Szarlota 1
lipca
Szarlota 1 lipca XII Turniej o Puchar Wójta
Ostróda 7
lipca
Ostróda 7- 8 lipca VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”Grand Prix 2007
Poznań14
lipca
Poznań 14-15 lipca III Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielsku
12:0 Kazika Merklejna07 - 08 lipca 2007 — VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki” Ostróda, 07 - 08 lipca 2007
Grand Prix 2007

Konkurs Relacja z turnieju


12:0 Kazika MerklejnaVII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki" były pierwszym turniejem w 2007 roku, gdzie zjechała ponad setka graczy. I nie ma czemu się dziwić, Ostróda to na scrabblowej mapie Polski jeden z obowiązkowych turniejów dla każdego scrabblisty.
Cała organizacja turnieju jak zwykle na najwyższym poziomie: grillowe przysmaki, kanapki czy owoce serwowane były przez cały turniej, a do picia kawa, herbata i inne trunki. Niezwykle trafionym pomysłem, po raz pierwszy w ofercie ostródzkiego turnieju, okazała się wizyta dla uczestników w klubie Dario Bowling, gdzie wszyscy mogli spróbować swoich sił na torze bowlingowym (obyło się bez kontuzji stóp), przy blilardzie lub w tańcu na parkiecie. Kto nie był, niech żałuje, i zaplanuje sobie wizytę w Ostródzie na przyszły rok koniecznie już teraz.
A wracając do scrabblowych emocji — jeśli takowe były, to w walce o pozostałe miejsca, poza pierwszym. Tutaj najmniejszych szans reszcie uczestników nie dał Kazik Merklejn, który wygrał wszystkie 12 partii i nie pozostawił najmniejszej wątpliwości, kto w Ostródzie był najlepszy. Po tym zwycięstwie Kazik umocnił się również na czele klasyfikacji tegorocznego cyklu Grand Prix. W walce o dalsze lokaty najwięcej zimnej krwi wykazał Andrzej Oleksiak i to on cieszył się z drugiego miejsca. Trzeci zaś był Kamil Górka. Wielkie brawa dla organizatorów i licznego grona sponsorów turnieju — dziękujemy!
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”
V Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”
IV Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”




Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.46     12.0     4988     2153      859
  2 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                139.60      9.5     4876     1894      630
  3 Kamil           Górka                Kraków                 143.09      9.0     5005     1816      446
  4 Justyna         Fugiel               Kraków                 140.18      9.0     4867     1835      658
  5 Krzysztof       Mówka                Warszawa               143.84      9.0     4739     1723      383
  6 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         127.28      9.0     4604     1767      614
  7 Piotr           Pietuchowski         Białystok              135.33      8.5     4787     1809      599
  8 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               148.49      8.0     5157     1694      961
  9 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   115.46      8.0     4940     1658      482
 10 Krzysztof       Obremski             Legnica                130.47      8.0     4860     1683      599
 11 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                123.06      8.0     4800     1600      624
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.38      8.0     4778     1688      351
 13 Marek           Reda                 Wołomin                128.77      8.0     4754     1676       71
 14 Mariusz         Margalski            Pieczyska              128.48      8.0     4713     1629      355
 15 Grzegorz        Święcki              Białystok              133.80      8.0     4684     1605      206
 16 Wojciech        Sołdan               Rumia                  128.59      8.0     4649     1689      351
 17 Bartosz         Orłowski             Bytom                  117.59      8.0     4601     1563      267
 18 Marek           Salamon              Bytom                  135.95      8.0     4532     1500      398
 19 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               118.95      8.0     4495     1634      340
 20 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               115.79      8.0     4459     1571      257
 21 Michał          Lipka                Mielec                 112.11      8.0     4328     1742      -74
 22 Marcin          Skowron              Zabrze                 116.93      7.5     4365     1560      463
 23 Dawid           Pikul                Poznań                 137.72      7.0     5018     1568      489
 24 Magdalena       Kublik               Warszawa               115.27      7.0     4755     1560      393
 25 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              127.52      7.0     4726     1565      589
 26 Dorota          Zielińska            Piaseczno              108.89      7.0     4670     1453      340
 27 Marek           Roszak               Poznań                 127.47      7.0     4662     1560      282
 28 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.79      7.0     4600     1659      215
 29 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                119.79      7.0     4589     1509      262
 30 Michał          Alabrudziński        Włocławek              109.19      7.0     4572     1564      331
 31 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 125.01      7.0     4564     1545       31
 32 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                128.70      7.0     4554     1473      251
 33 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  124.13      7.0     4545     1516     -115
 34 Paweł           Janaś                Głogów                 125.29      7.0     4541     1564      263
 35 Bogusław        Puchalski            Włocławek              115.65      7.0     4518     1508      389
 36 Irena           Sołdan               Rumia                  124.65      7.0     4489     1536       88
 37 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    119.91      7.0     4486     1469      180
 38 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      7.0     4437     1540      185
 39 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  117.25      7.0     4387     1463       92
 40 Miłosz          Wrzałek              Reda                   140.13      6.5     4622     1421      450
 41 Magdalena       Merklejn             Szczecin               111.91      6.0     4674     1382       84
 42 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.72      6.0     4582     1425       38
 43 Kuba            Koisar               Warszawa               128.61      6.0     4533     1363       -4
 44 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              103.12      6.0     4521     1381       36
 45 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              115.96      6.0     4516     1446       73
 46 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               119.00      6.0     4504     1341      426
 47 Mirosław        Konsik               Gdańsk                 115.78      6.0     4480     1414      117
 48 Łukasz          Mycio                Górowo Iławeckie       108.26      6.0     4463     1363      420
 49 Michał          Ozimiński            Łódź                   109.68      6.0     4446     1387      119
 50 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  110.05      6.0     4401     1368       74
 51 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               127.10      6.0     4396     1335      159
 52 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               103.44      6.0     4396     1321      115
 53 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   106.77      6.0     4377     1468      -50
 54 Marek           Rogalski             Warszawa               114.54      6.0     4373     1338       87
 55 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 102.33      6.0     4347     1261     -148
 56 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              109.55      6.0     4296     1466        5
 57 Krzysztof       Sojka                Łódź                   100.00      6.0     4295     1318     -275
 58 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             114.49      6.0     4274     1303       83
 59 Anna            Stefańska            Łódź                   107.66      6.0     4270     1339     -231
 60 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               105.39      6.0     4224     1373       82
 61 Halina          Roszak               Poznań                 113.28      6.0     4142     1388       83
 62 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                102.05      6.0     4108     1362     -516
 63 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                134.75      5.0     4882     1225      384
 64 Artur           Koszel               Warszawa               127.11      5.0     4523     1317     -155
 65 Stanisław       Gasik                Warszawa               113.63      5.0     4453     1316     -351
 66 Danuta          Langiewicz           Ostróda                102.64      5.0     4378     1232      188
 67 Michał          Kolaj                Ostróda                104.60      5.0     4343     1252      119
 68 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              120.16      5.0     4333     1303       74
 69 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               107.88      5.0     4250     1301     -181
 70 Bogdan          Kozłowski            Białystok              113.04      5.0     4239     1203     -230
 71 Marianna        Kozłowska            Białystok              106.53      5.0     4222     1235      114
 72 Marek           Kocikowski           Ostróda                104.10      5.0     4209     1259      -11
 73 Michał          Garnowski            Pasłęk                 100.00      5.0     4127     1230      -40
 74 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               109.97      5.0     4114     1245     -230
 75 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              123.74      5.0     4081     1240      -33
 76 Sławomir        Długosz              Ostróda                100.00      5.0     4077     1191     -349
 77 Rafał           Skibicki             Lębork                 107.67      5.0     4070     1291     -654
 78 Maria           Jarosz               Lublin                 109.28      5.0     4065     1310      -21
 79 Magdalena       Szymala              Lublin                 100.00      5.0     3997     1183     -130
 80 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      5.0     3922     1282     -650
 81 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.66      5.0     3826     1289     -690
 82 Elżbieta        Święcka              Białystok              100.00      5.0     3754     1288     -889
 83 Robert          Kamiński             Warszawa               130.80      4.0     4439     1213     -198
 84 Iwona           Rutkowska            Warszawa               104.23      4.0     4271     1079     -341
 85 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               115.41      4.0     4161     1092     -231
 86 Tomasz          Łapka                Warszawa               111.60      4.0     4108     1131      -46
 87 Czesław         Grajewski            Choroszcz              100.00      4.0     4029     1161     -559
 88 Henryk          Piotrowski           Lidzbark Warmiński     100.00      4.0     4017     1131     -132
 89 Rafał           Stachowski           Police                 100.00      4.0     3988     1154     -513
 90 Maria           Grzegorzewska        Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     3976     1098     -322
 91 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      4.0     3794     1168     -565
 92 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      4.0     3762     1123     -200
 93 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.0     3677     1181     -789
 94 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      4.0     3605     1020     -495
 95 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    123.70      3.0     4222     1058      117
 96 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      3.0     3683      992     -827
 97 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.0     3588      994     -764
 98 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      3.0     3484      945     -680
 99 Krzysztof       Wychudzki            Ostróda                100.00      3.0     2986      956    -1615
100 Aldona          Głośnicka            Ostróda                100.00      2.0     3410      856    -1386
101 Marek           Gutjar               Starogard Gdański      100.00      2.0     2406      605      -42
102 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               110.90      2.0     1802      491      -54
103 Mateusz         Pawlaczyk            Ostróda                100.00      1.0     3003      724    -1157
104 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               132.89      0.0        1       58     -399
105 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      0.0        1       74     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"



	Mariusz Skrobosz 148.49 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Gasik                 113.63 +  640: 305  164
    2     1 Artur          Koszel                127.11 +  455: 286  177
    3     1 Dariusz        Nawrocki              109.55 +  439: 351  160
    4     1 Justyna        Fugiel                140.18 -  338: 354   90
    5     4 Wojciech       Sołdan                128.59 +  483: 295  179
    6     2 Andrzej        Rechowicz             121.79 -  343: 401   72
    7     7 Jolanta        Kosmowska             115.79 +  534: 341  166
    8     4 Kamil          Górka                 143.09 -  348: 442   93
    9     8 Irena          Sołdan                124.65 +  376: 358  175
   10     5 Andrzej        Oleksiak              139.60 -  350: 426   90
   11    11 Marek          Dudkiewicz            115.96 +  401: 321  166
   12     7 Michał         Lipka                 112.11 +  450: 316  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Krzysztof Mówka 143.84 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Halina         Roszak                113.28 -  342: 364   63
    2    41 Maciej         Kuć                   100.00 +  406: 311  150
    3    31 Tomasz         Łapka                 111.60 +  421: 375  162
    4    22 Grzegorz       Koczkodon             128.70 +  444: 398  179
    5     9 Paweł          Janaś                 125.29 +  406: 376  175
    6     6 Marta          Szeliga-Frynia        118.95 +  414: 310  169
    7     4 Wojciech       Sołdan                128.59 +  421: 359  179
    8     3 Andrzej        Rechowicz             121.79 -  331: 487   72
    9     5 Michał         Lipka                 112.11 -  295: 337   62
   10    15 Mirosław       Konsik                115.78 +  394: 322  166
   11     9 Mariusz        Margalski             128.48 +  458: 377  178
   12     5 Bartosz        Orłowski              117.59 +  407: 340  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Kazimierz.J Merklejn 143.46 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bogdan         Kozłowski             113.04 +  449: 370  163
    2    12 Grzegorz       Święcki               133.80 +  512: 339  184
    3     3 Robert         Kamiński              130.80 +  409: 358  181
    4     2 Dorota         Kuć                   106.77 +  419: 317  157
    5     1 Marek          Roszak                127.47 +  393: 366  177
    6     1 Robert         Kuszpit               127.28 +  380: 336  177
    7     1 Andrzej        Rechowicz             121.79 +  381: 300  172
    8     1 Piotr          Pietuchowski          135.33 +  343: 340  185
    9     1 Justyna        Fugiel                140.18 +  458: 350  190
   10     1 Kamil          Górka                 143.09 +  404: 352  193
   11     1 Stanisław      Rydzik                139.38 +  461: 331  189
   12     1 Piotr          Pietuchowski          135.33 +  379: 370  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2153  / 12 179.42




	Kamil Górka 143.09 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Lipka                 112.11 -  259: 402   62
    2    44 Danuta         Langiewicz            102.64 +  431: 348  153
    3    25 Marek          Dudkiewicz            115.96 +  438: 349  166
    4    11 Kamil          Nawrocki              127.52 +  383: 379  178
    5    12 Krzysztof      Obremski              130.47 +  493: 360  180
    6     7 Mariola        Osajda-Matczak        120.16 +  431: 396  170
    7     3 Irena          Sołdan                124.65 +  408: 388  175
    8     4 Mariusz        Skrobosz              148.49 +  442: 348  198
    9     2 Andrzej        Rechowicz             121.79 +  476: 330  172
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  352: 404   93
   11     2 Andrzej        Oleksiak              139.60 -  334: 442   90
   12     4 Marek          Reda                  128.77 +  558: 413  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Justyna Fugiel 140.18 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Magdalena      Merklejn              111.91 +  430: 378  162
    2    14 Bogusław       Puchalski             115.65 +  408: 365  166
    3    12 Joanna         Ostrowska             115.72 +  389: 328  166
    4     1 Mariusz        Skrobosz              148.49 +  354: 338  198
    5     2 Andrzej        Rechowicz             121.79 -  360: 385   72
    6     3 Magdalena      Kublik                115.27 +  388: 365  165
    7     2 Katarzyna      Sołdan                124.13 +  527: 297  174
    8     2 Andrzej        Oleksiak              139.60 +  372: 363  190
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  350: 458   93
   10     4 Paweł          Janaś                 125.29 +  521: 295  175
   11     3 Piotr          Pietuchowski          135.33 -  392: 395   85
   12     3 Stanisław      Rydzik                139.38 +  376: 242  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 12 152.92




	Miłosz Wrzałek 140.13 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Łapka                 111.60 +  341: 323  162
    2    22 Michał         Alabrudziński         109.19 -  367: 414   59
    3    19 Andrzej        Oleksiak              139.60 -  400: 422   90
    4    36 Joanna         Kubińska              100.00 +  449: 225  150
    5    25 Agata          Kuć                   100.00 -  346: 410   50
    6    29 Patrycja       Śliwińska             103.44 +  459: 278  153
    7    19 Dorota         Kuć                   106.77 +  414: 336  157
    8    15 Dariusz        Nawrocki              109.55 -  330: 345   60
    9    32 Stanisław      Gasik                 113.63 +  467: 363  164
   10     9 Rafał          Dąbrowski             123.06 +  358: 356  173
   11    15 Marek          Salamon               135.95 -  346: 355   86
   12    15 Marcin         Skowron               116.93 =  345: 345  117
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Andrzej Oleksiak 139.60 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jolanta        Chłopińska            110.05 +  452: 304  160
    2     9 Michał         Kolaj                 104.60 -  334: 352   55
    3    19 Miłosz         Wrzałek               140.13 +  422: 400  190
    4    14 Paweł          Frynia                123.70 +  391: 302  174
    5    11 Piotr          Pietuchowski          135.33 =  381: 381  135
    6     9 Kuba           Koisar                128.61 +  426: 406  179
    7     5 Marek          Roszak                127.47 +  344: 341  177
    8     2 Justyna        Fugiel                140.18 -  363: 372   90
    9     7 Mariusz        Margalski             128.48 +  436: 356  178
   10     5 Mariusz        Skrobosz              148.49 +  426: 350  198
   11     2 Kamil          Górka                 143.09 +  442: 334  193
   12     2 Dariusz        Kuć                   115.46 +  459: 348  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1894  / 12 157.83




	Stanisław Rydzik 139.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 -  344: 376   60
    2    40 Rafał          Skibicki              107.67 +  614: 264  158
    3    14 Grzegorz       Święcki               133.80 +  420: 333  184
    4     7 Robert         Kuszpit               127.28 -  273: 462   77
    5    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.10 +  434: 342  177
    6    12 Artur          Koszel                127.11 +  381: 369  177
    7    10 Joanna         Ostrowska             115.72 +  427: 373  166
    8     6 Rafał          Lenartowski           125.01 +  380: 374  175
    9     3 Marta          Szeliga-Frynia        118.95 +  432: 394  169
   10     2 Michał         Lipka                 112.11 +  500: 303  162
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  331: 461   93
   12     3 Justyna        Fugiel                140.18 -  242: 376   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 12 140.67




	Dawid Pikul 137.72 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Ozimiński             109.68 +  427: 283  160
    2    15 Piotr          Pietuchowski          135.33 -  357: 445   85
    3    20 Piotr          Jakubiak              119.00 -  352: 370   69
    4    31 Mirosław       Konsik                115.78 +  438: 395  166
    5    20 Grzegorz       Koczkodon             128.70 +  583: 344  179
    6    11 Wojciech       Sołdan                128.59 -  329: 358   79
    7    18 Marek          Reda                  128.77 -  342: 427   79
    8    26 Bogusław       Puchalski             115.65 +  358: 343  166
    9    30 Czesław        Grajewski             100.00 +  598: 305  150
   10     8 Krzysztof      Obremski              130.47 +  408: 385  180
   11    12 Rafał          Lenartowski           125.01 +  506: 368  175
   12     8 Krzysztof      Obremski              130.47 -  320: 506   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Marek Salamon 135.95 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Nawrocki              109.55 -  370: 399   60
    2    31 Joanna         Kubińska              100.00 +  424: 339  150
    3    17 Elżbieta       Święcka               100.00 +  413: 246  150
    4    15 Henryk         Piotrowski            100.00 -  302: 306   50
    5    28 Maria          Jarosz                109.28 +  443: 372  159
    6    20 Małgorzata     Szmuksta              105.39 +  347: 312  155
    7     8 Magdalena      Kublik                115.27 -  297: 399   65
    8    16 Tomasz         Sienkiewicz           103.12 +  405: 366  153
    9    26 Marek          Kocikowski            104.10 +  396: 359  154
   10    24 Stanisław      Gasik                 113.63 -  380: 381   64
   11    15 Miłosz         Wrzałek               140.13 +  355: 346  190
   12    13 Agata          Kuć                   100.00 +  400: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Piotr Pietuchowski 135.33 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maria          Jarosz                109.28 +  376: 313  159
    2    15 Dawid          Pikul                 137.72 +  445: 357  188
    3     4 Małgorzata     Jóźwiak               117.25 +  357: 280  167
    4     5 Marek          Roszak                127.47 -  337: 357   77
    5    11 Andrzej        Oleksiak              139.60 =  381: 381  140
    6    10 Marek          Reda                  128.77 +  411: 399  179
    7     6 Robert         Kuszpit               127.28 +  482: 309  177
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  340: 343   93
    9     6 Katarzyna      Sołdan                124.13 +  457: 318  174
   10     3 Andrzej        Rechowicz             121.79 +  436: 360  172
   11     3 Justyna        Fugiel                140.18 +  395: 392  190
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  370: 379   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Tomasz Zwoliński 134.75 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Alabrudziński         109.19 -  324: 421   59
    2    47 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  586: 181  150
    3    15 Krzysztof      Obremski              130.47 -  381: 481   80
    4    26 Marek          Reda                  128.77 -  315: 407   79
    5    37 Jerzy          Tatarczuk             107.88 -  343: 378   58
    6    42 Michał         Ozimiński             109.68 -  437: 450   60
    7    46 Paweł          Frynia                123.70 +  459: 371  174
    8    41 Rafał          Stachowski            100.00 -  343: 364   50
    9    45 Janina         Grajewska             100.00 +  467: 354  150
   10    39 Marek          Rogalski              114.54 +  454: 309  165
   11    32 Michał         Garnowski             100.00 -  310: 384   50
   12    38 Urszula        Solarska              100.00 +  463: 398  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Grzegorz Święcki 133.80 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Zielińska             108.89 +  386: 359  159
    2    12 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  339: 512   93
    3    14 Stanisław      Rydzik                139.38 -  333: 420   89
    4    45 Urszula        Solarska              100.00 +  388: 293  150
    5    35 Katarzyna      Dębska                100.00 +  412: 266  150
    6    16 Kamil          Nawrocki              127.52 +  338: 319  178
    7    16 Paweł          Janaś                 125.29 -  390: 422   75
    8    19 Stanisław      Gasik                 113.63 +  439: 385  164
    9    24 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 +  399: 266  160
   10    22 Agata          Kuć                   100.00 -  442: 446   50
   11    18 Dariusz        Nawrocki              109.55 +  379: 368  160
   12    11 Marek          Roszak                127.47 +  439: 422  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Waldemar Czerwoniec 132.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Mycio                 108.26 -    1: 400   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      58  /  1  58.00




	Robert Kamiński 130.80 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Tatarczuk             107.88 +  437: 294  158
    2    13 Mirosław       Konsik                115.78 +  390: 320  166
    3     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  358: 409   93
    4    20 Stanisław      Olsztyn               102.05 +  451: 265  152
    5     7 Mariusz        Margalski             128.48 +  421: 380  178
    6     4 Irena          Sołdan                124.65 -  378: 388   75
    7    11 Mariola        Osajda-Matczak        120.16 -  348: 404   70
    8    14 Marek          Dudkiewicz            115.96 -  316: 452   66
    9     9 Dariusz        Kuć                   115.46 -  349: 484   65
   10    25 Marek          Kocikowski            104.10 -  378: 388   54
   11    33 Maria          Jarosz                109.28 -  297: 402   59
   12    39 Artur          Koszel                127.11 -  316: 451   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Krzysztof Obremski 130.47 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Skibicki              107.67 +  387: 278  158
    2    10 Marek          Roszak                127.47 -  329: 331   77
    3    15 Tomasz         Zwoliński             134.75 +  481: 381  185
    4    17 Bogusław       Puchalski             115.65 +  400: 310  166
    5    12 Kamil          Górka                 143.09 -  360: 493   93
    6    18 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  418: 370  150
    7    15 Marcin         Skowron               116.93 +  418: 273  167
    8     7 Irena          Sołdan                124.65 -  362: 373   75
    9    14 Joanna         Ostrowska             115.72 +  456: 380  166
   10     8 Dawid          Pikul                 137.72 -  385: 408   88
   11    13 Krzysztof      Langiewicz            119.79 +  358: 344  170
   12     8 Dawid          Pikul                 137.72 +  506: 320  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Marek Reda 128.77 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Stefańska             107.66 +  417: 321  158
    2    25 Dorota         Kuć                   106.77 -  350: 516   57
    3    27 Marek          Rogalski              114.54 +  376: 372  165
    4    26 Tomasz         Zwoliński             134.75 +  407: 315  185
    5     8 Dariusz        Kuć                   115.46 +  407: 400  165
    6    10 Piotr          Pietuchowski          135.33 -  399: 411   85
    7    18 Dawid          Pikul                 137.72 +  427: 342  188
    8    11 Marta          Szeliga-Frynia        118.95 -  339: 381   69
    9    15 Łukasz         Mycio                 108.26 +  439: 364  158
   10    10 Kamil          Nawrocki              127.52 +  382: 309  178
   11     7 Paweł          Janaś                 125.29 +  398: 394  175
   12     4 Kamil          Górka                 143.09 -  413: 558   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Grzegorz Koczkodon 128.70 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Kuć                   106.77 -  325: 331   57
    2    46 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  363: 310  150
    3    26 Krzysztof      Sporczyk              123.74 +  329: 284  174
    4    22 Krzysztof      Mówka                 143.84 -  398: 444   94
    5    20 Dawid          Pikul                 137.72 -  344: 583   88
    6    27 Krzysztof      Langiewicz            119.79 -  366: 369   70
    7    42 Adam           Janicki               100.00 +  361: 247  150
    8    39 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  387: 324  154
    9    23 Jolanta        Kosmowska             115.79 -  340: 397   66
   10    38 Katarzyna      Dębska                100.00 +  421: 353  150
   11    22 Magdalena      Merklejn              111.91 +  476: 306  162
   12    23 Łukasz         Mycio                 108.26 +  444: 355  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Kuba Koisar 128.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marianna       Kozłowska             106.53 +  358: 326  157
    2    18 Robert         Kuszpit               127.28 -  282: 402   77
    3    30 Iwona          Rutkowska             104.23 +  475: 325  154
    4    13 Małgorzata     Jóźwiak               117.25 +  462: 358  167
    5    14 Zbigniew       Wietecki              119.91 +  396: 332  170
    6     9 Andrzej        Oleksiak              139.60 -  406: 426   90
    7    14 Marta          Szeliga-Frynia        118.95 -  347: 413   69
    8    18 Anna           Stefańska             107.66 +  435: 312  158
    9    12 Michał         Alabrudziński         109.19 +  383: 328  159
   10    11 Tomasz         Sienkiewicz           103.12 -  354: 447   53
   11    17 Agata          Kuć                   100.00 -  320: 500   50
   12    17 Michał         Alabrudziński         109.19 -  315: 368   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Wojciech Sołdan 128.59 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Małgorzata     Szmuksta              105.39 +  449: 292  155
    2    11 Piotr          Jakubiak              119.00 +  332: 316  169
    3     9 Dariusz        Kuć                   115.46 +  410: 348  165
    4     4 Rafał          Lenartowski           125.01 +  470: 289  175
    5     4 Mariusz        Skrobosz              148.49 -  295: 483   98
    6    11 Dawid          Pikul                 137.72 +  358: 329  188
    7     4 Krzysztof      Mówka                 143.84 -  359: 421   94
    8     9 Paweł          Janaś                 125.29 -  318: 407   75
    9    27 Zbigniew       Wietecki              119.91 +  448: 349  170
   10    19 Anna           Stefańska             107.66 +  429: 309  158
   11     5 Magdalena      Kublik                115.27 +  364: 333  165
   12     6 Robert         Kuszpit               127.28 -  417: 422   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Mariusz Margalski 128.48 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Kolaj                 104.60 -  265: 387   55
    2    42 Adam           Janicki               100.00 +  366: 327  150
    3    32 Rafał          Dąbrowski             123.06 +  506: 332  173
    4     9 Krzysztof      Langiewicz            119.79 +  417: 285  170
    5     7 Robert         Kamiński              130.80 -  380: 421   81
    6    22 Henryk         Piotrowski            100.00 +  422: 354  150
    7    17 Zbigniew       Wietecki              119.91 +  384: 375  170
    8     5 Magdalena      Kublik                115.27 +  407: 298  165
    9     7 Andrzej        Oleksiak              139.60 -  356: 436   90
   10    12 Dorota         Zielińska             108.89 +  374: 348  159
   11     9 Krzysztof      Mówka                 143.84 -  377: 458   94
   12    10 Andrzej        Rechowicz             121.79 +  459: 337  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Kamil Nawrocki 127.52 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Iwona          Rutkowska             104.23 +  487: 298  154
    2     4 Paweł          Frynia                123.70 +  363: 326  174
    3     8 Marek          Roszak                127.47 -  372: 476   77
    4    11 Kamil          Górka                 143.09 -  379: 383   93
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              123.74 +  384: 335  174
    6    16 Grzegorz       Święcki               133.80 -  319: 338   84
    7    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.10 +  398: 271  177
    8    20 Eugeniusz      Wróblewski            114.49 +  483: 343  164
    9    11 Mirosław       Konsik                115.78 -  383: 386   66
   10    10 Marek          Reda                  128.77 -  309: 382   79
   11    20 Mariola        Osajda-Matczak        120.16 +  351: 322  170
   12    16 Tomasz         Sienkiewicz           103.12 +  498: 277  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Marek Roszak 127.47 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Kocikowski            104.10 +  451: 309  154
    2    10 Krzysztof      Obremski              130.47 +  331: 329  180
    3     8 Kamil          Nawrocki              127.52 +  476: 372  178
    4     5 Piotr          Pietuchowski          135.33 +  357: 337  185
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  366: 393   93
    6     8 Michał         Alabrudziński         109.19 +  442: 376  159
    7     5 Andrzej        Oleksiak              139.60 -  341: 344   90
    8    12 Michał         Lipka                 112.11 -  335: 378   62
    9    17 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  392: 298  150
   10    14 Michał         Ozimiński             109.68 +  373: 369  160
   11     4 Dariusz        Kuć                   115.46 -  376: 436   65
   12    11 Grzegorz       Święcki               133.80 -  422: 439   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Robert Kuszpit 127.28 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  426: 197  154
    2    18 Kuba           Koisar                128.61 +  402: 282  179
    3     2 Magdalena      Kublik                115.27 +  407: 390  165
    4     7 Stanisław      Rydzik                139.38 +  462: 273  189
    5     3 Michał         Alabrudziński         109.19 +  348: 334  159
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  336: 380   93
    7     6 Piotr          Pietuchowski          135.33 -  309: 482   85
    8     8 Dorota         Zielińska             108.89 +  387: 288  159
    9     4 Paweł          Janaś                 125.29 -  325: 337   75
   10    23 Rafał          Skibicki              107.67 +  439: 321  158
   11     6 Andrzej        Rechowicz             121.79 +  341: 289  172
   12     6 Wojciech       Sołdan                128.59 +  422: 417  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Artur Koszel 127.11 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Patrycja       Śliwińska             103.44 +  406: 371  153
    2     1 Mariusz        Skrobosz              148.49 -  286: 455   98
    3    24 Michał         Lipka                 112.11 -  358: 414   62
    4    30 Marianna       Kozłowska             106.53 +  383: 360  157
    5    18 Krzysztof      Langiewicz            119.79 +  466: 284  170
    6    12 Stanisław      Rydzik                139.38 -  369: 381   89
    7    26 Małgorzata     Szmuksta              105.39 -  315: 433   55
    8    31 Maria          Jarosz                109.28 +  450: 291  159
    9    10 Magdalena      Kublik                115.27 -  387: 409   65
   10    26 Zbigniew       Wietecki              119.91 -  338: 462   70
   11    34 Jerzy          Tatarczuk             107.88 -  314: 502   58
   12    39 Robert         Kamiński              130.80 +  451: 316  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 127.10 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Sienkiewicz           103.12 +  398: 372  153
    2     8 Bartosz        Orłowski              117.59 +  362: 359  168
    3    10 Dorota         Kuć                   106.77 -  312: 376   57
    4    19 Michał         Lipka                 112.11 -  362: 392   62
    5    17 Stanisław      Rydzik                139.38 -  342: 434   89
    6    41 Katarzyna      Dębska                100.00 +  357: 284  150
    7    23 Kamil          Nawrocki              127.52 -  271: 398   78
    8    30 Łukasz         Mycio                 108.26 -  355: 382   58
    9    34 Magdalena      Merklejn              111.91 -  359: 397   62
   10    44 Elżbieta       Święcka               100.00 +  482: 231  150
   11    36 Sławomir       Długosz               100.00 +  391: 328  150
   12    28 Jerzy          Tatarczuk             107.88 +  405: 284  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Paweł Janaś 125.29 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Danuta         Langiewicz            102.64 +  340: 331  153
    2    23 Urszula        Solarska              100.00 +  458: 187  150
    3     6 Andrzej        Rechowicz             121.79 -  350: 392   72
    4    23 Halina         Roszak                113.28 +  394: 362  163
    5     9 Krzysztof      Mówka                 143.84 -  376: 406   94
    6    24 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  448: 292  154
    7    16 Grzegorz       Święcki               133.80 +  422: 390  184
    8     9 Wojciech       Sołdan                128.59 +  407: 318  179
    9     4 Robert         Kuszpit               127.28 +  337: 325  177
   10     4 Justyna        Fugiel                140.18 -  295: 521   90
   11     7 Marek          Reda                  128.77 -  394: 398   79
   12    12 Marta          Szeliga-Frynia        118.95 -  320: 356   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Rafał Lenartowski 125.01 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Kuczyński             102.33 +  424: 369  152
    2    20 Kazimierz      Merklejn              115.41 +  448: 206  165
    3     7 Mariola        Osajda-Matczak        120.16 +  409: 360  170
    4     4 Wojciech       Sołdan                128.59 -  289: 470   79
    5     5 Magdalena      Kublik                115.27 -  294: 430   65
    6    14 Magdalena      Merklejn              111.91 +  467: 299  162
    7     9 Dariusz        Kuć                   115.46 +  405: 367  165
    8     6 Stanisław      Rydzik                139.38 -  374: 380   89
    9    16 Krzysztof      Langiewicz            119.79 -  302: 430   70
   10    13 Katarzyna      Sołdan                124.13 +  394: 369  174
   11    12 Dawid          Pikul                 137.72 -  368: 506   88
   12    19 Marek          Dudkiewicz            115.96 +  390: 347  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Irena Sołdan 124.65 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Stanisław      Olsztyn               102.05 -  347: 354   52
    2    39 Michał         Ozimiński             109.68 +  429: 366  160
    3    22 Magdalena      Szymala               100.00 +  439: 375  150
    4    12 Jolanta        Chłopińska            110.05 +  354: 349  160
    5     6 Magdalena      Merklejn              111.91 +  369: 330  162
    6     4 Robert         Kamiński              130.80 +  388: 378  181
    7     3 Kamil          Górka                 143.09 -  388: 408   93
    8     7 Krzysztof      Obremski              130.47 +  373: 362  180
    9     8 Mariusz        Skrobosz              148.49 -  358: 376   98
   10    17 Małgorzata     Jóźwiak               117.25 -  346: 372   67
   11    14 Rafał          Dąbrowski             123.06 -  283: 388   73
   12    24 Jolanta        Chłopińska            110.05 +  415: 343  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Katarzyna Sołdan 124.13 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Michał         Garnowski             100.00 +  427: 351  150
    2    16 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 +  418: 349  160
    3    11 Michał         Kolaj                 104.60 +  360: 349  155
    4     3 Andrzej        Rechowicz             121.79 -  403: 429   72
    5    10 Dorota         Kuć                   106.77 +  420: 318  157
    6     5 Joanna         Ostrowska             115.72 +  461: 337  166
    7     2 Justyna        Fugiel                140.18 -  297: 527   90
    8    10 Mariola        Osajda-Matczak        120.16 +  393: 344  170
    9     6 Piotr          Pietuchowski          135.33 -  318: 457   85
   10    13 Rafał          Lenartowski           125.01 -  369: 394   75
   11    19 Marcin         Skowron               116.93 -  299: 437   67
   12    20 Piotr          Jakubiak              119.00 +  380: 368  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Krzysztof Sporczyk 123.74 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Joanna         Kubińska              100.00 +  417: 302  150
    2    24 Marcin         Skowron               116.93 -  352: 366   67
    3    26 Grzegorz       Koczkodon             128.70 -  284: 329   79
    4    28 Marek          Gutjar                100.00 +  365: 279  150
    5    19 Kamil          Nawrocki              127.52 -  335: 384   78
    6    28 Marianna       Kozłowska             106.53 +  390: 355  157
    7    24 Bogusław       Puchalski             115.65 -  289: 358   66
    8    29 Mirosław       Konsik                115.78 -  277: 406   66
    9    35 Danuta         Langiewicz            102.64 +  352: 324  153
   10    35 Bogdan         Kozłowski             113.04 -  329: 334   63
   11    37 Jerzy          Krzyżewski            110.90 -  294: 371   61
   12    42 Rafał          Stachowski            100.00 +  397: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Paweł Frynia 123.70 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Paweł          Golubiński            100.00 +  400:   1  150
    2     4 Kamil          Nawrocki              127.52 -  326: 363   78
    3    37 Katarzyna      Dębska                100.00 +  386: 327  150
    4    14 Andrzej        Oleksiak              139.60 -  302: 391   90
    5    21 Rafał          Dąbrowski             123.06 -  330: 373   73
    6    31 Marek          Dudkiewicz            115.96 -  338: 353   66
    7    46 Tomasz         Zwoliński             134.75 -  371: 459   85
    8    45 Adam           Janicki               100.00 +  404: 307  150
    9    42 Wojciech       Gołęcki               103.66 -  335: 365   54
   10    42 Joanna         Kubińska              100.00 -  332: 367   50
   11    46 Elżbieta       Święcka               100.00 -  341: 368   50
   12    47 Tomasz         Łapka                 111.60 -  357: 431   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 12  88.17




	Rafał Dąbrowski 123.06 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Anna           Lenartowska           100.00 +  462: 233  150
    2     7 Joanna         Ostrowska             115.72 -  285: 339   66
    3    32 Mariusz        Margalski             128.48 -  332: 506   78
    4    40 Kazimierz      Merklejn              115.41 +  489: 283  165
    5    21 Paweł          Frynia                123.70 +  373: 330  174
    6    21 Czesław        Grajewski             100.00 +  469: 332  150
    7    12 Michał         Lipka                 112.11 -  331: 343   62
    8    17 Michał         Alabrudziński         109.19 +  416: 409  159
    9    13 Bogusław       Puchalski             115.65 +  424: 343  166
   10     9 Miłosz         Wrzałek               140.13 -  356: 358   90
   11    14 Irena          Sołdan                124.65 +  388: 283  175
   12     9 Magdalena      Kublik                115.27 +  475: 417  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Andrzej Rechowicz 121.79 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Janina         Grajewska             100.00 +  426: 207  150
    2    19 Stanisław      Olsztyn               102.05 +  464: 298  152
    3     6 Paweł          Janaś                 125.29 +  392: 350  175
    4     3 Katarzyna      Sołdan                124.13 +  429: 403  174
    5     2 Justyna        Fugiel                140.18 +  385: 360  190
    6     2 Mariusz        Skrobosz              148.49 +  401: 343  198
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  300: 381   93
    8     3 Krzysztof      Mówka                 143.84 +  487: 331  194
    9     2 Kamil          Górka                 143.09 -  330: 476   93
   10     3 Piotr          Pietuchowski          135.33 -  360: 436   85
   11     6 Robert         Kuszpit               127.28 -  289: 341   77
   12    10 Mariusz        Margalski             128.48 -  337: 459   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Mariola Osajda-Matczak 120.16 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Czesław        Grajewski             100.00 +  408: 288  150
    2    26 Katarzyna      Dębska                100.00 +  378: 249  150
    3     7 Rafał          Lenartowski           125.01 -  360: 409   75
    4    24 Marcin         Skowron               116.93 +  364: 325  167
    5    13 Michał         Lipka                 112.11 +  361: 338  162
    6     7 Kamil          Górka                 143.09 -  396: 431   93
    7    11 Robert         Kamiński              130.80 +  404: 348  181
    8    10 Katarzyna      Sołdan                124.13 -  344: 393   74
    9    25 Agata          Kuć                   100.00 -  294: 342   50
   10    18 Jolanta        Kosmowska             115.79 -  328: 363   66
   11    20 Kamil          Nawrocki              127.52 -  322: 351   78
   12    30 Dorota         Kuć                   106.77 -  374: 422   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Zbigniew Wietecki 119.91 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Elżbieta       Święcka               100.00 -  333: 401   50
    2    43 Aldona         Głośnicka             100.00 +  450: 284  150
    3    21 Mirosław       Konsik                115.78 +  360: 350  166
    4    25 Czesław        Grajewski             100.00 +  362: 353  150
    5    14 Kuba           Koisar                128.61 -  332: 396   79
    6    17 Dariusz        Nawrocki              109.55 +  299: 297  160
    7    17 Mariusz        Margalski             128.48 -  375: 384   78
    8    22 Jolanta        Kosmowska             115.79 -  318: 371   66
    9    27 Wojciech       Sołdan                128.59 -  349: 448   79
   10    26 Artur          Koszel                127.11 +  462: 338  177
   11    31 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  366: 344  154
   12    25 Dariusz        Nawrocki              109.55 +  480: 340  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Krzysztof Langiewicz 119.79 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Henryk         Piotrowski            100.00 +  485: 286  150
    2     5 Łukasz         Mycio                 108.26 +  438: 341  158
    3     5 Marta          Szeliga-Frynia        118.95 -  421: 429   69
    4     9 Mariusz        Margalski             128.48 -  285: 417   78
    5    18 Artur          Koszel                127.11 -  284: 466   77
    6    27 Grzegorz       Koczkodon             128.70 +  369: 366  179
    7    25 Agata          Kuć                   100.00 +  383: 292  150
    8    24 Marcin         Skowron               116.93 -  297: 390   67
    9    16 Rafał          Lenartowski           125.01 +  430: 302  175
   10    16 Marek          Dudkiewicz            115.96 +  399: 370  166
   11    13 Krzysztof      Obremski              130.47 -  344: 358   80
   12    21 Michał         Ozimiński             109.68 +  454: 310  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Piotr Jakubiak 119.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  386: 242  150
    2    11 Wojciech       Sołdan                128.59 -  316: 332   79
    3    20 Dawid          Pikul                 137.72 +  370: 352  188
    4    18 Dariusz        Kuć                   115.46 -  375: 433   65
    5    34 Rafał          Skibicki              107.67 -  368: 377   58
    6    34 Maria          Jarosz                109.28 -  327: 339   59
    7    39 Magdalena      Szymala               100.00 +  341: 333  150
    8    40 Urszula        Solarska              100.00 +  400: 247  150
    9    22 Marek          Dudkiewicz            115.96 -  365: 422   66
   10    33 Rafał          Stachowski            100.00 +  398: 278  150
   11    30 Stanisław      Olsztyn               102.05 +  490: 343  152
   12    20 Katarzyna      Sołdan                124.13 -  368: 380   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Marta Szeliga-Frynia 118.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Rafał          Stachowski            100.00 +  426: 189  150
    2    17 Halina         Roszak                113.28 +  381: 286  163
    3     5 Krzysztof      Langiewicz            119.79 +  429: 421  170
    4     6 Michał         Alabrudziński         109.19 -  335: 377   59
    5    16 Henryk         Piotrowski            100.00 +  355: 310  150
    6     6 Krzysztof      Mówka                 143.84 -  310: 414   94
    7    14 Kuba           Koisar                128.61 +  413: 347  179
    8    11 Marek          Reda                  128.77 +  381: 339  179
    9     3 Stanisław      Rydzik                139.38 -  394: 432   89
   10    21 Eugeniusz      Wróblewski            114.49 +  330: 325  164
   11    10 Michał         Lipka                 112.11 -  385: 395   62
   12    12 Paweł          Janaś                 125.29 +  356: 320  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Bartosz Orłowski 117.59 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Sławomir       Długosz               100.00 +  457: 300  150
    2     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.10 -  359: 362   77
    3    16 Jerzy          Tatarczuk             107.88 +  388: 377  158
    4    16 Michał         Kolaj                 104.60 +  370: 310  155
    5    15 Joanna         Ostrowska             115.72 -  355: 486   66
    6    23 Marcin         Skowron               116.93 -  306: 499   67
    7    30 Halina         Roszak                113.28 +  420: 331  163
    8    25 Czesław        Grajewski             100.00 +  413: 314  150
    9    20 Dorota         Kuć                   106.77 +  360: 331  157
   10    20 Jolanta        Chłopińska            110.05 +  471: 339  160
   11     8 Jolanta        Kosmowska             115.79 +  362: 278  166
   12     5 Krzysztof      Mówka                 143.84 -  340: 407   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Małgorzata Jóźwiak 117.25 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  500: 240  150
    2     2 Michał         Lipka                 112.11 +  428: 371  162
    3     4 Piotr          Pietuchowski          135.33 -  280: 357   85
    4    13 Kuba           Koisar                128.61 -  358: 462   79
    5    22 Michał         Kolaj                 104.60 +  317: 311  155
    6    13 Dariusz        Kuć                   115.46 -  329: 451   65
    7    32 Rafał          Skibicki              107.67 +  456: 331  158
    8    23 Małgorzata     Szmuksta              105.39 +  394: 322  155
    9    21 Jolanta        Chłopińska            110.05 -  268: 410   60
   10    17 Irena          Sołdan                124.65 +  372: 346  175
   11    16 Tomasz         Sienkiewicz           103.12 +  352: 318  153
   12    14 Jolanta        Kosmowska             115.79 -  333: 376   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Marcin Skowron 116.93 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  335: 242  150
    2    24 Krzysztof      Sporczyk              123.74 +  366: 352  174
    3    13 Michał         Alabrudziński         109.19 -  280: 315   59
    4    24 Mariola        Osajda-Matczak        120.16 -  325: 364   70
    5    31 Michał         Ozimiński             109.68 +  393: 273  160
    6    23 Bartosz        Orłowski              117.59 +  499: 306  168
    7    15 Krzysztof      Obremski              130.47 -  273: 418   80
    8    24 Krzysztof      Langiewicz            119.79 +  390: 297  170
    9    29 Michał         Garnowski             100.00 +  398: 309  150
   10     7 Magdalena      Kublik                115.27 -  324: 382   65
   11    19 Katarzyna      Sołdan                124.13 +  437: 299  174
   12    15 Miłosz         Wrzałek               140.13 =  345: 345  140
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Marek Dudkiewicz 115.96 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Aldona         Głośnicka             100.00 +  463: 265  150
    2     6 Dariusz        Nawrocki              109.55 -  307: 434   60
    3    25 Kamil          Górka                 143.09 -  349: 438   93
    4    34 Tomasz         Łapka                 111.60 +  426: 358  162
    5    26 Małgorzata     Szmuksta              105.39 -  344: 412   55
    6    31 Paweł          Frynia                123.70 +  353: 338  174
    7    29 Maria          Jarosz                109.28 +  362: 327  159
    8    14 Robert         Kamiński              130.80 +  452: 316  181
    9    22 Piotr          Jakubiak              119.00 +  422: 365  169
   10    16 Krzysztof      Langiewicz            119.79 -  370: 399   70
   11    11 Mariusz        Skrobosz              148.49 -  321: 401   98
   12    19 Rafał          Lenartowski           125.01 -  347: 390   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Jolanta Kosmowska 115.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Katarzyna      Dębska                100.00 -  313: 326   50
    2    50 Wojciech       Gołęcki               103.66 -  379: 410   54
    3    40 Sławomir       Długosz               100.00 +  460: 299  150
    4    29 Marek          Rogalski              114.54 +  384: 328  165
    5    27 Elżbieta       Święcka               100.00 +  418: 310  150
    6    19 Agata          Kuć                   100.00 +  379: 314  150
    7     7 Mariusz        Skrobosz              148.49 -  341: 534   98
    8    22 Zbigniew       Wietecki              119.91 +  371: 318  170
    9    23 Grzegorz       Koczkodon             128.70 +  397: 340  179
   10    18 Mariola        Osajda-Matczak        120.16 +  363: 328  170
   11     8 Bartosz        Orłowski              117.59 -  278: 362   68
   12    14 Małgorzata     Jóźwiak               117.25 +  376: 333  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Mirosław Konsik 115.78 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Marek          Gutjar                100.00 +  379: 365  150
    2    13 Robert         Kamiński              130.80 -  320: 390   81
    3    21 Zbigniew       Wietecki              119.91 -  350: 360   70
    4    31 Dawid          Pikul                 137.72 -  395: 438   88
    5    40 Michał         Garnowski             100.00 +  357: 281  150
    6    39 Rafał          Stachowski            100.00 +  446: 367  150
    7    28 Czesław        Grajewski             100.00 -  359: 373   50
    8    29 Krzysztof      Sporczyk              123.74 +  406: 277  174
    9    11 Kamil          Nawrocki              127.52 +  386: 383  178
   10    15 Krzysztof      Mówka                 143.84 -  322: 394   94
   11    27 Bogdan         Kozłowski             113.04 +  396: 329  163
   12    22 Bogusław       Puchalski             115.65 -  364: 406   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Joanna Ostrowska 115.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Maciej         Kuć                   100.00 +  398: 276  150
    2     7 Rafał          Dąbrowski             123.06 +  339: 285  173
    3    12 Justyna        Fugiel                140.18 -  328: 389   90
    4    21 Dariusz        Nawrocki              109.55 +  381: 380  160
    5    15 Bartosz        Orłowski              117.59 +  486: 355  168
    6     5 Katarzyna      Sołdan                124.13 -  337: 461   74
    7    10 Stanisław      Rydzik                139.38 -  373: 427   89
    8    13 Dariusz        Kuć                   115.46 -  343: 465   65
    9    14 Krzysztof      Obremski              130.47 -  380: 456   80
   10    28 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 +  400: 224  160
   11    25 Dorota         Kuć                   106.77 +  420: 355  157
   12    18 Dorota         Zielińska             108.89 -  397: 471   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Bogusław Puchalski 115.65 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Agata          Kuć                   100.00 +  376: 309  150
    2    14 Justyna        Fugiel                140.18 -  365: 408   90
    3    35 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  336: 323  154
    4    17 Krzysztof      Obremski              130.47 -  310: 400   80
    5    23 Dariusz        Nawrocki              109.55 -  354: 397   60
    6    32 Maciej         Kuczyński             102.33 +  543: 235  152
    7    24 Krzysztof      Sporczyk              123.74 +  358: 289  174
    8    26 Dawid          Pikul                 137.72 -  343: 358   88
    9    13 Rafał          Dąbrowski             123.06 -  343: 424   73
   10    31 Jerzy          Tatarczuk             107.88 +  384: 365  158
   11    28 Halina         Roszak                113.28 +  400: 257  163
   12    22 Mirosław       Konsik                115.78 +  406: 364  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Dariusz Kuć 115.46 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Magdalena      Szymala               100.00 +  422: 369  150
    2    21 Marek          Rogalski              114.54 +  426: 332  165
    3     9 Wojciech       Sołdan                128.59 -  348: 410   79
    4    18 Piotr          Jakubiak              119.00 +  433: 375  169
    5     8 Marek          Reda                  128.77 -  400: 407   79
    6    13 Małgorzata     Jóźwiak               117.25 +  451: 329  167
    7     9 Rafał          Lenartowski           125.01 -  367: 405   75
    8    13 Joanna         Ostrowska             115.72 +  465: 343  166
    9     9 Robert         Kamiński              130.80 +  484: 349  181
   10     6 Dariusz        Nawrocki              109.55 +  360: 304  160
   11     4 Marek          Roszak                127.47 +  436: 376  177
   12     2 Andrzej        Oleksiak              139.60 -  348: 459   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Kazimierz Merklejn 115.41 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Agata          Nawrocka              100.00 +  348: 298  150
    2    20 Rafał          Lenartowski           125.01 -  206: 448   75
    3    38 Anna           Stefańska             107.66 -  384: 405   58
    4    40 Rafał          Dąbrowski             123.06 -  283: 489   73
    5    43 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 +  431: 382  160
    6    36 Marek          Kocikowski            104.10 -  294: 349   54
    7    41 Marek          Rogalski              114.54 -  366: 375   65
    8    42 Iwona          Rutkowska             104.23 -  299: 366   54
    9    47 Maciej         Kuć                   100.00 +  414: 261  150
   10    47 Aldona         Głośnicka             100.00 +  461: 241  150
   11    43 Urszula        Solarska              100.00 -  364: 380   50
   12    40 Danuta         Langiewicz            102.64 -  311: 398   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 12  91.00




	Magdalena Kublik 115.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  496: 351  150
    2     3 Elżbieta       Święcka               100.00 +  473: 311  150
    3     2 Robert         Kuszpit               127.28 -  390: 407   77
    4     8 Łukasz         Mycio                 108.26 +  363: 357  158
    5     5 Rafał          Lenartowski           125.01 +  430: 294  175
    6     3 Justyna        Fugiel                140.18 -  365: 388   90
    7     8 Marek          Salamon               135.95 +  399: 297  186
    8     5 Mariusz        Margalski             128.48 -  298: 407   78
    9    10 Artur          Koszel                127.11 +  409: 387  177
   10     7 Marcin         Skowron               116.93 +  382: 324  167
   11     5 Wojciech       Sołdan                128.59 -  333: 364   79
   12     9 Rafał          Dąbrowski             123.06 -  417: 475   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Marek Rogalski 114.54 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Adam           Janicki               100.00 +  348: 338  150
    2    21 Dariusz        Kuć                   115.46 -  332: 426   65
    3    27 Marek          Reda                  128.77 -  372: 376   79
    4    29 Jolanta        Kosmowska             115.79 -  328: 384   66
    5    48 Urszula        Solarska              100.00 +  432: 270  150
    6    37 Elżbieta       Święcka               100.00 -  320: 332   50
    7    41 Kazimierz      Merklejn              115.41 +  375: 366  165
    8    37 Rafał          Skibicki              107.67 -  367: 370   58
    9    38 Maria          Jarosz                109.28 +  333: 324  159
   10    39 Tomasz         Zwoliński             134.75 -  309: 454   85
   11    42 Joanna         Kubińska              100.00 +  448: 266  150
   12    29 Jerzy          Krzyżewski            110.90 +  409: 380  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Eugeniusz Wróblewski 114.49 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Urszula        Solarska              100.00 -  416: 421   50
    2    27 Agata          Kuć                   100.00 -  350: 385   50
    3    39 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 +  363: 351  160
    4    33 Michał         Garnowski             100.00 +  432: 324  150
    5    24 Halina         Roszak                113.28 +  352: 298  163
    6    26 Tomasz         Sienkiewicz           103.12 -  286: 376   53
    7    34 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  371: 232  154
    8    20 Kamil          Nawrocki              127.52 -  343: 483   78
    9    18 Michał         Ozimiński             109.68 +  353: 310  160
   10    21 Marta          Szeliga-Frynia        118.95 -  325: 330   69
   11    23 Dorota         Zielińska             108.89 -  330: 377   59
   12    32 Marianna       Kozłowska             106.53 +  353: 304  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Stanisław Gasik 113.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              148.49 -  305: 640   98
    2    29 Tomasz         Sienkiewicz           103.12 +  461: 298  153
    3    29 Halina         Roszak                113.28 -  304: 358   63
    4    44 Rafał          Skibicki              107.67 -  321: 386   58
    5    45 Sławomir       Długosz               100.00 +  506: 299  150
    6    30 Jerzy          Tatarczuk             107.88 +  448: 286  158
    7    20 Marek          Kocikowski            104.10 +  372: 301  154
    8    19 Grzegorz       Święcki               133.80 -  385: 439   84
    9    32 Miłosz         Wrzałek               140.13 -  363: 467   90
   10    24 Marek          Salamon               135.95 +  381: 380  186
   11    21 Jolanta        Chłopińska            110.05 -  379: 421   60
   12    26 Magdalena      Merklejn              111.91 -  228: 529   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Halina Roszak 113.28 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 143.84 +  364: 342  194
    2    17 Marta          Szeliga-Frynia        118.95 -  286: 381   69
    3    29 Stanisław      Gasik                 113.63 +  358: 304  164
    4    23 Paweł          Janaś                 125.29 -  362: 394   75
    5    24 Eugeniusz      Wróblewski            114.49 -  298: 352   64
    6    35 Jolanta        Chłopińska            110.05 +  354: 308  160
    7    30 Bartosz        Orłowski              117.59 -  331: 420   68
    8    35 Dorota         Kuć                   106.77 -  335: 361   57
    9    36 Marianna       Kozłowska             106.53 +  405: 273  157
   10    32 Michał         Kolaj                 104.60 +  448: 268  155
   11    28 Bogusław       Puchalski             115.65 -  257: 400   66
   12    35 Maria          Jarosz                109.28 +  344: 256  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Bogdan Kozłowski 113.04 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  370: 449   93
    2    32 Sławomir       Długosz               100.00 +  396: 297  150
    3    28 Stanisław      Olsztyn               102.05 -  331: 418   52
    4    37 Małgorzata     Szmuksta              105.39 -  292: 354   55
    5    46 Rafał          Stachowski            100.00 -  398: 404   50
    6    44 Joanna         Kubińska              100.00 +  369: 302  150
    7    38 Patrycja       Śliwińska             103.44 +  385: 382  153
    8    34 Jerzy          Tatarczuk             107.88 -  331: 372   58
    9    40 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  362: 307  150
   10    35 Krzysztof      Sporczyk              123.74 +  334: 329  174
   11    27 Mirosław       Konsik                115.78 -  329: 396   66
   12    33 Maciej         Kuczyński             102.33 -  342: 459   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Michał Lipka 112.11 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 143.09 +  402: 259  193
    2     2 Małgorzata     Jóźwiak               117.25 -  371: 428   67
    3    24 Artur          Koszel                127.11 +  414: 358  177
    4    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.10 +  392: 362  177
    5    13 Mariola        Osajda-Matczak        120.16 -  338: 361   70
    6    25 Rafał          Skibicki              107.67 +  339: 338  158
    7    12 Rafał          Dąbrowski             123.06 +  343: 331  173
    8    12 Marek          Roszak                127.47 +  378: 335  177
    9     5 Krzysztof      Mówka                 143.84 +  337: 295  194
   10     2 Stanisław      Rydzik                139.38 -  303: 500   89
   11    10 Marta          Szeliga-Frynia        118.95 +  395: 385  169
   12     7 Mariusz        Skrobosz              148.49 -  316: 450   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Magdalena Merklejn 111.91 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Fugiel                140.18 -  378: 430   90
    2    28 Marek          Kocikowski            104.10 +  409: 296  154
    3    18 Marianna       Kozłowska             106.53 +  469: 432  157
    4    10 Anna           Stefańska             107.66 +  422: 345  158
    5     6 Irena          Sołdan                124.65 -  330: 369   75
    6    14 Rafał          Lenartowski           125.01 -  299: 467   75
    7    22 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  384: 406   50
    8    27 Michał         Garnowski             100.00 -  315: 357   50
    9    34 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.10 +  397: 359  177
   10    27 Patrycja       Śliwińska             103.44 +  436: 425  153
   11    22 Grzegorz       Koczkodon             128.70 -  306: 476   79
   12    26 Stanisław      Gasik                 113.63 +  529: 228  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Tomasz Łapka 111.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               140.13 -  323: 341   90
    2    48 Anna           Lenartowska           100.00 +  310: 276  150
    3    31 Krzysztof      Mówka                 143.84 -  375: 421   94
    4    34 Marek          Dudkiewicz            115.96 -  358: 426   66
    5    38 Marianna       Kozłowska             106.53 -  241: 403   57
    6    49 Adam           Janicki               100.00 -  321: 332   50
    7    47 Joanna         Kubińska              100.00 +  412: 312  150
    8    47 Magdalena      Szymala               100.00 +  435: 233  150
    9    44 Katarzyna      Dębska                100.00 -  301: 308   50
   10    45 Urszula        Solarska              100.00 -  263: 398   50
   11    47 Janina         Grajewska             100.00 -  338: 347   50
   12    47 Paweł          Frynia                123.70 +  431: 357  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Jerzy Krzyżewski 110.90 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    33 Agata          Kuć                   100.00 -  328: 477   50
    9    41 Elżbieta       Święcka               100.00 +  367: 313  150
   10    34 Stanisław      Olsztyn               102.05 -  356: 363   52
   11    37 Krzysztof      Sporczyk              123.74 +  371: 294  174
   12    29 Marek          Rogalski              114.54 -  380: 409   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     491  /  5  98.20




	Jolanta Chłopińska 110.05 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Oleksiak              139.60 -  304: 452   90
    2    30 Patrycja       Śliwińska             103.44 +  439: 315  153
    3    33 Maria          Jarosz                109.28 +  375: 332  159
    4    12 Irena          Sołdan                124.65 -  349: 354   75
    5    33 Wojciech       Gołęcki               103.66 -  347: 382   54
    6    35 Halina         Roszak                113.28 -  308: 354   63
    7    43 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  370: 323  150
    8    38 Elżbieta       Święcka               100.00 +  396: 282  150
    9    21 Małgorzata     Jóźwiak               117.25 +  410: 268  167
   10    20 Bartosz        Orłowski              117.59 -  339: 471   68
   11    21 Stanisław      Gasik                 113.63 +  421: 379  164
   12    24 Irena          Sołdan                124.65 -  343: 415   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Monika Gawron-Cieślik 109.97 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                139.38 +  376: 344  189
    2    16 Katarzyna      Sołdan                124.13 -  349: 418   74
    3    39 Eugeniusz      Wróblewski            114.49 -  351: 363   64
    4    41 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  348: 368   50
    5    43 Kazimierz      Merklejn              115.41 -  382: 431   65
    6    43 Janina         Grajewska             100.00 +  331: 277  150
    7    40 Rafał          Stachowski            100.00 +  439: 347  150
    8    32 Henryk         Piotrowski            100.00 +  296: 286  150
    9    24 Grzegorz       Święcki               133.80 -  266: 399   84
   10    28 Joanna         Ostrowska             115.72 -  224: 400   66
   11    39 Patrycja       Śliwińska             103.44 -  270: 413   53
   12    43 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  482: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Michał Ozimiński 109.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 137.72 -  283: 427   88
    2    39 Irena          Sołdan                124.65 -  366: 429   75
    3    47 Anna           Lenartowska           100.00 +  483: 232  150
    4    32 Danuta         Langiewicz            102.64 +  355: 304  153
    5    31 Marcin         Skowron               116.93 -  273: 393   67
    6    42 Tomasz         Zwoliński             134.75 +  450: 437  185
    7    33 Elżbieta       Święcka               100.00 +  482: 259  150
    8    21 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  401: 355  150
    9    18 Eugeniusz      Wróblewski            114.49 -  310: 353   64
   10    14 Marek          Roszak                127.47 -  369: 373   77
   11    24 Anna           Stefańska             107.66 +  364: 311  158
   12    21 Krzysztof      Langiewicz            119.79 -  310: 454   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Dariusz Nawrocki 109.55 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Salamon               135.95 +  399: 370  186
    2     6 Marek          Dudkiewicz            115.96 +  434: 307  166
    3     1 Mariusz        Skrobosz              148.49 -  351: 439   98
    4    21 Joanna         Ostrowska             115.72 -  380: 381   66
    5    23 Bogusław       Puchalski             115.65 +  397: 354  166
    6    17 Zbigniew       Wietecki              119.91 -  297: 299   70
    7    27 Henryk         Piotrowski            100.00 +  343: 308  150
    8    15 Miłosz         Wrzałek               140.13 +  345: 330  190
    9    28 Małgorzata     Szmuksta              105.39 +  338: 284  155
   10     6 Dariusz        Kuć                   115.46 -  304: 360   65
   11    18 Grzegorz       Święcki               133.80 -  368: 379   84
   12    25 Zbigniew       Wietecki              119.91 -  340: 480   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Maria Jarosz 109.28 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Pietuchowski          135.33 -  313: 376   85
    2    51 Rafał          Stachowski            100.00 +  316: 245  150
    3    33 Jolanta        Chłopińska            110.05 -  332: 375   60
    4    38 Jerzy          Tatarczuk             107.88 +  374: 282  158
    5    28 Marek          Salamon               135.95 -  372: 443   86
    6    34 Piotr          Jakubiak              119.00 +  339: 327  169
    7    29 Marek          Dudkiewicz            115.96 -  327: 362   66
    8    31 Artur          Koszel                127.11 -  291: 450   77
    9    38 Marek          Rogalski              114.54 -  324: 333   65
   10    49 Maciej         Kuć                   100.00 +  419: 252  150
   11    33 Robert         Kamiński              130.80 +  402: 297  181
   12    35 Halina         Roszak                113.28 -  256: 344   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Michał Alabrudziński 109.19 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Zwoliński             134.75 +  421: 324  185
    2    22 Miłosz         Wrzałek               140.13 +  414: 367  190
    3    13 Marcin         Skowron               116.93 +  315: 280  167
    4     6 Marta          Szeliga-Frynia        118.95 +  377: 335  169
    5     3 Robert         Kuszpit               127.28 -  334: 348   77
    6     8 Marek          Roszak                127.47 -  376: 442   77
    7    13 Dorota         Zielińska             108.89 -  357: 388   59
    8    17 Rafał          Dąbrowski             123.06 -  409: 416   73
    9    12 Kuba           Koisar                128.61 -  328: 383   79
   10    30 Małgorzata     Szmuksta              105.39 +  411: 287  155
   11    26 Marek          Kocikowski            104.10 +  462: 356  154
   12    17 Kuba           Koisar                128.61 +  368: 315  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Dorota Zielińska 108.89 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Święcki               133.80 -  359: 386   84
    2    36 Małgorzata     Szmuksta              105.39 +  370: 325  155
    3    36 Czesław        Grajewski             100.00 -  326: 385   50
    4    27 Tomasz         Sienkiewicz           103.12 +  447: 366  153
    5    29 Stanisław      Olsztyn               102.05 +  500: 280  152
    6    15 Dorota         Kuć                   106.77 +  399: 340  157
    7    13 Michał         Alabrudziński         109.19 +  388: 357  159
    8     8 Robert         Kuszpit               127.28 -  288: 387   77
    9    19 Anna           Stefańska             107.66 -  397: 403   58
   10    12 Mariusz        Margalski             128.48 -  348: 374   78
   11    23 Eugeniusz      Wróblewski            114.49 +  377: 330  164
   12    18 Joanna         Ostrowska             115.72 +  471: 397  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Łukasz Mycio 108.26 Górowo Iławeckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Czerwoniec            132.89 +  400:   1  183
    2     5 Krzysztof      Langiewicz            119.79 -  341: 438   70
    3    34 Urszula        Solarska              100.00 +  400: 263  150
    4     8 Magdalena      Kublik                115.27 -  357: 363   65
    5    30 Czesław        Grajewski             100.00 -  303: 387   50
    6    38 Stanisław      Olsztyn               102.05 -  300: 397   52
    7    45 Katarzyna      Dębska                100.00 +  487: 270  150
    8    30 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.10 +  382: 355  177
    9    15 Marek          Reda                  128.77 -  364: 439   79
   10    29 Michał         Garnowski             100.00 +  321: 315  150
   11    29 Rafał          Skibicki              107.67 +  453: 371  158
   12    23 Grzegorz       Koczkodon             128.70 -  355: 444   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Jerzy Tatarczuk 107.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Kamiński              130.80 -  294: 437   81
    2    35 Marek          Gutjar                100.00 +  419: 326  150
    3    16 Bartosz        Orłowski              117.59 -  377: 388   68
    4    38 Maria          Jarosz                109.28 -  282: 374   59
    5    37 Tomasz         Zwoliński             134.75 +  378: 343  185
    6    30 Stanisław      Gasik                 113.63 -  286: 448   64
    7    37 Danuta         Langiewicz            102.64 +  323: 309  153
    8    34 Bogdan         Kozłowski             113.04 +  372: 331  163
    9    33 Rafał          Skibicki              107.67 -  368: 372   58
   10    31 Bogusław       Puchalski             115.65 -  365: 384   66
   11    34 Artur          Koszel                127.11 +  502: 314  177
   12    28 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.10 -  284: 405   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Rafał Skibicki 107.67 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Obremski              130.47 -  278: 387   80
    2    40 Stanisław      Rydzik                139.38 -  264: 614   89
    3    46 Adam           Janicki               100.00 +  341: 274  150
    4    44 Stanisław      Gasik                 113.63 +  386: 321  164
    5    34 Piotr          Jakubiak              119.00 +  377: 368  169
    6    25 Michał         Lipka                 112.11 -  338: 339   62
    7    32 Małgorzata     Jóźwiak               117.25 -  331: 456   67
    8    37 Marek          Rogalski              114.54 +  370: 367  165
    9    33 Jerzy          Tatarczuk             107.88 +  372: 368  158
   10    23 Robert         Kuszpit               127.28 -  321: 439   77
   11    29 Łukasz         Mycio                 108.26 -  371: 453   58
   12    36 Stanisław      Olsztyn               102.05 -  321: 338   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Anna Stefańska 107.66 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Reda                  128.77 -  321: 417   79
    2    49 Janina         Grajewska             100.00 +  404: 281  150
    3    38 Kazimierz      Merklejn              115.41 +  405: 384  165
    4    10 Magdalena      Merklejn              111.91 -  345: 422   62
    5    32 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  302: 480   50
    6    40 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  453: 292  150
    7    31 Stanisław      Olsztyn               102.05 +  358: 330  152
    8    18 Kuba           Koisar                128.61 -  312: 435   79
    9    19 Dorota         Zielińska             108.89 +  403: 397  159
   10    19 Wojciech       Sołdan                128.59 -  309: 429   79
   11    24 Michał         Ozimiński             109.68 -  311: 364   60
   12    31 Marek          Kocikowski            104.10 +  347: 270  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Dorota Kuć 106.77 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Koczkodon             128.70 +  331: 325  179
    2    25 Marek          Reda                  128.77 +  516: 350  179
    3    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.10 +  376: 312  177
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  317: 419   93
    5    10 Katarzyna      Sołdan                124.13 -  318: 420   74
    6    15 Dorota         Zielińska             108.89 -  340: 399   59
    7    19 Miłosz         Wrzałek               140.13 -  336: 414   90
    8    35 Halina         Roszak                113.28 +  361: 335  163
    9    20 Bartosz        Orłowski              117.59 -  331: 360   68
   10    36 Czesław        Grajewski             100.00 +  374: 299  150
   11    25 Joanna         Ostrowska             115.72 -  355: 420   66
   12    30 Mariola        Osajda-Matczak        120.16 +  422: 374  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Marianna Kozłowska 106.53 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kuba           Koisar                128.61 -  326: 358   79
    2    45 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  382: 184  150
    3    18 Magdalena      Merklejn              111.91 -  432: 469   62
    4    30 Artur          Koszel                127.11 -  360: 383   77
    5    38 Tomasz         Łapka                 111.60 +  403: 241  162
    6    28 Krzysztof      Sporczyk              123.74 -  355: 390   74
    7    35 Marek          Gutjar                100.00 +  370: 326  150
    8    28 Marek          Kocikowski            104.10 -  270: 374   54
    9    36 Halina         Roszak                113.28 -  273: 405   63
   10    43 Adam           Janicki               100.00 +  313: 311  150
   11    44 Katarzyna      Dębska                100.00 +  434: 314  150
   12    32 Eugeniusz      Wróblewski            114.49 -  304: 353   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Małgorzata Szmuksta 105.39 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Sołdan                128.59 -  292: 449   79
    2    36 Dorota         Zielińska             108.89 -  325: 370   59
    3    49 Rafał          Stachowski            100.00 +  374: 360  150
    4    37 Bogdan         Kozłowski             113.04 +  354: 292  163
    5    26 Marek          Dudkiewicz            115.96 +  412: 344  166
    6    20 Marek          Salamon               135.95 -  312: 347   86
    7    26 Artur          Koszel                127.11 +  433: 315  177
    8    23 Małgorzata     Jóźwiak               117.25 -  322: 394   67
    9    28 Dariusz        Nawrocki              109.55 -  284: 338   60
   10    30 Michał         Alabrudziński         109.19 -  287: 411   59
   11    35 Danuta         Langiewicz            102.64 +  348: 281  153
   12    37 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  481: 241  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Michał Kolaj 104.60 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Margalski             128.48 +  387: 265  178
    2     9 Andrzej        Oleksiak              139.60 +  352: 334  190
    3    11 Katarzyna      Sołdan                124.13 -  349: 360   74
    4    16 Bartosz        Orłowski              117.59 -  310: 370   68
    5    22 Małgorzata     Jóźwiak               117.25 -  311: 317   67
    6    33 Iwona          Rutkowska             104.23 +  450: 388  154
    7    21 Tomasz         Sienkiewicz           103.12 -  350: 429   53
    8    36 Stanisław      Olsztyn               102.05 -  363: 394   52
    9    39 Henryk         Piotrowski            100.00 +  451: 281  150
   10    32 Halina         Roszak                113.28 -  268: 448   63
   11    38 Magdalena      Szymala               100.00 +  416: 239  150
   12    27 Patrycja       Śliwińska             103.44 -  336: 399   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Iwona Rutkowska 104.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kamil          Nawrocki              127.52 -  298: 487   78
    2    34 Maciej         Kuczyński             102.33 +  467: 320  152
    3    30 Kuba           Koisar                128.61 -  325: 475   79
    4    39 Elżbieta       Święcka               100.00 -  330: 379   50
    5    44 Maciej         Kuć                   100.00 +  410: 250  150
    6    33 Michał         Kolaj                 104.60 -  388: 450   55
    7    36 Michał         Garnowski             100.00 -  312: 405   50
    8    42 Kazimierz      Merklejn              115.41 +  366: 299  165
    9    37 Rafał          Stachowski            100.00 -  351: 400   50
   10    41 Magdalena      Szymala               100.00 -  351: 443   50
   11    45 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  274: 401   50
   12    46 Katarzyna      Dębska                100.00 +  399: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 12  89.92




	Marek Kocikowski 104.10 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Roszak                127.47 -  309: 451   77
    2    28 Magdalena      Merklejn              111.91 -  296: 409   62
    3    51 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  504: 250  150
    4    35 Agata          Kuć                   100.00 -  318: 339   50
    5    42 Joanna         Kubińska              100.00 +  385: 252  150
    6    36 Kazimierz      Merklejn              115.41 +  349: 294  165
    7    20 Stanisław      Gasik                 113.63 -  301: 372   64
    8    28 Marianna       Kozłowska             106.53 +  374: 270  157
    9    26 Marek          Salamon               135.95 -  359: 396   86
   10    25 Robert         Kamiński              130.80 +  388: 378  181
   11    26 Michał         Alabrudziński         109.19 -  356: 462   59
   12    31 Anna           Stefańska             107.66 -  270: 347   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Wojciech Gołęcki 103.66 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Robert         Kuszpit               127.28 -  197: 426   77
    2    50 Jolanta        Kosmowska             115.79 +  410: 379  166
    3    35 Bogusław       Puchalski             115.65 -  323: 336   66
    4    42 Patrycja       Śliwińska             103.44 +  350: 310  153
    5    33 Jolanta        Chłopińska            110.05 +  382: 347  160
    6    24 Paweł          Janaś                 125.29 -  292: 448   75
    7    34 Eugeniusz      Wróblewski            114.49 -  232: 371   64
    8    39 Grzegorz       Koczkodon             128.70 -  324: 387   79
    9    42 Paweł          Frynia                123.70 +  365: 335  174
   10    37 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  366: 330  150
   11    31 Zbigniew       Wietecki              119.91 -  344: 366   70
   12    37 Małgorzata     Szmuksta              105.39 -  241: 481   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Patrycja Śliwińska 103.44 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Artur          Koszel                127.11 -  371: 406   77
    2    30 Jolanta        Chłopińska            110.05 -  315: 439   60
    3    43 Maciej         Kuć                   100.00 +  390: 286  150
    4    42 Wojciech       Gołęcki               103.66 -  310: 350   54
    5    47 Agata          Nawrocka              100.00 +  364: 264  150
    6    29 Miłosz         Wrzałek               140.13 -  278: 459   90
    7    38 Bogdan         Kozłowski             113.04 -  382: 385   63
    8    46 Janina         Grajewska             100.00 +  404: 310  150
    9    43 Urszula        Solarska              100.00 +  345: 340  150
   10    27 Magdalena      Merklejn              111.91 -  425: 436   62
   11    39 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 +  413: 270  160
   12    27 Michał         Kolaj                 104.60 +  399: 336  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Tomasz Sienkiewicz 103.12 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.10 -  372: 398   77
    2    29 Stanisław      Gasik                 113.63 -  298: 461   64
    3    45 Aldona         Głośnicka             100.00 +  571: 289  150
    4    27 Dorota         Zielińska             108.89 -  366: 447   59
    5    36 Magdalena      Szymala               100.00 +  358: 317  150
    6    26 Eugeniusz      Wróblewski            114.49 +  376: 286  164
    7    21 Michał         Kolaj                 104.60 +  429: 350  155
    8    16 Marek          Salamon               135.95 -  366: 405   86
    9    31 Stanisław      Olsztyn               102.05 +  343: 328  152
   10    11 Kuba           Koisar                128.61 +  447: 354  179
   11    16 Małgorzata     Jóźwiak               117.25 -  318: 352   67
   12    16 Kamil          Nawrocki              127.52 -  277: 498   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Danuta Langiewicz 102.64 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Janaś                 125.29 -  331: 340   75
    2    44 Kamil          Górka                 143.09 -  348: 431   93
    3    44 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  357: 335  150
    4    32 Michał         Ozimiński             109.68 -  304: 355   60
    5    39 Maciej         Kuczyński             102.33 -  363: 421   52
    6    46 Maciej         Kuć                   100.00 +  482: 291  150
    7    37 Jerzy          Tatarczuk             107.88 -  309: 323   58
    8    43 Sławomir       Długosz               100.00 +  474: 314  150
    9    35 Krzysztof      Sporczyk              123.74 -  324: 352   74
   10    40 Henryk         Piotrowski            100.00 +  407: 369  150
   11    35 Małgorzata     Szmuksta              105.39 -  281: 348   55
   12    40 Kazimierz      Merklejn              115.41 +  398: 311  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Maciej Kuczyński 102.33 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Lenartowski           125.01 -  369: 424   75
    2    34 Iwona          Rutkowska             104.23 -  320: 467   54
    3    42 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  338: 343   50
    4    46 Aldona         Głośnicka             100.00 +  429: 287  150
    5    39 Danuta         Langiewicz            102.64 +  421: 363  153
    6    32 Bogusław       Puchalski             115.65 -  235: 543   66
    7    44 Urszula        Solarska              100.00 -  352: 356   50
    8    44 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  289: 427   50
    9    46 Agata          Nawrocka              100.00 +  292: 282  150
   10    46 Janina         Grajewska             100.00 +  478: 309  150
   11    41 Czesław        Grajewski             100.00 +  365: 352  150
   12    33 Bogdan         Kozłowski             113.04 +  459: 342  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Stanisław Olsztyn 102.05 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Irena          Sołdan                124.65 +  354: 347  175
    2    19 Andrzej        Rechowicz             121.79 -  298: 464   72
    3    28 Bogdan         Kozłowski             113.04 +  418: 331  163
    4    20 Robert         Kamiński              130.80 -  265: 451   81
    5    29 Dorota         Zielińska             108.89 -  280: 500   59
    6    38 Łukasz         Mycio                 108.26 +  397: 300  158
    7    31 Anna           Stefańska             107.66 -  330: 358   58
    8    36 Michał         Kolaj                 104.60 +  394: 363  155
    9    31 Tomasz         Sienkiewicz           103.12 -  328: 343   53
   10    34 Jerzy          Krzyżewski            110.90 +  363: 356  161
   11    30 Piotr          Jakubiak              119.00 -  343: 490   69
   12    36 Rafał          Skibicki              107.67 +  338: 321  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Sławomir Długosz 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Bartosz        Orłowski              117.59 -  300: 457   68
    2    32 Bogdan         Kozłowski             113.04 -  297: 396   63
    3    40 Jolanta        Kosmowska             115.79 -  299: 460   66
    4    48 Anna           Lenartowska           100.00 +  310: 279  150
    5    45 Stanisław      Gasik                 113.63 -  299: 506   64
    6    45 Marek          Gutjar                100.00 -  296: 354   50
    7    49 Aldona         Głośnicka             100.00 +  459: 300  150
    8    43 Danuta         Langiewicz            102.64 -  314: 474   53
    9    49 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  419: 183  150
   10    48 Agata          Nawrocka              100.00 +  400: 293  150
   11    36 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.10 -  328: 391   77
   12    41 Czesław        Grajewski             100.00 +  356: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jolanta        Kosmowska             115.79 +  326: 313  166
    2    26 Mariola        Osajda-Matczak        120.16 -  249: 378   70
    3    37 Paweł          Frynia                123.70 -  327: 386   74
    4    43 Magdalena      Szymala               100.00 +  336: 301  150
    5    35 Grzegorz       Święcki               133.80 -  266: 412   84
    6    41 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.10 -  284: 357   77
    7    45 Łukasz         Mycio                 108.26 -  270: 487   58
    8    48 Agata          Nawrocka              100.00 +  341: 277  150
    9    44 Tomasz         Łapka                 111.60 +  308: 301  162
   10    38 Grzegorz       Koczkodon             128.70 -  353: 421   79
   11    44 Marianna       Kozłowska             106.53 -  314: 434   57
   12    46 Iwona          Rutkowska             104.23 -  303: 399   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Michał Garnowski 100.00 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Katarzyna      Sołdan                124.13 -  351: 427   74
    2    37 Czesław        Grajewski             100.00 -  255: 308   50
    3    50 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  403: 209  150
    4    33 Eugeniusz      Wróblewski            114.49 -  324: 432   64
    5    40 Mirosław       Konsik                115.78 -  281: 357   66
    6    48 Agata          Nawrocka              100.00 +  430: 363  150
    7    36 Iwona          Rutkowska             104.23 +  405: 312  154
    8    27 Magdalena      Merklejn              111.91 +  357: 315  162
    9    29 Marcin         Skowron               116.93 -  309: 398   67
   10    29 Łukasz         Mycio                 108.26 -  315: 321   58
   11    32 Tomasz         Zwoliński             134.75 +  384: 310  185
   12    34 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  313: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Paweł          Frynia                123.70 -    1: 400   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      74  /  1  74.00




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Andrzej        Rechowicz             121.79 -  207: 426   72
    2    49 Anna           Stefańska             107.66 -  281: 404   58
    3    48 Joanna         Kubińska              100.00 -  244: 363   50
    4    49 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  311: 343   50
    5    51 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  506: 239  150
    6    43 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 -  277: 331   60
    7    48 Maciej         Kuć                   100.00 +  320: 250  150
    8    46 Patrycja       Śliwińska             103.44 -  310: 404   53
    9    45 Tomasz         Zwoliński             134.75 -  354: 467   85
   10    46 Maciej         Kuczyński             102.33 -  309: 478   52
   11    47 Tomasz         Łapka                 111.60 +  347: 338  162
   12    48 Henryk         Piotrowski            100.00 -  217: 467   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     992  / 12  82.67




	Czesław Grajewski 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Mariola        Osajda-Matczak        120.16 -  288: 408   70
    2    37 Michał         Garnowski             100.00 +  308: 255  150
    3    36 Dorota         Zielińska             108.89 +  385: 326  159
    4    25 Zbigniew       Wietecki              119.91 -  353: 362   70
    5    30 Łukasz         Mycio                 108.26 +  387: 303  158
    6    21 Rafał          Dąbrowski             123.06 -  332: 469   73
    7    28 Mirosław       Konsik                115.78 +  373: 359  166
    8    25 Bartosz        Orłowski              117.59 -  314: 413   68
    9    30 Dawid          Pikul                 137.72 -  305: 598   88
   10    36 Dorota         Kuć                   106.77 -  299: 374   57
   11    41 Maciej         Kuczyński             102.33 -  352: 365   52
   12    41 Sławomir       Długosz               100.00 -  333: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Maria Grzegorzewska 100.00 Nowe Miasto Lubawskie          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Piotr          Jakubiak              119.00 -  242: 386   69
    2    46 Grzegorz       Koczkodon             128.70 -  310: 363   79
    3    44 Danuta         Langiewicz            102.64 -  335: 357   53
    4    49 Janina         Grajewska             100.00 +  343: 311  150
    5    41 Marek          Gutjar                100.00 +  364: 286  150
    6    40 Anna           Stefańska             107.66 -  292: 453   58
    7    43 Jolanta        Chłopińska            110.05 -  323: 370   60
    8    44 Maciej         Kuczyński             102.33 +  427: 289  152
    9    40 Bogdan         Kozłowski             113.04 -  307: 362   63
   10    50 Anna           Lenartowska           100.00 -  334: 365   50
   11    45 Iwona          Rutkowska             104.23 +  401: 274  154
   12    43 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 -  298: 482   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Marek Gutjar 100.00 Starogard Gdański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Mirosław       Konsik                115.78 -  365: 379   66
    2    35 Jerzy          Tatarczuk             107.88 -  326: 419   58
    3    41 Agata          Nawrocka              100.00 +  470: 255  150
    4    28 Krzysztof      Sporczyk              123.74 -  279: 365   74
    5    41 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  286: 364   50
    6    45 Sławomir       Długosz               100.00 +  354: 296  150
    7    35 Marianna       Kozłowska             106.53 -  326: 370   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     605  /  7  86.43




	Aldona Głośnicka 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Marek          Dudkiewicz            115.96 -  265: 463   66
    2    43 Zbigniew       Wietecki              119.91 -  284: 450   70
    3    45 Tomasz         Sienkiewicz           103.12 -  289: 571   53
    4    46 Maciej         Kuczyński             102.33 -  287: 429   52
    5    50 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  327: 263  150
    6    47 Magdalena      Szymala               100.00 -  210: 324   50
    7    49 Sławomir       Długosz               100.00 -  300: 459   50
    8    51 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  348: 303  150
    9    50 Joanna         Kubińska              100.00 -  291: 303   50
   10    47 Kazimierz      Merklejn              115.41 -  241: 461   65
   11    49 Agata          Nawrocka              100.00 -  281: 316   50
   12    50 Maciej         Kuć                   100.00 -  287: 454   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     856  / 12  71.33




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Marek          Rogalski              114.54 -  338: 348   65
    2    42 Mariusz        Margalski             128.48 -  327: 366   78
    3    46 Rafał          Skibicki              107.67 -  274: 341   58
    4    47 Rafał          Stachowski            100.00 -  277: 406   50
    5    49 Anna           Lenartowska           100.00 +  375: 318  150
    6    49 Tomasz         Łapka                 111.60 +  332: 321  162
    7    42 Grzegorz       Koczkodon             128.70 -  247: 361   79
    8    45 Paweł          Frynia                123.70 -  307: 404   74
    9    51 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  372: 218  150
   10    43 Marianna       Kozłowska             106.53 -  311: 313   57
   11    48 Henryk         Piotrowski            100.00 +  314: 244  150
   12    45 Elżbieta       Święcka               100.00 -  288: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Sporczyk              123.74 -  302: 417   74
    2    31 Marek          Salamon               135.95 -  339: 424   86
    3    48 Janina         Grajewska             100.00 +  363: 244  150
    4    36 Miłosz         Wrzałek               140.13 -  225: 449   90
    5    42 Marek          Kocikowski            104.10 -  252: 385   54
    6    44 Bogdan         Kozłowski             113.04 -  302: 369   63
    7    47 Tomasz         Łapka                 111.60 -  312: 412   62
    8    49 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  455: 208  150
    9    50 Aldona         Głośnicka             100.00 +  303: 291  150
   10    42 Paweł          Frynia                123.70 +  367: 332  174
   11    42 Marek          Rogalski              114.54 -  266: 448   65
   12    44 Magdalena      Szymala               100.00 -  308: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Bogusław       Puchalski             115.65 -  309: 376   66
    2    27 Eugeniusz      Wróblewski            114.49 +  385: 350  164
    3    23 Henryk         Piotrowski            100.00 -  314: 316   50
    4    35 Marek          Kocikowski            104.10 +  339: 318  154
    5    25 Miłosz         Wrzałek               140.13 +  410: 346  190
    6    19 Jolanta        Kosmowska             115.79 -  314: 379   66
    7    25 Krzysztof      Langiewicz            119.79 -  292: 383   70
    8    33 Jerzy          Krzyżewski            110.90 +  477: 328  161
    9    25 Mariola        Osajda-Matczak        120.16 +  342: 294  170
   10    22 Grzegorz       Święcki               133.80 +  446: 442  184
   11    17 Kuba           Koisar                128.61 +  500: 320  179
   12    13 Marek          Salamon               135.95 -  309: 400   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Joanna         Ostrowska             115.72 -  276: 398   66
    2    41 Krzysztof      Mówka                 143.84 -  311: 406   94
    3    43 Patrycja       Śliwińska             103.44 -  286: 390   53
    4    50 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  339: 279  150
    5    44 Iwona          Rutkowska             104.23 -  250: 410   54
    6    46 Danuta         Langiewicz            102.64 -  291: 482   53
    7    48 Janina         Grajewska             100.00 -  250: 320   50
    8    50 Anna           Lenartowska           100.00 +  346: 241  150
    9    47 Kazimierz      Merklejn              115.41 -  261: 414   65
   10    49 Maria          Jarosz                109.28 -  252: 419   59
   11    50 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 -  272: 306   50
   12    50 Aldona         Głośnicka             100.00 +  454: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     994  / 12  82.83




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Rafał          Dąbrowski             123.06 -  233: 462   73
    2    48 Tomasz         Łapka                 111.60 -  276: 310   62
    3    47 Michał         Ozimiński             109.68 -  232: 483   60
    4    48 Sławomir       Długosz               100.00 -  279: 310   50
    5    49 Adam           Janicki               100.00 -  318: 375   50
    6    50 Urszula        Solarska              100.00 -  291: 369   50
    7    51 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  320: 233  150
    8    50 Maciej         Kuć                   100.00 -  241: 346   50
    9    48 Magdalena      Szymala               100.00 -  215: 355   50
   10    50 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  365: 334  150
   11    51 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  381: 246  150
   12    49 Agata          Nawrocka              100.00 -  333: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 12  78.75




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Kazimierz      Merklejn              115.41 -  298: 348   65
    2    33 Magdalena      Szymala               100.00 -  296: 328   50
    3    41 Marek          Gutjar                100.00 -  255: 470   50
    4    51 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  322: 277  150
    5    47 Patrycja       Śliwińska             103.44 -  264: 364   53
    6    48 Michał         Garnowski             100.00 -  363: 430   50
    7    50 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  298: 236  150
    8    48 Katarzyna      Dębska                100.00 -  277: 341   50
    9    46 Maciej         Kuczyński             102.33 -  282: 292   52
   10    48 Sławomir       Długosz               100.00 -  293: 400   50
   11    49 Aldona         Głośnicka             100.00 +  316: 281  150
   12    49 Anna           Lenartowska           100.00 +  341: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1020  / 12  85.00




	Mateusz Pawlaczyk 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Marcin         Skowron               116.93 -  242: 335   67
    2    45 Marianna       Kozłowska             106.53 -  184: 382   57
    3    50 Michał         Garnowski             100.00 -  209: 403   50
    4    51 Agata          Nawrocka              100.00 -  277: 322   50
    5    51 Janina         Grajewska             100.00 -  239: 506   50
    6    51 Krzysztof      Wychudzki             100.00 -  253: 266   50
    7    51 Anna           Lenartowska           100.00 -  233: 320   50
    8    51 Aldona         Głośnicka             100.00 -  303: 348   50
    9    51 Adam           Janicki               100.00 -  218: 372   50
   10    51 Krzysztof      Wychudzki             100.00 -  264: 274   50
   11    50 Maciej         Kuć                   100.00 +  306: 272  150
   12    51 Krzysztof      Wychudzki             100.00 -  275: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     724  / 12  60.33




	Henryk Piotrowski 100.00 Lidzbark Warmiński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krzysztof      Langiewicz            119.79 -  286: 485   70
    2    38 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  490: 243  150
    3    23 Agata          Kuć                   100.00 +  316: 314  150
    4    15 Marek          Salamon               135.95 +  306: 302  186
    5    16 Marta          Szeliga-Frynia        118.95 -  310: 355   69
    6    22 Mariusz        Margalski             128.48 -  354: 422   78
    7    27 Dariusz        Nawrocki              109.55 -  308: 343   60
    8    32 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 -  286: 296   60
    9    39 Michał         Kolaj                 104.60 -  281: 451   55
   10    40 Danuta         Langiewicz            102.64 -  369: 407   53
   11    48 Adam           Janicki               100.00 -  244: 314   50
   12    48 Janina         Grajewska             100.00 +  467: 217  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Krzysztof Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Magdalena      Kublik                115.27 -  351: 496   65
    2    38 Henryk         Piotrowski            100.00 -  243: 490   50
    3    42 Maciej         Kuczyński             102.33 +  343: 338  152
    4    41 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 +  368: 348  160
    5    32 Anna           Stefańska             107.66 +  480: 302  158
    6    18 Krzysztof      Obremski              130.47 -  370: 418   80
    7    22 Magdalena      Merklejn              111.91 +  406: 384  162
    8    21 Michał         Ozimiński             109.68 -  355: 401   60
    9    17 Marek          Roszak                127.47 -  298: 392   77
   10    37 Wojciech       Gołęcki               103.66 -  330: 366   54
   11    40 Rafał          Stachowski            100.00 +  336: 322  150
   12    34 Michał         Garnowski             100.00 +  415: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Eugeniusz      Wróblewski            114.49 +  421: 416  164
    2    23 Paweł          Janaś                 125.29 -  187: 458   75
    3    34 Łukasz         Mycio                 108.26 -  263: 400   58
    4    45 Grzegorz       Święcki               133.80 -  293: 388   84
    5    48 Marek          Rogalski              114.54 -  270: 432   65
    6    50 Anna           Lenartowska           100.00 +  369: 291  150
    7    44 Maciej         Kuczyński             102.33 +  356: 352  152
    8    40 Piotr          Jakubiak              119.00 -  247: 400   69
    9    43 Patrycja       Śliwińska             103.44 -  340: 345   53
   10    45 Tomasz         Łapka                 111.60 +  398: 263  162
   11    43 Kazimierz      Merklejn              115.41 +  380: 364  165
   12    38 Tomasz         Zwoliński             134.75 -  398: 463   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Rafał Stachowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marta          Szeliga-Frynia        118.95 -  189: 426   69
    2    51 Maria          Jarosz                109.28 -  245: 316   59
    3    49 Małgorzata     Szmuksta              105.39 -  360: 374   55
    4    47 Adam           Janicki               100.00 +  406: 277  150
    5    46 Bogdan         Kozłowski             113.04 +  404: 398  163
    6    39 Mirosław       Konsik                115.78 -  367: 446   66
    7    40 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 -  347: 439   60
    8    41 Tomasz         Zwoliński             134.75 +  364: 343  185
    9    37 Iwona          Rutkowska             104.23 +  400: 351  154
   10    33 Piotr          Jakubiak              119.00 -  278: 398   69
   11    40 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  322: 336   50
   12    42 Krzysztof      Sporczyk              123.74 -  306: 397   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Magdalena Szymala 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Dariusz        Kuć                   115.46 -  369: 422   65
    2    33 Agata          Nawrocka              100.00 +  328: 296  150
    3    22 Irena          Sołdan                124.65 -  375: 439   75
    4    43 Katarzyna      Dębska                100.00 -  301: 336   50
    5    36 Tomasz         Sienkiewicz           103.12 -  317: 358   53
    6    47 Aldona         Głośnicka             100.00 +  324: 210  150
    7    39 Piotr          Jakubiak              119.00 -  333: 341   69
    8    47 Tomasz         Łapka                 111.60 -  233: 435   62
    9    48 Anna           Lenartowska           100.00 +  355: 215  150
   10    41 Iwona          Rutkowska             104.23 +  443: 351  154
   11    38 Michał         Kolaj                 104.60 -  239: 416   55
   12    44 Joanna         Kubińska              100.00 +  380: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Krzysztof Wychudzki 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Małgorzata     Jóźwiak               117.25 -  240: 500   67
    2    47 Tomasz         Zwoliński             134.75 -  181: 586   85
    3    51 Marek          Kocikowski            104.10 -  250: 504   54
    4    50 Maciej         Kuć                   100.00 -  279: 339   50
    5    50 Aldona         Głośnicka             100.00 -  263: 327   50
    6    51 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  266: 253  150
    7    50 Agata          Nawrocka              100.00 -  236: 298   50
    8    49 Joanna         Kubińska              100.00 -  208: 455   50
    9    49 Sławomir       Długosz               100.00 -  183: 419   50
   10    51 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  274: 264  150
   11    51 Anna           Lenartowska           100.00 -  246: 381   50
   12    51 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  360: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  / 12  79.67




	Elżbieta Święcka 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Zbigniew       Wietecki              119.91 +  401: 333  170
    2     3 Magdalena      Kublik                115.27 -  311: 473   65
    3    17 Marek          Salamon               135.95 -  246: 413   86
    4    39 Iwona          Rutkowska             104.23 +  379: 330  154
    5    27 Jolanta        Kosmowska             115.79 -  310: 418   66
    6    37 Marek          Rogalski              114.54 +  332: 320  165
    7    33 Michał         Ozimiński             109.68 -  259: 482   60
    8    38 Jolanta        Chłopińska            110.05 -  282: 396   60
    9    41 Jerzy          Krzyżewski            110.90 -  313: 367   61
   10    44 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.10 -  231: 482   77
   11    46 Paweł          Frynia                123.70 +  368: 341  174
   12    45 Adam           Janicki               100.00 +  322: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Gasik                 640: 305
   2 Halina         Roszak               - Krzysztof      Mówka                 364: 342
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Bogdan         Kozłowski             449: 370
   4 Michał         Lipka                - Kamil          Górka                 402: 259
   5 Justyna        Fugiel               - Magdalena      Merklejn              430: 378
   6 Tomasz         Łapka                - Miłosz         Wrzałek               323: 341
   7 Andrzej        Oleksiak             - Jolanta        Chłopińska            452: 304
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Stanisław      Rydzik                376: 344
   9 Dawid          Pikul                - Michał         Ozimiński             427: 283
  10 Dariusz        Nawrocki             - Marek          Salamon               399: 370
  11 Piotr          Pietuchowski         - Maria          Jarosz                376: 313
  12 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             421: 324
  13 Grzegorz       Święcki              - Dorota         Zielińska             386: 359
  14 Łukasz         Mycio                - Waldemar       Czerwoniec            400:   1
  15 Robert         Kamiński             - Jerzy          Tatarczuk             437: 294
  16 Rafał          Skibicki             - Krzysztof      Obremski              278: 387
  17 Marek          Reda                 - Anna           Stefańska             417: 321
  18 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             331: 325
  19 Kuba           Koisar               - Marianna       Kozłowska             358: 326
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Wojciech       Sołdan                292: 449
  21 Mariusz        Margalski            - Michał         Kolaj                 265: 387
  22 Iwona          Rutkowska            - Kamil          Nawrocki              298: 487
  23 Marek          Roszak               - Marek          Kocikowski            451: 309
  24 Wojciech       Gołęcki              - Robert         Kuszpit               197: 426
  25 Artur          Koszel               - Patrycja       Śliwińska             406: 371
  26 Tomasz         Sienkiewicz          - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  372: 398
  27 Paweł          Janaś                - Danuta         Langiewicz            340: 331
  28 Maciej         Kuczyński            - Rafał          Lenartowski           369: 424
  29 Irena          Sołdan               - Stanisław      Olsztyn               347: 354
  30 Michał         Garnowski            - Katarzyna      Sołdan                351: 427
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Kubińska              417: 302
  32 Paweł          Golubiński           - Paweł          Frynia                  1: 400
  33 Rafał          Dąbrowski            - Anna           Lenartowska           462: 233
  34 Janina         Grajewska            - Andrzej        Rechowicz             207: 426
  35 Mariola        Osajda-Matczak       - Czesław        Grajewski             408: 288
  36 Elżbieta       Święcka              - Zbigniew       Wietecki              401: 333
  37 Krzysztof      Langiewicz           - Henryk         Piotrowski            485: 286
  38 Maria          Grzegorzewska        - Piotr          Jakubiak              242: 386
  39 Marta          Szeliga-Frynia       - Rafał          Stachowski            426: 189
  40 Sławomir       Długosz              - Bartosz        Orłowski              300: 457
  41 Małgorzata     Jóźwiak              - Krzysztof      Wychudzki             500: 240
  42 Mateusz        Pawlaczyk            - Marcin         Skowron               242: 335
  43 Marek          Dudkiewicz           - Aldona         Głośnicka             463: 265
  44 Katarzyna      Dębska               - Jolanta        Kosmowska             326: 313
  45 Mirosław       Konsik               - Marek          Gutjar                379: 365
  46 Maciej         Kuć                  - Joanna         Ostrowska             276: 398
  47 Bogusław       Puchalski            - Agata          Kuć                   376: 309
  48 Magdalena      Szymala              - Dariusz        Kuć                   369: 422
  49 Kazimierz      Merklejn             - Agata          Nawrocka              348: 298
  50 Krzysztof      Sojka                - Magdalena      Kublik                351: 496
  51 Marek          Rogalski             - Adam           Janicki               348: 338
  52 Urszula        Solarska             - Eugeniusz      Wróblewski            421: 416


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Mariusz        Skrobosz              286: 455
   2 Małgorzata     Jóźwiak              - Michał         Lipka                 428: 371
   3 Magdalena      Kublik               - Elżbieta       Święcka               473: 311
   4 Kamil          Nawrocki             - Paweł          Frynia                363: 326
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Łukasz         Mycio                 438: 341
   6 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Nawrocki              307: 434
   7 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Dąbrowski             339: 285
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Bartosz        Orłowski              362: 359
   9 Michał         Kolaj                - Andrzej        Oleksiak              352: 334
  10 Krzysztof      Obremski             - Marek          Roszak                329: 331
  11 Wojciech       Sołdan               - Piotr          Jakubiak              332: 316
  12 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Święcki               512: 339
  13 Robert         Kamiński             - Mirosław       Konsik                390: 320
  14 Bogusław       Puchalski            - Justyna        Fugiel                365: 408
  15 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 445: 357
  16 Katarzyna      Sołdan               - Monika         Gawron-Cieślik        418: 349
  17 Marta          Szeliga-Frynia       - Halina         Roszak                381: 286
  18 Robert         Kuszpit              - Kuba           Koisar                402: 282
  19 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Olsztyn               464: 298
  20 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz      Merklejn              448: 206
  21 Dariusz        Kuć                  - Marek          Rogalski              426: 332
  22 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         367: 414
  23 Urszula        Solarska             - Paweł          Janaś                 187: 458
  24 Marcin         Skowron              - Krzysztof      Sporczyk              366: 352
  25 Dorota         Kuć                  - Marek          Reda                  516: 350
  26 Katarzyna      Dębska               - Mariola        Osajda-Matczak        249: 378
  27 Agata          Kuć                  - Eugeniusz      Wróblewski            385: 350
  28 Magdalena      Merklejn             - Marek          Kocikowski            409: 296
  29 Stanisław      Gasik                - Tomasz         Sienkiewicz           461: 298
  30 Patrycja       Śliwińska            - Jolanta        Chłopińska            315: 439
  31 Joanna         Kubińska             - Marek          Salamon               339: 424
  32 Bogdan         Kozłowski            - Sławomir       Długosz               396: 297
  33 Agata          Nawrocka             - Magdalena      Szymala               296: 328
  34 Iwona          Rutkowska            - Maciej         Kuczyński             467: 320
  35 Jerzy          Tatarczuk            - Marek          Gutjar                419: 326
  36 Dorota         Zielińska            - Małgorzata     Szmuksta              370: 325
  37 Czesław        Grajewski            - Michał         Garnowski             308: 255
  38 Henryk         Piotrowski           - Krzysztof      Sojka                 490: 243
  39 Michał         Ozimiński            - Irena          Sołdan                366: 429
  40 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Skibicki              614: 264
  41 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Kuć                   406: 311
  42 Adam           Janicki              - Mariusz        Margalski             327: 366
  43 Zbigniew       Wietecki             - Aldona         Głośnicka             450: 284
  44 Kamil          Górka                - Danuta         Langiewicz            431: 348
  45 Marianna       Kozłowska            - Mateusz        Pawlaczyk             382: 184
  46 Grzegorz       Koczkodon            - Maria          Grzegorzewska         363: 310
  47 Krzysztof      Wychudzki            - Tomasz         Zwoliński             181: 586
  48 Anna           Lenartowska          - Tomasz         Łapka                 276: 310
  49 Anna           Stefańska            - Janina         Grajewska             404: 281
  50 Jolanta        Kosmowska            - Wojciech       Gołęcki               379: 410
  51 Maria          Jarosz               - Rafał          Stachowski            316: 245


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Nawrocki             - Mariusz        Skrobosz              351: 439
   2 Magdalena      Kublik               - Robert         Kuszpit               390: 407
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Kamiński              409: 358
   4 Małgorzata     Jóźwiak              - Piotr          Pietuchowski          280: 357
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Marta          Szeliga-Frynia        421: 429
   6 Paweł          Janaś                - Andrzej        Rechowicz             350: 392
   7 Rafał          Lenartowski          - Mariola        Osajda-Matczak        409: 360
   8 Kamil          Nawrocki             - Marek          Roszak                372: 476
   9 Dariusz        Kuć                  - Wojciech       Sołdan                348: 410
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dorota         Kuć                   312: 376
  11 Michał         Kolaj                - Katarzyna      Sołdan                349: 360
  12 Joanna         Ostrowska            - Justyna        Fugiel                328: 389
  13 Michał         Alabrudziński        - Marcin         Skowron               315: 280
  14 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Święcki               420: 333
  15 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              381: 481
  16 Bartosz        Orłowski             - Jerzy          Tatarczuk             388: 377
  17 Marek          Salamon              - Elżbieta       Święcka               413: 246
  18 Magdalena      Merklejn             - Marianna       Kozłowska             469: 432
  19 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Oleksiak              400: 422
  20 Piotr          Jakubiak             - Dawid          Pikul                 370: 352
  21 Mirosław       Konsik               - Zbigniew       Wietecki              350: 360
  22 Magdalena      Szymala              - Irena          Sołdan                375: 439
  23 Henryk         Piotrowski           - Agata          Kuć                   316: 314
  24 Michał         Lipka                - Artur          Koszel                414: 358
  25 Kamil          Górka                - Marek          Dudkiewicz            438: 349
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Koczkodon             284: 329
  27 Marek          Rogalski             - Marek          Reda                  372: 376
  28 Stanisław      Olsztyn              - Bogdan         Kozłowski             418: 331
  29 Halina         Roszak               - Stanisław      Gasik                 358: 304
  30 Kuba           Koisar               - Iwona          Rutkowska             475: 325
  31 Tomasz         Łapka                - Krzysztof      Mówka                 375: 421
  32 Rafał          Dąbrowski            - Mariusz        Margalski             332: 506
  33 Jolanta        Chłopińska           - Maria          Jarosz                375: 332
  34 Łukasz         Mycio                - Urszula        Solarska              400: 263
  35 Wojciech       Gołęcki              - Bogusław       Puchalski             323: 336
  36 Czesław        Grajewski            - Dorota         Zielińska             385: 326
  37 Paweł          Frynia               - Katarzyna      Dębska                386: 327
  38 Kazimierz      Merklejn             - Anna           Stefańska             384: 405
  39 Eugeniusz      Wróblewski           - Monika         Gawron-Cieślik        363: 351
  40 Jolanta        Kosmowska            - Sławomir       Długosz               460: 299
  41 Marek          Gutjar               - Agata          Nawrocka              470: 255
  42 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Sojka                 338: 343
  43 Maciej         Kuć                  - Patrycja       Śliwińska             286: 390
  44 Danuta         Langiewicz           - Maria          Grzegorzewska         357: 335
  45 Aldona         Głośnicka            - Tomasz         Sienkiewicz           289: 571
  46 Rafał          Skibicki             - Adam           Janicki               341: 274
  47 Anna           Lenartowska          - Michał         Ozimiński             232: 483
  48 Joanna         Kubińska             - Janina         Grajewska             363: 244
  49 Rafał          Stachowski           - Małgorzata     Szmuksta              360: 374
  50 Mateusz        Pawlaczyk            - Michał         Garnowski             209: 403
  51 Marek          Kocikowski           - Krzysztof      Wychudzki             504: 250


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Mariusz        Skrobosz              354: 338
   2 Dorota         Kuć                  - Kazimierz.J    Merklejn              317: 419
   3 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             403: 429
   4 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Lenartowski           470: 289
   5 Marek          Roszak               - Piotr          Pietuchowski          357: 337
   6 Michał         Alabrudziński        - Marta          Szeliga-Frynia        377: 335
   7 Robert         Kuszpit              - Stanisław      Rydzik                462: 273
   8 Łukasz         Mycio                - Magdalena      Kublik                357: 363
   9 Mariusz        Margalski            - Krzysztof      Langiewicz            417: 285
  10 Anna           Stefańska            - Magdalena      Merklejn              345: 422
  11 Kamil          Nawrocki             - Kamil          Górka                 379: 383
  12 Irena          Sołdan               - Jolanta        Chłopińska            354: 349
  13 Kuba           Koisar               - Małgorzata     Jóźwiak               462: 358
  14 Paweł          Frynia               - Andrzej        Oleksiak              302: 391
  15 Marek          Salamon              - Henryk         Piotrowski            302: 306
  16 Bartosz        Orłowski             - Michał         Kolaj                 370: 310
  17 Krzysztof      Obremski             - Bogusław       Puchalski             400: 310
  18 Piotr          Jakubiak             - Dariusz        Kuć                   375: 433
  19 Michał         Lipka                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  392: 362
  20 Stanisław      Olsztyn              - Robert         Kamiński              265: 451
  21 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Nawrocki              381: 380
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Mówka                 398: 444
  23 Halina         Roszak               - Paweł          Janaś                 362: 394
  24 Marcin         Skowron              - Mariola        Osajda-Matczak        325: 364
  25 Zbigniew       Wietecki             - Czesław        Grajewski             362: 353
  26 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             407: 315
  27 Dorota         Zielińska            - Tomasz         Sienkiewicz           447: 366
  28 Marek          Gutjar               - Krzysztof      Sporczyk              279: 365
  29 Marek          Rogalski             - Jolanta        Kosmowska             328: 384
  30 Marianna       Kozłowska            - Artur          Koszel                360: 383
  31 Dawid          Pikul                - Mirosław       Konsik                438: 395
  32 Danuta         Langiewicz           - Michał         Ozimiński             304: 355
  33 Eugeniusz      Wróblewski           - Michał         Garnowski             432: 324
  34 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Łapka                 426: 358
  35 Marek          Kocikowski           - Agata          Kuć                   318: 339
  36 Joanna         Kubińska             - Miłosz         Wrzałek               225: 449
  37 Bogdan         Kozłowski            - Małgorzata     Szmuksta              292: 354
  38 Jerzy          Tatarczuk            - Maria          Jarosz                282: 374
  39 Elżbieta       Święcka              - Iwona          Rutkowska             379: 330
  40 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Dąbrowski             283: 489
  41 Krzysztof      Sojka                - Monika         Gawron-Cieślik        368: 348
  42 Patrycja       Śliwińska            - Wojciech       Gołęcki               310: 350
  43 Magdalena      Szymala              - Katarzyna      Dębska                301: 336
  44 Stanisław      Gasik                - Rafał          Skibicki              321: 386
  45 Grzegorz       Święcki              - Urszula        Solarska              388: 293
  46 Aldona         Głośnicka            - Maciej         Kuczyński             287: 429
  47 Rafał          Stachowski           - Adam           Janicki               406: 277
  48 Sławomir       Długosz              - Anna           Lenartowska           310: 279
  49 Maria          Grzegorzewska        - Janina         Grajewska             343: 311
  50 Krzysztof      Wychudzki            - Maciej         Kuć                   279: 339
  51 Agata          Nawrocka             - Mateusz        Pawlaczyk             322: 277


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Roszak               - Kazimierz.J    Merklejn              366: 393
   2 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Fugiel                385: 360
   3 Robert         Kuszpit              - Michał         Alabrudziński         348: 334
   4 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Sołdan                483: 295
   5 Magdalena      Kublik               - Rafał          Lenartowski           430: 294
   6 Irena          Sołdan               - Magdalena      Merklejn              369: 330
   7 Mariusz        Margalski            - Robert         Kamiński              380: 421
   8 Marek          Reda                 - Dariusz        Kuć                   407: 400
   9 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Janaś                 406: 376
  10 Katarzyna      Sołdan               - Dorota         Kuć                   420: 318
  11 Andrzej        Oleksiak             - Piotr          Pietuchowski          381: 381
  12 Kamil          Górka                - Krzysztof      Obremski              493: 360
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Lipka                 361: 338
  14 Zbigniew       Wietecki             - Kuba           Koisar                332: 396
  15 Bartosz        Orłowski             - Joanna         Ostrowska             355: 486
  16 Marta          Szeliga-Frynia       - Henryk         Piotrowski            355: 310
  17 Stanisław      Rydzik               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  434: 342
  18 Artur          Koszel               - Krzysztof      Langiewicz            466: 284
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Nawrocki              335: 384
  20 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Koczkodon             583: 344
  21 Rafał          Dąbrowski            - Paweł          Frynia                373: 330
  22 Michał         Kolaj                - Małgorzata     Jóźwiak               311: 317
  23 Bogusław       Puchalski            - Dariusz        Nawrocki              354: 397
  24 Eugeniusz      Wróblewski           - Halina         Roszak                352: 298
  25 Agata          Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               410: 346
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Dudkiewicz            412: 344
  27 Elżbieta       Święcka              - Jolanta        Kosmowska             310: 418
  28 Maria          Jarosz               - Marek          Salamon               372: 443
  29 Dorota         Zielińska            - Stanisław      Olsztyn               500: 280
  30 Czesław        Grajewski            - Łukasz         Mycio                 387: 303
  31 Michał         Ozimiński            - Marcin         Skowron               273: 393
  32 Krzysztof      Sojka                - Anna           Stefańska             480: 302
  33 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Gołęcki               347: 382
  34 Piotr          Jakubiak             - Rafał          Skibicki              368: 377
  35 Grzegorz       Święcki              - Katarzyna      Dębska                412: 266
  36 Tomasz         Sienkiewicz          - Magdalena      Szymala               358: 317
  37 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Tatarczuk             343: 378
  38 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Łapka                 403: 241
  39 Maciej         Kuczyński            - Danuta         Langiewicz            421: 363
  40 Michał         Garnowski            - Mirosław       Konsik                281: 357
  41 Marek          Gutjar               - Maria          Grzegorzewska         286: 364
  42 Marek          Kocikowski           - Joanna         Kubińska              385: 252
  43 Monika         Gawron-Cieślik       - Kazimierz      Merklejn              382: 431
  44 Iwona          Rutkowska            - Maciej         Kuć                   410: 250
  45 Stanisław      Gasik                - Sławomir       Długosz               506: 299
  46 Bogdan         Kozłowski            - Rafał          Stachowski            398: 404
  47 Agata          Nawrocka             - Patrycja       Śliwińska             264: 364
  48 Urszula        Solarska             - Marek          Rogalski              270: 432
  49 Adam           Janicki              - Anna           Lenartowska           375: 318
  50 Aldona         Głośnicka            - Krzysztof      Wychudzki             327: 263
  51 Janina         Grajewska            - Mateusz        Pawlaczyk             506: 239


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Kuszpit               380: 336
   2 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             343: 401
   3 Justyna        Fugiel               - Magdalena      Kublik                388: 365
   4 Robert         Kamiński             - Irena          Sołdan                378: 388
   5 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Ostrowska             461: 337
   6 Krzysztof      Mówka                - Marta          Szeliga-Frynia        414: 310
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 396: 431
   8 Michał         Alabrudziński        - Marek          Roszak                376: 442
   9 Andrzej        Oleksiak             - Kuba           Koisar                426: 406
  10 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Reda                  411: 399
  11 Wojciech       Sołdan               - Dawid          Pikul                 358: 329
  12 Stanisław      Rydzik               - Artur          Koszel                381: 369
  13 Dariusz        Kuć                  - Małgorzata     Jóźwiak               451: 329
  14 Magdalena      Merklejn             - Rafał          Lenartowski           299: 467
  15 Dorota         Zielińska            - Dorota         Kuć                   399: 340
  16 Grzegorz       Święcki              - Kamil          Nawrocki              338: 319
  17 Dariusz        Nawrocki             - Zbigniew       Wietecki              297: 299
  18 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sojka                 418: 370
  19 Jolanta        Kosmowska            - Agata          Kuć                   379: 314
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Salamon               312: 347
  21 Czesław        Grajewski            - Rafał          Dąbrowski             332: 469
  22 Henryk         Piotrowski           - Mariusz        Margalski             354: 422
  23 Marcin         Skowron              - Bartosz        Orłowski              499: 306
  24 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Janaś                 292: 448
  25 Rafał          Skibicki             - Michał         Lipka                 338: 339
  26 Tomasz         Sienkiewicz          - Eugeniusz      Wróblewski            376: 286
  27 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Langiewicz            366: 369
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Marianna       Kozłowska             390: 355
  29 Miłosz         Wrzałek              - Patrycja       Śliwińska             459: 278
  30 Jerzy          Tatarczuk            - Stanisław      Gasik                 286: 448
  31 Paweł          Frynia               - Marek          Dudkiewicz            338: 353
  32 Bogusław       Puchalski            - Maciej         Kuczyński             543: 235
  33 Michał         Kolaj                - Iwona          Rutkowska             450: 388
  34 Maria          Jarosz               - Piotr          Jakubiak              339: 327
  35 Jolanta        Chłopińska           - Halina         Roszak                308: 354
  36 Marek          Kocikowski           - Kazimierz      Merklejn              349: 294
  37 Marek          Rogalski             - Elżbieta       Święcka               320: 332
  38 Stanisław      Olsztyn              - Łukasz         Mycio                 397: 300
  39 Rafał          Stachowski           - Mirosław       Konsik                367: 446
  40 Anna           Stefańska            - Maria          Grzegorzewska         453: 292
  41 Katarzyna      Dębska               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  284: 357
  42 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Ozimiński             437: 450
  43 Monika         Gawron-Cieślik       - Janina         Grajewska             331: 277
  44 Bogdan         Kozłowski            - Joanna         Kubińska              369: 302
  45 Sławomir       Długosz              - Marek          Gutjar                296: 354
  46 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Kuć                   482: 291
  47 Magdalena      Szymala              - Aldona         Głośnicka             324: 210
  48 Michał         Garnowski            - Agata          Nawrocka              430: 363
  49 Adam           Janicki              - Tomasz         Łapka                 332: 321
  50 Anna           Lenartowska          - Urszula        Solarska              291: 369
  51 Mateusz        Pawlaczyk            - Krzysztof      Wychudzki             253: 266


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Kazimierz.J    Merklejn              300: 381
   2 Justyna        Fugiel               - Katarzyna      Sołdan                527: 297
   3 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 388: 408
   4 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 359: 421
   5 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Roszak                344: 341
   6 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Kuszpit               482: 309
   7 Jolanta        Kosmowska            - Mariusz        Skrobosz              341: 534
   8 Marek          Salamon              - Magdalena      Kublik                297: 399
   9 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Kuć                   405: 367
  10 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                373: 427
  11 Robert         Kamiński             - Mariola        Osajda-Matczak        348: 404
  12 Rafał          Dąbrowski            - Michał         Lipka                 331: 343
  13 Dorota         Zielińska            - Michał         Alabrudziński         388: 357
  14 Marta          Szeliga-Frynia       - Kuba           Koisar                413: 347
  15 Krzysztof      Obremski             - Marcin         Skowron               418: 273
  16 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Święcki               422: 390
  17 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Margalski             375: 384
  18 Dawid          Pikul                - Marek          Reda                  342: 427
  19 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Kuć                   414: 336
  20 Stanisław      Gasik                - Marek          Kocikowski            372: 301
  21 Tomasz         Sienkiewicz          - Michał         Kolaj                 429: 350
  22 Krzysztof      Sojka                - Magdalena      Merklejn              406: 384
  23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Kamil          Nawrocki              271: 398
  24 Bogusław       Puchalski            - Krzysztof      Sporczyk              358: 289
  25 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Langiewicz            292: 383
  26 Artur          Koszel               - Małgorzata     Szmuksta              315: 433
  27 Henryk         Piotrowski           - Dariusz        Nawrocki              308: 343
  28 Mirosław       Konsik               - Czesław        Grajewski             359: 373
  29 Marek          Dudkiewicz           - Maria          Jarosz                362: 327
  30 Bartosz        Orłowski             - Halina         Roszak                420: 331
  31 Stanisław      Olsztyn              - Anna           Stefańska             330: 358
  32 Małgorzata     Jóźwiak              - Rafał          Skibicki              456: 331
  33 Michał         Ozimiński            - Elżbieta       Święcka               482: 259
  34 Eugeniusz      Wróblewski           - Wojciech       Gołęcki               371: 232
  35 Marianna       Kozłowska            - Marek          Gutjar                370: 326
  36 Iwona          Rutkowska            - Michał         Garnowski             312: 405
  37 Jerzy          Tatarczuk            - Danuta         Langiewicz            323: 309
  38 Patrycja       Śliwińska            - Bogdan         Kozłowski             382: 385
  39 Piotr          Jakubiak             - Magdalena      Szymala               341: 333
  40 Monika         Gawron-Cieślik       - Rafał          Stachowski            439: 347
  41 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Rogalski              366: 375
  42 Adam           Janicki              - Grzegorz       Koczkodon             247: 361
  43 Maria          Grzegorzewska        - Jolanta        Chłopińska            323: 370
  44 Urszula        Solarska             - Maciej         Kuczyński             356: 352
  45 Łukasz         Mycio                - Katarzyna      Dębska                487: 270
  46 Paweł          Frynia               - Tomasz         Zwoliński             371: 459
  47 Tomasz         Łapka                - Joanna         Kubińska              412: 312
  48 Janina         Grajewska            - Maciej         Kuć                   320: 250
  49 Sławomir       Długosz              - Aldona         Głośnicka             459: 300
  50 Krzysztof      Wychudzki            - Agata          Nawrocka              236: 298
  51 Anna           Lenartowska          - Mateusz        Pawlaczyk             320: 233


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz.J    Merklejn              340: 343
   2 Justyna        Fugiel               - Andrzej        Oleksiak              372: 363
   3 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Rechowicz             331: 487
   4 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              442: 348
   5 Magdalena      Kublik               - Mariusz        Margalski             298: 407
   6 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                374: 380
   7 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Obremski              373: 362
   8 Robert         Kuszpit              - Dorota         Zielińska             387: 288
   9 Paweł          Janaś                - Wojciech       Sołdan                407: 318
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Katarzyna      Sołdan                344: 393
  11 Marek          Reda                 - Marta          Szeliga-Frynia        339: 381
  12 Marek          Roszak               - Michał         Lipka                 335: 378
  13 Dariusz        Kuć                  - Joanna         Ostrowska             465: 343
  14 Robert         Kamiński             - Marek          Dudkiewicz            316: 452
  15 Dariusz        Nawrocki             - Miłosz         Wrzałek               345: 330
  16 Marek          Salamon              - Tomasz         Sienkiewicz           405: 366
  17 Rafał          Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         416: 409
  18 Anna           Stefańska            - Kuba           Koisar                312: 435
  19 Grzegorz       Święcki              - Stanisław      Gasik                 439: 385
  20 Kamil          Nawrocki             - Eugeniusz      Wróblewski            483: 343
  21 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Sojka                 401: 355
  22 Jolanta        Kosmowska            - Zbigniew       Wietecki              371: 318
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Małgorzata     Jóźwiak               322: 394
  24 Krzysztof      Langiewicz           - Marcin         Skowron               297: 390
  25 Bartosz        Orłowski             - Czesław        Grajewski             413: 314
  26 Dawid          Pikul                - Bogusław       Puchalski             358: 343
  27 Michał         Garnowski            - Magdalena      Merklejn              357: 315
  28 Marek          Kocikowski           - Marianna       Kozłowska             374: 270
  29 Mirosław       Konsik               - Krzysztof      Sporczyk              406: 277
  30 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Łukasz         Mycio                 355: 382
  31 Maria          Jarosz               - Artur          Koszel                291: 450
  32 Henryk         Piotrowski           - Monika         Gawron-Cieślik        286: 296
  33 Jerzy          Krzyżewski           - Agata          Kuć                   328: 477
  34 Bogdan         Kozłowski            - Jerzy          Tatarczuk             331: 372
  35 Dorota         Kuć                  - Halina         Roszak                361: 335
  36 Stanisław      Olsztyn              - Michał         Kolaj                 394: 363
  37 Rafał          Skibicki             - Marek          Rogalski              370: 367
  38 Elżbieta       Święcka              - Jolanta        Chłopińska            282: 396
  39 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Koczkodon             324: 387
  40 Piotr          Jakubiak             - Urszula        Solarska              400: 247
  41 Rafał          Stachowski           - Tomasz         Zwoliński             364: 343
  42 Kazimierz      Merklejn             - Iwona          Rutkowska             299: 366
  43 Danuta         Langiewicz           - Sławomir       Długosz               474: 314
  44 Maciej         Kuczyński            - Maria          Grzegorzewska         289: 427
  45 Paweł          Frynia               - Adam           Janicki               404: 307
  46 Janina         Grajewska            - Patrycja       Śliwińska             310: 404
  47 Tomasz         Łapka                - Magdalena      Szymala               435: 233
  48 Katarzyna      Dębska               - Agata          Nawrocka              341: 277
  49 Krzysztof      Wychudzki            - Joanna         Kubińska              208: 455
  50 Maciej         Kuć                  - Anna           Lenartowska           346: 241
  51 Aldona         Głośnicka            - Mateusz        Pawlaczyk             348: 303


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Justyna        Fugiel                458: 350
   2 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 330: 476
   3 Stanisław      Rydzik               - Marta          Szeliga-Frynia        432: 394
   4 Robert         Kuszpit              - Paweł          Janaś                 325: 337
   5 Michał         Lipka                - Krzysztof      Mówka                 337: 295
   6 Katarzyna      Sołdan               - Piotr          Pietuchowski          318: 457
   7 Mariusz        Margalski            - Andrzej        Oleksiak              356: 436
   8 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                376: 358
   9 Dariusz        Kuć                  - Robert         Kamiński              484: 349
  10 Artur          Koszel               - Magdalena      Kublik                387: 409
  11 Kamil          Nawrocki             - Mirosław       Konsik                383: 386
  12 Kuba           Koisar               - Michał         Alabrudziński         383: 328
  13 Bogusław       Puchalski            - Rafał          Dąbrowski             343: 424
  14 Krzysztof      Obremski             - Joanna         Ostrowska             456: 380
  15 Marek          Reda                 - Łukasz         Mycio                 439: 364
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Rafał          Lenartowski           430: 302
  17 Krzysztof      Sojka                - Marek          Roszak                298: 392
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Michał         Ozimiński             353: 310
  19 Anna           Stefańska            - Dorota         Zielińska             403: 397
  20 Dorota         Kuć                  - Bartosz        Orłowski              331: 360
  21 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Jóźwiak               410: 268
  22 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Jakubiak              422: 365
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Jolanta        Kosmowska             340: 397
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Grzegorz       Święcki               266: 399
  25 Agata          Kuć                  - Mariola        Osajda-Matczak        342: 294
  26 Marek          Salamon              - Marek          Kocikowski            396: 359
  27 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Sołdan                349: 448
  28 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Szmuksta              338: 284
  29 Marcin         Skowron              - Michał         Garnowski             398: 309
  30 Czesław        Grajewski            - Dawid          Pikul                 305: 598
  31 Tomasz         Sienkiewicz          - Stanisław      Olsztyn               343: 328
  32 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Gasik                 467: 363
  33 Jerzy          Tatarczuk            - Rafał          Skibicki              368: 372
  34 Magdalena      Merklejn             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  397: 359
  35 Danuta         Langiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              324: 352
  36 Halina         Roszak               - Marianna       Kozłowska             405: 273
  37 Rafał          Stachowski           - Iwona          Rutkowska             400: 351
  38 Maria          Jarosz               - Marek          Rogalski              324: 333
  39 Michał         Kolaj                - Henryk         Piotrowski            451: 281
  40 Maria          Grzegorzewska        - Bogdan         Kozłowski             307: 362
  41 Jerzy          Krzyżewski           - Elżbieta       Święcka               367: 313
  42 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Frynia                365: 335
  43 Patrycja       Śliwińska            - Urszula        Solarska              345: 340
  44 Tomasz         Łapka                - Katarzyna      Dębska                301: 308
  45 Tomasz         Zwoliński            - Janina         Grajewska             467: 354
  46 Agata          Nawrocka             - Maciej         Kuczyński             282: 292
  47 Maciej         Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              261: 414
  48 Anna           Lenartowska          - Magdalena      Szymala               215: 355
  49 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Wychudzki             419: 183
  50 Joanna         Kubińska             - Aldona         Głośnicka             303: 291
  51 Mateusz        Pawlaczyk            - Adam           Janicki               218: 372


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              352: 404
   2 Michał         Lipka                - Stanisław      Rydzik                303: 500
   3 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Pietuchowski          360: 436
   4 Paweł          Janaś                - Justyna        Fugiel                295: 521
   5 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Oleksiak              350: 426
   6 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Nawrocki              360: 304
   7 Magdalena      Kublik               - Marcin         Skowron               382: 324
   8 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 385: 408
   9 Rafał          Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               356: 358
  10 Kamil          Nawrocki             - Marek          Reda                  309: 382
  11 Kuba           Koisar               - Tomasz         Sienkiewicz           354: 447
  12 Mariusz        Margalski            - Dorota         Zielińska             374: 348
  13 Rafał          Lenartowski          - Katarzyna      Sołdan                394: 369
  14 Michał         Ozimiński            - Marek          Roszak                369: 373
  15 Krzysztof      Mówka                - Mirosław       Konsik                394: 322
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Marek          Dudkiewicz            399: 370
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Irena          Sołdan                372: 346
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Jolanta        Kosmowska             328: 363
  19 Wojciech       Sołdan               - Anna           Stefańska             429: 309
  20 Jolanta        Chłopińska           - Bartosz        Orłowski              339: 471
  21 Marta          Szeliga-Frynia       - Eugeniusz      Wróblewski            330: 325
  22 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Święcki               446: 442
  23 Rafał          Skibicki             - Robert         Kuszpit               321: 439
  24 Stanisław      Gasik                - Marek          Salamon               381: 380
  25 Robert         Kamiński             - Marek          Kocikowski            378: 388
  26 Zbigniew       Wietecki             - Artur          Koszel                462: 338
  27 Magdalena      Merklejn             - Patrycja       Śliwińska             436: 425
  28 Joanna         Ostrowska            - Monika         Gawron-Cieślik        400: 224
  29 Łukasz         Mycio                - Michał         Garnowski             321: 315
  30 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Szmuksta              411: 287
  31 Jerzy          Tatarczuk            - Bogusław       Puchalski             365: 384
  32 Halina         Roszak               - Michał         Kolaj                 448: 268
  33 Rafał          Stachowski           - Piotr          Jakubiak              278: 398
  34 Jerzy          Krzyżewski           - Stanisław      Olsztyn               356: 363
  35 Krzysztof      Sporczyk             - Bogdan         Kozłowski             329: 334
  36 Dorota         Kuć                  - Czesław        Grajewski             374: 299
  37 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Sojka                 366: 330
  38 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Koczkodon             353: 421
  39 Marek          Rogalski             - Tomasz         Zwoliński             309: 454
  40 Danuta         Langiewicz           - Henryk         Piotrowski            407: 369
  41 Iwona          Rutkowska            - Magdalena      Szymala               351: 443
  42 Joanna         Kubińska             - Paweł          Frynia                367: 332
  43 Marianna       Kozłowska            - Adam           Janicki               313: 311
  44 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Elżbieta       Święcka               482: 231
  45 Urszula        Solarska             - Tomasz         Łapka                 398: 263
  46 Maciej         Kuczyński            - Janina         Grajewska             478: 309
  47 Aldona         Głośnicka            - Kazimierz      Merklejn              241: 461
  48 Agata          Nawrocka             - Sławomir       Długosz               293: 400
  49 Maciej         Kuć                  - Maria          Jarosz                252: 419
  50 Maria          Grzegorzewska        - Anna           Lenartowska           334: 365
  51 Mateusz        Pawlaczyk            - Krzysztof      Wychudzki             264: 274


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              331: 461
   2 Andrzej        Oleksiak             - Kamil          Górka                 442: 334
   3 Justyna        Fugiel               - Piotr          Pietuchowski          392: 395
   4 Marek          Roszak               - Dariusz        Kuć                   376: 436
   5 Magdalena      Kublik               - Wojciech       Sołdan                333: 364
   6 Andrzej        Rechowicz            - Robert         Kuszpit               289: 341
   7 Paweł          Janaś                - Marek          Reda                  394: 398
   8 Jolanta        Kosmowska            - Bartosz        Orłowski              278: 362
   9 Mariusz        Margalski            - Krzysztof      Mówka                 377: 458
  10 Marta          Szeliga-Frynia       - Michał         Lipka                 385: 395
  11 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              321: 401
  12 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 368: 506
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Obremski              344: 358
  14 Irena          Sołdan               - Rafał          Dąbrowski             283: 388
  15 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Salamon               346: 355
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Tomasz         Sienkiewicz           352: 318
  17 Agata          Kuć                  - Kuba           Koisar                500: 320
  18 Grzegorz       Święcki              - Dariusz        Nawrocki              379: 368
  19 Marcin         Skowron              - Katarzyna      Sołdan                437: 299
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Nawrocki              322: 351
  21 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Gasik                 421: 379
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Magdalena      Merklejn              476: 306
  23 Dorota         Zielińska            - Eugeniusz      Wróblewski            377: 330
  24 Anna           Stefańska            - Michał         Ozimiński             311: 364
  25 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Kuć                   420: 355
  26 Marek          Kocikowski           - Michał         Alabrudziński         356: 462
  27 Mirosław       Konsik               - Bogdan         Kozłowski             396: 329
  28 Halina         Roszak               - Bogusław       Puchalski             257: 400
  29 Łukasz         Mycio                - Rafał          Skibicki              453: 371
  30 Stanisław      Olsztyn              - Piotr          Jakubiak              343: 490
  31 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               366: 344
  32 Michał         Garnowski            - Tomasz         Zwoliński             384: 310
  33 Maria          Jarosz               - Robert         Kamiński              402: 297
  34 Artur          Koszel               - Jerzy          Tatarczuk             314: 502
  35 Małgorzata     Szmuksta             - Danuta         Langiewicz            348: 281
  36 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Sławomir       Długosz               391: 328
  37 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Sporczyk              371: 294
  38 Magdalena      Szymala              - Michał         Kolaj                 239: 416
  39 Patrycja       Śliwińska            - Monika         Gawron-Cieślik        413: 270
  40 Krzysztof      Sojka                - Rafał          Stachowski            336: 322
  41 Maciej         Kuczyński            - Czesław        Grajewski             365: 352
  42 Marek          Rogalski             - Joanna         Kubińska              448: 266
  43 Urszula        Solarska             - Kazimierz      Merklejn              380: 364
  44 Katarzyna      Dębska               - Marianna       Kozłowska             314: 434
  45 Maria          Grzegorzewska        - Iwona          Rutkowska             401: 274
  46 Elżbieta       Święcka              - Paweł          Frynia                368: 341
  47 Janina         Grajewska            - Tomasz         Łapka                 347: 338
  48 Adam           Janicki              - Henryk         Piotrowski            314: 244
  49 Agata          Nawrocka             - Aldona         Głośnicka             316: 281
  50 Maciej         Kuć                  - Mateusz        Pawlaczyk             272: 306
  51 Krzysztof      Wychudzki            - Anna           Lenartowska           246: 381


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz.J    Merklejn              370: 379
   2 Andrzej        Oleksiak             - Dariusz        Kuć                   459: 348
   3 Justyna        Fugiel               - Stanisław      Rydzik                376: 242
   4 Marek          Reda                 - Kamil          Górka                 413: 558
   5 Bartosz        Orłowski             - Krzysztof      Mówka                 340: 407
   6 Wojciech       Sołdan               - Robert         Kuszpit               417: 422
   7 Michał         Lipka                - Mariusz        Skrobosz              316: 450
   8 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              320: 506
   9 Magdalena      Kublik               - Rafał          Dąbrowski             417: 475
  10 Mariusz        Margalski            - Andrzej        Rechowicz             459: 337
  11 Marek          Roszak               - Grzegorz       Święcki               422: 439
  12 Paweł          Janaś                - Marta          Szeliga-Frynia        320: 356
  13 Marek          Salamon              - Agata          Kuć                   400: 309
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Jolanta        Kosmowska             333: 376
  15 Marcin         Skowron              - Miłosz         Wrzałek               345: 345
  16 Tomasz         Sienkiewicz          - Kamil          Nawrocki              277: 498
  17 Michał         Alabrudziński        - Kuba           Koisar                368: 315
  18 Dorota         Zielińska            - Joanna         Ostrowska             471: 397
  19 Rafał          Lenartowski          - Marek          Dudkiewicz            390: 347
  20 Katarzyna      Sołdan               - Piotr          Jakubiak              380: 368
  21 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Langiewicz            310: 454
  22 Mirosław       Konsik               - Bogusław       Puchalski             364: 406
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Mycio                 444: 355
  24 Irena          Sołdan               - Jolanta        Chłopińska            415: 343
  25 Dariusz        Nawrocki             - Zbigniew       Wietecki              340: 480
  26 Magdalena      Merklejn             - Stanisław      Gasik                 529: 228
  27 Michał         Kolaj                - Patrycja       Śliwińska             336: 399
  28 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Jerzy          Tatarczuk             405: 284
  29 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Rogalski              380: 409
  30 Dorota         Kuć                  - Mariola        Osajda-Matczak        422: 374
  31 Marek          Kocikowski           - Anna           Stefańska             270: 347
  32 Marianna       Kozłowska            - Eugeniusz      Wróblewski            304: 353
  33 Bogdan         Kozłowski            - Maciej         Kuczyński             342: 459
  34 Michał         Garnowski            - Krzysztof      Sojka                 313: 415
  35 Maria          Jarosz               - Halina         Roszak                256: 344
  36 Rafał          Skibicki             - Stanisław      Olsztyn               321: 338
  37 Małgorzata     Szmuksta             - Wojciech       Gołęcki               481: 241
  38 Tomasz         Zwoliński            - Urszula        Solarska              463: 398
  39 Artur          Koszel               - Robert         Kamiński              451: 316
  40 Kazimierz      Merklejn             - Danuta         Langiewicz            311: 398
  41 Czesław        Grajewski            - Sławomir       Długosz               333: 356
  42 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Stachowski            397: 306
  43 Monika         Gawron-Cieślik       - Maria          Grzegorzewska         482: 298
  44 Joanna         Kubińska             - Magdalena      Szymala               308: 380
  45 Elżbieta       Święcka              - Adam           Janicki               322: 288
  46 Iwona          Rutkowska            - Katarzyna      Dębska                399: 303
  47 Tomasz         Łapka                - Paweł          Frynia                431: 357
  48 Henryk         Piotrowski           - Janina         Grajewska             467: 217
  49 Anna           Lenartowska          - Agata          Nawrocka              333: 341
  50 Aldona         Głośnicka            - Maciej         Kuć                   287: 454
  51 Krzysztof      Wychudzki            - Mateusz        Pawlaczyk             360: 275
Lista rankingowa na dzień 2007-07-21

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.33  27698  188
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.15  28014  193
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.53  27270  190
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   5 Kamil Górka                    Kraków               143.25  27647  193
   6 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.11  24471  171
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.55  26942  189
   8 Radosław Konca                 Warszawa             142.03  16334  115
   9 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.25  26273  186
  10 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
  11 Justyna Fugiel                 Kraków               140.27  27913  199
  12 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.18  21027  150
  13 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.83  26428  189
  14 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.37  26201  188
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.01  26829  193
  16 Sławomir Kucia                 Kraków               138.82   9162   66
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.60  24255  175
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             138.57  26882  194
  19 Dawid Pikul                    Poznań               137.44  27351  199
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  21 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  22 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  23 Michał Trumpus                 Wrocław              136.10  27220  200
  24 Sławomir Kordjalik             Warszawa             136.05  17414  128
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.44  25599  189
  26 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  27 Filip Sosin                    Warszawa             134.13  23473  175
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.81  23550  176
  29 Grzegorz Święcki               Białystok            133.77   8026   60
  30 Marek Salamon                  Bytom                133.61   7482   56
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.25   9727   73
  32 Tomasz Zwoliński               Skierdy              132.94  25658  193
  33 Dariusz Kosz                   Nysa                 132.17  12160   92
  34 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  35 Filip Warzecha                 Gdynia               131.16  25445  194
  36 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.09  18615  142
  37 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.09  13240  101
  38 Krzysztof Obremski             Legnica              131.09  25038  191
  39 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  40 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  41 Szymon Fidziński               Warszawa             130.57   7834   60
  42 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             130.39  24643  189
  43 Wojciech Sołdan                Rumia                129.68  25937  200
  44 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  45 Marek Reda                     Wołomin              129.47  24340  188
  46 Mariusz Margalski              Pieczyska            128.92  17146  133
  47 Robert Kamiński                Warszawa             128.92  24365  189
  48 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.88   8377   65
  49 Łukasz Bryła                   Mielec               128.87  23197  180
  50 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.75  20987  163
  51 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.34  25283  197
  52 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  53 Kuba Koisar                    Warszawa             128.20  22947  179
  54 Przemysław Herdzina            Kraków               127.98  24573  192
  55 Joanna Juszczak                Warszawa             127.91  10489   82
  56 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  57 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.41  21022  165
  58 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.29  17566  138
  59 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.23  13359  105
  60 Leszek Stecuła                 Bytom                127.21   6106   48
  61 Irena Sołdan                   Rumia                126.95  24248  191
  62 Paweł Janaś                    Głogów               126.88  24741  195
  63 Piotr Rosół                    Warszawa             126.71  24075  190
  64 Rafał Matczak                  Milanówek            126.65  16085  127
  65 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  66 Marek Roszak                   Poznań               126.30  23870  189
  67 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.03  24197  192
  68 Maciej Perzyński               Piła                 125.97  13983  111
  69 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     125.92   8940   71
  70 Maciej Michalak                Łódź                 125.60  22860  182
  71 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.54  23727  189
  72 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.51  22341  178
  73 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.47  23965  191
  74 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             125.43   8153   65
  75 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.34  12534  100
  76 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  77 Rafał Lenartowski              Gdynia               125.25  23672  189
  78 Jarosław Michalak              Łódź                 125.19  13145  105
  79 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.69   8105   65
  80 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  81 Rafał Dąbrowski                Ostróda              124.28  19015  153
  82 Jakub Zaryński                 Świnoujście          124.25  20502  165
  83 Łukasz Bobowski                Suchedniów           124.12  15018  121
  84 Katarzyna Sołdan               Rumia                124.08  24443  197
  85 Artur Koszel                   Warszawa             123.94  23425  189
  86 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.82  24516  198
  87 Marek Róziecki                 Rybnik               123.73   6929   56
  88 Radosław Sowiński              Warszawa             123.71  15216  123
  89 Tomasz Ciejka                  Kraków               123.56  14333  116
  90 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.02  24112  196
  91 Bogusław Szyszka               Oława                122.72   3927   32
  92 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.63  10669   87
  93 Kamil Klinkosz                 Rumia                122.54   8455   69
  94 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.51  19602  160
  95 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.39  11015   90
  96 Jakub Szymczak                 Łódź                 122.03  14888  122
  97 Iwona Kucia                    Kraków               121.98   8051   66
  98 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.89  23402  192
  99 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.50  18954  156
 100 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.32  17956  148
 101 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.28  23770  196
 102 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              121.05  24088  199
 103 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.66  21599  179
 104 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.25  23449  195
 105 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.21  13103  109
 106 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 107 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 120.17   3605   30
 108 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.07  22693  189
 109 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 110 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.91   3837   32
 111 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.76  23712  198
 112 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 113 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  119.44  14213  119
 114 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             119.40   7403   62
 115 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.37   5133   43
 116 Artur Tomczyk                  Piła                 119.27   7872   66
 117 Janusz Krupiński               Sosnowiec            119.21  10014   84
 118 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.08  23816  200
 119 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.01  12615  106
 120 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.79  13542  114
 121 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.61   6405   54
 122 Bartosz Orłowski               Bytom                118.59  18026  152
 123 Rafał Wesołowski               Warszawa             118.48  23696  200
 124 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 125 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.36  17044  144
 126 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.28  16559  140
 127 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 128 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 129 Anna Niedzielko                Szczecin             118.08  17003  144
 130 Marcin Skowron                 Zabrze               117.99  17580  149
 131 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.89  18273  155
 132 Jan Kozłowski                  Kraków               117.82  22857  194
 133 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.78  15547  132
 134 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 135 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.68   9885   84
 136 Filip Klar                     Mielec               117.66   3765   32
 137 Renata Kowalska                Bielsko Biała        117.64  23411  199
 138 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.55  22217  189
 139 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  16437  140
 140 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.39  22421  191
 141 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.16  21441  183
 142 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 143 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             116.97  22341  191
 144 Damian Krężel                  Mielec               116.83   4206   36
 145 Marta Dobrzańska               Kraków               116.77  10042   86
 146 Magdalena Kublik               Warszawa             116.73  22295  191
 147 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 148 Michał Lipka                   Mielec               116.67  10150   87
 149 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.57  22382  192
 150 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.51  22952  197
 151 Joanna Stępień                 Katowice             116.50   5592   48
 152 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 153 Daniel Janus                   Wąchock              116.44  16768  144
 154 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.43  22937  197
 155 Łukasz Święcki                 Białystok            116.41   8614   74
 156 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 157 Jacek Pietruszka               Kraków               116.20   8715   75
 158 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.15   5459   47
 159 Agnieszka Krupka               Krosno               116.08  22519  194
 160 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.81  22467  194
 161 Teresa Fortuna                 Lubin                115.59   4508   39
 162 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 163 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.42  12119  105
 164 Beata Piotrowska               Łódź                 115.25  22358  194
 165 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.22  22928  199
 166 Robert Zabłocki                Łódź                 115.19   8524   74
 167 Michał Alabrudziński           Włocławek            115.09   4949   43
 168 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.96  13335  116
 169 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.82   6889   60
 170 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.79  22039  192
 171 Halina Roszak                  Poznań               114.43  20368  178
 172 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 173 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.12  11526  101
 174 Dariusz Maciejuk               Warszawa             114.07  15171  133
 175 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 176 Stanisław Gasik                Warszawa             113.76  11717  103
 177 Magdalena Merklejn             Szczecin             113.70  11143   98
 178 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.61   3522   31
 179 Marek Rogalski                 Warszawa             113.36  21991  194
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.23   8379   74
 181 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         112.62  16555  147
 182 Bogusław Książek               Szczecin             112.41  18997  169
 183 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.37   5506   49
 184 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.27   5389   48
 185 Adam Klimont                   Wałcz                112.24  17959  160
 186 Robert Soszka                  Warszawa             112.18  10769   96
 187 Jerzy Matyasik                 Kraków               112.12  20743  185
 188 Jerzy Luter                    Bytom                112.10  22195  198
 189 Sławomir Buk                   Gliwice              111.72   6703   60
 190 Lucyna Śniadach                Rumia                111.53  13718  123
 191 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 192 Kazimierz Merklejn             Szczecin             111.51   8363   75
 193 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.44  10698   96
 194 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.12  18668  168
 195 Sylwester Gryz                 Zabrze               110.86  12195  110
 196 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.77   8640   78
 197 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 198 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.65  15602  141
 199 Teresa Zalewska                Racibórz             110.57  14817  134
 200 Jolanta Chłopińska             Wałcz                110.52  21440  194
 201 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.50   6630   60
 202 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              110.28  14778  134
 203 Anita Bruska                   Gdynia               110.13   6718   61
 204 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 205 Daniel Czernatowicz            Kraków               110.02   5831   53
 206 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 207 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 208 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.69   9872   90
 209 Michał Ozimiński               Łódź                 109.67  21496  196
 210 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.64   3947   36
 211 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.50  17191  157
 212 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 213 Robert Głowacki                Łódź                 109.40   6564   60
 214 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.39  21549  197
 215 Bartosz Pięta                  Swarzędz             109.33   5904   54
 216 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.14  14843  136
 217 Katarzyna Klimała              Kraków               109.12  17677  162
 218 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.08   5781   53
 219 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00  21037  193
 220 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            108.90  11870  109
 221 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.70  16088  148
 222 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.59  15203  140
 223 Joanna Duda                    Zabrze               108.18   4868   45
 224 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 108.14  11355  105
 225 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.91  12518  116
 226 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 227 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.85  13589  126
 228 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 229 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 230 Rafał Skibicki                 Lębork               107.49  21497  200
 231 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  107.36  18573  173
 232 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.89  10903  102
 233 Alicja Kosińska                Szczecin             106.89   3741   35
 234 Tomasz Łapka                   Warszawa             106.64   4479   42
 235 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 236 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.52   5113   48
 237 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.41   8619   81
 238 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.32  21052  198
 239 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.30   6378   60
 240 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.27  13603  128
 241 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 242 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 243 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 244 Michał Jaworek                 Zabrze               106.04   5090   48
 245 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 246 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.71   4017   38
 247 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 248 Marianna Kozłowska             Białystok            105.42   6958   66
 249 Marek Kocikowski               Ostróda              105.35   6321   60
 250 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 251 Weronika Rudnicka              Ustka                105.28  16739  159
 252 Michał Kolaj                   Ostróda              105.16  16721  159
 253 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            104.91   8393   80
 254 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 255 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.58  19347  185
 256 Sławomir Zabawa                Jasło                104.44   5431   52
 257 Patrycja Śliwińska             Szczecin             104.43  20051  192
 258 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  104.29   9908   95
 259 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 260 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 261 Paweł Opyc                     Warszawa             103.61   7149   69
 262 Jan Ziółkowski                 Rumia                103.52   4348   42
 263 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.40   6721   65
 264 Tomasz Siwiński                Zawiercie            103.20  18576  180
 265 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 266 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 267 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.79   7401   72
 268 Czesław Grajewski              Choroszcz            102.72   3698   36
 269 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 270 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.23  19525  191
 271 Sylwester Wójcik               Lublin               102.13  15728  154
 272 Monika Lewandowska             Warszawa             102.00   3060   30
 273 Anna Arana                     Warszawa             101.82  16189  159
 274 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.47  11770  116
 275 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.14  11530  114
 276 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 277 Bartłomiej Dalecki             Rumia                100.88   3228   32
 278 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.70   9164   91
 279 Sławomir Długosz               Ostróda              100.63   7950   79
 280 Andrzej Bociąga                Chorzów              100.50   3216   32
 281 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 282 Krzysztof Sojka                Łódź                 100.25   6015   60
 283 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              100.15   3906   39
 284 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 285 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 286 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  99.98  14597  146
 287 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 288 Adam Janicki                   Łódź                  99.81  19563  196
 289 Grażyna Wesołowska             Łódź                  99.72  15956  160
 290 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          99.31   4767   48
 291 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              99.22   7938   80
 292 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 293 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 295 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 296 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 297 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.34   9244   94
 298 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 299 Piotr Domański                 Łódź                  97.89   4503   46
 300 Tomasz  Jedynak                Majków                97.85   4599   47
 301 Joanna Brychcy                 Katowice              97.68  19439  199
 302 Urszula Solarska               Łódź                  97.52  19212  197
 303 Katarzyna Majewska             Lublin                97.20  12441  128
 304 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 305 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 306 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.88  14144  146
 307 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 308 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 309 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 310 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 311 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.12   7882   82
 312 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.66   3061   32
 313 Iwona Rutkowska                Warszawa              95.13   2854   30
 314 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 315 Monika Rubinstein              Warszawa              95.04   7033   74
 316 Agnieszka Goniowska            Wrocław               94.98   4179   44
 317 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 318 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 319 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.64  15047  159
 320 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             94.36   6888   73
 321 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.00   6016   64
 322 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 323 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 324 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 325 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 326 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 327 Magdalena Szymala              Lublin                92.81   2970   32
 328 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 329 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          91.37   4934   54
 330 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 331 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.37   5482   60
 332 Jacek Cichecki                 Józefów               90.88   5816   64
 333 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.74   3902   43
 334 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 335 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.51   4797   53
 336 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.47   9573  107
 337 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 338 Wojciech Obremski              Legnica               89.02   8368   94
 339 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 340 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 341 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 342 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 343 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 344 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.85   6181   72
 345 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             85.78   5833   68
 346 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 347 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 348 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 349 Adam Kędzior                   Lublin                84.70   2795   33
 350 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 351 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 352 Paweł Golubiński               Gdynia                82.98   5311   64
 353 Filip Dalecki                  Rumia                 82.37   2883   35
 354 Alicja Bielecka                Poznań                82.18   4602   56
 355 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 356 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 357 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   3591   45
 358 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  79.46  12395  156
 359 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 360 Agata Pastusiak                Sulęcin               77.47   6895   89
 361 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 362 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.06   2697   35
 363 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 364 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 365 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 366 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 367 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.40   8074  110
 368 Paulina Naplocha               Racibórz              70.53   7406  105
 369 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 2007-07-21

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Łukasz Miłosz                  Warszawa             127.90   3709   29
   2 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   3 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.39   2867   28
   4 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.43   2756   28
   5 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   6 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   7 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   8 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
   9 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
  10 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  11 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
  12 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  137.42   3298   24
  13 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  14 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  15 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  16 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  17 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              121.83   2924   24
  18 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  19 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.79   2875   24
  20 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  21 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  22 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  23 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  24 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  25 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  26 Maria Jarosz                   Lublin               105.88   2541   24
  27 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  28 Jacek Karwowski                Płock                104.33   2504   24
  29 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            102.33   2456   24
  30 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.17   2428   24
  31 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  32 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  33 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  34 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   98.38   2361   24
  35 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  36 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  37 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  38 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  39 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  40 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.00   2280   24
  41 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  42 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.71   2225   24
  43 Janusz Sojka                   Łódź                  91.83   2204   24
  44 Renata Ziółkowska              Gdynia                90.12   2163   24
  45 Agnieszka Kozak                Gdynia                85.83   2060   24
  46 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  47 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  48 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  49 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  50 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  51 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  52 Bartosz Milczarek              Łódź                  90.00   2070   23
  53 Joanna Żłobicka                Wrocław               88.26   2030   23
  54 Błażej Fidziński               Dębica                86.30   1985   23
  55 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  56 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  57 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  58 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  59 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  60 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.96   1793   23
  61 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  62 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  63 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  64 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  65 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  66 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  67 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  68 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  69 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  70 Maksymilian Kardas             Warszawa             100.55   2011   20
  71 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  72 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  73 Beata Wiączkowska              Wrocław              140.00   2660   19
  74 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  75 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  76 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  77 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  78 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  79 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  80 Kamil Puton                    Ruda Śląska           89.16   1694   19
  81 Krzysztof Zawadzki             Sampława              73.95   1405   19
  82 Andrzej Słapiński              Warszawa             130.00   2340   18
  83 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            105.28   1895   18
  84 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  85 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  86 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  87 Mirosław Dejna                 Sampława              52.44    944   18
  88 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  89 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              70.35   1196   17
  90 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  91 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  92 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  93 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
  94 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  95 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
  96 Dominik Wester                 Warszawa              96.00   1440   15
  97 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  98 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
  99 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
 100 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 101 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 102 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 104 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 105 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 106 Paweł Kowalski                 Kutno                120.83   1450   12
 107 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 108 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 109 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 110 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 111 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 112 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 113 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 114 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 115 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 116 Piotr Chabowski                Piła                 111.67   1340   12
 117 Grzegorz Kurowski              Warszawa             111.58   1339   12
 118 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 119 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 120 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 121 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 122 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 123 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 124 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 125 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 126 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             105.58   1267   12
 127 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 128 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 129 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 130 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 131 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 132 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 133 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 134 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 135 Jarosław Olek                  Warszawa             103.00   1236   12
 136 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 137 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 138 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 139 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 140 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 141 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 142 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 143 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 144 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 145 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 146 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 147 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 148 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 149 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 150 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 151 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 152 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 153 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.75   1173   12
 154 Katarzyna Kowalewska           Poznań                97.58   1171   12
 155 Joanna Kubińska                Warszawa              97.33   1168   12
 156 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 157 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 158 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 159 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 160 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 161 Dorota Patera                  Legnica               94.67   1136   12
 162 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 163 Jacek Dec                      Pszczew               94.42   1133   12
 164 Beata Kościańska               Lublin                94.00   1128   12
 165 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 166 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 167 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 168 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 169 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 170 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 171 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 172 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 173 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 174 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 175 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 176 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 177 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 178 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 179 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 180 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 181 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 182 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 183 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 184 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 185 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 186 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 187 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 188 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 189 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 190 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 191 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 192 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 193 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 194 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 195 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 196 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 197 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 198 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 199 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 200 Justyna Szymendera             Ostrów Wielkopolski  103.64   1140   11
 201 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 202 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 203 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 204 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 205 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 206 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 207 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 208 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 209 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 210 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 211 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 212 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 213 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 214 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 215 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 216 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 217 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 218 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 219 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 220 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 221 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 222 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 223 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 224 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 225 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 226 Waldemar Bulkowski             Chojnów               72.91    802   11
 227 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 228 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 229 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 230 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 231 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 232 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 233 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 234 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 235 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 236 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 237 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 238 Wacław Sarek                   Jaworzno              62.64    689   11
 239 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 240 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 241 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 242 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 243 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 244 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 245 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 246 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 247 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 248 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 249 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 250 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 251 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 252 Jerzy Augustyniak              Łódź                  78.00    702    9
 253 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 254 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 255 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 256 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 257 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 258 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 259 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 260 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 261 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 262 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 263 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 264 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 265 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 266 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 267 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 268 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 269 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 270 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 271 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 272 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 273 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 274 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 275 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 276 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 277 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 278 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 279 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 280 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 281 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 282 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 283 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 284 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 285 Andrzej Szymański              Łódź                  66.14    463    7
 286 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 287 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 288 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 289 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 290 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 291 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 292 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 293 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 294 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 295 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 296 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 297 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 298 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 299 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 300 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 301 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 302 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 303 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 304 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 305 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 306 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 307 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 308 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 309 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 310 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 311 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 312 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 313 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 314 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 315 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 316 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 317 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 318 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 319 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 320 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 321 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 322 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 323 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 324 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 325 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 326 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 327 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 328 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 329 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 330 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 331 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 332 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 333 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 334 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 335 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 336 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 337 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 338 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 339 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 340 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 341 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 342 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 343 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 344 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 345 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 346 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 347 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 348 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 349 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 350 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 351 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 352 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 353 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 354 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 355 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 356 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 357 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 358 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 359 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 360 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 361 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie