Słupsk 4
sierpnia
Słupsk 4- 5 sierpnia XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w ScrabbleGrand Prix 2012
Legnica11
sierpnia
Legnica 11-12 sierpnia XVIII Puchar Polski
Wałcz17
sierpnia
Wałcz 17 sierpnia VIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Kosz pełen tytułów!11 - 12 sierpnia 2012 — XVIII Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XVIII Puchar PolskiLegnica, 11 - 12 sierpnia 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Kosz pełen tytułów!Jak co roku scrabbliści walczyli o Puchar PolskiLegnicy. Formuła turnieju była podobna jak w latach poprzednich. Niestety frekwencja była mniejsza niż poprzednimi razy. Nie umniejszyło to jednak randze rozgrywek, a i emocji było wiele. Zaczęło się pierwszego dnia, gdy gracze podzieleni na 5 grup grali o 16 miejsc w fazie pucharowej. Faworyci nie zawiedli i w większości zdołali wywalczyć awans.

Drugi dzień zaczął się od 1/8 finału Pucharu Polski. Przegrani w tej fazie mogli jeszcze rywalizować w Mistrzostwach Legnicy. Jednym z nich był Kamil Górka. Scrabblista z Krakowa miał niebywałą szansę wygrać Puchar Polski po  raz trzeci z rzędu, ale niepowodzenie powetował sobie triumfem w  Mistrzostwach Ziemi Legnickiej. Wicemistrzem został niespodziewanie Ryszard Korpalski. Według wielu była to największa niespodzianka podczas kończącej się dziś Olimpiady. Na najniższym stopniu podium stanął Tomasz Suchanek.

Najważniejsze rozstrzygnięcia zapadały oczywiście w Pucharze Polski. W  ćwierćfinałach zmierzyli się Dariusz KoszMarcinem Radwańskim, Tomasz ZwolińskiRadosławem Jachną, Krzysztof ObremskiMiłoszem WrzałkiemBartosz MorawskiMichałem Alabrudzińskim. Po rozegraniu 1/4 i 1/2 finału Pucharu na placu boju pozostało tylko dwóch zawodników. Finał Kosz — Alabrudziński zapowiadał walkę na zupełnie innym poziomie gier słownych. Widzowie zgromadzeni w Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej załapali się na prawdziwą scrabblową ucztę. Praktycznie bezbłędnie rozgrywane partie z obu stron i o tytule zadecydowała odrobina szczęścia. Lepiej losował Darek i to on jako drugi gracz w historii po Tomku Zwolińskim skompletował scrabblową poczwórną koronę (Mistrzostwo Polski, Grand Prix, lider rankingu i  wreszcie Puchar Polski). Zawodnik WKS Siódemka w tym turnieju wygrał 12 partii nie ponosząc ani jednej porażki. Tytuł zdobył więc w fantastycznym stylu.

Wielkie podziękowania należą się wszystkim organizatorom. Ekipa portalu lca.plGazety Legnickiej pod kierownictwem Wojciecha i Krzysztofa Obremskich rokrocznie podnosi poprzeczkę organizowania turnieju. Tradycją stało się, że finałowe partie transmitowane są na żywo w Internecie — dla pasjonatów scrabble to nie lada gratka, a dla łasuchów na miejscu czekała wyżerka. Jednym słowem było po prostu świetnie.

Turniej na pewno nie odbyłby się gdyby nie sponsorzy. Głównymi darczyńcami byli PWSZ Legnica, Centrum Inwestycyjno-Oddłużeniowe w Legnicy oraz Polska Federacja Scrabble.
relacja: Krzysztof Obremski & Grzegorz Wiączkowski
Finał Pucharu Polski 1. partia - Michał Alabrudziński : Dariusz Kosz
Finał Pucharu Polski 2. partia - Dariusz Kosz : Michał Alabrudziński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVII Puchar Polski
XVI Puchar Polski
XV Puchar Polski


Rodzaj turniejuotwarty
Regulamin Pucharu Polski 2012
Sposób rozgrywaniagrupowo - pucharowy (szczegóły w regulaminie)
Miejsce rozgrywekDom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy
Legnica ul. Mickiewicza 10
mapa
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://scrabble.lca.pl
HarmonogramSobota, 11 sierpnia (7 rund)
11:30 — ropoczęcie fazy grupowej Pucharu Polski
przerwa obiadowa po rozegraniu trzech rund (około 90 minut)
20:00 — zakończenie gier pierwszego dnia
21:00 — plenerowa impreza integracyjna (dodatkowo płatna 25 złotych)

Niedziela, 12 sierpnia (5 rund)
9:00 — losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski
9:30 — 1/8 finału Pucharu Polski i IV Mistrzostwa Legnicy
10:30 — ćwierćfinały Pucharu Polski
11:30 — półfinały Pucharu Polski
12:30 — finał Pucharu Polski 2010
15:00 — wręczenie nagród i zakończenie turnieju
15:30 — zakończenie turnieju

(organizatorzy mogą zmienić nieznacznie harmonogram rozgrywek w zależności od liczby osób grających)
Wpisowe25 złotych dla członków PFS oraz dla członków WKS Siódemka
15 złotych dla młodzieży szkolnej
40 zł dla pozostałych graczy
Dojazddojazd do Legnicy: - pociągiem z Wrocławia (kursują co godzinę)
- autobusem z Wrocławia (http://www.zawisza-travel.com.pl)

W Legnicy z dworca PKP pieszo niecałe 15 minut
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie w pobliskich licznych barach i restauracjach.
Przekąski i kawa przez cały czas trwania turnieju.
NoclegiHotel Sękowski
Pokoje jednoosobowe ze śniadaniem — 130zł
Pokoje dwuosobowe ze śniadaniem — 140zł
Rezerwacja na hasło "scrabble lca"
NagrodyNagrody w Pucharze Polski
Puchar + 600 złotych dla zwycięzcy Pucharu Polski
2 miejsce — 400 złotych
3,4 miejsce — 200 złotych
5,6,7,8 miejsce — 150 złotych

Nagrody w IV Mistrzostwach Ziemi Legnickiej
1 miejsce — 350 złotych
2 miejsce — 200 złotych
3 miejsce — 150 złotych
Dodatkowe atrakcjeImpreza integracyjna w hotelu Sękowski (dodatkowo płatna 25 złotych)
Organizatorzyportal internetowy lca.pl
Wrocławski Klub Scrabble Siódemka, telefon kontaktowy — Krzysztof Obremski 728 499 749
SponsorzyPWSZ Legnica
Hotel Sękowski
Cukiernia Korneliusz Okoń
Tchibo


Wyniki turnieju XVIII Puchar Polski oraz IV Mistrzostwa Ziemi Legnickiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   150.51      5.0     2017      913      325
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.69      3.0     1979      771      151
  3 Miłosz          Wrzałek              Reda                   141.93      2.0     1144      471       28
    Radosław        Jachna               Łódź                   139.22      2.0     1119      496      157
  5 Bartosz         Morawski             Gliwice                153.92      1.0      948      287      345
    Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   107.91      1.0      731      273      -13
    Tomasz          Zwoliński            Skierdy                148.97      1.0      722      263      -40
    Krzysztof       Obremski             Legnica                142.77      1.0      720      269       27
  9 Magdalena       Kublik               Warszawa               124.65      0.0      403       92      -30
    Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.30      0.0      355       99      -43
    Mateusz         Królikowski          Wrocław                123.33      0.0      348      103      -68
    Dorota          Stachowska           Wydartowo I            122.07      0.0      347       58      -67
    Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      110.34      0.0      328      101     -107
    Agnieszka       Goniowska            Wrocław                126.84      0.0      299       93      -83
    Kamil           Górka                Kraków                 146.37      0.0      295       89     -131
    Robert          Kamiński             Warszawa               133.75      0.0      176      104     -451


Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 146.37      9.0     4806     1797      687
  2 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              109.53      8.0     4262     1563      337
  3 Tomasz          Suchanek             Wrocław                131.79      7.5     4601     1651       59
  4 Sławomir        Wolski               Wrocław                110.46      7.0     4520     1455      564
  5 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            135.21      7.0     4490     1594      358
  6 Justyna         Górka                Kraków                 145.30      7.0     4465     1608      232
  7 Robert          Kamiński             Warszawa               133.75      7.0     4397     1657     -167
P 8 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                148.97      7.0     3126     1507      753
P 9 Dariusz         Kosz                 Nysa                   150.51      7.0     3062     2164      964
 10 Urszula         Solarska             Łódź                   109.25      6.5     4425     1414      343
 11 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            122.07      6.0     4611     1540      193
 12 Mateusz         Królikowski          Wrocław                123.33      6.0     4609     1549     -113
 13 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      110.34      6.0     4551     1385       86
 14 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                126.84      6.0     4391     1544     -301
 15 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                122.26      6.0     4376     1519     -350
 16 Zbigniew        Skrzypczyk           Jawor                  104.88      6.0     4211     1375     -214
 17 Dorota          Patera               Legnica                107.29      6.0     4130     1353      -10
P18 Miłosz          Wrzałek              Reda                   141.93      6.0     2956     1628      592
P19 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.69      6.0     2938     1920      715
P20 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   107.91      6.0     2512     1263      393
 21 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.32      5.5     4569     1474      121
 22 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                104.42      5.5     4224     1301      -65
P23 Bartosz         Morawski             Gliwice                153.92      5.5     3070     1382      726
 24 Bogusław        Szyszka              Oława                  136.98      5.0     4465     1409     -222
 25 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  122.42      5.0     4420     1411     -123
 26 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.30      5.0     4374     1423     -454
 27 Adam            Janicki              Łódź                   115.99      5.0     4239     1443     -480
 28 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                132.85      5.0     4201     1414     -344
 29 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.73      4.5     3824     1177      -12
P30 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.77      4.5     3007     1278      368
 31 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 124.44      4.0     4515     1291      -50
 32 Marta           Ćwiek                Radomsko               112.53      4.0     4341     1357     -274
 33 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.30      4.0     4222     1344     -313
 34 Renata          Andracka             Zwola                  112.30      4.0     4149     1388     -228
 35 Katarzyna       Małek                Mielec                 128.83      4.0     3530     1214      -38
 36 Magdalena       Kublik               Warszawa               124.65      4.0     3269     1060      246
P37 Radosław        Jachna               Łódź                   139.22      4.0     2611     1456      433
 38 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 107.80      3.5     4286      977      547
 39 Marta           Świątkowska          Wrocław                113.54      3.5     4263     1157      230
 40 Katarzyna       Kowalczyk            Zielona Góra           100.00      3.0     1904      688     -470
 41 Marek           Syczuk               Warszawa               138.95      2.0     2837      763       65
 42 Joanna          Suchanek             Wrocław                114.16      1.0     2210      679     -743
 43 Joanna          Szałkiewicz          Wrocław                100.00      1.0     1532      436     -650
 44 Michał          Kosmecki             Legnica                100.00      0.5     2609      669    -2191

P - zawodnik zakwalifikowany do gry w Pucharze Polski 2012, rozegrał w IV Mistrzostwach Ziemi Legnickiej jedynie 7 partii (eliminacje do PP) (skalp liczony jest ze wszystkich rozegranych przez niego partii - również tych w PP)
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVIII Puchar Polski oraz IV Mistrzostwa Ziemi Legnickiej



	Bartosz Morawski 153.92 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Andracka              112.30 +  433: 398  162
    2     1 Zbigniew       Wietecki              122.32 =  420: 420  122
    3     1 Ryszard        Żydaczewski           122.42 +  549: 362  172
    4     1 Rafał          Wesołowski            128.73 +  480: 349  179
    5     1 Katarzyna      Małek                 128.83 +  422: 390  179
    6     1 Radosław       Jachna                139.22 +  405: 304  189
    7     1 Miłosz         Wrzałek               141.93 -  361: 466   92
P   8     7 Robert         Kamiński              133.75 +  627: 176  184
P   9     4 Michał         Alabrudziński         152.69 -  321: 427  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  /  9 153.56




	Michał Alabrudziński 152.69 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Ćwiek                 112.53 +  430: 293  163
    2     5 Barbara        Łukaszewicz           122.26 +  500: 303  172
    3     5 Mateusz        Królikowski           123.33 +  470: 386  173
    4     5 Agnieszka      Goniowska             126.84 +  432: 271  177
    5     5 Tomasz         Suchanek              131.79 +  347: 345  182
    6     5 Marek          Syczuk                138.95 +  429: 331  189
    7     5 Krzysztof      Obremski              142.77 -  330: 445   93
P   8     8 Mateusz        Królikowski           123.33 +  416: 348  173
P   9     4 Bartosz        Morawski              153.92 +  427: 321  204
P  10     2 Miłosz         Wrzałek               141.93 +  375: 317  192
P  11     1 Dariusz        Kosz                  150.51 -  400: 430  101
P  12     1 Dariusz        Kosz                  150.51 -  361: 412  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 12 160.00




	Dariusz Kosz 150.51 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marta          Świątkowska           113.54 +  403: 299  164
    2     9 Dorota         Stachowska            122.07 +  460: 373  172
    3     9 Małgorzata     Szczygieł             124.30 +  382: 371  174
    4     9 Andrzej        Rechowicz             126.30 +  407: 321  176
    5     9 Łukasz         Szałkiewicz           132.85 +  476: 333  183
    6     9 Bogusław       Szyszka               136.98 +  531: 338  187
    7     9 Justyna        Górka                 145.30 +  403: 388  195
P   8     2 Jacek          Wandzel               110.34 +  435: 328  160
P   9     1 Marcin         Radwański             107.91 +  397: 317  158
P  10     1 Radosław       Jachna                139.22 +  343: 286  189
P  11     1 Michał         Alabrudziński         152.69 +  430: 400  203
P  12     1 Michał         Alabrudziński         152.69 +  412: 361  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2164  / 12 180.33




	Tomasz Zwoliński 148.97 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Suchanek              114.16 +  429: 326  164
    2    13 Adam           Janicki               115.99 +  510: 344  166
    3    13 Łukasz         Baranowski            124.44 +  409: 331  174
    4    13 Magdalena      Kublik                124.65 +  423: 365  175
    5    13 Robert         Kamiński              133.75 +  487: 306  184
    6    13 Dariusz        Puton                 135.21 +  487: 326  185
    7    13 Kamil          Górka                 146.37 +  381: 335  196
P   8     3 Małgorzata     Szczygieł             124.30 +  398: 355  174
P   9     2 Radosław       Jachna                139.22 -  324: 407   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  /  9 167.44




	Kamil Górka 146.37 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Magdalena      Kublik                124.65 +  434: 379  175
    2    14 Łukasz         Baranowski            124.44 +  562: 318  174
    3    14 Robert         Kamiński              133.75 -  356: 386   84
    4    14 Dariusz        Puton                 135.21 +  383: 379  185
    5    14 Adam           Janicki               115.99 +  389: 238  166
    6    14 Joanna         Suchanek              114.16 +  453: 325  164
PL  7    13 Tomasz         Zwoliński             148.97 -  335: 381   99
    8     4 Radosław       Jachna                139.22 -  295: 426   89
    9    13 Urszula        Solarska              109.25 +  391: 298  159
   10    11 Sławomir       Wolski                110.46 +  405: 287  160
   11    11 Ryszard        Korpalski             109.53 +  395: 350  160
   12    11 Tomasz         Suchanek              131.79 +  408: 352  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Justyna Górka 145.30 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Rechowicz             126.30 -  328: 380   76
    2    10 Małgorzata     Szczygieł             124.30 +  328: 319  174
    3    10 Łukasz         Szałkiewicz           132.85 -  329: 440   83
    4    10 Bogusław       Szyszka               136.98 -  306: 404   87
    5    10 Dorota         Stachowska            122.07 +  389: 360  172
    6    10 Marta          Świątkowska           113.54 +  406: 338  164
    7     9 Dariusz        Kosz                  150.51 -  388: 403  101
    8    15 Renata         Andracka              112.30 +  301: 256  162
    9    16 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  372: 379   77
   10    20 Katarzyna      Małek                 128.83 +  417: 317  179
   11    16 Jacek          Wandzel               110.34 +  539: 368  160
   12    13 Mateusz        Królikowski           123.33 +  362: 269  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Krzysztof Obremski 142.77 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agnieszka      Goniowska             126.84 +  477: 327  177
    2     6 Mateusz        Królikowski           123.33 -  390: 424   73
    3     6 Tomasz         Suchanek              131.79 =  355: 355  132
    4     6 Marek          Syczuk                138.95 +  355: 354  189
    5     6 Barbara        Łukaszewicz           122.26 -  427: 441   72
    6     6 Marta          Ćwiek                 112.53 +  558: 435  163
    7     5 Michał         Alabrudziński         152.69 +  445: 330  203
P   8     5 Agnieszka      Goniowska             126.84 +  382: 299  177
P   9     3 Miłosz         Wrzałek               141.93 -  338: 394   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  /  9 142.00




	Miłosz Wrzałek 141.93 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Wesołowski            128.73 +  460: 269  179
    2     2 Ryszard        Żydaczewski           122.42 +  482: 282  172
    3     2 Katarzyna      Małek                 128.83 +  351: 348  179
    4     2 Radosław       Jachna                139.22 +  404: 347  189
    5     2 Zbigniew       Wietecki              122.32 +  478: 340  172
    6     2 Renata         Andracka              112.30 -  315: 445   62
    7     1 Bartosz        Morawski              153.92 +  466: 361  204
P   8     6 Magdalena      Kublik                124.65 +  433: 403  175
P   9     3 Krzysztof      Obremski              142.77 +  394: 338  193
P  10     2 Michał         Alabrudziński         152.69 -  317: 375  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 10 162.80




	Radosław Jachna 139.22 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zbigniew       Wietecki              122.32 +  364: 322  172
    2     3 Rafał          Wesołowski            128.73 +  500: 309  179
    3     3 Renata         Andracka              112.30 +  368: 297  162
    4     2 Miłosz         Wrzałek               141.93 -  347: 404   92
    5     3 Ryszard        Żydaczewski           122.42 -  346: 358   72
    6     1 Bartosz        Morawski              153.92 -  304: 405  104
    7     2 Katarzyna      Małek                 128.83 +  382: 240  179
P   8     4 Kamil          Górka                 146.37 +  426: 295  196
P   9     2 Tomasz         Zwoliński             148.97 +  407: 324  199
P  10     1 Dariusz        Kosz                  150.51 -  286: 343  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 10 145.60




	Marek Syczuk 138.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Barbara        Łukaszewicz           122.26 +  573: 251  172
    2     7 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  367: 429   77
    3     7 Marta          Ćwiek                 112.53 -  338: 418   63
    4     6 Krzysztof      Obremski              142.77 -  354: 355   93
    5     7 Mateusz        Królikowski           123.33 +  445: 401  173
    6     5 Michał         Alabrudziński         152.69 -  331: 429  103
    7     6 Tomasz         Suchanek              131.79 -  429: 489   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  7 109.00




	Bogusław Szyszka 136.98 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Stachowska            122.07 +  397: 347  172
    2    11 Andrzej        Rechowicz             126.30 -  346: 495   76
    3    11 Marta          Świątkowska           113.54 -  301: 413   64
    4    10 Justyna        Górka                 145.30 +  404: 306  195
    5    11 Małgorzata     Szczygieł             124.30 -  337: 408   74
    6     9 Dariusz        Kosz                  150.51 -  338: 531  101
    7    10 Łukasz         Szałkiewicz           132.85 +  450: 335  183
    8    16 Ryszard        Żydaczewski           122.42 -  359: 484   72
    9    21 Dariusz        Puton                 135.21 -  287: 369   85
   10    22 Adam           Janicki               115.99 -  383: 394   66
   11    24 Agnieszka      Kozak                 107.80 +  417: 300  158
   12    21 Marta          Ćwiek                 112.53 +  446: 305  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Dariusz Puton 135.21 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Adam           Janicki               115.99 -  254: 393   66
    2    15 Magdalena      Kublik                124.65 -  382: 462   75
    3    15 Joanna         Suchanek              114.16 +  438: 237  164
    4    14 Kamil          Górka                 146.37 -  379: 383   96
    5    15 Łukasz         Baranowski            124.44 -  343: 385   74
    6    13 Tomasz         Zwoliński             148.97 -  326: 487   99
    7    14 Robert         Kamiński              133.75 +  347: 258  184
    8    19 Agnieszka      Kozak                 107.80 +  363: 279  158
    9    21 Bogusław       Szyszka               136.98 +  369: 287  187
   10    21 Marta          Świątkowska           113.54 +  413: 354  164
   11    15 Dorota         Stachowska            122.07 +  358: 280  172
   12    15 Zbigniew       Skrzypczyk            104.88 +  518: 327  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Robert Kamiński 133.75 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Baranowski            124.44 +  431: 372  174
    2    16 Joanna         Suchanek              114.16 +  359: 284  164
    3    14 Kamil          Górka                 146.37 +  386: 356  196
    4    15 Adam           Janicki               115.99 -  389: 417   66
    5    13 Tomasz         Zwoliński             148.97 -  306: 487   99
    6    15 Magdalena      Kublik                124.65 +  392: 385  175
    7    14 Dariusz        Puton                 135.21 -  258: 347   85
PL  8     7 Bartosz        Morawski              153.92 -  176: 627  104
    9    17 Małgorzata     Szczygieł             124.30 +  516: 297  174
   10    17 Dorota         Stachowska            122.07 -  333: 374   72
   11    17 Andrzej        Rechowicz             126.30 +  471: 272  176
   12    14 Barbara        Łukaszewicz           122.26 +  380: 346  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Łukasz Szałkiewicz 132.85 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Szczygieł             124.30 -  330: 380   74
    2    12 Marta          Świątkowska           113.54 +  376: 365  164
    3    10 Justyna        Górka                 145.30 +  440: 329  195
    4    11 Dorota         Stachowska            122.07 -  299: 394   72
    5     9 Dariusz        Kosz                  150.51 -  333: 476  101
    6    11 Andrzej        Rechowicz             126.30 -  371: 372   76
    7    10 Bogusław       Szyszka               136.98 -  335: 450   87
    8    20 Katarzyna      Małek                 128.83 -  309: 418   79
    9    23 Marta          Ćwiek                 112.53 +  423: 323  163
   10    23 Renata         Andracka              112.30 +  317: 298  162
   11    21 Rafał          Wesołowski            128.73 -  326: 417   79
   12    23 Renata         Andracka              112.30 +  342: 323  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Tomasz Suchanek 131.79 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mateusz        Królikowski           123.33 -  369: 489   73
    2     8 Marta          Ćwiek                 112.53 +  395: 361  163
    3     6 Krzysztof      Obremski              142.77 =  355: 355  143
    4     7 Barbara        Łukaszewicz           122.26 +  371: 369  172
    5     5 Michał         Alabrudziński         152.69 -  345: 347  103
    6     7 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  332: 414   77
    7     6 Marek          Syczuk                138.95 +  489: 429  189
    8    11 Sławomir       Wolski                110.46 +  420: 408  160
    9    11 Ryszard        Korpalski             109.53 +  346: 309  160
   10    13 Jacek          Wandzel               110.34 +  379: 339  160
   11    12 Zbigniew       Skrzypczyk            104.88 +  448: 314  155
   12    11 Kamil          Górka                 146.37 -  352: 408   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Katarzyna Małek 128.83 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ryszard        Żydaczewski           122.42 -  302: 369   72
    2     4 Renata         Andracka              112.30 +  433: 347  162
    3     2 Miłosz         Wrzałek               141.93 -  348: 351   92
    4     3 Zbigniew       Wietecki              122.32 -  348: 354   72
    5     1 Bartosz        Morawski              153.92 -  390: 422  104
    6     3 Rafał          Wesołowski            128.73 +  329: 299  179
    7     2 Radosław       Jachna                139.22 -  240: 382   89
    8    20 Łukasz         Szałkiewicz           132.85 +  418: 309  183
    9    22 Adam           Janicki               115.99 +  405: 318  166
   10    20 Justyna        Górka                 145.30 -  317: 417   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 10 121.40




	Rafał Wesołowski 128.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               141.93 -  269: 460   92
    2     3 Radosław       Jachna                139.22 -  309: 500   89
    3     4 Zbigniew       Wietecki              122.32 -  260: 418   72
    4     1 Bartosz        Morawski              153.92 -  349: 480  104
    5     4 Renata         Andracka              112.30 +  412: 330  162
    6     3 Katarzyna      Małek                 128.83 -  299: 329   79
    7     3 Ryszard        Żydaczewski           122.42 -  339: 404   72
    8    22 Michał         Kosmecki              100.00 +  378: 226  150
    9    26 PAUZA
   10    24 Łukasz         Baranowski            124.44 +  492: 363  174
   11    21 Łukasz         Szałkiewicz           132.85 +  417: 326  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 10 117.70




	Agnieszka Goniowska 126.84 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              142.77 -  327: 477   93
    2     7 Marek          Syczuk                138.95 +  429: 367  189
    3     8 Barbara        Łukaszewicz           122.26 +  429: 340  172
    4     5 Michał         Alabrudziński         152.69 -  271: 432  103
    5     8 Marta          Ćwiek                 112.53 +  375: 366  163
    6     7 Tomasz         Suchanek              131.79 +  414: 332  182
    7     7 Mateusz        Królikowski           123.33 -  420: 427   73
PL  8     5 Krzysztof      Obremski              142.77 -  299: 382   93
    9    16 Justyna        Górka                 145.30 +  379: 372  195
   10    15 Zbigniew       Skrzypczyk            104.88 -  294: 421   55
   11    19 Aleksandra     Łukaszewicz           104.42 -  364: 417   54
   12    19 Ryszard        Żydaczewski           122.42 +  390: 359  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Andrzej Rechowicz 126.30 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Górka                 145.30 +  380: 328  195
    2    11 Bogusław       Szyszka               136.98 +  495: 346  187
    3    12 Dorota         Stachowska            122.07 -  393: 467   72
    4     9 Dariusz        Kosz                  150.51 -  321: 407  101
    5    12 Marta          Świątkowska           113.54 -  363: 438   64
    6    11 Łukasz         Szałkiewicz           132.85 +  372: 371  183
    7    11 Małgorzata     Szczygieł             124.30 -  355: 444   74
    8    14 Dorota         Patera                107.29 -  261: 346   57
    9    20 Renata         Andracka              112.30 +  418: 322  162
   10    18 Zbigniew       Wietecki              122.32 +  432: 422  172
   11    17 Robert         Kamiński              133.75 -  272: 471   84
   12    18 Dorota         Stachowska            122.07 -  312: 466   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Magdalena Kublik 124.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kamil          Górka                 146.37 -  379: 434   96
    2    15 Dariusz        Puton                 135.21 +  462: 382  185
    3    16 Adam           Janicki               115.99 +  440: 384  166
    4    13 Tomasz         Zwoliński             148.97 -  365: 423   99
    5    16 Joanna         Suchanek              114.16 +  506: 283  164
    6    15 Robert         Kamiński              133.75 -  385: 392   84
    7    15 Łukasz         Baranowski            124.44 +  329: 292  174
PL  8     6 Miłosz         Wrzałek               141.93 -  403: 433   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1060  /  8 132.50




	Łukasz Baranowski 124.44 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Kamiński              133.75 -  372: 431   84
    2    14 Kamil          Górka                 146.37 -  318: 562   96
    3    13 Tomasz         Zwoliński             148.97 -  331: 409   99
    4    16 Joanna         Suchanek              114.16 -  367: 376   64
    5    15 Dariusz        Puton                 135.21 +  385: 343  185
    6    16 Adam           Janicki               115.99 +  409: 354  166
    7    15 Magdalena      Kublik                124.65 -  292: 329   75
    8    21 Marta          Ćwiek                 112.53 -  325: 343   63
    9    25 Agnieszka      Kozak                 107.80 +  401: 323  158
   10    24 Rafał          Wesołowski            128.73 -  363: 492   79
   11    25 Michał         Kosmecki              100.00 +  583: 175  150
   12    20 Zbigniew       Wietecki              122.32 -  369: 428   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Małgorzata Szczygieł 124.30 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Szałkiewicz           132.85 +  380: 330  183
    2    10 Justyna        Górka                 145.30 -  319: 328   95
    3     9 Dariusz        Kosz                  150.51 -  371: 382  101
    4    12 Marta          Świątkowska           113.54 +  393: 315  164
    5    11 Bogusław       Szyszka               136.98 +  408: 337  187
    6    12 Dorota         Stachowska            122.07 -  264: 487   72
    7    11 Andrzej        Rechowicz             126.30 +  444: 355  176
PL  8     3 Tomasz         Zwoliński             148.97 -  355: 398   99
    9    17 Robert         Kamiński              133.75 -  297: 516   84
   10    19 Aleksandra     Łukaszewicz           104.42 -  302: 333   54
   11    22 Marta          Ćwiek                 112.53 -  334: 382   63
   12    22 Adam           Janicki               115.99 -  355: 372   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Mateusz Królikowski 123.33 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Suchanek              131.79 +  489: 369  182
    2     6 Krzysztof      Obremski              142.77 +  424: 390  193
    3     5 Michał         Alabrudziński         152.69 -  386: 470  103
    4     8 Marta          Ćwiek                 112.53 +  408: 405  163
    5     7 Marek          Syczuk                138.95 -  401: 445   89
    6     8 Barbara        Łukaszewicz           122.26 -  321: 383   72
    7     7 Agnieszka      Goniowska             126.84 +  427: 420  177
PL  8     8 Michał         Alabrudziński         152.69 -  348: 416  103
    9    14 Zbigniew       Skrzypczyk            104.88 +  393: 376  155
   10    12 Ryszard        Korpalski             109.53 -  358: 387   60
   11    14 Dorota         Patera                107.29 +  385: 299  157
   12    13 Justyna        Górka                 145.30 -  269: 362   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Ryszard Żydaczewski 122.42 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Małek                 128.83 +  369: 302  179
    2     2 Miłosz         Wrzałek               141.93 -  282: 482   92
    3     1 Bartosz        Morawski              153.92 -  362: 549  104
    4     4 Renata         Andracka              112.30 -  327: 357   62
    5     3 Radosław       Jachna                139.22 +  358: 346  189
    6     4 Zbigniew       Wietecki              122.32 -  301: 364   72
    7     3 Rafał          Wesołowski            128.73 +  404: 339  179
    8    16 Bogusław       Szyszka               136.98 +  484: 359  187
    9    19 Aleksandra     Łukaszewicz           104.42 +  488: 289  154
   10    14 Dorota         Patera                107.29 -  340: 361   57
   11    18 Urszula        Solarska              109.25 -  346: 405   59
   12    19 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  359: 390   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Zbigniew Wietecki 122.32 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Radosław       Jachna                139.22 -  322: 364   89
    2     1 Bartosz        Morawski              153.92 =  420: 420  154
    3     4 Rafał          Wesołowski            128.73 +  418: 260  179
    4     3 Katarzyna      Małek                 128.83 +  354: 348  179
    5     2 Miłosz         Wrzałek               141.93 -  340: 478   92
    6     4 Ryszard        Żydaczewski           122.42 +  364: 301  172
    7     4 Renata         Andracka              112.30 -  375: 415   62
    8    13 Urszula        Solarska              109.25 -  360: 373   59
    9    18 Barbara        Łukaszewicz           122.26 -  320: 389   72
   10    18 Andrzej        Rechowicz             126.30 -  422: 432   76
   11    20 Adam           Janicki               115.99 +  446: 299  166
   12    20 Łukasz         Baranowski            124.44 +  428: 369  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Barbara Łukaszewicz 122.26 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Syczuk                138.95 -  251: 573   89
    2     5 Michał         Alabrudziński         152.69 -  303: 500  103
    3     8 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  340: 429   77
    4     7 Tomasz         Suchanek              131.79 -  369: 371   82
    5     6 Krzysztof      Obremski              142.77 +  441: 427  193
    6     8 Mateusz        Królikowski           123.33 +  383: 321  173
    7     8 Marta          Ćwiek                 112.53 +  394: 293  163
    8    18 Marta          Świątkowska           113.54 +  407: 284  164
    9    18 Zbigniew       Wietecki              122.32 +  389: 320  172
   10    16 Urszula        Solarska              109.25 +  392: 383  159
   11    13 Sławomir       Wolski                110.46 -  361: 445   60
   12    14 Robert         Kamiński              133.75 -  346: 380   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Dorota Stachowska 122.07 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogusław       Szyszka               136.98 -  347: 397   87
    2     9 Dariusz        Kosz                  150.51 -  373: 460  101
    3    12 Andrzej        Rechowicz             126.30 +  467: 393  176
    4    11 Łukasz         Szałkiewicz           132.85 +  394: 299  183
    5    10 Justyna        Górka                 145.30 -  360: 389   95
    6    12 Małgorzata     Szczygieł             124.30 +  487: 264  174
    7    12 Marta          Świątkowska           113.54 +  388: 374  164
PL  8     1 Marcin         Radwański             107.91 -  347: 414   58
    9    15 Dorota         Patera                107.29 -  328: 425   57
   10    17 Robert         Kamiński              133.75 +  374: 333  184
   11    15 Dariusz        Puton                 135.21 -  280: 358   85
   12    18 Andrzej        Rechowicz             126.30 +  466: 312  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Adam Janicki 115.99 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Puton                 135.21 +  393: 254  185
    2    13 Tomasz         Zwoliński             148.97 -  344: 510   99
    3    16 Magdalena      Kublik                124.65 -  384: 440   75
    4    15 Robert         Kamiński              133.75 +  417: 389  184
    5    14 Kamil          Górka                 146.37 -  238: 389   96
    6    16 Łukasz         Baranowski            124.44 -  354: 409   74
    7    16 Joanna         Suchanek              114.16 +  401: 379  164
    8    17 Aleksandra     Łukaszewicz           104.42 -  325: 360   54
    9    22 Katarzyna      Małek                 128.83 -  318: 405   79
   10    22 Bogusław       Szyszka               136.98 +  394: 383  187
   11    20 Zbigniew       Wietecki              122.32 -  299: 446   72
   12    22 Małgorzata     Szczygieł             124.30 +  372: 355  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Joanna Suchanek 114.16 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Zwoliński             148.97 -  326: 429   99
    2    16 Robert         Kamiński              133.75 -  284: 359   84
    3    15 Dariusz        Puton                 135.21 -  237: 438   85
    4    16 Łukasz         Baranowski            124.44 +  376: 367  174
    5    16 Magdalena      Kublik                124.65 -  283: 506   75
    6    14 Kamil          Górka                 146.37 -  325: 453   96
    7    16 Adam           Janicki               115.99 -  379: 401   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     679  /  7  97.00




	Marta Świątkowska 113.54 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Kosz                  150.51 -  299: 403  101
    2    12 Łukasz         Szałkiewicz           132.85 -  365: 376   83
    3    11 Bogusław       Szyszka               136.98 +  413: 301  187
    4    12 Małgorzata     Szczygieł             124.30 -  315: 393   74
    5    12 Andrzej        Rechowicz             126.30 +  438: 363  176
    6    10 Justyna        Górka                 145.30 -  338: 406   95
    7    12 Dorota         Stachowska            122.07 -  374: 388   72
    8    18 Barbara        Łukaszewicz           122.26 -  284: 407   72
    9    24 Michał         Kosmecki              100.00 +  447: 222  150
   10    21 Dariusz        Puton                 135.21 -  354: 413   85
   11    23 Renata         Andracka              112.30 -  336: 361   62
   12    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 11 105.18




	Marta Ćwiek 112.53 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Alabrudziński         152.69 -  293: 430  103
    2     8 Tomasz         Suchanek              131.79 -  361: 395   82
    3     7 Marek          Syczuk                138.95 +  418: 338  189
    4     8 Mateusz        Królikowski           123.33 -  405: 408   73
    5     8 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  366: 375   77
    6     6 Krzysztof      Obremski              142.77 -  435: 558   93
    7     8 Barbara        Łukaszewicz           122.26 -  293: 394   72
    8    21 Łukasz         Baranowski            124.44 +  343: 325  174
    9    23 Łukasz         Szałkiewicz           132.85 -  323: 423   83
   10    25 Michał         Kosmecki              100.00 +  417: 189  150
   11    22 Małgorzata     Szczygieł             124.30 +  382: 334  174
   12    21 Bogusław       Szyszka               136.98 -  305: 446   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Renata Andracka 112.30 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              153.92 -  398: 433  104
    2     4 Katarzyna      Małek                 128.83 -  347: 433   79
    3     3 Radosław       Jachna                139.22 -  297: 368   89
    4     4 Ryszard        Żydaczewski           122.42 +  357: 327  172
    5     4 Rafał          Wesołowski            128.73 -  330: 412   79
    6     2 Miłosz         Wrzałek               141.93 +  445: 315  192
    7     4 Zbigniew       Wietecki              122.32 +  415: 375  172
    8    15 Justyna        Górka                 145.30 -  256: 301   95
    9    20 Andrzej        Rechowicz             126.30 -  322: 418   76
   10    23 Łukasz         Szałkiewicz           132.85 -  298: 317   83
   11    23 Marta          Świątkowska           113.54 +  361: 336  164
   12    23 Łukasz         Szałkiewicz           132.85 -  323: 342   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Sławomir Wolski 110.46 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Patera                107.29 -  323: 411   57
    2    17 Zbigniew       Skrzypczyk            104.88 +  455: 267  155
    3    20 Katarzyna      Kowalczyk             100.00 +  369: 259  150
    4    18 Ryszard        Korpalski             109.53 -  314: 349   60
    5    21 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  392: 191  150
    6    18 Urszula        Solarska              109.25 +  397: 324  159
    7    19 Aleksandra     Łukaszewicz           104.42 +  348: 343  154
    8    11 Tomasz         Suchanek              131.79 -  408: 420   82
    9    12 Jacek          Wandzel               110.34 +  448: 241  160
   10    11 Kamil          Górka                 146.37 -  287: 405   96
   11    13 Barbara        Łukaszewicz           122.26 +  445: 361  172
   12    12 Ryszard        Korpalski             109.53 -  334: 385   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Jacek Wandzel 110.34 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zbigniew       Skrzypczyk            104.88 -  370: 428   55
    2    18 Dorota         Patera                107.29 +  526: 337  157
    3    19 Ryszard        Korpalski             109.53 -  326: 354   60
    4    20 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  453: 223  150
    5    19 Aleksandra     Łukaszewicz           104.42 +  388: 248  154
    6    17 Marcin         Radwański             107.91 +  409: 322  158
    7    18 Urszula        Solarska              109.25 +  408: 366  159
PL  8     2 Dariusz        Kosz                  150.51 -  328: 435  101
    9    12 Sławomir       Wolski                110.46 -  241: 448   60
   10    13 Tomasz         Suchanek              131.79 -  339: 379   82
   11    16 Justyna        Górka                 145.30 -  368: 539   95
   12    17 Aleksandra     Łukaszewicz           104.42 +  395: 386  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Ryszard Korpalski 109.53 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aleksandra     Łukaszewicz           104.42 -  327: 375   54
    2    19 Michał         Kosmecki              100.00 +  352: 194  150
    3    19 Jacek          Wandzel               110.34 +  354: 326  160
    4    18 Sławomir       Wolski                110.46 +  349: 314  160
    5    17 Marcin         Radwański             107.91 -  319: 323   58
    6    19 Dorota         Patera                107.29 +  396: 322  157
    7    21 Agnieszka      Kozak                 107.80 +  388: 335  158
    8    12 Zbigniew       Skrzypczyk            104.88 +  346: 303  155
    9    11 Tomasz         Suchanek              131.79 -  309: 346   82
   10    12 Mateusz        Królikowski           123.33 +  387: 358  173
   11    11 Kamil          Górka                 146.37 -  350: 395   96
   12    12 Sławomir       Wolski                110.46 +  385: 334  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Urszula Solarska 109.25 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Kosmecki              100.00 +  525: 176  150
    2    20 Aleksandra     Łukaszewicz           104.42 =  383: 383  104
    3    18 Agnieszka      Kozak                 107.80 +  390: 296  158
    4    17 Marcin         Radwański             107.91 -  294: 338   58
    5    18 Zbigniew       Skrzypczyk            104.88 +  368: 319  155
    6    18 Sławomir       Wolski                110.46 -  324: 397   60
    7    18 Jacek          Wandzel               110.34 -  366: 408   60
    8    13 Zbigniew       Wietecki              122.32 +  373: 360  172
    9    13 Kamil          Górka                 146.37 -  298: 391   96
   10    16 Barbara        Łukaszewicz           122.26 -  383: 392   72
   11    18 Ryszard        Żydaczewski           122.42 +  405: 346  172
   12    16 Dorota         Patera                107.29 +  316: 276  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Marcin Radwański 107.91 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Kowalczyk             100.00 +  406: 241  150
    2    21 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  401: 252  150
    3    17 Aleksandra     Łukaszewicz           104.42 +  386: 289  154
    4    17 Urszula        Solarska              109.25 +  338: 294  159
    5    17 Ryszard        Korpalski             109.53 +  323: 319  160
    6    17 Jacek          Wandzel               110.34 -  322: 409   60
    7    17 Dorota         Patera                107.29 +  336: 302  157
P   8     1 Dorota         Stachowska            122.07 +  414: 347  172
P   9     1 Dariusz        Kosz                  150.51 -  317: 397  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  /  9 140.33




	Agnieszka Kozak 107.80 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  374: 281  150
    2    22 Katarzyna      Kowalczyk             100.00 -  351: 352   50
    3    18 Urszula        Solarska              109.25 -  296: 390   59
    4    21 Michał         Kosmecki              100.00 +  471: 235  150
    5    20 Dorota         Patera                107.29 -  337: 357   57
    6    20 Zbigniew       Skrzypczyk            104.88 -  367: 386   55
    7    21 Ryszard        Korpalski             109.53 -  335: 388   60
    8    19 Dariusz        Puton                 135.21 -  279: 363   85
    9    25 Łukasz         Baranowski            124.44 -  323: 401   74
   10    26 PAUZA
   11    24 Bogusław       Szyszka               136.98 -  300: 417   87
   12    24 Michał         Kosmecki              100.00 +  553: 169  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     977  / 11  88.82




	Dorota Patera 107.29 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Wolski                110.46 +  411: 323  160
    2    18 Jacek          Wandzel               110.34 -  337: 526   60
    3    21 Zbigniew       Skrzypczyk            104.88 -  260: 404   55
    4    22 Katarzyna      Kowalczyk             100.00 +  434: 188  150
    5    20 Agnieszka      Kozak                 107.80 +  357: 337  158
    6    19 Ryszard        Korpalski             109.53 -  322: 396   60
    7    17 Marcin         Radwański             107.91 -  302: 336   58
    8    14 Andrzej        Rechowicz             126.30 +  346: 261  176
    9    15 Dorota         Stachowska            122.07 +  425: 328  172
   10    14 Ryszard        Żydaczewski           122.42 +  361: 340  172
   11    14 Mateusz        Królikowski           123.33 -  299: 385   73
   12    16 Urszula        Solarska              109.25 -  276: 316   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Zbigniew Skrzypczyk 104.88 Jawor                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jacek          Wandzel               110.34 +  428: 370  160
    2    17 Sławomir       Wolski                110.46 -  267: 455   60
    3    21 Dorota         Patera                107.29 +  404: 260  157
    4    19 Aleksandra     Łukaszewicz           104.42 +  372: 353  154
    5    18 Urszula        Solarska              109.25 -  319: 368   59
    6    20 Agnieszka      Kozak                 107.80 +  386: 367  158
    7    20 Katarzyna      Kowalczyk             100.00 +  294: 253  150
    8    12 Ryszard        Korpalski             109.53 -  303: 346   60
    9    14 Mateusz        Królikowski           123.33 -  376: 393   73
   10    15 Agnieszka      Goniowska             126.84 +  421: 294  177
   11    12 Tomasz         Suchanek              131.79 -  314: 448   82
   12    15 Dariusz        Puton                 135.21 -  327: 518   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Aleksandra Łukaszewicz 104.42 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ryszard        Korpalski             109.53 +  375: 327  160
    2    20 Urszula        Solarska              109.25 =  383: 383  109
    3    17 Marcin         Radwański             107.91 -  289: 386   58
    4    19 Zbigniew       Skrzypczyk            104.88 -  353: 372   55
    5    19 Jacek          Wandzel               110.34 -  248: 388   60
    6    22 Michał         Kosmecki              100.00 +  448: 211  150
    7    19 Sławomir       Wolski                110.46 -  343: 348   60
    8    17 Adam           Janicki               115.99 +  360: 325  166
    9    19 Ryszard        Żydaczewski           122.42 -  289: 488   72
   10    19 Małgorzata     Szczygieł             124.30 +  333: 302  174
   11    19 Agnieszka      Goniowska             126.84 +  417: 364  177
   12    17 Jacek          Wandzel               110.34 -  386: 395   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Michał Kosmecki 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Urszula        Solarska              109.25 -  176: 525   59
    2    19 Ryszard        Korpalski             109.53 -  194: 352   60
    3    22 Joanna         Szałkiewicz           100.00 -  252: 325   50
    4    21 Agnieszka      Kozak                 107.80 -  235: 471   58
    5    22 Katarzyna      Kowalczyk             100.00 -  260: 301   50
    6    22 Aleksandra     Łukaszewicz           104.42 -  211: 448   54
    7    22 PAUZA
    8    22 Rafał          Wesołowski            128.73 -  226: 378   79
    9    24 Marta          Świątkowska           113.54 -  222: 447   64
   10    25 Marta          Ćwiek                 112.53 -  189: 417   63
   11    25 Łukasz         Baranowski            124.44 -  175: 583   74
   12    24 Agnieszka      Kozak                 107.80 -  169: 553   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     669  / 11  60.82




	Katarzyna Kowalczyk 100.00 Zielona Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Radwański             107.91 -  241: 406   58
    2    22 Agnieszka      Kozak                 107.80 +  352: 351  158
    3    20 Sławomir       Wolski                110.46 -  259: 369   60
    4    22 Dorota         Patera                107.29 -  188: 434   57
    5    22 Michał         Kosmecki              100.00 +  301: 260  150
    6    21 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  310: 260  150
    7    20 Zbigniew       Skrzypczyk            104.88 -  253: 294   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  7  98.29




	Joanna Szałkiewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Kozak                 107.80 -  281: 374   58
    2    21 Marcin         Radwański             107.91 -  252: 401   58
    3    22 Michał         Kosmecki              100.00 +  325: 252  150
    4    20 Jacek          Wandzel               110.34 -  223: 453   60
    5    21 Sławomir       Wolski                110.46 -  191: 392   60
    6    21 Katarzyna      Kowalczyk             100.00 -  260: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     436  /  6  72.67


P - partia w Pucharze Polski 2012
PL - partia w Pucharze Polski 2012 zaliczana do IV Mistrzostw Ziemi Legnickiej
Wyniki poszczególnych rund turnieju XVIII Puchar Polski oraz IV Mistrzostwa Ziemi Legnickiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Renata         Andracka             - Bartosz        Morawski              398: 433
   2 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            460: 269
   3 Zbigniew       Wietecki             - Radosław       Jachna                322: 364
   4 Ryszard        Żydaczewski          - Katarzyna      Małek                 369: 302
   5 Marta          Ćwiek                - Michał         Alabrudziński         293: 430
   6 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Goniowska             477: 327
   7 Barbara        Łukaszewicz          - Marek          Syczuk                251: 573
   8 Mateusz        Królikowski          - Tomasz         Suchanek              489: 369
   9 Marta          Świątkowska          - Dariusz        Kosz                  299: 403
  10 Justyna        Górka                - Andrzej        Rechowicz             328: 380
  11 Dorota         Stachowska           - Bogusław       Szyszka               347: 397
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Szałkiewicz           380: 330
  13 Joanna         Suchanek             - Tomasz         Zwoliński             326: 429
  14 Kamil          Górka                - Magdalena      Kublik                434: 379
  15 Adam           Janicki              - Dariusz        Puton                 393: 254
  16 Łukasz         Baranowski           - Robert         Kamiński              372: 431
  17 Sławomir       Wolski               - Dorota         Patera                323: 411
  18 Zbigniew       Skrzypczyk           - Jacek          Wandzel               428: 370
  19 Ryszard        Korpalski            - Aleksandra     Łukaszewicz           327: 375
  20 Michał         Kosmecki             - Urszula        Solarska              176: 525
  21 Marcin         Radwański            - Katarzyna      Kowalczyk             406: 241
  22 Joanna         Szałkiewicz          - Agnieszka      Kozak                 281: 374


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Zbigniew       Wietecki              420: 420
   2 Miłosz         Wrzałek              - Ryszard        Żydaczewski           482: 282
   3 Radosław       Jachna               - Rafał          Wesołowski            500: 309
   4 Katarzyna      Małek                - Renata         Andracka              433: 347
   5 Michał         Alabrudziński        - Barbara        Łukaszewicz           500: 303
   6 Krzysztof      Obremski             - Mateusz        Królikowski           390: 424
   7 Marek          Syczuk               - Agnieszka      Goniowska             367: 429
   8 Tomasz         Suchanek             - Marta          Ćwiek                 395: 361
   9 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Stachowska            460: 373
  10 Justyna        Górka                - Małgorzata     Szczygieł             328: 319
  11 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Rechowicz             346: 495
  12 Łukasz         Szałkiewicz          - Marta          Świątkowska           376: 365
  13 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Janicki               510: 344
  14 Kamil          Górka                - Łukasz         Baranowski            562: 318
  15 Dariusz        Puton                - Magdalena      Kublik                382: 462
  16 Robert         Kamiński             - Joanna         Suchanek              359: 284
  17 Zbigniew       Skrzypczyk           - Sławomir       Wolski                267: 455
  18 Jacek          Wandzel              - Dorota         Patera                526: 337
  19 Ryszard        Korpalski            - Michał         Kosmecki              352: 194
  20 Urszula        Solarska             - Aleksandra     Łukaszewicz           383: 383
  21 Marcin         Radwański            - Joanna         Szałkiewicz           401: 252
  22 Katarzyna      Kowalczyk            - Agnieszka      Kozak                 352: 351


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Ryszard        Żydaczewski           549: 362
   2 Katarzyna      Małek                - Miłosz         Wrzałek               348: 351
   3 Radosław       Jachna               - Renata         Andracka              368: 297
   4 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Wietecki              260: 418
   5 Michał         Alabrudziński        - Mateusz        Królikowski           470: 386
   6 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Obremski              355: 355
   7 Marek          Syczuk               - Marta          Ćwiek                 338: 418
   8 Agnieszka      Goniowska            - Barbara        Łukaszewicz           429: 340
   9 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Szczygieł             382: 371
  10 Łukasz         Szałkiewicz          - Justyna        Górka                 440: 329
  11 Bogusław       Szyszka              - Marta          Świątkowska           301: 413
  12 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Stachowska            393: 467
  13 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Baranowski            409: 331
  14 Robert         Kamiński             - Kamil          Górka                 386: 356
  15 Dariusz        Puton                - Joanna         Suchanek              438: 237
  16 Magdalena      Kublik               - Adam           Janicki               440: 384
  17 Aleksandra     Łukaszewicz          - Marcin         Radwański             289: 386
  18 Agnieszka      Kozak                - Urszula        Solarska              296: 390
  19 Jacek          Wandzel              - Ryszard        Korpalski             326: 354
  20 Katarzyna      Kowalczyk            - Sławomir       Wolski                259: 369
  21 Dorota         Patera               - Zbigniew       Skrzypczyk            260: 404
  22 Joanna         Szałkiewicz          - Michał         Kosmecki              325: 252


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Bartosz        Morawski              349: 480
   2 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Jachna                404: 347
   3 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Małek                 354: 348
   4 Renata         Andracka             - Ryszard        Żydaczewski           357: 327
   5 Agnieszka      Goniowska            - Michał         Alabrudziński         271: 432
   6 Krzysztof      Obremski             - Marek          Syczuk                355: 354
   7 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Suchanek              369: 371
   8 Marta          Ćwiek                - Mateusz        Królikowski           405: 408
   9 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Kosz                  321: 407
  10 Justyna        Górka                - Bogusław       Szyszka               306: 404
  11 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Szałkiewicz           394: 299
  12 Marta          Świątkowska          - Małgorzata     Szczygieł             315: 393
  13 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Zwoliński             365: 423
  14 Kamil          Górka                - Dariusz        Puton                 383: 379
  15 Adam           Janicki              - Robert         Kamiński              417: 389
  16 Joanna         Suchanek             - Łukasz         Baranowski            376: 367
  17 Urszula        Solarska             - Marcin         Radwański             294: 338
  18 Sławomir       Wolski               - Ryszard        Korpalski             314: 349
  19 Aleksandra     Łukaszewicz          - Zbigniew       Skrzypczyk            353: 372
  20 Joanna         Szałkiewicz          - Jacek          Wandzel               223: 453
  21 Agnieszka      Kozak                - Michał         Kosmecki              471: 235
  22 Dorota         Patera               - Katarzyna      Kowalczyk             434: 188


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Małek                - Bartosz        Morawski              390: 422
   2 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              478: 340
   3 Ryszard        Żydaczewski          - Radosław       Jachna                358: 346
   4 Renata         Andracka             - Rafał          Wesołowski            330: 412
   5 Tomasz         Suchanek             - Michał         Alabrudziński         345: 347
   6 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Łukaszewicz           427: 441
   7 Mateusz        Królikowski          - Marek          Syczuk                401: 445
   8 Marta          Ćwiek                - Agnieszka      Goniowska             366: 375
   9 Łukasz         Szałkiewicz          - Dariusz        Kosz                  333: 476
  10 Justyna        Górka                - Dorota         Stachowska            389: 360
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Bogusław       Szyszka               408: 337
  12 Marta          Świątkowska          - Andrzej        Rechowicz             438: 363
  13 Robert         Kamiński             - Tomasz         Zwoliński             306: 487
  14 Kamil          Górka                - Adam           Janicki               389: 238
  15 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Puton                 385: 343
  16 Joanna         Suchanek             - Magdalena      Kublik                283: 506
  17 Ryszard        Korpalski            - Marcin         Radwański             319: 323
  18 Zbigniew       Skrzypczyk           - Urszula        Solarska              319: 368
  19 Jacek          Wandzel              - Aleksandra     Łukaszewicz           388: 248
  20 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Patera                337: 357
  21 Sławomir       Wolski               - Joanna         Szałkiewicz           392: 191
  22 Michał         Kosmecki             - Katarzyna      Kowalczyk             260: 301


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Radosław       Jachna                405: 304
   2 Renata         Andracka             - Miłosz         Wrzałek               445: 315
   3 Katarzyna      Małek                - Rafał          Wesołowski            329: 299
   4 Ryszard        Żydaczewski          - Zbigniew       Wietecki              301: 364
   5 Michał         Alabrudziński        - Marek          Syczuk                429: 331
   6 Marta          Ćwiek                - Krzysztof      Obremski              435: 558
   7 Tomasz         Suchanek             - Agnieszka      Goniowska             332: 414
   8 Mateusz        Królikowski          - Barbara        Łukaszewicz           321: 383
   9 Dariusz        Kosz                 - Bogusław       Szyszka               531: 338
  10 Marta          Świątkowska          - Justyna        Górka                 338: 406
  11 Łukasz         Szałkiewicz          - Andrzej        Rechowicz             371: 372
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Dorota         Stachowska            264: 487
  13 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Puton                 487: 326
  14 Joanna         Suchanek             - Kamil          Górka                 325: 453
  15 Robert         Kamiński             - Magdalena      Kublik                392: 385
  16 Łukasz         Baranowski           - Adam           Janicki               409: 354
  17 Marcin         Radwański            - Jacek          Wandzel               322: 409
  18 Urszula        Solarska             - Sławomir       Wolski                324: 397
  19 Dorota         Patera               - Ryszard        Korpalski             322: 396
  20 Zbigniew       Skrzypczyk           - Agnieszka      Kozak                 386: 367
  21 Katarzyna      Kowalczyk            - Joanna         Szałkiewicz           310: 260
  22 Aleksandra     Łukaszewicz          - Michał         Kosmecki              448: 211


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               361: 466
   2 Radosław       Jachna               - Katarzyna      Małek                 382: 240
   3 Rafał          Wesołowski           - Ryszard        Żydaczewski           339: 404
   4 Zbigniew       Wietecki             - Renata         Andracka              375: 415
   5 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              330: 445
   6 Marek          Syczuk               - Tomasz         Suchanek              429: 489
   7 Agnieszka      Goniowska            - Mateusz        Królikowski           420: 427
   8 Barbara        Łukaszewicz          - Marta          Ćwiek                 394: 293
   9 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 403: 388
  10 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Szałkiewicz           450: 335
  11 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Szczygieł             355: 444
  12 Dorota         Stachowska           - Marta          Świątkowska           388: 374
  13 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 381: 335
  14 Dariusz        Puton                - Robert         Kamiński              347: 258
  15 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Baranowski            329: 292
  16 Adam           Janicki              - Joanna         Suchanek              401: 379
  17 Marcin         Radwański            - Dorota         Patera                336: 302
  18 Jacek          Wandzel              - Urszula        Solarska              408: 366
  19 Sławomir       Wolski               - Aleksandra     Łukaszewicz           348: 343
  20 Katarzyna      Kowalczyk            - Zbigniew       Skrzypczyk            253: 294
  21 Agnieszka      Kozak                - Ryszard        Korpalski             335: 388
  22 Michał         Kosmecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
P  1 Marcin         Radwański            - Dorota         Stachowska            414: 347
P  2 Jacek          Wandzel              - Dariusz        Kosz                  328: 435
P  3 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Szczygieł             398: 355
P  4 Radosław       Jachna               - Kamil          Górka                 426: 295
P  5 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Goniowska             382: 299
P  6 Magdalena      Kublik               - Miłosz         Wrzałek               403: 433
P  7 Bartosz        Morawski             - Robert         Kamiński              627: 176
P  8 Mateusz        Królikowski          - Michał         Alabrudziński         348: 416
  11 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Wolski                420: 408
  12 Ryszard        Korpalski            - Zbigniew       Skrzypczyk            346: 303
  13 Urszula        Solarska             - Zbigniew       Wietecki              373: 360
  14 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Patera                261: 346
  15 Renata         Andracka             - Justyna        Górka                 256: 301
  16 Bogusław       Szyszka              - Ryszard        Żydaczewski           359: 484
  17 Aleksandra     Łukaszewicz          - Adam           Janicki               360: 325
  18 Barbara        Łukaszewicz          - Marta          Świątkowska           407: 284
  19 Dariusz        Puton                - Agnieszka      Kozak                 363: 279
  20 Łukasz         Szałkiewicz          - Katarzyna      Małek                 309: 418
  21 Łukasz         Baranowski           - Marta          Ćwiek                 325: 343
  22 Rafał          Wesołowski           - Michał         Kosmecki              378: 226


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
P  1 Marcin         Radwański            - Dariusz        Kosz                  317: 397
P  2 Tomasz         Zwoliński            - Radosław       Jachna                324: 407
P  3 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               338: 394
P  4 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         321: 427
  11 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Suchanek              309: 346
  12 Sławomir       Wolski               - Jacek          Wandzel               448: 241
  13 Kamil          Górka                - Urszula        Solarska              391: 298
  14 Mateusz        Królikowski          - Zbigniew       Skrzypczyk            393: 376
  15 Dorota         Stachowska           - Dorota         Patera                328: 425
  16 Agnieszka      Goniowska            - Justyna        Górka                 379: 372
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Robert         Kamiński              297: 516
  18 Zbigniew       Wietecki             - Barbara        Łukaszewicz           320: 389
  19 Ryszard        Żydaczewski          - Aleksandra     Łukaszewicz           488: 289
  20 Andrzej        Rechowicz            - Renata         Andracka              418: 322
  21 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Puton                 287: 369
  22 Adam           Janicki              - Katarzyna      Małek                 318: 405
  23 Marta          Ćwiek                - Łukasz         Szałkiewicz           323: 423
  24 Michał         Kosmecki             - Marta          Świątkowska           222: 447
  25 Agnieszka      Kozak                - Łukasz         Baranowski            323: 401
  26 Rafał          Wesołowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
P  1 Dariusz        Kosz                 - Radosław       Jachna                343: 286
P  2 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         317: 375
  11 Sławomir       Wolski               - Kamil          Górka                 287: 405
  12 Mateusz        Królikowski          - Ryszard        Korpalski             358: 387
  13 Jacek          Wandzel              - Tomasz         Suchanek              339: 379
  14 Dorota         Patera               - Ryszard        Żydaczewski           361: 340
  15 Zbigniew       Skrzypczyk           - Agnieszka      Goniowska             421: 294
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Urszula        Solarska              392: 383
  17 Robert         Kamiński             - Dorota         Stachowska            333: 374
  18 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Rechowicz             422: 432
  19 Aleksandra     Łukaszewicz          - Małgorzata     Szczygieł             333: 302
  20 Justyna        Górka                - Katarzyna      Małek                 417: 317
  21 Marta          Świątkowska          - Dariusz        Puton                 354: 413
  22 Adam           Janicki              - Bogusław       Szyszka               394: 383
  23 Renata         Andracka             - Łukasz         Szałkiewicz           298: 317
  24 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Wesołowski            363: 492
  25 Michał         Kosmecki             - Marta          Ćwiek                 189: 417
  26 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
P  1 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  400: 430
  11 Ryszard        Korpalski            - Kamil          Górka                 350: 395
  12 Tomasz         Suchanek             - Zbigniew       Skrzypczyk            448: 314
  13 Barbara        Łukaszewicz          - Sławomir       Wolski                361: 445
  14 Dorota         Patera               - Mateusz        Królikowski           299: 385
  15 Dariusz        Puton                - Dorota         Stachowska            358: 280
  16 Justyna        Górka                - Jacek          Wandzel               539: 368
  17 Andrzej        Rechowicz            - Robert         Kamiński              272: 471
  18 Urszula        Solarska             - Ryszard        Żydaczewski           405: 346
  19 Agnieszka      Goniowska            - Aleksandra     Łukaszewicz           364: 417
  20 Adam           Janicki              - Zbigniew       Wietecki              299: 446
  21 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Szałkiewicz           417: 326
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Marta          Ćwiek                 334: 382
  23 Marta          Świątkowska          - Renata         Andracka              336: 361
  24 Bogusław       Szyszka              - Agnieszka      Kozak                 417: 300
  25 Michał         Kosmecki             - Łukasz         Baranowski            175: 583


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
P  1 Dariusz        Kosz                 - Michał         Alabrudziński         412: 361
  11 Kamil          Górka                - Tomasz         Suchanek              408: 352
  12 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wolski                385: 334
  13 Mateusz        Królikowski          - Justyna        Górka                 269: 362
  14 Robert         Kamiński             - Barbara        Łukaszewicz           380: 346
  15 Dariusz        Puton                - Zbigniew       Skrzypczyk            518: 327
  16 Dorota         Patera               - Urszula        Solarska              276: 316
  17 Aleksandra     Łukaszewicz          - Jacek          Wandzel               386: 395
  18 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Rechowicz             466: 312
  19 Ryszard        Żydaczewski          - Agnieszka      Goniowska             359: 390
  20 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Baranowski            428: 369
  21 Marta          Ćwiek                - Bogusław       Szyszka               305: 446
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Janicki               355: 372
  23 Łukasz         Szałkiewicz          - Renata         Andracka              342: 323
  24 Michał         Kosmecki             - Agnieszka      Kozak                 169: 553
  25 Marta          Świątkowska          - BYE            BYE                   300:   0


P - partia w Pucharze Polski 2012
Lista rankingowa na dzień 18-08-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 156.84   5803   37
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            154.25  30850  200
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              153.90  30473  198
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.14  28603  188
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.47  22269  148
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               149.27  29705  199
   7 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.35  29225  197
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.18  29436  200
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             146.93  28064  191
  10 Tomasz Ciejka                  Kraków               146.14  11691   80
  11 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.00  29200  200
  12 Paweł Jackowski                Warszawa             145.68  27971  192
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  14 Kamil Górka                    Kraków               145.46  27201  187
  15 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  16 Kazimierz Merklejn             Szczecin             144.33  27567  191
  17 Justyna Górka                  Kraków               144.29  27848  193
  18 Marek Reda                     Wołomin              144.26  27842  193
  19 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.88  27624  192
  20 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.79  17398  121
  21 Krzysztof Obremski             Legnica              142.73  27547  193
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  23 Dawid Pikul                    Poznań               142.12  27855  196
  24 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.78  27506  194
  25 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.36  28131  199
  26 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.31  27980  198
  27 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27829  197
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  29 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.82  20700  147
  30 Radosław Jachna                Łódź                 139.54  27768  199
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  32 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               138.45  19522  141
  34 Marek Syczuk                   Warszawa             137.89  27302  198
  35 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.32  27465  200
  36 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.31  24441  178
  37 Bogusław Szyszka               Oława                137.24  25115  183
  38 Wojciech Sołdan                Gdynia               137.23  10018   73
  39 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.35  26452  194
  40 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  41 Łukasz Bobowski                Suchedniów           135.63  26313  194
  42 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       135.57   5016   37
  43 Przemysław Rybicki             Otwock               135.16  11624   86
  44 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.04  25927  192
  45 Przemysław Herdzina            Kraków               134.57  16149  120
  46 Michał Musielak                Bydgoszcz            134.34   8195   61
  47 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             134.17   6172   46
  48 Szymon Płachta                 Warszawa             134.06  26544  198
  49 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  50 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.77  25015  187
  51 Irena Sołdan                   Sopot                133.72  24203  181
  52 Karol Waniek                   Wrocław              133.60  15899  119
  53 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.12  14930  113
  54 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  55 Paweł Janaś                    Głogów               131.95  14646  111
  56 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.90  25853  196
  57 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  58 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  59 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  60 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.63  12505   95
  61 Janusz Krupiński               Bytom                131.54  13812  105
  62 Robert Kamiński                Warszawa             131.16  24921  190
  63 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.03  24241  185
  64 Adam Klimont                   Wałcz                130.98   6811   52
  65 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       130.58  24158  185
  66 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.56   6267   48
  67 Małgorzata Sulejewska          Kraków               130.38  24512  188
  68 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  69 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  70 Weronika Rudnicka              Szczecin             130.06  25621  197
  71 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  72 Grzegorz Łukasik               Konojady             129.97  25214  194
  73 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  74 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.55  20857  161
  75 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              129.45   6861   53
  76 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.19  11110   86
  77 Piotr Broda                    Sandomierz           129.15  24797  192
  78 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.82  22802  177
  79 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  80 Katarzyna Małek                Mielec               128.64  25343  197
  81 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.61  19548  152
  82 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.58  23787  185
  83 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  84 Agnieszka Krupka               Krosno               128.07  10502   82
  85 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  86 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  87 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.33  24830  195
  88 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.33  10314   81
  89 Tomasz Łapka                   Opole                127.15  10299   81
  90 Patrycja Śliwińska             Szczecin             127.08  12708  100
  91 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  92 Wojciech Urbański              Warszawa             127.00  10160   80
  93 Rafał Matczak                  Milanówek            126.76  22057  174
  94 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.64  24568  194
  95 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.35  24007  190
  96 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.29  24752  196
  97 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.26  23232  184
  98 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.90  14730  117
  99 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.88  22911  182
 100 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.87  24923  198
 101 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.59  24238  193
 102 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.34  24315  194
 103 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 104 Magdalena Kublik               Warszawa             125.14  24026  192
 105 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       125.12   8383   67
 106 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.02   5751   46
 107 Robert Głowacki                Łódź                 124.93  19864  159
 108 Dorota Maciejuk                Warszawa             124.85  16105  129
 109 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.84  10611   85
 110 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.75  15594  125
 111 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.71  11972   96
 112 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69  15836  127
 113 Michał Garnowski               Pasłęk               124.67   9101   73
 114 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.66  23311  187
 115 Czesław Grajewski              Choroszcz            124.49  23902  192
 116 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 117 Mateusz Królikowski            Wrocław              124.14  10552   85
 118 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.73   5444   44
 119 Tomasz Górka                   Łęczna               123.56   7290   59
 120 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 121 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            123.16   5542   45
 122 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              122.84  23340  190
 123 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.81  23457  191
 124 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.80  12157   99
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.74  23320  190
 126 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.73   6750   55
 127 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.57   8335   68
 128 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.51  23890  195
 129 Anita Bruska                   Gdynia               122.41  16158  132
 130 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 131 Krzysztof Bonda                Białystok            122.08  10499   86
 132 Stanisław Gasik                Warszawa             122.04   8177   67
 133 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.97   8050   66
 134 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             121.71  14605  120
 135 Krzysztof Gibas                Kraków               121.68  17887  147
 136 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.61   8756   72
 137 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.14   7147   59
 138 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 139 Leszek Stecuła                 Bytom                120.99   9195   76
 140 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.98  16574  137
 141 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.80  22952  190
 142 Leszek Kacprzyk                Katowice             120.48  14698  122
 143 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 144 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.22  23803  198
 145 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 146 Rafał Stachowski               Police               119.46   7765   65
 147 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 148 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 149 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.36  21007  176
 150 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 151 Łukasz Sornek                  Mikołów              118.88  22706  191
 152 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.84  12597  106
 153 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 154 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57   8893   75
 155 Bogusław Książek               Szczecin             118.56  13990  118
 156 Natalia Ogierman               Katowice             118.50  16590  140
 157 Jacek Pietruszka               Kraków               118.49   7702   65
 158 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.47   5805   49
 159 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 160 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 161 Marta Dobrzańska               Kraków               117.74   5063   43
 162 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.64   9882   84
 163 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.45  22198  189
 164 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.44  14328  122
 165 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.25  13953  119
 166 Anna Stefańska                 Łódź                 117.14   4100   35
 167 Dorota Rudzińska               Warszawa             117.13  22723  194
 168 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.73   7471   64
 169 Tomasz Lempart                 Kraków               116.56  10024   86
 170 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       116.48  15026  129
 171 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.04  11140   96
 172 Adam Janicki                   Łódź                 116.04  23092  199
 173 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.82   9034   78
 174 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.81  16445  142
 175 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               115.73   6828   59
 176 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.70  22330  193
 177 Radosław Więch                 Warszawa             115.67  18045  156
 178 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 179 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 180 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.37   7153   62
 181 Ewa Szałas                     Katowice             115.36  11305   98
 182 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.22  23045  200
 183 Maciej Śliwa                   Zabrze               115.22   4148   36
 184 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 185 Marek Rogalski                 Warszawa             114.61   5616   49
 186 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 187 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.55   9851   86
 188 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 189 Jarosław Olek                  Warszawa             113.99   8777   77
 190 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.97  21655  190
 191 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.92   9797   86
 192 Ewa Radzikowska                Gliwice              113.78   8647   76
 193 Marianna Kozłowska             Białystok            113.67   8525   75
 194 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 195 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 196 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 197 Beata Piotrowska               Łódź                 113.29   7817   69
 198 Joanna Suchanek                Wrocław              113.19  17884  158
 199 Marta Bajorek                  Warszawa             113.13  18666  165
 200 Lidia Szpakowska               Jaworzno             112.96   5083   45
 201 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.57  17674  157
 202 Marta Świątkowska              Wrocław              112.30   8310   74
 203 Renata Andracka                Zwola                112.04  21735  194
 204 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 205 Lucyna Śniadach                Rumia                111.64   4354   39
 206 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.33   6680   60
 207 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.13  21560  194
 208 Jerzy Luter                    Bytom                110.90  21515  194
 209 Marcin Ceglarek                Kraków               110.82  20391  184
 210 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.82   7868   71
 211 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.80  11191  101
 212 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 213 Józef Burzyński                Ełk                  110.40   7728   70
 214 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.28  21394  194
 215 Sławomir Wolski                Wrocław              110.21  21380  194
 216 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 217 Urszula Solarska               Łódź                 109.76  21953  200
 218 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            109.74   3731   34
 219 Maciej Bukowski                Szczecin             109.46   6677   61
 220 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.23  11251  103
 221 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 222 Sławomir Długosz               Ostróda              109.13  20953  192
 223 Dorota Patera                  Legnica              109.11   3928   36
 224 Anna Niedzielko                Szczecin             109.06   9270   85
 225 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.94   8497   78
 226 Teresa Zalewska                Racibórz             108.92  15466  142
 227 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.88  20252  186
 228 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       108.87   8492   78
 229 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 230 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.68   7934   73
 231 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.52   7488   69
 232 Szymon Dąbrowski               Warszawa             108.45  19847  183
 233 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 234 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 235 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 236 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 237 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 238 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              107.55  12691  118
 239 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.52  17525  163
 240 Jacek Nowak                    Szczecin             107.05   4496   42
 241 Marta Sztajnert                Wisła                106.97   7809   73
 242 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               106.76  21352  200
 244 Dorota Ostrowska               Białystok            106.75   6939   65
 245 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 246 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 247 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.45  19054  179
 248 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.38   5106   48
 249 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 250 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 251 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.98  12612  119
 252 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              105.97   3285   31
 253 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 254 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 255 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               105.41  16444  156
 256 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 257 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 258 Maurycy Machnio                Lipiany              105.10   6621   63
 259 Maria Pokorska                 Warszawa             104.36   6157   59
 260 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.32   8033   77
 261 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               104.08  13635  131
 262 Sylwia Łada                    Inowrocław           103.75  16912  163
 263 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.91   5454   53
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.75  12535  122
 265 Anna Arana                     Warszawa             102.51  18145  177
 266 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 267 Krzysztof Zawadzki             Sampława             102.22  20035  196
 268 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.14  15117  148
 269 Bożena Guział                  Racibórz             102.06   6430   63
 270 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.92   8052   79
 271 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 272 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 273 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.71   4834   48
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               100.62  14691  146
 275 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 276 Anna Stambulska                Kraków               100.40   6225   62
 277 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 278 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.28   5253   54
 279 Sylwia Buks                    Warszawa              96.51  19302  200
 280 Anna Lenartowska               Gdynia                96.08   6149   64
 281 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 282 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                95.59  10706  112
 283 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.55   8886   93
 284 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 285 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 286 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 287 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 288 Maciej Dąbrowski               Warszawa              93.65  17794  190
 289 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 290 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 291 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 292 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               91.94   3126   34
 293 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.68  17877  195
 294 Janina Grajewska               Choroszcz             90.80   8898   98
 295 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              90.28   6229   69
 296 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 297 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.49   5752   65
 298 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.37   4019   46
 299 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                87.15   3486   40
 300 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.22   3966   46
 301 Paulina Ostrowska              Białystok             85.43   2990   35
 302 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.31   8019   94
 303 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  16603  195
 304 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.43   4672   56
 305 Marcin Kołodziejski            Brodnica              83.38   2668   32
 306 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 307 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.30   4665   56
 308 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.39   7827   95
 309 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 310 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              80.75   4845   60
 311 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 312 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 313 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 314 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   62.30   2056   33
 315 Mirosław Dejna                 Sampława              61.56  12005  195




Poczekalnia na dzień 18-08-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   3 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   4 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   5 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   6 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   7 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   8 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
   9 Michał Makowski                Warszawa             140.76   3519   25
  10 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  11 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  12 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             117.32   2933   25
  14 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  15 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                114.72   2868   25
  16 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  17 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  18 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  19 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  21 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  22 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  23 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  24 Jarosław Sobczak               Warszawa             126.62   3039   24
  25 Andrzej Kowalski               Gdańsk               124.79   2995   24
  26 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  27 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  28 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.96   2879   24
  29 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  30 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.88   2781   24
  31 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.62   2751   24
  32 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  33 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  34 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  35 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  36 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  37 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  38 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  39 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  40 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  41 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  42 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  43 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  44 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.17   2404   24
  45 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  46 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  47 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  48 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  49 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  50 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  51 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  52 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  53 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  54 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  55 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  56 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  57 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  58 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  59 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  60 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  61 Piotr Sadzyński                Jaworzno              84.48   1943   23
  62 Leszek Katyński                Słupsk                84.17   1936   23
  63 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  64 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  65 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  66 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  67 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  68 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  69 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  70 Artur Tomczyk                  Piła                 124.00   2728   22
  71 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  72 Juliusz Czupryniak             Warszawa              95.05   2091   22
  73 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  74 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   82.77   1821   22
  75 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  76 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  77 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  78 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  79 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  80 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  81 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  82 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  83 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  84 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  85 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  86 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  87 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  88 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  89 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
  90 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  91 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             125.72   2263   18
  92 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  93 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  94 Anna Krynicka                  Warszawa             119.76   2036   17
  95 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
  96 Krzysztof Pypno                Gliwice              107.82   1833   17
  97 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
  98 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  99 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
 100 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 101 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
 102 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
 103 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 104 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
 105 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 106 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 107 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 108 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
 109 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 110 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 111 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
 112 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 113 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 114 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
 115 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 116 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 117 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 118 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 119 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 120 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 121 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 122 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 123 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 124 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 125 Błażej Fidziński               Dębica                97.77   1271   13
 126 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 127 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 128 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 129 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 130 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 131 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 132 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 133 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 134 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               60.46    786   13
 135 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 136 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 137 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 138 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 139 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 140 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 141 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 142 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 143 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 144 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 145 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 146 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 147 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 148 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 149 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 150 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 151 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 152 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 153 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 154 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 155 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 156 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 157 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 158 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 159 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 160 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 161 Joanna Brychcy                 Katowice             110.25   1323   12
 162 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 163 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 164 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 165 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 166 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 167 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 168 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 169 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 170 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 171 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 172 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     104.92   1259   12
 173 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 174 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 175 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 176 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 177 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 178 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 179 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 180 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 181 Lidia Nowak                    Sosnowiec            101.92   1223   12
 182 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 183 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 184 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 185 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 186 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 187 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          98.92   1187   12
 188 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 189 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 190 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 191 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 192 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 193 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 194 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 195 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 196 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 197 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 198 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 199 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 200 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 201 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 202 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 203 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 204 Dariusz Sowula                 Kraków                94.17   1130   12
 205 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 206 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 207 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 208 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 209 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 210 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 211 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 212 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 213 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 214 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   90.83   1090   12
 215 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 216 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 217 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 218 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 219 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 220 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 221 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 222 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 223 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 224 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 225 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 226 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 227 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 228 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 229 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 230 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 231 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 232 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 233 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 234 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 235 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 236 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 237 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 238 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 239 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 240 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              69.67    836   12
 241 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 242 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 243 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 244 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 245 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 246 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 247 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 248 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 249 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 250 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 251 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 252 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 253 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 254 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 255 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 256 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 257 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 258 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 259 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 260 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 261 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 262 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 263 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 264 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 265 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 266 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 267 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 268 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 269 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 270 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 271 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 272 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 273 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 274 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 275 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 276 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 277 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 278 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 279 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 280 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 281 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 282 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 283 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 284 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 285 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 286 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 287 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 288 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 289 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 290 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 291 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 292 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 293 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 294 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 295 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 296 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 297 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 298 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 299 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 300 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 301 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 302 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 303 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 304 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 305 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 306 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 307 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 308 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 309 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 310 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 311 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 312 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 313 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 314 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 315 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 316 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 317 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 318 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 319 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 320 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 321 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 322 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 323 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 324 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 325 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 326 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 327 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 328 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 329 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 330 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 331 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 332 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 333 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 334 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 335 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 336 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 337 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 338 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 339 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 340 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 341 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 342 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 343 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 344 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 345 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 346 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 347 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 348 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 349 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 350 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 351 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 352 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 353 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 354 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 355 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 356 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 357 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 358 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 359 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 360 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 361 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 362 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 363 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 364 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 365 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 366 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 367 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 368 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 369 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 370 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 371 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 372 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 373 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 374 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 375 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 376 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 377 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 378 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 379 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 380 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 381 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 382 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 383 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 384 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 385 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 386 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 387 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 388 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 389 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 390 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 391 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie