Łomża 5
maja
Łomża 5- 6 maja III Turniej Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta ŁomżyGrand Prix 2012
Rumia12
maja
Rumia 12-13 maja XI Mistrzostwa WybrzeżaGrand Prix 2012
Kutno25
maja
Kutno 25 maja X Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2012
"Mikrusy" nadal w formie — Rafał Lenartowski zwycięża w Rumi12 - 13 maja 2012 — XI Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XI Mistrzostwa Wybrzeża Rumia, 12 - 13 maja 2012
Grand Prix 2012

Konkurs Relacja z turnieju


"Mikrusy" nadal w formie — Rafał Lenartowski zwycięża w RumiMożna by powiedzieć, że nie da się porównać turnieju indywidualnego z drużynowym, można też twierdzić, że Klubowe Mistrzostwa Polski były turniejem silniej obsadzonym od rozegranych właśnie XI Mistrzostw Wybrzeża, a także, że tym razem "Mikrusom" (jako gospodarzom) pomagały nawet ściany. Wszystko to może być prawdą, nie umniejsza to jednak kolejnego sukcesu Rafała Lenartowskiego z Gdyni, zawodnika, którego spokojny, ale nieustanny rozwój daje się zauważyć od początku jego aktywności zawodniczej. To już trzecie podium w tym roku i czwarte indywidualne zwycięstwo tego gracza. Pewnie też nie ostatnie, gdyż piąte miejsce w rankingu, na które Rafał wspiął się prawie niepostrzeżenie, z czegoś przecież wynika. Rafał pokonał w ostatniej rundzie Marka Syczuka z Warszawy, pozostawiając go o duży punkt za sobą i spychając na drugie miejsce. Obaj ci zawodnicy cały czas mieścili się w czołówce turnieju i z pewnością zasłużyli na czołowe lokaty.
Bardziej niespodzianie, ale nie mniej zasłużenie, trzecie miejsce na podium zajął Tomasz Lewiński z Wejherowa, który wysoką formę prezentował w czasie całego turnieju, był ciągle widoczny przy czołowych stołach, a w ostatniej rundzie pokonał, ostatecznie piątego, Mateusza Borsuka z Redy. Czwarte miejsce zajął Tomasz Zwoliński ze Skierd, który prowadził po pierwszym dniu rozgrywek, a w całym turnieju zdobył 9 dużych punktów, podobnie jak Tomasz Lewiński i Marek Syczuk.

Turniej przebiegał bardzo spokojnie, gdyż zawodnicy grali fair. Nie mógł być jednak chyba nudny dla nikogo, bo organizatorzy, wraz z licznymi sponsorami, zadbali o nagrody w wielu kategoriach dodatkowych — dla najlepszego debiutanta, kobiety, rumianina, klubowicza "Mikrusa", pary mieszanej (pierwszej i ostatniej) oraz za najdroższe słowo związane z futbolem. Ponadto wszyscy mogli liczyć na łut szczęścia i zdobycie nagrody niespodzianki (losowanej po każdej rundzie) lub innej — przysługującej za zajęcie 11 miejsce w tabeli (również po każdej rundzie). W tej ostatniej konkurencji po dwa "trafienia" zaliczyli Grażyna Kula i Miłosz Wrzałek. Klasyfikację par mieszanych wygrali z przewagą 2 punktów Anita Bruska z Gdyni i Tomasz Zwoliński. Taka sama różnica wystąpiła pomiędzy 2. i 13. miejscem, co świadczy o bardzo zaciętej rywalizacji. Nagrodę dla najlepszej kobiety zdobyła Anita Bruska, najlepszą Rumianką okazała się Lucyna Śniadach, a klubowiczem oczywiście Rafał Lenartowski. Zgodnie z zasadą niełączenia niektórych nagród, tę ostatnio wymienioną otrzymał jednak Mateusz Borsuk. Najlepszym debiutantem został Łukasz Ciunel z Gdyni. Najdroższe futbolowe słowo — SZATNIA — ułożył na planszy w 7 rundzie Szymon Jachimek z Gdyni.

Nie byłoby tych nagród bez zaangażowania licznych sponsorów, często związanych z rumskim turniejem już od lat — pana Ludwika Bacha — dyrektora MDK, firmy LTE Aleksander Tuszyński — wózki widłowe, Rebel.pl — Centrum Gier, Piekarni Kidzińscy, Anny Lenartowskiej — Salon Optyczny Euro Optic SC, Teresy Zalewskiej i Lucyny Śniadach — fundatorek bardzo atrakcyjnej biżuterii oraz Agnieszki Piotrowicz i Anity Bruskiej, które przygotowały świetne domowe wypieki. W stronę tych wszystkim osób i instytucji kierujemy serdeczne podziękowania.

Bardzo dziękujemy również osobom bezpośrednio zaangażowanym w organizację turnieju: Irenie i Wojtkowi Sołdanom, bez której pracy turniej nie byłby zorganizowany na tak wysokim poziomie (a może w ogóle by się nie odbył), zawodniczkom i zawodnikom "Mikrusa", pomagającym im członkom ich rodzin, licznej grupie pracowników MDK, instytucji będącej nie tylko sponsorem, ale i współorganizatorem turnieju, zwłaszcza paniom przygotowującym posiłki i wielu innym niewymienionym tu osobom, które dołożyły swoją "cegiełkę" organizacyjną.
W każdej chwili gotowi do pomocy byli Ola Piasecka i Maciek Polak, którym serdecznie dziękuję za okazaną życzliwość i uczynność.

Organizacja i atmosfera turnieju utwierdzają w przekonaniu, że do Rumi przyjeżdżać warto. Do zobaczenia za rok ...a może wcześniej?
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Wybrzeża
IX Mistrzostwa Wybrzeża
VIII Mistrzostwa Wybrzeża


Rodzaj turniejuotwarty
(Uwaga! Ograniczenie liczby miejsc do 70)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami)
Rumia, ul. Mickiewicza 19

mapa
Obrońca tytułuJustyna Górka
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 12 maja (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 13 maja (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Wyżywieniekanapki, kawa, herbata, zimne napoje, pieczony kurczak, surówki
NoclegiMOSiR w Rumi — rezerwacja na hasło scrabble
Willa Virgo
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie — ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda — tel. 58 678 58 02, fax 58 678 31 64 — e-mail: moksir@moksir.reda.pl
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni — 15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry
Hotel Marengo

Inne hotele
NagrodyI miejsce — puchar + 500 PLN + nagroda sponsorowana (okulary)
II miejsce — puchar + 400 PLN
III miejsce — puchar + 300 PLN
IV miejsce — 200 PLN
V miejsce — 100 PLN

Najlepszy debiutant — nagroda rzeczowa
Najlepsza kobieta — nagroda sponsorowana (okulary)
Najlepszy rumianin — 100 PLN*
Najlepszy klubowicz — 100 PLN* (nagroda ta przyznana zostanie tylko wśród aktywnych klubowiczów)
* — nagrody pieniężne nie sumują się z nagrodami za miejsca 1-3

Nagrody rzeczowe

Po każdej rundzie, zawodnik sklasyfikowany na 11. pozycji otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 50 PLN.

Kolekcjonerska piłka nożna za najdroższe słowo związane z futbolem.

Losowana nagroda niespodzianka po każdej rundzie.

Ilość i wielkość nagród może wzrosnąć
OrganizatorzyMiejski Dom Kultury (Pod Lipami) w Rumi
Irena Sołdan — tel.500 085 386 — sirenca@gmail.com
Wojciech Sołdan — tel. 666 706 727 — wojtek.soldan@gmail.com
Sponsorzy
Urząd Miasta w Rumi


LTE Wózki widłowe


Rebel.pl — Centrum gier


Piekarnia Kidzińscy

Salon optyczny Euro Optic SC — Gdynia ul. 10 lutego 4, 81-366
Mattel
Teresa Zalewska


Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 147.55     10.0     4750     1950      546
  2 Marek           Syczuk               Warszawa               138.45      9.0     4767     1846      433
  3 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              102.27      9.0     4695     1780      469
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.54      9.0     4643     1821      406
  5 Mateusz         Borsuk               Reda                   139.37      8.0     4857     1680      390
  6 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    137.38      8.0     4850     1595      614
  7 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 122.99      8.0     4769     1555      676
  8 Łukasz          Baranowski           Reda                   122.57      8.0     4560     1742      405
  9 Michał          Garnowski            Pasłęk                 125.04      8.0     4439     1655      390
 10 Anita           Bruska               Gdynia                 120.02      8.0     4118     1606      -16
 11 Irena           Sołdan               Sopot                  133.55      7.0     4985     1535      831
 12 Dawid           Pikul                Poznań                 145.12      7.0     4912     1643      611
 13 Miłosz          Wrzałek              Reda                   145.05      7.0     4902     1562      575
 14 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 100.00      7.0     4621     1436      267
 15 Renata          Andracka             Zwola                  114.61      7.0     4494     1505      446
 16 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           113.88      7.0     4474     1500      383
 17 Lucyna          Śniadach             Rumia                  107.92      7.0     4389     1458      417
 18 Szymon          Jachimek             Gdynia                 100.00      7.0     4287     1544     -232
 19 Ewa             Radzikowska          Gliwice                112.50      7.0     4210     1446     -288
 20 Grzegorz        Łukasik              Konojady               127.61      7.0     4113     1474     -270
 21 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.05      6.0     4547     1274      132
 22 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 116.58      6.0     4497     1368      -68
 23 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.73      6.0     4440     1333      422
 24 Grażyna         Kula                 Sosnowiec              106.31      6.0     4429     1335      222
 25 Lech            Boszko               Gdańsk                 100.00      6.0     4413     1339       95
 26 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 112.55      6.0     4325     1261      277
 27 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 109.27      6.0     4314     1252      257
 28 Katarzyna       Sołdan-Polak         Rumia                  129.92      6.0     4299     1291      151
 29 Grzegorz        Krzyżowski           Sopot                  100.00      6.0     4179     1401       -9
 30 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 100.00      6.0     4153     1374     -279
 31 Monika          Krzysztofek          Wejherowo              111.48      6.0     4049     1329     -149
 32 Wiesław         Kożyczkowski         Miłobądz               100.00      6.0     3853     1297      -75
 33 Łukasz          Ciunel               Gdynia                 100.00      6.0     3710     1319     -259
 34 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.66      5.5     4293     1311     -115
 35 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.38      5.0     4471     1290      141
 36 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               101.48      5.0     4330     1217      -62
 37 Teresa          Zalewska             Racibórz               109.64      5.0     4184     1183       64
 38 Maciej          Mizgier              Gdańsk                 109.91      5.0     4150     1331     -235
 39 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00      5.0     4093     1201     -175
 40 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 109.07      5.0     4051     1265     -276
 41 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      5.0     4017     1210      224
 42 Zuzanna         Cichoń               Korsze                 100.00      5.0     3895     1169      -52
 43 Wojciech        Sołdan               Gdynia                 136.62      5.0     3426     1175       82
 44 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.5     3911     1152     -457
 45 Tomasz          Szczodry             Łomża                  100.00      4.0     4024     1102     -418
 46 Barbara         Boszko               Gdańsk                 100.00      4.0     3881     1154     -323
 47 Teresa          Prystupa             Zajączkowo             100.00      4.0     3774     1100     -386
 48 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      4.0     3719     1050     -428
 49 Joanna          Kozłowska            Gdańsk                 100.00      4.0     3693     1047     -260
 50 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      3.5     3860      925      -52
 51 Teresa          Gruszczyńska         Gdańsk                 100.00      2.5     3081      772     -868
 52 Zbigniew        Kolka                Rumia                  100.00      2.5     2817      759     -885
 53 Jarosław        Wiśniewski           Gdańsk                 100.00      2.0     1329      485     -360
 54 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2470      585    -1729
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Wybrzeża



	Rafał Lenartowski 147.55 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Kozak                 109.07 +  440: 292  159
    2    10 Anita          Bruska                120.02 +  405: 286  170
    3     6 Maciej         Mizgier               109.91 +  363: 336  160
    4     3 Maria          Krzyżanowska          113.88 +  373: 318  164
    5     1 Dawid          Pikul                 145.12 -  307: 423   95
    6     5 Marek          Syczuk                138.45 +  486: 366  188
    7     2 Wojciech       Sołdan                136.62 +  319: 305  187
    8     2 Łukasz         Baranowski            122.57 +  365: 330  173
    9     1 Tomasz         Zwoliński             142.54 +  416: 402  193
   10     1 Irena          Sołdan                133.55 +  428: 375  184
   11     1 Mateusz        Borsuk                139.37 -  366: 432   89
   12     1 Marek          Syczuk                138.45 +  482: 339  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1950  / 12 162.50




	Dawid Pikul 145.12 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Lucyna         Śniadach              107.92 +  473: 343  158
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              125.73 +  453: 341  176
    3     2 Mateusz        Borsuk                139.37 +  401: 367  189
    4     2 Szymon         Jachimek              100.00 +  612: 277  150
    5     1 Rafał          Lenartowski           147.55 +  423: 307  198
    6     1 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  280: 319   93
    7     1 Łukasz         Baranowski            122.57 -  374: 405   73
    8     3 Irena          Sołdan                133.55 +  386: 363  184
    9     2 Marek          Syczuk                138.45 -  413: 448   88
   10     4 Miłosz         Wrzałek               145.05 +  433: 393  195
   11     3 Tomasz         Lewiński              102.27 -  365: 386   52
   12     4 Marek          Herzig                137.38 -  299: 352   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Miłosz Wrzałek 145.05 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grażyna        Kula                  106.31 +  467: 342  156
    2     7 Michał         Garnowski             125.04 +  359: 348  175
    3     7 Mieczysław     Pastuszak             100.66 +  579: 288  151
    4     1 Marek          Syczuk                138.45 -  287: 424   88
    5     4 Szymon         Jachimek              100.00 +  422: 282  150
    6     3 Renata         Andracka              114.61 +  362: 292  165
    7     3 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  355: 444   93
    8     4 Mateusz        Borsuk                139.37 -  366: 419   89
    9     7 Maria          Krzyżanowska          113.88 +  440: 312  164
   10     4 Dawid          Pikul                 145.12 -  393: 433   95
   11     7 Ewa            Radzikowska           112.50 +  442: 293  163
   12     5 Maciej         Kuczyński             122.99 -  430: 450   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Tomasz Zwoliński 142.54 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Lewiński              102.27 -  338: 538   52
    2    21 Łukasz         Ciunel                100.00 +  320: 316  150
    3    14 Katarzyna      Sołdan-Polak          129.92 +  461: 262  180
    4    12 Maciej         Mizgier               109.91 +  441: 323  160
    5     8 Anita          Bruska                120.02 +  376: 347  170
    6     1 Dawid          Pikul                 145.12 +  319: 280  195
    7     3 Miłosz         Wrzałek               145.05 +  444: 355  195
    8     1 Wojciech       Sołdan                136.62 +  480: 337  187
    9     1 Rafał          Lenartowski           147.55 -  402: 416   98
   10     2 Łukasz         Baranowski            122.57 +  368: 293  173
   11     2 Marek          Syczuk                138.45 -  311: 402   88
   12     3 Łukasz         Baranowski            122.57 +  383: 368  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 12 151.75




	Mateusz Borsuk 139.37 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Zawadzki              101.48 +  389: 361  151
    2     1 Irena          Sołdan                133.55 +  386: 270  184
    3     2 Dawid          Pikul                 145.12 -  367: 401   95
    4    10 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 +  412: 349  150
    5     9 Marek          Herzig                137.38 -  373: 446   87
    6    11 Anita          Bruska                120.02 +  430: 365  170
    7     6 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  357: 279  150
    8     4 Miłosz         Wrzałek               145.05 +  419: 366  195
    9     4 Łukasz         Baranowski            122.57 -  390: 513   73
   10     5 Michał         Garnowski             125.04 +  504: 319  175
   11     1 Rafał          Lenartowski           147.55 +  432: 366  198
   12     2 Tomasz         Lewiński              102.27 -  398: 432   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Marek Syczuk 138.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mieczysław     Pastuszak             100.66 +  447: 377  151
    2     9 Monika         Krzysztofek           111.48 +  455: 301  161
    3     3 Łukasz         Baranowski            122.57 +  328: 314  173
    4     1 Miłosz         Wrzałek               145.05 +  424: 287  195
    5     2 Wojciech       Sołdan                136.62 -  337: 404   87
    6     5 Rafał          Lenartowski           147.55 -  366: 486   98
    7     7 Renata         Andracka              114.61 +  391: 356  165
    8     6 Grzegorz       Łukasik               127.61 +  376: 275  178
    9     2 Dawid          Pikul                 145.12 +  448: 413  195
   10     3 Tomasz         Lewiński              102.27 +  454: 328  152
   11     2 Tomasz         Zwoliński             142.54 +  402: 311  193
   12     1 Rafał          Lenartowski           147.55 -  339: 482   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1846  / 12 153.83




	Marek Herzig 137.38 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  469: 280  150
    2     6 Alina          Białobrzewska         116.58 +  462: 378  167
    3     1 Dorota         Stachowska            121.38 -  366: 456   71
    4     6 Łukasz         Baranowski            122.57 -  377: 395   73
    5     9 Mateusz        Borsuk                139.37 +  446: 373  189
    6     6 Michał         Garnowski             125.04 -  304: 468   75
    7    10 Lidia          Żywna                 100.00 +  453: 349  150
    8     7 Szymon         Jachimek              100.00 +  618: 215  150
    9     3 Tomasz         Lewiński              102.27 -  263: 344   52
   10     7 Maciej         Kuczyński             122.99 +  412: 368  173
   11     5 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 +  328: 311  150
   12     4 Dawid          Pikul                 145.12 +  352: 299  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Wojciech Sołdan 136.62 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     4 Dorota         Stachowska            121.38 +  430: 411  171
    5     2 Marek          Syczuk                138.45 +  404: 337  188
    6     2 Maria          Krzyżanowska          113.88 +  449: 350  164
    7     2 Rafał          Lenartowski           147.55 -  305: 319   98
    8     1 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  337: 480   93
    9     6 Michał         Garnowski             125.04 -  341: 408   75
   10     8 Lucyna         Śniadach              107.92 -  320: 439   58
   11    11 Grzegorz       Łukasik               127.61 +  427: 335  178
   12    25 Anna           Lenartowska           100.00 +  413: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  /  9 130.56




	Irena Sołdan 133.55 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mirosław       Dejna                 100.00 +  545: 197  150
    2     1 Mateusz        Borsuk                139.37 -  270: 386   89
    3    10 Agnieszka      Kozak                 109.07 -  382: 413   59
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              125.73 +  394: 357  176
    5    12 Barbara        Boszko                100.00 +  400: 341  150
    6     9 Ewa            Radzikowska           112.50 +  522: 304  163
    7     4 Michał         Garnowski             125.04 +  404: 315  175
    8     3 Dawid          Pikul                 145.12 -  363: 386   95
    9     5 Grażyna        Kula                  106.31 +  436: 347  156
   10     1 Rafał          Lenartowski           147.55 -  375: 428   98
   11     6 Szymon         Jachimek              100.00 -  363: 365   50
   12     8 Zbigniew       Wietecki              124.05 +  531: 315  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Katarzyna Sołdan-Polak 129.92 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Teresa         Prystupa              100.00 +  400: 270  150
    2    13 Maciej         Mizgier               109.91 -  336: 342   60
    3    14 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  262: 461   93
    4    18 Agnieszka      Kaczkowska            112.55 +  367: 290  163
    5    10 Grażyna        Kula                  106.31 -  334: 348   56
    6    21 Lucyna         Śniadach              107.92 +  371: 341  158
    7    15 Krzysztof      Zawadzki              101.48 -  372: 409   51
    8    21 Sylwia         Łada                  100.00 +  397: 310  150
    9    18 Lech           Boszko                100.00 -  356: 395   50
   10    19 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  307: 319   50
   11    19 Tomasz         Szczodry              100.00 +  368: 356  150
   12    17 Maciej         Mizgier               109.91 +  429: 307  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Grzegorz Łukasik 127.61 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Lidia          Żywna                 100.00 +  327: 315  150
    2    12 Dorota         Stachowska            121.38 -  313: 388   71
    3    18 Michał         Garnowski             125.04 -  272: 437   75
    4    23 Sylwia         Łada                  100.00 +  349: 308  150
    5    16 Alina          Białobrzewska         116.58 +  356: 346  167
    6    14 Lech           Boszko                100.00 +  395: 359  150
    7     9 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  390: 334  150
    8     6 Marek          Syczuk                138.45 -  275: 376   88
    9    10 Renata         Andracka              114.61 -  359: 419   65
   10    14 Teresa         Zalewska              109.64 +  314: 311  160
   11    11 Wojciech       Sołdan                136.62 -  335: 427   87
   12    13 Monika         Krzysztofek           111.48 +  428: 363  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Krzysztof Sporczyk 125.73 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Ciunel                100.00 +  364: 266  150
    2     5 Dawid          Pikul                 145.12 -  341: 453   95
    3    20 Lech           Boszko                100.00 -  313: 397   50
    4    15 Irena          Sołdan                133.55 -  357: 394   84
    5    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  437: 312  150
    6    16 Sylwia         Łada                  100.00 +  427: 279  150
    7    14 Agnieszka      Kozak                 109.07 -  326: 328   59
    8    15 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  471: 249  150
    9    13 Maciej         Mizgier               109.91 +  399: 288  160
   10     9 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 -  294: 371   50
   11    16 Dorota         Stachowska            121.38 +  374: 307  171
   12    10 Maria          Krzyżanowska          113.88 -  337: 374   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Michał Garnowski 125.04 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  360: 301  150
    2     7 Miłosz         Wrzałek               145.05 -  348: 359   95
    3    18 Grzegorz       Łukasik               127.61 +  437: 272  178
    4     8 Agnieszka      Kozak                 109.07 +  390: 277  159
    5     3 Tomasz         Lewiński              102.27 -  288: 351   52
    6     6 Marek          Herzig                137.38 +  468: 304  187
    7     4 Irena          Sołdan                133.55 -  315: 404   84
    8    13 Mieczysław     Pastuszak             100.66 +  347: 282  151
    9     6 Wojciech       Sołdan                136.62 +  408: 341  187
   10     5 Mateusz        Borsuk                139.37 -  319: 504   89
   11    10 Lucyna         Śniadach              107.92 +  372: 330  158
   12     6 Renata         Andracka              114.61 +  387: 324  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Zbigniew Wietecki 124.05 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Jachimek              100.00 -  369: 384   50
    2    15 Renata         Andracka              114.61 -  321: 361   65
    3    23 Zuzanna        Cichoń                100.00 +  409: 363  150
    4    20 Paulina        Naplocha              100.00 +  366: 325  150
    5    15 Maciej         Mizgier               109.91 +  434: 336  160
    6    13 Mieczysław     Pastuszak             100.66 -  288: 365   51
    7    18 Teresa         Prystupa              100.00 +  494: 315  150
    8     9 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  361: 384   50
    9    12 Ewa            Radzikowska           112.50 -  345: 375   63
   10    15 Barbara        Boszko                100.00 +  421: 336  150
   11    12 Krzysztof      Zawadzki              101.48 +  424: 340  151
   12     8 Irena          Sołdan                133.55 -  315: 531   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Maciej Kuczyński 122.99 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Lenartowska           100.00 +  497: 322  150
    2     4 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  328: 336   50
    3     8 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  414: 242  150
    4     7 Alina          Białobrzewska         116.58 +  363: 344  167
    5     6 Łukasz         Baranowski            122.57 -  307: 376   73
    6    12 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 -  318: 402   50
    7    16 Ewa            Radzikowska           112.50 +  417: 357  163
    8    12 Barbara        Boszko                100.00 +  447: 275  150
    9     8 Anita          Bruska                120.02 +  378: 308  170
   10     7 Marek          Herzig                137.38 -  368: 412   87
   11     8 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  482: 289  150
   12     5 Miłosz         Wrzałek               145.05 +  450: 430  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Łukasz Baranowski 122.57 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Barbara        Boszko                100.00 +  360: 326  150
    2     8 Agnieszka      Piotrowicz            109.27 +  412: 275  159
    3     3 Marek          Syczuk                138.45 -  314: 328   88
    4     6 Marek          Herzig                137.38 +  395: 377  187
    5     6 Maciej         Kuczyński             122.99 +  376: 307  173
    6     4 Tomasz         Lewiński              102.27 +  420: 362  152
    7     1 Dawid          Pikul                 145.12 +  405: 374  195
    8     2 Rafał          Lenartowski           147.55 -  330: 365   98
    9     4 Mateusz        Borsuk                139.37 +  513: 390  189
   10     2 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  293: 368   93
   11     4 Renata         Andracka              114.61 +  374: 300  165
   12     3 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  368: 383   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Dorota Stachowska 121.38 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Lech           Boszko                100.00 +  405: 314  150
    2    12 Grzegorz       Łukasik               127.61 +  388: 313  178
    3     1 Marek          Herzig                137.38 +  456: 366  187
    4     4 Wojciech       Sołdan                136.62 -  411: 430   87
    5     5 Renata         Andracka              114.61 -  342: 398   65
    6     7 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  322: 423   50
    7    11 Teresa         Zalewska              109.64 +  391: 276  160
    8     8 Anita          Bruska                120.02 -  339: 346   70
    9    11 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 -  341: 377   50
   10    13 Alina          Białobrzewska         116.58 -  304: 451   67
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              125.73 -  307: 374   76
   12    21 Tomasz         Szczodry              100.00 +  465: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Anita Bruska 120.02 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Kozłowska             100.00 +  356: 241  150
    2    10 Rafał          Lenartowski           147.55 -  286: 405   98
    3    17 Barbara        Boszko                100.00 +  348: 307  150
    4    13 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  404: 376  150
    5     8 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  347: 376   93
    6    11 Mateusz        Borsuk                139.37 -  365: 430   89
    7    12 Mieczysław     Pastuszak             100.66 +  327: 295  151
    8     8 Dorota         Stachowska            121.38 +  346: 339  171
    9     8 Maciej         Kuczyński             122.99 -  308: 378   73
   10    12 Maria          Krzyżanowska          113.88 +  325: 320  164
   11     9 Alina          Białobrzewska         116.58 +  381: 346  167
   12     7 Szymon         Jachimek              100.00 +  325: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Alina Białobrzewska 116.58 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  363: 356  150
    2     6 Marek          Herzig                137.38 -  378: 462   87
    3    13 Monika         Krzysztofek           111.48 +  361: 241  161
    4     7 Maciej         Kuczyński             122.99 -  344: 363   73
    5    16 Grzegorz       Łukasik               127.61 -  346: 356   78
    6    18 Maciej         Mizgier               109.91 +  448: 353  160
    7    13 Szymon         Jachimek              100.00 -  304: 494   50
    8    17 Agnieszka      Piotrowicz            109.27 +  407: 388  159
    9    15 Agnieszka      Kozak                 109.07 +  402: 394  159
   10    13 Dorota         Stachowska            121.38 +  451: 304  171
   11     9 Anita          Bruska                120.02 -  346: 381   70
   12     9 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  347: 473   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Renata Andracka 114.61 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  307: 374   50
    2    15 Zbigniew       Wietecki              124.05 +  361: 321  174
    3    11 Lidia          Żywna                 100.00 +  475: 308  150
    4     9 Tomasz         Szczodry              100.00 +  350: 281  150
    5     5 Dorota         Stachowska            121.38 +  398: 342  171
    6     3 Miłosz         Wrzałek               145.05 -  292: 362   95
    7     7 Marek          Syczuk                138.45 -  356: 391   88
    8    11 Krzysztof      Zawadzki              101.48 +  530: 320  151
    9    10 Grzegorz       Łukasik               127.61 +  419: 359  178
   10     6 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  382: 229  150
   11     4 Łukasz         Baranowski            122.57 -  300: 374   73
   12     6 Michał         Garnowski             125.04 -  324: 387   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Maria Krzyżanowska 113.88 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  501: 212  150
    2     3 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  360: 316  150
    3     5 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  403: 401  150
    4     3 Rafał          Lenartowski           147.55 -  318: 373   98
    5     7 Ewa            Radzikowska           112.50 +  349: 303  163
    6     2 Wojciech       Sołdan                136.62 -  350: 449   87
    7     5 Tomasz         Lewiński              102.27 -  311: 388   52
    8    14 Agnieszka      Kozak                 109.07 +  455: 314  159
    9     7 Miłosz         Wrzałek               145.05 -  312: 440   95
   10    12 Anita          Bruska                120.02 -  320: 325   70
   11    17 Łukasz         Ciunel                100.00 +  421: 233  150
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              125.73 +  374: 337  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Agnieszka Kaczkowska 112.55 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  325: 376   50
    2    24 Zuzanna        Cichoń                100.00 +  397: 289  150
    3    16 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 -  402: 404   50
    4    18 Katarzyna      Sołdan-Polak          129.92 -  290: 367   80
    5    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  444: 274  150
    6    15 Barbara        Boszko                100.00 -  295: 360   50
    7    19 Tomasz         Szczodry              100.00 +  375: 340  150
    8    18 Maciej         Mizgier               109.91 -  333: 398   60
    9    19 Paulina        Naplocha              100.00 +  442: 297  150
   10    17 Monika         Krzysztofek           111.48 -  287: 344   61
   11    18 Sylwia         Łada                  100.00 +  344: 315  150
   12    16 Teresa         Zalewska              109.64 +  391: 284  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Ewa Radzikowska 112.50 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sylwia         Łada                  100.00 +  426: 350  150
    2    11 Tomasz         Szczodry              100.00 +  472: 314  150
    3     4 Szymon         Jachimek              100.00 -  236: 458   50
    4    11 Teresa         Prystupa              100.00 +  315: 232  150
    5     7 Maria          Krzyżanowska          113.88 -  303: 349   64
    6     9 Irena          Sołdan                133.55 -  304: 522   84
    7    16 Maciej         Kuczyński             122.99 -  357: 417   73
    8    16 Lech           Boszko                100.00 +  378: 375  150
    9    12 Zbigniew       Wietecki              124.05 +  375: 345  174
   10    11 Grażyna        Kula                  106.31 +  373: 359  156
   11     7 Miłosz         Wrzałek               145.05 -  293: 442   95
   12    12 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  378: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Monika Krzysztofek 111.48 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zuzanna        Cichoń                100.00 +  360: 209  150
    2     9 Marek          Syczuk                138.45 -  301: 455   88
    3    13 Alina          Białobrzewska         116.58 -  241: 361   67
    4    22 Lidia          Żywna                 100.00 +  361: 331  150
    5    17 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  363: 381   50
    6    20 Teresa         Zalewska              109.64 -  283: 432   60
    7    20 Lucyna         Śniadach              107.92 -  299: 397   58
    8    25 Joanna         Kozłowska             100.00 +  333: 297  150
    9    21 Agnieszka      Piotrowicz            109.27 +  400: 314  159
   10    17 Agnieszka      Kaczkowska            112.55 +  344: 287  163
   11    14 Grażyna        Kula                  106.31 +  401: 306  156
   12    13 Grzegorz       Łukasik               127.61 -  363: 428   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Maciej Mizgier 109.91 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 +  318: 275  150
    2    13 Katarzyna      Sołdan-Polak          129.92 +  342: 336  180
    3     6 Rafał          Lenartowski           147.55 -  336: 363   98
    4    12 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  323: 441   93
    5    15 Zbigniew       Wietecki              124.05 -  336: 434   74
    6    18 Alina          Białobrzewska         116.58 -  353: 448   67
    7    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  386: 257  150
    8    18 Agnieszka      Kaczkowska            112.55 +  398: 333  163
    9    13 Krzysztof      Sporczyk              125.73 -  288: 399   76
   10    16 Lech           Boszko                100.00 -  379: 416   50
   11    22 Zuzanna        Cichoń                100.00 +  384: 254  150
   12    17 Katarzyna      Sołdan-Polak          129.92 -  307: 429   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Teresa Zalewska 109.64 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Szczodry              100.00 -  332: 353   50
    2    22 Joanna         Kozłowska             100.00 +  351: 341  150
    3     9 Tomasz         Lewiński              102.27 -  320: 523   52
    4    16 Lucyna         Śniadach              107.92 +  420: 273  158
    5    18 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 -  289: 316   50
    6    20 Monika         Krzysztofek           111.48 +  432: 283  161
    7    11 Dorota         Stachowska            121.38 -  276: 391   71
    8    22 Teresa         Prystupa              100.00 +  421: 289  150
    9    17 Zuzanna        Cichoń                100.00 +  405: 281  150
   10    14 Grzegorz       Łukasik               127.61 -  311: 314   78
   11    13 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  343: 365   50
   12    16 Agnieszka      Kaczkowska            112.55 -  284: 391   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Agnieszka Piotrowicz 109.27 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zbigniew       Kolka                 100.00 +  456: 209  150
    2     8 Łukasz         Baranowski            122.57 -  275: 412   73
    3    15 Teresa         Prystupa              100.00 -  270: 351   50
    4    17 Lech           Boszko                100.00 -  335: 361   50
    5    24 Łukasz         Ciunel                100.00 +  328: 264  150
    6    17 Krzysztof      Zawadzki              101.48 -  344: 436   51
    7    22 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  372: 297  150
    8    17 Alina          Białobrzewska         116.58 -  388: 407   67
    9    21 Monika         Krzysztofek           111.48 -  314: 400   61
   10    22 Anna           Lenartowska           100.00 +  376: 363  150
   11    23 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  381: 254  150
   12    18 Lidia          Żywna                 100.00 +  475: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Agnieszka Kozak 109.07 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Lenartowski           147.55 -  292: 440   98
    2    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  380: 279  150
    3    10 Irena          Sołdan                133.55 +  413: 382  184
    4     8 Michał         Garnowski             125.04 -  277: 390   75
    5    11 Mieczysław     Pastuszak             100.66 +  370: 317  151
    6    10 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  341: 380   50
    7    14 Krzysztof      Sporczyk              125.73 +  328: 326  176
    8    14 Maria          Krzyżanowska          113.88 -  314: 455   64
    9    15 Alina          Białobrzewska         116.58 -  394: 402   67
   10    20 Łukasz         Ciunel                100.00 -  353: 355   50
   11    21 Barbara        Boszko                100.00 +  305: 273  150
   12    19 Łukasz         Ciunel                100.00 -  284: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Lucyna Śniadach 107.92 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 145.12 -  343: 473   95
    2    19 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 -  302: 377   50
    3    25 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  503: 227  150
    4    16 Teresa         Zalewska              109.64 -  273: 420   60
    5    19 Teresa         Prystupa              100.00 +  284: 278  150
    6    21 Katarzyna      Sołdan-Polak          129.92 -  341: 371   80
    7    20 Monika         Krzysztofek           111.48 +  397: 299  161
    8    20 Łukasz         Ciunel                100.00 +  410: 271  150
    9    16 Barbara        Boszko                100.00 +  371: 266  150
   10     8 Wojciech       Sołdan                136.62 +  439: 320  187
   11    10 Michał         Garnowski             125.04 -  330: 372   75
   12    11 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 +  396: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Grażyna Kula 106.31 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               145.05 -  342: 467   95
    2    20 Teresa         Prystupa              100.00 -  371: 388   50
    3    22 Joanna         Kozłowska             100.00 +  515: 239  150
    4    14 Anna           Lenartowska           100.00 +  423: 272  150
    5    10 Katarzyna      Sołdan-Polak          129.92 +  348: 334  180
    6     8 Szymon         Jachimek              100.00 +  326: 301  150
    7     8 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 +  364: 310  150
    8     5 Tomasz         Lewiński              102.27 -  363: 386   52
    9     5 Irena          Sołdan                133.55 -  347: 436   84
   10    11 Ewa            Radzikowska           112.50 -  359: 373   63
   11    14 Monika         Krzysztofek           111.48 -  306: 401   61
   12    14 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  365: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Tomasz Lewiński 102.27 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             142.54 +  538: 338  193
    2     2 Szymon         Jachimek              100.00 -  282: 375   50
    3     9 Teresa         Zalewska              109.64 +  523: 320  160
    4     5 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  375: 331  150
    5     3 Michał         Garnowski             125.04 +  351: 288  175
    6     4 Łukasz         Baranowski            122.57 -  362: 420   73
    7     5 Maria          Krzyżanowska          113.88 +  388: 311  164
    8     5 Grażyna        Kula                  106.31 +  386: 363  156
    9     3 Marek          Herzig                137.38 +  344: 263  187
   10     3 Marek          Syczuk                138.45 -  328: 454   88
   11     3 Dawid          Pikul                 145.12 +  386: 365  195
   12     2 Mateusz        Borsuk                139.37 +  432: 398  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Krzysztof Zawadzki 101.48 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mateusz        Borsuk                139.37 -  361: 389   89
    2    16 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  385: 407   50
    3    21 Łukasz         Ciunel                100.00 +  330: 251  150
    4    21 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  232: 400   50
    5    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  492: 176  150
    6    17 Agnieszka      Piotrowicz            109.27 +  436: 344  159
    7    15 Katarzyna      Sołdan-Polak          129.92 +  409: 372  180
    8    11 Renata         Andracka              114.61 -  320: 530   65
    9    14 Szymon         Jachimek              100.00 -  292: 382   50
   10    18 Zuzanna        Cichoń                100.00 +  414: 328  150
   11    12 Zbigniew       Wietecki              124.05 -  340: 424   74
   12    15 Lech           Boszko                100.00 -  319: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Mieczysław Pastuszak 100.66 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Syczuk                138.45 -  377: 447   88
    2    14 Lech           Boszko                100.00 +  459: 437  150
    3     7 Miłosz         Wrzałek               145.05 -  288: 579   95
    4    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  471: 312  150
    5    11 Agnieszka      Kozak                 109.07 -  317: 370   59
    6    13 Zbigniew       Wietecki              124.05 +  365: 288  174
    7    12 Anita          Bruska                120.02 -  295: 327   70
    8    13 Michał         Garnowski             125.04 -  282: 347   75
    9    20 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  284: 378   50
   10    21 Lidia          Żywna                 100.00 +  362: 322  150
   11    20 Paulina        Naplocha              100.00 =  391: 391  100
   12    20 Paulina        Naplocha              100.00 +  402: 210  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Andrzej Bednaruk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Garnowski             125.04 -  301: 360   75
    2    16 Krzysztof      Zawadzki              101.48 +  407: 385  151
    3    19 Paulina        Naplocha              100.00 +  395: 334  150
    4     5 Tomasz         Lewiński              102.27 -  331: 375   52
    5    17 Monika         Krzysztofek           111.48 +  381: 363  161
    6     7 Dorota         Stachowska            121.38 +  423: 322  171
    7     6 Mateusz        Borsuk                139.37 -  279: 357   89
    8     9 Zbigniew       Wietecki              124.05 +  384: 361  174
    9     9 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  399: 333  150
   10     6 Renata         Andracka              114.61 -  229: 382   65
   11     8 Maciej         Kuczyński             122.99 -  289: 482   73
   12    12 Ewa            Radzikowska           112.50 -  335: 378   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Barbara Boszko 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Baranowski            122.57 -  326: 360   73
    2    23 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  395: 213  150
    3    17 Anita          Bruska                120.02 -  307: 348   70
    4    24 Zuzanna        Cichoń                100.00 +  318: 295  150
    5    12 Irena          Sołdan                133.55 -  341: 400   84
    6    15 Agnieszka      Kaczkowska            112.55 +  360: 295  163
    7    17 Lech           Boszko                100.00 +  369: 340  150
    8    12 Maciej         Kuczyński             122.99 -  275: 447   73
    9    16 Lucyna         Śniadach              107.92 -  266: 371   58
   10    15 Zbigniew       Wietecki              124.05 -  336: 421   74
   11    21 Agnieszka      Kozak                 109.07 -  273: 305   59
   12    22 Sylwia         Łada                  100.00 -  315: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Lech Boszko 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Stachowska            121.38 -  314: 405   71
    2    14 Mieczysław     Pastuszak             100.66 -  437: 459   51
    3    20 Krzysztof      Sporczyk              125.73 +  397: 313  176
    4    17 Agnieszka      Piotrowicz            109.27 +  361: 335  159
    5    13 Tomasz         Szczodry              100.00 +  340: 305  150
    6    14 Grzegorz       Łukasik               127.61 -  359: 395   78
    7    17 Barbara        Boszko                100.00 -  340: 369   50
    8    16 Ewa            Radzikowska           112.50 -  375: 378   63
    9    18 Katarzyna      Sołdan-Polak          129.92 +  395: 356  180
   10    16 Maciej         Mizgier               109.91 +  416: 379  160
   11    15 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  290: 305   50
   12    15 Krzysztof      Zawadzki              101.48 +  389: 319  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Zuzanna Cichoń 100.00 Korsze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Monika         Krzysztofek           111.48 -  209: 360   61
    2    24 Agnieszka      Kaczkowska            112.55 -  289: 397   63
    3    23 Zbigniew       Wietecki              124.05 -  363: 409   74
    4    24 Barbara        Boszko                100.00 -  295: 318   50
    5    26 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  383: 219  150
    6    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  386: 210  150
    7    24 Joanna         Kozłowska             100.00 +  355: 253  150
    8    19 Lidia          Żywna                 100.00 +  386: 248  150
    9    17 Teresa         Zalewska              109.64 -  281: 405   60
   10    18 Krzysztof      Zawadzki              101.48 -  328: 414   51
   11    22 Maciej         Mizgier               109.91 -  254: 384   60
   12    23 Teresa         Prystupa              100.00 +  366: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Łukasz Ciunel 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Sporczyk              125.73 -  266: 364   76
    2    21 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  316: 320   93
    3    21 Krzysztof      Zawadzki              101.48 -  251: 330   51
    4    25 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  327: 215  150
    5    24 Agnieszka      Piotrowicz            109.27 -  264: 328   59
    6    24 Anna           Lenartowska           100.00 +  331: 286  150
    7    23 Sylwia         Łada                  100.00 +  325: 318  150
    8    20 Lucyna         Śniadach              107.92 -  271: 410   58
    9    23 Tomasz         Szczodry              100.00 +  443: 340  150
   10    20 Agnieszka      Kozak                 109.07 +  355: 353  159
   11    17 Maria          Krzyżanowska          113.88 -  233: 421   64
   12    19 Agnieszka      Kozak                 109.07 +  328: 284  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irena          Sołdan                133.55 -  197: 545   84
    2    26 Lidia          Żywna                 100.00 -  201: 450   50
    3    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  196: 355   50
    4    27 PAUZA
    5    25 Krzysztof      Zawadzki              101.48 -  176: 492   51
    6    26 Zuzanna        Cichoń                100.00 -  210: 386   50
    7    26 Teresa         Gruszczyńska          100.00 -  188: 363   50
    8    27 Zbigniew       Kolka                 100.00 -  246: 260   50
    9    26 Joanna         Kozłowska             100.00 -  174: 366   50
   10    25 Sylwia         Łada                  100.00 -  166: 354   50
   11    26 Anna           Lenartowska           100.00 -  185: 374   50
   12    27 Zbigniew       Kolka                 100.00 -  231: 254   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     585  / 11  53.18




	Teresa Gruszczyńska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maria          Krzyżanowska          113.88 -  212: 501   64
    2    23 Barbara        Boszko                100.00 -  213: 395   50
    3    25 Lucyna         Śniadach              107.92 -  227: 503   58
    4    25 Łukasz         Ciunel                100.00 -  215: 327   50
    5    26 Zuzanna        Cichoń                100.00 -  219: 383   50
    6    27 PAUZA
    7    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  363: 188  150
    8    26 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  222: 376   50
    9    27 Zbigniew       Kolka                 100.00 +  269: 226  150
   10    24 Paulina        Naplocha              100.00 -  273: 370   50
   11    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  275: 361   50
   12    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  293: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  / 11  70.18




	Szymon Jachimek 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zbigniew       Wietecki              124.05 +  384: 369  174
    2     2 Tomasz         Lewiński              102.27 +  375: 282  152
    3     4 Ewa            Radzikowska           112.50 +  458: 236  163
    4     2 Dawid          Pikul                 145.12 -  277: 612   95
    5     4 Miłosz         Wrzałek               145.05 -  282: 422   95
    6     8 Grażyna        Kula                  106.31 -  301: 326   56
    7    13 Alina          Białobrzewska         116.58 +  494: 304  167
    8     7 Marek          Herzig                137.38 -  215: 618   87
    9    14 Krzysztof      Zawadzki              101.48 +  382: 292  151
   10    10 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  433: 370  150
   11     6 Irena          Sołdan                133.55 +  365: 363  184
   12     7 Anita          Bruska                120.02 -  321: 325   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Zbigniew Kolka 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agnieszka      Piotrowicz            109.27 -  209: 456   59
    2    25 Anna           Lenartowska           100.00 -  229: 433   50
    3    24 Sylwia         Łada                  100.00 -  206: 358   50
    4    26 Joanna         Kozłowska             100.00 -  219: 420   50
    5    27 PAUZA
    6    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  190: 327   50
    7    25 Paulina        Naplocha              100.00 -  250: 350   50
    8    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  260: 246  150
    9    27 Teresa         Gruszczyńska          100.00 -  226: 269   50
   10    26 Jarosław       Wiśniewski            100.00 -  226: 269   50
   11    25 Teresa         Prystupa              100.00 -  248: 343   50
   12    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  254: 231  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  / 11  69.00




	Joanna Kozłowska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anita          Bruska                120.02 -  241: 356   70
    2    22 Teresa         Zalewska              109.64 -  341: 351   60
    3    22 Grażyna        Kula                  106.31 -  239: 515   56
    4    26 Zbigniew       Kolka                 100.00 +  420: 219  150
    5    23 Sylwia         Łada                  100.00 -  264: 337   50
    6    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  330: 296  150
    7    24 Zuzanna        Cichoń                100.00 -  253: 355   50
    8    25 Monika         Krzysztofek           111.48 -  297: 333   61
    9    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  366: 174  150
   10    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  338: 312  150
   11    24 Lidia          Żywna                 100.00 -  344: 364   50
   12    24 Jarosław       Wiśniewski            100.00 -  260: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  / 12  87.25




	Wiesław Kożyczkowski 100.00 Miłobądz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Kaczkowska            112.55 +  376: 325  163
    2     3 Maria          Krzyżanowska          113.88 -  316: 360   64
    3     8 Maciej         Kuczyński             122.99 -  242: 414   73
    4    21 Krzysztof      Zawadzki              101.48 +  400: 232  151
    5    14 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  270: 455   50
    6    22 Teresa         Prystupa              100.00 -  274: 302   50
    7    22 Agnieszka      Piotrowicz            109.27 -  297: 372   59
    8    26 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  376: 222  150
    9    20 Mieczysław     Pastuszak             100.66 +  378: 284  151
   10    19 Katarzyna      Sołdan-Polak          129.92 +  319: 307  180
   11    15 Lech           Boszko                100.00 +  305: 290  150
   12    14 Grażyna        Kula                  106.31 -  300: 365   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Grzegorz Krzyżowski 100.00 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Mizgier               109.91 -  275: 318   60
    2    19 Lucyna         Śniadach              107.92 +  377: 302  158
    3    16 Agnieszka      Kaczkowska            112.55 +  404: 402  163
    4    10 Mateusz        Borsuk                139.37 -  349: 412   89
    5    18 Teresa         Zalewska              109.64 +  316: 289  160
    6    12 Maciej         Kuczyński             122.99 +  402: 318  173
    7     8 Grażyna        Kula                  106.31 -  310: 364   56
    8    10 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  389: 424   50
    9    11 Dorota         Stachowska            121.38 +  377: 341  171
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              125.73 +  371: 294  176
   11     5 Marek          Herzig                137.38 -  311: 328   87
   12    11 Lucyna         Śniadach              107.92 -  298: 396   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Kuczyński             122.99 -  322: 497   73
    2    25 Zbigniew       Kolka                 100.00 +  433: 229  150
    3    12 Tomasz         Szczodry              100.00 -  272: 393   50
    4    14 Grażyna        Kula                  106.31 -  272: 423   56
    5    21 Lidia          Żywna                 100.00 -  302: 387   50
    6    24 Łukasz         Ciunel                100.00 -  286: 331   50
    7    27 PAUZA
    8    24 Paulina        Naplocha              100.00 -  285: 388   50
    9    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  386: 290  150
   10    22 Agnieszka      Piotrowicz            109.27 -  363: 376   59
   11    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  374: 185  150
   12    25 Wojciech       Sołdan                136.62 -  265: 413   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     925  / 11  84.09




	Michał Mikołajczyk 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Renata         Andracka              114.61 +  374: 307  165
    2     4 Maciej         Kuczyński             122.99 +  336: 328  173
    3     5 Maria          Krzyżanowska          113.88 -  401: 403   64
    4    13 Anita          Bruska                120.02 -  376: 404   70
    5    14 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  455: 270  150
    6    10 Agnieszka      Kozak                 109.07 +  380: 341  159
    7     9 Grzegorz       Łukasik               127.61 -  334: 390   78
    8    10 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 +  424: 389  150
    9     9 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  333: 399   50
   10    10 Szymon         Jachimek              100.00 -  370: 433   50
   11    13 Teresa         Zalewska              109.64 +  365: 343  160
   12     9 Alina          Białobrzewska         116.58 +  473: 347  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Herzig                137.38 -  280: 469   87
    2    18 Sylwia         Łada                  100.00 +  358: 328  150
    3    19 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  334: 395   50
    4    20 Zbigniew       Wietecki              124.05 -  325: 366   74
    5    22 Krzysztof      Sporczyk              125.73 -  312: 437   76
    6    23 Joanna         Kozłowska             100.00 -  296: 330   50
    7    25 Zbigniew       Kolka                 100.00 +  350: 250  150
    8    24 Anna           Lenartowska           100.00 +  388: 285  150
    9    19 Agnieszka      Kaczkowska            112.55 -  297: 442   63
   10    24 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  370: 273  150
   11    20 Mieczysław     Pastuszak             100.66 =  391: 391  101
   12    20 Mieczysław     Pastuszak             100.66 -  210: 402   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  / 12  96.00




	Teresa Prystupa 100.00 Zajączkowo               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Sołdan-Polak          129.92 -  270: 400   80
    2    20 Grażyna        Kula                  106.31 +  388: 371  156
    3    15 Agnieszka      Piotrowicz            109.27 +  351: 270  159
    4    11 Ewa            Radzikowska           112.50 -  232: 315   63
    5    19 Lucyna         Śniadach              107.92 -  278: 284   58
    6    22 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  302: 274  150
    7    18 Zbigniew       Wietecki              124.05 -  315: 494   74
    8    22 Teresa         Zalewska              109.64 -  289: 421   60
    9    22 Lidia          Żywna                 100.00 -  305: 339   50
   10    23 Tomasz         Szczodry              100.00 -  371: 378   50
   11    25 Zbigniew       Kolka                 100.00 +  343: 248  150
   12    23 Zuzanna        Cichoń                100.00 -  330: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 12  91.67




	Tomasz Szczodry 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Teresa         Zalewska              109.64 +  353: 332  160
    2    11 Ewa            Radzikowska           112.50 -  314: 472   63
    3    12 Anna           Lenartowska           100.00 +  393: 272  150
    4     9 Renata         Andracka              114.61 -  281: 350   65
    5    13 Lech           Boszko                100.00 -  305: 340   50
    6    19 Lidia          Żywna                 100.00 -  277: 377   50
    7    19 Agnieszka      Kaczkowska            112.55 -  340: 375   63
    8    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  425: 277  150
    9    23 Łukasz         Ciunel                100.00 -  340: 443   50
   10    23 Teresa         Prystupa              100.00 +  378: 371  150
   11    19 Katarzyna      Sołdan-Polak          129.92 -  356: 368   80
   12    21 Dorota         Stachowska            121.38 -  262: 465   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  / 12  91.83




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Alina          Białobrzewska         116.58 -  356: 363   67
    2    17 Agnieszka      Kozak                 109.07 -  279: 380   59
    3    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  355: 196  150
    4    19 Mieczysław     Pastuszak             100.66 -  312: 471   51
    5    20 Agnieszka      Kaczkowska            112.55 -  274: 444   63
    6    25 Zbigniew       Kolka                 100.00 +  327: 190  150
    7    21 Maciej         Mizgier               109.91 -  257: 386   60
    8    23 Tomasz         Szczodry              100.00 -  277: 425   50
    9    25 Anna           Lenartowska           100.00 -  290: 386   50
   10    27 Joanna         Kozłowska             100.00 -  312: 338   50
   11    27 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  361: 275  150
   12    26 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  319: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 12  87.50




	Jarosław Wiśniewski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    15 Krzysztof      Sporczyk              125.73 -  249: 471   76
    9    24 Sylwia         Łada                  100.00 -  216: 351   50
   10    26 Zbigniew       Kolka                 100.00 +  269: 226  150
   11    23 Agnieszka      Piotrowicz            109.27 -  254: 381   59
   12    24 Joanna         Kozłowska             100.00 +  341: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     485  /  5  97.00




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ewa            Radzikowska           112.50 -  350: 426   63
    2    18 Paulina        Naplocha              100.00 -  328: 358   50
    3    24 Zbigniew       Kolka                 100.00 +  358: 206  150
    4    23 Grzegorz       Łukasik               127.61 -  308: 349   78
    5    23 Joanna         Kozłowska             100.00 +  337: 264  150
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              125.73 -  279: 427   76
    7    23 Łukasz         Ciunel                100.00 -  318: 325   50
    8    21 Katarzyna      Sołdan-Polak          129.92 -  310: 397   80
    9    24 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  351: 216  150
   10    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  354: 166  150
   11    18 Agnieszka      Kaczkowska            112.55 -  315: 344   63
   12    22 Barbara        Boszko                100.00 +  409: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Łukasik               127.61 -  315: 327   78
    2    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  450: 201  150
    3    11 Renata         Andracka              114.61 -  308: 475   65
    4    22 Monika         Krzysztofek           111.48 -  331: 361   61
    5    21 Anna           Lenartowska           100.00 +  387: 302  150
    6    19 Tomasz         Szczodry              100.00 +  377: 277  150
    7    10 Marek          Herzig                137.38 -  349: 453   87
    8    19 Zuzanna        Cichoń                100.00 -  248: 386   50
    9    22 Teresa         Prystupa              100.00 +  339: 305  150
   10    21 Mieczysław     Pastuszak             100.66 -  322: 362   51
   11    24 Joanna         Kozłowska             100.00 +  364: 344  150
   12    18 Agnieszka      Piotrowicz            109.27 -  303: 475   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Wybrzeża



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Agnieszka      Kozak                 440: 292
   2 Lucyna         Śniadach             - Dawid          Pikul                 343: 473
   3 Miłosz         Wrzałek              - Grażyna        Kula                  467: 342
   4 Tomasz         Lewiński             - Tomasz         Zwoliński             538: 338
   5 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Zawadzki              389: 361
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Marek          Syczuk                377: 447
   7 Marek          Herzig               - Paulina        Naplocha              469: 280
   8 Mirosław       Dejna                - Irena          Sołdan                197: 545
   9 Katarzyna      Sołdan-Polak         - Teresa         Prystupa              400: 270
  10 Lidia          Żywna                - Grzegorz       Łukasik               315: 327
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Ciunel                364: 266
  12 Andrzej        Bednaruk             - Michał         Garnowski             301: 360
  13 Zbigniew       Wietecki             - Szymon         Jachimek              369: 384
  14 Anna           Lenartowska          - Maciej         Kuczyński             322: 497
  15 Łukasz         Baranowski           - Barbara        Boszko                360: 326
  16 Lech           Boszko               - Dorota         Stachowska            314: 405
  17 Anita          Bruska               - Joanna         Kozłowska             356: 241
  18 Barbara        Wiśniewska           - Alina          Białobrzewska         356: 363
  19 Renata         Andracka             - Michał         Mikołajczyk           307: 374
  20 Teresa         Gruszczyńska         - Maria          Krzyżanowska          212: 501
  21 Agnieszka      Kaczkowska           - Wiesław        Kożyczkowski          325: 376
  22 Sylwia         Łada                 - Ewa            Radzikowska           350: 426
  23 Monika         Krzysztofek          - Zuzanna        Cichoń                360: 209
  24 Grzegorz       Krzyżowski           - Maciej         Mizgier               275: 318
  25 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Szczodry              332: 353
  26 Zbigniew       Kolka                - Agnieszka      Piotrowicz            209: 456


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Mateusz        Borsuk                270: 386
   2 Szymon         Jachimek             - Tomasz         Lewiński              375: 282
   3 Wiesław        Kożyczkowski         - Maria          Krzyżanowska          316: 360
   4 Maciej         Kuczyński            - Michał         Mikołajczyk           328: 336
   5 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              453: 341
   6 Alina          Białobrzewska        - Marek          Herzig                378: 462
   7 Michał         Garnowski            - Miłosz         Wrzałek               348: 359
   8 Agnieszka      Piotrowicz           - Łukasz         Baranowski            275: 412
   9 Marek          Syczuk               - Monika         Krzysztofek           455: 301
  10 Rafał          Lenartowski          - Anita          Bruska                405: 286
  11 Ewa            Radzikowska          - Tomasz         Szczodry              472: 314
  12 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Łukasik               388: 313
  13 Maciej         Mizgier              - Katarzyna      Sołdan-Polak          342: 336
  14 Lech           Boszko               - Mieczysław     Pastuszak             437: 459
  15 Zbigniew       Wietecki             - Renata         Andracka              321: 361
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Bednaruk              385: 407
  17 Agnieszka      Kozak                - Barbara        Wiśniewska            380: 279
  18 Paulina        Naplocha             - Sylwia         Łada                  358: 328
  19 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Krzyżowski            302: 377
  20 Grażyna        Kula                 - Teresa         Prystupa              371: 388
  21 Łukasz         Ciunel               - Tomasz         Zwoliński             316: 320
  22 Joanna         Kozłowska            - Teresa         Zalewska              341: 351
  23 Barbara        Boszko               - Teresa         Gruszczyńska          395: 213
  24 Zuzanna        Cichoń               - Agnieszka      Kaczkowska            289: 397
  25 Zbigniew       Kolka                - Anna           Lenartowska           229: 433
  26 Lidia          Żywna                - Mirosław       Dejna                 450: 201


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Herzig               - Dorota         Stachowska            366: 456
   2 Dawid          Pikul                - Mateusz        Borsuk                401: 367
   3 Łukasz         Baranowski           - Marek          Syczuk                314: 328
   4 Szymon         Jachimek             - Ewa            Radzikowska           458: 236
   5 Michał         Mikołajczyk          - Maria          Krzyżanowska          401: 403
   6 Maciej         Mizgier              - Rafał          Lenartowski           336: 363
   7 Miłosz         Wrzałek              - Mieczysław     Pastuszak             579: 288
   8 Maciej         Kuczyński            - Wiesław        Kożyczkowski          414: 242
   9 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Lewiński              320: 523
  10 Agnieszka      Kozak                - Irena          Sołdan                413: 382
  11 Renata         Andracka             - Lidia          Żywna                 475: 308
  12 Tomasz         Szczodry             - Anna           Lenartowska           393: 272
  13 Monika         Krzysztofek          - Alina          Białobrzewska         241: 361
  14 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Sołdan-Polak          461: 262
  15 Teresa         Prystupa             - Agnieszka      Piotrowicz            351: 270
  16 Agnieszka      Kaczkowska           - Grzegorz       Krzyżowski            402: 404
  17 Anita          Bruska               - Barbara        Boszko                348: 307
  18 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Garnowski             272: 437
  19 Paulina        Naplocha             - Andrzej        Bednaruk              334: 395
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Lech           Boszko                313: 397
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Ciunel                330: 251
  22 Grażyna        Kula                 - Joanna         Kozłowska             515: 239
  23 Zuzanna        Cichoń               - Zbigniew       Wietecki              363: 409
  24 Sylwia         Łada                 - Zbigniew       Kolka                 358: 206
  25 Teresa         Gruszczyńska         - Lucyna         Śniadach              227: 503
  26 Mirosław       Dejna                - Barbara        Wiśniewska            196: 355


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Miłosz         Wrzałek               424: 287
   2 Szymon         Jachimek             - Dawid          Pikul                 277: 612
   3 Maria          Krzyżanowska         - Rafał          Lenartowski           318: 373
   4 Wojciech       Sołdan               - Dorota         Stachowska            430: 411
   5 Andrzej        Bednaruk             - Tomasz         Lewiński              331: 375
   6 Marek          Herzig               - Łukasz         Baranowski            377: 395
   7 Alina          Białobrzewska        - Maciej         Kuczyński             344: 363
   8 Michał         Garnowski            - Agnieszka      Kozak                 390: 277
   9 Tomasz         Szczodry             - Renata         Andracka              281: 350
  10 Grzegorz       Krzyżowski           - Mateusz        Borsuk                349: 412
  11 Teresa         Prystupa             - Ewa            Radzikowska           232: 315
  12 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Mizgier               441: 323
  13 Michał         Mikołajczyk          - Anita          Bruska                376: 404
  14 Anna           Lenartowska          - Grażyna        Kula                  272: 423
  15 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              394: 357
  16 Teresa         Zalewska             - Lucyna         Śniadach              420: 273
  17 Agnieszka      Piotrowicz           - Lech           Boszko                335: 361
  18 Katarzyna      Sołdan-Polak         - Agnieszka      Kaczkowska            367: 290
  19 Barbara        Wiśniewska           - Mieczysław     Pastuszak             312: 471
  20 Paulina        Naplocha             - Zbigniew       Wietecki              325: 366
  21 Wiesław        Kożyczkowski         - Krzysztof      Zawadzki              400: 232
  22 Lidia          Żywna                - Monika         Krzysztofek           331: 361
  23 Grzegorz       Łukasik              - Sylwia         Łada                  349: 308
  24 Barbara        Boszko               - Zuzanna        Cichoń                318: 295
  25 Łukasz         Ciunel               - Teresa         Gruszczyńska          327: 215
  26 Joanna         Kozłowska            - Zbigniew       Kolka                 420: 219
  27 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Rafał          Lenartowski           423: 307
   2 Wojciech       Sołdan               - Marek          Syczuk                404: 337
   3 Tomasz         Lewiński             - Michał         Garnowski             351: 288
   4 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Jachimek              422: 282
   5 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              342: 398
   6 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Kuczyński             376: 307
   7 Maria          Krzyżanowska         - Ewa            Radzikowska           349: 303
   8 Anita          Bruska               - Tomasz         Zwoliński             347: 376
   9 Mateusz        Borsuk               - Marek          Herzig                373: 446
  10 Katarzyna      Sołdan-Polak         - Grażyna        Kula                  334: 348
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Kozak                 317: 370
  12 Barbara        Boszko               - Irena          Sołdan                341: 400
  13 Tomasz         Szczodry             - Lech           Boszko                305: 340
  14 Michał         Mikołajczyk          - Wiesław        Kożyczkowski          455: 270
  15 Maciej         Mizgier              - Zbigniew       Wietecki              336: 434
  16 Grzegorz       Łukasik              - Alina          Białobrzewska         356: 346
  17 Monika         Krzysztofek          - Andrzej        Bednaruk              363: 381
  18 Grzegorz       Krzyżowski           - Teresa         Zalewska              316: 289
  19 Teresa         Prystupa             - Lucyna         Śniadach              278: 284
  20 Agnieszka      Kaczkowska           - Barbara        Wiśniewska            444: 274
  21 Anna           Lenartowska          - Lidia          Żywna                 302: 387
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Paulina        Naplocha              437: 312
  23 Sylwia         Łada                 - Joanna         Kozłowska             337: 264
  24 Łukasz         Ciunel               - Agnieszka      Piotrowicz            264: 328
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 492: 176
  26 Zuzanna        Cichoń               - Teresa         Gruszczyńska          383: 219
  27 Zbigniew       Kolka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 319: 280
   2 Wojciech       Sołdan               - Maria          Krzyżanowska          449: 350
   3 Renata         Andracka             - Miłosz         Wrzałek               292: 362
   4 Tomasz         Lewiński             - Łukasz         Baranowski            362: 420
   5 Rafał          Lenartowski          - Marek          Syczuk                486: 366
   6 Michał         Garnowski            - Marek          Herzig                468: 304
   7 Andrzej        Bednaruk             - Dorota         Stachowska            423: 322
   8 Grażyna        Kula                 - Szymon         Jachimek              326: 301
   9 Ewa            Radzikowska          - Irena          Sołdan                304: 522
  10 Agnieszka      Kozak                - Michał         Mikołajczyk           341: 380
  11 Mateusz        Borsuk               - Anita          Bruska                430: 365
  12 Maciej         Kuczyński            - Grzegorz       Krzyżowski            318: 402
  13 Zbigniew       Wietecki             - Mieczysław     Pastuszak             288: 365
  14 Lech           Boszko               - Grzegorz       Łukasik               359: 395
  15 Barbara        Boszko               - Agnieszka      Kaczkowska            360: 295
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Sylwia         Łada                  427: 279
  17 Agnieszka      Piotrowicz           - Krzysztof      Zawadzki              344: 436
  18 Alina          Białobrzewska        - Maciej         Mizgier               448: 353
  19 Lidia          Żywna                - Tomasz         Szczodry              377: 277
  20 Monika         Krzysztofek          - Teresa         Zalewska              283: 432
  21 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Sołdan-Polak          341: 371
  22 Wiesław        Kożyczkowski         - Teresa         Prystupa              274: 302
  23 Joanna         Kozłowska            - Paulina        Naplocha              330: 296
  24 Łukasz         Ciunel               - Anna           Lenartowska           331: 286
  25 Barbara        Wiśniewska           - Zbigniew       Kolka                 327: 190
  26 Mirosław       Dejna                - Zuzanna        Cichoń                210: 386
  27 Teresa         Gruszczyńska         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Dawid          Pikul                 405: 374
   2 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Lenartowski           305: 319
   3 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             355: 444
   4 Irena          Sołdan               - Michał         Garnowski             404: 315
   5 Maria          Krzyżanowska         - Tomasz         Lewiński              311: 388
   6 Mateusz        Borsuk               - Andrzej        Bednaruk              357: 279
   7 Marek          Syczuk               - Renata         Andracka              391: 356
   8 Grażyna        Kula                 - Grzegorz       Krzyżowski            364: 310
   9 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Mikołajczyk           390: 334
  10 Marek          Herzig               - Lidia          Żywna                 453: 349
  11 Dorota         Stachowska           - Teresa         Zalewska              391: 276
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Anita          Bruska                295: 327
  13 Szymon         Jachimek             - Alina          Białobrzewska         494: 304
  14 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Sporczyk              328: 326
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Sołdan-Polak          409: 372
  16 Ewa            Radzikowska          - Maciej         Kuczyński             357: 417
  17 Lech           Boszko               - Barbara        Boszko                340: 369
  18 Teresa         Prystupa             - Zbigniew       Wietecki              315: 494
  19 Agnieszka      Kaczkowska           - Tomasz         Szczodry              375: 340
  20 Lucyna         Śniadach             - Monika         Krzysztofek           397: 299
  21 Maciej         Mizgier              - Barbara        Wiśniewska            386: 257
  22 Agnieszka      Piotrowicz           - Wiesław        Kożyczkowski          372: 297
  23 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Ciunel                318: 325
  24 Zuzanna        Cichoń               - Joanna         Kozłowska             355: 253
  25 Paulina        Naplocha             - Zbigniew       Kolka                 350: 250
  26 Teresa         Gruszczyńska         - Mirosław       Dejna                 363: 188
  27 Anna           Lenartowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Sołdan                480: 337
   2 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Baranowski            365: 330
   3 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                386: 363
   4 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Borsuk                366: 419
   5 Tomasz         Lewiński             - Grażyna        Kula                  386: 363
   6 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Łukasik               376: 275
   7 Marek          Herzig               - Szymon         Jachimek              618: 215
   8 Anita          Bruska               - Dorota         Stachowska            346: 339
   9 Andrzej        Bednaruk             - Zbigniew       Wietecki              384: 361
  10 Michał         Mikołajczyk          - Grzegorz       Krzyżowski            424: 389
  11 Renata         Andracka             - Krzysztof      Zawadzki              530: 320
  12 Maciej         Kuczyński            - Barbara        Boszko                447: 275
  13 Michał         Garnowski            - Mieczysław     Pastuszak             347: 282
  14 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Kozak                 455: 314
  15 Jarosław       Wiśniewski           - Krzysztof      Sporczyk              249: 471
  16 Ewa            Radzikowska          - Lech           Boszko                378: 375
  17 Alina          Białobrzewska        - Agnieszka      Piotrowicz            407: 388
  18 Maciej         Mizgier              - Agnieszka      Kaczkowska            398: 333
  19 Lidia          Żywna                - Zuzanna        Cichoń                248: 386
  20 Łukasz         Ciunel               - Lucyna         Śniadach              271: 410
  21 Katarzyna      Sołdan-Polak         - Sylwia         Łada                  397: 310
  22 Teresa         Zalewska             - Teresa         Prystupa              421: 289
  23 Tomasz         Szczodry             - Barbara        Wiśniewska            425: 277
  24 Anna           Lenartowska          - Paulina        Naplocha              285: 388
  25 Joanna         Kozłowska            - Monika         Krzysztofek           297: 333
  26 Wiesław        Kożyczkowski         - Teresa         Gruszczyńska          376: 222
  27 Zbigniew       Kolka                - Mirosław       Dejna                 260: 246


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             416: 402
   2 Marek          Syczuk               - Dawid          Pikul                 448: 413
   3 Tomasz         Lewiński             - Marek          Herzig                344: 263
   4 Łukasz         Baranowski           - Mateusz        Borsuk                513: 390
   5 Irena          Sołdan               - Grażyna        Kula                  436: 347
   6 Wojciech       Sołdan               - Michał         Garnowski             341: 408
   7 Maria          Krzyżanowska         - Miłosz         Wrzałek               312: 440
   8 Maciej         Kuczyński            - Anita          Bruska                378: 308
   9 Andrzej        Bednaruk             - Michał         Mikołajczyk           399: 333
  10 Grzegorz       Łukasik              - Renata         Andracka              359: 419
  11 Grzegorz       Krzyżowski           - Dorota         Stachowska            377: 341
  12 Zbigniew       Wietecki             - Ewa            Radzikowska           345: 375
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Mizgier               399: 288
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Jachimek              292: 382
  15 Agnieszka      Kozak                - Alina          Białobrzewska         394: 402
  16 Barbara        Boszko               - Lucyna         Śniadach              266: 371
  17 Teresa         Zalewska             - Zuzanna        Cichoń                405: 281
  18 Katarzyna      Sołdan-Polak         - Lech           Boszko                356: 395
  19 Paulina        Naplocha             - Agnieszka      Kaczkowska            297: 442
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Wiesław        Kożyczkowski          284: 378
  21 Monika         Krzysztofek          - Agnieszka      Piotrowicz            400: 314
  22 Teresa         Prystupa             - Lidia          Żywna                 305: 339
  23 Tomasz         Szczodry             - Łukasz         Ciunel                340: 443
  24 Jarosław       Wiśniewski           - Sylwia         Łada                  216: 351
  25 Barbara        Wiśniewska           - Anna           Lenartowska           290: 386
  26 Mirosław       Dejna                - Joanna         Kozłowska             174: 366
  27 Teresa         Gruszczyńska         - Zbigniew       Kolka                 269: 226


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Rafał          Lenartowski           375: 428
   2 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Baranowski            368: 293
   3 Tomasz         Lewiński             - Marek          Syczuk                328: 454
   4 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               433: 393
   5 Mateusz        Borsuk               - Michał         Garnowski             504: 319
   6 Renata         Andracka             - Andrzej        Bednaruk              382: 229
   7 Marek          Herzig               - Maciej         Kuczyński             412: 368
   8 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Sołdan                439: 320
   9 Grzegorz       Krzyżowski           - Krzysztof      Sporczyk              371: 294
  10 Szymon         Jachimek             - Michał         Mikołajczyk           433: 370
  11 Grażyna        Kula                 - Ewa            Radzikowska           359: 373
  12 Anita          Bruska               - Maria          Krzyżanowska          325: 320
  13 Dorota         Stachowska           - Alina          Białobrzewska         304: 451
  14 Grzegorz       Łukasik              - Teresa         Zalewska              314: 311
  15 Zbigniew       Wietecki             - Barbara        Boszko                421: 336
  16 Lech           Boszko               - Maciej         Mizgier               416: 379
  17 Agnieszka      Kaczkowska           - Monika         Krzysztofek           287: 344
  18 Zuzanna        Cichoń               - Krzysztof      Zawadzki              328: 414
  19 Wiesław        Kożyczkowski         - Katarzyna      Sołdan-Polak          319: 307
  20 Łukasz         Ciunel               - Agnieszka      Kozak                 355: 353
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Lidia          Żywna                 362: 322
  22 Agnieszka      Piotrowicz           - Anna           Lenartowska           376: 363
  23 Teresa         Prystupa             - Tomasz         Szczodry              371: 378
  24 Teresa         Gruszczyńska         - Paulina        Naplocha              273: 370
  25 Sylwia         Łada                 - Mirosław       Dejna                 354: 166
  26 Zbigniew       Kolka                - Jarosław       Wiśniewski            226: 269
  27 Joanna         Kozłowska            - Barbara        Wiśniewska            338: 312


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mateusz        Borsuk                366: 432
   2 Marek          Syczuk               - Tomasz         Zwoliński             402: 311
   3 Dawid          Pikul                - Tomasz         Lewiński              365: 386
   4 Łukasz         Baranowski           - Renata         Andracka              374: 300
   5 Grzegorz       Krzyżowski           - Marek          Herzig                311: 328
   6 Szymon         Jachimek             - Irena          Sołdan                365: 363
   7 Ewa            Radzikowska          - Miłosz         Wrzałek               293: 442
   8 Maciej         Kuczyński            - Andrzej        Bednaruk              482: 289
   9 Alina          Białobrzewska        - Anita          Bruska                346: 381
  10 Michał         Garnowski            - Lucyna         Śniadach              372: 330
  11 Grzegorz       Łukasik              - Wojciech       Sołdan                335: 427
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Wietecki              340: 424
  13 Michał         Mikołajczyk          - Teresa         Zalewska              365: 343
  14 Monika         Krzysztofek          - Grażyna        Kula                  401: 306
  15 Wiesław        Kożyczkowski         - Lech           Boszko                305: 290
  16 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Sporczyk              307: 374
  17 Maria          Krzyżanowska         - Łukasz         Ciunel                421: 233
  18 Agnieszka      Kaczkowska           - Sylwia         Łada                  344: 315
  19 Tomasz         Szczodry             - Katarzyna      Sołdan-Polak          356: 368
  20 Paulina        Naplocha             - Mieczysław     Pastuszak             391: 391
  21 Agnieszka      Kozak                - Barbara        Boszko                305: 273
  22 Maciej         Mizgier              - Zuzanna        Cichoń                384: 254
  23 Agnieszka      Piotrowicz           - Jarosław       Wiśniewski            381: 254
  24 Lidia          Żywna                - Joanna         Kozłowska             364: 344
  25 Zbigniew       Kolka                - Teresa         Prystupa              248: 343
  26 Anna           Lenartowska          - Mirosław       Dejna                 374: 185
  27 Barbara        Wiśniewska           - Teresa         Gruszczyńska          361: 275


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Rafał          Lenartowski           339: 482
   2 Mateusz        Borsuk               - Tomasz         Lewiński              398: 432
   3 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Baranowski            383: 368
   4 Marek          Herzig               - Dawid          Pikul                 352: 299
   5 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Kuczyński             430: 450
   6 Renata         Andracka             - Michał         Garnowski             324: 387
   7 Anita          Bruska               - Szymon         Jachimek              325: 321
   8 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              531: 315
   9 Michał         Mikołajczyk          - Alina          Białobrzewska         473: 347
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Maria          Krzyżanowska          337: 374
  11 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Krzyżowski            396: 298
  12 Andrzej        Bednaruk             - Ewa            Radzikowska           335: 378
  13 Monika         Krzysztofek          - Grzegorz       Łukasik               363: 428
  14 Grażyna        Kula                 - Wiesław        Kożyczkowski          365: 300
  15 Lech           Boszko               - Krzysztof      Zawadzki              389: 319
  16 Teresa         Zalewska             - Agnieszka      Kaczkowska            284: 391
  17 Katarzyna      Sołdan-Polak         - Maciej         Mizgier               429: 307
  18 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Piotrowicz            303: 475
  19 Łukasz         Ciunel               - Agnieszka      Kozak                 328: 284
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Paulina        Naplocha              402: 210
  21 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Szczodry              465: 262
  22 Sylwia         Łada                 - Barbara        Boszko                409: 315
  23 Zuzanna        Cichoń               - Teresa         Prystupa              366: 330
  24 Jarosław       Wiśniewski           - Joanna         Kozłowska             341: 260
  25 Wojciech       Sołdan               - Anna           Lenartowska           413: 265
  26 Barbara        Wiśniewska           - Teresa         Gruszczyńska          319: 293
  27 Mirosław       Dejna                - Zbigniew       Kolka                 231: 254
Lista rankingowa na dzień 02-06-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              152.53  29285  192
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.10  28747  189
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.99  30048  199
   4 Kamil Górka                    Kraków               149.91  29532  197
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               149.15  29680  199
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.94  27554  185
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.01  29402  200
   8 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.92  29384  200
   9 Grzegorz Święcki               Białystok            146.51   7472   51
  10 Marek Reda                     Wołomin              146.05  29210  200
  11 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.97  15911  109
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              145.54  28526  196
  14 Justyna Górka                  Kraków               145.03  28280  195
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  22757  157
  16 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.31  28717  199
  17 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.17  28834  200
  18 Dawid Pikul                    Poznań               144.15  28397  197
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.11  27380  190
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             143.76  28608  199
  21 Mateusz Borsuk                 Reda                 141.91  19158  135
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.83  28083  198
  23 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  24 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.00  10434   74
  25 Kamil Kister                   Puławy               140.91  27054  192
  26 Artur Irzyk                    Kraków               140.85   4789   34
  27 Michał Musielak                Bydgoszcz            140.84  14084  100
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.65  27990  199
  29 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  30 Dominik Urbacki                Pruszków             139.40  26068  187
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  32 Bogusław Szyszka               Oława                139.17  23937  172
  33 Marek Syczuk                   Warszawa             139.05  26558  191
  34 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.89  13056   94
  35 Radosław Jachna                Łódź                 138.80  26233  189
  36 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.60  26334  190
  37 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  38 Michał Makowski                Warszawa             137.35   6730   49
  39 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.08  24538  179
  40 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.02  18087  132
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.92  25877  189
  42 Przemysław Herdzina            Kraków               136.90  23547  172
  43 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.48  25658  188
  44 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.20  25742  189
  45 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.88  26089  192
  46 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       135.57   5016   37
  47 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.16  10137   75
  48 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  49 Robert Kamiński                Warszawa             133.84  25564  191
  50 Marek Salamon                  Bytom                133.84   7495   56
  51 Karol Waniek                   Wrocław              133.40  19209  144
  52 Adam Szukalski                 Coventry             133.32  14798  111
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             132.88  26577  200
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  55 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.74  15132  114
  56 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.35  10985   83
  57 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.18  20885  158
  58 Przemysław Rybicki             Otwock               131.92  12664   96
  59 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  60 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  61 Irena Sołdan                   Sopot                131.55  24206  184
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  63 Paweł Janaś                    Głogów               131.30  16281  124
  64 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.24  25985  198
  65 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.83   6280   48
  66 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  67 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  68 Janusz Krupiński               Bytom                130.21  13672  105
  69 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.99  25739  198
  70 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.68  24509  189
  72 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  73 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.23   6203   48
  74 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  75 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.65  25472  198
  76 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  77 Piotr Broda                    Sandomierz           128.22  25515  199
  78 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  79 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.99  25087  196
  80 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  81 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  82 Michał Garnowski               Pasłęk               127.57   7782   61
  83 Agnieszka Krupka               Krosno               127.33  11969   94
  84 Grzegorz Łukasik               Konojady             127.31  24699  194
  85 Krzysztof Jaworski             Warszawa             127.27  10054   79
  86 Rafał Dąbrowski                Ostróda              127.16  11317   89
  87 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.06  25285  199
  88 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.05  25282  199
  89 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  90 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.87  20934  165
  91 Mikołaj Fidziński              Dębica               126.82  14331  113
  92 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.77  24846  196
  93 Rafał Matczak                  Milanówek            126.60  20509  162
  94 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.26  25125  199
  95 Tomasz Łapka                   Opole                126.12  11729   93
  96 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  24838  197
  97 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.97  13227  105
  98 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.84  24539  195
  99 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.73   8801   70
 100 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.68  15082  120
 101 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.63  23242  185
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
 104 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.00  23625  189
 105 Wojciech Urbański              Warszawa             124.97  11497   92
 106 Michał Kolaj                   Ostróda              124.84  24343  195
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.22  24845  200
 108 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 109 Łukasz Baranowski              Reda                 123.92  23793  192
 110 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 111 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.78  23889  193
 112 Robert Głowacki                Łódź                 123.41  21227  172
 113 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 114 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.99  17834  145
 115 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 116 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 117 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.37  23006  188
 118 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33  11621   95
 119 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 120 Magdalena Kublik               Warszawa             122.28  23355  191
 121 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.25  10636   87
 122 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 123 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 124 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 125 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.10  19658  161
 126 Piotr Domański                 Ostrołęka            122.09   4273   35
 127 Anna Biegańska                 Białystok            122.08   8057   66
 128 Anita Bruska                   Gdynia               121.81  14617  120
 129 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            121.79   6333   52
 130 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.67  23117  190
 131 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.67   7665   63
 132 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.49  23934  197
 133 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 134 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                121.45   4615   38
 135 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.39  17601  145
 136 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.30   8612   71
 137 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.23  16003  132
 138 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 139 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  23677  196
 140 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 141 Krzysztof Gibas                Kraków               120.64  17734  147
 142 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.18  10095   84
 143 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 144 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.02  12602  105
 145 Patrycja Śliwińska             Szczecin             119.99  12119  101
 146 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 147 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.89  23977  200
 148 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 149 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.78  22759  190
 150 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 151 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 152 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.73   3592   30
 153 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 154 Paweł Morga                    Warszawa             119.13   7505   63
 155 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.92   7492   63
 156 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 157 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.89  22471  189
 158 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.76  23634  199
 159 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 160 Paulina Mech                   Kraków               118.53  22283  188
 161 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.50   8769   74
 162 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 163 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 164 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 165 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            117.62   9527   81
 166 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 167 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.48  16330  139
 168 Bogusław Książek               Szczecin             117.36  16548  141
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             117.24   7269   62
 170 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.18  16639  142
 171 Monika Sadurska                Warszawa             117.02   5266   45
 172 Natalia Ogierman               Katowice             116.91  17770  152
 173 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.85   7128   61
 174 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.69  12486  107
 175 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.66  17266  148
 176 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 177 Tomasz Lempart                 Kraków               116.40   9312   80
 178 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 179 Krzysztof Bonda                Białystok            115.92   8578   74
 180 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 181 Rafał Stachowski               Police               115.83   9035   78
 182 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.81  16445  142
 183 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.57  23113  200
 184 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 185 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.30   8532   74
 186 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 187 Renata Andracka                Zwola                115.28  22479  195
 188 Ewa Szałas                     Katowice             115.24   9911   86
 189 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.19  21887  190
 190 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 191 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.76  22493  196
 192 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       114.69  14795  129
 193 Radosław Więch                 Warszawa             114.48  19233  168
 194 Beata Piotrowska               Łódź                 114.35  10749   94
 195 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.22   8452   74
 196 Zbigniew Rybak                 Warszawa             114.17  21920  192
 197 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.00   7296   64
 198 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 199 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.79  14337  126
 200 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              113.75   8076   71
 201 Adam Janicki                   Łódź                 113.54  21914  193
 202 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           113.51   8286   73
 203 Joanna Suchanek                Wrocław              113.37  19726  174
 204 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 205 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 206 Łukasz Wojciechowski           Łomża                113.19   4075   36
 207 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 208 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.78   4060   36
 209 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 210 Anna Stefańska                 Łódź                 112.22   7070   63
 211 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 212 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 213 Lucyna Śniadach                Rumia                111.64   4354   39
 214 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 215 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.33   6680   60
 216 Marta Bajorek                  Warszawa             111.22  14459  130
 217 Marianna Kozłowska             Białystok            110.86   6984   63
 218 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.82   7868   71
 219 Jacek Pietruszka               Kraków               110.72   6643   60
 220 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.56  22001  199
 221 Paweł Maciejczuk               Białystok            110.54   5969   54
 222 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 223 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 224 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.89  21759  198
 225 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.50  12483  114
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.45  19920  182
 227 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.40   8752   80
 228 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.27  11473  105
 229 Jerzy Luter                    Bytom                109.16  21178  194
 230 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       108.87   8492   78
 231 Teresa Zalewska                Racibórz             108.78  16752  154
 232 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 233 Elżbieta Święcka               Białystok            108.49   4014   37
 234 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 235 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 236 Sławomir Długosz               Ostróda              108.13  20436  189
 237 Marta Ćwiek                    Radomsko             108.12  19461  180
 238 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 239 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.89  20499  190
 240 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.87   4099   38
 241 Marta Świątkowska              Wrocław              107.82   5499   51
 242 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 243 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 244 Marta Sztajnert                Wisła                107.61  10438   97
 245 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 246 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.33   6762   63
 247 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 248 Józef Burzyński                Ełk                  107.09   6854   64
 249 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.76  20924  196
 250 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 251 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 252 Urszula Solarska               Łódź                 106.55  20670  194
 253 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 254 Szymon Dąbrowski               Warszawa             106.12  21225  200
 255 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 256 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 257 Maria Pokorska                 Warszawa             105.77   4971   47
 258 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 259 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 260 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.57   7390   70
 261 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 262 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.04  11870  113
 263 Anna Arana                     Warszawa             104.02  18723  180
 264 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 265 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 266 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.44   4965   48
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.22  17238  167
 268 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 269 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               103.14  13614  132
 270 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 271 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 272 Zofia Górka                    Łęczna               102.33   3684   36
 273 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 275 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.40  19468  192
 276 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 277 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 278 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 279 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.57  16594  165
 280 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 281 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 282 Sylwia Łada                    Inowrocław            99.69  16249  163
 283 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                99.58  11352  114
 284 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.48   8953   90
 285 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.30   3674   37
 286 Lidia Żywna                    Gdynia                98.89  10878  110
 287 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 288 Halina Mrozek                  Warszawa              96.02   4033   42
 289 Sylwia Buks                    Warszawa              95.81  18108  189
 290 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 291 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.32   7816   82
 292 Anna Lenartowska               Gdynia                95.31   7625   80
 293 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 294 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 295 Aleksandra Brzeska             Warszawa              94.09   6304   67
 296 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 297 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 298 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                92.87  10773  116
 299 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 300 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 301 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 302 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.99  15822  172
 303 Janina Grajewska               Choroszcz             91.70   9078   99
 304 Maciej Dąbrowski               Warszawa              91.69  13570  148
 305 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 306 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 307 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 308 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 309 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.13   7838   91
 310 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  16603  195
 311 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 312 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 313 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.15   3409   41
 314 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 315 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.03   7793   95
 316 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 317 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 318 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.17   6328   82
 319 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 320 Mirosław Dejna                 Sampława              61.88  12066  195
 321 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.64   2001   33
 322 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 02-06-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Krzysztof Pypno                Gliwice              109.72   3182   29
   3 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   4 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   5 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.54   2395   28
   6 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   7 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   8 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   9 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  10 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  11 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  12 Marek Rogalski                 Warszawa             108.24   2706   25
  13 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  14 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  15 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  16 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  17 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.25   3150   24
  18 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  19 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  20 Andrzej Kowalski               Gdańsk               124.79   2995   24
  21 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  22 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.96   2879   24
  23 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  24 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  25 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  26 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  27 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  28 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  29 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  30 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  31 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      107.75   2586   24
  32 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  33 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  34 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  35 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  36 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  37 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  38 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  39 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  40 Marta Łęgowska                 Inowrocław            94.79   2275   24
  41 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  42 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.50   2220   24
  43 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  44 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                91.58   2198   24
  45 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  46 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  47 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  48 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  49 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  50 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  51 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  52 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  53 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  54 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  55 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  56 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  57 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  58 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  59 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  60 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  61 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  62 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  63 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  64 Artur Kwiatkowski              Radomsko              78.32   1723   22
  65 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  66 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  67 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  68 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  69 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  70 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  71 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  72 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        111.90   2238   20
  73 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  74 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  75 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  76 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  77 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  78 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  79 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  80 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  81 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  82 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  83 Piotr Morawski                 Gdańsk                73.79   1402   19
  84 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  85 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  86 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  87 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  88 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            76.39   1375   18
  89 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  90 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  91 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  92 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  93 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  94 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  95 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  96 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  97 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  98 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  99 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 100 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 101 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
 102 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 103 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             146.62   1906   13
 104 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
 105 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
 106 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 107 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 108 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
 109 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 110 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 111 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
 112 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 113 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 114 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 115 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 116 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 117 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 118 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 119 Błażej Fidziński               Dębica                97.77   1271   13
 120 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 121 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 122 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 123 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 124 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 125 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 126 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 127 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 128 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 129 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 130 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 131 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 132 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 133 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 134 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 135 Szymon Jachimek                Gdynia               128.67   1544   12
 136 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.67   1544   12
 137 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 138 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 139 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 140 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 141 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 142 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 143 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 144 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 145 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 146 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 147 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 148 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 149 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 150 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 151 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 152 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 153 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 154 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 155 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 156 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 157 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 158 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 159 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 160 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 161 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 162 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 163 Robert Wagner                  Wrocław              105.58   1267   12
 164 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 165 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 166 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 167 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 168 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 169 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 170 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 171 Damian Łupiński                Konojady             103.33   1240   12
 172 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 173 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 174 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 175 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 176 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 177 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 178 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 179 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 180 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 181 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 182 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 183 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 184 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 185 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 186 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 187 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 188 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 189 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 190 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 191 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 192 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 193 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 194 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 195 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 196 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 197 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 198 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 199 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 200 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 201 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 202 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 203 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 204 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 205 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 206 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 207 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 208 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 209 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 210 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 211 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 212 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 213 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 214 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 215 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 216 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 217 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 218 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 219 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 220 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 221 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 222 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 223 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 224 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 225 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 226 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 227 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 228 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 229 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 230 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 231 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 232 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 233 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 234 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 235 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 236 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 237 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 238 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 239 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 240 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 241 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 242 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 243 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 244 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 245 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 246 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 247 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 248 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 249 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 250 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 251 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 252 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 253 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 254 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 255 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 256 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 257 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 258 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 259 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 260 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 261 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 262 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 263 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 264 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 265 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 266 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 267 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 268 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 269 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 270 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 271 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 272 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 273 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 274 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 275 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 276 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 277 Ewa Stypułkowska               Warszawa              78.90    789   10
 278 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 279 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 280 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 281 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 282 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 283 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 284 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 285 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 286 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 287 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 288 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 289 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 290 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 291 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 292 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 293 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 294 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 295 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 296 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 297 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 298 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 299 Marcin Figiel                  Kraków               107.00    749    7
 300 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 301 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 302 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 303 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 304 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 305 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 306 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 307 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 308 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 309 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 310 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 311 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 312 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 313 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 314 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 315 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 316 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 317 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 318 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 319 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 320 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 321 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 322 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 323 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 324 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 325 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 326 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 327 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 328 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 329 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 330 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 331 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 332 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 333 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 334 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 335 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 336 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 337 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 338 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 339 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 340 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 341 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 342 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 343 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 344 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 345 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 346 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 347 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 348 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 349 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 350 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 351 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 352 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 353 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 354 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 355 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 356 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 357 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 358 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 359 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 360 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 361 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 362 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 363 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 364 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 365 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 366 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 367 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 368 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 369 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 370 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 371 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 372 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 373 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 374 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 375 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 376 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 377 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 378 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 379 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 380 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 381 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 382 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 383 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 384 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 385 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 386 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 387 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 388 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 389 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 390 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie