Poznań14
lipca
Poznań 14-15 lipca III Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielsku
Kraków21
lipca
Kraków 21-22 lipca XI Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2007
Łódź 4
sierpnia
Łódź 4- 5 sierpnia Wielka Łódka 2007 — Lato
Krzysztof Obremski mistrzem grodu Kraka!21 - 22 lipca 2007 — XI Mistrzostwa KrakowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XI Mistrzostwa Krakowa Kraków, 21 - 22 lipca 2007
Grand Prix 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Krzysztof Obremski mistrzem grodu Kraka!W XI już Mistrzostwach Krakowa wzięło udział blisko 90 uczestników, a turniej odbył się w nowym miejscu — hotelu Holiday Inn. Trzeba przyznać, że warunki do gry były idealne. Klimatyzowane sale, wygodne i optymalne stanowiska do gry oraz lokalizacja w ścisłym centum Krakowa — to tylko niektóre z plusów tego miejsca. No i sama nazwa, w końcu to sam środek wakacji. Najlepiej w tych warunkach zaaklimatyzował się Krysztof Obremski z Legnicy — został on zwycięzcą turnieju i nowym mistrzem Krakowa. W finałowej partii walczył o zwycięstwo ze Stanisławem Rydzikiem, któremu nie pomogło jednak turniejowe doświadczenie i musiał uznać wyższość grającego ostatnio na wysokim i równym poziomie Kobrema. W efekcie porażki Staszek spadł tuż za podium. Drugie miejsce wywalczył reprezentant gospodarzy, Przemysław Herdzina, a trzecie — Tomasz Zwoliński, który rozpoczął turniej od trzech porażek, by wygrać pozostałe 9 partii pod rząd! Organizatorzy przygotowali jak zwykle całą masę nagród, były dodatkowe kategorie konkursowe, między innymi klasyfikacja na najlepszego gracza w danej sali (gracze byli podzieleni na 5 sal). Czołówka otrzymała puchary oraz nagrody pieniężne, a każdy z uczestników wyjechał z jakąś nagrodą. Wielkie brawa dla organizatorów, którzy z roku na rok starają się, aby turniej był jeszcze lepszy niż w roku poprzednim, i trzeba przyznać, że tak jest w rzeczywistości. Kto więc jeszcze w Krakowie nie był, za rok obowiązkowo powinien się tu zjawić.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Krakowa
IX Mistrzostwa Krakowa
VIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa




Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                131.09     10.0     4810     1856      860
  2 Przemysław      Herdzina             Kraków                 127.98      9.5     4934     1954      658
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                132.94      9.0     5071     1675      785
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.01      9.0     5070     1802      702
  5 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.53      9.0     5042     1780      939
  6 Sławomir        Kucia                Kraków                 138.82      9.0     4858     1856      502
  7 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             124.12      9.0     4755     1702      628
  8 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.33      8.0     5163     1748      699
  9 Justyna         Fugiel               Kraków                 140.27      8.0     4940     1712      639
 10 Kamil           Górka                Kraków                 143.25      8.0     4870     1644      227
 11 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.11      8.0     4838     1748      348
 12 Szymon          Fidziński            Warszawa               130.57      8.0     4744     1735      183
 13 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 110.08      8.0     4613     1600      258
 14 Dawid           Pikul                Poznań                 137.44      8.0     4597     1765      -43
 15 Artur           Irzyk                Strzyżów               126.03      8.0     4524     1603      266
 16 Jan             Kozłowski            Kraków                 117.82      8.0     4387     1695     -239
 17 Piotr           Pietuchowski         Białystok              135.44      7.5     5043     1598      658
 18 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                100.00      7.5     4611     1593      100
 19 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               131.09      7.0     4905     1591      554
 20 Paweł           Jackowski            Warszawa               138.57      7.0     4821     1490      523
 21 Łukasz          Bryła                Mielec                 128.87      7.0     4767     1467      400
 22 Rafał           Matczak              Milanówek              126.65      7.0     4673     1409      580
 23 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              100.00      7.0     4573     1489      155
 24 Marek           Roszak               Poznań                 126.30      7.0     4545     1510       37
 25 Joanna          Ostrowska            Warszawa               116.51      7.0     4515     1418      356
 26 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.15      7.0     4496     1627       43
 27 Rafał           Wesołowski           Warszawa               118.48      7.0     4478     1599      289
 28 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              120.25      7.0     4420     1501      299
 29 Irena           Sołdan               Rumia                  126.95      7.0     4339     1498      -91
 30 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 100.00      7.0     4330     1580       29
 31 Anna            Stambulska           Kraków                 100.00      7.0     4252     1480       36
 32 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               119.08      6.5     4743     1386      383
 33 Tomasz          Górka                Łęczna                 106.55      6.5     4629     1498      167
 34 Paweł           Kowalski             Kutno                  100.00      6.5     4264     1402     -127
 35 Tomasz          Ciejka               Kraków                 123.56      6.0     4941     1466      595
 36 Dariusz         Kosz                 Nysa                   132.17      6.0     4820     1412      603
 37 Leszek          Stecuła              Bytom                  127.21      6.0     4686     1412      445
 38 Marta           Dobrzańska           Kraków                 116.77      6.0     4668     1361      586
 39 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 119.01      6.0     4567     1443      -71
 40 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.02      6.0     4492     1485      -61
 41 Ewa             Ciszewska            Katowice               121.89      6.0     4480     1380      204
 42 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 106.89      6.0     4453     1435     -170
 43 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 125.34      6.0     4425     1385        6
 44 Michał          Lipka                Mielec                 116.67      6.0     4399     1410     -285
 45 Agnieszka       Krupka               Krosno                 116.08      6.0     4391     1334      187
 46 Katarzyna       Żuławska             Katowice               110.65      6.0     4358     1361       84
 47 Katarzyna       Klimała              Kraków                 109.12      6.0     4349     1440      -47
 48 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      6.0     4325     1418      -58
 49 Agnieszka       Jaśkiewicz           Góra                   108.14      6.0     4319     1524      -34
 50 Halina          Roszak               Poznań                 114.43      6.0     4256     1382      -23
 51 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         100.00      6.0     4080     1548     -199
 52 Jerzy           Matyasik             Kraków                 112.12      5.5     4504     1391      -35
 53 Mariusz         Niemczyk             Kraków                 100.00      5.5     4371     1305       71
 54 Elżbieta        Szuba                Bytom Odrzański        100.00      5.0     4589     1231      365
 55 Paweł           Jędryka              Tarnów                 114.82      5.0     4537     1236      438
 56 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  124.08      5.0     4456     1295     -322
 57 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   119.79      5.0     4409     1301     -142
 58 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          121.28      5.0     4377     1217     -242
 59 Jarosław        Sobczak              Warszawa               115.22      5.0     4265     1351     -182
 60 Marek           Salamon              Bytom                  133.61      5.0     4257     1286     -343
 61 Jerzy           Luter                Bytom                  112.10      5.0     4238     1281     -251
 62 Andrzej         Stańczyk             Kraków                 103.78      5.0     4211     1308     -537
 63 Wojciech        Sołdan               Rumia                  129.68      5.0     4166     1361     -489
 64 Rafał           Wagnerowski          Tarnów                 105.87      5.0     4129     1207     -321
 65 Anna            Dłużniewska          Warszawa               101.47      5.0     4051     1288     -727
 66 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      100.00      5.0     4021     1212     -302
 67 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              100.00      5.0     3886     1209     -373
 68 Jarosław        Kamienik             Słupsk                 117.81      5.0     3580     1158      154
 69 Tomasz          Wiśniewski           Chełmża                121.83      4.0     4487     1115        6
 70 Marcin          Skowron              Zabrze                 117.99      4.0     4473     1088      -14
 71 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       100.00      4.0     4350     1170     -370
 72 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      4.0     4260     1060     -110
 73 Krzysztof       Sojka                Łódź                   100.25      4.0     4014     1198     -582
 74 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              103.20      4.0     3905     1086     -483
 75 Monika          Jędryka              Chrzanów               100.00      4.0     3777     1126     -565
 76 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.81      4.0     2603      837       80
 77 Magdalena       Szymala              Lublin                 100.00      3.5     3624     1094     -774
 78 Michał          Popiel               Głogoczów              100.00      3.5     3571     1015     -881
 79 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      3.5     3489      978     -460
 80 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      3.0     3984     1053     -725
 81 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 100.00      3.0     3629      864     -707
 82 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          117.64      3.0     3477      923      -27
 83 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 120.66      3.0     2422      733     -108
 84 Iwona           Kucia                Kraków                 121.98      3.0     1714      639      -96
 85 Gniewomir       Białek               Dębica                 100.00      2.5     3612      883      -64
 86 Michał          Dulat                Kraków                 100.00      2.5     3444      820     -290
 87 Wojciech        Popiel               Głogoczów              100.00      2.5     3419      790     -924
 88 Jarosław        Krzemiński           Tuchów                 117.78      2.0     1663      552     -162
 89 Kamil           Puton                Ruda Śląska            100.00      1.0     2072      541     -473
 90 Joanna          Juszczak             Warszawa               127.91      0.0        1       50     -399
 91 Krzysztof       Wysoczański          Kraków                 100.00      0.0        1       68     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Krakowa



	Mariusz Skrobosz 147.33 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Kowalska              117.64 +  487: 280  168
    2     3 Katarzyna      Klimała               109.12 +  494: 260  159
    3     3 Stanisław      Rydzik                139.01 -  401: 532   89
    4     7 Ewa            Ciszewska             121.89 +  440: 334  172
    5     4 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.14 +  543: 285  158
    6     2 Justyna        Fugiel                140.27 +  465: 376  190
    7     2 Kamil          Górka                 143.25 +  486: 393  193
    8     2 Waldemar       Czerwoniec            131.09 +  363: 321  181
    9     1 Przemysław     Herdzina              127.98 -  404: 426   78
   10     3 Sławomir       Kucia                 138.82 -  293: 370   89
   11     3 Mariusz        Wrześniewski          143.11 +  440: 378  193
   12     2 Przemysław     Herdzina              127.98 -  347: 509   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Kazimierz.J Merklejn 145.15 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Dobrzańska            116.77 +  396: 389  167
    2     7 Łukasz         Bobowski              124.12 +  451: 350  174
    3    12 Przemysław     Herdzina              127.98 -  318: 330   78
    4    21 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  357: 376   50
    5    26 Andrzej        Rechowicz             123.02 +  438: 430  173
    6    17 Wojciech       Sołdan                129.68 +  363: 332  180
    7    13 Jan            Kozłowski             117.82 +  375: 369  168
    8     7 Mateusz        Żbikowski             143.53 +  450: 357  194
    9     3 Stanisław      Rydzik                139.01 -  345: 355   89
   10     5 Tomasz         Ciejka                123.56 +  340: 308  174
   11     7 Kamil          Górka                 143.25 -  289: 391   93
   12     9 Dawid          Pikul                 137.44 -  374: 466   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Mateusz Żbikowski 143.53 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Lipka                 116.67 +  496: 372  167
    2     2 Michał         Popiel                100.00 +  505: 245  150
    3     1 Łukasz         Bryła                 128.87 +  417: 335  179
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          143.11 -  378: 451   93
    5     6 Mariusz        Orzeł                 119.79 +  454: 316  170
    6     3 Tomasz         Górka                 106.55 +  346: 324  157
    7     4 Sławomir       Kucia                 138.82 -  358: 397   89
    8     7 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  357: 450   95
    9     9 Katarzyna      Klimała               109.12 +  433: 267  159
   10     7 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  416: 302  150
   11     5 Szymon         Fidziński             130.57 +  456: 275  181
   12     3 Justyna        Fugiel                140.27 +  426: 369  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Kamil Górka 143.25 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Ostrowska             116.51 +  394: 375  167
    2     8 Małgorzata     Sulejewska            119.01 +  485: 404  169
    3     8 Jan            Kozłowski             117.82 -  390: 418   68
    4    12 Krzysztof      Leśniak               110.08 +  455: 381  160
    5    10 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  442: 257  150
    6     6 Rafał          Wesołowski            118.48 +  351: 349  168
    7     2 Mariusz        Skrobosz              147.33 -  393: 486   97
    8    10 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  397: 347  150
    9     4 Krzysztof      Obremski              131.09 -  355: 487   81
   10     9 Anna           Stambulska            100.00 +  432: 345  150
   11     7 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 +  391: 289  195
   12     5 Sławomir       Kucia                 138.82 -  385: 505   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Mariusz Wrześniewski 143.11 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Krupka                116.08 +  423: 318  166
    2    19 Krzysztof      Leśniak               110.08 +  454: 303  160
    3     9 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  374: 268  150
    4     2 Mateusz        Żbikowski             143.53 +  451: 378  194
    5     3 Przemysław     Herdzina              127.98 -  350: 391   78
    6     9 Dariusz        Kosz                  132.17 +  436: 415  182
    7     3 Waldemar       Czerwoniec            131.09 +  391: 373  181
    8     3 Sławomir       Kucia                 138.82 +  410: 387  189
    9     2 Dawid          Pikul                 137.44 +  441: 301  187
   10     1 Krzysztof      Obremski              131.09 -  385: 412   81
   11     3 Mariusz        Skrobosz              147.33 -  378: 440   97
   12     4 Tomasz         Zwoliński             132.94 -  345: 504   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Justyna Fugiel 140.27 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jarosław       Sobczak               115.22 +  452: 325  165
    2    11 Wojciech       Sołdan                129.68 +  447: 299  180
    3     6 Joanna         Brychcy               100.00 +  415: 331  150
    4     5 Irena          Sołdan                126.95 +  490: 309  177
    5     1 Szymon         Fidziński             130.57 +  409: 375  181
    6     2 Mariusz        Skrobosz              147.33 -  376: 465   97
    7     5 Dawid          Pikul                 137.44 -  320: 347   87
    8    11 Małgorzata     Sulejewska            119.01 -  367: 375   69
    9    12 Jan            Kozłowski             117.82 +  446: 341  168
   10     8 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  388: 346  168
   11     6 Marek          Roszak                126.30 +  461: 362  176
   12     3 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  369: 426   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Stanisław Rydzik 139.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jędryka               114.82 +  358: 349  165
    2    20 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  456: 348  150
    3     3 Mariusz        Skrobosz              147.33 +  532: 401  197
    4     3 Rafał          Wesołowski            118.48 +  371: 353  168
    5     2 Jan            Kozłowski             117.82 +  510: 303  168
    6     1 Przemysław     Herdzina              127.98 -  324: 408   78
    7     6 Tomasz         Ciejka                123.56 -  376: 429   74
    8     9 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  417: 351  150
    9     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 +  355: 345  195
   10     4 Dawid          Pikul                 137.44 +  568: 315  187
   11     2 Sławomir       Kucia                 138.82 +  450: 362  189
   12     1 Krzysztof      Obremski              131.09 -  353: 404   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 12 150.17




	Sławomir Kucia 138.82 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Halina         Roszak                114.43 +  441: 365  164
    2    15 Mariola        Osajda-Matczak        120.25 +  411: 331  170
    3    11 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 +  444: 334  169
    4     6 Przemysław     Herdzina              127.98 -  334: 436   78
    5    14 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  390: 317  150
    6     4 Katarzyna      Sołdan                124.08 +  440: 318  174
    7     4 Mateusz        Żbikowski             143.53 +  397: 358  194
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          143.11 -  387: 410   93
    9     5 Piotr          Pietuchowski          135.44 +  377: 359  185
   10     3 Mariusz        Skrobosz              147.33 +  370: 293  197
   11     2 Stanisław      Rydzik                139.01 -  362: 450   89
   12     5 Kamil          Górka                 143.25 +  505: 385  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 12 154.67




	Paweł Jackowski 138.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Matyasik              112.12 +  385: 352  162
    2    12 Szymon         Fidziński             130.57 -  427: 440   81
    3    20 Andrzej        Rechowicz             123.02 -  374: 380   73
    4    24 Mariola        Osajda-Matczak        120.25 +  405: 395  170
    5    18 Andrzej        Stańczyk              103.78 +  379: 272  154
    6    16 Anna           Dłużniewska           101.47 +  594: 282  151
    7     7 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  381: 311  150
    8     8 Krzysztof      Obremski              131.09 -  355: 373   81
    9    10 Artur          Irzyk                 126.03 -  345: 422   76
   10    13 Tomasz         Górka                 106.55 -  426: 448   57
   11    21 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.14 +  367: 317  158
   12    14 Leszek         Stecuła               127.21 +  383: 306  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Dawid Pikul 137.44 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 112.10 +  364: 301  162
    2    17 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.14 +  382: 336  158
    3     7 Szymon         Fidziński             130.57 -  345: 378   81
    4    14 Piotr          Pietuchowski          135.44 +  441: 342  185
    5     5 Dariusz        Kosz                  132.17 +  384: 371  182
    6     7 Małgorzata     Sulejewska            119.01 +  386: 375  169
    7     5 Justyna        Fugiel                140.27 +  347: 320  190
    8     1 Przemysław     Herdzina              127.98 +  436: 349  178
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          143.11 -  301: 441   93
   10     4 Stanisław      Rydzik                139.01 -  315: 568   89
   11     8 Tomasz         Zwoliński             132.94 -  430: 485   83
   12     9 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 +  466: 374  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1765  / 12 147.08




	Piotr Pietuchowski 135.44 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Żuławska              110.65 +  418: 363  161
    2    22 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  356: 385   50
    3    23 Jerzy          Luter                 112.10 +  443: 286  162
    4    14 Dawid          Pikul                 137.44 -  342: 441   87
    5    21 Marek          Salamon               133.61 +  535: 255  184
    6    12 Mariusz        Orzeł                 119.79 +  455: 347  170
    7     8 Rafał          Wesołowski            118.48 +  442: 330  168
    8     6 Jerzy          Matyasik              112.12 =  402: 402  112
    9     5 Sławomir       Kucia                 138.82 -  359: 377   89
   10    10 Tomasz         Zwoliński             132.94 -  356: 457   83
   11    15 Arkadiusz      Biegun                125.34 +  512: 342  175
   12    12 Tomasz         Górka                 106.55 +  423: 400  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Dariusz Puton 133.81 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Leśniak               110.08 -  319: 362   60
    2    27 Michał         Lipka                 116.67 -  360: 389   67
    3    40 Błażej         Fidziński             100.00 +  364: 329  150
    4    35 Katarzyna      Klimała               109.12 +  417: 403  159
    5    16 Łukasz         Bobowski              124.12 +  402: 352  174
    6    10 Leszek         Stecuła               127.21 +  443: 321  177
    7    15 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  298: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  /  7 119.57




	Marek Salamon 133.61 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Klimała               109.12 -  341: 406   59
    2    37 Grzegorz       Kwiecień              106.89 +  382: 335  157
    3    33 Urszula        Solarska              100.00 +  378: 327  150
    4    13 Tomasz         Ciejka                123.56 -  318: 509   74
    5    21 Piotr          Pietuchowski          135.44 -  255: 535   85
    6    32 Mariola        Osajda-Matczak        120.25 +  332: 317  170
    7    29 Jarosław       Kamienik              117.81 -  333: 379   68
    8    32 Andrzej        Rechowicz             123.02 -  352: 380   73
    9    35 Halina         Roszak                114.43 -  400: 416   64
   10    39 Błażej         Fidziński             100.00 +  402: 258  150
   11    31 Tomasz         Wiśniewski            121.83 +  376: 347  172
   12    30 Halina         Roszak                114.43 -  388: 391   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Tomasz Zwoliński 132.94 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.14 -  330: 426   58
    2    42 Iwona          Kucia                 121.98 -  361: 460   72
    3    37 Grzegorz       Kwiecień              106.89 -  341: 357   57
    4    41 Błażej         Fidziński             100.00 +  439: 216  150
    5    33 Michał         Popiel                100.00 +  529: 299  150
    6    23 Joanna         Brychcy               100.00 +  421: 363  150
    7    18 Andrzej        Rechowicz             123.02 +  371: 345  173
    8    12 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  378: 320  150
    9    15 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  455: 369  150
   10    10 Piotr          Pietuchowski          135.44 +  457: 356  185
   11     8 Dawid          Pikul                 137.44 +  485: 430  187
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          143.11 +  504: 345  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Dariusz Kosz 132.17 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Kwiecień              106.89 +  543: 265  157
    2     1 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  442: 315  150
    3     2 Ewa            Ciszewska             121.89 +  481: 304  172
    4     1 Szymon         Fidziński             130.57 -  347: 423   81
    5     5 Dawid          Pikul                 137.44 -  371: 384   87
    6     9 Mariusz        Wrześniewski          143.11 -  415: 436   93
    7    16 Agata          Kopta                 100.00 -  354: 414   50
    8    23 Joanna         Brychcy               100.00 +  452: 295  150
    9    18 Jarosław       Kamienik              117.81 -  332: 345   68
   10    15 Rafał          Matczak               126.65 +  388: 330  177
   11    20 Irena          Sołdan                126.95 -  359: 379   77
   12    23 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  336: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Waldemar Czerwoniec 131.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Górka                 106.55 +  413: 363  157
    2    23 Marta          Dobrzańska            116.77 +  377: 367  167
    3     5 Katarzyna      Sołdan                124.08 +  527: 382  174
    4     4 Jan            Kozłowski             117.82 -  366: 373   68
    5    11 Wojciech       Sołdan                129.68 +  524: 329  180
    6     5 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  514: 279  150
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          143.11 -  373: 391   93
    8     2 Mariusz        Skrobosz              147.33 -  321: 363   97
    9     7 Szymon         Fidziński             130.57 +  380: 353  181
   10     6 Artur          Irzyk                 126.03 +  405: 324  176
   11     4 Łukasz         Bobowski              124.12 -  353: 401   74
   12     6 Łukasz         Bobowski              124.12 -  352: 426   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Krzysztof Obremski 131.09 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Wagnerowski           105.87 -  339: 459   56
    2    38 Kamil          Puton                 100.00 +  477: 258  150
    3    18 Iwona          Kucia                 121.98 -  301: 330   72
    4    27 Gniewomir      Białek                100.00 +  417: 252  150
    5    24 Piotr          Adamczyk              120.66 +  449: 255  171
    6    15 Jarosław       Sobczak               115.22 +  338: 319  165
    7    14 Anna           Stambulska            100.00 +  376: 365  150
    8     8 Paweł          Jackowski             138.57 +  373: 355  189
    9     4 Kamil          Górka                 143.25 +  487: 355  193
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          143.11 +  412: 385  193
   11     1 Przemysław     Herdzina              127.98 +  437: 264  178
   12     1 Stanisław      Rydzik                139.01 +  404: 353  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 12 154.67




	Szymon Fidziński 130.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Stańczyk              103.78 +  451: 323  154
    2    12 Paweł          Jackowski             138.57 +  440: 427  189
    3     7 Dawid          Pikul                 137.44 +  378: 345  187
    4     1 Dariusz        Kosz                  132.17 +  423: 347  182
    5     1 Justyna        Fugiel                140.27 -  375: 409   90
    6     8 Jan            Kozłowski             117.82 +  471: 271  168
    7     1 Przemysław     Herdzina              127.98 -  276: 592   78
    8     5 Katarzyna      Sołdan                124.08 +  419: 291  174
    9     7 Waldemar       Czerwoniec            131.09 -  353: 380   81
   10    11 Jerzy          Matyasik              112.12 +  449: 404  162
   11     5 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  275: 456   94
   12     7 Marek          Roszak                126.30 +  434: 316  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Wojciech Sołdan 129.68 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tomasz         Siwiński              103.20 +  386: 252  153
    2    11 Justyna        Fugiel                140.27 -  299: 447   90
    3    22 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  382: 375  150
    4    19 Łukasz         Bryła                 128.87 +  370: 328  179
    5    11 Waldemar       Czerwoniec            131.09 -  329: 524   81
    6    17 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  332: 363   95
    7    25 Michał         Lipka                 116.67 -  315: 378   67
    8    29 Renata         Kowalska              117.64 +  431: 393  168
    9    22 Rafał          Wesołowski            118.48 -  331: 366   68
   10    26 Arkadiusz      Biegun                125.34 +  400: 384  175
   11    22 Leszek         Stecuła               127.21 -  342: 443   77
   12    28 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.14 -  249: 402   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Łukasz Bryła 128.87 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Dłużniewska           101.47 +  438: 304  151
    2    16 Piotr          Adamczyk              120.66 +  407: 308  171
    3     1 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  335: 417   94
    4    19 Wojciech       Sołdan                129.68 -  328: 370   80
    5    29 Krzysztof      Sojka                 100.25 +  480: 371  150
    6    14 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  351: 403   50
    7    22 Renata         Kowalska              117.64 +  447: 412  168
    8    13 Jarosław       Kamienik              117.81 +  441: 319  168
    9    13 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  359: 371   68
   10    14 Paweł          Kowalski              100.00 -  334: 340   50
   11    23 Joanna         Brychcy               100.00 +  443: 406  150
   12    15 Marta          Dobrzańska            116.77 +  404: 346  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Przemysław Herdzina 127.98 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Sojka                 100.25 +  387: 350  150
    2    10 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 =  387: 387  119
    3    12 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 +  330: 318  195
    4     6 Sławomir       Kucia                 138.82 +  436: 334  189
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          143.11 +  391: 350  193
    6     1 Stanisław      Rydzik                139.01 +  408: 324  189
    7     1 Szymon         Fidziński             130.57 +  592: 276  181
    8     1 Dawid          Pikul                 137.44 -  349: 436   87
    9     1 Mariusz        Skrobosz              147.33 +  426: 404  197
   10     2 Marek          Roszak                126.30 +  455: 313  176
   11     1 Krzysztof      Obremski              131.09 -  264: 437   81
   12     2 Mariusz        Skrobosz              147.33 +  509: 347  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1954  / 12 162.83




	Joanna Juszczak 127.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Gniewomir      Białek                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Leszek Stecuła 127.21 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Brychcy               100.00 -  386: 388   50
    2    25 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  560: 117  150
    3    13 Jerzy          Matyasik              112.12 -  357: 413   62
    4    23 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  447: 406  150
    5    15 Ewa            Ciszewska             121.89 +  398: 300  172
    6    10 Dariusz        Puton                 133.81 -  321: 443   84
    7    17 Mariusz        Orzeł                 119.79 -  353: 404   70
    8    24 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.14 +  377: 283  158
    9    19 Andrzej        Rechowicz             123.02 -  348: 437   73
   10    16 Katarzyna      Sołdan                124.08 +  390: 325  174
   11    22 Wojciech       Sołdan                129.68 +  443: 342  180
   12    14 Paweł          Jackowski             138.57 -  306: 383   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Irena Sołdan 126.95 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Dulat                 100.00 +  364: 332  150
    2    18 Marek          Roszak                126.30 +  324: 305  176
    3    10 Tomasz         Ciejka                123.56 +  394: 391  174
    4     5 Justyna        Fugiel                140.27 -  309: 490   90
    5    13 Tomasz         Górka                 106.55 -  302: 394   57
    6    20 Jerzy          Matyasik              112.12 -  334: 372   62
    7    28 Katarzyna      Klimała               109.12 -  365: 430   59
    8    33 Mariola        Osajda-Matczak        120.25 +  386: 276  170
    9    23 Jarosław       Sobczak               115.22 +  449: 335  165
   10    29 Andrzej        Stańczyk              103.78 -  379: 393   54
   11    20 Dariusz        Kosz                  132.17 +  379: 359  182
   12    19 Katarzyna      Klimała               109.12 +  354: 353  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Rafał Matczak 126.65 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Błażej         Fidziński             100.00 +  477: 249  150
    2     6 Urszula        Solarska              100.00 +  494: 229  150
    3     4 Rafał          Wesołowski            118.48 -  309: 359   68
    4    11 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  345: 359   50
    5    17 Katarzyna      Żuławska              110.65 -  304: 403   61
    6    25 Paweł          Kowalski              100.00 +  415: 284  150
    7    21 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.14 +  404: 348  158
    8    14 Mariusz        Orzeł                 119.79 +  382: 341  170
    9    17 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  413: 416   50
   10    15 Dariusz        Kosz                  132.17 -  330: 388   82
   11    25 Anna           Dłużniewska           101.47 +  385: 324  151
   12    16 Małgorzata     Sulejewska            119.01 +  415: 393  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Marek Roszak 126.30 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  424: 370  150
    2    18 Irena          Sołdan                126.95 -  305: 324   77
    3    30 Michał         Popiel                100.00 +  469: 365  150
    4    17 Jarosław       Sobczak               115.22 -  365: 408   65
    5    20 Agata          Kopta                 100.00 +  476: 342  150
    6    13 Grzegorz       Kwiecień              106.89 +  438: 402  157
    7    11 Artur          Irzyk                 126.03 +  387: 329  176
    8     4 Tomasz         Ciejka                123.56 +  372: 310  174
    9     6 Jerzy          Matyasik              112.12 +  318: 308  162
   10     2 Przemysław     Herdzina              127.98 -  313: 455   78
   11     6 Justyna        Fugiel                140.27 -  362: 461   90
   12     7 Szymon         Fidziński             130.57 -  316: 434   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Artur Irzyk 126.03 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  299: 410   50
    2    32 Paweł          Kowalski              100.00 +  414: 329  150
    3    15 Małgorzata     Sulejewska            119.01 -  326: 438   69
    4    37 Magdalena      Szymala               100.00 +  360: 265  150
    5    23 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  358: 326  150
    6    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.28 +  446: 365  171
    7    11 Marek          Roszak                126.30 -  329: 387   76
    8    17 Arkadiusz      Biegun                125.34 +  384: 265  175
    9    10 Paweł          Jackowski             138.57 +  422: 345  189
   10     6 Waldemar       Czerwoniec            131.09 -  324: 405   81
   11     9 Tomasz         Ciejka                123.56 +  445: 356  174
   12    10 Rafał          Wesołowski            118.48 +  417: 367  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Arkadiusz Biegun 125.34 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Monika         Jędryka               100.00 +  444: 296  150
    2    13 Rafał          Wesołowski            118.48 -  370: 430   68
    3    19 Renata         Kowalska              117.64 +  354: 345  168
    4    20 Iwona          Kucia                 121.98 -  351: 379   72
    5    27 Anna           Stambulska            100.00 -  329: 340   50
    6    31 Krzysztof      Sojka                 100.25 +  458: 341  150
    7    23 Halina         Roszak                114.43 +  377: 327  164
    8    17 Artur          Irzyk                 126.03 -  265: 384   76
    9    25 Anna           Dłużniewska           101.47 +  372: 326  151
   10    26 Wojciech       Sołdan                129.68 -  384: 400   80
   11    15 Piotr          Pietuchowski          135.44 -  342: 512   85
   12    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.28 +  379: 339  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Łukasz Bobowski 124.12 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jarosław       Karp                  100.00 +  474: 221  150
    2     7 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  350: 451   95
    3    17 Jarosław       Sobczak               115.22 -  329: 372   65
    4    26 Michał         Popiel                100.00 +  477: 278  150
    5    16 Dariusz        Puton                 133.81 -  352: 402   84
    6    24 Ewa            Ciszewska             121.89 +  381: 335  172
    7    20 Krzysztof      Leśniak               110.08 +  365: 363  160
    8    15 Grzegorz       Kwiecień              106.89 +  421: 378  157
    9    16 Tomasz         Górka                 106.55 +  419: 285  157
   10    12 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  360: 337  150
   11     4 Waldemar       Czerwoniec            131.09 +  401: 353  181
   12     6 Waldemar       Czerwoniec            131.09 +  426: 352  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 12 141.83




	Katarzyna Sołdan 124.08 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  487: 334  150
    2     4 Jarosław       Kamienik              117.81 +  460: 365  168
    3     5 Waldemar       Czerwoniec            131.09 -  382: 527   81
    4     8 Jerzy          Matyasik              112.12 +  403: 389  162
    5     9 Jarosław       Sobczak               115.22 +  493: 333  165
    6     4 Sławomir       Kucia                 138.82 -  318: 440   89
    7     9 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  457: 321  150
    8     5 Szymon         Fidziński             130.57 -  291: 419   81
    9    11 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  241: 432   50
   10    16 Leszek         Stecuła               127.21 -  325: 390   77
   11    26 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  278: 394   50
   12    24 Ewa            Ciszewska             121.89 -  321: 434   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Tomasz Ciejka 123.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agata          Kopta                 100.00 +  351: 320  150
    2    21 Andrzej        Rechowicz             123.02 +  522: 278  173
    3    10 Irena          Sołdan                126.95 -  391: 394   77
    4    13 Marek          Salamon               133.61 +  509: 318  184
    5     7 Rafał          Wesołowski            118.48 -  364: 420   68
    6    11 Katarzyna      Żuławska              110.65 +  449: 310  161
    7     6 Stanisław      Rydzik                139.01 +  429: 376  189
    8     4 Marek          Roszak                126.30 -  310: 372   76
    9     8 Michał         Lipka                 116.67 +  537: 328  167
   10     5 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  308: 340   95
   11     9 Artur          Irzyk                 126.03 -  356: 445   76
   12    13 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  415: 445   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Andrzej Rechowicz 123.02 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Paweł          Kowalski              100.00 +  421: 359  150
    2    21 Tomasz         Ciejka                123.56 -  278: 522   74
    3    20 Paweł          Jackowski             138.57 +  380: 374  189
    4    16 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.14 -  291: 380   58
    5    26 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  430: 438   95
    6    33 Piotr          Adamczyk              120.66 +  375: 358  171
    7    18 Tomasz         Zwoliński             132.94 -  345: 371   83
    8    32 Marek          Salamon               133.61 +  380: 352  184
    9    19 Leszek         Stecuła               127.21 +  437: 348  177
   10    24 Mariola        Osajda-Matczak        120.25 -  380: 382   70
   11    28 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 -  297: 364   69
   12    26 Jarosław       Sobczak               115.22 +  478: 305  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Iwona Kucia 121.98 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Mariusz        Niemczyk              100.00 -  243: 421   50
    2    42 Tomasz         Zwoliński             132.94 +  460: 361  183
    3    18 Krzysztof      Obremski              131.09 +  330: 301  181
    4    20 Arkadiusz      Biegun                125.34 +  379: 351  175
    5    12 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  302: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     639  /  5 127.80




	Ewa Ciszewska 121.89 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Przemysław     Pawlic                100.00 +  486: 349  150
    2     5 Gniewomir      Białek                100.00 +  346: 291  150
    3     2 Dariusz        Kosz                  132.17 -  304: 481   82
    4     7 Mariusz        Skrobosz              147.33 -  334: 440   97
    5    15 Leszek         Stecuła               127.21 -  300: 398   77
    6    24 Łukasz         Bobowski              124.12 -  335: 381   74
    7    38 Magdalena      Szymala               100.00 +  423: 230  150
    8    30 Anna           Dłużniewska           101.47 -  359: 372   51
    9    34 Urszula        Solarska              100.00 +  465: 340  150
   10    18 Małgorzata     Sulejewska            119.01 -  303: 321   69
   11    34 Rafał          Wagnerowski           105.87 +  391: 352  156
   12    24 Katarzyna      Sołdan                124.08 +  434: 321  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Tomasz Wiśniewski 121.83 Chełmża                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  278: 326   50
    2    35 Paweł          Jędryka               114.82 +  393: 352  165
    3    26 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.14 -  393: 445   58
    4    32 Grzegorz       Kwiecień              106.89 -  378: 387   57
    5    34 Tomasz         Siwiński              103.20 +  467: 211  153
    6    27 Joanna         Ostrowska             116.51 -  405: 519   67
    7    32 Krzysztof      Sojka                 100.25 -  354: 403   50
    8    37 Monika         Jędryka               100.00 +  357: 333  150
    9    32 Agnieszka      Krupka                116.08 -  344: 375   66
   10    35 Jacek          Wandzel               100.00 +  405: 350  150
   11    31 Marek          Salamon               133.61 -  347: 376   84
   12    33 Paweł          Jędryka               114.82 -  366: 404   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  / 12  92.92




	Anna Kowalska-Demczyszyn 121.28 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Michał         Popiel                100.00 -  388: 407   50
    2    24 Andrzej        Stańczyk              103.78 +  507: 317  154
    3    14 Agata          Kopta                 100.00 +  390: 303  150
    4    10 Mariusz        Orzeł                 119.79 -  293: 421   70
    5    19 Joanna         Brychcy               100.00 +  346: 335  150
    6    18 Artur          Irzyk                 126.03 -  365: 446   76
    7    24 Jarosław       Sobczak               115.22 -  322: 489   65
    8    28 Krzysztof      Sojka                 100.25 +  396: 382  150
    9    21 Jerzy          Luter                 112.10 +  371: 368  162
   10    20 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.14 -  282: 350   58
   11    17 Tomasz         Górka                 106.55 -  378: 422   57
   12    25 Arkadiusz      Biegun                125.34 -  339: 379   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Piotr Adamczyk 120.66 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Wojciech       Popiel                100.00 +  369: 252  150
    2    16 Łukasz         Bryła                 128.87 -  308: 407   79
    3    24 Mariusz        Niemczyk              100.00 -  362: 368   50
    4    36 Jacek          Wandzel               100.00 +  357: 323  150
    5    24 Krzysztof      Obremski              131.09 -  255: 449   81
    6    33 Andrzej        Rechowicz             123.02 -  358: 375   73
    7    33 Przemysław     Pawlic                100.00 +  413: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  7 104.71




	Mariola Osajda-Matczak 120.25 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Kamil          Puton                 100.00 +  372: 255  150
    2    15 Sławomir       Kucia                 138.82 -  331: 411   89
    3    16 Tomasz         Górka                 106.55 -  322: 351   57
    4    24 Paweł          Jackowski             138.57 -  395: 405   89
    5    37 Urszula        Solarska              100.00 +  389: 306  150
    6    32 Marek          Salamon               133.61 -  317: 332   84
    7    36 Jarosław       Karp                  100.00 +  390: 307  150
    8    33 Irena          Sołdan                126.95 -  276: 386   77
    9    31 Paweł          Jędryka               114.82 +  438: 324  165
   10    24 Andrzej        Rechowicz             123.02 +  382: 380  173
   11    19 Paweł          Kowalski              100.00 +  389: 313  150
   12    18 Michał         Lipka                 116.67 +  419: 351  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Mariusz Orzeł 119.79 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Urszula        Solarska              100.00 -  328: 398   50
    2    43 Jarosław       Karp                  100.00 +  347: 342  150
    3    25 Jarosław       Kamienik              117.81 +  432: 322  168
    4    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.28 +  421: 293  171
    5     6 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  316: 454   94
    6    12 Piotr          Pietuchowski          135.44 -  347: 455   85
    7    17 Leszek         Stecuła               127.21 +  404: 353  177
    8    14 Rafał          Matczak               126.65 -  341: 382   77
    9    26 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 -  335: 370   69
   10    22 Krzysztof      Leśniak               110.08 -  325: 442   60
   11    29 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  352: 405   50
   12    35 Agata          Kopta                 100.00 +  461: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Andrzej Kwiatkowski 119.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Anna           Stambulska            100.00 +  454: 275  150
    2    10 Przemysław     Herdzina              127.98 =  387: 387  128
    3    11 Sławomir       Kucia                 138.82 -  334: 444   89
    4    22 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  333: 375   50
    5    30 Krzysztof      Leśniak               110.08 -  377: 381   60
    6    35 Agata          Kopta                 100.00 -  403: 414   50
    7    39 Agnieszka      Krupka                116.08 +  417: 331  166
    8    34 Jacek          Wandzel               100.00 +  479: 367  150
    9    26 Mariusz        Orzeł                 119.79 +  370: 335  170
   10    32 Jarosław       Karp                  100.00 -  399: 416   50
   11    28 Andrzej        Rechowicz             123.02 +  364: 297  173
   12    21 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  426: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Małgorzata Sulejewska 119.01 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  473: 323  150
    2     8 Kamil          Górka                 143.25 -  404: 485   93
    3    15 Artur          Irzyk                 126.03 +  438: 326  176
    4     9 Marcin         Skowron               117.99 +  428: 421  168
    5     8 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  406: 311  150
    6     7 Dawid          Pikul                 137.44 -  375: 386   87
    7    10 Jerzy          Matyasik              112.12 -  296: 443   62
    8    11 Justyna        Fugiel                140.27 +  375: 367  190
    9    14 Anna           Stambulska            100.00 -  271: 435   50
   10    18 Ewa            Ciszewska             121.89 +  321: 303  172
   11    12 Jan            Kozłowski             117.82 -  387: 423   68
   12    16 Rafał          Matczak               126.65 -  393: 415   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Rafał Wesołowski 118.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  380: 338  150
    2    13 Arkadiusz      Biegun                125.34 +  430: 370  175
    3     4 Rafał          Matczak               126.65 +  359: 309  177
    4     3 Stanisław      Rydzik                139.01 -  353: 371   89
    5     7 Tomasz         Ciejka                123.56 +  420: 364  174
    6     6 Kamil          Górka                 143.25 -  349: 351   93
    7     8 Piotr          Pietuchowski          135.44 -  330: 442   85
    8    21 Jan            Kozłowski             117.82 -  368: 374   68
    9    22 Wojciech       Sołdan                129.68 +  366: 331  180
   10    23 Halina         Roszak                114.43 +  383: 272  164
   11    13 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  373: 250  168
   12    10 Artur          Irzyk                 126.03 -  367: 417   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Marcin Skowron 117.99 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Magdalena      Szymala               100.00 +  442: 216  150
    2    14 Jan            Kozłowski             117.82 -  286: 365   68
    3    31 Jacek          Wandzel               100.00 +  399: 293  150
    4     9 Małgorzata     Sulejewska            119.01 -  421: 428   69
    5    22 Anna           Dłużniewska           101.47 -  375: 405   51
    6    26 Rafał          Wagnerowski           105.87 +  462: 377  156
    7    19 Katarzyna      Żuławska              110.65 -  338: 353   61
    8    25 Jerzy          Luter                 112.10 -  342: 368   62
    9    29 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  269: 466   50
   10    37 Monika         Jędryka               100.00 -  344: 346   50
   11    37 Tomasz         Siwiński              103.20 +  422: 401  153
   12    34 Renata         Kowalska              117.64 -  373: 469   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1088  / 12  90.67




	Jan Kozłowski 117.82 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jacek          Wandzel               100.00 +  378: 306  150
    2    14 Marcin         Skowron               117.99 +  365: 286  168
    3     8 Kamil          Górka                 143.25 +  418: 390  193
    4     4 Waldemar       Czerwoniec            131.09 +  373: 366  181
    5     2 Stanisław      Rydzik                139.01 -  303: 510   89
    6     8 Szymon         Fidziński             130.57 -  271: 471   81
    7    13 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  369: 375   95
    8    21 Rafał          Wesołowski            118.48 +  374: 368  168
    9    12 Justyna        Fugiel                140.27 -  341: 446   90
   10    30 Katarzyna      Żuławska              110.65 +  379: 361  161
   11    12 Małgorzata     Sulejewska            119.01 +  423: 387  169
   12    11 Anna           Stambulska            100.00 +  393: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 12 141.25




	Jarosław Kamienik 117.81 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Krzysztof      Wysoczański           100.00 +  400:   1  150
    2     4 Katarzyna      Sołdan                124.08 -  365: 460   74
    3    25 Mariusz        Orzeł                 119.79 -  322: 432   70
    4    31 Michał         Dulat                 100.00 +  429: 222  150
    5    28 Grzegorz       Kwiecień              106.89 -  342: 487   57
    6    30 Jerzy          Luter                 112.10 +  360: 327  162
    7    29 Marek          Salamon               133.61 +  379: 333  184
    8    13 Łukasz         Bryła                 128.87 -  319: 441   79
    9    18 Dariusz        Kosz                  132.17 +  345: 332  182
   10    28 Joanna         Brychcy               100.00 -  319: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 10 115.80




	Jarosław Krzemiński 117.78 Tuchów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    20 Jarosław       Sobczak               115.22 +  351: 344  165
    9    13 Łukasz         Bryła                 128.87 +  371: 359  179
   10     8 Justyna        Fugiel                140.27 -  346: 388   90
   11    13 Rafał          Wesołowski            118.48 -  250: 373   68
   12    20 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  345: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     552  /  5 110.40




	Renata Kowalska 117.64 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              147.33 -  280: 487   97
    2    34 Krzysztof      Sojka                 100.25 +  421: 265  150
    3    19 Arkadiusz      Biegun                125.34 -  345: 354   75
    7    22 Łukasz         Bryła                 128.87 -  412: 447   79
    8    29 Wojciech       Sołdan                129.68 -  393: 431   80
    9    33 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.14 -  362: 464   58
   10    38 Magdalena      Szymala               100.00 +  445: 312  150
   11    32 Agnieszka      Krupka                116.08 -  350: 371   66
   12    34 Marcin         Skowron               117.99 +  469: 373  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  /  9 102.56




	Marta Dobrzańska 116.77 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  389: 396   95
    2    23 Waldemar       Czerwoniec            131.09 -  367: 377   81
    3    35 Krzysztof      Sojka                 100.25 -  349: 378   50
    4    39 Monika         Jędryka               100.00 +  457: 286  150
    5    31 Michał         Lipka                 116.67 -  385: 419   67
    6    36 Gniewomir      Białek                100.00 +  386: 221  150
    7    31 Jerzy          Luter                 112.10 -  354: 464   62
    8    36 Michał         Popiel                100.00 +  373: 219  150
    9    30 Rafał          Wagnerowski           105.87 +  443: 281  156
   10    17 Joanna         Ostrowska             116.51 +  390: 253  167
   11    24 Andrzej        Stańczyk              103.78 +  429: 384  154
   12    15 Łukasz         Bryła                 128.87 -  346: 404   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Michał Lipka 116.67 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  372: 496   94
    2    27 Dariusz        Puton                 133.81 +  389: 360  184
    3    28 Krzysztof      Leśniak               110.08 -  334: 440   60
    4    30 Jerzy          Luter                 112.10 +  390: 329  162
    5    31 Marta          Dobrzańska            116.77 +  419: 385  167
    6    19 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  364: 425   50
    7    25 Wojciech       Sołdan                129.68 +  378: 315  180
    8    19 Andrzej        Stańczyk              103.78 +  390: 287  154
    9     8 Tomasz         Ciejka                123.56 -  328: 537   74
   10    21 Jarosław       Sobczak               115.22 +  346: 323  165
   11    14 Anna           Stambulska            100.00 -  338: 368   50
   12    18 Mariola        Osajda-Matczak        120.25 -  351: 419   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Joanna Ostrowska 116.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 143.25 -  375: 394   93
    2    26 Agata          Kopta                 100.00 -  383: 394   50
    3    34 Monika         Jędryka               100.00 +  355: 342  150
    4    28 Krzysztof      Sojka                 100.25 -  319: 321   50
    5    36 Gniewomir      Białek                100.00 +  296: 265  150
    6    27 Tomasz         Wiśniewski            121.83 +  519: 405  172
    7    26 Andrzej        Stańczyk              103.78 -  392: 395   54
    8    26 Halina         Roszak                114.43 +  385: 349  164
    9    20 Katarzyna      Żuławska              110.65 +  498: 264  161
   10    17 Marta          Dobrzańska            116.77 -  253: 390   67
   11    27 Jarosław       Karp                  100.00 +  387: 348  150
   12    17 Grzegorz       Kwiecień              106.89 +  353: 292  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Agnieszka Krupka 116.08 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          143.11 -  318: 423   93
    2    28 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  294: 391   50
    3    36 Paweł          Jędryka               114.82 +  373: 339  165
    4    29 Andrzej        Stańczyk              103.78 -  351: 358   54
    5    40 Magdalena      Szymala               100.00 -  307: 364   50
    6    39 Michał         Dulat                 100.00 +  447: 244  150
    7    39 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 -  331: 417   69
    8    35 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  351: 277  150
    9    32 Tomasz         Wiśniewski            121.83 +  375: 344  172
   10    27 Katarzyna      Klimała               109.12 -  379: 390   59
   11    32 Renata         Kowalska              117.64 +  371: 350  168
   12    29 Andrzej        Stańczyk              103.78 +  494: 307  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Jarosław Sobczak 115.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna        Fugiel                140.27 -  325: 452   90
    2    44 Magdalena      Szymala               100.00 +  378: 308  150
    3    17 Łukasz         Bobowski              124.12 +  372: 329  174
    4    17 Marek          Roszak                126.30 +  408: 365  176
    5     9 Katarzyna      Sołdan                124.08 -  333: 493   74
    6    15 Krzysztof      Obremski              131.09 -  319: 338   81
    7    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.28 +  489: 322  171
    8    20 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  344: 351   68
    9    23 Irena          Sołdan                126.95 -  335: 449   77
   10    21 Michał         Lipka                 116.67 -  323: 346   67
   11    35 Monika         Jędryka               100.00 +  334: 216  150
   12    26 Andrzej        Rechowicz             123.02 -  305: 478   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Paweł Jędryka 114.82 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                139.01 -  349: 358   89
    2    35 Tomasz         Wiśniewski            121.83 -  352: 393   72
    3    36 Agnieszka      Krupka                116.08 -  339: 373   66
    4    40 Paweł          Kowalski              100.00 -  353: 411   50
    5    42 Kamil          Puton                 100.00 -  292: 345   50
    6    43 Wojciech       Popiel                100.00 +  523: 193  150
    7    40 Gniewomir      Białek                100.00 +  438: 271  150
    8    38 Tomasz         Siwiński              103.20 +  392: 287  153
    9    31 Mariola        Osajda-Matczak        120.25 -  324: 438   70
   10    36 Krzysztof      Sojka                 100.25 +  442: 308  150
   11    30 Halina         Roszak                114.43 -  329: 356   64
   12    33 Tomasz         Wiśniewski            121.83 +  404: 366  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Halina Roszak 114.43 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Kucia                 138.82 -  365: 441   89
    2    29 Jacek          Wandzel               100.00 -  302: 340   50
    3    41 Magdalena      Szymala               100.00 -  320: 334   50
    4    43 Kamil          Puton                 100.00 +  333: 331  150
    5    41 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  405: 216  150
    6    29 Przemysław     Pawlic                100.00 +  420: 355  150
    7    23 Arkadiusz      Biegun                125.34 -  327: 377   75
    8    26 Joanna         Ostrowska             116.51 -  349: 385   67
    9    35 Marek          Salamon               133.61 +  416: 400  184
   10    23 Rafał          Wesołowski            118.48 -  272: 383   68
   11    30 Paweł          Jędryka               114.82 +  356: 329  165
   12    30 Marek          Salamon               133.61 +  391: 388  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Jerzy Matyasik 112.12 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Jackowski             138.57 -  352: 385   89
    2    33 Monika         Jędryka               100.00 +  370: 337  150
    3    13 Leszek         Stecuła               127.21 +  413: 357  177
    4     8 Katarzyna      Sołdan                124.08 -  389: 403   74
    5    25 Rafał          Wagnerowski           105.87 +  367: 365  156
    6    20 Irena          Sołdan                126.95 +  372: 334  177
    7    10 Małgorzata     Sulejewska            119.01 +  443: 296  169
    8     6 Piotr          Pietuchowski          135.44 =  402: 402  135
    9     6 Marek          Roszak                126.30 -  308: 318   76
   10    11 Szymon         Fidziński             130.57 -  404: 449   81
   11    16 Grzegorz       Kwiecień              106.89 -  326: 484   57
   12    22 Paweł          Kowalski              100.00 -  358: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Jerzy Luter 112.10 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 137.44 -  301: 364   87
    2    31 Katarzyna      Żuławska              110.65 +  381: 277  161
    3    23 Piotr          Pietuchowski          135.44 -  286: 443   85
    4    30 Michał         Lipka                 116.67 -  329: 390   67
    5    32 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  395: 367  150
    6    30 Jarosław       Kamienik              117.81 -  327: 360   68
    7    31 Marta          Dobrzańska            116.77 +  464: 354  167
    8    25 Marcin         Skowron               117.99 +  368: 342  168
    9    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.28 -  368: 371   71
   10    25 Grzegorz       Kwiecień              106.89 +  436: 350  157
   11    18 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  266: 480   50
   12    27 Joanna         Brychcy               100.00 -  317: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Katarzyna Żuławska 110.65 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Pietuchowski          135.44 -  363: 418   85
    2    31 Jerzy          Luter                 112.10 -  277: 381   62
    3    43 Kamil          Puton                 100.00 +  420: 279  150
    4    33 Urszula        Solarska              100.00 +  396: 295  150
    5    17 Rafał          Matczak               126.65 +  403: 304  177
    6    11 Tomasz         Ciejka                123.56 -  310: 449   74
    7    19 Marcin         Skowron               117.99 +  353: 338  168
    8    18 Katarzyna      Klimała               109.12 -  329: 339   59
    9    20 Joanna         Ostrowska             116.51 -  264: 498   67
   10    30 Jan            Kozłowski             117.82 -  361: 379   68
   11    33 Agata          Kopta                 100.00 +  378: 340  150
   12    31 Anna           Dłużniewska           101.47 +  504: 254  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Krzysztof Leśniak 110.08 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Puton                 133.81 +  362: 319  184
    2    19 Mariusz        Wrześniewski          143.11 -  303: 454   93
    3    28 Michał         Lipka                 116.67 +  440: 334  167
    4    12 Kamil          Górka                 143.25 -  381: 455   93
    5    30 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 +  381: 377  169
    6    22 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  295: 306   50
    7    20 Łukasz         Bobowski              124.12 -  363: 365   74
    8    31 Urszula        Solarska              100.00 +  402: 396  150
    9    27 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  433: 283  150
   10    22 Mariusz        Orzeł                 119.79 +  442: 325  170
   11    11 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  390: 339  150
   12     8 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  421: 402  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Katarzyna Klimała 109.12 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Salamon               133.61 +  406: 341  184
    2     3 Mariusz        Skrobosz              147.33 -  260: 494   97
    3    27 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  281: 345   50
    4    35 Dariusz        Puton                 133.81 -  403: 417   84
    5    39 Jarosław       Karp                  100.00 +  449: 317  150
    6    34 Magdalena      Szymala               100.00 +  428: 272  150
    7    28 Irena          Sołdan                126.95 +  430: 365  177
    8    18 Katarzyna      Żuławska              110.65 +  339: 329  161
    9     9 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  267: 433   94
   10    27 Agnieszka      Krupka                116.08 +  390: 379  166
   11    10 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  343: 350   50
   12    19 Irena          Sołdan                126.95 -  353: 354   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Agnieszka Jaśkiewicz 108.14 Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Zwoliński             132.94 +  426: 330  183
    2    17 Dawid          Pikul                 137.44 -  336: 382   87
    3    26 Tomasz         Wiśniewski            121.83 +  445: 393  172
    4    16 Andrzej        Rechowicz             123.02 +  380: 291  173
    5     4 Mariusz        Skrobosz              147.33 -  285: 543   97
    6    21 Anna           Stambulska            100.00 -  283: 373   50
    7    21 Rafał          Matczak               126.65 -  348: 404   77
    8    24 Leszek         Stecuła               127.21 -  283: 377   77
    9    33 Renata         Kowalska              117.64 +  464: 362  168
   10    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.28 +  350: 282  171
   11    21 Paweł          Jackowski             138.57 -  317: 367   89
   12    28 Wojciech       Sołdan                129.68 +  402: 249  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Grzegorz Kwiecień 106.89 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Kosz                  132.17 -  265: 543   82
    2    37 Marek          Salamon               133.61 -  335: 382   84
    3    37 Tomasz         Zwoliński             132.94 +  357: 341  183
    4    32 Tomasz         Wiśniewski            121.83 +  387: 378  172
    5    28 Jarosław       Kamienik              117.81 +  487: 342  168
    6    13 Marek          Roszak                126.30 -  402: 438   76
    7    27 Anna           Dłużniewska           101.47 +  344: 313  151
    8    15 Łukasz         Bobowski              124.12 -  378: 421   74
    9    24 Andrzej        Stańczyk              103.78 +  372: 350  154
   10    25 Jerzy          Luter                 112.10 -  350: 436   62
   11    16 Jerzy          Matyasik              112.12 +  484: 326  162
   12    17 Joanna         Ostrowska             116.51 -  292: 353   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Tomasz Górka 106.55 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Waldemar       Czerwoniec            131.09 -  363: 413   81
    2    30 Anna           Dłużniewska           101.47 +  474: 348  151
    3    16 Mariola        Osajda-Matczak        120.25 +  351: 322  170
    4    18 Rafał          Wagnerowski           105.87 +  445: 306  156
    5    13 Irena          Sołdan                126.95 +  394: 302  177
    6     3 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  324: 346   94
    7    12 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  342: 398   50
    8    16 Agnieszka      Goniowska             100.00 =  381: 381  100
    9    16 Łukasz         Bobowski              124.12 -  285: 419   74
   10    13 Paweł          Jackowski             138.57 +  448: 426  189
   11    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.28 +  422: 378  171
   12    12 Piotr          Pietuchowski          135.44 -  400: 423   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Rafał  Wagnerowski 105.87 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Obremski              131.09 +  459: 339  181
    2     9 Joanna         Brychcy               100.00 -  279: 371   50
    3    29 Michał         Dulat                 100.00 +  333: 304  150
    4    18 Tomasz         Górka                 106.55 -  306: 445   57
    5    25 Jerzy          Matyasik              112.12 -  365: 367   62
    6    26 Marcin         Skowron               117.99 -  377: 462   68
    7    37 Urszula        Solarska              100.00 -  359: 420   50
    8    40 Magdalena      Szymala               100.00 +  321: 277  150
    9    30 Marta          Dobrzańska            116.77 -  281: 443   67
   10    33 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  370: 369  150
   11    34 Ewa            Ciszewska             121.89 -  352: 391   72
   12    36 Krzysztof      Sojka                 100.25 +  327: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Andrzej Stańczyk 103.78 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Szymon         Fidziński             130.57 -  323: 451   81
    2    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.28 -  317: 507   71
    3    44 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  457: 272  150
    4    29 Agnieszka      Krupka                116.08 +  358: 351  166
    5    18 Paweł          Jackowski             138.57 -  272: 379   89
    6    28 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  368: 332  150
    7    26 Joanna         Ostrowska             116.51 +  395: 392  167
    8    19 Michał         Lipka                 116.67 -  287: 390   67
    9    24 Grzegorz       Kwiecień              106.89 -  350: 372   57
   10    29 Irena          Sołdan                126.95 +  393: 379  177
   11    24 Marta          Dobrzańska            116.77 -  384: 429   67
   12    29 Agnieszka      Krupka                116.08 -  307: 494   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Tomasz Siwiński 103.20 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wojciech       Sołdan                129.68 -  252: 386   80
    2    40 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  294: 456   50
    3    39 Przemysław     Pawlic                100.00 +  403: 308  150
    4    34 Anna           Dłużniewska           101.47 -  338: 355   51
    5    34 Tomasz         Wiśniewski            121.83 -  211: 467   72
    6    37 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  364: 459   50
    7    42 Michał         Dulat                 100.00 +  294: 261  150
    8    38 Paweł          Jędryka               114.82 -  287: 392   65
    9    42 Wojciech       Popiel                100.00 -  314: 316   50
   10    41 Gniewomir      Białek                100.00 +  367: 264  150
   11    37 Marcin         Skowron               117.99 -  401: 422   68
   12    39 Urszula        Solarska              100.00 +  380: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  / 12  90.50




	Anna Dłużniewska 101.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Łukasz         Bryła                 128.87 -  304: 438   79
    2    30 Tomasz         Górka                 106.55 -  348: 474   57
    3    42 Wojciech       Popiel                100.00 +  393: 308  150
    4    34 Tomasz         Siwiński              103.20 +  355: 338  153
    5    22 Marcin         Skowron               117.99 +  405: 375  168
    6    16 Paweł          Jackowski             138.57 -  282: 594   89
    7    27 Grzegorz       Kwiecień              106.89 -  313: 344   57
    8    30 Ewa            Ciszewska             121.89 +  372: 359  172
    9    25 Arkadiusz      Biegun                125.34 -  326: 372   75
   10    31 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  375: 287  150
   11    25 Rafał          Matczak               126.65 -  324: 385   77
   12    31 Katarzyna      Żuławska              110.65 -  254: 504   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Krzysztof Sojka 100.25 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Przemysław     Herdzina              127.98 -  350: 387   78
    2    34 Renata         Kowalska              117.64 -  265: 421   68
    3    35 Marta          Dobrzańska            116.77 +  378: 349  167
    4    28 Joanna         Ostrowska             116.51 +  321: 319  167
    5    29 Łukasz         Bryła                 128.87 -  371: 480   79
    6    31 Arkadiusz      Biegun                125.34 -  341: 458   75
    7    32 Tomasz         Wiśniewski            121.83 +  403: 354  172
    8    28 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.28 -  382: 396   71
    9    36 Jarosław       Karp                  100.00 -  250: 338   50
   10    36 Paweł          Jędryka               114.82 -  308: 442   65
   11    38 Przemysław     Pawlic                100.00 +  383: 325  150
   12    36 Rafał          Wagnerowski           105.87 -  262: 327   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Gniewomir Białek 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Juszczak              127.91 +  400:   1  178
    2     5 Ewa            Ciszewska             121.89 -  291: 346   72
    3    21 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  314: 419   50
    4    27 Krzysztof      Obremski              131.09 -  252: 417   81
    5    36 Joanna         Ostrowska             116.51 -  265: 296   67
    6    36 Marta          Dobrzańska            116.77 -  221: 386   67
    7    40 Paweł          Jędryka               114.82 -  271: 438   65
    8    42 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  339: 404   50
    9    43 PAUZA
   10    41 Tomasz         Siwiński              103.20 -  264: 367   53
   11    42 Michał         Dulat                 100.00 -  279: 319   50
   12    42 Wojciech       Popiel                100.00 +  416: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  / 11  80.27




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Leszek         Stecuła               127.21 +  388: 386  177
    2     9 Rafał          Wagnerowski           105.87 +  371: 279  156
    3     6 Justyna        Fugiel                140.27 -  331: 415   90
    4    15 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  353: 428   50
    5    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.28 -  335: 346   71
    6    23 Tomasz         Zwoliński             132.94 -  363: 421   83
    7    35 Jacek          Wandzel               100.00 +  371: 290  150
    8    23 Dariusz        Kosz                  132.17 -  295: 452   82
    9    37 Błażej         Fidziński             100.00 +  330: 287  150
   10    28 Jarosław       Kamienik              117.81 +  391: 319  168
   11    23 Łukasz         Bryła                 128.87 -  406: 443   79
   12    27 Jerzy          Luter                 112.10 +  391: 317  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Michał Dulat 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Irena          Sołdan                126.95 -  332: 364   77
    2    41 Błażej         Fidziński             100.00 +  323: 287  150
    3    29 Rafał          Wagnerowski           105.87 -  304: 333   56
    4    31 Jarosław       Kamienik              117.81 -  222: 429   68
    5    38 Paweł          Kowalski              100.00 -  276: 373   50
    6    39 Agnieszka      Krupka                116.08 -  244: 447   66
    7    42 Tomasz         Siwiński              103.20 -  261: 294   53
    8    43 PAUZA
    9    41 Monika         Jędryka               100.00 -  277: 334   50
   10    42 Wojciech       Popiel                100.00 -  309: 310   50
   11    42 Gniewomir      Białek                100.00 +  319: 279  150
   12    41 Błażej         Fidziński             100.00 -  277: 284   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  / 11  74.55




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Matczak               126.65 -  249: 477   77
    2    41 Michał         Dulat                 100.00 -  287: 323   50
    3    40 Dariusz        Puton                 133.81 -  329: 364   84
    4    41 Tomasz         Zwoliński             132.94 -  216: 439   83
    5    44 PAUZA
    6    41 Jacek          Wandzel               100.00 -  285: 385   50
    7    43 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  378: 319  150
    8    41 Wojciech       Popiel                100.00 +  358: 293  150
    9    37 Joanna         Brychcy               100.00 -  287: 330   50
   10    39 Marek          Salamon               133.61 -  258: 402   84
   11    40 Michał         Popiel                100.00 -  258: 340   50
   12    41 Michał         Dulat                 100.00 +  284: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     978  / 11  88.91




	Mikołaj Fidziński 100.00 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Roszak                126.30 -  370: 424   76
    2    28 Agnieszka      Krupka                116.08 +  391: 294  166
    3    27 Katarzyna      Klimała               109.12 +  345: 281  159
    4    11 Rafał          Matczak               126.65 +  359: 345  177
    5    10 Kamil          Górka                 143.25 -  257: 442   93
    6    19 Michał         Lipka                 116.67 +  425: 364  167
    7    12 Tomasz         Górka                 106.55 +  398: 342  157
    8     9 Stanisław      Rydzik                139.01 -  351: 417   89
    9    11 Katarzyna      Sołdan                124.08 +  432: 241  174
   10     7 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  302: 416   94
   11    11 Krzysztof      Leśniak               110.08 -  339: 390   60
   12    20 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  361: 345  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Agnieszka Goniowska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Artur          Irzyk                 126.03 +  410: 299  176
    2     1 Dariusz        Kosz                  132.17 -  315: 442   82
    3    32 Anna           Stambulska            100.00 +  417: 388  150
    4    22 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 +  375: 333  169
    5     8 Małgorzata     Sulejewska            119.01 -  311: 406   69
    6    14 Łukasz         Bryła                 128.87 +  403: 351  179
    7     9 Katarzyna      Sołdan                124.08 -  321: 457   74
    8    16 Tomasz         Górka                 106.55 =  381: 381  107
    9    17 Rafał          Matczak               126.65 +  416: 413  177
   10    12 Łukasz         Bobowski              124.12 -  337: 360   74
   11    18 Jerzy          Luter                 112.10 +  480: 266  162
   12    13 Tomasz         Ciejka                123.56 +  445: 415  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Monika Jędryka 100.00 Chrzanów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Arkadiusz      Biegun                125.34 -  296: 444   75
    2    33 Jerzy          Matyasik              112.12 -  337: 370   62
    3    34 Joanna         Ostrowska             116.51 -  342: 355   67
    4    39 Marta          Dobrzańska            116.77 -  286: 457   67
    5    43 Wojciech       Popiel                100.00 +  415: 310  150
    6    38 Kamil          Puton                 100.00 +  331: 302  150
    7    34 Mariusz        Niemczyk              100.00 -  242: 412   50
    8    37 Tomasz         Wiśniewski            121.83 -  333: 357   72
    9    41 Michał         Dulat                 100.00 +  334: 277  150
   10    37 Marcin         Skowron               117.99 +  346: 344  168
   11    35 Jarosław       Sobczak               115.22 -  216: 334   65
   12    37 Jacek          Wandzel               100.00 -  299: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Jarosław Karp 100.00 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Łukasz         Bobowski              124.12 -  221: 474   74
    2    43 Mariusz        Orzeł                 119.79 -  342: 347   70
    3    38 Paweł          Kowalski              100.00 +  286: 275  150
    4    38 Anna           Stambulska            100.00 -  281: 319   50
    5    39 Katarzyna      Klimała               109.12 -  317: 449   59
    6    40 Michał         Popiel                100.00 +  327: 272  150
    7    36 Mariola        Osajda-Matczak        120.25 -  307: 390   70
    8    39 Przemysław     Pawlic                100.00 +  348: 341  150
    9    36 Krzysztof      Sojka                 100.25 +  338: 250  150
   10    32 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 +  416: 399  169
   11    27 Joanna         Ostrowska             116.51 -  348: 387   67
   12    32 Mariusz        Niemczyk              100.00 -  355: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Krzysztof Kałuża 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Katarzyna      Sołdan                124.08 -  334: 487   74
    2    40 Tomasz         Siwiński              103.20 +  456: 294  153
    3    21 Gniewomir      Białek                100.00 +  419: 314  150
    4    15 Joanna         Brychcy               100.00 +  428: 353  150
    5    12 Iwona          Kucia                 121.98 +  376: 302  172
    6     5 Waldemar       Czerwoniec            131.09 -  279: 514   81
    7     7 Paweł          Jackowski             138.57 -  311: 381   89
    8    12 Tomasz         Zwoliński             132.94 -  320: 378   83
    9    29 Marcin         Skowron               117.99 +  466: 269  168
   10    19 Agata          Kopta                 100.00 +  432: 362  150
   11    10 Katarzyna      Klimała               109.12 +  350: 343  159
   12     8 Krzysztof      Leśniak               110.08 -  402: 421   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Agata Kopta 100.00 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Tomasz         Ciejka                123.56 -  320: 351   74
    2    26 Joanna         Ostrowska             116.51 +  394: 383  167
    3    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.28 -  303: 390   71
    4    25 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  430: 361  150
    5    20 Marek          Roszak                126.30 -  342: 476   76
    6    35 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 +  414: 403  169
    7    16 Dariusz        Kosz                  132.17 +  414: 354  182
    8    22 Anna           Stambulska            100.00 -  308: 321   50
    9    28 Paweł          Kowalski              100.00 -  388: 410   50
   10    19 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  362: 432   50
   11    33 Katarzyna      Żuławska              110.65 -  340: 378   61
   12    35 Mariusz        Orzeł                 119.79 -  335: 461   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Paweł Kowalski 100.00 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Rechowicz             123.02 -  359: 421   73
    2    32 Artur          Irzyk                 126.03 -  329: 414   76
    3    38 Jarosław       Karp                  100.00 -  275: 286   50
    4    40 Paweł          Jędryka               114.82 +  411: 353  165
    5    38 Michał         Dulat                 100.00 +  373: 276  150
    6    25 Rafał          Matczak               126.65 -  284: 415   77
    7    30 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  419: 415  150
    8    27 Mariusz        Niemczyk              100.00 =  342: 342  100
    9    28 Agata          Kopta                 100.00 +  410: 388  150
   10    14 Łukasz         Bryła                 128.87 +  340: 334  179
   11    19 Mariola        Osajda-Matczak        120.25 -  313: 389   70
   12    22 Jerzy          Matyasik              112.12 +  409: 358  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Mariusz Niemczyk 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Iwona          Kucia                 121.98 +  421: 243  172
    2    20 Stanisław      Rydzik                139.01 -  348: 456   89
    3    24 Piotr          Adamczyk              120.66 +  368: 362  171
    4    23 Leszek         Stecuła               127.21 -  406: 447   77
    5    23 Artur          Irzyk                 126.03 -  326: 358   76
    6    28 Andrzej        Stańczyk              103.78 -  332: 368   54
    7    34 Monika         Jędryka               100.00 +  412: 242  150
    8    27 Paweł          Kowalski              100.00 =  342: 342  100
    9    27 Krzysztof      Leśniak               110.08 -  283: 433   60
   10    33 Rafał          Wagnerowski           105.87 -  369: 370   56
   11    36 Urszula        Solarska              100.00 +  408: 324  150
   12    32 Jarosław       Karp                  100.00 +  356: 355  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Ewa            Ciszewska             121.89 -  349: 486   72
    2    36 Anna           Stambulska            100.00 -  334: 363   50
    3    39 Tomasz         Siwiński              103.20 -  308: 403   53
    4    42 Wojciech       Popiel                100.00 +  448: 271  150
    5    35 Jacek          Wandzel               100.00 +  427: 326  150
    6    29 Halina         Roszak                114.43 -  355: 420   64
    7    33 Piotr          Adamczyk              120.66 -  356: 413   71
    8    39 Jarosław       Karp                  100.00 -  341: 348   50
    9    39 Magdalena      Szymala               100.00 -  274: 380   50
   10    40 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  368: 319  150
   11    38 Krzysztof      Sojka                 100.25 -  325: 383   50
   12    38 Michał         Popiel                100.00 +  375: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1060  / 12  88.33




	Sławomir Piotrowski 100.00 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Tomasz         Wiśniewski            121.83 +  326: 278  172
    2    22 Piotr          Pietuchowski          135.44 +  385: 356  185
    3     9 Mariusz        Wrześniewski          143.11 -  268: 374   93
    4    21 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 +  376: 357  195
    5    14 Sławomir       Kucia                 138.82 -  317: 390   89
    6    22 Krzysztof      Leśniak               110.08 +  306: 295  160
    7    15 Dariusz        Puton                 133.81 +  367: 298  184
    8    10 Kamil          Górka                 143.25 -  347: 397   93
    9    15 Tomasz         Zwoliński             132.94 -  369: 455   83
   10    31 Anna           Dłużniewska           101.47 -  287: 375   51
   11    26 Katarzyna      Sołdan                124.08 +  394: 278  174
   12    21 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 -  338: 426   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Michał Popiel 100.00 Głogoczów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.28 +  407: 388  171
    2     2 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  245: 505   94
    3    30 Marek          Roszak                126.30 -  365: 469   76
    4    26 Łukasz         Bobowski              124.12 -  278: 477   74
    5    33 Tomasz         Zwoliński             132.94 -  299: 529   83
    6    40 Jarosław       Karp                  100.00 -  272: 327   50
    7    41 Kamil          Puton                 100.00 +  320: 302  150
    8    36 Marta          Dobrzańska            116.77 -  219: 373   67
    9    38 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  268: 449   50
   10    43 PAUZA
   11    40 Błażej         Fidziński             100.00 +  340: 258  150
   12    38 Przemysław     Pawlic                100.00 -  258: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  / 11  92.27




	Wojciech Popiel 100.00 Głogoczów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Piotr          Adamczyk              120.66 -  252: 369   71
    2    39 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  269: 445   50
    3    42 Anna           Dłużniewska           101.47 -  308: 393   51
    4    42 Przemysław     Pawlic                100.00 -  271: 448   50
    5    43 Monika         Jędryka               100.00 -  310: 415   50
    6    43 Paweł          Jędryka               114.82 -  193: 523   65
    7    44 PAUZA
    8    41 Błażej         Fidziński             100.00 -  293: 358   50
    9    42 Tomasz         Siwiński              103.20 +  316: 314  153
   10    42 Michał         Dulat                 100.00 +  310: 309  150
   11    41 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  314: 353   50
   12    42 Gniewomir      Białek                100.00 -  283: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     790  / 11  71.82




	Kamil Puton 100.00 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Mariola        Osajda-Matczak        120.25 -  255: 372   70
    2    38 Krzysztof      Obremski              131.09 -  258: 477   81
    3    43 Katarzyna      Żuławska              110.65 -  279: 420   61
    4    43 Halina         Roszak                114.43 -  331: 333   64
    5    42 Paweł          Jędryka               114.82 +  345: 292  165
    6    38 Monika         Jędryka               100.00 -  302: 331   50
    7    41 Michał         Popiel                100.00 -  302: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     541  /  7  77.29




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Mariusz        Orzeł                 119.79 +  398: 328  170
    2     6 Rafał          Matczak               126.65 -  229: 494   77
    3    33 Marek          Salamon               133.61 -  327: 378   84
    4    33 Katarzyna      Żuławska              110.65 -  295: 396   61
    5    37 Mariola        Osajda-Matczak        120.25 -  306: 389   70
    6    42 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  369: 339  150
    7    37 Rafał          Wagnerowski           105.87 +  420: 359  156
    8    31 Krzysztof      Leśniak               110.08 -  396: 402   60
    9    34 Ewa            Ciszewska             121.89 -  340: 465   72
   10    34 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  278: 371   50
   11    36 Mariusz        Niemczyk              100.00 -  324: 408   50
   12    39 Tomasz         Siwiński              103.20 -  302: 380   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  / 12  87.75




	Anna Stambulska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 -  275: 454   69
    2    36 Przemysław     Pawlic                100.00 +  363: 334  150
    3    32 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  388: 417   50
    4    38 Jarosław       Karp                  100.00 +  319: 281  150
    5    27 Arkadiusz      Biegun                125.34 +  340: 329  175
    6    21 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.14 +  373: 283  158
    7    14 Krzysztof      Obremski              131.09 -  365: 376   81
    8    22 Agata          Kopta                 100.00 +  321: 308  150
    9    14 Małgorzata     Sulejewska            119.01 +  435: 271  169
   10     9 Kamil          Górka                 143.25 -  345: 432   93
   11    14 Michał         Lipka                 116.67 +  368: 338  167
   12    11 Jan            Kozłowski             117.82 -  360: 393   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Mateusz Stańczyk 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Małgorzata     Sulejewska            119.01 -  323: 473   69
    2    25 Leszek         Stecuła               127.21 -  117: 560   77
    3    44 Andrzej        Stańczyk              103.78 -  272: 457   54
    4    44 PAUZA
    5    41 Halina         Roszak                114.43 -  216: 405   64
    6    42 Urszula        Solarska              100.00 -  339: 369   50
    7    43 Błażej         Fidziński             100.00 -  319: 378   50
    8    42 Gniewomir      Białek                100.00 +  404: 339  150
    9    40 Jacek          Wandzel               100.00 -  311: 317   50
   10    40 Przemysław     Pawlic                100.00 -  319: 368   50
   11    41 Wojciech       Popiel                100.00 +  353: 314  150
   12    40 Magdalena      Szymala               100.00 =  356: 356  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     864  / 11  78.55




	Elżbieta Szuba 100.00 Bytom Odrzański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Rafał          Wesołowski            118.48 -  338: 380   68
    2    39 Wojciech       Popiel                100.00 +  445: 269  150
    3    22 Wojciech       Sołdan                129.68 -  375: 382   80
    4    25 Agata          Kopta                 100.00 -  361: 430   50
    5    32 Jerzy          Luter                 112.10 -  367: 395   62
    6    37 Tomasz         Siwiński              103.20 +  459: 364  153
    7    30 Paweł          Kowalski              100.00 -  415: 419   50
    8    35 Agnieszka      Krupka                116.08 -  277: 351   66
    9    38 Michał         Popiel                100.00 +  449: 268  150
   10    34 Urszula        Solarska              100.00 +  371: 278  150
   11    29 Mariusz        Orzeł                 119.79 +  405: 352  170
   12    23 Dariusz        Kosz                  132.17 -  327: 336   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Magdalena Szymala 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Marcin         Skowron               117.99 -  216: 442   68
    2    44 Jarosław       Sobczak               115.22 -  308: 378   65
    3    41 Halina         Roszak                114.43 +  334: 320  164
    4    37 Artur          Irzyk                 126.03 -  265: 360   76
    5    40 Agnieszka      Krupka                116.08 +  364: 307  166
    6    34 Katarzyna      Klimała               109.12 -  272: 428   59
    7    38 Ewa            Ciszewska             121.89 -  230: 423   72
    8    40 Rafał          Wagnerowski           105.87 -  277: 321   56
    9    39 Przemysław     Pawlic                100.00 +  380: 274  150
   10    38 Renata         Kowalska              117.64 -  312: 445   68
   11    39 Jacek          Wandzel               100.00 -  310: 344   50
   12    40 Mateusz        Stańczyk              100.00 =  356: 356  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1094  / 12  91.17




	Jacek Wandzel 100.00 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jan            Kozłowski             117.82 -  306: 378   68
    2    29 Halina         Roszak                114.43 +  340: 302  164
    3    31 Marcin         Skowron               117.99 -  293: 399   68
    4    36 Piotr          Adamczyk              120.66 -  323: 357   71
    5    35 Przemysław     Pawlic                100.00 -  326: 427   50
    6    41 Błażej         Fidziński             100.00 +  385: 285  150
    7    35 Joanna         Brychcy               100.00 -  290: 371   50
    8    34 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 -  367: 479   69
    9    40 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  317: 311  150
   10    35 Tomasz         Wiśniewski            121.83 -  350: 405   72
   11    39 Magdalena      Szymala               100.00 +  344: 310  150
   12    37 Monika         Jędryka               100.00 +  380: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Krzysztof Wysoczański 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Jarosław       Kamienik              117.81 -    1: 400   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      68  /  1  68.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Krakowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Renata         Kowalska              487: 280
   2 Marta          Dobrzańska           - Kazimierz.J    Merklejn              389: 396
   3 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Lipka                 496: 372
   4 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Górka                 375: 394
   5 Mariusz        Wrze¶niewski         - Agnieszka      Krupka                423: 318
   6 Jarosław       Sobczak              - Justyna        Fugiel                325: 452
   7 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jędryka               358: 349
   8 Halina         Roszak               - Sławomir       Kucia                 365: 441
   9 Paweł          Jackowski            - Jerzy          Matyasik              385: 352
  10 Jerzy          Luter                - Dawid          Pikul                 301: 364
  11 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Żuławska              418: 363
  12 Krzysztof      Le¶niak              - Dariusz        Puton                 362: 319
  13 Marek          Salamon              - Katarzyna      Klimała               341: 406
  14 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Tomasz         Zwoliński             426: 330
  15 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Kwiecień              543: 265
  16 Tomasz         Górka                - Waldemar       Czerwoniec            363: 413
  17 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Wagnerowski           339: 459
  18 Andrzej        Stańczyk             - Szymon         Fidziński             323: 451
  19 Wojciech       Sołdan               - Tomasz         Siwiński              386: 252
  20 Anna           Dłużniewska          - Łukasz         Bryła                 304: 438
  21 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Sojka                 387: 350
  22 Gniewomir      Białek               - Joanna         Juszczak              400:   1
  23 Leszek         Stecuła              - Joanna         Brychcy               386: 388
  24 Michał         Dulat                - Irena          Sołdan                332: 364
  25 Rafał          Matczak              - Błażej         Fidziński             477: 249
  26 Mikołaj        Fidziński            - Marek          Roszak                370: 424
  27 Artur          Irzyk                - Agnieszka      Goniowska             299: 410
  28 Monika         Jędryka              - Arkadiusz      Biegun                296: 444
  29 Łukasz         Bobowski             - Jarosław       Karp                  474: 221
  30 Krzysztof      Kałuża               - Katarzyna      Sołdan                334: 487
  31 Tomasz         Ciejka               - Agata          Kopta                 351: 320
  32 Paweł          Kowalski             - Andrzej        Rechowicz             359: 421
  33 Iwona          Kucia                - Mariusz        Niemczyk              243: 421
  34 Przemysław     Pawlic               - Ewa            Ciszewska             349: 486
  35 Tomasz         Wi¶niewski           - Sławomir       Piotrowski            278: 326
  36 Michał         Popiel               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   407: 388
  37 Piotr          Adamczyk             - Wojciech       Popiel                369: 252
  38 Kamil          Puton                - Mariola        Osajda-Matczak        255: 372
  39 Mariusz        Orzeł                - Urszula        Solarska              328: 398
  40 Anna           Stambulska           - Andrzej        Kwiatkowski           275: 454
  41 Małgorzata     Sulejewska           - Mateusz        Stańczyk              473: 323
  42 Elżbieta       Szuba                - Rafał          Wesołowski            338: 380
  43 Marcin         Skowron              - Magdalena      Szymala               442: 216
  44 Jacek          Wandzel              - Jan            Kozłowski             306: 378
  45 Jarosław       Kamienik             - Krzysztof      Wysoczański           400:   1


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Goniowska            - Dariusz        Kosz                  315: 442
   2 Michał         Popiel               - Mateusz        Żbikowski             245: 505
   3 Katarzyna      Klimała              - Mariusz        Skrobosz              260: 494
   4 Katarzyna      Sołdan               - Jarosław       Kamienik              460: 365
   5 Ewa            Ciszewska            - Gniewomir      Białek                346: 291
   6 Urszula        Solarska             - Rafał          Matczak               229: 494
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Bobowski              451: 350
   8 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            485: 404
   9 Joanna         Brychcy              - Rafał          Wagnerowski           371: 279
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Przemysław     Herdzina              387: 387
  11 Justyna        Fugiel               - Wojciech       Sołdan                447: 299
  12 Szymon         Fidziński            - Paweł          Jackowski             440: 427
  13 Rafał          Wesołowski           - Arkadiusz      Biegun                430: 370
  14 Jan            Kozłowski            - Marcin         Skowron               365: 286
  15 Sławomir       Kucia                - Mariola        Osajda-Matczak        411: 331
  16 Łukasz         Bryła                - Piotr          Adamczyk              407: 308
  17 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Ja¶kiewicz            382: 336
  18 Marek          Roszak               - Irena          Sołdan                305: 324
  19 Mariusz        Wrze¶niewski         - Krzysztof      Le¶niak               454: 303
  20 Mariusz        Niemczyk             - Stanisław      Rydzik                348: 456
  21 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Ciejka                278: 522
  22 Sławomir       Piotrowski           - Piotr          Pietuchowski          385: 356
  23 Waldemar       Czerwoniec           - Marta          Dobrzańska            377: 367
  24 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Andrzej        Stańczyk              507: 317
  25 Mateusz        Stańczyk             - Leszek         Stecuła               117: 560
  26 Agata          Kopta                - Joanna         Ostrowska             394: 383
  27 Dariusz        Puton                - Michał         Lipka                 360: 389
  28 Agnieszka      Krupka               - Mikołaj        Fidziński             294: 391
  29 Halina         Roszak               - Jacek          Wandzel               302: 340
  30 Tomasz         Górka                - Anna           Dłużniewska           474: 348
  31 Katarzyna      Żuławska             - Jerzy          Luter                 277: 381
  32 Artur          Irzyk                - Paweł          Kowalski              414: 329
  33 Jerzy          Matyasik             - Monika         Jędryka               370: 337
  34 Renata         Kowalska             - Krzysztof      Sojka                 421: 265
  35 Paweł          Jędryka              - Tomasz         Wi¶niewski            352: 393
  36 Przemysław     Pawlic               - Anna           Stambulska            334: 363
  37 Grzegorz       Kwiecień             - Marek          Salamon               335: 382
  38 Kamil          Puton                - Krzysztof      Obremski              258: 477
  39 Wojciech       Popiel               - Elżbieta       Szuba                 269: 445
  40 Tomasz         Siwiński             - Krzysztof      Kałuża                294: 456
  41 Błażej         Fidziński            - Michał         Dulat                 287: 323
  42 Tomasz         Zwoliński            - Iwona          Kucia                 361: 460
  43 Jarosław       Karp                 - Mariusz        Orzeł                 342: 347
  44 Magdalena      Szymala              - Jarosław       Sobczak               308: 378


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Łukasz         Bryła                 417: 335
   2 Dariusz        Kosz                 - Ewa            Ciszewska             481: 304
   3 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              532: 401
   4 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Matczak               359: 309
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Katarzyna      Sołdan                527: 382
   6 Joanna         Brychcy              - Justyna        Fugiel                331: 415
   7 Szymon         Fidziński            - Dawid          Pikul                 378: 345
   8 Kamil          Górka                - Jan            Kozłowski             390: 418
   9 Sławomir       Piotrowski           - Mariusz        Wrze¶niewski          268: 374
  10 Irena          Sołdan               - Tomasz         Ciejka                394: 391
  11 Sławomir       Kucia                - Andrzej        Kwiatkowski           444: 334
  12 Kazimierz.J    Merklejn             - Przemysław     Herdzina              318: 330
  13 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Stecuła               413: 357
  14 Agata          Kopta                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   303: 390
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Artur          Irzyk                 438: 326
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Górka                 322: 351
  17 Łukasz         Bobowski             - Jarosław       Sobczak               329: 372
  18 Iwona          Kucia                - Krzysztof      Obremski              330: 301
  19 Arkadiusz      Biegun               - Renata         Kowalska              354: 345
  20 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Rechowicz             374: 380
  21 Krzysztof      Kałuża               - Gniewomir      Białek                419: 314
  22 Elżbieta       Szuba                - Wojciech       Sołdan                375: 382
  23 Piotr          Pietuchowski         - Jerzy          Luter                 443: 286
  24 Mariusz        Niemczyk             - Piotr          Adamczyk              368: 362
  25 Jarosław       Kamienik             - Mariusz        Orzeł                 322: 432
  26 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Tomasz         Wi¶niewski            445: 393
  27 Mikołaj        Fidziński            - Katarzyna      Klimała               345: 281
  28 Michał         Lipka                - Krzysztof      Le¶niak               334: 440
  29 Rafał          Wagnerowski          - Michał         Dulat                 333: 304
  30 Marek          Roszak               - Michał         Popiel                469: 365
  31 Jacek          Wandzel              - Marcin         Skowron               293: 399
  32 Agnieszka      Goniowska            - Anna           Stambulska            417: 388
  33 Marek          Salamon              - Urszula        Solarska              378: 327
  34 Monika         Jędryka              - Joanna         Ostrowska             342: 355
  35 Krzysztof      Sojka                - Marta          Dobrzańska            378: 349
  36 Paweł          Jędryka              - Agnieszka      Krupka                339: 373
  37 Grzegorz       Kwiecień             - Tomasz         Zwoliński             357: 341
  38 Paweł          Kowalski             - Jarosław       Karp                  275: 286
  39 Tomasz         Siwiński             - Przemysław     Pawlic                403: 308
  40 Dariusz        Puton                - Błażej         Fidziński             364: 329
  41 Magdalena      Szymala              - Halina         Roszak                334: 320
  42 Anna           Dłużniewska          - Wojciech       Popiel                393: 308
  43 Katarzyna      Żuławska             - Kamil          Puton                 420: 279
  44 Mateusz        Stańczyk             - Andrzej        Stańczyk              272: 457


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Dariusz        Kosz                  423: 347
   2 Mariusz        Wrze¶niewski         - Mateusz        Żbikowski             451: 378
   3 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                353: 371
   4 Jan            Kozłowski            - Waldemar       Czerwoniec            373: 366
   5 Irena          Sołdan               - Justyna        Fugiel                309: 490
   6 Przemysław     Herdzina             - Sławomir       Kucia                 436: 334
   7 Mariusz        Skrobosz             - Ewa            Ciszewska             440: 334
   8 Katarzyna      Sołdan               - Jerzy          Matyasik              403: 389
   9 Marcin         Skowron              - Małgorzata     Sulejewska            421: 428
  10 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Mariusz        Orzeł                 293: 421
  11 Rafał          Matczak              - Mikołaj        Fidziński             345: 359
  12 Krzysztof      Le¶niak              - Kamil          Górka                 381: 455
  13 Tomasz         Ciejka               - Marek          Salamon               509: 318
  14 Dawid          Pikul                - Piotr          Pietuchowski          441: 342
  15 Krzysztof      Kałuża               - Joanna         Brychcy               428: 353
  16 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Ja¶kiewicz            291: 380
  17 Jarosław       Sobczak              - Marek          Roszak                408: 365
  18 Rafał          Wagnerowski          - Tomasz         Górka                 306: 445
  19 Wojciech       Sołdan               - Łukasz         Bryła                 370: 328
  20 Arkadiusz      Biegun               - Iwona          Kucia                 351: 379
  21 Kazimierz.J    Merklejn             - Sławomir       Piotrowski            357: 376
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Agnieszka      Goniowska             333: 375
  23 Leszek         Stecuła              - Mariusz        Niemczyk              447: 406
  24 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Jackowski             395: 405
  25 Agata          Kopta                - Elżbieta       Szuba                 430: 361
  26 Michał         Popiel               - Łukasz         Bobowski              278: 477
  27 Krzysztof      Obremski             - Gniewomir      Białek                417: 252
  28 Krzysztof      Sojka                - Joanna         Ostrowska             321: 319
  29 Andrzej        Stańczyk             - Agnieszka      Krupka                358: 351
  30 Michał         Lipka                - Jerzy          Luter                 390: 329
  31 Michał         Dulat                - Jarosław       Kamienik              222: 429
  32 Tomasz         Wi¶niewski           - Grzegorz       Kwiecień              378: 387
  33 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Żuławska              295: 396
  34 Tomasz         Siwiński             - Anna           Dłużniewska           338: 355
  35 Katarzyna      Klimała              - Dariusz        Puton                 403: 417
  36 Piotr          Adamczyk             - Jacek          Wandzel               357: 323
  37 Artur          Irzyk                - Magdalena      Szymala               360: 265
  38 Anna           Stambulska           - Jarosław       Karp                  319: 281
  39 Marta          Dobrzańska           - Monika         Jędryka               457: 286
  40 Paweł          Kowalski             - Paweł          Jędryka               411: 353
  41 Tomasz         Zwoliński            - Błażej         Fidziński             439: 216
  42 Wojciech       Popiel               - Przemysław     Pawlic                271: 448
  43 Halina         Roszak               - Kamil          Puton                 333: 331
  44 Mateusz        Stańczyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Szymon         Fidziński             409: 375
   2 Stanisław      Rydzik               - Jan            Kozłowski             510: 303
   3 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Wrze¶niewski          391: 350
   4 Mariusz        Skrobosz             - Agnieszka      Ja¶kiewicz            543: 285
   5 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kosz                  384: 371
   6 Mariusz        Orzeł                - Mateusz        Żbikowski             316: 454
   7 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Wesołowski            364: 420
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Agnieszka      Goniowska             406: 311
   9 Jarosław       Sobczak              - Katarzyna      Sołdan                333: 493
  10 Mikołaj        Fidziński            - Kamil          Górka                 257: 442
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Wojciech       Sołdan                524: 329
  12 Iwona          Kucia                - Krzysztof      Kałuża                302: 376
  13 Tomasz         Górka                - Irena          Sołdan                394: 302
  14 Sławomir       Kucia                - Sławomir       Piotrowski            390: 317
  15 Ewa            Ciszewska            - Leszek         Stecuła               300: 398
  16 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Puton                 352: 402
  17 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Żuławska              304: 403
  18 Andrzej        Stańczyk             - Paweł          Jackowski             272: 379
  19 Joanna         Brychcy              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   335: 346
  20 Marek          Roszak               - Agata          Kopta                 476: 342
  21 Marek          Salamon              - Piotr          Pietuchowski          255: 535
  22 Anna           Dłużniewska          - Marcin         Skowron               405: 375
  23 Mariusz        Niemczyk             - Artur          Irzyk                 326: 358
  24 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Adamczyk              449: 255
  25 Jerzy          Matyasik             - Rafał          Wagnerowski           367: 365
  26 Andrzej        Rechowicz            - Kazimierz.J    Merklejn              430: 438
  27 Arkadiusz      Biegun               - Anna           Stambulska            329: 340
  28 Grzegorz       Kwiecień             - Jarosław       Kamienik              487: 342
  29 Łukasz         Bryła                - Krzysztof      Sojka                 480: 371
  30 Krzysztof      Le¶niak              - Andrzej        Kwiatkowski           381: 377
  31 Marta          Dobrzańska           - Michał         Lipka                 385: 419
  32 Jerzy          Luter                - Elżbieta       Szuba                 395: 367
  33 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Popiel                529: 299
  34 Tomasz         Wi¶niewski           - Tomasz         Siwiński              467: 211
  35 Przemysław     Pawlic               - Jacek          Wandzel               427: 326
  36 Gniewomir      Białek               - Joanna         Ostrowska             265: 296
  37 Mariola        Osajda-Matczak       - Urszula        Solarska              389: 306
  38 Michał         Dulat                - Paweł          Kowalski              276: 373
  39 Jarosław       Karp                 - Katarzyna      Klimała               317: 449
  40 Agnieszka      Krupka               - Magdalena      Szymala               307: 364
  41 Mateusz        Stańczyk             - Halina         Roszak                216: 405
  42 Paweł          Jędryka              - Kamil          Puton                 292: 345
  43 Monika         Jędryka              - Wojciech       Popiel                415: 310
  44 Błażej         Fidziński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Przemysław     Herdzina              324: 408
   2 Justyna        Fugiel               - Mariusz        Skrobosz              376: 465
   3 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Górka                 346: 324
   4 Katarzyna      Sołdan               - Sławomir       Kucia                 318: 440
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Kałuża                514: 279
   6 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            351: 349
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Dawid          Pikul                 375: 386
   8 Jan            Kozłowski            - Szymon         Fidziński             271: 471
   9 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Wrze¶niewski          415: 436
  10 Dariusz        Puton                - Leszek         Stecuła               443: 321
  11 Katarzyna      Żuławska             - Tomasz         Ciejka                310: 449
  12 Mariusz        Orzeł                - Piotr          Pietuchowski          347: 455
  13 Marek          Roszak               - Grzegorz       Kwiecień              438: 402
  14 Agnieszka      Goniowska            - Łukasz         Bryła                 403: 351
  15 Krzysztof      Obremski             - Jarosław       Sobczak               338: 319
  16 Paweł          Jackowski            - Anna           Dłużniewska           594: 282
  17 Wojciech       Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              332: 363
  18 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Artur          Irzyk                 365: 446
  19 Michał         Lipka                - Mikołaj        Fidziński             364: 425
  20 Irena          Sołdan               - Jerzy          Matyasik              334: 372
  21 Anna           Stambulska           - Agnieszka      Ja¶kiewicz            373: 283
  22 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Le¶niak               306: 295
  23 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Brychcy               421: 363
  24 Ewa            Ciszewska            - Łukasz         Bobowski              335: 381
  25 Rafał          Matczak              - Paweł          Kowalski              415: 284
  26 Marcin         Skowron              - Rafał          Wagnerowski           462: 377
  27 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Wi¶niewski            519: 405
  28 Andrzej        Stańczyk             - Mariusz        Niemczyk              368: 332
  29 Przemysław     Pawlic               - Halina         Roszak                355: 420
  30 Jerzy          Luter                - Jarosław       Kamienik              327: 360
  31 Krzysztof      Sojka                - Arkadiusz      Biegun                341: 458
  32 Marek          Salamon              - Mariola        Osajda-Matczak        332: 317
  33 Piotr          Adamczyk             - Andrzej        Rechowicz             358: 375
  34 Katarzyna      Klimała              - Magdalena      Szymala               428: 272
  35 Andrzej        Kwiatkowski          - Agata          Kopta                 403: 414
  36 Gniewomir      Białek               - Marta          Dobrzańska            221: 386
  37 Elżbieta       Szuba                - Tomasz         Siwiński              459: 364
  38 Kamil          Puton                - Monika         Jędryka               302: 331
  39 Agnieszka      Krupka               - Michał         Dulat                 447: 244
  40 Jarosław       Karp                 - Michał         Popiel                327: 272
  41 Jacek          Wandzel              - Błażej         Fidziński             385: 285
  42 Urszula        Solarska             - Mateusz        Stańczyk              369: 339
  43 Wojciech       Popiel               - Paweł          Jędryka               193: 523


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Przemysław     Herdzina              276: 592
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 486: 393
   3 Mariusz        Wrze¶niewski         - Waldemar       Czerwoniec            391: 373
   4 Sławomir       Kucia                - Mateusz        Żbikowski             397: 358
   5 Justyna        Fugiel               - Dawid          Pikul                 320: 347
   6 Tomasz         Ciejka               - Stanisław      Rydzik                429: 376
   7 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Kałuża                381: 311
   8 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Wesołowski            442: 330
   9 Katarzyna      Sołdan               - Agnieszka      Goniowska             457: 321
  10 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Sulejewska            443: 296
  11 Artur          Irzyk                - Marek          Roszak                329: 387
  12 Mikołaj        Fidziński            - Tomasz         Górka                 398: 342
  13 Jan            Kozłowski            - Kazimierz.J    Merklejn              369: 375
  14 Anna           Stambulska           - Krzysztof      Obremski              365: 376
  15 Sławomir       Piotrowski           - Dariusz        Puton                 367: 298
  16 Dariusz        Kosz                 - Agata          Kopta                 354: 414
  17 Leszek         Stecuła              - Mariusz        Orzeł                 353: 404
  18 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             345: 371
  19 Marcin         Skowron              - Katarzyna      Żuławska              338: 353
  20 Krzysztof      Le¶niak              - Łukasz         Bobowski              363: 365
  21 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Rafał          Matczak               348: 404
  22 Renata         Kowalska             - Łukasz         Bryła                 412: 447
  23 Halina         Roszak               - Arkadiusz      Biegun                327: 377
  24 Jarosław       Sobczak              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   489: 322
  25 Wojciech       Sołdan               - Michał         Lipka                 315: 378
  26 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Stańczyk              392: 395
  27 Grzegorz       Kwiecień             - Anna           Dłużniewska           344: 313
  28 Katarzyna      Klimała              - Irena          Sołdan                430: 365
  29 Jarosław       Kamienik             - Marek          Salamon               379: 333
  30 Elżbieta       Szuba                - Paweł          Kowalski              415: 419
  31 Jerzy          Luter                - Marta          Dobrzańska            464: 354
  32 Tomasz         Wi¶niewski           - Krzysztof      Sojka                 354: 403
  33 Piotr          Adamczyk             - Przemysław     Pawlic                413: 356
  34 Monika         Jędryka              - Mariusz        Niemczyk              242: 412
  35 Jacek          Wandzel              - Joanna         Brychcy               290: 371
  36 Mariola        Osajda-Matczak       - Jarosław       Karp                  390: 307
  37 Rafał          Wagnerowski          - Urszula        Solarska              359: 420
  38 Magdalena      Szymala              - Ewa            Ciszewska             230: 423
  39 Agnieszka      Krupka               - Andrzej        Kwiatkowski           331: 417
  40 Paweł          Jędryka              - Gniewomir      Białek                438: 271
  41 Michał         Popiel               - Kamil          Puton                 320: 302
  42 Michał         Dulat                - Tomasz         Siwiński              261: 294
  43 Błażej         Fidziński            - Mateusz        Stańczyk              378: 319
  44 Wojciech       Popiel               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Przemysław     Herdzina              436: 349
   2 Mariusz        Skrobosz             - Waldemar       Czerwoniec            363: 321
   3 Mariusz        Wrze¶niewski         - Sławomir       Kucia                 410: 387
   4 Tomasz         Ciejka               - Marek          Roszak                310: 372
   5 Katarzyna      Sołdan               - Szymon         Fidziński             291: 419
   6 Piotr          Pietuchowski         - Jerzy          Matyasik              402: 402
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             450: 357
   8 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Obremski              355: 373
   9 Stanisław      Rydzik               - Mikołaj        Fidziński             417: 351
  10 Kamil          Górka                - Sławomir       Piotrowski            397: 347
  11 Justyna        Fugiel               - Małgorzata     Sulejewska            367: 375
  12 Krzysztof      Kałuża               - Tomasz         Zwoliński             320: 378
  13 Łukasz         Bryła                - Jarosław       Kamienik              441: 319
  14 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Matczak               341: 382
  15 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Kwiecień              421: 378
  16 Agnieszka      Goniowska            - Tomasz         Górka                 381: 381
  17 Arkadiusz      Biegun               - Artur          Irzyk                 265: 384
  18 Katarzyna      Żuławska             - Katarzyna      Klimała               329: 339
  19 Michał         Lipka                - Andrzej        Stańczyk              390: 287
  20 Jarosław       Krzemiński           - Jarosław       Sobczak               351: 344
  21 Rafał          Wesołowski           - Jan            Kozłowski             368: 374
  22 Agata          Kopta                - Anna           Stambulska            308: 321
  23 Joanna         Brychcy              - Dariusz        Kosz                  295: 452
  24 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Leszek         Stecuła               283: 377
  25 Marcin         Skowron              - Jerzy          Luter                 342: 368
  26 Joanna         Ostrowska            - Halina         Roszak                385: 349
  27 Mariusz        Niemczyk             - Paweł          Kowalski              342: 342
  28 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Krzysztof      Sojka                 396: 382
  29 Renata         Kowalska             - Wojciech       Sołdan                393: 431
  30 Anna           Dłużniewska          - Ewa            Ciszewska             372: 359
  31 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Le¶niak               396: 402
  32 Marek          Salamon              - Andrzej        Rechowicz             352: 380
  33 Irena          Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        386: 276
  34 Andrzej        Kwiatkowski          - Jacek          Wandzel               479: 367
  35 Agnieszka      Krupka               - Elżbieta       Szuba                 351: 277
  36 Marta          Dobrzańska           - Michał         Popiel                373: 219
  37 Tomasz         Wi¶niewski           - Monika         Jędryka               357: 333
  38 Tomasz         Siwiński             - Paweł          Jędryka               287: 392
  39 Jarosław       Karp                 - Przemysław     Pawlic                348: 341
  40 Rafał          Wagnerowski          - Magdalena      Szymala               321: 277
  41 Błażej         Fidziński            - Wojciech       Popiel                358: 293
  42 Gniewomir      Białek               - Mateusz        Stańczyk              339: 404
  43 Michał         Dulat                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Skrobosz              426: 404
   2 Dawid          Pikul                - Mariusz        Wrze¶niewski          301: 441
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Rydzik                345: 355
   4 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 487: 355
   5 Piotr          Pietuchowski         - Sławomir       Kucia                 359: 377
   6 Jerzy          Matyasik             - Marek          Roszak                308: 318
   7 Szymon         Fidziński            - Waldemar       Czerwoniec            353: 380
   8 Michał         Lipka                - Tomasz         Ciejka                328: 537
   9 Mateusz        Żbikowski            - Katarzyna      Klimała               433: 267
  10 Artur          Irzyk                - Paweł          Jackowski             422: 345
  11 Mikołaj        Fidziński            - Katarzyna      Sołdan                432: 241
  12 Jan            Kozłowski            - Justyna        Fugiel                341: 446
  13 Jarosław       Krzemiński           - Łukasz         Bryła                 371: 359
  14 Anna           Stambulska           - Małgorzata     Sulejewska            435: 271
  15 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Zwoliński             369: 455
  16 Tomasz         Górka                - Łukasz         Bobowski              285: 419
  17 Rafał          Matczak              - Agnieszka      Goniowska             413: 416
  18 Jarosław       Kamienik             - Dariusz        Kosz                  345: 332
  19 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Rechowicz             348: 437
  20 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Żuławska              498: 264
  21 Jerzy          Luter                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   368: 371
  22 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Wesołowski            331: 366
  23 Irena          Sołdan               - Jarosław       Sobczak               449: 335
  24 Grzegorz       Kwiecień             - Andrzej        Stańczyk              372: 350
  25 Anna           Dłużniewska          - Arkadiusz      Biegun                326: 372
  26 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Orzeł                 370: 335
  27 Mariusz        Niemczyk             - Krzysztof      Le¶niak               283: 433
  28 Paweł          Kowalski             - Agata          Kopta                 410: 388
  29 Krzysztof      Kałuża               - Marcin         Skowron               466: 269
  30 Rafał          Wagnerowski          - Marta          Dobrzańska            281: 443
  31 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Jędryka               438: 324
  32 Tomasz         Wi¶niewski           - Agnieszka      Krupka                344: 375
  33 Renata         Kowalska             - Agnieszka      Ja¶kiewicz            362: 464
  34 Ewa            Ciszewska            - Urszula        Solarska              465: 340
  35 Halina         Roszak               - Marek          Salamon               416: 400
  36 Krzysztof      Sojka                - Jarosław       Karp                  250: 338
  37 Joanna         Brychcy              - Błażej         Fidziński             330: 287
  38 Michał         Popiel               - Elżbieta       Szuba                 268: 449
  39 Magdalena      Szymala              - Przemysław     Pawlic                380: 274
  40 Jacek          Wandzel              - Mateusz        Stańczyk              317: 311
  41 Monika         Jędryka              - Michał         Dulat                 334: 277
  42 Wojciech       Popiel               - Tomasz         Siwiński              316: 314
  43 Gniewomir      Białek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Krzysztof      Obremski              385: 412
   2 Przemysław     Herdzina             - Marek          Roszak                455: 313
   3 Sławomir       Kucia                - Mariusz        Skrobosz              370: 293
   4 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                315: 568
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Ciejka                340: 308
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Artur          Irzyk                 405: 324
   7 Mateusz        Żbikowski            - Mikołaj        Fidziński             416: 302
   8 Jarosław       Krzemiński           - Justyna        Fugiel                346: 388
   9 Kamil          Górka                - Anna           Stambulska            432: 345
  10 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          457: 356
  11 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Fidziński             404: 449
  12 Agnieszka      Goniowska            - Łukasz         Bobowski              337: 360
  13 Tomasz         Górka                - Paweł          Jackowski             448: 426
  14 Łukasz         Bryła                - Paweł          Kowalski              334: 340
  15 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Matczak               388: 330
  16 Leszek         Stecuła              - Katarzyna      Sołdan                390: 325
  17 Marta          Dobrzańska           - Joanna         Ostrowska             390: 253
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Ewa            Ciszewska             321: 303
  19 Agata          Kopta                - Krzysztof      Kałuża                362: 432
  20 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Agnieszka      Ja¶kiewicz            282: 350
  21 Jarosław       Sobczak              - Michał         Lipka                 323: 346
  22 Krzysztof      Le¶niak              - Mariusz        Orzeł                 442: 325
  23 Rafał          Wesołowski           - Halina         Roszak                383: 272
  24 Andrzej        Rechowicz            - Mariola        Osajda-Matczak        380: 382
  25 Grzegorz       Kwiecień             - Jerzy          Luter                 350: 436
  26 Arkadiusz      Biegun               - Wojciech       Sołdan                384: 400
  27 Katarzyna      Klimała              - Agnieszka      Krupka                390: 379
  28 Jarosław       Kamienik             - Joanna         Brychcy               319: 391
  29 Andrzej        Stańczyk             - Irena          Sołdan                393: 379
  30 Katarzyna      Żuławska             - Jan            Kozłowski             361: 379
  31 Anna           Dłużniewska          - Sławomir       Piotrowski            375: 287
  32 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Kwiatkowski           416: 399
  33 Rafał          Wagnerowski          - Mariusz        Niemczyk              370: 369
  34 Elżbieta       Szuba                - Urszula        Solarska              371: 278
  35 Jacek          Wandzel              - Tomasz         Wi¶niewski            350: 405
  36 Krzysztof      Sojka                - Paweł          Jędryka               308: 442
  37 Marcin         Skowron              - Monika         Jędryka               344: 346
  38 Renata         Kowalska             - Magdalena      Szymala               445: 312
  39 Błażej         Fidziński            - Marek          Salamon               258: 402
  40 Przemysław     Pawlic               - Mateusz        Stańczyk              368: 319
  41 Tomasz         Siwiński             - Gniewomir      Białek                367: 264
  42 Michał         Dulat                - Wojciech       Popiel                309: 310
  43 Michał         Popiel               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Obremski              264: 437
   2 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Kucia                 450: 362
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrze¶niewski          440: 378
   4 Łukasz         Bobowski             - Waldemar       Czerwoniec            401: 353
   5 Mateusz        Żbikowski            - Szymon         Fidziński             456: 275
   6 Marek          Roszak               - Justyna        Fugiel                362: 461
   7 Kamil          Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              391: 289
   8 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 485: 430
   9 Tomasz         Ciejka               - Artur          Irzyk                 356: 445
  10 Katarzyna      Klimała              - Krzysztof      Kałuża                343: 350
  11 Krzysztof      Le¶niak              - Mikołaj        Fidziński             390: 339
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Jan            Kozłowski             387: 423
  13 Jarosław       Krzemiński           - Rafał          Wesołowski            250: 373
  14 Anna           Stambulska           - Michał         Lipka                 368: 338
  15 Piotr          Pietuchowski         - Arkadiusz      Biegun                512: 342
  16 Grzegorz       Kwiecień             - Jerzy          Matyasik              484: 326
  17 Tomasz         Górka                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   422: 378
  18 Agnieszka      Goniowska            - Jerzy          Luter                 480: 266
  19 Paweł          Kowalski             - Mariola        Osajda-Matczak        313: 389
  20 Dariusz        Kosz                 - Irena          Sołdan                359: 379
  21 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Paweł          Jackowski             317: 367
  22 Wojciech       Sołdan               - Leszek         Stecuła               342: 443
  23 Łukasz         Bryła                - Joanna         Brychcy               443: 406
  24 Marta          Dobrzańska           - Andrzej        Stańczyk              429: 384
  25 Rafał          Matczak              - Anna           Dłużniewska           385: 324
  26 Sławomir       Piotrowski           - Katarzyna      Sołdan                394: 278
  27 Jarosław       Karp                 - Joanna         Ostrowska             348: 387
  28 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Rechowicz             364: 297
  29 Mariusz        Orzeł                - Elżbieta       Szuba                 352: 405
  30 Paweł          Jędryka              - Halina         Roszak                329: 356
  31 Marek          Salamon              - Tomasz         Wi¶niewski            376: 347
  32 Agnieszka      Krupka               - Renata         Kowalska              371: 350
  33 Agata          Kopta                - Katarzyna      Żuławska              340: 378
  34 Ewa            Ciszewska            - Rafał          Wagnerowski           391: 352
  35 Monika         Jędryka              - Jarosław       Sobczak               216: 334
  36 Urszula        Solarska             - Mariusz        Niemczyk              324: 408
  37 Tomasz         Siwiński             - Marcin         Skowron               401: 422
  38 Krzysztof      Sojka                - Przemysław     Pawlic                383: 325
  39 Magdalena      Szymala              - Jacek          Wandzel               310: 344
  40 Błażej         Fidziński            - Michał         Popiel                258: 340
  41 Mateusz        Stańczyk             - Wojciech       Popiel                353: 314
  42 Gniewomir      Białek               - Michał         Dulat                 279: 319


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                404: 353
   2 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Skrobosz              509: 347
   3 Justyna        Fugiel               - Mateusz        Żbikowski             369: 426
   4 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Wrze¶niewski          504: 345
   5 Sławomir       Kucia                - Kamil          Górka                 505: 385
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Łukasz         Bobowski              352: 426
   7 Szymon         Fidziński            - Marek          Roszak                434: 316
   8 Krzysztof      Kałuża               - Krzysztof      Le¶niak               402: 421
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 374: 466
  10 Artur          Irzyk                - Rafał          Wesołowski            417: 367
  11 Jan            Kozłowski            - Anna           Stambulska            393: 360
  12 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Górka                 423: 400
  13 Agnieszka      Goniowska            - Tomasz         Ciejka                445: 415
  14 Paweł          Jackowski            - Leszek         Stecuła               383: 306
  15 Łukasz         Bryła                - Marta          Dobrzańska            404: 346
  16 Rafał          Matczak              - Małgorzata     Sulejewska            415: 393
  17 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Kwiecień              353: 292
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Lipka                 419: 351
  19 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Klimała               354: 353
  20 Jarosław       Krzemiński           - Mikołaj        Fidziński             345: 361
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Sławomir       Piotrowski            426: 338
  22 Paweł          Kowalski             - Jerzy          Matyasik              409: 358
  23 Elżbieta       Szuba                - Dariusz        Kosz                  327: 336
  24 Ewa            Ciszewska            - Katarzyna      Sołdan                434: 321
  25 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Arkadiusz      Biegun                339: 379
  26 Jarosław       Sobczak              - Andrzej        Rechowicz             305: 478
  27 Jerzy          Luter                - Joanna         Brychcy               317: 391
  28 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Wojciech       Sołdan                402: 249
  29 Andrzej        Stańczyk             - Agnieszka      Krupka                307: 494
  30 Halina         Roszak               - Marek          Salamon               391: 388
  31 Katarzyna      Żuławska             - Anna           Dłużniewska           504: 254
  32 Mariusz        Niemczyk             - Jarosław       Karp                  356: 355
  33 Paweł          Jędryka              - Tomasz         Wi¶niewski            404: 366
  34 Renata         Kowalska             - Marcin         Skowron               469: 373
  35 Mariusz        Orzeł                - Agata          Kopta                 461: 335
  36 Krzysztof      Sojka                - Rafał          Wagnerowski           262: 327
  37 Jacek          Wandzel              - Monika         Jędryka               380: 299
  38 Przemysław     Pawlic               - Michał         Popiel                375: 258
  39 Urszula        Solarska             - Tomasz         Siwiński              302: 380
  40 Magdalena      Szymala              - Mateusz        Stańczyk              356: 356
  41 Błażej         Fidziński            - Michał         Dulat                 284: 277
  42 Wojciech       Popiel               - Gniewomir      Białek                283: 416
Lista rankingowa na dzień 04-08-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.23  29446  200
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.54  27463  190
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   4 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.27  26219  183
   5 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.01  26743  187
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.98  27595  193
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.55  26942  189
   8 Radosław Konca                 Warszawa             142.03  16334  115
   9 Sławomir Kucia                 Kraków               141.26  11018   78
  10 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.25  26273  186
  11 Justyna Fugiel                 Kraków               140.88  28035  199
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
  13 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.18  21027  150
  14 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.86  24756  177
  15 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.37  26201  188
  16 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.98  27518  198
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.60  24255  175
  18 Dawid Pikul                    Poznań               137.69  26987  196
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             137.48  25984  189
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  21 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  22 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  23 Michał Trumpus                 Wrocław              136.10  27220  200
  24 Szymon Fidziński               Warszawa             135.67   8140   60
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.05  26199  194
  26 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  27 Filip Sosin                    Warszawa             134.17  21869  163
  28 Sławomir Kordjalik             Warszawa             134.16  15562  116
  29 Grzegorz Święcki               Białystok            133.77   8026   60
  30 Tomasz Zwoliński               Skierdy              133.73  25409  190
  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.26  24387  183
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.25   9727   73
  33 Krzysztof Obremski             Legnica              133.22  25445  191
  34 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  35 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.47   6968   53
  36 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.25  14831  113
  37 Filip Warzecha                 Gdynia               131.16  25445  194
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.09  18615  142
  39 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  40 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  41 Dariusz Kosz                   Nysa                 130.50  13572  104
  42 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             130.39  24643  189
  43 Wojciech Sołdan                Rumia                130.09  25238  194
  44 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  45 Marek Reda                     Wołomin              129.47  24340  188
  46 Przemysław Herdzina            Kraków               129.40  25621  198
  47 Marek Salamon                  Bytom                128.94   8768   68
  48 Mariusz Margalski              Pieczyska            128.92  17146  133
  49 Robert Kamiński                Warszawa             128.92  24365  189
  50 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.75  20987  163
  51 Łukasz Bryła                   Mielec               128.46  24664  192
  52 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.34  25283  197
  53 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  54 Kuba Koisar                    Warszawa             128.20  22947  179
  55 Marek Roszak                   Poznań               127.82  23774  186
  56 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  57 Irena Sołdan                   Rumia                127.56  24363  191
  58 Joanna Juszczak                Warszawa             127.55   9056   71
  59 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.41  21022  165
  60 Jarosław Kamienik              Słupsk               127.35   4330   34
  61 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.31  16041  126
  62 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.23  13359  105
  63 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.92  25004  197
  64 Paweł Janaś                    Głogów               126.88  24741  195
  65 Piotr Rosół                    Warszawa             126.71  24075  190
  66 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  67 Maciej Perzyński               Piła                 125.97  13983  111
  68 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     125.92   8940   71
  69 Łukasz Bobowski                Suchedniów           125.71  16720  133
  70 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.70  23631  188
  71 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.51  22341  178
  72 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.47  23965  191
  73 Rafał Matczak                  Milanówek            125.45  15932  127
  74 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             125.43   8153   65
  75 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  76 Leszek Stecuła                 Bytom                125.30   7518   60
  77 Rafał Lenartowski              Gdynia               125.25  23672  189
  78 Jarosław Michalak              Łódź                 125.19  13145  105
  79 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.69   8105   65
  80 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  81 Maciej Michalak                Łódź                 124.56  21175  170
  82 Rafał Dąbrowski                Ostróda              124.28  19015  153
  83 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.28  13919  112
  84 Jakub Zaryński                 Świnoujście          124.25  20502  165
  85 Artur Koszel                   Warszawa             123.94  23425  189
  86 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.82  24516  198
  87 Marek Róziecki                 Rybnik               123.73   6929   56
  88 Radosław Sowiński              Warszawa             123.71  15216  123
  89 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.55  24339  197
  90 Tomasz Ciejka                  Kraków               123.43  15799  128
  91 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.02  24112  196
  92 Ewa Ciszewska                  Katowice             122.91  21141  172
  93 Bogusław Szyszka               Oława                122.72   3927   32
  94 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.63  10669   87
  95 Kamil Klinkosz                 Rumia                122.54   8455   69
  96 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.51  19602  160
  97 Iwona Kucia                    Kraków               122.39   8690   71
  98 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.39  11015   90
  99 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.50  18954  156
 100 Jakub Szymczak                 Łódź                 121.35  13348  110
 101 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              121.05  24088  199
 102 Jan Kozłowski                  Kraków               120.72  23419  194
 103 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  16405  136
 104 Andrzej Gostomski              Łódź                 120.32   4933   41
 105 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.21  13103  109
 106 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 107 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 120.17   3605   30
 108 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.07  22693  189
 109 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.06  22332  186
 110 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 111 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.91   3837   32
 112 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  119.83  12822  107
 113 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.76  23712  198
 114 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.63  23089  193
 115 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 116 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.51  22827  191
 117 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             119.40   7403   62
 118 Artur Tomczyk                  Piła                 119.27   7872   66
 119 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            119.26  23255  195
 120 Janusz Krupiński               Sosnowiec            119.21  10014   84
 121 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.14  14058  118
 122 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.13  15249  128
 123 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.79  13542  114
 124 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.61   6405   54
 125 Bartosz Orłowski               Bytom                118.59  18026  152
 126 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 127 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.36  17044  144
 128 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 129 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.24  21757  184
 130 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 131 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.13  16892  143
 132 Anna Niedzielko                Szczecin             118.08  17003  144
 133 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.78  15547  132
 134 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 135 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.68   9885   84
 136 Filip Klar                     Mielec               117.66   3765   32
 137 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.55  22217  189
 138 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  16437  140
 139 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.39  22421  191
 140 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.16  21441  183
 141 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 142 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             116.97  22341  191
 143 Damian Krężel                  Mielec               116.83   4206   36
 144 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 145 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.75  22883  196
 146 Magdalena Kublik               Warszawa             116.73  22295  191
 147 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 148 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.57  22382  192
 149 Joanna Stępień                 Katowice             116.50   5592   48
 150 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 151 Agnieszka Krupka               Krosno               116.45  22591  194
 152 Daniel Janus                   Wąchock              116.44  16768  144
 153 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.43  22937  197
 154 Łukasz Święcki                 Białystok            116.41   8614   74
 155 Marta Dobrzańska               Kraków               116.36  11403   98
 156 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 157 Jacek Pietruszka               Kraków               116.20   8715   75
 158 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.15   5459   47
 159 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.00   4176   36
 160 Marcin Skowron                 Zabrze               115.95  18668  161
 161 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.81  22467  194
 162 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.68  12031  104
 163 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.60  23004  199
 164 Teresa Fortuna                 Lubin                115.59   4508   39
 165 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 166 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.42  12119  105
 167 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.31  22024  191
 168 Beata Piotrowska               Łódź                 115.25  22358  194
 169 Michał Alabrudziński           Włocławek            115.09   4949   43
 170 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.79  22039  192
 171 Halina Roszak                  Poznań               114.47  21750  190
 172 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 173 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.12  11526  101
 174 Dariusz Maciejuk               Warszawa             114.07  15171  133
 175 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.96   8205   72
 176 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 177 Stanisław Gasik                Warszawa             113.76  11717  103
 178 Magdalena Merklejn             Szczecin             113.70  11143   98
 179 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.61   3522   31
 180 Marek Rogalski                 Warszawa             113.36  21991  194
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.23   8379   74
 182 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.94   5421   48
 183 Paweł Jędryka                  Tarnów               112.85   8125   72
 184 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         112.62  16555  147
 185 Bogusław Książek               Szczecin             112.41  18997  169
 186 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.37   5506   49
 187 Jerzy Matyasik                 Kraków               112.36  22134  197
 188 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.27   5389   48
 189 Adam Klimont                   Wałcz                112.24  17959  160
 190 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              112.19   4039   36
 191 Robert Soszka                  Warszawa             112.18  10769   96
 192 Jerzy Luter                    Bytom                111.85  22146  198
 193 Sławomir Buk                   Gliwice              111.72   6703   60
 194 Tomasz Górka                   Łęczna               111.65   4801   43
 195 Robert Zabłocki                Łódź                 111.60   6919   62
 196 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 197 Kazimierz Merklejn             Szczecin             111.51   8363   75
 198 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.44  10698   96
 199 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.12  18668  168
 200 Lucyna Śniadach                Rumia                111.03  12324  111
 201 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.87  16963  153
 202 Sylwester Gryz                 Zabrze               110.86  12195  110
 203 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.77   8640   78
 204 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 205 Teresa Zalewska                Racibórz             110.57  14817  134
 206 Jolanta Chłopińska             Wałcz                110.52  21440  194
 207 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              110.28  14778  134
 208 Anita Bruska                   Gdynia               110.13   6718   61
 209 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 110.08  12879  117
 210 Daniel Czernatowicz            Kraków               110.02   5831   53
 211 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 212 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 213 Katarzyna Klimała              Kraków               109.87  19117  174
 214 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.69   9872   90
 215 Michał Ozimiński               Łódź                 109.67  21496  196
 216 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.64   3947   36
 217 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 218 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.50  17191  157
 219 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 220 Robert Głowacki                Łódź                 109.40   6564   60
 221 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.39  21549  197
 222 Bartosz Pięta                  Swarzędz             109.33   5904   54
 223 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.08   5781   53
 224 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00  21037  193
 225 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            108.90  11870  109
 226 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.72  13481  124
 227 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.70  16088  148
 228 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.59  15203  140
 229 Grzegorz Kwiecień              Kraków               108.23  12338  114
 230 Joanna Duda                    Zabrze               108.18   4868   45
 231 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.91  12518  116
 232 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 233 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.85  13589  126
 234 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 235 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 236 Marta Kleinrok                 Lublin               107.57   3227   30
 237 Rafał Skibicki                 Lębork               107.49  21497  200
 238 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  107.36  18573  173
 239 Mikołaj Fidziński              Dębica               107.22   3860   36
 240 Alicja Kosińska                Szczecin             106.89   3741   35
 241 Tomasz Łapka                   Warszawa             106.64   4479   42
 242 Weronika Rudnicka              Ustka                106.61  15672  147
 243 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.32  21052  198
 244 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.30   6378   60
 245 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.27  13603  128
 246 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 247 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 248 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 249 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.10   7321   69
 250 Michał Jaworek                 Zabrze               106.04   5090   48
 251 Andrzej Stańczyk               Kraków               106.00   4240   40
 252 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.71   4017   38
 253 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 254 Marianna Kozłowska             Białystok            105.42   6958   66
 255 Marek Kocikowski               Ostróda              105.35   6321   60
 256 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 257 Michał Kolaj                   Ostróda              105.16  16721  159
 258 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.01   7771   74
 259 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            104.91   8393   80
 260 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.58  19347  185
 262 Patrycja Śliwińska             Szczecin             104.43  20051  192
 263 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  104.29   9908   95
 264 Krzysztof Sojka                Łódź                 103.97   6238   60
 265 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 266 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 267 Jan Ziółkowski                 Rumia                103.52   4348   42
 268 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.40   6721   65
 269 Sylwester Wójcik               Lublin               103.15  14647  142
 270 Agnieszka Goniowska            Wrocław              103.07   5772   56
 271 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 272 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.79   7401   72
 273 Czesław Grajewski              Choroszcz            102.72   3698   36
 274 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 102.69   3697   36
 275 Sławomir Zabawa                Jasło                102.57   4103   40
 276 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.41  19662  192
 277 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 278 Piotr Domański                 Łódź                 102.24   4192   41
 279 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.23  19525  191
 280 Anna Dłużniewska               Warszawa             102.02  13058  128
 281 Monika Lewandowska             Warszawa             102.00   3060   30
 282 Anna Arana                     Warszawa             101.82  16189  159
 283 Paweł Michalski                Ksawerów             101.69   7322   72
 284 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.19  14976  148
 285 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.14  11530  114
 286 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 287 Bartłomiej Dalecki             Rumia                100.88   3228   32
 288 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.70   9164   91
 289 Sławomir Długosz               Ostróda              100.63   7950   79
 290 Andrzej Bociąga                Chorzów              100.50   3216   32
 291 Joanna Brychcy                 Katowice             100.44  17979  179
 292 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 293 Paweł Opyc                     Warszawa             100.23   5713   57
 294 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              100.15   3906   39
 295 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 296 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  99.98  14597  146
 297 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 298 Adam Janicki                   Łódź                  99.81  19563  196
 299 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          99.31   4767   48
 300 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              99.22   7938   80
 301 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 302 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 303 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 304 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 305 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.61  10453  106
 306 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 307 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.21   5500   56
 308 Tomasz  Jedynak                Majków                97.85   4599   47
 309 Katarzyna Majewska             Lublin                97.18  11273  116
 310 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 311 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 312 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.56   6759   70
 313 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 314 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 315 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 316 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 317 Urszula Solarska               Łódź                  96.25  18962  197
 318 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.23  15204  158
 319 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.66   3061   32
 320 Iwona Rutkowska                Warszawa              95.13   2854   30
 321 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 322 Monika Rubinstein              Warszawa              95.04   7033   74
 323 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 324 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 325 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.64  15047  159
 326 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             94.36   6888   73
 327 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.00   6016   64
 328 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 329 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 330 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 331 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 332 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 333 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 334 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 335 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          91.37   4934   54
 336 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 337 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.37   5482   60
 338 Jacek Cichecki                 Józefów               90.88   5816   64
 339 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 340 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.51   4797   53
 341 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.47   9573  107
 342 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 343 Wojciech Obremski              Legnica               89.02   8368   94
 344 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 345 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.67   3458   39
 346 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 347 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 348 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 349 Błażej Fidziński               Dębica                87.15   2963   34
 350 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.94   2869   33
 351 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 352 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.85   6181   72
 353 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             85.78   5833   68
 354 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 355 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 356 Adam Kędzior                   Lublin                84.70   2795   33
 357 Monika Jędryka                 Chrzanów              84.15   4039   48
 358 Mateusz Stańczyk               Tarnów                84.03   3277   39
 359 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 360 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 361 Paweł Golubiński               Gdynia                82.98   5311   64
 362 Filip Dalecki                  Rumia                 82.37   2883   35
 363 Alicja Bielecka                Poznań                82.18   4602   56
 364 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 365 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  79.46  12395  156
 366 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 367 Agata Pastusiak                Sulęcin               77.47   6895   89
 368 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 369 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.06   2697   35
 370 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 371 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 372 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 373 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 374 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.40   8074  110
 375 Paulina Naplocha               Racibórz              70.53   7406  105
 376 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 04-08-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Łukasz Miłosz                  Warszawa             127.90   3709   29
   2 Jarosław Krzemiński            Tuchów               120.69   3500   29
   3 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.39   2867   28
   4 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.43   2756   28
   5 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   6 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   7 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
   8 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
   9 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
  10 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  11 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
  12 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  137.42   3298   24
  13 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  14 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  15 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  16 Paweł Kowalski                 Kutno                118.83   2852   24
  17 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  18 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  19 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  20 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  21 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  22 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  23 Maria Jarosz                   Lublin               105.88   2541   24
  24 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  25 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.17   2428   24
  26 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  27 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  28 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  29 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   98.38   2361   24
  30 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  31 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  32 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  33 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  34 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  35 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  36 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.71   2225   24
  37 Renata Ziółkowska              Gdynia                90.12   2163   24
  38 Agnieszka Kozak                Gdynia                85.83   2060   24
  39 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  40 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  41 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  42 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  43 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  44 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  45 Joanna Żłobicka                Wrocław               88.26   2030   23
  46 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  47 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  48 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  49 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  50 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  51 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.96   1793   23
  52 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  53 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  54 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  55 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  56 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  57 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  58 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  59 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  60 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  61 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  62 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  63 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  64 Maksymilian Kardas             Warszawa             100.55   2011   20
  65 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  66 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  67 Beata Wiączkowska              Wrocław              140.00   2660   19
  68 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  69 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  70 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  71 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  72 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  73 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  74 Jerzy Ciesielski               Łódź                  84.42   1604   19
  75 Krzysztof Zawadzki             Sampława              73.95   1405   19
  76 Andrzej Słapiński              Warszawa             130.00   2340   18
  77 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            105.28   1895   18
  78 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  79 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  80 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  81 Mirosław Dejna                 Sampława              52.44    944   18
  82 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  83 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              70.35   1196   17
  84 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  85 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  86 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
  87 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  88 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
  89 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  90 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
  91 Dominik Wester                 Warszawa              96.00   1440   15
  92 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  93 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
  94 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
  95 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
  96 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  97 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
  98 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
  99 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.00   1548   12
 100 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 101 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 102 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 103 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 104 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 105 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 106 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 107 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 108 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 109 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 110 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 111 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 112 Piotr Chabowski                Piła                 111.67   1340   12
 113 Jacek Karwowski                Płock                111.67   1340   12
 114 Grzegorz Kurowski              Warszawa             111.58   1339   12
 115 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 116 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 117 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 118 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 119 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 120 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 121 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 122 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 123 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 124 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             105.58   1267   12
 125 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 126 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 127 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 128 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 129 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 130 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 131 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 132 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 133 Jarosław Olek                  Warszawa             103.00   1236   12
 134 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 135 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      102.58   1231   12
 136 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 137 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 138 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 139 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    101.00   1212   12
 140 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 141 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 142 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 143 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 144 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 145 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 146 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 147 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 148 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 149 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 150 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 151 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 152 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 153 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.75   1173   12
 154 Katarzyna Kowalewska           Poznań                97.58   1171   12
 155 Joanna Kubińska                Warszawa              97.33   1168   12
 156 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 157 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 158 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 159 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 160 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 161 Dorota Patera                  Legnica               94.67   1136   12
 162 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 163 Jacek Dec                      Pszczew               94.42   1133   12
 164 Beata Kościańska               Lublin                94.00   1128   12
 165 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 166 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 167 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 168 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 169 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 170 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 171 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 172 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 173 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 174 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 175 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 176 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 177 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 178 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 179 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 180 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 181 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 182 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 183 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 184 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 185 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 186 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 187 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 188 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 189 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 190 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 191 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 192 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 193 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 194 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 195 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 196 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 197 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 198 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 199 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 200 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 201 Justyna Szymendera             Ostrów Wielkopolski  103.64   1140   11
 202 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 203 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 204 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 205 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 206 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 207 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 208 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 209 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 210 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 211 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 212 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 213 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 214 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 215 Bartosz Milczarek              Łódź                  81.00    891   11
 216 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 217 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 218 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 219 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 220 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 221 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 222 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 223 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 224 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 225 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 226 Waldemar Bulkowski             Chojnów               72.91    802   11
 227 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 228 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 229 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 230 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 231 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 232 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 233 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 234 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 235 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 236 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 237 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 238 Wacław Sarek                   Jaworzno              62.64    689   11
 239 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 240 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 241 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 242 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 243 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 244 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 245 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 246 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 247 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 248 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 249 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 250 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 251 Jerzy Augustyniak              Łódź                  78.00    702    9
 252 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 253 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 254 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 255 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 256 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 257 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 258 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 259 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 260 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 261 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 262 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 263 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 264 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 265 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 266 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 267 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 268 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 269 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 270 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 271 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 272 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 273 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 274 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 275 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 276 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 277 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 278 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 279 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 280 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 281 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 282 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 283 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 284 Andrzej Szymański              Łódź                  66.14    463    7
 285 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 286 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 287 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 288 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 289 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 290 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 291 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 292 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 293 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 294 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 295 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 296 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 297 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 298 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 299 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 300 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 301 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 302 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 303 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 304 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 305 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 306 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 307 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 308 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 309 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 310 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 311 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 312 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 313 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 314 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 315 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 316 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 317 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 318 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 319 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 320 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 321 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 322 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 323 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 324 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 325 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 326 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 327 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 328 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 329 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 330 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 331 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 332 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 333 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 334 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 335 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 336 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 337 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 338 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 339 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 340 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 341 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 342 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 343 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 344 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 345 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 346 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 347 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 348 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 349 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 350 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 351 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 352 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 353 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 354 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 355 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 356 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 357 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 358 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 359 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 360 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie