Szarlota26
czerwca
Szarlota 26 czerwca Turniej o Puchar Wójta
Ostróda 9
lipca
Ostróda 9-10 lipca V Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”Grand Prix 2005
Łódź30
lipca
Łódź 30-31 lipca Wielka Łódka 2005 — Lato
Rekordowe „Blanki w Szranki”09 - 10 lipca 2005 — V Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki” Ostróda, 09 - 10 lipca 2005
Grand Prix 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Rekordowe „Blanki w Szranki”Na V Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w szranki" stawiło się 167 graczy (aż 22 debiutantów), co jest rekordem frekwencji w turniejach ogólnopolskich. Jedynie eliminacje Mistrzostw Polski w 2003 roku miały o jednego gracza więcej. Rywalizacja była bardzo interesująca, a do 8 rundy najlepszą zawodniczką była Katarzyna Kowalewska z Poznania, która jako jedyna miała komplet punktów. Niestety ostatnie cztery rundy przegrała. Turniej wygrał obrońca tytułu sprzed roku Mateusz Żbikowski z 11 zwycięstwami. Drugie miejsce zajął Krzysztof Usakiewicz a trzecie Dawid Pikul, obaj po  10 zwycięstw. Najlepszym ostródzianinem został Grzegorz Koczkodon a  debiutantką Jolanta Chłopińska z Wałcza, znana jako JolaC. Sierotką turnieju, która losowała nagrodę specjalną (odtwarzacz DVD ufundowany przez JolaC) wśród wszystkich uczestników była Blanka Zwolińska, a szczęśliwym zdobywcą tej nagrody został Aleksander Puchalski z Włocławka. Najlepszym "żarłokiem" (suma 4 kolejnych ruchów) został Mistrz Polski Mariusz Wrześniewski z wynikiem 349 punktów. Na turnieju pojawiła się również zawodniczka mieszkająca na stałe w Szwecji — Barbara Belof. Organizatorzy przygotowali turniej rewelacyjnie, zaczynając od poczęstunku pierwszego dnia, poprzez rejs statkiem, grill i kończąc tańcami na zamku.
Ostródzkie Stowarzyszenie Przyjaciół Scrabble "Anagram" w przyszłym roku chce osiągnąć magiczną liczbę 200 zawodników w turnieju — serdecznie zapraszamy!
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
III Turniej „Blanki w szranki”
II Turniej „Blanki w szranki”




Wyniki turnieju V Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               142.43     11.0     4912     1960      940
  2 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               131.20     10.0     4801     1913      681
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 140.54     10.0     4754     1883      578
  4 Piotr           Pietuchowski         Białystok              126.12      9.0     5157     1754     1034
  5 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               138.04      9.0     5060     1725      836
  6 Artur           Irzyk                Strzyżów               121.41      9.0     4845     1654      621
  7 Aleksander      Puchalski            Włocławek              127.74      9.0     4818     1738      518
  8 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               122.83      9.0     4792     1702      666
  9 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               137.96      9.0     4768     1727      704
 10 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                119.79      9.0     4664     1774      410
 11 Joanna          Stępień              Katowice               124.18      9.0     4628     1696      392
 12 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                129.12      8.0     5076     1586      457
 13 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               142.38      8.0     5050     1663      561
 14 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               141.97      8.0     4971     1625      864
 15 Szymon          Fidziński            Warszawa               147.36      8.0     4950     1612      554
 16 Marek           Syczuk               Warszawa               129.18      8.0     4908     1519      755
 17 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    125.57      8.0     4823     1555      770
 18 Filip           Klar                 Mielec                 111.52      8.0     4738     1632      307
 19 Halina          Roszak               Poznań                 116.15      8.0     4698     1590      665
 20 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    116.28      8.0     4678     1649      373
 21 Mariusz         Margalski            Warszawa               125.67      8.0     4653     1571      411
 22 Katarzyna       Kowalewska           Poznań                 114.06      8.0     4651     1715      164
 23 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.52      8.0     4644     1562      501
 24 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    117.61      8.0     4617     1564      268
 25 Kamil           Klinkosz             Rumia                  101.54      8.0     4617     1534      217
 26 Filip           Sosin                Warszawa               126.95      8.0     4583     1592      173
 27 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              118.32      8.0     4523     1584      126
 28 Grzegorz        Święcki              Białystok              136.67      8.0     4492     1607       28
 29 Joanna          Zadrożna             Szczecin               115.44      8.0     4445     1430      580
 30 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 112.46      8.0     4383     1526      119
 31 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                117.29      8.0     4205     1507      276
 32 Damian          Krężel               Mielec                 100.38      7.5     4274     1597     -124
 33 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   119.62      7.0     4968     1447      756
 34 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              124.40      7.0     4806     1558      234
 35 Michał          Sosin                Warszawa               117.18      7.0     4791     1463      735
 36 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             118.08      7.0     4777     1466      603
 37 Miłosz          Wrzałek              Reda                   123.40      7.0     4745     1508      562
 38 Marek           Roszak               Poznań                 120.82      7.0     4650     1472      336
 39 Marek           Rogalski             Chełm                  110.08      7.0     4582     1568      -82
 40 Robert          Soszka               Warszawa               119.80      7.0     4553     1493      245
 41 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               111.84      7.0     4549     1500      569
 42 Radosław        Konca                Warszawa               134.27      7.0     4540     1503      122
 43 Filip           Warzecha             Gdynia                 123.36      7.0     4528     1604       80
 44 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              111.66      7.0     4513     1453      280
 45 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               114.79      7.0     4506     1415      188
 46 Paweł           Opyc                 Warszawa               120.78      7.0     4500     1453       73
 47 Tomasz          Ruta                 Warszawa               100.00      7.0     4496     1470      395
 48 Joanna          Juszczak             Warszawa               125.30      7.0     4480     1423      210
 49 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               103.62      7.0     4464     1414      452
 50 Irena           Sołdan               Rumia                  121.02      7.0     4440     1420       46
 51 Artur           Koszel               Inowrocław             121.00      7.0     4427     1535      363
 52 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               113.67      7.0     4399     1406      259
 53 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              114.48      7.0     4336     1452      240
 54 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               120.33      7.0     4335     1510      -26
 55 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      7.0     4268     1356      198
 56 Michał          Ozimiński            Łódź                   100.00      7.0     4251     1504     -132
 57 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           122.48      7.0     4250     1395      245
 58 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              113.53      7.0     4183     1464       37
 59 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      7.0     4076     1367      144
 60 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              105.16      7.0     3989     1507     -515
 61 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                113.65      7.0     3940     1413     -380
 62 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 104.42      7.0     3934     1480     -154
 63 Maciej          Perzyński            Piła                   128.08      6.0     4776     1464      420
 64 Bogusław        Puchalski            Włocławek              120.03      6.0     4628     1477      146
 65 Kuba            Koisar               Warszawa               123.32      6.0     4537     1446        6
 66 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               114.49      6.0     4478     1297      159
 67 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               110.78      6.0     4461     1315      256
 68 Dominik         Wester               Warszawa               109.68      6.0     4459     1368       21
 69 Rafał           Wesołowski           Warszawa               114.10      6.0     4438     1291      120
 70 Marcin          Kozyra               Warszawa               130.15      6.0     4418     1410       48
 71 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               119.23      6.0     4404     1358      339
 72 Michał          Wolański             Białystok              100.00      6.0     4389     1400     -352
 73 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  100.00      6.0     4378     1278      359
 74 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.94      6.0     4371     1291      288
 75 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 122.33      6.0     4363     1272      145
 76 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               100.00      6.0     4349     1316      -29
 77 Jan             Ziółkowski           Rumia                  112.79      6.0     4342     1247      221
 78 Stanisław       Gasik                Warszawa               120.62      6.0     4326     1303      137
 79 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       111.20      6.0     4318     1258      318
 80 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               113.70      6.0     4288     1245      420
 81 Danuta          Langiewicz           Ostróda                102.15      6.0     4272     1259     -107
 82 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               105.14      6.0     4250     1325     -120
 83 Wojciech        Sołdan               Rumia                  106.55      6.0     4248     1324      -62
 84 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  107.15      6.0     4223     1336     -112
 85 Henryk          Ryś                  Warszawa               100.00      6.0     4202     1269      100
 86 Marianna        Kozłowska            Białystok              107.45      6.0     4184     1311       57
 87 Anita           Bruska               Gdynia                 104.00      6.0     4172     1375     -210
 88 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               104.97      6.0     4161     1314      163
 89 Iwona           Rutkowska            Warszawa               105.90      6.0     4106     1352      188
 90 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.02      6.0     4078     1408     -291
 91 Łukasz          Święcki              Białystok              100.13      6.0     4051     1304     -226
 92 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      6.0     4041     1262     -374
 93 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      6.0     4016     1289       14
 94 Tomasz          Wenda                Warszawa               100.00      6.0     4015     1309     -372
 95 Dorota          Maciejuk             Warszawa               104.33      6.0     3971     1316     -133
 96 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      6.0     3910     1327     -124
 97 Beata           Wolf                 Gdańsk                 100.00      6.0     3785     1286     -401
 98 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      6.0     3784     1248     -428
 99 Magdalena       Merklejn             Szczecin               121.07      5.0     4565     1206      243
100 Beata           Piotrowska           Łódź                   109.35      5.0     4561     1215      204
101 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  105.01      5.0     4384     1244      -17
102 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 112.88      5.0     4340     1297     -112
103 Lucyna          Śniadach             Rumia                  107.02      5.0     4301     1244       46
104 Jarosław        Sobczak              Warszawa               112.41      5.0     4276     1209      258
105 Czesława        Pawłowska            Wrocław                105.72      5.0     4226     1220       25
106 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             112.33      5.0     4225     1183      265
107 Ewa             Langiewicz-Ostojska  Zielona Góra           100.00      5.0     4213     1206     -197
108 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     4179     1150     -315
109 Łukasz          Mycio                Górowo Iławeckie       100.00      5.0     4164     1197     -246
110 Jacek           Karwowski            Płock                  100.00      5.0     4126     1110      -36
111 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      5.0     4100     1164      100
112 Jan             Lisiewski            Piasutno               102.04      5.0     4092     1196     -356
113 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      5.0     4083     1270     -185
114 Izabela         Kargol               Warszawa               100.00      5.0     4068     1160       -2
115 Elżbieta        Święcka              Białystok              100.00      5.0     4026     1190     -323
116 Mariusz         Katzig               Gdańsk                 100.00      5.0     4024     1184     -206
117 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               104.58      5.0     4020     1282     -249
118 Anna            Lisiewska            Piasutno               100.00      5.0     4016     1134      188
119 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      5.0     3995     1146      -60
120 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.00      5.0     3948     1184     -320
121 Bogdan          Kozłowski            Białystok              109.77      5.0     3924     1189     -504
122 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      5.0     3923     1185     -368
123 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      5.0     3896     1147     -357
124 Renata          Ziółkowska           Gdynia                 100.00      5.0     3821     1156     -216
125 Tomasz          Jedynak              Skarżysko              100.00      5.0     3806     1194     -522
126 Magdalena       Łasiewicka           Warszawa               100.00      5.0     3757     1126     -600
127 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      5.0     3641     1152     -451
128 Beata           Kościańska           Lublin                 100.00      5.0     3621     1120     -207
129 Michał          Kolaj                Ostróda                100.00      5.0     3405     1162     -741
130 Barbara         Belof                Polkowice/Szwecja      100.00      5.0     3328     1083     -154
131 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      5.0     2820     1003     -170
132 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               110.27      4.5     4163     1121     -513
133 Dorota          Kwaśny               Szczecin               100.00      4.0     4139     1013      269
134 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      4.0     4123     1126     -233
135 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                100.00      4.0     4037     1108     -277
136 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    101.78      4.0     4033     1059     -256
137 Weronika        Rudnicka             Ustka                  107.74      4.0     4026     1168     -401
138 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      4.0     4016     1046        5
139 Joanna          Brychcy              Katowice               101.48      4.0     3936     1048     -276
140 Tomasz          Żukowski             Olsztyn                100.00      4.0     3907     1053     -192
141 Mariusz         Łasiewicki           Choszczno              103.61      4.0     3836     1082     -124
142 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.0     3794     1089     -423
143 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  100.00      4.0     3759     1046     -559
144 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.48      4.0     3737     1039     -222
145 Dorota          Rogalska             Chełm                  100.00      4.0     3441     1052    -1003
146 Sławomir        Długosz              Ostróda                100.00      4.0     3426     1017     -600
147 Aldona          Głośnicka            Ostróda                100.00      4.0     3407     1035     -867
148 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      4.0     3193     1036     -491
149 Jarosław        Puchalski            Łódź                   123.51      4.0     2813      851      298
150 Grzegorz        Wołowiec             Gdynia                 100.00      3.5     3548      978     -423
151 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      3.5     3427      973     -577
152 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      3.0     3924      924     -118
153 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      3.0     3634      953     -701
154 Dorota          Ryś                  Warszawa               100.00      3.0     3597      940     -631
155 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      3.0     3432      921     -660
156 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.0     3269      914     -885
157 Filip           Dalecki              Rumia                  100.00      3.0     3263      912     -631
158 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      3.0     3193      939     -587
159 Jolanta         Skrobisz             Warszawa               100.00      3.0     3047      951     -877
160 Marzena         Żukowska             Olsztyn                100.00      2.0     3287      842     -912
161 Paweł           Dąbrowski            Ostróda                100.00      2.0     1991      583     -586
162 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      2.0     1948      525       58
163 Barbara         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   102.76      1.0     1832      443     -519
164 Andrzej         Szymański            Łódź                   100.00      1.0     1501      411     -563
165 Iwona           Soszka               Warszawa               100.00      1.0      323      150       53
166 Aldona          Saniewska            Warszawa               100.00      0.0     2271      629    -2012
167 Łukasz          Wełnicki             Olsztyn                100.00      0.0      240       50      -71
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"



	Szymon Fidziński 147.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Czesława       Pawłowska             105.72 +  440: 360  156
    2    18 Grzegorz       Święcki               136.67 -  339: 440   87
    3    37 Michał         Wolański              100.00 +  452: 345  150
    4    19 Lucyna         Śniadach              107.02 +  502: 324  157
    5     9 Marianna       Kozłowska             107.45 +  415: 328  157
    6     7 Paweł          Opyc                  120.78 +  445: 316  171
    7     4 Marek          Rogalski              110.08 +  428: 284  160
    8     4 Krzysztof      Usakiewicz            131.20 -  283: 382   81
    9     6 Filip          Warzecha              123.36 -  377: 419   73
   10    13 Kuba           Koisar                123.32 +  409: 390  173
   11     8 Waldemar       Czerwoniec            122.83 -  395: 398   73
   12    12 Marek          Dudkiewicz            124.40 +  465: 410  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Mateusz Żbikowski 142.43 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Krzyżewski            105.16 +  355: 351  155
    2    28 Krzysztof      Bukowski              114.48 +  495: 213  164
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              113.53 +  364: 313  164
    4     5 Marek          Dudkiewicz            124.40 +  467: 336  174
    5     4 Grzegorz       Koczkodon             119.79 -  367: 402   70
    6    14 Wojciech       Gołęcki               100.02 +  392: 374  150
    7     8 Radosław       Konca                 134.27 +  373: 305  184
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.38 +  435: 345  192
    9     1 Katarzyna      Kowalewska            114.06 +  391: 361  164
   10     1 Piotr          Pietuchowski          126.12 +  484: 391  176
   11     1 Dawid          Pikul                 140.54 +  380: 275  191
   12     1 Piotr          Pietuchowski          126.12 +  409: 306  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1960  / 12 163.33




	Kazimierz.J Merklejn 142.38 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Żbikowski             105.14 +  459: 377  155
    2    11 Radosław       Pastusiak             100.00 +  518: 281  150
    3     1 Dawid          Pikul                 140.54 +  392: 351  191
    4     1 Katarzyna      Kowalewska            114.06 -  384: 420   64
    5     8 Mariusz        Sylwestrzuk           120.33 +  428: 419  170
    6     2 Filip          Klar                  111.52 +  454: 370  162
    7     2 Aleksander     Puchalski             127.74 +  467: 291  178
    8     2 Mateusz        Żbikowski             142.43 -  345: 435   92
    9     2 Piotr          Pietuchowski          126.12 -  377: 428   76
   10     8 Bogusław       Puchalski             120.03 +  408: 347  170
   11     6 Michał         Sosin                 117.18 +  395: 323  167
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          138.04 -  423: 447   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Sławomir Kordjalik 141.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Sołdan                105.01 +  361: 292  155
    2    26 Dawid          Pikul                 140.54 -  388: 392   91
    3    48 Rafał          Dąbrowski             113.65 +  478: 278  164
    4    22 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  370: 307  150
    5    27 Andrzej        Grabiński             118.08 +  425: 331  168
    6    15 Filip          Warzecha              123.36 -  389: 470   73
    7    19 Tomasz         Wenda                 100.00 +  432: 243  150
    8    13 Aleksander     Puchalski             127.74 -  382: 387   78
    9    18 Joanna         Juszczak              125.30 +  505: 294  175
   10    11 Mariusz        Margalski             125.67 -  323: 407   76
   11    15 Maciej         Perzyński             128.08 +  446: 403  178
   12    11 Michał         Sosin                 117.18 +  472: 303  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Dawid Pikul 140.54 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Szeliga-Frynia        104.97 +  420: 320  155
    2    26 Sławomir       Kordjalik             141.97 +  392: 388  192
    3     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.38 -  351: 392   92
    4    34 Adam           Janicki               100.00 +  478: 286  150
    5    18 Tomasz         Ruta                  100.00 +  520: 352  150
    6     4 Artur          Koszel                121.00 +  425: 315  171
    7     5 Tomasz         Zwoliński             137.96 +  368: 321  188
    8     5 Grzegorz       Koczkodon             119.79 +  366: 339  170
    9     3 Krzysztof      Usakiewicz            131.20 +  386: 350  181
   10     2 Katarzyna      Kowalewska            114.06 +  363: 353  164
   11     1 Mateusz        Żbikowski             142.43 -  275: 380   92
   12     2 Aleksander     Puchalski             127.74 +  410: 380  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 12 156.92




	Karol Wyrębkiewicz 138.52 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Sameryt               104.58 +  434: 289  155
    2    21 Filip          Warzecha              123.36 -  333: 367   73
    3    39 Robert         Soszka                119.80 -  345: 413   70
    4    46 Dorota         Maciejuk              104.33 +  387: 250  154
    5    34 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  371: 320  150
    6    40 Tomasz         Jedynak               100.00 +  432: 306  150
    7    29 Michał         Ozimiński             100.00 +  417: 312  150
    8     6 Miłosz         Wrzałek               123.40 +  377: 338  173
    9     5 Zbigniew       Wietecki              116.28 -  319: 416   66
   10    15 Maciej         Perzyński             128.08 +  462: 355  178
   11    13 Filip          Warzecha              123.36 +  390: 379  173
   12     8 Grzegorz       Koczkodon             119.79 -  377: 398   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Mariusz Wrześniewski 138.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.42 +  369: 284  154
    2    20 Andrzej        Oleksiak              129.12 +  553: 442  179
    3     4 Jarosław       Sobczak               112.41 +  349: 262  162
    4     7 Grzegorz       Koczkodon             119.79 -  338: 362   70
    5    23 Weronika       Rudnicka              107.74 +  413: 258  158
    6    16 Damian         Krężel                100.38 -  346: 447   50
    7    21 Wojciech       Gołęcki               100.02 +  525: 279  150
    8    10 Marcin         Kozyra                130.15 +  489: 308  180
    9     4 Bogusław       Puchalski             120.03 +  394: 351  170
   10     3 Krzysztof      Usakiewicz            131.20 -  326: 447   81
   11     7 Marek          Syczuk                129.18 +  511: 361  179
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              142.38 +  447: 423  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Tomasz Zwoliński 137.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Maciejuk              104.33 +  342: 280  154
    2    36 Mariola        Osajda-Matczak        111.84 +  439: 433  162
    3     7 Dariusz        Maciejuk              113.67 +  404: 316  164
    4     8 Artur          Koszel                121.00 +  345: 340  171
    5     5 Filip          Klar                  111.52 -  347: 425   62
    6    12 Bogusław       Puchalski             120.03 +  458: 306  170
    7     5 Dawid          Pikul                 140.54 -  321: 368   91
    8    15 Marek          Dudkiewicz            124.40 +  371: 333  174
    9    12 Robert         Soszka                119.80 +  492: 213  170
   10     6 Kamil          Nawrocki              118.32 -  385: 423   68
   11    11 Filip          Sosin                 126.95 +  449: 308  177
   12     7 Katarzyna      Kowalewska            114.06 +  415: 319  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Grzegorz Święcki 136.67 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anita          Bruska                104.00 +  371: 309  154
    2    18 Szymon         Fidziński             147.36 +  440: 339  197
    3     2 Andrzej        Grabiński             118.08 +  351: 329  168
    4     9 Filip          Klar                  111.52 -  363: 413   62
    5    17 Bogusław       Puchalski             120.03 -  342: 402   70
    6    41 Marcela        Wołowiec              112.88 -  327: 376   63
    7    42 Krzysztof      Sporczyk              113.53 +  393: 370  164
    8    36 Małgorzata     Sameryt               104.58 +  344: 320  155
    9    22 Marek          Dudkiewicz            124.40 +  404: 376  174
   10    16 Marek          Syczuk                129.18 -  346: 529   79
   11    25 Artur          Koszel                121.00 +  374: 323  171
   12    19 Tomasz         Ruta                  100.00 +  437: 378  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Radosław Konca 134.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Tuszyński             103.62 +  358: 316  154
    2    27 Marcela        Wołowiec              112.88 +  384: 362  163
    3    15 Jarosław       Puchalski             123.51 +  372: 350  174
    4    10 Krzysztof      Usakiewicz            131.20 -  412: 441   81
    5    16 Mariola        Osajda-Matczak        111.84 +  347: 337  162
    6    13 Dominik        Wester                109.68 +  437: 294  160
    7     8 Mateusz        Żbikowski             142.43 -  305: 373   92
    8    19 Filip          Sosin                 126.95 -  360: 477   77
    9    19 Halina         Roszak                116.15 -  317: 350   66
   10    41 Jerzy          Krzyżewski            105.16 -  371: 414   55
   11    35 Ewa            Strzelczyk            119.23 +  389: 362  169
   12    31 Michał         Wolański              100.00 +  488: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Krzysztof Usakiewicz 131.20 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Łasiewicki            103.61 +  376: 267  154
    2    13 Bogusław       Puchalski             120.03 +  402: 371  170
    3     9 Paweł          Frynia                117.61 +  471: 307  168
    4    10 Radosław       Konca                 134.27 +  441: 412  184
    5     3 Marek          Rogalski              110.08 +  369: 368  160
    6     1 Piotr          Pietuchowski          126.12 -  293: 384   76
    7     3 Maciej         Perzyński             128.08 +  374: 322  178
    8     4 Szymon         Fidziński             147.36 +  382: 283  197
    9     3 Dawid          Pikul                 140.54 -  350: 386   91
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          138.04 +  447: 326  188
   11     4 Kamil          Nawrocki              118.32 +  419: 346  168
   12     3 Andrzej        Oleksiak              129.12 +  477: 348  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1913  / 12 159.42




	Marcin Kozyra 130.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Barbara        Orzeł                 102.76 +  538: 268  153
    2     2 Beata          Piotrowska            109.35 +  387: 352  159
    3     3 Halina         Roszak                116.15 +  378: 353  166
    4     2 Joanna         Ostrowska             108.94 +  412: 374  159
    5     2 Katarzyna      Kowalewska            114.06 -  265: 413   64
    6     5 Artur          Irzyk                 121.41 +  393: 284  171
    7    10 Miłosz         Wrzałek               123.40 -  316: 418   73
    8    10 Mariusz        Wrześniewski          138.04 -  308: 489   88
    9    17 Joanna         Stępień               124.18 -  283: 320   74
   10    25 Dariusz        Nawrocki              111.66 +  381: 298  162
   11    26 Mariusz        Sylwestrzuk           120.33 -  343: 375   70
   12    32 Artur          Koszel                121.00 -  414: 426   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Marek Syczuk 129.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Danuta         Langiewicz            102.15 -  347: 415   52
    2    53 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  523: 193  150
    3    25 Anita          Bruska                104.00 -  294: 335   54
    4    43 Barbara        Belof                 100.00 +  444: 280  150
    5    28 Kacper         Jachowicz             100.00 +  404: 329  150
    6    22 Łukasz         Mycio                 100.00 +  412: 229  150
    7    18 Tomasz         Ruta                  100.00 +  434: 375  150
    8    12 Paweł          Frynia                117.61 +  376: 351  168
    9     9 Grzegorz       Koczkodon             119.79 -  380: 452   70
   10    16 Grzegorz       Święcki               136.67 +  529: 346  187
   11     7 Mariusz        Wrześniewski          138.04 -  361: 511   88
   12    10 Damian         Krężel                100.38 +  404: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Andrzej Oleksiak 129.12 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jan            Lisiewski             102.04 +  438: 290  152
    2    20 Mariusz        Wrześniewski          138.04 -  442: 553   88
    3    24 Magdalena      Merklejn              121.07 +  409: 400  171
    4    14 Dariusz        Nawrocki              111.66 +  525: 380  162
    5     6 Zbigniew       Wietecki              116.28 -  331: 368   66
    6    17 Tomasz         Wenda                 100.00 -  375: 398   50
    7    28 Artur          Koszel                121.00 +  376: 274  171
    8    20 Krzysztof      Bukowski              114.48 +  414: 403  164
    9    14 Marek          Rogalski              110.08 +  490: 327  160
   10     9 Marek          Roszak                120.82 +  479: 366  171
   11     5 Damian         Krężel                100.38 +  449: 383  150
   12     3 Krzysztof      Usakiewicz            131.20 -  348: 477   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Maciej Perzyński 128.08 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Lech           Szymczak              101.78 +  518: 245  152
    2     3 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  358: 297  150
    3     8 Marek          Roszak                120.82 +  415: 318  171
    4     6 Marek          Rogalski              110.08 -  342: 373   60
    5    20 Filip          Sosin                 126.95 +  443: 343  177
    6    10 Kamil          Nawrocki              118.32 +  526: 363  168
    7     3 Krzysztof      Usakiewicz            131.20 -  322: 374   81
    8     8 Mariusz        Margalski             125.67 +  366: 351  176
    9     8 Aleksander     Puchalski             127.74 -  355: 388   78
   10    15 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  355: 462   89
   11    15 Sławomir       Kordjalik             141.97 -  403: 446   92
   12    23 Mariusz        Orzeł                 119.62 -  373: 396   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Aleksander Puchalski 127.74 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kamil          Klinkosz              101.54 -  360: 441   52
    2    47 Jan            Lisiewski             102.04 +  401: 321  152
    3    42 Barbara        Belof                 100.00 +  403: 323  150
    4    33 Łukasz         Święcki               100.13 +  421: 281  150
    5     7 Michał         Sosin                 117.18 +  365: 318  167
    6     9 Joanna         Stępień               124.18 +  417: 391  174
    7     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.38 -  291: 467   92
    8    13 Sławomir       Kordjalik             141.97 +  387: 382  192
    9     8 Maciej         Perzyński             128.08 +  388: 355  178
   10     5 Robert         Kamiński              125.57 +  533: 307  176
   11     3 Katarzyna      Kowalewska            114.06 +  472: 304  164
   12     2 Dawid          Pikul                 140.54 -  380: 410   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Filip Sosin 126.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Brychcy               101.48 +  427: 305  151
    2    22 Krzysztof      Langiewicz            117.29 -  328: 404   67
    3    43 Kacper         Jachowicz             100.00 +  398: 378  150
    4    37 Bogdan         Kozłowski             109.77 +  358: 355  160
    5    20 Maciej         Perzyński             128.08 -  343: 443   78
    6    18 Michał         Sosin                 117.18 +  440: 397  167
    7    13 Mariusz        Orzeł                 119.62 +  443: 352  170
    8    19 Radosław       Konca                 134.27 +  477: 360  184
    9    11 Damian         Krężel                100.38 -  342: 384   50
   10    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.42 +  374: 285  154
   11    11 Tomasz         Zwoliński             137.96 -  308: 449   88
   12    16 Filip          Warzecha              123.36 +  345: 298  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Piotr Pietuchowski 126.12 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Monika         Rubinstein            100.48 +  467: 300  150
    2     8 Sławomir       Zabawa                100.00 +  362: 338  150
    3    18 Michał         Ozimiński             100.00 +  472: 253  150
    4     4 Kuba           Koisar                123.32 +  548: 330  173
    5     1 Paweł          Opyc                  120.78 +  396: 296  171
    6     1 Krzysztof      Usakiewicz            131.20 +  384: 293  181
    7     1 Katarzyna      Kowalewska            114.06 -  424: 453   64
    8     3 Filip          Warzecha              123.36 +  494: 347  173
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.38 +  428: 377  192
   10     1 Mateusz        Żbikowski             142.43 -  391: 484   92
   11     2 Zbigniew       Wietecki              116.28 +  485: 243  166
   12     1 Mateusz        Żbikowski             142.43 -  306: 409   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Mariusz Margalski 125.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Damian         Krężel                100.38 -  378: 416   50
    2    44 Katarzyna      Sołdan                105.01 +  400: 377  155
    3    38 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  300: 292  150
    4    24 Zofia          Gajewska              122.48 -  326: 352   72
    5    30 Kamil          Klinkosz              101.54 +  475: 370  152
    6    35 Weronika       Rudnicka              107.74 +  409: 345  158
    7    15 Waldemar       Czerwoniec            122.83 +  421: 389  173
    8     8 Maciej         Perzyński             128.08 -  351: 366   78
    9    29 Jerzy          Krzyżewski            105.16 +  418: 340  155
   10    11 Sławomir       Kordjalik             141.97 +  407: 323  192
   11    12 Joanna         Stępień               124.18 -  344: 351   74
   12    17 Mariola        Osajda-Matczak        111.84 +  424: 321  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Robert Kamiński 125.57 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Łukasz         Święcki               100.13 -  352: 401   50
    2    50 Iwona          Rutkowska             105.90 +  448: 303  156
    3    31 Michał         Kolaj                 100.00 +  363: 307  150
    4    35 Elżbieta       Święcka               100.00 +  371: 247  150
    5    15 Halina         Roszak                116.15 -  292: 485   66
    6    24 Jerzy          Tatarczuk             114.49 +  504: 218  164
    7    27 Jerzy          Krzyżewski            105.16 +  543: 147  155
    8    11 Ewa            Strzelczyk            119.23 +  430: 328  169
    9     7 Kuba           Koisar                123.32 +  434: 373  173
   10     5 Aleksander     Puchalski             127.74 -  307: 533   78
   11     9 Miłosz         Wrzałek               123.40 +  412: 325  173
   12     5 Artur          Irzyk                 121.41 -  367: 386   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Joanna Juszczak 125.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  325: 397   50
    2    62 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  425: 204  150
    3    46 Małgorzata     Jóźwiak               107.15 +  421: 328  157
    4    28 Jerzy          Krzyżewski            105.16 -  311: 370   55
    5    39 Eugeniusz      Wróblewski            112.33 +  371: 311  162
    6    19 Waldemar       Czerwoniec            122.83 -  343: 394   73
    7    41 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  405: 307  150
    8    34 Weronika       Rudnicka              107.74 +  377: 350  158
    9    18 Sławomir       Kordjalik             141.97 -  294: 505   92
   10    26 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.79 -  383: 387   65
   11    36 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  430: 341  150
   12    29 Krzysztof      Jaworski              110.78 +  395: 376  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Marek Dudkiewicz 124.40 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Kolaj                 100.00 +  439: 345  150
    2    19 Rafał          Dąbrowski             113.65 +  392: 286  164
    3    17 Ewa            Langiewicz-Ostojska   100.00 +  465: 362  150
    4     5 Mateusz        Żbikowski             142.43 -  336: 467   92
    5    21 Filip          Warzecha              123.36 -  316: 362   73
    6    28 Irena          Sołdan                121.02 +  461: 405  171
    7    20 Marcela        Wołowiec              112.88 +  418: 317  163
    8    15 Tomasz         Zwoliński             137.96 -  333: 371   88
    9    22 Grzegorz       Święcki               136.67 -  376: 404   87
   10    24 Katarzyna      Sołdan                105.01 +  424: 366  155
   11    16 Andrzej        Grabiński             118.08 +  436: 422  168
   12    12 Szymon         Fidziński             147.36 -  410: 465   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Joanna Stępień 124.18 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  399: 345  150
    2    40 Marek          Rogalski              110.08 -  404: 501   60
    3    30 Eugeniusz      Wróblewski            112.33 +  468: 337  162
    4    15 Wojciech       Sołdan                106.55 +  450: 320  157
    5    10 Zofia          Gajewska              122.48 +  397: 370  172
    6     9 Aleksander     Puchalski             127.74 -  391: 417   78
    7    12 Dariusz        Maciejuk              113.67 +  428: 290  164
    8     7 Kuba           Koisar                123.32 -  325: 354   73
    9    17 Marcin         Kozyra                130.15 +  320: 283  180
   10    19 Iwona          Rutkowska             105.90 +  321: 309  156
   11    12 Mariusz        Margalski             125.67 +  351: 344  176
   12     9 Kamil          Nawrocki              118.32 +  374: 366  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Jarosław Puchalski 123.51 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Ryś                   100.00 +  445: 273  150
    2    15 Krzysztof      Jaworski              110.78 +  399: 376  161
    3    15 Radosław       Konca                 134.27 -  350: 372   84
    4    26 Filip          Warzecha              123.36 -  351: 414   73
    5    32 Michał         Wolański              100.00 -  385: 418   50
    6    45 Eugeniusz      Wróblewski            112.33 +  430: 316  162
    7    32 Stanisław      Gasik                 120.62 +  453: 346  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  /  7 121.57




	Miłosz Wrzałek 123.40 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Wenda                 100.00 +  381: 338  150
    2    10 Grzegorz       Koczkodon             119.79 -  359: 379   70
    3    54 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  490: 312  150
    4    20 Irena          Sołdan                121.02 +  478: 296  171
    5    11 Paweł          Frynia                117.61 +  426: 323  168
    6     8 Marek          Rogalski              110.08 -  386: 412   60
    7    10 Marcin         Kozyra                130.15 +  418: 316  180
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  338: 377   89
    9    15 Mariusz        Sylwestrzuk           120.33 +  412: 273  170
   10    12 Mariola        Osajda-Matczak        111.84 +  364: 361  162
   11     9 Robert         Kamiński              125.57 -  325: 412   76
   12    13 Filip          Klar                  111.52 -  368: 384   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Filip Warzecha 123.36 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Izabela        Kargol                100.00 +  368: 306  150
    2    21 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 +  367: 333  189
    3    16 Mariusz        Sylwestrzuk           120.33 -  340: 411   70
    4    26 Jarosław       Puchalski             123.51 +  414: 351  174
    5    21 Marek          Dudkiewicz            124.40 +  362: 316  174
    6    15 Sławomir       Kordjalik             141.97 +  470: 389  192
    7     6 Zbigniew       Wietecki              116.28 +  431: 390  166
    8     3 Piotr          Pietuchowski          126.12 -  347: 494   76
    9     6 Szymon         Fidziński             147.36 +  419: 377  197
   10     7 Damian         Krężel                100.38 -  333: 346   50
   11    13 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  379: 390   89
   12    16 Filip          Sosin                 126.95 -  298: 345   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Kuba Koisar 123.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  414: 267  150
    2    32 Stanisław      Gasik                 120.62 +  415: 377  171
    3    19 Bogdan         Kozłowski             109.77 +  388: 282  160
    4     4 Piotr          Pietuchowski          126.12 -  330: 548   76
    5    13 Waldemar       Czerwoniec            122.83 +  380: 367  173
    6    11 Robert         Soszka                119.80 -  362: 365   70
    7    16 Artur          Irzyk                 121.41 +  421: 323  171
    8     7 Joanna         Stępień               124.18 +  354: 325  174
    9     7 Robert         Kamiński              125.57 -  373: 434   76
   10    13 Szymon         Fidziński             147.36 -  390: 409   97
   11    21 Paweł          Frynia                117.61 -  359: 416   68
   12    25 Marek          Rogalski              110.08 -  351: 418   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Waldemar Czerwoniec 122.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Aldona         Saniewska             100.00 +  547: 178  150
    2     1 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  403: 455   50
    3    22 Stanisław      Gasik                 120.62 +  390: 369  171
    4    12 Dariusz        Kuć                   100.00 +  343: 273  150
    5    13 Kuba           Koisar                123.32 -  367: 380   73
    6    19 Joanna         Juszczak              125.30 +  394: 343  175
    7    15 Mariusz        Margalski             125.67 -  389: 421   76
    8    23 Marianna       Kozłowska             107.45 +  431: 278  157
    9    16 Ewa            Strzelczyk            119.23 +  341: 340  169
   10    17 Paweł          Frynia                117.61 +  453: 398  168
   11     8 Szymon         Fidziński             147.36 +  398: 395  197
   12     6 Zbigniew       Wietecki              116.28 +  336: 296  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 12 141.83




	Zofia Gajewska 122.48 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Henryk         Ryś                   100.00 -  322: 355   50
    2    64 Marzena        Żukowska              100.00 +  496: 243  150
    3    29 Mariusz        Łasiewicki            103.61 +  386: 285  154
    4    24 Mariusz        Margalski             125.67 +  352: 326  176
    5    10 Joanna         Stępień               124.18 -  370: 397   74
    6    30 Anita          Bruska                104.00 -  357: 364   54
    7    36 Jarosław       Sobczak               112.41 +  301: 290  162
    8    39 Michał         Ozimiński             100.00 -  310: 375   50
    9    45 Mariusz        Katzig                100.00 +  342: 317  150
   10    30 Łukasz         Tuszyński             103.62 -  294: 384   54
   11    44 Jolanta        Kosmowska             113.70 +  365: 325  164
   12    35 Wojciech       Sołdan                106.55 +  355: 344  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Andrzej Kowalski 122.33 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Tomasz         Ruta                  100.00 +  383: 306  150
    2     9 Artur          Koszel                121.00 -  288: 385   71
    3    40 Zbigniew       Wietecki              116.28 -  312: 458   66
    4    47 Mariusz        Katzig                100.00 -  297: 370   50
    5    71 Dorota         Rogalska              100.00 +  414: 291  150
    6    66 Paweł          Jachowicz             110.27 +  443: 340  160
    7    49 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.42 -  295: 365   54
    8    53 Adam           Janicki               100.00 +  387: 272  150
    9    53 Kacper         Jachowicz             100.00 -  329: 371   50
   10    52 Elżbieta       Święcka               100.00 +  453: 311  150
   11    40 Piotr          Jakubiak              100.00 +  461: 367  150
   12    30 Irena          Sołdan                121.02 -  301: 382   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Artur Irzyk 121.41 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  418: 220  150
    2    29 Henryk         Ryś                   100.00 +  465: 283  150
    3     6 Katarzyna      Kowalewska            114.06 -  350: 455   64
    4    18 Łukasz         Tuszyński             103.62 +  443: 356  154
    5    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.79 +  476: 382  165
    6     5 Marcin         Kozyra                130.15 -  284: 393   80
    7    16 Kuba           Koisar                123.32 -  323: 421   73
    8    27 Katarzyna      Sołdan                105.01 +  446: 314  155
    9    20 Tomasz         Żbikowski             105.14 +  446: 315  155
   10    14 Robert         Soszka                119.80 +  369: 356  170
   11    10 Filip          Klar                  111.52 +  439: 362  162
   12     5 Robert         Kamiński              125.57 +  386: 367  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Magdalena Merklejn 121.07 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  297: 397   50
    2    79 Joanna         Brychcy               101.48 +  424: 322  151
    3    24 Andrzej        Oleksiak              129.12 -  400: 409   79
    4    45 Małgorzata     Jóźwiak               107.15 -  410: 418   57
    5    58 Radosław       Pastusiak             100.00 +  408: 351  150
    6    43 Łukasz         Święcki               100.13 +  459: 278  150
    7    31 Sławomir       Zabawa                100.00 -  382: 441   50
    8    41 Marcela        Wołowiec              112.88 +  404: 387  163
    9    30 Dominik        Wester                109.68 +  413: 299  160
   10    22 Mariusz        Sylwestrzuk           120.33 -  334: 339   70
   11    32 Dariusz        Nawrocki              111.66 -  301: 341   62
   12    42 Jerzy          Tatarczuk             114.49 -  333: 340   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Irena Sołdan 121.02 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  421: 245  150
    2    25 Krzysztof      Sporczyk              113.53 -  307: 397   64
    3    61 Aldona         Głośnicka             100.00 +  366: 293  150
    4    20 Miłosz         Wrzałek               123.40 -  296: 478   73
    5    35 Dariusz        Nawrocki              111.66 +  399: 332  162
    6    28 Marek          Dudkiewicz            124.40 -  405: 461   74
    7    43 Iwona          Rutkowska             105.90 -  251: 401   56
    8    51 Dorota         Kuć                   100.00 +  411: 358  150
    9    50 Dorota         Maciejuk              104.33 +  353: 331  154
   10    33 Marek          Rogalski              110.08 -  423: 442   60
   11    37 Katarzyna      Sołdan                105.01 +  426: 355  155
   12    30 Andrzej        Kowalski              122.33 +  382: 301  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Artur Koszel 121.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Grzegorz       Wołowiec              100.00 +  466: 258  150
    2     9 Andrzej        Kowalski              122.33 +  385: 288  172
    3    12 Dariusz        Nawrocki              111.66 +  414: 354  162
    4     8 Tomasz         Zwoliński             137.96 -  340: 345   88
    5    25 Michał         Ozimiński             100.00 +  391: 297  150
    6     4 Dawid          Pikul                 140.54 -  315: 425   91
    7    28 Andrzej        Oleksiak              129.12 -  274: 376   79
    8    38 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.42 -  324: 368   54
    9    43 Weronika       Rudnicka              107.74 +  390: 309  158
   10    40 Rafał          Dąbrowski             113.65 +  379: 256  164
   11    25 Grzegorz       Święcki               136.67 -  323: 374   87
   12    32 Marcin         Kozyra                130.15 +  426: 414  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Marek Roszak 120.82 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Paweł          Golubiński            100.00 +  422: 263  150
    2    24 Robert         Soszka                119.80 +  359: 315  170
    3     8 Maciej         Perzyński             128.08 -  318: 415   78
    4    17 Dominik        Wester                109.68 -  354: 392   60
    5    44 Maria          Jarosz                100.00 +  427: 360  150
    6    34 Małgorzata     Sameryt               104.58 +  362: 328  155
    7    22 Bogusław       Puchalski             120.03 -  362: 402   70
    8    33 Małgorzata     Jóźwiak               107.15 +  484: 337  157
    9    24 Krzysztof      Langiewicz            117.29 +  423: 283  167
   10     9 Andrzej        Oleksiak              129.12 -  366: 479   79
   11    17 Bogusław       Puchalski             120.03 +  433: 371  170
   12    14 Halina         Roszak                116.15 -  340: 369   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Paweł Opyc 120.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Beata          Wolf                  100.00 +  446: 291  150
    2    14 Ewa            Strzelczyk            119.23 +  410: 356  169
    3    10 Krzysztof      Langiewicz            117.29 +  446: 374  167
    4     3 Wojciech       Gołęcki               100.02 +  364: 249  150
    5     1 Piotr          Pietuchowski          126.12 -  296: 396   76
    6     7 Szymon         Fidziński             147.36 -  316: 445   97
    7    17 Mariola        Osajda-Matczak        111.84 -  316: 408   62
    8    35 Iwona          Rutkowska             105.90 -  314: 410   56
    9    44 Anita          Bruska                104.00 +  506: 405  154
   10    28 Michał         Wolański              100.00 +  418: 362  150
   11    20 Mariola        Osajda-Matczak        111.84 -  292: 398   62
   12    27 Dominik        Wester                109.68 +  376: 333  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Stanisław Gasik 120.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Renata         Ziółkowska            100.00 +  346: 278  150
    2    32 Kuba           Koisar                123.32 -  377: 415   73
    3    22 Waldemar       Czerwoniec            122.83 -  369: 390   73
    4    48 Błażej         Fidziński             100.00 +  373: 262  150
    5    43 Piotr          Jakubiak              100.00 -  331: 445   50
    6    49 Bogdan         Kozłowski             109.77 -  295: 312   60
    7    32 Jarosław       Puchalski             123.51 -  346: 453   74
    8    50 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  362: 322  150
    9    54 Tomasz         Żukowski              100.00 +  411: 243  150
   10    47 Małgorzata     Sameryt               104.58 +  499: 359  155
   11    33 Krzysztof      Jaworski              110.78 -  253: 365   61
   12    45 Lucyna         Śniadach              107.02 +  364: 345  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Mariusz Sylwestrzuk 120.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Mariusz        Katzig                100.00 +  397: 329  150
    2    41 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  440: 389  150
    3    16 Filip          Warzecha              123.36 +  411: 340  173
    4    11 Michał         Sosin                 117.18 -  338: 413   67
    5     8 Kazimierz.J    Merklejn              142.38 -  419: 428   92
    6    23 Grzegorz       Pukniel               112.46 +  349: 286  162
    7    24 Krzysztof      Bukowski              114.48 +  352: 342  164
    8     9 Zbigniew       Wietecki              116.28 -  311: 410   66
    9    15 Miłosz         Wrzałek               123.40 -  273: 412   73
   10    22 Magdalena      Merklejn              121.07 +  339: 334  171
   11    26 Marcin         Kozyra                130.15 +  375: 343  180
   12    20 Grzegorz       Pukniel               112.46 -  331: 335   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Bogusław Puchalski 120.03 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Anna           Czarnecka             100.00 +  457: 291  150
    2    13 Krzysztof      Usakiewicz            131.20 -  371: 402   81
    3    28 Grzegorz       Pukniel               112.46 +  423: 340  162
    4    16 Krzysztof      Bukowski              114.48 +  402: 325  164
    5    17 Grzegorz       Święcki               136.67 +  402: 342  187
    6    12 Tomasz         Zwoliński             137.96 -  306: 458   88
    7    22 Marek          Roszak                120.82 +  402: 362  171
    8    17 Tomasz         Żbikowski             105.14 +  431: 325  155
    9     4 Mariusz        Wrześniewski          138.04 -  351: 394   88
   10     8 Kazimierz.J    Merklejn              142.38 -  347: 408   92
   11    17 Marek          Roszak                120.82 -  371: 433   71
   12    24 Andrzej        Grabiński             118.08 -  365: 402   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Robert Soszka 119.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Dorota         Rogalska              100.00 +  363: 246  150
    2    24 Marek          Roszak                120.82 -  315: 359   71
    3    39 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 +  413: 345  189
    4    21 Mariusz        Orzeł                 119.62 +  516: 362  170
    5    24 Jerzy          Krzyżewski            105.16 +  455: 320  155
    6    11 Kuba           Koisar                123.32 +  365: 362  173
    7     9 Damian         Krężel                100.38 +  401: 330  150
    8     1 Katarzyna      Kowalewska            114.06 -  384: 395   64
    9    12 Tomasz         Zwoliński             137.96 -  213: 492   88
   10    14 Artur          Irzyk                 121.41 -  356: 369   71
   11    22 Marek          Rogalski              110.08 +  483: 371  160
   12    15 Kamil          Klinkosz              101.54 -  289: 357   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Grzegorz Koczkodon 119.79 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Elżbieta       Święcka               100.00 +  466: 263  150
    2    10 Miłosz         Wrzałek               123.40 +  379: 359  173
    3    14 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  358: 330  150
    4     7 Mariusz        Wrześniewski          138.04 +  362: 338  188
    5     4 Mateusz        Żbikowski             142.43 +  402: 367  192
    6     3 Katarzyna      Kowalewska            114.06 -  346: 394   64
    7     7 Filip          Klar                  111.52 +  377: 335  162
    8     5 Dawid          Pikul                 140.54 -  339: 366   91
    9     9 Marek          Syczuk                129.18 +  452: 380  179
   10     4 Zbigniew       Wietecki              116.28 -  363: 398   66
   11    14 Mariusz        Orzeł                 119.62 +  422: 347  170
   12     8 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 +  398: 377  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 12 147.83




	Mariusz Orzeł 119.62 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Michał         Wolański              100.00 +  441: 272  150
    2    16 Michał         Ozimiński             100.00 -  300: 310   50
    3    53 Małgorzata     Sameryt               104.58 +  488: 361  155
    4    21 Robert         Soszka                119.80 -  362: 516   70
    5    29 Małgorzata     Jóźwiak               107.15 +  454: 315  157
    6    20 Czesława       Pawłowska             105.72 +  460: 259  156
    7    13 Filip          Sosin                 126.95 -  352: 443   77
    8    21 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  524: 261  150
    9    13 Paweł          Frynia                117.61 -  368: 378   68
   10    20 Halina         Roszak                116.15 +  476: 302  166
   11    14 Grzegorz       Koczkodon             119.79 -  347: 422   70
   12    23 Maciej         Perzyński             128.08 +  396: 373  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Ewa Strzelczyk 119.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Anna           Lisiewska             100.00 +  375: 308  150
    2    14 Paweł          Opyc                  120.78 -  356: 410   71
    3    60 Agata          Nawrocka              100.00 +  349: 228  150
    4    23 Zbigniew       Wietecki              116.28 -  347: 372   66
    5    51 Rafał          Dąbrowski             113.65 +  529: 253  164
    6    27 Piotr          Jakubiak              100.00 +  379: 291  150
    7    26 Anita          Bruska                104.00 +  348: 321  154
    8    11 Robert         Kamiński              125.57 -  328: 430   76
    9    16 Waldemar       Czerwoniec            122.83 -  340: 341   73
   10    32 Wojciech       Sołdan                106.55 -  312: 387   57
   11    35 Radosław       Konca                 134.27 -  362: 389   84
   12    43 Marcela        Wołowiec              112.88 +  379: 335  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Kamil Nawrocki 118.32 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Ewa            Langiewicz-Ostojska   100.00 -  305: 323   50
    2    78 Paweł          Dąbrowski             100.00 +  435: 300  150
    3    55 Renata         Ziółkowska            100.00 +  391: 331  150
    4    42 Rafał          Wesołowski            114.10 +  418: 406  164
    5    12 Beata          Piotrowska            109.35 +  388: 332  159
    6    10 Maciej         Perzyński             128.08 -  363: 526   78
    7    11 Halina         Roszak                116.15 +  351: 338  166
    8    14 Mariola        Osajda-Matczak        111.84 +  318: 303  162
    9    10 Filip          Klar                  111.52 +  419: 360  162
   10     6 Tomasz         Zwoliński             137.96 +  423: 385  188
   11     4 Krzysztof      Usakiewicz            131.20 -  346: 419   81
   12     9 Joanna         Stępień               124.18 -  366: 374   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Andrzej Grabiński 118.08 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Tomasz         Jedynak               100.00 +  486: 262  150
    2     5 Grzegorz       Pukniel               112.46 +  475: 319  162
    3     2 Grzegorz       Święcki               136.67 -  329: 351   87
    4    13 Marcela        Wołowiec              112.88 -  373: 393   63
    5    27 Sławomir       Kordjalik             141.97 -  331: 425   92
    6    42 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.42 +  355: 353  154
    7    33 Mariusz        Katzig                100.00 +  457: 280  150
    8    26 Michał         Wolański              100.00 -  331: 427   50
    9    31 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  425: 273  150
   10    23 Dariusz        Maciejuk              113.67 +  391: 290  164
   11    16 Marek          Dudkiewicz            124.40 -  422: 436   74
   12    24 Bogusław       Puchalski             120.03 +  402: 365  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Paweł Frynia 117.61 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Marzena        Żukowska              100.00 +  351: 264  150
    2    31 Danuta         Langiewicz            102.15 +  508: 249  152
    3     9 Krzysztof      Usakiewicz            131.20 -  307: 471   81
    4    32 Ewa            Langiewicz-Ostojska   100.00 +  387: 368  150
    5    11 Miłosz         Wrzałek               123.40 -  323: 426   73
    6    36 Marek          Kocikowski            100.00 +  414: 360  150
    7    14 Beata          Piotrowska            109.35 +  387: 343  159
    8    12 Marek          Syczuk                129.18 -  351: 376   79
    9    13 Mariusz        Orzeł                 119.62 +  378: 368  170
   10    17 Waldemar       Czerwoniec            122.83 -  398: 453   73
   11    21 Kuba           Koisar                123.32 +  416: 359  173
   12    18 Łukasz         Tuszyński             103.62 +  397: 312  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Krzysztof Langiewicz 117.29 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Tomasz         Żukowski              100.00 +  367: 321  150
    2    22 Filip          Sosin                 126.95 +  404: 328  177
    3    10 Paweł          Opyc                  120.78 -  374: 446   71
    4    39 Michał         Ozimiński             100.00 -  351: 394   50
    5    36 Iwona          Rutkowska             105.90 -  324: 328   56
    6    47 Dariusz        Kuć                   100.00 +  352: 265  150
    7    46 Adam           Janicki               100.00 +  347: 316  150
    8    25 Beata          Piotrowska            109.35 +  336: 301  159
    9    24 Marek          Roszak                120.82 -  283: 423   71
   10    37 Jan            Ziółkowski            112.79 +  406: 241  163
   11    29 Iwona          Rutkowska             105.90 +  325: 294  156
   12    22 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.42 +  336: 272  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Michał Sosin 117.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  385: 394   50
    2    43 Katarzyna      Dębska                100.00 +  504: 206  150
    3    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  456: 180  150
    4    11 Mariusz        Sylwestrzuk           120.33 +  413: 338  170
    5     7 Aleksander     Puchalski             127.74 -  318: 365   78
    6    18 Filip          Sosin                 126.95 -  397: 440   77
    7    30 Jan            Lisiewski             102.04 +  360: 284  152
    8    24 Wojciech       Gołęcki               100.02 +  355: 311  150
    9    21 Michał         Wolański              100.00 +  549: 313  150
   10    10 Kamil          Klinkosz              101.54 +  428: 358  152
   11     6 Kazimierz.J    Merklejn              142.38 -  323: 395   92
   12    11 Sławomir       Kordjalik             141.97 -  303: 472   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Zbigniew Wietecki 116.28 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Mariusz        Michalski             100.00 +  424: 307  150
    2    23 Dariusz        Nawrocki              111.66 -  342: 401   62
    3    40 Andrzej        Kowalski              122.33 +  458: 312  172
    4    23 Ewa            Strzelczyk            119.23 +  372: 347  169
    5     6 Andrzej        Oleksiak              129.12 +  368: 331  179
    6     6 Halina         Roszak                116.15 +  561: 362  166
    7     6 Filip          Warzecha              123.36 -  390: 431   73
    8     9 Mariusz        Sylwestrzuk           120.33 +  410: 311  170
    9     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 +  416: 319  189
   10     4 Grzegorz       Koczkodon             119.79 +  398: 363  170
   11     2 Piotr          Pietuchowski          126.12 -  243: 485   76
   12     6 Waldemar       Czerwoniec            122.83 -  296: 336   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Halina Roszak 116.15 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  489: 258  150
    2     4 Małgorzata     Jóźwiak               107.15 +  310: 267  157
    3     3 Marcin         Kozyra                130.15 -  353: 378   80
    4    38 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.42 +  514: 297  154
    5    15 Robert         Kamiński              125.57 +  485: 292  176
    6     6 Zbigniew       Wietecki              116.28 -  362: 561   66
    7    11 Kamil          Nawrocki              118.32 -  338: 351   68
    8    22 Sławomir       Zabawa                100.00 +  374: 217  150
    9    19 Radosław       Konca                 134.27 +  350: 317  184
   10    20 Mariusz        Orzeł                 119.62 -  302: 476   70
   11    18 Rafał          Wesołowski            114.10 +  452: 279  164
   12    14 Marek          Roszak                120.82 +  369: 340  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Joanna Zadrożna 115.44 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Sławomir       Zabawa                100.00 -  368: 384   50
    2    46 Beata          Wolf                  100.00 -  345: 361   50
    3    62 Jerzy          Krzyżewski            105.16 -  312: 328   55
    4    72 Mariusz        Łasiewicki            103.61 -  303: 313   54
    5    77 Błażej         Fidziński             100.00 +  346: 234  150
    6    70 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  342: 298  150
    7    64 Tomasz         Żukowski              100.00 +  399: 320  150
    8    55 Agata          Kuć                   100.00 +  473: 321  150
    9    46 Małgorzata     Sameryt               104.58 +  369: 349  155
   10    29 Krzysztof      Jaworski              110.78 +  326: 323  161
   11    28 Marta          Szeliga-Frynia        104.97 +  390: 254  155
   12    21 Michał         Ozimiński             100.00 +  472: 380  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 114.79 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Sławomir       Długosz               100.00 +  400: 302  150
    2    39 Ewa            Langiewicz-Ostojska   100.00 -  363: 364   50
    3    41 Jan            Ziółkowski            112.79 +  404: 297  163
    4    30 Anita          Bruska                104.00 +  378: 358  154
    5    14 Artur          Irzyk                 121.41 -  382: 476   71
    6    29 Jarosław       Sobczak               112.41 +  434: 303  162
    7    23 Tomasz         Żbikowski             105.14 -  301: 402   55
    8    29 Wojciech       Sołdan                106.55 +  421: 273  157
    9    25 Grzegorz       Pukniel               112.46 -  377: 443   62
   10    26 Joanna         Juszczak              125.30 +  387: 383  175
   11    19 Kamil          Klinkosz              101.54 -  282: 414   52
   12    26 Rafał          Wesołowski            114.10 +  377: 303  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Jerzy Tatarczuk 114.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Paweł          Dąbrowski             100.00 +  388: 210  150
    2     6 Dominik        Wester                109.68 -  365: 434   60
    3    45 Radosław       Pastusiak             100.00 +  385: 279  150
    4    41 Paweł          Jachowicz             110.27 +  487: 352  160
    5    22 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  373: 393   50
    6    24 Robert         Kamiński              125.57 -  218: 504   76
    7    39 Weronika       Rudnicka              107.74 -  317: 353   58
    8    46 Marek          Kocikowski            100.00 +  432: 314  150
    9    36 Małgorzata     Jóźwiak               107.15 +  401: 339  157
   10    31 Marta          Szeliga-Frynia        104.97 -  340: 357   55
   11    34 Dominik        Wester                109.68 -  432: 451   60
   12    42 Magdalena      Merklejn              121.07 +  340: 333  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Krzysztof Bukowski 114.48 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Aldona         Głośnicka             100.00 +  419: 207  150
    2    28 Mateusz        Żbikowski             142.43 -  213: 495   92
    3    52 Marek          Kocikowski            100.00 +  480: 263  150
    4    16 Bogusław       Puchalski             120.03 -  325: 402   70
    5    48 Mariusz        Łasiewicki            103.61 +  360: 304  154
    6    26 Joanna         Ostrowska             108.94 +  421: 330  159
    7    24 Mariusz        Sylwestrzuk           120.33 -  342: 352   70
    8    20 Andrzej        Oleksiak              129.12 -  403: 414   79
    9    37 Wojciech       Sołdan                106.55 -  320: 437   57
   10    43 Weronika       Rudnicka              107.74 +  349: 315  158
   11    38 Czesława       Pawłowska             105.72 +  304: 292  156
   12    34 Małgorzata     Jóźwiak               107.15 +  400: 285  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Rafał Wesołowski 114.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Katarzyna      Dębska                100.00 +  481: 299  150
    2     7 Jarosław       Sobczak               112.41 -  380: 404   62
    3    26 Lucyna         Śniadach              107.02 -  334: 379   57
    4    42 Kamil          Nawrocki              118.32 -  406: 418   68
    5    57 Grzegorz       Pukniel               112.46 -  328: 423   62
    6    67 Dorota         Ryś                   100.00 +  402: 260  150
    7    55 Czesława       Pawłowska             105.72 +  349: 274  156
    8    42 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  351: 337  150
    9    33 Piotr          Jakubiak              100.00 +  411: 385  150
   10    27 Tomasz         Żbikowski             105.14 +  414: 310  155
   11    18 Halina         Roszak                116.15 -  279: 452   66
   12    26 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.79 -  303: 377   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Katarzyna Kowalewska 114.06 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Marek          Kocikowski            100.00 +  412: 322  150
    2    34 Lucyna         Śniadach              107.02 +  372: 371  157
    3     6 Artur          Irzyk                 121.41 +  455: 350  171
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.38 +  420: 384  192
    5     2 Marcin         Kozyra                130.15 +  413: 265  180
    6     3 Grzegorz       Koczkodon             119.79 +  394: 346  170
    7     1 Piotr          Pietuchowski          126.12 +  453: 424  176
    8     1 Robert         Soszka                119.80 +  395: 384  170
    9     1 Mateusz        Żbikowski             142.43 -  361: 391   92
   10     2 Dawid          Pikul                 140.54 -  353: 363   91
   11     3 Aleksander     Puchalski             127.74 -  304: 472   78
   12     7 Tomasz         Zwoliński             137.96 -  319: 415   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Jolanta Kosmowska 113.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Maciej         Kuć                   100.00 +  459: 236  150
    2    12 Adam           Janicki               100.00 +  311: 243  150
    3    11 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  374: 376   50
    4    40 Damian         Krężel                100.38 -  340: 345   50
    5    38 Krzysztof      Sporczyk              113.53 +  388: 267  164
    6    38 Michał         Ozimiński             100.00 -  275: 395   50
    7    47 Elżbieta       Święcka               100.00 +  356: 307  150
    8    28 Kamil          Klinkosz              101.54 -  302: 373   52
    9    34 Lucyna         Śniadach              107.02 -  297: 301   57
   10    59 Agata          Kuć                   100.00 +  417: 322  150
   11    44 Zofia          Gajewska              122.48 -  325: 365   72
   12    49 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  444: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Dariusz Maciejuk 113.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Agata          Kuć                   100.00 +  373: 249  150
    2    17 Kamil          Klinkosz              101.54 +  506: 305  152
    3     7 Tomasz         Zwoliński             137.96 -  316: 404   88
    4    25 Weronika       Rudnicka              107.74 -  360: 373   58
    5    31 Dariusz        Kuć                   100.00 +  340: 267  150
    6    31 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  402: 277  150
    7    12 Joanna         Stępień               124.18 -  290: 428   74
    8    37 Marta          Szeliga-Frynia        104.97 -  295: 534   55
    9    48 Beata          Wolf                  100.00 +  405: 271  150
   10    23 Andrzej        Grabiński             118.08 -  290: 391   68
   11    41 Ewa            Langiewicz-Ostojska   100.00 +  383: 308  150
   12    33 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.20 +  439: 333  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Rafał Dąbrowski 113.65 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Dariusz        Kuć                   100.00 +  371: 340  150
    2    19 Marek          Dudkiewicz            124.40 -  286: 392   74
    3    48 Sławomir       Kordjalik             141.97 -  278: 478   92
    4    60 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  362: 351  150
    5    51 Ewa            Strzelczyk            119.23 -  253: 529   69
    6    64 Dorota         Kuć                   100.00 +  383: 279  150
    7    51 Wojciech       Sołdan                106.55 -  324: 382   57
    8    56 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  337: 310  150
    9    51 Wojciech       Gołęcki               100.02 +  338: 271  150
   10    40 Artur          Koszel                121.00 -  256: 379   71
   11    51 Beata          Wolf                  100.00 +  362: 292  150
   12    41 Adam           Janicki               100.00 +  390: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Krzysztof Sporczyk 113.53 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Dorota         Kuć                   100.00 +  362: 301  150
    2    25 Irena          Sołdan                121.02 +  397: 307  171
    3    13 Mateusz        Żbikowski             142.43 -  313: 364   92
    4    27 Mariola        Osajda-Matczak        111.84 -  294: 461   62
    5    38 Jolanta        Kosmowska             113.70 -  267: 388   64
    6    51 Lucyna         Śniadach              107.02 +  392: 294  157
    7    42 Grzegorz       Święcki               136.67 -  370: 393   87
    8    60 Lech           Szymczak              101.78 +  377: 309  152
    9    38 Marcela        Wołowiec              112.88 +  381: 310  163
   10    34 Dominik        Wester                109.68 +  350: 325  160
   11    30 Michał         Ozimiński             100.00 -  320: 388   50
   12    38 Iwona          Rutkowska             105.90 +  360: 306  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Marcela Wołowiec 112.88 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Maria          Jarosz                100.00 +  420: 354  150
    2    27 Radosław       Konca                 134.27 -  362: 384   84
    3    35 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.20 +  339: 325  161
    4    13 Andrzej        Grabiński             118.08 +  393: 373  168
    5    19 Dominik        Wester                109.68 -  355: 420   60
    6    41 Grzegorz       Święcki               136.67 +  376: 327  187
    7    20 Marek          Dudkiewicz            124.40 -  317: 418   74
    8    41 Magdalena      Merklejn              121.07 -  387: 404   71
    9    38 Krzysztof      Sporczyk              113.53 -  310: 381   64
   10    45 Łukasz         Święcki               100.13 -  355: 360   50
   11    52 Beata          Piotrowska            109.35 +  391: 327  159
   12    43 Ewa            Strzelczyk            119.23 -  335: 379   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Jan Ziółkowski 112.79 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Beata          Kościańska            100.00 +  331: 276  150
    2    37 Joanna         Ostrowska             108.94 -  338: 386   59
    3    41 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.79 -  297: 404   65
    4    51 Tomasz         Wenda                 100.00 -  333: 363   50
    5    65 Mariusz        Michalski             100.00 -  318: 405   50
    6    72 Katarzyna      Dębska                100.00 +  457: 279  150
    7    58 Izabela        Kargol                100.00 +  370: 278  150
    8    52 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  444: 342  150
    9    47 Jan            Lisiewski             102.04 +  439: 332  152
   10    37 Krzysztof      Langiewicz            117.29 -  241: 406   67
   11    43 Anita          Bruska                104.00 -  321: 322   54
   12    48 Ewa            Langiewicz-Ostojska   100.00 +  453: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Grzegorz Pukniel 112.46 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  392: 323  150
    2     5 Andrzej        Grabiński             118.08 -  319: 475   68
    3    28 Bogusław       Puchalski             120.03 -  340: 423   70
    4    55 Anna           Lisiewska             100.00 +  358: 310  150
    5    57 Rafał          Wesołowski            114.10 +  423: 328  164
    6    23 Mariusz        Sylwestrzuk           120.33 -  286: 349   70
    7    52 Tomasz         Jedynak               100.00 +  371: 334  150
    8    30 Tomasz         Ruta                  100.00 +  334: 300  150
    9    25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.79 +  443: 377  165
   10    18 Filip          Klar                  111.52 -  331: 409   62
   11    27 Wojciech       Sołdan                106.55 +  451: 305  157
   12    20 Mariusz        Sylwestrzuk           120.33 +  335: 331  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Jarosław Sobczak 112.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 Filip          Dalecki               100.00 +  387: 265  150
    2     7 Rafał          Wesołowski            114.10 +  404: 380  164
    3     4 Mariusz        Wrześniewski          138.04 -  262: 349   88
    4    29 Marianna       Kozłowska             107.45 -  361: 394   57
    5    55 Lech           Szymczak              101.78 +  364: 268  152
    6    29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.79 -  303: 434   65
    7    36 Zofia          Gajewska              122.48 -  290: 301   72
    8    44 Kacper         Jachowicz             100.00 +  425: 278  150
    9    35 Krzysztof      Jaworski              110.78 -  393: 396   61
   10    51 Dariusz        Kuć                   100.00 -  270: 285   50
   11    54 Łukasz         Mycio                 100.00 -  326: 397   50
   12    61 Kacper         Jachowicz             100.00 +  491: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Eugeniusz Wróblewski 112.33 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    65 Radosław       Pastusiak             100.00 -  300: 381   50
    2    82 Urszula        Solarska              100.00 +  403: 220  150
    3    30 Joanna         Stępień               124.18 -  337: 468   74
    4    58 Monika         Rubinstein            100.48 +  325: 281  150
    5    39 Joanna         Juszczak              125.30 -  311: 371   75
    6    45 Jarosław       Puchalski             123.51 -  316: 430   74
    7    67 Michał         Kolaj                 100.00 +  400:   1  150
    8    63 Paweł          Jachowicz             110.27 +  550: 261  160
    9    40 Barbara        Belof                 100.00 -  319: 374   50
   10    44 Maria          Jarosz                100.00 -  326: 420   50
   11    53 Kacper         Jachowicz             100.00 +  362: 355  150
   12    46 Piotr          Jakubiak              100.00 -  276: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Mariola Osajda-Matczak 111.84 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    66 Agata          Nawrocka              100.00 +  402: 241  150
    2    36 Tomasz         Zwoliński             137.96 -  433: 439   88
    3    27 Łukasz         Mycio                 100.00 +  359: 332  150
    4    27 Krzysztof      Sporczyk              113.53 +  461: 294  164
    5    16 Radosław       Konca                 134.27 -  337: 347   84
    6    25 Michał         Wolański              100.00 +  435: 305  150
    7    17 Paweł          Opyc                  120.78 +  408: 316  171
    8    14 Kamil          Nawrocki              118.32 -  303: 318   68
    9    23 Marta          Szeliga-Frynia        104.97 +  331: 308  155
   10    12 Miłosz         Wrzałek               123.40 -  361: 364   73
   11    20 Paweł          Opyc                  120.78 +  398: 292  171
   12    17 Mariusz        Margalski             125.67 -  321: 424   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Dariusz Nawrocki 111.66 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    67 Piotr          Jakubiak              100.00 +  364: 308  150
    2    23 Zbigniew       Wietecki              116.28 +  401: 342  166
    3    12 Artur          Koszel                121.00 -  354: 414   71
    4    14 Andrzej        Oleksiak              129.12 -  380: 525   79
    5    35 Irena          Sołdan                121.02 -  332: 399   71
    6    46 Renata         Ziółkowska            100.00 +  392: 279  150
    7    38 Marek          Kocikowski            100.00 +  412: 295  150
    8    32 Łukasz         Mycio                 100.00 +  448: 317  150
    9    26 Iwona          Rutkowska             105.90 -  378: 395   56
   10    25 Marcin         Kozyra                130.15 -  298: 381   80
   11    32 Magdalena      Merklejn              121.07 +  341: 301  171
   12    28 Joanna         Ostrowska             108.94 +  413: 277  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Filip Klar 111.52 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    68 Kacper         Jachowicz             100.00 +  413: 315  150
    2    33 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.20 +  401: 345  161
    3    20 Damian         Krężel                100.38 +  442: 297  150
    4     9 Grzegorz       Święcki               136.67 +  413: 363  187
    5     5 Tomasz         Zwoliński             137.96 +  425: 347  188
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.38 -  370: 454   92
    7     7 Grzegorz       Koczkodon             119.79 -  335: 377   70
    8    16 Marek          Rogalski              110.08 +  424: 376  160
    9    10 Kamil          Nawrocki              118.32 -  360: 419   68
   10    18 Grzegorz       Pukniel               112.46 +  409: 331  162
   11    10 Artur          Irzyk                 121.41 -  362: 439   71
   12    13 Miłosz         Wrzałek               123.40 +  384: 368  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Agnieszka Jaśkiewicz 111.20 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    69 Dorota         Kwaśny                100.00 +  346: 319  150
    2    33 Filip          Klar                  111.52 -  345: 401   62
    3    35 Marcela        Wołowiec              112.88 -  325: 339   63
    4    64 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  453: 212  150
    5    41 Marek          Kocikowski            100.00 -  341: 345   50
    6    48 Izabela        Kargol                100.00 +  374: 282  150
    7    44 Dorota         Maciejuk              104.33 +  388: 293  154
    8    40 Jerzy          Krzyżewski            105.16 -  350: 355   55
    9    42 Łukasz         Mycio                 100.00 +  379: 306  150
   10    39 Bogdan         Kozłowski             109.77 +  419: 326  160
   11    24 Tomasz         Ruta                  100.00 -  265: 383   50
   12    33 Dariusz        Maciejuk              113.67 -  333: 439   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Krzysztof Jaworski 110.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    70 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  374: 347  150
    2    15 Jarosław       Puchalski             123.51 -  376: 399   74
    3    47 Weronika       Rudnicka              107.74 -  339: 417   58
    4    49 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  379: 375  150
    5    42 Małgorzata     Sameryt               104.58 -  275: 356   55
    6    53 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  441: 243  150
    7    45 Marta          Szeliga-Frynia        104.97 -  350: 400   55
    8    45 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  467: 301  150
    9    35 Jarosław       Sobczak               112.41 +  396: 393  162
   10    29 Joanna         Zadrożna              115.44 -  323: 326   65
   11    33 Stanisław      Gasik                 120.62 +  365: 253  171
   12    29 Joanna         Juszczak              125.30 -  376: 395   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Paweł Jachowicz 110.27 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    71 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  353: 306  150
    2    30 Damian         Krężel                100.38 =  293: 293  100
    3    21 Marek          Rogalski              110.08 -  286: 398   60
    4    41 Jerzy          Tatarczuk             114.49 -  352: 487   64
    5    56 Anita          Bruska                104.00 -  288: 375   54
    6    66 Andrzej        Kowalski              122.33 -  340: 443   72
    7    72 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  410: 352  150
    8    63 Eugeniusz      Wróblewski            112.33 -  261: 550   62
    9    69 Henryk         Ryś                   100.00 -  268: 453   50
   10    73 Tomasz         Jedynak               100.00 +  393: 299  150
   11    68 Dorota         Rogalska              100.00 +  506: 271  150
   12    60 Beata          Piotrowska            109.35 -  413: 449   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1121  / 12  93.42




	Marek Rogalski 110.08 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    72 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  312: 278  150
    2    40 Joanna         Stępień               124.18 +  501: 404  174
    3    21 Paweł          Jachowicz             110.27 +  398: 286  160
    4     6 Maciej         Perzyński             128.08 +  373: 342  178
    5     3 Krzysztof      Usakiewicz            131.20 -  368: 369   81
    6     8 Miłosz         Wrzałek               123.40 +  412: 386  173
    7     4 Szymon         Fidziński             147.36 -  284: 428   97
    8    16 Filip          Klar                  111.52 -  376: 424   62
    9    14 Andrzej        Oleksiak              129.12 -  327: 490   79
   10    33 Irena          Sołdan                121.02 +  442: 423  171
   11    22 Robert         Soszka                119.80 -  371: 483   70
   12    25 Kuba           Koisar                123.32 +  418: 351  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Bogdan Kozłowski 109.77 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    73 Jacek          Karwowski             100.00 +  330: 272  150
    2    38 Łukasz         Święcki               100.13 +  351: 299  150
    3    19 Kuba           Koisar                123.32 -  282: 388   73
    4    37 Filip          Sosin                 126.95 -  355: 358   77
    5    46 Łukasz         Mycio                 100.00 -  335: 391   50
    6    49 Stanisław      Gasik                 120.62 +  312: 295  171
    7    59 Lucyna         Śniadach              107.02 -  224: 509   57
    8    65 Anna           Stefańska             100.00 +  462: 381  150
    9    49 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  372: 361  150
   10    39 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.20 -  326: 419   61
   11    48 Dorota         Kuć                   100.00 -  294: 344   50
   12    56 Mariusz        Michalski             100.00 -  281: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Dominik Wester 109.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    74 Błażej         Fidziński             100.00 +  484: 267  150
    2     6 Jerzy          Tatarczuk             114.49 +  434: 365  164
    3     5 Joanna         Ostrowska             108.94 -  324: 440   59
    4    17 Marek          Roszak                120.82 +  392: 354  171
    5    19 Marcela        Wołowiec              112.88 +  420: 355  163
    6    13 Radosław       Konca                 134.27 -  294: 437   84
    7    25 Marianna       Kozłowska             107.45 +  391: 333  157
    8    18 Damian         Krężel                100.38 -  312: 316   50
    9    30 Magdalena      Merklejn              121.07 -  299: 413   71
   10    34 Krzysztof      Sporczyk              113.53 -  325: 350   64
   11    34 Jerzy          Tatarczuk             114.49 +  451: 432  164
   12    27 Paweł          Opyc                  120.78 -  333: 376   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Beata Piotrowska 109.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    75 Łukasz         Mycio                 100.00 +  396: 386  150
    2     2 Marcin         Kozyra                130.15 -  352: 387   80
    3    49 Beata          Wolf                  100.00 +  419: 307  150
    4    31 Piotr          Jakubiak              100.00 +  532: 303  150
    5    12 Kamil          Nawrocki              118.32 -  332: 388   68
    6    21 Jan            Lisiewski             102.04 +  444: 272  152
    7    14 Paweł          Frynia                117.61 -  343: 387   68
    8    25 Krzysztof      Langiewicz            117.29 -  301: 336   67
    9    32 Marianna       Kozłowska             107.45 -  291: 395   57
   10    42 Sławomir       Zabawa                100.00 -  375: 392   50
   11    52 Marcela        Wołowiec              112.88 -  327: 391   63
   12    60 Paweł          Jachowicz             110.27 +  449: 413  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Joanna Ostrowska 108.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    76 Andrzej        Szymański             100.00 +  402: 253  150
    2    37 Jan            Ziółkowski            112.79 +  386: 338  163
    3     5 Dominik        Wester                109.68 +  440: 324  160
    4     2 Marcin         Kozyra                130.15 -  374: 412   80
    5    26 Damian         Krężel                100.38 -  358: 380   50
    6    26 Krzysztof      Bukowski              114.48 -  330: 421   64
    7    35 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  351: 295  150
    8    31 Anita          Bruska                104.00 +  429: 264  154
    9    28 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.42 -  270: 341   54
   10    36 Barbara        Belof                 100.00 +  405: 258  150
   11    23 Łukasz         Tuszyński             103.62 -  349: 384   54
   12    28 Dariusz        Nawrocki              111.66 -  277: 413   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Weronika Rudnicka 107.74 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    77 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  403: 329  150
    2    35 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  256: 410   50
    3    47 Krzysztof      Jaworski              110.78 +  417: 339  161
    4    25 Dariusz        Maciejuk              113.67 +  373: 360  164
    5    23 Mariusz        Wrześniewski          138.04 -  258: 413   88
    6    35 Mariusz        Margalski             125.67 -  345: 409   76
    7    39 Jerzy          Tatarczuk             114.49 +  353: 317  164
    8    34 Joanna         Juszczak              125.30 -  350: 377   75
    9    43 Artur          Koszel                121.00 -  309: 390   71
   10    43 Krzysztof      Bukowski              114.48 -  315: 349   64
   11    59 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  332: 414   50
   12    64 Małgorzata     Sameryt               104.58 -  315: 320   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Marianna Kozłowska 107.45 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    78 Adam           Janicki               100.00 -  330: 377   50
    2    59 Barbara        Orzeł                 102.76 +  424: 286  153
    3    44 Danuta         Langiewicz            102.15 +  415: 264  152
    4    29 Jarosław       Sobczak               112.41 +  394: 361  162
    5     9 Szymon         Fidziński             147.36 -  328: 415   97
    6    33 Marta          Szeliga-Frynia        104.97 +  305: 259  155
    7    25 Dominik        Wester                109.68 -  333: 391   60
    8    23 Waldemar       Czerwoniec            122.83 -  278: 431   73
    9    32 Beata          Piotrowska            109.35 +  395: 291  159
   10    35 Tomasz         Ruta                  100.00 -  274: 386   50
   11    46 Sławomir       Zabawa                100.00 -  341: 367   50
   12    51 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  367: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Małgorzata Jóźwiak 107.15 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    79 Urszula        Solarska              100.00 +  393: 166  150
    2     4 Halina         Roszak                116.15 -  267: 310   66
    3    46 Joanna         Juszczak              125.30 -  328: 421   75
    4    45 Magdalena      Merklejn              121.07 +  418: 410  171
    5    29 Mariusz        Orzeł                 119.62 -  315: 454   70
    6    59 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  402: 371  150
    7    50 Beata          Wolf                  100.00 +  320: 319  150
    8    33 Marek          Roszak                120.82 -  337: 484   71
    9    36 Jerzy          Tatarczuk             114.49 -  339: 401   64
   10    56 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  450: 261  150
   11    42 Tomasz         Żbikowski             105.14 +  369: 338  155
   12    34 Krzysztof      Bukowski              114.48 -  285: 400   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Lucyna Śniadach 107.02 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    80 Anna           Stefańska             100.00 +  345: 281  150
    2    34 Katarzyna      Kowalewska            114.06 -  371: 372   64
    3    26 Rafał          Wesołowski            114.10 +  379: 334  164
    4    19 Szymon         Fidziński             147.36 -  324: 502   97
    5    53 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.42 -  345: 348   54
    6    51 Krzysztof      Sporczyk              113.53 -  294: 392   64
    7    59 Bogdan         Kozłowski             109.77 +  509: 224  160
    8    43 Czesława       Pawłowska             105.72 +  438: 328  156
    9    34 Jolanta        Kosmowska             113.70 +  301: 297  164
   10    38 Michał         Ozimiński             100.00 -  316: 387   50
   11    39 Michał         Wolański              100.00 -  334: 426   50
   12    45 Stanisław      Gasik                 120.62 -  345: 364   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Wojciech Sołdan 106.55 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    81 Michał         Ozimiński             100.00 -  349: 374   50
    2    52 Dorota         Maciejuk              104.33 +  433: 308  154
    3    36 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  331: 306  150
    4    15 Joanna         Stępień               124.18 -  320: 450   74
    5    50 Adam           Janicki               100.00 -  325: 362   50
    6    52 Henryk         Ryś                   100.00 +  362: 327  150
    7    51 Rafał          Dąbrowski             113.65 +  382: 324  164
    8    29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.79 -  273: 421   65
    9    37 Krzysztof      Bukowski              114.48 +  437: 320  164
   10    32 Ewa            Strzelczyk            119.23 +  387: 312  169
   11    27 Grzegorz       Pukniel               112.46 -  305: 451   62
   12    35 Zofia          Gajewska              122.48 -  344: 355   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Iwona Rutkowska 105.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    82 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  281: 344   50
    2    50 Robert         Kamiński              125.57 -  303: 448   76
    3    82 Aldona         Saniewska             100.00 +  381: 131  150
    4    52 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  405: 326  150
    5    36 Krzysztof      Langiewicz            117.29 +  328: 324  167
    6    37 Tomasz         Ruta                  100.00 -  293: 396   50
    7    43 Irena          Sołdan                121.02 +  401: 251  171
    8    35 Paweł          Opyc                  120.78 +  410: 314  171
    9    26 Dariusz        Nawrocki              111.66 +  395: 378  162
   10    19 Joanna         Stępień               124.18 -  309: 321   74
   11    29 Krzysztof      Langiewicz            117.29 -  294: 325   67
   12    38 Krzysztof      Sporczyk              113.53 -  306: 360   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Czesława Pawłowska 105.72 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Fidziński             147.36 -  360: 440   97
    2    48 Małgorzata     Sameryt               104.58 -  284: 343   55
    3    67 Barbara        Orzeł                 102.76 +  415: 320  153
    4    53 Beata          Wolf                  100.00 +  444: 309  150
    5    33 Katarzyna      Sołdan                105.01 +  349: 337  155
    6    20 Mariusz        Orzeł                 119.62 -  259: 460   70
    7    55 Rafał          Wesołowski            114.10 -  274: 349   64
    8    43 Lucyna         Śniadach              107.02 -  328: 438   57
    9    61 Tomasz         Jedynak               100.00 +  420: 285  150
   10    55 Mariusz        Michalski             100.00 +  496: 275  150
   11    38 Krzysztof      Bukowski              114.48 -  292: 304   64
   12    47 Tomasz         Żbikowski             105.14 -  305: 341   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Jerzy Krzyżewski 105.16 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             142.43 -  351: 355   92
    2    51 Anna           Stefańska             100.00 +  377: 350  150
    3    62 Joanna         Zadrożna              115.44 +  328: 312  165
    4    28 Joanna         Juszczak              125.30 +  370: 311  175
    5    24 Robert         Soszka                119.80 -  320: 455   70
    6    32 Łukasz         Tuszyński             103.62 +  323: 320  154
    7    27 Robert         Kamiński              125.57 -  147: 543   76
    8    40 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.20 +  355: 350  161
    9    29 Mariusz        Margalski             125.67 -  340: 418   76
   10    41 Radosław       Konca                 134.27 +  414: 371  184
   11    31 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.42 -  293: 364   54
   12    40 Dariusz        Kuć                   100.00 +  371: 355  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Tomasz Żbikowski 105.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              142.38 -  377: 459   92
    2    45 Anna           Czarnecka             100.00 +  366: 325  150
    3    51 Henryk         Ryś                   100.00 -  310: 347   50
    4    54 Renata         Ziółkowska            100.00 +  367: 314  150
    5    52 Elżbieta       Święcka               100.00 +  451: 355  150
    6    39 Adam           Janicki               100.00 +  348: 304  150
    7    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.79 +  402: 301  165
    8    17 Bogusław       Puchalski             120.03 -  325: 431   70
    9    20 Artur          Irzyk                 121.41 -  315: 446   71
   10    27 Rafał          Wesołowski            114.10 -  310: 414   64
   11    42 Małgorzata     Jóźwiak               107.15 -  338: 369   57
   12    47 Czesława       Pawłowska             105.72 +  341: 305  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Katarzyna Sołdan 105.01 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Kordjalik             141.97 -  292: 361   92
    2    44 Mariusz        Margalski             125.67 -  377: 400   76
    3    64 Izabela        Kargol                100.00 +  359: 335  150
    4    61 Danuta         Langiewicz            102.15 +  363: 293  152
    5    33 Czesława       Pawłowska             105.72 -  337: 349   56
    6    57 Barbara        Belof                 100.00 +  386: 342  150
    7    54 Lech           Szymczak              101.78 +  400: 380  152
    8    27 Artur          Irzyk                 121.41 -  314: 446   71
    9    52 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  456: 265  150
   10    24 Marek          Dudkiewicz            124.40 -  366: 424   74
   11    37 Irena          Sołdan                121.02 -  355: 426   71
   12    44 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  379: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Marta Szeliga-Frynia 104.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 140.54 -  320: 420   91
    2    67 Tomasz         Jedynak               100.00 +  378: 262  150
    3    33 Tomasz         Ruta                  100.00 -  308: 369   50
    4    66 Beata          Kościańska            100.00 +  363: 305  150
    5    37 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  350: 249  150
    6    33 Marianna       Kozłowska             107.45 -  259: 305   57
    7    45 Krzysztof      Jaworski              110.78 +  400: 350  161
    8    37 Dariusz        Maciejuk              113.67 +  534: 295  164
    9    23 Mariola        Osajda-Matczak        111.84 -  308: 331   62
   10    31 Jerzy          Tatarczuk             114.49 +  357: 340  164
   11    28 Joanna         Zadrożna              115.44 -  254: 390   65
   12    37 Sławomir       Zabawa                100.00 -  330: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Małgorzata Sameryt 104.58 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  289: 434   89
    2    48 Czesława       Pawłowska             105.72 +  343: 284  156
    3    53 Mariusz        Orzeł                 119.62 -  361: 488   70
    4    71 Agata          Nawrocka              100.00 +  359: 236  150
    5    42 Krzysztof      Jaworski              110.78 +  356: 275  161
    6    34 Marek          Roszak                120.82 -  328: 362   71
    7    40 Łukasz         Tuszyński             103.62 +  343: 314  154
    8    36 Grzegorz       Święcki               136.67 -  320: 344   87
    9    46 Joanna         Zadrożna              115.44 -  349: 369   65
   10    47 Stanisław      Gasik                 120.62 -  359: 499   71
   11    55 Izabela        Kargol                100.00 -  293: 349   50
   12    64 Weronika       Rudnicka              107.74 +  320: 315  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Janina Jabłczyńska-Zając 104.42 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          138.04 -  284: 369   88
    2    49 Maria          Jarosz                100.00 +  321: 290  150
    3    57 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  336: 323  150
    4    38 Halina         Roszak                116.15 -  297: 514   66
    5    53 Lucyna         Śniadach              107.02 +  348: 345  157
    6    42 Andrzej        Grabiński             118.08 -  353: 355   68
    7    49 Andrzej        Kowalski              122.33 +  365: 295  172
    8    38 Artur          Koszel                121.00 +  368: 324  171
    9    28 Joanna         Ostrowska             108.94 +  341: 270  159
   10    21 Filip          Sosin                 126.95 -  285: 374   77
   11    31 Jerzy          Krzyżewski            105.16 +  364: 293  155
   12    22 Krzysztof      Langiewicz            117.29 -  272: 336   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Dorota Maciejuk 104.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             137.96 -  280: 342   88
    2    52 Wojciech       Sołdan                106.55 -  308: 433   57
    3    81 Urszula        Solarska              100.00 +  396: 299  150
    4    46 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  250: 387   89
    5    59 Jolanta        Chłopińska            100.00 +  343: 325  150
    6    61 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  404: 308  150
    7    44 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.20 -  293: 388   61
    8    54 Ewa            Langiewicz-Ostojska   100.00 +  338: 329  150
    9    50 Irena          Sołdan                121.02 -  331: 353   71
   10    57 Henryk         Ryś                   100.00 +  366: 284  150
   11    49 Dariusz        Kuć                   100.00 -  299: 351   50
   12    57 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  363: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Anita Bruska 104.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Święcki               136.67 -  309: 371   87
    2    71 Agata          Kuć                   100.00 +  409: 310  150
    3    25 Marek          Syczuk                129.18 +  335: 294  179
    4    30 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.79 -  358: 378   65
    5    56 Paweł          Jachowicz             110.27 +  375: 288  160
    6    30 Zofia          Gajewska              122.48 +  364: 357  172
    7    26 Ewa            Strzelczyk            119.23 -  321: 348   69
    8    31 Joanna         Ostrowska             108.94 -  264: 429   59
    9    44 Paweł          Opyc                  120.78 -  405: 506   71
   10    53 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  396: 383  150
   11    43 Jan            Ziółkowski            112.79 +  322: 321  163
   12    36 Maria          Jarosz                100.00 -  314: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Łukasz Tuszyński 103.62 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Radosław       Konca                 134.27 -  316: 358   84
    2    69 Grzegorz       Wołowiec              100.00 +  382: 290  150
    3    34 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  398: 243  150
    4    18 Artur          Irzyk                 121.41 -  356: 443   71
    5    45 Dorota         Kuć                   100.00 +  440: 355  150
    6    32 Jerzy          Krzyżewski            105.16 -  320: 323   55
    7    40 Małgorzata     Sameryt               104.58 -  314: 343   55
    8    47 Łukasz         Święcki               100.13 +  400: 318  150
    9    41 Sławomir       Zabawa                100.00 +  458: 299  150
   10    30 Zofia          Gajewska              122.48 +  384: 294  172
   11    23 Joanna         Ostrowska             108.94 +  384: 349  159
   12    18 Paweł          Frynia                117.61 -  312: 397   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Mariusz Łasiewicki 103.61 Choszczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Usakiewicz            131.20 -  267: 376   81
    2    60 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  441: 278  150
    3    29 Zofia          Gajewska              122.48 -  285: 386   72
    4    72 Joanna         Zadrożna              115.44 +  313: 303  165
    5    48 Krzysztof      Bukowski              114.48 -  304: 360   64
    6    56 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  264: 348   50
    7    69 Dorota         Kuć                   100.00 -  360: 362   50
    8    71 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  376: 276  150
    9    58 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  282: 285   50
   10    71 Katarzyna      Dębska                100.00 -  265: 389   50
   11    71 Tomasz         Jedynak               100.00 -  305: 318   50
   12    74 Błażej         Fidziński             100.00 +  374: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 12  90.17




	Barbara Orzeł 102.76 Nowe Miasto Lubawskie         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Kozyra                130.15 -  268: 538   80
    2    59 Marianna       Kozłowska             107.45 -  286: 424   57
    3    67 Czesława       Pawłowska             105.72 -  320: 415   56
    4    80 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  313: 268  150
    5    67 Izabela        Kargol                100.00 -  324: 378   50
    6    79 Grzegorz       Wołowiec              100.00 -  321: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     443  /  6  73.83




	Danuta Langiewicz 102.15 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Syczuk                129.18 +  415: 347  179
    2    31 Paweł          Frynia                117.61 -  249: 508   68
    3    44 Marianna       Kozłowska             107.45 -  264: 415   57
    4    61 Katarzyna      Sołdan                105.01 -  293: 363   55
    5    63 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  358: 303  150
    6    60 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  349: 435   50
    7    63 Maria          Jarosz                100.00 -  367: 377   50
    8    68 Dorota         Ryś                   100.00 -  309: 373   50
    9    73 Marzena        Żukowska              100.00 +  422: 313  150
   10    64 Błażej         Fidziński             100.00 +  363: 341  150
   11    57 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  430: 279  150
   12    50 Łukasz         Mycio                 100.00 +  453: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Jan Lisiewski 102.04 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Oleksiak              129.12 -  290: 438   79
    2    47 Aleksander     Puchalski             127.74 -  321: 401   78
    3    75 Andrzej        Szymański             100.00 +  417: 286  150
    4    62 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  417: 341  150
    5    47 Łukasz         Święcki               100.13 +  393: 379  150
    6    21 Beata          Piotrowska            109.35 -  272: 444   59
    7    30 Michał         Sosin                 117.18 -  284: 360   67
    8    61 Beata          Kościańska            100.00 +  299: 262  150
    9    47 Jan            Ziółkowski            112.79 -  332: 439   63
   10    50 Piotr          Jakubiak              100.00 -  336: 390   50
   11    60 Tomasz         Wenda                 100.00 -  327: 364   50
   12    65 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  404: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Lech Szymczak 101.78 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Perzyński             128.08 -  245: 518   78
    2    73 Anna           Lisiewska             100.00 +  341: 303  150
    3    59 Piotr          Jakubiak              100.00 -  297: 317   50
    4    65 Anna           Stefańska             100.00 +  298: 277  150
    5    55 Jarosław       Sobczak               112.41 -  268: 364   62
    6    65 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  408: 342  150
    7    54 Katarzyna      Sołdan                105.01 -  380: 400   55
    8    60 Krzysztof      Sporczyk              113.53 -  309: 377   64
    9    64 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  356: 423   50
   10    69 Sławomir       Długosz               100.00 +  431: 222  150
   11    61 Mariusz        Katzig                100.00 -  379: 389   50
   12    63 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  321: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 12  88.25




	Kamil Klinkosz 101.54 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Aleksander     Puchalski             127.74 +  441: 360  178
    2    17 Dariusz        Maciejuk              113.67 -  305: 506   64
    3    50 Elżbieta       Święcka               100.00 -  341: 352   50
    4    50 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  474: 313  150
    5    30 Mariusz        Margalski             125.67 -  370: 475   76
    6    44 Dorota         Kwaśny                100.00 +  389: 328  150
    7    34 Piotr          Jakubiak              100.00 +  385: 379  150
    8    28 Jolanta        Kosmowska             113.70 +  373: 302  164
    9    27 Michał         Ozimiński             100.00 +  410: 386  150
   10    10 Michał         Sosin                 117.18 -  358: 428   67
   11    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.79 +  414: 282  165
   12    15 Robert         Soszka                119.80 +  357: 289  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Joanna Brychcy 101.48 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Filip          Sosin                 126.95 -  305: 427   77
    2    79 Magdalena      Merklejn              121.07 -  322: 424   71
    3    72 Paweł          Dąbrowski             100.00 +  362: 287  150
    4    44 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  318: 348   50
    5    64 Monika         Rubinstein            100.48 +  419: 315  150
    6    58 Elżbieta       Święcka               100.00 -  247: 345   50
    7    70 Błażej         Fidziński             100.00 +  367: 345  150
    8    49 Piotr          Jakubiak              100.00 -  280: 342   50
    9    55 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  333: 344   50
   10    68 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  367: 312  150
   11    63 Marek          Kocikowski            100.00 -  292: 340   50
   12    67 Anna           Lisiewska             100.00 -  324: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 12  87.33




	Monika Rubinstein 100.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Pietuchowski          126.12 -  300: 467   76
    2    42 Łukasz         Mycio                 100.00 -  293: 329   50
    3    80 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  347: 340  150
    4    58 Eugeniusz      Wróblewski            112.33 -  281: 325   62
    5    64 Joanna         Brychcy               101.48 -  315: 419   51
    6    77 Agata          Nawrocka              100.00 +  256: 252  150
    7    71 Łukasz         Święcki               100.13 -  302: 389   50
    8    70 Tomasz         Żukowski              100.00 -  369: 391   50
    9    76 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  341: 222  150
   10    63 Tomasz         Wenda                 100.00 -  275: 307   50
   11    72 Błażej         Fidziński             100.00 +  355: 211  150
   12    70 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  303: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  / 12  86.58




	Damian Krężel 100.38 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Margalski             125.67 +  416: 378  176
    2    30 Paweł          Jachowicz             110.27 =  293: 293  110
    3    20 Filip          Klar                  111.52 -  297: 442   62
    4    40 Jolanta        Kosmowska             113.70 +  345: 340  164
    5    26 Joanna         Ostrowska             108.94 +  380: 358  159
    6    16 Mariusz        Wrześniewski          138.04 +  447: 346  188
    7     9 Robert         Soszka                119.80 -  330: 401   70
    8    18 Dominik        Wester                109.68 +  316: 312  160
    9    11 Filip          Sosin                 126.95 +  384: 342  177
   10     7 Filip          Warzecha              123.36 +  346: 333  173
   11     5 Andrzej        Oleksiak              129.12 -  383: 449   79
   12    10 Marek          Syczuk                129.18 -  337: 404   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Łukasz Święcki 100.13 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Robert         Kamiński              125.57 +  401: 352  176
    2    38 Bogdan         Kozłowski             109.77 -  299: 351   60
    3    32 Mariusz        Katzig                100.00 +  328: 314  150
    4    33 Aleksander     Puchalski             127.74 -  281: 421   78
    5    47 Jan            Lisiewski             102.04 -  379: 393   52
    6    43 Magdalena      Merklejn              121.07 -  278: 459   71
    7    71 Monika         Rubinstein            100.48 +  389: 302  150
    8    47 Łukasz         Tuszyński             103.62 -  318: 400   54
    9    66 Dorota         Ryś                   100.00 +  382: 286  150
   10    45 Marcela        Wołowiec              112.88 +  360: 355  163
   11    47 Barbara        Belof                 100.00 +  353: 253  150
   12    39 Dorota         Kuć                   100.00 -  283: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Wojciech Gołęcki 100.02 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Juszczak              125.30 +  397: 325  175
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            122.83 +  455: 403  173
    3    11 Jolanta        Kosmowska             113.70 +  376: 374  164
    4     3 Paweł          Opyc                  120.78 -  249: 364   71
    5    22 Jerzy          Tatarczuk             114.49 +  393: 373  164
    6    14 Mateusz        Żbikowski             142.43 -  374: 392   92
    7    21 Mariusz        Wrześniewski          138.04 -  279: 525   88
    8    24 Michał         Sosin                 117.18 -  311: 355   67
    9    51 Rafał          Dąbrowski             113.65 -  271: 338   64
   10    58 Beata          Wolf                  100.00 -  280: 289   50
   11    58 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  315: 310  150
   12    54 Elżbieta       Święcka               100.00 +  378: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Barbara Belof 100.00 Polkowice/Szwecja         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    42 Aleksander     Puchalski             127.74 -  323: 403   78
    4    43 Marek          Syczuk                129.18 -  280: 444   79
    5    72 Aldona         Głośnicka             100.00 +  333: 261  150
    6    57 Katarzyna      Sołdan                105.01 -  342: 386   55
    7    60 Anna           Stefańska             100.00 +  451: 286  150
    8    59 Tomasz         Jedynak               100.00 +  371: 331  150
    9    40 Eugeniusz      Wróblewski            112.33 +  374: 319  162
   10    36 Joanna         Ostrowska             108.94 -  258: 405   59
   11    47 Łukasz         Święcki               100.13 -  253: 353   50
   12    55 Marek          Kocikowski            100.00 +  343: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 10 108.30




	Jolanta Chłopińska 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Stępień               124.18 -  345: 399   74
    2    55 Beata          Kościańska            100.00 +  394: 281  150
    3    57 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.42 -  323: 336   54
    4    52 Iwona          Rutkowska             105.90 -  326: 405   56
    5    59 Dorota         Maciejuk              104.33 -  325: 343   54
    6    68 Paweł          Dąbrowski             100.00 +  394: 258  150
    7    57 Renata         Ziółkowska            100.00 +  384: 272  150
    8    48 Henryk         Ryś                   100.00 +  372: 313  150
    9    49 Bogdan         Kozłowski             109.77 -  361: 372   60
   10    46 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  433: 231  150
   11    36 Joanna         Juszczak              125.30 -  341: 430   75
   12    44 Katarzyna      Sołdan                105.01 +  380: 379  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Bogusław       Puchalski             120.03 -  291: 457   70
    2    45 Tomasz         Żbikowski             105.14 -  325: 366   55
    3    74 Katarzyna      Dębska                100.00 -  302: 325   50
    4    76 Andrzej        Szymański             100.00 +  366: 198  150
    5    70 Maciej         Kuć                   100.00 +  422: 219  150
    6    62 Beata          Kościańska            100.00 -  242: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     525  /  6  87.50




	Bartłomiej Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Grzegorz       Pukniel               112.46 -  323: 392   62
    2    63 Filip          Dalecki               100.00 +  303: 264  150
    3    54 Miłosz         Wrzałek               123.40 -  312: 490   73
    4    59 Michał         Wolański              100.00 -  284: 358   50
    5    62 Jacek          Karwowski             100.00 +  394: 355  150
    6    53 Krzysztof      Jaworski              110.78 -  243: 441   61
    7    68 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  288: 355   50
    8    67 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  345: 475   50
    9    75 Agata          Nawrocka              100.00 +  344: 210  150
   10    74 Grzegorz       Wołowiec              100.00 +  322: 250  150
   11    67 Katarzyna      Dębska                100.00 -  302: 396   50
   12    69 Tomasz         Jedynak               100.00 -  299: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1046  / 12  87.17




	Filip Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 Jarosław       Sobczak               112.41 -  265: 387   62
    2    63 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  264: 303   50
    3    70 Anna           Stefańska             100.00 -  269: 379   50
    4    73 Dorota         Kwaśny                100.00 -  232: 399   50
    5    80 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  289: 238  150
    6    75 Radosław       Pastusiak             100.00 -  238: 376   50
    7    76 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  280: 343   50
    8    79 Jolanta        Skrobisz              100.00 -  253: 255   50
    9    79 Aldona         Saniewska             100.00 +  309: 211  150
   10    78 Urszula        Solarska              100.00 -  241: 414   50
   11    79 Maciej         Kuć                   100.00 +  333: 272  150
   12    77 Agata          Nawrocka              100.00 -  290: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  / 12  76.00




	Sławomir Długosz 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.79 -  302: 400   65
    2    80 Aldona         Głośnicka             100.00 -  318: 337   50
    3    73 Marzena        Żukowska              100.00 -  310: 315   50
    4    75 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  246: 403   50
    5    79 Paweł          Golubiński            100.00 -  303: 319   50
    6    81 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  338: 217  150
    7    74 Maciej         Kuć                   100.00 +  279: 266  150
    8    69 Anna           Lisiewska             100.00 -  193: 430   50
    9    77 Urszula        Solarska              100.00 +  360: 269  150
   10    69 Lech           Szymczak              101.78 -  222: 431   52
   11    74 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  217: 349   50
   12    75 Dorota         Ryś                   100.00 +  338: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  / 12  84.75




	Paweł Dąbrowski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Jerzy          Tatarczuk             114.49 -  210: 388   64
    2    78 Kamil          Nawrocki              118.32 -  300: 435   68
    3    72 Joanna         Brychcy               101.48 -  287: 362   51
    4    74 Tomasz         Żukowski              100.00 +  371: 320  150
    5    69 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  243: 410   50
    6    68 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  258: 394   50
    7    77 Paweł          Golubiński            100.00 +  322: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     583  /  7  83.29




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Rafał          Wesołowski            114.10 -  299: 481   64
    2    43 Michał         Sosin                 117.18 -  206: 504   67
    3    74 Anna           Czarnecka             100.00 +  325: 302  150
    4    69 Maria          Jarosz                100.00 -  238: 343   50
    5    75 Anna           Lisiewska             100.00 -  298: 383   50
    6    72 Jan            Ziółkowski            112.79 -  279: 457   63
    7    79 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  309: 238  150
    8    73 Dariusz        Kuć                   100.00 -  325: 406   50
    9    71 Anna           Stefańska             100.00 +  321: 272  150
   10    71 Mariusz        Łasiewicki            103.61 +  389: 265  154
   11    67 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  396: 302  150
   12    59 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  399: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    74 Dominik        Wester                109.68 -  267: 484   60
    2    61 Mariusz        Katzig                100.00 -  341: 464   50
    3    78 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  374: 203  150
    4    48 Stanisław      Gasik                 120.62 -  262: 373   71
    5    77 Joanna         Zadrożna              115.44 -  234: 346   65
    6    80 Urszula        Solarska              100.00 +  333: 303  150
    7    70 Joanna         Brychcy               101.48 -  345: 367   51
    8    66 Dorota         Kwaśny                100.00 +  389: 370  150
    9    65 Marek          Kocikowski            100.00 -  258: 333   50
   10    64 Danuta         Langiewicz            102.15 -  341: 363   52
   11    72 Monika         Rubinstein            100.48 -  211: 355   50
   12    74 Mariusz        Łasiewicki            103.61 -  279: 374   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  / 12  79.42




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marek          Roszak                120.82 -  263: 422   71
    2    65 Marek          Kocikowski            100.00 -  232: 420   50
    3    76 Anna           Lisiewska             100.00 -  237: 338   50
    4    78 Izabela        Kargol                100.00 -  210: 391   50
    5    79 Sławomir       Długosz               100.00 +  319: 303  150
    6    78 Agata          Kuć                   100.00 -  274: 391   50
    7    77 Paweł          Dąbrowski             100.00 -  268: 322   50
    8    77 Iwona          Soszka                100.00 -  270: 323   50
    9    80 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  280: 385   50
   10    80 Aldona         Saniewska             100.00 +  379: 126  150
   11    77 Marzena        Żukowska              100.00 +  318: 270  150
   12    76 Aldona         Głośnicka             100.00 -  382: 401   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     921  / 12  76.75




	Aldona Głośnicka 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Krzysztof      Bukowski              114.48 -  207: 419   64
    2    80 Sławomir       Długosz               100.00 +  337: 318  150
    3    61 Irena          Sołdan                121.02 -  293: 366   71
    4    68 Marek          Kocikowski            100.00 -  271: 355   50
    5    72 Barbara        Belof                 100.00 -  261: 333   50
    6    71 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  205: 332   50
    7    75 Dorota         Ryś                   100.00 -  312: 400   50
    8    76 Mariusz        Michalski             100.00 -  285: 472   50
    9    78 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  224: 384   50
   10    79 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  319: 284  150
   11    78 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  292: 229  150
   12    76 Paweł          Golubiński            100.00 +  401: 382  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1035  / 12  86.25




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    68 Filip          Klar                  111.52 -  315: 413   62
    2    70 Andrzej        Szymański             100.00 +  352: 246  150
    3    43 Filip          Sosin                 126.95 -  378: 398   77
    4    57 Dorota         Ryś                   100.00 +  362: 287  150
    5    28 Marek          Syczuk                129.18 -  329: 404   79
    6    55 Mariusz        Michalski             100.00 +  497: 309  150
    7    37 Łukasz         Mycio                 100.00 -  319: 377   50
    8    44 Jarosław       Sobczak               112.41 -  278: 425   62
    9    53 Andrzej        Kowalski              122.33 +  371: 329  172
   10    49 Dorota         Kuć                   100.00 -  296: 315   50
   11    53 Eugeniusz      Wróblewski            112.33 -  355: 362   62
   12    61 Jarosław       Sobczak               112.41 -  271: 491   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Piotr Jakubiak 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    67 Dariusz        Nawrocki              111.66 -  308: 364   62
    2    72 Dorota         Rogalska              100.00 +  424: 326  150
    3    59 Lech           Szymczak              101.78 +  317: 297  152
    4    31 Beata          Piotrowska            109.35 -  303: 532   59
    5    43 Stanisław      Gasik                 120.62 +  445: 331  171
    6    27 Ewa            Strzelczyk            119.23 -  291: 379   69
    7    34 Kamil          Klinkosz              101.54 -  379: 385   52
    8    49 Joanna         Brychcy               101.48 +  342: 280  151
    9    33 Rafał          Wesołowski            114.10 -  385: 411   64
   10    50 Jan            Lisiewski             102.04 +  390: 336  152
   11    40 Andrzej        Kowalski              122.33 -  367: 461   72
   12    46 Eugeniusz      Wróblewski            112.33 +  398: 276  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    78 Marianna       Kozłowska             107.45 +  377: 330  157
    2    12 Jolanta        Kosmowska             113.70 -  243: 311   64
    3    56 Dorota         Kuć                   100.00 +  397: 278  150
    4    34 Dawid          Pikul                 140.54 -  286: 478   91
    5    50 Wojciech       Sołdan                106.55 +  362: 325  157
    6    39 Tomasz         Żbikowski             105.14 -  304: 348   55
    7    46 Krzysztof      Langiewicz            117.29 -  316: 347   67
    8    53 Andrzej        Kowalski              122.33 -  272: 387   72
    9    63 Anna           Lisiewska             100.00 +  350: 291  150
   10    60 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  331: 282  150
   11    50 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  355: 267  150
   12    41 Rafał          Dąbrowski             113.65 -  317: 390   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Marcela        Wołowiec              112.88 -  354: 420   63
    2    49 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.42 -  290: 321   54
    3    68 Grzegorz       Wołowiec              100.00 +  355: 226  150
    4    69 Katarzyna      Dębska                100.00 +  343: 238  150
    5    44 Marek          Roszak                120.82 -  360: 427   71
    6    63 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  321: 370   50
    7    63 Danuta         Langiewicz            102.15 +  377: 367  152
    8    58 Elżbieta       Święcka               100.00 +  372: 332  150
    9    39 Tomasz         Ruta                  100.00 -  288: 405   50
   10    44 Eugeniusz      Wróblewski            112.33 +  420: 326  162
   11    45 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  391: 324  150
   12    36 Anita          Bruska                104.00 +  397: 314  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Tomasz  Jedynak 100.00 Skarżysko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Andrzej        Grabiński             118.08 -  262: 486   68
    2    67 Marta          Szeliga-Frynia        104.97 -  262: 378   55
    3    71 Jacek          Karwowski             100.00 +  342: 257  150
    4    67 Michał         Kolaj                 100.00 +  370: 291  150
    5    54 Ewa            Langiewicz-Ostojska   100.00 +  365: 325  150
    6    40 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  306: 432   89
    7    52 Grzegorz       Pukniel               112.46 -  334: 371   62
    8    59 Barbara        Belof                 100.00 -  331: 371   50
    9    61 Czesława       Pawłowska             105.72 -  285: 420   56
   10    73 Paweł          Jachowicz             110.27 -  299: 393   60
   11    71 Mariusz        Łasiewicki            103.61 +  318: 305  154
   12    69 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  332: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    72 Marek          Rogalski              110.08 -  278: 312   60
    2    53 Marek          Syczuk                129.18 -  193: 523   79
    3    78 Błażej         Fidziński             100.00 -  203: 374   50
    4    81 Dorota         Rogalska              100.00 -  254: 266   50
    5    80 Filip          Dalecki               100.00 -  238: 289   50
    6    81 Sławomir       Długosz               100.00 -  217: 338   50
    7    81 Aldona         Saniewska             100.00 +  349: 217  150
    8    81 Maciej         Kuć                   100.00 -  241: 282   50
    9    80 Paweł          Golubiński            100.00 +  385: 280  150
   10    79 Aldona         Głośnicka             100.00 -  284: 319   50
   11    78 Aldona         Głośnicka             100.00 -  229: 292   50
   12    79 Marzena        Żukowska              100.00 +  322: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  / 12  78.25




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    77 Weronika       Rudnicka              107.74 -  329: 403   58
    2    60 Mariusz        Łasiewicki            103.61 -  278: 441   54
    3    79 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  368: 210  150
    4    49 Krzysztof      Jaworski              110.78 -  375: 379   61
    5    63 Danuta         Langiewicz            102.15 -  303: 358   52
    6    71 Aldona         Głośnicka             100.00 +  332: 205  150
    7    68 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  355: 288  150
    8    50 Stanisław      Gasik                 120.62 -  322: 362   71
    9    68 Michał         Kolaj                 100.00 +  390: 267  150
   10    46 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  231: 433   50
   11    64 Mariusz        Michalski             100.00 -  357: 361   50
   12    66 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  355: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Izabela Kargol 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Filip          Warzecha              123.36 -  306: 368   73
    2    75 Agata          Nawrocka              100.00 -  257: 307   50
    3    64 Katarzyna      Sołdan                105.01 -  335: 359   55
    4    78 Paweł          Golubiński            100.00 +  391: 210  150
    5    67 Barbara        Orzeł                 102.76 +  378: 324  153
    6    48 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.20 -  282: 374   61
    7    58 Jan            Ziółkowski            112.79 -  278: 370   63
    8    72 Dorota         Rogalska              100.00 +  385: 285  150
    9    57 Ewa            Langiewicz-Ostojska   100.00 -  423: 457   50
   10    61 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  380: 281  150
   11    55 Małgorzata     Sameryt               104.58 +  349: 293  155
   12    52 Henryk         Ryś                   100.00 -  304: 442   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 12  96.67




	Jacek Karwowski 100.00 Płock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    73 Bogdan         Kozłowski             109.77 -  272: 330   60
    2    57 Dariusz        Kuć                   100.00 -  356: 397   50
    3    71 Tomasz         Jedynak               100.00 -  257: 342   50
    4    79 Urszula        Solarska              100.00 +  469: 230  150
    5    62 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  355: 394   50
    6    69 Dorota         Rogalska              100.00 +  401: 259  150
    7    56 Henryk         Ryś                   100.00 +  298: 296  150
    8    57 Beata          Wolf                  100.00 -  313: 402   50
    9    59 Elżbieta       Święcka               100.00 -  270: 429   50
   10    66 Renata         Ziółkowska            100.00 -  340: 408   50
   11    70 Radosław       Pastusiak             100.00 +  412: 304  150
   12    62 Dorota         Kwaśny                100.00 +  383: 371  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 12  92.50




	Mariusz Katzig 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Mariusz        Sylwestrzuk           120.33 -  329: 397   70
    2    61 Błażej         Fidziński             100.00 +  464: 341  150
    3    32 Łukasz         Święcki               100.13 -  314: 328   50
    4    47 Andrzej        Kowalski              122.33 +  370: 297  172
    5    40 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  301: 391   50
    6    50 Anna           Lisiewska             100.00 +  329: 303  150
    7    33 Andrzej        Grabiński             118.08 -  280: 457   68
    8    64 Grzegorz       Wołowiec              100.00 +  334: 312  150
    9    45 Zofia          Gajewska              122.48 -  317: 342   72
   10    48 Ewa            Langiewicz-Ostojska   100.00 -  297: 374   50
   11    61 Lech           Szymczak              101.78 +  389: 379  152
   12    53 Tomasz         Wenda                 100.00 -  300: 309   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Marek Kocikowski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Katarzyna      Kowalewska            114.06 -  322: 412   64
    2    65 Paweł          Golubiński            100.00 +  420: 232  150
    3    52 Krzysztof      Bukowski              114.48 -  263: 480   64
    4    68 Aldona         Głośnicka             100.00 +  355: 271  150
    5    41 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.20 +  345: 341  161
    6    36 Paweł          Frynia                117.61 -  360: 414   68
    7    38 Dariusz        Nawrocki              111.66 -  295: 412   62
    8    46 Jerzy          Tatarczuk             114.49 -  314: 432   64
    9    65 Błażej         Fidziński             100.00 +  333: 258  150
   10    54 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  307: 381   50
   11    63 Joanna         Brychcy               101.48 +  340: 292  151
   12    55 Barbara        Belof                 100.00 -  294: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Michał Kolaj 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Dudkiewicz            124.40 -  345: 439   74
    2    56 Dorota         Ryś                   100.00 +  354: 337  150
    3    31 Robert         Kamiński              125.57 -  307: 363   76
    4    67 Tomasz         Jedynak               100.00 -  291: 370   50
    5    66 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  297: 374   50
    6    74 Marzena        Żukowska              100.00 +  307: 234  150
    7    67 Eugeniusz      Wróblewski            112.33 -    1: 400   62
    8    74 Radosław       Pastusiak             100.00 +  304: 290  150
    9    68 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  267: 390   50
   10    72 Tomasz         Żukowski              100.00 -  292: 384   50
   11    75 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  318: 249  150
   12    72 Grzegorz       Wołowiec              100.00 +  322: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Beata Kościańska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Jan            Ziółkowski            112.79 -  276: 331   63
    2    55 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  281: 394   50
    3    66 Tomasz         Żukowski              100.00 +  312: 274  150
    4    66 Marta          Szeliga-Frynia        104.97 -  305: 363   55
    5    68 Anna           Stefańska             100.00 +  397: 321  150
    6    62 Anna           Czarnecka             100.00 +  325: 242  150
    7    53 Michał         Wolański              100.00 -  301: 404   50
    8    61 Jan            Lisiewski             102.04 -  262: 299   52
    9    67 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  256: 322   50
   10    67 Anna           Lisiewska             100.00 -  279: 349   50
   11    73 Dorota         Ryś                   100.00 +  298: 268  150
   12    71 Dorota         Rogalska              100.00 +  329: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 12  93.33




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Dariusz        Maciejuk              113.67 -  249: 373   64
    2    71 Anita          Bruska                104.00 -  310: 409   54
    3    65 Tomasz         Wenda                 100.00 -  356: 410   50
    4    77 Grzegorz       Wołowiec              100.00 +  318: 251  150
    5    60 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  300: 328   50
    6    78 Paweł          Golubiński            100.00 +  391: 274  150
    7    65 Dorota         Kwaśny                100.00 +  341: 321  150
    8    55 Joanna         Zadrożna              115.44 -  321: 473   65
    9    60 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  337: 286  150
   10    59 Jolanta        Kosmowska             113.70 -  322: 417   64
   11    66 Renata         Ziółkowska            100.00 -  298: 361   50
   12    68 Tomasz         Żukowski              100.00 +  353: 350  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 12  95.58




	Dariusz Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Rafał          Dąbrowski             113.65 -  340: 371   64
    2    57 Jacek          Karwowski             100.00 +  397: 356  150
    3    58 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  392: 322  150
    4    12 Waldemar       Czerwoniec            122.83 -  273: 343   73
    5    31 Dariusz        Maciejuk              113.67 -  267: 340   64
    6    47 Krzysztof      Langiewicz            117.29 -  265: 352   67
    7    62 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  292: 375   50
    8    73 Katarzyna      Dębska                100.00 +  406: 325  150
    9    56 Tomasz         Wenda                 100.00 +  393: 278  150
   10    51 Jarosław       Sobczak               112.41 +  285: 270  162
   11    49 Dorota         Maciejuk              104.33 +  351: 299  154
   12    40 Jerzy          Krzyżewski            105.16 -  355: 371   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Dorota Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Krzysztof      Sporczyk              113.53 -  301: 362   64
    2    81 Aldona         Saniewska             100.00 +  439: 186  150
    3    56 Adam           Janicki               100.00 -  278: 397   50
    4    63 Mariusz        Michalski             100.00 +  323: 305  150
    5    45 Łukasz         Tuszyński             103.62 -  355: 440   54
    6    64 Rafał          Dąbrowski             113.65 -  279: 383   64
    7    69 Mariusz        Łasiewicki            103.61 +  362: 360  154
    8    51 Irena          Sołdan                121.02 -  358: 411   71
    9    62 Renata         Ziółkowska            100.00 +  331: 215  150
   10    49 Kacper         Jachowicz             100.00 +  315: 296  150
   11    48 Bogdan         Kozłowski             109.77 +  344: 294  160
   12    39 Łukasz         Święcki               100.13 +  391: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Jolanta        Kosmowska             113.70 -  236: 459   64
    2    76 Tomasz         Ruta                  100.00 -  245: 482   50
    3    77 Dorota         Ryś                   100.00 -  327: 331   50
    4    82 Aldona         Saniewska             100.00 +  317: 162  150
    5    70 Anna           Czarnecka             100.00 -  219: 422   50
    6    73 Anna           Stefańska             100.00 -  221: 445   50
    7    74 Sławomir       Długosz               100.00 -  266: 279   50
    8    81 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  282: 241  150
    9    74 Radosław       Pastusiak             100.00 -  245: 383   50
   10    75 Dorota         Kwaśny                100.00 -  237: 403   50
   11    79 Filip          Dalecki               100.00 -  272: 333   50
   12    80 Aldona         Saniewska             100.00 +  402: 214  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  / 12  76.17




	Dorota  Kwaśny 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    69 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.20 -  319: 346   61
    2    68 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  312: 329   50
    3    69 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  346: 351   50
    4    73 Filip          Dalecki               100.00 +  399: 232  150
    5    61 Dorota         Ryś                   100.00 +  312: 237  150
    6    44 Kamil          Klinkosz              101.54 -  328: 389   52
    7    65 Agata          Kuć                   100.00 -  321: 341   50
    8    66 Błażej         Fidziński             100.00 -  370: 389   50
    9    72 Dorota         Rogalska              100.00 -  313: 340   50
   10    75 Maciej         Kuć                   100.00 +  403: 237  150
   11    69 Anna           Stefańska             100.00 +  345: 296  150
   12    62 Jacek          Karwowski             100.00 -  371: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  / 12  84.42




	Ewa Langiewicz-Ostojska 100.00 Zielona Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Kamil          Nawrocki              118.32 +  323: 305  168
    2    39 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.79 +  364: 363  165
    3    17 Marek          Dudkiewicz            124.40 -  362: 465   74
    4    32 Paweł          Frynia                117.61 -  368: 387   68
    5    54 Tomasz         Jedynak               100.00 -  325: 365   50
    6    54 Beata          Wolf                  100.00 -  308: 321   50
    7    61 Anna           Lisiewska             100.00 +  367: 310  150
    8    54 Dorota         Maciejuk              104.33 -  329: 338   54
    9    57 Izabela        Kargol                100.00 +  457: 423  150
   10    48 Mariusz        Katzig                100.00 +  374: 297  150
   11    41 Dariusz        Maciejuk              113.67 -  308: 383   64
   12    48 Jan            Ziółkowski            112.79 -  328: 453   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Anna Lisiewska 100.00 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Ewa            Strzelczyk            119.23 -  308: 375   69
    2    73 Lech           Szymczak              101.78 -  303: 341   52
    3    76 Paweł          Golubiński            100.00 +  338: 237  150
    4    55 Grzegorz       Pukniel               112.46 -  310: 358   62
    5    75 Katarzyna      Dębska                100.00 +  383: 298  150
    6    50 Mariusz        Katzig                100.00 -  303: 329   50
    7    61 Ewa            Langiewicz-Ostojska   100.00 -  310: 367   50
    8    69 Sławomir       Długosz               100.00 +  430: 193  150
    9    63 Adam           Janicki               100.00 -  291: 350   50
   10    67 Beata          Kościańska            100.00 +  349: 279  150
   11    62 Elżbieta       Święcka               100.00 -  308: 377   50
   12    67 Joanna         Brychcy               101.48 +  383: 324  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 12  94.50




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Zbigniew       Wietecki              116.28 -  307: 424   66
    2    74 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  415: 292  150
    3    23 Michał         Sosin                 117.18 -  180: 456   67
    4    63 Dorota         Kuć                   100.00 -  305: 323   50
    5    65 Jan            Ziółkowski            112.79 +  405: 318  163
    6    55 Kacper         Jachowicz             100.00 -  309: 497   50
    7    66 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  262: 355   50
    8    76 Aldona         Głośnicka             100.00 +  472: 285  150
    9    70 Grzegorz       Wołowiec              100.00 +  339: 331  150
   10    55 Czesława       Pawłowska             105.72 -  275: 496   56
   11    64 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  361: 357  150
   12    56 Bogdan         Kozłowski             109.77 +  411: 281  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Łukasz Mycio 100.00 Górowo Iławeckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    75 Beata          Piotrowska            109.35 -  386: 396   59
    2    42 Monika         Rubinstein            100.48 +  329: 293  150
    3    27 Mariola        Osajda-Matczak        111.84 -  332: 359   62
    4    56 Radosław       Pastusiak             100.00 +  404: 296  150
    5    46 Bogdan         Kozłowski             109.77 +  391: 335  160
    6    22 Marek          Syczuk                129.18 -  229: 412   79
    7    37 Kacper         Jachowicz             100.00 +  377: 319  150
    8    32 Dariusz        Nawrocki              111.66 -  317: 448   62
    9    42 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.20 -  306: 379   61
   10    62 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  371: 394   50
   11    54 Jarosław       Sobczak               112.41 +  397: 326  162
   12    50 Danuta         Langiewicz            102.15 -  325: 453   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    66 Mariola        Osajda-Matczak        111.84 -  241: 402   62
    2    75 Izabela        Kargol                100.00 +  307: 257  150
    3    60 Ewa            Strzelczyk            119.23 -  228: 349   69
    4    71 Małgorzata     Sameryt               104.58 -  236: 359   55
    5    76 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  252: 344   50
    6    77 Monika         Rubinstein            100.48 -  252: 256   50
    7    78 Dorota         Rogalska              100.00 -  316: 325   50
    8    80 Aldona         Saniewska             100.00 +  231: 189  150
    9    75 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  210: 344   50
   10    76 Anna           Stefańska             100.00 -  247: 356   50
   11    80 Aldona         Saniewska             100.00 +  356: 213  150
   12    77 Filip          Dalecki               100.00 +  317: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  / 12  86.33




	Stanisław Olsztyn 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Michał         Sosin                 117.18 +  394: 385  167
    2     3 Maciej         Perzyński             128.08 -  297: 358   78
    3    36 Wojciech       Sołdan                106.55 -  306: 331   57
    4    70 Marzena        Żukowska              100.00 +  364: 282  150
    5    40 Mariusz        Katzig                100.00 +  391: 301  150
    6    31 Dariusz        Maciejuk              113.67 -  277: 402   64
    7    41 Joanna         Juszczak              125.30 -  307: 405   75
    8    52 Jan            Ziółkowski            112.79 -  342: 444   63
    9    64 Lech           Szymczak              101.78 +  423: 356  152
   10    60 Adam           Janicki               100.00 -  282: 331   50
   11    58 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  310: 315   50
   12    65 Jan            Lisiewski             102.04 -  344: 404   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1108  / 12  92.33




	Michał Ozimiński 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    81 Wojciech       Sołdan                106.55 +  374: 349  157
    2    16 Mariusz        Orzeł                 119.62 +  310: 300  170
    3    18 Piotr          Pietuchowski          126.12 -  253: 472   76
    4    39 Krzysztof      Langiewicz            117.29 +  394: 351  167
    5    25 Artur          Koszel                121.00 -  297: 391   71
    6    38 Jolanta        Kosmowska             113.70 +  395: 275  164
    7    29 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  312: 417   89
    8    39 Zofia          Gajewska              122.48 +  375: 310  172
    9    27 Kamil          Klinkosz              101.54 -  386: 410   52
   10    38 Lucyna         Śniadach              107.02 +  387: 316  157
   11    30 Krzysztof      Sporczyk              113.53 +  388: 320  164
   12    21 Joanna         Zadrożna              115.44 -  380: 472   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    65 Eugeniusz      Wróblewski            112.33 +  381: 300  162
    2    11 Kazimierz.J    Merklejn              142.38 -  281: 518   92
    3    45 Jerzy          Tatarczuk             114.49 -  279: 385   64
    4    56 Łukasz         Mycio                 100.00 -  296: 404   50
    5    58 Magdalena      Merklejn              121.07 -  351: 408   71
    6    75 Filip          Dalecki               100.00 +  376: 238  150
    7    73 Grzegorz       Wołowiec              100.00 -  260: 431   50
    8    74 Michał         Kolaj                 100.00 -  290: 304   50
    9    74 Maciej         Kuć                   100.00 +  383: 245  150
   10    70 Dorota         Rogalska              100.00 -  284: 292   50
   11    70 Jacek          Karwowski             100.00 -  304: 412   50
   12    73 Anna           Stefańska             100.00 +  309: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  / 12  90.75




	Dorota Rogalska 100.00 Chełm

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Robert         Soszka                119.80 -  246: 363   70
    2    72 Piotr          Jakubiak              100.00 -  326: 424   50
    3    63 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  279: 455   50
    4    81 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  266: 254  150
    5    71 Andrzej        Kowalski              122.33 -  291: 414   72
    6    69 Jacek          Karwowski             100.00 -  259: 401   50
    7    78 Agata          Nawrocka              100.00 +  325: 316  150
    8    72 Izabela        Kargol                100.00 -  285: 385   50
    9    72 Dorota         Kwaśny                100.00 +  340: 313  150
   10    70 Radosław       Pastusiak             100.00 +  292: 284  150
   11    68 Paweł          Jachowicz             110.27 -  271: 506   60
   12    71 Beata          Kościańska            100.00 -  261: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  / 12  87.67




	Tomasz Ruta 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Kowalski              122.33 -  306: 383   72
    2    76 Maciej         Kuć                   100.00 +  482: 245  150
    3    33 Marta          Szeliga-Frynia        104.97 +  369: 308  155
    4    36 Henryk         Ryś                   100.00 +  364: 320  150
    5    18 Dawid          Pikul                 140.54 -  352: 520   91
    6    37 Iwona          Rutkowska             105.90 +  396: 293  156
    7    18 Marek          Syczuk                129.18 -  375: 434   79
    8    30 Grzegorz       Pukniel               112.46 -  300: 334   62
    9    39 Maria          Jarosz                100.00 +  405: 288  150
   10    35 Marianna       Kozłowska             107.45 +  386: 274  157
   11    24 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.20 +  383: 265  161
   12    19 Grzegorz       Święcki               136.67 -  378: 437   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Dorota Ryś 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jarosław       Puchalski             123.51 -  273: 445   74
    2    56 Michał         Kolaj                 100.00 -  337: 354   50
    3    77 Maciej         Kuć                   100.00 +  331: 327  150
    4    57 Kacper         Jachowicz             100.00 -  287: 362   50
    5    61 Dorota         Kwaśny                100.00 -  237: 312   50
    6    67 Rafał          Wesołowski            114.10 -  260: 402   64
    7    75 Aldona         Głośnicka             100.00 +  400: 312  150
    8    68 Danuta         Langiewicz            102.15 +  373: 309  152
    9    66 Łukasz         Święcki               100.13 -  286: 382   50
   10    65 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  255: 387   50
   11    73 Beata          Kościańska            100.00 -  268: 298   50
   12    75 Sławomir       Długosz               100.00 -  290: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  / 12  78.33




	Henryk Ryś 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zofia          Gajewska              122.48 +  355: 322  172
    2    29 Artur          Irzyk                 121.41 -  283: 465   71
    3    51 Tomasz         Żbikowski             105.14 +  347: 310  155
    4    36 Tomasz         Ruta                  100.00 -  320: 364   50
    5    49 Tomasz         Wenda                 100.00 +  421: 319  150
    6    52 Wojciech       Sołdan                106.55 -  327: 362   57
    7    56 Jacek          Karwowski             100.00 -  296: 298   50
    8    48 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  313: 372   50
    9    69 Paweł          Jachowicz             110.27 +  453: 268  160
   10    57 Dorota         Maciejuk              104.33 -  284: 366   54
   11    56 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  361: 352  150
   12    52 Izabela        Kargol                100.00 +  442: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Aldona Saniewska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Waldemar       Czerwoniec            122.83 -  178: 547   73
    2    81 Dorota         Kuć                   100.00 -  186: 439   50
    3    82 Iwona          Rutkowska             105.90 -  131: 381   56
    4    82 Maciej         Kuć                   100.00 -  162: 317   50
    5    82 Andrzej        Szymański             100.00 -  175: 297   50
    6    82 Jolanta        Skrobisz              100.00 -  269: 276   50
    7    81 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  217: 349   50
    8    80 Agata          Nawrocka              100.00 -  189: 231   50
    9    79 Filip          Dalecki               100.00 -  211: 309   50
   10    80 Paweł          Golubiński            100.00 -  126: 379   50
   11    80 Agata          Nawrocka              100.00 -  213: 356   50
   12    80 Maciej         Kuć                   100.00 -  214: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     629  / 12  52.42




	Jolanta Skrobisz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Kuba           Koisar                123.32 -  267: 414   73
    2    62 Joanna         Juszczak              125.30 -  204: 425   75
    3    79 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  210: 368   50
    4    80 Barbara        Orzeł                 102.76 -  268: 313   53
    5    78 Tomasz         Żukowski              100.00 -  254: 324   50
    6    82 Aldona         Saniewska             100.00 +  276: 269  150
    7    79 Katarzyna      Dębska                100.00 -  238: 309   50
    8    79 Filip          Dalecki               100.00 +  255: 253  150
    9    76 Monika         Rubinstein            100.48 -  222: 341   50
   10    77 Marzena        Żukowska              100.00 +  369: 253  150
   11    75 Michał         Kolaj                 100.00 -  249: 318   50
   12    78 Urszula        Solarska              100.00 -  235: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  / 12  79.25




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    79 Małgorzata     Jóźwiak               107.15 -  166: 393   57
    2    82 Eugeniusz      Wróblewski            112.33 -  220: 403   62
    3    81 Dorota         Maciejuk              104.33 -  299: 396   54
    4    79 Jacek          Karwowski             100.00 -  230: 469   50
    5    81 Grzegorz       Wołowiec              100.00 =  304: 304  100
    6    80 Błażej         Fidziński             100.00 -  303: 333   50
    7    80 Marzena        Żukowska              100.00 +  298: 277  150
    8    75 Renata         Ziółkowska            100.00 -  339: 342   50
    9    77 Sławomir       Długosz               100.00 -  269: 360   50
   10    78 Filip          Dalecki               100.00 +  414: 241  150
   11    76 Grzegorz       Wołowiec              100.00 -  248: 251   50
   12    78 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  337: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     973  / 12  81.08




	Iwona Soszka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    77 Paweł          Golubiński            100.00 +  323: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    80 Lucyna         Śniadach              107.02 -  281: 345   57
    2    51 Jerzy          Krzyżewski            105.16 -  350: 377   55
    3    70 Filip          Dalecki               100.00 +  379: 269  150
    4    65 Lech           Szymczak              101.78 -  277: 298   52
    5    68 Beata          Kościańska            100.00 -  321: 397   50
    6    73 Maciej         Kuć                   100.00 +  445: 221  150
    7    60 Barbara        Belof                 100.00 -  286: 451   50
    8    65 Bogdan         Kozłowski             109.77 -  381: 462   60
    9    71 Katarzyna      Dębska                100.00 -  272: 321   50
   10    76 Agata          Nawrocka              100.00 +  356: 247  150
   11    69 Dorota         Kwaśny                100.00 -  296: 345   50
   12    73 Radosław       Pastusiak             100.00 -  280: 309   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  / 12  77.00




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Magdalena      Merklejn              121.07 +  397: 297  171
    2    41 Mariusz        Sylwestrzuk           120.33 -  389: 440   70
    3    34 Łukasz         Tuszyński             103.62 -  243: 398   54
    4    60 Rafał          Dąbrowski             113.65 -  351: 362   64
    5    60 Agata          Kuć                   100.00 +  328: 300  150
    6    61 Dorota         Maciejuk              104.33 -  308: 404   54
    7    66 Mariusz        Michalski             100.00 +  355: 262  150
    8    45 Krzysztof      Jaworski              110.78 -  301: 467   61
    9    67 Beata          Kościańska            100.00 +  322: 256  150
   10    56 Małgorzata     Jóźwiak               107.15 -  261: 450   57
   11    65 Tomasz         Żukowski              100.00 +  363: 292  150
   12    57 Dorota         Maciejuk              104.33 -  305: 363   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Irena          Sołdan                121.02 -  245: 421   71
    2    74 Mariusz        Michalski             100.00 -  292: 415   50
    3    69 Dorota         Kwaśny                100.00 +  351: 346  150
    4    64 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.20 -  212: 453   61
    5    74 Beata          Wolf                  100.00 -  272: 348   50
    6    70 Joanna         Zadrożna              115.44 -  298: 342   65
    7    76 Filip          Dalecki               100.00 +  343: 280  150
    8    71 Mariusz        Łasiewicki            103.61 -  276: 376   54
    9    78 Aldona         Głośnicka             100.00 +  384: 224  150
   10    68 Joanna         Brychcy               101.48 -  312: 367   51
   11    74 Sławomir       Długosz               100.00 +  349: 217  150
   12    70 Monika         Rubinstein            100.48 +  307: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  / 12  96.00




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    70 Krzysztof      Jaworski              110.78 -  347: 374   61
    2    54 Renata         Ziółkowska            100.00 -  337: 347   50
    3    63 Dorota         Rogalska              100.00 +  455: 279  150
    4    44 Joanna         Brychcy               101.48 +  348: 318  151
    5    37 Marta          Szeliga-Frynia        104.97 -  249: 350   55
    6    56 Mariusz        Łasiewicki            103.61 +  348: 264  154
    7    35 Joanna         Ostrowska             108.94 -  295: 351   59
    8    42 Rafał          Wesołowski            114.10 -  337: 351   64
    9    60 Agata          Kuć                   100.00 -  286: 337   50
   10    65 Dorota         Ryś                   100.00 +  387: 255  150
   11    57 Danuta         Langiewicz            102.15 -  279: 430   52
   12    66 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  348: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1046  / 12  87.17




	Andrzej Szymański 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    76 Joanna         Ostrowska             108.94 -  253: 402   59
    2    70 Kacper         Jachowicz             100.00 -  246: 352   50
    3    75 Jan            Lisiewski             102.04 -  286: 417   52
    4    76 Anna           Czarnecka             100.00 -  198: 366   50
    5    82 Aldona         Saniewska             100.00 +  297: 175  150
    6    76 Tomasz         Żukowski              100.00 -  221: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     411  /  6  68.50




	Krystian Wandzlewicz 100.00 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Halina         Roszak                116.15 -  258: 489   66
    2    68 Dorota         Kwaśny                100.00 +  329: 312  150
    3    58 Dariusz        Kuć                   100.00 -  322: 392   50
    4    62 Jan            Lisiewski             102.04 -  341: 417   52
    5    76 Agata          Nawrocka              100.00 +  344: 252  150
    6    59 Małgorzata     Jóźwiak               107.15 -  371: 402   57
    7    72 Paweł          Jachowicz             110.27 -  352: 410   60
    8    67 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  475: 345  150
    9    55 Joanna         Brychcy               101.48 +  344: 333  151
   10    54 Marek          Kocikowski            100.00 +  381: 307  150
   11    45 Maria          Jarosz                100.00 -  324: 391   50
   12    49 Jolanta        Kosmowska             113.70 -  338: 444   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  / 12  95.83




	Tomasz Wenda 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Miłosz         Wrzałek               123.40 -  338: 381   73
    2    58 Michał         Wolański              100.00 -  323: 417   50
    3    65 Agata          Kuć                   100.00 +  410: 356  150
    4    51 Jan            Ziółkowski            112.79 +  363: 333  163
    5    49 Henryk         Ryś                   100.00 -  319: 421   50
    6    17 Andrzej        Oleksiak              129.12 +  398: 375  179
    7    19 Sławomir       Kordjalik             141.97 -  243: 432   92
    8    62 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  363: 377   50
    9    56 Dariusz        Kuć                   100.00 -  278: 393   50
   10    63 Monika         Rubinstein            100.48 +  307: 275  150
   11    60 Jan            Lisiewski             102.04 +  364: 327  152
   12    53 Mariusz        Katzig                100.00 +  309: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    82 Iwona          Rutkowska             105.90 +  344: 281  156
    2    35 Weronika       Rudnicka              107.74 +  410: 256  158
    3    14 Grzegorz       Koczkodon             119.79 -  330: 358   70
    4    22 Sławomir       Kordjalik             141.97 -  307: 370   92
    5    34 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  320: 371   89
    6    60 Danuta         Langiewicz            102.15 +  435: 349  152
    7    48 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  409: 255  150
    8    21 Mariusz        Orzeł                 119.62 -  261: 524   70
    9    31 Andrzej        Grabiński             118.08 -  273: 425   68
   10    61 Izabela        Kargol                100.00 -  281: 380   50
   11    59 Weronika       Rudnicka              107.74 +  414: 332  158
   12    51 Marianna       Kozłowska             107.45 -  299: 367   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Łukasz Wełnicki 100.00 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    78 Marzena        Żukowska              100.00 -  240: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Michał Wolański 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Mariusz        Orzeł                 119.62 -  272: 441   70
    2    58 Tomasz         Wenda                 100.00 +  417: 323  150
    3    37 Szymon         Fidziński             147.36 -  345: 452   97
    4    59 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  358: 284  150
    5    32 Jarosław       Puchalski             123.51 +  418: 385  174
    6    25 Mariola        Osajda-Matczak        111.84 -  305: 435   62
    7    53 Beata          Kościańska            100.00 +  404: 301  150
    8    26 Andrzej        Grabiński             118.08 +  427: 331  168
    9    21 Michał         Sosin                 117.18 -  313: 549   67
   10    28 Paweł          Opyc                  120.78 -  362: 418   71
   11    39 Lucyna         Śniadach              107.02 +  426: 334  157
   12    31 Radosław       Konca                 134.27 -  342: 488   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Beata Wolf 100.00 Gdańsk                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Paweł          Opyc                  120.78 -  291: 446   71
    2    46 Joanna         Zadrożna              115.44 +  361: 345  165
    3    49 Beata          Piotrowska            109.35 -  307: 419   59
    4    53 Czesława       Pawłowska             105.72 -  309: 444   56
    5    74 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  348: 272  150
    6    54 Ewa            Langiewicz-Ostojska   100.00 +  321: 308  150
    7    50 Małgorzata     Jóźwiak               107.15 -  319: 320   57
    8    57 Jacek          Karwowski             100.00 +  402: 313  150
    9    48 Dariusz        Maciejuk              113.67 -  271: 405   64
   10    58 Wojciech       Gołęcki               100.02 +  289: 280  150
   11    51 Rafał          Dąbrowski             113.65 -  292: 362   64
   12    58 Renata         Ziółkowska            100.00 +  275: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Grzegorz Wołowiec 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Artur          Koszel                121.00 -  258: 466   71
    2    69 Łukasz         Tuszyński             103.62 -  290: 382   54
    3    68 Maria          Jarosz                100.00 -  226: 355   50
    4    77 Agata          Kuć                   100.00 -  251: 318   50
    5    81 Urszula        Solarska              100.00 =  304: 304  100
    6    79 Barbara        Orzeł                 102.76 +  328: 321  153
    7    73 Radosław       Pastusiak             100.00 +  431: 260  150
    8    64 Mariusz        Katzig                100.00 -  312: 334   50
    9    70 Mariusz        Michalski             100.00 -  331: 339   50
   10    74 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  250: 322   50
   11    76 Urszula        Solarska              100.00 +  251: 248  150
   12    72 Michał         Kolaj                 100.00 -  316: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     978  / 12  81.50




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Joanna         Zadrożna              115.44 +  384: 368  165
    2     8 Piotr          Pietuchowski          126.12 -  338: 362   76
    7    31 Magdalena      Merklejn              121.07 +  441: 382  171
    8    22 Halina         Roszak                116.15 -  217: 374   66
    9    41 Łukasz         Tuszyński             103.62 -  299: 458   54
   10    42 Beata          Piotrowska            109.35 +  392: 375  159
   11    46 Marianna       Kozłowska             107.45 +  367: 341  157
   12    37 Marta          Szeliga-Frynia        104.97 +  382: 330  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1003  /  8 125.38




	Renata Ziółkowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Stanisław      Gasik                 120.62 -  278: 346   71
    2    54 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  347: 337  150
    3    55 Kamil          Nawrocki              118.32 -  331: 391   68
    4    54 Tomasz         Żbikowski             105.14 -  314: 367   55
    5    73 Marzena        Żukowska              100.00 +  402: 237  150
    6    46 Dariusz        Nawrocki              111.66 -  279: 392   62
    7    57 Jolanta        Chłopińska            100.00 -  272: 384   50
    8    75 Urszula        Solarska              100.00 +  342: 339  150
    9    62 Dorota         Kuć                   100.00 -  215: 331   50
   10    66 Jacek          Karwowski             100.00 +  408: 340  150
   11    66 Agata          Kuć                   100.00 +  361: 298  150
   12    58 Beata          Wolf                  100.00 -  272: 275   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 12  96.33




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    71 Paweł          Jachowicz             110.27 -  306: 353   60
    2    77 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  375: 233  150
    3    38 Mariusz        Margalski             125.67 -  292: 300   76
    4    50 Kamil          Klinkosz              101.54 -  313: 474   52
    5    69 Paweł          Dąbrowski             100.00 +  410: 243  150
    6    65 Lech           Szymczak              101.78 -  342: 408   52
    7    62 Dariusz        Kuć                   100.00 +  375: 292  150
    8    56 Rafał          Dąbrowski             113.65 -  310: 337   64
    9    58 Mariusz        Łasiewicki            103.61 +  285: 282  154
   10    53 Anita          Bruska                104.00 -  383: 396   54
   11    56 Henryk         Ryś                   100.00 -  352: 361   50
   12    63 Lech           Szymczak              101.78 +  357: 321  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Elżbieta Święcka 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Grzegorz       Koczkodon             119.79 -  263: 466   70
    2    66 Tomasz         Żukowski              100.00 +  387: 336  150
    3    50 Kamil          Klinkosz              101.54 +  352: 341  152
    4    35 Robert         Kamiński              125.57 -  247: 371   76
    5    52 Tomasz         Żbikowski             105.14 -  355: 451   55
    6    58 Joanna         Brychcy               101.48 +  345: 247  151
    7    47 Jolanta        Kosmowska             113.70 -  307: 356   64
    8    58 Maria          Jarosz                100.00 -  332: 372   50
    9    59 Jacek          Karwowski             100.00 +  429: 270  150
   10    52 Andrzej        Kowalski              122.33 -  311: 453   72
   11    62 Anna           Lisiewska             100.00 +  377: 308  150
   12    54 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  321: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Magdalena Łasiewicka 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Artur          Irzyk                 121.41 -  220: 418   71
    2    77 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  233: 375   50
    3    80 Monika         Rubinstein            100.48 -  340: 347   50
    4    75 Sławomir       Długosz               100.00 +  403: 246  150
    5    66 Michał         Kolaj                 100.00 +  374: 297  150
    6    63 Maria          Jarosz                100.00 +  370: 321  150
    7    48 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  255: 409   50
    8    62 Tomasz         Wenda                 100.00 +  377: 363  150
    9    52 Katarzyna      Sołdan                105.01 -  265: 456   55
   10    62 Łukasz         Mycio                 100.00 +  394: 371  150
   11    50 Adam           Janicki               100.00 -  267: 355   50
   12    59 Katarzyna      Dębska                100.00 -  259: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Marzena Żukowska 100.00 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Paweł          Frynia                117.61 -  264: 351   68
    2    64 Zofia          Gajewska              122.48 -  243: 496   72
    3    73 Sławomir       Długosz               100.00 +  315: 310  150
    4    70 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  282: 364   50
    5    73 Renata         Ziółkowska            100.00 -  237: 402   50
    6    74 Michał         Kolaj                 100.00 -  234: 307   50
    7    80 Urszula        Solarska              100.00 -  277: 298   50
    8    78 Łukasz         Wełnicki              100.00 +  311: 240  150
    9    73 Danuta         Langiewicz            102.15 -  313: 422   52
   10    77 Jolanta        Skrobisz              100.00 -  253: 369   50
   11    77 Paweł          Golubiński            100.00 -  270: 318   50
   12    79 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  288: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     842  / 12  70.17




	Tomasz Żukowski 100.00 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Krzysztof      Langiewicz            117.29 -  321: 367   67
    2    66 Elżbieta       Święcka               100.00 -  336: 387   50
    3    66 Beata          Kościańska            100.00 -  274: 312   50
    4    74 Paweł          Dąbrowski             100.00 -  320: 371   50
    5    78 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  324: 254  150
    6    76 Andrzej        Szymański             100.00 +  352: 221  150
    7    64 Joanna         Zadrożna              115.44 -  320: 399   65
    8    70 Monika         Rubinstein            100.48 +  391: 369  150
    9    54 Stanisław      Gasik                 120.62 -  243: 411   71
   10    72 Michał         Kolaj                 100.00 +  384: 292  150
   11    65 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  292: 363   50
   12    68 Agata          Kuć                   100.00 -  350: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  / 12  87.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Czesława       Pawłowska             440: 360
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Mateusz        Żbikowski             351: 355
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Żbikowski             459: 377
   4 Katarzyna      Sołdan               - Sławomir       Kordjalik             292: 361
   5 Dawid          Pikul                - Marta          Szeliga-Frynia        420: 320
   6 Małgorzata     Sameryt              - Karol          Wyrębkiewicz          289: 434
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Janina         Jabłczyńska-Zając     369: 284
   8 Dorota         Maciejuk             - Tomasz         Zwoliński             280: 342
   9 Grzegorz       Święcki              - Anita          Bruska                371: 309
  10 Łukasz         Tuszyński            - Radosław       Konca                 316: 358
  11 Krzysztof      Usakiewicz           - Mariusz        Łasiewicki            376: 267
  12 Barbara        Orzeł                - Marcin         Kozyra                268: 538
  13 Marek          Syczuk               - Danuta         Langiewicz            347: 415
  14 Jan            Lisiewski            - Andrzej        Oleksiak              290: 438
  15 Maciej         Perzyński            - Lech           Szymczak              518: 245
  16 Kamil          Klinkosz             - Aleksander     Puchalski             441: 360
  17 Filip          Sosin                - Joanna         Brychcy               427: 305
  18 Monika         Rubinstein           - Piotr          Pietuchowski          300: 467
  19 Mariusz        Margalski            - Damian         Krężel                378: 416
  20 Łukasz         Święcki              - Robert         Kamiński              401: 352
  21 Joanna         Juszczak             - Wojciech       Gołęcki               325: 397
  22 Michał         Kolaj                - Marek          Dudkiewicz            345: 439
  23 Joanna         Stępień              - Jolanta        Chłopińska            399: 345
  24 Dorota         Ryś                  - Jarosław       Puchalski             273: 445
  25 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Wenda                 381: 338
  26 Izabela        Kargol               - Filip          Warzecha              306: 368
  27 Kuba           Koisar               - Jolanta        Skrobisz              414: 267
  28 Aldona         Saniewska            - Waldemar       Czerwoniec            178: 547
  29 Zofia          Gajewska             - Henryk         Ryś                   322: 355
  30 Tomasz         Ruta                 - Andrzej        Kowalski              306: 383
  31 Artur          Irzyk                - Magdalena      Łasiewicka            418: 220
  32 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Magdalena      Merklejn              397: 297
  33 Irena          Sołdan               - Jolanta        Sylwestrzuk           421: 245
  34 Grzegorz       Wołowiec             - Artur          Koszel                258: 466
  35 Marek          Roszak               - Paweł          Golubiński            422: 263
  36 Beata          Wolf                 - Paweł          Opyc                  291: 446
  37 Stanisław      Gasik                - Renata         Ziółkowska            346: 278
  38 Mariusz        Katzig               - Mariusz        Sylwestrzuk           329: 397
  39 Bogusław       Puchalski            - Anna           Czarnecka             457: 291
  40 Dorota         Rogalska             - Robert         Soszka                246: 363
  41 Grzegorz       Koczkodon            - Elżbieta       Święcka               466: 263
  42 Michał         Wolański             - Mariusz        Orzeł                 272: 441
  43 Ewa            Strzelczyk           - Anna           Lisiewska             375: 308
  44 Ewa            Langiewicz-Ostojska  - Kamil          Nawrocki              323: 305
  45 Andrzej        Grabiński            - Tomasz         Jedynak               486: 262
  46 Marzena        Żukowska             - Paweł          Frynia                264: 351
  47 Krzysztof      Langiewicz           - Tomasz         Żukowski              367: 321
  48 Stanisław      Olsztyn              - Michał         Sosin                 394: 385
  49 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Michalski             424: 307
  50 Krystian       Wandzlewicz          - Halina         Roszak                258: 489
  51 Joanna         Zadrożna             - Sławomir       Zabawa                368: 384
  52 Sławomir       Długosz              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  302: 400
  53 Jerzy          Tatarczuk            - Paweł          Dąbrowski             388: 210
  54 Aldona         Głośnicka            - Krzysztof      Bukowski              207: 419
  55 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Dębska                481: 299
  56 Marek          Kocikowski           - Katarzyna      Kowalewska            322: 412
  57 Jolanta        Kosmowska            - Maciej         Kuć                   459: 236
  58 Agata          Kuć                  - Dariusz        Maciejuk              249: 373
  59 Rafał          Dąbrowski            - Dariusz        Kuć                   371: 340
  60 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              301: 362
  61 Marcela        Wołowiec             - Maria          Jarosz                420: 354
  62 Beata          Kościańska           - Jan            Ziółkowski            276: 331
  63 Grzegorz       Pukniel              - Bartłomiej     Dalecki               392: 323
  64 Filip          Dalecki              - Jarosław       Sobczak               265: 387
  65 Eugeniusz      Wróblewski           - Radosław       Pastusiak             300: 381
  66 Agata          Nawrocka             - Mariola        Osajda-Matczak        241: 402
  67 Dariusz        Nawrocki             - Piotr          Jakubiak              364: 308
  68 Kacper         Jachowicz            - Filip          Klar                  315: 413
  69 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Dorota         Kwaśny                346: 319
  70 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Jaworski              347: 374
  71 Paweł          Jachowicz            - Patrycja       Śliwińska             353: 306
  72 Ewa            Jóźwiak              - Marek          Rogalski              278: 312
  73 Bogdan         Kozłowski            - Jacek          Karwowski             330: 272
  74 Błażej         Fidziński            - Dominik        Wester                267: 484
  75 Beata          Piotrowska           - Łukasz         Mycio                 396: 386
  76 Andrzej        Szymański            - Joanna         Ostrowska             253: 402
  77 Weronika       Rudnicka             - Grażyna        Kaczyńska             403: 329
  78 Adam           Janicki              - Marianna       Kozłowska             377: 330
  79 Małgorzata     Jóźwiak              - Urszula        Solarska              393: 166
  80 Anna           Stefańska            - Lucyna         Śniadach              281: 345
  81 Wojciech       Sołdan               - Michał         Ozimiński             349: 374
  82 Grażyna        Wesołowska           - Iwona          Rutkowska             344: 281


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Gołęcki              - Waldemar       Czerwoniec            455: 403
   2 Marcin         Kozyra               - Beata          Piotrowska            387: 352
   3 Maciej         Perzyński            - Stanisław      Olsztyn               358: 297
   4 Halina         Roszak               - Małgorzata     Jóźwiak               310: 267
   5 Andrzej        Grabiński            - Grzegorz       Pukniel               475: 319
   6 Dominik        Wester               - Jerzy          Tatarczuk             434: 365
   7 Jarosław       Sobczak              - Rafał          Wesołowski            404: 380
   8 Piotr          Pietuchowski         - Sławomir       Zabawa                362: 338
   9 Artur          Koszel               - Andrzej        Kowalski              385: 288
  10 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             359: 379
  11 Radosław       Pastusiak            - Kazimierz.J    Merklejn              281: 518
  12 Jolanta        Kosmowska            - Adam           Janicki               311: 243
  13 Bogusław       Puchalski            - Krzysztof      Usakiewicz            371: 402
  14 Paweł          Opyc                 - Ewa            Strzelczyk            410: 356
  15 Jarosław       Puchalski            - Krzysztof      Jaworski              399: 376
  16 Michał         Ozimiński            - Mariusz        Orzeł                 310: 300
  17 Dariusz        Maciejuk             - Kamil          Klinkosz              506: 305
  18 Grzegorz       Święcki              - Szymon         Fidziński             440: 339
  19 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Dąbrowski             392: 286
  20 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Wrześniewski          442: 553
  21 Karol          Wyrębkiewicz         - Filip          Warzecha              333: 367
  22 Filip          Sosin                - Krzysztof      Langiewicz            328: 404
  23 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Nawrocki              342: 401
  24 Robert         Soszka               - Marek          Roszak                315: 359
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                397: 307
  26 Sławomir       Kordjalik            - Dawid          Pikul                 388: 392
  27 Radosław       Konca                - Marcela        Wołowiec              384: 362
  28 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Bukowski              495: 213
  29 Henryk         Ryś                  - Artur          Irzyk                 283: 465
  30 Damian         Krężel               - Paweł          Jachowicz             293: 293
  31 Paweł          Frynia               - Danuta         Langiewicz            508: 249
  32 Stanisław      Gasik                - Kuba           Koisar                377: 415
  33 Filip          Klar                 - Agnieszka      Jaśkiewicz            401: 345
  34 Katarzyna      Kowalewska           - Lucyna         Śniadach              372: 371
  35 Weronika       Rudnicka             - Grażyna        Wesołowska            256: 410
  36 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        439: 433
  37 Jan            Ziółkowski           - Joanna         Ostrowska             338: 386
  38 Bogdan         Kozłowski            - Łukasz         Święcki               351: 299
  39 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Ewa            Langiewicz-Ostojska   363: 364
  40 Marek          Rogalski             - Joanna         Stępień               501: 404
  41 Mariusz        Sylwestrzuk          - Bartłomiej     Sylwestrzuk           440: 389
  42 Łukasz         Mycio                - Monika         Rubinstein            329: 293
  43 Michał         Sosin                - Katarzyna      Dębska                504: 206
  44 Katarzyna      Sołdan               - Mariusz        Margalski             377: 400
  45 Anna           Czarnecka            - Tomasz         Żbikowski             325: 366
  46 Joanna         Zadrożna             - Beata          Wolf                  345: 361
  47 Aleksander     Puchalski            - Jan            Lisiewski             401: 321
  48 Czesława       Pawłowska            - Małgorzata     Sameryt               284: 343
  49 Maria          Jarosz               - Janina         Jabłczyńska-Zając     290: 321
  50 Iwona          Rutkowska            - Robert         Kamiński              303: 448
  51 Anna           Stefańska            - Jerzy          Krzyżewski            350: 377
  52 Dorota         Maciejuk             - Wojciech       Sołdan                308: 433
  53 Marek          Syczuk               - Ewa            Jóźwiak               523: 193
  54 Renata         Ziółkowska           - Małgorzata     Szmuksta              347: 337
  55 Jolanta        Chłopińska           - Beata          Kościańska            394: 281
  56 Dorota         Ryś                  - Michał         Kolaj                 337: 354
  57 Jacek          Karwowski            - Dariusz        Kuć                   356: 397
  58 Tomasz         Wenda                - Michał         Wolański              323: 417
  59 Marianna       Kozłowska            - Barbara        Orzeł                 424: 286
  60 Mariusz        Łasiewicki           - Grażyna        Kaczyńska             441: 278
  61 Błażej         Fidziński            - Mariusz        Katzig                341: 464
  62 Jolanta        Skrobisz             - Joanna         Juszczak              204: 425
  63 Bartłomiej     Dalecki              - Filip          Dalecki               303: 264
  64 Marzena        Żukowska             - Zofia          Gajewska              243: 496
  65 Paweł          Golubiński           - Marek          Kocikowski            232: 420
  66 Tomasz         Żukowski             - Elżbieta       Święcka               336: 387
  67 Marta          Szeliga-Frynia       - Tomasz         Jedynak               378: 262
  68 Dorota         Kwaśny               - Krystian       Wandzlewicz           312: 329
  69 Grzegorz       Wołowiec             - Łukasz         Tuszyński             290: 382
  70 Kacper         Jachowicz            - Andrzej        Szymański             352: 246
  71 Anita          Bruska               - Agata          Kuć                   409: 310
  72 Piotr          Jakubiak             - Dorota         Rogalska              424: 326
  73 Lech           Szymczak             - Anna           Lisiewska             341: 303
  74 Jolanta        Sylwestrzuk          - Mariusz        Michalski             292: 415
  75 Agata          Nawrocka             - Izabela        Kargol                307: 257
  76 Maciej         Kuć                  - Tomasz         Ruta                  245: 482
  77 Magdalena      Łasiewicka           - Patrycja       Śliwińska             233: 375
  78 Kamil          Nawrocki             - Paweł          Dąbrowski             435: 300
  79 Magdalena      Merklejn             - Joanna         Brychcy               424: 322
  80 Aldona         Głośnicka            - Sławomir       Długosz               337: 318
  81 Aldona         Saniewska            - Dorota         Kuć                   186: 439
  82 Urszula        Solarska             - Eugeniusz      Wróblewski            220: 403


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 392: 351
   2 Andrzej        Grabiński            - Grzegorz       Święcki               329: 351
   3 Marcin         Kozyra               - Halina         Roszak                378: 353
   4 Jarosław       Sobczak              - Mariusz        Wrześniewski          262: 349
   5 Joanna         Ostrowska            - Dominik        Wester                440: 324
   6 Artur          Irzyk                - Katarzyna      Kowalewska            350: 455
   7 Dariusz        Maciejuk             - Tomasz         Zwoliński             316: 404
   8 Marek          Roszak               - Maciej         Perzyński             318: 415
   9 Krzysztof      Usakiewicz           - Paweł          Frynia                471: 307
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Paweł          Opyc                  374: 446
  11 Wojciech       Gołęcki              - Jolanta        Kosmowska             376: 374
  12 Artur          Koszel               - Dariusz        Nawrocki              414: 354
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Mateusz        Żbikowski             313: 364
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Grażyna        Wesołowska            358: 330
  15 Jarosław       Puchalski            - Radosław       Konca                 350: 372
  16 Filip          Warzecha             - Mariusz        Sylwestrzuk           340: 411
  17 Ewa            Langiewicz-Ostojska  - Marek          Dudkiewicz            362: 465
  18 Michał         Ozimiński            - Piotr          Pietuchowski          253: 472
  19 Kuba           Koisar               - Bogdan         Kozłowski             388: 282
  20 Damian         Krężel               - Filip          Klar                  297: 442
  21 Paweł          Jachowicz            - Marek          Rogalski              286: 398
  22 Waldemar       Czerwoniec           - Stanisław      Gasik                 390: 369
  23 Mariusz        Michalski            - Michał         Sosin                 180: 456
  24 Andrzej        Oleksiak             - Magdalena      Merklejn              409: 400
  25 Anita          Bruska               - Marek          Syczuk                335: 294
  26 Lucyna         Śniadach             - Rafał          Wesołowski            379: 334
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Łukasz         Mycio                 359: 332
  28 Grzegorz       Pukniel              - Bogusław       Puchalski             340: 423
  29 Zofia          Gajewska             - Mariusz        Łasiewicki            386: 285
  30 Joanna         Stępień              - Eugeniusz      Wróblewski            468: 337
  31 Robert         Kamiński             - Michał         Kolaj                 363: 307
  32 Mariusz        Katzig               - Łukasz         Święcki               314: 328
  33 Marta          Szeliga-Frynia       - Tomasz         Ruta                  308: 369
  34 Łukasz         Tuszyński            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           398: 243
  35 Marcela        Wołowiec             - Agnieszka      Jaśkiewicz            339: 325
  36 Stanisław      Olsztyn              - Wojciech       Sołdan                306: 331
  37 Szymon         Fidziński            - Michał         Wolański              452: 345
  38 Patrycja       Śliwińska            - Mariusz        Margalski             292: 300
  39 Karol          Wyrębkiewicz         - Robert         Soszka                345: 413
  40 Andrzej        Kowalski             - Zbigniew       Wietecki              312: 458
  41 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Jan            Ziółkowski            404: 297
  42 Barbara        Belof                - Aleksander     Puchalski             323: 403
  43 Filip          Sosin                - Kacper         Jachowicz             398: 378
  44 Danuta         Langiewicz           - Marianna       Kozłowska             264: 415
  45 Jerzy          Tatarczuk            - Radosław       Pastusiak             385: 279
  46 Joanna         Juszczak             - Małgorzata     Jóźwiak               421: 328
  47 Krzysztof      Jaworski             - Weronika       Rudnicka              339: 417
  48 Sławomir       Kordjalik            - Rafał          Dąbrowski             478: 278
  49 Beata          Piotrowska           - Beata          Wolf                  419: 307
  50 Elżbieta       Święcka              - Kamil          Klinkosz              352: 341
  51 Tomasz         Żbikowski            - Henryk         Ryś                   310: 347
  52 Krzysztof      Bukowski             - Marek          Kocikowski            480: 263
  53 Mariusz        Orzeł                - Małgorzata     Sameryt               488: 361
  54 Bartłomiej     Dalecki              - Miłosz         Wrzałek               312: 490
  55 Renata         Ziółkowska           - Kamil          Nawrocki              331: 391
  56 Dorota         Kuć                  - Adam           Janicki               278: 397
  57 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Jolanta        Chłopińska            336: 323
  58 Dariusz        Kuć                  - Krystian       Wandzlewicz           392: 322
  59 Piotr          Jakubiak             - Lech           Szymczak              317: 297
  60 Ewa            Strzelczyk           - Agata          Nawrocka              349: 228
  61 Irena          Sołdan               - Aldona         Głośnicka             366: 293
  62 Jerzy          Krzyżewski           - Joanna         Zadrożna              328: 312
  63 Dorota         Rogalska             - Małgorzata     Szmuksta              279: 455
  64 Izabela        Kargol               - Katarzyna      Sołdan                335: 359
  65 Tomasz         Wenda                - Agata          Kuć                   410: 356
  66 Beata          Kościańska           - Tomasz         Żukowski              312: 274
  67 Czesława       Pawłowska            - Barbara        Orzeł                 415: 320
  68 Maria          Jarosz               - Grzegorz       Wołowiec              355: 226
  69 Dorota         Kwaśny               - Jolanta        Sylwestrzuk           346: 351
  70 Filip          Dalecki              - Anna           Stefańska             269: 379
  71 Tomasz         Jedynak              - Jacek          Karwowski             342: 257
  72 Joanna         Brychcy              - Paweł          Dąbrowski             362: 287
  73 Sławomir       Długosz              - Marzena        Żukowska              310: 315
  74 Katarzyna      Dębska               - Anna           Czarnecka             325: 302
  75 Andrzej        Szymański            - Jan            Lisiewski             286: 417
  76 Anna           Lisiewska            - Paweł          Golubiński            338: 237
  77 Maciej         Kuć                  - Dorota         Ryś                   327: 331
  78 Ewa            Jóźwiak              - Błażej         Fidziński             203: 374
  79 Grażyna        Kaczyńska            - Jolanta        Skrobisz              368: 210
  80 Monika         Rubinstein           - Magdalena      Łasiewicka            347: 340
  81 Urszula        Solarska             - Dorota         Maciejuk              299: 396
  82 Iwona          Rutkowska            - Aldona         Saniewska             381: 131


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Kowalewska           - Kazimierz.J    Merklejn              420: 384
   2 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Kozyra                374: 412
   3 Paweł          Opyc                 - Wojciech       Gołęcki               364: 249
   4 Piotr          Pietuchowski         - Kuba           Koisar                548: 330
   5 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Dudkiewicz            467: 336
   6 Marek          Rogalski             - Maciej         Perzyński             373: 342
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Koczkodon             338: 362
   8 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Koszel                345: 340
   9 Filip          Klar                 - Grzegorz       Święcki               413: 363
  10 Radosław       Konca                - Krzysztof      Usakiewicz            412: 441
  11 Michał         Sosin                - Mariusz        Sylwestrzuk           413: 338
  12 Dariusz        Kuć                  - Waldemar       Czerwoniec            273: 343
  13 Marcela        Wołowiec             - Andrzej        Grabiński             393: 373
  14 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Oleksiak              380: 525
  15 Wojciech       Sołdan               - Joanna         Stępień               320: 450
  16 Krzysztof      Bukowski             - Bogusław       Puchalski             325: 402
  17 Dominik        Wester               - Marek          Roszak                392: 354
  18 Łukasz         Tuszyński            - Artur          Irzyk                 356: 443
  19 Lucyna         Śniadach             - Szymon         Fidziński             324: 502
  20 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                478: 296
  21 Robert         Soszka               - Mariusz        Orzeł                 516: 362
  22 Grażyna        Wesołowska           - Sławomir       Kordjalik             307: 370
  23 Ewa            Strzelczyk           - Zbigniew       Wietecki              347: 372
  24 Mariusz        Margalski            - Zofia          Gajewska              326: 352
  25 Dariusz        Maciejuk             - Weronika       Rudnicka              360: 373
  26 Filip          Warzecha             - Jarosław       Puchalski             414: 351
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Sporczyk              461: 294
  28 Joanna         Juszczak             - Jerzy          Krzyżewski            311: 370
  29 Marianna       Kozłowska            - Jarosław       Sobczak               394: 361
  30 Anita          Bruska               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  358: 378
  31 Beata          Piotrowska           - Piotr          Jakubiak              532: 303
  32 Paweł          Frynia               - Ewa            Langiewicz-Ostojska   387: 368
  33 Łukasz         Święcki              - Aleksander     Puchalski             281: 421
  34 Adam           Janicki              - Dawid          Pikul                 286: 478
  35 Robert         Kamiński             - Elżbieta       Święcka               371: 247
  36 Tomasz         Ruta                 - Henryk         Ryś                   364: 320
  37 Bogdan         Kozłowski            - Filip          Sosin                 355: 358
  38 Halina         Roszak               - Janina         Jabłczyńska-Zając     514: 297
  39 Krzysztof      Langiewicz           - Michał         Ozimiński             351: 394
  40 Damian         Krężel               - Jolanta        Kosmowska             345: 340
  41 Paweł          Jachowicz            - Jerzy          Tatarczuk             352: 487
  42 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Nawrocki              406: 418
  43 Barbara        Belof                - Marek          Syczuk                280: 444
  44 Joanna         Brychcy              - Małgorzata     Szmuksta              318: 348
  45 Małgorzata     Jóźwiak              - Magdalena      Merklejn              418: 410
  46 Dorota         Maciejuk             - Karol          Wyrębkiewicz          250: 387
  47 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Katzig                297: 370
  48 Błażej         Fidziński            - Stanisław      Gasik                 262: 373
  49 Krzysztof      Jaworski             - Grażyna        Kaczyńska             379: 375
  50 Kamil          Klinkosz             - Patrycja       Śliwińska             474: 313
  51 Jan            Ziółkowski           - Tomasz         Wenda                 333: 363
  52 Jolanta        Chłopińska           - Iwona          Rutkowska             326: 405
  53 Beata          Wolf                 - Czesława       Pawłowska             309: 444
  54 Tomasz         Żbikowski            - Renata         Ziółkowska            367: 314
  55 Anna           Lisiewska            - Grzegorz       Pukniel               310: 358
  56 Łukasz         Mycio                - Radosław       Pastusiak             404: 296
  57 Dorota         Ryś                  - Kacper         Jachowicz             287: 362
  58 Eugeniusz      Wróblewski           - Monika         Rubinstein            325: 281
  59 Michał         Wolański             - Bartłomiej     Dalecki               358: 284
  60 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Rafał          Dąbrowski             351: 362
  61 Danuta         Langiewicz           - Katarzyna      Sołdan                293: 363
  62 Krystian       Wandzlewicz          - Jan            Lisiewski             341: 417
  63 Mariusz        Michalski            - Dorota         Kuć                   305: 323
  64 Jolanta        Sylwestrzuk          - Agnieszka      Jaśkiewicz            212: 453
  65 Lech           Szymczak             - Anna           Stefańska             298: 277
  66 Marta          Szeliga-Frynia       - Beata          Kościańska            363: 305
  67 Tomasz         Jedynak              - Michał         Kolaj                 370: 291
  68 Marek          Kocikowski           - Aldona         Głośnicka             355: 271
  69 Katarzyna      Dębska               - Maria          Jarosz                238: 343
  70 Stanisław      Olsztyn              - Marzena        Żukowska              364: 282
  71 Małgorzata     Sameryt              - Agata          Nawrocka              359: 236
  72 Mariusz        Łasiewicki           - Joanna         Zadrożna              313: 303
  73 Dorota         Kwaśny               - Filip          Dalecki               399: 232
  74 Paweł          Dąbrowski            - Tomasz         Żukowski              371: 320
  75 Magdalena      Łasiewicka           - Sławomir       Długosz               403: 246
  76 Anna           Czarnecka            - Andrzej        Szymański             366: 198
  77 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Wołowiec              318: 251
  78 Paweł          Golubiński           - Izabela        Kargol                210: 391
  79 Jacek          Karwowski            - Urszula        Solarska              469: 230
  80 Jolanta        Skrobisz             - Barbara        Orzeł                 268: 313
  81 Dorota         Rogalska             - Ewa            Jóźwiak               266: 254
  82 Maciej         Kuć                  - Aldona         Saniewska             317: 162


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Opyc                 - Piotr          Pietuchowski          296: 396
   2 Marcin         Kozyra               - Katarzyna      Kowalewska            265: 413
   3 Krzysztof      Usakiewicz           - Marek          Rogalski              369: 368
   4 Mateusz        Żbikowski            - Grzegorz       Koczkodon             367: 402
   5 Filip          Klar                 - Tomasz         Zwoliński             425: 347
   6 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Oleksiak              368: 331
   7 Aleksander     Puchalski            - Michał         Sosin                 365: 318
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kazimierz.J    Merklejn              419: 428
   9 Szymon         Fidziński            - Marianna       Kozłowska             415: 328
  10 Zofia          Gajewska             - Joanna         Stępień               370: 397
  11 Paweł          Frynia               - Miłosz         Wrzałek               323: 426
  12 Kamil          Nawrocki             - Beata          Piotrowska            388: 332
  13 Waldemar       Czerwoniec           - Kuba           Koisar                367: 380
  14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Artur          Irzyk                 382: 476
  15 Halina         Roszak               - Robert         Kamiński              485: 292
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Radosław       Konca                 337: 347
  17 Bogusław       Puchalski            - Grzegorz       Święcki               402: 342
  18 Dawid          Pikul                - Tomasz         Ruta                  520: 352
  19 Dominik        Wester               - Marcela        Wołowiec              420: 355
  20 Maciej         Perzyński            - Filip          Sosin                 443: 343
  21 Marek          Dudkiewicz           - Filip          Warzecha              316: 362
  22 Jerzy          Tatarczuk            - Wojciech       Gołęcki               373: 393
  23 Mariusz        Wrześniewski         - Weronika       Rudnicka              413: 258
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Robert         Soszka                320: 455
  25 Michał         Ozimiński            - Artur          Koszel                297: 391
  26 Joanna         Ostrowska            - Damian         Krężel                358: 380
  27 Sławomir       Kordjalik            - Andrzej        Grabiński             425: 331
  28 Kacper         Jachowicz            - Marek          Syczuk                329: 404
  29 Mariusz        Orzeł                - Małgorzata     Jóźwiak               454: 315
  30 Mariusz        Margalski            - Kamil          Klinkosz              475: 370
  31 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Maciejuk              267: 340
  32 Jarosław       Puchalski            - Michał         Wolański              385: 418
  33 Czesława       Pawłowska            - Katarzyna      Sołdan                349: 337
  34 Karol          Wyrębkiewicz         - Grażyna        Wesołowska            371: 320
  35 Irena          Sołdan               - Dariusz        Nawrocki              399: 332
  36 Iwona          Rutkowska            - Krzysztof      Langiewicz            328: 324
  37 Małgorzata     Szmuksta             - Marta          Szeliga-Frynia        249: 350
  38 Jolanta        Kosmowska            - Krzysztof      Sporczyk              388: 267
  39 Eugeniusz      Wróblewski           - Joanna         Juszczak              311: 371
  40 Mariusz        Katzig               - Stanisław      Olsztyn               301: 391
  41 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Marek          Kocikowski            341: 345
  42 Małgorzata     Sameryt              - Krzysztof      Jaworski              356: 275
  43 Stanisław      Gasik                - Piotr          Jakubiak              331: 445
  44 Maria          Jarosz               - Marek          Roszak                360: 427
  45 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             355: 440
  46 Łukasz         Mycio                - Bogdan         Kozłowski             391: 335
  47 Jan            Lisiewski            - Łukasz         Święcki               393: 379
  48 Krzysztof      Bukowski             - Mariusz        Łasiewicki            360: 304
  49 Henryk         Ryś                  - Tomasz         Wenda                 421: 319
  50 Adam           Janicki              - Wojciech       Sołdan                362: 325
  51 Rafał          Dąbrowski            - Ewa            Strzelczyk            253: 529
  52 Elżbieta       Święcka              - Tomasz         Żbikowski             355: 451
  53 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Lucyna         Śniadach              348: 345
  54 Ewa            Langiewicz-Ostojska  - Tomasz         Jedynak               325: 365
  55 Jarosław       Sobczak              - Lech           Szymczak              364: 268
  56 Paweł          Jachowicz            - Anita          Bruska                288: 375
  57 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            423: 328
  58 Magdalena      Merklejn             - Radosław       Pastusiak             408: 351
  59 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Maciejuk              325: 343
  60 Agata          Kuć                  - Bartłomiej     Sylwestrzuk           300: 328
  61 Dorota         Ryś                  - Dorota         Kwaśny                237: 312
  62 Bartłomiej     Dalecki              - Jacek          Karwowski             394: 355
  63 Grażyna        Kaczyńska            - Danuta         Langiewicz            303: 358
  64 Joanna         Brychcy              - Monika         Rubinstein            419: 315
  65 Mariusz        Michalski            - Jan            Ziółkowski            405: 318
  66 Michał         Kolaj                - Magdalena      Łasiewicka            297: 374
  67 Barbara        Orzeł                - Izabela        Kargol                324: 378
  68 Beata          Kościańska           - Anna           Stefańska             397: 321
  69 Paweł          Dąbrowski            - Patrycja       Śliwińska             243: 410
  70 Anna           Czarnecka            - Maciej         Kuć                   422: 219
  71 Andrzej        Kowalski             - Dorota         Rogalska              414: 291
  72 Aldona         Głośnicka            - Barbara        Belof                 261: 333
  73 Renata         Ziółkowska           - Marzena        Żukowska              402: 237
  74 Beata          Wolf                 - Jolanta        Sylwestrzuk           348: 272
  75 Anna           Lisiewska            - Katarzyna      Dębska                383: 298
  76 Agata          Nawrocka             - Krystian       Wandzlewicz           252: 344
  77 Joanna         Zadrożna             - Błażej         Fidziński             346: 234
  78 Tomasz         Żukowski             - Jolanta        Skrobisz              324: 254
  79 Paweł          Golubiński           - Sławomir       Długosz               319: 303
  80 Filip          Dalecki              - Ewa            Jóźwiak               289: 238
  81 Grzegorz       Wołowiec             - Urszula        Solarska              304: 304
  82 Andrzej        Szymański            - Aldona         Saniewska             297: 175


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Usakiewicz            384: 293
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Filip          Klar                  454: 370
   3 Katarzyna      Kowalewska           - Grzegorz       Koczkodon             394: 346
   4 Artur          Koszel               - Dawid          Pikul                 315: 425
   5 Artur          Irzyk                - Marcin         Kozyra                284: 393
   6 Zbigniew       Wietecki             - Halina         Roszak                561: 362
   7 Szymon         Fidziński            - Paweł          Opyc                  445: 316
   8 Marek          Rogalski             - Miłosz         Wrzałek               412: 386
   9 Aleksander     Puchalski            - Joanna         Stępień               417: 391
  10 Kamil          Nawrocki             - Maciej         Perzyński             363: 526
  11 Robert         Soszka               - Kuba           Koisar                365: 362
  12 Tomasz         Zwoliński            - Bogusław       Puchalski             458: 306
  13 Radosław       Konca                - Dominik        Wester                437: 294
  14 Wojciech       Gołęcki              - Mateusz        Żbikowski             374: 392
  15 Filip          Warzecha             - Sławomir       Kordjalik             470: 389
  16 Damian         Krężel               - Mariusz        Wrześniewski          447: 346
  17 Andrzej        Oleksiak             - Tomasz         Wenda                 375: 398
  18 Michał         Sosin                - Filip          Sosin                 397: 440
  19 Waldemar       Czerwoniec           - Joanna         Juszczak              394: 343
  20 Mariusz        Orzeł                - Czesława       Pawłowska             460: 259
  21 Jan            Lisiewski            - Beata          Piotrowska            272: 444
  22 Marek          Syczuk               - Łukasz         Mycio                 412: 229
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Pukniel               349: 286
  24 Robert         Kamiński             - Jerzy          Tatarczuk             504: 218
  25 Michał         Wolański             - Mariola        Osajda-Matczak        305: 435
  26 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Bukowski              330: 421
  27 Piotr          Jakubiak             - Ewa            Strzelczyk            291: 379
  28 Marek          Dudkiewicz           - Irena          Sołdan                461: 405
  29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Jarosław       Sobczak               434: 303
  30 Anita          Bruska               - Zofia          Gajewska              364: 357
  31 Dariusz        Maciejuk             - Stanisław      Olsztyn               402: 277
  32 Jerzy          Krzyżewski           - Łukasz         Tuszyński             323: 320
  33 Marianna       Kozłowska            - Marta          Szeliga-Frynia        305: 259
  34 Marek          Roszak               - Małgorzata     Sameryt               362: 328
  35 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Margalski             345: 409
  36 Marek          Kocikowski           - Paweł          Frynia                360: 414
  37 Tomasz         Ruta                 - Iwona          Rutkowska             396: 293
  38 Michał         Ozimiński            - Jolanta        Kosmowska             395: 275
  39 Tomasz         Żbikowski            - Adam           Janicki               348: 304
  40 Tomasz         Jedynak              - Karol          Wyrębkiewicz          306: 432
  41 Grzegorz       Święcki              - Marcela        Wołowiec              327: 376
  42 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Andrzej        Grabiński             353: 355
  43 Magdalena      Merklejn             - Łukasz         Święcki               459: 278
  44 Kamil          Klinkosz             - Dorota         Kwaśny                389: 328
  45 Jarosław       Puchalski            - Eugeniusz      Wróblewski            430: 316
  46 Dariusz        Nawrocki             - Renata         Ziółkowska            392: 279
  47 Krzysztof      Langiewicz           - Dariusz        Kuć                   352: 265
  48 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Izabela        Kargol                374: 282
  49 Stanisław      Gasik                - Bogdan         Kozłowski             295: 312
  50 Mariusz        Katzig               - Anna           Lisiewska             329: 303
  51 Krzysztof      Sporczyk             - Lucyna         Śniadach              392: 294
  52 Henryk         Ryś                  - Wojciech       Sołdan                327: 362
  53 Krzysztof      Jaworski             - Bartłomiej     Dalecki               441: 243
  54 Ewa            Langiewicz-Ostojska  - Beata          Wolf                  308: 321
  55 Kacper         Jachowicz            - Mariusz        Michalski             497: 309
  56 Małgorzata     Szmuksta             - Mariusz        Łasiewicki            348: 264
  57 Barbara        Belof                - Katarzyna      Sołdan                342: 386
  58 Elżbieta       Święcka              - Joanna         Brychcy               345: 247
  59 Krystian       Wandzlewicz          - Małgorzata     Jóźwiak               371: 402
  60 Grażyna        Wesołowska           - Danuta         Langiewicz            435: 349
  61 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Dorota         Maciejuk              308: 404
  62 Anna           Czarnecka            - Beata          Kościańska            242: 325
  63 Magdalena      Łasiewicka           - Maria          Jarosz                370: 321
  64 Rafał          Dąbrowski            - Dorota         Kuć                   383: 279
  65 Patrycja       Śliwińska            - Lech           Szymczak              342: 408
  66 Andrzej        Kowalski             - Paweł          Jachowicz             443: 340
  67 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Ryś                   402: 260
  68 Paweł          Dąbrowski            - Jolanta        Chłopińska            258: 394
  69 Jacek          Karwowski            - Dorota         Rogalska              401: 259
  70 Jolanta        Sylwestrzuk          - Joanna         Zadrożna              298: 342
  71 Grażyna        Kaczyńska            - Aldona         Głośnicka             332: 205
  72 Katarzyna      Dębska               - Jan            Ziółkowski            279: 457
  73 Anna           Stefańska            - Maciej         Kuć                   445: 221
  74 Marzena        Żukowska             - Michał         Kolaj                 234: 307
  75 Radosław       Pastusiak            - Filip          Dalecki               376: 238
  76 Tomasz         Żukowski             - Andrzej        Szymański             352: 221
  77 Monika         Rubinstein           - Agata          Nawrocka              256: 252
  78 Paweł          Golubiński           - Agata          Kuć                   274: 391
  79 Barbara        Orzeł                - Grzegorz       Wołowiec              321: 328
  80 Urszula        Solarska             - Błażej         Fidziński             303: 333
  81 Sławomir       Długosz              - Ewa            Jóźwiak               338: 217
  82 Aldona         Saniewska            - Jolanta        Skrobisz              269: 276


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Kowalewska           - Piotr          Pietuchowski          453: 424
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Aleksander     Puchalski             467: 291
   3 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Usakiewicz            322: 374
   4 Marek          Rogalski             - Szymon         Fidziński             284: 428
   5 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             368: 321
   6 Filip          Warzecha             - Zbigniew       Wietecki              431: 390
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Filip          Klar                  377: 335
   8 Mateusz        Żbikowski            - Radosław       Konca                 373: 305
   9 Robert         Soszka               - Damian         Krężel                401: 330
  10 Marcin         Kozyra               - Miłosz         Wrzałek               316: 418
  11 Kamil          Nawrocki             - Halina         Roszak                351: 338
  12 Joanna         Stępień              - Dariusz        Maciejuk              428: 290
  13 Mariusz        Orzeł                - Filip          Sosin                 352: 443
  14 Beata          Piotrowska           - Paweł          Frynia                343: 387
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Mariusz        Margalski             389: 421
  16 Kuba           Koisar               - Artur          Irzyk                 421: 323
  17 Paweł          Opyc                 - Mariola        Osajda-Matczak        316: 408
  18 Tomasz         Ruta                 - Marek          Syczuk                375: 434
  19 Tomasz         Wenda                - Sławomir       Kordjalik             243: 432
  20 Marek          Dudkiewicz           - Marcela        Wołowiec              418: 317
  21 Mariusz        Wrześniewski         - Wojciech       Gołęcki               525: 279
  22 Bogusław       Puchalski            - Marek          Roszak                402: 362
  23 Tomasz         Żbikowski            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  402: 301
  24 Krzysztof      Bukowski             - Mariusz        Sylwestrzuk           342: 352
  25 Marianna       Kozłowska            - Dominik        Wester                333: 391
  26 Ewa            Strzelczyk           - Anita          Bruska                348: 321
  27 Robert         Kamiński             - Jerzy          Krzyżewski            543: 147
  28 Andrzej        Oleksiak             - Artur          Koszel                376: 274
  29 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Ozimiński             417: 312
  30 Michał         Sosin                - Jan            Lisiewski             360: 284
  31 Sławomir       Zabawa               - Magdalena      Merklejn              441: 382
  32 Jarosław       Puchalski            - Stanisław      Gasik                 453: 346
  33 Andrzej        Grabiński            - Mariusz        Katzig                457: 280
  34 Piotr          Jakubiak             - Kamil          Klinkosz              379: 385
  35 Małgorzata     Szmuksta             - Joanna         Ostrowska             295: 351
  36 Jarosław       Sobczak              - Zofia          Gajewska              290: 301
  37 Łukasz         Mycio                - Kacper         Jachowicz             377: 319
  38 Marek          Kocikowski           - Dariusz        Nawrocki              295: 412
  39 Jerzy          Tatarczuk            - Weronika       Rudnicka              317: 353
  40 Małgorzata     Sameryt              - Łukasz         Tuszyński             343: 314
  41 Stanisław      Olsztyn              - Joanna         Juszczak              307: 405
  42 Grzegorz       Święcki              - Krzysztof      Sporczyk              393: 370
  43 Irena          Sołdan               - Iwona          Rutkowska             251: 401
  44 Dorota         Maciejuk             - Agnieszka      Jaśkiewicz            293: 388
  45 Marta          Szeliga-Frynia       - Krzysztof      Jaworski              400: 350
  46 Adam           Janicki              - Krzysztof      Langiewicz            316: 347
  47 Elżbieta       Święcka              - Jolanta        Kosmowska             307: 356
  48 Grażyna        Wesołowska           - Magdalena      Łasiewicka            409: 255
  49 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Andrzej        Kowalski              365: 295
  50 Małgorzata     Jóźwiak              - Beata          Wolf                  320: 319
  51 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Dąbrowski             382: 324
  52 Tomasz         Jedynak              - Grzegorz       Pukniel               334: 371
  53 Beata          Kościańska           - Michał         Wolański              301: 404
  54 Lech           Szymczak             - Katarzyna      Sołdan                380: 400
  55 Rafał          Wesołowski           - Czesława       Pawłowska             349: 274
  56 Henryk         Ryś                  - Jacek          Karwowski             296: 298
  57 Jolanta        Chłopińska           - Renata         Ziółkowska            384: 272
  58 Jan            Ziółkowski           - Izabela        Kargol                370: 278
  59 Lucyna         Śniadach             - Bogdan         Kozłowski             509: 224
  60 Barbara        Belof                - Anna           Stefańska             451: 286
  61 Anna           Lisiewska            - Ewa            Langiewicz-Ostojska   310: 367
  62 Patrycja       Śliwińska            - Dariusz        Kuć                   375: 292
  63 Danuta         Langiewicz           - Maria          Jarosz                367: 377
  64 Joanna         Zadrożna             - Tomasz         Żukowski              399: 320
  65 Agata          Kuć                  - Dorota         Kwaśny                341: 321
  66 Mariusz        Michalski            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           262: 355
  67 Michał         Kolaj                - Eugeniusz      Wróblewski              1: 400
  68 Bartłomiej     Dalecki              - Grażyna        Kaczyńska             288: 355
  69 Mariusz        Łasiewicki           - Dorota         Kuć                   360: 362
  70 Błażej         Fidziński            - Joanna         Brychcy               345: 367
  71 Łukasz         Święcki              - Monika         Rubinstein            389: 302
  72 Krystian       Wandzlewicz          - Paweł          Jachowicz             352: 410
  73 Radosław       Pastusiak            - Grzegorz       Wołowiec              260: 431
  74 Sławomir       Długosz              - Maciej         Kuć                   279: 266
  75 Aldona         Głośnicka            - Dorota         Ryś                   312: 400
  76 Filip          Dalecki              - Jolanta        Sylwestrzuk           280: 343
  77 Paweł          Dąbrowski            - Paweł          Golubiński            322: 268
  78 Agata          Nawrocka             - Dorota         Rogalska              316: 325
  79 Jolanta        Skrobisz             - Katarzyna      Dębska                238: 309
  80 Urszula        Solarska             - Marzena        Żukowska              298: 277
  81 Ewa            Jóźwiak              - Aldona         Saniewska             349: 217


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Kowalewska           - Robert         Soszka                395: 384
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             345: 435
   3 Piotr          Pietuchowski         - Filip          Warzecha              494: 347
   4 Krzysztof      Usakiewicz           - Szymon         Fidziński             382: 283
   5 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Koczkodon             366: 339
   6 Miłosz         Wrzałek              - Karol          Wyrębkiewicz          338: 377
   7 Kuba           Koisar               - Joanna         Stępień               354: 325
   8 Mariusz        Margalski            - Maciej         Perzyński             351: 366
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zbigniew       Wietecki              311: 410
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Marcin         Kozyra                489: 308
  11 Robert         Kamiński             - Ewa            Strzelczyk            430: 328
  12 Paweł          Frynia               - Marek          Syczuk                351: 376
  13 Aleksander     Puchalski            - Sławomir       Kordjalik             387: 382
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Nawrocki              303: 318
  15 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            371: 333
  16 Filip          Klar                 - Marek          Rogalski              424: 376
  17 Bogusław       Puchalski            - Tomasz         Żbikowski             431: 325
  18 Dominik        Wester               - Damian         Krężel                312: 316
  19 Radosław       Konca                - Filip          Sosin                 360: 477
  20 Andrzej        Oleksiak             - Krzysztof      Bukowski              414: 403
  21 Mariusz        Orzeł                - Grażyna        Wesołowska            524: 261
  22 Sławomir       Zabawa               - Halina         Roszak                217: 374
  23 Marianna       Kozłowska            - Waldemar       Czerwoniec            278: 431
  24 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Sosin                 311: 355
  25 Krzysztof      Langiewicz           - Beata          Piotrowska            336: 301
  26 Michał         Wolański             - Andrzej        Grabiński             427: 331
  27 Katarzyna      Sołdan               - Artur          Irzyk                 314: 446
  28 Jolanta        Kosmowska            - Kamil          Klinkosz              302: 373
  29 Wojciech       Sołdan               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  273: 421
  30 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Ruta                  334: 300
  31 Anita          Bruska               - Joanna         Ostrowska             264: 429
  32 Dariusz        Nawrocki             - Łukasz         Mycio                 448: 317
  33 Marek          Roszak               - Małgorzata     Jóźwiak               484: 337
  34 Joanna         Juszczak             - Weronika       Rudnicka              377: 350
  35 Iwona          Rutkowska            - Paweł          Opyc                  410: 314
  36 Grzegorz       Święcki              - Małgorzata     Sameryt               344: 320
  37 Dariusz        Maciejuk             - Marta          Szeliga-Frynia        295: 534
  38 Artur          Koszel               - Janina         Jabłczyńska-Zając     324: 368
  39 Zofia          Gajewska             - Michał         Ozimiński             310: 375
  40 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Jerzy          Krzyżewski            350: 355
  41 Magdalena      Merklejn             - Marcela        Wołowiec              404: 387
  42 Małgorzata     Szmuksta             - Rafał          Wesołowski            337: 351
  43 Lucyna         Śniadach             - Czesława       Pawłowska             438: 328
  44 Jarosław       Sobczak              - Kacper         Jachowicz             425: 278
  45 Krzysztof      Jaworski             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           467: 301
  46 Jerzy          Tatarczuk            - Marek          Kocikowski            432: 314
  47 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Święcki               400: 318
  48 Jolanta        Chłopińska           - Henryk         Ryś                   372: 313
  49 Joanna         Brychcy              - Piotr          Jakubiak              280: 342
  50 Grażyna        Kaczyńska            - Stanisław      Gasik                 322: 362
  51 Dorota         Kuć                  - Irena          Sołdan                358: 411
  52 Jan            Ziółkowski           - Stanisław      Olsztyn               444: 342
  53 Andrzej        Kowalski             - Adam           Janicki               387: 272
  54 Ewa            Langiewicz-Ostojska  - Dorota         Maciejuk              329: 338
  55 Joanna         Zadrożna             - Agata          Kuć                   473: 321
  56 Patrycja       Śliwińska            - Rafał          Dąbrowski             310: 337
  57 Beata          Wolf                 - Jacek          Karwowski             402: 313
  58 Maria          Jarosz               - Elżbieta       Święcka               372: 332
  59 Barbara        Belof                - Tomasz         Jedynak               371: 331
  60 Krzysztof      Sporczyk             - Lech           Szymczak              377: 309
  61 Jan            Lisiewski            - Beata          Kościańska            299: 262
  62 Magdalena      Łasiewicka           - Tomasz         Wenda                 377: 363
  63 Eugeniusz      Wróblewski           - Paweł          Jachowicz             550: 261
  64 Grzegorz       Wołowiec             - Mariusz        Katzig                312: 334
  65 Anna           Stefańska            - Bogdan         Kozłowski             381: 462
  66 Dorota         Kwaśny               - Błażej         Fidziński             370: 389
  67 Bartłomiej     Dalecki              - Krystian       Wandzlewicz           345: 475
  68 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Ryś                   309: 373
  69 Anna           Lisiewska            - Sławomir       Długosz               430: 193
  70 Tomasz         Żukowski             - Monika         Rubinstein            391: 369
  71 Mariusz        Łasiewicki           - Jolanta        Sylwestrzuk           376: 276
  72 Izabela        Kargol               - Dorota         Rogalska              385: 285
  73 Katarzyna      Dębska               - Dariusz        Kuć                   325: 406
  74 Radosław       Pastusiak            - Michał         Kolaj                 290: 304
  75 Renata         Ziółkowska           - Urszula        Solarska              342: 339
  76 Aldona         Głośnicka            - Mariusz        Michalski             285: 472
  77 Iwona          Soszka               - Paweł          Golubiński            323: 270
  78 Łukasz         Wełnicki             - Marzena        Żukowska              240: 311
  79 Jolanta        Skrobisz             - Filip          Dalecki               255: 253
  80 Aldona         Saniewska            - Agata          Nawrocka              189: 231
  81 Ewa            Jóźwiak              - Maciej         Kuć                   241: 282


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Katarzyna      Kowalewska            391: 361
   2 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz.J    Merklejn              428: 377
   3 Krzysztof      Usakiewicz           - Dawid          Pikul                 350: 386
   4 Bogusław       Puchalski            - Mariusz        Wrześniewski          351: 394
   5 Zbigniew       Wietecki             - Karol          Wyrębkiewicz          416: 319
   6 Filip          Warzecha             - Szymon         Fidziński             419: 377
   7 Kuba           Koisar               - Robert         Kamiński              373: 434
   8 Aleksander     Puchalski            - Maciej         Perzyński             388: 355
   9 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Koczkodon             380: 452
  10 Filip          Klar                 - Kamil          Nawrocki              360: 419
  11 Filip          Sosin                - Damian         Krężel                342: 384
  12 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Soszka                492: 213
  13 Paweł          Frynia               - Mariusz        Orzeł                 378: 368
  14 Marek          Rogalski             - Andrzej        Oleksiak              327: 490
  15 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Sylwestrzuk           412: 273
  16 Ewa            Strzelczyk           - Waldemar       Czerwoniec            340: 341
  17 Joanna         Stępień              - Marcin         Kozyra                320: 283
  18 Sławomir       Kordjalik            - Joanna         Juszczak              505: 294
  19 Halina         Roszak               - Radosław       Konca                 350: 317
  20 Artur          Irzyk                - Tomasz         Żbikowski             446: 315
  21 Michał         Wolański             - Michał         Sosin                 313: 549
  22 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Święcki               376: 404
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Marta          Szeliga-Frynia        331: 308
  24 Marek          Roszak               - Krzysztof      Langiewicz            423: 283
  25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Grzegorz       Pukniel               377: 443
  26 Dariusz        Nawrocki             - Iwona          Rutkowska             378: 395
  27 Kamil          Klinkosz             - Michał         Ozimiński             410: 386
  28 Joanna         Ostrowska            - Janina         Jabłczyńska-Zając     270: 341
  29 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Margalski             340: 418
  30 Magdalena      Merklejn             - Dominik        Wester                413: 299
  31 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Grabiński             273: 425
  32 Beata          Piotrowska           - Marianna       Kozłowska             291: 395
  33 Piotr          Jakubiak             - Rafał          Wesołowski            385: 411
  34 Jolanta        Kosmowska            - Lucyna         Śniadach              297: 301
  35 Krzysztof      Jaworski             - Jarosław       Sobczak               396: 393
  36 Małgorzata     Jóźwiak              - Jerzy          Tatarczuk             339: 401
  37 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Bukowski              437: 320
  38 Marcela        Wołowiec             - Krzysztof      Sporczyk              310: 381
  39 Maria          Jarosz               - Tomasz         Ruta                  288: 405
  40 Eugeniusz      Wróblewski           - Barbara        Belof                 319: 374
  41 Sławomir       Zabawa               - Łukasz         Tuszyński             299: 458
  42 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Łukasz         Mycio                 379: 306
  43 Weronika       Rudnicka             - Artur          Koszel                309: 390
  44 Paweł          Opyc                 - Anita          Bruska                506: 405
  45 Zofia          Gajewska             - Mariusz        Katzig                342: 317
  46 Małgorzata     Sameryt              - Joanna         Zadrożna              349: 369
  47 Jan            Ziółkowski           - Jan            Lisiewski             439: 332
  48 Beata          Wolf                 - Dariusz        Maciejuk              271: 405
  49 Bogdan         Kozłowski            - Jolanta        Chłopińska            372: 361
  50 Dorota         Maciejuk             - Irena          Sołdan                331: 353
  51 Rafał          Dąbrowski            - Wojciech       Gołęcki               338: 271
  52 Katarzyna      Sołdan               - Magdalena      Łasiewicka            456: 265
  53 Kacper         Jachowicz            - Andrzej        Kowalski              371: 329
  54 Stanisław      Gasik                - Tomasz         Żukowski              411: 243
  55 Joanna         Brychcy              - Krystian       Wandzlewicz           333: 344
  56 Dariusz        Kuć                  - Tomasz         Wenda                 393: 278
  57 Izabela        Kargol               - Ewa            Langiewicz-Ostojska   423: 457
  58 Patrycja       Śliwińska            - Mariusz        Łasiewicki            285: 282
  59 Jacek          Karwowski            - Elżbieta       Święcka               270: 429
  60 Agata          Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              337: 286
  61 Czesława       Pawłowska            - Tomasz         Jedynak               420: 285
  62 Renata         Ziółkowska           - Dorota         Kuć                   215: 331
  63 Adam           Janicki              - Anna           Lisiewska             350: 291
  64 Lech           Szymczak             - Stanisław      Olsztyn               356: 423
  65 Marek          Kocikowski           - Błażej         Fidziński             333: 258
  66 Łukasz         Święcki              - Dorota         Ryś                   382: 286
  67 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Beata          Kościańska            322: 256
  68 Michał         Kolaj                - Grażyna        Kaczyńska             267: 390
  69 Henryk         Ryś                  - Paweł          Jachowicz             453: 268
  70 Grzegorz       Wołowiec             - Mariusz        Michalski             331: 339
  71 Anna           Stefańska            - Katarzyna      Dębska                272: 321
  72 Dorota         Rogalska             - Dorota         Kwaśny                340: 313
  73 Marzena        Żukowska             - Danuta         Langiewicz            313: 422
  74 Maciej         Kuć                  - Radosław       Pastusiak             245: 383
  75 Agata          Nawrocka             - Bartłomiej     Dalecki               210: 344
  76 Monika         Rubinstein           - Jolanta        Skrobisz              341: 222
  77 Sławomir       Długosz              - Urszula        Solarska              360: 269
  78 Jolanta        Sylwestrzuk          - Aldona         Głośnicka             384: 224
  79 Aldona         Saniewska            - Filip          Dalecki               211: 309
  80 Paweł          Golubiński           - Ewa            Jóźwiak               280: 385


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Piotr          Pietuchowski          484: 391
   2 Dawid          Pikul                - Katarzyna      Kowalewska            363: 353
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Usakiewicz            326: 447
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Zbigniew       Wietecki              363: 398
   5 Robert         Kamiński             - Aleksander     Puchalski             307: 533
   6 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Zwoliński             423: 385
   7 Damian         Krężel               - Filip          Warzecha              346: 333
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Bogusław       Puchalski             408: 347
   9 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Roszak                479: 366
  10 Michał         Sosin                - Kamil          Klinkosz              428: 358
  11 Mariusz        Margalski            - Sławomir       Kordjalik             407: 323
  12 Miłosz         Wrzałek              - Mariola        Osajda-Matczak        364: 361
  13 Szymon         Fidziński            - Kuba           Koisar                409: 390
  14 Artur          Irzyk                - Robert         Soszka                369: 356
  15 Maciej         Perzyński            - Karol          Wyrębkiewicz          355: 462
  16 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Święcki               529: 346
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Paweł          Frynia                453: 398
  18 Grzegorz       Pukniel              - Filip          Klar                  331: 409
  19 Iwona          Rutkowska            - Joanna         Stępień               309: 321
  20 Halina         Roszak               - Mariusz        Orzeł                 302: 476
  21 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Filip          Sosin                 285: 374
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Merklejn              339: 334
  23 Andrzej        Grabiński            - Dariusz        Maciejuk              391: 290
  24 Katarzyna      Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            366: 424
  25 Marcin         Kozyra               - Dariusz        Nawrocki              381: 298
  26 Joanna         Juszczak             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  383: 387
  27 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Żbikowski             414: 310
  28 Paweł          Opyc                 - Michał         Wolański              418: 362
  29 Krzysztof      Jaworski             - Joanna         Zadrożna              323: 326
  30 Łukasz         Tuszyński            - Zofia          Gajewska              384: 294
  31 Marta          Szeliga-Frynia       - Jerzy          Tatarczuk             357: 340
  32 Wojciech       Sołdan               - Ewa            Strzelczyk            387: 312
  33 Irena          Sołdan               - Marek          Rogalski              423: 442
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Dominik        Wester                350: 325
  35 Tomasz         Ruta                 - Marianna       Kozłowska             386: 274
  36 Barbara        Belof                - Joanna         Ostrowska             258: 405
  37 Jan            Ziółkowski           - Krzysztof      Langiewicz            241: 406
  38 Lucyna         Śniadach             - Michał         Ozimiński             316: 387
  39 Bogdan         Kozłowski            - Agnieszka      Jaśkiewicz            326: 419
  40 Rafał          Dąbrowski            - Artur          Koszel                256: 379
  41 Radosław       Konca                - Jerzy          Krzyżewski            371: 414
  42 Sławomir       Zabawa               - Beata          Piotrowska            392: 375
  43 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Bukowski              315: 349
  44 Maria          Jarosz               - Eugeniusz      Wróblewski            420: 326
  45 Marcela        Wołowiec             - Łukasz         Święcki               355: 360
  46 Grażyna        Kaczyńska            - Jolanta        Chłopińska            231: 433
  47 Małgorzata     Sameryt              - Stanisław      Gasik                 359: 499
  48 Mariusz        Katzig               - Ewa            Langiewicz-Ostojska   297: 374
  49 Dorota         Kuć                  - Kacper         Jachowicz             315: 296
  50 Jan            Lisiewski            - Piotr          Jakubiak              336: 390
  51 Dariusz        Kuć                  - Jarosław       Sobczak               285: 270
  52 Elżbieta       Święcka              - Andrzej        Kowalski              311: 453
  53 Patrycja       Śliwińska            - Anita          Bruska                383: 396
  54 Krystian       Wandzlewicz          - Marek          Kocikowski            381: 307
  55 Czesława       Pawłowska            - Mariusz        Michalski             496: 275
  56 Małgorzata     Jóźwiak              - Bartłomiej     Sylwestrzuk           450: 261
  57 Dorota         Maciejuk             - Henryk         Ryś                   366: 284
  58 Wojciech       Gołęcki              - Beata          Wolf                  280: 289
  59 Agata          Kuć                  - Jolanta        Kosmowska             322: 417
  60 Stanisław      Olsztyn              - Adam           Janicki               282: 331
  61 Izabela        Kargol               - Grażyna        Wesołowska            380: 281
  62 Magdalena      Łasiewicka           - Łukasz         Mycio                 394: 371
  63 Tomasz         Wenda                - Monika         Rubinstein            307: 275
  64 Danuta         Langiewicz           - Błażej         Fidziński             363: 341
  65 Dorota         Ryś                  - Małgorzata     Szmuksta              255: 387
  66 Jacek          Karwowski            - Renata         Ziółkowska            340: 408
  67 Beata          Kościańska           - Anna           Lisiewska             279: 349
  68 Jolanta        Sylwestrzuk          - Joanna         Brychcy               312: 367
  69 Lech           Szymczak             - Sławomir       Długosz               431: 222
  70 Dorota         Rogalska             - Radosław       Pastusiak             292: 284
  71 Katarzyna      Dębska               - Mariusz        Łasiewicki            389: 265
  72 Michał         Kolaj                - Tomasz         Żukowski              292: 384
  73 Paweł          Jachowicz            - Tomasz         Jedynak               393: 299
  74 Grzegorz       Wołowiec             - Bartłomiej     Dalecki               250: 322
  75 Dorota         Kwaśny               - Maciej         Kuć                   403: 237
  76 Anna           Stefańska            - Agata          Nawrocka              356: 247
  77 Jolanta        Skrobisz             - Marzena        Żukowska              369: 253
  78 Filip          Dalecki              - Urszula        Solarska              241: 414
  79 Ewa            Jóźwiak              - Aldona         Głośnicka             284: 319
  80 Aldona         Saniewska            - Paweł          Golubiński            126: 379


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             275: 380
   2 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Pietuchowski          243: 485
   3 Aleksander     Puchalski            - Katarzyna      Kowalewska            472: 304
   4 Kamil          Nawrocki             - Krzysztof      Usakiewicz            346: 419
   5 Damian         Krężel               - Andrzej        Oleksiak              383: 449
   6 Michał         Sosin                - Kazimierz.J    Merklejn              323: 395
   7 Marek          Syczuk               - Mariusz        Wrześniewski          361: 511
   8 Szymon         Fidziński            - Waldemar       Czerwoniec            395: 398
   9 Robert         Kamiński             - Miłosz         Wrzałek               412: 325
  10 Filip          Klar                 - Artur          Irzyk                 362: 439
  11 Filip          Sosin                - Tomasz         Zwoliński             308: 449
  12 Joanna         Stępień              - Mariusz        Margalski             351: 344
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Filip          Warzecha              390: 379
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Orzeł                 422: 347
  15 Sławomir       Kordjalik            - Maciej         Perzyński             446: 403
  16 Andrzej        Grabiński            - Marek          Dudkiewicz            422: 436
  17 Marek          Roszak               - Bogusław       Puchalski             433: 371
  18 Halina         Roszak               - Rafał          Wesołowski            452: 279
  19 Kamil          Klinkosz             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  414: 282
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Opyc                  398: 292
  21 Kuba           Koisar               - Paweł          Frynia                359: 416
  22 Robert         Soszka               - Marek          Rogalski              483: 371
  23 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Ostrowska             384: 349
  24 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Tomasz         Ruta                  265: 383
  25 Artur          Koszel               - Grzegorz       Święcki               323: 374
  26 Marcin         Kozyra               - Mariusz        Sylwestrzuk           343: 375
  27 Grzegorz       Pukniel              - Wojciech       Sołdan                451: 305
  28 Joanna         Zadrożna             - Marta          Szeliga-Frynia        390: 254
  29 Iwona          Rutkowska            - Krzysztof      Langiewicz            294: 325
  30 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Sporczyk              388: 320
  31 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Jerzy          Krzyżewski            364: 293
  32 Magdalena      Merklejn             - Dariusz        Nawrocki              301: 341
  33 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Jaworski              253: 365
  34 Dominik        Wester               - Jerzy          Tatarczuk             451: 432
  35 Ewa            Strzelczyk           - Radosław       Konca                 362: 389
  36 Jolanta        Chłopińska           - Joanna         Juszczak              341: 430
  37 Katarzyna      Sołdan               - Irena          Sołdan                355: 426
  38 Krzysztof      Bukowski             - Czesława       Pawłowska             304: 292
  39 Michał         Wolański             - Lucyna         Śniadach              426: 334
  40 Piotr          Jakubiak             - Andrzej        Kowalski              367: 461
  41 Ewa            Langiewicz-Ostojska  - Dariusz        Maciejuk              308: 383
  42 Tomasz         Żbikowski            - Małgorzata     Jóźwiak               338: 369
  43 Anita          Bruska               - Jan            Ziółkowski            322: 321
  44 Jolanta        Kosmowska            - Zofia          Gajewska              325: 365
  45 Krystian       Wandzlewicz          - Maria          Jarosz                324: 391
  46 Sławomir       Zabawa               - Marianna       Kozłowska             367: 341
  47 Łukasz         Święcki              - Barbara        Belof                 353: 253
  48 Bogdan         Kozłowski            - Dorota         Kuć                   294: 344
  49 Dariusz        Kuć                  - Dorota         Maciejuk              351: 299
  50 Adam           Janicki              - Magdalena      Łasiewicka            355: 267
  51 Beata          Wolf                 - Rafał          Dąbrowski             292: 362
  52 Beata          Piotrowska           - Marcela        Wołowiec              327: 391
  53 Kacper         Jachowicz            - Eugeniusz      Wróblewski            355: 362
  54 Łukasz         Mycio                - Jarosław       Sobczak               397: 326
  55 Izabela        Kargol               - Małgorzata     Sameryt               349: 293
  56 Henryk         Ryś                  - Patrycja       Śliwińska             361: 352
  57 Małgorzata     Szmuksta             - Danuta         Langiewicz            279: 430
  58 Wojciech       Gołęcki              - Stanisław      Olsztyn               315: 310
  59 Grażyna        Wesołowska           - Weronika       Rudnicka              414: 332
  60 Tomasz         Wenda                - Jan            Lisiewski             364: 327
  61 Mariusz        Katzig               - Lech           Szymczak              389: 379
  62 Elżbieta       Święcka              - Anna           Lisiewska             377: 308
  63 Joanna         Brychcy              - Marek          Kocikowski            292: 340
  64 Mariusz        Michalski            - Grażyna        Kaczyńska             361: 357
  65 Tomasz         Żukowski             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           292: 363
  66 Renata         Ziółkowska           - Agata          Kuć                   361: 298
  67 Bartłomiej     Dalecki              - Katarzyna      Dębska                302: 396
  68 Dorota         Rogalska             - Paweł          Jachowicz             271: 506
  69 Dorota         Kwaśny               - Anna           Stefańska             345: 296
  70 Radosław       Pastusiak            - Jacek          Karwowski             304: 412
  71 Mariusz        Łasiewicki           - Tomasz         Jedynak               305: 318
  72 Błażej         Fidziński            - Monika         Rubinstein            211: 355
  73 Beata          Kościańska           - Dorota         Ryś                   298: 268
  74 Jolanta        Sylwestrzuk          - Sławomir       Długosz               349: 217
  75 Michał         Kolaj                - Jolanta        Skrobisz              318: 249
  76 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Wołowiec              248: 251
  77 Marzena        Żukowska             - Paweł          Golubiński            270: 318
  78 Ewa            Jóźwiak              - Aldona         Głośnicka             229: 292
  79 Maciej         Kuć                  - Filip          Dalecki               272: 333
  80 Agata          Nawrocka             - Aldona         Saniewska             356: 213


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Mateusz        Żbikowski             306: 409
   2 Aleksander     Puchalski            - Dawid          Pikul                 380: 410
   3 Krzysztof      Usakiewicz           - Andrzej        Oleksiak              477: 348
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Kazimierz.J    Merklejn              447: 423
   5 Artur          Irzyk                - Robert         Kamiński              386: 367
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Zbigniew       Wietecki              336: 296
   7 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Kowalewska            415: 319
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Koczkodon             377: 398
   9 Joanna         Stępień              - Kamil          Nawrocki              374: 366
  10 Damian         Krężel               - Marek          Syczuk                337: 404
  11 Sławomir       Kordjalik            - Michał         Sosin                 472: 303
  12 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Fidziński             410: 465
  13 Filip          Klar                 - Miłosz         Wrzałek               384: 368
  14 Halina         Roszak               - Marek          Roszak                369: 340
  15 Kamil          Klinkosz             - Robert         Soszka                357: 289
  16 Filip          Warzecha             - Filip          Sosin                 298: 345
  17 Mariusz        Margalski            - Mariola        Osajda-Matczak        424: 321
  18 Paweł          Frynia               - Łukasz         Tuszyński             397: 312
  19 Grzegorz       Święcki              - Tomasz         Ruta                  437: 378
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Pukniel               331: 335
  21 Michał         Ozimiński            - Joanna         Zadrożna              380: 472
  22 Krzysztof      Langiewicz           - Janina         Jabłczyńska-Zając     336: 272
  23 Maciej         Perzyński            - Mariusz        Orzeł                 373: 396
  24 Andrzej        Grabiński            - Bogusław       Puchalski             402: 365
  25 Marek          Rogalski             - Kuba           Koisar                418: 351
  26 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Rafał          Wesołowski            377: 303
  27 Dominik        Wester               - Paweł          Opyc                  333: 376
  28 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Nawrocki              277: 413
  29 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Jaworski              395: 376
  30 Andrzej        Kowalski             - Irena          Sołdan                301: 382
  31 Radosław       Konca                - Michał         Wolański              488: 342
  32 Artur          Koszel               - Marcin         Kozyra                426: 414
  33 Dariusz        Maciejuk             - Agnieszka      Jaśkiewicz            439: 333
  34 Małgorzata     Jóźwiak              - Krzysztof      Bukowski              285: 400
  35 Zofia          Gajewska             - Wojciech       Sołdan                355: 344
  36 Anita          Bruska               - Maria          Jarosz                314: 397
  37 Marta          Szeliga-Frynia       - Sławomir       Zabawa                330: 382
  38 Krzysztof      Sporczyk             - Iwona          Rutkowska             360: 306
  39 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Święcki               391: 283
  40 Jerzy          Krzyżewski           - Dariusz        Kuć                   371: 355
  41 Rafał          Dąbrowski            - Adam           Janicki               390: 317
  42 Jerzy          Tatarczuk            - Magdalena      Merklejn              340: 333
  43 Marcela        Wołowiec             - Ewa            Strzelczyk            335: 379
  44 Jolanta        Chłopińska           - Katarzyna      Sołdan                380: 379
  45 Lucyna         Śniadach             - Stanisław      Gasik                 345: 364
  46 Eugeniusz      Wróblewski           - Piotr          Jakubiak              276: 398
  47 Czesława       Pawłowska            - Tomasz         Żbikowski             305: 341
  48 Jan            Ziółkowski           - Ewa            Langiewicz-Ostojska   453: 328
  49 Jolanta        Kosmowska            - Krystian       Wandzlewicz           444: 338
  50 Łukasz         Mycio                - Danuta         Langiewicz            325: 453
  51 Marianna       Kozłowska            - Grażyna        Wesołowska            367: 299
  52 Henryk         Ryś                  - Izabela        Kargol                442: 304
  53 Tomasz         Wenda                - Mariusz        Katzig                309: 300
  54 Wojciech       Gołęcki              - Elżbieta       Święcka               378: 321
  55 Marek          Kocikowski           - Barbara        Belof                 294: 343
  56 Mariusz        Michalski            - Bogdan         Kozłowski             411: 281
  57 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Dorota         Maciejuk              305: 363
  58 Beata          Wolf                 - Renata         Ziółkowska            275: 272
  59 Katarzyna      Dębska               - Magdalena      Łasiewicka            399: 259
  60 Paweł          Jachowicz            - Beata          Piotrowska            413: 449
  61 Jarosław       Sobczak              - Kacper         Jachowicz             491: 271
  62 Jacek          Karwowski            - Dorota         Kwaśny                383: 371
  63 Lech           Szymczak             - Patrycja       Śliwińska             321: 357
  64 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Sameryt               315: 320
  65 Jan            Lisiewski            - Stanisław      Olsztyn               404: 344
  66 Grażyna        Kaczyńska            - Małgorzata     Szmuksta              355: 348
  67 Anna           Lisiewska            - Joanna         Brychcy               383: 324
  68 Tomasz         Żukowski             - Agata          Kuć                   350: 353
  69 Tomasz         Jedynak              - Bartłomiej     Dalecki               332: 299
  70 Monika         Rubinstein           - Jolanta        Sylwestrzuk           303: 307
  71 Dorota         Rogalska             - Beata          Kościańska            261: 329
  72 Grzegorz       Wołowiec             - Michał         Kolaj                 316: 322
  73 Radosław       Pastusiak            - Anna           Stefańska             309: 280
  74 Mariusz        Łasiewicki           - Błażej         Fidziński             374: 279
  75 Dorota         Ryś                  - Sławomir       Długosz               290: 338
  76 Paweł          Golubiński           - Aldona         Głośnicka             382: 401
  77 Filip          Dalecki              - Agata          Nawrocka              290: 317
  78 Urszula        Solarska             - Jolanta        Skrobisz              337: 235
  79 Marzena        Żukowska             - Ewa            Jóźwiak               288: 322
  80 Maciej         Kuć                  - Aldona         Saniewska             402: 214
Lista rankingowa na dzień 30-07-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Szymon Fidziński               Warszawa             146.27  20916  143
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.29  27704  192
   3 Krzysztof Mówka                Toruń                143.05  28611  200
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             142.28  26891  189
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             141.63   7223   51
   6 Dawid Pikul                    Poznań               141.51  28019  198
   7 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   8 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
   9 Sławomir Kordjalik             Warszawa             140.61  26998  192
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             138.67  27457  198
  11 Kamil Górka                    Łęczna               138.67  26347  190
  12 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             138.59  27025  195
  13 Tomasz Zwoliński               Warszawa             138.32  27387  198
  14 Justyna Fugiel                 Sandomierz           137.30  25263  184
  15 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.63  27053  198
  16 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.51  26756  196
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            136.48  16650  122
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             136.17  26553  195
  19 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             134.26  25777  192
  21 Radosław Konca                 Warszawa             133.94  25449  190
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  23 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             132.15  26166  198
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.75  20948  159
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.73  23139  177
  26 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.60  25989  199
  27 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  130.27   7816   60
  29 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.15  18611  143
  30 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.86  25842  199
  31 Marek Syczuk                   Warszawa             129.43  25887  200
  32 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.14  25441  197
  33 Sławomir Kucia                 Kraków               129.02  20385  158
  34 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  24282  190
  35 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.75  15330  120
  36 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.41  24081  189
  37 Filip Sosin                    Warszawa             127.41  24081  189
  38 Marcin Bożek                   Będzin               127.36  10826   85
  39 Łukasz Bryła                   Mielec               127.33  10441   82
  40 Piotr Pietuchowski             Białystok            127.27  25200  198
  41 Michał Makowski                Warszawa             127.27  20108  158
  42 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.26  24561  193
  43 Małgorzata Kania               Milanówek            127.17  18949  149
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             126.29  25258  200
  45 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.18  14384  114
  46 Mariusz Margalski              Warszawa             126.01  23437  186
  47 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.68  24381  194
  48 Joanna Stępień                 Katowice             124.99  24748  198
  49 Filip Warzecha                 Gdynia               124.45  14187  114
  50 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             124.16  21232  171
  51 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  52 Miłosz Wrzałek                 Reda                 123.52  23345  189
  53 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.44  24688  200
  54 Sławomir Nosek                 Mielec               123.39  15794  128
  55 Iwona Kucia                    Kraków               123.32  19114  155
  56 Artur Irzyk                    Strzyżów             123.14  14038  114
  57 Kuba Koisar                    Warszawa             122.97  11928   97
  58 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  59 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  60 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              122.27  23842  195
  61 Paweł Florek                   Bydgoszcz            122.22   9533   78
  62 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.12  10258   84
  63 Przemysław Herdzina            Kraków               122.00  10248   84
  64 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.91   5242   43
  65 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.82  24120  198
  66 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.77  23746  195
  67 Irena Sołdan                   Rumia                121.63  22989  189
  68 Paweł Opyc                     Warszawa             121.53  24185  199
  69 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  70 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.44   8744   72
  71 Artur Koszel                   Inowrocław           121.43  23678  195
  72 Michał Waszkiewicz             Warszawa             121.36  24272  200
  73 Robert Soszka                  Warszawa             121.14  23501  194
  74 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.07  23366  193
  75 Andrzej Kowalski               Gdańsk               120.93  16930  140
  76 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  77 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  78 Marek Roszak                   Poznań               120.37  23592  196
  79 Daniel Czernatowicz            Kraków               120.33   7220   60
  80 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.17  23192  193
  81 Michał Trumpus                 Wrocław              120.06  12246  102
  82 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.94   4318   36
  83 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.83   4314   36
  84 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  85 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.78  23597  197
  86 Stanisław Gasik                Warszawa             119.69  18552  155
  87 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            119.64  22970  192
  88 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.48  22582  189
  89 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   3823   32
  90 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.12  20012  168
  91 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.10  19175  161
  92 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.96   6424   54
  93 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.92   5708   48
  94 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.90   7134   60
  95 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
  96 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.56   9248   78
  97 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.52  13156  111
  98 Renata Kowalska                Bielsko Biała        118.52  23585  199
  99 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  118.37  23318  197
 100 Halina Roszak                  Poznań               118.26  22942  194
 101 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.17  16425  139
 102 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
 103 Michał Sosin                   Warszawa             117.97   8494   72
 104 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.70  22480  191
 105 Piotr Rosół                    Warszawa             117.60  23050  196
 106 Maciej Michalak                Łódź                 117.55   7288   62
 107 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.45   9044   77
 108 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 109 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.11  22486  192
 110 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.94  14033  120
 111 Dorota Zielińska               Piaseczno            116.84  19045  163
 112 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.50   5592   48
 113 Joanna Zadrożna                Szczecin             116.38   5586   48
 114 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.31   9421   81
 115 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 116 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 117 Rafał Matczak                  Pruszków             116.13  19161  165
 118 Radosław Sowiński              Warszawa             116.00  21924  189
 119 Teresa Fortuna                 Lubin                115.94   5565   48
 120 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 121 Krzysztof Obremski             Legnica              115.77   7641   66
 122 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             115.67  22556  195
 123 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 124 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.29  11183   97
 125 Marcin Figiel                  Zawichost            114.86   5743   50
 126 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 127 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.79  16530  144
 128 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 129 Katarzyna Klimała              Kraków               114.75  12623  110
 130 Michał Wolański                Białystok            114.72   4130   36
 131 Filip Klar                     Mielec               114.61  10888   95
 132 Rafał Wesołowski               Warszawa             114.58  22344  195
 133 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 134 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.49   8243   72
 135 Rafał Dąbrowski                Ostróda              114.39   7550   66
 136 Dariusz Maciejuk               Warszawa             114.06  12318  108
 137 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.91  13669  120
 138 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.79  12403  109
 139 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  113.65   3523   31
 140 Grzegorz Pukniel               Lublin               113.62  21928  193
 141 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.49  22131  195
 142 Maciej Śliwa                   Zabrze               113.33   9520   84
 143 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.26   4304   38
 144 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.24   8833   78
 145 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 146 Jolanta Kosmowska              Warszawa             113.03  20120  178
 147 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.00  12091  107
 148 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 149 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.79  21318  189
 150 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 151 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 152 Marek Rogalski                 Chełm                112.60  11035   98
 153 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 154 Robert Zabłocki                Łódź                 112.36   4045   36
 155 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.34   8987   80
 156 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 157 Andrzej Gostomski              Łódź                 112.23  21997  196
 158 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.16  20750  185
 159 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.15  21757  194
 160 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.12  21415  191
 161 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.10  21972  196
 162 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 163 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.92   6715   60
 164 Andrzej Lożyński               Piastów              111.64   3684   33
 165 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 166 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 167 Arkadiusz Biegun               Kraków               111.20  20350  183
 168 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.01  15430  139
 169 Agnieszka Krupka               Krosno               110.96  15091  136
 170 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 171 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 172 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70  19926  180
 173 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.55  13045  118
 174 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 175 Kamil Klinkosz                 Rumia                110.31   3971   36
 176 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 177 Dominik Wester                 Warszawa             110.19  11239  102
 178 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.15   5177   47
 179 Leszek Stecuła                 Bytom                110.13  10352   94
 180 Walenty Siemaszko              Lipiany              109.91   7254   66
 181 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 182 Jan Ziółkowski                 Rumia                109.83   3954   36
 183 Marcin Skowron                 Zabrze               109.81  14715  134
 184 Michał Ozimiński               Łódź                 109.50   4380   40
 185 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.16   9606   88
 186 Beata Madej                    Lublin               108.81   3482   32
 187 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 188 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.73  14353  132
 189 Beata Piotrowska               Łódź                 108.63  21074  194
 190 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.62  14229  131
 191 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 192 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.89  11976  111
 193 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.83  21459  199
 194 Damian Krężel                  Mielec               107.65   5813   54
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.50  20640  192
 196 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.47  11392  106
 197 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 198 Marianna Kozłowska             Białystok            107.38   9342   87
 199 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 200 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 201 Lucyna Śniadach                Rumia                107.06  20235  189
 202 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            106.86  15388  144
 203 Wojciech Sołdan                Rumia                106.85  16135  151
 204 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 205 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             106.47   6388   60
 206 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.39  17660  166
 207 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.38  20851  196
 208 Weronika Rudnicka              Ustka                106.36   9572   90
 209 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             106.34   7550   71
 210 Władysław Zieliński            Lębork               106.25   8606   81
 211 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 212 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 213 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 214 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 215 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               105.64  19754  187
 216 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   8759   83
 217 Jacek Gasik                    Warszawa             105.28   4211   40
 218 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.24  20942  199
 219 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.21  17255  164
 220 Tomasz Ciejka                  Kraków               105.12   7253   69
 221 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 222 Dorota Maciejuk                Warszawa             105.00   9975   95
 223 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.98   6929   66
 224 Katarzyna Sołdan               Rumia                104.89  14475  138
 225 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.86  10067   96
 226 Bartosz Orłowski               Bytom                104.84  12161  116
 227 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             104.77  11106  106
 228 Jerzy Luter                    Bytom                104.75  16446  157
 229 Janusz Sojka                   Łódź                 104.49   8359   80
 230 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 231 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 232 Łukasz Święcki                 Białystok            104.03   6242   60
 233 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 234 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 235 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.62   3316   32
 236 Roman Figiel                   Zawichost            103.43  11067  107
 237 Magdalena Ochot                Katowice             103.33  15396  149
 238 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 239 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 240 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.63  15703  153
 241 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.58   8001   78
 242 Sylwester Gryz                 Zabrze               102.50  20500  200
 243 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 244 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 245 Daniel Janus                   Wąchock              102.26   5522   54
 246 Michał Jaworek                 Zabrze               102.03   3367   33
 247 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.94   3670   36
 248 Marek Róziecki                 Rybnik               101.89   3668   36
 249 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.88  12124  119
 250 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.78  10890  107
 251 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 252 Anna Królak                    Warszawa             101.23   7592   75
 253 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.15  20027  198
 254 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      101.00   3333   33
 255 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.94   4845   48
 256 Sławomir Zabawa                Jasło                100.83  19864  197
 257 Joanna Brychcy                 Katowice             100.75  19244  191
 258 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 259 Anna Arana                     Warszawa             100.62  16803  167
 260 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 261 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 262 Henryk Ryś                     Warszawa             100.36   4215   42
 263 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            100.25   4812   48
 264 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.07   6004   60
 265 Elżbieta Święcka               Białystok            100.06   5103   51
 266 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 267 Maria Jarosz                   Lublin                99.96  10996  110
 268 Adam Janicki                   Łódź                  99.91   3497   35
 269 Joanna Duda                    Zabrze                99.91   3297   33
 270 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 271 Monika Rubinstein              Warszawa              99.52  19009  191
 272 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   99.49   7064   71
 273 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 274 Anna Niedzielko                Szczecin              99.24  12207  123
 275 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 276 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              98.60   7888   80
 277 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.42   9842  100
 278 Grażyna Wesołowska             Łódź                  98.33  17207  175
 279 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 280 Renata Rosół                   Warszawa              98.17  19242  196
 281 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 282 Rafał Marks                    Warszawa              98.00   4410   45
 283 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              97.82   5478   56
 284 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.56   3512   36
 285 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 286 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 287 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.07   9319   96
 288 Jan Kozłowski                  Kraków                96.94   5138   53
 289 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 290 Marek Kocikowski               Ostróda               96.63  10726  111
 291 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 292 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.31   6934   72
 293 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 294 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 295 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.08   6245   65
 296 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 297 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              95.97   5758   60
 298 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 299 Andrzej Bociąga                Chorzów               95.32   8007   84
 300 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 301 Teresa Zalewska                Racibórz              95.11   7799   82
 302 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 303 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 304 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.64   5489   58
 305 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 306 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 307 Jakub Nalepa                   Gliwice               93.93   4039   43
 308 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 309 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 310 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 311 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            93.00   6882   74
 312 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 313 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 314 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.76   5473   59
 315 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.74   3246   35
 316 Beata Kościańska               Lublin                92.72   4358   47
 317 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 318 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   92.63   3242   35
 319 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              92.39   3326   36
 320 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.21   8299   90
 321 Mikołaj Fidziński              Dębica                91.87   4318   47
 322 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 323 Wojciech Obremski              Legnica               90.85   5451   60
 324 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.76  11708  129
 325 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 326 Beata Wolf                     Gdańsk                89.75   4667   52
 327 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.74  16949  191
 328 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 329 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.62   9463  108
 330 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              87.61   4030   46
 331 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              87.54  15495  177
 332 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 333 Barbara Szymańska              Gdańsk                87.16   5055   58
 334 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.08   4180   48
 335 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             86.87   5994   69
 336 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 337 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 338 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.54   4500   52
 339 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 340 Piotr Madej                    Lublin                86.02   3527   41
 341 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 342 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.94   6116   72
 343 Marek Reda                     Wołomin               84.61   4992   59
 344 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.45   4138   49
 345 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.51   2888   35
 346 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 347 Adam Zalewski                  Racibórz              81.02   4699   58
 348 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 349 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.00   3807   47
 350 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.92  11589  145
 351 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 352 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 353 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.25   4194   55
 354 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 355 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.91   7728  106
 356 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 357 Urszula Solarska               Łódź                  64.38   2511   39




Poczekalnia na dzień 30-07-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Anna Stefańska                 Łódź                  86.52   2509   29
   6 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   7 Aleksandra Krencjasz           Łódź                  98.71   2764   28
   8 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   9 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
  10 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
  11 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  12 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  13 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  14 Andrzej Szymański              Łódź                  71.32   1783   25
  15 Grzegorz Matysiak              Kraków               132.33   3176   24
  16 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  17 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  18 Jakub Zaryński                 Świnoujście          117.33   2816   24
  19 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  20 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  21 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  22 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  23 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  24 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  25 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  26 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  27 Irena Ficak                    Mielec                98.29   2359   24
  28 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  29 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  30 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  31 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.33   2240   24
  32 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  33 Błażej Fidziński               Dębica                89.29   2143   24
  34 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  35 Ewa Jobs                       Ostróda               88.83   2132   24
  36 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  37 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  38 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  39 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  40 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  41 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 105.39   2424   23
  43 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  44 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  45 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  46 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  47 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  48 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  49 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  50 Wacław Sarek                   Jaworzno              70.09   1612   23
  51 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            66.17   1522   23
  52 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  53 Szymon Zaleski                 Poznań               119.86   2637   22
  54 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  55 Tomasz Korpysz                 Warszawa              96.52   2027   21
  56 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  57 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  58 Alicja Bielecka                Poznań                87.25   1745   20
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  60 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  61 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  62 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  63 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  64 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  102.32   1944   19
  65 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  66 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk   98.53   1872   19
  67 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  68 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  69 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  70 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  71 Jacek Karwowski                Płock                100.61   1811   18
  72 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  73 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  74 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  75 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  76 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  77 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  78 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  79 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  80 Waldemar Bulkowski             Chojnów               91.94   1471   16
  81 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  82 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  83 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  84 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  85 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  86 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  87 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  88 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  89 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  90 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
  91 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
  92 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
  93 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
  94 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
  95 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
  96 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
  97 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
  98 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
  99 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 100 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 101 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 102 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 103 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 104 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 105 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.08   1309   12
 106 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 107 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 108 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 109 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 110 Piotr Domański                 Łódź                 107.33   1288   12
 111 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 112 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 113 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 114 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 115 Jolanta Chłopińska             Wałcz                106.50   1278   12
 116 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 117 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 118 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 119 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 120 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 121 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 122 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 123 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 124 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 125 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 126 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.50   1206   12
 127 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 128 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 129 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             99.50   1194   12
 130 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 131 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 132 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 133 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 134 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 135 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 136 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 137 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 138 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 139 Izabela Kargol                 Warszawa              96.67   1160   12
 140 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 141 Renata Ziółkowska              Gdynia                96.33   1156   12
 142 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 143 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 144 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  95.58   1147   12
 145 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 146 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 147 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 148 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 149 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 150 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 151 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 152 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 153 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 154 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 155 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 156 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 157 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 158 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 159 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 160 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 161 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 162 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 163 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 164 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 165 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 166 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 167 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 168 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 169 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 170 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 171 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 172 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 173 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 174 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 175 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 176 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 177 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 178 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 179 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 180 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 181 Aldona Głośnicka               Ostróda               86.25   1035   12
 182 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 183 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 184 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 185 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 186 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 187 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 188 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 189 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 190 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 191 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 192 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 193 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 194 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 195 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 196 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.50    978   12
 197 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 198 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 199 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 200 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 201 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.25    951   12
 202 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 203 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 204 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 205 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 206 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 207 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 208 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 209 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 210 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 211 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 212 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 213 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 214 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 215 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 216 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 217 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 218 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  76.17    914   12
 219 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 220 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 221 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 222 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 223 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 224 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 225 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 226 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 227 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 228 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 229 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 230 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 231 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 232 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 233 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 234 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 235 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 236 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 237 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 238 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 239 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 240 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 241 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 242 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 243 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 244 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 245 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 246 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 247 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 248 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 249 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 250 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 251 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 252 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 253 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 254 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 255 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 256 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 257 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 258 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 259 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 260 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 261 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 262 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 263 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 264 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 265 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 266 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 267 Barbara Belof                  Polkowice/Szwecja    108.30   1083   10
 268 Magdalena Podlaska             Warszawa             103.30   1033   10
 269 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 270 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 271 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 272 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 273 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 274 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 275 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 276 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 277 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 278 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 279 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 280 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 281 Paweł Michalski                Ksawerów             106.12    849    8
 282 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 283 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 284 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 285 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 286 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 287 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 288 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 289 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 290 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 291 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 292 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 293 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 294 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 295 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 296 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 297 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 298 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 299 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 300 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 301 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 302 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 303 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 304 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 305 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 306 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 307 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 308 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 309 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 310 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 311 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 312 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 313 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 314 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 315 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 317 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 319 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 320 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 321 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 322 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 323 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 324 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 325 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 326 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 327 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 328 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 329 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 330 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 331 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 332 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 333 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 334 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 335 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 336 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 337 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 338 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 339 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 340 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 341 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 342 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 343 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 344 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 345 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 346 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 347 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 348 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 349 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 350 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 351 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 352 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 353 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 354 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 355 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 356 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 357 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 358 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 359 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 360 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 361 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 362 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 363 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 364 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 365 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 366 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 367 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 368 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 369 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 370 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 371 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 372 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 373 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 374 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 375 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 376 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 377 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 378 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 379 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 380 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 381 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 382 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 383 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 384 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 385 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 386 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 387 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 388 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 389 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 390 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 391 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 392 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 393 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 394 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 395 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 396 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 397 Leszek Nowak                   Myślibórz            150.00    150    1
 398 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 399 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 400 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 401 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 402 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 403 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 404 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 405 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 406 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 407 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 408 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 409 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 410 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie