Świętochłowice 9
maja
Świętochłowice 9 maja Świony Scrabble Open
Piastów16
maja
Piastów 16-17 maja XVII Mistrzostwa Piastowa
Piasutno23
maja
Piasutno 23-24 maja Trzecie Scrabble nad jeziorem
XVII Mistrzostwa Piastowa16 - 17 maja 2015 — XVII Mistrzostwa PiastowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVII Mistrzostwa PiastowaPiastów, 16 - 17 maja 2015

Konkurs Relacja z turnieju


XVII Mistrzostwa PiastowaXVII Mistrzostwa Piastowa odbyły się już tradycyjnie pod patronatem Burmistrza Piastowa. Tytułu bronił Michał Alabrudziński i wydawało się, że ma wszystkie szanse na powtórzenie sukcesu sprzed 3 lat. Po pierwszym dniu Michał prowadził z sześcioma zwycięstwami przed Dominikiem Urbackim. W niedzielę niestety dwie przegrane (w tym jedna ze zdobywcą tytułu Dominikiem Urbackim) przesądziły o zdobyciu tytułu Wicemistrza Piastowa. Co prawda w ostatniej rundzie Michał wygrał partię rewanżowa z Dominikiem, ale było już za późno. Trzecie miejsce zajął Łukasz Bobowski.
Warto podkreślić świetną grę Małgorzaty Deszczyńskiej, która nie grając 3 pierwszych partii zajęła 8 miejsce z 8 zwycięstwami.
10 pierwszych osób zostało nagrodzonych nagrodami rzeczowymi, wręczonymi przez Burmistrza Piastowa Grzegorza Szuplewskiego, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki. W turnieju wzięło udział 45 osób.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVI Mistrzostwa Piastowa
XV Mistrzostwa Piastowa
XIV Mistrzostwa Piastowa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywaniasystem: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekGimnazjum nr 2 im. Bohaterów Powstania Warszawskiego
Piastów, Aleja Tysiąclecia 5
mapa
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 16 maja (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 17 maja (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdSamochodem z Alei Jerozolimskich skręt w prawo w Aleję Tysiąclecia przy TESCO po minięciu ulicy im. Elizy Orzeszkowej.
Wjazd w prawo na parking przy szkole.
Piechotą z dworca kolejowego 200 m.
mapa
Wyżywieniew sobotę obiad w karczmie "Dwa Bażanty"
na miejscu napoje, kawa
kolacja i śniadanie we własnym zakresie
NoclegiRezerwacja we własnym zakresie

Proponowane miejsca:
- Miejski Ośrodek Kultury "Kamyk" — Pruszków, ul. Miry Zimińskiej — Sygietyńskiej 5 — tel. 22 728 39 40, 42, 44 — www.mok-kamyk.pl
- Hotel "Joker" — —Jawczyce ul. Piwna 1 — tel: 22 721 20 17 tel/fax: 22 722 39 32 — www.mkwjoker.pl
- Baccara "Spanie i śniadanie" — Bronisze, ul Piastowska 7 — tel. 501 203 303, 22 721 04 70 — www.karczmanapiwnej.pl
- Nocny Marek — Jawczyce, ul Piastowska 69 — tel.22 722 32 37, 668 550 047, 609 458 339
NagrodyPuchary dla najlepszych, nagrody rzeczowe
nagrody rzeczowe


Wyniki turnieju XVII Mistrzostwa Piastowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.33     10.0     4852     2068      293
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.44      9.0     5087     1924      860
  3 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             144.14      9.0     4761     1903      299
  4 Kacper          Zegadło              Warszawa               138.64      8.0     4942     1761      552
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.59      8.0     4878     1824      527
  6 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              129.95      8.0     4623     1755      510
  7 Zdzisław        Szota                Warszawa               117.98      8.0     4415     1782       18
  8 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               132.71      8.0     3564     1586      361
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.03      7.0     4859     1748      349
 10 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    130.69      7.0     4773     1576      221
 11 Szymon          Płachta              Warszawa               135.61      7.0     4765     1662      490
 12 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              131.93      7.0     4762     1667       98
 13 Marcin          Rogala               Warszawa               100.00      7.0     4588     1612      315
 14 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            119.55      7.0     4452     1584     -126
 15 Joanna          Ostrowska            Warszawa               117.87      7.0     4411     1621       45
 16 Jarosław        Olek                 Warszawa               115.53      7.0     4254     1619       99
 17 Marek           Reda                 Dębówka                148.62      6.0     4951     1528      768
 18 Monika          Lewandowska          Warszawa               105.75      6.0     4741     1580      209
 19 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               145.71      6.0     4724     1569       34
 20 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               130.12      6.0     4629     1458      300
 21 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                126.08      6.0     4587     1454      188
 22 Joanna          Jewtuch              Warszawa               134.09      6.0     4382     1558     -186
 23 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               104.14      6.0     4358     1504     -148
 24 Renata          Andracka             Zwola                  113.06      6.0     4272     1497       22
 25 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                103.34      6.0     4214     1437     -163
 26 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               131.55      5.5     4304     1453     -124
 27 Piotr           Latoszek             Warszawa               100.00      5.5     4229     1298       57
 28 Paweł           Jackowski            Warszawa               140.76      5.0     4942     1471      634
 29 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               128.43      5.0     4543     1320     -184
 30 Kamil           Kister               Puławy                 135.62      5.0     4443     1487     -450
 31 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               106.00      5.0     4426     1291     -122
 32 Marta           Bajorek              Warszawa               128.66      5.0     4222     1391     -121
 33 Agnieszka       Matus                Milanówek              117.59      5.0     4073     1309     -433
 34 Andrzej         Słapiński            Warszawa               128.71      4.5     4162     1141       77
 35 Zbigniew        Rybak                Warszawa               122.09      4.5     4055     1333     -335
 36 Piotr           Pietuchowski         Warszawa               141.69      4.0     4486     1375     -162
 37 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               111.47      4.0     4230     1197     -419
 38 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.72      4.0     2700      866      115
 39 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            109.35      3.5     4199     1050     -103
 40 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              110.50      3.5     4180     1122     -135
 41 Karolina        Mak                  Żerniki Wrocławskie    100.00      3.0     3676      983     -278
 42 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               129.29      3.0     2708      743       19
 43 Mirosław        Uglik                Warszawa               144.67      3.0     2548      789      -39
 44 Joanna          Kulawiak             Warszawa               100.00      1.0     3064      741    -1652
 45 Aleksandra      Brzeska              Piastów                114.08      0.0     1078      324     -480
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVII Mistrzostwa Piastowa



	Michał Alabrudziński 157.44 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marta          Bajorek               128.66 +  508: 314  179
    2     2 Kacper         Zegadło               138.64 -  355: 424   89
    3     7 Szymon         Płachta               135.61 +  442: 341  186
    4     4 Renata         Andracka              113.06 +  462: 267  163
    5     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.71 +  370: 310  183
    6     2 Stanisław      Rydzik                149.03 +  450: 449  199
    7     1 Tomasz         Zwoliński             143.59 +  392: 313  194
    8     1 Monika         Lewandowska           105.75 +  500: 316  156
    9     1 Łukasz         Bobowski              144.14 +  440: 288  194
   10     1 Dominik        Urbacki               150.33 -  426: 434  100
   11     2 Krzysztof      Sporczyk              129.95 -  358: 408   80
   12     1 Dominik        Urbacki               150.33 +  384: 363  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1923  / 12 160.25




	Dominik Urbacki 150.33 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mikołaj        Przybyłowicz          128.43 +  463: 382  178
    2     4 Szymon         Płachta               135.61 +  362: 343  186
    3     5 Joanna         Jewtuch               134.09 +  463: 365  184
    4     2 Łukasz         Bobowski              144.14 -  385: 400   94
    5     5 Piotr          Pietuchowski          141.69 +  392: 388  192
    6     4 Paweł          Jackowski             140.76 +  447: 419  191
    7     2 Monika         Lewandowska           105.75 +  398: 381  156
    8     2 Stanisław      Rydzik                149.03 +  383: 374  199
    9     2 Krzysztof      Sporczyk              129.95 +  381: 366  180
   10     1 Michał         Alabrudziński         157.44 +  434: 426  207
   11     1 Tomasz         Zwoliński             143.59 +  381: 331  194
   12     1 Michał         Alabrudziński         157.44 -  363: 384  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2068  / 12 172.33




	Stanisław Rydzik 149.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Ulatowski             126.08 +  355: 354  176
    2     7 Marek          Reda                  148.62 +  409: 389  199
    3     3 Paweł          Jackowski             140.76 +  442: 433  191
    4     1 Tomasz         Zwoliński             143.59 +  447: 365  194
    5     1 Łukasz         Bobowski              144.14 -  324: 394   94
    6     2 Michał         Alabrudziński         157.44 -  449: 450  107
    7     5 Joanna         Ostrowska             117.87 +  458: 359  168
    8     2 Dominik        Urbacki               150.33 -  374: 383  100
    9     5 Joanna         Jewtuch               134.09 +  395: 330  184
   10     4 Krzysztof      Sporczyk              129.95 -  337: 347   80
   11     7 Jarosław       Olek                  115.53 +  545: 290  166
   12     3 Kacper         Zegadło               138.64 -  324: 416   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Marek Reda 148.62 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew       Rybak                 122.09 +  426: 335  172
    2     7 Stanisław      Rydzik                149.03 -  389: 409   99
    3    10 Zdzisław       Szota                 117.98 -  409: 444   68
    4    13 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  470: 274  161
    5     8 Marek          Dudkiewicz            131.93 -  361: 411   82
    6    12 Szymon         Płachta               135.61 -  307: 437   86
    7    16 Piotr          Latoszek              100.00 +  461: 203  150
    8    13 Dorota         Stachowska            119.55 -  379: 384   70
    9    13 Piotr          Pietuchowski          141.69 +  489: 387  192
   10    12 Marta          Bajorek               128.66 +  439: 214  179
   11    10 Kamil          Kister                135.62 +  469: 321  186
   12     6 Małgorzata     Deszczyńska           132.71 -  352: 364   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Miłosz Wrzałek 145.71 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Stachowska            119.55 +  451: 341  170
    2     6 Joanna         Jewtuch               134.09 -  355: 386   84
    3    12 Marta          Bajorek               128.66 +  440: 410  179
    4     6 Joanna         Ostrowska             117.87 +  505: 311  168
    5     4 Monika         Lewandowska           105.75 -  400: 447   56
    6     6 Piotr          Pietuchowski          141.69 +  443: 367  192
    7     4 Małgorzata     Deszczyńska           132.71 -  308: 405   83
    8     6 Kamil          Kister                135.62 +  517: 411  186
    9     4 Kacper         Zegadło               138.64 +  371: 369  189
   10     3 Tomasz         Zwoliński             143.59 -  332: 417   94
   11     5 Marek          Dudkiewicz            131.93 -  348: 454   82
   12     7 Szymon         Płachta               135.61 -  254: 372   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Mirosław Uglik 144.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Szota                 117.98 -  309: 372   68
    2    17 Dariusz        Ulatowski             126.08 -  279: 483   76
    3    19 Szymon         Dąbrowski             131.55 -  313: 422   82
    4    22 Aleksandra     Brzeska               114.08 +  410: 252  164
    5    19 Andrzej        Słapiński             128.71 -  306: 390   79
    6    20 Marcin         Stachowski            109.35 +  467: 350  159
    7    18 Piotr          Potoczek              110.50 +  464: 318  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  7 112.71




	Łukasz Bobowski 144.14 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Ostrowska             117.87 +  334: 325  168
    2    10 Rafał          Wesołowski            132.72 +  436: 337  183
    3     2 Maciej         Sancewicz             130.69 +  357: 345  181
    4     2 Dominik        Urbacki               150.33 +  400: 385  200
    5     1 Stanisław      Rydzik                149.03 +  394: 324  199
    6     1 Monika         Lewandowska           105.75 -  444: 569   56
    7     3 Joanna         Jewtuch               134.09 +  371: 344  184
    8     3 Tomasz         Zwoliński             143.59 +  509: 325  194
    9     1 Michał         Alabrudziński         157.44 -  288: 440  107
   10     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.71 -  387: 410   83
   11     3 Zdzisław       Szota                 117.98 +  428: 326  168
   12     2 Krzysztof      Sporczyk              129.95 +  413: 332  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1903  / 12 158.58




	Tomasz Zwoliński 143.59 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Matus                 117.59 +  512: 359  168
    2     1 Marcin         Rogala                100.00 +  408: 314  150
    3     1 Piotr          Pietuchowski          141.69 +  388: 367  192
    4     1 Stanisław      Rydzik                149.03 -  365: 447   99
    5     6 Kamil          Kister                135.62 +  404: 327  186
    6     3 Zdzisław       Szota                 117.98 +  421: 268  168
    7     1 Michał         Alabrudziński         157.44 -  313: 392  107
    8     3 Łukasz         Bobowski              144.14 -  325: 509   94
    9     7 Szymon         Dąbrowski             131.55 +  447: 299  182
   10     3 Miłosz         Wrzałek               145.71 +  417: 332  196
   11     1 Dominik        Urbacki               150.33 -  331: 381  100
   12     4 Marek          Dudkiewicz            131.93 +  547: 356  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 12 152.00




	Piotr Pietuchowski 141.69 Warszawa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jarosław       Olek                  115.53 +  341: 309  166
    2     9 Waldemar       Czerwoniec            129.29 +  435: 311  179
    3     1 Tomasz         Zwoliński             143.59 -  367: 388   94
    4    12 Marcin         Rogala                100.00 +  358: 342  150
    5     5 Dominik        Urbacki               150.33 -  388: 392  100
    6     6 Miłosz         Wrzałek               145.71 -  367: 443   96
    7     9 Paweł          Jackowski             140.76 +  365: 313  191
    8     7 Kacper         Zegadło               138.64 -  305: 417   89
    9    13 Marek          Reda                  148.62 -  387: 489   99
   10    13 Juliusz        Czupryniak            130.12 -  381: 400   80
   11    15 Katarzyna      Bogusławska           103.34 -  372: 419   53
   12    17 Mikołaj        Przybyłowicz          128.43 -  420: 425   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Paweł Jackowski 140.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Aleksandra     Brzeska               114.08 +  454: 240  164
    2     5 Zdzisław       Szota                 117.98 +  414: 347  168
    3     3 Stanisław      Rydzik                149.03 -  433: 442   99
    4     5 Małgorzata     Deszczyńska           132.71 -  369: 414   83
    5     9 Agnieszka      Matus                 117.59 +  505: 253  168
    6     4 Dominik        Urbacki               150.33 -  419: 447  100
    7     9 Piotr          Pietuchowski          141.69 -  313: 365   92
    8    12 Andrzej        Słapiński             128.71 +  499: 329  179
    9     9 Kamil          Kister                135.62 +  547: 317  186
   10     6 Joanna         Ostrowska             117.87 -  275: 365   68
   11     9 Joanna         Jewtuch               134.09 -  382: 420   84
   12    12 Juliusz        Czupryniak            130.12 -  332: 369   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Kacper Zegadło 138.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Renata         Andracka              113.06 +  405: 317  163
    2     2 Michał         Alabrudziński         157.44 +  424: 355  207
    3     4 Kamil          Kister                135.62 -  364: 446   86
    4    10 Marek          Dudkiewicz            131.93 -  402: 552   82
    5    12 Marcin         Rogala                100.00 +  459: 436  150
    6     8 Małgorzata     Deszczyńska           132.71 -  318: 421   83
    7    11 Andrzej        Słapiński             128.71 +  484: 290  179
    8     7 Piotr          Pietuchowski          141.69 +  417: 305  192
    9     4 Miłosz         Wrzałek               145.71 -  369: 371   96
   10     8 Maciej         Dąbrowski             104.14 +  523: 299  154
   11     4 Dorota         Stachowska            119.55 +  361: 274  170
   12     3 Stanisław      Rydzik                149.03 +  416: 324  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 12 146.75




	Kamil Kister 135.62 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  409: 312  161
    2    11 Maciej         Dąbrowski             104.14 +  354: 342  154
    3     4 Kacper         Zegadło               138.64 +  446: 364  189
    4     3 Juliusz        Czupryniak            130.12 -  287: 400   80
    5     6 Tomasz         Zwoliński             143.59 -  327: 404   94
    6     9 Marta          Bajorek               128.66 +  401: 348  179
    7     6 Marek          Dudkiewicz            131.93 +  415: 391  182
    8     6 Miłosz         Wrzałek               145.71 -  411: 517   96
    9     9 Paweł          Jackowski             140.76 -  317: 547   91
   10     7 Szymon         Płachta               135.61 -  392: 413   86
   11    10 Marek          Reda                  148.62 -  321: 469   99
   12    13 Dariusz        Ulatowski             126.08 -  363: 386   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Szymon Płachta 135.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Potoczek              110.50 +  382: 362  161
    2     4 Dominik        Urbacki               150.33 -  343: 362  100
    3     7 Michał         Alabrudziński         157.44 -  341: 442  107
    4    20 Marcin         Stachowski            109.35 +  436: 322  159
    5    16 Zbigniew       Rybak                 122.09 +  435: 262  172
    6    12 Marek          Reda                  148.62 +  437: 307  199
    7     7 Zdzisław       Szota                 117.98 -  429: 451   68
    8     8 Renata         Andracka              113.06 +  457: 339  163
    9     3 Małgorzata     Deszczyńska           132.71 -  436: 456   83
   10     7 Kamil          Kister                135.62 +  413: 392  186
   11     6 Joanna         Ostrowska             117.87 -  284: 326   68
   12     7 Miłosz         Wrzałek               145.71 +  372: 254  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Joanna Jewtuch 134.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Stachowski            109.35 +  362: 357  159
    2     6 Miłosz         Wrzałek               145.71 +  386: 355  196
    3     5 Dominik        Urbacki               150.33 -  365: 463  100
    4     7 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  372: 361  156
    5     7 Maciej         Sancewicz             130.69 +  383: 373  181
    6     5 Marek          Dudkiewicz            131.93 +  424: 381  182
    7     3 Łukasz         Bobowski              144.14 -  344: 371   94
    8     4 Krzysztof      Sporczyk              129.95 -  332: 360   80
    9     5 Stanisław      Rydzik                149.03 -  330: 395   99
   10    10 Dorota         Stachowska            119.55 -  366: 373   70
   11     9 Paweł          Jackowski             140.76 +  420: 382  191
   12     9 Marcin         Rogala                100.00 -  298: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Rafał Wesołowski 132.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  417: 357  156
    2    10 Łukasz         Bobowski              144.14 -  337: 436   94
    3    14 Maciej         Dąbrowski             104.14 -  373: 392   54
    4    17 Agnieszka      Matus                 117.59 -  333: 403   68
    5    17 Piotr          Potoczek              110.50 +  472: 422  161
    6    16 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  412: 252  161
    7    13 Zbigniew       Rybak                 122.09 +  356: 323  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  /  7 123.71




	Małgorzata Deszczyńska 132.71 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     5 Paweł          Jackowski             140.76 +  414: 369  191
    5     2 Michał         Alabrudziński         157.44 -  310: 370  107
    6     8 Kacper         Zegadło               138.64 +  421: 318  189
    7     4 Miłosz         Wrzałek               145.71 +  405: 308  196
    8     5 Zdzisław       Szota                 117.98 +  383: 277  168
    9     3 Szymon         Płachta               135.61 +  456: 436  186
   10     2 Łukasz         Bobowski              144.14 +  410: 387  194
   11     8 Monika         Lewandowska           105.75 +  401: 386  156
   12     6 Marek          Reda                  148.62 +  364: 352  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  /  9 176.22




	Marek Dudkiewicz 131.93 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Monika         Lewandowska           105.75 +  351: 278  156
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              129.95 +  444: 393  180
    3     6 Juliusz        Czupryniak            130.12 -  273: 451   80
    4    10 Kacper         Zegadło               138.64 +  552: 402  189
    5     8 Marek          Reda                  148.62 +  411: 361  199
    6     5 Joanna         Jewtuch               134.09 -  381: 424   84
    7     6 Kamil          Kister                135.62 -  391: 415   86
    8     9 Maciej         Dąbrowski             104.14 +  321: 318  154
    9     8 Zdzisław       Szota                 117.98 -  340: 369   68
   10     9 Maciej         Sancewicz             130.69 +  488: 358  181
   11     5 Miłosz         Wrzałek               145.71 +  454: 348  196
   12     4 Tomasz         Zwoliński             143.59 -  356: 547   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Szymon Dąbrowski 131.55 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Dąbrowski             104.14 -  315: 329   54
    2    13 Piotr          Potoczek              110.50 -  330: 376   61
    3    19 Mirosław       Uglik                 144.67 +  422: 313  195
    4    19 Zbigniew       Rybak                 122.09 =  385: 385  122
    5    15 Waldemar       Czerwoniec            129.29 +  394: 392  179
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              129.95 -  262: 357   80
    7    12 Marta          Bajorek               128.66 +  353: 349  179
    8    10 Maciej         Sancewicz             130.69 +  473: 311  181
    9     7 Tomasz         Zwoliński             143.59 -  299: 447   94
   10    11 Jarosław       Olek                  115.53 -  267: 446   66
   11    13 Dariusz        Ulatowski             126.08 +  496: 348  176
   12    11 Jarosław       Olek                  115.53 -  308: 375   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Maciej Sancewicz 130.69 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Bogusławska           103.34 +  400: 345  153
    2     3 Juliusz        Czupryniak            130.12 +  484: 440  180
    3     2 Łukasz         Bobowski              144.14 -  345: 357   94
    4     8 Piotr          Potoczek              110.50 +  395: 379  161
    5     7 Joanna         Jewtuch               134.09 -  373: 383   84
    6    10 Jarosław       Olek                  115.53 -  305: 321   66
    7    14 Agnieszka      Matus                 117.59 +  443: 356  168
    8    10 Szymon         Dąbrowski             131.55 -  311: 473   82
    9    12 Zbigniew       Rybak                 122.09 +  470: 294  172
   10     9 Marek          Dudkiewicz            131.93 -  358: 488   82
   11    12 Mikołaj        Przybyłowicz          128.43 +  498: 348  178
   12     8 Monika         Lewandowska           105.75 +  391: 368  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Juliusz Czupryniak 130.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Kulawiak              100.00 +  470: 223  150
    2     3 Maciej         Sancewicz             130.69 -  440: 484   81
    3     6 Marek          Dudkiewicz            131.93 +  451: 273  182
    4     3 Kamil          Kister                135.62 +  400: 287  186
    5     3 Zdzisław       Szota                 117.98 -  330: 381   68
    6     7 Joanna         Ostrowska             117.87 -  301: 384   68
    7    10 Renata         Andracka              113.06 -  318: 338   63
    8    14 Katarzyna      Bogusławska           103.34 +  425: 354  153
    9    10 Dorota         Stachowska            119.55 -  372: 533   70
   10    13 Piotr          Pietuchowski          141.69 +  400: 381  192
   11    11 Maciej         Dąbrowski             104.14 -  353: 359   54
   12    12 Paweł          Jackowski             140.76 +  369: 332  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Krzysztof Sporczyk 129.95 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Latoszek              100.00 +  426: 310  150
    2     8 Marek          Dudkiewicz            131.93 -  393: 444   82
    3     9 Marcin         Rogala                100.00 -  328: 340   50
    4    15 Mikołaj        Przybyłowicz          128.43 +  430: 281  178
    5    13 Renata         Andracka              113.06 +  406: 333  163
    6    11 Szymon         Dąbrowski             131.55 +  357: 262  182
    7     8 Jarosław       Olek                  115.53 +  470: 322  166
    8     4 Joanna         Jewtuch               134.09 +  360: 332  184
    9     2 Dominik        Urbacki               150.33 -  366: 381  100
   10     4 Stanisław      Rydzik                149.03 +  347: 337  199
   11     2 Michał         Alabrudziński         157.44 +  408: 358  207
   12     2 Łukasz         Bobowski              144.14 -  332: 413   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Waldemar Czerwoniec 129.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Karolina       Mak                   100.00 +  422: 234  150
    2     9 Piotr          Pietuchowski          141.69 -  311: 435   92
    3    17 Marcin         Stachowski            109.35 +  464: 400  159
    4     9 Monika         Lewandowska           105.75 -  348: 430   56
    5    15 Szymon         Dąbrowski             131.55 -  392: 394   82
    6    15 Piotr          Latoszek              100.00 +  355: 349  150
    7    15 Maciej         Dąbrowski             104.14 -  416: 447   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  7 106.14




	Andrzej Słapiński 128.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Rogala                100.00 -  319: 408   50
    2    22 Joanna         Kulawiak              100.00 +  472: 217  150
    3    13 Joanna         Ostrowska             117.87 -  353: 402   68
    4    16 Jarosław       Olek                  115.53 -  240: 390   66
    5    19 Mirosław       Uglik                 144.67 +  390: 306  195
    6    13 Dariusz        Ulatowski             126.08 +  420: 362  176
    7    11 Kacper         Zegadło               138.64 -  290: 484   89
    8    12 Paweł          Jackowski             140.76 -  329: 499   91
    9    19 Karolina       Mak                   100.00 -  324: 345   50
   10    16 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  360: 267  156
   11    20 Piotr          Latoszek              100.00 -  365: 405   50
   12    21 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 11 103.73




	Marta Bajorek 128.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         157.44 -  314: 508  107
    2    14 Agnieszka      Matus                 117.59 +  399: 265  168
    3    12 Miłosz         Wrzałek               145.71 -  410: 440   96
    4    18 Katarzyna      Bogusławska           103.34 +  427: 277  153
    5    14 Maciej         Dąbrowski             104.14 +  448: 313  154
    6     9 Kamil          Kister                135.62 -  348: 401   86
    7    12 Szymon         Dąbrowski             131.55 -  349: 353   82
    8    15 Zbigniew       Rybak                 122.09 -  311: 390   72
    9    17 Piotr          Potoczek              110.50 +  370: 319  161
   10    12 Marek          Reda                  148.62 -  214: 439   99
   11    18 Karolina       Mak                   100.00 +  316: 292  150
   12    14 Renata         Andracka              113.06 -  316: 346   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Mikołaj Przybyłowicz 128.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Urbacki               150.33 -  382: 463  100
    2    12 Renata         Andracka              113.06 -  243: 407   63
    3    21 Karolina       Mak                   100.00 +  416: 307  150
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              129.95 -  281: 430   80
    5    18 Dorota         Stachowska            119.55 -  372: 383   70
    6    21 Joanna         Kulawiak              100.00 +  558: 291  150
    7    19 Katarzyna      Bogusławska           103.34 -  312: 402   53
    8    19 Piotr          Latoszek              100.00 +  442: 327  150
    9    18 Marcin         Stachowski            109.35 +  443: 384  159
   10    15 Zbigniew       Rybak                 122.09 -  321: 415   72
   11    12 Maciej         Sancewicz             130.69 -  348: 498   81
   12    17 Piotr          Pietuchowski          141.69 +  425: 420  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Dariusz Ulatowski 126.08 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                149.03 -  354: 355   99
    2    17 Mirosław       Uglik                 144.67 +  483: 279  195
    3     8 Renata         Andracka              113.06 -  369: 418   63
    4    14 Piotr          Latoszek              100.00 +  463: 284  150
    5    10 Jarosław       Olek                  115.53 -  293: 398   66
    6    13 Andrzej        Słapiński             128.71 -  362: 420   79
    7    17 Dorota         Stachowska            119.55 -  335: 403   70
    8    17 Marcin         Rogala                100.00 +  418: 408  150
    9    15 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  407: 315  161
   10    14 Katarzyna      Bogusławska           103.34 +  369: 260  153
   11    13 Szymon         Dąbrowski             131.55 -  348: 496   82
   12    13 Kamil          Kister                135.62 +  386: 363  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Zbigniew Rybak 122.09 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Reda                  148.62 -  335: 426   99
    2    20 Aleksandra     Brzeska               114.08 +  312: 305  164
    3    16 Piotr          Potoczek              110.50 -  347: 356   61
    4    19 Szymon         Dąbrowski             131.55 =  385: 385  132
    5    16 Szymon         Płachta               135.61 -  262: 435   86
    6    19 Dorota         Stachowska            119.55 +  367: 292  170
    7    13 Rafał          Wesołowski            132.72 -  323: 356   83
    8    15 Marta          Bajorek               128.66 +  390: 311  179
    9    12 Maciej         Sancewicz             130.69 -  294: 470   81
   10    15 Mikołaj        Przybyłowicz          128.43 +  415: 321  178
   11    14 Marcin         Rogala                100.00 -  294: 386   50
   12    16 Piotr          Latoszek              100.00 -  331: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Dorota Stachowska 119.55 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               145.71 -  341: 451   96
    2    19 Monika         Lewandowska           105.75 -  337: 371   56
    3    18 Piotr          Latoszek              100.00 -  332: 442   50
    4    21 Karolina       Mak                   100.00 +  386: 380  150
    5    18 Mikołaj        Przybyłowicz          128.43 +  383: 372  178
    6    19 Zbigniew       Rybak                 122.09 -  292: 367   72
    7    17 Dariusz        Ulatowski             126.08 +  403: 335  176
    8    13 Marek          Reda                  148.62 +  384: 379  199
    9    10 Juliusz        Czupryniak            130.12 +  533: 372  180
   10    10 Joanna         Jewtuch               134.09 +  373: 366  184
   11     4 Kacper         Zegadło               138.64 -  274: 361   89
   12    10 Maciej         Dąbrowski             104.14 +  414: 382  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Zdzisław Szota 117.98 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Uglik                 144.67 +  372: 309  195
    2     5 Paweł          Jackowski             140.76 -  347: 414   91
    3    10 Marek          Reda                  148.62 +  444: 409  199
    4    11 Maciej         Dąbrowski             104.14 +  365: 243  154
    5     3 Juliusz        Czupryniak            130.12 +  381: 330  180
    6     3 Tomasz         Zwoliński             143.59 -  268: 421   94
    7     7 Szymon         Płachta               135.61 +  451: 429  186
    8     5 Małgorzata     Deszczyńska           132.71 -  277: 383   83
    9     8 Marek          Dudkiewicz            131.93 +  369: 340  182
   10     5 Monika         Lewandowska           105.75 +  357: 335  156
   11     3 Łukasz         Bobowski              144.14 -  326: 428   94
   12     5 Joanna         Ostrowska             117.87 +  458: 356  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Joanna Ostrowska 117.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Bobowski              144.14 -  325: 334   94
    2    21 Karolina       Mak                   100.00 +  376: 301  150
    3    13 Andrzej        Słapiński             128.71 +  402: 353  179
    4     6 Miłosz         Wrzałek               145.71 -  311: 505   96
    5    11 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  470: 355  156
    6     7 Juliusz        Czupryniak            130.12 +  384: 301  180
    7     5 Stanisław      Rydzik                149.03 -  359: 458   99
    8    11 Jarosław       Olek                  115.53 +  394: 319  166
    9     6 Monika         Lewandowska           105.75 -  343: 423   56
   10     6 Paweł          Jackowski             140.76 +  365: 275  191
   11     6 Szymon         Płachta               135.61 +  326: 284  186
   12     5 Zdzisław       Szota                 117.98 -  356: 458   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Agnieszka Matus 117.59 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             143.59 -  359: 512   94
    2    14 Marta          Bajorek               128.66 -  265: 399   79
    3    22 Joanna         Kulawiak              100.00 +  398: 215  150
    4    17 Rafał          Wesołowski            132.72 +  403: 333  183
    5     9 Paweł          Jackowski             140.76 -  253: 505   91
    6    17 Piotr          Potoczek              110.50 +  404: 367  161
    7    14 Maciej         Sancewicz             130.69 -  356: 443   81
    8    16 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  309: 488   56
    9    16 Marcin         Rogala                100.00 -  309: 365   50
   10    19 Karolina       Mak                   100.00 +  373: 221  150
   11    17 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  334: 301  161
   12    15 Katarzyna      Bogusławska           103.34 -  310: 357   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Jarosław Olek 115.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          141.69 -  309: 341   92
    2    18 Katarzyna      Bogusławska           103.34 -  336: 406   53
    3    20 Aleksandra     Brzeska               114.08 +  382: 281  164
    4    16 Andrzej        Słapiński             128.71 +  390: 240  179
    5    10 Dariusz        Ulatowski             126.08 +  398: 293  176
    6    10 Maciej         Sancewicz             130.69 +  321: 305  181
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              129.95 -  322: 470   80
    8    11 Joanna         Ostrowska             117.87 -  319: 394   68
    9    14 Renata         Andracka              113.06 +  366: 305  163
   10    11 Szymon         Dąbrowski             131.55 +  446: 267  182
   11     7 Stanisław      Rydzik                149.03 -  290: 545   99
   12    11 Szymon         Dąbrowski             131.55 +  375: 308  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Aleksandra Brzeska 114.08 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             140.76 -  240: 454   91
    2    20 Zbigniew       Rybak                 122.09 -  305: 312   72
    3    20 Jarosław       Olek                  115.53 -  281: 382   66
    4    22 Mirosław       Uglik                 144.67 -  252: 410   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     324  /  4  81.00




	Renata Andracka 113.06 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kacper         Zegadło               138.64 -  317: 405   89
    2    12 Mikołaj        Przybyłowicz          128.43 +  407: 243  178
    3     8 Dariusz        Ulatowski             126.08 +  418: 369  176
    4     4 Michał         Alabrudziński         157.44 -  267: 462  107
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              129.95 -  333: 406   80
    6    14 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  453: 267  156
    7    10 Juliusz        Czupryniak            130.12 +  338: 318  180
    8     8 Szymon         Płachta               135.61 -  339: 457   86
    9    14 Jarosław       Olek                  115.53 -  305: 366   66
   10    17 Marcin         Rogala                100.00 -  359: 428   50
   11    19 Joanna         Kulawiak              100.00 +  390: 213  150
   12    14 Marta          Bajorek               128.66 +  346: 316  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Krzysztof Zawadzki 111.47 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Kister                135.62 -  312: 409   86
    2    15 Marcin         Stachowski            109.35 +  402: 380  159
    3    11 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  345: 424   56
    4    13 Marek          Reda                  148.62 -  274: 470   99
    5    20 Katarzyna      Bogusławska           103.34 +  426: 386  153
    6    16 Rafał          Wesołowski            132.72 -  252: 412   83
    7    21 Marcin         Rogala                100.00 -  308: 451   50
    8    18 Piotr          Potoczek              110.50 +  439: 340  161
    9    15 Dariusz        Ulatowski             126.08 -  315: 407   76
   10    18 Joanna         Kulawiak              100.00 +  518: 258  150
   11    17 Agnieszka      Matus                 117.59 -  301: 334   68
   12    18 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  338: 378   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75




	Piotr Potoczek 110.50 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Płachta               135.61 -  362: 382   86
    2    13 Szymon         Dąbrowski             131.55 +  376: 330  182
    3    16 Zbigniew       Rybak                 122.09 +  356: 347  172
    4     8 Maciej         Sancewicz             130.69 -  379: 395   81
    5    17 Rafał          Wesołowski            132.72 -  422: 472   83
    6    17 Agnieszka      Matus                 117.59 -  367: 404   68
    7    18 Mirosław       Uglik                 144.67 -  318: 464   95
    8    18 Krzysztof      Zawadzki              111.47 -  340: 439   61
    9    17 Marta          Bajorek               128.66 -  319: 370   79
   10    21 PAUZA
   11    16 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  374: 359  156
   12    19 Marcin         Stachowski            109.35 -  267: 353   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1122  / 11 102.00




	Marcin Stachowski 109.35 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Jewtuch               134.09 -  357: 362   84
    2    15 Krzysztof      Zawadzki              111.47 -  380: 402   61
    3    17 Waldemar       Czerwoniec            129.29 -  400: 464   79
    4    20 Szymon         Płachta               135.61 -  322: 436   86
    5    22 Karolina       Mak                   100.00 +  348: 290  150
    6    20 Mirosław       Uglik                 144.67 -  350: 467   95
    7    20 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  301: 405   56
    8    20 Joanna         Kulawiak              100.00 +  442: 231  150
    9    18 Mikołaj        Przybyłowicz          128.43 -  384: 443   78
   10    20 Piotr          Latoszek              100.00 -  262: 535   50
   11    21 PAUZA
   12    19 Piotr          Potoczek              110.50 +  353: 267  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 11  95.45




	Grzegorz Kulawiak 106.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Wesołowski            132.72 -  357: 417   83
    2    16 Piotr          Latoszek              100.00 +  454: 290  150
    3    11 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  424: 345  161
    4     7 Joanna         Jewtuch               134.09 -  361: 372   84
    5    11 Joanna         Ostrowska             117.87 -  355: 470   68
    6    14 Renata         Andracka              113.06 -  267: 453   63
    7    20 Marcin         Stachowski            109.35 +  405: 301  159
    8    16 Agnieszka      Matus                 117.59 +  488: 309  168
    9    11 Maciej         Dąbrowski             104.14 -  311: 519   54
   10    16 Andrzej        Słapiński             128.71 -  267: 360   79
   11    16 Piotr          Potoczek              110.50 -  359: 374   61
   12    18 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  378: 338  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Monika Lewandowska 105.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Dudkiewicz            131.93 -  278: 351   82
    2    19 Dorota         Stachowska            119.55 +  371: 337  170
    3    15 Katarzyna      Bogusławska           103.34 +  437: 262  153
    4     9 Waldemar       Czerwoniec            129.29 +  430: 348  179
    5     4 Miłosz         Wrzałek               145.71 +  447: 400  196
    6     1 Łukasz         Bobowski              144.14 +  569: 444  194
    7     2 Dominik        Urbacki               150.33 -  381: 398  100
    8     1 Michał         Alabrudziński         157.44 -  316: 500  107
    9     6 Joanna         Ostrowska             117.87 +  423: 343  168
   10     5 Zdzisław       Szota                 117.98 -  335: 357   68
   11     8 Małgorzata     Deszczyńska           132.71 -  386: 401   83
   12     8 Maciej         Sancewicz             130.69 -  368: 391   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Maciej Dąbrowski 104.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Dąbrowski             131.55 +  329: 315  182
    2    11 Kamil          Kister                135.62 -  342: 354   86
    3    14 Rafał          Wesołowski            132.72 +  392: 373  183
    4    11 Zdzisław       Szota                 117.98 -  243: 365   68
    5    14 Marta          Bajorek               128.66 -  313: 448   79
    6    18 Marcin         Rogala                100.00 +  415: 313  150
    7    15 Waldemar       Czerwoniec            129.29 +  447: 416  179
    8     9 Marek          Dudkiewicz            131.93 -  318: 321   82
    9    11 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  519: 311  156
   10     8 Kacper         Zegadło               138.64 -  299: 523   89
   11    11 Juliusz        Czupryniak            130.12 +  359: 353  180
   12    10 Dorota         Stachowska            119.55 -  382: 414   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Katarzyna Bogusławska 103.34 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Sancewicz             130.69 -  345: 400   81
    2    18 Jarosław       Olek                  115.53 +  406: 336  166
    3    15 Monika         Lewandowska           105.75 -  262: 437   56
    4    18 Marta          Bajorek               128.66 -  277: 427   79
    5    20 Krzysztof      Zawadzki              111.47 -  386: 426   61
    6    22 Karolina       Mak                   100.00 +  367: 354  150
    7    19 Mikołaj        Przybyłowicz          128.43 +  402: 312  178
    8    14 Juliusz        Czupryniak            130.12 -  354: 425   80
    9    20 Joanna         Kulawiak              100.00 +  379: 209  150
   10    14 Dariusz        Ulatowski             126.08 -  260: 369   76
   11    15 Piotr          Pietuchowski          141.69 +  419: 372  192
   12    15 Agnieszka      Matus                 117.59 +  357: 310  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Joanna Kulawiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Juliusz        Czupryniak            130.12 -  223: 470   80
    2    22 Andrzej        Słapiński             128.71 -  217: 472   79
    3    22 Agnieszka      Matus                 117.59 -  215: 398   68
    4    23 PAUZA
    5    21 Piotr          Latoszek              100.00 -  281: 437   50
    6    21 Mikołaj        Przybyłowicz          128.43 -  291: 558   78
    7    22 Karolina       Mak                   100.00 -  279: 305   50
    8    20 Marcin         Stachowski            109.35 -  231: 442   59
    9    20 Katarzyna      Bogusławska           103.34 -  209: 379   53
   10    18 Krzysztof      Zawadzki              111.47 -  258: 518   61
   11    19 Renata         Andracka              113.06 -  213: 390   63
   12    20 Karolina       Mak                   100.00 =  347: 347  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     741  / 11  67.36




	Piotr Latoszek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Sporczyk              129.95 -  310: 426   80
    2    16 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  290: 454   56
    3    18 Dorota         Stachowska            119.55 +  442: 332  170
    4    14 Dariusz        Ulatowski             126.08 -  284: 463   76
    5    21 Joanna         Kulawiak              100.00 +  437: 281  150
    6    15 Waldemar       Czerwoniec            129.29 -  349: 355   79
    7    16 Marek          Reda                  148.62 -  203: 461   99
    8    19 Mikołaj        Przybyłowicz          128.43 -  327: 442   78
    9    21 PAUZA
   10    20 Marcin         Stachowski            109.35 +  535: 262  159
   11    20 Andrzej        Słapiński             128.71 +  405: 365  179
   12    16 Zbigniew       Rybak                 122.09 +  347: 331  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 11 118.00




	Karolina Mak 100.00 Żerniki Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Waldemar       Czerwoniec            129.29 -  234: 422   79
    2    21 Joanna         Ostrowska             117.87 -  301: 376   68
    3    21 Mikołaj        Przybyłowicz          128.43 -  307: 416   78
    4    21 Dorota         Stachowska            119.55 -  380: 386   70
    5    22 Marcin         Stachowski            109.35 -  290: 348   59
    6    22 Katarzyna      Bogusławska           103.34 -  354: 367   53
    7    22 Joanna         Kulawiak              100.00 +  305: 279  150
    8    21 PAUZA
    9    19 Andrzej        Słapiński             128.71 +  345: 324  179
   10    19 Agnieszka      Matus                 117.59 -  221: 373   68
   11    18 Marta          Bajorek               128.66 -  292: 316   79
   12    20 Joanna         Kulawiak              100.00 =  347: 347  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  / 11  89.36




	Marcin Rogala 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Słapiński             128.71 +  408: 319  179
    2     1 Tomasz         Zwoliński             143.59 -  314: 408   94
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              129.95 +  340: 328  180
    4    12 Piotr          Pietuchowski          141.69 -  342: 358   92
    5    12 Kacper         Zegadło               138.64 -  436: 459   89
    6    18 Maciej         Dąbrowski             104.14 -  313: 415   54
    7    21 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  451: 308  161
    8    17 Dariusz        Ulatowski             126.08 -  408: 418   76
    9    16 Agnieszka      Matus                 117.59 +  365: 309  168
   10    17 Renata         Andracka              113.06 +  428: 359  163
   11    14 Zbigniew       Rybak                 122.09 +  386: 294  172
   12     9 Joanna         Jewtuch               134.09 +  397: 298  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVII Mistrzostwa Piastowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Marta          Bajorek               508: 314
   2 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dominik        Urbacki               382: 463
   3 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Ulatowski             355: 354
   4 Zbigniew       Rybak                - Marek          Reda                  335: 426
   5 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Stachowska            451: 341
   6 Zdzisław       Szota                - Mirosław       Uglik                 372: 309
   7 Łukasz         Bobowski             - Joanna         Ostrowska             334: 325
   8 Agnieszka      Matus                - Tomasz         Zwoliński             359: 512
   9 Piotr          Pietuchowski         - Jarosław       Olek                  341: 309
  10 Aleksandra     Brzeska              - Paweł          Jackowski             240: 454
  11 Kacper         Zegadło              - Renata         Andracka              405: 317
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Kamil          Kister                312: 409
  13 Szymon         Płachta              - Piotr          Potoczek              382: 362
  14 Marcin         Stachowski           - Joanna         Jewtuch               357: 362
  15 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Kulawiak              417: 357
  16 Monika         Lewandowska          - Marek          Dudkiewicz            278: 351
  17 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             315: 329
  18 Katarzyna      Bogusławska          - Maciej         Sancewicz             345: 400
  19 Juliusz        Czupryniak           - Joanna         Kulawiak              470: 223
  20 Piotr          Latoszek             - Krzysztof      Sporczyk              310: 426
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Karolina       Mak                   422: 234
  22 Marcin         Rogala               - Andrzej        Słapiński             408: 319


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Rogala                408: 314
   2 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               355: 424
   3 Maciej         Sancewicz            - Juliusz        Czupryniak            484: 440
   4 Dominik        Urbacki              - Szymon         Płachta               362: 343
   5 Paweł          Jackowski            - Zdzisław       Szota                 414: 347
   6 Joanna         Jewtuch              - Miłosz         Wrzałek               386: 355
   7 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                389: 409
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Dudkiewicz            393: 444
   9 Piotr          Pietuchowski         - Waldemar       Czerwoniec            435: 311
  10 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bobowski              337: 436
  11 Maciej         Dąbrowski            - Kamil          Kister                342: 354
  12 Renata         Andracka             - Mikołaj        Przybyłowicz          407: 243
  13 Piotr          Potoczek             - Szymon         Dąbrowski             376: 330
  14 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Matus                 399: 265
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Stachowski            402: 380
  16 Grzegorz       Kulawiak             - Piotr          Latoszek              454: 290
  17 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Ulatowski             279: 483
  18 Jarosław       Olek                 - Katarzyna      Bogusławska           336: 406
  19 Dorota         Stachowska           - Monika         Lewandowska           337: 371
  20 Aleksandra     Brzeska              - Zbigniew       Rybak                 305: 312
  21 Joanna         Ostrowska            - Karolina       Mak                   376: 301
  22 Joanna         Kulawiak             - Andrzej        Słapiński             217: 472


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          388: 367
   2 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Sancewicz             357: 345
   3 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                433: 442
   4 Kamil          Kister               - Kacper         Zegadło               446: 364
   5 Joanna         Jewtuch              - Dominik        Urbacki               365: 463
   6 Marek          Dudkiewicz           - Juliusz        Czupryniak            273: 451
   7 Szymon         Płachta              - Michał         Alabrudziński         341: 442
   8 Dariusz        Ulatowski            - Renata         Andracka              369: 418
   9 Marcin         Rogala               - Krzysztof      Sporczyk              340: 328
  10 Marek          Reda                 - Zdzisław       Szota                 409: 444
  11 Grzegorz       Kulawiak             - Krzysztof      Zawadzki              424: 345
  12 Miłosz         Wrzałek              - Marta          Bajorek               440: 410
  13 Andrzej        Słapiński            - Joanna         Ostrowska             353: 402
  14 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            392: 373
  15 Monika         Lewandowska          - Katarzyna      Bogusławska           437: 262
  16 Piotr          Potoczek             - Zbigniew       Rybak                 356: 347
  17 Marcin         Stachowski           - Waldemar       Czerwoniec            400: 464
  18 Piotr          Latoszek             - Dorota         Stachowska            442: 332
  19 Szymon         Dąbrowski            - Mirosław       Uglik                 422: 313
  20 Jarosław       Olek                 - Aleksandra     Brzeska               382: 281
  21 Karolina       Mak                  - Mikołaj        Przybyłowicz          307: 416
  22 Agnieszka      Matus                - Joanna         Kulawiak              398: 215


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             447: 365
   2 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Bobowski              385: 400
   3 Kamil          Kister               - Juliusz        Czupryniak            287: 400
   4 Renata         Andracka             - Michał         Alabrudziński         267: 462
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Jackowski             414: 369
   6 Joanna         Ostrowska            - Miłosz         Wrzałek               311: 505
   7 Grzegorz       Kulawiak             - Joanna         Jewtuch               361: 372
   8 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Potoczek              395: 379
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Monika         Lewandowska           348: 430
  10 Marek          Dudkiewicz           - Kacper         Zegadło               552: 402
  11 Zdzisław       Szota                - Maciej         Dąbrowski             365: 243
  12 Marcin         Rogala               - Piotr          Pietuchowski          342: 358
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Reda                  274: 470
  14 Dariusz        Ulatowski            - Piotr          Latoszek              463: 284
  15 Mikołaj        Przybyłowicz         - Krzysztof      Sporczyk              281: 430
  16 Andrzej        Słapiński            - Jarosław       Olek                  240: 390
  17 Agnieszka      Matus                - Rafał          Wesołowski            403: 333
  18 Katarzyna      Bogusławska          - Marta          Bajorek               277: 427
  19 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Dąbrowski             385: 385
  20 Marcin         Stachowski           - Szymon         Płachta               322: 436
  21 Dorota         Stachowska           - Karolina       Mak                   386: 380
  22 Mirosław       Uglik                - Aleksandra     Brzeska               410: 252
  23 Joanna         Kulawiak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Bobowski              324: 394
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Alabrudziński         310: 370
   3 Juliusz        Czupryniak           - Zdzisław       Szota                 330: 381
   4 Miłosz         Wrzałek              - Monika         Lewandowska           400: 447
   5 Dominik        Urbacki              - Piotr          Pietuchowski          392: 388
   6 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                404: 327
   7 Joanna         Jewtuch              - Maciej         Sancewicz             383: 373
   8 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Reda                  411: 361
   9 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Matus                 505: 253
  10 Jarosław       Olek                 - Dariusz        Ulatowski             398: 293
  11 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Kulawiak              470: 355
  12 Kacper         Zegadło              - Marcin         Rogala                459: 436
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Andracka              406: 333
  14 Marta          Bajorek              - Maciej         Dąbrowski             448: 313
  15 Szymon         Dąbrowski            - Waldemar       Czerwoniec            394: 392
  16 Szymon         Płachta              - Zbigniew       Rybak                 435: 262
  17 Piotr          Potoczek             - Rafał          Wesołowski            422: 472
  18 Dorota         Stachowska           - Mikołaj        Przybyłowicz          383: 372
  19 Andrzej        Słapiński            - Mirosław       Uglik                 390: 306
  20 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Zawadzki              386: 426
  21 Piotr          Latoszek             - Joanna         Kulawiak              437: 281
  22 Karolina       Mak                  - Marcin         Stachowski            290: 348


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Lewandowska          - Łukasz         Bobowski              569: 444
   2 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                450: 449
   3 Zdzisław       Szota                - Tomasz         Zwoliński             268: 421
   4 Paweł          Jackowski            - Dominik        Urbacki               419: 447
   5 Joanna         Jewtuch              - Marek          Dudkiewicz            424: 381
   6 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               367: 443
   7 Juliusz        Czupryniak           - Joanna         Ostrowska             301: 384
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Kacper         Zegadło               421: 318
   9 Marta          Bajorek              - Kamil          Kister                348: 401
  10 Maciej         Sancewicz            - Jarosław       Olek                  305: 321
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             357: 262
  12 Marek          Reda                 - Szymon         Płachta               307: 437
  13 Dariusz        Ulatowski            - Andrzej        Słapiński             362: 420
  14 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kulawiak              453: 267
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Latoszek              355: 349
  16 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Zawadzki              412: 252
  17 Piotr          Potoczek             - Agnieszka      Matus                 367: 404
  18 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Rogala                415: 313
  19 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Stachowska            367: 292
  20 Mirosław       Uglik                - Marcin         Stachowski            467: 350
  21 Mikołaj        Przybyłowicz         - Joanna         Kulawiak              558: 291
  22 Karolina       Mak                  - Katarzyna      Bogusławska           354: 367


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         313: 392
   2 Monika         Lewandowska          - Dominik        Urbacki               381: 398
   3 Łukasz         Bobowski             - Joanna         Jewtuch               371: 344
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Miłosz         Wrzałek               405: 308
   5 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Ostrowska             458: 359
   6 Kamil          Kister               - Marek          Dudkiewicz            415: 391
   7 Zdzisław       Szota                - Szymon         Płachta               451: 429
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Olek                  470: 322
   9 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             365: 313
  10 Renata         Andracka             - Juliusz        Czupryniak            338: 318
  11 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Słapiński             484: 290
  12 Marta          Bajorek              - Szymon         Dąbrowski             349: 353
  13 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Rybak                 356: 323
  14 Agnieszka      Matus                - Maciej         Sancewicz             356: 443
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Maciej         Dąbrowski             416: 447
  16 Marek          Reda                 - Piotr          Latoszek              461: 203
  17 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Ulatowski             403: 335
  18 Mirosław       Uglik                - Piotr          Potoczek              464: 318
  19 Katarzyna      Bogusławska          - Mikołaj        Przybyłowicz          402: 312
  20 Marcin         Stachowski           - Grzegorz       Kulawiak              301: 405
  21 Marcin         Rogala               - Krzysztof      Zawadzki              451: 308
  22 Joanna         Kulawiak             - Karolina       Mak                   279: 305


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Monika         Lewandowska           500: 316
   2 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                383: 374
   3 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Zwoliński             509: 325
   4 Joanna         Jewtuch              - Krzysztof      Sporczyk              332: 360
   5 Zdzisław       Szota                - Małgorzata     Deszczyńska           277: 383
   6 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Kister                517: 411
   7 Kacper         Zegadło              - Piotr          Pietuchowski          417: 305
   8 Szymon         Płachta              - Renata         Andracka              457: 339
   9 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Dąbrowski             321: 318
  10 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Sancewicz             473: 311
  11 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Olek                  394: 319
  12 Andrzej        Słapiński            - Paweł          Jackowski             329: 499
  13 Dorota         Stachowska           - Marek          Reda                  384: 379
  14 Juliusz        Czupryniak           - Katarzyna      Bogusławska           425: 354
  15 Zbigniew       Rybak                - Marta          Bajorek               390: 311
  16 Grzegorz       Kulawiak             - Agnieszka      Matus                 488: 309
  17 Dariusz        Ulatowski            - Marcin         Rogala                418: 408
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Potoczek              439: 340
  19 Piotr          Latoszek             - Mikołaj        Przybyłowicz          327: 442
  20 Joanna         Kulawiak             - Marcin         Stachowski            231: 442
  21 Karolina       Mak                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Bobowski              440: 288
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Dominik        Urbacki               366: 381
   3 Szymon         Płachta              - Małgorzata     Deszczyńska           436: 456
   4 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               371: 369
   5 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Jewtuch               395: 330
   6 Monika         Lewandowska          - Joanna         Ostrowska             423: 343
   7 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Dąbrowski             447: 299
   8 Marek          Dudkiewicz           - Zdzisław       Szota                 340: 369
   9 Kamil          Kister               - Paweł          Jackowski             317: 547
  10 Juliusz        Czupryniak           - Dorota         Stachowska            372: 533
  11 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Kulawiak              519: 311
  12 Maciej         Sancewicz            - Zbigniew       Rybak                 470: 294
  13 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Reda                  387: 489
  14 Jarosław       Olek                 - Renata         Andracka              366: 305
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Ulatowski             315: 407
  16 Marcin         Rogala               - Agnieszka      Matus                 365: 309
  17 Piotr          Potoczek             - Marta          Bajorek               319: 370
  18 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marcin         Stachowski            443: 384
  19 Karolina       Mak                  - Andrzej        Słapiński             345: 324
  20 Joanna         Kulawiak             - Katarzyna      Bogusławska           209: 379
  21 Piotr          Latoszek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         434: 426
   2 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Deszczyńska           387: 410
   3 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               417: 332
   4 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              337: 347
   5 Zdzisław       Szota                - Monika         Lewandowska           357: 335
   6 Paweł          Jackowski            - Joanna         Ostrowska             275: 365
   7 Kamil          Kister               - Szymon         Płachta               392: 413
   8 Kacper         Zegadło              - Maciej         Dąbrowski             523: 299
   9 Maciej         Sancewicz            - Marek          Dudkiewicz            358: 488
  10 Joanna         Jewtuch              - Dorota         Stachowska            366: 373
  11 Szymon         Dąbrowski            - Jarosław       Olek                  267: 446
  12 Marek          Reda                 - Marta          Bajorek               439: 214
  13 Piotr          Pietuchowski         - Juliusz        Czupryniak            381: 400
  14 Katarzyna      Bogusławska          - Dariusz        Ulatowski             260: 369
  15 Zbigniew       Rybak                - Mikołaj        Przybyłowicz          415: 321
  16 Andrzej        Słapiński            - Grzegorz       Kulawiak              360: 267
  17 Renata         Andracka             - Marcin         Rogala                359: 428
  18 Joanna         Kulawiak             - Krzysztof      Zawadzki              258: 518
  19 Agnieszka      Matus                - Karolina       Mak                   373: 221
  20 Marcin         Stachowski           - Piotr          Latoszek              262: 535
  21 Piotr          Potoczek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Zwoliński             381: 331
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              358: 408
   3 Łukasz         Bobowski             - Zdzisław       Szota                 428: 326
   4 Dorota         Stachowska           - Kacper         Zegadło               274: 361
   5 Marek          Dudkiewicz           - Miłosz         Wrzałek               454: 348
   6 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Płachta               326: 284
   7 Jarosław       Olek                 - Stanisław      Rydzik                290: 545
   8 Monika         Lewandowska          - Małgorzata     Deszczyńska           386: 401
   9 Paweł          Jackowski            - Joanna         Jewtuch               382: 420
  10 Marek          Reda                 - Kamil          Kister                469: 321
  11 Maciej         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            359: 353
  12 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maciej         Sancewicz             348: 498
  13 Dariusz        Ulatowski            - Szymon         Dąbrowski             348: 496
  14 Marcin         Rogala               - Zbigniew       Rybak                 386: 294
  15 Katarzyna      Bogusławska          - Piotr          Pietuchowski          419: 372
  16 Grzegorz       Kulawiak             - Piotr          Potoczek              359: 374
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Matus                 301: 334
  18 Marta          Bajorek              - Karolina       Mak                   316: 292
  19 Renata         Andracka             - Joanna         Kulawiak              390: 213
  20 Piotr          Latoszek             - Andrzej        Słapiński             405: 365
  21 Marcin         Stachowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               384: 363
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Bobowski              332: 413
   3 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                416: 324
   4 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Zwoliński             356: 547
   5 Joanna         Ostrowska            - Zdzisław       Szota                 356: 458
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Marek          Reda                  364: 352
   7 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               372: 254
   8 Maciej         Sancewicz            - Monika         Lewandowska           391: 368
   9 Joanna         Jewtuch              - Marcin         Rogala                298: 397
  10 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            382: 414
  11 Szymon         Dąbrowski            - Jarosław       Olek                  308: 375
  12 Juliusz        Czupryniak           - Paweł          Jackowski             369: 332
  13 Kamil          Kister               - Dariusz        Ulatowski             363: 386
  14 Marta          Bajorek              - Renata         Andracka              316: 346
  15 Agnieszka      Matus                - Katarzyna      Bogusławska           310: 357
  16 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Latoszek              331: 347
  17 Mikołaj        Przybyłowicz         - Piotr          Pietuchowski          425: 420
  18 Grzegorz       Kulawiak             - Krzysztof      Zawadzki              378: 338
  19 Piotr          Potoczek             - Marcin         Stachowski            267: 353
  20 Karolina       Mak                  - Joanna         Kulawiak              347: 347
  21 Andrzej        Słapiński            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 18-05-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.80  32036  198
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.34  30367  193
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               153.65  30270  197
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             151.61  28958  191
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.03  29149  193
   8 Jakub Zaryński                 Świnoujście          150.72  10098   67
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.10  26717  178
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.00  21000  140
  11 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  12 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.79  27228  183
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.20  29196  197
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.87  22329  151
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              147.79  28523  193
  16 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  17 Marek Reda                     Dębówka              147.27  27982  190
  18 Kamil Górka                    Kraków               146.61  25363  173
  19 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.15  28884  199
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.13  27720  191
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.97  21020  145
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.78  28376  196
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.32  28143  195
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.71  21557  150
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  27 Dawid Pikul                    Poznań               143.53  27127  189
  28 Justyna Górka                  Kraków               143.45  26825  187
  29 Jan Mrozowski                  Kraków               143.23  28360  198
  30 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.06  27753  194
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            141.94  17317  122
  32 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.73  27213  192
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  34 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      141.19   4377   31
  35 Kacper Zegadło                 Warszawa             140.25  27489  196
  36 Piotr Pietuchowski             Warszawa             139.98  27436  196
  37 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  38 Robert Kamiński                Warszawa             139.86  20700  148
  39 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.64   5865   42
  40 Paweł Jackowski                Warszawa             139.41  27324  196
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  42 Sławomir Piotrowski            Deszczno             139.27   9749   70
  43 Paweł Janaś                    Wałcz                138.92   6807   49
  44 Agnieszka Krupka               Krosno               138.67   7072   51
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.09  11876   86
  46 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.72   6886   50
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             137.50  27363  199
  48 Karol Waniek                   Wrocław              137.24  15096  110
  49 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  50 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.15  16321  119
  51 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  52 Bogusław Szyszka               Oława                136.61  26502  194
  53 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.38  13911  102
  54 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  55 Kamil Kister                   Puławy               136.06  26531  195
  56 Maciej Grąbczewski             Szczecin             136.03  11971   88
  57 Szymon Płachta                 Warszawa             135.79  26207  193
  58 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  59 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  60 Joanna Jewtuch                 Warszawa             135.53  25615  189
  61 Rafał Matczak                  Milanówek            135.47  13141   97
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.84  24811  184
  63 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  64 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.32  12089   90
  65 Irena Sołdan                   Sopot                134.22  25905  193
  66 Radosław Jachna                Łódź                 134.18  19053  142
  67 Piotr Domański                 Lublin               134.05   8445   63
  68 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  133.85  21014  157
  69 Leszek Stecuła                 Bytom                133.60   8684   65
  70 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  71 Artur Irzyk                    Kraków               132.65  14194  107
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.44  26223  198
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.37  23429  177
  74 Piotr Broda                    Sandomierz           132.22  25783  195
  75 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.18  26039  197
  76 Marek Dudkiewicz               Milanówek            132.08  24963  189
  77 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.06  26015  197
  78 Maciej Perzyński               Piła                 131.98  25341  192
  79 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  80 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  81 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.99  24888  190
  82 Juliusz Czupryniak             Warszawa             130.92  23565  180
  83 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.91  25790  197
  84 Łukasz Baranowski              Gdynia               130.83  26035  199
  85 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            130.73   6406   49
  86 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.72  23007  176
  87 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  14379  110
  88 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  89 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               130.46   6262   48
  90 Michał Rogalewicz              Poznań               130.37  18773  144
  91 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.36  14209  109
  92 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  93 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.31  12901   99
  94 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.23  21878  168
  95 Artur Koszel                   Warszawa             130.15  19002  146
  96 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             130.12  19909  153
  97 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.66  16337  126
  98 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  99 Przemysław Rybicki             Otwock               129.55   8421   65
 100 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.54   8809   68
 101 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.35  14229  110
 102 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 103 Marta Bajorek                  Warszawa             129.30  22111  171
 104 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.14  24795  192
 105 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 106 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.43  12329   96
 107 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.24  23339  182
 108 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 109 Barbara Obremska               Wrocław              128.05  24586  192
 110 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.79  24535  192
 111 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.78  13672  107
 112 Radosław Więch                 Warszawa             127.67  10341   81
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 114 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             127.22  23281  183
 115 Jakub Błażejewski              Poznań               127.21  18318  144
 116 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.21  24169  190
 117 Czesław Grajewski              Białystok            127.14  25047  197
 118 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             127.13   8899   70
 119 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.07   9149   72
 120 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               126.95   7617   60
 121 Dariusz Ulatowski              Tuchola              126.82  23969  189
 122 Janusz Krupiński               Bytom                126.62  19753  156
 123 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.60  17724  140
 124 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 125 Bogdan Kozłowski               Białystok            126.45  14162  112
 126 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 127 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.11   9080   72
 128 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.02  24700  196
 129 Krzysztof Gibas                Kraków               125.43  23832  190
 130 Tomasz Lempart                 Kraków               125.42  18562  148
 131 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.39  15423  123
 132 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 133 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.15  15393  123
 134 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 135 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.12  24648  197
 136 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              124.94   5997   48
 137 Michał Szorc                   Białystok            124.61   8972   72
 138 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            124.61   9470   76
 139 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.53  24533  197
 140 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 141 Marek Rogalski                 Warszawa             124.08  19109  154
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 143 Michał Kolaj                   Ostróda              123.82   7429   60
 144 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 145 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 146 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.29  13685  111
 148 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 149 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 150 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.27   6040   49
 151 Konrad Sowula                  Kraków               122.98  11683   95
 152 Anita Bruska                   Gdynia               122.85  19041  155
 153 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 154 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.74   9451   77
 155 Andrzej Słapiński              Warszawa             122.60   5517   45
 156 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.57  23779  194
 157 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.56  12011   98
 158 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.22  15767  129
 159 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.22  10389   85
 160 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 161 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.13  13068  107
 162 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 163 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 164 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.71  23977  197
 165 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.57  10090   83
 166 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.49  23691  195
 167 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  19067  157
 168 Paweł Zbrowski                 Gdynia               121.24   7032   58
 169 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 171 Adam Janicki                   Wrocław              120.40  13485  112
 172 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.29  12510  104
 173 Stanisław Gasik                Warszawa             120.28   6976   58
 174 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 175 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.21  12742  106
 176 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 177 Anna Krynicka                  Warszawa             120.04  17166  143
 178 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.97  23635  197
 179 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       119.91  10192   85
 180 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.65  20101  168
 181 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.55  13150  110
 182 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 183 Agnieszka Walas                Kraków               119.33   7160   60
 184 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 185 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.93  23192  195
 186 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.92  17362  146
 187 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 188 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 189 Jarosław Olek                  Warszawa             118.51   9244   78
 190 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.25  12653  107
 191 Bożena Guział                  Racibórz             118.25  14072  119
 192 Marta Świątkowska              Wrocław              118.18  20681  175
 193 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 194 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 195 Teresa Zalewska                Racibórz             117.56  16928  144
 196 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 197 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 198 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.13  13938  119
 199 Anna Biegańska                 Białystok            117.06  12057  103
 200 Agnieszka Matus                Milanówek            117.02  20712  177
 201 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.93  17189  147
 202 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.91   5378   46
 203 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.79  12263  105
 204 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               116.45  17001  146
 205 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            116.31   4071   35
 206 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.10   6966   60
 207 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.88  22017  190
 209 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 210 Monika Siemaszko               Lipiany              115.62  22777  197
 211 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.58   6935   60
 212 Jakub Onoszko                  Gdynia               115.56  22303  193
 213 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 214 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 215 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 216 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.67  21787  190
 217 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 218 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 219 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 220 Dominika Worona                Police               113.93  10709   94
 221 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 222 Sławomir Długosz               Ostróda              113.86  17306  152
 223 Lucyna Śniadach                Rumia                113.33  22440  198
 224 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 225 Tomasz A. Praga                Białystok            113.24   8606   76
 226 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 227 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 228 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 229 Renata Andracka                Zwola                112.85  22457  199
 230 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          112.34   9998   89
 231 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.82  13307  119
 232 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          111.68  14407  129
 233 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 234 Paweł Morga                    Warszawa             111.61   6920   62
 235 Ewelina Gruda                  Białystok            111.57   5690   51
 236 Aleksandra Brzeska             Piastów              111.54   5800   52
 237 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.51  21521  193
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            111.17  13674  123
 239 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 240 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.56   5307   48
 241 Maria Pokorska                 Warszawa             110.40  21308  193
 242 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 243 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 244 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 245 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.73  13277  121
 246 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.71  19747  180
 247 Marcin Stachowski              Wydartowo I          109.01  20821  191
 248 Anna Arana                     Kołobrzeg            108.93  12309  113
 249 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 250 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 251 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 252 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 253 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.49   7811   72
 254 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.48   4556   42
 255 Laura Pisula                   Wrocław              108.43   8783   81
 256 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.29  20792  192
 257 Dorota Ostrowska               Białystok            108.23  16776  155
 258 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  108.19  16445  152
 259 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.11   7784   72
 260 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           107.82  21024  195
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 263 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.61  21521  200
 264 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 265 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.01  17764  166
 266 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.87   5878   55
 267 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 268 Iza Kraj                       Warszawa             106.47   3833   36
 269 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.43  13304  125
 270 Józef Burzyński                Ełk                  106.38  16489  155
 271 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 272 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 273 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 274 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 275 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.45  18138  172
 276 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 277 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.01  12391  118
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.01  12916  123
 279 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.96  19837  189
 280 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.52   5017   48
 281 Halina Mrozek                  Warszawa             104.30   4902   47
 282 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.24   4795   46
 283 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.77  19923  192
 284 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.64   6115   59
 285 Lidia Żywna                    Gdynia               103.37  13128  127
 286 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 287 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 288 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.86   9772   95
 289 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 290 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.77   4783   47
 291 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 292 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 293 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 294 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 295 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 296 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 297 Agnieszka Antos                Racibórz              99.92   7694   77
 298 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.42   5866   59
 299 Beata Kiżewska                 Świnoujście           99.04   8220   83
 300 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 301 Michał Dreczka                 Poznań                98.08   3629   37
 302 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 303 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 304 Anna Lenartowska               Gdynia                97.73  11044  113
 305 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.93   5913   61
 306 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            96.46  16687  173
 307 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 308 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 309 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 310 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 312 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.34   7830   83
 313 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 314 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.93   4321   46
 315 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           93.72   4311   46
 316 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.86   5479   59
 317 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.11  18422  200
 318 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 319 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 320 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 321 Paulina Naplocha               Racibórz              88.19   5027   57
 322 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.69  12365  141
 323 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   87.45   2886   33
 324 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 325 Artur Kwiatkowski              Radomsko              86.81   6858   79
 326 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 327 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 328 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 329 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 330 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 331 Teresa Balewska                Reda                  81.33   8133  100
 332 Marcin Kurowski                Racibórz              81.02   7859   97
 333 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 334 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 335 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 336 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              65.64  13128  200
 338 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 18-05-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   4 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.00   3408   24
  12 Mateusz Królikowski            Wrocław              139.00   3336   24
  13 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  14 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  15 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  16 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         130.00   3120   24
  17 Marcin Rogala                  Warszawa             127.25   3054   24
  18 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  19 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  20 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  21 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             124.12   2979   24
  22 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  23 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  24 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  25 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  26 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  27 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  28 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  30 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  31 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  32 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  33 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  34 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  35 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  36 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  37 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  38 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  39 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  40 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  41 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  42 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  43 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  44 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  45 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.62   2463   24
  46 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  47 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  48 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  49 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           96.58   2318   24
  50 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  51 Miłosz Meller                  Poznań               115.35   2653   23
  52 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  53 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  54 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  55 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  56 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  57 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  58 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  59 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  60 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  61 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  62 Piotr Ozimek                   Sochaczew             73.87   1699   23
  63 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  64 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  65 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  66 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  67 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             85.91   1890   22
  68 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  69 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  70 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  71 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  72 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  73 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  74 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  75 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  76 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             67.18   1478   22
  77 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  78 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  79 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  80 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  81 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  82 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  83 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  84 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  85 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  86 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  87 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  88 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  89 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  90 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  91 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  92 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  93 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  94 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  95 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  96 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  97 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  98 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  99 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
 100 Piotr Rosół                    Warszawa             140.79   1971   14
 101 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
 102 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
 103 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
 104 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
 105 Magdalena Kublik               Warszawa             115.08   1496   13
 106 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
 107 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 108 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 109 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 110 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 111 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 112 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            146.50   1758   12
 113 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 114 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 115 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 116 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 117 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  132.50   1590   12
 118 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 119 Monika Lewandowska             Warszawa             131.67   1580   12
 120 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 121 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 122 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 123 Tomasz Łapka                   Opole                124.42   1493   12
 124 Tomasz Polański                Ciechanów            124.33   1492   12
 125 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 126 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 127 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 128 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 129 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 130 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 131 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 132 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 133 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 134 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 135 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 136 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 137 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 138 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 139 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 140 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 141 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 142 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 143 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 144 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 145 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 146 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 147 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 148 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  102.42   1229   12
 149 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 150 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 151 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 152 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 153 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 154 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 155 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 156 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 157 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 158 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 159 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 160 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 161 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 162 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 163 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 164 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 165 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 166 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 167 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 168 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 169 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 170 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 171 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 172 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 173 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 174 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 175 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 176 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 177 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 178 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 179 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 180 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 181 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 182 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 183 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 184 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 185 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 186 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 187 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 188 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 189 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 190 Iwona Duźniak                  Dębica               111.55   1227   11
 191 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 192 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 193 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 194 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 195 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 196 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 197 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 198 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 199 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 200 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 201 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 202 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 203 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 204 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 205 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 206 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 207 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 208 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 209 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 210 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 211 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 212 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 213 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 214 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 215 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 216 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 217 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 218 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 219 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 220 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 221 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 222 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 223 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 224 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 225 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 226 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 227 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 228 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 229 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 230 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 231 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 232 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 233 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 234 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 235 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 236 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 237 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 238 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 239 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 240 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 241 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 242 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 243 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 244 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 245 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 246 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 247 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 248 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 249 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 250 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 251 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 252 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 253 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 254 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 255 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 256 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 257 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 258 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 259 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 260 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 261 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 262 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 263 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 264 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 265 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 266 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 267 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 268 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 269 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 270 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 271 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 272 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 273 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 274 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 275 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 276 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 277 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 278 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 279 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 280 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 281 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 282 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 283 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 284 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 285 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 286 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 287 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 288 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 289 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 290 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 291 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 292 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 293 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 294 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 295 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 296 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 297 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 298 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 299 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 300 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 301 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 302 Justyna Czupryńska             Świnoujście          100.00    400    4
 303 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 304 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 305 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 306 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 307 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 308 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 309 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 310 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 311 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 312 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 313 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 314 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 315 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 316 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 317 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 318 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 319 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 320 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 321 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 322 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 323 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie