Szarlota 8
lipca
Szarlota 8 lipca Turniej o Puchar Wójta
Kraków29
lipca
Kraków 29-30 lipca X Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2006
Słupsk 5
sierpnia
Słupsk 5- 6 sierpnia X Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2006
Pavvka Mistrzem Krakowa!29 - 30 lipca 2006 — X Mistrzostwa KrakowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

X Mistrzostwa Krakowa Kraków, 29 - 30 lipca 2006
Grand Prix 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Pavvka Mistrzem Krakowa!X Mistrzostwa Krakowa zapiszą się zapewne w historii jako jedne z najlepszych — i nic dziwnego, co roku organizatorzy mile zaskakują wszystkich czymś nowym. I choć nie padł w nich rekord frekwencji, to każdy z blisko setki uczestników zapamięta je z pewnością jako świetną imprezę. Poza czysto turniejowymi emocjami odbyły się także dwa konkursy, w których scrabblowe umiejętności były znaczącym, ale nie najważniejszym elementem. W jednym z nich główną nagrodą był 4-osobowy pobyt w Zakopanem. Nie obyło się także bez wspaniałego tortu na 10-lecie turnieju, każdy mógł skosztować tego smakołyka. A wracając do samego turnieju... Na rundę przed końcem trójka graczy walczyła o końcowy sukces: Pawłowi Jackowskiemu wystarczało do końcowego triumfu zwycięstwo z Kamilem Górką; Kamilowi z kolei potrzebne było zwycięstwo z Pawłem oraz porażka, bądź niskie zwycięstwo Mateusza Żbikowskiego z Justyną Fugiel; Mateusz zaś potrzebował swojej wygranej oraz niskiego zwycięstwa Kamila. Ostatecznie wygrali Paweł i Mateusz, a w konsekwencji zajęli odpowiednio miejsca pierwsze i drugie. Kamil musiał zadowolić się najniższym miejscem na podium. Turniej odwiedzili także gracze z Czech, z których najlepsi (Martina StefankowaKarol Sikora) odnieśli po 5 zwycięstw. Czołówka otrzymała puchary i nagrody pieniężne, a każdy z uczestników co najmniej nagrodę książkową.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Krakowa
VIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa
VII Mistrzostwa Krakowa




Wyniki turnieju X Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.86     11.0     4899     2085      826
  2 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               147.89     10.0     5003     1871      967
  3 Kamil           Górka                Kraków                 141.54      9.0     4893     1786      743
  4 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.56      9.0     4683     1728      245
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 138.88      9.0     4682     1758      548
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.91      8.0     5114     1618      690
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.72      8.0     5113     1639      781
  8 Justyna         Fugiel               Kraków                 138.39      8.0     4893     1704      183
  9 Krzysztof       Mówka                Warszawa               140.27      8.0     4825     1696      542
 10 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               111.02      8.0     4733     1515      593
 11 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.38      8.0     4678     1523      593
 12 Sławomir        Kucia                Kraków                 138.33      8.0     4586     1653      332
 13 Ewa             Ciszewska            Katowice               114.57      8.0     4526     1638      241
 14 Jarosław        Krzemiński           Tuchów                 100.00      8.0     4490     1580      292
 15 Łukasz          Kozub                Brzesko                118.83      8.0     4396     1659       26
 16 Tomasz          Wiśniewski           Chełmża                113.42      8.0     4358     1572       59
 17 Piotr           Rosół                Warszawa               119.73      8.0     4079     1604       89
 18 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             121.51      7.5     4739     1441      395
 19 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.58      7.0     4905     1413      448
 20 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 126.23      7.0     4873     1508      729
 21 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              118.79      7.0     4775     1514      150
 22 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.98      7.0     4732     1414      344
 23 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               134.62      7.0     4596     1495      176
 24 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                122.78      7.0     4595     1477       30
 25 Jerzy           Luter                Bytom                  109.53      7.0     4573     1529      239
 26 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 117.75      7.0     4561     1572      218
 27 Dariusz         Kosz                 Nysa                   100.00      7.0     4555     1428      461
 28 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 110.79      7.0     4512     1470      419
 29 Iwona           Kucia                Kraków                 120.07      7.0     4506     1427      413
 30 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                118.98      7.0     4447     1498      157
 31 Artur           Irzyk                Strzyżów               128.10      7.0     4443     1497      -54
 32 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 104.60      7.0     4418     1499      -14
 33 Rafał           Wesołowski           Warszawa               116.55      7.0     4380     1615       92
 34 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              100.00      7.0     4322     1397      385
 35 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          118.93      7.0     4317     1572      -82
 36 Dorota          Maciejuk             Warszawa               104.18      6.5     4561     1421      565
 37 Dariusz         Dzierża              Kraków                 100.00      6.0     4857     1477      476
 38 Tomasz          Górka                Łęczna                 100.00      6.0     4673     1335      613
 39 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.99      6.0     4668     1338      388
 40 Agnieszka       Krupka               Krosno                 112.94      6.0     4556     1410       86
 41 Janusz          Krupiński            Sosnowiec              115.85      6.0     4546     1305      444
 42 Bartosz         Orłowski             Bytom                  114.01      6.0     4538     1434      -31
 43 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                108.35      6.0     4514     1383      409
 44 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 113.34      6.0     4489     1235     -120
 45 Przemysław      Herdzina             Kraków                 123.98      6.0     4439     1290      282
 46 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  116.13      6.0     4425     1311      138
 47 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          120.97      6.0     4407     1274      -37
 48 Marta           Dobrzańska           Kraków                 100.00      6.0     4391     1526      -28
 49 Jakub           Nalepa               Gliwice                111.57      6.0     4336     1329      146
 50 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                117.91      6.0     4303     1310       94
 51 Tomasz          Lempart              Kraków                 120.17      6.0     4245     1379        0
 52 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.19      6.0     4185     1400     -160
 53 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 100.00      6.0     4124     1355     -294
 54 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              100.00      6.0     3866     1286     -175
 55 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 110.61      5.5     4203     1375     -283
 56 Jan             Kozłowski            Kraków                 106.43      5.0     4520     1286       12
 57 Bogusław        Książek              Szczecin               115.33      5.0     4455     1195      185
 58 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       100.00      5.0     4426     1194      258
 59 Sylwester       Wójcik               Lublin                 102.89      5.0     4425     1229      404
 60 Robert          Drózd                Wesoła                 100.00      5.0     4240     1299     -383
 61 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              115.94      5.0     4238     1312     -161
 62 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      5.0     4215     1157     -210
 63 Joanna          Regdos               Kraków                 100.00      5.0     4164     1172      406
 64 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              100.00      5.0     4119     1196     -356
 65 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      5.0     4066     1282     -510
 66 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              111.65      5.0     4030     1292     -221
 67 Karol           Sikora               Trzyniec(Czechy)       100.00      5.0     3992     1194     -485
 68 Magdalena       Ochot                Katowice               100.03      5.0     3958     1247     -416
 69 Martina         Stefankowa           Hawierzów(Czechy)      100.00      5.0     3788     1155     -701
 70 Renata          Rosół                Warszawa               100.66      5.0     3636     1131     -433
 71 Rafał           Wagnerowski          Tarnów                 111.11      4.5     4028     1209     -382
 72 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      4.5     3717      977      -32
 73 Wojciech        Popiel               Głogoczów              100.00      4.5     3212      929     -270
 74 Katarzyna       Klimała              Kraków                 114.13      4.0     4440     1114     -110
 75 Danuta          Langiewicz           Ostróda                103.33      4.0     4380     1068       80
 76 Michał          Kolaj                Ostróda                100.00      4.0     4068     1050     -153
 77 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     3937     1076       80
 78 Zbigniew        Stettner             Bielsko Biała          100.00      4.0     3890     1082     -394
 79 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 100.00      4.0     3842     1101     -516
 80 Jacek           Pietruszka           Kraków                 116.04      4.0     2793      860      380
 81 Michał          Sikora               Trzyniec(Czechy)       100.00      3.5     4059      886        3
 82 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      3.5     3718      920     -175
 83 Michał          Popiel               Głogoczów              100.00      3.5     3530      958      -44
 84 Gniewomir       Białek               Dębica                 100.00      3.0     3293      863     -853
 85 Andrzej         Stańczyk             Kraków                 105.66      3.0     2669      770     -326
 86 Robert          Kaciński             Kazimierza Wielka      108.52      3.0     2631      745       23
 87 Michał          Lipka                Mielec                 100.00      3.0     2383      809     -881
 88 Michał          Szymkowski           Wrocław                114.67      3.0     1572      512      120
 89 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 100.00      2.5     2246      684     -312
 90 Magdalena       Szymala              Lublin                 100.00      2.0     1842      646     -778
 91 Justyna         Jaszke               Kraków                 100.00      1.0     1950      409     -511
 92 Aleksander      Kusiak               Myślenice              100.00      1.0      898      288     -286
 93 Szymon          Lichawski            Tychy                  100.00      1.0      793      269     -409
 94 Krzysztof       Marszałek            Kraków                 100.00      0.5     2955      565    -1029
 95 Michał          Dulat                Kraków                 100.00      0.0     1371      265     -378
 96 Justyna         Dulat                Kraków                 100.00      0.0     1069      271    -1133
 97 Grzegorz        Mlak                 Kraków                 100.00      0.0      225      215    -1772
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Krakowa



	Mateusz Żbikowski 147.89 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Maciejuk              111.02 +  377: 337  161
    2     7 Sylwester      Wójcik                102.89 +  441: 376  153
    3    11 Joanna         Ostrowska             111.19 +  482: 306  161
    4     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.93 -  381: 396   69
    5     6 Bartosz        Orłowski              114.01 +  330: 267  164
    6     5 Tomasz         Lempart               120.17 +  465: 284  170
    7     3 Rafał          Wesołowski            116.55 +  451: 271  167
    8     3 Marek          Dudkiewicz            118.79 +  414: 307  169
    9     2 Paweł          Jackowski             134.86 -  299: 436   85
   10     5 Mariusz        Skrobosz              145.72 +  439: 390  196
   11     2 Justyna        Fugiel                138.39 +  445: 316  188
   12     2 Justyna        Fugiel                138.39 +  479: 350  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1871  / 12 155.92




	Mariusz Skrobosz 145.72 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Leśniak               110.79 +  417: 403  161
    2    17 Jerzy          Luter                 109.53 +  443: 322  160
    3     6 Łukasz         Kozub                 118.83 +  553: 318  169
    4     1 Marta          Dobrzańska            100.00 -  350: 359   50
    5     5 Kamil          Górka                 141.54 -  347: 406   92
    6    11 Andrzej        Rakoczy               110.61 -  394: 406   61
    7    16 Artur          Irzyk                 128.10 +  481: 331  178
    8    12 Robert         Drózd                 100.00 +  460: 251  150
    9     8 Bartosz        Orłowski              114.01 +  445: 416  164
   10     5 Mateusz        Żbikowski             147.89 -  390: 439   98
   11     9 Arkadiusz      Biegun                117.75 +  457: 332  168
   12     5 Sławomir       Kucia                 138.33 +  376: 349  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Kazimierz.J Merklejn 143.56 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Rakoczy               110.61 +  377: 347  161
    2     8 Jacek          Pietruszka            116.04 +  415: 384  166
    3     5 Marta          Dobrzańska            100.00 -  336: 381   50
    4    22 Joanna         Ostrowska             111.19 +  431: 346  161
    5     4 Dariusz        Dzierża               100.00 +  399: 337  150
    6     8 Piotr          Rosół                 119.73 -  319: 392   70
    7    13 Rafał          Dąbrowski             118.98 +  425: 343  169
    8    10 Łukasz         Kozub                 118.83 +  402: 335  169
    9     4 Krzysztof      Mówka                 140.27 +  463: 372  190
   10     1 Paweł          Jackowski             134.86 -  382: 499   85
   11     5 Rafał          Wesołowski            116.55 +  374: 368  167
   12     3 Krzysztof      Mówka                 140.27 +  360: 334  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Kamil Górka 141.54 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Luter                 109.53 -  316: 352   60
    2    46 Jarosław       Karp                  100.00 +  364: 362  150
    3    25 Robert         Drózd                 100.00 +  408: 308  150
    4    11 Marek          Dudkiewicz            118.79 +  461: 403  169
    5     5 Mariusz        Skrobosz              145.72 +  406: 347  196
    6     9 Tomasz         Zwoliński             138.91 +  487: 276  189
    7     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.93 +  486: 256  169
    8     2 Paweł          Jackowski             134.86 -  341: 431   85
    9     3 Arkadiusz      Biegun                117.75 +  431: 288  168
   10     4 Dawid          Pikul                 138.88 +  384: 370  189
   11     3 Rafał          Lenartowski           126.23 +  444: 365  176
   12     1 Paweł          Jackowski             134.86 -  365: 392   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Stanisław Rydzik 140.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Robert         Kaciński              108.52 +  486: 285  159
    2     4 Krzysztof      Mówka                 140.27 -  304: 430   90
    3    23 Anna           Stefańska             100.00 -  360: 384   50
    4    31 Sylwester      Gryz                  104.60 -  334: 452   55
    5    34 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  557: 306  150
    6    25 Krzysztof      Sporczyk              111.65 +  356: 245  162
    7    18 Krzysztof      Langiewicz            117.91 +  436: 374  168
    8    13 Artur          Irzyk                 128.10 -  305: 398   78
    9    22 Leokadia       Litwinowicz           108.35 +  423: 362  158
   10    15 Jakub          Nalepa                111.57 -  316: 351   62
   11    21 Marta          Dobrzańska            100.00 -  317: 392   50
   12    25 Jan            Kozłowski             106.43 +  474: 301  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Krzysztof Mówka 140.27 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Leokadia       Litwinowicz           108.35 +  383: 336  158
    2     4 Stanisław      Rydzik                140.99 +  430: 304  191
    3     1 Bogusław       Książek               115.33 +  550: 312  165
    4     3 Paweł          Jackowski             134.86 -  256: 412   85
    5     9 Agnieszka      Krupka                112.94 +  443: 249  163
    6     3 Ewa            Ciszewska             114.57 -  295: 353   65
    7     9 Andrzej        Rakoczy               110.61 +  421: 322  161
    8     7 Rafał          Wesołowski            116.55 +  443: 377  167
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              143.56 -  372: 463   94
   10     7 Arkadiusz      Biegun                117.75 +  472: 379  168
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          134.62 +  426: 416  185
   12     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.56 -  334: 360   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Tomasz Zwoliński 138.91 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jan            Kozłowski             106.43 -  398: 404   56
    2    26 Justyna        Jaszke                100.00 +  590: 242  150
    3    12 Ewa            Ciszewska             114.57 +  438: 313  165
    4     6 Justyna        Fugiel                138.39 -  360: 394   88
    5    15 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  402: 379  150
    6     9 Kamil          Górka                 141.54 -  276: 487   92
    7    17 Katarzyna      Klimała               114.13 +  589: 341  164
    8    11 Mariola        Osajda-Matczak        115.94 +  417: 357  166
    9     7 Piotr          Rosół                 119.73 -  380: 414   70
   10    12 Agnieszka      Krupka                112.94 +  453: 389  163
   11     8 Artur          Irzyk                 128.10 +  389: 299  178
   12     6 Rafał          Lenartowski           126.23 +  422: 405  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Dawid Pikul 138.88 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Stańczyk              105.66 +  382: 362  156
    2     6 Sławomir       Kucia                 138.33 +  381: 278  188
    3     8 Rafał          Dąbrowski             118.98 +  524: 255  169
    4     5 Rafał          Wesołowski            116.55 -  331: 419   67
    5    10 Andrzej        Rakoczy               110.61 +  379: 373  161
    6     6 Marta          Dobrzańska            100.00 +  356: 320  150
    7     1 Paweł          Jackowski             134.86 +  357: 325  185
    8     1 Justyna        Fugiel                138.39 -  410: 415   88
    9     6 Tomasz         Wiśniewski            113.42 +  407: 338  163
   10     4 Kamil          Górka                 141.54 -  370: 384   92
   11     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.93 +  389: 333  169
   12     4 Piotr          Rosół                 119.73 +  396: 332  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Justyna Fugiel 138.39 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sylwester      Gryz                  104.60 +  519: 256  155
    2     2 Krzysztof      Sporczyk              111.65 +  366: 311  162
    3     4 Dariusz        Kosz                  100.00 +  393: 378  150
    4     6 Tomasz         Zwoliński             138.91 +  394: 360  189
    5     1 Paweł          Jackowski             134.86 -  439: 456   85
    6     2 Rafał          Wesołowski            116.55 +  415: 334  167
    7     2 Ewa            Ciszewska             114.57 +  466: 428  165
    8     1 Dawid          Pikul                 138.88 +  415: 410  189
    9     1 Rafał          Lenartowski           126.23 -  368: 482   76
   10     3 Piotr          Rosół                 119.73 +  452: 371  170
   11     2 Mateusz        Żbikowski             147.89 -  316: 445   98
   12     2 Mateusz        Żbikowski             147.89 -  350: 479   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Sławomir Kucia 138.33 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dorota         Maciejuk              104.18 +  475: 414  154
    2     6 Dawid          Pikul                 138.88 -  278: 381   89
    3    29 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  451: 344  150
    4    13 Rafał          Wagnerowski           111.11 +  398: 350  161
    5    11 Rafał          Dąbrowski             118.98 +  393: 330  169
    6     7 Łukasz         Kozub                 118.83 +  396: 233  169
    7     6 Dariusz        Dzierża               100.00 -  335: 426   50
    8     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.93 +  447: 375  169
    9     5 Mariusz        Wrześniewski          134.62 +  356: 312  185
   10     2 Rafał          Lenartowski           126.23 +  370: 314  176
   11     1 Paweł          Jackowski             134.86 -  338: 399   85
   12     5 Mariusz        Skrobosz              145.72 -  349: 376   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Paweł Jackowski 134.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Danuta         Langiewicz            103.33 +  367: 325  153
    2    11 Katarzyna      Sołdan                116.13 +  412: 369  166
    3     7 Mariola        Osajda-Matczak        115.94 +  354: 305  166
    4     3 Krzysztof      Mówka                 140.27 +  412: 256  190
    5     1 Justyna        Fugiel                138.39 +  456: 439  188
    6     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.93 +  416: 297  169
    7     1 Dawid          Pikul                 138.88 -  325: 357   89
    8     2 Kamil          Górka                 141.54 +  431: 341  192
    9     2 Mateusz        Żbikowski             147.89 +  436: 299  198
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.56 +  499: 382  194
   11     1 Sławomir       Kucia                 138.33 +  399: 338  188
   12     1 Kamil          Górka                 141.54 +  392: 365  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2085  / 12 173.75




	Mariusz Wrześniewski 134.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sylwester      Wójcik                102.89 -  255: 472   53
    2    42 Michał         Popiel                100.00 +  377: 250  150
    3    31 Robert         Kaciński              108.52 +  403: 342  159
    4    21 Ewa            Ciszewska             114.57 -  317: 370   65
    5    30 Przemysław     Herdzina              123.98 +  442: 323  174
    6    16 Jacek          Pietruszka            116.04 +  433: 329  166
    7    11 Jakub          Nalepa                111.57 +  408: 362  162
    8     4 Dariusz        Dzierża               100.00 +  415: 342  150
    9     5 Sławomir       Kucia                 138.33 -  312: 356   88
   10     8 Grzegorz       Koczkodon             122.78 +  419: 401  173
   11     4 Krzysztof      Mówka                 140.27 -  416: 426   90
   12     8 Jerzy          Matyasik              115.38 -  399: 447   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Artur Irzyk 128.10 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Rosół                 100.66 +  349: 290  151
    2    18 Marta          Dobrzańska            100.00 -  385: 450   50
    3    34 Piotr          Rosół                 119.73 -  318: 409   70
    4    25 Jarosław       Puchalski             124.58 +  424: 347  175
    5    18 Tomasz         Górka                 100.00 +  350: 343  150
    6    13 Andrzej        Stańczyk              105.66 +  427: 367  156
    7    16 Mariusz        Skrobosz              145.72 -  331: 481   96
    8    13 Stanisław      Rydzik                140.99 +  398: 305  191
    9     9 Marek          Dudkiewicz            118.79 +  429: 385  169
   10     6 Dariusz        Dzierża               100.00 +  403: 367  150
   11     8 Tomasz         Zwoliński             138.91 -  299: 389   89
   12    10 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  330: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Andrzej Rechowicz 126.98 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Magdalena      Ochot                 100.03 +  406: 336  150
    2    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.93 -  293: 416   69
    3    21 Tomasz         Górka                 100.00 +  463: 369  150
    4    17 Karol          Sikora                100.00 +  486: 236  150
    5     8 Łukasz         Kozub                 118.83 -  332: 348   69
    6    19 Bartosz        Orłowski              114.01 -  397: 465   64
    7    21 Sylwester      Gryz                  104.60 -  339: 401   55
    8    25 Jan            Kozłowski             106.43 +  451: 405  156
    9    19 Krzysztof      Langiewicz            117.91 -  323: 337   68
   10    26 Joanna         Ostrowska             111.19 +  379: 362  161
   11    22 Leokadia       Litwinowicz           108.35 +  396: 395  158
   12    16 Bartosz        Orłowski              114.01 +  467: 318  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Rafał Lenartowski 126.23 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Gniewomir      Białek                100.00 +  494: 314  150
    2     3 Rafał          Wesołowski            116.55 -  322: 336   67
    3    20 Magdalena      Ochot                 100.03 -  321: 353   50
    4    32 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  432: 272  150
    5    25 Rafał          Wagnerowski           111.11 +  412: 352  161
    6    18 Michał         Lipka                 100.00 +  494: 228  150
    7     8 Marta          Dobrzańska            100.00 +  402: 326  150
    8     5 Grzegorz       Koczkodon             122.78 +  430: 359  173
    9     1 Justyna        Fugiel                138.39 +  482: 368  188
   10     2 Sławomir       Kucia                 138.33 -  314: 370   88
   11     3 Kamil          Górka                 141.54 -  365: 444   92
   12     6 Tomasz         Zwoliński             138.91 -  405: 422   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Jarosław Puchalski 124.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Brychcy               100.00 +  452: 341  150
    2    12 Marek          Dudkiewicz            118.79 -  465: 478   69
    3    14 Arkadiusz      Biegun                117.75 -  278: 445   68
    4    25 Artur          Irzyk                 128.10 -  347: 424   78
    5    33 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  526: 274  150
    6    24 Jan            Kozłowski             106.43 -  311: 399   56
    7    32 Krzysztof      Sporczyk              111.65 +  463: 327  162
    8    24 Agata          Kopta                 100.00 +  462: 357  150
    9    18 Mariola        Osajda-Matczak        115.94 +  427: 333  166
   10    13 Bartosz        Orłowski              114.01 +  397: 337  164
   11    11 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  352: 386   50
   12    14 Dariusz        Dzierża               100.00 +  425: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Przemysław Herdzina 123.98 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marta          Dobrzańska            100.00 -  329: 414   50
    2    41 Sylwester      Gryz                  104.60 -  326: 443   55
    3    42 Jarosław       Karp                  100.00 +  469: 302  150
    4    34 Urszula        Solarska              100.00 +  404: 272  150
    5    30 Mariusz        Wrześniewski          134.62 -  323: 442   85
    6    34 Tomasz         Siwiński              100.00 -  296: 321   50
    7    39 Wojciech       Popiel                100.00 +  443: 248  150
    8    32 Anna           Stefańska             100.00 -  379: 400   50
    9    33 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  366: 261  150
   10    30 Krzysztof      Sporczyk              111.65 +  419: 271  162
   11    25 Tomasz         Lempart               120.17 +  355: 331  170
   12    21 Arkadiusz      Biegun                117.75 -  330: 452   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Grzegorz Koczkodon 122.78 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Drózd                 100.00 +  407: 375  150
    2    19 Agnieszka      Krupka                112.94 +  405: 376  163
    3     2 Dariusz        Dzierża               100.00 -  253: 440   50
    4    16 Arkadiusz      Biegun                117.75 -  329: 409   68
    5    28 Jerzy          Matyasik              115.38 +  409: 358  165
    6    14 Katarzyna      Sołdan                116.13 +  457: 341  166
    7    15 Magdalena      Ochot                 100.03 +  406: 298  150
    8     5 Rafał          Lenartowski           126.23 -  359: 430   76
    9    16 Andrzej        Grabiński             121.51 +  438: 356  172
   10     8 Mariusz        Wrześniewski          134.62 -  401: 419   85
   11    15 Łukasz         Kozub                 118.83 -  352: 411   69
   12    17 Agnieszka      Krupka                112.94 +  379: 352  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Andrzej Grabiński 121.51 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Dzierża               100.00 -  393: 435   50
    2    27 Zbigniew       Stettner              100.00 +  397: 291  150
    3    24 Iwona          Kucia                 120.07 -  366: 379   70
    4    29 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  415: 378  150
    5    23 Tomasz         Wiśniewski            113.42 -  361: 364   63
    6    30 Błażej         Fidziński             100.00 +  437: 236  150
    7    22 Rafał          Wagnerowski           111.11 =  372: 372  111
    8    22 Dariusz        Kosz                  100.00 +  385: 368  150
    9    16 Grzegorz       Koczkodon             122.78 -  356: 438   73
   10    21 Krzysztof      Leśniak               110.79 +  406: 343  161
   11    16 Agnieszka      Krupka                112.94 +  432: 386  163
   12    13 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  419: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Renata Kowalska 120.97 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Błażej         Fidziński             100.00 -  296: 446   50
    2    30 Michał         Sikora                100.00 +  439: 378  150
    3    33 Aleksander     Kusiak                100.00 +  481: 294  150
    4    10 Andrzej        Rakoczy               110.61 -  354: 362   61
    5    24 Iwona          Kucia                 120.07 +  421: 366  170
    6    17 Tomasz         Wiśniewski            113.42 -  287: 385   63
    7    28 Michał         Lipka                 100.00 +  467: 363  150
    8    14 Marta          Dobrzańska            100.00 -  303: 382   50
    9    25 Robert         Drózd                 100.00 +  365: 333  150
   10    22 Dorota         Maciejuk              104.18 -  354: 363   54
   11    23 Mariola        Osajda-Matczak        115.94 +  355: 317  166
   12    20 Jerzy          Luter                 109.53 -  285: 455   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Tomasz Lempart 120.17 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  462: 282  150
    2     9 Bartosz        Orłowski              114.01 +  390: 361  164
    3     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.93 -  354: 368   69
    4    12 Jerzy          Luter                 109.53 +  361: 355  160
    5    13 Anna           Stefańska             100.00 +  378: 351  150
    6     5 Mateusz        Żbikowski             147.89 -  284: 465   98
    7    10 Krzysztof      Leśniak               110.79 +  388: 356  161
    8     6 Arkadiusz      Biegun                117.75 -  304: 328   68
    9    12 Iwona          Kucia                 120.07 -  261: 315   70
   10    19 Jerzy          Matyasik              115.38 -  373: 374   65
   11    25 Przemysław     Herdzina              123.98 -  331: 355   74
   12    29 Joanna         Brychcy               100.00 +  359: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Iwona Kucia 120.07 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Górka                 100.00 +  361: 353  150
    2    14 Janusz         Krupiński             115.85 -  321: 368   66
    3    24 Andrzej        Grabiński             121.51 +  379: 366  172
    4    18 Mariola        Osajda-Matczak        115.94 -  376: 405   66
    5    24 Renata         Kowalska              120.97 -  366: 421   71
    6    38 Gniewomir      Białek                100.00 +  473: 209  150
    7    29 Karol          Sikora                100.00 +  365: 330  150
    8    21 Magdalena      Ochot                 100.03 +  475: 272  150
    9    12 Tomasz         Lempart               120.17 +  315: 261  170
   10    11 Tomasz         Wiśniewski            113.42 -  372: 380   63
   11    18 Dorota         Maciejuk              104.18 +  390: 374  154
   12     9 Ewa            Ciszewska             114.57 -  313: 354   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Piotr Rosół 119.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Justyna        Jaszke                100.00 +  308: 305  150
    2    23 Łukasz         Kozub                 118.83 -  279: 384   69
    3    34 Artur          Irzyk                 128.10 +  409: 318  178
    4    23 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  385: 379  150
    5    14 Mariola        Osajda-Matczak        115.94 +  381: 352  166
    6     8 Kazimierz.J    Merklejn              143.56 +  392: 319  194
    7     5 Arkadiusz      Biegun                117.75 +  391: 355  168
    9     7 Tomasz         Zwoliński             138.91 +  414: 380  189
   10     3 Justyna        Fugiel                138.39 -  371: 452   88
   11     7 Tomasz         Wiśniewski            113.42 +  417: 350  163
   12     4 Dawid          Pikul                 138.88 -  332: 396   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 11 145.82




	Rafał Dąbrowski 118.98 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jarosław       Karp                  100.00 +  479: 204  150
    2     5 Jerzy          Matyasik              115.38 +  373: 340  165
    3     8 Dawid          Pikul                 138.88 -  255: 524   89
    4     7 Bogusław       Książek               115.33 +  362: 361  165
    5    11 Sławomir       Kucia                 138.33 -  330: 393   88
    6    15 Dorota         Maciejuk              104.18 +  345: 321  154
    7    13 Kazimierz.J    Merklejn              143.56 -  343: 425   94
    8    20 Jerzy          Luter                 109.53 -  376: 425   60
    9    23 Danuta         Langiewicz            103.33 +  523: 297  153
   10    24 Rafał          Wagnerowski           111.11 +  352: 282  161
   11    12 Marek          Dudkiewicz            118.79 -  363: 383   69
   12    22 Marta          Dobrzańska            100.00 +  346: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Anna Kowalska-Demczyszyn 118.93 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  333: 329  150
    2    20 Andrzej        Rechowicz             126.98 +  416: 293  177
    3     9 Tomasz         Lempart               120.17 +  368: 354  170
    4     4 Mateusz        Żbikowski             147.89 +  396: 381  198
    5     3 Marta          Dobrzańska            100.00 +  404: 324  150
    6     1 Paweł          Jackowski             134.86 -  297: 416   85
    7     4 Kamil          Górka                 141.54 -  256: 486   92
    8     9 Sławomir       Kucia                 138.33 -  375: 447   88
    9    14 Jerzy          Luter                 109.53 +  432: 335  160
   10    10 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  375: 289  150
   11     6 Dawid          Pikul                 138.88 -  333: 389   89
   12    12 Tomasz         Wiśniewski            113.42 -  332: 356   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Łukasz Kozub 118.83 Brzesko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Kolaj                 100.00 +  399: 310  150
    2    23 Piotr          Rosół                 119.73 +  384: 279  170
    3     6 Mariusz        Skrobosz              145.72 -  318: 553   96
    4     9 Sylwester      Wójcik                102.89 +  383: 372  153
    5     8 Andrzej        Rechowicz             126.98 +  348: 332  177
    6     7 Sławomir       Kucia                 138.33 -  233: 396   88
    7    14 Janusz         Krupiński             115.85 +  388: 342  166
    8    10 Kazimierz.J    Merklejn              143.56 -  335: 402   94
    9    15 Ewa            Ciszewska             114.57 -  392: 400   65
   10    20 Jerzy          Luter                 109.53 +  424: 292  160
   11    15 Grzegorz       Koczkodon             122.78 +  411: 352  173
   12    11 Rafał          Wesołowski            116.55 +  381: 340  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Marek Dudkiewicz 118.79 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agata          Kopta                 100.00 +  365: 323  150
    2    12 Jarosław       Puchalski             124.58 +  478: 465  175
    3    10 Rafał          Wesołowski            116.55 -  369: 385   67
    4    11 Kamil          Górka                 141.54 -  403: 461   92
    5    20 Robert         Drózd                 100.00 +  436: 347  150
    6    12 Jerzy          Luter                 109.53 +  440: 377  160
    7     7 Bartosz        Orłowski              114.01 +  487: 304  164
    8     3 Mateusz        Żbikowski             147.89 -  307: 414   98
    9     9 Artur          Irzyk                 128.10 -  385: 429   78
   10    14 Marta          Dobrzańska            100.00 +  398: 355  150
   11    12 Rafał          Dąbrowski             118.98 +  383: 363  169
   12     7 Dariusz        Maciejuk              111.02 -  324: 402   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Krzysztof Langiewicz 117.91 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dariusz        Kosz                  100.00 -  334: 365   50
    2    39 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  351: 371   50
    3    40 Michał         Kolaj                 100.00 +  521: 213  150
    4    24 Krzysztof      Sporczyk              111.65 +  346: 327  162
    5    26 Leokadia       Litwinowicz           108.35 +  341: 331  158
    6    10 Dariusz        Dzierża               100.00 -  314: 388   50
    7    18 Stanisław      Rydzik                140.99 -  374: 436   91
    8    33 Joanna         Ostrowska             111.19 +  381: 283  161
    9    19 Andrzej        Rechowicz             126.98 +  337: 323  177
   10    16 Tomasz         Górka                 100.00 -  303: 449   50
   11    24 Krzysztof      Leśniak               110.79 -  309: 397   61
   12    28 Robert         Drózd                 100.00 +  392: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Arkadiusz Biegun 117.75 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  371: 349  150
    2    10 Mariola        Osajda-Matczak        115.94 -  351: 399   66
    3    14 Jarosław       Puchalski             124.58 +  445: 278  175
    4    16 Grzegorz       Koczkodon             122.78 +  409: 329  173
    5    12 Magdalena      Ochot                 100.03 +  486: 274  150
    6     4 Janusz         Krupiński             115.85 +  365: 329  166
    7     5 Piotr          Rosół                 119.73 -  355: 391   70
    8     6 Tomasz         Lempart               120.17 +  328: 304  170
    9     3 Kamil          Górka                 141.54 -  288: 431   92
   10     7 Krzysztof      Mówka                 140.27 -  379: 472   90
   11     9 Mariusz        Skrobosz              145.72 -  332: 457   96
   12    21 Przemysław     Herdzina              123.98 +  452: 330  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Rafał Wesołowski 116.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Aleksander     Kusiak                100.00 +  385: 265  150
    2     3 Rafał          Lenartowski           126.23 +  336: 322  176
    3    10 Marek          Dudkiewicz            118.79 +  385: 369  169
    4     5 Dawid          Pikul                 138.88 +  419: 331  189
    5     2 Janusz         Krupiński             115.85 +  423: 329  166
    6     2 Justyna        Fugiel                138.39 -  334: 415   88
    7     3 Mateusz        Żbikowski             147.89 -  271: 451   98
    8     7 Krzysztof      Mówka                 140.27 -  377: 443   90
    9    11 Krzysztof      Leśniak               110.79 +  414: 298  161
   10     9 Ewa            Ciszewska             114.57 +  328: 310  165
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              143.56 -  368: 374   94
   12    11 Łukasz         Kozub                 118.83 -  340: 381   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Katarzyna Sołdan 116.13 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  454: 269  150
    2    11 Paweł          Jackowski             134.86 -  369: 412   85
    3    19 Krzysztof      Sporczyk              111.65 -  270: 409   62
    4    37 Renata         Rosół                 100.66 +  504: 308  151
    5    21 Sylwester      Gryz                  104.60 +  411: 373  155
    6    14 Grzegorz       Koczkodon             122.78 -  341: 457   73
    7    25 Joanna         Ostrowska             111.19 +  337: 281  161
    8    17 Agnieszka      Krupka                112.94 -  345: 478   63
    9    28 Anna           Stefańska             100.00 +  420: 264  150
   10    18 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  292: 390   50
   11    26 Joanna         Regdos                100.00 +  419: 292  150
   12    19 Krzysztof      Leśniak               110.79 -  263: 354   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Jacek Pietruszka 116.04 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Szymon         Lichawski             100.00 +  463: 215  150
    2     8 Kazimierz.J    Merklejn              143.56 -  384: 415   94
    3    16 Agnieszka      Krupka                112.94 -  332: 357   63
    4    26 Jan            Kozłowski             106.43 +  416: 314  156
    5    22 Krzysztof      Sporczyk              111.65 +  397: 350  162
    6    16 Mariusz        Wrześniewski          134.62 -  329: 433   85
    7    26 Anna           Stefańska             100.00 +  472: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     860  /  7 122.86




	Mariola Osajda-Matczak 115.94 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał         Lipka                 100.00 +  455: 295  150
    2    10 Arkadiusz      Biegun                117.75 +  399: 351  168
    3     7 Paweł          Jackowski             134.86 -  305: 354   85
    4    18 Iwona          Kucia                 120.07 +  405: 376  170
    5    14 Piotr          Rosół                 119.73 -  352: 381   70
    6    21 Agnieszka      Krupka                112.94 +  386: 353  163
    7    12 Tomasz         Wiśniewski            113.42 -  309: 373   63
    8    11 Tomasz         Zwoliński             138.91 -  357: 417   89
    9    18 Jarosław       Puchalski             124.58 -  333: 427   75
   10    32 Magdalena      Ochot                 100.03 +  347: 281  150
   11    23 Renata         Kowalska              120.97 -  317: 355   71
   12    27 Leokadia       Litwinowicz           108.35 -  273: 436   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Janusz Krupiński 115.85 Sosnowiec               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Katarzyna      Majewska              100.00 +  443: 270  150
    2    14 Iwona          Kucia                 120.07 +  368: 321  170
    3     3 Katarzyna      Klimała               114.13 +  401: 273  164
    4     2 Dariusz        Dzierża               100.00 +  404: 394  150
    5     2 Rafał          Wesołowski            116.55 -  329: 423   67
    6     4 Arkadiusz      Biegun                117.75 -  329: 365   68
    7    14 Łukasz         Kozub                 118.83 -  342: 388   69
    8    23 Rafał          Wagnerowski           111.11 -  296: 324   61
    9    21 Tomasz         Górka                 100.00 -  337: 353   50
   10    35 Martina        Stefankowa            100.00 +  439: 266  150
   11    20 Jan            Kozłowski             106.43 +  504: 332  156
   12    18 Dariusz        Kosz                  100.00 -  354: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Jerzy Matyasik 115.38 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Krzysztof      Marszałek             100.00 +  382: 212  150
    2     5 Rafał          Dąbrowski             118.98 -  340: 373   69
    3    13 Dorota         Maciejuk              104.18 -  349: 364   54
    4    40 Magdalena      Szymala               100.00 +  464: 236  150
    5    28 Grzegorz       Koczkodon             122.78 -  358: 409   73
    6    32 Joanna         Ostrowska             111.19 -  351: 428   61
    7    36 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  419: 323  150
    8    29 Michał         Dulat                 100.00 +  357: 286  150
    9    29 Karol          Sikora                100.00 +  419: 329  150
   10    19 Tomasz         Lempart               120.17 +  374: 373  170
   11    17 Andrzej        Rakoczy               110.61 +  418: 353  161
   12     8 Mariusz        Wrześniewski          134.62 +  447: 399  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Bogusław Książek 115.33 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Grzegorz       Mlak                  100.00 +  632:  12  150
    2     1 Anna           Stefańska             100.00 +  381: 294  150
    3     1 Krzysztof      Mówka                 140.27 -  312: 550   90
    4     7 Rafał          Dąbrowski             118.98 -  361: 362   69
    5    16 Krzysztof      Leśniak               110.79 -  354: 434   61
    6    26 Robert         Drózd                 100.00 -  440: 472   50
    7    31 Jerzy          Luter                 109.53 -  320: 422   60
    8    36 Urszula        Solarska              100.00 -    1: 400   50
    9    40 Zbigniew       Stettner              100.00 +  375: 332  150
   10    36 Renata         Rosół                 100.66 -  411: 425   51
   11    39 Justyna        Dulat                 100.00 +  495: 232  150
   12    34 Katarzyna      Klimała               114.13 +  373: 335  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Michał Szymkowski 114.67 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    20 Jakub          Nalepa                111.57 -  340: 364   62
   10    25 Robert         Drózd                 100.00 +  451: 344  150
   11    19 Agata          Kopta                 100.00 +  423: 389  150
   12    15 Tomasz         Górka                 100.00 +  358: 355  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     512  /  4 128.00




	Ewa Ciszewska 114.57 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Joanna         Regdos                100.00 +  314: 303  150
    2    22 Małgorzata     Sulejewska            113.34 +  501: 354  163
    3    12 Tomasz         Zwoliński             138.91 -  313: 438   89
    4    21 Mariusz        Wrześniewski          134.62 +  370: 317  185
    5     7 Dorota         Maciejuk              104.18 +  448: 325  154
    6     3 Krzysztof      Mówka                 140.27 +  353: 295  190
    7     2 Justyna        Fugiel                138.39 -  428: 466   88
    8     8 Tomasz         Wiśniewski            113.42 -  329: 384   63
    9    15 Łukasz         Kozub                 118.83 +  400: 392  169
   10     9 Rafał          Wesołowski            116.55 -  310: 328   67
   11    10 Dariusz        Dzierża               100.00 +  406: 370  150
   12     9 Iwona          Kucia                 120.07 +  354: 313  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Katarzyna Klimała 114.13 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Karol          Sikora                100.00 +  443: 285  150
    2    15 Magdalena      Szymala               100.00 +  462: 223  150
    3     3 Janusz         Krupiński             115.85 -  273: 401   66
    4    15 Anna           Stefańska             100.00 -  332: 348   50
    5    31 Tomasz         Siwiński              100.00 +  393: 313  150
    6    23 Magdalena      Ochot                 100.03 -  334: 351   50
    7    17 Tomasz         Zwoliński             138.91 -  341: 589   89
    8    34 Małgorzata     Sulejewska            113.34 -  445: 463   63
    9    31 Joanna         Ostrowska             111.19 -  332: 396   61
   10    34 Leokadia       Litwinowicz           108.35 -  304: 431   58
   11    38 Krzysztof      Sporczyk              111.65 +  446: 377  162
   12    34 Bogusław       Książek               115.33 -  335: 373   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Bartosz Orłowski 114.01 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Michał         Sikora                100.00 +  375: 366  150
    2     9 Tomasz         Lempart               120.17 -  361: 390   70
    3    32 Martina        Stefankowa            100.00 +  396: 324  150
    4    20 Michał         Lipka                 100.00 +  387: 356  150
    5     6 Mateusz        Żbikowski             147.89 -  267: 330   98
    6    19 Andrzej        Rechowicz             126.98 +  465: 397  177
    7     7 Marek          Dudkiewicz            118.79 -  304: 487   69
    8    16 Dariusz        Maciejuk              111.02 +  408: 339  161
    9     8 Mariusz        Skrobosz              145.72 -  416: 445   96
   10    13 Jarosław       Puchalski             124.58 -  337: 397   75
   11    29 Rafał          Wagnerowski           111.11 +  504: 271  161
   12    16 Andrzej        Rechowicz             126.98 -  318: 467   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Tomasz Wiśniewski 113.42 Chełmża                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Tomasz         Siwiński              100.00 +  352: 290  150
    2    16 Dariusz        Dzierża               100.00 -  281: 509   50
    3    30 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  347: 381   50
    4    33 Agata          Kopta                 100.00 +  448: 305  150
    5    23 Andrzej        Grabiński             121.51 +  364: 361  172
    6    17 Renata         Kowalska              120.97 +  385: 287  171
    7    12 Mariola        Osajda-Matczak        115.94 +  373: 309  166
    8     8 Ewa            Ciszewska             114.57 +  384: 329  165
    9     6 Dawid          Pikul                 138.88 -  338: 407   89
   10    11 Iwona          Kucia                 120.07 +  380: 372  170
   11     7 Piotr          Rosół                 119.73 -  350: 417   70
   12    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.93 +  356: 332  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Małgorzata Sulejewska 113.34 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Urszula        Solarska              100.00 +  403: 296  150
    2    22 Ewa            Ciszewska             114.57 -  354: 501   65
    3    28 Michał         Lipka                 100.00 -  345: 394   50
    4    35 Tomasz         Siwiński              100.00 -  342: 347   50
    5    35 Błażej         Fidziński             100.00 -  339: 410   50
    6    39 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  384: 262  150
    7    37 Renata         Rosół                 100.66 +  402: 352  151
    8    34 Katarzyna      Klimała               114.13 +  463: 445  164
    9    27 Joanna         Regdos                100.00 -  311: 452   50
   10    29 Anna           Stefańska             100.00 +  377: 296  150
   11    27 Sylwester      Gryz                  104.60 -  420: 507   55
   12    26 Agata          Kopta                 100.00 +  349: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Agnieszka Krupka 112.94 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  341: 293  150
    2    19 Grzegorz       Koczkodon             122.78 -  376: 405   73
    3    16 Jacek          Pietruszka            116.04 +  357: 332  166
    4    14 Dariusz        Kosz                  100.00 +  405: 329  150
    5     9 Krzysztof      Mówka                 140.27 -  249: 443   90
    6    21 Mariola        Osajda-Matczak        115.94 -  353: 386   66
    7    27 Dorota         Maciejuk              104.18 +  439: 326  154
    8    17 Katarzyna      Sołdan                116.13 +  478: 345  166
    9    17 Rafał          Wagnerowski           111.11 +  431: 347  161
   10    12 Tomasz         Zwoliński             138.91 -  389: 453   89
   11    16 Andrzej        Grabiński             121.51 -  386: 432   72
   12    17 Grzegorz       Koczkodon             122.78 -  352: 379   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Krzysztof Sporczyk 111.65 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Martina        Stefankowa            100.00 +  391: 245  150
    2     2 Justyna        Fugiel                138.39 -  311: 366   88
    3    19 Katarzyna      Sołdan                116.13 +  409: 270  166
    4    24 Krzysztof      Langiewicz            117.91 -  327: 346   68
    5    22 Jacek          Pietruszka            116.04 -  350: 397   66
    6    25 Stanisław      Rydzik                140.99 -  245: 356   91
    7    32 Jarosław       Puchalski             124.58 -  327: 463   75
    8    37 Zbigniew       Stettner              100.00 +  365: 340  150
    9    37 Michał         Popiel                100.00 +  283: 252  150
   10    30 Przemysław     Herdzina              123.98 -  271: 419   74
   11    38 Katarzyna      Klimała               114.13 -  377: 446   64
   12    37 Urszula        Solarska              100.00 +  374: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Jakub Nalepa 111.57 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Anna           Stefańska             100.00 -  372: 393   50
    2    29 Urszula        Solarska              100.00 +  454: 341  150
    3    17 Andrzej        Rakoczy               110.61 -  332: 378   61
    4    28 Joanna         Brychcy               100.00 +  375: 262  150
    5    29 Joanna         Ostrowska             111.19 +  373: 298  161
    6    22 Karol          Sikora                100.00 +  400: 340  150
    7    11 Mariusz        Wrześniewski          134.62 -  362: 408   85
    8    19 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  276: 389   50
    9    20 Michał         Szymkowski            114.67 +  364: 340  165
   10    15 Stanisław      Rydzik                140.99 +  351: 316  191
   11    13 Dariusz        Maciejuk              111.02 -  338: 356   61
   12    23 Sylwester      Gryz                  104.60 -  339: 369   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Joanna Ostrowska 111.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Zbigniew       Stettner              100.00 +  319: 304  150
    2    21 Jan            Kozłowski             106.43 +  389: 360  156
    3    11 Mateusz        Żbikowski             147.89 -  306: 482   98
    4    22 Kazimierz.J    Merklejn              143.56 -  346: 431   94
    5    29 Jakub          Nalepa                111.57 -  298: 373   62
    6    32 Jerzy          Matyasik              115.38 +  428: 351  165
    7    25 Katarzyna      Sołdan                116.13 -  281: 337   66
    8    33 Krzysztof      Langiewicz            117.91 -  283: 381   68
    9    31 Katarzyna      Klimała               114.13 +  396: 332  164
   10    26 Andrzej        Rechowicz             126.98 -  362: 379   77
   11    36 Michał         Popiel                100.00 +  404: 289  150
   12    30 Joanna         Regdos                100.00 +  373: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Rafał  Wagnerowski 111.11 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Magdalena      Szymala               100.00 -  309: 359   50
    2    25 Krzysztof      Leśniak               110.79 +  364: 344  161
    3    27 Gniewomir      Białek                100.00 +  401: 243  150
    4    13 Sławomir       Kucia                 138.33 -  350: 398   88
    5    25 Rafał          Lenartowski           126.23 -  352: 412   76
    6    27 Tomasz         Górka                 100.00 +  337: 291  150
    7    22 Andrzej        Grabiński             121.51 =  372: 372  122
    8    23 Janusz         Krupiński             115.85 +  324: 296  166
    9    17 Agnieszka      Krupka                112.94 -  347: 431   63
   10    24 Rafał          Dąbrowski             118.98 -  282: 352   69
   11    29 Bartosz        Orłowski              114.01 -  271: 504   64
   12    33 Tomasz         Siwiński              100.00 -  319: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Dariusz Maciejuk 111.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             147.89 -  337: 377   98
    2    36 Robert         Kaciński              108.52 -  332: 459   59
    3    41 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  279: 359   50
    4    42 Katarzyna      Majewska              100.00 +  424: 328  150
    5    39 Zbigniew       Stettner              100.00 +  549: 271  150
    6    31 Jarosław       Karp                  100.00 +  443: 325  150
    7    23 Leokadia       Litwinowicz           108.35 +  372: 354  158
    8    16 Bartosz        Orłowski              114.01 -  339: 408   64
    9    24 Sylwester      Gryz                  104.60 +  412: 306  155
   10    17 Joanna         Regdos                100.00 +  488: 291  150
   11    13 Jakub          Nalepa                111.57 +  356: 338  162
   12     7 Marek          Dudkiewicz            118.79 +  402: 324  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Krzysztof Leśniak 110.79 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              145.72 -  403: 417   96
    2    25 Rafał          Wagnerowski           111.11 -  344: 364   61
    3    36 Zbigniew       Stettner              100.00 +  350: 299  150
    4    36 Błażej         Fidziński             100.00 +  398: 303  150
    5    16 Bogusław       Książek               115.33 +  434: 354  165
    6    20 Anna           Stefańska             100.00 +  384: 269  150
    7    10 Tomasz         Lempart               120.17 -  356: 388   70
    8    18 Sylwester      Gryz                  104.60 +  451: 307  155
    9    11 Rafał          Wesołowski            116.55 -  298: 414   67
   10    21 Andrzej        Grabiński             121.51 -  343: 406   72
   11    24 Krzysztof      Langiewicz            117.91 +  397: 309  168
   12    19 Katarzyna      Sołdan                116.13 +  354: 263  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Andrzej Rakoczy 110.61 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.56 -  347: 377   94
    2    34 Tomasz         Siwiński              100.00 +  368: 335  150
    3    17 Jakub          Nalepa                111.57 +  378: 332  162
    4    10 Renata         Kowalska              120.97 +  362: 354  171
    5    10 Dawid          Pikul                 138.88 -  373: 379   89
    6    11 Mariusz        Skrobosz              145.72 +  406: 394  196
    7     9 Krzysztof      Mówka                 140.27 -  322: 421   90
    8    15 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  263: 373   50
    9    26 Dorota         Maciejuk              104.18 =  350: 350  104
   10    23 Dariusz        Kosz                  100.00 +  398: 322  150
   11    17 Jerzy          Matyasik              115.38 -  353: 418   65
   12    24 Dorota         Maciejuk              104.18 -  283: 431   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Jerzy Luter 109.53 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 141.54 +  352: 316  192
    2    17 Mariusz        Skrobosz              145.72 -  322: 443   96
    3    26 Jan            Kozłowski             106.43 +  412: 286  156
    4    12 Tomasz         Lempart               120.17 -  355: 361   70
    5    19 Sylwester      Wójcik                102.89 +  426: 347  153
    6    12 Marek          Dudkiewicz            118.79 -  377: 440   69
    7    31 Bogusław       Książek               115.33 +  422: 320  165
    8    20 Rafał          Dąbrowski             118.98 +  425: 376  169
    9    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.93 -  335: 432   69
   10    20 Łukasz         Kozub                 118.83 -  292: 424   69
   11    28 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  400: 304  150
   12    20 Renata         Kowalska              120.97 +  455: 285  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Robert Kaciński 108.52 Kazimierza Wielka        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                140.99 -  285: 486   91
    2    36 Dariusz        Maciejuk              111.02 +  459: 332  161
    3    31 Mariusz        Wrześniewski          134.62 -  342: 403   85
    4    38 Martina        Stefankowa            100.00 +  461: 279  150
    5    27 Michał         Lipka                 100.00 -  388: 390   50
    6    29 Leokadia       Litwinowicz           108.35 -  313: 377   58
    7    35 Michał         Kolaj                 100.00 +  383: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     745  /  7 106.43




	Leokadia Litwinowicz 108.35 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 140.27 -  336: 383   90
    2    37 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  371: 284  150
    3    18 Agata          Kopta                 100.00 +  397: 310  150
    4     8 Dorota         Maciejuk              104.18 -  300: 384   54
    5    26 Krzysztof      Langiewicz            117.91 -  331: 341   68
    6    29 Robert         Kaciński              108.52 +  377: 313  159
    7    23 Dariusz        Maciejuk              111.02 -  354: 372   61
    8    27 Sylwester      Wójcik                102.89 +  424: 322  153
    9    22 Stanisław      Rydzik                140.99 -  362: 423   91
   10    34 Katarzyna      Klimała               114.13 +  431: 304  164
   11    22 Andrzej        Rechowicz             126.98 -  395: 396   77
   12    27 Mariola        Osajda-Matczak        115.94 +  436: 273  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Jan Kozłowski 106.43 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             138.91 +  404: 398  189
    2    21 Joanna         Ostrowska             111.19 -  360: 389   61
    3    26 Jerzy          Luter                 109.53 -  286: 412   60
    4    26 Jacek          Pietruszka            116.04 -  314: 416   66
    5    41 Magdalena      Szymala               100.00 +  438: 260  150
    6    24 Jarosław       Puchalski             124.58 +  399: 311  175
    7    19 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  293: 349   50
    8    25 Andrzej        Rechowicz             126.98 -  405: 451   77
    9    35 Renata         Rosół                 100.66 +  425: 256  151
   10    31 Karol          Sikora                100.00 +  563: 288  150
   11    20 Janusz         Krupiński             115.85 -  332: 504   66
   12    25 Stanisław      Rydzik                140.99 -  301: 474   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Andrzej Stańczyk 105.66 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 138.88 -  362: 382   89
    2    31 Michał         Lipka                 100.00 -  328: 356   50
    3    39 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  461: 357  150
    4    30 Gniewomir      Białek                100.00 +  493: 276  150
    5    17 Danuta         Langiewicz            103.33 +  372: 340  153
    6    13 Artur          Irzyk                 128.10 -  367: 427   78
    7    20 Dariusz        Kosz                  100.00 -  285: 457   50
    8    28 Joanna         Regdos                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     770  /  8  96.25




	Sylwester Gryz 104.60 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Fugiel                138.39 -  256: 519   88
    2    41 Przemysław     Herdzina              123.98 +  443: 326  174
    3    22 Danuta         Langiewicz            103.33 -  290: 345   53
    4    31 Stanisław      Rydzik                140.99 +  452: 334  191
    5    21 Katarzyna      Sołdan                116.13 -  373: 411   66
    6    37 Wojciech       Popiel                100.00 +  332: 303  150
    7    21 Andrzej        Rechowicz             126.98 +  401: 339  177
    8    18 Krzysztof      Leśniak               110.79 -  307: 451   61
    9    24 Dariusz        Maciejuk              111.02 -  306: 412   61
   10    27 Sylwester      Wójcik                102.89 +  382: 233  153
   11    27 Małgorzata     Sulejewska            113.34 +  507: 420  163
   12    23 Jakub          Nalepa                111.57 +  369: 339  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Dorota Maciejuk 104.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Kucia                 138.33 -  414: 475   88
    2    24 Michał         Kolaj                 100.00 +  509: 262  150
    3    13 Jerzy          Matyasik              115.38 +  364: 349  165
    4     8 Leokadia       Litwinowicz           108.35 +  384: 300  158
    5     7 Ewa            Ciszewska             114.57 -  325: 448   65
    6    15 Rafał          Dąbrowski             118.98 -  321: 345   69
    7    27 Agnieszka      Krupka                112.94 -  326: 439   63
    8    31 Michał         Lipka                 100.00 +  400:   1  150
    9    26 Andrzej        Rakoczy               110.61 =  350: 350  111
   10    22 Renata         Kowalska              120.97 +  363: 354  171
   11    18 Iwona          Kucia                 120.07 -  374: 390   70
   12    24 Andrzej        Rakoczy               110.61 +  431: 283  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Danuta Langiewicz 103.33 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jackowski             134.86 -  325: 367   85
    2    44 Szymon         Lichawski             100.00 +  468: 239  150
    3    22 Sylwester      Gryz                  104.60 +  345: 290  155
    4    19 Magdalena      Ochot                 100.03 -  338: 368   50
    5    17 Andrzej        Stańczyk              105.66 -  340: 372   56
    6    36 Martina        Stefankowa            100.00 +  541: 267  150
    7    24 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  301: 403   50
    8    30 Justyna        Dulat                 100.00 +  426: 257  150
    9    23 Rafał          Dąbrowski             118.98 -  297: 523   69
   10    28 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  347: 398   50
   11    30 Dariusz        Kosz                  100.00 -  315: 451   50
   12    35 Sylwester      Wójcik                102.89 -  337: 365   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1068  / 12  89.00




	Sylwester Wójcik 102.89 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Wrześniewski          134.62 +  472: 255  185
    2     7 Mateusz        Żbikowski             147.89 -  376: 441   98
    3    15 Błażej         Fidziński             100.00 +  409: 229  150
    4     9 Łukasz         Kozub                 118.83 -  372: 383   69
    5    19 Jerzy          Luter                 109.53 -  347: 426   60
    6    28 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  314: 346   50
    7    33 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  408: 280  150
    8    27 Leokadia       Litwinowicz           108.35 -  322: 424   58
    9    32 Justyna        Dulat                 100.00 +  441: 150  150
   10    27 Sylwester      Gryz                  104.60 -  233: 382   55
   11    31 Renata         Rosół                 100.66 -  366: 368   51
   12    35 Danuta         Langiewicz            103.33 +  365: 337  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Renata Rosół 100.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Artur          Irzyk                 128.10 -  290: 349   78
    2    33 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  296: 395   50
    3    37 Michał         Sikora                100.00 +  357: 318  150
    4    37 Katarzyna      Sołdan                116.13 -  308: 504   66
    5    36 Agata          Kopta                 100.00 +  349: 271  150
    6    35 Dariusz        Kosz                  100.00 -  302: 344   50
    7    37 Małgorzata     Sulejewska            113.34 -  352: 402   63
    9    35 Jan            Kozłowski             106.43 -  256: 425   56
   10    36 Bogusław       Książek               115.33 +  425: 411  165
   11    31 Sylwester      Wójcik                102.89 +  368: 366  153
   12    32 Martina        Stefankowa            100.00 +  333: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 11 102.82




	Magdalena Ochot 100.03 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rechowicz             126.98 -  336: 406   77
    2    38 Katarzyna      Majewska              100.00 +  364: 234  150
    3    20 Rafał          Lenartowski           126.23 +  353: 321  176
    4    19 Danuta         Langiewicz            103.33 +  368: 338  153
    5    12 Arkadiusz      Biegun                117.75 -  274: 486   68
    6    23 Katarzyna      Klimała               114.13 +  351: 334  164
    7    15 Grzegorz       Koczkodon             122.78 -  298: 406   73
    8    21 Iwona          Kucia                 120.07 -  272: 475   70
    9    30 Dariusz        Kosz                  100.00 -  308: 382   50
   10    32 Mariola        Osajda-Matczak        115.94 -  281: 347   66
   11    32 Joanna         Brychcy               100.00 -  325: 355   50
   12    39 Michał         Sikora                100.00 +  428: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Gniewomir Białek 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Lenartowski           126.23 -  314: 494   76
    2    47 Grzegorz       Mlak                  100.00 +  447:  73  150
    3    27 Rafał          Wagnerowski           111.11 -  243: 401   61
    4    30 Andrzej        Stańczyk              105.66 -  276: 493   56
    5    42 Mateusz        Stańczyk              100.00 =  298: 298  100
    6    38 Iwona          Kucia                 120.07 -  209: 473   70
    7    41 Joanna         Regdos                100.00 -  290: 358   50
    8    41 Błażej         Fidziński             100.00 +  279: 269  150
    9    39 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  181: 385   50
   10    39 Michał         Kolaj                 100.00 -  226: 455   50
   11    43 Urszula        Solarska              100.00 -  230: 447   50
   12    44 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     863  / 11  78.45




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jarosław       Puchalski             124.58 -  341: 452   75
    2    35 Karol          Sikora                100.00 -  353: 444   50
    3    38 Michał         Popiel                100.00 +  322: 305  150
    4    28 Jakub          Nalepa                111.57 -  262: 375   62
    5    43 Michał         Sikora                100.00 +  375: 287  150
    6    33 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  450: 507   50
    7    40 Martina        Stefankowa            100.00 +  386: 320  150
    8    26 Tomasz         Górka                 100.00 -  266: 456   50
    9    36 Tomasz         Siwiński              100.00 -  341: 398   50
   10    38 Justyna        Dulat                 100.00 +  429: 197  150
   11    32 Magdalena      Ochot                 100.03 +  355: 325  150
   12    29 Tomasz         Lempart               120.17 -  335: 359   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Marta Dobrzańska 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Przemysław     Herdzina              123.98 +  414: 329  174
    2    18 Artur          Irzyk                 128.10 +  450: 385  178
    3     5 Kazimierz.J    Merklejn              143.56 +  381: 336  194
    4     1 Mariusz        Skrobosz              145.72 +  359: 350  196
    5     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.93 -  324: 404   69
    6     6 Dawid          Pikul                 138.88 -  320: 356   89
    7     8 Rafał          Lenartowski           126.23 -  326: 402   76
    8    14 Renata         Kowalska              120.97 +  382: 303  171
    9    10 Dariusz        Dzierża               100.00 -  353: 493   50
   10    14 Marek          Dudkiewicz            118.79 -  355: 398   69
   11    21 Stanisław      Rydzik                140.99 +  392: 317  191
   12    22 Rafał          Dąbrowski             118.98 -  335: 346   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Robert Drózd 100.00 Wesoła                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Koczkodon             122.78 -  375: 407   73
    2    28 Joanna         Regdos                100.00 +  395: 305  150
    3    25 Kamil          Górka                 141.54 -  308: 408   92
    4    39 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  363: 351  150
    5    20 Marek          Dudkiewicz            118.79 -  347: 436   69
    6    26 Bogusław       Książek               115.33 +  472: 440  165
    7    30 Tomasz         Siwiński              100.00 +  334: 274  150
    8    12 Mariusz        Skrobosz              145.72 -  251: 460   96
    9    25 Renata         Kowalska              120.97 -  333: 365   71
   10    25 Michał         Szymkowski            114.67 -  344: 451   65
   11    33 Karol          Sikora                100.00 +  392: 334  150
   12    28 Krzysztof      Langiewicz            117.91 -  326: 392   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Justyna Dulat 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    30 Danuta         Langiewicz            103.33 -  257: 426   53
    9    32 Sylwester      Wójcik                102.89 -  150: 441   53
   10    38 Joanna         Brychcy               100.00 -  197: 429   50
   11    39 Bogusław       Książek               115.33 -  232: 495   65
   12    42 Zbigniew       Stettner              100.00 -  233: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     271  /  5  54.20




	Michał Dulat 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    29 Jerzy          Matyasik              115.38 -  286: 357   65
    9    38 Martina        Stefankowa            100.00 -  287: 373   50
   10    40 Katarzyna      Majewska              100.00 -  255: 331   50
   11    40 Michał         Sikora                100.00 -  286: 373   50
   12    41 Wojciech       Popiel                100.00 -  257: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     265  /  5  53.00




	Dariusz Dzierża 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Grabiński             121.51 +  435: 393  172
    2    16 Tomasz         Wiśniewski            113.42 +  509: 281  163
    3     2 Grzegorz       Koczkodon             122.78 +  440: 253  173
    4     2 Janusz         Krupiński             115.85 -  394: 404   66
    5     4 Kazimierz.J    Merklejn              143.56 -  337: 399   94
    6    10 Krzysztof      Langiewicz            117.91 +  388: 314  168
    7     6 Sławomir       Kucia                 138.33 +  426: 335  188
    8     4 Mariusz        Wrześniewski          134.62 -  342: 415   85
    9    10 Marta          Dobrzańska            100.00 +  493: 353  150
   10     6 Artur          Irzyk                 128.10 -  367: 403   78
   11    10 Ewa            Ciszewska             114.57 -  370: 406   65
   12    14 Jarosław       Puchalski             124.58 -  356: 425   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Renata         Kowalska              120.97 +  446: 296  171
    2    13 Dariusz        Kosz                  100.00 -  275: 437   50
    3    15 Sylwester      Wójcik                102.89 -  229: 409   53
    4    36 Krzysztof      Leśniak               110.79 -  303: 398   61
    5    35 Małgorzata     Sulejewska            113.34 +  410: 339  163
    6    30 Andrzej        Grabiński             121.51 -  236: 437   72
    7    38 Agata          Kopta                 100.00 -  358: 395   50
    8    41 Gniewomir      Białek                100.00 -  269: 279   50
    9    43 Katarzyna      Majewska              100.00 -  257: 289   50
   10    42 Zbigniew       Stettner              100.00 -  343: 372   50
   11    44 PAUZA
   12    43 Krzysztof      Marszałek             100.00 +  292: 242  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     920  / 11  83.64




	Mikołaj Fidziński 100.00 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz         Lempart               120.17 -  282: 462   70
    2    37 Leokadia       Litwinowicz           108.35 -  284: 371   58
    3    41 Dariusz        Maciejuk              111.02 +  359: 279  161
    4    39 Robert         Drózd                 100.00 -  351: 363   50
    5    33 Jarosław       Puchalski             124.58 -  274: 526   75
    6    39 Małgorzata     Sulejewska            113.34 -  262: 384   63
    7    45 Katarzyna      Majewska              100.00 +  375: 305  150
    8    43 Michał         Sikora                100.00 +  430: 281  150
    9    33 Przemysław     Herdzina              123.98 -  261: 366   74
   10    41 Michał         Popiel                100.00 -  320: 372   50
   11    42 Krzysztof      Marszałek             100.00 +  386: 231  150
   12    38 Karol          Sikora                100.00 -  258: 418   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 12  91.75




	Tomasz Górka 100.00 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Iwona          Kucia                 120.07 -  353: 361   70
    2    32 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  456: 279  150
    3    21 Andrzej        Rechowicz             126.98 -  369: 463   77
    4    27 Joanna         Regdos                100.00 +  459: 339  150
    5    18 Artur          Irzyk                 128.10 -  343: 350   78
    6    27 Rafał          Wagnerowski           111.11 -  291: 337   61
    7    34 Jarosław       Karp                  100.00 +  439: 313  150
    8    26 Joanna         Brychcy               100.00 +  456: 266  150
    9    21 Janusz         Krupiński             115.85 +  353: 337  166
   10    16 Krzysztof      Langiewicz            117.91 +  449: 303  168
   11    14 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  350: 354   50
   12    15 Michał         Szymkowski            114.67 -  355: 358   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Justyna Jaszke 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Rosół                 119.73 -  305: 308   70
    2    26 Tomasz         Zwoliński             138.91 -  242: 590   89
    3    43 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  241: 361   50
    4    43 Mateusz        Stańczyk              100.00 =  352: 352  100
    5    44 Jarosław       Karp                  100.00 -  314: 382   50
    6    44 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  196: 468   50
    7    46 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     409  /  6  68.17




	Jarosław Karp 100.00 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Dąbrowski             118.98 -  204: 479   69
    2    46 Kamil          Górka                 141.54 -  362: 364   92
    3    42 Przemysław     Herdzina              123.98 -  302: 469   74
    4    41 Michał         Sikora                100.00 +  409: 383  150
    5    44 Justyna        Jaszke                100.00 +  382: 314  150
    6    31 Dariusz        Maciejuk              111.02 -  325: 443   61
    7    34 Tomasz         Górka                 100.00 -  313: 439   50
    8    40 Michał         Popiel                100.00 -  336: 371   50
    9    41 Wojciech       Popiel                100.00 +  474: 251  150
   10    37 Urszula        Solarska              100.00 +  343: 283  150
   11    35 Martina        Stefankowa            100.00 -  356: 369   50
   12    36 Michał         Kolaj                 100.00 +  313: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Krzysztof Kałuża 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.93 -  329: 333   69
    2    40 Aleksander     Kusiak                100.00 -  318: 339   50
    3    43 Justyna        Jaszke                100.00 +  361: 241  150
    4    29 Andrzej        Grabiński             121.51 -  378: 415   72
    5    37 Urszula        Solarska              100.00 +  366: 318  150
    6    28 Sylwester      Wójcik                102.89 +  346: 314  153
    7    24 Danuta         Langiewicz            103.33 +  403: 301  153
    8    19 Jakub          Nalepa                111.57 +  389: 276  162
    9    13 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  334: 339   50
   10    18 Katarzyna      Sołdan                116.13 +  390: 292  166
   11    14 Tomasz         Górka                 100.00 +  354: 350  150
   12    13 Andrzej        Grabiński             121.51 -  354: 419   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Michał Kolaj 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Kozub                 118.83 -  310: 399   69
    2    24 Dorota         Maciejuk              104.18 -  262: 509   54
    3    40 Krzysztof      Langiewicz            117.91 -  213: 521   68
    4    44 Wojciech       Popiel                100.00 -  319: 320   50
    5    45 Katarzyna      Majewska              100.00 +  379: 354  150
    6    41 Michał         Popiel                100.00 +  487: 316  150
    7    35 Robert         Kaciński              108.52 -  341: 383   59
    8    38 Martina        Stefankowa            100.00 -  260: 339   50
    9    42 Krzysztof      Marszałek             100.00 +  425: 191  150
   10    39 Gniewomir      Białek                100.00 +  455: 226  150
   11    34 Tomasz         Siwiński              100.00 -  307: 350   50
   12    36 Jarosław       Karp                  100.00 -  310: 313   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 12  87.50




	Agata Kopta 100.00 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marek          Dudkiewicz            118.79 -  323: 365   69
    2    45 Krzysztof      Marszałek             100.00 +  502: 218  150
    3    18 Leokadia       Litwinowicz           108.35 -  310: 397   58
    4    33 Tomasz         Wiśniewski            113.42 -  305: 448   63
    5    36 Renata         Rosół                 100.66 -  271: 349   51
    6    40 Zbigniew       Stettner              100.00 +  436: 300  150
    7    38 Błażej         Fidziński             100.00 +  395: 358  150
    8    24 Jarosław       Puchalski             124.58 -  357: 462   75
    9    34 Urszula        Solarska              100.00 +  387: 281  150
   10    33 Tomasz         Siwiński              100.00 +  404: 218  150
   11    19 Michał         Szymkowski            114.67 -  389: 423   65
   12    26 Małgorzata     Sulejewska            113.34 -  347: 349   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Dariusz Kosz 100.00 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Langiewicz            117.91 +  365: 334  168
    2    13 Błażej         Fidziński             100.00 +  437: 275  150
    3     4 Justyna        Fugiel                138.39 -  378: 393   88
    4    14 Agnieszka      Krupka                112.94 -  329: 405   63
    5    32 Karol          Sikora                100.00 -  329: 340   50
    6    35 Renata         Rosół                 100.66 +  344: 302  151
    7    20 Andrzej        Stańczyk              105.66 +  457: 285  156
    8    22 Andrzej        Grabiński             121.51 -  368: 385   72
    9    30 Magdalena      Ochot                 100.03 +  382: 308  150
   10    23 Andrzej        Rakoczy               110.61 -  322: 398   61
   11    30 Danuta         Langiewicz            103.33 +  451: 315  153
   12    18 Janusz         Krupiński             115.85 +  393: 354  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Jarosław Krzemiński 100.00 Tuchów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Arkadiusz      Biegun                117.75 -  349: 371   68
    2    33 Renata         Rosół                 100.66 +  395: 296  151
    3    30 Tomasz         Wiśniewski            113.42 +  381: 347  163
    4    23 Piotr          Rosół                 119.73 -  379: 385   70
    5    15 Tomasz         Zwoliński             138.91 -  379: 402   89
    6    33 Joanna         Brychcy               100.00 +  507: 450  150
    7    19 Jan            Kozłowski             106.43 +  349: 293  156
    8    15 Andrzej        Rakoczy               110.61 +  373: 263  161
    9    13 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  339: 334  150
   10    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.93 -  289: 375   69
   11    11 Jarosław       Puchalski             124.58 +  386: 352  175
   12    10 Artur          Irzyk                 128.10 +  364: 330  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Aleksander Kusiak 100.00 Myślenice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Rafał          Wesołowski            116.55 -  265: 385   67
    2    40 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  339: 318  150
    3    33 Renata         Kowalska              120.97 -  294: 481   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     288  /  3  96.00




	Grzegorz Kwiecień 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Katarzyna      Sołdan                116.13 -  269: 454   66
    2    39 Krzysztof      Langiewicz            117.91 +  371: 351  168
    3    29 Sławomir       Kucia                 138.33 -  344: 451   88
    4    32 Rafał          Lenartowski           126.23 -  272: 432   76
    5    34 Stanisław      Rydzik                140.99 -  306: 557   91
    6    44 Justyna        Jaszke                100.00 +  468: 196  150
    7    33 Sylwester      Wójcik                102.89 -  280: 408   53
    8    39 Wojciech       Popiel                100.00 +  349: 274  150
    9    39 Gniewomir      Białek                100.00 +  385: 181  150
   10    28 Danuta         Langiewicz            103.33 +  398: 347  153
   11    28 Jerzy          Luter                 109.53 -  304: 400   60
   12    31 Anna           Stefańska             100.00 +  378: 367  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Szymon Lichawski 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jacek          Pietruszka            116.04 -  215: 463   66
    2    44 Danuta         Langiewicz            103.33 -  239: 468   53
    3    45 Wojciech       Popiel                100.00 +  339: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     269  /  3  89.67




	Michał Lipka 100.00 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Mariola        Osajda-Matczak        115.94 -  295: 455   66
    2    31 Andrzej        Stańczyk              105.66 +  356: 328  156
    3    28 Małgorzata     Sulejewska            113.34 +  394: 345  163
    4    20 Bartosz        Orłowski              114.01 -  356: 387   64
    5    27 Robert         Kaciński              108.52 +  390: 388  159
    6    18 Rafał          Lenartowski           126.23 -  228: 494   76
    7    28 Renata         Kowalska              120.97 -  363: 467   71
    8    31 Dorota         Maciejuk              104.18 -    1: 400   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  /  8 101.12




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Janusz         Krupiński             115.85 -  270: 443   66
    2    38 Magdalena      Ochot                 100.03 -  234: 364   50
    3    44 Urszula        Solarska              100.00 -  314: 331   50
    4    42 Dariusz        Maciejuk              111.02 -  328: 424   61
    5    45 Michał         Kolaj                 100.00 -  354: 379   50
    6    46 PAUZA
    7    45 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  305: 375   50
    8    44 Krzysztof      Marszałek             100.00 +  299: 274  150
    9    43 Błażej         Fidziński             100.00 +  289: 257  150
   10    40 Michał         Dulat                 100.00 +  331: 255  150
   11    37 Anna           Stefańska             100.00 -  343: 371   50
   12    40 Michał         Popiel                100.00 +  350: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     977  / 11  88.82




	Krzysztof Marszałek 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jerzy          Matyasik              115.38 -  212: 382   65
    2    45 Agata          Kopta                 100.00 -  218: 502   50
    3    46 Tomasz         Siwiński              100.00 -  271: 337   50
    4    45 Zbigniew       Stettner              100.00 -  293: 322   50
    5    46 PAUZA
    6    43 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  230: 343   50
    7    44 Urszula        Solarska              100.00 -  214: 311   50
    8    44 Katarzyna      Majewska              100.00 -  274: 299   50
    9    42 Michał         Kolaj                 100.00 -  191: 425   50
   10    43 Michał         Sikora                100.00 -  279: 385   50
   11    42 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  231: 386   50
   12    43 Błażej         Fidziński             100.00 -  242: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     565  / 11  51.36




	Grzegorz Mlak 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Bogusław       Książek               115.33 -   12: 632   65
    2    47 Gniewomir      Białek                100.00 -   73: 447   50
    3    47 Joanna         Regdos                100.00 -   52: 419   50
    4    46 Michał         Popiel                100.00 -   88: 499   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     215  /  4  53.75




	Michał Popiel 100.00 Głogoczów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    42 Mariusz        Wrześniewski          134.62 -  250: 377   85
    3    38 Joanna         Brychcy               100.00 -  305: 322   50
    4    46 Grzegorz       Mlak                  100.00 +  499:  88  150
    5    38 Wojciech       Popiel                100.00 -  329: 336   50
    6    41 Michał         Kolaj                 100.00 -  316: 487   50
    7    43 Magdalena      Szymala               100.00 =  271: 271  100
    8    40 Jarosław       Karp                  100.00 +  371: 336  150
    9    37 Krzysztof      Sporczyk              111.65 -  252: 283   62
   10    41 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  372: 320  150
   11    36 Joanna         Ostrowska             111.19 -  289: 404   61
   12    40 Katarzyna      Majewska              100.00 -  276: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  / 11  87.09




	Wojciech Popiel 100.00 Głogoczów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    43 Martina        Stefankowa            100.00 -  301: 364   50
    3    45 Szymon         Lichawski             100.00 -  271: 339   50
    4    44 Michał         Kolaj                 100.00 +  320: 319  150
    5    38 Michał         Popiel                100.00 +  336: 329  150
    6    37 Sylwester      Gryz                  104.60 -  303: 332   55
    7    39 Przemysław     Herdzina              123.98 -  248: 443   74
    8    39 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  274: 349   50
    9    41 Jarosław       Karp                  100.00 -  251: 474   50
   10    44 PAUZA
   11    41 Zbigniew       Stettner              100.00 +  293: 276  150
   12    41 Michał         Dulat                 100.00 +  315: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  / 10  92.90




	Joanna Regdos 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Ewa            Ciszewska             114.57 -  303: 314   65
    2    28 Robert         Drózd                 100.00 -  305: 395   50
    3    47 Grzegorz       Mlak                  100.00 +  419:  52  150
    4    27 Tomasz         Górka                 100.00 -  339: 459   50
    5    40 Martina        Stefankowa            100.00 -  338: 358   50
    6    42 Magdalena      Szymala               100.00 +  341: 298  150
    7    41 Gniewomir      Białek                100.00 +  358: 290  150
    8    28 Andrzej        Stańczyk              105.66 +  400:   1  156
    9    27 Małgorzata     Sulejewska            113.34 +  452: 311  163
   10    17 Dariusz        Maciejuk              111.02 -  291: 488   61
   11    26 Katarzyna      Sołdan                116.13 -  292: 419   66
   12    30 Joanna         Ostrowska             111.19 -  326: 373   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Karol Sikora 100.00 Trzyniec(Czechy)         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Katarzyna      Klimała               114.13 -  285: 443   64
    2    35 Joanna         Brychcy               100.00 +  444: 353  150
    3    35 Magdalena      Szymala               100.00 +  334: 194  150
    4    17 Andrzej        Rechowicz             126.98 -  236: 486   77
    5    32 Dariusz        Kosz                  100.00 +  340: 329  150
    6    22 Jakub          Nalepa                111.57 -  340: 400   62
    7    29 Iwona          Kucia                 120.07 -  330: 365   70
    8    35 Tomasz         Siwiński              100.00 +  314: 275  150
    9    29 Jerzy          Matyasik              115.38 -  329: 419   65
   10    31 Jan            Kozłowski             106.43 -  288: 563   56
   11    33 Robert         Drózd                 100.00 -  334: 392   50
   12    38 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  418: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Michał Sikora 100.00 Trzyniec(Czechy)         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Bartosz        Orłowski              114.01 -  366: 375   64
    2    30 Renata         Kowalska              120.97 -  378: 439   71
    3    37 Renata         Rosół                 100.66 -  318: 357   51
    4    41 Jarosław       Karp                  100.00 -  383: 409   50
    5    43 Joanna         Brychcy               100.00 -  287: 375   50
    6    45 Urszula        Solarska              100.00 +  367: 306  150
    7    42 Zbigniew       Stettner              100.00 -  331: 372   50
    8    43 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  281: 430   50
    9    44 PAUZA
   10    43 Krzysztof      Marszałek             100.00 +  385: 279  150
   11    40 Michał         Dulat                 100.00 +  373: 286  150
   12    39 Magdalena      Ochot                 100.03 -  290: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  / 11  80.55




	Tomasz Siwiński 100.00 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Tomasz         Wiśniewski            113.42 -  290: 352   63
    2    34 Andrzej        Rakoczy               110.61 -  335: 368   61
    3    46 Krzysztof      Marszałek             100.00 +  337: 271  150
    4    35 Małgorzata     Sulejewska            113.34 +  347: 342  163
    5    31 Katarzyna      Klimała               114.13 -  313: 393   64
    6    34 Przemysław     Herdzina              123.98 +  321: 296  174
    7    30 Robert         Drózd                 100.00 -  274: 334   50
    8    35 Karol          Sikora                100.00 -  275: 314   50
    9    36 Joanna         Brychcy               100.00 +  398: 341  150
   10    33 Agata          Kopta                 100.00 -  218: 404   50
   11    34 Michał         Kolaj                 100.00 +  350: 307  150
   12    33 Rafał          Wagnerowski           111.11 +  408: 319  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Małgorzata     Sulejewska            113.34 -  296: 403   63
    2    29 Jakub          Nalepa                111.57 -  341: 454   62
    3    44 Katarzyna      Majewska              100.00 +  331: 314  150
    4    34 Przemysław     Herdzina              123.98 -  272: 404   74
    5    37 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  318: 366   50
    6    45 Michał         Sikora                100.00 -  306: 367   50
    7    44 Krzysztof      Marszałek             100.00 +  311: 214  150
    8    36 Bogusław       Książek               115.33 +  400:   1  165
    9    34 Agata          Kopta                 100.00 -  281: 387   50
   10    37 Jarosław       Karp                  100.00 -  283: 343   50
   11    43 Gniewomir      Białek                100.00 +  447: 230  150
   12    37 Krzysztof      Sporczyk              111.65 -  351: 374   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 12  89.67




	Mateusz Stańczyk 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Agnieszka      Krupka                112.94 -  293: 341   63
    2    32 Tomasz         Górka                 100.00 -  279: 456   50
    3    39 Andrzej        Stańczyk              105.66 -  357: 461   56
    4    43 Justyna        Jaszke                100.00 =  352: 352  100
    5    42 Gniewomir      Białek                100.00 =  298: 298  100
    6    43 Krzysztof      Marszałek             100.00 +  343: 230  150
    7    36 Jerzy          Matyasik              115.38 -  323: 419   65
    8    42 Magdalena      Szymala               100.00 =    1:   1  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     684  /  8  85.50




	Martina Stefankowa 100.00 Hawierzów(Czechy)        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Krzysztof      Sporczyk              111.65 -  245: 391   62
    2    43 Wojciech       Popiel                100.00 +  364: 301  150
    3    32 Bartosz        Orłowski              114.01 -  324: 396   64
    4    38 Robert         Kaciński              108.52 -  279: 461   59
    5    40 Joanna         Regdos                100.00 +  358: 338  150
    6    36 Danuta         Langiewicz            103.33 -  267: 541   53
    7    40 Joanna         Brychcy               100.00 -  320: 386   50
    8    38 Michał         Kolaj                 100.00 +  339: 260  150
    9    38 Michał         Dulat                 100.00 +  373: 287  150
   10    35 Janusz         Krupiński             115.85 -  266: 439   66
   11    35 Jarosław       Karp                  100.00 +  369: 356  150
   12    32 Renata         Rosół                 100.66 -  284: 333   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jakub          Nalepa                111.57 +  393: 372  162
    2     1 Bogusław       Książek               115.33 -  294: 381   65
    3    23 Stanisław      Rydzik                140.99 +  384: 360  191
    4    15 Katarzyna      Klimała               114.13 +  348: 332  164
    5    13 Tomasz         Lempart               120.17 -  351: 378   70
    6    20 Krzysztof      Leśniak               110.79 -  269: 384   61
    7    26 Jacek          Pietruszka            116.04 -  329: 472   66
    8    32 Przemysław     Herdzina              123.98 +  400: 379  174
    9    28 Katarzyna      Sołdan                116.13 -  264: 420   66
   10    29 Małgorzata     Sulejewska            113.34 -  296: 377   63
   11    37 Katarzyna      Majewska              100.00 +  371: 343  150
   12    31 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  367: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Zbigniew Stettner 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Joanna         Ostrowska             111.19 -  304: 319   61
    2    27 Andrzej        Grabiński             121.51 -  291: 397   72
    3    36 Krzysztof      Leśniak               110.79 -  299: 350   61
    4    45 Krzysztof      Marszałek             100.00 +  322: 293  150
    5    39 Dariusz        Maciejuk              111.02 -  271: 549   61
    6    40 Agata          Kopta                 100.00 -  300: 436   50
    7    42 Michał         Sikora                100.00 +  372: 331  150
    8    37 Krzysztof      Sporczyk              111.65 -  340: 365   62
    9    40 Bogusław       Książek               115.33 -  332: 375   65
   10    42 Błażej         Fidziński             100.00 +  372: 343  150
   11    41 Wojciech       Popiel                100.00 -  276: 293   50
   12    42 Justyna        Dulat                 100.00 +  411: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 12  90.17




	Magdalena Szymala 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Rafał          Wagnerowski           111.11 +  359: 309  161
    2    15 Katarzyna      Klimała               114.13 -  223: 462   64
    3    35 Karol          Sikora                100.00 -  194: 334   50
    4    40 Jerzy          Matyasik              115.38 -  236: 464   65
    5    41 Jan            Kozłowski             106.43 -  260: 438   56
    6    42 Joanna         Regdos                100.00 -  298: 341   50
    7    43 Michał         Popiel                100.00 =  271: 271  100
    8    42 Mateusz        Stańczyk              100.00 =    1:   1  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     646  /  8  80.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Krakowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Dariusz        Maciejuk              377: 337
   2 Krzysztof      Leśniak              - Mariusz        Skrobosz              403: 417
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Rakoczy               377: 347
   4 Jerzy          Luter                - Kamil          Górka                 352: 316
   5 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kaciński              486: 285
   6 Leokadia       Litwinowicz          - Krzysztof      Mówka                 336: 383
   7 Tomasz         Zwoliński            - Jan            Kozłowski             398: 404
   8 Andrzej        Stańczyk             - Dawid          Pikul                 362: 382
   9 Justyna        Fugiel               - Sylwester      Gryz                  519: 256
  10 Dorota         Maciejuk             - Sławomir       Kucia                 414: 475
  11 Paweł          Jackowski            - Danuta         Langiewicz            367: 325
  12 Sylwester      Wójcik               - Mariusz        Wrześniewski          472: 255
  13 Artur          Irzyk                - Renata         Rosół                 349: 290
  14 Magdalena      Ochot                - Andrzej        Rechowicz             336: 406
  15 Rafał          Lenartowski          - Gniewomir      Białek                494: 314
  16 Joanna         Brychcy              - Jarosław       Puchalski             341: 452
  17 Przemysław     Herdzina             - Marta          Dobrzańska            329: 414
  18 Robert         Drózd                - Grzegorz       Koczkodon             375: 407
  19 Andrzej        Grabiński            - Dariusz        Dzierża               393: 435
  20 Błażej         Fidziński            - Renata         Kowalska              446: 296
  21 Tomasz         Lempart              - Mikołaj        Fidziński             462: 282
  22 Tomasz         Górka                - Iwona          Kucia                 353: 361
  23 Piotr          Rosół                - Justyna        Jaszke                308: 305
  24 Jarosław       Karp                 - Rafał          Dąbrowski             204: 479
  25 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Krzysztof      Kałuża                333: 329
  26 Michał         Kolaj                - Łukasz         Kozub                 310: 399
  27 Marek          Dudkiewicz           - Agata          Kopta                 365: 323
  28 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Langiewicz            365: 334
  29 Arkadiusz      Biegun               - Jarosław       Krzemiński            371: 349
  30 Aleksander     Kusiak               - Rafał          Wesołowski            265: 385
  31 Katarzyna      Sołdan               - Grzegorz       Kwiecień              454: 269
  32 Szymon         Lichawski            - Jacek          Pietruszka            215: 463
  33 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Lipka                 455: 295
  34 Katarzyna      Majewska             - Janusz         Krupiński             270: 443
  35 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Marszałek             382: 212
  36 Grzegorz       Mlak                 - Bogusław       Książek                12: 632
  37 Ewa            Ciszewska            - Joanna         Regdos                314: 303
  38 Karol          Sikora               - Katarzyna      Klimała               285: 443
  39 Bartosz        Orłowski             - Michał         Sikora                375: 366
  40 Tomasz         Siwiński             - Tomasz         Wiśniewski            290: 352
  41 Małgorzata     Sulejewska           - Urszula        Solarska              403: 296
  42 Mateusz        Stańczyk             - Agnieszka      Krupka                293: 341
  43 Krzysztof      Sporczyk             - Martina        Stefankowa            391: 245
  44 Anna           Stefańska            - Jakub          Nalepa                393: 372
  45 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Stettner              319: 304
  46 Magdalena      Szymala              - Rafał          Wagnerowski           359: 309


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Książek              - Anna           Stefańska             381: 294
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Justyna        Fugiel                311: 366
   3 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Lenartowski           336: 322
   4 Krzysztof      Mówka                - Stanisław      Rydzik                430: 304
   5 Rafał          Dąbrowski            - Jerzy          Matyasik              373: 340
   6 Sławomir       Kucia                - Dawid          Pikul                 278: 381
   7 Sylwester      Wójcik               - Mateusz        Żbikowski             376: 441
   8 Jacek          Pietruszka           - Kazimierz.J    Merklejn              384: 415
   9 Tomasz         Lempart              - Bartosz        Orłowski              390: 361
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Arkadiusz      Biegun                399: 351
  11 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Sołdan                412: 369
  12 Jarosław       Puchalski            - Marek          Dudkiewicz            465: 478
  13 Błażej         Fidziński            - Dariusz        Kosz                  275: 437
  14 Janusz         Krupiński            - Iwona          Kucia                 368: 321
  15 Katarzyna      Klimała              - Magdalena      Szymala               462: 223
  16 Dariusz        Dzierża              - Tomasz         Wiśniewski            509: 281
  17 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Luter                 443: 322
  18 Marta          Dobrzańska           - Artur          Irzyk                 450: 385
  19 Agnieszka      Krupka               - Grzegorz       Koczkodon             376: 405
  20 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   293: 416
  21 Jan            Kozłowski            - Joanna         Ostrowska             360: 389
  22 Ewa            Ciszewska            - Małgorzata     Sulejewska            501: 354
  23 Łukasz         Kozub                - Piotr          Rosół                 384: 279
  24 Dorota         Maciejuk             - Michał         Kolaj                 509: 262
  25 Rafał          Wagnerowski          - Krzysztof      Leśniak               364: 344
  26 Justyna        Jaszke               - Tomasz         Zwoliński             242: 590
  27 Zbigniew       Stettner             - Andrzej        Grabiński             291: 397
  28 Joanna         Regdos               - Robert         Drózd                 305: 395
  29 Jakub          Nalepa               - Urszula        Solarska              454: 341
  30 Michał         Sikora               - Renata         Kowalska              378: 439
  31 Michał         Lipka                - Andrzej        Stańczyk              356: 328
  32 Mateusz        Stańczyk             - Tomasz         Górka                 279: 456
  33 Renata         Rosół                - Jarosław       Krzemiński            296: 395
  34 Andrzej        Rakoczy              - Tomasz         Siwiński              368: 335
  35 Karol          Sikora               - Joanna         Brychcy               444: 353
  36 Dariusz        Maciejuk             - Robert         Kaciński              332: 459
  37 Mikołaj        Fidziński            - Leokadia       Litwinowicz           284: 371
  38 Magdalena      Ochot                - Katarzyna      Majewska              364: 234
  39 Grzegorz       Kwiecień             - Krzysztof      Langiewicz            371: 351
  40 Krzysztof      Kałuża               - Aleksander     Kusiak                318: 339
  41 Sylwester      Gryz                 - Przemysław     Herdzina              443: 326
  42 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Popiel                377: 250
  43 Martina        Stefankowa           - Wojciech       Popiel                364: 301
  44 Danuta         Langiewicz           - Szymon         Lichawski             468: 239
  45 Agata          Kopta                - Krzysztof      Marszałek             502: 218
  46 Kamil          Górka                - Jarosław       Karp                  364: 362
  47 Gniewomir      Białek               - Grzegorz       Mlak                  447:  73


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Bogusław       Książek               550: 312
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Dzierża               253: 440
   3 Janusz         Krupiński            - Katarzyna      Klimała               401: 273
   4 Justyna        Fugiel               - Dariusz        Kosz                  393: 378
   5 Marta          Dobrzańska           - Kazimierz.J    Merklejn              381: 336
   6 Łukasz         Kozub                - Mariusz        Skrobosz              318: 553
   7 Paweł          Jackowski            - Mariola        Osajda-Matczak        354: 305
   8 Dawid          Pikul                - Rafał          Dąbrowski             524: 255
   9 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Tomasz         Lempart               368: 354
  10 Rafał          Wesołowski           - Marek          Dudkiewicz            385: 369
  11 Mateusz        Żbikowski            - Joanna         Ostrowska             482: 306
  12 Tomasz         Zwoliński            - Ewa            Ciszewska             438: 313
  13 Jerzy          Matyasik             - Dorota         Maciejuk              349: 364
  14 Arkadiusz      Biegun               - Jarosław       Puchalski             445: 278
  15 Błażej         Fidziński            - Sylwester      Wójcik                229: 409
  16 Agnieszka      Krupka               - Jacek          Pietruszka            357: 332
  17 Andrzej        Rakoczy              - Jakub          Nalepa                378: 332
  18 Leokadia       Litwinowicz          - Agata          Kopta                 397: 310
  19 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              270: 409
  20 Rafał          Lenartowski          - Magdalena      Ochot                 321: 353
  21 Tomasz         Górka                - Andrzej        Rechowicz             369: 463
  22 Danuta         Langiewicz           - Sylwester      Gryz                  345: 290
  23 Anna           Stefańska            - Stanisław      Rydzik                384: 360
  24 Iwona          Kucia                - Andrzej        Grabiński             379: 366
  25 Robert         Drózd                - Kamil          Górka                 308: 408
  26 Jerzy          Luter                - Jan            Kozłowski             412: 286
  27 Rafał          Wagnerowski          - Gniewomir      Białek                401: 243
  28 Michał         Lipka                - Małgorzata     Sulejewska            394: 345
  29 Grzegorz       Kwiecień             - Sławomir       Kucia                 344: 451
  30 Jarosław       Krzemiński           - Tomasz         Wiśniewski            381: 347
  31 Robert         Kaciński             - Mariusz        Wrześniewski          342: 403
  32 Martina        Stefankowa           - Bartosz        Orłowski              324: 396
  33 Renata         Kowalska             - Aleksander     Kusiak                481: 294
  34 Piotr          Rosół                - Artur          Irzyk                 409: 318
  35 Magdalena      Szymala              - Karol          Sikora                194: 334
  36 Zbigniew       Stettner             - Krzysztof      Leśniak               299: 350
  37 Michał         Sikora               - Renata         Rosół                 318: 357
  38 Michał         Popiel               - Joanna         Brychcy               305: 322
  39 Andrzej        Stańczyk             - Mateusz        Stańczyk              461: 357
  40 Krzysztof      Langiewicz           - Michał         Kolaj                 521: 213
  41 Dariusz        Maciejuk             - Mikołaj        Fidziński             279: 359
  42 Przemysław     Herdzina             - Jarosław       Karp                  469: 302
  43 Justyna        Jaszke               - Krzysztof      Kałuża                241: 361
  44 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Majewska              331: 314
  45 Wojciech       Popiel               - Szymon         Lichawski             271: 339
  46 Krzysztof      Marszałek            - Tomasz         Siwiński              271: 337
  47 Joanna         Regdos               - Grzegorz       Mlak                  419:  52


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marta          Dobrzańska            350: 359
   2 Dariusz        Dzierża              - Janusz         Krupiński             394: 404
   3 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Jackowski             256: 412
   4 Mateusz        Żbikowski            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   381: 396
   5 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            331: 419
   6 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Fugiel                360: 394
   7 Rafał          Dąbrowski            - Bogusław       Książek               362: 361
   8 Dorota         Maciejuk             - Leokadia       Litwinowicz           384: 300
   9 Łukasz         Kozub                - Sylwester      Wójcik                383: 372
  10 Renata         Kowalska             - Andrzej        Rakoczy               354: 362
  11 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Górka                 403: 461
  12 Tomasz         Lempart              - Jerzy          Luter                 361: 355
  13 Sławomir       Kucia                - Rafał          Wagnerowski           398: 350
  14 Dariusz        Kosz                 - Agnieszka      Krupka                329: 405
  15 Katarzyna      Klimała              - Anna           Stefańska             332: 348
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Arkadiusz      Biegun                329: 409
  17 Andrzej        Rechowicz            - Karol          Sikora                486: 236
  18 Iwona          Kucia                - Mariola        Osajda-Matczak        376: 405
  19 Magdalena      Ochot                - Danuta         Langiewicz            368: 338
  20 Bartosz        Orłowski             - Michał         Lipka                 387: 356
  21 Mariusz        Wrześniewski         - Ewa            Ciszewska             317: 370
  22 Joanna         Ostrowska            - Kazimierz.J    Merklejn              346: 431
  23 Jarosław       Krzemiński           - Piotr          Rosół                 379: 385
  24 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              346: 327
  25 Artur          Irzyk                - Jarosław       Puchalski             424: 347
  26 Jan            Kozłowski            - Jacek          Pietruszka            314: 416
  27 Tomasz         Górka                - Joanna         Regdos                459: 339
  28 Jakub          Nalepa               - Joanna         Brychcy               375: 262
  29 Andrzej        Grabiński            - Krzysztof      Kałuża                415: 378
  30 Gniewomir      Białek               - Andrzej        Stańczyk              276: 493
  31 Stanisław      Rydzik               - Sylwester      Gryz                  334: 452
  32 Grzegorz       Kwiecień             - Rafał          Lenartowski           272: 432
  33 Tomasz         Wiśniewski           - Agata          Kopta                 448: 305
  34 Urszula        Solarska             - Przemysław     Herdzina              272: 404
  35 Tomasz         Siwiński             - Małgorzata     Sulejewska            347: 342
  36 Krzysztof      Leśniak              - Błażej         Fidziński             398: 303
  37 Renata         Rosół                - Katarzyna      Sołdan                308: 504
  38 Robert         Kaciński             - Martina        Stefankowa            461: 279
  39 Mikołaj        Fidziński            - Robert         Drózd                 351: 363
  40 Jerzy          Matyasik             - Magdalena      Szymala               464: 236
  41 Jarosław       Karp                 - Michał         Sikora                409: 383
  42 Katarzyna      Majewska             - Dariusz        Maciejuk              328: 424
  43 Justyna        Jaszke               - Mateusz        Stańczyk              352: 352
  44 Wojciech       Popiel               - Michał         Kolaj                 320: 319
  45 Krzysztof      Marszałek            - Zbigniew       Stettner              293: 322
  46 Michał         Popiel               - Grzegorz       Mlak                  499:  88


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Paweł          Jackowski             439: 456
   2 Janusz         Krupiński            - Rafał          Wesołowski            329: 423
   3 Marta          Dobrzańska           - Anna           Kowalska-Demczyszyn   324: 404
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Dzierża               399: 337
   5 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              406: 347
   6 Bartosz        Orłowski             - Mateusz        Żbikowski             267: 330
   7 Ewa            Ciszewska            - Dorota         Maciejuk              448: 325
   8 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Kozub                 332: 348
   9 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Mówka                 249: 443
  10 Dawid          Pikul                - Andrzej        Rakoczy               379: 373
  11 Sławomir       Kucia                - Rafał          Dąbrowski             393: 330
  12 Arkadiusz      Biegun               - Magdalena      Ochot                 486: 274
  13 Anna           Stefańska            - Tomasz         Lempart               351: 378
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Rosół                 352: 381
  15 Jarosław       Krzemiński           - Tomasz         Zwoliński             379: 402
  16 Bogusław       Książek              - Krzysztof      Leśniak               354: 434
  17 Andrzej        Stańczyk             - Danuta         Langiewicz            372: 340
  18 Artur          Irzyk                - Tomasz         Górka                 350: 343
  19 Jerzy          Luter                - Sylwester      Wójcik                426: 347
  20 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Drózd                 436: 347
  21 Sylwester      Gryz                 - Katarzyna      Sołdan                373: 411
  22 Jacek          Pietruszka           - Krzysztof      Sporczyk              397: 350
  23 Tomasz         Wiśniewski           - Andrzej        Grabiński             364: 361
  24 Renata         Kowalska             - Iwona          Kucia                 421: 366
  25 Rafał          Wagnerowski          - Rafał          Lenartowski           352: 412
  26 Krzysztof      Langiewicz           - Leokadia       Litwinowicz           341: 331
  27 Michał         Lipka                - Robert         Kaciński              390: 388
  28 Grzegorz       Koczkodon            - Jerzy          Matyasik              409: 358
  29 Jakub          Nalepa               - Joanna         Ostrowska             373: 298
  30 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Wrześniewski          323: 442
  31 Katarzyna      Klimała              - Tomasz         Siwiński              393: 313
  32 Karol          Sikora               - Dariusz        Kosz                  340: 329
  33 Jarosław       Puchalski            - Mikołaj        Fidziński             526: 274
  34 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kwiecień              557: 306
  35 Małgorzata     Sulejewska           - Błażej         Fidziński             339: 410
  36 Agata          Kopta                - Renata         Rosół                 271: 349
  37 Krzysztof      Kałuża               - Urszula        Solarska              366: 318
  38 Michał         Popiel               - Wojciech       Popiel                329: 336
  39 Zbigniew       Stettner             - Dariusz        Maciejuk              271: 549
  40 Martina        Stefankowa           - Joanna         Regdos                358: 338
  41 Magdalena      Szymala              - Jan            Kozłowski             260: 438
  42 Mateusz        Stańczyk             - Gniewomir      Białek                298: 298
  43 Joanna         Brychcy              - Michał         Sikora                375: 287
  44 Jarosław       Karp                 - Justyna        Jaszke                382: 314
  45 Michał         Kolaj                - Katarzyna      Majewska              379: 354
  46 Krzysztof      Marszałek            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Paweł          Jackowski             297: 416
   2 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Fugiel                334: 415
   3 Krzysztof      Mówka                - Ewa            Ciszewska             295: 353
   4 Janusz         Krupiński            - Arkadiusz      Biegun                329: 365
   5 Tomasz         Lempart              - Mateusz        Żbikowski             284: 465
   6 Dawid          Pikul                - Marta          Dobrzańska            356: 320
   7 Sławomir       Kucia                - Łukasz         Kozub                 396: 233
   8 Piotr          Rosół                - Kazimierz.J    Merklejn              392: 319
   9 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             487: 276
  10 Dariusz        Dzierża              - Krzysztof      Langiewicz            388: 314
  11 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rakoczy               394: 406
  12 Jerzy          Luter                - Marek          Dudkiewicz            377: 440
  13 Artur          Irzyk                - Andrzej        Stańczyk              427: 367
  14 Katarzyna      Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             341: 457
  15 Rafał          Dąbrowski            - Dorota         Maciejuk              345: 321
  16 Jacek          Pietruszka           - Mariusz        Wrześniewski          329: 433
  17 Tomasz         Wiśniewski           - Renata         Kowalska              385: 287
  18 Rafał          Lenartowski          - Michał         Lipka                 494: 228
  19 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Orłowski              397: 465
  20 Krzysztof      Leśniak              - Anna           Stefańska             384: 269
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Agnieszka      Krupka                386: 353
  22 Jakub          Nalepa               - Karol          Sikora                400: 340
  23 Magdalena      Ochot                - Katarzyna      Klimała               351: 334
  24 Jan            Kozłowski            - Jarosław       Puchalski             399: 311
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                245: 356
  26 Robert         Drózd                - Bogusław       Książek               472: 440
  27 Rafał          Wagnerowski          - Tomasz         Górka                 337: 291
  28 Krzysztof      Kałuża               - Sylwester      Wójcik                346: 314
  29 Leokadia       Litwinowicz          - Robert         Kaciński              377: 313
  30 Andrzej        Grabiński            - Błażej         Fidziński             437: 236
  31 Dariusz        Maciejuk             - Jarosław       Karp                  443: 325
  32 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Matyasik              428: 351
  33 Joanna         Brychcy              - Jarosław       Krzemiński            450: 507
  34 Tomasz         Siwiński             - Przemysław     Herdzina              321: 296
  35 Renata         Rosół                - Dariusz        Kosz                  302: 344
  36 Danuta         Langiewicz           - Martina        Stefankowa            541: 267
  37 Sylwester      Gryz                 - Wojciech       Popiel                332: 303
  38 Iwona          Kucia                - Gniewomir      Białek                473: 209
  39 Małgorzata     Sulejewska           - Mikołaj        Fidziński             384: 262
  40 Agata          Kopta                - Zbigniew       Stettner              436: 300
  41 Michał         Kolaj                - Michał         Popiel                487: 316
  42 Joanna         Regdos               - Magdalena      Szymala               341: 298
  43 Krzysztof      Marszałek            - Mateusz        Stańczyk              230: 343
  44 Grzegorz       Kwiecień             - Justyna        Jaszke                468: 196
  45 Michał         Sikora               - Urszula        Solarska              367: 306
  46 Katarzyna      Majewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 325: 357
   2 Ewa            Ciszewska            - Justyna        Fugiel                428: 466
   3 Mateusz        Żbikowski            - Rafał          Wesołowski            451: 271
   4 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Kamil          Górka                 256: 486
   5 Arkadiusz      Biegun               - Piotr          Rosół                 355: 391
   6 Dariusz        Dzierża              - Sławomir       Kucia                 426: 335
   7 Marek          Dudkiewicz           - Bartosz        Orłowski              487: 304
   8 Marta          Dobrzańska           - Rafał          Lenartowski           326: 402
   9 Andrzej        Rakoczy              - Krzysztof      Mówka                 322: 421
  10 Krzysztof      Leśniak              - Tomasz         Lempart               356: 388
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Nalepa                408: 362
  12 Tomasz         Wiśniewski           - Mariola        Osajda-Matczak        373: 309
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Rafał          Dąbrowski             425: 343
  14 Łukasz         Kozub                - Janusz         Krupiński             388: 342
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Magdalena      Ochot                 406: 298
  16 Mariusz        Skrobosz             - Artur          Irzyk                 481: 331
  17 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Klimała               589: 341
  18 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Langiewicz            436: 374
  19 Jan            Kozłowski            - Jarosław       Krzemiński            293: 349
  20 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Stańczyk              457: 285
  21 Sylwester      Gryz                 - Andrzej        Rechowicz             401: 339
  22 Andrzej        Grabiński            - Rafał          Wagnerowski           372: 372
  23 Dariusz        Maciejuk             - Leokadia       Litwinowicz           372: 354
  24 Danuta         Langiewicz           - Krzysztof      Kałuża                301: 403
  25 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Ostrowska             337: 281
  26 Jacek          Pietruszka           - Anna           Stefańska             472: 329
  27 Agnieszka      Krupka               - Dorota         Maciejuk              439: 326
  28 Renata         Kowalska             - Michał         Lipka                 467: 363
  29 Karol          Sikora               - Iwona          Kucia                 330: 365
  30 Tomasz         Siwiński             - Robert         Drózd                 274: 334
  31 Bogusław       Książek              - Jerzy          Luter                 320: 422
  32 Jarosław       Puchalski            - Krzysztof      Sporczyk              463: 327
  33 Sylwester      Wójcik               - Grzegorz       Kwiecień              408: 280
  34 Tomasz         Górka                - Jarosław       Karp                  439: 313
  35 Robert         Kaciński             - Michał         Kolaj                 383: 341
  36 Jerzy          Matyasik             - Mateusz        Stańczyk              419: 323
  37 Małgorzata     Sulejewska           - Renata         Rosół                 402: 352
  38 Agata          Kopta                - Błażej         Fidziński             395: 358
  39 Wojciech       Popiel               - Przemysław     Herdzina              248: 443
  40 Joanna         Brychcy              - Martina        Stefankowa            386: 320
  41 Gniewomir      Białek               - Joanna         Regdos                290: 358
  42 Zbigniew       Stettner             - Michał         Sikora                372: 331
  43 Magdalena      Szymala              - Michał         Popiel                271: 271
  44 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Marszałek             311: 214
  45 Mikołaj        Fidziński            - Katarzyna      Majewska              375: 305
  46 Justyna        Jaszke               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Dawid          Pikul                 415: 410
   2 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             341: 431
   3 Marek          Dudkiewicz           - Mateusz        Żbikowski             307: 414
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Dzierża               415: 342
   5 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             430: 359
   6 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Lempart               328: 304
   7 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Mówka                 377: 443
   8 Ewa            Ciszewska            - Tomasz         Wiśniewski            329: 384
   9 Sławomir       Kucia                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   447: 375
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Kozub                 402: 335
  11 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        417: 357
  12 Robert         Drózd                - Mariusz        Skrobosz              251: 460
  13 Artur          Irzyk                - Stanisław      Rydzik                398: 305
  14 Renata         Kowalska             - Marta          Dobrzańska            303: 382
  15 Jarosław       Krzemiński           - Andrzej        Rakoczy               373: 263
  16 Bartosz        Orłowski             - Dariusz        Maciejuk              408: 339
  17 Katarzyna      Sołdan               - Agnieszka      Krupka                345: 478
  18 Sylwester      Gryz                 - Krzysztof      Leśniak               307: 451
  19 Krzysztof      Kałuża               - Jakub          Nalepa                389: 276
  20 Rafał          Dąbrowski            - Jerzy          Luter                 376: 425
  21 Iwona          Kucia                - Magdalena      Ochot                 475: 272
  22 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Grabiński             368: 385
  23 Rafał          Wagnerowski          - Janusz         Krupiński             324: 296
  24 Jarosław       Puchalski            - Agata          Kopta                 462: 357
  25 Andrzej        Rechowicz            - Jan            Kozłowski             451: 405
  26 Tomasz         Górka                - Joanna         Brychcy               456: 266
  27 Sylwester      Wójcik               - Leokadia       Litwinowicz           322: 424
  28 Joanna         Regdos               - Andrzej        Stańczyk              400:   1
  29 Michał         Dulat                - Jerzy          Matyasik              286: 357
  30 Justyna        Dulat                - Danuta         Langiewicz            257: 426
  31 Michał         Lipka                - Dorota         Maciejuk                1: 400
  32 Anna           Stefańska            - Przemysław     Herdzina              400: 379
  33 Krzysztof      Langiewicz           - Joanna         Ostrowska             381: 283
  34 Katarzyna      Klimała              - Małgorzata     Sulejewska            445: 463
  35 Karol          Sikora               - Tomasz         Siwiński              314: 275
  36 Urszula        Solarska             - Bogusław       Książek               400:   1
  37 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Stettner              365: 340
  38 Martina        Stefankowa           - Michał         Kolaj                 339: 260
  39 Wojciech       Popiel               - Grzegorz       Kwiecień              274: 349
  40 Michał         Popiel               - Jarosław       Karp                  371: 336
  41 Błażej         Fidziński            - Gniewomir      Białek                269: 279
  42 Mateusz        Stańczyk             - Magdalena      Szymala                 1:   1
  43 Michał         Sikora               - Mikołaj        Fidziński             281: 430
  44 Katarzyna      Majewska             - Krzysztof      Marszałek             299: 274


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Justyna        Fugiel                482: 368
   2 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Jackowski             299: 436
   3 Kamil          Górka                - Arkadiusz      Biegun                431: 288
   4 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.J    Merklejn              372: 463
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Sławomir       Kucia                 312: 356
   6 Tomasz         Wiśniewski           - Dawid          Pikul                 338: 407
   7 Piotr          Rosół                - Tomasz         Zwoliński             414: 380
   8 Bartosz        Orłowski             - Mariusz        Skrobosz              416: 445
   9 Artur          Irzyk                - Marek          Dudkiewicz            429: 385
  10 Dariusz        Dzierża              - Marta          Dobrzańska            493: 353
  11 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Leśniak               414: 298
  12 Tomasz         Lempart              - Iwona          Kucia                 261: 315
  13 Krzysztof      Kałuża               - Jarosław       Krzemiński            334: 339
  14 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jerzy          Luter                 432: 335
  15 Łukasz         Kozub                - Ewa            Ciszewska             392: 400
  16 Andrzej        Grabiński            - Grzegorz       Koczkodon             356: 438
  17 Agnieszka      Krupka               - Rafał          Wagnerowski           431: 347
  18 Jarosław       Puchalski            - Mariola        Osajda-Matczak        427: 333
  19 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Rechowicz             337: 323
  20 Michał         Szymkowski           - Jakub          Nalepa                340: 364
  21 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Górka                 337: 353
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Stanisław      Rydzik                362: 423
  23 Danuta         Langiewicz           - Rafał          Dąbrowski             297: 523
  24 Dariusz        Maciejuk             - Sylwester      Gryz                  412: 306
  25 Robert         Drózd                - Renata         Kowalska              333: 365
  26 Andrzej        Rakoczy              - Dorota         Maciejuk              350: 350
  27 Małgorzata     Sulejewska           - Joanna         Regdos                311: 452
  28 Anna           Stefańska            - Katarzyna      Sołdan                264: 420
  29 Jerzy          Matyasik             - Karol          Sikora                419: 329
  30 Magdalena      Ochot                - Dariusz        Kosz                  308: 382
  31 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Klimała               396: 332
  32 Justyna        Dulat                - Sylwester      Wójcik                150: 441
  33 Mikołaj        Fidziński            - Przemysław     Herdzina              261: 366
  34 Urszula        Solarska             - Agata          Kopta                 281: 387
  35 Renata         Rosół                - Jan            Kozłowski             256: 425
  36 Tomasz         Siwiński             - Joanna         Brychcy               398: 341
  37 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Popiel                283: 252
  38 Michał         Dulat                - Martina        Stefankowa            287: 373
  39 Gniewomir      Białek               - Grzegorz       Kwiecień              181: 385
  40 Bogusław       Książek              - Zbigniew       Stettner              375: 332
  41 Jarosław       Karp                 - Wojciech       Popiel                474: 251
  42 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Marszałek             425: 191
  43 Katarzyna      Majewska             - Błażej         Fidziński             289: 257
  44 Michał         Sikora               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Jackowski             382: 499
   2 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Kucia                 314: 370
   3 Justyna        Fugiel               - Piotr          Rosół                 452: 371
   4 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 370: 384
   5 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             390: 439
   6 Dariusz        Dzierża              - Artur          Irzyk                 367: 403
   7 Krzysztof      Mówka                - Arkadiusz      Biegun                472: 379
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Wrześniewski          401: 419
   9 Ewa            Ciszewska            - Rafał          Wesołowski            310: 328
  10 Jarosław       Krzemiński           - Anna           Kowalska-Demczyszyn   289: 375
  11 Iwona          Kucia                - Tomasz         Wiśniewski            372: 380
  12 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Krupka                453: 389
  13 Jarosław       Puchalski            - Bartosz        Orłowski              397: 337
  14 Marta          Dobrzańska           - Marek          Dudkiewicz            355: 398
  15 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Nalepa                316: 351
  16 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Langiewicz            449: 303
  17 Joanna         Regdos               - Dariusz        Maciejuk              291: 488
  18 Krzysztof      Kałuża               - Katarzyna      Sołdan                390: 292
  19 Tomasz         Lempart              - Jerzy          Matyasik              373: 374
  20 Jerzy          Luter                - Łukasz         Kozub                 292: 424
  21 Krzysztof      Leśniak              - Andrzej        Grabiński             343: 406
  22 Dorota         Maciejuk             - Renata         Kowalska              363: 354
  23 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Rakoczy               322: 398
  24 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Wagnerowski           352: 282
  25 Michał         Szymkowski           - Robert         Drózd                 451: 344
  26 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             362: 379
  27 Sylwester      Wójcik               - Sylwester      Gryz                  233: 382
  28 Grzegorz       Kwiecień             - Danuta         Langiewicz            398: 347
  29 Małgorzata     Sulejewska           - Anna           Stefańska             377: 296
  30 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Sporczyk              419: 271
  31 Jan            Kozłowski            - Karol          Sikora                563: 288
  32 Mariola        Osajda-Matczak       - Magdalena      Ochot                 347: 281
  33 Agata          Kopta                - Tomasz         Siwiński              404: 218
  34 Leokadia       Litwinowicz          - Katarzyna      Klimała               431: 304
  35 Martina        Stefankowa           - Janusz         Krupiński             266: 439
  36 Renata         Rosół                - Bogusław       Książek               425: 411
  37 Jarosław       Karp                 - Urszula        Solarska              343: 283
  38 Justyna        Dulat                - Joanna         Brychcy               197: 429
  39 Gniewomir      Białek               - Michał         Kolaj                 226: 455
  40 Michał         Dulat                - Katarzyna      Majewska              255: 331
  41 Michał         Popiel               - Mikołaj        Fidziński             372: 320
  42 Zbigniew       Stettner             - Błażej         Fidziński             372: 343
  43 Krzysztof      Marszałek            - Michał         Sikora                279: 385
  44 Wojciech       Popiel               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Sławomir       Kucia                 399: 338
   2 Justyna        Fugiel               - Mateusz        Żbikowski             316: 445
   3 Kamil          Górka                - Rafał          Lenartowski           444: 365
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Mówka                 416: 426
   5 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz.J    Merklejn              368: 374
   6 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Dawid          Pikul                 333: 389
   7 Piotr          Rosół                - Tomasz         Wiśniewski            417: 350
   8 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Irzyk                 389: 299
   9 Mariusz        Skrobosz             - Arkadiusz      Biegun                457: 332
  10 Ewa            Ciszewska            - Dariusz        Dzierża               406: 370
  11 Jarosław       Krzemiński           - Jarosław       Puchalski             386: 352
  12 Rafał          Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            363: 383
  13 Jakub          Nalepa               - Dariusz        Maciejuk              338: 356
  14 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Kałuża                350: 354
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Kozub                 352: 411
  16 Andrzej        Grabiński            - Agnieszka      Krupka                432: 386
  17 Andrzej        Rakoczy              - Jerzy          Matyasik              353: 418
  18 Dorota         Maciejuk             - Iwona          Kucia                 374: 390
  19 Michał         Szymkowski           - Agata          Kopta                 423: 389
  20 Janusz         Krupiński            - Jan            Kozłowski             504: 332
  21 Marta          Dobrzańska           - Stanisław      Rydzik                392: 317
  22 Andrzej        Rechowicz            - Leokadia       Litwinowicz           396: 395
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Renata         Kowalska              317: 355
  24 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Leśniak               309: 397
  25 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Lempart               355: 331
  26 Joanna         Regdos               - Katarzyna      Sołdan                292: 419
  27 Sylwester      Gryz                 - Małgorzata     Sulejewska            507: 420
  28 Grzegorz       Kwiecień             - Jerzy          Luter                 304: 400
  29 Rafał          Wagnerowski          - Bartosz        Orłowski              271: 504
  30 Dariusz        Kosz                 - Danuta         Langiewicz            451: 315
  31 Sylwester      Wójcik               - Renata         Rosół                 366: 368
  32 Joanna         Brychcy              - Magdalena      Ochot                 355: 325
  33 Karol          Sikora               - Robert         Drózd                 334: 392
  34 Michał         Kolaj                - Tomasz         Siwiński              307: 350
  35 Jarosław       Karp                 - Martina        Stefankowa            356: 369
  36 Michał         Popiel               - Joanna         Ostrowska             289: 404
  37 Katarzyna      Majewska             - Anna           Stefańska             343: 371
  38 Katarzyna      Klimała              - Krzysztof      Sporczyk              446: 377
  39 Justyna        Dulat                - Bogusław       Książek               232: 495
  40 Michał         Dulat                - Michał         Sikora                286: 373
  41 Wojciech       Popiel               - Zbigniew       Stettner              293: 276
  42 Mikołaj        Fidziński            - Krzysztof      Marszałek             386: 231
  43 Gniewomir      Białek               - Urszula        Solarska              230: 447
  44 Błażej         Fidziński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 392: 365
   2 Mateusz        Żbikowski            - Justyna        Fugiel                479: 350
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 360: 334
   4 Piotr          Rosół                - Dawid          Pikul                 332: 396
   5 Sławomir       Kucia                - Mariusz        Skrobosz              349: 376
   6 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             405: 422
   7 Dariusz        Maciejuk             - Marek          Dudkiewicz            402: 324
   8 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Wrześniewski          447: 399
   9 Iwona          Kucia                - Ewa            Ciszewska             313: 354
  10 Artur          Irzyk                - Jarosław       Krzemiński            330: 364
  11 Łukasz         Kozub                - Rafał          Wesołowski            381: 340
  12 Tomasz         Wiśniewski           - Anna           Kowalska-Demczyszyn   356: 332
  13 Andrzej        Grabiński            - Krzysztof      Kałuża                419: 354
  14 Dariusz        Dzierża              - Jarosław       Puchalski             356: 425
  15 Michał         Szymkowski           - Tomasz         Górka                 358: 355
  16 Bartosz        Orłowski             - Andrzej        Rechowicz             318: 467
  17 Agnieszka      Krupka               - Grzegorz       Koczkodon             352: 379
  18 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Kosz                  354: 393
  19 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Leśniak               263: 354
  20 Jerzy          Luter                - Renata         Kowalska              455: 285
  21 Przemysław     Herdzina             - Arkadiusz      Biegun                330: 452
  22 Rafał          Dąbrowski            - Marta          Dobrzańska            346: 335
  23 Jakub          Nalepa               - Sylwester      Gryz                  339: 369
  24 Andrzej        Rakoczy              - Dorota         Maciejuk              283: 431
  25 Stanisław      Rydzik               - Jan            Kozłowski             474: 301
  26 Agata          Kopta                - Małgorzata     Sulejewska            347: 349
  27 Leokadia       Litwinowicz          - Mariola        Osajda-Matczak        436: 273
  28 Robert         Drózd                - Krzysztof      Langiewicz            326: 392
  29 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Lempart               335: 359
  30 Joanna         Ostrowska            - Joanna         Regdos                373: 326
  31 Anna           Stefańska            - Grzegorz       Kwiecień              367: 378
  32 Renata         Rosół                - Martina        Stefankowa            333: 284
  33 Tomasz         Siwiński             - Rafał          Wagnerowski           408: 319
  34 Bogusław       Książek              - Katarzyna      Klimała               373: 335
  35 Danuta         Langiewicz           - Sylwester      Wójcik                337: 365
  36 Michał         Kolaj                - Jarosław       Karp                  310: 313
  37 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Sporczyk              351: 374
  38 Mikołaj        Fidziński            - Karol          Sikora                258: 418
  39 Magdalena      Ochot                - Michał         Sikora                428: 290
  40 Michał         Popiel               - Katarzyna      Majewska              276: 350
  41 Michał         Dulat                - Wojciech       Popiel                257: 315
  42 Justyna        Dulat                - Zbigniew       Stettner              233: 411
  43 Krzysztof      Marszałek            - Błażej         Fidziński             242: 292
  44 Gniewomir      Białek               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 05-08-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             148.40  27603  186
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.08  29121  198
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.27  27507  192
   5 Kamil Górka                    Kraków               142.56  27942  196
   6 Szymon Fidziński               Warszawa             141.80  18860  133
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             140.99  27493  195
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.05  27729  198
   9 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.94  26448  189
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             139.90  27841  199
  11 Dawid Pikul                    Poznań               139.74  27948  200
  12 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  13 Justyna Fugiel                 Kraków               138.48  26450  191
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.26  12443   90
  15 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.24  27509  199
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  17 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             137.35  27470  200
  19 Radosław Konca                 Warszawa             136.78  27220  199
  20 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.81  26211  193
  21 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26027  192
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  23 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.83  21708  161
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.07  25339  189
  26 Bartosz Morawski               Gliwice              133.40  16808  126
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.15  13049   98
  28 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             133.04  26209  197
  29 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  30 Michał Makowski                Warszawa             131.75  13043   99
  31 Maciej Perzyński               Piła                 131.42  23655  180
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.40  14191  108
  33 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  34 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  19192  147
  35 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  130.22  25523  196
  36 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  37 Filip Warzecha                 Gdynia               129.88  14806  114
  38 Michał Trumpus                 Wrocław              129.81  24145  186
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.40  23809  184
  40 Łukasz Bryła                   Mielec               129.37  17853  138
  41 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.01  25157  195
  42 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  43 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.88  25003  194
  44 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.83   8503   66
  45 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.66  17240  134
  46 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  47 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.47  23638  184
  48 Joanna Juszczak                Warszawa             128.41  24142  188
  49 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     128.30  13728  107
  50 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.12  18449  144
  51 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  52 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  53 Jarosław Michalak              Łódź                 126.27  11617   92
  54 Irena Sołdan                   Rumia                126.14  24723  196
  55 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.07   5295   42
  56 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.78  22263  177
  57 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59  15448  123
  58 Miłosz Wrzałek                 Reda                 125.51  24725  197
  59 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  60 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.05  24635  197
  61 Marek Roszak                   Poznań               125.04  23132  185
  62 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  63 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.73  24197  194
  64 Maciej Michalak                Łódź                 124.68  13715  110
  65 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             124.44   9582   77
  66 Kuba Koisar                    Warszawa             124.43  17793  143
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.07  24815  200
  68 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  70 Przemysław Herdzina            Kraków               122.93  23234  189
  71 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.85  10319   84
  72 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.76  17678  144
  73 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  74 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  75 Artur Koszel                   Legionowo            122.47  23881  195
  76 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.38  23129  189
  77 Piotr Rosół                    Warszawa             122.28  23722  194
  78 Jakub Zaryński                 Świnoujście          122.28  13206  108
  79 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.61  10215   84
  80 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.52   7291   60
  81 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.35  13470  111
  82 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.90  22729  188
  83 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.52  20006  166
  84 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  85 Iwona Kucia                    Kraków               119.93  11273   94
  86 Joanna Stępień                 Katowice             119.89  23499  196
  87 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  88 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  89 Paweł Opyc                     Warszawa             119.79  23000  192
  90 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  91 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.72  23944  200
  92 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.71  23943  200
  93 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.62  13039  109
  94 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.41  21255  178
  95 Radosław Sowiński              Warszawa             119.24  18243  153
  96 Michał Sosin                   Warszawa             119.05   9286   78
  97 Michał Szymkowski              Wrocław              119.00   3689   31
  98 Paweł Janaś                    Głogów               118.92   7135   60
  99 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 100 Tomasz Lempart                 Kraków               118.85   5705   48
 101 Rafał Matczak                  Milanówek            118.85  16163  136
 102 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.77  23636  199
 103 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 104 Leszek Stecuła                 Bytom                118.74  10687   90
 105 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               118.66  20647  174
 107 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.62  21944  185
 108 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 109 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 110 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 111 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.46  22745  192
 112 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 113 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.27  17149  145
 114 Wojciech Sołdan                Rumia                118.20  22813  193
 115 Katarzyna Stępień              Katowice             118.03   3895   33
 116 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 117 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.78   4240   36
 118 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.70  14242  121
 119 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.64  23410  199
 120 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              117.33  21119  180
 121 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.13   7145   61
 122 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 123 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 124 Jacek Pietruszka               Kraków               116.89   6546   56
 125 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.87  12622  108
 126 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.85  16709  143
 127 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.75  23351  200
 128 Sławomir Nosek                 Mielec               116.64   6882   59
 129 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 130 Beata Piotrowska               Łódź                 116.51  22137  190
 131 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 132 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.43  16417  141
 133 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.32  22218  191
 134 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.21  22544  194
 135 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.12  21830  188
 137 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 138 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 139 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.84  15639  135
 140 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.82  20732  179
 141 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.82   4517   39
 142 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.67  17004  147
 143 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.54  23108  200
 144 Krzysztof Obremski             Legnica              115.53  16867  146
 145 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.50  13051  113
 146 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            115.39   4154   36
 147 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 148 Halina Roszak                  Poznań               114.84  21360  186
 149 Katarzyna Sołdan               Rumia                114.82  22275  194
 150 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 151 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 152 Bartosz Orłowski               Bytom                114.71  10783   94
 153 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.69  10896   95
 154 Janusz Krupiński               Sosnowiec            114.65   8140   71
 155 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 156 Adam Klimont                   Wałcz                114.22   8224   72
 157 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.11  14606  128
 158 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 159 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 160 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 161 Agnieszka Krupka               Krosno               113.77  22186  195
 162 Lucyna Śniadach                Rumia                113.63  19090  168
 163 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.49  17704  156
 164 Magdalena Merklejn             Szczecin             113.30  14162  125
 165 Bogusław Książek               Szczecin             113.16   9845   87
 166 Jerzy Luter                    Bytom                113.02  21586  191
 167 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 168 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 169 Katarzyna Klimała              Kraków               112.80  21544  191
 170 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.79  21542  191
 171 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.77  10939   97
 172 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             112.43  17427  155
 173 Małgorzata Sulejewska          Kraków               112.39  14836  132
 174 Stanisław Ochot                Katowice             112.33   4718   42
 175 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  112.12  10988   98
 176 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.03  20277  181
 177 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.85  17448  156
 178 Krzysztof Leśniak              Kraków               111.74  16537  148
 179 Stanisław Gasik                Warszawa             111.68   8488   76
 180 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.58  14952  134
 181 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.53  21525  193
 182 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.47  11036   99
 183 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            111.39  20385  183
 184 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.30  13913  125
 185 Marcin Skowron                 Zabrze               111.30  19255  173
 186 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 187 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            111.20  17236  155
 188 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.19  21238  191
 189 Andrzej Rakoczy                Kraków               111.10  10666   96
 190 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 191 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 192 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.79  21271  192
 193 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 194 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 195 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.45  16567  150
 196 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.42   9275   84
 197 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.40  13689  124
 198 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.28  15109  137
 199 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 200 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.18   3636   33
 201 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 202 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 203 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.62  21925  200
 204 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.15   8186   75
 205 Daniel Janus                   Wąchock              109.05  11995  110
 206 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.94  10894  100
 207 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.88  17094  157
 208 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             108.59  14008  129
 209 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               108.52   5209   48
 210 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 211 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 212 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.88  10249   95
 213 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 214 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               107.72  17559  163
 215 Marek Reda                     Wołomin              107.70  16801  156
 216 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 217 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 218 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42  18262  170
 219 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 220 Marianna Kozłowska             Białystok            106.80  10146   95
 221 Anita Bruska                   Gdynia               106.73   9606   90
 222 Rafał Skibicki                 Lębork               106.49  10223   96
 223 Jan Kozłowski                  Kraków               106.47  21295  200
 224 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             106.45  19800  186
 225 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.38   7553   71
 226 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.27  19023  179
 227 Robert Głowacki                Łódź                 106.23   6374   60
 228 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.82  21164  200
 229 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 230 Andrzej Puchalski              Łódź                 105.70   6659   63
 231 Dorota Maciejuk                Warszawa             105.54  13193  125
 232 Piotr Chabowski                Piła                 105.42   3795   36
 233 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 234 Paweł Michalski                Ksawerów             105.30   5897   56
 235 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 236 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 237 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.18   8204   78
 238 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 239 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 240 Sławomir Zabawa                Jasło                104.89  16992  162
 241 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 242 Dominik Wester                 Warszawa             104.52   7421   71
 243 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 244 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.42  20048  192
 245 Teresa Zalewska                Racibórz             104.23  10527  101
 246 Michał Lipka                   Mielec               103.94   3326   32
 247 Michał Ozimiński               Łódź                 103.88  19841  191
 248 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.78   4151   40
 249 Mariusz Katzig                 Gdańsk               103.60   4973   48
 250 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 251 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 252 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 253 Maria Jarosz                   Lublin               103.32   5476   53
 254 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 255 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.23  12697  123
 256 Anna Arana                     Warszawa             103.17  13000  126
 257 Paweł Jachowicz                Żyrardów             103.15   5570   54
 258 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 259 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 260 Sylwester Wójcik               Lublin               102.85  13885  135
 261 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 262 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 263 Beata Łażewska                 Gdynia               102.69   3697   36
 264 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 265 Marta Kleinrok                 Lublin               102.64   7390   72
 266 Weronika Rudnicka              Ustka                102.61  15187  148
 267 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 268 Anna Dłużniewska               Warszawa             102.57   4821   47
 269 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 270 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.37  18324  179
 271 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.25   3681   36
 272 Władysław Zieliński            Lębork               102.00   3162   31
 273 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 274 Joanna Kubińska                Warszawa             101.34   9729   96
 275 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             101.33   6080   60
 276 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.29   9521   94
 277 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 278 Renata Rosół                   Warszawa             100.81  16028  159
 279 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 280 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               100.76   7255   72
 281 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             100.52  19702  196
 282 Magdalena Ochot                Katowice             100.50  10150  101
 283 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 284 Roman Figiel                   Zawichost            100.40   7530   75
 285 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.40  19176  191
 286 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  100.38   9837   98
 287 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 288 Stanisław Olsztyn              Olsztyn               99.42   5965   60
 289 Marek Sitkowski                Warszawa              99.35   3974   40
 290 Tomasz Górka                   Łęczna                98.89   3560   36
 291 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 292 Piotr Łasowski                 Gdańsk                98.80   7311   74
 293 Marek Kocikowski               Ostróda               98.02   8822   90
 294 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 295 Anna Stefańska                 Łódź                  97.43  17538  180
 296 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.42  16562  170
 297 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.32   8175   84
 298 Adam Janicki                   Łódź                  97.22   7097   73
 299 Monika Rubinstein              Warszawa              97.18  14383  148
 300 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 301 Mikołaj Fidziński              Dębica                96.90   4651   48
 302 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  10064  104
 303 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.62   4831   50
 304 Michał Kolaj                   Ostróda               96.62   6860   71
 305 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.25   4620   48
 306 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.25   4620   48
 307 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 308 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 309 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 310 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 311 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.04   9979  105
 312 Beata Kościańska               Lublin                94.86   3320   35
 313 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.73   6347   67
 314 Joanna Brychcy                 Katowice              94.69  18844  199
 315 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 316 Katarzyna Majewska             Lublin                94.54  10967  116
 317 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 318 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 319 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 320 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 321 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 322 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 323 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 324 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 325 Jarosław Karp                  Jędrzejów             92.91   4274   46
 326 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 327 Maciej Kuczyński               Gdynia                92.33   2770   30
 328 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 329 Urszula Solarska               Łódź                  92.24  18448  200
 330 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 331 Katarzyna Dębska               Ostróda               92.09  10406  113
 332 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.09   4328   47
 333 Kacper Jachowicz               Żyrardów              91.93   5240   57
 334 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 335 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.18   4012   44
 336 Sławomir Długosz               Ostróda               91.11   3280   36
 337 Piotr Marusa                   Szczytno              90.85   4270   47
 338 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 339 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 340 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 341 Krystyna Puchalska             Łódź                  90.25   5415   60
 342 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            90.20   3608   40
 343 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 344 Leszek Kilian                  Jaworzno              90.12   4326   48
 345 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 346 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.56   6896   77
 347 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 348 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.80   7370   83
 349 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.09  13742  156
 350 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 351 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 352 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.65   4821   55
 353 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 354 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 355 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 356 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 357 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 358 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 359 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 360 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 361 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.58   4813   59
 362 Adam Kędzior                   Lublin                81.44   4642   57
 363 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 364 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 365 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 366 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 367 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 368 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 369 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 370 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  75.08   5631   75
 371 Monika Pieczora                Łódź                  74.67   4331   58
 372 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.89   7389  100
 373 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.98   3919   56
 374 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.47   2084   30
 375 Paulina Naplocha               Racibórz              68.17   3136   46
 376 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 377 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35
 378 Jacek Jabłonowski              Iława                 59.12   2424   41




Poczekalnia na dzień 05-08-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Ochot                    Katowice             111.21   3225   29
   2 Anna Biegańska                 Białystok            110.14   3194   29
   3 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            108.69   3152   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.39   3259   28
   6 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   7 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   8 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75   2149   28
   9 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  10 Artur Tomczyk                  Piła                 115.44   3117   27
  11 Magdalena Kublik               Warszawa             105.78   2856   27
  12 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  13 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  14 Michał Wolański                Białystok            119.83   2876   24
  15 Dariusz Dzierża                Kraków               119.71   2873   24
  16 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  17 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  18 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  19 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  116.17   2788   24
  20 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  21 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  22 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  23 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  24 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  25 Paweł Florek                   Bydgoszcz            110.83   2660   24
  26 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  27 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  28 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  29 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  30 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  31 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  32 Grzegorz Kwiecień              Kraków               104.67   2512   24
  33 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  34 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  35 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  36 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  37 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  38 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  39 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  40 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  41 Henryk Ryś                     Warszawa              97.25   2334   24
  42 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  43 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  44 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  45 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         96.17   2308   24
  46 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      93.08   2234   24
  47 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  48 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  49 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  50 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  51 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     86.33   2072   24
  52 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  53 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  54 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  55 Tomasz Siwiński                Zawiercie            103.74   2386   23
  56 Dominik Piasecki               Słupsk               102.70   2362   23
  57 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  58 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  59 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  60 Grzegorz Bajer                 Łódź                  94.35   2170   23
  61 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  62 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  63 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  65 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  66 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  67 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  68 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  69 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.13   1866   23
  70 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  71 Gniewomir Białek               Dębica                77.00   1771   23
  72 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  73 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  74 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  75 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  76 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  77 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  78 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  79 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  80 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  81 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  82 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  83 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  84 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  85 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  86 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  87 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  88 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  89 Szymon Jachimek                Gdynia               112.17   2019   18
  90 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    104.83   1887   18
  91 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  92 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  93 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  94 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  95 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  96 Grzegorz Gardynik              Warszawa             120.29   2045   17
  97 Agnieszka Biegańska            Białystok            107.94   1835   17
  98 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  99 Sylwia Buks                    Warszawa              72.24   1228   17
 100 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
 101 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
 102 Tomasz Figiel                  Zawichost            105.19   1683   16
 103 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
 104 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 105 Andrzej Lożyński               Piastów              105.73   1586   15
 106 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 107 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 108 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
 109 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             122.85   1597   13
 110 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 111 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 112 Marta Dobrzańska               Kraków               127.17   1526   12
 113 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 114 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 115 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 116 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 117 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 118 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 119 Dariusz Kosz                   Nysa                 119.00   1428   12
 120 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 121 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 122 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 123 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 124 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 125 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 126 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 127 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 128 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 129 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 130 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 131 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 132 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 133 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 134 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 135 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 136 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 137 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 138 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 139 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 140 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 141 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 142 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 143 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 144 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 145 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 146 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 147 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 148 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 149 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 150 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 151 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 152 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 153 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 154 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 155 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 156 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 157 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 158 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 159 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 160 Tomasz Sienkiewicz             Białogard             96.25   1155   12
 161 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 162 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 163 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 164 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 165 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 166 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 167 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 168 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 169 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 170 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 171 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 172 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 173 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 174 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 175 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 176 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 177 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 178 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 179 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 180 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 181 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 182 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 183 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 184 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 185 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 186 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 187 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 188 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 189 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 190 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 191 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 192 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 193 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 194 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 195 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 196 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 197 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 198 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 199 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 200 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 201 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 202 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 203 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 204 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 205 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 206 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 207 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 208 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 209 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 210 Katarzyna Kochańska            Piastów               79.83    958   12
 211 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 212 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 213 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 214 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 215 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 216 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 217 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 218 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 219 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 220 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 221 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 222 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 223 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 224 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 225 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 226 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 227 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 228 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 229 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 230 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 231 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 232 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 233 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 234 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 235 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 236 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 237 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 238 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 239 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 240 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 241 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 242 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 243 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 244 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 245 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 246 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 247 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 248 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 249 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 250 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 251 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 252 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 253 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 254 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 255 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 256 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 257 Michał Kowalski                Świętajno             79.64    876   11
 258 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 259 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 260 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 261 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 262 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 263 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 264 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 265 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 266 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 267 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 268 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 269 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 270 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 271 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 272 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 273 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 274 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 275 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 276 Sławomir Grudziński            Ostróda               76.60    766   10
 277 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 278 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 279 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 280 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 281 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 282 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 283 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 284 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 285 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 286 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 287 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               76.38    611    8
 288 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 289 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 290 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 291 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 292 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 293 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 294 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 295 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 296 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 297 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 298 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 299 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 300 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 301 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 302 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 303 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 304 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 305 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 306 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 307 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 308 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 309 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 310 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 311 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 312 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 313 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 314 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 315 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 316 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 317 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 318 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 319 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 320 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 321 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 322 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 323 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 324 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 325 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 326 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 327 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 328 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 329 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 330 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 331 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 332 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 333 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 334 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 335 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 336 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 337 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 338 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 339 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 340 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 341 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 342 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 343 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 344 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 345 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 346 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 347 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 348 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 349 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 350 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 351 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 352 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 353 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 354 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 355 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 356 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 357 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 358 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 359 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 360 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 361 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 362 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 363 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 364 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 365 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 366 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 367 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 368 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 369 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 370 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 371 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 372 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 373 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 374 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 375 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 376 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 377 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 378 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 379 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 380 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 381 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 382 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 383 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 384 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 385 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 386 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 387 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 388 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 389 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 390 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 391 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 392 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 393 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 394 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 395 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 396 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 397 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 398 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 399 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 400 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 401 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 402 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 403 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 404 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 405 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 406 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 407 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie