Białystok 6
października
Białystok 6- 7 października III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Grand Prix 2012
Nowy Dwór Mazowiecki20
października
Nowy Dwór Mazowiecki 20-21 października XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
Łódź27
października
Łódź 27-28 października XVIII Mistrzostwa Łodzi
Okiem stażysty20 - 21 października 2012 — XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w ScrabbleNowy Dwór Mazowiecki, 20 - 21 października 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Okiem stażystyW słoneczny, ciepły, jesienny, sobotni poranek, grupa miłośników słowa pisanego (i zapewne też mówionego :)) zdecydowała się stawić czoła nie lada zadaniu — uczestnictwu w XV Mistrzostwach Nowego Dworu Mazowieckiego. Uwierzcie mi, nie wszyscy sprostali temu zadaniu... Wyścig po tytuł Mistrza rozpoczął się kilkanaście minut po 12, organizatorzy zdecydowali się poczekać chwilę na spóźnialskich. Ruszyliśmy z kopyta i brzdęk uderzających o siebie płytek potoczył się echem po całej sali. Któż nie lubi tego dźwięku? :)

Pierwszego dnia rozgrywki przebiegały bezproblemowo, a liderem z kompletem zwycięstw został Grzegorz Kurowski. Za nim czaił się natomiast Dominik Urbacki z imponującą średnią 457 punktów na partię, acz z jedną porażką na koncie. W zamglony, z dużą dozą tajemniczości, jesienny, niedzielny poranek, grupa miłośników stawiła się ponownie, aby kontynuować szaleńczy wyścig. Niestety, 8 spośród zawodników zdecydowało się wycofać z wyścigu, w tym mistrz 5. miejsc, Krzysztof "Kobi" Obremski, czy wiceprezes PFS Mariola Osajda-Matczak... Jednakże reszta śmiałków zachowała odwagę i chęć walki, dzięki czemu mogliśmy kontynuować rozgrywki. Wszystko przebiegało w porządku, Grzegorz pędził do mety, krok po kroku, galop po galopie, zostawiając w tyle przeciwników.

Po 10 rundzie jakiś chochlik, bądź wprawny mag, zdecydował się rzucić klątwę na sędziowską drukarkę. Nie podłamało to ani doświadczonego ani mniej doświadczonego sędziego i, jak to powiadają, "potrzeba matką wynalazków" bo świetnie, (no ok, w miarę) wybrnęli z tej niezręcznej sytuacji. Na szczęście na koniec turnieju klątwa przestała działać i można było bez problemu wydrukować wyniki, wieszczące iż Mistrzem Nowego Dworu Mazowieckiego bez zaznania porażki [sic!] został Grzegorz Kurowski, jednocześnie pobiwszy rekord najwyższego rankingu na turnieju 12-rundowym, wyśrubowując go na wysokość 183 punktów. Serdecznie gratulacje!!! Drugie miejsce zajął Marek Reda, trzecie zaś Stanisław Rydzik. Serdecznie dziękuję w tym miejscu organizatorom i w ich imieniu zapraszam na przyszłoroczne wyścigi :)

Miłosz Wrzałek

Ze swojej strony również składam gorące podziękowanie pani Lidii Godlewskiej i panu Markowi Antosikowi oraz wszystkim sponsorom za przygotowanie atrakcyjnych nagród dla uczestników tego jubileuszowego (XV) turnieju.

Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
XIII Otwarte Mistrzostwa NDM w Scrabble
XII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekNowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A, 05-100 Nowy Dwór Maz.
tel. 22 188 41 22
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 20 października (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 21 października (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Warszawy z Pl. Bankowego autobusem PPKS i Translud oraz koleją.
Samochodem dotrzeć do ulicy Paderewskiego i pod wiaduktem wjechać w bramę przy Policji Powiatowej, po 30 metrach jest nasz ośrodek.

UWAGA: Dla przyjeżdżających własnym samochodem

Most na Wiśle w Kazuniu zamknięty. Proszę jechać drugim mostem na Wiśle, trasą E-77 (S-7) przez most i za nim skręcic w prawo na Modlin-Tw, Nowy Dwór Maz., przejechać most na Narwi i w lewo skręcamy do Centrum miasta, jedziemy ulicą Warszawską i na rondzie skręcamy w ulicę Paderewskiego. Pod numerem 1A mieści się Nowodworski Ośrodek Kultury. Najlepiej z Warszawy jechać od ronda Starzyńskiego ulicą Modlińską, która prowadzi do samego Nowego Dworu.
WyżywienieNa miejscu w kawiarni: zestaw śniadaniowy 8-12 zł, obiad 11-15 zł, kolacja 8-12 zł, w pobliżu pizzeria.
NoclegiTOP HOTEL: pokój jednoosobowy — 110zł, pokój dwuosobowy- 170zł, a trzyosobowy- 230zł, w cenie śniadanie. Pokoje wyposażone w telewizor i bezpłatny Internet. Hotel mieści się 50 metrów od naszego ośrodka. Rezerwacja na hasło „turniej scrabble” pod nr tel. 22 188 41 44.
NagrodyI miejsce — puchar, nagroda rzeczowa + 300zł
II miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
III miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
Nagrody rzeczowe dla pozostałych do wyczerpania
OrganizatorzyLidia Godlewska 22 188 41 22 w. 31, Marek Antosik 795 291 751


Wyniki turnieju XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               137.28     12.0     5388     2200     1366
  2 Marek           Reda                 Wołomin                142.32      9.0     4943     1881      750
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.63      9.0     4922     1908      374
  4 Dominik         Urbacki              Pruszków               148.89      8.0     5112     1859      446
  5 Przemysław      Rybicki              Otwock                 135.89      8.0     5027     1712      584
  6 Mirosław        Uglik                Warszawa               143.60      8.0     4881     1851      375
  7 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               125.44      8.0     4845     1656      834
  8 Rafał           Matczak              Milanówek              124.30      7.0     4907     1615      232
  9 Michał          Alabrudziński        Włocławek              151.73      7.0     4891     1705       15
 10 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               129.42      7.0     4877     1599      508
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.39      7.0     4853     1650      319
 12 Paweł           Jackowski            Warszawa               144.21      7.0     4828     1682      356
 13 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    133.66      7.0     4654     1613      290
 14 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              125.59      7.0     4579     1516       50
 15 Piotr           Broda                Sandomierz             128.79      7.0     4503     1545      308
 16 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.82      7.0     4446     1570      319
 17 Marek           Sitkowski            Warszawa               100.00      6.5     4217     1459      -55
 18 Urszula         Solarska             Łódź                   109.84      6.5     4083     1512     -322
 19 Robert          Kamiński             Warszawa               131.16      6.0     4613     1404       36
 20 Zbigniew        Rybak                Warszawa               115.12      6.0     4477     1552     -154
 21 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              112.65      6.0     4396     1391       37
 22 Marta           Bajorek              Warszawa               112.67      6.0     4301     1584      -69
 23 Czesław         Grajewski            Choroszcz              125.24      6.0     4297     1433      143
 24 Dorota          Rudzińska            Warszawa               118.15      6.0     4188     1296      289
 25 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               110.28      6.0     4014     1402     -611
 26 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               101.73      6.0     3918     1403     -560
 27 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               114.12      5.5     4263     1348      153
 28 Krzysztof       Bonda                Białystok              121.53      5.0     4457     1280      130
 29 Renata          Andracka             Zwola                  111.91      5.0     4453     1219      385
 30 Piotr           Mańkowski            Warszawa               107.63      5.0     4327     1309     -409
 31 Radosław        Więch                Warszawa               117.35      5.0     4156     1363     -151
 32 Aleksandra      Brzeska              Piastów                100.00      5.0     3885     1340     -499
 33 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      5.0     3650     1234     -367
 34 Piotr           Pietuchowski         Białystok              143.86      5.0     2856     1031      234
 35 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.25      4.0     4311     1188      192
 36 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      4.0     3826     1161     -575
 37 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.0     4237     1044        6
 38 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.38      3.0     2892      815       30
 39 Szymon          Płachta              Warszawa               134.06      3.0     2804      765      272
 40 Stanisław       Gasik                Warszawa               121.23      3.0     2711      764      102
 41 Anna            Krynicka             Warszawa               109.17      3.0     2612      802       48
 42 Barbara         Pęska                Nowy Dwór Mazowiecki   100.00      2.0     2972      922    -1375
 43 Anna            Arana                Warszawa               101.89      2.0     2376      714     -553
 44 Andrzej         Słapiński            Warszawa               112.95      2.0     2370      684     -163
 45 Adam            Janicki              Łódź                   117.06      2.0     1731      550     -163
 46 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.74      2.0     1697      515      -25
 47 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              125.48      1.0     2553      587       79
 48 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.0     2376      723    -2911
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



	Michał Alabrudziński 151.73 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Matczak               124.30 +  520: 372  174
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 -  352: 375   75
    3     9 Marek          Reda                  142.32 +  469: 407  192
    4     4 Waldemar       Czerwoniec            129.42 -  319: 440   79
    5    10 Czesław        Grajewski             125.24 +  424: 361  175
    6     6 Piotr          Broda                 128.79 +  381: 348  179
    7     5 Zbigniew       Rybak                 115.12 +  381: 359  165
    8     6 Tomasz         Zwoliński             142.39 +  481: 418  192
    9     2 Dominik        Urbacki               148.89 -  306: 423   99
   10     5 Paweł          Jackowski             144.21 +  443: 434  194
   11     1 Grzegorz       Kurowski              137.28 -  412: 486   87
   12     3 Stanisław      Rydzik                143.63 -  403: 453   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Dominik Urbacki 148.89 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Bonda                 121.53 +  518: 335  172
    2     3 Tomasz         Zwoliński             142.39 +  476: 422  192
    3     1 Piotr          Pietuchowski          143.86 +  481: 349  194
    4     1 Mirosław       Uglik                 143.60 +  468: 421  194
    5     1 Grzegorz       Kurowski              137.28 -  465: 494   87
    6     2 Zbigniew       Rybak                 115.12 +  372: 355  165
    7     2 Stanisław      Rydzik                143.63 +  431: 335  194
    8     2 Paweł          Jackowski             144.21 -  367: 435   94
    9     2 Michał         Alabrudziński         151.73 +  423: 306  202
   10     2 Przemysław     Rybicki               135.89 +  362: 325  186
   11     2 Marek          Reda                  142.32 -  387: 410   92
   12     1 Grzegorz       Kurowski              137.28 -  362: 479   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 12 154.92




	Paweł Jackowski 144.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Gasik                 121.23 +  380: 272  171
    2     5 Stanisław      Rydzik                143.63 -  429: 506   94
    3    13 Czesław        Grajewski             125.24 +  399: 330  175
    4    10 Urszula        Solarska              109.84 +  361: 346  160
    5     4 Piotr          Pietuchowski          143.86 -  380: 399   94
    6    10 Krzysztof      Sporczyk              124.82 +  480: 346  175
    7     8 Marek          Sitkowski             100.00 +  472: 298  150
    8     2 Dominik        Urbacki               148.89 +  435: 367  199
    9     1 Grzegorz       Kurowski              137.28 -  299: 411   87
   10     5 Michał         Alabrudziński         151.73 -  434: 443  102
   11     3 Mirosław       Uglik                 143.60 -  310: 397   94
   12     7 Robert         Kamiński              131.16 +  449: 357  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Piotr Pietuchowski 143.86 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Radosław       Więch                 117.35 +  429: 368  167
    2     1 Mariola        Osajda-Matczak        125.48 +  421: 326  175
    3     1 Dominik        Urbacki               148.89 -  349: 481   99
    4    11 Krzysztof      Zawadzki              101.73 +  469: 316  152
    5     4 Paweł          Jackowski             144.21 +  399: 380  194
    6     5 Marek          Sitkowski             100.00 +  448: 319  150
    7     3 Mirosław       Uglik                 143.60 -  341: 432   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  /  7 147.29




	Stanisław Rydzik 143.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Rybak                 115.12 +  475: 315  165
    2     5 Paweł          Jackowski             144.21 +  506: 429  194
    3     2 Krzysztof      Sporczyk              124.82 +  429: 278  175
    4     3 Marek          Sitkowski             100.00 +  459: 335  150
    5     2 Mirosław       Uglik                 143.60 +  448: 392  194
    6     1 Grzegorz       Kurowski              137.28 -  275: 387   87
    7     2 Dominik        Urbacki               148.89 -  335: 431   99
    8     3 Rafał          Matczak               124.30 +  381: 374  174
    9     4 Marek          Reda                  142.32 -  350: 490   92
   10     4 Maciej         Sancewicz             133.66 +  412: 329  184
   11     4 Tomasz         Zwoliński             142.39 +  399: 385  192
   12     3 Michał         Alabrudziński         151.73 +  453: 403  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1908  / 12 159.00




	Mirosław Uglik 143.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Krzyżewski            114.12 +  510: 306  164
    2     4 Krzysztof      Obremski              141.38 +  414: 403  191
    3     3 Piotr          Broda                 128.79 +  385: 333  179
    4     1 Dominik        Urbacki               148.89 -  421: 468   99
    5     2 Stanisław      Rydzik                143.63 -  392: 448   94
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            129.42 +  448: 329  179
    7     3 Piotr          Pietuchowski          143.86 +  432: 341  194
    8     1 Grzegorz       Kurowski              137.28 -  363: 436   87
    9     3 Przemysław     Rybicki               135.89 +  424: 373  186
   10     3 Marek          Reda                  142.32 +  399: 347  192
   11     3 Paweł          Jackowski             144.21 +  397: 310  194
   12     2 Marek          Reda                  142.32 -  296: 412   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 12 154.25




	Tomasz Zwoliński 142.39 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Słapiński             112.95 +  416: 389  163
    2     3 Dominik        Urbacki               148.89 -  422: 476   99
    3    11 Andrzej        Rechowicz             126.25 +  355: 267  176
    4    12 Mariola        Osajda-Matczak        125.48 +  431: 331  175
    5     6 Krzysztof      Sporczyk              124.82 +  368: 290  175
    6     3 Maciej         Sancewicz             133.66 -  344: 408   84
    7     6 Waldemar       Czerwoniec            129.42 +  418: 385  179
    8     6 Michał         Alabrudziński         151.73 -  418: 481  102
    9     7 Marta          Bajorek               112.67 +  411: 340  163
   10     6 Zbigniew       Rybak                 115.12 +  475: 340  165
   11     4 Stanisław      Rydzik                143.63 -  385: 399   94
   12     5 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 -  410: 428   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Marek Reda 142.32 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marta          Bajorek               112.67 -  287: 378   63
    2    14 Dorota         Rudzińska             118.15 +  443: 278  168
    3     9 Michał         Alabrudziński         151.73 -  407: 469  102
    4    16 Andrzej        Rechowicz             126.25 +  405: 327  176
    5    13 Radosław       Więch                 117.35 +  520: 273  167
    6     8 Anna           Krynicka              109.17 +  378: 355  159
    7     7 Robert         Kamiński              131.16 +  366: 351  181
    8     4 Maciej         Sancewicz             133.66 +  478: 330  184
    9     4 Stanisław      Rydzik                143.63 +  490: 350  194
   10     3 Mirosław       Uglik                 143.60 -  347: 399   94
   11     2 Dominik        Urbacki               148.89 +  410: 387  199
   12     2 Mirosław       Uglik                 143.60 +  412: 296  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 12 156.75




	Krzysztof Obremski 141.38 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Ślusarska             112.65 +  393: 283  163
    2     4 Mirosław       Uglik                 143.60 -  403: 414   94
    3    15 Marek          Dudkiewicz            125.59 +  525: 352  176
    4     5 Zbigniew       Rybak                 115.12 -  398: 483   65
    5     7 Waldemar       Czerwoniec            129.42 -  382: 511   79
    6    12 Przemysław     Rybicki               135.89 -  346: 497   86
    7    16 Anna           Arana                 101.89 +  445: 322  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     815  /  7 116.43




	Grzegorz Kurowski 137.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Andracka              111.91 +  471: 375  162
    2     6 Marta          Bajorek               112.67 +  388: 344  163
    3     5 Urszula        Solarska              109.84 +  604: 211  160
    4     2 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 +  370: 324  175
    5     1 Dominik        Urbacki               148.89 +  494: 465  199
    6     1 Stanisław      Rydzik                143.63 +  387: 275  194
    7     1 Maciej         Sancewicz             133.66 +  374: 317  184
    8     1 Mirosław       Uglik                 143.60 +  436: 363  194
    9     1 Paweł          Jackowski             144.21 +  411: 299  194
   10     1 Rafał          Matczak               124.30 +  488: 275  174
   11     1 Michał         Alabrudziński         151.73 +  486: 412  202
   12     1 Dominik        Urbacki               148.89 +  479: 362  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2200  / 12 183.33




	Przemysław Rybicki 135.89 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Szymon         Dąbrowski             110.28 +  432: 241  160
    2    12 Piotr          Mańkowski             107.63 +  423: 334  158
    3     6 Marek          Sitkowski             100.00 -  357: 358   50
    4     9 Marta          Bajorek               112.67 +  389: 376  163
    5     3 Maciej         Sancewicz             133.66 -  312: 500   84
    6    12 Krzysztof      Obremski              141.38 +  497: 346  191
    7     9 Szymon         Płachta               134.06 +  438: 336  184
    8     5 Waldemar       Czerwoniec            129.42 +  477: 370  179
    9     3 Mirosław       Uglik                 143.60 -  373: 424   94
   10     2 Dominik        Urbacki               148.89 -  325: 362   99
   11     5 Marek          Dudkiewicz            125.59 +  435: 374  176
   12     4 Rafał          Matczak               124.30 +  569: 422  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Szymon Płachta 134.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Urszula        Solarska              109.84 -  343: 439   60
    2    20 Szymon         Dąbrowski             110.28 -  419: 422   60
    3    18 Jerzy          Krzyżewski            114.12 +  379: 335  164
    4    15 Radosław       Więch                 117.35 -  336: 341   67
    5    19 Andrzej        Rechowicz             126.25 +  487: 235  176
    6    14 Anna           Arana                 101.89 +  504: 322  152
    7     9 Przemysław     Rybicki               135.89 -  336: 438   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     765  /  7 109.29




	Maciej Sancewicz 133.66 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Krynicka              109.17 -  370: 469   59
    2    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  527: 246  150
    3     8 Krzysztof      Bonda                 121.53 +  375: 345  172
    4     6 Andrzej        Słapiński             112.95 +  401: 299  163
    5     3 Przemysław     Rybicki               135.89 +  500: 312  186
    6     3 Tomasz         Zwoliński             142.39 +  408: 344  192
    7     1 Grzegorz       Kurowski              137.28 -  317: 374   87
    8     4 Marek          Reda                  142.32 -  330: 478   92
    9     6 Marek          Dudkiewicz            125.59 +  389: 331  176
   10     4 Stanisław      Rydzik                143.63 -  329: 412   94
   11     8 Marta          Bajorek               112.67 +  379: 349  163
   12     6 Waldemar       Czerwoniec            129.42 -  329: 405   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Robert Kamiński 131.16 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Mańkowski             107.63 +  441: 418  158
    2     9 Sylwia         Buks                  100.00 +  472: 405  150
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 -  313: 481   75
    4     8 Piotr          Broda                 128.79 -  373: 389   79
    5    12 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  320: 316  150
    6    11 Krzysztof      Zawadzki              101.73 +  343: 276  152
    7     7 Marek          Reda                  142.32 -  351: 366   92
    8    12 Adam           Janicki               117.06 -  447: 459   67
    9    14 Szymon         Dąbrowski             110.28 +  452: 274  160
   10     8 Marta          Bajorek               112.67 -  374: 429   63
   11    10 Jerzy          Krzyżewski            114.12 +  370: 315  164
   12     7 Paweł          Jackowski             144.21 -  357: 449   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Rafał Wesołowski 129.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     8 Marta          Bajorek               112.67 -  331: 373   63
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              124.82 -  314: 372   75
   10    13 Urszula        Solarska              109.84 -  327: 353   60
   11    16 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  370: 330  150
   12    14 Adam           Janicki               117.06 +  355: 294  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     515  /  5 103.00




	Waldemar Czerwoniec 129.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Arana                 101.89 +  434: 367  152
    2    11 Marek          Sitkowski             100.00 -  363: 370   50
    3    14 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  387: 319  150
    4     4 Michał         Alabrudziński         151.73 +  440: 319  202
    5     7 Krzysztof      Obremski              141.38 +  511: 382  191
    6     4 Mirosław       Uglik                 143.60 -  329: 448   94
    7     6 Tomasz         Zwoliński             142.39 -  385: 418   92
    8     5 Przemysław     Rybicki               135.89 -  370: 477   86
    9     9 Piotr          Mańkowski             107.63 +  418: 274  158
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              124.82 -  351: 400   75
   11     9 Zbigniew       Rybak                 115.12 +  484: 266  165
   12     6 Maciej         Sancewicz             133.66 +  405: 329  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Piotr Broda 128.79 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Zawadzki              101.73 +  377: 254  152
    2     7 Anna           Krynicka              109.17 +  439: 354  159
    3     3 Mirosław       Uglik                 143.60 -  333: 385   94
    4     8 Robert         Kamiński              131.16 +  389: 373  181
    5     5 Zbigniew       Rybak                 115.12 -  366: 369   65
    6     6 Michał         Alabrudziński         151.73 -  348: 381  102
    7    13 Marta          Bajorek               112.67 -  311: 337   63
    8    14 Czesław        Grajewski             125.24 +  365: 306  175
    9    10 Adam           Janicki               117.06 +  407: 229  167
   10    11 Marek          Sitkowski             100.00 +  376: 343  150
   11     6 Rafał          Matczak               124.30 -  362: 506   74
   12     9 Marta          Bajorek               112.67 +  430: 358  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Andrzej Rechowicz 126.25 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  320: 358   50
    2    22 Barbara        Pęska                 100.00 +  389: 229  150
    3    11 Tomasz         Zwoliński             142.39 -  267: 355   92
    4    16 Marek          Reda                  142.32 -  327: 405   92
    5    19 Szymon         Płachta               134.06 -  235: 487   84
    6    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  372: 303  150
    7    20 Katarzyna      Ślusarska             112.65 -  362: 383   63
    8    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  367: 374   50
    9    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  429: 139  150
   10    15 Dorota         Rudzińska             118.15 +  525: 341  168
   11    18 Czesław        Grajewski             125.24 -  384: 389   75
   12    17 Jerzy          Krzyżewski            114.12 -  334: 356   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Marek Dudkiewicz 125.59 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sylwia         Buks                  100.00 -  245: 358   50
    2    19 Anna           Arana                 101.89 +  373: 310  152
    3    15 Krzysztof      Obremski              141.38 -  352: 525   91
    4    19 Dorota         Rudzińska             118.15 +  392: 384  168
    5    11 Piotr          Mańkowski             107.63 +  533: 329  158
    6     7 Rafał          Matczak               124.30 -  295: 476   74
    7    10 Stanisław      Gasik                 121.23 +  431: 315  171
    8    11 Marek          Sitkowski             100.00 +  399: 307  150
    9     6 Maciej         Sancewicz             133.66 -  331: 389   84
   10    10 Radosław       Więch                 117.35 +  404: 341  167
   11     5 Przemysław     Rybicki               135.89 -  374: 435   86
   12     8 Zbigniew       Rybak                 115.12 +  450: 360  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Mariola Osajda-Matczak 125.48 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  599: 151  150
    2     1 Piotr          Pietuchowski          143.86 -  326: 421   94
    3     7 Andrzej        Słapiński             112.95 -  338: 430   63
    4    12 Tomasz         Zwoliński             142.39 -  331: 431   92
    5    16 Marta          Bajorek               112.67 -  288: 330   63
    6    19 Czesław        Grajewski             125.24 -  354: 357   75
    7    21 Michał         Dąbrowski             100.00 -  317: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  7  83.86




	Andrzej Kwiatkowski 125.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  423: 256  150
    2     2 Michał         Alabrudziński         151.73 +  375: 352  202
    3     4 Robert         Kamiński              131.16 +  481: 313  181
    4     2 Grzegorz       Kurowski              137.28 -  324: 370   87
    5     8 Marek          Sitkowski             100.00 -  386: 396   50
    6     9 Marta          Bajorek               112.67 +  417: 309  163
    7     4 Rafał          Matczak               124.30 -  336: 372   74
    8     9 Radosław       Więch                 117.35 -  331: 374   67
    9    13 Katarzyna      Ślusarska             112.65 +  416: 356  163
   10     9 Krzysztof      Zawadzki              101.73 +  470: 272  152
   11     7 Krzysztof      Sporczyk              124.82 +  458: 231  175
   12     5 Tomasz         Zwoliński             142.39 +  428: 410  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Czesław Grajewski 125.24 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Dąbrowski             100.00 +  318: 219  150
    2    10 Urszula        Solarska              109.84 -  324: 347   60
    3    13 Paweł          Jackowski             144.21 -  330: 399   94
    4    17 Krzysztof      Bonda                 121.53 +  488: 410  172
    5    10 Michał         Alabrudziński         151.73 -  361: 424  102
    6    19 Mariola        Osajda-Matczak        125.48 +  357: 354  175
    7    11 Piotr          Mańkowski             107.63 -  317: 319   58
    8    14 Piotr          Broda                 128.79 -  306: 365   79
    9    18 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  496: 274  150
   10    17 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  289: 355   50
   11    18 Andrzej        Rechowicz             126.25 +  389: 384  176
   12    16 Radosław       Więch                 117.35 +  322: 304  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Krzysztof Sporczyk 124.82 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Barbara        Pęska                 100.00 +  449: 191  150
    2     8 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  374: 268  150
    3     2 Stanisław      Rydzik                143.63 -  278: 429   94
    4     7 Anna           Krynicka              109.17 +  383: 291  159
    5     6 Tomasz         Zwoliński             142.39 -  290: 368   92
    6    10 Paweł          Jackowski             144.21 -  346: 480   94
    7    12 Krzysztof      Bonda                 121.53 +  403: 336  172
    8     7 Zbigniew       Rybak                 115.12 -  397: 403   65
    9    12 Rafał          Wesołowski            129.74 +  372: 314  180
   10     7 Waldemar       Czerwoniec            129.42 +  400: 351  179
   11     7 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 -  231: 458   75
   12    10 Szymon         Dąbrowski             110.28 +  523: 238  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Rafał Matczak 124.30 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         151.73 -  372: 520  102
    2    16 Stanisław      Gasik                 121.23 +  491: 321  171
    3    10 Marta          Bajorek               112.67 -  365: 378   63
    4    14 Katarzyna      Ślusarska             112.65 +  449: 372  163
    5     9 Anna           Arana                 101.89 +  393: 261  152
    6     7 Marek          Dudkiewicz            125.59 +  476: 295  176
    7     4 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 +  372: 336  175
    8     3 Stanisław      Rydzik                143.63 -  374: 381   94
    9     5 Radosław       Więch                 117.35 +  412: 392  167
   10     1 Grzegorz       Kurowski              137.28 -  275: 488   87
   11     6 Piotr          Broda                 128.79 +  506: 362  179
   12     4 Przemysław     Rybicki               135.89 -  422: 569   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Krzysztof Bonda 121.53 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Urbacki               148.89 -  335: 518   99
    2    21 Michał         Dąbrowski             100.00 +  404: 219  150
    3     8 Maciej         Sancewicz             133.66 -  345: 375   84
    4    17 Czesław        Grajewski             125.24 -  410: 488   75
    5    18 Katarzyna      Ślusarska             112.65 +  441: 260  163
    6    15 Szymon         Dąbrowski             110.28 +  375: 281  160
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              124.82 -  336: 403   75
    8    13 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  441: 271  150
    9    11 Marek          Sitkowski             100.00 -  311: 399   50
   10    12 Jerzy          Krzyżewski            114.12 -  381: 400   64
   11    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  358: 331  150
   12    12 Urszula        Solarska              109.84 -  320: 382   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Stanisław Gasik 121.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Jackowski             144.21 -  272: 380   94
    2    16 Rafał          Matczak               124.30 -  321: 491   74
    3    19 Piotr          Mańkowski             107.63 -  421: 487   58
    4    21 Michał         Dąbrowski             100.00 +  542: 213  150
    5    17 Renata         Andracka              111.91 +  363: 339  162
    6    16 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  477: 268  150
    7    10 Marek          Dudkiewicz            125.59 -  315: 431   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     764  /  7 109.14




	Dorota Rudzińska 118.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    14 Marek          Reda                  142.32 -  278: 443   92
    3    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  414: 260  150
    4    19 Marek          Dudkiewicz            125.59 -  384: 392   76
    5    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  387: 293  150
    6    17 Urszula        Solarska              109.84 +  399: 304  160
    7    14 Radosław       Więch                 117.35 -  301: 387   67
    8    15 Katarzyna      Ślusarska             112.65 -  356: 441   63
    9    15 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  435: 295  150
   10    15 Andrzej        Rechowicz             126.25 -  341: 525   76
   11    17 Barbara        Pęska                 100.00 +  459: 241  150
   12    13 Renata         Andracka              111.91 +  434: 318  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 11 117.82




	Radosław Więch 117.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Pietuchowski          143.86 -  368: 429   94
    2    18 Krzysztof      Zawadzki              101.73 -  300: 349   52
    3    22 Barbara        Pęska                 100.00 +  335: 256  150
    4    15 Szymon         Płachta               134.06 +  341: 336  184
    5    13 Marek          Reda                  142.32 -  273: 520   92
    6    18 Andrzej        Słapiński             112.95 +  391: 243  163
    7    14 Dorota         Rudzińska             118.15 +  387: 301  168
    8     9 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 +  374: 331  175
    9     5 Rafał          Matczak               124.30 -  392: 412   74
   10    10 Marek          Dudkiewicz            125.59 -  341: 404   76
   11    14 Urszula        Solarska              109.84 -  350: 404   60
   12    16 Czesław        Grajewski             125.24 -  304: 322   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Adam Janicki 117.06 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    12 Robert         Kamiński              131.16 +  459: 447  181
    9    10 Piotr          Broda                 128.79 -  229: 407   79
   10    14 Sylwia         Buks                  100.00 +  377: 290  150
   11    12 Szymon         Dąbrowski             110.28 -  372: 395   60
   12    14 Rafał          Wesołowski            129.74 -  294: 355   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Zbigniew Rybak 115.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                143.63 -  315: 475   94
    2    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  452: 222  150
    3    16 Katarzyna      Ślusarska             112.65 +  411: 409  163
    4     5 Krzysztof      Obremski              141.38 +  483: 398  191
    5     5 Piotr          Broda                 128.79 +  369: 366  179
    6     2 Dominik        Urbacki               148.89 -  355: 372   99
    7     5 Michał         Alabrudziński         151.73 -  359: 381  102
    8     7 Krzysztof      Sporczyk              124.82 +  403: 397  175
    9     8 Krzysztof      Zawadzki              101.73 +  364: 202  152
   10     6 Tomasz         Zwoliński             142.39 -  340: 475   92
   11     9 Waldemar       Czerwoniec            129.42 -  266: 484   79
   12     8 Marek          Dudkiewicz            125.59 -  360: 450   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Jerzy Krzyżewski 114.12 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Uglik                 143.60 -  306: 510   94
    2    13 Andrzej        Słapiński             112.95 -  300: 359   63
    3    18 Szymon         Płachta               134.06 -  335: 379   84
    4    22 Barbara        Pęska                 100.00 +  506: 216  150
    5    22 Michał         Dąbrowski             100.00 +  360: 310  150
    6    13 Piotr          Mańkowski             107.63 -  331: 420   58
    7    17 Szymon         Dąbrowski             110.28 -  315: 334   60
    8    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  415: 173  150
    9    17 Urszula        Solarska              109.84 =  324: 324  110
   10    12 Krzysztof      Bonda                 121.53 +  400: 381  172
   11    10 Robert         Kamiński              131.16 -  315: 370   81
   12    17 Andrzej        Rechowicz             126.25 +  356: 334  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Andrzej Słapiński 112.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             142.39 -  389: 416   92
    2    13 Jerzy          Krzyżewski            114.12 +  359: 300  164
    3     7 Mariola        Osajda-Matczak        125.48 +  430: 338  175
    4     6 Maciej         Sancewicz             133.66 -  299: 401   84
    5    15 Krzysztof      Zawadzki              101.73 -  361: 368   52
    6    18 Radosław       Więch                 117.35 -  243: 391   67
    7    19 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  289: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     684  /  7  97.71




	Marta Bajorek 112.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Reda                  142.32 +  378: 287  192
    2     6 Grzegorz       Kurowski              137.28 -  344: 388   87
    3    10 Rafał          Matczak               124.30 +  378: 365  174
    4     9 Przemysław     Rybicki               135.89 -  376: 389   86
    5    16 Mariola        Osajda-Matczak        125.48 +  330: 288  175
    6     9 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 -  309: 417   75
    7    13 Piotr          Broda                 128.79 +  337: 311  179
    8     8 Rafał          Wesołowski            129.74 +  373: 331  180
    9     7 Tomasz         Zwoliński             142.39 -  340: 411   92
   10     8 Robert         Kamiński              131.16 +  429: 374  181
   11     8 Maciej         Sancewicz             133.66 -  349: 379   84
   12     9 Piotr          Broda                 128.79 -  358: 430   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Katarzyna Ślusarska 112.65 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Obremski              141.38 -  283: 393   91
    2    15 Renata         Andracka              111.91 +  329: 312  162
    3    16 Zbigniew       Rybak                 115.12 -  409: 411   65
    4    14 Rafał          Matczak               124.30 -  372: 449   74
    5    18 Krzysztof      Bonda                 121.53 -  260: 441   72
    6    22 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  413: 393  150
    7    20 Andrzej        Rechowicz             126.25 +  383: 362  176
    8    15 Dorota         Rudzińska             118.15 +  441: 356  168
    9    13 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 -  356: 416   75
   10    19 Michał         Dąbrowski             100.00 -  288: 366   50
   11    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  504: 180  150
   12    15 Piotr          Mańkowski             107.63 +  358: 280  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Renata Andracka 111.91 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              137.28 -  375: 471   87
    2    15 Katarzyna      Ślusarska             112.65 -  312: 329   63
    3    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  337: 310  150
    4    13 Piotr          Mańkowski             107.63 -  373: 397   58
    5    17 Stanisław      Gasik                 121.23 -  339: 363   71
    6    21 Barbara        Pęska                 100.00 +  385: 206  150
    7    18 Urszula        Solarska              109.84 +  389: 252  160
    8    16 Szymon         Dąbrowski             110.28 -  365: 462   60
    9    16 Michał         Dąbrowski             100.00 +  406: 297  150
   10    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  504: 196  150
   11    11 Krzysztof      Zawadzki              101.73 -  350: 351   52
   12    13 Dorota         Rudzińska             118.15 -  318: 434   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Szymon Dąbrowski 110.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Przemysław     Rybicki               135.89 -  241: 432   86
    2    20 Szymon         Płachta               134.06 +  422: 419  184
    3    12 Anna           Krynicka              109.17 -  259: 417   59
    4    20 Anna           Arana                 101.89 -  427: 432   52
    5    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  378: 283  150
    6    15 Krzysztof      Bonda                 121.53 -  281: 375   72
    7    17 Jerzy          Krzyżewski            114.12 +  334: 315  164
    8    16 Renata         Andracka              111.91 +  462: 365  162
    9    14 Robert         Kamiński              131.16 -  274: 452   81
   10    20 Barbara        Pęska                 100.00 +  303: 240  150
   11    12 Adam           Janicki               117.06 +  395: 372  167
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              124.82 -  238: 523   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Urszula Solarska 109.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Szymon         Płachta               134.06 +  439: 343  184
    2    10 Czesław        Grajewski             125.24 +  347: 324  175
    3     5 Grzegorz       Kurowski              137.28 -  211: 604   87
    4    10 Paweł          Jackowski             144.21 -  346: 361   94
    5    14 Anna           Krynicka              109.17 -  307: 327   59
    6    17 Dorota         Rudzińska             118.15 -  304: 399   68
    7    18 Renata         Andracka              111.91 -  252: 389   62
    8    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  414: 337  150
    9    17 Jerzy          Krzyżewski            114.12 =  324: 324  114
   10    13 Rafał          Wesołowski            129.74 +  353: 327  180
   11    14 Radosław       Więch                 117.35 +  404: 350  167
   12    12 Krzysztof      Bonda                 121.53 +  382: 320  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Anna Krynicka 109.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Sancewicz             133.66 +  469: 370  184
    2     7 Piotr          Broda                 128.79 -  354: 439   79
    3    12 Szymon         Dąbrowski             110.28 +  417: 259  160
    4     7 Krzysztof      Sporczyk              124.82 -  291: 383   75
    5    14 Urszula        Solarska              109.84 +  327: 307  160
    6     8 Marek          Reda                  142.32 -  355: 378   92
    7    15 Krzysztof      Zawadzki              101.73 -  399: 428   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  /  7 114.57




	Piotr Mańkowski 107.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Kamiński              131.16 -  418: 441   81
    2    12 Przemysław     Rybicki               135.89 -  334: 423   86
    3    19 Stanisław      Gasik                 121.23 +  487: 421  171
    4    13 Renata         Andracka              111.91 +  397: 373  162
    5    11 Marek          Dudkiewicz            125.59 -  329: 533   76
    6    13 Jerzy          Krzyżewski            114.12 +  420: 331  164
    7    11 Czesław        Grajewski             125.24 +  319: 317  175
    8    10 Krzysztof      Zawadzki              101.73 -  329: 424   52
    9     9 Waldemar       Czerwoniec            129.42 -  274: 418   79
   10    16 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  372: 302  150
   11    13 Marek          Sitkowski             100.00 -  368: 395   50
   12    15 Katarzyna      Ślusarska             112.65 -  280: 358   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Anna Arana 101.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Waldemar       Czerwoniec            129.42 -  367: 434   79
    2    19 Marek          Dudkiewicz            125.59 -  310: 373   76
    3    21 Michał         Dąbrowski             100.00 +  362: 353  150
    4    20 Szymon         Dąbrowski             110.28 +  432: 427  160
    5     9 Rafał          Matczak               124.30 -  261: 393   74
    6    14 Szymon         Płachta               134.06 -  322: 504   84
    7    16 Krzysztof      Obremski              141.38 -  322: 445   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     714  /  7 102.00




	Krzysztof Zawadzki 101.73 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Broda                 128.79 -  254: 377   79
    2    18 Radosław       Więch                 117.35 +  349: 300  167
    3    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  345: 319  150
    4    11 Piotr          Pietuchowski          143.86 -  316: 469   94
    5    15 Andrzej        Słapiński             112.95 +  368: 361  163
    6    11 Robert         Kamiński              131.16 -  276: 343   81
    7    15 Anna           Krynicka              109.17 +  428: 399  159
    8    10 Piotr          Mańkowski             107.63 +  424: 329  158
    9     8 Zbigniew       Rybak                 115.12 -  202: 364   65
   10     9 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 -  272: 470   75
   11    11 Renata         Andracka              111.91 +  351: 350  162
   12    11 Marek          Sitkowski             100.00 -  333: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Aleksandra Brzeska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Rechowicz             126.25 +  358: 320  176
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              124.82 -  268: 374   75
    3    14 Waldemar       Czerwoniec            129.42 -  319: 387   79
    4    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  417: 391  150
    5    12 Robert         Kamiński              131.16 -  316: 320   81
    6    16 Stanisław      Gasik                 121.23 -  268: 477   71
    7    19 Andrzej        Słapiński             112.95 +  319: 289  163
    8    13 Krzysztof      Bonda                 121.53 -  271: 441   72
    9    15 Dorota         Rudzińska             118.15 -  295: 435   68
   10    17 Czesław        Grajewski             125.24 +  355: 289  175
   11    16 Rafał          Wesołowski            129.74 -  330: 370   80
   12    18 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  369: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            125.59 +  358: 245  176
    2     9 Robert         Kamiński              131.16 -  405: 472   81
    3    17 Krzysztof      Zawadzki              101.73 -  319: 345   52
    4    18 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  391: 417   50
    5    20 Szymon         Dąbrowski             110.28 -  283: 378   60
    6    20 Andrzej        Rechowicz             126.25 -  303: 372   76
    7    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  577: 245  150
    8    17 Urszula        Solarska              109.84 -  337: 414   60
    9    19 Barbara        Pęska                 100.00 +  350: 268  150
   10    14 Adam           Janicki               117.06 -  290: 377   67
   11    15 Krzysztof      Bonda                 121.53 -  331: 358   72
   12    19 Michał         Dąbrowski             100.00 -  293: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1044  / 12  87.00




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariola        Osajda-Matczak        125.48 -  151: 599   75
    2    23 Zbigniew       Rybak                 115.12 -  222: 452   65
    3    23 Dorota         Rudzińska             118.15 -  260: 414   68
    4    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  183: 390   50
    5    23 Barbara        Pęska                 100.00 -  198: 278   50
    6    23 Michał         Dąbrowski             100.00 -  189: 375   50
    7    22 Sylwia         Buks                  100.00 -  245: 577   50
    8    18 Jerzy          Krzyżewski            114.12 -  173: 415   64
    9    20 Andrzej        Rechowicz             126.25 -  139: 429   76
   10    18 Renata         Andracka              111.91 -  196: 504   62
   11    19 Katarzyna      Ślusarska             112.65 -  180: 504   63
   12    20 Barbara        Pęska                 100.00 -  240: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     723  / 12  60.25




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 -  256: 423   75
    2    17 Maciej         Sancewicz             133.66 -  246: 527   84
    3    20 Renata         Andracka              111.91 -  310: 337   62
    4    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  390: 183  150
    5    21 Dorota         Rudzińska             118.15 -  293: 387   68
    6    22 Katarzyna      Ślusarska             112.65 -  393: 413   63
    7    23 Barbara        Pęska                 100.00 +  383: 273  150
    8    19 Andrzej        Rechowicz             126.25 +  374: 367  176
    9    18 Czesław        Grajewski             125.24 -  274: 496   75
   10    16 Piotr          Mańkowski             107.63 -  302: 372   58
   11    20 Michał         Dąbrowski             100.00 +  314: 254  150
   12    18 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  291: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Czesław        Grajewski             125.24 -  219: 318   75
    2    21 Krzysztof      Bonda                 121.53 -  219: 404   72
    3    21 Anna           Arana                 101.89 -  353: 362   52
    4    21 Stanisław      Gasik                 121.23 -  213: 542   71
    5    22 Jerzy          Krzyżewski            114.12 -  310: 360   64
    6    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  375: 189  150
    7    21 Mariola        Osajda-Matczak        125.48 +  354: 317  175
    8    20 Barbara        Pęska                 100.00 +  350: 224  150
    9    16 Renata         Andracka              111.91 -  297: 406   62
   10    19 Katarzyna      Ślusarska             112.65 +  366: 288  163
   11    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  254: 314   50
   12    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  340: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Barbara Pęska 100.00 Nowy Dwór Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Sporczyk              124.82 -  191: 449   75
    2    22 Andrzej        Rechowicz             126.25 -  229: 389   76
    3    22 Radosław       Więch                 117.35 -  256: 335   67
    4    22 Jerzy          Krzyżewski            114.12 -  216: 506   64
    5    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  278: 198  150
    6    21 Renata         Andracka              111.91 -  206: 385   62
    7    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  273: 383   50
    8    20 Michał         Dąbrowski             100.00 -  224: 350   50
    9    19 Sylwia         Buks                  100.00 -  268: 350   50
   10    20 Szymon         Dąbrowski             110.28 -  240: 303   60
   11    17 Dorota         Rudzińska             118.15 -  241: 459   68
   12    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  350: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  / 12  76.83




	Marek Sitkowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 PAUZA
    2    11 Waldemar       Czerwoniec            129.42 +  370: 363  179
    3     6 Przemysław     Rybicki               135.89 +  358: 357  186
    4     3 Stanisław      Rydzik                143.63 -  335: 459   94
    5     8 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 +  396: 386  175
    6     5 Piotr          Pietuchowski          143.86 -  319: 448   94
    7     8 Paweł          Jackowski             144.21 -  298: 472   94
    8    11 Marek          Dudkiewicz            125.59 -  307: 399   76
    9    11 Krzysztof      Bonda                 121.53 +  399: 311  172
   10    11 Piotr          Broda                 128.79 -  343: 376   79
   11    13 Piotr          Mańkowski             107.63 +  395: 368  158
   12    11 Krzysztof      Zawadzki              101.73 +  397: 333  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 11 132.64


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Matczak               520: 372
   2 Krzysztof      Bonda                - Dominik        Urbacki               335: 518
   3 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Gasik                 380: 272
   4 Radosław       Więch                - Piotr          Pietuchowski          368: 429
   5 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Rybak                 475: 315
   6 Jerzy          Krzyżewski           - Mirosław       Uglik                 306: 510
   7 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Słapiński             416: 389
   8 Marta          Bajorek              - Marek          Reda                  378: 287
   9 Krzysztof      Obremski             - Katarzyna      Ślusarska             393: 283
  10 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kurowski              375: 471
  11 Przemysław     Rybicki              - Szymon         Dąbrowski             432: 241
  12 Urszula        Solarska             - Szymon         Płachta               439: 343
  13 Maciej         Sancewicz            - Anna           Krynicka              370: 469
  14 Piotr          Mańkowski            - Robert         Kamiński              418: 441
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Anna           Arana                 434: 367
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Broda                 254: 377
  17 Andrzej        Rechowicz            - Aleksandra     Brzeska               320: 358
  18 Sylwia         Buks                 - Marek          Dudkiewicz            358: 245
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Mirosław       Dejna                 599: 151
  20 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           256: 423
  21 Czesław        Grajewski            - Michał         Dąbrowski             318: 219
  22 Barbara        Pęska                - Krzysztof      Sporczyk              191: 449
  23 Marek          Sitkowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Mariola        Osajda-Matczak        421: 326
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Alabrudziński         375: 352
   3 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Zwoliński             476: 422
   4 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Obremski              414: 403
   5 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             506: 429
   6 Grzegorz       Kurowski             - Marta          Bajorek               388: 344
   7 Piotr          Broda                - Anna           Krynicka              439: 354
   8 Aleksandra     Brzeska              - Krzysztof      Sporczyk              268: 374
   9 Robert         Kamiński             - Sylwia         Buks                  472: 405
  10 Urszula        Solarska             - Czesław        Grajewski             347: 324
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Sitkowski             363: 370
  12 Piotr          Mańkowski            - Przemysław     Rybicki               334: 423
  13 Andrzej        Słapiński            - Jerzy          Krzyżewski            359: 300
  14 Marek          Reda                 - Dorota         Rudzińska             443: 278
  15 Katarzyna      Ślusarska            - Renata         Andracka              329: 312
  16 Stanisław      Gasik                - Rafał          Matczak               321: 491
  17 Maciej         Sancewicz            - Maciej         Dąbrowski             527: 246
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Radosław       Więch                 349: 300
  19 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Arana                 373: 310
  20 Szymon         Dąbrowski            - Szymon         Płachta               422: 419
  21 Michał         Dąbrowski            - Krzysztof      Bonda                 219: 404
  22 Barbara        Pęska                - Andrzej        Rechowicz             229: 389
  23 Mirosław       Dejna                - Zbigniew       Rybak                 222: 452


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Piotr          Pietuchowski          481: 349
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                278: 429
   3 Mirosław       Uglik                - Piotr          Broda                 385: 333
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Kamiński              481: 313
   5 Grzegorz       Kurowski             - Urszula        Solarska              604: 211
   6 Przemysław     Rybicki              - Marek          Sitkowski             357: 358
   7 Andrzej        Słapiński            - Mariola        Osajda-Matczak        430: 338
   8 Krzysztof      Bonda                - Maciej         Sancewicz             345: 375
   9 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         407: 469
  10 Rafał          Matczak              - Marta          Bajorek               365: 378
  11 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             267: 355
  12 Anna           Krynicka             - Szymon         Dąbrowski             417: 259
  13 Czesław        Grajewski            - Paweł          Jackowski             330: 399
  14 Aleksandra     Brzeska              - Waldemar       Czerwoniec            319: 387
  15 Krzysztof      Obremski             - Marek          Dudkiewicz            525: 352
  16 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Ślusarska             411: 409
  17 Sylwia         Buks                 - Krzysztof      Zawadzki              319: 345
  18 Szymon         Płachta              - Jerzy          Krzyżewski            379: 335
  19 Stanisław      Gasik                - Piotr          Mańkowski             421: 487
  20 Maciej         Dąbrowski            - Renata         Andracka              310: 337
  21 Anna           Arana                - Michał         Dąbrowski             362: 353
  22 Radosław       Więch                - Barbara        Pęska                 335: 256
  23 Dorota         Rudzińska            - Mirosław       Dejna                 414: 260


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Dominik        Urbacki               421: 468
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              324: 370
   3 Marek          Sitkowski            - Stanisław      Rydzik                335: 459
   4 Michał         Alabrudziński        - Waldemar       Czerwoniec            319: 440
   5 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Obremski              483: 398
   6 Maciej         Sancewicz            - Andrzej        Słapiński             401: 299
   7 Anna           Krynicka             - Krzysztof      Sporczyk              291: 383
   8 Robert         Kamiński             - Piotr          Broda                 373: 389
   9 Marta          Bajorek              - Przemysław     Rybicki               376: 389
  10 Paweł          Jackowski            - Urszula        Solarska              361: 346
  11 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Zawadzki              469: 316
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             331: 431
  13 Renata         Andracka             - Piotr          Mańkowski             373: 397
  14 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Ślusarska             449: 372
  15 Szymon         Płachta              - Radosław       Więch                 336: 341
  16 Marek          Reda                 - Andrzej        Rechowicz             405: 327
  17 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Bonda                 488: 410
  18 Aleksandra     Brzeska              - Sylwia         Buks                  417: 391
  19 Dorota         Rudzińska            - Marek          Dudkiewicz            384: 392
  20 Szymon         Dąbrowski            - Anna           Arana                 427: 432
  21 Michał         Dąbrowski            - Stanisław      Gasik                 213: 542
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Barbara        Pęska                 506: 216
  23 Mirosław       Dejna                - Maciej         Dąbrowski             183: 390


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Kurowski              465: 494
   2 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 448: 392
   3 Przemysław     Rybicki              - Maciej         Sancewicz             312: 500
   4 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             399: 380
   5 Piotr          Broda                - Zbigniew       Rybak                 366: 369
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             290: 368
   7 Krzysztof      Obremski             - Waldemar       Czerwoniec            382: 511
   8 Marek          Sitkowski            - Andrzej        Kwiatkowski           396: 386
   9 Anna           Arana                - Rafał          Matczak               261: 393
  10 Michał         Alabrudziński        - Czesław        Grajewski             424: 361
  11 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Mańkowski             533: 329
  12 Robert         Kamiński             - Aleksandra     Brzeska               320: 316
  13 Radosław       Więch                - Marek          Reda                  273: 520
  14 Urszula        Solarska             - Anna           Krynicka              307: 327
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Słapiński             368: 361
  16 Marta          Bajorek              - Mariola        Osajda-Matczak        330: 288
  17 Stanisław      Gasik                - Renata         Andracka              363: 339
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Krzysztof      Bonda                 260: 441
  19 Szymon         Płachta              - Andrzej        Rechowicz             487: 235
  20 Sylwia         Buks                 - Szymon         Dąbrowski             283: 378
  21 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Rudzińska             293: 387
  22 Michał         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            310: 360
  23 Barbara        Pęska                - Mirosław       Dejna                 278: 198


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                387: 275
   2 Zbigniew       Rybak                - Dominik        Urbacki               355: 372
   3 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Sancewicz             344: 408
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Mirosław       Uglik                 329: 448
   5 Marek          Sitkowski            - Piotr          Pietuchowski          319: 448
   6 Piotr          Broda                - Michał         Alabrudziński         348: 381
   7 Rafał          Matczak              - Marek          Dudkiewicz            476: 295
   8 Anna           Krynicka             - Marek          Reda                  355: 378
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Bajorek               417: 309
  10 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              480: 346
  11 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Zawadzki              343: 276
  12 Przemysław     Rybicki              - Krzysztof      Obremski              497: 346
  13 Piotr          Mańkowski            - Jerzy          Krzyżewski            420: 331
  14 Anna           Arana                - Szymon         Płachta               322: 504
  15 Krzysztof      Bonda                - Szymon         Dąbrowski             375: 281
  16 Stanisław      Gasik                - Aleksandra     Brzeska               477: 268
  17 Dorota         Rudzińska            - Urszula        Solarska              399: 304
  18 Andrzej        Słapiński            - Radosław       Więch                 243: 391
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Czesław        Grajewski             354: 357
  20 Andrzej        Rechowicz            - Sylwia         Buks                  372: 303
  21 Renata         Andracka             - Barbara        Pęska                 385: 206
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Dąbrowski             413: 393
  23 Mirosław       Dejna                - Michał         Dąbrowski             189: 375


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Kurowski              317: 374
   2 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                431: 335
   3 Piotr          Pietuchowski         - Mirosław       Uglik                 341: 432
   4 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kwiatkowski           372: 336
   5 Zbigniew       Rybak                - Michał         Alabrudziński         359: 381
   6 Tomasz         Zwoliński            - Waldemar       Czerwoniec            418: 385
   7 Marek          Reda                 - Robert         Kamiński              366: 351
   8 Paweł          Jackowski            - Marek          Sitkowski             472: 298
   9 Szymon         Płachta              - Przemysław     Rybicki               336: 438
  10 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Gasik                 431: 315
  11 Piotr          Mańkowski            - Czesław        Grajewski             319: 317
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Bonda                 403: 336
  13 Marta          Bajorek              - Piotr          Broda                 337: 311
  14 Dorota         Rudzińska            - Radosław       Więch                 301: 387
  15 Anna           Krynicka             - Krzysztof      Zawadzki              399: 428
  16 Krzysztof      Obremski             - Anna           Arana                 445: 322
  17 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            334: 315
  18 Renata         Andracka             - Urszula        Solarska              389: 252
  19 Aleksandra     Brzeska              - Andrzej        Słapiński             319: 289
  20 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Ślusarska             362: 383
  21 Michał         Dąbrowski            - Mariola        Osajda-Matczak        354: 317
  22 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Buks                  245: 577
  23 Maciej         Dąbrowski            - Barbara        Pęska                 383: 273


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kurowski              363: 436
   2 Dominik        Urbacki              - Paweł          Jackowski             367: 435
   3 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Matczak               381: 374
   4 Maciej         Sancewicz            - Marek          Reda                  330: 478
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Przemysław     Rybicki               370: 477
   6 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             481: 418
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Rybak                 397: 403
   8 Rafał          Wesołowski           - Marta          Bajorek               331: 373
   9 Radosław       Więch                - Andrzej        Kwiatkowski           374: 331
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Mańkowski             424: 329
  11 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Sitkowski             399: 307
  12 Adam           Janicki              - Robert         Kamiński              459: 447
  13 Krzysztof      Bonda                - Aleksandra     Brzeska               441: 271
  14 Czesław        Grajewski            - Piotr          Broda                 306: 365
  15 Katarzyna      Ślusarska            - Dorota         Rudzińska             441: 356
  16 Szymon         Dąbrowski            - Renata         Andracka              462: 365
  17 Urszula        Solarska             - Sylwia         Buks                  414: 337
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Mirosław       Dejna                 415: 173
  19 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Rechowicz             374: 367
  20 Barbara        Pęska                - Michał         Dąbrowski             224: 350


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Jackowski             411: 299
   2 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               306: 423
   3 Przemysław     Rybicki              - Mirosław       Uglik                 373: 424
   4 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                490: 350
   5 Rafał          Matczak              - Radosław       Więch                 412: 392
   6 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Sancewicz             331: 389
   7 Tomasz         Zwoliński            - Marta          Bajorek               411: 340
   8 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Zawadzki              364: 202
   9 Piotr          Mańkowski            - Waldemar       Czerwoniec            274: 418
  10 Piotr          Broda                - Adam           Janicki               407: 229
  11 Marek          Sitkowski            - Krzysztof      Bonda                 399: 311
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            372: 314
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Ślusarska             416: 356
  14 Robert         Kamiński             - Szymon         Dąbrowski             452: 274
  15 Aleksandra     Brzeska              - Dorota         Rudzińska             295: 435
  16 Renata         Andracka             - Michał         Dąbrowski             406: 297
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Urszula        Solarska              324: 324
  18 Czesław        Grajewski            - Maciej         Dąbrowski             496: 274
  19 Sylwia         Buks                 - Barbara        Pęska                 350: 268
  20 Mirosław       Dejna                - Andrzej        Rechowicz             139: 429


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Matczak               488: 275
   2 Dominik        Urbacki              - Przemysław     Rybicki               362: 325
   3 Mirosław       Uglik                - Marek          Reda                  399: 347
   4 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Sancewicz             412: 329
   5 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         434: 443
   6 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Rybak                 475: 340
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Sporczyk              351: 400
   8 Marta          Bajorek              - Robert         Kamiński              429: 374
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Kwiatkowski           272: 470
  10 Radosław       Więch                - Marek          Dudkiewicz            341: 404
  11 Piotr          Broda                - Marek          Sitkowski             376: 343
  12 Krzysztof      Bonda                - Jerzy          Krzyżewski            381: 400
  13 Urszula        Solarska             - Rafał          Wesołowski            353: 327
  14 Sylwia         Buks                 - Adam           Janicki               290: 377
  15 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Rudzińska             525: 341
  16 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Mańkowski             302: 372
  17 Aleksandra     Brzeska              - Czesław        Grajewski             355: 289
  18 Renata         Andracka             - Mirosław       Dejna                 504: 196
  19 Michał         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             366: 288
  20 Barbara        Pęska                - Szymon         Dąbrowski             240: 303


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              412: 486
   2 Marek          Reda                 - Dominik        Urbacki               410: 387
   3 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             397: 310
   4 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             399: 385
   5 Marek          Dudkiewicz           - Przemysław     Rybicki               374: 435
   6 Rafał          Matczak              - Piotr          Broda                 506: 362
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Sporczyk              458: 231
   8 Maciej         Sancewicz            - Marta          Bajorek               379: 349
   9 Zbigniew       Rybak                - Waldemar       Czerwoniec            266: 484
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Robert         Kamiński              315: 370
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Renata         Andracka              351: 350
  12 Szymon         Dąbrowski            - Adam           Janicki               395: 372
  13 Marek          Sitkowski            - Piotr          Mańkowski             395: 368
  14 Urszula        Solarska             - Radosław       Więch                 404: 350
  15 Krzysztof      Bonda                - Sylwia         Buks                  358: 331
  16 Rafał          Wesołowski           - Aleksandra     Brzeska               370: 330
  17 Dorota         Rudzińska            - Barbara        Pęska                 459: 241
  18 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Rechowicz             389: 384
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Mirosław       Dejna                 504: 180
  20 Michał         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             254: 314


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Dominik        Urbacki               479: 362
   2 Mirosław       Uglik                - Marek          Reda                  296: 412
   3 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         453: 403
   4 Przemysław     Rybicki              - Rafał          Matczak               569: 422
   5 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           410: 428
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Maciej         Sancewicz             405: 329
   7 Robert         Kamiński             - Paweł          Jackowski             357: 449
   8 Zbigniew       Rybak                - Marek          Dudkiewicz            360: 450
   9 Marta          Bajorek              - Piotr          Broda                 358: 430
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             523: 238
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Sitkowski             333: 397
  12 Krzysztof      Bonda                - Urszula        Solarska              320: 382
  13 Dorota         Rudzińska            - Renata         Andracka              434: 318
  14 Adam           Janicki              - Rafał          Wesołowski            294: 355
  15 Katarzyna      Ślusarska            - Piotr          Mańkowski             358: 280
  16 Radosław       Więch                - Czesław        Grajewski             304: 322
  17 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Krzyżewski            334: 356
  18 Maciej         Dąbrowski            - Aleksandra     Brzeska               291: 369
  19 Sylwia         Buks                 - Michał         Dąbrowski             293: 340
  20 Mirosław       Dejna                - Barbara        Pęska                 240: 350
Lista rankingowa na dzień 27-10-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 156.84   5803   37
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.65  30196  194
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.76  29178  191
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            151.39  30126  199
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.04  23109  153
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             150.77  28646  190
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.93  29587  200
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.60  29026  198
   9 Dawid Pikul                    Poznań               146.57  28142  192
  10 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.26  29252  200
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.21  28658  196
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.78  27942  193
  13 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.25  28561  198
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.78  15528  108
  16 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.71  27162  189
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             143.28  27510  192
  19 Kazimierz Merklejn             Szczecin             143.28  27509  192
  20 Kamil Górka                    Kraków               143.26  28509  199
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.11  27190  190
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.79  13137   92
  23 Justyna Górka                  Kraków               142.78  27128  190
  24 Marek Reda                     Wołomin              141.49  27167  192
  25 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27829  197
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.96  27769  197
  28 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.06  20589  147
  29 Jan Mrozowski                  Kraków               140.05  17927  128
  30 Grzegorz Kurowski              Warszawa             140.00  26600  190
  31 Krzysztof Obremski             Legnica              139.36  27035  194
  32 Bogusław Szyszka               Oława                138.81  22071  159
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.75  10684   77
  34 Radosław Jachna                Łódź                 137.58  26691  194
  35 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.32  27465  200
  36 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.31  24441  178
  37 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.27  11668   85
  38 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.18  21675  158
  39 Adam Klimont                   Wałcz                137.00   5617   41
  40 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  11632   85
  41 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  42 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.07   8300   61
  43 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.71  27141  200
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             135.70  27140  200
  45 Grzegorz Łukasik               Konojady             135.70  24154  178
  46 Karol Waniek                   Wrocław              134.40  14381  107
  47 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.40  25805  192
  48 Szymon Płachta                 Warszawa             134.38  26338  196
  49 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  50 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  51 Tomasz Suchanek                Wrocław              133.63  25389  190
  52 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.42   4136   31
  53 Przemysław Herdzina            Kraków               133.39   9471   71
  54 Andrzej Rakoczy                Kraków               133.33   4800   36
  55 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.30  25594  192
  56 Adam Szukalski                 Coventry             132.32  10056   76
  57 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.27  14814  112
  58 Irena Sołdan                   Sopot                132.07  26017  197
  59 Paweł Janaś                    Głogów               131.95  14646  111
  60 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  61 Weronika Rudnicka              Szczecin             131.86  25580  194
  62 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  63 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.41  26019  198
  64 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       131.34  24430  186
  65 Robert Kamiński                Warszawa             130.93  24876  190
  66 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.90   8901   68
  67 Janusz Krupiński               Bytom                130.65  14372  110
  68 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.57   9662   74
  69 Marcin Mroziuk                 Warszawa             130.49  10700   82
  70 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  71 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.22  18751  144
  72 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  73 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  74 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.88  21430  165
  75 Agnieszka Krupka               Krosno               129.85  12855   99
  76 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.79  25959  200
  77 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.58  14513  112
  78 Tomasz Łapka                   Opole                129.28   6464   50
  79 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  80 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.05  25165  195
  81 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  82 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  83 Piotr Broda                    Sandomierz           128.79  25757  200
  84 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.60  23920  186
  85 Katarzyna Małek                Mielec               128.56  23783  185
  86 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.40  12583   98
  87 Andrzej Kroc                   Łódź                 128.39  20799  162
  88 Maciej Grąbczewski             Piła                 128.16  25504  199
  89 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            127.96   8829   69
  90 Michał Trumpus                 Wrocław              127.92   4733   37
  91 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.22  24807  195
  92 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  93 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.00   8636   68
  94 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.40  24521  194
  96 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.19  24733  196
  97 Robert Głowacki                Łódź                 126.07  16137  128
  98 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              126.01   9955   79
  99 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.70  24134  192
 100 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 101 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.54  23853  190
 102 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              125.43  24585  196
 103 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 104 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.16  24406  195
 105 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 106 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.11  24146  193
 107 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.02   5751   46
 108 Rafał Matczak                  Milanówek            124.99  22373  179
 109 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       124.80  18345  147
 110 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.71  11972   96
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69  15836  127
 112 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  124.57  24166  194
 113 Czesław Grajewski              Choroszcz            124.51  23656  190
 114 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.44  24515  197
 115 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 116 Jacek Pietruszka               Kraków               124.23   8075   65
 117 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.11  23208  187
 118 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 119 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.99  24178  195
 120 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.61  24103  195
 121 Krzysztof Gibas                Kraków               123.59  19651  159
 122 Tomasz Górka                   Łęczna               123.56   7290   59
 123 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 124 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.73   6750   55
 125 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.57   8335   68
 126 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       122.48   9676   79
 127 Leszek Stecuła                 Bytom                122.30   8439   69
 128 Dariusz Maciejuk               Warszawa             122.20   7332   60
 129 Grzegorz Pukniel               Lublin               122.18  23948  196
 130 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.18   9774   80
 131 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.98   6343   52
 132 Natalia Ogierman               Katowice             121.88  20110  165
 133 Łukasz Baranowski              Gdynia               121.60  24198  199
 134 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46   4980   41
 135 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 136 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 137 Leszek Kacprzyk                Katowice             121.38  11895   98
 138 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 139 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.05   4479   37
 140 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 141 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.02  20089  166
 142 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.98  16574  137
 143 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 144 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.38   3852   32
 145 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 146 Adam Jurkowski                 Gliwice              120.31   7459   62
 147 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.11  15974  133
 148 Stanisław Gasik                Warszawa             119.97   8038   67
 149 Krzysztof Bonda                Białystok            119.91  13190  110
 150 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 151 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.65  13162  110
 152 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 153 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.20   7629   64
 154 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 155 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.80   4158   35
 156 Łukasz Sornek                  Mikołów              118.31  22597  191
 157 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 158 Dorota Rudzińska               Warszawa             118.23  23528  199
 159 Marek Rogalski                 Warszawa             118.08   4369   37
 160 Anna Biegańska                 Białystok            117.94   9081   77
 161 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 162 Bogusław Książek               Szczecin             117.83  10958   93
 163 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 164 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.68  10238   87
 165 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 166 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 167 Lucyna Śniadach                Rumia                117.33   5984   51
 168 Adam Janicki                   Łódź                 117.32  21822  186
 169 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 170 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 171 Radosław Więch                 Warszawa             117.05  17323  148
 172 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.87  21738  186
 173 Tomasz Lempart                 Kraków               116.67  11434   98
 174 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.58  16554  142
 175 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 176 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 116.23  10577   91
 177 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.16  14055  121
 178 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.15  10105   87
 179 Sławomir Wolski                Wrocław              115.93  22607  195
 180 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.82  22354  193
 181 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             115.66  12723  110
 182 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.62  11100   96
 183 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.58   8900   77
 184 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.57  21843  189
 185 Beata Piotrowska               Łódź                 115.49   6583   57
 186 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.47  22517  195
 187 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 188 Ewa Szałas                     Katowice             115.36  11305   98
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 190 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.89  11489  100
 191 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 192 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 193 Maciej Bukowski                Szczecin             113.91   8429   74
 194 Marta Bajorek                  Warszawa             113.90  21527  189
 195 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.55  22597  199
 196 Marianna Kozłowska             Białystok            113.44   9869   87
 197 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 198 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            113.33   6573   58
 199 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 200 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 201 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.73   6989   62
 202 Rafał Polak                    Wałcz                112.69   8001   71
 203 Marta Świątkowska              Wrocław              112.69   9691   86
 204 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 205 Jerzy Luter                    Bytom                112.16  20413  182
 206 Szymon Dąbrowski               Warszawa             111.47  21737  195
 207 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.42  11253  101
 208 Urszula Solarska               Łódź                 111.41  21614  194
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.41  21279  191
 210 Renata Andracka                Zwola                111.40  21612  194
 211 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 212 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       111.00   7215   65
 213 Teresa Zalewska                Racibórz             110.73  14395  130
 214 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 215 Anna Niedzielko                Szczecin             110.61   9402   85
 216 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 217 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 218 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 219 Joanna Suchanek                Wrocław              109.91  17476  159
 220 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 221 Józef Burzyński                Ełk                  109.82   9005   82
 222 Anna Krynicka                  Warszawa             109.79   6697   61
 223 Lidia Szpakowska               Jaworzno             109.71   7570   69
 224 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      109.69   3839   35
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 226 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 227 Adriana Gąbka                  Krasowiec            109.26   7211   66
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.23  11251  103
 229 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 230 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.94   7735   71
 231 Marcin Ceglarek                Kraków               108.91  13614  125
 232 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.88   9799   90
 233 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 234 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.52   7488   69
 235 Maurycy Machnio                Lipiany              108.51   9549   88
 236 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 237 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.52  17525  163
 238 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 239 Sławomir Długosz               Ostróda              107.36  21257  198
 240 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.03  20763  194
 241 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.83  17307  162
 242 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 243 Marta Sztajnert                Wisła                106.69   6615   62
 244 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.45  11284  106
 245 Dorota Ostrowska               Białystok            106.25   8181   77
 246 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.07   6470   61
 247 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.00   9540   90
 248 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.96   5616   53
 249 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               105.95  17906  169
 250 Bożena Guział                  Racibórz             105.73   6661   63
 251 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.63  12464  118
 252 Jacek Nocoń                    Jaworzno             105.58   5279   50
 253 Ziemowit Pazda                 Wrocław              105.48   8333   79
 254 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 255 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.17  20192  192
 256 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 257 Sylwia Łada                    Inowrocław           104.47  17029  163
 258 Jakub Błażejewski              Poznań               103.70   6533   63
 259 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 260 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.22  13935  135
 261 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.18  20016  194
 262 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 263 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.23  16152  158
 264 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 265 Anna Arana                     Warszawa             101.90  16711  164
 266 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 267 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 268 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.55   6033   60
 269 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               100.48  10349  103
 270 Juliusz Czupryniak             Warszawa             100.34   3512   35
 271 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.39   3578   36
 272 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 273 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.05   6471   66
 274 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.93  11556  118
 275 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 276 Maciej Dąbrowski               Warszawa              97.45  19101  196
 277 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.06   8645   90
 278 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              95.82   3737   39
 279 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 280 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 281 Sylwia Buks                    Warszawa              95.06  17967  189
 282 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 283 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 284 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 285 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.90  18404  196
 286 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 287 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 288 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 289 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 290 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 291 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 292 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 293 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.53   4639   53
 294 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.00   9945  117
 295 Paulina Naplocha               Racibórz              84.99  16489  194
 296 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 297 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              84.30   6997   83
 298 Andrzej Klich                  Jaworzno              84.19  10860  129
 299 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.64   4182   50
 300 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 301 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 302 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 303 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 304 Kamila Zacharuk                Zabrze                82.39   3131   38
 305 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 306 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 307 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 308 Mirosław Dejna                 Sampława              61.49  12114  197
 309 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33




Poczekalnia na dzień 27-10-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.97   3479   29
   4 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   5 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   6 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   7 Jarosław Puchalski             Łódź                 119.29   3340   28
   8 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   9 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.54   2759   28
  10 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
  11 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
  12 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  13 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
  14 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  15 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  16 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  17 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  18 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  19 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  20 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  21 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  22 Robert Wagner                  Wrocław              106.76   2669   25
  23 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  24 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  25 Michał Ozimiński               Łódź                 138.29   3319   24
  26 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  27 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  28 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       133.83   3212   24
  29 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  30 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  31 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  32 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  33 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  34 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      125.54   3013   24
  35 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  36 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  37 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.21   2885   24
  38 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  39 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  40 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  41 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  42 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  43 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  44 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  45 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  46 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  47 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  48 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  49 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  50 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  51 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  52 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  53 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    105.33   2528   24
  54 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  55 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  56 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  57 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  58 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.04   2329   24
  59 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  60 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  61 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  62 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  63 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  64 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  65 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  66 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  67 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  68 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  69 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  70 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  71 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  72 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   86.65   1993   23
  73 Piotr Sadzyński                Jaworzno              84.48   1943   23
  74 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  75 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  76 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  77 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.22   1753   23
  78 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  79 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  80 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  81 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  82 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  83 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  84 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  85 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  86 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  87 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  88 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  89 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  90 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  91 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  92 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  93 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  94 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  95 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  96 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  97 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  98 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  99 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
 100 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
 101 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
 102 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
 103 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 104 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 105 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 106 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
 107 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 108 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 109 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 110 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 111 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 112 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 113 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 114 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 115 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 116 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 117 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 118 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 119 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 120 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 121 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 122 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 123 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 124 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 125 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 126 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 127 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 128 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 129 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 130 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 131 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 132 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 133 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 134 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 135 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 136 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 137 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 138 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 139 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 140 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 141 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 142 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 143 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 144 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 145 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 146 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 147 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.92   1487   12
 148 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 149 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 150 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 151 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 152 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 153 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 154 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 155 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 156 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 157 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 158 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 159 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 160 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 161 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 162 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 163 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 164 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 165 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 166 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 167 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 168 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 169 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 170 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 171 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 172 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 173 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 174 Paweł Zaręba                   Warszawa             104.17   1250   12
 175 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 176 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 177 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 178 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 179 Beata Marynowicz               Racibórz             103.42   1241   12
 180 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 181 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 182 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 183 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 184 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 185 Laura Pisula                   Wrocław               99.67   1196   12
 186 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 187 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 188 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 189 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 190 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 191 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 192 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 193 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 194 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 195 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 196 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 197 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 198 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 199 Krzysztof Lelonek              Zabrze                95.58   1147   12
 200 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 201 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             95.08   1141   12
 202 Andrzej Kraska                 Wrocław               94.75   1137   12
 203 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 204 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 205 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.08   1129   12
 206 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 207 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 208 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 209 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 210 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             92.83   1114   12
 211 Marcin Stachowski              Wydartowo I           92.67   1112   12
 212 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 213 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 214 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 215 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 216 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 217 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 218 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 219 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 220 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 221 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 222 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 223 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 224 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 225 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 226 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 227 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 228 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 229 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 230 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 231 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 232 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 233 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 234 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 235 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 236 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 237 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 238 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 239 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 240 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 241 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              69.67    836   12
 242 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 243 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 244 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 245 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 246 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 247 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 248 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 249 Krystyna Augustyniak           Łódź                  92.45   1017   11
 250 Tomasz A. Praga                Białystok             91.18   1003   11
 251 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 252 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 253 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 254 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 255 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 256 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 257 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 258 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 259 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 260 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 261 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 262 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 263 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 264 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 265 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 266 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 267 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 268 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 269 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 270 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 271 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 272 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 273 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 274 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 275 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 276 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 277 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 278 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 279 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 280 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 281 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 282 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 283 Andrzej Gostomski              Łódź                  93.11    838    9
 284 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 285 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 286 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 287 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 288 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 289 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 290 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 291 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 292 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 293 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 294 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 295 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 296 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 297 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 298 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 299 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 300 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 301 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 302 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 303 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 304 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 305 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 306 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 307 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 308 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 309 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 310 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 311 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 312 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 313 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 314 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 315 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 316 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 317 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 318 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 319 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 320 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 321 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 322 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 323 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 324 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 325 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 326 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 327 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 328 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 329 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 330 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 331 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 332 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 333 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 334 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 335 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 336 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 337 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 338 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 339 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 340 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 341 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 342 Zygmunt Skwarek                Katowice              77.75    311    4
 343 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 344 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 345 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 346 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 347 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 348 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 349 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 350 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 351 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 352 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 353 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 354 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 355 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 356 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 357 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 358 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 359 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 360 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 361 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 362 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 363 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 364 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 365 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 366 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 367 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 368 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 369 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 370 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 371 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 372 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 373 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 374 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 375 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie