Ełk21
czerwca
Ełk 21-22 czerwca ECO SCRABBLE CUP o puchar Prezydenta miasta Ełku
Bydgoszcz28
czerwca
Bydgoszcz 28-29 czerwca IX Mistrzostwa Bydgoszczy
Ostróda 5
lipca
Ostróda 5- 6 lipca XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”Grand Prix 2014
Spektakl dwóch aktorów zwycięski dla Kazimierza Merklejna!!!28 - 29 czerwca 2014 — IX Mistrzostwa BydgoszczyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IX Mistrzostwa BydgoszczyBydgoszcz, 28 - 29 czerwca 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Spektakl dwóch aktorów zwycięski dla Kazimierza Merklejna!!!W ostatni czerwcowy weekend odbyły się IX Mistrzostwa Bydgoszczy w Scrabble. Rozpoczynające się wakacje można było zauważyć po niewysokiej frekwencji. Do pierwszej rundy stawiło się 42 zawodników, a po godzinie dotarła po perypetiach w podróży Alina Białobrzewska.

Turniej w Hali "Łuczniczka" był spektaklem dwójki zawodników. Po pierwszej rundzie rezerwację na pierwszym miejscu i stole "wykupiła" sobie Irena Sołdan z Sopotu. Jej głównym rywalem był Kazimierz Merklejn ze Szczecina, który z wielkim uporem deptał „Sirence” po piętach. Gdy w piątej rundzie oboje zasiedli przy jednej planszy, górą była Irena. W dziesiątej rundzie, za sprawą Macieja Grąbczewskiego ze Szczecina, fotel lidera trafił do Kazika. Maciek w tej rundzie osiągnął podwójny sukces – najpierw pokonał liderkę, a potem dodatkowo zgarnął super zestaw do golfa za osiągnięcie wyniku równemu wielokrotności 400 pkt. Nagrodę ufundowała Małgorzata, kronikarka klubowa. Walka o końcowy tryumf toczyła się do samego końca a o mistrzostwie zadecydowała ostatnia runda. Irenka i Kazik zasiedli do walki z dwupunktową przewagą nad goniącyni ich zawodnikami. Wynik gry decydował o stopniu na podium. Ostatecznie turniej wygrał Kazimierz Merklejn przed Ireną Sołdan oraz Krzysztofem Mówką z Warszawy. Cała trójka otrzymała atrakcyjne statuetki.

Na zawodach z wielką radością powitaliśmy czwórkę debiutantów, dla których serwis Zagraj.pl ufundował 30-dniowe kody do gry w internecie. Donata Stuczyńska, Małgorzata Studniarska, Michał KurdelskiAdam Wencel reprezentowali Bydgoszcz. Najlepszą debiutantką została Donata Stuczyńska, zajmując ostatecznie 18 miejsce z 6 zwycięstwami. Za swoje osiągniecie Donata otrzymała okolicznościową statuetkę.

Wielkie podziękowania należą się całemu bydgoskiemu klubowi scrabble za organizację turnieju, przepyszne ciasta, super grochówkę, ciepłe i zimne napoje oraz drobne przekąski. Po każdej rundzie jak i po zakończeniu turnieju losowano dla uczestników okolicznościowe koszulki z nadrukiem "I ♥ SCRABBLE". Nikt z Bydgoszczy nie wyjechał z pustymi rękoma. Organizatorzy przygotowali tyle nagród, że mogliby obdarować chyba jeszcze ze 20 zawodników.

Podziękowania należą się również dla sponsorów:
ELTEKO
OPEN PL
VauPe
MJM
Sponsorzy indywidualni
Gazeta Wyborcza – patron medialny

W przyszły roku planowany jest jubileuszowy turniej. Takiej okazji nie należy przegapić, więc frekwencja powinna być przynajmniej dwukrotnie większa.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Bydgoszczy
VII Mistrzostwa Bydgoszczy
VI Mistrzostwa Bydgoszczy


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywek"Hala Łuczniczka"
ul. Toruńska 59, 85-023 Bydgoszcz
Obrońca tytułuMiłosz Wrzałek
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 28 czerwca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 29 czerwca (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:40 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdhttp://byway.pl/details.aspx?guid=f7631faf-3711-4bcb-92b4-77af1a8fdeab
WyżywienieNa miejscu. Zamawianie po 1h turnieju u organizatora.
NoclegiMotel Bingo
Fordońska 26, cena 25 zł/os., pokoje 4-osobowe, spartańsko-PRLowskie warunki.
Rezerwacja na hasło "Scrabble", tel.: 795472436.

Hotel Elda
Fordońska 26, cena 40 zł, pokoje 2,3,4 osobowe z prysznicami, dwie gwiazdki.
Rezerwacja na hasło "Scrabble", tel.: 601619275.
NagrodyI miejsce — puchar + nagroda pieniężna
II miejsce — puchar + nagroda pieniężna
III miejsce — puchar + nagroda pieniężna
Wszystkie puchary są atrakcyjne wzorniczo.
Nagrody rzeczowe.
Losowanie koszulek z nadrukiem "I ♥ scrabble".
Dodatkowe atrakcjeDla chętnych (należy zgłosić telefonicznie organizatorowi): przejazd MTB po górkach fordońskich. Trasa dosyć wymagająca, urozmaicona. Piękne widoki na Wisłę i miasto, przeprawa przez potok, podjazy i zjazdy leśne, przejazd wałami wiślanymi. Łączna długość: 16km, czas przejazu: 1:20, przewyższenia: 490m.
Termin do ustalenia: piątek albo niedziela po turnieju. Sprzęt własny. Kaski obowiązkowe.
OrganizatorzyBydgoski Klub Łuczniczka, Dariusz Nawrocki, tel. 501022116, darken@open.com.pl
SponsorzyELTEKO
OPEN PL
VauPe
MJM
Sponsorzy indywidualni
Gazeta Wyborcza – patron medialny


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Bydgoszczy w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.96     11.0     5220     2010     1118
  2 Irena           Sołdan               Sopot                  137.55     10.0     4960     1956      918
  3 Krzysztof       Mówka                Warszawa               149.35      9.0     5253     1870      869
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               145.40      8.0     5027     1708      627
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 148.09      8.0     4904     1737      488
  6 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               130.23      8.0     4850     1720      484
  7 Paweł           Jackowski            Warszawa               148.64      8.0     4609     1541      416
  8 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              115.92      7.0     4620     1552      154
  9 Piotr           Broda                Sandomierz             130.05      7.0     4505     1599     -120
 10 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              112.42      7.0     4449     1601      139
 11 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                116.30      7.0     4422     1454      203
 12 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              129.88      7.0     4383     1498      253
 13 Monika          Siemaszko            Lipiany                109.70      7.0     4295     1526      161
 14 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            102.89      7.0     4168     1520      -67
 15 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 113.58      7.0     4056     1419      139
 16 Anna            Niedzielko           Szczecin               112.60      6.5     4519     1604     -255
 17 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   121.80      6.0     4656     1525      157
 18 Donata          Stuczyńska           Bydgoszcz              100.00      6.0     4511     1385      132
 19 Michał          Musielak             Bydgoszcz              132.39      6.0     4476     1354       82
 20 Artur           Koszel               Warszawa               128.06      6.0     4364     1396      161
 21 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             109.25      6.0     4355     1332      170
 22 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              118.46      6.0     4282     1352      -12
 23 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               102.82      6.0     4274     1316      256
 24 Renata          Andracka             Zwola                  116.81      6.0     4140     1321       34
 25 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.90      6.0     4101     1356     -135
 26 Sylwia          Łada                 Inowrocław             110.51      6.0     4058     1486     -225
 27 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              104.13      5.5     4000     1420     -585
 28 Lucyna          Śniadach             Rumia                  114.38      5.0     4421     1266      317
 29 Mariusz         Michalski            Inowrocław             104.53      5.0     4298     1245     -140
 30 Paulina         Brzuchalska          Bydgoszcz              100.00      5.0     4184     1229     -146
 31 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.80      5.0     3950     1240       -5
 32 Sławomir        Długosz              Ostróda                108.91      5.0     3536     1171       59
 33 Tomasz          Kłosiński            Bydgoszcz              100.00      5.0     3244     1052     -186
 34 Jarosław        Paprocki             Bydgoszcz              100.00      4.5     3825     1047     -156
 35 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            124.10      4.0     4312     1176      -12
 36 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      3.5     3832      910      -16
 37 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      3.5     3712      895     -483
 38 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.5     3453      904     -306
 39 Joanna          Nawrocka             Bydgoszcz              107.57      3.0     3282      903     -493
 40 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              121.12      3.0     2606      724      244
 41 Michał          Kurdelski            Bydgoszcz              100.00      2.5     3509      808     -482
 42 Małgorzata      Studniarska          Bydgoszcz              100.00      1.5     3287      720     -959
 43 Adam            Wencel               Bydgoszcz              100.00      0.5     1832      395     -698
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Bydgoszczy w Scrabble



	Kazimierz Merklejn 150.96 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sylwia         Łada                  110.51 +  467: 250  161
    2     5 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  411: 303  153
    3     6 Krzysztof      Kodzis                112.42 +  410: 326  162
    4     2 Krzysztof      Mówka                 149.35 +  381: 364  199
    5     2 Maciej         Grąbczewski           130.23 +  414: 349  180
    6     1 Irena          Sołdan                137.55 -  291: 338   88
    7     3 Anna           Niedzielko            112.60 +  495: 310  163
    8     2 Dawid          Pikul                 148.09 +  383: 353  198
    9     2 Piotr          Broda                 130.05 +  558: 368  180
   10     2 Agata          Kuć                   121.80 +  508: 399  172
   11     1 Łucja          Kodzis                115.92 +  479: 343  166
   12     1 Irena          Sołdan                137.55 +  423: 399  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2010  / 12 167.50




	Krzysztof Mówka 149.35 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sławomir       Długosz               108.91 +  430: 351  159
    2    10 Waldemar       Kudliński             104.13 +  507: 323  154
    3     3 Dawid          Pikul                 148.09 +  379: 378  198
    4     2 Kazimierz      Merklejn              150.96 -  364: 381  101
    5     1 Irena          Sołdan                137.55 -  339: 399   88
    6     7 Dariusz        Ulatowski             116.30 +  548: 379  166
    7     2 Łukasz         Tuszyński             145.40 +  490: 462  195
    8     3 Agata          Kuć                   121.80 +  446: 347  172
    9     3 Anna           Niedzielko            112.60 +  438: 282  163
   10     3 Paweł          Jackowski             148.64 +  445: 311  199
   11     3 Maciej         Grąbczewski           130.23 -  370: 470   80
   12     2 Łukasz         Tuszyński             145.40 +  497: 301  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1870  / 12 155.83




	Paweł Jackowski 148.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Monika         Siemaszko             109.70 -  346: 406   60
    2    16 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  410: 286  150
    3    11 Lidia          Żywna                 100.90 +  389: 245  151
    4     4 Dorota         Stachowska            124.10 +  408: 378  174
    5     7 Waldemar       Kudliński             104.13 -  385: 411   54
    6    12 Lucyna         Śniadach              114.38 +  399: 341  164
    7     7 Sylwia         Łada                  110.51 +  355: 314  161
    8     4 Anna           Niedzielko            112.60 -  358: 397   63
    9     8 Donata         Stuczyńska            100.00 +  400: 366  150
   10     3 Krzysztof      Mówka                 149.35 -  311: 445   99
   11     7 Marcin         Stachowski            102.89 +  469: 255  153
   12     4 Krzysztof      Kodzis                112.42 +  379: 349  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Dawid Pikul 148.09 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Kubicki               109.25 +  370: 336  159
    2     8 Dariusz        Nawrocki              118.46 +  429: 255  168
    3     3 Krzysztof      Mówka                 149.35 -  378: 379   99
    4     7 Artur          Koszel                128.06 +  462: 403  178
    5     4 Piotr          Broda                 130.05 -  371: 413   80
    6     8 Michał         Musielak              132.39 +  438: 359  182
    7     4 Łucja          Kodzis                115.92 +  437: 394  166
    8     2 Kazimierz      Merklejn              150.96 -  353: 383  101
    9     1 Irena          Sołdan                137.55 -  322: 423   88
   10     6 Alina          Białobrzewska         113.58 +  439: 337  164
   11     5 Agata          Kuć                   121.80 +  410: 354  172
   12     3 Maciej         Grąbczewski           130.23 +  495: 380  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Łukasz Tuszyński 145.40 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Nawrocka              107.57 +  523: 322  158
    2     2 Monika         Siemaszko             109.70 +  428: 285  160
    3     2 Natalia        Woźniak               129.88 +  363: 362  180
    4     3 Maciej         Grąbczewski           130.23 -  324: 459   80
    5     5 Sylwia         Łada                  110.51 +  387: 334  161
    6     2 Piotr          Broda                 130.05 +  433: 309  180
    7     2 Krzysztof      Mówka                 149.35 -  462: 490   99
    8     1 Irena          Sołdan                137.55 -  316: 476   88
    9     4 Krzysztof      Kodzis                112.42 +  443: 252  162
   10     4 Artur          Koszel                128.06 +  489: 335  178
   11     4 Anna           Niedzielko            112.60 +  558: 279  163
   12     2 Krzysztof      Mówka                 149.35 -  301: 497   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Irena Sołdan 137.55 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Michalski             104.53 +  563: 339  155
    2     1 Tomasz         Kłosiński             100.00 +  518: 301  150
    3     1 Anna           Niedzielko            112.60 +  409: 326  163
    4     1 Agata          Kuć                   121.80 +  371: 347  172
    5     1 Krzysztof      Mówka                 149.35 +  399: 339  199
    6     1 Kazimierz      Merklejn              150.96 +  338: 291  201
    7     1 Krzysztof      Kodzis                112.42 +  386: 302  162
    8     1 Łukasz         Tuszyński             145.40 +  476: 316  195
    9     1 Dawid          Pikul                 148.09 +  423: 322  198
   10     1 Maciej         Grąbczewski           130.23 -  328: 413   80
   11     2 Piotr          Broda                 130.05 +  350: 323  180
   12     1 Kazimierz      Merklejn              150.96 -  399: 423  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1956  / 12 163.00




	Michał Musielak 132.39 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Waldemar       Kudliński             104.13 -  338: 345   54
    2    19 Łucja          Kodzis                115.92 -  358: 412   66
    3    17 Krzysztof      Zawadzki              102.82 +  331: 270  153
    4    17 Lidia          Żywna                 100.90 +  504: 333  151
    5    11 Mariusz        Kubicki               109.25 +  336: 330  159
    6     8 Dawid          Pikul                 148.09 -  359: 438   98
    7    13 Renata         Andracka              116.81 -  311: 383   67
    8    15 Jarosław       Paprocki              100.00 +  399: 267  150
    9    11 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  446: 401  150
   10     8 Krzysztof      Kodzis                112.42 -  392: 393   62
   11    10 Natalia        Woźniak               129.88 -  347: 482   80
   12    12 Lucyna         Śniadach              114.38 +  355: 340  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Maciej Grąbczewski 130.23 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Stachowski            102.89 +  418: 355  153
    2    11 Lidia          Żywna                 100.90 +  359: 338  151
    3     4 Andrzej        Tyczyno               121.12 +  356: 285  171
    4     3 Łukasz         Tuszyński             145.40 +  459: 324  195
    5     2 Kazimierz      Merklejn              150.96 -  349: 414  101
    6     3 Anna           Niedzielko            112.60 -  397: 403   63
    7     6 Piotr          Broda                 130.05 -  334: 371   80
    8     7 Monika         Siemaszko             109.70 +  422: 384  160
    9     7 Sylwia         Łada                  110.51 +  493: 299  161
   10     1 Irena          Sołdan                137.55 +  413: 328  188
   11     3 Krzysztof      Mówka                 149.35 +  470: 370  199
   12     3 Dawid          Pikul                 148.09 -  380: 495   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Piotr Broda 130.05 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Zawadzki              102.82 +  400: 239  153
    2     4 Dorota         Stachowska            124.10 +  365: 357  174
    3     5 Agata          Kuć                   121.80 -  370: 416   72
    4     5 Andrzej        Tyczyno               121.12 +  358: 354  171
    5     4 Dawid          Pikul                 148.09 +  413: 371  198
    6     2 Łukasz         Tuszyński             145.40 -  309: 433   95
    7     6 Maciej         Grąbczewski           130.23 +  371: 334  180
    8     5 Waldemar       Kudliński             104.13 +  468: 276  154
    9     2 Kazimierz      Merklejn              150.96 -  368: 558  101
   10     5 Anna           Niedzielko            112.60 -  375: 568   63
   11     2 Irena          Sołdan                137.55 -  323: 350   88
   12     7 Donata         Stuczyńska            100.00 +  385: 369  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Natalia Woźniak 129.88 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  381: 291  153
    2    12 Joanna         Nawrocka              107.57 +  446: 297  158
    3     2 Łukasz         Tuszyński             145.40 -  362: 363   95
    4     6 Sławomir       Długosz               108.91 +  423: 378  159
    5     6 Anna           Niedzielko            112.60 -  343: 381   63
    6    10 Alina          Białobrzewska         113.58 +  345: 325  164
    7     8 Waldemar       Kudliński             104.13 -  302: 353   54
    8     8 Renata         Andracka              116.81 +  353: 307  167
    9     5 Agata          Kuć                   121.80 -  348: 400   72
   10     9 Marcin         Stachowski            102.89 -  258: 412   53
   11    10 Michał         Musielak              132.39 +  482: 347  182
   12     8 Artur          Koszel                128.06 +  340: 276  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Artur Koszel 128.06 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Lidia          Żywna                 100.90 -  341: 343   51
    2    17 Adam           Wencel                100.00 +  383: 224  150
    3    14 Łucja          Kodzis                115.92 +  367: 354  166
    4     7 Dawid          Pikul                 148.09 -  403: 462   98
    5    13 Monika         Siemaszko             109.70 +  363: 349  160
    6     9 Mariusz        Michalski             104.53 +  357: 283  155
    7     5 Agata          Kuć                   121.80 -  304: 365   72
    8    11 Marcin         Stachowski            102.89 +  504: 239  153
    9     9 Waldemar       Kudliński             104.13 +  406: 273  154
   10     4 Łukasz         Tuszyński             145.40 -  335: 489   95
   11     6 Krzysztof      Kodzis                112.42 -  325: 482   62
   12     8 Natalia        Woźniak               129.88 -  276: 340   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Dorota Stachowska 124.10 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Teresa         Balewska              100.00 +  471: 230  150
    2     4 Piotr          Broda                 130.05 -  357: 365   80
    3     7 Alina          Białobrzewska         113.58 +  482: 317  164
    4     4 Paweł          Jackowski             148.64 -  378: 408   99
    5     8 Dariusz        Ulatowski             116.30 +  424: 324  166
    6     5 Łucja          Kodzis                115.92 -  349: 390   66
    7     9 Dariusz        Nawrocki              118.46 -  274: 426   68
    8    12 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  264: 342   50
    9    14 Monika         Siemaszko             109.70 -  260: 399   60
   10    16 Sławomir       Długosz               108.91 -  301: 372   59
   11    19 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  439: 342  153
   12    16 Sylwia         Łada                  110.51 -  313: 409   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Agata Kuć 121.80 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  401: 328  150
    2     3 Lucyna         Śniadach              114.38 +  481: 304  164
    3     5 Piotr          Broda                 130.05 +  416: 370  180
    4     1 Irena          Sołdan                137.55 -  347: 371   88
    5     3 Krzysztof      Kodzis                112.42 -  381: 384   62
    6     6 Sławomir       Długosz               108.91 +  411: 339  159
    7     5 Artur          Koszel                128.06 +  365: 304  178
    8     3 Krzysztof      Mówka                 149.35 -  347: 446   99
    9     5 Natalia        Woźniak               129.88 +  400: 348  180
   10     2 Kazimierz      Merklejn              150.96 -  399: 508  101
   11     5 Dawid          Pikul                 148.09 -  354: 410   98
   12     6 Łucja          Kodzis                115.92 -  354: 387   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Andrzej Tyczyno 121.12 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  448: 320  150
    2     7 Donata         Stuczyńska            100.00 +  473: 360  150
    3     4 Maciej         Grąbczewski           130.23 -  285: 356   80
    4     5 Piotr          Broda                 130.05 -  354: 358   80
    5    10 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  395: 281  150
    6    11 Sylwia         Łada                  110.51 -  334: 361   61
    7    10 Marcin         Stachowski            102.89 -  317: 326   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     724  /  7 103.43




	Dariusz Nawrocki 118.46 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Kurdelski             100.00 +  444: 198  150
    2     8 Dawid          Pikul                 148.09 -  255: 429   98
    3     9 Lucyna         Śniadach              114.38 -  348: 360   64
    4    15 Marcin         Stachowski            102.89 -  304: 453   53
    5    16 Jarosław       Paprocki              100.00 +  405: 363  150
    6    16 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  396: 285  153
    7     9 Dorota         Stachowska            124.10 +  426: 274  174
    8    10 Sylwia         Łada                  110.51 -  341: 349   61
    9    12 Renata         Andracka              116.81 +  333: 300  167
   10     7 Łucja          Kodzis                115.92 -  320: 446   66
   11    13 Tomasz         Kłosiński             100.00 +  408: 383  150
   12     9 Dariusz        Ulatowski             116.30 -  302: 454   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Renata Andracka 116.81 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Kłosiński             100.00 -  374: 409   50
    2    13 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  330: 315  150
    3     8 Sławomir       Długosz               108.91 -  291: 302   59
    4    13 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  331: 382   50
    5    17 Krzysztof      Zawadzki              102.82 +  353: 350  153
    6    13 Donata         Stuczyńska            100.00 +  419: 355  150
    7    13 Michał         Musielak              132.39 +  383: 311  182
    8     8 Natalia        Woźniak               129.88 -  307: 353   80
    9    12 Dariusz        Nawrocki              118.46 -  300: 333   68
   10    13 Lucyna         Śniadach              114.38 +  369: 347  164
   11    11 Mariusz        Michalski             104.53 +  365: 314  155
   12    10 Monika         Siemaszko             109.70 -  318: 335   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Dariusz Ulatowski 116.30 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Paprocki              100.00 +  451: 274  150
    2     6 Krzysztof      Kodzis                112.42 -  316: 360   62
    3    10 Mariusz        Kubicki               109.25 +  392: 347  159
    4    10 Tomasz         Kłosiński             100.00 +  389: 351  150
    5     8 Dorota         Stachowska            124.10 -  324: 424   74
    6     7 Krzysztof      Mówka                 149.35 -  379: 548   99
    7    12 Alina          Białobrzewska         113.58 -  342: 379   64
    8    14 Joanna         Nawrocka              107.57 +  380: 249  158
    9    10 Sławomir       Długosz               108.91 +  317: 305  159
   10    10 Sylwia         Łada                  110.51 +  334: 320  161
   11     9 Donata         Stuczyńska            100.00 -  344: 360   50
   12     9 Dariusz        Nawrocki              118.46 +  454: 302  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Łucja  Kodzis 115.92 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Donata         Stuczyńska            100.00 -  242: 371   50
    2    19 Michał         Musielak              132.39 +  412: 358  182
    3    14 Artur          Koszel                128.06 -  354: 367   78
    4    19 Teresa         Balewska              100.00 +  513: 273  150
    5    12 Marcin         Stachowski            102.89 +  389: 348  153
    6     5 Dorota         Stachowska            124.10 +  390: 349  174
    7     4 Dawid          Pikul                 148.09 -  394: 437   98
    8     6 Krzysztof      Kodzis                112.42 +  402: 395  162
    9     6 Alina          Białobrzewska         113.58 -  348: 415   64
   10     7 Dariusz        Nawrocki              118.46 +  446: 320  168
   11     1 Kazimierz      Merklejn              150.96 -  343: 479  101
   12     6 Agata          Kuć                   121.80 +  387: 354  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Lucyna Śniadach 114.38 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  484: 268  150
    2     3 Agata          Kuć                   121.80 -  304: 481   72
    3     9 Dariusz        Nawrocki              118.46 +  360: 348  168
    4    11 Sylwia         Łada                  110.51 -  326: 392   61
    5     9 Mariusz        Michalski             104.53 -  379: 419   55
    6    12 Paweł          Jackowski             148.64 -  341: 399   99
    7    15 Krzysztof      Zawadzki              102.82 -  303: 311   53
    8    16 Mariusz        Kubicki               109.25 +  357: 276  159
    9    15 Jarosław       Paprocki              100.00 +  461: 208  150
   10    13 Renata         Andracka              116.81 -  347: 369   67
   11    14 Michał         Kurdelski             100.00 +  419: 278  150
   12    12 Michał         Musielak              132.39 -  340: 355   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Alina Białobrzewska 113.58 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     9 Anna           Niedzielko            112.60 -  361: 408   63
    3     7 Dorota         Stachowska            124.10 -  317: 482   74
    4    18 Michał         Kurdelski             100.00 +  337: 271  150
    5    14 Donata         Stuczyńska            100.00 +  428: 304  150
    6    10 Natalia        Woźniak               129.88 -  325: 345   80
    7    12 Dariusz        Ulatowski             116.30 +  379: 342  166
    8     9 Mariusz        Michalski             104.53 +  380: 298  155
    9     6 Łucja          Kodzis                115.92 +  415: 348  166
   10     6 Dawid          Pikul                 148.09 -  337: 439   98
   11     8 Waldemar       Kudliński             104.13 +  361: 313  154
   12     5 Anna           Niedzielko            112.60 +  416: 367  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 11 129.00




	Anna Niedzielko 112.60 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Wencel                100.00 +  433: 259  150
    2     9 Alina          Białobrzewska         113.58 +  408: 361  164
    3     1 Irena          Sołdan                137.55 -  326: 409   88
    4     8 Waldemar       Kudliński             104.13 =  365: 365  104
    5     6 Natalia        Woźniak               129.88 +  381: 343  180
    6     3 Maciej         Grąbczewski           130.23 +  403: 397  180
    7     3 Kazimierz      Merklejn              150.96 -  310: 495  101
    8     4 Paweł          Jackowski             148.64 +  397: 358  199
    9     3 Krzysztof      Mówka                 149.35 -  282: 438   99
   10     5 Piotr          Broda                 130.05 +  568: 375  180
   11     4 Łukasz         Tuszyński             145.40 -  279: 558   95
   12     5 Alina          Białobrzewska         113.58 -  367: 416   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Krzysztof Kodzis 112.42 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  384: 273  150
    2     6 Dariusz        Ulatowski             116.30 +  360: 316  166
    3     6 Kazimierz      Merklejn              150.96 -  326: 410  101
    4     9 Donata         Stuczyńska            100.00 +  465: 320  150
    5     3 Agata          Kuć                   121.80 +  384: 381  172
    6     4 Waldemar       Kudliński             104.13 +  357: 283  154
    7     1 Irena          Sołdan                137.55 -  302: 386   88
    8     6 Łucja          Kodzis                115.92 -  395: 402   66
    9     4 Łukasz         Tuszyński             145.40 -  252: 443   95
   10     8 Michał         Musielak              132.39 +  393: 392  182
   11     6 Artur          Koszel                128.06 +  482: 325  178
   12     4 Paweł          Jackowski             148.64 -  349: 379   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Sylwia Łada 110.51 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              150.96 -  250: 467  101
    2    18 Mariusz        Michalski             104.53 +  377: 350  155
    3    15 Marcin         Stachowski            102.89 +  342: 242  153
    4    11 Lucyna         Śniadach              114.38 +  392: 326  164
    5     5 Łukasz         Tuszyński             145.40 -  334: 387   95
    6    11 Andrzej        Tyczyno               121.12 +  361: 334  171
    7     7 Paweł          Jackowski             148.64 -  314: 355   99
    8    10 Dariusz        Nawrocki              118.46 +  349: 341  168
    9     7 Maciej         Grąbczewski           130.23 -  299: 493   80
   10    10 Dariusz        Ulatowski             116.30 -  320: 334   66
   11    12 Monika         Siemaszko             109.70 -  311: 341   60
   12    16 Dorota         Stachowska            124.10 +  409: 313  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Monika Siemaszko 109.70 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Jackowski             148.64 +  406: 346  199
    2     2 Łukasz         Tuszyński             145.40 -  285: 428   95
    3    12 Donata         Stuczyńska            100.00 -  293: 429   50
    4    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  385: 301  150
    5    13 Artur          Koszel                128.06 -  349: 363   78
    6    14 Mariusz        Kubicki               109.25 +  389: 343  159
    7    14 Sławomir       Długosz               108.91 +  395: 243  159
    8     7 Maciej         Grąbczewski           130.23 -  384: 422   80
    9    14 Dorota         Stachowska            124.10 +  399: 260  174
   10    11 Waldemar       Kudliński             104.13 -  334: 370   54
   11    12 Sylwia         Łada                  110.51 +  341: 311  161
   12    10 Renata         Andracka              116.81 +  335: 318  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Mariusz Kubicki 109.25 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 148.09 -  336: 370   98
    2    20 Krzysztof      Zawadzki              102.82 +  362: 320  153
    3    10 Dariusz        Ulatowski             116.30 -  347: 392   66
    4    16 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  401: 326  153
    5    11 Michał         Musielak              132.39 -  330: 336   82
    6    14 Monika         Siemaszko             109.70 -  343: 389   60
    7    17 Lidia          Żywna                 100.90 +  396: 356  151
    8    16 Lucyna         Śniadach              114.38 -  276: 357   64
    9    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  425: 278  150
   10    15 Tomasz         Kłosiński             100.00 -  374: 381   50
   11    15 Jarosław       Paprocki              100.00 +  363: 338  150
   12    13 Mariusz        Michalski             104.53 +  402: 342  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Sławomir Długosz 108.91 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 149.35 -  351: 430   99
    2    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  444: 238  150
    3     8 Renata         Andracka              116.81 +  302: 291  167
    4     6 Natalia        Woźniak               129.88 -  378: 423   80
    5    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  406: 303  150
    6     6 Agata          Kuć                   121.80 -  339: 411   72
    7    14 Monika         Siemaszko             109.70 -  243: 395   60
    8    17 Krzysztof      Zawadzki              102.82 +  396: 368  153
    9    10 Dariusz        Ulatowski             116.30 -  305: 317   66
   10    16 Dorota         Stachowska            124.10 +  372: 301  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 10 117.10




	Joanna Nawrocka 107.57 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Tuszyński             145.40 -  322: 523   95
    2    12 Natalia        Woźniak               129.88 -  297: 446   80
    3    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  380: 343  150
    4    12 Mariusz        Michalski             104.53 -  292: 395   55
    5    18 Michał         Kurdelski             100.00 +  370: 291  150
    6    15 Marcin         Stachowski            102.89 -  321: 370   53
    7    18 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  383: 334  153
    8    14 Dariusz        Ulatowski             116.30 -  249: 380   66
    9    19 Lidia          Żywna                 100.90 -  344: 362   51
   10    18 Teresa         Balewska              100.00 -  324: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  / 10  90.30




	Mariusz Michalski 104.53 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Irena          Sołdan                137.55 -  339: 563   88
    2    18 Sylwia         Łada                  110.51 -  350: 377   61
    3    18 Jarosław       Paprocki              100.00 +  485: 266  150
    4    12 Joanna         Nawrocka              107.57 +  395: 292  158
    5     9 Lucyna         Śniadach              114.38 +  419: 379  164
    6     9 Artur          Koszel                128.06 -  283: 357   78
    7    11 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  326: 302  150
    8     9 Alina          Białobrzewska         113.58 -  298: 380   64
    9    13 Marcin         Stachowski            102.89 -  351: 402   53
   10    14 Krzysztof      Zawadzki              102.82 +  396: 353  153
   11    11 Renata         Andracka              116.81 -  314: 365   67
   12    13 Mariusz        Kubicki               109.25 -  342: 402   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Waldemar Kudliński 104.13 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Musielak              132.39 +  345: 338  182
    2    10 Krzysztof      Mówka                 149.35 -  323: 507   99
    3    13 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  408: 360  150
    4     8 Anna           Niedzielko            112.60 =  365: 365  113
    5     7 Paweł          Jackowski             148.64 +  411: 385  199
    6     4 Krzysztof      Kodzis                112.42 -  283: 357   62
    7     8 Natalia        Woźniak               129.88 +  353: 302  180
    8     5 Piotr          Broda                 130.05 -  276: 468   80
    9     9 Artur          Koszel                128.06 -  273: 406   78
   10    11 Monika         Siemaszko             109.70 +  370: 334  160
   11     8 Alina          Białobrzewska         113.58 -  313: 361   64
   12    11 Marcin         Stachowski            102.89 -  280: 402   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Marcin Stachowski 102.89 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Grąbczewski           130.23 -  355: 418   80
    2    14 Jarosław       Paprocki              100.00 +  364: 282  150
    3    15 Sylwia         Łada                  110.51 -  242: 342   61
    4    15 Dariusz        Nawrocki              118.46 +  453: 304  168
    5    12 Łucja          Kodzis                115.92 -  348: 389   66
    6    15 Joanna         Nawrocka              107.57 +  370: 321  158
    7    10 Andrzej        Tyczyno               121.12 +  326: 317  171
    8    11 Artur          Koszel                128.06 -  239: 504   78
    9    13 Mariusz        Michalski             104.53 +  402: 351  155
   10     9 Natalia        Woźniak               129.88 +  412: 258  180
   11     7 Paweł          Jackowski             148.64 -  255: 469   99
   12    11 Waldemar       Kudliński             104.13 +  402: 280  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Krzysztof Zawadzki 102.82 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Broda                 130.05 -  239: 400   80
    2    20 Mariusz        Kubicki               109.25 -  320: 362   59
    3    17 Michał         Musielak              132.39 -  270: 331   82
    4    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  398: 316  150
    5    17 Renata         Andracka              116.81 -  350: 353   67
    6    21 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  381: 300  150
    7    15 Lucyna         Śniadach              114.38 +  311: 303  164
    8    17 Sławomir       Długosz               108.91 -  368: 396   59
    9    18 Michał         Kurdelski             100.00 +  416: 296  150
   10    14 Mariusz        Michalski             104.53 -  353: 396   55
   11    17 Teresa         Balewska              100.00 +  432: 271  150
   12    14 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  436: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Wojciech Gołęcki 102.80 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Natalia        Woźniak               129.88 -  291: 381   80
    2     5 Kazimierz      Merklejn              150.96 -  303: 411  101
    3    21 Adam           Wencel                100.00 +  343: 211  150
    4    16 Mariusz        Kubicki               109.25 -  326: 401   59
    5    19 Teresa         Balewska              100.00 +  367: 245  150
    6    16 Dariusz        Nawrocki              118.46 -  285: 396   68
    7    18 Joanna         Nawrocka              107.57 -  334: 383   58
    8    20 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  316: 279  150
    9    17 Tomasz         Kłosiński             100.00 -  318: 320   50
   10    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  365: 235  150
   11    19 Dorota         Stachowska            124.10 -  342: 439   74
   12    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  360: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Lidia Żywna 100.90 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Artur          Koszel                128.06 +  343: 341  178
    2    11 Maciej         Grąbczewski           130.23 -  338: 359   80
    3    11 Paweł          Jackowski             148.64 -  245: 389   99
    4    17 Michał         Musielak              132.39 -  333: 504   82
    5    20 Adam           Wencel                100.00 +  314: 305  150
    6    17 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  339: 366   50
    7    17 Mariusz        Kubicki               109.25 -  356: 396   59
    8    19 Michał         Kurdelski             100.00 +  338: 259  150
    9    19 Joanna         Nawrocka              107.57 +  362: 344  158
   10    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  400: 291  150
   11    18 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  409: 263  150
   12    15 Tomasz         Kłosiński             100.00 -  324: 419   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dorota         Stachowska            124.10 -  230: 471   74
    2    21 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  233: 397   50
    3    22 PAUZA
    4    19 Łucja          Kodzis                115.92 -  273: 513   66
    5    19 Wojciech       Gołęcki               102.80 -  245: 367   53
    6    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  342: 351   50
    7    21 Małgorzata     Studniarska           100.00 -  263: 285   50
    8    21 Adam           Wencel                100.00 +  400:   1  150
    9    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  234: 340   50
   10    18 Joanna         Nawrocka              107.57 +  331: 324  158
   11    17 Krzysztof      Zawadzki              102.82 -  271: 432   53
   12    19 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  331: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     904  / 11  82.18




	Paulina Brzuchalska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agata          Kuć                   121.80 -  328: 401   72
    2    21 Teresa         Balewska              100.00 +  397: 233  150
    3    13 Waldemar       Kudliński             104.13 -  360: 408   54
    4    13 Renata         Andracka              116.81 +  382: 331  167
    5    10 Andrzej        Tyczyno               121.12 -  281: 395   71
    6    17 Lidia          Żywna                 100.90 +  366: 339  151
    7    11 Mariusz        Michalski             104.53 -  302: 326   55
    8    12 Dorota         Stachowska            124.10 +  342: 264  174
    9    11 Michał         Musielak              132.39 -  401: 446   82
   10    12 Donata         Stuczyńska            100.00 -  331: 400   50
   11    16 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  400: 351  150
   12    14 Krzysztof      Zawadzki              102.82 -  294: 436   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Tyczyno               121.12 -  320: 448   71
    2    13 Renata         Andracka              116.81 -  315: 330   67
    3    19 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  422: 287  150
    4    14 Monika         Siemaszko             109.70 -  301: 385   60
    5    15 Sławomir       Długosz               108.91 -  303: 406   59
    6    18 Michał         Kurdelski             100.00 -  332: 348   50
    7    20 Adam           Wencel                100.00 +  295: 276  150
    8    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  318: 369   50
    9    20 Teresa         Balewska              100.00 +  340: 234  150
   10    19 Wojciech       Gołęcki               102.80 -  235: 365   53
   11    16 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  351: 400   50
   12    20 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  / 11  82.73




	Michał Kurdelski 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Nawrocki              118.46 -  198: 444   68
    2    22 PAUZA
    3    16 Tomasz         Kłosiński             100.00 -  316: 354   50
    4    18 Alina          Białobrzewska         113.58 -  271: 337   64
    5    18 Joanna         Nawrocka              107.57 -  291: 370   58
    6    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  348: 332  150
    7    19 Jarosław       Paprocki              100.00 -  291: 361   50
    8    19 Lidia          Żywna                 100.90 -  259: 338   51
    9    18 Krzysztof      Zawadzki              102.82 -  296: 416   53
   10    20 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  380: 240  150
   11    14 Lucyna         Śniadach              114.38 -  278: 419   64
   12    18 Jarosław       Paprocki              100.00 -  281: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  / 11  73.45




	Tomasz Kłosiński 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Renata         Andracka              116.81 +  409: 374  167
    2     1 Irena          Sołdan                137.55 -  301: 518   88
    3    16 Michał         Kurdelski             100.00 +  354: 316  150
    4    10 Dariusz        Ulatowski             116.30 -  351: 389   66
    8    13 Donata         Stuczyńska            100.00 -  326: 409   50
    9    17 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  320: 318  153
   10    15 Mariusz        Kubicki               109.25 +  381: 374  159
   11    13 Dariusz        Nawrocki              118.46 -  383: 408   68
   12    15 Lidia          Żywna                 100.90 +  419: 324  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  /  9 116.89




	Jarosław Paprocki 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Ulatowski             116.30 -  274: 451   66
    2    14 Marcin         Stachowski            102.89 -  282: 364   53
    3    18 Mariusz        Michalski             104.53 -  266: 485   55
    4    21 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  424: 225  150
    5    16 Dariusz        Nawrocki              118.46 -  363: 405   68
    6    19 Adam           Wencel                100.00 +  362: 256  150
    7    19 Michał         Kurdelski             100.00 +  361: 291  150
    8    15 Michał         Musielak              132.39 -  267: 399   82
    9    15 Lucyna         Śniadach              114.38 -  208: 461   64
   10    21 PAUZA
   11    15 Mariusz        Kubicki               109.25 -  338: 363   59
   12    18 Michał         Kurdelski             100.00 +  380: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  / 11  95.18




	Donata Stuczyńska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łucja          Kodzis                115.92 +  371: 242  166
    2     7 Andrzej        Tyczyno               121.12 -  360: 473   71
    3    12 Monika         Siemaszko             109.70 +  429: 293  160
    4     9 Krzysztof      Kodzis                112.42 -  320: 465   62
    5    14 Alina          Białobrzewska         113.58 -  304: 428   64
    6    13 Renata         Andracka              116.81 -  355: 419   67
    7    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  468: 273  150
    8    13 Tomasz         Kłosiński             100.00 +  409: 326  150
    9     8 Paweł          Jackowski             148.64 -  366: 400   99
   10    12 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  400: 331  150
   11     9 Dariusz        Ulatowski             116.30 +  360: 344  166
   12     7 Piotr          Broda                 130.05 -  369: 385   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Małgorzata Studniarska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Lucyna         Śniadach              114.38 -  268: 484   64
    2    16 Paweł          Jackowski             148.64 -  286: 410   99
    3    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  287: 422   50
    4    21 Jarosław       Paprocki              100.00 -  225: 424   50
    5    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  276: 426   50
    6    21 Krzysztof      Zawadzki              102.82 -  300: 381   53
    7    21 Teresa         Balewska              100.00 +  285: 263  150
    8    20 Wojciech       Gołęcki               102.80 -  279: 316   53
    9    21 PAUZA
   10    20 Michał         Kurdelski             100.00 -  240: 380   50
   11    18 Lidia          Żywna                 100.90 -  263: 409   51
   12    19 Teresa         Balewska              100.00 -  278: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  / 11  65.45




	Adam Wencel 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Niedzielko            112.60 -  259: 433   63
    2    17 Artur          Koszel                128.06 -  224: 383   78
    3    21 Wojciech       Gołęcki               102.80 -  211: 343   53
    4    22 PAUZA
    5    20 Lidia          Żywna                 100.90 -  305: 314   51
    6    19 Jarosław       Paprocki              100.00 -  256: 362   50
    7    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  276: 295   50
    8    21 Teresa         Balewska              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     395  /  7  56.43




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Kodzis                112.42 -  273: 384   62
    2    15 Sławomir       Długosz               108.91 -  238: 444   59
    3    20 Joanna         Nawrocka              107.57 -  343: 380   58
    4    20 Krzysztof      Zawadzki              102.82 -  316: 398   53
    5    21 Małgorzata     Studniarska           100.00 +  426: 276  150
    6    20 Teresa         Balewska              100.00 +  351: 342  150
    7    16 Donata         Stuczyńska            100.00 -  273: 468   50
    8    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  369: 318  150
    9    16 Mariusz        Kubicki               109.25 -  278: 425   59
   10    17 Lidia          Żywna                 100.90 -  291: 400   51
   11    20 PAUZA
   12    17 Wojciech       Gołęcki               102.80 -  254: 360   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     895  / 11  81.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Bydgoszczy w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Sylwia         Łada                  467: 250
   2 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Mówka                 351: 430
   3 Paweł          Jackowski            - Monika         Siemaszko             346: 406
   4 Mariusz        Kubicki              - Dawid          Pikul                 336: 370
   5 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Nawrocka              523: 322
   6 Mariusz        Michalski            - Irena          Sołdan                339: 563
   7 Michał         Musielak             - Waldemar       Kudliński             338: 345
   8 Marcin         Stachowski           - Maciej         Grąbczewski           355: 418
   9 Piotr          Broda                - Krzysztof      Zawadzki              400: 239
  10 Wojciech       Gołęcki              - Natalia        Woźniak               291: 381
  11 Artur          Koszel               - Lidia          Żywna                 341: 343
  12 Teresa         Balewska             - Dorota         Stachowska            230: 471
  13 Agata          Kuć                  - Paulina        Brzuchalska           401: 328
  14 Bernadeta      Kudlińska            - Andrzej        Tyczyno               320: 448
  15 Dariusz        Nawrocki             - Michał         Kurdelski             444: 198
  16 Tomasz         Kłosiński            - Renata         Andracka              409: 374
  17 Dariusz        Ulatowski            - Jarosław       Paprocki              451: 274
  18 Donata         Stuczyńska           - Łucja          Kodzis                371: 242
  19 Lucyna         Śniadach             - Małgorzata     Studniarska           484: 268
  20 Adam           Wencel               - Anna           Niedzielko            259: 433
  21 Krzysztof      Kodzis               - Agnieszka      Wiśniewska            384: 273


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Tomasz         Kłosiński             518: 301
   2 Monika         Siemaszko            - Łukasz         Tuszyński             285: 428
   3 Agata          Kuć                  - Lucyna         Śniadach              481: 304
   4 Dorota         Stachowska           - Piotr          Broda                 357: 365
   5 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Gołęcki               411: 303
   6 Dariusz        Ulatowski            - Krzysztof      Kodzis                316: 360
   7 Andrzej        Tyczyno              - Donata         Stuczyńska            473: 360
   8 Dawid          Pikul                - Dariusz        Nawrocki              429: 255
   9 Anna           Niedzielko           - Alina          Białobrzewska         408: 361
  10 Krzysztof      Mówka                - Waldemar       Kudliński             507: 323
  11 Lidia          Żywna                - Maciej         Grąbczewski           338: 359
  12 Natalia        Woźniak              - Joanna         Nawrocka              446: 297
  13 Renata         Andracka             - Bernadeta      Kudlińska             330: 315
  14 Jarosław       Paprocki             - Marcin         Stachowski            282: 364
  15 Agnieszka      Wiśniewska           - Sławomir       Długosz               238: 444
  16 Małgorzata     Studniarska          - Paweł          Jackowski             286: 410
  17 Artur          Koszel               - Adam           Wencel                383: 224
  18 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Michalski             377: 350
  19 Łucja          Kodzis               - Michał         Musielak              412: 358
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Kubicki               320: 362
  21 Paulina        Brzuchalska          - Teresa         Balewska              397: 233
  22 Michał         Kurdelski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Anna           Niedzielko            409: 326
   2 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Tuszyński             362: 363
   3 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 378: 379
   4 Maciej         Grąbczewski          - Andrzej        Tyczyno               356: 285
   5 Piotr          Broda                - Agata          Kuć                   370: 416
   6 Krzysztof      Kodzis               - Kazimierz      Merklejn              326: 410
   7 Alina          Białobrzewska        - Dorota         Stachowska            317: 482
   8 Sławomir       Długosz              - Renata         Andracka              302: 291
   9 Lucyna         Śniadach             - Dariusz        Nawrocki              360: 348
  10 Mariusz        Kubicki              - Dariusz        Ulatowski             347: 392
  11 Paweł          Jackowski            - Lidia          Żywna                 389: 245
  12 Monika         Siemaszko            - Donata         Stuczyńska            293: 429
  13 Waldemar       Kudliński            - Paulina        Brzuchalska           408: 360
  14 Łucja          Kodzis               - Artur          Koszel                354: 367
  15 Sylwia         Łada                 - Marcin         Stachowski            342: 242
  16 Michał         Kurdelski            - Tomasz         Kłosiński             316: 354
  17 Michał         Musielak             - Krzysztof      Zawadzki              331: 270
  18 Mariusz        Michalski            - Jarosław       Paprocki              485: 266
  19 Małgorzata     Studniarska          - Bernadeta      Kudlińska             287: 422
  20 Joanna         Nawrocka             - Agnieszka      Wiśniewska            380: 343
  21 Adam           Wencel               - Wojciech       Gołęcki               211: 343
  22 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agata          Kuć                  - Irena          Sołdan                347: 371
   2 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz      Merklejn              364: 381
   3 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Grąbczewski           324: 459
   4 Dorota         Stachowska           - Paweł          Jackowski             378: 408
   5 Andrzej        Tyczyno              - Piotr          Broda                 354: 358
   6 Sławomir       Długosz              - Natalia        Woźniak               378: 423
   7 Artur          Koszel               - Dawid          Pikul                 403: 462
   8 Anna           Niedzielko           - Waldemar       Kudliński             365: 365
   9 Donata         Stuczyńska           - Krzysztof      Kodzis                320: 465
  10 Tomasz         Kłosiński            - Dariusz        Ulatowski             351: 389
  11 Lucyna         Śniadach             - Sylwia         Łada                  326: 392
  12 Joanna         Nawrocka             - Mariusz        Michalski             292: 395
  13 Renata         Andracka             - Paulina        Brzuchalska           331: 382
  14 Bernadeta      Kudlińska            - Monika         Siemaszko             301: 385
  15 Marcin         Stachowski           - Dariusz        Nawrocki              453: 304
  16 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Kubicki               326: 401
  17 Lidia          Żywna                - Michał         Musielak              333: 504
  18 Alina          Białobrzewska        - Michał         Kurdelski             337: 271
  19 Teresa         Balewska             - Łucja          Kodzis                273: 513
  20 Agnieszka      Wiśniewska           - Krzysztof      Zawadzki              316: 398
  21 Jarosław       Paprocki             - Małgorzata     Studniarska           424: 225
  22 Adam           Wencel               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Irena          Sołdan                339: 399
   2 Maciej         Grąbczewski          - Kazimierz      Merklejn              349: 414
   3 Krzysztof      Kodzis               - Agata          Kuć                   384: 381
   4 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul                 413: 371
   5 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Tuszyński             334: 387
   6 Anna           Niedzielko           - Natalia        Woźniak               381: 343
   7 Waldemar       Kudliński            - Paweł          Jackowski             411: 385
   8 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Ulatowski             424: 324
   9 Mariusz        Michalski            - Lucyna         Śniadach              419: 379
  10 Paulina        Brzuchalska          - Andrzej        Tyczyno               281: 395
  11 Michał         Musielak             - Mariusz        Kubicki               336: 330
  12 Łucja          Kodzis               - Marcin         Stachowski            389: 348
  13 Monika         Siemaszko            - Artur          Koszel                349: 363
  14 Alina          Białobrzewska        - Donata         Stuczyńska            428: 304
  15 Bernadeta      Kudlińska            - Sławomir       Długosz               303: 406
  16 Dariusz        Nawrocki             - Jarosław       Paprocki              405: 363
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Renata         Andracka              350: 353
  18 Joanna         Nawrocka             - Michał         Kurdelski             370: 291
  19 Wojciech       Gołęcki              - Teresa         Balewska              367: 245
  20 Lidia          Żywna                - Adam           Wencel                314: 305
  21 Małgorzata     Studniarska          - Agnieszka      Wiśniewska            276: 426


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                291: 338
   2 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Broda                 433: 309
   3 Maciej         Grąbczewski          - Anna           Niedzielko            397: 403
   4 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Kodzis                283: 357
   5 Łucja          Kodzis               - Dorota         Stachowska            390: 349
   6 Sławomir       Długosz              - Agata          Kuć                   339: 411
   7 Dariusz        Ulatowski            - Krzysztof      Mówka                 379: 548
   8 Dawid          Pikul                - Michał         Musielak              438: 359
   9 Mariusz        Michalski            - Artur          Koszel                283: 357
  10 Natalia        Woźniak              - Alina          Białobrzewska         345: 325
  11 Andrzej        Tyczyno              - Sylwia         Łada                  334: 361
  12 Paweł          Jackowski            - Lucyna         Śniadach              399: 341
  13 Renata         Andracka             - Donata         Stuczyńska            419: 355
  14 Mariusz        Kubicki              - Monika         Siemaszko             343: 389
  15 Marcin         Stachowski           - Joanna         Nawrocka              370: 321
  16 Dariusz        Nawrocki             - Wojciech       Gołęcki               396: 285
  17 Paulina        Brzuchalska          - Lidia          Żywna                 366: 339
  18 Michał         Kurdelski            - Bernadeta      Kudlińska             348: 332
  19 Jarosław       Paprocki             - Adam           Wencel                362: 256
  20 Agnieszka      Wiśniewska           - Teresa         Balewska              351: 342
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Studniarska           381: 300


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Kodzis                386: 302
   2 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Tuszyński             490: 462
   3 Anna           Niedzielko           - Kazimierz      Merklejn              310: 495
   4 Dawid          Pikul                - Łucja          Kodzis                437: 394
   5 Agata          Kuć                  - Artur          Koszel                365: 304
   6 Maciej         Grąbczewski          - Piotr          Broda                 334: 371
   7 Paweł          Jackowski            - Sylwia         Łada                  355: 314
   8 Waldemar       Kudliński            - Natalia        Woźniak               353: 302
   9 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Nawrocki              274: 426
  10 Andrzej        Tyczyno              - Marcin         Stachowski            317: 326
  11 Paulina        Brzuchalska          - Mariusz        Michalski             302: 326
  12 Alina          Białobrzewska        - Dariusz        Ulatowski             379: 342
  13 Renata         Andracka             - Michał         Musielak              383: 311
  14 Monika         Siemaszko            - Sławomir       Długosz               395: 243
  15 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Zawadzki              303: 311
  16 Donata         Stuczyńska           - Agnieszka      Wiśniewska            468: 273
  17 Lidia          Żywna                - Mariusz        Kubicki               356: 396
  18 Joanna         Nawrocka             - Wojciech       Gołęcki               383: 334
  19 Jarosław       Paprocki             - Michał         Kurdelski             361: 291
  20 Adam           Wencel               - Bernadeta      Kudlińska             276: 295
  21 Małgorzata     Studniarska          - Teresa         Balewska              285: 263


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                316: 476
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 383: 353
   3 Krzysztof      Mówka                - Agata          Kuć                   446: 347
   4 Anna           Niedzielko           - Paweł          Jackowski             397: 358
   5 Piotr          Broda                - Waldemar       Kudliński             468: 276
   6 Krzysztof      Kodzis               - Łucja          Kodzis                395: 402
   7 Monika         Siemaszko            - Maciej         Grąbczewski           384: 422
   8 Natalia        Woźniak              - Renata         Andracka              353: 307
   9 Mariusz        Michalski            - Alina          Białobrzewska         298: 380
  10 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Nawrocki              349: 341
  11 Artur          Koszel               - Marcin         Stachowski            504: 239
  12 Dorota         Stachowska           - Paulina        Brzuchalska           264: 342
  13 Donata         Stuczyńska           - Tomasz         Kłosiński             409: 326
  14 Dariusz        Ulatowski            - Joanna         Nawrocka              380: 249
  15 Michał         Musielak             - Jarosław       Paprocki              399: 267
  16 Mariusz        Kubicki              - Lucyna         Śniadach              276: 357
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Długosz               368: 396
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Agnieszka      Wiśniewska            318: 369
  19 Michał         Kurdelski            - Lidia          Żywna                 259: 338
  20 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Studniarska           316: 279
  21 Teresa         Balewska             - Adam           Wencel                400:   1


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 423: 322
   2 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Broda                 558: 368
   3 Anna           Niedzielko           - Krzysztof      Mówka                 282: 438
   4 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Kodzis                443: 252
   5 Agata          Kuć                  - Natalia        Woźniak               400: 348
   6 Łucja          Kodzis               - Alina          Białobrzewska         348: 415
   7 Maciej         Grąbczewski          - Sylwia         Łada                  493: 299
   8 Paweł          Jackowski            - Donata         Stuczyńska            400: 366
   9 Waldemar       Kudliński            - Artur          Koszel                273: 406
  10 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Ulatowski             305: 317
  11 Paulina        Brzuchalska          - Michał         Musielak              401: 446
  12 Dariusz        Nawrocki             - Renata         Andracka              333: 300
  13 Marcin         Stachowski           - Mariusz        Michalski             402: 351
  14 Dorota         Stachowska           - Monika         Siemaszko             260: 399
  15 Lucyna         Śniadach             - Jarosław       Paprocki              461: 208
  16 Agnieszka      Wiśniewska           - Mariusz        Kubicki               278: 425
  17 Tomasz         Kłosiński            - Wojciech       Gołęcki               320: 318
  18 Michał         Kurdelski            - Krzysztof      Zawadzki              296: 416
  19 Lidia          Żywna                - Joanna         Nawrocka              362: 344
  20 Teresa         Balewska             - Bernadeta      Kudlińska             234: 340
  21 Małgorzata     Studniarska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Maciej         Grąbczewski           328: 413
   2 Agata          Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              399: 508
   3 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Jackowski             445: 311
   4 Artur          Koszel               - Łukasz         Tuszyński             335: 489
   5 Piotr          Broda                - Anna           Niedzielko            375: 568
   6 Dawid          Pikul                - Alina          Białobrzewska         439: 337
   7 Dariusz        Nawrocki             - Łucja          Kodzis                320: 446
   8 Michał         Musielak             - Krzysztof      Kodzis                392: 393
   9 Natalia        Woźniak              - Marcin         Stachowski            258: 412
  10 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Ulatowski             320: 334
  11 Monika         Siemaszko            - Waldemar       Kudliński             334: 370
  12 Donata         Stuczyńska           - Paulina        Brzuchalska           400: 331
  13 Renata         Andracka             - Lucyna         Śniadach              369: 347
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Michalski             353: 396
  15 Mariusz        Kubicki              - Tomasz         Kłosiński             374: 381
  16 Sławomir       Długosz              - Dorota         Stachowska            372: 301
  17 Agnieszka      Wiśniewska           - Lidia          Żywna                 291: 400
  18 Joanna         Nawrocka             - Teresa         Balewska              324: 331
  19 Bernadeta      Kudlińska            - Wojciech       Gołęcki               235: 365
  20 Małgorzata     Studniarska          - Michał         Kurdelski             240: 380
  21 Jarosław       Paprocki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Łucja          Kodzis                479: 343
   2 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                323: 350
   3 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Mówka                 470: 370
   4 Łukasz         Tuszyński            - Anna           Niedzielko            558: 279
   5 Dawid          Pikul                - Agata          Kuć                   410: 354
   6 Krzysztof      Kodzis               - Artur          Koszel                482: 325
   7 Marcin         Stachowski           - Paweł          Jackowski             255: 469
   8 Alina          Białobrzewska        - Waldemar       Kudliński             361: 313
   9 Dariusz        Ulatowski            - Donata         Stuczyńska            344: 360
  10 Natalia        Woźniak              - Michał         Musielak              482: 347
  11 Mariusz        Michalski            - Renata         Andracka              314: 365
  12 Sylwia         Łada                 - Monika         Siemaszko             311: 341
  13 Tomasz         Kłosiński            - Dariusz        Nawrocki              383: 408
  14 Michał         Kurdelski            - Lucyna         Śniadach              278: 419
  15 Jarosław       Paprocki             - Mariusz        Kubicki               338: 363
  16 Paulina        Brzuchalska          - Bernadeta      Kudlińska             400: 351
  17 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Zawadzki              271: 432
  18 Lidia          Żywna                - Małgorzata     Studniarska           409: 263
  19 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Stachowska            342: 439
  20 Agnieszka      Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              399: 423
   2 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Tuszyński             497: 301
   3 Dawid          Pikul                - Maciej         Grąbczewski           495: 380
   4 Krzysztof      Kodzis               - Paweł          Jackowski             349: 379
   5 Alina          Białobrzewska        - Anna           Niedzielko            416: 367
   6 Łucja          Kodzis               - Agata          Kuć                   387: 354
   7 Donata         Stuczyńska           - Piotr          Broda                 369: 385
   8 Artur          Koszel               - Natalia        Woźniak               276: 340
   9 Dariusz        Nawrocki             - Dariusz        Ulatowski             302: 454
  10 Renata         Andracka             - Monika         Siemaszko             318: 335
  11 Marcin         Stachowski           - Waldemar       Kudliński             402: 280
  12 Michał         Musielak             - Lucyna         Śniadach              355: 340
  13 Mariusz        Kubicki              - Mariusz        Michalski             402: 342
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Paulina        Brzuchalska           436: 294
  15 Tomasz         Kłosiński            - Lidia          Żywna                 419: 324
  16 Dorota         Stachowska           - Sylwia         Łada                  313: 409
  17 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Wiśniewska            360: 254
  18 Michał         Kurdelski            - Jarosław       Paprocki              281: 380
  19 Małgorzata     Studniarska          - Teresa         Balewska              278: 331
  20 Bernadeta      Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 30-06-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              154.03  29882  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.01  27695  181
   4 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.94  29059  190
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.48  29733  195
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.84  23675  158
   7 Kamil Górka                    Kraków               149.41  28686  192
   8 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  10 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.11  25179  170
  11 Paweł Jackowski                Warszawa             147.97  29298  198
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.68  29535  200
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.08  27799  189
  14 Dawid Pikul                    Poznań               146.97  27924  190
  15 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.78  18788  128
  16 Marek Reda                     Dębówka              146.51  27837  190
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.56  28094  193
  18 Justyna Górka                  Kraków               145.44  29088  200
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.70  28939  200
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.05  28522  198
  22 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  13086   91
  23 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.38  18496  129
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.88  25432  178
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.78  28413  199
  27 Krzysztof Obremski             Legnica              142.43  26207  184
  28 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.66  25074  177
  29 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.45  20369  144
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.87  27752  197
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.67  14208  101
  33 Kamil Kister                   Puławy               140.26  28053  200
  34 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  35 Irena Sołdan                   Sopot                139.84  26989  193
  36 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  37 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.59  22613  162
  38 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  39 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.06   4311   31
  40 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       139.06  11959   86
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  43 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.07  20435  148
  44 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.03  27468  199
  45 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  46 Robert Kamiński                Warszawa             137.68  25747  187
  47 Bogusław Szyszka               Oława                137.60  27383  199
  48 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  49 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26836  196
  50 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.15  26140  192
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  52 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.73   8551   63
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  54 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.51   9486   70
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.93  26176  194
  56 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  57 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  58 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  59 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  60 Grzegorz Święcki               Białystok            134.62   5385   40
  61 Przemysław Rybicki             Otwock               134.56  13591  101
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.41  22044  164
  63 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  64 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  65 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  67 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  68 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  69 Marek Syczuk                   Warszawa             133.29  13062   98
  70 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  71 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  72 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  73 Dominik Piasecki               Słupsk               132.30  10716   81
  74 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.23  16397  124
  75 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  76 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                131.85  24260  184
  77 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.74  13701  104
  78 Radosław Jachna                Łódź                 131.59  15659  119
  79 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.48  24587  187
  80 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  81 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.86  26172  200
  82 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.82  13605  104
  83 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  84 Janusz Krupiński               Bytom                130.40  21907  168
  85 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  86 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.24  14066  108
  87 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             130.24  17582  135
  88 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  130.11  19256  148
  89 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.96  24693  190
  90 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.71  23866  184
  91 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  92 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  93 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  94 Natalia Woźniak                Dziwnówek            129.40  25363  196
  95 Piotr Broda                    Sandomierz           129.00  23865  185
  96 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  24632  191
  97 Natalia Ogierman               Katowice             128.88  20363  158
  98 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.76   7983   62
  99 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 100 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.58   4629   36
 101 Marek Salamon                  Bytom                128.43   6807   53
 102 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.36  14761  115
 103 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 104 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  15719  123
 105 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.76   8049   63
 106 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.61  19014  149
 107 Joanna Jewtuch                 Warszawa             127.43  25358  199
 108 Artur Koszel                   Warszawa             127.30  23550  185
 109 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 110 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 111 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 112 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.51  25048  198
 113 Rafał Matczak                  Milanówek            126.32  13769  109
 114 Barbara Obremska               Wrocław              126.31  18694  148
 115 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.10  25094  199
 116 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.00   4536   36
 117 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 118 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.92  23799  189
 119 Juliusz Czupryniak             Warszawa             125.89  24674  196
 120 Czesław Grajewski              Białystok            125.86  23284  185
 121 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.77  23771  189
 122 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 123 Krzysztof Bukowski             Milanówek            125.32   8271   66
 124 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.00   6000   48
 125 Michał Rogalewicz              Poznań               124.97   7748   62
 126 Jakub Błażejewski              Poznań               124.96  12371   99
 127 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.94  24363  195
 128 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.74  24947  200
 129 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 130 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 131 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.60  24297  195
 132 Krzysztof Gibas                Kraków               124.58  23047  185
 133 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.43  24886  200
 134 Tomasz Lempart                 Kraków               124.27  16901  136
 135 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 136 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 137 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 138 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 139 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 140 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 141 Marcin Ceglarek                Kraków               122.71  13498  110
 142 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.59  23292  190
 143 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 144 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 145 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 146 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            122.27   6358   52
 147 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 122.23  17724  145
 148 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       122.23  10267   84
 149 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.11  19293  158
 150 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.10  16605  136
 151 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 152 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.56  23461  193
 153 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 154 Magdalena Kublik               Warszawa             121.14  13204  109
 155 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.89   4352   36
 156 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  19328  160
 157 Michał Kolaj                   Ostróda              120.74   9297   77
 158 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.73   8813   73
 159 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 160 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.58   8079   67
 161 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 162 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 163 Krzysztof Bonda                Białystok            120.40  11558   96
 164 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.35  24070  200
 165 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 166 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 167 Marta Świątkowska              Wrocław              120.23  21281  177
 168 Marta Bajorek                  Warszawa             120.15  23669  197
 169 Anita Bruska                   Gdynia               119.94  17272  144
 170 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 171 Jerzy Luter                    Bytom                119.79  14494  121
 172 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 173 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.34  23630  198
 174 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.25   4293   36
 175 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 176 Adam Janicki                   Wrocław              118.86  19850  167
 177 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 178 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 179 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 180 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.68  15072  127
 181 Stanisław Gasik                Warszawa             118.68   9494   80
 182 Teresa Zalewska                Racibórz             118.45  14214  120
 183 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.12   5906   50
 184 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 185 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   6962   59
 186 Dariusz Socha                  Warszawa             117.97   8258   70
 187 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            117.75  18015  153
 188 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 189 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 190 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 191 Rafał Stachowski               Police               117.22  15121  129
 192 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.19   5508   47
 193 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.11  18035  154
 194 Beata Piotrowska               Łódź                 117.09   6557   56
 195 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.08  18616  159
 196 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.07  18263  156
 197 Dariusz Ulatowski              Tuchola              116.87  12154  104
 198 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.84  22317  191
 199 Renata Andracka                Zwola                116.79  21372  183
 200 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.55  21213  182
 201 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 202 Paweł Maciejczuk               Białystok            116.53  15498  133
 203 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 204 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 205 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.06  19847  171
 206 Anna Krynicka                  Warszawa             116.06  16480  142
 207 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 208 Anna Niedzielko                Szczecin             115.51  10049   87
 209 Damian Łupiński                Konojady             115.44   4156   36
 210 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.35  13611  118
 211 Anna Biegańska                 Białystok            115.20  13133  114
 212 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 213 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.18  18774  163
 214 Zofia Górka                    Łęczna               114.95   7472   65
 215 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 216 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 217 Jarosław Olek                  Warszawa             113.92   6721   59
 218 Lucyna Śniadach                Rumia                113.75  19338  170
 219 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 220 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 221 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 222 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 223 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 224 Marianna Kozłowska             Białystok            113.31  16656  147
 225 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 226 Agnieszka Matus                Milanówek            113.17  10751   95
 227 Jakub Onoszko                  Gdynia               112.99  16384  145
 228 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 229 Dorota Ostrowska               Białystok            112.62  16104  143
 230 Sławomir Wolski                Wrocław              112.27  22341  199
 231 Urszula Solarska               Łódź                 112.26  22339  199
 232 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 233 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.17  13572  121
 234 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 235 Sylwia Łada                    Inowrocław           111.91  21822  195
 236 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 237 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 238 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.77   5365   48
 239 Monika Siemaszko               Lipiany              111.42  13593  122
 240 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 241 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 242 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.15  16006  144
 243 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 244 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 245 Sławomir Długosz               Ostróda              110.48  17787  161
 246 Bartłomiej Dalecki             Rumia                110.31   3971   36
 247 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 248 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 249 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.61   3946   36
 250 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.44   3940   36
 251 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 253 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 254 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 255 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.60  19873  183
 256 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.55   4342   40
 257 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          108.31   9640   89
 258 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 259 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 260 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 261 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          107.82  10243   95
 262 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.72  12927  120
 263 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 264 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 265 Maria Pokorska                 Warszawa             106.48  16079  151
 266 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 267 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 268 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.02   6361   60
 269 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.81  15236  144
 270 Józef Burzyński                Ełk                  105.13  15139  144
 271 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.12  20184  192
 272 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            105.04  19538  186
 273 Paweł Brylski                  Kraków               105.00   6300   60
 274 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.97  20575  196
 275 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.87   4929   47
 276 Marcin Stachowski              Wydartowo I          104.77  20221  193
 277 Anna Arana                     Warszawa             104.76   9114   87
 278 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              104.73   3142   30
 279 Tomasz A. Praga                Białystok            104.67   8478   81
 280 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 281 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 282 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.43   9294   89
 283 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.99  20797  200
 284 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 285 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 286 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.70  16281  157
 287 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 288 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 289 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.84  17380  169
 290 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 291 Halina Mrozek                  Warszawa             102.36   8496   83
 292 Lidia Żywna                    Gdynia               102.27  10841  106
 293 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 294 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 295 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 296 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            101.69   3661   36
 297 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 298 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         101.66   4778   47
 299 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 300 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 301 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 302 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 303 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 304 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.32  12651  130
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                97.06   7668   79
 306 Sylwia Buks                    Warszawa              96.73  14897  154
 307 Waldemar Dębski                Ostróda               96.60   4637   48
 308 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 309 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 310 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 311 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.17   5650   60
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   94.05   3856   41
 313 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.74  11778  127
 314 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 315 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.42   4159   45
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 317 Janina Grajewska               Choroszcz             92.03   3129   34
 318 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 319 Paulina Naplocha               Racibórz              90.73   9527  105
 320 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             90.35  17167  190
 322 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 323 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 324 Hanna Siemionow                Białystok             88.35   3004   34
 325 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.15   4055   46
 326 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.05   5107   58
 327 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 328 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 329 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 330 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 331 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 332 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 333 Teresa Balewska                Reda                  80.39   2653   33
 334 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.20   5018   65
 335 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   69.81   4747   68
 336 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.34   2483   38
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              63.89  12267  192




Poczekalnia na dzień 30-06-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   6 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   7 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
   8 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   9 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  10 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  11 Elżbieta Święcka               Białystok             96.12   2403   25
  12 Andrzej Oleksiak               Ostróda              142.54   3421   24
  13 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  15 Michał Szorc                   Białystok            137.50   3300   24
  16 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  17 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  18 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  19 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  20 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  21 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  22 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  23 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  24 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.58   2798   24
  25 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  26 Michał Musielak                Bydgoszcz            116.25   2790   24
  27 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  28 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  29 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  30 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  31 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  32 Andrzej Burczyk                Gdynia               108.88   2613   24
  33 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  34 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  35 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  36 Julia Solarska                 Łódź                  79.58   1910   24
  37 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  38 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  39 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  40 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  41 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  42 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  43 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  44 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  45 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  46 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  47 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  48 Paulina Ostrowska              Białystok             78.65   1809   23
  49 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  50 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  51 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  52 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  53 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  54 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  55 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  56 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  57 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  58 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  59 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  60 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  61 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  62 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                83.26   1582   19
  63 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  64 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  65 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  66 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  67 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  68 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  69 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  70 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  71 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  72 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  73 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  74 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  75 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.50   1617   14
  76 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  77 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  78 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  79 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  80 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  81 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  82 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  83 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  84 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  85 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  86 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  87 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  88 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  89 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              96.92   1260   13
  90 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  91 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  92 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  93 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  94 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  95 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  96 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  97 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
  98 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
  99 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 100 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 101 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 102 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.17   1526   12
 103 Szymon Jachimek                Gdynia               126.08   1513   12
 104 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 105 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 106 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 107 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 108 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 109 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 110 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 111 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 112 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 113 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 114 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 115 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 116 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 117 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 118 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 119 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 120 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 121 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 122 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 123 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 124 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 125 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 126 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 127 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 128 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 129 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 130 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 131 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 132 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 133 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 134 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 135 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 136 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 137 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 138 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 139 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 140 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 141 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 142 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 143 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 144 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 145 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 146 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 147 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 148 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 149 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 150 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 151 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 152 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 153 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 154 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 155 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 156 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 157 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 158 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 159 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 160 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 161 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 162 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 163 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 164 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 165 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 166 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 167 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 168 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 169 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 170 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 171 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 172 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 173 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 174 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 175 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 176 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 177 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 178 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 179 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 180 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 181 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 182 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 183 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 184 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 185 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 186 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 187 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 188 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 189 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 190 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 191 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 192 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 193 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 194 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 195 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 196 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 197 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 198 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 199 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 200 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 201 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 202 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 203 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 204 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 205 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 206 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 207 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 208 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 209 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 210 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 211 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 212 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 213 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 214 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 215 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        87.55    963   11
 216 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 217 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 218 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 219 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 220 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 221 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 222 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 223 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 224 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 225 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 226 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 227 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 228 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 229 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 230 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 231 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 232 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 233 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 234 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 235 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 236 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 237 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 238 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 239 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 240 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        70.36    774   11
 241 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 242 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 243 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 244 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 245 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 246 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 247 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 248 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 249 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 250 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 251 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 252 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 253 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 254 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 255 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 256 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 257 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 258 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 259 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 260 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 261 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 262 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 263 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 264 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             128.11   1153    9
 265 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 266 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 267 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 268 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 269 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 270 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 271 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 272 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 273 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 274 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 275 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 276 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 277 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 278 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 279 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 280 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 281 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 282 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 283 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 284 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 285 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 286 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 287 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 288 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 289 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 290 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 291 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 292 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 293 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 294 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 295 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 296 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 297 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 298 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 299 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 300 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 301 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 302 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 303 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 304 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 305 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 306 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 307 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 308 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 309 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 310 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 311 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 312 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 313 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 314 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 315 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   57.83    347    6
 316 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 317 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 318 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 319 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 320 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 321 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 322 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 323 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 324 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 325 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 326 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 327 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 328 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 329 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 330 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 331 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 332 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 333 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 334 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 335 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 336 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 337 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 338 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 339 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 340 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 341 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 342 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 343 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 344 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 345 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 346 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 347 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 348 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie