Łódź25
października
Łódź 25-26 października XX Mistrzostwa Łodzi
Kraków 8
listopada
Kraków 8-11 listopada XXII Mistrzostwa Polski
Kołobrzeg 8
listopada
Kołobrzeg 8 listopada Dzień Aktywności
Dariusz Kosz Mistrzem Polski 2014!08 - 11 listopada 2014 — XXII Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXII Mistrzostwa PolskiKraków, 08 - 11 listopada 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Dariusz Kosz Mistrzem Polski 2014!Podobnie jak cztery lata temu, tegoroczne Mistrzostwa Polski zostały rozegrane w formule czterodniowej, a Święto Niepodległości, wypadające w tym roku we wtorek, wieńczyło skrablowy maraton wyboru najlepszego gracza.

Początek to smutne pożegnanie — chwilą ciszy uczciliśmy pamięć Pauliny Naplochy, skrablistki i naszej koleżanki, która odeszła od nas tuż przed samymi mistrzostwami.

Dwa pierwsze dni, to dla 110 skrablistów z całej Polski wyczerpujące 15 rund, których celem było wyłonienie najlepszej szesnastki. W eliminacjach sypnęło niespodziankami. Odpadli byli mistrzowie Polski: Bartosz Morawski, Mariusz Skrobosz, Michał Alabrudziński, Stanisław Rydzik, Paweł JackowskiMirosław Uglik, podobnie jak broniący tytułu Dominik Urbacki. Ogólnie z grupy dwunastu najwyżej rankingowo rozstawionych graczy jedynie piątka awansowała dalej. O zaciętości i wysokim poziomie gry świadczy nowy rekord sumy wyników, ustanowiony pierwszego dnia przez Dariusza Kosza i Michała Alabrudzińskiego. Ich wynik to imponujące 1155 pkt. po partii wygranej przez Darka 659:496.

Tę część zawodów wygrali Dawidowie Adamczyk oraz Pikul, którzy zdobyli solidarnie po 12 pkt. Dobrze zaprezentowała się czwórka graczy wrocławskiej Siódemki: Dariusz Kosz, Krzysztof Obremski, Bogusław Szyszka oraz Marek Reda, podobnie jak czwórka warszawian: Miłosz Wrzałek, Tomasz Zwoliński, Krzysztof Mówka oraz Szymon Płachta, którzy również awansowali. Grupę najlepszych uzupełnili: Karol Wyrębkiewicz, Mariusz Wrześniewski, Leszek Kacprzyk, Kamil Górka, Kazimierz Merklejn oraz Piotr Pietuchowski. Piotr okazał się lepszy od Krzysztofa Sporczyka o 11 małych punktów. Cóż, niestety ktoś musi zająć 17. pozycję...

Druga część to 15-rundowe rozgrywki każdy-z-każdym zmodyfikowane tak, by najlepsi walczyli ze sobą w ostatnich rundach. Była to dominacja wrocławian Krzysztofa Obremskiego oraz Dariusza Kosza (pochodzących odpowiednio z Legnicy i Nysy), którzy niemal przez cały czas przewodzili stawce graczy, by kwestię wygranej rozstrzygnąć w finałowej partii. Mimo wyrównanego wyniku (473:413), Darek tę grę miał cały czas pod kontrolą i wygrał zdecydowanie, zdobywając w ten sposób swój drugi tytuł. Jego postawa w przeciągu całego roku i powrót na fotel lidera rankingu dowodzi, że wygrał faktycznie najlepszy. Zakończenie rozgrywek dla Krzysztofa było mało satysfakcjonujące, gdyż przegrywając trzy ostatnie gry spadł ostatecznie na 3. miejsce, dając się wyprzedzić na finiszu Dawidowi Adamczykowi.

Równolegle do finałowych poniedziałkowo-wtorkowych potyczek 54 graczy wzięło udział w Turnieju Towarzyszącym. Po 13 rundach najlepszy okazał się przedstawiciel gospodarzy, Jan Mrozowski, który w decydującym pojedynku z Barbarą Obremską zdobył 11 punkt, wyprzedzając swoją przeciwniczkę w końcowej klasyfikacji. Kolejne 3 miejsca zajęli odpowiednio byli mistrzowie Polski: Stanisław Rydzik, Bartosz Morawski i Paweł Jackowski. Z ciekawostek w Turnieju Towarzyszącym warto wspomnieć o dwóch bardzo rzadko spotykanych wydarzeniach jak dwa identyczne remisy w jednej rundzie (384:384 w II. serii gier) czy dwie nierozstrzygnięte partie Pawła Mazurka w jego dwóch pierwszych grach.

Organizatorzy zapewnili przestronną i widną salę w Hotelu Galaxy oraz zadbali o napoje i słodkie przekąski przez cały czas trwania zmagań. Tak dobre warunki nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie partnerów i sponsorów:
- Lotto — Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
- PKO BP Finat — podmiot świadczący kompleksowe usługi związane z obsługą Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych
- Teekanne — producent herbaty

Zwycięzcy nagród ufundowanych przez powyższych sponsorów w następujących konkursach:
- na słowo z literami FINAT:
Dariusz Puton za FAJTANIE (92 pkt.)
Karol Wyrębkiewicz za FATALNIE (42 pkt.)
Jan Mrozowski za FINTA (30 pkt.)
Kazimierz Merklejn za FATALNI (26 pkt.)

- na najdroższe słowo:
Natalia Ogierman za POWYŻERA (167 pkt.)
Agnieszka Wiśniewska za TYNKARZE (167 pkt.)

- na słowo zaczynające się na TE- :
Natalia Ogierman za TEINAMI (71 pkt.)
relacja: Grzegorz Wiączkowski
15 runda fazy finałowej XXII Mistrzostw Polski - Krzysztof Obremski : Dariusz Kosz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXI Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
XXI Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
XX Mistrzostwa Polski (faza finałowa)


Partner Turnieju

                       
Rodzaj turniejufaza eliminacyjna (otwarty)
faza finałowa (zamknięty, dla czołowej 16 z fazy eliminacyjnej)
Sposób rozgrywaniaRegulamin XXII Mistrzostw Polski

Faza eliminacyjna:
liczba rund: 15
system: połówkowy (rundy 1-15)

Faza finałowa:
liczba rund: 15
system: każdy z każdym
Miejsce rozgrywekHotel GALAXY

ul. Gęsia 22A
31-535 Kraków

mapa
Obrońca tytułuDominik Urbacki
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 8 listopada (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 9 listopada (8 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
13:00-14:00 — przerwa obiadowa
18:00 — zakończenie fazy eliminacyjnej MP

Poniedziałek, 10 listopada (9 rund)
10:00 — rozpoczęcie fazy finałowej MP
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Wtorek, 11 listopada (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia fazy finałowej
ok. 14:30 — zakończenie mistrzostw i dekoracja medalistów

Wpisowe30 zł – członkowie Polskiej Federacji Scrabble (z aktualnie opłaconymi składkami)
30 zł – osoby niepełnoletnie (rocznik 1996 i młodsze)
30 zł – debiutanci
50 zł – pozostałe osoby

W celu usprawnienia zapisów, wpisowe i ewentualne opłaty za obiad można wpłacać przelewem na konto PFS do środy 5 listopada do godz. 24:00.

Volkswagen Bank direct 60 2130 0004 2001 0386 3883 0001

DojazdZ Dworca PKP/PKS Kraków Główny:

- pieszo ok. 30 minut,
- tramwaj 50 --> z przystanku: Dworzec Główny Tunel do przystanku: Rondo Grzegórzeckie (2 przystanki, ok. 6 minut) i dalej 500 metrów pieszo
- tramwaj 7 lub 14 lub 20 --> z przystanku: Dworzec Główny do przystanku: Rondo Grzegórzeckie (3 przystanki, ok. 7 minut) i dalej 600 metrów pieszo
WyżywienieObiad na miejscu w cenie 25 zł za zestaw, zapisy w formularzu zgłoszeniowym:
08.11 — zupa ogórkowa z ryżem, domowe pierogi z mięsem w rumianej cebulce, woda mineralna
09.11 — domowy rosół z makaronem, kotlet z kurczaka, ziemniaki, kapusta zasmażana, woda mineralna
10.11 — zupa pomidorowa z lanym ciastem, zraziki wieprzowe, buraczki zasmażane, ziemniaki, woda mineralna

W okolicy galeria handlowa z punktem gastronomicznym.
NoclegiNa miejscu gry:
Hotel Galaxy****
ul. Gęsia 22A
pokój 1-osobowy — 290 PLN za dobę
pokój 2-osobowy — 350 PLN za dobę

W spacerowej odległości od miejsca gry, na krakowskim Kazimierzu:
  • Moon Hostel (850 metrów od miejsca gry)
  • Hostel 70s (1,5 km od miejsca gry)
  • Good Bye Lenin (1,2 km od miejsca gry)
  • Barka Basia (1 km od miejsca gry)
  • Hotel Secesja*** (1,7 km od miejsca gry)
  • Schronisko Młodzieżowe Sokolska (1,6 km od miejsca gry)

    Inne noclegi w Krakowie:
  • Apartamenty w Krakowie
  • e-Turysta
  • nocowanie.pl
  • NagrodyI miejsce — 2800 zł
    II miejsce — 1500 zł
    III miejsce — 800 zł
    IV miejsce — 300 zł
    V-XVI miejsce — 100 zł
    OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble

    Kontakt:
    Justyna Górka, tel. 606 288 378, e-mail j.gorka@pfs.org.pl
    Karol Wyrębkiewicz, tel. 691 664 325, e-mail k.wyrebkiewicz@pfs.org.pl
    Sponsorzy


    Wyniki turnieju XXII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
    
    Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
    --- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
      1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   159.53     12.0     6215     2612      625
      2 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       147.98     11.0     5826     2524      121
      3 Krzysztof       Obremski             Legnica                144.30     10.0     6162     2428      693
      4 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   141.40     10.0     5853     2431      201
      5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.91     10.0     5726     2425      343
      6 Piotr           Pietuchowski         Białystok              143.03      9.0     6037     2329      472
      7 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               143.38      9.0     5777     2329      278
      8 Krzysztof       Mówka                Warszawa               150.96      8.0     6022     2221      298
      9 Marek           Reda                 Dębówka                146.26      8.0     5921     2226       59
     10 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               147.63      7.0     6223     2124       64
     11 Bogusław        Szyszka              Oława                  137.80      7.0     5602     2134     -345
     12 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 146.55      6.0     5813     2025       97
     13 Dawid           Pikul                Poznań                 147.24      5.0     5738     1925     -274
     14 Kamil           Górka                Kraków                 148.87      3.0     5570     1723     -631
     15 Szymon          Płachta              Warszawa               137.19      3.0     5379     1735     -783
     16 Leszek          Kacprzyk             Katowice               132.81      2.0     5180     1639    -1218
    
    
    Wyniki turnieju XXII Mistrzostwa Polski (eliminacje)
    
    Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
    --- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
      1 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       145.08     12.0     6387     2561     1276
      2 Dawid           Pikul                Poznań                 144.97     12.0     6252     2530      477
      3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   158.52     11.0     6472     2459      807
      4 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   139.79     11.0     6209     2339      622
      5 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               140.92     11.0     6051     2452      380
      6 Krzysztof       Obremski             Legnica                144.00     10.5     6105     2430      614
      7 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.38     10.5     6043     2314      442
      8 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.20     10.0     6492     2333      720
      9 Leszek          Kacprzyk             Katowice               131.56     10.0     6324     2134      847
     10 Kamil           Górka                Kraków                 150.16     10.0     6249     2269      588
     11 Bogusław        Szyszka              Oława                  137.90     10.0     6172     2245      250
     12 Krzysztof       Mówka                Warszawa               150.09     10.0     6062     2400      276
     13 Marek           Reda                 Dębówka                147.63     10.0     6033     2239      345
     14 Szymon          Płachta              Warszawa               135.98     10.0     5991     2215      554
     15 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               147.57     10.0     5969     2354      300
     16 Piotr           Pietuchowski         Białystok              140.22     10.0     5794     2314      226
     17 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              123.83     10.0     5783     2246      346
     18 Wojciech        Zemło                Łódź                   138.42      9.0     6277     2041      618
     19 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.65      9.0     6256     2270      496
     20 Dominik         Urbacki              Pruszków               148.38      9.0     6132     2119      651
     21 Jakub           Szymczak             Łódź                   144.10      9.0     6009     2252      369
     22 Kacper          Zegadło              Warszawa               137.39      9.0     5995     2155      147
     23 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               140.97      9.0     5983     2176      600
     24 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 135.59      9.0     5959     2081      349
     25 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               154.05      9.0     5946     2236      -34
     26 Barbara         Obremska             Wrocław                124.86      9.0     5941     2050      479
     27 Mirosław        Uglik                Warszawa               146.68      9.0     5929     2159      318
     28 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              132.22      9.0     5923     2206      308
     29 Agnieszka       Krupka               Krosno                 130.86      9.0     5858     2018      616
     30 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            146.95      9.0     5838     2162      589
     31 Janusz          Krupiński            Bytom                  128.04      9.0     5765     2138       91
     32 Jan             Kozłowski            Kraków                 132.54      8.0     6159     1935      680
     33 Grzegorz        Łukasik              Konojady               142.51      8.0     6126     2055      483
     34 Karol           Waniek               Wrocław                136.22      8.0     6111     2065      577
     35 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               124.37      8.0     5998     1963      441
     36 Marek           Rogalski             Warszawa               124.03      8.0     5976     1939      130
     37 Bartosz         Morawski             Gliwice                159.55      8.0     5948     1953      650
     38 Joanna          Jewtuch              Warszawa               132.07      8.0     5933     1890      276
     39 Paweł           Jackowski            Warszawa               146.08      8.0     5924     1923      253
     40 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.84      8.0     5914     2010      126
     41 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 137.33      8.0     5887     1955      425
     42 Tomasz          Ciejka               Kraków                 139.77      8.0     5866     2107      -73
     43 Jan             Mrozowski            Kraków                 141.16      8.0     5814     2046       95
     44 Kamil           Kister               Puławy                 135.99      8.0     5737     2082     -120
     45 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.34      8.0     5721     2073      -97
     46 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               125.75      8.0     5709     2061       55
     47 Andrzej         Kroc                 Łódź                   122.05      8.0     5700     1889      161
     48 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   128.32      8.0     5622     1932      320
     49 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.12      8.0     5615     1895      143
     50 Maria           Pokorska             Warszawa               108.48      8.0     5586     1983     -273
     51 Urszula         Solarska             Łódź                   114.70      8.0     5508     2055     -330
     52 Maciej          Rzychoń              Katowice               139.76      8.0     5462     1929      573
     53 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              105.50      8.0     5422     1990     -109
     54 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              120.53      8.0     5286     1905     -167
     55 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 129.54      7.0     6090     1874      495
     56 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.98      7.0     5850     1827      193
     57 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               133.30      7.0     5714     1817       72
     58 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               127.57      7.0     5706     1936      -50
     59 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         129.52      7.0     5649     1808      106
     60 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               130.32      7.0     5640     1793       21
     61 Tomasz          Lempart              Kraków                 123.75      7.0     5627     1815     -365
     62 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              127.54      7.0     5626     1819      142
     63 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    129.82      7.0     5614     1826      402
     64 Tomasz          Górka                Kraków                 121.19      7.0     5563     1841     -151
     65 Artur           Irzyk                Kraków                 133.96      7.0     5483     1865       81
     66 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 121.78      7.0     5476     1964      -91
     67 Marta           Bajorek              Warszawa               126.45      7.0     5475     1786      -29
     68 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                120.17      7.0     5473     2044     -744
     69 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              120.31      7.0     5449     1848     -454
     70 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               131.06      7.0     5434     1835     -287
     71 Jerzy           Matyasik             Kraków                 127.49      7.0     5313     1955     -599
     72 Adam            Janicki              Wrocław                115.65      7.0     5278     1877     -681
     73 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               100.53      7.0     4721     1885    -1004
     74 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.83      6.0     5985     1664      550
     75 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              131.53      6.0     5680     1715     -335
     76 Natalia         Ogierman             Katowice               127.57      6.0     5538     1738     -131
     77 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.39      6.0     5443     1739     -537
     78 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.47      6.0     5442     1635     -185
     79 Konrad          Sowula               Kraków                 117.32      6.0     5404     1621      -91
     80 Zbigniew        Rybak                Warszawa               120.30      6.0     5325     1723     -195
     81 Dariusz         Sowula               Kraków                 113.74      6.0     5280     1660     -208
     82 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            105.80      6.0     5278     1788     -604
     83 Zofia           Górka                Łęczna                 116.74      6.0     5196     1598     -401
     84 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 116.67      6.0     5138     1692     -242
     85 Joanna          Brychcy              Katowice               103.89      6.0     4973     1773    -1174
     86 Paweł           Brylski              Kraków                 101.65      6.0     4949     1742     -867
     87 Marta           Świątkowska          Wrocław                117.74      6.0     4773     1654     -573
     88 Marek           Salamon              Bytom                  133.44      6.0     3937     1556      163
     89 Marcin          Ceglarek             Kraków                 126.49      5.5     5330     1629     -383
     90 Piotr           Broda                Sandomierz             132.79      5.0     5739     1636      -20
     91 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              116.46      5.0     5115     1582     -630
     92 Waldemar        Wypchał              Kraków                 100.00      5.0     5084     1502     -325
     93 Agnieszka       Dawid                Kraków                 100.00      5.0     5056     1569      -93
     94 Zbigniew        Kniotek              Bytom                  108.19      5.0     5033     1611     -658
     95 Leszek          Kilian               Jaworzno               111.14      5.0     4872     1517     -803
     96 Łukasz          Sornek               Mikołów                125.57      5.0     4869     1536     -158
     97 Renata          Andracka             Zwola                  115.61      5.0     4841     1547     -671
     98 Leszek          Stecuła              Bytom                  127.48      5.0     2709     1104      130
     99 Sylwia          Łada                 Inowrocław             112.73      4.5     5120     1280      129
    100 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               106.41      4.5     4862     1301     -466
    101 Dominik         Małocha              Demblin                100.00      4.5     4564     1287     -593
    102 Jerzy           Luter                Bytom                  120.50      4.0     5201     1445     -495
    103 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      4.0     4920     1415     -715
    104 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     4781     1390     -727
    105 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             133.38      4.0     2569      921       84
    106 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     4410     1184     -826
    107 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      2.5     4616     1157     -987
    108 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         128.29      2.0     2410      684     -245
    109 Kinga           Stecuła              Bytom                  100.00      1.5     2150      628     -450
    110 Piotr           Latoszek             Warszawa               100.00      1.0     2149      598     -711
    
    
    Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
    
    
    
    	Dariusz Kosz 159.53 Nysa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     3 Szymon         Płachta               137.19 +  445: 256  187
        2     3 Marek          Reda                  146.26 +  394: 351  196
        3     3 Piotr          Pietuchowski          143.03 +  419: 325  193
        4     3 Kazimierz      Merklejn              147.63 +  398: 390  198
        5     3 Kamil          Górka                 148.87 +  440: 321  199
        6     3 Bogusław       Szyszka               137.80 +  395: 386  188
        7     3 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  479: 333  183
        8     3 Krzysztof      Mówka                 150.96 -  293: 468  101
        9     2 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 +  417: 387  191
       10     3 Miłosz         Wrzałek               143.38 -  332: 441   93
       11     3 Tomasz         Zwoliński             146.91 -  348: 437   97
       12     1 Dawid          Adamczyk              147.98 +  452: 318  198
       13     2 Dawid          Pikul                 147.24 +  429: 400  197
       14     3 Mariusz        Wrześniewski          146.55 +  501: 364  197
       15     3 Krzysztof      Obremski              144.30 +  473: 413  194
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2612  / 15 174.13
    
    
    
    
    	Krzysztof Mówka 150.96 Warszawa        
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     5 Miłosz         Wrzałek               143.38 +  393: 305  193
        2     6 Krzysztof      Obremski              144.30 -  324: 451   94
        3     7 Tomasz         Zwoliński             146.91 +  468: 314  197
        4     8 Mariusz        Wrześniewski          146.55 -  344: 362   97
        5     1 Dawid          Adamczyk              147.98 -  360: 369   98
        6     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 +  470: 380  191
        7     2 Dawid          Pikul                 147.24 -  347: 449   97
        8     3 Dariusz        Kosz                  159.53 +  468: 293  210
        9     6 Bogusław       Szyszka               137.80 -  374: 423   88
       10     8 Szymon         Płachta               137.19 +  440: 425  187
       11     8 Piotr          Pietuchowski          143.03 +  388: 340  193
       12     6 Kamil          Górka                 148.87 -  395: 441   99
       13     5 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  481: 382  183
       14     8 Kazimierz      Merklejn              147.63 +  425: 383  198
       15     8 Marek          Reda                  146.26 -  345: 407   96
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2221  / 15 148.07
    
    
    
    
    	Kamil Górka 148.87 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     7 Tomasz         Zwoliński             146.91 -  302: 469   97
        2     8 Mariusz        Wrześniewski          146.55 -  349: 476   97
        3     5 Miłosz         Wrzałek               143.38 -  355: 372   93
        4     6 Krzysztof      Obremski              144.30 -  386: 424   94
        5     3 Dariusz        Kosz                  159.53 -  321: 440  110
        6     2 Dawid          Pikul                 147.24 +  371: 367  197
        7     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  416: 442   91
        8     1 Dawid          Adamczyk              147.98 -  339: 396   98
        9     5 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  426: 318  183
       10     6 Piotr          Pietuchowski          143.03 -  344: 416   93
       11     6 Szymon         Płachta               137.19 -  412: 419   87
       12     6 Krzysztof      Mówka                 150.96 +  441: 395  201
       13     6 Bogusław       Szyszka               137.80 -  295: 411   88
       14     6 Marek          Reda                  146.26 -  380: 394   96
       15     6 Kazimierz      Merklejn              147.63 -  433: 462   98
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1723  / 15 114.87
    
    
    
    
    	Dawid Adamczyk 147.98 Wodzisław Śląski
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     1 Piotr          Pietuchowski          143.03 -  273: 537   93
        2     1 Kazimierz      Merklejn              147.63 +  474: 373  198
        3     1 Szymon         Płachta               137.19 +  357: 316  187
        4     1 Marek          Reda                  146.26 +  418: 405  196
        5     1 Krzysztof      Mówka                 150.96 +  369: 360  201
        6     1 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  392: 370  183
        7     1 Bogusław       Szyszka               137.80 +  425: 358  188
        8     1 Kamil          Górka                 148.87 +  396: 339  199
        9     1 Dawid          Pikul                 147.24 -  349: 410   97
       10     1 Tomasz         Zwoliński             146.91 +  470: 238  197
       11     1 Miłosz         Wrzałek               143.38 +  381: 354  193
       12     1 Dariusz        Kosz                  159.53 -  318: 452  110
       13     1 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  343: 450   91
       14     1 Krzysztof      Obremski              144.30 +  480: 380  194
       15     1 Mariusz        Wrześniewski          146.55 +  381: 363  197
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2524  / 15 168.27
    
    
    
    
    	Kazimierz Merklejn 147.63 Szczecin
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     2 Dawid          Pikul                 147.24 +  417: 349  197
        2     1 Dawid          Adamczyk              147.98 -  373: 474   98
        3     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  389: 398   91
        4     3 Dariusz        Kosz                  159.53 -  390: 398  110
        5     6 Krzysztof      Obremski              144.30 -  370: 395   94
        6     7 Tomasz         Zwoliński             146.91 -  349: 383   97
        7     5 Miłosz         Wrzałek               143.38 +  499: 426  193
        8     8 Mariusz        Wrześniewski          146.55 +  400: 394  197
        9     8 Piotr          Pietuchowski          143.03 -  338: 481   93
       10     5 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  416: 353  183
       11     7 Bogusław       Szyszka               137.80 +  472: 414  188
       12     7 Marek          Reda                  146.26 -  368: 451   96
       13     8 Szymon         Płachta               137.19 +  597: 385  187
       14     8 Krzysztof      Mówka                 150.96 -  383: 425  101
       15     6 Kamil          Górka                 148.87 +  462: 433  199
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2124  / 15 141.60
    
    
    
    
    	Dawid Pikul 147.24 Poznań                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     2 Kazimierz      Merklejn              147.63 -  349: 417   98
        2     2 Piotr          Pietuchowski          143.03 +  446: 340  193
        3     2 Marek          Reda                  146.26 -  403: 514   96
        4     2 Szymon         Płachta               137.19 -  335: 431   87
        5     2 Bogusław       Szyszka               137.80 +  516: 346  188
        6     2 Kamil          Górka                 148.87 -  367: 371   99
        7     2 Krzysztof      Mówka                 150.96 +  449: 347  201
        8     2 Leszek         Kacprzyk              132.81 -  335: 485   83
        9     1 Dawid          Adamczyk              147.98 +  410: 349  198
       10     2 Mariusz        Wrześniewski          146.55 -  355: 498   97
       11     2 Krzysztof      Obremski              144.30 -  291: 370   94
       12     2 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 +  473: 320  191
       13     2 Dariusz        Kosz                  159.53 -  400: 429  110
       14     2 Miłosz         Wrzałek               143.38 -  269: 407   93
       15     2 Tomasz         Zwoliński             146.91 -  340: 388   97
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1925  / 15 128.33
    
    
    
    
    	Tomasz Zwoliński 146.91 Skierdy         
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     7 Kamil          Górka                 148.87 +  469: 302  199
        2     7 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  456: 217  183
        3     7 Krzysztof      Mówka                 150.96 -  314: 468  101
        4     7 Bogusław       Szyszka               137.80 +  483: 321  188
        5     7 Szymon         Płachta               137.19 +  429: 346  187
        6     7 Kazimierz      Merklejn              147.63 +  383: 349  198
        7     7 Marek          Reda                  146.26 +  453: 346  196
        8     7 Piotr          Pietuchowski          143.03 +  372: 355  193
        9     4 Mariusz        Wrześniewski          146.55 -  322: 329   97
       10     1 Dawid          Adamczyk              147.98 -  238: 470   98
       11     3 Dariusz        Kosz                  159.53 +  437: 348  210
       12     3 Miłosz         Wrzałek               143.38 -  278: 514   93
       13     4 Krzysztof      Obremski              144.30 +  373: 315  194
       14     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  331: 363   91
       15     2 Dawid          Pikul                 147.24 +  388: 340  197
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2425  / 15 161.67
    
    
    
    
    	Mariusz Wrześniewski 146.55 Kraków   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     8 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  552: 329  183
        2     8 Kamil          Górka                 148.87 +  476: 349  199
        3     8 Bogusław       Szyszka               137.80 -  311: 366   88
        4     8 Krzysztof      Mówka                 150.96 +  362: 344  201
        5     8 Marek          Reda                  146.26 -  363: 450   96
        6     8 Piotr          Pietuchowski          143.03 -  377: 421   93
        7     8 Szymon         Płachta               137.19 +  435: 309  187
        8     8 Kazimierz      Merklejn              147.63 -  394: 400   98
        9     4 Tomasz         Zwoliński             146.91 +  329: 322  197
       10     2 Dawid          Pikul                 147.24 +  498: 355  197
       11     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  302: 392   91
       12     4 Krzysztof      Obremski              144.30 -  378: 418   94
       13     3 Miłosz         Wrzałek               143.38 -  309: 379   93
       14     3 Dariusz        Kosz                  159.53 -  364: 501  110
       15     1 Dawid          Adamczyk              147.98 -  363: 381   98
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2025  / 15 135.00
    
    
    
    
    	Marek Reda 146.26 Dębówka
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  289: 428   91
        2     3 Dariusz        Kosz                  159.53 -  351: 394  110
        3     2 Dawid          Pikul                 147.24 +  514: 403  197
        4     1 Dawid          Adamczyk              147.98 -  405: 418   98
        5     8 Mariusz        Wrześniewski          146.55 +  450: 363  197
        6     5 Miłosz         Wrzałek               143.38 -  370: 406   93
        7     7 Tomasz         Zwoliński             146.91 -  346: 453   97
        8     6 Krzysztof      Obremski              144.30 -  308: 451   94
        9     7 Szymon         Płachta               137.19 +  444: 346  187
       10     7 Bogusław       Szyszka               137.80 -  319: 473   88
       11     5 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  418: 271  183
       12     7 Kazimierz      Merklejn              147.63 +  451: 368  198
       13     7 Piotr          Pietuchowski          143.03 +  455: 363  193
       14     6 Kamil          Górka                 148.87 +  394: 380  199
       15     8 Krzysztof      Mówka                 150.96 +  407: 345  201
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2226  / 15 148.40
    
    
    
    
    	Krzysztof Obremski 144.30 Legnica                  
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     6 Bogusław       Szyszka               137.80 +  443: 244  188
        2     6 Krzysztof      Mówka                 150.96 +  451: 324  201
        3     6 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  416: 375  183
        4     6 Kamil          Górka                 148.87 +  424: 386  199
        5     6 Kazimierz      Merklejn              147.63 +  395: 370  198
        6     6 Szymon         Płachta               137.19 -  355: 428   87
        7     6 Piotr          Pietuchowski          143.03 +  467: 350  193
        8     6 Marek          Reda                  146.26 +  451: 308  196
        9     3 Miłosz         Wrzałek               143.38 +  486: 293  193
       10     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  378: 396   91
       11     2 Dawid          Pikul                 147.24 +  370: 291  197
       12     4 Mariusz        Wrześniewski          146.55 +  418: 378  197
       13     4 Tomasz         Zwoliński             146.91 -  315: 373   97
       14     1 Dawid          Adamczyk              147.98 -  380: 480   98
       15     3 Dariusz        Kosz                  159.53 -  413: 473  110
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2428  / 15 161.87
    
    
    
    
    	Miłosz Wrzałek 143.38 Warszawa                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     5 Krzysztof      Mówka                 150.96 -  305: 393  101
        2     5 Bogusław       Szyszka               137.80 +  465: 356  188
        3     5 Kamil          Górka                 148.87 +  372: 355  199
        4     5 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  387: 293  183
        5     5 Piotr          Pietuchowski          143.03 -  353: 455   93
        6     5 Marek          Reda                  146.26 +  406: 370  196
        7     5 Kazimierz      Merklejn              147.63 -  426: 499   98
        8     5 Szymon         Płachta               137.19 +  359: 351  187
        9     3 Krzysztof      Obremski              144.30 -  293: 486   94
       10     3 Dariusz        Kosz                  159.53 +  441: 332  210
       11     1 Dawid          Adamczyk              147.98 -  354: 381   98
       12     3 Tomasz         Zwoliński             146.91 +  514: 278  197
       13     3 Mariusz        Wrześniewski          146.55 +  379: 309  197
       14     2 Dawid          Pikul                 147.24 +  407: 269  197
       15     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  316: 372   91
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2329  / 15 155.27
    
    
    
    
    	Piotr Pietuchowski 143.03 Białystok                
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     1 Dawid          Adamczyk              147.98 +  537: 273  198
        2     2 Dawid          Pikul                 147.24 -  340: 446   97
        3     3 Dariusz        Kosz                  159.53 -  325: 419  110
        4     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 +  402: 368  191
        5     5 Miłosz         Wrzałek               143.38 +  455: 353  193
        6     8 Mariusz        Wrześniewski          146.55 +  421: 377  197
        7     6 Krzysztof      Obremski              144.30 -  350: 467   94
        8     7 Tomasz         Zwoliński             146.91 -  355: 372   97
        9     8 Kazimierz      Merklejn              147.63 +  481: 338  198
       10     6 Kamil          Górka                 148.87 +  416: 344  199
       11     8 Krzysztof      Mówka                 150.96 -  340: 388  101
       12     8 Szymon         Płachta               137.19 +  402: 365  187
       13     7 Marek          Reda                  146.26 -  363: 455   96
       14     7 Bogusław       Szyszka               137.80 +  463: 273  188
       15     5 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  387: 327  183
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2329  / 15 155.27
    
    
    
    
    	Karol Wyrębkiewicz 141.40 Łódź              
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     4 Marek          Reda                  146.26 +  428: 289  196
        2     4 Szymon         Płachta               137.19 +  362: 355  187
        3     4 Kazimierz      Merklejn              147.63 +  398: 389  198
        4     4 Piotr          Pietuchowski          143.03 -  368: 402   93
        5     4 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  448: 355  183
        6     4 Krzysztof      Mówka                 150.96 -  380: 470  101
        7     4 Kamil          Górka                 148.87 +  442: 416  199
        8     4 Bogusław       Szyszka               137.80 -  347: 416   88
        9     2 Dariusz        Kosz                  159.53 -  387: 417  110
       10     4 Krzysztof      Obremski              144.30 +  396: 378  194
       11     4 Mariusz        Wrześniewski          146.55 +  392: 302  197
       12     2 Dawid          Pikul                 147.24 -  320: 473   97
       13     1 Dawid          Adamczyk              147.98 +  450: 343  198
       14     4 Tomasz         Zwoliński             146.91 +  363: 331  197
       15     4 Miłosz         Wrzałek               143.38 +  372: 316  193
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2431  / 15 162.07
    
    
    
    
    	Bogusław Szyszka 137.80 Oława                    
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     6 Krzysztof      Obremski              144.30 -  244: 443   94
        2     5 Miłosz         Wrzałek               143.38 -  356: 465   93
        3     8 Mariusz        Wrześniewski          146.55 +  366: 311  197
        4     7 Tomasz         Zwoliński             146.91 -  321: 483   97
        5     2 Dawid          Pikul                 147.24 -  346: 516   97
        6     3 Dariusz        Kosz                  159.53 -  386: 395  110
        7     1 Dawid          Adamczyk              147.98 -  358: 425   98
        8     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 +  416: 347  191
        9     6 Krzysztof      Mówka                 150.96 +  423: 374  201
       10     7 Marek          Reda                  146.26 +  473: 319  196
       11     7 Kazimierz      Merklejn              147.63 -  414: 472   98
       12     5 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  464: 333  183
       13     6 Kamil          Górka                 148.87 +  411: 295  199
       14     7 Piotr          Pietuchowski          143.03 -  273: 463   93
       15     7 Szymon         Płachta               137.19 +  351: 306  187
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2134  / 15 142.27
    
    
    
    
    	Szymon Płachta 137.19 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     3 Dariusz        Kosz                  159.53 -  256: 445  110
        2     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  355: 362   91
        3     1 Dawid          Adamczyk              147.98 -  316: 357   98
        4     2 Dawid          Pikul                 147.24 +  431: 335  197
        5     7 Tomasz         Zwoliński             146.91 -  346: 429   97
        6     6 Krzysztof      Obremski              144.30 +  428: 355  194
        7     8 Mariusz        Wrześniewski          146.55 -  309: 435   97
        8     5 Miłosz         Wrzałek               143.38 -  351: 359   93
        9     7 Marek          Reda                  146.26 -  346: 444   96
       10     8 Krzysztof      Mówka                 150.96 -  425: 440  101
       11     6 Kamil          Górka                 148.87 +  419: 412  199
       12     8 Piotr          Pietuchowski          143.03 -  365: 402   93
       13     8 Kazimierz      Merklejn              147.63 -  385: 597   98
       14     5 Leszek         Kacprzyk              132.81 -  341: 439   83
       15     7 Bogusław       Szyszka               137.80 -  306: 351   88
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1735  / 15 115.67
    
    
    
    
    	Leszek Kacprzyk 132.81 Katowice                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     8 Mariusz        Wrześniewski          146.55 -  329: 552   97
        2     7 Tomasz         Zwoliński             146.91 -  217: 456   97
        3     6 Krzysztof      Obremski              144.30 -  375: 416   94
        4     5 Miłosz         Wrzałek               143.38 -  293: 387   93
        5     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  355: 448   91
        6     1 Dawid          Adamczyk              147.98 -  370: 392   98
        7     3 Dariusz        Kosz                  159.53 -  333: 479  110
        8     2 Dawid          Pikul                 147.24 +  485: 335  197
        9     5 Kamil          Górka                 148.87 -  318: 426   99
       10     5 Kazimierz      Merklejn              147.63 -  353: 416   98
       11     5 Marek          Reda                  146.26 -  271: 418   96
       12     5 Bogusław       Szyszka               137.80 -  333: 464   88
       13     5 Krzysztof      Mówka                 150.96 -  382: 481  101
       14     5 Szymon         Płachta               137.19 +  439: 341  187
       15     5 Piotr          Pietuchowski          143.03 -  327: 387   93
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1639  / 15 109.27
    
    
    
    
    Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXII Mistrzostwa Polski (eliminacje)
    
    
    
    	Bartosz Morawski 159.55 Gliwice                  
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     1 Grzegorz       Pukniel               128.32 +  332: 320  178
        2    26 Marek          Salamon               133.44 -  284: 356   83
        3    41 Michał         Dąbrowski             100.00 +  481: 255  150
        4    18 Łucja          Kodzis                127.54 +  359: 307  178
        5    16 Maciej         Sancewicz             129.82 +  480: 312  180
        6     6 Krzysztof      Mówka                 150.09 -  375: 384  100
        7    11 Karol          Waniek                136.22 -  384: 424   86
        8    18 Krzysztof      Kałuża                131.53 +  445: 347  182
        9     9 Mariusz        Wrześniewski          144.20 -  376: 401   94
       10    26 Dariusz        Ulatowski             120.17 +  534: 341  170
       11    16 Piotr          Potoczek              105.50 -  391: 398   56
       12    19 Juliusz        Czupryniak            125.75 -  304: 440   76
       13    25 Marcin         Stachowski            105.80 +  461: 297  156
       14    19 Janusz         Krupiński             128.04 -  357: 366   78
       15    25 Grzegorz       Kwiecień              121.78 +  385: 350  172
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1939  / 15 129.27
    
    
    
    
    	Dariusz Kosz 158.52 Nysa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     2 Bronisław      Parada                128.29 +  378: 333  178
        2    11 Maria          Pokorska              108.48 +  361: 321  158
        3    13 Juliusz        Czupryniak            125.75 +  469: 318  176
        4     3 Miłosz         Wrzałek               140.92 +  434: 399  191
        5     1 Michał         Alabrudziński         152.65 +  659: 496  203
        6     1 Mariusz        Skrobosz              154.05 +  491: 386  204
        7     1 Krzysztof      Mówka                 150.09 -  311: 490  100
        8     1 Jakub          Szymczak              144.10 +  541: 321  194
        9     1 Kazimierz      Merklejn              147.57 -  347: 410   98
       10     2 Dawid          Pikul                 144.97 +  600: 328  195
       11     2 Kamil          Górka                 150.16 -  334: 370  100
       12     3 Krzysztof      Obremski              144.00 +  399: 365  194
       13     3 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 -  351: 389   90
       14     4 Marek          Dudkiewicz            132.22 +  448: 394  182
       15     1 Dawid          Adamczyk              145.08 +  349: 345  195
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2458  / 15 163.87
    
    
    
    
    	Mariusz Skrobosz 154.05 Warszawa               
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     3 Janusz         Krupiński             128.04 +  410: 372  178
        2    27 Szymon         Dąbrowski             131.06 +  391: 372  181
        3     4 Kacper         Zegadło               137.39 +  364: 347  187
        4     5 Marek          Reda                  147.63 +  518: 420  198
        5     3 Marek          Salamon               133.44 +  392: 313  183
        6     1 Dariusz        Kosz                  158.52 -  386: 491  109
        7     6 Urszula        Solarska              114.70 -  385: 422   65
        8    11 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 +  425: 323  178
        9     6 Marek          Dudkiewicz            132.22 +  544: 316  182
       10     4 Jakub          Szymczak              144.10 +  420: 408  194
       11     3 Miłosz         Wrzałek               140.92 +  455: 310  191
       12     1 Kazimierz      Merklejn              147.57 -  330: 384   98
       13     1 Dawid          Adamczyk              145.08 -  252: 475   95
       14     7 Michał         Alabrudziński         152.65 -  368: 462  103
       15     7 Mariusz        Wrześniewski          144.20 -  306: 565   94
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2236  / 15 149.07
    
    
    
    
    	Michał Alabrudziński 152.65 Włocławek
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     4 Natalia        Ogierman              127.57 +  391: 386  178
        2     5 Szymon         Płachta               135.98 +  425: 314  186
        3     2 Łukasz         Bobowski              146.34 +  433: 338  196
        4     1 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 +  563: 252  183
        5     1 Dariusz        Kosz                  158.52 -  496: 659  109
        6     2 Kazimierz      Merklejn              147.57 +  447: 342  198
        7     2 Jakub          Szymczak              144.10 -  379: 498   94
        8     4 Krzysztof      Mówka                 150.09 -  319: 329  100
        9     7 Krzysztof      Obremski              144.00 -  358: 446   94
       10    15 Maria          Pokorska              108.48 +  443: 279  158
       11    11 Łukasz         Tuszyński             140.97 +  423: 402  191
       12     8 Kamil          Kister                135.99 +  459: 291  186
       13     4 Dawid          Pikul                 144.97 -  384: 446   95
       14     7 Mariusz        Skrobosz              154.05 +  462: 368  204
       15     6 Marek          Reda                  147.63 -  274: 410   98
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2270  / 15 151.33
    
    
    
    
    	Kamil Górka 150.16 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     5 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 -  376: 393   78
        2    34 Joanna         Jewtuch               132.07 +  434: 350  182
        3    23 Ryszard        Korpalski             116.46 +  442: 302  166
        4    14 Kamil          Kister                135.99 -  362: 446   86
        5    24 Adam           Janicki               115.65 +  483: 313  166
        6    15 Piotr          Potoczek              105.50 +  417: 384  156
        7    12 Arkadiusz      Łydka                 130.32 +  485: 387  180
        8     6 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 +  421: 261  183
        9     3 Tomasz         Ciejka                139.77 +  422: 412  190
       10     3 Krzysztof      Obremski              144.00 +  452: 411  194
       11     2 Dariusz        Kosz                  158.52 +  370: 334  209
       12     2 Dawid          Adamczyk              145.08 -  336: 411   95
       13     2 Kazimierz      Merklejn              147.57 +  422: 404  198
       14     2 Dawid          Pikul                 144.97 -  407: 421   95
       15     3 Miłosz         Wrzałek               140.92 -  420: 432   91
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2269  / 15 151.27
    
    
    
    
    	Krzysztof Mówka 150.09 Warszawa        
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     6 Łucja          Kodzis                127.54 -  300: 496   78
        2    39 Arkadiusz      Łydka                 130.32 +  415: 375  180
        3    22 Mirosław       Uglik                 146.68 +  458: 359  197
        4    26 Jerzy          Matyasik              127.49 +  403: 375  177
        5     7 Mariusz        Wrześniewski          144.20 +  482: 451  194
        6     6 Bartosz        Morawski              159.55 +  384: 375  210
        7     1 Dariusz        Kosz                  158.52 +  490: 311  209
        8     4 Michał         Alabrudziński         152.65 +  329: 319  203
        9     2 Miłosz         Wrzałek               140.92 -  327: 478   91
       10     5 Dawid          Adamczyk              145.08 -  344: 465   95
       11     7 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 -  374: 428   90
       12    10 Bogusław       Szyszka               137.90 +  514: 319  188
       13     7 Dominik        Urbacki               148.38 +  529: 396  198
       14     6 Jakub          Szymczak              144.10 +  426: 347  194
       15     4 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  287: 292   96
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2400  / 15 160.00
    
    
    
    
    	Stanisław Rydzik 149.84 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     7 Jerzy          Matyasik              127.49 -  411: 419   77
        2    28 Dominik        Urbacki               148.38 +  441: 375  198
        3    17 Mikołaj        Cieplik               133.38 +  384: 354  183
        4    16 Dariusz        Ulatowski             120.17 -  347: 442   70
        5    27 Maria          Pokorska              108.48 -  395: 472   58
        6    31 Krzysztof      Kodzis                120.31 +  392: 354  170
        7    33 Artur          Irzyk                 133.96 +  461: 323  184
        8    21 Łukasz         Tuszyński             140.97 +  426: 415  191
        9    16 Marcin         Stachowski            105.80 +  387: 365  156
       10     9 Krzysztof      Sporczyk              123.83 +  401: 320  174
       11     4 Mariusz        Wrześniewski          144.20 -  401: 422   94
       12     7 Arkadiusz      Biegun                129.54 +  437: 322  180
       13     9 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  354: 448   96
       14    15 Marek          Reda                  147.63 -  344: 370   98
       15    15 Agnieszka      Krupka                130.86 -  333: 387   81
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2010  / 15 134.00
    
    
    
    
    	Dominik Urbacki 148.38 Pruszków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     8 Leszek         Stecuła               127.48 +  409: 327  177
        2    28 Stanisław      Rydzik                149.84 -  375: 441  100
        3    29 Grzegorz       Kwiecień              121.78 -  328: 395   72
        4    41 Zbigniew       Kniotek               108.19 +  419: 323  158
        5    36 Leszek         Kilian                111.14 +  367: 344  161
        6    21 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 -  385: 390   83
        7    25 Andrzej        Rakoczy               135.59 +  373: 365  186
        8    20 Małgorzata     Sulejewska            137.33 +  413: 262  187
        9    13 Kacper         Zegadło               137.39 +  504: 277  187
       10    13 Joanna         Brychcy               103.89 +  589: 290  154
       11     5 Krzysztof      Obremski              144.00 -  337: 373   94
       12    13 Łukasz         Bobowski              146.34 +  468: 424  196
       13     7 Krzysztof      Mówka                 150.09 -  396: 529  100
       14    11 Maciej         Rzychoń               139.76 +  420: 358  190
       15    10 Krzysztof      Sporczyk              123.83 -  349: 383   74
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2119  / 15 141.27
    
    
    
    
    	Marek Reda 147.63 Dębówka
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     9 Marcin         Ceglarek              126.49 +  366: 350  176
        2    13 Łukasz         Tuszyński             140.97 +  421: 360  191
        3     6 Paweł          Mazurek               129.52 +  493: 338  180
        4     5 Mariusz        Skrobosz              154.05 -  420: 518  104
        5     9 Jakub          Szymczak              144.10 -  335: 400   94
        6    20 Maria          Pokorska              108.48 +  499: 430  158
        7    10 Juliusz        Czupryniak            125.75 +  482: 377  176
        8     5 Krzysztof      Sporczyk              123.83 -  378: 408   74
        9    10 Dariusz        Puton                 146.95 -  255: 412   97
       10    18 Tomasz         Górka                 121.19 +  453: 414  171
       11    13 Urszula        Solarska              114.70 +  387: 377  165
       12    14 Piotr          Potoczek              105.50 +  429: 249  156
       13     8 Krzysztof      Obremski              144.00 -  335: 437   94
       14    15 Stanisław      Rydzik                149.84 +  370: 344  200
       15     6 Michał         Alabrudziński         152.65 +  410: 274  203
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2239  / 15 149.27
    
    
    
    
    	Kazimierz Merklejn 147.57 Szczecin
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    10 Marta          Bajorek               126.45 +  381: 350  176
        2     9 Jerzy          Luter                 120.50 +  452: 324  171
        3    14 Jerzy          Matyasik              127.49 +  500: 319  177
        4     2 Jakub          Szymczak              144.10 +  396: 335  194
        5     2 Dawid          Pikul                 144.97 +  486: 386  195
        6     2 Michał         Alabrudziński         152.65 -  342: 447  103
        7     4 Tomasz         Ciejka                139.77 +  389: 362  190
        8     3 Urszula        Solarska              114.70 +  387: 378  165
        9     1 Dariusz        Kosz                  158.52 +  410: 347  209
       10     1 Miłosz         Wrzałek               140.92 +  496: 335  191
       11     1 Dawid          Adamczyk              145.08 -  304: 433   95
       12     1 Mariusz        Skrobosz              154.05 +  384: 330  204
       13     2 Kamil          Górka                 150.16 -  404: 422  100
       14     3 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 -  328: 462   90
       15     5 Krzysztof      Obremski              144.00 -  310: 439   94
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2354  / 15 156.93
    
    
    
    
    	Dariusz Puton 146.95 Ruda Śląska            
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    11 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  390: 355  176
        2     6 Mariusz        Wrześniewski          144.20 +  432: 295  194
        3     1 Miłosz         Wrzałek               140.92 -  337: 363   91
        4     8 Marek          Rogalski              124.03 +  538: 280  174
        5    10 Dariusz        Ulatowski             120.17 -  355: 383   70
        6    18 Leszek         Stecuła               127.48 -  329: 399   77
        7    29 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 +  369: 347  183
        8    13 Grzegorz       Łukasik               142.51 +  395: 363  193
        9    10 Marek          Reda                  147.63 +  412: 255  198
       10     7 Karol          Waniek                136.22 -  261: 431   86
       11    14 Ryszard        Żydaczewski           120.98 +  444: 364  171
       12    11 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  364: 366   96
       13    15 Łukasz         Tuszyński             140.97 +  443: 308  191
       14    12 Bogusław       Szyszka               137.90 -  379: 383   88
       15    14 Waldemar       Czerwoniec            124.37 +  390: 357  174
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2162  / 15 144.13
    
    
    
    
    	Mirosław Uglik 146.68 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    12 Juliusz        Czupryniak            125.75 -  371: 433   76
        2    37 Krzysztof      Bukowski              120.53 +  442: 293  171
        3    22 Krzysztof      Mówka                 150.09 -  359: 458  100
        4    32 Waldemar       Czerwoniec            124.37 +  445: 437  174
        5    22 Paweł          Mazurek               129.52 +  439: 336  180
        6    17 Maciej         Sancewicz             129.82 +  439: 352  180
        7    13 Leszek         Stecuła               127.48 -  369: 398   77
        8    19 Grzegorz       Pukniel               128.32 +  367: 297  178
        9    17 Piotr          Pietuchowski          140.22 +  331: 291  190
       10     6 Mariusz        Wrześniewski          144.20 -  328: 410   94
       11    10 Arkadiusz      Biegun                129.54 -  307: 404   80
       12    16 Rafał          Wesołowski            131.83 +  470: 367  182
       13    14 Bogusław       Szyszka               137.90 -  362: 386   88
       14    17 Grzegorz       Łukasik               142.51 +  520: 412  193
       15    19 Łukasz         Bobowski              146.34 +  380: 337  196
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2159  / 15 143.93
    
    
    
    
    	Tomasz Zwoliński 146.38 Skierdy         
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    13 Łukasz         Sornek                125.57 +  399: 381  176
        2     3 Łucja          Kodzis                127.54 +  447: 369  178
        3    10 Kamil          Kister                135.99 +  478: 352  186
        4     4 Piotr          Pietuchowski          140.22 -  338: 482   90
        5    12 Leszek         Stecuła               127.48 +  458: 378  177
        6     4 Marek          Dudkiewicz            132.22 -  306: 392   82
        7    15 Dariusz        Ulatowski             120.17 +  469: 274  170
        8     9 Tomasz         Ciejka                139.77 -  437: 531   90
        9    12 Maciej         Rzychoń               139.76 -  281: 404   90
       10    22 Marcin         Stachowski            105.80 +  447: 299  156
       11    15 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 +  481: 338  178
       12    11 Dariusz        Puton                 146.95 +  366: 364  197
       13     9 Stanisław      Rydzik                149.84 +  448: 354  200
       14     5 Krzysztof      Obremski              144.00 =  396: 396  144
       15     4 Krzysztof      Mówka                 150.09 +  292: 287  200
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2314  / 15 154.27
    
    
    
    
    	Łukasz Bobowski 146.34 Suchedniów               
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    14 Barbara        Obremska              124.86 +  431: 354  175
        2    18 Krzysztof      Borodziuk             100.53 +  501: 321  151
        3     2 Michał         Alabrudziński         152.65 -  338: 433  103
        4    12 Jan            Mrozowski             141.16 +  435: 328  191
        5     8 Kamil          Kister                135.99 -  270: 466   86
        6    24 Mikołaj        Cieplik               133.38 -  327: 425   83
        7    22 Szymon         Płachta               135.98 +  419: 314  186
        8    14 Arkadiusz      Biegun                129.54 +  402: 400  180
        9    11 Waldemar       Czerwoniec            124.37 +  454: 346  174
       10    12 Marek          Salamon               133.44 +  344: 303  183
       11     9 Dawid          Pikul                 144.97 -  328: 361   95
       12    13 Dominik        Urbacki               148.38 -  424: 468   98
       13    13 Wojciech       Zemło                 138.42 -  311: 522   88
       14    18 Jan            Kozłowski             132.54 +  400: 397  183
       15    19 Mirosław       Uglik                 146.68 -  337: 380   97
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2073  / 15 138.20
    
    
    
    
    	Paweł Jackowski 146.08 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    15 Waldemar       Czerwoniec            124.37 +  452: 289  174
        2    10 Krzysztof      Obremski              144.00 -  336: 482   94
        3    27 Zbigniew       Kniotek               108.19 +  395: 315  158
        4    25 Joanna         Brychcy               103.89 -  336: 388   54
        5    19 Karol          Waniek                136.22 -  371: 456   86
        6    42 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  412: 301  150
        7    23 Małgorzata     Sulejewska            137.33 -  358: 396   87
        8    36 Konrad         Sowula                117.32 +  416: 320  167
        9    21 Grzegorz       Łukasik               142.51 +  437: 330  193
       10    27 Piotr          Pietuchowski          140.22 -  315: 424   90
       11    33 Grzegorz       Kwiecień              121.78 +  429: 329  172
       12    27 Jan            Kozłowski             132.54 -  342: 495   83
       13    30 Dariusz        Ulatowski             120.17 +  499: 355  170
       14    25 Krzysztof      Kodzis                120.31 +  476: 298  170
       15    16 Barbara        Obremska              124.86 -  350: 493   75
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1923  / 15 128.20
    
    
    
    
    	Dawid Adamczyk 145.08 Wodzisław Śląski
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    16 Marek          Rogalski              124.03 +  438: 376  174
        2    15 Krzysztof      Kałuża                131.53 +  490: 384  182
        3     3 Wojciech       Zemło                 138.42 -  390: 444   88
        4     9 Juliusz        Czupryniak            125.75 +  433: 367  176
        5     4 Piotr          Pietuchowski          140.22 +  505: 342  190
        6     3 Jakub          Szymczak              144.10 -  321: 419   94
        7     8 Łukasz         Tuszyński             140.97 +  409: 313  191
        8     7 Maciej         Rzychoń               139.76 +  367: 358  190
        9     4 Krzysztof      Sporczyk              123.83 +  436: 277  174
       10     5 Krzysztof      Mówka                 150.09 +  465: 344  200
       11     1 Kazimierz      Merklejn              147.57 +  433: 304  198
       12     2 Kamil          Górka                 150.16 +  411: 336  200
       13     1 Mariusz        Skrobosz              154.05 +  475: 252  204
       14     1 Miłosz         Wrzałek               140.92 +  469: 246  191
       15     1 Dariusz        Kosz                  158.52 -  345: 349  109
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2561  / 15 170.73
    
    
    
    
    	Dawid Pikul 144.97 Poznań                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    17 Krzysztof      Sporczyk              123.83 +  406: 292  174
        2     1 Grzegorz       Łukasik               142.51 +  359: 333  193
        3    11 Małgorzata     Sulejewska            137.33 +  398: 370  187
        4     6 Krzysztof      Obremski              144.00 +  476: 326  194
        5     2 Kazimierz      Merklejn              147.57 -  386: 486   98
        6     9 Joanna         Brychcy               103.89 +  533: 266  154
        7     3 Marek          Dudkiewicz            132.22 +  393: 374  182
        8     2 Miłosz         Wrzałek               140.92 -  337: 444   91
        9     5 Urszula        Solarska              114.70 +  480: 358  165
       10     2 Dariusz        Kosz                  158.52 -  328: 600  109
       11     9 Łukasz         Bobowski              146.34 +  361: 328  196
       12     4 Mariusz        Wrześniewski          144.20 +  500: 432  194
       13     4 Michał         Alabrudziński         152.65 +  446: 384  203
       14     2 Kamil          Górka                 150.16 +  421: 407  200
       15     2 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 +  428: 375  190
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2530  / 15 168.67
    
    
    
    
    	Mariusz Wrześniewski 144.20 Kraków   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    18 Tomasz         Lempart               123.75 +  482: 276  174
        2     6 Dariusz        Puton                 146.95 -  295: 432   97
        3    31 Paweł          Brylski               101.65 +  442: 333  152
        4    20 Grzegorz       Kwiecień              121.78 +  500: 307  172
        5     7 Krzysztof      Mówka                 150.09 -  451: 482  100
        6    11 Krzysztof      Obremski              144.00 +  449: 413  194
        7     7 Łukasz         Sornek                125.57 -  302: 429   76
        8    16 Janusz         Krupiński             128.04 +  503: 374  178
        9     9 Bartosz        Morawski              159.55 +  401: 376  210
       10     6 Mirosław       Uglik                 146.68 +  410: 328  197
       11     4 Stanisław      Rydzik                149.84 +  422: 401  200
       12     4 Dawid          Pikul                 144.97 -  432: 500   95
       13     6 Jakub          Szymczak              144.10 -  372: 430   94
       14     9 Tomasz         Ciejka                139.77 +  466: 385  190
       15     7 Mariusz        Skrobosz              154.05 +  565: 306  204
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2333  / 15 155.53
    
    
    
    
    	Jakub Szymczak 144.10 Łódź                     
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    19 Andrzej        Kroc                  122.05 +  428: 325  172
        2    19 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  460: 305  150
        3     5 Maciej         Sancewicz             129.82 +  338: 324  180
        4     2 Kazimierz      Merklejn              147.57 -  335: 396   98
        5     9 Marek          Reda                  147.63 +  400: 335  198
        6     3 Dawid          Adamczyk              145.08 +  419: 321  195
        7     2 Michał         Alabrudziński         152.65 +  498: 379  203
        8     1 Dariusz        Kosz                  158.52 -  321: 541  109
        9     8 Marek          Salamon               133.44 +  431: 310  183
       10     4 Mariusz        Skrobosz              154.05 -  408: 420  104
       11     6 Karol          Waniek                136.22 +  401: 346  186
       12     5 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 -  428: 435   90
       13     6 Mariusz        Wrześniewski          144.20 +  430: 372  194
       14     6 Krzysztof      Mówka                 150.09 -  347: 426  100
       15    12 Piotr          Pietuchowski          140.22 -  365: 405   90
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2252  / 15 150.13
    
    
    
    
    	Krzysztof Obremski 144.00 Legnica                  
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    20 Grzegorz       Kwiecień              121.78 +  380: 341  172
        2    10 Paweł          Jackowski             146.08 +  482: 336  196
        3     8 Jan            Mrozowski             141.16 +  395: 358  191
        4     6 Dawid          Pikul                 144.97 -  326: 476   95
        5     5 Szymon         Płachta               135.98 +  393: 351  186
        6    11 Mariusz        Wrześniewski          144.20 -  413: 449   94
        7    19 Joanna         Brychcy               103.89 +  462: 273  154
        8    10 Piotr          Pietuchowski          140.22 +  387: 320  190
        9     7 Michał         Alabrudziński         152.65 +  446: 358  203
       10     3 Kamil          Górka                 150.16 -  411: 452  100
       11     5 Dominik        Urbacki               148.38 +  373: 337  198
       12     3 Dariusz        Kosz                  158.52 -  365: 399  109
       13     8 Marek          Reda                  147.63 +  437: 335  198
       14     5 Tomasz         Zwoliński             146.38 =  396: 396  146
       15     5 Kazimierz      Merklejn              147.57 +  439: 310  198
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2430  / 15 162.00
    
    
    
    
    	Grzegorz Łukasik 142.51 Konojady
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    21 Dorota         Stachowska            121.47 +  557: 345  171
        2     1 Dawid          Pikul                 144.97 -  333: 359   95
        3    15 Andrzej        Rakoczy               135.59 -  326: 413   86
        4    28 Andrzej        Rechowicz             126.39 -  375: 409   76
        5    39 Andrzej        Kroc                  122.05 +  384: 381  172
        6    33 Marta          Bajorek               126.45 +  461: 317  176
        7    24 Tomasz         Górka                 121.19 +  550: 304  171
        8    13 Dariusz        Puton                 146.95 -  363: 395   97
        9    21 Paweł          Jackowski             146.08 -  330: 437   96
       10    28 Paweł          Mazurek               129.52 +  504: 356  180
       11    21 Łucja          Kodzis                127.54 +  475: 370  178
       12    15 Kacper         Zegadło               137.39 +  417: 341  187
       13    12 Szymon         Płachta               135.98 -  276: 356   86
       14    17 Mirosław       Uglik                 146.68 -  412: 520   97
       15    20 Małgorzata     Sulejewska            137.33 +  363: 340  187
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2055  / 15 137.00
    
    
    
    
    	Jan Mrozowski 141.16 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    22 Tomasz         Górka                 121.19 +  361: 339  171
        2    16 Karol          Waniek                136.22 +  421: 392  186
        3     8 Krzysztof      Obremski              144.00 -  358: 395   94
        4    12 Łukasz         Bobowski              146.34 -  328: 435   96
        5    25 Piotr          Broda                 132.79 +  364: 355  183
        6    23 Bogusław       Szyszka               137.90 -  388: 469   88
        7    32 Barbara        Obremska              124.86 +  421: 274  175
        8    22 Kamil          Kister                135.99 +  506: 348  186
        9    20 Leszek         Kacprzyk              131.56 -  357: 385   82
       10    14 Arkadiusz      Biegun                129.54 -  365: 403   80
       11    28 Natalia        Ogierman              127.57 +  424: 388  178
       12    24 Piotr          Pietuchowski          140.22 -  345: 449   90
       13    29 Grzegorz       Kwiecień              121.78 -  388: 404   72
       14    29 Artur          Irzyk                 133.96 +  343: 342  184
       15    27 Szymon         Dąbrowski             131.06 +  445: 341  181
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2046  / 15 136.40
    
    
    
    
    	Łukasz Tuszyński 140.97 Chłopowo                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    23 Ryszard        Żydaczewski           120.98 +  444: 357  171
        2    13 Marek          Reda                  147.63 -  360: 421   98
        3    25 Szymon         Dąbrowski             131.06 +  474: 265  181
        4    10 Andrzej        Rakoczy               135.59 +  407: 305  186
        5    11 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 +  359: 269  178
        6     7 Tomasz         Ciejka                139.77 -  298: 397   90
        7     8 Dawid          Adamczyk              145.08 -  313: 409   95
        8    21 Stanisław      Rydzik                149.84 -  415: 426  100
        9    23 Piotr          Broda                 132.79 +  336: 306  183
       10    20 Jan            Kozłowski             132.54 +  453: 418  183
       11    11 Michał         Alabrudziński         152.65 -  402: 423  103
       12    26 Joanna         Brychcy               103.89 +  614: 253  154
       13    15 Dariusz        Puton                 146.95 -  308: 443   97
       14    21 Tomasz         Górka                 121.19 +  384: 372  171
       15    17 Kamil          Kister                135.99 +  416: 319  186
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2176  / 15 145.07
    
    
    
    
    	Miłosz Wrzałek 140.92 Warszawa                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    24 Krzysztof      Bukowski              120.53 +  482: 312  171
        2     7 Tomasz         Ciejka                139.77 +  485: 339  190
        3     1 Dariusz        Puton                 146.95 +  363: 337  197
        4     3 Dariusz        Kosz                  158.52 -  399: 434  109
        5     6 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  389: 375  176
        6     5 Dariusz        Ulatowski             120.17 +  375: 310  170
        7     5 Marek          Salamon               133.44 +  421: 310  183
        8     2 Dawid          Pikul                 144.97 +  444: 337  195
        9     2 Krzysztof      Mówka                 150.09 +  478: 327  200
       10     1 Kazimierz      Merklejn              147.57 -  335: 496   98
       11     3 Mariusz        Skrobosz              154.05 -  310: 455  104
       12     6 Marek          Dudkiewicz            132.22 +  421: 376  182
       13     5 Leszek         Kacprzyk              131.56 +  471: 374  182
       14     1 Dawid          Adamczyk              145.08 -  246: 469   95
       15     3 Kamil          Górka                 150.16 +  432: 420  200
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2452  / 15 163.47
    
    
    
    
    	Piotr Pietuchowski 140.22 Białystok                
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    25 Jerzy          Luter                 120.50 +  408: 405  171
        2    29 Piotr          Adamczyk              116.67 +  377: 345  167
        3     7 Piotr          Broda                 132.79 +  392: 356  183
        4     4 Tomasz         Zwoliński             146.38 +  482: 338  196
        5     4 Dawid          Adamczyk              145.08 -  342: 505   95
        6    10 Marek          Salamon               133.44 -  275: 414   83
        7    14 Bogusław       Szyszka               137.90 +  391: 331  188
        8    10 Krzysztof      Obremski              144.00 -  320: 387   94
        9    17 Mirosław       Uglik                 146.68 -  291: 331   97
       10    27 Paweł          Jackowski             146.08 +  424: 315  196
       11    18 Kamil          Kister                135.99 -  345: 481   86
       12    24 Jan            Mrozowski             141.16 +  449: 345  191
       13    19 Karol          Waniek                136.22 +  373: 362  186
       14    14 Kacper         Zegadło               137.39 +  520: 288  187
       15    12 Jakub          Szymczak              144.10 +  405: 365  194
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2314  / 15 154.27
    
    
    
    
    	Karol Wyrębkiewicz 139.79 Łódź              
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    26 Krzysztof      Kodzis                120.31 -  407: 422   70
        2    30 Leszek         Stecuła               127.48 -  328: 445   77
        3    46 Agnieszka      Krupka                130.86 +  423: 360  181
        4    35 Zbigniew       Rybak                 120.30 +  380: 358  170
        5    33 Ryszard        Korpalski             116.46 -  356: 378   66
        6    40 Krzysztof      Borodziuk             100.53 +  450: 349  151
        7    34 Jerzy          Matyasik              127.49 +  463: 310  177
        8    23 Natalia        Ogierman              127.57 +  474: 252  178
        9    15 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 +  393: 385  183
       10     8 Maciej         Rzychoń               139.76 +  446: 419  190
       11     7 Krzysztof      Mówka                 150.09 +  428: 374  200
       12     5 Jakub          Szymczak              144.10 +  435: 428  194
       13     3 Dariusz        Kosz                  158.52 +  389: 351  209
       14     3 Kazimierz      Merklejn              147.57 +  462: 328  198
       15     2 Dawid          Pikul                 144.97 -  375: 428   95
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2339  / 15 155.93
    
    
    
    
    	Tomasz Ciejka 139.77 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    27 Zbigniew       Rybak                 120.30 +  387: 279  170
        2     7 Miłosz         Wrzałek               140.92 -  339: 485   91
        3    18 Maciej         Rzychoń               139.76 +  355: 351  190
        4    22 Małgorzata     Sulejewska            137.33 +  431: 412  187
        5    13 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 +  383: 380  183
        6     7 Łukasz         Tuszyński             140.97 +  397: 298  191
        7     4 Kazimierz      Merklejn              147.57 -  362: 389   98
        8     9 Tomasz         Zwoliński             146.38 +  531: 437  196
        9     3 Kamil          Górka                 150.16 -  412: 422  100
       10    10 Marek          Dudkiewicz            132.22 -  332: 401   82
       11    19 Marek          Salamon               133.44 +  419: 386  183
       12     9 Leszek         Kacprzyk              131.56 -  390: 508   82
       13    20 Rafał          Wesołowski            131.83 +  415: 341  182
       14     9 Mariusz        Wrześniewski          144.20 -  385: 466   94
       15    21 Janusz         Krupiński             128.04 -  328: 384   78
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2107  / 15 140.47
    
    
    
    
    	Maciej Rzychoń 139.76 Katowice                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    28 Dariusz        Ulatowski             120.17 +  420: 276  170
        2    23 Kamil          Kister                135.99 -  415: 426   86
        3    18 Tomasz         Ciejka                139.77 -  351: 355   90
        4    31 Piotr          Adamczyk              116.67 +  349: 308  167
        5    35 Krzysztof      Borodziuk             100.53 +  430: 310  151
        6    26 Jerzy          Matyasik              127.49 +  373: 348  177
        7     9 Kacper         Zegadło               137.39 +  381: 337  187
        8     7 Dawid          Adamczyk              145.08 -  358: 367   95
        9    12 Tomasz         Zwoliński             146.38 +  404: 281  196
       10     8 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 -  419: 446   90
       11    20 Joanna         Brychcy               103.89 +  403: 239  154
       12    12 Karol          Waniek                136.22 +  501: 307  186
       13    10 Marek          Dudkiewicz            132.22 -  300: 469   82
       14    11 Dominik        Urbacki               148.38 -  358: 420   98
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1929  / 14 137.79
    
    
    
    
    	Wojciech Zemło 138.42 Łódź                     
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    29 Marta          Świątkowska           117.74 +  417: 355  168
        2    25 Paweł          Brylski               101.65 +  391: 341  152
        3     3 Dawid          Adamczyk              145.08 +  444: 390  195
        4     7 Marek          Salamon               133.44 -  365: 371   83
        5    14 Marek          Dudkiewicz            132.22 -  337: 442   82
        6    12 Kacper         Zegadło               137.39 -  421: 427   87
        7    31 Marcin         Stachowski            105.80 -  401: 406   56
        8    32 Paweł          Mazurek               129.52 +  346: 344  180
        9    31 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 +  507: 349  183
       10    19 Piotr          Potoczek              105.50 -  334: 342   56
       11    25 Maria          Pokorska              108.48 +  490: 305  158
       12    18 Janusz         Krupiński             128.04 +  465: 383  178
       13    13 Łukasz         Bobowski              146.34 +  522: 311  196
       14    10 Agnieszka      Krupka                130.86 +  457: 345  181
       15     8 Szymon         Płachta               135.98 -  380: 548   86
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2041  / 15 136.07
    
    
    
    
    	Bogusław Szyszka 137.90 Oława                    
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    30 Konrad         Sowula                117.32 +  443: 282  167
        2    14 Maciej         Sancewicz             129.82 -  367: 427   80
        3    24 Dorota         Stachowska            121.47 +  405: 383  171
        4    21 Artur          Irzyk                 133.96 +  371: 306  184
        5    18 Kacper         Zegadło               137.39 -  397: 445   87
        6    23 Jan            Mrozowski             141.16 +  469: 388  191
        7    14 Piotr          Pietuchowski          140.22 -  331: 391   90
        8    25 Dariusz        Ulatowski             120.17 +  416: 352  170
        9    18 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 +  382: 375  178
       10    11 Urszula        Solarska              114.70 +  528: 398  165
       11     8 Marek          Dudkiewicz            132.22 -  476: 513   82
       12    10 Krzysztof      Mówka                 150.09 -  319: 514  100
       13    14 Mirosław       Uglik                 146.68 +  386: 362  197
       14    12 Dariusz        Puton                 146.95 +  383: 379  197
       15    11 Karol          Waniek                136.22 +  499: 407  186
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2245  / 15 149.67
    
    
    
    
    	Kacper Zegadło 137.39 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    31 Zofia          Górka                 116.74 +  497: 355  167
        2     2 Andrzej        Rakoczy               135.59 +  408: 332  186
        3     4 Mariusz        Skrobosz              154.05 -  347: 364  104
        4    15 Maciej         Sancewicz             129.82 -  443: 486   80
        5    18 Bogusław       Szyszka               137.90 +  445: 397  188
        6    12 Wojciech       Zemło                 138.42 +  427: 421  188
        7     9 Maciej         Rzychoń               139.76 -  337: 381   90
        8    17 Arkadiusz      Łydka                 130.32 +  428: 359  180
        9    13 Dominik        Urbacki               148.38 -  277: 504   98
       10    23 Łukasz         Sornek                125.57 +  438: 330  176
       11    17 Krzysztof      Sporczyk              123.83 +  438: 343  174
       12    15 Grzegorz       Łukasik               142.51 -  341: 417   93
       13    17 Urszula        Solarska              114.70 +  452: 323  165
       14    14 Piotr          Pietuchowski          140.22 -  288: 520   90
       15    18 Juliusz        Czupryniak            125.75 +  429: 316  176
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2155  / 15 143.67
    
    
    
    
    	Małgorzata Sulejewska 137.33 Kraków                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    32 Piotr          Adamczyk              116.67 +  341: 333  167
        2    21 Krzysztof      Kodzis                120.31 +  500: 326  170
        3    11 Dawid          Pikul                 144.97 -  370: 398   95
        4    22 Tomasz         Ciejka                139.77 -  412: 431   90
        5    21 Janusz         Krupiński             128.04 -  365: 458   78
        6    29 Zofia          Górka                 116.74 +  466: 317  167
        7    23 Paweł          Jackowski             146.08 +  396: 358  196
        8    20 Dominik        Urbacki               148.38 -  262: 413   98
        9    32 Natalia        Ogierman              127.57 -  273: 452   78
       10    39 Krzysztof      Borodziuk             100.53 +  453: 237  151
       11    31 Dariusz        Ulatowski             120.17 +  531: 263  170
       12    21 Marcin         Stachowski            105.80 +  444: 302  156
       13    18 Krzysztof      Sporczyk              123.83 -  323: 413   74
       14    24 Grzegorz       Kwiecień              121.78 +  411: 398  172
       15    20 Grzegorz       Łukasik               142.51 -  340: 363   93
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1955  / 15 130.33
    
    
    
    
    	Karol Waniek 136.22 Wrocław
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    33 Ryszard        Korpalski             116.46 +  433: 315  166
        2    16 Jan            Mrozowski             141.16 -  392: 421   91
        3    19 Dariusz        Ulatowski             120.17 -  365: 384   70
        4    30 Tomasz         Lempart               123.75 +  490: 309  174
        5    19 Paweł          Jackowski             146.08 +  456: 371  196
        6    13 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  397: 325  176
        7    11 Bartosz        Morawski              159.55 +  424: 384  210
        8     8 Marek          Dudkiewicz            132.22 -  338: 390   82
        9    14 Łukasz         Sornek                125.57 +  429: 332  176
       10     7 Dariusz        Puton                 146.95 +  431: 261  197
       11     6 Jakub          Szymczak              144.10 -  346: 401   94
       12    12 Maciej         Rzychoń               139.76 -  307: 501   90
       13    19 Piotr          Pietuchowski          140.22 -  362: 373   90
       14    23 Urszula        Solarska              114.70 +  534: 268  165
       15    11 Bogusław       Szyszka               137.90 -  407: 499   88
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2065  / 15 137.67
    
    
    
    
    	Kamil Kister 135.99 Puławy
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    34 Adam           Janicki               115.65 +  340: 252  166
        2    23 Maciej         Rzychoń               139.76 +  426: 415  190
        3    10 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  352: 478   96
        4    14 Kamil          Górka                 150.16 +  446: 362  200
        5     8 Łukasz         Bobowski              146.34 +  466: 270  196
        6     8 Urszula        Solarska              114.70 -  363: 372   65
        7    17 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 -  417: 452   78
        8    22 Jan            Mrozowski             141.16 -  348: 506   91
        9    28 Juliusz        Czupryniak            125.75 +  383: 381  176
       10    24 Natalia        Ogierman              127.57 +  394: 381  178
       11    18 Piotr          Pietuchowski          140.22 +  481: 345  190
       12     8 Michał         Alabrudziński         152.65 -  291: 459  103
       13    11 Arkadiusz      Biegun                129.54 +  398: 356  180
       14     8 Leszek         Kacprzyk              131.56 -  313: 412   82
       15    17 Łukasz         Tuszyński             140.97 -  319: 416   91
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2082  / 15 138.80
    
    
    
    
    	Szymon Płachta 135.98 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    35 Renata         Andracka              115.61 +  488: 268  166
        2     5 Michał         Alabrudziński         152.65 -  314: 425  103
        3    26 Zbigniew       Rybak                 120.30 +  476: 346  170
        4    11 Arkadiusz      Biegun                129.54 +  463: 425  180
        5     5 Krzysztof      Obremski              144.00 -  351: 393   94
        6    16 Juliusz        Czupryniak            125.75 -  372: 411   76
        7    22 Łukasz         Bobowski              146.34 -  314: 419   96
        8    31 Marta          Bajorek               126.45 +  390: 312  176
        9    27 Tomasz         Górka                 121.19 -  347: 420   71
       10    33 Dariusz        Sowula                113.74 +  312: 301  164
       11    34 Piotr          Broda                 132.79 +  457: 330  183
       12    25 Szymon         Dąbrowski             131.06 +  424: 356  181
       13    12 Grzegorz       Łukasik               142.51 +  356: 276  193
       14    13 Marek          Rogalski              124.03 +  379: 375  174
       15     8 Wojciech       Zemło                 138.42 +  548: 380  188
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2215  / 15 147.67
    
    
    
    
    	Andrzej Rakoczy 135.59 Kraków                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    36 Urszula        Solarska              114.70 +  406: 386  165
        2     2 Kacper         Zegadło               137.39 -  332: 408   87
        3    15 Grzegorz       Łukasik               142.51 +  413: 326  193
        4    10 Łukasz         Tuszyński             140.97 -  305: 407   91
        5    26 Krzysztof      Kałuża                131.53 +  596: 376  182
        6    19 Arkadiusz      Łydka                 130.32 -  377: 400   80
        7    25 Dominik        Urbacki               148.38 -  365: 373   98
        8    29 Tomasz         Lempart               123.75 -  345: 488   74
        9    36 Konrad         Sowula                117.32 +  377: 310  167
       10    32 Grzegorz       Pukniel               128.32 +  441: 351  178
       11    26 Juliusz        Czupryniak            125.75 -  266: 389   76
       12    28 Łukasz         Sornek                125.57 +  420: 417  176
       13    28 Artur          Irzyk                 133.96 +  410: 347  184
       14    26 Piotr          Potoczek              105.50 +  477: 312  156
       15    13 Marek          Rogalski              124.03 +  429: 320  174
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2081  / 15 138.73
    
    
    
    
    	Artur Irzyk 133.96 Kraków               
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    38 Sylwia         Łada                  112.73 +  336: 334  163
        2    24 Jerzy          Matyasik              127.49 -  299: 300   77
        3    40 Krzysztof      Kodzis                120.31 +  448: 328  170
        4    21 Bogusław       Szyszka               137.90 -  306: 371   88
        5    32 Arkadiusz      Łydka                 130.32 -  277: 368   80
        6    39 Ryszard        Żydaczewski           120.98 +  418: 350  171
        7    33 Stanisław      Rydzik                149.84 -  323: 461  100
        8    39 Agnieszka      Krupka                130.86 -  349: 445   81
        9    38 Andrzej        Rechowicz             126.39 -  368: 407   76
       10    47 Paweł          Brylski               101.65 +  426: 284  152
       11    35 Maciej         Sancewicz             129.82 +  396: 272  180
       12    32 Tomasz         Lempart               123.75 +  409: 399  174
       13    28 Andrzej        Rakoczy               135.59 -  347: 410   86
       14    29 Jan            Mrozowski             141.16 -  342: 343   91
       15    41 Marcin         Ceglarek              126.49 +  439: 330  176
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1865  / 15 124.33
    
    
    
    
    	Marek Salamon 133.44 Bytom                    
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    39 Leszek         Kilian                111.14 +  411: 258  161
        2    26 Bartosz        Morawski              159.55 +  356: 284  210
        3     9 Piotr          Potoczek              105.50 +  361: 325  156
        4     7 Wojciech       Zemło                 138.42 +  371: 365  188
        5     3 Mariusz        Skrobosz              154.05 -  313: 392  104
        6    10 Piotr          Pietuchowski          140.22 +  414: 275  190
        7     5 Miłosz         Wrzałek               140.92 -  310: 421   91
        8    12 Łukasz         Sornek                125.57 +  402: 260  176
        9     8 Jakub          Szymczak              144.10 -  310: 431   94
       10    12 Łukasz         Bobowski              146.34 -  303: 344   96
       11    19 Tomasz         Ciejka                139.77 -  386: 419   90
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1556  / 11 141.45
    
    
    
    
    	Mikołaj Cieplik 133.38 Ostrzeszów
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    40 Maria          Pokorska              108.48 -  249: 450   58
        2    54 Sylwia         Łada                  112.73 +  483: 290  163
        3    17 Stanisław      Rydzik                149.84 -  354: 384  100
        4    46 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  344: 324  150
        5    28 Arkadiusz      Biegun                129.54 +  388: 365  180
        6    24 Łukasz         Bobowski              146.34 +  425: 327  196
        7    16 Krzysztof      Sporczyk              123.83 -  326: 345   74
                                                              --------------- ---- ------
                                                                         921  /  7 131.57
    
    
    
    
    	Małgorzata Deszczyńska 133.30 Warszawa          
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    41 Zbigniew       Kniotek               108.19 +  384: 327  158
        2     8 Piotr          Broda                 132.79 -  365: 401   83
        3    38 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  437: 306  150
        4    24 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  434: 289  150
        5    13 Tomasz         Ciejka                139.77 -  380: 383   90
        6    21 Dominik        Urbacki               148.38 +  390: 385  198
        7    18 Grzegorz       Kwiecień              121.78 +  355: 342  172
        8     6 Kamil          Górka                 150.16 -  261: 421  100
        9    15 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 -  385: 393   90
       10    21 Ryszard        Żydaczewski           120.98 -  383: 473   71
       11    24 Waldemar       Czerwoniec            124.37 -  327: 397   74
       12    35 Jerzy          Matyasik              127.49 -  423: 442   77
       13    35 Dariusz        Sowula                113.74 +  483: 299  164
       14    30 Dariusz        Ulatowski             120.17 -  321: 478   70
       15    33 Zbigniew       Rybak                 120.30 +  386: 306  170
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1817  / 15 121.13
    
    
    
    
    	Andrzej Kwiatkowski 133.12 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    42 Maciej         Dąbrowski             106.41 +  423: 281  156
        2    20 Piotr          Latoszek              100.00 +  416: 310  150
        3    12 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  519: 288  150
        4     1 Michał         Alabrudziński         152.65 -  252: 563  103
        5    15 Urszula        Solarska              114.70 -  358: 382   65
        6    25 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 -  283: 364   78
        7    29 Dariusz        Puton                 146.95 -  347: 369   97
        8    42 Marcin         Ceglarek              126.49 +  364: 298  176
        9    31 Wojciech       Zemło                 138.42 -  349: 507   88
       10    30 Krzysztof      Kałuża                131.53 +  464: 207  182
       11    22 Rafał          Wesołowski            131.83 -  344: 421   82
       12    33 Adam           Janicki               115.65 +  409: 288  166
       13    33 Jerzy          Matyasik              127.49 +  399: 390  177
       14    22 Waldemar       Czerwoniec            124.37 -  289: 460   74
       15    32 Krzysztof      Borodziuk             100.53 +  399: 344  151
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1895  / 15 126.33
    
    
    
    
    	Piotr Broda 132.79 Sandomierz
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    43 Marcin         Stachowski            105.80 +  478: 341  156
        2     8 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 +  401: 365  183
        3     7 Piotr          Pietuchowski          140.22 -  356: 392   90
        4    17 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 -  372: 429   78
        5    25 Jan            Mrozowski             141.16 -  355: 364   91
        6    35 Dorota         Stachowska            121.47 +  442: 298  171
        7    28 Janusz         Krupiński             128.04 -  375: 443   78
        8    30 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  469: 353  176
        9    23 Łukasz         Tuszyński             140.97 -  306: 336   91
       10    31 Andrzej        Kroc                  122.05 -  326: 381   72
       11    34 Szymon         Płachta               135.98 -  330: 457   86
       12    40 Krzysztof      Bukowski              120.53 -  343: 384   71
       13    44 Waldemar       Wypchał               100.00 -  386: 470   50
       14    46 Konrad         Sowula                117.32 +  446: 371  167
       15    40 Marta          Bajorek               126.45 -  354: 375   76
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1636  / 15 109.07
    
    
    
    
    	Jan Kozłowski 132.54 Kraków                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    44 Piotr          Potoczek              105.50 -  348: 449   56
        2    47 Zbigniew       Rybak                 120.30 -  369: 416   70
        3    49 Kinga          Stecuła               100.00 +  475: 280  150
        4    29 Dariusz        Sowula                113.74 -  346: 350   64
        5    40 Joanna         Jewtuch               132.07 +  446: 406  182
        6    30 Paweł          Mazurek               129.52 +  395: 332  180
        7    30 Natalia        Ogierman              127.57 -  370: 388   78
        8    33 Adam           Janicki               115.65 +  466: 308  166
        9    25 Arkadiusz      Łydka                 130.32 +  413: 321  180
       10    20 Łukasz         Tuszyński             140.97 -  418: 453   91
       11    23 Janusz         Krupiński             128.04 -  367: 389   78
       12    27 Paweł          Jackowski             146.08 +  495: 342  196
       13    22 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 +  423: 356  178
       14    18 Łukasz         Bobowski              146.34 -  397: 400   96
       15    23 Krzysztof      Kodzis                120.31 +  431: 289  170
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1935  / 15 129.00
    
    
    
    
    	Marek Dudkiewicz 132.22 Milanówek               
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    45 Joanna         Brychcy               103.89 -  297: 341   54
        2    40 Ryszard        Żydaczewski           120.98 +  351: 299  171
        3    39 Krzysztof      Kałuża                131.53 +  447: 374  182
        4    19 Paweł          Mazurek               129.52 +  408: 271  180
        5    14 Wojciech       Zemło                 138.42 +  442: 337  188
        6     4 Tomasz         Zwoliński             146.38 +  392: 306  196
        7     3 Dawid          Pikul                 144.97 -  374: 393   95
        8     8 Karol          Waniek                136.22 +  390: 338  186
        9     6 Mariusz        Skrobosz              154.05 -  316: 544  104
       10    10 Tomasz         Ciejka                139.77 +  401: 332  190
       11     8 Bogusław       Szyszka               137.90 +  513: 476  188
       12     6 Miłosz         Wrzałek               140.92 -  376: 421   91
       13    10 Maciej         Rzychoń               139.76 +  469: 300  190
       14     4 Dariusz        Kosz                  158.52 -  394: 448  109
       15     9 Leszek         Kacprzyk              131.56 -  353: 435   82
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2206  / 15 147.07
    
    
    
    
    	Joanna Jewtuch 132.07 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    46 Paweł          Brylski               101.65 -  319: 336   52
        2    34 Kamil          Górka                 150.16 -  350: 434  100
        3    55 Marta          Świątkowska           117.74 +  354: 278  168
        4    37 Natalia        Ogierman              127.57 -  358: 380   78
        5    40 Jan            Kozłowski             132.54 -  406: 446   83
        6    47 Waldemar       Wypchał               100.00 +  424: 381  150
        7    41 Dariusz        Sowula                113.74 +  504: 349  164
        8    34 Zbigniew       Rybak                 120.30 +  355: 348  170
        9    24 Krzysztof      Kałuża                131.53 +  402: 341  182
       10    16 Leszek         Kacprzyk              131.56 -  389: 393   82
       11    29 Marcin         Stachowski            105.80 -  331: 449   56
       12    29 Grzegorz       Pukniel               128.32 +  479: 360  178
       13    26 Szymon         Dąbrowski             131.06 +  520: 344  181
       14    20 Juliusz        Czupryniak            125.75 -  287: 431   76
       15    26 Dariusz        Ulatowski             120.17 +  455: 387  170
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1890  / 15 126.00
    
    
    
    
    	Rafał Wesołowski 131.83 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    47 Krzysztof      Borodziuk             100.53 -  308: 349   51
        2    38 Michał         Dąbrowski             100.00 -  338: 382   50
        3    43 Leszek         Kacprzyk              131.56 -  386: 402   82
        4    51 Andrzej        Klich                 100.00 +  601: 243  150
        5    38 Marcin         Stachowski            105.80 -  326: 345   56
        6    45 Agnieszka      Krupka                130.86 +  473: 364  181
        7    37 Adam           Janicki               115.65 -  395: 401   66
        8    43 Krzysztof      Bukowski              120.53 +  473: 344  171
        9    35 Janusz         Krupiński             128.04 +  338: 302  178
       10    29 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  522: 311  176
       11    22 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 +  421: 344  183
       12    16 Mirosław       Uglik                 146.68 -  367: 470   97
       13    20 Tomasz         Ciejka                139.77 -  341: 415   90
       14    27 Barbara        Obremska              124.86 -  351: 400   75
       15    31 Maria          Pokorska              108.48 -  345: 363   58
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1664  / 15 110.93
    
    
    
    
    	Leszek Kacprzyk 131.56 Katowice                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    48 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  343: 344   50
        2    50 Dariusz        Ulatowski             120.17 -  415: 455   70
        3    43 Rafał          Wesołowski            131.83 +  402: 386  182
        4    34 Adam           Janicki               115.65 -  354: 433   66
        5    41 Tomasz         Lempart               123.75 -  410: 413   74
        6    46 Piotr          Adamczyk              116.67 +  444: 254  167
        7    38 Michał         Dąbrowski             100.00 +  508: 295  150
        8    28 Andrzej        Kroc                  122.05 +  481: 273  172
        9    20 Jan            Mrozowski             141.16 +  385: 357  191
       10    16 Joanna         Jewtuch               132.07 +  393: 389  182
       11    12 Agnieszka      Krupka                130.86 +  460: 351  181
       12     9 Tomasz         Ciejka                139.77 +  508: 390  190
       13     5 Miłosz         Wrzałek               140.92 -  374: 471   91
       14     8 Kamil          Kister                135.99 +  412: 313  186
       15     9 Marek          Dudkiewicz            132.22 +  435: 353  182
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2134  / 15 142.27
    
    
    
    
    	Krzysztof Kałuża 131.53 Sosnowiec
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    49 Michał         Dąbrowski             100.00 +  364: 361  150
        2    15 Dawid          Adamczyk              145.08 -  384: 490   95
        3    39 Marek          Dudkiewicz            132.22 -  374: 447   82
        4    40 Paweł          Brylski               101.65 +  477: 281  152
        5    26 Andrzej        Rakoczy               135.59 -  376: 596   86
        6    34 Tomasz         Lempart               123.75 +  436: 371  174
        7    26 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  468: 293  176
        8    18 Bartosz        Morawski              159.55 -  347: 445  110
        9    24 Joanna         Jewtuch               132.07 -  341: 402   82
       10    30 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 -  207: 464   83
       11    36 Zbigniew       Rybak                 120.30 -  440: 453   70
       12    38 Marta          Bajorek               126.45 +  399: 295  176
       13    32 Janusz         Krupiński             128.04 -  381: 441   78
       14    38 Krzysztof      Borodziuk             100.53 -  339: 345   51
       15    42 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  347: 331  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1715  / 15 114.33
    
    
    
    
    	Szymon Dąbrowski 131.06 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    50 Andrzej        Klich                 100.00 +  332: 291  150
        2    27 Mariusz        Skrobosz              154.05 -  372: 391  104
        3    25 Łukasz         Tuszyński             140.97 -  265: 474   91
        4    45 Krzysztof      Sporczyk              123.83 -  341: 468   74
        5    44 Jerzy          Luter                 120.50 -  366: 407   71
        6    52 Marta          Świątkowska           117.74 +  330: 316  168
        7    43 Krzysztof      Kodzis                120.31 +  432: 360  170
        8    37 Piotr          Potoczek              105.50 -  312: 325   56
        9    39 Dorota         Stachowska            121.47 +  358: 333  171
       10    36 Maciej         Sancewicz             129.82 +  429: 350  180
       11    32 Tomasz         Górka                 121.19 +  478: 340  171
       12    25 Szymon         Płachta               135.98 -  356: 424   86
       13    26 Joanna         Jewtuch               132.07 -  344: 520   82
       14    37 Zbigniew       Rybak                 120.30 +  378: 277  170
       15    27 Jan            Mrozowski             141.16 -  341: 445   91
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1835  / 15 122.33
    
    
    
    
    	Agnieszka Krupka 130.86 Krosno                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    51 Piotr          Latoszek              100.00 -  315: 342   50
        2    35 Marek          Rogalski              124.03 -  302: 380   74
        3    46 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 -  360: 423   90
        4    55 Marta          Świątkowska           117.74 +  436: 239  168
        5    49 Maciej         Dąbrowski             106.41 +  436: 280  156
        6    45 Rafał          Wesołowski            131.83 -  364: 473   82
        7    40 Dorota         Stachowska            121.47 +  432: 348  171
        8    39 Artur          Irzyk                 133.96 +  445: 349  184
        9    34 Grzegorz       Kwiecień              121.78 +  380: 256  172
       10    17 Waldemar       Czerwoniec            124.37 +  377: 308  174
       11    12 Leszek         Kacprzyk              131.56 -  351: 460   82
       12    17 Ryszard        Żydaczewski           120.98 +  531: 289  171
       13    21 Piotr          Potoczek              105.50 +  397: 305  156
       14    10 Wojciech       Zemło                 138.42 -  345: 457   88
       15    15 Stanisław      Rydzik                149.84 +  387: 333  200
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2018  / 15 134.53
    
    
    
    
    	Arkadiusz Łydka 130.32 Jaworzno                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    52 Dominik        Małocha               100.00 -  357: 370   50
        2    39 Krzysztof      Mówka                 150.09 -  375: 415  100
        3    47 Krzysztof      Bukowski              120.53 +  374: 358  171
        4    42 Michał         Dąbrowski             100.00 +  437: 398  150
        5    32 Artur          Irzyk                 133.96 +  368: 277  184
        6    19 Andrzej        Rakoczy               135.59 +  400: 377  186
        7    12 Kamil          Górka                 150.16 -  387: 485  100
        8    17 Kacper         Zegadło               137.39 -  359: 428   87
        9    25 Jan            Kozłowski             132.54 -  321: 413   83
       10    41 Krzysztof      Kodzis                120.31 -  365: 373   70
       11    38 Adam           Janicki               115.65 -  330: 408   66
       12    41 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  348: 321  150
       13    39 Piotr          Adamczyk              116.67 +  418: 315  167
       14    32 Jerzy          Matyasik              127.49 -  358: 371   77
       15    39 Paweł          Brylski               101.65 +  443: 310  152
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1793  / 15 119.53
    
    
    
    
    	Maciej Sancewicz 129.82 Gorzów Wielkopolski
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    53 Kinga          Stecuła               100.00 +  365: 279  150
        2    14 Bogusław       Szyszka               137.90 +  427: 367  188
        3     5 Jakub          Szymczak              144.10 -  324: 338   94
        4    15 Kacper         Zegadło               137.39 +  486: 443  187
        5    16 Bartosz        Morawski              159.55 -  312: 480  110
        6    17 Mirosław       Uglik                 146.68 -  352: 439   97
        7    27 Marek          Rogalski              124.03 -  359: 380   74
        8    40 Krzysztof      Borodziuk             100.53 +  400:   1  151
        9    26 Ryszard        Żydaczewski           120.98 -  404: 456   71
       10    36 Szymon         Dąbrowski             131.06 -  350: 429   81
       11    35 Artur          Irzyk                 133.96 -  272: 396   84
       12    42 Piotr          Adamczyk              116.67 -  268: 403   67
       13    45 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  479: 228  150
       14    42 Renata         Andracka              115.61 +  475: 285  166
       15    34 Marcin         Stachowski            105.80 +  341: 288  156
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1826  / 15 121.73
    
    
    
    
    	Arkadiusz Biegun 129.54 Kraków                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    54 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  291: 422   50
        2    42 Marta          Świątkowska           117.74 +  384: 205  168
        3    34 Maria          Pokorska              108.48 +  468: 307  158
        4    11 Szymon         Płachta               135.98 -  425: 463   86
        5    28 Mikołaj        Cieplik               133.38 -  365: 388   83
        6    37 Leszek         Kilian                111.14 +  589: 270  161
        7    20 Łucja          Kodzis                127.54 +  401: 383  178
        8    14 Łukasz         Bobowski              146.34 -  400: 402   96
        9    22 Tomasz         Lempart               123.75 +  637: 330  174
       10    14 Jan            Mrozowski             141.16 +  403: 365  191
       11    10 Mirosław       Uglik                 146.68 +  404: 307  197
       12     7 Stanisław      Rydzik                149.84 -  322: 437  100
       13    11 Kamil          Kister                135.99 -  356: 398   86
       14    16 Krzysztof      Sporczyk              123.83 -  309: 433   74
       15    22 Andrzej        Kroc                  122.05 -  336: 485   72
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1874  / 15 124.93
    
    
    
    
    	Paweł Mazurek 129.52 Polanica-Zdrój
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    55 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  492: 237  150
        2     4 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 +  390: 330  178
        3     6 Marek          Reda                  147.63 -  338: 493   98
        4    19 Marek          Dudkiewicz            132.22 -  271: 408   82
        5    22 Mirosław       Uglik                 146.68 -  336: 439   97
        6    30 Jan            Kozłowski             132.54 -  332: 395   83
        7    45 Leszek         Kilian                111.14 +  357: 321  161
        8    32 Wojciech       Zemło                 138.42 -  344: 346   88
        9    42 Paweł          Brylski               101.65 +  470: 281  152
       10    28 Grzegorz       Łukasik               142.51 -  356: 504   93
       11    39 Jerzy          Matyasik              127.49 -  357: 366   77
       12    43 Renata         Andracka              115.61 +  347: 280  166
       13    40 Zbigniew       Kniotek               108.19 +  407: 364  158
       14    34 Krzysztof      Bukowski              120.53 -  410: 435   71
       15    38 Joanna         Brychcy               103.89 +  442: 344  154
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1808  / 15 120.53
    
    
    
    
    	Grzegorz Pukniel 128.32 Łódź               
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     1 Bartosz        Morawski              159.55 -  320: 332  110
        2    33 Łukasz         Sornek                125.57 -  378: 439   76
        3    51 Maciej         Dąbrowski             106.41 +  456: 278  156
        4    36 Andrzej        Kroc                  122.05 +  398: 346  172
        5    31 Grzegorz       Kwiecień              121.78 -  339: 342   72
        6    41 Paweł          Brylski               101.65 +  434: 267  152
        7    36 Marcin         Ceglarek              126.49 +  367: 287  176
        8    19 Mirosław       Uglik                 146.68 -  297: 367   97
        9    29 Barbara        Obremska              124.86 -  270: 391   75
       10    32 Andrzej        Rakoczy               135.59 -  351: 441   86
       11    44 Jerzy          Luter                 120.50 +  408: 308  171
       12    29 Joanna         Jewtuch               132.07 -  360: 479   82
       13    42 Marta          Bajorek               126.45 +  406: 302  176
       14    36 Joanna         Brychcy               103.89 +  463: 367  154
       15    30 Jerzy          Matyasik              127.49 +  375: 356  177
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1932  / 15 128.80
    
    
    
    
    	Bronisław Parada 128.29 Polanica-Zdrój
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     2 Dariusz        Kosz                  158.52 -  333: 378  109
        2    55 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  349: 443   50
        3    52 Leszek         Kilian                111.14 -  294: 346   61
        4    49 Jerzy          Luter                 120.50 -  333: 388   71
        5    53 Renata         Andracka              115.61 +  403: 333  166
        6    51 Maciej         Dąbrowski             106.41 +  362: 337  156
        7    39 Ryszard        Żydaczewski           120.98 -  336: 430   71
                                                              --------------- ---- ------
                                                                         684  /  7  97.71
    
    
    
    
    	Janusz Krupiński 128.04 Bytom             
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     3 Mariusz        Skrobosz              154.05 -  372: 410  104
        2    36 Ryszard        Korpalski             116.46 -  393: 400   66
        3    42 Ryszard        Żydaczewski           120.98 +  366: 363  171
        4    39 Waldemar       Wypchał               100.00 +  371: 264  150
        5    21 Małgorzata     Sulejewska            137.33 +  458: 365  187
        6    28 Grzegorz       Kwiecień              121.78 -  300: 398   72
        7    28 Piotr          Broda                 132.79 +  443: 375  183
        8    16 Mariusz        Wrześniewski          144.20 -  374: 503   94
        9    35 Rafał          Wesołowski            131.83 -  302: 338   82
       10    40 Marcin         Ceglarek              126.49 +  423: 360  176
       11    23 Jan            Kozłowski             132.54 +  389: 367  183
       12    18 Wojciech       Zemło                 138.42 -  383: 465   88
       13    32 Krzysztof      Kałuża                131.53 +  441: 381  182
       14    19 Bartosz        Morawski              159.55 +  366: 357  210
       15    21 Tomasz         Ciejka                139.77 +  384: 328  190
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2138  / 15 142.53
    
    
    
    
    	Natalia Ogierman 127.57 Katowice
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     4 Michał         Alabrudziński         152.65 -  386: 391  103
        2    31 Zbigniew       Kniotek               108.19 -  358: 365   58
        3    44 Sylwia         Łada                  112.73 +  390: 362  163
        4    37 Joanna         Jewtuch               132.07 +  380: 358  182
        5    20 Marek          Rogalski              124.03 -  366: 461   74
        6    43 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  367: 330  150
        7    30 Jan            Kozłowski             132.54 +  388: 370  183
        8    23 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 -  252: 474   90
        9    32 Małgorzata     Sulejewska            137.33 +  452: 273  187
       10    24 Kamil          Kister                135.99 -  381: 394   86
       11    28 Jan            Mrozowski             141.16 -  388: 424   91
       12    34 Dariusz        Ulatowski             120.17 -  355: 368   70
       13    38 Krzysztof      Bukowski              120.53 -  342: 366   71
       14    41 Dariusz        Sowula                113.74 +  419: 356  164
       15    37 Adam           Janicki               115.65 -  314: 377   66
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1738  / 15 115.87
    
    
    
    
    	Mariusz Sylwestrzuk 127.57 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     5 Kamil          Górka                 150.16 +  393: 376  200
        2     4 Paweł          Mazurek               129.52 -  330: 390   80
        3    20 Tomasz         Górka                 121.19 +  384: 346  171
        4    17 Piotr          Broda                 132.79 +  429: 372  183
        5    11 Łukasz         Tuszyński             140.97 -  269: 359   91
        6    25 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 +  364: 283  183
        7    17 Kamil          Kister                135.99 +  452: 417  186
        8    11 Mariusz        Skrobosz              154.05 -  323: 425  104
        9    18 Bogusław       Szyszka               137.90 -  375: 382   88
       10    25 Barbara        Obremska              124.86 +  449: 325  175
       11    15 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  338: 481   96
       12    22 Marek          Rogalski              124.03 -  389: 479   74
       13    22 Jan            Kozłowski             132.54 -  356: 423   83
       14    31 Adam           Janicki               115.65 +  507: 299  166
       15    28 Piotr          Potoczek              105.50 -  348: 399   56
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1936  / 15 129.07
    
    
    
    
    	Łucja  Kodzis 127.54 Bydgoszcz
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     6 Krzysztof      Mówka                 150.09 +  496: 300  200
        2     3 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  369: 447   96
        3    16 Dariusz        Sowula                113.74 +  366: 318  164
        4    18 Bartosz        Morawski              159.55 -  307: 359  110
        5    34 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  413: 290  150
        6    14 Marek          Rogalski              124.03 +  436: 277  174
        7    20 Arkadiusz      Biegun                129.54 -  383: 401   80
        8    27 Joanna         Brychcy               103.89 -  324: 400   54
        9    33 Dariusz        Ulatowski             120.17 -  360: 405   70
       10    35 Adam           Janicki               115.65 +  352: 347  166
       11    21 Grzegorz       Łukasik               142.51 -  370: 475   93
       12    30 Zbigniew       Rybak                 120.30 -  338: 384   70
       13    36 Zofia          Górka                 116.74 -  355: 373   67
       14    40 Zbigniew       Kniotek               108.19 +  389: 352  158
       15    35 Piotr          Adamczyk              116.67 +  368: 356  167
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1819  / 15 121.27
    
    
    
    
    	Jerzy Matyasik 127.49 Kraków                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     7 Stanisław      Rydzik                149.84 +  419: 411  200
        2    24 Artur          Irzyk                 133.96 +  300: 299  184
        3    14 Kazimierz      Merklejn              147.57 -  319: 500   98
        4    26 Krzysztof      Mówka                 150.09 -  375: 403  100
        5    29 Tomasz         Górka                 121.19 +  364: 338  171
        6    26 Maciej         Rzychoń               139.76 -  348: 373   90
        7    34 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 -  310: 463   90
        8    38 Barbara        Obremska              124.86 -  274: 497   75
        9    41 Zofia          Górka                 116.74 +  354: 352  167
       10    38 Juliusz        Czupryniak            125.75 -  325: 364   76
       11    39 Paweł          Mazurek               129.52 +  366: 357  180
       12    35 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 +  442: 423  183
       13    33 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 -  390: 399   83
       14    32 Arkadiusz      Łydka                 130.32 +  371: 358  180
       15    30 Grzegorz       Pukniel               128.32 -  356: 375   78
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1955  / 15 130.33
    
    
    
    
    	Leszek Stecuła 127.48 Bytom                    
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     8 Dominik        Urbacki               148.38 -  327: 409   98
        2    30 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 +  445: 328  190
        3    33 Dominik        Małocha               100.00 +  358: 329  150
        4    13 Łukasz         Sornek                125.57 +  404: 357  176
        5    12 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  378: 458   96
        6    18 Dariusz        Puton                 146.95 +  399: 329  197
        7    13 Mirosław       Uglik                 146.68 +  398: 369  197
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1104  /  7 157.71
    
    
    
    
    	Marcin Ceglarek 126.49 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1     9 Marek          Reda                  147.63 -  350: 366   98
        2    45 Konrad         Sowula                117.32 -  350: 496   67
        3    50 Adam           Janicki               115.65 -  310: 455   66
        4    53 Kinga          Stecuła               100.00 =  404: 404  100
        5    51 Zbigniew       Rybak                 120.30 +  363: 350  170
        6    44 Jerzy          Luter                 120.50 +  400: 312  171
        7    36 Grzegorz       Pukniel               128.32 -  287: 367   78
        8    42 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 -  298: 364   83
        9    45 Marta          Bajorek               126.45 +  360: 317  176
       10    40 Janusz         Krupiński             128.04 -  360: 423   78
       11    45 Ryszard        Korpalski             116.46 +  399: 282  166
       12    39 Krzysztof      Kodzis                120.31 -  316: 376   70
       13    43 Krzysztof      Borodziuk             100.53 -  358: 387   51
       14    45 Dorota         Stachowska            121.47 +  445: 375  171
       15    41 Artur          Irzyk                 133.96 -  330: 439   84
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1629  / 15 108.60
    
    
    
    
    	Marta Bajorek 126.45 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    10 Kazimierz      Merklejn              147.57 -  350: 381   98
        2    46 Maciej         Dąbrowski             106.41 +  438: 308  156
        3    28 Waldemar       Czerwoniec            124.37 +  420: 356  174
        4    23 Urszula        Solarska              114.70 -  282: 385   65
        5    23 Łukasz         Sornek                125.57 -  328: 347   76
        6    33 Grzegorz       Łukasik               142.51 -  317: 461   93
        7    49 Dominik        Małocha               100.00 +  390: 351  150
        8    31 Szymon         Płachta               135.98 -  312: 390   86
        9    45 Marcin         Ceglarek              126.49 -  317: 360   76
       10    46 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  469: 376  150
       11    43 Krzysztof      Borodziuk             100.53 +  448: 336  151
       12    38 Krzysztof      Kałuża                131.53 -  295: 399   82
       13    42 Grzegorz       Pukniel               128.32 -  302: 406   78
       14    44 Marta          Świątkowska           117.74 +  432: 294  168
       15    40 Piotr          Broda                 132.79 +  375: 354  183
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1786  / 15 119.07
    
    
    
    
    	Andrzej Rechowicz 126.39 Katowice               
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    11 Dariusz        Puton                 146.95 -  355: 390   97
        2    41 Krzysztof      Sporczyk              123.83 +  420: 312  174
        3    32 Waldemar       Wypchał               100.00 +  393: 337  150
        4    28 Grzegorz       Łukasik               142.51 +  409: 375  193
        5     6 Miłosz         Wrzałek               140.92 -  375: 389   91
        6    13 Karol          Waniek                136.22 -  325: 397   86
        7    26 Krzysztof      Kałuża                131.53 -  293: 468   82
        8    30 Piotr          Broda                 132.79 -  353: 469   83
        9    38 Artur          Irzyk                 133.96 +  407: 368  184
       10    29 Rafał          Wesołowski            131.83 -  311: 522   82
       11    42 Marta          Świątkowska           117.74 +  434: 275  168
       12    37 Grzegorz       Kwiecień              121.78 -  314: 497   72
       13    41 Paweł          Brylski               101.65 -  325: 367   52
       14    43 Piotr          Adamczyk              116.67 -  337: 469   67
       15    43 Zbigniew       Kniotek               108.19 +  392: 345  158
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1739  / 15 115.93
    
    
    
    
    	Juliusz Czupryniak 125.75 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    12 Mirosław       Uglik                 146.68 +  433: 371  197
        2    17 Waldemar       Wypchał               100.00 +  406: 326  150
        3    13 Dariusz        Kosz                  158.52 -  318: 469  109
        4     9 Dawid          Adamczyk              145.08 -  367: 433   95
        5    37 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  398: 324  150
        6    16 Szymon         Płachta               135.98 +  411: 372  186
        7    10 Marek          Reda                  147.63 -  377: 482   98
        8    15 Waldemar       Czerwoniec            124.37 -  305: 445   74
        9    28 Kamil          Kister                135.99 -  381: 383   86
       10    38 Jerzy          Matyasik              127.49 +  364: 325  177
       11    26 Andrzej        Rakoczy               135.59 +  389: 266  186
       12    19 Bartosz        Morawski              159.55 +  440: 304  210
       13    16 Marek          Rogalski              124.03 -  373: 438   74
       14    20 Joanna         Jewtuch               132.07 +  431: 287  182
       15    18 Kacper         Zegadło               137.39 -  316: 429   87
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2061  / 15 137.40
    
    
    
    
    	Łukasz Sornek 125.57 Mikołów
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    13 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  381: 399   96
        2    33 Grzegorz       Pukniel               128.32 +  439: 378  178
        3    21 Zofia          Górka                 116.74 +  439: 326  167
        4    13 Leszek         Stecuła               127.48 -  357: 404   77
        5    23 Marta          Bajorek               126.45 +  347: 328  176
        6    27 Ryszard        Korpalski             116.46 +  402: 319  166
        7     7 Mariusz        Wrześniewski          144.20 +  429: 302  194
        8    12 Marek          Salamon               133.44 -  260: 402   83
        9    14 Karol          Waniek                136.22 -  332: 429   86
       10    23 Kacper         Zegadło               137.39 -  330: 438   87
       11    27 Marek          Rogalski              124.03 -  352: 489   74
       12    28 Andrzej        Rakoczy               135.59 -  417: 420   86
       13    37 Adam           Janicki               115.65 -  384: 393   66
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1536  / 13 118.15
    
    
    
    
    	Barbara Obremska 124.86 Wrocław
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    14 Łukasz         Bobowski              146.34 -  354: 431   96
        2    44 Waldemar       Czerwoniec            124.37 -  382: 405   74
        3    45 Tomasz         Lempart               123.75 -  324: 432   74
        4    50 Krzysztof      Bukowski              120.53 +  450: 310  171
        5    42 Piotr          Adamczyk              116.67 +  432: 253  167
        6    36 Michał         Dąbrowski             100.00 +  432: 354  150
        7    32 Jan            Mrozowski             141.16 -  274: 421   91
        8    38 Jerzy          Matyasik              127.49 +  497: 274  177
        9    29 Grzegorz       Pukniel               128.32 +  391: 270  178
       10    25 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 -  325: 449   78
       11    30 Andrzej        Kroc                  122.05 +  448: 337  172
       12    23 Krzysztof      Sporczyk              123.83 -  344: 455   74
       13    27 Zbigniew       Rybak                 120.30 +  395: 370  170
       14    27 Rafał          Wesołowski            131.83 +  400: 351  182
       15    16 Paweł          Jackowski             146.08 +  493: 350  196
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2050  / 15 136.67
    
    
    
    
    	Waldemar Czerwoniec 124.37 Warszawa                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    15 Paweł          Jackowski             146.08 -  289: 452   96
        2    44 Barbara        Obremska              124.86 +  405: 382  175
        3    28 Marta          Bajorek               126.45 -  356: 420   76
        4    32 Mirosław       Uglik                 146.68 -  437: 445   97
        5    43 Zbigniew       Kniotek               108.19 +  489: 313  158
        6    32 Adam           Janicki               115.65 +  506: 291  166
        7    21 Piotr          Potoczek              105.50 +  441: 334  156
        8    15 Juliusz        Czupryniak            125.75 +  445: 305  176
        9    11 Łukasz         Bobowski              146.34 -  346: 454   96
       10    17 Agnieszka      Krupka                130.86 -  308: 377   81
       11    24 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 +  397: 327  183
       12    20 Urszula        Solarska              114.70 -  345: 418   65
       13    23 Maria          Pokorska              108.48 +  417: 360  158
       14    22 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 +  460: 289  183
       15    14 Dariusz        Puton                 146.95 -  357: 390   97
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1963  / 15 130.87
    
    
    
    
    	Marek Rogalski 124.03 Warszawa                
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    16 Dawid          Adamczyk              145.08 -  376: 438   95
        2    35 Agnieszka      Krupka                130.86 +  380: 302  181
        3    36 Piotr          Latoszek              100.00 +  632: 296  150
        4     8 Dariusz        Puton                 146.95 -  280: 538   97
        5    20 Natalia        Ogierman              127.57 +  461: 366  178
        6    14 Łucja          Kodzis                127.54 -  277: 436   78
        7    27 Maciej         Sancewicz             129.82 +  380: 359  180
        8    24 Marcin         Stachowski            105.80 -  357: 367   56
        9    30 Piotr          Potoczek              105.50 -  334: 441   56
       10    34 Ryszard        Korpalski             116.46 +  398: 381  166
       11    27 Łukasz         Sornek                125.57 +  489: 352  176
       12    22 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 +  479: 389  178
       13    16 Juliusz        Czupryniak            125.75 +  438: 373  176
       14    13 Szymon         Płachta               135.98 -  375: 379   86
       15    13 Andrzej        Rakoczy               135.59 -  320: 429   86
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1939  / 15 129.27
    
    
    
    
    	Krzysztof Sporczyk 123.83 Piaseczno
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    17 Dawid          Pikul                 144.97 -  292: 406   95
        2    41 Andrzej        Rechowicz             126.39 -  312: 420   76
        3    48 Jerzy          Luter                 120.50 +  487: 342  171
        4    45 Szymon         Dąbrowski             131.06 +  468: 341  181
        5    30 Dariusz        Sowula                113.74 +  435: 268  164
        6    22 Marcin         Stachowski            105.80 +  412: 356  156
        7    16 Mikołaj        Cieplik               133.38 +  345: 326  183
        8     5 Marek          Reda                  147.63 +  408: 378  198
        9     4 Dawid          Adamczyk              145.08 -  277: 436   95
       10     9 Stanisław      Rydzik                149.84 -  320: 401  100
       11    17 Kacper         Zegadło               137.39 -  343: 438   87
       12    23 Barbara        Obremska              124.86 +  455: 344  175
       13    18 Małgorzata     Sulejewska            137.33 +  413: 323  187
       14    16 Arkadiusz      Biegun                129.54 +  433: 309  180
       15    10 Dominik        Urbacki               148.38 +  383: 349  198
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2246  / 15 149.73
    
    
    
    
    	Tomasz Lempart 123.75 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    18 Mariusz        Wrześniewski          144.20 -  276: 482   94
        2    49 Dorota         Stachowska            121.47 -  347: 367   71
        3    45 Barbara        Obremska              124.86 +  432: 324  175
        4    30 Karol          Waniek                136.22 -  309: 490   86
        5    41 Leszek         Kacprzyk              131.56 +  413: 410  182
        6    34 Krzysztof      Kałuża                131.53 -  371: 436   82
        7    46 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  438: 322  150
        8    29 Andrzej        Rakoczy               135.59 +  488: 345  186
        9    22 Arkadiusz      Biegun                129.54 -  330: 637   80
       10    37 Grzegorz       Kwiecień              121.78 -  362: 399   72
       11    37 Dariusz        Sowula                113.74 +  381: 375  164
       12    32 Artur          Irzyk                 133.96 -  399: 409   84
       13    34 Andrzej        Kroc                  122.05 -  371: 464   72
       14    39 Waldemar       Wypchał               100.00 +  310: 289  150
       15    36 Zofia          Górka                 116.74 +  400: 243  167
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1815  / 15 121.00
    
    
    
    
    	Andrzej Kroc 122.05 Łódź                     
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    19 Jakub          Szymczak              144.10 -  325: 428   94
        2    32 Urszula        Solarska              114.70 -  350: 376   65
        3    54 Renata         Andracka              115.61 +  365: 321  166
        4    36 Grzegorz       Pukniel               128.32 -  346: 398   78
        5    39 Grzegorz       Łukasik               142.51 -  381: 384   93
        6    48 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  405: 336  150
        7    44 Zbigniew       Kniotek               108.19 +  409: 317  158
        8    28 Leszek         Kacprzyk              131.56 -  273: 481   82
        9    43 Marta          Świątkowska           117.74 +  415: 314  168
       10    31 Piotr          Broda                 132.79 +  381: 326  183
       11    30 Barbara        Obremska              124.86 -  337: 448   75
       12    31 Tomasz         Górka                 121.19 -  341: 401   71
       13    34 Tomasz         Lempart               123.75 +  464: 371  174
       14    35 Paweł          Brylski               101.65 +  423: 302  152
       15    22 Arkadiusz      Biegun                129.54 +  485: 336  180
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1889  / 15 125.93
    
    
    
    
    	Grzegorz Kwiecień 121.78 Kraków                   
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    20 Krzysztof      Obremski              144.00 -  341: 380   94
        2    51 Renata         Andracka              115.61 +  349: 293  166
        3    29 Dominik        Urbacki               148.38 +  395: 328  198
        4    20 Mariusz        Wrześniewski          144.20 -  307: 500   94
        5    31 Grzegorz       Pukniel               128.32 +  342: 339  178
        6    28 Janusz         Krupiński             128.04 +  398: 300  178
        7    18 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 -  342: 355   83
        8    26 Maria          Pokorska              108.48 -  369: 403   58
        9    34 Agnieszka      Krupka                130.86 -  256: 380   81
       10    37 Tomasz         Lempart               123.75 +  399: 362  174
       11    33 Paweł          Jackowski             146.08 -  329: 429   96
       12    37 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  497: 314  176
       13    29 Jan            Mrozowski             141.16 +  404: 388  191
       14    24 Małgorzata     Sulejewska            137.33 -  398: 411   87
       15    25 Bartosz        Morawski              159.55 -  350: 385  110
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1964  / 15 130.93
    
    
    
    
    	Dorota Stachowska 121.47 Wydartowo I
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    21 Grzegorz       Łukasik               142.51 -  345: 557   93
        2    49 Tomasz         Lempart               123.75 +  367: 347  174
        3    24 Bogusław       Szyszka               137.90 -  383: 405   88
        4    44 Krzysztof      Borodziuk             100.53 -  335: 377   51
        5    47 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  326: 307  150
        6    35 Piotr          Broda                 132.79 -  298: 442   83
        7    40 Agnieszka      Krupka                130.86 -  348: 432   81
        8    47 Dominik        Małocha               100.00 +  518: 236  150
        9    39 Szymon         Dąbrowski             131.06 -  333: 358   81
       10    42 Krzysztof      Bukowski              120.53 +  396: 296  171
       11    40 Zbigniew       Kniotek               108.19 -  322: 324   58
       12    44 Paweł          Brylski               101.65 -  317: 418   52
       13    46 Leszek         Kilian                111.14 +  370: 343  161
       14    45 Marcin         Ceglarek              126.49 -  375: 445   76
       15    44 Renata         Andracka              115.61 +  409: 340  166
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1635  / 15 109.00
    
    
    
    
    	Tomasz Górka 121.19 Kraków         
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    22 Jan            Mrozowski             141.16 -  339: 361   91
        2    53 Adam           Janicki               115.65 +  486: 337  166
        3    20 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 -  346: 384   78
        4    33 Zofia          Górka                 116.74 +  394: 368  167
        5    29 Jerzy          Matyasik              127.49 -  338: 364   77
        6    38 Dariusz        Sowula                113.74 +  395: 365  164
        7    24 Grzegorz       Łukasik               142.51 -  304: 550   93
        8    41 Paweł          Brylski               101.65 +  399: 279  152
        9    27 Szymon         Płachta               135.98 +  420: 347  186
       10    18 Marek          Reda                  147.63 -  414: 453   98
       11    32 Szymon         Dąbrowski             131.06 -  340: 478   81
       12    31 Andrzej        Kroc                  122.05 +  401: 341  172
       13    31 Joanna         Brychcy               103.89 +  360: 317  154
       14    21 Łukasz         Tuszyński             140.97 -  372: 384   91
       15    29 Krzysztof      Bukowski              120.53 -  255: 386   71
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1841  / 15 122.73
    
    
    
    
    	Ryszard Żydaczewski 120.98 Lubin                    
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    23 Łukasz         Tuszyński             140.97 -  357: 444   91
        2    40 Marek          Dudkiewicz            132.22 -  299: 351   82
        3    42 Janusz         Krupiński             128.04 -  363: 366   78
        4    52 Renata         Andracka              115.61 +  432: 323  166
        5    46 Dominik        Małocha               100.00 +  445: 347  150
        6    39 Artur          Irzyk                 133.96 -  350: 418   84
        7    39 Bronisław      Parada                128.29 +  430: 336  178
        8    35 Ryszard        Korpalski             116.46 +  495: 261  166
        9    26 Maciej         Sancewicz             129.82 +  456: 404  180
       10    21 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 +  473: 383  183
       11    14 Dariusz        Puton                 146.95 -  364: 444   97
       12    17 Agnieszka      Krupka                130.86 -  289: 531   81
       13    24 Krzysztof      Kodzis                120.31 -  333: 416   70
       14    28 Marcin         Stachowski            105.80 +  490: 283  156
       15    24 Urszula        Solarska              114.70 -  274: 350   65
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1827  / 15 121.80
    
    
    
    
    	Krzysztof Bukowski 120.53 Milanówek
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    24 Miłosz         Wrzałek               140.92 -  312: 482   91
        2    37 Mirosław       Uglik                 146.68 -  293: 442   97
        3    47 Arkadiusz      Łydka                 130.32 -  358: 374   80
        4    50 Barbara        Obremska              124.86 -  310: 450   75
        5    55 Marta          Świątkowska           117.74 -  320: 337   68
        6    55 Renata         Andracka              115.61 +  373: 276  166
        7    51 Andrzej        Klich                 100.00 +  338: 253  150
        8    43 Rafał          Wesołowski            131.83 -  344: 473   82
        9    47 Dominik        Małocha               100.00 +  371: 253  150
       10    42 Dorota         Stachowska            121.47 -  296: 396   71
       11    50 Sylwia         Łada                  112.73 +  400: 367  163
       12    40 Piotr          Broda                 132.79 +  384: 343  183
       13    38 Natalia        Ogierman              127.57 +  366: 342  178
       14    34 Paweł          Mazurek               129.52 +  435: 410  180
       15    29 Tomasz         Górka                 121.19 +  386: 255  171
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1905  / 15 127.00
    
    
    
    
    	Jerzy Luter 120.50 Bytom                  
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    25 Piotr          Pietuchowski          140.22 -  405: 408   90
        2     9 Kazimierz      Merklejn              147.57 -  324: 452   98
        3    48 Krzysztof      Sporczyk              123.83 -  342: 487   74
        4    49 Bronisław      Parada                128.29 +  388: 333  178
        5    44 Szymon         Dąbrowski             131.06 +  407: 366  181
        6    44 Marcin         Ceglarek              126.49 -  312: 400   76
        7    42 Krzysztof      Borodziuk             100.53 -  335: 390   51
        8    45 Leszek         Kilian                111.14 +  366: 219  161
        9    40 Ryszard        Korpalski             116.46 -  335: 466   66
       10    43 Zbigniew       Kniotek               108.19 -  313: 325   58
       11    44 Grzegorz       Pukniel               128.32 -  308: 408   78
       12    46 Zofia          Górka                 116.74 -  319: 330   67
       13    47 Konrad         Sowula                117.32 -  402: 406   67
       14    49 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  280: 397   50
       15    51 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  365: 309  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1445  / 15  96.33
    
    
    
    
    	Krzysztof Kodzis 120.31 Bydgoszcz
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    26 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 +  422: 407  190
        2    21 Małgorzata     Sulejewska            137.33 -  326: 500   87
        3    40 Artur          Irzyk                 133.96 -  328: 448   84
        4    48 Leszek         Kilian                111.14 -  354: 417   61
        5    48 Waldemar       Wypchał               100.00 +  391: 309  150
        6    31 Stanisław      Rydzik                149.84 -  354: 392  100
        7    43 Szymon         Dąbrowski             131.06 -  360: 432   81
        8    44 Zbigniew       Kniotek               108.19 +  423: 280  158
        9    37 Dariusz        Sowula                113.74 -  312: 471   64
       10    41 Arkadiusz      Łydka                 130.32 +  373: 365  180
       11    41 Piotr          Adamczyk              116.67 +  427: 326  167
       12    39 Marcin         Ceglarek              126.49 +  376: 316  176
       13    24 Ryszard        Żydaczewski           120.98 +  416: 333  171
       14    25 Paweł          Jackowski             146.08 -  298: 476   96
       15    23 Jan            Kozłowski             132.54 -  289: 431   83
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1848  / 15 123.20
    
    
    
    
    	Zbigniew Rybak 120.30 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    27 Tomasz         Ciejka                139.77 -  279: 387   90
        2    47 Jan            Kozłowski             132.54 +  416: 369  183
        3    26 Szymon         Płachta               135.98 -  346: 476   86
        4    35 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 -  358: 380   90
        5    51 Marcin         Ceglarek              126.49 -  350: 363   76
        6    50 Andrzej        Klich                 100.00 +  389: 303  150
        7    48 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  355: 287  150
        8    34 Joanna         Jewtuch               132.07 -  348: 355   82
        9    44 Krzysztof      Borodziuk             100.53 -  333: 342   51
       10    45 Renata         Andracka              115.61 +  361: 321  166
       11    36 Krzysztof      Kałuża                131.53 +  453: 440  182
       12    30 Łucja          Kodzis                127.54 +  384: 338  178
       13    27 Barbara        Obremska              124.86 -  370: 395   75
       14    37 Szymon         Dąbrowski             131.06 -  277: 378   81
       15    33 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 -  306: 386   83
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1723  / 15 114.87
    
    
    
    
    	Dariusz Ulatowski 120.17 Tuchola
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    28 Maciej         Rzychoń               139.76 -  276: 420   90
        2    50 Leszek         Kacprzyk              131.56 +  455: 415  182
        3    19 Karol          Waniek                136.22 +  384: 365  186
        4    16 Stanisław      Rydzik                149.84 +  442: 347  200
        5    10 Dariusz        Puton                 146.95 +  383: 355  197
        6     5 Miłosz         Wrzałek               140.92 -  310: 375   91
        7    15 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  274: 469   96
        8    25 Bogusław       Szyszka               137.90 -  352: 416   88
        9    33 Łucja          Kodzis                127.54 +  405: 360  178
       10    26 Bartosz        Morawski              159.55 -  341: 534  110
       11    31 Małgorzata     Sulejewska            137.33 -  263: 531   87
       12    34 Natalia        Ogierman              127.57 +  368: 355  178
       13    30 Paweł          Jackowski             146.08 -  355: 499   96
       14    30 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 +  478: 321  183
       15    26 Joanna         Jewtuch               132.07 -  387: 455   82
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2044  / 15 136.27
    
    
    
    
    	Marta Świątkowska 117.74 Wrocław                  
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    29 Wojciech       Zemło                 138.42 -  355: 417   88
        2    42 Arkadiusz      Biegun                129.54 -  205: 384   80
        3    55 Joanna         Jewtuch               132.07 -  278: 354   82
        4    55 Agnieszka      Krupka                130.86 -  239: 436   81
        5    55 Krzysztof      Bukowski              120.53 +  337: 320  171
        6    52 Szymon         Dąbrowski             131.06 -  316: 330   81
        7    53 Piotr          Latoszek              100.00 +  378: 263  150
        8    49 Michał         Dąbrowski             100.00 +  374: 341  150
        9    43 Andrzej        Kroc                  122.05 -  314: 415   72
       10    48 Konrad         Sowula                117.32 +  414: 315  167
       11    42 Andrzej        Rechowicz             126.39 -  275: 434   76
       12    45 Dariusz        Sowula                113.74 -  298: 342   64
       13    49 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  320: 298  150
       14    44 Marta          Bajorek               126.45 -  294: 432   76
       15    47 Ryszard        Korpalski             116.46 +  376: 265  166
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1654  / 15 110.27
    
    
    
    
    	Konrad Sowula 117.32 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    30 Bogusław       Szyszka               137.90 -  282: 443   88
        2    45 Marcin         Ceglarek              126.49 +  496: 350  176
        3    30 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  354: 390   50
        4    38 Ryszard        Korpalski             116.46 -  321: 363   66
        5    45 Paweł          Brylski               101.65 -  307: 371   52
        6    49 Piotr          Latoszek              100.00 +  341: 315  150
        7    50 Waldemar       Wypchał               100.00 +  349: 265  150
        8    36 Paweł          Jackowski             146.08 -  320: 416   96
        9    36 Andrzej        Rakoczy               135.59 -  310: 377   86
       10    48 Marta          Świątkowska           117.74 -  315: 414   68
       11    47 Renata         Andracka              115.61 -  294: 350   66
       12    48 Sylwia         Łada                  112.73 +  509: 263  163
       13    47 Jerzy          Luter                 120.50 +  406: 402  171
       14    46 Piotr          Broda                 132.79 -  371: 446   83
       15    45 Maciej         Dąbrowski             106.41 +  429: 330  156
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1621  / 15 108.07
    
    
    
    
    	Zofia Górka 116.74 Łęczna
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    31 Kacper         Zegadło               137.39 -  355: 497   87
        2    43 Andrzej        Klich                 100.00 +  363: 282  150
        3    21 Łukasz         Sornek                125.57 -  326: 439   76
        4    33 Tomasz         Górka                 121.19 -  368: 394   71
        5    50 Piotr          Latoszek              100.00 +  417: 319  150
        6    29 Małgorzata     Sulejewska            137.33 -  317: 466   87
        7    47 Paweł          Brylski               101.65 -  328: 359   52
        8    46 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  387: 331  150
        9    41 Jerzy          Matyasik              127.49 -  352: 354   77
       10    44 Piotr          Adamczyk              116.67 -  310: 334   67
       11    46 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  354: 333  150
       12    46 Jerzy          Luter                 120.50 +  330: 319  171
       13    36 Łucja          Kodzis                127.54 +  373: 355  178
       14    33 Maria          Pokorska              108.48 -  373: 415   58
       15    36 Tomasz         Lempart               123.75 -  243: 400   74
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1598  / 15 106.53
    
    
    
    
    	Piotr Adamczyk 116.67 Tarnów
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    32 Małgorzata     Sulejewska            137.33 -  333: 341   87
        2    29 Piotr          Pietuchowski          140.22 -  345: 377   90
        3    53 Andrzej        Klich                 100.00 +  376: 312  150
        4    31 Maciej         Rzychoń               139.76 -  308: 349   90
        5    42 Barbara        Obremska              124.86 -  253: 432   75
        6    46 Leszek         Kacprzyk              131.56 -  254: 444   82
        7    54 Kinga          Stecuła               100.00 -  292: 301   50
        8    52 Maciej         Dąbrowski             106.41 +  442: 381  156
        9    49 Leszek         Kilian                111.14 +  332: 315  161
       10    44 Zofia          Górka                 116.74 +  334: 310  167
       11    41 Krzysztof      Kodzis                120.31 -  326: 427   70
       12    42 Maciej         Sancewicz             129.82 +  403: 268  180
       13    39 Arkadiusz      Łydka                 130.32 -  315: 418   80
       14    43 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  469: 337  176
       15    35 Łucja          Kodzis                127.54 -  356: 368   78
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1692  / 15 112.80
    
    
    
    
    	Ryszard Korpalski 116.46 Wójtowice
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    33 Karol          Waniek                136.22 -  315: 433   86
        2    36 Janusz         Krupiński             128.04 +  400: 393  178
        3    23 Kamil          Górka                 150.16 -  302: 442  100
        4    38 Konrad         Sowula                117.32 +  363: 321  167
        5    33 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 +  378: 356  190
        6    27 Łukasz         Sornek                125.57 -  319: 402   76
        7    35 Maria          Pokorska              108.48 -  404: 437   58
        8    35 Ryszard        Żydaczewski           120.98 -  261: 495   71
        9    40 Jerzy          Luter                 120.50 +  466: 335  171
       10    34 Marek          Rogalski              124.03 -  381: 398   74
       11    45 Marcin         Ceglarek              126.49 -  282: 399   76
       12    47 Krzysztof      Borodziuk             100.53 -  321: 326   51
       13    48 Renata         Andracka              115.61 -  330: 364   66
       14    47 Dominik        Małocha               100.00 +  328: 268  150
       15    47 Marta          Świątkowska           117.74 -  265: 376   68
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1582  / 15 105.47
    
    
    
    
    	Adam Janicki 115.65 Wrocław             
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    34 Kamil          Kister                135.99 -  252: 340   86
        2    53 Tomasz         Górka                 121.19 -  337: 486   71
        3    50 Marcin         Ceglarek              126.49 +  455: 310  176
        4    34 Leszek         Kacprzyk              131.56 +  433: 354  182
        5    24 Kamil          Górka                 150.16 -  313: 483  100
        6    32 Waldemar       Czerwoniec            124.37 -  291: 506   74
        7    37 Rafał          Wesołowski            131.83 +  401: 395  182
        8    33 Jan            Kozłowski             132.54 -  308: 466   83
        9    46 Michał         Dąbrowski             100.00 +  376: 323  150
       10    35 Łucja          Kodzis                127.54 -  347: 352   78
       11    38 Arkadiusz      Łydka                 130.32 +  408: 330  180
       12    33 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 -  288: 409   83
       13    37 Łukasz         Sornek                125.57 +  393: 384  176
       14    31 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 -  299: 507   78
       15    37 Natalia        Ogierman              127.57 +  377: 314  178
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1877  / 15 125.13
    
    
    
    
    	Renata Andracka 115.61 Zwola               
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    35 Szymon         Płachta               135.98 -  268: 488   86
        2    51 Grzegorz       Kwiecień              121.78 -  293: 349   72
        3    54 Andrzej        Kroc                  122.05 -  321: 365   72
        4    52 Ryszard        Żydaczewski           120.98 -  323: 432   71
        5    53 Bronisław      Parada                128.29 -  333: 403   78
        6    55 Krzysztof      Bukowski              120.53 -  276: 373   71
        7    55 Sylwia         Łada                  112.73 +  355: 328  163
        8    51 Andrzej        Klich                 100.00 +  393: 224  150
        9    48 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  339: 334  150
       10    45 Zbigniew       Rybak                 120.30 -  321: 361   70
       11    47 Konrad         Sowula                117.32 +  350: 294  167
       12    43 Paweł          Mazurek               129.52 -  280: 347   80
       13    48 Ryszard        Korpalski             116.46 +  364: 330  166
       14    42 Maciej         Sancewicz             129.82 -  285: 475   80
       15    44 Dorota         Stachowska            121.47 -  340: 409   71
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1547  / 15 103.13
    
    
    
    
    	Urszula Solarska 114.70 Łódź                     
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    36 Andrzej        Rakoczy               135.59 -  386: 406   86
        2    32 Andrzej        Kroc                  122.05 +  376: 350  172
        3    35 Krzysztof      Borodziuk             100.53 +  315: 307  151
        4    23 Marta          Bajorek               126.45 +  385: 282  176
        5    15 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 +  382: 358  183
        6     8 Kamil          Kister                135.99 +  372: 363  186
        7     6 Mariusz        Skrobosz              154.05 +  422: 385  204
        8     3 Kazimierz      Merklejn              147.57 -  378: 387   98
        9     5 Dawid          Pikul                 144.97 -  358: 480   95
       10    11 Bogusław       Szyszka               137.90 -  398: 528   88
       11    13 Marek          Reda                  147.63 -  377: 387   98
       12    20 Waldemar       Czerwoniec            124.37 +  418: 345  174
       13    17 Kacper         Zegadło               137.39 -  323: 452   87
       14    23 Karol          Waniek                136.22 -  268: 534   86
       15    24 Ryszard        Żydaczewski           120.98 +  350: 274  171
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        2055  / 15 137.00
    
    
    
    
    	Dariusz Sowula 113.74 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    37 Waldemar       Wypchał               100.00 -  346: 350   50
        2    48 Kinga          Stecuła               100.00 +  392: 312  150
        3    16 Łucja          Kodzis                127.54 -  318: 366   78
        4    29 Jan            Kozłowski             132.54 +  350: 346  183
        5    30 Krzysztof      Sporczyk              123.83 -  268: 435   74
        6    38 Tomasz         Górka                 121.19 -  365: 395   71
        7    41 Joanna         Jewtuch               132.07 -  349: 504   82
        8    48 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  357: 262  150
        9    37 Krzysztof      Kodzis                120.31 +  471: 312  170
       10    33 Szymon         Płachta               135.98 -  301: 312   86
       11    37 Tomasz         Lempart               123.75 -  375: 381   74
       12    45 Marta          Świątkowska           117.74 +  342: 298  168
       13    35 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 -  299: 483   83
       14    41 Natalia        Ogierman              127.57 -  356: 419   78
       15    46 Sylwia         Łada                  112.73 +  391: 313  163
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1660  / 15 110.67
    
    
    
    
    	Sylwia Łada 112.73 Inowrocław
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    38 Artur          Irzyk                 133.96 -  334: 336   84
        2    54 Mikołaj        Cieplik               133.38 -  290: 483   83
        3    44 Natalia        Ogierman              127.57 -  362: 390   78
        4    54 Maciej         Dąbrowski             106.41 -  305: 314   56
        5    54 Andrzej        Klich                 100.00 -  334: 368   50
        6    54 Dominik        Małocha               100.00 -  255: 283   50
        7    55 Renata         Andracka              115.61 -  328: 355   66
        8    53 PAUZA
        9    52 Waldemar       Wypchał               100.00 +  335: 329  150
       10    52 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  462: 248  150
       11    50 Krzysztof      Bukowski              120.53 -  367: 400   71
       12    48 Konrad         Sowula                117.32 -  263: 509   67
       13    50 Michał         Dąbrowski             100.00 +  365: 313  150
       14    50 Leszek         Kilian                111.14 +  507: 272  161
       15    46 Dariusz        Sowula                113.74 -  313: 391   64
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1280  / 14  91.43
    
    
    
    
    	Leszek Kilian 111.14 Jaworzno                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    39 Marek          Salamon               133.44 -  258: 411   83
        2    52 Marcin         Stachowski            105.80 -  320: 415   56
        3    52 Bronisław      Parada                128.29 +  346: 294  178
        4    48 Krzysztof      Kodzis                120.31 +  417: 354  170
        5    36 Dominik        Urbacki               148.38 -  344: 367   98
        6    37 Arkadiusz      Biegun                129.54 -  270: 589   80
        7    45 Paweł          Mazurek               129.52 -  321: 357   80
        8    45 Jerzy          Luter                 120.50 -  219: 366   71
        9    49 Piotr          Adamczyk              116.67 -  315: 332   67
       10    49 Michał         Dąbrowski             100.00 +  389: 320  150
       11    48 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  321: 376   50
       12    51 Andrzej        Klich                 100.00 +  376: 274  150
       13    46 Dorota         Stachowska            121.47 -  343: 370   71
       14    50 Sylwia         Łada                  112.73 -  272: 507   63
       15    48 Waldemar       Wypchał               100.00 +  361: 343  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1517  / 15 101.13
    
    
    
    
    	Maria Pokorska 108.48 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    40 Mikołaj        Cieplik               133.38 +  450: 249  183
        2    11 Dariusz        Kosz                  158.52 -  321: 361  109
        3    34 Arkadiusz      Biegun                129.54 -  307: 468   80
        4    47 Piotr          Latoszek              100.00 +  361: 304  150
        5    27 Stanisław      Rydzik                149.84 +  472: 395  200
        6    20 Marek          Reda                  147.63 -  430: 499   98
        7    35 Ryszard        Korpalski             116.46 +  437: 404  166
        8    26 Grzegorz       Kwiecień              121.78 +  403: 369  172
        9    19 Joanna         Brychcy               103.89 -  311: 383   54
       10    15 Michał         Alabrudziński         152.65 -  279: 443  103
       11    25 Wojciech       Zemło                 138.42 -  305: 490   88
       12    36 Zbigniew       Kniotek               108.19 +  372: 359  158
       13    23 Waldemar       Czerwoniec            124.37 -  360: 417   74
       14    33 Zofia          Górka                 116.74 +  415: 373  167
       15    31 Rafał          Wesołowski            131.83 +  363: 345  182
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1984  / 15 132.27
    
    
    
    
    	Zbigniew Kniotek 108.19 Bytom
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    41 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 -  327: 384   83
        2    31 Natalia        Ogierman              127.57 +  365: 358  178
        3    27 Paweł          Jackowski             146.08 -  315: 395   96
        4    41 Dominik        Urbacki               148.38 -  323: 419   98
        5    43 Waldemar       Czerwoniec            124.37 -  313: 489   74
        6    53 Kinga          Stecuła               100.00 +  341: 317  150
        7    44 Andrzej        Kroc                  122.05 -  317: 409   72
        8    44 Krzysztof      Kodzis                120.31 -  280: 423   70
        9    51 Maciej         Dąbrowski             106.41 +  383: 302  156
       10    43 Jerzy          Luter                 120.50 +  325: 313  171
       11    40 Dorota         Stachowska            121.47 +  324: 322  171
       12    36 Maria          Pokorska              108.48 -  359: 372   58
       13    40 Paweł          Mazurek               129.52 -  364: 407   80
       14    40 Łucja          Kodzis                127.54 -  352: 389   78
       15    43 Andrzej        Rechowicz             126.39 -  345: 392   76
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1611  / 15 107.40
    
    
    
    
    	Maciej Dąbrowski 106.41 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    42 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 -  281: 423   83
        2    46 Marta          Bajorek               126.45 -  308: 438   76
        3    51 Grzegorz       Pukniel               128.32 -  278: 456   78
        4    54 Sylwia         Łada                  112.73 +  314: 305  163
        5    49 Agnieszka      Krupka                130.86 -  280: 436   81
        6    51 Bronisław      Parada                128.29 -  337: 362   78
        7    52 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  314: 395   50
        8    52 Piotr          Adamczyk              116.67 -  381: 442   67
        9    51 Zbigniew       Kniotek               108.19 -  302: 383   58
       10    53 PAUZA
       11    51 Michał         Dąbrowski             100.00 +  378: 255  150
       12    49 Waldemar       Wypchał               100.00 -  346: 350   50
       13    51 Andrzej        Klich                 100.00 +  396: 355  150
       14    51 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  317: 299  150
       15    45 Konrad         Sowula                117.32 -  330: 429   67
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1301  / 14  92.93
    
    
    
    
    	Marcin Stachowski 105.80 Wydartowo I
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    43 Piotr          Broda                 132.79 -  341: 478   83
        2    52 Leszek         Kilian                111.14 +  415: 320  161
        3    37 Joanna         Brychcy               103.89 -  348: 405   54
        4    43 Dominik        Małocha               100.00 +  417: 282  150
        5    38 Rafał          Wesołowski            131.83 +  345: 326  182
        6    22 Krzysztof      Sporczyk              123.83 -  356: 412   74
        7    31 Wojciech       Zemło                 138.42 +  406: 401  188
        8    24 Marek          Rogalski              124.03 +  367: 357  174
        9    16 Stanisław      Rydzik                149.84 -  365: 387  100
       10    22 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  299: 447   96
       11    29 Joanna         Jewtuch               132.07 +  449: 331  182
       12    21 Małgorzata     Sulejewska            137.33 -  302: 444   87
       13    25 Bartosz        Morawski              159.55 -  297: 461  110
       14    28 Ryszard        Żydaczewski           120.98 -  283: 490   71
       15    34 Maciej         Sancewicz             129.82 -  288: 341   80
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1792  / 15 119.47
    
    
    
    
    	Piotr Potoczek 105.50 Nowy Sącz
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    44 Jan            Kozłowski             132.54 +  449: 348  183
        2    12 Dominik        Małocha               100.00 +  398: 306  150
        3     9 Marek          Salamon               133.44 -  325: 361   83
        4    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  418: 238  150
        5    17 Joanna         Brychcy               103.89 -  343: 398   54
        6    15 Kamil          Górka                 150.16 -  384: 417  100
        7    21 Waldemar       Czerwoniec            124.37 -  334: 441   74
        8    37 Szymon         Dąbrowski             131.06 +  325: 312  181
        9    30 Marek          Rogalski              124.03 +  441: 334  174
       10    19 Wojciech       Zemło                 138.42 +  342: 334  188
       11    16 Bartosz        Morawski              159.55 +  398: 391  210
       12    14 Marek          Reda                  147.63 -  249: 429   98
       13    21 Agnieszka      Krupka                130.86 -  305: 397   81
       14    26 Andrzej        Rakoczy               135.59 -  312: 477   86
       15    28 Mariusz        Sylwestrzuk           127.57 +  399: 348  178
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1990  / 15 132.67
    
    
    
    
    	Joanna Brychcy 103.89 Katowice                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    45 Marek          Dudkiewicz            132.22 +  341: 297  182
        2    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  309: 322   50
        3    37 Marcin         Stachowski            105.80 +  405: 348  156
        4    25 Paweł          Jackowski             146.08 +  388: 336  196
        5    17 Piotr          Potoczek              105.50 +  398: 343  156
        6     9 Dawid          Pikul                 144.97 -  266: 533   95
        7    19 Krzysztof      Obremski              144.00 -  273: 462   94
        8    27 Łucja          Kodzis                127.54 +  400: 324  178
        9    19 Maria          Pokorska              108.48 +  383: 311  158
       10    13 Dominik        Urbacki               148.38 -  290: 589   98
       11    20 Maciej         Rzychoń               139.76 -  239: 403   90
       12    26 Łukasz         Tuszyński             140.97 -  253: 614   91
       13    31 Tomasz         Górka                 121.19 -  317: 360   71
       14    36 Grzegorz       Pukniel               128.32 -  367: 463   78
       15    38 Paweł          Mazurek               129.52 -  344: 442   80
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1773  / 15 118.20
    
    
    
    
    	Paweł Brylski 101.65 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    46 Joanna         Jewtuch               132.07 +  336: 319  182
        2    25 Wojciech       Zemło                 138.42 -  341: 391   88
        3    31 Mariusz        Wrześniewski          144.20 -  333: 442   94
        4    40 Krzysztof      Kałuża                131.53 -  281: 477   82
        5    45 Konrad         Sowula                117.32 +  371: 307  167
        6    41 Grzegorz       Pukniel               128.32 -  267: 434   78
        7    47 Zofia          Górka                 116.74 +  359: 328  167
        8    41 Tomasz         Górka                 121.19 -  279: 399   71
        9    42 Paweł          Mazurek               129.52 -  281: 470   80
       10    47 Artur          Irzyk                 133.96 -  284: 426   84
       11    49 Waldemar       Wypchał               100.00 +  420: 315  150
       12    44 Dorota         Stachowska            121.47 +  418: 317  171
       13    41 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  367: 325  176
       14    35 Andrzej        Kroc                  122.05 -  302: 423   72
       15    39 Arkadiusz      Łydka                 130.32 -  310: 443   80
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1742  / 15 116.13
    
    
    
    
    	Krzysztof Borodziuk 100.53 Kostrzyn                 
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    47 Rafał          Wesołowski            131.83 +  349: 308  182
        2    18 Łukasz         Bobowski              146.34 -  321: 501   96
        3    35 Urszula        Solarska              114.70 -  307: 315   65
        4    44 Dorota         Stachowska            121.47 +  377: 335  171
        5    35 Maciej         Rzychoń               139.76 -  310: 430   90
        6    40 Karol          Wyrębkiewicz          139.79 -  349: 450   90
        7    42 Jerzy          Luter                 120.50 +  390: 335  171
        8    40 Maciej         Sancewicz             129.82 -    1: 400   80
        9    44 Zbigniew       Rybak                 120.30 +  342: 333  170
       10    39 Małgorzata     Sulejewska            137.33 -  237: 453   87
       11    43 Marta          Bajorek               126.45 -  336: 448   76
       12    47 Ryszard        Korpalski             116.46 +  326: 321  166
       13    43 Marcin         Ceglarek              126.49 +  387: 358  176
       14    38 Krzysztof      Kałuża                131.53 +  345: 339  182
       15    32 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 -  344: 399   83
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1885  / 15 125.67
    
    
    
    
    	Agnieszka Dawid 100.00 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    48 Leszek         Kacprzyk              131.56 +  344: 343  182
        2    19 Jakub          Szymczak              144.10 -  305: 460   94
        3    38 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 -  306: 437   83
        4    46 Mikołaj        Cieplik               133.38 -  324: 344   83
        5    47 Dorota         Stachowska            121.47 -  307: 326   71
        6    48 Andrzej        Kroc                  122.05 -  336: 405   72
        7    52 Maciej         Dąbrowski             106.41 +  395: 314  156
        8    50 Waldemar       Wypchał               100.00 -  309: 332   50
        9    48 Renata         Andracka              115.61 -  334: 339   66
       10    50 Dominik        Małocha               100.00 +  373: 233  150
       11    48 Leszek         Kilian                111.14 +  376: 321  161
       12    41 Arkadiusz      Łydka                 130.32 -  321: 348   80
       13    49 Marta          Świątkowska           117.74 -  298: 320   68
       14    49 Jerzy          Luter                 120.50 +  397: 280  171
       15    42 Krzysztof      Kałuża                131.53 -  331: 347   82
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1569  / 15 104.60
    
    
    
    
    	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    49 Krzysztof      Kałuża                131.53 -  361: 364   82
        2    38 Rafał          Wesołowski            131.83 +  382: 338  182
        3    41 Bartosz        Morawski              159.55 -  255: 481  110
        4    42 Arkadiusz      Łydka                 130.32 -  398: 437   80
        5    52 Kinga          Stecuła               100.00 +  331: 257  150
        6    36 Barbara        Obremska              124.86 -  354: 432   75
        7    38 Leszek         Kacprzyk              131.56 -  295: 508   82
        8    49 Marta          Świątkowska           117.74 -  341: 374   68
        9    46 Adam           Janicki               115.65 -  323: 376   66
       10    49 Leszek         Kilian                111.14 -  320: 389   61
       11    51 Maciej         Dąbrowski             106.41 -  255: 378   56
       12    52 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  385: 320  150
       13    50 Sylwia         Łada                  112.73 -  313: 365   63
       14    48 Andrzej        Klich                 100.00 -  292: 313   50
       15    49 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  315: 303  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1425  / 15  95.00
    
    
    
    
    	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    50 Szymon         Dąbrowski             131.06 -  291: 332   81
        2    43 Zofia          Górka                 116.74 -  282: 363   67
        3    53 Piotr          Adamczyk              116.67 -  312: 376   67
        4    51 Rafał          Wesołowski            131.83 -  243: 601   82
        5    54 Sylwia         Łada                  112.73 +  368: 334  163
        6    50 Zbigniew       Rybak                 120.30 -  303: 389   70
        7    51 Krzysztof      Bukowski              120.53 -  253: 338   71
        8    51 Renata         Andracka              115.61 -  224: 393   66
        9    53 PAUZA
       10    51 Waldemar       Wypchał               100.00 -  262: 424   50
       11    52 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  335: 302  150
       12    51 Leszek         Kilian                111.14 -  274: 376   61
       13    51 Maciej         Dąbrowski             106.41 -  355: 396   56
       14    48 Michał         Dąbrowski             100.00 +  313: 292  150
       15    50 Dominik        Małocha               100.00 -  295: 320   50
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1184  / 14  84.57
    
    
    
    
    	Piotr Latoszek 100.00 Warszawa
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    51 Agnieszka      Krupka                130.86 +  342: 315  181
        2    20 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 -  310: 416   83
        3    36 Marek          Rogalski              124.03 -  296: 632   74
        4    47 Maria          Pokorska              108.48 -  304: 361   58
        5    50 Zofia          Górka                 116.74 -  319: 417   67
        6    49 Konrad         Sowula                117.32 -  315: 341   67
        7    53 Marta          Świątkowska           117.74 -  263: 378   68
                                                              --------------- ---- ------
                                                                         598  /  7  85.43
    
    
    
    
    	Dominik Małocha 100.00 Demblin
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    52 Arkadiusz      Łydka                 130.32 +  370: 357  180
        2    12 Piotr          Potoczek              105.50 -  306: 398   56
        3    33 Leszek         Stecuła               127.48 -  329: 358   77
        4    43 Marcin         Stachowski            105.80 -  282: 417   56
        5    46 Ryszard        Żydaczewski           120.98 -  347: 445   71
        6    54 Sylwia         Łada                  112.73 +  283: 255  163
        7    49 Marta          Bajorek               126.45 -  351: 390   76
        8    47 Dorota         Stachowska            121.47 -  236: 518   71
        9    47 Krzysztof      Bukowski              120.53 -  253: 371   71
       10    50 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  233: 373   50
       11    53 PAUZA
       12    50 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  317: 361   50
       13    52 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  369: 291  150
       14    47 Ryszard        Korpalski             116.46 -  268: 328   66
       15    50 Andrzej        Klich                 100.00 +  320: 295  150
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1287  / 14  91.93
    
    
    
    
    	Kinga Stecuła 100.00 Bytom                    
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    53 Maciej         Sancewicz             129.82 -  279: 365   80
        2    48 Dariusz        Sowula                113.74 -  312: 392   64
        3    49 Jan            Kozłowski             132.54 -  280: 475   83
        4    53 Marcin         Ceglarek              126.49 =  404: 404  126
        5    52 Michał         Dąbrowski             100.00 -  257: 331   50
        6    53 Zbigniew       Kniotek               108.19 -  317: 341   58
        7    54 Piotr          Adamczyk              116.67 +  301: 292  167
                                                              --------------- ---- ------
                                                                         628  /  7  89.71
    
    
    
    
    	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    54 Arkadiusz      Biegun                129.54 +  422: 291  180
        2    22 Joanna         Brychcy               103.89 +  322: 309  154
        3    12 Andrzej        Kwiatkowski           133.12 -  288: 519   83
        4    27 Piotr          Potoczek              105.50 -  238: 418   56
        5    37 Juliusz        Czupryniak            125.75 -  324: 398   76
        6    43 Natalia        Ogierman              127.57 -  330: 367   78
        7    48 Zbigniew       Rybak                 120.30 -  287: 355   70
        8    48 Dariusz        Sowula                113.74 -  262: 357   64
        9    50 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  408: 243  150
       10    46 Marta          Bajorek               126.45 -  376: 469   76
       11    46 Zofia          Górka                 116.74 -  333: 354   67
       12    50 Dominik        Małocha               100.00 +  361: 317  150
       13    45 Maciej         Sancewicz             129.82 -  228: 479   80
       14    51 Maciej         Dąbrowski             106.41 -  299: 317   56
       15    49 Michał         Dąbrowski             100.00 -  303: 315   50
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1390  / 15  92.67
    
    
    
    
    	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    55 Paweł          Mazurek               129.52 -  237: 492   80
        2    55 Bronisław      Parada                128.29 +  443: 349  178
        3    30 Konrad         Sowula                117.32 +  390: 354  167
        4    24 Małgorzata     Deszczyńska           133.30 -  289: 434   83
        5    34 Łucja          Kodzis                127.54 -  290: 413   78
        6    42 Paweł          Jackowski             146.08 -  301: 412   96
        7    46 Tomasz         Lempart               123.75 -  322: 438   74
        8    46 Zofia          Górka                 116.74 -  331: 387   67
        9    50 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  243: 408   50
       10    52 Sylwia         Łada                  112.73 -  248: 462   63
       11    52 Andrzej        Klich                 100.00 -  302: 335   50
       12    52 Michał         Dąbrowski             100.00 -  320: 385   50
       13    52 Dominik        Małocha               100.00 -  291: 369   50
       14    52 PAUZA
       15    51 Jerzy          Luter                 120.50 -  309: 365   71
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1157  / 14  82.64
    
    
    
    
    	Waldemar Wypchał 100.00 Kraków
    
    Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
    ----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
        1    37 Dariusz        Sowula                113.74 +  350: 346  164
        2    17 Juliusz        Czupryniak            125.75 -  326: 406   76
        3    32 Andrzej        Rechowicz             126.39 -  337: 393   76
        4    39 Janusz         Krupiński             128.04 -  264: 371   78
        5    48 Krzysztof      Kodzis                120.31 -  309: 391   70
        6    47 Joanna         Jewtuch               132.07 -  381: 424   82
        7    50 Konrad         Sowula                117.32 -  265: 349   67
        8    50 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  332: 309  150
        9    52 Sylwia         Łada                  112.73 -  329: 335   63
       10    51 Andrzej        Klich                 100.00 +  424: 262  150
       11    49 Paweł          Brylski               101.65 -  315: 420   52
       12    49 Maciej         Dąbrowski             106.41 +  350: 346  156
       13    44 Piotr          Broda                 132.79 +  470: 386  183
       14    39 Tomasz         Lempart               123.75 -  289: 310   74
       15    48 Leszek         Kilian                111.14 -  343: 361   61
                                                              --------------- ---- ------
                                                                        1502  / 15 100.13
    
    
    
    
    Wyniki poszczególnych rund turnieju XXII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
    
    
    
    Runda nr  1
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Adamczyk              537: 273
       2 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              349: 417
       3 Szymon         Płachta              - Dariusz        Kosz                  256: 445
       4 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Reda                  428: 289
       5 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               393: 305
       6 Krzysztof      Obremski             - Bogusław       Szyszka               443: 244
       7 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             302: 469
       8 Mariusz        Wrześniewski         - Leszek         Kacprzyk              552: 329
    
    
    Runda nr  2
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dawid          Adamczyk             - Kazimierz      Merklejn              474: 373
       2 Dawid          Pikul                - Piotr          Pietuchowski          446: 340
       3 Dariusz        Kosz                 - Marek          Reda                  394: 351
       4 Karol          Wyrębkiewicz         - Szymon         Płachta               362: 355
       5 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Szyszka               465: 356
       6 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Mówka                 451: 324
       7 Tomasz         Zwoliński            - Leszek         Kacprzyk              456: 217
       8 Mariusz        Wrześniewski         - Kamil          Górka                 476: 349
    
    
    Runda nr  3
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Szymon         Płachta              - Dawid          Adamczyk              316: 357
       2 Marek          Reda                 - Dawid          Pikul                 514: 403
       3 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Kosz                  325: 419
       4 Kazimierz      Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          389: 398
       5 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               355: 372
       6 Leszek         Kacprzyk             - Krzysztof      Obremski              375: 416
       7 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             468: 314
       8 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Wrześniewski          366: 311
    
    
    Runda nr  4
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dawid          Adamczyk             - Marek          Reda                  418: 405
       2 Dawid          Pikul                - Szymon         Płachta               335: 431
       3 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz      Merklejn              398: 390
       4 Karol          Wyrębkiewicz         - Piotr          Pietuchowski          368: 402
       5 Miłosz         Wrzałek              - Leszek         Kacprzyk              387: 293
       6 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 424: 386
       7 Tomasz         Zwoliński            - Bogusław       Szyszka               483: 321
       8 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Mówka                 362: 344
    
    
    Runda nr  5
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Adamczyk              360: 369
       2 Bogusław       Szyszka              - Dawid          Pikul                 346: 516
       3 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  321: 440
       4 Leszek         Kacprzyk             - Karol          Wyrębkiewicz          355: 448
       5 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               455: 353
       6 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              370: 395
       7 Szymon         Płachta              - Tomasz         Zwoliński             346: 429
       8 Marek          Reda                 - Mariusz        Wrześniewski          450: 363
    
    
    Runda nr  6
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dawid          Adamczyk             - Leszek         Kacprzyk              392: 370
       2 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 367: 371
       3 Dariusz        Kosz                 - Bogusław       Szyszka               395: 386
       4 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Mówka                 380: 470
       5 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  406: 370
       6 Krzysztof      Obremski             - Szymon         Płachta               355: 428
       7 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz      Merklejn              383: 349
       8 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Pietuchowski          377: 421
    
    
    Runda nr  7
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dawid          Adamczyk             - Bogusław       Szyszka               425: 358
       2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 449: 347
       3 Dariusz        Kosz                 - Leszek         Kacprzyk              479: 333
       4 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 442: 416
       5 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              426: 499
       6 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Pietuchowski          467: 350
       7 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  453: 346
       8 Mariusz        Wrześniewski         - Szymon         Płachta               435: 309
    
    
    Runda nr  8
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Kamil          Górka                - Dawid          Adamczyk              339: 396
       2 Leszek         Kacprzyk             - Dawid          Pikul                 485: 335
       3 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Kosz                  468: 293
       4 Bogusław       Szyszka              - Karol          Wyrębkiewicz          416: 347
       5 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               351: 359
       6 Marek          Reda                 - Krzysztof      Obremski              308: 451
       7 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Zwoliński             355: 372
       8 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Wrześniewski          400: 394
    
    
    Runda nr  9
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dawid          Adamczyk             - Dawid          Pikul                 349: 410
       2 Dariusz        Kosz                 - Karol          Wyrębkiewicz          417: 387
       3 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              293: 486
       4 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Wrześniewski          322: 329
       5 Leszek         Kacprzyk             - Kamil          Górka                 318: 426
       6 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Mówka                 423: 374
       7 Marek          Reda                 - Szymon         Płachta               444: 346
       8 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          338: 481
    
    
    Runda nr 10
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Zwoliński             470: 238
       2 Dawid          Pikul                - Mariusz        Wrześniewski          355: 498
       3 Dariusz        Kosz                 - Miłosz         Wrzałek               332: 441
       4 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Obremski              396: 378
       5 Leszek         Kacprzyk             - Kazimierz      Merklejn              353: 416
       6 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          344: 416
       7 Bogusław       Szyszka              - Marek          Reda                  473: 319
       8 Krzysztof      Mówka                - Szymon         Płachta               440: 425
    
    
    Runda nr 11
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dawid          Adamczyk             - Miłosz         Wrzałek               381: 354
       2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              291: 370
       3 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Zwoliński             348: 437
       4 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Wrześniewski          392: 302
       5 Leszek         Kacprzyk             - Marek          Reda                  271: 418
       6 Kamil          Górka                - Szymon         Płachta               412: 419
       7 Bogusław       Szyszka              - Kazimierz      Merklejn              414: 472
       8 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Pietuchowski          388: 340
    
    
    Runda nr 12
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Kosz                  318: 452
       2 Dawid          Pikul                - Karol          Wyrębkiewicz          473: 320
       3 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             514: 278
       4 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Wrześniewski          418: 378
       5 Leszek         Kacprzyk             - Bogusław       Szyszka               333: 464
       6 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 441: 395
       7 Marek          Reda                 - Kazimierz      Merklejn              451: 368
       8 Szymon         Płachta              - Piotr          Pietuchowski          365: 402
    
    
    Runda nr 13
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Adamczyk              450: 343
       2 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 429: 400
       3 Mariusz        Wrześniewski         - Miłosz         Wrzałek               309: 379
       4 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              373: 315
       5 Krzysztof      Mówka                - Leszek         Kacprzyk              481: 382
       6 Bogusław       Szyszka              - Kamil          Górka                 411: 295
       7 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Reda                  363: 455
       8 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Płachta               597: 385
    
    
    Runda nr 14
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Adamczyk              380: 480
       2 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 407: 269
       3 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Kosz                  364: 501
       4 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          331: 363
       5 Szymon         Płachta              - Leszek         Kacprzyk              341: 439
       6 Marek          Reda                 - Kamil          Górka                 394: 380
       7 Piotr          Pietuchowski         - Bogusław       Szyszka               463: 273
       8 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 383: 425
    
    
    Runda nr 15
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Adamczyk              363: 381
       2 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 388: 340
       3 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kosz                  413: 473
       4 Miłosz         Wrzałek              - Karol          Wyrębkiewicz          316: 372
       5 Piotr          Pietuchowski         - Leszek         Kacprzyk              387: 327
       6 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Górka                 462: 433
       7 Szymon         Płachta              - Bogusław       Szyszka               306: 351
       8 Marek          Reda                 - Krzysztof      Mówka                 407: 345
    
    
    
    Wyniki poszczególnych rund turnieju XXII Mistrzostwa Polski (eliminacje)
    
    
    
    Runda nr  1
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Pukniel               332: 320
       2 Bronisław      Parada               - Dariusz        Kosz                  333: 378
       3 Mariusz        Skrobosz             - Janusz         Krupiński             410: 372
       4 Natalia        Ogierman             - Michał         Alabrudziński         386: 391
       5 Kamil          Górka                - Mariusz        Sylwestrzuk           376: 393
       6 Łucja          Kodzis               - Krzysztof      Mówka                 496: 300
       7 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Matyasik              411: 419
       8 Leszek         Stecuła              - Dominik        Urbacki               327: 409
       9 Marek          Reda                 - Marcin         Ceglarek              366: 350
      10 Marta          Bajorek              - Kazimierz      Merklejn              350: 381
      11 Dariusz        Puton                - Andrzej        Rechowicz             390: 355
      12 Juliusz        Czupryniak           - Mirosław       Uglik                 433: 371
      13 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Sornek                399: 381
      14 Barbara        Obremska             - Łukasz         Bobowski              354: 431
      15 Paweł          Jackowski            - Waldemar       Czerwoniec            452: 289
      16 Marek          Rogalski             - Dawid          Adamczyk              376: 438
      17 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              406: 292
      18 Tomasz         Lempart              - Mariusz        Wrześniewski          276: 482
      19 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kroc                  428: 325
      20 Grzegorz       Kwiecień             - Krzysztof      Obremski              341: 380
      21 Grzegorz       Łukasik              - Dorota         Stachowska            557: 345
      22 Tomasz         Górka                - Jan            Mrozowski             339: 361
      23 Łukasz         Tuszyński            - Ryszard        Żydaczewski           444: 357
      24 Krzysztof      Bukowski             - Miłosz         Wrzałek               312: 482
      25 Piotr          Pietuchowski         - Jerzy          Luter                 408: 405
      26 Krzysztof      Kodzis               - Karol          Wyrębkiewicz          422: 407
      27 Tomasz         Ciejka               - Zbigniew       Rybak                 387: 279
      28 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Rzychoń               276: 420
      29 Wojciech       Zemło                - Marta          Świątkowska           417: 355
      30 Konrad         Sowula               - Bogusław       Szyszka               282: 443
      31 Kacper         Zegadło              - Zofia          Górka                 497: 355
      32 Piotr          Adamczyk             - Małgorzata     Sulejewska            333: 341
      33 Karol          Waniek               - Ryszard        Korpalski             433: 315
      34 Adam           Janicki              - Kamil          Kister                252: 340
      35 Szymon         Płachta              - Renata         Andracka              488: 268
      36 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rakoczy               386: 406
      37 Waldemar       Wypchał              - Dariusz        Sowula                350: 346
      38 Sylwia         Łada                 - Artur          Irzyk                 334: 336
      39 Marek          Salamon              - Leszek         Kilian                411: 258
      40 Maria          Pokorska             - Mikołaj        Cieplik               450: 249
      41 Małgorzata     Deszczyńska          - Zbigniew       Kniotek               384: 327
      42 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           281: 423
      43 Piotr          Broda                - Marcin         Stachowski            478: 341
      44 Piotr          Potoczek             - Jan            Kozłowski             449: 348
      45 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Brychcy               297: 341
      46 Paweł          Brylski              - Joanna         Jewtuch               336: 319
      47 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Borodziuk             308: 349
      48 Agnieszka      Dawid                - Leszek         Kacprzyk              344: 343
      49 Krzysztof      Kałuża               - Michał         Dąbrowski             364: 361
      50 Andrzej        Klich                - Szymon         Dąbrowski             291: 332
      51 Agnieszka      Krupka               - Piotr          Latoszek              315: 342
      52 Dominik        Małocha              - Arkadiusz      Łydka                 370: 357
      53 Maciej         Sancewicz            - Kinga          Stecuła               365: 279
      54 Aneta          Szczyrzyca           - Arkadiusz      Biegun                422: 291
      55 Paweł          Mazurek              - Agnieszka      Wiśniewska            492: 237
    
    
    Runda nr  2
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Łukasik               359: 333
       2 Andrzej        Rakoczy              - Kacper         Zegadło               332: 408
       3 Łucja          Kodzis               - Tomasz         Zwoliński             369: 447
       4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Mazurek               330: 390
       5 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               425: 314
       6 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Puton                 295: 432
       7 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Ciejka                485: 339
       8 Piotr          Broda                - Małgorzata     Deszczyńska           401: 365
       9 Jerzy          Luter                - Kazimierz      Merklejn              324: 452
      10 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Jackowski             482: 336
      11 Dariusz        Kosz                 - Maria          Pokorska              361: 321
      12 Piotr          Potoczek             - Dominik        Małocha               398: 306
      13 Marek          Reda                 - Łukasz         Tuszyński             421: 360
      14 Bogusław       Szyszka              - Maciej         Sancewicz             367: 427
      15 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Kałuża                490: 384
      16 Jan            Mrozowski            - Karol          Waniek                421: 392
      17 Juliusz        Czupryniak           - Waldemar       Wypchał               406: 326
      18 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Borodziuk             501: 321
      19 Jakub          Szymczak             - Agnieszka      Dawid                 460: 305
      20 Piotr          Latoszek             - Andrzej        Kwiatkowski           310: 416
      21 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Kodzis                500: 326
      22 Joanna         Brychcy              - Aneta          Szczyrzyca            309: 322
      23 Kamil          Kister               - Maciej         Rzychoń               426: 415
      24 Jerzy          Matyasik             - Artur          Irzyk                 300: 299
      25 Wojciech       Zemło                - Paweł          Brylski               391: 341
      26 Marek          Salamon              - Bartosz        Morawski              356: 284
      27 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              372: 391
      28 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                375: 441
      29 Piotr          Adamczyk             - Piotr          Pietuchowski          345: 377
      30 Karol          Wyrębkiewicz         - Leszek         Stecuła               328: 445
      31 Zbigniew       Kniotek              - Natalia        Ogierman              365: 358
      32 Andrzej        Kroc                 - Urszula        Solarska              350: 376
      33 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Sornek                378: 439
      34 Joanna         Jewtuch              - Kamil          Górka                 350: 434
      35 Agnieszka      Krupka               - Marek          Rogalski              302: 380
      36 Janusz         Krupiński            - Ryszard        Korpalski             393: 400
      37 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Bukowski              442: 293
      38 Michał         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            382: 338
      39 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Mówka                 375: 415
      40 Ryszard        Żydaczewski          - Marek          Dudkiewicz            299: 351
      41 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             312: 420
      42 Arkadiusz      Biegun               - Marta          Świątkowska           384: 205
      43 Zofia          Górka                - Andrzej        Klich                 363: 282
      44 Waldemar       Czerwoniec           - Barbara        Obremska              405: 382
      45 Marcin         Ceglarek             - Konrad         Sowula                350: 496
      46 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               308: 438
      47 Jan            Kozłowski            - Zbigniew       Rybak                 369: 416
      48 Kinga          Stecuła              - Dariusz        Sowula                312: 392
      49 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Lempart               367: 347
      50 Leszek         Kacprzyk             - Dariusz        Ulatowski             415: 455
      51 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kwiecień              293: 349
      52 Leszek         Kilian               - Marcin         Stachowski            320: 415
      53 Tomasz         Górka                - Adam           Janicki               486: 337
      54 Mikołaj        Cieplik              - Sylwia         Łada                  483: 290
      55 Agnieszka      Wiśniewska           - Bronisław      Parada                443: 349
    
    
    Runda nr  3
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dariusz        Puton                - Miłosz         Wrzałek               337: 363
       2 Łukasz         Bobowski             - Michał         Alabrudziński         338: 433
       3 Dawid          Adamczyk             - Wojciech       Zemło                 390: 444
       4 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Skrobosz              347: 364
       5 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Szymczak              324: 338
       6 Paweł          Mazurek              - Marek          Reda                  338: 493
       7 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          Broda                 392: 356
       8 Krzysztof      Obremski             - Jan            Mrozowski             395: 358
       9 Piotr          Potoczek             - Marek          Salamon               325: 361
      10 Kamil          Kister               - Tomasz         Zwoliński             352: 478
      11 Małgorzata     Sulejewska           - Dawid          Pikul                 370: 398
      12 Andrzej        Kwiatkowski          - Aneta          Szczyrzyca            519: 288
      13 Dariusz        Kosz                 - Juliusz        Czupryniak            469: 318
      14 Kazimierz      Merklejn             - Jerzy          Matyasik              500: 319
      15 Grzegorz       Łukasik              - Andrzej        Rakoczy               326: 413
      16 Dariusz        Sowula               - Łucja          Kodzis                318: 366
      17 Stanisław      Rydzik               - Mikołaj        Cieplik               384: 354
      18 Maciej         Rzychoń              - Tomasz         Ciejka                351: 355
      19 Karol          Waniek               - Dariusz        Ulatowski             365: 384
      20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Górka                 384: 346
      21 Łukasz         Sornek               - Zofia          Górka                 439: 326
      22 Krzysztof      Mówka                - Mirosław       Uglik                 458: 359
      23 Ryszard        Korpalski            - Kamil          Górka                 302: 442
      24 Dorota         Stachowska           - Bogusław       Szyszka               383: 405
      25 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Tuszyński             265: 474
      26 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Płachta               346: 476
      27 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Kniotek               395: 315
      28 Marta          Bajorek              - Waldemar       Czerwoniec            420: 356
      29 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Kwiecień              328: 395
      30 Agnieszka      Wiśniewska           - Konrad         Sowula                390: 354
      31 Paweł          Brylski              - Mariusz        Wrześniewski          333: 442
      32 Andrzej        Rechowicz            - Waldemar       Wypchał               393: 337
      33 Dominik        Małocha              - Leszek         Stecuła               329: 358
      34 Maria          Pokorska             - Arkadiusz      Biegun                307: 468
      35 Krzysztof      Borodziuk            - Urszula        Solarska              307: 315
      36 Marek          Rogalski             - Piotr          Latoszek              632: 296
      37 Marcin         Stachowski           - Joanna         Brychcy               348: 405
      38 Agnieszka      Dawid                - Małgorzata     Deszczyńska           306: 437
      39 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Kałuża                447: 374
      40 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Kodzis                448: 328
      41 Bartosz        Morawski             - Michał         Dąbrowski             481: 255
      42 Janusz         Krupiński            - Ryszard        Żydaczewski           366: 363
      43 Rafał          Wesołowski           - Leszek         Kacprzyk              386: 402
      44 Sylwia         Łada                 - Natalia        Ogierman              362: 390
      45 Barbara        Obremska             - Tomasz         Lempart               324: 432
      46 Karol          Wyrębkiewicz         - Agnieszka      Krupka                423: 360
      47 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Bukowski              374: 358
      48 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Luter                 487: 342
      49 Kinga          Stecuła              - Jan            Kozłowski             280: 475
      50 Adam           Janicki              - Marcin         Ceglarek              455: 310
      51 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Dąbrowski             456: 278
      52 Bronisław      Parada               - Leszek         Kilian                294: 346
      53 Andrzej        Klich                - Piotr          Adamczyk              312: 376
      54 Renata         Andracka             - Andrzej        Kroc                  321: 365
      55 Marta          Świątkowska          - Joanna         Jewtuch               278: 354
    
    
    Runda nr  4
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kwiatkowski           563: 252
       2 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Szymczak              396: 335
       3 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  399: 434
       4 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          338: 482
       5 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  518: 420
       6 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              476: 326
       7 Marek          Salamon              - Wojciech       Zemło                 371: 365
       8 Dariusz        Puton                - Marek          Rogalski              538: 280
       9 Dawid          Adamczyk             - Juliusz        Czupryniak            433: 367
      10 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Rakoczy               407: 305
      11 Arkadiusz      Biegun               - Szymon         Płachta               425: 463
      12 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Bobowski              328: 435
      13 Łukasz         Sornek               - Leszek         Stecuła               357: 404
      14 Kamil          Górka                - Kamil          Kister                362: 446
      15 Maciej         Sancewicz            - Kacper         Zegadło               486: 443
      16 Dariusz        Ulatowski            - Stanisław      Rydzik                442: 347
      17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Broda                 429: 372
      18 Bartosz        Morawski             - Łucja          Kodzis                359: 307
      19 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Mazurek               408: 271
      20 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Kwiecień              500: 307
      21 Artur          Irzyk                - Bogusław       Szyszka               306: 371
      22 Tomasz         Ciejka               - Małgorzata     Sulejewska            431: 412
      23 Urszula        Solarska             - Marta          Bajorek               385: 282
      24 Małgorzata     Deszczyńska          - Agnieszka      Wiśniewska            434: 289
      25 Joanna         Brychcy              - Paweł          Jackowski             388: 336
      26 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Mówka                 375: 403
      27 Aneta          Szczyrzyca           - Piotr          Potoczek              238: 418
      28 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Łukasik               409: 375
      29 Dariusz        Sowula               - Jan            Kozłowski             350: 346
      30 Tomasz         Lempart              - Karol          Waniek                309: 490
      31 Maciej         Rzychoń              - Piotr          Adamczyk              349: 308
      32 Mirosław       Uglik                - Waldemar       Czerwoniec            445: 437
      33 Zofia          Górka                - Tomasz         Górka                 368: 394
      34 Leszek         Kacprzyk             - Adam           Janicki               354: 433
      35 Zbigniew       Rybak                - Karol          Wyrębkiewicz          358: 380
      36 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Pukniel               346: 398
      37 Natalia        Ogierman             - Joanna         Jewtuch               380: 358
      38 Konrad         Sowula               - Ryszard        Korpalski             321: 363
      39 Waldemar       Wypchał              - Janusz         Krupiński             264: 371
      40 Krzysztof      Kałuża               - Paweł          Brylski               477: 281
      41 Zbigniew       Kniotek              - Dominik        Urbacki               323: 419
      42 Michał         Dąbrowski            - Arkadiusz      Łydka                 398: 437
      43 Marcin         Stachowski           - Dominik        Małocha               417: 282
      44 Krzysztof      Borodziuk            - Dorota         Stachowska            377: 335
      45 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              341: 468
      46 Mikołaj        Cieplik              - Agnieszka      Dawid                 344: 324
      47 Piotr          Latoszek             - Maria          Pokorska              304: 361
      48 Krzysztof      Kodzis               - Leszek         Kilian                354: 417
      49 Jerzy          Luter                - Bronisław      Parada                388: 333
      50 Krzysztof      Bukowski             - Barbara        Obremska              310: 450
      51 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Klich                 601: 243
      52 Ryszard        Żydaczewski          - Renata         Andracka              432: 323
      53 Marcin         Ceglarek             - Kinga          Stecuła               404: 404
      54 Maciej         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  314: 305
      55 Marta          Świątkowska          - Agnieszka      Krupka                239: 436
    
    
    Runda nr  5
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dariusz        Kosz                 - Michał         Alabrudziński         659: 496
       2 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 486: 386
       3 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Salamon               392: 313
       4 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Adamczyk              342: 505
       5 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Obremski              351: 393
       6 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rechowicz             389: 375
       7 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Wrześniewski          482: 451
       8 Kamil          Kister               - Łukasz         Bobowski              466: 270
       9 Marek          Reda                 - Jakub          Szymczak              335: 400
      10 Dariusz        Ulatowski            - Dariusz        Puton                 383: 355
      11 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Sylwestrzuk           359: 269
      12 Leszek         Stecuła              - Tomasz         Zwoliński             378: 458
      13 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Ciejka                380: 383
      14 Wojciech       Zemło                - Marek          Dudkiewicz            337: 442
      15 Andrzej        Kwiatkowski          - Urszula        Solarska              358: 382
      16 Bartosz        Morawski             - Maciej         Sancewicz             480: 312
      17 Joanna         Brychcy              - Piotr          Potoczek              398: 343
      18 Bogusław       Szyszka              - Kacper         Zegadło               397: 445
      19 Paweł          Jackowski            - Karol          Waniek                371: 456
      20 Natalia        Ogierman             - Marek          Rogalski              366: 461
      21 Janusz         Krupiński            - Małgorzata     Sulejewska            458: 365
      22 Mirosław       Uglik                - Paweł          Mazurek               439: 336
      23 Łukasz         Sornek               - Marta          Bajorek               347: 328
      24 Kamil          Górka                - Adam           Janicki               483: 313
      25 Piotr          Broda                - Jan            Mrozowski             355: 364
      26 Andrzej        Rakoczy              - Krzysztof      Kałuża                596: 376
      27 Maria          Pokorska             - Stanisław      Rydzik                472: 395
      28 Mikołaj        Cieplik              - Arkadiusz      Biegun                388: 365
      29 Tomasz         Górka                - Jerzy          Matyasik              338: 364
      30 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Sporczyk              268: 435
      31 Grzegorz       Kwiecień             - Grzegorz       Pukniel               342: 339
      32 Arkadiusz      Łydka                - Artur          Irzyk                 368: 277
      33 Ryszard        Korpalski            - Karol          Wyrębkiewicz          378: 356
      34 Łucja          Kodzis               - Agnieszka      Wiśniewska            413: 290
      35 Maciej         Rzychoń              - Krzysztof      Borodziuk             430: 310
      36 Leszek         Kilian               - Dominik        Urbacki               344: 367
      37 Juliusz        Czupryniak           - Aneta          Szczyrzyca            398: 324
      38 Marcin         Stachowski           - Rafał          Wesołowski            345: 326
      39 Grzegorz       Łukasik              - Andrzej        Kroc                  384: 381
      40 Jan            Kozłowski            - Joanna         Jewtuch               446: 406
      41 Leszek         Kacprzyk             - Tomasz         Lempart               410: 413
      42 Barbara        Obremska             - Piotr          Adamczyk              432: 253
      43 Waldemar       Czerwoniec           - Zbigniew       Kniotek               489: 313
      44 Jerzy          Luter                - Szymon         Dąbrowski             407: 366
      45 Paweł          Brylski              - Konrad         Sowula                371: 307
      46 Ryszard        Żydaczewski          - Dominik        Małocha               445: 347
      47 Dorota         Stachowska           - Agnieszka      Dawid                 326: 307
      48 Waldemar       Wypchał              - Krzysztof      Kodzis                309: 391
      49 Agnieszka      Krupka               - Maciej         Dąbrowski             436: 280
      50 Zofia          Górka                - Piotr          Latoszek              417: 319
      51 Marcin         Ceglarek             - Zbigniew       Rybak                 363: 350
      52 Michał         Dąbrowski            - Kinga          Stecuła               331: 257
      53 Bronisław      Parada               - Renata         Andracka              403: 333
      54 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Klich                 334: 368
      55 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Bukowski              337: 320
    
    
    Runda nr  6
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              491: 386
       2 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              447: 342
       3 Jakub          Szymczak             - Dawid          Adamczyk              419: 321
       4 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            306: 392
       5 Dariusz        Ulatowski            - Miłosz         Wrzałek               310: 375
       6 Krzysztof      Mówka                - Bartosz        Morawski              384: 375
       7 Tomasz         Ciejka               - Łukasz         Tuszyński             397: 298
       8 Urszula        Solarska             - Kamil          Kister                372: 363
       9 Joanna         Brychcy              - Dawid          Pikul                 266: 533
      10 Marek          Salamon              - Piotr          Pietuchowski          414: 275
      11 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Obremski              449: 413
      12 Kacper         Zegadło              - Wojciech       Zemło                 427: 421
      13 Karol          Waniek               - Andrzej        Rechowicz             397: 325
      14 Marek          Rogalski             - Łucja          Kodzis                277: 436
      15 Piotr          Potoczek             - Kamil          Górka                 384: 417
      16 Szymon         Płachta              - Juliusz        Czupryniak            372: 411
      17 Maciej         Sancewicz            - Mirosław       Uglik                 352: 439
      18 Leszek         Stecuła              - Dariusz        Puton                 399: 329
      19 Andrzej        Rakoczy              - Arkadiusz      Łydka                 377: 400
      20 Marek          Reda                 - Maria          Pokorska              499: 430
      21 Dominik        Urbacki              - Małgorzata     Deszczyńska           385: 390
      22 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Stachowski            412: 356
      23 Bogusław       Szyszka              - Jan            Mrozowski             469: 388
      24 Łukasz         Bobowski             - Mikołaj        Cieplik               327: 425
      25 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Sylwestrzuk           283: 364
      26 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Rzychoń               348: 373
      27 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Sornek                319: 402
      28 Grzegorz       Kwiecień             - Janusz         Krupiński             398: 300
      29 Małgorzata     Sulejewska           - Zofia          Górka                 466: 317
      30 Paweł          Mazurek              - Jan            Kozłowski             332: 395
      31 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Kodzis                392: 354
      32 Adam           Janicki              - Waldemar       Czerwoniec            291: 506
      33 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Łukasik               317: 461
      34 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Kałuża                371: 436
      35 Piotr          Broda                - Dorota         Stachowska            442: 298
      36 Barbara        Obremska             - Michał         Dąbrowski             432: 354
      37 Arkadiusz      Biegun               - Leszek         Kilian                589: 270
      38 Tomasz         Górka                - Dariusz        Sowula                395: 365
      39 Artur          Irzyk                - Ryszard        Żydaczewski           418: 350
      40 Krzysztof      Borodziuk            - Karol          Wyrębkiewicz          349: 450
      41 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Brylski               434: 267
      42 Agnieszka      Wiśniewska           - Paweł          Jackowski             301: 412
      43 Aneta          Szczyrzyca           - Natalia        Ogierman              330: 367
      44 Marcin         Ceglarek             - Jerzy          Luter                 400: 312
      45 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Krupka                473: 364
      46 Piotr          Adamczyk             - Leszek         Kacprzyk              254: 444
      47 Joanna         Jewtuch              - Waldemar       Wypchał               424: 381
      48 Agnieszka      Dawid                - Andrzej        Kroc                  336: 405
      49 Piotr          Latoszek             - Konrad         Sowula                315: 341
      50 Andrzej        Klich                - Zbigniew       Rybak                 303: 389
      51 Maciej         Dąbrowski            - Bronisław      Parada                337: 362
      52 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Świątkowska           330: 316
      53 Zbigniew       Kniotek              - Kinga          Stecuła               341: 317
      54 Dominik        Małocha              - Sylwia         Łada                  283: 255
      55 Krzysztof      Bukowski             - Renata         Andracka              373: 276
    
    
    Runda nr  7
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Kosz                  490: 311
       2 Jakub          Szymczak             - Michał         Alabrudziński         498: 379
       3 Dawid          Pikul                - Marek          Dudkiewicz            393: 374
       4 Tomasz         Ciejka               - Kazimierz      Merklejn              362: 389
       5 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Salamon               421: 310
       6 Urszula        Solarska             - Mariusz        Skrobosz              422: 385
       7 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Sornek                302: 429
       8 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Adamczyk              313: 409
       9 Kacper         Zegadło              - Maciej         Rzychoń               337: 381
      10 Juliusz        Czupryniak           - Marek          Reda                  377: 482
      11 Karol          Waniek               - Bartosz        Morawski              424: 384
      12 Kamil          Górka                - Arkadiusz      Łydka                 485: 387
      13 Leszek         Stecuła              - Mirosław       Uglik                 398: 369
      14 Bogusław       Szyszka              - Piotr          Pietuchowski          331: 391
      15 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Ulatowski             469: 274
      16 Krzysztof      Sporczyk             - Mikołaj        Cieplik               345: 326
      17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kamil          Kister                452: 417
      18 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Kwiecień              355: 342
      19 Krzysztof      Obremski             - Joanna         Brychcy               462: 273
      20 Łucja          Kodzis               - Arkadiusz      Biegun                383: 401
      21 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Potoczek              441: 334
      22 Szymon         Płachta              - Łukasz         Bobowski              314: 419
      23 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Jackowski             396: 358
      24 Grzegorz       Łukasik              - Tomasz         Górka                 550: 304
      25 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Rakoczy               373: 365
      26 Krzysztof      Kałuża               - Andrzej        Rechowicz             468: 293
      27 Marek          Rogalski             - Maciej         Sancewicz             380: 359
      28 Janusz         Krupiński            - Piotr          Broda                 443: 375
      29 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Puton                 347: 369
      30 Jan            Kozłowski            - Natalia        Ogierman              370: 388
      31 Marcin         Stachowski           - Wojciech       Zemło                 406: 401
      32 Jan            Mrozowski            - Barbara        Obremska              421: 274
      33 Stanisław      Rydzik               - Artur          Irzyk                 461: 323
      34 Karol          Wyrębkiewicz         - Jerzy          Matyasik              463: 310
      35 Maria          Pokorska             - Ryszard        Korpalski             437: 404
      36 Grzegorz       Pukniel              - Marcin         Ceglarek              367: 287
      37 Adam           Janicki              - Rafał          Wesołowski            401: 395
      38 Leszek         Kacprzyk             - Michał         Dąbrowski             508: 295
      39 Ryszard        Żydaczewski          - Bronisław      Parada                430: 336
      40 Agnieszka      Krupka               - Dorota         Stachowska            432: 348
      41 Joanna         Jewtuch              - Dariusz        Sowula                504: 349
      42 Krzysztof      Borodziuk            - Jerzy          Luter                 390: 335
      43 Krzysztof      Kodzis               - Szymon         Dąbrowski             360: 432
      44 Andrzej        Kroc                 - Zbigniew       Kniotek               409: 317
      45 Leszek         Kilian               - Paweł          Mazurek               321: 357
      46 Agnieszka      Wiśniewska           - Tomasz         Lempart               322: 438
      47 Paweł          Brylski              - Zofia          Górka                 359: 328
      48 Zbigniew       Rybak                - Aneta          Szczyrzyca            355: 287
      49 Dominik        Małocha              - Marta          Bajorek               351: 390
      50 Konrad         Sowula               - Waldemar       Wypchał               349: 265
      51 Krzysztof      Bukowski             - Andrzej        Klich                 338: 253
      52 Agnieszka      Dawid                - Maciej         Dąbrowski             395: 314
      53 Piotr          Latoszek             - Marta          Świątkowska           263: 378
      54 Kinga          Stecuła              - Piotr          Adamczyk              301: 292
      55 Renata         Andracka             - Sylwia         Łada                  355: 328
    
    
    Runda nr  8
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Kosz                  321: 541
       2 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               337: 444
       3 Kazimierz      Merklejn             - Urszula        Solarska              387: 378
       4 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 319: 329
       5 Marek          Reda                 - Krzysztof      Sporczyk              378: 408
       6 Kamil          Górka                - Małgorzata     Deszczyńska           421: 261
       7 Dawid          Adamczyk             - Maciej         Rzychoń               367: 358
       8 Marek          Dudkiewicz           - Karol          Waniek                390: 338
       9 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Zwoliński             531: 437
      10 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Pietuchowski          387: 320
      11 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Sylwestrzuk           425: 323
      12 Łukasz         Sornek               - Marek          Salamon               260: 402
      13 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Łukasik               395: 363
      14 Arkadiusz      Biegun               - Łukasz         Bobowski              400: 402
      15 Waldemar       Czerwoniec           - Juliusz        Czupryniak            445: 305
      16 Mariusz        Wrześniewski         - Janusz         Krupiński             503: 374
      17 Arkadiusz      Łydka                - Kacper         Zegadło               359: 428
      18 Krzysztof      Kałuża               - Bartosz        Morawski              347: 445
      19 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Pukniel               367: 297
      20 Dominik        Urbacki              - Małgorzata     Sulejewska            413: 262
      21 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                415: 426
      22 Kamil          Kister               - Jan            Mrozowski             348: 506
      23 Karol          Wyrębkiewicz         - Natalia        Ogierman              474: 252
      24 Marek          Rogalski             - Marcin         Stachowski            357: 367
      25 Dariusz        Ulatowski            - Bogusław       Szyszka               352: 416
      26 Grzegorz       Kwiecień             - Maria          Pokorska              369: 403
      27 Joanna         Brychcy              - Łucja          Kodzis                400: 324
      28 Andrzej        Kroc                 - Leszek         Kacprzyk              273: 481
      29 Tomasz         Lempart              - Andrzej        Rakoczy               488: 345
      30 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Broda                 353: 469
      31 Marta          Bajorek              - Szymon         Płachta               312: 390
      32 Wojciech       Zemło                - Paweł          Mazurek               346: 344
      33 Jan            Kozłowski            - Adam           Janicki               466: 308
      34 Joanna         Jewtuch              - Zbigniew       Rybak                 355: 348
      35 Ryszard        Korpalski            - Ryszard        Żydaczewski           261: 495
      36 Konrad         Sowula               - Paweł          Jackowski             320: 416
      37 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Potoczek              312: 325
      38 Jerzy          Matyasik             - Barbara        Obremska              274: 497
      39 Artur          Irzyk                - Agnieszka      Krupka                349: 445
      40 Krzysztof      Borodziuk            - Maciej         Sancewicz               1: 400
      41 Tomasz         Górka                - Paweł          Brylski               399: 279
      42 Marcin         Ceglarek             - Andrzej        Kwiatkowski           298: 364
      43 Krzysztof      Bukowski             - Rafał          Wesołowski            344: 473
      44 Krzysztof      Kodzis               - Zbigniew       Kniotek               423: 280
      45 Jerzy          Luter                - Leszek         Kilian                366: 219
      46 Zofia          Górka                - Agnieszka      Wiśniewska            387: 331
      47 Dorota         Stachowska           - Dominik        Małocha               518: 236
      48 Aneta          Szczyrzyca           - Dariusz        Sowula                262: 357
      49 Marta          Świątkowska          - Michał         Dąbrowski             374: 341
      50 Waldemar       Wypchał              - Agnieszka      Dawid                 332: 309
      51 Andrzej        Klich                - Renata         Andracka              224: 393
      52 Piotr          Adamczyk             - Maciej         Dąbrowski             442: 381
      53 Sylwia         Łada                 - BYE            BYE                   300:   0
    
    
    Runda nr  9
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz      Merklejn              347: 410
       2 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Mówka                 478: 327
       3 Kamil          Górka                - Tomasz         Ciejka                422: 412
       4 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Adamczyk              277: 436
       5 Urszula        Solarska             - Dawid          Pikul                 358: 480
       6 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              316: 544
       7 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              358: 446
       8 Marek          Salamon              - Jakub          Szymczak              310: 431
       9 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          376: 401
      10 Dariusz        Puton                - Marek          Reda                  412: 255
      11 Łukasz         Bobowski             - Waldemar       Czerwoniec            454: 346
      12 Maciej         Rzychoń              - Tomasz         Zwoliński             404: 281
      13 Kacper         Zegadło              - Dominik        Urbacki               277: 504
      14 Karol          Waniek               - Łukasz         Sornek                429: 332
      15 Małgorzata     Deszczyńska          - Karol          Wyrębkiewicz          385: 393
      16 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Stachowski            387: 365
      17 Piotr          Pietuchowski         - Mirosław       Uglik                 291: 331
      18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Bogusław       Szyszka               375: 382
      19 Maria          Pokorska             - Joanna         Brychcy               311: 383
      20 Jan            Mrozowski            - Leszek         Kacprzyk              357: 385
      21 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Łukasik               437: 330
      22 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Lempart               637: 330
      23 Piotr          Broda                - Łukasz         Tuszyński             306: 336
      24 Krzysztof      Kałuża               - Joanna         Jewtuch               341: 402
      25 Arkadiusz      Łydka                - Jan            Kozłowski             321: 413
      26 Maciej         Sancewicz            - Ryszard        Żydaczewski           404: 456
      27 Szymon         Płachta              - Tomasz         Górka                 347: 420
      28 Juliusz        Czupryniak           - Kamil          Kister                381: 383
      29 Barbara        Obremska             - Grzegorz       Pukniel               391: 270
      30 Piotr          Potoczek             - Marek          Rogalski              441: 334
      31 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Zemło                 349: 507
      32 Natalia        Ogierman             - Małgorzata     Sulejewska            452: 273
      33 Łucja          Kodzis               - Dariusz        Ulatowski             360: 405
      34 Agnieszka      Krupka               - Grzegorz       Kwiecień              380: 256
      35 Rafał          Wesołowski           - Janusz         Krupiński             338: 302
      36 Andrzej        Rakoczy              - Konrad         Sowula                377: 310
      37 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Kodzis                471: 312
      38 Andrzej        Rechowicz            - Artur          Irzyk                 407: 368
      39 Dorota         Stachowska           - Szymon         Dąbrowski             333: 358
      40 Ryszard        Korpalski            - Jerzy          Luter                 466: 335
      41 Zofia          Górka                - Jerzy          Matyasik              352: 354
      42 Paweł          Mazurek              - Paweł          Brylski               470: 281
      43 Marta          Świątkowska          - Andrzej        Kroc                  314: 415
      44 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Borodziuk             333: 342
      45 Marta          Bajorek              - Marcin         Ceglarek              317: 360
      46 Michał         Dąbrowski            - Adam           Janicki               323: 376
      47 Dominik        Małocha              - Krzysztof      Bukowski              253: 371
      48 Renata         Andracka             - Agnieszka      Dawid                 339: 334
      49 Leszek         Kilian               - Piotr          Adamczyk              315: 332
      50 Agnieszka      Wiśniewska           - Aneta          Szczyrzyca            243: 408
      51 Zbigniew       Kniotek              - Maciej         Dąbrowski             383: 302
      52 Sylwia         Łada                 - Waldemar       Wypchał               335: 329
      53 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0
    
    
    Runda nr 10
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Kazimierz      Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               496: 335
       2 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kosz                  328: 600
       3 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 411: 452
       4 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Szymczak              420: 408
       5 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Mówka                 465: 344
       6 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Wrześniewski          328: 410
       7 Karol          Waniek               - Dariusz        Puton                 431: 261
       8 Karol          Wyrębkiewicz         - Maciej         Rzychoń               446: 419
       9 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              401: 320
      10 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Ciejka                401: 332
      11 Bogusław       Szyszka              - Urszula        Solarska              528: 398
      12 Łukasz         Bobowski             - Marek          Salamon               344: 303
      13 Dominik        Urbacki              - Joanna         Brychcy               589: 290
      14 Jan            Mrozowski            - Arkadiusz      Biegun                365: 403
      15 Michał         Alabrudziński        - Maria          Pokorska              443: 279
      16 Leszek         Kacprzyk             - Joanna         Jewtuch               393: 389
      17 Waldemar       Czerwoniec           - Agnieszka      Krupka                308: 377
      18 Tomasz         Górka                - Marek          Reda                  414: 453
      19 Wojciech       Zemło                - Piotr          Potoczek              334: 342
      20 Jan            Kozłowski            - Łukasz         Tuszyński             418: 453
      21 Ryszard        Żydaczewski          - Małgorzata     Deszczyńska           473: 383
      22 Marcin         Stachowski           - Tomasz         Zwoliński             299: 447
      23 Łukasz         Sornek               - Kacper         Zegadło               330: 438
      24 Kamil          Kister               - Natalia        Ogierman              394: 381
      25 Barbara        Obremska             - Mariusz        Sylwestrzuk           325: 449
      26 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Ulatowski             534: 341
      27 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             424: 315
      28 Paweł          Mazurek              - Grzegorz       Łukasik               356: 504
      29 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            311: 522
      30 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Kałuża                464: 207
      31 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Broda                 381: 326
      32 Andrzej        Rakoczy              - Grzegorz       Pukniel               441: 351
      33 Dariusz        Sowula               - Szymon         Płachta               301: 312
      34 Marek          Rogalski             - Ryszard        Korpalski             398: 381
      35 Adam           Janicki              - Łucja          Kodzis                347: 352
      36 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Sancewicz             429: 350
      37 Grzegorz       Kwiecień             - Tomasz         Lempart               399: 362
      38 Jerzy          Matyasik             - Juliusz        Czupryniak            325: 364
      39 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Borodziuk             453: 237
      40 Janusz         Krupiński            - Marcin         Ceglarek              423: 360
      41 Krzysztof      Kodzis               - Arkadiusz      Łydka                 373: 365
      42 Krzysztof      Bukowski             - Dorota         Stachowska            296: 396
      43 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Kniotek               313: 325
      44 Piotr          Adamczyk             - Zofia          Górka                 334: 310
      45 Renata         Andracka             - Zbigniew       Rybak                 321: 361
      46 Aneta          Szczyrzyca           - Marta          Bajorek               376: 469
      47 Paweł          Brylski              - Artur          Irzyk                 284: 426
      48 Konrad         Sowula               - Marta          Świątkowska           315: 414
      49 Michał         Dąbrowski            - Leszek         Kilian                320: 389
      50 Agnieszka      Dawid                - Dominik        Małocha               373: 233
      51 Waldemar       Wypchał              - Andrzej        Klich                 424: 262
      52 Agnieszka      Wiśniewska           - Sylwia         Łada                  248: 462
      53 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0
    
    
    Runda nr 11
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dawid          Adamczyk             - Kazimierz      Merklejn              433: 304
       2 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 334: 370
       3 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               455: 310
       4 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                422: 401
       5 Krzysztof      Obremski             - Dominik        Urbacki               373: 337
       6 Jakub          Szymczak             - Karol          Waniek                401: 346
       7 Krzysztof      Mówka                - Karol          Wyrębkiewicz          374: 428
       8 Bogusław       Szyszka              - Marek          Dudkiewicz            476: 513
       9 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Pikul                 328: 361
      10 Arkadiusz      Biegun               - Mirosław       Uglik                 404: 307
      11 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         402: 423
      12 Leszek         Kacprzyk             - Agnieszka      Krupka                460: 351
      13 Marek          Reda                 - Urszula        Solarska              387: 377
      14 Dariusz        Puton                - Ryszard        Żydaczewski           444: 364
      15 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Sylwestrzuk           481: 338
      16 Piotr          Potoczek             - Bartosz        Morawski              398: 391
      17 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Sporczyk              438: 343
      18 Kamil          Kister               - Piotr          Pietuchowski          481: 345
      19 Tomasz         Ciejka               - Marek          Salamon               419: 386
      20 Maciej         Rzychoń              - Joanna         Brychcy               403: 239
      21 Grzegorz       Łukasik              - Łucja          Kodzis                475: 370
      22 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           421: 344
      23 Janusz         Krupiński            - Jan            Kozłowski             389: 367
      24 Małgorzata     Deszczyńska          - Waldemar       Czerwoniec            327: 397
      25 Wojciech       Zemło                - Maria          Pokorska              490: 305
      26 Andrzej        Rakoczy              - Juliusz        Czupryniak            266: 389
      27 Łukasz         Sornek               - Marek          Rogalski              352: 489
      28 Natalia        Ogierman             - Jan            Mrozowski             388: 424
      29 Joanna         Jewtuch              - Marcin         Stachowski            331: 449
      30 Andrzej        Kroc                 - Barbara        Obremska              337: 448
      31 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Ulatowski             531: 263
      32 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Górka                 478: 340
      33 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kwiecień              429: 329
      34 Piotr          Broda                - Szymon         Płachta               330: 457
      35 Artur          Irzyk                - Maciej         Sancewicz             396: 272
      36 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Kałuża                453: 440
      37 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Sowula                381: 375
      38 Adam           Janicki              - Arkadiusz      Łydka                 408: 330
      39 Paweł          Mazurek              - Jerzy          Matyasik              357: 366
      40 Zbigniew       Kniotek              - Dorota         Stachowska            324: 322
      41 Krzysztof      Kodzis               - Piotr          Adamczyk              427: 326
      42 Marta          Świątkowska          - Andrzej        Rechowicz             275: 434
      43 Krzysztof      Borodziuk            - Marta          Bajorek               336: 448
      44 Grzegorz       Pukniel              - Jerzy          Luter                 408: 308
      45 Marcin         Ceglarek             - Ryszard        Korpalski             399: 282
      46 Zofia          Górka                - Aneta          Szczyrzyca            354: 333
      47 Renata         Andracka             - Konrad         Sowula                350: 294
      48 Leszek         Kilian               - Agnieszka      Dawid                 321: 376
      49 Paweł          Brylski              - Waldemar       Wypchał               420: 315
      50 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Bukowski              367: 400
      51 Michał         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             255: 378
      52 Andrzej        Klich                - Agnieszka      Wiśniewska            335: 302
      53 Dominik        Małocha              - BYE            BYE                   300:   0
    
    
    Runda nr 12
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              384: 330
       2 Kamil          Górka                - Dawid          Adamczyk              336: 411
       3 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Obremski              399: 365
       4 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Pikul                 432: 500
       5 Karol          Wyrębkiewicz         - Jakub          Szymczak              435: 428
       6 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            421: 376
       7 Arkadiusz      Biegun               - Stanisław      Rydzik                322: 437
       8 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Kister                459: 291
       9 Tomasz         Ciejka               - Leszek         Kacprzyk              390: 508
      10 Krzysztof      Mówka                - Bogusław       Szyszka               514: 319
      11 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Puton                 366: 364
      12 Maciej         Rzychoń              - Karol          Waniek                501: 307
      13 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Bobowski              468: 424
      14 Marek          Reda                 - Piotr          Potoczek              429: 249
      15 Grzegorz       Łukasik              - Kacper         Zegadło               417: 341
      16 Mirosław       Uglik                - Rafał          Wesołowski            470: 367
      17 Ryszard        Żydaczewski          - Agnieszka      Krupka                289: 531
      18 Janusz         Krupiński            - Wojciech       Zemło                 383: 465
      19 Juliusz        Czupryniak           - Bartosz        Morawski              440: 304
      20 Urszula        Solarska             - Waldemar       Czerwoniec            418: 345
      21 Marcin         Stachowski           - Małgorzata     Sulejewska            302: 444
      22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Rogalski              389: 479
      23 Krzysztof      Sporczyk             - Barbara        Obremska              455: 344
      24 Jan            Mrozowski            - Piotr          Pietuchowski          345: 449
      25 Szymon         Płachta              - Szymon         Dąbrowski             424: 356
      26 Joanna         Brychcy              - Łukasz         Tuszyński             253: 614
      27 Paweł          Jackowski            - Jan            Kozłowski             342: 495
      28 Andrzej        Rakoczy              - Łukasz         Sornek                420: 417
      29 Grzegorz       Pukniel              - Joanna         Jewtuch               360: 479
      30 Zbigniew       Rybak                - Łucja          Kodzis                384: 338
      31 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Górka                 341: 401
      32 Tomasz         Lempart              - Artur          Irzyk                 399: 409
      33 Andrzej        Kwiatkowski          - Adam           Janicki               409: 288
      34 Dariusz        Ulatowski            - Natalia        Ogierman              368: 355
      35 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Deszczyńska           442: 423
      36 Zbigniew       Kniotek              - Maria          Pokorska              359: 372
      37 Grzegorz       Kwiecień             - Andrzej        Rechowicz             497: 314
      38 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Kałuża                295: 399
      39 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Kodzis                316: 376
      40 Krzysztof      Bukowski             - Piotr          Broda                 384: 343
      41 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Dawid                 348: 321
      42 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Adamczyk              268: 403
      43 Renata         Andracka             - Paweł          Mazurek               280: 347
      44 Dorota         Stachowska           - Paweł          Brylski               317: 418
      45 Dariusz        Sowula               - Marta          Świątkowska           342: 298
      46 Jerzy          Luter                - Zofia          Górka                 319: 330
      47 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Borodziuk             321: 326
      48 Konrad         Sowula               - Sylwia         Łada                  509: 263
      49 Maciej         Dąbrowski            - Waldemar       Wypchał               346: 350
      50 Aneta          Szczyrzyca           - Dominik        Małocha               361: 317
      51 Leszek         Kilian               - Andrzej        Klich                 376: 274
      52 Agnieszka      Wiśniewska           - Michał         Dąbrowski             320: 385
    
    
    Runda nr 13
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Skrobosz              475: 252
       2 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Górka                 404: 422
       3 Karol          Wyrębkiewicz         - Dariusz        Kosz                  389: 351
       4 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         446: 384
       5 Leszek         Kacprzyk             - Miłosz         Wrzałek               374: 471
       6 Jakub          Szymczak             - Mariusz        Wrześniewski          430: 372
       7 Krzysztof      Mówka                - Dominik        Urbacki               529: 396
       8 Krzysztof      Obremski             - Marek          Reda                  437: 335
       9 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             354: 448
      10 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Rzychoń               469: 300
      11 Kamil          Kister               - Arkadiusz      Biegun                398: 356
      12 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Łukasik               356: 276
      13 Łukasz         Bobowski             - Wojciech       Zemło                 311: 522
      14 Bogusław       Szyszka              - Mirosław       Uglik                 386: 362
      15 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Puton                 308: 443
      16 Marek          Rogalski             - Juliusz        Czupryniak            438: 373
      17 Kacper         Zegadło              - Urszula        Solarska              452: 323
      18 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Sporczyk              323: 413
      19 Piotr          Pietuchowski         - Karol          Waniek                373: 362
      20 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Ciejka                341: 415
      21 Agnieszka      Krupka               - Piotr          Potoczek              397: 305
      22 Jan            Kozłowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           423: 356
      23 Maria          Pokorska             - Waldemar       Czerwoniec            360: 417
      24 Krzysztof      Kodzis               - Ryszard        Żydaczewski           416: 333
      25 Bartosz        Morawski             - Marcin         Stachowski            461: 297
      26 Joanna         Jewtuch              - Szymon         Dąbrowski             520: 344
      27 Barbara        Obremska             - Zbigniew       Rybak                 395: 370
      28 Artur          Irzyk                - Andrzej        Rakoczy               347: 410
      29 Grzegorz       Kwiecień             - Jan            Mrozowski             404: 388
      30 Dariusz        Ulatowski            - Paweł          Jackowski             355: 499
      31 Tomasz         Górka                - Joanna         Brychcy               360: 317
      32 Krzysztof      Kałuża               - Janusz         Krupiński             381: 441
      33 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kwiatkowski           390: 399
      34 Tomasz         Lempart              - Andrzej        Kroc                  371: 464
      35 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Sowula                483: 299
      36 Łucja          Kodzis               - Zofia          Górka                 355: 373
      37 Łukasz         Sornek               - Adam           Janicki               384: 393
      38 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Bukowski              342: 366
      39 Piotr          Adamczyk             - Arkadiusz      Łydka                 315: 418
      40 Paweł          Mazurek              - Zbigniew       Kniotek               407: 364
      41 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Brylski               325: 367
      42 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Pukniel               302: 406
      43 Krzysztof      Borodziuk            - Marcin         Ceglarek              387: 358
      44 Waldemar       Wypchał              - Piotr          Broda                 470: 386
      45 Aneta          Szczyrzyca           - Maciej         Sancewicz             228: 479
      46 Dorota         Stachowska           - Leszek         Kilian                370: 343
      47 Konrad         Sowula               - Jerzy          Luter                 406: 402
      48 Ryszard        Korpalski            - Renata         Andracka              330: 364
      49 Agnieszka      Dawid                - Marta          Świątkowska           298: 320
      50 Sylwia         Łada                 - Michał         Dąbrowski             365: 313
      51 Andrzej        Klich                - Maciej         Dąbrowski             355: 396
      52 Dominik        Małocha              - Agnieszka      Wiśniewska            369: 291
    
    
    Runda nr 14
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Adamczyk              246: 469
       2 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 407: 421
       3 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz      Merklejn              462: 328
       4 Dariusz        Kosz                 - Marek          Dudkiewicz            448: 394
       5 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              396: 396
       6 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Mówka                 347: 426
       7 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         368: 462
       8 Kamil          Kister               - Leszek         Kacprzyk              313: 412
       9 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Ciejka                466: 385
      10 Wojciech       Zemło                - Agnieszka      Krupka                457: 345
      11 Maciej         Rzychoń              - Dominik        Urbacki               358: 420
      12 Dariusz        Puton                - Bogusław       Szyszka               379: 383
      13 Marek          Rogalski             - Szymon         Płachta               375: 379
      14 Piotr          Pietuchowski         - Kacper         Zegadło               520: 288
      15 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                370: 344
      16 Krzysztof      Sporczyk             - Arkadiusz      Biegun                433: 309
      17 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Łukasik               520: 412
      18 Jan            Kozłowski            - Łukasz         Bobowski              397: 400
      19 Janusz         Krupiński            - Bartosz        Morawski              366: 357
      20 Juliusz        Czupryniak           - Joanna         Jewtuch               431: 287
      21 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Górka                 384: 372
      22 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Kwiatkowski           460: 289
      23 Karol          Waniek               - Urszula        Solarska              534: 268
      24 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Kwiecień              411: 398
      25 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Kodzis                476: 298
      26 Piotr          Potoczek             - Andrzej        Rakoczy               312: 477
      27 Rafał          Wesołowski           - Barbara        Obremska              351: 400
      28 Ryszard        Żydaczewski          - Marcin         Stachowski            490: 283
      29 Jan            Mrozowski            - Artur          Irzyk                 343: 342
      30 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Ulatowski             321: 478
      31 Adam           Janicki              - Mariusz        Sylwestrzuk           299: 507
      32 Arkadiusz      Łydka                - Jerzy          Matyasik              358: 371
      33 Zofia          Górka                - Maria          Pokorska              373: 415
      34 Krzysztof      Bukowski             - Paweł          Mazurek               435: 410
      35 Paweł          Brylski              - Andrzej        Kroc                  302: 423
      36 Joanna         Brychcy              - Grzegorz       Pukniel               367: 463
      37 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Dąbrowski             277: 378
      38 Krzysztof      Kałuża               - Krzysztof      Borodziuk             339: 345
      39 Waldemar       Wypchał              - Tomasz         Lempart               289: 310
      40 Zbigniew       Kniotek              - Łucja          Kodzis                352: 389
      41 Dariusz        Sowula               - Natalia        Ogierman              356: 419
      42 Maciej         Sancewicz            - Renata         Andracka              475: 285
      43 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Adamczyk              337: 469
      44 Marta          Świątkowska          - Marta          Bajorek               294: 432
      45 Marcin         Ceglarek             - Dorota         Stachowska            445: 375
      46 Piotr          Broda                - Konrad         Sowula                446: 371
      47 Dominik        Małocha              - Ryszard        Korpalski             268: 328
      48 Michał         Dąbrowski            - Andrzej        Klich                 292: 313
      49 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Dawid                 280: 397
      50 Leszek         Kilian               - Sylwia         Łada                  272: 507
      51 Maciej         Dąbrowski            - Aneta          Szczyrzyca            317: 299
      52 Agnieszka      Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0
    
    
    Runda nr 15
    -----------
    Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
    ---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
       1 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Kosz                  345: 349
       2 Dawid          Pikul                - Karol          Wyrębkiewicz          428: 375
       3 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 432: 420
       4 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             287: 292
       5 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              310: 439
       6 Michał         Alabrudziński        - Marek          Reda                  274: 410
       7 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrześniewski          306: 565
       8 Szymon         Płachta              - Wojciech       Zemło                 548: 380
       9 Marek          Dudkiewicz           - Leszek         Kacprzyk              353: 435
      10 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Sporczyk              349: 383
      11 Bogusław       Szyszka              - Karol          Waniek                499: 407
      12 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Szymczak              405: 365
      13 Andrzej        Rakoczy              - Marek          Rogalski              429: 320
      14 Waldemar       Czerwoniec           - Dariusz        Puton                 357: 390
      15 Agnieszka      Krupka               - Stanisław      Rydzik                387: 333
      16 Barbara        Obremska             - Paweł          Jackowski             493: 350
      17 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Kister                416: 319
      18 Kacper         Zegadło              - Juliusz        Czupryniak            429: 316
      19 Łukasz         Bobowski             - Mirosław       Uglik                 337: 380
      20 Grzegorz       Łukasik              - Małgorzata     Sulejewska            363: 340
      21 Tomasz         Ciejka               - Janusz         Krupiński             328: 384
      22 Andrzej        Kroc                 - Arkadiusz      Biegun                485: 336
      23 Krzysztof      Kodzis               - Jan            Kozłowski             289: 431
      24 Urszula        Solarska             - Ryszard        Żydaczewski           350: 274
      25 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Kwiecień              385: 350
      26 Joanna         Jewtuch              - Dariusz        Ulatowski             455: 387
      27 Szymon         Dąbrowski            - Jan            Mrozowski             341: 445
      28 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Potoczek              348: 399
      29 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Bukowski              255: 386
      30 Grzegorz       Pukniel              - Jerzy          Matyasik              375: 356
      31 Maria          Pokorska             - Rafał          Wesołowski            363: 345
      32 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Borodziuk             399: 344
      33 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Deszczyńska           306: 386
      34 Marcin         Stachowski           - Maciej         Sancewicz             288: 341
      35 Piotr          Adamczyk             - Łucja          Kodzis                356: 368
      36 Tomasz         Lempart              - Zofia          Górka                 400: 243
      37 Natalia        Ogierman             - Adam           Janicki               314: 377
      38 Paweł          Mazurek              - Joanna         Brychcy               442: 344
      39 Arkadiusz      Łydka                - Paweł          Brylski               443: 310
      40 Marta          Bajorek              - Piotr          Broda                 375: 354
      41 Artur          Irzyk                - Marcin         Ceglarek              439: 330
      42 Agnieszka      Dawid                - Krzysztof      Kałuża                331: 347
      43 Zbigniew       Kniotek              - Andrzej        Rechowicz             345: 392
      44 Renata         Andracka             - Dorota         Stachowska            340: 409
      45 Maciej         Dąbrowski            - Konrad         Sowula                330: 429
      46 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Sowula                313: 391
      47 Ryszard        Korpalski            - Marta          Świątkowska           265: 376
      48 Leszek         Kilian               - Waldemar       Wypchał               361: 343
      49 Aneta          Szczyrzyca           - Michał         Dąbrowski             303: 315
      50 Andrzej        Klich                - Dominik        Małocha               295: 320
      51 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Wiśniewska            365: 309
    
    Lista rankingowa na dzień 12-11-2014
    
    Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
    ---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
       1 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.55  31789  198
       2 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
       3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.73  25673  167
       4 Michał Alabrudziński           Włocławek            153.30  30506  199
       5 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.73  27885  185
       6 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.29  28706  191
       7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     150.25  19983  133
       8 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
       9 Dominik Urbacki                Pruszków             149.63  29029  194
      10 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.21  29096  195
      11 Marek Reda                     Dębówka              148.39  28195  190
      12 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.18  28599  193
      13 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
      14 Kazimierz Merklejn             Szczecin             146.79  28037  191
      15 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.79  15266  104
      16 Kamil Górka                    Kraków               146.57  28435  194
      17 Mateusz Borsuk                 Reda                 146.30  23262  159
      18 Krzysztof Obremski             Legnica              146.18  28943  198
      19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.05  29211  200
      20 Dawid Pikul                    Poznań               145.57  27659  190
      21 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.40  28062  193
      22 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.28  24843  171
      23 Piotr Pietuchowski             Białystok            144.81  27948  193
      24 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             144.76  27939  193
      25 Jan Mrozowski                  Kraków               144.33  26845  186
      26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
      27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.26  21489  150
      28 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
      29 Paweł Jackowski                Warszawa             143.20  27208  190
      30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      143.11   5438   38
      31 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
      32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.57  26232  184
      33 Justyna Górka                  Kraków               142.42  27629  194
      34 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
      35 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
      36 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.40  27290  193
      37 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.13  28085  199
      38 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.95  17354  124
      39 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
      40 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.63   4887   35
      41 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.34   9057   65
      42 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.86  18330  132
      43 Robert Kamiński                Warszawa             138.61  22178  160
      44 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
      45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.30  13553   98
      46 Maciej Czupryniak              Milanówek            138.07  22368  162
      47 Bogusław Szyszka               Oława                137.89  26751  194
      48 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
      49 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.81   9233   67
      50 Rafał Dąbrowski                Ostróda              137.78   4960   36
      51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
      52 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26015  190
      53 Maciej Grąbczewski             Szczecin             136.85  15464  113
      54 Szymon Płachta                 Warszawa             136.80  26128  191
      55 Karol Waniek                   Wrocław              136.40  16777  123
      56 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
      57 Maciej Kuczyński               Gdynia               135.66  10039   74
      58 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
      59 Irena Sołdan                   Sopot                134.99  26864  199
      60 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
      61 Kamil Kister                   Puławy               134.83  26831  199
      62 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  134.49  22729  169
      63 Marek Salamon                  Bytom                134.35  12898   96
      64 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.27  25109  187
      65 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.17  26029  194
      66 Przemysław Rybicki             Otwock               133.68  10293   77
      67 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.60  26186  196
      68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.35   7334   55
      69 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.34  26401  198
      70 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
      71 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.06  10512   79
      72 Radosław Jachna                Łódź                 133.06  14104  106
      73 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.96  15158  114
      74 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.80   6640   50
      75 Dominik Piasecki               Słupsk               132.70  10749   81
      76 Artur Irzyk                    Kraków               131.49  10914   83
      77 Agnieszka Krupka               Krosno               131.33  15497  118
      78 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
      79 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.25  25200  192
      80 Maciej Perzyński               Piła                 131.24  22049  168
      81 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            131.02  15722  120
      82 Leszek Stecuła                 Bytom                130.88   9685   74
      83 Michał Szorc                   Białystok            130.81   6279   48
      84 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.76  13207  101
      85 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
      86 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.35  18771  144
      87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
      88 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.32  24630  189
      89 Sławomir Piotrowski            Deszczno             130.27   9249   71
      90 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.25  24877  191
      91 Michał Rogalewicz              Poznań               130.05  14045  108
      92 Joanna Jewtuch                 Warszawa             129.87  24676  190
      93 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.86  25843  199
      94 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.61  12702   98
      95 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.58  22158  171
      96 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
      97 Piotr Broda                    Sandomierz           129.50  25382  196
      98 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.47  25377  196
      99 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.37  22122  171
     100 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.30  24438  189
     101 Janusz Krupiński               Bytom                129.22  23776  184
     102 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
     103 Artur Koszel                   Warszawa             129.00  23478  182
     104 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       128.98  16381  127
     105 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
     106 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.90  24491  190
     107 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.69  12740   99
     108 Barbara Obremska               Wrocław              128.46  25435  198
     109 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.44   8092   63
     110 Czesław Grajewski              Białystok            128.37  25288  197
     111 Marta Bajorek                  Warszawa             128.34  24513  191
     112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.32  25279  197
     113 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.21  12821  100
     114 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
     115 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.19   4743   37
     116 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            127.91  25070  196
     117 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.84   7798   61
     118 Jakub Błażejewski              Poznań               127.68  15322  120
     119 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.68  24515  192
     120 Rafał Matczak                  Milanówek            127.54  10841   85
     121 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.03  25024  197
     122 Juliusz Czupryniak             Warszawa             126.96  24249  191
     123 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.77  17875  141
     124 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
     125 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            126.59   6203   49
     126 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
     127 Michał Szymkowski              Wrocław              126.36   9477   75
     128 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.26   9091   72
     129 Natalia Ogierman               Katowice             126.06  18909  150
     130 Weronika Rudnicka              Szczecin             125.90   6169   49
     131 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
     132 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.65  15958  127
     133 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.65   6031   48
     134 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
     135 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.52  24350  194
     136 Tomasz Łapka                   Opole                124.75   4491   36
     137 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
     138 Bogdan Kozłowski               Białystok            124.62  16949  136
     139 Krzysztof Gibas                Kraków               124.46  22154  178
     140 Radosław Więch                 Warszawa             124.10  13030  105
     141 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            124.02  18355  148
     142 Marcin Ceglarek                Kraków               124.02  20091  162
     143 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.01   8309   67
     144 Grzegorz Kwiecień              Kraków               123.89   8053   65
     145 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.79  14979  121
     146 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 123.72  23506  190
     147 Krzysztof Bonda                Białystok            123.68   8905   72
     148 Tomasz Lempart                 Kraków               123.48  18645  151
     149 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   4443   36
     150 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
     151 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
     152 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.15  24384  198
     153 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       123.12  10096   82
     154 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.88   7373   60
     155 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.79   5894   48
     156 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
     157 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
     158 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.62  10545   86
     159 Tomasz Górka                   Kraków               122.42   9304   76
     160 Marek Rogalski                 Warszawa             122.23  20291  166
     161 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.09  23686  194
     162 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
     163 Dariusz Ulatowski              Tuchola              121.78  23139  190
     164 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
     165 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  10590   87
     166 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.63  17637  145
     167 Anita Bruska                   Gdynia               121.56  17504  144
     168 Anna Krynicka                  Warszawa             121.49  17494  144
     169 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.48  22474  185
     170 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
     171 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.85  23928  198
     172 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
     173 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
     174 Paweł Maciejczuk               Białystok            120.60  14231  118
     175 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.48  23133  192
     176 Stanisław Gasik                Warszawa             120.42   7225   60
     177 Marta Sztajnert                Wisła                120.36   7342   61
     178 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.35  15645  130
     179 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
     180 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.90   8513   71
     181 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.90   7074   59
     182 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            119.75  14011  117
     183 Agnieszka Walas                Kraków               119.71   5746   48
     184 Beata Piotrowska               Łódź                 119.14   9650   81
     185 Bożena Guział                  Racibórz             119.11  10124   85
     186 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.97  11659   98
     187 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.94  15105  127
     188 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       118.76  11401   96
     189 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
     190 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.66  21358  180
     191 Rafał Stachowski               Police               118.34  20472  173
     192 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.18  10873   92
     193 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
     194 Jacek Pietruszka               Kraków               117.73   7417   63
     195 Teresa Zalewska                Racibórz             117.71  15655  133
     196 Adam Janicki                   Wrocław              117.31  17714  151
     197 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
     198 Maurycy Machnio                Lipiany              117.26  10436   89
     199 Marta Świątkowska              Wrocław              117.15  23196  198
     200 Urszula Solarska               Łódź                 117.03  23054  197
     201 Konrad Sowula                  Kraków               116.99  10997   94
     202 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.72  15057  129
     203 Jerzy Luter                    Bytom                116.69  21705  186
     204 Agnieszka Matus                Milanówek            116.64  16446  141
     205 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.59  21453  184
     206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.55  22145  190
     207 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.12   8361   72
     208 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
     209 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.04  19842  171
     210 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
     211 Ala Białobrzewska              Gdynia               115.35  10728   93
     212 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.31  16489  143
     213 Anna Biegańska                 Białystok            115.24  13137  114
     214 Zofia Górka                    Łęczna               115.24  11754  102
     215 Dariusz Sowula                 Kraków               115.09  11164   97
     216 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.02   6326   55
     217 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
     218 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
     219 Bogusław Książek               Szczecin             114.77   7460   65
     220 Dariusz Socha                  Warszawa             114.76   8148   71
     221 Grażyna Wesołowska             Łódź                 114.73  15718  137
     222 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.71  16174  141
     223 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
     224 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
     225 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
     226 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
     227 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
     228 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  21890  193
     229 Monika Siemaszko               Lipiany              112.98  20336  180
     230 Renata Andracka                Zwola                112.93  22586  200
     231 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.88  21447  190
     232 Sławomir Długosz               Ostróda              112.78  16241  144
     233 Aleksandra Brzeska             Piastów              112.78   7218   64
     234 Dorota Ostrowska               Białystok            112.50  17438  155
     235 Marianna Kozłowska             Białystok            112.31  16510  147
     236 Jakub Onoszko                  Gdynia               111.40  21388  192
     237 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.27   9347   84
     238 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
     239 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.18  15677  141
     240 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
     241 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.93   8320   75
     242 Anna Niedzielko                Szczecin             110.74  15836  143
     243 Maria Pokorska                 Warszawa             110.64  20690  187
     244 Lucyna Śniadach                Rumia                110.53  21111  191
     245 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
     246 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.07  14199  129
     247 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
     248 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.77  21185  193
     249 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
     250 Tomasz A. Praga                Białystok            109.47  10290   94
     251 Leszek Kilian                  Jaworzno             109.43   9630   88
     252 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.43  15758  144
     253 Dominika Worona                Police               109.33  14213  130
     254 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.92   4030   37
     255 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
     256 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.82  17737  163
     257 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
     258 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
     259 Ewelina Gruda                  Białystok            108.69   4239   39
     260 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
     261 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.65   5215   48
     262 Robert Wagner                  Wrocław              108.22   7792   72
     263 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.85   5177   48
     264 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.82  21025  195
     265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           107.80  20698  192
     266 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
     267 Marcin Stachowski              Wydartowo I          107.67  21104  196
     268 Laura Pisula                   Wrocław              107.58  11511  107
     269 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.27  13838  129
     270 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.08  10922  102
     271 Zbigniew Kniotek               Bytom                106.77   6940   65
     272 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.49  17358  163
     273 Józef Burzyński                Ełk                  106.16  16561  156
     274 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
     275 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.07   7213   68
     276 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
     277 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.59  20168  191
     278 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
     279 Anna Arana                     Warszawa             105.20   9678   92
     280 Paweł Brylski                  Kraków               105.10   6621   63
     281 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
     282 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.47  17342  166
     283 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
     284 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
     285 Maciej Dąbrowski               Warszawa             103.64  20107  194
     286 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.46   4242   41
     287 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.38  20159  195
     288 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.38  14576  141
     289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
     290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
     291 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
     292 Michał Landowski               Police               102.40  19968  195
     293 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
     294 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
     295 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         100.98   6059   60
     296 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
     297 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
     298 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
     299 Agnieszka Antos                Racibórz              99.70   5384   54
     300 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
     301 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           99.38   4770   48
     302 Sylwia Buks                    Warszawa              98.67  11840  120
     303 Agnieszka Dawid                Kraków                98.56   8772   89
     304 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
     305 Beata Kiżewska                 Świnoujście           96.96   6884   71
     306 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.57  10236  106
     307 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
     308 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
     309 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.30   7126   74
     310 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
     311 Anna Lenartowska               Gdynia                95.37   8583   90
     312 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.23   6761   71
     313 Zygmunt Skwarek                Katowice              95.14   7231   76
     314 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.05   7699   81
     315 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.01  14631  154
     316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
     317 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.02  15276  166
     318 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.30  10773  118
     319 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
     320 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           90.54   3169   35
     321 Paulina Naplocha               Racibórz              90.09   7387   82
     322 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
     323 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
     324 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
     325 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.68   3814   44
     326 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
     327 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.39   5837   70
     328 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
     329 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
     330 Teresa Balewska                Reda                  79.44   5243   66
     331 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   78.85   2681   34
     332 Marcin Kurowski                Racibórz              75.86   4779   63
     333 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.75   4720   64
     334 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
     335 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.03   2381   35
     336 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
     337 Mirosław Dejna                 Sampława              64.34  12160  189
     338 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33
    
    
    
    
    Poczekalnia na dzień 12-11-2014
    
    Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
    ---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
       1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
       2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
       3 Maciej Bukowski                Szczecin             108.76   3154   29
       4 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
       5 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.19   3407   27
       6 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
       7 Joanna Suchanek                Wrocław              121.73   3165   26
       8 Ryszard Pliszka                Szczecin              91.77   2386   26
       9 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             115.88   2897   25
      10 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
      11 Beata Marynowicz               Racibórz             111.64   2791   25
      12 Magdalena Kublik               Warszawa             111.20   2780   25
      13 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
      14 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
      15 Gabriela Jurgaś                Jaworzno             103.76   2594   25
      16 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
      17 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
      18 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
      19 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
      20 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
      21 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
      22 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
      23 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
      24 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
      25 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
      26 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
      27 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
      28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
      29 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
      30 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
      31 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
      32 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
      33 Łukasz Wojciechowski           Łomża                114.67   2752   24
      34 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
      35 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.29   2719   24
      36 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
      37 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
      38 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          108.25   2598   24
      39 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
      40 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
      41 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
      42 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
      43 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
      44 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
      45 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
      46 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
      47 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.52   2450   23
      48 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
      49 Bożena Mileńko                 Świnoujście           96.83   2227   23
      50 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
      51 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
      52 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
      53 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
      54 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
      55 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
      56 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             80.96   1862   23
      57 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
      58 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
      59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
      60 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
      61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
      62 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
      63 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
      64 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
      65 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
      66 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           75.32   1657   22
      67 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
      68 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
      69 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
      70 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
      71 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
      72 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
      73 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
      74 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
      75 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
      76 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
      77 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
      78 Piotr Latoszek                 Warszawa              95.11   1807   19
      79 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
      80 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
      81 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
      82 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
      83 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
      84 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
      85 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
      86 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
      87 Marek Syczuk                   Warszawa             128.53   1928   15
      88 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
      89 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
      90 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
      91 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
      92 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
      93 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
      94 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
      95 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
      96 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
      97 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
      98 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             99.77   1297   13
      99 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
     100 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
     101 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
     102 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
     103 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
     104 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
     105 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
     106 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
     107 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
     108 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
     109 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
     110 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
     111 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
     112 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
     113 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
     114 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
     115 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
     116 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
     117 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
     118 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
     119 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
     120 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
     121 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
     122 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
     123 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
     124 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
     125 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
     126 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
     127 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
     128 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
     129 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
     130 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
     131 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
     132 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
     133 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
     134 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
     135 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
     136 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
     137 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
     138 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
     139 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
     140 Hanna Mazowiecka               Świnoujście          100.83   1210   12
     141 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
     142 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
     143 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
     144 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
     145 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
     146 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
     147 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
     148 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
     149 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
     150 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
     151 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
     152 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
     153 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
     154 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
     155 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
     156 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
     157 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
     158 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
     159 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
     160 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
     161 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
     162 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
     163 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
     164 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
     165 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
     166 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
     167 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
     168 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
     169 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
     170 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
     171 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
     172 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
     173 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
     174 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
     175 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
     176 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
     177 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
     178 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
     179 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
     180 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
     181 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
     182 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
     183 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
     184 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
     185 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
     186 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
     187 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
     188 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
     189 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
     190 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
     191 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
     192 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
     193 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
     194 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
     195 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
     196 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
     197 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
     198 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
     199 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
     200 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
     201 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
     202 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
     203 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
     204 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
     205 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
     206 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
     207 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
     208 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
     209 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
     210 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
     211 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
     212 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
     213 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
     214 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
     215 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
     216 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
     217 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
     218 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
     219 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
     220 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
     221 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
     222 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
     223 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
     224 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
     225 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
     226 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
     227 Anna Strugała                  Świnoujście           73.36    807   11
     228 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
     229 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
     230 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
     231 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
     232 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
     233 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
     234 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
     235 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.18    772   11
     236 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
     237 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
     238 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
     239 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
     240 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
     241 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
     242 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
     243 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
     244 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
     245 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
     246 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
     247 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
     248 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
     249 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
     250 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
     251 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
     252 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
     253 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
     254 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
     255 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
     256 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
     257 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
     258 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
     259 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
     260 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
     261 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
     262 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
     263 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
     264 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
     265 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
     266 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
     267 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
     268 Agata Jagodzińska              Warszawa              61.12    489    8
     269 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
     270 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
     271 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
     272 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
     273 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
     274 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
     275 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
     276 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
     277 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
     278 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
     279 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
     280 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
     281 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
     282 Jarosław Józik                 Brzeszcze             89.14    624    7
     283 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
     284 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
     285 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
     286 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
     287 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
     288 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
     289 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
     290 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
     291 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
     292 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
     293 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
     294 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
     295 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
     296 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
     297 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
     298 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
     299 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
     300 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
     301 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
     302 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
     303 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
     304 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
     305 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
     306 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
     307 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
     308 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
     309 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
     310 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
     311 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
     312 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
     313 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
     314 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
     315 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
     316 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
     317 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
     318 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
     319 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
     320 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
     321 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
     322 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
     323 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
     324 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
     325 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
     326 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
     327 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
     328 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
     329 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
     330 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
     331 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
     332 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
     333 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
     334 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
     335 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
     336 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
     337 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
     338 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
    
    SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie