Warszawa21
lipca
Warszawa 21-22 lipca I Klubowe Mistrzostwa Mazowsza
Kraków28
lipca
Kraków 28-29 lipca XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2012
Słupsk 4
sierpnia
Słupsk 4- 5 sierpnia XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w ScrabbleGrand Prix 2012
Wejście smoka28 - 29 lipca 2012 — XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble Kraków, 28 - 29 lipca 2012
Grand Prix 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Wejście smokaZgodnie z tytułem relacji, odbywające się już po raz szesnasty Mistrzostwa Krakowa to prawdziwe wejście smoka. W zawodach uczestniczyło ponad stu uczestników, co w tym roku nie zdarzyło się jeszcze w żadnym turnieju. Z wielką radością powitaliśmy aż 12 debiutantów – 8 kobiet i 4 mężczyzn, co z perspektywy „zawartości” listy rankingowej również jest warte podkreślenia. Mamy nadzieję, że cała dwunastka na stałe dołączy do turniejowych zmagań, a formę szlifować będzie na co dzień w klubach scrabblowych. Najlepszą debiutantką turnieju z tego grona została Lidia Nowak z Sosnowca.

Wejście smoka to również powrót po dłuższej przerwie od scrabblowych plansz Kazika Merklejna, który pochłaniał swoje ofiary niczym legendarny smok wawelski, lub jak kto woli nokautował niczym nie mniej legendarny Bruce Lee. Kazik po sobotnich zmaganiach przewodził klasyfikacji z kompletem zwycięstw. W niedzielę przegrał tylko jedną partię, a zwycięstwem w ostatniej rundzie z Bartoszem Morawskim z Gliwic przypieczętował triumf w całym turnieju. Jedyny pogromca Kazika, Michał Alabrudziński, był dopiero dziesiąty.

Na podium znaleźli się także przedstawiciele krakowskiego klubu. Drugie miejsce wywalczył Dariusz Dzierża – również powracający po dłuższej przerwie. Nikt chyba, w tym sam Darek, nie przypuszczał, że tak zakończy się dla niego ten turniej. Po szóstej rundzie zajmował 38 miejsce z wynikiem 3-3. Od tej rundy jednak nie zaznał już goryczy porażki i zawędrował niemal na sam szczyt w końcowej klasyfikacji.

Trzecie miejsce przypadło innemu krakusowi – Jackowi Pietruszce. Jacek, który przez większą część turnieju znajdował się w okolicach 10 miejsca, miał również mocną końcówkę – wygrał ostatnie 4 rundy i dzięki temu zameldował się na najniższym miejscu na podium.

Niestety, takiej piorunującej końcówki nie mieli Leszek Kacprzyk z Katowic oraz Tomek Suchanek z Wrocławia – odpowiednio, drugi i trzeci po sobotnich zmaganiach (6-1). W niedzielę złapali „zadyszkę”, Leszek nie wygrał żadnej partii, a Tomek tylko jedną i ostatecznie zakończyli turniej na dalszych miejscach. Być może długi, sobotni wieczór na krakowskim rynku lub w innych, turystycznych zakątkach Krakowa spowodował w niedzielę przemęczenie i spadek ich formy.

Najlepszą zawodniczką w XVI Mistrzostwach Krakowa została Magda Kublik z Warszawy (14 miejsce, 8 zwycięstw). Nagrodę dla najmłodszego uczestnika turnieju zdobył natomiast Albert Połomski z Ostrowa Wielkopolskiego, dla którego był to jednocześnie turniejowy debiut – Albert wygrał 4 partie.

Miłym akcentem na rozpoczęcie turnieju były nagrody specjalne w formie stojaków do gry wraz z nickami graczy. Na nagrody takie mogli liczyć wszyscy, którzy nie wygrali do tej pory żadnego turnieju, a rozegrali przynajmniej 400 gier turniejowych, a także część zawodników, do których uśmiechnęło się szczęście w trakcie losowania.

Wielkie podziękowania należą się organizatorom turnieju – ekipie z krakowskiego klubu Ghost z Justyną Górką na czele. Krakowski turniej, jeden z najpopularniejszych w scrabblowym światku, głównie właśnie dzięki nim co roku przyciąga tłumnie graczy z całej Polski.

Cała impreza nie mogłaby jednak zebrać najwyższych not, gdyby nie liczne grono sponsorów.

Nieustające podziękowania przede wszystkim dla Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta, która najbardziej wspomogła organizatorów. Ponadto wyrazy wdzięczności dla firm: Bahlsen, Bielenda, Wydawnictwo Znak, Wydawnictwo Literackie, Sklep Sfera-Biker oraz serwis zagraj.pl, gdzie można zagrać w Scrabble przez Internet. Patronem honorowym turnieju był Prezydent Miasta Krakowa – Jacek Majchrowski.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie a uczestnikom za przybycie i zapraszamy na XVII Mistrzostwa Krakowa za rok!
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XIII Mistrzostwa Krakowa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekNowohuckie Centrum Kultury
aleja Jana Pawła II 232
Kraków
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaKarol Wyrębkiewicz
HarmonogramSobota, 28 lipca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie zapisów do turnieju
11:45 — zakończenie zapisów do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 29 lipca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Dworca Głównego tramwajem nr 4 lub 15, ok. 20 minut
WyżywienieObiad do wykupienia na miejscu, cena 15 zł
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry (w promieniu 2km):
Hotel Ferie
ul. Kamionka 11, tel. +48 12 641 64 14, +48 12 641 64 14
Hotel JB
ul.Ujastek Mogilski 7, tel. + 48 12 68 07 100
Hotel Centrum
os. Centrum E 12, przy al. Jana Pawła II, tel. +48 12 680 80 55
Hotel Santorini
ul. Bulwarowa 35b, tel. +48 12 680 51 95
Hostel Rest
ul. Sołtysowska 37a, tel. +48 12 425 96 00
Hotel Orient
ul. Sołtysowska 25b, tel. +48 12 646 91 00
Dom Turystyczny "Czyżyny"
ul. Centralna 32, tel. +48 12 644 67 00
Hotel Letni AWF
al. Jana Pawła II 82, tel. +48 12 683 14 90
Hotel Justyna
al. Jana Pawła II 70, tel. +48 12 649 80 00
Dom Turystyczny "Lipsk"
os. Albertyńskie 1-2, tel. +48 12 648 20 04, +48 12 648 37 89
Hotel Feliks
os. Złotej Jesieni 15, tel. +48 12 361 96 03, +48 12 649 13 31
Hotel Grand Feliks
os. Złotej Jesieni 12, tel. +48 12 681 86 00, +48 12 361 96 06

Inne noclegi w Krakowie:
http://www.hotelewkrakowie.pl
http://krakow.hotele.pl/
NagrodyNagrody pieniężne i rzeczowe
OrganizatorzyJustyna Górka — 0606 288378, j.gorka@pfs.org.pl
Kamil Górka — 0602 443800, kgorka8@gazeta.pl
Jerzy Matyasik — 0606 707148, grogik1@gazeta.pl
Mariusz Wrześniewski — 0502 493904, maaw@o2.pl
SponsorzyPatronat honorowy:
Prezydent Miasta Krakowa prof. dr hab. Jacek Majchrowski oraz Rada Dzielnicy Nowa Huta

Sponsorzy:
Wydawnictwo Znak
Wydawnictwo Literackie
Sklep Sfera-Biker
Bielenda
Bahlsen
Zagraj.pl


Wyniki turnieju XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               141.46     11.0     5106     2178     1171
  2 Dariusz         Dzierża              Kraków                 127.88      9.0     5370     1813     1203
  3 Jacek           Pietruszka           Kraków                 110.06      9.0     5015     1869     1089
  4 Bartosz         Morawski             Gliwice                152.53      9.0     4803     1935      291
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 143.46      9.0     4792     1927      215
  6 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 123.18      9.0     4614     1796      421
  7 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       146.06      8.0     5292     1741      645
  8 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.08      8.0     5076     1801      789
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.49      8.0     5026     1743      611
 10 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.09      8.0     4876     1803      172
 11 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         120.87      8.0     4792     1735      333
 12 Tomasz          Ciejka               Kraków                 147.04      8.0     4784     1707       79
 13 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.10      8.0     4772     1702      679
 14 Magdalena       Kublik               Warszawa               122.73      8.0     4696     1770       26
 15 Tomasz          Górka                Łęczna                 120.64      8.0     4640     1620      560
 16 Justyna         Górka                Kraków                 144.78      8.0     4605     1748      129
 17 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              122.98      8.0     4562     1723       86
 18 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            137.19      8.0     4342     1738       51
 19 Jan             Mrozowski            Kraków                 139.46      7.0     4999     1532      535
 20 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                147.77      7.0     4974     1574      587
 21 Mirosław        Uglik                Warszawa               141.25      7.0     4837     1695      295
 22 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               136.59      7.0     4799     1547      732
 23 Przemysław      Rybicki              Otwock                 133.50      7.0     4792     1586      477
 24 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.49      7.0     4757     1645      351
 25 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 129.68      7.0     4754     1543      544
 26 Marek           Syczuk               Warszawa               141.25      7.0     4749     1450      115
 27 Tomasz          Suchanek             Wrocław                131.35      7.0     4722     1722      280
 28 Natalia         Ogierman             Katowice               117.91      7.0     4681     1497       25
 29 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 131.50      7.0     4672     1533      338
 30 Bogusław        Szyszka              Oława                  137.82      7.0     4667     1625      490
 31 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              125.13      7.0     4613     1599      230
 32 Radosław        Jachna               Łódź                   138.80      7.0     4604     1640      411
 33 Kamil           Górka                Kraków                 147.57      7.0     4595     1552      124
 34 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.20      7.0     4568     1703      -70
 35 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 125.11      7.0     4567     1448      354
 36 Konrad          Sowula               Kraków                 116.21      7.0     4544     1522      355
 37 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.43      7.0     4468     1616      197
 38 Dominik         Urbacki              Pruszków               142.52      6.0     4922     1549      415
 39 Agnieszka       Krupka               Krosno                 128.73      6.0     4781     1491      333
 40 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                126.98      6.0     4657     1393      -93
 41 Szymon          Płachta              Warszawa               134.77      6.0     4649     1476      267
 42 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               114.22      6.0     4638     1399      341
 43 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              127.00      6.0     4627     1422      448
 44 Leszek          Kacprzyk             Katowice               117.84      6.0     4619     1651      119
 45 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.44      6.0     4594     1490      105
 46 Kamil           Kister               Puławy                 141.67      6.0     4579     1510     -121
 47 Ewa             Szałas               Katowice               115.24      6.0     4552     1394      449
 48 Rafał           Wesołowski           Warszawa               127.47      6.0     4549     1502      142
 49 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.31      6.0     4493     1384      405
 50 Dawid           Buzowicz             Rzeszów                100.00      6.0     4449     1445      102
 51 Piotr           Broda                Sandomierz             127.89      6.0     4402     1548     -199
 52 Renata          Andracka             Zwola                  111.72      6.0     4380     1457       41
 53 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              103.39      6.0     4295     1335      178
 54 Michał          Musielak             Bydgoszcz              140.48      6.0     4279     1436      296
 55 Zofia           Górka                Łęczna                 102.33      6.0     4255     1429     -209
 56 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              103.17      6.0     4246     1392     -389
 57 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               107.38      6.0     4164     1440      -85
 58 Krzysztof       Wysoczański          Kraków                 100.00      6.0     3926     1454     -356
 59 Andrzej         Stańczyk             Tarnów                 109.26      5.0     4567     1307       48
 60 Marcin          Ceglarek             Kraków                 112.53      5.0     4542     1237      331
 61 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         116.16      5.0     4434     1435     -119
 62 Krzysztof       Gibas                Kraków                 122.99      5.0     4405     1284       58
 63 Mariusz         Grodek               Kraków                 136.27      5.0     4297     1384      -93
 64 Tomasz          Lempart              Kraków                 117.97      5.0     4296     1294      -57
 65 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              100.00      5.0     4296     1368     -117
 66 Urszula         Solarska             Łódź                   109.00      5.0     4247     1355     -152
 67 Lidia           Nowak                Sosnowiec              100.00      5.0     4219     1223      230
 68 Katarzyna       Kowalska             Katowice               116.25      5.0     4176     1375     -451
 69 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 100.00      5.0     4070     1329     -489
 70 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              110.01      5.0     4059     1365     -210
 71 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      5.0     3937     1249     -456
 72 Jowita          Janus                Kraków                 100.00      5.0     3793     1273     -521
 73 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      5.0     3760     1239     -605
 74 Michał          Garbowski            Kraków                 100.00      5.0     3557     1200     -470
 75 Maciej          Śliwa                Zabrze                 117.53      5.0     2796     1045      246
 76 Paweł           Brylski              Kraków                 100.00      4.0     4040     1277     -412
 77 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3969     1062     -117
 78 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              114.99      4.0     3946     1288     -959
 79 Dariusz         Sowula               Kraków                 100.00      4.0     3835     1130     -316
 80 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      4.0     3728     1187     -560
 81 Julia           Solarska             Łódź                   100.00      4.0     3644     1070     -551
 82 Artur           Kwiatkowski          Radomsko               100.00      4.0     3639     1047     -505
 83 Henryk          Piskorz              Kraków                 100.00      4.0     3494     1137     -782
 84 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      4.0     3198     1090    -1052
 85 Milena          Stoch                Kraków                 100.00      4.0     3001     1043    -1067
 86 Artur           Irzyk                Kraków                 140.85      4.0     2818      910      348
 87 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             134.86      4.0     2066      824      219
 88 Magdalena       Boguszewicz          Kraków                 100.00      3.0     2960     1023     -946
 89 Łukasz          Sornek               Mikołów                119.97      3.0     2754      824      233
 90 Jan             Kozłowski            Kraków                 132.54      3.0     2660      730      122
 91 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              124.05      3.0     2510      828     -352
 92 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               112.47      3.0     2353      809     -136
 93 Jadwiga         Żelazny              Kraków                 100.00      2.0     2676      827    -1296
 94 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 119.73      2.0     2406      726     -341
 95 Agnieszka       Dawid                Kraków                 100.00      2.0     2288      681     -336
 96 Magdalena       Karkoszka            Kraków                 100.00      2.0     1705      599     -579
 97 Monika          Kowalik              Kraków                 100.00      1.0     2754      737    -1151
 98 Leszek          Stecuła              Bytom                  123.46      1.0     1877      429       27
 99 Joanna          Rutkowska            Kraków                 100.00      1.0     1776      488     -527
100 Dominika        Stanek               Kraków                 100.00      0.5     1516      418    -1526
101 Anna            Dutka                Kraków                 100.00      0.0     1375      394    -1099
102 Łukasz          Kowalski             Kraków                 100.00      0.0      536      127     -321
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowa



	Bartosz Morawski 152.53 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Adamczyk              119.73 +  440: 359  170
    2    22 Przemysław     Rybicki               133.50 +  403: 390  184
    3     3 Bogusław       Szyszka               137.82 +  361: 343  188
    4     3 Rafał          Wesołowski            127.47 +  344: 331  177
    5     3 Kazimierz      Merklejn              141.46 -  321: 400   91
    6     9 Maciej         Śliwa                 117.53 +  428: 358  168
    7     5 Tomasz         Suchanek              131.35 -  329: 427   81
    8     8 Mariusz        Wrześniewski          144.08 +  461: 358  194
    9     3 Dawid          Adamczyk              146.06 +  403: 384  196
   10     2 Dawid          Pikul                 143.46 +  399: 387  193
   11     2 Michał         Alabrudziński         152.09 +  552: 348  202
   12     1 Kazimierz      Merklejn              141.46 -  362: 427   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1935  / 12 161.25




	Michał Alabrudziński 152.09 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Matyasik              118.31 +  351: 313  168
    2    23 Tomasz         Zwoliński             147.77 +  384: 340  198
    3    10 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  495: 286  150
    4     2 Leszek         Kacprzyk              117.84 +  446: 349  168
    5     1 Tomasz         Suchanek              131.35 -  453: 465   81
    6     7 Bronisław      Parada                120.87 +  356: 355  171
    7     4 Mariusz        Wrześniewski          144.08 +  424: 372  194
    8     1 Kazimierz      Merklejn              141.46 +  434: 410  191
    9     2 Dawid          Pikul                 143.46 -  380: 397   93
   10     3 Mirosław       Uglik                 141.25 +  393: 381  191
   11     2 Bartosz        Morawski              152.53 -  348: 552  103
   12     4 Dawid          Pikul                 143.46 -  412: 484   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Dariusz Kosz 151.10 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Lempart               117.97 +  492: 351  168
    2     6 Agnieszka      Krupka                128.73 -  400: 419   79
    3    19 Radosław       Jachna                138.80 -  278: 380   89
    4    33 Zofia          Górka                 102.33 +  434: 314  152
    5    22 Mariusz        Grodek                136.27 +  411: 263  186
    6    22 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  448: 267  150
    7    12 Janusz         Krupiński             130.20 -  371: 410   80
    8    17 Leszek         Stecuła               123.46 +  343: 339  173
    9    15 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  381: 455   73
   10    20 Piotr          Broda                 127.89 +  371: 287  178
   11    19 Dominik        Urbacki               142.52 +  479: 291  193
   12     9 Małgorzata     Sulejewska            129.68 +  364: 317  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Tomasz Zwoliński 147.77 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Natalia        Ogierman              117.91 +  440: 365  168
    2    23 Michał         Alabrudziński         152.09 -  340: 384  102
    3    35 Krzysztof      Wysoczański           100.00 -  335: 368   50
    4    38 Szymon         Dąbrowski             107.38 +  391: 329  157
    5    34 Jarosław       Karp                  114.99 +  442: 228  165
    6    25 Jerzy          Matyasik              118.31 +  434: 397  168
    7    16 Tomasz         Ciejka                147.04 -  384: 435   97
    8    19 Kamil          Kister                141.67 -  384: 493   92
    9    23 Magdalena      Kublik                122.73 -  414: 425   73
   10    26 Paweł          Mazurek               116.16 +  454: 320  166
   11    20 Renata         Andracka              111.72 +  532: 289  162
   12    14 Andrzej        Kwiatkowski           124.43 +  424: 354  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Kamil Górka 147.57 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Leszek         Kacprzyk              117.84 -  402: 449   68
    2    26 Lidia          Nowak                 100.00 +  400: 397  150
    3    29 Janusz         Krupiński             130.20 -  274: 362   80
    4    43 Magdalena      Boguszewicz           100.00 +  442: 192  150
    5    32 Paweł          Brylski               100.00 +  375: 340  150
    6    15 Łukasz         Sornek                119.97 +  402: 391  170
    7     8 Dominik        Urbacki               142.52 +  386: 370  193
    8    11 Jan            Mrozowski             139.46 -  351: 440   89
    9    13 Mariusz        Wrześniewski          144.08 +  405: 400  194
   10     7 Jacek          Pietruszka            110.06 -  305: 421   60
   11    17 Agnieszka      Goniowska             126.98 +  470: 286  177
   12    12 Tomasz         Górka                 120.64 -  383: 423   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Tomasz Ciejka 147.04 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Śliwa                 117.53 -  345: 435   68
    2    36 Urszula        Solarska              109.00 +  412: 326  159
    3    14 Jerzy          Matyasik              118.31 +  432: 382  168
    4     7 Jacek          Pietruszka            110.06 +  344: 298  160
    5     8 Leszek         Kacprzyk              117.84 -  320: 436   68
    6    19 Andrzej        Stańczyk              109.26 +  378: 368  159
    7    16 Tomasz         Zwoliński             147.77 +  435: 384  198
    8     5 Stanisław      Rydzik                142.49 +  366: 354  192
    9     5 Mirosław       Uglik                 141.25 -  409: 560   91
   10     8 Łukasz         Bobowski              134.86 +  568: 312  185
   11     4 Dariusz        Dzierża               127.88 -  382: 481   78
   12    10 Tomasz         Suchanek              131.35 +  393: 369  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Dawid Adamczyk 146.06 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Kowalska              116.25 +  387: 260  166
    2    15 Mirosław       Uglik                 141.25 -  406: 456   91
    3    31 Zofia          Górka                 102.33 +  568: 305  152
    4     9 Łukasz         Sornek                119.97 +  394: 335  170
    5     6 Dariusz        Puton                 137.19 -  397: 417   87
    6    11 Agnieszka      Goniowska             126.98 +  470: 388  177
    7     6 Magdalena      Kublik                122.73 +  462: 385  173
    8     4 Janusz         Krupiński             130.20 +  438: 415  180
    9     3 Bartosz        Morawski              152.53 -  384: 403  103
   10     5 Dorota         Stachowska            121.49 +  494: 388  171
   11     3 Dawid          Pikul                 143.46 +  503: 354  193
   12     2 Dariusz        Dzierża               127.88 -  389: 541   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 12 145.08




	Justyna Górka 144.78 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Konrad         Sowula                116.21 +  351: 348  166
    2    24 Mariusz        Grodek                136.27 +  363: 275  186
    3    12 Agnieszka      Krupka                128.73 +  434: 401  179
    4     6 Kazimierz      Merklejn              141.46 -  277: 432   91
    5    15 Piotr          Broda                 127.89 -  322: 348   78
    6    23 Grzegorz       Kurowski              136.59 +  382: 328  187
    7    17 Marek          Dudkiewicz            125.13 +  428: 344  175
    8     9 Mirosław       Uglik                 141.25 -  313: 399   91
    9    17 Andrzej        Rechowicz             126.44 +  435: 363  176
   10    12 Bronisław      Parada                120.87 -  384: 536   71
   11    18 Leszek         Kacprzyk              117.84 +  432: 304  168
   12    13 Janusz         Krupiński             130.20 +  484: 398  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Mariusz Wrześniewski 144.08 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Mazurek               116.16 -  354: 368   66
    2    30 Szymon         Dąbrowski             107.38 +  515: 269  157
    3    22 Piotr          Adamczyk              119.73 +  426: 295  170
    4    13 Grzegorz       Kurowski              136.59 +  440: 333  187
    5     7 Magdalena      Kublik                122.73 +  466: 292  173
    6     3 Dariusz        Puton                 137.19 +  372: 295  187
    7     4 Michał         Alabrudziński         152.09 -  372: 424  102
    8     8 Bartosz        Morawski              152.53 -  358: 461  103
    9    13 Kamil          Górka                 147.57 -  400: 405   98
   10    16 Kamil          Kister                141.67 +  450: 339  192
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              127.00 +  446: 435  177
   12     7 Jan            Mrozowski             139.46 +  477: 371  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Dawid Pikul 143.46 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ewa            Szałas                115.24 +  398: 353  165
    2    12 Jan            Kozłowski             132.54 +  460: 311  183
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           124.43 +  408: 372  174
    4     5 Bronisław      Parada                120.87 +  365: 311  171
    5     2 Mirosław       Uglik                 141.25 +  435: 407  191
    6     1 Tomasz         Suchanek              131.35 +  413: 273  181
    7     1 Kazimierz      Merklejn              141.46 -  299: 515   91
    8     2 Leszek         Kacprzyk              117.84 +  392: 341  168
    9     2 Michał         Alabrudziński         152.09 +  397: 380  202
   10     2 Bartosz        Morawski              152.53 -  387: 399  103
   11     3 Dawid          Adamczyk              146.06 -  354: 503   96
   12     4 Michał         Alabrudziński         152.09 +  484: 412  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1927  / 12 160.58




	Dominik Urbacki 142.52 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jarosław       Karp                  114.99 +  487: 235  165
    2     8 Radosław       Jachna                138.80 +  473: 322  189
    3     2 Kazimierz      Merklejn              141.46 -  293: 407   91
    4    16 Grzegorz       Kwiecień              123.18 -  338: 367   73
    5    24 Renata         Andracka              111.72 +  469: 350  162
    6    16 Krzysztof      Kałuża                124.05 +  470: 352  174
    7     8 Kamil          Górka                 147.57 -  370: 386   98
    8    15 Piotr          Broda                 127.89 -  401: 421   78
    9    19 Marek          Syczuk                141.25 -  335: 501   91
   10    24 Natalia        Ogierman              117.91 +  500: 339  168
   11    19 Dariusz        Kosz                  151.10 -  291: 479  101
   12    25 Andrzej        Stańczyk              109.26 +  495: 348  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Stanisław Rydzik 142.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Arkadiusz      Łydka                 114.22 -  373: 442   64
    2    27 Andrzej        Stańczyk              109.26 +  516: 314  159
    3    20 Tomasz         Lempart               117.97 +  416: 372  168
    4    11 Mariusz        Grodek                136.27 +  514: 319  186
    5     4 Andrzej        Rechowicz             126.44 +  439: 424  176
    6     2 Kazimierz      Merklejn              141.46 -  251: 466   91
    7    10 Małgorzata     Szczygieł             122.98 +  520: 280  173
    8     5 Tomasz         Ciejka                147.04 -  354: 366   97
    9    10 Janusz         Krupiński             130.20 -  372: 379   80
   10    14 Rafał          Wesołowski            127.47 +  471: 372  177
   11     9 Szymon         Płachta               134.77 +  443: 346  185
   12     6 Dariusz        Puton                 137.19 +  357: 335  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Kamil Kister 141.67 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marcin         Ceglarek              112.53 +  397: 327  163
    2    14 Bogusław       Szyszka               137.82 -  310: 486   88
    3    27 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  407: 259  150
    4    19 Piotr          Broda                 127.89 -  322: 385   78
    5    27 Szymon         Płachta               134.77 +  444: 387  185
    6    17 Tomasz         Górka                 120.64 +  362: 299  171
    7    15 Maciej         Śliwa                 117.53 -  398: 410   68
    8    19 Tomasz         Zwoliński             147.77 +  493: 384  198
    9     8 Łukasz         Bobowski              134.86 -  348: 443   85
   10    16 Mariusz        Wrześniewski          144.08 -  339: 450   94
   11    28 Urszula        Solarska              109.00 +  465: 397  159
   12    18 Dorota         Stachowska            121.49 -  294: 473   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Kazimierz Merklejn 141.46 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Lidia          Szpakowska            112.47 +  433: 272  162
    2     4 Dariusz        Dzierża               127.88 +  410: 405  178
    3     2 Dominik        Urbacki               142.52 +  407: 293  193
    4     6 Justyna        Górka                 144.78 +  432: 277  195
    5     3 Bartosz        Morawski              152.53 +  400: 321  203
    6     2 Stanisław      Rydzik                142.49 +  466: 251  192
    7     1 Dawid          Pikul                 143.46 +  515: 299  193
    8     1 Michał         Alabrudziński         152.09 -  410: 434  102
    9     1 Tomasz         Suchanek              131.35 +  432: 383  181
   10     1 Radosław       Jachna                138.80 +  400: 327  189
   11     1 Dariusz        Puton                 137.19 +  374: 311  187
   12     1 Bartosz        Morawski              152.53 +  427: 362  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2178  / 12 181.50




	Mirosław Uglik 141.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Renata         Andracka              111.72 +  466: 317  162
    2    15 Dawid          Adamczyk              146.06 +  456: 406  196
    3     4 Szymon         Płachta               134.77 +  377: 361  185
    4     4 Paweł          Mazurek               116.16 +  413: 334  166
    5     2 Dawid          Pikul                 143.46 -  407: 435   93
    6     8 Grzegorz       Kwiecień              123.18 +  361: 348  173
    7     3 Leszek         Kacprzyk              117.84 -  400: 406   68
    8     9 Justyna        Górka                 144.78 +  399: 313  195
    9     5 Tomasz         Ciejka                147.04 +  560: 409  197
   10     3 Michał         Alabrudziński         152.09 -  381: 393  102
   11     6 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  342: 380   73
   12     8 Łukasz         Bobowski              134.86 -  275: 440   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 12 141.25




	Marek Syczuk 141.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jacek          Pietruszka            110.06 -  259: 587   60
    2    40 Danuta         Połomska              100.00 +  456: 338  150
    3    25 Piotr          Broda                 127.89 -  403: 422   78
    4    37 Lidia          Szpakowska            112.47 -  396: 404   62
    5    40 Dariusz        Sowula                100.00 +  388: 343  150
    6    35 Jowita         Janus                 100.00 +  405: 389  150
    7    30 Paweł          Brylski               100.00 +  424: 348  150
    8    24 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  298: 395   50
    9    19 Dominik        Urbacki               142.52 +  501: 335  193
   10    25 Krzysztof      Wysoczański           100.00 +  362: 291  150
   11    10 Jan            Mrozowski             139.46 -  387: 433   89
   12    19 Leszek         Kacprzyk              117.84 +  470: 349  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Artur Irzyk 140.85 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ryszard        Korpalski             110.01 +  473: 289  160
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              127.00 -  337: 428   77
    3    28 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  552: 274  150
    4     8 Szymon         Płachta               134.77 +  407: 378  185
    5     5 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  311: 358   73
    6    13 Marek          Dudkiewicz            125.13 -  300: 451   75
    7    25 Michał         Musielak              140.48 +  438: 292  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  /  7 130.00




	Michał Musielak 140.48 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Stańczyk              109.26 +  404: 298  159
    2    11 Rafał          Wesołowski            127.47 -  289: 432   77
    3    30 Tomasz         Górka                 120.64 +  408: 360  171
    4    20 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  362: 365   73
    5    25 Arkadiusz      Biegun                125.11 +  431: 333  175
    6    14 Bogusław       Szyszka               137.82 -  292: 387   88
    7    25 Artur          Irzyk                 140.85 -  292: 438   91
    8    27 Małgorzata     Sulejewska            129.68 -  317: 325   80
    9    38 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  318: 225  150
   10    30 Renata         Andracka              111.72 -  365: 373   62
   11    40 Albert         Połomski              100.00 +  365: 212  150
   12    34 Ryszard        Korpalski             110.01 +  436: 235  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Jan Mrozowski 139.46 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Urszula        Solarska              109.00 +  384: 267  159
    2    16 Katarzyna      Ślusarska             100.00 -  384: 398   50
    3    37 Magdalena      Boguszewicz           100.00 +  435: 183  150
    4    24 Paweł          Brylski               100.00 +  457: 314  150
    5    14 Dorota         Stachowska            121.49 -  362: 492   71
    6    20 Magdalena      Kublik                122.73 -  441: 478   73
    7    21 Dawid          Buzowicz              100.00 +  488: 359  150
    8    11 Kamil          Górka                 147.57 +  440: 351  198
    9     9 Bronisław      Parada                120.87 -  421: 436   71
   10    13 Marek          Dudkiewicz            125.13 +  383: 322  175
   11    10 Marek          Syczuk                141.25 +  433: 387  191
   12     7 Mariusz        Wrześniewski          144.08 -  371: 477   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Radosław Jachna 138.80 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Dąbrowski             107.38 +  420: 277  157
    2     8 Dominik        Urbacki               142.52 -  322: 473   93
    3    19 Dariusz        Kosz                  151.10 +  380: 278  201
    4    18 Krzysztof      Kałuża                124.05 +  501: 281  174
    5    16 Andrzej        Rakoczy               131.50 +  529: 294  182
    6     6 Dorota         Stachowska            121.49 +  350: 321  171
    7     2 Przemysław     Rybicki               133.50 +  384: 363  184
    8     3 Tomasz         Suchanek              131.35 -  346: 412   81
    9     6 Grzegorz       Kwiecień              123.18 +  395: 310  173
   10     1 Kazimierz      Merklejn              141.46 -  327: 400   91
   11     5 Jacek          Pietruszka            110.06 -  341: 357   60
   12    11 Magdalena      Kublik                122.73 -  309: 427   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Bogusław Szyszka 137.82 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zofia          Górka                 102.33 +  470: 322  152
    2    14 Kamil          Kister                141.67 +  486: 310  192
    3     3 Bartosz        Morawski              152.53 -  343: 361  103
    4    12 Marek          Dudkiewicz            125.13 +  363: 339  175
    5    13 Bronisław      Parada                120.87 -  418: 447   71
    6    14 Michał         Musielak              140.48 +  387: 292  190
    7    11 Dariusz        Puton                 137.19 -  311: 379   87
    8    18 Andrzej        Kwiatkowski           124.43 -  265: 371   74
    9    30 Katarzyna      Kowalska              116.25 +  422: 288  166
   10    17 Małgorzata     Sulejewska            129.68 -  329: 371   80
   11    29 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  460: 314  150
   12    20 Szymon         Płachta               134.77 +  413: 383  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Dariusz Puton 137.19 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dorota         Gwiazdoń              103.39 +  406: 350  153
    2    10 Łukasz         Sornek                119.97 -  310: 374   70
    3    24 Marcin         Ceglarek              112.53 +  454: 372  163
    4    10 Andrzej        Rakoczy               131.50 +  384: 374  182
    5     6 Dawid          Adamczyk              146.06 +  417: 397  196
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          144.08 -  295: 372   94
    7    11 Bogusław       Szyszka               137.82 +  379: 311  188
    8     6 Jacek          Pietruszka            110.06 +  401: 400  160
    9     4 Leszek         Kacprzyk              117.84 +  301: 272  168
   10     4 Tomasz         Suchanek              131.35 +  349: 338  181
   11     1 Kazimierz      Merklejn              141.46 -  311: 374   91
   12     6 Stanisław      Rydzik                142.49 -  335: 357   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Grzegorz Kurowski 136.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Moskal                103.17 +  434: 291  153
    2     3 Tomasz         Suchanek              131.35 -  281: 471   81
    3    23 Dorota         Gwiazdoń              103.39 +  440: 330  153
    4    13 Mariusz        Wrześniewski          144.08 -  333: 440   94
    5    19 Krzysztof      Gibas                 122.99 +  494: 296  173
    6    23 Justyna        Górka                 144.78 -  328: 382   95
    7    29 Danuta         Połomska              100.00 +  429: 230  150
    8    23 Katarzyna      Kowalska              116.25 +  407: 233  166
    9    18 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  583: 204  150
   10     9 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  290: 487   73
   11    15 Janusz         Krupiński             130.20 -  345: 353   80
   12    15 Agnieszka      Krupka                128.73 +  435: 350  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Mariusz Grodek 136.27 Kraków          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Magdalena      Boguszewicz           100.00 +  438: 226  150
    2    24 Justyna        Górka                 144.78 -  275: 363   95
    3    26 Krzysztof      Gibas                 122.99 +  446: 382  173
    4    11 Stanisław      Rydzik                142.49 -  319: 514   92
    5    22 Dariusz        Kosz                  151.10 -  263: 411  101
    6    27 Andrzej        Rakoczy               131.50 +  469: 345  182
    7    22 Rafał          Wesołowski            127.47 +  470: 274  177
    8    14 Dariusz        Dzierża               127.88 -  353: 455   78
    9    31 Krzysztof      Wysoczański           100.00 -  336: 377   50
   10    32 Urszula        Solarska              109.00 -  298: 384   59
   11    34 Jarosław       Karp                  114.99 +  375: 345  165
   12    28 Renata         Andracka              111.72 -  255: 314   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Łukasz Bobowski 134.86 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    13 Magdalena      Kublik                122.73 +  493: 286  173
    9     8 Kamil          Kister                141.67 +  443: 348  192
   10     8 Tomasz         Ciejka                147.04 -  312: 568   97
   11    11 Dorota         Stachowska            121.49 +  378: 370  171
   12     8 Mirosław       Uglik                 141.25 +  440: 275  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  /  5 164.80




	Szymon Płachta 134.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Brylski               100.00 +  436: 307  150
    2     1 Jacek          Pietruszka            110.06 +  390: 359  160
    3     4 Mirosław       Uglik                 141.25 -  361: 377   91
    4     8 Artur          Irzyk                 140.85 -  378: 407   91
    5    27 Kamil          Kister                141.67 -  387: 444   92
    6    31 Lidia          Szpakowska            112.47 +  389: 354  162
    7    27 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  423: 361  150
    8    20 Paweł          Mazurek               116.16 +  402: 281  166
    9    16 Ryszard        Korpalski             110.01 +  446: 252  160
   10    10 Andrzej        Kwiatkowski           124.43 -  308: 384   74
   11     9 Stanisław      Rydzik                142.49 -  346: 443   92
   12    20 Bogusław       Szyszka               137.82 -  383: 413   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Przemysław Rybicki 133.50 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dawid          Buzowicz              100.00 +  364: 332  150
    2    22 Bartosz        Morawski              152.53 -  390: 403  103
    3    15 Dariusz        Dzierża               127.88 +  445: 332  178
    4    25 Krzysztof      Wysoczański           100.00 +  496: 240  150
    5     9 Paweł          Mazurek               116.16 +  481: 289  166
    6     4 Janusz         Krupiński             130.20 +  420: 313  180
    7     2 Radosław       Jachna                138.80 -  363: 384   89
    8     7 Dorota         Stachowska            121.49 -  305: 520   71
    9    14 Andrzej        Kwiatkowski           124.43 -  280: 397   74
   10    21 Arkadiusz      Biegun                125.11 +  441: 352  175
   11    16 Magdalena      Kublik                122.73 -  363: 452   73
   12    16 Krzysztof      Sporczyk              127.00 +  444: 301  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Jan Kozłowski 132.54 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  477: 314  150
    2    12 Dawid          Pikul                 143.46 -  311: 460   93
    3    33 Henryk         Piskorz               100.00 +  417: 263  150
    4    23 Dorota         Stachowska            121.49 -  391: 394   71
    5    23 Dawid          Buzowicz              100.00 -  258: 459   50
    6    36 Katarzyna      Kowalska              116.25 -  375: 423   66
    7    39 Michał         Garbowski             100.00 +  431: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  7 104.29




	Andrzej Rakoczy 131.50 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anna           Dutka                 100.00 +  552: 207  150
    2     2 Maciej         Śliwa                 117.53 -  346: 465   68
    3    17 Ewa            Szałas                115.24 +  455: 301  165
    4    10 Dariusz        Puton                 137.19 -  374: 384   87
    5    16 Radosław       Jachna                138.80 -  294: 529   89
    6    27 Mariusz        Grodek                136.27 -  345: 469   86
    7    34 Jowita         Janus                 100.00 +  450: 251  150
    8    26 Lidia          Nowak                 100.00 +  365: 337  150
    9    21 Krzysztof      Gibas                 122.99 +  381: 324  173
   10    19 Magdalena      Kublik                122.73 -  326: 410   73
   11    23 Piotr          Broda                 127.89 +  422: 317  178
   12    17 Arkadiusz      Łydka                 114.22 +  362: 340  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Tomasz Suchanek 131.35 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  521: 220  150
    2     3 Grzegorz       Kurowski              136.59 +  471: 281  187
    3     1 Krzysztof      Kałuża                124.05 +  419: 401  174
    4     1 Andrzej        Rechowicz             126.44 +  361: 355  176
    5     1 Michał         Alabrudziński         152.09 +  465: 453  202
    6     1 Dawid          Pikul                 143.46 -  273: 413   93
    7     5 Bartosz        Morawski              152.53 +  427: 329  203
    8     3 Radosław       Jachna                138.80 +  412: 346  189
    9     1 Kazimierz      Merklejn              141.46 -  383: 432   91
   10     4 Dariusz        Puton                 137.19 -  338: 349   87
   11     8 Grzegorz       Kwiecień              123.18 -  283: 470   73
   12    10 Tomasz         Ciejka                147.04 -  369: 393   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Janusz Krupiński 130.20 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Michał         Garbowski             100.00 +  371: 351  150
    2    18 Leszek         Kacprzyk              117.84 -  325: 430   68
    3    29 Kamil          Górka                 147.57 +  362: 274  198
    4    22 Krzysztof      Sporczyk              127.00 +  431: 302  177
    5    12 Rafał          Wesołowski            127.47 +  462: 369  177
    6     4 Przemysław     Rybicki               133.50 -  313: 420   84
    7    12 Dariusz        Kosz                  151.10 +  410: 371  201
    8     4 Dawid          Adamczyk              146.06 -  415: 438   96
    9    10 Stanisław      Rydzik                142.49 +  379: 372  192
   10     6 Dariusz        Dzierża               127.88 -  349: 482   78
   11    15 Grzegorz       Kurowski              136.59 +  353: 345  187
   12    13 Justyna        Górka                 144.78 -  398: 484   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 12 141.92




	Małgorzata Sulejewska 129.68 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jowita         Janus                 100.00 +  502: 343  150
    2     5 Andrzej        Rechowicz             126.44 -  392: 393   76
    3    18 Dawid          Buzowicz              100.00 -  330: 385   50
    4    29 Ryszard        Korpalski             110.01 -  351: 373   60
    5    37 Katarzyna      Kowalska              116.25 -  340: 343   66
    6    41 Piotr          Adamczyk              119.73 +  430: 359  170
    7    35 Zofia          Górka                 102.33 +  425: 379  152
    8    27 Michał         Musielak              140.48 +  325: 317  190
    9    28 Jarosław       Karp                  114.99 +  572: 255  165
   10    17 Bogusław       Szyszka               137.82 +  371: 329  188
   11    14 Marek          Dudkiewicz            125.13 +  399: 370  175
   12     9 Dariusz        Kosz                  151.10 -  317: 364  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Agnieszka Krupka 128.73 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Magdalena      Karkoszka             100.00 +  429: 241  150
    2     6 Dariusz        Kosz                  151.10 +  419: 400  201
    3    12 Justyna        Górka                 144.78 -  401: 434   95
    4    17 Andrzej        Kwiatkowski           124.43 +  434: 380  174
    5    11 Grzegorz       Kwiecień              123.18 -  406: 412   73
    6    12 Dawid          Buzowicz              100.00 +  436: 302  150
    7     9 Bronisław      Parada                120.87 -  367: 407   71
    8    16 Tomasz         Lempart               117.97 +  421: 300  168
    9    12 Marek          Dudkiewicz            125.13 -  423: 446   75
   10    15 Andrzej        Rechowicz             126.44 +  406: 353  176
   11    13 Tomasz         Górka                 120.64 -  289: 338   71
   12    15 Grzegorz       Kurowski              136.59 -  350: 435   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Piotr Broda 127.89 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Andrzej        Klich                 100.00 +  454: 265  150
    2    17 Andrzej        Kwiatkowski           124.43 -  363: 370   74
    3    25 Marek          Syczuk                141.25 +  422: 403  191
    4    19 Kamil          Kister                141.67 +  385: 322  192
    5    15 Justyna        Górka                 144.78 +  348: 322  195
    6    10 Jacek          Pietruszka            110.06 -  341: 350   60
    7    18 Konrad         Sowula                116.21 -  354: 466   66
    8    15 Dominik        Urbacki               142.52 +  421: 401  193
    9    11 Dariusz        Dzierża               127.88 -  299: 499   78
   10    20 Dariusz        Kosz                  151.10 -  287: 371  101
   11    23 Andrzej        Rakoczy               131.50 -  317: 422   82
   12    30 Paweł          Mazurek               116.16 +  411: 410  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Dariusz Dzierża 127.88 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Monika         Kowalik               100.00 +  513: 190  150
    2     4 Kazimierz      Merklejn              141.46 -  405: 410   91
    3    15 Przemysław     Rybicki               133.50 -  332: 445   84
    4    28 Danuta         Połomska              100.00 +  390: 342  150
    5    20 Marek          Dudkiewicz            125.13 -  352: 425   75
    6    30 Zofia          Górka                 102.33 +  471: 306  152
    7    20 Krzysztof      Kałuża                124.05 +  449: 277  174
    8    14 Mariusz        Grodek                136.27 +  455: 353  186
    9    11 Piotr          Broda                 127.89 +  499: 299  178
   10     6 Janusz         Krupiński             130.20 +  482: 349  180
   11     4 Tomasz         Ciejka                147.04 +  481: 382  197
   12     2 Dawid          Adamczyk              146.06 +  541: 389  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Rafał Wesołowski 127.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Łukasz         Kowalski              100.00 +  480: 221  150
    2    11 Michał         Musielak              140.48 +  432: 289  190
    3     5 Krzysztof      Sporczyk              127.00 +  425: 385  177
    4     3 Bartosz        Morawski              152.53 -  331: 344  103
    5    12 Janusz         Krupiński             130.20 -  369: 462   80
    6    18 Andrzej        Kwiatkowski           124.43 -  411: 429   74
    7    22 Mariusz        Grodek                136.27 -  274: 470   86
    8    29 Łukasz         Moskal                103.17 +  390: 319  153
    9    27 Paweł          Mazurek               116.16 +  406: 384  166
   10    14 Stanisław      Rydzik                142.49 -  372: 471   92
   11    22 Ewa            Szałas                115.24 +  341: 312  165
   12    22 Konrad         Sowula                116.21 -  318: 321   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Krzysztof Sporczyk 127.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  397: 264  150
    2    13 Artur          Irzyk                 140.85 +  428: 337  191
    3     5 Rafał          Wesołowski            127.47 -  385: 425   77
    4    22 Janusz         Krupiński             130.20 -  302: 431   80
    5    33 Krzysztof      Wysoczański           100.00 -  324: 332   50
    6    37 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  411: 344  150
    7    19 Łukasz         Sornek                119.97 +  507: 285  170
    8    22 Ryszard        Korpalski             110.01 -  292: 341   60
    9    29 Paweł          Brylski               100.00 +  381: 305  150
   10    18 Konrad         Sowula                116.21 +  464: 225  166
   11    12 Mariusz        Wrześniewski          144.08 -  435: 446   94
   12    16 Przemysław     Rybicki               133.50 -  301: 444   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Agnieszka Goniowska 126.98 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Lidia          Nowak                 100.00 +  365: 298  150
    2    21 Magdalena      Kublik                122.73 -  423: 464   73
    3    32 Jowita         Janus                 100.00 -  382: 403   50
    4    34 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  403: 369  150
    5    26 Ewa            Szałas                115.24 +  360: 335  165
    6    11 Dawid          Adamczyk              146.06 -  388: 470   96
    7    28 Katarzyna      Kowalska              116.25 -  366: 420   66
    8    31 Urszula        Solarska              109.00 +  442: 312  159
    9    25 Tomasz         Lempart               117.97 +  411: 360  168
   10    23 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  426: 417  150
   11    17 Kamil          Górka                 147.57 -  286: 470   98
   12    21 Natalia        Ogierman              117.91 -  405: 432   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Andrzej Rechowicz 126.44 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Henryk         Piskorz               100.00 +  431: 311  150
    2     5 Małgorzata     Sulejewska            129.68 +  393: 392  180
    3     6 Magdalena      Kublik                122.73 +  418: 315  173
    4     1 Tomasz         Suchanek              131.35 -  355: 361   81
    5     4 Stanisław      Rydzik                142.49 -  424: 439   92
    6    21 Paweł          Mazurek               116.16 +  400: 319  166
    7    13 Dorota         Stachowska            121.49 -  308: 350   71
    8    25 Jarosław       Karp                  114.99 +  430: 384  165
    9    17 Justyna        Górka                 144.78 -  363: 435   95
   10    15 Agnieszka      Krupka                128.73 -  353: 406   79
   11    24 Arkadiusz      Biegun                125.11 -  335: 399   75
   12    26 Marcin         Ceglarek              112.53 +  384: 378  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Marek Dudkiewicz 125.13 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Danuta         Połomska              100.00 +  335: 331  150
    2    25 Krzysztof      Gibas                 122.99 +  513: 377  173
    3    13 Jacek          Pietruszka            110.06 -  310: 419   60
    4    12 Bogusław       Szyszka               137.82 -  339: 363   88
    5    20 Dariusz        Dzierża               127.88 +  425: 352  178
    6    13 Artur          Irzyk                 140.85 +  451: 300  191
    7    17 Justyna        Górka                 144.78 -  344: 428   95
    8    12 Konrad         Sowula                116.21 +  364: 307  166
    9    12 Agnieszka      Krupka                128.73 +  446: 423  179
   10    13 Jan            Mrozowski             139.46 -  322: 383   89
   11    14 Małgorzata     Sulejewska            129.68 -  370: 399   80
   12    23 Dawid          Buzowicz              100.00 +  394: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Arkadiusz Biegun 125.11 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Albert         Połomski              100.00 +  490: 270  150
    2     7 Krzysztof      Kałuża                124.05 -  395: 417   74
    3    21 Łukasz         Moskal                103.17 +  400: 326  153
    4    14 Katarzyna      Ślusarska             100.00 -  304: 363   50
    5    25 Michał         Musielak              140.48 -  333: 431   90
    6    33 Danuta         Połomska              100.00 -  275: 396   50
    7    40 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  358: 348  150
    8    37 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  381: 277  150
    9    26 Arkadiusz      Łydka                 114.22 +  380: 348  164
   10    21 Przemysław     Rybicki               133.50 -  352: 441   84
   11    24 Andrzej        Rechowicz             126.44 +  399: 335  176
   12    24 Szymon         Dąbrowski             107.38 +  500: 261  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Andrzej Kwiatkowski 124.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Joanna         Rutkowska             100.00 +  380: 194  150
    2    17 Piotr          Broda                 127.89 +  370: 363  178
    3     9 Dawid          Pikul                 143.46 -  372: 408   93
    4    17 Agnieszka      Krupka                128.73 -  380: 434   79
    5    17 Dorota         Gwiazdoń              103.39 +  372: 354  153
    6    18 Rafał          Wesołowski            127.47 +  429: 411  177
    7     7 Jacek          Pietruszka            110.06 -  319: 426   60
    8    18 Bogusław       Szyszka               137.82 +  371: 265  188
    9    14 Przemysław     Rybicki               133.50 +  397: 280  184
   10    10 Szymon         Płachta               134.77 +  384: 308  185
   11     7 Bronisław      Parada                120.87 -  340: 404   71
   12    14 Tomasz         Zwoliński             147.77 -  354: 424   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Krzysztof Kałuża 124.05 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Julia          Solarska              100.00 +  429: 325  150
    2     7 Arkadiusz      Biegun                125.11 +  417: 395  175
    3     1 Tomasz         Suchanek              131.35 -  401: 419   81
    4    18 Radosław       Jachna                138.80 -  281: 501   89
    5    30 Lidia          Szpakowska            112.47 +  353: 303  162
    6    16 Dominik        Urbacki               142.52 -  352: 470   93
    7    20 Dariusz        Dzierża               127.88 -  277: 449   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  /  7 118.29




	Leszek Stecuła 123.46 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Dariusz        Kosz                  151.10 -  339: 343  101
    9    24 Natalia        Ogierman              117.91 -  398: 402   68
   10    31 Szymon         Dąbrowski             107.38 -  390: 439   57
   11    31 Łukasz         Moskal                103.17 -  357: 388   53
   12    36 Paweł          Brylski               100.00 +  393: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     429  /  5  85.80




	Grzegorz Kwiecień 123.18 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Dariusz        Sowula                100.00 +  485: 276  150
    2     9 Dorota         Stachowska            121.49 -  267: 345   71
    3    16 Konrad         Sowula                116.21 +  379: 357  166
    4    16 Dominik        Urbacki               142.52 +  367: 338  193
    5    11 Agnieszka      Krupka                128.73 +  412: 406  179
    6     8 Mirosław       Uglik                 141.25 -  348: 361   91
    7    14 Arkadiusz      Łydka                 114.22 +  347: 346  164
    8    10 Bronisław      Parada                120.87 +  440: 420  171
    9     6 Radosław       Jachna                138.80 -  310: 395   89
   10    11 Leszek         Kacprzyk              117.84 +  378: 363  168
   11     8 Tomasz         Suchanek              131.35 +  470: 283  181
   12     5 Małgorzata     Szczygieł             122.98 +  411: 303  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Krzysztof Gibas 122.99 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Dominika       Stanek                100.00 +  437: 190  150
    2    25 Marek          Dudkiewicz            125.13 -  377: 513   75
    3    26 Mariusz        Grodek                136.27 -  382: 446   86
    4    31 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  450: 299  150
    5    19 Grzegorz       Kurowski              136.59 -  296: 494   87
    6    32 Paweł          Brylski               100.00 -  295: 316   50
    7    38 Szymon         Dąbrowski             107.38 +  366: 341  157
    8    33 Dariusz        Sowula                100.00 +  415: 301  150
    9    21 Andrzej        Rakoczy               131.50 -  324: 381   82
   10    35 Jarosław       Karp                  114.99 +  416: 296  165
   11    21 Arkadiusz      Łydka                 114.22 -  341: 399   64
   12    27 Jerzy          Matyasik              118.31 -  306: 371   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Małgorzata Szczygieł 122.98 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  443: 335  150
    2    19 Paweł          Mazurek               116.16 -  343: 361   66
    3    34 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  441: 373  150
    4    20 Michał         Musielak              140.48 +  365: 362  190
    5     5 Artur          Irzyk                 140.85 +  358: 311  191
    6     5 Leszek         Kacprzyk              117.84 -  334: 425   68
    7    10 Stanisław      Rydzik                142.49 -  280: 520   92
    8    21 Arkadiusz      Łydka                 114.22 +  373: 365  164
    9    15 Dariusz        Kosz                  151.10 +  455: 381  201
   10     9 Grzegorz       Kurowski              136.59 +  487: 290  187
   11     6 Mirosław       Uglik                 141.25 +  380: 342  191
   12     5 Grzegorz       Kwiecień              123.18 -  303: 411   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Magdalena Kublik 122.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Milena         Stoch                 100.00 +  441: 270  150
    2    21 Agnieszka      Goniowska             126.98 +  464: 423  177
    3     6 Andrzej        Rechowicz             126.44 -  315: 418   76
    4    21 Jowita         Janus                 100.00 +  321: 285  150
    5     7 Mariusz        Wrześniewski          144.08 -  292: 466   94
    6    20 Jan            Mrozowski             139.46 +  478: 441  189
    7     6 Dawid          Adamczyk              146.06 -  385: 462   96
    8    13 Łukasz         Bobowski              134.86 -  286: 493   85
    9    23 Tomasz         Zwoliński             147.77 +  425: 414  198
   10    19 Andrzej        Rakoczy               131.50 +  410: 326  182
   11    16 Przemysław     Rybicki               133.50 +  452: 363  184
   12    11 Radosław       Jachna                138.80 +  427: 309  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Dorota Stachowska 121.49 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  410: 323  150
    2     9 Grzegorz       Kwiecień              123.18 +  345: 267  173
    3     8 Leszek         Kacprzyk              117.84 -  300: 495   68
    4    23 Jan            Kozłowski             132.54 +  394: 391  183
    5    14 Jan            Mrozowski             139.46 +  492: 362  189
    6     6 Radosław       Jachna                138.80 -  321: 350   89
    7    13 Andrzej        Rechowicz             126.44 +  350: 308  176
    8     7 Przemysław     Rybicki               133.50 +  520: 305  184
    9     7 Jacek          Pietruszka            110.06 -  394: 439   60
   10     5 Dawid          Adamczyk              146.06 -  388: 494   96
   11    11 Łukasz         Bobowski              134.86 -  370: 378   85
   12    18 Kamil          Kister                141.67 +  473: 294  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Bronisław Parada 120.87 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Krzysztof      Wysoczański           100.00 +  366: 274  150
    2    20 Arkadiusz      Łydka                 114.22 +  393: 336  164
    3     7 Maciej         Śliwa                 117.53 +  418: 378  168
    4     5 Dawid          Pikul                 143.46 -  311: 365   93
    5    13 Bogusław       Szyszka               137.82 +  447: 418  188
    6     7 Michał         Alabrudziński         152.09 -  355: 356  102
    7     9 Agnieszka      Krupka                128.73 +  407: 367  179
    8    10 Grzegorz       Kwiecień              123.18 -  420: 440   73
    9     9 Jan            Mrozowski             139.46 +  436: 421  189
   10    12 Justyna        Górka                 144.78 +  536: 384  195
   11     7 Andrzej        Kwiatkowski           124.43 +  404: 340  174
   12     3 Jacek          Pietruszka            110.06 -  299: 380   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Tomasz Górka 120.64 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Katarzyna      Ślusarska             100.00 -  327: 459   50
    2    42 Jarosław       Karp                  114.99 +  471: 285  165
    3    30 Michał         Musielak              140.48 -  360: 408   90
    4    36 Katarzyna      Kowalska              116.25 +  466: 300  166
    5    21 Piotr          Adamczyk              119.73 +  419: 278  170
    6    17 Kamil          Kister                141.67 -  299: 362   92
    7    26 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  324: 365   50
    8    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  513: 273  150
    9    22 Dawid          Buzowicz              100.00 +  365: 349  150
   10    22 Ryszard        Korpalski             110.01 +  335: 329  160
   11    13 Agnieszka      Krupka                128.73 +  338: 289  179
   12    12 Kamil          Górka                 147.57 +  423: 383  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Łukasz Sornek 119.97 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  481: 172  150
    2    10 Dariusz        Puton                 137.19 +  374: 310  187
    3    11 Paweł          Mazurek               116.16 -  330: 468   66
    4     9 Dawid          Adamczyk              146.06 -  335: 394   96
    5    31 Jowita         Janus                 100.00 +  558: 268  150
    6    15 Kamil          Górka                 147.57 -  391: 402   98
    7    19 Krzysztof      Sporczyk              127.00 -  285: 507   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  /  7 117.71




	Piotr Adamczyk 119.73 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              152.53 -  359: 440  103
    2    29 Ryszard        Korpalski             110.01 +  371: 335  160
    3    22 Mariusz        Wrześniewski          144.08 -  295: 426   94
    4    30 Natalia        Ogierman              117.91 +  458: 362  168
    5    21 Tomasz         Górka                 120.64 -  278: 419   71
    6    41 Małgorzata     Sulejewska            129.68 -  359: 430   80
    7    43 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  286: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     726  /  7 103.71




	Jerzy Matyasik 118.31 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         152.09 -  313: 351  102
    2    48 Dominika       Stanek                100.00 +  625:  69  150
    3    14 Tomasz         Ciejka                147.04 -  382: 432   97
    4    26 Łukasz         Moskal                103.17 -  320: 437   53
    5    36 Michał         Garbowski             100.00 +  424: 323  150
    6    25 Tomasz         Zwoliński             147.77 -  397: 434   98
    7    33 Urszula        Solarska              109.00 -  250: 406   59
    8    38 Henryk         Piskorz               100.00 +  381: 273  150
    9    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  354: 329  150
   10    29 Zofia          Górka                 102.33 -  298: 371   52
   11    32 Paweł          Brylski               100.00 +  378: 357  150
   12    27 Krzysztof      Gibas                 122.99 +  371: 306  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Tomasz Lempart 117.97 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  151.10 -  351: 492  101
    2    33 Lidia          Szpakowska            112.47 +  386: 298  162
    3    20 Stanisław      Rydzik                142.49 -  372: 416   92
    4    39 Jarosław       Karp                  114.99 -  382: 389   65
    5    41 Julia          Solarska              100.00 +  429: 243  150
    6    34 Henryk         Piskorz               100.00 +  359: 229  150
    7    31 Krzysztof      Wysoczański           100.00 +  374: 316  150
    8    16 Agnieszka      Krupka                128.73 -  300: 421   79
    9    25 Agnieszka      Goniowska             126.98 -  360: 411   77
   10    36 Dorota         Gwiazdoń              103.39 -  298: 337   53
   11    36 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  415: 277  150
   12    29 Ewa            Szałas                115.24 -  270: 524   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Natalia Ogierman 117.91 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             147.77 -  365: 440   98
    2    28 Łukasz         Moskal                103.17 -  345: 445   53
    3    38 Renata         Andracka              111.72 +  487: 346  162
    4    30 Piotr          Adamczyk              119.73 -  362: 458   70
    5    38 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  450: 241  150
    6    28 Urszula        Solarska              109.00 +  408: 320  159
    7    23 Ryszard        Korpalski             110.01 -  314: 396   60
    8    28 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  403: 372  150
    9    24 Leszek         Stecuła               123.46 +  402: 398  173
   10    24 Dominik        Urbacki               142.52 -  339: 500   93
   11    25 Zofia          Górka                 102.33 +  374: 335  152
   12    21 Agnieszka      Goniowska             126.98 +  432: 405  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Leszek Kacprzyk 117.84 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 147.57 +  449: 402  198
    2    18 Janusz         Krupiński             130.20 +  430: 325  180
    3     8 Dorota         Stachowska            121.49 +  495: 300  171
    4     2 Michał         Alabrudziński         152.09 -  349: 446  102
    5     8 Tomasz         Ciejka                147.04 +  436: 320  197
    6     5 Małgorzata     Szczygieł             122.98 +  425: 334  173
    7     3 Mirosław       Uglik                 141.25 +  406: 400  191
    8     2 Dawid          Pikul                 143.46 -  341: 392   93
    9     4 Dariusz        Puton                 137.19 -  272: 301   87
   10    11 Grzegorz       Kwiecień              123.18 -  363: 378   73
   11    18 Justyna        Górka                 144.78 -  304: 432   95
   12    19 Marek          Syczuk                141.25 -  349: 470   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Maciej Śliwa 117.53 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Ciejka                147.04 +  435: 345  197
    2     2 Andrzej        Rakoczy               131.50 +  465: 346  182
    3     7 Bronisław      Parada                120.87 -  378: 418   71
    4    15 Dawid          Buzowicz              100.00 +  405: 340  150
    5    10 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  345: 275  150
    6     9 Bartosz        Morawski              152.53 -  358: 428  103
    7    15 Kamil          Kister                141.67 +  410: 398  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1045  /  7 149.29




	Katarzyna Kowalska 116.25 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Adamczyk              146.06 -  260: 387   96
    2    39 Dawid          Buzowicz              100.00 -  264: 414   50
    3    41 Michał         Garbowski             100.00 +  446: 347  150
    4    36 Tomasz         Górka                 120.64 -  300: 466   71
    5    37 Małgorzata     Sulejewska            129.68 +  343: 340  180
    6    36 Jan            Kozłowski             132.54 +  423: 375  183
    7    28 Agnieszka      Goniowska             126.98 +  420: 366  177
    8    23 Grzegorz       Kurowski              136.59 -  233: 407   87
    9    30 Bogusław       Szyszka               137.82 -  288: 422   88
   10    34 Ewa            Szałas                115.24 -  366: 371   65
   11    33 Marcin         Ceglarek              112.53 -  402: 431   63
   12    37 Jarosław       Karp                  114.99 +  431: 301  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Konrad Sowula 116.21 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Górka                 144.78 -  348: 351   95
    2    35 Albert         Połomski              100.00 +  555: 201  150
    3    16 Grzegorz       Kwiecień              123.18 -  357: 379   73
    4    27 Ewa            Szałas                115.24 -  391: 404   65
    5    35 Szymon         Dąbrowski             107.38 +  347: 328  157
    6    29 Łukasz         Moskal                103.17 +  475: 342  153
    7    18 Piotr          Broda                 127.89 +  466: 354  178
    8    12 Marek          Dudkiewicz            125.13 -  307: 364   75
    9    20 Renata         Andracka              111.72 +  400: 371  162
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              127.00 -  225: 464   77
   11    26 Ryszard        Korpalski             110.01 +  352: 313  160
   12    22 Rafał          Wesołowski            127.47 +  321: 318  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Paweł Mazurek 116.16 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Wrześniewski          144.08 +  368: 354  194
    2    19 Małgorzata     Szczygieł             122.98 +  361: 343  173
    3    11 Łukasz         Sornek                119.97 +  468: 330  170
    4     4 Mirosław       Uglik                 141.25 -  334: 413   91
    5     9 Przemysław     Rybicki               133.50 -  289: 481   84
    6    21 Andrzej        Rechowicz             126.44 -  319: 400   76
    7    24 Andrzej        Stańczyk              109.26 +  474: 299  159
    8    20 Szymon         Płachta               134.77 -  281: 402   85
    9    27 Rafał          Wesołowski            127.47 -  384: 406   77
   10    26 Tomasz         Zwoliński             147.77 -  320: 454   98
   11    37 Danuta         Połomska              100.00 +  426: 260  150
   12    30 Piotr          Broda                 127.89 -  410: 411   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Ewa Szałas 115.24 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 143.46 -  353: 398   93
    2    31 Dariusz        Sowula                100.00 +  394: 281  150
    3    17 Andrzej        Rakoczy               131.50 -  301: 455   82
    4    27 Konrad         Sowula                116.21 +  404: 391  166
    5    26 Agnieszka      Goniowska             126.98 -  335: 360   77
    6    39 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  478: 237  150
    7    32 Jarosław       Karp                  114.99 -  318: 380   65
    8    35 Krzysztof      Wysoczański           100.00 -  251: 350   50
    9    36 Danuta         Połomska              100.00 +  511: 274  150
   10    34 Katarzyna      Kowalska              116.25 +  371: 366  166
   11    22 Rafał          Wesołowski            127.47 -  312: 341   77
   12    29 Tomasz         Lempart               117.97 +  524: 270  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Jarosław Karp 114.99 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dominik        Urbacki               142.52 -  235: 487   93
    2    42 Tomasz         Górka                 120.64 -  285: 471   71
    3    42 Julia          Solarska              100.00 +  424: 249  150
    4    39 Tomasz         Lempart               117.97 +  389: 382  168
    5    34 Tomasz         Zwoliński             147.77 -  228: 442   98
    6    38 Renata         Andracka              111.72 +  424: 332  162
    7    32 Ewa            Szałas                115.24 +  380: 318  165
    8    25 Andrzej        Rechowicz             126.44 -  384: 430   76
    9    28 Małgorzata     Sulejewska            129.68 -  255: 572   80
   10    35 Krzysztof      Gibas                 122.99 -  296: 416   73
   11    34 Mariusz        Grodek                136.27 -  345: 375   86
   12    37 Katarzyna      Kowalska              116.25 -  301: 431   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Arkadiusz Łydka 114.22 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Rydzik                142.49 +  442: 373  192
    2    20 Bronisław      Parada                120.87 -  336: 393   71
    3    36 Paweł          Brylski               100.00 -  305: 430   50
    4    41 Henryk         Piskorz               100.00 +  477: 304  150
    5    28 Ryszard        Korpalski             110.01 +  419: 336  160
    6    24 Krzysztof      Wysoczański           100.00 +  432: 309  150
    7    14 Grzegorz       Kwiecień              123.18 -  346: 347   73
    8    21 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  365: 373   73
    9    26 Arkadiusz      Biegun                125.11 -  348: 380   75
   10    27 Lidia          Nowak                 100.00 +  429: 349  150
   11    21 Krzysztof      Gibas                 122.99 +  399: 341  173
   12    17 Andrzej        Rakoczy               131.50 -  340: 362   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Marcin Ceglarek 112.53 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Kister                141.67 -  327: 397   92
    2    41 Magdalena      Karkoszka             100.00 +  493: 186  150
    3    24 Dariusz        Puton                 137.19 -  372: 454   87
    4    32 Urszula        Solarska              109.00 -  328: 410   59
    5    39 Henryk         Piskorz               100.00 -  361: 399   50
    6    42 Andrzej        Klich                 100.00 +  415: 338  150
    7    37 Dariusz        Sowula                100.00 -  306: 315   50
    8    40 Julia          Solarska              100.00 +  374: 279  150
    9    34 Szymon         Dąbrowski             107.38 -  300: 502   57
   10    37 Dominika       Stanek                100.00 +  457: 145  150
   11    33 Katarzyna      Kowalska              116.25 +  431: 402  166
   12    26 Andrzej        Rechowicz             126.44 -  378: 384   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Lidia Szpakowska 112.47 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kazimierz      Merklejn              141.46 -  272: 433   91
    2    33 Tomasz         Lempart               117.97 -  298: 386   68
    3    46 Joanna         Rutkowska             100.00 +  394: 247  150
    4    37 Marek          Syczuk                141.25 +  404: 396  191
    5    30 Krzysztof      Kałuża                124.05 -  303: 353   74
    6    31 Szymon         Płachta               134.77 -  354: 389   85
    7    45 Andrzej        Klich                 100.00 +  328: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  /  7 115.57




	Renata Andracka 111.72 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mirosław       Uglik                 141.25 -  317: 466   91
    2    46 Anna           Dutka                 100.00 +  442: 176  150
    3    38 Natalia        Ogierman              117.91 -  346: 487   68
    4    40 Dariusz        Sowula                100.00 +  363: 296  150
    5    24 Dominik        Urbacki               142.52 -  350: 469   93
    6    38 Jarosław       Karp                  114.99 -  332: 424   65
    7    41 Henryk         Piskorz               100.00 +  408: 248  150
    8    36 Dominika       Stanek                100.00 +  475: 221  150
    9    20 Konrad         Sowula                116.21 -  371: 400   66
   10    30 Michał         Musielak              140.48 +  373: 365  190
   11    20 Tomasz         Zwoliński             147.77 -  289: 532   98
   12    28 Mariusz        Grodek                136.27 +  314: 255  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Jacek Pietruszka 110.06 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Syczuk                141.25 +  587: 259  191
    2     1 Szymon         Płachta               134.77 -  359: 390   85
    3    13 Marek          Dudkiewicz            125.13 +  419: 310  175
    4     7 Tomasz         Ciejka                147.04 -  298: 344   97
    5    18 Łukasz         Moskal                103.17 +  579: 223  153
    6    10 Piotr          Broda                 127.89 +  350: 341  178
    7     7 Andrzej        Kwiatkowski           124.43 +  426: 319  174
    8     6 Dariusz        Puton                 137.19 -  400: 401   87
    9     7 Dorota         Stachowska            121.49 +  439: 394  171
   10     7 Kamil          Górka                 147.57 +  421: 305  198
   11     5 Radosław       Jachna                138.80 +  357: 341  189
   12     3 Bronisław      Parada                120.87 +  380: 299  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1869  / 12 155.75




	Ryszard Korpalski 110.01 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Artur          Irzyk                 140.85 -  289: 473   91
    2    29 Piotr          Adamczyk              119.73 -  335: 371   70
    3    43 Milena         Stoch                 100.00 +  414: 190  150
    4    29 Małgorzata     Sulejewska            129.68 +  373: 351  180
    5    28 Arkadiusz      Łydka                 114.22 -  336: 419   64
    6    26 Dorota         Gwiazdoń              103.39 +  446: 290  153
    7    23 Natalia        Ogierman              117.91 +  396: 314  168
    8    22 Krzysztof      Sporczyk              127.00 +  341: 292  177
    9    16 Szymon         Płachta               134.77 -  252: 446   85
   10    22 Tomasz         Górka                 120.64 -  329: 335   71
   11    26 Konrad         Sowula                116.21 -  313: 352   66
   12    34 Michał         Musielak              140.48 -  235: 436   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Andrzej Stańczyk 109.26 Tarnów     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Musielak              140.48 -  298: 404   90
    2    27 Stanisław      Rydzik                142.49 -  314: 516   92
    3    44 Albert         Połomski              100.00 +  466: 278  150
    4    42 Andrzej        Klich                 100.00 +  455: 200  150
    5    29 Urszula        Solarska              109.00 +  491: 299  159
    6    19 Tomasz         Ciejka                147.04 -  368: 378   97
    7    24 Paweł          Mazurek               116.16 -  299: 474   66
    8    30 Paweł          Brylski               100.00 -  349: 377   50
    9    33 Łukasz         Moskal                103.17 +  421: 349  153
   10    28 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  407: 392  150
   11    27 Szymon         Dąbrowski             107.38 -  351: 357   57
   12    25 Dominik        Urbacki               142.52 -  348: 495   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Urszula Solarska 109.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jan            Mrozowski             139.46 -  267: 384   89
    2    36 Tomasz         Ciejka                147.04 -  326: 412   97
    3    45 Monika         Kowalik               100.00 +  397: 218  150
    4    32 Marcin         Ceglarek              112.53 +  410: 328  163
    5    29 Andrzej        Stańczyk              109.26 -  299: 491   59
    6    28 Natalia        Ogierman              117.91 -  320: 408   68
    7    33 Jerzy          Matyasik              118.31 +  406: 250  168
    8    31 Agnieszka      Goniowska             126.98 -  312: 442   77
    9    35 Dorota         Gwiazdoń              103.39 +  369: 320  153
   10    32 Mariusz        Grodek                136.27 +  384: 298  186
   11    28 Kamil          Kister                141.67 -  397: 465   92
   12    33 Łukasz         Moskal                103.17 -  360: 383   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Szymon Dąbrowski 107.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Radosław       Jachna                138.80 -  277: 420   89
    2    30 Mariusz        Wrześniewski          144.08 -  269: 515   94
    3    48 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  418: 257  150
    4    38 Tomasz         Zwoliński             147.77 -  329: 391   98
    5    35 Konrad         Sowula                116.21 -  328: 347   66
    6    45 Magdalena      Karkoszka             100.00 +  252: 246  150
    7    38 Krzysztof      Gibas                 122.99 -  341: 366   73
    8    43 Milena         Stoch                 100.00 +  391: 166  150
    9    34 Marcin         Ceglarek              112.53 +  502: 300  163
   10    31 Leszek         Stecuła               123.46 +  439: 390  173
   11    27 Andrzej        Stańczyk              109.26 +  357: 351  159
   12    24 Arkadiusz      Biegun                125.11 -  261: 500   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Dorota Gwiazdoń 103.39 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Puton                 137.19 -  350: 406   87
    2    34 Milena         Stoch                 100.00 +  486: 241  150
    3    23 Grzegorz       Kurowski              136.59 -  330: 440   87
    4    35 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  519: 265  150
    5    17 Andrzej        Kwiatkowski           124.43 -  354: 372   74
    6    26 Ryszard        Korpalski             110.01 -  290: 446   60
    7    36 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  303: 340   50
    8    39 Michał         Garbowski             100.00 +  334: 283  150
    9    35 Urszula        Solarska              109.00 -  320: 369   59
   10    36 Tomasz         Lempart               117.97 +  337: 298  168
   11    35 Dariusz        Sowula                100.00 +  355: 345  150
   12    31 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  317: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Łukasz Moskal 103.17 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Kurowski              136.59 -  291: 434   87
    2    28 Natalia        Ogierman              117.91 +  445: 345  168
    3    21 Arkadiusz      Biegun                125.11 -  326: 400   75
    4    26 Jerzy          Matyasik              118.31 +  437: 320  168
    5    18 Jacek          Pietruszka            110.06 -  223: 579   60
    6    29 Konrad         Sowula                116.21 -  342: 475   66
    7    44 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  384: 271  150
    8    29 Rafał          Wesołowski            127.47 -  319: 390   77
    9    33 Andrzej        Stańczyk              109.26 -  349: 421   59
   10    38 Henryk         Piskorz               100.00 +  359: 283  150
   11    31 Leszek         Stecuła               123.46 +  388: 357  173
   12    33 Urszula        Solarska              109.00 +  383: 360  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Zofia Górka 102.33 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bogusław       Szyszka               137.82 -  322: 470   88
    2    45 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  356: 318  150
    3    31 Dawid          Adamczyk              146.06 -  305: 568   96
    4    33 Dariusz        Kosz                  151.10 -  314: 434  101
    5    46 Joanna         Rutkowska             100.00 +  401: 285  150
    6    30 Dariusz        Dzierża               127.88 -  306: 471   78
    7    35 Małgorzata     Sulejewska            129.68 -  379: 425   80
    8    41 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  400: 337  150
    9    39 Dominika       Stanek                100.00 +  399: 171  150
   10    29 Jerzy          Matyasik              118.31 +  371: 298  168
   11    25 Natalia        Ogierman              117.91 -  335: 374   68
   12    32 Lidia          Nowak                 100.00 +  367: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Magdalena Boguszewicz 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariusz        Grodek                136.27 -  226: 438   86
    2    43 Julia          Solarska              100.00 +  322: 316  150
    3    37 Jan            Mrozowski             139.46 -  183: 435   89
    4    43 Kamil          Górka                 147.57 -  192: 442   98
    5    47 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  245: 301   50
    6    46 Michał         Garbowski             100.00 -  231: 254   50
    7    48 Magdalena      Karkoszka             100.00 -  259: 263   50
    8    45 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  312: 247  150
    9    45 Monika         Kowalik               100.00 +  248: 244  150
   10    40 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  242: 365   50
   11    43 Henryk         Piskorz               100.00 -  277: 318   50
   12    44 Milena         Stoch                 100.00 -  223: 283   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  / 12  85.25




	Paweł Brylski 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Szymon         Płachta               134.77 -  307: 436   85
    2    50 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  287: 235  150
    3    36 Arkadiusz      Łydka                 114.22 +  430: 305  164
    4    24 Jan            Mrozowski             139.46 -  314: 457   89
    5    32 Kamil          Górka                 147.57 -  340: 375   98
    6    32 Krzysztof      Gibas                 122.99 +  316: 295  173
    7    30 Marek          Syczuk                141.25 -  348: 424   91
    8    30 Andrzej        Stańczyk              109.26 +  377: 349  159
    9    29 Krzysztof      Sporczyk              127.00 -  305: 381   77
   10    33 Dawid          Buzowicz              100.00 -  381: 424   50
   11    32 Jerzy          Matyasik              118.31 -  357: 378   68
   12    36 Leszek         Stecuła               123.46 -  278: 393   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Dawid Buzowicz 100.00 Rzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Przemysław     Rybicki               133.50 -  332: 364   84
    2    39 Katarzyna      Kowalska              116.25 +  414: 264  166
    3    18 Małgorzata     Sulejewska            129.68 +  385: 330  180
    4    15 Maciej         Śliwa                 117.53 -  340: 405   68
    5    23 Jan            Kozłowski             132.54 +  459: 258  183
    6    12 Agnieszka      Krupka                128.73 -  302: 436   79
    7    21 Jan            Mrozowski             139.46 -  359: 488   89
    8    34 Danuta         Połomska              100.00 +  415: 325  150
    9    22 Tomasz         Górka                 120.64 -  349: 365   71
   10    33 Paweł          Brylski               100.00 +  424: 381  150
   11    30 Krzysztof      Wysoczański           100.00 +  369: 337  150
   12    23 Marek          Dudkiewicz            125.13 -  301: 394   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Agnieszka Dawid 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jan            Kozłowski             132.54 -  314: 477   83
    2    47 Joanna         Rutkowska             100.00 +  309: 242  150
    3    34 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  373: 441   73
    4    31 Krzysztof      Gibas                 122.99 -  299: 450   73
    5    47 Magdalena      Boguszewicz           100.00 +  301: 245  150
    6    37 Krzysztof      Sporczyk              127.00 -  344: 411   77
    7    40 Arkadiusz      Biegun                125.11 -  348: 358   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  7  97.29




	Anna Dutka 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Rakoczy               131.50 -  207: 552   82
    2    46 Renata         Andracka              111.72 -  176: 442   62
    3    49 Andrzej        Klich                 100.00 -  189: 345   50
    4    49 Milena         Stoch                 100.00 -  184: 287   50
    5    49 Magdalena      Karkoszka             100.00 -  220: 296   50
    6    49 Monika         Kowalik               100.00 -  187: 257   50
    7    49 Joanna         Rutkowska             100.00 -  212: 295   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     394  /  7  56.29




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Suchanek              131.35 -  220: 521   81
    2    45 Zofia          Górka                 102.33 -  318: 356   52
    3    39 Lidia          Nowak                 100.00 +  433: 371  150
    4    35 Dorota         Gwiazdoń              103.39 -  265: 519   53
    5    38 Natalia        Ogierman              117.91 -  241: 450   68
    6    48 Joanna         Rutkowska             100.00 +  330: 255  150
    7    43 Piotr          Adamczyk              119.73 +  335: 286  170
    8    37 Arkadiusz      Biegun                125.11 -  277: 381   75
    9    38 Michał         Musielak              140.48 -  225: 318   90
   10    45 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  395: 210  150
   11    38 Katarzyna      Ślusarska             100.00 -  338: 397   50
   12    40 Julia          Solarska              100.00 +  383: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Michał Garbowski 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Janusz         Krupiński             130.20 -  351: 371   80
    2    32 Krzysztof      Wysoczański           100.00 -  310: 333   50
    3    41 Katarzyna      Kowalska              116.25 -  347: 446   66
    4    45 Joanna         Rutkowska             100.00 +  277: 258  150
    5    36 Jerzy          Matyasik              118.31 -  323: 424   68
    6    46 Magdalena      Boguszewicz           100.00 +  254: 231  150
    7    39 Jan            Kozłowski             132.54 -  225: 431   83
    8    39 Dorota         Gwiazdoń              103.39 -  283: 334   53
    9    44 Julia          Solarska              100.00 +  326: 307  150
   10    44 Monika         Kowalik               100.00 +  309: 277  150
   11    39 Lidia          Nowak                 100.00 -  255: 358   50
   12    41 Henryk         Piskorz               100.00 +  297: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Jowita Janus 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Małgorzata     Sulejewska            129.68 -  343: 502   80
    2    37 Andrzej        Klich                 100.00 +  319: 277  150
    3    32 Agnieszka      Goniowska             126.98 +  403: 382  177
    4    21 Magdalena      Kublik                122.73 -  285: 321   73
    5    31 Łukasz         Sornek                119.97 -  268: 558   70
    6    35 Marek          Syczuk                141.25 -  389: 405   91
    7    34 Andrzej        Rakoczy               131.50 -  251: 450   82
    8    42 Albert         Połomski              100.00 -  246: 270   50
    9    41 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  360: 346  150
   10    41 Julia          Solarska              100.00 -  298: 311   50
   11    42 Dominika       Stanek                100.00 +  316: 187  150
   12    39 Danuta         Połomska              100.00 +  315: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Magdalena Karkoszka 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Agnieszka      Krupka                128.73 -  241: 429   79
    2    41 Marcin         Ceglarek              112.53 -  186: 493   63
    3    47 Dariusz        Sowula                100.00 -  217: 372   50
    4    48 Albert         Połomski              100.00 -  256: 259   50
    5    49 Anna           Dutka                 100.00 +  296: 220  150
    6    45 Szymon         Dąbrowski             107.38 -  246: 252   57
    7    48 Magdalena      Boguszewicz           100.00 +  263: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     599  /  7  85.57




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Piotr          Broda                 127.89 -  265: 454   78
    2    37 Jowita         Janus                 100.00 -  277: 319   50
    3    49 Anna           Dutka                 100.00 +  345: 189  150
    4    42 Andrzej        Stańczyk              109.26 -  200: 455   59
    5    43 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  352: 373   50
    6    42 Marcin         Ceglarek              112.53 -  338: 415   63
    7    45 Lidia          Szpakowska            112.47 -  285: 328   62
    8    44 Monika         Kowalik               100.00 +  424: 200  150
    9    42 Milena         Stoch                 100.00 +  469: 232  150
   10    39 Albert         Połomski              100.00 -  312: 391   50
   11    41 Julia          Solarska              100.00 -  357: 427   50
   12    42 Albert         Połomski              100.00 +  345: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 12  88.50




	Monika Kowalik 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dariusz        Dzierża               127.88 -  190: 513   78
    2    49 Henryk         Piskorz               100.00 -  261: 349   50
    3    45 Urszula        Solarska              109.00 -  218: 397   59
    4    46 Julia          Solarska              100.00 -  238: 285   50
    5    48 Jadwiga        Żelazny               100.00 -  242: 261   50
    6    49 Anna           Dutka                 100.00 +  257: 187  150
    7    47 Albert         Połomski              100.00 -  206: 338   50
    8    44 Andrzej        Klich                 100.00 -  200: 424   50
    9    45 Magdalena      Boguszewicz           100.00 -  244: 248   50
   10    44 Michał         Garbowski             100.00 -  277: 309   50
   11    44 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  213: 341   50
   12    45 Jadwiga        Żelazny               100.00 -  208: 253   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  / 12  61.42




	Łukasz Kowalski 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Rafał          Wesołowski            127.47 -  221: 480   77
    2    44 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  315: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     127  /  2  63.50




	Artur Kwiatkowski 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Krzysztof      Sporczyk              127.00 -  264: 397   77
    2    38 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  264: 477   50
    3    40 Danuta         Połomska              100.00 -  288: 371   50
    4    47 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  316: 176  150
    5    42 Lidia          Nowak                 100.00 +  314: 287  150
    6    39 Ewa            Szałas                115.24 -  237: 478   65
    7    44 Łukasz         Moskal                103.17 -  271: 384   53
    8    41 Zofia          Górka                 102.33 -  337: 400   52
    9    41 Jowita         Janus                 100.00 -  346: 360   50
   10    43 Dariusz        Sowula                100.00 -  328: 368   50
   11    44 Monika         Kowalik               100.00 +  341: 213  150
   12    43 Dominika       Stanek                100.00 +  333: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  / 12  87.25




	Lidia Nowak 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Agnieszka      Goniowska             126.98 -  298: 365   77
    2    26 Kamil          Górka                 147.57 -  397: 400   98
    3    39 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  371: 433   50
    4    44 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  399: 327  150
    5    42 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  287: 314   50
    6    43 Julia          Solarska              100.00 +  376: 250  150
    7    42 Milena         Stoch                 100.00 +  368: 234  150
    8    26 Andrzej        Rakoczy               131.50 -  337: 365   82
    9    37 Dariusz        Sowula                100.00 +  366: 250  150
   10    27 Arkadiusz      Łydka                 114.22 -  349: 429   64
   11    39 Michał         Garbowski             100.00 +  358: 255  150
   12    32 Zofia          Górka                 102.33 -  313: 367   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Henryk Piskorz 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Andrzej        Rechowicz             126.44 -  311: 431   76
    2    49 Monika         Kowalik               100.00 +  349: 261  150
    3    33 Jan            Kozłowski             132.54 -  263: 417   83
    4    41 Arkadiusz      Łydka                 114.22 -  304: 477   64
    5    39 Marcin         Ceglarek              112.53 +  399: 361  163
    6    34 Tomasz         Lempart               117.97 -  229: 359   68
    7    41 Renata         Andracka              111.72 -  248: 408   62
    8    38 Jerzy          Matyasik              118.31 -  273: 381   68
    9    43 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  260: 248  150
   10    38 Łukasz         Moskal                103.17 -  283: 359   53
   11    43 Magdalena      Boguszewicz           100.00 +  318: 277  150
   12    41 Michał         Garbowski             100.00 -  257: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marek          Dudkiewicz            125.13 -  331: 335   75
    2    40 Marek          Syczuk                141.25 -  338: 456   91
    3    40 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  371: 288  150
    4    28 Dariusz        Dzierża               127.88 -  342: 390   78
    5    44 Albert         Połomski              100.00 +  252: 235  150
    6    33 Arkadiusz      Biegun                125.11 +  396: 275  175
    7    29 Grzegorz       Kurowski              136.59 -  230: 429   87
    8    34 Dawid          Buzowicz              100.00 -  325: 415   50
    9    36 Ewa            Szałas                115.24 -  274: 511   65
   10    42 Milena         Stoch                 100.00 +  304: 213  150
   11    37 Paweł          Mazurek               116.16 -  260: 426   66
   12    39 Jowita         Janus                 100.00 -  305: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Albert Połomski 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Arkadiusz      Biegun                125.11 -  270: 490   75
    2    35 Konrad         Sowula                116.21 -  201: 555   66
    3    44 Andrzej        Stańczyk              109.26 -  278: 466   59
    4    48 Magdalena      Karkoszka             100.00 +  259: 256  150
    5    44 Danuta         Połomska              100.00 -  235: 252   50
    6    44 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  219: 343   50
    7    47 Monika         Kowalik               100.00 +  338: 206  150
    8    42 Jowita         Janus                 100.00 +  270: 246  150
    9    40 Katarzyna      Ślusarska             100.00 -  222: 414   50
   10    39 Andrzej        Klich                 100.00 +  391: 312  150
   11    40 Michał         Musielak              140.48 -  212: 365   90
   12    42 Andrzej        Klich                 100.00 -  303: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Joanna Rutkowska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Andrzej        Kwiatkowski           124.43 -  194: 380   74
    2    47 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  242: 309   50
    3    46 Lidia          Szpakowska            112.47 -  247: 394   62
    4    45 Michał         Garbowski             100.00 -  258: 277   50
    5    46 Zofia          Górka                 102.33 -  285: 401   52
    6    48 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  255: 330   50
    7    49 Anna           Dutka                 100.00 +  295: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     488  /  7  69.71




	Julia Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Krzysztof      Kałuża                124.05 -  325: 429   74
    2    43 Magdalena      Boguszewicz           100.00 -  316: 322   50
    3    42 Jarosław       Karp                  114.99 -  249: 424   65
    4    46 Monika         Kowalik               100.00 +  285: 238  150
    5    41 Tomasz         Lempart               117.97 -  243: 429   68
    6    43 Lidia          Nowak                 100.00 -  250: 376   50
    7    46 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  351: 239  150
    8    40 Marcin         Ceglarek              112.53 -  279: 374   63
    9    44 Michał         Garbowski             100.00 -  307: 326   50
   10    41 Jowita         Janus                 100.00 +  311: 298  150
   11    41 Andrzej        Klich                 100.00 +  427: 357  150
   12    40 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  301: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1070  / 12  89.17




	Dariusz Sowula 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Grzegorz       Kwiecień              123.18 -  276: 485   73
    2    31 Ewa            Szałas                115.24 -  281: 394   65
    3    47 Magdalena      Karkoszka             100.00 +  372: 217  150
    4    40 Renata         Andracka              111.72 -  296: 363   62
    5    40 Marek          Syczuk                141.25 -  343: 388   91
    6    47 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  381: 174  150
    7    37 Marcin         Ceglarek              112.53 +  315: 306  163
    8    33 Krzysztof      Gibas                 122.99 -  301: 415   73
    9    37 Lidia          Nowak                 100.00 -  250: 366   50
   10    43 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  368: 328  150
   11    35 Dorota         Gwiazdoń              103.39 -  345: 355   53
   12    38 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  307: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Dominika Stanek 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Krzysztof      Gibas                 122.99 -  190: 437   73
    2    48 Jerzy          Matyasik              118.31 -   69: 625   68
    3    50 PAUZA
    8    36 Renata         Andracka              111.72 -  221: 475   62
    9    39 Zofia          Górka                 102.33 -  171: 399   52
   10    37 Marcin         Ceglarek              112.53 -  145: 457   63
   11    42 Jowita         Janus                 100.00 -  187: 316   50
   12    43 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  233: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     418  /  7  59.71




	Mateusz Stańczyk 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  335: 443   73
    2    38 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  477: 264  150
    3    27 Kamil          Kister                141.67 -  259: 407   92
    4    44 Lidia          Nowak                 100.00 -  327: 399   50
    5    43 Andrzej        Klich                 100.00 +  373: 352  150
    6    40 Milena         Stoch                 100.00 +  277: 204  150
    7    26 Tomasz         Górka                 120.64 +  365: 324  171
    8    24 Marek          Syczuk                141.25 +  395: 298  191
    9    18 Grzegorz       Kurowski              136.59 -  204: 583   87
   10    23 Agnieszka      Goniowska             126.98 -  417: 426   77
   11    29 Bogusław       Szyszka               137.82 -  314: 460   88
   12    35 Krzysztof      Wysoczański           100.00 -  327: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Milena Stoch 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Magdalena      Kublik                122.73 -  270: 441   73
    2    34 Dorota         Gwiazdoń              103.39 -  241: 486   53
    3    43 Ryszard        Korpalski             110.01 -  190: 414   60
    4    49 Anna           Dutka                 100.00 +  287: 184  150
    5    45 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  360: 307  150
    6    40 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  204: 277   50
    7    42 Lidia          Nowak                 100.00 -  234: 368   50
    8    43 Szymon         Dąbrowski             107.38 -  166: 391   57
    9    42 Andrzej        Klich                 100.00 -  232: 469   50
   10    42 Danuta         Połomska              100.00 -  213: 304   50
   11    45 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  321: 204  150
   12    44 Magdalena      Boguszewicz           100.00 +  283: 223  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  / 12  86.92




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Dorota         Stachowska            121.49 -  323: 410   71
    2    44 Łukasz         Kowalski              100.00 +  377: 315  150
    3    28 Artur          Irzyk                 140.85 -  274: 552   91
    4    34 Agnieszka      Goniowska             126.98 -  369: 403   77
    5    45 Milena         Stoch                 100.00 -  307: 360   50
    6    44 Albert         Połomski              100.00 +  343: 219  150
    7    36 Dorota         Gwiazdoń              103.39 +  340: 303  153
    8    32 Tomasz         Górka                 120.64 -  273: 513   71
    9    32 Jerzy          Matyasik              118.31 -  329: 354   68
   10    40 Magdalena      Boguszewicz           100.00 +  365: 242  150
   11    36 Tomasz         Lempart               117.97 -  277: 415   68
   12    38 Dariusz        Sowula                100.00 +  360: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Krzysztof Wysoczański 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Bronisław      Parada                120.87 -  274: 366   71
    2    32 Michał         Garbowski             100.00 +  333: 310  150
    3    35 Tomasz         Zwoliński             147.77 +  368: 335  198
    4    25 Przemysław     Rybicki               133.50 -  240: 496   84
    5    33 Krzysztof      Sporczyk              127.00 +  332: 324  177
    6    24 Arkadiusz      Łydka                 114.22 -  309: 432   64
    7    31 Tomasz         Lempart               117.97 -  316: 374   68
    8    35 Ewa            Szałas                115.24 +  350: 251  165
    9    31 Mariusz        Grodek                136.27 +  377: 336  186
   10    25 Marek          Syczuk                141.25 -  291: 362   91
   11    30 Dawid          Buzowicz              100.00 -  337: 369   50
   12    35 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  399: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Katarzyna Ślusarska 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Tomasz         Górka                 120.64 +  459: 327  171
    2    16 Jan            Mrozowski             139.46 +  398: 384  189
    3    10 Michał         Alabrudziński         152.09 -  286: 495  102
    4    14 Arkadiusz      Biegun                125.11 +  363: 304  175
    5    10 Maciej         Śliwa                 117.53 -  275: 345   68
    6    22 Dariusz        Kosz                  151.10 -  267: 448  101
    7    27 Szymon         Płachta               134.77 -  361: 423   85
    8    28 Natalia        Ogierman              117.91 -  372: 403   68
    9    40 Albert         Połomski              100.00 +  414: 222  150
   10    28 Andrzej        Stańczyk              109.26 -  392: 407   59
   11    38 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  397: 338  150
   12    31 Dorota         Gwiazdoń              103.39 -  312: 317   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Jadwiga Żelazny 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Łukasz         Sornek                119.97 -  172: 481   70
    2    50 Paweł          Brylski               100.00 -  235: 287   50
    3    48 Szymon         Dąbrowski             107.38 -  257: 418   57
    4    47 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  176: 316   50
    5    48 Monika         Kowalik               100.00 +  261: 242  150
    6    47 Dariusz        Sowula                100.00 -  174: 381   50
    7    46 Julia          Solarska              100.00 -  239: 351   50
    8    45 Magdalena      Boguszewicz           100.00 -  247: 312   50
    9    43 Henryk         Piskorz               100.00 -  248: 260   50
   10    45 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  210: 395   50
   11    45 Milena         Stoch                 100.00 -  204: 321   50
   12    45 Monika         Kowalik               100.00 +  253: 208  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  / 12  68.92


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Piotr          Adamczyk              440: 359
   2 Jerzy          Matyasik             - Michał         Alabrudziński         313: 351
   3 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Lempart               492: 351
   4 Natalia        Ogierman             - Tomasz         Zwoliński             365: 440
   5 Kamil          Górka                - Leszek         Kacprzyk              402: 449
   6 Maciej         Śliwa                - Tomasz         Ciejka                435: 345
   7 Dawid          Adamczyk             - Katarzyna      Kowalska              387: 260
   8 Konrad         Sowula               - Justyna        Górka                 348: 351
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Paweł          Mazurek               354: 368
  10 Ewa            Szałas               - Dawid          Pikul                 353: 398
  11 Dominik        Urbacki              - Jarosław       Karp                  487: 235
  12 Arkadiusz      Łydka                - Stanisław      Rydzik                442: 373
  13 Kamil          Kister               - Marcin         Ceglarek              397: 327
  14 Lidia          Szpakowska           - Kazimierz      Merklejn              272: 433
  15 Mirosław       Uglik                - Renata         Andracka              466: 317
  16 Jacek          Pietruszka           - Marek          Syczuk                587: 259
  17 Artur          Irzyk                - Ryszard        Korpalski             473: 289
  18 Andrzej        Stańczyk             - Michał         Musielak              298: 404
  19 Jan            Mrozowski            - Urszula        Solarska              384: 267
  20 Szymon         Dąbrowski            - Radosław       Jachna                277: 420
  21 Bogusław       Szyszka              - Zofia          Górka                 470: 322
  22 Dorota         Gwiazdoń             - Dariusz        Puton                 350: 406
  23 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Moskal                434: 291
  24 Magdalena      Boguszewicz          - Mariusz        Grodek                226: 438
  25 Szymon         Płachta              - Paweł          Brylski               436: 307
  26 Dawid          Buzowicz             - Przemysław     Rybicki               332: 364
  27 Jan            Kozłowski            - Agnieszka      Dawid                 477: 314
  28 Anna           Dutka                - Andrzej        Rakoczy               207: 552
  29 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Dąbrowski             521: 220
  30 Michał         Garbowski            - Janusz         Krupiński             351: 371
  31 Małgorzata     Sulejewska           - Jowita         Janus                 502: 343
  32 Magdalena      Karkoszka            - Agnieszka      Krupka                241: 429
  33 Piotr          Broda                - Andrzej        Klich                 454: 265
  34 Monika         Kowalik              - Dariusz        Dzierża               190: 513
  35 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Kowalski              480: 221
  36 Artur          Kwiatkowski          - Krzysztof      Sporczyk              264: 397
  37 Agnieszka      Goniowska            - Lidia          Nowak                 365: 298
  38 Henryk         Piskorz              - Andrzej        Rechowicz             311: 431
  39 Marek          Dudkiewicz           - Danuta         Połomska              335: 331
  40 Albert         Połomski             - Arkadiusz      Biegun                270: 490
  41 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Rutkowska             380: 194
  42 Julia          Solarska             - Krzysztof      Kałuża                325: 429
  43 Grzegorz       Kwiecień             - Dariusz        Sowula                485: 276
  44 Dominika       Stanek               - Krzysztof      Gibas                 190: 437
  45 Małgorzata     Szczygieł            - Mateusz        Stańczyk              443: 335
  46 Milena         Stoch                - Magdalena      Kublik                270: 441
  47 Dorota         Stachowska           - Aneta          Szczyrzyca            410: 323
  48 Krzysztof      Wysoczański          - Bronisław      Parada                274: 366
  49 Tomasz         Górka                - Katarzyna      Ślusarska             327: 459
  50 Jadwiga        Żelazny              - Łukasz         Sornek                172: 481


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Pietruszka           - Szymon         Płachta               359: 390
   2 Andrzej        Rakoczy              - Maciej         Śliwa                 346: 465
   3 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Suchanek              281: 471
   4 Dariusz        Dzierża              - Kazimierz      Merklejn              405: 410
   5 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Sulejewska            393: 392
   6 Agnieszka      Krupka               - Dariusz        Kosz                  419: 400
   7 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Kałuża                395: 417
   8 Radosław       Jachna               - Dominik        Urbacki               322: 473
   9 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Kwiecień              345: 267
  10 Dariusz        Puton                - Łukasz         Sornek                310: 374
  11 Michał         Musielak             - Rafał          Wesołowski            289: 432
  12 Dawid          Pikul                - Jan            Kozłowski             460: 311
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Artur          Irzyk                 428: 337
  14 Bogusław       Szyszka              - Kamil          Kister                486: 310
  15 Dawid          Adamczyk             - Mirosław       Uglik                 406: 456
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Jan            Mrozowski             398: 384
  17 Piotr          Broda                - Andrzej        Kwiatkowski           363: 370
  18 Leszek         Kacprzyk             - Janusz         Krupiński             430: 325
  19 Paweł          Mazurek              - Małgorzata     Szczygieł             361: 343
  20 Bronisław      Parada               - Arkadiusz      Łydka                 393: 336
  21 Magdalena      Kublik               - Agnieszka      Goniowska             464: 423
  22 Przemysław     Rybicki              - Bartosz        Morawski              390: 403
  23 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             384: 340
  24 Justyna        Górka                - Mariusz        Grodek                363: 275
  25 Krzysztof      Gibas                - Marek          Dudkiewicz            377: 513
  26 Lidia          Nowak                - Kamil          Górka                 397: 400
  27 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Stańczyk              516: 314
  28 Łukasz         Moskal               - Natalia        Ogierman              445: 345
  29 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Adamczyk              335: 371
  30 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Wrześniewski          269: 515
  31 Dariusz        Sowula               - Ewa            Szałas                281: 394
  32 Michał         Garbowski            - Krzysztof      Wysoczański           310: 333
  33 Tomasz         Lempart              - Lidia          Szpakowska            386: 298
  34 Dorota         Gwiazdoń             - Milena         Stoch                 486: 241
  35 Konrad         Sowula               - Albert         Połomski              555: 201
  36 Tomasz         Ciejka               - Urszula        Solarska              412: 326
  37 Andrzej        Klich                - Jowita         Janus                 277: 319
  38 Mateusz        Stańczyk             - Artur          Kwiatkowski           477: 264
  39 Katarzyna      Kowalska             - Dawid          Buzowicz              264: 414
  40 Marek          Syczuk               - Danuta         Połomska              456: 338
  41 Marcin         Ceglarek             - Magdalena      Karkoszka             493: 186
  42 Jarosław       Karp                 - Tomasz         Górka                 285: 471
  43 Julia          Solarska             - Magdalena      Boguszewicz           316: 322
  44 Łukasz         Kowalski             - Aneta          Szczyrzyca            315: 377
  45 Zofia          Górka                - Maciej         Dąbrowski             356: 318
  46 Renata         Andracka             - Anna           Dutka                 442: 176
  47 Agnieszka      Dawid                - Joanna         Rutkowska             309: 242
  48 Jerzy          Matyasik             - Dominika       Stanek                625:  69
  49 Henryk         Piskorz              - Monika         Kowalik               349: 261
  50 Paweł          Brylski              - Jadwiga        Żelazny               287: 235


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Tomasz         Suchanek              401: 419
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dominik        Urbacki               407: 293
   3 Bartosz        Morawski             - Bogusław       Szyszka               361: 343
   4 Mirosław       Uglik                - Szymon         Płachta               377: 361
   5 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              425: 385
   6 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Rechowicz             315: 418
   7 Maciej         Śliwa                - Bronisław      Parada                378: 418
   8 Leszek         Kacprzyk             - Dorota         Stachowska            495: 300
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 372: 408
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Michał         Alabrudziński         286: 495
  11 Łukasz         Sornek               - Paweł          Mazurek               330: 468
  12 Agnieszka      Krupka               - Justyna        Górka                 401: 434
  13 Marek          Dudkiewicz           - Jacek          Pietruszka            310: 419
  14 Tomasz         Ciejka               - Jerzy          Matyasik              432: 382
  15 Przemysław     Rybicki              - Dariusz        Dzierża               445: 332
  16 Grzegorz       Kwiecień             - Konrad         Sowula                379: 357
  17 Andrzej        Rakoczy              - Ewa            Szałas                455: 301
  18 Dawid          Buzowicz             - Małgorzata     Sulejewska            385: 330
  19 Dariusz        Kosz                 - Radosław       Jachna                278: 380
  20 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Lempart               416: 372
  21 Arkadiusz      Biegun               - Łukasz         Moskal                400: 326
  22 Piotr          Adamczyk             - Mariusz        Wrześniewski          295: 426
  23 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Gwiazdoń              440: 330
  24 Marcin         Ceglarek             - Dariusz        Puton                 372: 454
  25 Marek          Syczuk               - Piotr          Broda                 403: 422
  26 Mariusz        Grodek               - Krzysztof      Gibas                 446: 382
  27 Kamil          Kister               - Mateusz        Stańczyk              407: 259
  28 Aneta          Szczyrzyca           - Artur          Irzyk                 274: 552
  29 Janusz         Krupiński            - Kamil          Górka                 362: 274
  30 Michał         Musielak             - Tomasz         Górka                 408: 360
  31 Zofia          Górka                - Dawid          Adamczyk              305: 568
  32 Jowita         Janus                - Agnieszka      Goniowska             403: 382
  33 Jan            Kozłowski            - Henryk         Piskorz               417: 263
  34 Agnieszka      Dawid                - Małgorzata     Szczygieł             373: 441
  35 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Wysoczański           335: 368
  36 Paweł          Brylski              - Arkadiusz      Łydka                 430: 305
  37 Jan            Mrozowski            - Magdalena      Boguszewicz           435: 183
  38 Natalia        Ogierman             - Renata         Andracka              487: 346
  39 Maciej         Dąbrowski            - Lidia          Nowak                 433: 371
  40 Danuta         Połomska             - Artur          Kwiatkowski           371: 288
  41 Katarzyna      Kowalska             - Michał         Garbowski             446: 347
  42 Jarosław       Karp                 - Julia          Solarska              424: 249
  43 Milena         Stoch                - Ryszard        Korpalski             190: 414
  44 Andrzej        Stańczyk             - Albert         Połomski              466: 278
  45 Urszula        Solarska             - Monika         Kowalik               397: 218
  46 Joanna         Rutkowska            - Lidia          Szpakowska            247: 394
  47 Dariusz        Sowula               - Magdalena      Karkoszka             372: 217
  48 Jadwiga        Żelazny              - Szymon         Dąbrowski             257: 418
  49 Anna           Dutka                - Andrzej        Klich                 189: 345
  50 Dominika       Stanek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Rechowicz             361: 355
   2 Michał         Alabrudziński        - Leszek         Kacprzyk              446: 349
   3 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            344: 331
   4 Paweł          Mazurek              - Mirosław       Uglik                 334: 413
   5 Bronisław      Parada               - Dawid          Pikul                 311: 365
   6 Kazimierz      Merklejn             - Justyna        Górka                 432: 277
   7 Jacek          Pietruszka           - Tomasz         Ciejka                298: 344
   8 Artur          Irzyk                - Szymon         Płachta               407: 378
   9 Łukasz         Sornek               - Dawid          Adamczyk              335: 394
  10 Dariusz        Puton                - Andrzej        Rakoczy               384: 374
  11 Mariusz        Grodek               - Stanisław      Rydzik                319: 514
  12 Bogusław       Szyszka              - Marek          Dudkiewicz            363: 339
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Kurowski              440: 333
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Arkadiusz      Biegun                363: 304
  15 Dawid          Buzowicz             - Maciej         Śliwa                 340: 405
  16 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Kwiecień              338: 367
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Agnieszka      Krupka                380: 434
  18 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Kałuża                501: 281
  19 Kamil          Kister               - Piotr          Broda                 322: 385
  20 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Musielak              365: 362
  21 Jowita         Janus                - Magdalena      Kublik                285: 321
  22 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Sporczyk              431: 302
  23 Dorota         Stachowska           - Jan            Kozłowski             394: 391
  24 Jan            Mrozowski            - Paweł          Brylski               457: 314
  25 Krzysztof      Wysoczański          - Przemysław     Rybicki               240: 496
  26 Łukasz         Moskal               - Jerzy          Matyasik              437: 320
  27 Ewa            Szałas               - Konrad         Sowula                404: 391
  28 Dariusz        Dzierża              - Danuta         Połomska              390: 342
  29 Małgorzata     Sulejewska           - Ryszard        Korpalski             351: 373
  30 Piotr          Adamczyk             - Natalia        Ogierman              458: 362
  31 Krzysztof      Gibas                - Agnieszka      Dawid                 450: 299
  32 Urszula        Solarska             - Marcin         Ceglarek              410: 328
  33 Zofia          Górka                - Dariusz        Kosz                  314: 434
  34 Agnieszka      Goniowska            - Aneta          Szczyrzyca            403: 369
  35 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Gwiazdoń              265: 519
  36 Tomasz         Górka                - Katarzyna      Kowalska              466: 300
  37 Lidia          Szpakowska           - Marek          Syczuk                404: 396
  38 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Dąbrowski             391: 329
  39 Tomasz         Lempart              - Jarosław       Karp                  382: 389
  40 Renata         Andracka             - Dariusz        Sowula                363: 296
  41 Arkadiusz      Łydka                - Henryk         Piskorz               477: 304
  42 Andrzej        Klich                - Andrzej        Stańczyk              200: 455
  43 Magdalena      Boguszewicz          - Kamil          Górka                 192: 442
  44 Lidia          Nowak                - Mateusz        Stańczyk              399: 327
  45 Joanna         Rutkowska            - Michał         Garbowski             258: 277
  46 Monika         Kowalik              - Julia          Solarska              238: 285
  47 Artur          Kwiatkowski          - Jadwiga        Żelazny               316: 176
  48 Albert         Połomski             - Magdalena      Karkoszka             259: 256
  49 Anna           Dutka                - Milena         Stoch                 184: 287


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Michał         Alabrudziński         465: 453
   2 Dawid          Pikul                - Mirosław       Uglik                 435: 407
   3 Kazimierz      Merklejn             - Bartosz        Morawski              400: 321
   4 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                424: 439
   5 Artur          Irzyk                - Małgorzata     Szczygieł             311: 358
   6 Dariusz        Puton                - Dawid          Adamczyk              417: 397
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Magdalena      Kublik                466: 292
   8 Leszek         Kacprzyk             - Tomasz         Ciejka                436: 320
   9 Paweł          Mazurek              - Przemysław     Rybicki               289: 481
  10 Maciej         Śliwa                - Katarzyna      Ślusarska             345: 275
  11 Agnieszka      Krupka               - Grzegorz       Kwiecień              406: 412
  12 Rafał          Wesołowski           - Janusz         Krupiński             369: 462
  13 Bronisław      Parada               - Bogusław       Szyszka               447: 418
  14 Jan            Mrozowski            - Dorota         Stachowska            362: 492
  15 Justyna        Górka                - Piotr          Broda                 322: 348
  16 Radosław       Jachna               - Andrzej        Rakoczy               529: 294
  17 Dorota         Gwiazdoń             - Andrzej        Kwiatkowski           354: 372
  18 Łukasz         Moskal               - Jacek          Pietruszka            223: 579
  19 Krzysztof      Gibas                - Grzegorz       Kurowski              296: 494
  20 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Dzierża               425: 352
  21 Tomasz         Górka                - Piotr          Adamczyk              419: 278
  22 Mariusz        Grodek               - Dariusz        Kosz                  263: 411
  23 Jan            Kozłowski            - Dawid          Buzowicz              258: 459
  24 Renata         Andracka             - Dominik        Urbacki               350: 469
  25 Arkadiusz      Biegun               - Michał         Musielak              333: 431
  26 Agnieszka      Goniowska            - Ewa            Szałas                360: 335
  27 Szymon         Płachta              - Kamil          Kister                387: 444
  28 Ryszard        Korpalski            - Arkadiusz      Łydka                 336: 419
  29 Andrzej        Stańczyk             - Urszula        Solarska              491: 299
  30 Krzysztof      Kałuża               - Lidia          Szpakowska            353: 303
  31 Łukasz         Sornek               - Jowita         Janus                 558: 268
  32 Kamil          Górka                - Paweł          Brylski               375: 340
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Wysoczański           324: 332
  34 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Karp                  442: 228
  35 Szymon         Dąbrowski            - Konrad         Sowula                328: 347
  36 Michał         Garbowski            - Jerzy          Matyasik              323: 424
  37 Katarzyna      Kowalska             - Małgorzata     Sulejewska            343: 340
  38 Maciej         Dąbrowski            - Natalia        Ogierman              241: 450
  39 Marcin         Ceglarek             - Henryk         Piskorz               361: 399
  40 Marek          Syczuk               - Dariusz        Sowula                388: 343
  41 Tomasz         Lempart              - Julia          Solarska              429: 243
  42 Artur          Kwiatkowski          - Lidia          Nowak                 314: 287
  43 Mateusz        Stańczyk             - Andrzej        Klich                 373: 352
  44 Danuta         Połomska             - Albert         Połomski              252: 235
  45 Aneta          Szczyrzyca           - Milena         Stoch                 307: 360
  46 Joanna         Rutkowska            - Zofia          Górka                 285: 401
  47 Agnieszka      Dawid                - Magdalena      Boguszewicz           301: 245
  48 Jadwiga        Żelazny              - Monika         Kowalik               261: 242
  49 Magdalena      Karkoszka            - Anna           Dutka                 296: 220


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Tomasz         Suchanek              413: 273
   2 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              251: 466
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Puton                 372: 295
   4 Janusz         Krupiński            - Przemysław     Rybicki               313: 420
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Leszek         Kacprzyk              334: 425
   6 Radosław       Jachna               - Dorota         Stachowska            350: 321
   7 Michał         Alabrudziński        - Bronisław      Parada                356: 355
   8 Grzegorz       Kwiecień             - Mirosław       Uglik                 348: 361
   9 Maciej         Śliwa                - Bartosz        Morawski              358: 428
  10 Piotr          Broda                - Jacek          Pietruszka            341: 350
  11 Dawid          Adamczyk             - Agnieszka      Goniowska             470: 388
  12 Agnieszka      Krupka               - Dawid          Buzowicz              436: 302
  13 Marek          Dudkiewicz           - Artur          Irzyk                 451: 300
  14 Michał         Musielak             - Bogusław       Szyszka               292: 387
  15 Kamil          Górka                - Łukasz         Sornek                402: 391
  16 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Kałuża                470: 352
  17 Tomasz         Górka                - Kamil          Kister                299: 362
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            429: 411
  19 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Stańczyk              378: 368
  20 Magdalena      Kublik               - Jan            Mrozowski             478: 441
  21 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Mazurek               400: 319
  22 Dariusz        Kosz                 - Katarzyna      Ślusarska             448: 267
  23 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kurowski              382: 328
  24 Krzysztof      Wysoczański          - Arkadiusz      Łydka                 309: 432
  25 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Zwoliński             397: 434
  26 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Gwiazdoń              446: 290
  27 Andrzej        Rakoczy              - Mariusz        Grodek                345: 469
  28 Urszula        Solarska             - Natalia        Ogierman              320: 408
  29 Konrad         Sowula               - Łukasz         Moskal                475: 342
  30 Dariusz        Dzierża              - Zofia          Górka                 471: 306
  31 Szymon         Płachta              - Lidia          Szpakowska            389: 354
  32 Paweł          Brylski              - Krzysztof      Gibas                 316: 295
  33 Danuta         Połomska             - Arkadiusz      Biegun                396: 275
  34 Henryk         Piskorz              - Tomasz         Lempart               229: 359
  35 Jowita         Janus                - Marek          Syczuk                389: 405
  36 Katarzyna      Kowalska             - Jan            Kozłowski             423: 375
  37 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Dawid                 411: 344
  38 Jarosław       Karp                 - Renata         Andracka              424: 332
  39 Ewa            Szałas               - Artur          Kwiatkowski           478: 237
  40 Milena         Stoch                - Mateusz        Stańczyk              204: 277
  41 Małgorzata     Sulejewska           - Piotr          Adamczyk              430: 359
  42 Andrzej        Klich                - Marcin         Ceglarek              338: 415
  43 Julia          Solarska             - Lidia          Nowak                 250: 376
  44 Aneta          Szczyrzyca           - Albert         Połomski              343: 219
  45 Magdalena      Karkoszka            - Szymon         Dąbrowski             246: 252
  46 Magdalena      Boguszewicz          - Michał         Garbowski             231: 254
  47 Dariusz        Sowula               - Jadwiga        Żelazny               381: 174
  48 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Rutkowska             330: 255
  49 Monika         Kowalik              - Anna           Dutka                 257: 187


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 515: 299
   2 Przemysław     Rybicki              - Radosław       Jachna                363: 384
   3 Mirosław       Uglik                - Leszek         Kacprzyk              400: 406
   4 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Wrześniewski          424: 372
   5 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Suchanek              329: 427
   6 Magdalena      Kublik               - Dawid          Adamczyk              385: 462
   7 Jacek          Pietruszka           - Andrzej        Kwiatkowski           426: 319
   8 Dominik        Urbacki              - Kamil          Górka                 370: 386
   9 Bronisław      Parada               - Agnieszka      Krupka                407: 367
  10 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Szczygieł             520: 280
  11 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Puton                 311: 379
  12 Dariusz        Kosz                 - Janusz         Krupiński             371: 410
  13 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Rechowicz             350: 308
  14 Arkadiusz      Łydka                - Grzegorz       Kwiecień              346: 347
  15 Kamil          Kister               - Maciej         Śliwa                 398: 410
  16 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Zwoliński             435: 384
  17 Justyna        Górka                - Marek          Dudkiewicz            428: 344
  18 Piotr          Broda                - Konrad         Sowula                354: 466
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Sornek                507: 285
  20 Krzysztof      Kałuża               - Dariusz        Dzierża               277: 449
  21 Dawid          Buzowicz             - Jan            Mrozowski             359: 488
  22 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Grodek                274: 470
  23 Natalia        Ogierman             - Ryszard        Korpalski             314: 396
  24 Paweł          Mazurek              - Andrzej        Stańczyk              474: 299
  25 Artur          Irzyk                - Michał         Musielak              438: 292
  26 Mateusz        Stańczyk             - Tomasz         Górka                 365: 324
  27 Szymon         Płachta              - Katarzyna      Ślusarska             423: 361
  28 Agnieszka      Goniowska            - Katarzyna      Kowalska              366: 420
  29 Grzegorz       Kurowski             - Danuta         Połomska              429: 230
  30 Paweł          Brylski              - Marek          Syczuk                348: 424
  31 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Wysoczański           374: 316
  32 Jarosław       Karp                 - Ewa            Szałas                380: 318
  33 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              406: 250
  34 Andrzej        Rakoczy              - Jowita         Janus                 450: 251
  35 Małgorzata     Sulejewska           - Zofia          Górka                 425: 379
  36 Dorota         Gwiazdoń             - Aneta          Szczyrzyca            303: 340
  37 Marcin         Ceglarek             - Dariusz        Sowula                306: 315
  38 Krzysztof      Gibas                - Szymon         Dąbrowski             366: 341
  39 Jan            Kozłowski            - Michał         Garbowski             431: 225
  40 Agnieszka      Dawid                - Arkadiusz      Biegun                348: 358
  41 Henryk         Piskorz              - Renata         Andracka              248: 408
  42 Lidia          Nowak                - Milena         Stoch                 368: 234
  43 Piotr          Adamczyk             - Maciej         Dąbrowski             286: 335
  44 Łukasz         Moskal               - Artur          Kwiatkowski           384: 271
  45 Lidia          Szpakowska           - Andrzej        Klich                 328: 285
  46 Julia          Solarska             - Jadwiga        Żelazny               351: 239
  47 Albert         Połomski             - Monika         Kowalik               338: 206
  48 Magdalena      Karkoszka            - Magdalena      Boguszewicz           263: 259
  49 Anna           Dutka                - Joanna         Rutkowska             212: 295


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              434: 410
   2 Leszek         Kacprzyk             - Dawid          Pikul                 341: 392
   3 Tomasz         Suchanek             - Radosław       Jachna                412: 346
   4 Dawid          Adamczyk             - Janusz         Krupiński             438: 415
   5 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                354: 366
   6 Dariusz        Puton                - Jacek          Pietruszka            401: 400
   7 Przemysław     Rybicki              - Dorota         Stachowska            305: 520
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Bartosz        Morawski              358: 461
   9 Mirosław       Uglik                - Justyna        Górka                 399: 313
  10 Grzegorz       Kwiecień             - Bronisław      Parada                440: 420
  11 Kamil          Górka                - Jan            Mrozowski             351: 440
  12 Konrad         Sowula               - Marek          Dudkiewicz            307: 364
  13 Łukasz         Bobowski             - Magdalena      Kublik                493: 286
  14 Mariusz        Grodek               - Dariusz        Dzierża               353: 455
  15 Dominik        Urbacki              - Piotr          Broda                 401: 421
  16 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Lempart               421: 300
  17 Leszek         Stecuła              - Dariusz        Kosz                  339: 343
  18 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Kwiatkowski           265: 371
  19 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                384: 493
  20 Paweł          Mazurek              - Szymon         Płachta               281: 402
  21 Małgorzata     Szczygieł            - Arkadiusz      Łydka                 373: 365
  22 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Sporczyk              341: 292
  23 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Kowalska              407: 233
  24 Marek          Syczuk               - Mateusz        Stańczyk              298: 395
  25 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Karp                  430: 384
  26 Lidia          Nowak                - Andrzej        Rakoczy               337: 365
  27 Michał         Musielak             - Małgorzata     Sulejewska            317: 325
  28 Natalia        Ogierman             - Katarzyna      Ślusarska             403: 372
  29 Łukasz         Moskal               - Rafał          Wesołowski            319: 390
  30 Andrzej        Stańczyk             - Paweł          Brylski               349: 377
  31 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Goniowska             312: 442
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Tomasz         Górka                 273: 513
  33 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Gibas                 301: 415
  34 Danuta         Połomska             - Dawid          Buzowicz              325: 415
  35 Krzysztof      Wysoczański          - Ewa            Szałas                350: 251
  36 Dominika       Stanek               - Renata         Andracka              221: 475
  37 Arkadiusz      Biegun               - Maciej         Dąbrowski             381: 277
  38 Jerzy          Matyasik             - Henryk         Piskorz               381: 273
  39 Michał         Garbowski            - Dorota         Gwiazdoń              283: 334
  40 Marcin         Ceglarek             - Julia          Solarska              374: 279
  41 Zofia          Górka                - Artur          Kwiatkowski           400: 337
  42 Albert         Połomski             - Jowita         Janus                 270: 246
  43 Milena         Stoch                - Szymon         Dąbrowski             166: 391
  44 Monika         Kowalik              - Andrzej        Klich                 200: 424
  45 Magdalena      Boguszewicz          - Jadwiga        Żelazny               312: 247


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Suchanek              432: 383
   2 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         397: 380
   3 Bartosz        Morawski             - Dawid          Adamczyk              403: 384
   4 Leszek         Kacprzyk             - Dariusz        Puton                 272: 301
   5 Tomasz         Ciejka               - Mirosław       Uglik                 409: 560
   6 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Kwiecień              395: 310
   7 Jacek          Pietruszka           - Dorota         Stachowska            439: 394
   8 Kamil          Kister               - Łukasz         Bobowski              348: 443
   9 Jan            Mrozowski            - Bronisław      Parada                421: 436
  10 Janusz         Krupiński            - Stanisław      Rydzik                379: 372
  11 Dariusz        Dzierża              - Piotr          Broda                 499: 299
  12 Marek          Dudkiewicz           - Agnieszka      Krupka                446: 423
  13 Kamil          Górka                - Mariusz        Wrześniewski          405: 400
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Przemysław     Rybicki               397: 280
  15 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Szczygieł             381: 455
  16 Szymon         Płachta              - Ryszard        Korpalski             446: 252
  17 Justyna        Górka                - Andrzej        Rechowicz             435: 363
  18 Mateusz        Stańczyk             - Grzegorz       Kurowski              204: 583
  19 Marek          Syczuk               - Dominik        Urbacki               501: 335
  20 Renata         Andracka             - Konrad         Sowula                371: 400
  21 Andrzej        Rakoczy              - Krzysztof      Gibas                 381: 324
  22 Tomasz         Górka                - Dawid          Buzowicz              365: 349
  23 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Zwoliński             425: 414
  24 Natalia        Ogierman             - Leszek         Stecuła               402: 398
  25 Tomasz         Lempart              - Agnieszka      Goniowska             360: 411
  26 Arkadiusz      Łydka                - Arkadiusz      Biegun                348: 380
  27 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Mazurek               406: 384
  28 Małgorzata     Sulejewska           - Jarosław       Karp                  572: 255
  29 Paweł          Brylski              - Krzysztof      Sporczyk              305: 381
  30 Katarzyna      Kowalska             - Bogusław       Szyszka               288: 422
  31 Mariusz        Grodek               - Krzysztof      Wysoczański           336: 377
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Jerzy          Matyasik              329: 354
  33 Andrzej        Stańczyk             - Łukasz         Moskal                421: 349
  34 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Ceglarek              502: 300
  35 Dorota         Gwiazdoń             - Urszula        Solarska              320: 369
  36 Ewa            Szałas               - Danuta         Połomska              511: 274
  37 Dariusz        Sowula               - Lidia          Nowak                 250: 366
  38 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Musielak              225: 318
  39 Zofia          Górka                - Dominika       Stanek                399: 171
  40 Katarzyna      Ślusarska            - Albert         Połomski              414: 222
  41 Artur          Kwiatkowski          - Jowita         Janus                 346: 360
  42 Andrzej        Klich                - Milena         Stoch                 469: 232
  43 Jadwiga        Żelazny              - Henryk         Piskorz               248: 260
  44 Julia          Solarska             - Michał         Garbowski             307: 326
  45 Magdalena      Boguszewicz          - Monika         Kowalik               248: 244


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Radosław       Jachna                400: 327
   2 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              387: 399
   3 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         381: 393
   4 Dariusz        Puton                - Tomasz         Suchanek              349: 338
   5 Dorota         Stachowska           - Dawid          Adamczyk              388: 494
   6 Dariusz        Dzierża              - Janusz         Krupiński             482: 349
   7 Jacek          Pietruszka           - Kamil          Górka                 421: 305
   8 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Ciejka                312: 568
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Grzegorz       Kurowski              487: 290
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Płachta               384: 308
  11 Grzegorz       Kwiecień             - Leszek         Kacprzyk              378: 363
  12 Bronisław      Parada               - Justyna        Górka                 536: 384
  13 Marek          Dudkiewicz           - Jan            Mrozowski             322: 383
  14 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            471: 372
  15 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Krupka                353: 406
  16 Mariusz        Wrześniewski         - Kamil          Kister                450: 339
  17 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Sulejewska            329: 371
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Konrad         Sowula                464: 225
  19 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Rakoczy               410: 326
  20 Piotr          Broda                - Dariusz        Kosz                  287: 371
  21 Przemysław     Rybicki              - Arkadiusz      Biegun                441: 352
  22 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Górka                 329: 335
  23 Agnieszka      Goniowska            - Mateusz        Stańczyk              426: 417
  24 Dominik        Urbacki              - Natalia        Ogierman              500: 339
  25 Krzysztof      Wysoczański          - Marek          Syczuk                291: 362
  26 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Mazurek               454: 320
  27 Lidia          Nowak                - Arkadiusz      Łydka                 349: 429
  28 Katarzyna      Ślusarska            - Andrzej        Stańczyk              392: 407
  29 Jerzy          Matyasik             - Zofia          Górka                 298: 371
  30 Michał         Musielak             - Renata         Andracka              365: 373
  31 Szymon         Dąbrowski            - Leszek         Stecuła               439: 390
  32 Urszula        Solarska             - Mariusz        Grodek                384: 298
  33 Dawid          Buzowicz             - Paweł          Brylski               424: 381
  34 Ewa            Szałas               - Katarzyna      Kowalska              371: 366
  35 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Gibas                 296: 416
  36 Tomasz         Lempart              - Dorota         Gwiazdoń              298: 337
  37 Dominika       Stanek               - Marcin         Ceglarek              145: 457
  38 Henryk         Piskorz              - Łukasz         Moskal                283: 359
  39 Albert         Połomski             - Andrzej        Klich                 391: 312
  40 Magdalena      Boguszewicz          - Aneta          Szczyrzyca            242: 365
  41 Jowita         Janus                - Julia          Solarska              298: 311
  42 Danuta         Połomska             - Milena         Stoch                 304: 213
  43 Artur          Kwiatkowski          - Dariusz        Sowula                328: 368
  44 Monika         Kowalik              - Michał         Garbowski             277: 309
  45 Jadwiga        Żelazny              - Maciej         Dąbrowski             210: 395


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Kazimierz      Merklejn              311: 374
   2 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              348: 552
   3 Dawid          Adamczyk             - Dawid          Pikul                 503: 354
   4 Tomasz         Ciejka               - Dariusz        Dzierża               382: 481
   5 Radosław       Jachna               - Jacek          Pietruszka            341: 357
   6 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Szczygieł             342: 380
   7 Bronisław      Parada               - Andrzej        Kwiatkowski           404: 340
   8 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Kwiecień              283: 470
   9 Szymon         Płachta              - Stanisław      Rydzik                346: 443
  10 Marek          Syczuk               - Jan            Mrozowski             387: 433
  11 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Bobowski              370: 378
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrześniewski          435: 446
  13 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Górka                 289: 338
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Dudkiewicz            399: 370
  15 Janusz         Krupiński            - Grzegorz       Kurowski              353: 345
  16 Przemysław     Rybicki              - Magdalena      Kublik                363: 452
  17 Kamil          Górka                - Agnieszka      Goniowska             470: 286
  18 Leszek         Kacprzyk             - Justyna        Górka                 304: 432
  19 Dariusz        Kosz                 - Dominik        Urbacki               479: 291
  20 Renata         Andracka             - Tomasz         Zwoliński             289: 532
  21 Krzysztof      Gibas                - Arkadiusz      Łydka                 341: 399
  22 Rafał          Wesołowski           - Ewa            Szałas                341: 312
  23 Andrzej        Rakoczy              - Piotr          Broda                 422: 317
  24 Arkadiusz      Biegun               - Andrzej        Rechowicz             399: 335
  25 Zofia          Górka                - Natalia        Ogierman              335: 374
  26 Konrad         Sowula               - Ryszard        Korpalski             352: 313
  27 Andrzej        Stańczyk             - Szymon         Dąbrowski             351: 357
  28 Kamil          Kister               - Urszula        Solarska              465: 397
  29 Mateusz        Stańczyk             - Bogusław       Szyszka               314: 460
  30 Dawid          Buzowicz             - Krzysztof      Wysoczański           369: 337
  31 Leszek         Stecuła              - Łukasz         Moskal                357: 388
  32 Paweł          Brylski              - Jerzy          Matyasik              357: 378
  33 Marcin         Ceglarek             - Katarzyna      Kowalska              431: 402
  34 Mariusz        Grodek               - Jarosław       Karp                  375: 345
  35 Dariusz        Sowula               - Dorota         Gwiazdoń              345: 355
  36 Aneta          Szczyrzyca           - Tomasz         Lempart               277: 415
  37 Paweł          Mazurek              - Danuta         Połomska              426: 260
  38 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             338: 397
  39 Michał         Garbowski            - Lidia          Nowak                 255: 358
  40 Michał         Musielak             - Albert         Połomski              365: 212
  41 Andrzej        Klich                - Julia          Solarska              357: 427
  42 Jowita         Janus                - Dominika       Stanek                316: 187
  43 Henryk         Piskorz              - Magdalena      Boguszewicz           318: 277
  44 Monika         Kowalik              - Artur          Kwiatkowski           213: 341
  45 Milena         Stoch                - Jadwiga        Żelazny               321: 204


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kazimierz      Merklejn              362: 427
   2 Dariusz        Dzierża              - Dawid          Adamczyk              541: 389
   3 Bronisław      Parada               - Jacek          Pietruszka            299: 380
   4 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         484: 412
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Grzegorz       Kwiecień              303: 411
   6 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Puton                 357: 335
   7 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Wrześniewski          371: 477
   8 Łukasz         Bobowski             - Mirosław       Uglik                 440: 275
   9 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Sulejewska            364: 317
  10 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Ciejka                369: 393
  11 Radosław       Jachna               - Magdalena      Kublik                309: 427
  12 Tomasz         Górka                - Kamil          Górka                 423: 383
  13 Janusz         Krupiński            - Justyna        Górka                 398: 484
  14 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           424: 354
  15 Grzegorz       Kurowski             - Agnieszka      Krupka                435: 350
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Przemysław     Rybicki               301: 444
  17 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Rakoczy               340: 362
  18 Kamil          Kister               - Dorota         Stachowska            294: 473
  19 Leszek         Kacprzyk             - Marek          Syczuk                349: 470
  20 Bogusław       Szyszka              - Szymon         Płachta               413: 383
  21 Agnieszka      Goniowska            - Natalia        Ogierman              405: 432
  22 Konrad         Sowula               - Rafał          Wesołowski            321: 318
  23 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Buzowicz              394: 301
  24 Arkadiusz      Biegun               - Szymon         Dąbrowski             500: 261
  25 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Stańczyk              495: 348
  26 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Ceglarek              384: 378
  27 Krzysztof      Gibas                - Jerzy          Matyasik              306: 371
  28 Renata         Andracka             - Mariusz        Grodek                314: 255
  29 Ewa            Szałas               - Tomasz         Lempart               524: 270
  30 Piotr          Broda                - Paweł          Mazurek               411: 410
  31 Dorota         Gwiazdoń             - Katarzyna      Ślusarska             317: 312
  32 Lidia          Nowak                - Zofia          Górka                 313: 367
  33 Łukasz         Moskal               - Urszula        Solarska              383: 360
  34 Ryszard        Korpalski            - Michał         Musielak              235: 436
  35 Krzysztof      Wysoczański          - Mateusz        Stańczyk              399: 327
  36 Leszek         Stecuła              - Paweł          Brylski               393: 278
  37 Jarosław       Karp                 - Katarzyna      Kowalska              301: 431
  38 Dariusz        Sowula               - Aneta          Szczyrzyca            307: 360
  39 Danuta         Połomska             - Jowita         Janus                 305: 315
  40 Julia          Solarska             - Maciej         Dąbrowski             301: 383
  41 Michał         Garbowski            - Henryk         Piskorz               297: 257
  42 Andrzej        Klich                - Albert         Połomski              345: 303
  43 Dominika       Stanek               - Artur          Kwiatkowski           233: 333
  44 Milena         Stoch                - Magdalena      Boguszewicz           283: 223
  45 Jadwiga        Żelazny              - Monika         Kowalik               253: 208
Lista rankingowa na dzień 04-08-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              153.92  29091  189
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.50  28670  188
   3 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 151.86   7593   50
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.95  24303  161
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.51  28446  189
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.35  29521  199
   7 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.99  28858  195
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.72  28611  195
   9 Tomasz Ciejka                  Kraków               146.42  13617   93
  10 Kamil Górka                    Kraków               146.37  27810  190
  11 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.00  29200  200
  12 Paweł Jackowski                Warszawa             145.68  27971  192
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.42  21086  145
  15 Marek Reda                     Wołomin              145.36  28054  193
  16 Justyna Górka                  Kraków               145.30  28042  193
  17 Dawid Pikul                    Poznań               144.54  28330  196
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              144.42  28161  195
  19 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             143.98  27500  191
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.88  27624  192
  22 Dominik Urbacki                Pruszków             143.25  27360  191
  23 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  24 Mateusz Borsuk                 Reda                 141.91  19158  135
  25 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.67  28193  199
  26 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.31  27980  198
  27 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27829  197
  28 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.96  25936  184
  29 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  30 Marek Syczuk                   Warszawa             139.29  26604  191
  31 Radosław Jachna                Łódź                 139.22  26312  189
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  33 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.89  13056   94
  34 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  35 Jan Mrozowski                  Kraków               138.45  19522  141
  36 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.99  26356  191
  37 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.54  11691   85
  38 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.43  26111  190
  39 Michał Makowski                Warszawa             137.35   6730   49
  40 Wojciech Sołdan                Gdynia               137.23  10018   73
  41 Bogusław Szyszka               Oława                136.98  25205  184
  42 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.48  25658  188
  43 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.15  26414  194
  44 Łukasz Bobowski                Suchedniów           135.63  26313  194
  45 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       135.57   5016   37
  46 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.04  25927  192
  47 Przemysław Herdzina            Kraków               134.57  16149  120
  48 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             134.17   6172   46
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             134.06  26544  198
  50 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  51 Robert Kamiński                Warszawa             133.75  25412  190
  52 Karol Waniek                   Wrocław              133.46  17617  132
  53 Przemysław Rybicki             Otwock               133.35  14669  110
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  55 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.40  16682  126
  56 Irena Sołdan                   Sopot                132.03  25482  193
  57 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  58 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  59 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.79  25831  196
  61 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  62 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.63  12505   95
  63 Janusz Krupiński               Bytom                131.54  13812  105
  64 Paweł Janaś                    Głogów               131.30  16281  124
  65 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.24  25985  198
  66 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.56   6267   48
  67 Małgorzata Sulejewska          Kraków               130.38  24512  188
  68 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  69 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  70 Adam Klimont                   Wałcz                130.04  11574   89
  71 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  72 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.99  25739  198
  73 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  74 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  75 Grzegorz Łukasik               Konojady             129.79  25310  195
  76 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.23   6203   48
  77 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.19  11110   86
  78 Piotr Broda                    Sandomierz           129.15  24797  192
  79 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  80 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.82  22802  177
  81 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  82 Andrzej Kroc                   Łódź                 128.17  23712  185
  83 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  84 Agnieszka Krupka               Krosno               128.07  10502   82
  85 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  86 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.53  12498   98
  88 Rafał Wesołowski               Warszawa             127.43  25104  197
  89 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.35  19484  153
  90 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.33  24830  195
  91 Tomasz Łapka                   Opole                127.15  10299   81
  92 Wojciech Urbański              Warszawa             127.00  10160   80
  93 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.84  24100  190
  94 Rafał Matczak                  Milanówek            126.76  22057  174
  95 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.64  24568  194
  96 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.30  24755  196
  97 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  24838  197
  98 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.97  13227  105
  99 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.90  14730  117
 100 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.87  24923  198
 101 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.77  24400  194
 102 Patrycja Śliwińska             Szczecin             125.74  14209  113
 103 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.73   8801   70
 104 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.68  15082  120
 105 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.59  24238  193
 106 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.34  24315  194
 107 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 108 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       125.12   8383   67
 109 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.75  15594  125
 110 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69  15836  127
 111 Michał Garnowski               Pasłęk               124.67   9101   73
 112 Czesław Grajewski              Choroszcz            124.49  23902  192
 113 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 114 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.30  23368  188
 115 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.73   5444   44
 116 Magdalena Kublik               Warszawa             123.72  23384  189
 117 Tomasz Górka                   Łęczna               123.56   7290   59
 118 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.42  23574  191
 119 Robert Głowacki                Łódź                 123.41  21227  172
 120 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 121 Mateusz Królikowski            Wrocław              123.33   9003   73
 122 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            123.16   5542   45
 123 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.11  17481  142
 124 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.80  12157   99
 125 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.65   8831   72
 126 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 127 Anita Bruska                   Gdynia               122.41  16158  132
 128 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.32  23241  190
 129 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 130 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 131 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.08  16237  133
 132 Krzysztof Bonda                Białystok            122.08  10499   86
 133 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.07  23925  196
 134 Stanisław Gasik                Warszawa             122.04   8177   67
 135 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.97   8050   66
 136 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.78   9864   81
 137 Krzysztof Gibas                Kraków               121.68  17887  147
 138 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 139 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                121.45   4615   38
 140 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              121.33  23053  190
 141 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.23  16003  132
 142 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 143 Leszek Stecuła                 Bytom                120.99   9195   76
 144 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.80  22952  190
 145 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.58   8802   73
 146 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.22  23803  198
 147 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 148 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 149 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 150 Leszek Kacprzyk                Katowice             119.55  13151  110
 151 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 152 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 153 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 154 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.89  22471  189
 155 Łukasz Sornek                  Mikołów              118.88  22706  191
 156 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.84  12597  106
 157 Bogusław Książek               Szczecin             118.77  15321  129
 158 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.72  18995  160
 159 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 160 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57   8893   75
 161 Natalia Ogierman               Katowice             118.50  16590  140
 162 Jacek Pietruszka               Kraków               118.49   7702   65
 163 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.47   5805   49
 164 Rafał Stachowski               Police               118.44   7817   66
 165 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 166 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 167 Marta Dobrzańska               Kraków               117.74   5063   43
 168 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            117.62   9527   81
 169 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.45  22198  189
 170 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.25  13953  119
 171 Anna Stefańska                 Łódź                 117.14   4100   35
 172 Dorota Rudzińska               Warszawa             117.13  22723  194
 173 Jarosław Olek                  Warszawa             117.03  10533   90
 174 Tomasz Lempart                 Kraków               116.56  10024   86
 175 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.53  10604   91
 176 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       116.48  15026  129
 177 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 178 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.04  11140   96
 179 Adam Janicki                   Łódź                 115.99  22387  193
 180 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.81  16445  142
 181 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               115.73   6828   59
 182 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.71  13885  120
 183 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.70  22330  193
 184 Radosław Więch                 Warszawa             115.67  18045  156
 185 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 186 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 187 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.37   7153   62
 188 Ewa Szałas                     Katowice             115.36  11305   98
 189 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.22  23045  200
 190 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 191 Marek Rogalski                 Warszawa             114.61   5616   49
 192 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 193 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.55   9851   86
 194 Beata Piotrowska               Łódź                 114.35   9377   82
 195 Joanna Suchanek                Wrocław              114.16  18722  164
 196 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.97  21655  190
 197 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.92   9797   86
 198 Ewa Radzikowska                Gliwice              113.78   8647   76
 199 Marianna Kozłowska             Białystok            113.67   8525   75
 200 Marta Świątkowska              Wrocław              113.54   7153   63
 201 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 202 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 203 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 204 Marta Bajorek                  Warszawa             113.13  18666  165
 205 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 206 Lidia Szpakowska               Jaworzno             112.96   5083   45
 207 Renata Andracka                Zwola                112.04  22072  197
 208 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 209 Marcin Ceglarek                Kraków               111.95  22055  197
 210 Lucyna Śniadach                Rumia                111.64   4354   39
 211 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.33   6680   60
 212 Maciej Bukowski                Szczecin             111.29  10795   97
 213 Jerzy Luter                    Bytom                110.90  21515  194
 214 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.82   7868   71
 215 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 216 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34   8165   74
 217 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.18   6721   61
 218 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.09  21467  195
 219 Marta Ćwiek                    Radomsko             110.04  18486  168
 220 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 221 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            109.74   3731   34
 222 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.53  21248  194
 223 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.33  20773  190
 224 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.27  11473  105
 225 Urszula Solarska               Łódź                 109.25  20539  188
 226 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.25  21740  199
 227 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.23  11251  103
 228 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 229 Sławomir Długosz               Ostróda              109.13  20953  192
 230 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.94   8497   78
 231 Teresa Zalewska                Racibórz             108.92  15466  142
 232 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       108.87   8492   78
 233 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 234 Józef Burzyński                Ełk                  108.61   9015   83
 235 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 236 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 237 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.91   9928   92
 238 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 239 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 240 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 241 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.69  18953  176
 242 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 243 Szymon Dąbrowski               Warszawa             107.41  18367  171
 244 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 245 Marta Sztajnert                Wisła                106.97   7809   73
 246 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 247 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.90  14004  131
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            106.75   6939   65
 249 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 250 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 251 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.38   5106   48
 252 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 253 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 254 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 255 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 256 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 257 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 258 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 259 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 260 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.30  20217  192
 261 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               105.22  15152  144
 262 Maria Pokorska                 Warszawa             104.36   6157   59
 263 Sylwia Łada                    Inowrocław           103.34  18187  176
 264 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 265 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.14  11655  113
 266 Anna Arana                     Warszawa             102.96  19562  190
 267 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               102.66  12217  119
 268 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 269 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.24  15642  153
 270 Krzysztof Zawadzki             Sampława             102.22  20035  196
 271 Bożena Guział                  Racibórz             102.06   6430   63
 272 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 274 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 275 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 276 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.71   4834   48
 277 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 278 Anna Stambulska                Kraków               100.40   6225   62
 279 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.48   8953   90
 280 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.30   3674   37
 281 Lidia Żywna                    Gdynia                99.19  13291  134
 282 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 283 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.28   5253   54
 284 Sylwia Buks                    Warszawa              96.51  19302  200
 285 Anna Lenartowska               Gdynia                96.08   6149   64
 286 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 287 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                95.59  10706  112
 288 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 289 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.10   9985  105
 290 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 291 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 292 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 293 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 294 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 295 Maciej Dąbrowski               Warszawa              92.69  16499  178
 296 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 297 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               91.94   3126   34
 298 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.88  16906  184
 299 Janina Grajewska               Choroszcz             91.52  10159  111
 300 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              90.28   6229   69
 301 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 302 Leszek Katyński                Słupsk                88.78   4084   46
 303 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 304 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.34   3092   35
 305 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                87.15   3486   40
 306 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.22   3966   46
 307 Paulina Ostrowska              Białystok             85.43   2990   35
 308 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  16603  195
 309 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.43   4672   56
 310 Marcin Kołodziejski            Brodnica              83.38   2668   32
 311 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 312 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.34   5667   68
 313 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 314 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.39   7827   95
 315 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             81.35   8623  106
 316 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 317 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              80.75   4845   60
 318 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 319 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 320 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   62.30   2056   33
 321 Mirosław Dejna                 Sampława              61.56  12005  195




Poczekalnia na dzień 04-08-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   3 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   4 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   5 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   6 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   7 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   8 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   9 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  10 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  11 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  12 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             117.32   2933   25
  14 Joanna Brychcy                 Katowice             116.28   2907   25
  15 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  16 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  17 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  18 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  19 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  20 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  21 Jarosław Sobczak               Warszawa             126.62   3039   24
  22 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  23 Andrzej Kowalski               Gdańsk               124.79   2995   24
  24 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  25 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  26 Monika Dymek                   Ustka                122.46   2939   24
  27 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  28 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.96   2879   24
  29 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  30 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  31 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.88   2781   24
  32 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  33 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  34 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  35 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  36 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  37 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  38 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  39 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  40 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  41 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  42 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  43 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  44 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  45 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  46 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  47 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  48 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  49 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  50 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  51 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  52 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  53 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  54 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  55 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  56 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  57 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  58 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  59 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  60 Piotr Sadzyński                Jaworzno              84.48   1943   23
  61 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  62 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  63 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  64 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  65 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  66 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  67 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  68 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  69 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  70 Juliusz Czupryniak             Warszawa              95.05   2091   22
  71 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  72 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   82.77   1821   22
  73 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  74 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  75 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  76 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  77 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  78 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  79 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  80 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  81 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  82 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  83 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  84 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  85 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  86 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  87 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  88 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
  89 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  90 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             125.72   2263   18
  91 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  92 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  93 Anna Krynicka                  Warszawa             119.76   2036   17
  94 Krzysztof Pypno                Gliwice              107.82   1833   17
  95 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  96 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  97 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
  98 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  99 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
 100 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 101 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
 102 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 103 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 104 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
 105 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 106 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 107 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
 108 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 109 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 110 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
 111 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 112 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 113 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 114 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 115 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
 116 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 117 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 118 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 119 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 120 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 121 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 122 Błażej Fidziński               Dębica                97.77   1271   13
 123 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 124 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 125 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 126 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 127 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 128 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 129 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 130 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 131 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 132 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 133 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 134 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 135 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 136 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 137 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 138 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 139 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 140 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 141 Szymon Jachimek                Gdynia               128.67   1544   12
 142 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 143 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 144 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 145 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 146 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 147 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 148 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 149 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 150 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 151 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 152 Zdzisław Parnicki              Słupsk               114.75   1377   12
 153 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 154 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 155 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 156 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 157 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 158 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 159 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 160 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 161 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 162 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 163 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 164 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 165 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 166 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 167 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 168 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 169 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 170 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     104.92   1259   12
 171 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 172 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 173 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 174 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 175 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 176 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 177 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 178 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 179 Lidia Nowak                    Sosnowiec            101.92   1223   12
 180 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 181 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 182 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 183 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 184 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 185 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          98.92   1187   12
 186 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 187 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 188 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 189 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 190 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 191 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 192 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 193 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 194 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 195 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 196 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 197 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 198 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 199 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 200 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 201 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 202 Dariusz Sowula                 Kraków                94.17   1130   12
 203 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 204 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 205 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 206 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 207 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 208 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 209 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 210 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 211 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 212 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   90.83   1090   12
 213 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 214 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 215 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 216 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 217 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 218 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 219 Marta Łęgowska                 Inowrocław            88.67   1064   12
 220 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 221 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 222 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 223 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 224 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 225 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 226 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 227 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 228 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 229 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 230 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 231 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 232 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 233 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 234 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 235 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 236 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 237 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 238 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 239 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 240 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 241 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              69.67    836   12
 242 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 243 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 244 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 245 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 246 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 247 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 248 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 249 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 250 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 251 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 252 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 253 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 254 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 255 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 256 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 257 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 258 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 259 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 260 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 261 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 262 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 263 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 264 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 265 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 266 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 267 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 268 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 269 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 270 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 271 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 272 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 273 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 274 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 275 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 276 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 277 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 278 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 279 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 280 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 281 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 282 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 283 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 284 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 285 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 286 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 287 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 288 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 289 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 290 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 291 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 292 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 293 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 294 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 295 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 296 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 297 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 298 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 299 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 300 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 301 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 302 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 303 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 304 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 305 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 306 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 307 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 308 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 309 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 310 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 311 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 312 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 313 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 314 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 315 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 316 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 317 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 318 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 319 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 320 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 321 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 322 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 323 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 324 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 325 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 326 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 327 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 328 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 329 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 330 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 331 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 332 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 333 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 334 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 335 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 336 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 337 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 338 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 339 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 340 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 341 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 342 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 343 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 344 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 345 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 346 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 347 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 348 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 349 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 350 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 351 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 352 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 353 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 354 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 355 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 356 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 357 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 358 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 359 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 360 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 361 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 362 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 363 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 364 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 365 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 366 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 367 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 368 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 369 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 370 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 371 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 372 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 373 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 374 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 375 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 376 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 377 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 378 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 379 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 380 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 381 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 382 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 383 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 384 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 385 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 386 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 387 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 388 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 389 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 390 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 391 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 392 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 393 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie