Olecko 8
czerwca
Olecko 8 czerwca X Mensański Turniej Scrabble
Piastów 9
czerwca
Piastów 9-10 czerwca XVI Mistrzostwa Piastowa
Konojady16
czerwca
Konojady 16-17 czerwca I Otwarte Mistrzostwa Konojad
Na fali09 - 10 czerwca 2012 — XVI Mistrzostwa PiastowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XVI Mistrzostwa PiastowaPiastów, 09 - 10 czerwca 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Na faliPo bardzo długiej przerwie XVI Mistrzostwa Piastowa odbyły się jako turniej dwudniowy. Zwycięzca sprzed tygodnia, Michał Alabrudziński udowodnił, że jest nadal w znakomitej formie.
Pierwszy dzień zakończył na drugim miejscu tylko z jedną przegraną. Prowadził Dominik Urbacki z kompletem punktów. W drugim dniu sytuacja nie uległa zmianie i w ostatniej rundzie właśnie ci dwaj zawodnicy spotkali się w  bezpośrednim pojedynku. Zwyciężył Michał, a Dominik stanął ostatecznie na najniższym pudle. Wicemistrzem Piastowa został Szymon Płachta, który również wykonał najdroższy ruch w turnieju (ponad 200 pkt.) Turniej rozpoczęło 50 osób ale nie wszyscy dotrwali do końca. Natomiast wszyscy którzy grali do zakończenia turnieju, zostali uhonorowani nagrodami i upominkami. Po pierwszym dniu odbyło się Walne Zgromadzenie Polskiej Federacji Scrabble i zostały wybrane nowe władze z Sylwią Buks jako prezesem Federacji.
Ogromne podziękowania dla wszystkich sponsorów dzięki którym turniej mógł się odbyć w tej formie, jak również dla współorganizatorki turnieju Katarzyny Bogusławskiej.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Mistrzostwa Piastowa
XIV Mistrzostwa Piastowa
XIII Mistrzostwa Piastowa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekGimnazjum nr 2 im. Bohaterów Powstania Warszawskiego
Piastów, Aleja Tysiąclecia 5

mapa
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 9 czerwca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 10 czerwca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdSamochodem z Alei Jerozolimskich skręt w prawo w Aleję Tysiąclecia przy TESCO po minięciu ulicy im. Elizy Orzeszkowej wjazd w prawo na parking przy szkole.
Piechotą z dworca kolejowego 200 m.
Wyżywieniew sobotę obiad bezpłatnie w karczmie "Dwa Bażanty"
na miejscu napoje, kawa
kolacja i śniadanie we własnym zakresie
NoclegiRezerwacja we własnym zakresie

Proponowane miejsca:
- Miejski Ośrodek Kultury "Kamyk" — Pruszków, ul. Miry Zimińskiej — Sygietyńskiej 5 — tel. 22 728 39 40, 42, 44 — www.mok-kamyk.pl
- Hotel "Joker" — —Jawczyce ul. Piwna 1 — tel: 22 721 20 17 tel/fax: 22 722 39 32 — www.mkwjoker.pl/
- Baccara "Spanie i śniadanie" — Bronisze, ul Piastowska 7 — tel. 501 203 303, 22 721 04 70 — www.karczmanapiwnej.pl
- Nocny Marek — Jawczyce, ul Piastowska 69 — tel.22 722 32 37, 668 550 047, 609 458 339
NagrodyPuchary dla najlepszych
I nagroda – Monitor komputerowy
II – Aparat fotograficzny Canon
III – Nawigacja samochodowa
nagrody rzeczowe za miejsca 4 — 10

nagrody specjalne
- najlepszy mieszkaniec Piastowa
- najlepsze dzieci – (chłopak i dziewczyna do 16 roku życia)
- najdroższy ruch
- najlepsza kobieta
- zdobywca 16 miejsca
OrganizatorzyAndrzej Lożyński — 602 278 365
Katarzyna Bogusławska — 668 456 887
SponsorzyUrząd Miasta i Gminy Piastów
Mattel Polska
Karczma "Dwa Bażanty"
Firma Księgarska Olesiejuk
Księgarnia Artykuły Biurowe Zabawki S.C. Maria Szwejkowska Stanisław Szwejkowski
sklep Groszek
delikatesy AWAK
aletofajne.pl
delikatesy Delix
sponsorzy prywatni
Gospodarstwo Ogrodnicze Panek
Owocowy Świat Glob Fruit
Poranna Bułeczka

Patronat medialny — Gazeta WPR


Wyniki turnieju XVI Mistrzostwa Piastowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.36     10.0     4877     2013      634
  2 Szymon          Płachta              Warszawa               133.04      9.0     5172     1911      663
  3 Dominik         Urbacki              Pruszków               139.50      9.0     5059     1913      467
  4 Paweł           Jackowski            Warszawa               142.50      8.0     5054     1833      595
  5 Krzysztof       Obremski             Legnica                145.54      8.0     5043     1812      272
  6 Robert          Kamiński             Warszawa               133.84      8.0     4978     1751      549
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.87      8.0     4818     1731      314
  8 Joanna          Jewtuch              Warszawa               120.69      8.0     4784     1778      275
  9 Artur           Koszel               Warszawa               127.57      8.0     4578     1812      420
 10 Justyna         Górka                Kraków                 145.12      7.0     4972     1584      584
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.65      7.0     4814     1680      139
 12 Przemysław      Rybicki              Otwock                 132.37      7.0     4754     1699      415
 13 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               121.04      7.0     4693     1739     -138
 14 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.01      7.0     4680     1649      -81
 15 Rafał           Matczak              Milanówek              126.36      7.0     4676     1666      120
 16 Piotr           Mańkowski            Warszawa               100.57      7.0     4266     1503       61
 17 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               136.53      6.0     4858     1475      259
 18 Kamil           Górka                Kraków                 149.19      6.0     4844     1471      581
 19 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.80      6.0     4674     1615      156
 20 Irena           Sołdan               Sopot                  130.67      6.0     4634     1421      416
 21 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         132.98      6.0     4585     1460       36
 22 Joanna          Ostrowska            Warszawa               116.44      6.0     4580     1481     -309
 23 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               121.40      6.0     4561     1590      -62
 24 Rafał           Wesołowski           Warszawa               127.82      6.0     4447     1614     -212
 25 Tomasz          Ciejka               Kraków                 146.86      6.0     4395     1585     -128
 26 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               139.68      6.0     4383     1443      -10
 27 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              125.66      6.0     4134     1549     -282
 28 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.89      5.0     4557     1359      170
 29 Piotr           Broda                Sandomierz             129.10      5.0     4556     1448     -266
 30 Marek           Reda                 Wołomin                145.75      5.0     4438     1412     -218
 31 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 126.82      5.0     4405     1263      -43
 32 Piotr           Pietuchowski         Białystok              140.65      5.0     3019     1067      321
 33 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                106.76      4.5     4151     1173       11
 34 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.5     4130     1162      -81
 35 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              100.00      4.5     4094     1097     -152
 36 Zbigniew        Rybak                Warszawa               115.56      4.0     4204     1261     -188
 37 Marek           Rogalski             Warszawa               116.46      4.0     4162     1307     -598
 38 Monika          Sadurska             Warszawa               115.86      4.0     3443     1019       62
 39 Miłosz          Wrzałek              Reda                   141.85      4.0     2947      932       60
 40 Marek           Sitkowski            Warszawa               100.59      3.5     4154      976       -8
 41 Aleksandra      Brzeska              Piastów                100.00      3.5     4006     1001      -73
 42 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               100.00      3.5     3987     1073     -154
 43 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               106.41      3.0     2638      875     -247
 44 Magdalena       Kublik               Warszawa               122.28      3.0     2638      850       30
 45 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              124.46      3.0     2438      876     -197
 46 Kamila          Zacharuk             Zabrze                 100.00      2.5     3889      933     -501
 47 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      2.5     2103      645     -307
 48 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      2.0     2170      670     -650
 49 Anna            Arana                Warszawa               103.99      0.5     2306      428       -5

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVI Mistrzostwa Piastowa



	Michał Alabrudziński 152.36 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Sporczyk              125.80 +  474: 286  176
    2     2 Szymon         Dąbrowski             106.41 +  461: 419  156
    3     4 Szymon         Płachta               133.04 +  418: 370  183
    4     1 Paweł          Jackowski             142.50 +  411: 410  193
    5     1 Przemysław     Rybicki               132.37 +  402: 278  182
    6     1 Dominik        Urbacki               139.50 -  307: 347   90
    7     2 Piotr          Pietuchowski          140.65 +  402: 305  191
    8     2 Krzysztof      Obremski              145.54 +  463: 375  196
    9     2 Robert         Kamiński              133.84 -  313: 411   84
   10     3 Stanisław      Rydzik                143.87 +  374: 363  194
   11     2 Artur          Koszel                127.57 +  364: 309  178
   12     1 Dominik        Urbacki               139.50 +  488: 370  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2013  / 12 167.75




	Kamil Górka 149.19 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariola        Osajda-Matczak        125.66 +  417: 247  176
    2    11 Rafał          Wesołowski            127.82 -  368: 417   78
    3    14 Patrycja       Śliwińska             121.04 -  330: 385   71
    4    17 Krzysztof      Sporczyk              125.80 -  332: 416   76
    5    19 Kamila         Zacharuk              100.00 +  463: 332  150
    6    16 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  453: 336  150
    7    16 Michał         Dąbrowski             100.00 +  535: 289  150
    8     6 Joanna         Jewtuch               120.69 -  384: 396   71
    9     9 Marek          Reda                  145.75 +  465: 270  196
   10     6 Artur          Koszel                127.57 -  294: 339   78
   11     9 Piotr          Broda                 129.10 +  420: 405  179
   12     7 Tomasz         Zwoliński             145.65 -  383: 431   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Mariusz Skrobosz 147.01 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Dudkiewicz            124.46 +  446: 333  174
    2     7 Miłosz         Wrzałek               141.85 +  504: 414  192
    3     3 Robert         Kamiński              133.84 +  410: 365  184
    4     3 Dominik        Urbacki               139.50 -  386: 483   90
    5     5 Patrycja       Śliwińska             121.04 -  378: 446   71
    6     8 Joanna         Jewtuch               120.69 -  358: 400   71
    7     9 Artur          Koszel                127.57 -  313: 541   78
    8    12 Joanna         Ostrowska             116.44 +  390: 355  166
    9    11 Rafał          Wesołowski            127.82 +  442: 268  178
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              125.80 +  382: 380  176
   11     5 Paweł          Jackowski             142.50 -  273: 409   93
   12     8 Krzysztof      Sporczyk              125.80 +  398: 367  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Tomasz Ciejka 146.86 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Magdalena      Kublik                122.28 +  384: 355  172
    2     8 Krzysztof      Obremski              145.54 -  264: 465   96
    3    17 Marek          Reda                  145.75 +  392: 316  196
    4    12 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  442: 325  171
    5     6 Tomasz         Zwoliński             145.65 -  425: 468   96
    6     7 Miłosz         Wrzałek               141.85 +  473: 314  192
    7     5 Szymon         Płachta               133.04 -  278: 433   83
    8     7 Grzegorz       Kurowski              136.53 +  400: 327  187
    9     5 Rafał          Matczak               126.36 +  393: 337  176
   10     5 Joanna         Jewtuch               120.69 -  382: 429   71
   11     7 Stanisław      Rydzik                143.87 -  246: 383   94
   12    10 Piotr          Mańkowski             100.57 -  316: 371   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Marek Reda 145.75 Wołomin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  401: 386  171
    2     1 Piotr          Pietuchowski          140.65 -  354: 441   91
    3    17 Tomasz         Ciejka                146.86 -  316: 392   97
    4    16 Jerzy          Matyasik              119.89 -  357: 384   70
    5    21 Mariola        Osajda-Matczak        125.66 -  370: 426   76
    6    21 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  452: 292  150
    7    17 Magdalena      Kublik                122.28 +  420: 330  172
    8    15 Zbigniew       Rybak                 115.56 +  383: 261  166
    9     9 Kamil          Górka                 149.19 -  270: 465   99
   10    12 Robert         Kuszpit               132.98 -  348: 409   83
   11    18 Marek          Rogalski              116.46 +  431: 414  166
   12    14 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  336: 456   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Tomasz Zwoliński 145.65 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Patrycja       Śliwińska             121.04 +  447: 268  171
    2     6 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  427: 325  150
    3     2 Piotr          Pietuchowski          140.65 -  387: 473   91
    4     6 Rafał          Matczak               126.36 +  403: 346  176
    5     6 Tomasz         Ciejka                146.86 +  468: 425  197
    6     4 Przemysław     Rybicki               132.37 -  339: 404   82
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              125.80 +  465: 383  176
    8     3 Paweł          Jackowski             142.50 -  306: 394   93
    9     6 Joanna         Jewtuch               120.69 -  308: 443   71
   10     9 Piotr          Broda                 129.10 +  425: 314  179
   11     6 Justyna        Górka                 145.12 -  408: 517   95
   12     7 Kamil          Górka                 149.19 +  431: 383  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Krzysztof Obremski 145.54 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Jewtuch               120.69 +  443: 401  171
    2     8 Tomasz         Ciejka                146.86 +  465: 264  197
    3     5 Dominik        Urbacki               139.50 -  406: 502   90
    4     4 Szymon         Płachta               133.04 -  414: 468   83
    5     7 Robert         Kamiński              133.84 +  412: 380  184
    6     6 Artur          Koszel                127.57 +  380: 348  178
    7     4 Rafał          Wesołowski            127.82 +  422: 344  178
    8     2 Michał         Alabrudziński         152.36 -  375: 463  102
    9     4 Patrycja       Śliwińska             121.04 +  475: 374  171
   10     4 Paweł          Jackowski             142.50 +  459: 387  193
   11     3 Przemysław     Rybicki               132.37 +  403: 359  182
   12     2 Szymon         Płachta               133.04 -  389: 481   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 12 151.00




	Justyna Górka 145.12 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Matyasik              119.89 -  367: 424   70
    2    16 Piotr          Jakubiak              139.68 -  387: 422   90
    3    19 Anna           Arana                 103.99 +  403: 373  154
    4    13 Katarzyna      Bogusławska           106.76 +  440: 360  157
    5    10 Marek          Dudkiewicz            124.46 +  419: 207  174
    6    10 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  351: 394   71
    7    13 Zbigniew       Rybak                 115.56 +  413: 363  166
    8    10 Mariola        Osajda-Matczak        125.66 -  329: 342   76
    9    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  426: 310  150
   10    10 Grzegorz       Kurowski              136.53 +  522: 328  187
   11     6 Tomasz         Zwoliński             145.65 +  517: 408  196
   12     4 Paweł          Jackowski             142.50 -  398: 457   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Stanisław Rydzik 143.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Rogalski              116.46 +  394: 392  166
    2     4 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  484: 283  150
    3     1 Paweł          Jackowski             142.50 -  330: 530   93
    4     9 Patrycja       Śliwińska             121.04 -  331: 403   71
    5    13 Joanna         Ostrowska             116.44 +  515: 335  166
    6     9 Krzysztof      Sporczyk              125.80 -  363: 382   76
    7    11 Piotr          Broda                 129.10 +  404: 392  179
    8     8 Rafał          Wesołowski            127.82 +  374: 373  178
    9     7 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  496: 442  171
   10     3 Michał         Alabrudziński         152.36 -  363: 374  102
   11     7 Tomasz         Ciejka                146.86 +  383: 246  197
   12     5 Przemysław     Rybicki               132.37 +  381: 352  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Paweł Jackowski 142.50 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Joanna         Ostrowska             116.44 +  469: 235  166
    2     3 Rafał          Matczak               126.36 +  508: 413  176
    3     1 Stanisław      Rydzik                143.87 +  530: 330  194
    4     1 Michał         Alabrudziński         152.36 -  410: 411  102
    5     2 Dominik        Urbacki               139.50 -  231: 560   90
    6     5 Szymon         Dąbrowski             106.41 +  438: 334  156
    7     3 Przemysław     Rybicki               132.37 +  445: 330  182
    8     3 Tomasz         Zwoliński             145.65 +  394: 306  196
    9     3 Szymon         Płachta               133.04 -  376: 410   83
   10     4 Krzysztof      Obremski              145.54 -  387: 459   96
   11     5 Mariusz        Skrobosz              147.01 +  409: 273  197
   12     4 Justyna        Górka                 145.12 +  457: 398  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Miłosz Wrzałek 141.85 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zbigniew       Rybak                 115.56 +  385: 360  166
    2     7 Mariusz        Skrobosz              147.01 -  414: 504   97
    3    11 Joanna         Ostrowska             116.44 +  495: 354  166
    4     5 Magdalena      Kublik                122.28 +  456: 353  172
    5     4 Rafał          Wesołowski            127.82 -  380: 453   78
    6     7 Tomasz         Ciejka                146.86 -  314: 473   97
    7    10 Szymon         Dąbrowski             106.41 +  503: 390  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     932  /  7 133.14




	Piotr Pietuchowski 140.65 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Bogusławska           106.76 +  520: 359  157
    2     1 Marek          Reda                  145.75 +  441: 354  196
    3     2 Tomasz         Zwoliński             145.65 +  473: 387  196
    4     2 Przemysław     Rybicki               132.37 -  391: 498   82
    5     3 Szymon         Dąbrowski             106.41 +  486: 359  156
    6     2 Rafał          Wesołowski            127.82 +  403: 339  178
    7     2 Michał         Alabrudziński         152.36 -  305: 402  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  /  7 152.43




	Piotr Jakubiak 139.68 Żyrardów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Dąbrowski             106.41 -  321: 398   56
    2    16 Justyna        Górka                 145.12 +  422: 387  195
    3     9 Rafał          Matczak               126.36 -  330: 331   76
    4    15 Mikołaj        Fidziński             126.82 +  361: 353  177
    5    15 Artur          Koszel                127.57 -  389: 390   78
    6    19 Zbigniew       Rybak                 115.56 -  314: 393   66
    7    22 Sylwia         Buks                  100.00 -  364: 384   50
    8    16 Jerzy          Matyasik              119.89 +  405: 333  170
    9    16 Marek          Rogalski              116.46 +  379: 304  166
   10    14 Irena          Sołdan                130.67 +  326: 313  181
   11    12 Patrycja       Śliwińska             121.04 -  380: 453   71
   12    16 Katarzyna      Bogusławska           106.76 +  392: 354  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Dominik Urbacki 139.50 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Arana                 103.99 +  378: 350  154
    2     9 Artur          Koszel                127.57 +  415: 357  178
    3     5 Krzysztof      Obremski              145.54 +  502: 406  196
    4     3 Mariusz        Skrobosz              147.01 +  483: 386  197
    5     2 Paweł          Jackowski             142.50 +  560: 231  193
    6     1 Michał         Alabrudziński         152.36 +  347: 307  202
    7     1 Patrycja       Śliwińska             121.04 +  408: 377  171
    8     1 Szymon         Płachta               133.04 -  354: 499   83
    9     1 Przemysław     Rybicki               132.37 +  385: 360  182
   10     1 Robert         Kamiński              133.84 +  442: 363  184
   11     1 Joanna         Jewtuch               120.69 -  415: 468   71
   12     1 Michał         Alabrudziński         152.36 -  370: 488  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1913  / 12 159.42




	Grzegorz Kurowski 136.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Artur          Koszel                127.57 -  357: 430   78
    2    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  507: 330  150
    3     7 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  356: 351  150
    4     8 Rafał          Wesołowski            127.82 -  396: 404   78
    5     9 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  379: 387   71
    6    13 Magdalena      Kublik                122.28 +  400: 379  172
    7    12 Marek          Rogalski              116.46 +  481: 283  166
    8     7 Tomasz         Ciejka                146.86 -  327: 400   97
    9    10 Krzysztof      Sporczyk              125.80 -  349: 485   76
   10    10 Justyna        Górka                 145.12 -  328: 522   95
   11    13 Joanna         Ostrowska             116.44 +  483: 357  166
   12    11 Mariola        Osajda-Matczak        125.66 +  495: 271  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Robert Kamiński 133.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Sitkowski             100.59 +  410: 357  151
    2    12 Piotr          Broda                 129.10 +  447: 330  179
    3     3 Mariusz        Skrobosz              147.01 -  365: 410   97
    4     7 Marek          Dudkiewicz            124.46 +  411: 351  174
    5     7 Krzysztof      Obremski              145.54 -  380: 412   96
    6    11 Marek          Rogalski              116.46 +  469: 329  166
    7     7 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  388: 362  171
    8     5 Patrycja       Śliwińska             121.04 +  533: 305  171
    9     2 Michał         Alabrudziński         152.36 +  411: 313  202
   10     1 Dominik        Urbacki               139.50 -  363: 442   90
   11     4 Szymon         Płachta               133.04 -  428: 494   83
   12     3 Joanna         Jewtuch               120.69 +  373: 324  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Szymon Płachta 133.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Mańkowski             100.57 +  369: 318  151
    2    10 Jerzy          Matyasik              119.89 +  425: 350  170
    3     4 Michał         Alabrudziński         152.36 -  370: 418  102
    4     4 Krzysztof      Obremski              145.54 +  468: 414  196
    5     8 Piotr          Broda                 129.10 +  519: 341  179
    6     3 Patrycja       Śliwińska             121.04 -  367: 432   71
    7     5 Tomasz         Ciejka                146.86 +  433: 278  197
    8     1 Dominik        Urbacki               139.50 +  499: 354  190
    9     3 Paweł          Jackowski             142.50 +  410: 376  193
   10     2 Przemysław     Rybicki               132.37 -  337: 411   82
   11     4 Robert         Kamiński              133.84 +  494: 428  184
   12     2 Krzysztof      Obremski              145.54 +  481: 389  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 12 159.25




	Robert Kuszpit 132.98 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  327: 466   50
    2    15 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  362: 390   71
    3    22 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  466: 287  150
    4    14 Monika         Sadurska              115.86 +  433: 346  166
    5    11 Rafał          Matczak               126.36 -  334: 459   76
    6    14 Joanna         Ostrowska             116.44 +  445: 427  166
    7    14 Mariola        Osajda-Matczak        125.66 -  346: 356   76
    8    13 Piotr          Broda                 129.10 -  306: 439   79
    9    14 Irena          Sołdan                130.67 +  408: 310  181
   10    12 Marek          Reda                  145.75 +  409: 348  196
   11    10 Rafał          Wesołowski            127.82 +  369: 305  178
   12     9 Patrycja       Śliwińska             121.04 -  380: 416   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Przemysław Rybicki 132.37 Otwock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Dąbrowski             100.00 +  457: 251  150
    2     5 Kamila         Zacharuk              100.00 +  426: 303  150
    3     6 Rafał          Wesołowski            127.82 +  437: 371  178
    4     2 Piotr          Pietuchowski          140.65 +  498: 391  191
    5     1 Michał         Alabrudziński         152.36 -  278: 402  102
    6     4 Tomasz         Zwoliński             145.65 +  404: 339  196
    7     3 Paweł          Jackowski             142.50 -  330: 445   93
    8     4 Rafał          Matczak               126.36 +  442: 331  176
    9     1 Dominik        Urbacki               139.50 -  360: 385   90
   10     2 Szymon         Płachta               133.04 +  411: 337  183
   11     3 Krzysztof      Obremski              145.54 -  359: 403   96
   12     5 Stanisław      Rydzik                143.87 -  352: 381   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Irena Sołdan 130.67 Sopot

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  352: 389   50
    2    22 Michał         Dąbrowski             100.00 +  448: 262  150
    3    10 Zbigniew       Rybak                 115.56 +  387: 241  166
    4    10 Piotr          Broda                 129.10 -  399: 411   79
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              125.80 -  335: 405   76
    6    15 Monika         Sadurska              115.86 +  444: 403  166
    7    15 Marek          Dudkiewicz            124.46 +  406: 363  174
    8    11 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  333: 400   71
    9    14 Robert         Kuszpit               132.98 -  310: 408   83
   10    14 Piotr          Jakubiak              139.68 -  313: 326   90
   11    17 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  493: 347  150
   12    12 Monika         Sadurska              115.86 +  414: 263  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Piotr Broda 129.10 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  322: 270  150
    2    12 Robert         Kamiński              133.84 -  330: 447   84
    3    16 Jerzy          Matyasik              119.89 +  408: 362  170
    4    10 Irena          Sołdan                130.67 +  411: 399  181
    5     8 Szymon         Płachta               133.04 -  341: 519   83
    6    12 Rafał          Matczak               126.36 -  292: 555   76
    7    11 Stanisław      Rydzik                143.87 -  392: 404   94
    8    13 Robert         Kuszpit               132.98 +  439: 306  183
    9    12 Monika         Sadurska              115.86 +  498: 289  166
   10     9 Tomasz         Zwoliński             145.65 -  314: 425   96
   11     9 Kamil          Górka                 149.19 -  405: 420   99
   12    13 Joanna         Ostrowska             116.44 -  404: 426   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Rafał Wesołowski 127.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  332: 258  150
    2    11 Kamil          Górka                 149.19 +  417: 368  199
    3     6 Przemysław     Rybicki               132.37 -  371: 437   82
    4     8 Grzegorz       Kurowski              136.53 +  404: 396  187
    5     4 Miłosz         Wrzałek               141.85 +  453: 380  192
    6     2 Piotr          Pietuchowski          140.65 -  339: 403   91
    7     4 Krzysztof      Obremski              145.54 -  344: 422   96
    8     8 Stanisław      Rydzik                143.87 -  373: 374   94
    9    11 Mariusz        Skrobosz              147.01 -  268: 442   97
   10    13 Monika         Sadurska              115.86 +  446: 430  166
   11    10 Robert         Kuszpit               132.98 -  305: 369   83
   12    15 Mikołaj        Fidziński             126.82 +  395: 380  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Artur Koszel 127.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Kurowski              136.53 +  430: 357  187
    2     9 Dominik        Urbacki               139.50 -  357: 415   90
    3    13 Magdalena      Kublik                122.28 -  279: 438   72
    4    18 Marek          Sitkowski             100.59 +  448: 244  151
    5    15 Piotr          Jakubiak              139.68 +  390: 389  190
    6     6 Krzysztof      Obremski              145.54 -  348: 380   96
    7     9 Mariusz        Skrobosz              147.01 +  541: 313  197
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              125.80 +  351: 316  176
    9     8 Mariola        Osajda-Matczak        125.66 +  411: 342  176
   10     6 Kamil          Górka                 149.19 +  339: 294  199
   11     2 Michał         Alabrudziński         152.36 -  309: 364  102
   12     6 Rafał          Matczak               126.36 +  375: 306  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 12 151.00




	Mikołaj Fidziński 126.82 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Kamila         Zacharuk              100.00 -  334: 393   50
    2    13 Joanna         Jewtuch               120.69 -  365: 387   71
    3    21 Piotr          Mańkowski             100.57 +  448: 316  151
    4    15 Piotr          Jakubiak              139.68 -  353: 361   90
    5    18 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  374: 279  150
    6    18 Marek          Dudkiewicz            124.46 -  357: 377   74
    7    19 Katarzyna      Bogusławska           106.76 +  365: 338  157
    8    17 Sylwia         Buks                  100.00 -  307: 464   50
    9    17 Zbigniew       Rybak                 115.56 +  438: 373  166
   10    17 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  334: 291  150
   11    11 Krzysztof      Sporczyk              125.80 -  350: 474   76
   12    15 Rafał          Wesołowski            127.82 -  380: 395   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Rafał Matczak 126.36 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  397: 340  150
    2     3 Paweł          Jackowski             142.50 -  413: 508   93
    3     9 Piotr          Jakubiak              139.68 +  331: 330  190
    4     6 Tomasz         Zwoliński             145.65 -  346: 403   96
    5    11 Robert         Kuszpit               132.98 +  459: 334  183
    6    12 Piotr          Broda                 129.10 +  555: 292  179
    7     6 Joanna         Jewtuch               120.69 +  430: 421  171
    8     4 Przemysław     Rybicki               132.37 -  331: 442   82
    9     5 Tomasz         Ciejka                146.86 -  337: 393   97
   10     8 Patrycja       Śliwińska             121.04 +  417: 398  171
   11     8 Mariola        Osajda-Matczak        125.66 +  354: 320  176
   12     6 Artur          Koszel                127.57 -  306: 375   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Krzysztof Sporczyk 125.80 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         152.36 -  286: 474  102
    2    18 Katarzyna      Bogusławska           106.76 -  380: 386   57
    3    24 Michał         Dąbrowski             100.00 +  400: 333  150
    4    17 Kamil          Górka                 149.19 +  416: 332  199
    5    12 Irena          Sołdan                130.67 +  405: 335  181
    6     9 Stanisław      Rydzik                143.87 +  382: 363  194
    7     8 Tomasz         Zwoliński             145.65 -  383: 465   96
    8     9 Artur          Koszel                127.57 -  316: 351   78
    9    10 Grzegorz       Kurowski              136.53 +  485: 349  187
   10     7 Mariusz        Skrobosz              147.01 -  380: 382   97
   11    11 Mikołaj        Fidziński             126.82 +  474: 350  177
   12     8 Mariusz        Skrobosz              147.01 -  367: 398   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Mariola Osajda-Matczak 125.66 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 149.19 -  247: 417   99
    2    23 Anna           Arana                 103.99 +  397: 314  154
    3    18 Marek          Dudkiewicz            124.46 -  308: 385   74
    4    21 Marek          Rogalski              116.46 -  346: 351   66
    5    21 Marek          Reda                  145.75 +  426: 370  196
    6    17 Jerzy          Matyasik              119.89 +  352: 336  170
    7    14 Robert         Kuszpit               132.98 +  356: 346  183
    8    10 Justyna        Górka                 145.12 +  342: 329  195
    9     8 Artur          Koszel                127.57 -  342: 411   78
   10    11 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  427: 308  171
   11     8 Rafał          Matczak               126.36 -  320: 354   76
   12    11 Grzegorz       Kurowski              136.53 -  271: 495   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Marek Dudkiewicz 124.46 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              147.01 -  333: 446   97
    2    14 Marek          Rogalski              116.46 +  422: 288  166
    3    18 Mariola        Osajda-Matczak        125.66 +  385: 308  176
    4     7 Robert         Kamiński              133.84 -  351: 411   84
    5    10 Justyna        Górka                 145.12 -  207: 419   95
    6    18 Mikołaj        Fidziński             126.82 +  377: 357  177
    7    15 Irena          Sołdan                130.67 -  363: 406   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  /  7 125.14




	Magdalena Kublik 122.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Ciejka                146.86 -  355: 384   97
    2    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  353: 320  150
    3    13 Artur          Koszel                127.57 +  438: 279  178
    4     5 Miłosz         Wrzałek               141.85 -  353: 456   92
    5    17 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  430: 349  150
    6    13 Grzegorz       Kurowski              136.53 -  379: 400   87
    7    17 Marek          Reda                  145.75 -  330: 420   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  /  7 121.43




	Małgorzata Deszczyńska 121.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  145.75 -  386: 401   96
    2    15 Robert         Kuszpit               132.98 +  390: 362  183
    3    15 Kamila         Zacharuk              100.00 +  394: 296  150
    4    12 Tomasz         Ciejka                146.86 -  325: 442   97
    5     9 Grzegorz       Kurowski              136.53 +  387: 379  187
    6    10 Justyna        Górka                 145.12 +  394: 351  195
    7     7 Robert         Kamiński              133.84 -  362: 388   84
    8    11 Irena          Sołdan                130.67 +  400: 333  181
    9     7 Stanisław      Rydzik                143.87 -  442: 496   94
   10    11 Mariola        Osajda-Matczak        125.66 -  308: 427   76
   11    14 Piotr          Mańkowski             100.57 -  317: 412   51
   12    14 Marek          Reda                  145.75 +  456: 336  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Patrycja Śliwińska 121.04 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             145.65 -  268: 447   96
    2    20 Marek          Sitkowski             100.59 +  436: 385  151
    3    14 Kamil          Górka                 149.19 +  385: 330  199
    4     9 Stanisław      Rydzik                143.87 +  403: 331  194
    5     5 Mariusz        Skrobosz              147.01 +  446: 378  197
    6     3 Szymon         Płachta               133.04 +  432: 367  183
    7     1 Dominik        Urbacki               139.50 -  377: 408   90
    8     5 Robert         Kamiński              133.84 -  305: 533   84
    9     4 Krzysztof      Obremski              145.54 -  374: 475   96
   10     8 Rafał          Matczak               126.36 -  398: 417   76
   11    12 Piotr          Jakubiak              139.68 +  453: 380  190
   12     9 Robert         Kuszpit               132.98 +  416: 380  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Joanna Jewtuch 120.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              145.54 -  401: 443   96
    2    13 Mikołaj        Fidziński             126.82 +  387: 365  177
    3    12 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  322: 357   50
    4    19 Kamila         Zacharuk              100.00 +  391: 382  150
    5    16 Zbigniew       Rybak                 115.56 +  402: 312  166
    6     8 Mariusz        Skrobosz              147.01 +  400: 358  197
    7     6 Rafał          Matczak               126.36 -  421: 430   76
    8     6 Kamil          Górka                 149.19 +  396: 384  199
    9     6 Tomasz         Zwoliński             145.65 +  443: 308  196
   10     5 Tomasz         Ciejka                146.86 +  429: 382  197
   11     1 Dominik        Urbacki               139.50 +  468: 415  190
   12     3 Robert         Kamiński              133.84 -  324: 373   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Jerzy Matyasik 119.89 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Górka                 145.12 +  424: 367  195
    2    10 Szymon         Płachta               133.04 -  350: 425   83
    3    16 Piotr          Broda                 129.10 -  362: 408   79
    4    16 Marek          Reda                  145.75 +  384: 357  196
    5    14 Marek          Rogalski              116.46 -  376: 407   66
    6    17 Mariola        Osajda-Matczak        125.66 -  336: 352   76
    7    18 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  392: 324  150
    8    16 Piotr          Jakubiak              139.68 -  333: 405   90
    9    15 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  411: 279  150
   10    15 Piotr          Mańkowski             100.57 -  382: 394   51
   11    16 Katarzyna      Bogusławska           106.76 -  369: 377   57
   12    17 Marek          Rogalski              116.46 +  438: 292  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Marek Rogalski 116.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                143.87 -  392: 394   94
    2    14 Marek          Dudkiewicz            124.46 -  288: 422   74
    3    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  418: 294  150
    4    21 Mariola        Osajda-Matczak        125.66 +  351: 346  176
    5    14 Jerzy          Matyasik              119.89 +  407: 376  170
    6    11 Robert         Kamiński              133.84 -  329: 469   84
    7    12 Grzegorz       Kurowski              136.53 -  283: 481   87
    8    14 Monika         Sadurska              115.86 -  253: 448   66
    9    16 Piotr          Jakubiak              139.68 -  304: 379   90
   10    19 Kamila         Zacharuk              100.00 +  431: 282  150
   11    18 Marek          Reda                  145.75 -  414: 431   96
   12    17 Jerzy          Matyasik              119.89 -  292: 438   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Joanna Ostrowska 116.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             142.50 -  235: 469   93
    2    24 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  495: 293  150
    3    11 Miłosz         Wrzałek               141.85 -  354: 495   92
    4    22 Anna           Arana                 103.99 +  351: 343  154
    5    13 Stanisław      Rydzik                143.87 -  335: 515   94
    6    14 Robert         Kuszpit               132.98 -  427: 445   83
    7    20 Piotr          Mańkowski             100.57 +  344: 315  151
    8    12 Mariusz        Skrobosz              147.01 -  355: 390   97
    9    18 Marek          Sitkowski             100.59 +  454: 323  151
   10    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  447: 414  150
   11    13 Grzegorz       Kurowski              136.53 -  357: 483   87
   12    13 Piotr          Broda                 129.10 +  426: 404  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Monika Sadurska 115.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    14 Robert         Kuszpit               132.98 -  346: 433   83
    5    22 Piotr          Mańkowski             100.57 +  365: 349  151
    6    15 Irena          Sołdan                130.67 -  403: 444   81
    7    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  500: 260  150
    8    14 Marek          Rogalski              116.46 +  448: 253  166
    9    12 Piotr          Broda                 129.10 -  289: 498   79
   10    13 Rafał          Wesołowski            127.82 -  430: 446   78
   11    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  399: 284  150
   12    12 Irena          Sołdan                130.67 -  263: 414   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1019  /  9 113.22




	Zbigniew Rybak 115.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               141.85 -  360: 385   92
    2    17 Piotr          Mańkowski             100.57 +  378: 311  151
    3    10 Irena          Sołdan                130.67 -  241: 387   81
    4    20 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  399: 300  150
    5    16 Joanna         Jewtuch               120.69 -  312: 402   71
    6    19 Piotr          Jakubiak              139.68 +  393: 314  190
    7    13 Justyna        Górka                 145.12 -  363: 413   95
    8    15 Marek          Reda                  145.75 -  261: 383   96
    9    17 Mikołaj        Fidziński             126.82 -  373: 438   77
   10    18 Katarzyna      Bogusławska           106.76 -  350: 356   57
   11    19 Marek          Sitkowski             100.59 -  330: 384   51
   12    20 Kamila         Zacharuk              100.00 +  444: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Katarzyna Bogusławska 106.76 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Pietuchowski          140.65 -  359: 520   91
    2    18 Krzysztof      Sporczyk              125.80 +  386: 380  176
    3     8 Szymon         Dąbrowski             106.41 -  334: 359   56
    4    13 Justyna        Górka                 145.12 -  360: 440   95
    5    20 Marek          Sitkowski             100.59 +  356: 305  151
    6    20 Michał         Dąbrowski             100.00 -  294: 308   50
    7    19 Mikołaj        Fidziński             126.82 -  338: 365   77
    8    19 Piotr          Mańkowski             100.57 -  337: 352   51
    9    21 PAUZA
   10    18 Zbigniew       Rybak                 115.56 +  356: 350  166
   11    16 Jerzy          Matyasik              119.89 +  377: 369  170
   12    16 Piotr          Jakubiak              139.68 -  354: 392   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 11 106.64




	Szymon Dąbrowski 106.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Jakubiak              139.68 +  398: 321  190
    2     2 Michał         Alabrudziński         152.36 -  419: 461  102
    3     8 Katarzyna      Bogusławska           106.76 +  359: 334  157
    4    11 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  379: 342  150
    5     3 Piotr          Pietuchowski          140.65 -  359: 486   91
    6     5 Paweł          Jackowski             142.50 -  334: 438   93
    7    10 Miłosz         Wrzałek               141.85 -  390: 503   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  /  7 125.00




	Anna Arana 103.99 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dominik        Urbacki               139.50 -  350: 378   90
    2    23 Mariola        Osajda-Matczak        125.66 -  314: 397   76
    3    19 Justyna        Górka                 145.12 -  373: 403   95
    4    22 Joanna         Ostrowska             116.44 -  343: 351   66
    5    24 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  339: 341   50
    6    25 PAUZA
    7    24 Marek          Sitkowski             100.59 -  287: 441   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     428  /  6  71.33




	Marek Sitkowski 100.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Kamiński              133.84 -  357: 410   84
    2    20 Patrycja       Śliwińska             121.04 -  385: 436   71
    3    20 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  369: 305  150
    4    18 Artur          Koszel                127.57 -  244: 448   78
    5    20 Katarzyna      Bogusławska           106.76 -  305: 356   57
    6    24 Sylwia         Buks                  100.00 -  376: 420   50
    7    24 Anna           Arana                 103.99 +  441: 287  154
    8    18 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  304: 325   50
    9    18 Joanna         Ostrowska             116.44 -  323: 454   66
   10    21 PAUZA
   11    19 Zbigniew       Rybak                 115.56 +  384: 330  166
   12    18 Sylwia         Buks                  100.00 -  366: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     976  / 11  88.73




	Piotr Mańkowski 100.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Płachta               133.04 -  318: 369   83
    2    17 Zbigniew       Rybak                 115.56 -  311: 378   66
    3    21 Mikołaj        Fidziński             126.82 -  316: 448   77
    4    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  341: 303  150
    5    22 Monika         Sadurska              115.86 -  349: 365   66
    6    22 Kamila         Zacharuk              100.00 +  383: 367  150
    7    20 Joanna         Ostrowska             116.44 -  315: 344   66
    8    19 Katarzyna      Bogusławska           106.76 +  352: 337  157
    9    19 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  404: 279  150
   10    15 Jerzy          Matyasik              119.89 +  394: 382  170
   11    14 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  412: 317  171
   12    10 Tomasz         Ciejka                146.86 +  371: 316  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Aleksandra Brzeska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Kuszpit               132.98 +  466: 327  183
    2     4 Stanisław      Rydzik                143.87 -  283: 484   94
    3     7 Grzegorz       Kurowski              136.53 -  351: 356   87
    4    20 Zbigniew       Rybak                 115.56 -  300: 399   66
    5    23 Michał         Dąbrowski             100.00 -  276: 360   50
    6    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  345: 379   50
    7    23 Kamila         Zacharuk              100.00 +  375: 312  150
    8    18 Marek          Sitkowski             100.59 +  325: 304  151
    9    15 Jerzy          Matyasik              119.89 -  279: 411   70
   10    20 Katarzyna      Ślusarska             100.00 -  346: 365   50
   11    21 PAUZA
   12    19 Katarzyna      Ślusarska             100.00 -  360: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  / 11  91.00




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Wesołowski            127.82 -  258: 332   78
    2    21 Magdalena      Kublik                122.28 -  320: 353   72
    3    23 Marek          Rogalski              116.46 -  294: 418   66
    4    24 Katarzyna      Ślusarska             100.00 -  291: 423   50
    5    25 PAUZA
    6    24 Marek          Sitkowski             100.59 +  420: 376  151
    7    22 Piotr          Jakubiak              139.68 +  384: 364  190
    8    17 Mikołaj        Fidziński             126.82 +  464: 307  177
    9    13 Justyna        Górka                 145.12 -  310: 426   95
   10    16 Joanna         Ostrowska             116.44 -  414: 447   66
   11    15 Monika         Sadurska              115.86 -  284: 399   66
   12    18 Marek          Sitkowski             100.59 +  391: 366  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 11 105.64




	Juliusz Czupryniak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Irena          Sołdan                130.67 +  389: 352  181
    2     6 Tomasz         Zwoliński             145.65 -  325: 427   96
    3    12 Joanna         Jewtuch               120.69 +  357: 322  171
    4    11 Szymon         Dąbrowski             106.41 -  342: 379   56
    5    17 Magdalena      Kublik                122.28 -  349: 430   72
    6    16 Kamil          Górka                 149.19 -  336: 453   99
    7    18 Jerzy          Matyasik              119.89 -  324: 392   70
    8    20 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  383: 331  150
    9    19 Piotr          Mańkowski             100.57 -  279: 404   51
   10    17 Mikołaj        Fidziński             126.82 -  291: 334   77
   11    20 Kamila         Zacharuk              100.00 -  312: 317   50
   12    21 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 11  97.55




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Broda                 129.10 -  270: 322   79
    2    19 Grzegorz       Kurowski              136.53 -  330: 507   87
    3    22 Robert         Kuszpit               132.98 -  287: 466   83
    4    23 Piotr          Mańkowski             100.57 -  303: 341   51
    5    24 Anna           Arana                 103.99 +  341: 339  154
    6    23 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  379: 345  150
    7    21 Monika         Sadurska              115.86 -  260: 500   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     670  /  7  95.71




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Przemysław     Rybicki               132.37 -  251: 457   82
    2    22 Irena          Sołdan                130.67 -  262: 448   81
    3    24 Krzysztof      Sporczyk              125.80 -  333: 400   76
    4    25 PAUZA
    5    23 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  360: 276  150
    6    20 Katarzyna      Bogusławska           106.76 +  308: 294  157
    7    16 Kamil          Górka                 149.19 -  289: 535   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     645  /  6 107.50




	Kamila Zacharuk 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mikołaj        Fidziński             126.82 +  393: 334  177
    2     5 Przemysław     Rybicki               132.37 -  303: 426   82
    3    15 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  296: 394   71
    4    19 Joanna         Jewtuch               120.69 -  382: 391   71
    5    19 Kamil          Górka                 149.19 -  332: 463   99
    6    22 Piotr          Mańkowski             100.57 -  367: 383   51
    7    23 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  312: 375   50
    8    21 PAUZA
    9    20 Katarzyna      Ślusarska             100.00 -  286: 437   50
   10    19 Marek          Rogalski              116.46 -  282: 431   66
   11    20 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  317: 312  150
   12    20 Zbigniew       Rybak                 115.56 -  319: 444   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     933  / 11  84.82




	Katarzyna Ślusarska 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Matczak               126.36 -  340: 397   76
    2    24 Joanna         Ostrowska             116.44 -  293: 495   66
    3    20 Marek          Sitkowski             100.59 -  305: 369   51
    4    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  423: 291  150
    5    18 Mikołaj        Fidziński             126.82 -  279: 374   77
    6    21 Marek          Reda                  145.75 -  292: 452   96
    7    25 PAUZA
    8    20 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  331: 383   50
    9    20 Kamila         Zacharuk              100.00 +  437: 286  150
   10    20 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  365: 346  150
   11    17 Irena          Sołdan                130.67 -  347: 493   81
   12    19 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  382: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 11  99.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVI Mistrzostwa Piastowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              474: 286
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 247: 417
   3 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Dudkiewicz            446: 333
   4 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Ciejka                355: 384
   5 Marek          Reda                 - Małgorzata     Deszczyńska           401: 386
   6 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Zwoliński             268: 447
   7 Krzysztof      Obremski             - Joanna         Jewtuch               443: 401
   8 Jerzy          Matyasik             - Justyna        Górka                 424: 367
   9 Stanisław      Rydzik               - Marek          Rogalski              394: 392
  10 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             235: 469
  11 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Rybak                 385: 360
  12 Katarzyna      Bogusławska          - Piotr          Pietuchowski          359: 520
  13 Piotr          Jakubiak             - Szymon         Dąbrowski             321: 398
  14 Anna           Arana                - Dominik        Urbacki               350: 378
  15 Grzegorz       Kurowski             - Artur          Koszel                357: 430
  16 Marek          Sitkowski            - Robert         Kamiński              357: 410
  17 Szymon         Płachta              - Piotr          Mańkowski             369: 318
  18 Aleksandra     Brzeska              - Robert         Kuszpit               466: 327
  19 Przemysław     Rybicki              - Michał         Dąbrowski             457: 251
  20 Juliusz        Czupryniak           - Irena          Sołdan                389: 352
  21 Piotr          Broda                - Maciej         Dąbrowski             322: 270
  22 Sylwia         Buks                 - Rafał          Wesołowski            258: 332
  23 Mikołaj        Fidziński            - Kamila         Zacharuk              334: 393
  24 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Matczak               340: 397


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Reda                  441: 354
   2 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         419: 461
   3 Rafał          Matczak              - Paweł          Jackowski             413: 508
   4 Aleksandra     Brzeska              - Stanisław      Rydzik                283: 484
   5 Kamila         Zacharuk             - Przemysław     Rybicki               303: 426
   6 Tomasz         Zwoliński            - Juliusz        Czupryniak            427: 325
   7 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               504: 414
   8 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Obremski              264: 465
   9 Dominik        Urbacki              - Artur          Koszel                415: 357
  10 Szymon         Płachta              - Jerzy          Matyasik              425: 350
  11 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 417: 368
  12 Robert         Kamiński             - Piotr          Broda                 447: 330
  13 Joanna         Jewtuch              - Mikołaj        Fidziński             387: 365
  14 Marek          Rogalski             - Marek          Dudkiewicz            288: 422
  15 Robert         Kuszpit              - Małgorzata     Deszczyńska           362: 390
  16 Justyna        Górka                - Piotr          Jakubiak              387: 422
  17 Piotr          Mańkowski            - Zbigniew       Rybak                 311: 378
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Bogusławska           380: 386
  19 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              330: 507
  20 Patrycja       Śliwińska            - Marek          Sitkowski             436: 385
  21 Sylwia         Buks                 - Magdalena      Kublik                320: 353
  22 Michał         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                262: 448
  23 Anna           Arana                - Mariola        Osajda-Matczak        314: 397
  24 Katarzyna      Ślusarska            - Joanna         Ostrowska             293: 495


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                530: 330
   2 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Zwoliński             473: 387
   3 Robert         Kamiński             - Mariusz        Skrobosz              365: 410
   4 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               418: 370
   5 Krzysztof      Obremski             - Dominik        Urbacki               406: 502
   6 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Rybicki               371: 437
   7 Grzegorz       Kurowski             - Aleksandra     Brzeska               356: 351
   8 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Bogusławska           359: 334
   9 Rafał          Matczak              - Piotr          Jakubiak              331: 330
  10 Zbigniew       Rybak                - Irena          Sołdan                241: 387
  11 Joanna         Ostrowska            - Miłosz         Wrzałek               354: 495
  12 Joanna         Jewtuch              - Juliusz        Czupryniak            322: 357
  13 Artur          Koszel               - Magdalena      Kublik                279: 438
  14 Kamil          Górka                - Patrycja       Śliwińska             330: 385
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Kamila         Zacharuk              394: 296
  16 Piotr          Broda                - Jerzy          Matyasik              408: 362
  17 Marek          Reda                 - Tomasz         Ciejka                316: 392
  18 Marek          Dudkiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        385: 308
  19 Justyna        Górka                - Anna           Arana                 403: 373
  20 Marek          Sitkowski            - Katarzyna      Ślusarska             369: 305
  21 Mikołaj        Fidziński            - Piotr          Mańkowski             448: 316
  22 Maciej         Dąbrowski            - Robert         Kuszpit               287: 466
  23 Marek          Rogalski             - Sylwia         Buks                  418: 294
  24 Michał         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              333: 400


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         410: 411
   2 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Pietuchowski          498: 391
   3 Dominik        Urbacki              - Mariusz        Skrobosz              483: 386
   4 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Obremski              468: 414
   5 Miłosz         Wrzałek              - Magdalena      Kublik                456: 353
   6 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Matczak               403: 346
   7 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kamiński              351: 411
   8 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Wesołowski            396: 404
   9 Stanisław      Rydzik               - Patrycja       Śliwińska             331: 403
  10 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 399: 411
  11 Juliusz        Czupryniak           - Szymon         Dąbrowski             342: 379
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Ciejka                325: 442
  13 Katarzyna      Bogusławska          - Justyna        Górka                 360: 440
  14 Monika         Sadurska             - Robert         Kuszpit               346: 433
  15 Piotr          Jakubiak             - Mikołaj        Fidziński             361: 353
  16 Jerzy          Matyasik             - Marek          Reda                  384: 357
  17 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              332: 416
  18 Artur          Koszel               - Marek          Sitkowski             448: 244
  19 Kamila         Zacharuk             - Joanna         Jewtuch               382: 391
  20 Zbigniew       Rybak                - Aleksandra     Brzeska               399: 300
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Rogalski              346: 351
  22 Joanna         Ostrowska            - Anna           Arana                 351: 343
  23 Piotr          Mańkowski            - Maciej         Dąbrowski             341: 303
  24 Katarzyna      Ślusarska            - Sylwia         Buks                  423: 291
  25 Michał         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Michał         Alabrudziński         278: 402
   2 Dominik        Urbacki              - Paweł          Jackowski             560: 231
   3 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Pietuchowski          359: 486
   4 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            380: 453
   5 Mariusz        Skrobosz             - Patrycja       Śliwińska             378: 446
   6 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Zwoliński             425: 468
   7 Krzysztof      Obremski             - Robert         Kamiński              412: 380
   8 Piotr          Broda                - Szymon         Płachta               341: 519
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Kurowski              387: 379
  10 Justyna        Górka                - Marek          Dudkiewicz            419: 207
  11 Robert         Kuszpit              - Rafał          Matczak               334: 459
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                405: 335
  13 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Ostrowska             515: 335
  14 Jerzy          Matyasik             - Marek          Rogalski              376: 407
  15 Artur          Koszel               - Piotr          Jakubiak              390: 389
  16 Joanna         Jewtuch              - Zbigniew       Rybak                 402: 312
  17 Magdalena      Kublik               - Juliusz        Czupryniak            430: 349
  18 Mikołaj        Fidziński            - Katarzyna      Ślusarska             374: 279
  19 Kamila         Zacharuk             - Kamil          Górka                 332: 463
  20 Katarzyna      Bogusławska          - Marek          Sitkowski             356: 305
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Reda                  426: 370
  22 Monika         Sadurska             - Piotr          Mańkowski             365: 349
  23 Aleksandra     Brzeska              - Michał         Dąbrowski             276: 360
  24 Maciej         Dąbrowski            - Anna           Arana                 341: 339
  25 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               307: 347
   2 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Pietuchowski          339: 403
   3 Patrycja       Śliwińska            - Szymon         Płachta               432: 367
   4 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Rybicki               339: 404
   5 Paweł          Jackowski            - Szymon         Dąbrowski             438: 334
   6 Artur          Koszel               - Krzysztof      Obremski              348: 380
   7 Tomasz         Ciejka               - Miłosz         Wrzałek               473: 314
   8 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Jewtuch               358: 400
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                382: 363
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Justyna        Górka                 394: 351
  11 Marek          Rogalski             - Robert         Kamiński              329: 469
  12 Rafał          Matczak              - Piotr          Broda                 555: 292
  13 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Kurowski              379: 400
  14 Robert         Kuszpit              - Joanna         Ostrowska             445: 427
  15 Irena          Sołdan               - Monika         Sadurska              444: 403
  16 Kamil          Górka                - Juliusz        Czupryniak            453: 336
  17 Jerzy          Matyasik             - Mariola        Osajda-Matczak        336: 352
  18 Marek          Dudkiewicz           - Mikołaj        Fidziński             377: 357
  19 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Jakubiak              393: 314
  20 Katarzyna      Bogusławska          - Michał         Dąbrowski             294: 308
  21 Marek          Reda                 - Katarzyna      Ślusarska             452: 292
  22 Piotr          Mańkowski            - Kamila         Zacharuk              383: 367
  23 Maciej         Dąbrowski            - Aleksandra     Brzeska               379: 345
  24 Marek          Sitkowski            - Sylwia         Buks                  376: 420
  25 Anna           Arana                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patrycja       Śliwińska            - Dominik        Urbacki               377: 408
   2 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         305: 402
   3 Przemysław     Rybicki              - Paweł          Jackowski             330: 445
   4 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Wesołowski            422: 344
   5 Szymon         Płachta              - Tomasz         Ciejka                433: 278
   6 Rafał          Matczak              - Joanna         Jewtuch               430: 421
   7 Robert         Kamiński             - Małgorzata     Deszczyńska           388: 362
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             383: 465
   9 Artur          Koszel               - Mariusz        Skrobosz              541: 313
  10 Szymon         Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               390: 503
  11 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                392: 404
  12 Marek          Rogalski             - Grzegorz       Kurowski              283: 481
  13 Zbigniew       Rybak                - Justyna        Górka                 363: 413
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Kuszpit               356: 346
  15 Irena          Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            406: 363
  16 Kamil          Górka                - Michał         Dąbrowski             535: 289
  17 Magdalena      Kublik               - Marek          Reda                  330: 420
  18 Juliusz        Czupryniak           - Jerzy          Matyasik              324: 392
  19 Mikołaj        Fidziński            - Katarzyna      Bogusławska           365: 338
  20 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Mańkowski             344: 315
  21 Monika         Sadurska             - Maciej         Dąbrowski             500: 260
  22 Piotr          Jakubiak             - Sylwia         Buks                  364: 384
  23 Aleksandra     Brzeska              - Kamila         Zacharuk              375: 312
  24 Marek          Sitkowski            - Anna           Arana                 441: 287
  25 Katarzyna      Ślusarska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Szymon         Płachta               354: 499
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              463: 375
   3 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             394: 306
   4 Przemysław     Rybicki              - Rafał          Matczak               442: 331
   5 Robert         Kamiński             - Patrycja       Śliwińska             533: 305
   6 Joanna         Jewtuch              - Kamil          Górka                 396: 384
   7 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Ciejka                327: 400
   8 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            374: 373
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Artur          Koszel                316: 351
  10 Justyna        Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        329: 342
  11 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           333: 400
  12 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Ostrowska             390: 355
  13 Robert         Kuszpit              - Piotr          Broda                 306: 439
  14 Marek          Rogalski             - Monika         Sadurska              253: 448
  15 Marek          Reda                 - Zbigniew       Rybak                 383: 261
  16 Piotr          Jakubiak             - Jerzy          Matyasik              405: 333
  17 Sylwia         Buks                 - Mikołaj        Fidziński             464: 307
  18 Aleksandra     Brzeska              - Marek          Sitkowski             325: 304
  19 Piotr          Mańkowski            - Katarzyna      Bogusławska           352: 337
  20 Juliusz        Czupryniak           - Katarzyna      Ślusarska             383: 331
  21 Kamila         Zacharuk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Przemysław     Rybicki               385: 360
   2 Michał         Alabrudziński        - Robert         Kamiński              313: 411
   3 Szymon         Płachta              - Paweł          Jackowski             410: 376
   4 Krzysztof      Obremski             - Patrycja       Śliwińska             475: 374
   5 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Matczak               393: 337
   6 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Jewtuch               308: 443
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Stanisław      Rydzik                442: 496
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Artur          Koszel                342: 411
   9 Kamil          Górka                - Marek          Reda                  465: 270
  10 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Sporczyk              349: 485
  11 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              268: 442
  12 Piotr          Broda                - Monika         Sadurska              498: 289
  13 Sylwia         Buks                 - Justyna        Górka                 310: 426
  14 Robert         Kuszpit              - Irena          Sołdan                408: 310
  15 Jerzy          Matyasik             - Aleksandra     Brzeska               411: 279
  16 Piotr          Jakubiak             - Marek          Rogalski              379: 304
  17 Zbigniew       Rybak                - Mikołaj        Fidziński             373: 438
  18 Joanna         Ostrowska            - Marek          Sitkowski             454: 323
  19 Piotr          Mańkowski            - Juliusz        Czupryniak            404: 279
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Kamila         Zacharuk              437: 286
  21 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Dominik        Urbacki               363: 442
   2 Przemysław     Rybicki              - Szymon         Płachta               411: 337
   3 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         363: 374
   4 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Obremski              387: 459
   5 Joanna         Jewtuch              - Tomasz         Ciejka                429: 382
   6 Artur          Koszel               - Kamil          Górka                 339: 294
   7 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              382: 380
   8 Patrycja       Śliwińska            - Rafał          Matczak               398: 417
   9 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Broda                 425: 314
  10 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kurowski              522: 328
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariola        Osajda-Matczak        308: 427
  12 Marek          Reda                 - Robert         Kuszpit               348: 409
  13 Rafał          Wesołowski           - Monika         Sadurska              446: 430
  14 Irena          Sołdan               - Piotr          Jakubiak              313: 326
  15 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Mańkowski             382: 394
  16 Sylwia         Buks                 - Joanna         Ostrowska             414: 447
  17 Mikołaj        Fidziński            - Juliusz        Czupryniak            334: 291
  18 Katarzyna      Bogusławska          - Zbigniew       Rybak                 356: 350
  19 Kamila         Zacharuk             - Marek          Rogalski              282: 431
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Aleksandra     Brzeska               365: 346
  21 Marek          Sitkowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Joanna         Jewtuch               415: 468
   2 Michał         Alabrudziński        - Artur          Koszel                364: 309
   3 Krzysztof      Obremski             - Przemysław     Rybicki               403: 359
   4 Szymon         Płachta              - Robert         Kamiński              494: 428
   5 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              409: 273
   6 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             517: 408
   7 Tomasz         Ciejka               - Stanisław      Rydzik                246: 383
   8 Rafał          Matczak              - Mariola        Osajda-Matczak        354: 320
   9 Kamil          Górka                - Piotr          Broda                 420: 405
  10 Robert         Kuszpit              - Rafał          Wesołowski            369: 305
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Mikołaj        Fidziński             474: 350
  12 Piotr          Jakubiak             - Patrycja       Śliwińska             380: 453
  13 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Ostrowska             483: 357
  14 Piotr          Mańkowski            - Małgorzata     Deszczyńska           412: 317
  15 Monika         Sadurska             - Sylwia         Buks                  399: 284
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Jerzy          Matyasik              377: 369
  17 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Ślusarska             493: 347
  18 Marek          Rogalski             - Marek          Reda                  414: 431
  19 Marek          Sitkowski            - Zbigniew       Rybak                 384: 330
  20 Juliusz        Czupryniak           - Kamila         Zacharuk              312: 317
  21 Aleksandra     Brzeska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         370: 488
   2 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Obremski              481: 389
   3 Joanna         Jewtuch              - Robert         Kamiński              324: 373
   4 Justyna        Górka                - Paweł          Jackowski             398: 457
   5 Stanisław      Rydzik               - Przemysław     Rybicki               381: 352
   6 Rafał          Matczak              - Artur          Koszel                306: 375
   7 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 431: 383
   8 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              398: 367
   9 Patrycja       Śliwińska            - Robert         Kuszpit               416: 380
  10 Tomasz         Ciejka               - Piotr          Mańkowski             316: 371
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Kurowski              271: 495
  12 Monika         Sadurska             - Irena          Sołdan                263: 414
  13 Piotr          Broda                - Joanna         Ostrowska             404: 426
  14 Marek          Reda                 - Małgorzata     Deszczyńska           336: 456
  15 Rafał          Wesołowski           - Mikołaj        Fidziński             395: 380
  16 Piotr          Jakubiak             - Katarzyna      Bogusławska           392: 354
  17 Jerzy          Matyasik             - Marek          Rogalski              438: 292
  18 Sylwia         Buks                 - Marek          Sitkowski             391: 366
  19 Aleksandra     Brzeska              - Katarzyna      Ślusarska             360: 382
  20 Kamila         Zacharuk             - Zbigniew       Rybak                 319: 444
  21 Juliusz        Czupryniak           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 16-06-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              152.53  29285  192
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.30  28480  187
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.10  28747  189
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.84  25923  173
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               149.15  29680  199
   6 Kamil Górka                    Kraków               148.17  28152  190
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.92  29384  200
   8 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.75  27882  190
   9 Grzegorz Święcki               Białystok            146.51   7472   51
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.46  29291  200
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  12 Marek Reda                     Wołomin              145.36  28054  193
  13 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  13481   93
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  22757  157
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              144.85  28246  195
  16 Justyna Górka                  Kraków               144.21  28121  195
  17 Dawid Pikul                    Poznań               144.15  28397  197
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             142.40  27056  190
  19 Mateusz Borsuk                 Reda                 141.91  19158  135
  20 Piotr Pietuchowski             Białystok            141.87  27381  193
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.64  26486  187
  22 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.55  27603  195
  23 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  24 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27121  192
  25 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.25  27968  198
  26 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.00  10434   74
  27 Dominik Urbacki                Pruszków             140.99  28057  199
  28 Artur Irzyk                    Kraków               140.85   4789   34
  29 Michał Musielak                Bydgoszcz            140.71  11257   80
  30 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  32 Bogusław Szyszka               Oława                139.17  23937  172
  33 Marek Syczuk                   Warszawa             139.05  26558  191
  34 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.89  13056   94
  35 Radosław Jachna                Łódź                 138.80  26233  189
  36 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  37 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.60  26334  190
  38 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  39 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.99  26356  191
  40 Michał Makowski                Warszawa             137.35   6730   49
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.48  25658  188
  42 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.00  26384  194
  43 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.88  26089  192
  44 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             135.65   5019   37
  45 Przemysław Herdzina            Kraków               135.59  19525  144
  46 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       135.57   5016   37
  47 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.16  10137   75
  48 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.86  25489  189
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             134.56  26508  197
  50 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  51 Robert Kamiński                Warszawa             133.75  25412  190
  52 Przemysław Rybicki             Otwock               133.50  13083   98
  53 Karol Waniek                   Wrocław              133.46  17617  132
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  55 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.00  18216  138
  56 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  57 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  58 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  59 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.63  12505   95
  60 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  62 Paweł Janaś                    Głogów               131.30  16281  124
  63 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.24  25985  198
  64 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.15  22295  170
  65 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.83   6280   48
  66 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  67 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  68 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  69 Irena Sołdan                   Sopot                130.01  25482  196
  70 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.99  25739  198
  71 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  72 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.68  24509  189
  73 Janusz Krupiński               Bytom                129.48  12042   93
  74 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  75 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.23   6203   48
  76 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  78 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  79 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.99  25087  196
  80 Piotr Broda                    Sandomierz           127.97  24827  194
  81 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  82 Rafał Wesołowski               Warszawa             127.76  23764  186
  83 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  84 Michał Garnowski               Pasłęk               127.57   7782   61
  85 Grzegorz Łukasik               Konojady             127.31  24699  194
  86 Krzysztof Jaworski             Warszawa             127.27  10054   79
  87 Rafał Matczak                  Milanówek            127.16  23652  186
  88 Rafał Dąbrowski                Ostróda              127.16  11317   89
  89 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.05  25282  199
  90 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  91 Agnieszka Krupka               Krosno               126.91  10407   82
  92 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.91  22463  177
  93 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.77  24846  196
  94 Tomasz Łapka                   Opole                126.12  11729   93
  95 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  24838  197
  96 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.97  13227  105
  97 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.84  24917  198
  98 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.82  24534  195
  99 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.74  24771  197
 100 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.73   8801   70
 101 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.68  15082  120
 102 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
 103 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.63  23242  185
 104 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
 105 Wojciech Urbański              Warszawa             124.97  11497   92
 106 Michał Kolaj                   Ostróda              124.84  24343  195
 107 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.75  15594  125
 108 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.61  23676  190
 109 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.48  24274  195
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                124.11  10301   83
 111 Łukasz Baranowski              Reda                 123.92  23793  192
 112 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 113 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.78  23889  193
 114 Robert Głowacki                Łódź                 123.41  21227  172
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 116 Patrycja Śliwińska             Szczecin             123.33  15416  125
 117 Grzegorz Kwiecień              Kraków               123.21  14416  117
 118 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.99  17834  145
 119 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 120 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 121 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.37  23006  188
 122 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 123 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.25  10636   87
 124 Magdalena Kublik               Warszawa             122.25  24205  198
 125 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 126 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 127 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 128 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.10  19658  161
 129 Piotr Domański                 Ostrołęka            122.09   4273   35
 130 Anna Biegańska                 Białystok            122.08   8057   66
 131 Anita Bruska                   Gdynia               121.81  14617  120
 132 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.67  23117  190
 133 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.49  23934  197
 134 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 135 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                121.45   4615   38
 136 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.30   8612   71
 137 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.23  16003  132
 138 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 139 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  23677  196
 140 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 141 Krzysztof Gibas                Kraków               120.64  17734  147
 142 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.18  10095   84
 143 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 144 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.02  12602  105
 145 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.94  23628  197
 146 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 148 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.78  22759  190
 149 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 150 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 151 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.73   3592   30
 152 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 153 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 154 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.92   7492   63
 155 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 156 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.89  22471  189
 157 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.76  23634  199
 158 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 159 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.50   8769   74
 160 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.47   5805   49
 161 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 162 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 163 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 164 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.87  14380  122
 165 Stanisław Gasik                Warszawa             117.70   8121   69
 166 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.62  15291  130
 167 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            117.62   9527   81
 168 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 169 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.48  16330  139
 170 Bogusław Książek               Szczecin             117.36  16548  141
 171 Natalia Ogierman               Katowice             117.16  16403  140
 172 Anna Stefańska                 Łódź                 117.14   4100   35
 173 Jarosław Olek                  Warszawa             116.94  11928  102
 174 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.93  20112  172
 175 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.69  12486  107
 176 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 177 Tomasz Lempart                 Kraków               116.40   9312   80
 178 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 179 Krzysztof Bonda                Białystok            115.92   8578   74
 180 Rafał Stachowski               Police               115.83   9035   78
 181 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.81  16445  142
 182 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 183 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 184 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.37   7153   62
 185 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.31  22601  196
 186 Ewa Szałas                     Katowice             115.24   9911   86
 187 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.19  21887  190
 188 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 189 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.02   6786   59
 190 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.76  22493  196
 191 Tomasz Siwiński                Zawiercie            114.71  13077  114
 192 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       114.69  14795  129
 193 Zbigniew Rybak                 Warszawa             114.67  22246  194
 194 Marek Rogalski                 Warszawa             114.61   5616   49
 195 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 196 Radosław Więch                 Warszawa             114.48  19233  168
 197 Beata Piotrowska               Łódź                 114.35  10749   94
 198 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.22   8452   74
 199 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.00   7296   64
 200 Joanna Brychcy                 Katowice             113.95   4216   37
 201 Adam Janicki                   Łódź                 113.54  21914  193
 202 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           113.51   8286   73
 203 Joanna Suchanek                Wrocław              113.37  19726  174
 204 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 205 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 206 Renata Andracka                Zwola                113.32  22098  195
 207 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 208 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 209 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.78   4060   36
 210 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 211 Marcin Ceglarek                Kraków               112.14  22092  197
 212 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 213 Lucyna Śniadach                Rumia                111.64   4354   39
 214 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 215 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.33   6680   60
 216 Marta Bajorek                  Warszawa             111.15  15672  141
 217 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.95   9542   86
 218 Marianna Kozłowska             Białystok            110.86   6984   63
 219 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.82   7868   71
 220 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.56  22001  199
 221 Paweł Maciejczuk               Białystok            110.54   5969   54
 222 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 223 Jacek Pietruszka               Kraków               110.06   5833   53
 224 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.01  21451  195
 225 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.50  12483  114
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.45  19920  182
 227 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.40   8752   80
 228 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.27  11473  105
 229 Jerzy Luter                    Bytom                109.16  21178  194
 230 Marta Ćwiek                    Radomsko             109.07  18324  168
 231 Teresa Zalewska                Racibórz             108.92  15466  142
 232 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       108.87   8492   78
 233 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 234 Elżbieta Święcka               Białystok            108.49   4014   37
 235 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.29   5198   48
 236 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 237 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 238 Marta Sztajnert                Wisła                108.14   9192   85
 239 Sławomir Długosz               Ostróda              108.13  20436  189
 240 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 241 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.89  20499  190
 242 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.87   4099   38
 243 Marta Świątkowska              Wrocław              107.82   5499   51
 244 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 245 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 246 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 247 Szymon Dąbrowski               Warszawa             107.38  20940  195
 248 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.33   6762   63
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 250 Józef Burzyński                Ełk                  107.09   6854   64
 251 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 252 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.95  20856  195
 253 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 254 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 255 Urszula Solarska               Łódź                 106.55  20670  194
 256 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 257 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 258 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 259 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 260 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 261 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.57   7390   70
 262 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 263 Maria Pokorska                 Warszawa             105.14   6203   59
 264 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.04  11870  113
 265 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 266 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.44   4965   48
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.22  17238  167
 268 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 269 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               103.14  13614  132
 270 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 271 Anna Arana                     Warszawa             102.96  19562  190
 272 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 273 Zofia Górka                    Łęczna               102.33   3684   36
 274 Bożena Guział                  Racibórz             102.06   6430   63
 275 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 276 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 277 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.40  19468  192
 278 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 279 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 280 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 281 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.57  16594  165
 282 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 283 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 284 Sylwia Łada                    Inowrocław            99.69  16249  163
 285 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                99.58  11352  114
 286 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.48   8953   90
 287 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.30   3674   37
 288 Lidia Żywna                    Gdynia                98.89  10878  110
 289 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 290 Halina Mrozek                  Warszawa              96.89   4554   47
 291 Sylwia Buks                    Warszawa              96.35  19270  200
 292 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 293 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.32   7816   82
 294 Anna Lenartowska               Gdynia                95.31   7625   80
 295 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 296 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 297 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 298 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 299 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 300 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                92.87  10773  116
 301 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 302 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 303 Maciej Dąbrowski               Warszawa              91.93  15260  166
 304 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.88  16906  184
 305 Janina Grajewska               Choroszcz             91.70   9078   99
 306 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              90.28   6229   69
 307 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 308 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 309 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 311 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.13   7838   91
 312 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  16603  195
 313 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.43   4672   56
 314 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 315 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 316 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.03   7793   95
 317 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 318 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 319 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.17   6328   82
 320 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 321 Mirosław Dejna                 Sampława              61.88  12066  195
 322 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.64   2001   33
 323 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 16-06-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   3 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   4 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.54   2395   28
   5 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   6 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   7 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   8 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
   9 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  10 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  11 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  12 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  13 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  14 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  15 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.25   3150   24
  16 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  17 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  18 Andrzej Kowalski               Gdańsk               124.79   2995   24
  19 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  20 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            124.71   2993   24
  21 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  22 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.96   2879   24
  23 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  24 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  25 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  26 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  27 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  28 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     109.46   2627   24
  29 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  30 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  31 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  32 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  33 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  34 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  35 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  36 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  37 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  38 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  39 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  40 Marta Łęgowska                 Inowrocław            94.79   2275   24
  41 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  42 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.50   2220   24
  43 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  44 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                91.58   2198   24
  45 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  46 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  47 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  48 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  49 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  50 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  51 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  52 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  53 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  54 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  55 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  56 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  57 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  58 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  60 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  61 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  62 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  63 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            107.41   2363   22
  64 Juliusz Czupryniak             Warszawa              95.05   2091   22
  65 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  66 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  67 Artur Kwiatkowski              Radomsko              78.32   1723   22
  68 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  69 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  70 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  71 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  72 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  73 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  74 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  75 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  76 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  77 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  78 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  79 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  80 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  81 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  82 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  83 Piotr Morawski                 Gdańsk                73.79   1402   19
  84 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  85 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  86 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             125.72   2263   18
  87 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  88 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  89 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            76.39   1375   18
  90 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  91 Krzysztof Pypno                Gliwice              107.82   1833   17
  92 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  93 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  94 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  95 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  96 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  97 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  98 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  99 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 100 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
 101 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 102 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 103 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
 104 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 105 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 106 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
 107 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
 108 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 109 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 110 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 111 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 112 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
 113 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 114 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 115 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 116 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 117 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 118 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 119 Błażej Fidziński               Dębica                97.77   1271   13
 120 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 121 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 122 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 123 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 124 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 125 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 126 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 127 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 128 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 129 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 131 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 132 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 133 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 134 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 135 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 136 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 137 Szymon Jachimek                Gdynia               128.67   1544   12
 138 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.67   1544   12
 139 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 140 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 141 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 142 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 143 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 144 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 145 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 146 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 147 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 148 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 149 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 150 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 151 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 152 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 153 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 154 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 155 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 156 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 157 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 158 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 159 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 160 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 161 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 162 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 163 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 164 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 165 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 166 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 167 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 168 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 169 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 170 Damian Łupiński                Konojady             103.33   1240   12
 171 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 172 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 173 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 174 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 175 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 176 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 177 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 178 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 179 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 180 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 181 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 182 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 183 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 184 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 185 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 186 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 187 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 188 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 189 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 190 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 191 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 192 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 193 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 194 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 195 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 196 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 197 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 198 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 199 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 200 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 201 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 202 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 203 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 204 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 205 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 206 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 207 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 208 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 209 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 210 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 211 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 212 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 213 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 214 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 215 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 216 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 217 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 218 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 219 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 220 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 221 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 222 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 223 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 224 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 225 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 226 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 227 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 228 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 229 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 230 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 231 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 232 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 233 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 234 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 235 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 236 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 237 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 238 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 239 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 240 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 241 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 242 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 243 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 244 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 245 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 246 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 247 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 248 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 249 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 250 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 251 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 252 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 253 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 254 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 255 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 256 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 257 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 258 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 259 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 260 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 261 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 262 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 263 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 264 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 265 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 266 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 267 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 268 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 269 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 270 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 271 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 272 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 273 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 274 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 275 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 276 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 277 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 278 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 279 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 280 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 281 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 282 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 283 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 284 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 285 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 286 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 287 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 288 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 289 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 290 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 291 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 292 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 293 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 294 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 295 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 296 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 297 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 298 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 299 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 300 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 301 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 302 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 303 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 304 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 305 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 306 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 307 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 308 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 309 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 310 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 311 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 312 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 313 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 314 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 315 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 316 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 317 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 318 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 319 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 320 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 321 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 322 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 323 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 324 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 325 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 326 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 327 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 328 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 329 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 330 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 331 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 332 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 333 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 334 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 335 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 336 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 337 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 338 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 339 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 340 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 341 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 342 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 343 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 344 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 345 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 346 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 347 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 348 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 349 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 350 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 351 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 352 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 353 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 354 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 355 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 356 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 357 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 358 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 359 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 360 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 361 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 362 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 363 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 364 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 365 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 366 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 367 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 368 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 369 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 370 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 371 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 372 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 373 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 374 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 375 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 376 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 377 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 378 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 379 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 380 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 381 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 382 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 383 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 384 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 385 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 386 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie