Wałcz17
listopada
Wałcz 17-18 listopada Towarzysze 2012
Stare Babice 1
grudnia
Stare Babice 1- 2 grudnia XII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Szczepocice 8
grudnia
Szczepocice 8- 9 grudnia Masters 2012, Turniej o Puchar Polskiej Federacji Scrabble
Mistrz Polski zwyciężył w scrabblowym turnieju „Le Mans”01 - 02 grudnia 2012 — XII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”Stare Babice, 01 - 02 grudnia 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Mistrz Polski zwyciężył w scrabblowym turnieju „Le Mans”Już XII raz spotkali się najbardziej wytrwali miłośnicy scrabbli. W Starych Babicach rozegrano 24-godzinny turniej „Le Mans”, w którym wzięło udział 68 zawodników. W dotychczasowej historii tych turniejów tylko czterech zawodników brało udział w każdym. W tym roku liczba stałych uczestników nie zmniejszyła się. Kamil Górka z Krakowa, Aleksander Puchalski z Włocławka, Zbigniew Wietecki z Gorzowa Wielkopolskiego i Tomasz Zwoliński ze Skierd ponownie stanęli do testu wytrzymałości. W tym roku dwoje uczestników nie wytrzymało trudów turnieju i zakończyło go przed czasem. Jednak zacznijmy od początku.

W pierwszej rundzie na 34 pary w 28 zwyciężyli zawodnicy rozstawieni. Na początku rywalizacji trudno było wskazać faworyta turnieju. Na wynik końcowy składało się wiele czynników. Oprócz szczęścia, wiedzy, techniki gry, liczyła się też wytrzymałość psychiczna i fizyczna.

Do piątej rundy postrach siała Agnieszka Krupka z Krosna, która jako jedyna miała komplet zwycięstw. Wśród swoich trofeów Agnieszka zgromadziła skalpy między innymi Aleksandra Puchalskiego i Tomka Zwolińskiego. Jednak szczęśliwa karta się odwróciła i następne pięć rund zawodniczka z Krosna przegrała.

Gdy jedni przegrywają, inni wygrywają. Wśród wygrywających znalazł się „Aniołek” z Włocławka. Po szóstej rundzie aktualny Mistrz Polski był drugi w klasyfikacji, lecz po rozegraniu następnej rundy Michał już przewodził całej stawce uczestników zawodów. Tak już zostało do końca i to właśnie Michał Alabrudziński ostatecznie zatryumfował w całym turnieju. Na dalszych stopniach podium uplasowali się Grzegorz Łukasik z Konojad i Kamil Górka z Krakowa.

Organizatorzy turnieju przygotowali uczestnikom zawodów ciepłe i zimne napoje oraz skromny poczęstunek w środku nocy.

Następny turniej „Le Mans” już w przyszłym roku i zapraszam na niego wszystkich chętnych w imieniu swoim i organizatorów.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
X Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
IX Turniej 24h Non Stop „Le Mans”


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 24
- system: połówkowy (rundy 1-23), duńczyk (runda 24)

Hierarchia systemów rozstawień:
Jeśli nie uda się rozstawić rundy systemem połówkowym (również przy użyciu programu "Wspomagacz") bez powtórzeń (maksymalne poszerzenie zasięgu co 0,5 punktu aż do 2 punktów, niezależnie od liczby osób), będzie obowiązywała następująca hierarchia systemów:
- połówkowy z powtórzeniami z rozszerzeniem zasięgu grupy na 1,5 punktu
- szwajcarski bez powtórzeń
- duński
Systemy - połówkowy z powtórzeniami z rozszerzeniem zasięgu grupy na 1,5 punktu oraz szwajcarski bez powtórzeń - nie mogą powtórzyć się w dwóch kolejnych rundach (należy stosować je na przemian).

Każda partia będzie zaczynała się o pełnej godzinie i będzie mogła trwać najdłużej 55 minut. W 55 minucie zostaną zatrzymane zegary i wynikiem partii będzie stan w momencie zatrzymania zegarów.
Miejsce rozgrywek Restauracja Hedera
Stare Babice pod Warszawą, ul. Warszawska 344
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 1 grudnia
12:30 — koniec przyjmowania zgłoszeń
13:00 — rozpoczęcie turnieju
Niedziela, 2 grudnia
13:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
WpisoweWarunkiem uczestnictwa jest rozpoczęcie turnieju od pierwszej rundy. Nie można dołączyć do turnieju już w trakcie jego trwania. Zawodnicy wpłacają także kaucję w wysokości 100 zł, która jest zwracana w przypadku ukończenia pełnych 24 rund. W innych przypadkach następuje:
— opuszczenie turnieju, niezależnie od przyczyny, po rundach 1-14 będzie skutkowało przepadnięciem całej kaucji
— począwszy od 15 rundy wypisanie się z turnieju będzie skutkowało przepadnięciem części kaucji w wysokości będącej taką wielokrotnością 10 zł jak ilość pozostałych do zakończenia turnieju rund (np. wycofanie na 2 rundy przed końcem to przepadnięcie 20 zł z całej kaucji).
Kwota zebrana w wyniku ewentualnych rezygnacji graczy powiększy pulę nagród pieniężnych w turnieju.

Dla osób, które zapiszą się online, za pomocą formularza poniżej, do piątku 30.11 godz. 22:00 wpisowe wynosi:
30 zł — członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami
30 zł — osoby niepełnoletnie (rocznik 1993 i młodsze) oraz debiutanci
50 zł — pozostali

Dla osób, które zapiszą się online później, bądź na miejscu gry, wpisowe będzie o 5 zł wyższe (czyli odpowiednio 35 i 55 zł).

UWAGA!

W celu usprawnienia zapisów, wpisowe wraz z kaucją prosimy wpłacać przelewem na konto PFS do czwartku 29 listopada do godz. 24:00.

Volkswagen Bank direct 60 2130 0004 2001 0386 3883 0001

Na liście zawodników będzie można sprawdzić, czy opłata danego zawodnika wpłynęła. Kaucja będzie zwracana od razu po turnieju w gotówce. Jeśli zawodnik wpłaci wpisowe i kaucję, a nie zjawi się na turnieju z przyczyn losowych, otrzyma zwrot wpłaty w 100%.
DojazdKomunikacja miejska, własny transport
WyżywienieNa miejscu bufet otwarty do godz. 23:00, rano od 6:00. Kawa, herbata, napoje przez cały czas trwania turnieju będą dostępne. W nocy — drobna przekąska dla każdego.
NoclegiNa miejscu
NagrodyI miejsce — 800 zł i puchar
II miejsce — 400 zł
III miejsce — 200 zł
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble


Wyniki turnieju XII turniej 24h Non Stop "Le Mans"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              156.66     19.0     9859     3995     1168
  2 Grzegorz        Łukasik              Konojady               135.70     17.5     8991     3833       73
  3 Kamil           Górka                Kraków                 141.68     16.0     9898     3683     1155
  4 Marek           Reda                 Wołomin                142.12     16.0     9534     3698      933
  5 Dariusz         Kosz                 Nysa                   154.50     15.0     9955     3617      581
  6 Krzysztof       Obremski             Legnica                139.77     15.0     9896     3565     1229
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               148.67     15.0     9879     3471      660
  8 Aleksander      Puchalski            Włocławek              127.00     15.0     9682     3605     1044
  9 Mirosław        Uglik                Warszawa               150.05     15.0     9136     3592      158
 10 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               139.87     14.5     9616     3451      543
 11 Wojciech        Zemło                Łódź                   133.93     14.5     9552     3511      240
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.12     14.0     9691     3386      534
 13 Kamil           Kister               Puławy                 140.68     14.0     9457     3521      468
 14 Szymon          Płachta              Warszawa               134.05     14.0     9381     3213      644
 15 Paweł           Jackowski            Warszawa               144.42     14.0     9340     3359      634
 16 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.60     14.0     9212     3291      261
 17 Leszek          Kacprzyk             Katowice               123.78     14.0     9024     3326       77
 18 Dorota          Rudzińska            Warszawa               119.31     14.0     8700     3137       38
 19 Dawid           Pikul                Poznań                 145.99     13.5     9764     3503      566
 20 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                141.97     13.0     9496     3345      546
 21 Michał          Kolaj                Ostróda                125.80     13.0     9374     2917      871
 22 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   121.38     13.0     9322     3151      178
 23 Ewa             Radzikowska          Gliwice                112.97     13.0     9059     3046       59
 24 Agnieszka       Krupka               Krosno                 131.41     13.0     9002     3203      384
 25 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                128.52     13.0     8985     3322     -312
 26 Piotr           Broda                Sandomierz             127.90     13.0     8816     3075     -438
 27 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            124.39     13.0     8504     3037     -551
 28 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              100.00     12.5     8879     2990      240
 29 Robert          Kamiński             Warszawa               133.13     12.5     8801     3020       50
 30 Krzysztof       Gibas                Kraków                 124.14     12.5     8688     3044     -249
 31 Piotr           Pietuchowski         Białystok              143.99     12.0     9529     3242      216
 32 Tomasz          Górka                Łęczna                 126.29     12.0     9312     2945      644
 33 Irena           Sołdan               Sopot                  131.20     12.0     9214     2932      380
 34 Tomasz          Łapka                Opole                  130.22     12.0     9050     2998      -19
 35 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.94     12.0     9016     2882      470
 36 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00     12.0     8919     2705      396
 37 Marek           Rogalski             Warszawa               120.33     12.0     8765     2791       85
 38 Renata          Andracka             Zwola                  112.74     12.0     8616     2727      203
 39 Kacper          Zegadło              Warszawa               100.00     12.0     8584     2864      -44
 40 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               110.58     12.0     8229     2796     -477
 41 Sylwia          Łada                 Inowrocław             103.97     12.0     8209     2744     -397
 42 Maurycy         Machnio              Lipiany                113.38     11.0     9232     2778      229
 43 Tomasz          Lempart              Kraków                 116.67     11.0     9201     3059      151
 44 Paweł           Morga                Warszawa               119.37     11.0     8990     2658      527
 45 Artur           Koszel               Warszawa               126.00     11.0     8868     2717      237
 46 Czesław         Grajewski            Choroszcz              124.88     11.0     8701     2577      229
 47 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.99     11.0     8672     2698      186
 48 Zbigniew        Rybak                Warszawa               117.34     11.0     8635     2727     -248
 49 Teresa          Zalewska             Racibórz               112.25     11.0     8382     2741        1
 50 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               106.27     11.0     8241     2580     -294
 51 Dariusz         Socha                Warszawa               121.35     11.0     8235     2795     -280
 52 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           116.58     10.5     8699     2603      -77
 53 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    115.82     10.5     8438     2544     -525
 54 Ziemowit        Pazda                Wrocław                105.48     10.0     9144     2585      308
 55 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.64     10.0     8681     2523     -143
 56 Adam            Janicki              Łódź                   117.45     10.0     8465     2741     -786
 57 Halina          Mrozek               Warszawa               100.00     10.0     8261     2501     -209
 58 Robert          Wagner               Wrocław                105.70     10.0     8140     2504     -511
 59 Sławomir        Długosz              Ostróda                107.36      9.0     8631     2372      -75
 60 Sławomir        Wolski               Wrocław                116.73      9.0     8118     2467     -943
 61 Dominik         Urbacki              Pruszków               151.11      9.0     6796     2352       -6
 62 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                108.92      8.5     7762     2214     -394
 63 Katarzyna       Dębska               Ostróda                105.17      8.0     8028     2343     -748
 64 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.55      7.0     8068     2135     -676
 65 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      7.0     8008     2251     -980
 66 Artur           Kwiatkowski          Radomsko               100.00      6.5     6928     2001    -1240
 67 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      5.0     4371     1401     -544
 68 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     4516     1350    -4831
 69 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.48      0.0        1       76     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII turniej 24h Non Stop "Le Mans"



	Michał Alabrudziński 156.66 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Leszek         Kacprzyk              123.78 +  364: 314  174
    2    11 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  451: 332  190
    3     4 Marek          Reda                  142.12 -  351: 376   92
    4     9 Grzegorz       Pukniel               121.38 +  577: 368  171
    5     3 Piotr          Pietuchowski          143.99 +  453: 389  194
    6     2 Kamil          Górka                 141.68 +  441: 428  192
    7     2 Agnieszka      Krupka                131.41 +  408: 360  181
    8     1 Dawid          Pikul                 145.99 +  521: 310  196
    9     1 Aleksander     Puchalski             127.00 +  453: 355  177
   10     1 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  313: 405   86
   11     1 Krzysztof      Obremski              139.77 +  339: 330  190
   12     1 Rafał          Dąbrowski             128.52 +  422: 384  179
   13     1 Kamil          Kister                140.68 -  275: 530   91
   14     1 Dariusz        Kosz                  154.50 +  375: 339  204
   15     1 Dominik        Urbacki               151.11 +  386: 321  201
   16     1 Mirosław       Uglik                 150.05 +  369: 304  200
   17     1 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  402: 428   99
   18     1 Stanisław      Rydzik                148.12 +  341: 334  198
   19     1 Tomasz         Lempart               116.67 +  449: 443  167
   20     1 Wojciech       Zemło                 133.93 -  326: 386   84
   21     2 Paweł          Jackowski             144.42 +  428: 353  194
   22     2 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  437: 318  192
   23     1 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  399: 335  150
   24     1 Grzegorz       Łukasik               135.70 +  579: 249  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3988  / 24 166.17




	Dariusz Kosz 154.50 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Pukniel               121.38 +  498: 434  171
    2     3 Paweł          Jackowski             144.42 +  448: 353  194
    3     2 Dominik        Urbacki               151.11 +  449: 437  201
    4     1 Rafał          Dąbrowski             128.52 +  336: 334  179
    5     1 Dawid          Pikul                 145.99 -  367: 385   96
    6     5 Piotr          Broda                 127.90 -  426: 488   78
    7     5 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  428: 429   92
    8    10 Stanisław      Rydzik                148.12 +  422: 375  198
    9     6 Wojciech       Zemło                 133.93 -  321: 447   84
   10    10 Dorota         Rudzińska             119.31 +  449: 415  169
   11     8 Krzysztof      Gibas                 124.14 +  434: 370  174
   12     5 Rafał          Wesołowski            128.60 +  456: 404  179
   13     5 Piotr          Pietuchowski          143.99 +  400: 356  194
   14     1 Michał         Alabrudziński         156.66 -  339: 375  107
   15     4 Kamil          Górka                 141.68 +  450: 325  192
   16     2 Aleksander     Puchalski             127.00 +  412: 407  177
   17     4 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  338: 386   86
   18     6 Marek          Reda                  142.12 +  533: 330  192
   19     3 Krzysztof      Obremski              139.77 +  451: 358  190
   20     3 Kamil          Kister                140.68 -  396: 436   91
   21     3 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  359: 394   99
   22     5 Mirosław       Uglik                 150.05 +  479: 399  200
   23     5 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  346: 386   90
   24     4 Wojciech       Zemło                 133.93 +  418: 351  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3617  / 24 150.71




	Dominik Urbacki 151.11 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Socha                 121.35 +  370: 337  171
    2     8 Kamil          Kister                140.68 +  448: 375  191
    3     2 Dariusz        Kosz                  154.50 -  437: 449  104
    4    11 Szymon         Płachta               134.05 +  431: 418  184
    5     5 Irena          Sołdan                131.20 +  437: 394  181
    6     4 Piotr          Pietuchowski          143.99 +  482: 340  194
    7     3 Wojciech       Zemło                 133.93 -  407: 426   84
    8     2 Marek          Reda                  142.12 +  382: 381  192
    9     2 Tomasz         Lempart               116.67 +  435: 322  167
   10     2 Dawid          Pikul                 145.99 -  300: 544   96
   11     5 Rafał          Dąbrowski             128.52 -  412: 481   79
   12     7 Leszek         Kacprzyk              123.78 +  414: 370  174
   13     6 Krzysztof      Obremski              139.77 +  416: 351  190
   14     2 Aleksander     Puchalski             127.00 -  327: 398   77
   15     1 Michał         Alabrudziński         156.66 -  321: 386  107
   16     8 Agnieszka      Krupka                131.41 -  348: 385   81
   17    10 Tomasz         Łapka                 130.22 -  429: 445   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2352  / 17 138.35




	Mirosław Uglik 150.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Rogalski              120.33 +  408: 335  170
    2    18 Grzegorz       Pukniel               121.38 -  342: 440   71
    3    11 Kamil          Kister                140.68 -  291: 496   91
    4    28 Sławomir       Wolski                116.73 +  386: 281  167
    5    14 Robert         Kamiński              133.13 +  444: 324  183
    6    10 Mariusz        Skrobosz              148.67 +  412: 366  199
    7    11 Irena          Sołdan                131.20 +  388: 358  181
    8     4 Krzysztof      Obremski              139.77 -  341: 367   90
    9    12 Rafał          Wesołowski            128.60 -  304: 345   79
   10    13 Artur          Koszel                126.00 +  392: 366  176
   11    11 Piotr          Pietuchowski          143.99 -  352: 442   94
   12    14 Agnieszka      Krupka                131.41 +  367: 335  181
   13    11 Szymon         Płachta               134.05 +  381: 319  184
   14     8 Stanisław      Rydzik                148.12 +  426: 345  198
   15     7 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  384: 360  192
   16     1 Michał         Alabrudziński         156.66 -  304: 369  107
   17     9 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  455: 371  190
   18     4 Dawid          Pikul                 145.99 +  416: 361  196
   19     2 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  341: 446   86
   20     8 Aleksander     Puchalski             127.00 +  438: 324  177
   21     4 Kamil          Górka                 141.68 +  420: 408  192
   22     5 Dariusz        Kosz                  154.50 -  399: 479  104
   23     4 Marek          Reda                  142.12 +  427: 382  192
   24     3 Marek          Reda                  142.12 -  318: 359   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3592  / 24 149.67




	Mariusz Skrobosz 148.67 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Ostrowska             119.64 +  483: 395  170
    2     6 Teresa         Zalewska              112.25 +  401: 346  162
    3     6 Dorota         Stachowska            124.39 +  431: 294  174
    4     3 Piotr          Pietuchowski          143.99 -  358: 493   94
    5     8 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  401: 514   92
    6    10 Mirosław       Uglik                 150.05 -  366: 412  100
    7    15 Marek          Rogalski              120.33 +  359: 342  170
    8    14 Tomasz         Łapka                 130.22 +  410: 283  180
    9    10 Rafał          Dąbrowski             128.52 -  337: 411   79
   10    11 Dariusz        Socha                 121.35 +  483: 312  171
   11     9 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  378: 399   74
   12    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  485: 312  150
   13     8 Ewa            Radzikowska           112.97 +  474: 410  163
   14     5 Grzegorz       Kurowski              139.87 =  467: 467  140
   15     8 Tomasz         Lempart               116.67 +  501: 317  167
   16     3 Grzegorz       Łukasik               135.70 =  438: 438  136
   17     1 Michał         Alabrudziński         156.66 +  428: 402  207
   18     5 Kamil          Górka                 141.68 -  368: 382   92
   19     5 Aleksander     Puchalski             127.00 +  431: 365  177
   20     5 Dawid          Pikul                 145.99 +  481: 391  196
   21     3 Dariusz        Kosz                  154.50 +  394: 359  204
   22     3 Kamil          Kister                140.68 +  298: 291  191
   23     3 Krzysztof      Obremski              139.77 -  356: 509   90
   24     2 Kamil          Górka                 141.68 -  351: 375   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3471  / 24 144.62




	Stanisław Rydzik 148.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Morga                 119.37 +  439: 428  169
    2    12 Kacper         Zegadło               100.00 +  449: 402  150
    3     5 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  371: 437   92
    4    10 Joanna         Ostrowska             119.64 +  413: 389  170
    5     9 Marek          Reda                  142.12 -  328: 508   92
    6    14 Zbigniew       Wietecki              124.99 +  374: 369  175
    7     6 Krzysztof      Obremski              139.77 -  306: 488   90
    8    10 Dariusz        Kosz                  154.50 -  375: 422  104
    9    17 Renata         Andracka              112.74 +  422: 319  163
   10    16 Adam           Janicki               117.45 -  345: 430   67
   11    19 Dariusz        Socha                 121.35 +  460: 306  171
   12    12 Tomasz         Łapka                 130.22 +  484: 340  180
   13     9 Krzysztof      Gibas                 124.14 +  447: 311  174
   14     8 Mirosław       Uglik                 150.05 -  345: 426  100
   15    10 Rafał          Dąbrowski             128.52 +  460: 316  179
   16     9 Rafał          Wesołowski            128.60 +  457: 325  179
   17     2 Aleksander     Puchalski             127.00 +  451: 331  177
   18     1 Michał         Alabrudziński         156.66 -  334: 341  107
   19     6 Dawid          Pikul                 145.99 +  533: 387  196
   20     4 Kamil          Górka                 141.68 +  380: 357  192
   21     5 Kamil          Kister                140.68 -  357: 359   91
   22     6 Wojciech       Zemło                 133.93 +  452: 265  184
   23     7 Paweł          Jackowski             144.42 -  306: 410   94
   24     5 Krzysztof      Obremski              139.77 -  403: 491   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3386  / 24 141.08




	Dawid Pikul 145.99 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Rudzińska             119.31 +  592: 306  169
    2     1 Tomasz         Górka                 126.29 +  368: 356  176
    3     1 Wojciech       Zemło                 133.93 =  417: 417  134
    4     4 Kamil          Górka                 141.68 +  445: 303  192
    5     1 Dariusz        Kosz                  154.50 +  385: 367  204
    6     1 Agnieszka      Krupka                131.41 +  470: 293  181
    7     1 Aleksander     Puchalski             127.00 -  360: 407   77
    8     1 Michał         Alabrudziński         156.66 -  310: 521  107
    9     4 Marek          Reda                  142.12 +  500: 372  192
   10     2 Dominik        Urbacki               151.11 +  544: 300  201
   11     3 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  426: 448   86
   12     4 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  393: 474   90
   13     7 Rafał          Dąbrowski             128.52 +  487: 310  179
   14     6 Krzysztof      Obremski              139.77 +  494: 346  190
   15     5 Piotr          Pietuchowski          143.99 +  397: 320  194
   16     4 Kamil          Kister                140.68 +  392: 308  191
   17     3 Paweł          Jackowski             144.42 -  323: 367   94
   18     4 Mirosław       Uglik                 150.05 -  361: 416  100
   19     6 Stanisław      Rydzik                148.12 -  387: 533   98
   20     5 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  391: 481   99
   21     9 Szymon         Płachta               134.05 +  375: 345  184
   22    10 Robert         Kamiński              133.13 +  374: 263  183
   23     9 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  347: 459   92
   24     7 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  226: 486   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3503  / 24 145.96




	Paweł Jackowski 144.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adam           Janicki               117.45 +  397: 257  167
    2     3 Dariusz        Kosz                  154.50 -  353: 448  104
    3    26 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  420: 337  150
    4     8 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  506: 365  190
    5     7 Rafał          Dąbrowski             128.52 -  300: 376   79
    6    15 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  334: 428   86
    7    21 Teresa         Zalewska              112.25 +  398: 344  162
    8    11 Kamil          Kister                140.68 -  332: 420   91
    9    20 Grzegorz       Pukniel               121.38 +  454: 300  171
   10    14 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  368: 414   74
   11    17 Paweł          Morga                 119.37 +  339: 281  169
   12    16 Szymon         Dąbrowski             110.58 +  409: 317  161
   13    14 Wojciech       Zemło                 133.93 +  538: 333  184
   14    10 Tomasz         Lempart               116.67 -  356: 411   67
   15    11 Robert         Kamiński              133.13 +  466: 269  183
   16    10 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  460: 308  192
   17     3 Dawid          Pikul                 145.99 +  367: 323  196
   18     3 Aleksander     Puchalski             127.00 +  419: 367  177
   19     4 Kamil          Górka                 141.68 -  401: 434   92
   20     7 Marek          Reda                  142.12 -  305: 354   92
   21     2 Michał         Alabrudziński         156.66 -  353: 428  107
   22     8 Krzysztof      Obremski              139.77 +  409: 384  190
   23     7 Stanisław      Rydzik                148.12 +  410: 306  198
   24     6 Aleksander     Puchalski             127.00 -  246: 502   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3359  / 24 139.96




	Piotr Pietuchowski 143.99 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Rybak                 117.34 +  370: 362  167
    2     9 Krzysztof      Obremski              139.77 +  388: 315  190
    3     7 Krzysztof      Gibas                 124.14 +  397: 367  174
    4     3 Mariusz        Skrobosz              148.67 +  493: 358  199
    5     3 Michał         Alabrudziński         156.66 -  389: 453  107
    6     4 Dominik        Urbacki               151.11 -  340: 482  101
    7     7 Kamil          Kister                140.68 +  428: 423  191
    8     5 Kamil          Górka                 141.68 +  390: 333  192
    9     5 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  371: 412   92
   10     6 Marek          Reda                  142.12 -  350: 410   92
   11    11 Mirosław       Uglik                 150.05 +  442: 352  200
   12    10 Wojciech       Zemło                 133.93 +  523: 345  184
   13     5 Dariusz        Kosz                  154.50 -  356: 400  104
   14     7 Rafał          Dąbrowski             128.52 +  518: 380  179
   15     5 Dawid          Pikul                 145.99 -  320: 397   96
   16     7 Tomasz         Lempart               116.67 -  321: 432   67
   17     8 Agnieszka      Krupka                131.41 +  360: 348  181
   18     8 Robert         Kamiński              133.13 -  394: 420   83
   19    11 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  336: 387   74
   20    13 Piotr          Broda                 127.90 -  367: 394   78
   21    16 Dorota         Stachowska            124.39 -  401: 446   74
   22    18 Zbigniew       Wietecki              124.99 +  474: 352  175
   23    15 Krzysztof      Sporczyk              124.94 -  397: 457   75
   24    18 Tomasz         Lempart               116.67 +  404: 288  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3242  / 24 135.08




	Marek Reda 142.12 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Wolski                116.73 +  570: 183  167
    2     2 Rafał          Wesołowski            128.60 +  339: 321  179
    3     4 Michał         Alabrudziński         156.66 +  376: 351  207
    4     5 Wojciech       Zemło                 133.93 -  255: 505   84
    5     9 Stanisław      Rydzik                148.12 +  508: 328  198
    6     7 Rafał          Dąbrowski             128.52 +  420: 376  179
    7     4 Piotr          Broda                 127.90 +  504: 289  178
    8     2 Dominik        Urbacki               151.11 -  381: 382  101
    9     4 Dawid          Pikul                 145.99 -  372: 500   96
   10     6 Piotr          Pietuchowski          143.99 +  410: 350  194
   11     4 Szymon         Płachta               134.05 +  497: 368  184
   12     3 Kamil          Górka                 141.68 +  369: 285  192
   13     2 Aleksander     Puchalski             127.00 -  385: 414   77
   14     3 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  276: 376   86
   15     6 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  373: 244  150
   16     6 Krzysztof      Obremski              139.77 -  307: 433   90
   17     6 Kamil          Kister                140.68 +  380: 322  191
   18     6 Dariusz        Kosz                  154.50 -  330: 533  104
   19     7 Robert         Kamiński              133.13 +  363: 358  183
   20     7 Paweł          Jackowski             144.42 +  354: 305  194
   21     7 Leszek         Kacprzyk              123.78 +  543: 278  174
   22     4 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  481: 355  190
   23     4 Mirosław       Uglik                 150.05 -  382: 427  100
   24     3 Mirosław       Uglik                 150.05 +  359: 318  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3698  / 24 154.08




	Tomasz Zwoliński 141.97 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Lempart               116.67 +  409: 369  167
    2    17 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  400: 265  150
    3     5 Stanisław      Rydzik                148.12 +  437: 371  198
    4     2 Agnieszka      Krupka                131.41 -  307: 375   81
    5     8 Mariusz        Skrobosz              148.67 +  514: 401  199
    6     6 Wojciech       Zemło                 133.93 -  334: 360   84
    7     5 Dariusz        Kosz                  154.50 +  429: 428  204
    8     7 Piotr          Broda                 127.90 +  497: 276  178
    9     5 Piotr          Pietuchowski          143.99 +  412: 371  194
   10     3 Aleksander     Puchalski             127.00 -  294: 523   77
   11     7 Kamil          Kister                140.68 -  379: 418   91
   12     9 Szymon         Płachta               134.05 +  416: 415  184
   13     4 Kamil          Górka                 141.68 -  385: 393   92
   14     9 Michał         Kolaj                 125.80 +  400: 373  176
   15     7 Mirosław       Uglik                 150.05 -  360: 384  100
   16    10 Paweł          Jackowski             144.42 -  308: 460   94
   17    11 Leszek         Kacprzyk              123.78 +  455: 247  174
   18     9 Rafał          Dąbrowski             128.52 -  378: 393   79
   19    12 Dorota         Stachowska            124.39 +  471: 212  174
   20     2 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  415: 444   86
   21    12 Dorota         Rudzińska             119.31 +  406: 368  169
   22     2 Michał         Alabrudziński         156.66 -  318: 437  107
   23     9 Dawid          Pikul                 145.99 +  459: 347  196
   24     8 Kamil          Kister                140.68 -  313: 320   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3345  / 24 139.38




	Kamil Górka 141.68 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maria          Krzyżanowska          116.58 +  467: 423  167
    2    10 Paulina        Naplocha              100.00 +  401: 282  150
    3     8 Grzegorz       Łukasik               135.70 +  437: 333  186
    4     4 Dawid          Pikul                 145.99 -  303: 445   96
    5     6 Rafał          Wesołowski            128.60 +  438: 360  179
    6     2 Michał         Alabrudziński         156.66 -  428: 441  107
    7     8 Rafał          Dąbrowski             128.52 +  523: 308  179
    8     5 Piotr          Pietuchowski          143.99 -  333: 390   94
    9     8 Maurycy        Machnio               113.38 +  482: 308  163
   10     4 Wojciech       Zemło                 133.93 +  537: 307  184
   11     2 Aleksander     Puchalski             127.00 +  417: 304  177
   12     3 Marek          Reda                  142.12 -  285: 369   92
   13     4 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  393: 385  192
   14     4 Kamil          Kister                140.68 +  461: 296  191
   15     4 Dariusz        Kosz                  154.50 -  325: 450  104
   16     5 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  562: 317  190
   17     5 Krzysztof      Obremski              139.77 -  260: 390   90
   18     5 Mariusz        Skrobosz              148.67 +  382: 368  199
   19     4 Paweł          Jackowski             144.42 +  434: 401  194
   20     4 Stanisław      Rydzik                148.12 -  357: 380   98
   21     4 Mirosław       Uglik                 150.05 -  408: 420  100
   22     7 Agnieszka      Krupka                131.41 +  368: 339  181
   23     6 Grzegorz       Pukniel               121.38 +  522: 376  171
   24     2 Mariusz        Skrobosz              148.67 +  375: 351  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3683  / 24 153.46




	Kamil Kister 140.68 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Jarosławski           115.82 +  476: 303  166
    2     8 Dominik        Urbacki               151.11 -  375: 448  101
    3    11 Mirosław       Uglik                 150.05 +  496: 291  200
    4     6 Aleksander     Puchalski             127.00 -  306: 438   77
    5    15 Dorota         Stachowska            124.39 +  470: 338  174
    6     8 Krzysztof      Gibas                 124.14 +  379: 317  174
    7     7 Piotr          Pietuchowski          143.99 -  423: 428   94
    8    11 Paweł          Jackowski             144.42 +  420: 332  194
    9     7 Agnieszka      Krupka                131.41 +  447: 344  181
   10     5 Szymon         Płachta               134.05 -  354: 410   84
   11     7 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  418: 379  192
   12     6 Irena          Sołdan                131.20 +  499: 345  181
   13     1 Michał         Alabrudziński         156.66 +  530: 275  207
   14     4 Kamil          Górka                 141.68 -  296: 461   92
   15     3 Grzegorz       Łukasik               135.70 +  429: 331  186
   16     4 Dawid          Pikul                 145.99 -  308: 392   96
   17     6 Marek          Reda                  142.12 -  322: 380   92
   18     7 Krzysztof      Obremski              139.77 -  273: 478   90
   19    10 Ewa            Radzikowska           112.97 +  409: 344  163
   20     3 Dariusz        Kosz                  154.50 +  436: 396  204
   21     5 Stanisław      Rydzik                148.12 +  359: 357  198
   22     3 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  291: 298   99
   23    10 Wojciech       Zemło                 133.93 -  421: 591   84
   24     8 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  320: 313  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3521  / 24 146.71




	Grzegorz Kurowski 139.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maurycy        Machnio               113.38 +  442: 312  163
    2    11 Michał         Alabrudziński         156.66 -  332: 451  107
    3    19 Zbigniew       Wietecki              124.99 +  554: 288  175
    4     8 Paweł          Jackowski             144.42 -  365: 506   94
    5    12 Katarzyna      Dębska                105.17 +  427: 321  155
    6     9 Tomasz         Łapka                 130.22 -  327: 390   80
    7    14 Dorota         Rudzińska             119.31 +  420: 332  169
    8    12 Krzysztof      Gibas                 124.14 +  438: 312  174
    9     9 Zbigniew       Rybak                 117.34 +  356: 333  167
   10     8 Tomasz         Lempart               116.67 +  419: 381  167
   11     6 Wojciech       Zemło                 133.93 +  371: 328  184
   12     4 Dawid          Pikul                 145.99 +  474: 393  196
   13     3 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  331: 335   86
   14     5 Mariusz        Skrobosz              148.67 =  467: 467  149
   15     2 Aleksander     Puchalski             127.00 -  315: 468   77
   16     5 Kamil          Górka                 141.68 -  317: 562   92
   17     9 Mirosław       Uglik                 150.05 -  371: 455  100
   18    12 Tomasz         Górka                 126.29 +  374: 318  176
   19     9 Rafał          Dąbrowski             128.52 +  416: 346  179
   20     6 Krzysztof      Obremski              139.77 -  378: 387   90
   21    10 Rafał          Wesołowski            128.60 +  495: 335  179
   22     4 Marek          Reda                  142.12 -  355: 481   92
   23     5 Dariusz        Kosz                  154.50 +  386: 346  204
   24     7 Dawid          Pikul                 145.99 +  486: 226  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3451  / 24 143.79




	Krzysztof Obremski 139.77 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ewa            Radzikowska           112.97 +  474: 302  163
    2     9 Piotr          Pietuchowski          143.99 -  315: 388   94
    3    16 Sylwia         Łada                  103.97 +  464: 323  154
    4    12 Sylwia         Buks                  100.00 +  460: 313  150
    5     4 Tomasz         Lempart               116.67 +  437: 322  167
    6     3 Aleksander     Puchalski             127.00 -  371: 404   77
    7     6 Stanisław      Rydzik                148.12 +  488: 306  198
    8     4 Mirosław       Uglik                 150.05 +  367: 341  200
    9     3 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  346: 412   86
   10     7 Rafał          Wesołowski            128.60 +  448: 287  179
   11     1 Michał         Alabrudziński         156.66 -  330: 339  107
   12     8 Piotr          Broda                 127.90 +  442: 385  178
   13     6 Dominik        Urbacki               151.11 -  351: 416  101
   14     6 Dawid          Pikul                 145.99 -  346: 494   96
   15     9 Grzegorz       Pukniel               121.38 +  457: 335  171
   16     6 Marek          Reda                  142.12 +  433: 307  192
   17     5 Kamil          Górka                 141.68 +  390: 260  192
   18     7 Kamil          Kister                140.68 +  478: 273  191
   19     3 Dariusz        Kosz                  154.50 -  358: 451  104
   20     6 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  387: 378  190
   21     6 Wojciech       Zemło                 133.93 -  370: 463   84
   22     8 Paweł          Jackowski             144.42 -  384: 409   94
   23     3 Mariusz        Skrobosz              148.67 +  509: 356  199
   24     5 Stanisław      Rydzik                148.12 +  491: 403  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3565  / 24 148.54




	Grzegorz Łukasik 135.70 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Renata         Andracka              112.74 +  358: 280  163
    2    13 Irena          Sołdan                131.20 +  381: 343  181
    3     8 Kamil          Górka                 141.68 -  333: 437   92
    4    15 Tomasz         Lempart               116.67 -  326: 386   67
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              124.94 +  354: 343  175
    6    15 Paweł          Jackowski             144.42 +  428: 334  194
    7    12 Artur          Koszel                126.00 +  398: 364  176
    8     8 Agnieszka      Krupka                131.41 +  388: 378  181
    9     3 Krzysztof      Obremski              139.77 +  412: 346  190
   10     1 Michał         Alabrudziński         156.66 +  405: 313  207
   11     3 Dawid          Pikul                 145.99 +  448: 426  196
   12     2 Aleksander     Puchalski             127.00 -  266: 392   77
   13     3 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  335: 331  190
   14     3 Marek          Reda                  142.12 +  376: 276  192
   15     3 Kamil          Kister                140.68 -  331: 429   91
   16     3 Mariusz        Skrobosz              148.67 =  438: 438  149
   17     4 Dariusz        Kosz                  154.50 +  386: 338  204
   18     2 Wojciech       Zemło                 133.93 +  387: 343  184
   19     2 Mirosław       Uglik                 150.05 +  446: 341  200
   20     2 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  444: 415  192
   21     1 Tomasz         Łapka                 130.22 +  366: 333  180
   22     1 Grzegorz       Pukniel               121.38 -  285: 339   71
   23     2 Leszek         Kacprzyk              123.78 +  451: 414  174
   24     1 Michał         Alabrudziński         156.66 -  249: 579  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3833  / 24 159.71




	Szymon Płachta 134.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Teresa         Zalewska              112.25 -  353: 383   62
    2    26 Katarzyna      Dębska                105.17 +  374: 363  155
    3    13 Maria          Krzyżanowska          116.58 +  373: 325  167
    4    11 Dominik        Urbacki               151.11 -  418: 431  101
    5    19 Marek          Rogalski              120.33 -  402: 440   70
    6    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  395: 334  150
    7    20 Adam           Janicki               117.45 +  425: 315  167
    8    18 Grzegorz       Pukniel               121.38 +  458: 361  171
    9    13 Leszek         Kacprzyk              123.78 +  353: 295  174
   10     5 Kamil          Kister                140.68 +  410: 354  191
   11     4 Marek          Reda                  142.12 -  368: 497   92
   12     9 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  415: 416   92
   13    11 Mirosław       Uglik                 150.05 -  319: 381  100
   14    14 Robert         Kamiński              133.13 -  340: 350   83
   15    16 Dorota         Rudzińska             119.31 +  367: 364  169
   16    14 Piotr          Broda                 127.90 +  427: 378  178
   17    13 Rafał          Dąbrowski             128.52 -  355: 378   79
   18    13 Krzysztof      Gibas                 124.14 +  440: 278  174
   19    13 Agnieszka      Krupka                131.41 +  489: 311  181
   20    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  275: 350   50
   21     9 Dawid          Pikul                 145.99 -  345: 375   96
   22    15 Ewa            Radzikowska           112.97 +  414: 354  163
   23     8 Aleksander     Puchalski             127.00 +  379: 377  177
   24     9 Grzegorz       Pukniel               121.38 +  487: 327  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3213  / 24 133.88




	Wojciech Zemło 133.93 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Szymon         Dąbrowski             110.58 +  491: 343  161
    2     5 Czesław        Grajewski             124.88 +  365: 352  175
    3     1 Dawid          Pikul                 145.99 =  417: 417  146
    4     5 Marek          Reda                  142.12 +  505: 255  192
    5     2 Agnieszka      Krupka                131.41 -  314: 451   81
    6     6 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  360: 334  192
    7     3 Dominik        Urbacki               151.11 +  426: 407  201
    8     3 Aleksander     Puchalski             127.00 -  375: 378   77
    9     6 Dariusz        Kosz                  154.50 +  447: 321  204
   10     4 Kamil          Górka                 141.68 -  307: 537   92
   11     6 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  328: 371   90
   12    10 Piotr          Pietuchowski          143.99 -  345: 523   94
   13    14 Paweł          Jackowski             144.42 -  333: 538   94
   14    17 Ewa            Radzikowska           112.97 +  424: 348  163
   15    12 Tomasz         Górka                 126.29 +  431: 333  176
   16    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  412: 300  150
   17     7 Tomasz         Lempart               116.67 +  454: 372  167
   18     2 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  343: 387   86
   19     8 Tomasz         Łapka                 130.22 +  419: 358  180
   20     1 Michał         Alabrudziński         156.66 +  386: 326  207
   21     6 Krzysztof      Obremski              139.77 +  463: 370  190
   22     6 Stanisław      Rydzik                148.12 -  265: 452   98
   23    10 Kamil          Kister                140.68 +  591: 421  191
   24     4 Dariusz        Kosz                  154.50 -  351: 418  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3511  / 24 146.29




	Robert Kamiński 133.13 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Bogusławska           108.92 -  377: 386   59
    2    22 Robert         Wagner                105.70 +  463: 280  156
    3    14 Szymon         Dąbrowski             110.58 +  492: 291  161
    4     7 Irena          Sołdan                131.20 -  323: 434   81
    5    14 Mirosław       Uglik                 150.05 -  324: 444  100
    6    20 Dariusz        Socha                 121.35 -  322: 358   71
    7    25 Halina         Mrozek                100.00 -  322: 379   50
    8    27 Zbigniew       Wietecki              124.99 +  340: 335  175
    9    23 Sławomir       Wolski                116.73 +  429: 221  167
   10    20 Sylwia         Łada                  103.97 +  432: 312  154
   11    18 Dorota         Stachowska            124.39 -  279: 364   74
   12    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  349: 301  150
   13    17 Artur          Koszel                126.00 +  357: 351  176
   14    14 Szymon         Płachta               134.05 +  350: 340  184
   15    11 Paweł          Jackowski             144.42 -  269: 466   94
   16    16 Maurycy        Machnio               113.38 +  425: 381  163
   17    12 Tomasz         Górka                 126.29 +  470: 338  176
   18     8 Piotr          Pietuchowski          143.99 +  420: 394  194
   19     7 Marek          Reda                  142.12 -  358: 363   92
   20     9 Tomasz         Lempart               116.67 +  368: 344  167
   21     8 Aleksander     Puchalski             127.00 -  380: 507   77
   22    10 Dawid          Pikul                 145.99 -  263: 374   96
   23    11 Rafał          Wesołowski            128.60 -  282: 381   79
   24    16 Krzysztof      Gibas                 124.14 =  407: 407  124
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3020  / 24 125.83




	Agnieszka Krupka 131.41 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Długosz               107.36 +  422: 294  157
    2    16 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  506: 237  150
    3     3 Aleksander     Puchalski             127.00 +  411: 375  177
    4     2 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  375: 307  192
    5     2 Wojciech       Zemło                 133.93 +  451: 314  184
    6     1 Dawid          Pikul                 145.99 -  293: 470   96
    7     2 Michał         Alabrudziński         156.66 -  360: 408  107
    8     8 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  378: 388   86
    9     7 Kamil          Kister                140.68 -  344: 447   91
   10    12 Krzysztof      Gibas                 124.14 -  349: 362   74
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              124.94 +  373: 366  175
   12    14 Mirosław       Uglik                 150.05 -  335: 367  100
   13    19 Dorota         Stachowska            124.39 +  418: 323  174
   14    15 Adam           Janicki               117.45 +  413: 390  167
   15    14 Piotr          Broda                 127.90 +  383: 329  178
   16     8 Dominik        Urbacki               151.11 +  385: 348  201
   17     8 Piotr          Pietuchowski          143.99 -  348: 360   94
   18    10 Tomasz         Lempart               116.67 -  312: 416   67
   19    13 Szymon         Płachta               134.05 -  311: 489   84
   20    16 Ewa            Radzikowska           112.97 +  416: 290  163
   21    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  401: 310  150
   22     7 Kamil          Górka                 141.68 -  339: 368   92
   23    12 Dorota         Rudzińska             119.31 -  288: 344   69
   24    14 Krzysztof      Sporczyk              124.94 +  391: 316  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3203  / 24 133.46




	Irena Sołdan 131.20 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Zawadzki              106.27 +  426: 220  156
    2    13 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  343: 381   86
    3    20 Leszek         Kacprzyk              123.78 +  405: 329  174
    4     7 Robert         Kamiński              133.13 +  434: 323  183
    5     5 Dominik        Urbacki               151.11 -  394: 437  101
    6    13 Kacper         Zegadło               100.00 +  427: 234  150
    7    11 Mirosław       Uglik                 150.05 -  358: 388  100
    8    15 Sylwia         Łada                  103.97 +  415: 335  154
    9    11 Piotr          Broda                 127.90 +  423: 344  178
   10     9 Rafał          Dąbrowski             128.52 -  313: 413   79
   11    10 Adam           Janicki               117.45 +  371: 351  167
   12     6 Kamil          Kister                140.68 -  345: 499   91
   13    13 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  273: 505   50
   14    18 Ziemowit       Pazda                 105.48 -  368: 469   55
   15    19 Szymon         Dąbrowski             110.58 +  510: 285  161
   16    13 Tomasz         Łapka                 130.22 -  340: 419   80
   17    17 Dorota         Rudzińska             119.31 -  324: 338   69
   18    20 Zbigniew       Rybak                 117.34 +  375: 367  167
   19    19 Dariusz        Socha                 121.35 -  351: 392   71
   20    21 Krzysztof      Sporczyk              124.94 +  387: 370  175
   21    18 Krzysztof      Gibas                 124.14 +  403: 304  174
   22    16 Rafał          Wesołowski            128.60 -  352: 385   79
   23    20 Ewa            Radzikowska           112.97 -  381: 389   63
   24    20 Paweł          Morga                 119.37 +  496: 357  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2932  / 24 122.17




	Tomasz Łapka 130.22 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Wagner                105.70 +  480: 304  156
    2     7 Krzysztof      Gibas                 124.14 -  369: 501   74
    3    12 Teresa         Zalewska              112.25 -  290: 350   62
    4    23 Czesław        Grajewski             124.88 +  350: 268  175
    5    21 Ewa            Radzikowska           112.97 +  415: 408  163
    6     9 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  390: 327  190
    7    10 Rafał          Wesołowski            128.60 -  344: 456   79
    8    14 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  283: 410   99
    9    16 Artur          Koszel                126.00 -  351: 404   76
   10    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  382: 326  150
   11    21 Zbigniew       Rybak                 117.34 +  476: 322  167
   12    12 Stanisław      Rydzik                148.12 -  340: 484   98
   13    16 Tomasz         Górka                 126.29 -  369: 380   76
   14    21 Dorota         Stachowska            124.39 +  367: 359  174
   15    20 Kacper         Zegadło               100.00 +  383: 301  150
   16    13 Irena          Sołdan                131.20 +  419: 340  181
   17    10 Dominik        Urbacki               151.11 +  445: 429  201
   18    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  472: 324  150
   19     8 Wojciech       Zemło                 133.93 -  358: 419   84
   20    11 Michał         Kolaj                 125.80 +  429: 315  176
   21     1 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  333: 366   86
   22     9 Aleksander     Puchalski             127.00 -  254: 452   77
   23    13 Piotr          Broda                 127.90 -  414: 439   78
   24    13 Michał         Kolaj                 125.80 -  337: 385   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2998  / 24 124.92




	Rafał Wesołowski 128.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  399: 338  155
    2     2 Marek          Reda                  142.12 -  321: 339   92
    3    15 Zbigniew       Rybak                 117.34 +  531: 400  167
    4    13 Dorota         Stachowska            124.39 +  428: 343  174
    5     6 Kamil          Górka                 141.68 -  360: 438   92
    6    11 Dorota         Rudzińska             119.31 +  401: 386  169
    7    10 Tomasz         Łapka                 130.22 +  456: 344  180
    8     6 Tomasz         Lempart               116.67 -  304: 426   67
    9    12 Mirosław       Uglik                 150.05 +  345: 304  200
   10     7 Krzysztof      Obremski              139.77 -  287: 448   90
   11    14 Tomasz         Górka                 126.29 +  480: 392  176
   12     5 Dariusz        Kosz                  154.50 -  404: 456  104
   13    12 Piotr          Broda                 127.90 -  374: 414   78
   14    12 Krzysztof      Sporczyk              124.94 +  346: 290  175
   15    13 Michał         Kolaj                 125.80 +  369: 350  176
   16     9 Stanisław      Rydzik                148.12 -  325: 457   98
   17    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  323: 393   50
   18    15 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  337: 342   74
   19    20 Adam           Janicki               117.45 +  433: 296  167
   20    15 Krzysztof      Gibas                 124.14 +  395: 341  174
   21    10 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  335: 495   90
   22    16 Irena          Sołdan                131.20 +  385: 352  181
   23    11 Robert         Kamiński              133.13 +  381: 282  183
   24    10 Rafał          Dąbrowski             128.52 +  493: 325  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3291  / 24 137.12




	Rafał Dąbrowski 128.52 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Dębska                105.17 +  494: 284  155
    2     4 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  367: 321  159
    3     9 Michał         Kolaj                 125.80 +  389: 388  176
    4     1 Dariusz        Kosz                  154.50 -  334: 336  104
    5     7 Paweł          Jackowski             144.42 +  376: 300  194
    6     7 Marek          Reda                  142.12 -  376: 420   92
    7     8 Kamil          Górka                 141.68 -  308: 523   92
    8    13 Tomasz         Górka                 126.29 +  353: 337  176
    9    10 Mariusz        Skrobosz              148.67 +  411: 337  199
   10     9 Irena          Sołdan                131.20 +  413: 313  181
   11     5 Dominik        Urbacki               151.11 +  481: 412  201
   12     1 Michał         Alabrudziński         156.66 -  384: 422  107
   13     7 Dawid          Pikul                 145.99 -  310: 487   96
   14     7 Piotr          Pietuchowski          143.99 -  380: 518   94
   15    10 Stanisław      Rydzik                148.12 -  316: 460   98
   16    17 Adam           Janicki               117.45 +  382: 304  167
   17    13 Szymon         Płachta               134.05 +  378: 355  184
   18     9 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  393: 378  192
   19     9 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  346: 416   90
   20    12 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  301: 424   74
   21    14 Grzegorz       Pukniel               121.38 -  396: 450   71
   22    14 Tomasz         Lempart               116.67 +  377: 374  167
   23    14 Dorota         Stachowska            124.39 +  395: 245  174
   24    10 Rafał          Wesołowski            128.60 -  325: 493   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3322  / 24 138.42




	Piotr Broda 127.90 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sylwia         Łada                  103.97 -  279: 354   54
    2    28 Halina         Mrozek                100.00 +  352: 328  150
    3    22 Kacper         Zegadło               100.00 +  388: 299  150
    4    17 Krzysztof      Sporczyk              124.94 +  415: 337  175
    5    10 Tomasz         Górka                 126.29 +  419: 390  176
    6     5 Dariusz        Kosz                  154.50 +  488: 426  204
    7     4 Marek          Reda                  142.12 -  289: 504   92
    8     7 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  276: 497   92
    9    11 Irena          Sołdan                131.20 -  344: 423   81
   10    15 Maurycy        Machnio               113.38 +  359: 328  163
   11    12 Ewa            Radzikowska           112.97 +  381: 328  163
   12     8 Krzysztof      Obremski              139.77 -  385: 442   90
   13    12 Rafał          Wesołowski            128.60 +  414: 374  179
   14    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  321: 381   50
   15    14 Agnieszka      Krupka                131.41 -  329: 383   81
   16    14 Szymon         Płachta               134.05 -  378: 427   84
   17    15 Michał         Kolaj                 125.80 +  441: 382  176
   18    14 Grzegorz       Pukniel               121.38 -  314: 404   71
   19    18 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  404: 358  155
   20    13 Piotr          Pietuchowski          143.99 +  394: 367  194
   21    13 Tomasz         Lempart               116.67 +  418: 274  167
   22    11 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  278: 398   74
   23    13 Tomasz         Łapka                 130.22 +  439: 414  180
   24    11 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  311: 436   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3075  / 24 128.12




	Aleksander Puchalski 127.00 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  422: 260  151
    2    15 Sylwia         Łada                  103.97 +  394: 359  154
    3     3 Agnieszka      Krupka                131.41 -  375: 411   81
    4     6 Kamil          Kister                140.68 +  438: 306  191
    5    11 Teresa         Zalewska              112.25 +  378: 329  162
    6     3 Krzysztof      Obremski              139.77 +  404: 371  190
    7     1 Dawid          Pikul                 145.99 +  407: 360  196
    8     3 Wojciech       Zemło                 133.93 +  378: 375  184
    9     1 Michał         Alabrudziński         156.66 -  355: 453  107
   10     3 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  523: 294  192
   11     2 Kamil          Górka                 141.68 -  304: 417   92
   12     2 Grzegorz       Łukasik               135.70 +  392: 266  186
   13     2 Marek          Reda                  142.12 +  414: 385  192
   14     2 Dominik        Urbacki               151.11 +  398: 327  201
   15     2 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  468: 315  190
   16     2 Dariusz        Kosz                  154.50 -  407: 412  104
   17     2 Stanisław      Rydzik                148.12 -  331: 451   98
   18     3 Paweł          Jackowski             144.42 -  367: 419   94
   19     5 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  365: 431   99
   20     8 Mirosław       Uglik                 150.05 -  324: 438  100
   21     8 Robert         Kamiński              133.13 +  507: 380  183
   22     9 Tomasz         Łapka                 130.22 +  452: 254  180
   23     8 Szymon         Płachta               134.05 -  377: 379   84
   24     6 Paweł          Jackowski             144.42 +  502: 246  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3605  / 24 150.21




	Tomasz Górka 126.29 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Sylwestrzuk           100.48 +  400:   1  150
    2     1 Dawid          Pikul                 145.99 -  356: 368   96
    3    24 Sławomir       Wolski                116.73 +  449: 296  167
    4    16 Adam           Janicki               117.45 +  431: 329  167
    5    10 Piotr          Broda                 127.90 -  390: 419   78
    6    12 Marek          Rogalski              120.33 +  445: 380  170
    7     9 Tomasz         Lempart               116.67 -  343: 419   67
    8    13 Rafał          Dąbrowski             128.52 -  337: 353   79
    9    15 Dorota         Rudzińska             119.31 -  367: 416   69
   10    19 Zbigniew       Wietecki              124.99 +  410: 337  175
   11    14 Rafał          Wesołowski            128.60 -  392: 480   79
   12    19 Dariusz        Socha                 121.35 +  365: 350  171
   13    16 Tomasz         Łapka                 130.22 +  380: 369  180
   14    13 Leszek         Kacprzyk              123.78 +  438: 339  174
   15    12 Wojciech       Zemło                 133.93 -  333: 431   84
   16    12 Ewa            Radzikowska           112.97 +  415: 317  163
   17    12 Robert         Kamiński              133.13 -  338: 470   83
   18    12 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  318: 374   90
   19    17 Krzysztof      Gibas                 124.14 -  369: 400   74
   20    19 Czesław        Grajewski             124.88 +  428: 307  175
   21    17 Zbigniew       Rybak                 117.34 +  464: 310  167
   22    13 Dorota         Stachowska            124.39 -  328: 356   74
   23    18 Kacper         Zegadło               100.00 -  342: 421   50
   24    19 Maurycy        Machnio               113.38 +  474: 426  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2945  / 24 122.71




	Artur Koszel 126.00 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  277: 314   50
    2    29 Szymon         Dąbrowski             110.58 -  351: 380   61
    3    29 Maurycy        Machnio               113.38 +  399: 364  163
    4    30 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  454: 388  150
    5    22 Dariusz        Jarosławski           115.82 +  488: 334  166
    6    16 Adam           Janicki               117.45 +  444: 345  167
    7    12 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  364: 398   86
    8    16 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  347: 453   74
    9    16 Tomasz         Łapka                 130.22 +  404: 351  180
   10    13 Mirosław       Uglik                 150.05 -  366: 392  100
   11    15 Dorota         Rudzińska             119.31 +  372: 294  169
   12    13 Krzysztof      Gibas                 124.14 -  338: 374   74
   13    17 Robert         Kamiński              133.13 -  351: 357   83
   14    19 Dariusz        Socha                 121.35 -  317: 343   71
   15    23 Zbigniew       Wietecki              124.99 +  382: 259  175
   16    20 Dorota         Stachowska            124.39 -  368: 419   74
   17    21 Krzysztof      Sporczyk              124.94 -  209: 471   75
   18    25 Teresa         Zalewska              112.25 -  297: 377   62
   19    27 Katarzyna      Dębska                105.17 +  407: 296  155
   20    26 Sławomir       Długosz               107.36 +  500: 275  157
   21    24 Kacper         Zegadło               100.00 -  358: 374   50
   22    25 Robert         Wagner                105.70 +  382: 356  156
   23    21 Paweł          Morga                 119.37 +  370: 349  169
   24    21 Iza            Kraj                  100.00 -  323: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2717  / 24 113.21




	Michał Kolaj 125.80 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paulina        Naplocha              100.00 -  337: 368   50
    2    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  547: 201  150
    3     9 Rafał          Dąbrowski             128.52 -  388: 389   79
    4    18 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  318: 327   74
    5    24 Sylwia         Łada                  103.97 +  466: 363  154
    6    18 Renata         Andracka              112.74 +  425: 411  163
    7    13 Dorota         Stachowska            124.39 +  488: 375  174
    8     9 Zbigniew       Rybak                 117.34 -  309: 417   67
    9    14 Krzysztof      Gibas                 124.14 -  339: 385   74
   10    18 Ewa            Radzikowska           112.97 -  355: 448   63
   11    22 Halina         Mrozek                100.00 +  401: 278  150
   12    18 Zbigniew       Wietecki              124.99 +  396: 336  175
   13    15 Dorota         Rudzińska             119.31 +  352: 262  169
   14     9 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  373: 400   92
   15    13 Rafał          Wesołowski            128.60 -  350: 369   79
   16    18 Kacper         Zegadło               100.00 +  440: 277  150
   17    15 Piotr          Broda                 127.90 -  382: 441   78
   18    18 Marek          Rogalski              120.33 +  423: 307  170
   19    15 Krzysztof      Sporczyk              124.94 +  554: 345  175
   20    11 Tomasz         Łapka                 130.22 -  315: 429   80
   21    15 Dariusz        Socha                 121.35 +  315: 313  171
   22    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  363: 414   50
   23    16 Iza            Kraj                  100.00 +  353: 311  150
   24    13 Tomasz         Łapka                 130.22 +  385: 337  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2917  / 24 121.54




	Zbigniew Wietecki 124.99 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  355: 225  150
    2    14 Dorota         Stachowska            124.39 -  351: 366   74
    3    19 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  288: 554   90
    4    22 Dariusz        Socha                 121.35 +  423: 253  171
    5    16 Zbigniew       Rybak                 117.34 +  388: 354  167
    6    14 Stanisław      Rydzik                148.12 -  369: 374   98
    7    16 Maurycy        Machnio               113.38 -  386: 399   63
    8    27 Robert         Kamiński              133.13 -  335: 340   83
    9    26 Kacper         Zegadło               100.00 +  374: 343  150
   10    19 Tomasz         Górka                 126.29 -  337: 410   76
   11    27 Katarzyna      Dębska                105.17 +  386: 320  155
   12    18 Michał         Kolaj                 125.80 -  336: 396   76
   13    26 Sławomir       Wolski                116.73 -  303: 379   67
   14    29 Sylwia         Buks                  100.00 +  377: 276  150
   15    23 Artur          Koszel                126.00 -  259: 382   76
   16    25 Iza            Kraj                  100.00 -  353: 373   50
   17    23 Joanna         Ostrowska             119.64 -  331: 376   70
   18    29 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  391: 325  159
   19    29 Robert         Wagner                105.70 +  424: 275  156
   20    28 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  365: 281  150
   21    22 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  390: 370  155
   22    18 Piotr          Pietuchowski          143.99 -  352: 474   94
   23    26 Sylwia         Kozłowska             100.55 -  367: 375   51
   24    27 Adam           Janicki               117.45 +  432: 266  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2698  / 24 112.42




	Krzysztof Sporczyk 124.94 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Kacper         Zegadło               100.00 -  345: 362   50
    2    27 Renata         Andracka              112.74 +  443: 351  163
    3    18 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  413: 234  159
    4    17 Piotr          Broda                 127.90 -  337: 415   78
    5    18 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  343: 354   86
    6    26 Dariusz        Jarosławski           115.82 +  434: 217  166
    7    19 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  356: 403   74
    8    19 Marek          Rogalski              120.33 +  380: 366  170
    9    18 Dariusz        Socha                 121.35 -  308: 470   71
   10    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  367: 297  150
   11    16 Agnieszka      Krupka                131.41 -  366: 373   81
   12    24 Sławomir       Wolski                116.73 +  466: 350  167
   13    20 Szymon         Dąbrowski             110.58 +  357: 315  161
   14    12 Rafał          Wesołowski            128.60 -  290: 346   79
   15    21 Adam           Janicki               117.45 -  342: 366   67
   16    22 Katarzyna      Dębska                105.17 +  340: 263  155
   17    21 Artur          Koszel                126.00 +  471: 209  176
   18    17 Dorota         Stachowska            124.39 -  327: 395   74
   19    15 Michał         Kolaj                 125.80 -  345: 554   76
   20    21 Irena          Sołdan                131.20 -  370: 387   81
   21    26 Krzysztof      Zawadzki              106.27 +  426: 369  156
   22    22 Maria          Krzyżanowska          116.58 +  417: 362  167
   23    15 Piotr          Pietuchowski          143.99 +  457: 397  194
   24    14 Agnieszka      Krupka                131.41 -  316: 391   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2882  / 24 120.08




	Czesław Grajewski 124.88 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Iza            Kraj                  100.00 +  384: 363  150
    2     5 Wojciech       Zemło                 133.93 -  352: 365   84
    3    10 Grzegorz       Pukniel               121.38 -  258: 420   71
    4    23 Tomasz         Łapka                 130.22 -  268: 350   80
    5    25 Maurycy        Machnio               113.38 -  382: 410   63
    6    31 Krzysztof      Zawadzki              106.27 -  354: 390   56
    7    31 Paweł          Morga                 119.37 -  346: 444   69
    8    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  386: 147  150
    9    32 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  286: 310   50
   10    30 Joanna         Ostrowska             119.64 -  307: 387   70
   11    33 Robert         Wagner                105.70 +  368: 354  156
   12    31 Katarzyna      Dębska                105.17 +  420: 292  155
   13    31 Dariusz        Jarosławski           115.82 -  394: 407   66
   14    31 Sylwia         Łada                  103.97 +  435: 235  154
   15    29 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  424: 381  151
   16    28 Sławomir       Wolski                116.73 +  381: 282  167
   17    24 Maria          Krzyżanowska          116.58 +  409: 309  167
   18    19 Ziemowit       Pazda                 105.48 -  328: 430   55
   19    26 Renata         Andracka              112.74 +  388: 351  163
   20    19 Tomasz         Górka                 126.29 -  307: 428   76
   21    27 Teresa         Zalewska              112.25 -  325: 387   62
   22    27 Sylwia         Buks                  100.00 +  464: 313  150
   23    23 Sławomir       Długosz               107.36 -  354: 355   57
   24    25 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  381: 362  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2577  / 24 107.38




	Dorota Stachowska 124.39 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Sylwia         Buks                  100.00 +  423: 339  150
    2    14 Zbigniew       Wietecki              124.99 +  366: 351  175
    3     6 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  294: 431   99
    4    13 Rafał          Wesołowski            128.60 -  343: 428   79
    5    15 Kamil          Kister                140.68 -  338: 470   91
    6    22 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  490: 296  155
    7    13 Michał         Kolaj                 125.80 -  375: 488   76
    8    21 Halina         Mrozek                100.00 +  389: 341  150
    9    21 Adam           Janicki               117.45 -  299: 345   67
   10    23 Teresa         Zalewska              112.25 +  356: 339  162
   11    18 Robert         Kamiński              133.13 +  364: 279  183
   12    15 Ewa            Radzikowska           112.97 -  295: 318   63
   13    19 Agnieszka      Krupka                131.41 -  323: 418   81
   14    21 Tomasz         Łapka                 130.22 -  359: 367   80
   15    22 Iza            Kraj                  100.00 +  382: 336  150
   16    20 Artur          Koszel                126.00 +  419: 368  176
   17    19 Maurycy        Machnio               113.38 +  394: 375  163
   18    17 Krzysztof      Sporczyk              124.94 +  395: 327  175
   19    12 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  212: 471   92
   20    14 Grzegorz       Pukniel               121.38 -  266: 501   71
   21    16 Piotr          Pietuchowski          143.99 +  446: 401  194
   22    13 Tomasz         Górka                 126.29 +  356: 328  176
   23    14 Rafał          Dąbrowski             128.52 -  245: 395   79
   24    17 Kacper         Zegadło               100.00 +  375: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3037  / 24 126.54




	Krzysztof Gibas 124.14 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Halina         Mrozek                100.00 +  375: 345  150
    2     7 Tomasz         Łapka                 130.22 +  501: 369  180
    3     7 Piotr          Pietuchowski          143.99 -  367: 397   94
    4    14 Teresa         Zalewska              112.25 -  309: 310   62
    5    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  388: 342  150
    6     8 Kamil          Kister                140.68 -  317: 379   91
    7    22 Kacper         Zegadło               100.00 +  405: 384  150
    8    12 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  312: 438   90
    9    14 Michał         Kolaj                 125.80 +  385: 339  176
   10    12 Agnieszka      Krupka                131.41 +  362: 349  181
   11     8 Dariusz        Kosz                  154.50 -  370: 434  104
   12    13 Artur          Koszel                126.00 +  374: 338  176
   13     9 Stanisław      Rydzik                148.12 -  311: 447   98
   14    16 Grzegorz       Pukniel               121.38 -  335: 396   71
   15    17 Ewa            Radzikowska           112.97 -  330: 358   63
   16    21 Joanna         Ostrowska             119.64 +  425: 342  170
   17    16 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  386: 292  155
   18    13 Szymon         Płachta               134.05 -  278: 440   84
   19    17 Tomasz         Górka                 126.29 +  400: 369  176
   20    15 Rafał          Wesołowski            128.60 -  341: 395   79
   21    18 Irena          Sołdan                131.20 -  304: 403   81
   22    23 Zbigniew       Rybak                 117.34 +  340: 318  167
   23    19 Maurycy        Machnio               113.38 +  366: 346  163
   24    16 Robert         Kamiński              133.13 =  407: 407  133
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3044  / 24 126.83




	Leszek Kacprzyk 123.78 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         156.66 -  314: 364  107
    2    19 Paweł          Morga                 119.37 +  378: 372  169
    3    20 Irena          Sołdan                131.20 -  329: 405   81
    4    18 Michał         Kolaj                 125.80 +  327: 318  176
    5    23 Kacper         Zegadło               100.00 -  330: 375   50
    6    27 Maria          Krzyżanowska          116.58 +  448: 257  167
    7    19 Krzysztof      Sporczyk              124.94 +  403: 356  175
    8    16 Artur          Koszel                126.00 +  453: 347  176
    9    13 Szymon         Płachta               134.05 -  295: 353   84
   10    14 Paweł          Jackowski             144.42 +  414: 368  194
   11     9 Mariusz        Skrobosz              148.67 +  399: 378  199
   12     7 Dominik        Urbacki               151.11 -  370: 414  101
   13    10 Tomasz         Lempart               116.67 -  391: 397   67
   14    13 Tomasz         Górka                 126.29 -  339: 438   76
   15    15 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  455: 377  155
   16    15 Grzegorz       Pukniel               121.38 +  453: 416  171
   17    11 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  247: 455   92
   18    15 Rafał          Wesołowski            128.60 +  342: 337  179
   19    11 Piotr          Pietuchowski          143.99 +  387: 336  194
   20    12 Rafał          Dąbrowski             128.52 +  424: 301  179
   21     7 Marek          Reda                  142.12 -  278: 543   92
   22    11 Piotr          Broda                 127.90 +  398: 278  178
   23     2 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  414: 451   86
   24    11 Piotr          Broda                 127.90 +  436: 311  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3326  / 24 138.58




	Grzegorz Pukniel 121.38 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  154.50 -  434: 498  104
    2    18 Mirosław       Uglik                 150.05 +  440: 342  200
    3    10 Czesław        Grajewski             124.88 +  420: 258  175
    4     9 Michał         Alabrudziński         156.66 -  368: 577  107
    5    13 Dorota         Rudzińska             119.31 -  365: 419   69
    6    19 Sylwia         Łada                  103.97 -  318: 366   54
    7    24 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  432: 239  151
    8    18 Szymon         Płachta               134.05 -  361: 458   84
    9    20 Paweł          Jackowski             144.42 -  300: 454   94
   10    26 Dariusz        Jarosławski           115.82 +  402: 268  166
   11    23 Renata         Andracka              112.74 +  366: 299  163
   12    20 Paweł          Morga                 119.37 +  396: 332  169
   13    18 Zbigniew       Rybak                 117.34 +  389: 335  167
   14    16 Krzysztof      Gibas                 124.14 +  396: 335  174
   15     9 Krzysztof      Obremski              139.77 -  335: 457   90
   16    15 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  416: 453   74
   17    18 Adam           Janicki               117.45 +  372: 340  167
   18    14 Piotr          Broda                 127.90 +  404: 314  178
   19    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  415: 444   50
   20    14 Dorota         Stachowska            124.39 +  501: 266  174
   21    14 Rafał          Dąbrowski             128.52 +  450: 396  179
   22     1 Grzegorz       Łukasik               135.70 +  339: 285  186
   23     6 Kamil          Górka                 141.68 -  376: 522   92
   24     9 Szymon         Płachta               134.05 -  327: 487   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3151  / 24 131.29




	Dariusz Socha 121.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dominik        Urbacki               151.11 -  337: 370  101
    2    33 Krzysztof      Zawadzki              106.27 +  424: 327  156
    3    23 Adam           Janicki               117.45 -  383: 431   67
    4    22 Zbigniew       Wietecki              124.99 -  253: 423   75
    5    30 Sławomir       Wolski                116.73 +  380: 318  167
    6    20 Robert         Kamiński              133.13 +  358: 322  183
    7    18 Zbigniew       Rybak                 117.34 -  381: 400   67
    8    20 Iza            Kraj                  100.00 +  377: 313  150
    9    18 Krzysztof      Sporczyk              124.94 +  470: 308  175
   10    11 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  312: 483   99
   11    19 Stanisław      Rydzik                148.12 -  306: 460   98
   12    19 Tomasz         Górka                 126.29 -  350: 365   76
   13    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  335: 306  150
   14    19 Artur          Koszel                126.00 +  343: 317  176
   15    18 Maurycy        Machnio               113.38 -  259: 395   63
   16    23 Maria          Krzyżanowska          116.58 +  328: 322  167
   17    20 Ewa            Radzikowska           112.97 -  341: 418   63
   18    23 Szymon         Dąbrowski             110.58 +  321: 269  161
   19    19 Irena          Sołdan                131.20 +  392: 351  181
   20    17 Dorota         Rudzińska             119.31 -  288: 324   69
   21    15 Michał         Kolaj                 125.80 -  313: 315   76
   22    21 Paweł          Morga                 119.37 -  300: 360   69
   23    28 Robert         Wagner                105.70 -  284: 300   56
   24    28 Halina         Mrozek                100.00 +  400: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2795  / 24 116.46




	Marek Rogalski 120.33 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 150.05 -  335: 408  100
    2    34 Sławomir       Wolski                116.73 -  321: 408   67
    3    33 Krzysztof      Zawadzki              106.27 +  397: 306  156
    4    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  341: 291  150
    5    19 Szymon         Płachta               134.05 +  440: 402  184
    6    12 Tomasz         Górka                 126.29 -  380: 445   76
    7    15 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  342: 359   99
    8    19 Krzysztof      Sporczyk              124.94 -  366: 380   75
    9    25 Katarzyna      Dębska                105.17 +  361: 278  155
   10    24 Szymon         Dąbrowski             110.58 -  348: 361   61
   11    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  302: 338   50
   12    29 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  360: 359  151
   13    28 Iza            Kraj                  100.00 -  349: 398   50
   14    28 Teresa         Zalewska              112.25 +  433: 274  162
   15    26 Zbigniew       Rybak                 117.34 -  383: 395   67
   16    26 Renata         Andracka              112.74 +  380: 318  163
   17    25 Kacper         Zegadło               100.00 +  364: 274  150
   18    18 Michał         Kolaj                 125.80 -  307: 423   76
   19    25 Dariusz        Jarosławski           115.82 +  384: 343  166
   20    22 Adam           Janicki               117.45 +  400: 399  167
   21    20 Maria          Krzyżanowska          116.58 +  418: 293  167
   22    17 Dorota         Rudzińska             119.31 -  310: 397   69
   23    17 Tomasz         Lempart               116.67 +  380: 379  167
   24    15 Ewa            Radzikowska           112.97 -  364: 452   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2791  / 24 116.29




	Joanna Ostrowska 119.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  395: 483   99
    2    21 Dorota         Rudzińska             119.31 +  373: 352  169
    3    21 Paulina        Naplocha              100.00 +  354: 275  150
    4    10 Stanisław      Rydzik                148.12 -  389: 413   98
    5    20 Adam           Janicki               117.45 -  341: 387   67
    6    28 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  360: 422   50
    7    27 Katarzyna      Dębska                105.17 -  315: 345   55
    8    30 Krzysztof      Zawadzki              106.27 +  341: 328  156
    9    28 Szymon         Dąbrowski             110.58 -  331: 389   61
   10    30 Czesław        Grajewski             124.88 +  387: 307  175
   11    28 Sławomir       Wolski                116.73 -  322: 341   67
   12    30 Sylwia         Łada                  103.97 +  429: 246  154
   13    24 Kacper         Zegadło               100.00 -  372: 417   50
   14    26 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  408: 237  151
   15    25 Renata         Andracka              112.74 +  432: 246  163
   16    21 Krzysztof      Gibas                 124.14 -  342: 425   74
   17    23 Zbigniew       Wietecki              124.99 +  376: 331  175
   18    21 Maurycy        Machnio               113.38 -  303: 487   63
   19    22 Maria          Krzyżanowska          116.58 -  333: 451   67
   20    27 Halina         Mrozek                100.00 -  342: 376   50
   21    28 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  376: 306  150
   22    26 Sławomir       Długosz               107.36 +  378: 362  157
   23    22 Ziemowit       Pazda                 105.48 -  316: 522   55
   24    26 Zbigniew       Rybak                 117.34 -  366: 376   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2523  / 24 105.12




	Paweł Morga 119.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                148.12 -  428: 439   98
    2    19 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  372: 378   74
    3    27 Katarzyna      Dębska                105.17 -  288: 413   55
    4    31 Halina         Mrozek                100.00 -  260: 351   50
    5    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  416: 189  150
    6    30 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  388: 298  159
    7    31 Czesław        Grajewski             124.88 +  444: 346  175
    8    23 Kacper         Zegadło               100.00 +  405: 253  150
    9    22 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  375: 439   50
   10    21 Renata         Andracka              112.74 +  315: 285  163
   11    17 Paweł          Jackowski             144.42 -  281: 339   94
   12    20 Grzegorz       Pukniel               121.38 -  332: 396   71
   13    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  355: 329  150
   14    20 Maurycy        Machnio               113.38 -  348: 369   63
   15    24 Maria          Krzyżanowska          116.58 -  324: 381   67
   16    29 Krzysztof      Zawadzki              106.27 +  490: 248  156
   17    26 Sławomir       Długosz               107.36 +  383: 360  157
   18    22 Adam           Janicki               117.45 -  363: 369   67
   19    23 Szymon         Dąbrowski             110.58 -  372: 389   61
   20    25 Dariusz        Jarosławski           115.82 +  472: 426  166
   21    25 Sylwia         Łada                  103.97 +  513: 300  154
   22    21 Dariusz        Socha                 121.35 +  360: 300  171
   23    21 Artur          Koszel                126.00 -  349: 370   76
   24    20 Irena          Sołdan                131.20 -  357: 496   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2658  / 24 110.75




	Dorota Rudzińska 119.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Pikul                 145.99 -  306: 592   96
    2    21 Joanna         Ostrowska             119.64 -  352: 373   70
    3    32 Robert         Wagner                105.70 +  363: 338  156
    4    19 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  406: 279  155
    5    13 Grzegorz       Pukniel               121.38 +  419: 365  171
    6    11 Rafał          Wesołowski            128.60 -  386: 401   79
    7    14 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  332: 420   90
    8    25 Katarzyna      Dębska                105.17 +  392: 277  155
    9    15 Tomasz         Górka                 126.29 +  416: 367  176
   10    10 Dariusz        Kosz                  154.50 -  415: 449  104
   11    15 Artur          Koszel                126.00 -  294: 372   76
   12    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  397: 276  150
   13    15 Michał         Kolaj                 125.80 -  262: 352   76
   14    24 Sławomir       Wolski                116.73 +  384: 352  167
   15    16 Szymon         Płachta               134.05 -  364: 367   84
   16    24 Szymon         Dąbrowski             110.58 +  362: 358  161
   17    17 Irena          Sołdan                131.20 +  338: 324  181
   18    16 Ewa            Radzikowska           112.97 -  363: 419   63
   19    16 Maurycy        Machnio               113.38 +  370: 344  163
   20    17 Dariusz        Socha                 121.35 +  324: 288  171
   21    12 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  368: 406   92
   22    17 Marek          Rogalski              120.33 +  397: 310  170
   23    12 Agnieszka      Krupka                131.41 +  344: 288  181
   24    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  346: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3137  / 24 130.71




	Adam Janicki 117.45 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             144.42 -  257: 397   94
    2    31 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  373: 312  155
    3    23 Dariusz        Socha                 121.35 +  431: 383  171
    4    16 Tomasz         Górka                 126.29 -  329: 431   76
    5    20 Joanna         Ostrowska             119.64 +  387: 341  170
    6    16 Artur          Koszel                126.00 -  345: 444   76
    7    20 Szymon         Płachta               134.05 -  315: 425   84
    8    24 Sławomir       Długosz               107.36 +  378: 297  157
    9    21 Dorota         Stachowska            124.39 +  345: 299  174
   10    16 Stanisław      Rydzik                148.12 +  430: 345  198
   11    10 Irena          Sołdan                131.20 -  351: 371   81
   12    17 Tomasz         Lempart               116.67 -  329: 581   67
   13    21 Maurycy        Machnio               113.38 +  442: 398  163
   14    15 Agnieszka      Krupka                131.41 -  390: 413   81
   15    21 Krzysztof      Sporczyk              124.94 +  366: 342  175
   16    17 Rafał          Dąbrowski             128.52 -  304: 382   79
   17    18 Grzegorz       Pukniel               121.38 -  340: 372   71
   18    22 Paweł          Morga                 119.37 +  369: 363  169
   19    20 Rafał          Wesołowski            128.60 -  296: 433   79
   20    22 Marek          Rogalski              120.33 -  399: 400   70
   21    23 Iza            Kraj                  100.00 -  315: 407   50
   22    28 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  411: 296  159
   23    24 Maria          Krzyżanowska          116.58 -  297: 387   67
   24    27 Zbigniew       Wietecki              124.99 -  266: 432   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2741  / 24 114.21




	Zbigniew Rybak 117.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          143.99 -  362: 370   94
    2    25 Sławomir       Długosz               107.36 +  439: 396  157
    3    15 Rafał          Wesołowski            128.60 -  400: 531   79
    4    20 Szymon         Dąbrowski             110.58 +  384: 228  161
    5    16 Zbigniew       Wietecki              124.99 -  354: 388   75
    6    23 Halina         Mrozek                100.00 +  378: 339  150
    7    18 Dariusz        Socha                 121.35 +  400: 381  171
    8     9 Michał         Kolaj                 125.80 +  417: 309  176
    9     9 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  333: 356   90
   10    17 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  342: 393   50
   11    21 Tomasz         Łapka                 130.22 -  322: 476   80
   12    22 Teresa         Zalewska              112.25 +  315: 278  162
   13    18 Grzegorz       Pukniel               121.38 -  335: 389   71
   14    23 Kacper         Zegadło               100.00 -  303: 413   50
   15    26 Marek          Rogalski              120.33 +  395: 383  170
   16    19 Ziemowit       Pazda                 105.48 -  261: 376   55
   17    22 Iza            Kraj                  100.00 +  413: 351  150
   18    20 Irena          Sołdan                131.20 -  367: 375   81
   19    24 Krzysztof      Zawadzki              106.27 +  364: 248  156
   20    18 Maurycy        Machnio               113.38 +  384: 338  163
   21    17 Tomasz         Górka                 126.29 -  310: 464   76
   22    23 Krzysztof      Gibas                 124.14 -  318: 340   74
   23    25 Dariusz        Jarosławski           115.82 -  363: 395   66
   24    26 Joanna         Ostrowska             119.64 +  376: 366  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2727  / 24 113.62




	Sławomir Wolski 116.73 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Reda                  142.12 -  183: 570   92
    2    34 Marek          Rogalski              120.33 +  408: 321  170
    3    24 Tomasz         Górka                 126.29 -  296: 449   76
    4    28 Mirosław       Uglik                 150.05 -  281: 386  100
    5    30 Dariusz        Socha                 121.35 -  318: 380   71
    6    32 Sylwia         Kozłowska             100.55 -  335: 482   51
    7    33 Robert         Wagner                105.70 +  421: 376  156
    8    29 Maria          Krzyżanowska          116.58 +  468: 383  167
    9    23 Robert         Kamiński              133.13 -  221: 429   83
   10    28 Iza            Kraj                  100.00 +  414: 399  150
   11    28 Joanna         Ostrowska             119.64 +  341: 322  170
   12    24 Krzysztof      Sporczyk              124.94 -  350: 466   75
   13    26 Zbigniew       Wietecki              124.99 +  379: 303  175
   14    24 Dorota         Rudzińska             119.31 -  352: 384   69
   15    27 Katarzyna      Dębska                105.17 -  292: 406   55
   16    28 Czesław        Grajewski             124.88 -  282: 381   75
   17    32 Sylwia         Buks                  100.00 -  335: 375   50
   18    33 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  368: 324  150
   19    28 Sławomir       Długosz               107.36 +  376: 280  157
   20    32 Krzysztof      Zawadzki              106.27 -  279: 373   56
   21    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  414: 181  150
   22    31 Sylwia         Łada                  103.97 -  305: 318   54
   23    33 Katarzyna      Bogusławska           108.92 -  289: 340   59
   24    30 Robert         Wagner                105.70 -  411: 433   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2467  / 24 102.79




	Tomasz Lempart 116.67 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  369: 409   92
    2    23 Dariusz        Jarosławski           115.82 +  420: 286  166
    3    17 Ewa            Radzikowska           112.97 +  453: 286  163
    4    15 Grzegorz       Łukasik               135.70 +  386: 326  186
    5     4 Krzysztof      Obremski              139.77 -  322: 437   90
    6    17 Teresa         Zalewska              112.25 +  356: 349  162
    7     9 Tomasz         Górka                 126.29 +  419: 343  176
    8     6 Rafał          Wesołowski            128.60 +  426: 304  179
    9     2 Dominik        Urbacki               151.11 -  322: 435  101
   10     8 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  381: 419   90
   11    13 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  319: 396   50
   12    17 Adam           Janicki               117.45 +  581: 329  167
   13    10 Leszek         Kacprzyk              123.78 +  397: 391  174
   14    10 Paweł          Jackowski             144.42 +  411: 356  194
   15     8 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  317: 501   99
   16     7 Piotr          Pietuchowski          143.99 +  432: 321  194
   17     7 Wojciech       Zemło                 133.93 -  372: 454   84
   18    10 Agnieszka      Krupka                131.41 +  416: 312  181
   19     1 Michał         Alabrudziński         156.66 -  443: 449  107
   20     9 Robert         Kamiński              133.13 -  344: 368   83
   21    13 Piotr          Broda                 127.90 -  274: 418   78
   22    14 Rafał          Dąbrowski             128.52 -  374: 377   79
   23    17 Marek          Rogalski              120.33 -  379: 380   70
   24    18 Piotr          Pietuchowski          143.99 -  288: 404   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3059  / 24 127.46




	Maria Krzyżanowska 116.58 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Górka                 141.68 -  423: 467   92
    2    20 Maurycy        Machnio               113.38 +  425: 391  163
    3    13 Szymon         Płachta               134.05 -  325: 373   84
    4    21 Ewa            Radzikowska           112.97 -  347: 363   63
    5    27 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  356: 317  159
    6    27 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  257: 448   74
    7    23 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  433: 455   50
    8    29 Sławomir       Wolski                116.73 -  383: 468   67
    9    31 Robert         Wagner                105.70 +  386: 278  156
   10    29 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  390: 282  150
   11    25 Kacper         Zegadło               100.00 -  324: 426   50
   12    28 Halina         Mrozek                100.00 +  375: 313  150
   13    23 Teresa         Zalewska              112.25 +  409: 314  162
   14    22 Szymon         Dąbrowski             110.58 -  312: 319   61
   15    24 Paweł          Morga                 119.37 +  381: 324  169
   16    23 Dariusz        Socha                 121.35 -  322: 328   71
   17    24 Czesław        Grajewski             124.88 -  309: 409   75
   18    27 Dariusz        Jarosławski           115.82 =  327: 327  116
   19    22 Joanna         Ostrowska             119.64 +  451: 333  170
   20    20 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  405: 325  155
   21    20 Marek          Rogalski              120.33 -  293: 418   70
   22    22 Krzysztof      Sporczyk              124.94 -  362: 417   75
   23    24 Adam           Janicki               117.45 +  387: 297  167
   24    24 Sylwia         Łada                  103.97 -  317: 384   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2603  / 24 108.46




	Dariusz Jarosławski 115.82 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Kister                140.68 -  303: 476   91
    2    23 Tomasz         Lempart               116.67 -  286: 420   67
    3    31 Halina         Mrozek                100.00 +  399: 347  150
    4    24 Renata         Andracka              112.74 +  380: 292  163
    5    22 Artur          Koszel                126.00 -  334: 488   76
    6    26 Krzysztof      Sporczyk              124.94 -  217: 434   75
    7    29 Sławomir       Długosz               107.36 -  330: 396   57
    8    28 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  383: 364  155
    9    30 Teresa         Zalewska              112.25 -  334: 338   62
   10    26 Grzegorz       Pukniel               121.38 -  268: 402   71
   11    30 Iza            Kraj                  100.00 -  345: 410   50
   12    32 Robert         Wagner                105.70 -  341: 407   56
   13    31 Czesław        Grajewski             124.88 +  407: 394  175
   14    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  426: 183  150
   15    31 Krzysztof      Zawadzki              106.27 -  329: 376   56
   16    30 Sylwia         Buks                  100.00 +  421: 350  150
   17    29 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  340: 299  150
   18    27 Maria          Krzyżanowska          116.58 =  327: 327  117
   19    25 Marek          Rogalski              120.33 -  343: 384   70
   20    25 Paweł          Morga                 119.37 -  426: 472   69
   21    31 Katarzyna      Bogusławska           108.92 -  312: 330   59
   22    33 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  361: 297  151
   23    25 Zbigniew       Rybak                 117.34 +  395: 363  167
   24    29 Sławomir       Długosz               107.36 +  431: 414  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2544  / 24 106.00




	Maurycy Machnio 113.38 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  312: 442   90
    2    20 Maria          Krzyżanowska          116.58 -  391: 425   67
    3    29 Artur          Koszel                126.00 -  364: 399   76
    4    32 Robert         Wagner                105.70 +  468: 290  156
    5    25 Czesław        Grajewski             124.88 +  410: 382  175
    6    21 Ewa            Radzikowska           112.97 +  430: 412  163
    7    16 Zbigniew       Wietecki              124.99 +  399: 386  175
    8    17 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  400: 338  150
    9     8 Kamil          Górka                 141.68 -  308: 482   92
   10    15 Piotr          Broda                 127.90 -  328: 359   78
   11    20 Szymon         Dąbrowski             110.58 -  342: 380   61
   12    21 Kacper         Zegadło               100.00 +  383: 304  150
   13    21 Adam           Janicki               117.45 -  398: 442   67
   14    20 Paweł          Morga                 119.37 +  369: 348  169
   15    18 Dariusz        Socha                 121.35 +  395: 259  171
   16    16 Robert         Kamiński              133.13 -  381: 425   83
   17    19 Dorota         Stachowska            124.39 -  375: 394   74
   18    21 Joanna         Ostrowska             119.64 +  487: 303  170
   19    16 Dorota         Rudzińska             119.31 -  344: 370   69
   20    18 Zbigniew       Rybak                 117.34 -  338: 384   67
   21    21 Renata         Andracka              112.74 +  409: 348  163
   22    19 Teresa         Zalewska              112.25 +  429: 291  162
   23    19 Krzysztof      Gibas                 124.14 -  346: 366   74
   24    19 Tomasz         Górka                 126.29 -  426: 474   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2778  / 24 115.75




	Ewa Radzikowska 112.97 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Obremski              139.77 -  302: 474   90
    2    24 Iza            Kraj                  100.00 +  418: 359  150
    3    17 Tomasz         Lempart               116.67 -  286: 453   67
    4    21 Maria          Krzyżanowska          116.58 +  363: 347  167
    5    21 Tomasz         Łapka                 130.22 -  408: 415   80
    6    21 Maurycy        Machnio               113.38 -  412: 430   63
    7    30 Krzysztof      Zawadzki              106.27 +  433: 257  156
    8    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  418: 206  150
    9    19 Sylwia         Łada                  103.97 +  417: 400  154
   10    18 Michał         Kolaj                 125.80 +  448: 355  176
   11    12 Piotr          Broda                 127.90 -  328: 381   78
   12    15 Dorota         Stachowska            124.39 +  318: 295  174
   13     8 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  410: 474   99
   14    17 Wojciech       Zemło                 133.93 -  348: 424   84
   15    17 Krzysztof      Gibas                 124.14 +  358: 330  174
   16    12 Tomasz         Górka                 126.29 -  317: 415   76
   17    20 Dariusz        Socha                 121.35 +  418: 341  171
   18    16 Dorota         Rudzińska             119.31 +  419: 363  169
   19    10 Kamil          Kister                140.68 -  344: 409   91
   20    16 Agnieszka      Krupka                131.41 -  290: 416   81
   21    19 Szymon         Dąbrowski             110.58 +  409: 297  161
   22    15 Szymon         Płachta               134.05 -  354: 414   84
   23    20 Irena          Sołdan                131.20 +  389: 381  181
   24    15 Marek          Rogalski              120.33 +  452: 364  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3046  / 24 126.92




	Renata Andracka 112.74 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Łukasik               135.70 -  280: 358   86
    2    27 Krzysztof      Sporczyk              124.94 -  351: 443   75
    3    28 Iza            Kraj                  100.00 +  474: 307  150
    4    24 Dariusz        Jarosławski           115.82 -  292: 380   66
    5    29 Krzysztof      Zawadzki              106.27 +  388: 284  156
    6    18 Michał         Kolaj                 125.80 -  411: 425   76
    7    28 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  365: 256  150
    8    26 Teresa         Zalewska              112.25 +  341: 340  162
    9    17 Stanisław      Rydzik                148.12 -  319: 422   98
   10    21 Paweł          Morga                 119.37 -  285: 315   69
   11    23 Grzegorz       Pukniel               121.38 -  299: 366   71
   12    27 Ziemowit       Pazda                 105.48 -  405: 413   55
   13    29 Robert         Wagner                105.70 +  335: 322  156
   14    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  444: 272  150
   15    25 Joanna         Ostrowska             119.64 -  246: 432   70
   16    26 Marek          Rogalski              120.33 -  318: 380   70
   17    28 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  356: 344  151
   18    26 Sławomir       Długosz               107.36 +  432: 343  157
   19    26 Czesław        Grajewski             124.88 -  351: 388   75
   20    29 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  315: 311  159
   21    21 Maurycy        Machnio               113.38 -  348: 409   63
   22    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  428: 174  150
   23    27 Halina         Mrozek                100.00 +  406: 365  150
   24    22 Teresa         Zalewska              112.25 +  427: 364  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2727  / 24 113.62




	Teresa Zalewska 112.25 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Płachta               134.05 +  383: 353  184
    2     6 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  346: 401   99
    3    12 Tomasz         Łapka                 130.22 +  350: 290  180
    4    14 Krzysztof      Gibas                 124.14 +  310: 309  174
    5    11 Aleksander     Puchalski             127.00 -  329: 378   77
    6    17 Tomasz         Lempart               116.67 -  349: 356   67
    7    21 Paweł          Jackowski             144.42 -  344: 398   94
    8    26 Renata         Andracka              112.74 -  340: 341   63
    9    30 Dariusz        Jarosławski           115.82 +  338: 334  166
   10    23 Dorota         Stachowska            124.39 -  339: 356   74
   11    24 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  368: 292  155
   12    22 Zbigniew       Rybak                 117.34 -  278: 315   67
   13    23 Maria          Krzyżanowska          116.58 -  314: 409   67
   14    28 Marek          Rogalski              120.33 -  274: 433   70
   15    28 Sławomir       Długosz               107.36 -  305: 390   57
   16    33 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  355: 340  159
   17    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  466: 175  150
   18    25 Artur          Koszel                126.00 +  377: 297  176
   19    21 Iza            Kraj                  100.00 +  396: 383  150
   20    23 Szymon         Dąbrowski             110.58 -  288: 347   61
   21    27 Czesław        Grajewski             124.88 +  387: 325  175
   22    19 Maurycy        Machnio               113.38 -  291: 429   63
   23    29 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  491: 303  150
   24    22 Renata         Andracka              112.74 -  364: 427   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2741  / 24 114.21




	Szymon Dąbrowski 110.58 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Zemło                 133.93 -  343: 491   84
    2    29 Artur          Koszel                126.00 +  380: 351  176
    3    14 Robert         Kamiński              133.13 -  291: 492   83
    4    20 Zbigniew       Rybak                 117.34 -  228: 384   67
    5    26 Ziemowit       Pazda                 105.48 -  309: 420   55
    6    29 Sławomir       Długosz               107.36 -  340: 409   57
    7    32 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  411: 309  159
    8    32 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  371: 339  150
    9    28 Joanna         Ostrowska             119.64 +  389: 331  170
   10    24 Marek          Rogalski              120.33 +  361: 348  170
   11    20 Maurycy        Machnio               113.38 +  380: 342  163
   12    16 Paweł          Jackowski             144.42 -  317: 409   94
   13    20 Krzysztof      Sporczyk              124.94 -  315: 357   75
   14    22 Maria          Krzyżanowska          116.58 +  319: 312  167
   15    19 Irena          Sołdan                131.20 -  285: 510   81
   16    24 Dorota         Rudzińska             119.31 -  358: 362   69
   17    27 Katarzyna      Dębska                105.17 +  457: 349  155
   18    23 Dariusz        Socha                 121.35 -  269: 321   71
   19    23 Paweł          Morga                 119.37 +  389: 372  169
   20    23 Teresa         Zalewska              112.25 +  347: 288  162
   21    19 Ewa            Radzikowska           112.97 -  297: 409   63
   22    20 Iza            Kraj                  100.00 -  303: 304   50
   23    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  444: 191  150
   24    23 Krzysztof      Zawadzki              106.27 +  326: 306  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2796  / 24 116.50




	Katarzyna Bogusławska 108.92 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Robert         Kamiński              133.13 +  386: 377  183
    2     4 Rafał          Dąbrowski             128.52 -  321: 367   79
    3    18 Krzysztof      Sporczyk              124.94 -  234: 413   75
    4    26 Katarzyna      Dębska                105.17 -  289: 372   55
    5    27 Maria          Krzyżanowska          116.58 -  317: 356   67
    6    30 Paweł          Morga                 119.37 -  298: 388   69
    7    32 Szymon         Dąbrowski             110.58 -  309: 411   61
    8    34 Robert         Wagner                105.70 -  322: 332   56
    9    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  355: 181  150
   10    31 Sławomir       Długosz               107.36 +  320: 307  157
   11    32 Sylwia         Kozłowska             100.55 -  276: 425   51
   12    33 Krzysztof      Zawadzki              106.27 -  319: 327   56
   13    32 Halina         Mrozek                100.00 -  318: 406   50
   14    34 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  431: 295  150
   15    32 Sylwia         Łada                  103.97 +  336: 315  154
   16    33 Teresa         Zalewska              112.25 -  340: 355   62
   17    34 PAUZA
   18    29 Zbigniew       Wietecki              124.99 -  325: 391   75
   19    30 Kacper         Zegadło               100.00 -  319: 460   50
   20    29 Renata         Andracka              112.74 -  311: 315   63
   21    31 Dariusz        Jarosławski           115.82 +  330: 312  166
   22    28 Adam           Janicki               117.45 -  296: 411   67
   23    33 Sławomir       Wolski                116.73 +  340: 289  167
   24    31 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  370: 351  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2214  / 23  96.26




	Sławomir Długosz 107.36 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Krupka                131.41 -  294: 422   81
    2    25 Zbigniew       Rybak                 117.34 -  396: 439   67
    3    30 Sylwia         Kozłowska             100.55 -  353: 366   51
    4    33 Krzysztof      Zawadzki              106.27 -  347: 355   56
    5    33 Robert         Wagner                105.70 +  393: 269  156
    6    29 Szymon         Dąbrowski             110.58 +  409: 340  161
    7    29 Dariusz        Jarosławski           115.82 +  396: 330  166
    8    24 Adam           Janicki               117.45 -  297: 378   67
    9    27 Paulina        Naplocha              100.00 -  310: 326   50
   10    31 Katarzyna      Bogusławska           108.92 -  307: 320   59
   11    31 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  322: 220  150
   12    26 Iza            Kraj                  100.00 +  398: 372  150
   13    22 Ziemowit       Pazda                 105.48 -  428: 453   55
   14    27 Katarzyna      Dębska                105.17 -  342: 352   55
   15    28 Teresa         Zalewska              112.25 +  390: 305  162
   16    27 Halina         Mrozek                100.00 +  432: 244  150
   17    26 Paweł          Morga                 119.37 -  360: 383   69
   18    26 Renata         Andracka              112.74 -  343: 432   63
   19    28 Sławomir       Wolski                116.73 -  280: 376   67
   20    26 Artur          Koszel                126.00 -  275: 500   76
   21    32 Sylwia         Buks                  100.00 +  428: 361  150
   22    26 Joanna         Ostrowska             119.64 -  362: 378   70
   23    23 Czesław        Grajewski             124.88 +  355: 354  175
   24    29 Dariusz        Jarosławski           115.82 -  414: 431   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2372  / 24  98.83




	Krzysztof Zawadzki 106.27 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Irena          Sołdan                131.20 -  220: 426   81
    2    33 Dariusz        Socha                 121.35 -  327: 424   71
    3    33 Marek          Rogalski              120.33 -  306: 397   70
    4    33 Sławomir       Długosz               107.36 +  355: 347  157
    5    29 Renata         Andracka              112.74 -  284: 388   63
    6    31 Czesław        Grajewski             124.88 +  390: 354  175
    7    30 Ewa            Radzikowska           112.97 -  257: 433   63
    8    30 Joanna         Ostrowska             119.64 -  328: 341   70
    9    33 Sylwia         Kozłowska             100.55 -  328: 367   51
   10    33 Kacper         Zegadło               100.00 -  340: 391   50
   11    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  344: 175  150
   12    33 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  327: 319  159
   13    30 Sylwia         Łada                  103.97 -  288: 342   54
   14    33 Robert         Wagner                105.70 +  482: 393  156
   15    31 Dariusz        Jarosławski           115.82 +  376: 329  166
   16    29 Paweł          Morga                 119.37 -  248: 490   69
   17    31 Halina         Mrozek                100.00 +  458: 368  150
   18    28 Katarzyna      Dębska                105.17 +  492: 283  155
   19    24 Zbigniew       Rybak                 117.34 -  248: 364   67
   20    32 Sławomir       Wolski                116.73 +  373: 279  167
   21    26 Krzysztof      Sporczyk              124.94 -  369: 426   75
   22    32 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  382: 250  150
   23    30 Sylwia         Buks                  100.00 +  413: 323  150
   24    23 Szymon         Dąbrowski             110.58 -  306: 326   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2580  / 24 107.50




	Robert Wagner 105.70 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Łapka                 130.22 -  304: 480   80
    2    22 Robert         Kamiński              133.13 -  280: 463   83
    3    32 Dorota         Rudzińska             119.31 -  338: 363   69
    4    32 Maurycy        Machnio               113.38 -  290: 468   63
    5    33 Sławomir       Długosz               107.36 -  269: 393   57
    6    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  396: 121  150
    7    33 Sławomir       Wolski                116.73 -  376: 421   67
    8    34 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  332: 322  159
    9    31 Maria          Krzyżanowska          116.58 -  278: 386   67
   10    32 Halina         Mrozek                100.00 -  311: 392   50
   11    33 Czesław        Grajewski             124.88 -  354: 368   75
   12    32 Dariusz        Jarosławski           115.82 +  407: 341  166
   13    29 Renata         Andracka              112.74 -  322: 335   63
   14    33 Krzysztof      Zawadzki              106.27 -  393: 482   56
   15    33 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  291: 242  150
   16    31 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  337: 306  151
   17    30 Sylwia         Łada                  103.97 +  426: 266  154
   18    32 Sylwia         Buks                  100.00 +  369: 296  150
   19    29 Zbigniew       Wietecki              124.99 -  275: 424   75
   20    24 Iza            Kraj                  100.00 -  315: 430   50
   21    33 Katarzyna      Dębska                105.17 +  388: 275  155
   22    25 Artur          Koszel                126.00 -  356: 382   76
   23    28 Dariusz        Socha                 121.35 +  300: 284  171
   24    30 Sławomir       Wolski                116.73 +  433: 411  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2504  / 24 104.33




	Ziemowit Pazda 105.48 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Wesołowski            128.60 -  338: 399   79
    2    31 Adam           Janicki               117.45 -  312: 373   67
    3    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  594: 179  150
    4    19 Dorota         Rudzińska             119.31 -  279: 406   69
    5    26 Szymon         Dąbrowski             110.58 +  420: 309  161
    6    22 Dorota         Stachowska            124.39 -  296: 490   74
    7    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  362: 417   50
    8    28 Dariusz        Jarosławski           115.82 -  364: 383   66
    9    29 Halina         Mrozek                100.00 +  426: 309  150
   10    27 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  412: 294  151
   11    24 Teresa         Zalewska              112.25 -  292: 368   62
   12    27 Renata         Andracka              112.74 +  413: 405  163
   13    22 Sławomir       Długosz               107.36 +  453: 428  157
   14    18 Irena          Sołdan                131.20 +  469: 368  181
   15    15 Leszek         Kacprzyk              123.78 -  377: 455   74
   16    19 Zbigniew       Rybak                 117.34 +  376: 261  167
   17    16 Krzysztof      Gibas                 124.14 -  292: 386   74
   18    19 Czesław        Grajewski             124.88 +  430: 328  175
   19    18 Piotr          Broda                 127.90 -  358: 404   78
   20    20 Maria          Krzyżanowska          116.58 -  325: 405   67
   21    22 Zbigniew       Wietecki              124.99 -  370: 390   75
   22    24 Kacper         Zegadło               100.00 -  302: 382   50
   23    22 Joanna         Ostrowska             119.64 +  522: 316  170
   24    25 Czesław        Grajewski             124.88 -  362: 381   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2585  / 24 107.71




	Katarzyna Dębska 105.17 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Dąbrowski             128.52 -  284: 494   79
    2    26 Szymon         Płachta               134.05 -  363: 374   84
    3    27 Paweł          Morga                 119.37 +  413: 288  169
    4    26 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  372: 289  159
    5    12 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  321: 427   90
    6    25 Iza            Kraj                  100.00 -  323: 422   50
    7    27 Joanna         Ostrowska             119.64 +  345: 315  170
    8    25 Dorota         Rudzińska             119.31 -  277: 392   69
    9    25 Marek          Rogalski              120.33 -  278: 361   70
   10    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  372: 165  150
   11    27 Zbigniew       Wietecki              124.99 -  320: 386   75
   12    31 Czesław        Grajewski             124.88 -  292: 420   75
   13    34 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  454: 252  150
   14    27 Sławomir       Długosz               107.36 +  352: 342  157
   15    27 Sławomir       Wolski                116.73 +  406: 292  167
   16    22 Krzysztof      Sporczyk              124.94 -  263: 340   75
   17    27 Szymon         Dąbrowski             110.58 -  349: 457   61
   18    28 Krzysztof      Zawadzki              106.27 -  283: 492   56
   19    27 Artur          Koszel                126.00 -  296: 407   76
   20    33 Sylwia         Kozłowska             100.55 -  300: 396   51
   21    33 Robert         Wagner                105.70 -  275: 388   56
   22    30 Halina         Mrozek                100.00 -  307: 360   50
   23    31 Sylwia         Łada                  103.97 -  345: 358   54
   24    32 Sylwia         Buks                  100.00 +  438: 359  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2343  / 24  97.62




	Sylwia Łada 103.97 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Broda                 127.90 +  354: 279  178
    2    15 Aleksander     Puchalski             127.00 -  359: 394   77
    3    16 Krzysztof      Obremski              139.77 -  323: 464   90
    4    29 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  405: 233  150
    5    24 Michał         Kolaj                 125.80 -  363: 466   76
    6    19 Grzegorz       Pukniel               121.38 +  366: 318  171
    7    17 Iza            Kraj                  100.00 +  329: 314  150
    8    15 Irena          Sołdan                131.20 -  335: 415   81
    9    19 Ewa            Radzikowska           112.97 -  400: 417   63
   10    20 Robert         Kamiński              133.13 -  312: 432   83
   11    29 Paulina        Naplocha              100.00 -  378: 380   50
   12    30 Joanna         Ostrowska             119.64 -  246: 429   70
   13    30 Krzysztof      Zawadzki              106.27 +  342: 288  156
   14    31 Czesław        Grajewski             124.88 -  235: 435   75
   15    32 Katarzyna      Bogusławska           108.92 -  315: 336   59
   16    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  416: 157  150
   17    30 Robert         Wagner                105.70 -  266: 426   56
   18    31 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  353: 281  151
   19    31 Halina         Mrozek                100.00 +  353: 327  150
   20    31 Sylwia         Buks                  100.00 +  399: 335  150
   21    25 Paweł          Morga                 119.37 -  300: 513   69
   22    31 Sławomir       Wolski                116.73 +  318: 305  167
   23    31 Katarzyna      Dębska                105.17 +  358: 345  155
   24    24 Maria          Krzyżanowska          116.58 +  384: 317  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2744  / 24 114.33




	Sylwia Kozłowska 100.55 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Aleksander     Puchalski             127.00 -  260: 422   77
    2    30 Sylwia         Buks                  100.00 -  348: 414   50
    3    30 Sławomir       Długosz               107.36 +  366: 353  157
    4    25 Kacper         Zegadło               100.00 -  366: 384   50
    5    32 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  278: 489   50
    6    32 Sławomir       Wolski                116.73 +  482: 335  167
    7    24 Grzegorz       Pukniel               121.38 -  239: 432   71
    8    31 Paulina        Naplocha              100.00 -  265: 312   50
    9    33 Krzysztof      Zawadzki              106.27 +  367: 328  156
   10    27 Ziemowit       Pazda                 105.48 -  294: 412   55
   11    32 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  425: 276  159
   12    29 Marek          Rogalski              120.33 -  359: 360   70
   13    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  398: 217  150
   14    26 Joanna         Ostrowska             119.64 -  237: 408   70
   15    29 Czesław        Grajewski             124.88 -  381: 424   75
   16    31 Robert         Wagner                105.70 -  306: 337   56
   17    28 Renata         Andracka              112.74 -  344: 356   63
   18    31 Sylwia         Łada                  103.97 -  281: 353   54
   19    33 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  305: 335   50
   20    33 Katarzyna      Dębska                105.17 +  396: 300  155
   21    29 Halina         Mrozek                100.00 -  348: 399   50
   22    33 Dariusz        Jarosławski           115.82 -  297: 361   66
   23    26 Zbigniew       Wietecki              124.99 +  375: 367  175
   24    31 Katarzyna      Bogusławska           108.92 -  351: 370   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2135  / 24  88.96




	Maciej Sylwestrzuk 100.48 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Górka                 126.29 -    1: 400   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      76  /  1  76.00




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dorota         Stachowska            124.39 -  339: 423   74
    2    30 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  414: 348  151
    3    25 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  339: 263  150
    4    12 Krzysztof      Obremski              139.77 -  313: 460   90
    5    17 Krzysztof      Gibas                 124.14 -  342: 388   74
    6    24 Szymon         Płachta               134.05 -  334: 395   84
    7    26 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  417: 362  155
    8    22 Ewa            Radzikowska           112.97 -  206: 418   63
    9    24 Iza            Kraj                  100.00 +  404: 393  150
   10    22 Krzysztof      Sporczyk              124.94 -  297: 367   75
   11    26 Marek          Rogalski              120.33 +  338: 302  170
   12    23 Robert         Kamiński              133.13 -  301: 349   83
   13    25 Dariusz        Socha                 121.35 -  306: 335   71
   14    29 Zbigniew       Wietecki              124.99 -  276: 377   75
   15    30 Halina         Mrozek                100.00 -  282: 315   50
   16    30 Dariusz        Jarosławski           115.82 -  350: 421   66
   17    32 Sławomir       Wolski                116.73 +  375: 335  167
   18    32 Robert         Wagner                105.70 -  296: 369   56
   19    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  388: 226  150
   20    31 Sylwia         Łada                  103.97 -  335: 399   54
   21    32 Sławomir       Długosz               107.36 -  361: 428   57
   22    27 Czesław        Grajewski             124.88 -  313: 464   75
   23    30 Krzysztof      Zawadzki              106.27 -  323: 413   56
   24    32 Katarzyna      Dębska                105.17 -  359: 438   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2251  / 24  93.79




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Zbigniew       Wietecki              124.99 -  225: 355   75
    2    32 Michał         Kolaj                 125.80 -  201: 547   76
    3    34 Ziemowit       Pazda                 105.48 -  179: 594   55
    4    34 Iza            Kraj                  100.00 -  155: 490   50
    5    34 Paweł          Morga                 119.37 -  189: 416   69
    6    34 Robert         Wagner                105.70 -  121: 396   56
    7    34 Paulina        Naplocha              100.00 -  189: 302   50
    8    33 Czesław        Grajewski             124.88 -  147: 386   75
    9    34 Katarzyna      Bogusławska           108.92 -  181: 355   59
   10    34 Katarzyna      Dębska                105.17 -  165: 372   55
   11    34 Krzysztof      Zawadzki              106.27 -  175: 344   56
   12    34 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  235: 378   50
   13    33 Sylwia         Kozłowska             100.55 -  217: 398   51
   14    32 Dariusz        Jarosławski           115.82 -  183: 426   66
   15    34 PAUZA
   16    32 Sylwia         Łada                  103.97 -  157: 416   54
   17    33 Teresa         Zalewska              112.25 -  175: 466   62
   18    30 Halina         Mrozek                100.00 -  183: 353   50
   19    32 Sylwia         Buks                  100.00 -  226: 388   50
   20    30 Kacper         Zegadło               100.00 -  152: 451   50
   21    30 Sławomir       Wolski                116.73 -  181: 414   67
   22    29 Renata         Andracka              112.74 -  174: 428   63
   23    32 Szymon         Dąbrowski             110.58 -  191: 444   61
   24    33 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  215: 228   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 23  58.70




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Czesław        Grajewski             124.88 -  363: 384   75
    2    24 Ewa            Radzikowska           112.97 -  359: 418   63
    3    28 Renata         Andracka              112.74 -  307: 474   63
    4    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  490: 155  150
    5    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  379: 361  150
    6    25 Katarzyna      Dębska                105.17 +  422: 323  155
    7    17 Sylwia         Łada                  103.97 -  314: 329   54
    8    20 Dariusz        Socha                 121.35 -  313: 377   71
    9    24 Sylwia         Buks                  100.00 -  393: 404   50
   10    28 Sławomir       Wolski                116.73 -  399: 414   67
   11    30 Dariusz        Jarosławski           115.82 +  410: 345  166
   12    26 Sławomir       Długosz               107.36 -  372: 398   57
   13    28 Marek          Rogalski              120.33 +  398: 349  170
   14    25 Halina         Mrozek                100.00 +  355: 325  150
   15    22 Dorota         Stachowska            124.39 -  336: 382   74
   16    25 Zbigniew       Wietecki              124.99 +  373: 353  175
   17    22 Zbigniew       Rybak                 117.34 -  351: 413   67
   18    24 Kacper         Zegadło               100.00 +  382: 314  150
   19    21 Teresa         Zalewska              112.25 -  383: 396   62
   20    24 Robert         Wagner                105.70 +  430: 315  156
   21    23 Adam           Janicki               117.45 +  407: 315  167
   22    20 Szymon         Dąbrowski             110.58 +  304: 303  161
   23    16 Michał         Kolaj                 125.80 -  311: 353   76
   24    21 Artur          Koszel                126.00 +  368: 323  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2705  / 24 112.71




	Artur Kwiatkowski 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Artur          Koszel                126.00 +  314: 277  176
    2    16 Agnieszka      Krupka                131.41 -  237: 506   81
    3    25 Sylwia         Buks                  100.00 -  263: 339   50
    4    29 Sylwia         Łada                  103.97 -  233: 405   54
    5    31 Halina         Mrozek                100.00 -  298: 383   50
    6    33 Paulina        Naplocha              100.00 +  383: 271  150
    7    28 Renata         Andracka              112.74 -  256: 365   63
    8    32 Szymon         Dąbrowski             110.58 -  339: 371   61
    9    32 Czesław        Grajewski             124.88 +  310: 286  175
   10    29 Maria          Krzyżanowska          116.58 -  282: 390   67
   11    31 Sławomir       Długosz               107.36 -  220: 322   57
   12    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  378: 235  150
   13    34 Katarzyna      Dębska                105.17 -  252: 454   55
   14    34 Katarzyna      Bogusławska           108.92 -  295: 431   59
   15    33 Robert         Wagner                105.70 -  242: 291   56
   16    34 PAUZA
   17    29 Dariusz        Jarosławski           115.82 -  299: 340   66
   18    33 Sławomir       Wolski                116.73 -  324: 368   67
   19    33 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  335: 305  151
   20    28 Zbigniew       Wietecki              124.99 -  281: 365   75
   21    28 Joanna         Ostrowska             119.64 -  306: 376   70
   22    32 Krzysztof      Zawadzki              106.27 -  250: 382   56
   23    29 Teresa         Zalewska              112.25 -  303: 491   62
   24    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  228: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2001  / 23  87.00




	Halina Mrozek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Krzysztof      Gibas                 124.14 -  345: 375   74
    2    28 Piotr          Broda                 127.90 -  328: 352   78
    3    31 Dariusz        Jarosławski           115.82 -  347: 399   66
    4    31 Paweł          Morga                 119.37 +  351: 260  169
    5    31 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  383: 298  150
    6    23 Zbigniew       Rybak                 117.34 -  339: 378   67
    7    25 Robert         Kamiński              133.13 +  379: 322  183
    8    21 Dorota         Stachowska            124.39 -  341: 389   74
    9    29 Ziemowit       Pazda                 105.48 -  309: 426   55
   10    32 Robert         Wagner                105.70 +  392: 311  156
   11    22 Michał         Kolaj                 125.80 -  278: 401   76
   12    28 Maria          Krzyżanowska          116.58 -  313: 375   67
   13    32 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  406: 318  159
   14    25 Iza            Kraj                  100.00 -  325: 355   50
   15    30 Sylwia         Buks                  100.00 +  315: 282  150
   16    27 Sławomir       Długosz               107.36 -  244: 432   57
   17    31 Krzysztof      Zawadzki              106.27 -  368: 458   56
   18    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  353: 183  150
   19    31 Sylwia         Łada                  103.97 -  327: 353   54
   20    27 Joanna         Ostrowska             119.64 +  376: 342  170
   21    29 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  399: 348  151
   22    30 Katarzyna      Dębska                105.17 +  360: 307  155
   23    27 Renata         Andracka              112.74 -  365: 406   63
   24    28 Dariusz        Socha                 121.35 -  318: 400   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2501  / 24 104.21




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Michał         Kolaj                 125.80 +  368: 337  176
    2    10 Kamil          Górka                 141.68 -  282: 401   92
    3    21 Joanna         Ostrowska             119.64 -  275: 354   70
    4    27 Marek          Rogalski              120.33 -  291: 341   70
    5    28 Iza            Kraj                  100.00 -  361: 379   50
    6    33 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  271: 383   50
    7    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  302: 189  150
    8    31 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  312: 265  151
    9    27 Sławomir       Długosz               107.36 +  326: 310  157
   10    25 Tomasz         Łapka                 130.22 -  326: 382   80
   11    29 Sylwia         Łada                  103.97 +  380: 378  154
   12    25 Dorota         Rudzińska             119.31 -  276: 397   69
   13    27 Paweł          Morga                 119.37 -  329: 355   69
   14    30 Renata         Andracka              112.74 -  272: 444   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 14 100.07




	Michał, Piotr Waszkiewicz 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 PAUZA
    2    17 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  265: 400   92
    3    26 Paweł          Jackowski             144.42 -  337: 420   94
    4    30 Artur          Koszel                126.00 -  388: 454   76
    5    32 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  489: 278  151
    6    28 Joanna         Ostrowska             119.64 +  422: 360  170
    7    23 Maria          Krzyżanowska          116.58 +  455: 433  167
    8    17 Maurycy        Machnio               113.38 -  338: 400   63
    9    22 Paweł          Morga                 119.37 +  439: 375  169
   10    17 Zbigniew       Rybak                 117.34 +  393: 342  167
   11    13 Tomasz         Lempart               116.67 +  396: 319  167
   12    11 Mariusz        Skrobosz              148.67 -  312: 485   99
   13    13 Irena          Sołdan                131.20 +  505: 273  181
   14    11 Piotr          Broda                 127.90 +  381: 321  178
   15     6 Marek          Reda                  142.12 -  244: 373   92
   16    11 Wojciech       Zemło                 133.93 -  300: 412   84
   17    14 Rafał          Wesołowski            128.60 +  393: 323  179
   18    11 Tomasz         Łapka                 130.22 -  324: 472   80
   19    14 Grzegorz       Pukniel               121.38 +  444: 415  171
   20    10 Szymon         Płachta               134.05 +  350: 275  184
   21    11 Agnieszka      Krupka                131.41 -  310: 401   81
   22    12 Michał         Kolaj                 125.80 +  414: 363  176
   23     1 Michał         Alabrudziński         156.66 -  335: 399  107
   24    12 Dorota         Rudzińska             119.31 -  345: 346   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2997  / 23 130.30




	Kacper Zegadło 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Sporczyk              124.94 +  362: 345  175
    2    12 Stanisław      Rydzik                148.12 -  402: 449   98
    3    22 Piotr          Broda                 127.90 -  299: 388   78
    4    25 Sylwia         Kozłowska             100.55 +  384: 366  151
    5    23 Leszek         Kacprzyk              123.78 +  375: 330  174
    6    13 Irena          Sołdan                131.20 -  234: 427   81
    7    22 Krzysztof      Gibas                 124.14 -  384: 405   74
    8    23 Paweł          Morga                 119.37 -  253: 405   69
    9    26 Zbigniew       Wietecki              124.99 -  343: 374   75
   10    33 Krzysztof      Zawadzki              106.27 +  391: 340  156
   11    25 Maria          Krzyżanowska          116.58 +  426: 324  167
   12    21 Maurycy        Machnio               113.38 -  304: 383   63
   13    24 Joanna         Ostrowska             119.64 +  417: 372  170
   14    23 Zbigniew       Rybak                 117.34 +  413: 303  167
   15    20 Tomasz         Łapka                 130.22 -  301: 383   80
   16    18 Michał         Kolaj                 125.80 -  277: 440   76
   17    25 Marek          Rogalski              120.33 -  274: 364   70
   18    24 Iza            Kraj                  100.00 -  314: 382   50
   19    30 Katarzyna      Bogusławska           108.92 +  460: 319  159
   20    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  451: 152  150
   21    24 Artur          Koszel                126.00 +  374: 358  176
   22    24 Ziemowit       Pazda                 105.48 +  382: 302  155
   23    18 Tomasz         Górka                 126.29 +  421: 342  176
   24    17 Dorota         Stachowska            124.39 -  343: 375   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2864  / 24 119.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII turniej 24h Non Stop "Le Mans"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Leszek         Kacprzyk              364: 314
   2 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Kosz                  434: 498
   3 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Socha                 370: 337
   4 Marek          Rogalski             - Mirosław       Uglik                 335: 408
   5 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Ostrowska             483: 395
   6 Paweł          Morga                - Stanisław      Rydzik                428: 439
   7 Dawid          Pikul                - Dorota         Rudzińska             592: 306
   8 Adam           Janicki              - Paweł          Jackowski             257: 397
   9 Piotr          Pietuchowski         - Zbigniew       Rybak                 370: 362
  10 Sławomir       Wolski               - Marek          Reda                  183: 570
  11 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Lempart               409: 369
  12 Maria          Krzyżanowska         - Kamil          Górka                 423: 467
  13 Kamil          Kister               - Dariusz        Jarosławski           476: 303
  14 Maurycy        Machnio              - Grzegorz       Kurowski              312: 442
  15 Krzysztof      Obremski             - Ewa            Radzikowska           474: 302
  16 Renata         Andracka             - Grzegorz       Łukasik               280: 358
  17 Szymon         Płachta              - Teresa         Zalewska              353: 383
  18 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Zemło                 343: 491
  19 Robert         Kamiński             - Katarzyna      Bogusławska           377: 386
  20 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Krupka                294: 422
  21 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Zawadzki              426: 220
  22 Robert         Wagner               - Tomasz         Łapka                 304: 480
  23 Rafał          Wesołowski           - Ziemowit       Pazda                 399: 338
  24 Katarzyna      Dębska               - Rafał          Dąbrowski             284: 494
  25 Piotr          Broda                - Sylwia         Łada                  279: 354
  26 Sylwia         Kozłowska            - Aleksander     Puchalski             260: 422
  27 Tomasz         Górka                - Maciej         Sylwestrzuk           400:   1
  28 Artur          Kwiatkowski          - Artur          Koszel                314: 277
  29 Michał         Kolaj                - Paulina        Naplocha              337: 368
  30 Mirosław       Dejna                - Zbigniew       Wietecki              225: 355
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Kacper         Zegadło               345: 362
  32 Iza            Kraj                 - Czesław        Grajewski             363: 384
  33 Dorota         Stachowska           - Sylwia         Buks                  423: 339
  34 Halina         Mrozek               - Krzysztof      Gibas                 345: 375
  35 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Górka                - Dawid          Pikul                 356: 368
   2 Marek          Reda                 - Rafał          Wesołowski            339: 321
   3 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Kosz                  353: 448
   4 Rafał          Dąbrowski            - Katarzyna      Bogusławska           367: 321
   5 Czesław        Grajewski            - Wojciech       Zemło                 352: 365
   6 Teresa         Zalewska             - Mariusz        Skrobosz              346: 401
   7 Tomasz         Łapka                - Krzysztof      Gibas                 369: 501
   8 Kamil          Kister               - Dominik        Urbacki               375: 448
   9 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Pietuchowski          315: 388
  10 Kamil          Górka                - Paulina        Naplocha              401: 282
  11 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         332: 451
  12 Stanisław      Rydzik               - Kacper         Zegadło               449: 402
  13 Grzegorz       Łukasik              - Irena          Sołdan                381: 343
  14 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Stachowska            351: 366
  15 Aleksander     Puchalski            - Sylwia         Łada                  394: 359
  16 Agnieszka      Krupka               - Artur          Kwiatkowski           506: 237
  17 Tomasz         Zwoliński            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           400: 265
  18 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Pukniel               342: 440
  19 Leszek         Kacprzyk             - Paweł          Morga                 378: 372
  20 Maria          Krzyżanowska         - Maurycy        Machnio               425: 391
  21 Dorota         Rudzińska            - Joanna         Ostrowska             352: 373
  22 Robert         Kamiński             - Robert         Wagner                463: 280
  23 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Jarosławski           420: 286
  24 Ewa            Radzikowska          - Iza            Kraj                  418: 359
  25 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Długosz               439: 396
  26 Katarzyna      Dębska               - Szymon         Płachta               363: 374
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Andracka              443: 351
  28 Piotr          Broda                - Halina         Mrozek                352: 328
  29 Artur          Koszel               - Szymon         Dąbrowski             351: 380
  30 Sylwia         Buks                 - Sylwia         Kozłowska             414: 348
  31 Ziemowit       Pazda                - Adam           Janicki               312: 373
  32 Michał         Kolaj                - Mirosław       Dejna                 547: 201
  33 Dariusz        Socha                - Krzysztof      Zawadzki              424: 327
  34 Marek          Rogalski             - Sławomir       Wolski                321: 408


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Dawid          Pikul                 417: 417
   2 Dariusz        Kosz                 - Dominik        Urbacki               449: 437
   3 Aleksander     Puchalski            - Agnieszka      Krupka                375: 411
   4 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         376: 351
   5 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             371: 437
   6 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Stachowska            431: 294
   7 Krzysztof      Gibas                - Piotr          Pietuchowski          367: 397
   8 Kamil          Górka                - Grzegorz       Łukasik               437: 333
   9 Rafał          Dąbrowski            - Michał         Kolaj                 389: 388
  10 Grzegorz       Pukniel              - Czesław        Grajewski             420: 258
  11 Mirosław       Uglik                - Kamil          Kister                291: 496
  12 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Łapka                 350: 290
  13 Szymon         Płachta              - Maria          Krzyżanowska          373: 325
  14 Szymon         Dąbrowski            - Robert         Kamiński              291: 492
  15 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Wesołowski            400: 531
  16 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Obremski              323: 464
  17 Tomasz         Lempart              - Ewa            Radzikowska           453: 286
  18 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Sporczyk              234: 413
  19 Grzegorz       Kurowski             - Zbigniew       Wietecki              554: 288
  20 Leszek         Kacprzyk             - Irena          Sołdan                329: 405
  21 Paulina        Naplocha             - Joanna         Ostrowska             275: 354
  22 Kacper         Zegadło              - Piotr          Broda                 299: 388
  23 Dariusz        Socha                - Adam           Janicki               383: 431
  24 Sławomir       Wolski               - Tomasz         Górka                 296: 449
  25 Sylwia         Buks                 - Artur          Kwiatkowski           339: 263
  26 Paweł          Jackowski            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           420: 337
  27 Paweł          Morga                - Katarzyna      Dębska                288: 413
  28 Renata         Andracka             - Iza            Kraj                  474: 307
  29 Artur          Koszel               - Maurycy        Machnio               399: 364
  30 Sylwia         Kozłowska            - Sławomir       Długosz               366: 353
  31 Dariusz        Jarosławski          - Halina         Mrozek                399: 347
  32 Dorota         Rudzińska            - Robert         Wagner                363: 338
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Rogalski              306: 397
  34 Ziemowit       Pazda                - Mirosław       Dejna                 594: 179


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Dąbrowski             336: 334
   2 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Zwoliński             375: 307
   3 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              493: 358
   4 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 445: 303
   5 Wojciech       Zemło                - Marek          Reda                  505: 255
   6 Aleksander     Puchalski            - Kamil          Kister                438: 306
   7 Irena          Sołdan               - Robert         Kamiński              434: 323
   8 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              506: 365
   9 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Pukniel               577: 368
  10 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                389: 413
  11 Dominik        Urbacki              - Szymon         Płachta               431: 418
  12 Sylwia         Buks                 - Krzysztof      Obremski              313: 460
  13 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Stachowska            428: 343
  14 Krzysztof      Gibas                - Teresa         Zalewska              309: 310
  15 Grzegorz       Łukasik              - Tomasz         Lempart               326: 386
  16 Adam           Janicki              - Tomasz         Górka                 329: 431
  17 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              415: 337
  18 Leszek         Kacprzyk             - Michał         Kolaj                 327: 318
  19 Ziemowit       Pazda                - Dorota         Rudzińska             279: 406
  20 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Dąbrowski             384: 228
  21 Ewa            Radzikowska          - Maria          Krzyżanowska          363: 347
  22 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Socha                 423: 253
  23 Czesław        Grajewski            - Tomasz         Łapka                 268: 350
  24 Dariusz        Jarosławski          - Renata         Andracka              380: 292
  25 Kacper         Zegadło              - Sylwia         Kozłowska             384: 366
  26 Katarzyna      Bogusławska          - Katarzyna      Dębska                289: 372
  27 Paulina        Naplocha             - Marek          Rogalski              291: 341
  28 Sławomir       Wolski               - Mirosław       Uglik                 281: 386
  29 Artur          Kwiatkowski          - Sylwia         Łada                  233: 405
  30 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Artur          Koszel                388: 454
  31 Halina         Mrozek               - Paweł          Morga                 351: 260
  32 Maurycy        Machnio              - Robert         Wagner                468: 290
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Długosz               355: 347
  34 Mirosław       Dejna                - Iza            Kraj                  155: 490


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kosz                  385: 367
   2 Wojciech       Zemło                - Agnieszka      Krupka                314: 451
   3 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Pietuchowski          453: 389
   4 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Lempart               437: 322
   5 Dominik        Urbacki              - Irena          Sołdan                437: 394
   6 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            438: 360
   7 Rafał          Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             376: 300
   8 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             401: 514
   9 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                508: 328
  10 Tomasz         Górka                - Piotr          Broda                 390: 419
  11 Teresa         Zalewska             - Aleksander     Puchalski             329: 378
  12 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Kurowski              321: 427
  13 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Pukniel               419: 365
  14 Mirosław       Uglik                - Robert         Kamiński              444: 324
  15 Dorota         Stachowska           - Kamil          Kister                338: 470
  16 Zbigniew       Wietecki             - Zbigniew       Rybak                 388: 354
  17 Krzysztof      Gibas                - Sylwia         Buks                  388: 342
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Łukasik               343: 354
  19 Marek          Rogalski             - Szymon         Płachta               440: 402
  20 Joanna         Ostrowska            - Adam           Janicki               341: 387
  21 Tomasz         Łapka                - Ewa            Radzikowska           415: 408
  22 Dariusz        Jarosławski          - Artur          Koszel                334: 488
  23 Kacper         Zegadło              - Leszek         Kacprzyk              375: 330
  24 Sylwia         Łada                 - Michał         Kolaj                 363: 466
  25 Czesław        Grajewski            - Maurycy        Machnio               382: 410
  26 Szymon         Dąbrowski            - Ziemowit       Pazda                 309: 420
  27 Maria          Krzyżanowska         - Katarzyna      Bogusławska           356: 317
  28 Iza            Kraj                 - Paulina        Naplocha              379: 361
  29 Renata         Andracka             - Krzysztof      Zawadzki              388: 284
  30 Dariusz        Socha                - Sławomir       Wolski                380: 318
  31 Halina         Mrozek               - Artur          Kwiatkowski           383: 298
  32 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Sylwia         Kozłowska             489: 278
  33 Sławomir       Długosz              - Robert         Wagner                393: 269
  34 Paweł          Morga                - Mirosław       Dejna                 416: 189


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Krupka               - Dawid          Pikul                 293: 470
   2 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         428: 441
   3 Aleksander     Puchalski            - Krzysztof      Obremski              404: 371
   4 Piotr          Pietuchowski         - Dominik        Urbacki               340: 482
   5 Dariusz        Kosz                 - Piotr          Broda                 426: 488
   6 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Zemło                 334: 360
   7 Marek          Reda                 - Rafał          Dąbrowski             420: 376
   8 Kamil          Kister               - Krzysztof      Gibas                 379: 317
   9 Tomasz         Łapka                - Grzegorz       Kurowski              390: 327
  10 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 366: 412
  11 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Rudzińska             401: 386
  12 Tomasz         Górka                - Marek          Rogalski              445: 380
  13 Irena          Sołdan               - Kacper         Zegadło               427: 234
  14 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Wietecki              374: 369
  15 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Jackowski             428: 334
  16 Adam           Janicki              - Artur          Koszel                345: 444
  17 Tomasz         Lempart              - Teresa         Zalewska              356: 349
  18 Michał         Kolaj                - Renata         Andracka              425: 411
  19 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Pukniel               366: 318
  20 Robert         Kamiński             - Dariusz        Socha                 322: 358
  21 Ewa            Radzikowska          - Maurycy        Machnio               412: 430
  22 Dorota         Stachowska           - Ziemowit       Pazda                 490: 296
  23 Halina         Mrozek               - Zbigniew       Rybak                 339: 378
  24 Szymon         Płachta              - Sylwia         Buks                  395: 334
  25 Iza            Kraj                 - Katarzyna      Dębska                422: 323
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Jarosławski           434: 217
  27 Maria          Krzyżanowska         - Leszek         Kacprzyk              257: 448
  28 Joanna         Ostrowska            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           360: 422
  29 Sławomir       Długosz              - Szymon         Dąbrowski             409: 340
  30 Katarzyna      Bogusławska          - Paweł          Morga                 298: 388
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Czesław        Grajewski             390: 354
  32 Sylwia         Kozłowska            - Sławomir       Wolski                482: 335
  33 Paulina        Naplocha             - Artur          Kwiatkowski           271: 383
  34 Robert         Wagner               - Mirosław       Dejna                 396: 121


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Aleksander     Puchalski             360: 407
   2 Michał         Alabrudziński        - Agnieszka      Krupka                408: 360
   3 Wojciech       Zemło                - Dominik        Urbacki               426: 407
   4 Piotr          Broda                - Marek          Reda                  289: 504
   5 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  429: 428
   6 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                488: 306
   7 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Kister                428: 423
   8 Rafał          Dąbrowski            - Kamil          Górka                 308: 523
   9 Tomasz         Lempart              - Tomasz         Górka                 419: 343
  10 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Łapka                 456: 344
  11 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 358: 388
  12 Artur          Koszel               - Grzegorz       Łukasik               364: 398
  13 Michał         Kolaj                - Dorota         Stachowska            488: 375
  14 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Rudzińska             420: 332
  15 Marek          Rogalski             - Mariusz        Skrobosz              342: 359
  16 Maurycy        Machnio              - Zbigniew       Wietecki              399: 386
  17 Iza            Kraj                 - Sylwia         Łada                  314: 329
  18 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Socha                 400: 381
  19 Leszek         Kacprzyk             - Krzysztof      Sporczyk              403: 356
  20 Szymon         Płachta              - Adam           Janicki               425: 315
  21 Paweł          Jackowski            - Teresa         Zalewska              398: 344
  22 Krzysztof      Gibas                - Kacper         Zegadło               405: 384
  23 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Maria          Krzyżanowska          455: 433
  24 Grzegorz       Pukniel              - Sylwia         Kozłowska             432: 239
  25 Robert         Kamiński             - Halina         Mrozek                322: 379
  26 Sylwia         Buks                 - Ziemowit       Pazda                 417: 362
  27 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Dębska                315: 345
  28 Artur          Kwiatkowski          - Renata         Andracka              256: 365
  29 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Jarosławski           396: 330
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Ewa            Radzikowska           257: 433
  31 Paweł          Morga                - Czesław        Grajewski             444: 346
  32 Katarzyna      Bogusławska          - Szymon         Dąbrowski             309: 411
  33 Robert         Wagner               - Sławomir       Wolski                376: 421
  34 Mirosław       Dejna                - Paulina        Naplocha              189: 302


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 521: 310
   2 Dominik        Urbacki              - Marek          Reda                  382: 381
   3 Aleksander     Puchalski            - Wojciech       Zemło                 378: 375
   4 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Obremski              341: 367
   5 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          333: 390
   6 Tomasz         Lempart              - Rafał          Wesołowski            426: 304
   7 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Broda                 497: 276
   8 Grzegorz       Łukasik              - Agnieszka      Krupka                388: 378
   9 Zbigniew       Rybak                - Michał         Kolaj                 417: 309
  10 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  375: 422
  11 Kamil          Kister               - Paweł          Jackowski             420: 332
  12 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Gibas                 438: 312
  13 Rafał          Dąbrowski            - Tomasz         Górka                 353: 337
  14 Tomasz         Łapka                - Mariusz        Skrobosz              283: 410
  15 Sylwia         Łada                 - Irena          Sołdan                335: 415
  16 Artur          Koszel               - Leszek         Kacprzyk              347: 453
  17 Maurycy        Machnio              - Michał, Piotr  Waszkiewicz           400: 338
  18 Grzegorz       Pukniel              - Szymon         Płachta               361: 458
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Rogalski              380: 366
  20 Dariusz        Socha                - Iza            Kraj                  377: 313
  21 Dorota         Stachowska           - Halina         Mrozek                389: 341
  22 Ewa            Radzikowska          - Sylwia         Buks                  418: 206
  23 Kacper         Zegadło              - Paweł          Morga                 253: 405
  24 Adam           Janicki              - Sławomir       Długosz               378: 297
  25 Katarzyna      Dębska               - Dorota         Rudzińska             277: 392
  26 Teresa         Zalewska             - Renata         Andracka              340: 341
  27 Zbigniew       Wietecki             - Robert         Kamiński              335: 340
  28 Ziemowit       Pazda                - Dariusz        Jarosławski           364: 383
  29 Sławomir       Wolski               - Maria          Krzyżanowska          468: 383
  30 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              341: 328
  31 Paulina        Naplocha             - Sylwia         Kozłowska             312: 265
  32 Szymon         Dąbrowski            - Artur          Kwiatkowski           371: 339
  33 Mirosław       Dejna                - Czesław        Grajewski             147: 386
  34 Robert         Wagner               - Katarzyna      Bogusławska           332: 322


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksander     Puchalski            - Michał         Alabrudziński         355: 453
   2 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Lempart               435: 322
   3 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Łukasik               346: 412
   4 Marek          Reda                 - Dawid          Pikul                 372: 500
   5 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Zwoliński             371: 412
   6 Dariusz        Kosz                 - Wojciech       Zemło                 321: 447
   7 Agnieszka      Krupka               - Kamil          Kister                344: 447
   8 Maurycy        Machnio              - Kamil          Górka                 308: 482
   9 Grzegorz       Kurowski             - Zbigniew       Rybak                 356: 333
  10 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Dąbrowski             337: 411
  11 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 423: 344
  12 Rafał          Wesołowski           - Mirosław       Uglik                 345: 304
  13 Leszek         Kacprzyk             - Szymon         Płachta               295: 353
  14 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Gibas                 339: 385
  15 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Górka                 416: 367
  16 Artur          Koszel               - Tomasz         Łapka                 404: 351
  17 Renata         Andracka             - Stanisław      Rydzik                319: 422
  18 Dariusz        Socha                - Krzysztof      Sporczyk              470: 308
  19 Ewa            Radzikowska          - Sylwia         Łada                  417: 400
  20 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Jackowski             300: 454
  21 Adam           Janicki              - Dorota         Stachowska            345: 299
  22 Paweł          Morga                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           375: 439
  23 Robert         Kamiński             - Sławomir       Wolski                429: 221
  24 Iza            Kraj                 - Sylwia         Buks                  393: 404
  25 Katarzyna      Dębska               - Marek          Rogalski              278: 361
  26 Kacper         Zegadło              - Zbigniew       Wietecki              343: 374
  27 Paulina        Naplocha             - Sławomir       Długosz               326: 310
  28 Szymon         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             389: 331
  29 Halina         Mrozek               - Ziemowit       Pazda                 309: 426
  30 Dariusz        Jarosławski          - Teresa         Zalewska              334: 338
  31 Maria          Krzyżanowska         - Robert         Wagner                386: 278
  32 Artur          Kwiatkowski          - Czesław        Grajewski             310: 286
  33 Sylwia         Kozłowska            - Krzysztof      Zawadzki              367: 328
  34 Mirosław       Dejna                - Katarzyna      Bogusławska           181: 355


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Alabrudziński         405: 313
   2 Dawid          Pikul                - Dominik        Urbacki               544: 300
   3 Tomasz         Zwoliński            - Aleksander     Puchalski             294: 523
   4 Wojciech       Zemło                - Kamil          Górka                 307: 537
   5 Szymon         Płachta              - Kamil          Kister                410: 354
   6 Marek          Reda                 - Piotr          Pietuchowski          410: 350
   7 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              287: 448
   8 Tomasz         Lempart              - Grzegorz       Kurowski              381: 419
   9 Rafał          Dąbrowski            - Irena          Sołdan                413: 313
  10 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Rudzińska             449: 415
  11 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Socha                 483: 312
  12 Krzysztof      Gibas                - Agnieszka      Krupka                362: 349
  13 Mirosław       Uglik                - Artur          Koszel                392: 366
  14 Paweł          Jackowski            - Leszek         Kacprzyk              368: 414
  15 Piotr          Broda                - Maurycy        Machnio               359: 328
  16 Stanisław      Rydzik               - Adam           Janicki               345: 430
  17 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Zbigniew       Rybak                 393: 342
  18 Michał         Kolaj                - Ewa            Radzikowska           355: 448
  19 Tomasz         Górka                - Zbigniew       Wietecki              410: 337
  20 Sylwia         Łada                 - Robert         Kamiński              312: 432
  21 Renata         Andracka             - Paweł          Morga                 285: 315
  22 Sylwia         Buks                 - Krzysztof      Sporczyk              297: 367
  23 Teresa         Zalewska             - Dorota         Stachowska            339: 356
  24 Marek          Rogalski             - Szymon         Dąbrowski             348: 361
  25 Tomasz         Łapka                - Paulina        Naplocha              382: 326
  26 Dariusz        Jarosławski          - Grzegorz       Pukniel               268: 402
  27 Ziemowit       Pazda                - Sylwia         Kozłowska             412: 294
  28 Sławomir       Wolski               - Iza            Kraj                  414: 399
  29 Artur          Kwiatkowski          - Maria          Krzyżanowska          282: 390
  30 Czesław        Grajewski            - Joanna         Ostrowska             307: 387
  31 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Bogusławska           307: 320
  32 Robert         Wagner               - Halina         Mrozek                311: 392
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Kacper         Zegadło               340: 391
  34 Katarzyna      Dębska               - Mirosław       Dejna                 372: 165


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              339: 330
   2 Kamil          Górka                - Aleksander     Puchalski             417: 304
   3 Grzegorz       Łukasik              - Dawid          Pikul                 448: 426
   4 Szymon         Płachta              - Marek          Reda                  368: 497
   5 Dominik        Urbacki              - Rafał          Dąbrowski             412: 481
   6 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Zemło                 371: 328
   7 Kamil          Kister               - Tomasz         Zwoliński             418: 379
   8 Krzysztof      Gibas                - Dariusz        Kosz                  370: 434
   9 Leszek         Kacprzyk             - Mariusz        Skrobosz              399: 378
  10 Adam           Janicki              - Irena          Sołdan                351: 371
  11 Piotr          Pietuchowski         - Mirosław       Uglik                 442: 352
  12 Ewa            Radzikowska          - Piotr          Broda                 328: 381
  13 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Tomasz         Lempart               396: 319
  14 Tomasz         Górka                - Rafał          Wesołowski            392: 480
  15 Dorota         Rudzińska            - Artur          Koszel                294: 372
  16 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Sporczyk              373: 366
  17 Paweł          Morga                - Paweł          Jackowski             281: 339
  18 Dorota         Stachowska           - Robert         Kamiński              364: 279
  19 Dariusz        Socha                - Stanisław      Rydzik                306: 460
  20 Maurycy        Machnio              - Szymon         Dąbrowski             342: 380
  21 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Łapka                 322: 476
  22 Halina         Mrozek               - Michał         Kolaj                 278: 401
  23 Grzegorz       Pukniel              - Renata         Andracka              366: 299
  24 Teresa         Zalewska             - Ziemowit       Pazda                 368: 292
  25 Maria          Krzyżanowska         - Kacper         Zegadło               324: 426
  26 Sylwia         Buks                 - Marek          Rogalski              338: 302
  27 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Dębska                386: 320
  28 Joanna         Ostrowska            - Sławomir       Wolski                322: 341
  29 Paulina        Naplocha             - Sylwia         Łada                  380: 378
  30 Iza            Kraj                 - Dariusz        Jarosławski           410: 345
  31 Sławomir       Długosz              - Artur          Kwiatkowski           322: 220
  32 Katarzyna      Bogusławska          - Sylwia         Kozłowska             276: 425
  33 Czesław        Grajewski            - Robert         Wagner                368: 354
  34 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              175: 344


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         384: 422
   2 Aleksander     Puchalski            - Grzegorz       Łukasik               392: 266
   3 Marek          Reda                 - Kamil          Górka                 369: 285
   4 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kurowski              393: 474
   5 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Wesołowski            456: 404
   6 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                345: 499
   7 Dominik        Urbacki              - Leszek         Kacprzyk              414: 370
   8 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Broda                 442: 385
   9 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Płachta               416: 415
  10 Wojciech       Zemło                - Piotr          Pietuchowski          345: 523
  11 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Mariusz        Skrobosz              312: 485
  12 Tomasz         Łapka                - Stanisław      Rydzik                340: 484
  13 Artur          Koszel               - Krzysztof      Gibas                 338: 374
  14 Mirosław       Uglik                - Agnieszka      Krupka                367: 335
  15 Dorota         Stachowska           - Ewa            Radzikowska           295: 318
  16 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             317: 409
  17 Tomasz         Lempart              - Adam           Janicki               581: 329
  18 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Kolaj                 336: 396
  19 Dariusz        Socha                - Tomasz         Górka                 350: 365
  20 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Morga                 396: 332
  21 Kacper         Zegadło              - Maurycy        Machnio               304: 383
  22 Zbigniew       Rybak                - Teresa         Zalewska              315: 278
  23 Robert         Kamiński             - Sylwia         Buks                  349: 301
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Wolski                466: 350
  25 Dorota         Rudzińska            - Paulina        Naplocha              397: 276
  26 Iza            Kraj                 - Sławomir       Długosz               372: 398
  27 Renata         Andracka             - Ziemowit       Pazda                 405: 413
  28 Maria          Krzyżanowska         - Halina         Mrozek                375: 313
  29 Sylwia         Kozłowska            - Marek          Rogalski              359: 360
  30 Sylwia         Łada                 - Joanna         Ostrowska             246: 429
  31 Czesław        Grajewski            - Katarzyna      Dębska                420: 292
  32 Robert         Wagner               - Dariusz        Jarosławski           407: 341
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Bogusławska           327: 319
  34 Artur          Kwiatkowski          - Mirosław       Dejna                 378: 235


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Michał         Alabrudziński         530: 275
   2 Marek          Reda                 - Aleksander     Puchalski             385: 414
   3 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Kurowski              335: 331
   4 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             393: 385
   5 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Kosz                  356: 400
   6 Krzysztof      Obremski             - Dominik        Urbacki               351: 416
   7 Dawid          Pikul                - Rafał          Dąbrowski             487: 310
   8 Mariusz        Skrobosz             - Ewa            Radzikowska           474: 410
   9 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Gibas                 447: 311
  10 Leszek         Kacprzyk             - Tomasz         Lempart               391: 397
  11 Szymon         Płachta              - Mirosław       Uglik                 319: 381
  12 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            414: 374
  13 Irena          Sołdan               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           273: 505
  14 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Zemło                 538: 333
  15 Michał         Kolaj                - Dorota         Rudzińska             352: 262
  16 Tomasz         Górka                - Tomasz         Łapka                 380: 369
  17 Artur          Koszel               - Robert         Kamiński              351: 357
  18 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Pukniel               335: 389
  19 Agnieszka      Krupka               - Dorota         Stachowska            418: 323
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             357: 315
  21 Adam           Janicki              - Maurycy        Machnio               442: 398
  22 Ziemowit       Pazda                - Sławomir       Długosz               453: 428
  23 Teresa         Zalewska             - Maria          Krzyżanowska          314: 409
  24 Joanna         Ostrowska            - Kacper         Zegadło               372: 417
  25 Sylwia         Buks                 - Dariusz        Socha                 306: 335
  26 Sławomir       Wolski               - Zbigniew       Wietecki              379: 303
  27 Paweł          Morga                - Paulina        Naplocha              355: 329
  28 Marek          Rogalski             - Iza            Kraj                  349: 398
  29 Robert         Wagner               - Renata         Andracka              322: 335
  30 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              342: 288
  31 Dariusz        Jarosławski          - Czesław        Grajewski             407: 394
  32 Katarzyna      Bogusławska          - Halina         Mrozek                318: 406
  33 Sylwia         Kozłowska            - Mirosław       Dejna                 398: 217
  34 Katarzyna      Dębska               - Artur          Kwiatkowski           454: 252


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  375: 339
   2 Aleksander     Puchalski            - Dominik        Urbacki               398: 327
   3 Grzegorz       Łukasik              - Marek          Reda                  376: 276
   4 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 296: 461
   5 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              467: 467
   6 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 346: 494
   7 Rafał          Dąbrowski            - Piotr          Pietuchowski          380: 518
   8 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                426: 345
   9 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Kolaj                 400: 373
  10 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Lempart               356: 411
  11 Piotr          Broda                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           321: 381
  12 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              346: 290
  13 Tomasz         Górka                - Leszek         Kacprzyk              438: 339
  14 Robert         Kamiński             - Szymon         Płachta               350: 340
  15 Agnieszka      Krupka               - Adam           Janicki               413: 390
  16 Krzysztof      Gibas                - Grzegorz       Pukniel               335: 396
  17 Ewa            Radzikowska          - Wojciech       Zemło                 348: 424
  18 Ziemowit       Pazda                - Irena          Sołdan                469: 368
  19 Dariusz        Socha                - Artur          Koszel                343: 317
  20 Maurycy        Machnio              - Paweł          Morga                 369: 348
  21 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Łapka                 359: 367
  22 Szymon         Dąbrowski            - Maria          Krzyżanowska          319: 312
  23 Kacper         Zegadło              - Zbigniew       Rybak                 413: 303
  24 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Wolski                384: 352
  25 Halina         Mrozek               - Iza            Kraj                  325: 355
  26 Sylwia         Kozłowska            - Joanna         Ostrowska             237: 408
  27 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Dębska                342: 352
  28 Marek          Rogalski             - Teresa         Zalewska              433: 274
  29 Zbigniew       Wietecki             - Sylwia         Buks                  377: 276
  30 Paulina        Naplocha             - Renata         Andracka              272: 444
  31 Czesław        Grajewski            - Sylwia         Łada                  435: 235
  32 Mirosław       Dejna                - Dariusz        Jarosławski           183: 426
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Robert         Wagner                482: 393
  34 Artur          Kwiatkowski          - Katarzyna      Bogusławska           295: 431


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         321: 386
   2 Grzegorz       Kurowski             - Aleksander     Puchalski             315: 468
   3 Kamil          Kister               - Grzegorz       Łukasik               429: 331
   4 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 450: 325
   5 Dawid          Pikul                - Piotr          Pietuchowski          397: 320
   6 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Marek          Reda                  244: 373
   7 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             384: 360
   8 Tomasz         Lempart              - Mariusz        Skrobosz              317: 501
   9 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Obremski              335: 457
  10 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Dąbrowski             460: 316
  11 Robert         Kamiński             - Paweł          Jackowski             269: 466
  12 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Górka                 431: 333
  13 Michał         Kolaj                - Rafał          Wesołowski            350: 369
  14 Piotr          Broda                - Agnieszka      Krupka                329: 383
  15 Leszek         Kacprzyk             - Ziemowit       Pazda                 455: 377
  16 Szymon         Płachta              - Dorota         Rudzińska             367: 364
  17 Ewa            Radzikowska          - Krzysztof      Gibas                 358: 330
  18 Maurycy        Machnio              - Dariusz        Socha                 395: 259
  19 Irena          Sołdan               - Szymon         Dąbrowski             510: 285
  20 Tomasz         Łapka                - Kacper         Zegadło               383: 301
  21 Adam           Janicki              - Krzysztof      Sporczyk              366: 342
  22 Iza            Kraj                 - Dorota         Stachowska            336: 382
  23 Artur          Koszel               - Zbigniew       Wietecki              382: 259
  24 Maria          Krzyżanowska         - Paweł          Morga                 381: 324
  25 Renata         Andracka             - Joanna         Ostrowska             246: 432
  26 Marek          Rogalski             - Zbigniew       Rybak                 383: 395
  27 Sławomir       Wolski               - Katarzyna      Dębska                292: 406
  28 Teresa         Zalewska             - Sławomir       Długosz               305: 390
  29 Czesław        Grajewski            - Sylwia         Kozłowska             424: 381
  30 Sylwia         Buks                 - Halina         Mrozek                282: 315
  31 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Zawadzki              329: 376
  32 Katarzyna      Bogusławska          - Sylwia         Łada                  336: 315
  33 Robert         Wagner               - Artur          Kwiatkowski           291: 242
  34 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 369: 304
   2 Dariusz        Kosz                 - Aleksander     Puchalski             412: 407
   3 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Łukasik               438: 438
   4 Dawid          Pikul                - Kamil          Kister                392: 308
   5 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kurowski              562: 317
   6 Marek          Reda                 - Krzysztof      Obremski              307: 433
   7 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Lempart               321: 432
   8 Agnieszka      Krupka               - Dominik        Urbacki               385: 348
   9 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                325: 457
  10 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             460: 308
  11 Wojciech       Zemło                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           412: 300
  12 Tomasz         Górka                - Ewa            Radzikowska           415: 317
  13 Tomasz         Łapka                - Irena          Sołdan                419: 340
  14 Szymon         Płachta              - Piotr          Broda                 427: 378
  15 Grzegorz       Pukniel              - Leszek         Kacprzyk              416: 453
  16 Robert         Kamiński             - Maurycy        Machnio               425: 381
  17 Rafał          Dąbrowski            - Adam           Janicki               382: 304
  18 Kacper         Zegadło              - Michał         Kolaj                 277: 440
  19 Ziemowit       Pazda                - Zbigniew       Rybak                 376: 261
  20 Dorota         Stachowska           - Artur          Koszel                419: 368
  21 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Gibas                 342: 425
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Dębska                340: 263
  23 Dariusz        Socha                - Maria          Krzyżanowska          328: 322
  24 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Rudzińska             358: 362
  25 Zbigniew       Wietecki             - Iza            Kraj                  353: 373
  26 Renata         Andracka             - Marek          Rogalski              318: 380
  27 Sławomir       Długosz              - Halina         Mrozek                432: 244
  28 Sławomir       Wolski               - Czesław        Grajewski             282: 381
  29 Paweł          Morga                - Krzysztof      Zawadzki              490: 248
  30 Dariusz        Jarosławski          - Sylwia         Buks                  421: 350
  31 Sylwia         Kozłowska            - Robert         Wagner                306: 337
  32 Sylwia         Łada                 - Mirosław       Dejna                 416: 157
  33 Katarzyna      Bogusławska          - Teresa         Zalewska              340: 355
  34 Artur          Kwiatkowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              402: 428
   2 Stanisław      Rydzik               - Aleksander     Puchalski             451: 331
   3 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 367: 323
   4 Grzegorz       Łukasik              - Dariusz        Kosz                  386: 338
   5 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 390: 260
   6 Kamil          Kister               - Marek          Reda                  322: 380
   7 Tomasz         Lempart              - Wojciech       Zemło                 372: 454
   8 Piotr          Pietuchowski         - Agnieszka      Krupka                360: 348
   9 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kurowski              455: 371
  10 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Łapka                 429: 445
  11 Tomasz         Zwoliński            - Leszek         Kacprzyk              455: 247
  12 Tomasz         Górka                - Robert         Kamiński              338: 470
  13 Rafał          Dąbrowski            - Szymon         Płachta               378: 355
  14 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Rafał          Wesołowski            393: 323
  15 Piotr          Broda                - Michał         Kolaj                 441: 382
  16 Krzysztof      Gibas                - Ziemowit       Pazda                 386: 292
  17 Dorota         Rudzińska            - Irena          Sołdan                338: 324
  18 Adam           Janicki              - Grzegorz       Pukniel               340: 372
  19 Maurycy        Machnio              - Dorota         Stachowska            375: 394
  20 Ewa            Radzikowska          - Dariusz        Socha                 418: 341
  21 Artur          Koszel               - Krzysztof      Sporczyk              209: 471
  22 Zbigniew       Rybak                - Iza            Kraj                  413: 351
  23 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Wietecki              376: 331
  24 Czesław        Grajewski            - Maria          Krzyżanowska          409: 309
  25 Marek          Rogalski             - Kacper         Zegadło               364: 274
  26 Paweł          Morga                - Sławomir       Długosz               383: 360
  27 Katarzyna      Dębska               - Szymon         Dąbrowski             349: 457
  28 Sylwia         Kozłowska            - Renata         Andracka              344: 356
  29 Artur          Kwiatkowski          - Dariusz        Jarosławski           299: 340
  30 Robert         Wagner               - Sylwia         Łada                  426: 266
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Halina         Mrozek                458: 368
  32 Sylwia         Buks                 - Sławomir       Wolski                375: 335
  33 Mirosław       Dejna                - Teresa         Zalewska              175: 466
  34 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         334: 341
   2 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Łukasik               343: 387
   3 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Jackowski             367: 419
   4 Dawid          Pikul                - Mirosław       Uglik                 361: 416
   5 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 368: 382
   6 Dariusz        Kosz                 - Marek          Reda                  533: 330
   7 Kamil          Kister               - Krzysztof      Obremski              273: 478
   8 Robert         Kamiński             - Piotr          Pietuchowski          420: 394
   9 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Dąbrowski             378: 393
  10 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Lempart               312: 416
  11 Tomasz         Łapka                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           472: 324
  12 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Górka                 374: 318
  13 Krzysztof      Gibas                - Szymon         Płachta               278: 440
  14 Grzegorz       Pukniel              - Piotr          Broda                 404: 314
  15 Leszek         Kacprzyk             - Rafał          Wesołowski            342: 337
  16 Dorota         Rudzińska            - Ewa            Radzikowska           363: 419
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Stachowska            327: 395
  18 Michał         Kolaj                - Marek          Rogalski              423: 307
  19 Ziemowit       Pazda                - Czesław        Grajewski             430: 328
  20 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Rybak                 375: 367
  21 Maurycy        Machnio              - Joanna         Ostrowska             487: 303
  22 Adam           Janicki              - Paweł          Morga                 369: 363
  23 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Socha                 269: 321
  24 Iza            Kraj                 - Kacper         Zegadło               382: 314
  25 Teresa         Zalewska             - Artur          Koszel                377: 297
  26 Renata         Andracka             - Sławomir       Długosz               432: 343
  27 Maria          Krzyżanowska         - Dariusz        Jarosławski           327: 327
  28 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Zawadzki              283: 492
  29 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Bogusławska           391: 325
  30 Halina         Mrozek               - Mirosław       Dejna                 353: 183
  31 Sylwia         Łada                 - Sylwia         Kozłowska             353: 281
  32 Sylwia         Buks                 - Robert         Wagner                296: 369
  33 Sławomir       Wolski               - Artur          Kwiatkowski           368: 324


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Lempart               449: 443
   2 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Łukasik               341: 446
   3 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kosz                  358: 451
   4 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             434: 401
   5 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              365: 431
   6 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 533: 387
   7 Marek          Reda                 - Robert         Kamiński              363: 358
   8 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Łapka                 419: 358
   9 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Dąbrowski             416: 346
  10 Ewa            Radzikowska          - Kamil          Kister                344: 409
  11 Piotr          Pietuchowski         - Leszek         Kacprzyk              336: 387
  12 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Zwoliński             212: 471
  13 Szymon         Płachta              - Agnieszka      Krupka                489: 311
  14 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Grzegorz       Pukniel               444: 415
  15 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Sporczyk              554: 345
  16 Dorota         Rudzińska            - Maurycy        Machnio               370: 344
  17 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Górka                 400: 369
  18 Piotr          Broda                - Ziemowit       Pazda                 404: 358
  19 Dariusz        Socha                - Irena          Sołdan                392: 351
  20 Rafał          Wesołowski           - Adam           Janicki               433: 296
  21 Teresa         Zalewska             - Iza            Kraj                  396: 383
  22 Joanna         Ostrowska            - Maria          Krzyżanowska          333: 451
  23 Paweł          Morga                - Szymon         Dąbrowski             372: 389
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Rybak                 248: 364
  25 Dariusz        Jarosławski          - Marek          Rogalski              343: 384
  26 Czesław        Grajewski            - Renata         Andracka              388: 351
  27 Artur          Koszel               - Katarzyna      Dębska                407: 296
  28 Sławomir       Długosz              - Sławomir       Wolski                280: 376
  29 Robert         Wagner               - Zbigniew       Wietecki              275: 424
  30 Kacper         Zegadło              - Katarzyna      Bogusławska           460: 319
  31 Halina         Mrozek               - Sylwia         Łada                  327: 353
  32 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Buks                  226: 388
  33 Artur          Kwiatkowski          - Sylwia         Kozłowska             335: 305


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Wojciech       Zemło                 326: 386
   2 Grzegorz       Łukasik              - Tomasz         Zwoliński             444: 415
   3 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Kister                396: 436
   4 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                357: 380
   5 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 481: 391
   6 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Kurowski              387: 378
   7 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  305: 354
   8 Mirosław       Uglik                - Aleksander     Puchalski             438: 324
   9 Tomasz         Lempart              - Robert         Kamiński              344: 368
  10 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Szymon         Płachta               350: 275
  11 Tomasz         Łapka                - Michał         Kolaj                 429: 315
  12 Leszek         Kacprzyk             - Rafał          Dąbrowski             424: 301
  13 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          Broda                 367: 394
  14 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Pukniel               266: 501
  15 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Gibas                 395: 341
  16 Agnieszka      Krupka               - Ewa            Radzikowska           416: 290
  17 Dariusz        Socha                - Dorota         Rudzińska             288: 324
  18 Zbigniew       Rybak                - Maurycy        Machnio               384: 338
  19 Tomasz         Górka                - Czesław        Grajewski             428: 307
  20 Maria          Krzyżanowska         - Ziemowit       Pazda                 405: 325
  21 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              387: 370
  22 Marek          Rogalski             - Adam           Janicki               400: 399
  23 Szymon         Dąbrowski            - Teresa         Zalewska              347: 288
  24 Iza            Kraj                 - Robert         Wagner                430: 315
  25 Dariusz        Jarosławski          - Paweł          Morga                 426: 472
  26 Sławomir       Długosz              - Artur          Koszel                275: 500
  27 Halina         Mrozek               - Joanna         Ostrowska             376: 342
  28 Zbigniew       Wietecki             - Artur          Kwiatkowski           365: 281
  29 Katarzyna      Bogusławska          - Renata         Andracka              311: 315
  30 Kacper         Zegadło              - Mirosław       Dejna                 451: 152
  31 Sylwia         Łada                 - Sylwia         Buks                  399: 335
  32 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Zawadzki              279: 373
  33 Sylwia         Kozłowska            - Katarzyna      Dębska                396: 300


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Tomasz         Łapka                 366: 333
   2 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         353: 428
   3 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              359: 394
   4 Kamil          Górka                - Mirosław       Uglik                 408: 420
   5 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                359: 357
   6 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Obremski              463: 370
   7 Marek          Reda                 - Leszek         Kacprzyk              543: 278
   8 Robert         Kamiński             - Aleksander     Puchalski             380: 507
   9 Dawid          Pikul                - Szymon         Płachta               375: 345
  10 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Wesołowski            495: 335
  11 Agnieszka      Krupka               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           401: 310
  12 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Rudzińska             406: 368
  13 Piotr          Broda                - Tomasz         Lempart               418: 274
  14 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Pukniel               396: 450
  15 Michał         Kolaj                - Dariusz        Socha                 315: 313
  16 Dorota         Stachowska           - Piotr          Pietuchowski          446: 401
  17 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Górka                 310: 464
  18 Krzysztof      Gibas                - Irena          Sołdan                304: 403
  19 Ewa            Radzikowska          - Szymon         Dąbrowski             409: 297
  20 Marek          Rogalski             - Maria          Krzyżanowska          418: 293
  21 Renata         Andracka             - Maurycy        Machnio               348: 409
  22 Ziemowit       Pazda                - Zbigniew       Wietecki              370: 390
  23 Adam           Janicki              - Iza            Kraj                  315: 407
  24 Artur          Koszel               - Kacper         Zegadło               358: 374
  25 Paweł          Morga                - Sylwia         Łada                  513: 300
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Zawadzki              426: 369
  27 Teresa         Zalewska             - Czesław        Grajewski             387: 325
  28 Artur          Kwiatkowski          - Joanna         Ostrowska             306: 376
  29 Sylwia         Kozłowska            - Halina         Mrozek                348: 399
  30 Mirosław       Dejna                - Sławomir       Wolski                181: 414
  31 Katarzyna      Bogusławska          - Dariusz        Jarosławski           330: 312
  32 Sylwia         Buks                 - Sławomir       Długosz               361: 428
  33 Katarzyna      Dębska               - Robert         Wagner                275: 388


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Łukasik               339: 285
   2 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             437: 318
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Kister                298: 291
   4 Marek          Reda                 - Grzegorz       Kurowski              481: 355
   5 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Kosz                  399: 479
   6 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Zemło                 452: 265
   7 Agnieszka      Krupka               - Kamil          Górka                 339: 368
   8 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Jackowski             384: 409
   9 Aleksander     Puchalski            - Tomasz         Łapka                 452: 254
  10 Robert         Kamiński             - Dawid          Pikul                 263: 374
  11 Leszek         Kacprzyk             - Piotr          Broda                 398: 278
  12 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Michał         Kolaj                 414: 363
  13 Tomasz         Górka                - Dorota         Stachowska            328: 356
  14 Tomasz         Lempart              - Rafał          Dąbrowski             374: 377
  15 Szymon         Płachta              - Ewa            Radzikowska           414: 354
  16 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            352: 385
  17 Dorota         Rudzińska            - Marek          Rogalski              397: 310
  18 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Pietuchowski          352: 474
  19 Maurycy        Machnio              - Teresa         Zalewska              429: 291
  20 Szymon         Dąbrowski            - Iza            Kraj                  303: 304
  21 Dariusz        Socha                - Paweł          Morga                 300: 360
  22 Maria          Krzyżanowska         - Krzysztof      Sporczyk              362: 417
  23 Krzysztof      Gibas                - Zbigniew       Rybak                 340: 318
  24 Kacper         Zegadło              - Ziemowit       Pazda                 382: 302
  25 Robert         Wagner               - Artur          Koszel                356: 382
  26 Joanna         Ostrowska            - Sławomir       Długosz               378: 362
  27 Czesław        Grajewski            - Sylwia         Buks                  464: 313
  28 Katarzyna      Bogusławska          - Adam           Janicki               296: 411
  29 Renata         Andracka             - Mirosław       Dejna                 428: 174
  30 Halina         Mrozek               - Katarzyna      Dębska                360: 307
  31 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Wolski                318: 305
  32 Krzysztof      Zawadzki             - Artur          Kwiatkowski           382: 250
  33 Dariusz        Jarosławski          - Sylwia         Kozłowska             361: 297


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Michał         Alabrudziński         335: 399
   2 Grzegorz       Łukasik              - Leszek         Kacprzyk              451: 414
   3 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              356: 509
   4 Mirosław       Uglik                - Marek          Reda                  427: 382
   5 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Kurowski              346: 386
   6 Kamil          Górka                - Grzegorz       Pukniel               522: 376
   7 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                410: 306
   8 Szymon         Płachta              - Aleksander     Puchalski             379: 377
   9 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             347: 459
  10 Kamil          Kister               - Wojciech       Zemło                 421: 591
  11 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kamiński              381: 282
  12 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Krupka                344: 288
  13 Tomasz         Łapka                - Piotr          Broda                 414: 439
  14 Rafał          Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            395: 245
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Pietuchowski          457: 397
  16 Iza            Kraj                 - Michał         Kolaj                 311: 353
  17 Marek          Rogalski             - Tomasz         Lempart               380: 379
  18 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Górka                 421: 342
  19 Maurycy        Machnio              - Krzysztof      Gibas                 346: 366
  20 Ewa            Radzikowska          - Irena          Sołdan                389: 381
  21 Artur          Koszel               - Paweł          Morga                 370: 349
  22 Ziemowit       Pazda                - Joanna         Ostrowska             522: 316
  23 Sławomir       Długosz              - Czesław        Grajewski             355: 354
  24 Adam           Janicki              - Maria          Krzyżanowska          297: 387
  25 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Jarosławski           363: 395
  26 Sylwia         Kozłowska            - Zbigniew       Wietecki              375: 367
  27 Halina         Mrozek               - Renata         Andracka              365: 406
  28 Robert         Wagner               - Dariusz        Socha                 300: 284
  29 Artur          Kwiatkowski          - Teresa         Zalewska              303: 491
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Buks                  413: 323
  31 Katarzyna      Dębska               - Sylwia         Łada                  345: 358
  32 Mirosław       Dejna                - Szymon         Dąbrowski             191: 444
  33 Sławomir       Wolski               - Katarzyna      Bogusławska           289: 340


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Łukasik               579: 249
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 351: 375
   3 Marek          Reda                 - Mirosław       Uglik                 359: 318
   4 Wojciech       Zemło                - Dariusz        Kosz                  351: 418
   5 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              403: 491
   6 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Jackowski             502: 246
   7 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Pikul                 486: 226
   8 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                313: 320
   9 Grzegorz       Pukniel              - Szymon         Płachta               327: 487
  10 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Dąbrowski             493: 325
  11 Piotr          Broda                - Leszek         Kacprzyk              311: 436
  12 Dorota         Rudzińska            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           346: 345
  13 Michał         Kolaj                - Tomasz         Łapka                 385: 337
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Krupka                316: 391
  15 Ewa            Radzikowska          - Marek          Rogalski              452: 364
  16 Krzysztof      Gibas                - Robert         Kamiński              407: 407
  17 Dorota         Stachowska           - Kacper         Zegadło               375: 343
  18 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Lempart               404: 288
  19 Maurycy        Machnio              - Tomasz         Górka                 426: 474
  20 Irena          Sołdan               - Paweł          Morga                 496: 357
  21 Iza            Kraj                 - Artur          Koszel                368: 323
  22 Renata         Andracka             - Teresa         Zalewska              427: 364
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Dąbrowski             306: 326
  24 Maria          Krzyżanowska         - Sylwia         Łada                  317: 384
  25 Ziemowit       Pazda                - Czesław        Grajewski             362: 381
  26 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Rybak                 366: 376
  27 Zbigniew       Wietecki             - Adam           Janicki               432: 266
  28 Dariusz        Socha                - Halina         Mrozek                400: 318
  29 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Jarosławski           414: 431
  30 Sławomir       Wolski               - Robert         Wagner                411: 433
  31 Sylwia         Kozłowska            - Katarzyna      Bogusławska           351: 370
  32 Katarzyna      Dębska               - Sylwia         Buks                  438: 359
  33 Artur          Kwiatkowski          - Mirosław       Dejna                 228: 215
Lista rankingowa na dzień 08-12-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.84  29703  187
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.00  31000  200
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.58  29641  193
   4 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 152.98   7955   52
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  26654  177
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.37  18646  124
   7 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.85  29970  200
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.26  29703  199
   9 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.98   6257   42
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.36  29325  199
  11 Miłosz Wrzałek                 Reda                 147.34  29026  197
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.52  26666  182
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.02  27451  188
  14 Dawid Pikul                    Poznań               145.79  26971  185
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.69  27827  191
  16 Marek Reda                     Wołomin              145.25  27743  191
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  20003  138
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.79  28813  199
  19 Jan Mrozowski                  Kraków               144.38  21079  146
  20 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             143.98  28509  198
  22 Kamil Górka                    Kraków               143.61  27142  189
  23 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  24 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.50  28357  199
  25 Kamil Kister                   Puławy               142.31  28462  200
  26 Justyna Górka                  Kraków               141.76  27076  191
  27 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  28 Przemysław Herdzina            Kraków               140.97   4370   31
  29 Krzysztof Obremski             Legnica              140.75  24912  177
  30 Adam Szukalski                 Coventry             139.92   6716   48
  31 Bogusław Szyszka               Oława                139.75  23897  171
  32 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.54  26652  191
  33 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.52  13254   95
  34 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.95  27235  196
  35 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.83  26377  190
  36 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.67  22465  162
  37 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  38 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.47  25706  187
  39 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  11681   85
  40 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.42  20063  146
  41 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.98  27396  200
  42 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  43 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  11632   85
  44 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.81  24353  178
  45 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.35  26316  193
  46 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  47 Jakub Szymczak                 Łódź                 135.79  11406   84
  48 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.71  26600  196
  49 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  50 Karol Waniek                   Wrocław              134.40  14381  107
  51 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             133.53  26439  198
  53 Weronika Rudnicka              Szczecin             133.10  26220  197
  54 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.05  12241   92
  55 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       132.85   5181   39
  56 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  57 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.51   8083   61
  58 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.31  25139  190
  59 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.27  14814  112
  60 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       132.09  22588  171
  61 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  62 Agnieszka Krupka               Krosno               131.86  14636  111
  63 Janusz Krupiński               Bytom                131.74  12911   98
  64 Irena Sołdan                   Sopot                131.16  25838  197
  65 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.96  26062  199
  66 Robert Kamiński                Warszawa             130.95  25535  195
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             130.91   6022   46
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               130.79  25505  195
  69 Marek Roszak                   Poznań               130.79   7978   61
  70 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.75  20528  157
  71 Paweł Janaś                    Głogów               130.66  11237   86
  72 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  73 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  74 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  75 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.58  14513  112
  76 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.39  21996  170
  77 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  78 Maciej Grąbczewski             Piła                 129.23  25716  199
  79 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  80 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  81 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.95  21922  170
  82 Tomasz Łapka                   Opole                128.79  11462   89
  83 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.70  23809  185
  84 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.61  21863  170
  85 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.40  12583   98
  86 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.39   8602   67
  87 Marcin Mroziuk                 Warszawa             128.28   8851   69
  88 Michał Trumpus                 Wrocław              127.92   4733   37
  89 Andrzej Kroc                   Łódź                 127.47  23964  188
  90 Katarzyna Małek                Mielec               127.36  22034  173
  91 Piotr Broda                    Sandomierz           127.32  25083  197
  92 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.22  24807  195
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  94 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
  95 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.89  21318  168
  96 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  97 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.56  24047  190
  98 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.66  24881  198
  99 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.64  24500  195
 100 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 101 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.41  22825  182
 102 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.39   4514   36
 103 Michał Kolaj                   Ostróda              125.27  23926  191
 104 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            125.20  10141   81
 105 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 106 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            125.00   5875   47
 107 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.96  24242  194
 108 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 109 Jacek Pietruszka               Kraków               124.91   9618   77
 110 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       124.80  18345  147
 111 Robert Głowacki                Łódź                 124.79  13852  111
 112 Tomasz Górka                   Łęczna               124.73   6860   55
 113 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  22175  178
 114 Krzysztof Gibas                Kraków               124.52  21293  171
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.38  10821   87
 116 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 117 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  124.30  23119  186
 118 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  23731  191
 119 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 120 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.94  22681  183
 121 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 122 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.88  24157  195
 123 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 124 Natalia Ogierman               Katowice             123.30  18865  153
 125 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.09   6524   53
 126 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.76  22957  187
 127 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.58  11645   95
 128 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       122.48   9676   79
 129 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.18  23581  193
 130 Leszek Stecuła                 Bytom                122.04   8787   72
 131 Artur Koszel                   Warszawa             121.96   9269   76
 132 Czesław Grajewski              Choroszcz            121.61  24323  200
 133 Adam Jurkowski                 Gliwice              121.54   6077   50
 134 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46   4980   41
 135 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 136 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 137 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 138 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 139 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.05   4479   37
 140 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 141 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.02  20089  166
 142 Łukasz Baranowski              Gdynia               120.85  22720  188
 143 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.77  17632  146
 144 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 145 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.41  23842  198
 146 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 147 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.91   5636   47
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            119.91  13190  110
 149 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.63  19021  159
 150 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 151 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.10  13577  114
 152 Marek Rogalski                 Warszawa             119.05   9048   76
 153 Stanisław Gasik                Warszawa             118.96   9755   82
 154 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 155 Lucyna Śniadach                Rumia                118.81   7604   64
 156 Tomasz Lempart                 Kraków               118.80  14493  122
 157 Beata Piotrowska               Łódź                 118.74   7837   66
 158 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 159 Adam Janicki                   Łódź                 118.08  23617  200
 160 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.00  23483  199
 161 Łukasz Sornek                  Mikołów              117.95  22292  189
 162 Anna Biegańska                 Białystok            117.94   9081   77
 163 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 164 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 165 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.66  20709  176
 166 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 167 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 168 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.44  20905  178
 169 Dorota Maciejuk                Warszawa             117.40   6105   52
 170 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 171 Paweł Morga                    Warszawa             117.28  11611   99
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 173 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 174 Radosław Więch                 Warszawa             116.79  15650  134
 175 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             116.72  11439   98
 176 Sławomir Wolski                Wrocław              116.68  22752  195
 177 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 178 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.30  15817  136
 179 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.15   4530   39
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.15  10105   87
 181 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 182 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.73  12499  108
 183 Marta Świątkowska              Wrocław              115.65  13762  119
 184 Przemysław Pawlic              Wrocław              115.60   4971   43
 185 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.43  15699  136
 186 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 187 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.40  19157  166
 188 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.34  22145  192
 189 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.93   7815   68
 190 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.58   9625   84
 191 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 192 Maciej Bukowski                Szczecin             114.48   5266   46
 193 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 194 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 195 Jerzy Matyasik                 Kraków               114.17  21921  192
 196 Maurycy Machnio                Lipiany              113.88  12755  112
 197 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            113.76   7963   70
 198 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.70   5685   50
 199 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 200 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.56   5905   52
 201 Anna Niedzielko                Szczecin             113.53  11126   98
 202 Marianna Kozłowska             Białystok            113.44   9869   87
 203 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 204 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 205 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.68  20959  186
 207 Renata Andracka                Zwola                112.66  21630  192
 208 Teresa Zalewska                Racibórz             112.58  15987  142
 209 Bogusław Książek               Szczecin             112.55   7316   65
 210 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 211 Szymon Dąbrowski               Warszawa             112.40  22255  198
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.39  21610  194
 213 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 214 Halina Roszak                  Poznań               110.80   4543   41
 215 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 216 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 217 Jerzy Luter                    Bytom                110.61  15707  142
 218 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 219 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 220 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 221 Marcin Ceglarek                Kraków               109.94   9345   85
 222 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 223 Józef Burzyński                Ełk                  109.82   9005   82
 224 Anna Krynicka                  Warszawa             109.79   6697   61
 225 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.71  12946  118
 226 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      109.69   3839   35
 227 Urszula Solarska               Łódź                 109.67  21495  196
 228 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 229 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.64  12609  115
 230 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 231 Marta Sztajnert                Wisła                109.32   5466   50
 232 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 233 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 234 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 235 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.16   6706   62
 236 Paweł Maciejczuk               Białystok            107.86  11325  105
 237 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 238 Joanna Suchanek                Wrocław              107.64  17115  159
 239 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 240 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 241 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.38  20939  195
 242 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.37  20185  188
 243 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.17  14361  134
 244 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.95   4064   38
 245 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.59   8634   81
 247 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               106.31  19561  184
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            106.25   8181   77
 249 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.07   6470   61
 250 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.00   9540   90
 251 Ziemowit Pazda                 Wrocław              106.00  10918  103
 252 Sławomir Długosz               Ostróda              105.82  20952  198
 253 Sylwia Łada                    Inowrocław           105.77  19991  189
 254 Bożena Guział                  Racibórz             105.73   6661   63
 255 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.63  12464  118
 256 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 257 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 258 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 259 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.14  12497  120
 260 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.07  20398  196
 261 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.74  19711  190
 262 Jakub Błażejewski              Poznań               103.70   6533   63
 263 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 264 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 265 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 266 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.84  14461  142
 267 Juliusz Czupryniak             Warszawa             101.28   5064   50
 268 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 269 Anna Arana                     Warszawa             100.90  13722  136
 270 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 271 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               100.24  10425  104
 272 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.39   3578   36
 273 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 274 Halina Mrozek                  Warszawa              98.17   8148   83
 275 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.93  11556  118
 276 Maciej Dąbrowski               Warszawa              97.45  19101  196
 277 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.24   8168   84
 278 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.87  11237  116
 279 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.80  16552  171
 280 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              95.87   5944   62
 281 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 282 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 283 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 284 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 285 Sylwia Buks                    Warszawa              93.84  18768  200
 286 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 287 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 288 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 289 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 290 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 291 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 292 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 293 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 294 Paulina Naplocha               Racibórz              86.86  17286  199
 295 Andrzej Klich                  Jaworzno              85.19   9967  117
 296 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.00   9945  117
 297 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              84.86   6025   71
 298 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 299 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.58   5836   69
 300 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.64   4182   50
 301 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 302 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 303 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 304 Kamila Zacharuk                Zabrze                82.39   3131   38
 305 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 306 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 307 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 308 Mirosław Dejna                 Sampława              60.86  11564  190
 309 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33




Poczekalnia na dzień 08-12-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   4 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   5 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   6 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   7 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   8 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
   9 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  10 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  11 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  12 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  13 Monika Siemaszko               Lipiany              110.42   2871   26
  14 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  15 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  16 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  17 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  18 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  19 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  20 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  21 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.21   3317   24
  22 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  24 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  25 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  26 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  27 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  28 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      125.54   3013   24
  30 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  32 Kacper Zegadło                 Warszawa             119.33   2864   24
  33 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  34 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  35 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  36 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  37 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     115.25   2766   24
  38 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  39 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  40 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  41 Iza Kraj                       Warszawa             112.71   2705   24
  42 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  43 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  44 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  45 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  46 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  47 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  48 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  49 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  50 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    105.33   2528   24
  51 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  52 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  53 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  54 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.04   2329   24
  55 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  56 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  57 Marcin Stachowski              Wydartowo I           94.00   2256   24
  58 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  60 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  61 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  62 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  63 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  64 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  65 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  66 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  67 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  68 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  69 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  70 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   86.65   1993   23
  71 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  72 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  73 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  74 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.22   1753   23
  75 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  76 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  77 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  78 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  79 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  80 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  81 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  82 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  83 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  84 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            117.00   2457   21
  85 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  86 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            106.81   2243   21
  87 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  88 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  89 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  90 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  91 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  92 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  93 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  94 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  95 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  96 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  97 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  98 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  99 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
 100 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
 101 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
 102 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 103 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 104 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 105 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
 106 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 107 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 108 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 109 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 110 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 111 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 112 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 113 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 114 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 115 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 116 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 117 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             82.86   1160   14
 118 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 119 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             72.93   1021   14
 120 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.64    919   14
 121 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 122 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 123 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 124 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 125 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 126 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 127 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 128 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 129 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 130 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 131 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 132 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 133 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 134 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 135 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 136 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 137 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 138 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 139 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 140 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 141 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 142 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 143 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 144 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 145 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 146 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 147 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 148 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 149 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 150 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 151 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.92   1487   12
 152 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 153 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 154 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 155 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 156 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 157 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 158 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 159 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 160 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 161 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 162 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 163 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 164 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 165 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 166 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 167 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 168 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 169 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 170 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 171 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 172 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 173 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.67   1280   12
 174 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 175 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 176 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 177 Paweł Zaręba                   Warszawa             104.17   1250   12
 178 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 179 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 180 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 181 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 182 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 183 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 184 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 185 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 186 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 187 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 188 Laura Pisula                   Wrocław               99.67   1196   12
 189 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 190 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 191 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 192 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 193 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 194 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 195 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 196 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 197 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 198 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 199 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 200 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 201 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 202 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 203 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 204 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 205 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.08   1129   12
 206 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 207 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 208 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 209 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 210 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             92.83   1114   12
 211 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 212 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 213 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 214 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 215 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 216 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 217 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 218 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 219 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 220 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 221 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 222 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 223 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 224 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 225 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 226 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 228 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 229 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 230 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 231 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 232 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 233 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 234 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 235 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 236 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 237 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 238 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 239 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 240 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 241 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 242 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 243 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 244 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 245 Tomasz A. Praga                Białystok             91.18   1003   11
 246 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 247 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 248 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 249 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 250 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 251 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 252 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 253 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 254 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 255 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 256 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 257 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 258 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 259 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 260 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 261 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 262 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 263 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 264 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 265 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 266 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 267 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 268 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 269 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 270 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 271 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 272 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 273 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 274 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 275 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 276 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 277 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 278 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 279 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 280 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 281 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 282 Andrzej Gostomski              Łódź                  93.11    838    9
 283 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 284 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 285 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 286 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 287 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 288 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 289 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 290 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 291 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 292 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 293 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 294 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 295 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 296 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 297 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 298 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 299 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 300 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 301 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 302 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 303 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 304 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 305 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 306 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 307 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 308 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 309 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 310 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 311 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 312 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 313 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 314 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 315 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 316 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 317 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 318 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 319 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 320 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 321 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 322 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 323 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 324 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 325 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 326 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 327 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 328 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 329 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 330 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 331 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 332 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.00    452    4
 333 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 334 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 335 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 336 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 337 Zygmunt Skwarek                Katowice              77.75    311    4
 338 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 339 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 340 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 341 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 342 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 343 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 344 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 345 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 346 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 347 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 348 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 349 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 350 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 351 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 352 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 353 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 354 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 355 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 356 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 357 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 358 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 359 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 360 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 361 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 362 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 363 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 364 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 365 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 366 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie