Warszawa25
czerwca
Warszawa 25 czerwca XII Puchar Polski
Ostróda 1
lipca
Ostróda 1- 2 lipca VI Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”Grand Prix 2006
Szarlota 8
lipca
Szarlota 8 lipca Turniej o Puchar Wójta
Robkam zdobył Ostródę!01 - 02 lipca 2006 — VI Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VI Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki” Ostróda, 01 - 02 lipca 2006
Grand Prix 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Robkam zdobył Ostródę!VI Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki" nieprzypadkowo po raz kolejny zgromadziły ponad 100 graczy, zresztą jako pierwszy turniej w tym roku. Świetna organizacja, dzięki klubowi "OSPS Anagram" i licznemu gronu sponsorów, przyczynia się do tak wielkiej popularności tej imprezy. Tym razem 126 osób rozpoczęło turniejowe zmagania w sobotnie przedpołudnie. Po pierwszym dniu (6 rund) na czele znajdowali się Piotr PietuchowskiArtur Koszel — jako jedyni odnieśli komplet zwycięstw. Po sobotnich rozgrywkach rozpoczął się szereg atrakcji towarzyszących turniejowi: rejs statkiem, pokazy walk rycerskich czy występy zespołów muzycznych to tylko niektóre z nich. Nie obyło się oczywiście bez wielkiego grillowania. Po takiej dawce rozrywki, w niedzielny poranek, nie wszyscy dobudzili się na czas. Kolejne 6 rund rywalizacji przyniosło ostrą walkę o końcowe zwycięstwo. Aż 6 osób, na rundę przed końcem, miało teoretyczne szanse na końcowy sukces. W tej najważniejszej partii, nowy mistrz, Robert Kamiński pokonał Radka Koncę 361:342 i z 11 zwycięstwami został zwycięzcą całego turnieju. Drugie miejsce przypadło Mateuszowi Żbikowskiemu, a trzecie Arturowi Koszelowi — liderowi z półmetka. Wielkie brawa dla organizatorów! Do zobaczenia za rok.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”
IV Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
III Turniej „Blanki w szranki”




Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    127.32     11.0     5039     1970      757
  2 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               146.20     10.0     5018     1849      736
  3 Artur           Koszel               Legionowo              122.01     10.0     4818     1909      875
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.15      9.0     5413     1733     1191
  5 Radosław        Konca                Warszawa               135.26      9.0     5094     1794      677
  6 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                116.15      9.0     5015     1733     1001
  7 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               141.35      9.0     4982     1770      753
  8 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          117.77      9.0     4833     1748      651
  9 Andrzej         Oleksiak             Hel                    135.59      9.0     4805     1669      414
 10 Irena           Sołdan               Rumia                  124.98      9.0     4603     1722      366
 11 Filip           Warzecha             Gdynia                 124.79      9.0     4525     1759      287
 12 Marek           Roszak               Poznań                 126.30      8.0     5220     1636      737
 13 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.84      8.0     5065     1613      641
 14 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 127.26      8.0     4897     1625      574
 15 Maciej          Perzyński            Piła                   130.74      8.0     4806     1610      495
 16 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          121.36      8.0     4716     1504      676
 17 Jakub           Zaryński             Świnoujście            121.14      8.0     4707     1577      751
 18 Kuba            Koisar               Warszawa               122.32      8.0     4645     1701       52
 19 Piotr           Pietuchowski         Białystok              132.98      8.0     4633     1590      688
 20 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               123.70      8.0     4626     1468      518
 21 Piotr           Rosół                Warszawa               118.21      8.0     4593     1585       97
 22 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.45      8.0     4507     1645       91
 23 Mariusz         Margalski            Warszawa               128.55      8.0     4450     1579      313
 24 Joanna          Zadrożna             Szczecin               121.52      8.0     4358     1535        9
 25 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                116.59      7.5     4377     1536      150
 26 Miłosz          Wrzałek              Reda                   126.91      7.0     4816     1446      559
 27 Wojciech        Sołdan               Rumia                  117.54      7.0     4767     1469      447
 28 Filip           Sosin                Warszawa               131.86      7.0     4716     1461      552
 29 Paweł           Janaś                Głogów                 116.65      7.0     4710     1536      370
 30 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 100.00      7.0     4682     1528      470
 31 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              118.55      7.0     4630     1484      322
 32 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             113.64      7.0     4611     1473      332
 33 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               123.72      7.0     4606     1433      178
 34 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 106.77      7.0     4596     1481      246
 35 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  116.89      7.0     4567     1402      448
 36 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               111.38      7.0     4539     1499      227
 37 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              126.64      7.0     4524     1509      197
 38 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              109.81      7.0     4518     1487      238
 39 Bogusław        Książek              Szczecin               115.48      7.0     4457     1375      107
 40 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               110.35      7.0     4393     1532      -20
 41 Marek           Reda                 Wołomin                105.48      7.0     4392     1495      129
 42 Lucyna          Śniadach             Rumia                  114.75      7.0     4391     1493      115
 43 Katarzyna       Małek                Mielec                 100.00      7.0     4385     1381      -15
 44 Rafał           Matczak              Milanówek              118.71      7.0     4379     1485       93
 45 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    125.07      7.0     4330     1531     -127
 46 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               111.17      7.0     4328     1400      234
 47 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               123.26      7.0     4247     1462       49
 48 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.24      6.5     4706     1326      893
 49 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 106.88      6.5     4244     1336      458
 50 Adam            Klimont              Wałcz                  112.93      6.0     4726     1448     -250
 51 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.41      6.0     4595     1394      531
 52 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              110.47      6.0     4548     1434      149
 53 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               109.01      6.0     4528     1432      275
 54 Bogdan          Kozłowski            Białystok              107.31      6.0     4505     1342       91
 55 Magdalena       Merklejn             Szczecin               117.13      6.0     4494     1318      143
 56 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.07      6.0     4478     1382      173
 57 Dawid           Pikul                Poznań                 139.26      6.0     4451     1390      -64
 58 Łukasz          Bryła                Mielec                 130.17      6.0     4372     1451      -66
 59 Marianna        Kozłowska            Białystok              106.37      6.0     4372     1317      -77
 60 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               106.18      6.0     4371     1325     -197
 61 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               110.54      6.0     4368     1388     -416
 62 Angelika        Zmitrowicz           Szczecin               100.00      6.0     4342     1330     -132
 63 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             110.59      6.0     4318     1405     -256
 64 Michał          Lipka                Mielec                 100.00      6.0     4299     1319      233
 65 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               106.00      6.0     4249     1398       47
 66 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 110.49      6.0     4230     1320     -408
 67 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               119.20      6.0     4229     1322      106
 68 Bogusław        Puchalski            Włocławek              117.19      6.0     4215     1351      151
 69 Anna            Arana                Warszawa               101.49      6.0     4213     1305      399
 70 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.00      6.0     4182     1322     -132
 71 Michał          Kolaj                Ostróda                100.00      6.0     4153     1310       66
 72 Mariusz         Katzig               Gdańsk                 100.00      6.0     3991     1270      -17
 73 Dorota          Maciejuk             Warszawa               104.72      5.5     4384     1251      258
 74 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               107.49      5.5     4373     1279     -277
 75 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              114.01      5.5     4163     1345     -475
 76 Jarosław        Sobczak              Warszawa               114.61      5.0     4419     1280     -158
 77 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 108.32      5.0     4416     1258       71
 78 Piotr           Łasowski             Gdańsk                 100.00      5.0     4345     1158      538
 79 Halina          Roszak               Poznań                 114.99      5.0     4344     1222      -43
 80 Danuta          Langiewicz           Ostróda                102.77      5.0     4231     1272      102
 81 Joanna          Stępień              Katowice               122.55      5.0     4211     1185       96
 82 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  109.76      5.0     4208     1241     -270
 83 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               104.08      5.0     4177     1184      -21
 84 Weronika        Rudnicka             Ustka                  102.91      5.0     4161     1191     -198
 85 Leszek          Jóźwik               Szczecin               114.23      5.0     4154     1191     -138
 86 Mariusz         Grodek               Olsztyn                100.00      5.0     4150     1270     -356
 87 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               109.66      5.0     4133     1298     -150
 88 Anna            Lisiewska            Piasutno               100.00      5.0     4079     1165     -219
 89 Jan             Lisiewski            Piasutno               100.00      5.0     4067     1246     -408
 90 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      5.0     4007     1221     -255
 91 Anna            Gorszka-Bilska       Przecław               100.00      5.0     4005     1252     -625
 92 Magdalena       Szymala              Lublin                 100.00      5.0     3900     1141     -203
 93 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  100.00      5.0     3880     1286     -299
 94 Anna            Dłużniewska          Warszawa               101.81      5.0     3861     1156     -173
 95 Renata          Ziółkowska           Gdynia                 100.00      5.0     3778     1207     -223
 96 Waldemar        Kaniewski            Sochaczew              100.00      5.0     3678     1197     -253
 97 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.95      4.5     4189     1133       61
 98 Sławomir        Długosz              Ostróda                100.00      4.0     4324     1085       68
 99 Anna            Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      4.0     4190     1109     -387
100 Anna            Chybowska            Sochaczew              100.00      4.0     4071     1052      101
101 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      4.0     4056     1082      -37
102 Rafał           Skibicki             Lębork                 109.31      4.0     4001     1092     -496
103 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      4.0     3910     1095     -510
104 Jan             Ziółkowski           Rumia                  102.00      4.0     3845     1102     -434
105 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.0     3737     1116     -532
106 Dorota          Kaniewska            Sochaczew              100.00      4.0     3704     1066     -773
107 Filip           Dalecki              Rumia                  100.00      4.0     3409     1046     -541
108 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      4.0     3229     1040     -923
109 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.00      3.5     3284      890     -598
110 Michał          Kowalski             Świętajno              100.00      3.5     3142      876     -549
111 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                106.15      3.0     4239      995      135
112 Przemysław      Langiewicz           Ostróda                100.00      3.0     3439      949     -797
113 Aldona          Głośnicka            Ostróda                100.00      3.0     3418      942     -961
114 Jakub           Drzewoszewski        Iława                  100.00      2.5     2294      778    -1443
115 Sławomir        Grudziński           Ostróda                100.00      2.0     2731      766     -595
116 Łukasz          Mycio                Górowo Iławeckie       100.00      2.0     2277      628     -595
117 Mateusz         Pawlaczyk            Ostróda                100.00      2.0     2199      611     -178
118 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               108.08      2.0     1982      545     -274
119 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      2.0     1903      554      -62
120 Ewa             Jaworska             Ostróda                100.00      2.0     1898      580     -292
121 Piotr           Konopka              Ostróda                100.00      2.0     1280      434     -167
122 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      1.5     3098      679     -850
123 Jacek           Jabłonowski          Iława                  100.00      1.5     2770      683     -988
124 Łukasz          Walijewski           Ostróda                100.00      1.0      657      235       63
125 Wioletta        Gadomska             Ostróda                100.00      0.5     1786      373     -690
126 Wojciech        Dzierżek             Ostróda                100.00      0.0      705      194     -530
127 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      0.0        1       61     -399
128 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      0.0        1       61     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"



	Mateusz Żbikowski 146.20 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Skibicki              109.31 +  518: 271  159
    2     4 Krzysztof      Langiewicz            116.59 +  435: 364  167
    3     4 Wojciech       Sołdan                117.54 +  435: 324  168
    4     2 Marek          Dudkiewicz            118.55 +  392: 365  169
    5     2 Paweł          Janaś                 116.65 +  427: 366  167
    6     2 Artur          Koszel                122.01 -  434: 462   72
    7     3 Rafał          Lenartowski           100.00 +  366: 284  150
    8     2 Stanisław      Rydzik                140.15 +  429: 420  190
    9     1 Adam           Klimont               112.93 +  440: 376  163
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.35 +  412: 341  191
   11     2 Radosław       Konca                 135.26 -  364: 415   85
   12     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.77 +  366: 294  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1849  / 12 154.08




	Mariusz Skrobosz 145.45 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Przybyłowicz          109.01 +  345: 340  159
    2    29 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  403: 347  150
    3    10 Robert         Kamiński              127.32 -  345: 517   77
    4    20 Filip          Sosin                 131.86 +  340: 323  182
    5    16 Radosław       Konca                 135.26 -  329: 501   85
    6    22 Miłosz         Wrzałek               126.91 +  387: 345  177
    7    20 Irena          Sołdan                124.98 -  349: 392   75
    8    23 Łukasz         Bryła                 130.17 +  390: 252  180
    9    18 Filip          Warzecha              124.79 -  333: 385   75
   10    26 Halina         Roszak                114.99 +  476: 321  165
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              110.47 +  337: 336  160
   12    15 Jerzy          Tatarczuk             110.35 +  473: 357  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Kazimierz.J Merklejn 141.35 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Białobrzewski         108.32 +  450: 380  158
    2    12 Jarosław       Sobczak               114.61 -  347: 495   65
    3    30 Renata         Ziółkowska            100.00 +  370: 264  150
    4    26 Alina          Białobrzewska         106.77 +  573: 277  157
    5     8 Paweł          Frynia                125.07 +  420: 333  175
    6     8 Dawid          Pikul                 139.26 +  452: 320  189
    7     4 Krzysztof      Sporczyk              110.47 +  438: 389  160
    8     1 Artur          Koszel                122.01 +  334: 268  172
    9     3 Maciej         Perzyński             130.74 +  439: 335  181
   10     2 Mateusz        Żbikowski             146.20 -  341: 412   96
   11     5 Stanisław      Rydzik                140.15 -  375: 398   90
   12     6 Andrzej        Kowalski              127.26 +  443: 358  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Stanisław Rydzik 140.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Jachowicz             108.08 +  446: 293  158
    2    13 Eugeniusz      Wróblewski            110.59 -  383: 405   61
    3    23 Marek          Kocikowski            100.00 +  472: 313  150
    4    14 Andrzej        Przybyłowicz          109.01 +  388: 367  159
    5    11 Piotr          Rosół                 118.21 +  541: 345  168
    6     4 Filip          Warzecha              124.79 +  507: 292  175
    7     2 Adam           Klimont               112.93 +  508: 288  163
    8     2 Mateusz        Żbikowski             146.20 -  420: 429   96
    9     6 Mariusz        Kubicki               113.64 +  477: 286  164
   10     3 Artur          Koszel                122.01 -  378: 429   72
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              141.35 +  398: 375  191
   12     4 Marek          Roszak                126.30 +  495: 400  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Dawid Pikul 139.26 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Małgorzata     Sameryt               107.49 -  338: 431   57
    2    53 Katarzyna      Dębska                100.00 +  437: 366  150
    3    35 Marek          Reda                  105.48 +  397: 305  155
    4    25 Rafał          Matczak               118.71 +  389: 384  169
    5    19 Dariusz        Nawrocki              114.01 +  368: 277  164
    6     8 Kazimierz.J    Merklejn              141.35 -  320: 452   91
    7    13 Jakub          Zaryński              121.14 -  322: 359   71
    8    32 Joanna         Ostrowska             111.24 +  384: 377  161
    9    13 Kuba           Koisar                122.32 -  342: 368   72
   10    17 Paweł          Janaś                 116.65 -  300: 437   67
   11    25 Wojciech       Sołdan                117.54 -  407: 456   68
   12    33 Halina         Roszak                114.99 +  447: 303  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Tomasz Zwoliński 139.07 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bogdan         Kozłowski             107.31 +  395: 313  157
    2     5 Grzegorz       Koczkodon             123.41 +  440: 300  173
    3    12 Marta          Szeliga-Frynia        109.66 -  301: 390   60
    4    32 Paweł          Jackowski             134.84 -  331: 409   85
    5    21 Dariusz        Białobrzewski         108.32 +  380: 276  158
    6    30 Piotr          Łasowski              100.00 +  371: 290  150
    7    17 Paweł          Janaś                 116.65 +  476: 290  167
    8     9 Adam           Klimont               112.93 +  545: 352  163
    9    12 Ireneusz       Moralewicz            111.38 -  364: 398   61
   10    11 Mariusz        Margalski             128.55 -  280: 461   79
   11    19 Marek          Reda                  105.48 -  307: 403   55
   12    21 Michał         Waszkiewicz           123.72 -  288: 423   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Andrzej Oleksiak 135.59 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Puternicka            106.88 +  443: 365  157
    2    14 Jan            Lisiewski             100.00 +  425: 303  150
    3     9 Radosław       Konca                 135.26 -  451: 590   85
    4    12 Monika         Gawron-Cieślik        106.00 +  367: 303  156
    5    12 Kuba           Koisar                122.32 -  377: 429   72
    6    15 Bogdan         Kozłowski             107.31 +  407: 361  157
    7    11 Krzysztof      Jaworski              110.54 +  406: 288  161
    8     8 Andrzej        Przybyłowicz          109.01 +  396: 369  159
    9    10 Jarosław       Sobczak               114.61 +  430: 394  165
   10     7 Filip          Warzecha              124.79 -  298: 324   75
   11    10 Jerzy          Tatarczuk             110.35 +  418: 318  160
   12     7 Kuba           Koisar                122.32 +  387: 347  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Radosław Konca 135.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Alina          Białobrzewska         106.77 +  387: 354  157
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              110.47 +  368: 351  160
    3     9 Andrzej        Oleksiak              135.59 +  590: 451  186
    4     5 Artur          Koszel                122.01 -  262: 423   72
    5    16 Mariusz        Skrobosz              145.45 +  501: 329  195
    6    10 Kuba           Koisar                122.32 -  489: 500   72
    7     9 Łukasz         Bryła                 130.17 +  375: 371  180
    8     7 Mariusz        Kubicki               113.64 +  484: 347  164
    9     7 Jerzy          Krzyżewski            109.81 +  404: 290  160
   10     5 Irena          Sołdan                124.98 +  477: 276  175
   11     2 Mateusz        Żbikowski             146.20 +  415: 364  196
   12     1 Robert         Kamiński              127.32 -  342: 361   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 12 149.50




	Paweł Jackowski 134.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marianna       Kozłowska             106.37 +  525: 283  156
    2     3 Robert         Kamiński              127.32 -  334: 465   77
    3    19 Kuba           Koisar                122.32 -  389: 438   72
    4    32 Tomasz         Zwoliński             139.07 +  409: 331  189
    5    22 Anna           Arana                 101.49 +  434: 373  151
    6    14 Grzegorz       Koczkodon             123.41 +  436: 397  173
    7    10 Piotr          Rosół                 118.21 +  505: 323  168
    8     6 Filip          Warzecha              124.79 -  349: 351   75
    9    21 Marta          Szeliga-Frynia        109.66 +  477: 347  160
   10     9 Lucyna         Śniadach              114.75 +  394: 309  165
   11     7 Ireneusz       Moralewicz            111.38 +  457: 364  161
   12     5 Rafał          Dąbrowski             116.15 -  356: 443   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Piotr Pietuchowski 132.98 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mikołaj        Przybyłowicz          106.18 +  578: 309  156
    2     2 Dariusz        Maciejuk              111.17 +  485: 326  161
    3     1 Kamil          Nawrocki              126.64 +  428: 321  177
    4     1 Łukasz         Bryła                 130.17 +  404: 365  180
    5     1 Irena          Sołdan                124.98 +  398: 341  175
    6     1 Andrzej        Kowalski              127.26 +  433: 313  177
    7     1 Artur          Koszel                122.01 -  362: 415   72
    8     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.77 -  339: 400   68
    9     9 Grzegorz       Koczkodon             123.41 +  427: 417  173
   10     6 Kuba           Koisar                122.32 -  373: 399   72
   11     8 Mariusz        Margalski             128.55 +  406: 339  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 11 144.55




	Filip Sosin 131.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Olsztyn               106.15 +  363: 353  156
    2    21 Rafał          Lenartowski           100.00 -  331: 456   50
    3    29 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  526: 292  150
    4    20 Mariusz        Skrobosz              145.45 -  323: 340   95
    5    28 Mikołaj        Przybyłowicz          106.18 +  381: 304  156
    6    20 Bogusław       Puchalski             117.19 -  337: 382   67
    7    26 Marek          Reda                  105.48 +  419: 343  155
    8    20 Krzysztof      Jaworski              110.54 +  544: 336  161
    9    22 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  388: 323  150
   10    10 Jerzy          Tatarczuk             110.35 -  345: 409   60
   11    15 Łukasz         Bryła                 130.17 +  443: 294  180
   12     9 Maciej         Perzyński             130.74 -  316: 332   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Maciej Perzyński 130.74 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Monika         Gawron-Cieślik        106.00 -  307: 425   56
    2    38 Łukasz         Mycio                 100.00 +  368: 342  150
    3    34 Jolanta        Kosmowska             119.20 +  426: 335  169
    4    18 Weronika       Rudnicka              102.91 +  450: 304  153
    5     5 Marek          Roszak                126.30 +  482: 388  176
    6     3 Rafał          Dąbrowski             116.15 -  379: 380   66
    7    14 Lucyna         Śniadach              114.75 +  415: 323  165
    8    12 Paweł          Frynia                125.07 -  334: 378   75
    9     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.35 -  335: 439   91
   10    22 Kamil          Nawrocki              126.64 +  517: 341  177
   11    12 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  461: 340  150
   12     9 Filip          Sosin                 131.86 +  332: 316  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Łukasz Bryła 130.17 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Reda                  105.48 +  359: 341  155
    2    25 Jolanta        Kosmowska             119.20 +  423: 361  169
    3     3 Marek          Roszak                126.30 +  423: 365  176
    4     1 Piotr          Pietuchowski          132.98 -  365: 404   83
    5    18 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  416: 278  150
    6     6 Robert         Kamiński              127.32 -  297: 409   77
    7     9 Radosław       Konca                 135.26 -  371: 375   85
    8    23 Mariusz        Skrobosz              145.45 -  252: 390   95
    9    39 Jan            Lisiewski             100.00 +  409: 325  150
   10    33 Dariusz        Nawrocki              114.01 +  366: 326  164
   11    15 Filip          Sosin                 131.86 -  294: 443   82
   12    27 Lucyna         Śniadach              114.75 -  397: 421   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Mariusz Margalski 128.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dorota         Maciejuk              104.72 +  370: 358  155
    2    18 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  318: 313  150
    3    16 Irena          Sołdan                124.98 -  338: 426   75
    4    28 Ireneusz       Moralewicz            111.38 -  294: 313   61
    5    42 Andrzej        Przybyłowicz          109.01 -  355: 401   59
    6    44 Sławomir       Długosz               100.00 +  373: 354  150
    7    35 Marcela        Wołowiec              110.49 +  449: 215  160
    8    24 Paweł          Janaś                 116.65 +  376: 364  167
    9    19 Paweł          Frynia                125.07 +  399: 359  175
   10    11 Tomasz         Zwoliński             139.07 +  461: 280  189
   11     8 Piotr          Pietuchowski          132.98 -  339: 406   83
   12    14 Marek          Reda                  105.48 +  378: 348  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Robert Kamiński 127.32 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Żbikowski             104.08 +  399: 310  154
    2     3 Paweł          Jackowski             134.84 +  465: 334  185
    3    10 Mariusz        Skrobosz              145.45 +  517: 345  195
    4     3 Paweł          Janaś                 116.65 -  320: 453   67
    5    10 Krzysztof      Jaworski              110.54 +  468: 333  161
    6     6 Łukasz         Bryła                 130.17 +  409: 297  180
    7     6 Andrzej        Kowalski              127.26 +  427: 411  177
    8     3 Rafał          Dąbrowski             116.15 +  394: 362  166
    9     2 Krzysztof      Sporczyk              110.47 +  498: 389  160
   10     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.77 +  415: 397  168
   11     1 Artur          Koszel                122.01 +  366: 309  172
   12     1 Radosław       Konca                 135.26 +  361: 342  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1970  / 12 164.17




	Andrzej Kowalski 127.26 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Weronika       Rudnicka              102.91 +  416: 363  153
    2    24 Marcela        Wołowiec              110.49 +  414: 372  160
    3    13 Mariusz        Grodek                100.00 +  433: 281  150
    4     6 Paweł          Frynia                125.07 +  416: 401  175
    5     4 Eugeniusz      Wróblewski            110.59 +  431: 284  161
    6     1 Piotr          Pietuchowski          132.98 -  313: 433   83
    7     6 Robert         Kamiński              127.32 -  411: 427   77
    8    11 Jerzy          Krzyżewski            109.81 +  420: 387  160
    9    11 Kamil          Nawrocki              126.64 +  397: 272  177
   10     4 Rafał          Dąbrowski             116.15 -  343: 359   66
   11    11 Joanna         Zadrożna              121.52 +  545: 301  172
   12     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.35 -  358: 443   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Miłosz Wrzałek 126.91 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Danuta         Langiewicz            102.77 +  452: 338  153
    2    11 Wojciech       Sołdan                117.54 -  357: 393   68
    3    27 Lucyna         Śniadach              114.75 +  347: 328  165
    4    30 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  336: 380   50
    5    40 Alina          Białobrzewska         106.77 +  421: 363  157
    6    22 Mariusz        Skrobosz              145.45 -  345: 387   95
    7    27 Marek          Kocikowski            100.00 +  483: 303  150
    8    17 Joanna         Zadrożna              121.52 -  349: 363   72
    9    26 Mariusz        Grodek                100.00 +  415: 367  150
   10    19 Dariusz        Maciejuk              111.17 +  483: 326  161
   11    14 Katarzyna      Małek                 100.00 +  500: 297  150
   12     8 Irena          Sołdan                124.98 -  328: 412   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Kamil Nawrocki 126.64 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jan            Ziółkowski            102.00 +  361: 284  152
    2    22 Kuba           Koisar                122.32 +  441: 310  172
    3     1 Piotr          Pietuchowski          132.98 -  321: 428   83
    4    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.77 -  377: 429   68
    5    39 Mariusz        Grodek                100.00 +  413: 330  150
    6    21 Marta          Szeliga-Frynia        109.66 +  370: 322  160
    7    22 Krzysztof      Langiewicz            116.59 -  253: 383   67
    8    19 Michał         Waszkiewicz           123.72 +  455: 266  174
    9    11 Andrzej        Kowalski              127.26 -  272: 397   77
   10    22 Maciej         Perzyński             130.74 -  341: 517   81
   11    39 Dariusz        Nawrocki              114.01 +  460: 351  164
   12    24 Krzysztof      Jaworski              110.54 +  460: 310  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Marek Roszak 126.30 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Dłużniewska           101.81 +  418: 321  152
    2    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  594: 241  150
    3     3 Łukasz         Bryła                 130.17 -  365: 423   80
    4     9 Małgorzata     Jóźwiak               109.76 +  541: 386  160
    5     5 Maciej         Perzyński             130.74 -  388: 482   81
    6    13 Rafał          Matczak               118.71 +  423: 325  169
    7     8 Jarosław       Sobczak               114.61 +  373: 336  165
    8     5 Kuba           Koisar                122.32 -  374: 447   72
    9    20 Ewa            Strzelczyk            123.26 +  478: 331  173
   10     8 Paweł          Frynia                125.07 +  424: 294  175
   11     6 Marek          Dudkiewicz            118.55 +  442: 402  169
   12     4 Stanisław      Rydzik                140.15 -  400: 495   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Paweł Frynia 125.07 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Arana                 101.49 +  406: 322  151
    2    32 Piotr          Łasowski              100.00 +  364: 345  150
    3     6 Filip          Warzecha              124.79 +  372: 312  175
    4     6 Andrzej        Kowalski              127.26 -  401: 416   77
    5     8 Kazimierz.J    Merklejn              141.35 -  333: 420   91
    6    27 Danuta         Langiewicz            102.77 +  381: 330  153
    7    12 Renata         Kowalska              121.36 +  358: 343  171
    8    12 Maciej         Perzyński             130.74 +  378: 334  181
    9    19 Mariusz        Margalski             128.55 -  359: 399   79
   10     8 Marek          Roszak                126.30 -  294: 424   76
   11    18 Jakub          Zaryński              121.14 -  283: 481   71
   12    29 Monika         Gawron-Cieślik        106.00 +  401: 331  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Irena Sołdan 124.98 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Małgorzata     Szmuksta              100.95 +  434: 296  151
    2    15 Łukasz         Walijewski            100.00 +  378: 286  150
    3    16 Mariusz        Margalski             128.55 +  426: 338  179
    4     8 Piotr          Rosół                 118.21 +  424: 381  168
    5     1 Piotr          Pietuchowski          132.98 -  341: 398   83
    6     5 Adam           Klimont               112.93 -  305: 371   63
    7    20 Mariusz        Skrobosz              145.45 +  392: 349  195
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              110.47 +  424: 350  160
    9    17 Eugeniusz      Wróblewski            110.59 +  409: 347  161
   10     5 Radosław       Konca                 135.26 -  276: 477   85
   11     9 Rafał          Lenartowski           100.00 +  382: 316  150
   12     8 Miłosz         Wrzałek               126.91 +  412: 328  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Filip Warzecha 124.79 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Chybowska             100.00 +  465: 259  150
    2    10 Bogusław       Książek               115.48 +  450: 328  165
    3     6 Paweł          Frynia                125.07 -  312: 372   75
    4    19 Anna           Arana                 101.49 +  409: 354  151
    5    15 Marta          Szeliga-Frynia        109.66 +  377: 351  160
    6     4 Stanisław      Rydzik                140.15 -  292: 507   90
    7    21 Dariusz        Nawrocki              114.01 +  461: 306  164
    8     6 Paweł          Jackowski             134.84 +  351: 349  185
    9    18 Mariusz        Skrobosz              145.45 +  385: 333  195
   10     7 Andrzej        Oleksiak              135.59 +  324: 298  186
   11     3 Rafał          Dąbrowski             116.15 +  371: 346  166
   12     3 Artur          Koszel                122.01 -  328: 435   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Michał Waszkiewicz 123.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  325: 426   50
    2    59 Jerzy          Tatarczuk             110.35 +  379: 352  160
    3    25 Krzysztof      Jaworski              110.54 -  373: 380   61
    4    47 Jan            Ziółkowski            102.00 +  426: 313  152
    5    38 Jan            Lisiewski             100.00 +  404: 320  150
    6    24 Marek          Kocikowski            100.00 +  463: 356  150
    7    16 Jerzy          Krzyżewski            109.81 -  350: 452   60
    8    19 Kamil          Nawrocki              126.64 -  266: 455   77
    9    33 Małgorzata     Jóźwiak               109.76 +  513: 336  160
   10    20 Piotr          Rosół                 118.21 -  339: 466   68
   11    26 Marianna       Kozłowska             106.37 +  345: 284  156
   12    21 Tomasz         Zwoliński             139.07 +  423: 288  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 123.70 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Filip          Dalecki               100.00 +  412: 234  150
    2    27 Mariusz        Grodek                100.00 -  357: 384   50
    3    37 Leszek         Jóźwik                114.23 -  394: 451   64
    4    35 Danuta         Langiewicz            102.77 -  354: 359   53
    5    44 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  309: 260  150
    6    45 Monika         Rubinstein            100.00 +  398: 368  150
    7    30 Jerzy          Tatarczuk             110.35 -  335: 401   60
    8    38 Rafał          Skibicki              109.31 +  456: 293  159
    9    31 Jolanta        Kosmowska             119.20 +  356: 352  169
   10    29 Monika         Gawron-Cieślik        106.00 +  438: 330  156
   11    22 Małgorzata     Sameryt               107.49 +  399: 310  157
   12    12 Rafał          Lenartowski           100.00 +  418: 366  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Grzegorz Koczkodon 123.41 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  512: 115  150
    2     5 Tomasz         Zwoliński             139.07 -  300: 440   89
    3    26 Danuta         Langiewicz            102.77 +  382: 288  153
    4    22 Jerzy          Krzyżewski            109.81 +  349: 303  160
    5     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.77 -  283: 412   68
    6    14 Paweł          Jackowski             134.84 -  397: 436   85
    7    31 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  455: 280  150
    8    21 Michał         Lipka                 100.00 +  358: 304  150
    9     9 Piotr          Pietuchowski          132.98 -  417: 427   83
   10    24 Joanna         Stępień               122.55 +  398: 254  173
   11    20 Rafał          Matczak               118.71 -  367: 387   69
   12    20 Mariusz        Kubicki               113.64 -  377: 418   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Ewa Strzelczyk 123.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wojciech       Dzierżek              100.00 +  319: 218  150
    2    31 Rafał          Matczak               118.71 +  407: 251  169
    3    15 Artur          Koszel                122.01 -  299: 333   72
    4    29 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  402: 219  150
    5    17 Jakub          Zaryński              121.14 -  331: 459   71
    6    23 Małgorzata     Jóźwiak               109.76 +  338: 323  160
    7    19 Andrzej        Przybyłowicz          109.01 -  307: 419   59
    8    29 Bogdan         Kozłowski             107.31 +  410: 377  157
    9    20 Marek          Roszak                126.30 -  331: 478   76
   10    28 Mariusz        Kubicki               113.64 +  390: 377  164
   11    21 Magdalena      Merklejn              117.13 +  398: 320  167
   12    17 Krzysztof      Langiewicz            116.59 -  315: 424   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Joanna Stępień 122.55 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Sławomir       Długosz               100.00 +  371: 363  150
    2    16 Anna           Pawłowska             100.00 -  361: 416   50
    3    18 Dariusz        Białobrzewski         108.32 -  354: 426   58
    4    46 Kacper         Jachowicz             100.00 +  422: 274  150
    5    37 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  336: 355   50
    6    40 Leszek         Jóźwik                114.23 -  285: 322   64
    7    51 Renata         Ziółkowska            100.00 +  307: 302  150
    8    48 Stanisław      Olsztyn               106.15 +  393: 243  156
    9    49 Mariusz        Michalski             100.00 +  403: 245  150
   10    24 Grzegorz       Koczkodon             123.41 -  254: 398   73
   11    31 Katarzyna      Sołdan                116.89 -  348: 391   67
   12    38 Bogusław       Puchalski             117.19 -  377: 380   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Kuba Koisar 122.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Katarzyna      Dębska                100.00 +  418: 254  150
    2    22 Kamil          Nawrocki              126.64 -  310: 441   77
    3    19 Paweł          Jackowski             134.84 +  438: 389  185
    4    27 Jan            Lisiewski             100.00 +  329: 324  150
    5    12 Andrzej        Oleksiak              135.59 +  429: 377  186
    6    10 Radosław       Konca                 135.26 +  500: 489  185
    7     5 Rafał          Dąbrowski             116.15 -  344: 482   66
    8     5 Marek          Roszak                126.30 +  447: 374  176
    9    13 Dawid          Pikul                 139.26 +  368: 342  189
   10     6 Piotr          Pietuchowski          132.98 +  399: 373  183
   11     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.77 -  316: 361   68
   12     7 Andrzej        Oleksiak              135.59 -  347: 387   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Artur Koszel 122.01 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Wioletta       Gadomska              100.00 +  422: 216  150
    2    20 Lucyna         Śniadach              114.75 +  399: 328  165
    3    15 Ewa            Strzelczyk            123.26 +  333: 299  173
    4     5 Radosław       Konca                 135.26 +  423: 262  185
    5     3 Jarosław       Sobczak               114.61 +  485: 275  165
    6     2 Mateusz        Żbikowski             146.20 +  462: 434  196
    7     1 Piotr          Pietuchowski          132.98 +  415: 362  183
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.35 -  268: 334   91
    9     5 Andrzej        Przybyłowicz          109.01 +  438: 361  159
   10     3 Stanisław      Rydzik                140.15 +  429: 378  190
   11     1 Robert         Kamiński              127.32 -  309: 366   77
   12     3 Filip          Warzecha              124.79 +  435: 328  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 12 159.08




	Joanna Zadrożna 121.52 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  386: 410   50
    2    33 Anna           Dłużniewska           101.81 -  304: 353   52
    3    52 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  446: 323  150
    4    40 Bogusław       Puchalski             117.19 -  273: 477   67
    5    47 Przemysław     Langiewicz            100.00 +  391: 282  150
    6    48 Renata         Ziółkowska            100.00 +  409: 269  150
    7    33 Danuta         Langiewicz            102.77 +  338: 310  153
    8    17 Miłosz         Wrzałek               126.91 +  363: 349  177
    9    16 Marek          Dudkiewicz            118.55 +  343: 321  169
   10    12 Jakub          Zaryński              121.14 +  402: 332  171
   11    11 Andrzej        Kowalski              127.26 -  301: 545   77
   12    16 Rafał          Matczak               118.71 +  402: 378  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Renata Kowalska 121.36 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mariusz        Grodek                100.00 -  266: 350   50
    2    49 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  342: 449   50
    3    59 Wojciech       Dzierżek              100.00 +  530: 239  150
    4    39 Mariusz        Michalski             100.00 +  455: 285  150
    5    23 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  427: 305  150
    6    16 Marcela        Wołowiec              110.49 +  413: 372  160
    7    12 Paweł          Frynia                125.07 -  343: 358   75
    8    16 Dariusz        Maciejuk              111.17 +  361: 346  161
    9     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.77 -  380: 424   68
   10    18 Marianna       Kozłowska             106.37 +  422: 296  156
   11    17 Lucyna         Śniadach              114.75 +  411: 311  165
   12    11 Marek          Dudkiewicz            118.55 +  366: 305  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Jakub Zaryński 121.14 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Sławomir       Grudziński            100.00 +  387: 224  150
    2     7 Adam           Klimont               112.93 -  355: 433   63
    3    46 Piotr          Łasowski              100.00 +  402: 356  150
    4    31 Mariusz        Grodek                100.00 +  451: 340  150
    5    17 Ewa            Strzelczyk            123.26 +  459: 331  173
    6    11 Eugeniusz      Wróblewski            110.59 -  358: 378   61
    7    13 Dawid          Pikul                 139.26 +  359: 322  189
    8    15 Magdalena      Merklejn              117.13 +  440: 186  167
    9    14 Jerzy          Tatarczuk             110.35 -  364: 385   60
   10    12 Joanna         Zadrożna              121.52 -  332: 402   72
   11    18 Paweł          Frynia                125.07 +  481: 283  175
   12    10 Paweł          Janaś                 116.65 +  319: 316  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Jolanta Kosmowska 119.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Aldona         Głośnicka             100.00 +  415: 272  150
    2    25 Łukasz         Bryła                 130.17 -  361: 423   80
    3    34 Maciej         Perzyński             130.74 -  335: 426   81
    4    44 Sławomir       Grudziński            100.00 +  430: 260  150
    5    30 Lucyna         Śniadach              114.75 -  326: 408   65
    6    39 Mikołaj        Przybyłowicz          106.18 -  346: 388   56
    7    45 Ewa            Jaworska              100.00 +  382: 292  150
    8    36 Monika         Gawron-Cieślik        106.00 -  283: 385   56
    9    31 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.70 -  352: 356   74
   10    46 Anna           Lisiewska             100.00 +  345: 285  150
   11    41 Monika         Rubinstein            100.00 +  336: 327  150
   12    35 Małgorzata     Jóźwiak               109.76 +  318: 301  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Rafał Matczak 118.71 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  406: 222  150
    2    31 Ewa            Strzelczyk            123.26 -  251: 407   73
    3    38 Mikołaj        Przybyłowicz          106.18 +  393: 301  156
    4    25 Dawid          Pikul                 139.26 -  384: 389   89
    5    26 Dorota         Maciejuk              104.72 +  394: 379  155
    6    13 Marek          Roszak                126.30 -  325: 423   76
    7    24 Wojciech       Sołdan                117.54 +  442: 387  168
    8    28 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  305: 343   50
    9    41 Leszek         Jóźwik                114.23 +  358: 327  164
   10    23 Andrzej        Przybyłowicz          109.01 +  356: 339  159
   11    20 Grzegorz       Koczkodon             123.41 +  387: 367  173
   12    16 Joanna         Zadrożna              121.52 -  378: 402   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Marek Dudkiewicz 118.55 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Kacper         Jachowicz             100.00 +  325: 299  150
    2    30 Magdalena      Merklejn              117.13 +  420: 341  167
    3    11 Anna           Pawłowska             100.00 +  419: 393  150
    4     2 Mateusz        Żbikowski             146.20 -  365: 392   96
    5     9 Adam           Klimont               112.93 -  423: 492   63
    6    18 Michał         Kolaj                 100.00 +  428: 288  150
    7    15 Ireneusz       Moralewicz            111.38 +  407: 368  161
    8    13 Eugeniusz      Wróblewski            110.59 +  346: 328  161
    9    16 Joanna         Zadrożna              121.52 -  321: 343   72
   10    14 Krzysztof      Langiewicz            116.59 +  469: 256  167
   11     6 Marek          Roszak                126.30 -  402: 442   76
   12    11 Renata         Kowalska              121.36 -  305: 366   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Piotr Rosół 118.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  351: 330  150
    2    26 Katarzyna      Sołdan                116.89 +  383: 379  167
    3    14 Małgorzata     Jóźwiak               109.76 +  390: 308  160
    4     8 Irena          Sołdan                124.98 -  381: 424   75
    5    11 Stanisław      Rydzik                140.15 -  345: 541   90
    6    29 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  428: 295  150
    7    10 Paweł          Jackowski             134.84 -  323: 505   85
    8    27 Marta          Szeliga-Frynia        109.66 -  292: 347   60
    9    43 Anna           Chybowska             100.00 +  382: 329  150
   10    20 Michał         Waszkiewicz           123.72 +  466: 339  174
   11    24 Adam           Klimont               112.93 +  438: 344  163
   12    13 Ireneusz       Moralewicz            111.38 +  414: 355  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Anna Kowalska-Demczyszyn 117.77 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Dorota         Kaniewska             100.00 +  477: 259  150
    2     9 Dariusz        Nawrocki              114.01 -  374: 387   64
    3    21 Bogdan         Kozłowski             107.31 +  468: 329  157
    4    11 Kamil          Nawrocki              126.64 +  429: 377  177
    5     7 Grzegorz       Koczkodon             123.41 +  412: 283  173
    6     7 Paweł          Janaś                 116.65 +  415: 385  167
    7     7 Eugeniusz      Wróblewski            110.59 +  382: 346  161
    8     4 Piotr          Pietuchowski          132.98 +  400: 339  183
    9     4 Renata         Kowalska              121.36 +  424: 380  171
   10     1 Robert         Kamiński              127.32 -  397: 415   77
   11     4 Kuba           Koisar                122.32 +  361: 316  172
   12     2 Mateusz        Żbikowski             146.20 -  294: 366   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Wojciech Sołdan 117.54 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  384: 289  150
    2    11 Miłosz         Wrzałek               126.91 +  393: 357  177
    3     4 Mateusz        Żbikowski             146.20 -  324: 435   96
    4    17 Anna           Pawłowska             100.00 +  457: 273  150
    5    20 Krzysztof      Langiewicz            116.59 -  390: 408   67
    6    19 Ireneusz       Moralewicz            111.38 -  381: 431   61
    7    24 Rafał          Matczak               118.71 -  387: 442   69
    8    33 Michał         Kolaj                 100.00 +  375: 263  150
    9    25 Monika         Rubinstein            100.00 +  406: 316  150
   10    21 Katarzyna      Małek                 100.00 -  421: 435   50
   11    25 Dawid          Pikul                 139.26 +  456: 407  189
   12    18 Krzysztof      Sporczyk              110.47 +  393: 264  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Bogusław Puchalski 117.19 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Mariusz        Katzig                100.00 +  345: 324  150
    2    28 Jerzy          Krzyżewski            109.81 -  333: 347   60
    3    32 Anna           Arana                 101.49 -  281: 307   51
    4    40 Joanna         Zadrożna              121.52 +  477: 273  172
    5    25 Michał         Lipka                 100.00 +  353: 254  150
    6    20 Filip          Sosin                 131.86 +  382: 337  182
    7    18 Mariusz        Kubicki               113.64 -  260: 396   64
    8    26 Jarosław       Sobczak               114.61 -  336: 394   65
    9    23 Krzysztof      Langiewicz            116.59 -  315: 381   67
   10    36 Katarzyna      Sołdan                116.89 -  345: 398   67
   11    48 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  408: 276  150
   12    38 Joanna         Stępień               122.55 +  380: 377  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Magdalena Merklejn 117.13 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Marek          Kocikowski            100.00 +  407: 328  150
    2    30 Marek          Dudkiewicz            118.55 -  341: 420   69
    3    44 Dorota         Kaniewska             100.00 +  430: 312  150
    4    24 Anna           Dłużniewska           101.81 -  342: 392   52
    5    33 Małgorzata     Sameryt               107.49 -  392: 431   57
    6    34 Tomasz         Żbikowski             104.08 +  485: 250  154
    7    23 Monika         Gawron-Cieślik        106.00 +  453: 260  156
    8    15 Jakub          Zaryński              121.14 -  186: 440   71
    9    29 Dariusz        Białobrzewski         108.32 +  395: 359  158
   10    25 Eugeniusz      Wróblewski            110.59 +  412: 338  161
   11    21 Ewa            Strzelczyk            123.26 -  320: 398   73
   12    22 Katarzyna      Sołdan                116.89 -  331: 423   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Katarzyna Sołdan 116.89 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Michał         Kolaj                 100.00 +  414: 323  150
    2    26 Piotr          Rosół                 118.21 -  379: 383   68
    3    31 Alina          Białobrzewska         106.77 -  350: 356   57
    4    37 Katarzyna      Dębska                100.00 +  442: 279  150
    5    24 Jerzy          Tatarczuk             110.35 -  324: 377   60
    6    35 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  293: 332   50
    7    46 Mariusz        Katzig                100.00 +  350: 318  150
    8    42 Jan            Lisiewski             100.00 +  429: 306  150
    9    34 Marcela        Wołowiec              110.49 -  374: 421   60
   10    36 Bogusław       Puchalski             117.19 +  398: 345  167
   11    31 Joanna         Stępień               122.55 +  391: 348  173
   12    22 Magdalena      Merklejn              117.13 +  423: 331  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Paweł Janaś 116.65 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Piotr          Konopka               100.00 +  369: 368  150
    2    19 Monika         Gawron-Cieślik        106.00 +  399: 321  156
    3     7 Rafał          Lenartowski           100.00 +  390: 382  150
    4     3 Robert         Kamiński              127.32 +  453: 320  177
    5     2 Mateusz        Żbikowski             146.20 -  366: 427   96
    6     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.77 -  385: 415   68
    7    17 Tomasz         Zwoliński             139.07 -  290: 476   89
    8    24 Mariusz        Margalski             128.55 -  364: 376   79
    9    30 Sławomir       Długosz               100.00 +  557: 281  150
   10    17 Dawid          Pikul                 139.26 +  437: 300  189
   11    13 Krzysztof      Jaworski              110.54 +  384: 355  161
   12    10 Jakub          Zaryński              121.14 -  316: 319   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Krzysztof Langiewicz 116.59 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Michał         Kowalski              100.00 +  398: 236  150
    2     4 Mateusz        Żbikowski             146.20 -  364: 435   96
    3    39 Jan            Ziółkowski            102.00 +  307: 253  152
    4    23 Dariusz        Nawrocki              114.01 =  360: 360  114
    5    20 Wojciech       Sołdan                117.54 +  408: 390  168
    6    12 Krzysztof      Sporczyk              110.47 -  343: 398   60
    7    22 Kamil          Nawrocki              126.64 +  383: 253  177
    8    14 Rafał          Lenartowski           100.00 -  359: 416   50
    9    23 Bogusław       Puchalski             117.19 +  381: 315  167
   10    14 Marek          Dudkiewicz            118.55 -  256: 469   69
   11    23 Jerzy          Krzyżewski            109.81 +  394: 387  160
   12    17 Ewa            Strzelczyk            123.26 +  424: 315  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Rafał Dąbrowski 116.15 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  653:  46  150
    2     1 Joanna         Ostrowska             111.24 +  371: 370  161
    3     2 Eugeniusz      Wróblewski            110.59 -  340: 372   61
    4    10 Leszek         Jóźwik                114.23 +  391: 344  164
    5     6 Bogusław       Książek               115.48 +  475: 329  165
    6     3 Maciej         Perzyński             130.74 +  380: 379  181
    7     5 Kuba           Koisar                122.32 +  482: 344  172
    8     3 Robert         Kamiński              127.32 -  362: 394   77
    9     8 Halina         Roszak                114.99 +  413: 366  165
   10     4 Andrzej        Kowalski              127.26 +  359: 343  177
   11     3 Filip          Warzecha              124.79 -  346: 371   75
   12     5 Paweł          Jackowski             134.84 +  443: 356  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Bogusław Książek 115.48 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Przemysław     Langiewicz            100.00 +  385: 265  150
    2    10 Filip          Warzecha              124.79 -  328: 450   75
    3    24 Mariusz        Kubicki               113.64 +  400: 297  164
    4    13 Dariusz        Białobrzewski         108.32 +  438: 418  158
    5     6 Rafał          Dąbrowski             116.15 -  329: 475   66
    6    25 Jerzy          Krzyżewski            109.81 -  291: 478   60
    7    40 Piotr          Łasowski              100.00 -  317: 390   50
    8    44 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  415: 293  150
    9    40 Michał         Kolaj                 100.00 -  350: 396   50
   10    39 Jan            Ziółkowski            102.00 +  392: 296  152
   11    35 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  410: 294  150
   12    25 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  402: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Halina Roszak 114.99 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Rafał          Lenartowski           100.00 -  281: 419   50
    2    45 Alina          Białobrzewska         106.77 -  310: 334   57
    3    60 Agata          Nawrocka              100.00 +  412: 258  150
    4    54 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  479: 266  150
    5    41 Danuta         Langiewicz            102.77 -  308: 383   53
    6    49 Katarzyna      Dębska                100.00 +  398: 266  150
    7    36 Mariusz        Grodek                100.00 +  451: 302  150
    8    25 Mikołaj        Przybyłowicz          106.18 +  408: 373  156
    9     8 Rafał          Dąbrowski             116.15 -  366: 413   66
   10    26 Mariusz        Skrobosz              145.45 -  321: 476   95
   11    32 Monika         Gawron-Cieślik        106.00 -  307: 450   56
   12    33 Dawid          Pikul                 139.26 -  303: 447   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Lucyna Śniadach 114.75 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Michał         Lipka                 100.00 +  367: 353  150
    2    20 Artur          Koszel                122.01 -  328: 399   72
    3    27 Miłosz         Wrzałek               126.91 -  328: 347   77
    4    52 Filip          Dalecki               100.00 +  401: 258  150
    5    30 Jolanta        Kosmowska             119.20 +  408: 326  169
    6    32 Dariusz        Białobrzewski         108.32 +  396: 276  158
    7    14 Maciej         Perzyński             130.74 -  323: 415   81
    8    18 Anna           Pawłowska             100.00 +  361: 337  150
    9    15 Rafał          Lenartowski           100.00 +  438: 363  150
   10     9 Paweł          Jackowski             134.84 -  309: 394   85
   11    17 Renata         Kowalska              121.36 -  311: 411   71
   12    27 Łukasz         Bryła                 130.17 +  421: 397  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Jarosław Sobczak 114.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Anna           Lisiewska             100.00 +  380: 320  150
    2    12 Kazimierz.J    Merklejn              141.35 +  495: 347  191
    3     8 Jerzy          Krzyżewski            109.81 +  373: 322  160
    4     7 Marta          Szeliga-Frynia        109.66 +  444: 306  160
    5     3 Artur          Koszel                122.01 -  275: 485   72
    6     9 Rafał          Lenartowski           100.00 -  315: 392   50
    7     8 Marek          Roszak                126.30 -  336: 373   76
    8    26 Bogusław       Puchalski             117.19 +  394: 336  167
    9    10 Andrzej        Oleksiak              135.59 -  394: 430   86
   10    27 Marek          Reda                  105.48 -  364: 439   55
   11    29 Michał         Lipka                 100.00 -  290: 407   50
   12    32 Adam           Klimont               112.93 -  359: 420   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Leszek Jóźwik 114.23 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Jan            Lisiewski             100.00 -  351: 374   50
    2    48 Magdalena      Szymala               100.00 +  322: 317  150
    3    37 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.70 +  451: 394  174
    4    10 Rafał          Dąbrowski             116.15 -  344: 391   66
    5    43 Piotr          Łasowski              100.00 -  260: 530   50
    6    40 Joanna         Stępień               122.55 +  322: 285  173
    7    34 Michał         Lipka                 100.00 -  320: 323   50
    8    41 Weronika       Rudnicka              102.91 -  322: 331   53
    9    41 Rafał          Matczak               118.71 -  327: 358   69
   10    53 Agata          Nawrocka              100.00 +  440: 195  150
   11    46 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  392: 292  150
   12    37 Marianna       Kozłowska             106.37 -  303: 502   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Dariusz Nawrocki 114.01 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Katarzyna      Małek                 100.00 +  386: 377  150
    2     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.77 +  387: 374  168
    3     5 Adam           Klimont               112.93 -  407: 423   63
    4    23 Krzysztof      Langiewicz            116.59 =  360: 360  117
    5    19 Dawid          Pikul                 139.26 -  277: 368   89
    6    31 Małgorzata     Sameryt               107.49 +  396: 380  157
    7    21 Filip          Warzecha              124.79 -  306: 461   75
    8    30 Ireneusz       Moralewicz            111.38 -  269: 395   61
    9    27 Alina          Białobrzewska         106.77 +  346: 334  157
   10    33 Łukasz         Bryła                 130.17 -  326: 366   80
   11    39 Kamil          Nawrocki              126.64 -  351: 460   77
   12    43 Małgorzata     Szmuksta              100.95 +  352: 340  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Mariusz Kubicki 113.64 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Mariusz        Michalski             100.00 -  330: 361   50
    2    57 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  494: 202  150
    3    24 Bogusław       Książek               115.48 -  297: 400   65
    4    43 Tomasz         Żbikowski             104.08 +  418: 371  154
    5    31 Monika         Gawron-Cieślik        106.00 +  463: 361  156
    6    17 Jerzy          Tatarczuk             110.35 +  347: 284  160
    7    18 Bogusław       Puchalski             117.19 +  396: 260  167
    8     7 Radosław       Konca                 135.26 -  347: 484   85
    9     6 Stanisław      Rydzik                140.15 -  286: 477   90
   10    28 Ewa            Strzelczyk            123.26 -  377: 390   73
   11    30 Michał         Kolaj                 100.00 +  438: 312  150
   12    20 Grzegorz       Koczkodon             123.41 +  418: 377  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Adam Klimont 112.93 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Łukasz         Mycio                 100.00 +  490: 368  150
    2     7 Jakub          Zaryński              121.14 +  433: 355  171
    3     5 Dariusz        Nawrocki              114.01 +  423: 407  164
    4     4 Eugeniusz      Wróblewski            110.59 -  360: 392   61
    5     9 Marek          Dudkiewicz            118.55 +  492: 423  169
    6     5 Irena          Sołdan                124.98 +  371: 305  175
    7     2 Stanisław      Rydzik                140.15 -  288: 508   90
    8     9 Tomasz         Zwoliński             139.07 -  352: 545   89
    9     1 Mateusz        Żbikowski             146.20 -  376: 440   96
   10    13 Rafał          Lenartowski           100.00 -  377: 436   50
   11    24 Piotr          Rosół                 118.21 -  344: 438   68
   12    32 Jarosław       Sobczak               114.61 +  420: 359  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Ireneusz Moralewicz 111.38 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Agata          Nawrocka              100.00 +  494: 203  150
    2     6 Marta          Szeliga-Frynia        109.66 -  267: 349   60
    3    40 Mariusz        Katzig                100.00 +  402: 350  150
    4    28 Mariusz        Margalski             128.55 +  313: 294  179
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              110.47 -  315: 391   60
    6    19 Wojciech       Sołdan                117.54 +  431: 381  168
    7    15 Marek          Dudkiewicz            118.55 -  368: 407   69
    8    30 Dariusz        Nawrocki              114.01 +  395: 269  164
    9    12 Tomasz         Zwoliński             139.07 +  398: 364  189
   10    15 Małgorzata     Sameryt               107.49 +  437: 433  157
   11     7 Paweł          Jackowski             134.84 -  364: 457   85
   12    13 Piotr          Rosół                 118.21 -  355: 414   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Joanna Ostrowska 111.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Agata          Pastusiak             100.00 +  400:   1  150
    2     1 Rafał          Dąbrowski             116.15 -  370: 371   66
    3    36 Anna           Dłużniewska           101.81 -  351: 393   52
    4    42 Piotr          Konopka               100.00 -  335: 337   50
    5    46 Jan            Ziółkowski            102.00 +  435: 364  152
    6    36 Marek          Reda                  105.48 -  367: 368   55
    7    44 Tomasz         Żbikowski             104.08 +  481: 273  154
    8    32 Dawid          Pikul                 139.26 -  377: 384   89
    9    28 Anna           Pawłowska             100.00 +  437: 263  150
   10    34 Małgorzata     Szmuksta              100.95 =  355: 355  101
   11    37 Piotr          Łasowski              100.00 +  359: 358  150
   12    30 Małgorzata     Sameryt               107.49 +  439: 346  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Dariusz Maciejuk 111.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Radosław       Pastusiak             100.00 +  400:   1  150
    2     2 Piotr          Pietuchowski          132.98 -  326: 485   83
    3    20 Weronika       Rudnicka              102.91 -  290: 376   53
    4    53 Piotr          Łasowski              100.00 -  334: 393   50
    5    50 Sławomir       Grudziński            100.00 +  389: 294  150
    6    38 Łukasz         Mycio                 100.00 +  421: 405  150
    7    41 Stanisław      Olsztyn               106.15 +  392: 304  156
    8    16 Renata         Kowalska              121.36 -  346: 361   71
    9    42 Rafał          Skibicki              109.31 +  388: 309  159
   10    19 Miłosz         Wrzałek               126.91 -  326: 483   77
   11    38 Małgorzata     Szmuksta              100.95 +  337: 323  151
   12    28 Michał         Lipka                 100.00 +  379: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Eugeniusz Wróblewski 110.59 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  378: 331  150
    2    13 Stanisław      Rydzik                140.15 +  405: 383  190
    3     2 Rafał          Dąbrowski             116.15 +  372: 340  166
    4     4 Adam           Klimont               112.93 +  392: 360  163
    5     4 Andrzej        Kowalski              127.26 -  284: 431   77
    6    11 Jakub          Zaryński              121.14 +  378: 358  171
    7     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.77 -  346: 382   68
    8    13 Marek          Dudkiewicz            118.55 -  328: 346   69
    9    17 Irena          Sołdan                124.98 -  347: 409   75
   10    25 Magdalena      Merklejn              117.13 -  338: 412   67
   11    27 Andrzej        Przybyłowicz          109.01 -  367: 459   59
   12    34 Piotr          Łasowski              100.00 +  383: 363  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Krzysztof Jaworski 110.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Anna           Pawłowska             100.00 -  356: 434   50
    2    44 Marianna       Kozłowska             106.37 +  464: 445  156
    3    25 Michał         Waszkiewicz           123.72 +  380: 373  174
    4    21 Małgorzata     Puternicka            106.88 +  326: 319  157
    5    10 Robert         Kamiński              127.32 -  333: 468   77
    6    28 Anna           Dłużniewska           101.81 +  400: 330  152
    7    11 Andrzej        Oleksiak              135.59 -  288: 406   86
    8    20 Filip          Sosin                 131.86 -  336: 544   82
    9    45 Mariusz        Katzig                100.00 +  469: 296  150
   10    30 Marta          Szeliga-Frynia        109.66 +  351: 325  160
   11    13 Paweł          Janaś                 116.65 -  355: 384   67
   12    24 Kamil          Nawrocki              126.64 -  310: 460   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Marcela Wołowiec 110.49 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Monika         Rubinstein            100.00 +  361: 340  150
    2    24 Andrzej        Kowalski              127.26 -  372: 414   77
    3    17 Stanisław      Olsztyn               106.15 +  371: 312  156
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              110.47 -  326: 412   60
    5    29 Łukasz         Mycio                 100.00 +  390: 329  150
    6    16 Renata         Kowalska              121.36 -  372: 413   71
    7    35 Mariusz        Margalski             128.55 -  215: 449   79
    8    37 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  347: 432   50
    9    34 Katarzyna      Sołdan                116.89 +  421: 374  167
   10    44 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  358: 356  150
   11    28 Alina          Białobrzewska         106.77 -  338: 454   57
   12    36 Danuta         Langiewicz            102.77 +  359: 353  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Krzysztof Sporczyk 110.47 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Magdalena      Szymala               100.00 +  484: 270  150
    2     8 Radosław       Konca                 135.26 -  351: 368   85
    3    22 Michał         Kolaj                 100.00 +  410: 337  150
    4    16 Marcela        Wołowiec              110.49 +  412: 326  160
    5    13 Ireneusz       Moralewicz            111.38 +  391: 315  161
    6    12 Krzysztof      Langiewicz            116.59 +  398: 343  167
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.35 -  389: 438   91
    8    10 Irena          Sołdan                124.98 -  350: 424   75
    9     2 Robert         Kamiński              127.32 -  389: 498   77
   10    16 Dorota         Maciejuk              104.72 +  374: 350  155
   11    16 Mariusz        Skrobosz              145.45 -  336: 337   95
   12    18 Wojciech       Sołdan                117.54 -  264: 393   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Jerzy Tatarczuk 110.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Łukasz         Walijewski            100.00 -  216: 371   50
    2    59 Michał         Waszkiewicz           123.72 -  352: 379   74
    3    49 Marianna       Kozłowska             106.37 +  421: 328  156
    4    34 Stanisław      Olsztyn               106.15 +  448: 314  156
    5    24 Katarzyna      Sołdan                116.89 +  377: 324  167
    6    17 Mariusz        Kubicki               113.64 -  284: 347   64
    7    30 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.70 +  401: 335  174
    8    22 Alina          Białobrzewska         106.77 +  425: 415  157
    9    14 Jakub          Zaryński              121.14 +  385: 364  171
   10    10 Filip          Sosin                 131.86 +  409: 345  182
   11    10 Andrzej        Oleksiak              135.59 -  318: 418   86
   12    15 Mariusz        Skrobosz              145.45 -  357: 473   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Jerzy Krzyżewski 109.81 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Renata         Ziółkowska            100.00 +  412: 375  150
    2    28 Bogusław       Puchalski             117.19 +  347: 333  167
    3     8 Jarosław       Sobczak               114.61 -  322: 373   65
    4    22 Grzegorz       Koczkodon             123.41 -  303: 349   73
    5    35 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  359: 323  150
    6    25 Bogusław       Książek               115.48 +  478: 291  165
    7    16 Michał         Waszkiewicz           123.72 +  452: 350  174
    8    11 Andrzej        Kowalski              127.26 -  387: 420   77
    9     7 Radosław       Konca                 135.26 -  290: 404   85
   10    31 Małgorzata     Puternicka            106.88 +  393: 293  157
   11    23 Krzysztof      Langiewicz            116.59 -  387: 394   67
   12    23 Bogdan         Kozłowski             107.31 +  388: 375  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Małgorzata Jóźwiak 109.76 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  370: 349  150
    2    17 Małgorzata     Sameryt               107.49 +  456: 324  157
    3    14 Piotr          Rosół                 118.21 -  308: 390   68
    4     9 Marek          Roszak                126.30 -  386: 541   76
    5    34 Małgorzata     Puternicka            106.88 +  392: 342  157
    6    23 Ewa            Strzelczyk            123.26 -  323: 338   73
    7    28 Marta          Szeliga-Frynia        109.66 -  294: 323   60
    8    43 Danuta         Langiewicz            102.77 -  297: 391   53
    9    33 Michał         Waszkiewicz           123.72 -  336: 513   74
   10    48 Mariusz        Michalski             100.00 +  379: 295  150
   11    43 Tomasz         Żbikowski             104.08 +  366: 354  154
   12    35 Jolanta        Kosmowska             119.20 -  301: 318   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Marta Szeliga-Frynia 109.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  389: 366  150
    2     6 Ireneusz       Moralewicz            111.38 +  349: 267  161
    3    12 Tomasz         Zwoliński             139.07 +  390: 301  189
    4     7 Jarosław       Sobczak               114.61 -  306: 444   65
    5    15 Filip          Warzecha              124.79 -  351: 377   75
    6    21 Kamil          Nawrocki              126.64 -  322: 370   77
    7    28 Małgorzata     Jóźwiak               109.76 +  323: 294  160
    8    27 Piotr          Rosół                 118.21 +  347: 292  168
    9    21 Paweł          Jackowski             134.84 -  347: 477   85
   10    30 Krzysztof      Jaworski              110.54 -  325: 351   61
   11    33 Bogdan         Kozłowski             107.31 -  365: 405   57
   12    40 Michał         Kolaj                 100.00 -  319: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Rafał Skibicki 109.31 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             146.20 -  271: 518   96
    2    47 Michał         Lipka                 100.00 -  338: 448   50
    3    58 Aldona         Głośnicka             100.00 +  385: 273  150
    4    33 Dorota         Maciejuk              104.72 -  287: 339   55
    5    54 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  479: 210  150
    6    51 Stanisław      Olsztyn               106.15 -  321: 510   56
    7    53 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  318: 282  150
    8    38 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.70 -  293: 456   74
    9    42 Dariusz        Maciejuk              111.17 -  309: 388   61
   10    55 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  341: 303  150
   11    47 Marek          Kocikowski            100.00 -  310: 357   50
   12    48 Anna           Lisiewska             100.00 -  349: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 12  91.00




	Andrzej Przybyłowicz 109.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              145.45 -  340: 345   95
    2    51 Anna           Chybowska             100.00 +  354: 279  150
    3    28 Michał         Lipka                 100.00 +  414: 349  150
    4    14 Stanisław      Rydzik                140.15 -  367: 388   90
    5    42 Mariusz        Margalski             128.55 +  401: 355  179
    6    26 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  435: 304  150
    7    19 Ewa            Strzelczyk            123.26 +  419: 307  173
    8     8 Andrzej        Oleksiak              135.59 -  369: 396   86
    9     5 Artur          Koszel                122.01 -  361: 438   72
   10    23 Rafał          Matczak               118.71 -  339: 356   69
   11    27 Eugeniusz      Wróblewski            110.59 +  459: 367  161
   12    19 Alina          Białobrzewska         106.77 -  270: 369   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Dariusz Białobrzewski 108.32 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.35 -  380: 450   91
    2    34 Anna           Lisiewska             100.00 +  498: 259  150
    3    18 Joanna         Stępień               122.55 +  426: 354  173
    4    13 Bogusław       Książek               115.48 -  418: 438   65
    5    21 Tomasz         Zwoliński             139.07 -  276: 380   89
    6    32 Lucyna         Śniadach              114.75 -  276: 396   65
    7    43 Małgorzata     Szmuksta              100.95 +  347: 312  151
    8    34 Małgorzata     Puternicka            106.88 -  314: 374   57
    9    29 Magdalena      Merklejn              117.13 -  359: 395   67
   10    45 Mariusz        Katzig                100.00 -  356: 372   50
   11    51 Dorota         Kaniewska             100.00 +  423: 281  150
   12    44 Sławomir       Długosz               100.00 +  343: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Paweł Jachowicz 108.08 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                140.15 -  293: 446   90
    2    41 Sławomir       Długosz               100.00 -  269: 413   50
    3    50 Dorota         Maciejuk              104.72 -  328: 489   55
    4    59 Aldona         Głośnicka             100.00 +  423: 249  150
    5    51 Dorota         Kaniewska             100.00 -  351: 361   50
    6    53 Sławomir       Grudziński            100.00 +  318: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     545  /  6  90.83




	Małgorzata Sameryt 107.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 139.26 +  431: 338  189
    2    17 Małgorzata     Jóźwiak               109.76 -  324: 456   60
    3    43 Sławomir       Grudziński            100.00 +  351: 341  150
    4    15 Rafał          Lenartowski           100.00 -  306: 400   50
    5    33 Magdalena      Merklejn              117.13 +  431: 392  167
    6    31 Dariusz        Nawrocki              114.01 -  380: 396   64
    7    32 Michał         Kolaj                 100.00 +  354: 349  150
    8    31 Piotr          Łasowski              100.00 =  338: 338  100
    9    24 Danuta         Langiewicz            102.77 +  369: 365  153
   10    15 Ireneusz       Moralewicz            111.38 -  433: 437   61
   11    22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.70 -  310: 399   74
   12    30 Joanna         Ostrowska             111.24 -  346: 439   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Bogdan Kozłowski 107.31 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             139.07 -  313: 395   89
    2    35 Katarzyna      Małek                 100.00 +  412: 367  150
    3    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.77 -  329: 468   68
    4    49 Magdalena      Szymala               100.00 +  366: 268  150
    5    32 Weronika       Rudnicka              102.91 +  403: 304  153
    6    15 Andrzej        Oleksiak              135.59 -  361: 407   86
    7    37 Anna           Dłużniewska           101.81 +  410: 257  152
    8    29 Ewa            Strzelczyk            123.26 -  377: 410   73
    9    35 Małgorzata     Szmuksta              100.95 -  275: 435   51
   10    40 Monika         Rubinstein            100.00 +  479: 350  150
   11    33 Marta          Szeliga-Frynia        109.66 +  405: 365  160
   12    23 Jerzy          Krzyżewski            109.81 -  375: 388   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Małgorzata Puternicka 106.88 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Oleksiak              135.59 -  365: 443   86
    2    40 Małgorzata     Szmuksta              100.95 +  394: 247  151
    3    41 Kacper         Jachowicz             100.00 +  325: 287  150
    4    21 Krzysztof      Jaworski              110.54 -  319: 326   61
    5    34 Małgorzata     Jóźwiak               109.76 -  342: 392   60
    6    37 Anna           Pawłowska             100.00 -  273: 358   50
    7    42 Łukasz         Mycio                 100.00 +  400:   1  150
    8    34 Dariusz        Białobrzewski         108.32 +  374: 314  158
    9    52 Katarzyna      Dębska                100.00 +  342: 288  150
   10    31 Jerzy          Krzyżewski            109.81 -  293: 393   60
   11    34 Dorota         Maciejuk              104.72 =  368: 368  105
   12    31 Dorota         Maciejuk              104.72 +  449: 369  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Alina Białobrzewska 106.77 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Radosław       Konca                 135.26 -  354: 387   85
    2    45 Halina         Roszak                114.99 +  334: 310  165
    3    31 Katarzyna      Sołdan                116.89 +  356: 350  167
    4    26 Kazimierz.J    Merklejn              141.35 -  277: 573   91
    5    40 Miłosz         Wrzałek               126.91 -  363: 421   77
    6    42 Katarzyna      Małek                 100.00 +  494: 331  150
    7    38 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  486: 252  150
    8    22 Jerzy          Tatarczuk             110.35 -  415: 425   60
    9    27 Dariusz        Nawrocki              114.01 -  334: 346   64
   10    35 Danuta         Langiewicz            102.77 +  360: 347  153
   11    28 Marcela        Wołowiec              110.49 +  454: 338  160
   12    19 Andrzej        Przybyłowicz          109.01 +  369: 270  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Marianna Kozłowska 106.37 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Jackowski             134.84 -  283: 525   85
    2    44 Krzysztof      Jaworski              110.54 -  445: 464   61
    3    49 Jerzy          Tatarczuk             110.35 -  328: 421   60
    4    55 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  335: 452   50
    5    58 Mariusz        Katzig                100.00 +  353: 348  150
    6    52 Magdalena      Szymala               100.00 +  358: 340  150
    7    52 Katarzyna      Dębska                100.00 +  365: 271  150
    8    46 Anna           Dłużniewska           101.81 +  351: 323  152
    9    50 Przemysław     Langiewicz            100.00 +  472: 235  150
   10    18 Renata         Kowalska              121.36 -  296: 422   71
   11    26 Michał         Waszkiewicz           123.72 -  284: 345   74
   12    37 Leszek         Jóźwik                114.23 +  502: 303  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Mikołaj Przybyłowicz 106.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Pietuchowski          132.98 -  309: 578   83
    2    37 Piotr          Konopka               100.00 +  454: 278  150
    3    38 Rafał          Matczak               118.71 -  301: 393   69
    4    48 Dorota         Kaniewska             100.00 +  369: 276  150
    5    28 Filip          Sosin                 131.86 -  304: 381   82
    6    39 Jolanta        Kosmowska             119.20 +  388: 346  169
    7    25 Dorota         Maciejuk              104.72 +  356: 332  155
    8    25 Halina         Roszak                114.99 -  373: 408   65
    9    46 Anna           Dłużniewska           101.81 -  352: 454   52
   10    41 Mariusz        Grodek                100.00 +  422: 399  150
   11    36 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  408: 337  150
   12    26 Katarzyna      Małek                 100.00 -  335: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Stanisław Olsztyn 106.15 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Filip          Sosin                 131.86 -  353: 363   82
    2    46 Aldona         Głośnicka             100.00 +  528: 220  150
    3    17 Marcela        Wołowiec              110.49 -  312: 371   60
    4    34 Jerzy          Tatarczuk             110.35 -  314: 448   60
    5    45 Anna           Lisiewska             100.00 -  364: 372   50
    6    51 Rafał          Skibicki              109.31 +  510: 321  159
    7    41 Dariusz        Maciejuk              111.17 -  304: 392   61
    8    48 Joanna         Stępień               122.55 -  243: 393   73
    9    53 Michał         Kowalski              100.00 +  418: 215  150
   10    43 Michał         Lipka                 100.00 -  314: 354   50
   11    50 Katarzyna      Dębska                100.00 -  302: 373   50
   12    53 Ewa            Jaworska              100.00 -  277: 282   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  / 12  82.92




	Monika Gawron-Cieślik 106.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Perzyński             130.74 +  425: 307  181
    2    19 Paweł          Janaś                 116.65 -  321: 399   67
    3    45 Filip          Dalecki               100.00 +  374: 206  150
    4    12 Andrzej        Oleksiak              135.59 -  303: 367   86
    5    31 Mariusz        Kubicki               113.64 -  361: 463   64
    6    50 Dorota         Kaniewska             100.00 +  369: 277  150
    7    23 Magdalena      Merklejn              117.13 -  260: 453   67
    8    36 Jolanta        Kosmowska             119.20 +  385: 283  169
    9    51 Renata         Ziółkowska            100.00 +  340: 301  150
   10    29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.70 -  330: 438   74
   11    32 Halina         Roszak                114.99 +  450: 307  165
   12    29 Paweł          Frynia                125.07 -  331: 401   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Marek Reda 105.48 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Bryła                 130.17 -  341: 359   80
    2    50 Przemysław     Langiewicz            100.00 +  333: 273  150
    3    35 Dawid          Pikul                 139.26 -  305: 397   89
    4    38 Łukasz         Mycio                 100.00 -  391: 400   50
    5    49 Kacper         Jachowicz             100.00 +  381: 347  150
    6    36 Joanna         Ostrowska             111.24 +  368: 367  161
    7    26 Filip          Sosin                 131.86 -  343: 419   82
    8    47 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  384: 311  150
    9    47 Anna           Lisiewska             100.00 +  356: 341  150
   10    27 Jarosław       Sobczak               114.61 +  439: 364  165
   11    19 Tomasz         Zwoliński             139.07 +  403: 307  189
   12    14 Mariusz        Margalski             128.55 -  348: 378   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Dorota Maciejuk 104.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Margalski             128.55 -  358: 370   79
    2    43 Jan            Ziółkowski            102.00 -  360: 362   52
    3    50 Paweł          Jachowicz             108.08 +  489: 328  158
    4    33 Rafał          Skibicki              109.31 +  339: 287  159
    5    26 Rafał          Matczak               118.71 -  379: 394   69
    6    33 Ewa            Jaworska              100.00 +  353: 233  150
    7    25 Mikołaj        Przybyłowicz          106.18 -  332: 356   56
    8    35 Marek          Kocikowski            100.00 +  341: 302  150
    9    36 Tomasz         Żbikowski             104.08 +  346: 303  154
   10    16 Krzysztof      Sporczyk              110.47 -  350: 374   60
   11    34 Małgorzata     Puternicka            106.88 =  368: 368  107
   12    31 Małgorzata     Puternicka            106.88 -  369: 449   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Tomasz Żbikowski 104.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Kamiński              127.32 -  310: 399   77
    2    36 Renata         Ziółkowska            100.00 -  274: 318   50
    3    62 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  357: 120  150
    4    43 Mariusz        Kubicki               113.64 -  371: 418   64
    5    52 Magdalena      Szymala               100.00 +  443: 359  150
    6    34 Magdalena      Merklejn              117.13 -  250: 485   67
    7    44 Joanna         Ostrowska             111.24 -  273: 481   61
    8    51 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  449: 288  150
    9    36 Dorota         Maciejuk              104.72 -  303: 346   55
   10    51 Katarzyna      Dębska                100.00 +  370: 308  150
   11    43 Małgorzata     Jóźwiak               109.76 -  354: 366   60
   12    46 Monika         Rubinstein            100.00 +  423: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Weronika Rudnicka 102.91 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Kowalski              127.26 -  363: 416   77
    2    42 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  491: 253  150
    3    20 Dariusz        Maciejuk              111.17 +  376: 290  161
    4    18 Maciej         Perzyński             130.74 -  304: 450   81
    5    32 Bogdan         Kozłowski             107.31 -  304: 403   57
    6    43 Jan            Lisiewski             100.00 -  312: 418   50
    7    50 Anna           Lisiewska             100.00 +  403: 318  150
    8    41 Leszek         Jóźwik                114.23 +  331: 322  164
    9    44 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  303: 343   50
   10    42 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  315: 404   50
   11    44 Anna           Arana                 101.49 -  277: 426   51
   12    45 Anna           Pawłowska             100.00 +  382: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Danuta Langiewicz 102.77 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Miłosz         Wrzałek               126.91 -  338: 452   77
    2    54 Michał         Kowalski              100.00 +  359: 285  150
    3    26 Grzegorz       Koczkodon             123.41 -  288: 382   73
    4    35 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.70 +  359: 354  174
    5    41 Halina         Roszak                114.99 +  383: 308  165
    6    27 Paweł          Frynia                125.07 -  330: 381   75
    7    33 Joanna         Zadrożna              121.52 -  310: 338   72
    8    43 Małgorzata     Jóźwiak               109.76 +  391: 297  160
    9    24 Małgorzata     Sameryt               107.49 -  365: 369   57
   10    35 Alina          Białobrzewska         106.77 -  347: 360   57
   11    45 Jan            Ziółkowski            102.00 +  408: 244  152
   12    36 Marcela        Wołowiec              110.49 -  353: 359   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Jan Ziółkowski 102.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kamil          Nawrocki              126.64 -  284: 361   77
    2    43 Dorota         Maciejuk              104.72 +  362: 360  155
    3    39 Krzysztof      Langiewicz            116.59 -  253: 307   67
    4    47 Michał         Waszkiewicz           123.72 -  313: 426   74
    5    46 Joanna         Ostrowska             111.24 -  364: 435   61
    6    56 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  457: 213  150
    7    55 Dorota         Kaniewska             100.00 +  365: 322  150
    8    39 Katarzyna      Małek                 100.00 -  332: 361   50
    9    37 Piotr          Łasowski              100.00 +  340: 337  150
   10    39 Bogusław       Książek               115.48 -  296: 392   65
   11    45 Danuta         Langiewicz            102.77 -  244: 408   53
   12    49 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  235: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  / 12  91.83




	Anna Dłużniewska 101.81 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Roszak                126.30 -  321: 418   76
    2    33 Joanna         Zadrożna              121.52 +  353: 304  172
    3    36 Joanna         Ostrowska             111.24 +  393: 351  161
    4    24 Magdalena      Merklejn              117.13 +  392: 342  167
    5    14 Rafał          Lenartowski           100.00 -  249: 452   50
    6    28 Krzysztof      Jaworski              110.54 -  330: 400   61
    7    37 Bogdan         Kozłowski             107.31 -  257: 410   57
    8    46 Marianna       Kozłowska             106.37 -  323: 351   56
    9    46 Mikołaj        Przybyłowicz          106.18 +  454: 352  156
   10    38 Piotr          Łasowski              100.00 -  339: 345   50
   11    42 Anna           Pawłowska             100.00 +  450: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 11 105.09




	Anna Arana 101.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Frynia                125.07 -  322: 406   75
    2    62 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  466: 125  150
    3    32 Bogusław       Puchalski             117.19 +  307: 281  167
    4    19 Filip          Warzecha              124.79 -  354: 409   75
    5    22 Paweł          Jackowski             134.84 -  373: 434   85
    6    46 Mariusz        Michalski             100.00 +  353: 313  150
    7    39 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  307: 324   50
    8    45 Mariusz        Grodek                100.00 -  276: 312   50
    9    32 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  300: 352   50
   10    49 Renata         Ziółkowska            100.00 +  332: 247  150
   11    44 Weronika       Rudnicka              102.91 +  426: 277  153
   12    39 Mariusz        Grodek                100.00 +  397: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Małgorzata Szmuksta 100.95 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Irena          Sołdan                124.98 -  296: 434   75
    2    40 Małgorzata     Puternicka            106.88 -  247: 394   57
    3    51 Łukasz         Mycio                 100.00 -  412: 432   50
    4    57 Przemysław     Langiewicz            100.00 -  317: 381   50
    5    59 Wioletta       Gadomska              100.00 +  314: 240  150
    6    54 Filip          Dalecki               100.00 +  440: 300  150
    7    43 Dariusz        Białobrzewski         108.32 -  312: 347   58
    8    49 Dorota         Kaniewska             100.00 +  398: 281  150
    9    35 Bogdan         Kozłowski             107.31 +  435: 275  157
   10    34 Joanna         Ostrowska             111.24 =  355: 355  111
   11    38 Dariusz        Maciejuk              111.17 -  323: 337   61
   12    43 Dariusz        Nawrocki              114.01 -  340: 352   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Anna Chybowska 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Filip          Warzecha              124.79 -  259: 465   75
    2    51 Andrzej        Przybyłowicz          109.01 -  279: 354   59
    3    54 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  329: 365   50
    4    60 Agata          Nawrocka              100.00 +  333: 267  150
    5    48 Katarzyna      Małek                 100.00 -  282: 438   50
    6    60 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  425: 145  150
    7    48 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  368: 380   50
    8    52 Aldona         Głośnicka             100.00 +  406: 253  150
    9    43 Piotr          Rosół                 118.21 -  329: 382   68
   10    54 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  416: 187  150
   11    49 Mariusz        Katzig                100.00 -  270: 343   50
   12    47 Jan            Lisiewski             100.00 -  375: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  / 12  87.67




	Bartłomiej Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Waszkiewicz           123.72 +  426: 325  174
    2    18 Mariusz        Margalski             128.55 -  313: 318   79
    3    47 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  285: 223  150
    4    30 Miłosz         Wrzałek               126.91 +  380: 336  177
    5    18 Łukasz         Bryła                 130.17 -  278: 416   80
    6    29 Piotr          Rosół                 118.21 -  295: 428   68
    7    39 Anna           Arana                 101.49 +  324: 307  151
    8    28 Rafał          Matczak               118.71 +  343: 305  169
    9    22 Filip          Sosin                 131.86 -  323: 388   82
   10    32 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  332: 358   50
   11    36 Mikołaj        Przybyłowicz          106.18 -  337: 408   56
   12    42 Mariusz        Katzig                100.00 -  244: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Filip Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.70 -  234: 412   74
    2    55 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  295: 291  150
    3    45 Monika         Gawron-Cieślik        106.00 -  206: 374   56
    4    52 Lucyna         Śniadach              114.75 -  258: 401   65
    5    55 Katarzyna      Dębska                100.00 -  311: 318   50
    6    54 Małgorzata     Szmuksta              100.95 -  300: 440   51
    7    58 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  261: 340   50
    8    58 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  332: 218  150
    9    58 Agata          Nawrocka              100.00 -  264: 267   50
   10    59 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  338: 186  150
   11    53 Anna           Lisiewska             100.00 -  252: 429   50
   12    55 Aldona         Głośnicka             100.00 +  358: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1046  / 12  87.17




	Jakub Drzewoszewski 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Koczkodon             123.41 -  115: 512   73
    2    62 Anna           Arana                 101.49 -  125: 466   51
    3    62 Tomasz         Żbikowski             104.08 -  120: 357   54
    4    62 PAUZA
    5    57 Mariusz        Michalski             100.00 -  160: 372   50
    6    60 Anna           Chybowska             100.00 -  145: 425   50
    7    60 Michał         Kowalski              100.00 -  220: 302   50
    8    59 Wioletta       Gadomska              100.00 +  400:   1  150
    9    56 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  143: 344   50
   10    59 Filip          Dalecki               100.00 -  186: 338   50
   11    58 Sławomir       Grudziński            100.00 -  135: 377   50
   12    58 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  245: 243  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  / 11  70.73




	Wojciech Dzierżek 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ewa            Strzelczyk            123.26 -  218: 319   73
    2    58 Marek          Kocikowski            100.00 -  248: 386   50
    3    59 Renata         Kowalska              121.36 -  239: 530   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     194  /  3  64.67




	Sławomir Długosz 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Joanna         Stępień               122.55 -  363: 371   73
    2    41 Paweł          Jachowicz             108.08 +  413: 269  158
    3    33 Jan            Lisiewski             100.00 -  359: 362   50
    4    41 Renata         Ziółkowska            100.00 +  408: 299  150
    5    27 Michał         Kolaj                 100.00 -  292: 362   50
    6    44 Mariusz        Margalski             128.55 -  354: 373   79
    7    47 Mariusz        Michalski             100.00 +  368: 300  150
    8    40 Monika         Rubinstein            100.00 -  366: 382   50
    9    30 Paweł          Janaś                 116.65 -  281: 557   67
   10    47 Dorota         Kaniewska             100.00 +  502: 246  150
   11    40 Mariusz        Grodek                100.00 -  284: 392   50
   12    44 Dariusz        Białobrzewski         108.32 -  334: 343   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1085  / 12  90.42




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Kuba           Koisar                122.32 -  254: 418   72
    2    53 Dawid          Pikul                 139.26 -  366: 437   89
    3    57 Wioletta       Gadomska              100.00 +  361: 260  150
    4    37 Katarzyna      Sołdan                116.89 -  279: 442   67
    5    55 Filip          Dalecki               100.00 +  318: 311  150
    6    49 Halina         Roszak                114.99 -  266: 398   65
    7    52 Marianna       Kozłowska             106.37 -  271: 365   56
    8    50 Ewa            Jaworska              100.00 +  321: 248  150
    9    52 Małgorzata     Puternicka            106.88 -  288: 342   57
   10    51 Tomasz         Żbikowski             104.08 -  308: 370   54
   11    50 Stanisław      Olsztyn               106.15 +  373: 302  156
   12    51 Renata         Ziółkowska            100.00 -  332: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1116  / 12  93.00




	Wioletta Gadomska 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Artur          Koszel                122.01 -  216: 422   72
    2    60 Mariusz        Katzig                100.00 -  292: 309   50
    3    57 Katarzyna      Dębska                100.00 -  260: 361   50
    4    58 Monika         Rubinstein            100.00 -  244: 349   50
    5    59 Małgorzata     Szmuksta              100.95 -  240: 314   51
    6    61 Aldona         Głośnicka             100.00 -  233: 321   50
    7    61 PAUZA
    8    59 Jakub          Drzewoszewski         100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     373  /  7  53.29




	Anna Gorszka-Bilska 100.00 Przecław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Joanna         Zadrożna              121.52 +  410: 386  172
    2    29 Mariusz        Skrobosz              145.45 -  347: 403   95
    3    42 Mariusz        Michalski             100.00 +  402: 358  150
    4    29 Ewa            Strzelczyk            123.26 -  219: 402   73
    5    37 Joanna         Stępień               122.55 +  355: 336  173
    6    26 Andrzej        Przybyłowicz          109.01 -  304: 435   59
    7    38 Alina          Białobrzewska         106.77 -  252: 486   57
    8    47 Marek          Reda                  105.48 -  311: 384   55
    9    48 Michał         Lipka                 100.00 +  348: 343  150
   10    42 Weronika       Rudnicka              102.91 +  404: 315  153
   11    35 Bogusław       Książek               115.48 -  294: 410   65
   12    41 Marek          Kocikowski            100.00 -  359: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Mariusz Grodek 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Renata         Kowalska              121.36 +  350: 266  171
    2    27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.70 +  384: 357  174
    3    13 Andrzej        Kowalski              127.26 -  281: 433   77
    4    31 Jakub          Zaryński              121.14 -  340: 451   71
    5    39 Kamil          Nawrocki              126.64 -  330: 413   77
    6    41 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  359: 341  150
    7    36 Halina         Roszak                114.99 -  302: 451   65
    8    45 Anna           Arana                 101.49 +  312: 276  151
    9    26 Miłosz         Wrzałek               126.91 -  367: 415   77
   10    41 Mikołaj        Przybyłowicz          106.18 -  399: 422   56
   11    40 Sławomir       Długosz               100.00 +  392: 284  150
   12    39 Anna           Arana                 101.49 -  334: 397   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Sławomir Grudziński 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jakub          Zaryński              121.14 -  224: 387   71
    2    56 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  354: 207  150
    3    43 Małgorzata     Sameryt               107.49 -  341: 351   57
    4    44 Jolanta        Kosmowska             119.20 -  260: 430   69
    5    50 Dariusz        Maciejuk              111.17 -  294: 389   61
    6    53 Paweł          Jachowicz             108.08 -  298: 318   58
    7    56 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 -    1: 400   50
   10    56 Magdalena      Szymala               100.00 -  314: 385   50
   11    58 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  377: 135  150
   12    56 Agata          Nawrocka              100.00 -  268: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     766  / 10  76.60




	Aldona Głośnicka 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jolanta        Kosmowska             119.20 -  272: 415   69
    2    46 Stanisław      Olsztyn               106.15 -  220: 528   56
    3    58 Rafał          Skibicki              109.31 -  273: 385   59
    4    59 Paweł          Jachowicz             108.08 -  249: 423   58
    5    60 Agata          Nawrocka              100.00 -  287: 308   50
    6    61 Wioletta       Gadomska              100.00 +  321: 233  150
    7    57 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  345: 253  150
    8    52 Anna           Chybowska             100.00 -  253: 406   50
    9    57 Magdalena      Szymala               100.00 -  278: 385   50
   10    58 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  291: 252  150
   11    55 Mariusz        Michalski             100.00 -  355: 433   50
   12    55 Filip          Dalecki               100.00 -  274: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     942  / 12  78.50




	Jacek Jabłonowski 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Rafał          Matczak               118.71 -  222: 406   69
    2    57 Mariusz        Kubicki               113.64 -  202: 494   64
    3    61 Magdalena      Szymala               100.00 -  260: 267   50
    4    61 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  136: 370   50
    5    61 PAUZA
    6    59 Przemysław     Langiewicz            100.00 -  192: 377   50
    7    59 Agata          Nawrocka              100.00 -  193: 393   50
    8    58 Filip          Dalecki               100.00 -  218: 332   50
    9    59 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  304: 354   50
   10    58 Aldona         Głośnicka             100.00 -  252: 291   50
   11    59 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  248: 229  150
   12    58 Jakub          Drzewoszewski         100.00 -  243: 245   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     683  / 11  62.09




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marek          Dudkiewicz            118.55 -  299: 325   69
    2    39 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  331: 266  150
    3    41 Małgorzata     Puternicka            106.88 -  287: 325   57
    4    46 Joanna         Stępień               122.55 -  274: 422   73
    5    49 Marek          Reda                  105.48 -  347: 381   55
    6    57 Michał         Kowalski              100.00 +  365: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     554  /  6  92.33




	Ewa Jaworska 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    33 Dorota         Maciejuk              104.72 -  233: 353   55
    7    45 Jolanta        Kosmowska             119.20 -  292: 382   69
    8    50 Katarzyna      Dębska                100.00 -  248: 321   50
    9    54 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 -  239: 257   50
   10    57 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  351: 256  150
   11    56 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  253: 344   50
   12    53 Stanisław      Olsztyn               106.15 +  282: 277  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     580  /  7  82.86




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Piotr          Rosół                 118.21 -  330: 351   68
    2    56 Sławomir       Grudziński            100.00 -  207: 354   50
    3    55 Monika         Rubinstein            100.00 +  316: 310  150
    4    50 Michał         Kolaj                 100.00 -  219: 380   50
    5    54 Rafał          Skibicki              109.31 -  210: 479   59
    6    56 Jan            Ziółkowski            102.00 -  213: 457   52
    7    57 Aldona         Głośnicka             100.00 -  253: 345   50
    8    60 PAUZA
    9    55 Dorota         Kaniewska             100.00 -  303: 386   50
   10    57 Ewa            Jaworska              100.00 -  256: 351   50
   11    59 Jacek          Jabłonowski           100.00 -  229: 248   50
   12    57 Michał         Kowalski              100.00 -  262: 287   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     679  / 11  61.73




	Dorota Kaniewska 100.00 Sochaczew                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.77 -  259: 477   68
    2    52 Monika         Rubinstein            100.00 +  309: 285  150
    3    44 Magdalena      Merklejn              117.13 -  312: 430   67
    4    48 Mikołaj        Przybyłowicz          106.18 -  276: 369   56
    5    51 Paweł          Jachowicz             108.08 +  361: 351  158
    6    50 Monika         Gawron-Cieślik        106.00 -  277: 369   56
    7    55 Jan            Ziółkowski            102.00 -  322: 365   52
    8    49 Małgorzata     Szmuksta              100.95 -  281: 398   51
    9    55 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  386: 303  150
   10    47 Sławomir       Długosz               100.00 -  246: 502   50
   11    51 Dariusz        Białobrzewski         108.32 -  281: 423   58
   12    54 Przemysław     Langiewicz            100.00 +  394: 205  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 12  88.83




	Waldemar Kaniewski 100.00 Sochaczew                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Wojciech       Sołdan                117.54 -  289: 384   68
    2    42 Weronika       Rudnicka              102.91 -  253: 491   53
    3    52 Joanna         Zadrożna              121.52 -  323: 446   72
    4    61 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  370: 136  150
    5    44 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.70 -  260: 309   74
    6    58 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  305: 282  150
    7    53 Rafał          Skibicki              109.31 -  282: 318   59
    8    51 Tomasz         Żbikowski             104.08 -  288: 449   54
    9    56 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  344: 143  150
   10    52 Jan            Lisiewski             100.00 +  371: 267  150
   11    48 Bogusław       Puchalski             117.19 -  276: 408   67
   12    52 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  317: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75




	Mariusz Katzig 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Bogusław       Puchalski             117.19 -  324: 345   67
    2    60 Wioletta       Gadomska              100.00 +  309: 292  150
    3    40 Ireneusz       Moralewicz            111.38 -  350: 402   61
    4    36 Michał         Lipka                 100.00 -  254: 414   50
    5    58 Marianna       Kozłowska             106.37 -  348: 353   56
    6    55 Agata          Nawrocka              100.00 +  355: 271  150
    7    46 Katarzyna      Sołdan                116.89 -  318: 350   67
    8    53 Michał         Kowalski              100.00 +  355: 242  150
    9    45 Krzysztof      Jaworski              110.54 -  296: 469   61
   10    45 Dariusz        Białobrzewski         108.32 +  372: 356  158
   11    49 Anna           Chybowska             100.00 +  343: 270  150
   12    42 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  367: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Marek Kocikowski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Magdalena      Merklejn              117.13 -  328: 407   67
    2    58 Wojciech       Dzierżek              100.00 +  386: 248  150
    3    23 Stanisław      Rydzik                140.15 -  313: 472   90
    4    51 Michał         Kowalski              100.00 +  352: 247  150
    5    36 Anna           Pawłowska             100.00 +  379: 359  150
    6    24 Michał         Waszkiewicz           123.72 -  356: 463   74
    7    27 Miłosz         Wrzałek               126.91 -  303: 483   77
    8    35 Dorota         Maciejuk              104.72 -  302: 341   55
    9    38 Katarzyna      Małek                 100.00 -  331: 348   50
   10    50 Przemysław     Langiewicz            100.00 +  403: 277  150
   11    47 Rafał          Skibicki              109.31 +  357: 310  159
   12    41 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  372: 359  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Michał Kolaj 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Katarzyna      Sołdan                116.89 -  323: 414   67
    2    61 Agata          Nawrocka              100.00 +  393: 252  150
    3    22 Krzysztof      Sporczyk              110.47 -  337: 410   60
    4    50 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  380: 219  150
    5    27 Sławomir       Długosz               100.00 +  362: 292  150
    6    18 Marek          Dudkiewicz            118.55 -  288: 428   69
    7    32 Małgorzata     Sameryt               107.49 -  349: 354   57
    8    33 Wojciech       Sołdan                117.54 -  263: 375   68
    9    40 Bogusław       Książek               115.48 +  396: 350  165
   10    37 Anna           Pawłowska             100.00 +  411: 236  150
   11    30 Mariusz        Kubicki               113.64 -  312: 438   64
   12    40 Marta          Szeliga-Frynia        109.66 +  339: 319  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Piotr Konopka 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Paweł          Janaś                 116.65 -  368: 369   67
    2    37 Mikołaj        Przybyłowicz          106.18 -  278: 454   56
    3    53 Przemysław     Langiewicz            100.00 +  297: 289  150
    4    42 Joanna         Ostrowska             111.24 +  337: 335  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     434  /  4 108.50




	Michał Kowalski 100.00 Świętajno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Krzysztof      Langiewicz            116.59 -  236: 398   67
    2    54 Danuta         Langiewicz            102.77 -  285: 359   53
    3    56 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  328: 224  150
    4    51 Marek          Kocikowski            100.00 -  247: 352   50
    5    53 Monika         Rubinstein            100.00 -  184: 382   50
    6    57 Kacper         Jachowicz             100.00 -  246: 365   50
    7    60 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  302: 220  150
    8    53 Mariusz        Katzig                100.00 -  242: 355   50
    9    53 Stanisław      Olsztyn               106.15 -  215: 418   56
   10    60 PAUZA
   11    57 Renata         Ziółkowska            100.00 -  270: 356   50
   12    57 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  287: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  / 11  79.64




	Sylwia Kozłowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Rafał          Dąbrowski             116.15 -   46: 653   66
    2    63 PAUZA
    3    47 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  223: 285   50
    4    54 Halina         Roszak                114.99 -  266: 479   65
    5    56 Renata         Ziółkowska            100.00 -  251: 331   50
    6    58 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  282: 305   50
    7    58 Filip          Dalecki               100.00 +  340: 261  150
    8    57 Przemysław     Langiewicz            100.00 -  277: 353   50
    9    59 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  354: 304  150
   10    55 Rafał          Skibicki              109.31 -  303: 341   59
   11    56 Ewa            Jaworska              100.00 +  344: 253  150
   12    52 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  298: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  / 11  80.91




	Przemysław Langiewicz 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Bogusław       Książek               115.48 -  265: 385   65
    2    50 Marek          Reda                  105.48 -  273: 333   55
    3    53 Piotr          Konopka               100.00 -  289: 297   50
    4    57 Małgorzata     Szmuksta              100.95 +  381: 317  151
    5    47 Joanna         Zadrożna              121.52 -  282: 391   72
    6    59 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  377: 192  150
    7    49 Katarzyna      Małek                 100.00 -  287: 389   50
    8    57 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  353: 277  150
    9    50 Marianna       Kozłowska             106.37 -  235: 472   56
   10    50 Marek          Kocikowski            100.00 -  277: 403   50
   11    52 Jan            Lisiewski             100.00 -  215: 386   50
   12    54 Dorota         Kaniewska             100.00 -  205: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     949  / 12  79.08




	Rafał Lenartowski 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Halina         Roszak                114.99 +  419: 281  165
    2    21 Filip          Sosin                 131.86 +  456: 331  182
    3     7 Paweł          Janaś                 116.65 -  382: 390   67
    4    15 Małgorzata     Sameryt               107.49 +  400: 306  157
    5    14 Anna           Dłużniewska           101.81 +  452: 249  152
    6     9 Jarosław       Sobczak               114.61 +  392: 315  165
    7     3 Mateusz        Żbikowski             146.20 -  284: 366   96
    8    14 Krzysztof      Langiewicz            116.59 +  416: 359  167
    9    15 Lucyna         Śniadach              114.75 -  363: 438   65
   10    13 Adam           Klimont               112.93 +  436: 377  163
   11     9 Irena          Sołdan                124.98 -  316: 382   75
   12    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.70 -  366: 418   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Michał Lipka 100.00 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Lucyna         Śniadach              114.75 -  353: 367   65
    2    47 Rafał          Skibicki              109.31 +  448: 338  159
    3    28 Andrzej        Przybyłowicz          109.01 -  349: 414   59
    4    36 Mariusz        Katzig                100.00 +  414: 254  150
    5    25 Bogusław       Puchalski             117.19 -  254: 353   67
    6    47 Anna           Lisiewska             100.00 +  390: 331  150
    7    34 Leszek         Jóźwik                114.23 +  323: 320  164
    8    21 Grzegorz       Koczkodon             123.41 -  304: 358   73
    9    48 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  343: 348   50
   10    43 Stanisław      Olsztyn               106.15 +  354: 314  156
   11    29 Jarosław       Sobczak               114.61 +  407: 290  165
   12    28 Dariusz        Maciejuk              111.17 -  360: 379   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Anna Lisiewska 100.00 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Jarosław       Sobczak               114.61 -  320: 380   65
    2    34 Dariusz        Białobrzewski         108.32 -  259: 498   58
    3    48 Katarzyna      Małek                 100.00 +  339: 289  150
    4    45 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  308: 428   50
    5    45 Stanisław      Olsztyn               106.15 +  372: 364  156
    6    47 Michał         Lipka                 100.00 -  331: 390   50
    7    50 Weronika       Rudnicka              102.91 -  318: 403   53
    8    54 Agata          Nawrocka              100.00 +  364: 244  150
    9    47 Marek          Reda                  105.48 -  341: 356   55
   10    46 Jolanta        Kosmowska             119.20 -  285: 345   69
   11    53 Filip          Dalecki               100.00 +  429: 252  150
   12    48 Rafał          Skibicki              109.31 +  413: 349  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Jan Lisiewski 100.00 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Leszek         Jóźwik                114.23 +  374: 351  164
    2    14 Andrzej        Oleksiak              135.59 -  303: 425   86
    3    33 Sławomir       Długosz               100.00 +  362: 359  150
    4    27 Kuba           Koisar                122.32 -  324: 329   72
    5    38 Michał         Waszkiewicz           123.72 -  320: 404   74
    6    43 Weronika       Rudnicka              102.91 +  418: 312  153
    7    29 Anna           Pawłowska             100.00 -  291: 496   50
    8    42 Katarzyna      Sołdan                116.89 -  306: 429   67
    9    39 Łukasz         Bryła                 130.17 -  325: 409   80
   10    52 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  267: 371   50
   11    52 Przemysław     Langiewicz            100.00 +  386: 215  150
   12    47 Anna           Chybowska             100.00 +  391: 375  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Katarzyna Małek 100.00 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Dariusz        Nawrocki              114.01 -  377: 386   64
    2    35 Bogdan         Kozłowski             107.31 -  367: 412   57
    3    48 Anna           Lisiewska             100.00 -  289: 339   50
    4    56 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  367: 281  150
    5    48 Anna           Chybowska             100.00 +  438: 282  150
    6    42 Alina          Białobrzewska         106.77 -  331: 494   57
    7    49 Przemysław     Langiewicz            100.00 +  389: 287  150
    8    39 Jan            Ziółkowski            102.00 +  361: 332  152
    9    38 Marek          Kocikowski            100.00 +  348: 331  150
   10    21 Wojciech       Sołdan                117.54 +  435: 421  168
   11    14 Miłosz         Wrzałek               126.91 -  297: 500   77
   12    26 Mikołaj        Przybyłowicz          106.18 +  386: 335  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Mariusz        Kubicki               113.64 +  361: 330  164
    2    23 Marek          Roszak                126.30 -  241: 594   76
    3    42 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  358: 402   50
    4    39 Renata         Kowalska              121.36 -  285: 455   71
    5    57 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  372: 160  150
    6    46 Anna           Arana                 101.49 -  313: 353   51
    7    47 Sławomir       Długosz               100.00 -  300: 368   50
    8    55 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  353: 228  150
    9    49 Joanna         Stępień               122.55 -  245: 403   73
   10    48 Małgorzata     Jóźwiak               109.76 -  295: 379   60
   11    55 Aldona         Głośnicka             100.00 +  433: 355  150
   12    50 Magdalena      Szymala               100.00 -  354: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 12  91.25




	Łukasz Mycio 100.00 Górowo Iławeckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Adam           Klimont               112.93 -  368: 490   63
    2    38 Maciej         Perzyński             130.74 -  342: 368   81
    3    51 Małgorzata     Szmuksta              100.95 +  432: 412  151
    4    38 Marek          Reda                  105.48 +  400: 391  155
    5    29 Marcela        Wołowiec              110.49 -  329: 390   60
    6    38 Dariusz        Maciejuk              111.17 -  405: 421   61
    7    42 Małgorzata     Puternicka            106.88 -    1: 400   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     628  /  7  89.71




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Ireneusz       Moralewicz            111.38 -  203: 494   61
    2    61 Michał         Kolaj                 100.00 -  252: 393   50
    3    60 Halina         Roszak                114.99 -  258: 412   65
    4    60 Anna           Chybowska             100.00 -  267: 333   50
    5    60 Aldona         Głośnicka             100.00 +  308: 287  150
    6    55 Mariusz        Katzig                100.00 -  271: 355   50
    7    59 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  393: 193  150
    8    54 Anna           Lisiewska             100.00 -  244: 364   50
    9    58 Filip          Dalecki               100.00 +  267: 264  150
   10    53 Leszek         Jóźwik                114.23 -  195: 440   64
   11    54 Magdalena      Szymala               100.00 -  247: 349   50
   12    56 Sławomir       Grudziński            100.00 +  324: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 12  86.67




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Joanna         Ostrowska             111.24 -    1: 400   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      61  /  1  61.00




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Dariusz        Maciejuk              111.17 -    1: 400   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      61  /  1  61.00




	Mateusz Pawlaczyk 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Eugeniusz      Wróblewski            110.59 -  331: 378   61
    2    55 Filip          Dalecki               100.00 -  291: 295   50
    3    56 Michał         Kowalski              100.00 -  224: 328   50
    4    56 Katarzyna      Małek                 100.00 -  281: 367   50
    7    56 Sławomir       Grudziński            100.00 +  400:   1  150
    8    55 Mariusz        Michalski             100.00 -  228: 353   50
    9    54 Ewa            Jaworska              100.00 +  257: 239  150
   10    54 Anna           Chybowska             100.00 -  187: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     611  /  8  76.38




	Anna Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Krzysztof      Jaworski              110.54 +  434: 356  161
    2    16 Joanna         Stępień               122.55 +  416: 361  173
    3    11 Marek          Dudkiewicz            118.55 -  393: 419   69
    4    17 Wojciech       Sołdan                117.54 -  273: 457   68
    5    36 Marek          Kocikowski            100.00 -  359: 379   50
    6    37 Małgorzata     Puternicka            106.88 +  358: 273  157
    7    29 Jan            Lisiewski             100.00 +  496: 291  150
    8    18 Lucyna         Śniadach              114.75 -  337: 361   65
    9    28 Joanna         Ostrowska             111.24 -  263: 437   61
   10    37 Michał         Kolaj                 100.00 -  236: 411   50
   11    42 Anna           Dłużniewska           101.81 -  309: 450   52
   12    45 Weronika       Rudnicka              102.91 -  316: 382   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 12  92.42




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Marcela        Wołowiec              110.49 -  340: 361   60
    2    52 Dorota         Kaniewska             100.00 -  285: 309   50
    3    55 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  310: 316   50
    4    58 Wioletta       Gadomska              100.00 +  349: 244  150
    5    53 Michał         Kowalski              100.00 +  382: 184  150
    6    45 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.70 -  368: 398   74
    7    54 Magdalena      Szymala               100.00 +  337: 271  150
    8    40 Sławomir       Długosz               100.00 +  382: 366  150
    9    25 Wojciech       Sołdan                117.54 -  316: 406   68
   10    40 Bogdan         Kozłowski             107.31 -  350: 479   57
   11    41 Jolanta        Kosmowska             119.20 -  327: 336   69
   12    46 Tomasz         Żbikowski             104.08 -  310: 423   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 12  90.17




	Magdalena Szymala 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Krzysztof      Sporczyk              110.47 -  270: 484   60
    2    48 Leszek         Jóźwik                114.23 -  317: 322   64
    3    61 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  267: 260  150
    4    49 Bogdan         Kozłowski             107.31 -  268: 366   57
    5    52 Tomasz         Żbikowski             104.08 -  359: 443   54
    6    52 Marianna       Kozłowska             106.37 -  340: 358   56
    7    54 Monika         Rubinstein            100.00 -  271: 337   50
    8    56 Renata         Ziółkowska            100.00 -  296: 340   50
    9    57 Aldona         Głośnicka             100.00 +  385: 278  150
   10    56 Sławomir       Grudziński            100.00 +  385: 314  150
   11    54 Agata          Nawrocka              100.00 +  349: 247  150
   12    50 Mariusz        Michalski             100.00 +  393: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Łukasz Walijewski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Jerzy          Tatarczuk             110.35 +  371: 216  160
    2    15 Irena          Sołdan                124.98 -  286: 378   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     235  /  2 117.50




	Renata Ziółkowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Jerzy          Krzyżewski            109.81 -  375: 412   60
    2    36 Tomasz         Żbikowski             104.08 +  318: 274  154
    3    30 Kazimierz.J    Merklejn              141.35 -  264: 370   91
    4    41 Sławomir       Długosz               100.00 -  299: 408   50
    5    56 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  331: 251  150
    6    48 Joanna         Zadrożna              121.52 -  269: 409   72
    7    51 Joanna         Stępień               122.55 -  302: 307   73
    8    56 Magdalena      Szymala               100.00 +  340: 296  150
    9    51 Monika         Gawron-Cieślik        106.00 -  301: 340   56
   10    49 Anna           Arana                 101.49 -  247: 332   51
   11    57 Michał         Kowalski              100.00 +  356: 270  150
   12    51 Katarzyna      Dębska                100.00 +  376: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Angelika Zmitrowicz 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Małgorzata     Jóźwiak               109.76 -  349: 370   60
    2    49 Renata         Kowalska              121.36 +  449: 342  171
    3    29 Filip          Sosin                 131.86 -  292: 526   82
    4    45 Anna           Lisiewska             100.00 +  428: 308  150
    5    35 Jerzy          Krzyżewski            109.81 -  323: 359   60
    6    41 Mariusz        Grodek                100.00 -  341: 359   50
    7    48 Anna           Chybowska             100.00 +  380: 368  150
    8    37 Marcela        Wołowiec              110.49 +  432: 347  160
    9    32 Anna           Arana                 101.49 +  352: 300  151
   10    32 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  358: 332  150
   11    12 Maciej         Perzyński             130.74 -  340: 461   81
   12    25 Bogusław       Książek               115.48 -  298: 402   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Marta          Szeliga-Frynia        109.66 -  366: 389   60
    2    39 Kacper         Jachowicz             100.00 -  266: 331   50
    3    54 Anna           Chybowska             100.00 +  365: 329  150
    4    55 Marianna       Kozłowska             106.37 +  452: 335  156
    5    23 Renata         Kowalska              121.36 -  305: 427   71
    6    35 Katarzyna      Sołdan                116.89 +  332: 293  167
    7    31 Grzegorz       Koczkodon             123.41 -  280: 455   73
    8    44 Bogusław       Książek               115.48 -  293: 415   65
    9    44 Weronika       Rudnicka              102.91 +  343: 303  153
   10    44 Marcela        Wołowiec              110.49 -  356: 358   60
   11    46 Leszek         Jóźwik                114.23 -  292: 392   64
   12    49 Jan            Ziółkowski            102.00 +  357: 235  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Piotr Łasowski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 PAUZA
    2    32 Paweł          Frynia                125.07 -  345: 364   75
    3    46 Jakub          Zaryński              121.14 -  356: 402   71
    4    53 Dariusz        Maciejuk              111.17 +  393: 334  161
    5    43 Leszek         Jóźwik                114.23 +  530: 260  164
    6    30 Tomasz         Zwoliński             139.07 -  290: 371   89
    7    40 Bogusław       Książek               115.48 +  390: 317  165
    8    31 Małgorzata     Sameryt               107.49 =  338: 338  107
    9    37 Jan            Ziółkowski            102.00 -  337: 340   52
   10    38 Anna           Dłużniewska           101.81 +  345: 339  152
   11    37 Joanna         Ostrowska             111.24 -  358: 359   61
   12    34 Eugeniusz      Wróblewski            110.59 -  363: 383   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 11 105.27


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Rafał          Skibicki              518: 271
   2 Andrzej        Przybyłowicz         - Mariusz        Skrobosz              340: 345
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Białobrzewski         450: 380
   4 Paweł          Jachowicz            - Stanisław      Rydzik                293: 446
   5 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Sameryt               338: 431
   6 Bogdan         Kozłowski            - Tomasz         Zwoliński             313: 395
   7 Andrzej        Oleksiak             - Małgorzata     Puternicka            443: 365
   8 Alina          Białobrzewska        - Radosław       Konca                 354: 387
   9 Paweł          Jackowski            - Marianna       Kozłowska             525: 283
  10 Mikołaj        Przybyłowicz         - Piotr          Pietuchowski          309: 578
  11 Filip          Sosin                - Stanisław      Olsztyn               363: 353
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Perzyński             425: 307
  13 Łukasz         Bryła                - Marek          Reda                  359: 341
  14 Dorota         Maciejuk             - Mariusz        Margalski             358: 370
  15 Robert         Kamiński             - Tomasz         Żbikowski             399: 310
  16 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Kowalski              363: 416
  17 Miłosz         Wrzałek              - Danuta         Langiewicz            452: 338
  18 Jan            Ziółkowski           - Kamil          Nawrocki              284: 361
  19 Marek          Roszak               - Anna           Dłużniewska           418: 321
  20 Anna           Arana                - Paweł          Frynia                322: 406
  21 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Szmuksta              434: 296
  22 Anna           Chybowska            - Filip          Warzecha              259: 465
  23 Michał         Waszkiewicz          - Bartłomiej     Dalecki               325: 426
  24 Filip          Dalecki              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  234: 412
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Drzewoszewski         512: 115
  26 Wojciech       Dzierżek             - Ewa            Strzelczyk            218: 319
  27 Joanna         Stępień              - Sławomir       Długosz               371: 363
  28 Katarzyna      Dębska               - Kuba           Koisar                254: 418
  29 Artur          Koszel               - Wioletta       Gadomska              422: 216
  30 Anna           Gorszka-Bilska       - Joanna         Zadrożna              410: 386
  31 Renata         Kowalska             - Mariusz        Grodek                266: 350
  32 Sławomir       Grudziński           - Jakub          Zaryński              224: 387
  33 Jolanta        Kosmowska            - Aldona         Głośnicka             415: 272
  34 Jacek          Jabłonowski          - Rafał          Matczak               222: 406
  35 Marek          Dudkiewicz           - Kacper         Jachowicz             325: 299
  36 Ewa            Jóźwiak              - Piotr          Rosół                 330: 351
  37 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Dorota         Kaniewska             477: 259
  38 Waldemar       Kaniewski            - Wojciech       Sołdan                289: 384
  39 Bogusław       Puchalski            - Mariusz        Katzig                345: 324
  40 Marek          Kocikowski           - Magdalena      Merklejn              328: 407
  41 Katarzyna      Sołdan               - Michał         Kolaj                 414: 323
  42 Piotr          Konopka              - Paweł          Janaś                 368: 369
  43 Krzysztof      Langiewicz           - Michał         Kowalski              398: 236
  44 Sylwia         Kozłowska            - Rafał          Dąbrowski              46: 653
  45 Bogusław       Książek              - Przemysław     Langiewicz            385: 265
  46 Rafał          Lenartowski          - Halina         Roszak                419: 281
  47 Lucyna         Śniadach             - Michał         Lipka                 367: 353
  48 Anna           Lisiewska            - Jarosław       Sobczak               320: 380
  49 Leszek         Jóźwik               - Jan            Lisiewski             351: 374
  50 Katarzyna      Małek                - Dariusz        Nawrocki              377: 386
  51 Mariusz        Kubicki              - Mariusz        Michalski             330: 361
  52 Łukasz         Mycio                - Adam           Klimont               368: 490
  53 Ireneusz       Moralewicz           - Agata          Nawrocka              494: 203
  54 Agata          Pastusiak            - Joanna         Ostrowska               1: 400
  55 Dariusz        Maciejuk             - Radosław       Pastusiak             400:   1
  56 Mateusz        Pawlaczyk            - Eugeniusz      Wróblewski            331: 378
  57 Krzysztof      Jaworski             - Anna           Pawłowska             356: 434
  58 Monika         Rubinstein           - Marcela        Wołowiec              340: 361
  59 Krzysztof      Sporczyk             - Magdalena      Szymala               484: 270
  60 Łukasz         Walijewski           - Jerzy          Tatarczuk             371: 216
  61 Jerzy          Krzyżewski           - Renata         Ziółkowska            412: 375
  62 Angelika       Zmitrowicz           - Małgorzata     Jóźwiak               349: 370
  63 Marta          Szeliga-Frynia       - Patrycja       Śliwińska             389: 366
  64 Piotr          Łasowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Dąbrowski             370: 371
   2 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Maciejuk              485: 326
   3 Paweł          Jackowski            - Robert         Kamiński              334: 465
   4 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Langiewicz            435: 364
   5 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             440: 300
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Marta          Szeliga-Frynia        267: 349
   7 Adam           Klimont              - Jakub          Zaryński              433: 355
   8 Radosław       Konca                - Krzysztof      Sporczyk              368: 351
   9 Dariusz        Nawrocki             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   387: 374
  10 Filip          Warzecha             - Bogusław       Książek               450: 328
  11 Wojciech       Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               393: 357
  12 Jarosław       Sobczak              - Kazimierz.J    Merklejn              495: 347
  13 Eugeniusz      Wróblewski           - Stanisław      Rydzik                405: 383
  14 Jan            Lisiewski            - Andrzej        Oleksiak              303: 425
  15 Łukasz         Walijewski           - Irena          Sołdan                286: 378
  16 Anna           Pawłowska            - Joanna         Stępień               416: 361
  17 Małgorzata     Sameryt              - Małgorzata     Jóźwiak               324: 456
  18 Mariusz        Margalski            - Bartłomiej     Dalecki               318: 313
  19 Paweł          Janaś                - Monika         Gawron-Cieślik        399: 321
  20 Artur          Koszel               - Lucyna         Śniadach              399: 328
  21 Rafał          Lenartowski          - Filip          Sosin                 456: 331
  22 Kuba           Koisar               - Kamil          Nawrocki              310: 441
  23 Mariusz        Michalski            - Marek          Roszak                241: 594
  24 Andrzej        Kowalski             - Marcela        Wołowiec              414: 372
  25 Jolanta        Kosmowska            - Łukasz         Bryła                 361: 423
  26 Piotr          Rosół                - Katarzyna      Sołdan                383: 379
  27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Grodek                357: 384
  28 Jerzy          Krzyżewski           - Bogusław       Puchalski             347: 333
  29 Mariusz        Skrobosz             - Anna           Gorszka-Bilska        403: 347
  30 Magdalena      Merklejn             - Marek          Dudkiewicz            341: 420
  31 Rafał          Matczak              - Ewa            Strzelczyk            251: 407
  32 Paweł          Frynia               - Piotr          Łasowski              364: 345
  33 Anna           Dłużniewska          - Joanna         Zadrożna              353: 304
  34 Dariusz        Białobrzewski        - Anna           Lisiewska             498: 259
  35 Katarzyna      Małek                - Bogdan         Kozłowski             367: 412
  36 Renata         Ziółkowska           - Tomasz         Żbikowski             318: 274
  37 Mikołaj        Przybyłowicz         - Piotr          Konopka               454: 278
  38 Maciej         Perzyński            - Łukasz         Mycio                 368: 342
  39 Patrycja       Śliwińska            - Kacper         Jachowicz             266: 331
  40 Małgorzata     Szmuksta             - Małgorzata     Puternicka            247: 394
  41 Sławomir       Długosz              - Paweł          Jachowicz             413: 269
  42 Weronika       Rudnicka             - Waldemar       Kaniewski             491: 253
  43 Dorota         Maciejuk             - Jan            Ziółkowski            360: 362
  44 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Jaworski              445: 464
  45 Halina         Roszak               - Alina          Białobrzewska         310: 334
  46 Stanisław      Olsztyn              - Aldona         Głośnicka             528: 220
  47 Rafał          Skibicki             - Michał         Lipka                 338: 448
  48 Magdalena      Szymala              - Leszek         Jóźwik                317: 322
  49 Angelika       Zmitrowicz           - Renata         Kowalska              449: 342
  50 Przemysław     Langiewicz           - Marek          Reda                  273: 333
  51 Anna           Chybowska            - Andrzej        Przybyłowicz          279: 354
  52 Dorota         Kaniewska            - Monika         Rubinstein            309: 285
  53 Katarzyna      Dębska               - Dawid          Pikul                 366: 437
  54 Michał         Kowalski             - Danuta         Langiewicz            285: 359
  55 Mateusz        Pawlaczyk            - Filip          Dalecki               291: 295
  56 Sławomir       Grudziński           - Ewa            Jóźwiak               354: 207
  57 Jacek          Jabłonowski          - Mariusz        Kubicki               202: 494
  58 Marek          Kocikowski           - Wojciech       Dzierżek              386: 248
  59 Jerzy          Tatarczuk            - Michał         Waszkiewicz           352: 379
  60 Mariusz        Katzig               - Wioletta       Gadomska              309: 292
  61 Agata          Nawrocka             - Michał         Kolaj                 252: 393
  62 Jakub          Drzewoszewski        - Anna           Arana                 125: 466
  63 Sylwia         Kozłowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Piotr          Pietuchowski          321: 428
   2 Rafał          Dąbrowski            - Eugeniusz      Wróblewski            340: 372
   3 Marek          Roszak               - Łukasz         Bryła                 365: 423
   4 Wojciech       Sołdan               - Mateusz        Żbikowski             324: 435
   5 Dariusz        Nawrocki             - Adam           Klimont               407: 423
   6 Paweł          Frynia               - Filip          Warzecha              372: 312
   7 Paweł          Janaś                - Rafał          Lenartowski           390: 382
   8 Jarosław       Sobczak              - Jerzy          Krzyżewski            373: 322
   9 Andrzej        Oleksiak             - Radosław       Konca                 451: 590
  10 Robert         Kamiński             - Mariusz        Skrobosz              517: 345
  11 Anna           Pawłowska            - Marek          Dudkiewicz            393: 419
  12 Tomasz         Zwoliński            - Marta          Szeliga-Frynia        301: 390
  13 Mariusz        Grodek               - Andrzej        Kowalski              281: 433
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Piotr          Rosół                 308: 390
  15 Ewa            Strzelczyk           - Artur          Koszel                299: 333
  16 Mariusz        Margalski            - Irena          Sołdan                338: 426
  17 Marcela        Wołowiec             - Stanisław      Olsztyn               371: 312
  18 Joanna         Stępień              - Dariusz        Białobrzewski         354: 426
  19 Kuba           Koisar               - Paweł          Jackowski             438: 389
  20 Dariusz        Maciejuk             - Weronika       Rudnicka              290: 376
  21 Bogdan         Kozłowski            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   329: 468
  22 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Sporczyk              337: 410
  23 Stanisław      Rydzik               - Marek          Kocikowski            472: 313
  24 Bogusław       Książek              - Mariusz        Kubicki               400: 297
  25 Michał         Waszkiewicz          - Krzysztof      Jaworski              373: 380
  26 Danuta         Langiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             288: 382
  27 Lucyna         Śniadach             - Miłosz         Wrzałek               328: 347
  28 Michał         Lipka                - Andrzej        Przybyłowicz          349: 414
  29 Filip          Sosin                - Angelika       Zmitrowicz            526: 292
  30 Renata         Ziółkowska           - Kazimierz.J    Merklejn              264: 370
  31 Katarzyna      Sołdan               - Alina          Białobrzewska         350: 356
  32 Anna           Arana                - Bogusław       Puchalski             307: 281
  33 Sławomir       Długosz              - Jan            Lisiewski             359: 362
  34 Maciej         Perzyński            - Jolanta        Kosmowska             426: 335
  35 Marek          Reda                 - Dawid          Pikul                 305: 397
  36 Anna           Dłużniewska          - Joanna         Ostrowska             393: 351
  37 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Leszek         Jóźwik                394: 451
  38 Rafał          Matczak              - Mikołaj        Przybyłowicz          393: 301
  39 Jan            Ziółkowski           - Krzysztof      Langiewicz            253: 307
  40 Mariusz        Katzig               - Ireneusz       Moralewicz            350: 402
  41 Kacper         Jachowicz            - Małgorzata     Puternicka            287: 325
  42 Anna           Gorszka-Bilska       - Mariusz        Michalski             402: 358
  43 Małgorzata     Sameryt              - Sławomir       Grudziński            351: 341
  44 Dorota         Kaniewska            - Magdalena      Merklejn              312: 430
  45 Monika         Gawron-Cieślik       - Filip          Dalecki               374: 206
  46 Jakub          Zaryński             - Piotr          Łasowski              402: 356
  47 Bartłomiej     Dalecki              - Sylwia         Kozłowska             285: 223
  48 Anna           Lisiewska            - Katarzyna      Małek                 339: 289
  49 Marianna       Kozłowska            - Jerzy          Tatarczuk             328: 421
  50 Paweł          Jachowicz            - Dorota         Maciejuk              328: 489
  51 Małgorzata     Szmuksta             - Łukasz         Mycio                 412: 432
  52 Joanna         Zadrożna             - Waldemar       Kaniewski             446: 323
  53 Piotr          Konopka              - Przemysław     Langiewicz            297: 289
  54 Patrycja       Śliwińska            - Anna           Chybowska             365: 329
  55 Monika         Rubinstein           - Ewa            Jóźwiak               310: 316
  56 Michał         Kowalski             - Mateusz        Pawlaczyk             328: 224
  57 Wioletta       Gadomska             - Katarzyna      Dębska                260: 361
  58 Aldona         Głośnicka            - Rafał          Skibicki              273: 385
  59 Wojciech       Dzierżek             - Renata         Kowalska              239: 530
  60 Halina         Roszak               - Agata          Nawrocka              412: 258
  61 Magdalena      Szymala              - Jacek          Jabłonowski           267: 260
  62 Tomasz         Żbikowski            - Jakub          Drzewoszewski         357: 120


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Bryła                 404: 365
   2 Marek          Dudkiewicz           - Mateusz        Żbikowski             365: 392
   3 Paweł          Janaś                - Robert         Kamiński              453: 320
   4 Eugeniusz      Wróblewski           - Adam           Klimont               392: 360
   5 Radosław       Konca                - Artur          Koszel                262: 423
   6 Andrzej        Kowalski             - Paweł          Frynia                416: 401
   7 Marta          Szeliga-Frynia       - Jarosław       Sobczak               306: 444
   8 Piotr          Rosół                - Irena          Sołdan                381: 424
   9 Małgorzata     Jóźwiak              - Marek          Roszak                386: 541
  10 Rafał          Dąbrowski            - Leszek         Jóźwik                391: 344
  11 Kamil          Nawrocki             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   377: 429
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Andrzej        Oleksiak              303: 367
  13 Dariusz        Białobrzewski        - Bogusław       Książek               418: 438
  14 Andrzej        Przybyłowicz         - Stanisław      Rydzik                367: 388
  15 Małgorzata     Sameryt              - Rafał          Lenartowski           306: 400
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Marcela        Wołowiec              412: 326
  17 Anna           Pawłowska            - Wojciech       Sołdan                273: 457
  18 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Perzyński             304: 450
  19 Filip          Warzecha             - Anna           Arana                 409: 354
  20 Mariusz        Skrobosz             - Filip          Sosin                 340: 323
  21 Małgorzata     Puternicka           - Krzysztof      Jaworski              319: 326
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Jerzy          Krzyżewski            349: 303
  23 Krzysztof      Langiewicz           - Dariusz        Nawrocki              360: 360
  24 Magdalena      Merklejn             - Anna           Dłużniewska           342: 392
  25 Dawid          Pikul                - Rafał          Matczak               389: 384
  26 Alina          Białobrzewska        - Kazimierz.J    Merklejn              277: 573
  27 Jan            Lisiewski            - Kuba           Koisar                324: 329
  28 Mariusz        Margalski            - Ireneusz       Moralewicz            294: 313
  29 Ewa            Strzelczyk           - Anna           Gorszka-Bilska        402: 219
  30 Miłosz         Wrzałek              - Bartłomiej     Dalecki               336: 380
  31 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Grodek                451: 340
  32 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             331: 409
  33 Rafał          Skibicki             - Dorota         Maciejuk              287: 339
  34 Stanisław      Olsztyn              - Jerzy          Tatarczuk             314: 448
  35 Danuta         Langiewicz           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  359: 354
  36 Michał         Lipka                - Mariusz        Katzig                414: 254
  37 Katarzyna      Dębska               - Katarzyna      Sołdan                279: 442
  38 Marek          Reda                 - Łukasz         Mycio                 391: 400
  39 Renata         Kowalska             - Mariusz        Michalski             455: 285
  40 Bogusław       Puchalski            - Joanna         Zadrożna              477: 273
  41 Sławomir       Długosz              - Renata         Ziółkowska            408: 299
  42 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Konopka               335: 337
  43 Tomasz         Żbikowski            - Mariusz        Kubicki               371: 418
  44 Jolanta        Kosmowska            - Sławomir       Grudziński            430: 260
  45 Angelika       Zmitrowicz           - Anna           Lisiewska             428: 308
  46 Kacper         Jachowicz            - Joanna         Stępień               274: 422
  47 Michał         Waszkiewicz          - Jan            Ziółkowski            426: 313
  48 Dorota         Kaniewska            - Mikołaj        Przybyłowicz          276: 369
  49 Bogdan         Kozłowski            - Magdalena      Szymala               366: 268
  50 Ewa            Jóźwiak              - Michał         Kolaj                 219: 380
  51 Michał         Kowalski             - Marek          Kocikowski            247: 352
  52 Filip          Dalecki              - Lucyna         Śniadach              258: 401
  53 Piotr          Łasowski             - Dariusz        Maciejuk              393: 334
  54 Halina         Roszak               - Sylwia         Kozłowska             479: 266
  55 Patrycja       Śliwińska            - Marianna       Kozłowska             452: 335
  56 Katarzyna      Małek                - Mateusz        Pawlaczyk             367: 281
  57 Przemysław     Langiewicz           - Małgorzata     Szmuksta              381: 317
  58 Wioletta       Gadomska             - Monika         Rubinstein            244: 349
  59 Aldona         Głośnicka            - Paweł          Jachowicz             249: 423
  60 Agata          Nawrocka             - Anna           Chybowska             267: 333
  61 Waldemar       Kaniewski            - Jacek          Jabłonowski           370: 136
  62 Jakub          Drzewoszewski        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Piotr          Pietuchowski          341: 398
   2 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Janaś                 427: 366
   3 Jarosław       Sobczak              - Artur          Koszel                275: 485
   4 Andrzej        Kowalski             - Eugeniusz      Wróblewski            431: 284
   5 Marek          Roszak               - Maciej         Perzyński             388: 482
   6 Bogusław       Książek              - Rafał          Dąbrowski             329: 475
   7 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Grzegorz       Koczkodon             412: 283
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Frynia                420: 333
   9 Adam           Klimont              - Marek          Dudkiewicz            492: 423
  10 Krzysztof      Jaworski             - Robert         Kamiński              333: 468
  11 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Rosół                 541: 345
  12 Kuba           Koisar               - Andrzej        Oleksiak              429: 377
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Ireneusz       Moralewicz            391: 315
  14 Rafał          Lenartowski          - Anna           Dłużniewska           452: 249
  15 Filip          Warzecha             - Marta          Szeliga-Frynia        377: 351
  16 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Konca                 329: 501
  17 Ewa            Strzelczyk           - Jakub          Zaryński              331: 459
  18 Łukasz         Bryła                - Bartłomiej     Dalecki               416: 278
  19 Dawid          Pikul                - Dariusz        Nawrocki              368: 277
  20 Krzysztof      Langiewicz           - Wojciech       Sołdan                408: 390
  21 Dariusz        Białobrzewski        - Tomasz         Zwoliński             276: 380
  22 Anna           Arana                - Paweł          Jackowski             373: 434
  23 Renata         Kowalska             - Patrycja       Śliwińska             427: 305
  24 Jerzy          Tatarczuk            - Katarzyna      Sołdan                377: 324
  25 Bogusław       Puchalski            - Michał         Lipka                 353: 254
  26 Dorota         Maciejuk             - Rafał          Matczak               379: 394
  27 Michał         Kolaj                - Sławomir       Długosz               362: 292
  28 Mikołaj        Przybyłowicz         - Filip          Sosin                 304: 381
  29 Marcela        Wołowiec             - Łukasz         Mycio                 390: 329
  30 Lucyna         Śniadach             - Jolanta        Kosmowska             408: 326
  31 Mariusz        Kubicki              - Monika         Gawron-Cieślik        463: 361
  32 Weronika       Rudnicka             - Bogdan         Kozłowski             304: 403
  33 Magdalena      Merklejn             - Małgorzata     Sameryt               392: 431
  34 Małgorzata     Puternicka           - Małgorzata     Jóźwiak               342: 392
  35 Jerzy          Krzyżewski           - Angelika       Zmitrowicz            359: 323
  36 Marek          Kocikowski           - Anna           Pawłowska             379: 359
  37 Anna           Gorszka-Bilska       - Joanna         Stępień               355: 336
  38 Jan            Lisiewski            - Michał         Waszkiewicz           320: 404
  39 Mariusz        Grodek               - Kamil          Nawrocki              330: 413
  40 Miłosz         Wrzałek              - Alina          Białobrzewska         421: 363
  41 Danuta         Langiewicz           - Halina         Roszak                383: 308
  42 Andrzej        Przybyłowicz         - Mariusz        Margalski             401: 355
  43 Leszek         Jóźwik               - Piotr          Łasowski              260: 530
  44 Waldemar       Kaniewski            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  260: 309
  45 Anna           Lisiewska            - Stanisław      Olsztyn               372: 364
  46 Joanna         Ostrowska            - Jan            Ziółkowski            435: 364
  47 Joanna         Zadrożna             - Przemysław     Langiewicz            391: 282
  48 Anna           Chybowska            - Katarzyna      Małek                 282: 438
  49 Kacper         Jachowicz            - Marek          Reda                  347: 381
  50 Dariusz        Maciejuk             - Sławomir       Grudziński            389: 294
  51 Paweł          Jachowicz            - Dorota         Kaniewska             351: 361
  52 Magdalena      Szymala              - Tomasz         Żbikowski             359: 443
  53 Monika         Rubinstein           - Michał         Kowalski              382: 184
  54 Rafał          Skibicki             - Ewa            Jóźwiak               479: 210
  55 Filip          Dalecki              - Katarzyna      Dębska                311: 318
  56 Renata         Ziółkowska           - Sylwia         Kozłowska             331: 251
  57 Mariusz        Michalski            - Jakub          Drzewoszewski         372: 160
  58 Mariusz        Katzig               - Marianna       Kozłowska             348: 353
  59 Wioletta       Gadomska             - Małgorzata     Szmuksta              240: 314
  60 Agata          Nawrocka             - Aldona         Głośnicka             308: 287
  61 Jacek          Jabłonowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kowalski              433: 313
   2 Artur          Koszel               - Mateusz        Żbikowski             462: 434
   3 Maciej         Perzyński            - Rafał          Dąbrowski             379: 380
   4 Stanisław      Rydzik               - Filip          Warzecha              507: 292
   5 Adam           Klimont              - Irena          Sołdan                371: 305
   6 Robert         Kamiński             - Łukasz         Bryła                 409: 297
   7 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Paweł          Janaś                 415: 385
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 452: 320
   9 Jarosław       Sobczak              - Rafał          Lenartowski           315: 392
  10 Radosław       Konca                - Kuba           Koisar                489: 500
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Jakub          Zaryński              378: 358
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              343: 398
  13 Rafał          Matczak              - Marek          Roszak                325: 423
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Jackowski             397: 436
  15 Andrzej        Oleksiak             - Bogdan         Kozłowski             407: 361
  16 Marcela        Wołowiec             - Renata         Kowalska              372: 413
  17 Mariusz        Kubicki              - Jerzy          Tatarczuk             347: 284
  18 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Kolaj                 428: 288
  19 Wojciech       Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            381: 431
  20 Filip          Sosin                - Bogusław       Puchalski             337: 382
  21 Marta          Szeliga-Frynia       - Kamil          Nawrocki              322: 370
  22 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              345: 387
  23 Małgorzata     Jóźwiak              - Ewa            Strzelczyk            323: 338
  24 Marek          Kocikowski           - Michał         Waszkiewicz           356: 463
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Bogusław       Książek               478: 291
  26 Andrzej        Przybyłowicz         - Anna           Gorszka-Bilska        435: 304
  27 Paweł          Frynia               - Danuta         Langiewicz            381: 330
  28 Krzysztof      Jaworski             - Anna           Dłużniewska           400: 330
  29 Bartłomiej     Dalecki              - Piotr          Rosół                 295: 428
  30 Piotr          Łasowski             - Tomasz         Zwoliński             290: 371
  31 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Sameryt               396: 380
  32 Lucyna         Śniadach             - Dariusz        Białobrzewski         396: 276
  33 Ewa            Jaworska             - Dorota         Maciejuk              233: 353
  34 Tomasz         Żbikowski            - Magdalena      Merklejn              250: 485
  35 Katarzyna      Sołdan               - Patrycja       Śliwińska             293: 332
  36 Marek          Reda                 - Joanna         Ostrowska             368: 367
  37 Małgorzata     Puternicka           - Anna           Pawłowska             273: 358
  38 Łukasz         Mycio                - Dariusz        Maciejuk              405: 421
  39 Jolanta        Kosmowska            - Mikołaj        Przybyłowicz          346: 388
  40 Leszek         Jóźwik               - Joanna         Stępień               322: 285
  41 Mariusz        Grodek               - Angelika       Zmitrowicz            359: 341
  42 Alina          Białobrzewska        - Katarzyna      Małek                 494: 331
  43 Jan            Lisiewski            - Weronika       Rudnicka              418: 312
  44 Sławomir       Długosz              - Mariusz        Margalski             354: 373
  45 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Monika         Rubinstein            398: 368
  46 Mariusz        Michalski            - Anna           Arana                 313: 353
  47 Michał         Lipka                - Anna           Lisiewska             390: 331
  48 Joanna         Zadrożna             - Renata         Ziółkowska            409: 269
  49 Halina         Roszak               - Katarzyna      Dębska                398: 266
  50 Dorota         Kaniewska            - Monika         Gawron-Cieślik        277: 369
  51 Stanisław      Olsztyn              - Rafał          Skibicki              510: 321
  52 Marianna       Kozłowska            - Magdalena      Szymala               358: 340
  53 Sławomir       Grudziński           - Paweł          Jachowicz             298: 318
  54 Małgorzata     Szmuksta             - Filip          Dalecki               440: 300
  55 Mariusz        Katzig               - Agata          Nawrocka              355: 271
  56 Ewa            Jóźwiak              - Jan            Ziółkowski            213: 457
  57 Kacper         Jachowicz            - Michał         Kowalski              365: 246
  58 Sylwia         Kozłowska            - Waldemar       Kaniewski             282: 305
  59 Przemysław     Langiewicz           - Jacek          Jabłonowski           377: 192
  60 Jakub          Drzewoszewski        - Anna           Chybowska             145: 425
  61 Aldona         Głośnicka            - Wioletta       Gadomska              321: 233


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Piotr          Pietuchowski          415: 362
   2 Stanisław      Rydzik               - Adam           Klimont               508: 288
   3 Mateusz        Żbikowski            - Rafał          Lenartowski           366: 284
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              438: 389
   5 Rafał          Dąbrowski            - Kuba           Koisar                482: 344
   6 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kowalski              427: 411
   7 Eugeniusz      Wróblewski           - Anna           Kowalska-Demczyszyn   346: 382
   8 Marek          Roszak               - Jarosław       Sobczak               373: 336
   9 Łukasz         Bryła                - Radosław       Konca                 371: 375
  10 Paweł          Jackowski            - Piotr          Rosół                 505: 323
  11 Andrzej        Oleksiak             - Krzysztof      Jaworski              406: 288
  12 Renata         Kowalska             - Paweł          Frynia                343: 358
  13 Jakub          Zaryński             - Dawid          Pikul                 359: 322
  14 Maciej         Perzyński            - Lucyna         Śniadach              415: 323
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Marek          Dudkiewicz            368: 407
  16 Michał         Waszkiewicz          - Jerzy          Krzyżewski            350: 452
  17 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Janaś                 476: 290
  18 Bogusław       Puchalski            - Mariusz        Kubicki               260: 396
  19 Ewa            Strzelczyk           - Andrzej        Przybyłowicz          307: 419
  20 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              392: 349
  21 Filip          Warzecha             - Dariusz        Nawrocki              461: 306
  22 Kamil          Nawrocki             - Krzysztof      Langiewicz            253: 383
  23 Magdalena      Merklejn             - Monika         Gawron-Cieślik        453: 260
  24 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Matczak               387: 442
  25 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dorota         Maciejuk              356: 332
  26 Marek          Reda                 - Filip          Sosin                 343: 419
  27 Marek          Kocikowski           - Miłosz         Wrzałek               303: 483
  28 Małgorzata     Jóźwiak              - Marta          Szeliga-Frynia        294: 323
  29 Anna           Pawłowska            - Jan            Lisiewski             496: 291
  30 Jerzy          Tatarczuk            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  401: 335
  31 Grzegorz       Koczkodon            - Patrycja       Śliwińska             455: 280
  32 Michał         Kolaj                - Małgorzata     Sameryt               349: 354
  33 Danuta         Langiewicz           - Joanna         Zadrożna              310: 338
  34 Leszek         Jóźwik               - Michał         Lipka                 320: 323
  35 Mariusz        Margalski            - Marcela        Wołowiec              449: 215
  36 Mariusz        Grodek               - Halina         Roszak                302: 451
  37 Anna           Dłużniewska          - Bogdan         Kozłowski             257: 410
  38 Alina          Białobrzewska        - Anna           Gorszka-Bilska        486: 252
  39 Bartłomiej     Dalecki              - Anna           Arana                 324: 307
  40 Piotr          Łasowski             - Bogusław       Książek               390: 317
  41 Stanisław      Olsztyn              - Dariusz        Maciejuk              304: 392
  42 Łukasz         Mycio                - Małgorzata     Puternicka              1: 400
  43 Dariusz        Białobrzewski        - Małgorzata     Szmuksta              347: 312
  44 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Żbikowski             481: 273
  45 Ewa            Jaworska             - Jolanta        Kosmowska             292: 382
  46 Katarzyna      Sołdan               - Mariusz        Katzig                350: 318
  47 Mariusz        Michalski            - Sławomir       Długosz               300: 368
  48 Anna           Chybowska            - Angelika       Zmitrowicz            368: 380
  49 Przemysław     Langiewicz           - Katarzyna      Małek                 287: 389
  50 Anna           Lisiewska            - Weronika       Rudnicka              318: 403
  51 Joanna         Stępień              - Renata         Ziółkowska            307: 302
  52 Katarzyna      Dębska               - Marianna       Kozłowska             271: 365
  53 Rafał          Skibicki             - Waldemar       Kaniewski             318: 282
  54 Magdalena      Szymala              - Monika         Rubinstein            271: 337
  55 Jan            Ziółkowski           - Dorota         Kaniewska             365: 322
  56 Mateusz        Pawlaczyk            - Sławomir       Grudziński            400:   1
  57 Ewa            Jóźwiak              - Aldona         Głośnicka             253: 345
  58 Sylwia         Kozłowska            - Filip          Dalecki               340: 261
  59 Jacek          Jabłonowski          - Agata          Nawrocka              193: 393
  60 Jakub          Drzewoszewski        - Michał         Kowalski              220: 302
  61 Wioletta       Gadomska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Kazimierz.J    Merklejn              268: 334
   2 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Żbikowski             420: 429
   3 Rafał          Dąbrowski            - Robert         Kamiński              362: 394
   4 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Piotr          Pietuchowski          400: 339
   5 Kuba           Koisar               - Marek          Roszak                447: 374
   6 Paweł          Jackowski            - Filip          Warzecha              349: 351
   7 Radosław       Konca                - Mariusz        Kubicki               484: 347
   8 Andrzej        Przybyłowicz         - Andrzej        Oleksiak              369: 396
   9 Adam           Klimont              - Tomasz         Zwoliński             352: 545
  10 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              424: 350
  11 Andrzej        Kowalski             - Jerzy          Krzyżewski            420: 387
  12 Paweł          Frynia               - Maciej         Perzyński             378: 334
  13 Marek          Dudkiewicz           - Eugeniusz      Wróblewski            346: 328
  14 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Langiewicz            416: 359
  15 Jakub          Zaryński             - Magdalena      Merklejn              440: 186
  16 Dariusz        Maciejuk             - Renata         Kowalska              346: 361
  17 Joanna         Zadrożna             - Miłosz         Wrzałek               363: 349
  18 Lucyna         Śniadach             - Anna           Pawłowska             361: 337
  19 Kamil          Nawrocki             - Michał         Waszkiewicz           455: 266
  20 Krzysztof      Jaworski             - Filip          Sosin                 336: 544
  21 Michał         Lipka                - Grzegorz       Koczkodon             304: 358
  22 Jerzy          Tatarczuk            - Alina          Białobrzewska         425: 415
  23 Łukasz         Bryła                - Mariusz        Skrobosz              252: 390
  24 Paweł          Janaś                - Mariusz        Margalski             364: 376
  25 Mikołaj        Przybyłowicz         - Halina         Roszak                373: 408
  26 Bogusław       Puchalski            - Jarosław       Sobczak               336: 394
  27 Piotr          Rosół                - Marta          Szeliga-Frynia        292: 347
  28 Bartłomiej     Dalecki              - Rafał          Matczak               343: 305
  29 Bogdan         Kozłowski            - Ewa            Strzelczyk            377: 410
  30 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Nawrocki              395: 269
  31 Małgorzata     Sameryt              - Piotr          Łasowski              338: 338
  32 Dawid          Pikul                - Joanna         Ostrowska             384: 377
  33 Michał         Kolaj                - Wojciech       Sołdan                263: 375
  34 Małgorzata     Puternicka           - Dariusz        Białobrzewski         374: 314
  35 Dorota         Maciejuk             - Marek          Kocikowski            341: 302
  36 Monika         Gawron-Cieślik       - Jolanta        Kosmowska             385: 283
  37 Angelika       Zmitrowicz           - Marcela        Wołowiec              432: 347
  38 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Rafał          Skibicki              456: 293
  39 Katarzyna      Małek                - Jan            Ziółkowski            361: 332
  40 Monika         Rubinstein           - Sławomir       Długosz               382: 366
  41 Leszek         Jóźwik               - Weronika       Rudnicka              322: 331
  42 Katarzyna      Sołdan               - Jan            Lisiewski             429: 306
  43 Małgorzata     Jóźwiak              - Danuta         Langiewicz            297: 391
  44 Patrycja       Śliwińska            - Bogusław       Książek               293: 415
  45 Anna           Arana                - Mariusz        Grodek                276: 312
  46 Anna           Dłużniewska          - Marianna       Kozłowska             323: 351
  47 Anna           Gorszka-Bilska       - Marek          Reda                  311: 384
  48 Joanna         Stępień              - Stanisław      Olsztyn               393: 243
  49 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Kaniewska             398: 281
  50 Ewa            Jaworska             - Katarzyna      Dębska                248: 321
  51 Tomasz         Żbikowski            - Waldemar       Kaniewski             449: 288
  52 Aldona         Głośnicka            - Anna           Chybowska             253: 406
  53 Michał         Kowalski             - Mariusz        Katzig                242: 355
  54 Agata          Nawrocka             - Anna           Lisiewska             244: 364
  55 Mateusz        Pawlaczyk            - Mariusz        Michalski             228: 353
  56 Renata         Ziółkowska           - Magdalena      Szymala               340: 296
  57 Sylwia         Kozłowska            - Przemysław     Langiewicz            277: 353
  58 Filip          Dalecki              - Jacek          Jabłonowski           332: 218
  59 Wioletta       Gadomska             - Jakub          Drzewoszewski           1: 400
  60 Ewa            Jóźwiak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Klimont              - Mateusz        Żbikowski             376: 440
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kamiński              389: 498
   3 Maciej         Perzyński            - Kazimierz.J    Merklejn              335: 439
   4 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Renata         Kowalska              424: 380
   5 Artur          Koszel               - Andrzej        Przybyłowicz          438: 361
   6 Mariusz        Kubicki              - Stanisław      Rydzik                286: 477
   7 Radosław       Konca                - Jerzy          Krzyżewski            404: 290
   8 Halina         Roszak               - Rafał          Dąbrowski             366: 413
   9 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Koczkodon             427: 417
  10 Jarosław       Sobczak              - Andrzej        Oleksiak              394: 430
  11 Andrzej        Kowalski             - Kamil          Nawrocki              397: 272
  12 Tomasz         Zwoliński            - Ireneusz       Moralewicz            364: 398
  13 Dawid          Pikul                - Kuba           Koisar                342: 368
  14 Jerzy          Tatarczuk            - Jakub          Zaryński              385: 364
  15 Rafał          Lenartowski          - Lucyna         Śniadach              363: 438
  16 Joanna         Zadrożna             - Marek          Dudkiewicz            343: 321
  17 Irena          Sołdan               - Eugeniusz      Wróblewski            409: 347
  18 Mariusz        Skrobosz             - Filip          Warzecha              333: 385
  19 Mariusz        Margalski            - Paweł          Frynia                399: 359
  20 Ewa            Strzelczyk           - Marek          Roszak                331: 478
  21 Marta          Szeliga-Frynia       - Paweł          Jackowski             347: 477
  22 Filip          Sosin                - Bartłomiej     Dalecki               388: 323
  23 Krzysztof      Langiewicz           - Bogusław       Puchalski             381: 315
  24 Małgorzata     Sameryt              - Danuta         Langiewicz            369: 365
  25 Monika         Rubinstein           - Wojciech       Sołdan                316: 406
  26 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Grodek                415: 367
  27 Dariusz        Nawrocki             - Alina          Białobrzewska         346: 334
  28 Joanna         Ostrowska            - Anna           Pawłowska             437: 263
  29 Dariusz        Białobrzewski        - Magdalena      Merklejn              359: 395
  30 Paweł          Janaś                - Sławomir       Długosz               557: 281
  31 Jolanta        Kosmowska            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  352: 356
  32 Angelika       Zmitrowicz           - Anna           Arana                 352: 300
  33 Michał         Waszkiewicz          - Małgorzata     Jóźwiak               513: 336
  34 Marcela        Wołowiec             - Katarzyna      Sołdan                421: 374
  35 Małgorzata     Szmuksta             - Bogdan         Kozłowski             435: 275
  36 Dorota         Maciejuk             - Tomasz         Żbikowski             346: 303
  37 Jan            Ziółkowski           - Piotr          Łasowski              340: 337
  38 Katarzyna      Małek                - Marek          Kocikowski            348: 331
  39 Łukasz         Bryła                - Jan            Lisiewski             409: 325
  40 Bogusław       Książek              - Michał         Kolaj                 350: 396
  41 Rafał          Matczak              - Leszek         Jóźwik                358: 327
  42 Dariusz        Maciejuk             - Rafał          Skibicki              388: 309
  43 Piotr          Rosół                - Anna           Chybowska             382: 329
  44 Patrycja       Śliwińska            - Weronika       Rudnicka              343: 303
  45 Mariusz        Katzig               - Krzysztof      Jaworski              296: 469
  46 Anna           Dłużniewska          - Mikołaj        Przybyłowicz          454: 352
  47 Anna           Lisiewska            - Marek          Reda                  341: 356
  48 Michał         Lipka                - Anna           Gorszka-Bilska        343: 348
  49 Joanna         Stępień              - Mariusz        Michalski             403: 245
  50 Marianna       Kozłowska            - Przemysław     Langiewicz            472: 235
  51 Renata         Ziółkowska           - Monika         Gawron-Cieślik        301: 340
  52 Katarzyna      Dębska               - Małgorzata     Puternicka            288: 342
  53 Michał         Kowalski             - Stanisław      Olsztyn               215: 418
  54 Ewa            Jaworska             - Mateusz        Pawlaczyk             239: 257
  55 Dorota         Kaniewska            - Ewa            Jóźwiak               386: 303
  56 Waldemar       Kaniewski            - Jakub          Drzewoszewski         344: 143
  57 Magdalena      Szymala              - Aldona         Głośnicka             385: 278
  58 Filip          Dalecki              - Agata          Nawrocka              264: 267
  59 Jacek          Jabłonowski          - Sylwia         Kozłowska             304: 354


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   415: 397
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             341: 412
   3 Stanisław      Rydzik               - Artur          Koszel                378: 429
   4 Rafał          Dąbrowski            - Andrzej        Kowalski              359: 343
   5 Radosław       Konca                - Irena          Sołdan                477: 276
   6 Piotr          Pietuchowski         - Kuba           Koisar                373: 399
   7 Andrzej        Oleksiak             - Filip          Warzecha              298: 324
   8 Marek          Roszak               - Paweł          Frynia                424: 294
   9 Paweł          Jackowski            - Lucyna         Śniadach              394: 309
  10 Filip          Sosin                - Jerzy          Tatarczuk             345: 409
  11 Mariusz        Margalski            - Tomasz         Zwoliński             461: 280
  12 Jakub          Zaryński             - Joanna         Zadrożna              332: 402
  13 Rafał          Lenartowski          - Adam           Klimont               436: 377
  14 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Langiewicz            469: 256
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Sameryt               437: 433
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Maciejuk              374: 350
  17 Paweł          Janaś                - Dawid          Pikul                 437: 300
  18 Renata         Kowalska             - Marianna       Kozłowska             422: 296
  19 Dariusz        Maciejuk             - Miłosz         Wrzałek               326: 483
  20 Piotr          Rosół                - Michał         Waszkiewicz           466: 339
  21 Wojciech       Sołdan               - Katarzyna      Małek                 421: 435
  22 Kamil          Nawrocki             - Maciej         Perzyński             341: 517
  23 Rafał          Matczak              - Andrzej        Przybyłowicz          356: 339
  24 Grzegorz       Koczkodon            - Joanna         Stępień               398: 254
  25 Eugeniusz      Wróblewski           - Magdalena      Merklejn              338: 412
  26 Mariusz        Skrobosz             - Halina         Roszak                476: 321
  27 Marek          Reda                 - Jarosław       Sobczak               439: 364
  28 Mariusz        Kubicki              - Ewa            Strzelczyk            377: 390
  29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Monika         Gawron-Cieślik        438: 330
  30 Krzysztof      Jaworski             - Marta          Szeliga-Frynia        351: 325
  31 Jerzy          Krzyżewski           - Małgorzata     Puternicka            393: 293
  32 Bartłomiej     Dalecki              - Angelika       Zmitrowicz            332: 358
  33 Dariusz        Nawrocki             - Łukasz         Bryła                 326: 366
  34 Małgorzata     Szmuksta             - Joanna         Ostrowska             355: 355
  35 Danuta         Langiewicz           - Alina          Białobrzewska         347: 360
  36 Bogusław       Puchalski            - Katarzyna      Sołdan                345: 398
  37 Anna           Pawłowska            - Michał         Kolaj                 236: 411
  38 Piotr          Łasowski             - Anna           Dłużniewska           345: 339
  39 Bogusław       Książek              - Jan            Ziółkowski            392: 296
  40 Bogdan         Kozłowski            - Monika         Rubinstein            479: 350
  41 Mariusz        Grodek               - Mikołaj        Przybyłowicz          399: 422
  42 Anna           Gorszka-Bilska       - Weronika       Rudnicka              404: 315
  43 Stanisław      Olsztyn              - Michał         Lipka                 314: 354
  44 Marcela        Wołowiec             - Patrycja       Śliwińska             358: 356
  45 Mariusz        Katzig               - Dariusz        Białobrzewski         372: 356
  46 Anna           Lisiewska            - Jolanta        Kosmowska             285: 345
  47 Sławomir       Długosz              - Dorota         Kaniewska             502: 246
  48 Mariusz        Michalski            - Małgorzata     Jóźwiak               295: 379
  49 Anna           Arana                - Renata         Ziółkowska            332: 247
  50 Przemysław     Langiewicz           - Marek          Kocikowski            277: 403
  51 Tomasz         Żbikowski            - Katarzyna      Dębska                370: 308
  52 Jan            Lisiewski            - Waldemar       Kaniewski             267: 371
  53 Agata          Nawrocka             - Leszek         Jóźwik                195: 440
  54 Mateusz        Pawlaczyk            - Anna           Chybowska             187: 416
  55 Rafał          Skibicki             - Sylwia         Kozłowska             341: 303
  56 Sławomir       Grudziński           - Magdalena      Szymala               314: 385
  57 Ewa            Jaworska             - Ewa            Jóźwiak               351: 256
  58 Aldona         Głośnicka            - Jacek          Jabłonowski           291: 252
  59 Jakub          Drzewoszewski        - Filip          Dalecki               186: 338
  60 Michał         Kowalski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Artur          Koszel                366: 309
   2 Mateusz        Żbikowski            - Radosław       Konca                 364: 415
   3 Filip          Warzecha             - Rafał          Dąbrowski             371: 346
   4 Kuba           Koisar               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   316: 361
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Rydzik                375: 398
   6 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Roszak                402: 442
   7 Paweł          Jackowski            - Ireneusz       Moralewicz            457: 364
   8 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Margalski             406: 339
   9 Irena          Sołdan               - Rafał          Lenartowski           382: 316
  10 Andrzej        Oleksiak             - Jerzy          Tatarczuk             418: 318
  11 Andrzej        Kowalski             - Joanna         Zadrożna              545: 301
  12 Maciej         Perzyński            - Angelika       Zmitrowicz            461: 340
  13 Krzysztof      Jaworski             - Paweł          Janaś                 355: 384
  14 Katarzyna      Małek                - Miłosz         Wrzałek               297: 500
  15 Filip          Sosin                - Łukasz         Bryła                 443: 294
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              336: 337
  17 Renata         Kowalska             - Lucyna         Śniadach              411: 311
  18 Paweł          Frynia               - Jakub          Zaryński              283: 481
  19 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             403: 307
  20 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Koczkodon             387: 367
  21 Magdalena      Merklejn             - Ewa            Strzelczyk            320: 398
  22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Małgorzata     Sameryt               399: 310
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Langiewicz            387: 394
  24 Piotr          Rosół                - Adam           Klimont               438: 344
  25 Dawid          Pikul                - Wojciech       Sołdan                407: 456
  26 Marianna       Kozłowska            - Michał         Waszkiewicz           284: 345
  27 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Przybyłowicz          367: 459
  28 Alina          Białobrzewska        - Marcela        Wołowiec              454: 338
  29 Michał         Lipka                - Jarosław       Sobczak               407: 290
  30 Michał         Kolaj                - Mariusz        Kubicki               312: 438
  31 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Stępień               391: 348
  32 Monika         Gawron-Cieślik       - Halina         Roszak                450: 307
  33 Marta          Szeliga-Frynia       - Bogdan         Kozłowski             365: 405
  34 Małgorzata     Puternicka           - Dorota         Maciejuk              368: 368
  35 Bogusław       Książek              - Anna           Gorszka-Bilska        410: 294
  36 Bartłomiej     Dalecki              - Mikołaj        Przybyłowicz          337: 408
  37 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Łasowski              359: 358
  38 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Maciejuk              323: 337
  39 Kamil          Nawrocki             - Dariusz        Nawrocki              460: 351
  40 Mariusz        Grodek               - Sławomir       Długosz               392: 284
  41 Monika         Rubinstein           - Jolanta        Kosmowska             327: 336
  42 Anna           Pawłowska            - Anna           Dłużniewska           309: 450
  43 Małgorzata     Jóźwiak              - Tomasz         Żbikowski             366: 354
  44 Weronika       Rudnicka             - Anna           Arana                 277: 426
  45 Jan            Ziółkowski           - Danuta         Langiewicz            244: 408
  46 Patrycja       Śliwińska            - Leszek         Jóźwik                292: 392
  47 Rafał          Skibicki             - Marek          Kocikowski            310: 357
  48 Waldemar       Kaniewski            - Bogusław       Puchalski             276: 408
  49 Anna           Chybowska            - Mariusz        Katzig                270: 343
  50 Katarzyna      Dębska               - Stanisław      Olsztyn               373: 302
  51 Dariusz        Białobrzewski        - Dorota         Kaniewska             423: 281
  52 Przemysław     Langiewicz           - Jan            Lisiewski             215: 386
  53 Filip          Dalecki              - Anna           Lisiewska             252: 429
  54 Agata          Nawrocka             - Magdalena      Szymala               247: 349
  55 Aldona         Głośnicka            - Mariusz        Michalski             355: 433
  56 Sylwia         Kozłowska            - Ewa            Jaworska              344: 253
  57 Renata         Ziółkowska           - Michał         Kowalski              356: 270
  58 Sławomir       Grudziński           - Jakub          Drzewoszewski         377: 135
  59 Jacek          Jabłonowski          - Ewa            Jóźwiak               248: 229


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Radosław       Konca                 361: 342
   2 Mateusz        Żbikowski            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   366: 294
   3 Filip          Warzecha             - Artur          Koszel                328: 435
   4 Marek          Roszak               - Stanisław      Rydzik                400: 495
   5 Rafał          Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             443: 356
   6 Andrzej        Kowalski             - Kazimierz.J    Merklejn              358: 443
   7 Kuba           Koisar               - Andrzej        Oleksiak              347: 387
   8 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                328: 412
   9 Maciej         Perzyński            - Filip          Sosin                 332: 316
  10 Jakub          Zaryński             - Paweł          Janaś                 319: 316
  11 Marek          Dudkiewicz           - Renata         Kowalska              305: 366
  12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Rafał          Lenartowski           418: 366
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Rosół                 355: 414
  14 Marek          Reda                 - Mariusz        Margalski             348: 378
  15 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Tatarczuk             473: 357
  16 Joanna         Zadrożna             - Rafał          Matczak               402: 378
  17 Ewa            Strzelczyk           - Krzysztof      Langiewicz            315: 424
  18 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              393: 264
  19 Alina          Białobrzewska        - Andrzej        Przybyłowicz          369: 270
  20 Mariusz        Kubicki              - Grzegorz       Koczkodon             418: 377
  21 Michał         Waszkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             423: 288
  22 Magdalena      Merklejn             - Katarzyna      Sołdan                331: 423
  23 Bogdan         Kozłowski            - Jerzy          Krzyżewski            375: 388
  24 Kamil          Nawrocki             - Krzysztof      Jaworski              460: 310
  25 Angelika       Zmitrowicz           - Bogusław       Książek               298: 402
  26 Mikołaj        Przybyłowicz         - Katarzyna      Małek                 335: 386
  27 Łukasz         Bryła                - Lucyna         Śniadach              397: 421
  28 Dariusz        Maciejuk             - Michał         Lipka                 379: 360
  29 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Frynia                331: 401
  30 Małgorzata     Sameryt              - Joanna         Ostrowska             346: 439
  31 Dorota         Maciejuk             - Małgorzata     Puternicka            369: 449
  32 Adam           Klimont              - Jarosław       Sobczak               420: 359
  33 Halina         Roszak               - Dawid          Pikul                 303: 447
  34 Piotr          Łasowski             - Eugeniusz      Wróblewski            363: 383
  35 Jolanta        Kosmowska            - Małgorzata     Jóźwiak               318: 301
  36 Marcela        Wołowiec             - Danuta         Langiewicz            359: 353
  37 Leszek         Jóźwik               - Marianna       Kozłowska             303: 502
  38 Joanna         Stępień              - Bogusław       Puchalski             377: 380
  39 Anna           Arana                - Mariusz        Grodek                397: 334
  40 Michał         Kolaj                - Marta          Szeliga-Frynia        339: 319
  41 Anna           Gorszka-Bilska       - Marek          Kocikowski            359: 372
  42 Bartłomiej     Dalecki              - Mariusz        Katzig                244: 367
  43 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Szmuksta              352: 340
  44 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Białobrzewski         334: 343
  45 Weronika       Rudnicka             - Anna           Pawłowska             382: 316
  46 Tomasz         Żbikowski            - Monika         Rubinstein            423: 310
  47 Anna           Chybowska            - Jan            Lisiewski             375: 391
  48 Rafał          Skibicki             - Anna           Lisiewska             349: 413
  49 Jan            Ziółkowski           - Patrycja       Śliwińska             235: 357
  50 Magdalena      Szymala              - Mariusz        Michalski             393: 354
  51 Renata         Ziółkowska           - Katarzyna      Dębska                376: 332
  52 Waldemar       Kaniewski            - Sylwia         Kozłowska             317: 298
  53 Ewa            Jaworska             - Stanisław      Olsztyn               282: 277
  54 Dorota         Kaniewska            - Przemysław     Langiewicz            394: 205
  55 Aldona         Głośnicka            - Filip          Dalecki               274: 358
  56 Sławomir       Grudziński           - Agata          Nawrocka              268: 324
  57 Ewa            Jóźwiak              - Michał         Kowalski              262: 287
  58 Jakub          Drzewoszewski        - Jacek          Jabłonowski           245: 243
Lista rankingowa na dzień 08-07-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             147.89  25732  174
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.72  28853  198
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.05  27036  189
   5 Szymon Fidziński               Warszawa             141.80  18860  133
   6 Kamil Górka                    Kraków               141.54  28024  198
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             140.99  27493  195
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.33  27786  198
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.27  27072  193
  10 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.94  26448  189
  11 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  12 Dawid Pikul                    Poznań               138.88  27775  200
  13 Justyna Fugiel                 Kraków               138.39  26433  191
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.33  10790   78
  15 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.23  27507  199
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  17 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  18 Radosław Konca                 Warszawa             136.78  27220  199
  19 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.81  26211  193
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26027  192
  21 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  22 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             134.86  25624  190
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.83  21708  161
  25 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             134.62  26520  197
  26 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.48  17751  132
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.07  25339  189
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.59  12290   92
  29 Bartosz Morawski               Gliwice              133.40  16808  126
  30 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  31 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  32 Maciej Perzyński               Piła                 130.96  25144  192
  33 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.92  20816  159
  34 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  130.22  25523  196
  35 Michał Trumpus                 Wrocław              129.81  24145  186
  36 Łukasz Bryła                   Mielec               129.37  17853  138
  37 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.01  25157  195
  38 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  39 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.88  25003  194
  40 Michał Makowski                Warszawa             128.86  14304  111
  41 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.83   8503   66
  42 Mariusz Margalski              Warszawa             128.76  22404  174
  43 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.66  17240  134
  44 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.61  25079  195
  46 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     128.30  13728  107
  47 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.10  25107  196
  48 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  49 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  50 Filip Warzecha                 Gdynia               126.77  16734  132
  51 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.58  21265  168
  52 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.53  24167  191
  53 Joanna Juszczak                Warszawa             126.39  25279  200
  54 Jarosław Michalak              Łódź                 126.27  11617   92
  55 Irena Sołdan                   Rumia                126.14  24723  196
  56 Miłosz Wrzałek                 Reda                 125.94  24054  191
  57 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59  15448  123
  58 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  59 Marek Roszak                   Poznań               125.04  23132  185
  60 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.81  23838  191
  61 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  62 Maciej Michalak                Łódź                 124.68  13715  110
  63 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.58  24169  194
  64 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             124.44   9582   77
  65 Przemysław Herdzina            Kraków               123.98  21944  177
  66 Kuba Koisar                    Warszawa             123.83  19193  155
  67 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  68 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  69 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             123.15  19211  156
  70 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              122.78  24311  198
  71 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  72 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  73 Artur Koszel                   Legionowo            122.47  23881  195
  74 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.38  23129  189
  75 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.32  11743   96
  76 Jakub Zaryński                 Świnoujście          122.28  13206  108
  77 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.52   7291   60
  78 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  79 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.97  22985  190
  80 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.90  22729  188
  81 Radosław Sowiński              Warszawa             120.67  21359  177
  82 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.52  20006  166
  83 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  84 Iwona Kucia                    Kraków               120.07   9846   82
  85 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  86 Joanna Stępień                 Katowice             119.89  23499  196
  87 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  88 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  89 Paweł Opyc                     Warszawa             119.79  23000  192
  90 Piotr Rosół                    Warszawa             119.73  23707  198
  91 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  92 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.72  23944  200
  93 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.29  12883  108
  94 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.22   8703   73
  95 Rafał Matczak                  Milanówek            119.12  17511  147
  96 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.07  22981  193
  97 Michał Sosin                   Warszawa             119.05   9286   78
  98 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.93  23785  200
  99 Paweł Janaś                    Głogów               118.92   7135   60
 100 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 101 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.83   8556   72
 102 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.79  22808  192
 103 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 104 Leszek Stecuła                 Bytom                118.74  10687   90
 105 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
 106 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.62  21944  185
 107 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.58   4269   36
 108 Wojciech Sołdan                Rumia                118.56  22171  187
 109 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 110 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 111 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 112 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 113 Katarzyna Stępień              Katowice             118.03   3895   33
 114 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.75  19075  162
 115 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.70  14242  121
 116 Katarzyna Sołdan               Rumia                117.58  23516  200
 117 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              117.35  21123  180
 118 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.99  16028  137
 119 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 120 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 121 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.85   4791   41
 122 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.75  23351  200
 123 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.72   4669   40
 124 Sławomir Nosek                 Mielec               116.64   6882   59
 125 Rafał Wesołowski               Warszawa             116.55  21795  187
 126 Beata Piotrowska               Łódź                 116.51  22137  190
 127 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 128 Magdalena Merklejn             Szczecin             116.49  15959  137
 129 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.32  22218  191
 130 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.21  22544  194
 131 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 132 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 133 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.06  18221  157
 134 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 135 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 136 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.95  13914  120
 137 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.94  21796  188
 138 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.85   6835   59
 139 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.84  15639  135
 140 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.82  20732  179
 141 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.82   4517   39
 142 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.67  17004  147
 143 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.50  13051  113
 144 Artur Tomczyk                  Piła                 115.49   4504   39
 145 Lucyna Śniadach                Rumia                115.41  20082  174
 146 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.38  20307  176
 147 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 148 Ewa Ciszewska                  Katowice             115.34  14187  123
 149 Bogusław Książek               Szczecin             115.33   8650   75
 150 Halina Roszak                  Poznań               114.84  21360  186
 151 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 152 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 153 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 154 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.69  10896   95
 155 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 156 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.29  19201  168
 157 Adam Klimont                   Wałcz                114.22   8224   72
 158 Katarzyna Klimała              Kraków               114.13  20430  179
 159 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.11  14606  128
 160 Krzysztof Obremski             Legnica              113.96  15955  140
 161 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 162 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 163 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 164 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.42   4083   36
 165 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 166 Agnieszka Krupka               Krosno               112.94  22024  195
 167 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 168 Bartosz Orłowski               Bytom                112.81  10491   93
 169 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 170 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.79  21542  191
 171 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.77  10939   97
 172 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             112.43  17427  155
 173 Stanisław Ochot                Katowice             112.33   4718   42
 174 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  112.12  10988   98
 175 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            112.04   5378   48
 176 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.71  15192  136
 177 Stanisław Gasik                Warszawa             111.68   8488   76
 178 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            111.65  19093  171
 179 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.59  18747  168
 180 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.57   9707   87
 181 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.53  20187  181
 182 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.51  14608  131
 183 Marcin Skowron                 Zabrze               111.30  19255  173
 184 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 185 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.19  21238  191
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.19  20125  181
 187 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 188 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 189 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.03  12657  114
 190 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.99  15206  137
 191 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.98  16980  153
 192 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            110.82  18507  167
 193 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.79  21271  192
 194 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 195 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.61   9291   84
 196 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 197 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.45  16567  150
 198 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.42   9275   84
 199 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.40  13689  124
 200 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 201 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 202 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 203 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.62  21925  200
 204 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             109.53  15444  141
 205 Jerzy Luter                    Bytom                109.53  21139  193
 206 Daniel Janus                   Wąchock              109.05  11995  110
 207 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.94  10894  100
 208 Mirosław Konsik                Gdańsk               108.75   6525   60
 209 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.35  15711  145
 210 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 211 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               108.09  19997  185
 212 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.91  18885  175
 213 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.88  10249   95
 214 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 215 Marcin Kamiński                Warszawa             107.82   7332   68
 216 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 217 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 218 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             107.52   8924   83
 219 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 220 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.49   9352   87
 221 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42  18262  170
 222 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 223 Marek Reda                     Wołomin              107.01  16051  150
 224 Rafał Skibicki                 Lębork               106.87   9618   90
 225 Anita Bruska                   Gdynia               106.85   8975   84
 226 Marianna Kozłowska             Białystok            106.80  10146   95
 227 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             106.56   4795   45
 228 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.52  19919  187
 229 Paweł Jachowicz                Żyrardów             106.52   7030   66
 230 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             106.45  19800  186
 231 Jan Kozłowski                  Kraków               106.43  20009  188
 232 Robert Głowacki                Łódź                 106.23   6374   60
 233 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.84  20428  193
 234 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 235 Andrzej Puchalski              Łódź                 105.70   6659   63
 236 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 237 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 238 Paweł Michalski                Ksawerów             105.30   5897   56
 239 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 240 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 241 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.13   9462   90
 242 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 243 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 244 Sylwester Wójcik               Lublin               104.75  14141  135
 245 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.68  12980  124
 246 Dominik Wester                 Warszawa             104.64   8685   83
 247 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 248 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.42  20048  192
 249 Sławomir Zabawa                Jasło                104.28  18145  174
 250 Teresa Zalewska                Racibórz             104.23  10527  101
 251 Michał Ozimiński               Łódź                 103.88  19841  191
 252 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 253 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.60  13882  134
 254 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 255 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 256 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 257 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 258 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.99  18435  179
 259 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 260 Maria Jarosz                   Lublin               102.82   6683   65
 261 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 262 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 263 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 264 Weronika Rudnicka              Ustka                102.61  15187  148
 265 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 266 Anna Dłużniewska               Warszawa             102.57   4821   47
 267 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 268 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 269 Anna Biegańska                 Białystok            102.29   4194   41
 270 Władysław Zieliński            Lębork               102.28   4398   43
 271 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.28   7364   72
 272 Anna Arana                     Warszawa             102.12  14093  138
 273 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 274 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 275 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             101.33   6080   60
 276 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 277 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               100.76   7255   72
 278 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             100.52  19702  196
 279 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 280 Roman Figiel                   Zawichost            100.40   7530   75
 281 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.40  19176  191
 282 Magdalena Ochot                Katowice             100.38  10038  100
 283 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  100.38   9837   98
 284 Renata Rosół                   Warszawa             100.19  17232  172
 285 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.96  10596  106
 286 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 287 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 288 Marek Sitkowski                Warszawa              99.35   3974   40
 289 Joanna Kubińska                Warszawa              98.93  10684  108
 290 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 291 Mikołaj Fidziński              Dębica                98.61   3550   36
 292 Michał Kolaj                   Ostróda               98.47   5810   59
 293 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.27   5896   60
 294 Marek Kocikowski               Ostróda               98.11  11184  114
 295 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              97.69   6057   62
 296 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 297 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.42  16562  170
 298 Adam Janicki                   Łódź                  97.22   7097   73
 299 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 300 Monika Rubinstein              Warszawa              96.78  15484  160
 301 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  10064  104
 302 Anna Stefańska                 Łódź                  96.76  16256  168
 303 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.25   4620   48
 304 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 305 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.05   5571   58
 306 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 307 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 308 Piotr Łasowski                 Gdańsk                95.84   6517   68
 309 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 310 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 311 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 312 Katarzyna Majewska             Lublin                95.14   9990  105
 313 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.06   7510   79
 314 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 315 Joanna Brychcy                 Katowice              94.58  17687  187
 316 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.51  11058  117
 317 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 318 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 319 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 320 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 321 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 322 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 323 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 324 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 325 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 326 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 327 Maciej Kuczyński               Gdynia                92.33   2770   30
 328 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 329 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 330 Katarzyna Dębska               Ostróda               92.09  10406  113
 331 Urszula Solarska               Łódź                  92.01  18402  200
 332 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.98   5427   59
 333 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 334 Sławomir Długosz               Ostróda               91.11   3280   36
 335 Kacper Jachowicz               Żyrardów              90.80   6265   69
 336 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 337 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 338 Jarosław Karp                  Jędrzejów             90.53   3078   34
 339 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 340 Krystyna Puchalska             Łódź                  90.25   5415   60
 341 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            90.20   3608   40
 342 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 343 Leszek Kilian                  Jaworzno              90.12   4326   48
 344 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 345 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 346 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.56   6896   77
 347 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 348 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 349 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.80   7370   83
 350 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 351 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.41  14685  168
 352 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 353 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.29   5150   59
 354 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 355 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 356 Piotr Marusa                   Szczytno              86.22   5087   59
 357 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 358 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 359 Alicja Bielecka                Poznań                83.21   5159   62
 360 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 361 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 362 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.58   6771   83
 363 Adam Kędzior                   Lublin                81.44   4642   57
 364 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 365 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 366 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 367 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 368 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 369 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 370 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 371 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  75.08   5631   75
 372 Monika Pieczora                Łódź                  74.67   4331   58
 373 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.89   7389  100
 374 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.98   3919   56
 375 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.47   2084   30
 376 Paulina Naplocha               Racibórz              68.17   3136   46
 377 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 378 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35
 379 Jacek Jabłonowski              Iława                 59.12   2424   41




Poczekalnia na dzień 08-07-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Ochot                    Katowice             111.21   3225   29
   2 Grzegorz Gardynik              Warszawa             110.31   3199   29
   3 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   6 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75   2149   28
   7 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   8 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   9 Magdalena Kublik               Warszawa             105.78   2856   27
  10 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  11 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             112.28   2807   25
  12 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.88   3045   24
  14 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  15 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  16 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  17 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  116.17   2788   24
  18 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  19 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  20 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  21 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  22 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  23 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  24 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  25 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  26 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  27 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  28 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  29 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  30 Michał Lipka                   Mielec               104.88   2517   24
  31 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  32 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  33 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  34 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  35 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  36 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  37 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  38 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  39 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  40 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  41 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  42 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  43 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  44 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  45 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  46 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  47 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  48 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  49 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  50 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  51 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  52 Dominik Piasecki               Słupsk               102.70   2362   23
  53 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  54 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  55 Grzegorz Bajer                 Łódź                  94.35   2170   23
  56 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  57 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  58 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  60 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  61 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  62 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  63 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  64 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  65 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  66 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  67 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  68 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  69 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  70 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  71 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  72 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  73 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  74 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  75 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  76 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  77 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  78 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  79 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  80 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  81 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  82 Szymon Jachimek                Gdynia               112.17   2019   18
  83 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  84 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  85 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  86 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  87 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  88 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  89 Sylwia Buks                    Warszawa              72.24   1228   17
  90 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  91 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  92 Tomasz Figiel                  Zawichost            105.19   1683   16
  93 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  94 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  95 Andrzej Lożyński               Piastów              105.73   1586   15
  96 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  97 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  98 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
  99 Łukasz Walijewski              Ostróda               81.86   1146   14
 100 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 101 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 102 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 103 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 104 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 105 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 106 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 107 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 108 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 109 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 110 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 111 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 112 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 113 Anna Królak                    Warszawa             113.42   1361   12
 114 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 115 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 116 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 117 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 118 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 119 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 120 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 121 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 122 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 123 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 124 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 125 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 126 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 127 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 128 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 129 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 130 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 131 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 132 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 133 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 134 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 135 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 136 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 137 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 138 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 139 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 140 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 141 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 142 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 143 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 144 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 145 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 146 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 147 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 148 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 149 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 150 Grzegorz Kwiecień              Kraków                96.42   1157   12
 151 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 152 Tomasz Sienkiewicz             Białogard             96.25   1155   12
 153 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 154 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 155 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 156 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 157 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 158 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 159 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 160 Magdalena Szymala              Lublin                95.08   1141   12
 161 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 162 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 163 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 164 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 165 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 166 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 167 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 168 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 169 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 170 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 171 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 172 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 173 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 174 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 175 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 176 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 177 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 178 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 179 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 180 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 181 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 182 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 183 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 184 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 185 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 186 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 187 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 188 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 189 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 190 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 191 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 192 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 193 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 194 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 195 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 196 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 197 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 198 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 199 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 200 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 201 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 202 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 203 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 204 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 205 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 206 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 207 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 208 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 209 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 210 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 211 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 212 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 213 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 214 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 215 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 216 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 217 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 218 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 219 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 220 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 221 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 222 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 223 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 224 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 225 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 226 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 227 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 228 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 229 Gniewomir Białek               Dębica                75.67    908   12
 230 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 231 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 232 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 233 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 234 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 235 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 236 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 237 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 238 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 239 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 240 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 241 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 242 Piotr Konopka                  Ostróda              100.45   1105   11
 243 Tomasz Siwiński                Zawiercie            100.00   1100   11
 244 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 245 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 246 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 247 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 248 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 249 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 250 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 251 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 252 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 253 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 254 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 255 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 256 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 257 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 258 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 259 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 260 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 261 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 262 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 263 Michał Kowalski                Świętajno             79.64    876   11
 264 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 265 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 266 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 267 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 268 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 269 Wojciech Dzierżek              Ostróda               66.55    732   11
 270 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 271 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 272 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 273 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 274 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 275 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 276 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 277 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 278 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 279 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 280 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 281 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 282 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 283 Sławomir Grudziński            Ostróda               76.60    766   10
 284 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 285 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 286 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 287 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 288 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 289 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 290 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 291 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 292 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 293 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 294 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               76.38    611    8
 295 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 296 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 297 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 298 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 299 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 300 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 301 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 302 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 303 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 304 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 305 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 306 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 307 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 308 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 311 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 312 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 313 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 314 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 315 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 316 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 317 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 318 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 319 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 320 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 321 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 322 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 323 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 324 Katarzyna Kochańska            Piastów               95.33    572    6
 325 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 326 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 327 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 328 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 329 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 330 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 331 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 332 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 333 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 334 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 335 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 336 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 337 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 338 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 339 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 340 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 341 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 342 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 343 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 344 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 345 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 346 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 347 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 348 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 349 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 350 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 351 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 352 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 353 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 354 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 355 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 356 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 357 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 358 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 359 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 360 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 361 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 362 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 363 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 364 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 365 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 366 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 367 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 368 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 369 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 370 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 371 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 372 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 373 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 374 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 375 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 376 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 377 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 378 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 379 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 380 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 381 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 382 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 383 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 384 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 385 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 386 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 387 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 388 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 389 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 390 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 391 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 392 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 393 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 394 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 395 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 396 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 397 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 398 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 399 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 400 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 401 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 402 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 403 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 404 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 405 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 406 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 407 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 408 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 409 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 410 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 411 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie