Ostróda 9
lipca
Ostróda 9-10 lipca XI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”Grand Prix 2011
Bydgoszcz16
lipca
Bydgoszcz 16-17 lipca VIII Mistrzostwa Bydgoszczy
Kraków23
lipca
Kraków 23-24 lipca XV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2011
Najwyższa pula nagród w historii polskich scrabble???16 - 17 lipca 2011 — VIII Mistrzostwa BydgoszczyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VIII Mistrzostwa BydgoszczyBydgoszcz, 16 - 17 lipca 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Najwyższa pula nagród w historii polskich scrabble???Wciśnięty w kalendarz pomiędzy Ostródę i Kraków, ośrodki licznie odwiedzane przez osoby związane ze scrabblami, nasz turniej budził obawy, czy przyciągnie znaczącą liczbę osób. Wysiłki organizatorów, pamięć o dotychczasowej atmosferze czy szeroka pula nagród sprowadziły ostatecznie do Hali „Łuczniczka” ponad pół setki grających scrabblistek i scrabblistów. Duża w tym zasługa Małgorzaty Jóźwiak i Dariusza Nawrockiego oraz pozostałych osób z Bydgoskiego Klubu Scrabblowego, którzy szczególnie zmobilizowali mieszkańców swojego miasta oraz pobliskiego Inowrocławia. Bydgoszczanie nie tylko liczebnie pragnęli zaznaczyć swą obecność na turnieju. Po dziewiątej rundzie z przewagą 1 dużego punktu czołówce stawki przewodził Kamil Nawrocki, gracz, który mimo bardzo wysokiego rankingu, jeszcze nigdy nie stanął na turniejowym podium. Przewrotny los/ niesprawiedliwość tej gry/ umiejętności innych graczy/ psychika zainteresowanego/ polityka rządu/ działalność opozycji (niepotrzebne skreślić) doprowadziły jednak do sytuacji, że kolejne trzy partie Kamil kończył porażkami i znów scrabblowe triumfy są dla niego wyzwaniem przyszłości.

O swym sukcesie sprzed pięciu lat na Kujawach przypomniał sobie natomiast Miłosz Wrzałek z Redy, który z dorobkiem 9 punktów, mimo porażki w ostatniej rundzie, został zwycięzcą VIII Mistrzostw Bydgoszczy. Graczy „dziewięciopunktowych” było w ostatecznym rozrachunku aż 5 i tylko małe punkty decydowały, że koło Miłosza na podium uplasowali się kolejno Paweł Jackowski z WarszawyRafał Lenartowski z Gdyni. Osłodą dla gospodarzy był natomiast pozostający w ich mieście laur dla Piotra Szulca, najlepszego debiutanta, który pokonał w tej kategorii trzy inne osoby.

Z niecodziennego jubileuszu cieszył się w siódmej rundzie Zbigniew Wietecki z Gorzowa Wielkopolskiego, który rozgrywał wtedy swą 2000 partię na oficjalnych turniejach PFS (ach, czemuż tylko przeciwnik nie dał mu w tej partii rozkoszy zwycięstwa…).

Bardzo licznie zaopatrzeni w nagrody, których każdy wywoził po kilka, opuszczali gracze i graczki położoną nad Brdą salę gier – i między innymi za to podziękowania dla jak zawsze profesjonalnych organizatorek i organizatorów. Przy okazji – wśród nagród znalazły się dwa obrazy namalowane przez niedocenione na razie (syndrom Van Gogha) bydgoskie artystki, Bożenę Szulc i Ewę Jóźwiak. Ale, kto wie – osoby, które wywiozły z turnieju te właśnie trofea, może dokonały najlepszego wyboru w życiu?
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Bydgoszczy
VI Mistrzostwa Bydgoszczy
V Mistrzostwa Bydgoszczy


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHala Sportowo – Widowiskowa „Łuczniczka” w Bydgoszczy
ul. Toruńska 59

mapa
Obrońca tytułuMarek Dudkiewicz
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 16 lipca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:30-16:30 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 17 lipca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdinformacje o dojeździe
WyżywienieRestauracja „Łuczniczka” na miejscu
Automaty z napojami i batonami
NoclegiNoclegi w Bydgoszczy
NagrodyI miejsce — puchar + nagroda pieniężna
II miejsce — puchar + nagroda pieniężna
III miejsce — puchar + nagroda pieniężna

Nagrody rzeczowe
Nagroda dla najlepszego debiutanta (minimum 2 debiutantów uczestniczących w turnieju)
Nagroda specjalna
OrganizatorzyBydgoski Klub Scrabble „Łuczniczka”
Małgorzata Jóźwiak – 609 089 199 — pl@open.com.pl
Dariusz Nawrocki – 501 022 116 — darken@open.com.pl
SponsorzySIEMENS
OPEN PL
elteko
Remondis
Gazeta Wyborcza
VauPe


Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Bydgoszczy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.87      9.0     5168     1874     1089
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               142.21      9.0     5035     1860      699
  3 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 142.79      9.0     5002     1878      589
  4 Rafał           Wesołowski           Warszawa               133.14      9.0     4775     1806      224
  5 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 116.75      9.0     4644     1884      271
  6 Jędrzej         Florek               Bydgoszcz              126.69      8.0     4787     1722      440
  7 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              137.67      8.0     4716     1814      176
  8 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         124.90      8.0     4687     1646      630
  9 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                141.69      8.0     4508     1720      154
 10 Paweł           Florek               Bydgoszcz              113.44      8.0     4328     1638      137
 11 Michał          Alabrudziński        Włocławek              145.64      7.0     4896     1664      290
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.16      7.0     4841     1683      294
 13 Maciej          Grąbczewski          Piła                   124.24      7.0     4763     1593      305
 14 Katarzyna       Małek                Mielec                 125.90      7.0     4747     1577       90
 15 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    134.77      7.0     4667     1639      343
 16 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.54      7.0     4650     1587      -48
 17 Michał          Musielak             Bydgoszcz              137.90      7.0     4529     1464      323
 18 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              116.93      7.0     4440     1566      -57
 19 Michał          Kolaj                Ostróda                126.89      6.5     4620     1532      239
 20 Paulina         Mech                 Kraków                 116.68      6.5     4476     1591     -111
 21 Alicja          Kosińska             Szczecin               114.40      6.0     4682     1462      139
 22 Marek           Syczuk               Warszawa               141.58      6.0     4674     1520      102
 23 Kamil           Kister               Puławy                 131.12      6.0     4645     1577       48
 24 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              123.79      6.0     4609     1454      312
 25 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                132.93      6.0     4547     1456      284
 26 Anita           Bruska               Gdynia                 119.30      6.0     4508     1360      388
 27 Piotr           Broda                Sandomierz             121.09      6.0     4456     1445      265
 28 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             114.19      6.0     4318     1415     -440
 29 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             115.19      6.0     4261     1423       66
 30 Piotr           Szulc                Bydgoszcz              100.00      6.0     4229     1445     -287
 31 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             119.62      5.0     4495     1296      147
 32 Łukasz          Baranowski           Reda                   124.86      5.0     4494     1333      -32
 33 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.55      5.0     4334     1299      -98
 34 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 100.00      5.0     4253     1281      -70
 35 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  113.35      5.0     4237     1292       79
 36 Danuta          Langiewicz           Ostróda                111.67      5.0     4057     1331     -526
 37 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.57      5.0     4025     1200       86
 38 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      5.0     3945     1268     -325
 39 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.0     3620     1209     -480
 40 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      4.5     3712     1067      -44
 41 Łucja           Rosołowska           Biłgoraj               100.00      4.0     4083     1189     -351
 42 Beata           Kowaluk-Jagielska    Police                 100.00      4.0     3971     1109     -283
 43 Mariusz         Michalski            Inowrocław             103.15      4.0     3826     1145     -616
 44 Paweł           Brzeziński           Warszawa               100.00      3.5     4028      944       12
 45 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00      3.5     3962      958     -273
 46 Ewa             Kraśko               Warszawa               100.00      3.5     3129      914    -1102
 47 Joanna          Zacharewicz          Bydgoszcz              100.00      3.5     2604      653      600
 48 Aleksander      Puchalski            Włocławek              131.49      3.0     2533      761     -124
 49 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      2.5     3612      843     -311
 50 Andrzej         Serafinowicz         Bydgoszcz              100.00      2.5     3456      796     -361
 51 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      1.0      321      150        3
 52 Krzysztof       Palusiński           Bydgoszcz              100.00      0.5     1724      344     -485
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Bydgoszczy



	Michał Alabrudziński 145.64 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Kodzis                119.62 +  419: 360  170
    2    12 Lidia          Żywna                 100.00 +  509: 305  150
    3     2 Rafał          Lenartowski           142.79 +  346: 303  193
    4     1 Miłosz         Wrzałek               143.87 +  419: 252  194
    5     1 Kamil          Nawrocki              137.67 -  371: 445   88
    6     2 Tomasz         Zwoliński             139.16 +  399: 374  189
    7     3 Paweł          Jackowski             142.21 -  378: 472   92
    8     4 Jędrzej        Florek                126.69 +  478: 428  177
    9     3 Mikołaj        Fidziński             116.75 -  419: 448   67
   10     3 Paweł          Jackowski             142.21 -  356: 382   92
   11     5 Robert         Duczemiński           134.77 -  350: 462   85
   12     8 Paulina        Mech                  116.68 +  452: 375  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Mirosław Uglik 145.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Anita          Bruska                119.30 +  422: 331  169
    2    11 Łukasz         Baranowski            124.86 -  402: 536   75
    3     9 Grzegorz       Koczkodon             132.93 +  353: 327  183
    4     4 Paweł          Jackowski             142.21 -  362: 497   92
    5    12 Piotr          Broda                 121.09 +  362: 332  171
    6    12 Rafał          Dąbrowski             141.69 -  286: 463   92
    7    10 Krzysztof      Kodzis                119.62 +  453: 318  170
    8    13 Alicja         Kosińska              114.40 -  396: 401   64
    9    14 Piotr          Szulc                 100.00 +  434: 348  150
   10    12 Zbigniew       Wietecki              126.55 +  405: 360  177
   11    10 Paweł          Florek                113.44 -  360: 401   63
   12    11 Kamil          Kister                131.12 +  415: 384  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Miłosz Wrzałek 143.87 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Nawrocki              116.93 +  481: 349  167
    2     2 Sławomir       Piotrowski            124.90 +  411: 357  175
    3     3 Rafał          Wesołowski            133.14 +  496: 254  183
    4     1 Michał         Alabrudziński         145.64 -  252: 419   96
    5     6 Marek          Syczuk                141.58 +  454: 247  192
    6     4 Kamil          Kister                131.12 +  488: 353  181
    7     2 Tomasz         Zwoliński             139.16 +  513: 325  189
    8     1 Mikołaj        Fidziński             116.75 +  522: 252  167
    9     1 Kamil          Nawrocki              137.67 -  330: 403   88
   10     2 Mikołaj        Fidziński             116.75 +  428: 294  167
   11     1 Katarzyna      Małek                 125.90 +  454: 408  176
   12     1 Rafał          Lenartowski           142.79 -  339: 418   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 12 156.17




	Rafał Lenartowski 142.79 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mikołaj        Fidziński             116.75 +  374: 324  167
    2     8 Paulina        Mech                  116.68 +  445: 386  167
    3     2 Michał         Alabrudziński         145.64 -  303: 346   96
    4     8 Eugeniusz      Wróblewski            114.19 +  496: 326  164
    5     8 Łukasz         Baranowski            124.86 +  442: 402  175
    6     1 Kamil          Nawrocki              137.67 -  399: 431   88
    7     5 Kamil          Kister                131.12 +  400: 371  181
    8     3 Rafał          Dąbrowski             141.69 +  423: 356  192
    9     4 Tomasz         Zwoliński             139.16 +  487: 302  189
   10     1 Kamil          Nawrocki              137.67 +  446: 351  188
   11     3 Jędrzej        Florek                126.69 -  369: 479   77
   12     1 Miłosz         Wrzałek               143.87 +  418: 339  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1878  / 12 156.50




	Paweł Jackowski 142.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paulina        Mech                  116.68 -  353: 448   67
    2    17 Łucja          Rosołowska            100.00 +  431: 329  150
    3    13 Aleksander     Puchalski             131.49 +  504: 316  181
    4     4 Mirosław       Uglik                 145.54 +  497: 362  196
    5     2 Kamil          Kister                131.12 +  385: 361  181
    6     3 Andrzej        Tyczyno               123.79 +  363: 353  174
    7     3 Michał         Alabrudziński         145.64 +  472: 378  196
    8     2 Kamil          Nawrocki              137.67 -  389: 420   88
    9     2 Katarzyna      Małek                 125.90 +  497: 346  176
   10     3 Michał         Alabrudziński         145.64 +  382: 356  196
   11     2 Mikołaj        Fidziński             116.75 -  293: 353   67
   12     2 Kamil          Nawrocki              137.67 +  469: 314  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 12 155.00




	Rafał Dąbrowski 141.69 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Kubicki               115.19 -  414: 442   65
    2    13 Jędrzej        Florek                126.69 +  369: 358  177
    3    15 Anita          Bruska                119.30 +  414: 348  169
    4    10 Piotr          Broda                 121.09 +  354: 327  171
    5     5 Tomasz         Zwoliński             139.16 -  221: 487   89
    6    12 Mirosław       Uglik                 145.54 +  463: 286  196
    7     7 Maciej         Grąbczewski           124.24 +  439: 379  174
    8     3 Rafał          Lenartowski           142.79 -  356: 423   93
    9     6 Robert         Duczemiński           134.77 -  284: 289   85
   10    16 Mariusz        Michalski             103.15 +  329: 312  153
   11     8 Kamil          Kister                131.12 +  421: 293  181
   12     6 Dariusz        Nawrocki              116.93 +  444: 410  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Marek Syczuk 141.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Alicja         Kosińska              114.40 +  409: 350  164
    2     1 Andrzej        Tyczyno               123.79 +  388: 349  174
    3     4 Robert         Duczemiński           134.77 -  379: 424   85
    4     5 Maciej         Grąbczewski           124.24 +  369: 310  174
    5     6 Miłosz         Wrzałek               143.87 -  247: 454   94
    6    11 Mariusz        Kubicki               115.19 +  435: 292  165
    7     8 Katarzyna      Małek                 125.90 -  398: 403   76
    8     8 Michał         Kolaj                 126.89 +  481: 330  177
    9     7 Rafał          Wesołowski            133.14 -  376: 450   83
   10    11 Eugeniusz      Wróblewski            114.19 +  525: 326  164
   11     6 Sławomir       Piotrowski            124.90 -  360: 435   75
   12     9 Tomasz         Zwoliński             139.16 -  307: 449   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Tomasz Zwoliński 139.16 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Eugeniusz      Wróblewski            114.19 +  429: 408  164
    2    10 Kamil          Nawrocki              137.67 -  374: 421   88
    3    10 Dariusz        Nawrocki              116.93 +  415: 359  167
    4     7 Michał         Musielak              137.90 +  470: 302  188
    5     5 Rafał          Dąbrowski             141.69 +  487: 221  192
    6     2 Michał         Alabrudziński         145.64 -  374: 399   96
    7     2 Miłosz         Wrzałek               143.87 -  325: 513   94
    8     6 Danuta         Langiewicz            111.67 +  429: 305  162
    9     4 Rafał          Lenartowski           142.79 -  302: 487   93
   10     7 Alicja         Kosińska              114.40 -  371: 454   64
   11    11 Grzegorz       Koczkodon             132.93 +  416: 371  183
   12     9 Marek          Syczuk                141.58 +  449: 307  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Michał Musielak 137.90 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Florek                113.44 -  342: 390   63
    2    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  438: 327  150
    3    16 Piotr          Szulc                 100.00 +  376: 301  150
    4     7 Tomasz         Zwoliński             139.16 -  302: 470   89
    5    11 Grzegorz       Koczkodon             132.93 -  324: 428   83
    6    18 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  365: 304  150
    7    12 Paulina        Mech                  116.68 -  374: 386   67
    8    19 Waldemar       Kudliński             100.00 +  403: 294  150
    9    12 Alicja         Kosińska              114.40 +  520: 361  164
   10    13 Mariusz        Kubicki               115.19 -  299: 325   65
   11    14 Łucja          Rosołowska            100.00 +  423: 294  150
   12    12 Grzegorz       Koczkodon             132.93 +  363: 326  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Kamil Nawrocki 137.67 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Jóźwiak               113.35 +  358: 299  163
    2    10 Tomasz         Zwoliński             139.16 +  421: 374  189
    3     5 Łukasz         Baranowski            124.86 +  432: 332  175
    4     3 Michał         Kolaj                 126.89 +  439: 298  177
    5     1 Michał         Alabrudziński         145.64 +  445: 371  196
    6     1 Rafał          Lenartowski           142.79 +  431: 399  193
    7     1 Mikołaj        Fidziński             116.75 -  329: 393   67
    8     2 Paweł          Jackowski             142.21 +  420: 389  192
    9     1 Miłosz         Wrzałek               143.87 +  403: 330  194
   10     1 Rafał          Lenartowski           142.79 -  351: 446   93
   11     4 Rafał          Wesołowski            133.14 -  373: 440   83
   12     2 Paweł          Jackowski             142.21 -  314: 469   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 12 151.17




	Robert Duczemiński 134.77 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Danuta         Langiewicz            111.67 +  466: 347  162
    2     5 Paweł          Florek                113.44 +  416: 325  163
    3     4 Marek          Syczuk                141.58 +  424: 379  192
    4     2 Kamil          Kister                131.12 -  420: 426   81
    5     3 Mikołaj        Fidziński             116.75 -  374: 397   67
    6     6 Rafał          Wesołowski            133.14 +  401: 342  183
    7     4 Sławomir       Piotrowski            124.90 +  339: 264  175
    8     5 Katarzyna      Małek                 125.90 -  301: 381   76
    9     6 Rafał          Dąbrowski             141.69 +  289: 284  192
   10     6 Jędrzej        Florek                126.69 -  389: 396   77
   11     5 Michał         Alabrudziński         145.64 +  462: 350  196
   12     5 Sławomir       Piotrowski            124.90 -  386: 433   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Rafał Wesołowski 133.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Michalski             103.15 +  384: 343  153
    2     6 Sylwia         Łada                  100.00 +  431: 327  150
    3     3 Miłosz         Wrzałek               143.87 -  254: 496   94
    4    11 Łukasz         Baranowski            124.86 +  421: 394  175
    5     7 Andrzej        Tyczyno               123.79 -  402: 410   74
    6     6 Robert         Duczemiński           134.77 -  342: 401   85
    7    13 Małgorzata     Jóźwiak               113.35 +  340: 273  163
    8     9 Kamil          Kister                131.12 +  434: 379  181
    9     7 Marek          Syczuk                141.58 +  450: 376  192
   10     4 Maciej         Grąbczewski           124.24 +  414: 346  174
   11     4 Kamil          Nawrocki              137.67 +  440: 373  188
   12     3 Jędrzej        Florek                126.69 +  463: 433  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Grzegorz Koczkodon 132.93 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               102.57 +  378: 325  153
    2     7 Michał         Kolaj                 126.89 -  369: 386   77
    3     9 Mirosław       Uglik                 145.54 -  327: 353   96
    4    19 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  469: 303  150
    5    11 Michał         Musielak              137.90 +  428: 324  188
    6     8 Jędrzej        Florek                126.69 -  345: 392   77
    7    11 Piotr          Szulc                 100.00 +  380: 356  150
    8    11 Dariusz        Nawrocki              116.93 -  318: 397   67
    9    15 Sylwia         Łada                  100.00 +  471: 300  150
   10    10 Piotr          Broda                 121.09 +  365: 348  171
   11    11 Tomasz         Zwoliński             139.16 -  371: 416   89
   12    12 Michał         Musielak              137.90 -  326: 363   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Aleksander Puchalski 131.49 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  400: 322  150
    2     3 Kamil          Kister                131.12 -  333: 371   81
    3    13 Paweł          Jackowski             142.21 -  316: 504   92
    4    22 Lidia          Żywna                 100.00 +  416: 327  150
    5    10 Paulina        Mech                  116.68 -  364: 378   67
    6    16 Paweł          Brzeziński            100.00 +  386: 309  150
    7    14 Piotr          Broda                 121.09 -  318: 446   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     761  /  7 108.71




	Kamil Kister 131.12 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Brzeziński            100.00 +  481: 288  150
    2     3 Aleksander     Puchalski             131.49 +  371: 333  181
    3     6 Zbigniew       Wietecki              126.55 +  391: 345  177
    4     2 Robert         Duczemiński           134.77 +  426: 420  185
    5     2 Paweł          Jackowski             142.21 -  361: 385   92
    6     4 Miłosz         Wrzałek               143.87 -  353: 488   94
    7     5 Rafał          Lenartowski           142.79 -  371: 400   93
    8     9 Rafał          Wesołowski            133.14 -  379: 434   83
    9    10 Eugeniusz      Wróblewski            114.19 +  464: 298  164
   10     8 Krzysztof      Kodzis                119.62 +  371: 370  170
   11     8 Rafał          Dąbrowski             141.69 -  293: 421   92
   12    11 Mirosław       Uglik                 145.54 -  384: 415   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Michał Kolaj 126.89 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  458: 365  150
    2     7 Grzegorz       Koczkodon             132.93 +  386: 369  183
    3     1 Maciej         Grąbczewski           124.24 +  449: 320  174
    4     3 Kamil          Nawrocki              137.67 -  298: 439   88
    5     4 Katarzyna      Małek                 125.90 -  371: 391   76
    6     9 Dariusz        Nawrocki              116.93 +  473: 239  167
    7     6 Jędrzej        Florek                126.69 -  352: 365   77
    8     8 Marek          Syczuk                141.58 -  330: 481   92
    9    11 Piotr          Broda                 121.09 +  405: 345  171
   10     9 Andrzej        Tyczyno               123.79 +  451: 393  174
   11     7 Paulina        Mech                  116.68 =  363: 363  117
   12     7 Paweł          Florek                113.44 -  284: 311   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Jędrzej Florek 126.69 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ewa            Kraśko                100.00 +  412: 187  150
    2    13 Rafał          Dąbrowski             141.69 -  358: 369   92
    3    17 Małgorzata     Jóźwiak               113.35 +  394: 387  163
    4     6 Andrzej        Tyczyno               123.79 -  321: 384   74
    5    18 Alicja         Kosińska              114.40 +  382: 352  164
    6     8 Grzegorz       Koczkodon             132.93 +  392: 345  183
    7     6 Michał         Kolaj                 126.89 +  365: 352  177
    8     4 Michał         Alabrudziński         145.64 -  428: 478   96
    9     9 Danuta         Langiewicz            111.67 +  427: 272  162
   10     6 Robert         Duczemiński           134.77 +  396: 389  185
   11     3 Rafał          Lenartowski           142.79 +  479: 369  193
   12     3 Rafał          Wesołowski            133.14 -  433: 463   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Zbigniew Wietecki 126.55 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  367: 295  150
    2     9 Mariusz        Kubicki               115.19 +  333: 320  165
    3     6 Kamil          Kister                131.12 -  345: 391   81
    4    12 Mikołaj        Fidziński             116.75 -  369: 430   67
    5    13 Krzysztof      Kodzis                119.62 +  466: 363  170
    6     7 Maciej         Grąbczewski           124.24 -  330: 405   74
    7    15 Dariusz        Nawrocki              116.93 -  327: 453   67
    8    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  322: 371   50
    9    18 Wojciech       Gołęcki               102.57 +  346: 274  153
   10    12 Mirosław       Uglik                 145.54 -  360: 405   96
   11    12 Alicja         Kosińska              114.40 -  315: 378   64
   12    18 Danuta         Langiewicz            111.67 +  454: 347  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Katarzyna Małek 125.90 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Waldemar       Kudliński             100.00 +  475: 347  150
    2     4 Maciej         Grąbczewski           124.24 -  263: 542   74
    3    12 Sylwia         Łada                  100.00 +  460: 279  150
    4     9 Danuta         Langiewicz            111.67 +  491: 278  162
    5     4 Michał         Kolaj                 126.89 +  391: 371  177
    6     5 Mikołaj        Fidziński             116.75 -  322: 471   67
    7     8 Marek          Syczuk                141.58 +  403: 398  192
    8     5 Robert         Duczemiński           134.77 +  381: 301  185
    9     2 Paweł          Jackowski             142.21 -  346: 497   92
   10     5 Paulina        Mech                  116.68 +  465: 297  167
   11     1 Miłosz         Wrzałek               143.87 -  408: 454   94
   12     4 Mikołaj        Fidziński             116.75 -  342: 422   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Sławomir Piotrowski 124.90 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Palusiński            100.00 +  408: 257  150
    2     2 Miłosz         Wrzałek               143.87 -  357: 411   94
    3    19 Lidia          Żywna                 100.00 +  417: 291  150
    4    13 Paulina        Mech                  116.68 -  329: 421   67
    5    15 Piotr          Szulc                 100.00 +  390: 330  150
    6    13 Łukasz         Baranowski            124.86 +  405: 274  175
    7     4 Robert         Duczemiński           134.77 -  264: 339   85
    8    10 Andrzej        Tyczyno               123.79 +  442: 321  174
    9     5 Maciej         Grąbczewski           124.24 -  335: 392   74
   10    15 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  472: 275  150
   11     6 Marek          Syczuk                141.58 +  435: 360  192
   12     5 Robert         Duczemiński           134.77 +  433: 386  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Łukasz Baranowski 124.86 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Łucja          Rosołowska            100.00 +  324: 311  150
    2    11 Mirosław       Uglik                 145.54 +  536: 402  196
    3     5 Kamil          Nawrocki              137.67 -  332: 432   88
    4    11 Rafał          Wesołowski            133.14 -  394: 421   83
    5     8 Rafał          Lenartowski           142.79 -  402: 442   93
    6    13 Sławomir       Piotrowski            124.90 -  274: 405   75
    7    17 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  364: 356  150
    8    15 Małgorzata     Jóźwiak               113.35 +  380: 333  163
    9    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  429: 276  150
   10    14 Piotr          Szulc                 100.00 -  332: 333   50
   11    13 Eugeniusz      Wróblewski            114.19 -  325: 410   64
   12    15 Piotr          Broda                 121.09 -  402: 405   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Maciej Grąbczewski 124.24 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  399: 273  150
    2     4 Katarzyna      Małek                 125.90 +  542: 263  176
    3     1 Michał         Kolaj                 126.89 -  320: 449   77
    4     5 Marek          Syczuk                141.58 -  310: 369   92
    5     9 Anita          Bruska                119.30 +  438: 418  169
    6     7 Zbigniew       Wietecki              126.55 +  405: 330  177
    7     7 Rafał          Dąbrowski             141.69 -  379: 439   92
    8     7 Piotr          Broda                 121.09 +  409: 357  171
    9     5 Sławomir       Piotrowski            124.90 +  392: 335  175
   10     4 Rafał          Wesołowski            133.14 -  346: 414   83
   11     9 Dariusz        Nawrocki              116.93 -  343: 393   67
   12    10 Alicja         Kosińska              114.40 +  480: 418  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Andrzej Tyczyno 123.79 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Szulc                 100.00 +  523: 273  150
    2     1 Marek          Syczuk                141.58 -  349: 388   92
    3     7 Mariusz        Kubicki               115.19 +  370: 364  165
    4     6 Jędrzej        Florek                126.69 +  384: 321  177
    5     7 Rafał          Wesołowski            133.14 +  410: 402  183
    6     3 Paweł          Jackowski             142.21 -  353: 363   92
    7     9 Danuta         Langiewicz            111.67 -  329: 383   62
    8    10 Sławomir       Piotrowski            124.90 -  321: 442   75
    9    13 Paweł          Florek                113.44 -  324: 385   63
   10     9 Michał         Kolaj                 126.89 -  393: 451   77
   11    19 Mariusz        Michalski             103.15 +  515: 195  153
   12    13 Mariusz        Kubicki               115.19 +  338: 330  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Piotr Broda 121.09 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Sylwia         Łada                  100.00 -  330: 461   50
    2    25 Ewa            Kraśko                100.00 +  419: 218  150
    3     8 Paulina        Mech                  116.68 +  350: 314  167
    4    10 Rafał          Dąbrowski             141.69 -  327: 354   92
    5    12 Mirosław       Uglik                 145.54 -  332: 362   96
    6    19 Waldemar       Kudliński             100.00 +  377: 294  150
    7    14 Aleksander     Puchalski             131.49 +  446: 318  181
    8     7 Maciej         Grąbczewski           124.24 -  357: 409   74
    9    11 Michał         Kolaj                 126.89 -  345: 405   77
   10    10 Grzegorz       Koczkodon             132.93 -  348: 365   83
   11    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  420: 289  150
   12    15 Łukasz         Baranowski            124.86 +  405: 402  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Krzysztof Kodzis 119.62 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         145.64 -  360: 419   96
    2    16 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  440: 315  150
    3    11 Eugeniusz      Wróblewski            114.19 -  340: 461   64
    4    14 Paweł          Brzeziński            100.00 +  392: 303  150
    5    13 Zbigniew       Wietecki              126.55 -  363: 466   77
    6    14 Łucja          Rosołowska            100.00 +  447: 252  150
    7    10 Mirosław       Uglik                 145.54 -  318: 453   96
    8    14 Piotr          Szulc                 100.00 -  341: 355   50
    9    17 Małgorzata     Jóźwiak               113.35 +  370: 303  163
   10     8 Kamil          Kister                131.12 -  370: 371   81
   11    20 Sylwia         Łada                  100.00 +  439: 287  150
   12    14 Anita          Bruska                119.30 -  315: 363   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Anita Bruska 119.30 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mirosław       Uglik                 145.54 -  331: 422   96
    2    24 Krzysztof      Palusiński            100.00 +  371: 282  150
    3    15 Rafał          Dąbrowski             141.69 -  348: 414   92
    4    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  423: 234  150
    5     9 Maciej         Grąbczewski           124.24 -  418: 438   74
    6    15 Paweł          Florek                113.44 -  342: 357   63
    7    19 Łucja          Rosołowska            100.00 -  356: 428   50
    8    20 Mariusz        Michalski             103.15 -  315: 364   53
    9    22 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  512: 237  150
   10    19 Danuta         Langiewicz            111.67 +  380: 313  162
   11    18 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  349: 316  150
   12    14 Krzysztof      Kodzis                119.62 +  363: 315  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Dariusz Nawrocki 116.93 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               143.87 -  349: 481   94
    2    19 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  397: 304  150
    3    10 Tomasz         Zwoliński             139.16 -  359: 415   89
    4    16 Małgorzata     Jóźwiak               113.35 +  387: 369  163
    5    17 Waldemar       Kudliński             100.00 +  360: 330  150
    6     9 Michał         Kolaj                 126.89 -  239: 473   77
    7    15 Zbigniew       Wietecki              126.55 +  453: 327  177
    8    11 Grzegorz       Koczkodon             132.93 +  397: 318  183
    9     8 Paulina        Mech                  116.68 -  339: 382   67
   10    17 Sylwia         Łada                  100.00 +  357: 311  150
   11     9 Maciej         Grąbczewski           124.24 +  393: 343  174
   12     6 Rafał          Dąbrowski             141.69 -  410: 444   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Mikołaj Fidziński 116.75 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Lenartowski           142.79 -  324: 374   93
    2    15 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  460: 231  150
    3    14 Paweł          Florek                113.44 +  400: 370  163
    4    12 Zbigniew       Wietecki              126.55 +  430: 369  177
    5     3 Robert         Duczemiński           134.77 +  397: 374  185
    6     5 Katarzyna      Małek                 125.90 +  471: 322  176
    7     1 Kamil          Nawrocki              137.67 +  393: 329  188
    8     1 Miłosz         Wrzałek               143.87 -  252: 522   94
    9     3 Michał         Alabrudziński         145.64 +  448: 419  196
   10     2 Miłosz         Wrzałek               143.87 -  294: 428   94
   11     2 Paweł          Jackowski             142.21 +  353: 293  192
   12     4 Katarzyna      Małek                 125.90 +  422: 342  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 12 157.00




	Paulina Mech 116.68 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Jackowski             142.21 +  448: 353  192
    2     8 Rafał          Lenartowski           142.79 -  386: 445   93
    3     8 Piotr          Broda                 121.09 -  314: 350   71
    4    13 Sławomir       Piotrowski            124.90 +  421: 329  175
    5    10 Aleksander     Puchalski             131.49 +  378: 364  181
    6    10 Danuta         Langiewicz            111.67 -  336: 382   62
    7    12 Michał         Musielak              137.90 +  386: 374  188
    8    12 Paweł          Florek                113.44 +  390: 371  163
    9     8 Dariusz        Nawrocki              116.93 +  382: 339  167
   10     5 Katarzyna      Małek                 125.90 -  297: 465   76
   11     7 Michał         Kolaj                 126.89 =  363: 363  127
   12     8 Michał         Alabrudziński         145.64 -  375: 452   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Mariusz Kubicki 115.19 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Dąbrowski             141.69 +  442: 414  192
    2     9 Zbigniew       Wietecki              126.55 -  320: 333   77
    3     7 Andrzej        Tyczyno               123.79 -  364: 370   74
    4    15 Łucja          Rosołowska            100.00 +  383: 311  150
    5    16 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  409: 339  150
    6    11 Marek          Syczuk                141.58 -  292: 435   92
    7    16 Paweł          Florek                113.44 -  329: 354   63
    8    17 Sylwia         Łada                  100.00 -  293: 299   50
    9    19 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  365: 339  150
   10    13 Michał         Musielak              137.90 +  325: 299  188
   11    16 Małgorzata     Jóźwiak               113.35 +  409: 364  163
   12    13 Andrzej        Tyczyno               123.79 -  330: 338   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Alicja Kosińska 114.40 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Syczuk                141.58 -  350: 409   92
    2    18 Małgorzata     Jóźwiak               113.35 -  328: 352   63
    3    21 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  403: 371  150
    4    18 Piotr          Szulc                 100.00 -  362: 389   50
    5    18 Jędrzej        Florek                126.69 -  352: 382   77
    6    21 Wojciech       Gołęcki               102.57 +  439: 320  153
    7    18 Mariusz        Michalski             103.15 +  436: 238  153
    8    13 Mirosław       Uglik                 145.54 +  401: 396  196
    9    12 Michał         Musielak              137.90 -  361: 520   88
   10     7 Tomasz         Zwoliński             139.16 +  454: 371  189
   11    12 Zbigniew       Wietecki              126.55 +  378: 315  177
   12    10 Maciej         Grąbczewski           124.24 -  418: 480   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Eugeniusz Wróblewski 114.19 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             139.16 -  408: 429   89
    2    14 Wojciech       Gołęcki               102.57 +  333: 322  153
    3    11 Krzysztof      Kodzis                119.62 +  461: 340  170
    4     8 Rafał          Lenartowski           142.79 -  326: 496   93
    5    14 Danuta         Langiewicz            111.67 -  291: 414   62
    6    17 Piotr          Szulc                 100.00 -  339: 443   50
    7    20 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  385: 290  150
    8    16 Łucja          Rosołowska            100.00 +  396: 383  150
    9    10 Kamil          Kister                131.12 -  298: 464   81
   10    11 Marek          Syczuk                141.58 -  326: 525   92
   11    13 Łukasz         Baranowski            124.86 +  410: 325  175
   12    16 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  345: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Paweł Florek 113.44 Bydgoszcz     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Musielak              137.90 +  390: 342  188
    2     5 Robert         Duczemiński           134.77 -  325: 416   85
    3    14 Mikołaj        Fidziński             116.75 -  370: 400   67
    4    17 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  294: 353   50
    5    21 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  342: 325  150
    6    15 Anita          Bruska                119.30 +  357: 342  169
    7    16 Mariusz        Kubicki               115.19 +  354: 329  165
    8    12 Paulina        Mech                  116.68 -  371: 390   67
    9    13 Andrzej        Tyczyno               123.79 +  385: 324  174
   10    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  428: 326  150
   11    10 Mirosław       Uglik                 145.54 +  401: 360  196
   12     7 Michał         Kolaj                 126.89 +  311: 284  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Małgorzata Jóźwiak 113.35 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Nawrocki              137.67 -  299: 358   88
    2    18 Alicja         Kosińska              114.40 +  352: 328  164
    3    17 Jędrzej        Florek                126.69 -  387: 394   77
    4    16 Dariusz        Nawrocki              116.93 -  369: 387   67
    5    19 Mariusz        Michalski             103.15 +  338: 297  153
    6    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  399: 340  150
    7    13 Rafał          Wesołowski            133.14 -  273: 340   83
    8    15 Łukasz         Baranowski            124.86 -  333: 380   75
    9    17 Krzysztof      Kodzis                119.62 -  303: 370   70
   10    21 Ewa            Kraśko                100.00 +  419: 270  150
   11    16 Mariusz        Kubicki               115.19 -  364: 409   65
   12    19 Łucja          Rosołowska            100.00 +  401: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Danuta Langiewicz 111.67 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Duczemiński           134.77 -  347: 466   85
    2    20 Paweł          Brzeziński            100.00 +  421: 324  150
    3    18 Waldemar       Kudliński             100.00 +  345: 284  150
    4     9 Katarzyna      Małek                 125.90 -  278: 491   76
    5    14 Eugeniusz      Wróblewski            114.19 +  414: 291  164
    6    10 Paulina        Mech                  116.68 +  382: 336  167
    7     9 Andrzej        Tyczyno               123.79 +  383: 329  174
    8     6 Tomasz         Zwoliński             139.16 -  305: 429   89
    9     9 Jędrzej        Florek                126.69 -  272: 427   77
   10    19 Anita          Bruska                119.30 -  313: 380   69
   11    17 Wojciech       Gołęcki               102.57 -  250: 372   53
   12    18 Zbigniew       Wietecki              126.55 -  347: 454   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Mariusz Michalski 103.15 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Wesołowski            133.14 -  343: 384   83
    2    22 Piotr          Szulc                 100.00 -  345: 412   50
    3    20 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  315: 347   50
    4    23 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  307: 288  150
    5    19 Małgorzata     Jóźwiak               113.35 -  297: 338   63
    6    23 Lidia          Żywna                 100.00 +  400: 386  150
    7    18 Alicja         Kosińska              114.40 -  238: 436   64
    8    20 Anita          Bruska                119.30 +  364: 315  169
    9    20 Łucja          Rosołowska            100.00 +  415: 356  150
   10    16 Rafał          Dąbrowski             141.69 -  312: 329   92
   11    19 Andrzej        Tyczyno               123.79 -  195: 515   74
   12    21 Sylwia         Łada                  100.00 -  295: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Wojciech Gołęcki 102.57 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Koczkodon             132.93 -  325: 378   83
    2    14 Eugeniusz      Wróblewski            114.19 -  322: 333   64
    3    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  305: 342   50
    4    25 Ewa            Kraśko                100.00 +  447: 231  150
    5    20 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  345: 298  150
    6    21 Alicja         Kosińska              114.40 -  320: 439   64
    7    22 Waldemar       Kudliński             100.00 -  246: 299   50
    8    22 Lidia          Żywna                 100.00 +  424: 332  150
    9    18 Zbigniew       Wietecki              126.55 -  274: 346   77
   10    22 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  402: 302  150
   11    17 Danuta         Langiewicz            111.67 +  372: 250  162
   12    17 Piotr          Szulc                 100.00 -  243: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Andrzej Bednaruk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Aleksander     Puchalski             131.49 -  322: 400   81
    2    16 Krzysztof      Kodzis                119.62 -  315: 440   70
    3    24 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  375: 340  150
    4    17 Paweł          Florek                113.44 +  353: 294  163
    5    16 Mariusz        Kubicki               115.19 -  339: 409   65
    6    18 Michał         Musielak              137.90 -  304: 365   88
    7    17 Łukasz         Baranowski            124.86 -  356: 364   75
    8    21 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  437: 303  150
    9    21 Waldemar       Kudliński             100.00 +  399: 291  150
   10    15 Sławomir       Piotrowski            124.90 -  275: 472   75
   11    15 Piotr          Szulc                 100.00 +  451: 300  150
   12    16 Eugeniusz      Wróblewski            114.19 -  327: 345   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Paweł Brzeziński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kamil          Kister                131.12 -  288: 481   81
    2    20 Danuta         Langiewicz            111.67 -  324: 421   62
    3    25 Ewa            Kraśko                100.00 +  433: 218  150
    4    14 Krzysztof      Kodzis                119.62 -  303: 392   70
    5    24 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  371: 306  150
    6    16 Aleksander     Puchalski             131.49 -  309: 386   81
    7    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  279: 347   50
    8    23 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  319: 350   50
    9    23 Lidia          Żywna                 100.00 -  325: 381   50
   10    25 PAUZA
   11    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  450: 319  150
   12    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  327: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     944  / 11  85.82




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   12    20 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  321: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Beata Kowaluk-Jagielska 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Kolaj                 126.89 -  365: 458   77
    2    15 Mikołaj        Fidziński             116.75 -  231: 460   67
    3    21 Alicja         Kosińska              114.40 -  371: 403   64
    4    24 Krzysztof      Palusiński            100.00 +  317: 307  150
    5    20 Wojciech       Gołęcki               102.57 -  298: 345   53
    6    24 Ewa            Kraśko                100.00 +  392: 262  150
    7    20 Eugeniusz      Wróblewski            114.19 -  290: 385   64
    8    23 Paweł          Brzeziński            100.00 +  350: 319  150
    9    19 Mariusz        Kubicki               115.19 -  339: 365   65
   10    23 Lidia          Żywna                 100.00 +  384: 280  150
   11    18 Anita          Bruska                119.30 -  316: 349   69
   12    20 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  318: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 12  92.42




	Ewa Kraśko 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jędrzej        Florek                126.69 -  187: 412   77
    2    25 Piotr          Broda                 121.09 -  218: 419   71
    3    25 Paweł          Brzeziński            100.00 -  218: 433   50
    4    25 Wojciech       Gołęcki               102.57 -  231: 447   53
    5    26 PAUZA
    6    24 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  262: 392   50
    7    25 Lidia          Żywna                 100.00 -  296: 361   50
    8    24 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  292: 288  150
    9    24 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  309: 285  150
   10    21 Małgorzata     Jóźwiak               113.35 -  270: 419   63
   11    24 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  209: 446   50
   12    25 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  337: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  / 11  83.09




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zbigniew       Wietecki              126.55 -  295: 367   77
    2    19 Dariusz        Nawrocki              116.93 -  304: 397   67
    3    20 Mariusz        Michalski             103.15 +  347: 315  153
    4    19 Grzegorz       Koczkodon             132.93 -  303: 469   83
    5    21 Paweł          Florek                113.44 -  325: 342   63
    6    25 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  255: 274   50
    7    21 Sylwia         Łada                  100.00 -  281: 332   50
    8    25 PAUZA
    9    24 Ewa            Kraśko                100.00 -  285: 309   50
   10    24 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  280: 268  150
   11    22 Paweł          Brzeziński            100.00 -  319: 450   50
   12    24 Lidia          Żywna                 100.00 -  318: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  / 11  76.64




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Małek                 125.90 -  347: 475   76
    2    21 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  302: 233  150
    3    18 Danuta         Langiewicz            111.67 -  284: 345   62
    4    20 Sylwia         Łada                  100.00 +  327: 303  150
    5    17 Dariusz        Nawrocki              116.93 -  330: 360   67
    6    19 Piotr          Broda                 121.09 -  294: 377   71
    7    22 Wojciech       Gołęcki               102.57 +  299: 246  153
    8    19 Michał         Musielak              137.90 -  294: 403   88
    9    21 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  291: 399   50
   10    20 Łucja          Rosołowska            100.00 -  315: 342   50
   11    25 PAUZA
   12    23 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  329: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  / 11  97.00




	Krzysztof Palusiński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Piotrowski            124.90 -  257: 408   75
    2    24 Anita          Bruska                119.30 -  282: 371   69
    3    23 Łucja          Rosołowska            100.00 -  282: 405   50
    4    24 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  307: 317   50
    5    25 Andrzej        Serafinowicz          100.00 -  295: 308   50
    6    26 PAUZA
    7    24 Joanna         Zacharewicz           100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     344  /  6  57.33




	Łucja  Rosołowska 100.00 Biłgoraj

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Łukasz         Baranowski            124.86 -  311: 324   75
    2    17 Paweł          Jackowski             142.21 -  329: 431   92
    3    23 Krzysztof      Palusiński            100.00 +  405: 282  150
    4    15 Mariusz        Kubicki               115.19 -  311: 383   65
    5    23 Lidia          Żywna                 100.00 +  387: 261  150
    6    14 Krzysztof      Kodzis                119.62 -  252: 447   70
    7    19 Anita          Bruska                119.30 +  428: 356  169
    8    16 Eugeniusz      Wróblewski            114.19 -  383: 396   64
    9    20 Mariusz        Michalski             103.15 -  356: 415   53
   10    20 Waldemar       Kudliński             100.00 +  342: 315  150
   11    14 Michał         Musielak              137.90 -  294: 423   88
   12    19 Małgorzata     Jóźwiak               113.35 -  285: 401   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Andrzej Serafinowicz 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Grąbczewski           124.24 -  273: 399   74
    2    21 Waldemar       Kudliński             100.00 -  233: 302   50
    3    24 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  340: 375   50
    4    23 Mariusz        Michalski             103.15 -  288: 307   53
    5    25 Krzysztof      Palusiński            100.00 +  308: 295  150
    6    22 Sylwia         Łada                  100.00 -  233: 380   50
    7    26 PAUZA
    8    24 Ewa            Kraśko                100.00 -  288: 292   50
    9    22 Anita          Bruska                119.30 -  237: 512   69
   10    24 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  268: 280   50
   11    23 Lidia          Żywna                 100.00 +  359: 338  150
   12    25 Ewa            Kraśko                100.00 -  329: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  / 11  72.36




	Piotr Szulc 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Tyczyno               123.79 -  273: 523   74
    2    22 Mariusz        Michalski             103.15 +  412: 345  153
    3    16 Michał         Musielak              137.90 -  301: 376   88
    4    18 Alicja         Kosińska              114.40 +  389: 362  164
    5    15 Sławomir       Piotrowski            124.90 -  330: 390   75
    6    17 Eugeniusz      Wróblewski            114.19 +  443: 339  164
    7    11 Grzegorz       Koczkodon             132.93 -  356: 380   83
    8    14 Krzysztof      Kodzis                119.62 +  355: 341  170
    9    14 Mirosław       Uglik                 145.54 -  348: 434   96
   10    14 Łukasz         Baranowski            124.86 +  333: 332  175
   11    15 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  300: 451   50
   12    17 Wojciech       Gołęcki               102.57 +  389: 243  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Joanna Zacharewicz 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    24 Paweł          Brzeziński            100.00 -  306: 371   50
    6    25 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  274: 255  150
    7    24 Krzysztof      Palusiński            100.00 +  400:   1  150
    8    21 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  303: 437   50
    9    25 PAUZA
   10    22 Wojciech       Gołęcki               102.57 -  302: 402   53
   11    24 Ewa            Kraśko                100.00 +  446: 209  150
   12    23 Waldemar       Kudliński             100.00 -  273: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  /  7  93.29




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    23 Michał         Musielak              137.90 -  327: 438   88
    3    22 Wojciech       Gołęcki               102.57 +  342: 305  153
    4    21 Anita          Bruska                119.30 -  234: 423   69
    5    22 Sylwia         Łada                  100.00 +  353: 330  150
    6    20 Małgorzata     Jóźwiak               113.35 -  340: 399   63
    7    23 Paweł          Brzeziński            100.00 +  347: 279  150
    8    18 Zbigniew       Wietecki              126.55 +  371: 322  177
    9    16 Łukasz         Baranowski            124.86 -  276: 429   75
   10    18 Paweł          Florek                113.44 -  326: 428   63
   11    21 Piotr          Broda                 121.09 -  289: 420   71
   12    22 Paweł          Brzeziński            100.00 +  415: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 11 109.91




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Broda                 121.09 +  461: 330  171
    2     6 Rafał          Wesołowski            133.14 -  327: 431   83
    3    12 Katarzyna      Małek                 125.90 -  279: 460   76
    4    20 Waldemar       Kudliński             100.00 -  303: 327   50
    5    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  330: 353   50
    6    22 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  380: 233  150
    7    21 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  332: 281  150
    8    17 Mariusz        Kubicki               115.19 +  299: 293  165
    9    15 Grzegorz       Koczkodon             132.93 -  300: 471   83
   10    17 Dariusz        Nawrocki              116.93 -  311: 357   67
   11    20 Krzysztof      Kodzis                119.62 -  287: 439   70
   12    21 Mariusz        Michalski             103.15 +  336: 295  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 PAUZA
    2    12 Michał         Alabrudziński         145.64 -  305: 509   96
    3    19 Sławomir       Piotrowski            124.90 -  291: 417   75
    4    22 Aleksander     Puchalski             131.49 -  327: 416   81
    5    23 Łucja          Rosołowska            100.00 -  261: 387   50
    6    23 Mariusz        Michalski             103.15 -  386: 400   53
    7    25 Ewa            Kraśko                100.00 +  361: 296  150
    8    22 Wojciech       Gołęcki               102.57 -  332: 424   53
    9    23 Paweł          Brzeziński            100.00 +  381: 325  150
   10    23 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  280: 384   50
   11    23 Andrzej        Serafinowicz          100.00 -  338: 359   50
   12    24 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  400: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  / 11  87.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Bydgoszczy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Kodzis                419: 360
   2 Anita          Bruska               - Mirosław       Uglik                 331: 422
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Nawrocki              481: 349
   4 Mikołaj        Fidziński            - Rafał          Lenartowski           324: 374
   5 Paweł          Jackowski            - Paulina        Mech                  353: 448
   6 Mariusz        Kubicki              - Rafał          Dąbrowski             442: 414
   7 Marek          Syczuk               - Alicja         Kosińska              409: 350
   8 Eugeniusz      Wróblewski           - Tomasz         Zwoliński             408: 429
   9 Michał         Musielak             - Paweł          Florek                342: 390
  10 Małgorzata     Jóźwiak              - Kamil          Nawrocki              299: 358
  11 Robert         Duczemiński          - Danuta         Langiewicz            466: 347
  12 Mariusz        Michalski            - Rafał          Wesołowski            343: 384
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Gołęcki               378: 325
  14 Andrzej        Bednaruk             - Aleksander     Puchalski             322: 400
  15 Kamil          Kister               - Paweł          Brzeziński            481: 288
  16 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Michał         Kolaj                 365: 458
  17 Jędrzej        Florek               - Ewa            Kraśko                412: 187
  18 Bernadetta     Kudlińska            - Zbigniew       Wietecki              295: 367
  19 Katarzyna      Małek                - Waldemar       Kudliński             475: 347
  20 Krzysztof      Palusiński           - Sławomir       Piotrowski            257: 408
  21 Łukasz         Baranowski           - Łucja          Rosołowska            324: 311
  22 Andrzej        Serafinowicz         - Maciej         Grąbczewski           273: 399
  23 Andrzej        Tyczyno              - Piotr          Szulc                 523: 273
  24 Sylwia         Łada                 - Piotr          Broda                 461: 330
  25 Lidia          Żywna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Andrzej        Tyczyno               388: 349
   2 Sławomir       Piotrowski           - Miłosz         Wrzałek               357: 411
   3 Aleksander     Puchalski            - Kamil          Kister                333: 371
   4 Maciej         Grąbczewski          - Katarzyna      Małek                 542: 263
   5 Paweł          Florek               - Robert         Duczemiński           325: 416
   6 Rafał          Wesołowski           - Sylwia         Łada                  431: 327
   7 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Koczkodon             386: 369
   8 Paulina        Mech                 - Rafał          Lenartowski           386: 445
   9 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Kubicki               333: 320
  10 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Nawrocki              374: 421
  11 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Baranowski            402: 536
  12 Lidia          Żywna                - Michał         Alabrudziński         305: 509
  13 Rafał          Dąbrowski            - Jędrzej        Florek                369: 358
  14 Wojciech       Gołęcki              - Eugeniusz      Wróblewski            322: 333
  15 Mikołaj        Fidziński            - Beata          Kowaluk-Jagielska     460: 231
  16 Krzysztof      Kodzis               - Andrzej        Bednaruk              440: 315
  17 Łucja          Rosołowska           - Paweł          Jackowski             329: 431
  18 Alicja         Kosińska             - Małgorzata     Jóźwiak               328: 352
  19 Dariusz        Nawrocki             - Bernadetta     Kudlińska             397: 304
  20 Paweł          Brzeziński           - Danuta         Langiewicz            324: 421
  21 Waldemar       Kudliński            - Andrzej        Serafinowicz          302: 233
  22 Piotr          Szulc                - Mariusz        Michalski             412: 345
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Musielak              327: 438
  24 Anita          Bruska               - Krzysztof      Palusiński            371: 282
  25 Ewa            Kraśko               - Piotr          Broda                 218: 419


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Kolaj                - Maciej         Grąbczewski           449: 320
   2 Rafał          Lenartowski          - Michał         Alabrudziński         303: 346
   3 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               254: 496
   4 Robert         Duczemiński          - Marek          Syczuk                424: 379
   5 Kamil          Nawrocki             - Łukasz         Baranowski            432: 332
   6 Zbigniew       Wietecki             - Kamil          Kister                345: 391
   7 Mariusz        Kubicki              - Andrzej        Tyczyno               364: 370
   8 Piotr          Broda                - Paulina        Mech                  350: 314
   9 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Koczkodon             353: 327
  10 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Nawrocki              415: 359
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Krzysztof      Kodzis                461: 340
  12 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Małek                 279: 460
  13 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Jackowski             316: 504
  14 Paweł          Florek               - Mikołaj        Fidziński             370: 400
  15 Rafał          Dąbrowski            - Anita          Bruska                414: 348
  16 Piotr          Szulc                - Michał         Musielak              301: 376
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Jędrzej        Florek                387: 394
  18 Danuta         Langiewicz           - Waldemar       Kudliński             345: 284
  19 Sławomir       Piotrowski           - Lidia          Żywna                 417: 291
  20 Bernadetta     Kudlińska            - Mariusz        Michalski             347: 315
  21 Alicja         Kosińska             - Beata          Kowaluk-Jagielska     403: 371
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Gołęcki               342: 305
  23 Krzysztof      Palusiński           - Łucja          Rosołowska            282: 405
  24 Andrzej        Serafinowicz         - Andrzej        Bednaruk              340: 375
  25 Paweł          Brzeziński           - Ewa            Kraśko                433: 218


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         252: 419
   2 Kamil          Kister               - Robert         Duczemiński           426: 420
   3 Kamil          Nawrocki             - Michał         Kolaj                 439: 298
   4 Paweł          Jackowski            - Mirosław       Uglik                 497: 362
   5 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Syczuk                310: 369
   6 Andrzej        Tyczyno              - Jędrzej        Florek                384: 321
   7 Michał         Musielak             - Tomasz         Zwoliński             302: 470
   8 Rafał          Lenartowski          - Eugeniusz      Wróblewski            496: 326
   9 Danuta         Langiewicz           - Katarzyna      Małek                 278: 491
  10 Piotr          Broda                - Rafał          Dąbrowski             327: 354
  11 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Wesołowski            394: 421
  12 Mikołaj        Fidziński            - Zbigniew       Wietecki              430: 369
  13 Paulina        Mech                 - Sławomir       Piotrowski            421: 329
  14 Krzysztof      Kodzis               - Paweł          Brzeziński            392: 303
  15 Łucja          Rosołowska           - Mariusz        Kubicki               311: 383
  16 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Jóźwiak               387: 369
  17 Andrzej        Bednaruk             - Paweł          Florek                353: 294
  18 Alicja         Kosińska             - Piotr          Szulc                 362: 389
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Bernadetta     Kudlińska             469: 303
  20 Waldemar       Kudliński            - Sylwia         Łada                  327: 303
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Anita          Bruska                234: 423
  22 Lidia          Żywna                - Aleksander     Puchalski             327: 416
  23 Mariusz        Michalski            - Andrzej        Serafinowicz          307: 288
  24 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Krzysztof      Palusiński            317: 307
  25 Wojciech       Gołęcki              - Ewa            Kraśko                447: 231


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Nawrocki              371: 445
   2 Kamil          Kister               - Paweł          Jackowski             361: 385
   3 Robert         Duczemiński          - Mikołaj        Fidziński             374: 397
   4 Katarzyna      Małek                - Michał         Kolaj                 391: 371
   5 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Dąbrowski             487: 221
   6 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Syczuk                454: 247
   7 Andrzej        Tyczyno              - Rafał          Wesołowski            410: 402
   8 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Baranowski            442: 402
   9 Anita          Bruska               - Maciej         Grąbczewski           418: 438
  10 Paulina        Mech                 - Aleksander     Puchalski             378: 364
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Musielak              428: 324
  12 Piotr          Broda                - Mirosław       Uglik                 332: 362
  13 Krzysztof      Kodzis               - Zbigniew       Wietecki              363: 466
  14 Danuta         Langiewicz           - Eugeniusz      Wróblewski            414: 291
  15 Sławomir       Piotrowski           - Piotr          Szulc                 390: 330
  16 Mariusz        Kubicki              - Andrzej        Bednaruk              409: 339
  17 Dariusz        Nawrocki             - Waldemar       Kudliński             360: 330
  18 Jędrzej        Florek               - Alicja         Kosińska              382: 352
  19 Mariusz        Michalski            - Małgorzata     Jóźwiak               297: 338
  20 Wojciech       Gołęcki              - Beata          Kowaluk-Jagielska     345: 298
  21 Bernadetta     Kudlińska            - Paweł          Florek                325: 342
  22 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              330: 353
  23 Łucja          Rosołowska           - Lidia          Żywna                 387: 261
  24 Joanna         Zacharewicz          - Paweł          Brzeziński            306: 371
  25 Krzysztof      Palusiński           - Andrzej        Serafinowicz          295: 308
  26 Ewa            Kraśko               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Rafał          Lenartowski           431: 399
   2 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             399: 374
   3 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Tyczyno               363: 353
   4 Kamil          Kister               - Miłosz         Wrzałek               353: 488
   5 Katarzyna      Małek                - Mikołaj        Fidziński             322: 471
   6 Rafał          Wesołowski           - Robert         Duczemiński           342: 401
   7 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Grąbczewski           330: 405
   8 Jędrzej        Florek               - Grzegorz       Koczkodon             392: 345
   9 Michał         Kolaj                - Dariusz        Nawrocki              473: 239
  10 Paulina        Mech                 - Danuta         Langiewicz            336: 382
  11 Marek          Syczuk               - Mariusz        Kubicki               435: 292
  12 Rafał          Dąbrowski            - Mirosław       Uglik                 463: 286
  13 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Piotrowski            274: 405
  14 Łucja          Rosołowska           - Krzysztof      Kodzis                252: 447
  15 Paweł          Florek               - Anita          Bruska                357: 342
  16 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Brzeziński            386: 309
  17 Eugeniusz      Wróblewski           - Piotr          Szulc                 339: 443
  18 Andrzej        Bednaruk             - Michał         Musielak              304: 365
  19 Waldemar       Kudliński            - Piotr          Broda                 294: 377
  20 Małgorzata     Jóźwiak              - Krzysztof      Zawadzki              399: 340
  21 Wojciech       Gołęcki              - Alicja         Kosińska              320: 439
  22 Andrzej        Serafinowicz         - Sylwia         Łada                  233: 380
  23 Lidia          Żywna                - Mariusz        Michalski             386: 400
  24 Ewa            Kraśko               - Beata          Kowaluk-Jagielska     262: 392
  25 Joanna         Zacharewicz          - Bernadetta     Kudlińska             274: 255
  26 Krzysztof      Palusiński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Mikołaj        Fidziński             329: 393
   2 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             513: 325
   3 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         472: 378
   4 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Piotrowski            339: 264
   5 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Kister                400: 371
   6 Jędrzej        Florek               - Michał         Kolaj                 365: 352
   7 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Dąbrowski             379: 439
   8 Marek          Syczuk               - Katarzyna      Małek                 398: 403
   9 Danuta         Langiewicz           - Andrzej        Tyczyno               383: 329
  10 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Kodzis                453: 318
  11 Piotr          Szulc                - Grzegorz       Koczkodon             356: 380
  12 Michał         Musielak             - Paulina        Mech                  374: 386
  13 Małgorzata     Jóźwiak              - Rafał          Wesołowski            273: 340
  14 Piotr          Broda                - Aleksander     Puchalski             446: 318
  15 Dariusz        Nawrocki             - Zbigniew       Wietecki              453: 327
  16 Paweł          Florek               - Mariusz        Kubicki               354: 329
  17 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Bednaruk              364: 356
  18 Alicja         Kosińska             - Mariusz        Michalski             436: 238
  19 Anita          Bruska               - Łucja          Rosołowska            356: 428
  20 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Eugeniusz      Wróblewski            290: 385
  21 Sylwia         Łada                 - Bernadetta     Kudlińska             332: 281
  22 Waldemar       Kudliński            - Wojciech       Gołęcki               299: 246
  23 Paweł          Brzeziński           - Krzysztof      Zawadzki              279: 347
  24 Joanna         Zacharewicz          - Krzysztof      Palusiński            400:   1
  25 Ewa            Kraśko               - Lidia          Żywna                 296: 361
  26 Andrzej        Serafinowicz         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Fidziński            - Miłosz         Wrzałek               252: 522
   2 Kamil          Nawrocki             - Paweł          Jackowski             420: 389
   3 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           356: 423
   4 Michał         Alabrudziński        - Jędrzej        Florek                478: 428
   5 Katarzyna      Małek                - Robert         Duczemiński           381: 301
   6 Tomasz         Zwoliński            - Danuta         Langiewicz            429: 305
   7 Maciej         Grąbczewski          - Piotr          Broda                 409: 357
   8 Michał         Kolaj                - Marek          Syczuk                330: 481
   9 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                434: 379
  10 Andrzej        Tyczyno              - Sławomir       Piotrowski            321: 442
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Nawrocki              318: 397
  12 Paulina        Mech                 - Paweł          Florek                390: 371
  13 Mirosław       Uglik                - Alicja         Kosińska              396: 401
  14 Krzysztof      Kodzis               - Piotr          Szulc                 341: 355
  15 Łukasz         Baranowski           - Małgorzata     Jóźwiak               380: 333
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Łucja          Rosołowska            396: 383
  17 Mariusz        Kubicki              - Sylwia         Łada                  293: 299
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Wietecki              371: 322
  19 Michał         Musielak             - Waldemar       Kudliński             403: 294
  20 Mariusz        Michalski            - Anita          Bruska                364: 315
  21 Andrzej        Bednaruk             - Joanna         Zacharewicz           437: 303
  22 Wojciech       Gołęcki              - Lidia          Żywna                 424: 332
  23 Paweł          Brzeziński           - Beata          Kowaluk-Jagielska     319: 350
  24 Ewa            Kraśko               - Andrzej        Serafinowicz          292: 288
  25 Bernadetta     Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Nawrocki              330: 403
   2 Katarzyna      Małek                - Paweł          Jackowski             346: 497
   3 Michał         Alabrudziński        - Mikołaj        Fidziński             419: 448
   4 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             487: 302
   5 Sławomir       Piotrowski           - Maciej         Grąbczewski           335: 392
   6 Robert         Duczemiński          - Rafał          Dąbrowski             289: 284
   7 Rafał          Wesołowski           - Marek          Syczuk                450: 376
   8 Dariusz        Nawrocki             - Paulina        Mech                  339: 382
   9 Danuta         Langiewicz           - Jędrzej        Florek                272: 427
  10 Eugeniusz      Wróblewski           - Kamil          Kister                298: 464
  11 Michał         Kolaj                - Piotr          Broda                 405: 345
  12 Alicja         Kosińska             - Michał         Musielak              361: 520
  13 Paweł          Florek               - Andrzej        Tyczyno               385: 324
  14 Piotr          Szulc                - Mirosław       Uglik                 348: 434
  15 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Koczkodon             300: 471
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Baranowski            276: 429
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Krzysztof      Kodzis                303: 370
  18 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               346: 274
  19 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Mariusz        Kubicki               339: 365
  20 Łucja          Rosołowska           - Mariusz        Michalski             356: 415
  21 Waldemar       Kudliński            - Andrzej        Bednaruk              291: 399
  22 Andrzej        Serafinowicz         - Anita          Bruska                237: 512
  23 Paweł          Brzeziński           - Lidia          Żywna                 325: 381
  24 Bernadetta     Kudlińska            - Ewa            Kraśko                285: 309
  25 Joanna         Zacharewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Nawrocki              446: 351
   2 Mikołaj        Fidziński            - Miłosz         Wrzałek               294: 428
   3 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         382: 356
   4 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Wesołowski            346: 414
   5 Paulina        Mech                 - Katarzyna      Małek                 297: 465
   6 Jędrzej        Florek               - Robert         Duczemiński           396: 389
   7 Tomasz         Zwoliński            - Alicja         Kosińska              371: 454
   8 Kamil          Kister               - Krzysztof      Kodzis                371: 370
   9 Andrzej        Tyczyno              - Michał         Kolaj                 393: 451
  10 Piotr          Broda                - Grzegorz       Koczkodon             348: 365
  11 Marek          Syczuk               - Eugeniusz      Wróblewski            525: 326
  12 Mirosław       Uglik                - Zbigniew       Wietecki              405: 360
  13 Michał         Musielak             - Mariusz        Kubicki               299: 325
  14 Piotr          Szulc                - Łukasz         Baranowski            333: 332
  15 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Bednaruk              472: 275
  16 Rafał          Dąbrowski            - Mariusz        Michalski             329: 312
  17 Dariusz        Nawrocki             - Sylwia         Łada                  357: 311
  18 Paweł          Florek               - Krzysztof      Zawadzki              428: 326
  19 Anita          Bruska               - Danuta         Langiewicz            380: 313
  20 Łucja          Rosołowska           - Waldemar       Kudliński             342: 315
  21 Małgorzata     Jóźwiak              - Ewa            Kraśko                419: 270
  22 Joanna         Zacharewicz          - Wojciech       Gołęcki               302: 402
  23 Lidia          Żywna                - Beata          Kowaluk-Jagielska     280: 384
  24 Bernadetta     Kudlińska            - Andrzej        Serafinowicz          280: 268
  25 Paweł          Brzeziński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Małek                 454: 408
   2 Mikołaj        Fidziński            - Paweł          Jackowski             353: 293
   3 Jędrzej        Florek               - Rafał          Lenartowski           479: 369
   4 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Nawrocki              440: 373
   5 Michał         Alabrudziński        - Robert         Duczemiński           350: 462
   6 Marek          Syczuk               - Sławomir       Piotrowski            360: 435
   7 Michał         Kolaj                - Paulina        Mech                  363: 363
   8 Rafał          Dąbrowski            - Kamil          Kister                421: 293
   9 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Nawrocki              343: 393
  10 Mirosław       Uglik                - Paweł          Florek                360: 401
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             371: 416
  12 Zbigniew       Wietecki             - Alicja         Kosińska              315: 378
  13 Łukasz         Baranowski           - Eugeniusz      Wróblewski            325: 410
  14 Michał         Musielak             - Łucja          Rosołowska            423: 294
  15 Andrzej        Bednaruk             - Piotr          Szulc                 451: 300
  16 Mariusz        Kubicki              - Małgorzata     Jóźwiak               409: 364
  17 Wojciech       Gołęcki              - Danuta         Langiewicz            372: 250
  18 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Anita          Bruska                316: 349
  19 Mariusz        Michalski            - Andrzej        Tyczyno               195: 515
  20 Krzysztof      Kodzis               - Sylwia         Łada                  439: 287
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Broda                 289: 420
  22 Paweł          Brzeziński           - Bernadetta     Kudlińska             450: 319
  23 Lidia          Żywna                - Andrzej        Serafinowicz          338: 359
  24 Joanna         Zacharewicz          - Ewa            Kraśko                446: 209
  25 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Lenartowski           339: 418
   2 Kamil          Nawrocki             - Paweł          Jackowski             314: 469
   3 Rafał          Wesołowski           - Jędrzej        Florek                463: 433
   4 Katarzyna      Małek                - Mikołaj        Fidziński             342: 422
   5 Sławomir       Piotrowski           - Robert         Duczemiński           433: 386
   6 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Dąbrowski             410: 444
   7 Michał         Kolaj                - Paweł          Florek                284: 311
   8 Michał         Alabrudziński        - Paulina        Mech                  452: 375
   9 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Syczuk                449: 307
  10 Alicja         Kosińska             - Maciej         Grąbczewski           418: 480
  11 Kamil          Kister               - Mirosław       Uglik                 384: 415
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Musielak              326: 363
  13 Andrzej        Tyczyno              - Mariusz        Kubicki               338: 330
  14 Krzysztof      Kodzis               - Anita          Bruska                315: 363
  15 Piotr          Broda                - Łukasz         Baranowski            405: 402
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Bednaruk              345: 327
  17 Piotr          Szulc                - Wojciech       Gołęcki               389: 243
  18 Danuta         Langiewicz           - Zbigniew       Wietecki              347: 454
  19 Łucja          Rosołowska           - Małgorzata     Jóźwiak               285: 401
  20 Ewa            Jóźwiak              - Beata          Kowaluk-Jagielska     321: 318
  21 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Michalski             336: 295
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Paweł          Brzeziński            415: 327
  23 Waldemar       Kudliński            - Joanna         Zacharewicz           329: 273
  24 Bernadetta     Kudlińska            - Lidia          Żywna                 318: 400
  25 Andrzej        Serafinowicz         - Ewa            Kraśko                329: 337
Lista rankingowa na dzień 23-07-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.05  28585  188
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.46  28398  190
   3 Kamil Górka                    Kraków               149.15  29829  200
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.58  28081  189
   5 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.02  29605  200
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   7 Michał Alabrudziński           Włocławek            146.49  27980  191
   8 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.96   7152   49
   9 Dawid Pikul                    Poznań               145.83  28874  198
  10 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117

  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.68  11864   82
  12 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.64  27482  190
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.28  27269  189
  14 Grzegorz Kurowski              Warszawa             144.13  27962  194
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              144.05  28810  200
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.91  16837  117
  17 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.30  19202  134
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.29  27082  189
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             143.28  27224  190
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193

  21 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.93  27586  193
  22 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.88  14614  103
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             141.01  26932  191
  24 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  140.78  18442  131
  25 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     140.60  21230  151
  26 Justyna Górka                  Kraków               140.03  27866  199
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.93  26586  190
  28 Marek Reda                     Wołomin              139.80  27121  194
  29 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  30 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.91  18197  131

  31 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.39  27262  197
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.18  16582  120
  34 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.14  26246  190
  35 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.02   8143   59
  36 Bogusław Szyszka               Oława                137.73  25342  184
  37 Mateusz Borsuk                 Reda                 136.79  12858   94
  38 Michał Musielak                Bydgoszcz            136.48  18288  134
  39 Karol Waniek                   Wrocław              136.25  21663  159
  40 Przemysław Herdzina            Kraków               136.20  26832  197

  41 Paweł Janaś                    Głogów               135.06  17558  130
  42 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.89  22932  170
  43 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.80  25208  187
  45 Irena Sołdan                   Rumia                134.39  25669  191
  46 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.53  26172  196
  47 Robert Kamiński                Warszawa             133.34  26402  198
  48 Przemysław Rybicki             Otwock               133.21  22246  167
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.03  25941  195
  50 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37

  51 Jan Mrozowski                  Kraków               132.78  10490   79
  52 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.63  23475  177
  53 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.30  22358  169
  54 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.21  26178  198
  55 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  56 Kamil Kister                   Puławy               132.08  24964  189
  57 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.87  25846  196
  59 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  60 Dominik Piasecki               Słupsk               131.50   6312   48

  61 Dominik Urbacki                Pruszków             131.47   8940   68
  62 Jarosław Sobczak               Warszawa             131.40   8278   63
  63 Artur Irzyk                    Kraków               131.33   8668   66
  64 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.61  14106  108
  65 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  66 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.45  17611  135
  67 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.12  25113  193
  68 Rafał Matczak                  Milanówek            130.07  17299  133
  69 Szymon Płachta                 Warszawa             129.98  24176  186
  70 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.96  13516  104

  71 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  72 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.89   8183   63
  73 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  74 Radosław Jachna                Łódź                 129.62  21906  169
  75 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.14  16788  130
  76 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  77 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.52  15165  118
  78 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.44  24147  188
  79 Mariusz Grodek                 Olsztyn              128.32   3978   31
  80 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.12  24983  195

  81 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  82 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  83 Janusz Krupiński               Bytom                127.85   9461   74
  84 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.82  24350  192
  85 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.72  21542  170
  86 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  87 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  88 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.46  17198  136
  89 Tomasz Łapka                   Opole                126.41  19340  153
  90 Katarzyna Małek                Mielec               126.40  16937  134

  91 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.39  23635  187
  92 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.37  24390  193
  93 Agnieszka Krupka               Krosno               126.34  14529  115
  94 Adam Klimont                   Wałcz                126.05  22058  175
  95 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  96 Maciej Śliwa                   Zabrze               125.78   4654   37
  97 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       125.77  24650  196
  98 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
  99 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.69  20487  163
 100 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.67  16337  130

 101 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.40  23952  191
 102 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 103 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.17  23907  191
 104 Maciej Grąbczewski             Piła                 125.05  24260  194
 105 Łukasz Baranowski              Reda                 124.95  24241  194
 106 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.89  23729  190
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.46  23771  191
 108 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.38   8209   66
 109 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 110 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.91  24286  196
 111 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.81  23401  189
 112 Krzysztof Jaworski             Warszawa             123.81  13743  111
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.76  11757   95
 114 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 115 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              123.49  22351  181
 116 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            123.42  10367   84
 117 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 118 Maciej Michalak                Łódź                 123.30   7768   63
 119 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.05  24240  197
 120 Robert Głowacki                Łódź                 122.95  21763  177
 121 Leszek Stecuła                 Bytom                122.30   9662   79
 122 Maciej Perzyński               Piła                 122.07   7446   61
 123 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.70   7789   64
 124 Piotr Broda                    Sandomierz           121.59  22980  189
 125 Dorota Maciejuk                Warszawa             121.50  23693  195
 126 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 127 Jarosław Olek                  Warszawa             121.38   7404   61
 128 Paweł Kowalski                 Kutno                121.17   5695   47
 129 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.16   9814   81
 130 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 131 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 132 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 133 Tomasz Górka                   Łęczna               120.87   5681   47
 134 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.87   7252   60
 135 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 136 Mikołaj Fidziński              Dębica               120.44  15777  131
 137 Grażyna Wesołowska             Łódź                 120.41  11559   96
 138 Magdalena Kublik               Warszawa             120.41  23479  195
 139 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 140 Bogusław Książek               Szczecin             120.29  18524  154
 141 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.27  16597  138
 142 Michał Ozimiński               Łódź                 120.25   7095   59
 143 Wojciech Urbański              Warszawa             120.15  10453   87
 144 Patrycja Śliwińska             Szczecin             119.80  18929  158
 145 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.72  21310  178
 146 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       119.35   5848   49
 147 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 148 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 149 Grzegorz Łukasik               Konojady             119.14  10484   88
 150 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.11  22869  192

 151 Marta Dobrzańska               Kraków               119.10   7027   59
 152 Anita Bruska                   Gdynia               118.79  16631  140
 153 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.75  20188  170
 154 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.74   9143   77
 155 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.63  16608  140
 156 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 157 Leszek Kacprzyk                Katowice             118.37  12784  108
 158 Paulina Mech                   Kraków               118.25  14426  122
 159 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.00  17936  152
 160 Maciej Kuczyński               Gdynia               117.79  11543   98
 161 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.52  16218  138
 162 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 163 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.30  13372  114
 164 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 165 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 166 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66  22048  189
 167 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 168 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.42  11293   97
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             116.39   8147   70
 170 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.19  23239  200
 171 Grzegorz Kwiecień              Kraków               116.14  16840  145
 172 Joanna Brychcy                 Katowice             116.14   8594   74
 173 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 174 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.78   7989   69
 175 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 176 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.75   5556   48
 177 Joanna Jewtuch                 Warszawa             115.52   3812   33
 178 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.39  12462  108
 179 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 180 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              115.22  17744  154
 181 Krzysztof Bonda                Białystok            115.09   5179   45
 182 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.95   6782   59
 183 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             114.85   9073   79
 184 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.73   6884   60
 185 Krzysztof Gibas                Kraków               114.73   5507   48
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.71  20304  177
 187 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 188 Beata Piotrowska               Łódź                 114.68  16858  147
 189 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.64  18228  159
 190 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 191 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            114.33   8346   73
 192 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.13   6277   55
 193 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.83  22311  196
 194 Anna Biegańska                 Białystok            113.72   5686   50
 195 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.52  21456  189
 196 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.85  15461  137
 198 Jacek Pietruszka               Kraków               112.75   6201   55
 199 Adam Janicki                   Łódź                 112.61  21508  191
 200 Dorota Stachowska              Wydartowo I          112.22  21321  190

 201 Natalia Ogierman               Katowice             112.11   9978   89
 202 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.11  22086  197
 203 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.11  22309  199
 204 Danuta Langiewicz              Ostróda              112.04  22072  197
 205 Monika Dymek                   Ustka                111.88   5482   49
 206 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 207 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.76   9500   85
 208 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.64  17416  156
 209 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 210 Renata Andracka                Zwola                111.59  21871  196
 211 Sławomir Długosz               Ostróda              111.56  22200  199
 212 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 213 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.18  22237  200
 214 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 215 Teresa Zalewska                Racibórz             111.02  18208  164
 216 Jerzy Luter                    Bytom                110.94  18194  164
 217 Lucyna Śniadach                Rumia                110.87   7650   69
 218 Rafał Stachowski               Police               110.61   7079   64
 219 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 220 Marcin Ceglarek                Kraków               110.01  20462  186
 221 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.89  10769   98
 222 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 223 Tomasz Lempart                 Kraków               109.62   4604   42
 224 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.55   6573   60
 226 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.89   3920   36
 227 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.77  14793  136
 228 Anna Stefańska                 Łódź                 107.91   7338   68
 229 Anna Arana                     Warszawa             107.88  18339  170
 230 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 231 Piotr Madej                    Wrocław              107.37   3758   35
 232 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 233 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 234 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 235 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 236 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 237 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 238 Bartosz Muszyński              Ustka                105.56   3800   36
 239 Anna Niedzielko                Szczecin             105.42   6747   64
 240 Monika Sadurska                Warszawa             105.22   3893   37
 241 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 242 Marta Sztajnert                Wisła                104.56   9933   95
 243 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.12   4269   41
 244 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.10  18113  174
 245 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 246 Maciej Michalski               Łódź                 103.94   3534   34
 247 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.78  20237  195
 248 Tomasz Lewiński                Wejherowo            103.71   3630   35
 249 Urszula Solarska               Łódź                 103.67  19904  192
 250 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57

 251 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.64   3420   33
 252 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 253 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.36  13023  126
 254 Szymon Dąbrowski               Warszawa             103.30  16218  157
 255 Sławomir Wolski                Wrocław              103.28  15182  147
 256 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      103.06   3298   32
 257 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 258 Roman Figiel                   Zawichost            102.83   3085   30
 259 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 260 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 261 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.25  10532  103
 262 Grzegorz Miecugow              Warszawa             102.16   4495   44
 263 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 264 Zofia Górka                    Łęczna               102.00   4794   47
 265 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 266 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.46  19785  195
 268 Lidia Żywna                    Gdynia               101.26   3544   35
 269 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 270 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 271 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 272 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 273 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.48   5024   50
 274 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.34  16155  161
 275 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 276 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.12   9612   96
 277 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 278 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 279 Krzysztof Zawadzki             Sampława              99.76  19952  200
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.67  11362  114
 281 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.59   8266   83
 282 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 283 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 284 Robert Wagner                  Wrocław               98.06   8237   84
 285 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 286 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 287 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 288 Sylwia Buks                    Warszawa              96.26  18866  196
 289 Sylwia Łada                    Inowrocław            95.75   8713   91
 290 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 291 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 292 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 293 Janina Grajewska               Choroszcz             93.86   9292   99
 294 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 295 Anna Lenartowska               Gdynia                91.81   6610   72
 296 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 297 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 298 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                90.08   5945   66
 299 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 300 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62

 301 Maciej Dąbrowski               Warszawa              87.80   5268   60
 302 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.17   4707   54
 303 Aleksandra Brzeska             Warszawa              86.56   2770   32
 304 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.30   3970   46
 305 Leszek Katyński                Słupsk                86.27   7764   90
 306 Marta Łęgowska                 Inowrocław            85.48   7522   88
 307 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.37   8452   99
 308 Paulina Naplocha               Racibórz              83.96  15869  189
 309 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 310 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                83.73   6531   78
 311 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 312 Michał Dąbrowski               Warszawa              83.45   8178   98
 313 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 314 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 315 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 316 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 317 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 318 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 319 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.56   5289   70
 320 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.39   2158   33
 321 Mirosław Dejna                 Sampława              60.16  11551  192




Poczekalnia na dzień 23-07-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.07   2438   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   6 Jakub Błażejewski              Poznań                96.07   2690   28
   7 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.61   2425   28
   8 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   9 Jan Kozłowski                  Kraków               136.81   3557   26
  10 Alicja Kosińska                Szczecin             129.35   3363   26
  11 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
  12 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  13 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  14 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  15 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  16 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  17 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  18 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  19 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  20 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  21 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  22 Marta Bajorek                  Warszawa             100.76   2519   25
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  24 Filip Warzecha                 Gdynia               137.67   3304   24
  25 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  26 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  27 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  28 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  29 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  30 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  31 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  32 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  33 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  34 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  35 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  36 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.92   2518   24
  37 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  38 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  39 Paweł Maciejczuk               Białystok            103.71   2489   24
  40 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  41 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  42 Marek Szczepanik               Reda                 101.54   2437   24
  43 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  44 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  45 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  46 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  47 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  48 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.17   2212   24
  49 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  50 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  51 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  52 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  53 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  54 Jerzy Ciesielski               Łódź                 102.35   2354   23
  55 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  56 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  57 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  58 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  59 Grzegorz Cieplak               Warszawa              93.26   2145   23
  60 Michał Wodecki                 Skrzyszów             92.39   2125   23
  61 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  62 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  63 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  64 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  65 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  66 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.27   2536   22
  67 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  68 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  69 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  70 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  71 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  72 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  73 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  74 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  75 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  76 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  77 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  78 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  79 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  80 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  81 Małgorzata Sikora              Kraków               100.42   1908   19
  82 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  83 Jan  Olek                      Warszawa              96.74   1838   19
  84 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  85 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  86 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  87 Iza Kraj                       Warszawa             102.89   1852   18
  88 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  89 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  90 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  91 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  92 Bartłomiej Dalecki             Rumia                100.62   1610   16
  93 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  94 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.19   1315   16
  95 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  96 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  97 Kuba Koisar                    Warszawa             119.13   1787   15
  98 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  99 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
 100 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
 101 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 102 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
 103 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 104 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
 105 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 106 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 107 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
 108 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 109 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 110 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 111 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 112 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 113 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 114 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 115 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 116 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 117 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 118 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 119 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 120 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 121 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 122 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 123 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 124 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 125 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 126 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 127 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 128 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 129 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 131 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 132 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 133 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 134 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 135 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 136 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 137 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 138 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 139 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               117.25   1407   12
 140 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 141 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 142 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 143 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 144 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 145 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 146 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 147 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 148 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 149 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 150 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 151 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 152 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 153 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 154 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 155 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 156 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 157 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 158 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 159 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 160 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 161 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 162 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 163 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 164 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 165 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 166 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 167 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 168 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 169 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 170 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 171 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 172 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 173 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 174 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 175 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 176 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 177 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 178 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 179 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 180 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 181 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             91.00   1092   12
 182 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 183 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 184 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 185 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 186 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 187 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 188 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 189 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 190 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 191 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 192 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 193 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 194 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 195 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 196 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               86.75   1041   12
 197 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 198 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 199 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 200 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 201 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 202 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 203 Marta Bożemska                 Ustka                 79.75    957   12
 204 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 205 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 206 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 207 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 208 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 209 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 210 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 211 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 212 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 213 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 214 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 215 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 216 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 217 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 218 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 219 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 220 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 221 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 222 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 223 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 224 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 225 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 226 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 227 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 228 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 229 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 230 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 231 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 232 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 233 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 234 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 235 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 236 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 237 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 238 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 239 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 240 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 241 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 242 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 243 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 244 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 245 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 246 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 247 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 248 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 249 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 250 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 251 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 252 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 253 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 254 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 255 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 256 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 257 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 258 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 259 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 260 Bartosz Boniecki               Elbląg               103.00    824    8
 261 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 262 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 263 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 264 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 265 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 266 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 267 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 268 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 269 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    82.12    657    8
 270 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 271 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 272 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 273 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 274 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 275 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 276 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 277 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 278 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 279 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 280 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 281 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 282 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 283 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 284 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 285 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 286 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 287 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 288 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 289 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 290 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 291 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 292 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 293 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 294 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 295 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 296 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 297 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 298 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 299 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 300 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 301 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 302 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 303 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 304 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 305 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 306 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 307 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 308 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 309 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 310 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 311 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 312 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 313 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 314 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 315 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 316 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 317 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 318 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 319 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 320 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 321 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 322 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 323 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 324 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 325 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 326 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 327 Filip Dalecki                  Rumia                 99.00    495    5
 328 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 329 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 330 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 331 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 332 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 333 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 334 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 335 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 336 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 337 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 338 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 339 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 340 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 341 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 342 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 343 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 344 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 345 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 346 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 347 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 348 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 349 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 350 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 351 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 352 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 353 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 354 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 355 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 356 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 357 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 358 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 359 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 360 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 361 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 362 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 363 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 364 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 365 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 366 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 367 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 368 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 369 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 370 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie