Milanówek 4
czerwca
Milanówek 4- 5 czerwca VI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
Piastów 5
czerwca
Piastów 5 czerwca XV Mistrzostwa Piastowa
Warszawa11
czerwca
Warszawa 11-12 czerwca V Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielsku
Mariusz Skrobosz mistrzem Piastowa05 czerwca 2011 — XV Mistrzostwa PiastowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XV Mistrzostwa PiastowaPiastów, 05 czerwca 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz mistrzem PiastowaTo był turniej jubileuszowy, nietypowy i w pewnym sensie eksperymentalny. Rozpoczął się bezpośrednio po truskawkowym Milanówku i większość uczestników przyjechało rozgrzanych walką w tamtym turnieju. Pogoda dopisała i w przerwach można było odpocząć chwilę wśród zieleni wewnętrznego dziedzińca szkoły.

Ostateczną walkę o tytuł Mistrza Piastowa stoczyli w ostatniej rundzie Mariusz SkroboszPiotr Pietuchowski. Przed ostatnim ruchem Piotr prowadził 414 do 340 i wydawało się ze partia jest rozstrzygnięta. Ale Mariusz się nie poddaje łatwo. Dolosował dobrą literkę i w ostatnim ruchu ułożył siódemkę, wygrywając i zdobywając tytuł Mistrza Piastowa.

Turniej odbył się pod patronatem Burmistrza Piastowa który ufundował również nagrody. Sponsorem Mistrzostw był również sklep internetowy www.aletofajne.pl. Wszyscy uczestnicy turnieju zostali obdarowani upominkami.

W Mistrzostwach uczestniczyło 48 osób.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Mistrzostwa Piastowa
XIII Mistrzostwa Piastowa
XII Otwarte Mistrzostwa Piastowa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 6
system: połówkowy (rundy 1-5), duńczyk (runda 6)
Miejsce rozgrywekSzkoła Podstawowa nr.1 im. Stanisława Staszica
Piastów, ul. Brandta 22
Uwaga: wejście do szkoły i na parking od ul. Dworcowej, 800 m. od dworca kolejowego.

mapa
Obrońca tytułuMichał Makowski
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramNiedziela, 5 czerwca (6 rund)
15:00 — rozpoczęcie turnieju
21:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
NagrodyNagrody rzeczowe i upominki
Puchary dla najlepszych
OrganizatorzyAndrzej Lożyński — 602 278 365


Wyniki turnieju XV Mistrzostwa Piastowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.53      6.0     2793     1030      738
  2 Piotr           Pietuchowski         Białystok              131.72      5.0     2603     1000      549
  3 Jakub           Szymczak             Łódź                   133.74      5.0     2467      959      443
  4 Tomasz          Łapka                Opole                  122.30      5.0     2385      945      360
  5 Joanna          Ostrowska            Warszawa               113.10      5.0     2168      972       71
  6 Kamil           Kister               Puławy                 128.57      4.0     2676      878      453
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.37      4.0     2575      931      291
  8 Adam            Weremczuk            Łódź/Londyn            121.08      4.0     2548      834      382
  9 Marek           Reda                 Wołomin                139.69      4.0     2465      812      277
 10 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    124.00      4.0     2411      819      210
 11 Robert          Kamiński             Warszawa               135.47      4.0     2353      811      -39
 12 Paulina         Mech                 Kraków                 115.28      4.0     2340      860      185
 13 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.81      4.0     2310      839       57
 14 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               131.81      4.0     2282      777      255
 15 Bartłomiej      Pawlak               Sochaczew              100.00      4.0     2244      894     -184
 16 Dominik         Urbacki              Pruszków               138.08      4.0     2189      815       -9
 17 Andrzej         Rechowicz            Katowice               129.92      3.0     2520      712      376
 18 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               149.09      3.0     2493      737      -32
 19 Michał          Alabrudziński        Włocławek              144.56      3.0     2471      760       99
 20 Katarzyna       Małek                Mielec                 125.29      3.0     2419      729      261
 21 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               142.88      3.0     2321      704       -6
 22 Piotr           Broda                Sandomierz             118.85      3.0     2309      746      133
 23 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.53      3.0     2282      723      287
 24 Andrzej         Kroc                 Łódź                   117.83      3.0     2272      745      132
 25 Szymon          Płachta              Warszawa               128.54      3.0     2200      720      -34
 26 Dorota          Rudzińska            Warszawa               113.91      3.0     2196      689       41
 27 Łukasz          Wojciechowski        Łomża                  103.52      3.0     2194      762     -101
 28 Adam            Janicki              Łódź                   112.52      3.0     2128      738     -229
 29 Urszula         Solarska             Łódź                   104.43      3.0     2111      715     -213
 30 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                101.42      3.0     1997      684       50
 31 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.0     1975      652     -218
 32 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.54      2.0     2366      589      292
 33 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    111.52      2.0     2274      566      110
 34 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               121.40      2.0     2272      673     -128
 35 Marcin          Mroziuk              Warszawa               140.13      2.0     2160      676     -391
 36 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      2.0     2143      548       27
 37 Radosław        Więch                Warszawa               107.24      2.0     2002      617     -150
 38 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   119.04      2.0     1938      591     -113
 39 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      2.0     1899      594     -392
 40 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      2.0     1895      543       29
 41 Aleksandra      Brzeska              Warszawa               100.00      2.0     1851      573       41
 42 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.02      2.0     1538      501       15
 43 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               101.51      1.0     1950      514     -221
 44 Mariusz         Rostkowski           Jasieniec              100.00      1.0     1820      485     -466
 45 Stanisław       Więckowski           Rybno                  100.00      1.0     1524      473     -813
 46 Magdalena       Kublik               Warszawa               121.59      1.0     1495      345       19
 47 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.0     1152      429    -1189
 48 Marcin          Wójcicki             Piastów                100.00      0.0      985      343    -1255
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Mistrzostwa Piastowa



	Mariusz Skrobosz 149.53 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Adam           Weremczuk             121.08 +  452: 366  171
    2     7 Joanna         Ostrowska             113.10 +  441: 271  163
    3     5 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  568: 293  150
    4     1 Stanisław      Rydzik                142.37 +  425: 422  192
    5     1 Tomasz         Łapka                 122.30 +  478: 298  172
    6     1 Piotr          Pietuchowski          131.72 +  429: 405  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  /  6 171.67




	Kazimierz.Jr Merklejn 149.09 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grażyna        Wesołowska            119.04 +  469: 331  169
    2     5 Szymon         Płachta               128.54 -  303: 434   79
    3    12 Krzysztof      Sporczyk              125.53 +  419: 399  176
    4     9 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  422: 447   50
    5    13 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  464: 395  171
    6     8 Stanisław      Rydzik                142.37 -  416: 519   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  6 122.83




	Michał Alabrudziński 144.56 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Piotr          Broda                 118.85 +  392: 381  169
    2     4 Tomasz         Zwoliński             138.02 +  442: 297  188
    3     3 Stanisław      Rydzik                142.37 -  367: 416   92
    4     8 Andrzej        Kroc                  117.83 -  464: 490   68
    5    11 Dorota         Rudzińska             113.91 +  488: 278  164
    6     5 Kamil          Kister                128.57 -  318: 510   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     760  /  6 126.67




	Grzegorz Kurowski 142.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Kroc                  117.83 +  363: 356  168
    2     9 Piotr          Pietuchowski          131.72 -  400: 459   82
    3    16 Michał         Dąbrowski             100.00 +  460: 283  150
    4     7 Łukasz         Wojciechowski         103.52 -  305: 388   54
    5     9 Kamil          Kister                128.57 -  383: 455   79
    6    14 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  410: 386  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     704  /  6 117.33




	Stanisław Rydzik 142.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paulina        Mech                  115.28 +  424: 316  165
    2    11 Marcin         Mroziuk               140.13 +  510: 353  190
    3     3 Michał         Alabrudziński         144.56 +  416: 367  195
    4     1 Mariusz        Skrobosz              149.53 -  422: 425  100
    5     2 Piotr          Pietuchowski          131.72 -  284: 407   82
    6     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.09 +  519: 416  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  /  6 155.17




	Marcin Mroziuk 140.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Rudzińska             113.91 +  359: 335  164
    2    11 Stanisław      Rydzik                142.37 -  353: 510   92
    3    10 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 +  455: 439  173
    4    10 Dominik        Urbacki               138.08 -  345: 383   88
    5    10 Marek          Reda                  139.69 -  372: 430   90
    6    15 Piotr          Broda                 118.85 -  276: 454   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     676  /  6 112.67




	Marek Reda 139.69 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Ostrowska             113.10 -  342: 380   63
    2    20 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  509: 268  150
    3     8 Paulina        Mech                  115.28 -  318: 403   65
    4    15 Piotr          Broda                 118.85 +  510: 433  169
    5    10 Marcin         Mroziuk               140.13 +  430: 372  190
    6     7 Katarzyna      Małek                 125.29 +  356: 332  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     812  /  6 135.33




	Dominik Urbacki 138.08 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adam           Janicki               112.52 -  346: 399   63
    2    18 Szymon         Dąbrowski             101.51 +  332: 304  152
    3    15 Magdalena      Kublik                121.59 +  406: 404  172
    4    10 Marcin         Mroziuk               140.13 +  383: 345  190
    5     6 Jakub          Szymczak              133.74 -  311: 401   84
    6    12 Łukasz         Wojciechowski         103.52 +  411: 345  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     815  /  6 135.83




	Tomasz Zwoliński 138.02 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Jarosławski           111.52 +  470: 262  162
    2     4 Michał         Alabrudziński         144.56 -  297: 442   95
    3    13 Adam           Janicki               112.52 +  399: 365  163
    4    11 Rafał          Wesołowski            130.81 -  372: 454   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     501  /  4 125.25




	Robert Kamiński 135.47 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Radosław       Więch                 107.24 +  417: 393  157
    2    12 Maciej         Sancewicz             124.00 -  239: 429   74
    3    17 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  480: 299  171
    4     4 Adam           Weremczuk             121.08 +  493: 450  171
    5     5 Łukasz         Wojciechowski         103.52 +  480: 356  154
    6     2 Jakub          Szymczak              133.74 -  244: 465   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  /  6 135.17




	Jakub Szymczak 133.74 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Urszula        Solarska              104.43 +  469: 345  154
    2     6 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  403: 365  171
    3     1 Kamil          Kister                128.57 +  400: 333  179
    4     3 Piotr          Pietuchowski          131.72 -  329: 426   82
    5     6 Dominik        Urbacki               138.08 +  401: 311  188
    6     2 Robert         Kamiński              135.47 +  465: 244  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     959  /  6 159.83




	Waldemar Czerwoniec 131.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Wojciechowski         103.52 +  410: 310  154
    2     1 Kamil          Kister                128.57 -  415: 421   79
    3    11 Rafał          Wesołowski            130.81 -  339: 382   81
    4    17 Szymon         Dąbrowski             101.51 +  377: 334  152
    5    16 Radosław       Więch                 107.24 +  360: 338  157
    6    10 Urszula        Solarska              104.43 +  381: 242  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     777  /  6 129.50




	Piotr Pietuchowski 131.72 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Dąbrowski             101.51 +  440: 288  152
    2     9 Grzegorz       Kurowski              142.88 +  459: 400  193
    3     4 Szymon         Płachta               128.54 +  466: 324  179
    4     3 Jakub          Szymczak              133.74 +  426: 329  184
    5     2 Stanisław      Rydzik                142.37 +  407: 284  192
    6     1 Mariusz        Skrobosz              149.53 -  405: 429  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  /  6 166.67




	Rafał Wesołowski 130.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Bogusławska           101.42 +  361: 293  151
    2    10 Katarzyna      Małek                 125.29 -  339: 415   75
    3    11 Waldemar       Czerwoniec            131.81 +  382: 339  182
    4    11 Tomasz         Zwoliński             138.02 +  454: 372  188
    5     3 Andrzej        Rechowicz             129.92 +  437: 402  180
    6     4 Joanna         Ostrowska             113.10 -  337: 432   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     839  /  6 139.83




	Andrzej Rechowicz 129.92 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  500: 239  150
    2     2 Adam           Janicki               112.52 +  460: 295  163
    3     2 Katarzyna      Małek                 125.29 +  428: 406  175
    4     2 Tomasz         Łapka                 122.30 -  344: 365   72
    5     3 Rafał          Wesołowski            130.81 -  402: 437   81
    6     6 Adam           Weremczuk             121.08 -  386: 402   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     712  /  6 118.67




	Kamil Kister 128.57 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  566: 157  150
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            131.81 +  421: 415  182
    3     1 Jakub          Szymczak              133.74 -  333: 400   84
    4     5 Maciej         Sancewicz             124.00 -  391: 550   74
    5     9 Grzegorz       Kurowski              142.88 +  455: 383  193
    6     5 Michał         Alabrudziński         144.56 +  510: 318  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     878  /  6 146.33




	Szymon Płachta 128.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  388: 380  150
    2     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.09 +  434: 303  199
    3     4 Piotr          Pietuchowski          131.72 -  324: 466   82
    4    12 Joanna         Ostrowska             113.10 -  332: 378   63
    5    14 Krzysztof      Sporczyk              125.53 +  376: 326  176
    6    11 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  346: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  /  6 120.00




	Krzysztof Sporczyk 125.53 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  397: 246  150
    2     3 Tomasz         Łapka                 122.30 -  298: 400   72
    3    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.09 -  399: 419   99
    4    19 Michał         Dąbrowski             100.00 +  517: 212  150
    5    14 Szymon         Płachta               128.54 -  326: 376   79
    6    13 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 +  345: 342  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     723  /  6 120.50




	Katarzyna Małek 125.29 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Dąbrowski             100.00 +  426: 318  150
    2    10 Rafał          Wesołowski            130.81 +  415: 339  181
    3     2 Andrzej        Rechowicz             129.92 -  406: 428   80
    4     6 Paulina        Mech                  115.28 -  363: 400   65
    5    15 Adam           Janicki               112.52 +  477: 317  163
    6     7 Marek          Reda                  139.69 -  332: 356   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     729  /  6 121.50




	Maciej Sancewicz 124.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  343: 314  150
    2    12 Robert         Kamiński              135.47 +  429: 239  185
    3     6 Tomasz         Łapka                 122.30 -  364: 434   72
    4     5 Kamil          Kister                128.57 +  550: 391  179
    5     4 Paulina        Mech                  115.28 -  339: 455   65
    6     9 Andrzej        Kroc                  117.83 +  386: 368  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  /  6 136.50




	Andrzej Kwiatkowski 122.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  444: 205  150
    2     8 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  382: 427   50
    3    10 Marcin         Mroziuk               140.13 -  439: 455   90
    4    13 Grażyna        Wesołowska            119.04 +  400: 280  169
    5    12 Urszula        Solarska              104.43 -  359: 362   54
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              125.53 -  342: 345   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     589  /  6  98.17




	Tomasz Łapka 122.30 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Wójcicki              100.00 +  482: 176  150
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              125.53 +  400: 298  176
    3     6 Maciej         Sancewicz             124.00 +  434: 364  174
    4     2 Andrzej        Rechowicz             129.92 +  365: 344  180
    5     1 Mariusz        Skrobosz              149.53 -  298: 478  100
    6     3 Paulina        Mech                  115.28 +  406: 365  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  /  6 157.50




	Magdalena Kublik 121.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  341: 374   50
    2    21 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  424: 359  150
    3    15 Dominik        Urbacki               138.08 -  404: 406   88
    4    16 Radosław       Więch                 107.24 -  326: 337   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     345  /  4  86.25




	Małgorzata Deszczyńska 121.40 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Stanisław      Więckowski            100.00 +  383: 297  150
    2     6 Jakub          Szymczak              133.74 -  365: 403   84
    3    17 Robert         Kamiński              135.47 -  299: 480   85
    4    14 Dariusz        Jarosławski           111.52 +  444: 346  162
    5    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.09 -  395: 464   99
    6    14 Grzegorz       Kurowski              142.88 -  386: 410   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     673  /  6 112.17




	Adam Weremczuk 121.08 Łódź/Londyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              149.53 -  366: 452  100
    2    16 Stanisław      Więckowski            100.00 +  550: 200  150
    3     7 Piotr          Broda                 118.85 +  411: 313  169
    4     4 Robert         Kamiński              135.47 -  450: 493   85
    5     8 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  369: 322  150
    6     6 Andrzej        Rechowicz             129.92 +  402: 386  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     834  /  6 139.00




	Grażyna Wesołowska 119.04 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.09 -  331: 469   99
    2    23 Marcin         Wójcicki              100.00 +  435: 136  150
    3    14 Andrzej        Kroc                  117.83 -  288: 421   68
    4    13 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 -  280: 400   73
    5    22 Stanisław      Więckowski            100.00 +  328: 280  150
    6    18 Katarzyna      Bogusławska           101.42 -  276: 345   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     591  /  6  98.50




	Piotr Broda 118.85 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         144.56 -  381: 392   95
    2    14 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  337: 313  150
    3     7 Adam           Weremczuk             121.08 -  313: 411   71
    4    15 Marek          Reda                  139.69 -  433: 510   90
    5    18 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  391: 274  150
    6    15 Marcin         Mroziuk               140.13 +  454: 276  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  /  6 124.33




	Andrzej Kroc 117.83 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Kurowski              142.88 -  356: 363   93
    2    17 Katarzyna      Bogusławska           101.42 +  332: 295  151
    3    14 Grażyna        Wesołowska            119.04 +  421: 288  169
    4     8 Michał         Alabrudziński         144.56 +  490: 464  195
    5     7 Joanna         Ostrowska             113.10 -  305: 344   63
    6     9 Maciej         Sancewicz             124.00 -  368: 386   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     745  /  6 124.17




	Paulina Mech 115.28 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                142.37 -  316: 424   92
    2    13 Radosław       Więch                 107.24 +  401: 305  157
    3     8 Marek          Reda                  139.69 +  403: 318  190
    4     6 Katarzyna      Małek                 125.29 +  400: 363  175
    5     4 Maciej         Sancewicz             124.00 +  455: 339  174
    6     3 Tomasz         Łapka                 122.30 -  365: 406   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     860  /  6 143.33




	Dorota Rudzińska 113.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Mroziuk               140.13 -  335: 359   90
    2    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  501: 268  150
    3     9 Łukasz         Wojciechowski         103.52 -  299: 395   54
    4    18 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  376: 273  150
    5    11 Michał         Alabrudziński         144.56 -  278: 488   95
    6    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  407: 372  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  6 114.83




	Joanna Ostrowska 113.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Reda                  139.69 +  380: 342  190
    2     7 Mariusz        Skrobosz              149.53 -  271: 441  100
    3    18 Urszula        Solarska              104.43 +  363: 340  154
    4    12 Szymon         Płachta               128.54 +  378: 332  179
    5     7 Andrzej        Kroc                  117.83 +  344: 305  168
    6     4 Rafał          Wesołowski            130.81 +  432: 337  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  /  6 162.00




	Adam Janicki 112.52 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dominik        Urbacki               138.08 +  399: 346  188
    2     2 Andrzej        Rechowicz             129.92 -  295: 460   80
    3    13 Tomasz         Zwoliński             138.02 -  365: 399   88
    4    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  387: 370  150
    5    15 Katarzyna      Małek                 125.29 -  317: 477   75
    6    17 Radosław       Więch                 107.24 +  365: 305  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  /  6 123.00




	Dariusz  Jarosławski 111.52 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             138.02 -  262: 470   88
    2    19 Urszula        Solarska              104.43 -  391: 401   54
    3    21 Stanisław      Więckowski            100.00 +  534: 178  150
    4    14 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  346: 444   71
    5    17 Katarzyna      Bogusławska           101.42 -  281: 345   51
    6    20 Szymon         Dąbrowski             101.51 +  460: 326  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     566  /  6  94.33




	Radosław Więch 107.24 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Kamiński              135.47 -  393: 417   85
    2    13 Paulina        Mech                  115.28 -  305: 401   65
    3    20 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  324: 283  150
    4    16 Magdalena      Kublik                121.59 +  337: 326  172
    5    16 Waldemar       Czerwoniec            131.81 -  338: 360   82
    6    17 Adam           Janicki               112.52 -  305: 365   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     617  /  6 102.83




	Urszula Solarska 104.43 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jakub          Szymczak              133.74 -  345: 469   84
    2    19 Dariusz        Jarosławski           111.52 +  401: 391  162
    3    18 Joanna         Ostrowska             113.10 -  340: 363   63
    4    20 Katarzyna      Bogusławska           101.42 +  421: 361  151
    5    12 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 +  362: 359  173
    6    10 Waldemar       Czerwoniec            131.81 -  242: 381   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  6 119.17




	Łukasz Wojciechowski 103.52 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Waldemar       Czerwoniec            131.81 -  310: 410   82
    2    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  400: 390  150
    3     9 Dorota         Rudzińska             113.91 +  395: 299  164
    4     7 Grzegorz       Kurowski              142.88 +  388: 305  193
    5     5 Robert         Kamiński              135.47 -  356: 480   85
    6    12 Dominik        Urbacki               138.08 -  345: 411   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  /  6 127.00




	Szymon Dąbrowski 101.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Pietuchowski          131.72 -  288: 440   82
    2    18 Dominik        Urbacki               138.08 -  304: 332   88
    3    24 Marcin         Wójcicki              100.00 +  415: 157  150
    4    17 Waldemar       Czerwoniec            131.81 -  334: 377   82
    5    21 Sylwia         Buks                  100.00 -  283: 405   50
    6    20 Dariusz        Jarosławski           111.52 -  326: 460   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     514  /  6  85.67




	Katarzyna Bogusławska 101.42 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Wesołowski            130.81 -  293: 361   81
    2    17 Andrzej        Kroc                  117.83 -  295: 332   68
    3    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  358: 276  150
    4    20 Urszula        Solarska              104.43 -  361: 421   54
    5    17 Dariusz        Jarosławski           111.52 +  345: 281  162
    6    18 Grażyna        Wesołowska            119.04 +  345: 276  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     684  /  6 114.00




	Aleksandra Brzeska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Sporczyk              125.53 -  246: 397   76
    2    20 Marek          Reda                  139.69 -  268: 509   90
    3    20 Radosław       Więch                 107.24 -  283: 324   57
    4    24 Marcin         Wójcicki              100.00 +  365: 139  150
    5    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  273: 290   50
    6    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  416: 151  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     573  /  6  95.50




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 -  205: 444   73
    2    22 Dorota         Rudzińska             113.91 -  268: 501   64
    3    22 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  327: 321  150
    4    21 Adam           Janicki               112.52 -  370: 387   63
    5    21 Szymon         Dąbrowski             101.51 +  405: 283  152
    6    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  400: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     652  /  6 108.67




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kamil          Kister                128.57 -  157: 566   79
    2    24 Michał         Dąbrowski             100.00 -  252: 360   50
    3    23 Mariusz        Rostkowski            100.00 -  173: 377   50
    4    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  186: 400   50
    5    23 Marcin         Wójcicki              100.00 +  233: 222  150
    6    22 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  151: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     429  /  6  71.50




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Sancewicz             124.00 -  314: 343   74
    2    14 Piotr          Broda                 118.85 -  313: 337   69
    3    22 Sylwia         Buks                  100.00 -  321: 327   50
    4    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  400: 186  150
    5    20 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  290: 273  150
    6    19 Sylwia         Buks                  100.00 -  257: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     543  /  6  90.50




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Małek                 125.29 -  318: 426   75
    2    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  360: 252  150
    3    16 Grzegorz       Kurowski              142.88 -  283: 460   93
    4    19 Krzysztof      Sporczyk              125.53 -  212: 517   76
    5    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  304: 338   50
    6    21 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  422: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     594  /  6  99.00




	Bartłomiej Pawlak 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Magdalena      Kublik                121.59 +  374: 341  172
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 +  427: 382  173
    3     5 Mariusz        Skrobosz              149.53 -  293: 568  100
    4     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.09 +  447: 422  199
    5     8 Adam           Weremczuk             121.08 -  322: 369   71
    6    11 Szymon         Płachta               128.54 +  381: 346  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     894  /  6 149.00




	Mariusz Rostkowski 100.00 Jasieniec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rechowicz             129.92 -  239: 500   80
    2    21 Magdalena      Kublik                121.59 -  359: 424   72
    3    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  377: 173  150
    4    18 Dorota         Rudzińska             113.91 -  273: 376   64
    5    18 Piotr          Broda                 118.85 -  274: 391   69
    6    21 Michał         Dąbrowski             100.00 -  298: 422   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     485  /  6  80.83




	Stanisław Więckowski 100.00 Rybno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  297: 383   71
    2    16 Adam           Weremczuk             121.08 -  200: 550   71
    3    21 Dariusz        Jarosławski           111.52 -  178: 534   62
    4    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  259: 387   50
    5    22 Grażyna        Wesołowska            119.04 -  280: 328   69
    6    23 Marcin         Wójcicki              100.00 +  310: 155  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     473  /  6  78.83




	Marcin Wójcicki 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Łapka                 122.30 -  176: 482   72
    2    23 Grażyna        Wesołowska            119.04 -  136: 435   69
    3    24 Szymon         Dąbrowski             101.51 -  157: 415   52
    4    24 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  139: 365   50
    5    23 Mirosław       Dejna                 100.00 -  222: 233   50
    6    23 Stanisław      Więckowski            100.00 -  155: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     343  /  6  57.17




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Płachta               128.54 -  380: 388   79
    2    15 Łukasz         Wojciechowski         103.52 -  390: 400   54
    3    19 Katarzyna      Bogusławska           101.42 -  276: 358   51
    4    22 Stanisław      Więckowski            100.00 +  387: 259  150
    5    19 Michał         Dąbrowski             100.00 +  338: 304  150
    6    16 Dorota         Rudzińska             113.91 -  372: 407   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     548  /  6  91.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Mistrzostwa Piastowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Weremczuk             452: 366
   2 Grażyna        Wesołowska           - Kazimierz.Jr   Merklejn              331: 469
   3 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 392: 381
   4 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Kurowski              356: 363
   5 Stanisław      Rydzik               - Paulina        Mech                  424: 316
   6 Dorota         Rudzińska            - Marcin         Mroziuk               335: 359
   7 Marek          Reda                 - Joanna         Ostrowska             342: 380
   8 Adam           Janicki              - Dominik        Urbacki               399: 346
   9 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Jarosławski           470: 262
  10 Radosław       Więch                - Robert         Kamiński              393: 417
  11 Jakub          Szymczak             - Urszula        Solarska              469: 345
  12 Łukasz         Wojciechowski        - Waldemar       Czerwoniec            310: 410
  13 Piotr          Pietuchowski         - Szymon         Dąbrowski             440: 288
  14 Katarzyna      Bogusławska          - Rafał          Wesołowski            293: 361
  15 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Rostkowski            500: 239
  16 Mirosław       Dejna                - Kamil          Kister                157: 566
  17 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Zawadzki              388: 380
  18 Aleksandra     Brzeska              - Krzysztof      Sporczyk              246: 397
  19 Katarzyna      Małek                - Michał         Dąbrowski             426: 318
  20 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sancewicz             314: 343
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Sylwia         Buks                  444: 205
  22 Marcin         Wójcicki             - Tomasz         Łapka                 176: 482
  23 Magdalena      Kublik               - Bartłomiej     Pawlak                341: 374
  24 Stanisław      Więckowski           - Małgorzata     Deszczyńska           297: 383


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Kamil          Kister                415: 421
   2 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Janicki               460: 295
   3 Tomasz         Łapka                - Krzysztof      Sporczyk              400: 298
   4 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             442: 297
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Szymon         Płachta               303: 434
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Szymczak              365: 403
   7 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              271: 441
   8 Bartłomiej     Pawlak               - Andrzej        Kwiatkowski           427: 382
   9 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Pietuchowski          400: 459
  10 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Małek                 339: 415
  11 Marcin         Mroziuk              - Stanisław      Rydzik                353: 510
  12 Maciej         Sancewicz            - Robert         Kamiński              429: 239
  13 Paulina        Mech                 - Radosław       Więch                 401: 305
  14 Piotr          Broda                - Maciej         Dąbrowski             337: 313
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Wojciechowski         390: 400
  16 Adam           Weremczuk            - Stanisław      Więckowski            550: 200
  17 Katarzyna      Bogusławska          - Andrzej        Kroc                  295: 332
  18 Dominik        Urbacki              - Szymon         Dąbrowski             332: 304
  19 Dariusz        Jarosławski          - Urszula        Solarska              391: 401
  20 Aleksandra     Brzeska              - Marek          Reda                  268: 509
  21 Mariusz        Rostkowski           - Magdalena      Kublik                359: 424
  22 Sylwia         Buks                 - Dorota         Rudzińska             268: 501
  23 Marcin         Wójcicki             - Grażyna        Wesołowska            136: 435
  24 Michał         Dąbrowski            - Mirosław       Dejna                 360: 252


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Jakub          Szymczak              333: 400
   2 Katarzyna      Małek                - Andrzej        Rechowicz             406: 428
   3 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         416: 367
   4 Szymon         Płachta              - Piotr          Pietuchowski          324: 466
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Mariusz        Skrobosz              293: 568
   6 Tomasz         Łapka                - Maciej         Sancewicz             434: 364
   7 Adam           Weremczuk            - Piotr          Broda                 411: 313
   8 Paulina        Mech                 - Marek          Reda                  403: 318
   9 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Wojciechowski         299: 395
  10 Marcin         Mroziuk              - Andrzej        Kwiatkowski           455: 439
  11 Rafał          Wesołowski           - Waldemar       Czerwoniec            382: 339
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz.Jr   Merklejn              399: 419
  13 Adam           Janicki              - Tomasz         Zwoliński             365: 399
  14 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Wesołowska            421: 288
  15 Magdalena      Kublik               - Dominik        Urbacki               404: 406
  16 Michał         Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              283: 460
  17 Robert         Kamiński             - Małgorzata     Deszczyńska           480: 299
  18 Urszula        Solarska             - Joanna         Ostrowska             340: 363
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Bogusławska           276: 358
  20 Radosław       Więch                - Aleksandra     Brzeska               324: 283
  21 Stanisław      Więckowski           - Dariusz        Jarosławski           178: 534
  22 Sylwia         Buks                 - Maciej         Dąbrowski             327: 321
  23 Mariusz        Rostkowski           - Mirosław       Dejna                 377: 173
  24 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Wójcicki              415: 157


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                425: 422
   2 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Łapka                 344: 365
   3 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Szymczak              426: 329
   4 Robert         Kamiński             - Adam           Weremczuk             493: 450
   5 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Kister                550: 391
   6 Katarzyna      Małek                - Paulina        Mech                  363: 400
   7 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Wojciechowski         305: 388
   8 Andrzej        Kroc                 - Michał         Alabrudziński         490: 464
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Bartłomiej     Pawlak                422: 447
  10 Dominik        Urbacki              - Marcin         Mroziuk               383: 345
  11 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            372: 454
  12 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Płachta               378: 332
  13 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Kwiatkowski           280: 400
  14 Dariusz        Jarosławski          - Małgorzata     Deszczyńska           346: 444
  15 Piotr          Broda                - Marek          Reda                  433: 510
  16 Magdalena      Kublik               - Radosław       Więch                 326: 337
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Szymon         Dąbrowski             377: 334
  18 Mariusz        Rostkowski           - Dorota         Rudzińska             273: 376
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Dąbrowski             517: 212
  20 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Bogusławska           421: 361
  21 Sylwia         Buks                 - Adam           Janicki               370: 387
  22 Stanisław      Więckowski           - Krzysztof      Zawadzki              259: 387
  23 Mirosław       Dejna                - Maciej         Dąbrowski             186: 400
  24 Aleksandra     Brzeska              - Marcin         Wójcicki              365: 139


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Łapka                 478: 298
   2 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                407: 284
   3 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rechowicz             437: 402
   4 Maciej         Sancewicz            - Paulina        Mech                  339: 455
   5 Łukasz         Wojciechowski        - Robert         Kamiński              356: 480
   6 Jakub          Szymczak             - Dominik        Urbacki               401: 311
   7 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Kroc                  344: 305
   8 Adam           Weremczuk            - Bartłomiej     Pawlak                369: 322
   9 Kamil          Kister               - Grzegorz       Kurowski              455: 383
  10 Marek          Reda                 - Marcin         Mroziuk               430: 372
  11 Dorota         Rudzińska            - Michał         Alabrudziński         278: 488
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Urszula        Solarska              359: 362
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz.Jr   Merklejn              395: 464
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Płachta               326: 376
  15 Adam           Janicki              - Katarzyna      Małek                 317: 477
  16 Radosław       Więch                - Waldemar       Czerwoniec            338: 360
  17 Dariusz        Jarosławski          - Katarzyna      Bogusławska           281: 345
  18 Piotr          Broda                - Mariusz        Rostkowski            391: 274
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Dąbrowski             338: 304
  20 Maciej         Dąbrowski            - Aleksandra     Brzeska               290: 273
  21 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Buks                  283: 405
  22 Grażyna        Wesołowska           - Stanisław      Więckowski            328: 280
  23 Mirosław       Dejna                - Marcin         Wójcicki              233: 222


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          429: 405
   2 Robert         Kamiński             - Jakub          Szymczak              244: 465
   3 Tomasz         Łapka                - Paulina        Mech                  406: 365
   4 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             337: 432
   5 Kamil          Kister               - Michał         Alabrudziński         510: 318
   6 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Weremczuk             386: 402
   7 Marek          Reda                 - Katarzyna      Małek                 356: 332
   8 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Stanisław      Rydzik                416: 519
   9 Maciej         Sancewicz            - Andrzej        Kroc                  386: 368
  10 Urszula        Solarska             - Waldemar       Czerwoniec            242: 381
  11 Bartłomiej     Pawlak               - Szymon         Płachta               381: 346
  12 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Wojciechowski         411: 345
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Sporczyk              342: 345
  14 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Deszczyńska           410: 386
  15 Marcin         Mroziuk              - Piotr          Broda                 276: 454
  16 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Zawadzki              407: 372
  17 Adam           Janicki              - Radosław       Więch                 365: 305
  18 Katarzyna      Bogusławska          - Grażyna        Wesołowska            345: 276
  19 Maciej         Dąbrowski            - Sylwia         Buks                  257: 400
  20 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Jarosławski           326: 460
  21 Michał         Dąbrowski            - Mariusz        Rostkowski            422: 298
  22 Mirosław       Dejna                - Aleksandra     Brzeska               151: 416
  23 Marcin         Wójcicki             - Stanisław      Więckowski            155: 310
Lista rankingowa na dzień 18-06-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.05  28585  188
   2 Kamil Górka                    Kraków               148.99  29649  199
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.61  28087  189
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.30  29661  200
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.66  27908  189
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   7 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.27  28182  194
   9 Dawid Pikul                    Poznań               144.60  26751  185
  10 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.32  17030  118
  11 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.23  13125   91
  12 Michał Alabrudziński           Włocławek            144.01  27649  192
  13 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.91  16837  117
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              143.76  28751  200
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.91  28297  198
  17 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.77  27411  192
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.61  25385  178
  19 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.44  11680   82
  20 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.38  22496  158
  21 Grzegorz Kurowski              Warszawa             142.10  27709  195
  22 Marek Syczuk                   Warszawa             141.71  26925  190
  23 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  141.53  16842  119
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             141.22  26832  190
  25 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     140.60  21230  151
  26 Justyna Górka                  Kraków               140.28  27915  199
  27 Marek Reda                     Wołomin              139.99  27019  193
  28 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  29 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  30 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.56  19814  143
  31 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.39  27262  197
  32 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.14  26246  190
  33 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.06  26507  192
  34 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.90  16824  122
  35 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 137.83  15575  113
  36 Dominik Urbacki                Pruszków             137.77   5924   43
  37 Bogusław Szyszka               Oława                137.73  25342  184
  38 Karol Waniek                   Wrocław              136.25  21663  159
  39 Przemysław Herdzina            Kraków               136.20  26832  197
  40 Robert Kamiński                Warszawa             135.70  26055  192
  41 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  42 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             134.80  11188   83
  43 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.77  21293  158
  44 Mateusz Borsuk                 Reda                 134.70  12662   94
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.52  26770  199
  46 Paweł Janaś                    Głogów               133.93  22233  166
  47 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  48 Irena Sołdan                   Rumia                133.61  26187  196
  49 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37
  50 Jan Mrozowski                  Kraków               132.78  10490   79
  51 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.78  26158  197
  52 Rafał Matczak                  Milanówek            132.76  15931  120
  53 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.63  23475  177
  54 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.56  16040  121
  55 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  56 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.84  25973  197
  57 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.79   5667   43
  58 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.72  20680  157
  59 Dominik Piasecki               Słupsk               131.50   6312   48
  60 Artur Irzyk                    Kraków               131.33   8668   66
  61 Przemysław Rybicki             Otwock               131.17  25054  191
  62 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.15  16656  127
  63 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.09  25693  196
  64 Jarosław Sobczak               Warszawa             130.69   9802   75
  65 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.57  25069  192
  66 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  67 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  69 Kamil Kister                   Puławy               129.60  24495  189
  70 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.55  24097  186
  71 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.55  18396  142
  72 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.20  20542  159
  73 Maciej Michalak                Łódź                 128.80  11978   93
  74 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  75 Radosław Jachna                Łódź                 128.65  23286  181
  76 Mariusz Grodek                 Olsztyn              128.32   3978   31
  77 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  128.32  24894  194
  78 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.12  24983  195
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.99  24447  191
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  81 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  82 Janusz Krupiński               Bytom                127.85   9461   74
  83 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.80  22190  175
  84 Szymon Płachta                 Warszawa             126.77  24594  194
  85 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.77  24339  192
  86 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  87 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  88 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  89 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.72  23887  190
  90 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.69  20487  163
  91 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.67  16337  130
  92 Adam Klimont                   Wałcz                125.31  23433  187
  93 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
  94 Katarzyna Małek                Mielec               125.08  13759  110
  95 Michał Kolaj                   Ostróda              125.05  23760  190
  96 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.03  24380  195
  97 Łukasz Baranowski              Reda                 125.01  24501  196
  98 Michał Ozimiński               Łódź                 124.97   8873   71
  99 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.90  24480  196
 100 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.89  23729  190
 101 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  19933  160
 102 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  124.45  20659  166
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.37  14800  119
 104 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 105 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  124.26  10438   84
 106 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.24  24102  194
 107 Agnieszka Krupka               Krosno               123.96  17230  139
 108 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.91  24286  196
 109 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.81  23401  189
 110 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 111 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              123.63  22377  181
 112 Tomasz Łapka                   Opole                123.50  21859  177
 113 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.47  24694  200
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.47  11112   90
 115 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 116 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 117 Robert Głowacki                Łódź                 123.19  23283  189
 118 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.13  24503  199
 119 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.12  23886  194
 120 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.07   6646   54
 121 Jacek Karwowski                Płock                123.00   5904   48
 122 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            122.85  11916   97
 123 Leszek Stecuła                 Bytom                122.30   9662   79
 124 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            122.29  11740   96
 125 Maciej Perzyński               Piła                 122.07   7446   61
 126 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.80  24239  199
 127 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.78  11326   93
 128 Tomasz Górka                   Łęczna               121.69   8640   71
 129 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.56   8509   70
 130 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 131 Paweł Kowalski                 Kutno                121.17   5695   47
 132 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.07   6901   57
 133 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 134 Jarosław Olek                  Warszawa             121.00   5929   49
 135 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.98  11977   99
 136 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 137 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 138 Magdalena Kublik               Warszawa             120.88  24055  199
 139 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 140 Bogusław Książek               Szczecin             120.48  17108  142
 141 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 142 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.27  16597  138
 143 Stanisław Gasik                Warszawa             119.48   7766   65
 144 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 145 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 146 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.11  22869  192
 147 Marta Dobrzańska               Kraków               119.10   7027   59
 148 Wojciech Urbański              Warszawa             119.03   7380   62
 149 Piotr Broda                    Sandomierz           119.03  22734  191
 150 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.85  15213  128
 151 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.74   9143   77
 152 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 153 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.52  21571  182
 155 Jolanta Chłopińska             Wałcz                118.42  19540  165
 156 Leszek Kacprzyk                Katowice             118.37  12784  108
 157 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.21  23643  200
 158 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.05  17707  150
 159 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.90  12733  108
 160 Maciej Kuczyński               Gdynia               117.86  10136   86
 161 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 162 Paulina Mech                   Kraków               117.26   9967   85
 163 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.24   8910   76
 164 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 165 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 166 Anita Bruska                   Gdynia               116.87  14258  122
 167 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.75  13893  119
 168 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.75  20197  173
 169 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66  22048  189
 170 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 171 Krzysztof Bonda                Białystok            116.47   3727   32
 172 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.42  11293   97
 173 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       116.41   8498   73
 174 Grzegorz Kwiecień              Kraków               116.14  16840  145
 175 Jacek Pietruszka               Kraków               116.03   9166   79
 176 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  115.96  22381  193
 177 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.84   9151   79
 178 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 179 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.75   5556   48
 180 Joanna Brychcy                 Katowice             115.72   8679   75
 181 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 182 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.39  12462  108
 183 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 184 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.34  18916  164
 185 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.19   6566   57
 186 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.73   6884   60
 187 Krzysztof Gibas                Kraków               114.73   5507   48
 188 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 189 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.66  21670  189
 190 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 114.21  22157  194
 192 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.19   5367   47
 193 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.18  20210  177
 194 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.13   6277   55
 195 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.93  22331  196
 196 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.20   9962   88
 197 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 198 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.15   5318   47
 199 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.12  21492  190
 200 Adam Janicki                   Łódź                 112.83  21324  189
 201 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.80  16920  150
 202 Dorota Stachowska              Wydartowo I          112.22  21321  190
 203 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 204 Sławomir Długosz               Ostróda              112.13  21754  194
 205 Natalia Ogierman               Katowice             112.11   9978   89
 206 Monika Dymek                   Ustka                111.88   5482   49
 207 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 208 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.67  16639  149
 209 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.60  10714   96
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.18  22237  200
 211 Teresa Zalewska                Racibórz             111.02  18208  164
 212 Jerzy Luter                    Bytom                110.94  18194  164
 213 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  110.90  18298  165
 214 Lucyna Śniadach                Rumia                110.87   7650   69
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.71  21589  195
 216 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 217 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.26  20287  184
 218 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.05  19809  180
 219 Marcin Ceglarek                Kraków               110.01  20462  186
 220 Anna Stefańska                 Łódź                 109.90  10111   92
 221 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.89  10769   98
 222 Rafał Stachowski               Police               109.70   9654   88
 223 Tomasz Lempart                 Kraków               109.62   4604   42
 224 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 225 Renata Andracka                Zwola                109.15  20847  191
 226 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 227 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 228 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.45  13339  123
 229 Anna Niedzielko                Szczecin             108.26   9527   88
 230 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 231 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 232 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 233 Radosław Więch                 Warszawa             107.09  18633  174
 234 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 235 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 236 Anna Arana                     Warszawa             106.34  17972  169
 237 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 238 Jan  Olek                      Warszawa             106.19   3292   31
 239 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.87   6352   60
 240 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 241 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.61   3274   31
 242 Bartosz Muszyński              Ustka                105.56   3800   36
 243 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 244 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.06   5148   49
 245 Urszula Solarska               Łódź                 104.85  20655  197
 246 Marta Sztajnert                Wisła                104.56   9933   95
 247 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 248 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 249 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.86  12152  117
 250 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 251 Tomasz Lewiński                Wejherowo            103.71   3630   35
 252 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 253 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 255 Sławomir Wolski                Wrocław              103.28  15182  147
 256 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               103.28   5577   54
 257 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 258 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.05  16076  156
 260 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 261 Monika Sadurska                Warszawa             102.87   6172   60
 262 Roman Figiel                   Zawichost            102.83   3085   30
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.53  20095  196
 264 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 265 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.16  10522  103
 266 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 267 Zofia Górka                    Łęczna               102.00   4794   47
 268 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.87  19864  195
 269 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.86   3769   37
 270 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 271 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.04  13943  138
 273 Marianna Kozłowska             Białystok            100.96   7572   75
 274 Szymon Dąbrowski               Warszawa             100.69  11579  115
 275 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 276 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 277 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.48   5024   50
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.34  16155  161
 279 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 280 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.12   9612   96
 281 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 282 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 283 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 284 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.59   8266   83
 285 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 286 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 287 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 288 Robert Wagner                  Wrocław               98.06   8237   84
 289 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 290 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 291 Krzysztof Zawadzki             Sampława              97.01  19305  199
 292 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.58   5312   55
 293 Sylwia Buks                    Warszawa              96.26  18866  196
 294 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 295 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 296 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 297 Janina Grajewska               Choroszcz             93.25  10164  109
 298 Sylwia Łada                    Inowrocław            92.25   6181   67
 299 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 300 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 301 Anna Lenartowska               Gdynia                91.20   5472   60
 302 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 303 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 304 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 305 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 307 Maciej Dąbrowski               Warszawa              87.69   4209   48
 308 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 309 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 310 Paulina Naplocha               Racibórz              86.33  15712  182
 311 Leszek Katyński                Słupsk                86.27   7764   90
 312 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.18   6985   82
 313 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                84.74   3559   42
 314 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.20   5557   66
 315 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 316 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 317 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 318 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             81.77   2535   31
 319 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              78.43   4392   56
 321 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 322 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 323 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.05   4238   55
 324 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 325 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 326 Mirosław Dejna                 Sampława              60.16  11551  192




Poczekalnia na dzień 18-06-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.07   2438   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   6 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   7 Jakub Błażejewski              Poznań                96.07   2690   28
   8 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.89   3102   27
   9 Jarosław Michalak              Łódź                 114.85   3101   27
  10 Jan Kozłowski                  Kraków               136.81   3557   26
  11 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
  12 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  13 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  14 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  15 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  16 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  17 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  18 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  19 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  20 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  21 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  22 Filip Warzecha                 Gdynia               137.67   3304   24
  23 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  128.88   3093   24
  24 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  25 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  26 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  27 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  28 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  29 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  30 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  31 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  32 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  33 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  34 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  35 Lidia Żywna                    Gdynia               107.75   2586   24
  36 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.04   2569   24
  37 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  38 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.92   2518   24
  39 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  40 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  41 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  42 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  43 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  44 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  45 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  46 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  47 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  48 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  49 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  50 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  51 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  52 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.83   2595   23
  53 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  55 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  56 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  57 Michał Wodecki                 Skrzyszów             92.39   2125   23
  58 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  59 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  60 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  61 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  62 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  63 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  64 Kuba Koisar                    Warszawa             120.82   2658   22
  65 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  66 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  67 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  68 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  69 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  70 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.38   1772   21
  71 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  72 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  73 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  74 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  75 Aleksandra Brzeska             Warszawa              89.55   1791   20
  76 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  77 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  78 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  79 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  80 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  81 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  82 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  83 Małgorzata Sikora              Kraków               100.42   1908   19
  84 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  85 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  86 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  87 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  88 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  89 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  90 Bartłomiej Dalecki             Rumia                100.62   1610   16
  91 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  92 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.19   1315   16
  93 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  94 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  95 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  96 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  97 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  98 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  99 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 100 Alicja Kosińska                Szczecin             135.79   1901   14
 101 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
 102 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 103 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
 104 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 105 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 106 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 107 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 108 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 109 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 110 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 111 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 112 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 113 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 114 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 115 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 116 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 117 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 118 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 119 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 120 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 121 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 122 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 123 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 124 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 125 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 126 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 127 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 128 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 129 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 130 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 131 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 132 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 133 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 134 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 135 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 136 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 137 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 138 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 139 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 140 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 141 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 142 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 143 Marek Szczepanik               Reda                 109.67   1316   12
 144 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 145 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 146 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 147 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             104.17   1250   12
 148 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 149 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 150 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 151 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 152 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 153 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 154 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 155 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 156 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 157 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 158 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 159 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 160 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 161 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 162 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 163 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 164 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 165 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 166 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 167 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 168 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 169 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 170 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 171 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 172 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.42   1109   12
 173 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 174 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 175 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 176 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 177 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             91.00   1092   12
 178 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 179 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 180 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 181 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 182 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 183 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 184 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 185 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 186 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 187 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 188 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 189 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 190 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 191 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 192 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 193 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 194 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 195 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 196 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 197 Marta Bożemska                 Ustka                 79.75    957   12
 198 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 199 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 200 Beata Kowaluk-Jagielska        Szczecin              76.33    916   12
 201 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 202 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 203 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 204 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 205 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 206 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 207 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 208 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 209 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 210 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 211 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 212 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 213 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 214 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 215 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 216 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 217 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 218 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 219 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 220 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 221 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 222 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 223 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 224 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 225 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 226 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 227 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 228 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 229 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 230 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 231 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 232 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 233 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 234 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 235 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 236 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 237 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 238 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 239 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 240 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 241 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 242 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 243 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 244 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 245 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 246 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 247 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 248 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 249 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 250 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 251 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 252 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 253 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 254 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 255 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 256 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 257 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 258 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 259 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 260 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 261 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 262 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 263 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 264 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 265 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 266 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 267 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 268 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 269 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 270 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 271 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 272 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 273 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 274 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 275 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 276 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk                95.71    670    7
 277 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 278 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 279 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 280 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 281 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 282 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 283 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 284 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 285 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 286 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 287 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 288 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 289 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 291 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 292 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 293 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 294 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 295 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 296 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 297 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 298 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 299 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 300 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 301 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 302 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 303 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 304 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 305 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 306 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 307 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 308 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 309 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 310 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 311 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 312 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 313 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 314 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 315 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 316 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 317 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 318 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 319 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 320 Filip Dalecki                  Rumia                 99.00    495    5
 321 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 322 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 323 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 324 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 325 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 326 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 327 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 328 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 329 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 330 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 331 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 332 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 333 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 334 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 335 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 336 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 337 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 338 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 339 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 340 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 341 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 342 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 343 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 344 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 345 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 346 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 347 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 348 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 349 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 350 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 351 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 352 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 353 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 354 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 355 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 356 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 357 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 358 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 359 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 360 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 361 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie