Piastów 9
czerwca
Piastów 9-10 czerwca XVI Mistrzostwa Piastowa
Konojady16
czerwca
Konojady 16-17 czerwca I Otwarte Mistrzostwa Konojad
Ełk23
czerwca
Ełk 23-24 czerwca III Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta EłkuGrand Prix 2012
Mikrusy łeb w łeb — Sirenka pierwsza na celowniku 16 - 17 czerwca 2012 — I Otwarte Mistrzostwa Konojad InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Otwarte Mistrzostwa Konojad Konojady, 16 - 17 czerwca 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Mikrusy łeb w łeb — Sirenka pierwsza na celowniku Już wiele miast i miasteczek gościło scrabblistów na turniejach rangi ogólnopolskiej. Teraz - do głosu dochodzi wieś polska. W miniony weekend dzięki Grzegorzowi i Sławomirowi Łukasikom Konojady dołączyły do elitarnej grupy polskich wsi, propagujących grę w scrabble.

Debiut Konojad był bardzo udany. Na turniej przybyło 32 uczestników w tym jeden debiutant, Jarosław Janczak ze Zbiczna. Pan Jarek grał tylko pierwszego dnia rozgrywek, a w debiucie wygrał dwie partie.

Liczną grupę stanowili zawodnicy z rumskiego klubu Mikrus, i to oni nadawali ton rozgrywkom. Najlepsi walczyli, jak to w Konojadach, łeb w łeb. Irena Sołdan z Sopotu i Miłosz Wrzałek z Redy spotkali się ze sobą w turnieju dwukrotnie i wygrali po jednej partii, a o ostatecznym wyniku zdecydował bynajmniej nie celownik, ale duch fair play (brawo!). Wydawało się, że remisowa partia tych dwojga graczy w ostatniej rundzie daje turniejowe zwycięstwo Miłoszowi. Miłosz jednak, już po zakończeniu gry, znalazł błąd w obliczeniach, stracił przez to remis i oddał miejsce na najwyższym stopniu podium swojej koleżance.

Na najniższym stopniu znalazł się Tomasz Zwoliński Ze Skierd. Czwarte miejsce przypadło organizatorowi turnieju Grzegorzowi Łukasikowi, który jednocześnie został najlepszym zawodnikiem z powiatu brodnickiego.

Wielkie słowa uznania należą się Grzegorzowi i Sławomirowi Łukasikom oraz paniom z Koła Gospodyń Wiejskich. Dzięki ich staraniom o pozyskanie sponsorów jak i wielkiemu wkładowi w  przygotowanie oprawy turnieju, wszyscy uczestnicy mieli zapewniony poczęstunek — ciasta, najróżniejsze wyroby mięsne, napoje ciepłe i zimne. Na sobotni obiad podano gorące flaki, a wieczorem podczas wspólnego oglądania meczu Polska-Czechy można było delektować się soczystym pieczonym prosiakiem. Impreza wieczorna odbyła się na stanicy wodnej w Bachotku, tam też gracze nocowali.

Nieobecni mają czego żałować, bo polska wieś pokazała, że nie liczy się miejsce rozgrywania turnieju tylko zaangażowanie w przygotowania i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Nawet ulewa po sobotnich rozgrywkach nikomu nie popsuła nastroju.

Podziękowania dla sponsorów:
- Samorząd wsi Konojady
- Koło Gospodyń Wiejskich Konojady
- Józef Łupiński
- Kazimierz Łukasik
- Roman Wilary
- Dom Kultury Jabłonowo Pom.
- Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Tadeusz Fuks
- Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Wojciech Perszke
- Sekretarz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Marek Buchalski
- Starosta Powiatu brodnickiego Piotr Boiński
- LTE Wózki Widłowe

Zapraszamy za rok wszystkich chętnych do wzięcia udziału w turnieju z dala od miejskiego zgiełku.

relacja: Andrzej Gostomski


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWiejski Dom Kultury w Konojadach

mapa
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 16 czerwca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 17 czerwca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZe stacji PKP Konojady ok. 500m pieszo
Wyżywienieflaki, wiejski stół, ciasto, kawa, herbata, wieczorem uwędzony prosiak
NoclegiStanica Wodna PTTK Bachotek ok. 17km od miejsca gry (dla osób niezmotoryzowanych podstawiony będzie bus)
Nagrody1 miejsce — 400zł
2 miejsce — 300 zł
3 miejsce — 200zł

nagroda dla najlepszego debiutanta
nagroda dla najlepszej kobiety
nagroda dla najlepszego gracza powiatu brodnickiego
nagroda za najdroższy ruch związany z „końmi”
Dodatkowe atrakcjewieczorna impreza plenerowa w Stanicy Wodnej w Bachotku
OrganizatorzySławomir Łukasik – tel. 604 525 723
Grzegorz Łukasik – tel. 534 684 099 – gslukasik@wp.pl
SponsorzySamorząd wsi Konojady
Koło Gospodyń Wiejskich Konojady
Łupiński Józef
Łukasik Kazimierz
Wilary Roman
Dom Kultury Jabłonowo Pom.
Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Tadeusz Fuks
Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Wojciech Perszke
Sekretarz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Marek Buchalski
Starosta Powiatu brodnickiego Piotr Boiński


LTE Wózki widłowe



Wyniki turnieju I Mistrzostwa Konojad w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Irena           Sołdan               Sopot                  130.01     10.0     5130     1893      912
  2 Miłosz          Wrzałek              Reda                   141.55      9.0     5265     1735     1112
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.75      8.0     4980     1664      648
  4 Grzegorz        Łukasik              Konojady               127.31      8.0     4687     1679      300
  5 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 123.92      8.0     4599     1647      209
  6 Anita           Bruska               Gdynia                 121.81      8.0     4394     1552      340
  7 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie   129.83      8.0     4385     1640       61
  8 Dorota          Rudzińska            Warszawa               115.31      7.0     4658     1457      416
  9 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.25      7.0     4574     1548      146
 10 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 107.89      7.0     4409     1522      389
 11 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 109.45      7.0     4306     1401      421
 12 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 103.14      7.0     4204     1451        0
 13 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.57      7.0     4130     1470      139
 14 Michał          Garnowski            Pasłęk                 127.57      6.0     4582     1319      207
 15 Damian          Łupiński             Konojady               100.00      6.0     4261     1301       85
 16 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 100.00      6.0     4251     1301       38
 17 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      6.0     4074     1238      207
 18 Sławomir        Długosz              Ostróda                108.13      5.5     4054     1326     -322
 19 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               115.19      5.5     3969     1224      323
 20 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                108.03      5.0     4199     1282       22
 21 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               101.40      5.0     4137     1238     -175
 22 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      5.0     4018     1187     -105
 23 Katarzyna       Dębska               Ostróda                103.22      5.0     3989     1126        8
 24 Rafał           Wesołowski           Warszawa               127.76      5.0     3906     1218      -40
 25 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      5.0     3796     1186     -224
 26 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      4.5     3797      975     -145
 27 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.5     3570      995      149
 28 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     3315      922     -547
 29 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00      3.5     3786     1026     -389
 30 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      3.5     3770      894      -57
 31 Jarosław        Janczak              Zbiczno                100.00      2.0     1948      586     -692
 32 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2440      606    -1936
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Konojad w Scrabble



	Tomasz Zwoliński 146.75 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mieczysław     Pastuszak             103.14 +  434: 364  153
    2     7 Waldemar       Kudliński             100.00 +  487: 334  150
    3     1 Irena          Sołdan                130.01 -  372: 471   80
    4     3 Łukasz         Baranowski            123.92 -  358: 396   74
    5     6 Agnieszka      Piotrowicz            109.45 +  358: 357  159
    6     4 Rafał          Wesołowski            127.76 +  445: 310  178
    7     1 Miłosz         Wrzałek               141.55 +  345: 334  192
    8     3 Krystian       Wandzlewicz           129.83 +  428: 305  180
    9     3 Grzegorz       Łukasik               127.31 +  443: 309  177
   10     3 Anita          Bruska                121.81 -  407: 410   72
   11     3 Mariusz        Orzeł                 122.25 +  481: 316  172
   12     2 Grzegorz       Łukasik               127.31 -  422: 426   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Miłosz Wrzałek 141.55 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Zawadzki              101.40 +  508: 231  151
    2     2 Damian         Łupiński              100.00 +  380: 337  150
    3     4 Sławomir       Długosz               108.13 +  543: 307  158
    4     1 Stanisław      Olsztyn               108.03 +  444: 398  158
    5     1 Łukasz         Baranowski            123.92 +  399: 280  174
    6     1 Irena          Sołdan                130.01 +  441: 405  180
    7     1 Tomasz         Zwoliński             146.75 -  334: 345   97
    8     1 Mariusz        Orzeł                 122.25 +  517: 357  172
    9     1 Krystian       Wandzlewicz           129.83 +  436: 316  180
   10     2 Agnieszka      Kozak                 107.89 +  430: 329  158
   11     1 Grzegorz       Łukasik               127.31 -  433: 447   77
   12     1 Irena          Sołdan                130.01 -  400: 401   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Irena Sołdan 130.01 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Gołęcki               100.57 +  439: 322  151
    2     6 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  374: 304  150
    3     1 Tomasz         Zwoliński             146.75 +  471: 372  197
    4     2 Krystian       Wandzlewicz           129.83 +  499: 316  180
    5     2 Grzegorz       Łukasik               127.31 +  430: 291  177
    6     1 Miłosz         Wrzałek               141.55 -  405: 441   92
    7     2 Łukasz         Baranowski            123.92 +  427: 345  174
    8     2 Agnieszka      Kozak                 107.89 +  394: 306  158
    9     2 Anita          Bruska                121.81 +  574: 309  172
   10     1 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  322: 425   72
   11     2 Rafał          Wesołowski            127.76 +  394: 387  178
   12     1 Miłosz         Wrzałek               141.55 +  401: 400  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1893  / 12 157.75




	Krystian Wandzlewicz 129.83 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Lidia          Żywna                 100.00 +  356: 308  150
    2     4 Rafał          Wesołowski            127.76 +  409: 329  178
    3     2 Grzegorz       Łukasik               127.31 +  339: 291  177
    4     2 Irena          Sołdan                130.01 -  316: 499   80
    5     4 Stanisław      Olsztyn               108.03 +  400: 347  158
    6     2 Mariusz        Orzeł                 122.25 +  362: 320  172
    7     3 Wojciech       Gołęcki               100.57 +  347: 291  151
    8     3 Tomasz         Zwoliński             146.75 -  305: 428   97
    9     1 Miłosz         Wrzałek               141.55 -  316: 436   92
   10     4 Łukasz         Baranowski            123.92 +  406: 369  174
   11     5 Agnieszka      Kozak                 107.89 -  396: 420   58
   12     5 Mieczysław     Pastuszak             103.14 +  433: 286  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Rafał Wesołowski 127.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Krystian       Wandzlewicz           129.83 -  329: 409   80
    3     6 Waldemar       Kudliński             100.00 +  364: 292  150
    4     7 Krzysztof      Zawadzki              101.40 +  371: 356  151
    5     5 Wojciech       Gołęcki               100.57 -  358: 421   51
    6     4 Tomasz         Zwoliński             146.75 -  310: 445   97
    7     9 Adam           Graczyk               100.00 +  421: 268  150
    8     7 Michał         Garnowski             127.57 +  434: 243  178
    9     6 Agnieszka      Kozak                 107.89 -  261: 394   58
   10     7 Sławomir       Długosz               108.13 +  375: 324  158
   11     2 Irena          Sołdan                130.01 -  387: 394   80
   12     6 Dorota         Rudzińska             115.31 -  296: 400   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 11 110.73




	Michał Garnowski 127.57 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Dejna                 100.00 +  545: 163  150
    2     1 Dorota         Rudzińska             115.31 +  343: 317  165
    3     3 Stanisław      Olsztyn               108.03 -  295: 419   58
    4     5 Jerzy          Krzyżewski            115.19 -  345: 425   65
    5     8 Damian         Łupiński              100.00 +  435: 361  150
    6     5 Grzegorz       Łukasik               127.31 -  385: 429   77
    7     6 Agnieszka      Kozak                 107.89 -  315: 467   58
    8     7 Rafał          Wesołowski            127.76 -  243: 434   78
    9    11 Krzysztof      Zawadzki              101.40 +  450: 363  151
   10     9 Lidia          Żywna                 100.00 +  447: 307  150
   11     8 Agnieszka      Piotrowicz            109.45 -  373: 399   59
   12    10 Stanisław      Olsztyn               108.03 +  406: 291  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Grzegorz Łukasik 127.31 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarosław       Janczak               100.00 +  504: 213  150
    2     3 Jerzy          Krzyżewski            115.19 +  399: 276  165
    3     2 Krystian       Wandzlewicz           129.83 -  291: 339   80
    4     4 Dorota         Rudzińska             115.31 +  366: 360  165
    5     2 Irena          Sołdan                130.01 -  291: 430   80
    6     5 Michał         Garnowski             127.57 +  429: 385  178
    7     4 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  312: 468   72
    8     8 Mieczysław     Pastuszak             103.14 +  486: 261  153
    9     3 Tomasz         Zwoliński             146.75 -  309: 443   97
   10     5 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  427: 357  150
   11     1 Miłosz         Wrzałek               141.55 +  447: 433  192
   12     2 Tomasz         Zwoliński             146.75 +  426: 422  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Łukasz Baranowski 123.92 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  442: 312  150
    2     5 Mariusz        Orzeł                 122.25 +  414: 410  172
    3     5 Agnieszka      Kozak                 107.89 +  376: 332  158
    4     3 Tomasz         Zwoliński             146.75 +  396: 358  197
    5     1 Miłosz         Wrzałek               141.55 -  280: 399   92
    6     3 Wojciech       Gołęcki               100.57 -  356: 381   51
    7     2 Irena          Sołdan                130.01 -  345: 427   80
    8     6 Dorota         Rudzińska             115.31 +  412: 375  165
    9     4 Stanisław      Olsztyn               108.03 +  390: 308  158
   10     4 Krystian       Wandzlewicz           129.83 -  369: 406   80
   11     4 Anita          Bruska                121.81 +  396: 312  172
   12     3 Mariusz        Orzeł                 122.25 +  423: 370  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Mariusz Orzeł 122.25 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  349: 309  150
    2     5 Łukasz         Baranowski            123.92 -  410: 414   74
    3     7 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  411: 373  150
    4     6 Sławomir       Długosz               108.13 +  379: 306  158
    5     3 Jerzy          Krzyżewski            115.19 +  365: 314  165
    6     2 Krystian       Wandzlewicz           129.83 -  320: 362   80
    7     4 Grzegorz       Łukasik               127.31 +  468: 312  177
    8     1 Miłosz         Wrzałek               141.55 -  357: 517   92
    9     5 Wojciech       Gołęcki               100.57 +  404: 295  151
   10     1 Irena          Sołdan                130.01 +  425: 322  180
   11     3 Tomasz         Zwoliński             146.75 -  316: 481   97
   12     3 Łukasz         Baranowski            123.92 -  370: 423   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Anita Bruska 121.81 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sylwia         Łada                  100.00 +  419: 271  150
    2     8 Sławomir       Długosz               108.13 -  330: 383   58
    3     8 Jerzy          Krzyżewski            115.19 -  348: 388   65
    4    10 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  411: 224  150
    5     9 Krzysztof      Zawadzki              101.40 +  372: 248  151
    6     7 Mieczysław     Pastuszak             103.14 +  323: 289  153
    7     5 Dorota         Rudzińska             115.31 +  435: 320  165
    8     4 Wojciech       Gołęcki               100.57 +  325: 269  151
    9     2 Irena          Sołdan                130.01 -  309: 574   80
   10     3 Tomasz         Zwoliński             146.75 +  410: 407  197
   11     4 Łukasz         Baranowski            123.92 -  312: 396   74
   12     4 Agnieszka      Kozak                 107.89 +  400: 285  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Dorota Rudzińska 115.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  369: 356  150
    2     1 Michał         Garnowski             127.57 -  317: 343   78
    3    11 Agnieszka      Piotrowicz            109.45 +  418: 324  159
    4     4 Grzegorz       Łukasik               127.31 -  360: 366   77
    5    11 Sławomir       Długosz               108.13 +  424: 329  158
    6     6 Stanisław      Olsztyn               108.03 +  344: 322  158
    7     5 Anita          Bruska                121.81 -  320: 435   72
    8     6 Łukasz         Baranowski            123.92 -  375: 412   74
    9     7 Mieczysław     Pastuszak             103.14 -  345: 497   53
   10    10 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  538: 235  150
   11     7 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  448: 327  150
   12     6 Rafał          Wesołowski            127.76 +  400: 296  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Jerzy Krzyżewski 115.19 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     3 Grzegorz       Łukasik               127.31 -  276: 399   77
    3     8 Anita          Bruska                121.81 +  388: 348  172
    4     5 Michał         Garnowski             127.57 +  425: 345  178
    5     3 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  314: 365   72
    6     8 Agnieszka      Kozak                 107.89 -  285: 335   58
    7    11 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  308: 322   50
    8    12 Lidia          Żywna                 100.00 -  361: 364   50
    9    13 Mirosław       Dejna                 100.00 +  488: 151  150
   10    11 Krzysztof      Zawadzki              101.40 +  413: 384  151
   11     9 Sławomir       Długosz               108.13 =  343: 343  108
   12     9 Sławomir       Długosz               108.13 +  368: 290  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 11 111.27




	Agnieszka Piotrowicz 109.45 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Damian         Łupiński              100.00 -  247: 364   50
    2    13 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  351: 336  150
    3    11 Dorota         Rudzińska             115.31 -  324: 418   65
    4    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  506: 292  150
    5     6 Tomasz         Zwoliński             146.75 -  357: 358   97
    6    10 Katarzyna      Dębska                103.22 -  311: 372   53
    7    12 Jarosław       Janczak               100.00 +  314: 232  150
    8    11 Adam           Graczyk               100.00 +  364: 296  150
    9    10 Sławomir       Długosz               108.13 -  316: 345   58
   10    13 Mirosław       Dejna                 100.00 +  383: 193  150
   11     8 Michał         Garnowski             127.57 +  399: 373  178
   12     7 Damian         Łupiński              100.00 +  434: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Sławomir Długosz 108.13 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  308: 248  150
    2     8 Anita          Bruska                121.81 +  383: 330  172
    3     4 Miłosz         Wrzałek               141.55 -  307: 543   92
    4     6 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  306: 379   72
    5    11 Dorota         Rudzińska             115.31 -  329: 424   65
    6     9 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  404: 308  150
    7     7 Damian         Łupiński              100.00 +  387: 323  150
    8     5 Stanisław      Olsztyn               108.03 -  328: 419   58
    9    10 Agnieszka      Piotrowicz            109.45 +  345: 316  159
   10     7 Rafał          Wesołowski            127.76 -  324: 375   78
   11     9 Jerzy          Krzyżewski            115.19 =  343: 343  115
   12     9 Jerzy          Krzyżewski            115.19 -  290: 368   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Stanisław Olsztyn 108.03 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Graczyk               100.00 +  377: 280  150
    2     9 Mieczysław     Pastuszak             103.14 +  319: 267  153
    3     3 Michał         Garnowski             127.57 +  419: 295  178
    4     1 Miłosz         Wrzałek               141.55 -  398: 444   92
    5     4 Krystian       Wandzlewicz           129.83 -  347: 400   80
    6     6 Dorota         Rudzińska             115.31 -  322: 344   65
    7     8 Katarzyna      Dębska                103.22 +  472: 300  153
    8     5 Sławomir       Długosz               108.13 +  419: 328  158
    9     4 Łukasz         Baranowski            123.92 -  308: 390   74
   10     6 Sylwia         Łada                  100.00 -  225: 372   50
   11    10 Wojciech       Gołęcki               100.57 -  302: 351   51
   12    10 Michał         Garnowski             127.57 -  291: 406   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Agnieszka Kozak 107.89 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  321: 330   50
    2    12 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  485: 200  150
    3     5 Łukasz         Baranowski            123.92 -  332: 376   74
    4     9 Katarzyna      Dębska                103.22 +  359: 260  153
    5    10 Waldemar       Kudliński             100.00 +  376: 373  150
    6     8 Jerzy          Krzyżewski            115.19 +  335: 285  165
    7     6 Michał         Garnowski             127.57 +  467: 315  178
    8     2 Irena          Sołdan                130.01 -  306: 394   80
    9     6 Rafał          Wesołowski            127.76 +  394: 261  178
   10     2 Miłosz         Wrzałek               141.55 -  329: 430   92
   11     5 Krystian       Wandzlewicz           129.83 +  420: 396  180
   12     4 Anita          Bruska                121.81 -  285: 400   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Katarzyna Dębska 103.22 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Waldemar       Kudliński             100.00 -  302: 329   50
    2    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  415: 213  150
    3     9 Wojciech       Gołęcki               100.57 -  289: 367   51
    4     9 Agnieszka      Kozak                 107.89 -  260: 359   58
    5    12 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  346: 239  150
    6    10 Agnieszka      Piotrowicz            109.45 +  372: 311  159
    7     8 Stanisław      Olsztyn               108.03 -  300: 472   58
    8    14 Sylwia         Łada                  100.00 -  318: 357   50
    9    14 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  293: 307   50
   10    12 Damian         Łupiński              100.00 -  318: 381   50
   11    13 Lidia          Żywna                 100.00 +  374: 332  150
   12    13 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  402: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Mieczysław Pastuszak 103.14 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             146.75 -  364: 434   97
    2     9 Stanisław      Olsztyn               108.03 -  267: 319   58
    3    15 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  373: 203  150
    4    11 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  425: 335  150
    5     7 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  384: 326  150
    6     7 Anita          Bruska                121.81 -  289: 323   72
    7    10 Krzysztof      Zawadzki              101.40 +  403: 372  151
    8     8 Grzegorz       Łukasik               127.31 -  261: 486   77
    9     7 Dorota         Rudzińska             115.31 +  497: 345  165
   10     8 Wojciech       Gołęcki               100.57 +  300: 292  151
   11     6 Sylwia         Łada                  100.00 +  355: 336  150
   12     5 Krystian       Wandzlewicz           129.83 -  286: 433   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Krzysztof Zawadzki 101.40 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               141.55 -  231: 508   92
    2    14 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  355: 311  150
    3    12 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  404: 344  150
    4     7 Rafał          Wesołowski            127.76 -  356: 371   78
    5     9 Anita          Bruska                121.81 -  248: 372   72
    6    12 Waldemar       Kudliński             100.00 +  343: 299  150
    7    10 Mieczysław     Pastuszak             103.14 -  372: 403   53
    8     9 Damian         Łupiński              100.00 -  256: 381   50
    9    11 Michał         Garnowski             127.57 -  363: 450   78
   10    11 Jerzy          Krzyżewski            115.19 -  384: 413   65
   11    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  468: 164  150
   12    12 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  357: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Wojciech Gołęcki 100.57 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Irena          Sołdan                130.01 -  322: 439   80
    2    11 Sylwia         Łada                  100.00 +  298: 283  150
    3     9 Katarzyna      Dębska                103.22 +  367: 289  153
    4     8 Damian         Łupiński              100.00 +  405: 314  150
    5     5 Rafał          Wesołowski            127.76 +  421: 358  178
    6     3 Łukasz         Baranowski            123.92 +  381: 356  174
    7     3 Krystian       Wandzlewicz           129.83 -  291: 347   80
    8     4 Anita          Bruska                121.81 -  269: 325   72
    9     5 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  295: 404   72
   10     8 Mieczysław     Pastuszak             103.14 -  292: 300   53
   11    10 Stanisław      Olsztyn               108.03 +  351: 302  158
   12     8 Sylwia         Łada                  100.00 +  438: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Andrzej Bednaruk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Baranowski            123.92 -  312: 442   74
    2    13 Agnieszka      Piotrowicz            109.45 -  336: 351   59
    3    14 Sylwia         Łada                  100.00 +  366: 295  150
    4    13 Jarosław       Janczak               100.00 +  531: 268  150
    5     7 Mieczysław     Pastuszak             103.14 -  326: 384   53
    6     9 Sławomir       Długosz               108.13 -  308: 404   58
    7    11 Jerzy          Krzyżewski            115.19 +  322: 308  165
    8    10 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  371: 305  150
    9     9 Lidia          Żywna                 100.00 +  338: 264  150
   10     5 Grzegorz       Łukasik               127.31 -  357: 427   77
   11     7 Dorota         Rudzińska             115.31 -  327: 448   65
   12    11 Waldemar       Kudliński             100.00 +  357: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Garnowski             127.57 -  163: 545   78
    2    16 Katarzyna      Dębska                103.22 -  213: 415   53
    3    16 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  166: 441   50
    4    16 Adam           Graczyk               100.00 -  175: 359   50
    5    16 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  221: 294   50
    6    16 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  241: 310   50
    7    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  255: 364   50
    8    16 PAUZA
    9    13 Jerzy          Krzyżewski            115.19 -  151: 488   65
   10    13 Agnieszka      Piotrowicz            109.45 -  193: 383   59
   11    15 Krzysztof      Zawadzki              101.40 -  164: 468   51
   12    15 Adam           Graczyk               100.00 -  198: 309   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  / 11  55.09




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stanisław      Olsztyn               108.03 -  280: 377   58
    2    10 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  297: 312   50
    3    13 Lidia          Żywna                 100.00 -  257: 375   50
    4    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  359: 175  150
    5    15 Jarosław       Janczak               100.00 +  278: 267  150
    6    13 Sylwia         Łada                  100.00 +  365: 292  150
    7     9 Rafał          Wesołowski            127.76 -  268: 421   78
    8    11 Agnieszka      Piotrowicz            109.45 -  296: 364   59
    9    12 Waldemar       Kudliński             100.00 -  265: 313   50
   10    16 PAUZA
   11    14 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  296: 327   50
   12    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  309: 198  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  / 11  90.45




	Jarosław Janczak 100.00 Zbiczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Łukasik               127.31 -  213: 504   77
    2    15 Lidia          Żywna                 100.00 +  377: 340  150
    3    10 Damian         Łupiński              100.00 -  276: 407   50
    4    13 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  268: 531   50
    5    15 Adam           Graczyk               100.00 -  267: 278   50
    6    14 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  315: 266  150
    7    12 Agnieszka      Piotrowicz            109.45 -  232: 314   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  7  83.71




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Kozak                 107.89 +  330: 321  158
    2     6 Irena          Sołdan                130.01 -  304: 374   80
    3     7 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  373: 411   72
    4    10 Anita          Bruska                121.81 -  224: 411   72
    5    13 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  300: 310   50
    6    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  310: 241  150
    7    16 Lidia          Żywna                 100.00 -  254: 311   50
    8    13 Waldemar       Kudliński             100.00 +  402: 393  150
    9    14 Katarzyna      Dębska                103.22 +  307: 293  153
   10    15 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  289: 310   50
   11    12 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  407: 288  150
   12    12 Krzysztof      Zawadzki              101.40 -  296: 357   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Dębska                103.22 +  329: 302  153
    2     7 Tomasz         Zwoliński             146.75 -  334: 487   97
    3     6 Rafał          Wesołowski            127.76 -  292: 364   78
    4    12 Lidia          Żywna                 100.00 +  375: 275  150
    5    10 Agnieszka      Kozak                 107.89 -  373: 376   58
    6    12 Krzysztof      Zawadzki              101.40 -  299: 343   51
    7    13 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  323: 308  150
    8    13 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  393: 402   50
    9    12 Adam           Graczyk               100.00 +  313: 265  150
   10    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  365: 270  150
   11    11 Damian         Łupiński              100.00 -  305: 374   50
   12    11 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  317: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Długosz               108.13 -  248: 308   58
    2    12 Agnieszka      Kozak                 107.89 -  200: 485   58
    3    15 Mieczysław     Pastuszak             103.14 -  203: 373   53
    4    15 Sylwia         Łada                  100.00 -  213: 441   50
    5    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  294: 221  150
    6    15 Lidia          Żywna                 100.00 =  340: 340  100
    7    13 Waldemar       Kudliński             100.00 -  308: 323   50
    8    15 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  258: 384   50
    9    16 PAUZA
   10    15 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  310: 289  150
   11    14 Adam           Graczyk               100.00 +  327: 296  150
   12    13 Katarzyna      Dębska                103.22 -  314: 402   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  / 11  83.82




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dorota         Rudzińska             115.31 -  356: 369   65
    2    10 Adam           Graczyk               100.00 +  312: 297  150
    3    12 Krzysztof      Zawadzki              101.40 -  344: 404   51
    4    14 Agnieszka      Piotrowicz            109.45 -  292: 506   59
    5    13 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  310: 300  150
    6    11 Damian         Łupiński              100.00 -  318: 407   50
    7    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  364: 255  150
    8    10 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  305: 371   50
    9    15 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  301: 367   50
   10    14 Waldemar       Kudliński             100.00 -  270: 365   50
   11    16 PAUZA
   12    14 Lidia          Żywna                 100.00 +  325: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  / 11  88.64




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  309: 349   72
    2    14 Krzysztof      Zawadzki              101.40 -  311: 355   51
    3    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  441: 166  150
    4    11 Mieczysław     Pastuszak             103.14 -  335: 425   53
    5    12 Katarzyna      Dębska                103.22 -  239: 346   53
    6    14 Jarosław       Janczak               100.00 -  266: 315   50
    7    14 Sylwia         Łada                  100.00 -  295: 367   50
    8    15 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  384: 258  150
    9    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  367: 301  150
   10    10 Dorota         Rudzińska             115.31 -  235: 538   65
   11    12 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  288: 407   50
   12    16 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     894  / 11  81.27




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anita          Bruska                121.81 -  271: 419   72
    2    11 Wojciech       Gołęcki               100.57 -  283: 298   51
    3    14 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  295: 366   50
    4    15 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  441: 213  150
    5    14 Lidia          Żywna                 100.00 +  371: 269  150
    6    13 Adam           Graczyk               100.00 -  292: 365   50
    7    14 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  367: 295  150
    8    14 Katarzyna      Dębska                103.22 +  357: 318  153
    9     8 Damian         Łupiński              100.00 +  415: 306  150
   10     6 Stanisław      Olsztyn               108.03 +  372: 225  158
   11     6 Mieczysław     Pastuszak             103.14 -  336: 355   53
   12     8 Wojciech       Gołęcki               100.57 -  274: 438   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Damian Łupiński 100.00 Konojady                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Piotrowicz            109.45 +  364: 247  159
    2     2 Miłosz         Wrzałek               141.55 -  337: 380   92
    3    10 Jarosław       Janczak               100.00 +  407: 276  150
    4     8 Wojciech       Gołęcki               100.57 -  314: 405   51
    5     8 Michał         Garnowski             127.57 -  361: 435   78
    6    11 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  407: 318  150
    7     7 Sławomir       Długosz               108.13 -  323: 387   58
    8     9 Krzysztof      Zawadzki              101.40 +  381: 256  151
    9     8 Sylwia         Łada                  100.00 -  306: 415   50
   10    12 Katarzyna      Dębska                103.22 +  381: 318  153
   11    11 Waldemar       Kudliński             100.00 +  374: 305  150
   12     7 Agnieszka      Piotrowicz            109.45 -  306: 434   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krystian       Wandzlewicz           129.83 -  308: 356   80
    2    15 Jarosław       Janczak               100.00 -  340: 377   50
    3    13 Adam           Graczyk               100.00 +  375: 257  150
    4    12 Waldemar       Kudliński             100.00 -  275: 375   50
    5    14 Sylwia         Łada                  100.00 -  269: 371   50
    6    15 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 =  340: 340  100
    7    16 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  311: 254  150
    8    12 Jerzy          Krzyżewski            115.19 +  364: 361  165
    9     9 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  264: 338   50
   10     9 Michał         Garnowski             127.57 -  307: 447   78
   11    13 Katarzyna      Dębska                103.22 -  332: 374   53
   12    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  301: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  / 12  85.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Konojad w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mieczysław     Pastuszak             434: 364
   2 Krzysztof      Zawadzki             - Miłosz         Wrzałek               231: 508
   3 Irena          Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               439: 322
   4 Mirosław       Dejna                - Michał         Garnowski             163: 545
   5 Grzegorz       Łukasik              - Jarosław       Janczak               504: 213
   6 Lidia          Żywna                - Krystian       Wandzlewicz           308: 356
   7 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Bednaruk              442: 312
   8 Barbara        Wiśniewska           - Mariusz        Orzeł                 309: 349
   9 Anita          Bruska               - Sylwia         Łada                  419: 271
  10 Agnieszka      Wiśniewska           - Dorota         Rudzińska             356: 369
  11 Agnieszka      Piotrowicz           - Damian         Łupiński              247: 364
  12 Eugeniusz      Tuszyński            - Sławomir       Długosz               248: 308
  13 Stanisław      Olsztyn              - Adam           Graczyk               377: 280
  14 Bernadetta     Kudlińska            - Agnieszka      Kozak                 330: 321
  15 Katarzyna      Dębska               - Waldemar       Kudliński             302: 329


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Rudzińska            - Michał         Garnowski             317: 343
   2 Miłosz         Wrzałek              - Damian         Łupiński              380: 337
   3 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Łukasik               276: 399
   4 Rafał          Wesołowski           - Krystian       Wandzlewicz           329: 409
   5 Mariusz        Orzeł                - Łukasz         Baranowski            410: 414
   6 Irena          Sołdan               - Bernadetta     Kudlińska             374: 304
   7 Waldemar       Kudliński            - Tomasz         Zwoliński             334: 487
   8 Sławomir       Długosz              - Anita          Bruska                383: 330
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Stanisław      Olsztyn               267: 319
  10 Adam           Graczyk              - Agnieszka      Wiśniewska            297: 312
  11 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  298: 283
  12 Agnieszka      Kozak                - Eugeniusz      Tuszyński             485: 200
  13 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Piotrowicz            336: 351
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Barbara        Wiśniewska            355: 311
  15 Jarosław       Janczak              - Lidia          Żywna                 377: 340
  16 Katarzyna      Dębska               - Mirosław       Dejna                 415: 213


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                372: 471
   2 Krystian       Wandzlewicz          - Grzegorz       Łukasik               339: 291
   3 Michał         Garnowski            - Stanisław      Olsztyn               295: 419
   4 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Długosz               543: 307
   5 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 376: 332
   6 Waldemar       Kudliński            - Rafał          Wesołowski            292: 364
   7 Bernadetta     Kudlińska            - Mariusz        Orzeł                 373: 411
   8 Anita          Bruska               - Jerzy          Krzyżewski            348: 388
   9 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Dębska                367: 289
  10 Damian         Łupiński             - Jarosław       Janczak               407: 276
  11 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Piotrowicz            418: 324
  12 Agnieszka      Wiśniewska           - Krzysztof      Zawadzki              344: 404
  13 Lidia          Żywna                - Adam           Graczyk               375: 257
  14 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Bednaruk              295: 366
  15 Eugeniusz      Tuszyński            - Mieczysław     Pastuszak             203: 373
  16 Mirosław       Dejna                - Barbara        Wiśniewska            166: 441


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Olsztyn              - Miłosz         Wrzałek               398: 444
   2 Krystian       Wandzlewicz          - Irena          Sołdan                316: 499
   3 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Baranowski            358: 396
   4 Grzegorz       Łukasik              - Dorota         Rudzińska             366: 360
   5 Michał         Garnowski            - Jerzy          Krzyżewski            345: 425
   6 Mariusz        Orzeł                - Sławomir       Długosz               379: 306
   7 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Zawadzki              371: 356
   8 Damian         Łupiński             - Wojciech       Gołęcki               314: 405
   9 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Dębska                359: 260
  10 Bernadetta     Kudlińska            - Anita          Bruska                224: 411
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Barbara        Wiśniewska            425: 335
  12 Waldemar       Kudliński            - Lidia          Żywna                 375: 275
  13 Andrzej        Bednaruk             - Jarosław       Janczak               531: 268
  14 Agnieszka      Piotrowicz           - Agnieszka      Wiśniewska            506: 292
  15 Sylwia         Łada                 - Eugeniusz      Tuszyński             441: 213
  16 Adam           Graczyk              - Mirosław       Dejna                 359: 175


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Miłosz         Wrzałek               280: 399
   2 Grzegorz       Łukasik              - Irena          Sołdan                291: 430
   3 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Orzeł                 314: 365
   4 Stanisław      Olsztyn              - Krystian       Wandzlewicz           347: 400
   5 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Gołęcki               358: 421
   6 Agnieszka      Piotrowicz           - Tomasz         Zwoliński             357: 358
   7 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Bednaruk              384: 326
   8 Damian         Łupiński             - Michał         Garnowski             361: 435
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Anita          Bruska                248: 372
  10 Agnieszka      Kozak                - Waldemar       Kudliński             376: 373
  11 Sławomir       Długosz              - Dorota         Rudzińska             329: 424
  12 Barbara        Wiśniewska           - Katarzyna      Dębska                239: 346
  13 Agnieszka      Wiśniewska           - Bernadetta     Kudlińska             310: 300
  14 Lidia          Żywna                - Sylwia         Łada                  269: 371
  15 Jarosław       Janczak              - Adam           Graczyk               267: 278
  16 Mirosław       Dejna                - Eugeniusz      Tuszyński             221: 294


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               405: 441
   2 Krystian       Wandzlewicz          - Mariusz        Orzeł                 362: 320
   3 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Baranowski            381: 356
   4 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             310: 445
   5 Michał         Garnowski            - Grzegorz       Łukasik               385: 429
   6 Dorota         Rudzińska            - Stanisław      Olsztyn               344: 322
   7 Anita          Bruska               - Mieczysław     Pastuszak             323: 289
   8 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Kozak                 285: 335
   9 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Bednaruk              404: 308
  10 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Piotrowicz            372: 311
  11 Damian         Łupiński             - Agnieszka      Wiśniewska            407: 318
  12 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Zawadzki              299: 343
  13 Adam           Graczyk              - Sylwia         Łada                  365: 292
  14 Barbara        Wiśniewska           - Jarosław       Janczak               266: 315
  15 Eugeniusz      Tuszyński            - Lidia          Żywna                 340: 340
  16 Mirosław       Dejna                - Bernadetta     Kudlińska             241: 310


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             334: 345
   2 Łukasz         Baranowski           - Irena          Sołdan                345: 427
   3 Wojciech       Gołęcki              - Krystian       Wandzlewicz           291: 347
   4 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Łukasik               468: 312
   5 Anita          Bruska               - Dorota         Rudzińska             435: 320
   6 Agnieszka      Kozak                - Michał         Garnowski             467: 315
   7 Sławomir       Długosz              - Damian         Łupiński              387: 323
   8 Stanisław      Olsztyn              - Katarzyna      Dębska                472: 300
   9 Adam           Graczyk              - Rafał          Wesołowski            268: 421
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Zawadzki              403: 372
  11 Andrzej        Bednaruk             - Jerzy          Krzyżewski            322: 308
  12 Jarosław       Janczak              - Agnieszka      Piotrowicz            232: 314
  13 Eugeniusz      Tuszyński            - Waldemar       Kudliński             308: 323
  14 Sylwia         Łada                 - Barbara        Wiśniewska            367: 295
  15 Agnieszka      Wiśniewska           - Mirosław       Dejna                 364: 255
  16 Bernadetta     Kudlińska            - Lidia          Żywna                 254: 311


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Orzeł                 517: 357
   2 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Kozak                 394: 306
   3 Tomasz         Zwoliński            - Krystian       Wandzlewicz           428: 305
   4 Wojciech       Gołęcki              - Anita          Bruska                269: 325
   5 Stanisław      Olsztyn              - Sławomir       Długosz               419: 328
   6 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Baranowski            375: 412
   7 Michał         Garnowski            - Rafał          Wesołowski            243: 434
   8 Grzegorz       Łukasik              - Mieczysław     Pastuszak             486: 261
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Damian         Łupiński              256: 381
  10 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Wiśniewska            371: 305
  11 Agnieszka      Piotrowicz           - Adam           Graczyk               364: 296
  12 Lidia          Żywna                - Jerzy          Krzyżewski            364: 361
  13 Waldemar       Kudliński            - Bernadetta     Kudlińska             393: 402
  14 Katarzyna      Dębska               - Sylwia         Łada                  318: 357
  15 Barbara        Wiśniewska           - Eugeniusz      Tuszyński             384: 258
  16 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krystian       Wandzlewicz          - Miłosz         Wrzałek               316: 436
   2 Anita          Bruska               - Irena          Sołdan                309: 574
   3 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Łukasik               443: 309
   4 Łukasz         Baranowski           - Stanisław      Olsztyn               390: 308
   5 Mariusz        Orzeł                - Wojciech       Gołęcki               404: 295
   6 Agnieszka      Kozak                - Rafał          Wesołowski            394: 261
   7 Mieczysław     Pastuszak            - Dorota         Rudzińska             497: 345
   8 Sylwia         Łada                 - Damian         Łupiński              415: 306
   9 Lidia          Żywna                - Andrzej        Bednaruk              264: 338
  10 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Piotrowicz            345: 316
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Garnowski             363: 450
  12 Adam           Graczyk              - Waldemar       Kudliński             265: 313
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Mirosław       Dejna                 488: 151
  14 Bernadetta     Kudlińska            - Katarzyna      Dębska                307: 293
  15 Agnieszka      Wiśniewska           - Barbara        Wiśniewska            301: 367
  16 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Mariusz        Orzeł                 322: 425
   2 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Kozak                 430: 329
   3 Anita          Bruska               - Tomasz         Zwoliński             410: 407
   4 Krystian       Wandzlewicz          - Łukasz         Baranowski            406: 369
   5 Grzegorz       Łukasik              - Andrzej        Bednaruk              427: 357
   6 Sylwia         Łada                 - Stanisław      Olsztyn               372: 225
   7 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Długosz               375: 324
   8 Wojciech       Gołęcki              - Mieczysław     Pastuszak             292: 300
   9 Michał         Garnowski            - Lidia          Żywna                 447: 307
  10 Barbara        Wiśniewska           - Dorota         Rudzińska             235: 538
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Zawadzki              413: 384
  12 Damian         Łupiński             - Katarzyna      Dębska                381: 318
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Mirosław       Dejna                 383: 193
  14 Waldemar       Kudliński            - Agnieszka      Wiśniewska            365: 270
  15 Eugeniusz      Tuszyński            - Bernadetta     Kudlińska             310: 289
  16 Adam           Graczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Łukasik               433: 447
   2 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            394: 387
   3 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Zwoliński             316: 481
   4 Łukasz         Baranowski           - Anita          Bruska                396: 312
   5 Agnieszka      Kozak                - Krystian       Wandzlewicz           420: 396
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Sylwia         Łada                  355: 336
   7 Andrzej        Bednaruk             - Dorota         Rudzińska             327: 448
   8 Michał         Garnowski            - Agnieszka      Piotrowicz            373: 399
   9 Sławomir       Długosz              - Jerzy          Krzyżewski            343: 343
  10 Stanisław      Olsztyn              - Wojciech       Gołęcki               302: 351
  11 Damian         Łupiński             - Waldemar       Kudliński             374: 305
  12 Bernadetta     Kudlińska            - Barbara        Wiśniewska            407: 288
  13 Katarzyna      Dębska               - Lidia          Żywna                 374: 332
  14 Eugeniusz      Tuszyński            - Adam           Graczyk               327: 296
  15 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              164: 468
  16 Agnieszka      Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                400: 401
   2 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Łukasik               422: 426
   3 Mariusz        Orzeł                - Łukasz         Baranowski            370: 423
   4 Anita          Bruska               - Agnieszka      Kozak                 400: 285
   5 Krystian       Wandzlewicz          - Mieczysław     Pastuszak             433: 286
   6 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Wesołowski            400: 296
   7 Agnieszka      Piotrowicz           - Damian         Łupiński              434: 306
   8 Sylwia         Łada                 - Wojciech       Gołęcki               274: 438
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Sławomir       Długosz               368: 290
  10 Stanisław      Olsztyn              - Michał         Garnowski             291: 406
  11 Andrzej        Bednaruk             - Waldemar       Kudliński             357: 317
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Bernadetta     Kudlińska             357: 296
  13 Katarzyna      Dębska               - Eugeniusz      Tuszyński             402: 314
  14 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Wiśniewska            301: 325
  15 Mirosław       Dejna                - Adam           Graczyk               198: 309
  16 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 23-06-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              152.53  29285  192
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.30  28480  187
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.10  28747  189
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.84  25923  173
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               149.15  29680  199
   6 Kamil Górka                    Kraków               148.17  28152  190
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.92  29384  200
   8 Grzegorz Święcki               Białystok            146.51   7472   51
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.46  29291  200
  10 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.41  27818  190
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  12 Marek Reda                     Wołomin              145.36  28054  193
  13 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  13481   93
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  22757  157
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              144.85  28246  195
  16 Justyna Górka                  Kraków               144.21  28121  195
  17 Dawid Pikul                    Poznań               144.15  28397  197
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             142.40  27056  190
  19 Mateusz Borsuk                 Reda                 141.91  19158  135
  20 Piotr Pietuchowski             Białystok            141.87  27381  193
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.64  26486  187
  22 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  23 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27121  192
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.25  27968  198
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.00  10434   74
  26 Dominik Urbacki                Pruszków             140.99  28057  199
  27 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.96  25936  184
  28 Artur Irzyk                    Kraków               140.85   4789   34
  29 Michał Musielak                Bydgoszcz            140.71  11257   80
  30 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  32 Bogusław Szyszka               Oława                139.17  23937  172
  33 Marek Syczuk                   Warszawa             139.05  26558  191
  34 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.89  13056   94
  35 Radosław Jachna                Łódź                 138.80  26233  189
  36 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  37 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.60  26334  190
  38 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  39 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.99  26356  191
  40 Michał Makowski                Warszawa             137.35   6730   49
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.48  25658  188
  42 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.00  26384  194
  43 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.88  26089  192
  44 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             135.65   5019   37
  45 Przemysław Herdzina            Kraków               135.59  19525  144
  46 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       135.57   5016   37
  47 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.16  10137   75
  48 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.86  25489  189
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             134.56  26508  197
  50 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  51 Robert Kamiński                Warszawa             133.75  25412  190
  52 Przemysław Rybicki             Otwock               133.50  13083   98
  53 Karol Waniek                   Wrocław              133.46  17617  132
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  55 Irena Sołdan                   Sopot                132.37  25944  196
  56 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.00  18216  138
  57 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  58 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  59 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  60 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.63  12505   95
  61 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  63 Paweł Janaś                    Głogów               131.30  16281  124
  64 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.24  25985  198
  65 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.15  22295  170
  66 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.83   6280   48
  67 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  68 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  69 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  70 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.99  25739  198
  71 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  72 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.68  24509  189
  73 Janusz Krupiński               Bytom                129.48  12042   93
  74 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  75 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.23   6203   48
  76 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  78 Grzegorz Łukasik               Konojady             128.48  25054  195
  79 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  80 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.99  25087  196
  81 Piotr Broda                    Sandomierz           127.97  24827  194
  82 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  83 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  84 Krzysztof Jaworski             Warszawa             127.27  10054   79
  85 Rafał Matczak                  Milanówek            127.16  23652  186
  86 Rafał Dąbrowski                Ostróda              127.16  11317   89
  87 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.05  25282  199
  88 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  89 Agnieszka Krupka               Krosno               126.91  10407   82
  90 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.91  22463  177
  91 Rafał Wesołowski               Warszawa             126.81  24982  197
  92 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.77  24846  196
  93 Tomasz Łapka                   Opole                126.12  11729   93
  94 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  24838  197
  95 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.97  13227  105
  96 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.84  24917  198
  97 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.82  24534  195
  98 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.74  24771  197
  99 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.73   8801   70
 100 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.68  15082  120
 101 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.63  23242  185
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
 104 Wojciech Urbański              Warszawa             124.97  11497   92
 105 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.96  23867  191
 106 Michał Kolaj                   Ostróda              124.84  24343  195
 107 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.75  15594  125
 108 Michał Garnowski               Pasłęk               124.67   9101   73
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.61  23676  190
 110 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.48  24274  195
 111 Leszek Stecuła                 Bytom                124.11  10301   83
 112 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 113 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.78  23889  193
 114 Robert Głowacki                Łódź                 123.41  21227  172
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 116 Patrycja Śliwińska             Szczecin             123.33  15416  125
 117 Grzegorz Kwiecień              Kraków               123.21  14416  117
 118 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.07  12184   99
 119 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.99  17834  145
 120 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 121 Anita Bruska                   Gdynia               122.49  16169  132
 122 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 123 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.37  23006  188
 124 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 125 Magdalena Kublik               Warszawa             122.25  24205  198
 126 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 128 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 129 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.10  19658  161
 130 Piotr Domański                 Ostrołęka            122.09   4273   35
 131 Anna Biegańska                 Białystok            122.08   8057   66
 132 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.67  23117  190
 133 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.49  23934  197
 134 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 135 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                121.45   4615   38
 136 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.30   8612   71
 137 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.23  16003  132
 138 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 139 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  23677  196
 140 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 141 Krzysztof Gibas                Kraków               120.64  17734  147
 142 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.18  10095   84
 143 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 144 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.02  12602  105
 145 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.94  23628  197
 146 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 148 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.78  22759  190
 149 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 150 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 151 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.73   3592   30
 152 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 153 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 154 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.92   7492   63
 155 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 156 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.89  22471  189
 157 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.76  23634  199
 158 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 159 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.50   8769   74
 160 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.47   5805   49
 161 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 162 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 163 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 164 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.87  14380  122
 165 Stanisław Gasik                Warszawa             117.70   8121   69
 166 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.62  15291  130
 167 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            117.62   9527   81
 168 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 169 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.48  16330  139
 170 Bogusław Książek               Szczecin             117.36  16548  141
 171 Natalia Ogierman               Katowice             117.16  16403  140
 172 Anna Stefańska                 Łódź                 117.14   4100   35
 173 Jarosław Olek                  Warszawa             116.94  11928  102
 174 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.93  20112  172
 175 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.69  12486  107
 176 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 177 Tomasz Lempart                 Kraków               116.40   9312   80
 178 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 179 Krzysztof Bonda                Białystok            115.92   8578   74
 180 Rafał Stachowski               Police               115.83   9035   78
 181 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.81  16445  142
 182 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 183 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 184 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.37   7153   62
 185 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.32  22488  195
 186 Ewa Szałas                     Katowice             115.24   9911   86
 187 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 188 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.02   6786   59
 189 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.76  22493  196
 190 Tomasz Siwiński                Zawiercie            114.71  13077  114
 191 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       114.69  14795  129
 192 Zbigniew Rybak                 Warszawa             114.67  22246  194
 193 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.63  21551  188
 194 Marek Rogalski                 Warszawa             114.61   5616   49
 195 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 196 Radosław Więch                 Warszawa             114.48  19233  168
 197 Beata Piotrowska               Łódź                 114.35  10749   94
 198 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.22   8452   74
 199 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.00   7296   64
 200 Joanna Brychcy                 Katowice             113.95   4216   37
 201 Adam Janicki                   Łódź                 113.54  21914  193
 202 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           113.51   8286   73
 203 Joanna Suchanek                Wrocław              113.37  19726  174
 204 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 205 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 206 Renata Andracka                Zwola                113.32  22098  195
 207 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 208 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 209 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.78   4060   36
 210 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 211 Marcin Ceglarek                Kraków               112.14  22092  197
 212 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 213 Lucyna Śniadach                Rumia                111.64   4354   39
 214 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 215 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.33   6680   60
 216 Marta Bajorek                  Warszawa             111.15  15672  141
 217 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.95   9542   86
 218 Marianna Kozłowska             Białystok            110.86   6984   63
 219 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.82   7868   71
 220 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.56  22001  199
 221 Paweł Maciejczuk               Białystok            110.54   5969   54
 222 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 223 Jacek Pietruszka               Kraków               110.06   5833   53
 224 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.01  21451  195
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.90  21321  194
 226 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.50  12483  114
 227 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.40   8752   80
 228 Sławomir Długosz               Ostróda              109.36  20559  188
 229 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.33  20773  190
 230 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.27  11473  105
 231 Jerzy Luter                    Bytom                109.16  21178  194
 232 Marta Ćwiek                    Radomsko             109.07  18324  168
 233 Teresa Zalewska                Racibórz             108.92  15466  142
 234 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       108.87   8492   78
 235 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 236 Elżbieta Święcka               Białystok            108.49   4014   37
 237 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.29   5198   48
 238 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 239 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 240 Marta Sztajnert                Wisła                108.14   9192   85
 241 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              107.93  14678  136
 242 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.87   4099   38
 243 Marta Świątkowska              Wrocław              107.82   5499   51
 244 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 245 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 246 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 247 Szymon Dąbrowski               Warszawa             107.38  20940  195
 248 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.33   6762   63
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 250 Józef Burzyński                Ełk                  107.09   6854   64
 251 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 252 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.95  20856  195
 253 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 254 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 255 Urszula Solarska               Łódź                 106.55  20670  194
 256 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 257 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 258 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 259 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 260 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 261 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.57   7390   70
 262 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 263 Maria Pokorska                 Warszawa             105.14   6203   59
 264 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.04  11870  113
 265 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               104.62  15065  144
 266 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 267 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.44   4965   48
 268 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 269 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 270 Anna Arana                     Warszawa             102.96  19562  190
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.59  18364  179
 272 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 273 Zofia Górka                    Łęczna               102.33   3684   36
 274 Bożena Guział                  Racibórz             102.06   6430   63
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.06  18064  177
 276 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.81  20158  198
 277 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 278 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 279 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 280 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 281 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 282 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 283 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               100.42  12653  126
 284 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 285 Sylwia Łada                    Inowrocław            99.93  17487  175
 286 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.48   8953   90
 287 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.30   3674   37
 288 Lidia Żywna                    Gdynia                97.57  11904  122
 289 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 290 Halina Mrozek                  Warszawa              96.89   4554   47
 291 Sylwia Buks                    Warszawa              96.35  19270  200
 292 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.78   9003   94
 293 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 294 Anna Lenartowska               Gdynia                95.31   7625   80
 295 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 296 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 297 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 298 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 299 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 300 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                92.87  10773  116
 301 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 302 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 303 Maciej Dąbrowski               Warszawa              91.93  15260  166
 304 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.88  16906  184
 305 Janina Grajewska               Choroszcz             91.70   9078   99
 306 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              90.28   6229   69
 307 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 308 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 309 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 310 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.34   3092   35
 311 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.13   7838   91
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.02   4903   57
 313 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  16603  195
 314 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.43   4672   56
 315 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 316 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 317 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.03   7793   95
 318 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 319 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.94   7514   94
 320 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 321 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 322 Mirosław Dejna                 Sampława              61.38  11785  192
 323 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.64   2001   33
 324 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 23-06-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   3 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   4 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   5 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.54   2395   28
   6 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   7 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   8 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   9 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  10 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  11 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  12 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  13 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  14 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  15 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  16 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.25   3150   24
  17 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  18 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  19 Andrzej Kowalski               Gdańsk               124.79   2995   24
  20 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  21 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            124.71   2993   24
  22 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  23 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.96   2879   24
  24 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  25 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  26 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.88   2781   24
  27 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  28 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  29 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  30 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     109.46   2627   24
  31 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  32 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  33 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  34 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  35 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  36 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  37 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  38 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  39 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  40 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  41 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  42 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  43 Marta Łęgowska                 Inowrocław            94.79   2275   24
  44 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  45 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.50   2220   24
  46 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  47 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  48 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  49 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  50 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  51 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  52 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  53 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  54 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  55 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  56 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  57 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  58 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  59 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  60 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  61 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  62 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  63 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  64 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  65 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            107.41   2363   22
  66 Juliusz Czupryniak             Warszawa              95.05   2091   22
  67 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  68 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  69 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   82.77   1821   22
  70 Artur Kwiatkowski              Radomsko              78.32   1723   22
  71 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  72 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  73 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  74 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  75 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  76 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  77 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  78 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  79 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  80 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  81 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  82 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  83 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  84 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  85 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  86 Piotr Morawski                 Gdańsk                73.79   1402   19
  87 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  88 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  89 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             125.72   2263   18
  90 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  91 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  92 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  93 Krzysztof Pypno                Gliwice              107.82   1833   17
  94 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  95 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  96 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  97 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  98 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  99 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
 100 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 101 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 102 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
 103 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 104 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 105 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
 106 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 107 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 108 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
 109 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
 110 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 111 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 112 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 113 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 114 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
 115 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 116 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 117 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 118 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 119 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 120 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 121 Błażej Fidziński               Dębica                97.77   1271   13
 122 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 123 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 124 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 125 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 126 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 127 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 128 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 129 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 130 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 131 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 133 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 134 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 135 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 136 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 137 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 138 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 139 Szymon Jachimek                Gdynia               128.67   1544   12
 140 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.67   1544   12
 141 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 142 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 143 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 144 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 145 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 146 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 147 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 148 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 149 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 150 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 151 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 152 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 153 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 154 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 155 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 156 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 157 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 158 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 159 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 160 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 161 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 162 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 163 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 164 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 165 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 166 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 167 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 168 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 169 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 170 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 171 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 172 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 173 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 174 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 175 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 176 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 177 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 178 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 179 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 180 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 181 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 182 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 183 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 184 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 185 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 186 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 187 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 188 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 189 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 190 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 191 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 192 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 193 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 194 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 195 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 196 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 197 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 198 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 199 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 200 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 201 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 202 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 203 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 204 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 205 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 206 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 207 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 208 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 209 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 210 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 211 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 212 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 213 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 214 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 215 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 216 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 217 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 218 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 219 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 220 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 221 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 222 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 223 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 224 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 225 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 226 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 227 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 228 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 229 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 230 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 231 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 232 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 233 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 234 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 235 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 236 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 237 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 238 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 239 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 240 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 241 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 242 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 243 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 244 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 245 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 246 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 247 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 248 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 249 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 250 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 251 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 252 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 253 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 254 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 255 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 256 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 257 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 258 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 259 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 260 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 261 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 262 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 263 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 264 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 265 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 266 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 267 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 268 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 269 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 270 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 271 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 272 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 273 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 274 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 275 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 276 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 277 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 278 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 279 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 280 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 281 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 282 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 283 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 284 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 285 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 286 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 287 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 288 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 289 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 290 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 291 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 292 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 293 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 294 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 295 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 296 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 297 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 298 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 299 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 300 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 301 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 302 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 303 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 304 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 305 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 306 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 307 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 308 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 309 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 310 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 311 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 312 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 313 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 314 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 315 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 316 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 317 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 318 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 319 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 320 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 321 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 322 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 323 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 324 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 325 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 326 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 327 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 328 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 329 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 330 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 331 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 332 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 333 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 334 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 335 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 336 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 337 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 338 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 339 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 340 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 341 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 342 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 343 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 344 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 345 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 346 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 347 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 348 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 349 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 350 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 351 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 352 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 353 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 354 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 355 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 356 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 357 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 358 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 359 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 360 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 361 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 362 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 363 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 364 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 365 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 366 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 367 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 368 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 369 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 370 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 371 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 372 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 373 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 374 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 375 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 376 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 377 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 378 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 379 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 380 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 381 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 382 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 383 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 384 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 385 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 386 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie