Katowice12
sierpnia
Katowice 12-15 sierpnia IV Maraton Scrabblowy
Kraków20
sierpnia
Kraków 20-21 sierpnia IX Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2005
Nowe Miasto Lubawskie27
sierpnia
Nowe Miasto Lubawskie 27-28 sierpnia Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielsku
IX Mistrzostwa Krakowa — Magik znów czaruje20 - 21 sierpnia 2005 — IX Mistrzostwa KrakowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IX Mistrzostwa Krakowa Kraków, 20 - 21 sierpnia 2005
Grand Prix 2005

Konkurs Relacja z turnieju


IX Mistrzostwa Krakowa — Magik znów czarujeRok temu Mistrzostwa Krakowa pobiły rekord frekwencji ustanowiony w  Ostródzie. Tym razem ta sztuka się nie udała, ale magiczna (nomen omen) liczba 100 uczestników została przekroczona. Pierwszego dnia całej stawce przewodził Mariusz Skrobosz, który jako jedyny miał 7 zwycięstw, do tego ze średnią 476 pkt na partię. Jednak w niedzielę szczęście uśmiechało się do  innych, a lider wygrał tylko 12 rundę i ostatecznie zajął 9 miejsce. Turniej wygrał Tomasz Zwoliński z 10 punktami przed Kamilem Górką (9,5) oraz Stanisławem Rydzikiem z (9). Organizatorzy przygotowali bardzo dużo nagród, dla pierwszej "trójki" puchary, a nagrodę dodatkową od Jolanty Chłopińskiej "jolac" wylosował Wojciech Wróbel z Zatora. Gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich uczestników za osiągnięte wyniki.
Za rok jubileuszowe X Mistrzostwa Krakowa, na które organizatorzy już serdecznie zapraszają.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa
VII Mistrzostwa Krakowa
VI Mistrzostwa Krakowa




Wyniki turnieju IX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               138.09     10.0     4957     1938      838
  2 Kamil           Górka                Łęczna                 138.82      9.5     4815     1854      490
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               136.17      9.0     4930     1825      652
  4 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.40      9.0     4846     1776      581
  5 Sławomir        Kucia                Kraków                 129.02      9.0     4772     1682      479
  6 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               142.44      9.0     4767     1790      484
  7 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 114.01      9.0     4661     1682      546
  8 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               140.41      8.0     5248     1690     1046
  9 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.80      8.0     5065     1634      507
 10 Dawid           Pikul                Poznań                 136.75      8.0     4772     1573      585
 11 Jarosław        Puchalski            Łódź                   123.19      8.0     4728     1722      244
 12 Łukasz          Kozub                Brzesko                113.39      8.0     4725     1577      397
 13 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          120.12      8.0     4618     1523      555
 14 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               119.48      8.0     4599     1620       44
 15 Radosław        Sowiński             Warszawa               119.22      8.0     4595     1657       95
 16 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               136.83      8.0     4582     1603      417
 17 Iwona           Kucia                Kraków                 123.32      8.0     4470     1582      238
 18 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               119.63      8.0     4339     1659       26
 19 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.24      8.0     4281     1551      -46
 20 Michał          Trumpus              Wrocław                128.97      7.0     5071     1432      704
 21 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   132.32      7.0     4990     1564      347
 22 Piotr           Pietuchowski         Białystok              130.84      7.0     4696     1496      230
 23 Tomasz          Ciejka               Kraków                 111.19      7.0     4652     1575      410
 24 Jakub           Zaryński             Świnoujście            117.33      7.0     4618     1479      349
 25 Filip           Sosin                Warszawa               128.53      7.0     4614     1394      349
 26 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               120.98      7.0     4593     1484      487
 27 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             118.90      7.0     4576     1587      364
 28 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.92      7.0     4550     1469      110
 29 Damian          Krężel               Mielec                 107.65      7.0     4497     1453      218
 30 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          118.52      7.0     4473     1451      323
 31 Artur           Irzyk                Strzyżów               124.98      7.0     4464     1369      375
 32 Jerzy           Luter                Bytom                  105.64      7.0     4363     1422      402
 33 Tomasz          Lempart              Kraków                 109.08      7.0     4265     1500     -148
 34 Joanna          Duda                 Zabrze                 100.00      7.0     4201     1497       27
 35 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               121.77      7.0     4182     1394     -271
 36 Jarosław        Sobczak              Warszawa               112.16      6.5     4417     1328      177
 37 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  100.00      6.5     4297     1406       81
 38 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 116.66      6.0     4716     1348      313
 39 Dariusz         Dzierża              Kraków                 100.00      6.0     4639     1394      363
 40 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               100.00      6.0     4571     1356       69
 41 Filip           Klar                 Mielec                 116.78      6.0     4511     1420      306
 42 Justyna         Fugiel               Sandomierz             137.30      6.0     4496     1392       75
 43 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 119.70      6.0     4495     1450      -97
 44 Katarzyna       Klimała              Kraków                 114.75      6.0     4438     1371      211
 45 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  103.74      6.0     4426     1359      134
 46 Beata           Piotrowska           Łódź                   109.65      6.0     4418     1575     -289
 47 Michał          Jaworek              Zabrze                 102.03      6.0     4367     1374      102
 48 Jarosław        Krzemiński           Tuchów                 100.00      6.0     4324     1368      116
 49 Łukasz          Bryła                Mielec                 127.33      6.0     4312     1374     -268
 50 Anna            Niedzielko           Szczecin               100.24      6.0     4248     1431     -207
 51 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               112.78      6.0     4242     1314     -253
 52 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 112.16      6.0     4192     1333      -10
 53 Edyta           Arent-Irzyk          Kraków                 100.00      6.0     4172     1345      124
 54 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               104.77      6.0     4169     1345     -418
 55 Kamil           Jagliński            Ostrowiec Świętokrzyski   100.00      6.0     4162     1400      -55
 56 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    100.00      6.0     3985     1305       51
 57 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      6.0     3973     1350     -476
 58 Mariusz         Makuch               Zator                  109.12      5.5     4217     1359     -122
 59 Andrzej         Stańczyk             Kraków                 100.00      5.0     4672     1282      -34
 60 Paweł           Jędryka              Tarnów                 114.77      5.0     4410     1219      158
 61 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                106.89      5.0     4391     1223      128
 62 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 100.00      5.0     4312     1179      184
 63 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 112.18      5.0     4304     1191       19
 64 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           120.54      5.0     4287     1203       17
 65 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.18      5.0     4254     1263     -353
 66 Agnieszka       Krupka               Krosno                 112.28      5.0     4250     1262     -154
 67 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       100.00      5.0     4225     1208      -94
 68 Marcin          Skowron              Zabrze                 111.30      5.0     4221     1245     -229
 69 Kazimierz       Dziadkowiec          Kraków                 100.00      5.0     4215     1191      -82
 70 Maciej          Lelowicz             Kraków                 115.61      5.0     4203     1176       64
 71 Maciej          Śliwa                Zabrze                 111.60      5.0     4115     1272      -95
 72 Tomasz          Górka                Łęczna                 100.00      5.0     4084     1232     -347
 73 Szymon          Stolarczyk           Zator                  100.00      5.0     3822     1168     -314
 74 Tomasz          Jedynak              Skarżysko              100.00      5.0     3804     1163     -602
 75 Anna            Chybowska            Sochaczew              100.00      5.0     3748     1146     -131
 76 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      5.0     3731     1172     -442
 77 Jagoda          Żbikowska            Warszawa               100.00      5.0     3624     1149     -618
 78 Miłosz          Wrzałek              Reda                   123.52      4.0     4360     1135     -238
 79 Joanna          Ostrowska            Warszawa               105.78      4.0     4221     1186     -307
 80 Jan             Kozłowski            Kraków                 103.67      4.0     4173     1133     -382
 81 Michał          Ozimiński            Łódź                   109.94      4.0     4158     1139     -476
 82 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      4.0     4074     1124       65
 83 Wojciech        Wróbel               Zator                  100.00      4.0     3925     1118     -393
 84 Rafał           Wagnerowski          Tarnów                 100.00      4.0     3915     1120     -367
 85 Krzysztof       Ufir                 Nowy Targ              100.00      4.0     3646     1042     -591
 86 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      4.0     3611     1065     -541
 87 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     3588     1030     -701
 88 Anna            Bogucka              Wrocław                100.00      4.0     3395     1076     -884
 89 Ewa             Ciszewska            Katowice               114.62      4.0     2592      775      215
 90 Andrzej         Gostomski            Łódź                   112.11      4.0     2149      725      563
 91 Przemysław      Drochomirecki        Kraków                 100.00      4.0     1943      689       88
 92 Michał          Korzeniowski         Kraków                 100.00      3.0     3959      961     -462
 93 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 100.00      3.0     3640      950     -587
 94 Małgorzata      Sikora               Kraków                 100.00      3.0     3581      950     -637
 95 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      3.0     3511      918     -426
 96 Daniel          Czernatowicz         Kraków                 120.33      3.0     2562      797     -162
 97 Monika          Ścisłowska           Chrzanów               100.00      2.0     3668      869     -591
 98 Wojciech        Szkutnik             Kraków                 100.00      2.0     3333      846     -856
 99 Kamil           Stokłosa             Skawina                100.00      2.0     2824      831    -1315
100 Jacek           Pietruszka           Kraków                 122.31      2.0     1053      377       56
101 Bożena          Opalińska            Kraków                 100.00      0.5      731      119       57
102 Teresa          Lachowicz            Kraków                 100.00      0.0      387      119     -284
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble



	Kazimierz.J Merklejn 144.40 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Skowron               111.30 +  434: 316  161
    2    15 Andrzej        Kwiatkowski           119.48 +  486: 400  169
    3     4 Radosław       Sowiński              119.22 +  411: 272  169
    4     3 Andrzej        Grabiński             118.90 +  415: 347  169
    5     3 Beata          Piotrowska            109.65 -  384: 404   60
    6     3 Jarosław       Puchalski             123.19 -  300: 421   73
    7     9 Łukasz         Bryła                 127.33 +  390: 380  177
    8     6 Andrzej        Rechowicz             125.18 +  424: 307  175
    9     4 Tomasz         Ciejka                111.19 +  349: 345  161
   10     1 Tomasz         Zwoliński             138.09 +  407: 294  188
   11     2 Stanisław      Rydzik                136.17 +  455: 371  186
   12     1 Tomasz         Zwoliński             138.09 -  391: 408   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 12 148.00




	Mateusz Żbikowski 142.44 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Ciejka                111.19 -  370: 407   61
    2    29 Michał         Trumpus               128.97 +  420: 410  179
    3    22 Andrzej        Przybyłowicz          104.77 +  410: 286  155
    4    16 Ewa            Strzelczyk            119.63 +  464: 285  170
    5     7 Andrzej        Grabiński             118.90 +  429: 337  169
    6     6 Grzegorz       Wilk                  119.70 +  390: 333  170
    7     5 Beata          Piotrowska            109.65 +  425: 325  160
    8     2 Sławomir       Kordjalik             140.41 +  386: 385  190
    9     2 Stanisław      Rydzik                136.17 +  409: 361  186
   10     2 Jarosław       Puchalski             123.19 +  409: 385  173
   11     1 Tomasz         Zwoliński             138.09 -  303: 384   88
   12     2 Kamil          Górka                 138.82 -  352: 385   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 12 149.17




	Mariusz Skrobosz 140.80 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Ozimiński             109.94 +  550: 346  160
    2     1 Wojciech       Wróbel                100.00 +  497: 354  150
    3     1 Tomasz         Ciejka                111.19 +  480: 363  161
    4     1 Daniel         Czernatowicz          120.33 +  446: 340  170
    5     1 Jakub          Zaryński              117.33 +  430: 362  167
    6     1 Beata          Piotrowska            109.65 +  509: 290  160
    7     1 Andrzej        Gostomski             112.11 +  421: 335  162
    8     1 Stanisław      Rydzik                136.17 -  329: 458   86
    9     1 Tomasz         Zwoliński             138.09 -  351: 439   88
   10     3 Ewa            Strzelczyk            119.63 -  355: 432   70
   11     4 Sławomir       Kordjalik             140.41 -  304: 515   90
   12     6 Ewa            Strzelczyk            119.63 +  393: 324  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Sławomir Kordjalik 140.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Beata          Piotrowska            109.65 -  384: 407   60
    2    27 Miłosz         Wrzałek               123.52 +  434: 325  174
    3    16 Michał         Jaworek               102.03 +  419: 359  152
    4    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.12 +  381: 346  170
    5     9 Radosław       Sowiński              119.22 +  447: 394  169
    6     8 Kamil          Jagliński             100.00 +  546: 238  150
    7     2 Jarosław       Puchalski             123.19 +  454: 331  173
    8     2 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  385: 386   92
    9     3 Dawid          Pikul                 136.75 +  476: 282  187
   10     4 Stanisław      Rydzik                136.17 -  387: 389   86
   11     4 Mariusz        Skrobosz              140.80 +  515: 304  191
   12     3 Stanisław      Rydzik                136.17 -  420: 441   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Kamil Górka 138.82 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Makuch                109.12 =  407: 407  109
    2    24 Michał         Waszkiewicz           120.98 +  368: 354  171
    3    12 Mariusz        Wrześniewski          136.83 +  389: 364  187
    4     6 Beata          Piotrowska            109.65 -  351: 363   60
    5    16 Sławomir       Kucia                 129.02 -  338: 374   79
    6    25 Andrzej        Grabiński             118.90 +  426: 414  169
    7    15 Justyna        Fugiel                137.30 +  426: 286  187
    8    11 Radosław       Sowiński              119.22 +  421: 319  169
    9     8 Karol          Wyrębkiewicz          132.32 +  463: 394  182
   10     5 Filip          Sosin                 128.53 +  430: 361  179
   11     3 Ewa            Strzelczyk            119.63 +  411: 337  170
   12     2 Mateusz        Żbikowski             142.44 +  385: 352  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 12 154.50




	Tomasz Zwoliński 138.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Lempart               109.08 +  484: 320  159
    2     2 Jarosław       Puchalski             123.19 +  397: 337  173
    3     6 Andrzej        Grabiński             118.90 -  397: 401   69
    4     8 Agnieszka      Krupka                112.28 +  479: 306  162
    5     4 Daniel         Czernatowicz          120.33 +  439: 299  170
    6     2 Stanisław      Rydzik                136.17 +  412: 291  186
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          136.83 +  382: 338  187
    8     3 Tomasz         Ciejka                111.19 +  442: 375  161
    9     1 Mariusz        Skrobosz              140.80 +  439: 351  191
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.40 -  294: 407   94
   11     1 Mateusz        Żbikowski             142.44 +  384: 303  192
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.40 +  408: 391  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1938  / 12 161.50




	Justyna Fugiel 137.30 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Damian         Krężel                107.65 +  484: 327  158
    2     3 Anna           Niedzielko            100.24 -  342: 376   50
    3    15 Jarosław       Puchalski             123.19 -  405: 432   73
    4    27 Zofia          Gajewska              120.54 +  342: 337  171
    5    23 Maciej         Śliwa                 111.60 +  361: 315  162
    6    21 Jerzy          Matyasik              117.24 +  394: 335  167
    7    15 Kamil          Górka                 138.82 -  286: 426   89
    8    22 Kamil          Jagliński             100.00 +  473: 363  150
    9    11 Grzegorz       Pukniel               114.01 -  354: 395   64
   10    18 Andrzej        Grabiński             118.90 -  319: 406   69
   11    22 Andrzej        Grabiński             118.90 -  334: 368   69
   12    17 Grzegorz       Wilk                  119.70 +  402: 341  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Mariusz Wrześniewski 136.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Leokadia       Litwinowicz           106.89 +  369: 307  157
    2     9 Agnieszka      Krupka                112.28 +  446: 308  162
    3    12 Kamil          Górka                 138.82 -  364: 389   89
    4    20 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  404: 302  150
    5    12 Tomasz         Górka                 100.00 +  349: 306  150
    6     5 Filip          Klar                  116.78 +  395: 308  167
    7     3 Tomasz         Zwoliński             138.09 -  338: 382   88
    8     4 Karol          Wyrębkiewicz          132.32 +  486: 321  182
    9     6 Jarosław       Puchalski             123.19 -  346: 489   73
   10    11 Joanna         Duda                  100.00 +  345: 277  150
   11     8 Michał         Waszkiewicz           120.98 +  407: 404  171
   12     5 Grzegorz       Pukniel               114.01 -  333: 372   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Dawid Pikul 136.75 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Ostrowska             105.78 -  331: 480   56
    2    44 Anna           Bogucka               100.00 +  463: 253  150
    3    21 Katarzyna      Sołdan                103.74 +  374: 337  154
    4    23 Kamil          Jagliński             100.00 -  315: 351   50
    5    29 Joanna         Brychcy               100.00 +  538: 267  150
    6    17 Iwona          Kucia                 123.32 +  396: 294  173
    7    11 Joanna         Duda                  100.00 +  510: 321  150
    8     5 Paweł          Jackowski             134.92 +  443: 308  185
    9     3 Sławomir       Kordjalik             140.41 -  282: 476   90
   10     7 Beata          Piotrowska            109.65 +  349: 332  160
   11     5 Jarosław       Puchalski             123.19 -  333: 339   73
   12     7 Karol          Wyrębkiewicz          132.32 +  438: 429  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Stanisław Rydzik 136.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 105.64 +  419: 332  156
    2    17 Maciej         Śliwa                 111.60 +  484: 312  162
    3     5 Anna           Niedzielko            100.24 +  402: 277  150
    4     4 Jerzy          Matyasik              117.24 +  493: 303  167
    5     2 Grzegorz       Wilk                  119.70 +  410: 347  170
    6     2 Tomasz         Zwoliński             138.09 -  291: 412   88
    7     4 Andrzej        Rechowicz             125.18 +  411: 295  175
    8     1 Mariusz        Skrobosz              140.80 +  458: 329  191
    9     2 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  361: 409   92
   10     4 Sławomir       Kordjalik             140.41 +  389: 387  190
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.40 -  371: 455   94
   12     3 Sławomir       Kordjalik             140.41 +  441: 420  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 12 152.08




	Paweł Jackowski 134.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Przybyłowicz          104.77 -  336: 393   55
    2    39 Agata          Kopta                 100.00 +  424: 314  150
    3    29 Maciej         Śliwa                 111.60 +  368: 301  162
    4    10 Andrzej        Rakoczy               116.66 +  428: 356  167
    5    15 Kamil          Jagliński             100.00 -  287: 507   50
    6    12 Piotr          Pietuchowski          130.84 +  434: 342  181
    7    17 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  385: 316  150
    8     5 Dawid          Pikul                 136.75 -  308: 443   87
    9    14 Sławomir       Kucia                 129.02 -  359: 448   79
   10    25 Łukasz         Tuszyński             112.78 -  336: 351   63
   11    24 Katarzyna      Klimała               114.75 +  417: 349  165
   12    18 Beata          Piotrowska            109.65 +  468: 320  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Karol Wyrębkiewicz 132.32 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Sołdan                103.74 +  459: 277  154
    2     8 Radosław       Sowiński              119.22 -  404: 412   69
    3    13 Łukasz         Kozub                 113.39 +  477: 436  163
    4     7 Sławomir       Kucia                 129.02 -  374: 381   79
    5    17 Jerzy          Luter                 105.64 +  367: 345  156
    6    14 Daniel         Czernatowicz          120.33 +  453: 385  170
    7     7 Grzegorz       Wilk                  119.70 +  485: 377  170
    8     4 Mariusz        Wrześniewski          136.83 -  321: 486   87
    9     8 Kamil          Górka                 138.82 -  394: 463   89
   10    13 Mariusz        Makuch                109.12 +  441: 335  159
   11     9 Piotr          Pietuchowski          130.84 +  386: 308  181
   12     7 Dawid          Pikul                 136.75 -  429: 438   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Piotr Pietuchowski 130.84 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jan            Kozłowski             103.67 -  350: 443   54
    2    32 Arkadiusz      Biegun                112.16 +  412: 321  162
    3    28 Iwona          Kucia                 123.32 -  400: 430   73
    4    29 Andrzej        Przybyłowicz          104.77 +  500: 287  155
    5    18 Agnieszka      Krupka                112.28 +  441: 440  162
    6    12 Paweł          Jackowski             134.92 -  342: 434   85
    7    21 Zofia          Gajewska              120.54 +  349: 295  171
    8    15 Andrzej        Kwiatkowski           119.48 -  333: 389   69
    9    19 Mariusz        Makuch                109.12 +  397: 340  159
   10    16 Miłosz         Wrzałek               123.52 +  479: 330  174
   11     9 Karol          Wyrębkiewicz          132.32 -  308: 386   82
   12    15 Dariusz        Dzierża               100.00 +  385: 371  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Sławomir Kucia 129.02 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Jaworek               102.03 -  311: 443   52
    2    34 Michał         Ozimiński             109.94 +  445: 266  160
    3    33 Tomasz         Lempart               109.08 +  405: 380  159
    4     7 Karol          Wyrębkiewicz          132.32 +  381: 374  182
    5    16 Kamil          Górka                 138.82 +  374: 338  189
    6     7 Tomasz         Ciejka                111.19 -  357: 401   61
    7     8 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  410: 380  150
    8    12 Łukasz         Kozub                 113.39 -  301: 393   63
    9    14 Paweł          Jackowski             134.92 +  448: 359  185
   10     8 Dariusz        Dzierża               100.00 +  453: 330  150
   11     7 Damian         Krężel                107.65 +  436: 297  158
   12     4 Jarosław       Puchalski             123.19 +  451: 332  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Michał Trumpus 128.97 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Niedzielko            100.24 -  318: 394   50
    2    29 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  410: 420   92
    3    39 Michał         Ozimiński             109.94 +  563: 247  160
    4    26 Marcin         Skowron               111.30 -  382: 459   61
    5    35 Kazimierz      Dziadkowiec           100.00 +  468: 240  150
    6    26 Agata          Kopta                 100.00 +  367: 354  150
    7    18 Radosław       Sowiński              119.22 -  317: 419   69
    8    25 Zofia          Gajewska              120.54 -  373: 405   71
    9    32 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  408: 371  150
   10    14 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  539: 352  150
   11    19 Jarosław       Sobczak               112.16 +  506: 339  162
   12    14 Andrzej        Rakoczy               116.66 +  420: 367  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Filip Sosin 128.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 -  335: 447   50
    2    40 Joanna         Duda                  100.00 +  417: 333  150
    3    35 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  346: 397   50
    4    31 Anna           Stefańska             100.00 +  353: 296  150
    5    33 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  400: 338  150
    6    24 Mariusz        Makuch                109.12 -  312: 351   59
    7    33 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  445: 328  150
    8    23 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  416: 295  150
    9    12 Filip          Klar                  116.78 +  417: 289  167
   10     5 Kamil          Górka                 138.82 -  361: 430   89
   11    12 Beata          Piotrowska            109.65 +  402: 333  160
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           119.48 -  410: 428   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Łukasz Bryła 127.33 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Bogucka               100.00 +  469: 257  150
    2     6 Jacek          Pietruszka            122.31 +  377: 371  172
    3     9 Jerzy          Matyasik              117.24 -  293: 424   67
    4     9 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  394: 351  150
    5     5 Filip          Klar                  116.78 -  287: 373   67
    6    15 Łukasz         Kozub                 113.39 +  405: 382  163
    7     9 Kazimierz.J    Merklejn              144.40 -  380: 390   94
    8    13 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  292: 468   50
    9    25 Michał         Jaworek               102.03 +  436: 313  152
   10    24 Katarzyna      Klimała               114.75 -  297: 424   65
   11    25 Andrzej        Rechowicz             125.18 +  365: 358  175
   12    20 Renata         Kowalska              118.52 -  317: 469   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Andrzej Rechowicz 125.18 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Brychcy               100.00 +  362: 305  150
    2    13 Grzegorz       Wilk                  119.70 -  366: 379   70
    3    17 Jan            Kozłowski             103.67 +  454: 344  154
    4    19 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  384: 359  150
    5    14 Renata         Kowalska              118.52 +  376: 362  169
    6     4 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  373: 346  150
    7     4 Stanisław      Rydzik                136.17 -  295: 411   86
    8     6 Kazimierz.J    Merklejn              144.40 -  307: 424   94
    9    16 Tomasz         Lempart               109.08 -  379: 400   59
   10    29 Anna           Niedzielko            100.24 -  333: 457   50
   11    25 Łukasz         Bryła                 127.33 -  358: 365   77
   12    29 Katarzyna      Sołdan                103.74 -  267: 455   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Artur Irzyk 124.98 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Chybowska             100.00 +  398: 306  150
    2    26 Ewa            Ciszewska             114.62 -  322: 345   65
    3    19 Joanna         Ostrowska             105.78 -  374: 420   56
    4    34 Joanna         Brychcy               100.00 -  325: 390   50
    5    38 Anna           Stefańska             100.00 +  381: 349  150
    6    36 Mariusz        Sylwestrzuk           121.77 -  321: 483   72
    7    38 Lech           Szymczak              100.00 -  258: 349   50
    8    41 Tomasz         Jedynak               100.00 +  400: 272  150
    9    36 Marcin         Skowron               111.30 +  464: 306  161
   10    22 Paweł          Jędryka               114.77 +  383: 334  165
   11    26 Anna           Niedzielko            100.24 +  442: 273  150
   12    19 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  396: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Miłosz Wrzałek 123.52 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  320: 339   50
    2    27 Sławomir       Kordjalik             140.41 -  325: 434   90
    3    43 Monika         Ścisłowska            100.00 +  397: 328  150
    4    39 Błażej         Fidziński             100.00 +  331: 315  150
    5    26 Katarzyna      Klimała               114.75 -  419: 456   65
    6    37 Anna           Niedzielko            100.24 +  404: 339  150
    7    30 Renata         Kowalska              118.52 -  390: 448   69
    8    28 Małgorzata     Sulejewska            112.18 -  336: 497   62
    9    34 Joanna         Ostrowska             105.78 +  441: 244  156
   10    16 Piotr          Pietuchowski          130.84 -  330: 479   81
   11    31 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  333: 361   50
   12    36 Małgorzata     Sulejewska            112.18 -  334: 358   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 12  94.58




	Iwona Kucia 123.32 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Duda                  100.00 +  360: 279  150
    2    14 Łukasz         Kozub                 113.39 -  306: 376   63
    3    28 Piotr          Pietuchowski          130.84 +  430: 400  181
    4    14 Joanna         Ostrowska             105.78 +  396: 292  156
    5     8 Tomasz         Ciejka                111.19 -  297: 447   61
    6    17 Dawid          Pikul                 136.75 -  294: 396   87
    7    29 Daniel         Czernatowicz          120.33 +  412: 344  170
    8    18 Katarzyna      Klimała               114.75 +  469: 281  165
    9    15 Andrzej        Kwiatkowski           119.48 -  373: 393   69
   10    23 Michał         Jaworek               102.03 +  358: 335  152
   11    14 Renata         Kowalska              118.52 +  342: 337  169
   12    12 Tomasz         Lempart               109.08 +  433: 352  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Jarosław Puchalski 123.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kazimierz      Dziadkowiec           100.00 +  394: 337  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             138.09 -  337: 397   88
    3    15 Justyna        Fugiel                137.30 +  432: 405  187
    4    25 Mariusz        Makuch                109.12 +  352: 349  159
    5     6 Dariusz        Dzierża               100.00 +  454: 306  150
    6     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.40 +  421: 300  194
    7     2 Sławomir       Kordjalik             140.41 -  331: 454   90
    8     9 Tomasz         Lempart               109.08 +  462: 397  159
    9     6 Mariusz        Wrześniewski          136.83 +  489: 346  187
   10     2 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  385: 409   92
   11     5 Dawid          Pikul                 136.75 +  339: 333  187
   12     4 Sławomir       Kucia                 129.02 -  332: 451   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Jacek Pietruszka 122.31 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Dzierża               100.00 +  386: 347  150
    2     6 Łukasz         Bryła                 127.33 -  371: 377   77
    3    32 Kazimierz      Dziadkowiec           100.00 +  296: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     377  /  3 125.67




	Mariusz Sylwestrzuk 121.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Błażej         Fidziński             100.00 +  334: 326  150
    2    23 Beata          Piotrowska            109.65 -  324: 447   60
    3    31 Andrzej        Kwiatkowski           119.48 -  333: 458   69
    4    28 Damian         Krężel                107.65 -  251: 409   58
    5    39 Michał         Jaworek               102.03 +  367: 323  152
    6    36 Artur          Irzyk                 124.98 +  483: 321  175
    7    27 Grzegorz       Pukniel               114.01 -  324: 520   64
    8    27 Jan            Kozłowski             103.67 +  393: 360  154
    9    28 Maciej         Śliwa                 111.60 +  378: 345  162
   10    31 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  334: 263  150
   11    17 Joanna         Duda                  100.00 -  354: 385   50
   12    22 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 +  307: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Michał Waszkiewicz 120.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  400: 358  150
    2    24 Kamil          Górka                 138.82 -  354: 368   89
    3    34 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  431: 221  150
    4    18 Radosław       Sowiński              119.22 -  369: 438   69
    5    25 Maciej         Lelowicz              115.61 +  391: 292  166
    6    20 Tomasz         Górka                 100.00 +  362: 339  150
    7    16 Mariusz        Makuch                109.12 +  394: 293  159
    8    10 Jarosław       Sobczak               112.16 +  406: 375  162
    9     7 Ewa            Strzelczyk            119.63 -  347: 398   70
   10     6 Łukasz         Kozub                 113.39 +  382: 252  163
   11     8 Mariusz        Wrześniewski          136.83 -  404: 407   87
   12     9 Radosław       Sowiński              119.22 -  353: 365   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Zofia Gajewska 120.54 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Górka                 100.00 -  335: 366   50
    2    41 Monika         Ścisłowska            100.00 +  349: 292  150
    3    24 Dariusz        Dzierża               100.00 -  310: 465   50
    4    27 Justyna        Fugiel                137.30 -  337: 342   87
    5    45 Wojciech       Szkutnik              100.00 +  427: 219  150
    6    39 Adam           Janicki               100.00 +  391: 330  150
    7    21 Piotr          Pietuchowski          130.84 -  295: 349   81
    8    25 Michał         Trumpus               128.97 +  405: 373  179
    9    27 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 -  323: 383   50
   10    26 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  387: 395   50
   11    34 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  362: 429   50
   12    37 Joanna         Ostrowska             105.78 +  366: 327  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Daniel Czernatowicz 120.33 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Kamil          Jagliński             100.00 +  379: 323  150
    2     7 Łukasz         Tuszyński             112.78 +  457: 317  163
    3    10 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  358: 334  150
    4     1 Mariusz        Skrobosz              140.80 -  340: 446   91
    5     4 Tomasz         Zwoliński             138.09 -  299: 439   88
    6    14 Karol          Wyrębkiewicz          132.32 -  385: 453   82
    7    29 Iwona          Kucia                 123.32 -  344: 412   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     797  /  7 113.86




	Anna Kowalska-Demczyszyn 120.12 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Adam           Janicki               100.00 -  326: 340   50
    2    46 Krzysztof      Ufir                  100.00 +  401: 277  150
    3    18 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 +  381: 289  150
    4    13 Sławomir       Kordjalik             140.41 -  346: 381   90
    5    31 Anna           Niedzielko            100.24 +  452: 284  150
    6    22 Ewa            Strzelczyk            119.63 -  352: 407   70
    7    24 Marcin         Skowron               111.30 +  392: 318  161
    8    21 Arkadiusz      Biegun                112.16 -  320: 394   62
    9    22 Grzegorz       Wilk                  119.70 +  397: 388  170
   10    21 Agnieszka      Krupka                112.28 +  359: 286  162
   11    13 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  389: 359  150
   12    11 Damian         Krężel                107.65 +  503: 340  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Grzegorz Wilk 119.70 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Jedynak               100.00 +  442: 312  150
    2    13 Andrzej        Rechowicz             125.18 +  379: 366  175
    3    11 Mariusz        Makuch                109.12 +  358: 334  159
    4     2 Filip          Klar                  116.78 +  415: 364  167
    5     2 Stanisław      Rydzik                136.17 -  347: 410   86
    6     6 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  333: 390   92
    7     7 Karol          Wyrębkiewicz          132.32 -  377: 485   82
    8    20 Joanna         Duda                  100.00 -  311: 377   50
    9    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.12 -  388: 397   70
   10    17 Jakub          Zaryński              117.33 +  385: 369  167
   11    23 Paweł          Jędryka               114.77 +  419: 386  165
   12    17 Justyna        Fugiel                137.30 -  341: 402   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Ewa Strzelczyk 119.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agata          Kopta                 100.00 +  351: 302  150
    2    18 Jakub          Zaryński              117.33 -  328: 382   67
    3    25 Paweł          Jędryka               114.77 +  390: 323  165
    4    16 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  285: 464   92
    5    28 Joanna         Ostrowska             105.78 +  353: 306  156
    6    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.12 +  407: 352  170
    7    13 Dariusz        Dzierża               100.00 +  421: 369  150
    8     8 Filip          Klar                  116.78 +  313: 309  167
    9     7 Michał         Waszkiewicz           120.98 +  398: 347  171
   10     3 Mariusz        Skrobosz              140.80 +  432: 355  191
   11     3 Kamil          Górka                 138.82 -  337: 411   89
   12     6 Mariusz        Skrobosz              140.80 -  324: 393   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Andrzej Kwiatkowski 119.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Korzeniowski          100.00 +  358: 354  150
    2    15 Kazimierz.J    Merklejn              144.40 -  400: 486   94
    3    31 Mariusz        Sylwestrzuk           121.77 +  458: 333  172
    4    15 Grzegorz       Pukniel               114.01 +  385: 373  164
    5    10 Andrzej        Gostomski             112.11 -  237: 525   62
    6    11 Andrzej        Rakoczy               116.66 +  362: 359  167
    7    10 Filip          Klar                  116.78 -  329: 356   67
    8    15 Piotr          Pietuchowski          130.84 +  389: 333  181
    9    15 Iwona          Kucia                 123.32 +  393: 373  173
   10     9 Tomasz         Ciejka                111.19 -  348: 358   61
   11    15 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 +  512: 295  150
   12    10 Filip          Sosin                 128.53 +  428: 410  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Radosław Sowiński 119.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  370: 339  150
    2     8 Karol          Wyrębkiewicz          132.32 +  412: 404  182
    3     4 Kazimierz.J    Merklejn              144.40 -  272: 411   94
    4    18 Michał         Waszkiewicz           120.98 +  438: 369  171
    5     9 Sławomir       Kordjalik             140.41 -  394: 447   90
    6    23 Wojciech       Wróbel                100.00 +  391: 290  150
    7    18 Michał         Trumpus               128.97 +  419: 317  179
    8    11 Kamil          Górka                 138.82 -  319: 421   89
    9    13 Beata          Piotrowska            109.65 -  390: 443   60
   10    19 Katarzyna      Sołdan                103.74 +  436: 347  154
   11    11 Filip          Klar                  116.78 +  389: 359  167
   12     9 Michał         Waszkiewicz           120.98 +  365: 353  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Andrzej Grabiński 118.90 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Teresa         Lachowicz             100.00 +  345: 185  150
    2    20 Grzegorz       Pukniel               114.01 +  414: 348  164
    3     6 Tomasz         Zwoliński             138.09 +  401: 397  188
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.40 -  347: 415   94
    5     7 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  337: 429   92
    6    25 Kamil          Górka                 138.82 -  414: 426   89
    7    25 Arkadiusz      Biegun                112.16 -  326: 344   62
    8    29 Michał         Korzeniowski          100.00 +  436: 256  150
    9    20 Jakub          Zaryński              117.33 -  316: 453   67
   10    18 Justyna        Fugiel                137.30 +  406: 319  187
   11    22 Justyna        Fugiel                137.30 +  368: 334  187
   12    27 Leokadia       Litwinowicz           106.89 +  466: 306  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Renata Kowalska 118.52 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Bożena         Opalińska             100.00 +  369: 182  150
    2    10 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 +  369: 362  150
    3     8 Beata          Piotrowska            109.65 -  301: 368   60
    4    22 Katarzyna      Klimała               114.75 +  367: 366  165
    5    14 Andrzej        Rechowicz             125.18 -  362: 376   75
    6    19 Dariusz        Dzierża               100.00 -  311: 413   50
    7    30 Miłosz         Wrzałek               123.52 +  448: 390  174
    8    17 Grzegorz       Pukniel               114.01 -  345: 403   64
    9    26 Łukasz         Tuszyński             112.78 +  430: 338  163
   10    27 Anna           Stefańska             100.00 +  365: 293  150
   11    14 Iwona          Kucia                 123.32 -  337: 342   73
   12    20 Łukasz         Bryła                 127.33 +  469: 317  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Jakub Zaryński 117.33 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  419: 375  150
    2    18 Ewa            Strzelczyk            119.63 +  382: 328  170
    3     3 Andrzej        Rakoczy               116.66 +  434: 341  167
    4     5 Tomasz         Górka                 100.00 +  424: 364  150
    5     1 Mariusz        Skrobosz              140.80 -  362: 430   91
    6     9 Jarosław       Sobczak               112.16 -  353: 358   62
    7    14 Tomasz         Lempart               109.08 -  331: 380   59
    8    19 Jerzy          Matyasik              117.24 -  318: 353   67
    9    20 Andrzej        Grabiński             118.90 +  453: 316  169
   10    17 Grzegorz       Wilk                  119.70 -  369: 385   70
   11    21 Leokadia       Litwinowicz           106.89 +  356: 304  157
   12    16 Filip          Klar                  116.78 +  417: 335  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Jerzy Matyasik 117.24 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Małgorzata     Sikora                100.00 +  354: 318  150
    2    16 Maciej         Lelowicz              115.61 +  382: 332  166
    3     9 Łukasz         Bryła                 127.33 +  424: 293  177
    4     4 Stanisław      Rydzik                136.17 -  303: 493   86
    5    11 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  287: 528   50
    6    21 Justyna        Fugiel                137.30 -  335: 394   87
    7    28 Joanna         Ostrowska             105.78 +  408: 361  156
    8    19 Jakub          Zaryński              117.33 +  353: 318  167
    9    17 Arkadiusz      Biegun                112.16 -  301: 377   62
   10    33 Lech           Szymczak              100.00 +  337: 331  150
   11    18 Joanna         Brychcy               100.00 +  390: 270  150
   12    13 Joanna         Duda                  100.00 +  407: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Filip Klar 116.78 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Urszula        Solarska              100.00 +  471: 232  150
    2     5 Andrzej        Przybyłowicz          104.77 +  511: 308  155
    3     2 Katarzyna      Klimała               114.75 +  395: 364  165
    4     2 Grzegorz       Wilk                  119.70 -  364: 415   70
    5     5 Łukasz         Bryła                 127.33 +  373: 287  177
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          136.83 -  308: 395   87
    7    10 Andrzej        Kwiatkowski           119.48 +  356: 329  169
    8     8 Ewa            Strzelczyk            119.63 -  309: 313   70
    9    12 Filip          Sosin                 128.53 -  289: 417   79
   10    20 Małgorzata     Sulejewska            112.18 +  441: 339  162
   11    11 Radosław       Sowiński              119.22 -  359: 389   69
   12    16 Jakub          Zaryński              117.33 -  335: 417   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Andrzej Rakoczy 116.66 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  393: 341  150
    2     4 Joanna         Ostrowska             105.78 +  535: 323  156
    3     3 Jakub          Zaryński              117.33 -  341: 434   67
    4    10 Paweł          Jackowski             134.92 -  356: 428   85
    5    20 Katarzyna      Sołdan                103.74 +  508: 321  154
    6    11 Andrzej        Kwiatkowski           119.48 -  359: 362   69
    7    19 Maciej         Śliwa                 111.60 +  338: 316  162
    8    14 Jerzy          Luter                 105.64 +  370: 357  156
    9    10 Łukasz         Kozub                 113.39 -  378: 390   63
   10    15 Leokadia       Litwinowicz           106.89 -  318: 363   57
   11    20 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  453: 348  150
   12    14 Michał         Trumpus               128.97 -  367: 420   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Maciej Lelowicz 115.61 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  434: 304  150
    2    16 Jerzy          Matyasik              117.24 -  332: 382   67
    3    26 Lech           Szymczak              100.00 +  344: 257  150
    4    12 Dariusz        Dzierża               100.00 -  267: 438   50
    5    25 Michał         Waszkiewicz           120.98 -  292: 391   71
    6    31 Paweł          Jędryka               114.77 -  272: 423   65
    7    36 Łukasz         Tuszyński             112.78 -  288: 353   63
    8    38 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  342: 381   50
    9    43 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  341: 457   50
   10    45 Kamil          Stokłosa              100.00 +  491: 157  150
   11    41 Michał         Ozimiński             109.94 +  349: 282  160
   12    39 Anna           Stefańska             100.00 +  451: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Paweł Jędryka 114.77 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Anna           Stefańska             100.00 +  419: 264  150
    2    19 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  353: 371   50
    3    25 Ewa            Strzelczyk            119.63 -  323: 390   70
    4    33 Maciej         Śliwa                 111.60 -  359: 423   62
    5    37 Lech           Szymczak              100.00 +  371: 309  150
    6    31 Maciej         Lelowicz              115.61 +  423: 272  166
    7    26 Tomasz         Górka                 100.00 -  381: 425   50
    8    26 Marcin         Skowron               111.30 +  353: 352  161
    9    21 Katarzyna      Klimała               114.75 +  385: 285  165
   10    22 Artur          Irzyk                 124.98 -  334: 383   75
   11    23 Grzegorz       Wilk                  119.70 -  386: 419   70
   12    26 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  323: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Katarzyna Klimała 114.75 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Kamil          Stokłosa              100.00 +  363: 193  150
    2    12 Michał         Jaworek               102.03 +  444: 286  152
    3     2 Filip          Klar                  116.78 -  364: 395   67
    4    22 Renata         Kowalska              118.52 -  366: 367   69
    5    26 Miłosz         Wrzałek               123.52 +  456: 419  174
    6    18 Tomasz         Lempart               109.08 -  325: 326   59
    7    22 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 +  389: 359  150
    8    18 Iwona          Kucia                 123.32 -  281: 469   73
    9    21 Paweł          Jędryka               114.77 -  285: 385   65
   10    24 Łukasz         Bryła                 127.33 +  424: 297  177
   11    24 Paweł          Jackowski             134.92 -  349: 417   85
   12    28 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  392: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Ewa Ciszewska 114.62 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  396: 399   50
    2    26 Artur          Irzyk                 124.98 +  345: 322  175
    3    38 Adam           Janicki               100.00 +  427: 365  150
    4    24 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  352: 405   50
    5    27 Wojciech       Wróbel                100.00 -  285: 311   50
    6    35 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  367: 244  150
    7    31 Joanna         Brychcy               100.00 +  420: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  /  7 110.71




	Grzegorz Pukniel 114.01 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  416: 322  150
    2    20 Andrzej        Grabiński             118.90 -  348: 414   69
    3    27 Anna           Stefańska             100.00 +  311: 305  150
    4    15 Andrzej        Kwiatkowski           119.48 -  373: 385   69
    5    34 Mariusz        Makuch                109.12 -  374: 392   59
    6    32 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  416: 337  150
    7    27 Mariusz        Sylwestrzuk           121.77 +  520: 324  172
    8    17 Renata         Kowalska              118.52 +  403: 345  169
    9    11 Justyna        Fugiel                137.30 +  395: 354  187
   10    10 Tomasz         Lempart               109.08 +  380: 277  159
   11     6 Tomasz         Ciejka                111.19 +  353: 327  161
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          136.83 +  372: 333  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Łukasz Kozub 113.39 Brzesko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Wojciech       Szkutnik              100.00 +  435: 228  150
    2    14 Iwona          Kucia                 123.32 +  376: 306  173
    3    13 Karol          Wyrębkiewicz          132.32 -  436: 477   82
    4    11 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  399: 462   50
    5    19 Łukasz         Tuszyński             112.78 +  432: 367  163
    6    15 Łukasz         Bryła                 127.33 -  382: 405   77
    7    20 Katarzyna      Sołdan                103.74 +  411: 351  154
    8    12 Sławomir       Kucia                 129.02 +  393: 301  179
    9    10 Andrzej        Rakoczy               116.66 +  390: 378  167
   10     6 Michał         Waszkiewicz           120.98 -  252: 382   71
   11    10 Dariusz        Dzierża               100.00 +  420: 308  150
   12     8 Tomasz         Ciejka                111.19 +  399: 363  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Łukasz Tuszyński 112.78 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Lech           Szymczak              100.00 +  463: 346  150
    2     7 Daniel         Czernatowicz          120.33 -  317: 457   70
    3    23 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  285: 357   50
    4    36 Kazimierz      Dziadkowiec           100.00 +  376: 354  150
    5    19 Łukasz         Kozub                 113.39 -  367: 432   63
    6    34 Joanna         Brychcy               100.00 -  378: 416   50
    7    36 Maciej         Lelowicz              115.61 +  353: 288  166
    8    31 Andrzej        Przybyłowicz          104.77 +  329: 291  155
    9    26 Renata         Kowalska              118.52 -  338: 430   69
   10    25 Paweł          Jackowski             134.92 +  351: 336  185
   11    27 Jerzy          Luter                 105.64 -  297: 427   56
   12    31 Agata          Kopta                 100.00 +  388: 361  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Agnieszka Krupka 112.28 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Krzysztof      Ufir                  100.00 +  451: 230  150
    2     9 Mariusz        Wrześniewski          136.83 -  308: 446   87
    3    30 Błażej         Fidziński             100.00 +  381: 245  150
    4     8 Tomasz         Zwoliński             138.09 -  306: 479   88
    5    18 Piotr          Pietuchowski          130.84 -  440: 441   81
    6    29 Arkadiusz      Biegun                112.16 -  306: 419   62
    7    35 Anna           Niedzielko            100.24 +  336: 302  150
    8    32 Lech           Szymczak              100.00 -  341: 367   50
    9    35 Michał         Ozimiński             109.94 +  420: 402  160
   10    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.12 -  286: 359   70
   11    33 Małgorzata     Sulejewska            112.18 +  358: 316  162
   12    30 Michał         Jaworek               102.03 -  317: 398   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Małgorzata Sulejewska 112.18 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  335: 346   50
    2    42 Katarzyna      Sołdan                103.74 -  280: 432   54
    3    48 Wojciech       Szkutnik              100.00 +  365: 301  150
    4    30 Jan            Kozłowski             103.67 -  328: 417   54
    5    47 Monika         Ścisłowska            100.00 +  398: 245  150
    6    27 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  428: 379  150
    7    23 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  301: 310   50
    8    28 Miłosz         Wrzałek               123.52 +  497: 336  174
    9    23 Jerzy          Luter                 105.64 -  359: 386   56
   10    20 Filip          Klar                  116.78 -  339: 441   67
   11    33 Agnieszka      Krupka                112.28 -  316: 358   62
   12    36 Miłosz         Wrzałek               123.52 +  358: 334  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Arkadiusz Biegun 112.16 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Wojciech       Wróbel                100.00 -  314: 396   50
    2    32 Piotr          Pietuchowski          130.84 -  321: 412   81
    3    44 Leokadia       Litwinowicz           106.89 -  337: 439   57
    4    45 Michał         Ozimiński             109.94 +  347: 346  160
    5    46 Anna           Bogucka               100.00 +  369: 295  150
    6    29 Agnieszka      Krupka                112.28 +  419: 306  162
    7    25 Andrzej        Grabiński             118.90 +  344: 326  169
    8    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.12 +  394: 320  170
    9    17 Jerzy          Matyasik              117.24 +  377: 301  167
   10    12 Damian         Krężel                107.65 -  336: 365   58
   11    16 Tomasz         Lempart               109.08 -  287: 347   59
   12    23 Przemysław     Drochomirecki         100.00 -  347: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Jarosław Sobczak 112.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Monika         Ścisłowska            100.00 +  416: 279  150
    2    21 Adam           Janicki               100.00 +  461: 216  150
    3     7 Tomasz         Górka                 100.00 -  312: 340   50
    4    17 Wojciech       Wróbel                100.00 +  391: 291  150
    5    13 Jolanta        Chłopińska            100.00 =  366: 366  100
    6     9 Jakub          Zaryński              117.33 +  358: 353  167
    7     6 Tomasz         Ciejka                111.19 -  275: 407   61
    8    10 Michał         Waszkiewicz           120.98 -  375: 406   71
    9    18 Joanna         Duda                  100.00 -  319: 389   50
   10    35 Przemysław     Drochomirecki         100.00 +  427: 379  150
   11    19 Michał         Trumpus               128.97 -  339: 506   79
   12    24 Joanna         Brychcy               100.00 +  378: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Andrzej Gostomski 112.11 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    43 Leokadia       Litwinowicz           106.89 +  455: 343  157
    5    10 Andrzej        Kwiatkowski           119.48 +  525: 237  169
    6    10 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  435: 292  150
    7     1 Mariusz        Skrobosz              140.80 -  335: 421   91
    9     5 Damian         Krężel                107.65 +  399: 293  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     725  /  5 145.00




	Maciej Śliwa 111.60 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  354: 323  150
    2    17 Stanisław      Rydzik                136.17 -  312: 484   86
    3    29 Paweł          Jackowski             134.92 -  301: 368   85
    4    33 Paweł          Jędryka               114.77 +  423: 359  165
    5    23 Justyna        Fugiel                137.30 -  315: 361   87
    6    28 Jan            Kozłowski             103.67 +  452: 302  154
    7    19 Andrzej        Rakoczy               116.66 -  316: 338   67
    8    37 Anna           Chybowska             100.00 +  338: 255  150
    9    28 Mariusz        Sylwestrzuk           121.77 -  345: 378   72
   10    28 Jerzy          Luter                 105.64 +  345: 264  156
   11    28 Kamil          Jagliński             100.00 -  255: 384   50
   12    32 Anna           Niedzielko            100.24 -  359: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Marcin Skowron 111.30 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.40 -  316: 434   94
    2    31 Michał         Korzeniowski          100.00 +  402: 367  150
    3    20 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  277: 470   50
    4    26 Michał         Trumpus               128.97 +  459: 382  179
    5    32 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  382: 309  150
    6    13 Damian         Krężel                107.65 -  284: 334   58
    7    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.12 -  318: 392   70
    8    26 Paweł          Jędryka               114.77 -  352: 353   65
    9    36 Artur          Irzyk                 124.98 -  306: 464   75
   10    42 Małgorzata     Sikora                100.00 +  386: 263  150
   11    36 Agata          Kopta                 100.00 -  328: 400   50
   12    38 Jan            Kozłowski             103.67 +  411: 282  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Tomasz Ciejka 111.19 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             142.44 +  407: 370  192
    2    22 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  402: 295  150
    3     1 Mariusz        Skrobosz              140.80 -  363: 480   91
    4    21 Anna           Niedzielko            100.24 +  457: 277  150
    5     8 Iwona          Kucia                 123.32 +  447: 297  173
    6     7 Sławomir       Kucia                 129.02 +  401: 357  179
    7     6 Jarosław       Sobczak               112.16 +  407: 275  162
    8     3 Tomasz         Zwoliński             138.09 -  375: 442   88
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              144.40 -  345: 349   94
   10     9 Andrzej        Kwiatkowski           119.48 +  358: 348  169
   11     6 Grzegorz       Pukniel               114.01 -  327: 353   64
   12     8 Łukasz         Kozub                 113.39 -  363: 399   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Michał Ozimiński 109.94 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              140.80 -  346: 550   91
    2    34 Sławomir       Kucia                 129.02 -  266: 445   79
    3    39 Michał         Trumpus               128.97 -  247: 563   79
    4    45 Arkadiusz      Biegun                112.16 -  346: 347   62
    5    48 Krzysztof      Ufir                  100.00 +  487: 249  150
    6    43 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  375: 262  150
    7    42 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  422: 335  150
    8    35 Przemysław     Drochomirecki         100.00 -  347: 447   50
    9    35 Agnieszka      Krupka                112.28 -  402: 420   62
   10    39 Tomasz         Jedynak               100.00 -  293: 329   50
   11    41 Maciej         Lelowicz              115.61 -  282: 349   66
   12    44 Michał         Korzeniowski          100.00 +  345: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Beata Piotrowska 109.65 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Kordjalik             140.41 +  407: 384  190
    2    23 Mariusz        Sylwestrzuk           121.77 +  447: 324  172
    3     8 Renata         Kowalska              118.52 +  368: 301  169
    4     6 Kamil          Górka                 138.82 +  363: 351  189
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.40 +  404: 384  194
    6     1 Mariusz        Skrobosz              140.80 -  290: 509   91
    7     5 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  325: 425   92
    8     7 Damian         Krężel                107.65 -  386: 420   58
    9    13 Radosław       Sowiński              119.22 +  443: 390  169
   10     7 Dawid          Pikul                 136.75 -  332: 349   87
   11    12 Filip          Sosin                 128.53 -  333: 402   79
   12    18 Paweł          Jackowski             134.92 -  320: 468   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Mariusz Makuch 109.12 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 138.82 =  407: 407  139
    2    25 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  437: 295  150
    3    11 Grzegorz       Wilk                  119.70 -  334: 358   70
    4    25 Jarosław       Puchalski             123.19 -  349: 352   73
    5    34 Grzegorz       Pukniel               114.01 +  392: 374  164
    6    24 Filip          Sosin                 128.53 +  351: 312  179
    7    16 Michał         Waszkiewicz           120.98 -  293: 394   71
    8    24 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  355: 354  150
    9    19 Piotr          Pietuchowski          130.84 -  340: 397   81
   10    13 Karol          Wyrębkiewicz          132.32 -  335: 441   82
   11    30 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  240: 388   50
   12    35 Anna           Chybowska             100.00 +  384: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Tomasz Lempart 109.08 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             138.09 -  320: 484   88
    2    28 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  329: 311  150
    3    33 Sławomir       Kucia                 129.02 -  380: 405   79
    4    40 Małgorzata     Sikora                100.00 +  358: 283  150
    5    24 Jan            Kozłowski             103.67 +  399: 333  154
    6    18 Katarzyna      Klimała               114.75 +  326: 325  165
    7    14 Jakub          Zaryński              117.33 +  380: 331  167
    8     9 Jarosław       Puchalski             123.19 -  397: 462   73
    9    16 Andrzej        Rechowicz             125.18 +  400: 379  175
   10    10 Grzegorz       Pukniel               114.01 -  277: 380   64
   11    16 Arkadiusz      Biegun                112.16 +  347: 287  162
   12    12 Iwona          Kucia                 123.32 -  352: 433   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Damian Krężel 107.65 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Fugiel                137.30 -  327: 484   87
    2    45 Urszula        Solarska              100.00 +  526: 241  150
    3    14 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  361: 396   50
    4    28 Mariusz        Sylwestrzuk           121.77 +  409: 251  172
    5    21 Tomasz         Jedynak               100.00 +  460: 273  150
    6    13 Marcin         Skowron               111.30 +  334: 284  161
    7    12 Kamil          Jagliński             100.00 +  365: 290  150
    8     7 Beata          Piotrowska            109.65 +  420: 386  160
    9     5 Andrzej        Gostomski             112.11 -  293: 399   62
   10    12 Arkadiusz      Biegun                112.16 +  365: 336  162
   11     7 Sławomir       Kucia                 129.02 -  297: 436   79
   12    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.12 -  340: 503   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Leokadia Litwinowicz 106.89 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          136.83 -  307: 369   87
    2    35 Lech           Szymczak              100.00 -  262: 330   50
    3    44 Arkadiusz      Biegun                112.16 +  439: 337  162
    4    43 Andrzej        Gostomski             112.11 -  343: 455   62
    5    43 Małgorzata     Sikora                100.00 -  355: 360   50
    6    42 Błażej         Fidziński             100.00 +  469: 230  150
    7    37 Andrzej        Przybyłowicz          104.77 -  340: 388   55
    8    39 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  487: 328  150
    9    33 Jan            Kozłowski             103.67 +  416: 326  154
   10    15 Andrzej        Rakoczy               116.66 +  363: 318  167
   11    21 Jakub          Zaryński              117.33 -  304: 356   67
   12    27 Andrzej        Grabiński             118.90 -  306: 466   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Joanna Ostrowska 105.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 136.75 +  480: 331  187
    2     4 Andrzej        Rakoczy               116.66 -  323: 535   67
    3    19 Artur          Irzyk                 124.98 +  420: 374  175
    4    14 Iwona          Kucia                 123.32 -  292: 396   73
    5    28 Ewa            Strzelczyk            119.63 -  306: 353   70
    6    33 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  400: 232  150
    7    28 Jerzy          Matyasik              117.24 -  361: 408   67
    8    30 Joanna         Brychcy               100.00 -  330: 390   50
    9    34 Miłosz         Wrzałek               123.52 -  244: 441   74
   10    41 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  397: 275  150
   11    35 Michał         Jaworek               102.03 -  341: 427   52
   12    37 Zofia          Gajewska              120.54 -  327: 366   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Jerzy Luter 105.64 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                136.17 -  332: 419   86
    2    43 Anna           Stefańska             100.00 -  271: 406   50
    3    42 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  407: 293  150
    4    41 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  437: 273  150
    5    17 Karol          Wyrębkiewicz          132.32 -  345: 367   82
    6    38 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  378: 278  150
    7    32 Wojciech       Wróbel                100.00 +  386: 316  150
    8    14 Andrzej        Rakoczy               116.66 -  357: 370   67
    9    23 Małgorzata     Sulejewska            112.18 +  386: 359  162
   10    28 Maciej         Śliwa                 111.60 -  264: 345   62
   11    27 Łukasz         Tuszyński             112.78 +  427: 297  163
   12    21 Kamil          Jagliński             100.00 +  373: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Andrzej Przybyłowicz 104.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jackowski             134.92 +  393: 336  185
    2     5 Filip          Klar                  116.78 -  308: 511   67
    3    22 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  286: 410   92
    4    29 Piotr          Pietuchowski          130.84 -  287: 500   81
    5    36 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  367: 465   50
    6    45 Urszula        Solarska              100.00 +  295: 288  150
    7    37 Leokadia       Litwinowicz           106.89 +  388: 340  157
    8    31 Łukasz         Tuszyński             112.78 -  291: 329   63
    9    40 Wojciech       Wróbel                100.00 +  364: 298  150
   10    32 Kamil          Jagliński             100.00 +  403: 361  150
   11    29 Przemysław     Drochomirecki         100.00 -  363: 379   50
   12    33 Tomasz         Górka                 100.00 +  424: 370  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Katarzyna Sołdan 103.74 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Karol          Wyrębkiewicz          132.32 -  277: 459   82
    2    42 Małgorzata     Sulejewska            112.18 +  432: 280  162
    3    21 Dawid          Pikul                 136.75 -  337: 374   87
    4    38 Adam           Janicki               100.00 +  389: 315  150
    5    20 Andrzej        Rakoczy               116.66 -  321: 508   67
    6    40 Małgorzata     Sikora                100.00 +  398: 283  150
    7    20 Łukasz         Kozub                 113.39 -  351: 411   63
    8    33 Wojciech       Wróbel                100.00 +  419: 304  150
    9    24 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  384: 402   50
   10    19 Radosław       Sowiński              119.22 -  347: 436   69
   11    32 Jan            Kozłowski             103.67 +  316: 253  154
   12    29 Andrzej        Rechowicz             125.18 +  455: 267  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Jan Kozłowski 103.67 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Pietuchowski          130.84 +  443: 350  181
    2    11 Tomasz         Górka                 100.00 -  367: 383   50
    3    17 Andrzej        Rechowicz             125.18 -  344: 454   75
    4    30 Małgorzata     Sulejewska            112.18 +  417: 328  162
    5    24 Tomasz         Lempart               109.08 -  333: 399   59
    6    28 Maciej         Śliwa                 111.60 -  302: 452   62
    7    34 Kazimierz      Dziadkowiec           100.00 +  408: 341  150
    8    27 Mariusz        Sylwestrzuk           121.77 -  360: 393   72
    9    33 Leokadia       Litwinowicz           106.89 -  326: 416   57
   10    38 Wojciech       Wróbel                100.00 +  338: 312  150
   11    32 Katarzyna      Sołdan                103.74 -  253: 316   54
   12    38 Marcin         Skowron               111.30 -  282: 411   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Michał Jaworek 102.03 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Kucia                 129.02 +  443: 311  179
    2    12 Katarzyna      Klimała               114.75 -  286: 444   65
    3    16 Sławomir       Kordjalik             140.41 -  359: 419   90
    4    35 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  299: 330   50
    5    39 Mariusz        Sylwestrzuk           121.77 -  323: 367   72
    6    41 Michał         Korzeniowski          100.00 +  376: 362  150
    7    41 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  398: 310  150
    8    36 Małgorzata     Sikora                100.00 +  410: 270  150
    9    25 Łukasz         Bryła                 127.33 -  313: 436   77
   10    23 Iwona          Kucia                 123.32 -  335: 358   73
   11    35 Joanna         Ostrowska             105.78 +  427: 341  156
   12    30 Agnieszka      Krupka                112.28 +  398: 317  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Anna Niedzielko 100.24 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Trumpus               128.97 +  394: 318  179
    2     3 Justyna        Fugiel                137.30 +  376: 342  187
    3     5 Stanisław      Rydzik                136.17 -  277: 402   86
    4    21 Tomasz         Ciejka                111.19 -  277: 457   61
    5    31 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.12 -  284: 452   70
    6    37 Miłosz         Wrzałek               123.52 -  339: 404   74
    7    35 Agnieszka      Krupka                112.28 -  302: 336   62
    8    46 Monika         Ścisłowska            100.00 +  402: 235  150
    9    38 Michał         Korzeniowski          100.00 +  473: 375  150
   10    29 Andrzej        Rechowicz             125.18 +  457: 333  175
   11    26 Artur          Irzyk                 124.98 -  273: 442   75
   12    32 Maciej         Śliwa                 111.60 +  394: 359  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Edyta Arent-Irzyk 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Filip          Sosin                 128.53 +  447: 335  179
    2    10 Renata         Kowalska              118.52 -  362: 369   69
    3    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.12 -  289: 381   70
    4    32 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  271: 338   50
    5    41 Błażej         Fidziński             100.00 +  457: 262  150
    6    30 Tomasz         Jedynak               100.00 +  320: 269  150
    7    22 Katarzyna      Klimała               114.75 -  359: 389   65
    8    34 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  323: 294  150
    9    27 Zofia          Gajewska              120.54 +  383: 323  171
   10    30 Tomasz         Górka                 100.00 +  370: 269  150
   11    15 Andrzej        Kwiatkowski           119.48 -  295: 512   69
   12    22 Mariusz        Sylwestrzuk           121.77 -  296: 307   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Anna  Bogucka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Bryła                 127.33 -  257: 469   77
    2    44 Dawid          Pikul                 136.75 -  253: 463   87
    3    45 Anna           Chybowska             100.00 +  249: 247  150
    4    42 Tomasz         Jedynak               100.00 -  285: 402   50
    5    46 Arkadiusz      Biegun                112.16 -  295: 369   62
    6    46 Anna           Stefańska             100.00 -  206: 393   50
    7    47 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  302: 336   50
    8    47 Krzysztof      Ufir                  100.00 +  317: 275  150
    9    47 Kamil          Stokłosa              100.00 -  285: 310   50
   10    48 Wojciech       Szkutnik              100.00 +  315: 275  150
   11    46 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  281: 391   50
   12    47 Monika         Ścisłowska            100.00 +  350: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 12  89.67




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Rechowicz             125.18 -  305: 362   75
    2    37 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  311: 461   50
    3    46 Krzysztof      Ufir                  100.00 +  348: 283  150
    4    34 Artur          Irzyk                 124.98 +  390: 325  175
    5    29 Dawid          Pikul                 136.75 -  267: 538   87
    6    34 Łukasz         Tuszyński             112.78 +  416: 378  163
    7    31 Ewa            Ciszewska             114.62 -  331: 420   65
    8    30 Joanna         Ostrowska             105.78 +  390: 330  156
    9    30 Lech           Szymczak              100.00 +  306: 286  150
   10    34 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  331: 298  150
   11    18 Jerzy          Matyasik              117.24 -  270: 390   67
   12    24 Jarosław       Sobczak               112.16 -  308: 378   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Anna Chybowska 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Artur          Irzyk                 124.98 -  306: 398   75
    2    36 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  328: 398   50
    3    45 Anna           Bogucka               100.00 -  247: 249   50
    4    49 Kamil          Stokłosa              100.00 +  297: 219  150
    5    42 Michał         Korzeniowski          100.00 -  259: 395   50
    6    44 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  355: 303  150
    7    44 Anna           Stefańska             100.00 +  301: 261  150
    8    37 Maciej         Śliwa                 111.60 -  255: 338   62
    9    42 Małgorzata     Sikora                100.00 +  359: 304  150
   10    36 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  305: 356   50
   11    40 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  469: 274  150
   12    35 Mariusz        Makuch                109.12 -  267: 384   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Jolanta Chłopińska 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Miłosz         Wrzałek               123.52 +  339: 320  174
    2    22 Tomasz         Ciejka                111.19 -  295: 402   61
    3    35 Filip          Sosin                 128.53 +  397: 346  179
    4    24 Ewa            Ciszewska             114.62 +  405: 352  165
    5    13 Jarosław       Sobczak               112.16 =  366: 366  112
    6    10 Andrzej        Gostomski             112.11 -  292: 435   62
    7    17 Paweł          Jackowski             134.92 -  316: 385   85
    8    24 Mariusz        Makuch                109.12 -  354: 355   59
    9    31 Przemysław     Drochomirecki         100.00 -  371: 389   50
   10    36 Anna           Chybowska             100.00 +  356: 305  150
   11    30 Mariusz        Makuch                109.12 +  388: 240  159
   12    25 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  418: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Przemysław Drochomirecki 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    35 Michał         Ozimiński             109.94 +  447: 347  160
    9    31 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  389: 371  150
   10    35 Jarosław       Sobczak               112.16 -  379: 427   62
   11    29 Andrzej        Przybyłowicz          104.77 +  379: 363  155
   12    23 Arkadiusz      Biegun                112.16 +  349: 347  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  5 137.80




	Joanna Duda 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Iwona          Kucia                 123.32 -  279: 360   73
    2    40 Filip          Sosin                 128.53 -  333: 417   79
    3    40 Michał         Korzeniowski          100.00 +  449: 226  150
    4    37 Lech           Szymczak              100.00 +  419: 323  150
    5    30 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  332: 331  150
    6    16 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  328: 271  150
    7    11 Dawid          Pikul                 136.75 -  321: 510   87
    8    20 Grzegorz       Wilk                  119.70 +  377: 311  170
    9    18 Jarosław       Sobczak               112.16 +  389: 319  162
   10    11 Mariusz        Wrześniewski          136.83 -  277: 345   87
   11    17 Mariusz        Sylwestrzuk           121.77 +  385: 354  172
   12    13 Jerzy          Matyasik              117.24 -  312: 407   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Kazimierz Dziadkowiec 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jarosław       Puchalski             123.19 -  337: 394   73
    2    38 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  320: 309  150
    3    32 Jacek          Pietruszka            122.31 -  273: 296   72
    4    36 Łukasz         Tuszyński             112.78 -  354: 376   63
    5    35 Michał         Trumpus               128.97 -  240: 468   79
    6    48 Monika         Ścisłowska            100.00 +  425: 376  150
    7    34 Jan            Kozłowski             103.67 -  341: 408   54
    8    44 Błażej         Fidziński             100.00 +  357: 303  150
    9    39 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  292: 388   50
   10    37 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  358: 429   50
   11    42 Michał         Korzeniowski          100.00 +  440: 258  150
   12    40 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  478: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Dariusz Dzierża 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Pietruszka            122.31 -  347: 386   72
    2    33 Tomasz         Jedynak               100.00 +  430: 297  150
    3    24 Zofia          Gajewska              120.54 +  465: 310  171
    4    12 Maciej         Lelowicz              115.61 +  438: 267  166
    5     6 Jarosław       Puchalski             123.19 -  306: 454   73
    6    19 Renata         Kowalska              118.52 +  413: 311  169
    7    13 Ewa            Strzelczyk            119.63 -  369: 421   70
    8    16 Tomasz         Górka                 100.00 +  409: 240  150
    9     9 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  453: 332  150
   10     8 Sławomir       Kucia                 129.02 -  330: 453   79
   11    10 Łukasz         Kozub                 113.39 -  308: 420   63
   12    15 Piotr          Pietuchowski          130.84 -  371: 385   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariusz        Sylwestrzuk           121.77 -  326: 334   72
    2    47 Wojciech       Szkutnik              100.00 +  336: 233  150
    3    30 Agnieszka      Krupka                112.28 -  245: 381   62
    4    39 Miłosz         Wrzałek               123.52 -  315: 331   74
    5    41 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 -  262: 457   50
    6    42 Leokadia       Litwinowicz           106.89 -  230: 469   57
    7    46 Krzysztof      Ufir                  100.00 +  338: 261  150
    8    44 Kazimierz      Dziadkowiec           100.00 -  303: 357   50
    9    45 Urszula        Solarska              100.00 +  343: 246  150
   10    40 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  311: 375   50
   11    44 Adam           Janicki               100.00 -  260: 382   50
   12    45 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  342: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 12  88.75




	Mikołaj Fidziński 100.00 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Waszkiewicz           120.98 -  358: 400   71
    2    30 Małgorzata     Sikora                100.00 -  289: 300   50
    3    42 Jerzy          Luter                 105.64 -  293: 407   56
    4    47 Krzysztof      Ufir                  100.00 +  431: 290  150
    5    40 Adam           Janicki               100.00 -  318: 341   50
    6    44 Anna           Chybowska             100.00 -  303: 355   50
    7    45 Tomasz         Jedynak               100.00 +  411: 260  150
    8    40 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  334: 369   50
    9    43 Maciej         Lelowicz              115.61 +  457: 341  166
   10    40 Błażej         Fidziński             100.00 +  375: 311  150
   11    34 Zofia          Gajewska              120.54 +  429: 362  171
   12    28 Katarzyna      Klimała               114.75 -  314: 392   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Tomasz Górka 100.00 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zofia          Gajewska              120.54 +  366: 335  171
    2    11 Jan            Kozłowski             103.67 +  383: 367  154
    3     7 Jarosław       Sobczak               112.16 +  340: 312  162
    4     5 Jakub          Zaryński              117.33 -  364: 424   67
    5    12 Mariusz        Wrześniewski          136.83 -  306: 349   87
    6    20 Michał         Waszkiewicz           120.98 -  339: 362   71
    7    26 Paweł          Jędryka               114.77 +  425: 381  165
    8    16 Dariusz        Dzierża               100.00 -  240: 409   50
    9    29 Kamil          Jagliński             100.00 -  310: 391   50
   10    30 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 -  269: 370   50
   11    37 Anna           Stefańska             100.00 +  372: 307  150
   12    33 Andrzej        Przybyłowicz          104.77 -  370: 424   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Kamil Jagliński 100.00 Ostrowiec Świętokrzyski  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Daniel         Czernatowicz          120.33 -  323: 379   70
    2    48 Kamil          Stokłosa              100.00 +  420: 248  150
    3    37 Małgorzata     Sikora                100.00 +  296: 263  150
    4    23 Dawid          Pikul                 136.75 +  351: 315  187
    5    15 Paweł          Jackowski             134.92 +  507: 287  185
    6     8 Sławomir       Kordjalik             140.41 -  238: 546   90
    7    12 Damian         Krężel                107.65 -  290: 365   58
    8    22 Justyna        Fugiel                137.30 -  363: 473   87
    9    29 Tomasz         Górka                 100.00 +  391: 310  150
   10    32 Andrzej        Przybyłowicz          104.77 -  361: 403   55
   11    28 Maciej         Śliwa                 111.60 +  384: 255  162
   12    21 Jerzy          Luter                 105.64 -  238: 373   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.12 +  340: 326  170
    2    21 Jarosław       Sobczak               112.16 -  216: 461   62
    3    38 Ewa            Ciszewska             114.62 -  365: 427   65
    4    38 Katarzyna      Sołdan                103.74 -  315: 389   54
    5    40 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  341: 318  150
    6    39 Zofia          Gajewska              120.54 -  330: 391   71
    7    39 Michał         Korzeniowski          100.00 -  252: 299   50
    8    42 Agata          Kopta                 100.00 -  299: 400   50
    9    44 Tomasz         Jedynak               100.00 -  284: 328   50
   10    46 Monika         Ścisłowska            100.00 +  302: 295  150
   11    44 Błażej         Fidziński             100.00 +  382: 260  150
   12    42 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  305: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Tomasz  Jedynak 100.00 Skarżysko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Grzegorz       Wilk                  119.70 -  312: 442   70
    2    33 Dariusz        Dzierża               100.00 -  297: 430   50
    3    41 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  401: 344  150
    4    42 Anna           Bogucka               100.00 +  402: 285  150
    5    21 Damian         Krężel                107.65 -  273: 460   58
    6    30 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 -  269: 320   50
    7    45 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  260: 411   50
    8    41 Artur          Irzyk                 124.98 -  272: 400   75
    9    44 Adam           Janicki               100.00 +  328: 284  150
   10    39 Michał         Ozimiński             109.94 +  329: 293  160
   11    39 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  290: 375   50
   12    41 Wojciech       Wróbel                100.00 +  371: 362  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Agata Kopta 100.00 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ewa            Strzelczyk            119.63 -  302: 351   70
    2    39 Paweł          Jackowski             134.92 -  314: 424   85
    3    47 Urszula        Solarska              100.00 +  385: 327  150
    4    44 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  349: 468   50
    5    44 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  385: 304  150
    6    26 Michał         Trumpus               128.97 -  354: 367   79
    7    40 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  290: 296   50
    8    42 Adam           Janicki               100.00 +  400: 299  150
    9    37 Anna           Stefańska             100.00 -  303: 473   50
   10    43 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  382: 294  150
   11    36 Marcin         Skowron               111.30 +  400: 328  161
   12    31 Łukasz         Tuszyński             112.78 -  361: 388   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Michał Korzeniowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Andrzej        Kwiatkowski           119.48 -  354: 358   69
    2    31 Marcin         Skowron               111.30 -  367: 402   61
    3    40 Joanna         Duda                  100.00 -  226: 449   50
    4    46 Urszula        Solarska              100.00 +  411: 295  150
    5    42 Anna           Chybowska             100.00 +  395: 259  150
    6    41 Michał         Jaworek               102.03 -  362: 376   52
    7    39 Adam           Janicki               100.00 +  299: 252  150
    8    29 Andrzej        Grabiński             118.90 -  256: 436   69
    9    38 Anna           Niedzielko            100.24 -  375: 473   50
   10    44 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  318: 336   50
   11    42 Kazimierz      Dziadkowiec           100.00 -  258: 440   50
   12    44 Michał         Ozimiński             109.94 -  338: 345   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     961  / 12  80.08




	Jarosław Krzemiński 100.00 Tuchów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Radosław       Sowiński              119.22 -  339: 370   69
    2    37 Joanna         Brychcy               100.00 +  461: 311  150
    3    20 Marcin         Skowron               111.30 +  470: 277  161
    4     9 Łukasz         Bryła                 127.33 -  351: 394   77
    5    22 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  409: 255  150
    6    16 Joanna         Duda                  100.00 -  271: 328   50
    7    23 Małgorzata     Sulejewska            112.18 +  310: 301  162
    8    23 Filip          Sosin                 128.53 -  295: 416   79
    9    24 Katarzyna      Sołdan                103.74 +  402: 384  154
   10    26 Zofia          Gajewska              120.54 +  395: 387  171
   11    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.12 -  359: 389   70
   12    19 Artur          Irzyk                 124.98 -  262: 396   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Teresa Lachowicz 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Andrzej        Grabiński             118.90 -  185: 345   69
    2    49 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  202: 326   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     119  /  2  59.50




	Bożena Opalińska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Renata         Kowalska              118.52 -  182: 369   69
    2    50 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  249: 305   50
    3    50 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     119  /  2  59.50




	Mikołaj Przybyłowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jakub          Zaryński              117.33 -  375: 419   67
    2    28 Tomasz         Lempart               109.08 -  311: 329   59
    3    41 Tomasz         Jedynak               100.00 -  344: 401   50
    4    44 Agata          Kopta                 100.00 +  468: 349  150
    5    36 Andrzej        Przybyłowicz          104.77 +  465: 367  155
    6    27 Małgorzata     Sulejewska            112.18 -  379: 428   62
    7    33 Filip          Sosin                 128.53 -  328: 445   79
    8    38 Maciej         Lelowicz              115.61 +  381: 342  166
    9    32 Michał         Trumpus               128.97 -  371: 408   79
   10    37 Kazimierz      Dziadkowiec           100.00 +  429: 358  150
   11    31 Miłosz         Wrzałek               123.52 +  361: 333  174
   12    26 Paweł          Jędryka               114.77 +  359: 323  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Małgorzata Sikora 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Jerzy          Matyasik              117.24 -  318: 354   67
    2    30 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  300: 289  150
    3    37 Kamil          Jagliński             100.00 -  263: 296   50
    4    40 Tomasz         Lempart               109.08 -  283: 358   59
    5    43 Leokadia       Litwinowicz           106.89 +  360: 355  157
    6    40 Katarzyna      Sołdan                103.74 -  283: 398   54
    7    43 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  338: 292  150
    8    36 Michał         Jaworek               102.03 -  270: 410   52
    9    42 Anna           Chybowska             100.00 -  304: 359   50
   10    42 Marcin         Skowron               111.30 -  263: 386   61
   11    45 Urszula        Solarska              100.00 -  250: 316   50
   12    46 Krzysztof      Ufir                  100.00 -  349: 405   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  / 12  79.17




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Filip          Klar                  116.78 -  232: 471   67
    2    45 Damian         Krężel                107.65 -  241: 526   58
    3    47 Agata          Kopta                 100.00 -  327: 385   50
    4    46 Michał         Korzeniowski          100.00 -  295: 411   50
    5    49 Kamil          Stokłosa              100.00 +  310: 275  150
    6    45 Andrzej        Przybyłowicz          104.77 -  288: 295   55
    7    48 Wojciech       Szkutnik              100.00 +  422: 349  150
    8    43 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  277: 320   50
    9    45 Błażej         Fidziński             100.00 -  246: 343   50
   10    47 Krzysztof      Ufir                  100.00 +  350: 329  150
   11    45 Małgorzata     Sikora                100.00 +  316: 250  150
   12    43 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  284: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 12  85.83




	Andrzej Stańczyk 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Andrzej        Rakoczy               116.66 -  341: 393   67
    2    36 Anna           Chybowska             100.00 +  398: 328  150
    3    14 Damian         Krężel                107.65 +  396: 361  158
    4    11 Łukasz         Kozub                 113.39 +  462: 399  163
    5    11 Jerzy          Matyasik              117.24 +  528: 287  167
    6     4 Andrzej        Rechowicz             125.18 -  346: 373   75
    7     8 Sławomir       Kucia                 129.02 -  380: 410   79
    8    13 Łukasz         Bryła                 127.33 +  468: 292  177
    9     9 Dariusz        Dzierża               100.00 -  332: 453   50
   10    14 Michał         Trumpus               128.97 -  352: 539   79
   11    20 Andrzej        Rakoczy               116.66 -  348: 453   67
   12    25 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  321: 418   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Mateusz Stańczyk 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Maciej         Lelowicz              115.61 -  304: 434   66
    2    38 Kazimierz      Dziadkowiec           100.00 -  309: 320   50
    3    49 Kamil          Stokłosa              100.00 +  358: 219  150
    4    32 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 +  338: 271  150
    5    32 Marcin         Skowron               111.30 -  309: 382   61
    6    35 Ewa            Ciszewska             114.62 -  244: 367   65
    7    41 Michał         Jaworek               102.03 -  310: 398   52
    8    40 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  369: 334  150
    9    41 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  247: 390   50
   10    41 Joanna         Ostrowska             105.78 -  275: 397   56
   11    43 Wojciech       Wróbel                100.00 -  251: 373   50
   12    45 Błażej         Fidziński             100.00 -  326: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  / 12  79.17




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Paweł          Jędryka               114.77 -  264: 419   65
    2    43 Jerzy          Luter                 105.64 +  406: 271  156
    3    27 Grzegorz       Pukniel               114.01 -  305: 311   64
    4    31 Filip          Sosin                 128.53 -  296: 353   79
    5    38 Artur          Irzyk                 124.98 -  349: 381   75
    6    46 Anna           Bogucka               100.00 +  393: 206  150
    7    44 Anna           Chybowska             100.00 -  261: 301   50
    8    45 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  413: 276  150
    9    37 Agata          Kopta                 100.00 +  473: 303  150
   10    27 Renata         Kowalska              118.52 -  293: 365   69
   11    37 Tomasz         Górka                 100.00 -  307: 372   50
   12    39 Maciej         Lelowicz              115.61 -  314: 451   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 12  93.67




	Kamil Stokłosa 100.00 Skawina                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Katarzyna      Klimała               114.75 -  193: 363   65
    2    48 Kamil          Jagliński             100.00 -  248: 420   50
    3    49 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  219: 358   50
    4    49 Anna           Chybowska             100.00 -  219: 297   50
    5    49 Urszula        Solarska              100.00 -  275: 310   50
    6    49 Krzysztof      Ufir                  100.00 -  183: 351   50
    7    49 Monika         Ścisłowska            100.00 -  206: 345   50
    8    48 Wojciech       Szkutnik              100.00 +  283: 275  150
    9    47 Anna           Bogucka               100.00 +  310: 285  150
   10    45 Maciej         Lelowicz              115.61 -  157: 491   66
   11    47 Krzysztof      Ufir                  100.00 -  274: 377   50
   12    48 Wojciech       Szkutnik              100.00 -  257: 267   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     831  / 12  69.25




	Szymon Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Ewa            Ciszewska             114.62 +  399: 396  165
    2    25 Mariusz        Makuch                109.12 -  295: 437   59
    3    23 Łukasz         Tuszyński             112.78 +  357: 285  163
    4    19 Andrzej        Rechowicz             125.18 -  359: 384   75
    5    22 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  255: 409   50
    6    33 Joanna         Ostrowska             105.78 -  232: 400   56
    7    40 Agata          Kopta                 100.00 +  296: 290  150
    8    34 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 -  294: 323   50
    9    41 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  390: 247  150
   10    34 Joanna         Brychcy               100.00 -  298: 331   50
   11    39 Tomasz         Jedynak               100.00 +  375: 290  150
   12    34 Lech           Szymczak              100.00 -  272: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Grzegorz       Pukniel               114.01 -  322: 416   64
    2    50 Bożena         Opalińska             100.00 +  305: 249  150
    3    36 Wojciech       Wróbel                100.00 -  311: 318   50
    4    35 Michał         Jaworek               102.03 +  330: 299  152
    5    33 Filip          Sosin                 128.53 -  338: 400   79
    6    38 Jerzy          Luter                 105.64 -  278: 378   56
    7    42 Michał         Ozimiński             109.94 -  335: 422   60
    8    39 Leokadia       Litwinowicz           106.89 -  328: 487   57
   10    43 Agata          Kopta                 100.00 -  294: 382   50
   11    46 Anna           Bogucka               100.00 +  391: 281  150
   12    42 Adam           Janicki               100.00 -  279: 305   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  / 11  83.45




	Wojciech Szkutnik 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Łukasz         Kozub                 113.39 -  228: 435   63
    2    47 Błażej         Fidziński             100.00 -  233: 336   50
    3    48 Małgorzata     Sulejewska            112.18 -  301: 365   62
    4    48 Monika         Ścisłowska            100.00 +  326: 315  150
    5    45 Zofia          Gajewska              120.54 -  219: 427   71
    6    47 Lech           Szymczak              100.00 -  222: 378   50
    7    48 Urszula        Solarska              100.00 -  349: 422   50
    8    48 Kamil          Stokłosa              100.00 -  275: 283   50
    9    48 Krzysztof      Ufir                  100.00 -  308: 319   50
   10    48 Anna           Bogucka               100.00 -  275: 315   50
   11    48 Monika         Ścisłowska            100.00 -  330: 337   50
   12    48 Kamil          Stokłosa              100.00 +  267: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     846  / 12  70.50




	Lech Szymczak 100.00 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Łukasz         Tuszyński             112.78 -  346: 463   63
    2    35 Leokadia       Litwinowicz           106.89 +  330: 262  157
    3    26 Maciej         Lelowicz              115.61 -  257: 344   66
    4    37 Joanna         Duda                  100.00 -  323: 419   50
    5    37 Paweł          Jędryka               114.77 -  309: 371   65
    6    47 Wojciech       Szkutnik              100.00 +  378: 222  150
    7    38 Artur          Irzyk                 124.98 +  349: 258  175
    8    32 Agnieszka      Krupka                112.28 +  367: 341  162
    9    30 Joanna         Brychcy               100.00 -  286: 306   50
   10    33 Jerzy          Matyasik              117.24 -  331: 337   67
   11    38 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  365: 339  150
   12    34 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  344: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Krzysztof Ufir 100.00 Nowy Targ

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Agnieszka      Krupka                112.28 -  230: 451   62
    2    46 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.12 -  277: 401   70
    3    46 Joanna         Brychcy               100.00 -  283: 348   50
    4    47 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  290: 431   50
    5    48 Michał         Ozimiński             109.94 -  249: 487   60
    6    49 Kamil          Stokłosa              100.00 +  351: 183  150
    7    46 Błażej         Fidziński             100.00 -  261: 338   50
    8    47 Anna           Bogucka               100.00 -  275: 317   50
    9    48 Wojciech       Szkutnik              100.00 +  319: 308  150
   10    47 Urszula        Solarska              100.00 -  329: 350   50
   11    47 Kamil          Stokłosa              100.00 +  377: 274  150
   12    46 Małgorzata     Sikora                100.00 +  405: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 12  86.83




	Rafał  Wagnerowski 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Małgorzata     Sulejewska            112.18 +  346: 335  162
    2    19 Paweł          Jędryka               114.77 +  371: 353  165
    3    10 Daniel         Czernatowicz          120.33 -  334: 358   70
    4    20 Mariusz        Wrześniewski          136.83 -  302: 404   87
    5    30 Joanna         Duda                  100.00 -  331: 332   50
    6    32 Grzegorz       Pukniel               114.01 -  337: 416   64
    7    43 Małgorzata     Sikora                100.00 -  292: 338   50
    8    43 Urszula        Solarska              100.00 +  320: 277  150
    9    39 Kazimierz      Dziadkowiec           100.00 +  388: 292  150
   10    31 Mariusz        Sylwestrzuk           121.77 -  263: 334   72
   11    38 Lech           Szymczak              100.00 -  339: 365   50
   12    40 Kazimierz      Dziadkowiec           100.00 -  292: 478   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 12  93.33




	Wojciech Wróbel 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Arkadiusz      Biegun                112.16 +  396: 314  162
    2     1 Mariusz        Skrobosz              140.80 -  354: 497   91
    3    36 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  318: 311  150
    4    17 Jarosław       Sobczak               112.16 -  291: 391   62
    5    27 Ewa            Ciszewska             114.62 +  311: 285  165
    6    23 Radosław       Sowiński              119.22 -  290: 391   69
    7    32 Jerzy          Luter                 105.64 -  316: 386   56
    8    33 Katarzyna      Sołdan                103.74 -  304: 419   54
    9    40 Andrzej        Przybyłowicz          104.77 -  298: 364   55
   10    38 Jan            Kozłowski             103.67 -  312: 338   54
   11    43 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  373: 251  150
   12    41 Tomasz         Jedynak               100.00 -  362: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Monika Ścisłowska 100.00 Chrzanów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Jarosław       Sobczak               112.16 -  279: 416   62
    2    41 Zofia          Gajewska              120.54 -  292: 349   71
    3    43 Miłosz         Wrzałek               123.52 -  328: 397   74
    4    48 Wojciech       Szkutnik              100.00 -  315: 326   50
    5    47 Małgorzata     Sulejewska            112.18 -  245: 398   62
    6    48 Kazimierz      Dziadkowiec           100.00 -  376: 425   50
    7    49 Kamil          Stokłosa              100.00 +  345: 206  150
    8    46 Anna           Niedzielko            100.24 -  235: 402   50
    9    46 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  272: 358   50
   10    46 Adam           Janicki               100.00 -  295: 302   50
   11    48 Wojciech       Szkutnik              100.00 +  337: 330  150
   12    47 Anna           Bogucka               100.00 -  349: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  / 12  72.42




	Jagoda Żbikowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Maciej         Śliwa                 111.60 -  323: 354   62
    2    49 Teresa         Lachowicz             100.00 +  326: 202  150
    3    34 Michał         Waszkiewicz           120.98 -  221: 431   71
    4    41 Jerzy          Luter                 105.64 -  273: 437   56
    5    44 Agata          Kopta                 100.00 -  304: 385   50
    6    43 Michał         Ozimiński             109.94 -  262: 375   60
    7    47 Anna           Bogucka               100.00 +  336: 302  150
    8    45 Anna           Stefańska             100.00 -  276: 413   50
    9    46 Monika         Ścisłowska            100.00 +  358: 272  150
   10    44 Michał         Korzeniowski          100.00 +  336: 318  150
   11    40 Anna           Chybowska             100.00 -  274: 469   50
   12    43 Urszula        Solarska              100.00 +  335: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 12  95.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Marcin         Skowron               434: 316
   2 Tomasz         Ciejka               - Mateusz        Żbikowski             407: 370
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Ozimiński             550: 346
   4 Beata          Piotrowska           - Sławomir       Kordjalik             407: 384
   5 Kamil          Górka                - Mariusz        Makuch                407: 407
   6 Tomasz         Lempart              - Tomasz         Zwoliński             320: 484
   7 Justyna        Fugiel               - Damian         Krężel                484: 327
   8 Leokadia       Litwinowicz          - Mariusz        Wrze¶niewski          307: 369
   9 Dawid          Pikul                - Joanna         Ostrowska             331: 480
  10 Jerzy          Luter                - Stanisław      Rydzik                332: 419
  11 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Przybyłowicz          336: 393
  12 Katarzyna      Sołdan               - Karol          Wyrębkiewicz          277: 459
  13 Piotr          Pietuchowski         - Jan            Kozłowski             350: 443
  14 Michał         Jaworek              - Sławomir       Kucia                 443: 311
  15 Michał         Trumpus              - Anna           Niedzielko            318: 394
  16 Edyta          Arent-Irzyk          - Filip          Sosin                 447: 335
  17 Łukasz         Bryła                - Anna           Bogucka               469: 257
  18 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Rechowicz             305: 362
  19 Artur          Irzyk                - Anna           Chybowska             398: 306
  20 Jolanta        Chłopińska           - Miłosz         Wrzałek               339: 320
  21 Iwona          Kucia                - Joanna         Duda                  360: 279
  22 Kazimierz      Dziadkowiec          - Jarosław       Puchalski             337: 394
  23 Jacek          Pietruszka           - Dariusz        Dzierża               386: 347
  24 Błażej         Fidziński            - Mariusz        Sylwestrzuk           326: 334
  25 Michał         Waszkiewicz          - Mikołaj        Fidziński             400: 358
  26 Tomasz         Górka                - Zofia          Gajewska              366: 335
  27 Daniel         Czernatowicz         - Kamil          Jagliński             379: 323
  28 Adam           Janicki              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   340: 326
  29 Grzegorz       Wilk                 - Tomasz         Jedynak               442: 312
  30 Agata          Kopta                - Ewa            Strzelczyk            302: 351
  31 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Korzeniowski          358: 354
  32 Jarosław       Krzemiński           - Radosław       Sowiński              339: 370
  33 Andrzej        Grabiński            - Teresa         Lachowicz             345: 185
  34 Bożena         Opalińska            - Renata         Kowalska              182: 369
  35 Jakub          Zaryński             - Mikołaj        Przybyłowicz          419: 375
  36 Małgorzata     Sikora               - Jerzy          Matyasik              318: 354
  37 Filip          Klar                 - Urszula        Solarska              471: 232
  38 Andrzej        Stańczyk             - Andrzej        Rakoczy               341: 393
  39 Maciej         Lelowicz             - Mateusz        Stańczyk              434: 304
  40 Anna           Stefańska            - Paweł          Jędryka               264: 419
  41 Katarzyna      Klimała              - Kamil          Stokłosa              363: 193
  42 Szymon         Stolarczyk           - Ewa            Ciszewska             399: 396
  43 Grzegorz       Pukniel              - Jolanta        Sylwestrzuk           416: 322
  44 Wojciech       Szkutnik             - Łukasz         Kozub                 228: 435
  45 Łukasz         Tuszyński            - Lech           Szymczak              463: 346
  46 Krzysztof      Ufir                 - Agnieszka      Krupka                230: 451
  47 Małgorzata     Sulejewska           - Rafał          Wagnerowski           335: 346
  48 Wojciech       Wróbel               - Arkadiusz      Biegun                396: 314
  49 Jarosław       Sobczak              - Monika         ¦cisłowska            416: 279
  50 Jagoda         Żbikowska            - Maciej         ¦liwa                 323: 354


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Wróbel               - Mariusz        Skrobosz              354: 497
   2 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Puchalski             397: 337
   3 Anna           Niedzielko           - Justyna        Fugiel                376: 342
   4 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Rakoczy               323: 535
   5 Andrzej        Przybyłowicz         - Filip          Klar                  308: 511
   6 Łukasz         Bryła                - Jacek          Pietruszka            377: 371
   7 Łukasz         Tuszyński            - Daniel         Czernatowicz          317: 457
   8 Radosław       Sowiński             - Karol          Wyrębkiewicz          412: 404
   9 Agnieszka      Krupka               - Mariusz        Wrze¶niewski          308: 446
  10 Renata         Kowalska             - Edyta          Arent-Irzyk           369: 362
  11 Jan            Kozłowski            - Tomasz         Górka                 367: 383
  12 Michał         Jaworek              - Katarzyna      Klimała               286: 444
  13 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Wilk                  366: 379
  14 Łukasz         Kozub                - Iwona          Kucia                 376: 306
  15 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Kwiatkowski           486: 400
  16 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Lelowicz              382: 332
  17 Maciej         ¦liwa                - Stanisław      Rydzik                312: 484
  18 Ewa            Strzelczyk           - Jakub          Zaryński              328: 382
  19 Rafał          Wagnerowski          - Paweł          Jędryka               371: 353
  20 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Grabiński             348: 414
  21 Jarosław       Sobczak              - Adam           Janicki               461: 216
  22 Tomasz         Ciejka               - Jolanta        Chłopińska            402: 295
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Beata          Piotrowska            324: 447
  24 Kamil          Górka                - Michał         Waszkiewicz           368: 354
  25 Mariusz        Makuch               - Szymon         Stolarczyk            437: 295
  26 Ewa            Ciszewska            - Artur          Irzyk                 345: 322
  27 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Kordjalik             325: 434
  28 Mikołaj        Przybyłowicz         - Tomasz         Lempart               311: 329
  29 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Trumpus               420: 410
  30 Mikołaj        Fidziński            - Małgorzata     Sikora                289: 300
  31 Marcin         Skowron              - Michał         Korzeniowski          402: 367
  32 Arkadiusz      Biegun               - Piotr          Pietuchowski          321: 412
  33 Dariusz        Dzierża              - Tomasz         Jedynak               430: 297
  34 Michał         Ozimiński            - Sławomir       Kucia                 266: 445
  35 Lech           Szymczak             - Leokadia       Litwinowicz           330: 262
  36 Anna           Chybowska            - Andrzej        Stańczyk              328: 398
  37 Joanna         Brychcy              - Jarosław       Krzemiński            311: 461
  38 Mateusz        Stańczyk             - Kazimierz      Dziadkowiec           309: 320
  39 Agata          Kopta                - Paweł          Jackowski             314: 424
  40 Joanna         Duda                 - Filip          Sosin                 333: 417
  41 Zofia          Gajewska             - Monika         ¦cisłowska            349: 292
  42 Katarzyna      Sołdan               - Małgorzata     Sulejewska            432: 280
  43 Anna           Stefańska            - Jerzy          Luter                 406: 271
  44 Anna           Bogucka              - Dawid          Pikul                 253: 463
  45 Damian         Krężel               - Urszula        Solarska              526: 241
  46 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Krzysztof      Ufir                  401: 277
  47 Błażej         Fidziński            - Wojciech       Szkutnik              336: 233
  48 Kamil          Stokłosa             - Kamil          Jagliński             248: 420
  49 Teresa         Lachowicz            - Jagoda         Żbikowska             202: 326
  50 Jolanta        Sylwestrzuk          - Bożena         Opalińska             305: 249


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Ciejka                480: 363
   2 Katarzyna      Klimała              - Filip          Klar                  364: 395
   3 Andrzej        Rakoczy              - Jakub          Zaryński              341: 434
   4 Radosław       Sowiński             - Kazimierz.J    Merklejn              272: 411
   5 Stanisław      Rydzik               - Anna           Niedzielko            402: 277
   6 Andrzej        Grabiński            - Tomasz         Zwoliński             401: 397
   7 Tomasz         Górka                - Jarosław       Sobczak               340: 312
   8 Beata          Piotrowska           - Renata         Kowalska              368: 301
   9 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Bryła                 424: 293
  10 Rafał          Wagnerowski          - Daniel         Czernatowicz          334: 358
  11 Mariusz        Makuch               - Grzegorz       Wilk                  334: 358
  12 Mariusz        Wrze¶niewski         - Kamil          Górka                 364: 389
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Łukasz         Kozub                 477: 436
  14 Andrzej        Stańczyk             - Damian         Krężel                396: 361
  15 Jarosław       Puchalski            - Justyna        Fugiel                432: 405
  16 Sławomir       Kordjalik            - Michał         Jaworek               419: 359
  17 Andrzej        Rechowicz            - Jan            Kozłowski             454: 344
  18 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Edyta          Arent-Irzyk           381: 289
  19 Joanna         Ostrowska            - Artur          Irzyk                 420: 374
  20 Jarosław       Krzemiński           - Marcin         Skowron               470: 277
  21 Dawid          Pikul                - Katarzyna      Sołdan                374: 337
  22 Andrzej        Przybyłowicz         - Mateusz        Żbikowski             286: 410
  23 Szymon         Stolarczyk           - Łukasz         Tuszyński             357: 285
  24 Dariusz        Dzierża              - Zofia          Gajewska              465: 310
  25 Paweł          Jędryka              - Ewa            Strzelczyk            323: 390
  26 Lech           Szymczak             - Maciej         Lelowicz              257: 344
  27 Anna           Stefańska            - Grzegorz       Pukniel               305: 311
  28 Iwona          Kucia                - Piotr          Pietuchowski          430: 400
  29 Maciej         ¦liwa                - Paweł          Jackowski             301: 368
  30 Agnieszka      Krupka               - Błażej         Fidziński             381: 245
  31 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Sylwestrzuk           458: 333
  32 Kazimierz      Dziadkowiec          - Jacek          Pietruszka            273: 296
  33 Sławomir       Kucia                - Tomasz         Lempart               405: 380
  34 Jagoda         Żbikowska            - Michał         Waszkiewicz           221: 431
  35 Filip          Sosin                - Jolanta        Chłopińska            346: 397
  36 Jolanta        Sylwestrzuk          - Wojciech       Wróbel                311: 318
  37 Kamil          Jagliński            - Małgorzata     Sikora                296: 263
  38 Adam           Janicki              - Ewa            Ciszewska             365: 427
  39 Michał         Trumpus              - Michał         Ozimiński             563: 247
  40 Michał         Korzeniowski         - Joanna         Duda                  226: 449
  41 Tomasz         Jedynak              - Mikołaj        Przybyłowicz          401: 344
  42 Mikołaj        Fidziński            - Jerzy          Luter                 293: 407
  43 Monika         ¦cisłowska           - Miłosz         Wrzałek               328: 397
  44 Arkadiusz      Biegun               - Leokadia       Litwinowicz           337: 439
  45 Anna           Bogucka              - Anna           Chybowska             249: 247
  46 Krzysztof      Ufir                 - Joanna         Brychcy               283: 348
  47 Urszula        Solarska             - Agata          Kopta                 327: 385
  48 Małgorzata     Sulejewska           - Wojciech       Szkutnik              365: 301
  49 Mateusz        Stańczyk             - Kamil          Stokłosa              358: 219
  50 Bożena         Opalińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Daniel         Czernatowicz         - Mariusz        Skrobosz              340: 446
   2 Grzegorz       Wilk                 - Filip          Klar                  415: 364
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Grabiński             415: 347
   4 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Matyasik              493: 303
   5 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Górka                 424: 364
   6 Beata          Piotrowska           - Kamil          Górka                 363: 351
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Sławomir       Kucia                 374: 381
   8 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Krupka                479: 306
   9 Jarosław       Krzemiński           - Łukasz         Bryła                 351: 394
  10 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Rakoczy               428: 356
  11 Łukasz         Kozub                - Andrzej        Stańczyk              399: 462
  12 Maciej         Lelowicz             - Dariusz        Dzierża               267: 438
  13 Sławomir       Kordjalik            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   381: 346
  14 Joanna         Ostrowska            - Iwona          Kucia                 292: 396
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Pukniel               385: 373
  16 Mateusz        Żbikowski            - Ewa            Strzelczyk            464: 285
  17 Wojciech       Wróbel               - Jarosław       Sobczak               291: 391
  18 Michał         Waszkiewicz          - Radosław       Sowiński              369: 438
  19 Szymon         Stolarczyk           - Andrzej        Rechowicz             359: 384
  20 Mariusz        Wrze¶niewski         - Rafał          Wagnerowski           404: 302
  21 Anna           Niedzielko           - Tomasz         Ciejka                277: 457
  22 Renata         Kowalska             - Katarzyna      Klimała               367: 366
  23 Kamil          Jagliński            - Dawid          Pikul                 351: 315
  24 Ewa            Ciszewska            - Jolanta        Chłopińska            352: 405
  25 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Makuch                352: 349
  26 Marcin         Skowron              - Michał         Trumpus               459: 382
  27 Justyna        Fugiel               - Zofia          Gajewska              342: 337
  28 Damian         Krężel               - Mariusz        Sylwestrzuk           409: 251
  29 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Przybyłowicz          500: 287
  30 Jan            Kozłowski            - Małgorzata     Sulejewska            417: 328
  31 Filip          Sosin                - Anna           Stefańska             353: 296
  32 Edyta          Arent-Irzyk          - Mateusz        Stańczyk              271: 338
  33 Paweł          Jędryka              - Maciej         ¦liwa                 359: 423
  34 Artur          Irzyk                - Joanna         Brychcy               325: 390
  35 Jolanta        Sylwestrzuk          - Michał         Jaworek               330: 299
  36 Kazimierz      Dziadkowiec          - Łukasz         Tuszyński             354: 376
  37 Joanna         Duda                 - Lech           Szymczak              419: 323
  38 Adam           Janicki              - Katarzyna      Sołdan                315: 389
  39 Miłosz         Wrzałek              - Błażej         Fidziński             331: 315
  40 Tomasz         Lempart              - Małgorzata     Sikora                358: 283
  41 Jerzy          Luter                - Jagoda         Żbikowska             437: 273
  42 Tomasz         Jedynak              - Anna           Bogucka               402: 285
  43 Leokadia       Litwinowicz          - Andrzej        Gostomski             343: 455
  44 Mikołaj        Przybyłowicz         - Agata          Kopta                 468: 349
  45 Michał         Ozimiński            - Arkadiusz      Biegun                346: 347
  46 Michał         Korzeniowski         - Urszula        Solarska              411: 295
  47 Krzysztof      Ufir                 - Mikołaj        Fidziński             290: 431
  48 Wojciech       Szkutnik             - Monika         ¦cisłowska            326: 315
  49 Kamil          Stokłosa             - Anna           Chybowska             219: 297


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Zaryński              430: 362
   2 Grzegorz       Wilk                 - Stanisław      Rydzik                347: 410
   3 Beata          Piotrowska           - Kazimierz.J    Merklejn              404: 384
   4 Tomasz         Zwoliński            - Daniel         Czernatowicz          439: 299
   5 Filip          Klar                 - Łukasz         Bryła                 373: 287
   6 Dariusz        Dzierża              - Jarosław       Puchalski             306: 454
   7 Andrzej        Grabiński            - Mateusz        Żbikowski             337: 429
   8 Iwona          Kucia                - Tomasz         Ciejka                297: 447
   9 Radosław       Sowiński             - Sławomir       Kordjalik             394: 447
  10 Andrzej        Gostomski            - Andrzej        Kwiatkowski           525: 237
  11 Andrzej        Stańczyk             - Jerzy          Matyasik              528: 287
  12 Tomasz         Górka                - Mariusz        Wrze¶niewski          306: 349
  13 Jolanta        Chłopińska           - Jarosław       Sobczak               366: 366
  14 Renata         Kowalska             - Andrzej        Rechowicz             362: 376
  15 Kamil          Jagliński            - Paweł          Jackowski             507: 287
  16 Sławomir       Kucia                - Kamil          Górka                 374: 338
  17 Jerzy          Luter                - Karol          Wyrębkiewicz          345: 367
  18 Agnieszka      Krupka               - Piotr          Pietuchowski          440: 441
  19 Łukasz         Kozub                - Łukasz         Tuszyński             432: 367
  20 Andrzej        Rakoczy              - Katarzyna      Sołdan                508: 321
  21 Damian         Krężel               - Tomasz         Jedynak               460: 273
  22 Szymon         Stolarczyk           - Jarosław       Krzemiński            255: 409
  23 Justyna        Fugiel               - Maciej         ¦liwa                 361: 315
  24 Tomasz         Lempart              - Jan            Kozłowski             399: 333
  25 Maciej         Lelowicz             - Michał         Waszkiewicz           292: 391
  26 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Klimała               419: 456
  27 Ewa            Ciszewska            - Wojciech       Wróbel                285: 311
  28 Ewa            Strzelczyk           - Joanna         Ostrowska             353: 306
  29 Joanna         Brychcy              - Dawid          Pikul                 267: 538
  30 Joanna         Duda                 - Rafał          Wagnerowski           332: 331
  31 Anna           Niedzielko           - Anna           Kowalska-Demczyszyn   284: 452
  32 Mateusz        Stańczyk             - Marcin         Skowron               309: 382
  33 Filip          Sosin                - Jolanta        Sylwestrzuk           400: 338
  34 Mariusz        Makuch               - Grzegorz       Pukniel               392: 374
  35 Michał         Trumpus              - Kazimierz      Dziadkowiec           468: 240
  36 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Przybyłowicz          465: 367
  37 Paweł          Jędryka              - Lech           Szymczak              371: 309
  38 Artur          Irzyk                - Anna           Stefańska             381: 349
  39 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Jaworek               367: 323
  40 Mikołaj        Fidziński            - Adam           Janicki               318: 341
  41 Edyta          Arent-Irzyk          - Błażej         Fidziński             457: 262
  42 Anna           Chybowska            - Michał         Korzeniowski          259: 395
  43 Małgorzata     Sikora               - Leokadia       Litwinowicz           360: 355
  44 Jagoda         Żbikowska            - Agata          Kopta                 304: 385
  45 Zofia          Gajewska             - Wojciech       Szkutnik              427: 219
  46 Arkadiusz      Biegun               - Anna           Bogucka               369: 295
  47 Monika         ¦cisłowska           - Małgorzata     Sulejewska            245: 398
  48 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Ufir                  487: 249
  49 Urszula        Solarska             - Kamil          Stokłosa              310: 275


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Beata          Piotrowska            509: 290
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             291: 412
   3 Jarosław       Puchalski            - Kazimierz.J    Merklejn              421: 300
   4 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Stańczyk              373: 346
   5 Filip          Klar                 - Mariusz        Wrze¶niewski          308: 395
   6 Mateusz        Żbikowski            - Grzegorz       Wilk                  390: 333
   7 Sławomir       Kucia                - Tomasz         Ciejka                357: 401
   8 Sławomir       Kordjalik            - Kamil          Jagliński             546: 238
   9 Jarosław       Sobczak              - Jakub          Zaryński              358: 353
  10 Andrzej        Gostomski            - Jolanta        Chłopińska            435: 292
  11 Andrzej        Rakoczy              - Andrzej        Kwiatkowski           359: 362
  12 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             342: 434
  13 Marcin         Skowron              - Damian         Krężel                284: 334
  14 Daniel         Czernatowicz         - Karol          Wyrębkiewicz          385: 453
  15 Łukasz         Bryła                - Łukasz         Kozub                 405: 382
  16 Jarosław       Krzemiński           - Joanna         Duda                  271: 328
  17 Dawid          Pikul                - Iwona          Kucia                 396: 294
  18 Katarzyna      Klimała              - Tomasz         Lempart               325: 326
  19 Dariusz        Dzierża              - Renata         Kowalska              413: 311
  20 Michał         Waszkiewicz          - Tomasz         Górka                 362: 339
  21 Jerzy          Matyasik             - Justyna        Fugiel                335: 394
  22 Ewa            Strzelczyk           - Anna           Kowalska-Demczyszyn   407: 352
  23 Wojciech       Wróbel               - Radosław       Sowiński              290: 391
  24 Mariusz        Makuch               - Filip          Sosin                 351: 312
  25 Kamil          Górka                - Andrzej        Grabiński             426: 414
  26 Agata          Kopta                - Michał         Trumpus               354: 367
  27 Małgorzata     Sulejewska           - Mikołaj        Przybyłowicz          428: 379
  28 Maciej         ¦liwa                - Jan            Kozłowski             452: 302
  29 Agnieszka      Krupka               - Arkadiusz      Biegun                306: 419
  30 Tomasz         Jedynak              - Edyta          Arent-Irzyk           269: 320
  31 Paweł          Jędryka              - Maciej         Lelowicz              423: 272
  32 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wagnerowski           416: 337
  33 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Stolarczyk            400: 232
  34 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Brychcy               378: 416
  35 Ewa            Ciszewska            - Mateusz        Stańczyk              367: 244
  36 Mariusz        Sylwestrzuk          - Artur          Irzyk                 483: 321
  37 Anna           Niedzielko           - Miłosz         Wrzałek               339: 404
  38 Jolanta        Sylwestrzuk          - Jerzy          Luter                 278: 378
  39 Zofia          Gajewska             - Adam           Janicki               391: 330
  40 Katarzyna      Sołdan               - Małgorzata     Sikora                398: 283
  41 Michał         Jaworek              - Michał         Korzeniowski          376: 362
  42 Leokadia       Litwinowicz          - Błażej         Fidziński             469: 230
  43 Michał         Ozimiński            - Jagoda         Żbikowska             375: 262
  44 Anna           Chybowska            - Mikołaj        Fidziński             355: 303
  45 Andrzej        Przybyłowicz         - Urszula        Solarska              295: 288
  46 Anna           Bogucka              - Anna           Stefańska             206: 393
  47 Lech           Szymczak             - Wojciech       Szkutnik              378: 222
  48 Monika         ¦cisłowska           - Kazimierz      Dziadkowiec           376: 425
  49 Kamil          Stokłosa             - Krzysztof      Ufir                  183: 351


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Gostomski            - Mariusz        Skrobosz              335: 421
   2 Sławomir       Kordjalik            - Jarosław       Puchalski             454: 331
   3 Mariusz        Wrze¶niewski         - Tomasz         Zwoliński             338: 382
   4 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             411: 295
   5 Mateusz        Żbikowski            - Beata          Piotrowska            425: 325
   6 Tomasz         Ciejka               - Jarosław       Sobczak               407: 275
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Wilk                  485: 377
   8 Andrzej        Stańczyk             - Sławomir       Kucia                 380: 410
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Bryła                 390: 380
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Filip          Klar                  329: 356
  11 Dawid          Pikul                - Joanna         Duda                  510: 321
  12 Damian         Krężel               - Kamil          Jagliński             365: 290
  13 Ewa            Strzelczyk           - Dariusz        Dzierża               421: 369
  14 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Lempart               331: 380
  15 Kamil          Górka                - Justyna        Fugiel                426: 286
  16 Michał         Waszkiewicz          - Mariusz        Makuch                394: 293
  17 Paweł          Jackowski            - Jolanta        Chłopińska            385: 316
  18 Michał         Trumpus              - Radosław       Sowiński              317: 419
  19 Andrzej        Rakoczy              - Maciej         ¦liwa                 338: 316
  20 Łukasz         Kozub                - Katarzyna      Sołdan                411: 351
  21 Piotr          Pietuchowski         - Zofia          Gajewska              349: 295
  22 Edyta          Arent-Irzyk          - Katarzyna      Klimała               359: 389
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Jarosław       Krzemiński            301: 310
  24 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Marcin         Skowron               392: 318
  25 Andrzej        Grabiński            - Arkadiusz      Biegun                326: 344
  26 Tomasz         Górka                - Paweł          Jędryka               425: 381
  27 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Pukniel               324: 520
  28 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Ostrowska             408: 361
  29 Iwona          Kucia                - Daniel         Czernatowicz          412: 344
  30 Renata         Kowalska             - Miłosz         Wrzałek               448: 390
  31 Joanna         Brychcy              - Ewa            Ciszewska             331: 420
  32 Jerzy          Luter                - Wojciech       Wróbel                386: 316
  33 Mikołaj        Przybyłowicz         - Filip          Sosin                 328: 445
  34 Jan            Kozłowski            - Kazimierz      Dziadkowiec           408: 341
  35 Agnieszka      Krupka               - Anna           Niedzielko            336: 302
  36 Maciej         Lelowicz             - Łukasz         Tuszyński             288: 353
  37 Andrzej        Przybyłowicz         - Leokadia       Litwinowicz           388: 340
  38 Artur          Irzyk                - Lech           Szymczak              258: 349
  39 Michał         Korzeniowski         - Adam           Janicki               299: 252
  40 Agata          Kopta                - Szymon         Stolarczyk            290: 296
  41 Michał         Jaworek              - Mateusz        Stańczyk              398: 310
  42 Jolanta        Sylwestrzuk          - Michał         Ozimiński             335: 422
  43 Rafał          Wagnerowski          - Małgorzata     Sikora                292: 338
  44 Anna           Chybowska            - Anna           Stefańska             301: 261
  45 Mikołaj        Fidziński            - Tomasz         Jedynak               411: 260
  46 Błażej         Fidziński            - Krzysztof      Ufir                  338: 261
  47 Jagoda         Żbikowska            - Anna           Bogucka               336: 302
  48 Urszula        Solarska             - Wojciech       Szkutnik              422: 349
  49 Monika         ¦cisłowska           - Kamil          Stokłosa              345: 206


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              458: 329
   2 Sławomir       Kordjalik            - Mateusz        Żbikowski             385: 386
   3 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Ciejka                442: 375
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Wrze¶niewski          321: 486
   5 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 308: 443
   6 Andrzej        Rechowicz            - Kazimierz.J    Merklejn              307: 424
   7 Damian         Krężel               - Beata          Piotrowska            420: 386
   8 Filip          Klar                 - Ewa            Strzelczyk            309: 313
   9 Tomasz         Lempart              - Jarosław       Puchalski             397: 462
  10 Jarosław       Sobczak              - Michał         Waszkiewicz           375: 406
  11 Radosław       Sowiński             - Kamil          Górka                 319: 421
  12 Sławomir       Kucia                - Łukasz         Kozub                 301: 393
  13 Łukasz         Bryła                - Andrzej        Stańczyk              292: 468
  14 Andrzej        Rakoczy              - Jerzy          Luter                 370: 357
  15 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kwiatkowski           333: 389
  16 Dariusz        Dzierża              - Tomasz         Górka                 409: 240
  17 Grzegorz       Pukniel              - Renata         Kowalska              403: 345
  18 Katarzyna      Klimała              - Iwona          Kucia                 281: 469
  19 Jakub          Zaryński             - Jerzy          Matyasik              318: 353
  20 Joanna         Duda                 - Grzegorz       Wilk                  377: 311
  21 Arkadiusz      Biegun               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   394: 320
  22 Justyna        Fugiel               - Kamil          Jagliński             473: 363
  23 Filip          Sosin                - Jarosław       Krzemiński            416: 295
  24 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Makuch                354: 355
  25 Zofia          Gajewska             - Michał         Trumpus               405: 373
  26 Marcin         Skowron              - Paweł          Jędryka               352: 353
  27 Jan            Kozłowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           360: 393
  28 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Sulejewska            336: 497
  29 Michał         Korzeniowski         - Andrzej        Grabiński             256: 436
  30 Joanna         Ostrowska            - Joanna         Brychcy               330: 390
  31 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Przybyłowicz          329: 291
  32 Lech           Szymczak             - Agnieszka      Krupka                367: 341
  33 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Wróbel                419: 304
  34 Edyta          Arent-Irzyk          - Szymon         Stolarczyk            323: 294
  35 Przemysław     Drochomirecki        - Michał         Ozimiński             447: 347
  36 Małgorzata     Sikora               - Michał         Jaworek               270: 410
  37 Maciej         ¦liwa                - Anna           Chybowska             338: 255
  38 Maciej         Lelowicz             - Mikołaj        Przybyłowicz          342: 381
  39 Leokadia       Litwinowicz          - Jolanta        Sylwestrzuk           487: 328
  40 Mateusz        Stańczyk             - Mikołaj        Fidziński             369: 334
  41 Tomasz         Jedynak              - Artur          Irzyk                 272: 400
  42 Adam           Janicki              - Agata          Kopta                 299: 400
  43 Urszula        Solarska             - Rafał          Wagnerowski           277: 320
  44 Błażej         Fidziński            - Kazimierz      Dziadkowiec           303: 357
  45 Anna           Stefańska            - Jagoda         Żbikowska             413: 276
  46 Anna           Niedzielko           - Monika         ¦cisłowska            402: 235
  47 Krzysztof      Ufir                 - Anna           Bogucka               275: 317
  48 Wojciech       Szkutnik             - Kamil          Stokłosa              275: 283


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              439: 351
   2 Mateusz        Żbikowski            - Stanisław      Rydzik                409: 361
   3 Dawid          Pikul                - Sławomir       Kordjalik             282: 476
   4 Tomasz         Ciejka               - Kazimierz.J    Merklejn              345: 349
   5 Andrzej        Gostomski            - Damian         Krężel                399: 293
   6 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Wrze¶niewski          489: 346
   7 Ewa            Strzelczyk           - Michał         Waszkiewicz           398: 347
   8 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          463: 394
   9 Andrzej        Stańczyk             - Dariusz        Dzierża               332: 453
  10 Łukasz         Kozub                - Andrzej        Rakoczy               390: 378
  11 Grzegorz       Pukniel              - Justyna        Fugiel                395: 354
  12 Filip          Sosin                - Filip          Klar                  417: 289
  13 Radosław       Sowiński             - Beata          Piotrowska            390: 443
  14 Sławomir       Kucia                - Paweł          Jackowski             448: 359
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Iwona          Kucia                 393: 373
  16 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Lempart               379: 400
  17 Jerzy          Matyasik             - Arkadiusz      Biegun                301: 377
  18 Joanna         Duda                 - Jarosław       Sobczak               389: 319
  19 Mariusz        Makuch               - Piotr          Pietuchowski          340: 397
  20 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Grabiński             453: 316
  21 Paweł          Jędryka              - Katarzyna      Klimała               385: 285
  22 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Grzegorz       Wilk                  397: 388
  23 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Sulejewska            386: 359
  24 Jarosław       Krzemiński           - Katarzyna      Sołdan                402: 384
  25 Łukasz         Bryła                - Michał         Jaworek               436: 313
  26 Renata         Kowalska             - Łukasz         Tuszyński             430: 338
  27 Zofia          Gajewska             - Edyta          Arent-Irzyk           323: 383
  28 Maciej         ¦liwa                - Mariusz        Sylwestrzuk           345: 378
  29 Kamil          Jagliński            - Tomasz         Górka                 391: 310
  30 Joanna         Brychcy              - Lech           Szymczak              306: 286
  31 Przemysław     Drochomirecki        - Jolanta        Chłopińska            389: 371
  32 Michał         Trumpus              - Mikołaj        Przybyłowicz          408: 371
  33 Jan            Kozłowski            - Leokadia       Litwinowicz           326: 416
  34 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Ostrowska             441: 244
  35 Michał         Ozimiński            - Agnieszka      Krupka                402: 420
  36 Artur          Irzyk                - Marcin         Skowron               464: 306
  37 Anna           Stefańska            - Agata          Kopta                 473: 303
  38 Michał         Korzeniowski         - Anna           Niedzielko            375: 473
  39 Rafał          Wagnerowski          - Kazimierz      Dziadkowiec           388: 292
  40 Andrzej        Przybyłowicz         - Wojciech       Wróbel                364: 298
  41 Mateusz        Stańczyk             - Szymon         Stolarczyk            247: 390
  42 Małgorzata     Sikora               - Anna           Chybowska             304: 359
  43 Mikołaj        Fidziński            - Maciej         Lelowicz              457: 341
  44 Tomasz         Jedynak              - Adam           Janicki               328: 284
  45 Błażej         Fidziński            - Urszula        Solarska              343: 246
  46 Jagoda         Żbikowska            - Monika         ¦cisłowska            358: 272
  47 Kamil          Stokłosa             - Anna           Bogucka               310: 285
  48 Wojciech       Szkutnik             - Krzysztof      Ufir                  308: 319


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             407: 294
   2 Jarosław       Puchalski            - Mateusz        Żbikowski             385: 409
   3 Mariusz        Skrobosz             - Ewa            Strzelczyk            355: 432
   4 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Kordjalik             389: 387
   5 Filip          Sosin                - Kamil          Górka                 361: 430
   6 Michał         Waszkiewicz          - Łukasz         Kozub                 382: 252
   7 Beata          Piotrowska           - Dawid          Pikul                 332: 349
   8 Dariusz        Dzierża              - Sławomir       Kucia                 330: 453
   9 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Kwiatkowski           358: 348
  10 Tomasz         Lempart              - Grzegorz       Pukniel               277: 380
  11 Mariusz        Wrze¶niewski         - Joanna         Duda                  345: 277
  12 Arkadiusz      Biegun               - Damian         Krężel                336: 365
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Makuch                441: 335
  14 Michał         Trumpus              - Andrzej        Stańczyk              539: 352
  15 Leokadia       Litwinowicz          - Andrzej        Rakoczy               363: 318
  16 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               479: 330
  17 Grzegorz       Wilk                 - Jakub          Zaryński              385: 369
  18 Andrzej        Grabiński            - Justyna        Fugiel                406: 319
  19 Katarzyna      Sołdan               - Radosław       Sowiński              347: 436
  20 Filip          Klar                 - Małgorzata     Sulejewska            441: 339
  21 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Agnieszka      Krupka                359: 286
  22 Paweł          Jędryka              - Artur          Irzyk                 334: 383
  23 Iwona          Kucia                - Michał         Jaworek               358: 335
  24 Katarzyna      Klimała              - Łukasz         Bryła                 424: 297
  25 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             351: 336
  26 Jarosław       Krzemiński           - Zofia          Gajewska              395: 387
  27 Anna           Stefańska            - Renata         Kowalska              293: 365
  28 Maciej         ¦liwa                - Jerzy          Luter                 345: 264
  29 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Niedzielko            333: 457
  30 Tomasz         Górka                - Edyta          Arent-Irzyk           269: 370
  31 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Wagnerowski           334: 263
  32 Kamil          Jagliński            - Andrzej        Przybyłowicz          361: 403
  33 Lech           Szymczak             - Jerzy          Matyasik              331: 337
  34 Szymon         Stolarczyk           - Joanna         Brychcy               298: 331
  35 Przemysław     Drochomirecki        - Jarosław       Sobczak               379: 427
  36 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Chybowska             356: 305
  37 Kazimierz      Dziadkowiec          - Mikołaj        Przybyłowicz          358: 429
  38 Wojciech       Wróbel               - Jan            Kozłowski             312: 338
  39 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Jedynak               293: 329
  40 Mikołaj        Fidziński            - Błażej         Fidziński             375: 311
  41 Joanna         Ostrowska            - Mateusz        Stańczyk              397: 275
  42 Marcin         Skowron              - Małgorzata     Sikora                386: 263
  43 Agata          Kopta                - Jolanta        Sylwestrzuk           382: 294
  44 Jagoda         Żbikowska            - Michał         Korzeniowski          336: 318
  45 Kamil          Stokłosa             - Maciej         Lelowicz              157: 491
  46 Monika         ¦cisłowska           - Adam           Janicki               295: 302
  47 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Ufir                  350: 329
  48 Anna           Bogucka              - Wojciech       Szkutnik              315: 275


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             303: 384
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Rydzik                455: 371
   3 Ewa            Strzelczyk           - Kamil          Górka                 337: 411
   4 Sławomir       Kordjalik            - Mariusz        Skrobosz              515: 304
   5 Dawid          Pikul                - Jarosław       Puchalski             333: 339
   6 Tomasz         Ciejka               - Grzegorz       Pukniel               327: 353
   7 Sławomir       Kucia                - Damian         Krężel                436: 297
   8 Mariusz        Wrze¶niewski         - Michał         Waszkiewicz           407: 404
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Piotr          Pietuchowski          386: 308
  10 Łukasz         Kozub                - Dariusz        Dzierża               420: 308
  11 Filip          Klar                 - Radosław       Sowiński              359: 389
  12 Beata          Piotrowska           - Filip          Sosin                 333: 402
  13 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jarosław       Krzemiński            389: 359
  14 Renata         Kowalska             - Iwona          Kucia                 337: 342
  15 Edyta          Arent-Irzyk          - Andrzej        Kwiatkowski           295: 512
  16 Tomasz         Lempart              - Arkadiusz      Biegun                347: 287
  17 Joanna         Duda                 - Mariusz        Sylwestrzuk           385: 354
  18 Joanna         Brychcy              - Jerzy          Matyasik              270: 390
  19 Jarosław       Sobczak              - Michał         Trumpus               339: 506
  20 Andrzej        Stańczyk             - Andrzej        Rakoczy               348: 453
  21 Leokadia       Litwinowicz          - Jakub          Zaryński              304: 356
  22 Justyna        Fugiel               - Andrzej        Grabiński             334: 368
  23 Grzegorz       Wilk                 - Paweł          Jędryka               419: 386
  24 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Klimała               417: 349
  25 Łukasz         Bryła                - Andrzej        Rechowicz             365: 358
  26 Artur          Irzyk                - Anna           Niedzielko            442: 273
  27 Łukasz         Tuszyński            - Jerzy          Luter                 297: 427
  28 Kamil          Jagliński            - Maciej         ¦liwa                 384: 255
  29 Przemysław     Drochomirecki        - Andrzej        Przybyłowicz          379: 363
  30 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Makuch                388: 240
  31 Mikołaj        Przybyłowicz         - Miłosz         Wrzałek               361: 333
  32 Jan            Kozłowski            - Katarzyna      Sołdan                253: 316
  33 Małgorzata     Sulejewska           - Agnieszka      Krupka                316: 358
  34 Zofia          Gajewska             - Mikołaj        Fidziński             362: 429
  35 Michał         Jaworek              - Joanna         Ostrowska             427: 341
  36 Marcin         Skowron              - Agata          Kopta                 328: 400
  37 Tomasz         Górka                - Anna           Stefańska             372: 307
  38 Rafał          Wagnerowski          - Lech           Szymczak              339: 365
  39 Tomasz         Jedynak              - Szymon         Stolarczyk            290: 375
  40 Anna           Chybowska            - Jagoda         Żbikowska             469: 274
  41 Maciej         Lelowicz             - Michał         Ozimiński             349: 282
  42 Kazimierz      Dziadkowiec          - Michał         Korzeniowski          440: 258
  43 Wojciech       Wróbel               - Mateusz        Stańczyk              373: 251
  44 Adam           Janicki              - Błażej         Fidziński             382: 260
  45 Małgorzata     Sikora               - Urszula        Solarska              250: 316
  46 Anna           Bogucka              - Jolanta        Sylwestrzuk           281: 391
  47 Krzysztof      Ufir                 - Kamil          Stokłosa              377: 274
  48 Wojciech       Szkutnik             - Monika         ¦cisłowska            330: 337


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              408: 391
   2 Kamil          Górka                - Mateusz        Żbikowski             385: 352
   3 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Kordjalik             441: 420
   4 Jarosław       Puchalski            - Sławomir       Kucia                 332: 451
   5 Grzegorz       Pukniel              - Mariusz        Wrze¶niewski          372: 333
   6 Mariusz        Skrobosz             - Ewa            Strzelczyk            393: 324
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Pikul                 429: 438
   8 Łukasz         Kozub                - Tomasz         Ciejka                399: 363
   9 Radosław       Sowiński             - Michał         Waszkiewicz           365: 353
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Filip          Sosin                 428: 410
  11 Damian         Krężel               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   340: 503
  12 Iwona          Kucia                - Tomasz         Lempart               433: 352
  13 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Duda                  407: 312
  14 Andrzej        Rakoczy              - Michał         Trumpus               367: 420
  15 Dariusz        Dzierża              - Piotr          Pietuchowski          371: 385
  16 Jakub          Zaryński             - Filip          Klar                  417: 335
  17 Justyna        Fugiel               - Grzegorz       Wilk                  402: 341
  18 Paweł          Jackowski            - Beata          Piotrowska            468: 320
  19 Artur          Irzyk                - Jarosław       Krzemiński            396: 262
  20 Renata         Kowalska             - Łukasz         Bryła                 469: 317
  21 Jerzy          Luter                - Kamil          Jagliński             373: 238
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Edyta          Arent-Irzyk           307: 296
  23 Przemysław     Drochomirecki        - Arkadiusz      Biegun                349: 347
  24 Jarosław       Sobczak              - Joanna         Brychcy               378: 308
  25 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Stańczyk              418: 321
  26 Mikołaj        Przybyłowicz         - Paweł          Jędryka               359: 323
  27 Andrzej        Grabiński            - Leokadia       Litwinowicz           466: 306
  28 Katarzyna      Klimała              - Mikołaj        Fidziński             392: 314
  29 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             455: 267
  30 Agnieszka      Krupka               - Michał         Jaworek               317: 398
  31 Agata          Kopta                - Łukasz         Tuszyński             361: 388
  32 Anna           Niedzielko           - Maciej         ¦liwa                 394: 359
  33 Andrzej        Przybyłowicz         - Tomasz         Górka                 424: 370
  34 Szymon         Stolarczyk           - Lech           Szymczak              272: 344
  35 Mariusz        Makuch               - Anna           Chybowska             384: 267
  36 Małgorzata     Sulejewska           - Miłosz         Wrzałek               358: 334
  37 Zofia          Gajewska             - Joanna         Ostrowska             366: 327
  38 Jan            Kozłowski            - Marcin         Skowron               282: 411
  39 Anna           Stefańska            - Maciej         Lelowicz              314: 451
  40 Rafał          Wagnerowski          - Kazimierz      Dziadkowiec           292: 478
  41 Wojciech       Wróbel               - Tomasz         Jedynak               362: 371
  42 Jolanta        Sylwestrzuk          - Adam           Janicki               279: 305
  43 Urszula        Solarska             - Jagoda         Żbikowska             284: 335
  44 Michał         Korzeniowski         - Michał         Ozimiński             338: 345
  45 Błażej         Fidziński            - Mateusz        Stańczyk              342: 326
  46 Krzysztof      Ufir                 - Małgorzata     Sikora                405: 349
  47 Anna           Bogucka              - Monika         ¦cisłowska            350: 349
  48 Kamil          Stokłosa             - Wojciech       Szkutnik              257: 267
Lista rankingowa na dzień 10-09-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Szymon Fidziński               Warszawa             144.73  20697  143
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.19  27973  194
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.98  26022  182
   4 Krzysztof Mówka                Toruń                142.10  28421  200
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             141.63   7223   51
   6 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.50  27310  193
   7 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   8 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
   9 Tomasz Zwoliński               Warszawa             140.24  27346  195
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             139.37  26619  191
  11 Kamil Górka                    Łęczna               139.35  26477  190
  12 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.22   4391   32
  13 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.51  26756  196
  14 Grzegorz Święcki               Białystok            136.48  16650  122
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             136.46  26610  195
  16 Dawid Pikul                    Poznań               136.40  26462  194
  17 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.99  26655  196
  18 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.53  26970  199
  19 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             133.95  26522  198
  21 Radosław Konca                 Warszawa             133.94  25449  190
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  23 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 133.08  25817  194
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.75  20948  159
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.28  24811  189
  26 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  27 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  130.27   7816   60
  28 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             130.20  24217  186
  29 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.15  18611  143
  30 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.86  25842  199
  31 Sławomir Kucia                 Kraków               129.81  22067  170
  32 Piotr Pietuchowski             Białystok            129.72  25165  194
  33 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.60  25791  199
  34 Marek Syczuk                   Warszawa             129.43  25887  200
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.14  25441  197
  36 Filip Sosin                    Warszawa             129.00  25284  196
  37 Michał Trumpus                 Wrocław              128.17  18585  145
  38 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  24282  190
  39 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.75  15330  120
  40 Marcin Bożek                   Będzin               127.36  10826   85
  41 Michał Makowski                Warszawa             127.27  20108  158
  42 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.26  24561  193
  43 Małgorzata Kania               Milanówek            127.17  18949  149
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             126.84  25368  200
  45 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.18  14384  114
  46 Mariusz Margalski              Warszawa             126.01  23437  186
  47 Łukasz Bryła                   Mielec               125.69  11815   94
  48 Filip Warzecha                 Gdynia               125.62  14321  114
  49 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.41  24330  194
  50 Kuba Koisar                    Warszawa             125.16  17648  141
  51 Joanna Stępień                 Katowice             124.99  24748  198
  52 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.33  24493  197
  53 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             124.16  21232  171
  54 Artur Koszel                   Inowrocław           124.15  23589  190
  55 Marek Roszak                   Poznań               124.12  23458  189
  56 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.06  24440  197
  57 Iwona Kucia                    Kraków               123.93  20696  167
  58 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.87  24154  195
  59 Artur Irzyk                    Strzyżów             123.83  14117  114
  60 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.66  23000  186
  62 Sławomir Nosek                 Mielec               123.22  14294  116
  63 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  64 Jacek Pietruszka               Kraków               122.62   3924   32
  65 Miłosz Wrzałek                 Reda                 122.46  23145  189
  66 Irena Sołdan                   Rumia                122.46  23389  191
  67 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.12  10258   84
  68 Przemysław Herdzina            Kraków               122.00  10248   84
  69 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.91   5242   43
  70 Paweł Opyc                     Warszawa             121.75  24228  199
  71 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  121.65  22019  181
  72 Wojciech Morawski              Gliwice              121.52  10086   83
  73 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  74 Maciej Michalak                Łódź                 121.26   8973   74
  75 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.25  23644  195
  76 Robert Soszka                  Warszawa             121.14  23501  194
  77 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.12   8721   72
  78 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             121.02  19484  161
  79 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.97   7984   66
  80 Andrzej Kowalski               Gdańsk               120.93  16930  140
  81 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  82 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  83 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.55  23387  194
  84 Radosław Sowiński              Warszawa             120.40  23117  192
  85 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.25  23448  195
  86 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.94   4318   36
  87 Stanisław Gasik                Warszawa             119.90  17146  143
  88 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.87   9350   78
  89 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.86  21575  180
  90 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  91 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.78  23597  197
  92 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             119.76  22874  191
  93 Daniel Czernatowicz            Kraków               119.66   8017   67
  94 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            119.64  22970  192
  95 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.44  22096  185
  96 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.40  20418  171
  97 Jakub Zaryński                 Świnoujście          119.31   4295   36
  98 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.23  20031  168
  99 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.07  23575  198
 100 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.96   6424   54
 101 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
 102 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.44  11607   98
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.17   8154   69
 104 Rafał Matczak                  Pruszków             118.10  19486  165
 105 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
 106 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.99  22655  192
 107 Michał Sosin                   Warszawa             117.97   8494   72
 108 Łukasz Kozub                   Brzesko              117.90   5659   48
 109 Robert Zabłocki                Łódź                 117.71   5650   48
 110 Piotr Rosół                    Warszawa             117.60  23050  196
 111 Halina Roszak                  Poznań               117.53  21978  187
 112 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.52  23386  199
 113 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 114 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              117.17   5624   48
 115 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.10   5855   50
 116 Filip Klar                     Mielec               116.98  11113   95
 117 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.94  14033  120
 118 Marcin Figiel                  Zawichost            116.51   5010   43
 119 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.50  10485   90
 120 Joanna Zadrożna                Szczecin             116.38   5586   48
 121 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 122 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 123 Andrzej Rakoczy                Kraków               116.19  12897  111
 124 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 125 Teresa Fortuna                 Lubin                115.94   5565   48
 126 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.93  21216  183
 127 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 128 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.88  14369  124
 129 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.87  21784  188
 130 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.47  22979  199
 131 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.29  11183   97
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             115.20  19238  167
 133 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 134 Michał Wolański                Białystok            114.72   4130   36
 135 Katarzyna Klimała              Kraków               114.70  13994  122
 136 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 137 Kazimierz Merklejn             Szczecin             114.36  10292   90
 138 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.34  11320   99
 139 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.85  22428  197
 140 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.79  12403  109
 141 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.76  21501  189
 142 Krzysztof Obremski             Legnica              113.65  11138   98
 143 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  113.65   3523   31
 144 Leszek Stecuła                 Bytom                113.59  11586  102
 145 Tomasz Ciejka                  Kraków               113.57  11471  101
 146 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.46  13729  121
 147 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.28  15859  140
 148 Jakub Szymczak                 Łódź                 113.26   3964   35
 149 Marek Róziecki                 Rybnik               113.25   7701   68
 150 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 151 Kamil Klinkosz                 Rumia                113.00   5424   48
 152 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.00  12091  107
 153 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 154 Tomasz Lempart                 Kraków               112.82   5754   51
 155 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.82  14892  132
 156 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.79  21318  189
 157 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 158 Rafał Dąbrowski                Ostróda              112.70   7438   66
 159 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 160 Marek Rogalski                 Chełm                112.60  11035   98
 161 Beata Madej                    Lublin               112.57   3377   30
 162 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.51  22276  198
 163 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 164 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             112.31   9434   84
 165 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 166 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.12  21415  191
 167 Arkadiusz Biegun               Kraków               112.09  20513  183
 168 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.07  22078  197
 169 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 170 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.81  14312  128
 171 Agnieszka Krupka               Krosno               111.77  18778  168
 172 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 173 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 174 Maciej Lelowicz                Kraków               111.21   5338   48
 175 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.08  21660  195
 176 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.02  12878  116
 177 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 178 Małgorzata Sulejewska          Kraków               110.88  13306  120
 179 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 180 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.81  16622  150
 181 Marcin Skowron                 Zabrze               110.79  19721  178
 182 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 183 Beata Piotrowska               Łódź                 110.57  22113  200
 184 Wojciech Sołdan                Rumia                110.54  19013  172
 185 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 186 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.46  14470  131
 187 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 188 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.23  18519  168
 189 Dominik Wester                 Warszawa             110.19  11239  102
 190 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.15   5177   47
 191 Damian Krężel                  Mielec               110.09   7266   66
 192 Lucyna Śniadach                Rumia                110.04  20797  189
 193 Walenty Siemaszko              Lipiany              109.91   7254   66
 194 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 195 Mariusz Makuch                 Zator                109.83   7688   70
 196 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 197 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.73  14353  132
 198 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.62  14229  131
 199 Jolanta Chłopińska             Wałcz                107.78   3880   36
 200 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             107.71   8940   83
 201 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.47  11392  106
 202 Marianna Kozłowska             Białystok            107.38   9342   87
 203 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            107.37  16750  156
 204 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 205 Michał Ozimiński               Łódź                 107.12   6856   64
 206 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 207 Małgorzata Jóźwiak             Iława                106.95  20534  192
 208 Jan Ziółkowski                 Rumia                106.62   5118   48
 209 Joanna Duda                    Zabrze               106.53   4794   45
 210 Władysław Zieliński            Lębork               106.50   8094   76
 211 Jerzy Luter                    Bytom                106.46  20121  189
 212 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  106.45   3300   31
 213 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              106.44  14050  132
 214 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.39  17660  166
 215 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 216 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.17   7963   75
 217 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.12  21117  199
 219 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.99  20139  190
 220 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 221 Bartosz Orłowski               Bytom                105.86  11009  104
 222 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 223 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.56  19107  181
 224 Anita Bruska                   Gdynia               105.54   7599   72
 225 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.52  12451  118
 226 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 227 Jacek Gasik                    Warszawa             105.28   4211   40
 228 Joanna Ostrowska               Warszawa             105.25  19577  186
 229 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.24  20942  199
 230 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.21  17255  164
 231 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 232 Dorota Maciejuk                Warszawa             105.00   9975   95
 233 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.98   6929   66
 234 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.86  10067   96
 235 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.50   4180   40
 236 Janusz Sojka                   Łódź                 104.36   9601   92
 237 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 238 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 239 Łukasz Święcki                 Białystok            104.03   6242   60
 240 Sylwester Wójcik               Lublin               103.83  10279   99
 241 Katarzyna Sołdan               Rumia                103.79  20135  194
 242 Weronika Rudnicka              Ustka                103.78  13907  134
 243 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 244 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.62   3316   32
 245 Roman Figiel                   Zawichost            103.43  11067  107
 246 Magdalena Ochot                Katowice             103.33  15396  149
 247 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 248 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.63  15703  153
 249 Jan Kozłowski                  Kraków               102.53   9945   97
 250 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 251 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 252 Dominik Piasecki               Słupsk               102.30   7161   70
 253 Daniel Janus                   Wąchock              102.26   5522   54
 254 Sławomir Zabawa                Jasło                102.00  20196  198
 255 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.94   3670   36
 256 Anna Niedzielko                Szczecin             101.80  14964  147
 257 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.78  10890  107
 258 Marcin Królak                  Warszawa             101.60   3048   30
 259 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 260 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      101.00   3333   33
 261 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.90   6054   60
 262 Anna Arana                     Warszawa             100.65  15802  157
 263 Anna Królak                    Warszawa             100.60   6338   63
 264 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 265 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             100.48   9244   92
 266 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 267 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  100.40   9538   95
 268 Henryk Ryś                     Warszawa             100.36   4215   42
 269 Joanna Brychcy                 Katowice             100.35  19167  191
 270 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.26   8923   89
 271 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            100.25   4812   48
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.08  19916  199
 273 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.07   6004   60
 274 Elżbieta Święcka               Białystok            100.06   5103   51
 275 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.99  13099  131
 276 Maria Jarosz                   Lublin                99.96  10996  110
 277 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 278 Monika Rubinstein              Warszawa              99.52  19009  191
 279 Adam Janicki                   Łódź                  99.34   4669   47
 280 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 281 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 282 Jacek Karwowski                Płock                 99.17   2975   30
 283 Robert Drózd                   Wesoła                98.91   3462   35
 284 Marta Kleinrok                 Lublin                98.50   5319   54
 285 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.42   9842  100
 286 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 287 Renata Rosół                   Warszawa              98.17  19242  196
 288 Rafał Marks                    Warszawa              98.00   4410   45
 289 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              97.82   5478   56
 290 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.73   4691   48
 291 Teresa Zalewska                Racibórz              97.65   6933   71
 292 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 293 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 294 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.26  18187  187
 295 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.07   9319   96
 296 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 297 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.75  11223  116
 298 Marek Kocikowski               Ostróda               96.63  10726  111
 299 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 300 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 301 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 302 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 303 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.08   6245   65
 304 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 305 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.73   4595   48
 306 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              95.53   7642   80
 307 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 308 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.13   9894  104
 309 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 310 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 311 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 312 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 313 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              94.35   9812  104
 314 Ziemowit Pazda                 Wrocław               94.32   8489   90
 315 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   93.94   2912   31
 316 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 317 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 318 Michał Korzeniowski            Kraków                93.54   4490   48
 319 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 320 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 321 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.88   5480   59
 322 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.86   6407   69
 323 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 324 Marek Reda                     Wołomin               92.75   8440   91
 325 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.74   3246   35
 326 Beata Kościańska               Lublin                92.72   4358   47
 327 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 328 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   92.63   3242   35
 329 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            92.52   5736   62
 330 Barbara Szymańska              Gdańsk                91.97   5426   59
 331 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.87   3583   39
 332 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  91.68  11918  130
 333 Anna Stefańska                 Łódź                  91.42   4845   53
 334 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 335 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 336 Katarzyna Majewska             Lublin                90.33   3252   36
 337 Beata Wolf                     Gdańsk                89.75   4667   52
 338 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 339 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.74  16949  191
 340 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 341 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.29   4944   56
 342 Wojciech Obremski              Legnica               87.92   8001   91
 343 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.62   9463  108
 344 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              87.61   4030   46
 345 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              87.54  15495  177
 346 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 347 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.08   4180   48
 348 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             86.87   5994   69
 349 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 350 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 351 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 352 Piotr Madej                    Lublin                86.02   3527   41
 353 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 354 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.94   6116   72
 355 Radosław Pastusiak             Sulęcin               84.17   3872   46
 356 Adam Zalewski                  Racibórz              83.83   3940   47
 357 Alicja Bielecka                Poznań                83.40   4337   52
 358 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.71   4549   55
 359 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 360 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 361 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.49  10786  134
 362 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 363 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 364 Halina Łubniewicz              Łódź                  76.76   4529   59
 365 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.25   4194   55
 366 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 367 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.91   7728  106
 368 Urszula Solarska               Łódź                  71.67   4515   63
 369 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 10-09-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   5 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   6 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
   7 Andrzej Lożyński               Piastów              112.65   2929   26
   8 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
   9 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  10 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  11 Wojciech Wróbel                Zator                 82.88   2072   25
  12 Andrzej Szymański              Łódź                  71.32   1783   25
  13 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  14 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  15 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  16 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  18 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  19 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  20 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  21 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  22 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  23 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  24 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  25 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  26 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             98.21   2357   24
  27 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  28 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  29 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  30 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.33   2240   24
  31 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  32 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  33 Ewa Jobs                       Ostróda               88.83   2132   24
  34 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  35 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  36 Małgorzata Sikora              Kraków                84.71   2033   24
  37 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  38 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  39 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  40 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  41 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  42 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  43 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  44 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  45 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  46 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  88.30   2031   23
  47 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.43   1942   23
  48 Wacław Sarek                   Jaworzno              70.09   1612   23
  49 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  69.78   1605   23
  50 Gniewomir Białek               Dębica                69.39   1596   23
  51 Szymon Zaleski                 Poznań               119.86   2637   22
  52 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  53 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  54 Tomasz Korpysz                 Warszawa              96.52   2027   21
  55 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  56 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  57 Paweł Michalski                Ksawerów              96.30   1926   20
  58 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  59 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.20   1724   20
  60 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  61 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  62 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  63 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  64 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  65 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  66 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  67 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  68 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  69 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  70 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  71 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  72 Piotr Domański                 Łódź                  94.06   1599   17
  73 Tomasz Górka                   Łęczna                87.59   1489   17
  74 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  75 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  76 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  77 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  78 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  79 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  80 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  81 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  82 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  83 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  84 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
  85 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
  86 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
  87 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
  88 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
  89 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
  90 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
  91 Michał Sak                     Lublin               118.83   1426   12
  92 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
  93 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
  94 Dariusz Dzierża                Kraków               116.17   1394   12
  95 Adam Klimont                   Wałcz                114.92   1379   12
  96 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
  97 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
  98 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
  99 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 100 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 101 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 102 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 103 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.08   1309   12
 104 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 105 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 106 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 107 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 108 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 109 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 110 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 111 Michał  Borejko                Wrocław              106.00   1272   12
 112 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 113 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 114 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 115 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 116 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 117 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 118 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 119 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 120 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.50   1206   12
 121 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 122 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 123 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.25   1191   12
 124 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 125 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 126 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 127 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 128 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 129 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 130 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 131 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 132 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 133 Izabela Kargol                 Warszawa              96.67   1160   12
 134 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 135 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.42   1157   12
 136 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 137 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 138 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 139 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.50   1146   12
 140 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 141 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 142 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 143 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 144 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 145 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 146 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 147 Waldemar Bulkowski             Chojnów               93.83   1126   12
 148 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 149 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                93.33   1120   12
 150 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 151 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 152 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 153 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 154 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 155 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 156 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 157 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 158 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 159 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 160 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 161 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 162 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 163 Rafał Skibicki                 Lębork                88.75   1065   12
 164 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 165 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 166 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 167 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 168 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 169 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 170 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 171 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 172 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 173 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 174 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 175 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 176 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 177 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 178 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 179 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 180 Aldona Głośnicka               Ostróda               86.25   1035   12
 181 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 182 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 183 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 184 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 185 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 186 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 187 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 188 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 189 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 190 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 191 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 192 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 193 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 194 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 195 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.50    978   12
 196 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 197 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 198 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 199 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 200 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.25    951   12
 201 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 202 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 203 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 204 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 205 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 206 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 207 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 208 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 209 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 210 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 211 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 212 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 213 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 214 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 215 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 216 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 217 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 218 Monika Ścisłowska              Chrzanów              72.42    869   12
 219 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 220 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 221 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 222 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 223 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 224 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 225 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 226 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 227 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            63.17    758   12
 228 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 229 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 230 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 231 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 232 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 233 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 234 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 235 Ewa Majewska                   Nowa Sól              93.45   1028   11
 236 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 237 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 238 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 239 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 240 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 241 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 242 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 243 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 244 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 245 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 246 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 247 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 248 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 249 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 250 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 251 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 252 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 253 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 254 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 255 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 256 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 257 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 258 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 259 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 260 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 261 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 262 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 263 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 264 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 265 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 266 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 267 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 268 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 269 Magdalena Podlaska             Warszawa             103.30   1033   10
 270 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 271 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 272 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 273 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 274 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 275 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 276 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 277 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 278 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 279 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 280 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 281 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 282 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 283 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 284 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 285 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 286 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 287 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 288 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 289 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 290 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 291 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 292 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 293 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 294 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 295 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 296 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 297 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 298 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 299 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 300 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 301 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 302 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 303 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 304 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 305 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 306 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 307 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 308 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 309 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 310 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 311 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 313 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 315 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 316 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 317 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 318 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 319 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 320 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 321 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 322 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 323 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 324 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 325 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 326 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 327 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 328 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 329 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 330 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 331 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 332 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 333 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 334 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 335 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 336 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 337 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 338 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.60    588    5
 339 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 340 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 341 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 342 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 343 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 344 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 345 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 346 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 347 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 348 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 349 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 350 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 351 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 352 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 353 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 354 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 355 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 356 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 357 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 358 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 359 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 360 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 361 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 362 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 363 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 364 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 365 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 366 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 367 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 368 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 369 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 370 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 371 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 372 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 373 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 374 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 375 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 376 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 377 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 378 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 379 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 380 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 381 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 382 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 383 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 384 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 385 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 386 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 387 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 388 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 389 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 390 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 391 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 392 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 393 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 394 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 395 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 396 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 397 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 398 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 399 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie