Słupsk 7
sierpnia
Słupsk 7- 8 sierpnia VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Kraków14
sierpnia
Kraków 14-15 sierpnia VIII Otwarte Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2004
Jurata29
sierpnia
Jurata 29 sierpnia II Mistrzostwa Bałtyku
Rekord frekwencji w Krakowie 14 - 15 sierpnia 2004 — VIII Otwarte Mistrzostwa KrakowaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa Kraków, 14 - 15 sierpnia 2004
Grand Prix 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Rekord frekwencji w Krakowie Kilka tygodni temu na turnieju padł rekord frekwencji na turniejach rozgrywanych w Scrabble. Jednak w Krakowie został on porawiony. Udział wzięło 138 zawodników z czego spora grupa debiutantów. Właśnie jeden z debiutantów, Andrzej Grabiński w sobotnich rozgrywkach siał postrach wśród krajowej czołówki scrabblistów. Jednak w niedzielę szczęście od niego się odwróciło i z wynikiem 8 zwycięstw ostatecznie zajął 23 miejsce. Zwycięzcą turnieju w Krakowie ostatecznie został Karol Wyrębkiewicz, który zapewnił sobie triumf pokonując w ostatniej rundzie Szymona Fidzińskiego. Gratulacje! Turniej przebiegał w miłej atmosferze, a organizatorzy już zapraszają w październiku na turniej O Mistrzostwo Klubu Krakowskiego "Ghost".
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Krakowa
VI Mistrzostwa Krakowa
V Mistrzostwa Krakowa




Wyniki turnieju VIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.74     10.0     5293     1870     1095
  2 Szymon          Fidziński            Warszawa               138.86     10.0     4872     1915      696
  3 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               142.28     10.0     4827     1899      726
  4 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.72      9.5     4633     1806      437
  5 Paweł           Jackowski            Warszawa               125.58      9.0     4968     1612      826
  6 Krzysztof       Mówka                Toruń                  136.56      9.0     4940     1753      644
  7 Filip           Sosin                Warszawa               113.44      9.0     4911     1688      913
  8 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.03      9.0     4881     1699      575
  9 Jarosław        Puchalski            Łódź                   127.15      9.0     4789     1631      688
 10 Kamil           Górka                Łęczna                 140.11      8.5     4888     1714      734
 11 Maciej          Czupryniak           Milanówek              134.24      8.0     5187     1568      969
 12 Adam            Cieśla               Częstochowa            100.00      8.0     5082     1518     1159
 13 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               141.02      8.0     4902     1577      569
 14 Joanna          Stępień              Katowice               128.62      8.0     4870     1706      646
 15 Justyna         Fugiel               Sandomierz             134.20      8.0     4769     1694      636
 16 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               136.27      8.0     4753     1617      787
 17 Maciej          Perzyński            Piła                   119.86      8.0     4742     1611      325
 18 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              121.68      8.0     4731     1590      668
 19 Łukasz          Kozub                Brzesko                100.00      8.0     4693     1508      698
 20 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.61      8.0     4632     1663      161
 21 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          108.15      8.0     4602     1454      410
 22 Radosław        Konca                Warszawa               127.05      8.0     4580     1664      227
 23 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             100.00      8.0     4554     1701        4
 24 Filip           Klar                 Mielec                 116.74      8.0     4490     1490       45
 25 Sławomir        Kucia                Kraków                 123.90      8.0     4439     1609      248
 26 Łukasz          Bryła                Mielec                 100.00      8.0     4395     1464      383
 27 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    121.44      7.0     4991     1473      783
 28 Aleksander      Puchalski            Włocławek              127.50      7.0     4928     1432      517
 29 Michał          Trumpus              Wrocław                115.00      7.0     4918     1404      684
 30 Dawid           Pikul                Poznań                 130.90      7.0     4733     1465      518
 31 Ewa             Ciszewska            Katowice               113.25      7.0     4706     1370      513
 32 Paweł           Jędryka              Tarnów                 110.85      7.0     4689     1444      376
 33 Grzegorz        Matysiak             Kraków                 114.22      7.0     4640     1528       11
 34 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 118.42      7.0     4635     1378      339
 35 Sławomir        Nosek                Mielec                 128.81      7.0     4629     1422      364
 36 Jarosław        Sobczak              Warszawa               110.61      7.0     4579     1409      311
 37 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               118.85      7.0     4562     1499      361
 38 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                100.00      7.0     4542     1452      323
 39 Michał          Sosin                Warszawa               100.00      7.0     4536     1497      387
 40 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    117.73      7.0     4521     1418      183
 41 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          117.18      7.0     4514     1428      144
 42 Sylwester       Wójcik               Lublin                 100.00      7.0     4443     1344      100
 43 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             100.00      7.0     4402     1330      570
 44 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 100.00      7.0     4388     1428      304
 45 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    110.19      7.0     4383     1360      351
 46 Iwona           Baran                Kraków                 118.12      7.0     4382     1428      277
 47 Katarzyna       Stępień              Katowice               116.09      7.0     4379     1509      283
 48 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.32      7.0     4320     1392      203
 49 Maciej          Śliwa                Zabrze                 106.86      7.0     4118     1404       44
 50 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               113.96      6.5     4500     1394        8
 51 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 106.51      6.5     4374     1327      271
 52 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.21      6.5     4085     1364     -306
 53 Tomasz          Lempart              Kraków                 100.00      6.0     4720     1386      342
 54 Paweł           Ochot                Katowice               103.18      6.0     4691     1300      234
 55 Artur           Irzyk                Strzyżów               119.22      6.0     4572     1472      -11
 56 Katarzyna       Klimała              Kraków                 100.00      6.0     4541     1398       37
 57 Daniel          Czernatowicz         Kraków                 100.00      6.0     4514     1275      184
 58 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 125.67      6.0     4484     1322      420
 59 Krzysztof       Obremski             Legnica                100.00      6.0     4459     1311      351
 60 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 106.93      6.0     4431     1440      -73
 61 Beata           Piotrowska           Łódź                   107.82      6.0     4429     1268       99
 62 Bartosz         Orłowski             Bytom                  100.00      6.0     4423     1310      -24
 63 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               135.94      6.0     4396     1300      260
 64 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      6.0     4361     1322     -212
 65 Maciej          Chmielowski          Kraków                 100.00      6.0     4276     1335     -385
 66 Janusz          Sojka                Łódź                   100.00      6.0     4270     1286      203
 67 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 100.00      6.0     4269     1289     -240
 68 Przemysław      Herdzina             Kraków                 100.00      6.0     4226     1307       54
 69 Andrzej         Stańczyk             Kraków                 100.00      6.0     4191     1219       64
 70 Paweł           Kokoszka             Kłomnice               100.00      6.0     4116     1245      -33
 71 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 100.00      6.0     4098     1292     -424
 72 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       100.00      6.0     4087     1279     -167
 73 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      6.0     4042     1266     -171
 74 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 100.00      6.0     4033     1244     -130
 75 Zbigniew        Szepczyński          Kraków                 100.00      6.0     3967     1258      -68
 76 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               100.00      6.0     3905     1269     -306
 77 Jakub           Witkowski            Warszawa               100.00      6.0     3828     1216      142
 78 Jacek           Pietruszka           Kraków                 115.71      6.0     3520     1209      392
 79 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               117.54      5.5     4340     1242      -41
 80 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               100.00      5.0     4583     1247      153
 81 Piotr           Rosół                Warszawa               115.82      5.0     4456     1195       81
 82 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 107.28      5.0     4367     1139      -98
 83 Stanisław       Ochot                Katowice               122.97      5.0     4350     1189       96
 84 Marek           Rogalski             Chełm                  100.00      5.0     4263     1189      -92
 85 Krzysztof       Sojka                Łódź                   101.01      5.0     4259     1170     -121
 86 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               102.22      5.0     4237     1248     -182
 87 Michał          Borejko              Wrocław                100.00      5.0     4222     1272     -378
 88 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      5.0     4163     1202      -18
 89 Rafał           Wesołowski           Warszawa               102.27      5.0     4125     1201     -284
 90 Jerzy           Luter                Bytom                  107.54      5.0     4086     1114     -226
 91 Dorota          Maciejuk             Warszawa               100.00      5.0     4079     1220     -280
 92 Michał          Korzeniowski         Kraków                 100.00      5.0     4043     1280      -21
 93 Wojciech        Sołdan               Rumia                  104.57      5.0     4038     1196       52
 94 Tomasz          Ulrych               Tychy                  100.00      5.0     4024     1157      -99
 95 Marcin          Skowron              Zabrze                 111.10      5.0     3992     1176     -735
 96 Stanisław       Stanek               Olkusz                 100.00      5.0     3974     1133     -188
 97 Mariusz         Makuch               Zator                  114.13      5.0     3920     1142     -255
 98 Magdalena       Ochot                Katowice               106.78      5.0     3900     1145     -384
 99 Agnieszka       Krupka               Krosno                 100.57      5.0     3878     1248     -813
100 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      5.0     3855     1173       17
101 Justyna         Woszczyna            Kraków                 100.00      5.0     3844     1202     -457
102 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               103.80      5.0     3802     1179     -443
103 Robert          Kaciński             Kazimierza Wielka      105.25      5.0     3793     1142       -1
104 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       100.00      5.0     3124     1055     -265
105 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.77      4.0     4458     1133     -133
106 Katarzyna       Niedźwiedź           Lublin                 100.00      4.0     4264     1061      -19
107 Bożena          Matysiak             Kraków                 100.00      4.0     4095     1120     -444
108 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      4.0     4064     1064     -403
109 Maciej          Lelowicz             Kraków                 100.00      4.0     3998     1119     -214
110 Maciej          Stolarczyk           Zator                  100.00      4.0     3945     1041     -259
111 Irena           Ficak                Mielec                 100.00      4.0     3877     1067     -494
112 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      4.0     3817     1008     -411
113 Renata          Polończyk            Bielsko Biała          100.00      4.0     3808     1038     -372
114 Andrzej         Bociąga              Chorzów                100.00      4.0     3801     1038     -458
115 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      4.0     3782     1100     -534
116 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      4.0     3687     1061     -213
117 Anna            Arana                Warszawa               100.00      4.0     3671     1049     -780
118 Adam            Zalewski             Racibórz               100.00      4.0     3596     1065     -735
119 Piotr           Matyasik             Kraków                 100.00      4.0     3565     1017     -513
120 Szymon          Stolarczyk           Zator                  100.00      4.0     3519     1033     -256
121 Adrian          Szczepanik           Zator                  100.00      4.0     3350     1027     -299
122 Andrzej         Matyasik             Kraków                 100.00      4.0     3197     1016    -1035
123 Teresa          Zalewska             Racibórz               100.00      3.0     3844      980     -158
124 Gniewomir       Białek               Dębica                 100.00      3.0     3615      903     -306
125 Krzysztof       Zalewski             Kraków                 100.00      3.0     3231      934     -537
126 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      3.0     3136      902     -655
127 Jakub           Nalepa               Gliwice                100.00      3.0     2548      745      124
128 Mirosława       Uryzaj               Mysłowice              100.00      3.0     2209      705     -221
129 Przemysław      Drochomirecki        Kraków                 100.00      3.0     1724      606       48
130 Andrzej         Nagwizda             Kraków                 100.00      2.0     2874      763     -742
131 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      2.0     2103      568     -476
132 Tomasz          Figiel               Zawichost              123.43      2.0     1713      506     -129
133 Kamil           Stokłosa             Skawina                100.00      2.0     1622      772    -2394
134 Jacek           Stolarczyk           Zator                  100.00      2.0     1468      450     -332
135 Marta           Kleinrok             Lublin                 100.00      1.0     1294      308     -204
136 Wojciech        Zajączkowski         Kraków                 100.00      1.0      932      264      -42
137 Wojciech        Wróbel               Zator                  100.00      0.0     1643      394    -1186
138 Patryk          Stokłosa             Skawina                100.00      0.0      882      571    -3962
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa



	Mariusz Skrobosz 145.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Krupka                100.57 +  534: 341  151
    2     4 Michał         Korzeniowski          100.00 -  309: 330   50
    3    24 Dorota         Maciejuk              100.00 +  437: 317  150
    4    16 Grzegorz       Matysiak              114.22 +  390: 379  164
    5    11 Michał         Waszkiewicz           118.85 +  447: 286  169
    6    10 Sławomir       Kucia                 123.90 +  433: 311  174
    7     4 Maciej         Perzyński             119.86 -  335: 474   70
    8    10 Radosław       Konca                 127.05 +  401: 353  177
    9     5 Joanna         Stępień               128.62 -  401: 461   79
   10    10 Michał         Sosin                 100.00 +  393: 383  150
   11     6 Mariusz        Wrześniewski          136.27 +  439: 328  186
   12     4 Joanna         Stępień               128.62 +  362: 343  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Mateusz Żbikowski 142.28 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  382: 265  150
    2    11 Artur          Irzyk                 119.22 +  439: 326  169
    3     1 Robert         Kamiński              121.44 +  460: 365  171
    4     9 Iwona          Baran                 118.12 +  357: 342  168
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.02 +  520: 322  191
    6     1 Justyna        Fugiel                134.20 +  346: 295  184
    7     1 Andrzej        Grabiński             100.00 -  297: 348   50
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          136.27 +  340: 268  186
    9     1 Szymon         Fidziński             138.86 +  449: 384  189
   10     2 Michał         Trumpus               115.00 +  470: 366  165
   11     1 Szymon         Fidziński             138.86 -  337: 434   89
   12     2 Krzysztof      Mówka                 136.56 +  430: 386  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1899  / 12 158.25




	Kazimierz.J Merklejn 141.02 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  564: 226  150
    2     2 Paweł          Jędryka               110.85 +  508: 350  161
    3     2 Andrzej        Szepczyński           125.67 +  442: 331  176
    4     1 Michał         Waszkiewicz           118.85 +  407: 307  169
    5     1 Mateusz        Żbikowski             142.28 -  322: 520   92
    6     5 Radosław       Konca                 127.05 -  300: 386   77
    7    12 Grzegorz       Pukniel               106.93 -  338: 341   57
    8    19 Przemysław     Herdzina              100.00 +  470: 322  150
    9    14 Katarzyna      Klimała               100.00 +  388: 319  150
   10     9 Grzegorz       Matysiak              114.22 -  333: 482   64
   11    14 Tomasz         Lempart               100.00 +  433: 367  150
   12    10 Dawid          Pikul                 130.90 +  397: 382  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Kamil Górka 140.11 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Leszek         Kilian                100.00 +  439: 262  150
    2    24 Paweł          Frynia                110.19 +  385: 307  160
    3    18 Jakub          Nalepa                100.00 +  537: 280  150
    4     3 Stanisław      Rydzik                139.61 +  372: 345  190
    5     3 Tomasz         Zwoliński             139.72 =  366: 366  140
    6     2 Szymon         Fidziński             138.86 -  432: 436   89
    7     7 Artur          Irzyk                 119.22 -  373: 436   69
    8    15 Joanna         Stępień               128.62 -  312: 412   79
    9    22 Jarosław       Sobczak               110.61 +  407: 316  161
   10    16 Dawid          Pikul                 130.90 +  363: 355  181
   11    12 Robert         Kamiński              121.44 +  457: 326  171
   12     8 Sławomir       Kucia                 123.90 +  445: 313  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Tomasz Zwoliński 139.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Brychcy               100.00 +  380: 324  150
    2    13 Sławomir       Nosek                 128.81 +  422: 310  179
    3     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.74 +  393: 336  185
    4     4 Katarzyna      Stępień               116.09 +  388: 360  166
    5     3 Kamil          Górka                 140.11 =  366: 366  140
    6     3 Andrzej        Grabiński             100.00 -  382: 427   50
    7     8 Radosław       Konca                 127.05 +  361: 280  177
    8     4 Artur          Irzyk                 119.22 +  367: 336  169
    9     2 Marek          Dudkiewicz            121.68 +  395: 326  172
   10     1 Szymon         Fidziński             138.86 -  332: 333   89
   11     4 Joanna         Stępień               128.62 +  436: 407  179
   12     3 Adam           Cieśla                100.00 +  411: 391  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Stanisław Rydzik 139.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Teresa         Zalewska              100.00 +  367: 263  150
    2    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.18 +  410: 378  167
    3     4 Aleksander     Puchalski             127.50 +  432: 393  178
    4     3 Kamil          Górka                 140.11 -  345: 372   90
    5    10 Filip          Sosin                 113.44 +  412: 373  163
    6     8 Krzysztof      Mówka                 136.56 -  367: 441   87
    7     9 Maciej         Czupryniak            134.24 +  386: 351  184
    8     8 Jarosław       Puchalski             127.15 +  469: 298  177
    9     6 Paweł          Jackowski             125.58 -  377: 495   76
   10    14 Grzegorz       Pukniel               106.93 +  389: 312  157
   11     8 Justyna        Fugiel                134.20 -  289: 509   84
   12    14 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  389: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Szymon Fidziński 138.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Zalewski              100.00 +  537: 209  150
    2     3 Andrzej        Rechowicz             122.77 +  386: 311  173
    3     6 Jerzy          Matyasik              117.32 +  362: 316  167
    4     8 Andrzej        Rakoczy               118.42 +  378: 337  168
    5     5 Robert         Kamiński              121.44 +  400: 382  171
    6     2 Kamil          Górka                 140.11 +  436: 432  190
    7     2 Krzysztof      Mówka                 136.56 +  465: 323  187
    8     1 Andrzej        Grabiński             100.00 +  370: 318  150
    9     1 Mateusz        Żbikowski             142.28 -  384: 449   92
   10     1 Tomasz         Zwoliński             139.72 +  333: 332  190
   11     1 Mateusz        Żbikowski             142.28 +  434: 337  192
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.74 -  387: 430   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1915  / 12 159.58




	Krzysztof Mówka 136.56 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Adamczyk              100.00 +  337: 321  150
    2    31 Maciej         Chmielowski           100.00 +  432: 332  150
    3     9 Radosław       Konca                 127.05 -  396: 418   77
    4    31 Michał         Korzeniowski          100.00 +  473: 395  150
    5    15 Marcin         Skowron               111.10 +  505: 244  161
    6     8 Stanisław      Rydzik                139.61 +  441: 367  190
    7     2 Szymon         Fidziński             138.86 -  323: 465   89
    8     9 Sławomir       Kucia                 123.90 +  373: 364  174
    9     7 Grzegorz       Matysiak              114.22 +  510: 285  164
   10     4 Justyna        Fugiel                134.20 +  397: 334  184
   11     3 Marek          Dudkiewicz            121.68 +  367: 341  172
   12     2 Mateusz        Żbikowski             142.28 -  386: 430   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Mariusz Wrześniewski 136.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Arana                 100.00 +  452: 234  150
    2    21 Justyna        Fugiel                134.20 -  351: 400   84
    3    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  445: 249  150
    4    19 Joanna         Ostrowska             108.21 +  406: 293  158
    5    13 Michał         Borejko               100.00 +  532: 252  150
    6     7 Jacek          Pietruszka            115.71 +  371: 314  166
    7     3 Katarzyna      Stępień               116.09 +  426: 261  166
    8     2 Mateusz        Żbikowski             142.28 -  268: 340   92
    9     8 Grzegorz       Pukniel               106.93 +  377: 316  157
   10     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.74 -  357: 552   85
   11     6 Mariusz        Skrobosz              145.03 -  328: 439   95
   12    12 Grzegorz       Matysiak              114.22 +  440: 316  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Krzysztof Usakiewicz 135.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  389: 314  150
    2     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.74 -  304: 482   85
    3    31 Zbigniew       Wietecki              117.73 -  305: 351   68
    4    37 Jakub          Nalepa                100.00 -  299: 387   50
    5    56 Irena          Ficak                 100.00 -  371: 379   50
    6    58 Krzysztof      Zalewski              100.00 +  415: 302  150
    7    48 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  443: 261  150
    8    43 Maciej         Lelowicz              100.00 -  315: 373   50
    9    47 Agnieszka      Krupka                100.57 -  334: 337   51
   10    50 Paweł          Kokoszka              100.00 +  419: 298  150
   11    42 Andrzej        Rechowicz             122.77 +  427: 317  173
   12    36 Stanisław      Ochot                 122.97 +  375: 335  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Karol Wyrębkiewicz 134.74 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Maciejuk              100.00 +  524: 314  150
    2     5 Krzysztof      Usakiewicz            135.94 +  482: 304  186
    3     3 Tomasz         Zwoliński             139.72 -  336: 393   90
    4    12 Andrzej        Szepczyński           125.67 +  460: 289  176
    5     6 Grzegorz       Pukniel               106.93 +  403: 356  157
    6     6 Joanna         Stępień               128.62 -  345: 458   79
    7    11 Katarzyna      Klimała               100.00 +  498: 311  150
    8     6 Jarosław       Sobczak               110.61 +  449: 346  161
    9     4 Maciej         Perzyński             119.86 +  376: 360  170
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          136.27 +  552: 357  186
   11     2 Paweł          Jackowski             125.58 +  438: 323  176
   12     1 Szymon         Fidziński             138.86 +  430: 387  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1870  / 12 155.83




	Maciej Czupryniak 134.24 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Witkowski             100.00 +  456: 346  150
    2    19 Krzysztof      Borodziuk             103.80 +  446: 287  154
    3     8 Krzysztof      Sojka                 101.01 +  536: 255  151
    4     2 Piotr          Rosół                 115.82 +  420: 335  166
    5     2 Andrzej        Grabiński             100.00 -  400: 443   50
    6     4 Artur          Irzyk                 119.22 -  423: 425   69
    7     9 Stanisław      Rydzik                139.61 -  351: 386   90
    8    16 Piotr          Adamczyk              100.00 +  428: 315  150
    9    11 Jacek          Pietruszka            115.71 +  420: 293  166
   10     7 Joanna         Stępień               128.62 -  340: 445   79
   11    13 Aleksander     Puchalski             127.50 +  486: 342  178
   12     9 Michał         Trumpus               115.00 +  481: 346  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Justyna Fugiel 134.20 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Sosin                 100.00 +  357: 332  150
    2    21 Mariusz        Wrześniewski          136.27 +  400: 351  186
    3    10 Filip          Sosin                 113.44 +  406: 316  163
    4     7 Marta          Szeliga-Frynia        102.22 +  416: 254  152
    5     4 Radosław       Konca                 127.05 +  443: 303  177
    6     1 Mateusz        Żbikowski             142.28 -  295: 346   92
    7     6 Joanna         Stępień               128.62 +  388: 327  179
    8     3 Marek          Dudkiewicz            121.68 -  388: 455   72
    9    10 Artur          Irzyk                 119.22 +  488: 356  169
   10     4 Krzysztof      Mówka                 136.56 -  334: 397   87
   11     8 Stanisław      Rydzik                139.61 +  509: 289  190
   12     6 Jarosław       Puchalski             127.15 -  345: 407   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Dawid Pikul 130.90 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Renata         Rosół                 100.00 -  338: 375   50
    2    47 Krzysztof      Zalewski              100.00 +  542: 220  150
    3    21 Michał         Sosin                 100.00 +  382: 368  150
    4    18 Justyna        Woszczyna             100.00 +  495: 189  150
    5     8 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  327: 320  150
    6    11 Maciej         Perzyński             119.86 -  368: 471   70
    7    16 Jacek          Pietruszka            115.71 -  358: 429   66
    8    20 Michał         Waszkiewicz           118.85 +  390: 388  169
    9    18 Michał         Borejko               100.00 +  343: 321  150
   10    16 Kamil          Górka                 140.11 -  355: 363   90
   11    17 Sławomir       Nosek                 128.81 +  453: 374  179
   12    10 Kazimierz.J    Merklejn              141.02 -  382: 397   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Sławomir Nosek 128.81 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Monika         Rubinstein            100.00 +  477: 204  150
    2    13 Tomasz         Zwoliński             139.72 -  310: 422   90
    3    35 Łukasz         Kozub                 100.00 +  388: 383  150
    4    29 Tomasz         Ulrych                100.00 +  347: 315  150
    5    14 Artur          Irzyk                 119.22 -  340: 380   69
    6    20 Filip          Sosin                 113.44 -  418: 436   63
    7    34 Maciej         Lelowicz              100.00 +  366: 323  150
    8    27 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  354: 281  150
    9    17 Tomasz         Lempart               100.00 -  423: 435   50
   10    27 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  445: 278  150
   11    17 Dawid          Pikul                 130.90 -  374: 453   81
   12    22 Artur          Irzyk                 119.22 +  387: 355  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Joanna Stępień 128.62 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Wróbel                100.00 +  511: 172  150
    2     9 Beata          Piotrowska            107.82 +  439: 402  158
    3     5 Grzegorz       Pukniel               106.93 +  362: 344  157
    4     5 Andrzej        Grabiński             100.00 -  303: 421   50
    5    16 Andrzej        Rakoczy               118.42 +  402: 301  168
    6     6 Karol          Wyrębkiewicz          134.74 +  458: 345  185
    7     6 Justyna        Fugiel                134.20 -  327: 388   84
    8    15 Kamil          Górka                 140.11 +  412: 312  190
    9     5 Mariusz        Skrobosz              145.03 +  461: 401  195
   10     7 Maciej         Czupryniak            134.24 +  445: 340  184
   11     4 Tomasz         Zwoliński             139.72 -  407: 436   90
   12     4 Mariusz        Skrobosz              145.03 -  343: 362   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Aleksander Puchalski 127.50 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  520: 257  150
    2     8 Bartosz        Orłowski              100.00 +  441: 382  150
    3     4 Stanisław      Rydzik                139.61 -  393: 432   90
    4    11 Zbigniew       Wietecki              117.73 -  351: 427   68
    5    24 Michał         Korzeniowski          100.00 +  347: 287  150
    6    18 Piotr          Adamczyk              100.00 -  343: 420   50
    7    26 Marcin         Skowron               111.10 +  556: 273  161
    8    17 Marta          Szeliga-Frynia        102.22 +  435: 302  152
    9    13 Radosław       Konca                 127.05 -  368: 418   77
   10    19 Jakub          Witkowski             100.00 +  457: 417  150
   11    13 Maciej         Czupryniak            134.24 -  342: 486   84
   12    20 Tomasz         Lempart               100.00 +  375: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Jarosław Puchalski 127.15 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Adrian         Szczepanik            100.00 +  521: 250  150
    2     7 Grzegorz       Pukniel               106.93 -  336: 389   57
    3    22 Rafał          Wesołowski            102.27 -  363: 440   52
    4    35 Krzysztof      Obremski              100.00 +  508: 284  150
    5    22 Katarzyna      Klimała               100.00 +  405: 309  150
    6    14 Janusz         Sojka                 100.00 +  387: 349  150
    7    13 Marta          Szeliga-Frynia        102.22 +  390: 264  152
    8     8 Stanisław      Rydzik                139.61 -  298: 469   90
    9    16 Iwona          Baran                 118.12 +  308: 301  168
   10    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.96 +  368: 285  164
   11     9 Grzegorz       Matysiak              114.22 +  498: 416  164
   12     6 Justyna        Fugiel                134.20 +  407: 345  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Radosław Konca 127.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sylwester      Gryz                  100.00 +  524: 292  150
    2     6 Janusz         Sojka                 100.00 +  359: 339  150
    3     9 Krzysztof      Mówka                 136.56 +  418: 396  187
    4     6 Maciej         Perzyński             119.86 +  416: 317  170
    5     4 Justyna        Fugiel                134.20 -  303: 443   84
    6     5 Kazimierz.J    Merklejn              141.02 +  386: 300  191
    7     8 Tomasz         Zwoliński             139.72 -  280: 361   90
    8    10 Mariusz        Skrobosz              145.03 -  353: 401   95
    9    13 Aleksander     Puchalski             127.50 +  418: 368  178
   10    11 Tomasz         Lempart               100.00 +  420: 403  150
   11    10 Andrzej        Grabiński             100.00 -  344: 412   50
   12    15 Michał         Waszkiewicz           118.85 +  359: 321  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Andrzej Szepczyński 125.67 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  429: 216  150
    2    27 Wojciech       Sołdan                104.57 +  375: 265  155
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.02 -  331: 442   91
    4    12 Karol          Wyrębkiewicz          134.74 -  289: 460   85
    5    43 Justyna        Woszczyna             100.00 -  329: 335   50
    6    44 Teresa         Zalewska              100.00 +  444: 242  150
    7    39 Mirosława      Uryzaj                100.00 +  416: 314  150
    8    31 Andrzej        Kwiatkowski           117.54 -  329: 407   68
    9    37 Agata          Kopta                 100.00 +  445: 301  150
   10    30 Robert         Kaciński              105.25 +  421: 363  155
   11    21 Michał         Sosin                 100.00 -  356: 393   50
   12    23 Zbigniew       Wietecki              117.73 -  320: 326   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Paweł Jackowski 125.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Obremski              100.00 +  470: 253  150
    2    16 Joanna         Ostrowska             108.21 -  337: 380   58
    3    27 Renata         Rosół                 100.00 +  361: 289  150
    4    30 Marek          Rogalski              100.00 +  422: 318  150
    5    20 Sylwester      Gryz                  100.00 -  347: 408   50
    6    31 Maciej         Śliwa                 106.86 +  487: 280  157
    7    18 Michał         Sosin                 100.00 +  382: 370  150
    8    14 Michał         Borejko               100.00 +  477: 419  150
    9     6 Stanisław      Rydzik                139.61 +  495: 377  190
   10     5 Andrzej        Grabiński             100.00 +  416: 344  150
   11     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.74 -  323: 438   85
   12     5 Marek          Dudkiewicz            121.68 +  451: 266  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Sławomir Kucia 123.90 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Obremski              100.00 +  421: 298  150
    2    28 Iwona          Baran                 118.12 -  309: 364   68
    3    49 Wojciech       Sołdan                104.57 +  325: 300  155
    4    23 Bożena         Matysiak              100.00 +  412: 367  150
    5    19 Jarosław       Sobczak               110.61 +  428: 342  161
    6    10 Mariusz        Skrobosz              145.03 -  311: 433   95
    7    21 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  483: 284  150
    8     9 Krzysztof      Mówka                 136.56 -  364: 373   87
    9    24 Andrzej        Kwiatkowski           117.54 +  346: 320  168
   10    12 Artur          Irzyk                 119.22 +  374: 313  169
   11    11 Katarzyna      Stępień               116.09 +  353: 352  166
   12     8 Kamil          Górka                 140.11 -  313: 445   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Tomasz Figiel 123.43 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Rogalski              100.00 +  309: 297  150
    2    34 Michał         Waszkiewicz           118.85 -  324: 446   69
    3    45 Paweł          Jędryka               110.85 -  316: 371   61
    4    46 Andrzej        Kwiatkowski           117.54 +  385: 330  168
    5    35 Renata         Kowalska              108.15 -  379: 398   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     506  /  5 101.20




	Stanisław Ochot 122.97 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Łukasz         Bryła                 100.00 +  338: 325  150
    2    30 Filip          Klar                  116.74 -  311: 357   67
    3    39 Katarzyna      Klimała               100.00 -  309: 383   50
    4    44 Magdalena      Ochot                 106.78 +  439: 325  157
    5    47 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.18 -  416: 417   67
    6    37 Michał         Korzeniowski          100.00 +  394: 320  150
    7    38 Maciej         Śliwa                 106.86 -  331: 351   57
    8    42 Robert         Kaciński              105.25 -  293: 413   55
    9    48 Leszek         Kilian                100.00 +  396: 298  150
   10    44 Justyna        Woszczyna             100.00 +  476: 274  150
   11    30 Jakub          Witkowski             100.00 -  312: 416   50
   12    36 Krzysztof      Usakiewicz            135.94 -  335: 375   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Andrzej Rechowicz 122.77 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Irena          Ficak                 100.00 +  398: 281  150
    2     3 Szymon         Fidziński             138.86 -  311: 386   89
    3    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.18 +  448: 338  167
    4    33 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.96 -  309: 355   64
    5    41 Wojciech       Sołdan                104.57 +  417: 415  155
    6    17 Beata          Piotrowska            107.82 +  422: 339  158
    7    14 Ewa            Ciszewska             113.25 -  371: 431   63
    8    24 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  336: 421   50
    9    33 Przemysław     Drochomirecki         100.00 -  315: 338   50
   10    41 Agnieszka      Krupka                100.57 -  392: 407   51
   11    42 Krzysztof      Usakiewicz            135.94 -  317: 427   86
   12    48 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  422: 453   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Marek Dudkiewicz 121.68 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Kamil          Stokłosa              100.00 +  502:  86  150
    2    10 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  352: 313  150
    3    12 Andrzej        Grabiński             100.00 -  421: 447   50
    4    17 Jerzy          Matyasik              117.32 +  390: 272  167
    5    12 Marta          Szeliga-Frynia        102.22 +  405: 295  152
    6    12 Sylwester      Gryz                  100.00 +  415: 411  150
    7     5 Iwona          Baran                 118.12 +  449: 350  168
    8     3 Justyna        Fugiel                134.20 +  455: 388  184
    9     2 Tomasz         Zwoliński             139.72 -  326: 395   90
   10     6 Katarzyna      Stępień               116.09 +  409: 288  166
   11     3 Krzysztof      Mówka                 136.56 -  341: 367   87
   12     5 Paweł          Jackowski             125.58 -  266: 451   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Robert Kamiński 121.44 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Patryk         Stokłosa              100.00 +  718:  62  150
    2     1 Zbigniew       Wietecki              117.73 +  411: 387  168
    3     1 Mateusz        Żbikowski             142.28 -  365: 460   92
    4    10 Rafał          Wesołowski            102.27 +  378: 304  152
    5     5 Szymon         Fidziński             138.86 -  382: 400   89
    6    13 Katarzyna      Stępień               116.09 -  357: 360   66
    7    24 Jakub          Witkowski             100.00 -  331: 423   50
    8    33 Bożena         Matysiak              100.00 +  408: 332  150
    9    25 Dorota         Maciejuk              100.00 +  497: 261  150
   10    18 Marta          Szeliga-Frynia        102.22 +  390: 343  152
   11    12 Kamil          Górka                 140.11 -  326: 457   90
   12    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.96 +  428: 419  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Maciej Perzyński 119.86 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  382: 376  150
    2    12 Jacek          Pietruszka            115.71 +  443: 282  166
    3    17 Arkadiusz      Biegun                106.51 +  351: 313  157
    4     6 Radosław       Konca                 127.05 -  317: 416   77
    5    18 Paweł          Jędryka               110.85 +  402: 389  161
    6    11 Dawid          Pikul                 130.90 +  471: 368  181
    7     4 Mariusz        Skrobosz              145.03 +  474: 335  195
    8     5 Michał         Trumpus               115.00 -  360: 455   65
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.74 -  360: 376   85
   10    15 Maciej         Chmielowski           100.00 +  408: 359  150
   11     7 Filip          Sosin                 113.44 -  370: 387   63
   12    11 Paweł          Jędryka               110.85 +  404: 361  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Artur Irzyk 119.22 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jakub          Nalepa                100.00 +  499: 301  150
    2    11 Mateusz        Żbikowski             142.28 -  326: 439   92
    3    26 Joanna         Brychcy               100.00 +  415: 323  150
    4    20 Janusz         Sojka                 100.00 +  414: 408  150
    5    14 Sławomir       Nosek                 128.81 +  380: 340  179
    6     4 Maciej         Czupryniak            134.24 +  425: 423  184
    7     7 Kamil          Górka                 140.11 +  436: 373  190
    8     4 Tomasz         Zwoliński             139.72 -  336: 367   90
    9    10 Justyna        Fugiel                134.20 -  356: 488   84
   10    12 Sławomir       Kucia                 123.90 -  313: 374   74
   11    16 Łukasz         Kozub                 100.00 -  317: 360   50
   12    22 Sławomir       Nosek                 128.81 -  355: 387   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Michał Waszkiewicz 118.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Stanisław      Stanek                100.00 +  404: 333  150
    2    34 Tomasz         Figiel                123.43 +  446: 324  173
    3    14 Michał         Korzeniowski          100.00 +  395: 269  150
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.02 -  307: 407   91
    5    11 Mariusz        Skrobosz              145.03 -  286: 447   95
    6    23 Paweł          Jędryka               110.85 +  360: 305  161
    7    22 Grzegorz       Matysiak              114.22 -  350: 385   64
    8    20 Dawid          Pikul                 130.90 -  388: 390   81
    9    38 Maciej         Lelowicz              100.00 +  432: 289  150
   10    32 Maciej         Śliwa                 106.86 +  407: 332  157
   11    22 Katarzyna      Klimała               100.00 +  466: 361  150
   12    15 Radosław       Konca                 127.05 -  321: 359   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Andrzej Rakoczy 118.42 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  417: 262  150
    2    29 Renata         Polończyk             100.00 +  321: 297  150
    3    13 Paweł          Ochot                 103.18 +  423: 366  153
    4     8 Szymon         Fidziński             138.86 -  337: 378   89
    5    16 Joanna         Stępień               128.62 -  301: 402   79
    6    25 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  477: 370  150
    7    17 Tomasz         Lempart               100.00 -  362: 430   50
    8    28 Maciej         Śliwa                 106.86 +  405: 333  157
    9    12 Adam           Cieśla                100.00 -  327: 404   50
   10    31 Przemysław     Drochomirecki         100.00 +  448: 292  150
   11    20 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  449: 333  150
   12    13 Łukasz         Kozub                 100.00 -  368: 429   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Iwona Baran 118.12 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Agata          Kopta                 100.00 +  341: 285  150
    2    28 Sławomir       Kucia                 123.90 +  364: 309  174
    3    15 Bożena         Matysiak              100.00 +  421: 366  150
    4     9 Mateusz        Żbikowski             142.28 -  342: 357   92
    5    17 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  442: 363  150
    6     9 Tomasz         Lempart               100.00 +  408: 306  150
    7     5 Marek          Dudkiewicz            121.68 -  350: 449   72
    8    11 Filip          Sosin                 113.44 -  340: 361   63
    9    16 Jarosław       Puchalski             127.15 -  301: 308   77
   10    34 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  383: 378  150
   11    23 Łukasz         Bryła                 100.00 -  265: 341   50
   12    29 Maciej         Chmielowski           100.00 +  425: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Zbigniew Wietecki 117.73 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Łukasz         Kozub                 100.00 +  404: 325  150
    2     1 Robert         Kamiński              121.44 -  387: 411   71
    3    31 Krzysztof      Usakiewicz            135.94 +  351: 305  186
    4    11 Aleksander     Puchalski             127.50 +  427: 351  178
    5     7 Tomasz         Lempart               100.00 -  336: 377   50
    6    33 Arkadiusz      Biegun                106.51 +  434: 287  157
    7    23 Michał         Borejko               100.00 -  346: 423   50
    8    23 Marek          Rogalski              100.00 +  453: 297  150
    9    19 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  371: 329  150
   10     8 Adam           Cieśla                100.00 -  327: 496   50
   11    19 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  359: 417   50
   12    23 Andrzej        Szepczyński           125.67 +  326: 320  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Andrzej Kwiatkowski 117.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  353: 383   50
    2    42 Sylwester      Gryz                  100.00 -  319: 338   50
    3    53 Łukasz         Bryła                 100.00 +  393: 361  150
    4    46 Tomasz         Figiel                123.43 -  330: 385   73
    5    49 Agata          Kopta                 100.00 +  378: 304  150
    6    41 Joanna         Ostrowska             108.21 =  394: 394  108
    7    41 Krzysztof      Obremski              100.00 +  380: 373  150
    8    31 Andrzej        Szepczyński           125.67 +  407: 329  176
    9    24 Sławomir       Kucia                 123.90 -  320: 346   74
   10    33 Katarzyna      Klimała               100.00 -  370: 428   50
   11    40 Arkadiusz      Biegun                106.51 -  302: 397   57
   12    47 Krzysztof      Borodziuk             103.80 +  394: 343  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Jerzy Matyasik 117.32 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Przemysław     Herdzina              100.00 +  344: 318  150
    2    26 Robert         Kaciński              105.25 +  431: 296  155
    3     6 Szymon         Fidziński             138.86 -  316: 362   89
    4    17 Marek          Dudkiewicz            121.68 -  272: 390   72
    5    32 Bartosz        Orłowski              100.00 -  394: 398   50
    6    43 Andrzej        Bociąga               100.00 +  407: 319  150
    7    44 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.96 -  348: 412   64
    8    46 Leszek         Kilian                100.00 +  322: 304  150
    9    27 Renata         Kowalska              108.15 -  339: 377   58
   10    47 Krzysztof      Borodziuk             103.80 +  414: 326  154
   11    33 Michał         Borejko               100.00 +  360: 326  150
   12    30 Przemysław     Herdzina              100.00 +  373: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Anna Kowalska-Demczyszyn 117.18 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Krzysztof      Zalewski              100.00 +  461: 274  150
    2    18 Stanisław      Rydzik                139.61 -  378: 410   90
    3    25 Andrzej        Rechowicz             122.77 -  338: 448   73
    4    38 Maciej         Śliwa                 106.86 -  315: 332   57
    5    47 Stanisław      Ochot                 122.97 +  417: 416  173
    6    35 Robert         Kaciński              105.25 +  326: 285  155
    7    37 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  375: 310  150
    8    32 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.96 -  384: 489   64
    9    34 Rafał          Wesołowski            102.27 -  369: 392   52
   10    38 Magdalena      Ochot                 106.78 +  401: 316  157
   11    29 Małgorzata     Sulejewska            107.28 +  395: 346  157
   12    24 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  355: 352  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Filip Klar 116.74 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Maciej         Lelowicz              100.00 +  417: 322  150
    2    30 Stanisław      Ochot                 122.97 +  357: 311  173
    3     7 Katarzyna      Stępień               116.09 -  293: 434   66
    4    21 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  271: 382   50
    5    33 Paweł          Ochot                 103.18 -  305: 405   53
    6    42 Krzysztof      Sojka                 101.01 +  423: 307  151
    7    32 Bartosz        Orłowski              100.00 +  364: 345  150
    8    26 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  464: 420  150
    9    20 Paweł          Jędryka               110.85 +  429: 376  161
   10    13 Filip          Sosin                 113.44 -  304: 413   63
   11    25 Grzegorz       Pukniel               106.93 +  450: 407  157
   12    17 Katarzyna      Stępień               116.09 +  413: 323  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Katarzyna Stępień 116.09 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Piotr          Matyasik              100.00 +  473: 192  150
    2    15 Renata         Rosół                 100.00 +  432: 329  150
    3     7 Filip          Klar                  116.74 +  434: 293  167
    4     4 Tomasz         Zwoliński             139.72 -  360: 388   90
    5     9 Piotr          Rosół                 115.82 +  339: 315  166
    6    13 Robert         Kamiński              121.44 +  360: 357  171
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          136.27 -  261: 426   86
    8    13 Paweł          Ochot                 103.18 +  418: 301  153
    9     9 Filip          Sosin                 113.44 +  339: 320  163
   10     6 Marek          Dudkiewicz            121.68 -  288: 409   72
   11    11 Sławomir       Kucia                 123.90 -  352: 353   74
   12    17 Filip          Klar                  116.74 -  323: 413   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Piotr Rosół 115.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Andrzej        Matyasik              100.00 +  465: 222  150
    2    17 Rafał          Wesołowski            102.27 +  366: 347  152
    3    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.96 +  390: 384  164
    4     2 Maciej         Czupryniak            134.24 -  335: 420   84
    5     9 Katarzyna      Stępień               116.09 -  315: 339   66
    6    19 Ewa            Ciszewska             113.25 -  300: 432   63
    7    43 Joanna         Ostrowska             108.21 +  489: 272  158
    8    25 Maciej         Chmielowski           100.00 -  372: 438   50
    9    30 Sylwester      Wójcik                100.00 +  446: 403  150
   10    22 Piotr          Adamczyk              100.00 -  311: 421   50
   11    28 Bartosz        Orłowski              100.00 -  333: 347   50
   12    34 Joanna         Ostrowska             108.21 -  334: 350   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Jacek Pietruszka 115.71 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  495: 318  150
    2    12 Maciej         Perzyński             119.86 -  282: 443   70
    3    37 Paweł          Frynia                110.19 +  423: 284  160
    4    26 Mariusz        Makuch                114.13 +  390: 362  164
    5    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.96 +  386: 304  164
    6     7 Mariusz        Wrześniewski          136.27 -  314: 371   86
    7    16 Dawid          Pikul                 130.90 +  429: 358  181
    8    58 Wojciech       Obremski              100.00 +  508: 268  150
    9    11 Maciej         Czupryniak            134.24 -  293: 420   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  /  9 134.33




	Michał Trumpus 115.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Michał         Korzeniowski          100.00 -  312: 396   50
    2    66 Wojciech       Wróbel                100.00 +  536: 151  150
    3    23 Agnieszka      Krupka                100.57 +  442: 333  151
    4    15 Grzegorz       Pukniel               106.93 -  431: 454   57
    5    23 Łukasz         Kozub                 100.00 +  386: 339  150
    6    15 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  472: 261  150
    7    10 Bożena         Matysiak              100.00 +  471: 276  150
    8     5 Maciej         Perzyński             119.86 +  455: 360  170
    9     3 Andrzej        Grabiński             100.00 +  403: 311  150
   10     2 Mateusz        Żbikowski             142.28 -  366: 470   92
   11     5 Adam           Cieśla                100.00 -  298: 402   50
   12     9 Maciej         Czupryniak            134.24 -  346: 481   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Grzegorz Matysiak 114.22 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Wojciech       Zajączkowski          100.00 +  322: 318  150
    2    33 Paweł          Ochot                 103.18 -  407: 443   53
    3    50 Mirosława      Uryzaj                100.00 +  374: 353  150
    4    16 Mariusz        Skrobosz              145.03 -  379: 390   95
    5    40 Andrzej        Bociąga               100.00 +  368: 329  150
    6    21 Małgorzata     Sulejewska            107.28 +  497: 324  157
    7    22 Michał         Waszkiewicz           118.85 +  385: 350  169
    8     7 Ewa            Ciszewska             113.25 +  409: 341  163
    9     7 Krzysztof      Mówka                 136.56 -  285: 510   87
   10     9 Kazimierz.J    Merklejn              141.02 +  482: 333  191
   11     9 Jarosław       Puchalski             127.15 -  416: 498   77
   12    12 Mariusz        Wrześniewski          136.27 -  316: 440   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Mariusz Makuch 114.13 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Katarzyna      Klimała               100.00 +  378: 366  150
    2    14 Filip          Sosin                 113.44 -  267: 395   63
    3    40 Bartosz        Orłowski              100.00 +  381: 316  150
    4    26 Jacek          Pietruszka            115.71 -  362: 390   66
    5    25 Ewa            Ciszewska             113.25 -  327: 363   63
    6    48 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  313: 384   50
    7    50 Leszek         Kilian                100.00 -  250: 395   50
    8    55 Adam           Zalewski              100.00 +  417: 236  150
    9    54 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  326: 364   50
   10    55 Wojciech       Obremski              100.00 +  294: 269  150
   11    50 Tomasz         Ulrych                100.00 +  343: 298  150
   12    45 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  262: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 113.96 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  409: 318  150
    2    32 Arkadiusz      Biegun                106.51 =  384: 384  107
    3    16 Piotr          Rosół                 115.82 -  384: 390   66
    4    33 Andrzej        Rechowicz             122.77 +  355: 309  173
    5    21 Jacek          Pietruszka            115.71 -  304: 386   66
    6    34 Katarzyna      Klimała               100.00 -  269: 421   50
    7    44 Jerzy          Matyasik              117.32 +  412: 348  167
    8    32 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.18 +  489: 384  167
    9    23 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  381: 354  150
   10    17 Jarosław       Puchalski             127.15 -  285: 368   77
   11    26 Maciej         Chmielowski           100.00 +  409: 402  150
   12    19 Robert         Kamiński              121.44 -  419: 428   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Filip Sosin 113.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  475: 238  150
    2    14 Mariusz        Makuch                114.13 +  395: 267  164
    3    10 Justyna        Fugiel                134.20 -  316: 406   84
    4    28 Renata         Polończyk             100.00 +  488: 288  150
    5    10 Stanisław      Rydzik                139.61 -  373: 412   90
    6    20 Sławomir       Nosek                 128.81 +  436: 418  179
    7    15 Piotr          Adamczyk              100.00 +  402: 280  150
    8    11 Iwona          Baran                 118.12 +  361: 340  168
    9     9 Katarzyna      Stępień               116.09 -  320: 339   66
   10    13 Filip          Klar                  116.74 +  413: 304  167
   11     7 Maciej         Perzyński             119.86 +  387: 370  170
   12     7 Andrzej        Grabiński             100.00 +  545: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 12 140.67




	Ewa Ciszewska 113.25 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Bożena         Matysiak              100.00 -  337: 452   50
    2    48 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  547: 237  150
    3    20 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  422: 295  150
    4    13 Michał         Borejko               100.00 -  383: 403   50
    5    25 Mariusz        Makuch                114.13 +  363: 327  164
    6    19 Piotr          Rosół                 115.82 +  432: 300  166
    7    14 Andrzej        Rechowicz             122.77 +  431: 371  173
    8     7 Grzegorz       Matysiak              114.22 -  341: 409   64
    9    15 Michał         Sosin                 100.00 -  297: 390   50
   10    20 Przemysław     Herdzina              100.00 -  283: 370   50
   11    27 Krzysztof      Obremski              100.00 +  429: 261  150
   12    21 Paweł          Ochot                 103.18 +  441: 378  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Marcin Skowron 111.10 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  351: 295  150
    2    22 Bożena         Matysiak              100.00 -  312: 394   50
    3    36 Beata          Piotrowska            107.82 +  402: 380  158
    4    22 Paweł          Ochot                 103.18 +  446: 346  153
    5    15 Krzysztof      Mówka                 136.56 -  244: 505   87
    6    28 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  372: 419   50
    7    26 Aleksander     Puchalski             127.50 -  273: 556   78
    8    36 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  226: 361   50
    9    46 Janusz         Sojka                 100.00 +  381: 279  150
   10    36 Krzysztof      Obremski              100.00 -  268: 445   50
   11    52 Monika         Rubinstein            100.00 -  349: 380   50
   12    52 Maciej         Lelowicz              100.00 +  368: 367  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Paweł Jędryka 110.85 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Justyna        Woszczyna             100.00 +  402: 324  150
    2     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.02 -  350: 508   91
    3    45 Tomasz         Figiel                123.43 +  371: 316  173
    4    14 Adam           Cieśla                100.00 +  478: 350  150
    5    18 Maciej         Perzyński             119.86 -  389: 402   70
    6    23 Michał         Waszkiewicz           118.85 -  305: 360   69
    7    33 Agnieszka      Krupka                100.57 +  404: 304  151
    8    21 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  439: 265  150
    9    20 Filip          Klar                  116.74 -  376: 429   67
   10    21 Michał         Borejko               100.00 +  413: 336  150
   11    15 Paweł          Ochot                 103.18 +  401: 315  153
   12    11 Maciej         Perzyński             119.86 -  361: 404   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Jarosław Sobczak 110.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Maciej         Chmielowski           100.00 -  410: 414   50
    2    35 Krzysztof      Obremski              100.00 +  380: 325  150
    3    32 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  405: 357  150
    4    27 Krzysztof      Sojka                 101.01 +  406: 356  151
    5    19 Sławomir       Kucia                 123.90 -  342: 428   74
    6    29 Agnieszka      Krupka                100.57 +  457: 297  151
    7    19 Sylwester      Gryz                  100.00 +  383: 322  150
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          134.74 -  346: 449   85
    9    22 Kamil          Górka                 140.11 -  316: 407   90
   10    25 Renata         Rosół                 100.00 +  404: 309  150
   11    18 Renata         Kowalska              108.15 -  305: 338   58
   12    25 Bartosz        Orłowski              100.00 +  425: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Paweł Frynia 110.19 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  348: 287  150
    2    24 Kamil          Górka                 140.11 -  307: 385   90
    3    37 Jacek          Pietruszka            115.71 -  284: 423   66
    4    49 Jakub          Witkowski             100.00 +  391: 331  150
    5    37 Michał         Sosin                 100.00 -  378: 397   50
    6    52 Krzysztof      Borodziuk             103.80 -  299: 313   54
    7    55 Monika         Rubinstein            100.00 +  474: 357  150
    8    48 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  358: 267  150
    9    26 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  385: 352  150
   10    26 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  310: 412   50
   11    35 Renata         Rosół                 100.00 +  343: 296  150
   12    31 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  506: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Joanna Ostrowska 108.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Michał         Borejko               100.00 +  368: 355  150
    2    16 Paweł          Jackowski             125.58 +  380: 337  176
    3    11 Marta          Szeliga-Frynia        102.22 -  333: 419   52
    4    19 Mariusz        Wrześniewski          136.27 -  293: 406   86
    5    29 Bożena         Matysiak              100.00 -  277: 420   50
    6    41 Andrzej        Kwiatkowski           117.54 =  394: 394  118
    7    43 Piotr          Rosół                 115.82 -  272: 489   66
    8    51 Michał         Korzeniowski          100.00 +  378: 275  150
    9    43 Renata         Rosół                 100.00 -  317: 363   50
   10    49 Tomasz         Ulrych                100.00 +  369: 266  150
   11    41 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  354: 333  150
   12    34 Piotr          Rosół                 115.82 +  350: 334  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Renata Kowalska 108.15 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Sylwester      Wójcik                100.00 +  440: 298  150
    2    23 Krzysztof      Sojka                 101.01 -  313: 420   51
    3    44 Marek          Rogalski              100.00 -  323: 383   50
    4    45 Mirosława      Uryzaj                100.00 +  465: 234  150
    5    35 Tomasz         Figiel                123.43 +  398: 379  173
    6    30 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  403: 472   50
    7    30 Maciej         Chmielowski           100.00 -  297: 362   50
    8    38 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  402: 352  150
    9    27 Jerzy          Matyasik              117.32 +  377: 339  167
   10    28 Rafał          Wesołowski            102.27 +  429: 306  152
   11    18 Jarosław       Sobczak               110.61 +  338: 305  161
   12    16 Michał         Sosin                 100.00 +  417: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Beata Piotrowska 107.82 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Katarzyna      Majewska              100.00 +  385: 296  150
    2     9 Joanna         Stępień               128.62 -  402: 439   79
    3    36 Marcin         Skowron               111.10 -  380: 402   61
    4    39 Agata          Kopta                 100.00 +  449: 278  150
    5    27 Maciej         Chmielowski           100.00 +  437: 293  150
    6    17 Andrzej        Rechowicz             122.77 -  339: 422   73
    7    27 Przemysław     Herdzina              100.00 -  296: 422   50
    8    35 Wojciech       Sołdan                104.57 +  337: 322  155
    9    31 Sylwester      Gryz                  100.00 -  303: 451   50
   10    40 Monika         Rubinstein            100.00 +  336: 321  150
   11    31 Łukasz         Bobowski              100.00 -  287: 407   50
   12    37 Michał         Borejko               100.00 +  478: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Jerzy Luter 107.54 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Marta          Kleinrok              100.00 +  362: 253  150
    2    20 Marta          Szeliga-Frynia        102.22 -  356: 412   52
    3    19 Adam           Cieśla                100.00 -  296: 374   50
    4    57 Wojciech       Sołdan                104.57 -  278: 380   55
    5    58 Anna           Arana                 100.00 +  431: 290  150
    6    46 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  390: 306  150
    7    28 Małgorzata     Sulejewska            107.28 +  407: 356  157
    8    22 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  272: 404   50
    9    32 Łukasz         Bobowski              100.00 +  339: 316  150
   10    29 Łukasz         Kozub                 100.00 -  340: 514   50
   11    37 Przemysław     Drochomirecki         100.00 -  315: 359   50
   12    42 Agata          Kopta                 100.00 -  300: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Małgorzata Sulejewska 107.28 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  437: 347  150
    2    25 Andrzej        Grabiński             100.00 -  352: 402   50
    3    33 Przemysław     Herdzina              100.00 +  415: 285  150
    4    25 Sylwester      Gryz                  100.00 -  365: 387   50
    5    31 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  451: 344  150
    6    21 Grzegorz       Matysiak              114.22 -  324: 497   64
    7    28 Jerzy          Luter                 107.54 -  356: 407   58
    8    34 Sylwester      Wójcik                100.00 -  334: 395   50
    9    44 Teresa         Zalewska              100.00 +  359: 315  150
   10    35 Stanisław      Stanek                100.00 +  376: 329  150
   11    29 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.18 -  346: 395   67
   12    35 Krzysztof      Obremski              100.00 -  252: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Grzegorz Pukniel 106.93 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Łukasz         Bobowski              100.00 +  387: 348  150
    2     7 Jarosław       Puchalski             127.15 +  389: 336  177
    3     5 Joanna         Stępień               128.62 -  344: 362   79
    4    15 Michał         Trumpus               115.00 +  454: 431  165
    5     6 Karol          Wyrębkiewicz          134.74 -  356: 403   85
    6    32 Justyna        Woszczyna             100.00 +  391: 325  150
    7    12 Kazimierz.J    Merklejn              141.02 +  341: 338  191
    8    12 Tomasz         Lempart               100.00 +  338: 333  150
    9     8 Mariusz        Wrześniewski          136.27 -  316: 377   86
   10    14 Stanisław      Rydzik                139.61 -  312: 389   90
   11    25 Filip          Klar                  116.74 -  407: 450   67
   12    28 Sylwester      Wójcik                100.00 -  396: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Maciej Śliwa 106.86 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Andrzej        Grabiński             100.00 -  317: 345   50
    2    62 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  282: 327   50
    3    62 Adam           Zalewski              100.00 +  383: 302  150
    4    38 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.18 +  332: 315  167
    5    38 Łukasz         Bobowski              100.00 +  342: 327  150
    6    31 Paweł          Jackowski             125.58 -  280: 487   76
    7    38 Stanisław      Ochot                 122.97 +  351: 331  173
    8    28 Andrzej        Rakoczy               118.42 -  333: 405   68
    9    39 Bożena         Matysiak              100.00 +  418: 260  150
   10    32 Michał         Waszkiewicz           118.85 -  332: 407   69
   11    38 Agnieszka      Krupka                100.57 +  385: 241  151
   12    32 Przemysław     Drochomirecki         100.00 +  363: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Magdalena Ochot 106.78 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Bartosz        Orłowski              100.00 -  365: 386   50
    2    38 Marek          Rogalski              100.00 -  323: 337   50
    3    52 Teresa         Zalewska              100.00 +  395: 325  150
    4    44 Stanisław      Ochot                 122.97 -  325: 439   73
    5    48 Stanisław      Stanek                100.00 -  269: 422   50
    6    56 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  304: 410   50
    7    60 Andrzej        Bociąga               100.00 +  331: 316  150
    8    54 Renata         Polończyk             100.00 +  275: 254  150
    9    49 Wojciech       Sołdan                104.57 +  391: 275  155
   10    38 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.18 -  316: 401   67
   11    51 Maciej         Lelowicz              100.00 +  366: 336  150
   12    44 Monika         Rubinstein            100.00 -  240: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Arkadiusz Biegun 106.51 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Mirosława      Uryzaj                100.00 +  331: 315  150
    2    32 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.96 =  384: 384  114
    3    17 Maciej         Perzyński             119.86 -  313: 351   70
    4    34 Katarzyna      Klimała               100.00 -  326: 430   50
    5    46 Robert         Kaciński              105.25 +  471: 297  155
    6    33 Zbigniew       Wietecki              117.73 -  287: 434   68
    7    42 Marek          Rogalski              100.00 -  334: 342   50
    8    50 Rafał          Wesołowski            102.27 -  280: 328   52
    9    56 Irena          Ficak                 100.00 +  467: 343  150
   10    48 Dorota         Maciejuk              100.00 +  368: 318  150
   11    40 Andrzej        Kwiatkowski           117.54 +  397: 302  168
   12    33 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  416: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Robert Kaciński 105.25 Kazimierza Wielka        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Tomasz         Ulrych                100.00 +  437: 288  150
    2    26 Jerzy          Matyasik              117.32 -  296: 431   67
    3    48 Leszek         Kilian                100.00 -  371: 375   50
    4    41 Wojciech       Obremski              100.00 +  297: 271  150
    5    46 Arkadiusz      Biegun                106.51 -  297: 471   57
    6    35 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.18 -  285: 326   67
    8    42 Stanisław      Ochot                 122.97 +  413: 293  173
    9    36 Łukasz         Bryła                 100.00 -  279: 378   50
   10    30 Andrzej        Szepczyński           125.67 -  363: 421   76
   11    46 Michał         Korzeniowski          100.00 +  417: 221  150
   12    41 Rafał          Wesołowski            102.27 +  338: 319  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 11 103.82




	Wojciech Sołdan 104.57 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Adam           Cieśla                100.00 +  342: 305  150
    2    27 Andrzej        Szepczyński           125.67 -  265: 375   76
    3    49 Sławomir       Kucia                 123.90 -  300: 325   74
    4    57 Jerzy          Luter                 107.54 +  380: 278  158
    5    41 Andrzej        Rechowicz             122.77 -  415: 417   73
    6    55 Joanna         Brychcy               100.00 -  326: 337   50
    7    51 Adam           Zalewski              100.00 +  395: 204  150
    8    35 Beata          Piotrowska            107.82 -  322: 337   58
    9    49 Magdalena      Ochot                 106.78 -  275: 391   57
   10    56 Anna           Arana                 100.00 +  370: 327  150
   11    45 Dorota         Maciejuk              100.00 +  317: 310  150
   12    43 Paweł          Kokoszka              100.00 -  331: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Krzysztof Borodziuk 103.80 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Paweł          Kokoszka              100.00 +  365: 357  150
    2    19 Maciej         Czupryniak            134.24 -  287: 446   84
    3    38 Michał         Borejko               100.00 -  289: 351   50
    4    48 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  237: 331   50
    5    54 Sylwester      Wójcik                100.00 +  372: 264  150
    6    52 Paweł          Frynia                110.19 +  313: 299  160
    7    40 Dorota         Maciejuk              100.00 +  314: 302  150
    8    30 Michał         Sosin                 100.00 -  248: 401   50
    9    42 Przemysław     Herdzina              100.00 -  346: 409   50
   10    47 Jerzy          Matyasik              117.32 -  326: 414   67
   11    54 Justyna        Woszczyna             100.00 +  362: 277  150
   12    47 Andrzej        Kwiatkowski           117.54 -  343: 394   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Paweł Ochot 103.18 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Gniewomir      Białek                100.00 +  409: 227  150
    2    33 Grzegorz       Matysiak              114.22 +  443: 407  164
    3    13 Andrzej        Rakoczy               118.42 -  366: 423   68
    4    22 Marcin         Skowron               111.10 -  346: 446   61
    5    33 Filip          Klar                  116.74 +  405: 305  167
    6    26 Dorota         Maciejuk              100.00 +  431: 399  150
    7    20 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  433: 324  150
    8    13 Katarzyna      Stępień               116.09 -  301: 418   66
    9    21 Maciej         Chmielowski           100.00 -  335: 344   50
   10    23 Sylwester      Gryz                  100.00 +  529: 322  150
   11    15 Paweł          Jędryka               110.85 -  315: 401   61
   12    21 Ewa            Ciszewska             113.25 -  378: 441   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Rafał Wesołowski 102.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  368: 336  150
    2    17 Piotr          Rosół                 115.82 -  347: 366   66
    3    22 Jarosław       Puchalski             127.15 +  440: 363  177
    4    10 Robert         Kamiński              121.44 -  304: 378   71
    5    42 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  382: 318  150
    6    22 Bożena         Matysiak              100.00 -  304: 325   50
    7    25 Adam           Cieśla                100.00 -  303: 501   50
    8    50 Arkadiusz      Biegun                106.51 +  328: 280  157
    9    34 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.18 +  392: 369  167
   10    28 Renata         Kowalska              108.15 -  306: 429   58
   11    36 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  332: 406   50
   12    41 Robert         Kaciński              105.25 -  319: 338   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Marta Szeliga-Frynia 102.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    65 Jolanta        Kruk                  100.00 +  456: 252  150
    2    20 Jerzy          Luter                 107.54 +  412: 356  158
    3    11 Joanna         Ostrowska             108.21 +  419: 333  158
    4     7 Justyna        Fugiel                134.20 -  254: 416   84
    5    12 Marek          Dudkiewicz            121.68 -  295: 405   72
    6    24 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  476: 327  150
    7    13 Jarosław       Puchalski             127.15 -  264: 390   77
    8    17 Aleksander     Puchalski             127.50 -  302: 435   78
    9    41 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  427: 326  150
   10    18 Robert         Kamiński              121.44 -  343: 390   71
   11    32 Sylwester      Wójcik                100.00 -  278: 384   50
   12    38 Janusz         Sojka                 100.00 -  311: 405   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Krzysztof Sojka 101.01 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    66 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  350: 295  150
    2    23 Renata         Kowalska              108.15 +  420: 313  158
    3     8 Maciej         Czupryniak            134.24 -  255: 536   84
    4    27 Jarosław       Sobczak               110.61 -  356: 406   61
    5    26 Adam           Cieśla                100.00 -  389: 459   50
    6    42 Filip          Klar                  116.74 -  307: 423   67
    7    49 Agata          Kopta                 100.00 -  316: 392   50
    8    52 Tomasz         Ulrych                100.00 -  269: 390   50
    9    57 Piotr          Matyasik              100.00 +  418: 201  150
   10    53 Leszek         Kilian                100.00 +  377: 226  150
   11    44 Bożena         Matysiak              100.00 +  399: 316  150
   12    39 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  403: 423   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Agnieszka Krupka 100.57 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              145.03 -  341: 534   95
    2    46 Irena          Ficak                 100.00 +  374: 332  150
    3    23 Michał         Trumpus               115.00 -  333: 442   65
    4    50 Monika         Rubinstein            100.00 +  375: 299  150
    5    44 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  328: 276  150
    6    29 Jarosław       Sobczak               110.61 -  297: 457   61
    7    33 Paweł          Jędryka               110.85 -  304: 404   61
    8    41 Łukasz         Kozub                 100.00 -  256: 446   50
    9    47 Krzysztof      Usakiewicz            135.94 +  337: 334  186
   10    41 Andrzej        Rechowicz             122.77 +  407: 392  173
   11    38 Maciej         Śliwa                 106.86 -  241: 385   57
   12    46 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  285: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Piotr Adamczyk 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Mówka                 136.56 -  321: 337   87
    2    57 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  433: 291  150
    3    43 Renata         Polończyk             100.00 -  292: 385   50
    4    51 Marta          Kleinrok              100.00 +  444: 365  150
    5    36 Tomasz         Ulrych                100.00 +  387: 263  150
    6    18 Aleksander     Puchalski             127.50 +  420: 343  178
    7    15 Filip          Sosin                 113.44 -  280: 402   63
    8    16 Maciej         Czupryniak            134.24 -  315: 428   84
    9    40 Justyna        Woszczyna             100.00 +  364: 301  150
   10    22 Piotr          Rosół                 115.82 +  421: 311  166
   11    24 Przemysław     Herdzina              100.00 +  366: 287  150
   12    18 Łukasz         Bryła                 100.00 -  345: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Wrześniewski          136.27 -  234: 452   86
    2    58 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  287: 470   50
    3    58 Katarzyna      Majewska              100.00 -  308: 386   50
    4    63 Krzysztof      Zalewski              100.00 +  313: 268  150
    5    58 Jerzy          Luter                 107.54 -  290: 431   58
    6    65 Gniewomir      Białek                100.00 +  376: 268  150
    7    57 Michał         Korzeniowski          100.00 -  196: 445   50
    8    56 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  409: 338  150
    9    55 Paweł          Kokoszka              100.00 -  343: 357   50
   10    56 Wojciech       Sołdan                104.57 -  327: 370   55
   11    60 Renata         Polończyk             100.00 -  247: 465   50
   12    61 Gniewomir      Białek                100.00 +  341: 201  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  / 12  87.42




	Gniewomir Białek 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Paweł          Ochot                 103.18 -  227: 409   53
    2    59 Przemysław     Herdzina              100.00 -  322: 374   50
    3    54 Łukasz         Bobowski              100.00 -  277: 358   50
    4    64 Andrzej        Matyasik              100.00 -  347: 364   50
    5    64 Adrian         Szczepanik            100.00 -  282: 318   50
    6    65 Anna           Arana                 100.00 -  268: 376   50
    7    66 Wojciech       Wróbel                100.00 +  382: 237  150
    8    61 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  408: 290  150
    9    60 Jolanta        Kruk                  100.00 +  355: 239  150
   10    54 Michał         Korzeniowski          100.00 -  248: 316   50
   11    59 Wojciech       Obremski              100.00 -  298: 299   50
   12    61 Anna           Arana                 100.00 -  201: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  / 12  75.25




	Łukasz Bobowski 100.00 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Grzegorz       Pukniel               106.93 -  348: 387   57
    2    43 Tomasz         Ulrych                100.00 -  321: 350   50
    3    54 Gniewomir      Białek                100.00 +  358: 277  150
    4    54 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  459: 259  150
    5    38 Maciej         Śliwa                 106.86 -  327: 342   57
    6    38 Maciej         Chmielowski           100.00 -  397: 415   50
    7    45 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  404: 239  150
    8    39 Paweł          Kokoszka              100.00 +  402: 302  150
    9    32 Jerzy          Luter                 107.54 -  316: 339   58
   10    39 Maciej         Lelowicz              100.00 +  345: 319  150
   11    31 Beata          Piotrowska            107.82 +  407: 287  158
   12    27 Sylwester      Gryz                  100.00 +  318: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Andrzej Bociąga 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    68 Renata         Polończyk             100.00 -  297: 339   50
    2    37 Katarzyna      Klimała               100.00 -  282: 407   50
    3    64 Jolanta        Kruk                  100.00 +  333: 247  150
    4    55 Joanna         Brychcy               100.00 +  380: 325  150
    5    40 Grzegorz       Matysiak              114.22 -  329: 368   64
    6    43 Jerzy          Matyasik              117.32 -  319: 407   67
    7    60 Magdalena      Ochot                 106.78 -  316: 331   57
    8    57 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  372: 245  150
    9    45 Krzysztof      Obremski              100.00 -  314: 469   50
   10    51 Janusz         Sojka                 100.00 -  295: 353   50
   11    57 Teresa         Zalewska              100.00 +  345: 316  150
   12    54 Michał         Korzeniowski          100.00 -  219: 452   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1038  / 12  86.50




	Michał  Borejko 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Joanna         Ostrowska             108.21 -  355: 368   58
    2    41 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  420: 276  150
    3    38 Krzysztof      Borodziuk             103.80 +  351: 289  154
    4    13 Ewa            Ciszewska             113.25 +  403: 383  163
    5    13 Mariusz        Wrześniewski          136.27 -  252: 532   86
    6    27 Bartosz        Orłowski              100.00 +  339: 335  150
    7    23 Zbigniew       Wietecki              117.73 +  423: 346  168
    8    14 Paweł          Jackowski             125.58 -  419: 477   76
    9    18 Dawid          Pikul                 130.90 -  321: 343   81
   10    21 Paweł          Jędryka               110.85 -  336: 413   61
   11    33 Jerzy          Matyasik              117.32 -  326: 360   67
   12    37 Beata          Piotrowska            107.82 -  277: 478   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             139.72 -  324: 380   90
    2    54 Wojciech       Obremski              100.00 +  380: 310  150
    3    26 Artur          Irzyk                 119.22 -  323: 415   69
    4    55 Andrzej        Bociąga               100.00 -  325: 380   50
    5    53 Mirosława      Uryzaj                100.00 -  327: 343   50
    6    55 Wojciech       Sołdan                104.57 +  337: 326  155
    7    53 Irena          Ficak                 100.00 +  381: 372  150
    8    37 Bartosz        Orłowski              100.00 -  321: 394   50
    9    51 Tomasz         Ulrych                100.00 -  265: 477   50
   10    57 Adam           Zalewski              100.00 -  374: 385   50
   11    56 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  376: 344  150
   12    51 Stanisław      Stanek                100.00 -  331: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67




	Łukasz Bryła 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Stanisław      Ochot                 122.97 -  325: 338   73
    2    52 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  225: 461   50
    3    53 Andrzej        Kwiatkowski           117.54 -  361: 393   68
    4    61 Piotr          Matyasik              100.00 +  468: 236  150
    5    52 Monika         Rubinstein            100.00 +  408: 297  150
    6    40 Marek          Rogalski              100.00 -  329: 521   50
    7    46 Wojciech       Obremski              100.00 +  401: 302  150
    8    45 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  457: 246  150
    9    36 Robert         Kaciński              105.25 +  378: 279  155
   10    42 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  331: 329  150
   11    23 Iwona          Baran                 118.12 +  341: 265  168
   12    18 Piotr          Adamczyk              100.00 +  371: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Maciej Chmielowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Jarosław       Sobczak               110.61 +  414: 410  161
    2    31 Krzysztof      Mówka                 136.56 -  332: 432   87
    3    46 Sylwester      Gryz                  100.00 -  290: 406   50
    4    52 Stanisław      Stanek                100.00 +  345: 333  150
    5    27 Beata          Piotrowska            107.82 -  293: 437   58
    6    38 Łukasz         Bobowski              100.00 +  415: 397  150
    7    30 Renata         Kowalska              108.15 +  362: 297  158
    8    25 Piotr          Rosół                 115.82 +  438: 372  166
    9    21 Paweł          Ochot                 103.18 +  344: 335  153
   10    15 Maciej         Perzyński             119.86 -  359: 408   70
   11    26 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.96 -  402: 409   64
   12    29 Iwona          Baran                 118.12 -  282: 425   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Adam Cieśla 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Wojciech       Sołdan                104.57 -  305: 342   55
    2    67 Kamil          Stokłosa              100.00 +  614: 143  150
    3    19 Jerzy          Luter                 107.54 +  374: 296  158
    4    14 Paweł          Jędryka               110.85 -  350: 478   61
    5    26 Krzysztof      Sojka                 101.01 +  459: 389  151
    6    16 Michał         Sosin                 100.00 -  315: 370   50
    7    25 Rafał          Wesołowski            102.27 +  501: 303  152
    8    18 Sylwester      Gryz                  100.00 +  471: 239  150
    9    12 Andrzej        Rakoczy               118.42 +  404: 327  168
   10     8 Zbigniew       Wietecki              117.73 +  496: 327  168
   11     5 Michał         Trumpus               115.00 +  402: 298  165
   12     3 Tomasz         Zwoliński             139.72 -  391: 411   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Daniel Czernatowicz 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Jacek          Pietruszka            115.71 -  318: 495   66
    2    58 Anna           Arana                 100.00 +  470: 287  150
    3    34 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  361: 367   50
    4    40 Przemysław     Herdzina              100.00 +  413: 317  150
    5    34 Marek          Rogalski              100.00 +  419: 335  150
    6    24 Marta          Szeliga-Frynia        102.22 -  327: 476   52
    7    31 Paweł          Kokoszka              100.00 +  387: 290  150
    8    22 Jerzy          Luter                 107.54 +  404: 272  158
    9    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.96 -  354: 381   64
   10    24 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  376: 306  150
   11    20 Andrzej        Rakoczy               118.42 -  333: 449   68
   12    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.18 -  352: 355   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Przemysław Drochomirecki 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    64 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  408: 235  150
    9    33 Andrzej        Rechowicz             122.77 +  338: 315  173
   10    31 Andrzej        Rakoczy               118.42 -  292: 448   68
   11    37 Jerzy          Luter                 107.54 +  359: 315  158
   12    32 Maciej         Śliwa                 106.86 -  327: 363   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  /  5 121.20




	Irena Ficak 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Rechowicz             122.77 -  281: 398   73
    2    46 Agnieszka      Krupka                100.57 -  332: 374   51
    3    61 Adrian         Szczepanik            100.00 +  309: 257  150
    4    53 Dorota         Maciejuk              100.00 -  253: 373   50
    5    56 Krzysztof      Usakiewicz            135.94 +  379: 371  186
    6    51 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  314: 409   50
    7    53 Joanna         Brychcy               100.00 -  372: 381   50
    8    59 Jolanta        Kruk                  100.00 +  400: 252  150
    9    56 Arkadiusz      Biegun                106.51 -  343: 467   57
   10    58 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  334: 260  150
   11    49 Agata          Kopta                 100.00 -  287: 413   50
   12    53 Tomasz         Ulrych                100.00 -  273: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  / 12  88.92




	Mikołaj Fidziński 100.00 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 Rafał          Wesołowski            102.27 -  336: 368   52
    2    49 Teresa         Zalewska              100.00 +  338: 297  150
    3    34 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  367: 361  150
    4    24 Tomasz         Lempart               100.00 -  233: 552   50
    5    44 Agnieszka      Krupka                100.57 -  276: 328   51
    6    53 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  381: 269  150
    7    37 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.18 -  310: 375   67
    8    48 Paweł          Frynia                110.19 -  267: 358   60
    9    53 Katarzyna      Majewska              100.00 +  341: 260  150
   10    45 Bożena         Matysiak              100.00 +  435: 307  150
   11    39 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  350: 426   50
   12    45 Mariusz        Makuch                114.13 +  399: 262  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Andrzej Grabiński 100.00 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Maciej         Śliwa                 106.86 +  345: 317  157
    2    25 Małgorzata     Sulejewska            107.28 +  402: 352  157
    3    12 Marek          Dudkiewicz            121.68 +  447: 421  172
    4     5 Joanna         Stępień               128.62 +  421: 303  179
    5     2 Maciej         Czupryniak            134.24 +  443: 400  184
    6     3 Tomasz         Zwoliński             139.72 +  427: 382  190
    7     1 Mateusz        Żbikowski             142.28 +  348: 297  192
    8     1 Szymon         Fidziński             138.86 -  318: 370   89
    9     3 Michał         Trumpus               115.00 -  311: 403   65
   10     5 Paweł          Jackowski             125.58 -  344: 416   76
   11    10 Radosław       Konca                 127.05 +  412: 344  177
   12     7 Filip          Sosin                 113.44 -  336: 545   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Radosław       Konca                 127.05 -  292: 524   77
    2    42 Andrzej        Kwiatkowski           117.54 +  338: 319  168
    3    46 Maciej         Chmielowski           100.00 +  406: 290  150
    4    25 Małgorzata     Sulejewska            107.28 +  387: 365  157
    5    20 Paweł          Jackowski             125.58 +  408: 347  176
    6    12 Marek          Dudkiewicz            121.68 -  411: 415   72
    7    19 Jarosław       Sobczak               110.61 -  322: 383   61
    8    18 Adam           Cieśla                100.00 -  239: 471   50
    9    31 Beata          Piotrowska            107.82 +  451: 303  158
   10    23 Paweł          Ochot                 103.18 -  322: 529   53
   11    34 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  469: 309  150
   12    27 Łukasz         Bobowski              100.00 -  316: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Przemysław Herdzina 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jerzy          Matyasik              117.32 -  318: 344   67
    2    59 Gniewomir      Białek                100.00 +  374: 322  150
    3    33 Małgorzata     Sulejewska            107.28 -  285: 415   57
    4    40 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  317: 413   50
    5    57 Adam           Zalewski              100.00 +  420: 289  150
    6    49 Renata         Polończyk             100.00 +  413: 255  150
    7    27 Beata          Piotrowska            107.82 +  422: 296  158
    8    19 Kazimierz.J    Merklejn              141.02 -  322: 470   91
    9    42 Krzysztof      Borodziuk             103.80 +  409: 346  154
   10    20 Ewa            Ciszewska             113.25 +  370: 283  163
   11    24 Piotr          Adamczyk              100.00 -  287: 366   50
   12    30 Jerzy          Matyasik              117.32 -  289: 373   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Agnieszka Jaśkiewicz 100.00 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             142.28 -  265: 382   92
    2    48 Ewa            Ciszewska             113.25 -  237: 547   63
    3    60 Krzysztof      Obremski              100.00 -  307: 379   50
    4    65 Jolanta        Kruk                  100.00 -    0: 401   50
    5    66 Piotr          Matyasik              100.00 +  419: 242  150
    6    63 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  358: 302  150
    7    59 Sylwester      Wójcik                100.00 -  337: 479   50
   10    64 Patryk         Stokłosa              100.00 +  492: 104  150
   11    61 Piotr          Matyasik              100.00 +  329: 264  150
   12    58 Adam           Zalewski              100.00 +  380: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1055  / 10 105.50




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 140.11 -  262: 439   90
    2    50 Stanisław      Stanek                100.00 +  352: 301  150
    3    48 Robert         Kaciński              105.25 +  375: 371  155
    4    32 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  241: 404   50
    5    45 Dorota         Maciejuk              100.00 -  336: 393   50
    6    50 Paweł          Kokoszka              100.00 -  342: 371   50
    7    50 Mariusz        Makuch                114.13 +  395: 250  164
    8    46 Jerzy          Matyasik              117.32 -  304: 322   67
    9    48 Stanisław      Ochot                 122.97 -  298: 396   73
   10    53 Krzysztof      Sojka                 101.01 -  226: 377   51
   11    58 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  337: 405   50
   12    60 Teresa         Zalewska              100.00 +  314: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 12  91.67




	Marta Kleinrok 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Jerzy          Luter                 107.54 -  253: 362   58
    2    53 Łukasz         Kozub                 100.00 -  294: 344   50
    3    55 Paweł          Kokoszka              100.00 +  382: 348  150
    4    51 Piotr          Adamczyk              100.00 -  365: 444   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     308  /  4  77.00




	Katarzyna Klimała 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Mariusz        Makuch                114.13 -  366: 378   64
    2    37 Andrzej        Bociąga               100.00 +  407: 282  150
    3    39 Stanisław      Ochot                 122.97 +  383: 309  173
    4    34 Arkadiusz      Biegun                106.51 +  430: 326  157
    5    22 Jarosław       Puchalski             127.15 -  309: 405   77
    6    34 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.96 +  421: 269  164
    7    11 Karol          Wyrębkiewicz          134.74 -  311: 498   85
    8    29 Justyna        Woszczyna             100.00 +  409: 381  150
    9    14 Kazimierz.J    Merklejn              141.02 -  319: 388   91
   10    33 Andrzej        Kwiatkowski           117.54 +  428: 370  168
   11    22 Michał         Waszkiewicz           118.85 -  361: 466   69
   12    26 Jakub          Witkowski             100.00 -  397: 432   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Paweł Kokoszka 100.00 Kłomnice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Krzysztof      Borodziuk             103.80 -  357: 365   54
    2    40 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  306: 404   50
    3    55 Marta          Kleinrok              100.00 -  348: 382   50
    4    60 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  278: 264  150
    5    59 Jolanta        Kruk                  100.00 +  423: 223  150
    6    50 Leszek         Kilian                100.00 +  371: 342  150
    7    31 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  290: 387   50
    8    39 Łukasz         Bobowski              100.00 -  302: 402   50
    9    55 Anna           Arana                 100.00 +  357: 343  150
   10    50 Krzysztof      Usakiewicz            135.94 -  298: 419   86
   11    48 Stanisław      Stanek                100.00 +  406: 287  150
   12    43 Wojciech       Sołdan                104.57 +  380: 331  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Andrzej        Rakoczy               118.42 -  262: 417   68
    2    51 Michał         Sosin                 100.00 -  311: 385   50
    3    65 Piotr          Matyasik              100.00 +  345: 335  150
    4    54 Łukasz         Bobowski              100.00 -  259: 459   50
    5    55 Renata         Rosół                 100.00 -  294: 353   50
    6    63 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  302: 358   50
    7    61 Adrian         Szczepanik            100.00 +  330: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     568  /  7  81.14




	Agata Kopta 100.00 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Iwona          Baran                 118.12 -  285: 341   68
    2    45 Jakub          Witkowski             100.00 -  367: 414   50
    3    57 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  327: 264  150
    4    39 Beata          Piotrowska            107.82 -  278: 449   58
    5    49 Andrzej        Kwiatkowski           117.54 -  304: 378   68
    6    60 Adrian         Szczepanik            100.00 +  355: 270  150
    7    49 Krzysztof      Sojka                 101.01 +  392: 316  151
    8    44 Janusz         Sojka                 100.00 +  396: 366  150
    9    37 Andrzej        Szepczyński           125.67 -  301: 445   76
   10    37 Bartosz        Orłowski              100.00 -  321: 424   50
   11    49 Irena          Ficak                 100.00 +  413: 287  150
   12    42 Jerzy          Luter                 107.54 +  348: 300  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Michał Korzeniowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Michał         Trumpus               115.00 +  396: 312  165
    2     4 Mariusz        Skrobosz              145.03 +  330: 309  195
    3    14 Michał         Waszkiewicz           118.85 -  269: 395   69
    4    31 Krzysztof      Mówka                 136.56 -  395: 473   87
    5    24 Aleksander     Puchalski             127.50 -  287: 347   78
    6    37 Stanisław      Ochot                 122.97 -  320: 394   73
    7    57 Anna           Arana                 100.00 +  445: 196  150
    8    51 Joanna         Ostrowska             108.21 -  275: 378   58
    9    52 Jacek          Stolarczyk            100.00 -  337: 376   50
   10    54 Gniewomir      Białek                100.00 +  316: 248  150
   11    46 Robert         Kaciński              105.25 -  221: 417   55
   12    54 Andrzej        Bociąga               100.00 +  452: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Łukasz Kozub 100.00 Brzesko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Zbigniew       Wietecki              117.73 -  325: 404   68
    2    53 Marta          Kleinrok              100.00 +  344: 294  150
    3    35 Sławomir       Nosek                 128.81 -  383: 388   79
    4    47 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  337: 321  150
    5    23 Michał         Trumpus               115.00 -  339: 386   65
    6    45 Maciej         Lelowicz              100.00 -  372: 380   50
    7    47 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  441: 288  150
    8    41 Agnieszka      Krupka                100.57 +  446: 256  151
    9    35 Stanisław      Stanek                100.00 +  403: 253  150
   10    29 Jerzy          Luter                 107.54 +  514: 340  158
   11    16 Artur          Irzyk                 119.22 +  360: 317  169
   12    13 Andrzej        Rakoczy               118.42 +  429: 368  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Jolanta Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    65 Marta          Szeliga-Frynia        102.22 -  252: 456   52
    2    55 Justyna        Woszczyna             100.00 -  227: 422   50
    3    64 Andrzej        Bociąga               100.00 -  247: 333   50
    4    65 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  401:   0  150
    5    59 Paweł          Kokoszka              100.00 -  223: 423   50
    6    57 Katarzyna      Majewska              100.00 -  226: 337   50
    7    65 Patryk         Stokłosa              100.00 +  342: 158  150
    8    59 Irena          Ficak                 100.00 -  252: 400   50
    9    60 Gniewomir      Białek                100.00 -  239: 355   50
   10    65 Kamil          Stokłosa              100.00 +  339: 156  150
   11    62 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  227: 358   50
   12    62 Piotr          Matyasik              100.00 -  161: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     902  / 12  75.17




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    66 Krzysztof      Sojka                 101.01 -  295: 350   51
    2    40 Paweł          Kokoszka              100.00 +  404: 306  150
    3    28 Mariusz        Wrześniewski          136.27 -  249: 445   86
    4    47 Łukasz         Kozub                 100.00 -  321: 337   50
    5    63 Patryk         Stokłosa              100.00 +  434:  36  150
    6    54 Mirosława      Uryzaj                100.00 -  229: 360   50
    7    48 Krzysztof      Usakiewicz            135.94 -  261: 443   86
    8    53 Katarzyna      Majewska              100.00 -  329: 371   50
    9    59 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  283: 377   50
   10    61 Adrian         Szczepanik            100.00 +  368: 218  150
   11    58 Leszek         Kilian                100.00 +  405: 337  150
   12    55 Katarzyna      Majewska              100.00 +  277: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




	Maciej Lelowicz 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Filip          Klar                  116.74 -  322: 417   67
    2    56 Adrian         Szczepanik            100.00 +  304: 247  150
    3    47 Justyna        Woszczyna             100.00 -  279: 343   50
    4    58 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  342: 351   50
    5    50 Katarzyna      Majewska              100.00 +  364: 290  150
    6    45 Łukasz         Kozub                 100.00 +  380: 372  150
    7    34 Sławomir       Nosek                 128.81 -  323: 366   79
    8    43 Krzysztof      Usakiewicz            135.94 +  373: 315  186
    9    38 Michał         Waszkiewicz           118.85 -  289: 432   69
   10    39 Łukasz         Bobowski              100.00 -  319: 345   50
   11    51 Magdalena      Ochot                 106.78 -  336: 366   57
   12    52 Marcin         Skowron               111.10 -  367: 368   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 12  93.25




	Tomasz Lempart 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    67 Janusz         Sojka                 100.00 -  360: 387   50
    2    39 Katarzyna      Majewska              100.00 +  442: 345  150
    3    29 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  405: 318  150
    4    24 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  552: 233  150
    5     7 Zbigniew       Wietecki              117.73 +  377: 336  168
    6     9 Iwona          Baran                 118.12 -  306: 408   68
    7    17 Andrzej        Rakoczy               118.42 +  430: 362  168
    8    12 Grzegorz       Pukniel               106.93 -  333: 338   57
    9    17 Sławomir       Nosek                 128.81 +  435: 423  179
   10    11 Radosław       Konca                 127.05 -  403: 420   77
   11    14 Kazimierz.J    Merklejn              141.02 -  367: 433   91
   12    20 Aleksander     Puchalski             127.50 -  310: 375   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Krzysztof Leśniak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.96 -  318: 409   64
    2    60 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  375: 317  150
    3    32 Jarosław       Sobczak               110.61 -  357: 405   61
    4    48 Krzysztof      Borodziuk             103.80 +  331: 237  154
    5    28 Jakub          Nalepa                100.00 +  369: 251  150
    6    30 Renata         Kowalska              108.15 +  472: 403  158
    7    20 Paweł          Ochot                 103.18 -  324: 433   53
    8    21 Paweł          Jędryka               110.85 -  265: 439   61
    9    29 Bartosz        Orłowski              100.00 +  391: 345  150
   10    27 Sławomir       Nosek                 128.81 -  278: 445   79
   11    36 Rafał          Wesołowski            102.27 +  406: 332  152
   12    31 Paweł          Frynia                110.19 -  212: 506   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Leokadia Litwinowicz 100.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Perzyński             119.86 -  376: 382   70
    2    36 Sylwester      Wójcik                100.00 +  390: 358  150
    3    41 Monika         Rubinstein            100.00 +  462: 291  150
    4    21 Filip          Klar                  116.74 +  382: 271  167
    5    17 Iwona          Baran                 118.12 -  363: 442   68
    6    25 Andrzej        Rakoczy               118.42 -  370: 477   68
    7    29 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  337: 363   50
    8    36 Marcin         Skowron               111.10 +  361: 226  161
    9    28 Marek          Rogalski              100.00 +  386: 351  150
   10    26 Paweł          Frynia                110.19 +  412: 310  160
   11    19 Zbigniew       Wietecki              117.73 +  417: 359  168
   12    14 Stanisław      Rydzik                139.61 -  286: 389   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Dariusz Maciejuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Usakiewicz            135.94 -  314: 389   86
    2    64 Monika         Rubinstein            100.00 -  247: 435   50
    3    68 Patryk         Stokłosa              100.00 +  652:  76  150
    4    36 Renata         Rosół                 100.00 +  363: 326  150
    5    30 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  368: 341  150
    6    28 Marcin         Skowron               111.10 +  419: 372  161
    7    21 Sławomir       Kucia                 123.90 -  284: 483   74
    8    26 Filip          Klar                  116.74 -  420: 464   67
    9    26 Paweł          Frynia                110.19 -  352: 385   60
   10    34 Iwona          Baran                 118.12 -  378: 383   68
   11    41 Joanna         Ostrowska             108.21 -  333: 354   58
   12    48 Andrzej        Rechowicz             122.77 +  453: 422  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Dorota Maciejuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Karol          Wyrębkiewicz          134.74 -  314: 524   85
    2    65 Piotr          Matyasik              100.00 +  399: 259  150
    3    24 Mariusz        Skrobosz              145.03 -  317: 437   95
    4    53 Irena          Ficak                 100.00 +  373: 253  150
    5    45 Leszek         Kilian                100.00 +  393: 336  150
    6    26 Paweł          Ochot                 103.18 -  399: 431   53
    7    40 Krzysztof      Borodziuk             103.80 -  302: 314   54
    8    47 Teresa         Zalewska              100.00 +  348: 343  150
    9    25 Robert         Kamiński              121.44 -  261: 497   71
   10    48 Arkadiusz      Biegun                106.51 -  318: 368   57
   11    45 Wojciech       Sołdan                104.57 -  310: 317   55
   12    50 Bożena         Matysiak              100.00 +  345: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Beata          Piotrowska            107.82 -  296: 385   58
    2    39 Tomasz         Lempart               100.00 -  345: 442   50
    3    58 Anna           Arana                 100.00 +  386: 308  150
    4    56 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  356: 368   50
    5    50 Maciej         Lelowicz              100.00 -  290: 364   50
    6    57 Jolanta        Kruk                  100.00 +  337: 226  150
    7    54 Teresa         Zalewska              100.00 -  323: 429   50
    8    53 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  371: 329  150
    9    53 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  260: 341   50
   10    59 Krzysztof      Zalewski              100.00 +  391: 294  150
   11    47 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  204: 465   50
   12    55 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  258: 277   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1008  / 12  84.00




	Andrzej Matyasik 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Piotr          Rosół                 115.82 -  222: 465   66
    2    61 Wojciech       Zajączkowski          100.00 -  284: 378   50
    3    59 Stanisław      Stanek                100.00 -  232: 292   50
    4    64 Gniewomir      Białek                100.00 +  364: 347  150
    5    60 Krzysztof      Obremski              100.00 -  162: 433   50
    6    62 Wojciech       Obremski              100.00 -  160: 429   50
    7    63 Piotr          Matyasik              100.00 +  315: 293  150
    8    60 Monika         Rubinstein            100.00 -  236: 362   50
    9    62 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  261: 434   50
   10    62 Renata         Polończyk             100.00 -  294: 327   50
   11    64 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  359: 184  150
   12    63 Krzysztof      Zalewski              100.00 +  308: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  / 12  84.67




	Piotr Matyasik 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Katarzyna      Stępień               116.09 -  192: 473   66
    2    65 Dorota         Maciejuk              100.00 -  259: 399   50
    3    65 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  335: 345   50
    4    61 Łukasz         Bryła                 100.00 -  236: 468   50
    5    66 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  242: 419   50
    6    66 Wojciech       Wróbel                100.00 +  346: 287  150
    7    63 Andrzej        Matyasik              100.00 -  293: 315   50
    8    62 Kamil          Stokłosa              100.00 +  476: 157  150
    9    57 Krzysztof      Sojka                 101.01 -  201: 418   51
   10    63 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  328: 307  150
   11    61 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  264: 329   50
   12    62 Jolanta        Kruk                  100.00 +  393: 161  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  / 12  84.75




	Bożena Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Ewa            Ciszewska             113.25 +  452: 337  163
    2    22 Marcin         Skowron               111.10 +  394: 312  161
    3    15 Iwona          Baran                 118.12 -  366: 421   68
    4    23 Sławomir       Kucia                 123.90 -  367: 412   74
    5    29 Joanna         Ostrowska             108.21 +  420: 277  158
    6    22 Rafał          Wesołowski            102.27 +  325: 304  152
    7    10 Michał         Trumpus               115.00 -  276: 471   65
    8    33 Robert         Kamiński              121.44 -  332: 408   71
    9    39 Maciej         Śliwa                 106.86 -  260: 418   57
   10    45 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  307: 435   50
   11    44 Krzysztof      Sojka                 101.01 -  316: 399   51
   12    50 Dorota         Maciejuk              100.00 -  280: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 12  93.33




	Andrzej Nagwizda 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Filip          Sosin                 113.44 -  238: 475   63
    2    57 Piotr          Adamczyk              100.00 -  291: 433   50
    3    57 Agata          Kopta                 100.00 -  264: 327   50
    4    67 Kamil          Stokłosa              100.00 +  251: 219  150
    5    61 Teresa         Zalewska              100.00 -  232: 340   50
    6    61 Monika         Rubinstein            100.00 -  247: 332   50
    7    62 Krzysztof      Zalewski              100.00 -  214: 297   50
    8    64 Przemysław     Drochomirecki         100.00 -  235: 408   50
   10    63 Piotr          Matyasik              100.00 -  307: 328   50
   11    64 Andrzej        Matyasik              100.00 -  184: 359   50
   12    65 Patryk         Stokłosa              100.00 +  411:  98  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  / 11  69.36




	Jakub Nalepa 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Artur          Irzyk                 119.22 -  301: 499   69
    2    68 Patryk         Stokłosa              100.00 +  622:  41  150
    3    18 Kamil          Górka                 140.11 -  280: 537   90
    4    37 Krzysztof      Usakiewicz            135.94 +  387: 299  186
    5    28 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  251: 369   50
    6    36 Stanisław      Stanek                100.00 +  397: 336  150
    7    35 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  310: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     745  /  7 106.43




	Katarzyna Niedźwiedź 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Małgorzata     Sulejewska            107.28 -  347: 437   57
    2    44 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  449: 311  150
    3    30 Wojciech       Zajączkowski          100.00 +  368: 236  150
    4    32 Leszek         Kilian                100.00 +  404: 241  150
    5     8 Dawid          Pikul                 130.90 -  320: 327   81
    6    15 Michał         Trumpus               115.00 -  261: 472   65
    7    45 Łukasz         Bobowski              100.00 -  239: 404   50
    8    38 Renata         Kowalska              108.15 -  352: 402   58
    9    50 Monika         Rubinstein            100.00 -  362: 381   50
   10    52 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  310: 438   50
   11    55 Adam           Zalewski              100.00 +  562: 239  150
   12    49 Marek          Rogalski              100.00 -  290: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1061  / 12  88.42




	Krzysztof Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Kucia                 123.90 -  298: 421   74
    2    35 Jarosław       Sobczak               110.61 -  325: 380   61
    3    60 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  379: 307  150
    4    35 Jarosław       Puchalski             127.15 -  284: 508   77
    5    60 Andrzej        Matyasik              100.00 +  433: 162  150
    6    47 Tomasz         Ulrych                100.00 +  472: 291  150
    7    41 Andrzej        Kwiatkowski           117.54 -  373: 380   68
    8    40 Stanisław      Stanek                100.00 -  358: 396   50
    9    45 Andrzej        Bociąga               100.00 +  469: 314  150
   10    36 Marcin         Skowron               111.10 +  445: 268  161
   11    27 Ewa            Ciszewska             113.25 -  261: 429   63
   12    35 Małgorzata     Sulejewska            107.28 +  362: 252  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Jackowski             125.58 -  253: 470   76
    2    54 Joanna         Brychcy               100.00 -  310: 380   50
    3    67 Kamil          Stokłosa              100.00 +  411: 130  150
    4    41 Robert         Kaciński              105.25 -  271: 297   55
    5    51 Jakub          Witkowski             100.00 -  266: 427   50
    6    62 Andrzej        Matyasik              100.00 +  429: 160  150
    7    46 Łukasz         Bryła                 100.00 -  302: 401   50
    8    58 Jacek          Pietruszka            115.71 -  268: 508   66
    9    61 Adrian         Szczepanik            100.00 +  322: 161  150
   10    55 Mariusz        Makuch                114.13 -  269: 294   64
   11    59 Gniewomir      Białek                100.00 +  299: 298  150
   12    57 Justyna        Woszczyna             100.00 -  287: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1061  / 12  88.42




	Bartosz Orłowski 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Magdalena      Ochot                 106.78 +  386: 365  157
    2     8 Aleksander     Puchalski             127.50 -  382: 441   78
    3    40 Mariusz        Makuch                114.13 -  316: 381   64
    4    43 Sylwester      Wójcik                100.00 +  485: 372  150
    5    32 Jerzy          Matyasik              117.32 +  398: 394  167
    6    27 Michał         Borejko               100.00 -  335: 339   50
    7    32 Filip          Klar                  116.74 -  345: 364   67
    8    37 Joanna         Brychcy               100.00 +  394: 321  150
    9    29 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  345: 391   50
   10    37 Agata          Kopta                 100.00 +  424: 321  150
   11    28 Piotr          Rosół                 115.82 +  347: 333  166
   12    25 Jarosław       Sobczak               110.61 -  266: 425   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Renata Polończyk 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    68 Andrzej        Bociąga               100.00 +  339: 297  150
    2    29 Andrzej        Rakoczy               118.42 -  297: 321   68
    3    43 Piotr          Adamczyk              100.00 +  385: 292  150
    4    28 Filip          Sosin                 113.44 -  288: 488   63
    5    39 Janusz         Sojka                 100.00 -  258: 403   50
    6    49 Przemysław     Herdzina              100.00 -  255: 413   50
    7    56 Renata         Rosół                 100.00 -  337: 452   50
    8    54 Magdalena      Ochot                 106.78 -  254: 275   57
    9    63 Krzysztof      Zalewski              100.00 -  330: 400   50
   10    62 Andrzej        Matyasik              100.00 +  327: 294  150
   11    60 Anna           Arana                 100.00 +  465: 247  150
   12    56 Jacek          Stolarczyk            100.00 -  273: 298   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1038  / 12  86.50




	Marek Rogalski 100.00 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Figiel                123.43 -  297: 309   73
    2    38 Magdalena      Ochot                 106.78 +  337: 323  157
    3    44 Renata         Kowalska              108.15 +  383: 323  158
    4    30 Paweł          Jackowski             125.58 -  318: 422   76
    5    34 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  335: 419   50
    6    40 Łukasz         Bryła                 100.00 +  521: 329  150
    7    42 Arkadiusz      Biegun                106.51 +  342: 334  157
    8    23 Zbigniew       Wietecki              117.73 -  297: 453   68
    9    28 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  351: 386   50
   10    46 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  344: 417   50
   11    43 Janusz         Sojka                 100.00 -  343: 350   50
   12    49 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  395: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dawid          Pikul                 130.90 +  375: 338  181
    2    15 Katarzyna      Stępień               116.09 -  329: 432   66
    3    27 Paweł          Jackowski             125.58 -  289: 361   76
    4    36 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  326: 363   50
    5    55 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  353: 294  150
    6    39 Jakub          Witkowski             100.00 -  328: 333   50
    7    56 Renata         Polończyk             100.00 +  452: 337  150
    8    49 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  412: 300  150
    9    43 Joanna         Ostrowska             108.21 +  363: 317  158
   10    25 Jarosław       Sobczak               110.61 -  309: 404   61
   11    35 Paweł          Frynia                110.19 -  296: 343   60
   12    40 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  331: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Nosek                 128.81 -  204: 477   79
    2    64 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  435: 247  150
    3    41 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  291: 462   50
    4    50 Agnieszka      Krupka                100.57 -  299: 375   51
    5    52 Łukasz         Bryła                 100.00 -  297: 408   50
    6    61 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  332: 247  150
    7    55 Paweł          Frynia                110.19 -  357: 474   60
    8    60 Andrzej        Matyasik              100.00 +  362: 236  150
    9    50 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  381: 362  150
   10    40 Beata          Piotrowska            107.82 -  321: 336   58
   11    52 Marcin         Skowron               111.10 +  380: 349  161
   12    44 Magdalena      Ochot                 106.78 +  383: 240  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Janusz Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    67 Tomasz         Lempart               100.00 +  387: 360  150
    2     6 Radosław       Konca                 127.05 -  339: 359   77
    3    51 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  351: 264  150
    4    20 Artur          Irzyk                 119.22 -  408: 414   69
    5    39 Renata         Polończyk             100.00 +  403: 258  150
    6    14 Jarosław       Puchalski             127.15 -  349: 387   77
    7    36 Justyna        Woszczyna             100.00 -  280: 299   50
    8    44 Agata          Kopta                 100.00 -  366: 396   50
    9    46 Marcin         Skowron               111.10 -  279: 381   61
   10    51 Andrzej        Bociąga               100.00 +  353: 295  150
   11    43 Marek          Rogalski              100.00 +  350: 343  150
   12    38 Marta          Szeliga-Frynia        102.22 +  405: 311  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Michał Sosin 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Justyna        Fugiel                134.20 -  332: 357   84
    2    51 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  385: 311  150
    3    21 Dawid          Pikul                 130.90 -  368: 382   81
    4    42 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  405: 313  150
    5    37 Paweł          Frynia                110.19 +  397: 378  160
    6    16 Adam           Cieśla                100.00 +  370: 315  150
    7    18 Paweł          Jackowski             125.58 -  370: 382   76
    8    30 Krzysztof      Borodziuk             103.80 +  401: 248  154
    9    15 Ewa            Ciszewska             113.25 +  390: 297  163
   10    10 Mariusz        Skrobosz              145.03 -  383: 393   95
   11    21 Andrzej        Szepczyński           125.67 +  393: 356  176
   12    16 Renata         Kowalska              108.15 -  342: 417   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Stanisław Stanek 100.00 Olkusz                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Michał         Waszkiewicz           118.85 -  333: 404   69
    2    50 Leszek         Kilian                100.00 -  301: 352   50
    3    59 Andrzej        Matyasik              100.00 +  292: 232  150
    4    52 Maciej         Chmielowski           100.00 -  333: 345   50
    5    48 Magdalena      Ochot                 106.78 +  422: 269  157
    6    36 Jakub          Nalepa                100.00 -  336: 397   50
    7    52 Tomasz         Ulrych                100.00 +  351: 289  150
    8    40 Krzysztof      Obremski              100.00 +  396: 358  150
    9    35 Łukasz         Kozub                 100.00 -  253: 403   50
   10    35 Małgorzata     Sulejewska            107.28 -  329: 376   57
   11    48 Paweł          Kokoszka              100.00 -  287: 406   50
   12    51 Joanna         Brychcy               100.00 +  341: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Andrzej Stańczyk 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Marcin         Skowron               111.10 -  295: 351   61
    2    41 Michał         Borejko               100.00 -  276: 420   50
    3    66 Wojciech       Wróbel                100.00 +  394: 332  150
    4    42 Michał         Sosin                 100.00 -  313: 405   50
    5    62 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  333: 274  150
    6    46 Jerzy          Luter                 107.54 -  306: 390   58
    7    47 Łukasz         Kozub                 100.00 -  288: 441   50
    8    61 Gniewomir      Białek                100.00 -  290: 408   50
    9    62 Andrzej        Matyasik              100.00 +  434: 261  150
   10    52 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  438: 310  150
   11    47 Katarzyna      Majewska              100.00 +  465: 204  150
   12    40 Renata         Rosół                 100.00 +  359: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Kamil Stokłosa 100.00 Skawina                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Dudkiewicz            121.68 -   86: 502   72
    2    67 Adam           Cieśla                100.00 -  143: 614   50
    3    67 Wojciech       Obremski              100.00 -  130: 411   50
    4    67 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  219: 251   50
    5    67 Krzysztof      Zalewski              100.00 -  165: 324   50
    7    64 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  106: 402   50
    8    62 Piotr          Matyasik              100.00 -  157: 476   50
    9    64 Patryk         Stokłosa              100.00 +  185: 111  150
   10    65 Jolanta        Kruk                  100.00 -  156: 339   50
   11    65 Patryk         Stokłosa              100.00 +  171: 100  150
   12    64 Adrian         Szczepanik            100.00 -  104: 486   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  / 11  70.18




	Patryk Stokłosa 100.00 Skawina                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Robert         Kamiński              121.44 -   62: 718   71
    2    68 Jakub          Nalepa                100.00 -   41: 622   50
    3    68 Dariusz        Maciejuk              100.00 -   76: 652   50
    5    63 Krzysztof      Kruk                  100.00 -   36: 434   50
    6    64 Adam           Zalewski              100.00 -   49: 457   50
    7    65 Jolanta        Kruk                  100.00 -  158: 342   50
    8    63 Adrian         Szczepanik            100.00 -   47: 360   50
    9    64 Kamil          Stokłosa              100.00 -  111: 185   50
   10    64 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  104: 492   50
   11    65 Kamil          Stokłosa              100.00 -  100: 171   50
   12    65 Andrzej        Nagwizda              100.00 -   98: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     571  / 11  51.91




	Jacek Stolarczyk 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    45 Łukasz         Bryła                 100.00 -  246: 457   50
    9    52 Michał         Korzeniowski          100.00 +  376: 337  150
   10    43 Sylwester      Wójcik                100.00 -  320: 415   50
   11    53 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  228: 318   50
   12    56 Renata         Polończyk             100.00 +  298: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Maciej Stolarczyk 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aleksander     Puchalski             127.50 -  257: 520   78
    2    52 Łukasz         Bryła                 100.00 +  461: 225  150
    3    20 Ewa            Ciszewska             113.25 -  295: 422   63
    4    59 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  354: 220  150
    5    30 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  341: 368   50
    6    53 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  269: 381   50
    7    58 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  290: 363   50
    8    56 Anna           Arana                 100.00 -  338: 409   50
    9    58 Adam           Zalewski              100.00 -  305: 348   50
   10    60 Teresa         Zalewska              100.00 +  343: 292  150
   11    56 Joanna         Brychcy               100.00 -  344: 376   50
   12    59 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  348: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  / 12  86.75




	Szymon Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Szepczyński           125.67 -  216: 429   76
    2    62 Maciej         Śliwa                 106.86 +  327: 282  157
    3    51 Janusz         Sojka                 100.00 -  264: 351   50
    4    59 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  220: 354   50
    5    62 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  274: 333   50
    6    59 Sylwester      Wójcik                100.00 -  296: 356   50
    7    64 Kamil          Stokłosa              100.00 +  402: 106  150
    8    57 Andrzej        Bociąga               100.00 -  245: 372   50
    9    59 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  377: 283  150
   10    58 Irena          Ficak                 100.00 -  260: 334   50
   11    62 Jolanta        Kruk                  100.00 +  358: 227  150
   12    59 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  280: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 12  86.08




	Adrian Szczepanik 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Puchalski             127.15 -  250: 521   77
    2    56 Maciej         Lelowicz              100.00 -  247: 304   50
    3    61 Irena          Ficak                 100.00 -  257: 309   50
    4    62 Teresa         Zalewska              100.00 -  194: 395   50
    5    64 Gniewomir      Białek                100.00 +  318: 282  150
    6    60 Agata          Kopta                 100.00 -  270: 355   50
    7    61 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  272: 330   50
    8    63 Patryk         Stokłosa              100.00 +  360:  47  150
    9    61 Wojciech       Obremski              100.00 -  161: 322   50
   10    61 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  218: 368   50
   11    63 Krzysztof      Zalewski              100.00 +  317: 312  150
   12    64 Kamil          Stokłosa              100.00 +  486: 104  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  / 12  85.58




	Zbigniew Szepczyński 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Paweł          Frynia                110.19 -  287: 348   60
    2    44 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  311: 449   50
    3    63 Krzysztof      Zalewski              100.00 +  312: 252  150
    4    56 Katarzyna      Majewska              100.00 +  368: 356  150
    5    42 Rafał          Wesołowski            102.27 -  318: 382   52
    6    48 Mariusz        Makuch                114.13 +  384: 313  164
    7    35 Jakub          Nalepa                100.00 +  343: 310  150
    8    27 Sławomir       Nosek                 128.81 -  281: 354   79
    9    41 Marta          Szeliga-Frynia        102.22 -  326: 427   52
   10    42 Łukasz         Bryła                 100.00 -  329: 331   50
   11    53 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  318: 228  150
   12    46 Agnieszka      Krupka                100.57 +  390: 285  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Tomasz Ulrych 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Robert         Kaciński              105.25 -  288: 437   55
    2    43 Łukasz         Bobowski              100.00 +  350: 321  150
    3    42 Jakub          Witkowski             100.00 +  381: 289  150
    4    29 Sławomir       Nosek                 128.81 -  315: 347   79
    5    36 Piotr          Adamczyk              100.00 -  263: 387   50
    6    47 Krzysztof      Obremski              100.00 -  291: 472   50
    7    52 Stanisław      Stanek                100.00 -  289: 351   50
    8    52 Krzysztof      Sojka                 101.01 +  390: 269  151
    9    51 Joanna         Brychcy               100.00 +  477: 265  150
   10    49 Joanna         Ostrowska             108.21 -  266: 369   58
   11    50 Mariusz        Makuch                114.13 -  298: 343   64
   12    53 Irena          Ficak                 100.00 +  416: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Mirosława Uryzaj 100.00 Mysłowice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Arkadiusz      Biegun                106.51 -  315: 331   57
    2    63 Adam           Zalewski              100.00 +  290: 288  150
    3    50 Grzegorz       Matysiak              114.22 -  353: 374   64
    4    45 Renata         Kowalska              108.15 -  234: 465   58
    5    53 Joanna         Brychcy               100.00 +  343: 327  150
    6    54 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  360: 229  150
    7    39 Andrzej        Szepczyński           125.67 -  314: 416   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  /  7 100.71




	Grzegorz Wilk 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Andrzej        Kwiatkowski           117.54 +  383: 353  168
    2    10 Marek          Dudkiewicz            121.68 -  313: 352   72
    3    29 Tomasz         Lempart               100.00 -  318: 405   50
    4    58 Maciej         Lelowicz              100.00 +  351: 342  150
    5    31 Małgorzata     Sulejewska            107.28 -  344: 451   57
    6    51 Irena          Ficak                 100.00 +  409: 314  150
    7    29 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  363: 337  150
    8    24 Andrzej        Rechowicz             122.77 +  421: 336  173
    9    19 Zbigniew       Wietecki              117.73 -  329: 371   68
   10    24 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  306: 376   50
   11    34 Sylwester      Gryz                  100.00 -  309: 469   50
   12    39 Krzysztof      Sojka                 101.01 +  423: 403  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Jakub Witkowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Czupryniak            134.24 -  346: 456   84
    2    45 Agata          Kopta                 100.00 +  414: 367  150
    3    42 Tomasz         Ulrych                100.00 -  289: 381   50
    4    49 Paweł          Frynia                110.19 -  331: 391   60
    5    51 Wojciech       Obremski              100.00 +  427: 266  150
    6    39 Renata         Rosół                 100.00 +  333: 328  150
    7    24 Robert         Kamiński              121.44 +  423: 331  171
   10    19 Aleksander     Puchalski             127.50 -  417: 457   78
   11    30 Stanisław      Ochot                 122.97 +  416: 312  173
   12    26 Katarzyna      Klimała               100.00 +  432: 397  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 10 121.60




	Justyna Woszczyna 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Paweł          Jędryka               110.85 -  324: 402   61
    2    55 Jolanta        Kruk                  100.00 +  422: 227  150
    3    47 Maciej         Lelowicz              100.00 +  343: 279  150
    4    18 Dawid          Pikul                 130.90 -  189: 495   81
    5    43 Andrzej        Szepczyński           125.67 +  335: 329  176
    6    32 Grzegorz       Pukniel               106.93 -  325: 391   57
    7    36 Janusz         Sojka                 100.00 +  299: 280  150
    8    29 Katarzyna      Klimała               100.00 -  381: 409   50
    9    40 Piotr          Adamczyk              100.00 -  301: 364   50
   10    44 Stanisław      Ochot                 122.97 -  274: 476   73
   11    54 Krzysztof      Borodziuk             103.80 -  277: 362   54
   12    57 Wojciech       Obremski              100.00 +  374: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Wojciech Wróbel 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Stępień               128.62 -  172: 511   79
    2    66 Michał         Trumpus               115.00 -  151: 536   65
    3    66 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  332: 394   50
    4    66 Adam           Zalewski              100.00 -  219: 350   50
    5    65 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  245: 310   50
    6    66 Piotr          Matyasik              100.00 -  287: 346   50
    7    66 Gniewomir      Białek                100.00 -  237: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     394  /  7  56.29




	Sylwester Wójcik 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Renata         Kowalska              108.15 -  298: 440   58
    2    36 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  358: 390   50
    3    56 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  307: 249  150
    4    43 Bartosz        Orłowski              100.00 -  372: 485   50
    5    54 Krzysztof      Borodziuk             103.80 -  264: 372   54
    6    59 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  356: 296  150
    7    59 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  479: 337  150
    8    34 Małgorzata     Sulejewska            107.28 +  395: 334  157
    9    30 Piotr          Rosół                 115.82 -  403: 446   66
   10    43 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  415: 320  150
   11    32 Marta          Szeliga-Frynia        102.22 +  384: 278  152
   12    28 Grzegorz       Pukniel               106.93 +  412: 396  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Wojciech Zajączkowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Grzegorz       Matysiak              114.22 -  318: 322   64
    2    61 Andrzej        Matyasik              100.00 +  378: 284  150
    3    30 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  236: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     264  /  3  88.00




	Teresa Zalewska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                139.61 -  263: 367   90
    2    49 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  297: 338   50
    3    52 Magdalena      Ochot                 106.78 -  325: 395   57
    4    62 Adrian         Szczepanik            100.00 +  395: 194  150
    5    61 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  340: 232  150
    6    44 Andrzej        Szepczyński           125.67 -  242: 444   76
    7    54 Katarzyna      Majewska              100.00 +  429: 323  150
    8    47 Dorota         Maciejuk              100.00 -  343: 348   50
    9    44 Małgorzata     Sulejewska            107.28 -  315: 359   57
   10    60 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  292: 343   50
   11    57 Andrzej        Bociąga               100.00 -  316: 345   50
   12    60 Leszek         Kilian                100.00 -  287: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  / 12  81.67




	Adam Zalewski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Szymon         Fidziński             138.86 -  209: 537   89
    2    63 Mirosława      Uryzaj                100.00 -  288: 290   50
    3    62 Maciej         Śliwa                 106.86 -  302: 383   57
    4    66 Wojciech       Wróbel                100.00 +  350: 219  150
    5    57 Przemysław     Herdzina              100.00 -  289: 420   50
    6    64 Patryk         Stokłosa              100.00 +  457:  49  150
    7    51 Wojciech       Sołdan                104.57 -  204: 395   55
    8    55 Mariusz        Makuch                114.13 -  236: 417   64
    9    58 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  348: 305  150
   10    57 Joanna         Brychcy               100.00 +  385: 374  150
   11    55 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  239: 562   50
   12    58 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  289: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 12  88.75




	Krzysztof Zalewski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.18 -  274: 461   67
    2    47 Dawid          Pikul                 130.90 -  220: 542   81
    3    63 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  252: 312   50
    4    63 Anna           Arana                 100.00 -  268: 313   50
    5    67 Kamil          Stokłosa              100.00 +  324: 165  150
    6    58 Krzysztof      Usakiewicz            135.94 -  302: 415   86
    7    62 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  297: 214  150
    9    63 Renata         Polończyk             100.00 +  400: 330  150
   10    59 Katarzyna      Majewska              100.00 -  294: 391   50
   11    63 Adrian         Szczepanik            100.00 -  312: 317   50
   12    63 Andrzej        Matyasik              100.00 -  288: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     934  / 11  84.91




	Arkadiusz Łydka 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.02 -  226: 564   91
    2    60 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  317: 375   50
    3    56 Sylwester      Wójcik                100.00 -  249: 307   50
    4    60 Paweł          Kokoszka              100.00 -  264: 278   50
    5    65 Wojciech       Wróbel                100.00 +  310: 245  150
    6    56 Magdalena      Ochot                 106.78 +  410: 304  157
    7    58 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  363: 290  150
    8    49 Renata         Rosół                 100.00 -  300: 412   50
    9    54 Mariusz        Makuch                114.13 +  364: 326  164
   10    46 Marek          Rogalski              100.00 +  417: 344  150
   11    39 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  426: 350  150
   12    33 Arkadiusz      Biegun                106.51 -  259: 416   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75


Lista rankingowa na dzień 29-08-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.64  27192  188
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.08  28095  195
   3 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.61  28038  198
   4 Kamil Górka                    Łęczna               140.59  27977  199
   5 Tomasz Zwoliński               Warszawa             140.37  27934  199
   6 Szymon Fidziński               Warszawa             140.19  27057  193
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               139.69  13550   97
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.63  26809  192
   9 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             138.79  27202  196
  10 Krzysztof Mówka                Toruń                138.35  26979  195
  11 Sławomir Kordjalik             Warszawa             137.27  26631  194
  12 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.79  18604  136
  13 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.19  14708  108
  14 Paweł Dawidson                 Częstochowa          135.50  12466   92
  15 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.46  25738  190
  16 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.43  26409  195
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  15153  112
  18 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  19 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.20  26094  193
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.90  25361  188
  21 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.80  26961  200
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.05  25147  189
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.01  23676  178
  24 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  25 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.17  14691  112
  26 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.04   6290   48
  27 Dawid Pikul                    Poznań               130.15  25250  194
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.10  25433  197
  29 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.84   4123   32
  30 Joanna Stępień                 Katowice             128.84  24480  190
  31 Bartosz Morawski               Gliwice              128.31   5004   39
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.15  24989  195
  33 Marek Syczuk                   Warszawa             128.01  24834  194
  34 Sławomir Nosek                 Mielec               127.85  16621  130
  35 Jarosław Puchalski             Łódź                 127.85  24420  191
  36 Radosław Konca                 Warszawa             127.48  24987  196
  37 Marcin Kamiński                Warszawa             127.47  11727   92
  38 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.32   8276   65
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.28  25456  200
  40 Małgorzata Kania               Milanówek            127.11  22752  179
  41 Paweł Jackowski                Warszawa             126.79  24724  195
  42 Kuba Koisar                    Warszawa             126.51   6958   55
  43 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.50  18216  144
  44 Sławomir Kucia                 Kraków               125.70  22878  182
  45 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  46 Marcin Bożek                   Będzin               124.90  10991   88
  47 Andrzej Szepczyński            Kraków               124.43  19162  154
  48 Filip Warzecha                 Gdynia               123.88  14122  114
  49 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  50 Marek Roszak                   Poznań               122.92  23846  194
  51 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  52 Mariusz Margalski              Warszawa             122.74   9942   81
  53 Piotr Pietuchowski             Białystok            122.66  22201  181
  54 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   4770   39
  55 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.24  18825  154
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.24  23103  189
  57 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.03   9640   79
  58 Michał Makowski                Warszawa             121.97  11587   95
  59 Maciej Grabowski               Warszawa             121.90   8411   69
  60 Radosław Sowiński              Warszawa             121.69  24095  198
  61 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.56  24312  200
  62 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.35  18809  155
  63 Roman Sulima                   Warszawa             121.32   7279   60
  64 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.28  20618  170
  65 Lucyna Korga                   Zabrze               121.23  23277  192
  66 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.11  23374  193
  67 Krzysztof Pypno                Gliwice              120.95   4596   38
  68 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  18112  150
  69 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  70 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  71 Maciej Perzyński               Piła                 120.30  20330  169
  72 Andrzej Kowalski               Kowale               120.23   3607   30
  73 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.22   8295   69
  74 Artur Irzyk                    Strzyżów             120.08   5764   48
  75 Rafał Matczak                  Pruszków             119.99  23997  200
  76 Jacek Pietruszka               Kraków               119.60   5143   43
  77 Stanisław Gasik                Warszawa             119.34  23391  196
  78 Michał Waszkiewicz             Warszawa             119.24  22537  189
  79 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.21  14305  120
  80 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  81 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  82 Grzegorz Matysiak              Kraków               118.84   7249   61
  83 Iwona Baran                    Kraków               118.81  23643  199
  84 Stanisław Ochot                Katowice             118.80   5821   49
  85 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             118.79  11641   98
  86 Arkadiusz Jaworski             Tychy                118.44  13265  112
  87 Katarzyna Stępień              Katowice             118.37   8996   76
  88 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.28  23183  196
  89 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.22  16905  143
  90 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.11  16654  141
  91 Filip Klar                     Mielec               117.96   8611   73
  92 Halina Roszak                  Poznań               117.78  23084  196
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69  23068  196
  94 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.60   5057   43
  95 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.30  22169  189
  96 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              117.14  19211  164
  97 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.93  23270  199
  98 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.88  19986  171
  99 Marcin Figiel                  Zawichost            116.50  13631  117
 100 Irena Sołdan                   Rumia                116.30  17096  147
 101 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
 102 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             116.06  22864  197
 103 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 104 Andrzej Lożyński               Piastów              115.90   5795   50
 105 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             115.77  21997  190
 106 Ewa Ciszewska                  Katowice             115.62   7631   66
 107 Michał Trumpus                 Wrocław              115.35   7959   69
 108 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             115.33  21913  190
 109 Filip Sosin                    Warszawa             115.16  22687  197
 110 Piotr Rosół                    Warszawa             114.81  22044  192
 111 Robert Soszka                  Warszawa             114.80  22845  199
 112 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.56  19933  174
 113 Joanna Juszczak                Warszawa             114.44  22659  198
 114 Dominik Wester                 Warszawa             114.30   5258   46
 115 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             114.30  15431  135
 116 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             114.30  22289  195
 117 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.25  22735  199
 118 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 119 Miłosz Wrzałek                 Reda                 113.98  20174  177
 120 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.90  12415  109
 121 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.39   6350   56
 122 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 123 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 124 Paweł Jędryka                  Tarnów               112.81   6543   58
 125 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            112.74  16009  142
 126 Jarosław Żuliński              Szczecin             112.65   5407   48
 127 Grzegorz Wilk                  Kraków               112.37   4607   41
 128 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.22  19189  171
 129 Maurycy Machnio                Lipiany              111.95   6605   59
 130 Artur Koszel                   Inowrocław           111.75   4023   36
 131 Zdzisław Szota                 Warszawa             111.73   8268   74
 132 Kazimierz Merklejn             Szczecin             111.47  14603  131
 133 Beata Madej                    Lublin               111.44   9584   86
 134 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.23  10567   95
 135 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.21  22242  200
 136 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            111.17  17342  156
 137 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       111.09  11776  106
 138 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.96  20971  189
 139 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.91   3771   34
 140 Paweł Opyc                     Warszawa             110.78  21602  195
 141 Kamil Klinkosz                 Rumia                110.73   6644   60
 142 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  110.49  22097  200
 143 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 144 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 145 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.15   4516   41
 146 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.13  17951  163
 147 Paweł Ochot                    Katowice             110.07   5944   54
 148 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.04   5942   54
 149 Leszek Stecuła                 Bytom                110.02   9242   84
 150 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.94  15611  142
 151 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 152 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 153 Piotr Krzemiński               Warszawa             109.58   7999   73
 154 Piotr Adamczyk                 Tarnów               109.56   4492   41
 155 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.51  13798  126
 156 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.49   4489   41
 157 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 158 Renata Kowalska                Bielsko Biała        109.40  21770  199
 159 Grzegorz Pukniel               Lublin               109.40  21770  199
 160 Joanna Ostrowska               Warszawa             109.36  20998  192
 161 Marcin Skowron                 Zabrze               108.97   8064   74
 162 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.82  21329  196
 163 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 164 Paweł Majewski                 Warszawa             108.43   7048   65
 165 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 166 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 167 Władysław Zieliński            Lębork               108.04  10156   94
 168 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 169 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.92  21152  196
 170 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 171 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 172 Mariusz Makuch                 Zator                107.63   3767   35
 173 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            107.60  20122  187
 174 Lucyna Śniadach                Rumia                107.46  20955  195
 175 Krzysztof Jaworski             Warszawa             107.32  16312  152
 176 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.23  11474  107
 177 Katarzyna Klimała              Kraków               107.23   3217   30
 178 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 107.17   3751   35
 179 Adam Legięć                    Warszawa             107.06   3319   31
 180 Arkadiusz Biegun               Kraków               106.90  13363  125
 181 Dominik Piasecki               Słupsk               106.68   6294   59
 182 Jacek Petrus                   Wrocław              106.67   8320   78
 183 Beata Piotrowska               Łódź                 106.60  21213  199
 184 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             106.58  12576  118
 185 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 186 Jerzy Luter                    Bytom                106.30  20090  189
 187 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.29  20196  190
 188 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 189 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.10   9761   92
 190 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.92   8368   79
 191 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            105.66  19970  189
 192 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.65  10671  101
 193 Adam Cieśla                    Częstochowa          105.58   3801   36
 194 Małgorzata Sulejewska          Kraków               105.56  10134   96
 195 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 196 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 197 Magdalena Ochot                Katowice             105.15   8833   84
 198 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 199 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.69   4397   42
 200 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.66   8896   85
 201 Grażyna Furman                 Sosnowiec            104.65   3244   31
 202 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.48   4388   42
 203 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 204 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 205 Wojciech Sołdan                Rumia                104.02  11026  106
 206 Magdalena Mroziuk              Warszawa             103.97   6030   58
 207 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.84  19625  189
 208 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               103.49  17594  170
 209 Jolanta Kosmowska              Warszawa             103.36  19845  192
 210 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 211 Adam Jurkowski                 Knurów               103.21   3922   38
 212 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 213 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 214 Roman Figiel                   Zawichost            103.00   9682   94
 215 Michał Szymkowski              Wrocław              102.77   3597   35
 216 Monika Siemaszko               Lipiany              102.62   4926   48
 217 Joanna Kubik                   Częstochowa          102.52   6664   65
 218 Tomasz Lempart                 Kraków               102.44   3995   39
 219 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.38   4812   47
 220 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.33  19749  193
 221 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 222 Rafał Wesołowski               Warszawa             102.13  18689  183
 223 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.93  14984  147
 224 Sylwester Wójcik               Lublin               101.91   7643   75
 225 Ewa Fiszer                     Wrocław              101.90   3057   30
 226 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 227 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 228 Małgorzata Jóźwiak             Iława                101.43  16838  166
 229 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 230 Agnieszka Krupka               Krosno               100.92  11707  116
 231 Bartosz Orłowski               Bytom                100.82   6251   62
 232 Krzysztof Sojka                Łódź                 100.67  12584  125
 233 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            100.67   9060   90
 234 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 235 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 236 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 237 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 238 Sylwester Gryz                 Zabrze               100.11  14015  140
 239 Michał Sosin                   Warszawa              99.77   6884   69
 240 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 241 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.47  19895  200
 242 Sławomir Zabawa                Jasło                 99.23  10518  106
 243 Joanna Brychcy                 Katowice              99.22  10021  101
 244 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 245 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 246 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   98.81   4743   48
 247 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 248 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 249 Renata Rosół                   Warszawa              97.77  18381  188
 250 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 251 Monika Rubinstein              Warszawa              97.57  19515  200
 252 Maria Jarosz                   Lublin                97.48  14329  147
 253 Marek Kocikowski               Ostróda               97.21  10790  111
 254 Henryk Ryś                     Warszawa              97.19   4082   42
 255 Anna Arana                     Warszawa              97.05   9608   99
 256 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 257 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.04   7971   83
 258 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 259 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 260 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              95.75   3447   36
 261 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.69   4306   45
 262 Irena Ficak                    Mielec                95.30   5718   60
 263 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.99   8549   90
 264 Beata Kościańska               Lublin                94.87   5692   60
 265 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 266 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 267 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 268 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.27   2828   30
 269 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 270 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 271 Janusz Sojka                   Łódź                  93.69   6558   70
 272 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 273 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                93.24   5035   54
 274 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 275 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 276 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 277 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               91.83   3306   36
 278 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 279 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.50   3477   38
 280 Ziemowit Pazda                 Wrocław               91.29   9038   99
 281 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 282 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             90.21   6585   73
 283 Grażyna Wesołowska             Łódź                  89.90   8181   91
 284 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 285 Mariusz Rogalski               Iława                 89.62   3585   40
 286 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 287 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 288 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 289 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 290 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 291 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 292 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 293 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  88.23   7235   82
 294 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 295 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 296 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 297 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.97  12089  139
 298 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 299 Teresa Zalewska                Racibórz              85.25   3410   40
 300 Jerzy Augustyniak              Łódź                  85.12   3575   42
 301 Piotr Madej                    Lublin                85.10   7148   84
 302 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 303 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              83.84   4779   57
 304 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.68   8870  106
 305 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 306 Piotr Marusa                   Szczytno              82.77   2483   30
 307 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 308 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.04   3938   48
 309 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 310 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 311 Adam Zalewski                  Racibórz              78.97   3159   40
 312 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 313 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.05   6701   93
 314 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 315 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 316 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 29-08-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   2 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   3 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   4 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.17   2528   29
   5 Robert Włodarczyk              Wrocław               85.03   2466   29
   6 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   7 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
   8 Joanna Kubińska                Warszawa              67.33   1818   27
   9 Marek Rogalski                 Chełm                 99.62   2590   26
  10 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  11 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  12 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  13 Joanna Rubaj                   Lublin                83.04   2159   26
  14 Wiktor Stępień                 Katowice             135.88   3397   25
  15 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.04   2151   25
  16 Łukasz Kozub                   Brzesko              130.58   3134   24
  17 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  18 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.62   2727   24
  19 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  20 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.33   2672   24
  21 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  22 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.38   2577   24
  23 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  24 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  25 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  26 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  27 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  28 Aneta Szubiak                  Łódź                 104.17   2500   24
  29 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.17   2452   24
  30 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  31 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  32 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  33 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  34 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  35 Bożena Matysiak                Kraków                96.08   2306   24
  36 Beata Łażewska                 Gdynia                95.00   2280   24
  37 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  38 Anna Biegańska                 Białystok             93.00   2232   24
  39 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  40 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  41 Andrzej Bociąga                Chorzów               91.62   2199   24
  42 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  43 Leszek Kilian                  Jaworzno              88.46   2123   24
  44 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  45 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  46 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  47 Dorota Maciejuk                Warszawa             105.57   2428   23
  48 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  49 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  50 Paweł Szulc                    Szczecin              97.52   2243   23
  51 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  52 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  53 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  54 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  55 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  56 Tomasz Sulejewski              Kraków                74.13   1705   23
  57 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.36   2054   22
  58 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  59 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  60 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  61 Kinga Niżewska                 Warszawa             100.00   2100   21
  62 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  63 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  65 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  66 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  67 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  68 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  69 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  70 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  71 Łukasz Bryła                   Mielec               119.44   2150   18
  72 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  73 Małgorzata Niciporuk           Rumia                114.94   2069   18
  74 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  75 Maciej Chmielowski             Kraków                98.61   1775   18
  76 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  77 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  78 Anna Pendowska                 Rumia                 91.61   1649   18
  79 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                88.78   1598   18
  80 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  81 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  82 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  83 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  84 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  85 Justyna Woszczyna              Kraków                99.88   1698   17
  86 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  87 Szymon Stolarczyk              Zator                 81.59   1387   17
  88 Łukasz Miłosz                  Warszawa              62.18   1057   17
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  90 Marta Kleinrok                 Lublin                91.50   1464   16
  91 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  92 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  93 Maciej Hebda                   Tarnów               126.60   1899   15
  94 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.00   1500   15
  95 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  96 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  97 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  98 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  99 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 100 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 101 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
 102 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
 103 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 104 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 105 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 106 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 107 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 108 Andrzej Grabiński              Suchedniów           141.75   1701   12
 109 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 110 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 111 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 112 Elżbieta Jankowska             Wrocław              120.50   1446   12
 113 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 114 Joanna Zadrożna                Szczecin             118.67   1424   12
 115 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 116 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 117 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 118 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             114.25   1371   12
 119 Piotr Chabowski                Piła                 113.75   1365   12
 120 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 121 Łukasz Bobowski                Suchedniów           110.83   1330   12
 122 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 123 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              109.50   1314   12
 124 Krzysztof Obremski             Legnica              109.25   1311   12
 125 Przemysław Herdzina            Kraków               108.92   1307   12
 126 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 127 Michał Korzeniowski            Kraków               106.67   1280   12
 128 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 129 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 130 Daniel Czernatowicz            Kraków               106.25   1275   12
 131 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 132 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 133 Zbigniew Szepczyński           Kraków               104.83   1258   12
 134 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 135 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              103.25   1239   12
 136 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 137 Agnieszka Biegańska            Białystok            102.25   1227   12
 138 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 139 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 140 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 141 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 142 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 143 Danuta Langiewicz              Ostróda               98.25   1179   12
 144 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 145 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 146 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 147 Stanisław Harat                Kęty                  97.25   1167   12
 148 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 149 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                97.17   1166   12
 150 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 151 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 152 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  96.92   1163   12
 153 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 154 Michał Jaworek                 Zabrze                96.75   1161   12
 155 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 156 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 157 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 158 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 159 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 160 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 161 Ewa Zając                      Mrągowo               94.25   1131   12
 162 Maciej Lelowicz                Kraków                93.25   1119   12
 163 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 164 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 165 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 166 Maciej Zięba                   Wrocław               91.75   1101   12
 167 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 168 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 169 Joanna Duda                    Zabrze                90.42   1085   12
 170 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 171 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 172 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 173 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 174 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 175 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 176 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 177 Wojciech Obremski              Legnica               88.42   1061   12
 178 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 179 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 180 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 181 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 182 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 183 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 184 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 185 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 186 Renata Polończyk               Bielsko Biała         86.50   1038   12
 187 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 188 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 189 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 190 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 191 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 192 Adrian Szczepanik              Zator                 85.58   1027   12
 193 Piotr Chmielewski              Mrągowo               85.08   1021   12
 194 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 195 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 196 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 197 Katarzyna Majewska             Lublin                84.00   1008   12
 198 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 199 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 200 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 201 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 202 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 203 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 204 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 205 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 206 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 207 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 208 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 209 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 210 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 211 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 212 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 213 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 214 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 215 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 216 Eligiusz Jankowski             Wrocław              100.55   1106   11
 217 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 218 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 219 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 220 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 221 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 222 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 223 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 224 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 225 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 226 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 227 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 228 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 229 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 230 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 231 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 232 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 233 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 234 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 235 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 236 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 237 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 238 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 239 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 240 Kamil Stokłosa                 Skawina               70.18    772   11
 241 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 242 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 243 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 244 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 245 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 246 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 247 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 248 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 249 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 250 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 251 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 252 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 253 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 254 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 255 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 256 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 257 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 258 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 259 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 260 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 261 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 262 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 263 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 264 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 265 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 266 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 267 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 268 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 269 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 270 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 271 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 272 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 273 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 274 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 275 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 276 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 277 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 278 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 279 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 280 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 281 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 282 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 283 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               96.43    675    7
 284 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 285 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 286 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 287 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 288 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 289 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 290 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 291 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 292 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 293 Wojciech Wróbel                Zator                 56.29    394    7
 294 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 295 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 296 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 297 Paweł Stanosz                  Warszawa             148.50    891    6
 298 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 299 Bogusław Kuma                  Słupsk               130.83    785    6
 300 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 301 Sylwia Buks                    Warszawa              91.83    551    6
 302 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 303 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 304 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 305 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 306 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 307 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 308 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 309 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 310 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 311 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 312 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 313 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 314 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 315 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 316 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 317 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 318 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 319 Przemysław Drochomirecki       Kraków               121.20    606    5
 320 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 321 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 322 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 323 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 324 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 325 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 326 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 327 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 328 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 329 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 330 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 331 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 332 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 333 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 334 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 335 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 336 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 337 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 338 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 339 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 340 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 341 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 342 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 343 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 344 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 345 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 346 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 347 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 348 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 349 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 350 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 351 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 352 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 353 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 354 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 355 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 356 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 357 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 358 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 359 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 360 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 361 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 362 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 363 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 364 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 365 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 366 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 367 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 368 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 369 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 370 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 371 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 372 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 373 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 374 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 375 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 376 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 377 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 378 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 379 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 380 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 381 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 382 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 383 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 384 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 385 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 386 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 387 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 388 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 389 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 390 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 391 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 392 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 393 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 394 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 395 Slawomir Zieliński             Lębork                62.00     62    1
 396 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 397 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 398 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 399 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 400 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 401 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 402 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 403 Marzena Szulc                  Szczecin              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie