Łódź24
kwietnia
Łódź 24-25 kwietnia XIII-lecie Polskiej Federacji Scrabble
Piastów 1
maja
Piastów 1 maja XIV Mistrzostwa Piastowa
Kutno14
maja
Kutno 14 maja VIII Mistrzostwa Polski Gimnazjów
Michał Makowski mistrzem Piastowa01 maja 2010 — XIV Mistrzostwa PiastowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIV Mistrzostwa PiastowaPiastów, 01 maja 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Makowski mistrzem PiastowaCzy można grać rzadko i zachowywać wysoką formę? Okazuje się, że tak. Znakomitym przykładem potwierdzającym tę tezę jest Marcin Mroziuk. Od kilku lat bierze udział w dwóch, trzech turniejach w roku i zawsze stanowi zagrożenie dla najlepszych. W Piastowie było tak samo. Prowadzący po przedostatniej rundzie Michał Makowski musiał się zmierzyć z Marcinem, który wspaniale finiszował. Ostatecznie Michał utrzymał przewagę i został nowym mistrzem Piastowa. Tytuł wicemistrzowski zdobył Tomasz Zwoliński, a na najniższym pudle stanął Marcin Mroziuk. W turnieju wzięło udział 35 osób. Wszyscy wyjechali z nagrodami i upominkami, a to dzięki staraniom i zabiegom najlepszej piastowianki w tym turnieju, Katarzyny Bogusławskiej.

Wielkie podziękowania dla sponsorów:
TESCO PIASTÓW
DELIKATESY ABC
sponsorzy prywatni
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Piastowa
XII Otwarte Mistrzostwa Piastowa
XI Mistrzostwa Piastowa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7
- system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekSzkoła Podstawowa nr.1 im. Stanisława Staszica
Piastów, ul. Brandta 22

Uwaga: wejście do szkoły i na parking od ul. Dworcowej, 800 m. od dworca kolejowego.
Obrońca tytułuMiłosz Wrzałek
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 1 maja (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
NagrodyNagrody rzeczowe i upominki
Puchary dla najlepszych
OrganizatorzyAndrzej Lożyński
tel. 602 278 365


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Piastowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Makowski             Warszawa               143.57      7.0     3251     1242      937
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.22      6.0     2953     1159      435
  3 Marcin          Mroziuk              Warszawa               145.41      5.0     3211     1059      805
  4 Marek           Rogalski             Warszawa               117.33      5.0     2986      942      739
  5 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.28      5.0     2872     1004      333
  6 Marek           Reda                 Wołomin                136.24      5.0     2808     1022       88
  7 Rafał           Matczak              Milanówek              125.00      5.0     2679      957      383
  8 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.80      4.5     2621      966      109
  9 Kamil           Kister               Puławy                 121.32      4.0     2907      907      514
 10 Paweł           Jackowski            Warszawa               136.04      4.0     2905      890      453
 11 Magdalena       Kublik               Warszawa               112.80      4.0     2760      851      217
 12 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              118.17      4.0     2672      912      221
 13 Stanisław       Gasik                Warszawa               115.34      4.0     2630      916      -84
 14 Bogdan          Pokojski             Brwinów                107.83      4.0     2604      898      -87
 15 Szymon          Płachta              Warszawa               125.31      4.0     2597      943     -193
 16 Piotr           Pietuchowski         Białystok              135.70      4.0     2559      938       23
 17 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.75      4.0     2548      870      146
 18 Michał          Musielak             Bydgoszcz              129.76      3.0     2907      730      683
 19 Beata           Piotrowska           Łódźź                   112.67      3.0     2696      774      216
 20 Mirosław        Uglik                Warszawa               131.57      3.0     2640      833      -58
 21 Andrzej         Kroc                 Łódźź                   114.50      3.0     2602      757      186
 22 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.45      3.0     2560      777      -15
 23 Piotr           Broda                Sandomierz             111.39      3.0     2534      758       68
 24 Urszula         Solarska             Łódźź                   102.50      3.0     2501      738       57
 25 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      3.0     2397      728       13
 26 Adam            Janicki              Łódźź                   110.36      3.0     2336      783     -261
 27 Robert          Kamiński             Warszawa               125.34      2.5     2602      714     -108
 28 Kamila          Zacharuk             Zabrze                 100.00      2.5     2099      600     -316
 29 Zbigniew        Rybak                Warszawa               108.35      2.0     2332      713     -321
 30 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      2.0     2294      656     -254
 31 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      2.0     2273      640       25
 32 Grzegorz        Sarnacki             Piastów                100.00      2.0     1797      601     -533
 33 Roman           Figiel               Zawichost              112.58      1.0     2040      579    -1315
 34 Marcin          Wójcicki             Piastów                100.00      0.0      901      415    -2155
 35 Jakub           Michalski            Piastów                100.00      0.0       65       71     -651
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Piastowa



	Marcin Mroziuk 145.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Rogalski              117.33 +  438: 332  167
    2     6 Piotr          Pietuchowski          135.70 +  500: 263  186
    3     3 Tomasz         Zwoliński             143.22 -  411: 452   93
    4     4 Zbigniew       Rybak                 108.35 +  402: 270  158
    5     2 Marek          Reda                  136.24 +  483: 344  186
    6     2 Szymon         Płachta               125.31 +  535: 298  175
    7     1 Michał         Makowski              143.57 -  442: 447   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  /  7 151.29




	Miłosz Wrzałek 144.28 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Gasik                 115.34 -  365: 386   65
    2    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  378: 269  150
    3     8 Andrzej        Rechowicz             121.45 +  410: 393  171
    4     8 Robert         Kamiński              125.34 +  537: 323  175
    5     3 Szymon         Płachta               125.31 -  368: 387   75
    6     6 Mirosław       Uglik                 131.57 +  454: 422  182
    7     3 Paweł          Jackowski             136.04 +  360: 359  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  /  7 143.43




	Michał Makowski 143.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Kroc                  114.50 +  382: 378  164
    2     3 Rafał          Wesołowski            120.80 +  593: 253  171
    3     2 Szymon         Płachta               125.31 +  454: 233  175
    4     1 Bogdan         Pokojski              107.83 +  519: 305  158
    5     1 Tomasz         Zwoliński             143.22 +  486: 373  193
    6     1 Piotr          Pietuchowski          135.70 +  370: 330  186
    7     1 Marcin         Mroziuk               145.41 +  447: 442  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  /  7 177.43




	Tomasz Zwoliński 143.22 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Magdalena      Kublik                112.80 +  362: 343  163
    2     7 Mirosław       Uglik                 131.57 +  429: 347  182
    3     3 Marcin         Mroziuk               145.41 +  452: 411  195
    4     3 Krzysztof      Sporczyk              118.17 +  405: 353  168
    5     1 Michał         Makowski              143.57 -  373: 486   94
    6     4 Kamil          Kister                121.32 +  440: 253  171
    7     2 Marek          Reda                  136.24 +  492: 325  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  /  7 165.57




	Marek Reda 136.24 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Piotrowska            112.67 +  434: 385  163
    2     8 Andrzej        Rechowicz             121.45 +  434: 331  171
    3     4 Zbigniew       Rybak                 108.35 +  420: 298  158
    4     2 Kamil          Kister                121.32 +  491: 381  171
    5     2 Marcin         Mroziuk               145.41 -  344: 483   95
    6     3 Rafał          Wesołowski            120.80 +  360: 350  171
    7     2 Tomasz         Zwoliński             143.22 -  325: 492   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  /  7 146.00




	Paweł Jackowski 136.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Roman          Figiel                112.58 -  378: 379   63
    2    11 Adam           Janicki               110.36 +  454: 319  160
    3     6 Grzegorz       Pukniel               121.75 +  381: 359  172
    4     6 Szymon         Płachta               125.31 -  420: 456   75
    5     8 Zbigniew       Rybak                 108.35 +  427: 285  158
    6     5 Krzysztof      Sporczyk              118.17 +  486: 294  168
    7     3 Miłosz         Wrzałek               144.28 -  359: 360   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  /  7 127.14




	Piotr Pietuchowski 135.70 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Broda                 111.39 +  374: 361  161
    2     6 Marcin         Mroziuk               145.41 -  263: 500   95
    3    11 Magdalena      Kublik                112.80 +  414: 335  163
    4     5 Mirosław       Uglik                 131.57 +  416: 300  182
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              118.17 +  463: 286  168
    6     1 Michał         Makowski              143.57 -  330: 370   94
    7     5 Rafał          Matczak               125.00 -  299: 384   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  /  7 134.00




	Mirosław Uglik 131.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adam           Janicki               110.36 +  438: 325  160
    2     7 Tomasz         Zwoliński             143.22 -  347: 429   93
    3     7 Beata          Piotrowska            112.67 +  437: 366  163
    4     5 Piotr          Pietuchowski          135.70 -  300: 416   86
    5     9 Grzegorz       Pukniel               121.75 +  370: 341  172
    6     6 Miłosz         Wrzałek               144.28 -  422: 454   94
    7     9 Stanisław      Gasik                 115.34 -  326: 367   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     833  /  7 119.00




	Michał Musielak 129.76 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Rybak                 108.35 -  326: 454   58
    2    10 Beata          Piotrowska            112.67 -  282: 320   63
    3    17 Marcin         Wójcicki              100.00 +  511: 130  150
    4    11 Stanisław      Gasik                 115.34 -  437: 477   65
    5    13 Roman          Figiel                112.58 +  685: 116  163
    6    10 Adam           Janicki               110.36 +  333: 308  160
    7     7 Kamil          Kister                121.32 -  333: 419   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  7 104.29




	Robert Kamiński 125.34 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bogdan         Pokojski              107.83 -  234: 444   58
    2    15 Urszula        Solarska              102.50 +  389: 271  153
    3    12 Rafał          Wesołowski            120.80 =  364: 364  121
    4     8 Miłosz         Wrzałek               144.28 -  323: 537   94
    5    11 Piotr          Broda                 111.39 -  330: 375   61
    6    12 Andrzej        Kroc                  114.50 -  360: 444   64
    7    16 Roman          Figiel                112.58 +  602: 275  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     714  /  7 102.00




	Szymon Płachta 125.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Urszula        Solarska              102.50 +  418: 354  153
    2     9 Kamila         Zacharuk              100.00 +  390: 243  150
    3     2 Michał         Makowski              143.57 -  233: 454   94
    4     6 Paweł          Jackowski             136.04 +  456: 420  186
    5     3 Miłosz         Wrzałek               144.28 +  387: 368  194
    6     2 Marcin         Mroziuk               145.41 -  298: 535   95
    7     6 Rafał          Wesołowski            120.80 -  415: 416   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     943  /  7 134.71




	Rafał Matczak 125.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  311: 382   50
    2    12 Andrzej        Kroc                  114.50 +  344: 329  164
    3     9 Stanisław      Gasik                 115.34 +  440: 276  165
    4     9 Kamila         Zacharuk              100.00 +  507: 265  150
    5     5 Rafał          Wesołowski            120.80 -  304: 381   71
    6     9 Andrzej        Rechowicz             121.45 +  389: 364  171
    7     5 Piotr          Pietuchowski          135.70 +  384: 299  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     957  /  7 136.71




	Grzegorz Pukniel 121.75 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  407: 287  150
    2     1 Kamil          Kister                121.32 -  299: 410   71
    3     6 Paweł          Jackowski             136.04 -  359: 381   86
    4    13 Adam           Janicki               110.36 +  341: 270  160
    5     9 Mirosław       Uglik                 131.57 -  341: 370   82
    6    13 Jacek          Cichecki              100.00 +  385: 318  150
    7    11 Andrzej        Rechowicz             121.45 +  416: 366  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     870  /  7 124.29




	Andrzej Rechowicz 121.45 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jacek          Cichecki              100.00 +  334: 272  150
    2     8 Marek          Reda                  136.24 -  331: 434   86
    3     8 Miłosz         Wrzałek               144.28 -  393: 410   94
    4    15 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  397: 352  150
    5    12 Kamila         Zacharuk              100.00 +  375: 302  150
    6     9 Rafał          Matczak               125.00 -  364: 389   75
    7    11 Grzegorz       Pukniel               121.75 -  366: 416   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     777  /  7 111.00




	Kamil Kister 121.32 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jakub          Michalski             100.00 +  716:  65  150
    2     1 Grzegorz       Pukniel               121.75 +  410: 299  172
    3     1 Krzysztof      Sporczyk              118.17 -  337: 401   68
    4     2 Marek          Reda                  136.24 -  381: 491   86
    5     6 Bogdan         Pokojski              107.83 +  391: 364  158
    6     4 Tomasz         Zwoliński             143.22 -  253: 440   93
    7     7 Michał         Musielak              129.76 +  419: 333  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     907  /  7 129.57




	Rafał Wesołowski 120.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Sarnacki              100.00 +  462: 183  150
    2     3 Michał         Makowski              143.57 -  253: 593   94
    3    12 Robert         Kamiński              125.34 =  364: 364  125
    4     7 Piotr          Broda                 111.39 +  395: 293  161
    5     5 Rafał          Matczak               125.00 +  381: 304  175
    6     3 Marek          Reda                  136.24 -  350: 360   86
    7     6 Szymon         Płachta               125.31 +  416: 415  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     966  /  7 138.00




	Krzysztof Sporczyk 118.17 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Wójcicki              100.00 +  509:  79  150
    2     2 Stanisław      Gasik                 115.34 +  357: 354  165
    3     1 Kamil          Kister                121.32 +  401: 337  171
    4     3 Tomasz         Zwoliński             143.22 -  353: 405   93
    5     4 Piotr          Pietuchowski          135.70 -  286: 463   86
    6     5 Paweł          Jackowski             136.04 -  294: 486   86
    7    10 Piotr          Broda                 111.39 +  472: 327  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  /  7 130.29




	Marek Rogalski 117.33 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Mroziuk               145.41 -  332: 438   95
    2    17 Marcin         Wójcicki              100.00 +  558: 136  150
    3     5 Bogdan         Pokojski              107.83 -  344: 388   58
    4    10 Roman          Figiel                112.58 +  425: 299  163
    5     7 Urszula        Solarska              102.50 +  393: 325  153
    6     7 Stanisław      Gasik                 115.34 +  436: 362  165
    7     4 Bogdan         Pokojski              107.83 +  498: 299  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     942  /  7 134.57




	Stanisław Gasik 115.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               144.28 +  386: 365  194
    2     2 Krzysztof      Sporczyk              118.17 -  354: 357   68
    3     9 Rafał          Matczak               125.00 -  276: 440   75
    4    11 Michał         Musielak              129.76 +  477: 437  180
    5    10 Jacek          Cichecki              100.00 +  408: 353  150
    6     7 Marek          Rogalski              117.33 -  362: 436   67
    7     9 Mirosław       Uglik                 131.57 +  367: 326  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  /  7 130.86




	Andrzej Kroc 114.50 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Makowski              143.57 -  378: 382   94
    2    12 Rafał          Matczak               125.00 -  329: 344   75
    3    14 Jacek          Cichecki              100.00 -  321: 347   50
    4    16 Grzegorz       Sarnacki              100.00 +  436: 304  150
    5    14 Sylwia         Buks                  100.00 +  411: 265  150
    6    12 Robert         Kamiński              125.34 +  444: 360  175
    7     8 Magdalena      Kublik                112.80 -  283: 414   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  7 108.14




	Magdalena Kublik 112.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             143.22 -  343: 362   93
    2    16 Grzegorz       Sarnacki              100.00 +  385: 355  150
    3    11 Piotr          Pietuchowski          135.70 -  335: 414   86
    4    14 Jacek          Cichecki              100.00 -  351: 369   50
    5    16 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  502: 348  150
    6    11 Zbigniew       Rybak                 108.35 +  430: 412  158
    7     8 Andrzej        Kroc                  114.50 +  414: 283  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  /  7 121.57




	Beata Piotrowska 112.67 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  136.24 -  385: 434   86
    2    10 Michał         Musielak              129.76 +  320: 282  180
    3     7 Mirosław       Uglik                 131.57 -  366: 437   82
    4    12 Urszula        Solarska              102.50 -  344: 402   53
    5    15 Adam           Janicki               110.36 -  368: 396   60
    6    15 Roman          Figiel                112.58 +  481: 293  163
    7    12 Kamila         Zacharuk              100.00 +  432: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  /  7 110.57




	Roman Figiel 112.58 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             136.04 +  379: 378  186
    2     5 Bogdan         Pokojski              107.83 -  331: 424   58
    3    13 Kamila         Zacharuk              100.00 -  347: 360   50
    4    10 Marek          Rogalski              117.33 -  299: 425   67
    5    13 Michał         Musielak              129.76 -  116: 685   80
    6    15 Beata          Piotrowska            112.67 -  293: 481   63
    7    16 Robert         Kamiński              125.34 -  275: 602   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     579  /  7  82.71




	Piotr Broda 111.39 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Pietuchowski          135.70 -  361: 374   86
    2    14 Jacek          Cichecki              100.00 +  375: 305  150
    3    10 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  429: 210  150
    4     7 Rafał          Wesołowski            120.80 -  293: 395   71
    5    11 Robert         Kamiński              125.34 +  375: 330  175
    6     8 Bogdan         Pokojski              107.83 -  374: 380   58
    7    10 Krzysztof      Sporczyk              118.17 -  327: 472   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  /  7 108.29




	Adam Janicki 110.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mirosław       Uglik                 131.57 -  325: 438   82
    2    11 Paweł          Jackowski             136.04 -  319: 454   86
    3    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  344: 333  150
    4    13 Grzegorz       Pukniel               121.75 -  270: 341   72
    5    15 Beata          Piotrowska            112.67 +  396: 368  163
    6    10 Michał         Musielak              129.76 -  308: 333   80
    7    15 Jacek          Cichecki              100.00 +  374: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     783  /  7 111.86




	Zbigniew Rybak 108.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Musielak              129.76 +  454: 326  180
    2     4 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  311: 245  150
    3     4 Marek          Reda                  136.24 -  298: 420   86
    4     4 Marcin         Mroziuk               145.41 -  270: 402   95
    5     8 Paweł          Jackowski             136.04 -  285: 427   86
    6    11 Magdalena      Kublik                112.80 -  412: 430   63
    7    13 Urszula        Solarska              102.50 -  302: 403   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  /  7 101.86




	Bogdan Pokojski 107.83 Brwinów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Kamiński              125.34 +  444: 234  175
    2     5 Roman          Figiel                112.58 +  424: 331  163
    3     5 Marek          Rogalski              117.33 +  388: 344  167
    4     1 Michał         Makowski              143.57 -  305: 519   94
    5     6 Kamil          Kister                121.32 -  364: 391   71
    6     8 Piotr          Broda                 111.39 +  380: 374  161
    7     4 Marek          Rogalski              117.33 -  299: 498   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  7 128.29




	Urszula Solarska 102.50 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Szymon         Płachta               125.31 -  354: 418   75
    2    15 Robert         Kamiński              125.34 -  271: 389   75
    3    16 Grzegorz       Sarnacki              100.00 +  382: 205  150
    4    12 Beata          Piotrowska            112.67 +  402: 344  163
    5     7 Marek          Rogalski              117.33 -  325: 393   67
    6    14 Kamila         Zacharuk              100.00 -  364: 393   50
    7    13 Zbigniew       Rybak                 108.35 +  403: 302  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  /  7 105.43




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Matczak               125.00 +  382: 311  175
    2     4 Zbigniew       Rybak                 108.35 -  245: 311   58
    3    10 Piotr          Broda                 111.39 -  210: 429   61
    4    15 Andrzej        Rechowicz             121.45 -  352: 397   71
    5    16 Magdalena      Kublik                112.80 -  348: 502   63
    6    17 Marcin         Wójcicki              100.00 +  433: 145  150
    7    14 Sylwia         Buks                  100.00 +  427: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     728  /  7 104.00




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Pukniel               121.75 -  287: 407   72
    2    13 Miłosz         Wrzałek               144.28 -  269: 378   94
    3    15 Adam           Janicki               110.36 -  333: 344   60
    4    17 Marcin         Wójcicki              100.00 +  451: 125  150
    5    14 Andrzej        Kroc                  114.50 -  265: 411   64
    6    16 Grzegorz       Sarnacki              100.00 +  379: 156  150
    7    14 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  289: 427   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     640  /  7  91.43




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rechowicz             121.45 -  272: 334   71
    2    14 Piotr          Broda                 111.39 -  305: 375   61
    3    14 Andrzej        Kroc                  114.50 +  347: 321  164
    4    14 Magdalena      Kublik                112.80 +  369: 351  163
    5    10 Stanisław      Gasik                 115.34 -  353: 408   65
    6    13 Grzegorz       Pukniel               121.75 -  318: 385   72
    7    15 Adam           Janicki               110.36 -  330: 374   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     656  /  7  93.71




	Jakub Michalski 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kamil          Kister                121.32 -   65: 716   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00




	Grzegorz  Sarnacki 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            120.80 -  183: 462   71
    2    16 Magdalena      Kublik                112.80 -  355: 385   63
    3    16 Urszula        Solarska              102.50 -  205: 382   53
    4    16 Andrzej        Kroc                  114.50 -  304: 436   64
    5    17 Marcin         Wójcicki              100.00 +  311: 118  150
    6    16 Sylwia         Buks                  100.00 -  156: 379   50
    7    17 Marcin         Wójcicki              100.00 +  283: 168  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     601  /  7  85.86




	Marcin Wójcicki 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              118.17 -   79: 509   68
    2    17 Marek          Rogalski              117.33 -  136: 558   67
    3    17 Michał         Musielak              129.76 -  130: 511   80
    4    17 Sylwia         Buks                  100.00 -  125: 451   50
    5    17 Grzegorz       Sarnacki              100.00 -  118: 311   50
    6    17 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  145: 433   50
    7    17 Grzegorz       Sarnacki              100.00 -  168: 283   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     415  /  7  59.29




	Kamila Zacharuk 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 PAUZA
    2     9 Szymon         Płachta               125.31 -  243: 390   75
    3    13 Roman          Figiel                112.58 +  360: 347  163
    4     9 Rafał          Matczak               125.00 -  265: 507   75
    5    12 Andrzej        Rechowicz             121.45 -  302: 375   71
    6    14 Urszula        Solarska              102.50 +  393: 364  153
    7    12 Beata          Piotrowska            112.67 -  236: 432   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  6 100.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Piastowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Marek          Rogalski              438: 332
   2 Stanisław      Gasik                - Miłosz         Wrzałek               386: 365
   3 Michał         Makowski             - Andrzej        Kroc                  382: 378
   4 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Zwoliński             343: 362
   5 Marek          Reda                 - Beata          Piotrowska            434: 385
   6 Roman          Figiel               - Paweł          Jackowski             379: 378
   7 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          Broda                 374: 361
   8 Adam           Janicki              - Mirosław       Uglik                 325: 438
   9 Michał         Musielak             - Zbigniew       Rybak                 326: 454
  10 Bogdan         Pokojski             - Robert         Kamiński              444: 234
  11 Szymon         Płachta              - Urszula        Solarska              418: 354
  12 Katarzyna      Bogusławska          - Rafał          Matczak               382: 311
  13 Grzegorz       Pukniel              - Sylwia         Buks                  407: 287
  14 Jacek          Cichecki             - Andrzej        Rechowicz             272: 334
  15 Kamil          Kister               - Jakub          Michalski             716:  65
  16 Grzegorz       Sarnacki             - Rafał          Wesołowski            183: 462
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Wójcicki              509:  79
  18 Kamila         Zacharuk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Kister                299: 410
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Gasik                 357: 354
   3 Rafał          Wesołowski           - Michał         Makowski              253: 593
   4 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Bogusławska           311: 245
   5 Bogdan         Pokojski             - Roman          Figiel                424: 331
   6 Marcin         Mroziuk              - Piotr          Pietuchowski          500: 263
   7 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             347: 429
   8 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Reda                  331: 434
   9 Kamila         Zacharuk             - Szymon         Płachta               243: 390
  10 Beata          Piotrowska           - Michał         Musielak              320: 282
  11 Paweł          Jackowski            - Adam           Janicki               454: 319
  12 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Matczak               329: 344
  13 Miłosz         Wrzałek              - Sylwia         Buks                  378: 269
  14 Piotr          Broda                - Jacek          Cichecki              375: 305
  15 Urszula        Solarska             - Robert         Kamiński              271: 389
  16 Grzegorz       Sarnacki             - Magdalena      Kublik                355: 385
  17 Marcin         Wójcicki             - Marek          Rogalski              136: 558


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              337: 401
   2 Szymon         Płachta              - Michał         Makowski              233: 454
   3 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Mroziuk               452: 411
   4 Marek          Reda                 - Zbigniew       Rybak                 420: 298
   5 Marek          Rogalski             - Bogdan         Pokojski              344: 388
   6 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               381: 359
   7 Beata          Piotrowska           - Mirosław       Uglik                 366: 437
   8 Andrzej        Rechowicz            - Miłosz         Wrzałek               393: 410
   9 Rafał          Matczak              - Stanisław      Gasik                 440: 276
  10 Piotr          Broda                - Katarzyna      Bogusławska           429: 210
  11 Magdalena      Kublik               - Piotr          Pietuchowski          335: 414
  12 Robert         Kamiński             - Rafał          Wesołowski            364: 364
  13 Roman          Figiel               - Kamila         Zacharuk              347: 360
  14 Jacek          Cichecki             - Andrzej        Kroc                  347: 321
  15 Sylwia         Buks                 - Adam           Janicki               333: 344
  16 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Sarnacki              382: 205
  17 Marcin         Wójcicki             - Michał         Musielak              130: 511


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Bogdan         Pokojski              519: 305
   2 Kamil          Kister               - Marek          Reda                  381: 491
   3 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              405: 353
   4 Zbigniew       Rybak                - Marcin         Mroziuk               270: 402
   5 Mirosław       Uglik                - Piotr          Pietuchowski          300: 416
   6 Szymon         Płachta              - Paweł          Jackowski             456: 420
   7 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Broda                 395: 293
   8 Robert         Kamiński             - Miłosz         Wrzałek               323: 537
   9 Rafał          Matczak              - Kamila         Zacharuk              507: 265
  10 Marek          Rogalski             - Roman          Figiel                425: 299
  11 Stanisław      Gasik                - Michał         Musielak              477: 437
  12 Urszula        Solarska             - Beata          Piotrowska            402: 344
  13 Adam           Janicki              - Grzegorz       Pukniel               270: 341
  14 Jacek          Cichecki             - Magdalena      Kublik                369: 351
  15 Katarzyna      Bogusławska          - Andrzej        Rechowicz             352: 397
  16 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Sarnacki              436: 304
  17 Sylwia         Buks                 - Marcin         Wójcicki              451: 125


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Tomasz         Zwoliński             486: 373
   2 Marek          Reda                 - Marcin         Mroziuk               344: 483
   3 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Płachta               368: 387
   4 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Sporczyk              463: 286
   5 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Matczak               381: 304
   6 Bogdan         Pokojski             - Kamil          Kister                364: 391
   7 Marek          Rogalski             - Urszula        Solarska              393: 325
   8 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Rybak                 427: 285
   9 Grzegorz       Pukniel              - Mirosław       Uglik                 341: 370
  10 Stanisław      Gasik                - Jacek          Cichecki              408: 353
  11 Robert         Kamiński             - Piotr          Broda                 330: 375
  12 Kamila         Zacharuk             - Andrzej        Rechowicz             302: 375
  13 Michał         Musielak             - Roman          Figiel                685: 116
  14 Sylwia         Buks                 - Andrzej        Kroc                  265: 411
  15 Beata          Piotrowska           - Adam           Janicki               368: 396
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Magdalena      Kublik                348: 502
  17 Marcin         Wójcicki             - Grzegorz       Sarnacki              118: 311


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Makowski              330: 370
   2 Marcin         Mroziuk              - Szymon         Płachta               535: 298
   3 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  350: 360
   4 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                440: 253
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             294: 486
   6 Miłosz         Wrzałek              - Mirosław       Uglik                 454: 422
   7 Marek          Rogalski             - Stanisław      Gasik                 436: 362
   8 Piotr          Broda                - Bogdan         Pokojski              374: 380
   9 Rafał          Matczak              - Andrzej        Rechowicz             389: 364
  10 Adam           Janicki              - Michał         Musielak              308: 333
  11 Magdalena      Kublik               - Zbigniew       Rybak                 430: 412
  12 Andrzej        Kroc                 - Robert         Kamiński              444: 360
  13 Grzegorz       Pukniel              - Jacek          Cichecki              385: 318
  14 Kamila         Zacharuk             - Urszula        Solarska              393: 364
  15 Roman          Figiel               - Beata          Piotrowska            293: 481
  16 Grzegorz       Sarnacki             - Sylwia         Buks                  156: 379
  17 Marcin         Wójcicki             - Katarzyna      Bogusławska           145: 433


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Marcin         Mroziuk               447: 442
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  492: 325
   3 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               359: 360
   4 Bogdan         Pokojski             - Marek          Rogalski              299: 498
   5 Rafał          Matczak              - Piotr          Pietuchowski          384: 299
   6 Szymon         Płachta              - Rafał          Wesołowski            415: 416
   7 Michał         Musielak             - Kamil          Kister                333: 419
   8 Andrzej        Kroc                 - Magdalena      Kublik                283: 414
   9 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Gasik                 326: 367
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 472: 327
  11 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Pukniel               366: 416
  12 Beata          Piotrowska           - Kamila         Zacharuk              432: 236
  13 Zbigniew       Rybak                - Urszula        Solarska              302: 403
  14 Katarzyna      Bogusławska          - Sylwia         Buks                  427: 289
  15 Adam           Janicki              - Jacek          Cichecki              374: 330
  16 Robert         Kamiński             - Roman          Figiel                602: 275
  17 Grzegorz       Sarnacki             - Marcin         Wójcicki              283: 168
Lista rankingowa na dzień 01-05-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.98  27356  180
   2 Krzysztof Obremski             Legnica              147.45  27425  186
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.86  13419   92
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             145.66  27384  188
   5 Michał Makowski                Warszawa             145.06  23065  159
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.72  27787  192
   7 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.21  28554  198
   8 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
   9 Kamil Górka                    Kraków               143.17  25341  177
  10 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.11  28479  199
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.08  28473  199
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             142.94  11149   78
  13 Bartosz Morawski               Gliwice              142.49  26930  189
  14 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.29  27746  195
  15 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  16 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.11  28279  199
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.33  27842  197
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               138.49  25760  186
  19 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.49  26451  191
  20 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  21 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.18  25563  185
  22 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  23 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.15  26745  195
  24 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  137.04  16582  121
  25 Justyna Górka                  Kraków               136.78  26125  191
  26 Jan Kozłowski                  Kraków               136.40  12685   93
  27 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.09  23951  176
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.94  12099   89
  30 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.71  24564  181
  31 Marek Reda                     Wołomin              135.70  26326  194
  32 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.69   9770   72
  33 Paweł Jackowski                Warszawa             135.67  25642  189
  34 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.64  26585  196
  35 Andrzej Oleksiak               Ostróda              135.54  11250   83
  36 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  37 Marek Salamon                  Bytom                134.19   6441   48
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.11  25615  191
  39 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.97  22239  166
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.66  25931  194
  41 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     133.56  17096  128
  42 Karol Waniek                   Wrocław              133.52  14821  111
  43 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.52  20295  152
  44 Maciej Michalak                Łódź                 133.34  14401  108
  45 Sławomir Kucia                 Krosno               133.31  12531   94
  46 Bogusław Szyszka               Oława                133.16  20240  152
  47 Łukasz Bobowski                Suchedniów           132.99  24072  181
  48 Przemysław Herdzina            Kraków               132.83  26433  199
  49 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.74  25486  192
  50 Radosław Jachna                Łódź                 132.56  25981  196
  51 Grzegorz Święcki               Białystok            132.00   4884   37
  52 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.95  14382  109
  53 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.64  25406  193
  55 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.42   7754   59
  56 Paweł Janaś                    Głogów               131.39  23518  179
  57 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.31  17333  132
  58 Wojciech Sołdan                Rumia                131.14  23605  180
  59 Marcin Figiel                  Kraków               130.70   6535   50
  60 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.53  25454  195
  61 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  62 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.77  25824  199
  63 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.76   8694   67
  64 Irena Sołdan                   Rumia                129.76  25562  197
  65 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  129.63  19056  147
  66 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  67 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   5048   39
  68 Maciej Perzyński               Piła                 129.37  17982  139
  69 Patryk Gadus                   Pszczew              129.24  13829  107
  70 Mateusz Borsuk                 Reda                 128.99  12641   98
  71 Weronika Rudnicka              Ustka                128.18  25637  200
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  73 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  74 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  75 Artur Irzyk                    Kraków               127.34   9423   74
  76 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  77 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.32  17443  137
  78 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  79 Andrzej Kowalski               Gdańsk               126.95   6982   55
  80 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.86  14843  117
  81 Michał Musielak                Bydgoszcz            126.84   7737   61
  82 Kuba Koisar                    Warszawa             126.82  16486  130
  83 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.70   8489   67
  84 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.46  25293  200
  85 Rafał Matczak                  Milanówek            126.46   7082   56
  86 Leszek Stecuła                 Bytom                126.45   8472   67
  87 Agnieszka Krupka               Krosno               126.35  21605  171
  88 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.31  24125  191
  89 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.21  15650  124
  90 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             126.13   8703   69
  91 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  92 Michał Ozimiński               Łódź                 125.88  24672  196
  93 Szymon Płachta                 Warszawa             125.87  14727  117
  94 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.47  16813  134
  95 Małgorzata Sulejewska          Kraków               125.29  23679  189
  96 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.03  23755  190
  97 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.71  24941  200
  98 Anita Bruska                   Gdynia               124.64  16702  134
  99 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.49  11951   96
 100 Przemysław Rybicki             Otwock               124.44  24266  195
 101 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 102 Robert Kamiński                Warszawa             124.11  16507  133
 103 Joanna Jewtuch                 Warszawa             123.86  14739  119
 104 Ewa Ciszewska                  Katowice             123.64  11375   92
 105 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 106 Robert Głowacki                Łódź                 123.54  24584  199
 107 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.15  24261  197
 108 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.02  23496  191
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.83  24443  199
 110 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.70   4908   40
 111 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             122.41  23626  193
 113 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.35   9666   79
 114 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.34  11133   91
 115 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.17   5131   42
 116 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 117 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.79  10230   84
 118 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.75  14854  122
 119 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.72  23248  191
 120 Kamil Kister                   Puławy               121.61  23957  197
 121 Paweł Kowalski                 Kutno                121.59  12402  102
 122 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.55  16045  132
 123 Jarosław Sobczak               Warszawa             121.53  15313  126
 124 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.40  22216  183
 125 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.38  11046   91
 126 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.91  23819  197
 127 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 128 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.89  23332  193
 129 Dorota Zielińska               Piaseczno            120.80  10751   89
 130 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.78  23069  191
 131 Michał Kolaj                   Ostróda              120.77  23067  191
 132 Tomasz Górka                   Łęczna               120.71   5794   48
 133 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.71  14847  123
 134 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           120.54  13862  115
 135 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 136 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.28   9983   83
 137 Bogusław Książek               Szczecin             120.14  13456  112
 138 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           120.08   7085   59
 139 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.97  14396  120
 140 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.52   6454   54
 141 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.44   5733   48
 142 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              119.38  22205  186
 143 Łukasz Baranowski              Reda                 119.37  22680  190
 144 Marek Rogalski                 Warszawa             119.31   7278   61
 145 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.13  18823  158
 146 Tomasz Łapka                   Opole                118.89  22589  190
 147 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.77  13183  111
 148 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            118.62  22300  188
 149 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 150 Daniel Janus                   Wąchock              118.44  12792  108
 151 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 152 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.07   8029   68
 153 Jakub Nalepa                   Gliwice              117.88   3890   33
 154 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.52  11517   98
 155 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.44   6459   55
 156 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.37  21478  183
 157 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 158 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              117.07  22009  188
 159 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 160 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.90  13444  115
 161 Lucyna Śniadach                Rumia                116.81  16821  144
 162 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66   9216   79
 163 Janusz Krupiński               Bytom                116.58   7578   65
 164 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 165 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.54  21443  184
 166 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 167 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            116.40  10243   88
 168 Stanisław Gasik                Warszawa             116.32  12911  111
 169 Jarosław Michalak              Łódź                 116.22   6392   55
 170 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.09  19619  169
 171 Jacek Pietruszka               Kraków               115.62  12371  107
 172 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.54  22876  198
 173 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.41  10502   91
 174 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 175 Patrycja Śliwińska             Szczecin             115.23  22585  196
 176 Anna Stefańska                 Łódź                 115.16  17044  148
 177 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.81   7692   67
 178 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.42  17621  154
 179 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.29   5943   52
 180 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.27  22168  194
 181 Mariusz Makuch                 Zator                113.84   5578   49
 182 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.40  20185  178
 183 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             113.31  19829  175
 184 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.19  12225  108
 185 Magdalena Kublik               Warszawa             113.19  22524  199
 186 Rafał Skibicki                 Lębork               113.11  12555  111
 187 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 188 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 189 Alicja Kosińska                Szczecin             112.90   3387   30
 190 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 191 Anna Niedzielko                Szczecin             112.88   9030   80
 192 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.81   4061   36
 193 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 194 Kazimierz Merklejn             Szczecin             112.71  10595   94
 195 Beata Piotrowska               Łódź                 112.59  22406  199
 196 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 112.49  18336  163
 197 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               112.42   3485   31
 198 Tomasz Siwiński                Zawiercie            112.35  22469  200
 199 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     112.32   6627   59
 200 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 201 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 202 Jerzy Luter                    Bytom                112.17  16153  144
 203 Joanna Brychcy                 Katowice             112.02  14786  132
 204 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.99  18702  167
 205 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.70  12510  112
 206 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 207 Joanna Żłobicka                Wrocław              111.56   7586   68
 208 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 209 Małgorzata Sikora              Kraków               111.14   4001   36
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 211 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 212 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 213 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.58  19131  173
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.38  18434  167
 215 Renata Andracka                Zwola                110.30  21729  197
 216 Teresa Zalewska                Racibórz             110.22  13998  127
 217 Monika Sadurska                Warszawa             110.15  16743  152
 218 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.14   8040   73
 219 Adam Janicki                   Łódź                 109.98  20897  190
 220 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 221 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     109.50   8760   80
 222 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.43  21668  198
 223 Roman Figiel                   Zawichost            109.31   6996   64
 224 Piotr Broda                    Sandomierz           109.11  21823  200
 225 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 226 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 227 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.48  18008  166
 228 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.15   7354   68
 229 Zbigniew Rybak                 Warszawa             108.12  21299  197
 230 Jarosław Karp                  Jędrzejów            108.10   4432   41
 231 Krystyna Augustyniak           Łódź                 108.06   5079   47
 232 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 233 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 234 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 235 Rafał Stachowski               Police               107.84  13372  124
 236 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.37  19649  183
 237 Anna Arana                     Warszawa             107.24  18017  168
 238 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 239 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.88   7802   73
 240 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 241 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 242 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.96  14199  134
 243 Marta Sztajnert                Wisła                105.95   4450   42
 244 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   105.73   6978   66
 245 Maciej Kuczyński               Gdynia               105.48   8544   81
 246 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 247 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.62   6068   58
 248 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 249 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.31   5007   48
 250 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 251 Natalia Ogierman               Katowice             103.80   4775   46
 252 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.70  17422  168
 253 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 254 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.66  20318  196
 255 Paweł Michalski                Ksawerów             103.56   3728   36
 256 Sławomir Długosz               Ostróda              103.43  13136  127
 257 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 258 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 259 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 260 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 261 Dorota Rudzińska               Warszawa             103.10  10516  102
 262 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 263 Radosław Więch                 Warszawa             102.96   5354   52
 264 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 265 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 266 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 267 Iza Kraj                       Warszawa             102.63   5337   52
 268 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 269 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 270 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.85  19352  190
 271 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 272 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 273 Urszula Solarska               Łódź                 101.17  19323  191
 274 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.81   7762   77
 275 Jacek Dec                      Pszczew              100.71   5136   51
 276 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.63   8151   81
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 278 Marianna Kozłowska             Białystok            100.17   7713   77
 279 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 280 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.05   4402   44
 281 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 282 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 283 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.39   6957   70
 284 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 285 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 286 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 287 Robert Wagner                  Wrocław               97.39   9252   95
 288 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  97.26   6419   66
 289 Tomasz Silny                   Gdynia                96.86   3390   35
 290 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 291 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.69   5705   59
 292 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 293 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 294 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.48   9739  102
 295 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.41  14884  156
 296 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 297 Błażej Fidziński               Dębica                95.06   4468   47
 298 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.97   3419   36
 299 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.80   6257   66
 300 Marcin Radwański               Wrocław               94.80   9954  105
 301 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 302 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 303 Janina Grajewska               Choroszcz             93.81   6567   70
 304 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                93.75   5156   55
 306 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 307 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 308 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.30  17906  194
 309 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 310 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 311 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.36   5331   59
 312 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 313 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 314 Sylwia Buks                    Warszawa              89.25  17046  191
 315 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 316 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 317 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 318 Beata Sekuła                   Szczecin              88.33   2915   33
 319 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             85.52   3763   44
 320 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 321 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           83.54   3843   46
 322 Marta Łęgowska                 Inowrocław            83.46   7261   87
 323 Paulina Naplocha               Racibórz              83.14   9644  116
 324 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 325 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 326 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 327 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 328 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.90   6376   84
 329 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 330 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 331 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 332 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 333 Mirosław Dejna                 Sampława              57.27  10881  190




Poczekalnia na dzień 01-05-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   3 Piotr Domański                 Ostrołęka            111.57   3124   28
   4 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   5 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   6 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
   7 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.85   3560   27
   8 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   9 Maria Pokorska                 Warszawa              92.73   2411   26
  10 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  11 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
  12 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.88   2647   25
  13 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  14 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  15 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  16 Adam Jurkowski                 Knurów               131.88   3165   24
  17 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  18 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            128.29   3079   24
  19 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  20 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  21 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  22 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  23 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  24 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  25 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  26 Marek Róziecki                 Rybnik               117.79   2827   24
  27 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  28 Andrzej Stańczyk               Tarnów               115.17   2764   24
  29 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  30 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  31 Anna Dłużniewska               Warszawa             109.58   2630   24
  32 Grażyna Kula                   Sosnowiec            109.58   2630   24
  33 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  34 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  35 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  36 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  37 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.00   2568   24
  38 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  39 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  40 Lucyna Korga                   Zabrze               100.71   2417   24
  41 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  42 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  43 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  44 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  45 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  46 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  47 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  48 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  49 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  50 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  51 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  52 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  53 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  54 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  55 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  56 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  57 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  58 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  59 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  60 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  61 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.27   2646   22
  62 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  63 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  64 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  65 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  66 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  67 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  68 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.05   1282   21
  69 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  70 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  71 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.60   1972   20
  72 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  73 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  74 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.89   2107   19
  75 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  76 Bartosz Orłowski               Bytom                106.11   2016   19
  77 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  78 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  79 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  80 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  81 Sylwia Łada                    Inowrocław            85.74   1629   19
  82 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  83 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  84 Krzysztof Pypno                Gliwice              127.35   2165   17
  85 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 102.94   1750   17
  86 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  87 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  88 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.38   1718   16
  89 Zuzanna Molak                  Warszawa              81.38   1302   16
  90 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  91 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  92 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  93 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  94 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  95 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  96 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  97 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  98 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  99 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
 100 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
 101 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 102 Bogdan Pokojski                Brwinów              117.07   1639   14
 103 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
 104 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
 105 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 106 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 107 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 108 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 109 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 110 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 111 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 112 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 113 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 114 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 115 Anna Biegańska                 Białystok             97.08   1262   13
 116 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 117 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 118 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 119 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 120 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 121 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 122 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 123 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 124 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 125 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 126 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 127 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 128 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 129 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  122.42   1469   12
 130 Zofia Górka                    Łęczna               119.75   1437   12
 131 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 132 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 133 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 134 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 135 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 136 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 137 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 138 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 139 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 140 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 141 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.83   1282   12
 142 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 143 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo            104.58   1255   12
 144 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 145 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 146 Karolina Drabik                Skarżysko            103.33   1240   12
 147 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 148 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 149 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 150 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 151 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 152 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 153 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 154 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 155 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 156 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 157 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 158 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 159 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 160 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 161 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.33   1144   12
 162 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 163 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 164 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 165 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 166 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 167 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 168 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 169 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 170 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 171 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 172 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 173 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 174 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 175 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 176 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 177 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 178 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 179 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 180 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 181 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 182 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 183 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.67   1016   12
 184 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 185 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 186 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 187 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 188 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 189 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 190 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 191 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 192 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 193 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 194 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 195 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 196 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 197 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 198 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 199 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 200 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 201 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 202 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 203 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 204 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 205 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 206 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 207 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 208 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 209 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 210 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 211 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 212 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 213 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 214 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 215 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 216 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 217 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 218 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 219 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 220 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 221 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 222 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 223 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 224 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 225 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 226 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 227 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 228 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 229 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 230 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 231 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 232 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 233 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 234 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 235 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 236 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 237 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 238 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 239 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 240 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 241 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 242 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 243 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 244 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 245 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 246 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 247 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 248 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 249 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 250 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 251 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 252 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 253 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.25    634    8
 254 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 255 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 256 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 257 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 258 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 259 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 260 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 261 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 262 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 263 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 264 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 265 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 266 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 267 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 268 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 269 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 270 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 271 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 272 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 273 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 274 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 275 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 276 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 277 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 278 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 279 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 280 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 281 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 282 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 283 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 284 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 285 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 286 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 287 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 288 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 289 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 290 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 291 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 292 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 293 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 294 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 295 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 296 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 297 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 298 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 299 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 300 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 301 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 302 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      134.00    536    4
 303 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 304 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 305 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 306 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 307 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 308 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 309 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 310 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 311 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 312 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 313 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 314 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 315 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 316 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 317 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 318 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 319 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 320 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 321 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 322 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 323 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 324 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 325 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 326 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 327 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 328 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 329 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 330 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 331 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 332 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 333 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 334 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 335 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 336 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 337 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 338 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 339 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 340 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 341 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie