Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15-16 sierpnia V Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”Grand Prix 2009
Bydgoszcz22
sierpnia
Bydgoszcz 22-23 sierpnia VII Mistrzostwa Bydgoszczy
Władysławowo 5
września
Władysławowo 5- 6 września VI Mistrzostwa Bałtyku
Marek Dudkiewicz mistrzem Bydgoszczy22 - 23 sierpnia 2009 — VII Mistrzostwa BydgoszczyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VII Mistrzostwa BydgoszczyBydgoszcz, 22 - 23 sierpnia 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Marek Dudkiewicz mistrzem BydgoszczyW VII Mistrzostwach Bydgoszczy wzięło udział 52 uczestników. Turniej rozgrywany był tradycyjnie w hali bydgoskiej ”Łuczniczki”, gdzie swoje mecze rozgrywają również reprezentacje Polski w siatkówkę czy koszykówkę. Warunki do gry wyśmienite, emocje w turnieju do ostatniej chwili – to tak w skrócie. A dokładniej: Mistrzostwa Bydgoszczy były turniejem ciekawym sportowo co najmniej z dwóch powodów: po 4 rundach tylko jedna osoba miała komplet zwycięstw (wskutek kilku remisów), a przed dwiema ostatnimi rundami szansę na końcowy sukces miało kilkanaście osób. Sobota była szczęśliwa dla wracającego po przerwie do gry Jędrzeja Florka, który tego dnia wygrał komplet partii. W niedzielę nie poszło mu jednak już tak dobrze (jedna wygrana) i zakończył turniej na 7 miejscu. Również drugi po pierwszym dniu Piotr Pietuchowski nie zaliczy niedzieli do udanej. Wygrywając tego dnia 2 z 5 gier zajął ostatecznie 6 miejsce. Na rundę przed końcem zawodów, zakładając, że w partii pomiędzy nimi nie padnie remis, szansę na końcowy sukces mieli Marek DudkiewiczAleksander Puchalski. Dla każdego z nich była to szansa na drugie turniejowe zwycięstwo. Pewnie w tej partii zwyciężył Marek, i to on mógł cieszyć się kolejnym w swojej kolekcji najwyższym miejscem na podium. Olek spadł na piąte miejsce. Drugi miejsce zajął Krzysztof Obremski, a trzecie Grzegorz Kurowski. Czołówka otrzymała nagrody rzeczowe i pieniężne, a kolejni gracze również nagrody rzeczowe – z których najbardziej rozchwytywanymi były… dwie pary kaloszy. Podziękowania dla organizatorów – Małgorzaty JóźwiakDariusza Nawrockiego – za świetnie przygotowany turniej oraz dla wszystkich sponsorów za wsparcie imprezy i atrakcyjne nagrody! Zapraszamy już za rok na kolejne potyczki do Bydgoszczy.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Bydgoszczy
V Mistrzostwa Bydgoszczy
IV Mistrzostwa Bydgoszczy


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHala Sportowo – Widowiskowa „Łuczniczka” w Bydgoszczy, ul. Toruńska 59
Obrońca tytułuFilip Warzecha
SędziaKarol Wyrębkiewicz
HarmonogramSobota, 22 sierpnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 23 sierpnia (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Dojazdhttp://www.eurobasketbydgoszcz2009.pl/dla_kibica/mapa_dojazdu/
WyżywieniePizzeria RENO – zamówienia u organizatora (do godziny 13.00)
Automaty z napojami i batonami
NoclegiNoclegi w Bydgoszczy: http://visitbydgoszcz.pl/index.php/sobi2/Obiekty-noclegowe.html

Dysponujemy 20 miejscami noclegowymi w bursie Szkół Medycznych (22/23.08.2009)
Zgłoszenia mailem na adres pl@open.com.pl Cena noclegu (+kawa rano, bez śniadania) wynosi 33 zł od osoby. Opłatę należy uiścić w sobotę u organizatorów.

Hostel24 (pokoje 1,2,3-osobowe): http://www.hostel24.com.pl
NagrodyI miejsce — puchar + nagroda pieniężna
II miejsce — puchar + nagroda pieniężna
III miejsce — puchar + nagroda pieniężna
Nagrody rzeczowe.
OrganizatorzyMałgorzata Jóźwiak – tel. 609 089 199, e-mail: pl@open.com.pl,
Dariusz Nawrocki – tel. 501 022 116, e-mail: darken@open.com.pl
SponsorzyELTEKO
VauPe
Remondis
MJM
OPEN PL
Sponsorzy indywidualni
Gazeta Wyborcza – patron medialny


Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Bydgoszczy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.55      9.5     4678     1823      414
  2 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.31      9.0     5020     1774      794
  3 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               131.07      9.0     4606     1768      501
  4 Miłosz          Wrzałek              Reda                   140.24      8.5     4933     1798      559
  5 Aleksander      Puchalski            Włocławek              132.34      8.5     4519     1760      196
  6 Piotr           Pietuchowski         Białystok              137.76      8.0     4899     1753      432
  7 Jędrzej         Florek               Bydgoszcz              137.87      8.0     4722     1745      326
  8 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 136.23      8.0     4681     1618      295
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.58      8.0     4487     1604      221
 10 Irena           Sołdan               Rumia                  130.30      8.0     4471     1559      268
 11 Mirosław        Uglik                Warszawa               127.26      7.0     4962     1513      566
 12 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                117.06      7.0     4865     1603      459
 13 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               125.96      7.0     4835     1597      532
 14 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.06      7.0     4600     1594       76
 15 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              133.04      7.0     4525     1574      220
 16 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      7.0     4479     1586       15
 17 Beata           Wiączkowska          Wrocław                120.99      7.0     4448     1583      203
 18 Dorota          Maciejuk             Warszawa               121.04      7.0     4421     1552      391
 19 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             116.40      7.0     4417     1628       29
 20 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              111.05      7.0     4205     1535      -48
 21 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              105.01      6.5     4503     1483      364
 22 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         120.94      6.5     4229     1508        3
 23 Piotr           Szałkiewicz          Wrocław                124.16      6.0     4614     1415      349
 24 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              115.50      6.0     4565     1437      299
 25 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              115.06      6.0     4549     1422      357
 26 Marek           Reda                 Wołomin                134.47      6.0     4462     1312      529
 27 Rafał           Wesołowski           Warszawa               123.25      6.0     4399     1412      126
 28 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                118.23      6.0     4233     1395     -121
 29 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         113.36      6.0     4224     1353     -128
 30 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  110.34      6.0     4216     1424     -263
 31 Lucyna          Śniadach             Rumia                  119.21      6.0     4105     1401     -378
 32 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      6.0     4066     1324     -319
 33 Adam            Klimont              Wałcz                  126.66      5.5     4269     1434     -121
 34 Stanisław       Gasik                Warszawa               117.71      5.0     4380     1331       -2
 35 Urszula         Solarska             Łódź                   105.71      5.0     4335     1265       52
 36 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             107.79      5.0     4266     1249      122
 37 Łukasz          Sornek               Mikołów                108.78      5.0     4252     1251      -35
 38 Ewa             Fiszer-Włodarczyk    Wrocław                100.00      5.0     4226     1280     -282
 39 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      5.0     4016     1227     -571
 40 Łukasz          Baranowski           Reda                   110.38      5.0     3939     1320     -597
 41 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      4.5     4227     1237     -551
 42 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   110.59      4.5     4186     1221       10
 43 Renata          Andracka             Poznań                 111.00      4.0     4295     1158     -146
 44 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.0     3746     1138     -588
 45 Remigiusz       Skwarek              Bydgoszcz              114.52      3.5     4162     1009       85
 46 Małgorzata      Armknecht            Bydgoszcz              100.00      3.0     3805      895     -286
 47 Leszek          Katyński             Słupsk                 100.00      3.0     3678      847      330
 48 Marta           Łęgowska             Inowrocław             100.00      2.5     3592      847     -202
 49 Joanna          Zacharewicz          Bydgoszcz              100.00      2.0     2123      618     -251
 50 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      2.0     1785      473     -122
 51 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             120.07      1.0     1570      463     -202
 52 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2355      637    -2410
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Bydgoszczy



	Krzysztof Obremski 142.31 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Goniowska             117.06 -  430: 435   67
    2    14 Beata          Wiączkowska           120.99 -  326: 420   71
    3    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  495: 293  150
    4    14 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  499: 252  150
    5     9 Dariusz        Kuć                   126.57 +  364: 363  177
    6     6 Grzegorz       Wiączkowski           118.23 +  383: 296  168
    7     4 Dorota         Maciejuk              121.04 +  410: 250  171
    8     1 Jędrzej        Florek                137.87 +  438: 390  188
    9     3 Piotr          Pietuchowski          137.76 +  450: 361  188
   10     1 Miłosz         Wrzałek               140.24 -  433: 438   90
   11     4 Krzysztof      Kodzis                116.40 +  371: 357  166
   12     2 Piotr          Pietuchowski          137.76 +  421: 371  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 12 147.83




	Miłosz Wrzałek 140.24 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Kodzis                116.40 +  485: 220  166
    2     3 Dariusz        Kuć                   126.57 +  407: 296  177
    3     3 Adam           Klimont               126.66 =  415: 415  127
    4     2 Stanisław      Gasik                 117.71 +  381: 312  168
    5     2 Sławomir       Piotrowski            120.94 +  517: 321  171
    6     1 Jędrzej        Florek                137.87 -  302: 491   88
    7     3 Tomasz         Zwoliński             140.06 +  445: 391  190
    8     2 Piotr          Pietuchowski          137.76 +  441: 302  188
    9     2 Kamil          Nawrocki              133.04 -  362: 400   83
   10     1 Krzysztof      Obremski              142.31 +  438: 433  192
   11     1 Grzegorz       Kurowski              131.07 -  337: 404   81
   12     4 Agnieszka      Goniowska             117.06 +  403: 389  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1798  / 12 149.83




	Tomasz Zwoliński 140.06 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariola        Osajda-Matczak        115.50 +  424: 360  166
    2     9 Dorota         Maciejuk              121.04 +  421: 374  171
    3     6 Aleksander     Puchalski             132.34 +  345: 336  182
    4     3 Adam           Klimont               126.66 -  276: 393   77
    5     5 Piotr          Szałkiewicz           124.16 +  405: 308  174
    6     5 Sławomir       Piotrowski            120.94 +  416: 310  171
    7     3 Miłosz         Wrzałek               140.24 -  391: 445   90
    8     6 Marek          Dudkiewicz            127.55 -  361: 442   78
    9     6 Dariusz        Maciejuk              125.96 +  410: 380  176
   10     7 Krzysztof      Kodzis                116.40 -  381: 384   66
   11     7 Mirosław       Uglik                 127.26 -  347: 388   77
   12    10 Mariola        Osajda-Matczak        115.50 +  423: 404  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Jędrzej Florek 137.87 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Tyczyno               115.06 +  359: 354  165
    2     5 Dariusz        Maciejuk              125.96 +  369: 330  176
    3     5 Piotr          Pietuchowski          137.76 +  399: 325  188
    4     1 Kamil          Nawrocki              133.04 +  380: 362  183
    5     1 Adam           Klimont               126.66 +  407: 320  177
    6     1 Miłosz         Wrzałek               140.24 +  491: 302  190
    7     1 Krzysztof      Kodzis                116.40 +  426: 325  166
    8     1 Krzysztof      Obremski              142.31 -  390: 438   92
    9     1 Aleksander     Puchalski             132.34 -  358: 442   82
   10     4 Marek          Dudkiewicz            127.55 -  347: 427   78
   11     5 Agnieszka      Goniowska             117.06 +  440: 364  167
   12     3 Grzegorz       Kurowski              131.07 -  356: 407   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Piotr Pietuchowski 137.76 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  442: 327  165
    2     6 Lucyna         Śniadach              119.21 +  420: 375  169
    3     5 Jędrzej        Florek                137.87 -  325: 399   88
    4     8 Marek          Dudkiewicz            127.55 +  420: 335  178
    5     8 Aleksander     Puchalski             132.34 +  468: 357  182
    6     3 Dariusz        Nawrocki              111.05 +  411: 293  161
    7     2 Adam           Klimont               126.66 +  424: 331  177
    8     2 Miłosz         Wrzałek               140.24 -  302: 441   90
    9     3 Krzysztof      Obremski              142.31 -  361: 450   92
   10     3 Kamil          Nawrocki              133.04 +  421: 327  183
   11     6 Dariusz        Maciejuk              125.96 +  534: 411  176
   12     2 Krzysztof      Obremski              142.31 -  371: 421   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Rafał Lenartowski 136.23 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Kulgawczuk            113.36 +  333: 268  163
    2     8 Agnieszka      Goniowska             117.06 +  398: 386  167
    3     4 Stanisław      Gasik                 117.71 -  417: 431   68
    4    11 Dariusz        Kuć                   126.57 -  369: 449   77
    5    13 Grzegorz       Kurowski              131.07 -  385: 446   81
    6    15 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  396: 349  165
    7    14 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     100.00 +  466: 279  150
    8     8 Rafał          Wesołowski            123.25 -  269: 492   73
    9    14 Urszula        Solarska              105.71 +  426: 341  156
   10    10 Eugeniusz      Wróblewski            120.07 +  362: 282  170
   11     9 Andrzej        Tyczyno               115.06 +  381: 355  165
   12     5 Kamil          Nawrocki              133.04 +  479: 308  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Marek Reda 134.47 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Nawrocki              111.05 -  314: 378   61
    2    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  482: 150  150
    3    11 Urszula        Solarska              105.71 +  409: 307  156
    4     7 Krzysztof      Kodzis                116.40 -  291: 385   66
    5    16 Małgorzata     Jóźwiak               110.34 -  347: 380   60
    6    16 Lucyna         Śniadach              119.21 -  362: 393   69
    7    18 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  389: 215  150
    8    17 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  414: 321  150
    9    15 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  392: 377  165
   10    11 Ryszard        Korpalski             105.01 -  325: 351   55
   11    10 Beata          Wiączkowska           120.99 -  333: 360   71
   12    16 Łukasz         Sornek                108.78 +  404: 316  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Kamil Nawrocki 133.04 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Renata         Andracka              111.00 +  417: 402  161
    2    11 Mariusz        Michalski             100.00 +  628: 211  150
    3     1 Małgorzata     Jóźwiak               110.34 +  331: 274  160
    4     1 Jędrzej        Florek                137.87 -  362: 380   88
    5     3 Beata          Wiączkowska           120.99 +  400: 297  171
    6     2 Krzysztof      Kodzis                116.40 -  337: 400   66
    7     5 Dariusz        Kuć                   126.57 +  366: 347  177
    8     3 Ryszard        Korpalski             105.01 +  341: 332  155
    9     2 Miłosz         Wrzałek               140.24 +  400: 362  190
   10     3 Piotr          Pietuchowski          137.76 -  327: 421   88
   11     2 Aleksander     Puchalski             132.34 -  308: 400   82
   12     5 Rafał          Lenartowski           136.23 -  308: 479   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Aleksander Puchalski 132.34 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dorota         Kuć                   110.59 =  307: 307  111
    2    12 Łukasz         Baranowski            110.38 +  465: 303  160
    3     6 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  336: 345   90
    4    12 Dariusz        Maciejuk              125.96 +  360: 358  176
    5     8 Piotr          Pietuchowski          137.76 -  357: 468   88
    6    13 Mariola        Osajda-Matczak        115.50 +  370: 310  166
    7     8 Andrzej        Rechowicz             121.58 +  409: 342  172
    8     5 Grzegorz       Kurowski              131.07 +  377: 359  181
    9     1 Jędrzej        Florek                137.87 +  442: 358  188
   10     2 Agnieszka      Goniowska             117.06 +  402: 394  167
   11     2 Kamil          Nawrocki              133.04 +  400: 308  183
   12     1 Marek          Dudkiewicz            127.55 -  294: 471   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Grzegorz Kurowski 131.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Baranowski            110.38 -  287: 395   60
    2    17 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  386: 328  150
    3    12 Dariusz        Maciejuk              125.96 -  371: 372   76
    4    22 Dorota         Kuć                   110.59 +  359: 274  161
    5    13 Rafał          Lenartowski           136.23 +  446: 385  186
    6     9 Stanisław      Gasik                 117.71 +  424: 335  168
    7    10 Andrzej        Tyczyno               115.06 +  421: 345  165
    8     5 Aleksander     Puchalski             132.34 -  359: 377   82
    9     9 Sławomir       Piotrowski            120.94 +  375: 345  171
   10     5 Beata          Wiączkowska           120.99 +  367: 256  171
   11     1 Miłosz         Wrzałek               140.24 +  404: 337  190
   12     3 Jędrzej        Florek                137.87 +  407: 356  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Irena Sołdan 130.30 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Jóźwiak               110.34 -  349: 373   60
    2    21 Marta          Łęgowska              100.00 +  380: 360  150
    3    18 Mariusz        Michalski             100.00 -  357: 437   50
    4    20 Łukasz         Baranowski            110.38 +  441: 287  160
    5    12 Dorota         Maciejuk              121.04 -  271: 431   71
    6    17 Urszula        Solarska              105.71 +  380: 359  156
    7    17 Mirosław       Uglik                 127.26 -  283: 505   77
    8    20 Renata         Andracka              111.00 +  423: 260  161
    9    16 Mariusz        Kubicki               107.79 +  436: 306  158
   10    14 Adam           Klimont               126.66 +  384: 294  177
   11    11 Stanisław      Gasik                 117.71 +  400: 242  168
   12     6 Beata          Wiączkowska           120.99 +  367: 349  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Marek Dudkiewicz 127.55 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Sornek                108.78 -  313: 418   59
    2    15 Renata         Andracka              111.00 +  409: 379  161
    3    19 Dorota         Kuć                   110.59 +  358: 355  161
    4     8 Piotr          Pietuchowski          137.76 -  335: 420   88
    5    11 Mirosław       Uglik                 127.26 +  376: 344  177
    6    10 Piotr          Szałkiewicz           124.16 +  390: 362  174
    7     6 Ryszard        Korpalski             105.01 =  354: 354  105
    8     6 Tomasz         Zwoliński             140.06 +  442: 361  190
    9     5 Mariola        Osajda-Matczak        115.50 +  370: 347  166
   10     4 Jędrzej        Florek                137.87 +  427: 347  188
   11     3 Andrzej        Rechowicz             121.58 +  433: 283  172
   12     1 Aleksander     Puchalski             132.34 +  471: 294  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 12 151.92




	Mirosław Uglik 127.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Kubicki               107.79 +  495: 377  158
    2     2 Małgorzata     Jóźwiak               110.34 -  372: 432   60
    3     8 Dariusz        Nawrocki              111.05 -  353: 359   61
    4    16 Urszula        Solarska              105.71 +  393: 334  156
    5    11 Marek          Dudkiewicz            127.55 -  344: 376   78
    6    14 Andrzej        Rechowicz             121.58 -  389: 408   72
    7    17 Irena          Sołdan                130.30 +  505: 283  180
    8    14 Grzegorz       Kulgawczuk            113.36 -  362: 414   63
    9    13 Piotr          Szałkiewicz           124.16 +  486: 386  174
   10    16 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     100.00 +  451: 336  150
   11     7 Tomasz         Zwoliński             140.06 +  388: 347  190
   12     8 Sławomir       Piotrowski            120.94 +  424: 344  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Adam Klimont 126.66 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Urszula        Solarska              105.71 +  388: 328  156
    2    13 Dorota         Kuć                   110.59 +  398: 262  161
    3     3 Miłosz         Wrzałek               140.24 =  415: 415  140
    4     3 Tomasz         Zwoliński             140.06 +  393: 276  190
    5     1 Jędrzej        Florek                137.87 -  320: 407   88
    6     4 Rafał          Wesołowski            123.25 +  386: 360  173
    7     2 Piotr          Pietuchowski          137.76 -  331: 424   88
    8     4 Agnieszka      Goniowska             117.06 -  279: 442   67
    9     8 Beata          Wiączkowska           120.99 -  318: 412   71
   10    14 Irena          Sołdan                130.30 -  294: 384   80
   11    17 Łukasz         Baranowski            110.38 -  348: 359   60
   12    19 Łukasz         Baranowski            110.38 +  399: 321  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Dariusz Kuć 126.57 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ryszard        Korpalski             105.01 +  371: 353  155
    2     3 Miłosz         Wrzałek               140.24 -  296: 407   90
    3    15 Mariola        Osajda-Matczak        115.50 +  375: 351  166
    4    11 Rafał          Lenartowski           136.23 +  449: 369  186
    5     9 Krzysztof      Obremski              142.31 -  363: 364   92
    6     7 Andrzej        Tyczyno               115.06 +  369: 349  165
    7     5 Kamil          Nawrocki              133.04 -  347: 366   83
    8     9 Dariusz        Maciejuk              125.96 -  301: 509   76
    9    17 Małgorzata     Jóźwiak               110.34 +  454: 356  160
   10    13 Lucyna         Śniadach              119.21 -  357: 399   69
   11    12 Dorota         Maciejuk              121.04 +  385: 384  171
   12    11 Rafał          Wesołowski            123.25 +  412: 257  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Dariusz Maciejuk 125.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  443: 296  150
    2     5 Jędrzej        Florek                137.87 -  330: 369   88
    3    12 Grzegorz       Kurowski              131.07 +  372: 371  181
    4    12 Aleksander     Puchalski             132.34 -  358: 360   82
    5    15 Lucyna         Śniadach              119.21 +  516: 317  169
    6     8 Dorota         Maciejuk              121.04 -  344: 390   71
    7    11 Łukasz         Sornek                108.78 +  393: 310  159
    8     9 Dariusz        Kuć                   126.57 +  509: 301  177
    9     6 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  380: 410   90
   10     8 Grzegorz       Wiączkowski           118.23 +  393: 287  168
   11     6 Piotr          Pietuchowski          137.76 -  411: 534   88
   12     9 Piotr          Szałkiewicz           124.16 +  386: 358  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Piotr Szałkiewicz 124.16 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mirosław       Dejna                 100.00 +  549: 152  150
    2     1 Dariusz        Nawrocki              111.05 +  358: 335  161
    3     2 Beata          Wiączkowska           120.99 -  344: 381   71
    4     6 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     100.00 +  438: 290  150
    5     5 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  308: 405   90
    6    10 Marek          Dudkiewicz            127.55 -  362: 390   78
    7    12 Mariusz        Kubicki               107.79 +  349: 329  158
    8    10 Eugeniusz      Wróblewski            120.07 -  349: 366   70
    9    13 Mirosław       Uglik                 127.26 -  386: 486   77
   10    18 Dorota         Kuć                   110.59 +  455: 429  161
   11     8 Rafał          Wesołowski            123.25 +  358: 316  173
   12     9 Dariusz        Maciejuk              125.96 -  358: 386   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Rafał Wesołowski 123.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     100.00 +  368: 315  150
    2     4 Stanisław      Gasik                 117.71 -  300: 402   68
    3    13 Andrzej        Tyczyno               115.06 +  459: 450  165
    4    13 Mariusz        Michalski             100.00 +  355: 341  150
    5     4 Agnieszka      Goniowska             117.06 +  439: 252  167
    6     4 Adam           Klimont               126.66 -  360: 386   77
    7     9 Sławomir       Piotrowski            120.94 -  267: 430   71
    8     8 Rafał          Lenartowski           136.23 +  492: 269  186
    9    10 Ryszard        Korpalski             105.01 +  418: 282  155
   10     6 Andrzej        Rechowicz             121.58 -  368: 376   72
   11     8 Piotr          Szałkiewicz           124.16 -  316: 358   74
   12    11 Dariusz        Kuć                   126.57 -  257: 412   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Andrzej Rechowicz 121.58 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  440: 220  150
    2     7 Grzegorz       Wiączkowski           118.23 -  374: 479   68
    3    10 Dorota         Maciejuk              121.04 -  306: 461   71
    4    18 Mariusz        Kubicki               107.79 +  333: 332  158
    5    17 Mariusz        Michalski             100.00 +  447: 269  150
    6    14 Mirosław       Uglik                 127.26 +  408: 389  177
    7     8 Aleksander     Puchalski             132.34 -  342: 409   82
    8    11 Dariusz        Nawrocki              111.05 +  432: 245  161
    9     7 Eugeniusz      Wróblewski            120.07 +  319: 279  170
   10     6 Rafał          Wesołowski            123.25 +  376: 368  173
   11     3 Marek          Dudkiewicz            127.55 -  283: 433   78
   12     7 Krzysztof      Kodzis                116.40 +  427: 382  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Dorota Maciejuk 121.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Leszek         Katyński              100.00 +  315: 265  150
    2     9 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  374: 421   90
    3    10 Andrzej        Rechowicz             121.58 +  461: 306  172
    4    10 Dariusz        Nawrocki              111.05 -  263: 380   61
    5    12 Irena          Sołdan                130.30 +  431: 271  180
    6     8 Dariusz        Maciejuk              125.96 +  390: 344  176
    7     4 Krzysztof      Obremski              142.31 -  250: 410   92
    8    13 Mariola        Osajda-Matczak        115.50 -  318: 395   66
    9    21 Łukasz         Baranowski            110.38 +  397: 294  160
   10     9 Andrzej        Tyczyno               115.06 +  393: 251  165
   11    12 Dariusz        Kuć                   126.57 -  384: 385   77
   12    12 Grzegorz       Kulgawczuk            113.36 +  445: 308  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Beata Wiączkowska 120.99 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  380: 363  150
    2    14 Krzysztof      Obremski              142.31 +  420: 326  192
    3     2 Piotr          Szałkiewicz           124.16 +  381: 344  174
    4     4 Sławomir       Piotrowski            120.94 -  308: 335   71
    5     3 Kamil          Nawrocki              133.04 -  297: 400   83
    6    11 Ryszard        Korpalski             105.01 -  355: 478   55
    7    13 Stanisław      Gasik                 117.71 +  473: 327  168
    8    12 Grzegorz       Wiączkowski           118.23 +  457: 287  168
    9     8 Adam           Klimont               126.66 +  412: 318  177
   10     5 Grzegorz       Kurowski              131.07 -  256: 367   81
   11    10 Marek          Reda                  134.47 +  360: 333  184
   12     6 Irena          Sołdan                130.30 -  349: 367   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Sławomir Piotrowski 120.94 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariusz        Michalski             100.00 =  371: 371  100
    2    10 Łukasz         Sornek                108.78 +  350: 249  159
    3     7 Grzegorz       Wiączkowski           118.23 +  433: 305  168
    4     4 Beata          Wiączkowska           120.99 +  335: 308  171
    5     2 Miłosz         Wrzałek               140.24 -  321: 517   90
    6     5 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  310: 416   90
    7     9 Rafał          Wesołowski            123.25 +  430: 267  173
    8     7 Krzysztof      Kodzis                116.40 -  299: 376   66
    9     9 Grzegorz       Kurowski              131.07 -  345: 375   81
   10    15 Grzegorz       Kulgawczuk            113.36 +  366: 311  163
   11    16 Eugeniusz      Wróblewski            120.07 +  325: 307  170
   12     8 Mirosław       Uglik                 127.26 -  344: 424   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Eugeniusz Wróblewski 120.07 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    10 Piotr          Szałkiewicz           124.16 +  366: 349  174
    9     7 Andrzej        Rechowicz             121.58 -  279: 319   72
   10    10 Rafał          Lenartowski           136.23 -  282: 362   86
   11    16 Sławomir       Piotrowski            120.94 -  307: 325   71
   12    17 Małgorzata     Jóźwiak               110.34 -  336: 417   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     463  /  5  92.60




	Lucyna Śniadach 119.21 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  355: 208  150
    2     6 Piotr          Pietuchowski          137.76 -  375: 420   88
    3    17 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     100.00 -  289: 433   50
    4    15 Renata         Andracka              111.00 +  356: 331  161
    5    15 Dariusz        Maciejuk              125.96 -  317: 516   76
    6    16 Marek          Reda                  134.47 +  393: 362  184
    7    16 Grzegorz       Wiączkowski           118.23 -  287: 344   68
    8    18 Mariusz        Kubicki               107.79 +  339: 291  158
    9    11 Stanisław      Gasik                 117.71 +  365: 356  168
   10    13 Dariusz        Kuć                   126.57 +  399: 357  177
   11    14 Mariola        Osajda-Matczak        115.50 -  272: 488   66
   12    14 Ryszard        Korpalski             105.01 -  358: 377   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Grzegorz Wiączkowski 118.23 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  342: 285  150
    2     7 Andrzej        Rechowicz             121.58 +  479: 374  172
    3     7 Sławomir       Piotrowski            120.94 -  305: 433   71
    4     5 Agnieszka      Goniowska             117.06 -  320: 349   67
    5    18 Renata         Andracka              111.00 +  446: 340  161
    6     6 Krzysztof      Obremski              142.31 -  296: 383   92
    7    16 Lucyna         Śniadach              119.21 +  344: 287  169
    8    12 Beata          Wiączkowska           120.99 -  287: 457   71
    9    20 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  411: 339  150
   10     8 Dariusz        Maciejuk              125.96 -  287: 393   76
   11    15 Ryszard        Korpalski             105.01 +  365: 347  155
   12    13 Dariusz        Nawrocki              111.05 -  351: 367   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Stanisław Gasik 117.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marta          Łęgowska              100.00 +  476: 265  150
    2     4 Rafał          Wesołowski            123.25 +  402: 300  173
    3     4 Rafał          Lenartowski           136.23 +  431: 417  186
    4     2 Miłosz         Wrzałek               140.24 -  312: 381   90
    5     6 Krzysztof      Kodzis                116.40 -  386: 402   66
    6     9 Grzegorz       Kurowski              131.07 -  335: 424   81
    7    13 Beata          Wiączkowska           120.99 -  327: 473   71
    8    16 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  490: 242  150
    9    11 Lucyna         Śniadach              119.21 -  356: 365   69
   10    17 Mariusz        Michalski             100.00 +  377: 302  150
   11    11 Irena          Sołdan                130.30 -  242: 400   80
   12    15 Andrzej        Tyczyno               115.06 -  246: 411   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Agnieszka Goniowska 117.06 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Obremski              142.31 +  435: 430  192
    2     8 Rafał          Lenartowski           136.23 -  386: 398   86
    3     9 Łukasz         Baranowski            110.38 +  538: 249  160
    4     5 Grzegorz       Wiączkowski           118.23 +  349: 320  168
    5     4 Rafał          Wesołowski            123.25 -  252: 439   73
    6    12 Małgorzata     Jóźwiak               110.34 +  449: 351  160
    7     7 Dariusz        Nawrocki              111.05 +  431: 369  161
    8     4 Adam           Klimont               126.66 +  442: 279  177
    9     4 Krzysztof      Kodzis                116.40 +  436: 326  166
   10     2 Aleksander     Puchalski             132.34 -  394: 402   82
   11     5 Jędrzej        Florek                137.87 -  364: 440   88
   12     4 Miłosz         Wrzałek               140.24 -  389: 403   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Krzysztof Kodzis 116.40 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               140.24 -  220: 485   90
    2    23 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  446: 328  165
    3    16 Mariusz        Kubicki               107.79 +  414: 221  158
    4     7 Marek          Reda                  134.47 +  385: 291  184
    5     6 Stanisław      Gasik                 117.71 +  402: 386  168
    6     2 Kamil          Nawrocki              133.04 +  400: 337  183
    7     1 Jędrzej        Florek                137.87 -  325: 426   88
    8     7 Sławomir       Piotrowski            120.94 +  376: 299  171
    9     4 Agnieszka      Goniowska             117.06 -  326: 436   67
   10     7 Tomasz         Zwoliński             140.06 +  384: 381  190
   11     4 Krzysztof      Obremski              142.31 -  357: 371   92
   12     7 Andrzej        Rechowicz             121.58 -  382: 427   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Mariola Osajda-Matczak 115.50 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  360: 424   90
    2    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  396: 271  150
    3    15 Dariusz        Kuć                   126.57 -  351: 375   77
    4    19 Łukasz         Sornek                108.78 +  403: 353  159
    5    14 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     100.00 +  404: 368  150
    6    13 Aleksander     Puchalski             132.34 -  310: 370   82
    7    15 Małgorzata     Jóźwiak               110.34 +  371: 346  160
    8    13 Dorota         Maciejuk              121.04 +  395: 318  171
    9     5 Marek          Dudkiewicz            127.55 -  347: 370   78
   10    12 Dariusz        Nawrocki              111.05 -  336: 376   61
   11    14 Lucyna         Śniadach              119.21 +  488: 272  169
   12    10 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  404: 423   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Andrzej Tyczyno 115.06 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jędrzej        Florek                137.87 -  354: 359   88
    2    19 Grzegorz       Kulgawczuk            113.36 +  411: 314  163
    3    13 Rafał          Wesołowski            123.25 -  450: 459   73
    4    17 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  523: 327  150
    5    10 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  340: 293  165
    6     7 Dariusz        Kuć                   126.57 -  349: 369   77
    7    10 Grzegorz       Kurowski              131.07 -  345: 421   81
    8    15 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     100.00 +  374: 332  150
    9    12 Mariusz        Michalski             100.00 +  386: 298  150
   10     9 Dorota         Maciejuk              121.04 -  251: 393   71
   11     9 Rafał          Lenartowski           136.23 -  355: 381   86
   12    15 Stanisław      Gasik                 117.71 +  411: 246  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Remigiusz Skwarek 114.52 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Pietuchowski          137.76 -  327: 442   88
    2    23 Krzysztof      Kodzis                116.40 -  328: 446   66
    3    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  413: 296  150
    4    21 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  378: 342  150
    5    10 Andrzej        Tyczyno               115.06 -  293: 340   65
    6    15 Rafał          Lenartowski           136.23 -  349: 396   86
    7    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  319: 375   50
    8    23 Agata          Nawrocka              100.00 +  397: 364  150
    9    15 Marek          Reda                  134.47 -  377: 392   84
   10    21 Łukasz         Baranowski            110.38 -  370: 371   60
   11    21 Małgorzata     Jóźwiak               110.34 -  311: 313   60
   12    26 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  / 11  91.73




	Grzegorz Kulgawczuk 113.36 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Lenartowski           136.23 -  268: 333   86
    2    19 Andrzej        Tyczyno               115.06 -  314: 411   65
    3    20 Renata         Andracka              111.00 -  365: 465   61
    4    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  389: 422   50
    5    23 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  404: 356  150
    6    22 Marta          Łęgowska              100.00 +  305: 278  150
    7    21 Dorota         Kuć                   110.59 +  392: 341  161
    8    14 Mirosław       Uglik                 127.26 +  414: 362  177
    9    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  404: 251  150
   10    15 Sławomir       Piotrowski            120.94 -  311: 366   71
   11    13 Dariusz        Nawrocki              111.05 +  350: 322  161
   12    12 Dorota         Maciejuk              121.04 -  308: 445   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Dariusz Nawrocki 111.05 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Reda                  134.47 +  378: 314  184
    2     1 Piotr          Szałkiewicz           124.16 -  335: 358   74
    3     8 Mirosław       Uglik                 127.26 +  359: 353  177
    4    10 Dorota         Maciejuk              121.04 +  380: 263  171
    5     7 Ryszard        Korpalski             105.01 +  410: 373  155
    6     3 Piotr          Pietuchowski          137.76 -  293: 411   88
    7     7 Agnieszka      Goniowska             117.06 -  369: 431   67
    8    11 Andrzej        Rechowicz             121.58 -  245: 432   72
    9    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  371: 281  150
   10    12 Mariola        Osajda-Matczak        115.50 +  376: 336  166
   11    13 Grzegorz       Kulgawczuk            113.36 -  322: 350   63
   12    13 Grzegorz       Wiączkowski           118.23 +  367: 351  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Renata Andracka 111.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamil          Nawrocki              133.04 -  402: 417   83
    2    15 Marek          Dudkiewicz            127.55 -  379: 409   78
    3    20 Grzegorz       Kulgawczuk            113.36 +  465: 365  163
    4    15 Lucyna         Śniadach              119.21 -  331: 356   69
    5    18 Grzegorz       Wiączkowski           118.23 -  340: 446   68
    6    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  379: 403   50
    7    24 Marta          Łęgowska              100.00 +  354: 315  150
    8    20 Irena          Sołdan                130.30 -  260: 423   80
    9    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  337: 230  150
   10    19 Łukasz         Sornek                108.78 +  335: 331  159
   11    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  373: 396   50
   12    21 Mariusz        Kubicki               107.79 -  340: 350   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 12  96.50




	Dorota Kuć 110.59 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Aleksander     Puchalski             132.34 =  307: 307  132
    2    13 Adam           Klimont               126.66 -  262: 398   77
    3    19 Marek          Dudkiewicz            127.55 -  355: 358   78
    4    22 Grzegorz       Kurowski              131.07 -  274: 359   81
    5    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  345: 381   50
    6    24 Łukasz         Baranowski            110.38 +  428: 226  160
    7    21 Grzegorz       Kulgawczuk            113.36 -  341: 392   63
    8    25 Marta          Łęgowska              100.00 +  304: 300  150
    9    23 Leszek         Katyński              100.00 +  322: 310  150
   10    18 Piotr          Szałkiewicz           124.16 -  429: 455   74
   11    20 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     100.00 +  474: 333  150
   12    20 Urszula        Solarska              105.71 -  345: 357   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Łukasz Baranowski 110.38 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              131.07 +  395: 287  181
    2    12 Aleksander     Puchalski             132.34 -  303: 465   82
    3     9 Agnieszka      Goniowska             117.06 -  249: 538   67
    4    20 Irena          Sołdan                130.30 -  287: 441   80
    5    20 Łukasz         Sornek                108.78 -  372: 480   59
    6    24 Dorota         Kuć                   110.59 -  226: 428   61
    7    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  432: 164  150
    8    24 Leszek         Katyński              100.00 +  330: 219  150
    9    21 Dorota         Maciejuk              121.04 -  294: 397   71
   10    21 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  371: 370  165
   11    17 Adam           Klimont               126.66 +  359: 348  177
   12    19 Adam           Klimont               126.66 -  321: 399   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Małgorzata Jóźwiak 110.34 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                130.30 +  373: 349  180
    2     2 Mirosław       Uglik                 127.26 +  432: 372  177
    3     1 Kamil          Nawrocki              133.04 -  274: 331   83
    4     9 Ryszard        Korpalski             105.01 -  283: 451   55
    5    16 Marek          Reda                  134.47 +  380: 347  184
    6    12 Agnieszka      Goniowska             117.06 -  351: 449   67
    7    15 Mariola        Osajda-Matczak        115.50 -  346: 371   66
    8    21 Mariusz        Michalski             100.00 -  370: 396   50
    9    17 Dariusz        Kuć                   126.57 -  356: 454   77
   10    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  321: 312  150
   11    21 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  313: 311  165
   12    17 Eugeniusz      Wróblewski            120.07 +  417: 336  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Łukasz Sornek 108.78 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Dudkiewicz            127.55 +  418: 313  178
    2    10 Sławomir       Piotrowski            120.94 -  249: 350   71
    3    14 Ryszard        Korpalski             105.01 -  294: 396   55
    4    19 Mariola        Osajda-Matczak        115.50 -  353: 403   66
    5    20 Łukasz         Baranowski            110.38 +  480: 372  160
    6    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  373: 283  150
    7    11 Dariusz        Maciejuk              125.96 -  310: 393   76
    8    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  393: 316  150
    9    18 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     100.00 -  361: 411   50
   10    19 Renata         Andracka              111.00 -  331: 335   61
   11    19 Mariusz        Michalski             100.00 +  374: 311  150
   12    16 Marek          Reda                  134.47 -  316: 404   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Mariusz Kubicki 107.79 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mirosław       Uglik                 127.26 -  377: 495   77
    2    16 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  378: 316  150
    3    16 Krzysztof      Kodzis                116.40 -  221: 414   66
    4    18 Andrzej        Rechowicz             121.58 -  332: 333   72
    5    21 Marta          Łęgowska              100.00 +  444: 244  150
    6    19 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  414: 317  150
    7    12 Piotr          Szałkiewicz           124.16 -  329: 349   74
    8    18 Lucyna         Śniadach              119.21 -  291: 339   69
    9    16 Irena          Sołdan                130.30 -  306: 436   80
   10    23 Agata          Nawrocka              100.00 -  302: 388   50
   11    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  522: 173  150
   12    21 Renata         Andracka              111.00 +  350: 340  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Urszula Solarska 105.71 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Klimont               126.66 -  328: 388   77
    2    22 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  352: 310  150
    3    11 Marek          Reda                  134.47 -  307: 409   84
    4    16 Mirosław       Uglik                 127.26 -  334: 393   77
    5    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  415: 257  150
    6    17 Irena          Sołdan                130.30 -  359: 380   80
    7    19 Mariusz        Michalski             100.00 -  421: 463   50
    8    22 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  360: 306  150
    9    14 Rafał          Lenartowski           136.23 -  341: 426   86
   10    20 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  316: 328   50
   11    23 Marta          Łęgowska              100.00 +  445: 278  150
   12    20 Dorota         Kuć                   110.59 +  357: 345  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Ryszard Korpalski 105.01 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Kuć                   126.57 -  353: 371   77
    2    20 Leszek         Katyński              100.00 +  409: 265  150
    3    14 Łukasz         Sornek                108.78 +  396: 294  159
    4     9 Małgorzata     Jóźwiak               110.34 +  451: 283  160
    5     7 Dariusz        Nawrocki              111.05 -  373: 410   61
    6    11 Beata          Wiączkowska           120.99 +  478: 355  171
    7     6 Marek          Dudkiewicz            127.55 =  354: 354  128
    8     3 Kamil          Nawrocki              133.04 -  332: 341   83
    9    10 Rafał          Wesołowski            123.25 -  282: 418   73
   10    11 Marek          Reda                  134.47 +  351: 325  184
   11    15 Grzegorz       Wiączkowski           118.23 -  347: 365   68
   12    14 Lucyna         Śniadach              119.21 +  377: 358  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Małgorzata Armknecht 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Maciejuk              125.96 -  296: 443   76
    2    16 Mariusz        Kubicki               107.79 -  316: 378   58
    3    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  410: 190  150
    4    14 Krzysztof      Obremski              142.31 -  252: 499   92
    5    23 Grzegorz       Kulgawczuk            113.36 -  356: 404   63
    6    23 Leszek         Katyński              100.00 =  304: 304  100
    7    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  284: 465   50
    8    22 Urszula        Solarska              105.71 -  306: 360   56
    9    25 Agata          Nawrocka              100.00 -  334: 409   50
   10    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  310: 344   50
   11    26 PAUZA
   12    24 Marta          Łęgowska              100.00 +  337: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     895  / 11  81.36




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Szałkiewicz           124.16 -  152: 549   74
    2    25 Marek          Reda                  134.47 -  150: 482   84
    3    25 Małgorzata     Armknecht             100.00 -  190: 410   50
    4    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  200: 387   50
    5    25 Leszek         Katyński              100.00 -  200: 379   50
    6    25 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  247: 413   50
    7    25 Łukasz         Baranowski            110.38 -  164: 432   60
    8    26 PAUZA
    9    24 Renata         Andracka              111.00 -  230: 337   61
   10    25 Marta          Łęgowska              100.00 -  181: 366   50
   11    24 Mariusz        Kubicki               107.79 -  173: 522   58
   12    25 Leszek         Katyński              100.00 -  168: 488   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     637  / 11  57.91




	Ewa Fiszer-Włodarczyk 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Wesołowski            123.25 -  315: 368   73
    2    24 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  343: 291  150
    3    17 Lucyna         Śniadach              119.21 +  433: 289  169
    4     6 Piotr          Szałkiewicz           124.16 -  290: 438   74
    5    14 Mariola        Osajda-Matczak        115.50 -  368: 404   66
    6    20 Mariusz        Michalski             100.00 +  387: 371  150
    7    14 Rafał          Lenartowski           136.23 -  279: 466   86
    8    15 Andrzej        Tyczyno               115.06 -  332: 374   65
    9    18 Łukasz         Sornek                108.78 +  411: 361  159
   10    16 Mirosław       Uglik                 127.26 -  336: 451   77
   11    20 Dorota         Kuć                   110.59 -  333: 474   61
   12    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  399: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Rechowicz             121.58 -  220: 440   72
    2    22 Urszula        Solarska              105.71 -  310: 352   56
    3    23 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  296: 413   65
    4    23 Grzegorz       Kulgawczuk            113.36 +  422: 389  163
    5    24 Dorota         Kuć                   110.59 +  381: 345  161
    6    19 Mariusz        Kubicki               107.79 -  317: 414   58
    7    23 Leszek         Katyński              100.00 +  373: 350  150
    8    17 Marek          Reda                  134.47 -  321: 414   84
    9    20 Grzegorz       Wiączkowski           118.23 -  339: 411   68
   10    24 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  344: 310  150
   11    22 Agata          Nawrocka              100.00 +  417: 319  150
   12    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  276: 430   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Leszek Katyński 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dorota         Maciejuk              121.04 -  265: 315   71
    2    20 Ryszard        Korpalski             105.01 -  265: 409   55
    3    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  272: 289   50
    4    24 Marta          Łęgowska              100.00 -  222: 293   50
    5    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  379: 200  150
    6    23 Małgorzata     Armknecht             100.00 =  304: 304  100
    7    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  350: 373   50
    8    24 Łukasz         Baranowski            110.38 -  219: 330   60
    9    23 Dorota         Kuć                   110.59 -  310: 322   61
   10    26 PAUZA
   11    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  304: 345   50
   12    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  488: 168  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     847  / 11  77.00




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Beata          Wiączkowska           120.99 -  363: 380   71
    2    17 Grzegorz       Kurowski              131.07 -  328: 386   81
    3    22 Leszek         Katyński              100.00 +  289: 272  150
    4    17 Andrzej        Tyczyno               115.06 -  327: 523   65
    5    22 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  364: 308  150
    6    18 Łukasz         Sornek                108.78 -  283: 373   59
    7    22 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  465: 284  150
    8    16 Stanisław      Gasik                 117.71 -  242: 490   68
    9    19 Grzegorz       Kulgawczuk            113.36 -  251: 404   63
   10    20 Urszula        Solarska              105.71 +  328: 316  156
   11    18 Renata         Andracka              111.00 +  396: 373  161
   12    18 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  430: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Piotrowski            120.94 =  371: 371  121
    2    11 Kamil          Nawrocki              133.04 -  211: 628   83
    3    18 Irena          Sołdan                130.30 +  437: 357  180
    4    13 Rafał          Wesołowski            123.25 -  341: 355   73
    5    17 Andrzej        Rechowicz             121.58 -  269: 447   72
    6    20 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     100.00 -  371: 387   50
    7    19 Urszula        Solarska              105.71 +  463: 421  156
    8    21 Małgorzata     Jóźwiak               110.34 +  396: 370  160
    9    12 Andrzej        Tyczyno               115.06 -  298: 386   65
   10    17 Stanisław      Gasik                 117.71 -  302: 377   68
   11    19 Łukasz         Sornek                108.78 -  311: 374   59
   12    23 Agata          Nawrocka              100.00 +  457: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  364: 397   65
    9    25 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  409: 334  150
   10    23 Mariusz        Kubicki               107.79 +  388: 302  158
   11    22 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  319: 417   50
   12    23 Mariusz        Michalski             100.00 -  305: 457   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     473  /  5  94.60




	Joanna Zacharewicz 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Lucyna         Śniadach              119.21 -  208: 355   69
    2    24 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     100.00 -  291: 343   50
    3    24 Marta          Łęgowska              100.00 +  346: 298  150
    4    21 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  342: 378   65
    5    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  308: 364   50
    6    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  413: 247  150
    7    18 Marek          Reda                  134.47 -  215: 389   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     618  /  7  88.29




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Wiączkowski           118.23 -  285: 342   68
    2    18 Mariola        Osajda-Matczak        115.50 -  271: 396   66
    3    21 Krzysztof      Obremski              142.31 -  293: 495   92
    4    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  387: 200  150
    5    19 Urszula        Solarska              105.71 -  257: 415   56
    6    21 Renata         Andracka              111.00 +  403: 379  161
    7    20 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  375: 319  165
    8    19 Łukasz         Sornek                108.78 -  316: 393   59
    9    22 Dariusz        Nawrocki              111.05 -  281: 371   61
   10    22 Małgorzata     Jóźwiak               110.34 -  312: 321   60
   11    25 Leszek         Katyński              100.00 +  345: 304  150
   12    22 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     100.00 -  221: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Marta Łęgowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Stanisław      Gasik                 117.71 -  265: 476   68
    2    21 Irena          Sołdan                130.30 -  360: 380   80
    3    24 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  298: 346   50
    4    24 Leszek         Katyński              100.00 +  293: 222  150
    5    21 Mariusz        Kubicki               107.79 -  244: 444   58
    6    22 Grzegorz       Kulgawczuk            113.36 -  278: 305   63
    7    24 Renata         Andracka              111.00 -  315: 354   61
    8    25 Dorota         Kuć                   110.59 -  300: 304   61
    9    26 PAUZA
   10    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  366: 181  150
   11    23 Urszula        Solarska              105.71 -  278: 445   56
   12    24 Małgorzata     Armknecht             100.00 -  295: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     847  / 11  77.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Bydgoszczy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Goniowska             430: 435
   2 Krzysztof      Kodzis               - Miłosz         Wrzałek               220: 485
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        424: 360
   4 Andrzej        Tyczyno              - Jędrzej        Florek                354: 359
   5 Piotr          Pietuchowski         - Remigiusz      Skwarek               442: 327
   6 Grzegorz       Kulgawczuk           - Rafał          Lenartowski           268: 333
   7 Marek          Reda                 - Dariusz        Nawrocki              314: 378
   8 Renata         Andracka             - Kamil          Nawrocki              402: 417
   9 Aleksander     Puchalski            - Dorota         Kuć                   307: 307
  10 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Kurowski              395: 287
  11 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Jóźwiak               349: 373
  12 Łukasz         Sornek               - Marek          Dudkiewicz            418: 313
  13 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Kubicki               495: 377
  14 Urszula        Solarska             - Adam           Klimont               328: 388
  15 Dariusz        Kuć                  - Ryszard        Korpalski             371: 353
  16 Małgorzata     Armknecht            - Dariusz        Maciejuk              296: 443
  17 Piotr          Szałkiewicz          - Mirosław       Dejna                 549: 152
  18 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Rafał          Wesołowski            315: 368
  19 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Gołęcki               440: 220
  20 Leszek         Katyński             - Dorota         Maciejuk              265: 315
  21 Beata          Wiączkowska          - Agnieszka      Kozak                 380: 363
  22 Mariusz        Michalski            - Sławomir       Piotrowski            371: 371
  23 Lucyna         Śniadach             - Joanna         Zacharewicz           355: 208
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Wiączkowski           285: 342
  25 Stanisław      Gasik                - Marta          Łęgowska              476: 265


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Nawrocki             - Piotr          Szałkiewicz           335: 358
   2 Małgorzata     Jóźwiak              - Mirosław       Uglik                 432: 372
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kuć                   407: 296
   4 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Gasik                 300: 402
   5 Jędrzej        Florek               - Dariusz        Maciejuk              369: 330
   6 Lucyna         Śniadach             - Piotr          Pietuchowski          375: 420
   7 Grzegorz       Wiączkowski          - Andrzej        Rechowicz             479: 374
   8 Rafał          Lenartowski          - Agnieszka      Goniowska             398: 386
   9 Dorota         Maciejuk             - Tomasz         Zwoliński             374: 421
  10 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Sornek                350: 249
  11 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Michalski             628: 211
  12 Łukasz         Baranowski           - Aleksander     Puchalski             303: 465
  13 Adam           Klimont              - Dorota         Kuć                   398: 262
  14 Krzysztof      Obremski             - Beata          Wiączkowska           326: 420
  15 Marek          Dudkiewicz           - Renata         Andracka              409: 379
  16 Mariusz        Kubicki              - Małgorzata     Armknecht             378: 316
  17 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Kurowski              328: 386
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Zawadzki              396: 271
  19 Grzegorz       Kulgawczuk           - Andrzej        Tyczyno               314: 411
  20 Ryszard        Korpalski            - Leszek         Katyński              409: 265
  21 Marta          Łęgowska             - Irena          Sołdan                360: 380
  22 Wojciech       Gołęcki              - Urszula        Solarska              310: 352
  23 Remigiusz      Skwarek              - Krzysztof      Kodzis                328: 446
  24 Joanna         Zacharewicz          - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     291: 343
  25 Mirosław       Dejna                - Marek          Reda                  150: 482


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Jóźwiak              - Kamil          Nawrocki              274: 331
   2 Piotr          Szałkiewicz          - Beata          Wiączkowska           344: 381
   3 Miłosz         Wrzałek              - Adam           Klimont               415: 415
   4 Stanisław      Gasik                - Rafał          Lenartowski           431: 417
   5 Piotr          Pietuchowski         - Jędrzej        Florek                325: 399
   6 Aleksander     Puchalski            - Tomasz         Zwoliński             336: 345
   7 Grzegorz       Wiączkowski          - Sławomir       Piotrowski            305: 433
   8 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Nawrocki              353: 359
   9 Agnieszka      Goniowska            - Łukasz         Baranowski            538: 249
  10 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Maciejuk              306: 461
  11 Urszula        Solarska             - Marek          Reda                  307: 409
  12 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Maciejuk              371: 372
  13 Andrzej        Tyczyno              - Rafał          Wesołowski            450: 459
  14 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Sornek                396: 294
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Kuć                   351: 375
  16 Krzysztof      Kodzis               - Mariusz        Kubicki               414: 221
  17 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Lucyna         Śniadach              433: 289
  18 Mariusz        Michalski            - Irena          Sołdan                437: 357
  19 Dorota         Kuć                  - Marek          Dudkiewicz            355: 358
  20 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kulgawczuk            465: 365
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Obremski              293: 495
  22 Leszek         Katyński             - Agnieszka      Kozak                 272: 289
  23 Remigiusz      Skwarek              - Wojciech       Gołęcki               413: 296
  24 Marta          Łęgowska             - Joanna         Zacharewicz           298: 346
  25 Mirosław       Dejna                - Małgorzata     Armknecht             190: 410


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jędrzej        Florek               - Kamil          Nawrocki              380: 362
   2 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Gasik                 381: 312
   3 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Klimont               276: 393
   4 Sławomir       Piotrowski           - Beata          Wiączkowska           335: 308
   5 Agnieszka      Goniowska            - Grzegorz       Wiączkowski           349: 320
   6 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Piotr          Szałkiewicz           290: 438
   7 Marek          Reda                 - Krzysztof      Kodzis                291: 385
   8 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Pietuchowski          335: 420
   9 Ryszard        Korpalski            - Małgorzata     Jóźwiak               451: 283
  10 Dorota         Maciejuk             - Dariusz        Nawrocki              263: 380
  11 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Lenartowski           449: 369
  12 Dariusz        Maciejuk             - Aleksander     Puchalski             358: 360
  13 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Michalski             355: 341
  14 Małgorzata     Armknecht            - Krzysztof      Obremski              252: 499
  15 Lucyna         Śniadach             - Renata         Andracka              356: 331
  16 Urszula        Solarska             - Mirosław       Uglik                 334: 393
  17 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Tyczyno               327: 523
  18 Mariusz        Kubicki              - Andrzej        Rechowicz             332: 333
  19 Łukasz         Sornek               - Mariola        Osajda-Matczak        353: 403
  20 Irena          Sołdan               - Łukasz         Baranowski            441: 287
  21 Joanna         Zacharewicz          - Remigiusz      Skwarek               342: 378
  22 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Kuć                   359: 274
  23 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Kulgawczuk            422: 389
  24 Leszek         Katyński             - Marta          Łęgowska              222: 293
  25 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              200: 387


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Klimont              - Jędrzej        Florek                320: 407
   2 Sławomir       Piotrowski           - Miłosz         Wrzałek               321: 517
   3 Beata          Wiączkowska          - Kamil          Nawrocki              297: 400
   4 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Goniowska             439: 252
   5 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Szałkiewicz           405: 308
   6 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Kodzis                386: 402
   7 Dariusz        Nawrocki             - Ryszard        Korpalski             410: 373
   8 Piotr          Pietuchowski         - Aleksander     Puchalski             468: 357
   9 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kuć                   364: 363
  10 Andrzej        Tyczyno              - Remigiusz      Skwarek               340: 293
  11 Marek          Dudkiewicz           - Mirosław       Uglik                 376: 344
  12 Dorota         Maciejuk             - Irena          Sołdan                431: 271
  13 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kurowski              385: 446
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     404: 368
  15 Dariusz        Maciejuk             - Lucyna         Śniadach              516: 317
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Marek          Reda                  380: 347
  17 Mariusz        Michalski            - Andrzej        Rechowicz             269: 447
  18 Grzegorz       Wiączkowski          - Renata         Andracka              446: 340
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Urszula        Solarska              257: 415
  20 Łukasz         Baranowski           - Łukasz         Sornek                372: 480
  21 Marta          Łęgowska             - Mariusz        Kubicki               244: 444
  22 Joanna         Zacharewicz          - Agnieszka      Kozak                 308: 364
  23 Małgorzata     Armknecht            - Grzegorz       Kulgawczuk            356: 404
  24 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               345: 381
  25 Leszek         Katyński             - Mirosław       Dejna                 379: 200


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jędrzej        Florek               - Miłosz         Wrzałek               491: 302
   2 Kamil          Nawrocki             - Krzysztof      Kodzis                337: 400
   3 Dariusz        Nawrocki             - Piotr          Pietuchowski          293: 411
   4 Adam           Klimont              - Rafał          Wesołowski            386: 360
   5 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Piotrowski            416: 310
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Krzysztof      Obremski              296: 383
   7 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Tyczyno               369: 349
   8 Dariusz        Maciejuk             - Dorota         Maciejuk              344: 390
   9 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Gasik                 424: 335
  10 Piotr          Szałkiewicz          - Marek          Dudkiewicz            362: 390
  11 Beata          Wiączkowska          - Ryszard        Korpalski             355: 478
  12 Agnieszka      Goniowska            - Małgorzata     Jóźwiak               449: 351
  13 Aleksander     Puchalski            - Mariola        Osajda-Matczak        370: 310
  14 Andrzej        Rechowicz            - Mirosław       Uglik                 408: 389
  15 Rafał          Lenartowski          - Remigiusz      Skwarek               396: 349
  16 Marek          Reda                 - Lucyna         Śniadach              362: 393
  17 Irena          Sołdan               - Urszula        Solarska              380: 359
  18 Agnieszka      Kozak                - Łukasz         Sornek                283: 373
  19 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Kubicki               317: 414
  20 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Mariusz        Michalski             387: 371
  21 Renata         Andracka             - Krzysztof      Zawadzki              379: 403
  22 Grzegorz       Kulgawczuk           - Marta          Łęgowska              305: 278
  23 Małgorzata     Armknecht            - Leszek         Katyński              304: 304
  24 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Baranowski            428: 226
  25 Mirosław       Dejna                - Joanna         Zacharewicz           247: 413


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kodzis               - Jędrzej        Florek                325: 426
   2 Piotr          Pietuchowski         - Adam           Klimont               424: 331
   3 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             445: 391
   4 Krzysztof      Obremski             - Dorota         Maciejuk              410: 250
   5 Kamil          Nawrocki             - Dariusz        Kuć                   366: 347
   6 Marek          Dudkiewicz           - Ryszard        Korpalski             354: 354
   7 Dariusz        Nawrocki             - Agnieszka      Goniowska             369: 431
   8 Aleksander     Puchalski            - Andrzej        Rechowicz             409: 342
   9 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Wesołowski            430: 267
  10 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Tyczyno               421: 345
  11 Łukasz         Sornek               - Dariusz        Maciejuk              310: 393
  12 Mariusz        Kubicki              - Piotr          Szałkiewicz           329: 349
  13 Stanisław      Gasik                - Beata          Wiączkowska           327: 473
  14 Rafał          Lenartowski          - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     466: 279
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Jóźwiak               371: 346
  16 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Wiączkowski           287: 344
  17 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                505: 283
  18 Marek          Reda                 - Joanna         Zacharewicz           389: 215
  19 Mariusz        Michalski            - Urszula        Solarska              463: 421
  20 Remigiusz      Skwarek              - Krzysztof      Zawadzki              319: 375
  21 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Kulgawczuk            341: 392
  22 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     Armknecht             465: 284
  23 Wojciech       Gołęcki              - Leszek         Katyński              373: 350
  24 Renata         Andracka             - Marta          Łęgowska              354: 315
  25 Łukasz         Baranowski           - Mirosław       Dejna                 432: 164


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jędrzej        Florek               - Krzysztof      Obremski              390: 438
   2 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Pietuchowski          441: 302
   3 Kamil          Nawrocki             - Ryszard        Korpalski             341: 332
   4 Agnieszka      Goniowska            - Adam           Klimont               442: 279
   5 Grzegorz       Kurowski             - Aleksander     Puchalski             359: 377
   6 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            361: 442
   7 Krzysztof      Kodzis               - Sławomir       Piotrowski            376: 299
   8 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Lenartowski           492: 269
   9 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Maciejuk              301: 509
  10 Eugeniusz      Wróblewski           - Piotr          Szałkiewicz           366: 349
  11 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Nawrocki              432: 245
  12 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Wiączkowski           457: 287
  13 Dorota         Maciejuk             - Mariola        Osajda-Matczak        318: 395
  14 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kulgawczuk            362: 414
  15 Andrzej        Tyczyno              - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     374: 332
  16 Stanisław      Gasik                - Agnieszka      Kozak                 490: 242
  17 Marek          Reda                 - Wojciech       Gołęcki               414: 321
  18 Mariusz        Kubicki              - Lucyna         Śniadach              291: 339
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Sornek                316: 393
  20 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              423: 260
  21 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariusz        Michalski             370: 396
  22 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Armknecht             360: 306
  23 Agata          Nawrocka             - Remigiusz      Skwarek               364: 397
  24 Leszek         Katyński             - Łukasz         Baranowski            219: 330
  25 Marta          Łęgowska             - Dorota         Kuć                   300: 304
  26 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksander     Puchalski            - Jędrzej        Florek                442: 358
   2 Kamil          Nawrocki             - Miłosz         Wrzałek               400: 362
   3 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Obremski              361: 450
   4 Krzysztof      Kodzis               - Agnieszka      Goniowska             326: 436
   5 Marek          Dudkiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        370: 347
   6 Dariusz        Maciejuk             - Tomasz         Zwoliński             380: 410
   7 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Rechowicz             279: 319
   8 Adam           Klimont              - Beata          Wiączkowska           318: 412
   9 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Kurowski              345: 375
  10 Ryszard        Korpalski            - Rafał          Wesołowski            282: 418
  11 Lucyna         Śniadach             - Stanisław      Gasik                 365: 356
  12 Andrzej        Tyczyno              - Mariusz        Michalski             386: 298
  13 Piotr          Szałkiewicz          - Mirosław       Uglik                 386: 486
  14 Urszula        Solarska             - Rafał          Lenartowski           341: 426
  15 Remigiusz      Skwarek              - Marek          Reda                  377: 392
  16 Mariusz        Kubicki              - Irena          Sołdan                306: 436
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Dariusz        Kuć                   356: 454
  18 Łukasz         Sornek               - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     361: 411
  19 Grzegorz       Kulgawczuk           - Agnieszka      Kozak                 404: 251
  20 Grzegorz       Wiączkowski          - Wojciech       Gołęcki               411: 339
  21 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Maciejuk              294: 397
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Nawrocki              281: 371
  23 Dorota         Kuć                  - Leszek         Katyński              322: 310
  24 Renata         Andracka             - Mirosław       Dejna                 337: 230
  25 Agata          Nawrocka             - Małgorzata     Armknecht             409: 334
  26 Marta          Łęgowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               433: 438
   2 Agnieszka      Goniowska            - Aleksander     Puchalski             394: 402
   3 Kamil          Nawrocki             - Piotr          Pietuchowski          327: 421
   4 Jędrzej        Florek               - Marek          Dudkiewicz            347: 427
   5 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Kurowski              256: 367
   6 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rechowicz             368: 376
   7 Krzysztof      Kodzis               - Tomasz         Zwoliński             384: 381
   8 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Wiączkowski           393: 287
   9 Dorota         Maciejuk             - Andrzej        Tyczyno               393: 251
  10 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Lenartowski           282: 362
  11 Ryszard        Korpalski            - Marek          Reda                  351: 325
  12 Dariusz        Nawrocki             - Mariola        Osajda-Matczak        376: 336
  13 Dariusz        Kuć                  - Lucyna         Śniadach              357: 399
  14 Adam           Klimont              - Irena          Sołdan                294: 384
  15 Grzegorz       Kulgawczuk           - Sławomir       Piotrowski            311: 366
  16 Mirosław       Uglik                - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     451: 336
  17 Mariusz        Michalski            - Stanisław      Gasik                 302: 377
  18 Piotr          Szałkiewicz          - Dorota         Kuć                   455: 429
  19 Łukasz         Sornek               - Renata         Andracka              331: 335
  20 Agnieszka      Kozak                - Urszula        Solarska              328: 316
  21 Remigiusz      Skwarek              - Łukasz         Baranowski            370: 371
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Jóźwiak               312: 321
  23 Agata          Nawrocka             - Mariusz        Kubicki               388: 302
  24 Małgorzata     Armknecht            - Wojciech       Gołęcki               310: 344
  25 Mirosław       Dejna                - Marta          Łęgowska              181: 366
  26 Leszek         Katyński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kurowski              337: 404
   2 Aleksander     Puchalski            - Kamil          Nawrocki              400: 308
   3 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Dudkiewicz            283: 433
   4 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Kodzis                371: 357
   5 Agnieszka      Goniowska            - Jędrzej        Florek                364: 440
   6 Dariusz        Maciejuk             - Piotr          Pietuchowski          411: 534
   7 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 347: 388
   8 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Szałkiewicz           316: 358
   9 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Tyczyno               381: 355
  10 Marek          Reda                 - Beata          Wiączkowska           333: 360
  11 Irena          Sołdan               - Stanisław      Gasik                 400: 242
  12 Dariusz        Kuć                  - Dorota         Maciejuk              385: 384
  13 Dariusz        Nawrocki             - Grzegorz       Kulgawczuk            322: 350
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Lucyna         Śniadach              488: 272
  15 Grzegorz       Wiączkowski          - Ryszard        Korpalski             365: 347
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Sławomir       Piotrowski            307: 325
  17 Adam           Klimont              - Łukasz         Baranowski            348: 359
  18 Renata         Andracka             - Agnieszka      Kozak                 373: 396
  19 Mariusz        Michalski            - Łukasz         Sornek                311: 374
  20 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Dorota         Kuć                   333: 474
  21 Remigiusz      Skwarek              - Małgorzata     Jóźwiak               311: 313
  22 Agata          Nawrocka             - Wojciech       Gołęcki               319: 417
  23 Marta          Łęgowska             - Urszula        Solarska              278: 445
  24 Mariusz        Kubicki              - Mirosław       Dejna                 522: 173
  25 Leszek         Katyński             - Krzysztof      Zawadzki              304: 345
  26 Małgorzata     Armknecht            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Aleksander     Puchalski             471: 294
   2 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Obremski              371: 421
   3 Jędrzej        Florek               - Grzegorz       Kurowski              356: 407
   4 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Goniowska             403: 389
   5 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Nawrocki              479: 308
   6 Irena          Sołdan               - Beata          Wiączkowska           367: 349
   7 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Kodzis                427: 382
   8 Sławomir       Piotrowski           - Mirosław       Uglik                 344: 424
   9 Piotr          Szałkiewicz          - Dariusz        Maciejuk              358: 386
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             404: 423
  11 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Wesołowski            412: 257
  12 Grzegorz       Kulgawczuk           - Dorota         Maciejuk              308: 445
  13 Grzegorz       Wiączkowski          - Dariusz        Nawrocki              351: 367
  14 Ryszard        Korpalski            - Lucyna         Śniadach              377: 358
  15 Andrzej        Tyczyno              - Stanisław      Gasik                 411: 246
  16 Łukasz         Sornek               - Marek          Reda                  316: 404
  17 Eugeniusz      Wróblewski           - Małgorzata     Jóźwiak               336: 417
  18 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Kozak                 276: 430
  19 Łukasz         Baranowski           - Adam           Klimont               321: 399
  20 Dorota         Kuć                  - Urszula        Solarska              345: 357
  21 Renata         Andracka             - Mariusz        Kubicki               340: 350
  22 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Krzysztof      Zawadzki              399: 221
  23 Agata          Nawrocka             - Mariusz        Michalski             305: 457
  24 Marta          Łęgowska             - Małgorzata     Armknecht             295: 337
  25 Mirosław       Dejna                - Leszek         Katyński              168: 488
  26 Remigiusz      Skwarek              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 05-09-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.17  29283  195
   2 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             149.17  27895  187
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 147.50  29205  198
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.39   9662   66
   5 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   6 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.54  27938  196
   7 Michał Makowski                Warszawa             142.45  14387  101
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              142.37  27478  193
   9 Kamil Górka                    Kraków               142.16  27295  192
  10 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189

  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.43  27862  197
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.41  27293  193
  13 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.29  26562  188
  14 Bartosz Morawski               Gliwice              141.01  19883  141
  15 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  16 Michał Alabrudziński           Włocławek            140.58  27553  196
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               140.40  13900   99
  18 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.19  23272  166
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             139.93  27706  198
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             139.64  25834  185

  21 Dawid Pikul                    Poznań               139.59  26940  193
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.12  26432  190
  23 Justyna Górka                  Kraków               139.06  27116  195
  24 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.71  27188  196
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.97   4967   36
  26 Mariusz Margalski              Pieczyska            137.88  16959  123
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.08  27142  198
  28 Szymon Fidziński               Warszawa             136.93   8216   60
  29 Rafał Lenartowski              Gdynia               136.64  26919  197
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69

  31 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.55  26627  195
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              135.50  23984  177
  33 Radosław Jachna                Łódź                 135.34  18541  137
  34 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.25  26239  194
  35 Wojciech Sołdan                Rumia                135.06  26606  197
  36 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.91  26442  196
  37 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  38 Sławomir Kucia                 Krosno               134.65  15889  118
  39 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.56  26373  196
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.38   6450   48

  41 Maciej Michalak                Łódź                 134.21  17984  134
  42 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.06  15551  116
  43 Filip Warzecha                 Gdynia               133.94   6429   48
  44 Przemysław Herdzina            Kraków               133.86  24497  183
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.50  19758  148
  46 Marek Reda                     Wołomin              133.03  25940  195
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  48 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.67  25605  193
  49 Grzegorz Kurowski              Warszawa             132.47  25964  196
  50 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75

  51 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  52 Radosław Konca                 Warszawa             131.49   5128   39
  53 Paweł Janaś                    Głogów               131.42  26022  198
  54 Jakub Nalepa                   Gliwice              131.12   9047   69
  55 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          131.11  24780  189
  56 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  57 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.71  25357  194
  58 Marek Salamon                  Bytom                130.61  10057   77
  59 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.61  25338  194
  60 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58

  61 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  130.13  15225  117
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.98  25217  194
  63 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.89  24679  190
  64 Irena Sołdan                   Rumia                129.81  24664  190
  65 Jan Kozłowski                  Kraków               129.77  13496  104
  66 Artur Irzyk                    Kraków               129.66  14911  115
  67 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  68 Robert Kamiński                Warszawa             128.98  19347  150
  69 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  70 Maciej Perzyński               Piła                 128.30  14755  115

  71 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  72 Bogusław Szyszka               Oława                127.62  17357  136
  73 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.49  25116  197
  74 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  75 Mirosław Uglik                 Warszawa             127.39  24714  194
  76 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  77 Ewa Ciszewska                  Katowice             127.26  14889  117
  78 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.16  11572   91
  79 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.15  24032  189
  80 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149

  81 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.03  12576   99
  82 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.81  18388  145
  83 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.72  24330  192
  84 Joanna Juszczak                Warszawa             126.66  16466  130
  85 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  86 Marek Roszak                   Poznań               126.34  19961  158
  87 Adam Klimont                   Wałcz                126.22  24992  198
  88 Anita Bruska                   Gdynia               125.88  12840  102
  89 Kuba Koisar                    Warszawa             125.83  22775  181
  90 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59   9922   79

  91 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.57  23983  191
  92 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  93 Katarzyna Sołdan               Rumia                124.37  11318   91
  94 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin            124.26  13172  106
  95 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  96 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  97 Rafał Wesołowski               Warszawa             124.22  23975  193
  98 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.12   9309   75
  99 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.99  23807  192
 100 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30

 101 Michał Ozimiński               Łódź                 123.86  24029  194
 102 Przemysław Rybicki             Otwock               123.62  24229  196
 103 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.45  24073  195
 104 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35  11348   92
 105 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 106 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.22  20825  169
 107 Robert Głowacki                Łódź                 122.89  24333  198
 108 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 109 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 110 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.78  17803  145
 111 Weronika Rudnicka              Ustka                122.72  23808  194
 112 Mateusz Borsuk                 Reda                 122.61   7479   61
 113 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 114 Marek Róziecki                 Rybnik               122.53   6249   51
 115 Marta Dobrzańska               Kraków               122.53  10660   87
 116 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.20  22730  186
 117 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 118 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 119 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 120 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.57  23585  194
 121 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 122 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            121.38  24276  200
 123 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.29  16980  140
 124 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       121.26  24253  200
 125 Joanna Ostrowska               Warszawa             121.24  23763  196
 126 Dorota Maciejuk                Warszawa             121.14  13568  112
 127 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.08  10171   84
 128 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.00  24078  199
 129 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.62  23280  193
 130 Agnieszka Krupka               Krosno               120.50  17834  148
 131 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             120.15  20665  172
 132 Paweł Kowalski                 Kutno                120.02  19924  166
 133 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 134 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.81  11981  100
 135 Daniel Janus                   Wąchock              119.72  15923  133
 136 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.56  15065  126
 137 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.30  10976   92
 138 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.29  23620  198
 139 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           119.12  10125   85
 140 Lucyna Śniadach                Rumia                118.98  15348  129
 141 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 142 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.81  21504  181
 143 Agnieszka Goniowska            Wrocław              118.61  19690  166
 144 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.60  17079  144
 145 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 146 Piotr Adamczyk                 Tarnów               118.39  15746  133
 147 Jarosław Michalak              Łódź                 118.39  10300   87
 148 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.33  11715   99
 149 Jarosław Sobczak               Warszawa             118.22  19152  162
 150 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.15   7916   67
 151 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 152 Szymon Płachta                 Warszawa             117.96   8375   71
 153 Janusz Krupiński               Bytom                117.61   9644   82
 154 Stanisław Gasik                Warszawa             117.06  14750  126
 155 Marcin Skowron                 Zabrze               117.06   4214   36
 156 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.83  10982   94
 157 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 158 Bartosz Orłowski               Bytom                116.48  10250   88
 159 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.48   4892   42
 160 Marek Rogalski                 Warszawa             116.35  12682  109
 161 Anna Stefańska                 Łódź                 116.34  22221  191
 162 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 163 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.33  13727  118
 164 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.20  22892  197
 165 Michał Kolaj                   Ostróda              116.11  21365  184
 166 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.10  16950  146
 167 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.08  16831  145
 168 Beata Piotrowska               Łódź                 116.07  22982  198
 169 Tomasz Łapka                   Opole                116.03  22741  196
 170 Tomasz Górka                   Łęczna               115.72  12845  111
 171 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 172 Katarzyna Rosiek               Kraków               115.53   4159   36
 173 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.51  16402  142
 174 Dominik Piasecki               Słupsk               115.46  10969   95
 175 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.42  22507  195
 176 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.40  23080  200
 177 Halina Roszak                  Poznań               115.34  10381   90
 178 Bogusław Książek               Szczecin             115.29  15680  136
 179 Jacek Pietruszka               Kraków               115.09  18414  160
 180 Rafał Matczak                  Milanówek            114.84   5742   50
 181 Patrycja Śliwińska             Szczecin             114.80  21697  189
 182 Ireneusz Kurzok                Mikołów              114.72   6883   60
 183 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 184 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.00   5700   50
 185 Alicja Kosińska                Szczecin             113.98   5357   47
 186 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.97  18463  162
 187 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 188 Anna Dłużniewska               Warszawa             113.79   5462   48
 189 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 190 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.69  10118   89
 191 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.60  10678   94
 192 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.09  15267  135
 193 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             112.79   5301   47
 194 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.78  15112  134
 195 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 196 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.45   6185   55
 197 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.44   4385   39
 198 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     112.20   7854   70
 199 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 200 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              111.74  16203  145
 201 Joanna Brychcy                 Katowice             111.70  21334  191
 202 Rafał Skibicki                 Lębork               111.69  17759  159
 203 Monika Dymek                   Ustka                111.45   5461   49
 204 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 205 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.09   6110   55
 206 Kamil Kister                   Puławy               111.03  16987  153
 207 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.86  20398  184
 208 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 209 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.79  12076  109
 210 Grażyna Wesołowska             Łódź                 110.59  14708  133
 211 Magdalena Kublik               Warszawa             110.52  21219  192
 212 Jarosław Olek                  Warszawa             110.50   4862   44
 213 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.28   6617   60
 214 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     110.27  11468  104
 215 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.23  19732  179
 216 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.18   7933   72
 217 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 218 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 219 Renata Andracka                Poznań               110.01  19362  176
 220 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 221 Roman Figiel                   Zawichost            109.85   5932   54
 222 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 223 Łukasz Baranowski              Reda                 109.78  21187  193
 224 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.72  21835  199
 225 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 226 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      109.29   5246   48
 227 Piotr Madej                    Wrocław              109.06   8943   82
 228 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 229 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.75  20337  187
 230 Teresa Zalewska                Racibórz             108.62  12491  115
 231 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 232 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.46  18112  167
 233 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.43  19842  183
 234 Jerzy Luter                    Bytom                108.39  18101  167
 235 Andrzej Grabiński              Suchedniów           108.36   4226   39
 236 Jerzy Ciesielski               Łódź                 108.32   4333   40
 237 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 238 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.29   7472   69
 239 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.17   9086   84
 240 Maciej Grąbczewski             Piła                 108.03  10911  101
 241 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.96   9932   92
 242 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 243 Adam Janicki                   Łódź                 107.93  20614  191
 244 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 245 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.78  19940  185
 246 Bartosz Muszyński              Ustka                107.64   3875   36
 247 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 248 Joanna Żłobicka                Wrocław              107.02  10060   94
 249 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 250 Monika Lewandowska             Warszawa             106.62   4158   39
 251 Ryszard Korpalski              Wójtowice            106.52  15446  145
 252 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 253 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.17   5627   53
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 255 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.96   7629   72
 256 Urszula Solarska               Łódź                 105.94  20659  195
 257 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 258 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.57  19848  188
 259 Piotr Broda                    Sandomierz           105.50  11605  110
 260 Ziemowit Pazda                 Wrocław              105.47   6961   66
 261 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.15   5047   48
 262 Maciej Kuczyński               Gdynia               104.91   9757   93
 263 Dorota Rudzińska               Warszawa             104.86   3670   35
 264 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 265 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 266 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.91   7897   76
 268 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.79  10794  104
 269 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 270 Joanna Kubińska                Warszawa             103.57   8389   81
 271 Bartosz Pięta                  Swarzędz             103.54   5591   54
 272 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.52  10559  102
 273 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 274 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 275 Anna Arana                     Warszawa             102.26  19531  191
 276 Jan  Olek                      Warszawa             102.24   6339   62
 277 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              102.16   3780   37
 278 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 279 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 280 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 281 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 282 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 283 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              101.31   4559   45
 284 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.15   5462   54
 285 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.59  19314  192
 286 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 287 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 288 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 289 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.89  11687  117
 290 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 291 Iza Kraj                       Warszawa              99.84   6689   67
 292 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 293 Zbigniew Rybak                 Warszawa              99.38  12224  123
 294 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 295 Sławomir Długosz               Ostróda               99.16  16560  167
 296 Agnieszka Kozak                Gdynia                98.62  17751  180
 297 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.34   7474   76
 298 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 299 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 300 Robert Wagner                  Wrocław               97.23   4570   47
 301 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 302 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 303 Tomasz Silny                   Gdynia                96.13   7979   83
 304 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 305 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 306 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.42  10115  106
 307 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             95.12   4566   48
 308 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 309 Jacek Cichecki                 Józefów               95.00   4560   48
 310 Tomasz Lewiński                Wejherowo             94.65   4354   46
 311 Marcin Radwański               Wrocław               94.08   7432   79
 312 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.80   4784   51
 313 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 314 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 315 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.60   5278   57
 316 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 317 Krzysztof Zawadzki             Sampława              91.74  13853  151
 318 Anna Lenartowska               Gdynia                91.54   4211   46
 319 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  91.04   9650  106
 320 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 321 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.98   3869   43
 322 Paweł Golubiński               Gdynia                89.88   3775   42
 323 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.83   3234   36
 324 Sylwia Buks                    Warszawa              89.44  12074  135
 325 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 326 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.27   4999   56
 327 Radosław Więch                 Warszawa              89.12   3743   42
 328 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 329 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 330 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.64   6836   78
 331 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 332 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.33   5973   70
 333 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 334 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 335 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 336 Marta Łęgowska                 Inowrocław            82.41   3791   46
 337 Leszek Katyński                Słupsk                81.17   2841   35
 338 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 339 Paulina Naplocha               Racibórz              80.62   8385  104
 340 Blanka Zwolińska               Skierdy               77.78   8634  111
 341 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.43   2791   37
 342 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 343 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 344 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 345 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 346 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 347 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.11   3636   55
 348 Mirosław Dejna                 Sampława              56.77   8232  145

Poczekalnia na dzień 05-09-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.55   3206   29
   2 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   4 Julia Solarska                 Łódź                  75.48   2189   29
   5 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   6 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   7 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   8 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   9 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
  10 Artur Koszel                   Warszawa             131.88   3297   25
  11 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  12 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  13 Marcin Ceglarek                Kraków               108.40   2710   25
  14 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  15 Sławomir Rattay                Zgorzelec             97.92   2448   25
  16 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  17 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  18 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  19 Maciej Michalski               Łódź                 121.46   2915   24
  20 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  21 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  22 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.50   2868   24
  23 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  24 Jarosław Krzemiński            Tuchów               118.58   2846   24
  25 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  26 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  27 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  28 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  29 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.62   2727   24
  30 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  110.21   2645   24
  31 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  32 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  33 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  34 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  35 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  36 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.46   2507   24
  37 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  38 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  39 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.88   2445   24
  40 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  41 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  42 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  43 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  44 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  45 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  46 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  47 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.58   2270   24
  48 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  49 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  50 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  51 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  52 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  53 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  54 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  55 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  56 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  57 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  58 Filip Dalecki                  Rumia                 90.65   2085   23
  59 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  60 Grzegorz Cieplak               Warszawa              85.22   1960   23
  61 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  62 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  63 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  64 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  65 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  66 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  67 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.38   1898   21
  68 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  69 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  70 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  71 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  72 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  73 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  74 Piotr Rosół                    Warszawa             115.28   2075   18
  75 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  76 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  77 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  78 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  79 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  80 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  81 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  82 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  83 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  84 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  85 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  86 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  87 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  88 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  89 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  90 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  91 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  92 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  93 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  94 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  95 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  96 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  97 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  98 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  99 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 100 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 101 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 102 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          88.85   1155   13
 103 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 104 Dominika Brzezińska            Piła                  87.15   1133   13
 105 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 106 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 107 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 108 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 109 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 110 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 111 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 112 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 113 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 114 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 115 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 116 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 117 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 118 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 119 Marcin Kozyra                  Warszawa             111.75   1341   12
 120 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 121 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 122 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 123 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 124 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 125 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 126 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 127 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 128 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 129 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 130 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 131 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 132 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 133 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 134 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 135 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 136 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 137 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 138 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 139 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 140 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 141 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 142 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 143 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 144 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 145 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 146 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 147 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 148 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 149 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 150 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 151 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 152 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 153 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 154 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 155 Mateusz Królikowski            Wrocław               94.17   1130   12
 156 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 157 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 158 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 159 Błażej Fidziński               Dębica                92.58   1111   12
 160 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 161 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 162 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 163 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 164 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 165 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 166 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 167 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 168 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 169 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 170 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 171 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 172 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 173 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 174 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 175 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 176 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 177 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 178 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 179 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 180 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 181 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 182 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 183 Sławomir Wolski                Wrocław               79.08    949   12
 184 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 185 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 186 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 187 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 188 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 189 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 190 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 191 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 192 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 193 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 194 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 195 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 196 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 197 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 198 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 199 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 200 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 201 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 202 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 203 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 204 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 205 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 206 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 207 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 208 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 209 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 210 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 211 Maksymilian Kardas             Warszawa              78.09    859   11
 212 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 213 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 214 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 215 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 216 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 217 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 218 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 219 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 220 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 221 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 222 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 223 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 224 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 225 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 226 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 227 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 228 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 229 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 230 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 231 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 232 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 233 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 234 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 235 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 236 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56    932    9
 237 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 238 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 239 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 240 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 241 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 242 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 243 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 244 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 245 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 246 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 247 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 248 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 249 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 250 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 251 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 252 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 253 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 254 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 255 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 256 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 257 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 258 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 259 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 260 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 261 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 262 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 263 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 264 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 265 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 266 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 267 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 268 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 269 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 270 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 271 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 272 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 273 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 274 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 275 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 276 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 277 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 278 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 279 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 280 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 281 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 282 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 283 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 284 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 285 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 286 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 287 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 288 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 289 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 290 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 291 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 292 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 293 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 294 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 295 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 296 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 297 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 298 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 299 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 300 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 301 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 302 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 303 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 304 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 305 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 306 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 307 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 308 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 309 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 310 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 311 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 312 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 313 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 314 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 315 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 316 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 317 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 318 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 319 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 320 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 321 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 322 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 323 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie