Szarlota27
czerwca
Szarlota 27 czerwca Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
Ostróda17
lipca
Ostróda 17-18 lipca IV Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”Grand Prix 2004
Bydgoszcz24
lipca
Bydgoszcz 24-25 lipca III Mistrzostwa Bydgoszczy
Ostródzki rekord 17 - 18 lipca 2004 — IV Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”InformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

IV Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki” Ostróda, 17 - 18 lipca 2004
Grand Prix 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Ostródzki rekord Mateusz Żbikowski zdobył tytuł mistrza Ziemi Ostródzkiej na 2004 rok, wygrywając 10 partii z 12. Ostróda jako organizator turniejów scrabblowych wstąpiła do klubu "100" po Warszawie, Krakowie i Łodzi. Jednakże biorąc pod uwagę tylko imprezy turniejowe (nie licząc rangi mistrzowskiej) padł absolutny rekord. Udział wzięło 133 zawodników w tym 19 debiutantów. Frekwencja przekroczyła oczekiwania organizatorów, jednak wspólnymi siłami zawodników podołali oni postawionemu zadaniu aby przygotować salę do rozgrywek. Po pierwszym dniu wszyscy uczestnicy udali się statkiem na ognisko i grilla. Zabawa trwała do pierwszej w nocy. Mimo to na pierwszą poranną partię zameldowali się wszyscy gracze.
Turniej był przygotowany wspaniale (wielkie brawa w szczególności dla Grzegorza KoczkodonaAndrzeja Oleksiaka, podziękowania także dla wiceburmistrza Ostródy za wsparcie imprezy), a zadowoleni uczestnicy czekają już na przyszłoroczne "Blanki w Szranki", na które organizatorzy wszystkich zapraszają i będą przygotowani na następne pobicie rekordu frekwencji.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Turniej „Blanki w szranki”
II Turniej „Blanki w szranki”
I Turniej „Blanki w szranki”




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej Blanki w Szranki

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.49     10.0     5404     1829     1153
  2 Maciej          Czupryniak           Milanówek              132.21     10.0     4983     1831     1002
  3 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               134.34      9.5     4892     1783      564
  4 Filip           Sosin                Warszawa               112.49      9.0     5074     1686      463
  5 Marcin          Kozyra               Warszawa               127.28      9.0     4912     1624      642
  6 Magdalena       Merklejn             Szczecin               119.07      9.0     4835     1797      357
  7 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                113.19      9.0     4761     1710      479
  8 Piotr           Pietuchowski         Białystok              121.73      9.0     4629     1714      424
  9 Joanna          Stępień              Katowice               128.47      9.0     4536     1582      777
 10 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    109.66      8.5     4451     1629      161
 11 Krzysztof       Mówka                Toruń                  136.83      8.0     4940     1567      744
 12 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                128.69      8.0     4907     1527      603
 13 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              121.71      8.0     4872     1619      638
 14 Marek           Roszak               Poznań                 122.99      8.0     4767     1546      524
 15 Paweł           Jackowski            Warszawa               125.30      8.0     4746     1580      492
 16 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               117.59      8.0     4733     1636      335
 17 Kamil           Górka                Łęczna                 139.50      8.0     4692     1692      220
 18 Marek           Syczuk               Warszawa               130.26      8.0     4690     1622      606
 19 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              117.15      8.0     4633     1558      416
 20 Radosław        Sowiński             Warszawa               120.54      8.0     4615     1531      376
 21 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 114.44      8.0     4611     1554      485
 22 Halina          Roszak               Poznań                 117.42      8.0     4586     1478      637
 23 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               115.23      8.0     4502     1615      120
 24 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               112.89      8.0     4432     1533      226
 25 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.50      7.5     4917     1554      578
 26 Justyna         Fugiel               Sandomierz             133.71      7.5     4689     1647      334
 27 Aleksander      Puchalski            Włocławek              127.59      7.0     4847     1463      537
 28 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.98      7.0     4818     1489      706
 29 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               140.23      7.0     4777     1487      377
 30 Filip           Warzecha             Gdynia                 124.61      7.0     4739     1510      632
 31 Dawid           Pikul                Poznań                 130.25      7.0     4718     1532      134
 32 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              110.05      7.0     4577     1407      325
 33 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               108.85      7.0     4551     1460      230
 34 Marcin          Kamiński             Warszawa               128.16      7.0     4527     1474      -57
 35 Irena           Sołdan               Rumia                  114.26      7.0     4494     1405      171
 36 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.67      7.0     4491     1443      594
 37 Andrzej         Kowalski             Kowale                 100.00      7.0     4489     1443      180
 38 Beata           Piotrowska           Łódź                   109.69      7.0     4488     1393      192
 39 Jarosław        Sobczak              Warszawa               109.46      7.0     4449     1537       20
 40 Bogusław        Puchalski            Włocławek              117.49      7.0     4416     1555      213
 41 Piotr           Rosół                Warszawa               114.19      7.0     4388     1477      184
 42 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                100.00      7.0     4375     1399      337
 43 Sylwester       Wójcik               Lublin                 100.00      7.0     4369     1485     -305
 44 Radosław        Konca                Warszawa               128.33      7.0     4320     1431      264
 45 Miłosz          Wrzałek              Reda                   113.17      7.0     4315     1494     -223
 46 Joanna          Zadrożna             Szczecin               100.00      7.0     4263     1424     -237
 47 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                103.32      7.0     4078     1342      177
 48 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      7.0     4074     1351      -53
 49 Dorota          Maciejuk             Warszawa               100.00      7.0     3991     1208      304
 50 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               114.60      6.5     4743     1299      486
 51 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                100.00      6.5     4098     1314      135
 52 Robert          Soszka               Warszawa               116.39      6.0     4730     1328      637
 53 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             113.20      6.0     4714     1342      590
 54 Michał          Makowski             Warszawa               124.41      6.0     4614     1261      346
 55 Mariusz         Margalski            Warszawa               124.67      6.0     4577     1340      147
 56 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.96      6.0     4573     1284      113
 57 Dorota          Zielińska            Piaseczno              113.93      6.0     4492     1344      355
 58 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               100.00      6.0     4485     1425       -2
 59 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 106.47      6.0     4473     1391       62
 60 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  100.00      6.0     4456     1405      -24
 61 Jarosław        Puchalski            Łódź                   126.06      6.0     4412     1371      265
 62 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               101.34      6.0     4402     1436      -42
 63 Anna            Królak               Warszawa               100.00      6.0     4319     1361        0
 64 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00      6.0     4292     1379     -326
 65 Krzysztof       Sojka                Łódź                   100.00      6.0     4279     1288      265
 66 Dominik         Wester               Warszawa               117.47      6.0     4274     1264      148
 67 Wojciech        Sołdan               Rumia                  100.00      6.0     4180     1260       16
 68 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              107.93      6.0     4171     1335     -203
 69 Michał          Wolański             Białystok              100.00      6.0     4156     1255      218
 70 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               100.00      6.0     4155     1371     -110
 71 Marcin          Królak               Warszawa               100.00      6.0     4040     1370     -560
 72 Iwona           Rutkowska            Warszawa               106.39      6.0     3990     1258     -212
 73 Justyna         Horbowska            Lublin                 100.00      6.0     3937     1292     -471
 74 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.06      6.0     3885     1337     -485
 75 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.81      6.0     3858     1320     -324
 76 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               107.25      6.0     3593     1185     -376
 77 Magdalena       Ochot                Katowice               107.43      5.5     4052     1135      159
 78 Władysław       Zieliński            Lębork                 109.80      5.5     4027     1236     -224
 79 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      5.5     3940     1149       59
 80 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    122.67      5.0     4614     1207       -6
 81 Joanna          Juszczak             Warszawa               115.62      5.0     4452     1137      399
 82 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               109.63      5.0     4434     1154      181
 83 Beata           Łażewska             Gdynia                 100.00      5.0     4416     1223       90
 84 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               107.28      5.0     4346     1293     -619
 85 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 100.00      5.0     4293     1223     -104
 86 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 100.00      5.0     4288     1166       -9
 87 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               115.63      5.0     4272     1253     -105
 88 Michał          Kołodziejczyk        Ostróda                100.00      5.0     4161     1143      -16
 89 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               107.29      5.0     4156     1203     -330
 90 Paweł           Opyc                 Warszawa               109.56      5.0     4112     1187     -216
 91 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               100.00      5.0     4092     1226        5
 92 Joanna          Ostrowska            Warszawa               105.47      5.0     4077     1196     -177
 93 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      5.0     4039     1153       57
 94 Jakub           Mioduszewski         Żyrardów               100.00      5.0     4006     1210     -503
 95 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               100.00      5.0     3996     1159     -159
 96 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      5.0     3988     1207       13
 97 Marta           Kleinrok             Lublin                 100.00      5.0     3936     1156     -610
 98 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 104.45      5.0     3901     1185     -235
 99 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              100.00      5.0     3852     1271     -211
100 Danuta          Langiewicz           Ostróda                100.00      5.0     3834     1179     -254
101 Mariusz         Rogalski             Iława                  100.00      5.0     3735     1130     -580
102 Agnieszka       Biegańska            Białystok              100.00      5.0     3688     1227     -634
103 Bartosz         Orłowski             Bytom                  100.00      4.5     3888     1142     -284
104 Mirosław        Konsik               Gdańsk                 107.50      4.0     4137     1099     -105
105 Artur           Koszel               Inowrocław             100.00      4.0     4131     1064      122
106 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.00      4.0     4039     1059       11
107 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              103.44      4.0     4020     1092     -115
108 Anna            Arana                Warszawa               100.00      4.0     4000     1093     -479
109 Beata           Kościańska           Lublin                 100.00      4.0     3982     1111     -158
110 Jan             Lisiewski            Piasutno               110.73      4.0     3877     1075     -266
111 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      4.0     3841     1098     -476
112 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      4.0     3810     1101     -529
113 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      4.0     3734     1025     -396
114 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      4.0     3715     1079     -630
115 Stefania        Dryżałowska          Olsztyn                100.00      4.0     3378     1057     -734
116 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      3.0     3956      943     -229
117 Barbara         Szymańska            Gdańsk                 100.00      3.0     3837      957     -251
118 Anna            Biegańska            Białystok              100.00      3.0     3818     1000     -232
119 Mariusz         Katzig               Gdańsk                 100.00      3.0     3658      923     -374
120 Łukasz          Walijewski           Ostróda                100.00      3.0     3522      911     -352
121 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      3.0     3424      955     -854
122 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      3.0     3409      927     -450
123 Robert          Kowalski             Ostrołęka              100.00      3.0     3062      924    -1230
124 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      3.0     2779      854    -1261
125 Piotr           Konopka              Ostróda                100.00      3.0     2132      671       20
126 Piotr           Marusa               Szczytno               100.00      2.0     3469      817     -549
127 Henryk          Ryś                  Warszawa               100.00      2.0     1989      545     -416
128 Wojciech        Dzierżek             Ostróda                100.00      1.0     1414      538    -2273
129 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      1.0     1088      329     -564
130 Andrzej         Gostomski            Łódź                   108.71      1.0      651      240     -183
131 Wojciech        Buńka                Ostróda                100.00      0.0     1565      350     -793
132 Andrzej         Szymański            Łódź                   100.00      0.0     1023      209     -596
133 Katarzyna       Świątkowska          Nowa Sól               100.00      0.0      335       59      -51
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej Blanki w Szranki



	Mariusz Skrobosz 146.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    31 Marcin         Królak                100.00 +  488: 231  150
    3    16 Sylwester      Wójcik                100.00 +  479: 332  150
    4     9 Radosław       Konca                 128.33 +  477: 321  178
    5     5 Justyna        Fugiel                133.71 -  295: 419   84
    6    13 Andrzej        Kowalski              100.00 +  425: 345  150
    7     8 Piotr          Rosół                 114.19 -  353: 358   64
    8    15 Piotr          Pietuchowski          121.73 -  311: 412   72
    9    24 Tomasz         Zwoliński             139.96 +  447: 382  190
   10    18 Dorota         Zielińska             113.93 -  318: 451   64
   11    26 Mariusz        Margalski             124.67 +  490: 341  175
   12    19 Robert         Soszka                116.39 +  408: 305  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 11 131.18




	Stanisław Rydzik 140.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Ostrowska             105.47 +  378: 297  155
    2    13 Mariusz        Margalski             124.67 +  405: 317  175
    3     4 Jarosław       Puchalski             126.06 -  281: 333   76
    4    20 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  492: 342  150
    5     6 Kazimierz.J    Merklejn              140.23 -  385: 448   90
    6    23 Radosław       Sowiński              120.54 +  442: 267  171
    7    14 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  330: 333   50
    8    24 Dariusz        Białobrzewski         114.44 -  362: 448   64
    9    29 Anna           Królak                100.00 +  409: 347  150
   10    24 Andrzej        Rechowicz             123.06 +  555: 226  173
   11    15 Eugeniusz      Wróblewski            113.20 +  440: 370  163
   12     9 Marek          Dudkiewicz            121.71 -  339: 384   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Mateusz Żbikowski 140.49 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.45 +  511: 265  154
    2     4 Magdalena      Merklejn              119.07 +  359: 342  169
    3     8 Miłosz         Wrzałek               113.17 +  518: 267  163
    4     1 Marcin         Kamiński              128.16 +  618: 366  178
    5     1 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  478: 308  150
    6     1 Dawid          Pikul                 130.25 +  401: 376  180
    7     1 Mariola        Osajda-Matczak        115.23 +  437: 340  165
    8     1 Grzegorz       Koczkodon             113.19 -  416: 430   63
    9     1 Kamil          Górka                 139.50 +  380: 364  190
   10     1 Marek          Dudkiewicz            121.71 +  437: 360  172
   11     1 Grzegorz       Koczkodon             113.19 +  486: 364  163
   12     1 Maciej         Czupryniak            132.21 -  363: 469   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 12 152.42




	Kazimierz.J Merklejn 140.23 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Nawrocki              103.44 +  413: 303  153
    2    24 Bogusław       Puchalski             117.49 -  326: 346   67
    3    45 Dominik        Wester                117.47 +  544: 293  167
    4    10 Rafał          Wesołowski            100.00 +  469: 332  150
    5     6 Stanisław      Rydzik                140.98 +  448: 385  191
    6     3 Justyna        Fugiel                133.71 -  360: 409   84
    7     9 Michał         Waszkiewicz           117.59 -  320: 441   68
    8    16 Jarosław       Sobczak               109.46 -  324: 380   59
    9    25 Marta          Szeliga-Frynia        101.34 +  474: 398  151
   10    16 Sylwester      Gryz                  100.00 +  439: 393  150
   11    12 Justyna        Fugiel                133.71 -  304: 388   84
   12    20 Eugeniusz      Wróblewski            113.20 +  356: 332  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Tomasz Zwoliński 139.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Dąbrowski             103.32 -    0: 400    0
    2    66 Andrzej        Gostomski             108.71 +  499: 265  159
    3    47 Rafał          Wesołowski            100.00 -  382: 385   50
    4    50 Renata         Rosół                 100.00 +  405: 374  150
    5    41 Krzysztof      Jaworski              107.28 -  416: 449   57
    6    49 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  411: 281  150
    7    27 Paweł          Jackowski             125.30 -  319: 480   75
    8    43 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  454: 250  150
    9    24 Mariusz        Skrobosz              146.67 -  382: 447   97
   10    38 Jan            Lisiewski             110.73 +  404: 301  161
   11    28 Krzysztof      Jaworski              107.28 +  587: 361  157
   12    21 Aleksander     Puchalski             127.59 -  314: 467   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 11 116.73




	Kamil Górka 139.50 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Gołęcki               102.81 +  326: 242  153
    2    30 Dariusz        Białobrzewski         114.44 +  373: 348  164
    3    13 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  396: 404   50
    4    15 Robert         Kamiński              122.67 +  420: 404  173
    5    12 Marcin         Kamiński              128.16 +  419: 296  178
    6     5 Marek          Syczuk                130.26 +  425: 399  180
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.50 +  369: 367  185
    8     3 Dawid          Pikul                 130.25 +  509: 340  180
    9     1 Mateusz        Żbikowski             140.49 -  364: 380   90
   10     4 Sławomir       Kordjalik             134.34 -  388: 393   84
   11     7 Marcin         Kozyra                127.28 -  284: 510   77
   12    12 Radosław       Konca                 128.33 +  419: 389  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Krzysztof Mówka 136.83 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marta          Szeliga-Frynia        101.34 -  316: 397   51
    2    64 Joanna         Kubińska              100.00 +  525: 209  150
    3    20 Maria          Jarosz                100.00 +  378: 253  150
    4    18 Mirosław       Konsik                107.50 +  414: 296  158
    5     9 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  432: 390  150
    6     6 Michał         Waszkiewicz           117.59 +  457: 359  168
    7     4 Magdalena      Merklejn              119.07 +  409: 354  169
    8     2 Mariola        Osajda-Matczak        115.23 +  438: 312  165
    9     2 Sławomir       Kordjalik             134.34 +  447: 319  184
   10     2 Grzegorz       Koczkodon             113.19 -  355: 418   63
   11     2 Maciej         Czupryniak            132.21 -  329: 433   82
   12     4 Marcin         Kozyra                127.28 -  440: 456   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Karol Wyrębkiewicz 134.50 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Arana                 100.00 +  415: 331  150
    2    23 Jarosław       Sobczak               109.46 +  432: 328  159
    3    12 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  411: 269  150
    4     6 Michał         Waszkiewicz           117.59 +  490: 360  168
    5     2 Filip          Sosin                 112.49 +  490: 366  162
    6     2 Mariola        Osajda-Matczak        115.23 -  332: 439   65
    7     2 Kamil          Górka                 139.50 -  367: 369   90
    8     5 Joanna         Stępień               128.47 -  354: 392   78
    9    10 Justyna        Fugiel                133.71 =  399: 399  134
   10    17 Bogusław       Puchalski             117.49 +  482: 283  167
   11    11 Krzysztof      Bukowski              117.15 -  354: 461   67
   12    18 Piotr          Rosół                 114.19 +  391: 342  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Sławomir Kordjalik 134.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  416: 290  150
    2    22 Kamil          Nawrocki              110.05 +  470: 381  160
    3     6 Justyna        Fugiel                133.71 -  371: 429   84
    4    12 Maciej         Czupryniak            132.21 +  413: 321  182
    5     8 Mariusz        Sylwestrzuk           107.29 +  444: 253  157
    6     4 Piotr          Rosół                 114.19 +  406: 365  164
    7     5 Bogusław       Puchalski             117.49 +  393: 363  167
    8     4 Paweł          Frynia                109.66 =  386: 386  110
    9     2 Krzysztof      Mówka                 136.83 -  319: 447   87
   10     4 Kamil          Górka                 139.50 +  393: 388  190
   11     3 Magdalena      Merklejn              119.07 +  468: 338  169
   12     2 Grzegorz       Koczkodon             113.19 +  413: 367  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Justyna Fugiel 133.71 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Biegańska             100.00 +  434: 324  150
    2    17 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  346: 327  150
    3     6 Sławomir       Kordjalik             134.34 +  429: 371  184
    4     4 Dawid          Pikul                 130.25 -  350: 420   80
    5     5 Mariusz        Skrobosz              146.67 +  419: 295  197
    6     3 Kazimierz.J    Merklejn              140.23 +  409: 360  190
    7     7 Paweł          Frynia                109.66 -  362: 371   60
    8    14 Miłosz         Wrzałek               113.17 +  406: 360  163
    9    10 Karol          Wyrębkiewicz          134.50 =  399: 399  135
   10     5 Magdalena      Merklejn              119.07 -  364: 430   69
   11    12 Kazimierz.J    Merklejn              140.23 +  388: 304  190
   12     8 Andrzej        Oleksiak              128.69 -  383: 394   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Maciej Czupryniak 132.21 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  397: 276  150
    2     2 Jarosław       Puchalski             126.06 -  309: 348   76
    3    19 Andrzej        Oleksiak              128.69 +  411: 353  179
    4    12 Sławomir       Kordjalik             134.34 -  321: 413   84
    5    39 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  462: 299  150
    6    32 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  413: 322  150
    7    10 Marek          Syczuk                130.26 +  466: 261  180
    8    10 Grzegorz       Pukniel               106.47 +  393: 327  156
    9     9 Bogusław       Puchalski             117.49 +  376: 363  167
   10     3 Filip          Sosin                 112.49 +  533: 327  162
   11     2 Krzysztof      Mówka                 136.83 +  433: 329  187
   12     1 Mateusz        Żbikowski             140.49 +  469: 363  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 12 152.58




	Marek Syczuk 130.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Buńka                 100.00 +  475: 238  150
    2     9 Anna           Królak                100.00 +  400: 285  150
    3     7 Michał         Waszkiewicz           117.59 -  350: 389   68
    4    16 Andrzej        Rechowicz             123.06 +  496: 320  173
    5     7 Filip          Warzecha              124.61 +  364: 304  175
    6     5 Kamil          Górka                 139.50 -  399: 425   90
    7    10 Maciej         Czupryniak            132.21 -  261: 466   82
    8    20 Marcin         Kamiński              128.16 -  349: 354   78
    9    28 Anna           Arana                 100.00 +  448: 274  150
   10    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.63 +  435: 329  166
   11    16 Kamil          Nawrocki              110.05 +  366: 359  160
   12    11 Dawid          Pikul                 130.25 +  347: 341  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Dawid Pikul 130.25 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  482: 280  150
    2     7 Paweł          Opyc                  109.56 +  370: 333  160
    3    11 Krzysztof      Bukowski              117.15 +  421: 313  167
    4     4 Justyna        Fugiel                133.71 +  420: 350  184
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              107.93 +  475: 367  158
    6     1 Mateusz        Żbikowski             140.49 -  376: 401   90
    7     3 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  379: 367  150
    8     3 Kamil          Górka                 139.50 -  340: 509   90
    9     7 Magdalena      Merklejn              119.07 -  443: 507   69
   10     7 Piotr          Pietuchowski          121.73 +  349: 348  172
   11     5 Filip          Sosin                 112.49 -  322: 462   62
   12    11 Marek          Syczuk                130.26 -  341: 347   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Andrzej Oleksiak 128.69 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Czarnecka             100.00 +  589: 294  150
    2     1 Rafał          Dąbrowski             103.32 -  267: 428   53
    3    19 Maciej         Czupryniak            132.21 -  353: 411   82
    4    33 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  380: 223  150
    5    23 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  395: 389  150
    6    17 Rafał          Wesołowski            100.00 +  374: 351  150
    7    17 Dorota         Zielińska             113.93 +  484: 375  164
    8     9 Magdalena      Merklejn              119.07 -  423: 425   69
    9    11 Jarosław       Sobczak               109.46 -  337: 388   59
   10    21 Sylwester      Wójcik                100.00 +  458: 317  150
   11    13 Robert         Soszka                116.39 +  453: 320  166
   12     8 Justyna        Fugiel                133.71 +  394: 383  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Joanna Stępień 128.47 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    40 Bartosz        Orłowski              100.00 +  405: 291  150
    3    39 Paweł          Jachowicz             108.85 -  367: 397   59
    4    36 Barbara        Szymańska             100.00 +  414: 334  150
    5    30 Władysław      Zieliński             109.80 +  404: 374  160
    6    24 Marta          Szeliga-Frynia        101.34 +  409: 256  151
    7    19 Rafał          Dąbrowski             103.32 +  377: 267  153
    8     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.50 +  392: 354  185
    9     6 Marek          Dudkiewicz            121.71 -  386: 476   72
   10    13 Dariusz        Białobrzewski         114.44 +  415: 385  164
   11     9 Mariola        Osajda-Matczak        115.23 +  527: 267  165
   12     5 Marek          Roszak                122.99 +  440: 358  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 11 143.82




	Radosław Konca 128.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    41 Joanna         Ostrowska             105.47 +  451: 301  155
    3    25 Dariusz        Nawrocki              103.44 +  324: 320  153
    4     9 Mariusz        Skrobosz              146.67 -  321: 477   97
    5    37 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  404: 277  150
    6    20 Irena          Sołdan                114.26 -  339: 399   64
    7    39 Mirosław       Konsik                107.50 +  437: 382  158
    8    18 Eugeniusz      Wróblewski            113.20 +  364: 328  163
    9    12 Aleksander     Puchalski             127.59 +  404: 395  178
   10    10 Marek          Roszak                122.99 -  384: 451   73
   11    19 Andrzej        Kowalski              100.00 +  503: 307  150
   12    12 Kamil          Górka                 139.50 -  389: 419   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 11 130.09




	Marcin Kamiński 128.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stefania       Dryżałowska           100.00 +  405: 282  150
    2    27 Grzegorz       Gardynik              109.63 +  413: 365  160
    3    15 Joanna         Zadrożna              100.00 +  424: 280  150
    4     1 Mateusz        Żbikowski             140.49 -  366: 618   90
    5    12 Kamil          Górka                 139.50 -  296: 419   90
    6    31 Marcin         Królak                100.00 -  315: 424   50
    7    35 Maria          Jarosz                100.00 +  394: 388  150
    8    20 Marek          Syczuk                130.26 +  354: 349  180
    9    15 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  391: 305  150
   10    12 Irena          Sołdan                114.26 +  550: 299  164
   11    10 Piotr          Pietuchowski          121.73 -  345: 371   72
   12    13 Michał         Waszkiewicz           117.59 -  274: 484   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Aleksander Puchalski 127.59 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Dzierżek              100.00 +  498: 197  150
    2     6 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  261: 499   50
    3    37 Wojciech       Gołęcki               102.81 +  435: 275  153
    4    21 Rafał          Dąbrowski             103.32 +  435: 360  153
    5    10 Michał         Waszkiewicz           117.59 -  333: 440   68
    6    19 Filip          Warzecha              124.61 -  396: 503   75
    7    26 Mariusz        Sylwestrzuk           107.29 +  510: 303  157
    8    17 Dorota         Zielińska             113.93 +  394: 345  164
    9    12 Radosław       Konca                 128.33 -  395: 404   78
   10    19 Beata          Łażewska              100.00 +  388: 333  150
   11    14 Filip          Warzecha              124.61 -  335: 337   75
   12    21 Tomasz         Zwoliński             139.96 +  467: 314  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Marcin Kozyra 127.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  350: 357   50
    2    42 Danuta         Langiewicz            100.00 +  468: 222  150
    3    24 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  431: 290  150
    4    13 Andrzej        Kowalski              100.00 +  371: 330  150
    5    11 Piotr          Pietuchowski          121.73 -  318: 475   72
    6    25 Jarosław       Sobczak               109.46 -  421: 463   59
    7    25 Beata          Łażewska              100.00 +  386: 378  150
    8    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.63 +  319: 310  166
    9    19 Sylwester      Wójcik                100.00 +  424: 364  150
   10    14 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  458: 357  150
   11     7 Kamil          Górka                 139.50 +  510: 284  190
   12     4 Krzysztof      Mówka                 136.83 +  456: 440  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Jarosław Puchalski 126.06 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Justyna        Horbowska             100.00 +  568: 317  150
    2     2 Maciej         Czupryniak            132.21 +  348: 309  182
    3     4 Stanisław      Rydzik                140.98 +  333: 281  191
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              107.93 -  349: 374   58
    5    15 Magdalena      Merklejn              119.07 -  307: 437   69
    6    30 Anna           Królak                100.00 +  440: 347  150
    7    21 Miłosz         Wrzałek               113.17 -  333: 352   63
    8    28 Rafał          Dąbrowski             103.32 -  301: 303   53
    9    36 Władysław      Zieliński             109.80 +  385: 332  160
   10    31 Jerzy          Tatarczuk             114.60 +  366: 361  165
   11    21 Ewa            Strzelczyk            112.89 -  339: 343   63
   12    26 Bogusław       Puchalski             117.49 -  343: 391   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Paweł Jackowski 125.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kacper         Jachowicz             100.00 +  465: 331  150
    2    11 Marek          Dudkiewicz            121.71 -  354: 406   72
    3    23 Renata         Rosół                 100.00 +  364: 329  150
    4    23 Magdalena      Merklejn              119.07 -  380: 451   69
    5    26 Anna           Biegańska             100.00 +  383: 262  150
    6    21 Andrzej        Rechowicz             123.06 -  387: 400   73
    7    27 Tomasz         Zwoliński             139.96 +  480: 319  190
    8    19 Ewa            Strzelczyk            112.89 +  437: 367  163
    9    13 Grzegorz       Pukniel               106.47 +  375: 335  156
   10     9 Jarosław       Sobczak               109.46 +  414: 294  159
   11     6 Marek          Roszak                122.99 -  362: 417   73
   12    10 Filip          Warzecha              124.61 +  345: 343  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Mariusz Margalski 124.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Jakubiak              100.00 +  456: 301  150
    2    13 Stanisław      Rydzik                140.98 -  317: 405   91
    3    32 Beata          Kościańska            100.00 +  408: 298  150
    4    25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.63 +  401: 352  166
    5    17 Marta          Szeliga-Frynia        101.34 +  471: 369  151
    6     7 Magdalena      Merklejn              119.07 -  348: 383   69
    7    13 Paweł          Jachowicz             108.85 -  331: 381   59
    8    22 Rafał          Wesołowski            100.00 -  335: 445   50
    9    30 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  396: 277  150
   10    25 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  318: 467   50
   11    26 Mariusz        Skrobosz              146.67 -  341: 490   97
   12    35 Krzysztof      Jaworski              107.28 +  455: 262  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Filip Warzecha 124.61 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maria          Jarosz                100.00 +  438: 326  150
    2    16 Beata          Łażewska              100.00 +  425: 284  150
    3    10 Grzegorz       Pukniel               106.47 +  393: 363  156
    4     7 Bogusław       Puchalski             117.49 -  291: 318   67
    5     7 Marek          Syczuk                130.26 -  304: 364   80
    6    19 Aleksander     Puchalski             127.59 +  503: 396  178
    7    18 Andrzej        Rechowicz             123.06 +  522: 310  173
    8     7 Piotr          Rosół                 114.19 +  452: 252  164
    9     5 Piotr          Pietuchowski          121.73 -  356: 408   72
   10     8 Krzysztof      Bukowski              117.15 -  375: 406   67
   11    14 Aleksander     Puchalski             127.59 +  337: 335  178
   12    10 Paweł          Jackowski             125.30 -  343: 345   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Michał Makowski 124.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  369: 428   50
    2    36 Piotr          Jakubiak              100.00 +  460: 249  150
    3    22 Anna           Biegańska             100.00 +  419: 339  150
    4    14 Grzegorz       Pukniel               106.47 -  328: 381   56
    5    25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.63 -  432: 448   66
    6    33 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  364: 379   50
    7    43 Beata          Kościańska            100.00 +  392: 340  150
    8    33 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  349: 358   50
    9    42 Joanna         Brychcy               100.00 -  340: 372   50
   10    48 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  362: 352  150
   11    41 Robert         Kamiński              122.67 +  453: 316  173
   12    34 Joanna         Juszczak              115.62 +  346: 306  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Andrzej Rechowicz 123.06 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    43 Michał         Wolański              100.00 +  417: 296  150
    3    35 Monika         Rubinstein            100.00 +  327: 269  150
    4    16 Marek          Syczuk                130.26 -  320: 496   80
    5    21 Robert         Kamiński              122.67 +  434: 362  173
    6    21 Paweł          Jackowski             125.30 +  400: 387  175
    7    18 Filip          Warzecha              124.61 -  310: 522   75
    8    23 Krzysztof      Jaworski              107.28 +  397: 324  157
    9    17 Marek          Roszak                122.99 -  330: 472   73
   10    24 Stanisław      Rydzik                140.98 -  226: 555   91
   11    32 Wojciech       Sołdan                100.00 +  427: 318  150
   12    28 Miłosz         Wrzałek               113.17 -  297: 369   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 11 121.55




	Marek Roszak 122.99 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  514: 222  150
    2     3 Marta          Szeliga-Frynia        101.34 +  425: 292  151
    3     2 Marek          Dudkiewicz            121.71 -  286: 476   72
    4    17 Paweł          Opyc                  109.56 +  366: 307  160
    5    16 Grzegorz       Pukniel               106.47 -  338: 368   56
    6    26 Rafał          Dąbrowski             103.32 -  313: 394   53
    7    31 Bartosz        Orłowski              100.00 +  437: 331  150
    8    27 Anna           Królak                100.00 +  390: 337  150
    9    17 Andrzej        Rechowicz             123.06 +  472: 330  173
   10    10 Radosław       Konca                 128.33 +  451: 384  178
   11     6 Paweł          Jackowski             125.30 +  417: 362  175
   12     5 Joanna         Stępień               128.47 -  358: 440   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Robert Kamiński 122.67 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariusz        Katzig                100.00 +  452: 346  150
    2    14 Miłosz         Wrzałek               113.17 -  382: 393   63
    3    21 Justyna        Horbowska             100.00 +  393: 338  150
    4    15 Kamil          Górka                 139.50 -  404: 420   90
    5    21 Andrzej        Rechowicz             123.06 -  362: 434   73
    6    34 Monika         Rubinstein            100.00 -  377: 378   50
    7    44 Iwona          Rutkowska             106.39 +  394: 308  156
    8    34 Marta          Szeliga-Frynia        101.34 -  276: 481   51
    9    43 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  402: 308  150
   10    33 Andrzej        Kowalski              100.00 -  355: 427   50
   11    41 Michał         Makowski              124.41 -  316: 453   74
   12    47 Bartosz        Orłowski              100.00 +  501: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Piotr Pietuchowski 121.73 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marta          Kleinrok              100.00 +  422: 276  150
    2    20 Mariola        Osajda-Matczak        115.23 -  333: 506   65
    3    40 Henryk         Ryś                   100.00 +  404: 353  150
    4    31 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  361: 327  150
    5    11 Marcin         Kozyra                127.28 +  475: 318  177
    6    10 Bogusław       Puchalski             117.49 -  345: 471   67
    7    22 Krzysztof      Sporczyk              107.93 +  393: 299  158
    8    15 Mariusz        Skrobosz              146.67 +  412: 311  197
    9     5 Filip          Warzecha              124.61 +  408: 356  175
   10     7 Dawid          Pikul                 130.25 -  348: 349   80
   11    10 Marcin         Kamiński              128.16 +  371: 345  178
   12     7 Halina         Roszak                117.42 +  357: 294  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Marek Dudkiewicz 121.71 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Kocikowski            100.00 +  382: 260  150
    2    11 Paweł          Jackowski             125.30 +  406: 354  175
    3     2 Marek          Roszak                122.99 +  476: 286  173
    4     5 Filip          Sosin                 112.49 -  339: 463   62
    5    14 Radosław       Sowiński              120.54 +  424: 332  171
    6     8 Paweł          Frynia                109.66 -  352: 359   60
    7    15 Jarosław       Sobczak               109.46 +  388: 349  159
    8    12 Sylwester      Wójcik                100.00 +  539: 284  150
    9     6 Joanna         Stępień               128.47 +  476: 386  178
   10     1 Mateusz        Żbikowski             140.49 -  360: 437   90
   11     4 Paweł          Frynia                109.66 -  346: 385   60
   12     9 Stanisław      Rydzik                140.98 +  384: 339  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Radosław Sowiński 120.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Konopka               100.00 +  404: 328  150
    2    28 Rafał          Wesołowski            100.00 +  400: 392  150
    3     1 Grzegorz       Koczkodon             113.19 -  266: 358   63
    4    19 Ewa            Strzelczyk            112.89 +  436: 334  163
    5    14 Marek          Dudkiewicz            121.71 -  332: 424   72
    6    23 Stanisław      Rydzik                140.98 -  267: 442   91
    7    28 Beata          Piotrowska            109.69 -  377: 397   60
    8    41 Jan            Lisiewski             110.73 +  413: 277  161
    9    39 Wojciech       Gołęcki               102.81 +  492: 292  153
   10    28 Sławomir       Zabawa                100.00 +  378: 313  150
   11    20 Paweł          Jachowicz             108.85 +  414: 382  159
   12    15 Jarosław       Sobczak               109.46 +  436: 300  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Magdalena Merklejn 119.07 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Artur          Koszel                100.00 +  395: 391  150
    2     4 Mateusz        Żbikowski             140.49 -  342: 359   90
    3    46 Marek          Kocikowski            100.00 +  307: 247  150
    4    23 Paweł          Jackowski             125.30 +  451: 380  175
    5    15 Jarosław       Puchalski             126.06 +  437: 307  176
    6     7 Mariusz        Margalski             124.67 +  383: 348  175
    7     4 Krzysztof      Mówka                 136.83 -  354: 409   87
    8     9 Andrzej        Oleksiak              128.69 +  425: 423  179
    9     7 Dawid          Pikul                 130.25 +  507: 443  180
   10     5 Justyna        Fugiel                133.71 +  430: 364  184
   11     3 Sławomir       Kordjalik             134.34 -  338: 468   84
   12     6 Krzysztof      Bukowski              117.15 +  466: 339  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Michał Waszkiewicz 117.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Kowalski              100.00 +  407: 364  150
    2    25 Beata          Kościańska            100.00 +  365: 327  150
    3     7 Marek          Syczuk                130.26 +  389: 350  180
    4     6 Karol          Wyrębkiewicz          134.50 -  360: 490   85
    5    10 Aleksander     Puchalski             127.59 +  440: 333  178
    6     6 Krzysztof      Mówka                 136.83 -  359: 457   87
    7     9 Kazimierz.J    Merklejn              140.23 +  441: 320  190
    8    13 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  389: 336  150
    9     4 Filip          Sosin                 112.49 -  388: 399   62
   10    11 Paweł          Jachowicz             108.85 +  391: 379  159
   11     8 Halina         Roszak                117.42 -  320: 369   67
   12    13 Marcin         Kamiński              128.16 +  484: 274  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Bogusław Puchalski 117.49 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Robert         Kowalski              100.00 +  351: 260  150
    2    24 Kazimierz.J    Merklejn              140.23 +  346: 326  190
    3    14 Rafał          Dąbrowski             103.32 +  455: 230  153
    4     7 Filip          Warzecha              124.61 +  318: 291  175
    5     3 Mariola        Osajda-Matczak        115.23 -  345: 389   65
    6    10 Piotr          Pietuchowski          121.73 +  471: 345  172
    7     5 Sławomir       Kordjalik             134.34 -  363: 393   84
    8    11 Irena          Sołdan                114.26 +  419: 312  164
    9     9 Maciej         Czupryniak            132.21 -  363: 376   82
   10    17 Karol          Wyrębkiewicz          134.50 -  283: 482   85
   11    23 Jarosław       Sobczak               109.46 -  311: 456   59
   12    26 Jarosław       Puchalski             126.06 +  391: 343  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Dominik Wester 117.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Beata          Kościańska            100.00 -  240: 351   50
    2    61 Barbara        Szymańska             100.00 +  342: 303  150
    3    45 Kazimierz.J    Merklejn              140.23 -  293: 544   90
    4    52 Krzysztof      Bukowski              117.15 -  296: 420   67
    5    54 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  379: 277  150
    6    47 Bartosz        Orłowski              100.00 -  337: 376   50
    7    50 Wojciech       Sołdan                100.00 -  322: 375   50
    8    52 Renata         Rosół                 100.00 +  461: 284  150
    9    54 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  411: 222  150
   10    44 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  401: 274  150
   11    33 Joanna         Zadrożna              100.00 -  389: 397   50
   12    39 Mariusz        Sylwestrzuk           107.29 +  403: 303  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Halina Roszak 117.42 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  417: 320  150
    2    21 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  357: 368   50
    3    31 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.63 -  340: 359   66
    4    38 Władysław      Zieliński             109.80 -  372: 383   60
    5    46 Michał         Wolański              100.00 +  425: 337  150
    6    35 Anna           Biegańska             100.00 +  353: 310  150
    7    30 Marta          Szeliga-Frynia        101.34 +  386: 313  151
    8    31 Justyna        Horbowska             100.00 +  385: 231  150
    9    22 Krzysztof      Sporczyk              107.93 +  447: 292  158
   10    15 Rafał          Dąbrowski             103.32 +  441: 359  153
   11     8 Michał         Waszkiewicz           117.59 +  369: 320  168
   12     7 Piotr          Pietuchowski          121.73 -  294: 357   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Krzysztof Bukowski 117.15 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  404: 378  150
    2    29 Krzysztof      Sporczyk              107.93 -  286: 332   58
    3    11 Dawid          Pikul                 130.25 -  313: 421   80
    4    52 Dominik        Wester                117.47 +  420: 296  167
    5    42 Danuta         Langiewicz            100.00 +  429: 325  150
    6    18 Beata          Piotrowska            109.69 +  513: 333  160
    7    16 Sylwester      Wójcik                100.00 -  328: 373   50
    8    26 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  374: 271  150
    9    18 Piotr          Rosół                 114.19 +  360: 293  164
   10     8 Filip          Warzecha              124.61 +  406: 375  175
   11    11 Karol          Wyrębkiewicz          134.50 +  461: 354  185
   12     6 Magdalena      Merklejn              119.07 -  339: 466   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Robert Soszka 116.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  317: 370   50
    2    62 Wojciech       Buńka                 100.00 +  447: 230  150
    3    36 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  365: 381   50
    4    35 Krzysztof      Langiewicz            100.00 +  400: 313  150
    5    31 Bartosz        Orłowski              100.00 +  459: 355  150
    6    16 Ewa            Strzelczyk            112.89 +  451: 284  163
    7    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.63 +  417: 295  166
    8     8 Paweł          Jachowicz             108.85 -  349: 370   59
    9    14 Dariusz        Białobrzewski         114.44 -  356: 367   64
   10    22 Rafał          Wesołowski            100.00 +  544: 267  150
   11    13 Andrzej        Oleksiak              128.69 -  320: 453   79
   12    19 Mariusz        Skrobosz              146.67 -  305: 408   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 115.63 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Anna           Królak                100.00 -  369: 390   50
    2    37 Dorota         Maciejuk              100.00 +  311: 299  150
    3    31 Halina         Roszak                117.42 +  359: 340  167
    4    25 Mariusz        Margalski             124.67 -  352: 401   75
    5    25 Michał         Makowski              124.41 +  448: 432  174
    6    22 Dariusz        Białobrzewski         114.44 +  463: 298  164
    7    12 Robert         Soszka                116.39 -  295: 417   66
    8    21 Marcin         Kozyra                127.28 -  310: 319   77
    9    38 Justyna        Horbowska             100.00 +  352: 295  150
   10    23 Marek          Syczuk                130.26 -  329: 435   80
   11    30 Sylwester      Wójcik                100.00 -  348: 382   50
   12    37 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  336: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Joanna Juszczak 115.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marcin         Królak                100.00 -  376: 403   50
    2    35 Dariusz        Nawrocki              103.44 -  340: 393   53
    3    50 Iwona          Rutkowska             106.39 -  316: 340   56
    4    57 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  258: 317   50
    5    61 Stefania       Dryżałowska           100.00 +  435: 267  150
    6    55 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.45 +  442: 327  154
    7    45 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  464: 308  150
    8    36 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  303: 350   50
    9    44 Monika         Rubinstein            100.00 +  420: 232  150
   10    34 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  404: 355  150
   11    27 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  388: 415   50
   12    34 Michał         Makowski              124.41 -  306: 346   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75




	Mariola Osajda-Matczak 115.23 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Joanna         Kubińska              100.00 +  358: 213  150
    2    20 Piotr          Pietuchowski          121.73 +  506: 333  172
    3     9 Krzysztof      Jaworski              107.28 +  474: 414  157
    4     2 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  395: 296  150
    5     3 Bogusław       Puchalski             117.49 +  389: 345  167
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.50 +  439: 332  185
    7     1 Mateusz        Żbikowski             140.49 -  340: 437   90
    8     2 Krzysztof      Mówka                 136.83 -  312: 438   87
    9     8 Paweł          Jachowicz             108.85 +  377: 346  159
   10     6 Paweł          Frynia                109.66 -  327: 403   60
   11     9 Joanna         Stępień               128.47 -  267: 527   78
   12    14 Beata          Piotrowska            109.69 +  318: 298  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Jerzy Tatarczuk 114.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Beata          Łażewska              100.00 -  339: 373   50
    2    49 Marta          Kleinrok              100.00 +  440: 246  150
    3    30 Jarosław       Sobczak               109.46 +  389: 367  159
    4    27 Marcin         Królak                100.00 -  382: 412   50
    5    27 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  507: 322  150
    6    15 Krzysztof      Jaworski              107.28 -  387: 433   57
    7    23 Anna           Królak                100.00 -  281: 364   50
    8    35 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  463: 314  150
    9    27 Bartosz        Orłowski              100.00 =  361: 361  100
   10    31 Jarosław       Puchalski             126.06 -  361: 366   76
   11    39 Magdalena      Ochot                 107.43 +  320: 304  157
   12    32 Joanna         Brychcy               100.00 +  513: 395  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Dariusz Białobrzewski 114.44 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Danuta         Langiewicz            100.00 +  404: 297  150
    2    30 Kamil          Górka                 139.50 -  348: 373   90
    3    41 Marcin         Królak                100.00 -  319: 388   50
    4    42 Wojciech       Gołęcki               102.81 +  457: 257  153
    5    32 Monika         Rubinstein            100.00 +  415: 319  150
    6    22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.63 -  298: 463   66
    7    32 Władysław      Zieliński             109.80 +  284: 276  160
    8    24 Stanisław      Rydzik                140.98 +  448: 362  191
    9    14 Robert         Soszka                116.39 +  367: 356  166
   10    13 Joanna         Stępień               128.47 -  385: 415   78
   11    22 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  392: 391  150
   12    16 Sylwester      Gryz                  100.00 +  494: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Irena Sołdan 114.26 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krzysztof      Langiewicz            100.00 +  381: 250  150
    2    12 Eugeniusz      Wróblewski            113.20 -  378: 466   63
    3    38 Beata          Łażewska              100.00 +  403: 332  150
    4    30 Joanna         Zadrożna              100.00 +  418: 331  150
    5    19 Miłosz         Wrzałek               113.17 -  368: 372   63
    6    20 Radosław       Konca                 128.33 +  399: 339  178
    7    20 Marcin         Królak                100.00 +  428: 305  150
    8    11 Bogusław       Puchalski             117.49 -  312: 419   67
    9    16 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  445: 289  150
   10    12 Marcin         Kamiński              128.16 -  299: 550   78
   11    17 Sylwester      Gryz                  100.00 -  286: 303   50
   12    24 Grzegorz       Pukniel               106.47 +  377: 367  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Piotr Rosół 114.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  363: 394   50
    2    39 Sylwester      Gryz                  100.00 +  424: 336  150
    3    28 Tomasz         Żbikowski             107.25 +  397: 269  157
    4    22 Paweł          Jachowicz             108.85 +  389: 330  159
    5    20 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  397: 356  150
    6     4 Sławomir       Kordjalik             134.34 -  365: 406   84
    7     8 Mariusz        Skrobosz              146.67 +  358: 353  197
    8     7 Filip          Warzecha              124.61 -  252: 452   75
    9    18 Krzysztof      Bukowski              117.15 -  293: 360   67
   10    26 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  371: 328  150
   11    25 Rafał          Dąbrowski             103.32 +  437: 229  153
   12    18 Karol          Wyrębkiewicz          134.50 -  342: 391   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Dorota Zielińska 113.93 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  339: 439   50
    2    50 Agata          Nawrocka              100.00 +  346: 192  150
    3    29 Anna           Arana                 100.00 +  491: 302  150
    4    26 Miłosz         Wrzałek               113.17 -  338: 355   63
    5    33 Beata          Kościańska            100.00 +  412: 278  150
    6    28 Mariusz        Sylwestrzuk           107.29 +  328: 319  157
    7    17 Andrzej        Oleksiak              128.69 -  375: 484   79
    8    17 Aleksander     Puchalski             127.59 -  345: 394   78
    9    37 Krzysztof      Langiewicz            100.00 +  363: 311  150
   10    18 Mariusz        Skrobosz              146.67 +  451: 318  197
   11    18 Beata          Piotrowska            109.69 -  377: 406   60
   12    22 Kamil          Nawrocki              110.05 -  327: 339   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Eugeniusz Wróblewski 113.20 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Dorota         Maciejuk              100.00 +  463: 300  150
    2    12 Irena          Sołdan                114.26 +  466: 378  164
    3     3 Filip          Sosin                 112.49 -  346: 409   62
    4    11 Marta          Szeliga-Frynia        101.34 -  334: 338   51
    5    22 Henryk         Ryś                   100.00 +  469: 261  150
    6    14 Sylwester      Wójcik                100.00 -  365: 391   50
    7    24 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  419: 229  150
    8    18 Radosław       Konca                 128.33 -  328: 364   78
    9    26 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  444: 306  150
   10    20 Grzegorz       Pukniel               106.47 +  378: 352  156
   11    15 Stanisław      Rydzik                140.98 -  370: 440   91
   12    20 Kazimierz.J    Merklejn              140.23 -  332: 356   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Grzegorz Koczkodon 113.19 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Piotr          Marusa                100.00 +  471: 255  150
    2    10 Paweł          Jachowicz             108.85 +  474: 264  159
    3     1 Radosław       Sowiński              120.54 +  358: 266  171
    4     3 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  278: 470   50
    5    18 Marcin         Królak                100.00 +  411: 263  150
    6    12 Miłosz         Wrzałek               113.17 +  452: 367  163
    7     6 Grzegorz       Pukniel               106.47 +  374: 372  156
    8     1 Mateusz        Żbikowski             140.49 +  430: 416  190
    9     3 Paweł          Frynia                109.66 +  364: 355  160
   10     2 Krzysztof      Mówka                 136.83 +  418: 355  187
   11     1 Mateusz        Żbikowski             140.49 -  364: 486   90
   12     2 Sławomir       Kordjalik             134.34 -  367: 413   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Miłosz Wrzałek 113.17 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  376: 324  150
    2    14 Robert         Kamiński              122.67 +  393: 382  173
    3     8 Mateusz        Żbikowski             140.49 -  267: 518   90
    4    26 Dorota         Zielińska             113.93 +  355: 338  164
    5    19 Irena          Sołdan                114.26 +  372: 368  164
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             113.19 -  367: 452   63
    7    21 Jarosław       Puchalski             126.06 +  352: 333  176
    8    14 Justyna        Fugiel                133.71 -  360: 406   84
    9    20 Sylwester      Gryz                  100.00 -  385: 401   50
   10    27 Krzysztof      Jaworski              107.28 +  441: 315  157
   11    24 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  278: 404   50
   12    28 Andrzej        Rechowicz             123.06 +  369: 297  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Ewa Strzelczyk 112.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Agata          Nawrocka              100.00 +  504: 272  150
    2     5 Filip          Sosin                 112.49 -  356: 390   62
    3    18 Grzegorz       Gardynik              109.63 +  352: 351  160
    4    19 Radosław       Sowiński              120.54 -  334: 436   71
    5    28 Mirosław       Konsik                107.50 +  324: 300  158
    6    16 Robert         Soszka                116.39 -  284: 451   66
    7    42 Tomasz         Żbikowski             107.25 +  471: 211  157
    8    19 Paweł          Jackowski             125.30 -  367: 437   75
    9    35 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  394: 365  150
   10    29 Krzysztof      Sporczyk              107.93 +  365: 349  158
   11    21 Jarosław       Puchalski             126.06 +  343: 339  176
   12    17 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  338: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Filip Sosin 112.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  394: 314  150
    2     5 Ewa            Strzelczyk            112.89 +  390: 356  163
    3     3 Eugeniusz      Wróblewski            113.20 +  409: 346  163
    4     5 Marek          Dudkiewicz            121.71 +  463: 339  172
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.50 -  366: 490   85
    6     9 Grzegorz       Pukniel               106.47 -  427: 428   56
    7    11 Krzysztof      Jaworski              107.28 +  468: 410  157
    8     6 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  466: 394  150
    9     4 Michał         Waszkiewicz           117.59 +  399: 388  168
   10     3 Maciej         Czupryniak            132.21 -  327: 533   82
   11     5 Dawid          Pikul                 130.25 +  462: 322  180
   12     3 Paweł          Frynia                109.66 +  503: 291  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Jan Lisiewski 110.73 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  366: 265  150
    2    19 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  307: 353   50
    3    34 Paweł          Frynia                109.66 -  385: 395   60
    4    46 Mariusz        Rogalski              100.00 -  301: 335   50
    5    55 Dorota         Maciejuk              100.00 +  347: 272  150
    6    46 Joanna         Zadrożna              100.00 -  341: 406   50
    7    51 Danuta         Langiewicz            100.00 +  288: 277  150
    8    41 Radosław       Sowiński              120.54 -  277: 413   71
    9    45 Artur          Koszel                100.00 +  398: 278  150
   10    38 Tomasz         Zwoliński             139.96 -  301: 404   90
   11    50 Maria          Jarosz                100.00 -  259: 376   50
   12    54 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.45 -  307: 369   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  / 12  89.58




	Kamil Nawrocki 110.05 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Mariusz        Rogalski              100.00 +  355: 308  150
    2    22 Sławomir       Kordjalik             134.34 -  381: 470   84
    3    48 Wojciech       Dzierżek              100.00 +  446: 134  150
    4    24 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  422: 338  150
    5    13 Paweł          Frynia                109.66 -  325: 386   60
    6    27 Paweł          Jachowicz             108.85 -  366: 495   59
    7    29 Paweł          Opyc                  109.56 +  363: 346  160
    8    30 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  337: 483   50
    9    34 Joanna         Zadrożna              100.00 +  385: 324  150
   10    30 Marcin         Królak                100.00 +  499: 275  150
   11    16 Marek          Syczuk                130.26 -  359: 366   80
   12    22 Dorota         Zielińska             113.93 +  339: 327  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Władysław Zieliński 109.80 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Renata         Rosół                 100.00 +  407: 392  150
    2    26 Joanna         Zadrożna              100.00 -  335: 341   50
    3    44 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  226: 375   50
    4    38 Halina         Roszak                117.42 +  383: 372  167
    5    30 Joanna         Stępień               128.47 -  374: 404   78
    6    44 Danuta         Langiewicz            100.00 +  347: 283  150
    7    32 Dariusz        Białobrzewski         114.44 -  276: 284   64
    8    37 Artur          Koszel                100.00 +  354: 329  150
    9    36 Jarosław       Puchalski             126.06 -  332: 385   76
   10    37 Marta          Szeliga-Frynia        101.34 +  356: 349  151
   11    35 Krzysztof      Langiewicz            100.00 =  365: 365  100
   12    33 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  272: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Beata Piotrowska 109.69 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Monika         Rubinstein            100.00 +  429: 314  150
    2    18 Krzysztof      Jaworski              107.28 -  359: 382   57
    3    27 Marta          Szeliga-Frynia        101.34 -  328: 430   51
    4    37 Joanna         Ostrowska             105.47 +  471: 280  155
    5    24 Paweł          Opyc                  109.56 +  381: 357  160
    6    18 Krzysztof      Bukowski              117.15 -  333: 513   67
    7    28 Radosław       Sowiński              120.54 +  397: 377  171
    8    25 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  337: 315  150
    9    23 Rafał          Dąbrowski             103.32 -  328: 346   53
   10    32 Bartosz        Orłowski              100.00 +  421: 287  150
   11    18 Dorota         Zielińska             113.93 +  406: 377  164
   12    14 Mariola        Osajda-Matczak        115.23 -  298: 318   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Paweł Frynia 109.66 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Henryk         Ryś                   100.00 +  481: 269  150
    2     8 Grzegorz       Pukniel               106.47 -  290: 348   56
    3    34 Jan            Lisiewski             110.73 +  395: 385  161
    4    28 Anna           Królak                100.00 +  349: 323  150
    5    13 Kamil          Nawrocki              110.05 +  386: 325  160
    6     8 Marek          Dudkiewicz            121.71 +  359: 352  172
    7     7 Justyna        Fugiel                133.71 +  371: 362  184
    8     4 Sławomir       Kordjalik             134.34 =  386: 386  134
    9     3 Grzegorz       Koczkodon             113.19 -  355: 364   63
   10     6 Mariola        Osajda-Matczak        115.23 +  403: 327  165
   11     4 Marek          Dudkiewicz            121.71 +  385: 346  172
   12     3 Filip          Sosin                 112.49 -  291: 503   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Grzegorz Gardynik 109.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  347: 334  150
    2    27 Marcin         Kamiński              128.16 -  365: 413   78
    3    18 Ewa            Strzelczyk            112.89 -  351: 352   63
    4    44 Bartosz        Orłowski              100.00 -  338: 428   50
    5    50 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.45 +  382: 291  154
    6    40 Piotr          Jakubiak              100.00 +  436: 358  150
    7    36 Monika         Rubinstein            100.00 +  412: 310  150
    8    32 Krzysztof      Sporczyk              107.93 -  378: 386   58
    9    32 Marcin         Królak                100.00 -  315: 325   50
   10    35 Joanna         Zadrożna              100.00 -  385: 413   50
   11    42 Marta          Szeliga-Frynia        101.34 -  317: 363   51
   12    48 Artur          Koszel                100.00 +  408: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Paweł Opyc 109.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Wojciech       Sołdan                100.00 +  390: 337  150
    2     7 Dawid          Pikul                 130.25 -  333: 370   80
    3    17 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  368: 359  150
    4    17 Marek          Roszak                122.99 -  307: 366   73
    5    24 Beata          Piotrowska            109.69 -  357: 381   60
    6    42 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  339: 325  150
    7    29 Kamil          Nawrocki              110.05 -  346: 363   60
    8    42 Joanna         Zadrożna              100.00 -  326: 434   50
    9    46 Iwona          Rutkowska             106.39 +  383: 344  156
   10    42 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  293: 341   50
   11    45 Mirosław       Konsik                107.50 +  373: 372  158
   12    40 Wojciech       Sołdan                100.00 -  297: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Jarosław Sobczak 109.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Barbara        Szymańska             100.00 +  353: 318  150
    2    23 Karol          Wyrębkiewicz          134.50 -  328: 432   85
    3    30 Jerzy          Tatarczuk             114.60 -  367: 389   65
    4    47 Iwona          Rutkowska             106.39 +  375: 356  156
    5    43 Mariusz        Rogalski              100.00 +  396: 303  150
    6    25 Marcin         Kozyra                127.28 +  463: 421  177
    7    15 Marek          Dudkiewicz            121.71 -  349: 388   72
    8    16 Kazimierz.J    Merklejn              140.23 +  380: 324  190
    9    11 Andrzej        Oleksiak              128.69 +  388: 337  179
   10     9 Paweł          Jackowski             125.30 -  294: 414   75
   11    23 Bogusław       Puchalski             117.49 +  456: 311  167
   12    15 Radosław       Sowiński              120.54 -  300: 436   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Paweł Jachowicz 108.85 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Andrzej        Szymański             100.00 +  384: 270  150
    2    10 Grzegorz       Koczkodon             113.19 -  264: 474   63
    3    39 Joanna         Stępień               128.47 +  397: 367  178
    4    22 Piotr          Rosół                 114.19 -  330: 389   64
    5    29 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  424: 294  150
    6    27 Kamil          Nawrocki              110.05 +  495: 366  160
    7    13 Mariusz        Margalski             124.67 +  381: 331  175
    8     8 Robert         Soszka                116.39 +  370: 349  166
    9     8 Mariola        Osajda-Matczak        115.23 -  346: 377   65
   10    11 Michał         Waszkiewicz           117.59 -  379: 391   68
   11    20 Radosław       Sowiński              120.54 -  382: 414   71
   12    23 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  399: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Andrzej Gostomski 108.71 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    66 Tomasz         Zwoliński             139.96 -  265: 499   90
    4    66 Katarzyna      Świątkowska           100.00 +  386: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     240  /  2 120.00




	Krzysztof Sporczyk 107.93 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Łukasz         Walijewski            100.00 +  339: 315  150
    2    29 Krzysztof      Bukowski              117.15 +  332: 286  167
    3    42 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  358: 318  150
    4     8 Jarosław       Puchalski             126.06 +  374: 349  176
    5     4 Dawid          Pikul                 130.25 -  367: 475   80
    6    11 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  345: 355   50
    7    22 Piotr          Pietuchowski          121.73 -  299: 393   72
    8    32 Grzegorz       Gardynik              109.63 +  386: 378  160
    9    22 Halina         Roszak                117.42 -  292: 447   67
   10    29 Ewa            Strzelczyk            112.89 -  349: 365   63
   11    34 Sławomir       Zabawa                100.00 +  419: 298  150
   12    29 Joanna         Zadrożna              100.00 -  311: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Mirosław Konsik 107.50 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Rafał          Wesołowski            100.00 -  344: 345   50
    2    46 Stefania       Dryżałowska           100.00 +  390: 204  150
    3    49 Artur          Koszel                100.00 +  347: 279  150
    4    18 Krzysztof      Mówka                 136.83 -  296: 414   87
    5    28 Ewa            Strzelczyk            112.89 -  300: 324   63
    6    51 Marek          Kocikowski            100.00 +  298: 280  150
    7    39 Radosław       Konca                 128.33 -  382: 437   78
    8    38 Magdalena      Ochot                 107.43 -  388: 424   57
    9    47 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.45 +  406: 306  154
   10    41 Dorota         Maciejuk              100.00 -  318: 382   50
   11    45 Paweł          Opyc                  109.56 -  372: 373   60
   12    49 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  296: 474   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 12  91.58




	Magdalena Ochot 107.43 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    47 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  450: 239  150
    3    26 Mariusz        Sylwestrzuk           107.29 -  372: 444   57
    4    34 Beata          Kościańska            100.00 -  282: 358   50
    5    48 Joanna         Ostrowska             105.47 +  358: 353  155
    6    38 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  428: 357  150
    7    34 Justyna        Horbowska             100.00 -  343: 381   50
    8    38 Mirosław       Konsik                107.50 +  424: 388  158
    9    33 Sławomir       Zabawa                100.00 -  313: 380   50
   10    36 Joanna         Brychcy               100.00 =  418: 418  100
   11    39 Jerzy          Tatarczuk             114.60 -  304: 320   65
   12    46 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  360: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 11 103.18




	Mariusz Sylwestrzuk 107.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Michał         Wolański              100.00 +  375: 297  150
    2    15 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  315: 397   50
    3    26 Magdalena      Ochot                 107.43 +  444: 372  157
    4    32 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  412: 266  150
    5     8 Sławomir       Kordjalik             134.34 -  253: 444   84
    6    28 Dorota         Zielińska             113.93 -  319: 328   64
    7    26 Aleksander     Puchalski             127.59 -  303: 510   78
    8    47 Wojciech       Gołęcki               102.81 -  274: 391   53
    9    52 Dorota         Maciejuk              100.00 -  355: 435   50
   10    51 Marek          Kocikowski            100.00 +  386: 385  150
   11    46 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  417: 258  150
   12    39 Dominik        Wester                117.47 -  303: 403   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Krzysztof Jaworski 107.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Sylwester      Wójcik                100.00 +  367: 346  150
    2    18 Beata          Piotrowska            109.69 +  382: 359  160
    3     9 Mariola        Osajda-Matczak        115.23 -  414: 474   65
    4    29 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  263: 313   50
    5    41 Tomasz         Zwoliński             139.96 +  449: 416  190
    6    15 Jerzy          Tatarczuk             114.60 +  433: 387  165
    7    11 Filip          Sosin                 112.49 -  410: 468   62
    8    23 Andrzej        Rechowicz             123.06 -  324: 397   73
    9    31 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  366: 322  150
   10    27 Miłosz         Wrzałek               113.17 -  315: 441   63
   11    28 Tomasz         Zwoliński             139.96 -  361: 587   90
   12    35 Mariusz        Margalski             124.67 -  262: 455   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Tomasz Żbikowski 107.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    48 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  346: 273  150
    3    28 Piotr          Rosół                 114.19 -  269: 397   64
    4    41 Anna           Arana                 100.00 +  365: 305  150
    5    35 Sylwester      Wójcik                100.00 -  302: 415   50
    6    37 Sławomir       Zabawa                100.00 +  307: 276  150
    7    42 Ewa            Strzelczyk            112.89 -  211: 471   63
    8    48 Joanna         Ostrowska             105.47 +  345: 283  155
    9    41 Beata          Łażewska              100.00 -  350: 439   50
   10    46 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  388: 353  150
   11    38 Wojciech       Gołęcki               102.81 -  275: 346   53
   12    45 Marta          Kleinrok              100.00 +  435: 411  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 11 107.73




	Grzegorz Pukniel 106.47 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Sławomir       Zabawa                100.00 +  390: 336  150
    2     8 Paweł          Frynia                109.66 +  348: 290  160
    3    10 Filip          Warzecha              124.61 -  363: 393   75
    4    14 Michał         Makowski              124.41 +  381: 328  174
    5    16 Marek          Roszak                122.99 +  368: 338  173
    6     9 Filip          Sosin                 112.49 +  428: 427  162
    7     6 Grzegorz       Koczkodon             113.19 -  372: 374   63
    8    10 Maciej         Czupryniak            132.21 -  327: 393   82
    9    13 Paweł          Jackowski             125.30 -  335: 375   75
   10    20 Eugeniusz      Wróblewski            113.20 -  352: 378   63
   11    29 Beata          Łażewska              100.00 +  442: 402  150
   12    24 Irena          Sołdan                114.26 -  367: 377   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Iwona Rutkowska 106.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Joanna         Zadrożna              100.00 -  268: 348   50
    2    53 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  299: 414   50
    3    50 Joanna         Juszczak              115.62 +  340: 316  166
    4    47 Jarosław       Sobczak               109.46 -  356: 375   59
    5    47 Artur          Koszel                100.00 +  338: 314  150
    6    41 Sylwester      Gryz                  100.00 -  368: 425   50
    7    44 Robert         Kamiński              122.67 -  308: 394   73
    8    55 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  343: 318  150
    9    46 Paweł          Opyc                  109.56 -  344: 383   60
   10    58 Renata         Rosół                 100.00 +  323: 302  150
   11    51 Beata          Kościańska            100.00 +  370: 338  150
   12    43 Maria          Jarosz                100.00 +  333: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Joanna Ostrowska 105.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                140.98 -  297: 378   91
    2    41 Radosław       Konca                 128.33 -  301: 451   78
    3    60 Stefania       Dryżałowska           100.00 +  371: 306  150
    4    37 Beata          Piotrowska            109.69 -  280: 471   60
    5    48 Magdalena      Ochot                 107.43 -  353: 358   57
    6    53 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  458: 315  150
    7    49 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  355: 234  150
    8    48 Tomasz         Żbikowski             107.25 -  283: 345   57
    9    50 Marta          Kleinrok              100.00 -  332: 348   50
   10    53 Monika         Rubinstein            100.00 +  324: 315  150
   11    49 Michał         Wolański              100.00 -  311: 372   50
   12    52 Dariusz        Nawrocki              103.44 +  412: 361  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Janina Jabłczyńska-Zając 104.45 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             140.49 -  265: 511   90
    2    54 Anna           Arana                 100.00 -  285: 454   50
    3    52 Sławomir       Zabawa                100.00 -  287: 297   50
    4    64 Wojciech       Buńka                 100.00 +  402: 229  150
    5    50 Grzegorz       Gardynik              109.63 -  291: 382   60
    6    55 Joanna         Juszczak              115.62 -  327: 442   66
    7    61 Robert         Kowalski              100.00 +  403: 225  150
    8    58 Piotr          Marusa                100.00 +  347: 226  150
    9    47 Mirosław       Konsik                107.50 -  306: 406   58
   10    50 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  296: 281  150
   11    52 Marta          Kleinrok              100.00 -  323: 376   50
   12    54 Jan            Lisiewski             110.73 +  369: 307  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Dariusz Nawrocki 103.44 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              140.23 -  303: 413   90
    2    35 Joanna         Juszczak              115.62 +  393: 340  166
    3    25 Radosław       Konca                 128.33 -  320: 324   78
    4    51 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  329: 408   50
    5    57 Marta          Kleinrok              100.00 -  341: 365   50
    6    57 Wojciech       Gołęcki               102.81 -  236: 321   53
    7    58 Łukasz         Walijewski            100.00 -  257: 337   50
    8    61 Joanna         Kubińska              100.00 +  313: 298  150
    9    57 Michał         Wolański              100.00 -  297: 388   50
   10    61 Robert         Kowalski              100.00 +  481: 231  150
   11    55 Barbara        Szymańska             100.00 +  389: 298  150
   12    52 Joanna         Ostrowska             105.47 -  361: 412   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 12  91.00




	Rafał Dąbrowski 103.32 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             139.96 +  400:   0    0
    2     1 Andrzej        Oleksiak              128.69 +  428: 267  179
    3    14 Bogusław       Puchalski             117.49 -  230: 455   67
    4    21 Aleksander     Puchalski             127.59 -  360: 435   78
    5    44 Marek          Kocikowski            100.00 +  389: 276  150
    6    26 Marek          Roszak                122.99 +  394: 313  173
    7    19 Joanna         Stępień               128.47 -  267: 377   78
    8    28 Jarosław       Puchalski             126.06 +  303: 301  176
    9    23 Beata          Piotrowska            109.69 +  346: 328  160
   10    15 Halina         Roszak                117.42 -  359: 441   67
   11    25 Piotr          Rosół                 114.19 -  229: 437   64
   12    30 Marcin         Królak                100.00 +  373: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 11 122.00




	Wojciech Gołęcki 102.81 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 139.50 -  242: 326   90
    2    60 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  419: 394  150
    3    37 Aleksander     Puchalski             127.59 -  275: 435   78
    4    42 Dariusz        Białobrzewski         114.44 -  257: 457   64
    5    53 Justyna        Horbowska             100.00 -  308: 309   50
    6    57 Dariusz        Nawrocki              103.44 +  321: 236  153
    7    53 Joanna         Brychcy               100.00 +  330: 290  150
    8    47 Mariusz        Sylwestrzuk           107.29 +  391: 274  157
    9    39 Radosław       Sowiński              120.54 -  292: 492   71
   10    45 Anna           Arana                 100.00 +  373: 329  150
   11    38 Tomasz         Żbikowski             107.25 +  346: 275  157
   12    31 Dorota         Maciejuk              100.00 -  304: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Marta Szeliga-Frynia 101.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 136.83 +  397: 316  187
    2     3 Marek          Roszak                122.99 -  292: 425   73
    3    27 Beata          Piotrowska            109.69 +  430: 328  160
    4    11 Eugeniusz      Wróblewski            113.20 +  338: 334  163
    5    17 Mariusz        Margalski             124.67 -  369: 471   75
    6    24 Joanna         Stępień               128.47 -  256: 409   78
    7    30 Halina         Roszak                117.42 -  313: 386   67
    8    34 Robert         Kamiński              122.67 +  481: 276  173
    9    25 Kazimierz.J    Merklejn              140.23 -  398: 474   90
   10    37 Władysław      Zieliński             109.80 -  349: 356   60
   11    42 Grzegorz       Gardynik              109.63 +  363: 317  160
   12    36 Beata          Łażewska              100.00 +  416: 352  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Wyrębkiewicz          134.50 -  331: 415   85
    2    54 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.45 +  454: 285  154
    3    29 Dorota         Zielińska             113.93 -  302: 491   64
    4    41 Tomasz         Żbikowski             107.25 -  305: 365   57
    5    52 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  271: 335   50
    6    59 Łukasz         Walijewski            100.00 +  348: 251  150
    7    55 Marek          Kocikowski            100.00 +  415: 396  150
    8    45 Mariusz        Rogalski              100.00 +  381: 316  150
    9    28 Marek          Syczuk                130.26 -  274: 448   80
   10    45 Wojciech       Gołęcki               102.81 -  329: 373   53
   11    48 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  282: 489   50
   12    51 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  308: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 12  91.08




	Agnieszka Biegańska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Kordjalik             134.34 -  290: 416   84
    2    45 Sylwester      Wójcik                100.00 -  368: 381   50
    3    53 Piotr          Jakubiak              100.00 +  320: 317  150
    4    33 Andrzej        Oleksiak              128.69 -  223: 380   79
    5    52 Anna           Arana                 100.00 +  335: 271  150
    6    49 Tomasz         Zwoliński             139.96 -  281: 411   90
    7    56 Renata         Rosół                 100.00 +  343: 324  150
    8    46 Maria          Jarosz                100.00 +  376: 289  150
    9    40 Andrzej        Kowalski              100.00 -  301: 452   50
   10    44 Dominik        Wester                117.47 -  274: 401   67
   11    53 Mariusz        Rogalski              100.00 +  322: 320  150
   12    46 Magdalena      Ochot                 107.43 -  255: 360   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Anna Biegańska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Fugiel                133.71 -  324: 434   84
    2    58 Piotr          Marusa                100.00 +  374: 256  150
    3    22 Michał         Makowski              124.41 -  339: 419   74
    4    49 Dorota         Maciejuk              100.00 +  347: 270  150
    5    26 Paweł          Jackowski             125.30 -  262: 383   75
    6    35 Halina         Roszak                117.42 -  310: 353   67
    7    47 Sławomir       Zabawa                100.00 -  289: 319   50
    8    51 Joanna         Brychcy               100.00 -  313: 333   50
    9    55 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  283: 386   50
   10    60 Stefania       Dryżałowska           100.00 -  302: 316   50
   11    60 Renata         Rosół                 100.00 -  323: 335   50
   12    61 Robert         Kowalski              100.00 +  352: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 12  83.33




	Krzysztof Borodziuk 100.00 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Czupryniak            132.21 -  276: 397   82
    2    48 Tomasz         Żbikowski             107.25 -  273: 346   57
    3    54 Mariusz        Katzig                100.00 +  450: 259  150
    4    53 Anna           Czarnecka             100.00 +  404: 249  150
    5    23 Andrzej        Oleksiak              128.69 -  389: 395   79
    6    39 Beata          Kościańska            100.00 +  383: 362  150
    7    41 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  348: 260  150
    8    26 Krzysztof      Bukowski              117.15 -  271: 374   67
    9    30 Mariusz        Margalski             124.67 -  277: 396   75
   10    34 Joanna         Juszczak              115.62 -  355: 404   66
   11    47 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  290: 350   50
   12    50 Marek          Kocikowski            100.00 +  376: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    38 Andrzej        Kowalski              100.00 -  336: 379   50
    3    55 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  273: 339   50
    4    60 Andrzej        Szymański             100.00 +  433: 225  150
    5    58 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  339: 364   50
    6    58 Dorota         Maciejuk              100.00 +  364: 304  150
    7    53 Wojciech       Gołęcki               102.81 -  290: 330   53
    8    51 Anna           Biegańska             100.00 +  333: 313  150
    9    42 Michał         Makowski              124.41 +  372: 340  174
   10    36 Magdalena      Ochot                 107.43 =  418: 418  107
   11    40 Bartosz        Orłowski              100.00 +  387: 356  150
   12    32 Jerzy          Tatarczuk             114.60 -  395: 513   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 11 104.45




	Wojciech Buńka 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Syczuk                130.26 -  238: 475   80
    2    62 Robert         Soszka                116.39 -  230: 447   66
    3    63 Bartosz        Orłowski              100.00 -  283: 332   50
    4    64 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.45 -  229: 402   54
    5    63 Mariusz        Katzig                100.00 -  282: 359   50
    6    64 Stefania       Dryżałowska           100.00 -  303: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  6  58.33




	Jerzy Ciesielski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dawid          Pikul                 130.25 -  280: 482   80
    2    47 Magdalena      Ochot                 107.43 -  239: 450   57
    3    57 Barbara        Szymańska             100.00 +  351: 306  150
    4    58 Artur          Koszel                100.00 -  169: 443   50
    5    58 Joanna         Brychcy               100.00 +  364: 339  150
    6    52 Henryk         Ryś                   100.00 +  421: 316  150
    7    41 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  260: 348   50
    8    49 Bartosz        Orłowski              100.00 -  243: 437   50
    9    54 Dominik        Wester                117.47 -  222: 411   67
   10    56 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  230: 508   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     854  / 10  85.40




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Oleksiak              128.69 -  294: 589   79
    2    44 Mariusz        Katzig                100.00 +  301: 291  150
    3    43 Andrzej        Kowalski              100.00 -  244: 368   50
    4    53 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  249: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     329  /  4  82.25




	Stefania Dryżałowska 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Kamiński              128.16 -  282: 405   78
    2    46 Mirosław       Konsik                107.50 -  204: 390   58
    3    60 Joanna         Ostrowska             105.47 -  306: 371   55
    4    62 Piotr          Jakubiak              100.00 -  285: 379   50
    5    61 Joanna         Juszczak              115.62 -  267: 435   66
    6    64 Wojciech       Buńka                 100.00 +  343: 303  150
    7    63 Agata          Nawrocka              100.00 -  246: 350   50
    8    60 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  243: 331   50
    9    62 Mariusz        Katzig                100.00 +  308: 270  150
   10    60 Anna           Biegańska             100.00 +  316: 302  150
   11    59 Piotr          Konopka               100.00 -  279: 283   50
   12    60 Łukasz         Walijewski            100.00 +  299: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  / 12  88.08




	Wojciech Dzierżek 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Aleksander     Puchalski             127.59 -  197: 498   78
    2    65 Łukasz         Walijewski            100.00 +  259: 257  150
    3    48 Kamil          Nawrocki              110.05 -  134: 446   60
    4    56 Beata          Łażewska              100.00 -  193: 447   50
    5    60 Sławomir       Zabawa                100.00 -  150: 516   50
    6    62 Michał         Wolański              100.00 -  147: 447   50
    7    62 Dorota         Maciejuk              100.00 -    0: 400    0
   11    63 Agata          Nawrocka              100.00 -  202: 344   50
   12    63 Agata          Nawrocka              100.00 -  132: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     538  /  8  67.25




	Monika Gawron-Cieślik 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Kozyra                127.28 +  357: 350  177
    2    21 Halina         Roszak                117.42 +  368: 357  167
    3    12 Karol          Wyrębkiewicz          134.50 -  269: 411   85
    4    29 Krzysztof      Jaworski              107.28 +  313: 263  157
    5    20 Piotr          Rosół                 114.19 -  356: 397   64
    6    32 Maciej         Czupryniak            132.21 -  322: 413   82
    7    37 Rafał          Wesołowski            100.00 -  373: 382   50
    8    35 Jerzy          Tatarczuk             114.60 -  314: 463   65
    9    53 Łukasz         Walijewski            100.00 +  405: 207  150
   10    48 Michał         Makowski              124.41 -  352: 362   74
   11    47 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  350: 290  150
   12    41 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  376: 370  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    39 Piotr          Rosół                 114.19 -  336: 424   64
    3    56 Marta          Kleinrok              100.00 +  471: 274  150
    4    39 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  375: 350  150
    5    34 Anna           Królak                100.00 -  291: 458   50
    6    41 Iwona          Rutkowska             106.39 +  425: 368  156
    7    38 Joanna         Zadrożna              100.00 +  473: 319  150
    8    29 Marcin         Królak                100.00 +  377: 330  150
    9    20 Miłosz         Wrzałek               113.17 +  401: 385  163
   10    16 Kazimierz.J    Merklejn              140.23 -  393: 439   90
   11    17 Irena          Sołdan                114.26 +  303: 286  164
   12    16 Dariusz        Białobrzewski         114.44 -  229: 494   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 11 122.82




	Justyna Horbowska 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Puchalski             126.06 -  317: 568   76
    2    63 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  383: 318  150
    3    21 Robert         Kamiński              122.67 -  338: 393   73
    4    48 Danuta         Langiewicz            100.00 -  350: 356   50
    5    53 Wojciech       Gołęcki               102.81 +  309: 308  153
    6    50 Marta          Kleinrok              100.00 +  343: 339  150
    7    34 Magdalena      Ochot                 107.43 +  381: 343  157
    8    31 Halina         Roszak                117.42 -  231: 385   67
    9    38 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.63 -  295: 352   66
   10    40 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  378: 339  150
   11    36 Marcin         Królak                100.00 -  317: 413   50
   12    44 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  295: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Jackowski             125.30 -  331: 465   75
    2    55 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  280: 320   50
    3    58 Danuta         Langiewicz            100.00 -  225: 382   50
    4    65 Robert         Kowalski              100.00 +  390: 223  150
    5    51 Renata         Rosół                 100.00 -  302: 348   50
    6    56 Wojciech       Sołdan                100.00 -  347: 363   50
    7    60 Joanna         Kubińska              100.00 +  384: 297  150
    8    59 Łukasz         Walijewski            100.00 -  329: 373   50
    9    59 Piotr          Marusa                100.00 +  353: 327  150
   10    49 Artur          Koszel                100.00 -  257: 360   50
   11    56 Piotr          Jakubiak              100.00 -  227: 392   50
   12    59 Mariusz        Katzig                100.00 +  309: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  / 12  85.42




	Piotr Jakubiak 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Margalski             124.67 -  301: 456   75
    2    36 Michał         Makowski              124.41 -  249: 460   74
    3    53 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  317: 320   50
    4    62 Stefania       Dryżałowska           100.00 +  379: 285  150
    5    49 Wojciech       Sołdan                100.00 +  361: 249  150
    6    40 Grzegorz       Gardynik              109.63 -  358: 436   60
    7    46 Artur          Koszel                100.00 -  311: 424   50
    8    57 Marta          Kleinrok              100.00 -  354: 361   50
    9    56 Danuta         Langiewicz            100.00 -  220: 313   50
   10    59 Joanna         Kubińska              100.00 +  375: 290  150
   11    56 Kacper         Jachowicz             100.00 +  392: 227  150
   12    53 Beata          Kościańska            100.00 +  379: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Filip          Warzecha              124.61 -  326: 438   75
    2    57 Robert         Kowalski              100.00 +  380: 217  150
    3    20 Krzysztof      Mówka                 136.83 -  253: 378   87
    4    40 Wojciech       Sołdan                100.00 +  354: 345  150
    5    36 Rafał          Wesołowski            100.00 -  269: 406   50
    6    43 Renata         Rosół                 100.00 +  452: 261  150
    7    35 Marcin         Kamiński              128.16 -  388: 394   78
    8    46 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  289: 376   50
    9    49 Mariusz        Rogalski              100.00 -  311: 312   50
   10    54 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  315: 256  150
   11    50 Jan            Lisiewski             110.73 +  376: 259  161
   12    43 Iwona          Rutkowska             106.39 -  275: 333   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Małgorzata Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Makowski              124.41 +  428: 369  174
    2    19 Jan            Lisiewski             110.73 +  353: 307  161
    3     5 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  434: 309  150
    4     3 Grzegorz       Koczkodon             113.19 +  470: 278  163
    5     1 Mateusz        Żbikowski             140.49 -  308: 478   90
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              107.93 +  355: 345  158
    7     3 Dawid          Pikul                 130.25 -  367: 379   80
    8     6 Filip          Sosin                 112.49 -  394: 466   62
    9    15 Marcin         Kamiński              128.16 -  305: 391   78
   10    26 Piotr          Rosół                 114.19 -  328: 371   64
   11    27 Joanna         Juszczak              115.62 +  415: 388  166
   12    23 Paweł          Jachowicz             108.85 -  299: 399   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Roszak                122.99 -  222: 514   73
    2    63 Justyna        Horbowska             100.00 -  318: 383   50
    3    55 Joanna         Brychcy               100.00 +  339: 273  150
    4    51 Dariusz        Nawrocki              103.44 +  408: 329  153
    5    39 Maciej         Czupryniak            132.21 -  299: 462   82
    6    42 Paweł          Opyc                  109.56 -  325: 339   60
    7    49 Joanna         Ostrowska             105.47 -  234: 355   55
    8    55 Iwona          Rutkowska             106.39 -  318: 343   56
    9    58 Renata         Rosół                 100.00 +  386: 314  150
   10    54 Maria          Jarosz                100.00 -  256: 315   50
   11    58 Łukasz         Walijewski            100.00 +  352: 336  150
   12    55 Danuta         Langiewicz            100.00 -  258: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 12  89.92




	Mariusz Katzig 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Robert         Kamiński              122.67 -  346: 452   73
    2    44 Anna           Czarnecka             100.00 -  291: 301   50
    3    54 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  259: 450   50
    4    61 Marta          Kleinrok              100.00 -  304: 321   50
    5    63 Wojciech       Buńka                 100.00 +  359: 282  150
    6    54 Artur          Koszel                100.00 -  324: 372   50
    7    59 Piotr          Marusa                100.00 -  270: 409   50
    8    62 Robert         Kowalski              100.00 -  304: 313   50
    9    62 Stefania       Dryżałowska           100.00 -  270: 308   50
   10    63 Agata          Nawrocka              100.00 +  339: 257  150
   11    61 Piotr          Marusa                100.00 +  312: 258  150
   12    59 Kacper         Jachowicz             100.00 -  280: 309   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  / 12  76.92




	Marta Kleinrok 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Pietuchowski          121.73 -  276: 422   72
    2    49 Jerzy          Tatarczuk             114.60 -  246: 440   65
    3    56 Sylwester      Gryz                  100.00 -  274: 471   50
    4    61 Mariusz        Katzig                100.00 +  321: 304  150
    5    57 Dariusz        Nawrocki              103.44 +  365: 341  153
    6    50 Justyna        Horbowska             100.00 -  339: 343   50
    7    54 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  310: 363   50
    8    57 Piotr          Jakubiak              100.00 +  361: 354  150
    9    50 Joanna         Ostrowska             105.47 +  348: 332  155
   10    43 Wojciech       Sołdan                100.00 -  309: 418   50
   11    52 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.45 +  376: 323  154
   12    45 Tomasz         Żbikowski             107.25 -  411: 435   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 12  96.33




	Marek Kocikowski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Dudkiewicz            121.71 -  260: 382   72
    2    56 Piotr          Konopka               100.00 +  303: 257  150
    3    46 Magdalena      Merklejn              119.07 -  247: 307   69
    4    54 Sławomir       Zabawa                100.00 +  396: 294  150
    5    44 Rafał          Dąbrowski             103.32 -  276: 389   53
    6    51 Mirosław       Konsik                107.50 -  280: 298   58
    7    55 Anna           Arana                 100.00 -  396: 415   50
    8    53 Beata          Kościańska            100.00 +  333: 263  150
    9    51 Wojciech       Sołdan                100.00 -  409: 411   50
   10    51 Mariusz        Sylwestrzuk           107.29 -  385: 386   57
   11    54 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  459: 250  150
   12    50 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  295: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 12  88.25




	Piotr Konopka 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Radosław       Sowiński              120.54 -  328: 404   71
    2    56 Marek          Kocikowski            100.00 -  257: 303   50
    8    63 Agata          Nawrocka              100.00 +  379: 219  150
    9    60 Barbara        Szymańska             100.00 -  301: 307   50
   10    62 Piotr          Marusa                100.00 +  302: 280  150
   11    59 Stefania       Dryżałowska           100.00 +  283: 279  150
   12    56 Mariusz        Rogalski              100.00 -  282: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     671  /  7  95.86




	Artur Koszel 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Magdalena      Merklejn              119.07 -  391: 395   69
    2    33 Monika         Rubinstein            100.00 -  350: 353   50
    3    49 Mirosław       Konsik                107.50 -  279: 347   58
    4    58 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  443: 169  150
    5    47 Iwona          Rutkowska             106.39 -  314: 338   56
    6    54 Mariusz        Katzig                100.00 +  372: 324  150
    7    46 Piotr          Jakubiak              100.00 +  424: 311  150
    8    37 Władysław      Zieliński             109.80 -  329: 354   60
    9    45 Jan            Lisiewski             110.73 -  278: 398   61
   10    49 Kacper         Jachowicz             100.00 +  360: 257  150
   11    43 Anna           Królak                100.00 -  311: 355   50
   12    48 Grzegorz       Gardynik              109.63 -  280: 408   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67




	Andrzej Kowalski 100.00 Kowale                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Waszkiewicz           117.59 -  364: 407   68
    2    38 Joanna         Brychcy               100.00 +  379: 336  150
    3    43 Anna           Czarnecka             100.00 +  368: 244  150
    4    13 Marcin         Kozyra                127.28 -  330: 371   77
    5    38 Joanna         Zadrożna              100.00 +  445: 275  150
    6    13 Mariusz        Skrobosz              146.67 -  345: 425   97
    7    33 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  305: 399   50
    8    39 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  358: 314  150
    9    40 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  452: 301  150
   10    33 Robert         Kamiński              122.67 +  427: 355  173
   11    19 Radosław       Konca                 128.33 -  307: 503   78
   12    25 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  409: 379  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Robert Kowalski 100.00 Ostrołęka                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Bogusław       Puchalski             117.49 -  260: 351   67
    2    57 Maria          Jarosz                100.00 -  217: 380   50
    3    62 Michał         Wolański              100.00 -  255: 322   50
    4    65 Kacper         Jachowicz             100.00 -  223: 390   50
    5    64 Piotr          Marusa                100.00 +  316: 272  150
    6    61 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  189: 385   50
    7    61 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.45 -  225: 403   54
    8    62 Mariusz        Katzig                100.00 +  313: 304  150
    9    61 Beata          Kościańska            100.00 -  274: 388   50
   10    61 Dariusz        Nawrocki              103.44 -  231: 481   53
   11    62 Joanna         Kubińska              100.00 +  313: 264  150
   12    61 Anna           Biegańska             100.00 -  246: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  / 12  77.00




	Beata Kościańska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dominik        Wester                117.47 +  351: 240  167
    2    25 Michał         Waszkiewicz           117.59 -  327: 365   68
    3    32 Mariusz        Margalski             124.67 -  298: 408   75
    4    34 Magdalena      Ochot                 107.43 +  358: 282  157
    5    33 Dorota         Zielińska             113.93 -  278: 412   64
    6    39 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  362: 383   50
    7    43 Michał         Makowski              124.41 -  340: 392   74
    8    53 Marek          Kocikowski            100.00 -  263: 333   50
    9    61 Robert         Kowalski              100.00 +  388: 274  150
   10    57 Łukasz         Walijewski            100.00 +  345: 302  150
   11    51 Iwona          Rutkowska             106.39 -  338: 370   56
   12    53 Piotr          Jakubiak              100.00 -  334: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 12  92.58




	Michał Kołodziejczyk 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Halina         Roszak                117.42 -  320: 417   67
    2    60 Wojciech       Gołęcki               102.81 -  394: 419   53
    3    51 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  280: 423   50
    4    59 Piotr          Marusa                100.00 +  356: 293  150
    5    56 Łukasz         Walijewski            100.00 +  364: 267  150
    6    45 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  268: 352   50
    7    57 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  366: 331  150
    8    39 Andrzej        Kowalski              100.00 -  314: 358   50
    9    43 Robert         Kamiński              122.67 -  308: 402   73
   10    56 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  508: 230  150
   11    44 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  313: 309  150
   12    41 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  370: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 12  95.25




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Bukowski              117.15 -  378: 404   67
    2    34 Mariusz        Rogalski              100.00 +  489: 279  150
    3    17 Paweł          Opyc                  109.56 -  359: 368   60
    4    32 Mariusz        Sylwestrzuk           107.29 -  266: 412   57
    5    45 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  303: 345   50
    6    53 Joanna         Ostrowska             105.47 -  315: 458   55
    7    57 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  331: 366   50
    8    60 Stefania       Dryżałowska           100.00 +  331: 243  150
    9    55 Anna           Biegańska             100.00 +  386: 283  150
   10    50 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.45 -  281: 296   54
   11    54 Marek          Kocikowski            100.00 -  250: 459   50
   12    57 Renata         Rosół                 100.00 -  267: 272   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     943  / 12  78.58




	Jerzy Krzyżewski 100.00 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Robert         Soszka                116.39 +  370: 317  166
    2    17 Justyna        Fugiel                133.71 -  327: 346   84
    3    24 Marcin         Kozyra                127.28 -  290: 431   77
    4    57 Joanna         Juszczak              115.62 +  317: 258  166
    5    37 Radosław       Konca                 128.33 -  277: 404   78
    6    45 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  352: 268  150
    7    40 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  354: 362   50
    8    43 Tomasz         Zwoliński             139.96 -  250: 454   90
    9    48 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  366: 314  150
   10    42 Paweł          Opyc                  109.56 +  341: 293  160
   11    37 Dorota         Maciejuk              100.00 -  314: 321   50
   12    44 Justyna        Horbowska             100.00 -  294: 295   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Anna Królak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.63 +  390: 369  166
    2     9 Marek          Syczuk                130.26 -  285: 400   80
    3    33 Wojciech       Sołdan                100.00 +  327: 324  150
    4    28 Paweł          Frynia                109.66 -  323: 349   60
    5    34 Sylwester      Gryz                  100.00 +  458: 291  150
    6    30 Jarosław       Puchalski             126.06 -  347: 440   76
    7    23 Jerzy          Tatarczuk             114.60 +  364: 281  165
    8    27 Marek          Roszak                122.99 -  337: 390   73
    9    29 Stanisław      Rydzik                140.98 -  347: 409   91
   10    39 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  354: 374   50
   11    43 Artur          Koszel                100.00 +  355: 311  150
   12    38 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  432: 381  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Marcin Królak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Joanna         Juszczak              115.62 +  403: 376  166
    2    31 Mariusz        Skrobosz              146.67 -  231: 488   97
    3    41 Dariusz        Białobrzewski         114.44 +  388: 319  164
    4    27 Jerzy          Tatarczuk             114.60 +  412: 382  165
    5    18 Grzegorz       Koczkodon             113.19 -  263: 411   63
    6    31 Marcin         Kamiński              128.16 +  424: 315  178
    7    20 Irena          Sołdan                114.26 -  305: 428   64
    8    29 Sylwester      Gryz                  100.00 -  330: 377   50
    9    32 Grzegorz       Gardynik              109.63 +  325: 315  160
   10    30 Kamil          Nawrocki              110.05 -  275: 499   60
   11    36 Justyna        Horbowska             100.00 +  413: 317  150
   12    30 Rafał          Dąbrowski             103.32 -  271: 373   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Mariola        Osajda-Matczak        115.23 -  213: 358   65
    2    64 Krzysztof      Mówka                 136.83 -  209: 525   87
    3    65 Łukasz         Walijewski            100.00 +  331: 279  150
    4    55 Henryk         Ryś                   100.00 -  265: 420   50
    5    59 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  304: 348   50
    6    60 Barbara        Szymańska             100.00 -  252: 385   50
    7    60 Kacper         Jachowicz             100.00 -  297: 384   50
    8    61 Dariusz        Nawrocki              103.44 -  298: 313   53
    9    63 Agata          Nawrocka              100.00 +  382: 273  150
   10    59 Piotr          Jakubiak              100.00 -  290: 375   50
   11    62 Robert         Kowalski              100.00 -  264: 313   50
   12    62 Piotr          Marusa                100.00 +  319: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  / 12  79.58




	Danuta Langiewicz 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Dariusz        Białobrzewski         114.44 -  297: 404   64
    2    42 Marcin         Kozyra                127.28 -  222: 468   77
    3    58 Kacper         Jachowicz             100.00 +  382: 225  150
    4    48 Justyna        Horbowska             100.00 +  356: 350  150
    5    42 Krzysztof      Bukowski              117.15 -  325: 429   67
    6    44 Władysław      Zieliński             109.80 -  283: 347   60
    7    51 Jan            Lisiewski             110.73 -  277: 288   61
    8    56 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  362: 445   50
    9    56 Piotr          Jakubiak              100.00 +  313: 220  150
   10    55 Michał         Wolański              100.00 -  324: 357   50
   11    57 Monika         Rubinstein            100.00 +  311: 297  150
   12    55 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  382: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Krzysztof Langiewicz 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Irena          Sołdan                114.26 -  250: 381   64
    2    59 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  302: 338   50
    3    51 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  423: 280  150
    4    35 Robert         Soszka                116.39 -  313: 400   66
    5    45 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  345: 303  150
    6    36 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  301: 350   50
    7    48 Michał         Wolański              100.00 +  333: 289  150
    8    44 Wojciech       Sołdan                100.00 +  409: 268  150
    9    37 Dorota         Zielińska             113.93 -  311: 363   64
   10    39 Anna           Królak                100.00 +  374: 354  150
   11    35 Władysław      Zieliński             109.80 =  365: 365  110
   12    33 Władysław      Zieliński             109.80 +  372: 272  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Krzysztof Leśniak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Piotr          Rosół                 114.19 +  394: 363  164
    2     6 Aleksander     Puchalski             127.59 +  499: 261  178
    3     5 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  309: 434   50
    4    20 Stanisław      Rydzik                140.98 -  342: 492   91
    5    29 Paweł          Jachowicz             108.85 -  294: 424   59
    6    36 Krzysztof      Langiewicz            100.00 +  350: 301  150
    7    40 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  362: 354  150
    8    25 Beata          Piotrowska            109.69 -  315: 337   60
    9    26 Eugeniusz      Wróblewski            113.20 -  306: 444   63
   10    40 Justyna        Horbowska             100.00 -  339: 378   50
   11    44 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  309: 313   50
   12    49 Mirosław       Konsik                107.50 +  474: 296  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Dariusz Maciejuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Dorota         Zielińska             113.93 +  439: 339  164
    2    15 Mariusz        Sylwestrzuk           107.29 +  397: 315  157
    3    13 Kamil          Górka                 139.50 +  404: 396  190
    4     2 Mariola        Osajda-Matczak        115.23 -  296: 395   65
    5     9 Krzysztof      Mówka                 136.83 -  390: 432   87
    6    29 Beata          Łażewska              100.00 +  364: 327  150
    7    14 Stanisław      Rydzik                140.98 +  333: 330  191
    8    13 Michał         Waszkiewicz           117.59 -  336: 389   68
    9    16 Irena          Sołdan                114.26 -  289: 445   64
   10    25 Mariusz        Margalski             124.67 +  467: 318  175
   11    22 Dariusz        Białobrzewski         114.44 -  391: 392   64
   12    25 Andrzej        Kowalski              100.00 -  379: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Dorota Maciejuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Eugeniusz      Wróblewski            113.20 -  300: 463   63
    2    37 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.63 -  299: 311   66
    3    59 Piotr          Marusa                100.00 +  302: 288  150
    4    49 Anna           Biegańska             100.00 -  270: 347   50
    5    55 Jan            Lisiewski             110.73 -  272: 347   61
    6    58 Joanna         Brychcy               100.00 -  304: 364   50
    7    62 Wojciech       Dzierżek              100.00 +  400:   0    0
    8    54 Barbara        Szymańska             100.00 +  341: 276  150
    9    52 Mariusz        Sylwestrzuk           107.29 +  435: 355  157
   10    41 Mirosław       Konsik                107.50 +  382: 318  158
   11    37 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  321: 314  150
   12    31 Wojciech       Gołęcki               102.81 +  365: 304  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 11 109.82




	Piotr Marusa 100.00 Szczytno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Grzegorz       Koczkodon             113.19 -  255: 471   63
    2    58 Anna           Biegańska             100.00 -  256: 374   50
    3    59 Dorota         Maciejuk              100.00 -  288: 302   50
    4    59 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  293: 356   50
    5    64 Robert         Kowalski              100.00 -  272: 316   50
    6    63 Agata          Nawrocka              100.00 +  300: 296  150
    7    59 Mariusz        Katzig                100.00 +  409: 270  150
    8    58 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.45 -  226: 347   54
    9    59 Kacper         Jachowicz             100.00 -  327: 353   50
   10    62 Piotr          Konopka               100.00 -  280: 302   50
   11    61 Mariusz        Katzig                100.00 -  258: 312   50
   12    62 Joanna         Kubińska              100.00 -  305: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     817  / 12  68.08




	Jakub Mioduszewski 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Miłosz         Wrzałek               113.17 -  324: 376   63
    2    59 Krzysztof      Langiewicz            100.00 +  338: 302  150
    3    36 Robert         Soszka                116.39 +  381: 365  166
    4    24 Kamil          Nawrocki              110.05 -  338: 422   60
    5    27 Jerzy          Tatarczuk             114.60 -  322: 507   65
    6    48 Mariusz        Rogalski              100.00 +  433: 308  150
    7    24 Eugeniusz      Wróblewski            113.20 -  229: 419   63
    8    36 Joanna         Juszczak              115.62 +  350: 303  166
    9    35 Ewa            Strzelczyk            112.89 -  365: 394   63
   10    46 Tomasz         Żbikowski             107.25 -  353: 388   57
   11    46 Mariusz        Sylwestrzuk           107.29 -  258: 417   57
   12    51 Anna           Arana                 100.00 +  315: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Ewa            Strzelczyk            112.89 -  272: 504   63
    2    50 Dorota         Zielińska             113.93 -  192: 346   64
    3    64 Mariusz        Rogalski              100.00 -  319: 323   50
    4    63 Łukasz         Walijewski            100.00 -  246: 305   50
    5    62 Barbara        Szymańska             100.00 -  309: 401   50
    6    63 Piotr          Marusa                100.00 -  296: 300   50
    7    63 Stefania       Dryżałowska           100.00 +  350: 246  150
    8    63 Piotr          Konopka               100.00 -  219: 379   50
    9    63 Joanna         Kubińska              100.00 -  273: 382   50
   10    63 Mariusz        Katzig                100.00 -  257: 339   50
   11    63 Wojciech       Dzierżek              100.00 +  344: 202  150
   12    63 Wojciech       Dzierżek              100.00 +  332: 132  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  / 12  77.25




	Stanisław Olsztyn 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Filip          Sosin                 112.49 -  314: 394   62
    2    32 Renata         Rosół                 100.00 -  284: 306   50
    3    61 Andrzej        Szymański             100.00 +  366: 316  150
    4    39 Sylwester      Gryz                  100.00 -  350: 375   50
    5    59 Joanna         Kubińska              100.00 +  348: 304  150
    6    33 Michał         Makowski              124.41 +  379: 364  174
    7    33 Andrzej        Kowalski              100.00 +  399: 305  150
    8    30 Kamil          Nawrocki              110.05 +  483: 337  160
    9    21 Rafał          Wesołowski            100.00 +  386: 263  150
   10    14 Marcin         Kozyra                127.28 -  357: 458   77
   11    24 Miłosz         Wrzałek               113.17 +  404: 278  163
   12    17 Ewa            Strzelczyk            112.89 -  305: 338   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Bartosz Orłowski 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    40 Joanna         Stępień               128.47 -  291: 405   78
    3    63 Wojciech       Buńka                 100.00 +  332: 283  150
    4    44 Grzegorz       Gardynik              109.63 +  428: 338  160
    5    31 Robert         Soszka                116.39 -  355: 459   66
    6    47 Dominik        Wester                117.47 +  376: 337  167
    7    31 Marek          Roszak                122.99 -  331: 437   73
    8    49 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  437: 243  150
    9    27 Jerzy          Tatarczuk             114.60 =  361: 361  115
   10    32 Beata          Piotrowska            109.69 -  287: 421   60
   11    40 Joanna         Brychcy               100.00 -  356: 387   50
   12    47 Robert         Kamiński              122.67 -  334: 501   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 11 103.82




	Małgorzata Puternicka 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Jan            Lisiewski             110.73 -  265: 366   61
    2    55 Kacper         Jachowicz             100.00 +  320: 280  150
    3    44 Władysław      Zieliński             109.80 +  375: 226  160
    4    31 Piotr          Pietuchowski          121.73 -  327: 361   72
    5    40 Beata          Łażewska              100.00 -  325: 358   50
    6    38 Magdalena      Ochot                 107.43 -  357: 428   57
    7    45 Joanna         Juszczak              115.62 -  308: 464   66
    8    56 Danuta         Langiewicz            100.00 +  445: 362  150
    9    48 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  314: 366   50
   10    52 Barbara        Szymańska             100.00 +  382: 372  150
   11    48 Anna           Arana                 100.00 +  489: 282  150
   12    38 Anna           Królak                100.00 -  381: 432   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Mariusz Rogalski 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Kamil          Nawrocki              110.05 -  308: 355   60
    2    34 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  279: 489   50
    3    64 Agata          Nawrocka              100.00 +  323: 319  150
    4    46 Jan            Lisiewski             110.73 +  335: 301  161
    5    43 Jarosław       Sobczak               109.46 -  303: 396   59
    6    48 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  308: 433   50
    7    52 Barbara        Szymańska             100.00 +  325: 262  150
    8    45 Anna           Arana                 100.00 -  316: 381   50
    9    49 Maria          Jarosz                100.00 +  312: 311  150
   10    47 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  286: 464   50
   11    53 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  320: 322   50
   12    56 Piotr          Konopka               100.00 +  320: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Władysław      Zieliński             109.80 -  392: 407   60
    2    32 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  306: 284  150
    3    23 Paweł          Jackowski             125.30 -  329: 364   75
    4    50 Tomasz         Zwoliński             139.96 -  374: 405   90
    5    51 Kacper         Jachowicz             100.00 +  348: 302  150
    6    43 Maria          Jarosz                100.00 -  261: 452   50
    7    56 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  324: 343   50
    8    52 Dominik        Wester                117.47 -  284: 461   67
    9    58 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  314: 386   50
   10    58 Iwona          Rutkowska             106.39 -  302: 323   56
   11    60 Anna           Biegańska             100.00 +  335: 323  150
   12    57 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  272: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Beata          Piotrowska            109.69 -  314: 429   60
    2    33 Artur          Koszel                100.00 +  353: 350  150
    3    35 Andrzej        Rechowicz             123.06 -  269: 327   73
    4    43 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  399: 308  150
    5    32 Dariusz        Białobrzewski         114.44 -  319: 415   64
    6    34 Robert         Kamiński              122.67 +  378: 377  173
    7    36 Grzegorz       Gardynik              109.63 -  310: 412   60
    8    40 Beata          Łażewska              100.00 -  295: 391   50
    9    44 Joanna         Juszczak              115.62 -  232: 420   66
   10    53 Joanna         Ostrowska             105.47 -  315: 324   55
   11    57 Danuta         Langiewicz            100.00 -  297: 311   50
   12    58 Barbara        Szymańska             100.00 +  329: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 12  91.75




	Henryk Ryś 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Paweł          Frynia                109.66 -  269: 481   60
    2    52 Sławomir       Zabawa                100.00 +  370: 365  150
    3    40 Piotr          Pietuchowski          121.73 -  353: 404   72
    4    55 Joanna         Kubińska              100.00 +  420: 265  150
    5    22 Eugeniusz      Wróblewski            113.20 -  261: 469   63
    6    52 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  316: 421   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     545  /  6  90.83




	Krzysztof Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Grzegorz       Gardynik              109.63 -  334: 347   60
    2    53 Iwona          Rutkowska             106.39 +  414: 299  156
    3    42 Krzysztof      Sporczyk              107.93 -  318: 358   58
    4    43 Monika         Rubinstein            100.00 -  308: 399   50
    5    54 Dominik        Wester                117.47 -  277: 379   67
    6    61 Robert         Kowalski              100.00 +  385: 189  150
    7    54 Marta          Kleinrok              100.00 +  363: 310  150
    8    33 Michał         Makowski              124.41 +  358: 349  174
    9    31 Krzysztof      Jaworski              107.28 -  322: 366   57
   10    47 Mariusz        Rogalski              100.00 +  464: 286  150
   11    31 Rafał          Wesołowski            100.00 -  367: 396   50
   12    37 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.63 +  369: 336  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Wojciech Sołdan 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Paweł          Opyc                  109.56 -  337: 390   60
    2    51 Andrzej        Szymański             100.00 +  436: 212  150
    3    33 Anna           Królak                100.00 -  324: 327   50
    4    40 Maria          Jarosz                100.00 -  345: 354   50
    5    49 Piotr          Jakubiak              100.00 -  249: 361   50
    6    56 Kacper         Jachowicz             100.00 +  363: 347  150
    7    50 Dominik        Wester                117.47 +  375: 322  167
    8    44 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  268: 409   50
    9    51 Marek          Kocikowski            100.00 +  411: 409  150
   10    43 Marta          Kleinrok              100.00 +  418: 309  150
   11    32 Andrzej        Rechowicz             123.06 -  318: 427   73
   12    40 Paweł          Opyc                  109.56 +  336: 297  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Barbara Szymańska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Jarosław       Sobczak               109.46 -  318: 353   59
    2    61 Dominik        Wester                117.47 -  303: 342   67
    3    57 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  306: 351   50
    4    36 Joanna         Stępień               128.47 -  334: 414   78
    5    62 Agata          Nawrocka              100.00 +  401: 309  150
    6    60 Joanna         Kubińska              100.00 +  385: 252  150
    7    52 Mariusz        Rogalski              100.00 -  262: 325   50
    8    54 Dorota         Maciejuk              100.00 -  276: 341   50
    9    60 Piotr          Konopka               100.00 +  307: 301  150
   10    52 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  372: 382   50
   11    55 Dariusz        Nawrocki              103.44 -  298: 389   53
   12    58 Monika         Rubinstein            100.00 -  275: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     957  / 12  79.75




	Andrzej Szymański 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Paweł          Jachowicz             108.85 -  270: 384   59
    2    51 Wojciech       Sołdan                100.00 -  212: 436   50
    3    61 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  316: 366   50
    4    60 Joanna         Brychcy               100.00 -  225: 433   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     209  /  4  52.25




	Łukasz Walijewski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Krzysztof      Sporczyk              107.93 -  315: 339   58
    2    65 Wojciech       Dzierżek              100.00 -  257: 259   50
    3    65 Joanna         Kubińska              100.00 -  279: 331   50
    4    63 Agata          Nawrocka              100.00 +  305: 246  150
    5    56 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  267: 364   50
    6    59 Anna           Arana                 100.00 -  251: 348   50
    7    58 Dariusz        Nawrocki              103.44 +  337: 257  153
    8    59 Kacper         Jachowicz             100.00 +  373: 329  150
    9    53 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  207: 405   50
   10    57 Beata          Kościańska            100.00 -  302: 345   50
   11    58 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  336: 352   50
   12    60 Stefania       Dryżałowska           100.00 -  293: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  / 12  75.92




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Mirosław       Konsik                107.50 +  345: 344  158
    2    28 Radosław       Sowiński              120.54 -  392: 400   71
    3    47 Tomasz         Zwoliński             139.96 +  385: 382  190
    4    10 Kazimierz.J    Merklejn              140.23 -  332: 469   90
    5    36 Maria          Jarosz                100.00 +  406: 269  150
    6    17 Andrzej        Oleksiak              128.69 -  351: 374   79
    7    37 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  382: 373  150
    8    22 Mariusz        Margalski             124.67 +  445: 335  175
    9    21 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  263: 386   50
   10    22 Robert         Soszka                116.39 -  267: 544   66
   11    31 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  396: 367  150
   12    27 Sylwester      Wójcik                100.00 -  328: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Michał Wolański 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Mariusz        Sylwestrzuk           107.29 -  297: 375   57
    2    43 Andrzej        Rechowicz             123.06 -  296: 417   73
    3    62 Robert         Kowalski              100.00 +  322: 255  150
    4    45 Sylwester      Wójcik                100.00 -  368: 409   50
    5    46 Halina         Roszak                117.42 -  337: 425   67
    6    62 Wojciech       Dzierżek              100.00 +  447: 147  150
    7    48 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  289: 333   50
    8    50 Sławomir       Zabawa                100.00 -  269: 332   50
    9    57 Dariusz        Nawrocki              103.44 +  388: 297  153
   10    55 Danuta         Langiewicz            100.00 +  357: 324  150
   11    49 Joanna         Ostrowska             105.47 +  372: 311  155
   12    42 Sławomir       Zabawa                100.00 +  414: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Sylwester Wójcik 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Krzysztof      Jaworski              107.28 -  346: 367   57
    2    45 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  381: 368  150
    3    16 Mariusz        Skrobosz              146.67 -  332: 479   97
    4    45 Michał         Wolański              100.00 +  409: 368  150
    5    35 Tomasz         Żbikowski             107.25 +  415: 302  157
    6    14 Eugeniusz      Wróblewski            113.20 +  391: 365  163
    7    16 Krzysztof      Bukowski              117.15 +  373: 328  167
    8    12 Marek          Dudkiewicz            121.71 -  284: 539   72
    9    19 Marcin         Kozyra                127.28 -  364: 424   77
   10    21 Andrzej        Oleksiak              128.69 -  317: 458   79
   11    30 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.63 +  382: 348  166
   12    27 Rafał          Wesołowski            100.00 +  375: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Grzegorz       Pukniel               106.47 -  336: 390   56
    2    52 Henryk         Ryś                   100.00 -  365: 370   50
    3    52 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.45 +  297: 287  154
    4    54 Marek          Kocikowski            100.00 -  294: 396   50
    5    60 Wojciech       Dzierżek              100.00 +  516: 150  150
    6    37 Tomasz         Żbikowski             107.25 -  276: 307   57
    7    47 Anna           Biegańska             100.00 +  319: 289  150
    8    50 Michał         Wolański              100.00 +  332: 269  150
    9    33 Magdalena      Ochot                 107.43 +  380: 313  157
   10    28 Radosław       Sowiński              120.54 -  313: 378   71
   11    34 Krzysztof      Sporczyk              107.93 -  298: 419   58
   12    42 Michał         Wolański              100.00 -  313: 414   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 12  96.08




	Joanna Zadrożna 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Iwona          Rutkowska             106.39 +  348: 268  156
    2    26 Władysław      Zieliński             109.80 +  341: 335  160
    3    15 Marcin         Kamiński              128.16 -  280: 424   78
    4    30 Irena          Sołdan                114.26 -  331: 418   64
    5    38 Andrzej        Kowalski              100.00 -  275: 445   50
    6    46 Jan            Lisiewski             110.73 +  406: 341  161
    7    38 Sylwester      Gryz                  100.00 -  319: 473   50
    8    42 Paweł          Opyc                  109.56 +  434: 326  160
    9    34 Kamil          Nawrocki              110.05 -  324: 385   60
   10    35 Grzegorz       Gardynik              109.63 +  413: 385  160
   11    33 Dominik        Wester                117.47 +  397: 389  167
   12    29 Krzysztof      Sporczyk              107.93 +  395: 311  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Katarzyna Świątkowska 100.00 Nowa Sól                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    66 Andrzej        Gostomski             108.71 -  335: 386   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      59  /  1  59.00




	Beata Łażewska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Jerzy          Tatarczuk             114.60 +  373: 339  165
    2    16 Filip          Warzecha              124.61 -  284: 425   75
    3    38 Irena          Sołdan                114.26 -  332: 403   64
    4    56 Wojciech       Dzierżek              100.00 +  447: 193  150
    5    40 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  358: 325  150
    6    29 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  327: 364   50
    7    25 Marcin         Kozyra                127.28 -  378: 386   77
    8    40 Monika         Rubinstein            100.00 +  391: 295  150
    9    41 Tomasz         Żbikowski             107.25 +  439: 350  157
   10    19 Aleksander     Puchalski             127.59 -  333: 388   78
   11    29 Grzegorz       Pukniel               106.47 -  402: 442   56
   12    36 Marta          Szeliga-Frynia        101.34 -  352: 416   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92


Lista rankingowa na dzień 24-07-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.73  27834  191
   2 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.61  28038  198
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.29  27128  192
   4 Paweł Dawidson                 Częstochowa          141.29  17237  122
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             140.42  27944  199
   6 Kamil Górka                    Łęczna               140.11  27882  199
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               139.69  13550   97
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.01  27107  195
   9 Szymon Fidziński               Warszawa             138.86  26939  194
  10 Tomasz Zwoliński               Warszawa             137.89  26200  190
  11 Krzysztof Mówka                Toruń                136.51  25800  189
  12 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.44  24286  178
  13 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.94  26509  195
  14 Sławomir Kordjalik             Warszawa             135.78  25799  190
  15 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.74  25791  190
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  15153  112
  17 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  18 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.07  18640  138
  19 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.80  26961  200
  20 Justyna Fugiel                 Sandomierz           134.21  25902  193
  21 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 133.93  26384  197
  22 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.58   4141   31
  23 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.58  23910  179
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.01  23676  178
  25 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  26 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.17  14691  112
  27 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.04   6290   48
  28 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.20  12239   94
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.59  24751  191
  30 Marek Syczuk                   Warszawa             129.53  24610  190
  31 Kuba Koisar                    Warszawa             129.26   5558   43
  32 Wiktor Stępień                 Katowice             129.15   8653   67
  33 Dawid Pikul                    Poznań               129.06  25037  194
  34 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.84   4123   32
  35 Sławomir Nosek                 Mielec               128.81  15199  118
  36 Joanna Stępień                 Katowice             128.62  24824  193
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.59  22760  177
  38 Krzysztof Pypno                Gliwice              128.42   6678   52
  39 Bartosz Morawski               Gliwice              128.31   5004   39
  40 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.15  24989  195
  41 Marcin Kamiński                Warszawa             127.47  11727   92
  42 Małgorzata Kania               Milanówek            127.11  22752  179
  43 Radosław Konca                 Warszawa             127.05  24140  190
  44 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.50  18216  144
  45 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.67  18599  148
  46 Paweł Jackowski                Warszawa             125.45  24463  195
  47 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.32  23936  191
  48 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  49 Marcin Bożek                   Będzin               124.90  10991   88
  50 Filip Warzecha                 Gdynia               124.75  12725  102
  51 Sławomir Kucia                 Kraków               123.90  24037  194
  52 Tomasz Figiel                  Zawichost            123.43   9134   74
  53 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  54 Piotr Pietuchowski             Białystok            123.22  20825  169
  55 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             123.22  12322  100
  56 Stanisław Ochot                Katowice             122.97   8239   67
  57 Marek Roszak                   Poznań               122.92  23846  194
  58 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.77  23694  193
  59 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  60 Mariusz Margalski              Warszawa             122.74   9942   81
  61 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   4770   39
  62 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.24  18825  154
  63 Michał Makowski                Warszawa             121.97  11587   95
  64 Maciej Grabowski               Warszawa             121.90   8411   69
  65 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.68  22998  189
  66 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.45  24290  200
  67 Lucyna Korga                   Zabrze               121.23  23277  192
  68 Radosław Sowiński              Warszawa             121.12  23982  198
  69 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.05  22031  182
  70 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  18112  150
  71 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     120.61  18574  154
  72 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  73 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  74 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.22   8295   69
  75 Rafał Matczak                  Pruszków             119.84  22649  189
  76 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.72  23825  199
  77 Maciej Perzyński               Piła                 119.54  18767  157
  78 Stanisław Gasik                Warszawa             119.34  23391  196
  79 Artur Irzyk                    Strzyżów             119.22   4292   36
  80 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.21  14305  120
  81 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  82 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  83 Michał Waszkiewicz             Warszawa             118.86  21038  177
  84 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.42  15276  129
  85 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.28  23183  196
  86 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.22  16905  143
  87 Iwona Baran                    Kraków               118.12  23505  199
  88 Halina Roszak                  Poznań               117.78  23084  196
  89 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.54  23156  197
  90 Arkadiusz Jaworski             Tychy                117.47  14566  124
  91 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.38   7982   68
  92 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.32  20061  171
  93 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.18  20741  177
  94 Filip Klar                     Mielec               116.74   7121   61
  95 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               116.70  23107  198
  96 Andrzej Lożyński               Piastów              116.57   5945   51
  97 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.45  22242  191
  98 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  99 Katarzyna Stępień              Katowice             116.09  12306  106
 100 Roman Sulima                   Warszawa             116.06  11838  102
 101 Robert Soszka                  Warszawa             116.04  23092  199
 102 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 103 Jacek Pietruszka               Kraków               115.71   3934   34
 104 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             115.55  21954  190
 105 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              115.50  17556  152
 106 Michał Trumpus                 Wrocław              115.00   6555   57
 107 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.97  17246  150
 108 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             114.73  22372  195
 109 Piotr Rosół                    Warszawa             114.59  20626  180
 110 Irena Sołdan                   Rumia                114.54  14088  123
 111 Joanna Juszczak                Warszawa             114.36  22757  199
 112 Dominik Wester                 Warszawa             114.30   5258   46
 113 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.25  22735  199
 114 Grzegorz Matysiak              Kraków               114.22   7424   65
 115 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 116 Miłosz Wrzałek                 Reda                 114.06  17451  153
 117 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.90  12415  109
 118 Marcin Figiel                  Zawichost            113.48  16682  147
 119 Filip Sosin                    Warszawa             113.45  22349  197
 120 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 121 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.25   9513   84
 122 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.19  22186  196
 123 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 124 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.70  21075  187
 125 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.61  18918  168
 126 Maurycy Machnio                Lipiany              111.95   6605   59
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             111.73   8268   74
 128 Jarosław Żuliński              Szczecin             111.62   6697   60
 129 Beata Madej                    Lublin               111.44   9584   86
 130 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  111.22  22245  200
 131 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 132 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       111.09  11776  106
 133 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.85   5099   46
 134 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            110.65  15933  144
 135 Jarosław Sobczak               Warszawa             110.61  21459  194
 136 Leszek Stecuła                 Bytom                110.58  10063   91
 137 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 138 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.27  13122  119
 139 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.13  17951  163
 140 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.04   5942   54
 141 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.94  15611  142
 142 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 143 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 144 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     109.73  15581  142
 145 Piotr Krzemiński               Warszawa             109.58   7999   73
 146 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            109.49  10402   95
 147 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 148 Władysław Zieliński            Lębork               108.98  10789   99
 149 Beata Piotrowska               Łódź                 108.86  20574  189
 150 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.82  21329  196
 151 Kamil Klinkosz                 Rumia                108.78   7832   72
 152 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 153 Paweł Opyc                     Warszawa             108.59  21283  196
 154 Paweł Majewski                 Warszawa             108.43   7048   65
 155 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            108.18  17633  163
 156 Renata Kowalska                Bielsko Biała        108.15  20873  193
 157 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 158 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 159 Małgorzata Niciporuk           Rumia                108.10   3243   30
 160 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.07  16859  156
 161 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 162 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.92  21152  196
 163 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 164 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 165 Jerzy Luter                    Bytom                107.54  20325  189
 166 Krystyna Augustyniak           Łódź                 107.48   9243   86
 167 Krzysztof Jaworski             Warszawa             107.32  16312  152
 168 Małgorzata Sulejewska          Kraków               107.28  10299   96
 169 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 107.17   3751   35
 170 Grzegorz Pukniel               Lublin               107.07  20237  189
 171 Adam Legięć                    Warszawa             107.06   3319   31
 172 Maciej Śliwa                   Zabrze               106.86  11968  112
 173 Magdalena Ochot                Katowice             106.78   7688   72
 174 Dominik Piasecki               Słupsk               106.68   6294   59
 175 Jacek Petrus                   Wrocław              106.67   8320   78
 176 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             106.58  12576  118
 177 Arkadiusz Biegun               Kraków               106.51  12036  113
 178 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 179 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.29  20196  190
 180 Jarosław Wypart                Częstochowa          106.29  10948  103
 181 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 182 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.10   9761   92
 183 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.94   4979   47
 184 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.92   8368   79
 185 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.79  13858  131
 186 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 187 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 188 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 189 Joanna Ostrowska               Warszawa             104.88  20662  197
 190 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.69   4397   42
 191 Grażyna Furman                 Sosnowiec            104.65   3244   31
 192 Lucyna Śniadach                Rumia                104.54  19130  183
 193 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 194 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               103.99  15286  147
 195 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.84  19625  189
 196 Roman Figiel                   Zawichost            103.81  12873  124
 197 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.80   3633   35
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            103.67  19593  189
 199 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.52   4969   48
 200 Jolanta Kosmowska              Warszawa             103.36  19845  192
 201 Joanna Kubik                   Częstochowa          103.23   8568   83
 202 Paweł Ochot                    Katowice             103.18   7326   71
 203 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 204 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 205 Michał Szymkowski              Wrocław              102.77   3597   35
 206 Anita Bruska                   Gdynia               102.77   3083   30
 207 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.64  17346  169
 208 Monika Siemaszko               Lipiany              102.62   4926   48
 209 Adam Jurkowski                 Knurów               102.49   6969   68
 210 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.43  14033  137
 211 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 212 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.94  20389  200
 213 Ewa Fiszer                     Wrocław              101.90   3057   30
 214 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 215 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 216 Paweł Szulc                    Szczecin             101.31   3546   35
 217 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 218 Małgorzata Jóźwiak             Iława                101.28  15597  154
 219 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.22   3644   36
 220 Rafał Wesołowski               Warszawa             100.82  16030  159
 221 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            100.67   9060   90
 222 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 223 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 224 Agnieszka Krupka               Krosno               100.57  10459  104
 225 Krzysztof Sojka                Łódź                 100.28  10128  101
 226 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 227 Wojciech Sołdan                Rumia                100.24   7017   70
 228 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 229 Sylwester Wójcik               Lublin                99.98   6299   63
 230 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 231 Sylwester Gryz                 Zabrze                99.16  12693  128
 232 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 233 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 234 Bartosz Orłowski               Bytom                 98.82   4941   50
 235 Anna Arana                     Warszawa              98.38   8559   87
 236 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 237 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 238 Magdalena Mroziuk              Warszawa              98.21   9723   99
 239 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 240 Renata Rosół                   Warszawa              97.61  17765  182
 241 Maria Jarosz                   Lublin                97.48  14329  147
 242 Henryk Ryś                     Warszawa              97.19   4082   42
 243 Irena Ficak                    Mielec                97.08   5825   60
 244 Monika Rubinstein              Warszawa              96.67  19333  200
 245 Sławomir Zabawa                Jasło                 96.53   9074   94
 246 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.04   7971   83
 247 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 248 Marek Kocikowski               Ostróda               95.83   9487   99
 249 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 250 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.69   4306   45
 251 Anna Niedzielko                Szczecin              95.53   9457   99
 252 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 253 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.99   8549   90
 254 Beata Kościańska               Lublin                94.87   5692   60
 255 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 256 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 257 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                94.62   3974   42
 258 Michał Sosin                   Warszawa              94.51   5387   57
 259 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 260 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.27   2828   30
 261 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 262 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 263 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 264 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 265 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 266 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              92.51   4903   53
 267 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 268 Joanna Brychcy                 Katowice              91.87  10657  116
 269 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               91.83   3306   36
 270 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 271 Anna Pendowska                 Rumia                 91.60   2748   30
 272 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.50   3477   38
 273 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.17   6017   66
 274 Janusz Sojka                   Łódź                  90.90   5272   58
 275 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 276 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.14   7842   87
 277 Grażyna Wesołowska             Łódź                  89.90   8181   91
 278 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 279 Mariusz Rogalski               Iława                 89.62   3585   40
 280 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 281 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 282 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 283 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 284 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 285 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  88.23   7235   82
 286 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 287 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 288 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 289 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 290 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.95  10916  127
 291 Piotr Madej                    Lublin                85.10   7148   84
 292 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.66   6011   71
 293 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 294 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             84.00   2940   35
 295 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              83.84   4779   57
 296 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.68   8870  106
 297 Mikołaj Fidziński              Dębica                83.46   2921   35
 298 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 299 Piotr Marusa                   Szczytno              82.77   2483   30
 300 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 301 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.75   2907   36
 302 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 303 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 304 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 305 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.59   5799   81
 306 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 307 Tomasz Sulejewski              Kraków                70.12   2384   34
 308 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 24-07-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Wilk                  Kraków               114.41   3318   29
   2 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.66   3064   29
   3 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              104.72   3037   29
   4 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   5 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.55   2800   29
   6 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   7 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   8 Robert Włodarczyk              Wrocław               85.03   2466   29
   9 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
  10 Teresa Zalewska                Racibórz              86.79   2430   28
  11 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
  12 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
  13 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  14 Joanna Kubińska                Warszawa              67.33   1818   27
  15 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              117.04   3043   26
  16 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  17 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  18 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  19 Joanna Rubaj                   Lublin                83.04   2159   26
  20 Ewa Zając                      Mrągowo               95.24   2381   25
  21 Piotr Chmielewski              Mrągowo               90.84   2271   25
  22 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.04   2151   25
  23 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  24 Elżbieta Jankowska             Wrocław              115.58   2774   24
  25 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.17   2716   24
  26 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  27 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  28 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  29 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  30 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  31 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  32 Krzysztof Leśniak              Kraków               105.58   2534   24
  33 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  34 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  35 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  36 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  37 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  38 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  39 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  40 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  41 Adam Cieśla                    Częstochowa           95.12   2283   24
  42 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  43 Anna Biegańska                 Białystok             93.00   2232   24
  44 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  45 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  46 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  47 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  48 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  49 Mariusz Makuch                 Zator                114.13   2625   23
  50 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  51 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  52 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  53 Bożena Matysiak                Kraków                95.09   2187   23
  54 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  55 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  56 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  57 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  58 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          102.59   2257   22
  59 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.36   2054   22
  60 Gniewomir Białek               Dębica                59.73   1314   22
  61 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  62 Kinga Niżewska                 Warszawa             100.00   2100   21
  63 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  65 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  66 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  67 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  68 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  69 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  70 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  71 Andrzej Kowalski               Kowale               120.00   2160   18
  72 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  73 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  74 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  75 Katarzyna Klimała              Kraków               101.06   1819   18
  76 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  77 Stanisław Harat                Kęty                  89.50   1611   18
  78 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  79 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  80 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  81 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  82 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  83 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.47   1487   17
  84 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  85 Jacek Stolarczyk               Zator                 76.59   1302   17
  86 Łukasz Miłosz                  Warszawa              62.18   1057   17
  87 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  88 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  89 Maciej Hebda                   Tarnów               126.60   1899   15
  90 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  91 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  92 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  93 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  94 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  95 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  96 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  97 Marek Rogalski                 Chełm                100.07   1401   14
  98 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
  99 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
 100 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 101 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 102 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 103 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
 104 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 105 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 106 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
 107 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 108 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 109 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 110 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 111 Dariusz Maciejuk               Warszawa             118.75   1425   12
 112 Joanna Zadrożna                Szczecin             118.67   1424   12
 113 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 114 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 115 Marcela Wołowiec               Gdynia               115.58   1387   12
 116 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 117 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             114.25   1371   12
 118 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 119 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 120 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              109.50   1314   12
 121 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 122 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.08   1285   12
 123 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 124 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 125 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 126 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 127 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 128 Agnieszka Biegańska            Białystok            102.25   1227   12
 129 Beata Łażewska                 Gdynia               101.92   1223   12
 130 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 131 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 132 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 133 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 134 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              98.58   1183   12
 135 Danuta Langiewicz              Ostróda               98.25   1179   12
 136 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 137 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 138 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 139 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                97.17   1166   12
 140 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 141 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 142 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 143 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.75   1161   12
 144 Michał Jaworek                 Zabrze                96.75   1161   12
 145 Marta Kleinrok                 Lublin                96.33   1156   12
 146 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 147 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 148 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 149 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 150 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 151 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 152 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 153 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 154 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 155 Maciej Zięba                   Wrocław               91.75   1101   12
 156 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 157 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 158 Joanna Duda                    Zabrze                90.42   1085   12
 159 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 160 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 161 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 162 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 163 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 164 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 165 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 166 Artur Koszel                   Inowrocław            88.67   1064   12
 167 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 168 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 169 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 170 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 171 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 172 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 173 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 174 Jakub Nalepa                   Gliwice               86.83   1042   12
 175 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 176 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 177 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 178 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 179 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 180 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 181 Leszek Kilian                  Jaworzno              85.25   1023   12
 182 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 183 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 184 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 185 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 186 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 187 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 188 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 189 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 190 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 191 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 192 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 193 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 194 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 195 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 196 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 197 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 198 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 199 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 200 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 201 Dorota Maciejuk                Warszawa             109.82   1208   11
 202 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 203 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 204 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 205 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 206 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 207 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 208 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 209 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 210 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 211 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 212 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 213 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 214 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 215 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 216 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 217 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 218 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 219 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 220 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 221 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 222 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 223 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 224 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 225 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 226 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 227 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 228 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 229 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 230 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 231 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 232 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 233 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 234 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 235 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 236 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 237 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 238 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 239 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 240 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 241 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 242 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 243 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 244 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 245 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 246 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 247 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 248 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 249 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 250 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 251 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 252 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 253 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 254 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 255 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 256 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 257 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 258 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 259 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 260 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 261 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 262 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 263 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 264 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 265 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               96.43    675    7
 266 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 267 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 268 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 269 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 270 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 271 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 272 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 273 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 274 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 275 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 276 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 277 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 278 Paweł Stanosz                  Warszawa             148.50    891    6
 279 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 280 Łukasz Bryła                   Mielec               114.33    686    6
 281 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 282 Sylwia Buks                    Warszawa              91.83    551    6
 283 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 284 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 285 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 286 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 287 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 288 Maciej Chmielowski             Kraków                73.33    440    6
 289 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 290 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 291 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 292 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 293 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 294 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 295 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 296 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 297 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 298 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 299 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 300 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 301 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 302 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 303 Justyna Woszczyna              Kraków                99.20    496    5
 304 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 305 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 306 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 307 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 308 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 309 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 310 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 311 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 312 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 313 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 314 Szymon Stolarczyk              Zator                 70.80    354    5
 315 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 316 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 317 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 318 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 319 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 320 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 321 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 322 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 323 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 324 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 325 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 326 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 327 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 328 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 329 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 330 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 331 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 332 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 333 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 334 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 335 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 336 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 337 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 338 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 339 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 340 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 341 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 342 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 343 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 344 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 345 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 346 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 347 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 348 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 349 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 350 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 351 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 352 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 353 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 354 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 355 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 356 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 357 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 358 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 359 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 360 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 361 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 362 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 363 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 364 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 365 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 366 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 367 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 368 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 369 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 370 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 371 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 372 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 373 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 374 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 375 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 376 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 377 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 378 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 379 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 380 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 381 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 382 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie