Nowy Dwór Mazowiecki20
października
Nowy Dwór Mazowiecki 20-21 października XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
Łódź27
października
Łódź 27-28 października XVIII Mistrzostwa Łodzi
Santa Susanna 1
listopada
Santa Susanna 1- 4 listopada XVI Mistrzostwa Świata w Scrabble po hiszpańsku
Wczesnozimowy Rejs w Łodzi27 - 28 października 2012 — XVIII Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVIII Mistrzostwa ŁodziŁódź, 27 - 28 października 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Wczesnozimowy Rejs w ŁodziXVIII Mistrzostwa Łodzi w Scrabble rozpoczęły się od nieplanowanych atrakcji. Zima postanowiła w tym roku wcześniej zawitać do naszego miasta. Śnieg zaczął padać jeszcze w nocy i padał przez całą sobotę. Spowodowało to, że gracze, którzy w ogóle zdecydowali się na przyjazd, mieli problem z dotarciem na miejsce rozgrywek. Turniej rozpoczął się z kontrolowanym poślizgiem. Kolejną przeszkodą była niesforna przeglądarka, która nie chciała współpracować z transmisją na żywo i przez 2 rundy wyniki były publikowane tylko na forum. Do rozgrywek przystąpiło 36 graczy, ale liczba zawodników cały czas się zmieniała (ku uciesze sędziego) i turniej ukończyło w sumie 41 graczy. Po początkowych problemach turniej potoczył się sprawnie. Literki grzechotały w woreczkach, a scrabbliści w mniejszym lub większym stopniu emocjonowali się tym, kto wyciągnął więcej blanków, czy też tym, że nawet przegrywając mogą zasłużyć na nagrodę pocieszenia przyznawaną co rundę.

„Złote” monety z Łodzią powędrowały do 12 graczy, którzy przegrali najmniejszą różnicą małych punktów. Najlepszym „macakiem” blanków został Andrzej Kroc, który wyciągnął ich w sumie 18, ale niestety nie przełożyło się to na końcowy wynik Endrka. Blanki natomiast pomogły trochę zwycięzcy turnieju, Dominikowi Urbackiemu, wylosował ich 17 i już kolejkę przed końcem zapewnił sobie tryumf w zawodach. W ostatniej kolejce przegrał ze Staszkiem Rydzikiem, któremu ta wygrana zapewniła drugie miejsce. Trzecie miejsce wywalczył Jakub Szymczak, który zgarnął również drugi puchar i nagrodę dla najlepszego łodzianina. Najlepszą zawodniczką została Małgorzata Sulejewska z Krakowa. Pozostałym uczestnikom organizatorzy zapewnili drobne upominki i nagrody pocieszenia. Najwięcej otrzymał jedyny debiutant, Witold Podwysocki ze Zgierza.

Turniej został zorganizowany przez członków Łódzkiego Stowarzyszenia Miłośników Scrabble. Niektórzy z nich byli też fundatorami nagród. Gorące podziękowania dla prezesa: Wojciecha Zemło, Grażyny Wesołowskiej i mojego taty Grzegorza Janickiego. Największe jednak podziękowania dla Ani Stefańskiej, która mimo choroby dotrzymała obietnicy i upiekła dwa PYSZNE ORZECHOWCE. Pachniały oszałamiająco, a jeszcze lepiej smakowały. Dziękujemy zawodnikom za przybycie do Łodzi i zapraszamy na kolejny rejs za rok.

Klasyfikacja blanków
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVII Mistrzostwa Łodzi
XVI Mistrzostwa Łodzi
Wielka Łódka 2009 — Jesień — XV Mistrzostwa Łodzi


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekPOS ul. Krzemieniecka 2a
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaAdam Janicki - 502949180 janicki.adam@gmail.com GG: 2807324
Strona www turniejuhttp://www.scrabble.lodz.pl/index.php?option=content&task=view&id=581&Itemid=2
HarmonogramSobota, 27 października (7 rund)
11:00 — 11:50 — przyjmowanie i potwierdzanie zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 28 października (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami i członkowie ŁKMS i ŁSMS — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOd dworca Łódź Kaliska piechotą 15 min

mapka
WyżywienieNa miejscu – bufet
NoclegiWe własnym zakresie: http://www.nocowanie.pl/noclegi/lodz/
NagrodyI miejsce – puchar + nagroda pieniężna
II miejsce – puchar + nagroda pieniężna
III miejsce – puchar + nagroda pieniężna
Dla najlepszego łodzianina – puchar + nagroda
Nagrody rzeczowe dla zawodników z dalszych miejsc
Dla najlepszego „macaka” blanków
Po każdej rundzie nagrody pocieszenia dla przegranego najmniejszą liczba małych punktów
Dla jednego z uczestników zapisanych przez stronę internetową PFS
I inne zależne od pomysłowości organizatorów
Dodatkowe atrakcjeORZECHOWIEC ASTEFKI
OrganizatorzyŁódzkie Stowarzyszenie Miłośników Scrabble
Wojciech Zemło 600368806 wzemlo@toya.net.pl GG: 3442656
Anna Stefańska 609137313 astefka@buziaczek.pl GG: 5206098
SponsorzyCzłonkowie ŁSMS
Grzegorz Janicki


Wyniki turnieju XVIII Mistrzostwa Łodzi w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.77     10.0     5094     2020      852
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.78      9.0     5324     1902      754
  3 Jakub           Szymczak             Łódź                   137.27      9.0     4985     1834      811
  4 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.81      8.0     5141     1826      789
  5 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 122.18      8.0     4762     1787      247
  6 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 129.79      8.0     4535     1820      -51
  7 Mirosław        Uglik                Warszawa               144.25      8.0     4530     1781       59
  8 Krzysztof       Obremski             Legnica                139.36      7.0     5110     1706      289
  9 Robert          Głowacki             Łódź                   126.07      7.0     4837     1568      487
 10 Jacek           Pietruszka           Kraków                 124.23      7.0     4782     1543      659
 11 Kamil           Kister               Puławy                 141.26      7.0     4696     1658      628
 12 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.11      7.0     4592     1662      -99
 13 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              123.99      7.0     4390     1577       -2
 14 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.70      7.0     4286     1576     -122
 15 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              125.11      6.0     4796     1528      470
 16 Andrzej         Kroc                 Łódź                   128.39      6.0     4765     1454      119
 17 Piotr           Broda                Sandomierz             128.79      6.0     4663     1486     -141
 18 Wojciech        Zemło                Łódź                   138.75      6.0     4543     1567     -209
 19 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.05      6.0     4542     1426      275
 20 Zbigniew        Rybak                Warszawa               115.82      6.0     4540     1397      329
 21 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.44      6.0     4362     1523     -329
 22 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.49      6.0     3451     1254      145
 23 Rafał           Matczak              Milanówek              124.99      5.0     4758     1358      270
 24 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    133.30      5.0     4401     1428       25
 25 Adam            Weremczuk            Łódź/Londyn            125.70      5.0     4389     1404     -130
 26 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   117.68      5.0     4359     1307      124
 27 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              113.33      5.0     4084     1390     -778
 28 Jarosław        Michalak             Łódź                   116.62      5.0     3247     1176     -223
 29 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.57      4.0     4495     1269       75
 30 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   100.00      4.0     4377     1162      -52
 31 Ewa             Radzikowska          Gliwice                114.89      4.0     4193     1164       93
 32 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   106.29      4.0     4186     1247     -124
 33 Robert          Wagner               Wrocław                104.51      4.0     4002     1242     -290
 34 Marta           Bajorek              Warszawa               113.90      4.0     3985     1203     -231
 35 Maciej          Michalak             Łódź                   123.97      4.0     3048     1021      199
 36 Łukasz          Sornek               Mikołów                118.31      3.0     2605      820     -303
 37 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.69      3.0     1788      633     -131
 38 Michał          Ozimiński            Łódź                   136.50      2.0     2634      794     -417
 39 Małgorzata      Baśko                Andrespol              100.00      2.0     2290      675     -308
 40 Dariusz         Socha                Warszawa               100.00      2.0     2249      662     -375
 41 Witold          Podwysocki           Zgierz                 100.00      0.5     2159      704    -3084
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVIII Mistrzostwa Łodzi w Scrabble



	Dominik Urbacki 150.77 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Matczak               124.99 +  392: 390  175
    2     3 Andrzej        Kroc                  128.39 +  508: 338  178
    3     5 Grażyna        Wesołowska            117.68 +  448: 277  168
    4     1 Bogusław       Szyszka               138.81 +  411: 357  189
    5     1 Małgorzata     Sulejewska            129.79 -  389: 418   80
    6     2 Stanisław      Rydzik                144.78 +  425: 364  195
    7     2 Mirosław       Uglik                 144.25 +  427: 361  194
    8     1 Krzysztof      Obremski              139.36 +  440: 357  189
    9     1 Marek          Dudkiewicz            125.11 +  438: 394  175
   10     1 Wojciech       Zemło                 138.75 +  383: 260  189
   11     1 Miłosz         Wrzałek               143.11 +  502: 283  193
   12     1 Stanisław      Rydzik                144.78 -  331: 443   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2020  / 12 168.33




	Stanisław Rydzik 144.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Wietecki              124.44 -  368: 486   74
    2    13 Jerzy          Matyasik              115.57 +  431: 321  166
    3     9 Jerzy          Ciesielski            106.29 +  528: 314  156
    4     3 Krzysztof      Obremski              139.36 +  548: 427  189
    5     2 Miłosz         Wrzałek               143.11 +  462: 454  193
    6     2 Dominik        Urbacki               150.77 -  364: 425  101
    7     3 Michał         Ozimiński             136.50 +  451: 331  187
    8     2 Grzegorz       Pukniel               122.18 +  508: 307  172
    9     2 Bogusław       Szyszka               138.81 +  407: 372  189
   10     2 Małgorzata     Sulejewska            129.79 +  464: 331  180
   11     2 Mirosław       Uglik                 144.25 -  350: 471   94
   12     1 Dominik        Urbacki               150.77 +  443: 331  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1902  / 12 158.50




	Mirosław Uglik 144.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jacek          Pietruszka            124.23 +  412: 328  174
    2     9 Maciej         Sancewicz             133.30 -  247: 464   83
    3    13 Łukasz         Sornek                118.31 +  470: 351  168
    4     6 Robert         Wagner                104.51 +  331: 283  155
    5     6 Kamil          Kister                141.26 +  348: 344  191
    6     4 Marek          Dudkiewicz            125.11 +  385: 361  175
    7     2 Dominik        Urbacki               150.77 -  361: 427  101
    8     5 Piotr          Broda                 128.79 +  479: 325  179
    9     4 Małgorzata     Sulejewska            129.79 -  325: 417   80
   10     4 Miłosz         Wrzałek               143.11 +  397: 354  193
   11     2 Stanisław      Rydzik                144.78 +  471: 350  195
   12     2 Jakub          Szymczak              137.27 -  304: 467   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Miłosz Wrzałek 143.11 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariola        Osajda-Matczak        123.99 +  396: 328  174
    2     2 Bogusław       Szyszka               138.81 -  345: 539   89
    3    14 Jacek          Pietruszka            124.23 +  373: 351  174
    4     7 Zbigniew       Wietecki              124.44 +  433: 317  174
    5     2 Stanisław      Rydzik                144.78 -  454: 462   95
    6     9 Adam           Weremczuk             125.70 -  317: 450   76
    7    10 Katarzyna      Ślusarska             113.33 +  439: 334  163
    8     8 Krzysztof      Sporczyk              125.70 +  435: 299  176
    9     8 Grzegorz       Pukniel               122.18 +  393: 353  172
   10     4 Mirosław       Uglik                 144.25 -  354: 397   94
   11     1 Dominik        Urbacki               150.77 -  283: 502  101
   12     9 Maciej         Michalak              123.97 +  370: 359  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Kamil Kister 141.26 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  269: 389   72
    2    17 Marta          Bajorek               113.90 +  429: 222  164
    3    12 Jakub          Szymczak              137.27 +  393: 380  187
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              125.70 +  499: 207  176
    5     6 Mirosław       Uglik                 144.25 -  344: 348   94
    6     5 Bogusław       Szyszka               138.81 -  335: 392   89
    7     8 Wojciech       Zemło                 138.75 -  367: 417   89
    8    11 Katarzyna      Ślusarska             113.33 +  437: 325  163
    9     9 Mariola        Osajda-Matczak        123.99 -  381: 401   74
   10    13 Zbigniew       Wietecki              124.44 +  362: 317  174
   11    10 Michał         Ozimiński             136.50 +  415: 380  187
   12     8 Wojciech       Zemło                 138.75 +  465: 290  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Krzysztof Obremski 139.36 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Sornek                118.31 +  432: 346  168
    2     6 Piotr          Broda                 128.79 +  513: 356  179
    3     3 Maciej         Sancewicz             133.30 +  430: 317  183
    4     3 Stanisław      Rydzik                144.78 -  427: 548   95
    5     5 Adam           Weremczuk             125.70 +  397: 333  176
    6     3 Grzegorz       Pukniel               122.18 +  403: 345  172
    7     1 Małgorzata     Sulejewska            129.79 +  410: 391  180
    8     1 Dominik        Urbacki               150.77 -  357: 440  101
    9     3 Michał         Ozimiński             136.50 +  609: 419  187
   10     3 Jakub          Szymczak              137.27 -  402: 414   87
   11     3 Bogusław       Szyszka               138.81 -  316: 466   89
   12     3 Bogusław       Szyszka               138.81 -  414: 446   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Bogusław Szyszka 138.81 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grażyna        Wesołowska            117.68 +  481: 334  168
    2     2 Miłosz         Wrzałek               143.11 +  539: 345  193
    3     1 Robert         Głowacki              126.07 +  489: 272  176
    4     1 Dominik        Urbacki               150.77 -  357: 411  101
    5     3 Michał         Ozimiński             136.50 -  344: 457   87
    6     5 Kamil          Kister                141.26 +  392: 335  191
    7     4 Maciej         Sancewicz             133.30 +  481: 286  183
    8     3 Małgorzata     Sulejewska            129.79 -  385: 399   80
    9     2 Stanisław      Rydzik                144.78 -  372: 407   95
   10     5 Maciej         Michalak              123.97 +  389: 376  174
   11     3 Krzysztof      Obremski              139.36 +  466: 316  189
   12     3 Krzysztof      Obremski              139.36 +  446: 414  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 12 152.17




	Wojciech Zemło 138.75 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zbigniew       Rybak                 115.82 +  424: 364  166
    2     7 Jakub          Szymczak              137.27 +  501: 385  187
    3     4 Małgorzata     Sulejewska            129.79 -  381: 427   80
    4     4 Adam           Weremczuk             125.70 -  317: 349   76
    5     9 Jarosław       Michalak              116.62 -  409: 452   67
    6    11 Mariola        Osajda-Matczak        123.99 +  367: 322  174
    7     8 Kamil          Kister                141.26 +  417: 367  191
    8     7 Maciej         Sancewicz             133.30 +  436: 325  183
    9     5 Piotr          Broda                 128.79 +  442: 390  179
   10     1 Dominik        Urbacki               150.77 -  260: 383  101
   11     5 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  299: 523   72
   12     8 Kamil          Kister                141.26 -  290: 465   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Jakub Szymczak 137.27 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Matyasik              115.57 +  371: 311  166
    2     7 Wojciech       Zemło                 138.75 -  385: 501   89
    3    12 Kamil          Kister                141.26 -  380: 393   91
    4    13 Beata          Piotrowska            115.49 +  450: 279  165
    5    10 Katarzyna      Ślusarska             113.33 +  475: 287  163
    6     7 Maciej         Michalak              123.97 -  325: 365   74
    7     9 Łukasz         Sornek                118.31 +  521: 347  168
    8     6 Adam           Weremczuk             125.70 +  323: 298  176
    9     6 Rafał          Wesołowski            129.05 +  391: 365  179
   10     3 Krzysztof      Obremski              139.36 +  414: 402  189
   11     4 Małgorzata     Sulejewska            129.79 +  483: 322  180
   12     2 Mirosław       Uglik                 144.25 +  467: 304  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 12 152.83




	Michał Ozimiński 136.50 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     3 Bogusław       Szyszka               138.81 +  457: 344  189
    6     1 Małgorzata     Sulejewska            129.79 +  356: 289  180
    7     3 Stanisław      Rydzik                144.78 -  331: 451   95
    9     3 Krzysztof      Obremski              139.36 -  419: 609   89
   10     7 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  313: 457   72
   11    10 Kamil          Kister                141.26 -  380: 415   91
   12    11 Andrzej        Kroc                  128.39 -  378: 486   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  /  7 113.43




	Maciej Sancewicz 133.30 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ewa            Radzikowska           114.89 +  355: 288  165
    2     9 Mirosław       Uglik                 144.25 +  464: 247  194
    3     3 Krzysztof      Obremski              139.36 -  317: 430   89
    4     5 Rafał          Matczak               124.99 +  406: 360  175
    5     4 Marek          Dudkiewicz            125.11 -  298: 377   75
    6    10 Jarosław       Michalak              116.62 +  467: 327  167
    7     4 Bogusław       Szyszka               138.81 -  286: 481   89
    8     7 Wojciech       Zemło                 138.75 -  325: 436   89
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              125.70 -  389: 392   76
   10    11 Jacek          Pietruszka            124.23 -  339: 376   74
   11    15 Jerzy          Ciesielski            106.29 +  437: 271  156
   12    12 Rafał          Wesołowski            129.05 -  318: 391   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Małgorzata Sulejewska 129.79 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marta          Bajorek               113.90 +  365: 340  164
    2     8 Adam           Weremczuk             125.70 +  383: 340  176
    3     4 Wojciech       Zemło                 138.75 +  427: 381  189
    4     2 Marek          Dudkiewicz            125.11 +  380: 375  175
    5     1 Dominik        Urbacki               150.77 +  418: 389  201
    6     1 Michał         Ozimiński             136.50 -  289: 356   87
    7     1 Krzysztof      Obremski              139.36 -  391: 410   89
    8     3 Bogusław       Szyszka               138.81 +  399: 385  189
    9     4 Mirosław       Uglik                 144.25 +  417: 325  194
   10     2 Stanisław      Rydzik                144.78 -  331: 464   95
   11     4 Jakub          Szymczak              137.27 -  322: 483   87
   12     5 Mariola        Osajda-Matczak        123.99 +  413: 338  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1820  / 12 151.67




	Rafał Wesołowski 129.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Ślusarska             113.33 -  376: 392   63
    2    12 Jerzy          Ciesielski            106.29 -  318: 397   56
    3    16 Marta          Bajorek               113.90 +  438: 278  164
    4    14 Piotr          Broda                 128.79 -  332: 417   79
    5    17 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  504: 295  150
    6    13 Robert         Wagner                104.51 +  326: 317  155
    7    11 Zbigniew       Wietecki              124.44 +  411: 328  174
    8     9 Beata          Piotrowska            115.49 +  379: 332  165
    9     6 Jakub          Szymczak              137.27 -  365: 391   87
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              125.70 -  328: 418   76
   11    11 Jacek          Pietruszka            124.23 -  374: 384   74
   12    12 Maciej         Sancewicz             133.30 +  391: 318  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Piotr Broda 128.79 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jerzy          Ciesielski            106.29 +  382: 319  156
    2     6 Krzysztof      Obremski              139.36 -  356: 513   89
    3     7 Robert         Wagner                104.51 -  288: 417   55
    4    14 Rafał          Wesołowski            129.05 +  417: 332  179
    5    12 Andrzej        Kroc                  128.39 +  423: 338  178
    6     8 Jerzy          Matyasik              115.57 +  414: 278  166
    7     6 Marek          Dudkiewicz            125.11 +  503: 403  175
    8     5 Mirosław       Uglik                 144.25 -  325: 479   94
    9     5 Wojciech       Zemło                 138.75 -  390: 442   89
   10     9 Beata          Piotrowska            115.49 -  434: 452   65
   11    12 Zbigniew       Rybak                 115.82 +  388: 369  166
   12     7 Jacek          Pietruszka            124.23 -  343: 462   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Andrzej Kroc 128.39 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Wagner                104.51 +  478: 419  155
    2     3 Dominik        Urbacki               150.77 -  338: 508  101
    3     8 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  295: 365   72
    4    15 Jerzy          Ciesielski            106.29 +  409: 292  156
    5    12 Piotr          Broda                 128.79 -  338: 423   79
    6    14 Beata          Piotrowska            115.49 -  349: 387   65
    7    15 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  417: 328  150
    8    12 Zbigniew       Wietecki              124.44 -  392: 429   74
    9    15 Katarzyna      Ślusarska             113.33 +  524: 272  163
   10    12 Adam           Weremczuk             125.70 +  485: 307  176
   11     9 Robert         Głowacki              126.07 -  254: 538   76
   12    11 Michał         Ozimiński             136.50 +  486: 378  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Robert Głowacki 126.07 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  449: 353  150
    2     4 Katarzyna      Ślusarska             113.33 +  445: 349  163
    3     1 Bogusław       Szyszka               138.81 -  272: 489   89
    4     9 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  463: 472   72
    5     8 Zbigniew       Wietecki              124.44 +  452: 242  174
    6     6 Łukasz         Sornek                118.31 +  486: 343  168
    7     5 Adam           Weremczuk             125.70 +  376: 348  176
    8     4 Marek          Dudkiewicz            125.11 -  283: 358   75
    9     7 Maciej         Michalak              123.97 -  372: 399   74
   10     8 Mariola        Osajda-Matczak        123.99 -  302: 352   74
   11     9 Andrzej        Kroc                  128.39 +  538: 254  178
   12     6 Marek          Dudkiewicz            125.11 +  399: 391  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Adam Weremczuk 125.70 Łódź/Londyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  419: 273  150
    2     8 Małgorzata     Sulejewska            129.79 -  340: 383   80
    3    10 Ewa            Radzikowska           114.89 +  406: 394  165
    4     4 Wojciech       Zemło                 138.75 +  349: 317  189
    5     5 Krzysztof      Obremski              139.36 -  333: 397   89
    6     9 Miłosz         Wrzałek               143.11 +  450: 317  193
    7     5 Robert         Głowacki              126.07 -  348: 376   76
    8     6 Jakub          Szymczak              137.27 -  298: 323   87
    9    11 Beata          Piotrowska            115.49 -  362: 437   65
   10    12 Andrzej        Kroc                  128.39 -  307: 485   78
   11    13 Jerzy          Matyasik              115.57 +  426: 358  166
   12    13 Zbigniew       Rybak                 115.82 -  351: 459   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Krzysztof Sporczyk 125.70 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Witold         Podwysocki            100.00 +  405: 235  150
    2     1 Zbigniew       Wietecki              124.44 -  352: 382   74
    3    11 Zbigniew       Rybak                 115.82 +  419: 341  166
    4     8 Kamil          Kister                141.26 -  207: 499   91
    5    14 Jerzy          Matyasik              115.57 -  252: 486   66
    6    16 Ewa            Radzikowska           114.89 +  420: 379  165
    7    12 Jarosław       Michalak              116.62 +  454: 250  167
    8     8 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  299: 435   93
    9    12 Maciej         Sancewicz             133.30 +  392: 389  183
   10    10 Rafał          Wesołowski            129.05 +  418: 328  179
   11     8 Marek          Dudkiewicz            125.11 -  295: 376   75
   12    10 Jarosław       Michalak              116.62 +  373: 308  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Marek Dudkiewicz 125.11 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Socha                 100.00 +  438: 311  150
    2     5 Grzegorz       Pukniel               122.18 +  510: 330  172
    3     2 Zbigniew       Wietecki              124.44 +  496: 330  174
    4     2 Małgorzata     Sulejewska            129.79 -  375: 380   80
    5     4 Maciej         Sancewicz             133.30 +  377: 298  183
    6     4 Mirosław       Uglik                 144.25 -  361: 385   94
    7     6 Piotr          Broda                 128.79 -  403: 503   79
    8     4 Robert         Głowacki              126.07 +  358: 283  176
    9     1 Dominik        Urbacki               150.77 -  394: 438  101
   10     6 Jarosław       Michalak              116.62 -  317: 374   67
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              125.70 +  376: 295  176
   12     6 Robert         Głowacki              126.07 -  391: 399   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Rafał Matczak 124.99 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dominik        Urbacki               150.77 -  390: 392  101
    2    11 Mariola        Osajda-Matczak        123.99 +  510: 311  174
    3     6 Katarzyna      Ślusarska             113.33 +  372: 328  163
    4     5 Maciej         Sancewicz             133.30 -  360: 406   83
    5     7 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  345: 422   72
    6    12 Zbigniew       Wietecki              124.44 -  347: 377   74
    7    14 Jerzy          Ciesielski            106.29 +  424: 324  156
    8    10 Maciej         Michalak              123.97 -  361: 370   74
    9    14 Grażyna        Wesołowska            117.68 -  354: 381   68
   10    15 Marta          Świątkowska           112.69 -  330: 431   63
   11    17 Marta          Bajorek               113.90 +  488: 341  164
   12    15 Jerzy          Matyasik              115.57 +  477: 405  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Zbigniew Wietecki 124.44 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                144.78 +  486: 368  195
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              125.70 +  382: 352  176
    3     2 Marek          Dudkiewicz            125.11 -  330: 496   75
    4     7 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  317: 433   93
    5     8 Robert         Głowacki              126.07 -  242: 452   76
    6    12 Rafał          Matczak               124.99 +  377: 347  175
    7    11 Rafał          Wesołowski            129.05 -  328: 411   79
    8    12 Andrzej        Kroc                  128.39 +  429: 392  178
    9    10 Jarosław       Michalak              116.62 -  394: 398   67
   10    13 Kamil          Kister                141.26 -  317: 362   91
   11    14 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  352: 332  150
   12    14 Grażyna        Wesołowska            117.68 +  408: 348  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Jacek Pietruszka 124.23 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mirosław       Uglik                 144.25 -  328: 412   94
    2    10 Robert         Wagner                104.51 -  378: 408   55
    3    14 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  351: 373   93
    4    17 Jarosław       Michalak              116.62 -  311: 403   67
    5    19 Zbigniew       Rybak                 115.82 +  420: 314  166
    6    19 Marta          Bajorek               113.90 -  349: 372   64
    7    20 Witold         Podwysocki            100.00 +  503: 131  150
    8    15 Marta          Świątkowska           112.69 +  515: 331  163
    9    13 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  405: 323  150
   10    11 Maciej         Sancewicz             133.30 +  376: 339  183
   11    11 Rafał          Wesołowski            129.05 +  384: 374  179
   12     7 Piotr          Broda                 128.79 +  462: 343  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Mariola Osajda-Matczak 123.99 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  328: 396   93
    2    11 Rafał          Matczak               124.99 -  311: 510   75
    3    17 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  358: 295  150
    4    16 Ewa            Radzikowska           114.89 +  389: 304  165
    5    13 Łukasz         Sornek                118.31 -  376: 395   68
    6    11 Wojciech       Zemło                 138.75 -  322: 367   89
    7    17 Dariusz        Socha                 100.00 +  366: 302  150
    8    13 Jerzy          Matyasik              115.57 +  449: 404  166
    9     9 Kamil          Kister                141.26 +  401: 381  191
   10     8 Robert         Głowacki              126.07 +  352: 302  176
   11     6 Maciej         Michalak              123.97 +  400: 323  174
   12     5 Małgorzata     Sulejewska            129.79 -  338: 413   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Maciej Michalak 123.97 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    11 Robert         Wagner                104.51 +  470: 225  155
    6     7 Jakub          Szymczak              137.27 +  365: 325  187
    7     7 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  386: 407   72
    8    10 Rafał          Matczak               124.99 +  370: 361  175
    9     7 Robert         Głowacki              126.07 +  399: 372  176
   10     5 Bogusław       Szyszka               138.81 -  376: 389   89
   11     6 Mariola        Osajda-Matczak        123.99 -  323: 400   74
   12     9 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  359: 370   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  /  8 127.62




	Grzegorz Pukniel 122.18 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Kister                141.26 +  389: 269  191
    2     5 Marek          Dudkiewicz            125.11 -  330: 510   75
    3     8 Andrzej        Kroc                  128.39 +  365: 295  178
    4     9 Robert         Głowacki              126.07 +  472: 463  176
    5     7 Rafał          Matczak               124.99 +  422: 345  175
    6     3 Krzysztof      Obremski              139.36 -  345: 403   89
    7     7 Maciej         Michalak              123.97 +  407: 386  174
    8     2 Stanisław      Rydzik                144.78 -  307: 508   95
    9     8 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  353: 393   93
   10     7 Michał         Ozimiński             136.50 +  457: 313  187
   11     5 Wojciech       Zemło                 138.75 +  523: 299  189
   12     4 Beata          Piotrowska            115.49 +  392: 331  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 12 148.92




	Łukasz Sornek 118.31 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              139.36 -  346: 432   89
    2    16 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  410: 283  150
    3    13 Mirosław       Uglik                 144.25 -  351: 470   94
    4    10 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  413: 340  150
    5    13 Mariola        Osajda-Matczak        123.99 +  395: 376  174
    6     6 Robert         Głowacki              126.07 -  343: 486   76
    7     9 Jakub          Szymczak              137.27 -  347: 521   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  /  7 117.14




	Grażyna Wesołowska 117.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bogusław       Szyszka               138.81 -  334: 481   89
    2    18 Witold         Podwysocki            100.00 +  567: 133  150
    3     5 Dominik        Urbacki               150.77 -  277: 448  101
    4    11 Katarzyna      Ślusarska             113.33 -  391: 435   63
    5    15 Jerzy          Ciesielski            106.29 -  302: 383   56
    6    17 Dariusz        Socha                 100.00 -  311: 360   50
    7    18 Robert         Wagner                104.51 +  366: 263  155
    8    18 Ewa            Radzikowska           114.89 +  327: 295  165
    9    14 Rafał          Matczak               124.99 +  381: 354  175
   10    14 Zbigniew       Rybak                 115.82 -  378: 386   66
   11    16 Marta          Świątkowska           112.69 +  377: 289  163
   12    14 Zbigniew       Wietecki              124.44 -  348: 408   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Jarosław Michalak 116.62 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    17 Jacek          Pietruszka            124.23 +  403: 311  174
    5     9 Wojciech       Zemło                 138.75 +  452: 409  189
    6    10 Maciej         Sancewicz             133.30 -  327: 467   83
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              125.70 -  250: 454   76
    8    14 Marta          Bajorek               113.90 +  418: 304  164
    9    10 Zbigniew       Wietecki              124.44 +  398: 394  174
   10     6 Marek          Dudkiewicz            125.11 +  374: 317  175
   11     7 Beata          Piotrowska            115.49 -  317: 441   65
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              125.70 -  308: 373   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  /  9 130.67




	Zbigniew Rybak 115.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Zemło                 138.75 -  364: 424   89
    2    14 Dariusz        Socha                 100.00 +  340: 259  150
    3    11 Krzysztof      Sporczyk              125.70 -  341: 419   76
    4    12 Jerzy          Matyasik              115.57 -  337: 372   66
    5    19 Jacek          Pietruszka            124.23 -  314: 420   74
    6    20 Witold         Podwysocki            100.00 +  505: 178  150
    7    19 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  367: 423   50
    8    17 Robert         Wagner                104.51 +  405: 256  155
    9    16 Marta          Bajorek               113.90 +  353: 343  164
   10    14 Grażyna        Wesołowska            117.68 +  386: 378  168
   11    12 Piotr          Broda                 128.79 -  369: 388   79
   12    13 Adam           Weremczuk             125.70 +  459: 351  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Jerzy Matyasik 115.57 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Szymczak              137.27 -  311: 371   87
    2    13 Stanisław      Rydzik                144.78 -  321: 431   95
    3    18 Witold         Podwysocki            100.00 +  512: 188  150
    4    12 Zbigniew       Rybak                 115.82 +  372: 337  166
    5    14 Krzysztof      Sporczyk              125.70 +  486: 252  176
    6     8 Piotr          Broda                 128.79 -  278: 414   79
    7    13 Beata          Piotrowska            115.49 -  286: 426   65
    8    13 Mariola        Osajda-Matczak        123.99 -  404: 449   74
    9    17 Marta          Świątkowska           112.69 -  357: 381   63
   10    16 Katarzyna      Ślusarska             113.33 +  405: 268  163
   11    13 Adam           Weremczuk             125.70 -  358: 426   76
   12    15 Rafał          Matczak               124.99 -  405: 477   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Beata Piotrowska 115.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    13 Jakub          Szymczak              137.27 -  279: 450   87
    5    16 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  366: 337  150
    6    14 Andrzej        Kroc                  128.39 +  387: 349  178
    7    13 Jerzy          Matyasik              115.57 +  426: 286  166
    8     9 Rafał          Wesołowski            129.05 -  332: 379   79
    9    11 Adam           Weremczuk             125.70 +  437: 362  176
   10     9 Piotr          Broda                 128.79 +  452: 434  179
   11     7 Jarosław       Michalak              116.62 +  441: 317  167
   12     4 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  331: 392   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  /  9 139.33




	Ewa Radzikowska 114.89 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Sancewicz             133.30 -  288: 355   83
    2    15 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  426: 349  150
    3    10 Adam           Weremczuk             125.70 -  394: 406   76
    4    16 Mariola        Osajda-Matczak        123.99 -  304: 389   74
    5    18 Dariusz        Socha                 100.00 +  371: 345  150
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              125.70 -  379: 420   76
    7    16 Marta          Bajorek               113.90 -  277: 387   64
    8    18 Grażyna        Wesołowska            117.68 -  295: 327   68
    9    18 Robert         Wagner                104.51 -  268: 346   55
   10    19 Witold         Podwysocki            100.00 +  469: 123  150
   11    18 Katarzyna      Ślusarska             113.33 -  312: 361   63
   12    18 Robert         Wagner                104.51 +  410: 292  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Marta Bajorek 113.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Sulejewska            129.79 -  340: 365   80
    2    17 Kamil          Kister                141.26 -  222: 429   91
    3    16 Rafał          Wesołowski            129.05 -  278: 438   79
    4    18 Dariusz        Socha                 100.00 -  315: 378   50
    5    20 Witold         Podwysocki            100.00 +  356: 168  150
    6    19 Jacek          Pietruszka            124.23 +  372: 349  174
    7    16 Ewa            Radzikowska           114.89 +  387: 277  165
    8    14 Jarosław       Michalak              116.62 -  304: 418   67
    9    16 Zbigniew       Rybak                 115.82 -  343: 353   66
   10    18 Jerzy          Ciesielski            106.29 -  259: 333   56
   11    17 Rafał          Matczak               124.99 -  341: 488   75
   12    19 Witold         Podwysocki            100.00 +  468: 220  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Katarzyna Ślusarska 113.33 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Wesołowski            129.05 +  392: 376  179
    2     4 Robert         Głowacki              126.07 -  349: 445   76
    3     6 Rafał          Matczak               124.99 -  328: 372   75
    4    11 Grażyna        Wesołowska            117.68 +  435: 391  168
    5    10 Jakub          Szymczak              137.27 -  287: 475   87
    6    15 Jerzy          Ciesielski            106.29 +  390: 350  156
    7    10 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  334: 439   93
    8    11 Kamil          Kister                141.26 -  325: 437   91
    9    15 Andrzej        Kroc                  128.39 -  272: 524   78
   10    16 Jerzy          Matyasik              115.57 -  268: 405   66
   11    18 Ewa            Radzikowska           114.89 +  361: 312  165
   12    17 Jerzy          Ciesielski            106.29 +  343: 336  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Marta Świątkowska 112.69 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    15 Jacek          Pietruszka            124.23 -  331: 515   74
    9    17 Jerzy          Matyasik              115.57 +  381: 357  166
   10    15 Rafał          Matczak               124.99 +  431: 330  175
   11    16 Grażyna        Wesołowska            117.68 -  289: 377   68
   12    16 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  356: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  /  5 126.60




	Jerzy Ciesielski 106.29 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Broda                 128.79 -  319: 382   79
    2    12 Rafał          Wesołowski            129.05 +  397: 318  179
    3     9 Stanisław      Rydzik                144.78 -  314: 528   95
    4    15 Andrzej        Kroc                  128.39 -  292: 409   78
    5    15 Grażyna        Wesołowska            117.68 +  383: 302  168
    6    15 Katarzyna      Ślusarska             113.33 -  350: 390   63
    7    14 Rafał          Matczak               124.99 -  324: 424   75
    8    16 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  291: 364   50
    9    19 Witold         Podwysocki            100.00 +  576: 154  150
   10    18 Marta          Bajorek               113.90 +  333: 259  164
   11    15 Maciej         Sancewicz             133.30 -  271: 437   83
   12    17 Katarzyna      Ślusarska             113.33 -  336: 343   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Robert Wagner 104.51 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kroc                  128.39 -  419: 478   78
    2    10 Jacek          Pietruszka            124.23 +  408: 378  174
    3     7 Piotr          Broda                 128.79 +  417: 288  179
    4     6 Mirosław       Uglik                 144.25 -  283: 331   94
    5    11 Maciej         Michalak              123.97 -  225: 470   74
    6    13 Rafał          Wesołowski            129.05 -  317: 326   79
    7    18 Grażyna        Wesołowska            117.68 -  263: 366   68
    8    17 Zbigniew       Rybak                 115.82 -  256: 405   66
    9    18 Ewa            Radzikowska           114.89 +  346: 268  165
   10    17 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  305: 420   50
   11    19 Witold         Podwysocki            100.00 +  471: 152  150
   12    18 Ewa            Radzikowska           114.89 -  292: 410   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Krystyna Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Głowacki              126.07 -  353: 449   76
    2    15 Ewa            Radzikowska           114.89 -  349: 426   65
    3    15 Dariusz        Socha                 100.00 +  483: 294  150
    4    10 Łukasz         Sornek                118.31 -  340: 413   68
    5    16 Beata          Piotrowska            115.49 -  337: 366   65
    6    18 Małgorzata     Baśko                 100.00 -  313: 405   50
    7    19 Zbigniew       Rybak                 115.82 +  423: 367  166
    8    16 Jerzy          Ciesielski            106.29 +  364: 291  156
    9    13 Jacek          Pietruszka            124.23 -  323: 405   74
   10    17 Robert         Wagner                104.51 +  420: 305  155
   11    14 Zbigniew       Wietecki              124.44 -  332: 352   74
   12    16 Marta          Świątkowska           112.69 -  340: 356   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Małgorzata Baśko 100.00 Andrespol

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Weremczuk             125.70 -  273: 419   76
    2    16 Łukasz         Sornek                118.31 -  283: 410   68
    3    17 Mariola        Osajda-Matczak        123.99 -  295: 358   74
    4    19 Witold         Podwysocki            100.00 +  411: 177  150
    5    17 Rafał          Wesołowski            129.05 -  295: 504   79
    6    18 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  405: 313  150
    7    15 Andrzej        Kroc                  128.39 -  328: 417   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     675  /  7  96.43




	Witold Podwysocki 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              125.70 -  235: 405   76
    2    18 Grażyna        Wesołowska            117.68 -  133: 567   68
    3    18 Jerzy          Matyasik              115.57 -  188: 512   66
    4    19 Małgorzata     Baśko                 100.00 -  177: 411   50
    5    20 Marta          Bajorek               113.90 -  168: 356   64
    6    20 Zbigniew       Rybak                 115.82 -  178: 505   66
    7    20 Jacek          Pietruszka            124.23 -  131: 503   74
    8    19 PAUZA
    9    19 Jerzy          Ciesielski            106.29 -  154: 576   56
   10    19 Ewa            Radzikowska           114.89 -  123: 469   65
   11    19 Robert         Wagner                104.51 -  152: 471   55
   12    19 Marta          Bajorek               113.90 -  220: 468   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     704  / 11  64.00




	Dariusz Socha 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            125.11 -  311: 438   75
    2    14 Zbigniew       Rybak                 115.82 -  259: 340   66
    3    15 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  294: 483   50
    4    18 Marta          Bajorek               113.90 +  378: 315  164
    5    18 Ewa            Radzikowska           114.89 -  345: 371   65
    6    17 Grażyna        Wesołowska            117.68 +  360: 311  168
    7    17 Mariola        Osajda-Matczak        123.99 -  302: 366   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  /  7  94.57


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVIII Mistrzostwa Łodzi w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Rafał          Matczak               392: 390
   2 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Rydzik                486: 368
   3 Mirosław       Uglik                - Jacek          Pietruszka            412: 328
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Miłosz         Wrzałek               328: 396
   5 Kamil          Kister               - Grzegorz       Pukniel               269: 389
   6 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Obremski              346: 432
   7 Bogusław       Szyszka              - Grażyna        Wesołowska            481: 334
   8 Zbigniew       Rybak                - Wojciech       Zemło                 364: 424
   9 Jakub          Szymczak             - Jerzy          Matyasik              371: 311
  10 Ewa            Radzikowska          - Maciej         Sancewicz             288: 355
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Marta          Bajorek               365: 340
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Wesołowski            392: 376
  13 Piotr          Broda                - Jerzy          Ciesielski            382: 319
  14 Robert         Wagner               - Andrzej        Kroc                  419: 478
  15 Robert         Głowacki             - Krystyna       Augustyniak           449: 353
  16 Małgorzata     Baśko                - Adam           Weremczuk             273: 419
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Witold         Podwysocki            405: 235
  18 Dariusz        Socha                - Marek          Dudkiewicz            311: 438


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              382: 352
   2 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Szyszka               345: 539
   3 Andrzej        Kroc                 - Dominik        Urbacki               338: 508
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Robert         Głowacki              349: 445
   5 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Dudkiewicz            330: 510
   6 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Broda                 513: 356
   7 Wojciech       Zemło                - Jakub          Szymczak              501: 385
   8 Adam           Weremczuk            - Małgorzata     Sulejewska            340: 383
   9 Maciej         Sancewicz            - Mirosław       Uglik                 464: 247
  10 Jacek          Pietruszka           - Robert         Wagner                378: 408
  11 Rafał          Matczak              - Mariola        Osajda-Matczak        510: 311
  12 Jerzy          Ciesielski           - Rafał          Wesołowski            397: 318
  13 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Matyasik              431: 321
  14 Dariusz        Socha                - Zbigniew       Rybak                 259: 340
  15 Krystyna       Augustyniak          - Ewa            Radzikowska           349: 426
  16 Małgorzata     Baśko                - Łukasz         Sornek                283: 410
  17 Marta          Bajorek              - Kamil          Kister                222: 429
  18 Grażyna        Wesołowska           - Witold         Podwysocki            567: 133


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Robert         Głowacki              489: 272
   2 Marek          Dudkiewicz           - Zbigniew       Wietecki              496: 330
   3 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Obremski              317: 430
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Wojciech       Zemło                 427: 381
   5 Grażyna        Wesołowska           - Dominik        Urbacki               277: 448
   6 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Ślusarska             372: 328
   7 Robert         Wagner               - Piotr          Broda                 417: 288
   8 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kroc                  365: 295
   9 Jerzy          Ciesielski           - Stanisław      Rydzik                314: 528
  10 Ewa            Radzikowska          - Adam           Weremczuk             394: 406
  11 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Sporczyk              341: 419
  12 Kamil          Kister               - Jakub          Szymczak              393: 380
  13 Łukasz         Sornek               - Mirosław       Uglik                 351: 470
  14 Miłosz         Wrzałek              - Jacek          Pietruszka            373: 351
  15 Krystyna       Augustyniak          - Dariusz        Socha                 483: 294
  16 Rafał          Wesołowski           - Marta          Bajorek               438: 278
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Baśko                 358: 295
  18 Witold         Podwysocki           - Jerzy          Matyasik              188: 512


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Bogusław       Szyszka               411: 357
   2 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Sulejewska            375: 380
   3 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                427: 548
   4 Adam           Weremczuk            - Wojciech       Zemło                 349: 317
   5 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Matczak               406: 360
   6 Mirosław       Uglik                - Robert         Wagner                331: 283
   7 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              433: 317
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Kister                207: 499
   9 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Pukniel               463: 472
  10 Łukasz         Sornek               - Krystyna       Augustyniak           413: 340
  11 Grażyna        Wesołowska           - Katarzyna      Ślusarska             391: 435
  12 Jerzy          Matyasik             - Zbigniew       Rybak                 372: 337
  13 Beata          Piotrowska           - Jakub          Szymczak              279: 450
  14 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            417: 332
  15 Andrzej        Kroc                 - Jerzy          Ciesielski            409: 292
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Ewa            Radzikowska           389: 304
  17 Jarosław       Michalak             - Jacek          Pietruszka            403: 311
  18 Marta          Bajorek              - Dariusz        Socha                 315: 378
  19 Witold         Podwysocki           - Małgorzata     Baśko                 177: 411


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Dominik        Urbacki               418: 389
   2 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               462: 454
   3 Michał         Ozimiński            - Bogusław       Szyszka               457: 344
   4 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Sancewicz             377: 298
   5 Krzysztof      Obremski             - Adam           Weremczuk             397: 333
   6 Kamil          Kister               - Mirosław       Uglik                 344: 348
   7 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Matczak               422: 345
   8 Robert         Głowacki             - Zbigniew       Wietecki              452: 242
   9 Jarosław       Michalak             - Wojciech       Zemło                 452: 409
  10 Jakub          Szymczak             - Katarzyna      Ślusarska             475: 287
  11 Maciej         Michalak             - Robert         Wagner                470: 225
  12 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Broda                 338: 423
  13 Łukasz         Sornek               - Mariola        Osajda-Matczak        395: 376
  14 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Sporczyk              486: 252
  15 Jerzy          Ciesielski           - Grażyna        Wesołowska            383: 302
  16 Beata          Piotrowska           - Krystyna       Augustyniak           366: 337
  17 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Baśko                 504: 295
  18 Ewa            Radzikowska          - Dariusz        Socha                 371: 345
  19 Jacek          Pietruszka           - Zbigniew       Rybak                 420: 314
  20 Witold         Podwysocki           - Marta          Bajorek               168: 356


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Ozimiński            - Małgorzata     Sulejewska            356: 289
   2 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                425: 364
   3 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Pukniel               403: 345
   4 Mirosław       Uglik                - Marek          Dudkiewicz            385: 361
   5 Bogusław       Szyszka              - Kamil          Kister                392: 335
   6 Robert         Głowacki             - Łukasz         Sornek                486: 343
   7 Maciej         Michalak             - Jakub          Szymczak              365: 325
   8 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Broda                 278: 414
   9 Adam           Weremczuk            - Miłosz         Wrzałek               450: 317
  10 Jarosław       Michalak             - Maciej         Sancewicz             327: 467
  11 Wojciech       Zemło                - Mariola        Osajda-Matczak        367: 322
  12 Rafał          Matczak              - Zbigniew       Wietecki              347: 377
  13 Robert         Wagner               - Rafał          Wesołowski            317: 326
  14 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Kroc                  387: 349
  15 Katarzyna      Ślusarska            - Jerzy          Ciesielski            390: 350
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Ewa            Radzikowska           420: 379
  17 Dariusz        Socha                - Grażyna        Wesołowska            360: 311
  18 Małgorzata     Baśko                - Krystyna       Augustyniak           405: 313
  19 Marta          Bajorek              - Jacek          Pietruszka            372: 349
  20 Zbigniew       Rybak                - Witold         Podwysocki            505: 178


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Obremski              391: 410
   2 Mirosław       Uglik                - Dominik        Urbacki               361: 427
   3 Michał         Ozimiński            - Stanisław      Rydzik                331: 451
   4 Bogusław       Szyszka              - Maciej         Sancewicz             481: 286
   5 Adam           Weremczuk            - Robert         Głowacki              348: 376
   6 Piotr          Broda                - Marek          Dudkiewicz            503: 403
   7 Maciej         Michalak             - Grzegorz       Pukniel               386: 407
   8 Wojciech       Zemło                - Kamil          Kister                417: 367
   9 Jakub          Szymczak             - Łukasz         Sornek                521: 347
  10 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Ślusarska             439: 334
  11 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Wietecki              411: 328
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Michalak              454: 250
  13 Jerzy          Matyasik             - Beata          Piotrowska            286: 426
  14 Rafał          Matczak              - Jerzy          Ciesielski            424: 324
  15 Andrzej        Kroc                 - Małgorzata     Baśko                 417: 328
  16 Marta          Bajorek              - Ewa            Radzikowska           387: 277
  17 Dariusz        Socha                - Mariola        Osajda-Matczak        302: 366
  18 Robert         Wagner               - Grażyna        Wesołowska            263: 366
  19 Krystyna       Augustyniak          - Zbigniew       Rybak                 423: 367
  20 Jacek          Pietruszka           - Witold         Podwysocki            503: 131


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Obremski              440: 357
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Pukniel               508: 307
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Bogusław       Szyszka               399: 385
   4 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Głowacki              358: 283
   5 Piotr          Broda                - Mirosław       Uglik                 325: 479
   6 Jakub          Szymczak             - Adam           Weremczuk             323: 298
   7 Wojciech       Zemło                - Maciej         Sancewicz             436: 325
   8 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              435: 299
   9 Rafał          Wesołowski           - Beata          Piotrowska            379: 332
  10 Maciej         Michalak             - Rafał          Matczak               370: 361
  11 Kamil          Kister               - Katarzyna      Ślusarska             437: 325
  12 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Kroc                  429: 392
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Matyasik              449: 404
  14 Jarosław       Michalak             - Marta          Bajorek               418: 304
  15 Marta          Świątkowska          - Jacek          Pietruszka            331: 515
  16 Jerzy          Ciesielski           - Krystyna       Augustyniak           291: 364
  17 Zbigniew       Rybak                - Robert         Wagner                405: 256
  18 Grażyna        Wesołowska           - Ewa            Radzikowska           327: 295
  19 Witold         Podwysocki           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Marek          Dudkiewicz            438: 394
   2 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Szyszka               407: 372
   3 Krzysztof      Obremski             - Michał         Ozimiński             609: 419
   4 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Sulejewska            325: 417
   5 Piotr          Broda                - Wojciech       Zemło                 390: 442
   6 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Szymczak              365: 391
   7 Robert         Głowacki             - Maciej         Michalak              372: 399
   8 Grzegorz       Pukniel              - Miłosz         Wrzałek               353: 393
   9 Kamil          Kister               - Mariola        Osajda-Matczak        381: 401
  10 Zbigniew       Wietecki             - Jarosław       Michalak              394: 398
  11 Adam           Weremczuk            - Beata          Piotrowska            362: 437
  12 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Sporczyk              389: 392
  13 Krystyna       Augustyniak          - Jacek          Pietruszka            323: 405
  14 Rafał          Matczak              - Grażyna        Wesołowska            354: 381
  15 Katarzyna      Ślusarska            - Andrzej        Kroc                  272: 524
  16 Marta          Bajorek              - Zbigniew       Rybak                 343: 353
  17 Jerzy          Matyasik             - Marta          Świątkowska           357: 381
  18 Ewa            Radzikowska          - Robert         Wagner                268: 346
  19 Witold         Podwysocki           - Jerzy          Ciesielski            154: 576


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Dominik        Urbacki               260: 383
   2 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sulejewska            464: 331
   3 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Obremski              414: 402
   4 Miłosz         Wrzałek              - Mirosław       Uglik                 354: 397
   5 Bogusław       Szyszka              - Maciej         Michalak              389: 376
   6 Marek          Dudkiewicz           - Jarosław       Michalak              317: 374
   7 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Ozimiński             457: 313
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Głowacki              352: 302
   9 Beata          Piotrowska           - Piotr          Broda                 452: 434
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            418: 328
  11 Jacek          Pietruszka           - Maciej         Sancewicz             376: 339
  12 Andrzej        Kroc                 - Adam           Weremczuk             485: 307
  13 Zbigniew       Wietecki             - Kamil          Kister                317: 362
  14 Zbigniew       Rybak                - Grażyna        Wesołowska            386: 378
  15 Marta          Świątkowska          - Rafał          Matczak               431: 330
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Jerzy          Matyasik              268: 405
  17 Robert         Wagner               - Krystyna       Augustyniak           305: 420
  18 Jerzy          Ciesielski           - Marta          Bajorek               333: 259
  19 Ewa            Radzikowska          - Witold         Podwysocki            469: 123


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Miłosz         Wrzałek               502: 283
   2 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                471: 350
   3 Krzysztof      Obremski             - Bogusław       Szyszka               316: 466
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Jakub          Szymczak              322: 483
   5 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Pukniel               299: 523
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Michalak              400: 323
   7 Jarosław       Michalak             - Beata          Piotrowska            317: 441
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Dudkiewicz            295: 376
   9 Robert         Głowacki             - Andrzej        Kroc                  538: 254
  10 Kamil          Kister               - Michał         Ozimiński             415: 380
  11 Jacek          Pietruszka           - Rafał          Wesołowski            384: 374
  12 Piotr          Broda                - Zbigniew       Rybak                 388: 369
  13 Adam           Weremczuk            - Jerzy          Matyasik              426: 358
  14 Krystyna       Augustyniak          - Zbigniew       Wietecki              332: 352
  15 Maciej         Sancewicz            - Jerzy          Ciesielski            437: 271
  16 Grażyna        Wesołowska           - Marta          Świątkowska           377: 289
  17 Rafał          Matczak              - Marta          Bajorek               488: 341
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Ewa            Radzikowska           361: 312
  19 Witold         Podwysocki           - Robert         Wagner                152: 471


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Urbacki               443: 331
   2 Jakub          Szymczak             - Mirosław       Uglik                 467: 304
   3 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Obremski              446: 414
   4 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Pukniel               331: 392
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Sulejewska            338: 413
   6 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Głowacki              391: 399
   7 Jacek          Pietruszka           - Piotr          Broda                 462: 343
   8 Wojciech       Zemło                - Kamil          Kister                290: 465
   9 Maciej         Michalak             - Miłosz         Wrzałek               359: 370
  10 Jarosław       Michalak             - Krzysztof      Sporczyk              308: 373
  11 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kroc                  378: 486
  12 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Sancewicz             391: 318
  13 Zbigniew       Rybak                - Adam           Weremczuk             459: 351
  14 Grażyna        Wesołowska           - Zbigniew       Wietecki              348: 408
  15 Jerzy          Matyasik             - Rafał          Matczak               405: 477
  16 Marta          Świątkowska          - Krystyna       Augustyniak           356: 340
  17 Jerzy          Ciesielski           - Katarzyna      Ślusarska             336: 343
  18 Robert         Wagner               - Ewa            Radzikowska           292: 410
  19 Marta          Bajorek              - Witold         Podwysocki            468: 220
Lista rankingowa na dzień 10-11-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 156.84   5803   37
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.65  30196  194
   3 Dominik Urbacki                Pruszków             153.51  28860  188
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.76  29178  191
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            151.39  30126  199
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.04  23109  153
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.93  29587  200
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.06  26617  181
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.60  29026  198
  10 Dawid Pikul                    Poznań               146.57  28142  192
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.21  28658  196
  12 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     145.80  27411  188
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.81  25776  178
  14 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  15 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.18  28692  199
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.78  15528  108
  17 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.71  27162  189
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             143.28  27510  192
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             143.28  27509  192
  21 Kamil Górka                    Kraków               143.26  28509  199
  22 Justyna Górka                  Kraków               142.78  27128  190
  23 Jan Mrozowski                  Kraków               141.81  16450  116
  24 Marek Reda                     Wołomin              141.49  27167  192
  25 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.96  27769  197
  27 Kamil Kister                   Puławy               140.29  27637  197
  28 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.06  20589  147
  29 Grzegorz Kurowski              Warszawa             140.00  26600  190
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              139.77  26836  192
  31 Bogusław Szyszka               Oława                139.75  23897  171
  32 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.61  11169   80
  33 Jakub Szymczak                 Łódź                 139.20  13502   97
  34 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.65  12251   89
  35 Radosław Jachna                Łódź                 137.58  26691  194
  36 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.42  20063  146
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.32  27465  200
  38 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.31  24441  178
  39 Adam Klimont                   Wałcz                137.00   5617   41
  40 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  11632   85
  41 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  42 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.07   8300   61
  43 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.71  27141  200
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             135.70  27140  200
  45 Grzegorz Łukasik               Konojady             135.70  24154  178
  46 Karol Waniek                   Wrocław              134.40  14381  107
  47 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.40  25805  192
  48 Szymon Płachta                 Warszawa             134.38  26338  196
  49 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  50 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  51 Tomasz Suchanek                Wrocław              133.63  25389  190
  52 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.42   4136   31
  53 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  54 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.51   8083   61
  55 Adam Szukalski                 Coventry             132.32  10056   76
  56 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.31  25139  190
  57 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.27  14814  112
  58 Irena Sołdan                   Sopot                132.07  26017  197
  59 Paweł Janaś                    Głogów               131.95  14646  111
  60 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  61 Weronika Rudnicka              Szczecin             131.86  25580  194
  62 Janusz Krupiński               Bytom                131.74  12911   98
  63 Przemysław Herdzina            Kraków               131.68   7769   59
  64 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  65 Agnieszka Krupka               Krosno               131.41  11433   87
  66 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.41  26019  198
  67 Małgorzata Sulejewska          Kraków               131.40  26148  199
  68 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       131.34  24430  186
  69 Robert Kamiński                Warszawa             130.93  24876  190
  70 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.57   9662   74
  71 Marcin Mroziuk                 Warszawa             130.49  10700   82
  72 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  73 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.22  18751  144
  74 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  75 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  76 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.88  21430  165
  77 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.58  14513  112
  78 Tomasz Łapka                   Opole                129.28   6464   50
  79 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  80 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  81 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  82 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  83 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.60  23920  186
  84 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.40  12583   98
  85 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.39   8602   67
  86 Piotr Broda                    Sandomierz           128.18  24866  194
  87 Maciej Grąbczewski             Piła                 128.16  25504  199
  88 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.15  24989  195
  89 Michał Trumpus                 Wrocław              127.92   4733   37
  90 Andrzej Kroc                   Łódź                 127.89  22253  174
  91 Katarzyna Małek                Mielec               127.36  22034  173
  92 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.22  24807  195
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  94 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.00   8636   68
  95 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  96 Robert Głowacki                Łódź                 126.46  17705  140
  97 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.43  24148  191
  98 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.40  24521  194
  99 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.25  24492  194
 100 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.19  24733  196
 101 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.70  24261  193
 102 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 103 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              125.43  24585  196
 104 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 105 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.16  24406  195
 106 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 107 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.02   5751   46
 108 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 109 Jacek Pietruszka               Kraków               124.91   9618   77
 110 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       124.80  18345  147
 111 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.71  11972   96
 112 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  22175  178
 113 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  124.57  24166  194
 114 Czesław Grajewski              Choroszcz            124.51  23656  190
 115 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            124.46  23648  190
 116 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 117 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  23731  191
 118 Krzysztof Gibas                Kraków               124.14  18249  147
 119 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.11  23208  187
 120 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 121 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 122 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.91  14250  115
 123 Leszek Kacprzyk                Katowice             123.78  10645   86
 124 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.61  24103  195
 125 Tomasz Górka                   Łęczna               123.56   7290   59
 126 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 127 Natalia Ogierman               Katowice             123.30  18865  153
 128 Grzegorz Pukniel               Lublin               122.79  23944  195
 129 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.57   8335   68
 130 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       122.48   9676   79
 131 Dariusz Maciejuk               Warszawa             122.20   7332   60
 132 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.18   9774   80
 133 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.98   6343   52
 134 Łukasz Baranowski              Gdynia               121.60  24198  199
 135 Adam Jurkowski                 Gliwice              121.54   6077   50
 136 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46   4980   41
 137 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 138 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 139 Leszek Stecuła                 Bytom                121.32   6915   57
 140 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 141 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.05   4479   37
 142 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 143 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.02  20089  166
 144 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.98  16574  137
 145 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 146 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.38   3852   32
 147 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 148 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.11  15974  133
 149 Stanisław Gasik                Warszawa             119.97   8038   67
 150 Krzysztof Bonda                Białystok            119.91  13190  110
 151 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 152 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.65  13162  110
 153 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.20   7629   64
 155 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 156 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.80   4158   35
 157 Beata Piotrowska               Łódź                 118.74   7837   66
 158 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 159 Dorota Rudzińska               Warszawa             118.23  23528  199
 160 Marek Rogalski                 Warszawa             118.08   4369   37
 161 Anna Biegańska                 Białystok            117.94   9081   77
 162 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 163 Bogusław Książek               Szczecin             117.83  10958   93
 164 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 165 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 166 Łukasz Sornek                  Mikołów              117.55  21864  186
 167 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 168 Lucyna Śniadach                Rumia                117.33   5984   51
 169 Adam Janicki                   Łódź                 117.32  21822  186
 170 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 171 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 172 Radosław Więch                 Warszawa             117.05  17323  148
 173 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.87  21738  186
 174 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             116.72  11439   98
 175 Tomasz Lempart                 Kraków               116.67  11434   98
 176 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.62  11545   99
 177 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.58  16554  142
 178 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 179 Zbigniew Rybak                 Warszawa             116.26  21856  188
 180 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 116.23  10577   91
 181 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.16  14055  121
 182 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.15  10105   87
 183 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.12  21947  189
 184 Sławomir Wolski                Wrocław              115.93  22607  195
 185 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.58   8900   77
 186 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.47  22517  195
 187 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 188 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 189 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.58   9625   84
 190 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 191 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 192 Marta Bajorek                  Warszawa             114.19  21467  188
 193 Maciej Bukowski                Szczecin             113.91   8429   74
 194 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            113.76   7963   70
 195 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.70   5685   50
 196 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 197 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.55  22597  199
 198 Marta Świątkowska              Wrocław              113.45  10324   91
 199 Marianna Kozłowska             Białystok            113.44   9869   87
 200 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 201 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 202 Ewa Radzikowska                Gliwice              112.97  12653  112
 203 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 204 Rafał Polak                    Wałcz                112.69   8001   71
 205 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 206 Teresa Zalewska                Racibórz             112.25  13246  118
 207 Szymon Dąbrowski               Warszawa             111.47  21737  195
 208 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.42  11253  101
 209 Urszula Solarska               Łódź                 111.41  21614  194
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.41  21279  191
 211 Renata Andracka                Zwola                111.40  21612  194
 212 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 213 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       111.00   7215   65
 214 Jerzy Luter                    Bytom                110.84  18842  170
 215 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 216 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 217 Anna Niedzielko                Szczecin             110.61   9402   85
 218 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 219 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 220 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 221 Joanna Suchanek                Wrocław              109.91  17476  159
 222 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 223 Józef Burzyński                Ełk                  109.82   9005   82
 224 Anna Krynicka                  Warszawa             109.79   6697   61
 225 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      109.69   3839   35
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 227 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 228 Marta Sztajnert                Wisła                109.32   5466   50
 229 Adriana Gąbka                  Krasowiec            109.26   7211   66
 230 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.23  11251  103
 231 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 232 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.94   7735   71
 233 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.88   9799   90
 234 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 235 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 236 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.52   7488   69
 237 Maurycy Machnio                Lipiany              108.51   9549   88
 238 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 239 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.52  17525  163
 240 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 241 Sławomir Długosz               Ostróda              107.36  21257  198
 242 Marcin Ceglarek                Kraków               107.19  12113  113
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.03  20763  194
 244 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.83  17307  162
 245 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.45  11284  106
 247 Dorota Ostrowska               Białystok            106.25   8181   77
 248 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.07   6470   61
 249 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.00   9540   90
 250 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.96   5616   53
 251 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               105.95  17906  169
 252 Bożena Guział                  Racibórz             105.73   6661   63
 253 Robert Wagner                  Wrocław              105.70   3911   37
 254 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.63  12464  118
 255 Ziemowit Pazda                 Wrocław              105.48   8333   79
 256 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 257 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.17  20192  192
 258 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 259 Sylwia Łada                    Inowrocław           104.47  17029  163
 260 Jakub Błażejewski              Poznań               103.70   6533   63
 261 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 262 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.22  13935  135
 263 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.18  20016  194
 264 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 265 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.23  16152  158
 266 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 267 Anna Arana                     Warszawa             101.90  16711  164
 268 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 269 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 270 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.55   6033   60
 271 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               100.48  10349  103
 272 Juliusz Czupryniak             Warszawa             100.34   3512   35
 273 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.39   3578   36
 274 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 275 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.93  11556  118
 276 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 277 Maciej Dąbrowski               Warszawa              97.45  19101  196
 278 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.06   8645   90
 279 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              95.87   5944   62
 280 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              95.82   3737   39
 281 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 282 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 283 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 284 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 285 Sylwia Buks                    Warszawa              94.25  16682  177
 286 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 287 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.90  18404  196
 288 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 289 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 290 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 291 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 292 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 293 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 294 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 295 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.53   4639   53
 296 Andrzej Klich                  Jaworzno              85.19   9967  117
 297 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.00   9945  117
 298 Paulina Naplocha               Racibórz              84.99  16489  194
 299 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              84.86   6025   71
 300 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 301 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.64   4182   50
 302 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 303 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 304 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 305 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 306 Kamila Zacharuk                Zabrze                82.39   3131   38
 307 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 308 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 309 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 310 Mirosław Dejna                 Sampława              61.49  12114  197
 311 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33




Poczekalnia na dzień 10-11-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   4 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   5 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   6 Jarosław Puchalski             Łódź                 119.29   3340   28
   7 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   8 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.54   2759   28
   9 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
  10 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
  11 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  12 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
  13 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  14 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  15 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  16 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  17 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  18 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  19 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  20 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  21 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  22 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  23 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.21   3317   24
  24 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  26 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       133.83   3212   24
  27 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  28 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  29 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  30 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  31 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  32 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      125.54   3013   24
  33 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  34 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  35 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.21   2885   24
  36 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  37 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  38 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  39 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  40 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  41 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  42 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  43 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  44 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  45 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  46 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  47 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  48 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  49 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  50 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  51 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    105.33   2528   24
  52 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  53 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  54 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  55 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.04   2329   24
  56 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  57 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  58 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  60 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  61 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  62 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  63 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  64 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  65 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  66 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  67 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  68 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  69 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  70 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   86.65   1993   23
  71 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  72 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  73 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  74 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.22   1753   23
  75 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  76 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  77 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  78 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  79 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  80 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  81 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  82 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  83 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  84 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  85 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  86 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  87 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  88 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  89 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  90 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  91 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  92 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  93 Dariusz Socha                  Warszawa             108.74   2066   19
  94 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  95 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  96 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  97 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  98 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  99 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
 100 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
 101 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 102 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 103 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 104 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
 105 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 106 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 107 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 108 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 109 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 110 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 111 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 112 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 113 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 114 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 115 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 116 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 117 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 118 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 119 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 120 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 121 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 122 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 123 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 124 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 125 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 126 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 127 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 128 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 129 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 130 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 131 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 132 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 133 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 134 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 135 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 136 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 137 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 138 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 139 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 140 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 141 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 142 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 143 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 144 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 145 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.92   1487   12
 146 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 147 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 148 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 149 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 150 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 151 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 152 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 153 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 154 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 155 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 156 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 157 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 158 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 159 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 160 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 161 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 162 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 163 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 164 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 165 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 166 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 167 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 168 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 169 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 170 Paweł Zaręba                   Warszawa             104.17   1250   12
 171 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 172 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 173 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 174 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 175 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 176 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 177 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 178 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 179 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 180 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 181 Laura Pisula                   Wrocław               99.67   1196   12
 182 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 183 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 184 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 185 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 186 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 187 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 188 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 189 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 190 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 191 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 192 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 193 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 194 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 195 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 196 Andrzej Kraska                 Wrocław               94.75   1137   12
 197 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 198 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 199 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.08   1129   12
 200 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 201 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 202 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 203 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 204 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             92.83   1114   12
 205 Marcin Stachowski              Wydartowo I           92.67   1112   12
 206 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 207 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 208 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 209 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 210 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 211 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 212 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 213 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 214 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 215 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 216 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 217 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 218 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 219 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 220 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 221 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 222 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 223 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 224 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 225 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 226 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 227 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 228 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 229 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 230 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 231 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 232 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 233 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 234 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 235 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 236 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 237 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 238 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 239 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 240 Tomasz A. Praga                Białystok             91.18   1003   11
 241 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 242 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 243 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 244 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 245 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 246 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 247 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 248 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 249 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 250 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 251 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 252 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 253 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 254 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 255 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 256 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 257 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 258 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 259 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 260 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 261 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 262 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 263 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 264 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 265 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 266 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 267 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 268 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 269 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 270 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 271 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 272 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 273 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 274 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 275 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 276 Andrzej Gostomski              Łódź                  93.11    838    9
 277 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 278 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 279 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 280 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 281 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 282 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 283 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 284 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 285 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 286 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 287 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 288 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 289 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 290 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 291 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 292 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 293 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 294 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 295 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 296 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 297 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 298 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 299 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 300 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 301 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 302 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 303 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 304 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 305 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 306 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 307 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 308 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 309 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 310 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 311 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 312 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 313 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 314 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 315 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 316 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 317 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 318 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 319 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 320 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 321 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 322 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 323 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 324 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 325 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 326 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 327 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 328 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 329 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 330 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 331 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 332 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 333 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 334 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 335 Zygmunt Skwarek                Katowice              77.75    311    4
 336 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 337 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 338 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 339 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 340 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 341 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 342 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 343 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 344 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 345 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 346 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 347 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 348 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 349 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 350 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 351 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 352 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 353 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 354 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 355 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 356 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 357 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 358 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 359 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 360 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 361 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 362 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 363 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 364 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 365 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 366 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 367 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie