Kutno25
maja
Kutno 25 maja X Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2012
Milanówek 2
czerwca
Milanówek 2- 3 czerwca VII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
Warszawa 2
czerwca
Warszawa 2 czerwca Turniej Scrabble o puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 59
Michał Alabrudziński zwycięża w Milanówku02 - 03 czerwca 2012 — VII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Milanówek, 02 - 03 czerwca 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Alabrudziński zwycięża w MilanówkuWraz z początkiem czerwca karuzela objazdowego cyrku scrabble zawitała do Milanówka. Tutaj, w morzu legendarnych milanowskich truskawek, przez dwa dni pławiło się ponad 60 graczy i niżej podpisana.

Niekwestionowaną gwiazdą turnieju okazał się Michał Alabrudziński. Niepokonany pierwszego dnia popularny „Niołek” dokonywał rzeczy zdawałoby się niemożliwych. W partii z Piotrem Brodą zwyciężył rezultatem 721:368 tym samym detronizując Krzysztofa Mówkę w klasyfikacji największej ilości małych punktów zdobytych w naturalnie zakończonej partii. Cały dzień zakończył z niebotyczną średnią 513 pkt. na partię i już Staszek Rydzik mógł drżeć o swój rekord 464 punktów średnio na pojedynek w "dwunastorundowcu". I słusznie, bowiem ostatecznie Michał wyśrubował go na ponad 467 pkt. wygrywając turniej z dziesięcioma zwycięstwami. 9 wygranych dało drugie miejsce nieśmiertelnemu Tomkowi Zwolińskiemu, który tym samym zaliczył 150-te pudło w karierze. W partii ze Staszkiem Gasikiem „Zwola”, we współpracy z przeciwnikiem, przeciął na pół planszę scrabblową "piętnastoliterowcem" niespłodzeniami. Cieszy oko taki widok. Podium skompletował swoją osobą Przemysław Rybicki. Szóste miejsce zajął dawno nieoglądany na arenach scrabblowych potyczek Maciek Czupryniak, równocześnie udanie wprowadzając w świat zawodowego scrabble swojego syna Juliusza. Tata zgarnął nagrodę dla najlepszego „tubylca” a syna w kategorii najlepszego debiutu wyprzedziła jedynie Katarzyna Ślusarska, notabene również z Milanówka. Najdłuższy „Skok Tygrysa” (patrz strona turnieju) wykonał Marek Rogalski ze stolicy, nagrody dla trzech najlepszych kobiet przypadły odpowiednio Justynie Górce, Marioli Osajdzie-Matczak i Patrycji Śliwińskiej, a tabliczkami czekolady obżerali się po każdej rundzie szczęśliwi okupanci siódmego stołu.

W przeprowadzonym równolegle 3-rundowym turnieju dla członków klubu Matriks Junior oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Milanówka i okolic triumfował bez porażki Konrad Pajączek.

Podziękowania za perfekcyjnie zorganizowany turniej składamy na ręce organizatorów: Marioli Osajdy-Matczak i Marka Dudkiewicza, sponsorów: Urzędu Miasta Milanówka i Milanowskiego Centrum Kultury, oraz gościa specjalnego – Jerzego Wysockiego – Burmistrza Milanówka, który osobiście wręczał zatrzęsienie nagród.

15 literowe słowo Tomka Zwolińskiego
relacja: Sylwia Buks
721 punktów - Piotr Broda : Michał Alabrudziński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
V Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
IV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMilanowskie Centrum Kultury,
Milanówek, ul. Kościelna 3

mapa
Obrońca tytułuPaweł Jackowski
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 2 czerwca (7 rund)
11:15 — rozpoczęcie turnieju
15:30-16:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 3 czerwca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci i członkowie klubu MATRIKS — bez opłat
DojazdZ Warszawy (stacja Śródmieście PKP) Kolejami Mazowieckimi w kierunku Grodzisk Mazowiecki / Żyrardów / Skierniewice (nie na Sochaczew!!!), dojazd trwa ok. 30 minut + ok. 5 minut na dojście do celu
WyżywienieKawa, herbata, napoje zimne, przekąski dostępne przez cały turniej

Możliwość zamówienia obiadu w sobotę za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, cena 20 PLN – prosimy o wcześniejsze zamówienie. UWAGA: restauracja Tajemniczy Ogród przez godzinę będzie dostępna tylko dla osób z zamówionymi obiadami.

Pozostałe osoby mogą skorzystać z innych miejsc – w pobliżu bar wietnamski, restauracja Kulinaria, kebaby, możliwość telefonicznego zamówienia pizzy.
NoclegiHotelik Ania — Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska 2 — tel. 22 755 52 13 — http://hotelik.waw.pl/
Uwaga! Rezerwacja na hasło: turniej Scrabble
pokoje dwuosobowe z łazienkami — koszty noclegu (w weekend): 1 osoba w dwójce – 90,00 zł za dobę; 2 osoby – 100,00 zł (śniadanie płatne dodatkowo – 15,00 zł)
Brak restauracji
Obiekt usytuowany blisko trasy PKP

Inne noclegi:
Motel Wasbruk — Milanówek, ul. Królewska 7 — tel. 693 957 305 — http://www.wasbruk.pl/pokoje.htm
pokoje dwu- i trzyosobowe z łazienkami — koszt noclegu za 1 osobę – 50,00 zł; za pokój dwuosobowy — 100,00 zł; — brak śniadań
dostępny sklep na stacji benzynowej
zlokalizowany przy stacji benzynowej przy wjeździe od strony Pruszkowa

Hotel u Czwarnów — Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 20 — tel. 22 724 04 56 — http://www.uczwarnow.com/
pokój jednoosobowy z łazienką – 190,00 zł (w cenie śniadanie); pokój dwuosobowy z łazienką i ze śniadaniem — 250,00 zł
Na miejscu restauracja

Hotel Astor — Grodzisk Mazowiecki (Kałęczyn), ul. Radziejowicka 189 — tel. 22 755 20 25 — http://www.hotelastor.pl
pok. jednoosobowy – 100,00 zł; dwuosobowy – 150,00 (pokoje z łazienką) — śniadanie płatne dodatkowo 20 PLN
Uwaga! Głównie dla zmotoryzowanych – odległość ok. 9 km od miejsca gry
NagrodyI miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 550 PLN
II miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 350 PLN
III miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 150 PLN

Puchar dla najlepszego zawodnika z Milanówka

Nagrody rzeczowe do wyboru

Nagroda specjalna – „Skok Tygrysa” za najlepsze miejsce w turnieju w relacji do miejsca na liście startowej
Nagroda za najlepszy debiut
Nagrody — niespodzianki dla trzech pierwszych kobiet w turnieju
Inne nagrody niespodzianki
Dodatkowe atrakcjeJak zwykle truskawki i krówki z Milanówka

W niedzielę w godzinach od 11.00 do 14.00 odbędzie się turniej towarzyszący dla członków klubu MATRIKS Junior oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Milanówka i okolic – nagrody: medale za 3 pierwsze miejsca, nagrody rzeczowe.
OrganizatorzyKlub MATRIKS
Mariola Osajda-Matczak — 602 679 422
Marek Dudkiewicz — 605 093 407 — marek@dudkiewicz-milanowa.pl
SponsorzyUrząd Miasta Milanówka
Milanowskie Centrum Kultury


Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              150.99     10.0     5606     2058     1397
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.11      9.0     5290     1932      755
  3 Przemysław      Rybicki              Otwock                 131.92      9.0     5186     1816      974
  4 Kamil           Górka                Kraków                 149.91      9.0     4811     1899      485
  5 Mirosław        Uglik                Warszawa               141.83      9.0     4803     1858      604
  6 Maciej          Czupryniak           Milanówek              136.78      9.0     4698     1930      445
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.31      8.0     4854     1805      427
  8 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    137.08      8.0     4788     1818      563
  9 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.22      8.0     4788     1748      586
 10 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               136.92      8.0     4670     1713      193
 11 Dominik         Urbacki              Pruszków               139.40      7.0     5013     1693      161
 12 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               138.75      7.0     4846     1670      279
 13 Marek           Rogalski             Warszawa               112.24      7.0     4718     1603      284
 14 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.65      7.0     4671     1527      534
 15 Piotr           Broda                Sandomierz             128.22      7.0     4669     1637      -96
 16 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               127.06      7.0     4647     1538      422
 17 Justyna         Górka                Kraków                 145.03      7.0     4641     1545      366
 18 Zbigniew        Rybak                Warszawa               114.17      7.0     4634     1569      403
 19 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         132.74      7.0     4530     1624       70
 20 Kamil           Kister               Puławy                 140.91      7.0     4492     1558      242
 21 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              125.84      7.0     4347     1595      151
 22 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.26      7.0     4337     1617     -179
 23 Artur           Koszel               Warszawa               127.57      6.5     4627     1726       -5
 24 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.35      6.0     4877     1520      629
 25 Szymon          Płachta              Warszawa               132.88      6.0     4674     1477      174
 26 Rafał           Matczak              Milanówek              126.60      6.0     4643     1477      148
 27 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               126.87      6.0     4507     1529       21
 28 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              125.00      6.0     4494     1525      -11
 29 Paweł           Morga                Warszawa               119.13      6.0     4426     1448      -54
 30 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               119.99      6.0     4313     1558     -264
 31 Jarosław        Olek                 Warszawa               115.29      6.0     4252     1552     -126
 32 Dorota          Rudzińska            Warszawa               115.57      6.0     4198     1464      -14
 33 Joanna          Ostrowska            Warszawa               116.66      6.0     4118     1365     -345
 34 Marek           Reda                 Wołomin                146.05      5.5     4765     1536      -91
 35 Marta           Bajorek              Warszawa               111.22      5.5     4092     1213      270
 36 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.17      5.0     4789     1411     -100
 37 Irena           Sołdan               Sopot                  131.55      5.0     4696     1405     -286
 38 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             136.20      5.0     4627     1348      127
 39 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               132.18      5.0     4447     1410     -243
 40 Paulina         Mech                 Kraków                 118.53      5.0     4304     1296     -172
 41 Marcin          Ceglarek             Kraków                 111.87      5.0     4288     1396     -396
 42 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               106.12      5.0     4187     1340     -170
 43 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              118.42      5.0     4144     1469     -523
 44 Monika          Sadurska             Warszawa               117.02      5.0     4031     1338     -267
 45 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              109.89      5.0     3915     1300     -372
 46 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              100.00      4.5     4082     1266     -260
 47 Łukasz          Wojciechowski        Łomża                  113.19      4.0     4252     1123      161
 48 Maria           Pokorska             Warszawa               105.77      4.0     4230     1232     -739
 49 Renata          Andracka             Zwola                  115.28      4.0     4029     1239     -295
 50 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               100.00      3.5     4040     1018       -7
 51 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.5     3813     1020     -302
 52 Stanisław       Gasik                Warszawa               117.24      3.0     2503      852     -400
 53 Anna            Arana                Warszawa               104.02      2.5     1573      411      100
 54 Paweł           Jackowski            Warszawa               143.76      2.0     2666      690       -3
 55 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        104.13      2.0     1904      623     -311
 56 Halina          Mrozek               Warszawa               100.00      2.0     1577      521     -328
 57 Kamila          Zacharuk             Zabrze                 100.00      1.5     1556      330       12
 58 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      0.5     2199      425     -135
 59 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      0.5     2035      439     -321
 60 Stanisław       Hajduk               Milanówek              100.00      0.5     1792      418     -639
 61 Ewa             Stypułkowska         Warszawa               100.00      0.5     1465      240       25
 62 Monika          Hajduk               Milanówek              100.00      0.0      408      133     -554
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”



	Michał Alabrudziński 150.99 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariola        Osajda-Matczak        125.84 +  529: 281  176
    2     4 Mirosław       Uglik                 141.83 +  432: 310  192
    3     2 Krzysztof      Sporczyk              126.26 +  573: 281  176
    4     1 Piotr          Broda                 128.22 +  721: 368  178
    5     1 Artur          Koszel                127.57 +  502: 305  178
    6     1 Marek          Reda                  146.05 +  421: 348  196
    7     1 Maciej         Czupryniak            136.78 +  413: 316  187
    8     1 Stanisław      Rydzik                144.31 +  361: 333  194
    9     1 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  440: 486   94
   10     1 Marek          Herzig                137.08 +  386: 338  187
   11     1 Kamil          Górka                 149.91 -  409: 433  100
   12     1 Kamil          Górka                 149.91 +  419: 410  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2058  / 12 171.50




	Kamil Górka 149.91 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Dudkiewicz            125.00 -  325: 430   75
    2    28 Stanisław      Hajduk                100.00 +  440: 286  150
    3    19 Ireneusz       Moralewicz            126.87 +  372: 311  177
    4    15 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  385: 279  150
    5     8 Marcin         Mroziuk               132.35 +  340: 325  182
    6     4 Stanisław      Rydzik                144.31 -  393: 410   94
    7     8 Mirosław       Uglik                 141.83 +  381: 379  192
    8     3 Miłosz         Wrzałek               144.17 +  443: 374  194
    9     2 Piotr          Jakubiak              138.75 +  473: 308  189
   10     2 Tomasz         Zwoliński             144.11 +  416: 396  194
   11     1 Michał         Alabrudziński         150.99 +  433: 409  201
   12     1 Michał         Alabrudziński         150.99 -  410: 419  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1899  / 12 158.25




	Marek Reda 146.05 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Kwiatkowski           124.22 +  433: 344  174
    2     1 Artur          Koszel                127.57 =  378: 378  128
    3     8 Dominik        Urbacki               139.40 +  533: 483  189
    4     4 Marcin         Mroziuk               132.35 +  404: 349  182
    5     2 Grzegorz       Kurowski              136.92 +  491: 358  187
    6     1 Michał         Alabrudziński         150.99 -  348: 421  101
    7     2 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  379: 506   94
    8     7 Marek          Herzig                137.08 -  299: 443   87
    9     9 Mirosław       Uglik                 141.83 -  342: 375   92
   10    14 Marek          Rogalski              112.24 +  481: 381  162
   11    10 Zbigniew       Rybak                 114.17 -  319: 414   64
   12    14 Mariola        Osajda-Matczak        125.84 -  358: 404   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Justyna Górka 145.03 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Patrycja       Śliwińska             119.99 -  427: 434   70
    2    14 Krzysztof      Sporczyk              126.26 -  340: 395   76
    3    24 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  423: 291  150
    4    17 Mariola        Osajda-Matczak        125.84 -  302: 360   76
    5    23 Renata         Andracka              115.28 +  415: 324  165
    6    17 Jarosław       Olek                  115.29 +  424: 333  165
    7    13 Stanisław      Gasik                 117.24 +  397: 325  167
    8    12 Ireneusz       Moralewicz            126.87 +  465: 315  177
    9    10 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  403: 295  150
   10     7 Artur          Koszel                127.57 +  376: 277  178
   11     3 Przemysław     Rybicki               131.92 -  290: 466   82
   12     8 Dominik        Urbacki               139.40 -  379: 460   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Stanisław Rydzik 144.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Morga                 119.13 +  458: 362  169
    2    10 Maciej         Czupryniak            136.78 -  407: 442   87
    3     9 Waldemar       Czerwoniec            132.18 +  461: 236  182
    4     7 Mirosław       Uglik                 141.83 +  387: 353  192
    5     7 Krzysztof      Bukowski              118.42 +  374: 338  168
    6     4 Kamil          Górka                 149.91 +  410: 393  200
    7     3 Artur          Koszel                127.57 +  423: 349  178
    8     1 Michał         Alabrudziński         150.99 -  333: 361  101
    9     3 Marek          Herzig                137.08 -  381: 404   87
   10     6 Patrycja       Śliwińska             119.99 +  412: 369  170
   11     4 Dominik        Urbacki               139.40 +  476: 334  189
   12     3 Przemysław     Rybicki               131.92 -  332: 486   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 12 150.42




	Miłosz Wrzałek 144.17 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paulina        Mech                  118.53 +  504: 415  169
    2     6 Jarosław       Olek                  115.29 +  432: 355  165
    3     4 Krzysztof      Bukowski              118.42 +  453: 369  168
    4     3 Artur          Koszel                127.57 -  347: 430   78
    5     6 Marek          Dudkiewicz            125.00 -  364: 389   75
    6     8 Kamil          Kister                140.91 +  439: 367  191
    7     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.22 +  454: 307  174
    8     3 Kamil          Górka                 149.91 -  374: 443  100
    9     6 Patrycja       Śliwińska             119.99 -  339: 396   70
   10     8 Ireneusz       Moralewicz            126.87 -  388: 487   77
   11    12 Dorota         Rudzińska             115.57 -  343: 511   66
   12    15 Artur          Koszel                127.57 -  352: 420   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Tomasz Zwoliński 144.11 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Gasik                 117.24 +  546: 315  167
    2     2 Robert         Kuszpit               132.74 +  510: 303  183
    3     1 Piotr          Broda                 128.22 -  355: 440   78
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.22 +  400: 370  174
    5     4 Szymon         Płachta               132.88 +  445: 323  183
    6     2 Grzegorz       Kurowski              136.92 +  430: 368  187
    7     2 Marek          Reda                  146.05 +  506: 379  196
    8     2 Dominik        Urbacki               139.40 +  470: 356  189
    9     1 Michał         Alabrudziński         150.99 +  486: 440  201
   10     2 Kamil          Górka                 149.91 -  396: 416  100
   11     2 Maciej         Czupryniak            136.78 -  342: 502   87
   12     2 Maciej         Czupryniak            136.78 +  404: 323  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1932  / 12 161.00




	Paweł Jackowski 143.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Monika         Sadurska              117.02 -  307: 310   67
    2    19 Irena          Sołdan                131.55 +  504: 419  182
    3    13 Andrzej        Kwiatkowski           124.22 -  295: 418   74
    4    21 Jarosław       Olek                  115.29 -  357: 394   65
    5    25 Waldemar       Czerwoniec            132.18 -  423: 455   82
    6    24 Patrycja       Śliwińska             119.99 -  352: 396   70
    7    26 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  428: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     690  /  7  98.57




	Mirosław Uglik 141.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Ostrowska             116.66 +  429: 286  167
    2     4 Michał         Alabrudziński         150.99 -  310: 432  101
    3    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  383: 254  150
    4     7 Stanisław      Rydzik                144.31 -  353: 387   94
    5    19 Ryszard        Korpalski             109.89 +  524: 308  160
    6     9 Marek          Rogalski              112.24 +  413: 402  162
    7     8 Kamil          Górka                 149.91 -  379: 381  100
    8     9 Andrzej        Kwiatkowski           124.22 +  412: 392  174
    9     9 Marek          Reda                  146.05 +  375: 342  196
   10     5 Piotr          Broda                 128.22 +  397: 336  178
   11     5 Marek          Herzig                137.08 +  360: 357  187
   12     4 Piotr          Jakubiak              138.75 +  468: 322  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 12 154.83




	Kamil Kister 140.91 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jarosław       Olek                  115.29 -  312: 422   65
    2    18 Maria          Pokorska              105.77 -  364: 397   56
    3    28 Michał         Dąbrowski             100.00 +  430: 346  150
    4    22 Waldemar       Czerwoniec            132.18 +  394: 332  182
    5    15 Monika         Sadurska              117.02 +  390: 323  167
    6     8 Miłosz         Wrzałek               144.17 -  367: 439   94
    7    18 Krzysztof      Sporczyk              126.26 +  409: 309  176
    8    13 Szymon         Dąbrowski             106.12 -  308: 310   56
    9    12 Marcin         Mroziuk               132.35 +  425: 399  182
   10     9 Irena          Sołdan                131.55 +  393: 289  182
   11     7 Piotr          Broda                 128.22 -  282: 385   78
   12    12 Patrycja       Śliwińska             119.99 +  418: 299  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Dominik Urbacki 139.40 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zbigniew       Rybak                 114.17 +  425: 370  164
    2     5 Rafał          Matczak               126.60 +  445: 342  177
    3     8 Marek          Reda                  146.05 -  483: 533   96
    4     6 Stanisław      Gasik                 117.24 +  528: 383  167
    5     3 Marek          Herzig                137.08 -  386: 414   87
    6     7 Dorota         Rudzińska             115.57 +  484: 352  166
    7     4 Piotr          Jakubiak              138.75 +  371: 359  189
    8     2 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  356: 470   94
    9     5 Mariusz        Sylwestrzuk           127.06 +  378: 327  177
   10     3 Maciej         Czupryniak            136.78 -  363: 447   87
   11     4 Stanisław      Rydzik                144.31 -  334: 476   94
   12     8 Justyna        Górka                 145.03 +  460: 379  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Piotr Jakubiak 138.75 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Renata         Andracka              115.28 +  472: 378  165
    2     8 Waldemar       Czerwoniec            132.18 +  466: 332  182
    3     3 Maciej         Czupryniak            136.78 +  458: 315  187
    4     2 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  369: 400   87
    5     5 Dorota         Rudzińska             115.57 +  344: 314  166
    6     3 Marek          Dudkiewicz            125.00 +  373: 344  175
    7     4 Dominik        Urbacki               139.40 -  359: 371   89
    8     5 Krzysztof      Bukowski              118.42 +  432: 340  168
    9     2 Kamil          Górka                 149.91 -  308: 473  100
   10     4 Przemysław     Rybicki               131.92 -  445: 460   82
   11     6 Ireneusz       Moralewicz            126.87 +  498: 372  177
   12     4 Mirosław       Uglik                 141.83 -  322: 468   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Marek Herzig 137.08 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Wojciechowski         113.19 +  495: 336  163
    2     7 Rafał          Wesołowski            128.65 +  383: 327  179
    3     7 Artur          Koszel                127.57 -  381: 450   78
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              126.26 +  377: 245  176
    5     3 Dominik        Urbacki               139.40 +  414: 386  189
    6     6 Maciej         Czupryniak            136.78 -  312: 330   87
    7    10 Łukasz         Bobowski              136.20 +  424: 406  186
    8     7 Marek          Reda                  146.05 +  443: 299  196
    9     3 Stanisław      Rydzik                144.31 +  404: 381  194
   10     1 Michał         Alabrudziński         150.99 -  338: 386  101
   11     5 Mirosław       Uglik                 141.83 -  357: 360   92
   12     6 Mariusz        Sylwestrzuk           127.06 +  460: 319  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Grzegorz Kurowski 136.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Ceglarek              111.87 +  449: 390  162
    2    11 Ireneusz       Moralewicz            126.87 +  332: 285  177
    3     6 Szymon         Płachta               132.88 +  475: 324  183
    4     2 Piotr          Jakubiak              138.75 +  400: 369  189
    5     2 Marek          Reda                  146.05 -  358: 491   96
    6     2 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  368: 430   94
    7     9 Krzysztof      Bukowski              118.42 -  356: 374   68
    8    11 Patrycja       Śliwińska             119.99 -  314: 366   70
    9    14 Waldemar       Czerwoniec            132.18 +  416: 408  182
   10    13 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  458: 335  150
   11     9 Artur          Koszel                127.57 +  377: 357  178
   12     7 Zbigniew       Rybak                 114.17 +  367: 348  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Maciej Czupryniak 136.78 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marta          Bajorek               111.22 +  358: 248  161
    2    10 Stanisław      Rydzik                144.31 +  442: 407  194
    3     3 Piotr          Jakubiak              138.75 -  315: 458   89
    4     8 Robert         Kuszpit               132.74 +  402: 278  183
    5     9 Piotr          Broda                 128.22 +  438: 329  178
    6     6 Marek          Herzig                137.08 +  330: 312  187
    7     1 Michał         Alabrudziński         150.99 -  316: 413  101
    8     4 Przemysław     Rybicki               131.92 +  409: 405  182
    9     4 Artur          Koszel                127.57 +  416: 294  178
   10     3 Dominik        Urbacki               139.40 +  447: 363  189
   11     2 Tomasz         Zwoliński             144.11 +  502: 342  194
   12     2 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  323: 404   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1930  / 12 160.83




	Łukasz Bobowski 136.20 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Bukowski              118.42 -  337: 376   68
    2    26 Marek          Rogalski              112.24 +  374: 358  162
    3    12 Dorota         Rudzińska             115.57 -  338: 405   66
    4    18 Marcin         Ceglarek              111.87 +  378: 335  162
    5    20 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  428: 321  150
    6    13 Zbigniew       Rybak                 114.17 +  377: 372  164
    7    10 Marek          Herzig                137.08 -  406: 424   87
    8     8 Piotr          Broda                 128.22 -  408: 451   78
    9    15 Robert         Kuszpit               132.74 -  381: 384   83
   10    16 Paweł          Morga                 119.13 +  508: 295  169
   11    14 Mariola        Osajda-Matczak        125.84 -  331: 375   76
   12    17 Szymon         Płachta               132.88 -  361: 404   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Szymon Płachta 132.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ryszard        Korpalski             109.89 +  438: 282  160
    2    13 Monika         Sadurska              117.02 +  478: 361  167
    3     6 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  324: 475   87
    4    10 Rafał          Wesołowski            128.65 +  361: 336  179
    5     4 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  323: 445   94
    6    14 Irena          Sołdan                131.55 -  333: 407   82
    7    19 Katarzyna      Ślusarska             100.00 -  392: 436   50
    8    18 Jarosław       Olek                  115.29 -  355: 404   65
    9    19 Marcin         Ceglarek              111.87 +  390: 265  162
   10    17 Paulina        Mech                  118.53 +  494: 331  169
   11    15 Krzysztof      Sporczyk              126.26 -  382: 397   76
   12    17 Łukasz         Bobowski              136.20 +  404: 361  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Robert Kuszpit 132.74 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Rogalski              112.24 +  433: 269  162
    2     2 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  303: 510   94
    3    22 Irena          Sołdan                131.55 +  526: 383  182
    4     8 Maciej         Czupryniak            136.78 -  278: 402   87
    5    11 Rafał          Wesołowski            128.65 -  295: 333   79
    6    21 Krzysztof      Sporczyk              126.26 -  345: 415   76
    7    20 Marcin         Ceglarek              111.87 +  393: 352  162
    8    22 Mariola        Osajda-Matczak        125.84 +  359: 340  176
    9    15 Łukasz         Bobowski              136.20 +  384: 381  186
   10    10 Rafał          Matczak               126.60 +  438: 292  177
   11     8 Mariusz        Sylwestrzuk           127.06 -  373: 399   77
   12    11 Dorota         Rudzińska             115.57 +  403: 384  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Marcin Mroziuk 132.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Szymon         Dąbrowski             106.12 +  532: 320  156
    2     3 Marek          Dudkiewicz            125.00 +  399: 261  175
    3     5 Patrycja       Śliwińska             119.99 +  392: 297  170
    4     4 Marek          Reda                  146.05 -  349: 404   96
    5     8 Kamil          Górka                 149.91 -  325: 340  100
    6    10 Krzysztof      Bukowski              118.42 -  311: 366   68
    7    14 Ireneusz       Moralewicz            126.87 -  396: 414   77
    8    16 Paweł          Morga                 119.13 +  429: 307  169
    9    12 Kamil          Kister                140.91 -  399: 425   91
   10    15 Andrzej        Kwiatkowski           124.22 -  393: 402   74
   11    19 Marcin         Ceglarek              111.87 +  503: 313  162
   12    16 Irena          Sołdan                131.55 +  449: 399  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Waldemar Czerwoniec 132.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maria          Pokorska              105.77 +  400: 387  156
    2     8 Piotr          Jakubiak              138.75 -  332: 466   89
    3     9 Stanisław      Rydzik                144.31 -  236: 461   94
    4    22 Kamil          Kister                140.91 -  332: 394   91
    5    25 Paweł          Jackowski             143.76 +  455: 423  194
    6    16 Rafał          Matczak               126.60 -  359: 368   77
    7    22 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  472: 349  150
    8    20 Renata         Andracka              115.28 +  353: 290  165
    9    14 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  408: 416   87
   10    19 Jarosław       Olek                  115.29 -  322: 351   65
   11    20 Monika         Sadurska              117.02 +  451: 316  167
   12    18 Marek          Dudkiewicz            125.00 -  327: 469   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Przemysław Rybicki 131.92 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sebastian      Orzelski              104.13 +  459: 298  154
    2     9 Krzysztof      Bukowski              118.42 -  344: 414   68
    3    14 Mariola        Osajda-Matczak        125.84 +  402: 354  176
    4    12 Monika         Sadurska              117.02 +  434: 313  167
    5    10 Rafał          Matczak               126.60 +  443: 330  177
    6     5 Artur          Koszel                127.57 -  345: 389   78
    7     7 Marek          Dudkiewicz            125.00 +  526: 336  175
    8     4 Maciej         Czupryniak            136.78 -  405: 409   87
    9     7 Szymon         Dąbrowski             106.12 +  416: 302  156
   10     4 Piotr          Jakubiak              138.75 +  460: 445  189
   11     3 Justyna        Górka                 145.03 +  466: 290  195
   12     3 Stanisław      Rydzik                144.31 +  486: 332  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Irena Sołdan 131.55 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Artur          Koszel                127.57 -  385: 581   78
    2    19 Paweł          Jackowski             143.76 -  419: 504   94
    3    22 Robert         Kuszpit               132.74 -  383: 526   83
    4    26 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  408: 346  150
    5    21 Joanna         Ostrowska             116.66 +  392: 312  167
    6    14 Szymon         Płachta               132.88 +  407: 333  183
    7    11 Paulina        Mech                  118.53 -  324: 423   69
    8    15 Dorota         Rudzińska             115.57 +  500: 338  166
    9    11 Rafał          Matczak               126.60 +  439: 373  177
   10     9 Kamil          Kister                140.91 -  289: 393   91
   11    13 Jarosław       Olek                  115.29 -  351: 404   65
   12    16 Marcin         Mroziuk               132.35 -  399: 449   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Rafał Wesołowski 128.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Dąbrowski             100.00 +  402: 270  150
    2     7 Marek          Herzig                137.08 -  327: 383   87
    3    10 Rafał          Matczak               126.60 +  359: 354  177
    4    10 Szymon         Płachta               132.88 -  336: 361   83
    5    11 Robert         Kuszpit               132.74 +  333: 295  183
    6    15 Andrzej        Kwiatkowski           124.22 -  372: 404   74
    7    17 Dorota         Rudzińska             115.57 -  365: 380   66
    8    19 Marek          Rogalski              112.24 -  377: 391   62
    9    22 Halina         Mrozek                100.00 +  496: 300  150
   10    18 Marcin         Ceglarek              111.87 +  419: 303  162
   11    18 Szymon         Dąbrowski             106.12 +  457: 380  156
   12    10 Ireneusz       Moralewicz            126.87 +  428: 316  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Piotr Broda 128.22 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  442: 363  150
    2    12 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  414: 274  150
    3     1 Tomasz         Zwoliński             144.11 +  440: 355  194
    4     1 Michał         Alabrudziński         150.99 -  368: 721  101
    5     9 Maciej         Czupryniak            136.78 -  329: 438   87
    6    11 Stanisław      Gasik                 117.24 +  446: 297  167
    7     6 Mariusz        Sylwestrzuk           127.06 -  355: 519   77
    8     8 Łukasz         Bobowski              136.20 +  451: 408  186
    9     8 Krzysztof      Bukowski              118.42 +  393: 260  168
   10     5 Mirosław       Uglik                 141.83 -  336: 397   92
   11     7 Kamil          Kister                140.91 +  385: 282  191
   12     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.22 -  310: 451   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Artur Koszel 127.57 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Irena          Sołdan                131.55 +  581: 385  182
    2     1 Marek          Reda                  146.05 =  378: 378  146
    3     7 Marek          Herzig                137.08 +  450: 381  187
    4     3 Miłosz         Wrzałek               144.17 +  430: 347  194
    5     1 Michał         Alabrudziński         150.99 -  305: 502  101
    6     5 Przemysław     Rybicki               131.92 +  389: 345  182
    7     3 Stanisław      Rydzik                144.31 -  349: 423   94
    8     6 Mariusz        Sylwestrzuk           127.06 +  397: 350  177
    9     4 Maciej         Czupryniak            136.78 -  294: 416   87
   10     7 Justyna        Górka                 145.03 -  277: 376   95
   11     9 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  357: 377   87
   12    15 Miłosz         Wrzałek               144.17 +  420: 352  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Mariusz Sylwestrzuk 127.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  318: 327   50
    2    16 Paulina        Mech                  118.53 +  444: 318  169
    3    20 Katarzyna      Ślusarska             100.00 -  427: 452   50
    4    19 Renata         Andracka              115.28 +  343: 290  165
    5    12 Jarosław       Olek                  115.29 +  418: 321  165
    6    12 Szymon         Dąbrowski             106.12 +  362: 261  156
    7     6 Piotr          Broda                 128.22 +  519: 355  178
    8     6 Artur          Koszel                127.57 -  350: 397   78
    9     5 Dominik        Urbacki               139.40 -  327: 378   89
   10    11 Krzysztof      Bukowski              118.42 +  421: 293  168
   11     8 Robert         Kuszpit               132.74 +  399: 373  183
   12     6 Marek          Herzig                137.08 -  319: 460   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Ireneusz Moralewicz 126.87 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  333: 286  150
    2    11 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  285: 332   87
    3    19 Kamil          Górka                 149.91 -  311: 372  100
    4    23 Paweł          Morga                 119.13 +  392: 342  169
    5    18 Marek          Rogalski              112.24 -  322: 397   62
    6    19 Maria          Pokorska              105.77 +  526: 285  156
    7    14 Marcin         Mroziuk               132.35 +  414: 396  182
    8    12 Justyna        Górka                 145.03 -  315: 465   95
    9    18 Dorota         Rudzińska             115.57 +  434: 297  166
   10     8 Miłosz         Wrzałek               144.17 +  487: 388  194
   11     6 Piotr          Jakubiak              138.75 -  372: 498   89
   12    10 Rafał          Wesołowski            128.65 -  316: 428   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Rafał Matczak 126.60 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Monika         Hajduk                100.00 +  515: 210  150
    2     5 Dominik        Urbacki               139.40 -  342: 445   89
    3    10 Rafał          Wesołowski            128.65 -  354: 359   79
    4    16 Maria          Pokorska              105.77 +  444: 410  156
    5    10 Przemysław     Rybicki               131.92 -  330: 443   82
    6    16 Waldemar       Czerwoniec            132.18 +  368: 359  182
    7    12 Paweł          Morga                 119.13 +  416: 370  169
    8    10 Marek          Dudkiewicz            125.00 +  421: 309  175
    9    11 Irena          Sołdan                131.55 -  373: 439   82
   10    10 Robert         Kuszpit               132.74 -  292: 438   83
   11    16 Krzysztof      Bukowski              118.42 +  410: 326  168
   12     9 Marek          Rogalski              112.24 -  378: 387   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Krzysztof Sporczyk 126.26 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Stanisław      Hajduk                100.00 +  434: 242  150
    2    14 Justyna        Górka                 145.03 +  395: 340  195
    3     2 Michał         Alabrudziński         150.99 -  281: 573  101
    4     9 Marek          Herzig                137.08 -  245: 377   87
    5    17 Zbigniew       Rybak                 114.17 -  285: 443   64
    6    21 Robert         Kuszpit               132.74 +  415: 345  183
    7    18 Kamil          Kister                140.91 -  309: 409   91
    8    21 Marcin         Ceglarek              111.87 -  378: 402   62
    9    24 Marta          Bajorek               111.22 +  362: 349  161
   10    21 Marek          Dudkiewicz            125.00 +  445: 385  175
   11    15 Szymon         Płachta               132.88 +  397: 382  183
   12    13 Jarosław       Olek                  115.29 +  391: 269  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Mariola Osajda-Matczak 125.84 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         150.99 -  281: 529  101
    2    24 Paweł          Morga                 119.13 +  416: 342  169
    3    14 Przemysław     Rybicki               131.92 -  354: 402   82
    4    17 Justyna        Górka                 145.03 +  360: 302  195
    5    14 Szymon         Dąbrowski             106.12 -  366: 369   56
    6    23 Katarzyna      Ślusarska             100.00 -  289: 305   50
    7    25 Marta          Bajorek               111.22 +  366: 349  161
    8    22 Robert         Kuszpit               132.74 -  340: 359   83
    9    23 Ryszard        Korpalski             109.89 +  349: 295  160
   10    20 Maria          Pokorska              105.77 +  447: 255  156
   11    14 Łukasz         Bobowski              136.20 +  375: 331  186
   12    14 Marek          Reda                  146.05 +  404: 358  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Marek Dudkiewicz 125.00 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 149.91 +  430: 325  200
    2     3 Marcin         Mroziuk               132.35 -  261: 399   82
    3    15 Maria          Pokorska              105.77 +  448: 277  156
    4    14 Ryszard        Korpalski             109.89 +  404: 335  160
    5     6 Miłosz         Wrzałek               144.17 +  389: 364  194
    6     3 Piotr          Jakubiak              138.75 -  344: 373   89
    7     7 Przemysław     Rybicki               131.92 -  336: 526   82
    8    10 Rafał          Matczak               126.60 -  309: 421   77
    9    16 Marek          Rogalski              112.24 -  361: 407   62
   10    21 Krzysztof      Sporczyk              126.26 -  385: 445   76
   11    21 Renata         Andracka              115.28 +  358: 306  165
   12    18 Waldemar       Czerwoniec            132.18 +  469: 327  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Andrzej Kwiatkowski 124.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Reda                  146.05 -  344: 433   96
    2    25 Michał         Dąbrowski             100.00 +  364: 258  150
    3    13 Paweł          Jackowski             143.76 +  418: 295  194
    4     5 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  370: 400   94
    5    16 Sebastian      Orzelski              104.13 +  415: 275  154
    6    15 Rafał          Wesołowski            128.65 +  404: 372  179
    7     5 Miłosz         Wrzałek               144.17 -  307: 454   94
    8     9 Mirosław       Uglik                 141.83 -  392: 412   92
    9    17 Jarosław       Olek                  115.29 +  429: 314  165
   10    15 Marcin         Mroziuk               132.35 +  402: 393  182
   11    11 Patrycja       Śliwińska             119.99 +  492: 286  170
   12     5 Piotr          Broda                 128.22 +  451: 310  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Patrycja Śliwińska 119.99 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Justyna        Górka                 145.03 +  434: 427  195
    2    15 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  350: 335  150
    3     5 Marcin         Mroziuk               132.35 -  297: 392   82
    4    11 Dorota         Rudzińska             115.57 -  332: 364   66
    5    13 Stanisław      Gasik                 117.24 -  357: 373   67
    6    24 Paweł          Jackowski             143.76 +  396: 352  194
    7    15 Zbigniew       Rybak                 114.17 +  431: 359  164
    8    11 Grzegorz       Kurowski              136.92 +  366: 314  187
    9     6 Miłosz         Wrzałek               144.17 +  396: 339  194
   10     6 Stanisław      Rydzik                144.31 -  369: 412   94
   11    11 Andrzej        Kwiatkowski           124.22 -  286: 492   74
   12    12 Kamil          Kister                140.91 -  299: 418   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Paweł Morga 119.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                144.31 -  362: 458   94
    2    24 Mariola        Osajda-Matczak        125.84 -  342: 416   76
    3    26 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  384: 317  150
    4    23 Ireneusz       Moralewicz            126.87 -  342: 392   77
    5    26 Marta          Bajorek               111.22 +  363: 321  161
    6    22 Ryszard        Korpalski             109.89 +  404: 281  160
    7    12 Rafał          Matczak               126.60 -  370: 416   77
    8    16 Marcin         Mroziuk               132.35 -  307: 429   82
    9    21 Joanna         Ostrowska             116.66 +  389: 334  167
   10    16 Łukasz         Bobowski              136.20 -  295: 508   86
   11    23 Halina         Mrozek                100.00 +  404: 306  150
   12    19 Krzysztof      Bukowski              118.42 +  464: 302  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Paulina Mech 118.53 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               144.17 -  415: 504   94
    2    16 Mariusz        Sylwestrzuk           127.06 -  318: 444   77
    3    25 Marek          Rogalski              112.24 -  274: 513   62
    4    27 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  368: 339  150
    5    27 Stanisław      Hajduk                100.00 +  463: 228  150
    6    20 Sebastian      Orzelski              104.13 +  386: 262  154
    7    11 Irena          Sołdan                131.55 +  423: 324  182
    8    14 Katarzyna      Ślusarska             100.00 -  313: 331   50
    9    13 Zbigniew       Rybak                 114.17 -  284: 379   64
   10    17 Szymon         Płachta               132.88 -  331: 494   83
   11    22 Joanna         Ostrowska             116.66 -  313: 369   67
   12    22 Łukasz         Wojciechowski         113.19 +  416: 289  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Krzysztof Bukowski 118.42 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Bobowski              136.20 +  376: 337  186
    2     9 Przemysław     Rybicki               131.92 +  414: 344  182
    3     4 Miłosz         Wrzałek               144.17 -  369: 453   94
    4    13 Sebastian      Orzelski              104.13 +  386: 372  154
    5     7 Stanisław      Rydzik                144.31 -  338: 374   94
    6    10 Marcin         Mroziuk               132.35 +  366: 311  182
    7     9 Grzegorz       Kurowski              136.92 +  374: 356  187
    8     5 Piotr          Jakubiak              138.75 -  340: 432   89
    9     8 Piotr          Broda                 128.22 -  260: 393   78
   10    11 Mariusz        Sylwestrzuk           127.06 -  293: 421   77
   11    16 Rafał          Matczak               126.60 -  326: 410   77
   12    19 Paweł          Morga                 119.13 -  302: 464   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Stanisław Gasik 117.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  315: 546   94
    2    17 Marcin         Ceglarek              111.87 +  408: 395  162
    3    11 Zbigniew       Rybak                 114.17 +  402: 234  164
    4     6 Dominik        Urbacki               139.40 -  383: 528   89
    5    13 Patrycja       Śliwińska             119.99 +  373: 357  170
    6    11 Piotr          Broda                 128.22 -  297: 446   78
    7    13 Justyna        Górka                 145.03 -  325: 397   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     852  /  7 121.71




	Monika Sadurska 117.02 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             143.76 +  310: 307  194
    2    13 Szymon         Płachta               132.88 -  361: 478   83
    3    17 Łukasz         Wojciechowski         113.19 +  385: 259  163
    4    12 Przemysław     Rybicki               131.92 -  313: 434   82
    5    15 Kamil          Kister                140.91 -  323: 390   91
    6    18 Marcin         Ceglarek              111.87 -  341: 344   62
    7    21 Maria          Pokorska              105.77 -  333: 384   56
    8    23 Ryszard        Korpalski             109.89 -  246: 340   60
    9    26 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  364: 243  150
   10    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  412: 374  150
   11    20 Waldemar       Czerwoniec            132.18 -  316: 451   82
   12    24 Renata         Andracka              115.28 +  327: 294  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Joanna Ostrowska 116.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mirosław       Uglik                 141.83 -  286: 429   92
    2    21 Zbigniew       Rybak                 114.17 -  382: 466   64
    3    23 Marcin         Ceglarek              111.87 -  324: 405   62
    4    28 Michał         Dąbrowski             100.00 +  369: 361  150
    5    21 Irena          Sołdan                131.55 -  312: 392   82
    6    26 Marta          Bajorek               111.22 -  297: 355   61
    7    28 Stanisław      Hajduk                100.00 +  339: 311  150
    8    26 Kamila         Zacharuk              100.00 +  342: 323  150
    9    21 Paweł          Morga                 119.13 -  334: 389   69
   10    24 Ryszard        Korpalski             109.89 +  360: 327  160
   11    22 Paulina        Mech                  118.53 +  369: 313  169
   12    20 Szymon         Dąbrowski             106.12 +  404: 392  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Dorota Rudzińska 115.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    22 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  465: 335  150
    3    12 Łukasz         Bobowski              136.20 +  405: 338  186
    4    11 Patrycja       Śliwińska             119.99 +  364: 332  170
    5     5 Piotr          Jakubiak              138.75 -  314: 344   89
    6     7 Dominik        Urbacki               139.40 -  352: 484   89
    7    17 Rafał          Wesołowski            128.65 +  380: 365  179
    8    15 Irena          Sołdan                131.55 -  338: 500   82
    9    18 Ireneusz       Moralewicz            126.87 -  297: 434   77
   10    22 Renata         Andracka              115.28 +  388: 334  165
   11    12 Miłosz         Wrzałek               144.17 +  511: 343  194
   12    11 Robert         Kuszpit               132.74 -  384: 403   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 11 133.09




	Jarosław Olek 115.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Kister                140.91 +  422: 312  191
    2     6 Miłosz         Wrzałek               144.17 -  355: 432   94
    3    16 Sebastian      Orzelski              104.13 -  246: 307   54
    4    21 Paweł          Jackowski             143.76 +  394: 357  194
    5    12 Mariusz        Sylwestrzuk           127.06 -  321: 418   77
    6    17 Justyna        Górka                 145.03 -  333: 424   95
    7    24 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  439: 280  150
    8    18 Szymon         Płachta               132.88 +  404: 355  183
    9    17 Andrzej        Kwiatkowski           124.22 -  314: 429   74
   10    19 Waldemar       Czerwoniec            132.18 +  351: 322  182
   11    13 Irena          Sołdan                131.55 +  404: 351  182
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              126.26 -  269: 391   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Renata Andracka 115.28 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Jakubiak              138.75 -  378: 472   89
    2    20 Sebastian      Orzelski              104.13 -  323: 390   54
    3    27 Marta          Bajorek               111.22 +  343: 298  161
    4    19 Mariusz        Sylwestrzuk           127.06 -  290: 343   77
    5    23 Justyna        Górka                 145.03 -  324: 415   95
    6    27 Michał         Dąbrowski             100.00 +  423: 299  150
    7    23 Ryszard        Korpalski             109.89 +  364: 345  160
    8    20 Waldemar       Czerwoniec            132.18 -  290: 353   82
    9    25 Łukasz         Wojciechowski         113.19 +  360: 336  163
   10    22 Dorota         Rudzińska             115.57 -  334: 388   66
   11    21 Marek          Dudkiewicz            125.00 -  306: 358   75
   12    24 Monika         Sadurska              117.02 -  294: 327   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Zbigniew Rybak 114.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dominik        Urbacki               139.40 -  370: 425   89
    2    21 Joanna         Ostrowska             116.66 +  466: 382  167
    3    11 Stanisław      Gasik                 117.24 -  234: 402   67
    4    24 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  420: 297  150
    5    17 Krzysztof      Sporczyk              126.26 +  443: 285  176
    6    13 Łukasz         Bobowski              136.20 -  372: 377   86
    7    15 Patrycja       Śliwińska             119.99 -  359: 431   70
    8    17 Maria          Pokorska              105.77 +  441: 378  156
    9    13 Paulina        Mech                  118.53 +  379: 284  169
   10    12 Szymon         Dąbrowski             106.12 +  388: 284  156
   11    10 Marek          Reda                  146.05 +  414: 319  196
   12     7 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  348: 367   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Łukasz Wojciechowski 113.19 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Herzig                137.08 -  336: 495   87
    2    27 Marta          Bajorek               111.22 +  436: 288  161
    3    17 Monika         Sadurska              117.02 -  259: 385   67
    4    20 Marek          Rogalski              112.24 -  324: 347   62
    5    22 Marcin         Ceglarek              111.87 -  340: 358   62
    6    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  292: 307   50
    7    27 Michał         Dąbrowski             100.00 +  368: 201  150
    8    24 Halina         Mrozek                100.00 -  346: 375   50
    9    25 Renata         Andracka              115.28 -  336: 360   65
   10    27 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  367: 273  150
   11    26 Kamila         Zacharuk              100.00 +  559: 286  150
   12    22 Paulina        Mech                  118.53 -  289: 416   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58




	Marek Rogalski 112.24 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Kuszpit               132.74 -  269: 433   83
    2    26 Łukasz         Bobowski              136.20 -  358: 374   86
    3    25 Paulina        Mech                  118.53 +  513: 274  169
    4    20 Łukasz         Wojciechowski         113.19 +  347: 324  163
    5    18 Ireneusz       Moralewicz            126.87 +  397: 322  177
    6     9 Mirosław       Uglik                 141.83 -  402: 413   92
    7    16 Szymon         Dąbrowski             106.12 -  363: 384   56
    8    19 Rafał          Wesołowski            128.65 +  391: 377  179
    9    16 Marek          Dudkiewicz            125.00 +  407: 361  175
   10    14 Marek          Reda                  146.05 -  381: 481   96
   11    17 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  503: 313  150
   12     9 Rafał          Matczak               126.60 +  387: 378  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Marcin Ceglarek 111.87 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  390: 449   87
    2    17 Stanisław      Gasik                 117.24 -  395: 408   67
    3    23 Joanna         Ostrowska             116.66 +  405: 324  167
    4    18 Łukasz         Bobowski              136.20 -  335: 378   86
    5    22 Łukasz         Wojciechowski         113.19 +  358: 340  163
    6    18 Monika         Sadurska              117.02 +  344: 341  167
    7    20 Robert         Kuszpit               132.74 -  352: 393   83
    8    21 Krzysztof      Sporczyk              126.26 +  402: 378  176
    9    19 Szymon         Płachta               132.88 -  265: 390   83
   10    18 Rafał          Wesołowski            128.65 -  303: 419   79
   11    19 Marcin         Mroziuk               132.35 -  313: 503   82
   12    23 Maria          Pokorska              105.77 +  426: 361  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Marta Bajorek 111.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Czupryniak            136.78 -  248: 358   87
    2    27 Łukasz         Wojciechowski         113.19 -  288: 436   63
    3    27 Renata         Andracka              115.28 -  298: 343   65
    4    29 PAUZA
    5    26 Paweł          Morga                 119.13 -  321: 363   69
    6    26 Joanna         Ostrowska             116.66 +  355: 297  167
    7    25 Mariola        Osajda-Matczak        125.84 -  349: 366   76
    8    27 Anna           Arana                 104.02 +  405: 290  154
    9    24 Krzysztof      Sporczyk              126.26 -  349: 362   76
   10    23 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  389: 308  150
   11    24 Maria          Pokorska              105.77 +  396: 319  156
   12    21 Katarzyna      Ślusarska             100.00 +  394: 380  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 11 110.27




	Ryszard Korpalski 109.89 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Płachta               132.88 -  282: 438   83
    2    23 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  355: 293  150
    3    18 Szymon         Dąbrowski             106.12 +  326: 303  156
    4    14 Marek          Dudkiewicz            125.00 -  335: 404   75
    5    19 Mirosław       Uglik                 141.83 -  308: 524   92
    6    22 Paweł          Morga                 119.13 -  281: 404   69
    7    23 Renata         Andracka              115.28 -  345: 364   65
    8    23 Monika         Sadurska              117.02 +  340: 246  167
    9    23 Mariola        Osajda-Matczak        125.84 -  295: 349   76
   10    24 Joanna         Ostrowska             116.66 -  327: 360   67
   11    27 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  358: 324  150
   12    25 Halina         Mrozek                100.00 +  363: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Szymon Dąbrowski 106.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Mroziuk               132.35 -  320: 532   82
    2    29 Monika         Hajduk                100.00 +  447: 198  150
    3    18 Ryszard        Korpalski             109.89 -  303: 326   60
    4    25 Stanisław      Hajduk                100.00 +  435: 237  150
    5    14 Mariola        Osajda-Matczak        125.84 +  369: 366  176
    6    12 Mariusz        Sylwestrzuk           127.06 -  261: 362   77
    7    16 Marek          Rogalski              112.24 +  384: 363  162
    8    13 Kamil          Kister                140.91 +  310: 308  191
    9     7 Przemysław     Rybicki               131.92 -  302: 416   82
   10    12 Zbigniew       Rybak                 114.17 -  284: 388   64
   11    18 Rafał          Wesołowski            128.65 -  380: 457   79
   12    20 Joanna         Ostrowska             116.66 -  392: 404   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Maria Pokorska 105.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Waldemar       Czerwoniec            132.18 -  387: 400   82
    2    18 Kamil          Kister                140.91 +  397: 364  191
    3    15 Marek          Dudkiewicz            125.00 -  277: 448   75
    4    16 Rafał          Matczak               126.60 -  410: 444   77
    5    24 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  387: 366  150
    6    19 Ireneusz       Moralewicz            126.87 -  285: 526   77
    7    21 Monika         Sadurska              117.02 +  384: 333  167
    8    17 Zbigniew       Rybak                 114.17 -  378: 441   64
    9    20 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  390: 378  150
   10    20 Mariola        Osajda-Matczak        125.84 -  255: 447   76
   11    24 Marta          Bajorek               111.22 -  319: 396   61
   12    23 Marcin         Ceglarek              111.87 -  361: 426   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Sebastian Orzelski 104.13 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Przemysław     Rybicki               131.92 -  298: 459   82
    2    20 Renata         Andracka              115.28 +  390: 323  165
    3    16 Jarosław       Olek                  115.29 +  307: 246  165
    4    13 Krzysztof      Bukowski              118.42 -  372: 386   68
    5    16 Andrzej        Kwiatkowski           124.22 -  275: 415   74
    6    20 Paulina        Mech                  118.53 -  262: 386   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     623  /  6 103.83




	Anna Arana 104.02 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    27 Marta          Bajorek               111.22 -  290: 405   61
    9    27 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  271: 371   50
   10    28 PAUZA
   11    25 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  339: 330  150
   12    26 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  373: 367  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     411  /  4 102.75




	Juliusz Czupryniak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Broda                 128.22 -  363: 442   78
    2    23 Ryszard        Korpalski             109.89 -  293: 355   60
    3    24 Justyna        Górka                 145.03 -  291: 423   95
    4    26 Irena          Sołdan                131.55 -  346: 408   82
    5    28 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  356: 345  150
    6    28 Stanisław      Hajduk                100.00 +  320: 188  150
    7    22 Waldemar       Czerwoniec            132.18 -  349: 472   82
    8    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  406: 296  150
    9    20 Maria          Pokorska              105.77 -  378: 390   56
   10    23 Marta          Bajorek               111.22 -  308: 389   61
   11    25 Anna           Arana                 104.02 -  330: 339   54
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1018  / 11  92.55




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariusz        Sylwestrzuk           127.06 +  327: 318  177
    2    12 Piotr          Broda                 128.22 -  274: 414   78
    3    21 Mirosław       Uglik                 141.83 -  254: 383   92
    4    24 Zbigniew       Rybak                 114.17 -  297: 420   64
    5    24 Maria          Pokorska              105.77 -  366: 387   56
    6    25 Łukasz         Wojciechowski         113.19 +  307: 292  163
    7    24 Jarosław       Olek                  115.29 -  280: 439   65
    8    25 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  296: 406   50
    9    27 Anna           Arana                 104.02 +  371: 271  154
   10    25 Monika         Sadurska              117.02 -  374: 412   67
   11    28 PAUZA
   12    26 Anna           Arana                 104.02 -  367: 373   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1020  / 11  92.73




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Wesołowski            128.65 -  270: 402   79
    2    25 Andrzej        Kwiatkowski           124.22 -  258: 364   74
    3    28 Kamil          Kister                140.91 -  346: 430   91
    4    28 Joanna         Ostrowska             116.66 -  361: 369   67
    5    29 PAUZA
    6    27 Renata         Andracka              115.28 -  299: 423   65
    7    27 Łukasz         Wojciechowski         113.19 -  201: 368   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     439  /  6  73.17




	Monika Hajduk 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Matczak               126.60 -  210: 515   77
    2    29 Szymon         Dąbrowski             106.12 -  198: 447   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     133  /  2  66.50




	Stanisław Hajduk 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Sporczyk              126.26 -  242: 434   76
    2    28 Kamil          Górka                 149.91 -  286: 440  100
    3    29 PAUZA
    4    25 Szymon         Dąbrowski             106.12 -  237: 435   56
    5    27 Paulina        Mech                  118.53 -  228: 463   69
    6    28 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  188: 320   50
    7    28 Joanna         Ostrowska             116.66 -  311: 339   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     418  /  6  69.67




	Halina Mrozek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Łukasz         Wojciechowski         113.19 +  375: 346  163
    9    22 Rafał          Wesołowski            128.65 -  300: 496   79
   10    26 Kamila         Zacharuk              100.00 +  318: 296  150
   11    23 Paweł          Morga                 119.13 -  306: 404   69
   12    25 Ryszard        Korpalski             109.89 -  278: 363   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     521  /  5 104.20




	Ewa Stypułkowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    28 PAUZA
    9    26 Monika         Sadurska              117.02 -  243: 364   67
   10    27 Łukasz         Wojciechowski         113.19 -  273: 367   63
   11    27 Ryszard        Korpalski             109.89 -  324: 358   60
   12    27 Kamila         Zacharuk              100.00 -  325: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     240  /  4  60.00




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ireneusz       Moralewicz            126.87 -  286: 333   77
    2    22 Dorota         Rudzińska             115.57 -  335: 465   66
    3    26 Paweł          Morga                 119.13 -  317: 384   69
    4    27 Paulina        Mech                  118.53 -  339: 368   69
    5    28 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  345: 356   50
    6    29 PAUZA
    7    26 Paweł          Jackowski             143.76 -  277: 428   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     425  /  6  70.83




	Kamila Zacharuk 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    26 Joanna         Ostrowska             116.66 -  323: 342   67
    9    28 PAUZA
   10    26 Halina         Mrozek                100.00 -  296: 318   50
   11    26 Łukasz         Wojciechowski         113.19 -  286: 559   63
   12    27 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  351: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     330  /  4  82.50




	Katarzyna Ślusarska 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 PAUZA
    2    15 Patrycja       Śliwińska             119.99 -  335: 350   70
    3    20 Mariusz        Sylwestrzuk           127.06 +  452: 427  177
    4    15 Kamil          Górka                 149.91 -  279: 385  100
    5    20 Łukasz         Bobowski              136.20 -  321: 428   86
    6    23 Mariola        Osajda-Matczak        125.84 +  305: 289  176
    7    19 Szymon         Płachta               132.88 +  436: 392  183
    8    14 Paulina        Mech                  118.53 +  331: 313  169
    9    10 Justyna        Górka                 145.03 -  295: 403   95
   10    13 Grzegorz       Kurowski              136.92 -  335: 458   87
   11    17 Marek          Rogalski              112.24 -  313: 503   62
   12    21 Marta          Bajorek               111.22 -  380: 394   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 11 115.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariola        Osajda-Matczak        529: 281
   2 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Górka                 430: 325
   3 Marek          Reda                 - Andrzej        Kwiatkowski           433: 344
   4 Patrycja       Śliwińska            - Justyna        Górka                 434: 427
   5 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Morga                 458: 362
   6 Paulina        Mech                 - Miłosz         Wrzałek               415: 504
   7 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Gasik                 546: 315
   8 Monika         Sadurska             - Paweł          Jackowski             310: 307
   9 Mirosław       Uglik                - Joanna         Ostrowska             429: 286
  10 Jarosław       Olek                 - Kamil          Kister                422: 312
  11 Piotr          Jakubiak             - Renata         Andracka              472: 378
  12 Zbigniew       Rybak                - Dominik        Urbacki               370: 425
  13 Marek          Herzig               - Łukasz         Wojciechowski         495: 336
  14 Marcin         Ceglarek             - Grzegorz       Kurowski              390: 449
  15 Maciej         Czupryniak           - Marta          Bajorek               358: 248
  16 Krzysztof      Bukowski             - Łukasz         Bobowski              376: 337
  17 Szymon         Płachta              - Ryszard        Korpalski             438: 282
  18 Marek          Rogalski             - Robert         Kuszpit               269: 433
  19 Marcin         Mroziuk              - Szymon         Dąbrowski             532: 320
  20 Maria          Pokorska             - Waldemar       Czerwoniec            387: 400
  21 Przemysław     Rybicki              - Sebastian      Orzelski              459: 298
  22 Artur          Koszel               - Irena          Sołdan                581: 385
  23 Rafał          Wesołowski           - Michał         Dąbrowski             402: 270
  24 Juliusz        Czupryniak           - Piotr          Broda                 363: 442
  25 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Dąbrowski             318: 327
  26 Jolanta        Sylwestrzuk          - Ireneusz       Moralewicz            286: 333
  27 Rafał          Matczak              - Monika         Hajduk                515: 210
  28 Stanisław      Hajduk               - Krzysztof      Sporczyk              242: 434
  29 Katarzyna      Ślusarska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Marek          Reda                  378: 378
   2 Robert         Kuszpit              - Tomasz         Zwoliński             303: 510
   3 Marek          Dudkiewicz           - Marcin         Mroziuk               261: 399
   4 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 432: 310
   5 Dominik        Urbacki              - Rafał          Matczak               445: 342
   6 Miłosz         Wrzałek              - Jarosław       Olek                  432: 355
   7 Marek          Herzig               - Rafał          Wesołowski            383: 327
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Jakubiak              332: 466
   9 Przemysław     Rybicki              - Krzysztof      Bukowski              344: 414
  10 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Czupryniak            407: 442
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Kurowski              285: 332
  12 Piotr          Broda                - Maciej         Dąbrowski             414: 274
  13 Monika         Sadurska             - Szymon         Płachta               361: 478
  14 Justyna        Górka                - Krzysztof      Sporczyk              340: 395
  15 Patrycja       Śliwińska            - Katarzyna      Ślusarska             350: 335
  16 Paulina        Mech                 - Mariusz        Sylwestrzuk           318: 444
  17 Stanisław      Gasik                - Marcin         Ceglarek              408: 395
  18 Kamil          Kister               - Maria          Pokorska              364: 397
  19 Irena          Sołdan               - Paweł          Jackowski             419: 504
  20 Renata         Andracka             - Sebastian      Orzelski              323: 390
  21 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Rybak                 382: 466
  22 Dorota         Rudzińska            - Jolanta        Sylwestrzuk           465: 335
  23 Ryszard        Korpalski            - Juliusz        Czupryniak            355: 293
  24 Paweł          Morga                - Mariola        Osajda-Matczak        342: 416
  25 Michał         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           258: 364
  26 Łukasz         Bobowski             - Marek          Rogalski              374: 358
  27 Marta          Bajorek              - Łukasz         Wojciechowski         288: 436
  28 Kamil          Górka                - Stanisław      Hajduk                440: 286
  29 Monika         Hajduk               - Szymon         Dąbrowski             198: 447


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Tomasz         Zwoliński             440: 355
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         281: 573
   3 Piotr          Jakubiak             - Maciej         Czupryniak            458: 315
   4 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Bukowski              453: 369
   5 Marcin         Mroziuk              - Patrycja       Śliwińska             392: 297
   6 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Płachta               475: 324
   7 Marek          Herzig               - Artur          Koszel                381: 450
   8 Marek          Reda                 - Dominik        Urbacki               533: 483
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Stanisław      Rydzik                236: 461
  10 Rafał          Matczak              - Rafał          Wesołowski            354: 359
  11 Stanisław      Gasik                - Zbigniew       Rybak                 402: 234
  12 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Bobowski              405: 338
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Jackowski             418: 295
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Przemysław     Rybicki               354: 402
  15 Maria          Pokorska             - Marek          Dudkiewicz            277: 448
  16 Sebastian      Orzelski             - Jarosław       Olek                  307: 246
  17 Łukasz         Wojciechowski        - Monika         Sadurska              259: 385
  18 Szymon         Dąbrowski            - Ryszard        Korpalski             303: 326
  19 Kamil          Górka                - Ireneusz       Moralewicz            372: 311
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Mariusz        Sylwestrzuk           452: 427
  21 Maciej         Dąbrowski            - Mirosław       Uglik                 254: 383
  22 Robert         Kuszpit              - Irena          Sołdan                526: 383
  23 Marcin         Ceglarek             - Joanna         Ostrowska             405: 324
  24 Juliusz        Czupryniak           - Justyna        Górka                 291: 423
  25 Marek          Rogalski             - Paulina        Mech                  513: 274
  26 Paweł          Morga                - Jolanta        Sylwestrzuk           384: 317
  27 Renata         Andracka             - Marta          Bajorek               343: 298
  28 Michał         Dąbrowski            - Kamil          Kister                346: 430
  29 Stanisław      Hajduk               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Michał         Alabrudziński         368: 721
   2 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Jakubiak              400: 369
   3 Artur          Koszel               - Miłosz         Wrzałek               430: 347
   4 Marcin         Mroziuk              - Marek          Reda                  349: 404
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             370: 400
   6 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Gasik                 528: 383
   7 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                353: 387
   8 Maciej         Czupryniak           - Robert         Kuszpit               402: 278
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Herzig                245: 377
  10 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Płachta               336: 361
  11 Patrycja       Śliwińska            - Dorota         Rudzińska             332: 364
  12 Monika         Sadurska             - Przemysław     Rybicki               313: 434
  13 Krzysztof      Bukowski             - Sebastian      Orzelski              386: 372
  14 Ryszard        Korpalski            - Marek          Dudkiewicz            335: 404
  15 Kamil          Górka                - Katarzyna      Ślusarska             385: 279
  16 Rafał          Matczak              - Maria          Pokorska              444: 410
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Justyna        Górka                 360: 302
  18 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Ceglarek              378: 335
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Renata         Andracka              343: 290
  20 Łukasz         Wojciechowski        - Marek          Rogalski              324: 347
  21 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Olek                  357: 394
  22 Kamil          Kister               - Waldemar       Czerwoniec            394: 332
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Morga                 392: 342
  24 Maciej         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 297: 420
  25 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Hajduk                435: 237
  26 Irena          Sołdan               - Juliusz        Czupryniak            408: 346
  27 Jolanta        Sylwestrzuk          - Paulina        Mech                  339: 368
  28 Joanna         Ostrowska            - Michał         Dąbrowski             369: 361
  29 Marta          Bajorek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Artur          Koszel                502: 305
   2 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Reda                  358: 491
   3 Dominik        Urbacki              - Marek          Herzig                386: 414
   4 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Płachta               445: 323
   5 Piotr          Jakubiak             - Dorota         Rudzińska             344: 314
   6 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            364: 389
   7 Krzysztof      Bukowski             - Stanisław      Rydzik                338: 374
   8 Kamil          Górka                - Marcin         Mroziuk               340: 325
   9 Maciej         Czupryniak           - Piotr          Broda                 438: 329
  10 Przemysław     Rybicki              - Rafał          Matczak               443: 330
  11 Robert         Kuszpit              - Rafał          Wesołowski            295: 333
  12 Jarosław       Olek                 - Mariusz        Sylwestrzuk           321: 418
  13 Stanisław      Gasik                - Patrycja       Śliwińska             373: 357
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Dąbrowski             366: 369
  15 Kamil          Kister               - Monika         Sadurska              390: 323
  16 Sebastian      Orzelski             - Andrzej        Kwiatkowski           275: 415
  17 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Sporczyk              443: 285
  18 Marek          Rogalski             - Ireneusz       Moralewicz            397: 322
  19 Ryszard        Korpalski            - Mirosław       Uglik                 308: 524
  20 Łukasz         Bobowski             - Katarzyna      Ślusarska             428: 321
  21 Irena          Sołdan               - Joanna         Ostrowska             392: 312
  22 Marcin         Ceglarek             - Łukasz         Wojciechowski         358: 340
  23 Justyna        Górka                - Renata         Andracka              415: 324
  24 Maciej         Dąbrowski            - Maria          Pokorska              366: 387
  25 Paweł          Jackowski            - Waldemar       Czerwoniec            423: 455
  26 Paweł          Morga                - Marta          Bajorek               363: 321
  27 Stanisław      Hajduk               - Paulina        Mech                  228: 463
  28 Jolanta        Sylwestrzuk          - Juliusz        Czupryniak            345: 356
  29 Michał         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         348: 421
   2 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              430: 368
   3 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Jakubiak              344: 373
   4 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 410: 393
   5 Przemysław     Rybicki              - Artur          Koszel                345: 389
   6 Marek          Herzig               - Maciej         Czupryniak            312: 330
   7 Dorota         Rudzińska            - Dominik        Urbacki               352: 484
   8 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Kister                439: 367
   9 Mirosław       Uglik                - Marek          Rogalski              413: 402
  10 Marcin         Mroziuk              - Krzysztof      Bukowski              311: 366
  11 Piotr          Broda                - Stanisław      Gasik                 446: 297
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Szymon         Dąbrowski             362: 261
  13 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Bobowski              372: 377
  14 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                333: 407
  15 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           372: 404
  16 Waldemar       Czerwoniec           - Rafał          Matczak               359: 368
  17 Jarosław       Olek                 - Justyna        Górka                 333: 424
  18 Marcin         Ceglarek             - Monika         Sadurska              344: 341
  19 Maria          Pokorska             - Ireneusz       Moralewicz            285: 526
  20 Paulina        Mech                 - Sebastian      Orzelski              386: 262
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kuszpit               415: 345
  22 Ryszard        Korpalski            - Paweł          Morga                 281: 404
  23 Katarzyna      Ślusarska            - Mariola        Osajda-Matczak        305: 289
  24 Paweł          Jackowski            - Patrycja       Śliwińska             352: 396
  25 Łukasz         Wojciechowski        - Maciej         Dąbrowski             292: 307
  26 Marta          Bajorek              - Joanna         Ostrowska             355: 297
  27 Renata         Andracka             - Michał         Dąbrowski             423: 299
  28 Juliusz        Czupryniak           - Stanisław      Hajduk                320: 188
  29 Jolanta        Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Czupryniak            413: 316
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  506: 379
   3 Artur          Koszel               - Stanisław      Rydzik                349: 423
   4 Dominik        Urbacki              - Piotr          Jakubiak              371: 359
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Miłosz         Wrzałek               307: 454
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Broda                 519: 355
   7 Marek          Dudkiewicz           - Przemysław     Rybicki               336: 526
   8 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 379: 381
   9 Krzysztof      Bukowski             - Grzegorz       Kurowski              374: 356
  10 Łukasz         Bobowski             - Marek          Herzig                406: 424
  11 Irena          Sołdan               - Paulina        Mech                  324: 423
  12 Paweł          Morga                - Rafał          Matczak               370: 416
  13 Justyna        Górka                - Stanisław      Gasik                 397: 325
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Marcin         Mroziuk               414: 396
  15 Patrycja       Śliwińska            - Zbigniew       Rybak                 431: 359
  16 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Rogalski              384: 363
  17 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Wesołowski            380: 365
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Kister                309: 409
  19 Szymon         Płachta              - Katarzyna      Ślusarska             392: 436
  20 Robert         Kuszpit              - Marcin         Ceglarek              393: 352
  21 Maria          Pokorska             - Monika         Sadurska              384: 333
  22 Juliusz        Czupryniak           - Waldemar       Czerwoniec            349: 472
  23 Renata         Andracka             - Ryszard        Korpalski             364: 345
  24 Maciej         Dąbrowski            - Jarosław       Olek                  280: 439
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Marta          Bajorek               366: 349
  26 Paweł          Jackowski            - Jolanta        Sylwestrzuk           428: 277
  27 Michał         Dąbrowski            - Łukasz         Wojciechowski         201: 368
  28 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Hajduk                339: 311


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         333: 361
   2 Tomasz         Zwoliński            - Dominik        Urbacki               470: 356
   3 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               443: 374
   4 Maciej         Czupryniak           - Przemysław     Rybicki               409: 405
   5 Piotr          Jakubiak             - Krzysztof      Bukowski              432: 340
   6 Artur          Koszel               - Mariusz        Sylwestrzuk           397: 350
   7 Marek          Reda                 - Marek          Herzig                299: 443
   8 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Broda                 408: 451
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Mirosław       Uglik                 392: 412
  10 Rafał          Matczak              - Marek          Dudkiewicz            421: 309
  11 Grzegorz       Kurowski             - Patrycja       Śliwińska             314: 366
  12 Justyna        Górka                - Ireneusz       Moralewicz            465: 315
  13 Szymon         Dąbrowski            - Kamil          Kister                310: 308
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Paulina        Mech                  331: 313
  15 Irena          Sołdan               - Dorota         Rudzińska             500: 338
  16 Paweł          Morga                - Marcin         Mroziuk               307: 429
  17 Zbigniew       Rybak                - Maria          Pokorska              441: 378
  18 Jarosław       Olek                 - Szymon         Płachta               404: 355
  19 Marek          Rogalski             - Rafał          Wesołowski            391: 377
  20 Waldemar       Czerwoniec           - Renata         Andracka              353: 290
  21 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Sporczyk              402: 378
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Kuszpit               340: 359
  23 Monika         Sadurska             - Ryszard        Korpalski             246: 340
  24 Halina         Mrozek               - Łukasz         Wojciechowski         375: 346
  25 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Dąbrowski             406: 296
  26 Kamila         Zacharuk             - Joanna         Ostrowska             323: 342
  27 Anna           Arana                - Marta          Bajorek               290: 405
  28 Ewa            Stypułkowska         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             440: 486
   2 Piotr          Jakubiak             - Kamil          Górka                 308: 473
   3 Marek          Herzig               - Stanisław      Rydzik                404: 381
   4 Maciej         Czupryniak           - Artur          Koszel                416: 294
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dominik        Urbacki               327: 378
   6 Patrycja       Śliwińska            - Miłosz         Wrzałek               396: 339
   7 Szymon         Dąbrowski            - Przemysław     Rybicki               302: 416
   8 Piotr          Broda                - Krzysztof      Bukowski              393: 260
   9 Marek          Reda                 - Mirosław       Uglik                 342: 375
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Justyna        Górka                 295: 403
  11 Rafał          Matczak              - Irena          Sołdan                373: 439
  12 Kamil          Kister               - Marcin         Mroziuk               425: 399
  13 Paulina        Mech                 - Zbigniew       Rybak                 284: 379
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kurowski              408: 416
  15 Robert         Kuszpit              - Łukasz         Bobowski              384: 381
  16 Marek          Rogalski             - Marek          Dudkiewicz            407: 361
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Olek                  429: 314
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Dorota         Rudzińska             434: 297
  19 Szymon         Płachta              - Marcin         Ceglarek              390: 265
  20 Maria          Pokorska             - Juliusz        Czupryniak            390: 378
  21 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Morga                 334: 389
  22 Halina         Mrozek               - Rafał          Wesołowski            300: 496
  23 Ryszard        Korpalski            - Mariola        Osajda-Matczak        295: 349
  24 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Sporczyk              349: 362
  25 Łukasz         Wojciechowski        - Renata         Andracka              336: 360
  26 Ewa            Stypułkowska         - Monika         Sadurska              243: 364
  27 Anna           Arana                - Maciej         Dąbrowski             271: 371
  28 Kamila         Zacharuk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Marek          Herzig                386: 338
   2 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             416: 396
   3 Dominik        Urbacki              - Maciej         Czupryniak            363: 447
   4 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Jakubiak              460: 445
   5 Mirosław       Uglik                - Piotr          Broda                 397: 336
   6 Stanisław      Rydzik               - Patrycja       Śliwińska             412: 369
   7 Justyna        Górka                - Artur          Koszel                376: 277
   8 Miłosz         Wrzałek              - Ireneusz       Moralewicz            388: 487
   9 Kamil          Kister               - Irena          Sołdan                393: 289
  10 Robert         Kuszpit              - Rafał          Matczak               438: 292
  11 Krzysztof      Bukowski             - Mariusz        Sylwestrzuk           293: 421
  12 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Dąbrowski             388: 284
  13 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Ślusarska             458: 335
  14 Marek          Rogalski             - Marek          Reda                  381: 481
  15 Marcin         Mroziuk              - Andrzej        Kwiatkowski           393: 402
  16 Paweł          Morga                - Łukasz         Bobowski              295: 508
  17 Szymon         Płachta              - Paulina        Mech                  494: 331
  18 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Ceglarek              419: 303
  19 Jarosław       Olek                 - Waldemar       Czerwoniec            351: 322
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Maria          Pokorska              447: 255
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Dudkiewicz            445: 385
  22 Renata         Andracka             - Dorota         Rudzińska             334: 388
  23 Marta          Bajorek              - Juliusz        Czupryniak            389: 308
  24 Joanna         Ostrowska            - Ryszard        Korpalski             360: 327
  25 Maciej         Dąbrowski            - Monika         Sadurska              374: 412
  26 Kamila         Zacharuk             - Halina         Mrozek                296: 318
  27 Łukasz         Wojciechowski        - Ewa            Stypułkowska          367: 273
  28 Anna           Arana                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         433: 409
   2 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             502: 342
   3 Justyna        Górka                - Przemysław     Rybicki               290: 466
   4 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Urbacki               476: 334
   5 Mirosław       Uglik                - Marek          Herzig                360: 357
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Jakubiak              372: 498
   7 Kamil          Kister               - Piotr          Broda                 282: 385
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Robert         Kuszpit               399: 373
   9 Artur          Koszel               - Grzegorz       Kurowski              357: 377
  10 Marek          Reda                 - Zbigniew       Rybak                 319: 414
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Patrycja       Śliwińska             492: 286
  12 Dorota         Rudzińska            - Miłosz         Wrzałek               511: 343
  13 Jarosław       Olek                 - Irena          Sołdan                404: 351
  14 Łukasz         Bobowski             - Mariola        Osajda-Matczak        331: 375
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Płachta               397: 382
  16 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Bukowski              410: 326
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Marek          Rogalski              313: 503
  18 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Dąbrowski             457: 380
  19 Marcin         Mroziuk              - Marcin         Ceglarek              503: 313
  20 Monika         Sadurska             - Waldemar       Czerwoniec            316: 451
  21 Marek          Dudkiewicz           - Renata         Andracka              358: 306
  22 Paulina        Mech                 - Joanna         Ostrowska             313: 369
  23 Halina         Mrozek               - Paweł          Morga                 306: 404
  24 Marta          Bajorek              - Maria          Pokorska              396: 319
  25 Anna           Arana                - Juliusz        Czupryniak            339: 330
  26 Kamila         Zacharuk             - Łukasz         Wojciechowski         286: 559
  27 Ewa            Stypułkowska         - Ryszard        Korpalski             324: 358
  28 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 419: 410
   2 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Czupryniak            404: 323
   3 Przemysław     Rybicki              - Stanisław      Rydzik                486: 332
   4 Piotr          Jakubiak             - Mirosław       Uglik                 322: 468
   5 Piotr          Broda                - Andrzej        Kwiatkowski           310: 451
   6 Marek          Herzig               - Mariusz        Sylwestrzuk           460: 319
   7 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Kurowski              348: 367
   8 Dominik        Urbacki              - Justyna        Górka                 460: 379
   9 Rafał          Matczak              - Marek          Rogalski              378: 387
  10 Rafał          Wesołowski           - Ireneusz       Moralewicz            428: 316
  11 Dorota         Rudzińska            - Robert         Kuszpit               384: 403
  12 Patrycja       Śliwińska            - Kamil          Kister                299: 418
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Olek                  391: 269
  14 Marek          Reda                 - Mariola        Osajda-Matczak        358: 404
  15 Miłosz         Wrzałek              - Artur          Koszel                352: 420
  16 Irena          Sołdan               - Marcin         Mroziuk               399: 449
  17 Szymon         Płachta              - Łukasz         Bobowski              404: 361
  18 Marek          Dudkiewicz           - Waldemar       Czerwoniec            469: 327
  19 Krzysztof      Bukowski             - Paweł          Morga                 302: 464
  20 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             404: 392
  21 Marta          Bajorek              - Katarzyna      Ślusarska             394: 380
  22 Łukasz         Wojciechowski        - Paulina        Mech                  289: 416
  23 Maria          Pokorska             - Marcin         Ceglarek              361: 426
  24 Monika         Sadurska             - Renata         Andracka              327: 294
  25 Halina         Mrozek               - Ryszard        Korpalski             278: 363
  26 Anna           Arana                - Maciej         Dąbrowski             373: 367
  27 Ewa            Stypułkowska         - Kamila         Zacharuk              325: 351
  28 Juliusz        Czupryniak           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 09-06-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              152.53  29285  192
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.36  30320  199
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.10  28747  189
   4 Kamil Górka                    Kraków               149.19  28346  190
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               149.15  29680  199
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.94  27554  185
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.01  29402  200
   8 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.92  29384  200
   9 Tomasz Ciejka                  Kraków               146.86  11896   81
  10 Grzegorz Święcki               Białystok            146.51   7472   51
  11 Marek Reda                     Wołomin              145.75  28275  194
  12 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.65  27674  190
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              145.54  28526  196
  15 Justyna Górka                  Kraków               145.12  28299  195
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  22757  157
  17 Dawid Pikul                    Poznań               144.15  28397  197
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.87  28630  199
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             142.50  27218  191
  20 Mateusz Borsuk                 Reda                 141.91  19158  135
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.85  28371  200
  22 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  23 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27121  192
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.25  27968  198
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.00  10434   74
  26 Artur Irzyk                    Kraków               140.85   4789   34
  27 Michał Musielak                Bydgoszcz            140.71  11257   80
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.65  27990  199
  29 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  30 Dominik Urbacki                Pruszków             139.50  27761  199
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  32 Bogusław Szyszka               Oława                139.17  23937  172
  33 Marek Syczuk                   Warszawa             139.05  26558  191
  34 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.89  13056   94
  35 Radosław Jachna                Łódź                 138.80  26233  189
  36 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  37 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.60  26334  190
  38 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  39 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.99  26356  191
  40 Michał Makowski                Warszawa             137.35   6730   49
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.53  25804  189
  42 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.48  25658  188
  43 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.88  26089  192
  44 Przemysław Herdzina            Kraków               135.59  19525  144
  45 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       135.57   5016   37
  46 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.16  10137   75
  47 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.86  25489  189
  48 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  49 Robert Kamiński                Warszawa             133.84  25564  191
  50 Marek Salamon                  Bytom                133.84   7495   56
  51 Karol Waniek                   Wrocław              133.40  19209  144
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             133.04  26341  198
  53 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.98  16756  126
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  55 Przemysław Rybicki             Otwock               132.37  11384   86
  56 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  57 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  58 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.63  12505   95
  59 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  61 Paweł Janaś                    Głogów               131.30  16281  124
  62 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.24  25985  198
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.15  22295  170
  64 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.83   6280   48
  65 Irena Sołdan                   Sopot                130.67  25611  196
  66 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  67 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  68 Janusz Krupiński               Bytom                130.21  13672  105
  69 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.99  25739  198
  70 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.68  24509  189
  72 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  73 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.23   6203   48
  74 Piotr Broda                    Sandomierz           129.10  25046  194
  75 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  76 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  77 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.99  25087  196
  79 Rafał Wesołowski               Warszawa             127.82  25309  198
  80 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  81 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  82 Michał Garnowski               Pasłęk               127.57   7782   61
  83 Agnieszka Krupka               Krosno               127.33  11969   94
  84 Grzegorz Łukasik               Konojady             127.31  24699  194
  85 Krzysztof Jaworski             Warszawa             127.27  10054   79
  86 Rafał Dąbrowski                Ostróda              127.16  11317   89
  87 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.05  25282  199
  88 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  89 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.91  22463  177
  90 Mikołaj Fidziński              Dębica               126.82  14331  113
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.77  24846  196
  92 Rafał Matczak                  Milanówek            126.36  21986  174
  93 Tomasz Łapka                   Opole                126.12  11729   93
  94 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  24838  197
  95 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.97  13227  105
  96 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.84  24917  198
  97 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.80  24783  197
  98 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.73   8801   70
  99 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.68  15082  120
 100 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
 101 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.66  24503  195
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.63  23242  185
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
 104 Wojciech Urbański              Warszawa             124.97  11497   92
 105 Michał Kolaj                   Ostróda              124.84  24343  195
 106 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.61  23676  190
 107 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.46  23398  188
 108 Łukasz Baranowski              Reda                 123.92  23793  192
 109 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 110 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.78  23889  193
 111 Robert Głowacki                Łódź                 123.41  21227  172
 112 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 113 Grzegorz Kwiecień              Kraków               123.21  14416  117
 114 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.99  17834  145
 115 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 116 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 117 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.37  23006  188
 118 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33  11621   95
 119 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 120 Magdalena Kublik               Warszawa             122.28  23355  191
 121 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.25  10636   87
 122 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 123 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 124 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 125 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.10  19658  161
 126 Piotr Domański                 Ostrołęka            122.09   4273   35
 127 Anna Biegańska                 Białystok            122.08   8057   66
 128 Anita Bruska                   Gdynia               121.81  14617  120
 129 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.67  23117  190
 130 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.49  23934  197
 131 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 132 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                121.45   4615   38
 133 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.30   8612   71
 134 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.23  16003  132
 135 Patrycja Śliwińska             Szczecin             121.04  13677  113
 136 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 137 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  23677  196
 138 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 139 Krzysztof Gibas                Kraków               120.64  17734  147
 140 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.18  10095   84
 141 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 142 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.02  12602  105
 143 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 144 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.89  23977  200
 145 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 146 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.78  22759  190
 147 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 148 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 149 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.73   3592   30
 150 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 151 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 152 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.92   7492   63
 153 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 154 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.89  22471  189
 155 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.76  23634  199
 156 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 157 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.50   8769   74
 158 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 159 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 160 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 161 Stanisław Gasik                Warszawa             117.70   8121   69
 162 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 163 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            117.62   9527   81
 164 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 165 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.48  16330  139
 166 Bogusław Książek               Szczecin             117.36  16548  141
 167 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.18  16639  142
 168 Anna Stefańska                 Łódź                 117.14   4100   35
 169 Jarosław Olek                  Warszawa             116.94  11928  102
 170 Natalia Ogierman               Katowice             116.91  17770  152
 171 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.85   7128   61
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.69  12486  107
 173 Marek Rogalski                 Warszawa             116.46   4309   37
 174 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.44  18631  160
 175 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 176 Tomasz Lempart                 Kraków               116.40   9312   80
 177 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 178 Krzysztof Bonda                Białystok            115.92   8578   74
 179 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 180 Monika Sadurska                Warszawa             115.86   6604   57
 181 Rafał Stachowski               Police               115.83   9035   78
 182 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.81  16445  142
 183 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.56  22649  196
 184 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 185 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.31  22601  196
 186 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.30   8532   74
 187 Ewa Szałas                     Katowice             115.24   9911   86
 188 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.19  21887  190
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 190 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.76  22493  196
 191 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       114.69  14795  129
 192 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 193 Radosław Więch                 Warszawa             114.48  19233  168
 194 Beata Piotrowska               Łódź                 114.35  10749   94
 195 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.22   8452   74
 196 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.00   7296   64
 197 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 198 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.79  14337  126
 199 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              113.75   8076   71
 200 Adam Janicki                   Łódź                 113.54  21914  193
 201 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           113.51   8286   73
 202 Joanna Suchanek                Wrocław              113.37  19726  174
 203 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 204 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 205 Renata Andracka                Zwola                113.32  22098  195
 206 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 207 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 208 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.78   4060   36
 209 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 210 Marcin Ceglarek                Kraków               112.14  22092  197
 211 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 212 Lucyna Śniadach                Rumia                111.64   4354   39
 213 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 214 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.33   6680   60
 215 Marta Bajorek                  Warszawa             111.15  15672  141
 216 Marianna Kozłowska             Białystok            110.86   6984   63
 217 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.82   7868   71
 218 Jacek Pietruszka               Kraków               110.72   6643   60
 219 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.56  22001  199
 220 Paweł Maciejczuk               Białystok            110.54   5969   54
 221 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 222 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 223 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.01  21451  195
 224 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.50  12483  114
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.45  19920  182
 226 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.40   8752   80
 227 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.27  11473  105
 228 Jerzy Luter                    Bytom                109.16  21178  194
 229 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       108.87   8492   78
 230 Teresa Zalewska                Racibórz             108.78  16752  154
 231 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 232 Elżbieta Święcka               Białystok            108.49   4014   37
 233 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.29   5198   48
 234 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 235 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 236 Sławomir Długosz               Ostróda              108.13  20436  189
 237 Marta Ćwiek                    Radomsko             108.12  19461  180
 238 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 239 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.89  20499  190
 240 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.87   4099   38
 241 Marta Świątkowska              Wrocław              107.82   5499   51
 242 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 243 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 244 Marta Sztajnert                Wisła                107.61  10438   97
 245 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 246 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.33   6762   63
 247 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 248 Józef Burzyński                Ełk                  107.09   6854   64
 249 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 250 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.76  20924  196
 251 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 252 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 253 Urszula Solarska               Łódź                 106.55  20670  194
 254 Szymon Dąbrowski               Warszawa             106.41  21282  200
 255 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 256 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 257 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 258 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 259 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 260 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.57   7390   70
 261 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 262 Maria Pokorska                 Warszawa             105.14   6203   59
 263 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.04  11870  113
 264 Anna Arana                     Warszawa             103.99  19134  184
 265 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 266 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 267 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.44   4965   48
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.22  17238  167
 269 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 270 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               103.14  13614  132
 271 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 272 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 273 Zofia Górka                    Łęczna               102.33   3684   36
 274 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 275 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 276 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.40  19468  192
 277 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 278 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 279 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 280 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.57  16594  165
 281 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 282 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 283 Sylwia Łada                    Inowrocław            99.69  16249  163
 284 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                99.58  11352  114
 285 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.48   8953   90
 286 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.30   3674   37
 287 Lidia Żywna                    Gdynia                98.89  10878  110
 288 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 289 Halina Mrozek                  Warszawa              96.89   4554   47
 290 Sylwia Buks                    Warszawa              95.81  18108  189
 291 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 292 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.32   7816   82
 293 Anna Lenartowska               Gdynia                95.31   7625   80
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 296 Aleksandra Brzeska             Warszawa              94.09   6304   67
 297 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 298 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 299 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                92.87  10773  116
 300 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 301 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 302 Maciej Dąbrowski               Warszawa              91.76  14590  159
 303 Janina Grajewska               Choroszcz             91.70   9078   99
 304 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.35  16261  178
 305 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              90.28   6229   69
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 307 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 308 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 310 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.13   7838   91
 311 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  16603  195
 312 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 313 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 314 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.09   3739   45
 315 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 316 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.03   7793   95
 317 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 318 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 319 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.17   6328   82
 320 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 321 Mirosław Dejna                 Sampława              61.88  12066  195
 322 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.64   2001   33
 323 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 09-06-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Krzysztof Pypno                Gliwice              109.72   3182   29
   3 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   4 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   5 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.54   2395   28
   6 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   7 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   8 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   9 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  10 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             143.04   3576   25
  11 Artur Koszel                   Warszawa             122.40   3060   25
  12 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  13 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  14 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  15 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  16 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  17 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.25   3150   24
  18 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  19 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  20 Andrzej Kowalski               Gdańsk               124.79   2995   24
  21 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  22 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            124.71   2993   24
  23 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.96   2879   24
  24 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  25 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  26 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  27 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  28 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  29 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  30 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  31 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  32 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  33 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  34 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  35 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  36 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  37 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  38 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  39 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  40 Marta Łęgowska                 Inowrocław            94.79   2275   24
  41 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  42 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.50   2220   24
  43 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  44 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                91.58   2198   24
  45 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  46 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  47 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  48 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  49 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  50 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  51 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  52 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  53 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  54 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  55 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  56 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  57 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  58 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  59 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  60 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  61 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  62 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  63 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  64 Artur Kwiatkowski              Radomsko              78.32   1723   22
  65 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  66 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  67 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  68 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  69 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  70 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  71 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  72 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        111.90   2238   20
  73 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  74 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  75 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  76 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  77 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  78 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  79 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  80 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  81 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  82 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  83 Piotr Morawski                 Gdańsk                73.79   1402   19
  84 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  85 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  86 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  87 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  88 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            76.39   1375   18
  89 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  90 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  91 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  92 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  93 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  94 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  95 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  96 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  97 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  98 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  99 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 100 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 101 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
 102 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 103 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 104 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
 105 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
 106 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 107 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 108 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
 109 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 110 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 111 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
 112 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 113 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 114 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 115 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 116 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 117 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 118 Błażej Fidziński               Dębica                97.77   1271   13
 119 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 120 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 121 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 122 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 123 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 124 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 125 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 126 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 127 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 128 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 129 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 130 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 131 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 132 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 133 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 134 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 135 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 136 Szymon Jachimek                Gdynia               128.67   1544   12
 137 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.67   1544   12
 138 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 139 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 140 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 141 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 142 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 143 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 144 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 145 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 146 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 147 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 148 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 149 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 150 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 151 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 152 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 153 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 154 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 155 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 156 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 157 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 158 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 159 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 160 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 161 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 162 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 163 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 164 Robert Wagner                  Wrocław              105.58   1267   12
 165 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 166 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 167 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 168 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 169 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 170 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 171 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 172 Damian Łupiński                Konojady             103.33   1240   12
 173 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 174 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 175 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 176 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 177 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 178 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 179 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 180 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 181 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 182 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 183 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 184 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 185 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 186 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 187 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 188 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 189 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 190 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 191 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 192 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 193 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 194 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 195 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 196 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 197 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 198 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 199 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 200 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 201 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 202 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 203 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 204 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 205 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 206 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 207 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 208 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 209 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 210 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 211 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 212 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 213 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 214 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 215 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 216 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 217 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 218 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 219 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 220 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 221 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 222 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 223 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 224 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 225 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 226 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 227 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 228 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 229 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 230 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 231 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 232 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 233 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 234 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 235 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 236 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 237 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 238 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 239 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            115.09   1266   11
 240 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 241 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 242 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 243 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 244 Juliusz Czupryniak             Warszawa              92.55   1018   11
 245 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 246 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 247 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 248 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 249 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 250 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 251 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 252 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 253 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 254 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 255 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 256 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 257 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 258 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 259 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 260 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 261 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 262 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 263 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 264 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 265 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 266 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 267 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 268 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 269 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 270 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 271 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 272 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 273 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 274 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 275 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 276 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 277 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 278 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 279 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 280 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 281 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 282 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 283 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 284 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 285 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 286 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 287 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 288 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 289 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 290 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 291 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 292 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 293 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 294 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 295 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 296 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 297 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 298 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 299 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 300 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 301 Marcin Figiel                  Kraków               107.00    749    7
 302 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 303 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 304 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 305 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 306 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 307 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 308 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 309 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 310 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 311 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 312 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 313 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 314 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 315 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 316 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 317 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 318 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 319 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 320 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 321 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 322 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 323 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 324 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 325 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 326 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 327 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 328 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 329 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 330 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 331 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 332 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 333 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 334 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 335 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 336 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 337 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 338 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 339 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 340 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 341 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 342 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 343 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 344 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 345 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 346 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 347 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 348 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 349 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 350 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 351 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 352 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 353 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 354 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 355 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 356 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 357 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 358 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 359 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 360 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 361 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 362 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 363 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 364 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 365 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 366 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 367 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 368 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 369 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 370 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 371 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 372 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 373 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 374 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 375 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 376 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 377 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 378 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 379 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 380 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 381 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 382 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 383 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 384 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 385 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 386 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 387 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 388 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 389 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 390 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 391 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 392 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 393 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 394 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie