowski              149.45 -  310: 383   99
       14     9 Artur          Koszel                133.82 +  471: 406  184
       15     5 Jakub          Szymczak              143.49 +  485: 336  193
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2297  / 15 153.13
    
    
    
    
    	Mateusz Borsuk 151.75 Reda
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     6 Arkadiusz      Łydka                 126.36 -  362: 432   76
        2    39 Maria          Pokorska              114.73 +  461: 325  165
        3    19 Dorota         Stachowska            118.91 +  484: 241  169
        4    11 Kacper         Zegadło               139.15 +  565: 330  189
        5     5 Grzegorz       Łukasik               140.26 -  344: 404   90
        6    13 Jan            Mrozowski             142.54 +  453: 372  193
        7     7 Janusz         Krupiński             132.70 -  310: 336   83
        8    17 Jarosław       Olek                  122.18 +  417: 358  172
        9    13 Małgorzata     Sulejewska            135.68 -  366: 426   86
       10    16 Agnieszka      Walas                 115.80 -  378: 403   66
       11    22 Bartłomiej     Pawlak                127.82 +  454: 257  178
       12    15 Łukasz         Tuszyński             147.74 -  381: 419   98
       13    22 Marcin         Radwański             107.24 +  445: 265  157
       14    18 Tomasz         Ciejka                133.92 -  372: 407   84
       15    22 Maciej         Czupryniak            147.63 +  457: 437  198
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2004  / 15 133.60
    
    
    
    
    	Kazimierz Merklejn 150.91 Szczecin
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     7 Natalia        Ogierman              126.34 +  398: 382  176
        2    10 Małgorzata     Szczygieł             131.84 +  472: 300  182
        3    11 Daniel         Janus                 121.14 +  628: 233  171
        4     1 Dominik        Urbacki               150.76 -  371: 406  101
        5     6 Paweł          Jackowski             140.59 +  457: 344  191
        6     3 Rafał          Lenartowski           152.12 -  333: 582  102
        7     9 Małgorzata     Sulejewska            135.68 +  480: 311  186
        8     4 Łukasz         Tuszyński             147.74 +  398: 354  198
        9     2 Mariusz        Skrobosz              155.30 +  477: 464  205
       10     1 Krzysztof      Mówka                 150.74 +  450: 345  201
       11     2 Michał         Alabrudziński         158.56 -  383: 421  109
       12     4 Kamil          Kister                140.46 +  418: 295  190
       13     2 Krzysztof      Obremski              148.79 +  439: 427  199
       14     3 Justyna        Górka                 143.47 +  378: 323  193
       15     1 Dariusz        Kosz                  157.76 -  309: 397  108
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2512  / 15 167.47
    
    
    
    
    	Dominik Urbacki 150.76 Pruszków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     8 Marcin         Ceglarek              126.33 +  395: 359  176
        2    12 Paweł          Jackowski             140.59 +  463: 353  191
        3    14 Dariusz        Kosz                  157.76 +  426: 354  208
        4     1 Kazimierz      Merklejn              150.91 +  406: 371  201
        5     3 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  420: 559  105
        6     7 Wojciech       Zemło                 143.74 +  417: 369  194
        7     6 Kamil          Kister                140.46 -  437: 479   90
        8     9 Maciej         Czupryniak            147.63 -  471: 496   98
        9    12 Tomasz         Suchanek              129.77 +  507: 314  180
       10     7 Tomasz         Ciejka                133.92 +  363: 355  184
       11     7 Mirosław       Uglik                 146.02 -  378: 403   96
       12     7 Jakub          Szymczak              143.49 -  373: 413   93
       13    12 Artur          Koszel                133.82 -  424: 438   84
       14    17 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 +  568: 353  182
       15    13 Grzegorz       Pukniel               124.18 -  389: 403   74
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2156  / 15 143.73
    
    
    
    
    	Krzysztof Mówka 150.74 Warszawa        
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     9 Konrad         Sowula                125.96 +  413: 317  176
        2     1 Dariusz        Kosz                  157.76 +  385: 359  208
        3    10 Krzysztof      Gibas                 126.46 +  427: 275  176
        4     4 Krzysztof      Obremski              148.79 +  574: 393  199
        5     2 Janusz         Krupiński             132.70 +  485: 301  183
        6     1 Marek          Dudkiewicz            136.36 +  472: 358  186
        7     1 Grzegorz       Łukasik               140.26 +  439: 312  190
        8     1 Mateusz        Królikowski           127.47 +  490: 328  177
        9     1 Kamil          Kister                140.46 +  568: 344  190
       10     1 Kazimierz      Merklejn              150.91 -  345: 450  101
       11     1 Kamil          Górka                 147.88 -  287: 355   98
       12     1 Michał         Alabrudziński         158.56 +  527: 316  209
       13     1 Stanisław      Rydzik                142.71 -  372: 376   93
       14     2 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  338: 416  105
       15     3 Łukasz         Tuszyński             147.74 +  417: 324  198
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2489  / 15 165.93
    
    
    
    
    	Łukasz Bobowski 149.45 Suchedniów               
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    10 Tomasz         Lempart               125.78 -  300: 440   76
        2    40 Marcin         Ceglarek              126.33 +  509: 308  176
        3    23 Marcin         Stachowski            116.07 +  439: 279  166
        4    22 Konrad         Sowula                125.96 -  325: 437   76
        5    29 Tomasz         Ciejka                133.92 -  377: 455   84
        6    33 Marcin         Radwański             107.24 -  369: 378   57
        7    39 Anna           Demczyszyn            109.55 +  412: 328  160
        8    31 Agnieszka      Dawid                 104.38 +  402: 315  154
        9    27 Agnieszka      Krupka                136.10 +  412: 295  186
       10    25 Tomasz         Górka                 121.56 +  459: 335  172
       11    16 Daniel         Janus                 121.14 +  442: 254  171
       12    13 Szymon         Dąbrowski             127.20 +  361: 307  177
       13     6 Rafał          Lenartowski           152.12 +  383: 310  202
       14     5 Małgorzata     Szczygieł             131.84 +  429: 362  182
       15     6 Kamil          Górka                 147.88 -  356: 453   98
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2137  / 15 142.47
    
    
    
    
    	Krzysztof Obremski 148.79 Legnica                  
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    11 Łukasz         Sornek                125.73 +  479: 350  176
        2     7 Wojciech       Zemło                 143.74 +  422: 383  194
        3     6 Piotr          Broda                 130.72 +  478: 230  181
        4     4 Krzysztof      Mówka                 150.74 -  393: 574  101
        5     8 Tomasz         Suchanek              129.77 +  487: 336  180
        6     4 Grzegorz       Łukasik               140.26 -  371: 484   90
        7    10 Tomasz         Górka                 121.56 +  462: 254  172
        8     6 Tomasz         Lempart               125.78 +  405: 281  176
        9     4 Maciej         Czupryniak            147.63 +  413: 384  198
       10     3 Irena          Sołdan                135.91 +  450: 405  186
       11     3 Kamil          Kister                140.46 +  419: 247  190
       12     2 Kamil          Górka                 147.88 +  451: 370  198
       13     2 Kazimierz      Merklejn              150.91 -  427: 439  101
       14     4 Michał         Alabrudziński         158.56 -  377: 409  109
       15     4 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  352: 443  105
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2357  / 15 157.13
    
    
    
    
    	Kamil Górka 147.88 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    12 Arkadiusz      Biegun                124.36 +  435: 352  174
        2    19 Agnieszka      Walas                 115.80 +  454: 309  166
        3     8 Maciej         Sancewicz             129.80 -  364: 368   80
        4    18 Krzysztof      Gibas                 126.46 +  446: 357  176
        5    10 Małgorzata     Sulejewska            135.68 +  376: 365  186
        6     9 Joanna         Juszczak              136.10 +  424: 307  186
        7     2 Stanisław      Rydzik                142.71 +  434: 290  193
        8     3 Kamil          Kister                140.46 -  352: 482   90
        9     7 Szymon         Dąbrowski             127.20 +  524: 283  177
       10     5 Dariusz        Puton                 147.84 +  401: 344  198
       11     1 Krzysztof      Mówka                 150.74 +  355: 287  201
       12     2 Krzysztof      Obremski              148.79 -  370: 451   99
       13     4 Michał         Alabrudziński         158.56 -  373: 384  109
       14     6 Bartosz        Morawski              154.87 =  392: 392  155
       15     6 Łukasz         Bobowski              149.45 +  453: 356  199
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2389  / 15 159.27
    
    
    
    
    	Dariusz Puton 147.84 Ruda Śląska            
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    13 Grzegorz       Pukniel               124.18 +  341: 329  174
        2    27 Waldemar       Czerwoniec            129.82 -  331: 342   80
        3    36 Łukasz         Tuszyński             147.74 -  375: 485   98
        4    29 Leszek         Kacprzyk              131.07 +  407: 347  181
        5    24 Arkadiusz      Łydka                 126.36 +  415: 304  176
        6    21 Krzysztof      Kałuża                128.75 +  414: 331  179
        7    13 Mirosław       Uglik                 146.02 =  353: 353  146
        8    13 Grzegorz       Łukasik               140.26 +  407: 376  190
        9     9 Artur          Koszel                133.82 +  335: 326  184
       10     5 Kamil          Górka                 147.88 -  344: 401   98
       11     9 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  350: 438  105
       12    14 Jan            Mrozowski             142.54 +  441: 304  193
       13    11 Małgorzata     Szczygieł             131.84 -  338: 441   82
       14    15 Kacper         Zegadło               139.15 +  390: 362  189
       15    12 Łukasz         Sornek                125.73 +  407: 297  176
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2251  / 15 150.07
    
    
    
    
    	Łukasz Tuszyński 147.74 Chłopowo                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    14 Ryszard        Żydaczewski           123.95 +  378: 336  174
        2    18 Kamil          Kister                140.46 -  387: 390   90
        3    36 Dariusz        Puton                 147.84 +  485: 375  198
        4    20 Agnieszka      Walas                 115.80 +  441: 386  166
        5    12 Agnieszka      Krupka                136.10 +  373: 342  186
        6    10 Maciej         Sancewicz             129.80 +  427: 291  180
        7     3 Rafał          Lenartowski           152.12 +  436: 415  202
        8     4 Kazimierz      Merklejn              150.91 -  354: 398  101
        9     8 Dariusz        Kosz                  157.76 -  397: 402  108
       10    11 Szymon         Dąbrowski             127.20 -  377: 381   77
       11    11 Marcin         Stachowski            116.07 +  376: 203  166
       12    15 Mateusz        Borsuk                151.75 +  419: 381  202
       13     5 Bartosz        Morawski              154.87 +  403: 400  205
       14     8 Joanna         Juszczak              136.10 +  481: 299  186
       15     3 Krzysztof      Mówka                 150.74 -  324: 417  101
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2342  / 15 156.13
    
    
    
    
    	Maciej Czupryniak 147.63 Milanówek                
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    15 Adam           Janicki               123.84 +  413: 394  174
        2     2 Artur          Irzyk                 136.60 -  400: 475   87
        3    22 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 +  386: 333  153
        4     8 Stanisław      Rydzik                142.71 -  312: 539   93
        5    35 Waldemar       Wypchał               101.79 +  369: 338  152
        6    17 Małgorzata     Szczygieł             131.84 +  356: 295  182
        7    14 Paweł          Jackowski             140.59 +  414: 323  191
        8     9 Dominik        Urbacki               150.76 +  496: 471  201
        9     4 Krzysztof      Obremski              148.79 -  384: 413   99
       10    15 Joanna         Juszczak              136.10 -  317: 386   86
       11    14 Jan            Mrozowski             142.54 -  292: 432   93
       12    17 Tomasz         Zwoliński             144.35 +  359: 326  194
       13    18 Małgorzata     Sulejewska            135.68 -  390: 395   86
       14    23 Miłosz         Wrzałek               146.02 -  362: 408   96
       15    22 Mateusz        Borsuk                151.75 -  437: 457  102
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1989  / 15 132.60
    
    
    
    
    	Mirosław Uglik 146.02 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    16 Marta          Bajorek               123.69 +  403: 332  174
        2     5 Leszek         Kacprzyk              131.07 +  420: 371  181
        3     4 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 -  339: 539   82
        4    15 Irena          Sołdan                135.91 -  336: 377   86
        5    19 Bartosz        Morawski              154.87 +  375: 347  205
        6    18 Jarosław       Olek                  122.18 +  592: 292  172
        7    13 Dariusz        Puton                 147.84 =  353: 353  148
        8    12 Artur          Koszel                133.82 -  363: 374   84
        9    19 Jakub          Szymczak              143.49 +  389: 338  193
       10    12 Marek          Dudkiewicz            136.36 +  371: 369  186
       11     7 Dominik        Urbacki               150.76 +  403: 378  201
       12     6 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  420: 431  105
       13     8 Justyna        Górka                 143.47 -  335: 390   93
       14    16 Grzegorz       Pukniel               124.18 +  351: 310  174
       15     8 Małgorzata     Szczygieł             131.84 +  415: 330  182
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2266  / 15 151.07
    
    
    
    
    	Miłosz Wrzałek 146.02 Warszawa                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    17 Andrzej        Kroc                  123.09 +  425: 404  173
        2    24 Artur          Koszel                133.82 -  369: 411   84
        3    30 Ryszard        Żydaczewski           123.95 +  535: 288  174
        4    10 Agnieszka      Krupka                136.10 -  301: 335   86
        5    23 Łukasz         Sornek                125.73 -  321: 516   76
        6    32 Anna           Demczyszyn            109.55 +  449: 298  160
        7    27 Mikołaj        Cieplik               138.06 -  377: 379   88
        8    30 Juliusz        Czupryniak            136.78 +  401: 390  187
        9    24 Marta          Bajorek               123.69 -  366: 376   74
       10    30 Sylwia         Łada                  113.19 -  314: 340   63
       11    37 Piotr          Broda                 130.72 +  420: 328  181
       12    30 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 +  462: 345  153
       13    27 Radosław       Jachna                140.93 +  393: 371  191
       14    23 Maciej         Czupryniak            147.63 +  408: 362  198
       15    18 Krzysztof      Gibas                 126.46 +  550: 315  176
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2064  / 15 137.60
    
    
    
    
    	Tomasz Zwoliński 144.35 Skierdy         
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    18 Ewa            Radzikowska           122.44 -  314: 370   72
        2    34 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  513: 315  150
        3    17 Jan            Mrozowski             142.54 -  330: 454   93
        4    33 Anna           Demczyszyn            109.55 +  445: 310  160
        5    27 Bronisław      Parada                128.39 +  432: 332  178
        6    19 Jakub          Szymczak              143.49 -  352: 488   93
        7    28 Marta          Bajorek               123.69 +  432: 356  174
        8    21 Małgorzata     Sulejewska            135.68 -  376: 414   86
        9    23 Konrad         Sowula                125.96 +  436: 329  176
       10    18 Wojciech       Zemło                 143.74 +  412: 373  194
       11    12 Janusz         Krupiński             132.70 -  381: 454   83
       12    17 Maciej         Czupryniak            147.63 -  326: 359   98
       13    26 Daniel         Janus                 121.14 +  410: 384  171
       14    22 Marcin         Stachowski            116.07 +  408: 397  166
       15    16 Tomasz         Górka                 121.56 +  385: 359  172
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2066  / 15 137.73
    
    
    
    
    	Wojciech Zemło 143.74 Łódź                     
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    19 Jarosław       Olek                  122.18 +  402: 331  172
        2     7 Krzysztof      Obremski              148.79 -  383: 422   99
        3    33 Adrian         Ziemniewicz           111.33 +  460: 394  161
        4    23 Tomasz         Ciejka                133.92 +  357: 324  184
        5     7 Artur          Irzyk                 136.60 +  348: 336  187
        6     7 Dominik        Urbacki               150.76 -  369: 417  101
        7    11 Irena          Sołdan                135.91 -  343: 421   86
        8    20 Kacper         Zegadło               139.15 -  320: 433   89
        9    34 Arkadiusz      Biegun                124.36 +  461: 301  174
       10    18 Tomasz         Zwoliński             144.35 -  373: 412   94
       11    28 Tomasz         Górka                 121.56 -  384: 453   72
       12    32 Marta          Bajorek               123.69 +  441: 339  174
       13    31 Marcin         Ceglarek              126.33 -  389: 401   76
       14    28 Radosław       Jachna                140.93 -  364: 547   91
       15    32 Maria          Pokorska              114.73 -  414: 480   65
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1825  / 15 121.67
    
    
    
    
    	Dawid Pikul 143.63 Poznań                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    20 Zbigniew       Rybak                 121.94 -  378: 387   72
        2    33 Konrad         Sowula                125.96 -  372: 447   76
        3    41 Łukasz         Sornek                125.73 -  389: 405   76
        4    48 Krzysztof      Zawadzki              117.25 +  464: 381  167
        5    38 Agnieszka      Dawid                 104.38 +  375: 365  154
        6    31 Adam           Janicki               123.84 -  342: 347   74
        7    38 Natalia        Ogierman              126.34 +  403: 284  176
        8    32 Marcin         Ceglarek              126.33 -  373: 382   76
        9    36 Dorota         Stachowska            118.91 +  467: 278  169
       10    28 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 -  323: 401   53
       11    36 Piotr          Latoszek              100.19 +  497: 388  150
       12    28 Agnieszka      Krupka                136.10 +  469: 305  186
       13    23 Arkadiusz      Łydka                 126.36 +  436: 420  176
       14    20 Waldemar       Czerwoniec            129.82 +  507: 330  180
       15    14 Tomasz         Ciejka                133.92 -  328: 388   84
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1869  / 15 124.60
    
    
    
    
    	Jakub Szymczak 143.49 Łódź                     
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    21 Tomasz         Górka                 121.56 +  381: 353  172
        2    17 Tomasz         Lempart               125.78 -  318: 408   76
        3    27 Michał         Kolaj                 129.90 -  306: 483   80
        4    37 Szymon         Płachta               133.80 +  416: 387  184
        5    30 Radosław       Jachna                140.93 +  452: 364  191
        6    19 Tomasz         Zwoliński             144.35 +  488: 352  194
        7    17 Waldemar       Czerwoniec            129.82 -  415: 425   80
        8    25 Mikołaj        Cieplik               138.06 +  439: 324  188
        9    19 Mirosław       Uglik                 146.02 -  338: 389   96
       10    23 Marta          Bajorek               123.69 +  431: 307  174
       11    18 Krzysztof      Gibas                 126.46 +  399: 304  176
       12     7 Dominik        Urbacki               150.76 +  413: 373  201
       13     7 Paweł          Mazurek               132.22 +  477: 376  182
       14     7 Kamil          Kister                140.46 +  421: 323  190
       15     5 Rafał          Lenartowski           152.12 -  336: 485  102
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2286  / 15 152.40
    
    
    
    
    	Justyna Górka 143.47 Kraków  
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    22 Daniel         Janus                 121.14 -  328: 346   71
        2    30 Adam           Janicki               123.84 +  474: 271  174
        3    26 Rafał          Lenartowski           152.12 -  353: 471  102
        4    34 Leszek         Kilian                103.07 +  498: 235  153
        5    21 Zbigniew       Rybak                 121.94 +  462: 329  172
        6    16 Tomasz         Ciejka                133.92 -  349: 440   84
        7    24 Michał         Kolaj                 129.90 +  412: 391  180
        8    19 Agnieszka      Walas                 115.80 -  350: 374   66
        9    22 Adrian         Ziemniewicz           111.33 +  562: 268  161
       10    14 Artur          Koszel                133.82 +  402: 369  184
       11    10 Irena          Sołdan                135.91 +  335: 318  186
       12    11 Łukasz         Sornek                125.73 +  408: 391  176
       13     8 Mirosław       Uglik                 146.02 +  390: 335  196
       14     3 Kazimierz      Merklejn              150.91 -  323: 378  101
       15    10 Kamil          Kister                140.46 -  335: 362   90
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2096  / 15 139.73
    
    
    
    
    	Stanisław Rydzik 142.71 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    23 Dorota         Stachowska            118.91 +  526: 342  169
        2     3 Jan            Mrozowski             142.54 +  509: 337  193
        3     1 Marek          Dudkiewicz            136.36 -  412: 436   86
        4     8 Maciej         Czupryniak            147.63 +  539: 312  198
        5     4 Kamil          Kister                140.46 +  428: 336  190
        6     2 Mariusz        Skrobosz              155.30 +  410: 316  205
        7     2 Kamil          Górka                 147.88 -  290: 434   98
        8     5 Krzysztof      Gibas                 126.46 -  361: 368   76
        9    11 Radosław       Jachna                140.93 +  439: 308  191
       10     9 Tomasz         Lempart               125.78 +  401: 372  176
       11     6 Szymon         Dąbrowski             127.20 +  454: 389  177
       12     5 Joanna         Juszczak              136.10 +  447: 330  186
       13     1 Krzysztof      Mówka                 150.74 +  376: 372  201
       14     1 Dariusz        Kosz                  157.76 -  368: 409  108
       15     2 Michał         Alabrudziński         158.56 +  453: 298  209
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2463  / 15 164.20
    
    
    
    
    	Jan Mrozowski 142.54 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    24 Ryszard        Korpalski             117.35 +  412: 347  167
        2     3 Stanisław      Rydzik                142.71 -  337: 509   93
        3    17 Tomasz         Zwoliński             144.35 +  454: 330  194
        4     9 Bartosz        Morawski              154.87 +  424: 326  205
        5    17 Maciej         Sancewicz             129.80 -  286: 419   80
        6    13 Mateusz        Borsuk                151.75 -  372: 453  102
        7    23 Artur          Irzyk                 136.60 +  612: 315  187
        8    18 Arkadiusz      Łydka                 126.36 +  374: 328  176
        9    16 Tomasz         Lempart               125.78 -  362: 410   76
       10    17 Grzegorz       Łukasik               140.26 +  378: 357  190
       11    14 Maciej         Czupryniak            147.63 +  432: 292  198
       12    14 Dariusz        Puton                 147.84 -  304: 441   98
       13    14 Tomasz         Ciejka                133.92 +  439: 343  184
       14    13 Szymon         Dąbrowski             127.20 +  457: 341  177
       15    11 Joanna         Juszczak              136.10 +  440: 321  186
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2313  / 15 154.20
    
    
    
    
    	Radosław Jachna 140.93 Łódź                     
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    25 Zofia          Górka                 117.35 +  465: 263  167
        2     9 Marek          Dudkiewicz            136.36 -  282: 450   86
        3    18 Jarosław       Olek                  122.18 -  418: 426   72
        4    32 Adam           Janicki               123.84 +  407: 338  174
        5    30 Jakub          Szymczak              143.49 -  364: 452   93
        6    36 Bartłomiej     Pawlak                127.82 +  442: 349  178
        7    29 Marcin         Ceglarek              126.33 +  397: 303  176
        8    26 Maciej         Sancewicz             129.80 +  358: 278  180
        9    11 Stanisław      Rydzik                142.71 -  308: 439   93
       10    19 Grzegorz       Pukniel               124.18 -  316: 414   74
       11    31 Maria          Pokorska              114.73 +  377: 284  165
       12    20 Kacper         Zegadło               139.15 -  316: 426   89
       13    27 Miłosz         Wrzałek               146.02 -  371: 393   96
       14    28 Wojciech       Zemło                 143.74 +  547: 364  194
       15    26 Marta          Bajorek               123.69 -  394: 449   74
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1911  / 15 127.40
    
    
    
    
    	Paweł Jackowski 140.59 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    26 Krzysztof      Zawadzki              117.25 +  455: 215  167
        2    12 Dominik        Urbacki               150.76 -  353: 463  101
        3    24 Ryszard        Korpalski             117.35 +  412: 334  167
        4    25 Piotr          Broda                 130.72 +  388: 352  181
        5     6 Kazimierz      Merklejn              150.91 -  344: 457  101
        6    26 Marta          Bajorek               123.69 +  487: 394  174
        7    14 Maciej         Czupryniak            147.63 -  323: 414   98
        8    27 Joanna         Juszczak              136.10 -  393: 484   86
        9    26 Bartłomiej     Pawlak                127.82 +  407: 373  178
       10    22 Daniel         Janus                 121.14 -  367: 511   71
       11    23 Jerzy          Matyasik              126.40 -  310: 315   76
       12    31 Marcin         Ceglarek              126.33 -  339: 365   76
       13    33 Natalia        Ogierman              126.34 +  531: 318  176
       14    25 Jarosław       Olek                  122.18 +  505: 300  172
       15    23 Tomasz         Lempart               125.78 -  461: 466   76
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1900  / 15 126.67
    
    
    
    
    	Kamil Kister 140.46 Puławy
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    27 Marta          Świątkowska           116.56 +  438: 387  167
        2    18 Łukasz         Tuszyński             147.74 +  390: 387  198
        3     3 Irena          Sołdan                135.91 +  408: 316  186
        4     3 Artur          Irzyk                 136.60 +  477: 402  187
        5     4 Stanisław      Rydzik                142.71 -  336: 428   93
        6    11 Waldemar       Czerwoniec            129.82 =  329: 329  130
        7     6 Dominik        Urbacki               150.76 +  479: 437  201
        8     3 Kamil          Górka                 147.88 +  482: 352  198
        9     1 Krzysztof      Mówka                 150.74 -  344: 568  101
       10     4 Rafał          Lenartowski           152.12 +  439: 386  202
       11     3 Krzysztof      Obremski              148.79 -  247: 419   99
       12     4 Kazimierz      Merklejn              150.91 -  295: 418  101
       13    10 Agnieszka      Walas                 115.80 +  407: 318  166
       14     7 Jakub          Szymczak              143.49 -  323: 421   93
       15    10 Justyna        Górka                 143.47 +  362: 335  193
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2315  / 15 154.33
    
    
    
    
    	Grzegorz Łukasik 140.26 Konojady
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    28 Dariusz        Sowula                116.45 +  393: 376  166
        2    13 Michał         Kolaj                 129.90 +  486: 353  180
        3     9 Janusz         Krupiński             132.70 -  331: 516   83
        4    26 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  413: 276  150
        5     5 Mateusz        Borsuk                151.75 +  404: 344  202
        6     4 Krzysztof      Obremski              148.79 +  484: 371  199
        7     1 Krzysztof      Mówka                 150.74 -  312: 439  101
        8    13 Dariusz        Puton                 147.84 -  376: 407   98
        9    20 Joanna         Juszczak              136.10 -  283: 391   86
       10    17 Jan            Mrozowski             142.54 -  357: 378   93
       11    27 Agnieszka      Krupka                136.10 +  464: 320  186
       12    21 Tomasz         Górka                 121.56 -  392: 451   72
       13    28 Maciej         Sancewicz             129.80 -  288: 404   80
       14    29 Marcin         Radwański             107.24 -  328: 381   57
       15    35 Natalia        Ogierman              126.34 +  392: 349  176
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1929  / 15 128.60
    
    
    
    
    	Kacper Zegadło 139.15 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    29 Marcin         Stachowski            116.07 +  417: 286  166
        2    26 Daniel         Janus                 121.14 -  315: 426   71
        3    21 Arkadiusz      Łydka                 126.36 +  445: 363  176
        4    11 Mateusz        Borsuk                151.75 -  330: 565  102
        5    18 Dariusz        Kosz                  157.76 -  436: 546  108
        6    34 Anna           Niedzielko            109.58 +  502: 277  160
        7    25 Adrian         Ziemniewicz           111.33 +  412: 336  161
        8    20 Wojciech       Zemło                 143.74 +  433: 320  194
        9    15 Tomasz         Ciejka                133.92 -  282: 438   84
       10    21 Tomasz         Suchanek              129.77 +  421: 345  180
       11    17 Tomasz         Lempart               125.78 -  321: 429   76
       12    20 Radosław       Jachna                140.93 +  426: 316  191
       13    15 Waldemar       Czerwoniec            129.82 +  416: 365  180
       14    15 Dariusz        Puton                 147.84 -  362: 390   98
       15    19 Szymon         Dąbrowski             127.20 -  382: 470   77
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2024  / 15 134.93
    
    
    
    
    	Mikołaj Cieplik 138.06 Ostrzeszów
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    30 Agnieszka      Walas                 115.80 -  373: 376   66
        2    36 Piotr          Potoczek              110.27 +  415: 305  160
        3    32 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  321: 362   50
        4    39 Marcin         Stachowski            116.07 +  342: 339  166
        5    26 Andrzej        Kroc                  123.09 +  406: 376  173
        6    23 Tomasz         Lempart               125.78 -  321: 414   76
        7    27 Miłosz         Wrzałek               146.02 +  379: 377  196
        8    25 Jakub          Szymczak              143.49 -  324: 439   93
        9    30 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 +  373: 319  182
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1162  /  9 129.11
    
    
    
    
    	Juliusz Czupryniak 136.78 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    31 Piotr          Adamczyk              115.09 +  396: 301  165
        2    11 Agnieszka      Krupka                136.10 -  262: 410   86
        3    37 Konrad         Sowula                125.96 -  311: 361   76
        4    46 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 +  414: 321  153
        5    33 Agnieszka      Walas                 115.80 -  378: 433   66
        6    30 Andrzej        Kroc                  123.09 -  333: 458   73
        7    44 Anna           Niedzielko            109.58 +  364: 329  160
        8    30 Miłosz         Wrzałek               146.02 -  390: 401   96
        9    40 Robert         Wagner                111.81 +  458: 296  162
       10    37 Marta          Świątkowska           116.56 -  399: 404   67
       11    41 Ryszard        Żydaczewski           123.95 +  350: 267  174
       12    37 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 +  587: 341  182
       13    30 Sylwia         Łada                  113.19 -  341: 356   63
       14    30 Marta          Bajorek               123.69 -  370: 391   74
       15    33 Adrian         Ziemniewicz           111.33 +  464: 377  161
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1758  / 15 117.20
    
    
    
    
    	Artur Irzyk 136.60 Kraków               
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    32 Maria          Pokorska              114.73 +  559: 301  165
        2     2 Maciej         Czupryniak            147.63 +  475: 400  198
        3     2 Tomasz         Lempart               125.78 +  395: 382  176
        4     3 Kamil          Kister                140.46 -  402: 477   90
        5     7 Wojciech       Zemło                 143.74 -  336: 348   94
        6    14 Małgorzata     Sulejewska            135.68 -  352: 419   86
        7    23 Jan            Mrozowski             142.54 -  315: 612   93
        8    28 Łukasz         Sornek                125.73 -  371: 437   76
        9    35 Jerzy          Matyasik              126.40 +  358: 321  176
       10    29 Adrian         Ziemniewicz           111.33 -  383: 424   61
       11    34 Dorota         Stachowska            118.91 +  379: 335  169
       12    29 Bartłomiej     Pawlak                127.82 +  489: 319  178
       13    24 Konrad         Sowula                125.96 +  387: 359  176
       14    21 Krzysztof      Gibas                 126.46 -  340: 432   76
       15    24 Waldemar       Czerwoniec            129.82 +  506: 309  180
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1994  / 15 132.93
    
    
    
    
    	Marek Dudkiewicz 136.36 Milanówek               
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    33 Sylwia         Łada                  113.19 +  399: 359  163
        2     9 Radosław       Jachna                140.93 +  450: 282  191
        3     1 Stanisław      Rydzik                142.71 +  436: 412  193
        4     7 Waldemar       Czerwoniec            129.82 +  428: 417  180
        5     1 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 +  492: 307  182
        6     1 Krzysztof      Mówka                 150.74 -  358: 472  101
        7     5 Mateusz        Królikowski           127.47 -  369: 398   77
        8    10 Szymon         Dąbrowski             127.20 -  328: 391   77
        9    17 Tomasz         Górka                 121.56 +  413: 325  172
       10    12 Mirosław       Uglik                 146.02 -  369: 371   96
       11    13 Małgorzata     Sulejewska            135.68 -  294: 472   86
       12    19 Marcin         Stachowski            116.07 -  421: 427   66
       13    25 Tomasz         Suchanek              129.77 +  554: 440  180
       14    19 Tomasz         Lempart               125.78 +  362: 308  176
       15    15 Janusz         Krupiński             132.70 -  343: 426   83
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2023  / 15 134.87
    
    
    
    
    	Joanna Juszczak 136.10 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    34 Robert         Wagner                111.81 +  492: 237  162
        2     6 Bronisław      Parada                128.39 +  378: 334  178
        3    12 Artur          Koszel                133.82 +  505: 357  184
        4     5 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  320: 502  105
        5    11 Waldemar       Czerwoniec            129.82 =  330: 330  130
        6     9 Kamil          Górka                 147.88 -  307: 424   98
        7    19 Krzysztof      Gibas                 126.46 -  346: 423   76
        8    27 Paweł          Jackowski             140.59 +  484: 393  191
        9    20 Grzegorz       Łukasik               140.26 +  391: 283  190
       10    15 Maciej         Czupryniak            147.63 +  386: 317  198
       11     8 Rafał          Lenartowski           152.12 +  375: 358  202
       12     5 Stanisław      Rydzik                142.71 -  330: 447   93
       13     9 Irena          Sołdan                135.91 +  402: 359  186
       14     8 Łukasz         Tuszyński             147.74 -  299: 481   98
       15    11 Jan            Mrozowski             142.54 -  321: 440   93
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2184  / 15 145.60
    
    
    
    
    	Agnieszka Krupka 136.10 Krosno                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    35 Adrian         Ziemniewicz           111.33 +  457: 321  161
        2    11 Juliusz        Czupryniak            136.78 +  410: 262  187
        3    13 Waldemar       Czerwoniec            129.82 -  327: 359   80
        4    10 Miłosz         Wrzałek               146.02 +  335: 301  196
        5    12 Łukasz         Tuszyński             147.74 -  342: 373   98
        6    20 Michał         Alabrudziński         158.56 -  352: 465  109
        7    26 Andrzej        Kroc                  123.09 -  360: 362   73
        8    36 Dawid          Rykaczewski           101.70 +  330: 301  152
        9    27 Łukasz         Bobowski              149.45 -  295: 412   99
       10    31 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 +  450: 428  182
       11    27 Grzegorz       Łukasik               140.26 -  320: 464   90
       12    28 Dawid          Pikul                 143.63 -  305: 469   94
       13    36 Zbigniew       Rybak                 121.94 -  337: 347   72
       14    39 Maria          Uryga                 100.00 -  369: 382   50
       15    41 Ryszard        Korpalski             117.35 -  375: 410   67
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1710  / 15 114.00
    
    
    
    
    	Irena Sołdan 135.91 Sopot                    
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    36 Piotr          Potoczek              110.27 +  352: 314  160
        2    25 Michał         Alabrudziński         158.56 +  599: 379  209
        3     3 Kamil          Kister                140.46 -  316: 408   90
        4    15 Mirosław       Uglik                 146.02 +  377: 336  196
        5    16 Daniel         Janus                 121.14 +  509: 306  171
        6     6 Artur          Koszel                133.82 -  433: 456   84
        7    11 Wojciech       Zemło                 143.74 +  421: 343  194
        8     8 Tomasz         Ciejka                133.92 +  374: 345  184
        9     5 Krzysztof      Gibas                 126.46 +  403: 308  176
       10     3 Krzysztof      Obremski              148.79 -  405: 450   99
       11    10 Justyna        Górka                 143.47 -  318: 335   93
       12    12 Janusz         Krupiński             132.70 +  401: 340  183
       13     9 Joanna         Juszczak              136.10 -  359: 402   86
       14    11 Tomasz         Górka                 121.56 +  438: 371  172
       15     7 Jerzy          Matyasik              126.40 +  440: 361  176
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2273  / 15 151.53
    
    
    
    
    	Małgorzata Sulejewska 135.68 Kraków                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    37 Anna           Niedzielko            109.58 +  429: 284  160
        2    22 Janusz         Krupiński             132.70 -  338: 435   83
        3    35 Krzysztof      Sporczyk              131.17 +  407: 318  181
        4    13 Michał         Kolaj                 129.90 +  373: 350  180
        5    10 Kamil          Górka                 147.88 -  365: 376   98
        6    14 Artur          Irzyk                 136.60 +  419: 352  187
        7     9 Kazimierz      Merklejn              150.91 -  311: 480  101
        8    21 Tomasz         Zwoliński             144.35 +  414: 376  194
        9    13 Mateusz        Borsuk                151.75 +  426: 366  202
       10     8 Bartosz        Morawski              154.87 -  386: 446  105
       11    13 Marek          Dudkiewicz            136.36 +  472: 294  186
       12     9 Rafał          Lenartowski           152.12 -  335: 435  102
       13    18 Maciej         Czupryniak            147.63 +  395: 390  198
       14    10 Paweł          Mazurek               132.22 -  299: 311   82
       15    17 Agnieszka      Walas                 115.80 +  443: 425  166
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2225  / 15 148.33
    
    
    
    
    	Tomasz Ciejka 133.92 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    38 Anna           Demczyszyn            109.55 +  502: 339  160
        2     4 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  297: 410  105
        3    29 Sylwia         Łada                  113.19 +  316: 299  163
        4    23 Wojciech       Zemło                 143.74 -  324: 357   94
        5    29 Łukasz         Bobowski              149.45 +  455: 377  199
        6    16 Justyna        Górka                 143.47 +  440: 349  193
        7     8 Paweł          Mazurek               132.22 +  370: 330  182
        8     8 Irena          Sołdan                135.91 -  345: 374   86
        9    15 Kacper         Zegadło               139.15 +  438: 282  189
       10     7 Dominik        Urbacki               150.76 -  355: 363  101
       11    15 Grzegorz       Pukniel               124.18 +  513: 344  174
       12     8 Bartosz        Morawski              154.87 -  282: 512  105
       13    14 Jan            Mrozowski             142.54 -  343: 439   93
       14    18 Mateusz        Borsuk                151.75 +  407: 372  202
       15    14 Dawid          Pikul                 143.63 +  388: 328  194
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2240  / 15 149.33
    
    
    
    
    	Artur Koszel 133.82 Warszawa    
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    39 Iwona          Duźniak               108.31 +  357: 298  158
        2    24 Miłosz         Wrzałek               146.02 +  411: 369  196
        3    12 Joanna         Juszczak              136.10 -  357: 505   86
        4    21 Małgorzata     Szczygieł             131.84 +  375: 361  182
        5    14 Krzysztof      Kałuża                128.75 +  458: 327  179
        6     6 Irena          Sołdan                135.91 +  456: 433  186
        7     4 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  425: 491  105
        8    12 Mirosław       Uglik                 146.02 +  374: 363  196
        9     9 Dariusz        Puton                 147.84 -  326: 335   98
       10    14 Justyna        Górka                 143.47 -  369: 402   93
       11    19 Maciej         Sancewicz             129.80 +  372: 330  180
       12    10 Paweł          Mazurek               132.22 -  347: 435   82
       13    12 Dominik        Urbacki               150.76 +  438: 424  201
       14     9 Rafał          Lenartowski           152.12 -  406: 471  102
       15    20 Marcin         Ceglarek              126.33 +  417: 319  176
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2220  / 15 148.00
    
    
    
    
    	Szymon Płachta 133.80 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    40 Marcin         Radwański             107.24 -  324: 443   57
        2    31 Marta          Świątkowska           116.56 +  497: 300  167
        3    20 Bronisław      Parada                128.39 -  296: 404   78
        4    37 Jakub          Szymczak              143.49 -  387: 416   93
        5    41 Bartłomiej     Pawlak                127.82 -  361: 398   78
        6    46 Zofia          Górka                 117.35 -  314: 348   67
        7    49 Leszek         Kilian                103.07 -  364: 467   53
        8    51 Anna           Niedzielko            109.58 +  372: 277  160
        9    48 Maria          Uryga                 100.00 +  477: 375  150
       10    39 Jerzy          Matyasik              126.40 -  351: 386   76
       11    43 Adam           Janicki               123.84 +  407: 343  174
       12    39 Piotr          Broda                 130.72 -  316: 434   81
       13    43 Dawid          Rykaczewski           101.70 +  457: 217  152
       14    38 Ryszard        Korpalski             117.35 +  406: 328  167
       15    34 Piotr          Latoszek              100.19 +  504: 355  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1703  / 15 113.53
    
    
    
    
    	Janusz Krupiński 132.70 Bytom             
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    41 Agnieszka      Dawid                 104.38 +  368: 356  154
        2    22 Małgorzata     Sulejewska            135.68 +  435: 338  186
        3     9 Grzegorz       Łukasik               140.26 +  516: 331  190
        4     6 Maciej         Sancewicz             129.80 +  386: 265  180
        5     2 Krzysztof      Mówka                 150.74 -  301: 485  101
        6     5 Paweł          Mazurek               132.22 +  513: 441  182
        7     7 Mateusz        Borsuk                151.75 +  336: 310  202
        8     2 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  309: 392  105
        9     3 Rafał          Lenartowski           152.12 -  356: 372  102
       10     6 Dariusz        Kosz                  157.76 -  339: 477  108
       11    12 Tomasz         Zwoliński             144.35 +  454: 381  194
       12    12 Irena          Sołdan                135.91 -  340: 401   86
       13    20 Mateusz        Królikowski           127.47 -  347: 408   77
       14    27 Sylwia         Łada                  113.19 +  359: 353  163
       15    15 Marek          Dudkiewicz            136.36 +  426: 343  186
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2216  / 15 147.73
    
    
    
    
    	Paweł Mazurek 132.22 Polanica-Zdrój
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    42 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 -  364: 392   53
        2    37 Jerzy          Matyasik              126.40 +  411: 336  176
        3    34 Dawid          Rykaczewski           101.70 +  485: 342  152
        4    16 Łukasz         Sornek                125.73 +  446: 300  176
        5     9 Konrad         Sowula                125.96 +  514: 334  176
        6     5 Janusz         Krupiński             132.70 -  441: 513   83
        7     8 Tomasz         Ciejka                133.92 -  330: 370   84
        8    16 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 +  398: 329  182
        9    14 Agnieszka      Walas                 115.80 +  444: 433  166
       10    10 Krzysztof      Gibas                 126.46 +  349: 318  176
       11     4 Dariusz        Kosz                  157.76 -  370: 423  108
       12    10 Artur          Koszel                133.82 +  435: 347  184
       13     7 Jakub          Szymczak              143.49 -  376: 477   93
       14    10 Małgorzata     Sulejewska            135.68 +  311: 299  186
       15     9 Bartosz        Morawski              154.87 -  339: 362  105
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2100  / 15 140.00
    
    
    
    
    	Andrzej Kwiatkowski 132.18 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    43 Leszek         Kilian                103.07 +  469: 244  153
        2     8 Piotr          Latoszek              100.19 +  444: 245  150
        3     4 Mirosław       Uglik                 146.02 +  539: 339  196
        4     2 Tomasz         Suchanek              129.77 +  348: 338  180
        5     1 Marek          Dudkiewicz            136.36 -  307: 492   86
        6     8 Mateusz        Królikowski           127.47 -  324: 327   77
        7    15 Szymon         Dąbrowski             127.20 -  328: 365   77
        8    14 Dariusz        Kosz                  157.76 -  323: 517  108
        9    29 Daniel         Janus                 121.14 -  428: 447   71
       10    31 Agnieszka      Krupka                136.10 -  428: 450   86
       11    35 Ryszard        Korpalski             117.35 -  336: 419   67
       12    37 Juliusz        Czupryniak            136.78 -  341: 587   87
       13    42 Iwona          Duźniak               108.31 +  382: 365  158
       14    37 Natalia        Ogierman              126.34 -  375: 450   76
       15    40 Zofia          Górka                 117.35 -  276: 334   67
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1639  / 15 109.27
    
    
    
    
    	Mariusz Sylwestrzuk 132.11 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    44 Waldemar       Wypchał               101.79 -  364: 371   52
        2    38 Piotr          Adamczyk              115.09 +  425: 318  165
        3    31 Agnieszka      Walas                 115.80 -  358: 450   66
        4    35 Dawid          Rykaczewski           101.70 -  348: 381   52
        5    42 Sylwia         Łada                  113.19 +  381: 368  163
        6    38 Robert         Wagner                111.81 +  441: 308  162
        7    36 Leszek         Kacprzyk              131.07 +  422: 261  181
        8    16 Paweł          Mazurek               132.22 -  329: 398   82
        9    30 Mikołaj        Cieplik               138.06 -  319: 373   88
       10    33 Zbigniew       Rybak                 121.94 -  314: 326   72
       11    42 Grzegorz       Papciak               100.00 +  392: 381  150
       12    36 Arkadiusz      Biegun                124.36 +  468: 310  174
       13    32 Maria          Pokorska              114.73 +  421: 343  165
       14    17 Dominik        Urbacki               150.76 -  353: 568  101
       15    28 Bartłomiej     Pawlak                127.82 +  412: 360  178
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1851  / 15 123.40
    
    
    
    
    	Małgorzata Szczygieł 131.84 Radwanice
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    45 Dawid          Rykaczewski           101.70 +  462: 343  152
        2    10 Kazimierz      Merklejn              150.91 -  300: 472  101
        3    38 Piotr          Latoszek              100.19 +  488: 295  150
        4    21 Artur          Koszel                133.82 -  361: 375   84
        5    25 Maria          Uryga                 100.00 +  442: 237  150
        6    17 Maciej         Czupryniak            147.63 -  295: 356   98
        7    31 Adam           Janicki               123.84 +  452: 303  174
        8    23 Daniel         Janus                 121.14 +  436: 305  171
        9    18 Waldemar       Czerwoniec            129.82 +  402: 317  180
       10    13 Mateusz        Królikowski           127.47 +  379: 313  177
       11     5 Bartosz        Morawski              154.87 +  490: 315  205
       12     3 Dariusz        Kosz                  157.76 -  366: 492  108
       13    11 Dariusz        Puton                 147.84 +  441: 338  198
       14     5 Łukasz         Bobowski              149.45 -  362: 429   99
       15     8 Mirosław       Uglik                 146.02 -  330: 415   96
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2143  / 15 142.87
    
    
    
    
    	Krzysztof Sporczyk 131.17 Piaseczno
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    46 Piotr          Latoszek              100.19 -  314: 400   50
        2    35 Dariusz        Sowula                116.45 +  363: 337  166
        3    35 Małgorzata     Sulejewska            135.68 -  318: 407   86
        4    40 Tomasz         Górka                 121.56 -  278: 406   72
        5    47 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 +  408: 334  153
        6    41 Adrian         Ziemniewicz           111.33 -  330: 406   61
        7    43 Bronisław      Parada                128.39 -  301: 428   78
        8    44 Zbigniew       Rybak                 121.94 -  302: 340   72
        9    50 Krzysztof      Zawadzki              117.25 +  401: 269  167
       10    40 Michał         Kolaj                 129.90 -  347: 369   80
       11    49 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  294: 442   50
       12    49 Leszek         Kilian                103.07 +  505: 282  153
       13    45 Robert         Wagner                111.81 -  288: 296   62
       14    46 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  367: 342  150
       15    45 Grzegorz       Papciak               100.00 +  374: 352  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1550  / 15 103.33
    
    
    
    
    	Leszek Kacprzyk 131.07 Katowice                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    47 Mirosław       Dejna                 100.00 +  499: 186  150
        2     5 Mirosław       Uglik                 146.02 -  371: 420   96
        3    16 Szymon         Dąbrowski             127.20 -  378: 416   77
        4    29 Dariusz        Puton                 147.84 -  347: 407   98
        5    39 Anna           Niedzielko            109.58 -  308: 403   60
        6    45 Iwona          Duźniak               108.31 +  464: 328  158
        7    36 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 -  261: 422   82
        8    43 Dorota         Stachowska            118.91 -  364: 401   69
        9    46 Zofia          Górka                 117.35 +  400: 340  167
                                                              --------------- ---- ------
                                                                         957  /  9 106.33
    
    
    
    
    	Piotr Broda 130.72 Sandomierz
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    48 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  440: 378  150
        2    16 Zbigniew       Rybak                 121.94 +  379: 368  172
        3     6 Krzysztof      Obremski              148.79 -  230: 478   99
        4    25 Paweł          Jackowski             140.59 -  352: 388   91
        5    32 Adrian         Ziemniewicz           111.33 +  337: 308  161
        6    27 Tomasz         Górka                 121.56 -  338: 360   72
        7    32 Łukasz         Sornek                125.73 -  352: 423   76
        8    33 Marcin         Stachowski            116.07 -  366: 374   66
        9    43 Marta          Świątkowska           116.56 -  278: 389   67
       10    45 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  362: 231  150
       11    37 Miłosz         Wrzałek               146.02 -  328: 420   96
       12    39 Szymon         Płachta               133.80 +  434: 316  184
       13    34 Michał         Kolaj                 129.90 -  389: 393   80
       14    40 Agnieszka      Dawid                 104.38 +  469: 221  154
       15    38 Robert         Wagner                111.81 +  381: 370  162
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1780  / 15 118.67
    
    
    
    
    	Michał Kolaj 129.90 Ostróda                  
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    49 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  449: 293  150
        2    13 Grzegorz       Łukasik               140.26 -  353: 486   90
        3    27 Jakub          Szymczak              143.49 +  483: 306  193
        4    13 Małgorzata     Sulejewska            135.68 -  350: 373   86
        5    22 Jerzy          Matyasik              126.40 -  233: 482   76
        6    40 Piotr          Latoszek              100.19 +  408: 365  150
        7    24 Justyna        Górka                 143.47 -  391: 412   93
        8    34 Adam           Janicki               123.84 -  350: 353   74
        9    37 Ryszard        Korpalski             117.35 -  338: 433   67
       10    40 Krzysztof      Sporczyk              131.17 +  369: 347  181
       11    39 Iwona          Duźniak               108.31 +  465: 244  158
       12    34 Maria          Pokorska              114.73 -  355: 431   65
       13    34 Piotr          Broda                 130.72 +  393: 389  181
       14    31 Adrian         Ziemniewicz           111.33 +  363: 318  161
       15    30 Sylwia         Łada                  113.19 +  434: 249  163
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1888  / 15 125.87
    
    
    
    
    	Waldemar Czerwoniec 129.82 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    50 Andrzej        Klich                 100.00 +  414: 220  150
        2    27 Dariusz        Puton                 147.84 +  342: 331  198
        3    13 Agnieszka      Krupka                136.10 +  359: 327  186
        4     7 Marek          Dudkiewicz            136.36 -  417: 428   86
        5    11 Joanna         Juszczak              136.10 =  330: 330  136
        6    11 Kamil          Kister                140.46 =  329: 329  140
        7    17 Jakub          Szymczak              143.49 +  425: 415  193
        8    11 Michał         Alabrudziński         158.56 -  322: 439  109
        9    18 Małgorzata     Szczygieł             131.84 -  317: 402   82
       10    26 Andrzej        Kroc                  123.09 +  398: 326  173
       11    20 Łukasz         Sornek                125.73 -  407: 426   76
       12    23 Ewa            Radzikowska           122.44 +  466: 370  172
       13    15 Kacper         Zegadło               139.15 -  365: 416   89
       14    20 Dawid          Pikul                 143.63 -  330: 507   94
       15    24 Artur          Irzyk                 136.60 -  309: 506   87
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1971  / 15 131.40
    
    
    
    
    	Maciej Sancewicz 129.80 Gorzów Wielkopolski
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    51 Grzegorz       Papciak               100.00 +  387: 217  150
        2    15 Marcin         Radwański             107.24 +  421: 309  157
        3     8 Kamil          Górka                 147.88 +  368: 364  198
        4     6 Janusz         Krupiński             132.70 -  265: 386   83
        5    17 Jan            Mrozowski             142.54 +  419: 286  193
        6    10 Łukasz         Tuszyński             147.74 -  291: 427   98
        7    18 Tomasz         Suchanek              129.77 -  353: 408   80
        8    26 Radosław       Jachna                140.93 -  278: 358   91
        9    31 Arkadiusz      Łydka                 126.36 +  496: 345  176
       10    24 Krzysztof      Kałuża                128.75 +  395: 375  179
       11    19 Artur          Koszel                133.82 -  330: 372   84
       12    24 Andrzej        Kroc                  123.09 -  334: 454   73
       13    28 Grzegorz       Łukasik               140.26 +  404: 288  190
       14    24 Ewa            Radzikowska           122.44 -  360: 396   72
       15    27 Jarosław       Olek                  122.18 -  312: 398   72
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1896  / 15 126.40
    
    
    
    
    	Tomasz Suchanek 129.77 Wrocław
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    52 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  447: 243  150
        2    14 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 +  365: 340  153
        3     7 Ewa            Radzikowska           122.44 +  431: 398  172
        4     2 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 -  338: 348   82
        5     8 Krzysztof      Obremski              148.79 -  336: 487   99
        6    12 Dariusz        Kosz                  157.76 +  440: 401  208
        7    18 Maciej         Sancewicz             129.80 +  408: 353  180
        8     7 Rafał          Lenartowski           152.12 -  335: 472  102
        9    12 Dominik        Urbacki               150.76 -  314: 507  101
       10    21 Kacper         Zegadło               139.15 -  345: 421   89
       11    30 Sylwia         Łada                  113.19 -  362: 397   63
       12    35 Zbigniew       Rybak                 121.94 +  336: 333  172
       13    25 Marek          Dudkiewicz            136.36 -  440: 554   86
       14    34 Maria          Pokorska              114.73 +  430: 404  165
       15    29 Arkadiusz      Biegun                124.36 -  353: 364   74
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1896  / 15 126.40
    
    
    
    
    	Krzysztof Kałuża 128.75 Sosnowiec
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    53 Maria          Uryga                 100.00 +  426: 348  150
        2    23 Rafał          Lenartowski           152.12 +  481: 338  202
        3     5 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  349: 394  105
        4    17 Grzegorz       Pukniel               124.18 +  412: 358  174
        5    14 Artur          Koszel                133.82 -  327: 458   84
        6    21 Dariusz        Puton                 147.84 -  331: 414   98
        7    34 Marta          Świątkowska           116.56 +  459: 261  167
        8    24 Tomasz         Górka                 121.56 -  378: 397   72
        9    25 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 +  389: 312  153
       10    24 Maciej         Sancewicz             129.80 -  375: 395   80
       11    24 Adrian         Ziemniewicz           111.33 +  372: 351  161
       12    22 Krzysztof      Gibas                 126.46 -  378: 478   76
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1522  / 12 126.83
    
    
    
    
    	Bronisław Parada 128.39 Polanica-Zdrój
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    54 Wiktor         Zduńczyk              100.00 +  403: 236  150
        2     6 Joanna         Juszczak              136.10 -  334: 378   86
        3    20 Szymon         Płachta               133.80 +  404: 296  184
        4    19 Jarosław       Olek                  122.18 -  308: 436   72
        5    27 Tomasz         Zwoliński             144.35 -  332: 432   94
        6    28 Bartosz        Morawski              154.87 -  343: 485  105
        7    43 Krzysztof      Sporczyk              131.17 +  428: 301  181
        8    39 Arkadiusz      Biegun                124.36 -  305: 399   74
        9    38 Piotr          Latoszek              100.19 +  407: 372  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1096  /  9 121.78
    
    
    
    
    	Bartłomiej Pawlak 127.82 Stary Szwarocin
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     1 Michał         Alabrudziński         158.56 -  329: 421  109
        2    28 Bartosz        Morawski              154.87 -  330: 471  105
        3    52 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  342: 328  150
        4    38 Marcin         Radwański             107.24 -  311: 330   57
        5    41 Szymon         Płachta               133.80 +  398: 361  184
        6    36 Radosław       Jachna                140.93 -  349: 442   91
        7    48 Waldemar       Wypchał               101.79 +  458: 300  152
        8    40 Marta          Świątkowska           116.56 +  425: 303  167
        9    26 Paweł          Jackowski             140.59 -  373: 407   91
       10    36 Arkadiusz      Biegun                124.36 +  380: 331  174
       11    22 Mateusz        Borsuk                151.75 -  257: 454  102
       12    29 Artur          Irzyk                 136.60 -  319: 489   87
       13    38 Grzegorz       Papciak               100.00 +  355: 302  150
       14    32 Dariusz        Sowula                116.45 +  362: 276  166
       15    28 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 -  360: 412   82
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1867  / 15 124.47
    
    
    
    
    	Mateusz Królikowski 127.47 Wrocław
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     2 Dariusz        Kosz                  157.76 -  292: 590  108
        2    43 Tomasz         Górka                 121.56 +  352: 337  172
        3    39 Maria          Uryga                 100.00 +  453: 321  150
        4    24 Tomasz         Lempart               125.78 +  411: 335  176
        5    13 Jarosław       Olek                  122.18 +  372: 348  172
        6     8 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 +  327: 324  182
        7     5 Marek          Dudkiewicz            136.36 +  398: 369  186
        8     1 Krzysztof      Mówka                 150.74 -  328: 490  101
        9     6 Michał         Alabrudziński         158.56 -  306: 500  109
       10    13 Małgorzata     Szczygieł             131.84 -  313: 379   82
       11    21 Agnieszka      Walas                 115.80 -  249: 503   66
       12    27 Marcin         Radwański             107.24 +  384: 368  157
       13    20 Janusz         Krupiński             132.70 +  408: 347  183
       14    14 Łukasz         Sornek                125.73 -  426: 473   76
       15    21 Ewa            Radzikowska           122.44 +  423: 345  172
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2092  / 15 139.47
    
    
    
    
    	Szymon Dąbrowski 127.20 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     3 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  350: 411  105
        2    45 Anna           Niedzielko            109.58 +  401: 377  160
        3    16 Leszek         Kacprzyk              131.07 +  416: 378  181
        4    14 Michał         Alabrudziński         158.56 +  319: 317  209
        5    15 Rafał          Lenartowski           152.12 -  307: 375  102
        6    24 Jerzy          Matyasik              126.40 +  441: 357  176
        7    15 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 +  365: 328  182
        8    10 Marek          Dudkiewicz            136.36 +  391: 328  186
        9     7 Kamil          Górka                 147.88 -  283: 524   98
       10    11 Łukasz         Tuszyński             147.74 +  381: 377  198
       11     6 Stanisław      Rydzik                142.71 -  389: 454   93
       12    13 Łukasz         Bobowski              149.45 -  307: 361   99
       13    21 Tomasz         Lempart               125.78 +  409: 295  176
       14    13 Jan            Mrozowski             142.54 -  341: 457   93
       15    19 Kacper         Zegadło               139.15 +  470: 382  189
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2247  / 15 149.80
    
    
    
    
    	Krzysztof Gibas 126.46 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     4 Bartosz        Morawski              154.87 +  433: 415  205
        2    20 Waldemar       Wypchał               101.79 +  446: 335  152
        3    10 Krzysztof      Mówka                 150.74 -  275: 427  101
        4    18 Kamil          Górka                 147.88 -  357: 446   98
        5    36 Piotr          Latoszek              100.19 +  353: 335  150
        6    22 Łukasz         Sornek                125.73 +  479: 362  176
        7    19 Joanna         Juszczak              136.10 +  423: 346  186
        8     5 Stanisław      Rydzik                142.71 +  368: 361  193
        9     5 Irena          Sołdan                135.91 -  308: 403   86
       10    10 Paweł          Mazurek               132.22 -  318: 349   82
       11    18 Jakub          Szymczak              143.49 -  304: 399   93
       12    22 Krzysztof      Kałuża                128.75 +  478: 378  179
       13    13 Grzegorz       Pukniel               124.18 -  341: 344   74
       14    21 Artur          Irzyk                 136.60 +  432: 340  187
       15    18 Miłosz         Wrzałek               146.02 -  315: 550   96
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2058  / 15 137.20
    
    
    
    
    	Jerzy Matyasik 126.40 Kraków                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     5 Rafał          Lenartowski           152.12 -  308: 367  102
        2    37 Paweł          Mazurek               132.22 -  336: 411   82
        3    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  449: 212  150
        4    41 Sylwia         Łada                  113.19 +  380: 321  163
        5    22 Michał         Kolaj                 129.90 +  482: 233  180
        6    24 Szymon         Dąbrowski             127.20 -  357: 441   77
        7    20 Dariusz        Kosz                  157.76 -  243: 559  108
        8    38 Robert         Wagner                111.81 +  419: 254  162
        9    35 Artur          Irzyk                 136.60 -  321: 358   87
       10    39 Szymon         Płachta               133.80 +  386: 351  184
       11    23 Paweł          Jackowski             140.59 +  315: 310  191
       12    25 Konrad         Sowula                125.96 +  411: 329  176
       13    19 Andrzej        Kroc                  123.09 +  399: 363  173
       14    12 Agnieszka      Walas                 115.80 +  343: 333  166
       15     7 Irena          Sołdan                135.91 -  361: 440   86
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2087  / 15 139.13
    
    
    
    
    	Arkadiusz Łydka 126.36 Jaworzno                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     6 Mateusz        Borsuk                151.75 +  432: 362  202
        2    21 Ewa            Radzikowska           122.44 -  387: 527   72
        3    21 Kacper         Zegadło               139.15 -  363: 445   89
        4    31 Marcin         Ceglarek              126.33 +  431: 326  176
        5    24 Dariusz        Puton                 147.84 -  304: 415   98
        6    37 Waldemar       Wypchał               101.79 +  441: 254  152
        7    30 Marcin         Radwański             107.24 +  378: 359  157
        8    18 Jan            Mrozowski             142.54 -  328: 374   93
        9    31 Maciej         Sancewicz             129.80 -  345: 496   80
       10    32 Maria          Pokorska              114.73 -  343: 364   65
       11    38 Agnieszka      Dawid                 104.38 +  447: 344  154
       12    33 Ryszard        Korpalski             117.35 +  298: 296  167
       13    23 Dawid          Pikul                 143.63 -  420: 436   94
       14    33 Piotr          Latoszek              100.19 +  378: 358  150
       15    31 Marta          Świątkowska           116.56 +  397: 288  167
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1916  / 15 127.73
    
    
    
    
    	Natalia Ogierman 126.34 Katowice
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     7 Kazimierz      Merklejn              150.91 -  382: 398  101
        2    32 Adrian         Ziemniewicz           111.33 -  360: 361   61
        3    42 Agnieszka      Dawid                 104.38 +  388: 279  154
        4    36 Waldemar       Wypchał               101.79 -  287: 360   52
        5    43 Marta          Świątkowska           116.56 -  290: 291   67
        6    49 Ryszard        Żydaczewski           123.95 +  340: 328  174
        7    38 Dawid          Pikul                 143.63 -  284: 403   94
        8    50 Grzegorz       Papciak               100.00 -  353: 359   50
        9    51 Leszek         Kilian                103.07 +  412: 276  153
       10    42 Dorota         Stachowska            118.91 -  315: 506   69
       11    46 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  378: 304  150
       12    45 Robert         Wagner                111.81 +  366: 354  162
       13    33 Paweł          Jackowski             140.59 -  318: 531   91
       14    37 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 +  450: 375  182
       15    35 Grzegorz       Łukasik               140.26 -  349: 392   90
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1650  / 15 110.00
    
    
    
    
    	Marcin Ceglarek 126.33 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     8 Dominik        Urbacki               150.76 -  359: 395  101
        2    40 Łukasz         Bobowski              149.45 -  308: 509   99
        3    49 Iwona          Duźniak               108.31 +  372: 313  158
        4    31 Arkadiusz      Łydka                 126.36 -  326: 431   76
        5    49 Dorota         Stachowska            118.91 +  410: 383  169
        6    29 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  372: 336  150
        7    29 Radosław       Jachna                140.93 -  303: 397   91
        8    32 Dawid          Pikul                 143.63 +  382: 373  194
        9    32 Jarosław       Olek                  122.18 +  407: 304  172
       10    27 Łukasz         Sornek                125.73 -  324: 370   76
       11    29 Marcin         Radwański             107.24 -  347: 373   57
       12    31 Paweł          Jackowski             140.59 +  365: 339  191
       13    31 Wojciech       Zemło                 143.74 +  401: 389  194
       14    26 Andrzej        Kroc                  123.09 +  393: 345  173
       15    20 Artur          Koszel                133.82 -  319: 417   84
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1985  / 15 132.33
    
    
    
    
    	Konrad Sowula 125.96 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     9 Krzysztof      Mówka                 150.74 -  317: 413  101
        2    33 Dawid          Pikul                 143.63 +  447: 372  194
        3    37 Juliusz        Czupryniak            136.78 +  361: 311  187
        4    22 Łukasz         Bobowski              149.45 +  437: 325  199
        5     9 Paweł          Mazurek               132.22 -  334: 514   82
        6    15 Ewa            Radzikowska           122.44 +  412: 383  172
        7    12 Michał         Alabrudziński         158.56 -  309: 378  109
        8    22 Andrzej        Kroc                  123.09 -  356: 359   73
        9    23 Tomasz         Zwoliński             144.35 -  329: 436   94
       10    38 Grzegorz       Papciak               100.00 +  448: 200  150
       11    33 Marta          Świątkowska           116.56 +  433: 329  167
       12    25 Jerzy          Matyasik              126.40 -  329: 411   76
       13    24 Artur          Irzyk                 136.60 -  359: 387   87
       14    35 Arkadiusz      Biegun                124.36 -  294: 322   74
       15    36 Dariusz        Sowula                116.45 +  370: 349  166
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1931  / 15 128.73
    
    
    
    
    	Tomasz Lempart 125.78 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    10 Łukasz         Bobowski              149.45 +  440: 300  199
        2    17 Jakub          Szymczak              143.49 +  408: 318  193
        3     2 Artur          Irzyk                 136.60 -  382: 395   87
        4    24 Mateusz        Królikowski           127.47 -  335: 411   77
        5    31 Dawid          Rykaczewski           101.70 +  395: 315  152
        6    23 Mikołaj        Cieplik               138.06 +  414: 321  188
        7    16 Daniel         Janus                 121.14 +  374: 349  171
        8     6 Krzysztof      Obremski              148.79 -  281: 405   99
        9    16 Jan            Mrozowski             142.54 +  410: 362  193
       10     9 Stanisław      Rydzik                142.71 -  372: 401   93
       11    17 Kacper         Zegadło               139.15 +  429: 321  189
       12    16 Agnieszka      Walas                 115.80 -  398: 503   66
       13    21 Szymon         Dąbrowski             127.20 -  295: 409   77
       14    19 Marek          Dudkiewicz            136.36 -  308: 362   86
       15    23 Paweł          Jackowski             140.59 +  466: 461  191
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2061  / 15 137.40
    
    
    
    
    	Łukasz Sornek 125.73 Mikołów
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    11 Krzysztof      Obremski              148.79 -  350: 479   99
        2    46 Zofia          Górka                 117.35 +  404: 334  167
        3    41 Dawid          Pikul                 143.63 +  405: 389  194
        4    16 Paweł          Mazurek               132.22 -  300: 446   82
        5    23 Miłosz         Wrzałek               146.02 +  516: 321  196
        6    22 Krzysztof      Gibas                 126.46 -  362: 479   76
        7    32 Piotr          Broda                 130.72 +  423: 352  181
        8    28 Artur          Irzyk                 136.60 +  437: 371  187
        9    21 Ewa            Radzikowska           122.44 -  338: 350   72
       10    27 Marcin         Ceglarek              126.33 +  370: 324  176
       11    20 Waldemar       Czerwoniec            129.82 +  426: 407  180
       12    11 Justyna        Górka                 143.47 -  391: 408   93
       13    17 Marcin         Stachowski            116.07 +  437: 279  166
       14    14 Mateusz        Królikowski           127.47 +  473: 426  177
       15    12 Dariusz        Puton                 147.84 -  297: 407   98
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2144  / 15 142.93
    
    
    
    
    	Arkadiusz Biegun 124.36 Kraków                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    12 Kamil          Górka                 147.88 -  352: 435   98
        2    44 Marcin         Stachowski            116.07 -  279: 435   66
        3    43 Andrzej        Kroc                  123.09 -  274: 461   73
        4    49 Piotr          Potoczek              110.27 +  378: 277  160
        5    44 Maria          Pokorska              114.73 +  369: 286  165
        6    42 Zbigniew       Rybak                 121.94 +  364: 346  172
        7    33 Jarosław       Olek                  122.18 -  338: 371   72
        8    39 Bronisław      Parada                128.39 +  399: 305  178
        9    34 Wojciech       Zemło                 143.74 -  301: 461   94
       10    36 Bartłomiej     Pawlak                127.82 -  331: 380   78
       11    40 Dariusz        Sowula                116.45 +  393: 363  166
       12    36 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 -  310: 468   82
       13    39 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 +  405: 302  153
       14    35 Konrad         Sowula                125.96 +  322: 294  176
       15    29 Tomasz         Suchanek              129.77 +  364: 353  180
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1913  / 15 127.53
    
    
    
    
    	Grzegorz Pukniel 124.18 Łódź               
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    13 Dariusz        Puton                 147.84 -  329: 341   98
        2    29 Andrzej        Kroc                  123.09 +  477: 334  173
        3    25 Waldemar       Wypchał               101.79 +  350: 301  152
        4    17 Krzysztof      Kałuża                128.75 -  358: 412   79
        5    34 Marta          Bajorek               123.69 -  356: 404   74
        6    39 Maria          Uryga                 100.00 +  450: 303  150
        7    35 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  436: 298  150
        8    15 Bartosz        Morawski              154.87 -  356: 442  105
        9    28 Marcin         Radwański             107.24 +  481: 450  157
       10    19 Radosław       Jachna                140.93 +  414: 316  191
       11    15 Tomasz         Ciejka                133.92 -  344: 513   84
       12    18 Daniel         Janus                 121.14 +  402: 358  171
       13    13 Krzysztof      Gibas                 126.46 +  344: 341  176
       14    16 Mirosław       Uglik                 146.02 -  310: 351   96
       15    13 Dominik        Urbacki               150.76 +  403: 389  201
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2057  / 15 137.13
    
    
    
    
    	Ryszard Żydaczewski 123.95 Lubin                    
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    14 Łukasz         Tuszyński             147.74 -  336: 378   98
        2    52 Grzegorz       Papciak               100.00 +  349: 240  150
        3    30 Miłosz         Wrzałek               146.02 -  288: 535   96
        4    44 Adrian         Ziemniewicz           111.33 -  302: 460   61
        5    46 Ryszard        Korpalski             117.35 -  201: 406   67
        6    49 Natalia        Ogierman              126.34 -  328: 340   76
        7    53 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  348: 325  150
        8    49 Iwona          Duźniak               108.31 +  412: 292  158
        9    42 Zbigniew       Rybak                 121.94 -  296: 340   72
       10    47 Andrzej        Klich                 100.00 +  336: 316  150
       11    41 Juliusz        Czupryniak            136.78 -  267: 350   87
       12    46 Agnieszka      Dawid                 104.38 -  317: 346   54
       13    46 Piotr          Potoczek              110.27 -  347: 350   60
       14    45 Adam           Janicki               123.84 -  336: 400   74
       15    49 PAUZA
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1353  / 14  96.64
    
    
    
    
    	Adam Janicki 123.84 Wrocław             
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    15 Maciej         Czupryniak            147.63 -  394: 413   98
        2    30 Justyna        Górka                 143.47 -  271: 474   93
        3    50 Krzysztof      Zawadzki              117.25 +  368: 359  167
        4    32 Radosław       Jachna                140.93 -  338: 407   91
        5    48 Leszek         Kilian                103.07 +  388: 225  153
        6    31 Dawid          Pikul                 143.63 +  347: 342  194
        7    31 Małgorzata     Szczygieł             131.84 -  303: 452   82
        8    34 Michał         Kolaj                 129.90 +  353: 350  180
        9    33 Marcin         Stachowski            116.07 -  362: 363   66
       10    35 Marcin         Radwański             107.24 -  438: 449   57
       11    43 Szymon         Płachta               133.80 -  343: 407   84
       12    41 Waldemar       Wypchał               101.79 -  274: 364   52
       13    44 Maria          Uryga                 100.00 -  327: 436   50
       14    45 Ryszard        Żydaczewski           123.95 +  400: 336  174
       15    43 Dawid          Rykaczewski           101.70 -  352: 359   52
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1593  / 15 106.20
    
    
    
    
    	Marta Bajorek 123.69 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    16 Mirosław       Uglik                 146.02 -  332: 403   96
        2    53 Krzysztof      Zawadzki              117.25 +  362: 338  167
        3    28 Michał         Alabrudziński         158.56 -  361: 467  109
        4    47 Andrzej        Klich                 100.00 +  298: 277  150
        5    34 Grzegorz       Pukniel               124.18 +  404: 356  174
        6    26 Paweł          Jackowski             140.59 -  394: 487   91
        7    28 Tomasz         Zwoliński             144.35 -  356: 432   94
        8    41 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  445: 292  150
        9    24 Miłosz         Wrzałek               146.02 +  376: 366  196
       10    23 Jakub          Szymczak              143.49 -  307: 431   93
       11    26 Andrzej        Kroc                  123.09 -  304: 348   73
       12    32 Wojciech       Zemło                 143.74 -  339: 441   94
       13    37 Agnieszka      Dawid                 104.38 +  404: 250  154
       14    30 Juliusz        Czupryniak            136.78 +  391: 370  187
       15    26 Radosław       Jachna                140.93 +  449: 394  191
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2019  / 15 134.60
    
    
    
    
    	Andrzej Kroc 123.09 Łódź                     
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    17 Miłosz         Wrzałek               146.02 -  404: 425   96
        2    29 Grzegorz       Pukniel               124.18 -  334: 477   74
        3    43 Arkadiusz      Biegun                124.36 +  461: 274  174
        4    30 Ryszard        Korpalski             117.35 +  409: 342  167
        5    26 Mikołaj        Cieplik               138.06 -  376: 406   88
        6    30 Juliusz        Czupryniak            136.78 +  458: 333  187
        7    26 Agnieszka      Krupka                136.10 +  362: 360  186
        8    22 Konrad         Sowula                125.96 +  359: 356  176
        9    10 Bartosz        Morawski              154.87 -  381: 429  105
       10    26 Waldemar       Czerwoniec            129.82 -  326: 398   80
       11    26 Marta          Bajorek               123.69 +  348: 304  174
       12    24 Maciej         Sancewicz             129.80 +  454: 334  180
       13    19 Jerzy          Matyasik              126.40 -  363: 399   76
       14    26 Marcin         Ceglarek              126.33 -  345: 393   76
       15    25 Marcin         Radwański             107.24 +  389: 354  157
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1996  / 15 133.07
    
    
    
    
    	Ewa Radzikowska 122.44 Gliwice
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    18 Tomasz         Zwoliński             144.35 +  370: 314  194
        2    21 Arkadiusz      Łydka                 126.36 +  527: 387  176
        3     7 Tomasz         Suchanek              129.77 -  398: 431   80
        4    12 Rafał          Lenartowski           152.12 -  390: 488  102
        5    20 Dariusz        Sowula                116.45 +  477: 318  166
        6    15 Konrad         Sowula                125.96 -  383: 412   76
        7    21 Agnieszka      Walas                 115.80 -  279: 370   66
        8    29 Sylwia         Łada                  113.19 +  404: 385  163
        9    21 Łukasz         Sornek                125.73 +  350: 338  176
       10    20 Marcin         Stachowski            116.07 -  311: 462   66
       11    25 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 +  407: 261  153
       12    23 Waldemar       Czerwoniec            129.82 -  370: 466   80
       13    29 Adrian         Ziemniewicz           111.33 +  398: 343  161
       14    24 Maciej         Sancewicz             129.80 +  396: 360  180
       15    21 Mateusz        Królikowski           127.47 -  345: 423   77
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1916  / 15 127.73
    
    
    
    
    	Jarosław Olek 122.18 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    19 Wojciech       Zemło                 143.74 -  331: 402   94
        2    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  495: 149  150
        3    18 Radosław       Jachna                140.93 +  426: 418  191
        4    19 Bronisław      Parada                128.39 +  436: 308  178
        5    13 Mateusz        Królikowski           127.47 -  348: 372   77
        6    18 Mirosław       Uglik                 146.02 -  292: 592   96
        7    33 Arkadiusz      Biegun                124.36 +  371: 338  174
        8    17 Mateusz        Borsuk                151.75 -  358: 417  102
        9    32 Marcin         Ceglarek              126.33 -  304: 407   76
       10    34 Ryszard        Korpalski             117.35 +  392: 336  167
       11    32 Zbigniew       Rybak                 121.94 +  428: 307  172
       12    26 Sylwia         Łada                  113.19 +  545: 330  163
       13    16 Tomasz         Górka                 121.56 -  322: 463   72
       14    25 Paweł          Jackowski             140.59 -  300: 505   91
       15    27 Maciej         Sancewicz             129.80 +  398: 312  180
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1983  / 15 132.20
    
    
    
    
    	Zbigniew Rybak 121.94 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    20 Dawid          Pikul                 143.63 +  387: 378  194
        2    16 Piotr          Broda                 130.72 -  368: 379   81
        3    40 Andrzej        Klich                 100.00 +  451: 264  150
        4    27 Daniel         Janus                 121.14 -  281: 464   71
        5    21 Justyna        Górka                 143.47 -  329: 462   93
        6    42 Arkadiusz      Biegun                124.36 -  346: 364   74
        7    40 Sylwia         Łada                  113.19 -  314: 442   63
        8    44 Krzysztof      Sporczyk              131.17 +  340: 302  181
        9    42 Ryszard        Żydaczewski           123.95 +  340: 296  174
       10    33 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 +  326: 314  182
       11    32 Jarosław       Olek                  122.18 -  307: 428   72
       12    35 Tomasz         Suchanek              129.77 -  333: 336   80
       13    36 Agnieszka      Krupka                136.10 +  347: 337  186
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1601  / 13 123.15
    
    
    
    
    	Tomasz Górka 121.56 Kraków         
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    21 Jakub          Szymczak              143.49 -  353: 381   93
        2    43 Mateusz        Królikowski           127.47 -  337: 352   77
        3    46 Piotr          Potoczek              110.27 +  414: 397  160
        4    40 Krzysztof      Sporczyk              131.17 +  406: 278  181
        5    37 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  441: 279  150
        6    27 Piotr          Broda                 130.72 +  360: 338  181
        7    10 Krzysztof      Obremski              148.79 -  254: 462   99
        8    24 Krzysztof      Kałuża                128.75 +  397: 378  179
        9    17 Marek          Dudkiewicz            136.36 -  325: 413   86
       10    25 Łukasz         Bobowski              149.45 -  335: 459   99
       11    28 Wojciech       Zemło                 143.74 +  453: 384  194
       12    21 Grzegorz       Łukasik               140.26 +  451: 392  190
       13    16 Jarosław       Olek                  122.18 +  463: 322  172
       14    11 Irena          Sołdan                135.91 -  371: 438   86
       15    16 Tomasz         Zwoliński             144.35 -  359: 385   94
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2041  / 15 136.07
    
    
    
    
    	Daniel Janus 121.14 Wąchock                  
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    22 Justyna        Górka                 143.47 +  346: 328  193
        2    26 Kacper         Zegadło               139.15 +  426: 315  189
        3    11 Kazimierz      Merklejn              150.91 -  233: 628  101
        4    27 Zbigniew       Rybak                 121.94 +  464: 281  172
        5    16 Irena          Sołdan                135.91 -  306: 509   86
        6    25 Agnieszka      Walas                 115.80 +  455: 355  166
        7    16 Tomasz         Lempart               125.78 -  349: 374   76
        8    23 Małgorzata     Szczygieł             131.84 -  305: 436   82
        9    29 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 +  447: 428  182
       10    22 Paweł          Jackowski             140.59 +  511: 367  191
       11    16 Łukasz         Bobowski              149.45 -  254: 442   99
       12    18 Grzegorz       Pukniel               124.18 -  358: 402   74
       13    26 Tomasz         Zwoliński             144.35 -  384: 410   94
       14    36 Marta          Świątkowska           116.56 -  324: 372   67
       15    37 Maria          Uryga                 100.00 -  253: 419   50
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1822  / 15 121.47
    
    
    
    
    	Dorota Stachowska 118.91 Wydartowo I
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    23 Stanisław      Rydzik                142.71 -  342: 526   93
        2    50 Wiktor         Zduńczyk              100.00 +  399: 349  150
        3    19 Mateusz        Borsuk                151.75 -  241: 484  102
        4    42 Dariusz        Sowula                116.45 -  227: 409   66
        5    49 Marcin         Ceglarek              126.33 -  383: 410   76
        6    47 Piotr          Adamczyk              115.09 +  415: 263  165
        7    41 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 -  313: 455   53
        8    43 Leszek         Kacprzyk              131.07 +  401: 364  181
        9    36 Dawid          Pikul                 143.63 -  278: 467   94
       10    42 Natalia        Ogierman              126.34 +  506: 315  176
       11    34 Artur          Irzyk                 136.60 -  335: 379   87
       12    43 Iwona          Duźniak               108.31 +  392: 377  158
       13    41 Marta          Świątkowska           116.56 -  255: 422   67
       14    43 Grzegorz       Papciak               100.00 +  464: 274  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1618  / 14 115.57
    
    
    
    
    	Ryszard Korpalski 117.35 Wójtowice
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    24 Jan            Mrozowski             142.54 -  347: 412   93
        2    48 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  363: 281  150
        3    24 Paweł          Jackowski             140.59 -  334: 412   91
        4    30 Andrzej        Kroc                  123.09 -  342: 409   73
        5    46 Ryszard        Żydaczewski           123.95 +  406: 201  174
        6    44 Marta          Świątkowska           116.56 -  299: 385   67
        7    45 Maria          Uryga                 100.00 +  300: 265  150
        8    35 Adrian         Ziemniewicz           111.33 -  312: 388   61
        9    37 Michał         Kolaj                 129.90 +  433: 338  180
       10    34 Jarosław       Olek                  122.18 -  336: 392   72
       11    35 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 +  419: 336  182
       12    33 Arkadiusz      Łydka                 126.36 -  296: 298   76
       13    35 Dariusz        Sowula                116.45 -  257: 443   66
       14    38 Szymon         Płachta               133.80 -  328: 406   84
       15    41 Agnieszka      Krupka                136.10 +  410: 375  186
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1705  / 15 113.67
    
    
    
    
    	Zofia Górka 117.35 Łęczna
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    25 Radosław       Jachna                140.93 -  263: 465   91
        2    46 Łukasz         Sornek                125.73 -  334: 404   76
        3    47 Marta          Świątkowska           116.56 +  383: 314  167
        4    43 Maria          Uryga                 100.00 -  335: 376   50
        5    40 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  311: 415   50
        6    46 Szymon         Płachta               133.80 +  348: 314  184
        7    46 Agnieszka      Dawid                 104.38 -  271: 378   54
        8    47 Piotr          Potoczek              110.27 +  478: 248  160
        9    46 Leszek         Kacprzyk              131.07 -  340: 400   81
       10    46 Iwona          Duźniak               108.31 -  348: 353   58
       11    47 Andrzej        Klich                 100.00 +  400: 290  150
       12    44 Grzegorz       Papciak               100.00 -  278: 387   50
       13    47 Krzysztof      Zawadzki              117.25 -  336: 356   67
       14    47 Leszek         Kilian                103.07 +  330: 272  153
       15    40 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 +  334: 276  182
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1573  / 15 104.87
    
    
    
    
    	Krzysztof Zawadzki 117.25 Sampława                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    26 Paweł          Jackowski             140.59 -  215: 455   91
        2    53 Marta          Bajorek               123.69 -  338: 362   74
        3    50 Adam           Janicki               123.84 -  359: 368   74
        4    48 Dawid          Pikul                 143.63 -  381: 464   94
        5    50 Anna           Demczyszyn            109.55 -  349: 395   60
        6    53 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  366: 343  150
        7    51 Grzegorz       Papciak               100.00 -  312: 341   50
        8    52 Wiktor         Zduńczyk              100.00 +  374: 352  150
        9    50 Krzysztof      Sporczyk              131.17 -  269: 401   81
       10    48 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  457: 363  150
       11    45 Waldemar       Wypchał               101.79 -  249: 437   52
       12    48 Andrzej        Klich                 100.00 +  457: 213  150
       13    47 Zofia          Górka                 117.35 +  356: 336  167
       14    44 Robert         Wagner                111.81 -  227: 414   62
       15    42 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 -  274: 379   53
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1458  / 15  97.20
    
    
    
    
    	Marta Świątkowska 116.56 Wrocław                  
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    27 Kamil          Kister                140.46 -  387: 438   90
        2    31 Szymon         Płachta               133.80 -  300: 497   84
        3    47 Zofia          Górka                 117.35 -  314: 383   67
        4    50 Wiktor         Zduńczyk              100.00 +  304: 208  150
        5    43 Natalia        Ogierman              126.34 +  291: 290  176
        6    44 Ryszard        Korpalski             117.35 +  385: 299  167
        7    34 Krzysztof      Kałuża                128.75 -  261: 459   79
        8    40 Bartłomiej     Pawlak                127.82 -  303: 425   78
        9    43 Piotr          Broda                 130.72 +  389: 278  181
       10    37 Juliusz        Czupryniak            136.78 +  404: 399  187
       11    33 Konrad         Sowula                125.96 -  329: 433   76
       12    38 Adrian         Ziemniewicz           111.33 -  298: 319   61
       13    41 Dorota         Stachowska            118.91 +  422: 255  169
       14    36 Daniel         Janus                 121.14 +  372: 324  171
       15    31 Arkadiusz      Łydka                 126.36 -  288: 397   76
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1812  / 15 120.80
    
    
    
    
    	Dariusz Sowula 116.45 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    28 Grzegorz       Łukasik               140.26 -  376: 393   90
        2    35 Krzysztof      Sporczyk              131.17 -  337: 363   81
        3    44 Maria          Pokorska              114.73 +  373: 341  165
        4    42 Dorota         Stachowska            118.91 +  409: 227  169
        5    20 Ewa            Radzikowska           122.44 -  318: 477   72
        6    43 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  312: 315   50
        7    42 Robert         Wagner                111.81 -  332: 361   62
        8    45 Waldemar       Wypchał               101.79 -  355: 356   52
        9    49 Anna           Niedzielko            109.58 +  535: 409  160
       10    41 Dawid          Rykaczewski           101.70 +  371: 315  152
       11    40 Arkadiusz      Biegun                124.36 -  363: 393   74
       12    40 Maria          Uryga                 100.00 +  410: 251  150
       13    35 Ryszard        Korpalski             117.35 +  443: 257  167
       14    32 Bartłomiej     Pawlak                127.82 -  276: 362   78
       15    36 Konrad         Sowula                125.96 -  349: 370   76
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1598  / 15 106.53
    
    
    
    
    	Marcin Stachowski 116.07 Wydartowo I
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    29 Kacper         Zegadło               139.15 -  286: 417   89
        2    44 Arkadiusz      Biegun                124.36 +  435: 279  174
        3    23 Łukasz         Bobowski              149.45 -  279: 439   99
        4    39 Mikołaj        Cieplik               138.06 -  339: 342   88
        5    51 Andrzej        Klich                 100.00 +  600: 153  150
        6    35 Dawid          Rykaczewski           101.70 +  364: 255  152
        7    22 Bartosz        Morawski              154.87 -  370: 503  105
        8    33 Piotr          Broda                 130.72 +  374: 366  181
        9    33 Adam           Janicki               123.84 +  363: 362  174
       10    20 Ewa            Radzikowska           122.44 +  462: 311  172
       11    11 Łukasz         Tuszyński             147.74 -  203: 376   98
       12    19 Marek          Dudkiewicz            136.36 +  427: 421  186
       13    17 Łukasz         Sornek                125.73 -  279: 437   76
       14    22 Tomasz         Zwoliński             144.35 -  397: 408   94
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1838  / 14 131.29
    
    
    
    
    	Agnieszka Walas 115.80 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    30 Mikołaj        Cieplik               138.06 +  376: 373  188
        2    19 Kamil          Górka                 147.88 -  309: 454   98
        3    31 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 +  450: 358  182
        4    20 Łukasz         Tuszyński             147.74 -  386: 441   98
        5    33 Juliusz        Czupryniak            136.78 +  433: 378  187
        6    25 Daniel         Janus                 121.14 -  355: 455   71
        7    21 Ewa            Radzikowska           122.44 +  370: 279  172
        8    19 Justyna        Górka                 143.47 +  374: 350  193
        9    14 Paweł          Mazurek               132.22 -  433: 444   82
       10    16 Mateusz        Borsuk                151.75 +  403: 378  202
       11    21 Mateusz        Królikowski           127.47 +  503: 249  177
       12    16 Tomasz         Lempart               125.78 +  503: 398  176
       13    10 Kamil          Kister                140.46 -  318: 407   90
       14    12 Jerzy          Matyasik              126.40 -  333: 343   76
       15    17 Małgorzata     Sulejewska            135.68 -  425: 443   86
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2078  / 15 138.53
    
    
    
    
    	Piotr Adamczyk 115.09 Tarnów
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    31 Juliusz        Czupryniak            136.78 -  301: 396   87
        2    38 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 -  318: 425   82
        3    45 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  456: 264  150
        4    45 Piotr          Latoszek              100.19 -  332: 409   50
        5    45 Robert         Wagner                111.81 -  323: 410   62
        6    47 Dorota         Stachowska            118.91 -  263: 415   69
                                                              --------------- ---- ------
                                                                         500  /  6  83.33
    
    
    
    
    	Maria Pokorska 114.73 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    32 Artur          Irzyk                 136.60 -  301: 559   87
        2    39 Mateusz        Borsuk                151.75 -  325: 461  102
        3    44 Dariusz        Sowula                116.45 -  341: 373   66
        4    51 Iwona          Duźniak               108.31 +  442: 387  158
        5    44 Arkadiusz      Biegun                124.36 -  286: 369   74
        6    50 Grzegorz       Papciak               100.00 +  369: 359  150
        7    47 Dawid          Rykaczewski           101.70 -  380: 403   52
        8    46 Maria          Uryga                 100.00 +  402: 367  150
        9    41 Waldemar       Wypchał               101.79 +  333: 311  152
       10    32 Arkadiusz      Łydka                 126.36 +  364: 343  176
       11    31 Radosław       Jachna                140.93 -  284: 377   91
       12    34 Michał         Kolaj                 129.90 +  431: 355  180
       13    32 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 -  343: 421   82
       14    34 Tomasz         Suchanek              129.77 -  404: 430   80
       15    32 Wojciech       Zemło                 143.74 +  480: 414  194
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1794  / 15 119.60
    
    
    
    
    	Sylwia Łada 113.19 Inowrocław
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    33 Marek          Dudkiewicz            136.36 -  359: 399   86
        2    41 Iwona          Duźniak               108.31 +  332: 272  158
        3    29 Tomasz         Ciejka                133.92 -  299: 316   84
        4    41 Jerzy          Matyasik              126.40 -  321: 380   76
        5    42 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 -  368: 381   82
        6    52 Andrzej        Klich                 100.00 +  350: 313  150
        7    40 Zbigniew       Rybak                 121.94 +  442: 314  172
        8    29 Ewa            Radzikowska           122.44 -  385: 404   72
        9    39 Dawid          Rykaczewski           101.70 +  363: 269  152
       10    30 Miłosz         Wrzałek               146.02 +  340: 314  196
       11    30 Tomasz         Suchanek              129.77 +  397: 362  180
       12    26 Jarosław       Olek                  122.18 -  330: 545   72
       13    30 Juliusz        Czupryniak            136.78 +  356: 341  187
       14    27 Janusz         Krupiński             132.70 -  353: 359   83
       15    30 Michał         Kolaj                 129.90 -  249: 434   80
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1830  / 15 122.00
    
    
    
    
    	Robert Wagner 111.81 Wrocław
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    34 Joanna         Juszczak              136.10 -  237: 492   86
        2    49 Dawid          Rykaczewski           101.70 -  316: 337   52
        3    51 Anna           Niedzielko            109.58 -  380: 393   60
        4    53 Grzegorz       Papciak               100.00 +  349: 264  150
        5    45 Piotr          Adamczyk              115.09 +  410: 323  165
        6    38 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 -  308: 441   82
        7    42 Dariusz        Sowula                116.45 +  361: 332  166
        8    38 Jerzy          Matyasik              126.40 -  254: 419   76
        9    40 Juliusz        Czupryniak            136.78 -  296: 458   87
       10    44 Piotr          Latoszek              100.19 -  339: 397   50
       11    44 Piotr          Potoczek              110.27 +  376: 284  160
       12    45 Natalia        Ogierman              126.34 -  354: 366   76
       13    45 Krzysztof      Sporczyk              131.17 +  296: 288  181
       14    44 Krzysztof      Zawadzki              117.25 +  414: 227  167
       15    38 Piotr          Broda                 130.72 -  370: 381   81
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1639  / 15 109.27
    
    
    
    
    	Adrian Ziemniewicz 111.33 Białystok
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    35 Agnieszka      Krupka                136.10 -  321: 457   86
        2    32 Natalia        Ogierman              126.34 +  361: 360  176
        3    33 Wojciech       Zemło                 143.74 -  394: 460   94
        4    44 Ryszard        Żydaczewski           123.95 +  460: 302  174
        5    32 Piotr          Broda                 130.72 -  308: 337   81
        6    41 Krzysztof      Sporczyk              131.17 +  406: 330  181
        7    25 Kacper         Zegadło               139.15 -  336: 412   89
        8    35 Ryszard        Korpalski             117.35 +  388: 312  167
        9    22 Justyna        Górka                 143.47 -  268: 562   93
       10    29 Artur          Irzyk                 136.60 +  424: 383  187
       11    24 Krzysztof      Kałuża                128.75 -  351: 372   79
       12    38 Marta          Świątkowska           116.56 +  319: 298  167
       13    29 Ewa            Radzikowska           122.44 -  343: 398   72
       14    31 Michał         Kolaj                 129.90 -  318: 363   80
       15    33 Juliusz        Czupryniak            136.78 -  377: 464   87
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1813  / 15 120.87
    
    
    
    
    	Piotr Potoczek 110.27 Nowy Sącz
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    36 Irena          Sołdan                135.91 -  314: 352   86
        2    36 Mikołaj        Cieplik               138.06 -  305: 415   88
        3    46 Tomasz         Górka                 121.56 -  397: 414   72
        4    49 Arkadiusz      Biegun                124.36 -  277: 378   74
        5    52 Grzegorz       Papciak               100.00 -  305: 369   50
        6    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  436: 232  150
        7    50 Wiktor         Zduńczyk              100.00 +  391: 302  150
        8    47 Zofia          Górka                 117.35 -  248: 478   67
        9    52 Andrzej        Klich                 100.00 -  378: 386   50
       10    49 Leszek         Kilian                103.07 +  370: 315  153
       11    44 Robert         Wagner                111.81 -  284: 376   62
       12    47 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  448: 238  150
       13    46 Ryszard        Żydaczewski           123.95 +  350: 347  174
       14    42 Waldemar       Wypchał               101.79 -  294: 334   52
       15    46 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  404: 309  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1528  / 15 101.87
    
    
    
    
    	Anna Niedzielko 109.58 Szczecin
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    37 Małgorzata     Sulejewska            135.68 -  284: 429   86
        2    45 Szymon         Dąbrowski             127.20 -  377: 401   77
        3    51 Robert         Wagner                111.81 +  393: 380  162
        4    28 Dariusz        Kosz                  157.76 -  263: 453  108
        5    39 Leszek         Kacprzyk              131.07 +  403: 308  181
        6    34 Kacper         Zegadło               139.15 -  277: 502   89
        7    44 Juliusz        Czupryniak            136.78 -  329: 364   87
        8    51 Szymon         Płachta               133.80 -  277: 372   84
        9    49 Dariusz        Sowula                116.45 -  409: 535   66
       10    50 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  318: 268  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1090  / 10 109.00
    
    
    
    
    	Anna Demczyszyn 109.55 Bielsko Biała            
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    38 Tomasz         Ciejka                133.92 -  339: 502   84
        2    51 Andrzej        Klich                 100.00 -  346: 380   50
        3    48 Wiktor         Zduńczyk              100.00 +  346: 320  150
        4    33 Tomasz         Zwoliński             144.35 -  310: 445   94
        5    50 Krzysztof      Zawadzki              117.25 +  395: 349  167
        6    32 Miłosz         Wrzałek               146.02 -  298: 449   96
        7    39 Łukasz         Bobowski              149.45 -  328: 412   99
        8    48 Leszek         Kilian                103.07 +  409: 291  153
        9    44 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  474: 375  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1043  /  9 115.89
    
    
    
    
    	Iwona Duźniak 108.31 Dębica
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    39 Artur          Koszel                133.82 -  298: 357   84
        2    41 Sylwia         Łada                  113.19 -  272: 332   63
        3    49 Marcin         Ceglarek              126.33 -  313: 372   76
        4    51 Maria          Pokorska              114.73 -  387: 442   65
        5    53 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  379: 334  150
        6    45 Leszek         Kacprzyk              131.07 -  328: 464   81
        7    52 Andrzej        Klich                 100.00 +  375: 329  150
        8    49 Ryszard        Żydaczewski           123.95 -  292: 412   74
        9    47 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  401: 293  150
       10    46 Zofia          Górka                 117.35 +  353: 348  167
       11    39 Michał         Kolaj                 129.90 -  244: 465   80
       12    43 Dorota         Stachowska            118.91 -  377: 392   69
       13    42 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 -  365: 382   82
       14    48 Mirosław       Dejna                 100.00 +  516: 190  150
       15    44 Agnieszka      Dawid                 104.38 +  363: 262  154
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1595  / 15 106.33
    
    
    
    
    	Marcin Radwański 107.24 Nowa Wieś Wrocławska
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    40 Szymon         Płachta               133.80 +  443: 324  184
        2    15 Maciej         Sancewicz             129.80 -  309: 421   80
        3    15 Bartosz        Morawski              154.87 -  360: 498  105
        4    38 Bartłomiej     Pawlak                127.82 +  330: 311  178
        5    28 Michał         Alabrudziński         158.56 -  294: 425  109
        6    33 Łukasz         Bobowski              149.45 +  378: 369  199
        7    30 Arkadiusz      Łydka                 126.36 -  359: 378   76
        8    42 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  435: 317  150
        9    28 Grzegorz       Pukniel               124.18 -  450: 481   74
       10    35 Adam           Janicki               123.84 +  449: 438  174
       11    29 Marcin         Ceglarek              126.33 +  373: 347  176
       12    27 Mateusz        Królikowski           127.47 -  368: 384   77
       13    22 Mateusz        Borsuk                151.75 -  265: 445  102
       14    29 Grzegorz       Łukasik               140.26 +  381: 328  190
       15    25 Andrzej        Kroc                  123.09 -  354: 389   73
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1947  / 15 129.80
    
    
    
    
    	Agnieszka Dawid 104.38 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    41 Janusz         Krupiński             132.70 -  356: 368   83
        2    42 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  287: 390   50
        3    42 Natalia        Ogierman              126.34 -  279: 388   76
        4    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  400: 187  150
        5    38 Dawid          Pikul                 143.63 -  365: 375   94
        6    51 Wiktor         Zduńczyk              100.00 +  387: 219  150
        7    46 Zofia          Górka                 117.35 +  378: 271  167
        8    31 Łukasz         Bobowski              149.45 -  315: 402   99
        9    45 Grzegorz       Papciak               100.00 -  328: 355   50
       10    43 Waldemar       Wypchał               101.79 +  326: 323  152
       11    38 Arkadiusz      Łydka                 126.36 -  344: 447   76
       12    46 Ryszard        Żydaczewski           123.95 +  346: 317  174
       13    37 Marta          Bajorek               123.69 -  250: 404   74
       14    40 Piotr          Broda                 130.72 -  221: 469   81
       15    44 Iwona          Duźniak               108.31 -  262: 363   58
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1534  / 15 102.27
    
    
    
    
    	Maciej Sylwestrzuk 103.33 Ciechanowiec       
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    42 Paweł          Mazurek               132.22 +  392: 364  182
        2    14 Tomasz         Suchanek              129.77 -  340: 365   80
        3    22 Maciej         Czupryniak            147.63 -  333: 386   98
        4    46 Juliusz        Czupryniak            136.78 -  321: 414   87
        5    47 Krzysztof      Sporczyk              131.17 -  334: 408   81
        6    48 Leszek         Kilian                103.07 +  407: 289  153
        7    41 Dorota         Stachowska            118.91 +  455: 313  169
        8    37 Piotr          Latoszek              100.19 +  364: 355  150
        9    25 Krzysztof      Kałuża                128.75 -  312: 389   79
       10    28 Dawid          Pikul                 143.63 +  401: 323  194
       11    25 Ewa            Radzikowska           122.44 -  261: 407   72
       12    30 Miłosz         Wrzałek               146.02 -  345: 462   96
       13    39 Arkadiusz      Biegun                124.36 -  302: 405   74
       14    41 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  365: 416   50
       15    42 Krzysztof      Zawadzki              117.25 +  379: 274  167
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1732  / 15 115.47
    
    
    
    
    	Leszek Kilian 103.07 Jaworzno                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    43 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 -  244: 469   82
        2    47 Maria          Uryga                 100.00 -  406: 408   50
        3    53 Grzegorz       Papciak               100.00 +  379: 316  150
        4    34 Justyna        Górka                 143.47 -  235: 498   93
        5    48 Adam           Janicki               123.84 -  225: 388   74
        6    48 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 -  289: 407   53
        7    49 Szymon         Płachta               133.80 +  467: 364  184
        8    48 Anna           Demczyszyn            109.55 -  291: 409   60
        9    51 Natalia        Ogierman              126.34 -  276: 412   76
       10    49 Piotr          Potoczek              110.27 -  315: 370   60
       11    51 PAUZA
       12    49 Krzysztof      Sporczyk              131.17 -  282: 505   81
       13    50 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  334: 325  150
       14    47 Zofia          Górka                 117.35 -  272: 330   67
       15    47 Mirosław       Dejna                 100.00 +  395: 147  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1330  / 14  95.00
    
    
    
    
    	Waldemar Wypchał 101.79 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    44 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 +  371: 364  182
        2    20 Krzysztof      Gibas                 126.46 -  335: 446   76
        3    25 Grzegorz       Pukniel               124.18 -  301: 350   74
        4    36 Natalia        Ogierman              126.34 +  360: 287  176
        5    35 Maciej         Czupryniak            147.63 -  338: 369   98
        6    37 Arkadiusz      Łydka                 126.36 -  254: 441   76
        7    48 Bartłomiej     Pawlak                127.82 -  300: 458   78
        8    45 Dariusz        Sowula                116.45 +  356: 355  166
        9    41 Maria          Pokorska              114.73 -  311: 333   65
       10    43 Agnieszka      Dawid                 104.38 -  323: 326   54
       11    45 Krzysztof      Zawadzki              117.25 +  437: 249  167
       12    41 Adam           Janicki               123.84 +  364: 274  174
       13    40 Piotr          Latoszek              100.19 -  258: 365   50
       14    42 Piotr          Potoczek              110.27 +  334: 294  160
       15    39 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  407: 348  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1746  / 15 116.40
    
    
    
    
    	Dawid Rykaczewski 101.70 Jaworzno
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    45 Małgorzata     Szczygieł             131.84 -  343: 462   82
        2    49 Robert         Wagner                111.81 +  337: 316  162
        3    34 Paweł          Mazurek               132.22 -  342: 485   82
        4    35 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 +  381: 348  182
        5    31 Tomasz         Lempart               125.78 -  315: 395   76
        6    35 Marcin         Stachowski            116.07 -  255: 364   66
        7    47 Maria          Pokorska              114.73 +  403: 380  165
        8    36 Agnieszka      Krupka                136.10 -  301: 330   86
        9    39 Sylwia         Łada                  113.19 -  269: 363   63
       10    41 Dariusz        Sowula                116.45 -  315: 371   66
       11    50 Mirosław       Dejna                 100.00 +  391: 192  150
       12    42 Piotr          Latoszek              100.19 -  361: 378   50
       13    43 Szymon         Płachta               133.80 -  217: 457   84
       14    49 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  395: 292  150
       15    43 Adam           Janicki               123.84 +  359: 352  174
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1638  / 15 109.20
    
    
    
    
    	Piotr Latoszek 100.19 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    46 Krzysztof      Sporczyk              131.17 +  400: 314  181
        2     8 Andrzej        Kwiatkowski           132.18 -  245: 444   82
        3    38 Małgorzata     Szczygieł             131.84 -  295: 488   82
        4    45 Piotr          Adamczyk              115.09 +  409: 332  165
        5    36 Krzysztof      Gibas                 126.46 -  335: 353   76
        6    40 Michał         Kolaj                 129.90 -  365: 408   80
        7    37 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  317: 295  150
        8    37 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 -  355: 364   53
        9    38 Bronisław      Parada                128.39 -  372: 407   78
       10    44 Robert         Wagner                111.81 +  397: 339  162
       11    36 Dawid          Pikul                 143.63 -  388: 497   94
       12    42 Dawid          Rykaczewski           101.70 +  378: 361  152
       13    40 Waldemar       Wypchał               101.79 +  365: 258  152
       14    33 Arkadiusz      Łydka                 126.36 -  358: 378   76
       15    34 Szymon         Płachta               133.80 -  355: 504   84
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1667  / 15 111.13
    
    
    
    
    	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    47 Leszek         Kacprzyk              131.07 -  186: 499   81
        2    54 Jarosław       Olek                  122.18 -  149: 495   72
        3    54 Jerzy          Matyasik              126.40 -  212: 449   76
        4    54 Agnieszka      Dawid                 104.38 -  187: 400   54
        5    54 Wiktor         Zduńczyk              100.00 -  189: 291   50
        6    54 Piotr          Potoczek              110.27 -  232: 436   60
        7    54 PAUZA
        8    53 Andrzej        Klich                 100.00 -  214: 343   50
        9    53 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  259: 345   50
       10    51 Maria          Uryga                 100.00 -  194: 381   50
       11    50 Dawid          Rykaczewski           101.70 -  192: 391   52
       12    50 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  200: 528   50
       13    49 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  186: 374   50
       14    48 Iwona          Duźniak               108.31 -  190: 516   58
       15    47 Leszek         Kilian                103.07 -  147: 395   53
                                                              --------------- ---- ------
                                                                         806  / 14  57.57
    
    
    
    
    	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    48 Piotr          Broda                 130.72 -  378: 440   81
        2    34 Tomasz         Zwoliński             144.35 -  315: 513   94
        3    45 Piotr          Adamczyk              115.09 -  264: 456   65
        4    52 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  634: 161  150
        5    40 Zofia          Górka                 117.35 +  415: 311  167
        6    29 Marcin         Ceglarek              126.33 -  336: 372   76
        7    37 Piotr          Latoszek              100.19 -  295: 317   50
        8    42 Marcin         Radwański             107.24 -  317: 435   57
        9    47 Iwona          Duźniak               108.31 -  293: 401   58
       10    48 Krzysztof      Zawadzki              117.25 -  363: 457   67
       11    48 Maria          Uryga                 100.00 -  317: 362   50
       12    51 PAUZA
       13    49 Mirosław       Dejna                 100.00 +  374: 186  150
       14    46 Krzysztof      Sporczyk              131.17 -  342: 367   81
       15    46 Piotr          Potoczek              110.27 -  309: 404   60
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1206  / 14  86.14
    
    
    
    
    	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    49 Michał         Kolaj                 129.90 -  293: 449   80
        2    42 Agnieszka      Dawid                 104.38 +  390: 287  154
        3    32 Mikołaj        Cieplik               138.06 +  362: 321  188
        4    26 Grzegorz       Łukasik               140.26 -  276: 413   90
        5    37 Tomasz         Górka                 121.56 -  279: 441   72
        6    43 Dariusz        Sowula                116.45 +  315: 312  166
        7    35 Grzegorz       Pukniel               124.18 -  298: 436   74
        8    41 Marta          Bajorek               123.69 -  292: 445   74
        9    44 Anna           Demczyszyn            109.55 -  375: 474   60
       10    45 Piotr          Broda                 130.72 -  231: 362   81
       11    46 Natalia        Ogierman              126.34 -  304: 378   76
       12    50 Mirosław       Dejna                 100.00 +  528: 200  150
       13    48 Andrzej        Klich                 100.00 +  370: 254  150
       14    41 Maciej         Sylwestrzuk           103.33 +  416: 365  153
       15    39 Waldemar       Wypchał               101.79 -  348: 407   52
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1620  / 15 108.00
    
    
    
    
    	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    50 Waldemar       Czerwoniec            129.82 -  220: 414   80
        2    51 Anna           Demczyszyn            109.55 +  380: 346  160
        3    40 Zbigniew       Rybak                 121.94 -  264: 451   72
        4    47 Marta          Bajorek               123.69 -  277: 298   74
        5    51 Marcin         Stachowski            116.07 -  153: 600   66
        6    52 Sylwia         Łada                  113.19 -  313: 350   63
        7    52 Iwona          Duźniak               108.31 -  329: 375   58
        8    53 Mirosław       Dejna                 100.00 +  343: 214  150
        9    52 Piotr          Potoczek              110.27 +  386: 378  160
       10    47 Ryszard        Żydaczewski           123.95 -  316: 336   74
       11    47 Zofia          Górka                 117.35 -  290: 400   67
       12    48 Krzysztof      Zawadzki              117.25 -  213: 457   67
       13    48 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  254: 370   50
       14    50 PAUZA
       15    48 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  335: 283  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1291  / 14  92.21
    
    
    
    
    	Grzegorz Papciak 100.00 Jodłowa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    51 Maciej         Sancewicz             129.80 -  217: 387   80
        2    52 Ryszard        Żydaczewski           123.95 -  240: 349   74
        3    53 Leszek         Kilian                103.07 -  316: 379   53
        4    53 Robert         Wagner                111.81 -  264: 349   62
        5    52 Piotr          Potoczek              110.27 +  369: 305  160
        6    50 Maria          Pokorska              114.73 -  359: 369   65
        7    51 Krzysztof      Zawadzki              117.25 +  341: 312  167
        8    50 Natalia        Ogierman              126.34 +  359: 353  176
        9    45 Agnieszka      Dawid                 104.38 +  355: 328  154
       10    38 Konrad         Sowula                125.96 -  200: 448   76
       11    42 Mariusz        Sylwestrzuk           132.11 -  381: 392   82
       12    44 Zofia          Górka                 117.35 +  387: 278  167
       13    38 Bartłomiej     Pawlak                127.82 -  302: 355   78
       14    43 Dorota         Stachowska            118.91 -  274: 464   69
       15    45 Krzysztof      Sporczyk              131.17 -  352: 374   81
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1544  / 15 102.93
    
    
    
    
    	Małgorzata Pochopień 100.00 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    52 Tomasz         Suchanek              129.77 -  243: 447   80
        2    48 Ryszard        Korpalski             117.35 -  281: 363   67
        3    52 Bartłomiej     Pawlak                127.82 -  328: 342   78
        4    52 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  161: 634   50
        5    53 Iwona          Duźniak               108.31 -  334: 379   58
        6    53 Krzysztof      Zawadzki              117.25 -  343: 366   67
        7    53 Ryszard        Żydaczewski           123.95 -  325: 348   74
        8    54 PAUZA
        9    53 Mirosław       Dejna                 100.00 +  345: 259  150
       10    50 Anna           Niedzielko            109.58 -  268: 318   60
       11    49 Krzysztof      Sporczyk              131.17 +  442: 294  181
       12    47 Piotr          Potoczek              110.27 -  238: 448   60
       13    50 Leszek         Kilian                103.07 -  325: 334   53
       14    49 Dawid          Rykaczewski           101.70 -  292: 395   52
       15    48 Andrzej        Klich                 100.00 -  283: 335   50
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1080  / 14  77.14
    
    
    
    
    	Maria Uryga 100.00 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    53 Krzysztof      Kałuża                128.75 -  348: 426   79
        2    47 Leszek         Kilian                103.07 +  408: 406  153
        3    39 Mateusz        Królikowski           127.47 -  321: 453   77
        4    43 Zofia          Górka                 117.35 +  376: 335  167
        5    25 Małgorzata     Szczygieł             131.84 -  237: 442   82
        6    39 Grzegorz       Pukniel               124.18 -  303: 450   74
        7    45 Ryszard        Korpalski             117.35 -  265: 300   67
        8    46 Maria          Pokorska              114.73 -  367: 402   65
        9    48 Szymon         Płachta               133.80 -  375: 477   84
       10    51 Mirosław       Dejna                 100.00 +  381: 194  150
       11    48 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  362: 317  150
       12    40 Dariusz        Sowula                116.45 -  251: 410   66
       13    44 Adam           Janicki               123.84 +  436: 327  174
       14    39 Agnieszka      Krupka                136.10 +  382: 369  186
       15    37 Daniel         Janus                 121.14 +  419: 253  171
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1745  / 15 116.33
    
    
    
    
    	Wiktor Zduńczyk 100.00 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    54 Bronisław      Parada                128.39 -  236: 403   78
        2    50 Dorota         Stachowska            118.91 -  349: 399   69
        3    48 Anna           Demczyszyn            109.55 -  320: 346   60
        4    50 Marta          Świątkowska           116.56 -  208: 304   67
        5    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  291: 189  150
        6    51 Agnieszka      Dawid                 104.38 -  219: 387   54
        7    50 Piotr          Potoczek              110.27 -  302: 391   60
        8    52 Krzysztof      Zawadzki              117.25 -  352: 374   67
        9    54 PAUZA
                                                              --------------- ---- ------
                                                                         605  /  8  75.63
    
    
    
    Wyniki poszczególnych rund turnieju XXIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
    
    
    
    Runda nr  1
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Michał         Alabrudziński        - Bartłomiej     Pawlak                421: 329
       2 Mateusz        Królikowski          - Dariusz        Kosz                  292: 590
       3 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Dąbrowski             411: 350
       4 Krzysztof      Gibas                - Bartosz        Morawski              433: 415
       5 Rafał          Lenartowski          - Jerzy          Matyasik              367: 308
       6 Arkadiusz      Łydka                - Mateusz        Borsuk                432: 362
       7 Kazimierz      Merklejn             - Natalia        Ogierman              398: 382
       8 Marcin         Ceglarek             - Dominik        Urbacki               359: 395
       9 Krzysztof      Mówka                - Konrad         Sowula                413: 317
      10 Tomasz         Lempart              - Łukasz         Bobowski              440: 300
      11 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Sornek                479: 350
      12 Arkadiusz      Biegun               - Kamil          Górka                 352: 435
      13 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Pukniel               341: 329
      14 Ryszard        Żydaczewski          - Łukasz         Tuszyński             336: 378
      15 Maciej         Czupryniak           - Adam           Janicki               413: 394
      16 Marta          Bajorek              - Mirosław       Uglik                 332: 403
      17 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kroc                  425: 404
      18 Ewa            Radzikowska          - Tomasz         Zwoliński             370: 314
      19 Wojciech       Zemło                - Jarosław       Olek                  402: 331
      20 Zbigniew       Rybak                - Dawid          Pikul                 387: 378
      21 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Górka                 381: 353
      22 Daniel         Janus                - Justyna        Górka                 346: 328
      23 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Stachowska            526: 342
      24 Ryszard        Korpalski            - Jan            Mrozowski             347: 412
      25 Radosław       Jachna               - Zofia          Górka                 465: 263
      26 Krzysztof      Zawadzki             - Paweł          Jackowski             215: 455
      27 Kamil          Kister               - Marta          Świątkowska           438: 387
      28 Dariusz        Sowula               - Grzegorz       Łukasik               376: 393
      29 Kacper         Zegadło              - Marcin         Stachowski            417: 286
      30 Agnieszka      Walas                - Mikołaj        Cieplik               376: 373
      31 Juliusz        Czupryniak           - Piotr          Adamczyk              396: 301
      32 Maria          Pokorska             - Artur          Irzyk                 301: 559
      33 Marek          Dudkiewicz           - Sylwia         Łada                  399: 359
      34 Robert         Wagner               - Joanna         Juszczak              237: 492
      35 Agnieszka      Krupka               - Adrian         Ziemniewicz           457: 321
      36 Piotr          Potoczek             - Irena          Sołdan                314: 352
      37 Małgorzata     Sulejewska           - Anna           Niedzielko            429: 284
      38 Anna           Demczyszyn           - Tomasz         Ciejka                339: 502
      39 Artur          Koszel               - Iwona          Duźniak               357: 298
      40 Marcin         Radwański            - Szymon         Płachta               443: 324
      41 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Dawid                 368: 356
      42 Maciej         Sylwestrzuk          - Paweł          Mazurek               392: 364
      43 Andrzej        Kwiatkowski          - Leszek         Kilian                469: 244
      44 Waldemar       Wypchał              - Mariusz        Sylwestrzuk           371: 364
      45 Małgorzata     Szczygieł            - Dawid          Rykaczewski           462: 343
      46 Piotr          Latoszek             - Krzysztof      Sporczyk              400: 314
      47 Leszek         Kacprzyk             - Mirosław       Dejna                 499: 186
      48 Liliana        Dąbrowska            - Piotr          Broda                 378: 440
      49 Michał         Kolaj                - Mateusz        Gołębiewski           449: 293
      50 Andrzej        Klich                - Waldemar       Czerwoniec            220: 414
      51 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Papciak               387: 217
      52 Małgorzata     Pochopień            - Tomasz         Suchanek              243: 447
      53 Krzysztof      Kałuża               - Maria          Uryga                 426: 348
      54 Wiktor         Zduńczyk             - Bronisław      Parada                236: 403
    
    
    Runda nr  2
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Mówka                 359: 385
       2 Artur          Irzyk                - Maciej         Czupryniak            475: 400
       3 Jan            Mrozowski            - Stanisław      Rydzik                337: 509
       4 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Skrobosz              297: 410
       5 Mirosław       Uglik                - Leszek         Kacprzyk              420: 371
       6 Bronisław      Parada               - Joanna         Juszczak              334: 378
       7 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Obremski              383: 422
       8 Piotr          Latoszek             - Andrzej        Kwiatkowski           245: 444
       9 Marek          Dudkiewicz           - Radosław       Jachna                450: 282
      10 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Szczygieł             472: 300
      11 Juliusz        Czupryniak           - Agnieszka      Krupka                262: 410
      12 Dominik        Urbacki              - Paweł          Jackowski             463: 353
      13 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Kolaj                 486: 353
      14 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Sylwestrzuk           365: 340
      15 Marcin         Radwański            - Maciej         Sancewicz             309: 421
      16 Piotr          Broda                - Zbigniew       Rybak                 379: 368
      17 Tomasz         Lempart              - Jakub          Szymczak              408: 318
      18 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Kister                387: 390
      19 Kamil          Górka                - Agnieszka      Walas                 454: 309
      20 Krzysztof      Gibas                - Waldemar       Wypchał               446: 335
      21 Ewa            Radzikowska          - Arkadiusz      Łydka                 527: 387
      22 Małgorzata     Sulejewska           - Janusz         Krupiński             338: 435
      23 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Kałuża                338: 481
      24 Artur          Koszel               - Miłosz         Wrzałek               411: 369
      25 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         599: 379
      26 Kacper         Zegadło              - Daniel         Janus                 315: 426
      27 Waldemar       Czerwoniec           - Dariusz        Puton                 342: 331
      28 Bartłomiej     Pawlak               - Bartosz        Morawski              330: 471
      29 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Pukniel               334: 477
      30 Adam           Janicki              - Justyna        Górka                 271: 474
      31 Szymon         Płachta              - Marta          Świątkowska           497: 300
      32 Natalia        Ogierman             - Adrian         Ziemniewicz           360: 361
      33 Dawid          Pikul                - Konrad         Sowula                372: 447
      34 Tomasz         Zwoliński            - Liliana        Dąbrowska             513: 315
      35 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Sowula                363: 337
      36 Mikołaj        Cieplik              - Piotr          Potoczek              415: 305
      37 Jerzy          Matyasik             - Paweł          Mazurek               336: 411
      38 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Adamczyk              425: 318
      39 Mateusz        Borsuk               - Maria          Pokorska              461: 325
      40 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Ceglarek              509: 308
      41 Sylwia         Łada                 - Iwona          Duźniak               332: 272
      42 Agnieszka      Dawid                - Mateusz        Gołębiewski           287: 390
      43 Tomasz         Górka                - Mateusz        Królikowski           337: 352
      44 Marcin         Stachowski           - Arkadiusz      Biegun                435: 279
      45 Szymon         Dąbrowski            - Anna           Niedzielko            401: 377
      46 Zofia          Górka                - Łukasz         Sornek                334: 404
      47 Maria          Uryga                - Leszek         Kilian                408: 406
      48 Małgorzata     Pochopień            - Ryszard        Korpalski             281: 363
      49 Dawid          Rykaczewski          - Robert         Wagner                337: 316
      50 Dorota         Stachowska           - Wiktor         Zduńczyk              399: 349
      51 Andrzej        Klich                - Anna           Demczyszyn            380: 346
      52 Grzegorz       Papciak              - Ryszard        Żydaczewski           240: 349
      53 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Zawadzki              362: 338
      54 Jarosław       Olek                 - Mirosław       Dejna                 495: 149
    
    
    Runda nr  3
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            412: 436
       2 Artur          Irzyk                - Tomasz         Lempart               395: 382
       3 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                316: 408
       4 Andrzej        Kwiatkowski          - Mirosław       Uglik                 539: 339
       5 Krzysztof      Kałuża               - Mariusz        Skrobosz              349: 394
       6 Piotr          Broda                - Krzysztof      Obremski              230: 478
       7 Tomasz         Suchanek             - Ewa            Radzikowska           431: 398
       8 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Górka                 368: 364
       9 Janusz         Krupiński            - Grzegorz       Łukasik               516: 331
      10 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Gibas                 427: 275
      11 Daniel         Janus                - Kazimierz      Merklejn              233: 628
      12 Joanna         Juszczak             - Artur          Koszel                505: 357
      13 Waldemar       Czerwoniec           - Agnieszka      Krupka                359: 327
      14 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Kosz                  426: 354
      15 Bartosz        Morawski             - Marcin         Radwański             498: 360
      16 Leszek         Kacprzyk             - Szymon         Dąbrowski             378: 416
      17 Tomasz         Zwoliński            - Jan            Mrozowski             330: 454
      18 Radosław       Jachna               - Jarosław       Olek                  418: 426
      19 Mateusz        Borsuk               - Dorota         Stachowska            484: 241
      20 Bronisław      Parada               - Szymon         Płachta               404: 296
      21 Arkadiusz      Łydka                - Kacper         Zegadło               363: 445
      22 Maciej         Czupryniak           - Maciej         Sylwestrzuk           386: 333
      23 Marcin         Stachowski           - Łukasz         Bobowski              279: 439
      24 Paweł          Jackowski            - Ryszard        Korpalski             412: 334
      25 Grzegorz       Pukniel              - Waldemar       Wypchał               350: 301
      26 Justyna        Górka                - Rafał          Lenartowski           353: 471
      27 Michał         Kolaj                - Jakub          Szymczak              483: 306
      28 Michał         Alabrudziński        - Marta          Bajorek               467: 361
      29 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Ciejka                299: 316
      30 Miłosz         Wrzałek              - Ryszard        Żydaczewski           535: 288
      31 Mariusz        Sylwestrzuk          - Agnieszka      Walas                 358: 450
      32 Mateusz        Gołębiewski          - Mikołaj        Cieplik               362: 321
      33 Adrian         Ziemniewicz          - Wojciech       Zemło                 394: 460
      34 Paweł          Mazurek              - Dawid          Rykaczewski           485: 342
      35 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Sulejewska            318: 407
      36 Dariusz        Puton                - Łukasz         Tuszyński             375: 485
      37 Konrad         Sowula               - Juliusz        Czupryniak            361: 311
      38 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Latoszek              488: 295
      39 Maria          Uryga                - Mateusz        Królikowski           321: 453
      40 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Klich                 451: 264
      41 Łukasz         Sornek               - Dawid          Pikul                 405: 389
      42 Natalia        Ogierman             - Agnieszka      Dawid                 388: 279
      43 Arkadiusz      Biegun               - Andrzej        Kroc                  274: 461
      44 Maria          Pokorska             - Dariusz        Sowula                341: 373
      45 Piotr          Adamczyk             - Liliana        Dąbrowska             456: 264
      46 Piotr          Potoczek             - Tomasz         Górka                 397: 414
      47 Marta          Świątkowska          - Zofia          Górka                 314: 383
      48 Anna           Demczyszyn           - Wiktor         Zduńczyk              346: 320
      49 Iwona          Duźniak              - Marcin         Ceglarek              313: 372
      50 Krzysztof      Zawadzki             - Adam           Janicki               359: 368
      51 Anna           Niedzielko           - Robert         Wagner                393: 380
      52 Bartłomiej     Pawlak               - Małgorzata     Pochopień             342: 328
      53 Leszek         Kilian               - Grzegorz       Papciak               379: 316
      54 Mirosław       Dejna                - Jerzy          Matyasik              212: 449
    
    
    Runda nr  4
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dominik        Urbacki              - Kazimierz      Merklejn              406: 371
       2 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Kwiatkowski           338: 348
       3 Kamil          Kister               - Artur          Irzyk                 477: 402
       4 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Mówka                 393: 574
       5 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Juszczak              502: 320
       6 Janusz         Krupiński            - Maciej         Sancewicz             386: 265
       7 Marek          Dudkiewicz           - Waldemar       Czerwoniec            428: 417
       8 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Czupryniak            539: 312
       9 Jan            Mrozowski            - Bartosz        Morawski              424: 326
      10 Agnieszka      Krupka               - Miłosz         Wrzałek               335: 301
      11 Kacper         Zegadło              - Mateusz        Borsuk                330: 565
      12 Ewa            Radzikowska          - Rafał          Lenartowski           390: 488
      13 Michał         Kolaj                - Małgorzata     Sulejewska            350: 373
      14 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         319: 317
      15 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                336: 377
      16 Paweł          Mazurek              - Łukasz         Sornek                446: 300
      17 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Kałuża                358: 412
      18 Kamil          Górka                - Krzysztof      Gibas                 446: 357
      19 Jarosław       Olek                 - Bronisław      Parada                436: 308
      20 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Walas                 441: 386
      21 Artur          Koszel               - Małgorzata     Szczygieł             375: 361
      22 Konrad         Sowula               - Łukasz         Bobowski              437: 325
      23 Tomasz         Ciejka               - Wojciech       Zemło                 324: 357
      24 Mateusz        Królikowski          - Tomasz         Lempart               411: 335
      25 Paweł          Jackowski            - Piotr          Broda                 388: 352
      26 Grzegorz       Łukasik              - Mateusz        Gołębiewski           413: 276
      27 Daniel         Janus                - Zbigniew       Rybak                 464: 281
      28 Dariusz        Kosz                 - Anna           Niedzielko            453: 263
      29 Dariusz        Puton                - Leszek         Kacprzyk              407: 347
      30 Andrzej        Kroc                 - Ryszard        Korpalski             409: 342
      31 Marcin         Ceglarek             - Arkadiusz      Łydka                 326: 431
      32 Adam           Janicki              - Radosław       Jachna                338: 407
      33 Tomasz         Zwoliński            - Anna           Demczyszyn            445: 310
      34 Justyna        Górka                - Leszek         Kilian                498: 235
      35 Dawid          Rykaczewski          - Mariusz        Sylwestrzuk           381: 348
      36 Waldemar       Wypchał              - Natalia        Ogierman              360: 287
      37 Jakub          Szymczak             - Szymon         Płachta               416: 387
      38 Marcin         Radwański            - Bartłomiej     Pawlak                330: 311
      39 Mikołaj        Cieplik              - Marcin         Stachowski            342: 339
      40 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Sporczyk              406: 278
      41 Jerzy          Matyasik             - Sylwia         Łada                  380: 321
      42 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Sowula                227: 409
      43 Zofia          Górka                - Maria          Uryga                 335: 376
      44 Ryszard        Żydaczewski          - Adrian         Ziemniewicz           302: 460
      45 Piotr          Adamczyk             - Piotr          Latoszek              332: 409
      46 Maciej         Sylwestrzuk          - Juliusz        Czupryniak            321: 414
      47 Marta          Bajorek              - Andrzej        Klich                 298: 277
      48 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Zawadzki              464: 381
      49 Piotr          Potoczek             - Arkadiusz      Biegun                277: 378
      50 Marta          Świątkowska          - Wiktor         Zduńczyk              304: 208
      51 Iwona          Duźniak              - Maria          Pokorska              387: 442
      52 Liliana        Dąbrowska            - Małgorzata     Pochopień             634: 161
      53 Robert         Wagner               - Grzegorz       Papciak               349: 264
      54 Agnieszka      Dawid                - Mirosław       Dejna                 400: 187
    
    
    Runda nr  5
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Dudkiewicz            307: 492
       2 Krzysztof      Mówka                - Janusz         Krupiński             485: 301
       3 Mariusz        Skrobosz             - Dominik        Urbacki               559: 420
       4 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                336: 428
       5 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Łukasik               344: 404
       6 Paweł          Jackowski            - Kazimierz      Merklejn              344: 457
       7 Wojciech       Zemło                - Artur          Irzyk                 348: 336
       8 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Suchanek              487: 336
       9 Paweł          Mazurek              - Konrad         Sowula                514: 334
      10 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            376: 365
      11 Joanna         Juszczak             - Waldemar       Czerwoniec            330: 330
      12 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Krupka                373: 342
      13 Mateusz        Królikowski          - Jarosław       Olek                  372: 348
      14 Krzysztof      Kałuża               - Artur          Koszel                327: 458
      15 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           307: 375
      16 Irena          Sołdan               - Daniel         Janus                 509: 306
      17 Jan            Mrozowski            - Maciej         Sancewicz             286: 419
      18 Dariusz        Kosz                 - Kacper         Zegadło               546: 436
      19 Bartosz        Morawski             - Mirosław       Uglik                 347: 375
      20 Dariusz        Sowula               - Ewa            Radzikowska           318: 477
      21 Justyna        Górka                - Zbigniew       Rybak                 462: 329
      22 Jerzy          Matyasik             - Michał         Kolaj                 482: 233
      23 Łukasz         Sornek               - Miłosz         Wrzałek               516: 321
      24 Arkadiusz      Łydka                - Dariusz        Puton                 304: 415
      25 Maria          Uryga                - Małgorzata     Szczygieł             237: 442
      26 Mikołaj        Cieplik              - Andrzej        Kroc                  406: 376
      27 Bronisław      Parada               - Tomasz         Zwoliński             332: 432
      28 Michał         Alabrudziński        - Marcin         Radwański             425: 294
      29 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Ciejka                377: 455
      30 Jakub          Szymczak             - Radosław       Jachna                452: 364
      31 Tomasz         Lempart              - Dawid          Rykaczewski           395: 315
      32 Adrian         Ziemniewicz          - Piotr          Broda                 308: 337
      33 Agnieszka      Walas                - Juliusz        Czupryniak            433: 378
      34 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Bajorek               356: 404
      35 Waldemar       Wypchał              - Maciej         Czupryniak            338: 369
      36 Piotr          Latoszek             - Krzysztof      Gibas                 335: 353
      37 Mateusz        Gołębiewski          - Tomasz         Górka                 279: 441
      38 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Dawid                 375: 365
      39 Anna           Niedzielko           - Leszek         Kacprzyk              403: 308
      40 Zofia          Górka                - Liliana        Dąbrowska             311: 415
      41 Szymon         Płachta              - Bartłomiej     Pawlak                361: 398
      42 Mariusz        Sylwestrzuk          - Sylwia         Łada                  381: 368
      43 Marta          Świątkowska          - Natalia        Ogierman              291: 290
      44 Arkadiusz      Biegun               - Maria          Pokorska              369: 286
      45 Piotr          Adamczyk             - Robert         Wagner                323: 410
      46 Ryszard        Korpalski            - Ryszard        Żydaczewski           406: 201
      47 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Sylwestrzuk           408: 334
      48 Leszek         Kilian               - Adam           Janicki               225: 388
      49 Marcin         Ceglarek             - Dorota         Stachowska            410: 383
      50 Krzysztof      Zawadzki             - Anna           Demczyszyn            349: 395
      51 Marcin         Stachowski           - Andrzej        Klich                 600: 153
      52 Grzegorz       Papciak              - Piotr          Potoczek              369: 305
      53 Iwona          Duźniak              - Małgorzata     Pochopień             379: 334
      54 Wiktor         Zduńczyk             - Mirosław       Dejna                 291: 189
    
    
    Runda nr  6
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Mówka                 358: 472
       2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              410: 316
       3 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz      Merklejn              582: 333
       4 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Obremski              484: 371
       5 Paweł          Mazurek              - Janusz         Krupiński             441: 513
       6 Irena          Sołdan               - Artur          Koszel                433: 456
       7 Wojciech       Zemło                - Dominik        Urbacki               369: 417
       8 Mateusz        Królikowski          - Andrzej        Kwiatkowski           327: 324
       9 Joanna         Juszczak             - Kamil          Górka                 307: 424
      10 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Tuszyński             291: 427
      11 Waldemar       Czerwoniec           - Kamil          Kister                329: 329
      12 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Kosz                  440: 401
      13 Jan            Mrozowski            - Mateusz        Borsuk                372: 453
      14 Artur          Irzyk                - Małgorzata     Sulejewska            352: 419
      15 Konrad         Sowula               - Ewa            Radzikowska           412: 383
      16 Tomasz         Ciejka               - Justyna        Górka                 440: 349
      17 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Czupryniak            295: 356
      18 Jarosław       Olek                 - Mirosław       Uglik                 292: 592
      19 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Zwoliński             488: 352
      20 Agnieszka      Krupka               - Michał         Alabrudziński         352: 465
      21 Krzysztof      Kałuża               - Dariusz        Puton                 331: 414
      22 Krzysztof      Gibas                - Łukasz         Sornek                479: 362
      23 Mikołaj        Cieplik              - Tomasz         Lempart               321: 414
      24 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Dąbrowski             357: 441
      25 Agnieszka      Walas                - Daniel         Janus                 355: 455
      26 Paweł          Jackowski            - Marta          Bajorek               487: 394
      27 Tomasz         Górka                - Piotr          Broda                 360: 338
      28 Bartosz        Morawski             - Bronisław      Parada                485: 343
      29 Liliana        Dąbrowska            - Marcin         Ceglarek              336: 372
      30 Andrzej        Kroc                 - Juliusz        Czupryniak            458: 333
      31 Adam           Janicki              - Dawid          Pikul                 347: 342
      32 Anna           Demczyszyn           - Miłosz         Wrzałek               298: 449
      33 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Radwański             369: 378
      34 Anna           Niedzielko           - Kacper         Zegadło               277: 502
      35 Dawid          Rykaczewski          - Marcin         Stachowski            255: 364
      36 Radosław       Jachna               - Bartłomiej     Pawlak                442: 349
      37 Arkadiusz      Łydka                - Waldemar       Wypchał               441: 254
      38 Robert         Wagner               - Mariusz        Sylwestrzuk           308: 441
      39 Maria          Uryga                - Grzegorz       Pukniel               303: 450
      40 Michał         Kolaj                - Piotr          Latoszek              408: 365
      41 Adrian         Ziemniewicz          - Krzysztof      Sporczyk              406: 330
      42 Zbigniew       Rybak                - Arkadiusz      Biegun                346: 364
      43 Mateusz        Gołębiewski          - Dariusz        Sowula                315: 312
      44 Ryszard        Korpalski            - Marta          Świątkowska           299: 385
      45 Leszek         Kacprzyk             - Iwona          Duźniak               464: 328
      46 Szymon         Płachta              - Zofia          Górka                 314: 348
      47 Dorota         Stachowska           - Piotr          Adamczyk              415: 263
      48 Maciej         Sylwestrzuk          - Leszek         Kilian                407: 289
      49 Ryszard        Żydaczewski          - Natalia        Ogierman              328: 340
      50 Grzegorz       Papciak              - Maria          Pokorska              359: 369
      51 Wiktor         Zduńczyk             - Agnieszka      Dawid                 219: 387
      52 Andrzej        Klich                - Sylwia         Łada                  313: 350
      53 Małgorzata     Pochopień            - Krzysztof      Zawadzki              343: 366
      54 Mirosław       Dejna                - Piotr          Potoczek              232: 436
    
    
    Runda nr  7
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Mówka                 312: 439
       2 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                434: 290
       3 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Tuszyński             415: 436
       4 Mariusz        Skrobosz             - Artur          Koszel                491: 425
       5 Mateusz        Królikowski          - Marek          Dudkiewicz            398: 369
       6 Dominik        Urbacki              - Kamil          Kister                437: 479
       7 Janusz         Krupiński            - Mateusz        Borsuk                336: 310
       8 Tomasz         Ciejka               - Paweł          Mazurek               370: 330
       9 Małgorzata     Sulejewska           - Kazimierz      Merklejn              311: 480
      10 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Górka                 462: 254
      11 Irena          Sołdan               - Wojciech       Zemło                 421: 343
      12 Konrad         Sowula               - Michał         Alabrudziński         309: 378
      13 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Puton                 353: 353
      14 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Jackowski             414: 323
      15 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           365: 328
      16 Daniel         Janus                - Tomasz         Lempart               349: 374
      17 Waldemar       Czerwoniec           - Jakub          Szymczak              425: 415
      18 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Suchanek              353: 408
      19 Krzysztof      Gibas                - Joanna         Juszczak              423: 346
      20 Dariusz        Kosz                 - Jerzy          Matyasik              559: 243
      21 Ewa            Radzikowska          - Agnieszka      Walas                 279: 370
      22 Bartosz        Morawski             - Marcin         Stachowski            503: 370
      23 Artur          Irzyk                - Jan            Mrozowski             315: 612
      24 Justyna        Górka                - Michał         Kolaj                 412: 391
      25 Adrian         Ziemniewicz          - Kacper         Zegadło               336: 412
      26 Agnieszka      Krupka               - Andrzej        Kroc                  360: 362
      27 Miłosz         Wrzałek              - Mikołaj        Cieplik               377: 379
      28 Marta          Bajorek              - Tomasz         Zwoliński             356: 432
      29 Marcin         Ceglarek             - Radosław       Jachna                303: 397
      30 Marcin         Radwański            - Arkadiusz      Łydka                 359: 378
      31 Adam           Janicki              - Małgorzata     Szczygieł             303: 452
      32 Łukasz         Sornek               - Piotr          Broda                 423: 352
      33 Arkadiusz      Biegun               - Jarosław       Olek                  338: 371
      34 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Kałuża                261: 459
      35 Mateusz        Gołębiewski          - Grzegorz       Pukniel               298: 436
      36 Mariusz        Sylwestrzuk          - Leszek         Kacprzyk              422: 261
      37 Piotr          Latoszek             - Liliana        Dąbrowska             317: 295
      38 Natalia        Ogierman             - Dawid          Pikul                 284: 403
      39 Łukasz         Bobowski             - Anna           Demczyszyn            412: 328
      40 Sylwia         Łada                 - Zbigniew       Rybak                 442: 314
      41 Maciej         Sylwestrzuk          - Dorota         Stachowska            455: 313
      42 Dariusz        Sowula               - Robert         Wagner                332: 361
      43 Krzysztof      Sporczyk             - Bronisław      Parada                301: 428
      44 Juliusz        Czupryniak           - Anna           Niedzielko            364: 329
      45 Ryszard        Korpalski            - Maria          Uryga                 300: 265
      46 Agnieszka      Dawid                - Zofia          Górka                 378: 271
      47 Maria          Pokorska             - Dawid          Rykaczewski           380: 403
      48 Bartłomiej     Pawlak               - Waldemar       Wypchał               458: 300
      49 Leszek         Kilian               - Szymon         Płachta               467: 364
      50 Piotr          Potoczek             - Wiktor         Zduńczyk              391: 302
      51 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Papciak               312: 341
      52 Andrzej        Klich                - Iwona          Duźniak               329: 375
      53 Małgorzata     Pochopień            - Ryszard        Żydaczewski           325: 348
      54 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0
    
    
    Runda nr  8
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Krzysztof      Mówka                - Mateusz        Królikowski           490: 328
       2 Janusz         Krupiński            - Mariusz        Skrobosz              309: 392
       3 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 482: 352
       4 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             398: 354
       5 Krzysztof      Gibas                - Stanisław      Rydzik                368: 361
       6 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Obremski              281: 405
       7 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Lenartowski           335: 472
       8 Tomasz         Ciejka               - Irena          Sołdan                345: 374
       9 Maciej         Czupryniak           - Dominik        Urbacki               496: 471
      10 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Dąbrowski             328: 391
      11 Michał         Alabrudziński        - Waldemar       Czerwoniec            439: 322
      12 Mirosław       Uglik                - Artur          Koszel                363: 374
      13 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Łukasik               407: 376
      14 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Kosz                  323: 517
      15 Grzegorz       Pukniel              - Bartosz        Morawski              356: 442
      16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Mazurek               329: 398
      17 Mateusz        Borsuk               - Jarosław       Olek                  417: 358
      18 Jan            Mrozowski            - Arkadiusz      Łydka                 374: 328
      19 Agnieszka      Walas                - Justyna        Górka                 374: 350
      20 Kacper         Zegadło              - Wojciech       Zemło                 433: 320
      21 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Sulejewska            376: 414
      22 Andrzej        Kroc                 - Konrad         Sowula                359: 356
      23 Małgorzata     Szczygieł            - Daniel         Janus                 436: 305
      24 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Kałuża                397: 378
      25 Jakub          Szymczak             - Mikołaj        Cieplik               439: 324
      26 Radosław       Jachna               - Maciej         Sancewicz             358: 278
      27 Joanna         Juszczak             - Paweł          Jackowski             484: 393
      28 Łukasz         Sornek               - Artur          Irzyk                 437: 371
      29 Sylwia         Łada                 - Ewa            Radzikowska           385: 404
      30 Juliusz        Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               390: 401
      31 Agnieszka      Dawid                - Łukasz         Bobowski              315: 402
      32 Dawid          Pikul                - Marcin         Ceglarek              373: 382
      33 Piotr          Broda                - Marcin         Stachowski            366: 374
      34 Adam           Janicki              - Michał         Kolaj                 353: 350
      35 Ryszard        Korpalski            - Adrian         Ziemniewicz           312: 388
      36 Dawid          Rykaczewski          - Agnieszka      Krupka                301: 330
      37 Maciej         Sylwestrzuk          - Piotr          Latoszek              364: 355
      38 Robert         Wagner               - Jerzy          Matyasik              254: 419
      39 Bronisław      Parada               - Arkadiusz      Biegun                305: 399
      40 Bartłomiej     Pawlak               - Marta          Świątkowska           425: 303
      41 Mateusz        Gołębiewski          - Marta          Bajorek               292: 445
      42 Liliana        Dąbrowska            - Marcin         Radwański             317: 435
      43 Leszek         Kacprzyk             - Dorota         Stachowska            364: 401
      44 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Sporczyk              340: 302
      45 Dariusz        Sowula               - Waldemar       Wypchał               355: 356
      46 Maria          Pokorska             - Maria          Uryga                 402: 367
      47 Zofia          Górka                - Piotr          Potoczek              478: 248
      48 Leszek         Kilian               - Anna           Demczyszyn            291: 409
      49 Iwona          Duźniak              - Ryszard        Żydaczewski           292: 412
      50 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Papciak               353: 359
      51 Szymon         Płachta              - Anna           Niedzielko            372: 277
      52 Wiktor         Zduńczyk             - Krzysztof      Zawadzki              352: 374
      53 Mirosław       Dejna                - Andrzej        Klich                 214: 343
      54 Małgorzata     Pochopień            - BYE            BYE                   300:   0
    
    
    Runda nr  9
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Kamil          Kister               - Krzysztof      Mówka                 344: 568
       2 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              477: 464
       3 Rafał          Lenartowski          - Janusz         Krupiński             372: 356
       4 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Obremski              384: 413
       5 Krzysztof      Gibas                - Irena          Sołdan                308: 403
       6 Michał         Alabrudziński        - Mateusz        Królikowski           500: 306
       7 Kamil          Górka                - Szymon         Dąbrowski             524: 283
       8 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  397: 402
       9 Artur          Koszel               - Dariusz        Puton                 326: 335
      10 Andrzej        Kroc                 - Bartosz        Morawski              381: 429
      11 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Jachna                439: 308
      12 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Suchanek              507: 314
      13 Małgorzata     Sulejewska           - Mateusz        Borsuk                426: 366
      14 Agnieszka      Walas                - Paweł          Mazurek               433: 444
      15 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Ciejka                282: 438
      16 Tomasz         Lempart              - Jan            Mrozowski             410: 362
      17 Tomasz         Górka                - Marek          Dudkiewicz            325: 413
      18 Małgorzata     Szczygieł            - Waldemar       Czerwoniec            402: 317
      19 Mirosław       Uglik                - Jakub          Szymczak              389: 338
      20 Grzegorz       Łukasik              - Joanna         Juszczak              283: 391
      21 Ewa            Radzikowska          - Łukasz         Sornek                350: 338
      22 Adrian         Ziemniewicz          - Justyna        Górka                 268: 562
      23 Konrad         Sowula               - Tomasz         Zwoliński             329: 436
      24 Miłosz         Wrzałek              - Marta          Bajorek               366: 376
      25 Krzysztof      Kałuża               - Maciej         Sylwestrzuk           389: 312
      26 Paweł          Jackowski            - Bartłomiej     Pawlak                407: 373
      27 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Krupka                412: 295
      28 Marcin         Radwański            - Grzegorz       Pukniel               450: 481
      29 Daniel         Janus                - Andrzej        Kwiatkowski           447: 428
      30 Mikołaj        Cieplik              - Mariusz        Sylwestrzuk           373: 319
      31 Arkadiusz      Łydka                - Maciej         Sancewicz             345: 496
      32 Jarosław       Olek                 - Marcin         Ceglarek              304: 407
      33 Marcin         Stachowski           - Adam           Janicki               363: 362
      34 Wojciech       Zemło                - Arkadiusz      Biegun                461: 301
      35 Jerzy          Matyasik             - Artur          Irzyk                 321: 358
      36 Dorota         Stachowska           - Dawid          Pikul                 278: 467
      37 Michał         Kolaj                - Ryszard        Korpalski             338: 433
      38 Piotr          Latoszek             - Bronisław      Parada                372: 407
      39 Dawid          Rykaczewski          - Sylwia         Łada                  269: 363
      40 Robert         Wagner               - Juliusz        Czupryniak            296: 458
      41 Waldemar       Wypchał              - Maria          Pokorska              311: 333
      42 Ryszard        Żydaczewski          - Zbigniew       Rybak                 296: 340
      43 Piotr          Broda                - Marta          Świątkowska           278: 389
      44 Anna           Demczyszyn           - Mateusz        Gołębiewski           474: 375
      45 Grzegorz       Papciak              - Agnieszka      Dawid                 355: 328
      46 Zofia          Górka                - Leszek         Kacprzyk              340: 400
      47 Iwona          Duźniak              - Liliana        Dąbrowska             401: 293
      48 Szymon         Płachta              - Maria          Uryga                 477: 375
      49 Anna           Niedzielko           - Dariusz        Sowula                409: 535
      50 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Sporczyk              269: 401
      51 Natalia        Ogierman             - Leszek         Kilian                412: 276
      52 Piotr          Potoczek             - Andrzej        Klich                 378: 386
      53 Mirosław       Dejna                - Małgorzata     Pochopień             259: 345
      54 Wiktor         Zduńczyk             - BYE            BYE                   300:   0
    
    
    Runda nr 10
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 450: 345
       2 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         312: 413
       3 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                450: 405
       4 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Kister                386: 439
       5 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 344: 401
       6 Dariusz        Kosz                 - Janusz         Krupiński             477: 339
       7 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Ciejka                363: 355
       8 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Sulejewska            446: 386
       9 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Lempart               401: 372
      10 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Gibas                 349: 318
      11 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Tuszyński             381: 377
      12 Marek          Dudkiewicz           - Mirosław       Uglik                 369: 371
      13 Małgorzata     Szczygieł            - Mateusz        Królikowski           379: 313
      14 Artur          Koszel               - Justyna        Górka                 369: 402
      15 Joanna         Juszczak             - Maciej         Czupryniak            386: 317
      16 Mateusz        Borsuk               - Agnieszka      Walas                 378: 403
      17 Grzegorz       Łukasik              - Jan            Mrozowski             357: 378
      18 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Zemło                 412: 373
      19 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Pukniel               316: 414
      20 Marcin         Stachowski           - Ewa            Radzikowska           462: 311
      21 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Suchanek              421: 345
      22 Paweł          Jackowski            - Daniel         Janus                 367: 511
      23 Marta          Bajorek              - Jakub          Szymczak              307: 431
      24 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Kałuża                395: 375
      25 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Górka                 459: 335
      26 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Kroc                  398: 326
      27 Marcin         Ceglarek             - Łukasz         Sornek                324: 370
      28 Dawid          Pikul                - Maciej         Sylwestrzuk           323: 401
      29 Artur          Irzyk                - Adrian         Ziemniewicz           383: 424
      30 Sylwia         Łada                 - Miłosz         Wrzałek               340: 314
      31 Agnieszka      Krupka               - Andrzej        Kwiatkowski           450: 428
      32 Maria          Pokorska             - Arkadiusz      Łydka                 364: 343
      33 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Sylwestrzuk           326: 314
      34 Jarosław       Olek                 - Ryszard        Korpalski             392: 336
      35 Marcin         Radwański            - Adam           Janicki               449: 438
      36 Bartłomiej     Pawlak               - Arkadiusz      Biegun                380: 331
      37 Marta          Świątkowska          - Juliusz        Czupryniak            404: 399
      38 Grzegorz       Papciak              - Konrad         Sowula                200: 448
      39 Szymon         Płachta              - Jerzy          Matyasik              351: 386
      40 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Kolaj                 347: 369
      41 Dariusz        Sowula               - Dawid          Rykaczewski           371: 315
      42 Dorota         Stachowska           - Natalia        Ogierman              506: 315
      43 Waldemar       Wypchał              - Agnieszka      Dawid                 323: 326
      44 Piotr          Latoszek             - Robert         Wagner                397: 339
      45 Piotr          Broda                - Mateusz        Gołębiewski           362: 231
      46 Iwona          Duźniak              - Zofia          Górka                 353: 348
      47 Andrzej        Klich                - Ryszard        Żydaczewski           316: 336
      48 Liliana        Dąbrowska            - Krzysztof      Zawadzki              363: 457
      49 Leszek         Kilian               - Piotr          Potoczek              315: 370
      50 Anna           Niedzielko           - Małgorzata     Pochopień             318: 268
      51 Maria          Uryga                - Mirosław       Dejna                 381: 194
    
    
    Runda nr 11
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 287: 355
       2 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              421: 383
       3 Kamil          Kister               - Krzysztof      Obremski              247: 419
       4 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Mazurek               423: 370
       5 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Szczygieł             315: 490
       6 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                389: 454
       7 Mirosław       Uglik                - Dominik        Urbacki               403: 378
       8 Joanna         Juszczak             - Rafał          Lenartowski           375: 358
       9 Dariusz        Puton                - Mariusz        Skrobosz              350: 438
      10 Justyna        Górka                - Irena          Sołdan                335: 318
      11 Łukasz         Tuszyński            - Marcin         Stachowski            376: 203
      12 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Zwoliński             454: 381
      13 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Dudkiewicz            472: 294
      14 Jan            Mrozowski            - Maciej         Czupryniak            432: 292
      15 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Ciejka                344: 513
      16 Daniel         Janus                - Łukasz         Bobowski              254: 442
      17 Tomasz         Lempart              - Kacper         Zegadło               429: 321
      18 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Gibas                 399: 304
      19 Maciej         Sancewicz            - Artur          Koszel                330: 372
      20 Łukasz         Sornek               - Waldemar       Czerwoniec            426: 407
      21 Mateusz        Królikowski          - Agnieszka      Walas                 249: 503
      22 Mateusz        Borsuk               - Bartłomiej     Pawlak                454: 257
      23 Jerzy          Matyasik             - Paweł          Jackowski             315: 310
      24 Adrian         Ziemniewicz          - Krzysztof      Kałuża                351: 372
      25 Maciej         Sylwestrzuk          - Ewa            Radzikowska           261: 407
      26 Andrzej        Kroc                 - Marta          Bajorek               348: 304
      27 Agnieszka      Krupka               - Grzegorz       Łukasik               320: 464
      28 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Górka                 384: 453
      29 Marcin         Ceglarek             - Marcin         Radwański             347: 373
      30 Tomasz         Suchanek             - Sylwia         Łada                  362: 397
      31 Maria          Pokorska             - Radosław       Jachna                284: 377
      32 Zbigniew       Rybak                - Jarosław       Olek                  307: 428
      33 Konrad         Sowula               - Marta          Świątkowska           433: 329
      34 Artur          Irzyk                - Dorota         Stachowska            379: 335
      35 Andrzej        Kwiatkowski          - Ryszard        Korpalski             336: 419
      36 Dawid          Pikul                - Piotr          Latoszek              497: 388
      37 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 420: 328
      38 Agnieszka      Dawid                - Arkadiusz      Łydka                 344: 447
      39 Michał         Kolaj                - Iwona          Duźniak               465: 244
      40 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Sowula                393: 363
      41 Juliusz        Czupryniak           - Ryszard        Żydaczewski           350: 267
      42 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Papciak               392: 381
      43 Adam           Janicki              - Szymon         Płachta               343: 407
      44 Piotr          Potoczek             - Robert         Wagner                284: 376
      45 Krzysztof      Zawadzki             - Waldemar       Wypchał               249: 437
      46 Mateusz        Gołębiewski          - Natalia        Ogierman              304: 378
      47 Zofia          Górka                - Andrzej        Klich                 400: 290
      48 Liliana        Dąbrowska            - Maria          Uryga                 317: 362
      49 Małgorzata     Pochopień            - Krzysztof      Sporczyk              442: 294
      50 Mirosław       Dejna                - Dawid          Rykaczewski           192: 391
      51 Leszek         Kilian               - BYE            BYE                   300:   0
    
    
    Runda nr 12
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         527: 316
       2 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 451: 370
       3 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Szczygieł             492: 366
       4 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Kister                418: 295
       5 Joanna         Juszczak             - Stanisław      Rydzik                330: 447
       6 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 431: 420
       7 Jakub          Szymczak             - Dominik        Urbacki               413: 373
       8 Tomasz         Ciejka               - Bartosz        Morawski              282: 512
       9 Małgorzata     Sulejewska           - Rafał          Lenartowski           335: 435
      10 Paweł          Mazurek              - Artur          Koszel                435: 347
      11 Łukasz         Sornek               - Justyna        Górka                 391: 408
      12 Irena          Sołdan               - Janusz         Krupiński             401: 340
      13 Łukasz         Bobowski             - Szymon         Dąbrowski             361: 307
      14 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Puton                 304: 441
      15 Łukasz         Tuszyński            - Mateusz        Borsuk                419: 381
      16 Agnieszka      Walas                - Tomasz         Lempart               503: 398
      17 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             359: 326
      18 Grzegorz       Pukniel              - Daniel         Janus                 402: 358
      19 Marcin         Stachowski           - Marek          Dudkiewicz            427: 421
      20 Radosław       Jachna               - Kacper         Zegadło               316: 426
      21 Tomasz         Górka                - Grzegorz       Łukasik               451: 392
      22 Krzysztof      Kałuża               - Krzysztof      Gibas                 378: 478
      23 Waldemar       Czerwoniec           - Ewa            Radzikowska           466: 370
      24 Maciej         Sancewicz            - Andrzej        Kroc                  334: 454
      25 Jerzy          Matyasik             - Konrad         Sowula                411: 329
      26 Jarosław       Olek                 - Sylwia         Łada                  545: 330
      27 Marcin         Radwański            - Mateusz        Królikowski           368: 384
      28 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Krupka                469: 305
      29 Bartłomiej     Pawlak               - Artur          Irzyk                 319: 489
      30 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Sylwestrzuk           462: 345
      31 Paweł          Jackowski            - Marcin         Ceglarek              339: 365
      32 Marta          Bajorek              - Wojciech       Zemło                 339: 441
      33 Ryszard        Korpalski            - Arkadiusz      Łydka                 296: 298
      34 Maria          Pokorska             - Michał         Kolaj                 431: 355
      35 Tomasz         Suchanek             - Zbigniew       Rybak                 336: 333
      36 Arkadiusz      Biegun               - Mariusz        Sylwestrzuk           310: 468
      37 Andrzej        Kwiatkowski          - Juliusz        Czupryniak            341: 587
      38 Marta          Świątkowska          - Adrian         Ziemniewicz           298: 319
      39 Piotr          Broda                - Szymon         Płachta               434: 316
      40 Dariusz        Sowula               - Maria          Uryga                 410: 251
      41 Waldemar       Wypchał              - Adam           Janicki               364: 274
      42 Dawid          Rykaczewski          - Piotr          Latoszek              361: 378
      43 Dorota         Stachowska           - Iwona          Duźniak               392: 377
      44 Grzegorz       Papciak              - Zofia          Górka                 387: 278
      45 Natalia        Ogierman             - Robert         Wagner                366: 354
      46 Ryszard        Żydaczewski          - Agnieszka      Dawid                 317: 346
      47 Piotr          Potoczek             - Małgorzata     Pochopień             448: 238
      48 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Zawadzki              213: 457
      49 Krzysztof      Sporczyk             - Leszek         Kilian                505: 282
      50 Mateusz        Gołębiewski          - Mirosław       Dejna                 528: 200
      51 Liliana        Dąbrowska            - BYE            BYE                   300:   0
    
    
    Runda nr 13
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 376: 372
       2 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz      Merklejn              427: 439
       3 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kosz                  414: 428
       4 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         373: 384
       5 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             400: 403
       6 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Bobowski              310: 383
       7 Paweł          Mazurek              - Jakub          Szymczak              376: 477
       8 Justyna        Górka                - Mirosław       Uglik                 390: 335
       9 Irena          Sołdan               - Joanna         Juszczak              359: 402
      10 Kamil          Kister               - Agnieszka      Walas                 407: 318
      11 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Puton                 441: 338
      12 Artur          Koszel               - Dominik        Urbacki               438: 424
      13 Krzysztof      Gibas                - Grzegorz       Pukniel               341: 344
      14 Tomasz         Ciejka               - Jan            Mrozowski             343: 439
      15 Kacper         Zegadło              - Waldemar       Czerwoniec            416: 365
      16 Tomasz         Górka                - Jarosław       Olek                  463: 322
      17 Marcin         Stachowski           - Łukasz         Sornek                279: 437
      18 Maciej         Czupryniak           - Małgorzata     Sulejewska            390: 395
      19 Andrzej        Kroc                 - Jerzy          Matyasik              363: 399
      20 Janusz         Krupiński            - Mateusz        Królikowski           347: 408
      21 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Lempart               409: 295
      22 Mateusz        Borsuk               - Marcin         Radwański             445: 265
      23 Arkadiusz      Łydka                - Dawid          Pikul                 420: 436
      24 Artur          Irzyk                - Konrad         Sowula                387: 359
      25 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Suchanek              554: 440
      26 Tomasz         Zwoliński            - Daniel         Janus                 410: 384
      27 Radosław       Jachna               - Miłosz         Wrzałek               371: 393
      28 Grzegorz       Łukasik              - Maciej         Sancewicz             288: 404
      29 Ewa            Radzikowska          - Adrian         Ziemniewicz           398: 343
      30 Sylwia         Łada                 - Juliusz        Czupryniak            356: 341
      31 Marcin         Ceglarek             - Wojciech       Zemło                 401: 389
      32 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maria          Pokorska              421: 343
      33 Natalia        Ogierman             - Paweł          Jackowski             318: 531
      34 Michał         Kolaj                - Piotr          Broda                 393: 389
      35 Dariusz        Sowula               - Ryszard        Korpalski             443: 257
      36 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Krupka                347: 337
      37 Agnieszka      Dawid                - Marta          Bajorek               250: 404
      38 Bartłomiej     Pawlak               - Grzegorz       Papciak               355: 302
      39 Maciej         Sylwestrzuk          - Arkadiusz      Biegun                302: 405
      40 Piotr          Latoszek             - Waldemar       Wypchał               365: 258
      41 Marta          Świątkowska          - Dorota         Stachowska            422: 255
      42 Iwona          Duźniak              - Andrzej        Kwiatkowski           365: 382
      43 Szymon         Płachta              - Dawid          Rykaczewski           457: 217
      44 Maria          Uryga                - Adam           Janicki               436: 327
      45 Robert         Wagner               - Krzysztof      Sporczyk              296: 288
      46 Ryszard        Żydaczewski          - Piotr          Potoczek              347: 350
      47 Krzysztof      Zawadzki             - Zofia          Górka                 356: 336
      48 Andrzej        Klich                - Mateusz        Gołębiewski           254: 370
      49 Mirosław       Dejna                - Liliana        Dąbrowska             186: 374
      50 Małgorzata     Pochopień            - Leszek         Kilian                325: 334
    
    
    Runda nr 14
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                409: 368
       2 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              338: 416
       3 Kazimierz      Merklejn             - Justyna        Górka                 378: 323
       4 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              409: 377
       5 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Szczygieł             429: 362
       6 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              392: 392
       7 Jakub          Szymczak             - Kamil          Kister                421: 323
       8 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Juszczak              481: 299
       9 Artur          Koszel               - Rafał          Lenartowski           406: 471
      10 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Mazurek               299: 311
      11 Irena          Sołdan               - Tomasz         Górka                 438: 371
      12 Agnieszka      Walas                - Jerzy          Matyasik              333: 343
      13 Jan            Mrozowski            - Szymon         Dąbrowski             457: 341
      14 Mateusz        Królikowski          - Łukasz         Sornek                426: 473
      15 Dariusz        Puton                - Kacper         Zegadło               390: 362
      16 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Pukniel               351: 310
      17 Dominik        Urbacki              - Mariusz        Sylwestrzuk           568: 353
      18 Mateusz        Borsuk               - Tomasz         Ciejka                372: 407
      19 Tomasz         Lempart              - Marek          Dudkiewicz            308: 362
      20 Waldemar       Czerwoniec           - Dawid          Pikul                 330: 507
      21 Krzysztof      Gibas                - Artur          Irzyk                 432: 340
      22 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Stachowski            408: 397
      23 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Czupryniak            408: 362
      24 Ewa            Radzikowska          - Maciej         Sancewicz             396: 360
      25 Jarosław       Olek                 - Paweł          Jackowski             300: 505
      26 Andrzej        Kroc                 - Marcin         Ceglarek              345: 393
      27 Sylwia         Łada                 - Janusz         Krupiński             353: 359
      28 Wojciech       Zemło                - Radosław       Jachna                364: 547
      29 Marcin         Radwański            - Grzegorz       Łukasik               381: 328
      30 Juliusz        Czupryniak           - Marta          Bajorek               370: 391
      31 Adrian         Ziemniewicz          - Michał         Kolaj                 318: 363
      32 Bartłomiej     Pawlak               - Dariusz        Sowula                362: 276
      33 Arkadiusz      Łydka                - Piotr          Latoszek              378: 358
      34 Tomasz         Suchanek             - Maria          Pokorska              430: 404
      35 Konrad         Sowula               - Arkadiusz      Biegun                294: 322
      36 Daniel         Janus                - Marta          Świątkowska           324: 372
      37 Andrzej        Kwiatkowski          - Natalia        Ogierman              375: 450
      38 Ryszard        Korpalski            - Szymon         Płachta               328: 406
      39 Agnieszka      Krupka               - Maria          Uryga                 369: 382
      40 Piotr          Broda                - Agnieszka      Dawid                 469: 221
      41 Mateusz        Gołębiewski          - Maciej         Sylwestrzuk           416: 365
      42 Waldemar       Wypchał              - Piotr          Potoczek              334: 294
      43 Grzegorz       Papciak              - Dorota         Stachowska            274: 464
      44 Robert         Wagner               - Krzysztof      Zawadzki              414: 227
      45 Adam           Janicki              - Ryszard        Żydaczewski           400: 336
      46 Krzysztof      Sporczyk             - Liliana        Dąbrowska             367: 342
      47 Leszek         Kilian               - Zofia          Górka                 272: 330
      48 Mirosław       Dejna                - Iwona          Duźniak               190: 516
      49 Dawid          Rykaczewski          - Małgorzata     Pochopień             395: 292
      50 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0
    
    
    Runda nr 15
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kosz                  309: 397
       2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         453: 298
       3 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Tuszyński             417: 324
       4 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              443: 352
       5 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Szymczak              485: 336
       6 Kamil          Górka                - Łukasz         Bobowski              453: 356
       7 Jerzy          Matyasik             - Irena          Sołdan                361: 440
       8 Małgorzata     Szczygieł            - Mirosław       Uglik                 330: 415
       9 Paweł          Mazurek              - Bartosz        Morawski              339: 362
      10 Justyna        Górka                - Kamil          Kister                335: 362
      11 Joanna         Juszczak             - Jan            Mrozowski             321: 440
      12 Łukasz         Sornek               - Dariusz        Puton                 297: 407
      13 Grzegorz       Pukniel              - Dominik        Urbacki               403: 389
      14 Dawid          Pikul                - Tomasz         Ciejka                328: 388
      15 Janusz         Krupiński            - Marek          Dudkiewicz            426: 343
      16 Tomasz         Górka                - Tomasz         Zwoliński             359: 385
      17 Agnieszka      Walas                - Małgorzata     Sulejewska            425: 443
      18 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Gibas                 550: 315
      19 Szymon         Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               470: 382
      20 Marcin         Ceglarek             - Artur          Koszel                319: 417
      21 Mateusz        Królikowski          - Ewa            Radzikowska           423: 345
      22 Maciej         Czupryniak           - Mateusz        Borsuk                437: 457
      23 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Lempart               461: 466
      24 Artur          Irzyk                - Waldemar       Czerwoniec            506: 309
      25 Marcin         Radwański            - Andrzej        Kroc                  354: 389
      26 Marta          Bajorek              - Radosław       Jachna                449: 394
      27 Maciej         Sancewicz            - Jarosław       Olek                  312: 398
      28 Mariusz        Sylwestrzuk          - Bartłomiej     Pawlak                412: 360
      29 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Suchanek              364: 353
      30 Michał         Kolaj                - Sylwia         Łada                  434: 249
      31 Marta          Świątkowska          - Arkadiusz      Łydka                 288: 397
      32 Maria          Pokorska             - Wojciech       Zemło                 480: 414
      33 Juliusz        Czupryniak           - Adrian         Ziemniewicz           464: 377
      34 Szymon         Płachta              - Piotr          Latoszek              504: 355
      35 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Łukasik               349: 392
      36 Dariusz        Sowula               - Konrad         Sowula                349: 370
      37 Maria          Uryga                - Daniel         Janus                 419: 253
      38 Piotr          Broda                - Robert         Wagner                381: 370
      39 Waldemar       Wypchał              - Mateusz        Gołębiewski           407: 348
      40 Zofia          Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           334: 276
      41 Agnieszka      Krupka               - Ryszard        Korpalski             375: 410
      42 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Sylwestrzuk           274: 379
      43 Adam           Janicki              - Dawid          Rykaczewski           352: 359
      44 Agnieszka      Dawid                - Iwona          Duźniak               262: 363
      45 Grzegorz       Papciak              - Krzysztof      Sporczyk              352: 374
      46 Liliana        Dąbrowska            - Piotr          Potoczek              309: 404
      47 Leszek         Kilian               - Mirosław       Dejna                 395: 147
      48 Małgorzata     Pochopień            - Andrzej        Klich                 283: 335
      49 Ryszard        Żydaczewski          - BYE            BYE                   300:   0
    
    Lista rankingowa na dzień 09-11-2015
    
    Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
    ---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
       1 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.64  30618  193
       2 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.62  30614  193
       3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.38  24396  156
       4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     156.02  20127  129
       5 Jakub Zaryński                 Świnoujście          153.91   8465   55
       6 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.30  26957  177
       7 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.12  30272  199
       8 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.92  29321  193
       9 Bartosz Morawski               Gliwice              151.57  27131  179
      10 Krzysztof Obremski             Legnica              151.07  29005  192
      11 Dominik Urbacki                Pruszków             150.74  29092  193
      12 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.37  29774  198
      13 Przemysław Herdzina            Kraków               150.06   5402   36
      14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.67  29036  194
      15 Łukasz Bobowski                Suchedniów           149.30  26426  177
      16 Kamil Górka                    Kraków               148.75  29303  197
      17 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          148.01  29305  198
      18 Marek Reda                     Dębówka              146.82  29071  198
      19 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.50  15089  103
      20 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.31  28237  193
      21 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.11  21771  149
      22 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.62  27522  189
      23 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.05  12184   84
      24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.66  28208  195
      25 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.30  23953  166
      26 Justyna Górka                  Kraków               144.14  27099  188
      27 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.02  21459  149
      28 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.83  28047  195
      29 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.48  15209  106
      30 Jan Mrozowski                  Kraków               143.40  24521  171
      31 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.22  23917  167
      32 Kamil Kister                   Puławy               142.84  27854  195
      33 Dawid Pikul                    Poznań               142.60  25382  178
      34 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.50  27645  194
      35 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
      36 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.86  24967  176
      37 Karol Waniek                   Wrocław              140.64   7876   56
      38 Robert Kamiński                Warszawa             140.42  17412  124
      39 Marcin Rogala                  Warszawa             139.72   7405   53
      40 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
      41 Paweł Jackowski                Warszawa             139.58  27776  199
      42 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  139.56  21213  152
      43 Radosław Jachna                Łódź                 139.24  16709  120
      44 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.17   6680   48
      45 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.87  26801  193
      46 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.58  27439  198
      47 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
      48 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.87  26058  189
      49 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
      50 Rafał Matczak                  Milanówek            137.35  16894  123
      51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
      52 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.17  12345   90
      53 Irena Sołdan                   Sopot                137.14  27291  199
      54 Joanna Juszczak                Warszawa             136.97  26983  197
      55 Marek Salamon                  Bytom                136.92   8489   62
      56 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.78  11079   81
      57 Artur Irzyk                    Kraków               136.71  19139  140
      58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.62  26777  196
      59 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.58  26769  196
      60 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.53  26896  197
      61 Grzegorz Kurowski              Warszawa             135.80  11000   81
      62 Artur Koszel                   Warszawa             135.67  15602  115
      63 Juliusz Czupryniak             Warszawa             135.66  26589  196
      64 Janusz Krupiński               Bytom                135.46  22892  169
      65 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.09  13239   98
      66 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             134.97   8638   64
      67 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
      68 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.64  26121  194
      69 Dominik Piasecki               Słupsk               134.62   9827   73
      70 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.25  24652  185
      71 Jakub Błażejewski              Poznań               133.20  24109  181
      72 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.09  17834  134
      73 Michał Szymkowski              Wrocław              133.02   7715   58
      74 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.98  25266  190
      75 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            132.95   8509   64
      76 Leszek Stecuła                 Bytom                132.76   5576   42
      77 Michał Rogalewicz              Poznań               132.34  22498  170
      78 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  132.06  25091  190
      79 Szymon Płachta                 Warszawa             131.92  25725  195
      80 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
      81 Barbara Obremska               Wrocław              131.74  25295  192
      82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.98  22004  168
      83 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.88  25915  198
      84 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
      85 Piotr Broda                    Sandomierz           130.65  24823  190
      86 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.60  19198  147
      87 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
      88 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.51  25450  195
      89 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
      90 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             130.35  24637  189
      91 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.28   8338   64
      92 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
      93 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.03   8192   63
      94 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.02  15342  118
      95 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
      96 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
      97 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
      98 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.44  12038   93
      99 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38  12679   98
     100 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.37  16171  125
     101 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
     102 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.06  25166  195
     103 Ewa Szałas                     Katowice             128.97   8770   68
     104 Leszek Kacprzyk                Katowice             128.95  21664  168
     105 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              128.92   5028   39
     106 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.91  25653  199
     107 Krzysztof Gibas                Kraków               128.85  24868  193
     108 Michał Kolaj                   Ostróda              128.82   7214   56
     109 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
     110 Radosław Więch                 Warszawa             128.21   5000   39
     111 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
     112 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.03  24197  189
     113 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.94  16760  131
     114 Marcin Ceglarek                Kraków               127.91  23407  183
     115 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.88  15346  120
     116 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.86  24549  192
     117 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
     118 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
     119 Anita Bruska                   Gdynia               127.74  18267  143
     120 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.49  13896  109
     121 Łukasz Sornek                  Mikołów              127.25  18451  145
     122 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.17  24162  190
     123 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.15   9536   75
     124 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
     125 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.01  20703  163
     126 Czesław Grajewski              Białystok            126.92  21957  173
     127 Tomasz Lempart                 Kraków               126.85  20676  163
     128 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.78  12678  100
     129 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.71  24836  196
     130 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.57  25187  199
     131 Konrad Sowula                  Kraków               126.28  16038  127
     132 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.13  18920  150
     133 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.95   4912   39
     134 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.60  20724  165
     135 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.36  24069  192
     136 Natalia Ogierman               Katowice             125.23  19160  153
     137 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.19  24036  192
     138 Paweł Maciejczuk               Białystok            125.10  13386  107
     139 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.89  11240   90
     140 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
     141 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.81  23838  191
     142 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
     143 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
     144 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       124.62   8973   72
     145 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
     146 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
     147 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.47  14190  114
     148 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
     149 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
     150 Tomasz Górka                   Kraków               124.09  10672   86
     151 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.07   7568   61
     152 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
     153 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
     154 Jarosław Olek                  Warszawa             123.80  11513   93
     155 Marta Bajorek                  Warszawa             123.42  24561  199
     156 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
     157 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.26   6163   50
     158 Ewa Radzikowska                Gliwice              123.22  12568  102
     159 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    123.18   8253   67
     160 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.14  19333  157
     161 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
     162 Beata Piotrowska               Łódź                 122.87  12164   99
     163 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.65  13492  110
     164 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.64  20848  170
     165 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.16  23821  195
     166 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
     167 Adam Janicki                   Wrocław              121.76  15463  127
     168 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.52   7413   61
     169 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.36  15898  131
     170 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.19  23754  196
     171 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.92   5804   48
     172 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            120.61  14956  124
     173 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
     174 Joanna Brychcy                 Katowice             120.44  12285  102
     175 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       120.34   8544   71
     176 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
     177 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
     178 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.15   7209   60
     179 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.05   7203   60
     180 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.95   4798   40
     181 Anna Krynicka                  Warszawa             119.94  17031  142
     182 Dominika Worona                Police               119.22   6438   54
     183 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
     184 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.06  17383  146
     185 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.05  22858  192
     186 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.05   9881   83
     187 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.92   8443   71
     188 Agnieszka Matus                Milanówek            118.82  23169  195
     189 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.79  15205  128
     190 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.71  19231  162
     191 Dorota Stachowska              Wydartowo I          118.66  23021  194
     192 Agnieszka Walas                Kraków               118.55  14700  124
     193 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.32  14080  119
     194 Bożena Guział                  Racibórz             118.14  17012  144
     195 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
     196 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
     197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
     198 Teresa Zalewska                Racibórz             117.38  21129  180
     199 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
     200 Marcin Stachowski              Wydartowo I          117.16  22846  195
     201 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.08  23298  199
     202 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
     203 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
     204 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
     205 Ewelina Gruda                  Białystok            116.75   8756   75
     206 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
     207 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.47  13744  118
     208 Lucyna Śniadach                Rumia                116.44  22123  190
     209 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
     210 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.31  23029  198
     211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.24  17203  148
     212 Marianna Kozłowska             Białystok            116.16  14404  124
     213 Jerzy Luter                    Bytom                116.10  22987  198
     214 Monika Siemaszko               Lipiany              115.70  22678  196
     215 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
     216 Marta Świątkowska              Wrocław              115.45  21935  190
     217 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       115.18  10942   95
     218 Renata Andracka                Zwola                115.13  22911  199
     219 Jacek Pietruszka               Kraków               115.13   3569   31
     220 Sławomir Długosz               Ostróda              115.08  13810  120
     221 Ziemowit Pazda                 Wrocław              115.02  11962  104
     222 Rafał Stachowski               Police               115.00  15410  134
     223 Dariusz Sowula                 Kraków               114.99  11729  102
     224 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.59  12376  108
     225 Maria Pokorska                 Warszawa             114.41  22539  197
     226 Sławomir Wolski                Wrocław              114.39  21963  192
     227 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
     228 Sylwia Łada                    Inowrocław           114.07  21901  192
     229 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          113.92  13443  118
     230 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
     231 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
     232 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
     233 Urszula Solarska               Łódź                 113.22  21399  189
     234 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.11  21717  192
     235 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
     236 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
     237 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.06  22076  197
     238 Dorota Ostrowska               Białystok            111.62  16073  144
     239 Robert Wagner                  Wrocław              111.50  13491  121
     240 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.49   5909   53
     241 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
     242 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.07   6664   60
     243 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.73  12291  111
     244 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
     245 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   7177   65
     246 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
     247 Marta Ćwiek                    Radomsko             110.03   3301   30
     248 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
     249 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
     250 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
     251 Laura Pisula                   Wrocław              109.63   6249   57
     252 Paweł Brylski                  Kraków               109.61   5590   51
     253 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.59  20164  184
     254 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.59  21150  193
     255 Anna Niedzielko                Szczecin             109.53  12705  116
     256 Józef Burzyński                Ełk                  109.45  18059  165
     257 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.23  20426  187
     258 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
     259 Maciej Pietrasik               Nowogard             108.95   9043   83
     260 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.94  21025  193
     261 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.81   7834   72
     262 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.63   3802   35
     263 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.49   5099   47
     264 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
     265 Marta Sztajnert                Wisła                108.09  10485   97
     266 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.00  20412  189
     267 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.94   5829   54
     268 Aleksandra Brzeska             Piastów              107.93   4749   44
     269 Michał Landowski               Police               107.86  11541  107
     270 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
     271 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.82  15202  141
     272 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
     273 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.67   9367   87
     274 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.23  17800  166
     275 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
     276 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.55  15769  148
     277 Lidia Żywna                    Gdynia               106.43  13623  128
     278 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             106.06   3818   36
     279 Waldemar Wypchał               Kraków               105.85   5716   54
     280 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
     281 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
     282 Konrad Pajączek                Milanówek            105.47   6117   58
     283 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.98  11548  110
     284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
     285 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
     286 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
     287 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
     288 Agnieszka Dawid                Kraków               104.04   9676   93
     289 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
     290 Sylwia Buks                    Warszawa             103.62   6321   61
     291 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             103.43   7757   75
     292 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
     293 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.05   8965   87
     294 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
     295 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
     296 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.36   4811   47
     297 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.31  15347  150
     298 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.78   8448   83
     299 Michał Dreczka                 Poznań               101.68   7219   71
     300 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
     301 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
     302 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
     303 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.27   4813   48
     304 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.66   9767   98
     305 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.42  19586  197
     306 Zygmunt Skwarek                Katowice              99.21   9028   91
     307 Marcin Kurowski                Racibórz              99.00  13959  141
     308 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.67   9078   92
     309 Agnieszka Antos                Racibórz              98.57   8083   82
     310 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
     311 Karolina Urbańska              Poznań                97.73   9480   97
     312 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
     313 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.91   3198   33
     314 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
     315 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               96.24   3272   34
     316 Anna Lenartowska               Gdynia                95.99   8831   92
     317 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.15  10086  106
     318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
     319 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.67   9278   98
     320 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           94.64   4448   47
     321 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
     322 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             94.14  14027  149
     323 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
     324 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              93.30   8957   96
     325 Dominik Ulejczyk               Będzin                93.07   5491   59
     326 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
     327 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   91.72   6145   67
     328 Kinga Stecuła                  Bytom                 90.97   3093   34
     329 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
     330 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
     331 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
     332 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.15  13840  157
     333 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
     334 Radosław Słowicki              Warszawa              86.70   4335   50
     335 Adam Kędzior                   Lublin                86.45   4236   49
     336 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.34   5718   67
     337 Teresa Balewska                Reda                  84.13  12451  148
     338 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
     339 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
     340 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.98   4647   56
     341 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
     342 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
     343 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
     344 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
     345 Aleksandra Celuch              Będzin                81.09   2676   33
     346 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
     347 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.91   3630   46
     348 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     78.62   4953   63
     349 Dawid Węgrzyński               Zabrze                76.20   2667   35
     350 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
     351 Joanna Kulawiak                Warszawa              70.29   2390   34
     352 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
     353 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
     354 Mirosław Dejna                 Sampława              65.89  12980  197
     355 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
     356 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33
    
    
    
    
    Poczekalnia na dzień 09-11-2015
    
    Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
    ---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
       1 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
       2 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
       3 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.07   3242   27
       4 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.85   3636   26
       5 Paweł Morga                    Warszawa             112.88   2935   26
       6 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
       7 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 107.65   2799   26
       8 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
       9 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
      10 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
      11 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
      12 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
      13 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
      14 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
      15 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
      16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             144.62   3471   24
      17 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
      18 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
      19 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
      20 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
      21 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
      22 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
      23 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
      24 Michał Ozimiński               Łódź                 124.58   2990   24
      25 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
      26 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
      27 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
      28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
      29 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
      30 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
      31 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
      32 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
      33 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
      34 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
      35 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
      36 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
      37 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
      38 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
      39 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
      40 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
      41 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
      42 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
      43 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
      44 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
      45 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
      46 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
      47 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
      48 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
      49 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
      50 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
      51 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
      52 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
      53 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
      54 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
      55 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
      56 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
      57 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
      58 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
      59 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
      60 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
      61 Aleksandra Maliszewska         Będzin                66.91   1472   22
      62 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
      63 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
      64 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
      65 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
      66 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
      67 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
      68 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
      69 Szymon Stępień                 Bytom                 95.30   1906   20
      70 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
      71 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
      72 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.53   2176   19
      73 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
      74 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
      75 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
      76 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
      77 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
      78 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
      79 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
      80 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
      81 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
      82 Grzegorz Papciak               Jodłowa              102.93   1544   15
      83 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
      84 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
      85 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
      86 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
      87 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
      88 Jakub Nalepa                   Gliwice              128.00   1664   13
      89 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
      90 Adam Słapiński                 Warszawa             120.85   1571   13
      91 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
      92 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
      93 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
      94 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
      95 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
      96 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
      97 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
      98 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
      99 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
     100 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
     101 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
     102 Jacek Jerzyński                Toruń                138.67   1664   12
     103 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
     104 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
     105 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
     106 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
     107 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
     108 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
     109 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
     110 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
     111 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
     112 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
     113 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
     114 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
     115 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
     116 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
     117 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
     118 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
     119 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
     120 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
     121 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               107.33   1288   12
     122 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
     123 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
     124 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
     125 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
     126 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
     127 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
     128 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
     129 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
     130 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
     131 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
     132 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
     133 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
     134 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
     135 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
     136 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
     137 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
     138 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
     139 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
     140 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
     141 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
     142 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
     143 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
     144 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
     145 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
     146 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
     147 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
     148 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
     149 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
     150 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
     151 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
     152 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
     153 Michał Głąb                    Zabrze                86.50   1038   12
     154 Maria Tomiczek                 Zabrze                85.33   1024   12
     155 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
     156 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
     157 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
     158 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
     159 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
     160 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
     161 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
     162 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
     163 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
     164 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
     165 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
     166 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
     167 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
     168 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
     169 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
     170 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
     171 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
     172 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
     173 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
     174 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
     175 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
     176 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
     177 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
     178 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
     179 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
     180 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
     181 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
     182 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
     183 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
     184 Paulina Naplocha               Racibórz              86.64    953   11
     185 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
     186 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
     187 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
     188 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
     189 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
     190 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
     191 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
     192 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
     193 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
     194 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
     195 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
     196 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
     197 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
     198 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
     199 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
     200 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
     201 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
     202 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
     203 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
     204 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
     205 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
     206 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
     207 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
     208 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
     209 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
     210 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
     211 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
     212 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
     213 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
     214 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
     215 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
     216 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
     217 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
     218 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
     219 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
     220 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
     221 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
     222 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
     223 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
     224 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
     225 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
     226 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
     227 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        115.89   1043    9
     228 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
     229 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
     230 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
     231 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
     232 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
     233 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
     234 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
     235 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
     236 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
     237 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
     238 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
     239 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
     240 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
     241 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
     242 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
     243 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
     244 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
     245 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
     246 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
     247 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
     248 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
     249 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
     250 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
     251 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
     252 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
     253 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
     254 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
     255 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
     256 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
     257 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
     258 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
     259 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
     260 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
     261 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
     262 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
     263 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
     264 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
     265 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
     266 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
     267 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
     268 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
     269 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
     270 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.00    540    5
     271 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
     272 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
     273 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
     274 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
     275 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
     276 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
     277 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
     278 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
     279 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
     280 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
     281 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
     282 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
     283 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
     284 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
     285 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
     286 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
     287 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
     288 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
     289 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
     290 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
     291 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
     292 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
     293 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
     294 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
     295 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
     296 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
     297 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
    
    SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie