Jaworzno15
września
Jaworzno 15-16 września VII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVII Mistrzostwa Górnego Ślaska i Zagłębia w Scrabble)Grand Prix 2012
Nowe Miasto Lubawskie22
września
Nowe Miasto Lubawskie 22-23 września XV Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Fuengirola, Costa del Sol, Hiszpania28
września
Fuengirola, Costa del Sol, Hiszpania 28-30 września VI Mistrzostwa Europy po Hiszpańsku
Mistrz Polski mistrzem Warmii i Mazur22 - 23 września 2012 — XV Mistrzostwa Warmii i Mazur w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XV Mistrzostwa Warmii i Mazur w ScrabbleNowe Miasto Lubawskie, 22 - 23 września 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Mistrz Polski mistrzem Warmii i MazurXV Jubileuszowe Mistrzostwa Warmii i Mazur przeszły do historii. Po raz kolejny areną rozgrywania imprezy było Miejskie Centrum Kultury. Uroczystego otwarcia mistrzostw dokonała dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Pani Wioletta Tafel, która w imieniu burmistrza Józefa Blanka oraz swoim przywitała wszystkich uczestników. W „słownych bojach” udział wzięło łącznie 50 osób. Należy w tym miejscu podkreślić liczny udział osób odwiedzających Nowe Miasto Lubawskie po raz pierwszy. Są nimi: Mirosław Uglik z Warszawy, Katarzyna Ślusarska z Milanówka, Piotr Broda z Sandomierza, Anna Krynicka z Warszawy, Marta Bajorek z Warszawy, Anna Arana z Warszawy, Andrzej Bednaruk z Gdańska, Mieczysław Pastuszak z Gdyni, Bernadetta i Waldemar Kudlińscy z Bydgoszczy oraz Barbara Wiśniewska z Gdańska. Sobotnie gry turniejowe przebiegały bardzo sprawnie pod okiem sędziego głównego Andrzeja Lożyńskiego z Piastowa oraz kandydata na licencjonowanego sędziego PFS Miłosza Wrzałka z Redy. Po 7 rundach liderem pozostawał dwukrotny tryumfator turnieju nowomiejskiego Rafał Lenartowski z Gdyni. Wieczorem tradycyjnie wysiłek umysłowy został zastąpiony wysiłkiem fizycznym podczas VIII Halowych Mistrzostw Scrabblistów w piłkę nożną. Drużyna gospodarzy pod nazwą „FC Możdżer” po raz kolejny uległa drużynie „Cokolwiek” 9-27. Najlepszym snajperem meczu został Stanisław Rydzik z Warszawy zdobywając łącznie 11 bramek.

Po meczu rozegrano konkurencję pod nazwą „Rower Wariata”, w którym najlepszy czas przejazdu między tyczkami (11,03 s.) „wykręcił” Szymon Jankowski z Nowego Miasta Lubawskiego. Mirosław Dejna z Sampławy dwukrotnie atakował rekord przejazdu Szymona, zdobywając ostatecznie 2 miejsce z czasem 14,40s.

Spłaszczona klasyfikacja liderów turnieju sprawiła, iż niedzielne 5 rund były do końca bardzo emocjonujące. Do 10 rundy prowadził Rafał Lenartowski, który ulegając przeciwnikom w rundzie 11 i 12 zaprzepaścił swą szansę na trzeci tryumf z rzędu. Rafał zajął ostatecznie 7 miejsce. W 11 rundzie skuteczny atak na pozycję lidera przeprowadził ubiegłoroczny Mistrz Polski Mirosław Uglik, który nie oddał już prowadzenia do końca wygrywając w 12 rundzie z Michałem Alabrudzińskim z Włocławka 416:393. Paweł Jackowski z Warszawy pokonując najlepszą uczestniczkę turnieju Irenę Sołdan z Sopotu zdobywa srebro, zaś w pojedynku o brąz Grzegorz Łukasik z Konojad wygrał z Rafałem Lenartowskim 426:364.

Po raz drugi wręczono nagrodę w kategorii „Złoty Blank”. Fundator tejże kategorii, burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Józef Blank wręczył szklaną statuetkę wraz z nagrodą rzeczową Jerzemu Krzyżewskiemu z Piasutna, który ułożył najdroższe słowo z blankiem „TRWAJĄCE” za 176 punktów.

Puchar dla najlepszej uczestniczki turnieju wraz z gorącym żelazkiem powędrował w ręce Ireny Sołdan z Sopotu. Nagrodę ufundowała i wręczyła dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Wioletta Tafel.

Piętnastoletni jubileusz został uczczony słodkim poczęstunkiem w postaci tortu scrabble’owego.

Organizator XV Mistrzostw Warmii i Mazur składa serdeczne wyrazy podziękowania za wsparcie finansowe i rzeczowe burmistrzowi Nowego Miasta Lubawskiego Józefowi Blankowi, dyrektorowi MCK Wioletcie Tafel, pracownikom Urzędu Miejskiego Dorocie Osińskiej, Grzegorzowi Morawskiemu (serwis foto) oraz pracownikom Miejskiego Centrum Kultury — Małgorzacie Piwowarczyk, Annie Pestce-Górskiej. Podziękowania za wsparcie finansowe i rzeczowe mistrzostw składam również prywatnym firmom i przedsiębiorcom: firmie EXPOM S.A. , firmie Fuji Foto Studio Radosław Rzemiński, firmie NORE Kazimierz Okołowski oraz sklepom MIX ElectronicsNEONET z Nowego Miasta Lubawskiego.
relacja: Mariusz Orzeł
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Mistrzostwa Warmii i Mazur
XIII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
XII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim, ul. 19 Stycznia 17a
Obrońca tytułuRafał Lenartowski
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejuhttp://www.scrabble.roni.pl
HarmonogramSobota, 22 września (7 rund)
11:00 – rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 – przerwa obiadowa
19:30 – zakończenie gier
20:30 – Futsal 2012

Niedziela, 23 września (5 rund)
10:00 – rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 – rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapka
WyżywienieKawa, herbata
NoclegiBursa Zespołu Szkół im. C. K. Norwida, ul. 3 Maja 24 (zgłoszenia u organizatora do 20 września – 603-598-173)
„Hotelik” Hanna Herbert, ul. Kościuszki 7, tel. 662-234-625
Zajazd „Nad Drwęcą”, ul. Kopernika 1a, tel. 56-474-48-34
Hotel „Finisz”, ul. Grunwaldzka 67, tel. 56-472-59-27, 606-225-850
NagrodyI-III puchary, nagrody rzeczowe, niespodzianki
Dodatkowe atrakcjeFutsal 2012, dansing (w przypadku osób chętnych)
OrganizatorzyMariusz Orzeł, tel. 603 598 173, roadie73@gmail.com
SponsorzyUrząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Miejskie Centrum Kultury, prywatni przedsiębiorcy


Wyniki turnieju XV Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mirosław        Uglik                Warszawa               141.31     10.0     4731     2042      140
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.03      9.0     4985     1768      804
  3 Grzegorz        Łukasik              Konojady               129.97      9.0     4715     1906      128
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              153.44      8.0     5167     1743      767
  5 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              114.56      8.0     4927     1687      837
  6 Irena           Sołdan               Sopot                  130.49      8.0     4876     1717      792
  7 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 148.35      8.0     4852     1784      612
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               138.62      8.0     4769     1762      334
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.12      8.0     4693     1635      339
 10 Anita           Bruska               Gdynia                 124.17      7.0     4761     1476      675
 11 Piotr           Pietuchowski         Białystok              144.40      7.0     4753     1635      566
 12 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 119.78      7.0     4687     1630      643
 13 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie  119.80      7.0     4685     1615      284
 14 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.56      7.0     4652     1667      127
 15 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              109.74      7.0     4630     1451      412
 16 Piotr           Broda                Sandomierz             127.14      7.0     4506     1496        6
 17 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              104.06      7.0     4453     1471      441
 18 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    113.97      7.0     4275     1516     -388
 19 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                135.71      6.0     4650     1393      137
 20 Rafał           Matczak              Milanówek              126.76      6.0     4518     1402        1
 21 Sławomir        Długosz              Ostróda                106.60      6.0     4421     1430       34
 22 Anna            Krynicka             Warszawa               109.07      6.0     4385     1302      397
 23 Marta           Bajorek              Warszawa               113.13      6.0     4380     1277      309
 24 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               108.45      6.0     4324     1312      107
 25 Kamil           Piecewicz            Nowe Miasto Lubawskie  103.39      6.0     4251     1377      137
 26 Anna            Arana                Warszawa               100.38      6.0     4071     1375     -271
 27 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      6.0     4069     1401     -186
 28 Mariusz         Michalski            Inowrocław             104.16      6.0     3946     1303     -460
 29 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.82      6.0     2942     1106      594
 30 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             105.36      5.5     4019     1190      -26
 31 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 108.36      5.0     4537     1176      222
 32 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               114.85      5.0     4421     1205      177
 33 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 106.03      5.0     4405     1260     -107
 34 Sylwia          Łada                 Inowrocław             104.52      5.0     4231     1246      -49
 35 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               101.29      5.0     4110     1200     -231
 36 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      5.0     3925     1200       19
 37 Dorota          Rudzińska            Warszawa               117.33      5.0     3889     1311     -249
 38 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.00      5.0     3430     1228     -763
 39 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 107.54      4.5     4139     1120      -49
 40 Michał          Nowak                Nakło nad Notecią      100.00      4.5     3971      991      307
 41 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      4.5     3654     1002     -296
 42 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      4.5     3492      990     -142
 43 Katarzyna       Dębska               Ostróda                105.63      4.0     4169     1179     -107
 44 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie  100.00      3.5     3830      919      329
 45 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie  100.00      3.5     3295      888     -452
 46 Szymon          Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie  100.00      3.5     3103      755     -720
 47 Magdalena       Kublik               Warszawa               125.56      3.0     2762      746      218
 48 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie  100.00      1.5     2532      685    -1280
 49 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.5     2451      685    -1539
 50 Ewa             Dembek               Nowe Miasto Lubawskie  100.00      1.0      523      248     -180
 51 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             118.90      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Michał Alabrudziński 153.44 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anna           Krynicka              109.07 +  450: 314  159
    2    11 Mirosław       Uglik                 141.31 -  399: 403   91
    3     8 Anna           Arana                 100.38 +  450: 333  150
    4     6 Piotr          Pietuchowski          144.40 +  410: 384  194
    5     5 Rafał          Matczak               126.76 +  403: 334  177
    6     5 Łukasz         Baranowski            119.78 -  408: 441   70
    7     5 Stanisław      Rydzik                142.56 -  326: 396   93
    8     8 Piotr          Broda                 127.14 +  447: 390  177
    9     5 Katarzyna      Ślusarska             109.74 +  550: 356  160
   10     1 Rafał          Lenartowski           148.35 +  389: 320  198
   11     2 Grzegorz       Łukasik               129.97 +  542: 313  180
   12     1 Mirosław       Uglik                 141.31 -  393: 416   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 12 145.00




	Rafał Lenartowski 148.35 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Szymon         Dąbrowski             108.45 +  446: 377  158
    2    13 Ewa            Dembek                100.00 +  428: 192  150
    3     7 Jerzy          Krzyżewski            114.85 +  417: 299  165
    4     3 Grzegorz       Koczkodon             135.71 +  435: 304  186
    5     1 Stanisław      Rydzik                142.56 +  439: 356  193
    6     1 Grzegorz       Łukasik               129.97 +  431: 279  180
    7     1 Mirosław       Uglik                 141.31 -  398: 476   91
    8     1 Piotr          Pietuchowski          144.40 +  388: 382  194
    9     1 Grzegorz       Kurowski              138.62 +  443: 360  189
   10     1 Michał         Alabrudziński         153.44 -  320: 389  103
   11     1 Paweł          Jackowski             145.03 -  343: 400   95
   12     3 Grzegorz       Łukasik               129.97 -  364: 426   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Paweł Jackowski 145.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Bednaruk              108.36 +  381: 369  158
    2     9 Piotr          Pietuchowski          144.40 -  353: 371   94
    3    18 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  550: 230  150
    4     7 Mirosław       Uglik                 141.31 -  333: 384   91
    5    10 Katarzyna      Dębska                105.63 +  372: 323  156
    6     9 Agnieszka      Kozak                 107.54 +  410: 394  158
    7     8 Kamil          Piecewicz             103.39 +  526: 251  153
    8     4 Stanisław      Rydzik                142.56 -  360: 421   93
    9     7 Sławomir       Długosz               106.60 +  467: 335  157
   10     2 Grzegorz       Łukasik               129.97 +  430: 402  180
   11     1 Rafał          Lenartowski           148.35 +  400: 343  198
   12     2 Irena          Sołdan                130.49 +  403: 358  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Piotr Pietuchowski 144.40 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Kozak                 107.54 +  453: 271  158
    2     9 Paweł          Jackowski             145.03 +  371: 353  195
    3     2 Grzegorz       Kurowski              138.62 -  355: 437   89
    4     6 Michał         Alabrudziński         153.44 -  384: 410  103
    5    12 Piotr          Broda                 127.14 +  451: 318  177
    6     8 Wojciech       Gołęcki               105.36 +  373: 317  155
    7     9 Dariusz        Jarosławski           113.97 +  564: 307  164
    8     1 Rafał          Lenartowski           148.35 -  382: 388   98
    9     4 Łukasz         Baranowski            119.78 +  354: 311  170
   10     4 Mariusz        Orzeł                 119.80 +  442: 292  170
   11     3 Mirosław       Uglik                 141.31 -  319: 348   91
   12     4 Krzysztof      Bukowski              114.56 -  305: 435   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Tomasz Zwoliński 144.12 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Długosz               106.60 +  458: 305  157
    2     8 Waldemar       Czerwoniec            128.82 -  350: 493   79
    3    11 Katarzyna      Dębska                105.63 +  406: 371  156
    4    11 Dariusz        Jarosławski           113.97 +  458: 263  164
    5     6 Mariusz        Orzeł                 119.80 -  294: 494   70
    6    11 Dorota         Rudzińska             117.33 +  401: 398  167
    7     4 Łukasz         Baranowski            119.78 +  396: 297  170
    8     3 Irena          Sołdan                130.49 +  470: 311  180
    9     2 Grzegorz       Łukasik               129.97 -  326: 345   80
   10     6 Grzegorz       Kurowski              138.62 -  314: 353   89
   11     8 Kamil          Piecewicz             103.39 +  415: 341  153
   12     6 Mariusz        Orzeł                 119.80 +  405: 383  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Stanisław Rydzik 142.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mieczysław     Pastuszak             106.03 +  371: 353  156
    2    10 Krzysztof      Bukowski              114.56 +  463: 342  165
    3     1 Łukasz         Baranowski            119.78 +  473: 412  170
    4     2 Grzegorz       Kurowski              138.62 +  349: 277  189
    5     1 Rafał          Lenartowski           148.35 -  356: 439   98
    6     3 Waldemar       Czerwoniec            128.82 -  325: 398   79
    7     5 Michał         Alabrudziński         153.44 +  396: 326  203
    8     4 Paweł          Jackowski             145.03 +  421: 360  195
    9     3 Mirosław       Uglik                 141.31 -  363: 389   91
   10     5 Irena          Sołdan                130.49 -  325: 408   80
   11     9 Dorota         Rudzińska             117.33 +  428: 355  167
   12     7 Anita          Bruska                124.17 -  382: 466   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Mirosław Uglik 141.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Dębska                105.63 +  367: 332  156
    2    11 Michał         Alabrudziński         153.44 +  403: 399  203
    3     5 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  380: 437   86
    4     7 Paweł          Jackowski             145.03 +  384: 333  195
    5     7 Grzegorz       Kurowski              138.62 +  457: 416  189
    6     4 Irena          Sołdan                130.49 +  385: 376  180
    7     1 Rafał          Lenartowski           148.35 +  476: 398  198
    8     2 Grzegorz       Łukasik               129.97 -  363: 485   80
    9     3 Stanisław      Rydzik                142.56 +  389: 363  193
   10     3 Krzysztof      Bukowski              114.56 +  363: 340  165
   11     3 Piotr          Pietuchowski          144.40 +  348: 319  194
   12     1 Michał         Alabrudziński         153.44 +  416: 393  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2042  / 12 170.17




	Grzegorz Kurowski 138.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Gołęcki               105.36 +  518: 315  155
    2     2 Anita          Bruska                124.17 +  439: 310  174
    3     2 Piotr          Pietuchowski          144.40 +  437: 355  194
    4     2 Stanisław      Rydzik                142.56 -  277: 349   93
    5     7 Mirosław       Uglik                 141.31 -  416: 457   91
    6     6 Grzegorz       Koczkodon             135.71 +  409: 401  186
    7     7 Sławomir       Długosz               106.60 +  407: 371  157
    8     5 Mariusz        Orzeł                 119.80 +  406: 393  170
    9     1 Rafał          Lenartowski           148.35 -  360: 443   98
   10     6 Tomasz         Zwoliński             144.12 +  353: 314  194
   11     4 Irena          Sołdan                130.49 -  319: 433   80
   12     5 Łukasz         Baranowski            119.78 +  428: 294  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Grzegorz Koczkodon 135.71 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sylwia         Łada                  104.52 +  501: 250  155
    2     4 Katarzyna      Ślusarska             109.74 +  421: 262  160
    3     5 Mirosław       Uglik                 141.31 +  437: 380  191
    4     3 Rafał          Lenartowski           148.35 -  304: 435   98
    5     3 Krzysztof      Bukowski              114.56 -  252: 561   65
    6     6 Grzegorz       Kurowski              138.62 -  401: 409   89
    7    11 Dorota         Rudzińska             117.33 -  358: 444   67
    8    14 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  344: 346   50
    9    16 Łukasz         Moskal                104.06 -  410: 454   54
   10    17 Agnieszka      Kozak                 107.54 +  425: 311  158
   11    14 Mieczysław     Pastuszak             106.03 +  408: 371  156
   12    12 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  389: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Irena Sołdan 130.49 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Michalski             104.16 +  471: 266  154
    2     7 Dorota         Rudzińska             117.33 +  476: 308  167
    3     3 Mariusz        Orzeł                 119.80 +  455: 306  170
    4     1 Grzegorz       Łukasik               129.97 -  315: 363   80
    5     4 Sławomir       Długosz               106.60 +  426: 260  157
    6     4 Mirosław       Uglik                 141.31 -  376: 385   91
    7     6 Rafał          Matczak               126.76 +  428: 387  177
    8     3 Tomasz         Zwoliński             144.12 -  311: 470   94
    9     8 Anna           Arana                 100.38 +  419: 292  150
   10     5 Stanisław      Rydzik                142.56 +  408: 325  193
   11     4 Grzegorz       Kurowski              138.62 +  433: 319  189
   12     2 Paweł          Jackowski             145.03 -  358: 403   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Grzegorz Łukasik 129.97 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Moskal                104.06 +  394: 355  154
    2     6 Rafał          Matczak               126.76 +  417: 348  177
    3     4 Magdalena      Kublik                125.56 +  502: 409  176
    4     1 Irena          Sołdan                130.49 +  363: 315  180
    5     2 Łukasz         Baranowski            119.78 +  358: 317  170
    6     1 Rafał          Lenartowski           148.35 -  279: 431   98
    7     3 Mariusz        Orzeł                 119.80 +  431: 387  170
    8     2 Mirosław       Uglik                 141.31 +  485: 363  191
    9     2 Tomasz         Zwoliński             144.12 +  345: 326  194
   10     2 Paweł          Jackowski             145.03 -  402: 430   95
   11     2 Michał         Alabrudziński         153.44 -  313: 542  103
   12     3 Rafał          Lenartowski           148.35 +  426: 364  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 12 158.83




	Waldemar Czerwoniec 128.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Piecewicz             103.39 +  393: 359  153
    2     8 Tomasz         Zwoliński             144.12 +  493: 350  194
    3     6 Dariusz        Jarosławski           113.97 +  454: 307  164
    4     4 Łukasz         Baranowski            119.78 -  327: 390   70
    5     8 Dorota         Rudzińska             117.33 +  497: 260  167
    6     3 Stanisław      Rydzik                142.56 +  398: 325  193
    7     2 Krzysztof      Bukowski              114.56 +  380: 357  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  /  7 158.00




	Piotr Broda 127.14 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Zawadzki              101.29 +  445: 328  151
    2     1 Łukasz         Baranowski            119.78 -  319: 449   70
    3    16 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  344: 330  150
    4     9 Krzysztof      Bukowski              114.56 -  285: 481   65
    5    12 Piotr          Pietuchowski          144.40 -  318: 451   94
    6    17 Łukasz         Moskal                104.06 +  427: 269  154
    7    10 Magdalena      Kublik                125.56 +  469: 417  176
    8     8 Michał         Alabrudziński         153.44 -  390: 447  103
    9    13 Waldemar       Kudliński             100.00 +  370: 331  150
   10    12 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  379: 297  150
   11     7 Mariusz        Orzeł                 119.80 -  318: 385   70
   12     9 Marta          Bajorek               113.13 +  442: 315  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Rafał Matczak 126.76 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Arana                 100.38 +  478: 340  150
    2     6 Grzegorz       Łukasik               129.97 -  348: 417   80
    3     9 Adam           Graczyk               100.00 +  360: 319  150
    4     5 Magdalena      Kublik                125.56 +  426: 321  176
    5     5 Michał         Alabrudziński         153.44 -  334: 403  103
    6    13 Anita          Bruska                124.17 +  418: 361  174
    7     6 Irena          Sołdan                130.49 -  387: 428   80
    8     9 Dariusz        Jarosławski           113.97 +  424: 342  164
    9     6 Krzysztof      Bukowski              114.56 -  337: 514   65
   10     7 Łukasz         Moskal                104.06 -  298: 403   54
   11    11 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  299: 333   50
   12    13 Mieczysław     Pastuszak             106.03 +  409: 336  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Magdalena Kublik 125.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  482: 175  150
    2     5 Szymon         Jankowski             100.00 +  452: 218  150
    3     4 Grzegorz       Łukasik               129.97 -  409: 502   80
    4     5 Rafał          Matczak               126.76 -  321: 426   77
    5     9 Sylwia         Łada                  104.52 +  374: 327  155
    6     7 Sławomir       Długosz               106.60 -  307: 427   57
    7    10 Piotr          Broda                 127.14 -  417: 469   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  /  7 106.57




	Anita Bruska 124.17 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  426: 228  150
    2     2 Grzegorz       Kurowski              138.62 -  310: 439   89
    3    17 Mariusz        Michalski             104.16 +  476: 290  154
    4    12 Dorota         Rudzińska             117.33 -  320: 381   67
    5    15 Dariusz        Jarosławski           113.97 -  357: 391   64
    6    13 Rafał          Matczak               126.76 -  361: 418   77
    7    17 Katarzyna      Dębska                105.63 +  447: 251  156
    8    13 Krzysztof      Zawadzki              101.29 +  461: 312  151
    9     9 Mariusz        Orzeł                 119.80 -  303: 372   70
   10    13 Sylwia         Łada                  104.52 +  389: 331  155
   11    10 Anna           Arana                 100.38 +  445: 291  150
   12     7 Stanisław      Rydzik                142.56 +  466: 382  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Mariusz Orzeł 119.80 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Graczyk               100.00 +  417: 319  150
    2     3 Jerzy          Krzyżewski            114.85 +  404: 372  165
    3     3 Irena          Sołdan                130.49 -  306: 455   80
    4     8 Kamil          Piecewicz             103.39 +  427: 328  153
    5     6 Tomasz         Zwoliński             144.12 +  494: 294  194
    6     2 Krzysztof      Bukowski              114.56 +  425: 328  165
    7     3 Grzegorz       Łukasik               129.97 -  387: 431   80
    8     5 Grzegorz       Kurowski              138.62 -  393: 406   89
    9     9 Anita          Bruska                124.17 +  372: 303  174
   10     4 Piotr          Pietuchowski          144.40 -  292: 442   94
   11     7 Piotr          Broda                 127.14 +  385: 318  177
   12     6 Tomasz         Zwoliński             144.12 -  383: 405   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Łukasz Baranowski 119.78 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Jankowski             100.00 +  567: 143  150
    2     1 Piotr          Broda                 127.14 +  449: 319  177
    3     1 Stanisław      Rydzik                142.56 -  412: 473   93
    4     4 Waldemar       Czerwoniec            128.82 +  390: 327  179
    5     2 Grzegorz       Łukasik               129.97 -  317: 358   80
    6     5 Michał         Alabrudziński         153.44 +  441: 408  203
    7     4 Tomasz         Zwoliński             144.12 -  297: 396   94
    8     7 Dorota         Rudzińska             117.33 +  328: 284  167
    9     4 Piotr          Pietuchowski          144.40 -  311: 354   94
   10     8 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  502: 207  150
   11     6 Łukasz         Moskal                104.06 +  379: 347  154
   12     5 Grzegorz       Kurowski              138.62 -  294: 428   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Mariusz Kubicki 118.90 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Szymon         Jankowski             100.00 -    0: 400    0


	Dorota Rudzińska 117.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     7 Irena          Sołdan                130.49 -  308: 476   80
    3    10 Marta          Bajorek               113.13 +  352: 339  163
    4    12 Anita          Bruska                124.17 +  381: 320  174
    5     8 Waldemar       Czerwoniec            128.82 -  260: 497   79
    6    11 Tomasz         Zwoliński             144.12 -  398: 401   94
    7    11 Grzegorz       Koczkodon             135.71 +  444: 358  186
    8     7 Łukasz         Baranowski            119.78 -  284: 328   70
    9    11 Szymon         Dąbrowski             108.45 +  398: 258  158
   10     9 Katarzyna      Ślusarska             109.74 +  417: 316  160
   11     9 Stanisław      Rydzik                142.56 -  355: 428   93
   12    10 Łukasz         Moskal                104.06 -  292: 417   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 11 119.18




	Jerzy Krzyżewski 114.85 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  514: 214  150
    2     3 Mariusz        Orzeł                 119.80 -  372: 404   70
    3     7 Rafał          Lenartowski           148.35 -  299: 417   98
    4    13 Anna           Krynicka              109.07 +  363: 346  159
    5    14 Agnieszka      Kozak                 107.54 -  320: 440   58
    6    16 Waldemar       Kudliński             100.00 -  282: 310   50
    7    19 Krzysztof      Zawadzki              101.29 -  333: 398   51
    8    18 Mieczysław     Pastuszak             106.03 -  341: 472   56
    9    21 Szymon         Jankowski             100.00 +  402: 226  150
   10    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  384: 192  150
   11    17 Sylwia         Łada                  104.52 +  438: 430  155
   12    14 Szymon         Dąbrowski             108.45 -  373: 395   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Krzysztof Bukowski 114.56 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  452: 276  150
    2    10 Stanisław      Rydzik                142.56 -  342: 463   93
    3    14 Katarzyna      Ślusarska             109.74 +  447: 338  160
    4     9 Piotr          Broda                 127.14 +  481: 285  177
    5     3 Grzegorz       Koczkodon             135.71 +  561: 252  186
    6     2 Mariusz        Orzeł                 119.80 -  328: 425   70
    7     2 Waldemar       Czerwoniec            128.82 -  357: 380   79
    8     6 Kamil          Piecewicz             103.39 +  318: 317  153
    9     6 Rafał          Matczak               126.76 +  514: 337  177
   10     3 Mirosław       Uglik                 141.31 -  340: 363   91
   11     5 Sławomir       Długosz               106.60 +  352: 349  157
   12     4 Piotr          Pietuchowski          144.40 +  435: 305  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Dariusz Jarosławski 113.97 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Waldemar       Kudliński             100.00 +  350: 335  150
    2    12 Marta          Bajorek               113.13 +  400: 362  163
    3     6 Waldemar       Czerwoniec            128.82 -  307: 454   79
    4    11 Tomasz         Zwoliński             144.12 -  263: 458   94
    5    15 Anita          Bruska                124.17 +  391: 357  174
    6    10 Katarzyna      Ślusarska             109.74 +  346: 320  160
    7     9 Piotr          Pietuchowski          144.40 -  307: 564   94
    8     9 Rafał          Matczak               126.76 -  342: 424   77
    9    12 Mieczysław     Pastuszak             106.03 -  342: 403   56
   10    15 Andrzej        Bednaruk              108.36 +  423: 350  158
   11    15 Szymon         Dąbrowski             108.45 +  412: 315  158
   12    11 Kamil          Piecewicz             103.39 +  392: 321  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Marta Bajorek 113.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Nowak                 100.00 +  447: 268  150
    2    12 Dariusz        Jarosławski           113.97 -  362: 400   64
    3    10 Dorota         Rudzińska             117.33 -  339: 352   67
    4    14 Agnieszka      Kozak                 107.54 -  337: 380   58
    5    18 Adam           Graczyk               100.00 +  352: 310  150
    6    18 Anna           Arana                 100.38 -  297: 354   50
    7    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  522: 234  150
    8    15 Sylwia         Łada                  104.52 -  328: 413   55
    9    17 Wojciech       Gołęcki               105.36 +  372: 292  155
   10    14 Krzysztof      Zawadzki              101.29 +  392: 361  151
   11    13 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  317: 265  150
   12     9 Piotr          Broda                 127.14 -  315: 442   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Katarzyna Ślusarska 109.74 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  416: 323  150
    2     4 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  262: 421   86
    3    14 Krzysztof      Bukowski              114.56 -  338: 447   65
    4    21 Paweł          Jankowski             100.00 +  496: 159  150
    5    16 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  458: 383  150
    6    10 Dariusz        Jarosławski           113.97 -  320: 346   64
    7    13 Wojciech       Gołęcki               105.36 +  407: 253  155
    8    11 Waldemar       Kudliński             100.00 +  394: 304  150
    9     5 Michał         Alabrudziński         153.44 -  356: 550  103
   10     9 Dorota         Rudzińska             117.33 -  316: 417   67
   11    12 Mariusz        Michalski             104.16 +  436: 262  154
   12     8 Sławomir       Długosz               106.60 +  431: 353  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Anna Krynicka 109.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         153.44 -  314: 450  103
    2    14 Szymon         Dąbrowski             108.45 +  409: 288  158
    3    19 Mieczysław     Pastuszak             106.03 +  482: 285  156
    4    13 Jerzy          Krzyżewski            114.85 -  346: 363   65
    5    13 Wojciech       Gołęcki               105.36 -  333: 341   55
    6    14 Katarzyna      Dębska                105.63 +  423: 322  156
    7    12 Anna           Arana                 100.38 -  309: 393   50
    8    16 Łukasz         Moskal                104.06 -  270: 392   54
    9    18 Michał         Nowak                 100.00 +  318: 305  150
   10    18 Mariusz        Michalski             104.16 -  326: 350   54
   11    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  381: 253  150
   12    15 Krzysztof      Zawadzki              101.29 +  474: 246  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Szymon Dąbrowski 108.45 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Lenartowski           148.35 -  377: 446   98
    2    14 Anna           Krynicka              109.07 -  288: 409   59
    3    21 Sylwia         Łada                  104.52 -  315: 381   55
    4    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  407: 202  150
    5    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  492: 183  150
    6    15 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  388: 383  150
    7    15 Mariusz        Michalski             104.16 +  450: 293  154
    8    10 Anna           Arana                 100.38 -  296: 407   50
    9    11 Dorota         Rudzińska             117.33 -  258: 398   67
   10    16 Waldemar       Kudliński             100.00 +  343: 330  150
   11    15 Dariusz        Jarosławski           113.97 -  315: 412   64
   12    14 Jerzy          Krzyżewski            114.85 +  395: 373  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Andrzej Bednaruk 108.36 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Jackowski             145.03 -  369: 381   95
    2    15 Sławomir       Długosz               106.60 -  334: 503   57
    3    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  395: 210  150
    4    15 Sylwia         Łada                  104.52 -  362: 489   55
    5    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  368: 249  150
    6    19 Michał         Nowak                 100.00 +  451: 262  150
    7    14 Waldemar       Kudliński             100.00 -  297: 311   50
    8    17 Wojciech       Gołęcki               105.36 +  460: 312  155
    9    10 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  311: 415   50
   10    15 Dariusz        Jarosławski           113.97 -  350: 423   64
   11    16 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  392: 406   50
   12    19 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  448: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Agnieszka Kozak 107.54 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Pietuchowski          144.40 -  271: 453   94
    2    18 Mieczysław     Pastuszak             106.03 +  422: 390  156
    3    12 Sławomir       Długosz               106.60 -  292: 419   57
    4    14 Marta          Bajorek               113.13 +  380: 337  163
    5    14 Jerzy          Krzyżewski            114.85 +  440: 320  165
    6     9 Paweł          Jackowski             145.03 -  394: 410   95
    7    16 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  308: 320   50
    8    19 Mariusz        Michalski             104.16 -  318: 446   54
    9    19 Adam           Graczyk               100.00 +  414: 358  150
   10    17 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  311: 425   86
   11    18 Waldemar       Kudliński             100.00 -  289: 310   50
   12    24 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 11 101.82




	Sławomir Długosz 106.60 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             144.12 -  305: 458   94
    2    15 Andrzej        Bednaruk              108.36 +  503: 334  158
    3    12 Agnieszka      Kozak                 107.54 +  419: 292  158
    4    10 Wojciech       Gołęcki               105.36 +  391: 311  155
    5     4 Irena          Sołdan                130.49 -  260: 426   80
    6     7 Magdalena      Kublik                125.56 +  427: 307  176
    7     7 Grzegorz       Kurowski              138.62 -  371: 407   89
    8    12 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  365: 299  150
    9     7 Paweł          Jackowski             145.03 -  335: 467   95
   10    11 Anna           Arana                 100.38 +  343: 303  150
   11     5 Krzysztof      Bukowski              114.56 -  349: 352   65
   12     8 Katarzyna      Ślusarska             109.74 -  353: 431   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Mieczysław Pastuszak 106.03 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                142.56 -  353: 371   93
    2    18 Agnieszka      Kozak                 107.54 -  390: 422   58
    3    19 Anna           Krynicka              109.07 -  285: 482   59
    4    22 Waldemar       Kudliński             100.00 +  383: 350  150
    5    20 Mariusz        Michalski             104.16 -  359: 371   54
    6    21 Krzysztof      Zawadzki              101.29 +  426: 307  151
    7    18 Michał         Nowak                 100.00 +  333: 306  150
    8    18 Jerzy          Krzyżewski            114.85 +  472: 341  165
    9    12 Dariusz        Jarosławski           113.97 +  403: 342  164
   10    10 Kamil          Piecewicz             103.39 -  294: 403   53
   11    14 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  371: 408   86
   12    13 Rafał          Matczak               126.76 -  336: 409   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Katarzyna Dębska 105.63 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mirosław       Uglik                 141.31 -  332: 367   91
    2    21 Sylwia         Łada                  104.52 +  365: 337  155
    3    11 Tomasz         Zwoliński             144.12 -  371: 406   94
    4    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  362: 278  150
    5    10 Paweł          Jackowski             145.03 -  323: 372   95
    6    14 Anna           Krynicka              109.07 -  322: 423   59
    7    17 Anita          Bruska                124.17 -  251: 447   74
    8    20 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  469: 324  150
    9    20 Krzysztof      Zawadzki              101.29 -  343: 348   51
   10    20 Szymon         Jankowski             100.00 +  385: 236  150
   11    20 Wojciech       Gołęcki               105.36 -  335: 411   55
   12    20 Sylwia         Łada                  104.52 -  311: 327   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Wojciech Gołęcki 105.36 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kurowski              138.62 -  315: 518   89
    2    25 Paweł          Jankowski             100.00 +  372: 179  150
    3    13 Łukasz         Moskal                104.06 +  379: 300  154
    4    10 Sławomir       Długosz               106.60 -  311: 391   57
    5    13 Anna           Krynicka              109.07 +  341: 333  159
    6     8 Piotr          Pietuchowski          144.40 -  317: 373   94
    7    13 Katarzyna      Ślusarska             109.74 -  253: 407   60
    8    17 Andrzej        Bednaruk              108.36 -  312: 460   58
    9    17 Marta          Bajorek               113.13 -  292: 372   63
   10    24 PAUZA
   11    20 Katarzyna      Dębska                105.63 +  411: 335  156
   12    18 Michał         Nowak                 100.00 +  416: 377  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 11 108.18




	Sylwia Łada 104.52 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  250: 501   86
    2    21 Katarzyna      Dębska                105.63 -  337: 365   56
    3    21 Szymon         Dąbrowski             108.45 +  381: 315  158
    4    15 Andrzej        Bednaruk              108.36 +  489: 362  158
    5     9 Magdalena      Kublik                125.56 -  327: 374   76
    6    20 Mariusz        Michalski             104.16 -  311: 362   54
    7    23 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  365: 239  150
    8    15 Marta          Bajorek               113.13 +  413: 328  163
    9    14 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  270: 296   50
   10    13 Anita          Bruska                124.17 -  331: 389   74
   11    17 Jerzy          Krzyżewski            114.85 -  430: 438   65
   12    20 Katarzyna      Dębska                105.63 +  327: 311  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Mariusz Michalski 104.16 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                130.49 -  266: 471   80
    2    20 Waldemar       Kudliński             100.00 +  318: 298  150
    3    17 Anita          Bruska                124.17 -  290: 476   74
    4    18 Anna           Arana                 100.38 -  282: 359   50
    5    20 Mieczysław     Pastuszak             106.03 +  371: 359  156
    6    20 Sylwia         Łada                  104.52 +  362: 311  155
    7    15 Szymon         Dąbrowski             108.45 -  293: 450   58
    8    19 Agnieszka      Kozak                 107.54 +  446: 318  158
    9    15 Kamil          Piecewicz             103.39 -  307: 323   53
   10    18 Anna           Krynicka              109.07 +  350: 326  159
   11    12 Katarzyna      Ślusarska             109.74 -  262: 436   60
   12    17 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  399: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Łukasz Moskal 104.06 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Łukasik               129.97 -  355: 394   80
    2    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  440: 257  150
    3    13 Wojciech       Gołęcki               105.36 -  300: 379   55
    4    16 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  294: 409   50
    5    21 Szymon         Jankowski             100.00 +  460: 213  150
    6    17 Piotr          Broda                 127.14 -  269: 427   77
    7    21 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  322: 284  150
    8    16 Anna           Krynicka              109.07 +  392: 270  159
    9    16 Grzegorz       Koczkodon             135.71 +  454: 410  186
   10     7 Rafał          Matczak               126.76 +  403: 298  177
   11     6 Łukasz         Baranowski            119.78 -  347: 379   70
   12    10 Dorota         Rudzińska             117.33 +  417: 292  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Kamil Piecewicz 103.39 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Waldemar       Czerwoniec            128.82 -  359: 393   79
    2    16 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  415: 282  150
    3    15 Szymon         Jankowski             100.00 +  492: 203  150
    4     8 Mariusz        Orzeł                 119.80 -  328: 427   70
    5    11 Anna           Arana                 100.38 +  353: 307  150
    6    12 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  348: 250  150
    7     8 Paweł          Jackowski             145.03 -  251: 526   95
    8     6 Krzysztof      Bukowski              114.56 -  317: 318   65
    9    15 Mariusz        Michalski             104.16 +  323: 307  154
   10    10 Mieczysław     Pastuszak             106.03 +  403: 294  156
   11     8 Tomasz         Zwoliński             144.12 -  341: 415   94
   12    11 Dariusz        Jarosławski           113.97 -  321: 392   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Krzysztof Zawadzki 101.29 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Broda                 127.14 -  328: 445   77
    2    22 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  278: 372   50
    3    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  428: 190  150
    4    19 Szymon         Jankowski             100.00 +  471: 221  150
    5    17 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  256: 385   50
    6    21 Mieczysław     Pastuszak             106.03 -  307: 426   56
    7    19 Jerzy          Krzyżewski            114.85 +  398: 333  165
    8    13 Anita          Bruska                124.17 -  312: 461   74
    9    20 Katarzyna      Dębska                105.63 +  348: 343  156
   10    14 Marta          Bajorek               113.13 -  361: 392   63
   11    21 Adam           Graczyk               100.00 +  377: 299  150
   12    15 Anna           Krynicka              109.07 -  246: 474   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Anna Arana 100.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Matczak               126.76 -  340: 478   77
    2    19 Michał         Nowak                 100.00 +  370: 359  150
    3     8 Michał         Alabrudziński         153.44 -  333: 450  103
    4    18 Mariusz        Michalski             104.16 +  359: 282  154
    5    11 Kamil          Piecewicz             103.39 -  307: 353   53
    6    18 Marta          Bajorek               113.13 +  354: 297  163
    7    12 Anna           Krynicka              109.07 +  393: 309  159
    8    10 Szymon         Dąbrowski             108.45 +  407: 296  158
    9     8 Irena          Sołdan                130.49 -  292: 419   80
   10    11 Sławomir       Długosz               106.60 -  303: 343   57
   11    10 Anita          Bruska                124.17 -  291: 445   74
   12    16 Waldemar       Kudliński             100.00 +  322: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Magdalena      Kublik                125.56 -  175: 482   76
    2    24 Adam           Graczyk               100.00 -  172: 389   50
    3    24 Krzysztof      Zawadzki              101.29 -  190: 428   51
    4    25 PAUZA
    5    22 Szymon         Dąbrowski             108.45 -  183: 492   58
    6    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  200: 332   50
    7    24 Paweł          Jankowski             100.00 +  237: 235  150
    8    21 Michał         Nowak                 100.00 -  231: 412   50
    9    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  170: 296   50
   10    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  199: 321   50
   11    23 Szymon         Jankowski             100.00 -  165: 369   50
   12    23 Paweł          Jankowski             100.00 -  229: 234   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     685  / 11  62.27




	Ewa Dembek 100.00 Nowe Miasto Lubawskie 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  331: 275  150
    2    13 Rafał          Lenartowski           148.35 -  192: 428   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     248  /  2 124.00




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anita          Bruska                124.17 -  228: 426   74
    2    22 Krzysztof      Zawadzki              101.29 +  372: 278  151
    3    16 Piotr          Broda                 127.14 -  330: 344   77
    4    16 Łukasz         Moskal                104.06 +  409: 294  154
    5    16 Katarzyna      Ślusarska             109.74 -  383: 458   60
    6    15 Szymon         Dąbrowski             108.45 -  383: 388   58
    7    22 Szymon         Jankowski             100.00 +  373: 222  150
    8    14 Grzegorz       Koczkodon             135.71 +  346: 344  186
    9    10 Andrzej        Bednaruk              108.36 +  415: 311  158
   10     8 Łukasz         Baranowski            119.78 -  207: 502   70
   11    11 Rafał          Matczak               126.76 +  333: 299  177
   12    12 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  290: 389   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Orzeł                 119.80 -  319: 417   70
    2    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  389: 172  150
    3     9 Rafał          Matczak               126.76 -  319: 360   77
    4    20 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  222: 278   50
    5    18 Marta          Bajorek               113.13 -  310: 352   63
    6    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  298: 304   50
    7    25 PAUZA
    8    23 Paweł          Jankowski             100.00 +  334: 276  150
    9    19 Agnieszka      Kozak                 107.54 -  358: 414   58
   10    21 Michał         Nowak                 100.00 -  315: 329   50
   11    21 Krzysztof      Zawadzki              101.29 -  299: 377   51
   12    22 Szymon         Jankowski             100.00 +  367: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  / 11  83.55




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Baranowski            119.78 -  143: 567   70
    2    25 Wojciech       Gołęcki               105.36 -  179: 372   55
    3    25 PAUZA
    4    21 Katarzyna      Ślusarska             109.74 -  159: 496   60
    5    24 Michał         Nowak                 100.00 -  132: 377   50
    6    24 Szymon         Jankowski             100.00 -  256: 273   50
    7    24 Mirosław       Dejna                 100.00 -  235: 237   50
    8    23 Adam           Graczyk               100.00 -  276: 334   50
    9    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  176: 358   50
   10    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  173: 285   50
   11    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  269: 284   50
   12    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  234: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     685  / 11  62.27




	Szymon Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Kubicki               118.90 +  400:   0    0
    2     5 Magdalena      Kublik                125.56 -  218: 452   76
    3    15 Kamil          Piecewicz             103.39 -  203: 492   53
    4    19 Krzysztof      Zawadzki              101.29 -  221: 471   51
    5    21 Łukasz         Moskal                104.06 -  213: 460   54
    6    24 Paweł          Jankowski             100.00 +  273: 256  150
    7    22 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  222: 373   50
    8    24 PAUZA
    9    21 Jerzy          Krzyżewski            114.85 -  226: 402   65
   10    20 Katarzyna      Dębska                105.63 -  236: 385   56
   11    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  369: 165  150
   12    22 Adam           Graczyk               100.00 -  222: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  / 10  75.50




	Grzegorz Kasprowicz 100.00 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jerzy          Krzyżewski            114.85 -  214: 514   65
    2    23 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  317: 265  150
    3    18 Paweł          Jackowski             145.03 -  230: 550   95
    4    20 Adam           Graczyk               100.00 +  278: 222  150
    5    17 Krzysztof      Zawadzki              101.29 +  385: 256  151
    6    12 Kamil          Piecewicz             103.39 -  250: 348   53
    7    16 Agnieszka      Kozak                 107.54 +  320: 308  158
    8    12 Sławomir       Długosz               106.60 -  299: 365   57
    9    14 Sylwia         Łada                  104.52 +  296: 270  155
   10    12 Piotr          Broda                 127.14 -  297: 379   77
   11    13 Marta          Bajorek               113.13 -  265: 317   63
   12    17 Mariusz        Michalski             104.16 -  279: 399   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Bukowski              114.56 -  276: 452   65
    2    16 Kamil          Piecewicz             103.39 -  282: 415   53
    3    22 Waldemar       Kudliński             100.00 -  243: 372   50
    4    23 Szymon         Dąbrowski             108.45 -  202: 407   58
    5    25 PAUZA
    6    22 Adam           Graczyk               100.00 +  304: 298  150
    7    21 Łukasz         Moskal                104.06 -  284: 322   54
    8    20 Katarzyna      Dębska                105.63 -  324: 469   56
    9    23 Paweł          Jankowski             100.00 +  358: 176  150
   10    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  321: 199  150
   11    16 Andrzej        Bednaruk              108.36 +  406: 392  158
   12    19 Andrzej        Bednaruk              108.36 -  354: 448   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1002  / 11  91.09




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Jarosławski           113.97 -  335: 350   64
    2    20 Mariusz        Michalski             104.16 -  298: 318   54
    3    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  372: 243  150
    4    22 Mieczysław     Pastuszak             106.03 -  350: 383   56
    5    23 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  363: 315  150
    6    16 Jerzy          Krzyżewski            114.85 +  310: 282  165
    7    14 Andrzej        Bednaruk              108.36 +  311: 297  158
    8    11 Katarzyna      Ślusarska             109.74 -  304: 394   60
    9    13 Piotr          Broda                 127.14 -  331: 370   77
   10    16 Szymon         Dąbrowski             108.45 -  330: 343   58
   11    18 Agnieszka      Kozak                 107.54 +  310: 289  158
   12    16 Anna           Arana                 100.38 -  311: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Michał Nowak 100.00 Nakło nad Notecią

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marta          Bajorek               113.13 -  268: 447   63
    2    19 Anna           Arana                 100.38 -  359: 370   50
    3    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  276: 361   50
    4    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  400: 290  150
    5    24 Paweł          Jankowski             100.00 +  377: 132  150
    6    19 Andrzej        Bednaruk              108.36 -  262: 451   58
    7    18 Mieczysław     Pastuszak             106.03 -  306: 333   56
    8    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  412: 231  150
    9    18 Anna           Krynicka              109.07 -  305: 318   59
   10    21 Adam           Graczyk               100.00 +  329: 315  150
   11    24 PAUZA
   12    18 Wojciech       Gołęcki               105.36 -  377: 416   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     991  / 11  90.09




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Ślusarska             109.74 -  323: 416   60
    2    23 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  265: 317   50
    3    20 Andrzej        Bednaruk              108.36 -  210: 395   58
    4    24 Michał         Nowak                 100.00 -  290: 400   50
    5    23 Waldemar       Kudliński             100.00 -  315: 363   50
    6    25 PAUZA
    7    23 Sylwia         Łada                  104.52 -  239: 365   55
    8    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  352: 320  150
    9    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  296: 170  150
   10    19 Jerzy          Krzyżewski            114.85 -  192: 384   65
   11    22 Paweł          Jankowski             100.00 +  284: 269  150
   12    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  229: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  / 11  80.73




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ewa            Dembek                100.00 -  275: 331   50
    2    17 Łukasz         Moskal                104.06 -  257: 440   54
    3    23 Michał         Nowak                 100.00 +  361: 276  150
    4    17 Katarzyna      Dębska                105.63 -  278: 362   56
    5    19 Andrzej        Bednaruk              108.36 -  249: 368   58
    6    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  332: 200  150
    7    20 Marta          Bajorek               113.13 -  234: 522   63
    8    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  320: 352   50
    9    24 PAUZA
   10    22 Paweł          Jankowski             100.00 +  285: 173  150
   11    19 Anna           Krynicka              109.07 -  253: 381   59
   12    21 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  348: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     990  / 11  90.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Anna           Krynicka              450: 314
   2 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           377: 446
   3 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Bednaruk              381: 369
   4 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Pietuchowski          271: 453
   5 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Długosz               458: 305
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Stanisław      Rydzik                353: 371
   7 Mirosław       Uglik                - Katarzyna      Dębska                367: 332
   8 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Kurowski              315: 518
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Sylwia         Łada                  501: 250
  10 Mariusz        Michalski            - Irena          Sołdan                266: 471
  11 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Moskal                394: 355
  12 Kamil          Piecewicz            - Waldemar       Czerwoniec            359: 393
  13 Piotr          Broda                - Krzysztof      Zawadzki              445: 328
  14 Anna           Arana                - Rafał          Matczak               340: 478
  15 Magdalena      Kublik               - Mirosław       Dejna                 482: 175
  16 Maciej         Dąbrowski            - Anita          Bruska                228: 426
  17 Mariusz        Orzeł                - Adam           Graczyk               417: 319
  18 Paweł          Jankowski            - Łukasz         Baranowski            143: 567
  19 Mariusz        Kubicki              - Szymon         Jankowski               0: 400
  20 Grzegorz       Kasprowicz           - Jerzy          Krzyżewski            214: 514
  21 Krzysztof      Bukowski             - Bernadetta     Kudlińska             452: 276
  22 Waldemar       Kudliński            - Dariusz        Jarosławski           335: 350
  23 Marta          Bajorek              - Michał         Nowak                 447: 268
  24 Eugeniusz      Tuszyński            - Katarzyna      Ślusarska             323: 416
  25 Barbara        Wiśniewska           - Ewa            Dembek                275: 331


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Piotr          Broda                 449: 319
   2 Anita          Bruska               - Grzegorz       Kurowski              310: 439
   3 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Orzeł                 372: 404
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Grzegorz       Koczkodon             262: 421
   5 Szymon         Jankowski            - Magdalena      Kublik                218: 452
   6 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Łukasik               348: 417
   7 Irena          Sołdan               - Dorota         Rudzińska             476: 308
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Zwoliński             493: 350
   9 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             371: 353
  10 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Bukowski              463: 342
  11 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 399: 403
  12 Dariusz        Jarosławski          - Marta          Bajorek               400: 362
  13 Ewa            Dembek               - Rafał          Lenartowski           192: 428
  14 Anna           Krynicka             - Szymon         Dąbrowski             409: 288
  15 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Bednaruk              503: 334
  16 Bernadetta     Kudlińska            - Kamil          Piecewicz             282: 415
  17 Łukasz         Moskal               - Barbara        Wiśniewska            440: 257
  18 Agnieszka      Kozak                - Mieczysław     Pastuszak             422: 390
  19 Michał         Nowak                - Anna           Arana                 359: 370
  20 Waldemar       Kudliński            - Mariusz        Michalski             298: 318
  21 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Dębska                337: 365
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Dąbrowski             278: 372
  23 Grzegorz       Kasprowicz           - Eugeniusz      Tuszyński             317: 265
  24 Mirosław       Dejna                - Adam           Graczyk               172: 389
  25 Paweł          Jankowski            - Wojciech       Gołęcki               179: 372


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Baranowski            473: 412
   2 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Pietuchowski          437: 355
   3 Irena          Sołdan               - Mariusz        Orzeł                 455: 306
   4 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Łukasik               409: 502
   5 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Koczkodon             380: 437
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Dariusz        Jarosławski           454: 307
   7 Rafał          Lenartowski          - Jerzy          Krzyżewski            417: 299
   8 Anna           Arana                - Michał         Alabrudziński         333: 450
   9 Adam           Graczyk              - Rafał          Matczak               319: 360
  10 Dorota         Rudzińska            - Marta          Bajorek               352: 339
  11 Katarzyna      Dębska               - Tomasz         Zwoliński             371: 406
  12 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Kozak                 419: 292
  13 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Moskal                379: 300
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Krzysztof      Bukowski              338: 447
  15 Szymon         Jankowski            - Kamil          Piecewicz             203: 492
  16 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 330: 344
  17 Anita          Bruska               - Mariusz        Michalski             476: 290
  18 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kasprowicz            550: 230
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Anna           Krynicka              285: 482
  20 Andrzej        Bednaruk             - Eugeniusz      Tuszyński             395: 210
  21 Sylwia         Łada                 - Szymon         Dąbrowski             381: 315
  22 Bernadetta     Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             243: 372
  23 Barbara        Wiśniewska           - Michał         Nowak                 361: 276
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 428: 190
  25 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Irena          Sołdan                363: 315
   2 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                277: 349
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Lenartowski           304: 435
   4 Łukasz         Baranowski           - Waldemar       Czerwoniec            390: 327
   5 Rafał          Matczak              - Magdalena      Kublik                426: 321
   6 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         384: 410
   7 Paweł          Jackowski            - Mirosław       Uglik                 333: 384
   8 Mariusz        Orzeł                - Kamil          Piecewicz             427: 328
   9 Krzysztof      Bukowski             - Piotr          Broda                 481: 285
  10 Sławomir       Długosz              - Wojciech       Gołęcki               391: 311
  11 Dariusz        Jarosławski          - Tomasz         Zwoliński             263: 458
  12 Dorota         Rudzińska            - Anita          Bruska                381: 320
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Krynicka              363: 346
  14 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Kozak                 337: 380
  15 Andrzej        Bednaruk             - Sylwia         Łada                  362: 489
  16 Łukasz         Moskal               - Maciej         Dąbrowski             294: 409
  17 Katarzyna      Dębska               - Barbara        Wiśniewska            362: 278
  18 Mariusz        Michalski            - Anna           Arana                 282: 359
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Jankowski             471: 221
  20 Adam           Graczyk              - Grzegorz       Kasprowicz            222: 278
  21 Katarzyna      Ślusarska            - Paweł          Jankowski             496: 159
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Waldemar       Kudliński             383: 350
  23 Szymon         Dąbrowski            - Bernadetta     Kudlińska             407: 202
  24 Michał         Nowak                - Eugeniusz      Tuszyński             400: 290
  25 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                439: 356
   2 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Łukasik               317: 358
   3 Krzysztof      Bukowski             - Grzegorz       Koczkodon             561: 252
   4 Irena          Sołdan               - Sławomir       Długosz               426: 260
   5 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Matczak               403: 334
   6 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Orzeł                 294: 494
   7 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Uglik                 416: 457
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Dorota         Rudzińska             497: 260
   9 Sylwia         Łada                 - Magdalena      Kublik                327: 374
  10 Katarzyna      Dębska               - Paweł          Jackowski             323: 372
  11 Kamil          Piecewicz            - Anna           Arana                 353: 307
  12 Piotr          Broda                - Piotr          Pietuchowski          318: 451
  13 Anna           Krynicka             - Wojciech       Gołęcki               333: 341
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Kozak                 320: 440
  15 Anita          Bruska               - Dariusz        Jarosławski           357: 391
  16 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             383: 458
  17 Grzegorz       Kasprowicz           - Krzysztof      Zawadzki              385: 256
  18 Marta          Bajorek              - Adam           Graczyk               352: 310
  19 Barbara        Wiśniewska           - Andrzej        Bednaruk              249: 368
  20 Mariusz        Michalski            - Mieczysław     Pastuszak             371: 359
  21 Szymon         Jankowski            - Łukasz         Moskal                213: 460
  22 Szymon         Dąbrowski            - Mirosław       Dejna                 492: 183
  23 Eugeniusz      Tuszyński            - Waldemar       Kudliński             315: 363
  24 Michał         Nowak                - Paweł          Jankowski             377: 132
  25 Bernadetta     Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Łukasik               431: 279
   2 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Bukowski              425: 328
   3 Stanisław      Rydzik               - Waldemar       Czerwoniec            325: 398
   4 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                385: 376
   5 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Baranowski            408: 441
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Kurowski              401: 409
   7 Magdalena      Kublik               - Sławomir       Długosz               307: 427
   8 Wojciech       Gołęcki              - Piotr          Pietuchowski          317: 373
   9 Agnieszka      Kozak                - Paweł          Jackowski             394: 410
  10 Dariusz        Jarosławski          - Katarzyna      Ślusarska             346: 320
  11 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Zwoliński             398: 401
  12 Kamil          Piecewicz            - Grzegorz       Kasprowicz            348: 250
  13 Rafał          Matczak              - Anita          Bruska                418: 361
  14 Anna           Krynicka             - Katarzyna      Dębska                423: 322
  15 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             383: 388
  16 Waldemar       Kudliński            - Jerzy          Krzyżewski            310: 282
  17 Łukasz         Moskal               - Piotr          Broda                 269: 427
  18 Anna           Arana                - Marta          Bajorek               354: 297
  19 Andrzej        Bednaruk             - Michał         Nowak                 451: 262
  20 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Michalski             311: 362
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Zawadzki              426: 307
  22 Adam           Graczyk              - Bernadetta     Kudlińska             298: 304
  23 Mirosław       Dejna                - Barbara        Wiśniewska            200: 332
  24 Paweł          Jankowski            - Szymon         Jankowski             256: 273
  25 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Rafał          Lenartowski           476: 398
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Bukowski              380: 357
   3 Grzegorz       Łukasik              - Mariusz        Orzeł                 431: 387
   4 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Baranowski            396: 297
   5 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         396: 326
   6 Rafał          Matczak              - Irena          Sołdan                387: 428
   7 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Kurowski              371: 407
   8 Paweł          Jackowski            - Kamil          Piecewicz             526: 251
   9 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Jarosławski           564: 307
  10 Piotr          Broda                - Magdalena      Kublik                469: 417
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Rudzińska             358: 444
  12 Anna           Arana                - Anna           Krynicka              393: 309
  13 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Ślusarska             253: 407
  14 Waldemar       Kudliński            - Andrzej        Bednaruk              311: 297
  15 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Michalski             450: 293
  16 Grzegorz       Kasprowicz           - Agnieszka      Kozak                 320: 308
  17 Katarzyna      Dębska               - Anita          Bruska                251: 447
  18 Michał         Nowak                - Mieczysław     Pastuszak             306: 333
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Jerzy          Krzyżewski            398: 333
  20 Barbara        Wiśniewska           - Marta          Bajorek               234: 522
  21 Bernadetta     Kudlińska            - Łukasz         Moskal                284: 322
  22 Szymon         Jankowski            - Maciej         Dąbrowski             222: 373
  23 Eugeniusz      Tuszyński            - Sylwia         Łada                  239: 365
  24 Mirosław       Dejna                - Paweł          Jankowski             237: 235
  25 Adam           Graczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Lenartowski           382: 388
   2 Grzegorz       Łukasik              - Mirosław       Uglik                 485: 363
   3 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             311: 470
   4 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                360: 421
   5 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Orzeł                 406: 393
   6 Krzysztof      Bukowski             - Kamil          Piecewicz             318: 317
   7 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Baranowski            284: 328
   8 Piotr          Broda                - Michał         Alabrudziński         390: 447
   9 Dariusz        Jarosławski          - Rafał          Matczak               342: 424
  10 Szymon         Dąbrowski            - Anna           Arana                 296: 407
  11 Katarzyna      Ślusarska            - Waldemar       Kudliński             394: 304
  12 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Kasprowicz            365: 299
  13 Anita          Bruska               - Krzysztof      Zawadzki              461: 312
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Dąbrowski             344: 346
  15 Marta          Bajorek              - Sylwia         Łada                  328: 413
  16 Łukasz         Moskal               - Anna           Krynicka              392: 270
  17 Andrzej        Bednaruk             - Wojciech       Gołęcki               460: 312
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Mieczysław     Pastuszak             341: 472
  19 Mariusz        Michalski            - Agnieszka      Kozak                 446: 318
  20 Katarzyna      Dębska               - Bernadetta     Kudlińska             469: 324
  21 Michał         Nowak                - Mirosław       Dejna                 412: 231
  22 Barbara        Wiśniewska           - Eugeniusz      Tuszyński             320: 352
  23 Paweł          Jankowski            - Adam           Graczyk               276: 334
  24 Szymon         Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kurowski              443: 360
   2 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Łukasik               326: 345
   3 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                389: 363
   4 Łukasz         Baranowski           - Piotr          Pietuchowski          311: 354
   5 Michał         Alabrudziński        - Katarzyna      Ślusarska             550: 356
   6 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Bukowski              337: 514
   7 Sławomir       Długosz              - Paweł          Jackowski             335: 467
   8 Anna           Arana                - Irena          Sołdan                292: 419
   9 Mariusz        Orzeł                - Anita          Bruska                372: 303
  10 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Bednaruk              415: 311
  11 Dorota         Rudzińska            - Szymon         Dąbrowski             398: 258
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Dariusz        Jarosławski           403: 342
  13 Waldemar       Kudliński            - Piotr          Broda                 331: 370
  14 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Kasprowicz            270: 296
  15 Kamil          Piecewicz            - Mariusz        Michalski             323: 307
  16 Łukasz         Moskal               - Grzegorz       Koczkodon             454: 410
  17 Wojciech       Gołęcki              - Marta          Bajorek               292: 372
  18 Anna           Krynicka             - Michał         Nowak                 318: 305
  19 Agnieszka      Kozak                - Adam           Graczyk               414: 358
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Dębska                348: 343
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Szymon         Jankowski             402: 226
  22 Eugeniusz      Tuszyński            - Mirosław       Dejna                 296: 170
  23 Bernadetta     Kudlińska            - Paweł          Jankowski             358: 176
  24 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Michał         Alabrudziński         320: 389
   2 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Jackowski             402: 430
   3 Krzysztof      Bukowski             - Mirosław       Uglik                 340: 363
   4 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Orzeł                 442: 292
   5 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                325: 408
   6 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             353: 314
   7 Rafał          Matczak              - Łukasz         Moskal                298: 403
   8 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Dąbrowski             502: 207
   9 Katarzyna      Ślusarska            - Dorota         Rudzińska             316: 417
  10 Kamil          Piecewicz            - Mieczysław     Pastuszak             403: 294
  11 Anna           Arana                - Sławomir       Długosz               303: 343
  12 Grzegorz       Kasprowicz           - Piotr          Broda                 297: 379
  13 Anita          Bruska               - Sylwia         Łada                  389: 331
  14 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Zawadzki              392: 361
  15 Andrzej        Bednaruk             - Dariusz        Jarosławski           350: 423
  16 Szymon         Dąbrowski            - Waldemar       Kudliński             343: 330
  17 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Koczkodon             311: 425
  18 Mariusz        Michalski            - Anna           Krynicka              350: 326
  19 Eugeniusz      Tuszyński            - Jerzy          Krzyżewski            192: 384
  20 Szymon         Jankowski            - Katarzyna      Dębska                236: 385
  21 Adam           Graczyk              - Michał         Nowak                 315: 329
  22 Paweł          Jankowski            - Barbara        Wiśniewska            173: 285
  23 Mirosław       Dejna                - Bernadetta     Kudlińska             199: 321
  24 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Rafał          Lenartowski           400: 343
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Łukasik               542: 313
   3 Mirosław       Uglik                - Piotr          Pietuchowski          348: 319
   4 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kurowski              433: 319
   5 Krzysztof      Bukowski             - Sławomir       Długosz               352: 349
   6 Łukasz         Moskal               - Łukasz         Baranowski            347: 379
   7 Piotr          Broda                - Mariusz        Orzeł                 318: 385
   8 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Piecewicz             415: 341
   9 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Rudzińska             428: 355
  10 Anita          Bruska               - Anna           Arana                 445: 291
  11 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Matczak               333: 299
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Mariusz        Michalski             436: 262
  13 Grzegorz       Kasprowicz           - Marta          Bajorek               265: 317
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Mieczysław     Pastuszak             408: 371
  15 Dariusz        Jarosławski          - Szymon         Dąbrowski             412: 315
  16 Bernadetta     Kudlińska            - Andrzej        Bednaruk              406: 392
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Sylwia         Łada                  438: 430
  18 Waldemar       Kudliński            - Agnieszka      Kozak                 310: 289
  19 Anna           Krynicka             - Barbara        Wiśniewska            381: 253
  20 Katarzyna      Dębska               - Wojciech       Gołęcki               335: 411
  21 Adam           Graczyk              - Krzysztof      Zawadzki              299: 377
  22 Paweł          Jankowski            - Eugeniusz      Tuszyński             269: 284
  23 Mirosław       Dejna                - Szymon         Jankowski             165: 369
  24 Michał         Nowak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         416: 393
   2 Irena          Sołdan               - Paweł          Jackowski             358: 403
   3 Grzegorz       Łukasik              - Rafał          Lenartowski           426: 364
   4 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Bukowski              305: 435
   5 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Kurowski              294: 428
   6 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Zwoliński             383: 405
   7 Stanisław      Rydzik               - Anita          Bruska                382: 466
   8 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Ślusarska             353: 431
   9 Piotr          Broda                - Marta          Bajorek               442: 315
  10 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Moskal                292: 417
  11 Kamil          Piecewicz            - Dariusz        Jarosławski           321: 392
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Dąbrowski             389: 290
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Rafał          Matczak               336: 409
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Szymon         Dąbrowski             373: 395
  15 Anna           Krynicka             - Krzysztof      Zawadzki              474: 246
  16 Waldemar       Kudliński            - Anna           Arana                 311: 322
  17 Mariusz        Michalski            - Grzegorz       Kasprowicz            399: 279
  18 Michał         Nowak                - Wojciech       Gołęcki               377: 416
  19 Andrzej        Bednaruk             - Bernadetta     Kudlińska             448: 354
  20 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Dębska                327: 311
  21 Eugeniusz      Tuszyński            - Barbara        Wiśniewska            229: 348
  22 Adam           Graczyk              - Szymon         Jankowski             367: 222
  23 Mirosław       Dejna                - Paweł          Jankowski             229: 234
  24 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 29-09-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 156.84   5803   37
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              154.81  30188  195
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.88  28706  189
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            151.23  28129  186
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.76  22312  148
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.93  29587  200
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.13  29132  198
   8 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.88  29229  199
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             146.57  29021  198
  10 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.26  29252  200
  11 Dawid Pikul                    Poznań               145.51  27355  188
  12 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.76  28517  197
  13 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  14 Marek Reda                     Wołomin              144.26  27842  193
  15 Paweł Jackowski                Warszawa             144.21  27688  192
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.78  15528  108
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.71  28455  198
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.41  27678  193
  19 Kazimierz Merklejn             Szczecin             143.28  27509  192
  20 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.24  28505  199
  21 Kamil Górka                    Kraków               143.03  26746  187
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.84  14855  104
  23 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  24 Justyna Górka                  Kraków               141.96  27398  193
  25 Krzysztof Obremski             Legnica              141.30  27412  194
  26 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27829  197
  27 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  28 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.56  27831  198
  29 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.06  20589  147
  30 Jan Mrozowski                  Kraków               140.05  17927  128
  31 Radosław Jachna                Łódź                 139.54  27768  199
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  33 Bogusław Szyszka               Oława                138.79  22068  159
  34 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  35 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.12  26519  192
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.32  27465  200
  37 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.31  24441  178
  38 Michał Ozimiński               Łódź                 136.50   4914   36
  39 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.41  24826  182
  40 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  41 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.07   8300   61
  42 Przemysław Rybicki             Otwock               135.89   9920   73
  43 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.71  27141  200
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             135.70  27140  200
  45 Grzegorz Łukasik               Konojady             135.70  24154  178
  46 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.40  25805  192
  47 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.21  26037  194
  48 Szymon Płachta                 Warszawa             134.06  26544  198
  49 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.98  26261  196
  50 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  51 Przemysław Herdzina            Kraków               133.90  11114   83
  52 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  53 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.42   4136   31
  54 Adam Szukalski                 Coventry             132.32  10056   76
  55 Paweł Janaś                    Głogów               131.95  14646  111
  56 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  57 Weronika Rudnicka              Szczecin             131.86  25580  194
  58 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  59 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.55  13155  100
  60 Irena Sołdan                   Sopot                131.52  24332  185
  61 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.41  26019  198
  62 Robert Kamiński                Warszawa             131.16  24921  190
  63 Janusz Krupiński               Bytom                130.91  12829   98
  64 Adam Klimont                   Wałcz                130.81   6933   53
  65 Karol Waniek                   Wrocław              130.79  13995  107
  66 Tomasz Łapka                   Opole                130.65   8884   68
  67 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.57   9662   74
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.56   6267   48
  69 Marcin Mroziuk                 Warszawa             130.49  10700   82
  70 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  71 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       130.33  25806  198
  72 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  73 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  74 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.93  23908  184
  75 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.79  25959  200
  76 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.74  24650  190
  77 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  78 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.01  22447  174
  79 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.91  13536  105
  80 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  81 Maciej Grąbczewski             Piła                 128.75  24076  187
  82 Katarzyna Małek                Mielec               128.64  25343  197
  83 Alicja Grąbczewska             Szczecin             128.58  16972  132
  84 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            127.96   8829   69
  85 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.95  21111  165
  86 Michał Trumpus                 Wrocław              127.92   4733   37
  87 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.14  24920  196
  88 Patrycja Śliwińska             Szczecin             127.08  12708  100
  89 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  90 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.00   8636   68
  91 Piotr Broda                    Sandomierz           126.98  24127  190
  92 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              126.75   8492   67
  93 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  94 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.64  24568  194
  95 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.57  24934  197
  96 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.20  24862  197
  97 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.19  24733  196
  98 Agnieszka Krupka               Krosno               126.18  11861   94
  99 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.88  22911  182
 100 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.74  23891  190
 101 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 102 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.59  24238  193
 103 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              125.43  24585  196
 104 Czesław Grajewski              Choroszcz            125.27  23927  191
 105 Robert Głowacki                Łódź                 125.26  18413  147
 106 Mikołaj Fidziński              Dębica               125.23  14151  113
 107 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 108 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.02   5751   46
 109 Magdalena Kublik               Warszawa             124.77  24205  194
 110 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.71  11972   96
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69  15836  127
 112 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.55  24163  194
 113 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 114 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       124.25   9816   79
 115 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  21619  174
 116 Jacek Pietruszka               Kraków               124.23   8075   65
 117 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.20  23226  187
 118 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 119 Tomasz Górka                   Łęczna               123.56   7290   59
 120 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.38  24059  195
 121 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 122 Krzysztof Gibas                Kraków               123.02  21036  171
 123 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.80  11298   92
 124 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.73   6750   55
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.64  22689  185
 126 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.57   8335   68
 127 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       122.49  16536  135
 128 Leszek Kacprzyk                Katowice             122.27  14917  122
 129 Dariusz Maciejuk               Warszawa             122.20   7332   60
 130 Krzysztof Bonda                Białystok            122.08  10499   86
 131 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.98   6343   52
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                121.95   9878   81
 133 Łukasz Baranowski              Gdynia               121.60  24198  199
 134 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46   4980   41
 135 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 136 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.27  24132  199
 137 Stanisław Gasik                Warszawa             121.23   7274   60
 138 Natalia Ogierman               Katowice             121.23  20003  165
 139 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 140 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 141 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.98  16574  137
 142 Adam Jurkowski                 Gliwice              120.76   8936   74
 143 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.69   6155   51
 144 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.66  21478  178
 145 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.65   7239   60
 146 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.55   5666   47
 147 Mateusz Królikowski            Wrocław              120.53   8196   68
 148 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.47  23009  191
 149 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.38   3852   32
 150 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 151 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.11  15974  133
 152 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 153 Bogusław Książek               Szczecin             119.77  12576  105
 154 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 155 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 156 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.16   5839   49
 157 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 158 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.80  12593  106
 159 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57   8893   75
 160 Dorota Rudzińska               Warszawa             118.15  22921  194
 161 Marek Rogalski                 Warszawa             118.08   4369   37
 162 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 163 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 164 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 165 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.65  22236  189
 166 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 167 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 168 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.44  14328  122
 169 Lucyna Śniadach                Rumia                117.33   5984   51
 170 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 171 Radosław Więch                 Warszawa             117.25  16767  143
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 173 Tomasz Lempart                 Kraków               116.67  11434   98
 174 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.58  16554  142
 175 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 116.23  10577   91
 176 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.20  12550  108
 177 Adam Janicki                   Łódź                 116.04  23092  199
 178 Marta Ćwiek                    Radomsko             115.74  15394  133
 179 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.71  21870  189
 180 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.58   8900   77
 181 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 182 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 183 Ewa Szałas                     Katowice             115.36  11305   98
 184 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.33  22605  196
 185 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.12  22334  194
 186 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 187 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             115.02  11272   98
 188 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.89  11489  100
 189 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 190 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 191 Sławomir Wolski                Wrocław              114.14  22258  195
 192 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.99  22797  200
 193 Renata Andracka                Zwola                113.70  22057  194
 194 Marianna Kozłowska             Białystok            113.67   8525   75
 195 Maciej Bukowski                Szczecin             113.37   7029   62
 196 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 197 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 198 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 199 Beata Piotrowska               Łódź                 113.29   7817   69
 200 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 201 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.73   6989   62
 202 Rafał Polak                    Wałcz                112.69   8001   71
 203 Marta Bajorek                  Warszawa             112.67  19943  177
 204 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            112.65   5182   46
 205 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 206 Marta Świątkowska              Wrocław              112.30   8310   74
 207 Joanna Suchanek                Wrocław              112.19  17838  159
 208 Jerzy Luter                    Bytom                112.09  21746  194
 209 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.62  21431  192
 211 Teresa Zalewska                Racibórz             111.42  15822  142
 212 Urszula Solarska               Łódź                 111.26  21806  196
 213 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 214 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       111.00   7215   65
 215 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 216 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.67   9850   89
 217 Anna Niedzielko                Szczecin             110.61   9402   85
 218 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 219 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 220 Józef Burzyński                Ełk                  110.40   7728   70
 221 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 222 Lidia Szpakowska               Jaworzno             110.33   6289   57
 223 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 224 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 225 Maurycy Machnio                Lipiany              109.24   8302   76
 226 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.23  11251  103
 227 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 228 Dorota Patera                  Legnica              109.11   3928   36
 229 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.94   8497   78
 230 Anna Krynicka                  Warszawa             108.90   4574   42
 231 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.90   8603   79
 232 Marcin Ceglarek                Kraków               108.75  16095  148
 233 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 234 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.52   7488   69
 235 Szymon Dąbrowski               Warszawa             108.51  21159  195
 236 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 237 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 238 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 107.77   3233   30
 239 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 240 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.52  17525  163
 241 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 242 Sławomir Długosz               Ostróda              107.36  21257  198
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.03  20763  194
 244 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 245 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.83  17307  162
 246 Dorota Ostrowska               Białystok            106.75   6939   65
 247 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 248 Marta Sztajnert                Wisła                106.69   6615   62
 249 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.45  11284  106
 250 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.96   5616   53
 251 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               105.95  17906  169
 252 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 253 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.63  12464  118
 254 Jacek Nocoń                    Jaworzno             105.58   5279   50
 255 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 256 Bożena Guział                  Racibórz             105.27   7895   75
 257 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.17  20192  192
 258 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 259 Sylwia Łada                    Inowrocław           104.47  17029  163
 260 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.80  12768  123
 261 Rafał Skibicki                 Lębork               103.47   3104   30
 262 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 263 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 264 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.92   8052   79
 265 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 266 Anna Arana                     Warszawa             101.41  16632  164
 267 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 268 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.20  20038  198
 269 Jakub Błażejewski              Poznań               101.20   7084   70
 270 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.17  14771  146
 271 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.71   4834   48
 272 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 273 Juliusz Czupryniak             Warszawa             100.34   3512   35
 274 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 275 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                98.46   9748   99
 276 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.05   6471   66
 277 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.93  11556  118
 278 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 279 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.88   3875   40
 280 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              95.82   3737   39
 281 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 282 Maciej Dąbrowski               Warszawa              95.47  18713  196
 283 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 284 Sylwia Buks                    Warszawa              94.95  18516  195
 285 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 286 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 287 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 288 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 289 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 290 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 291 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.77  17627  190
 292 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 293 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 294 Janina Grajewska               Choroszcz             90.44   7687   85
 295 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 296 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 297 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.49   5752   65
 298 Kamila Zacharuk                Zabrze                85.58   3851   45
 299 Paulina Ostrowska              Białystok             85.43   2990   35
 300 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.00   9945  117
 301 Paulina Naplocha               Racibórz              84.99  16489  194
 302 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 303 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              84.30   6997   83
 304 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 305 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.30   4665   56
 306 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 307 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 308 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.30   9629  117
 309 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 310 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 311 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 312 Mirosław Dejna                 Sampława              61.97  12085  195
 313 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33




Poczekalnia na dzień 29-09-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.97   3479   29
   4 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   5 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   6 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   7 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   8 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   9 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
  10 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  11 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
  12 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  14 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  15 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  16 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  17 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  18 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  19 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  20 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  21 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  22 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  24 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       133.83   3212   24
  25 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  26 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  27 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  28 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  29 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  30 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  31 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  32 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.62   2751   24
  33 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  34 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  35 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  36 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  37 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  38 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  39 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  40 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  41 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  42 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  43 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.46   2507   24
  44 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  45 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  46 Beata Marynowicz               Racibórz             102.21   2453   24
  47 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.17   2404   24
  48 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  49 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  50 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  51 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  52 Urszula Gutowska               Pszczyna              94.21   2261   24
  53 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  54 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  55 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  56 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  57 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  58 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  59 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  60 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  62 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.65   2269   23
  63 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  64 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  65 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  66 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  67 Piotr Sadzyński                Jaworzno              84.48   1943   23
  68 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  69 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  70 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  71 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  72 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  73 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  74 Artur Tomczyk                  Piła                 124.00   2728   22
  75 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  76 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  77 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  78 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  79 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  80 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  81 Kinga Stecuła                  Bytom                101.24   2126   21
  82 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  83 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  84 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  85 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  86 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  87 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  88 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  89 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  90 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  91 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  92 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  93 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
  94 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  95 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
  96 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
  97 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  98 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  99 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 100 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 101 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 102 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
 103 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 104 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 105 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 106 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 107 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 108 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 109 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 110 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 111 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 112 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 113 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 114 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 115 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 116 Robert Wagner                  Wrocław              105.00   1365   13
 117 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 118 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 119 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 120 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 121 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 122 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 123 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 124 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 125 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 126 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 127 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 128 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 129 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 131 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 132 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 133 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 134 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 135 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 136 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 137 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 138 Leszek Dobrowolski             Wrocław              132.17   1586   12
 139 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 140 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 141 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 142 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 143 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 144 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 145 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 146 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 147 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 148 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 149 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 150 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 151 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 152 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 153 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 154 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 155 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 156 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 157 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 158 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 159 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 160 Joanna Brychcy                 Katowice             110.25   1323   12
 161 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 162 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 163 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 164 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 165 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 166 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 167 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 168 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 169 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 170 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 171 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 172 Paweł Zaręba                   Warszawa             104.17   1250   12
 173 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 174 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 175 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 176 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 177 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 178 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 179 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 180 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 181 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 182 Anna Mech                      Lututów              100.00   1200   12
 183 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 184 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          98.92   1187   12
 185 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 186 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 187 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 188 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 189 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 190 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 191 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 192 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 193 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 194 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 195 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 196 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 197 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 198 Wojciech Gonet                 Wrocław               95.08   1141   12
 199 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 200 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 201 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 202 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 203 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 204 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 205 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 206 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 207 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 208 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 209 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   90.83   1090   12
 210 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 211 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 212 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 213 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 214 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 215 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 216 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 217 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 218 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 219 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 220 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 221 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 222 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 223 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 224 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 225 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 226 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 227 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 228 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 229 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 230 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 231 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              69.67    836   12
 232 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 233 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 234 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 235 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 236 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 237 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 238 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 239 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 240 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 241 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 242 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 243 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 244 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 245 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 246 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 247 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 248 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 249 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 250 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 251 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 252 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 253 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 254 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 255 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 256 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 257 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 258 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 259 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 260 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 261 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 262 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 263 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 264 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 265 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 266 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 267 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 268 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 269 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 270 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 271 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 272 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 273 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 274 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 275 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 276 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 277 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 278 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 279 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 280 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 281 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 282 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 283 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 284 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 285 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 286 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 287 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 288 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 289 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 290 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 291 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 292 Daniel Janus                   Wąchock              136.86    958    7
 293 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 294 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 295 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 296 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 297 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 298 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 299 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 300 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 301 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 302 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 303 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 304 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 305 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 306 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 307 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 308 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 309 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 310 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 311 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 312 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 313 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 314 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 315 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 316 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 317 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 318 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 319 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 320 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 321 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 322 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 323 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 324 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 325 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 326 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 327 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 328 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 329 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 330 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 331 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 332 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 333 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 334 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 335 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 336 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 337 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 338 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 339 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 340 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 341 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 342 Zygmunt Skwarek                Katowice              77.75    311    4
 343 Joanna Schutz                  Wrocław               76.00    304    4
 344 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 345 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 346 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 347 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 348 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 349 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 350 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 351 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 352 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 353 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 354 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 355 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 356 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 357 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 358 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 359 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 360 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 361 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 362 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 363 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 364 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 365 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 366 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 367 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 368 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 369 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 370 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 371 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 372 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 373 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 374 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 375 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 376 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 377 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 378 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie