Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15-16 sierpnia XI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble "Wałeckie scrabblobranie"Grand Prix 2015
Bydgoszcz22
sierpnia
Bydgoszcz 22-23 sierpnia X Mistrzostwa Bydgoszczy pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego
Legnica29
sierpnia
Legnica 29-30 sierpnia XXI Puchar Polski
X Mistrzostwa Bydgoszczy22 - 23 sierpnia 2015 — X Mistrzostwa Bydgoszczy pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała BruskiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

X Mistrzostwa Bydgoszczy pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała BruskiegoBydgoszcz, 22 - 23 sierpnia 2015

Konkurs Relacja z turnieju


X Mistrzostwa BydgoszczyGościnna sala “Łuczniczki” pomieściła wszystkich uczestników turnieju bez problemu (47 osób). Czekała na nich kawa, herbata, ciastka i zimne napoje oraz specjalny tort jubileuszowy, przygotowane przez koleżanki i kolegów z Bydgoskiego Klubu Łuczniczka. Potem można się było raczyć wspaniałą grochówką. Po każdej rundzie były przyznawane specjalne nagrody, jedna to wylosowany numer uczestnika turnieju z listy startowej, druga za najdroższy wyraz zaczynający się na literę ze słowa “ŁUCZNICZKAMI” (każda litera inna w każdej rundzie, jako że słowo jest 12-literowe (tyle ile rund). Po zakończeniu turnieju nagrody otrzymali wszyscy jego uczestnicy, a piękne i oryginalne puchary powędrowały do trójki najlepszych, nowego mistrza Bydgoszczy – Macieja Grąbczewskiego, I Wicemistrza – Michała Alabrudzińskiego i II Wicemistrza – Andrzeja Kwiatkowskiego. Nad wszystkim czuwał organizator Dariusz Nawrocki, przy wydatnej pomocy koleżanek i kolegów z klubu.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Bydgoszczy
VIII Mistrzostwa Bydgoszczy
VII Mistrzostwa Bydgoszczy


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywek"Hala Łuczniczka"
ul. Toruńska 59, 85-023 Bydgoszcz
Obrońca tytułuKazimierz Merklejn
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejuhttps://www.facebook.com/events/411570532361700/

http://open.com.pl/turniej
HarmonogramSobota, 22 sierpnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 23 sierpnia (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:40 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMapka
WyżywienieNa miejscu częściowo sponsorowane. Dodatkowo zamówienia w Mario.
NoclegiDS2 Atomek Łużycka 21, 85-096 Bydgoszcz, grazkar@ukw.edu.pl.
Rezerwacja: 52 341 20 41 / 52 341 20 49: 30zł/os. pokoje 2 os.;

Motel Bingo, Fordońska 26: cena 30 zł/os., pokoje 4-os., spartańsko-PRLowskie warunki. Rezerwacja: 795472436.

Hotel Elda, Fordońska 26: cena 50 zł, pokoje 2,3,4 osobowe z prysznicami, dwie gwiazdki. Rezerwacja na hasło "Scrabble", tel.: 601619275.
NagrodyI miejsce — medalowa alegoria WD + nagroda pieniężna
II miejsce — medalowa alegoria WD + nagroda pieniężna
III miejsce — medalowa alegoria WD + nagroda pieniężna
Nagrody rzeczowe. Losowanie koszulek z nadrukiem "Play scrabble".
Dodatkowe atrakcjeDla chętnych (należy zgłosić telefonicznie organizatorowi):

1. Przejazd MTB po górkach fordońskich. Trasa wymagająca, urozmaicona. Piękne widoki na Wisłę i miasto, przeprawa przez potok, podjazy i zjazdy leśne, przejazad wałami wiślanymi. Łączna długość: 20km, czas przejazu: 1:45, przewyższenia: 490m.
Termin do ustalenia: piątek, albo niedziela po turnieju. Sprzet własny. Kaski obowiązkowe.

2. Bieg przez miasto — 10km. Sobota, godzina 22:00.
OrganizatorzyBydgoski Klub Łuczniczka, Dariusz Nawrocki, 501022116, darken@open.com.pl
SponsorzyHonorowy patronat Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego
ELTEKO
OPEN PL
VauPe
MJM
Sponsorzy indywidualni
Gazeta Wyborcza – patron medialny


Wyniki turnieju X Mistrzostwa Bydgoszczy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               137.70     10.0     4901     1990      540
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.79      9.0     4954     1871      680
  3 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               132.09      9.0     4924     1851      510
  4 Aleksander      Puchalski            Włocławek              136.06      8.0     5227     1782      773
  5 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              134.85      8.0     4864     1739      426
  6 Grzegorz        Łukasik              Konojady               140.89      8.0     4841     1792      504
  7 Jacek           Jerzyński            Toruń                  105.50      8.0     4832     1664      450
  8 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               132.41      8.0     4744     1605      401
  9 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    131.25      8.0     4534     1670      234
 10 Joanna          Juszczak             Warszawa               135.51      8.0     4360     1647       56
 11 Dawid           Pikul                Poznań                 144.59      7.0     4871     1646      241
 12 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                124.96      7.0     4830     1531      558
 13 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               132.90      7.0     4690     1517      350
 14 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              115.56      7.0     4570     1510      186
 15 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 126.59      7.0     4470     1659     -201
 16 Tomasz          Kłosiński            Bydgoszcz              109.57      7.0     4458     1432      136
 17 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               115.52      7.0     4384     1645     -197
 18 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        129.75      6.0     4776     1441       59
 19 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              121.54      6.0     4669     1424      198
 20 Donata          Stuczyńska           Bydgoszcz              105.07      6.0     4651     1416      458
 21 Irena           Sołdan               Sopot                  138.49      6.0     4523     1424      354
 22 Sylwia          Łada                 Inowrocław             110.62      6.0     4471     1524     -288
 23 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 109.83      6.0     4464     1394     -142
 24 Andrzej         Buczkowski           Bydgoszcz              100.00      6.0     4270     1272      445
 25 Lucyna          Śniadach             Rumia                  112.76      6.0     4267     1485     -147
 26 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.64      6.0     4235     1450      -42
 27 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             109.20      6.0     3996     1301     -211
 28 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 114.16      5.0     4561     1280      272
 29 Agnieszka       Matus                Milanówek              119.12      5.0     4316     1288     -278
 30 Joanna          Nawrocka             Bydgoszcz              105.06      5.0     4254     1240       56
 31 Olga            Swarcewicz           Warszawa               103.90      5.0     4202     1243      210
 32 Bogusław        Puchalski            Włocławek              125.12      5.0     4180     1262     -201
 33 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              111.66      5.0     4148     1191      322
 34 Małgorzata      Studniarska          Bydgoszcz              100.00      5.0     4025     1212      -95
 35 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      5.0     3823     1255     -263
 36 Adam            Wencel               Bydgoszcz              100.00      5.0     3682     1183     -654
 37 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   103.26      4.0     4302     1130      130
 38 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             115.33      4.0     4148     1284     -309
 39 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      4.0     3905     1093     -357
 40 Karolina        Urbańska             Poznań                 100.00      4.0     3795     1166     -668
 41 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              129.84      4.0     3791     1074     -189
 42 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      4.0     3759     1081     -545
 43 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              115.84      4.0     2548      877      -84
 44 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              107.57      3.0     4146     1037     -298
 45 Anna            Gucz                 Bydgoszcz              100.00      2.5     3223      867    -1277
 46 Alicja          Wałaszewska-Kempa    Gdynia                 109.37      2.0     1692      524     -161
 47 Anna            Jankowska            Bydgoszcz              100.00      1.5     2755      696    -1342
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Bydgoszczy



	Michał Alabrudziński 159.79 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Kubicki               115.33 +  448: 376  165
    2     6 Sylwia         Łada                  110.62 +  451: 321  161
    3     3 Zbigniew       Wietecki              131.25 +  408: 372  181
    4     3 Łukasz         Baranowski            126.59 +  395: 355  177
    5     1 Aleksander     Puchalski             136.06 +  390: 342  186
    6     1 Grzegorz       Łukasik               140.89 -  281: 377   91
    7     3 Maciej         Grąbczewski           137.70 +  413: 285  188
    8     2 Marek          Dudkiewicz            134.85 -  364: 442   85
    9     4 Krzysztof      Kodzis                121.54 +  454: 318  172
   10     1 Dawid          Pikul                 144.59 +  409: 350  195
   11     1 Andrzej        Kwiatkowski           132.09 +  538: 280  182
   12     1 Maciej         Grąbczewski           137.70 -  403: 456   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1871  / 12 155.92




	Dawid Pikul 144.59 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mieczysław     Pastuszak             114.16 +  407: 391  164
    2     1 Dariusz        Ulatowski             124.96 +  421: 377  175
    3     5 Krzysztof      Zawadzki              115.52 -  398: 433   66
    4     6 Andrzej        Kwiatkowski           132.09 +  403: 301  182
    5     3 Andrzej        Tyczyno               115.84 +  480: 332  166
    6     3 Łukasz         Baranowski            126.59 +  529: 419  177
    7     2 Aleksander     Puchalski             136.06 +  419: 375  186
    8     1 Grzegorz       Łukasik               140.89 +  399: 301  191
    9     1 Marek          Dudkiewicz            134.85 -  313: 411   85
   10     1 Michał         Alabrudziński         159.79 -  350: 409  110
   11     2 Maciej         Grąbczewski           137.70 -  400: 430   88
   12     4 Jacek          Jerzyński             105.50 -  352: 451   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Grzegorz Łukasik 140.89 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Lucyna         Śniadach              112.76 +  393: 261  163
    2     5 Bartłomiej     Pawlak                129.75 +  523: 285  180
    3     2 Zbigniew       Rybak                 121.64 +  400: 368  172
    4     2 Marek          Dudkiewicz            134.85 +  415: 413  185
    5     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.90 +  348: 285  183
    6     1 Michał         Alabrudziński         159.79 +  377: 281  210
    7     1 Krzysztof      Zawadzki              115.52 +  460: 428  166
    8     1 Dawid          Pikul                 144.59 -  301: 399   95
    9     2 Andrzej        Kwiatkowski           132.09 -  394: 403   82
   10     3 Maciej         Grąbczewski           137.70 -  419: 457   88
   11     4 Alicja         Grąbczewska           132.41 +  422: 362  182
   12     3 Aleksander     Puchalski             136.06 -  389: 395   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Irena Sołdan 138.49 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sylwia         Łada                  110.62 -  306: 386   61
    2    14 Tomasz         Kłosiński             109.57 +  435: 359  160
    3    16 Lucyna         Śniadach              112.76 -  335: 447   63
    4    19 Anna           Gucz                  100.00 +  444: 206  150
    5    15 Bogusław       Puchalski             125.12 +  397: 286  175
    6     5 Dariusz        Ulatowski             124.96 +  422: 337  175
    7     5 Łukasz         Baranowski            126.59 -  322: 401   77
    8    11 Karolina       Urbańska              100.00 +  445: 239  150
    9     7 Zbigniew       Wietecki              131.25 -  330: 382   81
   10    11 Joanna         Juszczak              135.51 -  302: 373   86
   11    13 Agnieszka      Matus                 119.12 +  399: 355  169
   12    10 Łukasz         Baranowski            126.59 -  386: 398   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Maciej Grąbczewski 137.70 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Siwiński              111.66 +  421: 401  162
    2     9 Agnieszka      Matus                 119.12 +  477: 355  169
    3     4 Marek          Dudkiewicz            134.85 -  334: 385   85
    4     5 Waldemar       Kudliński             107.57 +  385: 287  158
    5     4 Zbigniew       Rybak                 121.64 +  415: 306  172
    6     2 Aleksander     Puchalski             136.06 +  403: 378  186
    7     3 Michał         Alabrudziński         159.79 -  285: 413  110
    8     5 Joanna         Juszczak              135.51 +  460: 327  186
    9     3 Krzysztof      Zawadzki              115.52 +  378: 287  166
   10     3 Grzegorz       Łukasik               140.89 +  457: 419  191
   11     2 Dawid          Pikul                 144.59 +  430: 400  195
   12     1 Michał         Alabrudziński         159.79 +  456: 403  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1990  / 12 165.83




	Aleksander Puchalski 136.06 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agnieszka      Kozak                 109.83 +  473: 376  160
    2     4 Łucja          Kodzis                129.84 +  473: 323  180
    3     1 Krzysztof      Kodzis                121.54 +  500: 396  172
    4     1 Krzysztof      Zawadzki              115.52 +  445: 281  166
    5     1 Michał         Alabrudziński         159.79 -  342: 390  110
    6     2 Maciej         Grąbczewski           137.70 -  378: 403   88
    7     2 Dawid          Pikul                 144.59 -  375: 419   95
    8     6 Bartłomiej     Pawlak                129.75 +  456: 432  180
    9     5 Alicja         Grąbczewska           132.41 -  306: 396   82
   10     6 Zbigniew       Wietecki              131.25 +  558: 304  181
   11     5 Łukasz         Baranowski            126.59 +  526: 345  177
   12     3 Grzegorz       Łukasik               140.89 +  395: 389  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Joanna Juszczak 135.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wojciech       Gołęcki               109.20 +  411: 255  159
    2    11 Łukasz         Baranowski            126.59 -  353: 413   77
    3    14 Marcin         Radwański             103.26 +  397: 329  153
    4     4 Małgorzata     Deszczyńska           132.90 -  342: 369   83
    5     8 Donata         Stuczyńska            105.07 +  348: 334  155
    6     8 Krzysztof      Kodzis                121.54 +  372: 310  172
    7     8 Sylwia         Łada                  110.62 +  370: 294  161
    8     5 Maciej         Grąbczewski           137.70 -  327: 460   88
    9     6 Jacek          Jerzyński             105.50 -  254: 475   56
   10    11 Irena          Sołdan                138.49 +  373: 302  188
   11     7 Dariusz        Ulatowski             124.96 +  390: 380  175
   12     7 Bartłomiej     Pawlak                129.75 +  423: 383  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Marek Dudkiewicz 134.85 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Kudliński             107.57 +  379: 312  158
    2     8 Dariusz        Nawrocki              115.56 +  402: 392  166
    3     4 Maciej         Grąbczewski           137.70 +  385: 334  188
    4     2 Grzegorz       Łukasik               140.89 -  413: 415   91
    5     7 Mariusz        Kubicki               115.33 +  491: 351  165
    6     4 Krzysztof      Zawadzki              115.52 -  395: 425   66
    7     4 Łucja          Kodzis                129.84 +  447: 275  180
    8     2 Michał         Alabrudziński         159.79 +  442: 364  210
    9     1 Dawid          Pikul                 144.59 +  411: 313  195
   10     2 Andrzej        Kwiatkowski           132.09 -  347: 472   82
   11     3 Jacek          Jerzyński             105.50 +  429: 360  156
   12     2 Andrzej        Kwiatkowski           132.09 -  323: 425   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Małgorzata Deszczyńska 132.90 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Donata         Stuczyńska            105.07 -  370: 507   55
    2    18 Olga           Swarcewicz            103.90 +  511: 351  154
    3     9 Agnieszka      Matus                 119.12 +  465: 291  169
    4     4 Joanna         Juszczak              135.51 +  369: 342  186
    5     2 Grzegorz       Łukasik               140.89 -  285: 348   91
    6     7 Andrzej        Tyczyno               115.84 -  358: 370   66
    7    12 Agnieszka      Kozak                 109.83 -  353: 374   60
    8    16 Bogusław       Puchalski             125.12 +  399: 388  175
    9    12 Lucyna         Śniadach              112.76 -  297: 373   63
   10    15 Mariusz        Kubicki               115.33 +  384: 342  165
   11    11 Zbigniew       Rybak                 121.64 +  391: 337  172
   12     9 Sylwia         Łada                  110.62 +  508: 317  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Alicja Grąbczewska 132.41 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jacek          Jerzyński             105.50 -  363: 477   56
    2    19 Lucyna         Śniadach              112.76 -  373: 386   63
    3    19 Karolina       Urbańska              100.00 +  434: 287  150
    4    16 Mariusz        Michalski             100.00 +  392: 275  150
    5    12 Andrzej        Kwiatkowski           132.09 -  344: 450   82
    6    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  414: 315  150
    7    13 Mariusz        Kubicki               115.33 +  386: 318  165
    8     9 Łucja          Kodzis                129.84 +  416: 404  180
    9     5 Aleksander     Puchalski             136.06 +  396: 306  186
   10     5 Krzysztof      Zawadzki              115.52 +  450: 328  166
   11     4 Grzegorz       Łukasik               140.89 -  362: 422   91
   12     5 Dariusz        Nawrocki              115.56 +  414: 375  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Andrzej Kwiatkowski 132.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Nawrocka              105.06 +  402: 301  155
    2     2 Donata         Stuczyńska            105.07 +  415: 406  155
    3     6 Łukasz         Baranowski            126.59 -  322: 402   77
    4     6 Dawid          Pikul                 144.59 -  301: 403   95
    5    12 Alicja         Grąbczewska           132.41 +  450: 344  182
    6     6 Mieczysław     Pastuszak             114.16 +  384: 370  164
    7     6 Bartłomiej     Pawlak                129.75 +  547: 327  180
    8     3 Zbigniew       Rybak                 121.64 +  523: 259  172
    9     2 Grzegorz       Łukasik               140.89 +  403: 394  191
   10     2 Marek          Dudkiewicz            134.85 +  472: 347  185
   11     1 Michał         Alabrudziński         159.79 -  280: 538  110
   12     2 Marek          Dudkiewicz            134.85 +  425: 323  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 12 154.25




	Zbigniew Wietecki 131.25 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Radwański             103.26 +  396: 333  153
    2     3 Jacek          Jerzyński             105.50 +  395: 323  156
    3     3 Michał         Alabrudziński         159.79 -  372: 408  110
    4    10 Mariusz        Kubicki               115.33 -  280: 308   65
    5    11 Dariusz        Nawrocki              115.56 +  372: 369  166
    6    10 Sylwia         Łada                  110.62 -  367: 374   61
    7    11 Mieczysław     Pastuszak             114.16 +  445: 372  164
    8     7 Dariusz        Ulatowski             124.96 +  432: 328  175
    9     7 Irena          Sołdan                138.49 +  382: 330  188
   10     6 Aleksander     Puchalski             136.06 -  304: 558   86
   11     6 Bartłomiej     Pawlak                129.75 +  383: 349  180
   12     6 Krzysztof      Zawadzki              115.52 +  406: 248  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Łucja  Kodzis 129.84 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Olga           Swarcewicz            103.90 +  396: 282  154
    2     4 Aleksander     Puchalski             136.06 -  323: 473   86
    3    10 Dariusz        Nawrocki              115.56 +  486: 357  166
    4     8 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  387: 344  150
    5     6 Krzysztof      Zawadzki              115.52 -  338: 400   66
    6    12 Donata         Stuczyńska            105.07 +  376: 357  155
    7     4 Marek          Dudkiewicz            134.85 -  275: 447   85
    8     9 Alicja         Grąbczewska           132.41 -  404: 416   82
    9    14 Sylwia         Łada                  110.62 -  449: 470   61
   10    14 Agnieszka      Matus                 119.12 -  357: 434   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 10 107.40




	Bartłomiej Pawlak 129.75 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Michalski             100.00 +  455: 344  150
    2     5 Grzegorz       Łukasik               140.89 -  285: 523   91
    3    17 Anna           Gucz                  100.00 +  431: 315  150
    4     9 Lucyna         Śniadach              112.76 +  433: 364  163
    5     5 Łukasz         Baranowski            126.59 -  327: 385   77
    6    11 Mariusz        Kubicki               115.33 +  403: 339  165
    7     6 Andrzej        Kwiatkowski           132.09 -  327: 547   82
    8     6 Aleksander     Puchalski             136.06 -  432: 456   86
    9    13 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  500: 246  150
   10     8 Agnieszka      Kozak                 109.83 +  451: 392  160
   11     6 Zbigniew       Wietecki              131.25 -  349: 383   81
   12     7 Joanna         Juszczak              135.51 -  383: 423   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Łukasz Baranowski 126.59 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  322: 305  150
    2    11 Joanna         Juszczak              135.51 +  413: 353  186
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           132.09 +  402: 322  182
    4     3 Michał         Alabrudziński         159.79 -  355: 395  110
    5     5 Bartłomiej     Pawlak                129.75 +  385: 327  180
    6     3 Dawid          Pikul                 144.59 -  419: 529   95
    7     5 Irena          Sołdan                138.49 +  401: 322  188
    8     4 Krzysztof      Zawadzki              115.52 -  365: 460   66
    9     8 Zbigniew       Rybak                 121.64 +  365: 312  172
   10     4 Jacek          Jerzyński             105.50 -  300: 434   56
   11     5 Aleksander     Puchalski             136.06 -  345: 526   86
   12    10 Irena          Sołdan                138.49 +  398: 386  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Bogusław Puchalski 125.12 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Karolina       Urbańska              100.00 +  338: 295  150
    2    10 Krzysztof      Zawadzki              115.52 -  314: 361   66
    3    15 Joanna         Nawrocka              105.06 +  361: 285  155
    4    11 Zbigniew       Rybak                 121.64 -  350: 363   72
    5    15 Irena          Sołdan                138.49 -  286: 397   88
    6    17 Tomasz         Kłosiński             109.57 -  303: 491   60
    7    18 Olga           Swarcewicz            103.90 +  397: 328  154
    8    16 Małgorzata     Deszczyńska           132.90 -  388: 399   83
    9    16 Mieczysław     Pastuszak             114.16 +  409: 350  164
   10    13 Alicja         Wałaszewska-Kempa     109.37 +  389: 358  159
   11    12 Sylwia         Łada                  110.62 -  358: 374   61
   12    14 Andrzej        Buczkowski            100.00 -  287: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Dariusz Ulatowski 124.96 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Gucz                  100.00 +  531: 233  150
    2     1 Dawid          Pikul                 144.59 -  377: 421   95
    3     8 Mariusz        Kubicki               115.33 -  313: 361   65
    4    13 Agnieszka      Kozak                 109.83 +  414: 349  160
    5    10 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  442: 303  150
    6     5 Irena          Sołdan                138.49 -  337: 422   88
    7    10 Lucyna         Śniadach              112.76 +  418: 304  163
    8     7 Zbigniew       Wietecki              131.25 -  328: 432   81
    9    10 Tomasz         Kłosiński             109.57 +  471: 310  160
   10     7 Sylwia         Łada                  110.62 +  371: 352  161
   11     7 Joanna         Juszczak              135.51 -  380: 390   86
   12     8 Krzysztof      Kodzis                121.54 +  448: 395  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Zbigniew Rybak 121.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Adam           Wencel                100.00 +  411: 243  150
    2    12 Tomasz         Siwiński              111.66 +  384: 301  162
    3     2 Grzegorz       Łukasik               140.89 -  368: 400   91
    4    11 Bogusław       Puchalski             125.12 +  363: 350  175
    5     4 Maciej         Grąbczewski           137.70 -  306: 415   88
    6     9 Jacek          Jerzyński             105.50 +  482: 306  156
    7     7 Andrzej        Tyczyno               115.84 +  359: 305  166
    8     3 Andrzej        Kwiatkowski           132.09 -  259: 523   82
    9     8 Łukasz         Baranowski            126.59 -  312: 365   77
   10    10 Dariusz        Nawrocki              115.56 -  308: 364   66
   11    11 Małgorzata     Deszczyńska           132.90 -  337: 391   83
   12    15 Olga           Swarcewicz            103.90 +  346: 314  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Krzysztof Kodzis 121.54 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Jankowska             100.00 +  440: 226  150
    2     7 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  370: 320  150
    3     1 Aleksander     Puchalski             136.06 -  396: 500   86
    4     7 Andrzej        Tyczyno               115.84 -  342: 426   66
    5    13 Waldemar       Kudliński             107.57 +  436: 299  158
    6     8 Joanna         Juszczak              135.51 -  310: 372   86
    7    14 Wojciech       Gołęcki               109.20 +  511: 299  159
    8     8 Sylwia         Łada                  110.62 +  388: 353  161
    9     4 Michał         Alabrudziński         159.79 -  318: 454  110
   10     9 Lucyna         Śniadach              112.76 -  284: 401   63
   11    10 Agnieszka      Kozak                 109.83 +  479: 373  160
   12     8 Dariusz        Ulatowski             124.96 -  395: 448   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Agnieszka Matus 119.12 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  368: 312  150
    2     9 Maciej         Grąbczewski           137.70 -  355: 477   88
    3     9 Małgorzata     Deszczyńska           132.90 -  291: 465   83
    4    14 Mieczysław     Pastuszak             114.16 -  295: 462   64
    5    20 Adam           Wencel                100.00 +  357: 272  150
    6    15 Lucyna         Śniadach              112.76 -  368: 413   63
    7    21 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  368: 285  150
    8    14 Alicja         Wałaszewska-Kempa     109.37 -  345: 373   59
    9    20 Marcin         Radwański             103.26 +  378: 349  153
   10    14 Łucja          Kodzis                129.84 +  434: 357  180
   11    13 Irena          Sołdan                138.49 -  355: 399   88
   12    13 Agnieszka      Kozak                 109.83 -  402: 430   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Andrzej Tyczyno 115.84 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Małgorzata     Studniarska           100.00 -  373: 386   50
    2    17 Karolina       Urbańska              100.00 +  363: 333  150
    3     7 Donata         Stuczyńska            105.07 +  379: 374  155
    4     7 Krzysztof      Kodzis                121.54 +  426: 342  172
    5     3 Dawid          Pikul                 144.59 -  332: 480   95
    6     7 Małgorzata     Deszczyńska           132.90 +  370: 358  183
    7     7 Zbigniew       Rybak                 121.64 -  305: 359   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     877  /  7 125.29




	Dariusz Nawrocki 115.56 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Kłosiński             109.57 +  434: 384  160
    2     8 Marek          Dudkiewicz            134.85 -  392: 402   85
    3    10 Łucja          Kodzis                129.84 -  357: 486   80
    4    15 Marcin         Radwański             103.26 +  438: 362  153
    5    11 Zbigniew       Wietecki              131.25 -  369: 372   81
    6    13 Waldemar       Kudliński             107.57 +  466: 278  158
    7     9 Jacek          Jerzyński             105.50 -  360: 440   56
    8    13 Mariusz        Kubicki               115.33 +  357: 324  165
    9     9 Joanna         Nawrocka              105.06 +  328: 299  155
   10    10 Zbigniew       Rybak                 121.64 +  364: 308  172
   11     8 Lucyna         Śniadach              112.76 +  330: 315  163
   12     5 Alicja         Grąbczewska           132.41 -  375: 414   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Krzysztof Zawadzki 115.52 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  416: 328  150
    2    10 Bogusław       Puchalski             125.12 +  361: 314  175
    3     5 Dawid          Pikul                 144.59 +  433: 398  195
    4     1 Aleksander     Puchalski             136.06 -  281: 445   86
    5     6 Łucja          Kodzis                129.84 +  400: 338  180
    6     4 Marek          Dudkiewicz            134.85 +  425: 395  185
    7     1 Grzegorz       Łukasik               140.89 -  428: 460   91
    8     4 Łukasz         Baranowski            126.59 +  460: 365  177
    9     3 Maciej         Grąbczewski           137.70 -  287: 378   88
   10     5 Alicja         Grąbczewska           132.41 -  328: 450   82
   11     9 Donata         Stuczyńska            105.07 +  317: 304  155
   12     6 Zbigniew       Wietecki              131.25 -  248: 406   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Mariusz Kubicki 115.33 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         159.79 -  376: 448  110
    2    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  355: 340  150
    3     8 Dariusz        Ulatowski             124.96 +  361: 313  175
    4    10 Zbigniew       Wietecki              131.25 +  308: 280  181
    5     7 Marek          Dudkiewicz            134.85 -  351: 491   85
    6    11 Bartłomiej     Pawlak                129.75 -  339: 403   80
    7    13 Alicja         Grąbczewska           132.41 -  318: 386   82
    8    13 Dariusz        Nawrocki              115.56 -  324: 357   66
    9    17 Waldemar       Kudliński             107.57 +  388: 309  158
   10    15 Małgorzata     Deszczyńska           132.90 -  342: 384   83
   11    16 Alicja         Wałaszewska-Kempa     109.37 -  335: 361   59
   12    18 Joanna         Nawrocka              105.06 -  351: 385   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Mieczysław Pastuszak 114.16 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 144.59 -  391: 407   95
    2    13 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  416: 274  150
    3    11 Sylwia         Łada                  110.62 -  385: 456   61
    4    14 Agnieszka      Matus                 119.12 +  462: 295  169
    5     9 Lucyna         Śniadach              112.76 +  385: 344  163
    6     6 Andrzej        Kwiatkowski           132.09 -  370: 384   82
    7    11 Zbigniew       Wietecki              131.25 -  372: 445   81
    8    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  285: 324   50
    9    16 Bogusław       Puchalski             125.12 -  350: 409   75
   10    18 Karolina       Urbańska              100.00 +  434: 266  150
   11    15 Olga           Swarcewicz            103.90 -  314: 356   54
   12    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  397: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Lucyna Śniadach 112.76 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Łukasik               140.89 -  261: 393   91
    2    19 Alicja         Grąbczewska           132.41 +  386: 373  182
    3    16 Irena          Sołdan                138.49 +  447: 335  188
    4     9 Bartłomiej     Pawlak                129.75 -  364: 433   80
    5     9 Mieczysław     Pastuszak             114.16 -  344: 385   64
    6    15 Agnieszka      Matus                 119.12 +  413: 368  169
    7    10 Dariusz        Ulatowski             124.96 -  304: 418   75
    8    12 Donata         Stuczyńska            105.07 +  382: 347  155
    9    12 Małgorzata     Deszczyńska           132.90 +  373: 297  183
   10     9 Krzysztof      Kodzis                121.54 +  401: 284  172
   11     8 Dariusz        Nawrocki              115.56 -  315: 330   66
   12    11 Tomasz         Kłosiński             109.57 -  277: 451   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Tomasz Siwiński 111.66 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Grąbczewski           137.70 -  401: 421   88
    2    12 Zbigniew       Rybak                 121.64 -  301: 384   72
    3    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  334: 346   50
    4    21 Karolina       Urbańska              100.00 -  251: 358   50
    5    23 Anna           Jankowska             100.00 +  404: 196  150
    6    22 Adam           Wencel                100.00 -  294: 332   50
    7    22 Anna           Gucz                  100.00 +  454: 191  150
    8    20 Marcin         Radwański             103.26 +  388: 326  153
    9    18 Wojciech       Gołęcki               109.20 +  388: 298  159
   10    12 Donata         Stuczyńska            105.07 -  321: 333   55
   11    18 Joanna         Nawrocka              105.06 +  337: 280  155
   12    16 Wojciech       Gołęcki               109.20 -  275: 361   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Sylwia Łada 110.62 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Irena          Sołdan                138.49 +  386: 306  188
    2     6 Michał         Alabrudziński         159.79 -  321: 451  110
    3    11 Mieczysław     Pastuszak             114.16 +  456: 385  164
    4    12 Donata         Stuczyńska            105.07 -  358: 446   55
    5    14 Joanna         Nawrocka              105.06 +  416: 360  155
    6    10 Zbigniew       Wietecki              131.25 +  374: 367  181
    7     8 Joanna         Juszczak              135.51 -  294: 370   86
    8     8 Krzysztof      Kodzis                121.54 -  353: 388   72
    9    14 Łucja          Kodzis                129.84 +  470: 449  180
   10     7 Dariusz        Ulatowski             124.96 -  352: 371   75
   11    12 Bogusław       Puchalski             125.12 +  374: 358  175
   12     9 Małgorzata     Deszczyńska           132.90 -  317: 508   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Agnieszka Kozak 109.83 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Aleksander     Puchalski             136.06 -  376: 473   86
    2    16 Joanna         Nawrocka              105.06 -  322: 454   55
    3    21 Wojciech       Gołęcki               109.20 +  337: 308  159
    4    13 Dariusz        Ulatowski             124.96 -  349: 414   75
    5    18 Mariusz        Michalski             100.00 +  391: 313  150
    6    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  393: 247  150
    7    12 Małgorzata     Deszczyńska           132.90 +  374: 353  183
    8    10 Jacek          Jerzyński             105.50 -  361: 411   56
    9    11 Alicja         Wałaszewska-Kempa     109.37 +  366: 301  159
   10     8 Bartłomiej     Pawlak                129.75 -  392: 451   80
   11    10 Krzysztof      Kodzis                121.54 -  373: 479   72
   12    13 Agnieszka      Matus                 119.12 +  430: 402  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Tomasz Kłosiński 109.57 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Nawrocki              115.56 -  384: 434   66
    2    14 Irena          Sołdan                138.49 -  359: 435   88
    3    18 Olga           Swarcewicz            103.90 +  363: 334  154
    4    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  318: 278  150
    5    16 Jacek          Jerzyński             105.50 -  355: 439   56
    6    17 Bogusław       Puchalski             125.12 +  491: 303  175
    7    15 Karolina       Urbańska              100.00 -  321: 427   50
    8    17 Adam           Wencel                100.00 +  358: 294  150
    9    10 Dariusz        Ulatowski             124.96 -  310: 471   75
   10    17 Joanna         Nawrocka              105.06 +  431: 358  155
   11    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  317: 272  150
   12    11 Lucyna         Śniadach              112.76 +  451: 277  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Alicja Wałaszewska-Kempa 109.37 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    14 Agnieszka      Matus                 119.12 +  373: 345  169
    9    11 Agnieszka      Kozak                 109.83 -  301: 366   60
   10    13 Bogusław       Puchalski             125.12 -  358: 389   75
   11    16 Mariusz        Kubicki               115.33 +  361: 335  165
   12    12 Donata         Stuczyńska            105.07 -  299: 418   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     524  /  5 104.80




	Wojciech Gołęcki 109.20 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Juszczak              135.51 -  255: 411   86
    2    20 Mariusz        Michalski             100.00 -  313: 356   50
    3    21 Agnieszka      Kozak                 109.83 -  308: 337   60
    4    22 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  395: 336  150
    5    17 Olga           Swarcewicz            103.90 +  339: 280  154
    6    19 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  356: 344  150
    7    14 Krzysztof      Kodzis                121.54 -  299: 511   72
    8    18 Joanna         Nawrocka              105.06 -  303: 406   55
    9    18 Tomasz         Siwiński              111.66 -  298: 388   62
   10    21 Anna           Gucz                  100.00 +  372: 243  150
   11    19 Karolina       Urbańska              100.00 +  397: 320  150
   12    16 Tomasz         Siwiński              111.66 +  361: 275  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Waldemar Kudliński 107.57 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Dudkiewicz            134.85 -  312: 379   85
    2    23 Anna           Jankowska             100.00 +  465: 167  150
    3    13 Mariusz        Michalski             100.00 +  374: 289  150
    4     5 Maciej         Grąbczewski           137.70 -  287: 385   88
    5    13 Krzysztof      Kodzis                121.54 -  299: 436   72
    6    13 Dariusz        Nawrocki              115.56 -  278: 466   66
    7    16 Donata         Stuczyńska            105.07 -  372: 406   55
    8    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  467: 277  150
    9    17 Mariusz        Kubicki               115.33 -  309: 388   65
   10    19 Marcin         Radwański             103.26 -  350: 425   53
   11    20 Adam           Wencel                100.00 -  344: 355   50
   12    21 Marcin         Radwański             103.26 -  289: 471   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1037  / 12  86.42




	Jacek Jerzyński 105.50 Toruń

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Alicja         Grąbczewska           132.41 +  477: 363  182
    2     3 Zbigniew       Wietecki              131.25 -  323: 395   81
    3    12 Małgorzata     Studniarska           100.00 -  320: 395   50
    4    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  396: 336  150
    5    16 Tomasz         Kłosiński             109.57 +  439: 355  160
    6     9 Zbigniew       Rybak                 121.64 -  306: 482   72
    7     9 Dariusz        Nawrocki              115.56 +  440: 360  166
    8    10 Agnieszka      Kozak                 109.83 +  411: 361  160
    9     6 Joanna         Juszczak              135.51 +  475: 254  186
   10     4 Łukasz         Baranowski            126.59 +  434: 300  177
   11     3 Marek          Dudkiewicz            134.85 -  360: 429   85
   12     4 Dawid          Pikul                 144.59 +  451: 352  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Donata Stuczyńska 105.07 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Deszczyńska           132.90 +  507: 370  183
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           132.09 -  406: 415   82
    3     7 Andrzej        Tyczyno               115.84 -  374: 379   66
    4    12 Sylwia         Łada                  110.62 +  446: 358  161
    5     8 Joanna         Juszczak              135.51 -  334: 348   86
    6    12 Łucja          Kodzis                129.84 -  357: 376   80
    7    16 Waldemar       Kudliński             107.57 +  406: 372  158
    8    12 Lucyna         Śniadach              112.76 -  347: 382   63
    9    15 Karolina       Urbańska              100.00 +  419: 256  150
   10    12 Tomasz         Siwiński              111.66 +  333: 321  162
   11     9 Krzysztof      Zawadzki              115.52 -  304: 317   66
   12    12 Alicja         Wałaszewska-Kempa     109.37 +  418: 299  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Joanna Nawrocka 105.06 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Kwiatkowski           132.09 -  301: 402   82
    2    16 Agnieszka      Kozak                 109.83 +  454: 322  160
    3    15 Bogusław       Puchalski             125.12 -  285: 361   75
    4    20 Adam           Wencel                100.00 +  392: 297  150
    5    14 Sylwia         Łada                  110.62 -  360: 416   61
    6    16 Karolina       Urbańska              100.00 -  321: 328   50
    7    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  413: 322  150
    8    18 Wojciech       Gołęcki               109.20 +  406: 303  159
    9     9 Dariusz        Nawrocki              115.56 -  299: 328   66
   10    17 Tomasz         Kłosiński             109.57 -  358: 431   60
   11    18 Tomasz         Siwiński              111.66 -  280: 337   62
   12    18 Mariusz        Kubicki               115.33 +  385: 351  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Olga Swarcewicz 103.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łucja          Kodzis                129.84 -  282: 396   80
    2    18 Małgorzata     Deszczyńska           132.90 -  351: 511   83
    3    18 Tomasz         Kłosiński             109.57 -  334: 363   60
    4    23 Anna           Jankowska             100.00 +  490: 190  150
    5    17 Wojciech       Gołęcki               109.20 -  280: 339   59
    6    20 Mariusz        Michalski             100.00 +  378: 276  150
    7    18 Bogusław       Puchalski             125.12 -  328: 397   75
    8    19 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  347: 283  150
    9    19 Adam           Wencel                100.00 +  485: 278  150
   10    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  257: 299   50
   11    15 Mieczysław     Pastuszak             114.16 +  356: 314  164
   12    15 Zbigniew       Rybak                 121.64 -  314: 346   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Marcin Radwański 103.26 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zbigniew       Wietecki              131.25 -  333: 396   81
    2    21 Adam           Wencel                100.00 +  337: 277  150
    3    14 Joanna         Juszczak              135.51 -  329: 397   86
    4    15 Dariusz        Nawrocki              115.56 -  362: 438   66
    5    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  333: 337   50
    6    21 Anna           Gucz                  100.00 +  427: 262  150
    7    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  314: 363   50
    8    20 Tomasz         Siwiński              111.66 -  326: 388   62
    9    20 Agnieszka      Matus                 119.12 -  349: 378   69
   10    19 Waldemar       Kudliński             107.57 +  425: 350  158
   11    17 Andrzej        Buczkowski            100.00 -  296: 297   50
   12    21 Waldemar       Kudliński             107.57 +  471: 289  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Andrzej Buczkowski 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Zawadzki              115.52 -  328: 416   66
    2    22 Anna           Gucz                  100.00 -  327: 344   50
    3    22 Adam           Wencel                100.00 -  333: 339   50
    4    22 Wojciech       Gołęcki               109.20 -  336: 395   59
    5    22 Karolina       Urbańska              100.00 -  346: 353   50
    6    23 Anna           Jankowska             100.00 +  348: 172  150
    7    21 Agnieszka      Matus                 119.12 -  285: 368   69
    8    22 Mariusz        Michalski             100.00 +  395: 312  150
    9    21 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  447: 294  150
   10    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  448: 249  150
   11    17 Marcin         Radwański             103.26 +  297: 296  153
   12    14 Bogusław       Puchalski             125.12 +  380: 287  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Anna Gucz 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Ulatowski             124.96 -  233: 531   75
    2    22 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  344: 327  150
    3    17 Bartłomiej     Pawlak                129.75 -  315: 431   80
    4    19 Irena          Sołdan                138.49 -  206: 444   88
    5    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  314: 379   50
    6    21 Marcin         Radwański             103.26 -  262: 427   53
    7    22 Tomasz         Siwiński              111.66 -  191: 454   62
    8    23 Anna           Jankowska             100.00 +  298: 263  150
    9    23 Mariusz        Michalski             100.00 -  264: 535   50
   10    21 Wojciech       Gołęcki               109.20 -  243: 372   59
   11    22 Małgorzata     Studniarska           100.00 -  253: 337   50
   12    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     867  / 11  78.82




	Anna  Jankowska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Kodzis                121.54 -  226: 440   72
    2    23 Waldemar       Kudliński             107.57 -  167: 465   58
    3    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  215: 315   50
    4    23 Olga           Swarcewicz            103.90 -  190: 490   54
    5    23 Tomasz         Siwiński              111.66 -  196: 404   62
    6    23 Andrzej        Buczkowski            100.00 -  172: 348   50
    7    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  291: 246  150
    8    23 Anna           Gucz                  100.00 -  263: 298   50
    9    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  226: 412   50
   10    23 Małgorzata     Studniarska           100.00 -  238: 286   50
   11    23 PAUZA
   12    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  271: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     696  / 11  63.27




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Matus                 119.12 -  312: 368   69
    2    13 Mieczysław     Pastuszak             114.16 -  274: 416   64
    3    20 Tomasz         Siwiński              111.66 +  346: 334  162
    4    18 Tomasz         Kłosiński             109.57 -  278: 318   60
    5    19 Marcin         Radwański             103.26 +  337: 333  153
    6    18 Agnieszka      Kozak                 109.83 -  247: 393   60
    7    19 Joanna         Nawrocka              105.06 -  322: 413   55
    8    21 Waldemar       Kudliński             107.57 -  277: 467   58
    9    22 Anna           Jankowska             100.00 +  412: 226  150
   10    20 Andrzej        Buczkowski            100.00 -  249: 448   50
   11    21 Mariusz        Michalski             100.00 -  312: 317   50
   12    22 Anna           Jankowska             100.00 +  393: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bartłomiej     Pawlak                129.75 -  344: 455   80
    2    20 Wojciech       Gołęcki               109.20 +  356: 313  159
    3    13 Waldemar       Kudliński             107.57 -  289: 374   58
    4    16 Alicja         Grąbczewska           132.41 -  275: 392   82
    5    18 Agnieszka      Kozak                 109.83 -  313: 391   60
    6    20 Olga           Swarcewicz            103.90 -  276: 378   54
    7    23 Anna           Jankowska             100.00 -  246: 291   50
    8    22 Andrzej        Buczkowski            100.00 -  312: 395   50
    9    23 Anna           Gucz                  100.00 +  535: 264  150
   10    22 Adam           Wencel                100.00 +  380: 276  150
   11    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  317: 312  150
   12    19 Małgorzata     Studniarska           100.00 -  262: 421   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 12  91.08




	Małgorzata Studniarska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Tyczyno               115.84 +  386: 373  166
    2     7 Krzysztof      Kodzis                121.54 -  320: 370   72
    3    12 Jacek          Jerzyński             105.50 +  395: 320  156
    4     8 Łucja          Kodzis                129.84 -  344: 387   80
    5    10 Dariusz        Ulatowski             124.96 -  303: 442   75
    6    19 Wojciech       Gołęcki               109.20 -  344: 356   59
    7    20 Adam           Wencel                100.00 -  312: 325   50
    8    19 Olga           Swarcewicz            103.90 -  283: 347   54
    9    21 Andrzej        Buczkowski            100.00 -  294: 447   50
   10    23 Anna           Jankowska             100.00 +  286: 238  150
   11    22 Anna           Gucz                  100.00 +  337: 253  150
   12    19 Mariusz        Michalski             100.00 +  421: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Karolina Urbańska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bogusław       Puchalski             125.12 -  295: 338   75
    2    17 Andrzej        Tyczyno               115.84 -  333: 363   66
    3    19 Alicja         Grąbczewska           132.41 -  287: 434   82
    4    21 Tomasz         Siwiński              111.66 +  358: 251  162
    5    22 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  353: 346  150
    6    16 Joanna         Nawrocka              105.06 +  328: 321  155
    7    15 Tomasz         Kłosiński             109.57 +  427: 321  160
    8    11 Irena          Sołdan                138.49 -  239: 445   88
    9    15 Donata         Stuczyńska            105.07 -  256: 419   55
   10    18 Mieczysław     Pastuszak             114.16 -  266: 434   64
   11    19 Wojciech       Gołęcki               109.20 -  320: 397   59
   12    20 Adam           Wencel                100.00 -  333: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Adam Wencel 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zbigniew       Rybak                 121.64 -  243: 411   72
    2    21 Marcin         Radwański             103.26 -  277: 337   53
    3    22 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  339: 333  150
    4    20 Joanna         Nawrocka              105.06 -  297: 392   55
    5    20 Agnieszka      Matus                 119.12 -  272: 357   69
    6    22 Tomasz         Siwiński              111.66 +  332: 294  162
    7    20 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  325: 312  150
    8    17 Tomasz         Kłosiński             109.57 -  294: 358   60
    9    19 Olga           Swarcewicz            103.90 -  278: 485   54
   10    22 Mariusz        Michalski             100.00 -  276: 380   50
   11    20 Waldemar       Kudliński             107.57 +  355: 344  158
   12    20 Karolina       Urbańska              100.00 +  394: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Baranowski            126.59 -  305: 322   77
    2    15 Mariusz        Kubicki               115.33 -  340: 355   65
    3    23 Anna           Jankowska             100.00 +  315: 215  150
    4    17 Jacek          Jerzyński             105.50 -  336: 396   56
    5    21 Anna           Gucz                  100.00 +  379: 314  150
    6    14 Alicja         Grąbczewska           132.41 -  315: 414   82
    7    17 Marcin         Radwański             103.26 +  363: 314  153
    8    15 Mieczysław     Pastuszak             114.16 +  324: 285  164
    9    13 Bartłomiej     Pawlak                129.75 -  246: 500   80
   10    16 Olga           Swarcewicz            103.90 +  299: 257  154
   11    14 Tomasz         Kłosiński             109.57 -  272: 317   60
   12    17 Mieczysław     Pastuszak             114.16 -  329: 397   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Bydgoszczy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Kubicki               448: 376
   2 Mieczysław     Pastuszak            - Dawid          Pikul                 391: 407
   3 Grzegorz       Łukasik              - Lucyna         Śniadach              393: 261
   4 Tomasz         Siwiński             - Maciej         Grąbczewski           401: 421
   5 Irena          Sołdan               - Sylwia         Łada                  306: 386
   6 Agnieszka      Kozak                - Aleksander     Puchalski             376: 473
   7 Joanna         Juszczak             - Wojciech       Gołęcki               411: 255
   8 Waldemar       Kudliński            - Marek          Dudkiewicz            312: 379
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Donata         Stuczyńska            370: 507
  10 Jacek          Jerzyński            - Alicja         Grąbczewska           477: 363
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Nawrocka              402: 301
  12 Marcin         Radwański            - Zbigniew       Wietecki              333: 396
  13 Łucja          Kodzis               - Olga           Swarcewicz            396: 282
  14 Mariusz        Michalski            - Bartłomiej     Pawlak                344: 455
  15 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Wiśniewska            322: 305
  16 Karolina       Urbańska             - Bogusław       Puchalski             295: 338
  17 Dariusz        Ulatowski            - Anna           Gucz                  531: 233
  18 Adam           Wencel               - Zbigniew       Rybak                 243: 411
  19 Krzysztof      Kodzis               - Anna           Jankowska             440: 226
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Agnieszka      Matus                 312: 368
  21 Andrzej        Tyczyno              - Małgorzata     Studniarska           373: 386
  22 Tomasz         Kłosiński            - Dariusz        Nawrocki              384: 434
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Buczkowski            416: 328


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Dariusz        Ulatowski             421: 377
   2 Donata         Stuczyńska           - Andrzej        Kwiatkowski           406: 415
   3 Zbigniew       Wietecki             - Jacek          Jerzyński             395: 323
   4 Aleksander     Puchalski            - Łucja          Kodzis                473: 323
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Grzegorz       Łukasik               285: 523
   6 Sylwia         Łada                 - Michał         Alabrudziński         321: 451
   7 Małgorzata     Studniarska          - Krzysztof      Kodzis                320: 370
   8 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Nawrocki              402: 392
   9 Maciej         Grąbczewski          - Agnieszka      Matus                 477: 355
  10 Bogusław       Puchalski            - Krzysztof      Zawadzki              314: 361
  11 Joanna         Juszczak             - Łukasz         Baranowski            353: 413
  12 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Siwiński              384: 301
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Bernadeta      Kudlińska             416: 274
  14 Tomasz         Kłosiński            - Irena          Sołdan                359: 435
  15 Agnieszka      Wiśniewska           - Mariusz        Kubicki               340: 355
  16 Joanna         Nawrocka             - Agnieszka      Kozak                 454: 322
  17 Andrzej        Tyczyno              - Karolina       Urbańska              363: 333
  18 Olga           Swarcewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           351: 511
  19 Alicja         Grąbczewska          - Lucyna         Śniadach              373: 386
  20 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Michalski             313: 356
  21 Marcin         Radwański            - Adam           Wencel                337: 277
  22 Anna           Gucz                 - Andrzej        Buczkowski            344: 327
  23 Anna           Jankowska            - Waldemar       Kudliński             167: 465


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kodzis               - Aleksander     Puchalski             396: 500
   2 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Łukasik               368: 400
   3 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Alabrudziński         372: 408
   4 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Dudkiewicz            334: 385
   5 Krzysztof      Zawadzki             - Dawid          Pikul                 433: 398
   6 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Kwiatkowski           402: 322
   7 Donata         Stuczyńska           - Andrzej        Tyczyno               374: 379
   8 Mariusz        Kubicki              - Dariusz        Ulatowski             361: 313
   9 Agnieszka      Matus                - Małgorzata     Deszczyńska           291: 465
  10 Dariusz        Nawrocki             - Łucja          Kodzis                357: 486
  11 Sylwia         Łada                 - Mieczysław     Pastuszak             456: 385
  12 Małgorzata     Studniarska          - Jacek          Jerzyński             395: 320
  13 Mariusz        Michalski            - Waldemar       Kudliński             289: 374
  14 Marcin         Radwański            - Joanna         Juszczak              329: 397
  15 Joanna         Nawrocka             - Bogusław       Puchalski             285: 361
  16 Lucyna         Śniadach             - Irena          Sołdan                447: 335
  17 Bartłomiej     Pawlak               - Anna           Gucz                  431: 315
  18 Olga           Swarcewicz           - Tomasz         Kłosiński             334: 363
  19 Karolina       Urbańska             - Alicja         Grąbczewska           287: 434
  20 Tomasz         Siwiński             - Bernadeta      Kudlińska             334: 346
  21 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Kozak                 308: 337
  22 Andrzej        Buczkowski           - Adam           Wencel                333: 339
  23 Anna           Jankowska            - Agnieszka      Wiśniewska            215: 315


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksander     Puchalski            - Krzysztof      Zawadzki              445: 281
   2 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Łukasik               413: 415
   3 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Baranowski            395: 355
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Joanna         Juszczak              369: 342
   5 Waldemar       Kudliński            - Maciej         Grąbczewski           287: 385
   6 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kwiatkowski           403: 301
   7 Krzysztof      Kodzis               - Andrzej        Tyczyno               342: 426
   8 Łucja          Kodzis               - Małgorzata     Studniarska           387: 344
   9 Lucyna         Śniadach             - Bartłomiej     Pawlak                364: 433
  10 Mariusz        Kubicki              - Zbigniew       Wietecki              308: 280
  11 Bogusław       Puchalski            - Zbigniew       Rybak                 350: 363
  12 Sylwia         Łada                 - Donata         Stuczyńska            358: 446
  13 Dariusz        Ulatowski            - Agnieszka      Kozak                 414: 349
  14 Agnieszka      Matus                - Mieczysław     Pastuszak             295: 462
  15 Dariusz        Nawrocki             - Marcin         Radwański             438: 362
  16 Alicja         Grąbczewska          - Mariusz        Michalski             392: 275
  17 Agnieszka      Wiśniewska           - Jacek          Jerzyński             336: 396
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Tomasz         Kłosiński             278: 318
  19 Irena          Sołdan               - Anna           Gucz                  444: 206
  20 Adam           Wencel               - Joanna         Nawrocka              297: 392
  21 Tomasz         Siwiński             - Karolina       Urbańska              251: 358
  22 Andrzej        Buczkowski           - Wojciech       Gołęcki               336: 395
  23 Olga           Swarcewicz           - Anna           Jankowska             490: 190


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Aleksander     Puchalski             390: 342
   2 Grzegorz       Łukasik              - Małgorzata     Deszczyńska           348: 285
   3 Dawid          Pikul                - Andrzej        Tyczyno               480: 332
   4 Maciej         Grąbczewski          - Zbigniew       Rybak                 415: 306
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Łukasz         Baranowski            327: 385
   6 Łucja          Kodzis               - Krzysztof      Zawadzki              338: 400
   7 Mariusz        Kubicki              - Marek          Dudkiewicz            351: 491
   8 Donata         Stuczyńska           - Joanna         Juszczak              334: 348
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Lucyna         Śniadach              385: 344
  10 Dariusz        Ulatowski            - Małgorzata     Studniarska           442: 303
  11 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Nawrocki              372: 369
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Alicja         Grąbczewska           450: 344
  13 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Kodzis                299: 436
  14 Joanna         Nawrocka             - Sylwia         Łada                  360: 416
  15 Bogusław       Puchalski            - Irena          Sołdan                286: 397
  16 Jacek          Jerzyński            - Tomasz         Kłosiński             439: 355
  17 Wojciech       Gołęcki              - Olga           Swarcewicz            339: 280
  18 Agnieszka      Kozak                - Mariusz        Michalski             391: 313
  19 Bernadeta      Kudlińska            - Marcin         Radwański             337: 333
  20 Agnieszka      Matus                - Adam           Wencel                357: 272
  21 Anna           Gucz                 - Agnieszka      Wiśniewska            314: 379
  22 Karolina       Urbańska             - Andrzej        Buczkowski            353: 346
  23 Anna           Jankowska            - Tomasz         Siwiński              196: 404


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Alabrudziński         377: 281
   2 Aleksander     Puchalski            - Maciej         Grąbczewski           378: 403
   3 Łukasz         Baranowski           - Dawid          Pikul                 419: 529
   4 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Zawadzki              395: 425
   5 Irena          Sołdan               - Dariusz        Ulatowski             422: 337
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Mieczysław     Pastuszak             384: 370
   7 Andrzej        Tyczyno              - Małgorzata     Deszczyńska           370: 358
   8 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Kodzis                372: 310
   9 Zbigniew       Rybak                - Jacek          Jerzyński             482: 306
  10 Zbigniew       Wietecki             - Sylwia         Łada                  367: 374
  11 Bartłomiej     Pawlak               - Mariusz        Kubicki               403: 339
  12 Łucja          Kodzis               - Donata         Stuczyńska            376: 357
  13 Dariusz        Nawrocki             - Waldemar       Kudliński             466: 278
  14 Agnieszka      Wiśniewska           - Alicja         Grąbczewska           315: 414
  15 Lucyna         Śniadach             - Agnieszka      Matus                 413: 368
  16 Karolina       Urbańska             - Joanna         Nawrocka              328: 321
  17 Tomasz         Kłosiński            - Bogusław       Puchalski             491: 303
  18 Agnieszka      Kozak                - Bernadeta      Kudlińska             393: 247
  19 Małgorzata     Studniarska          - Wojciech       Gołęcki               344: 356
  20 Mariusz        Michalski            - Olga           Swarcewicz            276: 378
  21 Anna           Gucz                 - Marcin         Radwański             262: 427
  22 Adam           Wencel               - Tomasz         Siwiński              332: 294
  23 Andrzej        Buczkowski           - Anna           Jankowska             348: 172


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Łukasik               428: 460
   2 Aleksander     Puchalski            - Dawid          Pikul                 375: 419
   3 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Alabrudziński         285: 413
   4 Marek          Dudkiewicz           - Łucja          Kodzis                447: 275
   5 Irena          Sołdan               - Łukasz         Baranowski            322: 401
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartłomiej     Pawlak                547: 327
   7 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Tyczyno               359: 305
   8 Sylwia         Łada                 - Joanna         Juszczak              294: 370
   9 Jacek          Jerzyński            - Dariusz        Nawrocki              440: 360
  10 Lucyna         Śniadach             - Dariusz        Ulatowski             304: 418
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Zbigniew       Wietecki              372: 445
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Agnieszka      Kozak                 353: 374
  13 Alicja         Grąbczewska          - Mariusz        Kubicki               386: 318
  14 Krzysztof      Kodzis               - Wojciech       Gołęcki               511: 299
  15 Tomasz         Kłosiński            - Karolina       Urbańska              321: 427
  16 Donata         Stuczyńska           - Waldemar       Kudliński             406: 372
  17 Marcin         Radwański            - Agnieszka      Wiśniewska            314: 363
  18 Bogusław       Puchalski            - Olga           Swarcewicz            397: 328
  19 Bernadeta      Kudlińska            - Joanna         Nawrocka              322: 413
  20 Małgorzata     Studniarska          - Adam           Wencel                312: 325
  21 Agnieszka      Matus                - Andrzej        Buczkowski            368: 285
  22 Tomasz         Siwiński             - Anna           Gucz                  454: 191
  23 Anna           Jankowska            - Mariusz        Michalski             291: 246


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Łukasik               399: 301
   2 Michał         Alabrudziński        - Marek          Dudkiewicz            364: 442
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Zbigniew       Rybak                 523: 259
   4 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Baranowski            460: 365
   5 Joanna         Juszczak             - Maciej         Grąbczewski           327: 460
   6 Aleksander     Puchalski            - Bartłomiej     Pawlak                456: 432
   7 Dariusz        Ulatowski            - Zbigniew       Wietecki              328: 432
   8 Krzysztof      Kodzis               - Sylwia         Łada                  388: 353
   9 Alicja         Grąbczewska          - Łucja          Kodzis                416: 404
  10 Agnieszka      Kozak                - Jacek          Jerzyński             361: 411
  11 Irena          Sołdan               - Karolina       Urbańska              445: 239
  12 Donata         Stuczyńska           - Lucyna         Śniadach              347: 382
  13 Dariusz        Nawrocki             - Mariusz        Kubicki               357: 324
  14 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Agnieszka      Matus                 373: 345
  15 Agnieszka      Wiśniewska           - Mieczysław     Pastuszak             324: 285
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Bogusław       Puchalski             399: 388
  17 Adam           Wencel               - Tomasz         Kłosiński             294: 358
  18 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Nawrocka              303: 406
  19 Olga           Swarcewicz           - Małgorzata     Studniarska           347: 283
  20 Marcin         Radwański            - Tomasz         Siwiński              326: 388
  21 Waldemar       Kudliński            - Bernadeta      Kudlińska             467: 277
  22 Andrzej        Buczkowski           - Mariusz        Michalski             395: 312
  23 Anna           Gucz                 - Anna           Jankowska             298: 263


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Pikul                 411: 313
   2 Grzegorz       Łukasik              - Andrzej        Kwiatkowski           394: 403
   3 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Zawadzki              378: 287
   4 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Kodzis                454: 318
   5 Alicja         Grąbczewska          - Aleksander     Puchalski             396: 306
   6 Jacek          Jerzyński            - Joanna         Juszczak              475: 254
   7 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                382: 330
   8 Łukasz         Baranowski           - Zbigniew       Rybak                 365: 312
   9 Joanna         Nawrocka             - Dariusz        Nawrocki              299: 328
  10 Tomasz         Kłosiński            - Dariusz        Ulatowski             310: 471
  11 Agnieszka      Kozak                - Alicja         Wałaszewska-Kempa     366: 301
  12 Lucyna         Śniadach             - Małgorzata     Deszczyńska           373: 297
  13 Bartłomiej     Pawlak               - Agnieszka      Wiśniewska            500: 246
  14 Łucja          Kodzis               - Sylwia         Łada                  449: 470
  15 Karolina       Urbańska             - Donata         Stuczyńska            256: 419
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Bogusław       Puchalski             350: 409
  17 Mariusz        Kubicki              - Waldemar       Kudliński             388: 309
  18 Tomasz         Siwiński             - Wojciech       Gołęcki               388: 298
  19 Adam           Wencel               - Olga           Swarcewicz            278: 485
  20 Agnieszka      Matus                - Marcin         Radwański             378: 349
  21 Małgorzata     Studniarska          - Andrzej        Buczkowski            294: 447
  22 Bernadeta      Kudlińska            - Anna           Jankowska             412: 226
  23 Mariusz        Michalski            - Anna           Gucz                  535: 264


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         350: 409
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Dudkiewicz            472: 347
   3 Grzegorz       Łukasik              - Maciej         Grąbczewski           419: 457
   4 Jacek          Jerzyński            - Łukasz         Baranowski            434: 300
   5 Krzysztof      Zawadzki             - Alicja         Grąbczewska           328: 450
   6 Aleksander     Puchalski            - Zbigniew       Wietecki              558: 304
   7 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Ulatowski             352: 371
   8 Bartłomiej     Pawlak               - Agnieszka      Kozak                 451: 392
   9 Krzysztof      Kodzis               - Lucyna         Śniadach              284: 401
  10 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Nawrocki              308: 364
  11 Joanna         Juszczak             - Irena          Sołdan                373: 302
  12 Donata         Stuczyńska           - Tomasz         Siwiński              333: 321
  13 Bogusław       Puchalski            - Alicja         Wałaszewska-Kempa     389: 358
  14 Agnieszka      Matus                - Łucja          Kodzis                434: 357
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Kubicki               384: 342
  16 Olga           Swarcewicz           - Agnieszka      Wiśniewska            257: 299
  17 Joanna         Nawrocka             - Tomasz         Kłosiński             358: 431
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Karolina       Urbańska              434: 266
  19 Waldemar       Kudliński            - Marcin         Radwański             350: 425
  20 Andrzej        Buczkowski           - Bernadeta      Kudlińska             448: 249
  21 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Gucz                  372: 243
  22 Mariusz        Michalski            - Adam           Wencel                380: 276
  23 Anna           Jankowska            - Małgorzata     Studniarska           238: 286


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kwiatkowski           538: 280
   2 Dawid          Pikul                - Maciej         Grąbczewski           400: 430
   3 Marek          Dudkiewicz           - Jacek          Jerzyński             429: 360
   4 Grzegorz       Łukasik              - Alicja         Grąbczewska           422: 362
   5 Łukasz         Baranowski           - Aleksander     Puchalski             345: 526
   6 Zbigniew       Wietecki             - Bartłomiej     Pawlak                383: 349
   7 Dariusz        Ulatowski            - Joanna         Juszczak              380: 390
   8 Dariusz        Nawrocki             - Lucyna         Śniadach              330: 315
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Donata         Stuczyńska            317: 304
  10 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Kodzis                373: 479
  11 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Deszczyńska           337: 391
  12 Bogusław       Puchalski            - Sylwia         Łada                  358: 374
  13 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Matus                 399: 355
  14 Agnieszka      Wiśniewska           - Tomasz         Kłosiński             272: 317
  15 Olga           Swarcewicz           - Mieczysław     Pastuszak             356: 314
  16 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Mariusz        Kubicki               361: 335
  17 Marcin         Radwański            - Andrzej        Buczkowski            296: 297
  18 Joanna         Nawrocka             - Tomasz         Siwiński              280: 337
  19 Karolina       Urbańska             - Wojciech       Gołęcki               320: 397
  20 Adam           Wencel               - Waldemar       Kudliński             355: 344
  21 Bernadeta      Kudlińska            - Mariusz        Michalski             312: 317
  22 Anna           Gucz                 - Małgorzata     Studniarska           253: 337
  23 Anna           Jankowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Alabrudziński         456: 403
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Dudkiewicz            425: 323
   3 Aleksander     Puchalski            - Grzegorz       Łukasik               395: 389
   4 Jacek          Jerzyński            - Dawid          Pikul                 451: 352
   5 Alicja         Grąbczewska          - Dariusz        Nawrocki              414: 375
   6 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Wietecki              248: 406
   7 Joanna         Juszczak             - Bartłomiej     Pawlak                423: 383
   8 Dariusz        Ulatowski            - Krzysztof      Kodzis                448: 395
   9 Sylwia         Łada                 - Małgorzata     Deszczyńska           317: 508
  10 Łukasz         Baranowski           - Irena          Sołdan                398: 386
  11 Tomasz         Kłosiński            - Lucyna         Śniadach              451: 277
  12 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Donata         Stuczyńska            299: 418
  13 Agnieszka      Matus                - Agnieszka      Kozak                 402: 430
  14 Andrzej        Buczkowski           - Bogusław       Puchalski             380: 287
  15 Olga           Swarcewicz           - Zbigniew       Rybak                 314: 346
  16 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Siwiński              361: 275
  17 Agnieszka      Wiśniewska           - Mieczysław     Pastuszak             329: 397
  18 Mariusz        Kubicki              - Joanna         Nawrocka              351: 385
  19 Małgorzata     Studniarska          - Mariusz        Michalski             421: 262
  20 Karolina       Urbańska             - Adam           Wencel                333: 394
  21 Waldemar       Kudliński            - Marcin         Radwański             289: 471
  22 Anna           Jankowska            - Bernadeta      Kudlińska             271: 393
  23 Anna           Gucz                 - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 24-08-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.66  31134  195
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.90  31106  197
   3 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.91   6747   43
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     156.15  20299  130
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              155.52  30792  198
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.30  21897  141
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             153.93  29246  190
   8 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.12  29816  196
   9 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.64  27750  183
  10 Kamil Górka                    Kraków               151.16  29022  192
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  28612  190
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.47  28589  190
  13 Marek Reda                     Dębówka              150.45  29790  198
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              150.17  28383  189
  15 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  16 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.52  28323  192
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.35  28438  193
  19 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.62  21407  146
  21 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.50  18606  127
  22 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.47  27785  191
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.21  21926  151
  24 Jan Mrozowski                  Kraków               144.28  27413  190
  25 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.19  10382   72
  26 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.12  25798  179
  27 Dawid Pikul                    Poznań               144.12  27527  191
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.11  28389  197
  29 Justyna Górka                  Kraków               144.01  28514  198
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.59  25703  179
  31 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.57  13496   94
  32 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.15  28487  199
  33 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.96  17870  125
  34 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.55  22950  161
  35 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  36 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.11   5080   36
  37 Mirosław Uglik                 Warszawa             140.92  26775  190
  38 Bogusław Szyszka               Oława                140.66  27288  194
  39 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.16  27472  196
  40 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  41 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  43 Karol Waniek                   Wrocław              139.20  11136   80
  44 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.17   6680   48
  45 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  46 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  47 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.47  14539  105
  48 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.23  26263  190
  49 Paweł Jackowski                Warszawa             138.22  27091  196
  50 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  51 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.73  24653  179
  52 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.71   8538   62
  53 Irena Sołdan                   Sopot                137.62  26560  193
  54 Kamil Kister                   Puławy               137.43  25287  184
  55 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  56 Joanna Juszczak                Warszawa             136.71  26248  192
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.69  26927  197
  58 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.58  12292   90
  59 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.17  27098  199
  61 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           135.86   7608   56
  62 Radosław Jachna                Łódź                 135.64  17633  130
  63 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  64 Marek Dudkiewicz               Milanówek            135.49  25337  187
  65 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  135.47  20591  152
  66 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  67 Szymon Płachta                 Warszawa             134.92  26040  193
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.97  15005  112
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.55  26176  196
  71 Juliusz Czupryniak             Warszawa             133.54  24170  181
  72 Artur Koszel                   Warszawa             133.49  14817  111
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.32  26130  196
  74 Jakub Błażejewski              Poznań               132.91  24056  181
  75 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.61   4774   36
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.52  19083  144
  77 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.31  25801  195
  78 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  132.24  26448  200
  79 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  80 Michał Rogalewicz              Poznań               131.75  24900  189
  81 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.70  22521  171
  82 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.49  21696  165
  83 Agnieszka Krupka               Krosno               131.25   6694   51
  84 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.17  17446  133
  85 Barbara Obremska               Wrocław              131.14  24524  187
  86 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.14  26097  199
  87 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.09  21367  163
  88 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  89 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  90 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  91 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  92 Leszek Stecuła                 Bytom                130.05   7543   58
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  94 Michał Kolaj                   Ostróda              129.90   5326   41
  95 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
  96 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.61  22812  176
  97 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
  98 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.13  15108  117
  99 Piotr Broda                    Sandomierz           129.10  24658  191
 100 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.00  12771   99
 101 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.00  13158  102
 102 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              128.92   6575   51
 103 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  128.51  21589  168
 104 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.38   9372   73
 105 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.28  23475  183
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.23  11156   87
 107 Radosław Więch                 Warszawa             128.21   5000   39
 108 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.14  16914  132
 109 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 110 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 111 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 112 Janusz Krupiński               Bytom                127.88  20844  163
 113 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
 114 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 127.83  25054  196
 115 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.82   7669   60
 116 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 117 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.79  24663  193
 118 Czesław Grajewski              Białystok            127.55  23597  185
 119 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 120 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.29  25331  199
 121 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 122 Konrad Sowula                  Kraków               126.91  13579  107
 123 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.69  25339  200
 124 Marcin Ceglarek                Kraków               126.53  22648  179
 125 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 126 Grzegorz Kwiecień              Kraków               126.29   6441   51
 127 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.13  18920  150
 128 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 129 Anita Bruska                   Gdynia               126.03  18022  143
 130 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.96  24311  193
 131 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.90  17626  140
 132 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       125.72  14584  116
 133 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.60  20724  165
 134 Tomasz Lempart                 Kraków               125.58  18586  148
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.55  23729  189
 136 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.29  24682  197
 137 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   4501   36
 138 Krzysztof Gibas                Kraków               125.00  24625  197
 139 Natalia Ogierman               Katowice             124.92  20112  161
 140 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.91   8244   66
 141 Marta Bajorek                  Warszawa             124.88  24476  196
 142 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 143 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.82  10485   84
 144 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 145 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 146 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 147 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.48  24274  195
 148 Dorota Maciejuk                Warszawa             124.48   6473   52
 149 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 150 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.19  14779  119
 151 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.17  12665  102
 152 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 153 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   7405   60
 154 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 155 Adam Janicki                   Wrocław              123.10  15265  124
 156 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 157 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.92  18069  147
 158 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 159 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 160 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.61  23909  195
 161 Andrzej Kroc                   Łódź                 122.52  23402  191
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.42  19220  157
 163 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.40  16524  135
 164 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 165 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 166 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 167 Tomasz Górka                   Kraków               121.56   8631   71
 168 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.53  15920  131
 169 Ewa Radzikowska                Gliwice              121.52  12881  106
 170 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.25  14793  122
 171 Beata Piotrowska               Łódź                 121.24  12003   99
 172 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 173 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.91   4111   34
 174 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
 175 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 176 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 177 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 178 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.10   8647   72
 179 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.97  23274  194
 180 Anna Krynicka                  Warszawa             119.94  17031  142
 181 Dominika Worona                Police               119.22   6438   54
 182 Agnieszka Matus                Milanówek            118.81  22337  188
 183 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.81  14138  119
 184 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 185 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.45  19189  162
 186 Teresa Zalewska                Racibórz             118.25  21166  179
 187 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 188 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 189 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.78  23084  196
 190 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 191 Bożena Guział                  Racibórz             117.60  15406  131
 192 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 193 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          117.40   5635   48
 194 Zofia Górka                    Łęczna               117.35   9975   85
 195 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 196 Ewa Szałas                     Katowice             117.27   7857   67
 197 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 198 Marta Świątkowska              Wrocław              117.24  23330  199
 199 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 200 Agnieszka Walas                Kraków               117.17   9842   84
 201 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 202 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 203 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 204 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 205 Ewelina Gruda                  Białystok            116.75   8756   75
 206 Dariusz Sowula                 Kraków               116.72  10155   87
 207 Rafał Stachowski               Police               116.63  15629  134
 208 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.60  17140  147
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.59  18655  160
 210 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.58  22616  194
 211 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 212 Jerzy Luter                    Bytom                116.31  22914  197
 213 Dorota Stachowska              Wydartowo I          116.29  22444  193
 214 Joanna Brychcy                 Katowice             116.25   8951   77
 215 Marianna Kozłowska             Białystok            116.16  14404  124
 216 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 217 Monika Siemaszko               Lipiany              115.96  22729  196
 218 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.89   4172   36
 219 Sławomir Długosz               Ostróda              115.25  13023  113
 220 Aleksandra Brzeska             Piastów              115.09   3798   33
 221 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.09   5409   47
 222 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 223 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.85  14931  130
 224 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.36   9606   84
 225 Lucyna Śniadach                Rumia                114.34  20353  178
 226 Urszula Solarska               Łódź                 114.32  21949  192
 227 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.31   6744   59
 228 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 229 Maria Pokorska                 Warszawa             114.11  22821  200
 230 Renata Andracka                Zwola                114.09  22476  197
 231 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          114.03  12087  106
 232 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 233 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 234 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 235 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 236 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.51  21567  190
 237 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.25   5436   48
 238 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 239 Sławomir Wolski                Wrocław              112.69  21861  194
 240 Marcin Stachowski              Wydartowo I          112.57  21501  191
 241 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 242 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 243 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.06  22076  197
 244 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.72  11619  104
 245 Dorota Ostrowska               Białystok            111.23  13348  120
 246 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.72  21258  192
 247 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.65  13610  123
 248 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
 249 Laura Pisula                   Wrocław              110.45   7621   69
 250 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 251 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 252 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 253 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 254 Anna Niedzielko                Szczecin             109.92  10442   95
 255 Robert Wagner                  Wrocław              109.71  11739  107
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.51  21574  197
 257 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.35  20668  189
 258 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.32  17163  157
 259 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 260 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 261 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 262 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.49   5099   47
 263 Iwona Duźniak                  Dębica               108.31   3791   35
 264 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 265 Józef Burzyński                Ełk                  108.23  17967  166
 266 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 267 Maciej Pietrasik               Nowogard             108.06  11562  107
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.95  17920  166
 269 Michał Landowski               Police               107.92  14138  131
 270 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 271 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.82  15202  141
 272 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.57   6454   60
 273 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.42   3867   36
 274 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.22  18441  172
 275 Jacek Nowak                    Szczecin             106.74   5657   53
 276 Paweł Brylski                  Kraków               106.70   6722   63
 277 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.51   4580   43
 278 Lidia Żywna                    Gdynia               106.17  12316  116
 279 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 280 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.73  20512  194
 281 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 282 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 283 Olga Swarcewicz                Warszawa             104.57   3660   35
 284 Agnieszka Dawid                Kraków               103.51   9316   90
 285 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 286 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 287 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 288 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.05   8965   87
 289 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 102.56  16102  157
 290 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.11  12560  123
 291 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.01   9691   95
 292 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 293 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 294 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 295 Michał Dreczka                 Poznań               100.93   6056   60
 296 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.62   7245   72
 297 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 298 Dariusz Zębek                  Olsztyn              100.09   4604   46
 299 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 300 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.33   8642   87
 301 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 302 Agnieszka Antos                Racibórz              98.68   8684   88
 303 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.58  19421  197
 304 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 305 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 306 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 307 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.68   6574   68
 308 Karolina Urbańska              Poznań                96.67   7057   73
 309 Konrad Pajączek                Milanówek             96.63   4445   46
 310 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 311 Maria Uryga                    Kraków                96.50   3088   32
 312 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 313 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.11   3364   35
 314 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.60  10311  109
 315 Liliana Dąbrowska              Warszawa              94.60   3973   42
 316 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             94.46  16342  173
 317 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.43   8121   86
 318 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 319 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.93   5448   58
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   6345   68
 321 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 322 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               90.26   5145   57
 323 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 324 Marcin Kurowski                Racibórz              89.27  12766  143
 325 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 326 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.29  13442  154
 327 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 328 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 329 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 330 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.33   3712   43
 331 Dominik Ulejczyk               Będzin                86.09   2927   34
 332 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.75   5745   67
 333 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 334 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 335 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 336 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 337 Teresa Balewska                Reda                  82.79  10266  124
 338 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      81.88   2702   33
 339 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 340 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 341 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.00   3280   41
 342 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 343 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.10   4718   62
 344 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 345 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.45   2325   33
 346 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 347 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 348 Mirosław Dejna                 Sampława              66.24  11393  172
 349 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 24-08-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bogusław Książek               Szczecin             117.11   3279   28
   2 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   3 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   4 Waldemar Wypchał               Kraków                99.59   2689   27
   5 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   6 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   9 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  10 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  11 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  12 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  13 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  14 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  15 Ireneusz Kurzok                Mikołów              133.58   3206   24
  16 Mariusz Grodek                 Kraków               132.58   3182   24
  17 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  18 Jacek Jerzyński                Toruń                128.04   3073   24
  19 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  20 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  21 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  22 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.17   2980   24
  23 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  24 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  25 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  26 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  27 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  29 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  30 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  31 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  35 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  36 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  37 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  38 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  39 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  40 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  41 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  42 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  43 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  44 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  45 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  46 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  47 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  48 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  49 Janina Dąbrowska               Rybnik                97.61   2245   23
  50 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  51 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  52 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  53 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  54 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  55 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  56 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  57 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  58 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  59 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  60 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               85.18   1874   22
  61 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  62 Aleksandra Celuch              Będzin                79.95   1759   22
  63 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  64 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  65 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  66 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  67 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  68 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  69 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  70 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  71 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  72 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  73 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  74 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  75 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  76 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  77 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  78 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  79 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  80 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  81 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  82 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  83 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.76   1849   17
  84 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  85 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  86 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  87 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  88 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  89 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  90 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  91 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  92 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  93 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  94 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  95 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  96 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 103.62   1347   13
  97 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  98 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
  99 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 100 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 101 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
 102 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 103 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 104 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 105 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 106 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 107 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 108 Robert Głowacki                Łódź                 126.75   1521   12
 109 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 110 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 111 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 112 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 113 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 114 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 115 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 116 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 117 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 118 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 119 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 120 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.00   1380   12
 121 Maciej Śliwa                   Zabrze               114.42   1373   12
 122 Teresa Pawlik                  Lubin                114.00   1368   12
 123 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 124 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 125 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 126 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 127 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 128 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 129 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 130 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 131 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 132 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 133 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 134 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 135 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 136 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 137 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 138 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 139 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 140 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 141 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 142 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 143 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 144 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 145 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 146 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 147 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 148 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 149 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 150 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 151 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 152 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.17   1154   12
 153 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 154 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 155 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 156 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 157 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 158 Małgorzata Pochopień           Kraków                91.50   1098   12
 159 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 160 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 161 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 162 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 163 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 164 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 165 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 166 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 167 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 168 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 169 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 170 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 171 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 172 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 173 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 174 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 175 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 176 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 177 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 178 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 179 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 180 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 181 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 182 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 183 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 184 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 185 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 186 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 187 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 188 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 189 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 190 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 191 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 192 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 193 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 194 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 195 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 196 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 197 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 198 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 199 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 200 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 201 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 202 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 203 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 204 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 205 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 206 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 207 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 208 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 209 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 210 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 211 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.73    866   11
 212 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 213 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 214 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 215 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 216 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 217 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 218 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 219 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 220 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 221 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 222 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 223 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 224 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 225 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 226 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 227 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 228 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 229 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 230 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 231 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 232 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 233 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 234 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 235 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 236 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 237 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 238 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 239 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 240 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 241 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 242 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 243 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 244 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 245 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 246 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 247 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 248 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 249 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 250 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 251 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 252 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 253 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 254 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 255 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 256 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 257 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 258 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 259 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 260 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 261 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 262 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 263 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 264 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 265 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 266 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 267 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 268 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 269 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 270 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 271 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 272 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 273 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 274 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 275 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 276 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 277 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 278 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 279 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 280 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 281 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 282 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 283 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 284 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 285 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 286 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 287 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 288 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 289 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 290 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 291 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 292 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 293 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 294 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 295 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 296 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 297 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 298 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 299 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 300 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 301 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 302 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 303 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 304 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 305 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 306 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 307 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 308 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 309 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 310 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 311 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 312 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 313 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 314 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 315 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie