Gdańsk14
kwietnia
Gdańsk 14-15 kwietnia I Otwarte Mistrzostwa Gdańska o Puchar Rektora Uniwersytetu Gdańskiego
Inowrocław21
kwietnia
Inowrocław 21-22 kwietnia XVI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „ O Kryształowe Jajo Świąteczne” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy
Wałcz28
kwietnia
Wałcz 28- 1 maja VII Klubowe Mistrzostwa Polski
16 jajo świąteczne21 - 22 kwietnia 2012 — XVI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „ O Kryształowe Jajo Świąteczne” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda BrejzyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „ O Kryształowe Jajo Świąteczne” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda BrejzyInowrocław, 21 - 22 kwietnia 2012

Konkurs Relacja z turnieju


16 jajo świąteczneAż 20 zawodników zostało uhonorowanych nagrodami na XVI mistrzostwach Inowrocławia, o co zadbał organizator turnieju i dyrektor klubu Grzegorz Kaczmarek. Łączna wartość nagród przekroczyła 4 000 zł.

Słoneczna pogoda, miła atmosfera i dobry klimat to stale elementy tego turnieju.

Przed ostatnia rundą o zwycięstwo walczyli Dariusz Kosz i Michał Alabrudziński. W bezpośrednim pojedynku zwyciężył aktualny lider rankingu i on wywiózł z Inowrocławia piękne trofeum – kryształowe jajo oraz nagrodę, monitor komputerowy. Michał spadł na 5 miejsce. Tytuł wicemistrzowski zdobyła Irena Sołdan a trzecie miejsce zajął Grzegorz Kurowski.

Tradycyjnie już nagrodę dla najlepszego zawodnika z Inowrocławia zdobył Mariusz Kubicki. Nagrody wręczał Wiceprezydent Inowrocławia Wojciech Piniewski.

W mistrzostwach uczestniczyło 47 osób.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”


Rodzaj turniejuotwarty (Ilość miejsc ograniczona do 80 osób)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekKlub „Kopernik” Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
ul. Toruńska 60
88 – 100 Inowrocław
mapa
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 21 kwietnia (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 22 kwietnia (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdwe własnym zakresie
mapa
Wyżywieniewe własnym zakresie
na miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami
NoclegiRezerwacja we własnym zakresie

- Schronisko turystyczne — ul. Rakowicza 93 — tel. 52 355 53 64
- MANSARDA-POKOJE — ul. Solankowa 50 — tel. 52 355 03 25 lub 603 599 467
- SOLANKI Medical SPA – ul. Wilkońskiego 23 tel. recepcja 52 35 63 101, mail: medicalspa@solanki.pl
NagrodyZa I miejsce Puchar „Kryształowe Jajo Świąteczne”, nagroda telewizor, dyplom
II i III nagrody do wyboru, dyplomy
Dyplomy do V miejsca
Nagrody w zależności od ilości zawodników do X miejsca
Nagroda dla najlepszego zawodnika z Inowrocławia
Nagroda dla najlepszego zawodnika z Kujaw
Nagroda dla debiutanta lub dla najmłodszego uczestnika
Nagroda dla najlepszej kobiety
OrganizatorzyKlub „Kopernik” KSM 88-100 Inowrocław ul. Toruńska 60
tel. 52 357 26 15 lub 601 621 716
SponsorzyPatronat medialny Gazeta Pomorska i Radio „GRA” oraz serwis internetowy www.inowroclaw.info.pl


Wyniki turnieju XVI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.89     10.0     5229     1915     1002
  2 Irena           Sołdan               Sopot                  131.34      9.0     4928     1878      281
  3 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               136.92      8.0     5283     1655     1156
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 144.04      8.0     5171     1797      565
  5 Michał          Alabrudziński        Włocławek              150.64      8.0     5168     1830      554
  6 Paweł           Jackowski            Warszawa               142.45      8.0     4954     1801      262
  7 Krzysztof       Mówka                Warszawa               148.34      8.0     4776     1763      325
  8 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.46      8.0     4766     1766      350
  9 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    136.75      8.0     4718     1746      381
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.90      7.5     4789     1686      190
 11 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.28      7.0     4885     1743      395
 12 Piotr           Szulc                Bydgoszcz              100.00      7.0     4842     1625      514
 13 Kamil           Górka                Kraków                 151.24      7.0     4743     1647      -29
 14 Piotr           Broda                Sandomierz             128.13      7.0     4740     1551      729
 15 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.38      7.0     4731     1508      647
 16 Jędrzej         Florek               Bydgoszcz              128.42      7.0     4579     1580      214
 17 Ewelina         Sadłowska            Bydgoszcz              100.00      7.0     4563     1450      321
 18 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 114.64      7.0     4197     1529      279
 19 Marek           Syczuk               Warszawa               139.53      6.0     4890     1440      560
 20 Łukasz          Baranowski           Reda                   123.08      6.0     4630     1539      -33
 21 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             121.06      6.0     4572     1348      384
 22 Stanisław       Gasik                Warszawa               116.84      6.0     4499     1524      175
 23 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           113.46      6.0     4442     1413      166
 24 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      6.0     4421     1399       21
 25 Tomasz          Kłosiński            Bydgoszcz              100.00      6.0     4324     1335       28
 26 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      6.0     4283     1320      -68
 27 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              119.67      6.0     4257     1489     -111
 28 Zbigniew        Rybak                Warszawa               115.04      6.0     4105     1374     -193
 29 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.76      5.5     4303     1530     -602
 30 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie  123.67      5.0     4312     1360     -244
 31 Renata          Andracka             Zwola                  117.11      5.0     4211     1318       15
 32 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               101.17      5.0     4205     1247     -170
 33 Mariusz         Michalski            Inowrocław             104.51      5.0     4142     1314     -536
 34 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 108.69      5.0     4003     1313     -332
 35 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 124.44      5.0     3967     1301     -345
 36 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      5.0     3717     1223     -368
 37 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      4.0     3413     1034     -465
 38 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              141.17      4.0     2972      869      582
 39 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.0     3515      947     -603
 40 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      3.0     3395      908     -599
 41 Magdalena       Kublik               Warszawa               121.40      3.0     2461      821     -230
 42 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.45      3.0     2459      782     -240
 43 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      2.0     3207      801     -608
 44 Katarzyna       Poziomka             Inowrocław             100.00      2.0     2151      657     -475
 45 Mirosława       Rochowicz            Gdańsk                 100.00      2.0     2091      661     -735
 46 Andrzej         Serafinowicz         Bydgoszcz              100.00      1.0     3292      801     -624
 47 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.0     2072      641    -2486
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



	Dariusz Kosz 151.89 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Gasik                 116.84 -  290: 362   67
    2    18 Maria          Krzyżanowska          113.46 +  446: 253  163
    3    16 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  402: 325  150
    4     9 Dariusz        Nawrocki              119.67 -  406: 428   70
    5    14 Agnieszka      Kozak                 108.69 +  565: 300  159
    6     6 Mariusz        Orzeł                 123.67 +  429: 281  174
    7     5 Piotr          Szulc                 100.00 +  423: 398  150
    8     4 Stanisław      Rydzik                150.90 +  412: 390  201
    9     1 Mariusz        Skrobosz              147.28 +  542: 352  197
   10     1 Marek          Herzig                136.75 +  454: 334  187
   11     1 Paweł          Jackowski             142.45 +  411: 390  192
   12     1 Michał         Alabrudziński         150.64 +  449: 414  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 12 159.25




	Kamil Górka 151.24 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Renata         Andracka              117.11 +  428: 396  167
    2    10 Mariusz        Orzeł                 123.67 +  415: 359  174
    3     5 Stanisław      Rydzik                150.90 +  430: 370  201
    4     3 Paweł          Jackowski             142.45 -  391: 529   92
    5     5 Dariusz        Nawrocki              119.67 +  330: 327  170
    6     2 Mariusz        Skrobosz              147.28 -  279: 447   97
    7     6 Michał         Alabrudziński         150.64 -  319: 468  101
    8    10 Piotr          Szulc                 100.00 -  301: 516   50
    9    12 Ewelina        Sadłowska             100.00 +  450: 301  150
   10     8 Łukasz         Baranowski            123.08 +  579: 307  173
   11     9 Krzysztof      Mówka                 148.34 -  410: 468   98
   12     9 Łukasz         Baranowski            123.08 +  411: 284  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Stanisław Rydzik 150.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew       Rybak                 115.04 +  518: 321  165
    2     2 Zbigniew       Wietecki              124.76 =  377: 377  125
    3     5 Kamil          Górka                 151.24 -  370: 430  101
    4    11 Jędrzej        Florek                128.42 -  314: 354   78
    5    15 Stanisław      Gasik                 116.84 +  406: 396  167
    6    12 Marek          Syczuk                139.53 +  380: 346  190
    7     7 Irena          Sołdan                131.34 +  458: 403  181
    8     4 Dariusz        Kosz                  151.89 -  390: 412  102
    9     7 Piotr          Szulc                 100.00 +  430: 393  150
   10     6 Alina          Białobrzewska         114.64 +  418: 383  165
   11     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.46 +  405: 353  174
   12     3 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  323: 431   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Michał Alabrudziński 150.64 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Nawrocki              119.67 +  367: 296  170
    2     8 Marek          Syczuk                139.53 +  422: 365  190
    3     3 Magdalena      Kublik                121.40 +  423: 344  171
    4     1 Andrzej        Kwiatkowski           124.46 -  411: 419   74
    5     8 Dawid          Pikul                 144.04 -  373: 458   94
    6     9 Dariusz        Białobrzewski         124.44 +  529: 342  174
    7     6 Kamil          Górka                 151.24 +  468: 319  201
    8     3 Jędrzej        Florek                128.42 +  375: 318  178
    9     2 Marek          Herzig                136.75 +  492: 343  187
   10     2 Paweł          Jackowski             142.45 -  473: 545   92
   11     3 Mariusz        Skrobosz              147.28 +  421: 416  197
   12     1 Dariusz        Kosz                  151.89 -  414: 449  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 12 152.50




	Krzysztof Mówka 148.34 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maria          Krzyżanowska          113.46 +  372: 341  163
    2     7 Mariusz        Skrobosz              147.28 -  373: 395   97
    3    14 Tomasz         Kłosiński             100.00 +  384: 350  150
    4    10 Agnieszka      Kozak                 108.69 +  514: 235  159
    5     7 Zbigniew       Wietecki              124.76 -  384: 422   75
    6     7 Kamil          Nawrocki              141.17 +  519: 403  191
    7     4 Tomasz         Zwoliński             142.38 +  344: 339  192
    8     5 Dawid          Pikul                 144.04 -  264: 413   94
    9     9 Piotr          Broda                 128.13 -  330: 418   78
   10    11 Mariusz        Kubicki               121.06 +  340: 338  171
   11     9 Kamil          Górka                 151.24 +  468: 410  201
   12     6 Tomasz         Zwoliński             142.38 +  484: 387  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Mariusz Skrobosz 147.28 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agnieszka      Kozak                 108.69 +  451: 227  159
    2     7 Krzysztof      Mówka                 148.34 +  395: 373  198
    3     4 Stanisław      Gasik                 116.84 +  428: 351  167
    4     2 Marek          Herzig                136.75 -  428: 475   87
    5     3 Dariusz        Białobrzewski         124.44 +  432: 343  174
    6     2 Kamil          Górka                 151.24 +  447: 279  201
    7     2 Paweł          Jackowski             142.45 +  359: 346  192
    8     1 Andrzej        Kwiatkowski           124.46 +  497: 320  174
    9     1 Dariusz        Kosz                  151.89 -  352: 542  102
   10     3 Dawid          Pikul                 144.04 -  346: 463   94
   11     3 Michał         Alabrudziński         150.64 -  416: 421  101
   12     4 Dawid          Pikul                 144.04 -  334: 350   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Dawid Pikul 144.04 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Michalski             104.51 +  463: 322  155
    2     5 Piotr          Broda                 128.13 +  469: 362  178
    3     1 Marek          Herzig                136.75 -  382: 386   87
    4     4 Irena          Sołdan                131.34 -  459: 480   81
    5     8 Michał         Alabrudziński         150.64 +  458: 373  201
    6     5 Paweł          Jackowski             142.45 -  368: 379   92
    7     9 Sylwia         Łada                  100.00 +  475: 369  150
    8     5 Krzysztof      Mówka                 148.34 +  413: 264  198
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           124.46 +  501: 398  174
   10     3 Mariusz        Skrobosz              147.28 +  463: 346  197
   11     2 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  370: 593   87
   12     4 Mariusz        Skrobosz              147.28 +  350: 334  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Paweł Jackowski 142.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Zawadzki              101.17 +  396: 324  151
    2     1 Dariusz        Białobrzewski         124.44 +  417: 367  174
    3     2 Łukasz         Baranowski            123.08 +  373: 370  173
    4     3 Kamil          Górka                 151.24 +  529: 391  201
    5     2 Marek          Herzig                136.75 -  326: 513   87
    6     5 Dawid          Pikul                 144.04 +  379: 368  194
    7     2 Mariusz        Skrobosz              147.28 -  346: 359   97
    8     6 Zbigniew       Wietecki              124.76 +  468: 344  175
    9     4 Alina          Białobrzewska         114.64 +  417: 363  165
   10     2 Michał         Alabrudziński         150.64 +  545: 473  201
   11     1 Dariusz        Kosz                  151.89 -  390: 411  102
   12     2 Irena          Sołdan                131.34 -  368: 409   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Tomasz Zwoliński 142.38 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mirosław       Dejna                 100.00 +  458: 152  150
    2     6 Magdalena      Kublik                121.40 -  354: 477   71
    3     7 Irena          Sołdan                131.34 -  348: 383   81
    4    14 Maria          Krzyżanowska          113.46 +  400: 371  163
    5    13 Katarzyna      Poziomka              100.00 +  449: 267  150
    6     8 Mariusz        Michalski             104.51 +  398: 323  155
    7     4 Krzysztof      Mówka                 148.34 -  339: 344   98
    8    11 Renata         Andracka              117.11 -  330: 357   67
    9    11 Tomasz         Kłosiński             100.00 +  356: 323  150
   10    12 Zbigniew       Wietecki              124.76 +  462: 306  175
   11     7 Piotr          Szulc                 100.00 +  450: 297  150
   12     6 Krzysztof      Mówka                 148.34 -  387: 484   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Kamil Nawrocki 141.17 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Gołęcki               100.45 +  391: 312  150
    2     4 Łukasz         Baranowski            123.08 -  371: 399   73
    3    12 Zbigniew       Rybak                 115.04 -  321: 387   65
    4    17 Agata          Nawrocka              100.00 +  372: 271  150
    5    11 Piotr          Broda                 128.13 +  441: 342  178
    6     7 Krzysztof      Mówka                 148.34 -  403: 519   98
    7    11 Mariusz        Michalski             104.51 +  673: 160  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  /  7 124.14




	Marek Syczuk 139.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  443: 373  150
    2     8 Michał         Alabrudziński         150.64 -  365: 422  101
    3     9 Sylwia         Łada                  100.00 +  432: 311  150
    4     6 Stanisław      Gasik                 116.84 +  427: 405  167
    5     4 Jędrzej        Florek                128.42 -  277: 416   78
    6    12 Stanisław      Rydzik                150.90 -  346: 380  101
    7    13 Magdalena      Kublik                121.40 +  511: 314  171
    8     9 Krzysztof      Zawadzki              101.17 +  446: 313  151
    9     8 Zbigniew       Wietecki              124.76 +  568: 259  175
   10     5 Irena          Sołdan                131.34 -  393: 416   81
   11     6 Alina          Białobrzewska         114.64 -  336: 354   65
   12     8 Piotr          Szulc                 100.00 -  346: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Grzegorz Kurowski 136.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mirosława      Rochowicz             100.00 +  443: 237  150
    2     9 Stanisław      Gasik                 116.84 -  345: 378   67
    3    11 Dariusz        Nawrocki              119.67 -  357: 360   70
    4    16 Waldemar       Kudliński             100.00 +  477: 226  150
    5     9 Mariusz        Orzeł                 123.67 -  383: 461   74
    6    13 Julita         Dygnas                100.00 +  460: 341  150
    7    10 Dariusz        Białobrzewski         124.44 +  479: 300  174
    8     7 Łukasz         Baranowski            123.08 +  411: 362  173
    9     5 Jędrzej        Florek                128.42 +  558: 396  178
   10     4 Andrzej        Kwiatkowski           124.46 -  346: 373   74
   11     2 Dawid          Pikul                 144.04 +  593: 370  194
   12     3 Stanisław      Rydzik                150.90 +  431: 323  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Marek Herzig 136.75 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Julita         Dygnas                100.00 +  413: 269  150
    2    12 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  401: 251  150
    3     1 Dawid          Pikul                 144.04 +  386: 382  194
    4     2 Mariusz        Skrobosz              147.28 +  475: 428  197
    5     2 Paweł          Jackowski             142.45 +  513: 326  192
    6     1 Andrzej        Kwiatkowski           124.46 -  289: 414   74
    7     3 Zbigniew       Wietecki              124.76 +  346: 320  175
    8     2 Alina          Białobrzewska         114.64 +  370: 331  165
    9     2 Michał         Alabrudziński         150.64 -  343: 492  101
   10     1 Dariusz        Kosz                  151.89 -  334: 454  102
   11     4 Irena          Sołdan                131.34 -  387: 419   81
   12     7 Alina          Białobrzewska         114.64 +  461: 251  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Irena Sołdan 131.34 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sylwia         Łada                  100.00 +  341: 307  150
    2    11 Jędrzej        Florek                128.42 +  490: 297  178
    3     7 Tomasz         Zwoliński             142.38 +  383: 348  192
    4     4 Dawid          Pikul                 144.04 +  480: 459  194
    5     1 Andrzej        Kwiatkowski           124.46 -  365: 409   74
    6     4 Zbigniew       Wietecki              124.76 -  387: 443   75
    7     7 Stanisław      Rydzik                150.90 -  403: 458  101
    8     8 Piotr          Broda                 128.13 +  442: 424  178
    9     6 Renata         Andracka              117.11 +  393: 354  167
   10     5 Marek          Syczuk                139.53 +  416: 393  190
   11     4 Marek          Herzig                136.75 +  419: 387  187
   12     2 Paweł          Jackowski             142.45 +  409: 368  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1878  / 12 156.50




	Jędrzej Florek 128.42 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Poziomka              100.00 +  425: 261  150
    2    11 Irena          Sołdan                131.34 -  297: 490   81
    3    18 Renata         Andracka              117.11 +  407: 331  167
    4    11 Stanisław      Rydzik                150.90 +  354: 314  201
    5     4 Marek          Syczuk                139.53 +  416: 277  190
    6     3 Alina          Białobrzewska         114.64 -  305: 338   65
    7     8 Łukasz         Baranowski            123.08 +  429: 327  173
    8     3 Michał         Alabrudziński         150.64 -  318: 375  101
    9     5 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  396: 558   87
   10     7 Piotr          Szulc                 100.00 -  305: 518   50
   11    13 Zbigniew       Rybak                 115.04 +  488: 251  165
   12    11 Sylwia         Łada                  100.00 +  439: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Piotr Broda 128.13 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  377: 297  150
    2     5 Dawid          Pikul                 144.04 -  362: 469   94
    3    15 Agnieszka      Kozak                 108.69 -  315: 343   59
    4    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  540: 141  150
    5    11 Kamil          Nawrocki              141.17 -  342: 441   91
    6    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  339: 297  150
    7    14 Dariusz        Nawrocki              119.67 +  444: 301  170
    8     8 Irena          Sołdan                131.34 -  424: 442   81
    9     9 Krzysztof      Mówka                 148.34 +  418: 330  198
   10     9 Renata         Andracka              117.11 +  370: 297  167
   11     8 Stanisław      Gasik                 116.84 +  444: 278  167
   12     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.46 -  365: 375   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Zbigniew Wietecki 124.76 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Szulc                 100.00 +  393: 371  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                150.90 =  377: 377  151
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           124.46 -  337: 494   74
    4    12 Mariusz        Orzeł                 123.67 +  392: 366  174
    5     7 Krzysztof      Mówka                 148.34 +  422: 384  198
    6     4 Irena          Sołdan                131.34 +  443: 387  181
    7     3 Marek          Herzig                136.75 -  320: 346   87
    8     6 Paweł          Jackowski             142.45 -  344: 468   92
    9     8 Marek          Syczuk                139.53 -  259: 568   90
   10    12 Tomasz         Zwoliński             142.38 -  306: 462   92
   11    14 Dariusz        Nawrocki              119.67 +  403: 292  170
   12    12 Mariusz        Kubicki               121.06 -  307: 390   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Andrzej Kwiatkowski 124.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  518: 297  150
    2     3 Agata          Nawrocka              100.00 +  322: 223  150
    3     6 Zbigniew       Wietecki              124.76 +  494: 337  175
    4     1 Michał         Alabrudziński         150.64 +  419: 411  201
    5     1 Irena          Sołdan                131.34 +  409: 365  181
    6     1 Marek          Herzig                136.75 +  414: 289  187
    7     1 Alina          Białobrzewska         114.64 -  371: 380   65
    8     1 Mariusz        Skrobosz              147.28 -  320: 497   97
    9     3 Dawid          Pikul                 144.04 -  398: 501   94
   10     4 Grzegorz       Kurowski              136.92 +  373: 346  187
   11     5 Stanisław      Rydzik                150.90 -  353: 405  101
   12     5 Piotr          Broda                 128.13 +  375: 365  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 12 147.17




	Dariusz Białobrzewski 124.44 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     1 Paweł          Jackowski             142.45 -  367: 417   92
    3    10 Piotr          Szulc                 100.00 +  409: 358  150
    4     5 Łukasz         Baranowski            123.08 +  395: 352  173
    5     3 Mariusz        Skrobosz              147.28 -  343: 432   97
    6     9 Michał         Alabrudziński         150.64 -  342: 529  101
    7    10 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  300: 479   87
    8    14 Stanisław      Gasik                 116.84 -  305: 381   67
    9    18 Mariusz        Michalski             104.51 +  370: 320  155
   10    15 Mariusz        Orzeł                 123.67 +  349: 339  174
   11    11 Ewelina        Sadłowska             100.00 -  322: 360   50
   12    17 Mariusz        Michalski             104.51 +  465: 345  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 11 118.27




	Mariusz Orzeł 123.67 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Waldemar       Kudliński             100.00 +  347: 317  150
    2    10 Kamil          Górka                 151.24 -  359: 415  101
    3     8 Ewelina        Sadłowska             100.00 +  408: 395  150
    4    12 Zbigniew       Wietecki              124.76 -  366: 392   75
    5     9 Grzegorz       Kurowski              136.92 +  461: 383  187
    6     6 Dariusz        Kosz                  151.89 -  281: 429  102
    7    16 Mariusz        Kubicki               121.06 -  288: 454   71
    8    18 Mariusz        Michalski             104.51 +  409: 249  155
    9    10 Łukasz         Baranowski            123.08 -  350: 461   73
   10    15 Dariusz        Białobrzewski         124.44 -  339: 349   74
   11    17 Agnieszka      Kozak                 108.69 +  360: 296  159
   12    13 Maria          Krzyżanowska          113.46 -  344: 416   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Łukasz Baranowski 123.08 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Kłosiński             100.00 +  492: 282  150
    2     4 Kamil          Nawrocki              141.17 +  399: 371  191
    3     2 Paweł          Jackowski             142.45 -  370: 373   92
    4     5 Dariusz        Białobrzewski         124.44 -  352: 395   74
    5    10 Magdalena      Kublik                121.40 +  363: 360  171
    6    10 Dariusz        Nawrocki              119.67 +  436: 311  170
    7     8 Jędrzej        Florek                128.42 -  327: 429   78
    8     7 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  362: 411   87
    9    10 Mariusz        Orzeł                 123.67 +  461: 350  174
   10     8 Kamil          Górka                 151.24 -  307: 579  101
   11    10 Wojciech       Gołęcki               100.45 +  477: 391  150
   12     9 Kamil          Górka                 151.24 -  284: 411  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Magdalena Kublik 121.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ewelina        Sadłowska             100.00 +  377: 370  150
    2     6 Tomasz         Zwoliński             142.38 +  477: 354  192
    3     3 Michał         Alabrudziński         150.64 -  344: 423  101
    4     8 Zbigniew       Rybak                 115.04 -  272: 366   65
    5    10 Łukasz         Baranowski            123.08 -  360: 363   73
    6    18 Katarzyna      Poziomka              100.00 +  317: 304  150
    7    13 Marek          Syczuk                139.53 -  314: 511   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  /  7 117.29




	Mariusz Kubicki 121.06 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agata          Nawrocka              100.00 -  367: 392   50
    2    17 Dariusz        Nawrocki              119.67 -  348: 357   70
    3    20 Maria          Krzyżanowska          113.46 -  378: 412   63
    4    21 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  488: 305  150
    5    17 Tomasz         Kłosiński             100.00 +  386: 382  150
    6    14 Sylwia         Łada                  100.00 -  328: 390   50
    7    16 Mariusz        Orzeł                 123.67 +  454: 288  174
    8    12 Wojciech       Gołęcki               100.45 -  275: 388   50
    9    14 Krzysztof      Zawadzki              101.17 +  404: 267  151
   10    11 Krzysztof      Mówka                 148.34 -  338: 340   98
   11    15 Renata         Andracka              117.11 +  416: 360  167
   12    12 Zbigniew       Wietecki              124.76 +  390: 307  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Dariusz Nawrocki 119.67 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         150.64 -  296: 367  101
    2    17 Mariusz        Kubicki               121.06 +  357: 348  171
    3    11 Grzegorz       Kurowski              136.92 +  360: 357  187
    4     9 Dariusz        Kosz                  151.89 +  428: 406  202
    5     5 Kamil          Górka                 151.24 -  327: 330  101
    6    10 Łukasz         Baranowski            123.08 -  311: 436   73
    7    14 Piotr          Broda                 128.13 -  301: 444   78
    8    15 Sylwia         Łada                  100.00 -  333: 378   50
    9    19 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  379: 253  150
   10    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  461: 301  150
   11    14 Zbigniew       Wietecki              124.76 -  292: 403   75
   12    16 Krzysztof      Zawadzki              101.17 +  412: 345  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Renata Andracka 117.11 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 151.24 -  396: 428  101
    2    13 Wojciech       Gołęcki               100.45 -  326: 328   50
    3    18 Jędrzej        Florek                128.42 -  331: 407   78
    4    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  387: 259  150
    5    19 Agata          Nawrocka              100.00 +  373: 256  150
    6    19 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  338: 302  150
    7    12 Stanisław      Gasik                 116.84 +  392: 336  167
    8    11 Tomasz         Zwoliński             142.38 +  357: 330  192
    9     6 Irena          Sołdan                131.34 -  354: 393   81
   10     9 Piotr          Broda                 128.13 -  297: 370   78
   11    15 Mariusz        Kubicki               121.06 -  360: 416   71
   12    15 Julita         Dygnas                100.00 -  300: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Stanisław Gasik 116.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  151.89 +  362: 290  202
    2     9 Grzegorz       Kurowski              136.92 +  378: 345  187
    3     4 Mariusz        Skrobosz              147.28 -  351: 428   97
    4     6 Marek          Syczuk                139.53 -  405: 427   90
    5    15 Stanisław      Rydzik                150.90 -  396: 406  101
    6    16 Maria          Krzyżanowska          113.46 +  400: 330  163
    7    12 Renata         Andracka              117.11 -  336: 392   67
    8    14 Dariusz        Białobrzewski         124.44 +  381: 305  174
    9    13 Wojciech       Gołęcki               100.45 +  488: 297  150
   10    10 Zbigniew       Rybak                 115.04 +  367: 267  165
   11     8 Piotr          Broda                 128.13 -  278: 444   78
   12    10 Ewelina        Sadłowska             100.00 -  357: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Zbigniew Rybak 115.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                150.90 -  321: 518  101
    2    22 Mirosława      Rochowicz             100.00 +  323: 243  150
    3    12 Kamil          Nawrocki              141.17 +  387: 321  191
    4     8 Magdalena      Kublik                121.40 +  366: 272  171
    5     6 Alina          Białobrzewska         114.64 -  365: 468   65
    6    11 Piotr          Szulc                 100.00 -  269: 389   50
    7    15 Krzysztof      Zawadzki              101.17 -  347: 372   51
    8    16 Julita         Dygnas                100.00 +  412: 264  150
    9    15 Sylwia         Łada                  100.00 +  382: 326  150
   10    10 Stanisław      Gasik                 116.84 -  267: 367   67
   11    13 Jędrzej        Florek                128.42 -  251: 488   78
   12    18 Agata          Nawrocka              100.00 +  415: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Alina Białobrzewska 114.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    21 Katarzyna      Poziomka              100.00 +  411: 273  150
    3    17 Mirosław       Dejna                 100.00 +  468: 203  150
    4     7 Mariusz        Michalski             104.51 +  450: 399  155
    5     6 Zbigniew       Rybak                 115.04 +  468: 365  165
    6     3 Jędrzej        Florek                128.42 +  338: 305  178
    7     1 Andrzej        Kwiatkowski           124.46 +  380: 371  174
    8     2 Marek          Herzig                136.75 -  331: 370   87
    9     4 Paweł          Jackowski             142.45 -  363: 417   92
   10     6 Stanisław      Rydzik                150.90 -  383: 418  101
   11     6 Marek          Syczuk                139.53 +  354: 336  190
   12     7 Marek          Herzig                136.75 -  251: 461   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 11 139.00




	Maria Krzyżanowska 113.46 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 148.34 -  341: 372   98
    2    18 Dariusz        Kosz                  151.89 -  253: 446  102
    3    20 Mariusz        Kubicki               121.06 +  412: 378  171
    4    14 Tomasz         Zwoliński             142.38 -  371: 400   92
    5    20 Waldemar       Kudliński             100.00 +  356: 339  150
    6    16 Stanisław      Gasik                 116.84 -  330: 400   67
    7    20 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  416: 318  150
    8    13 Ewelina        Sadłowska             100.00 -  321: 373   50
    9    17 Agnieszka      Kozak                 108.69 +  479: 235  159
   10    14 Wojciech       Gołęcki               100.45 -  358: 376   50
   11    16 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  389: 295  150
   12    13 Mariusz        Orzeł                 123.67 +  416: 344  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Agnieszka Kozak 108.69 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              147.28 -  227: 451   97
    2    23 Waldemar       Kudliński             100.00 +  345: 296  150
    3    15 Piotr          Broda                 128.13 +  343: 315  178
    4    10 Krzysztof      Mówka                 148.34 -  235: 514   98
    5    14 Dariusz        Kosz                  151.89 -  300: 565  102
    6    17 Krzysztof      Zawadzki              101.17 -  370: 393   51
    7    18 Julita         Dygnas                100.00 -  411: 414   50
    8    19 Mirosława      Rochowicz             100.00 +  400:   1  150
    9    17 Maria          Krzyżanowska          113.46 -  235: 479   63
   10    20 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  375: 284  150
   11    17 Mariusz        Orzeł                 123.67 -  296: 360   74
   12    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  466: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Mariusz Michalski 104.51 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Pikul                 144.04 -  322: 463   94
    2    20 Julita         Dygnas                100.00 +  428: 346  150
    3    13 Agata          Nawrocka              100.00 +  335: 332  150
    4     7 Alina          Białobrzewska         114.64 -  399: 450   65
    5    16 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  361: 290  150
    6     8 Tomasz         Zwoliński             142.38 -  323: 398   92
    7    11 Kamil          Nawrocki              141.17 -  160: 673   91
    8    18 Mariusz        Orzeł                 123.67 -  249: 409   74
    9    18 Dariusz        Białobrzewski         124.44 -  320: 370   74
   10    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  392: 211  150
   11    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  508: 271  150
   12    17 Dariusz        Białobrzewski         124.44 -  345: 465   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Krzysztof Zawadzki 101.17 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             142.45 -  324: 396   92
    2    19 Tomasz         Kłosiński             100.00 -  321: 332   50
    3    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  412: 321  150
    4    18 Katarzyna      Poziomka              100.00 -  320: 385   50
    5    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  483: 170  150
    6    17 Agnieszka      Kozak                 108.69 +  393: 370  159
    7    15 Zbigniew       Rybak                 115.04 +  372: 347  165
    8     9 Marek          Syczuk                139.53 -  313: 446   90
    9    14 Mariusz        Kubicki               121.06 -  267: 404   71
   10    13 Ewelina        Sadłowska             100.00 -  268: 464   50
   11    20 Waldemar       Kudliński             100.00 +  387: 328  150
   12    16 Dariusz        Nawrocki              119.67 -  345: 412   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Wojciech Gołęcki 100.45 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Nawrocki              141.17 -  312: 391   91
    2    13 Renata         Andracka              117.11 +  328: 326  167
    8    12 Mariusz        Kubicki               121.06 +  388: 275  171
    9    13 Stanisław      Gasik                 116.84 -  297: 488   67
   10    14 Maria          Krzyżanowska          113.46 +  376: 358  163
   11    10 Łukasz         Baranowski            123.08 -  391: 477   73
   12    14 Tomasz         Kłosiński             100.00 -  367: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     782  /  7 111.71




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Syczuk                139.53 -  373: 443   90
    2    14 Sylwia         Łada                  100.00 -  349: 395   50
    3    19 Waldemar       Kudliński             100.00 -  261: 335   50
    4    23 Mirosława      Rochowicz             100.00 +  380: 349  150
    5    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  380: 266  150
    6    15 Piotr          Broda                 128.13 -  297: 339   78
    7    21 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  337: 304  150
    8    17 Tomasz         Kłosiński             100.00 -  284: 386   50
    9    20 Agata          Nawrocka              100.00 -  290: 374   50
   10    18 Dariusz        Nawrocki              119.67 -  301: 461   70
   12    19 Agnieszka      Kozak                 108.69 -  263: 466   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  / 11  86.09




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Zwoliński             142.38 -  152: 458   92
    3    17 Alina          Białobrzewska         114.64 -  203: 468   65
    4    20 Piotr          Broda                 128.13 -  141: 540   78
    5    21 Krzysztof      Zawadzki              101.17 -  170: 483   51
    6    22 Waldemar       Kudliński             100.00 -  216: 379   50
    7    23 Mirosława      Rochowicz             100.00 -  229: 404   50
    8    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  140: 359   50
    9    21 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  220: 383   50
   10    19 Mariusz        Michalski             104.51 -  211: 392   55
   11    19 Tomasz         Kłosiński             100.00 -  174: 401   50
   12    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  216: 291   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     641  / 11  58.27




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Herzig                136.75 -  269: 413   87
    2    20 Mariusz        Michalski             104.51 -  346: 428   55
    3    23 Mirosława      Rochowicz             100.00 +  442: 271  150
    4    19 Andrzej        Serafinowicz          100.00 -  259: 397   50
    5    18 Ewelina        Sadłowska             100.00 +  480: 397  150
    6    13 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  341: 460   87
    7    18 Agnieszka      Kozak                 108.69 +  414: 411  159
    8    16 Zbigniew       Rybak                 115.04 -  264: 412   65
    9    16 Waldemar       Kudliński             100.00 +  454: 262  150
   10    16 Agata          Nawrocka              100.00 -  275: 337   50
   11    18 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  368: 263  150
   12    15 Renata         Andracka              117.11 +  371: 300  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Kwiatkowski           124.46 -  297: 518   74
    2    16 Ewelina        Sadłowska             100.00 -  347: 440   50
    3    22 Katarzyna      Poziomka              100.00 -  297: 325   50
    4    21 Mariusz        Kubicki               121.06 -  305: 488   71
    5    22 Sylwia         Buks                  100.00 -  266: 380   50
    6    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  282: 257  150
    7    20 Maria          Krzyżanowska          113.46 -  318: 416   63
    8    21 Agata          Nawrocka              100.00 -  297: 309   50
    9    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  383: 220  150
   11    18 Julita         Dygnas                100.00 -  263: 368   50
   12    20 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  340: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  / 11  82.55




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Orzeł                 123.67 -  317: 347   74
    2    23 Agnieszka      Kozak                 108.69 -  296: 345   59
    3    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  335: 261  150
    4    16 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  226: 477   87
    5    20 Maria          Krzyżanowska          113.46 -  339: 356   63
    6    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  379: 216  150
    7    17 Ewelina        Sadłowska             100.00 -  241: 401   50
    8    20 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  335: 318  150
    9    16 Julita         Dygnas                100.00 -  262: 454   50
   10    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  355: 316  150
   11    20 Krzysztof      Zawadzki              101.17 -  328: 387   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1034  / 11  94.00




	Tomasz Kłosiński 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Łukasz         Baranowski            123.08 -  282: 492   73
    2    19 Krzysztof      Zawadzki              101.17 +  332: 321  151
    3    14 Krzysztof      Mówka                 148.34 -  350: 384   98
    4    15 Piotr          Szulc                 100.00 -  370: 436   50
    5    17 Mariusz        Kubicki               121.06 -  382: 386   71
    6    21 Mirosława      Rochowicz             100.00 +  390: 253  150
    7    19 Katarzyna      Poziomka              100.00 +  407: 336  150
    8    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  386: 284  150
    9    11 Tomasz         Zwoliński             142.38 -  323: 356   92
   10    17 Sylwia         Łada                  100.00 -  317: 507   50
   11    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  401: 174  150
   12    14 Wojciech       Gołęcki               100.45 +  384: 367  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariusz        Kubicki               121.06 +  392: 367  171
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           124.46 -  223: 322   74
    3    13 Mariusz        Michalski             104.51 -  332: 335   55
    4    17 Kamil          Nawrocki              141.17 -  271: 372   91
    5    19 Renata         Andracka              117.11 -  256: 373   67
    6    20 Ewelina        Sadłowska             100.00 -  261: 351   50
    7    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  385: 358  150
    8    21 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  309: 297  150
    9    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  374: 290  150
   10    16 Julita         Dygnas                100.00 +  337: 275  150
   11    12 Sylwia         Łada                  100.00 -  307: 330   50
   12    18 Zbigniew       Rybak                 115.04 -  270: 415   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Katarzyna Poziomka 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jędrzej        Florek                128.42 -  261: 425   78
    2    21 Alina          Białobrzewska         114.64 -  273: 411   65
    3    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  325: 297  150
    4    18 Krzysztof      Zawadzki              101.17 +  385: 320  151
    5    13 Tomasz         Zwoliński             142.38 -  267: 449   92
    6    18 Magdalena      Kublik                121.40 -  304: 317   71
    7    19 Tomasz         Kłosiński             100.00 -  336: 407   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     657  /  7  93.86




	Mirosława Rochowicz 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  237: 443   87
    2    22 Zbigniew       Rybak                 115.04 -  243: 323   65
    3    23 Julita         Dygnas                100.00 -  271: 442   50
    4    23 Sylwia         Buks                  100.00 -  349: 380   50
    5    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  333: 219  150
    6    21 Tomasz         Kłosiński             100.00 -  253: 390   50
    7    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  404: 229  150
    8    19 Agnieszka      Kozak                 108.69 -    1: 400   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     661  /  8  82.62




	Ewelina Sadłowska 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Magdalena      Kublik                121.40 -  370: 377   71
    2    16 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  440: 347  150
    3     8 Mariusz        Orzeł                 123.67 -  395: 408   74
    4    13 Sylwia         Łada                  100.00 -  318: 410   50
    5    18 Julita         Dygnas                100.00 -  397: 480   50
    6    20 Agata          Nawrocka              100.00 +  351: 261  150
    7    17 Waldemar       Kudliński             100.00 +  401: 241  150
    8    13 Maria          Krzyżanowska          113.46 +  373: 321  163
    9    12 Kamil          Górka                 151.24 -  301: 450  101
   10    13 Krzysztof      Zawadzki              101.17 +  464: 268  151
   11    11 Dariusz        Białobrzewski         124.44 +  360: 322  174
   12    10 Stanisław      Gasik                 116.84 +  393: 357  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Andrzej Serafinowicz 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    12 Marek          Herzig                136.75 -  251: 401   87
    3    16 Dariusz        Kosz                  151.89 -  325: 402  102
    4    19 Julita         Dygnas                100.00 +  397: 259  150
    5    16 Mariusz        Michalski             104.51 -  290: 361   55
    6    19 Renata         Andracka              117.11 -  302: 338   67
    7    21 Sylwia         Buks                  100.00 -  304: 337   50
    8    20 Waldemar       Kudliński             100.00 -  318: 335   50
    9    19 Dariusz        Nawrocki              119.67 -  253: 379   70
   10    20 Agnieszka      Kozak                 108.69 -  284: 375   59
   11    16 Maria          Krzyżanowska          113.46 -  295: 389   63
   12    20 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  273: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  / 11  73.00




	Piotr Szulc 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zbigniew       Wietecki              124.76 -  371: 393   75
    2    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  420: 259  150
    3    10 Dariusz        Białobrzewski         124.44 -  358: 409   74
    4    15 Tomasz         Kłosiński             100.00 +  436: 370  150
    5    12 Sylwia         Łada                  100.00 +  379: 373  150
    6    11 Zbigniew       Rybak                 115.04 +  389: 269  165
    7     5 Dariusz        Kosz                  151.89 -  398: 423  102
    8    10 Kamil          Górka                 151.24 +  516: 301  201
    9     7 Stanisław      Rydzik                150.90 -  393: 430  101
   10     7 Jędrzej        Florek                128.42 +  518: 305  178
   11     7 Tomasz         Zwoliński             142.38 -  297: 450   92
   12     8 Marek          Syczuk                139.53 +  367: 346  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Broda                 128.13 -  297: 377   78
    2    15 Piotr          Szulc                 100.00 -  259: 420   50
    3    21 Krzysztof      Zawadzki              101.17 -  321: 412   51
    4    22 Renata         Andracka              117.11 -  259: 387   67
    5    23 Mirosława      Rochowicz             100.00 -  219: 333   50
    6    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  257: 282   50
    7    22 Agata          Nawrocka              100.00 -  358: 385   50
    8    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  359: 140  150
   10    21 Waldemar       Kudliński             100.00 -  316: 355   50
   11    21 Mariusz        Michalski             104.51 -  271: 508   55
   12    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  291: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     801  / 11  72.82




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                131.34 -  307: 341   81
    2    14 Sylwia         Buks                  100.00 +  395: 349  150
    3     9 Marek          Syczuk                139.53 -  311: 432   90
    4    13 Ewelina        Sadłowska             100.00 +  410: 318  150
    5    12 Piotr          Szulc                 100.00 -  373: 379   50
    6    14 Mariusz        Kubicki               121.06 +  390: 328  171
    7     9 Dawid          Pikul                 144.04 -  369: 475   94
    8    15 Dariusz        Nawrocki              119.67 +  378: 333  170
    9    15 Zbigniew       Rybak                 115.04 -  326: 382   65
   10    17 Tomasz         Kłosiński             100.00 +  507: 317  150
   11    12 Agata          Nawrocka              100.00 +  330: 307  150
   12    11 Jędrzej        Florek                128.42 -  325: 439   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Nawrocki              367: 296
   2 Stanisław      Gasik                - Dariusz        Kosz                  362: 290
   3 Kamil          Górka                - Renata         Andracka              428: 396
   4 Zbigniew       Rybak                - Stanisław      Rydzik                321: 518
   5 Krzysztof      Mówka                - Maria          Krzyżanowska          372: 341
   6 Agnieszka      Kozak                - Mariusz        Skrobosz              227: 451
   7 Dawid          Pikul                - Mariusz        Michalski             463: 322
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Paweł          Jackowski             324: 396
   9 Kamil          Nawrocki             - Wojciech       Gołęcki               391: 312
  10 Mirosław       Dejna                - Tomasz         Zwoliński             152: 458
  11 Marek          Syczuk               - Sylwia         Buks                  443: 373
  12 Mirosława      Rochowicz            - Grzegorz       Kurowski              237: 443
  13 Marek          Herzig               - Julita         Dygnas                413: 269
  14 Sylwia         Łada                 - Irena          Sołdan                307: 341
  15 Jędrzej        Florek               - Katarzyna      Poziomka              425: 261
  16 Agnieszka      Wiśniewska           - Piotr          Broda                 297: 377
  17 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Szulc                 393: 371
  18 Bernadetta     Kudlińska            - Andrzej        Kwiatkowski           297: 518
  19 Mariusz        Orzeł                - Waldemar       Kudliński             347: 317
  20 Tomasz         Kłosiński            - Łukasz         Baranowski            282: 492
  21 Magdalena      Kublik               - Ewelina        Sadłowska             377: 370
  22 Agata          Nawrocka             - Mariusz        Kubicki               392: 367


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Białobrzewski        - Paweł          Jackowski             367: 417
   2 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Wietecki              377: 377
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Agata          Nawrocka              322: 223
   4 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Nawrocki              399: 371
   5 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul                 362: 469
   6 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kublik                354: 477
   7 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 395: 373
   8 Michał         Alabrudziński        - Marek          Syczuk                422: 365
   9 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Gasik                 345: 378
  10 Mariusz        Orzeł                - Kamil          Górka                 359: 415
  11 Irena          Sołdan               - Jędrzej        Florek                490: 297
  12 Marek          Herzig               - Andrzej        Serafinowicz          401: 251
  13 Renata         Andracka             - Wojciech       Gołęcki               326: 328
  14 Sylwia         Buks                 - Sylwia         Łada                  349: 395
  15 Piotr          Szulc                - Agnieszka      Wiśniewska            420: 259
  16 Ewelina        Sadłowska            - Bernadetta     Kudlińska             440: 347
  17 Mariusz        Kubicki              - Dariusz        Nawrocki              348: 357
  18 Dariusz        Kosz                 - Maria          Krzyżanowska          446: 253
  19 Tomasz         Kłosiński            - Krzysztof      Zawadzki              332: 321
  20 Julita         Dygnas               - Mariusz        Michalski             346: 428
  21 Alina          Białobrzewska        - Katarzyna      Poziomka              411: 273
  22 Zbigniew       Rybak                - Mirosława      Rochowicz             323: 243
  23 Waldemar       Kudliński            - Agnieszka      Kozak                 296: 345


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Marek          Herzig                382: 386
   2 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Baranowski            373: 370
   3 Magdalena      Kublik               - Michał         Alabrudziński         344: 423
   4 Stanisław      Gasik                - Mariusz        Skrobosz              351: 428
   5 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                430: 370
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Zbigniew       Wietecki              494: 337
   7 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             383: 348
   8 Ewelina        Sadłowska            - Mariusz        Orzeł                 395: 408
   9 Marek          Syczuk               - Sylwia         Łada                  432: 311
  10 Dariusz        Białobrzewski        - Piotr          Szulc                 409: 358
  11 Dariusz        Nawrocki             - Grzegorz       Kurowski              360: 357
  12 Kamil          Nawrocki             - Zbigniew       Rybak                 321: 387
  13 Mariusz        Michalski            - Agata          Nawrocka              335: 332
  14 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Kłosiński             384: 350
  15 Piotr          Broda                - Agnieszka      Kozak                 315: 343
  16 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Serafinowicz          402: 325
  17 Alina          Białobrzewska        - Mirosław       Dejna                 468: 203
  18 Jędrzej        Florek               - Renata         Andracka              407: 331
  19 Waldemar       Kudliński            - Sylwia         Buks                  335: 261
  20 Maria          Krzyżanowska         - Mariusz        Kubicki               412: 378
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Krzysztof      Zawadzki              321: 412
  22 Katarzyna      Poziomka             - Bernadetta     Kudlińska             325: 297
  23 Julita         Dygnas               - Mirosława      Rochowicz             442: 271


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kwiatkowski           411: 419
   2 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Herzig                428: 475
   3 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 529: 391
   4 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 480: 459
   5 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Białobrzewski         352: 395
   6 Marek          Syczuk               - Stanisław      Gasik                 427: 405
   7 Mariusz        Michalski            - Alina          Białobrzewska         399: 450
   8 Magdalena      Kublik               - Zbigniew       Rybak                 272: 366
   9 Dariusz        Nawrocki             - Dariusz        Kosz                  428: 406
  10 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Mówka                 235: 514
  11 Stanisław      Rydzik               - Jędrzej        Florek                314: 354
  12 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Orzeł                 392: 366
  13 Sylwia         Łada                 - Ewelina        Sadłowska             410: 318
  14 Tomasz         Zwoliński            - Maria          Krzyżanowska          400: 371
  15 Piotr          Szulc                - Tomasz         Kłosiński             436: 370
  16 Grzegorz       Kurowski             - Waldemar       Kudliński             477: 226
  17 Agata          Nawrocka             - Kamil          Nawrocki              271: 372
  18 Katarzyna      Poziomka             - Krzysztof      Zawadzki              385: 320
  19 Andrzej        Serafinowicz         - Julita         Dygnas                397: 259
  20 Piotr          Broda                - Mirosław       Dejna                 540: 141
  21 Mariusz        Kubicki              - Bernadetta     Kudlińska             488: 305
  22 Renata         Andracka             - Agnieszka      Wiśniewska            387: 259
  23 Sylwia         Buks                 - Mirosława      Rochowicz             380: 349


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Irena          Sołdan                409: 365
   2 Marek          Herzig               - Paweł          Jackowski             513: 326
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Białobrzewski         432: 343
   4 Jędrzej        Florek               - Marek          Syczuk                416: 277
   5 Kamil          Górka                - Dariusz        Nawrocki              330: 327
   6 Alina          Białobrzewska        - Zbigniew       Rybak                 468: 365
   7 Krzysztof      Mówka                - Zbigniew       Wietecki              384: 422
   8 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         458: 373
   9 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Kurowski              461: 383
  10 Łukasz         Baranowski           - Magdalena      Kublik                363: 360
  11 Kamil          Nawrocki             - Piotr          Broda                 441: 342
  12 Piotr          Szulc                - Sylwia         Łada                  379: 373
  13 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Poziomka              449: 267
  14 Dariusz        Kosz                 - Agnieszka      Kozak                 565: 300
  15 Stanisław      Rydzik               - Stanisław      Gasik                 406: 396
  16 Andrzej        Serafinowicz         - Mariusz        Michalski             290: 361
  17 Mariusz        Kubicki              - Tomasz         Kłosiński             386: 382
  18 Ewelina        Sadłowska            - Julita         Dygnas                397: 480
  19 Renata         Andracka             - Agata          Nawrocka              373: 256
  20 Maria          Krzyżanowska         - Waldemar       Kudliński             356: 339
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 483: 170
  22 Bernadetta     Kudlińska            - Sylwia         Buks                  266: 380
  23 Mirosława      Rochowicz            - Agnieszka      Wiśniewska            333: 219


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Herzig                414: 289
   2 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              279: 447
   3 Jędrzej        Florek               - Alina          Białobrzewska         305: 338
   4 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                443: 387
   5 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 379: 368
   6 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Orzeł                 429: 281
   7 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Nawrocki              519: 403
   8 Mariusz        Michalski            - Tomasz         Zwoliński             323: 398
   9 Dariusz        Białobrzewski        - Michał         Alabrudziński         342: 529
  10 Dariusz        Nawrocki             - Łukasz         Baranowski            311: 436
  11 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Szulc                 269: 389
  12 Stanisław      Rydzik               - Marek          Syczuk                380: 346
  13 Julita         Dygnas               - Grzegorz       Kurowski              341: 460
  14 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Kubicki               390: 328
  15 Sylwia         Buks                 - Piotr          Broda                 297: 339
  16 Maria          Krzyżanowska         - Stanisław      Gasik                 330: 400
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Kozak                 393: 370
  18 Katarzyna      Poziomka             - Magdalena      Kublik                304: 317
  19 Andrzej        Serafinowicz         - Renata         Andracka              302: 338
  20 Agata          Nawrocka             - Ewelina        Sadłowska             261: 351
  21 Mirosława      Rochowicz            - Tomasz         Kłosiński             253: 390
  22 Waldemar       Kudliński            - Mirosław       Dejna                 379: 216
  23 Bernadetta     Kudlińska            - Agnieszka      Wiśniewska            282: 257


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alina          Białobrzewska        - Andrzej        Kwiatkowski           380: 371
   2 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              346: 359
   3 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Herzig                320: 346
   4 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Mówka                 339: 344
   5 Piotr          Szulc                - Dariusz        Kosz                  398: 423
   6 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 468: 319
   7 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                403: 458
   8 Łukasz         Baranowski           - Jędrzej        Florek                327: 429
   9 Sylwia         Łada                 - Dawid          Pikul                 369: 475
  10 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Białobrzewski         479: 300
  11 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Michalski             673: 160
  12 Stanisław      Gasik                - Renata         Andracka              336: 392
  13 Magdalena      Kublik               - Marek          Syczuk                314: 511
  14 Dariusz        Nawrocki             - Piotr          Broda                 301: 444
  15 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Zawadzki              347: 372
  16 Mariusz        Kubicki              - Mariusz        Orzeł                 454: 288
  17 Waldemar       Kudliński            - Ewelina        Sadłowska             241: 401
  18 Agnieszka      Kozak                - Julita         Dygnas                411: 414
  19 Tomasz         Kłosiński            - Katarzyna      Poziomka              407: 336
  20 Maria          Krzyżanowska         - Bernadetta     Kudlińska             416: 318
  21 Sylwia         Buks                 - Andrzej        Serafinowicz          337: 304
  22 Agnieszka      Wiśniewska           - Agata          Nawrocka              358: 385
  23 Mirosław       Dejna                - Mirosława      Rochowicz             229: 404


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kwiatkowski           497: 320
   2 Marek          Herzig               - Alina          Białobrzewska         370: 331
   3 Jędrzej        Florek               - Michał         Alabrudziński         318: 375
   4 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                412: 390
   5 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 413: 264
   6 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Wietecki              468: 344
   7 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Baranowski            411: 362
   8 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                424: 442
   9 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Zawadzki              446: 313
  10 Piotr          Szulc                - Kamil          Górka                 516: 301
  11 Renata         Andracka             - Tomasz         Zwoliński             357: 330
  12 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Kubicki               388: 275
  13 Ewelina        Sadłowska            - Maria          Krzyżanowska          373: 321
  14 Dariusz        Białobrzewski        - Stanisław      Gasik                 305: 381
  15 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Nawrocki              378: 333
  16 Julita         Dygnas               - Zbigniew       Rybak                 264: 412
  17 Tomasz         Kłosiński            - Sylwia         Buks                  386: 284
  18 Mariusz        Orzeł                - Mariusz        Michalski             409: 249
  19 Agnieszka      Kozak                - Mirosława      Rochowicz             400:   1
  20 Andrzej        Serafinowicz         - Waldemar       Kudliński             318: 335
  21 Bernadetta     Kudlińska            - Agata          Nawrocka              297: 309
  22 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Wiśniewska            140: 359


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kosz                  352: 542
   2 Michał         Alabrudziński        - Marek          Herzig                492: 343
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 398: 501
   4 Alina          Białobrzewska        - Paweł          Jackowski             363: 417
   5 Grzegorz       Kurowski             - Jędrzej        Florek                558: 396
   6 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              393: 354
   7 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Szulc                 430: 393
   8 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Syczuk                259: 568
   9 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Broda                 330: 418
  10 Łukasz         Baranowski           - Mariusz        Orzeł                 461: 350
  11 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Kłosiński             356: 323
  12 Kamil          Górka                - Ewelina        Sadłowska             450: 301
  13 Stanisław      Gasik                - Wojciech       Gołęcki               488: 297
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Kubicki               267: 404
  15 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Łada                  382: 326
  16 Waldemar       Kudliński            - Julita         Dygnas                262: 454
  17 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Kozak                 479: 235
  18 Mariusz        Michalski            - Dariusz        Białobrzewski         320: 370
  19 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Serafinowicz          379: 253
  20 Agata          Nawrocka             - Sylwia         Buks                  374: 290
  21 Mirosław       Dejna                - Bernadetta     Kudlińska             220: 383


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Herzig               - Dariusz        Kosz                  334: 454
   2 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         545: 473
   3 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              463: 346
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              373: 346
   5 Marek          Syczuk               - Irena          Sołdan                393: 416
   6 Stanisław      Rydzik               - Alina          Białobrzewska         418: 383
   7 Piotr          Szulc                - Jędrzej        Florek                518: 305
   8 Kamil          Górka                - Łukasz         Baranowski            579: 307
   9 Piotr          Broda                - Renata         Andracka              370: 297
  10 Stanisław      Gasik                - Zbigniew       Rybak                 367: 267
  11 Mariusz        Kubicki              - Krzysztof      Mówka                 338: 340
  12 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             306: 462
  13 Ewelina        Sadłowska            - Krzysztof      Zawadzki              464: 268
  14 Wojciech       Gołęcki              - Maria          Krzyżanowska          376: 358
  15 Mariusz        Orzeł                - Dariusz        Białobrzewski         339: 349
  16 Julita         Dygnas               - Agata          Nawrocka              275: 337
  17 Tomasz         Kłosiński            - Sylwia         Łada                  317: 507
  18 Sylwia         Buks                 - Dariusz        Nawrocki              301: 461
  19 Mariusz        Michalski            - Mirosław       Dejna                 392: 211
  20 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Serafinowicz          375: 284
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Waldemar       Kudliński             316: 355


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Jackowski             411: 390
   2 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Pikul                 593: 370
   3 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              421: 416
   4 Irena          Sołdan               - Marek          Herzig                419: 387
   5 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           405: 353
   6 Marek          Syczuk               - Alina          Białobrzewska         336: 354
   7 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Szulc                 450: 297
   8 Piotr          Broda                - Stanisław      Gasik                 444: 278
   9 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 468: 410
  10 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Baranowski            391: 477
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Ewelina        Sadłowska             322: 360
  12 Agata          Nawrocka             - Sylwia         Łada                  307: 330
  13 Jędrzej        Florek               - Zbigniew       Rybak                 488: 251
  14 Dariusz        Nawrocki             - Zbigniew       Wietecki              292: 403
  15 Renata         Andracka             - Mariusz        Kubicki               360: 416
  16 Andrzej        Serafinowicz         - Maria          Krzyżanowska          295: 389
  17 Mariusz        Orzeł                - Agnieszka      Kozak                 360: 296
  18 Bernadetta     Kudlińska            - Julita         Dygnas                263: 368
  19 Mirosław       Dejna                - Tomasz         Kłosiński             174: 401
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Waldemar       Kudliński             387: 328
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Mariusz        Michalski             271: 508


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  414: 449
   2 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                368: 409
   3 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                431: 323
   4 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              350: 334
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Broda                 375: 365
   6 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Mówka                 387: 484
   7 Marek          Herzig               - Alina          Białobrzewska         461: 251
   8 Marek          Syczuk               - Piotr          Szulc                 346: 367
   9 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Górka                 284: 411
  10 Ewelina        Sadłowska            - Stanisław      Gasik                 393: 357
  11 Sylwia         Łada                 - Jędrzej        Florek                325: 439
  12 Mariusz        Kubicki              - Zbigniew       Wietecki              390: 307
  13 Maria          Krzyżanowska         - Mariusz        Orzeł                 416: 344
  14 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Kłosiński             367: 384
  15 Julita         Dygnas               - Renata         Andracka              371: 300
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Nawrocki              345: 412
  17 Mariusz        Michalski            - Dariusz        Białobrzewski         345: 465
  18 Agata          Nawrocka             - Zbigniew       Rybak                 270: 415
  19 Agnieszka      Kozak                - Sylwia         Buks                  466: 263
  20 Bernadetta     Kudlińska            - Andrzej        Serafinowicz          340: 273
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Mirosław       Dejna                 291: 216
Lista rankingowa na dzień 28-04-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.36  30320  199
   2 Kamil Górka                    Kraków               150.69  29836  198
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            149.84  29069  194
   4 Bartosz Morawski               Gliwice              149.83  28768  192
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.81  29813  199
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.26  29207  197
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.07  29465  199
   8 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     147.90  26918  182
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.78  28669  194
  10 Justyna Górka                  Kraków               147.37  27853  189
  11 Michał Makowski                Warszawa             146.95   6466   44
  12 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.45  28557  195
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              146.06  28920  198
  14 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.97  15911  109
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.66  28404  195
  16 Marek Reda                     Wołomin              145.09  28292  195
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  22757  157
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             143.76  28608  199
  19 Dawid Pikul                    Poznań               143.43  28400  198
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.46   8975   63
  21 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.28  28313  199
  22 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  23 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.38  28277  200
  24 Kamil Kister                   Puławy               141.25  26132  185
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.00  10434   74
  26 Artur Irzyk                    Kraków               140.85   4789   34
  27 Bogusław Szyszka               Oława                140.83  21266  151
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.20  27199  194
  29 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            140.05  14845  106
  30 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.60  26334  190
  32 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.59  16492  119
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  34 Marek Syczuk                   Warszawa             137.86  26469  192
  35 Grzegorz Święcki               Białystok            137.49   7012   51
  36 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.38  22943  167
  37 Przemysław Herdzina            Kraków               137.28  25260  184
  38 Mateusz Borsuk                 Reda                 137.27  14413  105
  39 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.02  18087  132
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.98  25616  187
  41 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.62   9973   73
  42 Dominik Urbacki                Pruszków             136.37  19773  145
  43 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.20  25742  189
  44 Radosław Jachna                Łódź                 135.91  27183  200
  45 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  46 Robert Kamiński                Warszawa             133.86  26102  195
  47 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.82  12044   90
  48 Rafał Dąbrowski                Ostróda              133.63   7884   59
  49 Przemysław Rybicki             Otwock               133.54  14422  108
  50 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              133.42  25349  190
  51 Adam Szukalski                 Coventry             133.32  14798  111
  52 Karol Waniek                   Wrocław              133.14  15977  120
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             133.13  25294  190
  54 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.06  26345  198
  55 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.93  26321  198
  56 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  57 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.18  20885  158
  58 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  59 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  60 Piotr Domański                 Ostrołęka            131.81   6195   47
  61 Irena Sołdan                   Sopot                131.75  25296  192
  62 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.59  25265  192
  63 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  64 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  65 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.83   6280   48
  66 Paweł Janaś                    Głogów               130.63  12279   94
  67 Marcela Wołowiec               Gdynia               130.56   4700   36
  68 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  69 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  70 Janusz Krupiński               Bytom                130.21  13672  105
  71 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  72 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.76  24913  192
  73 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.63   6352   49
  74 Rafał Matczak                  Milanówek            129.52  21112  163
  75 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.29  24694  191
  76 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  77 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.23   6203   48
  78 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.02  16127  125
  79 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  80 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.73  25618  199
  81 Piotr Broda                    Sandomierz           128.66  25603  199
  82 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  83 Alicja Kosińska                Szczecin             128.09  11400   89
  84 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.99  25087  196
  85 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  86 Tomasz Łapka                   Opole                127.72  13411  105
  87 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.52  25249  198
  88 Agnieszka Krupka               Krosno               127.33  11969   94
  89 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  90 Michał Kolaj                   Ostróda              126.70  23946  189
  91 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.63  24566  194
  92 Maciej Grąbczewski             Piła                 126.32  23495  186
  93 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.06  24960  198
  94 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.97  25069  199
  95 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.97  13227  105
  96 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.75  12952  103
  97 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.73   8801   70
  98 Grzegorz Łukasik               Konojady             125.72  20241  161
  99 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
 100 Mikołaj Fidziński              Dębica               125.43  15679  125
 101 Czesław Grajewski              Choroszcz            125.28  24554  196
 102 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
 103 Michał Garnowski               Pasłęk               125.04   6127   49
 104 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             124.94  18616  149
 105 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.39  24007  193
 106 Robert Głowacki                Łódź                 124.28  18766  151
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.22  24845  200
 108 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.15  23713  191
 109 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 110 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 111 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 112 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               123.73  10270   83
 113 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 114 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.00  24477  199
 115 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.99  17834  145
 116 Maciej Kuczyński               Gdynia               122.99  14759  120
 117 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 118 Krzysztof Gibas                Kraków               122.87  14376  117
 119 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.84  21252  173
 120 Łukasz Baranowski              Reda                 122.57  23533  192
 121 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 122 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.37  23006  188
 123 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33  11621   95
 124 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 125 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.25  10636   87
 126 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 128 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 129 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            121.79   6333   52
 130 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 131 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.39  17601  145
 132 Magdalena Kublik               Warszawa             121.35  23541  194
 133 Patrycja Śliwińska             Szczecin             121.15  15144  125
 134 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 135 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 136 Maciej Perzyński               Piła                 120.67   6878   57
 137 Andrzej Kroc                   Łódź                 120.19  23557  196
 138 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.18  10095   84
 139 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.17  21390  178
 140 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 141 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            120.04  17286  144
 142 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.02  12602  105
 143 Anita Bruska                   Gdynia               120.02  14402  120
 144 Jarosław Puchalski             Łódź                 120.01   9001   75
 145 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 146 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.89  23977  200
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 148 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 149 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 150 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.73   3592   30
 151 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 152 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.38  23279  195
 153 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.30  22071  185
 154 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.27  23734  199
 155 Paweł Morga                    Warszawa             119.13   7505   63
 156 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 157 Anna Biegańska                 Białystok            118.64   7830   66
 158 Stanisław Gasik                Warszawa             118.62   8185   69
 159 Paulina Mech                   Kraków               118.53  22283  188
 160 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.50   8769   74
 161 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 162 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 163 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 164 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.50  23383  199
 165 Bogusław Książek               Szczecin             117.36  16548  141
 166 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.18  16639  142
 167 Monika Sadurska                Warszawa             117.02   5266   45
 168 Renata Andracka                Zwola                116.91  22798  195
 169 Natalia Ogierman               Katowice             116.91  17770  152
 170 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.85   7128   61
 171 Krzysztof Bonda                Białystok            116.81   8060   69
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.69  12486  107
 173 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.58  16204  139
 174 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 175 Tomasz Lempart                 Kraków               116.40   9312   80
 176 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 177 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.89   7301   63
 178 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 179 Rafał Stachowski               Police               115.83   9035   78
 180 Marek Rogalski                 Warszawa             115.80   5095   44
 181 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.47  18475  160
 182 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.41  22274  193
 183 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 184 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.30   8532   74
 185 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 186 Marianna Kozłowska             Białystok            115.25   7261   63
 187 Ewa Szałas                     Katowice             115.24   9911   86
 188 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.12  23025  200
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 190 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.05   7248   63
 191 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.22   8452   74
 192 Beata Piotrowska               Łódź                 114.09  11523  101
 193 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.98  22227  195
 194 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.98   6725   59
 195 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         113.88  16171  142
 196 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 197 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.79  14337  126
 198 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              113.75   8076   71
 199 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.71  10234   90
 200 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           113.51   8286   73
 201 Joanna Suchanek                Wrocław              113.37  19726  174
 202 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 203 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  113.14  22288  197
 204 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 205 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.78   4060   36
 206 Radosław Więch                 Warszawa             112.73  20178  179
 207 Ewa Radzikowska                Gliwice              112.50   5850   52
 208 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 209 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.47  13159  117
 210 Anna Stefańska                 Łódź                 112.22   7070   63
 211 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 212 Adam Janicki                   Łódź                 111.81  22362  200
 213 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 214 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 215 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.48   5351   48
 216 Jacek Pietruszka               Kraków               111.26   8011   72
 217 Marta Bajorek                  Warszawa             111.22  14459  130
 218 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.01  10657   96
 219 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 220 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 221 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 222 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.89  21759  198
 223 Teresa Zalewska                Racibórz             109.64  15569  142
 224 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       109.42  10833   99
 225 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.40   8752   80
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.27  19887  182
 227 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.07  20724  190
 228 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 229 Jerzy Luter                    Bytom                108.53  19102  176
 230 Sławomir Długosz               Ostróda              108.40  21571  199
 231 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 232 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 233 Marta Ćwiek                    Radomsko             108.12  19461  180
 234 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.08  21184  196
 235 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 236 Lucyna Śniadach                Rumia                107.92   4209   39
 237 Marta Świątkowska              Wrocław              107.82   5499   51
 238 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 239 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 240 Marta Sztajnert                Wisła                107.61  10438   97
 241 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 242 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.33   6762   63
 243 Szymon Dąbrowski               Warszawa             107.22  21016  196
 244 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 245 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 246 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 247 Urszula Solarska               Łódź                 106.55  20670  194
 248 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 249 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 250 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 251 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.86   3705   35
 252 Elżbieta Święcka               Białystok            105.84   3916   37
 253 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 254 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 255 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 256 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.04  11870  113
 257 Maria Pokorska                 Warszawa             104.93   6086   58
 258 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.73   7331   70
 259 Paweł Maciejczuk               Białystok            104.08   5516   53
 260 Józef Burzyński                Ełk                  104.02   6657   64
 261 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 262 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 263 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.44   4965   48
 264 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 265 Anna Arana                     Warszawa             103.19  17336  168
 266 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 267 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 268 Tomasz Lewiński                Wejherowo            102.27   7261   71
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.09  15110  148
 270 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 271 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 272 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.26  19341  191
 273 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 274 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 275 Zofia Górka                    Łęczna               100.98   4746   47
 276 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 277 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.71   4935   49
 278 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.66  13287  132
 279 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.54  17796  177
 280 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 281 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 282 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 283 Sylwia Łada                    Inowrocław            99.60  15039  151
 284 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.48   8953   90
 285 Lidia Żywna                    Gdynia                99.09  10900  110
 286 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                97.82   9978  102
 287 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 288 Sylwia Buks                    Warszawa              95.81  18108  189
 289 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 290 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.32   7816   82
 291 Anna Lenartowska               Gdynia                95.00   7695   81
 292 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 293 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 294 Aleksandra Brzeska             Warszawa              94.09   6304   67
 295 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 296 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 297 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 298 Janina Grajewska               Choroszcz             92.15  10229  111
 299 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 300 Maciej Dąbrowski               Warszawa              91.15   9662  106
 301 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.56  12860  142
 302 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                90.17  10370  115
 303 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 304 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 305 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 306 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 307 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 308 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 309 Paulina Naplocha               Racibórz              85.51  16759  196
 310 Kamila Zacharuk                Zabrze                85.30   4009   47
 311 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 312 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 313 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 314 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 315 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.03   7793   95
 316 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 317 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 318 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.17   6328   82
 319 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 320 Mirosław Dejna                 Sampława              61.57  12067  196
 321 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.64   2001   33
 322 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 28-04-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Krzysztof Pypno                Gliwice              109.72   3182   29
   3 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   4 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   6 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   7 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   8 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   9 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
  10 Marek Salamon                  Bytom                128.31   3336   26
  11 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  12 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  13 Grażyna Kula                   Sosnowiec            106.31   2764   26
  14 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             139.68   3492   25
  15 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  16 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  17 Błażej Fidziński               Dębica                92.52   2313   25
  18 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  19 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  20 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.25   3150   24
  21 Jarosław Sobczak               Warszawa             129.46   3107   24
  22 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  23 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  24 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  25 Filip Warzecha                 Gdynia               123.00   2952   24
  26 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  27 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.46   2819   24
  28 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  29 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.83   2660   24
  30 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  31 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  32 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  33 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  34 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  35 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      102.71   2465   24
  36 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  37 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  38 Marta Łęgowska                 Inowrocław            94.79   2275   24
  39 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  40 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  41 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  42 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  43 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  44 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  45 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  46 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  47 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  48 Tomasz Szczodry                Łomża                 84.09   1934   23
  49 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  50 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  51 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  52 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  53 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  54 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  55 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  56 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  57 Artur Kwiatkowski              Radomsko              78.32   1723   22
  58 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  59 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  60 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  61 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  62 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  63 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  64 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  65 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        111.90   2238   20
  66 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  67 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  68 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  69 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  70 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  71 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  72 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  73 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  74 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  75 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  76 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  77 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  78 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  79 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  80 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            76.39   1375   18
  81 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  82 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  83 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  84 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  85 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  86 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  87 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  88 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  89 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  90 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  91 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  92 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  93 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  94 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  95 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
  96 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  97 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  98 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
  99 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
 100 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 101 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 102 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
 103 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 104 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 105 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 106 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 107 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 108 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 109 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 110 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 111 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 112 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 113 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 114 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 115 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 116 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 117 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 118 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 119 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 120 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 121 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 122 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 123 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 124 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 125 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 126 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 127 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 128 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 129 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 130 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 131 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.25   1443   12
 132 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 133 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 134 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 135 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 136 Zuzanna Cichoń                 Korsze               115.25   1383   12
 137 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 138 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 139 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 140 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 141 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 142 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 143 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 144 Lech Boszko                    Gdańsk               110.75   1329   12
 145 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 146 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 147 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                108.92   1307   12
 148 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 149 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 150 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 151 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 152 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 153 Robert Wagner                  Wrocław              105.58   1267   12
 154 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 155 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             105.00   1260   12
 156 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 157 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 158 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 159 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 160 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 161 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 162 Damian Łupiński                Konojady             103.33   1240   12
 163 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 164 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 165 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 166 Teresa Prystupa                Zajączkowo           100.33   1204   12
 167 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 168 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 169 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 170 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 171 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 172 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 173 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 174 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 175 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 176 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 177 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 178 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 179 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.67   1148   12
 180 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 181 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 182 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 183 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 184 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 185 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 186 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 187 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 188 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 189 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 190 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 191 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 192 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 193 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 194 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 195 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 196 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 197 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 198 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 199 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 200 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 201 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 202 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 203 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 204 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 205 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 206 Sylwia Kozłowska               Białystok             88.17   1058   12
 207 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 208 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 209 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 210 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 211 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 212 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 213 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                85.25   1023   12
 214 Joanna Kozłowska               Gdańsk                85.08   1021   12
 215 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 216 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 217 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 218 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 219 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 220 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 221 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 222 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 223 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 224 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 225 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 226 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 227 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 228 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 229 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 230 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 231 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 232 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 233 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 234 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 235 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 236 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 237 Barbara Boszko                 Gdańsk                99.18   1091   11
 238 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 239 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 240 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 241 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 242 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 243 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 244 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 245 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 246 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 247 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 248 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 249 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 250 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 251 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 252 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 253 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 254 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 255 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 256 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 257 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 258 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 259 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 260 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 261 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 262 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 263 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 264 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 265 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 266 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 267 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 268 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 269 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 270 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 271 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 272 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 273 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 274 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 275 Roman Figiel                   Zawichost             83.70    837   10
 276 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 277 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 278 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 279 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 280 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 281 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 282 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 283 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 284 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 285 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 286 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 287 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 288 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 289 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 290 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 291 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 292 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 293 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 294 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 295 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 296 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 297 Marcin Figiel                  Kraków               107.00    749    7
 298 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 299 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 300 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 301 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 302 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 303 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 304 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 305 Jacek Cichecki                 Józefów               93.71    656    7
 306 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 307 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 308 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 309 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 310 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 311 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 312 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 313 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 314 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 315 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 316 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 317 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 318 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 319 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 320 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 321 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 322 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 323 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 324 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 325 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 326 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 327 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 328 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 329 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 330 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 331 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 332 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 333 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 334 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 335 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 336 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 337 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 338 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 339 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 340 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 341 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 342 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 343 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 344 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 345 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 346 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 347 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 348 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 349 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 350 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 351 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 352 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 353 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 354 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 355 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 356 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 357 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 358 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 359 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 360 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 361 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 362 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 363 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 364 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 365 Ewa Stypułkowska               Warszawa              67.33    202    3
 366 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 367 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 368 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 369 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 370 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 371 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 372 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 373 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 374 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 375 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 376 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 377 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 378 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 379 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 380 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 381 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 382 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 383 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 384 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 385 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 386 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 387 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 388 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 389 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 390 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 391 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 392 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 393 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie