Krzyże30
czerwca
Krzyże 30 czerwca II Mistrzostwa Puszczy Piskiej
Ostróda 7
lipca
Ostróda 7- 8 lipca XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble "Blanki w Szranki"Grand Prix 2012
Szczepocice14
lipca
Szczepocice 14-15 lipca Scrabble nad Wartą – Turniej o Puchar Gazety Radomszczańskiej
XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej – najlepszy Dominik Urbacki!07 - 08 lipca 2012 — XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble "Blanki w Szranki"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble "Blanki w Szranki" Ostróda, 07 - 08 lipca 2012
Grand Prix 2012

Konkurs Relacja z turnieju


XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej – najlepszy Dominik Urbacki!7 lipca 2012 roku o godz. 10:30, za sprawą organizatora Grzegorza Koczkodona i licznej grupy sponsorów, swoją bramę dla scrabblistów otworzył Zamek w Ostródzie. Po raz dwunasty w reprezentacyjnej sali zamkowej odbyły się zmagania o tytuł scrabblowego mistrza w Otwartych Mistrzostwach Ziemi Ostródzkiej. W tym roku Ostróda gościła 75 spragnionych rywalizacji zawodników. Pogoda była jak na zmówienie – nie żałował ten, kto w tym roku do Ostródy zawitał, bo można było połączyć turniej w Scrabble z kilkudniowym urlopem.

Sportowe zmagania rozpoczęły się w sobotę o godz. 11:00. Jak to zwykle bywa, jedni byli zadowoleni z wyników, inni niekoniecznie. Taka to właśnie gra, te nasze Scrabble. Element losowości sprawia, że czasem pojedynki kończą się nieoczekiwanymi wynikami. Tak też było w Ostródzie. Doświadczeni, wysoko notowani gracze przegrywali ze znacznie słabszymi przeciwnikami. Niejednokrotnie uczestnicy ze zdumieniem oglądali się na odległe stoły przy których zasiadali mistrzowie. Pierwszego dnia doczekaliśmy się też remisu (375:375), który kończył w trzeciej rundzie spotkanie pomiędzy Piotrem Jakubiakiem i Grzegorzem Kurowskim.

Byliśmy również świadkami zaciętych spotkań do ostatniej płytki, kończących się bardzo wysokim wynikiem i niewielką różnicą punktów (jak to z trzeciej rundy, między Czesławem Grajewskim i Krzysztofem Sporczykiem, zakończone wynikiem 415:414). Zdarzały się też pojedynki, gdzie szczęście sprzyjało raczej tylko jednemu z zawodników (czwarta runda, pojedynek Michała Alabrudzińskiego z Krzysztofem Bondą – 606:332). Wszystko to składało się na bardzo wysoki poziom sportowej rywalizacji.

Po pierwszym dniu, z pełnym pakietem wygranych prowadził Tomasz Zwoliński, co jednak nie zagwarantowało mu wygranej w turnieju. Runda po rundzie umacniał swoją pozycję Dominik Urbacki, a jego bardzo dobry występ doprowadził go na najwyższy stopień podium. Tomasz Zwoliński z niewielką różnicą małych punktów i 10 wygranymi ostatecznie zakończył turniej na drugim miejscu. Trzecie miejsce wywalczyła Justyna Górka. Najlepszy debiutancki występ przypadł Jarosławowi Zielińskiemu z Torunia (5 wygranych w turnieju). Na wyróżnienie zasługuje też wynik Ireny Sołdan – zdobywczyni najwyższej sumy małych punktów w turnieju (5117 pkt).

Standardowo – w Ostródzie można było w przerwie między dwoma dniami rozgrywek zagrać w kręgle, a po zakończeniu gier w pierwszym dniu skorzystać z wycieczki statkiem. Drugiego dnia w przerwach między rundami można było też degustować różności z grilla. Podziękowania dla braci Kamińskich za grillowaną strawę (karkówkę, kiełbaski i inne smakołyki).

Dziękujemy organizatorowi Grzegorzowi Koczkodonowi i dzielnym pomocnikom z Ostródzkiego Stowarzyszenia Przyjaciół Scrabble "ANAGRAM" za kolejny świetny turniej w Scrabble w Ostródzie.

Serdeczne podziękowania także dla sponsorów, bez których taka impreza nie miałaby miejsca: Urząd Miasta Ostróda, Centrum Kultury, OCSiR, Dario Bowling, Hotel Anders Stare Jabłonki, Polska Grafika Samochodowa.

Specjalne podziękowania również dla Jolanty Chłopińskiej za wsparcie ostródzkiego turnieju i ufundowanie nagrody dla tegorocznego debiutanta.

Na turnieju mieliśmy również okazję poznać młodych adeptów turniejów scrabblowych z Ostródzkich Scrabbli w Czytelni Miejskiej, którzy grali w tym roku jeszcze towarzysko, a być może już za rok wystąpią w oficjalnych mistrzostwach.

Gratuluję zwycięzcom! Dziękuję organizatorowi i sponsorom. Zapraszam na kolejne zmagania turniejowe w innych polskich scrabblowych miastach i oczywiście za rok na kolejny pełny emocji turniej w Ostródzie.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekOstróda, ul. Mickiewicza 22
Zamek - Sala Reprezentacyjna

mapa
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaSławomir Zabawa
Harmonogram sobota, 7 lipca (6 rund)
10:30 — koniec zapisów
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

niedziela, 8 lipca (6 rund)
9:15 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek (grill)
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
NoclegiNoclegi w "bursie" — Ośrodku Szkolno-Wychowawczym po 30zł/os., rezerwacje tel. 515 288 023.
http://oswostroda.edupage.org/text8/
NagrodyI miejsce — puchar + 500 zł
II miejsce — puchar + 300 zł
III miejsce — puchar + 200 zł

najlepszy debiutant
Dodatkowe atrakcjegrill 100% + reszta w miarę możliwości
OrganizatorzyGrzegorz Koczkodon — fuorion@wp.pl — 502 581 516
SponsorzyUrząd Miasta
Centrum Kultury
OCSiR
Dario Bowling
Hotel Anders Stare Jabłonki
Polska Grafika Samochodowa


Wyniki turnieju XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble "Blanki w Szranki"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dominik         Urbacki              Pruszków               140.51     10.0     4964     2027      807
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.14     10.0     4804     2024      555
  3 Justyna         Górka                Kraków                 144.21      9.0     4947     1947      466
  4 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                127.16      9.0     4794     1809      586
  5 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.13      9.0     4749     1847      313
  6 Irena           Sołdan               Sopot                  131.48      8.0     5117     1696      691
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.62      8.0     5104     1704      871
  8 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.30      8.0     5093     1786      596
  9 Piotr           Pietuchowski         Białystok              143.59      8.0     4917     1743      598
 10 Marek           Syczuk               Warszawa               139.79      8.0     4722     1799      301
 11 Kamil           Kister               Puławy                 141.26      8.0     4700     1808      -54
 12 Dawid           Pikul                Poznań                 144.15      8.0     4676     1612      315
 13 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                119.76      8.0     4635     1686      158
 14 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               135.17      7.5     4595     1720      -54
 15 Grzegorz        Łukasik              Konojady               128.48      7.0     4952     1626      385
 16 Piotr           Broda                Sandomierz             127.97      7.0     4829     1591      751
 17 Krzysztof       Obremski             Legnica                144.85      7.0     4759     1605      365
 18 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              124.48      7.0     4757     1611      353
 19 Czesław         Grajewski            Choroszcz              123.58      7.0     4710     1652      351
 20 Kamil           Górka                Kraków                 148.17      7.0     4602     1672      130
 21 Marta           Bajorek              Warszawa               111.34      7.0     4592     1631      254
 22 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  126.77      7.0     4566     1588      208
 23 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    121.67      7.0     4453     1423      803
 24 Michał          Kolaj                Ostróda                124.84      7.0     4422     1511      129
 25 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                127.05      7.0     4385     1526     -120
 26 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               114.43      7.0     4260     1492       24
 27 Sylwia          Łada                 Inowrocław             101.27      7.0     4162     1578     -460
 28 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.09      6.0     4775     1514      301
 29 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                136.10      6.0     4726     1392      435
 30 Bogusław        Szyszka              Oława                  139.17      6.0     4624     1421       10
 31 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.32      6.0     4527     1490      427
 32 Jarosław        Sobczak              Warszawa               129.46      6.0     4517     1495      308
 33 Rafał           Wesołowski           Warszawa               127.30      6.0     4481     1484      165
 34 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   123.30      6.0     4419     1430      150
 35 Krzysztof       Bonda                Białystok              121.54      6.0     4409     1505      -26
 36 Dorota          Rudzińska            Warszawa               115.36      6.0     4347     1566        6
 37 Maria           Pokorska             Warszawa               103.26      6.0     4330     1304      416
 38 Zbigniew        Rybak                Warszawa               115.36      6.0     4326     1493      -87
 39 Marianna        Kozłowska            Białystok              113.60      6.0     4246     1368       26
 40 Dariusz         Zębek                Olsztyn                100.00      6.0     4215     1413      -99
 41 Bogdan          Kozłowski            Białystok              118.60      6.0     4212     1421      -80
 42 Dorota          Ostrowska            Białystok              104.32      6.0     4208     1410        5
 43 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00      6.0     4057     1387     -185
 44 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                113.04      6.0     4012     1361       34
 45 Stanisław       Gasik                Warszawa               119.91      6.0     3926     1342      440
 46 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    113.75      5.0     4390     1293       28
 47 Danuta          Langiewicz           Ostróda                110.56      5.0     4308     1262     -219
 48 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 104.62      5.0     4204     1278      -28
 49 Mariusz         Michalski            Inowrocław             103.37      5.0     4084     1215     -323
 50 Katarzyna       Dębska               Ostróda                104.89      5.0     4080     1337      127
 51 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.50      5.0     4067     1216     -471
 52 Józef           Burzyński            Ełk                    109.52      5.0     4065     1239      182
 53 Anita           Bruska               Gdynia                 123.76      5.0     4008     1307     -315
 54 Paweł           Maciejczuk           Białystok              109.39      5.0     3929     1277     -220
 55 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      5.0     3914     1167      -63
 56 Magdalena       Kublik               Warszawa               122.15      5.0     3821     1288     -352
 57 Jarosław        Zieliński            Toruń                  100.00      5.0     3736     1251     -380
 58 Tomasz          Dąbrowski            Ostróda                100.00      4.5     3502     1039     -270
 59 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               135.65      4.5     3463     1153      286
 60 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 124.96      4.0     4302     1243      189
 61 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 109.90      4.0     4014     1202     -426
 62 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      4.0     3950     1109     -438
 63 Halina          Mrozek               Warszawa               100.00      4.0     3694     1093     -528
 64 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               101.68      4.0     3545     1100     -242
 65 Jarosław        Wiśniewski           Gdańsk                 100.00      4.0     3529     1091     -544
 66 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.00      4.0     3517     1042       72
 67 Michał          Lasecki              Warszawa               100.00      3.5     3180      899     -631
 68 Sławomir        Długosz              Ostróda                108.48      3.5     2034      575      399
 69 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      3.0     3688      982     -333
 70 Paulina         Ostrowska            Białystok              100.00      3.0     3415      979     -592
 71 Kamila          Antosz-Lasecka       Warszawa               100.00      2.5     3356      799     -283
 72 Marcin          Kołodziejski         Brodnica               100.00      2.5     2481      739     -827
 73 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                107.90      2.0     2206      625     -400
 74 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      1.5     2507      733    -1485
 75 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.0      792      203     -883
 76 Ariel           Kowalski             Ostróda                100.00      0.0        1       76     -399
 77 Kamila          Ziemba               Warszawa               100.00      0.0        1       72     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble "Blanki w Szranki"



	Michał Alabrudziński 152.30 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Barbara        Łukaszewicz           119.76 +  427: 277  170
    2    12 Sylwia         Łada                  101.27 +  451: 291  151
    3     3 Jolanta        Chłopińska            126.77 +  403: 355  177
    4     2 Krzysztof      Bonda                 121.54 +  606: 332  172
    5     1 Tomasz         Zwoliński             146.14 -  326: 398   96
    6     2 Justyna        Górka                 144.21 +  474: 365  194
    7     2 Marek          Syczuk                139.79 -  356: 479   90
    8     3 Kamil          Kister                141.26 -  377: 401   91
    9     6 Krzysztof      Sporczyk              126.32 +  455: 323  176
   10     5 Paweł          Jackowski             145.13 -  388: 455   95
   11     7 Krzysztof      Obremski              144.85 +  442: 437  195
   12     5 Grzegorz       Łukasik               128.48 +  388: 384  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Kamil Górka 148.17 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bogdan         Kozłowski             118.60 +  465: 362  169
    2     4 Łukasz         Baranowski            124.96 +  322: 319  175
    3     6 Krzysztof      Bonda                 121.54 -  329: 381   72
    4    10 Jarosław       Sobczak               129.46 -  320: 363   79
    5    25 Grzegorz       Koczkodon             136.10 +  370: 330  186
    6    12 Stanisław      Rydzik                143.09 +  368: 299  193
    7     9 Stanisław      Gasik                 119.91 +  394: 369  170
    8     6 Piotr          Pietuchowski          143.59 -  301: 476   94
    9    12 Krzysztof      Obremski              144.85 +  488: 344  195
   10     8 Czesław        Grajewski             123.58 +  437: 344  174
   11     6 Paweł          Jackowski             145.13 -  398: 432   95
   12     9 Barbara        Łukaszewicz           119.76 -  410: 453   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Mariusz Skrobosz 146.62 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Rudzińska             115.36 -  377: 413   65
    2    22 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  488: 238  150
    3    12 Łukasz         Baranowski            124.96 +  418: 291  175
    4     8 Marek          Syczuk                139.79 -  358: 383   90
    5    13 Paweł          Maciejczuk            109.39 +  415: 343  159
    6    10 Krzysztof      Zawadzki              101.68 +  486: 285  152
    7     5 Grzegorz       Łukasik               128.48 +  501: 419  178
    8     4 Rafał          Dąbrowski             127.16 +  407: 404  177
    9     1 Justyna        Górka                 144.21 -  459: 475   94
   10     4 Krzysztof      Bonda                 121.54 +  482: 283  172
   11     1 Tomasz         Zwoliński             146.14 +  422: 349  196
   12     2 Tomasz         Zwoliński             146.14 -  291: 350   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Tomasz Zwoliński 146.14 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew       Rybak                 115.36 +  526: 306  165
    2     1 Katarzyna      Dębska                104.89 +  338: 300  155
    3     8 Anita          Bruska                123.76 +  415: 348  174
    4     4 Piotr          Jakubiak              135.65 +  360: 354  186
    5     1 Michał         Alabrudziński         152.30 +  398: 326  202
    6     1 Dominik        Urbacki               140.51 +  452: 381  191
    7     1 Jarosław       Sobczak               129.46 +  362: 329  179
    8     1 Justyna        Górka                 144.21 -  391: 430   94
    9     2 Marek          Syczuk                139.79 +  435: 381  190
   10     2 Piotr          Pietuchowski          143.59 +  428: 381  194
   11     1 Mariusz        Skrobosz              146.62 -  349: 422   97
   12     2 Mariusz        Skrobosz              146.62 +  350: 291  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2024  / 12 168.67




	Paweł Jackowski 145.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Krzyżewski            114.43 +  327: 282  164
    2    17 Dorota         Rudzińska             115.36 +  350: 341  165
    3     9 Justyna        Górka                 144.21 -  322: 447   94
    4    17 Rafał          Wesołowski            127.30 -  345: 392   77
    5    20 Waldemar       Kudliński             100.00 +  445: 322  150
    6    14 Mariusz        Orzeł                 123.30 +  457: 286  173
    7     6 Marta          Bajorek               111.34 +  400: 357  161
    8     5 Grzegorz       Łukasik               128.48 +  475: 456  178
    9     3 Piotr          Pietuchowski          143.59 -  327: 405   94
   10     5 Michał         Alabrudziński         152.30 +  455: 388  202
   11     6 Kamil          Górka                 148.17 +  432: 398  198
   12     4 Kamil          Kister                141.26 +  414: 362  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1847  / 12 153.92




	Krzysztof Obremski 144.85 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Jarosławski           113.75 +  395: 388  164
    2     6 Dominik        Urbacki               140.51 -  282: 454   91
    3    20 Paweł          Maciejczuk            109.39 +  431: 298  159
    4    11 Grzegorz       Łukasik               128.48 -  341: 429   78
    5    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  427: 298  150
    6    19 Grzegorz       Kurowski              135.17 -  338: 407   85
    7    22 Sylwia         Łada                  101.27 +  488: 261  151
    8    15 Piotr          Broda                 127.97 +  386: 357  178
    9    12 Kamil          Górka                 148.17 -  344: 488   98
   10    18 Magdalena      Kublik                122.15 +  394: 314  172
   11     7 Michał         Alabrudziński         152.30 -  437: 442  102
   12    12 Rafał          Wesołowski            127.30 +  496: 258  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Justyna Górka 144.21 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marianna       Kozłowska             113.60 +  494: 254  164
    2     2 Michał         Kolaj                 124.84 +  350: 317  175
    3     9 Paweł          Jackowski             145.13 +  447: 322  195
    4     1 Marek          Dudkiewicz            124.48 +  417: 374  174
    5     3 Irena          Sołdan                131.48 +  463: 418  181
    6     2 Michał         Alabrudziński         152.30 -  365: 474  102
    7     4 Kamil          Kister                141.26 +  426: 367  191
    8     1 Tomasz         Zwoliński             146.14 +  430: 391  196
    9     1 Mariusz        Skrobosz              146.62 +  475: 459  197
   10     1 Dominik        Urbacki               140.51 -  320: 388   91
   11     2 Marek          Syczuk                139.79 +  434: 332  190
   12     1 Dominik        Urbacki               140.51 -  326: 385   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1947  / 12 162.25




	Dawid Pikul 144.15 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Elżbieta       Zębek                 113.04 -  336: 337   63
    2    33 Lidia          Żywna                 100.00 +  545: 340  150
    3    10 Piotr          Broda                 127.97 -  313: 473   78
    4    19 Łukasz         Baranowski            124.96 -  347: 455   75
    5    27 Marianna       Kozłowska             113.60 +  416: 361  164
    6    21 Jerzy          Krzyżewski            114.43 +  539: 291  164
    7    14 Zbigniew       Rybak                 115.36 +  410: 387  165
    8    10 Magdalena      Kublik                122.15 -  279: 324   72
    9    13 Jarosław       Sobczak               129.46 +  330: 325  179
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              126.32 +  463: 381  176
   11    10 Dorota         Rudzińska             115.36 +  364: 362  165
   12     8 Marta          Bajorek               111.34 +  334: 325  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Piotr Pietuchowski 143.59 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marta          Bajorek               111.34 +  482: 391  161
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              126.32 -  321: 380   76
    3    16 Barbara        Łukaszewicz           119.76 +  407: 314  170
    4    14 Anita          Bruska                123.76 +  399: 257  174
    5     9 Krzysztof      Zawadzki              101.68 +  430: 361  152
    6     6 Kamil          Kister                141.26 -  408: 418   91
    7     7 Dorota         Rudzińska             115.36 +  448: 342  165
    8     6 Kamil          Górka                 148.17 +  476: 301  198
    9     3 Paweł          Jackowski             145.13 +  405: 327  195
   10     2 Tomasz         Zwoliński             146.14 -  381: 428   96
   11     3 Dominik        Urbacki               140.51 -  392: 447   91
   12     6 Marek          Dudkiewicz            124.48 +  368: 353  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Stanisław Rydzik 143.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Danuta         Langiewicz            110.56 +  408: 304  161
    2    18 Anita          Bruska                123.76 -  381: 392   74
    3    19 Bogusław       Szyszka               139.17 +  434: 395  189
    4    12 Mariusz        Orzeł                 123.30 +  428: 358  173
    5     6 Marek          Syczuk                139.79 -  368: 504   90
    6    12 Kamil          Górka                 148.17 -  299: 368   98
    7    16 Łukasz         Baranowski            124.96 +  425: 330  175
    8    13 Dorota         Rudzińska             115.36 -  346: 405   65
    9    19 Mieczysław     Pastuszak             104.62 +  398: 306  155
   10    16 Krzysztof      Langiewicz            127.05 -  320: 421   77
   11    17 Magdalena      Kublik                122.15 +  556: 273  172
   12    10 Grzegorz       Kurowski              135.17 -  412: 418   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Kamil Kister 141.26 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Piotrowicz            109.90 +  377: 342  160
    2    11 Magdalena      Kublik                122.15 +  450: 377  172
    3     1 Stanisław      Gasik                 119.91 +  391: 385  170
    4     3 Czesław        Grajewski             123.58 +  416: 413  174
    5     2 Dominik        Urbacki               140.51 -  321: 410   91
    6     6 Piotr          Pietuchowski          143.59 +  418: 408  194
    7     4 Justyna        Górka                 144.21 -  367: 426   94
    8     3 Michał         Alabrudziński         152.30 +  401: 377  202
    9     5 Grzegorz       Kurowski              135.17 +  457: 351  185
   10     3 Marek          Syczuk                139.79 +  364: 358  190
   11     4 Irena          Sołdan                131.48 -  376: 493   81
   12     4 Paweł          Jackowski             145.13 -  362: 414   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1808  / 12 150.67




	Dominik Urbacki 140.51 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Józef          Burzyński             109.52 +  455: 258  160
    2     6 Krzysztof      Obremski              144.85 +  454: 282  195
    3     2 Rafał          Wesołowski            127.30 +  368: 356  177
    4     5 Grzegorz       Kurowski              135.17 +  493: 327  185
    5     2 Kamil          Kister                141.26 +  410: 321  191
    6     1 Tomasz         Zwoliński             146.14 -  381: 452   96
    7     3 Rafał          Dąbrowski             127.16 +  410: 312  177
    8     2 Marek          Syczuk                139.79 -  358: 437   90
    9     4 Czesław        Grajewski             123.58 +  415: 374  174
   10     1 Justyna        Górka                 144.21 +  388: 320  194
   11     3 Piotr          Pietuchowski          143.59 +  447: 392  194
   12     1 Justyna        Górka                 144.21 +  385: 326  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2027  / 12 168.92




	Marek Syczuk 139.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Maciejczuk            109.39 +  356: 354  159
    2    14 Rafał          Wesołowski            127.30 -  338: 405   77
    3    18 Sylwia         Kozłowska             100.50 +  447: 300  151
    4     8 Mariusz        Skrobosz              146.62 +  383: 358  197
    5     6 Stanisław      Rydzik                143.09 +  504: 368  193
    6     3 Marek          Dudkiewicz            124.48 +  382: 373  174
    7     2 Michał         Alabrudziński         152.30 +  479: 356  202
    8     2 Dominik        Urbacki               140.51 +  437: 358  191
    9     2 Tomasz         Zwoliński             146.14 -  381: 435   96
   10     3 Kamil          Kister                141.26 -  358: 364   91
   11     2 Justyna        Górka                 144.21 -  332: 434   94
   12     7 Czesław        Grajewski             123.58 +  325: 316  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Bogusław Szyszka 139.17 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stanisław      Olsztyn               107.90 +  386: 350  158
    2     9 Piotr          Jakubiak              135.65 -  294: 435   86
    3    19 Stanisław      Rydzik                143.09 -  395: 434   93
    4    26 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  417: 279  150
    5    17 Bogdan         Kozłowski             118.60 -  306: 397   69
    6    24 Katarzyna      Dębska                104.89 +  393: 317  155
    7    25 Grzegorz       Koczkodon             136.10 -  402: 432   86
    8    22 Jerzy          Krzyżewski            114.43 +  477: 356  164
    9    21 Dariusz        Zębek                 100.00 +  349: 323  150
   10    10 Grzegorz       Łukasik               128.48 -  449: 459   78
   11    15 Dorota         Ostrowska             104.32 +  468: 278  154
   12    11 Piotr          Broda                 127.97 -  288: 554   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Grzegorz Koczkodon 136.10 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Dębska                104.89 -  388: 408   55
    2    20 Zbigniew       Rybak                 115.36 -  369: 392   65
    3    29 Lidia          Żywna                 100.00 -  370: 381   50
    4    33 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  484: 252  150
    5    25 Kamil          Górka                 148.17 -  330: 370   98
    6    31 Jarosław       Zieliński             100.00 +  346: 264  150
    7    25 Bogusław       Szyszka               139.17 +  432: 402  189
    8    19 Mariusz        Orzeł                 123.30 +  387: 363  173
    9    18 Maria          Pokorska              103.26 +  483: 304  153
   10    11 Piotr          Broda                 127.97 -  342: 459   78
   11    13 Marta          Bajorek               111.34 -  385: 387   61
   12    19 Stanisław      Gasik                 119.91 +  410: 309  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Piotr Jakubiak 135.65 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mieczysław     Pastuszak             104.62 +  442: 364  155
    2     9 Bogusław       Szyszka               139.17 +  435: 294  189
    3     5 Grzegorz       Kurowski              135.17 =  375: 375  135
    4     4 Tomasz         Zwoliński             146.14 -  354: 360   96
    5    10 Jarosław       Sobczak               129.46 -  318: 430   79
    6    18 Piotr          Broda                 127.97 +  360: 298  178
    7    11 Jolanta        Chłopińska            126.77 +  484: 339  177
    8     7 Czesław        Grajewski             123.58 -  351: 360   74
    9    14 Barbara        Łukaszewicz           119.76 -  344: 357   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  /  9 128.11




	Grzegorz Kurowski 135.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Ostrowska             104.32 +  349: 345  154
    2    15 Krzysztof      Langiewicz            127.05 +  448: 339  177
    3     5 Piotr          Jakubiak              135.65 =  375: 375  136
    4     5 Dominik        Urbacki               140.51 -  327: 493   91
    5    11 Jolanta        Chłopińska            126.77 -  307: 394   77
    6    19 Krzysztof      Obremski              144.85 +  407: 338  195
    7    12 Krzysztof      Bonda                 121.54 +  371: 342  172
    8     9 Jarosław       Sobczak               129.46 +  467: 299  179
    9     5 Kamil          Kister                141.26 -  351: 457   91
   10     9 Rafał          Dąbrowski             127.16 -  364: 447   77
   11    14 Piotr          Broda                 127.97 +  411: 408  178
   12    10 Stanisław      Rydzik                143.09 +  418: 412  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Irena Sołdan 131.48 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Michalski             103.37 +  441: 239  153
    2    10 Krzysztof      Bonda                 121.54 -  362: 490   72
    3    17 Danuta         Langiewicz            110.56 +  556: 263  161
    4     7 Krzysztof      Langiewicz            127.05 +  391: 332  177
    5     3 Justyna        Górka                 144.21 -  418: 463   94
    6     7 Jarosław       Sobczak               129.46 -  388: 407   79
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              126.32 +  399: 361  176
    8     8 Marek          Dudkiewicz            124.48 +  431: 390  174
    9     7 Jolanta        Chłopińska            126.77 +  488: 387  177
   10     6 Dorota         Rudzińska             115.36 +  442: 351  165
   11     4 Kamil          Kister                141.26 +  493: 376  191
   12     3 Rafał          Dąbrowski             127.16 -  308: 367   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Jarosław Sobczak 129.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maria          Pokorska              103.26 +  359: 333  153
    2    13 Jolanta        Chłopińska            126.77 -  379: 392   77
    3    27 Paweł          Jankowski             100.00 +  504: 211  150
    4    10 Kamil          Górka                 148.17 +  363: 320  198
    5    10 Piotr          Jakubiak              135.65 +  430: 318  186
    6     7 Irena          Sołdan                131.48 +  407: 388  181
    7     1 Tomasz         Zwoliński             146.14 -  329: 362   96
    8     9 Grzegorz       Kurowski              135.17 -  299: 467   85
    9    13 Dawid          Pikul                 144.15 -  325: 330   94
   10    12 Marta          Bajorek               111.34 -  311: 345   61
   11    21 Dariusz        Zębek                 100.00 -  395: 461   50
   12    20 Dariusz        Jarosławski           113.75 +  416: 282  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Grzegorz Łukasik 128.48 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Łada                  101.27 -  339: 364   51
    2    32 Mariusz        Michalski             103.37 +  417: 304  153
    3    24 Dariusz        Zębek                 100.00 +  470: 317  150
    4    11 Krzysztof      Obremski              144.85 +  429: 341  195
    5     5 Rafał          Wesołowski            127.30 +  393: 385  177
    6     4 Jolanta        Chłopińska            126.77 +  432: 322  177
    7     5 Mariusz        Skrobosz              146.62 -  419: 501   97
    8     5 Paweł          Jackowski             145.13 -  456: 475   95
    9     8 Dorota         Rudzińska             115.36 -  359: 418   65
   10    10 Bogusław       Szyszka               139.17 +  459: 449  189
   11     8 Michał         Kolaj                 124.84 +  395: 303  175
   12     5 Michał         Alabrudziński         152.30 -  384: 388  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Piotr Broda 127.97 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sylwia         Kozłowska             100.50 +  392: 316  151
    2     7 Marek          Dudkiewicz            124.48 -  335: 424   74
    3    10 Dawid          Pikul                 144.15 +  473: 313  194
    4    15 Krzysztof      Zawadzki              101.68 -  304: 413   52
    5    16 Jerzy          Krzyżewski            114.43 +  382: 296  164
    6    18 Piotr          Jakubiak              135.65 -  298: 360   86
    7    15 Dariusz        Jarosławski           113.75 +  369: 268  164
    8    15 Krzysztof      Obremski              144.85 -  357: 386   95
    9    24 Sylwia         Łada                  101.27 +  498: 261  151
   10    11 Grzegorz       Koczkodon             136.10 +  459: 342  186
   11    14 Grzegorz       Kurowski              135.17 -  408: 411   85
   12    11 Bogusław       Szyszka               139.17 +  554: 288  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Rafał Wesołowski 127.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  421: 283  150
    2    14 Marek          Syczuk                139.79 +  405: 338  190
    3     2 Dominik        Urbacki               140.51 -  356: 368   91
    4    17 Paweł          Jackowski             145.13 +  392: 345  195
    5     5 Grzegorz       Łukasik               128.48 -  385: 393   78
    6    13 Bogdan         Kozłowski             118.60 -  328: 416   69
    7    17 Sylwia         Kozłowska             100.50 +  452: 275  151
    8    14 Krzysztof      Langiewicz            127.05 -  340: 394   77
    9    20 Agnieszka      Piotrowicz            109.90 +  388: 299  160
   10    17 Dorota         Ostrowska             104.32 +  353: 304  154
   11     9 Marek          Dudkiewicz            124.48 -  403: 405   74
   12    12 Krzysztof      Obremski              144.85 -  258: 496   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Rafał Dąbrowski 127.16 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  391: 250  150
    2     8 Mariusz        Orzeł                 123.30 +  421: 328  173
    3     4 Marek          Dudkiewicz            124.48 -  355: 377   74
    4     6 Marta          Bajorek               111.34 +  414: 393  161
    5     4 Czesław        Grajewski             123.58 +  461: 365  174
    6     5 Krzysztof      Sporczyk              126.32 +  346: 299  176
    7     3 Dominik        Urbacki               140.51 -  312: 410   91
    8     4 Mariusz        Skrobosz              146.62 -  404: 407   97
    9    10 Krzysztof      Langiewicz            127.05 +  462: 343  177
   10     9 Grzegorz       Kurowski              135.17 +  447: 364  185
   11     5 Barbara        Łukaszewicz           119.76 +  414: 364  170
   12     3 Irena          Sołdan                131.48 +  367: 308  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Krzysztof Langiewicz 127.05 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Janina         Grajewska             100.00 +  416: 352  150
    2    15 Grzegorz       Kurowski              135.17 -  339: 448   85
    3    25 Jarosław       Zieliński             100.00 +  396: 352  150
    4     7 Irena          Sołdan                131.48 -  332: 391   81
    5    18 Agnieszka      Piotrowicz            109.90 -  315: 347   60
    6    25 Józef          Burzyński             109.52 +  320: 291  160
    7    19 Dorota         Ostrowska             104.32 +  438: 368  154
    8    14 Rafał          Wesołowski            127.30 +  394: 340  177
    9    10 Rafał          Dąbrowski             127.16 -  343: 462   77
   10    16 Stanisław      Rydzik                143.09 +  421: 320  193
   11    12 Czesław        Grajewski             123.58 -  314: 478   74
   12    16 Zbigniew       Rybak                 115.36 +  357: 356  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Jolanta Chłopińska 126.77 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Jankowski             100.00 +  426: 199  150
    2    13 Jarosław       Sobczak               129.46 +  392: 379  179
    3     3 Michał         Alabrudziński         152.30 -  355: 403  102
    4    18 Dariusz        Jarosławski           113.75 +  429: 292  164
    5    11 Grzegorz       Kurowski              135.17 +  394: 307  185
    6     4 Grzegorz       Łukasik               128.48 -  322: 432   78
    7    11 Piotr          Jakubiak              135.65 -  339: 484   86
    8    18 Agnieszka      Piotrowicz            109.90 +  380: 313  160
    9     7 Irena          Sołdan                131.48 -  387: 488   81
   10    19 Zbigniew       Wietecki              121.67 -  345: 402   72
   11    18 Mieczysław     Pastuszak             104.62 +  388: 308  155
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              126.32 +  409: 351  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Krzysztof Sporczyk 126.32 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ariel          Kowalski              100.00 +  400:   1  150
    2     3 Piotr          Pietuchowski          143.59 +  380: 321  194
    3     7 Czesław        Grajewski             123.58 -  414: 415   74
    4    16 Sylwia         Łada                  101.27 +  436: 337  151
    5     7 Dorota         Rudzińska             115.36 +  329: 264  165
    6     5 Rafał          Dąbrowski             127.16 -  299: 346   77
    7    13 Irena          Sołdan                131.48 -  361: 399   81
    8    11 Marta          Bajorek               111.34 +  398: 338  161
    9     6 Michał         Alabrudziński         152.30 -  323: 455  102
   10    14 Dawid          Pikul                 144.15 -  381: 463   94
   11    20 Marianna       Kozłowska             113.60 +  455: 352  164
   12    13 Jolanta        Chłopińska            126.77 -  351: 409   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Łukasz Baranowski 124.96 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  400:   1  150
    2     4 Kamil          Górka                 148.17 -  319: 322   98
    3    12 Mariusz        Skrobosz              146.62 -  291: 418   97
    4    19 Dawid          Pikul                 144.15 +  455: 347  194
    5    21 Katarzyna      Dębska                104.89 +  378: 312  155
    6     8 Marta          Bajorek               111.34 -  323: 359   61
    7    16 Stanisław      Rydzik                143.09 -  330: 425   93
    8    26 Dariusz        Zębek                 100.00 -  365: 441   50
    9    25 Zbigniew       Rybak                 115.36 +  386: 310  165
   10    20 Mieczysław     Pastuszak             104.62 -  384: 442   55
   11    22 Zbigniew       Wietecki              121.67 -  332: 389   72
   12    27 Mariusz        Michalski             103.37 -  339: 347   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Michał Kolaj 124.84 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  403: 249  150
    2     2 Justyna        Górka                 144.21 -  317: 350   94
    3    11 Marta          Bajorek               111.34 -  352: 496   61
    4    28 Jarosław       Zieliński             100.00 +  385: 292  150
    5    23 Anita          Bruska                123.76 +  399: 332  174
    6     9 Czesław        Grajewski             123.58 -  349: 388   74
    7    24 Lidia          Żywna                 100.00 +  393: 361  150
    8    12 Stanisław      Gasik                 119.91 +  368: 301  170
    9     9 Marek          Dudkiewicz            124.48 -  360: 444   74
   10    15 Dariusz        Jarosławski           113.75 +  436: 339  164
   11     8 Grzegorz       Łukasik               128.48 -  303: 395   78
   12    15 Krzysztof      Bonda                 121.54 +  357: 346  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Marek Dudkiewicz 124.48 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Michał         Lasecki               100.00 +  454: 220  150
    2     7 Piotr          Broda                 127.97 +  424: 335  178
    3     4 Rafał          Dąbrowski             127.16 +  377: 355  177
    4     1 Justyna        Górka                 144.21 -  374: 417   94
    5     8 Zbigniew       Rybak                 115.36 +  426: 323  165
    6     3 Marek          Syczuk                139.79 -  373: 382   90
    7    10 Agnieszka      Piotrowicz            109.90 +  400: 388  160
    8     8 Irena          Sołdan                131.48 -  390: 431   81
    9     9 Michał         Kolaj                 124.84 +  444: 360  175
   10     7 Barbara        Łukaszewicz           119.76 -  337: 422   70
   11     9 Rafał          Wesołowski            127.30 +  405: 403  177
   12     6 Piotr          Pietuchowski          143.59 -  353: 368   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Anita Bruska 123.76 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Halina         Mrozek                100.00 +  321: 308  150
    2    18 Stanisław      Rydzik                143.09 +  392: 381  193
    3     8 Tomasz         Zwoliński             146.14 -  348: 415   96
    4    14 Piotr          Pietuchowski          143.59 -  257: 399   94
    5    23 Michał         Kolaj                 124.84 -  332: 399   75
    6    23 Barbara        Łukaszewicz           119.76 -  371: 383   70
    7    33 Paulina        Ostrowska             100.00 +  378: 303  150
    8    21 Dorota         Ostrowska             104.32 -  301: 358   54
    9    30 Józef          Burzyński             109.52 +  379: 353  160
   10    23 Zbigniew       Rybak                 115.36 -  300: 341   65
   11    31 Waldemar       Kudliński             100.00 +  330: 308  150
   12    25 Lidia          Żywna                 100.00 -  299: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Czesław Grajewski 123.58 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Paulina        Ostrowska             100.00 +  456: 207  150
    2     5 Zbigniew       Wietecki              121.67 +  409: 372  172
    3     7 Krzysztof      Sporczyk              126.32 +  415: 414  176
    4     3 Kamil          Kister                141.26 -  413: 416   91
    5     4 Rafał          Dąbrowski             127.16 -  365: 461   77
    6     9 Michał         Kolaj                 124.84 +  388: 349  175
    7     8 Bogdan         Kozłowski             118.60 +  392: 298  169
    8     7 Piotr          Jakubiak              135.65 +  360: 351  186
    9     4 Dominik        Urbacki               140.51 -  374: 415   91
   10     8 Kamil          Górka                 148.17 -  344: 437   98
   11    12 Krzysztof      Langiewicz            127.05 +  478: 314  177
   12     7 Marek          Syczuk                139.79 -  316: 325   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Mariusz Orzeł 123.30 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  446: 299  150
    2     8 Rafał          Dąbrowski             127.16 -  328: 421   77
    3    21 Elżbieta       Zębek                 113.04 +  329: 322  163
    4    12 Stanisław      Rydzik                143.09 -  358: 428   93
    5    22 Halina         Mrozek                100.00 +  479: 260  150
    6    14 Paweł          Jackowski             145.13 -  286: 457   95
    7    21 Krzysztof      Zawadzki              101.68 +  415: 331  152
    8    19 Grzegorz       Koczkodon             136.10 -  363: 387   86
    9    22 Marianna       Kozłowska             113.60 +  355: 270  164
   10    13 Stanisław      Gasik                 119.91 -  367: 405   70
   11    19 Bogdan         Kozłowski             118.60 -  335: 365   69
   12    21 Danuta         Langiewicz            110.56 +  358: 324  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Magdalena Kublik 122.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jarosław       Zieliński             100.00 +  441: 288  150
    2    11 Kamil          Kister                141.26 -  377: 450   91
    3    13 Katarzyna      Dębska                104.89 +  399: 296  155
    4    13 Zbigniew       Rybak                 115.36 -  316: 395   65
    5    15 Mieczysław     Pastuszak             104.62 +  404: 372  155
    6    15 Dorota         Rudzińska             115.36 -  338: 469   65
    7    18 Maria          Pokorska              103.26 +  350: 315  153
    8    10 Dawid          Pikul                 144.15 +  324: 279  194
    9    11 Krzysztof      Bonda                 121.54 -  285: 359   72
   10    18 Krzysztof      Obremski              144.85 -  314: 394   95
   11    17 Stanisław      Rydzik                143.09 -  273: 556   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 11 117.09




	Zbigniew Wietecki 121.67 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Kamila         Ziemba                100.00 +  400:   1  150
    2     5 Czesław        Grajewski             123.58 -  372: 409   74
    3    22 Krzysztof      Zawadzki              101.68 -  349: 392   52
    4    21 Katarzyna      Dębska                104.89 -  298: 330   55
    5    29 Jarosław       Zieliński             100.00 +  427: 268  150
    6    22 Danuta         Langiewicz            110.56 +  387: 303  161
    7    20 Elżbieta       Zębek                 113.04 -  290: 382   63
    8    25 Sylwia         Łada                  101.27 -  338: 348   51
    9    26 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  430: 304  150
   10    19 Jolanta        Chłopińska            126.77 +  402: 345  177
   11    22 Łukasz         Baranowski            124.96 +  389: 332  175
   12    14 Dorota         Rudzińska             115.36 +  371: 236  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Krzysztof Bonda 121.54 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Dariusz        Zębek                 100.00 +  382: 284  150
    2    10 Irena          Sołdan                131.48 +  490: 362  181
    3     6 Kamil          Górka                 148.17 +  381: 329  198
    4     2 Michał         Alabrudziński         152.30 -  332: 606  102
    5    12 Marta          Bajorek               111.34 -  342: 346   61
    6    16 Sylwia         Łada                  101.27 +  390: 376  151
    7    12 Grzegorz       Kurowski              135.17 -  342: 371   85
    8    17 Elżbieta       Zębek                 113.04 +  436: 252  163
    9    11 Magdalena      Kublik                122.15 +  359: 285  172
   10     4 Mariusz        Skrobosz              146.62 -  283: 482   97
   11    11 Stanisław      Gasik                 119.91 -  326: 385   70
   12    15 Michał         Kolaj                 124.84 -  346: 357   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Stanisław Gasik 119.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Lidia          Żywna                 100.00 +  414: 238  150
    2    16 Elżbieta       Zębek                 113.04 +  539: 326  163
    3     1 Kamil          Kister                141.26 -  385: 391   91
    6    11 Zbigniew       Rybak                 115.36 +  399: 358  165
    7     9 Kamil          Górka                 148.17 -  369: 394   98
    8    12 Michał         Kolaj                 124.84 -  301: 368   75
    9    17 Bogdan         Kozłowski             118.60 +  420: 308  169
   10    13 Mariusz        Orzeł                 123.30 +  405: 367  173
   11    11 Krzysztof      Bonda                 121.54 +  385: 326  172
   12    19 Grzegorz       Koczkodon             136.10 -  309: 410   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 10 134.20




	Barbara Łukaszewicz 119.76 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         152.30 -  277: 427  102
    2    27 Stanisław      Olsztyn               107.90 +  418: 399  158
    3    16 Piotr          Pietuchowski          143.59 -  314: 407   94
    4    20 Mariusz        Michalski             103.37 +  461: 283  153
    5    19 Sylwia         Łada                  101.27 -  357: 375   51
    6    23 Anita          Bruska                123.76 +  383: 371  174
    7    23 Dariusz        Zębek                 100.00 +  459: 345  150
    8    16 Bogdan         Kozłowski             118.60 +  370: 365  169
    9    14 Piotr          Jakubiak              135.65 +  357: 344  186
   10     7 Marek          Dudkiewicz            124.48 +  422: 337  174
   11     5 Rafał          Dąbrowski             127.16 -  364: 414   77
   12     9 Kamil          Górka                 148.17 +  453: 410  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Bogdan Kozłowski 118.60 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 148.17 -  362: 465   98
    2    24 Dariusz        Zębek                 100.00 -  291: 349   50
    3    34 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  406: 294  150
    4    30 Marianna       Kozłowska             113.60 +  326: 320  164
    5    17 Bogusław       Szyszka               139.17 +  397: 306  189
    6    13 Rafał          Wesołowski            127.30 +  416: 328  177
    7     8 Czesław        Grajewski             123.58 -  298: 392   74
    8    16 Barbara        Łukaszewicz           119.76 -  365: 370   70
    9    17 Stanisław      Gasik                 119.91 -  308: 420   70
   10    25 Katarzyna      Dębska                104.89 +  362: 344  155
   11    19 Mariusz        Orzeł                 123.30 +  365: 335  173
   12    18 Sylwia         Łada                  101.27 -  316: 369   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Dorota Rudzińska 115.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              146.62 +  413: 377  197
    2    17 Paweł          Jackowski             145.13 -  341: 350   95
    3    26 Józef          Burzyński             109.52 +  364: 332  160
    4     9 Dorota         Ostrowska             104.32 +  382: 285  154
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              126.32 -  264: 329   76
    6    15 Magdalena      Kublik                122.15 +  469: 338  172
    7     7 Piotr          Pietuchowski          143.59 -  342: 448   94
    8    13 Stanisław      Rydzik                143.09 +  405: 346  193
    9     8 Grzegorz       Łukasik               128.48 +  418: 359  178
   10     6 Irena          Sołdan                131.48 -  351: 442   81
   11    10 Dawid          Pikul                 144.15 -  362: 364   94
   12    14 Zbigniew       Wietecki              121.67 -  236: 371   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Zbigniew Rybak 115.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             146.14 -  306: 526   96
    2    20 Grzegorz       Koczkodon             136.10 +  392: 369  186
    3    14 Waldemar       Kudliński             100.00 +  392: 307  150
    4    13 Magdalena      Kublik                122.15 +  395: 316  172
    5     8 Marek          Dudkiewicz            124.48 -  323: 426   74
    6    11 Stanisław      Gasik                 119.91 -  358: 399   70
    7    14 Dawid          Pikul                 144.15 -  387: 410   94
    8    23 Danuta         Langiewicz            110.56 +  355: 344  161
    9    25 Łukasz         Baranowski            124.96 -  310: 386   75
   10    23 Anita          Bruska                123.76 +  341: 300  174
   11    16 Dariusz        Jarosławski           113.75 +  411: 273  164
   12    16 Krzysztof      Langiewicz            127.05 -  356: 357   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Jerzy Krzyżewski 114.43 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Jackowski             145.13 -  282: 327   95
    2    26 Janina         Grajewska             100.00 +  416: 352  150
    3    15 Dorota         Ostrowska             104.32 -  323: 444   54
    4    32 Paweł          Jankowski             100.00 +  374: 255  150
    5    16 Piotr          Broda                 127.97 -  296: 382   78
    6    21 Dawid          Pikul                 144.15 -  291: 539   94
    7    34 Jarosław       Zieliński             100.00 +  415: 318  150
    8    22 Bogusław       Szyszka               139.17 -  356: 477   89
    9    27 Paweł          Maciejczuk            109.39 +  478: 261  159
   10    22 Agnieszka      Piotrowicz            109.90 +  395: 310  160
   11    24 Elżbieta       Zębek                 113.04 +  287: 272  163
   12    17 Dariusz        Zębek                 100.00 +  347: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Dariusz Jarosławski 113.75 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              144.85 -  388: 395   95
    2    21 Danuta         Langiewicz            110.56 -  385: 391   61
    3    28 Agnieszka      Piotrowicz            109.90 +  491: 324  160
    4    18 Jolanta        Chłopińska            126.77 -  292: 429   77
    5    26 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  415: 319  150
    6    20 Janina         Grajewska             100.00 +  397: 246  150
    7    15 Piotr          Broda                 127.97 -  268: 369   78
    8    20 Sylwia         Kozłowska             100.50 +  475: 277  151
    9    16 Krzysztof      Zawadzki              101.68 +  385: 349  152
   10    15 Michał         Kolaj                 124.84 -  339: 436   75
   11    16 Zbigniew       Rybak                 115.36 -  273: 411   65
   12    20 Jarosław       Sobczak               129.46 -  282: 416   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Marianna Kozłowska 113.60 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Górka                 144.21 -  254: 494   94
    2    29 Waldemar       Kudliński             100.00 -  381: 463   50
    3    35 Paulina        Ostrowska             100.00 +  279: 269  150
    4    30 Bogdan         Kozłowski             118.60 -  320: 326   69
    5    27 Dawid          Pikul                 144.15 -  361: 416   94
    6    35 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  440: 181  150
    7    32 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  375: 339  150
    8    30 Lidia          Żywna                 100.00 +  360: 354  150
    9    22 Mariusz        Orzeł                 123.30 -  270: 355   73
   10    24 Krzysztof      Zawadzki              101.68 +  432: 280  152
   11    20 Krzysztof      Sporczyk              126.32 -  352: 455   76
   12    24 Józef          Burzyński             109.52 +  422: 288  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Elżbieta Zębek 113.04 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 144.15 +  337: 336  194
    2    16 Stanisław      Gasik                 119.91 -  326: 539   70
    3    21 Mariusz        Orzeł                 123.30 -  322: 329   73
    4    22 Waldemar       Kudliński             100.00 -  330: 350   50
    5    33 Paweł          Jankowski             100.00 +  429: 164  150
    6    30 Paulina        Ostrowska             100.00 +  353: 284  150
    7    20 Zbigniew       Wietecki              121.67 +  382: 290  172
    8    17 Krzysztof      Bonda                 121.54 -  252: 436   72
    9    23 Dorota         Ostrowska             104.32 -  249: 283   54
   10    26 Maria          Pokorska              103.26 +  376: 343  153
   11    24 Jerzy          Krzyżewski            114.43 -  272: 287   64
   12    26 Paweł          Maciejczuk            109.39 +  384: 337  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Marta Bajorek 111.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          143.59 -  391: 482   94
    2    19 Halina         Mrozek                100.00 +  476: 246  150
    3    11 Michał         Kolaj                 124.84 +  496: 352  175
    4     6 Rafał          Dąbrowski             127.16 -  393: 414   77
    5    12 Krzysztof      Bonda                 121.54 +  346: 342  172
    6     8 Łukasz         Baranowski            124.96 +  359: 323  175
    7     6 Paweł          Jackowski             145.13 -  357: 400   95
    8    11 Krzysztof      Sporczyk              126.32 -  338: 398   76
    9    15 Sławomir       Długosz               108.48 +  379: 351  158
   10    12 Jarosław       Sobczak               129.46 +  345: 311  179
   11    13 Grzegorz       Koczkodon             136.10 +  387: 385  186
   12     8 Dawid          Pikul                 144.15 -  325: 334   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Danuta Langiewicz 110.56 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                143.09 -  304: 408   93
    2    21 Dariusz        Jarosławski           113.75 +  391: 385  164
    3    17 Irena          Sołdan                131.48 -  263: 556   81
    4    25 Mieczysław     Pastuszak             104.62 -  275: 331   55
    5    28 Stanisław      Olsztyn               107.90 +  431: 302  158
    6    22 Zbigniew       Wietecki              121.67 -  303: 387   72
    7    28 Waldemar       Kudliński             100.00 +  425: 293  150
    8    23 Zbigniew       Rybak                 115.36 -  344: 355   65
    9    28 Lidia          Żywna                 100.00 +  382: 355  150
   10    28 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  510: 361  150
   11    23 Sylwia         Łada                  101.27 -  356: 436   51
   12    21 Mariusz        Orzeł                 123.30 -  324: 358   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Agnieszka Piotrowicz 109.90 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kamil          Kister                141.26 -  342: 377   91
    2    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  390: 331  150
    3    28 Dariusz        Jarosławski           113.75 -  324: 491   64
    4    31 Józef          Burzyński             109.52 +  309: 300  160
    5    18 Krzysztof      Langiewicz            127.05 +  347: 315  177
    6    17 Dorota         Ostrowska             104.32 +  379: 335  154
    7    10 Marek          Dudkiewicz            124.48 -  388: 400   74
    8    18 Jolanta        Chłopińska            126.77 -  313: 380   77
    9    20 Rafał          Wesołowski            127.30 -  299: 388   77
   10    22 Jerzy          Krzyżewski            114.43 -  310: 395   64
   11    29 Paweł          Maciejczuk            109.39 -  285: 321   59
   12    28 Katarzyna      Dębska                104.89 -  328: 407   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Józef Burzyński 109.52 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dominik        Urbacki               140.51 -  258: 455   91
    2    28 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  300: 266  150
    3    26 Dorota         Rudzińska             115.36 -  332: 364   65
    4    31 Agnieszka      Piotrowicz            109.90 -  300: 309   60
    5    30 Mariusz        Michalski             103.37 +  451: 305  153
    6    25 Krzysztof      Langiewicz            127.05 -  291: 320   77
    7    30 Mieczysław     Pastuszak             104.62 -  301: 339   55
    8    34 Michał         Lasecki               100.00 +  367: 202  150
    9    30 Anita          Bruska                123.76 -  353: 379   74
   10    32 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  431: 191  150
   11    30 Halina         Mrozek                100.00 +  393: 331  150
   12    24 Marianna       Kozłowska             113.60 -  288: 422   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Paweł Maciejczuk 109.39 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Syczuk                139.79 -  354: 356   90
    2    25 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  422: 248  150
    3    20 Krzysztof      Obremski              144.85 -  298: 431   95
    4    27 Dariusz        Zębek                 100.00 +  353: 329  150
    5    13 Mariusz        Skrobosz              146.62 -  343: 415   97
    6    29 Lidia          Żywna                 100.00 -  266: 351   50
    7    31 Halina         Mrozek                100.00 +  336: 275  150
    8    24 Sławomir       Długosz               108.48 -  271: 345   58
    9    27 Jerzy          Krzyżewski            114.43 -  261: 478   64
   10    33 Michał         Lasecki               100.00 +  367: 252  150
   11    29 Agnieszka      Piotrowicz            109.90 +  321: 285  160
   12    26 Elżbieta       Zębek                 113.04 -  337: 384   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Sławomir Długosz 108.48 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    26 Janina         Grajewska             100.00 +  331: 330  150
    8    24 Paweł          Maciejczuk            109.39 +  345: 271  159
    9    15 Marta          Bajorek               111.34 -  351: 379   61
   10    21 Dariusz        Zębek                 100.00 -  315: 341   50
   11    25 Katarzyna      Dębska                104.89 +  392: 314  155
   12    36 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     575  /  5 115.00




	Stanisław Olsztyn 107.90 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bogusław       Szyszka               139.17 -  350: 386   89
    2    27 Barbara        Łukaszewicz           119.76 -  399: 418   70
    3    30 Halina         Mrozek                100.00 -  350: 411   50
    4    34 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  349: 294  150
    5    28 Danuta         Langiewicz            110.56 -  302: 431   61
    6    32 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  455: 266  150
    7    27 Katarzyna      Dębska                104.89 -    1: 400   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     625  /  7  89.29




	Katarzyna Dębska 104.89 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Koczkodon             136.10 +  408: 388  186
    2     1 Tomasz         Zwoliński             146.14 -  300: 338   96
    3    13 Magdalena      Kublik                122.15 -  296: 399   72
    4    21 Zbigniew       Wietecki              121.67 +  330: 298  172
    5    21 Łukasz         Baranowski            124.96 -  312: 378   75
    6    24 Bogusław       Szyszka               139.17 -  317: 393   89
    7    27 Stanisław      Olsztyn               107.90 +  400:   1  158
    8    27 Krzysztof      Zawadzki              101.68 -  298: 430   52
    9    32 Waldemar       Kudliński             100.00 +  354: 246  150
   10    25 Bogdan         Kozłowski             118.60 -  344: 362   69
   11    25 Sławomir       Długosz               108.48 -  314: 392   58
   12    28 Agnieszka      Piotrowicz            109.90 +  407: 328  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Mieczysław Pastuszak 104.62 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Jakubiak              135.65 -  364: 442   86
    2    23 Jarosław       Zieliński             100.00 -  297: 301   50
    3    33 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  418: 280  150
    4    25 Danuta         Langiewicz            110.56 +  331: 275  161
    5    15 Magdalena      Kublik                122.15 -  372: 404   72
    6    27 Halina         Mrozek                100.00 -  312: 378   50
    7    30 Józef          Burzyński             109.52 +  339: 301  160
    8    29 Waldemar       Kudliński             100.00 +  378: 314  150
    9    19 Stanisław      Rydzik                143.09 -  306: 398   93
   10    20 Łukasz         Baranowski            124.96 +  442: 384  175
   11    18 Jolanta        Chłopińska            126.77 -  308: 388   77
   12    23 Dorota         Ostrowska             104.32 -  337: 367   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Dorota Ostrowska 104.32 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Kurowski              135.17 -  345: 349   85
    2    30 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  462: 274  150
    3    15 Jerzy          Krzyżewski            114.43 +  444: 323  164
    4     9 Dorota         Rudzińska             115.36 -  285: 382   65
    5    14 Sylwia         Kozłowska             100.50 +  379: 350  151
    6    17 Agnieszka      Piotrowicz            109.90 -  335: 379   60
    7    19 Krzysztof      Langiewicz            127.05 -  368: 438   77
    8    21 Anita          Bruska                123.76 +  358: 301  174
    9    23 Elżbieta       Zębek                 113.04 +  283: 249  163
   10    17 Rafał          Wesołowski            127.30 -  304: 353   77
   11    15 Bogusław       Szyszka               139.17 -  278: 468   89
   12    23 Mieczysław     Pastuszak             104.62 +  367: 337  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Mariusz Michalski 103.37 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                131.48 -  239: 441   81
    2    32 Grzegorz       Łukasik               128.48 -  304: 417   78
    3    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  593: 172  150
    4    20 Barbara        Łukaszewicz           119.76 -  283: 461   70
    5    30 Józef          Burzyński             109.52 -  305: 451   60
    6    33 Michał         Lasecki               100.00 +  403: 336  150
    7    29 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  266: 390   50
    8    31 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  330: 309  150
    9    29 Janina         Grajewska             100.00 +  408: 305  150
   10    27 Sylwia         Łada                  101.27 -  320: 390   51
   11    28 Lidia          Żywna                 100.00 -  286: 396   50
   12    27 Łukasz         Baranowski            124.96 +  347: 339  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Maria Pokorska 103.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jarosław       Sobczak               129.46 -  333: 359   79
    2    34 Michał         Lasecki               100.00 +  425: 197  150
    3    23 Sylwia         Łada                  101.27 -  333: 354   51
    4    23 Halina         Mrozek                100.00 +  356: 306  150
    5    31 Paulina        Ostrowska             100.00 -  282: 284   50
    6    34 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  392: 352  150
    7    18 Magdalena      Kublik                122.15 -  315: 350   72
    8    28 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  418: 271  150
    9    18 Grzegorz       Koczkodon             136.10 -  304: 483   86
   10    26 Elżbieta       Zębek                 113.04 -  343: 376   63
   11    26 Sylwia         Kozłowska             100.50 +  462: 302  151
   12    22 Krzysztof      Zawadzki              101.68 +  367: 280  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Krzysztof Zawadzki 101.68 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    22 Zbigniew       Wietecki              121.67 +  392: 349  172
    4    15 Piotr          Broda                 127.97 +  413: 304  178
    5     9 Piotr          Pietuchowski          143.59 -  361: 430   94
    6    10 Mariusz        Skrobosz              146.62 -  285: 486   97
    7    21 Mariusz        Orzeł                 123.30 -  331: 415   73
    8    27 Katarzyna      Dębska                104.89 +  430: 298  155
    9    16 Dariusz        Jarosławski           113.75 -  349: 385   64
   10    24 Marianna       Kozłowska             113.60 -  280: 432   64
   11    27 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  424: 321  150
   12    22 Maria          Pokorska              103.26 -  280: 367   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 10 110.00




	Sylwia Łada 101.27 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Łukasik               128.48 +  364: 339  178
    2    12 Michał         Alabrudziński         152.30 -  291: 451  102
    3    23 Maria          Pokorska              103.26 +  354: 333  153
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              126.32 -  337: 436   76
    5    19 Barbara        Łukaszewicz           119.76 +  375: 357  170
    6    16 Krzysztof      Bonda                 121.54 -  376: 390   72
    7    22 Krzysztof      Obremski              144.85 -  261: 488   95
    8    25 Zbigniew       Wietecki              121.67 +  348: 338  172
    9    24 Piotr          Broda                 127.97 -  261: 498   78
   10    27 Mariusz        Michalski             103.37 +  390: 320  153
   11    23 Danuta         Langiewicz            110.56 +  436: 356  161
   12    18 Bogdan         Kozłowski             118.60 +  369: 316  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Sylwia Kozłowska 100.50 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Broda                 127.97 -  316: 392   78
    2    35 Paulina        Ostrowska             100.00 +  474: 287  150
    3    18 Marek          Syczuk                139.79 -  300: 447   90
    4    24 Lidia          Żywna                 100.00 +  332: 294  150
    5    14 Dorota         Ostrowska             104.32 -  350: 379   54
    6    28 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  354: 349  150
    7    17 Rafał          Wesołowski            127.30 -  275: 452   77
    8    20 Dariusz        Jarosławski           113.75 -  277: 475   64
    9    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  333: 358   50
   10    29 Janina         Grajewska             100.00 +  309: 304  150
   11    26 Maria          Pokorska              103.26 -  302: 462   53
   12    29 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  445: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Kamila Antosz-Lasecka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Wesołowski            127.30 -  283: 421   77
    2    25 Paweł          Maciejczuk            109.39 -  248: 422   59
    3    33 Mieczysław     Pastuszak             104.62 -  280: 418   55
    4    34 Stanisław      Olsztyn               107.90 -  294: 349   58
    5    35 Lidia          Żywna                 100.00 -  281: 294   50
    6    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  313: 201  150
    7    36 Paweł          Jankowski             100.00 -  257: 281   50
    8    37 PAUZA
    9    34 Halina         Mrozek                100.00 -  241: 327   50
   10    34 Waldemar       Kudliński             100.00 -  260: 390   50
   11    33 Janina         Grajewska             100.00 -  251: 373   50
   12    35 Paweł          Jankowski             100.00 +  348: 163  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     799  / 11  72.64




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    31 Mariusz        Michalski             103.37 -  172: 593   53
    4    35 Paulina        Ostrowska             100.00 -  214: 377   50
    5    36 Jarosław       Wiśniewski            100.00 -  205: 392   50
    6    37 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 -  201: 313   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     203  /  4  50.75




	Tomasz Dąbrowski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Dąbrowski             127.16 -  250: 391   77
    2    30 Dorota         Ostrowska             104.32 -  274: 462   54
    3    34 Bogdan         Kozłowski             118.60 -  294: 406   69
    4    33 Grzegorz       Koczkodon             136.10 -  252: 484   86
    5    37 PAUZA
    6    34 Maria          Pokorska              103.26 -  352: 392   53
    7    35 Jarosław       Wiśniewski            100.00 -  249: 284   50
    8    36 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  319: 250  150
    9    33 Jarosław       Zieliński             100.00 -  252: 324   50
   10    35 Paulina        Ostrowska             100.00 +  268: 262  150
   11    36 Paweł          Jankowski             100.00 +  331: 171  150
   12    32 Waldemar       Kudliński             100.00 +  361: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  / 11  94.45




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Langiewicz            127.05 -  352: 416   77
    2    26 Jerzy          Krzyżewski            114.43 -  352: 416   64
    3    32 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  365: 290  150
    4    29 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  272: 329   50
    5    32 Michał         Lasecki               100.00 +  387: 255  150
    6    20 Dariusz        Jarosławski           113.75 -  246: 397   64
    7    26 Sławomir       Długosz               108.48 -  330: 331   58
    8    32 Paulina        Ostrowska             100.00 +  284: 237  150
    9    29 Mariusz        Michalski             103.37 -  305: 408   53
   10    29 Sylwia         Kozłowska             100.50 -  304: 309   51
   11    33 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  373: 251  150
   12    30 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  344: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jolanta        Chłopińska            126.77 -  199: 426   77
    2    36 PAUZA
    3    27 Jarosław       Sobczak               129.46 -  211: 504   79
    4    32 Jerzy          Krzyżewski            114.43 -  255: 374   64
    5    33 Elżbieta       Zębek                 113.04 -  164: 429   63
    6    36 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  181: 354   50
    7    36 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  281: 257  150
    8    33 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  173: 416   50
    9    35 Jarosław       Wiśniewski            100.00 -  216: 312   50
   10    36 Marcin         Kołodziejski          100.00 -  193: 241   50
   11    36 Tomasz         Dąbrowski             100.00 -  171: 331   50
   12    35 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 -  163: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  / 11  66.64




	Grzegorz Kasprowicz 100.00 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    28 Józef          Burzyński             109.52 -  266: 300   60
    3    36 Michał         Lasecki               100.00 +  304: 266  150
    4    29 Janina         Grajewska             100.00 +  329: 272  150
    5    24 Krzysztof      Obremski              144.85 -  298: 427   95
    6    28 Sylwia         Kozłowska             100.50 -  349: 354   51
    7    32 Marianna       Kozłowska             113.60 -  339: 375   64
    8    33 Paweł          Jankowski             100.00 +  416: 173  150
    9    26 Zbigniew       Wietecki              121.67 -  304: 430   72
   10    31 Halina         Mrozek                100.00 -  258: 281   50
   11    32 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  316: 223  150
   12    30 Janina         Grajewska             100.00 -  338: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 11  94.73




	Ariel Kowalski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sporczyk              126.32 -    1: 400   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      76  /  1  76.00




	Marcin Kołodziejski 100.00 Brodnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Łukasz         Baranowski            124.96 -    1: 400   75
    3    37 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  186: 378   50
    4    37 PAUZA
    5    34 Dariusz        Zębek                 100.00 -  239: 361   50
    6    35 Marianna       Kozłowska             113.60 -  181: 440   64
    7    37 Michał         Lasecki               100.00 -  320: 338   50
    8    36 Tomasz         Dąbrowski             100.00 -  250: 319   50
    9    36 Paulina        Ostrowska             100.00 +  322: 287  150
   10    36 Paweł          Jankowski             100.00 +  241: 193  150
   11    32 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  223: 316   50
   12    34 Michał         Lasecki               100.00 -  218: 276   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     739  / 10  73.90




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Kolaj                 124.84 -  249: 403   75
    2    31 Agnieszka      Piotrowicz            109.90 -  331: 390   60
    3    37 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  378: 186  150
    4    26 Bogusław       Szyszka               139.17 -  279: 417   89
    5    26 Dariusz        Jarosławski           113.75 -  319: 415   64
    6    36 Paweł          Jankowski             100.00 +  354: 181  150
    7    29 Mariusz        Michalski             103.37 +  390: 266  153
    8    28 Maria          Pokorska              103.26 -  271: 418   53
    9    31 Sylwia         Kozłowska             100.50 +  358: 333  151
   10    28 Danuta         Langiewicz            110.56 -  361: 510   61
   11    27 Krzysztof      Zawadzki              101.68 -  321: 424   52
   12    29 Sylwia         Kozłowska             100.50 -  339: 445   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 12  92.42




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    29 Marianna       Kozłowska             113.60 +  463: 381  164
    3    14 Zbigniew       Rybak                 115.36 -  307: 392   65
    4    22 Elżbieta       Zębek                 113.04 +  350: 330  163
    5    20 Paweł          Jackowski             145.13 -  322: 445   95
    6    26 Dariusz        Zębek                 100.00 -  349: 365   50
    7    28 Danuta         Langiewicz            110.56 -  293: 425   61
    8    29 Mieczysław     Pastuszak             104.62 -  314: 378   55
    9    32 Katarzyna      Dębska                104.89 -  246: 354   55
   10    34 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  390: 260  150
   11    31 Anita          Bruska                123.76 -  308: 330   74
   12    32 Tomasz         Dąbrowski             100.00 -  346: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     982  / 11  89.27




	Michał Lasecki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marek          Dudkiewicz            124.48 -  220: 454   74
    2    34 Maria          Pokorska              103.26 -  197: 425   53
    3    36 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  266: 304   50
    4    36 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  270: 251  150
    5    32 Janina         Grajewska             100.00 -  255: 387   50
    6    33 Mariusz        Michalski             103.37 -  336: 403   53
    7    37 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  338: 320  150
    8    34 Józef          Burzyński             109.52 -  202: 367   60
    9    37 PAUZA
   10    33 Paweł          Maciejczuk            109.39 -  252: 367   59
   11    34 Jarosław       Zieliński             100.00 -  268: 315   50
   12    34 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  276: 218  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     899  / 11  81.73




	Halina Mrozek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Anita          Bruska                123.76 -  308: 321   74
    2    19 Marta          Bajorek               111.34 -  246: 476   61
    3    30 Stanisław      Olsztyn               107.90 +  411: 350  158
    4    23 Maria          Pokorska              103.26 -  306: 356   53
    5    22 Mariusz        Orzeł                 123.30 -  260: 479   73
    6    27 Mieczysław     Pastuszak             104.62 +  378: 312  155
    7    31 Paweł          Maciejczuk            109.39 -  275: 336   59
    8    35 Jarosław       Zieliński             100.00 -  239: 362   50
    9    34 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  327: 241  150
   10    31 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  281: 258  150
   11    30 Józef          Burzyński             109.52 -  331: 393   60
   12    31 Jarosław       Zieliński             100.00 -  332: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 12  91.08




	Paulina Ostrowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Czesław        Grajewski             123.58 -  207: 456   74
    2    35 Sylwia         Kozłowska             100.50 -  287: 474   51
    3    35 Marianna       Kozłowska             113.60 -  269: 279   64
    4    35 Mirosław       Dejna                 100.00 +  377: 214  150
    5    31 Maria          Pokorska              103.26 +  284: 282  153
    6    30 Elżbieta       Zębek                 113.04 -  284: 353   63
    7    33 Anita          Bruska                123.76 -  303: 378   74
    8    32 Janina         Grajewska             100.00 -  237: 284   50
    9    36 Marcin         Kołodziejski          100.00 -  287: 322   50
   10    35 Tomasz         Dąbrowski             100.00 -  262: 268   50
   11    35 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  325: 323  150
   12    33 Jarosław       Wiśniewski            100.00 -  293: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  / 12  81.58




	Jarosław Wiśniewski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mariusz        Orzeł                 123.30 -  299: 446   73
    2    22 Mariusz        Skrobosz              146.62 -  238: 488   97
    3    32 Janina         Grajewska             100.00 -  290: 365   50
    4    36 Michał         Lasecki               100.00 -  251: 270   50
    5    36 Mirosław       Dejna                 100.00 +  392: 205  150
    6    32 Stanisław      Olsztyn               107.90 -  266: 455   58
    7    35 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  284: 249  150
    8    31 Mariusz        Michalski             103.37 -  309: 330   53
    9    35 Paweł          Jankowski             100.00 +  312: 216  150
   10    32 Józef          Burzyński             109.52 -  191: 431   60
   11    35 Paulina        Ostrowska             100.00 -  323: 325   50
   12    33 Paulina        Ostrowska             100.00 +  374: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  / 12  90.92




	Jarosław Zieliński 100.00 Toruń

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Magdalena      Kublik                122.15 -  288: 441   72
    2    23 Mieczysław     Pastuszak             104.62 +  301: 297  155
    3    25 Krzysztof      Langiewicz            127.05 -  352: 396   77
    4    28 Michał         Kolaj                 124.84 -  292: 385   75
    5    29 Zbigniew       Wietecki              121.67 -  268: 427   72
    6    31 Grzegorz       Koczkodon             136.10 -  264: 346   86
    7    34 Jerzy          Krzyżewski            114.43 -  318: 415   64
    8    35 Halina         Mrozek                100.00 +  362: 239  150
    9    33 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  324: 252  150
   10    30 Lidia          Żywna                 100.00 -  314: 318   50
   11    34 Michał         Lasecki               100.00 +  315: 268  150
   12    31 Halina         Mrozek                100.00 +  338: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Kamila Ziemba 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Zbigniew       Wietecki              121.67 -    1: 400   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      72  /  1  72.00




	Dariusz Zębek 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Krzysztof      Bonda                 121.54 -  284: 382   72
    2    24 Bogdan         Kozłowski             118.60 +  349: 291  169
    3    24 Grzegorz       Łukasik               128.48 -  317: 470   78
    4    27 Paweł          Maciejczuk            109.39 -  329: 353   59
    5    34 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  361: 239  150
    6    26 Waldemar       Kudliński             100.00 +  365: 349  150
    7    23 Barbara        Łukaszewicz           119.76 -  345: 459   70
    8    26 Łukasz         Baranowski            124.96 +  441: 365  175
    9    21 Bogusław       Szyszka               139.17 -  323: 349   89
   10    21 Sławomir       Długosz               108.48 +  341: 315  158
   11    21 Jarosław       Sobczak               129.46 +  461: 395  179
   12    17 Jerzy          Krzyżewski            114.43 -  299: 347   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Stanisław      Gasik                 119.91 -  238: 414   70
    2    33 Dawid          Pikul                 144.15 -  340: 545   94
    3    29 Grzegorz       Koczkodon             136.10 +  381: 370  186
    4    24 Sylwia         Kozłowska             100.50 -  294: 332   51
    5    35 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  294: 281  150
    6    29 Paweł          Maciejczuk            109.39 +  351: 266  159
    7    24 Michał         Kolaj                 124.84 -  361: 393   75
    8    30 Marianna       Kozłowska             113.60 -  354: 360   64
    9    28 Danuta         Langiewicz            110.56 -  355: 382   61
   10    30 Jarosław       Zieliński             100.00 +  318: 314  150
   11    28 Mariusz        Michalski             103.37 +  396: 286  153
   12    25 Anita          Bruska                123.76 +  375: 299  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble "Blanki w Szranki"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Barbara        Łukaszewicz           427: 277
   2 Bogdan         Kozłowski            - Kamil          Górka                 362: 465
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Rudzińska             377: 413
   4 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Zwoliński             306: 526
   5 Paweł          Jackowski            - Jerzy          Krzyżewski            327: 282
   6 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Obremski              388: 395
   7 Justyna        Górka                - Marianna       Kozłowska             494: 254
   8 Elżbieta       Zębek                - Dawid          Pikul                 337: 336
   9 Piotr          Pietuchowski         - Marta          Bajorek               482: 391
  10 Danuta         Langiewicz           - Stanisław      Rydzik                304: 408
  11 Kamil          Kister               - Agnieszka      Piotrowicz            377: 342
  12 Józef          Burzyński            - Dominik        Urbacki               258: 455
  13 Marek          Syczuk               - Paweł          Maciejczuk            356: 354
  14 Stanisław      Olsztyn              - Bogusław       Szyszka               350: 386
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Dębska                388: 408
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Piotr          Jakubiak              364: 442
  17 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Ostrowska             349: 345
  18 Mariusz        Michalski            - Irena          Sołdan                239: 441
  19 Jarosław       Sobczak              - Maria          Pokorska              359: 333
  20 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Łukasik               364: 339
  21 Piotr          Broda                - Sylwia         Kozłowska             392: 316
  22 Kamila         Antosz-Lasecka       - Rafał          Wesołowski            283: 421
  23 Rafał          Dąbrowski            - Tomasz         Dąbrowski             391: 250
  24 Janina         Grajewska            - Krzysztof      Langiewicz            352: 416
  25 Jolanta        Chłopińska           - Paweł          Jankowski             426: 199
  26 Ariel          Kowalski             - Krzysztof      Sporczyk                1: 400
  27 Łukasz         Baranowski           - Marcin         Kołodziejski          400:   1
  28 Bernadetta     Kudlińska            - Michał         Kolaj                 249: 403
  29 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Lasecki               454: 220
  30 Halina         Mrozek               - Anita          Bruska                308: 321
  31 Czesław        Grajewski            - Paulina        Ostrowska             456: 207
  32 Jarosław       Wiśniewski           - Mariusz        Orzeł                 299: 446
  33 Magdalena      Kublik               - Jarosław       Zieliński             441: 288
  34 Kamila         Ziemba               - Zbigniew       Wietecki                1: 400
  35 Krzysztof      Bonda                - Dariusz        Zębek                 382: 284
  36 Lidia          Żywna                - Stanisław      Gasik                 238: 414


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Dębska                338: 300
   2 Michał         Kolaj                - Justyna        Górka                 317: 350
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Pietuchowski          380: 321
   4 Kamil          Górka                - Łukasz         Baranowski            322: 319
   5 Zbigniew       Wietecki             - Czesław        Grajewski             372: 409
   6 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Obremski              454: 282
   7 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Broda                 424: 335
   8 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Dąbrowski             328: 421
   9 Bogusław       Szyszka              - Piotr          Jakubiak              294: 435
  10 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Bonda                 362: 490
  11 Magdalena      Kublik               - Kamil          Kister                377: 450
  12 Sylwia         Łada                 - Michał         Alabrudziński         291: 451
  13 Jarosław       Sobczak              - Jolanta        Chłopińska            379: 392
  14 Rafał          Wesołowski           - Marek          Syczuk                405: 338
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Kurowski              339: 448
  16 Stanisław      Gasik                - Elżbieta       Zębek                 539: 326
  17 Dorota         Rudzińska            - Paweł          Jackowski             341: 350
  18 Anita          Bruska               - Stanisław      Rydzik                392: 381
  19 Marta          Bajorek              - Halina         Mrozek                476: 246
  20 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Koczkodon             392: 369
  21 Dariusz        Jarosławski          - Danuta         Langiewicz            385: 391
  22 Jarosław       Wiśniewski           - Mariusz        Skrobosz              238: 488
  23 Jarosław       Zieliński            - Mieczysław     Pastuszak             301: 297
  24 Dariusz        Zębek                - Bogdan         Kozłowski             349: 291
  25 Paweł          Maciejczuk           - Kamila         Antosz-Lasecka        422: 248
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Janina         Grajewska             416: 352
  27 Barbara        Łukaszewicz          - Stanisław      Olsztyn               418: 399
  28 Grzegorz       Kasprowicz           - Józef          Burzyński             266: 300
  29 Marianna       Kozłowska            - Waldemar       Kudliński             381: 463
  30 Dorota         Ostrowska            - Tomasz         Dąbrowski             462: 274
  31 Agnieszka      Piotrowicz           - Bernadetta     Kudlińska             390: 331
  32 Grzegorz       Łukasik              - Mariusz        Michalski             417: 304
  33 Dawid          Pikul                - Lidia          Żywna                 545: 340
  34 Maria          Pokorska             - Michał         Lasecki               425: 197
  35 Paulina        Ostrowska            - Sylwia         Kozłowska             287: 474
  36 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Gasik                - Kamil          Kister                385: 391
   2 Rafał          Wesołowski           - Dominik        Urbacki               356: 368
   3 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Alabrudziński         355: 403
   4 Rafał          Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            355: 377
   5 Piotr          Jakubiak             - Grzegorz       Kurowski              375: 375
   6 Krzysztof      Bonda                - Kamil          Górka                 381: 329
   7 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Sporczyk              415: 414
   8 Tomasz         Zwoliński            - Anita          Bruska                415: 348
   9 Justyna        Górka                - Paweł          Jackowski             447: 322
  10 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul                 473: 313
  11 Michał         Kolaj                - Marta          Bajorek               352: 496
  12 Łukasz         Baranowski           - Mariusz        Skrobosz              291: 418
  13 Katarzyna      Dębska               - Magdalena      Kublik                296: 399
  14 Waldemar       Kudliński            - Zbigniew       Rybak                 307: 392
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Dorota         Ostrowska             323: 444
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Piotr          Pietuchowski          314: 407
  17 Danuta         Langiewicz           - Irena          Sołdan                263: 556
  18 Sylwia         Kozłowska            - Marek          Syczuk                300: 447
  19 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Szyszka               434: 395
  20 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Maciejczuk            431: 298
  21 Elżbieta       Zębek                - Mariusz        Orzeł                 322: 329
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Wietecki              392: 349
  23 Maria          Pokorska             - Sylwia         Łada                  333: 354
  24 Grzegorz       Łukasik              - Dariusz        Zębek                 470: 317
  25 Krzysztof      Langiewicz           - Jarosław       Zieliński             396: 352
  26 Dorota         Rudzińska            - Józef          Burzyński             364: 332
  27 Paweł          Jankowski            - Jarosław       Sobczak               211: 504
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Dariusz        Jarosławski           324: 491
  29 Lidia          Żywna                - Grzegorz       Koczkodon             381: 370
  30 Stanisław      Olsztyn              - Halina         Mrozek                350: 411
  31 Mirosław       Dejna                - Mariusz        Michalski             172: 593
  32 Janina         Grajewska            - Jarosław       Wiśniewski            365: 290
  33 Kamila         Antosz-Lasecka       - Mieczysław     Pastuszak             280: 418
  34 Tomasz         Dąbrowski            - Bogdan         Kozłowski             294: 406
  35 Paulina        Ostrowska            - Marianna       Kozłowska             269: 279
  36 Michał         Lasecki              - Grzegorz       Kasprowicz            266: 304
  37 Marcin         Kołodziejski         - Bernadetta     Kudlińska             186: 378


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Marek          Dudkiewicz            417: 374
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Bonda                 606: 332
   3 Kamil          Kister               - Czesław        Grajewski             416: 413
   4 Piotr          Jakubiak             - Tomasz         Zwoliński             354: 360
   5 Grzegorz       Kurowski             - Dominik        Urbacki               327: 493
   6 Marta          Bajorek              - Rafał          Dąbrowski             393: 414
   7 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Langiewicz            391: 332
   8 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                358: 383
   9 Dorota         Ostrowska            - Dorota         Rudzińska             285: 382
  10 Kamil          Górka                - Jarosław       Sobczak               320: 363
  11 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Łukasik               341: 429
  12 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Orzeł                 428: 358
  13 Zbigniew       Rybak                - Magdalena      Kublik                395: 316
  14 Piotr          Pietuchowski         - Anita          Bruska                399: 257
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Broda                 413: 304
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Sylwia         Łada                  436: 337
  17 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            345: 392
  18 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Jarosławski           429: 292
  19 Dawid          Pikul                - Łukasz         Baranowski            347: 455
  20 Mariusz        Michalski            - Barbara        Łukaszewicz           283: 461
  21 Katarzyna      Dębska               - Zbigniew       Wietecki              330: 298
  22 Waldemar       Kudliński            - Elżbieta       Zębek                 350: 330
  23 Halina         Mrozek               - Maria          Pokorska              306: 356
  24 Sylwia         Kozłowska            - Lidia          Żywna                 332: 294
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Danuta         Langiewicz            331: 275
  26 Bogusław       Szyszka              - Bernadetta     Kudlińska             417: 279
  27 Paweł          Maciejczuk           - Dariusz        Zębek                 353: 329
  28 Jarosław       Zieliński            - Michał         Kolaj                 292: 385
  29 Grzegorz       Kasprowicz           - Janina         Grajewska             329: 272
  30 Bogdan         Kozłowski            - Marianna       Kozłowska             326: 320
  31 Józef          Burzyński            - Agnieszka      Piotrowicz            300: 309
  32 Jerzy          Krzyżewski           - Paweł          Jankowski             374: 255
  33 Tomasz         Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             252: 484
  34 Stanisław      Olsztyn              - Kamila         Antosz-Lasecka        349: 294
  35 Mirosław       Dejna                - Paulina        Ostrowska             214: 377
  36 Michał         Lasecki              - Jarosław       Wiśniewski            270: 251
  37 Marcin         Kołodziejski         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         398: 326
   2 Dominik        Urbacki              - Kamil          Kister                410: 321
   3 Irena          Sołdan               - Justyna        Górka                 418: 463
   4 Rafał          Dąbrowski            - Czesław        Grajewski             461: 365
   5 Grzegorz       Łukasik              - Rafał          Wesołowski            393: 385
   6 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                504: 368
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Rudzińska             329: 264
   8 Marek          Dudkiewicz           - Zbigniew       Rybak                 426: 323
   9 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Zawadzki              430: 361
  10 Jarosław       Sobczak              - Piotr          Jakubiak              430: 318
  11 Grzegorz       Kurowski             - Jolanta        Chłopińska            307: 394
  12 Krzysztof      Bonda                - Marta          Bajorek               342: 346
  13 Paweł          Maciejczuk           - Mariusz        Skrobosz              343: 415
  14 Sylwia         Kozłowska            - Dorota         Ostrowska             350: 379
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Magdalena      Kublik                372: 404
  16 Piotr          Broda                - Jerzy          Krzyżewski            382: 296
  17 Bogdan         Kozłowski            - Bogusław       Szyszka               397: 306
  18 Krzysztof      Langiewicz           - Agnieszka      Piotrowicz            315: 347
  19 Barbara        Łukaszewicz          - Sylwia         Łada                  357: 375
  20 Waldemar       Kudliński            - Paweł          Jackowski             322: 445
  21 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Baranowski            312: 378
  22 Mariusz        Orzeł                - Halina         Mrozek                479: 260
  23 Anita          Bruska               - Michał         Kolaj                 332: 399
  24 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Kasprowicz            427: 298
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Górka                 330: 370
  26 Bernadetta     Kudlińska            - Dariusz        Jarosławski           319: 415
  27 Marianna       Kozłowska            - Dawid          Pikul                 361: 416
  28 Danuta         Langiewicz           - Stanisław      Olsztyn               431: 302
  29 Zbigniew       Wietecki             - Jarosław       Zieliński             427: 268
  30 Józef          Burzyński            - Mariusz        Michalski             451: 305
  31 Maria          Pokorska             - Paulina        Ostrowska             282: 284
  32 Michał         Lasecki              - Janina         Grajewska             255: 387
  33 Elżbieta       Zębek                - Paweł          Jankowski             429: 164
  34 Dariusz        Zębek                - Marcin         Kołodziejski          361: 239
  35 Kamila         Antosz-Lasecka       - Lidia          Żywna                 281: 294
  36 Mirosław       Dejna                - Jarosław       Wiśniewski            205: 392
  37 Tomasz         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Zwoliński             381: 452
   2 Michał         Alabrudziński        - Justyna        Górka                 474: 365
   3 Marek          Syczuk               - Marek          Dudkiewicz            382: 373
   4 Grzegorz       Łukasik              - Jolanta        Chłopińska            432: 322
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Dąbrowski             299: 346
   6 Kamil          Kister               - Piotr          Pietuchowski          418: 408
   7 Jarosław       Sobczak              - Irena          Sołdan                407: 388
   8 Marta          Bajorek              - Łukasz         Baranowski            359: 323
   9 Michał         Kolaj                - Czesław        Grajewski             349: 388
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Skrobosz              285: 486
  11 Stanisław      Gasik                - Zbigniew       Rybak                 399: 358
  12 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                368: 299
  13 Rafał          Wesołowski           - Bogdan         Kozłowski             328: 416
  14 Mariusz        Orzeł                - Paweł          Jackowski             286: 457
  15 Dorota         Rudzińska            - Magdalena      Kublik                469: 338
  16 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Bonda                 376: 390
  17 Agnieszka      Piotrowicz           - Dorota         Ostrowska             379: 335
  18 Piotr          Jakubiak             - Piotr          Broda                 360: 298
  19 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Obremski              407: 338
  20 Janina         Grajewska            - Dariusz        Jarosławski           246: 397
  21 Dawid          Pikul                - Jerzy          Krzyżewski            539: 291
  22 Zbigniew       Wietecki             - Danuta         Langiewicz            387: 303
  23 Anita          Bruska               - Barbara        Łukaszewicz           371: 383
  24 Bogusław       Szyszka              - Katarzyna      Dębska                393: 317
  25 Krzysztof      Langiewicz           - Józef          Burzyński             320: 291
  26 Dariusz        Zębek                - Waldemar       Kudliński             365: 349
  27 Halina         Mrozek               - Mieczysław     Pastuszak             378: 312
  28 Grzegorz       Kasprowicz           - Sylwia         Kozłowska             349: 354
  29 Lidia          Żywna                - Paweł          Maciejczuk            351: 266
  30 Paulina        Ostrowska            - Elżbieta       Zębek                 284: 353
  31 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Zieliński             346: 264
  32 Jarosław       Wiśniewski           - Stanisław      Olsztyn               266: 455
  33 Mariusz        Michalski            - Michał         Lasecki               403: 336
  34 Maria          Pokorska             - Tomasz         Dąbrowski             392: 352
  35 Marcin         Kołodziejski         - Marianna       Kozłowska             181: 440
  36 Paweł          Jankowski            - Bernadetta     Kudlińska             181: 354
  37 Kamila         Antosz-Lasecka       - Mirosław       Dejna                 313: 201


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Sobczak               362: 329
   2 Marek          Syczuk               - Michał         Alabrudziński         479: 356
   3 Dominik        Urbacki              - Rafał          Dąbrowski             410: 312
   4 Justyna        Górka                - Kamil          Kister                426: 367
   5 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Łukasik               501: 419
   6 Paweł          Jackowski            - Marta          Bajorek               400: 357
   7 Piotr          Pietuchowski         - Dorota         Rudzińska             448: 342
   8 Czesław        Grajewski            - Bogdan         Kozłowski             392: 298
   9 Stanisław      Gasik                - Kamil          Górka                 369: 394
  10 Agnieszka      Piotrowicz           - Marek          Dudkiewicz            388: 400
  11 Jolanta        Chłopińska           - Piotr          Jakubiak              339: 484
  12 Krzysztof      Bonda                - Grzegorz       Kurowski              342: 371
  13 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              399: 361
  14 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Rybak                 410: 387
  15 Dariusz        Jarosławski          - Piotr          Broda                 268: 369
  16 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Baranowski            425: 330
  17 Sylwia         Kozłowska            - Rafał          Wesołowski            275: 452
  18 Magdalena      Kublik               - Maria          Pokorska              350: 315
  19 Dorota         Ostrowska            - Krzysztof      Langiewicz            368: 438
  20 Elżbieta       Zębek                - Zbigniew       Wietecki              382: 290
  21 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Zawadzki              415: 331
  22 Krzysztof      Obremski             - Sylwia         Łada                  488: 261
  23 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Zębek                 459: 345
  24 Lidia          Żywna                - Michał         Kolaj                 361: 393
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Bogusław       Szyszka               432: 402
  26 Sławomir       Długosz              - Janina         Grajewska             331: 330
  27 Katarzyna      Dębska               - Stanisław      Olsztyn               400:   1
  28 Waldemar       Kudliński            - Danuta         Langiewicz            293: 425
  29 Bernadetta     Kudlińska            - Mariusz        Michalski             390: 266
  30 Mieczysław     Pastuszak            - Józef          Burzyński             339: 301
  31 Halina         Mrozek               - Paweł          Maciejczuk            275: 336
  32 Marianna       Kozłowska            - Grzegorz       Kasprowicz            375: 339
  33 Paulina        Ostrowska            - Anita          Bruska                303: 378
  34 Jarosław       Zieliński            - Jerzy          Krzyżewski            318: 415
  35 Tomasz         Dąbrowski            - Jarosław       Wiśniewski            249: 284
  36 Paweł          Jankowski            - Kamila         Antosz-Lasecka        281: 257
  37 Michał         Lasecki              - Marcin         Kołodziejski          338: 320


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             430: 391
   2 Marek          Syczuk               - Dominik        Urbacki               437: 358
   3 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Kister                377: 401
   4 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Dąbrowski             407: 404
   5 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Łukasik               475: 456
   6 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          301: 476
   7 Piotr          Jakubiak             - Czesław        Grajewski             351: 360
   8 Marek          Dudkiewicz           - Irena          Sołdan                390: 431
   9 Grzegorz       Kurowski             - Jarosław       Sobczak               467: 299
  10 Magdalena      Kublik               - Dawid          Pikul                 324: 279
  11 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Sporczyk              338: 398
  12 Michał         Kolaj                - Stanisław      Gasik                 368: 301
  13 Dorota         Rudzińska            - Stanisław      Rydzik                405: 346
  14 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Langiewicz            340: 394
  15 Piotr          Broda                - Krzysztof      Obremski              357: 386
  16 Bogdan         Kozłowski            - Barbara        Łukaszewicz           365: 370
  17 Krzysztof      Bonda                - Elżbieta       Zębek                 436: 252
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Jolanta        Chłopińska            313: 380
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Orzeł                 387: 363
  20 Dariusz        Jarosławski          - Sylwia         Kozłowska             475: 277
  21 Anita          Bruska               - Dorota         Ostrowska             301: 358
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Bogusław       Szyszka               356: 477
  23 Danuta         Langiewicz           - Zbigniew       Rybak                 344: 355
  24 Sławomir       Długosz              - Paweł          Maciejczuk            345: 271
  25 Zbigniew       Wietecki             - Sylwia         Łada                  338: 348
  26 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Zębek                 365: 441
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Dębska                430: 298
  28 Bernadetta     Kudlińska            - Maria          Pokorska              271: 418
  29 Mieczysław     Pastuszak            - Waldemar       Kudliński             378: 314
  30 Marianna       Kozłowska            - Lidia          Żywna                 360: 354
  31 Jarosław       Wiśniewski           - Mariusz        Michalski             309: 330
  32 Janina         Grajewska            - Paulina        Ostrowska             284: 237
  33 Grzegorz       Kasprowicz           - Paweł          Jankowski             416: 173
  34 Józef          Burzyński            - Michał         Lasecki               367: 202
  35 Jarosław       Zieliński            - Halina         Mrozek                362: 239
  36 Marcin         Kołodziejski         - Tomasz         Dąbrowski             250: 319
  37 Kamila         Antosz-Lasecka       - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Górka                 459: 475
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Syczuk                435: 381
   3 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             405: 327
   4 Czesław        Grajewski            - Dominik        Urbacki               374: 415
   5 Kamil          Kister               - Grzegorz       Kurowski              457: 351
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         323: 455
   7 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                387: 488
   8 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Łukasik               418: 359
   9 Michał         Kolaj                - Marek          Dudkiewicz            360: 444
  10 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Langiewicz            462: 343
  11 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Bonda                 285: 359
  12 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 344: 488
  13 Dawid          Pikul                - Jarosław       Sobczak               330: 325
  14 Piotr          Jakubiak             - Barbara        Łukaszewicz           344: 357
  15 Sławomir       Długosz              - Marta          Bajorek               351: 379
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Jarosławski           349: 385
  17 Stanisław      Gasik                - Bogdan         Kozłowski             420: 308
  18 Maria          Pokorska             - Grzegorz       Koczkodon             304: 483
  19 Stanisław      Rydzik               - Mieczysław     Pastuszak             398: 306
  20 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Piotrowicz            388: 299
  21 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Zębek                 349: 323
  22 Mariusz        Orzeł                - Marianna       Kozłowska             355: 270
  23 Dorota         Ostrowska            - Elżbieta       Zębek                 283: 249
  24 Sylwia         Łada                 - Piotr          Broda                 261: 498
  25 Łukasz         Baranowski           - Zbigniew       Rybak                 386: 310
  26 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Kasprowicz            430: 304
  27 Paweł          Maciejczuk           - Jerzy          Krzyżewski            261: 478
  28 Danuta         Langiewicz           - Lidia          Żywna                 382: 355
  29 Mariusz        Michalski            - Janina         Grajewska             408: 305
  30 Józef          Burzyński            - Anita          Bruska                353: 379
  31 Bernadetta     Kudlińska            - Sylwia         Kozłowska             358: 333
  32 Katarzyna      Dębska               - Waldemar       Kudliński             354: 246
  33 Tomasz         Dąbrowski            - Jarosław       Zieliński             252: 324
  34 Halina         Mrozek               - Kamila         Antosz-Lasecka        327: 241
  35 Jarosław       Wiśniewski           - Paweł          Jankowski             312: 216
  36 Paulina        Ostrowska            - Marcin         Kołodziejski          287: 322
  37 Michał         Lasecki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Justyna        Górka                 388: 320
   2 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          428: 381
   3 Kamil          Kister               - Marek          Syczuk                364: 358
   4 Krzysztof      Bonda                - Mariusz        Skrobosz              283: 482
   5 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         455: 388
   6 Irena          Sołdan               - Dorota         Rudzińska             442: 351
   7 Barbara        Łukaszewicz          - Marek          Dudkiewicz            422: 337
   8 Kamil          Górka                - Czesław        Grajewski             437: 344
   9 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              447: 364
  10 Grzegorz       Łukasik              - Bogusław       Szyszka               459: 449
  11 Piotr          Broda                - Grzegorz       Koczkodon             459: 342
  12 Jarosław       Sobczak              - Marta          Bajorek               311: 345
  13 Mariusz        Orzeł                - Stanisław      Gasik                 367: 405
  14 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              463: 381
  15 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Kolaj                 339: 436
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Stanisław      Rydzik                421: 320
  17 Dorota         Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            304: 353
  18 Krzysztof      Obremski             - Magdalena      Kublik                394: 314
  19 Jolanta        Chłopińska           - Zbigniew       Wietecki              345: 402
  20 Łukasz         Baranowski           - Mieczysław     Pastuszak             384: 442
  21 Dariusz        Zębek                - Sławomir       Długosz               341: 315
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Piotrowicz            395: 310
  23 Zbigniew       Rybak                - Anita          Bruska                341: 300
  24 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Zawadzki              432: 280
  25 Bogdan         Kozłowski            - Katarzyna      Dębska                362: 344
  26 Elżbieta       Zębek                - Maria          Pokorska              376: 343
  27 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Michalski             390: 320
  28 Danuta         Langiewicz           - Bernadetta     Kudlińska             510: 361
  29 Sylwia         Kozłowska            - Janina         Grajewska             309: 304
  30 Lidia          Żywna                - Jarosław       Zieliński             318: 314
  31 Grzegorz       Kasprowicz           - Halina         Mrozek                258: 281
  32 Józef          Burzyński            - Jarosław       Wiśniewski            431: 191
  33 Paweł          Maciejczuk           - Michał         Lasecki               367: 252
  34 Kamila         Antosz-Lasecka       - Waldemar       Kudliński             260: 390
  35 Tomasz         Dąbrowski            - Paulina        Ostrowska             268: 262
  36 Paweł          Jankowski            - Marcin         Kołodziejski          193: 241


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             422: 349
   2 Justyna        Górka                - Marek          Syczuk                434: 332
   3 Piotr          Pietuchowski         - Dominik        Urbacki               392: 447
   4 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                493: 376
   5 Barbara        Łukaszewicz          - Rafał          Dąbrowski             364: 414
   6 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             398: 432
   7 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              442: 437
   8 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Łukasik               303: 395
   9 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            405: 403
  10 Dorota         Rudzińska            - Dawid          Pikul                 362: 364
  11 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Bonda                 385: 326
  12 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Langiewicz            478: 314
  13 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Koczkodon             387: 385
  14 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Broda                 411: 408
  15 Bogusław       Szyszka              - Dorota         Ostrowska             468: 278
  16 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Jarosławski           411: 273
  17 Stanisław      Rydzik               - Magdalena      Kublik                556: 273
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Jolanta        Chłopińska            308: 388
  19 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Orzeł                 365: 335
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Marianna       Kozłowska             455: 352
  21 Dariusz        Zębek                - Jarosław       Sobczak               461: 395
  22 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Baranowski            389: 332
  23 Sylwia         Łada                 - Danuta         Langiewicz            436: 356
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Elżbieta       Zębek                 287: 272
  25 Katarzyna      Dębska               - Sławomir       Długosz               314: 392
  26 Maria          Pokorska             - Sylwia         Kozłowska             462: 302
  27 Bernadetta     Kudlińska            - Krzysztof      Zawadzki              321: 424
  28 Mariusz        Michalski            - Lidia          Żywna                 286: 396
  29 Agnieszka      Piotrowicz           - Paweł          Maciejczuk            285: 321
  30 Halina         Mrozek               - Józef          Burzyński             331: 393
  31 Anita          Bruska               - Waldemar       Kudliński             330: 308
  32 Marcin         Kołodziejski         - Grzegorz       Kasprowicz            223: 316
  33 Janina         Grajewska            - Kamila         Antosz-Lasecka        373: 251
  34 Jarosław       Zieliński            - Michał         Lasecki               315: 268
  35 Paulina        Ostrowska            - Jarosław       Wiśniewski            325: 323
  36 Paweł          Jankowski            - Tomasz         Dąbrowski             171: 331


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Justyna        Górka                 385: 326
   2 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             291: 350
   3 Rafał          Dąbrowski            - Irena          Sołdan                367: 308
   4 Paweł          Jackowski            - Kamil          Kister                414: 362
   5 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Łukasik               388: 384
   6 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Pietuchowski          353: 368
   7 Czesław        Grajewski            - Marek          Syczuk                316: 325
   8 Marta          Bajorek              - Dawid          Pikul                 325: 334
   9 Barbara        Łukaszewicz          - Kamil          Górka                 453: 410
  10 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              412: 418
  11 Bogusław       Szyszka              - Piotr          Broda                 288: 554
  12 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              258: 496
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Jolanta        Chłopińska            351: 409
  14 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Rudzińska             371: 236
  15 Krzysztof      Bonda                - Michał         Kolaj                 346: 357
  16 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Langiewicz            356: 357
  17 Dariusz        Zębek                - Jerzy          Krzyżewski            299: 347
  18 Bogdan         Kozłowski            - Sylwia         Łada                  316: 369
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Gasik                 410: 309
  20 Jarosław       Sobczak              - Dariusz        Jarosławski           416: 282
  21 Danuta         Langiewicz           - Mariusz        Orzeł                 324: 358
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Maria          Pokorska              280: 367
  23 Dorota         Ostrowska            - Mieczysław     Pastuszak             367: 337
  24 Marianna       Kozłowska            - Józef          Burzyński             422: 288
  25 Lidia          Żywna                - Anita          Bruska                375: 299
  26 Paweł          Maciejczuk           - Elżbieta       Zębek                 337: 384
  27 Mariusz        Michalski            - Łukasz         Baranowski            347: 339
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Katarzyna      Dębska                328: 407
  29 Sylwia         Kozłowska            - Bernadetta     Kudlińska             445: 339
  30 Janina         Grajewska            - Grzegorz       Kasprowicz            344: 338
  31 Jarosław       Zieliński            - Halina         Mrozek                338: 332
  32 Waldemar       Kudliński            - Tomasz         Dąbrowski             346: 361
  33 Jarosław       Wiśniewski           - Paulina        Ostrowska             374: 293
  34 Marcin         Kołodziejski         - Michał         Lasecki               218: 276
  35 Kamila         Antosz-Lasecka       - Paweł          Jankowski             348: 163
  36 Sławomir       Długosz              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 14-07-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              152.53  29285  192
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.10  28747  189
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.09  30266  199
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.84  25923  173
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.35  29521  199
   6 Kamil Górka                    Kraków               147.57  28039  190
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.92  29384  200
   8 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.85  26726  182
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.72  28611  195
  10 Paweł Jackowski                Warszawa             145.68  27971  192
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  12 Marek Reda                     Wołomin              145.36  28054  193
  13 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  13481   93
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  22757  157
  15 Justyna Górka                  Kraków               144.78  28232  195
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              144.42  28161  195
  17 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.88  27624  192
  18 Dawid Pikul                    Poznań               143.46  28262  197
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  20 Dominik Urbacki                Pruszków             142.52  28218  198
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.49  28356  199
  22 Mateusz Borsuk                 Reda                 141.91  19158  135
  23 Kamil Kister                   Puławy               141.67  28051  198
  24 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  25 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.25  27968  198
  26 Marek Syczuk                   Warszawa             141.25  26979  191
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.00  10434   74
  28 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.96  25936  184
  29 Artur Irzyk                    Kraków               140.85   4789   34
  30 Michał Musielak                Bydgoszcz            140.48  10255   73
  31 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  33 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.89  13056   94
  34 Radosław Jachna                Łódź                 138.80  26233  189
  35 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  36 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.60  26334  190
  37 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  38 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.99  26356  191
  39 Bogusław Szyszka               Oława                137.82  25358  184
  40 Michał Makowski                Warszawa             137.35   6730   49
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.59  26772  196
  42 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.48  25658  188
  43 Przemysław Herdzina            Kraków               135.59  19525  144
  44 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       135.57   5016   37
  45 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.16  10137   75
  46 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.04  25927  192
  47 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.86  25489  189
  48 Szymon Płachta                 Warszawa             134.77  25068  186
  49 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             134.17   6172   46
  50 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  51 Robert Kamiński                Warszawa             133.75  25412  190
  52 Irena Sołdan                   Sopot                133.53  26171  196
  53 Przemysław Rybicki             Otwock               133.50  13083   98
  54 Karol Waniek                   Wrocław              133.46  17617  132
  55 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  56 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.40  16682  126
  57 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  58 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  59 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  60 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.63  12505   95
  61 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  63 Paweł Janaś                    Głogów               131.30  16281  124
  64 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.24  25985  198
  65 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.83   6280   48
  66 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  67 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  68 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  69 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.99  25739  198
  70 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  71 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  72 Grzegorz Łukasik               Konojady             129.79  25310  195
  73 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.68  24509  189
  74 Janusz Krupiński               Bytom                129.48  12042   93
  75 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  76 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.23   6203   48
  77 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.19  11110   86
  78 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  79 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.82  22802  177
  80 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  81 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  82 Piotr Broda                    Sandomierz           127.89  24555  192
  83 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  84 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.76  21081  165
  85 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  86 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.53  12498   98
  87 Rafał Wesołowski               Warszawa             127.47  25111  197
  88 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.33  24830  195
  89 Tomasz Łapka                   Opole                127.15  10299   81
  90 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            127.00  25019  197
  91 Wojciech Urbański              Warszawa             127.00  10160   80
  92 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  93 Agnieszka Krupka               Krosno               126.91  10407   82
  94 Rafał Matczak                  Milanówek            126.76  22057  174
  95 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.64  24568  194
  96 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.37  21735  172
  97 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  24838  197
  98 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.97  13227  105
  99 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.87  24923  198
 100 Patrycja Śliwińska             Szczecin             125.74  14209  113
 101 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.73   8801   70
 102 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.68  15082  120
 103 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
 104 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.63  23242  185
 105 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 106 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.13  24275  194
 107 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
 108 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.75  15594  125
 109 Michał Garnowski               Pasłęk               124.67   9101   73
 110 Czesław Grajewski              Choroszcz            124.49  23902  192
 111 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.43  23518  189
 112 Leszek Stecuła                 Bytom                124.11  10301   83
 113 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 114 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.73   5444   44
 115 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.42  23574  191
 116 Robert Głowacki                Łódź                 123.41  21227  172
 117 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 118 Grzegorz Kwiecień              Kraków               123.21  14416  117
 119 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.11  17481  142
 120 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 121 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.80  12157   99
 122 Magdalena Kublik               Warszawa             122.73  23196  189
 123 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 124 Anita Bruska                   Gdynia               122.41  16158  132
 125 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.37  23006  188
 126 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.32  23241  190
 127 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 128 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 129 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 130 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.08  16237  133
 131 Krzysztof Bonda                Białystok            122.08  10499   86
 132 Stanisław Gasik                Warszawa             122.04   8177   67
 133 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.49  23934  197
 134 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 135 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                121.45   4615   38
 136 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              121.33  23053  190
 137 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.23  16003  132
 138 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 139 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  23677  196
 140 Krzysztof Gibas                Kraków               120.64  17734  147
 141 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.59  11215   93
 142 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.59   9406   78
 143 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.18  10095   84
 144 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 145 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.94  23628  197
 146 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 148 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.78  22759  190
 149 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 150 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.73   3592   30
 151 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 152 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 153 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 154 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 155 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.89  22471  189
 156 Bogusław Książek               Szczecin             118.77  15321  129
 157 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.76  23634  199
 158 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 159 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57   8893   75
 160 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.50   8769   74
 161 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.47   5805   49
 162 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 163 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 164 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 165 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.87  14380  122
 166 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.62  15291  130
 167 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            117.62   9527   81
 168 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 169 Natalia Ogierman               Katowice             117.16  16403  140
 170 Anna Stefańska                 Łódź                 117.14   4100   35
 171 Dorota Rudzińska               Warszawa             117.13  22723  194
 172 Jarosław Olek                  Warszawa             116.94  11928  102
 173 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.93  20112  172
 174 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.69  12486  107
 175 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.62  12012  103
 176 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 177 Tomasz Lempart                 Kraków               116.40   9312   80
 178 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 179 Rafał Stachowski               Police               115.83   9035   78
 180 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.81  16445  142
 181 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               115.73   6828   59
 182 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.71  13885  120
 183 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.70  22330  193
 184 Radosław Więch                 Warszawa             115.67  18045  156
 185 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 186 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 187 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.37   7153   62
 188 Ewa Szałas                     Katowice             115.24   9911   86
 189 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.22  23045  200
 190 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 191 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       114.69  14795  129
 192 Marek Rogalski                 Warszawa             114.61   5616   49
 193 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 194 Beata Piotrowska               Łódź                 114.39   9380   82
 195 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.22   8452   74
 196 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.00   7296   64
 197 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.97  21655  190
 198 Joanna Brychcy                 Katowice             113.95   4216   37
 199 Marianna Kozłowska             Białystok            113.67   8525   75
 200 Adam Janicki                   Łódź                 113.54  21914  193
 201 Joanna Suchanek                Wrocław              113.37  19726  174
 202 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 203 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 204 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 205 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.17   4074   36
 206 Marta Bajorek                  Warszawa             113.13  18666  165
 207 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 208 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 209 Marcin Ceglarek                Kraków               112.14  22092  197
 210 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 211 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 212 Lucyna Śniadach                Rumia                111.64   4354   39
 213 Renata Andracka                Zwola                111.61  21988  197
 214 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.33   6680   60
 215 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.95   9542   86
 216 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.82   7868   71
 217 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 218 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.18   6721   61
 219 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.09  21467  195
 220 Jacek Pietruszka               Kraków               110.06   5833   53
 221 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.01  21451  195
 222 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.50  12483  114
 223 Marta Ćwiek                    Radomsko             109.41  17068  156
 224 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.40   8752   80
 225 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.33  20773  190
 226 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.27  11473  105
 227 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.25  21740  199
 228 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 229 Jerzy Luter                    Bytom                109.16  21178  194
 230 Sławomir Długosz               Ostróda              109.13  20953  192
 231 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.94   8497   78
 232 Teresa Zalewska                Racibórz             108.92  15466  142
 233 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       108.87   8492   78
 234 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 235 Józef Burzyński                Ełk                  108.61   9015   83
 236 Urszula Solarska               Łódź                 108.33  21016  194
 237 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 238 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 239 Marta Sztajnert                Wisła                108.14   9192   85
 240 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 241 Marta Świątkowska              Wrocław              107.82   5499   51
 242 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 243 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 244 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 245 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.60  20228  188
 246 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 247 Szymon Dąbrowski               Warszawa             107.38  20940  195
 248 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 249 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 250 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.90  14004  131
 251 Dorota Ostrowska               Białystok            106.75   6939   65
 252 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 253 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 254 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 255 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 256 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 257 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 258 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 259 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 260 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 261 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.30  20217  192
 262 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               104.76  16343  156
 263 Maria Pokorska                 Warszawa             104.36   6157   59
 264 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.44   4965   48
 265 Sylwia Łada                    Inowrocław           103.34  18187  176
 266 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 267 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.14  11655  113
 268 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 269 Anna Arana                     Warszawa             102.96  19562  190
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.75  16954  165
 271 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 272 Zofia Górka                    Łęczna               102.33   3684   36
 273 Krzysztof Zawadzki             Sampława             102.22  20035  196
 274 Bożena Guział                  Racibórz             102.06   6430   63
 275 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 276 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.50   3654   36
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 278 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 279 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 280 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.71   4834   48
 281 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 282 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               100.42  12653  126
 283 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 284 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.48   8953   90
 285 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.30   3674   37
 286 Lidia Żywna                    Gdynia                99.19  13291  134
 287 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 288 Sylwia Buks                    Warszawa              96.51  19302  200
 289 Anna Lenartowska               Gdynia                96.08   6149   64
 290 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 291 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                95.59  10706  112
 292 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 293 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.10   9985  105
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 296 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 297 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 298 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 299 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 300 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 301 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               91.94   3126   34
 302 Maciej Dąbrowski               Warszawa              91.93  15260  166
 303 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.88  16906  184
 304 Janina Grajewska               Choroszcz             91.52  10159  111
 305 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              90.28   6229   69
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 307 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 308 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 309 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.34   3092   35
 310 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                87.15   3486   40
 311 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.22   3966   46
 312 Paulina Ostrowska              Białystok             85.43   2990   35
 313 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  16603  195
 314 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.43   4672   56
 315 Marcin Kołodziejski            Brodnica              83.38   2668   32
 316 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.34   5667   68
 317 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 318 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.03   7793   95
 320 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             81.35   8623  106
 321 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 322 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 323 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 324 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   62.30   2056   33
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              61.56  12005  195
 326 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.64   2001   33




Poczekalnia na dzień 14-07-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   2 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   3 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   4 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   5 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   6 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   7 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
   8 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
   9 Paweł Zaręba                   Warszawa             117.32   2933   25
  10 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  11 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  12 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  13 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  14 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  15 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  16 Jarosław Sobczak               Warszawa             126.62   3039   24
  17 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  18 Andrzej Kowalski               Gdańsk               124.79   2995   24
  19 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  20 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            124.71   2993   24
  21 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  22 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.96   2879   24
  23 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  24 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  25 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.88   2781   24
  26 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  27 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  28 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  29 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  30 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     109.46   2627   24
  31 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  32 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  33 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  34 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  35 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  36 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  37 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  38 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  39 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  40 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  41 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  42 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  43 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  44 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  45 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  46 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  47 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  48 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  49 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  50 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  51 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  52 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  53 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  54 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  55 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  56 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  57 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  58 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  60 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  61 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  62 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  63 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  64 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            107.41   2363   22
  65 Juliusz Czupryniak             Warszawa              95.05   2091   22
  66 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  67 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   82.77   1821   22
  68 Artur Kwiatkowski              Radomsko              78.32   1723   22
  69 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  70 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  71 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  72 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  73 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  74 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  75 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  76 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  77 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  78 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  79 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  80 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  81 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  82 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  83 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  84 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  85 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  86 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             125.72   2263   18
  87 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  88 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  89 Julia Solarska                 Łódź                  82.56   1486   18
  90 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  91 Anna Krynicka                  Warszawa             119.76   2036   17
  92 Krzysztof Pypno                Gliwice              107.82   1833   17
  93 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  94 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  95 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
  96 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  97 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  98 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  99 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
 100 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 101 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 102 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
 103 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 104 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 105 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
 106 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 107 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 108 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
 109 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
 110 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 111 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 112 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 113 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 114 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
 115 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 116 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 117 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 118 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 119 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 120 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 121 Błażej Fidziński               Dębica                97.77   1271   13
 122 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 123 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 124 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 125 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 126 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 127 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 128 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 129 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 130 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 131 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 132 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 133 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 134 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 135 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 136 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 137 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 138 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 139 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 140 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 141 Szymon Jachimek                Gdynia               128.67   1544   12
 142 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 143 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 144 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 145 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 146 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 147 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 148 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 149 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 150 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 151 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 152 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 153 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 154 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 155 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 156 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 157 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 158 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 159 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 160 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 161 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 162 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 163 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 164 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 165 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 166 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 167 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 168 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 169 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 170 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 171 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 172 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 173 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 174 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 175 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 176 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 177 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 178 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 179 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 180 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 181 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 182 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 183 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 184 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 185 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 186 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 187 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 188 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 189 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 190 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 191 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 192 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 193 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 194 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 195 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 196 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 197 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 198 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 199 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 200 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 201 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 202 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 203 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 204 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 205 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 206 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 207 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 208 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 209 Marta Łęgowska                 Inowrocław            88.67   1064   12
 210 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 211 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 212 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 213 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 214 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 215 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 216 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 217 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 218 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 219 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 220 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 221 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 222 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 223 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 224 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 225 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 226 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 227 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 228 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 229 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 230 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 231 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 232 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 233 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 234 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 235 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 236 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 237 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 238 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 239 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 240 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 241 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 242 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 243 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 244 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 245 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 246 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 247 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 248 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 249 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 250 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 251 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 252 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 253 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 254 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 255 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 256 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 257 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 258 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 259 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 260 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 261 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 262 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 263 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 264 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 265 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 266 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 267 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 268 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 269 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 270 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 271 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 272 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 273 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 274 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 275 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 276 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 277 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 278 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 279 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 280 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 281 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 282 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 283 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 284 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 285 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 286 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 287 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 288 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 289 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 290 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 291 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 292 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 293 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 294 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 295 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 296 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 297 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 298 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 299 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 300 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 301 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 302 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 303 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 304 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 305 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 306 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 307 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 308 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 309 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 310 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 311 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 312 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 313 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 314 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 315 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 316 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 317 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 318 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 319 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 320 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 321 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 322 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 323 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 324 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 325 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 326 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 327 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 328 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 329 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 330 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 331 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 332 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 333 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 334 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 335 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 336 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 337 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 338 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 339 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 340 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 341 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 342 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 343 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 344 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 345 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 346 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 347 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 348 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 349 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 350 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 351 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 352 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 353 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 354 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 355 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 356 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 357 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 358 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 359 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 360 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 361 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 362 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 363 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 364 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 365 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 366 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 367 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 368 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 369 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 370 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 371 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 372 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 373 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 374 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 375 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 376 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 377 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 378 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 379 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 380 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 381 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 382 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 383 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 384 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 385 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 386 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie