Władysławowo 8
września
Władysławowo 8- 9 września IX Mistrzostwa Bałtyku
Jaworzno15
września
Jaworzno 15-16 września VII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVII Mistrzostwa Górnego Ślaska i Zagłębia w Scrabble)Grand Prix 2012
Nowe Miasto Lubawskie22
września
Nowe Miasto Lubawskie 22-23 września XV Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Paweł Jackowski mistrzem Jaworzna!15 - 16 września 2012 — VII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVII Mistrzostwa Górnego Ślaska i Zagłębia w Scrabble)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVII Mistrzostwa Górnego Ślaska i Zagłębia w Scrabble) Jaworzno, 15 - 16 września 2012
Grand Prix 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Paweł Jackowski mistrzem Jaworzna!Do samego końca z niezwykłą zaciętością toczyły się scrabblowe boje na VII Mistrzostwach Jaworzna, będących jednocześnie turniejem Grand Prix oraz Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia. Przed ostatnią z rund czterech zawodników mogło zająć pierwsze miejsce, zaś najbliżej triumfu był odsadzający o jeden duży punkt resztę stawki Mariusz Skrobosz. Szczęście scrabblowe to jednak zjawisko pełne tajemnic i w ostatecznym rachunku właśnie ten niezwykle utytułowany gracz strącony został na niewdzięczne czwarte miejsce. Wśród czołowej czwórki (sami mistrzowie Polski z lat ubiegłych) ostatecznie zwyciężył Paweł Jackowski, za nim na podium uplasował się Stanisław Rydzik. Dominujących przedstawicieli Warszawy w pierwszej czwórce rozdzielił jedynie trzeci Bartosz Morawski z Gliwic.

Na zawodach pojawiło się 60 osób, co przy tegorocznej frekwencji na zawodach jest bardzo dobrym wynikiem. 6 zwycięstw odnotowała Agnieszka Nowak-Baran z Krakowa, tym samym daleko w tyle pozostawiła pozostałych trzech debiutantów i wyjechała z pucharkiem dla najlepszej osoby inaugurującej przygodę z turniejami PFS.

Nagród specjalnych było jeszcze kilka, najbardziej prestiżową chyba z nich, za najdroższy ruch, uwiozła do Krakowa Małgorzata Sulejewska, która za dziewiątkę WYPYTANA zebrała 158 pkt.

Jaworzno przyzwyczaja osoby grające do ciekawych nagród, zarówno losowanych miedzy rundami, jak i otrzymywanych na zakończenie turnieju. Ponadto miły kącik kawowy, dostęp do kanapek i atmosfera wytwarzana przez organizatorki sprawiają, że ten turniej na pograniczu lata i jesieni warty jest odwiedzenia w kolejnych edycjach.

Dziękując Miejskiemu Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, wspartym przez władze samorządowe Jaworzna oraz liczne grono sponsorów, szczególnie trzymamy kciuki za dobrego ducha turnieju, Anetę Szczyrzycę. Jak zwykle ogarnęła całość przygotowań, skutecznie zorganizowała logistykę zawodów oraz uśmiechem poprawiała nastrój po ewentualnych scrabblowych niepowodzeniach. A wszystko to czyniła wraz z szykującym się przyjścia na świat za około miesiąc Michałem. Czekamy niecierpliwie wraz z Tobą Aneto.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Jaworzna
V Mistrzostwa Jaworzna
IV Mistrzostwa Jaworzna


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHala Widowiskowo-Sportowa Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 80, 43-600 Jaworzno
(centrum miasta, duży parking, kawiarnie, pizzerie w okolicy)
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 15 września (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14.00-15.00 – przerwa obiadowa (zapisy na obiad w formularzu wkrótce)
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 16 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdJaworzno w województwie śląskim:

20 km od Katowic (dojazd autobusami: J, A, E lub minibusem z Alei Korfantego; samochodem: autostradą A4 w kierunku Krakowa, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa, drugi zjazd na Jaworzno). 55 km od Krakowa (dojazd minibusami lub pociągiem z dworca, samochodem: autostradą A4 w kierunku Katowic, zjazd na Jaworzno). Hala znajduje się w centrum miasta Jaworzna.
WyżywienieObiad do wykupienia na miejscu (14 zł za dwa dania – sobota) – zapisy na obiad do piątku (14.09) do godz.18.00 – wybór wśród zestawów.

Zupy do wyboru:
1. Zupa pomidorowa z makaronem
2. Zupa jarzynowa
Danie główne:
1. Filet z kurczaka panierowany, ziemniaki, zestaw surówek
2. Kotlet mielony, ziemniaki, zestaw surówek
3. Pierogi ruskie

Na miejscu zapewniamy: kawę, herbatę, napoje, ciastka.
NoclegiDomki wypoczynkowe MCKiS nad zalewem Sosina , OWR „Sosina", ul. Bukowska 11 km od miejsca rozgrywek
220 zł – domek 4-osobowy 2-pokojowy z łazienką
400 zł – domek 10-osobowy dwupiętrowy z łazienką
Tel. kont. do rezerwacji: 608-406-092

Hotel Brojan — 1 km od miejsca rozgrywek, ul. Ignacego Paderewskiego 43, tel. 32 752 11 11

Hotel Pańska Górka — 1 km od miejsca rozgrywek, ul. Krakowska 1, tel./fax +48 32 6 150 150; tel. kom. +48 660 677 677

Hotel Wodnik nad Zalewem Sosina — 10 km od miejsca rozgrywek, OWR „Sosina”, ul. Bukowska 10, tel. 32 758 48 71

Hotel Dalia — 5 km od miejsca rozgrywek, ul. Grunwaldzka 285, tel. (32) 752-57-57, tel. / fax (32) 752-56-76
NagrodyI miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna — 400 zł
II miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna — 300 zł
III miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna — 100 zł
(kwoty mogą ulec zmianie — jedynie wzwyż)

Puchary i specjalne nagrody rzeczowe:
— za najdroższy ruch
— dla najlepszej kobiety na Mistrzostwach
— dla najlepszego debiutanta
— dla najlepszej jaworznianki
— dla najlepszego jaworznianina

Nagrody książkowe i rzeczowe dla pozostałych graczy wg kolejności zdobytych miejsc.
Dodatkowe atrakcjeNagroda specjalna rzeczowa: wybrana w drodze losowania po zakończeniu turnieju oraz loteria fantowa podczas trwania rozgrywek.
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
Urząd Miasta Jaworzno
Polska Federacja Scrabble w Warszawie
Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA" w Jaworznie
Klub MCKiS „Podłęże” w Jaworznie — 32 616 54 18 — swietlica.podleze@mckis.jaw.pl
Aneta Szczyrzyca — 508-217-271 — aneta.szczyrzyca@interia.pl
SponsorzyHonorowy Patronat nad turniejem – Prezydent Miasta Jaworzna
Honorowy Patronat Medialny – Telewizja CTV Jaworzno

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
Urząd Miasta Jaworzna
Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA" w Jaworznie
Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miasta Jaworzna
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Urzędu Miasta Jaworzna
Poseł na Sejm RP Wojciech Saługa
Polska Federacja Scrabble
Restauracja Mega Pizza w Jaworznie
ICB pharma s.j. w Jaworznie


Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Jaworzna (XVII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.68      9.0     5135     1855      953
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.85      9.0     4973     1841      865
  3 Bartosz         Morawski             Gliwice                153.51      9.0     4866     1945      310
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.61      9.0     4826     1936      247
  5 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       146.64      8.0     5085     1807      681
  6 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.62      8.0     5032     1727      259
  7 Dominik         Urbacki              Pruszków               145.54      8.0     4942     1798      388
  8 Kamil           Górka                Kraków                 145.21      8.0     4754     1816      228
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.33      8.0     4706     1676      645
 10 Jacek           Pietruszka           Kraków                 117.91      8.0     4645     1826      475
 11 Justyna         Górka                Kraków                 142.46      8.0     4619     1631      432
 12 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             134.90      8.0     4539     1692      402
 13 Dawid           Pikul                Poznań                 145.37      7.0     4935     1641      457
 14 Adam            Jurkowski            Gliwice                119.45      7.0     4763     1530      475
 15 Lidia           Nowak                Sosnowiec              100.00      7.0     4759     1600      295
 16 Tomasz          Ciejka               Kraków                 143.40      7.0     4535     1662      -35
 17 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            135.78      7.0     4509     1552      215
 18 Leszek          Kacprzyk             Katowice               121.61      7.0     4499     1670       87
 19 Natalia         Ogierman             Katowice               120.62      7.0     4495     1548      143
 20 Łukasz          Sornek               Mikołów                119.37      7.0     4437     1592       49
 21 Renata          Andracka             Zwola                  112.43      7.0     4233     1486      164
 22 Krzysztof       Pypno                Gliwice                109.72      7.0     4101     1646     -430
 23 Piotr           Broda                Sandomierz             127.32      6.0     4787     1358      607
 24 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                126.35      6.0     4717     1447       24
 25 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 130.38      6.0     4586     1447      163
 26 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              129.56      6.0     4505     1444     -471
 27 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.50      6.0     4475     1495      -22
 28 Krzysztof       Gibas                Kraków                 123.21      6.0     4405     1446     -158
 29 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 128.70      6.0     4404     1438      139
 30 Ewa             Radzikowska          Gliwice                114.90      6.0     4404     1378      278
 31 Tomasz          Lempart              Kraków                 116.56      6.0     4399     1410      118
 32 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               114.55      6.0     4302     1421     -196
 33 Teresa          Zalewska             Racibórz               110.25      6.0     4289     1490     -144
 34 Agnieszka       Nowak-Baran          Kraków                 100.00      6.0     4006     1408     -161
 35 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.91      5.0     5063     1250      731
 36 Urszula         Solarska             Łódź                   111.36      5.0     4594     1316      242
 37 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.45      5.0     4446     1243      296
 38 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               125.34      5.0     4413     1243       22
 39 Bożena          Guział               Racibórz               104.30      5.0     4285     1324      -70
 40 Michał          Jakubiec             Siemianowice Śląskie   100.00      5.0     4217     1241      -37
 41 Robert          Wagner               Wrocław                106.72      5.0     4194     1281     -303
 42 Jacek           Nocoń                Jaworzno               106.71      5.0     4107     1224     -356
 43 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              113.92      5.0     4091     1232     -250
 44 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               112.96      5.0     4090     1206      312
 45 Dariusz         Sowula               Kraków                 100.00      5.0     3987     1353      -93
 46 Piotr           Kozak                Racibórz               100.00      5.0     3922     1216     -766
 47 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.5     3521     1028     -288
 48 Dawid           Brandys              Chrzanów               100.00      4.0     4068     1217     -648
 49 Urszula         Gutowska             Pszczyna               100.00      4.0     3944     1092     -371
 50 Joanna          Wilk                 Racibórz               100.00      4.0     3926     1100     -686
 51 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.5     3652      914     -285
 52 Agnieszka       Antos                Racibórz               100.00      3.0     3874     1143     -613
 53 Leszek          Stecuła              Bytom                  120.99      3.0     1781      683     -231
 54 Jarosław        Józik                Brzeszcze              100.00      2.0     2274      671     -390
 55 Adam            Obradović            Czeladź                100.00      2.0     2227      620      -56
 56 Paweł           Brzeziński           Warszawa               100.00      2.0     2203      656     -329
 57 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      1.5     3431      821    -1123
 58 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      1.5     1498      311       87
 59 Kinga           Stecuła              Bytom                  100.00      1.0     1603      405     -331
 60 Artur           Dachowski            Zabrze                 100.00      0.5     1187      260     -446
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Jaworzna (XVII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia)



	Bartosz Morawski 153.51 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Matyasik              117.45 +  396: 332  167
    2     2 Dariusz        Puton                 135.78 +  474: 365  186
    3     5 Grzegorz       Kwiecień              128.70 +  378: 308  179
    4     4 Łukasz         Tuszyński             146.62 +  495: 338  197
    5     1 Dawid          Adamczyk              146.64 +  419: 379  197
    6     1 Dominik        Urbacki               145.54 +  430: 418  196
    7     1 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  421: 425   97
    8     1 Kamil          Górka                 145.21 +  402: 350  195
    9     1 Leszek         Kacprzyk              121.61 -  317: 460   72
   10     2 Jacek          Pietruszka            117.91 +  367: 339  168
   11     3 Paweł          Jackowski             145.68 -  354: 511   96
   12     3 Kamil          Górka                 145.21 +  413: 331  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1945  / 12 162.08




	Dawid Adamczyk 146.64 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Lempart               116.56 +  367: 358  167
    2    10 Krzysztof      Gibas                 123.21 +  518: 296  173
    3     3 Natalia        Ogierman              120.62 +  428: 324  171
    4     3 Tomasz         Ciejka                143.40 +  622: 268  193
    5     1 Bartosz        Morawski              153.51 -  379: 419  104
    6     2 Kamil          Górka                 145.21 -  359: 439   95
    7     5 Leszek         Kacprzyk              121.61 -  342: 434   72
    8     7 Paweł          Jackowski             145.68 +  394: 365  196
    9     5 Justyna        Górka                 142.46 +  441: 374  192
   10     3 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  370: 418   97
   11     6 Grzegorz       Kwiecień              128.70 +  447: 358  179
   12     4 Jacek          Pietruszka            117.91 +  418: 351  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Łukasz Tuszyński 146.62 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ewa            Radzikowska           114.90 +  396: 344  165
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           125.34 +  470: 398  175
    3     6 Tomasz         Ciejka                143.40 -  419: 446   93
    4     4 Bartosz        Morawski              153.51 -  338: 495  104
    5    12 Tomasz         Lempart               116.56 +  433: 411  167
    6     7 Leszek         Kacprzyk              121.61 -  345: 414   72
    7     7 Adam           Jurkowski             119.45 -  361: 488   69
    8    15 Krzysztof      Pypno                 109.72 +  515: 310  160
    9    11 Agnieszka      Goniowska             126.35 +  482: 364  176
   10     8 Rafał          Wesołowski            129.50 +  448: 333  180
   11     7 Natalia        Ogierman              120.62 +  416: 372  171
   12     5 Dawid          Pikul                 145.37 +  409: 398  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Mariusz Skrobosz 146.61 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Arkadiusz      Łydka                 114.55 +  409: 364  165
    2    12 Agnieszka      Nowak-Baran           100.00 +  402: 274  150
    3     4 Stanisław      Rydzik                141.85 +  416: 381  192
    4     1 Dominik        Urbacki               145.54 -  430: 453   96
    5     6 Tomasz         Ciejka                143.40 +  447: 335  193
    6     5 Łukasz         Bobowski              134.90 +  439: 393  185
    7     1 Bartosz        Morawski              153.51 +  425: 421  204
    8     2 Jacek          Pietruszka            117.91 +  374: 363  168
    9     2 Kamil          Górka                 145.21 -  346: 389   95
   10     3 Dawid          Adamczyk              146.64 +  418: 370  197
   11     2 Dawid          Pikul                 145.37 +  388: 355  195
   12     1 Paweł          Jackowski             145.68 -  332: 481   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1936  / 12 161.33




	Tomasz Zwoliński 145.91 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarosław       Karp                  113.92 +  395: 293  164
    2     4 Kamil          Górka                 145.21 -  376: 402   95
    3    14 Teresa         Zalewska              110.25 -  419: 444   60
    4    18 Bożena         Guział                104.30 -  330: 439   54
    5    19 Ewa            Radzikowska           114.90 +  447: 282  165
    6    15 Agnieszka      Antos                 100.00 -  323: 460   50
    7    18 Arkadiusz      Łydka                 114.55 -  359: 371   65
    8    24 Michał         Jakubiec              100.00 +  462: 310  150
    9    20 Piotr          Kozak                 100.00 +  631: 218  150
   10    16 Robert         Wagner                106.72 +  530: 266  157
   11    12 Rafał          Wesołowski            129.50 -  429: 462   80
   12    15 Krzysztof      Pypno                 109.72 -  362: 385   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Paweł Jackowski 145.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Lidia          Szpakowska            112.96 +  380: 308  163
    2     7 Dominik        Urbacki               145.54 -  358: 453   96
    3    20 Jarosław       Józik                 100.00 +  429: 250  150
    4    10 Rafał          Wesołowski            129.50 +  520: 261  180
    5     5 Lidia          Nowak                 100.00 -  338: 450   50
    6     9 Krzysztof      Kałuża                129.56 +  428: 365  180
    7     8 Łukasz         Bobowski              134.90 +  493: 310  185
    8     7 Dawid          Adamczyk              146.64 -  365: 394   97
    9     7 Tomasz         Lempart               116.56 +  417: 325  167
   10     5 Dariusz        Puton                 135.78 +  415: 380  186
   11     3 Bartosz        Morawski              153.51 +  511: 354  204
   12     1 Mariusz        Skrobosz              146.61 +  481: 332  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1855  / 12 154.58




	Dominik Urbacki 145.54 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Renata         Andracka              112.43 +  454: 361  162
    2     7 Paweł          Jackowski             145.68 +  453: 358  196
    3     1 Dariusz        Sowula                100.00 +  433: 239  150
    4     1 Mariusz        Skrobosz              146.61 +  453: 430  197
    5     2 Jacek          Pietruszka            117.91 +  393: 339  168
    6     1 Bartosz        Morawski              153.51 -  418: 430  104
    7     3 Kamil          Górka                 145.21 -  433: 437   95
    8     4 Andrzej        Rechowicz             125.33 +  364: 351  175
    9     3 Dawid          Pikul                 145.37 +  447: 362  195
   10     1 Leszek         Kacprzyk              121.61 +  398: 318  172
   11     1 Stanisław      Rydzik                141.85 -  308: 482   92
   12     2 Stanisław      Rydzik                141.85 -  388: 447   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1798  / 12 149.83




	Dawid Pikul 145.37 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Urszula        Solarska              111.36 -  327: 402   61
    2    24 Agnieszka      Antos                 100.00 +  463: 343  150
    3    12 Leszek         Kacprzyk              121.61 -  370: 441   72
    4    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  560: 198  150
    5     9 Andrzej        Rechowicz             125.33 +  437: 429  175
    6     6 Agnieszka      Goniowska             126.35 +  533: 373  176
    7     4 Małgorzata     Sulejewska            130.38 +  366: 349  180
    8     3 Stanisław      Rydzik                141.85 +  402: 350  192
    9     3 Dominik        Urbacki               145.54 -  362: 447   96
   10     4 Kamil          Górka                 145.21 +  362: 349  195
   11     2 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  355: 388   97
   12     5 Łukasz         Tuszyński             146.62 -  398: 409   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Kamil Górka 145.21 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Teresa         Zalewska              110.25 +  491: 312  160
    2     4 Tomasz         Zwoliński             145.91 +  402: 376  196
    3     2 Małgorzata     Sulejewska            130.38 +  444: 400  180
    4     2 Jacek          Pietruszka            117.91 -  303: 396   68
    5     7 Dariusz        Sowula                100.00 +  381: 341  150
    6     2 Dawid          Adamczyk              146.64 +  439: 359  197
    7     3 Dominik        Urbacki               145.54 +  437: 433  196
    8     1 Bartosz        Morawski              153.51 -  350: 402  104
    9     2 Mariusz        Skrobosz              146.61 +  389: 346  197
   10     4 Dawid          Pikul                 145.37 -  349: 362   95
   11     4 Łukasz         Sornek                119.37 +  438: 386  169
   12     3 Bartosz        Morawski              153.51 -  331: 413  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Tomasz Ciejka 143.40 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Pypno                 109.72 +  401: 339  160
    2     1 Justyna        Górka                 142.46 +  320: 304  192
    3     6 Łukasz         Tuszyński             146.62 +  446: 419  197
    4     3 Dawid          Adamczyk              146.64 -  268: 622   97
    5     6 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  335: 447   97
    6    13 Małgorzata     Sulejewska            130.38 -  331: 363   80
    7    15 Krzysztof      Kałuża                129.56 +  526: 298  180
    8    14 Ewa            Radzikowska           114.90 +  398: 378  165
    9     6 Piotr          Broda                 127.32 +  347: 330  177
   10     7 Łukasz         Sornek                119.37 -  322: 356   69
   11     8 Andrzej        Rechowicz             125.33 -  362: 364   75
   12    13 Krzysztof      Gibas                 123.21 +  479: 350  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Justyna Górka 142.46 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Wagner                106.72 +  555: 346  157
    2     1 Tomasz         Ciejka                143.40 -  304: 320   93
    3    10 Urszula        Solarska              111.36 +  392: 316  161
    4     6 Teresa         Zalewska              110.25 +  287: 276  160
    5     4 Piotr          Broda                 127.32 -  426: 474   77
    6    12 Krzysztof      Pypno                 109.72 -  292: 301   60
    7    13 Rafał          Wesołowski            129.50 +  441: 363  180
    8     8 Arkadiusz      Łydka                 114.55 +  370: 341  165
    9     5 Dawid          Adamczyk              146.64 -  374: 441   97
   10    13 Renata         Andracka              112.43 +  324: 291  162
   11    11 Agnieszka      Nowak-Baran           100.00 +  420: 336  150
   12     7 Łukasz         Sornek                119.37 +  434: 382  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Stanisław Rydzik 141.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jacek          Nocoń                 106.71 +  459: 296  157
    2     5 Łukasz         Sornek                119.37 +  425: 238  169
    3     4 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  381: 416   97
    4     5 Krzysztof      Gibas                 123.21 +  441: 345  173
    5     3 Krzysztof      Kałuża                129.56 +  437: 232  180
    6     4 Jacek          Pietruszka            117.91 -  379: 406   68
    7     6 Lidia          Nowak                 100.00 +  390: 387  150
    8     3 Dawid          Pikul                 145.37 -  350: 402   95
    9     9 Łukasz         Bobowski              134.90 +  415: 371  185
   10     6 Andrzej        Rechowicz             125.33 +  367: 319  175
   11     1 Dominik        Urbacki               145.54 +  482: 308  196
   12     2 Dominik        Urbacki               145.54 +  447: 388  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 12 153.42




	Dariusz Puton 135.78 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bożena         Guział                104.30 +  532: 313  154
    2     2 Bartosz        Morawski              153.51 -  365: 474  104
    3     8 Krzysztof      Pypno                 109.72 -  359: 360   60
    4    15 Agnieszka      Antos                 100.00 +  458: 304  150
    5    10 Natalia        Ogierman              120.62 +  321: 304  171
    6     8 Arkadiusz      Łydka                 114.55 +  365: 302  165
    7     9 Dariusz        Sowula                100.00 +  324: 309  150
    8     6 Adam           Jurkowski             119.45 +  380: 321  169
    9     4 Jacek          Pietruszka            117.91 -  383: 460   68
   10     5 Paweł          Jackowski             145.68 -  380: 415   96
   11     9 Łukasz         Bobowski              134.90 -  300: 400   85
   12    11 Rafał          Wesołowski            129.50 +  342: 332  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Łukasz Bobowski 134.90 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Antos                 100.00 +  327: 283  150
    2    14 Urszula        Solarska              111.36 +  346: 318  161
    3     7 Jacek          Pietruszka            117.91 -  282: 332   68
    4    13 Leszek         Kacprzyk              121.61 +  403: 308  172
    5     8 Adam           Jurkowski             119.45 +  376: 355  169
    6     5 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  393: 439   97
    7     8 Paweł          Jackowski             145.68 -  310: 493   96
    8    11 Małgorzata     Sulejewska            130.38 +  420: 313  180
    9     9 Stanisław      Rydzik                141.85 -  371: 415   92
   10    12 Lidia          Nowak                 100.00 +  405: 361  150
   11     9 Dariusz        Puton                 135.78 +  400: 300  186
   12     8 Leszek         Stecuła               120.99 +  506: 220  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Małgorzata Sulejewska 130.38 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dawid          Brandys               100.00 +  440: 298  150
    2     9 Andrzej        Klich                 100.00 +  390: 323  150
    3     2 Kamil          Górka                 145.21 -  400: 444   95
    4     7 Lidia          Nowak                 100.00 -  289: 405   50
    5    14 Renata         Andracka              112.43 +  443: 333  162
    6    13 Tomasz         Ciejka                143.40 +  363: 331  193
    7     4 Dawid          Pikul                 145.37 -  349: 366   95
    8    11 Łukasz         Bobowski              134.90 -  313: 420   85
    9    14 Teresa         Zalewska              110.25 +  485: 286  160
   10    11 Tomasz         Lempart               116.56 +  388: 379  167
   11    10 Leszek         Stecuła               120.99 -  349: 448   71
   12    10 Adam           Jurkowski             119.45 -  377: 390   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Krzysztof Kałuża 129.56 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Brzeziński            100.00 +  348: 298  150
    2    13 Natalia        Ogierman              120.62 -  410: 424   71
    3    16 Bożena         Guział                104.30 +  406: 335  154
    4    11 Grzegorz       Kwiecień              128.70 +  415: 394  179
    5     3 Stanisław      Rydzik                141.85 -  232: 437   92
    6     9 Paweł          Jackowski             145.68 -  365: 428   96
    7    15 Tomasz         Ciejka                143.40 -  298: 526   93
    8    20 Robert         Wagner                106.72 -  370: 476   57
    9    23 Jarosław       Karp                  113.92 +  424: 375  164
   10    20 Teresa         Zalewska              110.25 +  427: 387  160
   11    19 Urszula        Solarska              111.36 -  385: 544   61
   12    17 Jerzy          Matyasik              117.45 +  425: 352  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Rafał Wesołowski 129.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Urszula        Gutowska              100.00 +  443: 246  150
    2     8 Grzegorz       Kwiecień              128.70 -  309: 392   79
    3    19 Agnieszka      Nowak-Baran           100.00 +  341: 321  150
    4    10 Paweł          Jackowski             145.68 -  261: 520   96
    5    18 Agnieszka      Goniowska             126.35 -  341: 433   76
    6    17 Krzysztof      Gibas                 123.21 +  387: 363  173
    7    13 Justyna        Górka                 142.46 -  363: 441   92
    8    22 Agnieszka      Antos                 100.00 +  462: 246  150
    9    16 Dawid          Brandys               100.00 +  441: 316  150
   10     8 Łukasz         Tuszyński             146.62 -  333: 448   97
   11    12 Tomasz         Zwoliński             145.91 +  462: 429  196
   12    11 Dariusz        Puton                 135.78 -  332: 342   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Grzegorz Kwiecień 128.70 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Jakubiec              100.00 +  378: 280  150
    2     8 Rafał          Wesołowski            129.50 +  392: 309  180
    3     5 Bartosz        Morawski              153.51 -  308: 378  104
    4    11 Krzysztof      Kałuża                129.56 -  394: 415   80
    5    17 Dawid          Brandys               100.00 -  318: 370   50
    6    19 Łukasz         Sornek                119.37 -  357: 375   69
    7    22 Paweł          Brzeziński            100.00 +  337: 311  150
    8    19 Artur          Dachowski             100.00 +  392: 279  150
    9    18 Krzysztof      Pypno                 109.72 +  450: 347  160
   10     9 Piotr          Broda                 127.32 +  393: 331  177
   11     6 Dawid          Adamczyk              146.64 -  358: 447   97
   12    12 Natalia        Ogierman              120.62 -  327: 423   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Piotr Broda 127.32 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jarosław       Józik                 100.00 -  322: 415   50
    2    25 Michał         Jakubiec              100.00 +  465: 311  150
    3    13 Andrzej        Klich                 100.00 +  414: 256  150
    4     8 Dawid          Brandys               100.00 +  494: 264  150
    5     4 Justyna        Górka                 142.46 +  474: 426  192
    6     3 Lidia          Nowak                 100.00 +  449: 344  150
    7     2 Jacek          Pietruszka            117.91 -  386: 387   68
    8     5 Leszek         Kacprzyk              121.61 -  367: 402   72
    9     6 Tomasz         Ciejka                143.40 -  330: 347   93
   10     9 Grzegorz       Kwiecień              128.70 -  331: 393   79
   11    13 Bożena         Guział                104.30 +  445: 289  154
   12     9 Lidia          Nowak                 100.00 -  310: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Agnieszka Goniowska 126.35 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Klich                 100.00 -  331: 373   50
    2    23 Leszek         Kacprzyk              121.61 -  381: 416   72
    3    22 Lidia          Szpakowska            112.96 +  376: 315  163
    4    21 Łukasz         Sornek                119.37 +  382: 318  169
    5    18 Rafał          Wesołowski            129.50 +  433: 341  180
    6     6 Dawid          Pikul                 145.37 -  373: 533   95
    7    12 Bożena         Guział                104.30 +  382: 348  154
    8    12 Renata         Andracka              112.43 +  414: 365  162
    9    11 Łukasz         Tuszyński             146.62 -  364: 482   97
   10    14 Leszek         Stecuła               120.99 -  409: 426   71
   11    15 Krzysztof      Gibas                 123.21 -  399: 466   73
   12    16 Urszula        Solarska              111.36 +  473: 310  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Andrzej Kwiatkowski 125.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Kozak                 100.00 +  494: 256  150
    2     3 Łukasz         Tuszyński             146.62 -  398: 470   97
    3     9 Krzysztof      Gibas                 123.21 -  335: 410   73
    4    16 Urszula        Solarska              111.36 +  385: 342  161
    5    13 Teresa         Zalewska              110.25 -  294: 382   60
    6    16 Bożena         Guział                104.30 -  322: 402   54
    7    20 Jarosław       Karp                  113.92 +  351: 338  164
    8    16 Jacek          Nocoń                 106.71 -  337: 390   57
    9    21 Agnieszka      Antos                 100.00 +  366: 308  150
   10    19 Dawid          Brandys               100.00 +  449: 366  150
   11    17 Renata         Andracka              112.43 -  323: 365   62
   12    18 Ewa            Radzikowska           114.90 -  359: 362   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Andrzej Rechowicz 125.33 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  393: 308  150
    2     6 Jacek          Pietruszka            117.91 -  362: 397   68
    3    18 Łukasz         Sornek                119.37 +  379: 316  169
    4    14 Joanna         Wilk                  100.00 +  453: 287  150
    5     9 Dawid          Pikul                 145.37 -  429: 437   95
    6    10 Teresa         Zalewska              110.25 +  338: 327  160
    7    10 Krzysztof      Pypno                 109.72 +  497: 287  160
    8     4 Dominik        Urbacki               145.54 -  351: 364   96
    9    10 Leszek         Stecuła               120.99 +  408: 314  171
   10     6 Stanisław      Rydzik                141.85 -  319: 367   92
   11     8 Tomasz         Ciejka                143.40 +  364: 362  193
   12     6 Leszek         Kacprzyk              121.61 +  413: 295  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Krzysztof Gibas 123.21 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Lidia          Nowak                 100.00 +  427: 302  150
    2    10 Dawid          Adamczyk              146.64 -  296: 518   97
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           125.34 +  410: 335  175
    4     5 Stanisław      Rydzik                141.85 -  345: 441   92
    5    16 Krzysztof      Pypno                 109.72 -  361: 378   60
    6    17 Rafał          Wesołowski            129.50 -  363: 387   80
    7    21 Jarosław       Józik                 100.00 +  365: 357  150
    8    17 Teresa         Zalewska              110.25 -  326: 340   60
    9    22 Lidia          Szpakowska            112.96 +  362: 350  163
   10    21 Dariusz        Sowula                100.00 +  334: 277  150
   11    15 Agnieszka      Goniowska             126.35 +  466: 399  176
   12    13 Tomasz         Ciejka                143.40 -  350: 479   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Leszek Kacprzyk 121.61 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Agnieszka      Nowak-Baran           100.00 -  284: 349   50
    2    23 Agnieszka      Goniowska             126.35 +  416: 381  176
    3    12 Dawid          Pikul                 145.37 +  441: 370  195
    4    13 Łukasz         Bobowski              134.90 -  308: 403   85
    5    20 Joanna         Wilk                  100.00 +  446: 310  150
    6     7 Łukasz         Tuszyński             146.62 +  414: 345  197
    7     5 Dawid          Adamczyk              146.64 +  434: 342  197
    8     5 Piotr          Broda                 127.32 +  402: 367  177
    9     1 Bartosz        Morawski              153.51 +  460: 317  204
   10     1 Dominik        Urbacki               145.54 -  318: 398   96
   11     5 Jacek          Pietruszka            117.91 -  281: 417   68
   12     6 Andrzej        Rechowicz             125.33 -  295: 413   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Leszek Stecuła 120.99 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    10 Jerzy          Matyasik              117.45 +  373: 340  167
    9    10 Andrzej        Rechowicz             125.33 -  314: 408   75
   10    14 Agnieszka      Goniowska             126.35 +  426: 409  176
   11    10 Małgorzata     Sulejewska            130.38 +  448: 349  180
   12     8 Łukasz         Bobowski              134.90 -  220: 506   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     683  /  5 136.60




	Natalia Ogierman 120.62 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adam           Obradović             100.00 +  405: 308  150
    2    13 Krzysztof      Kałuża                129.56 +  424: 410  180
    3     3 Dawid          Adamczyk              146.64 -  324: 428   97
    4    12 Dariusz        Sowula                100.00 -  284: 356   50
    5    10 Dariusz        Puton                 135.78 -  304: 321   86
    6    21 Jarosław       Karp                  113.92 +  426: 249  164
    7    17 Łukasz         Sornek                119.37 -  334: 449   69
    8    18 Kinga          Stecuła               100.00 +  409: 345  150
    9    15 Robert         Wagner                106.72 +  392: 346  157
   10    10 Adam           Jurkowski             119.45 +  398: 397  169
   11     7 Łukasz         Tuszyński             146.62 -  372: 416   97
   12    12 Grzegorz       Kwiecień              128.70 +  423: 327  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Adam Jurkowski 119.45 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dariusz        Sowula                100.00 -  362: 366   50
    2    16 Adam           Obradović             100.00 +  344: 332  150
    3    11 Arkadiusz      Łydka                 114.55 +  471: 385  165
    4     9 Krzysztof      Pypno                 109.72 +  422: 298  160
    5     8 Łukasz         Bobowski              134.90 -  355: 376   85
    6    14 Dawid          Brandys               100.00 +  529: 282  150
    7     7 Łukasz         Tuszyński             146.62 +  488: 361  197
    8     6 Dariusz        Puton                 135.78 -  321: 380   86
    9     8 Łukasz         Sornek                119.37 -  330: 392   69
   10    10 Natalia        Ogierman              120.62 -  397: 398   71
   11    14 Tomasz         Lempart               116.56 +  354: 341  167
   12    10 Małgorzata     Sulejewska            130.38 +  390: 377  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Łukasz Sornek 119.37 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  394: 285  150
    2     5 Stanisław      Rydzik                141.85 -  238: 425   92
    3    18 Andrzej        Rechowicz             125.33 -  316: 379   75
    4    21 Agnieszka      Goniowska             126.35 -  318: 382   76
    5    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  414: 333  150
    6    19 Grzegorz       Kwiecień              128.70 +  375: 357  179
    7    17 Natalia        Ogierman              120.62 +  449: 334  171
    8     9 Lidia          Nowak                 100.00 +  417: 369  150
    9     8 Adam           Jurkowski             119.45 +  392: 330  169
   10     7 Tomasz         Ciejka                143.40 +  356: 322  193
   11     4 Kamil          Górka                 145.21 -  386: 438   95
   12     7 Justyna        Górka                 142.46 -  382: 434   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Jacek Pietruszka 117.91 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Joanna         Wilk                  100.00 +  458: 242  150
    2     6 Andrzej        Rechowicz             125.33 +  397: 362  175
    3     7 Łukasz         Bobowski              134.90 +  332: 282  185
    4     2 Kamil          Górka                 145.21 +  396: 303  195
    5     2 Dominik        Urbacki               145.54 -  339: 393   96
    6     4 Stanisław      Rydzik                141.85 +  406: 379  192
    7     2 Piotr          Broda                 127.32 +  387: 386  177
    8     2 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  363: 374   97
    9     4 Dariusz        Puton                 135.78 +  460: 383  186
   10     2 Bartosz        Morawski              153.51 -  339: 367  104
   11     5 Leszek         Kacprzyk              121.61 +  417: 281  172
   12     4 Dawid          Adamczyk              146.64 -  351: 418   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 12 152.17




	Jerzy Matyasik 117.45 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              153.51 -  332: 396  104
    2    22 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  427: 293  150
    3    15 Lidia          Nowak                 100.00 -  409: 421   50
    4    19 Paweł          Brzeziński            100.00 +  485: 278  150
    5    11 Bożena         Guział                104.30 +  325: 292  154
    6    11 Dariusz        Sowula                100.00 -  301: 307   50
    7    11 Jacek          Nocoń                 106.71 +  398: 278  157
    8    10 Leszek         Stecuła               120.99 -  340: 373   71
    9    13 Renata         Andracka              112.43 -  338: 383   62
   10    17 Arkadiusz      Łydka                 114.55 -  349: 387   65
   11    20 Kinga          Stecuła               100.00 +  390: 317  150
   12    17 Krzysztof      Kałuża                129.56 -  352: 425   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Tomasz Lempart 116.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Adamczyk              146.64 -  358: 367   97
    2    18 Dawid          Brandys               100.00 -  274: 460   50
    3    27 Piotr          Kozak                 100.00 +  417: 369  150
    4    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  370: 294  150
    5    12 Łukasz         Tuszyński             146.62 -  411: 433   97
    6    18 Robert         Wagner                106.72 +  347: 259  157
    7    14 Teresa         Zalewska              110.25 +  471: 327  160
    8    13 Dariusz        Sowula                100.00 +  329: 305  150
    9     7 Paweł          Jackowski             145.68 -  325: 417   96
   10    11 Małgorzata     Sulejewska            130.38 -  379: 388   80
   11    14 Adam           Jurkowski             119.45 -  341: 354   69
   12    19 Bożena         Guział                104.30 +  377: 308  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Ewa Radzikowska 114.90 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Tuszyński             146.62 -  344: 396   97
    2    20 Jacek          Nocoń                 106.71 +  393: 354  157
    3    21 Joanna         Wilk                  100.00 -  343: 348   50
    4    23 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  389: 251  150
    5    19 Tomasz         Zwoliński             145.91 -  282: 447   96
    6    20 Adam           Obradović             100.00 +  382: 255  150
    7    19 Dawid          Brandys               100.00 +  393: 286  150
    8    14 Tomasz         Ciejka                143.40 -  378: 398   93
    9    17 Dariusz        Sowula                100.00 +  445: 308  150
   10    15 Agnieszka      Nowak-Baran           100.00 -  360: 382   50
   11    18 Krzysztof      Pypno                 109.72 -  333: 342   60
   12    18 Andrzej        Kwiatkowski           125.34 +  362: 359  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Arkadiusz Łydka 114.55 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  364: 409   97
    2    15 Paulina        Naplocha              100.00 +  458: 278  150
    3    11 Adam           Jurkowski             119.45 -  385: 471   69
    4    17 Adam           Obradović             100.00 +  309: 291  150
    5    15 Robert         Wagner                106.72 +  335: 286  157
    6     8 Dariusz        Puton                 135.78 -  302: 365   86
    7    18 Tomasz         Zwoliński             145.91 +  371: 359  196
    8     8 Justyna        Górka                 142.46 -  341: 370   92
    9    19 Agnieszka      Nowak-Baran           100.00 -  297: 450   50
   10    17 Jerzy          Matyasik              117.45 +  387: 349  167
   11    16 Lidia          Nowak                 100.00 -  305: 582   50
   12    21 Jacek          Nocoń                 106.71 +  448: 288  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Jarosław Karp 113.92 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             145.91 -  293: 395   96
    2    21 Krzysztof      Pypno                 109.72 -  266: 397   60
    3    28 Agnieszka      Antos                 100.00 -  298: 414   50
    4    27 Piotr          Kozak                 100.00 +  480: 334  150
    5    23 Michał         Jakubiec              100.00 +  333: 311  150
    6    21 Natalia        Ogierman              120.62 -  249: 426   71
    7    20 Andrzej        Kwiatkowski           125.34 -  338: 351   75
    8    26 Urszula        Gutowska              100.00 +  373: 362  150
    9    23 Krzysztof      Kałuża                129.56 -  375: 424   80
   10    26 Artur          Dachowski             100.00 +  396: 214  150
   11    23 Dariusz        Sowula                100.00 -  352: 379   50
   12    23 Dawid          Brandys               100.00 +  338: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Lidia Szpakowska 112.96 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             145.68 -  308: 380   96
    2    28 Joanna         Wilk                  100.00 -  317: 338   50
    3    22 Agnieszka      Goniowska             126.35 -  315: 376   76
    4    26 Michał         Jakubiec              100.00 -  325: 350   50
    5    28 Urszula        Gutowska              100.00 +  328: 245  150
    6    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  415: 252  150
    7    23 Agnieszka      Nowak-Baran           100.00 -  275: 295   50
    8    27 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  369: 258  150
    9    22 Krzysztof      Gibas                 123.21 -  350: 362   73
   10    23 Urszula        Solarska              111.36 -  298: 448   61
   11    27 Artur          Dachowski             100.00 +  385: 183  150
   12    24 Kinga          Stecuła               100.00 +  405: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Renata Andracka 112.43 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dominik        Urbacki               145.54 -  361: 454   96
    2    17 Lidia          Nowak                 100.00 -  328: 374   50
    3    23 Michał         Jakubiec              100.00 +  398: 290  150
    4    22 Agnieszka      Nowak-Baran           100.00 +  314: 300  150
    5    14 Małgorzata     Sulejewska            130.38 -  333: 443   80
    6    22 Paweł          Brzeziński            100.00 +  344: 256  150
    7    16 Agnieszka      Antos                 100.00 +  365: 285  150
    8    12 Agnieszka      Goniowska             126.35 -  365: 414   76
    9    13 Jerzy          Matyasik              117.45 +  383: 338  167
   10    13 Justyna        Górka                 142.46 -  291: 324   92
   11    17 Andrzej        Kwiatkowski           125.34 +  365: 323  175
   12    14 Agnieszka      Nowak-Baran           100.00 +  386: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Urszula Solarska 111.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 145.37 +  402: 327  195
    2    14 Łukasz         Bobowski              134.90 -  318: 346   85
    3    10 Justyna        Górka                 142.46 -  316: 392   92
    4    16 Andrzej        Kwiatkowski           125.34 -  342: 385   75
    5    21 Paweł          Brzeziński            100.00 -  342: 382   50
    6    24 Jarosław       Józik                 100.00 -  320: 401   50
    7    26 Urszula        Gutowska              100.00 -  299: 434   50
    8    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  505: 306  150
    9    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  448: 223  150
   10    23 Lidia          Szpakowska            112.96 +  448: 298  163
   11    19 Krzysztof      Kałuża                129.56 +  544: 385  180
   12    16 Agnieszka      Goniowska             126.35 -  310: 473   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Teresa Zalewska 110.25 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Górka                 145.21 -  312: 491   95
    2    27 Urszula        Gutowska              100.00 +  374: 323  150
    3    14 Tomasz         Zwoliński             145.91 +  444: 419  196
    4     6 Justyna        Górka                 142.46 -  276: 287   92
    5    13 Andrzej        Kwiatkowski           125.34 +  382: 294  175
    6    10 Andrzej        Rechowicz             125.33 -  327: 338   75
    7    14 Tomasz         Lempart               116.56 -  327: 471   67
    8    17 Krzysztof      Gibas                 123.21 +  340: 326  173
    9    14 Małgorzata     Sulejewska            130.38 -  286: 485   80
   10    20 Krzysztof      Kałuża                129.56 -  387: 427   80
   11    22 Piotr          Kozak                 100.00 +  458: 252  150
   12    20 Robert         Wagner                106.72 +  376: 320  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Krzysztof Pypno 109.72 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Ciejka                143.40 -  339: 401   93
    2    21 Jarosław       Karp                  113.92 +  397: 266  164
    3     8 Dariusz        Puton                 135.78 +  360: 359  186
    4     9 Adam           Jurkowski             119.45 -  298: 422   69
    5    16 Krzysztof      Gibas                 123.21 +  378: 361  173
    6    12 Justyna        Górka                 142.46 +  301: 292  192
    7    10 Andrzej        Rechowicz             125.33 -  287: 497   75
    8    15 Łukasz         Tuszyński             146.62 -  310: 515   97
    9    18 Grzegorz       Kwiecień              128.70 -  347: 450   79
   10    22 Jacek          Nocoń                 106.71 +  357: 273  157
   11    18 Ewa            Radzikowska           114.90 +  342: 333  165
   12    15 Tomasz         Zwoliński             145.91 +  385: 362  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Robert Wagner 106.72 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Justyna        Górka                 142.46 -  346: 555   92
    2    19 Paweł          Brzeziński            100.00 -  334: 359   50
    3    24 Paulina        Naplocha              100.00 +  386: 361  150
    4    24 Jarosław       Józik                 100.00 +  334: 316  150
    5    15 Arkadiusz      Łydka                 114.55 -  286: 335   65
    6    18 Tomasz         Lempart               116.56 -  259: 347   67
    7    24 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  361: 301  150
    8    20 Krzysztof      Kałuża                129.56 +  476: 370  180
    9    15 Natalia        Ogierman              120.62 -  346: 392   71
   10    16 Tomasz         Zwoliński             145.91 -  266: 530   96
   11    24 Urszula        Gutowska              100.00 +  480: 255  150
   12    20 Teresa         Zalewska              110.25 -  320: 376   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Jacek Nocoń 106.71 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Rydzik                141.85 -  296: 459   92
    2    20 Ewa            Radzikowska           114.90 -  354: 393   65
    3    25 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  275: 355   50
    4    28 Urszula        Gutowska              100.00 +  375: 303  150
    5    24 Jarosław       Józik                 100.00 +  422: 341  150
    6    23 Joanna         Wilk                  100.00 +  400: 306  150
    7    11 Jerzy          Matyasik              117.45 -  278: 398   67
    8    16 Andrzej        Kwiatkowski           125.34 +  390: 337  175
    9    12 Lidia          Nowak                 100.00 -  397: 418   50
   10    22 Krzysztof      Pypno                 109.72 -  273: 357   60
   11    21 Dawid          Brandys               100.00 +  359: 348  150
   12    21 Arkadiusz      Łydka                 114.55 -  288: 448   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Bożena Guział 104.30 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Puton                 135.78 -  313: 532   86
    2    26 Piotr          Kozak                 100.00 +  342: 310  150
    3    16 Krzysztof      Kałuża                129.56 -  335: 406   80
    4    18 Tomasz         Zwoliński             145.91 +  439: 330  196
    5    11 Jerzy          Matyasik              117.45 -  292: 325   67
    6    16 Andrzej        Kwiatkowski           125.34 +  402: 322  175
    7    12 Agnieszka      Goniowska             126.35 -  348: 382   76
    8    21 Dawid          Brandys               100.00 -  362: 402   50
    9    24 Artur          Dachowski             100.00 +  460: 211  150
   10    18 Kinga          Stecuła               100.00 +  395: 313  150
   11    13 Piotr          Broda                 127.32 -  289: 445   77
   12    19 Tomasz         Lempart               116.56 -  308: 377   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Agnieszka Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Bobowski              134.90 -  283: 327   85
    2    24 Dawid          Pikul                 145.37 -  343: 463   95
    3    28 Jarosław       Karp                  113.92 +  414: 298  164
    4    15 Dariusz        Puton                 135.78 -  304: 458   86
    5    22 Agnieszka      Nowak-Baran           100.00 +  364: 267  150
    6    15 Tomasz         Zwoliński             145.91 +  460: 323  196
    7    16 Renata         Andracka              112.43 -  285: 365   62
    8    22 Rafał          Wesołowski            129.50 -  246: 462   80
    9    21 Andrzej        Kwiatkowski           125.34 -  308: 366   75
   10    24 Piotr          Kozak                 100.00 -  294: 427   50
   11    26 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  278: 321   50
   12    27 Joanna         Wilk                  100.00 -  295: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 12  95.25




	Dawid Brandys 100.00 Chrzanów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Sulejewska            130.38 -  298: 440   80
    2    18 Tomasz         Lempart               116.56 +  460: 274  167
    3    17 Paweł          Brzeziński            100.00 +  342: 319  150
    4     8 Piotr          Broda                 127.32 -  264: 494   77
    5    17 Grzegorz       Kwiecień              128.70 +  370: 318  179
    6    14 Adam           Jurkowski             119.45 -  282: 529   69
    7    19 Ewa            Radzikowska           114.90 -  286: 393   65
    8    21 Bożena         Guział                104.30 +  402: 362  154
    9    16 Rafał          Wesołowski            129.50 -  316: 441   80
   10    19 Andrzej        Kwiatkowski           125.34 -  366: 449   75
   11    21 Jacek          Nocoń                 106.71 -  348: 359   57
   12    23 Jarosław       Karp                  113.92 -  334: 338   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Paweł Brzeziński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Kałuża                129.56 -  298: 348   80
    2    19 Robert         Wagner                106.72 +  359: 334  157
    3    17 Dawid          Brandys               100.00 -  319: 342   50
    4    19 Jerzy          Matyasik              117.45 -  278: 485   67
    5    21 Urszula        Solarska              111.36 +  382: 342  161
    6    22 Renata         Andracka              112.43 -  256: 344   62
    7    22 Grzegorz       Kwiecień              128.70 -  311: 337   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     656  /  7  93.71




	Artur Dachowski 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    19 Grzegorz       Kwiecień              128.70 -  279: 392   79
    9    24 Bożena         Guział                104.30 -  211: 460   54
   10    26 Jarosław       Karp                  113.92 -  214: 396   64
   11    27 Lidia          Szpakowska            112.96 -  183: 385   63
   12    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     260  /  4  65.00




	Urszula Gutowska 100.00 Pszczyna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Wesołowski            129.50 -  246: 443   80
    2    27 Teresa         Zalewska              110.25 -  323: 374   60
    3    26 Adam           Obradović             100.00 -  283: 366   50
    4    28 Jacek          Nocoń                 106.71 -  303: 375   57
    5    28 Lidia          Szpakowska            112.96 -  245: 328   63
    6    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  471: 265  150
    7    26 Urszula        Solarska              111.36 +  434: 299  161
    8    26 Jarosław       Karp                  113.92 -  362: 373   64
    9    27 Michał         Jakubiec              100.00 +  339: 334  150
   10    25 Joanna         Wilk                  100.00 +  385: 377  150
   11    24 Robert         Wagner                106.72 -  255: 480   57
   12    25 Piotr          Kozak                 100.00 -  298: 301   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 12  91.00




	Michał Jakubiec 100.00 Siemianowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Kwiecień              128.70 -  280: 378   79
    2    25 Piotr          Broda                 127.32 -  311: 465   77
    3    23 Renata         Andracka              112.43 -  290: 398   62
    4    26 Lidia          Szpakowska            112.96 +  350: 325  163
    5    23 Jarosław       Karp                  113.92 -  311: 333   64
    6    27 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  339: 364   50
    7    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  372: 321  150
    8    24 Tomasz         Zwoliński             145.91 -  310: 462   96
    9    27 Urszula        Gutowska              100.00 -  334: 339   50
   10    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  491: 269  150
   11    25 Joanna         Wilk                  100.00 +  488: 272  150
   12    22 Dariusz        Sowula                100.00 +  341: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Jarosław Józik 100.00 Brzeszcze                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 127.32 +  415: 322  177
    2    11 Dariusz        Sowula                100.00 -  194: 472   50
    3    20 Paweł          Jackowski             145.68 -  250: 429   96
    4    24 Robert         Wagner                106.72 -  316: 334   57
    5    24 Jacek          Nocoń                 106.71 -  341: 422   57
    6    24 Urszula        Solarska              111.36 +  401: 320  161
    7    21 Krzysztof      Gibas                 123.21 -  357: 365   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     671  /  7  95.86




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Goniowska             126.35 +  373: 331  176
    2     9 Małgorzata     Sulejewska            130.38 -  323: 390   80
    3    13 Piotr          Broda                 127.32 -  256: 414   77
    4    20 Dawid          Pikul                 145.37 -  198: 560   95
    5    26 Łukasz         Sornek                119.37 -  333: 414   69
    6    26 Lidia          Szpakowska            112.96 -  252: 415   63
    7    27 Piotr          Kozak                 100.00 -  279: 370   50
    8    28 Urszula        Solarska              111.36 -  306: 505   61
    9    29 PAUZA
   10    27 Michał         Jakubiec              100.00 -  269: 491   50
   11    28 Paulina        Naplocha              100.00 -  273: 341   50
   12    28 Paulina        Naplocha              100.00 -  269: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  / 11  74.64




	Piotr Kozak 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Kwiatkowski           125.34 -  256: 494   75
    2    26 Bożena         Guział                104.30 -  310: 342   54
    3    27 Tomasz         Lempart               116.56 -  369: 417   67
    4    27 Jarosław       Karp                  113.92 -  334: 480   64
    5    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  341: 338  150
    6    25 Agnieszka      Nowak-Baran           100.00 -  353: 371   50
    7    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  370: 279  150
    8    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  391: 286  150
    9    20 Tomasz         Zwoliński             145.91 -  218: 631   96
   10    24 Agnieszka      Antos                 100.00 +  427: 294  150
   11    22 Teresa         Zalewska              110.25 -  252: 458   60
   12    25 Urszula        Gutowska              100.00 +  301: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Rechowicz             125.33 -  308: 393   75
    2    15 Arkadiusz      Łydka                 114.55 -  278: 458   65
    3    24 Robert         Wagner                106.72 -  361: 386   57
    4    25 Tomasz         Lempart               116.56 -  294: 370   67
    5    27 Piotr          Kozak                 100.00 -  338: 341   50
    6    28 Urszula        Gutowska              100.00 -  265: 471   50
    7    28 Michał         Jakubiec              100.00 -  321: 372   50
    8    29 PAUZA
    9    28 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  278: 236  150
   10    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  245: 368   50
   11    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  341: 273  150
   12    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  323: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  / 11  83.09




	Lidia Nowak 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Gibas                 123.21 -  302: 427   73
    2    17 Renata         Andracka              112.43 +  374: 328  162
    3    15 Jerzy          Matyasik              117.45 +  421: 409  167
    4     7 Małgorzata     Sulejewska            130.38 +  405: 289  180
    5     5 Paweł          Jackowski             145.68 +  450: 338  196
    6     3 Piotr          Broda                 127.32 -  344: 449   77
    7     6 Stanisław      Rydzik                141.85 -  387: 390   92
    8     9 Łukasz         Sornek                119.37 -  369: 417   69
    9    12 Jacek          Nocoń                 106.71 +  418: 397  157
   10    12 Łukasz         Bobowski              134.90 -  361: 405   85
   11    16 Arkadiusz      Łydka                 114.55 +  582: 305  165
   12     9 Piotr          Broda                 127.32 +  346: 310  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Agnieszka Nowak-Baran 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Leszek         Kacprzyk              121.61 +  349: 284  172
    2    12 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  274: 402   97
    3    19 Rafał          Wesołowski            129.50 -  321: 341   80
    4    22 Renata         Andracka              112.43 -  300: 314   62
    5    22 Agnieszka      Antos                 100.00 -  267: 364   50
    6    25 Piotr          Kozak                 100.00 +  371: 353  150
    7    23 Lidia          Szpakowska            112.96 +  295: 275  163
    8    23 Joanna         Wilk                  100.00 +  393: 371  150
    9    19 Arkadiusz      Łydka                 114.55 +  450: 297  165
   10    15 Ewa            Radzikowska           114.90 +  382: 360  165
   11    11 Justyna        Górka                 142.46 -  336: 420   92
   12    14 Renata         Andracka              112.43 -  268: 386   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Adam Obradović 100.00 Czeladź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Natalia        Ogierman              120.62 -  308: 405   71
    2    16 Adam           Jurkowski             119.45 -  332: 344   69
    3    26 Urszula        Gutowska              100.00 +  366: 283  150
    4    17 Arkadiusz      Łydka                 114.55 -  291: 309   65
    5    25 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  378: 230  150
    6    20 Ewa            Radzikowska           114.90 -  255: 382   65
    7    25 Joanna         Wilk                  100.00 -  297: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  /  7  88.57




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    25 Piotr          Kozak                 100.00 -  286: 391   50
    9    26 Urszula        Solarska              111.36 -  223: 448   61
   10    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  368: 245  150
   11    29 PAUZA
   12    26 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  321: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     311  /  4  77.75




	Dariusz Sowula 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Adam           Jurkowski             119.45 +  366: 362  169
    2    11 Jarosław       Józik                 100.00 +  472: 194  150
    3     1 Dominik        Urbacki               145.54 -  239: 433   96
    4    12 Natalia        Ogierman              120.62 +  356: 284  171
    5     7 Kamil          Górka                 145.21 -  341: 381   95
    6    11 Jerzy          Matyasik              117.45 +  307: 301  167
    7     9 Dariusz        Puton                 135.78 -  309: 324   86
    8    13 Tomasz         Lempart               116.56 -  305: 329   67
    9    17 Ewa            Radzikowska           114.90 -  308: 445   65
   10    21 Krzysztof      Gibas                 123.21 -  277: 334   73
   11    23 Jarosław       Karp                  113.92 +  379: 352  164
   12    22 Michał         Jakubiec              100.00 -  328: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Kinga Stecuła 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    18 Natalia        Ogierman              120.62 -  345: 409   71
    9    25 Joanna         Wilk                  100.00 +  337: 335  150
   10    18 Bożena         Guział                104.30 -  313: 395   54
   11    20 Jerzy          Matyasik              117.45 -  317: 390   67
   12    24 Lidia          Szpakowska            112.96 -  291: 405   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     405  /  5  81.00




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Łukasz         Sornek                119.37 -  285: 394   69
    2    22 Jerzy          Matyasik              117.45 -  293: 427   67
    3    25 Jacek          Nocoń                 106.71 +  355: 275  157
    4    23 Ewa            Radzikowska           114.90 -  251: 389   65
    5    25 Adam           Obradović             100.00 -  230: 378   50
    6    27 Michał         Jakubiec              100.00 +  364: 339  150
    7    24 Robert         Wagner                106.72 -  301: 361   57
    8    27 Lidia          Szpakowska            112.96 -  258: 369   63
    9    28 Paulina        Naplocha              100.00 -  236: 278   50
   10    29 PAUZA
   11    26 Agnieszka      Antos                 100.00 +  321: 278  150
   12    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  327: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1028  / 11  93.45




	Joanna Wilk 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jacek          Pietruszka            117.91 -  242: 458   68
    2    28 Lidia          Szpakowska            112.96 +  338: 317  163
    3    21 Ewa            Radzikowska           114.90 +  348: 343  165
    4    14 Andrzej        Rechowicz             125.33 -  287: 453   75
    5    20 Leszek         Kacprzyk              121.61 -  310: 446   72
    6    23 Jacek          Nocoń                 106.71 -  306: 400   57
    7    25 Adam           Obradović             100.00 +  330: 297  150
    8    23 Agnieszka      Nowak-Baran           100.00 -  371: 393   50
    9    25 Kinga          Stecuła               100.00 -  335: 337   50
   10    25 Urszula        Gutowska              100.00 -  377: 385   50
   11    25 Michał         Jakubiec              100.00 -  272: 488   50
   12    27 Agnieszka      Antos                 100.00 +  410: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 12  91.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Jaworzna (XVII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Jerzy          Matyasik              396: 332
   2 Tomasz         Lempart              - Dawid          Adamczyk              358: 367
   3 Łukasz         Tuszyński            - Ewa            Radzikowska           396: 344
   4 Arkadiusz      Łydka                - Mariusz        Skrobosz              364: 409
   5 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Karp                  395: 293
   6 Lidia          Szpakowska           - Paweł          Jackowski             308: 380
   7 Dominik        Urbacki              - Renata         Andracka              454: 361
   8 Urszula        Solarska             - Dawid          Pikul                 402: 327
   9 Kamil          Górka                - Teresa         Zalewska              491: 312
  10 Krzysztof      Pypno                - Tomasz         Ciejka                339: 401
  11 Justyna        Górka                - Robert         Wagner                555: 346
  12 Jacek          Nocoń                - Stanisław      Rydzik                296: 459
  13 Dariusz        Puton                - Bożena         Guział                532: 313
  14 Agnieszka      Antos                - Łukasz         Bobowski              283: 327
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Dawid          Brandys               440: 298
  16 Paweł          Brzeziński           - Krzysztof      Kałuża                298: 348
  17 Rafał          Wesołowski           - Urszula        Gutowska              443: 246
  18 Michał         Jakubiec             - Grzegorz       Kwiecień              280: 378
  19 Piotr          Broda                - Jarosław       Józik                 322: 415
  20 Andrzej        Klich                - Agnieszka      Goniowska             373: 331
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Kozak                 494: 256
  22 Paulina        Naplocha             - Andrzej        Rechowicz             308: 393
  23 Krzysztof      Gibas                - Lidia          Nowak                 427: 302
  24 Agnieszka      Nowak-Baran          - Leszek         Kacprzyk              349: 284
  25 Natalia        Ogierman             - Adam           Obradović             405: 308
  26 Dariusz        Sowula               - Adam           Jurkowski             366: 362
  27 Łukasz         Sornek               - Monika         Szczyrzyca            394: 285
  28 Joanna         Wilk                 - Jacek          Pietruszka            242: 458


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Justyna        Górka                 320: 304
   2 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Puton                 474: 365
   3 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kwiatkowski           470: 398
   4 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             402: 376
   5 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Sornek                425: 238
   6 Andrzej        Rechowicz            - Jacek          Pietruszka            362: 397
   7 Paweł          Jackowski            - Dominik        Urbacki               358: 453
   8 Grzegorz       Kwiecień             - Rafał          Wesołowski            392: 309
   9 Andrzej        Klich                - Małgorzata     Sulejewska            323: 390
  10 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Gibas                 518: 296
  11 Jarosław       Józik                - Dariusz        Sowula                194: 472
  12 Mariusz        Skrobosz             - Agnieszka      Nowak-Baran           402: 274
  13 Krzysztof      Kałuża               - Natalia        Ogierman              410: 424
  14 Łukasz         Bobowski             - Urszula        Solarska              346: 318
  15 Paulina        Naplocha             - Arkadiusz      Łydka                 278: 458
  16 Adam           Obradović            - Adam           Jurkowski             332: 344
  17 Lidia          Nowak                - Renata         Andracka              374: 328
  18 Dawid          Brandys              - Tomasz         Lempart               460: 274
  19 Robert         Wagner               - Paweł          Brzeziński            334: 359
  20 Ewa            Radzikowska          - Jacek          Nocoń                 393: 354
  21 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Pypno                 266: 397
  22 Jerzy          Matyasik             - Monika         Szczyrzyca            427: 293
  23 Agnieszka      Goniowska            - Leszek         Kacprzyk              381: 416
  24 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Antos                 463: 343
  25 Michał         Jakubiec             - Piotr          Broda                 311: 465
  26 Bożena         Guział               - Piotr          Kozak                 342: 310
  27 Urszula        Gutowska             - Teresa         Zalewska              323: 374
  28 Joanna         Wilk                 - Lidia          Szpakowska            338: 317


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Sowula               - Dominik        Urbacki               239: 433
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Górka                 400: 444
   3 Natalia        Ogierman             - Dawid          Adamczyk              324: 428
   4 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              381: 416
   5 Grzegorz       Kwiecień             - Bartosz        Morawski              308: 378
   6 Tomasz         Ciejka               - Łukasz         Tuszyński             446: 419
   7 Jacek          Pietruszka           - Łukasz         Bobowski              332: 282
   8 Krzysztof      Pypno                - Dariusz        Puton                 360: 359
   9 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Kwiatkowski           410: 335
  10 Urszula        Solarska             - Justyna        Górka                 316: 392
  11 Adam           Jurkowski            - Arkadiusz      Łydka                 471: 385
  12 Leszek         Kacprzyk             - Dawid          Pikul                 441: 370
  13 Piotr          Broda                - Andrzej        Klich                 414: 256
  14 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Zwoliński             444: 419
  15 Jerzy          Matyasik             - Lidia          Nowak                 409: 421
  16 Krzysztof      Kałuża               - Bożena         Guział                406: 335
  17 Dawid          Brandys              - Paweł          Brzeziński            342: 319
  18 Łukasz         Sornek               - Andrzej        Rechowicz             316: 379
  19 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Nowak-Baran           341: 321
  20 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Józik                 429: 250
  21 Ewa            Radzikowska          - Joanna         Wilk                  343: 348
  22 Lidia          Szpakowska           - Agnieszka      Goniowska             315: 376
  23 Renata         Andracka             - Michał         Jakubiec              398: 290
  24 Robert         Wagner               - Paulina        Naplocha              386: 361
  25 Monika         Szczyrzyca           - Jacek          Nocoń                 355: 275
  26 Urszula        Gutowska             - Adam           Obradović             283: 366
  27 Piotr          Kozak                - Tomasz         Lempart               369: 417
  28 Agnieszka      Antos                - Jarosław       Karp                  414: 298


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dominik        Urbacki               430: 453
   2 Jacek          Pietruszka           - Kamil          Górka                 396: 303
   3 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Ciejka                622: 268
   4 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             495: 338
   5 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Gibas                 441: 345
   6 Teresa         Zalewska             - Justyna        Górka                 276: 287
   7 Lidia          Nowak                - Małgorzata     Sulejewska            405: 289
   8 Dawid          Brandys              - Piotr          Broda                 264: 494
   9 Adam           Jurkowski            - Krzysztof      Pypno                 422: 298
  10 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Jackowski             261: 520
  11 Grzegorz       Kwiecień             - Krzysztof      Kałuża                394: 415
  12 Natalia        Ogierman             - Dariusz        Sowula                284: 356
  13 Leszek         Kacprzyk             - Łukasz         Bobowski              308: 403
  14 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Wilk                  453: 287
  15 Dariusz        Puton                - Agnieszka      Antos                 458: 304
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Urszula        Solarska              385: 342
  17 Arkadiusz      Łydka                - Adam           Obradović             309: 291
  18 Tomasz         Zwoliński            - Bożena         Guział                330: 439
  19 Paweł          Brzeziński           - Jerzy          Matyasik              278: 485
  20 Dawid          Pikul                - Andrzej        Klich                 560: 198
  21 Agnieszka      Goniowska            - Łukasz         Sornek                382: 318
  22 Agnieszka      Nowak-Baran          - Renata         Andracka              300: 314
  23 Monika         Szczyrzyca           - Ewa            Radzikowska           251: 389
  24 Jarosław       Józik                - Robert         Wagner                316: 334
  25 Tomasz         Lempart              - Paulina        Naplocha              370: 294
  26 Michał         Jakubiec             - Lidia          Szpakowska            350: 325
  27 Piotr          Kozak                - Jarosław       Karp                  334: 480
  28 Jacek          Nocoń                - Urszula        Gutowska              375: 303


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Bartosz        Morawski              379: 419
   2 Dominik        Urbacki              - Jacek          Pietruszka            393: 339
   3 Krzysztof      Kałuża               - Stanisław      Rydzik                232: 437
   4 Justyna        Górka                - Piotr          Broda                 426: 474
   5 Lidia          Nowak                - Paweł          Jackowski             450: 338
   6 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Ciejka                447: 335
   7 Kamil          Górka                - Dariusz        Sowula                381: 341
   8 Łukasz         Bobowski             - Adam           Jurkowski             376: 355
   9 Andrzej        Rechowicz            - Dawid          Pikul                 429: 437
  10 Dariusz        Puton                - Natalia        Ogierman              321: 304
  11 Bożena         Guział               - Jerzy          Matyasik              292: 325
  12 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Lempart               433: 411
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Teresa         Zalewska              294: 382
  14 Renata         Andracka             - Małgorzata     Sulejewska            333: 443
  15 Arkadiusz      Łydka                - Robert         Wagner                335: 286
  16 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Pypno                 361: 378
  17 Grzegorz       Kwiecień             - Dawid          Brandys               318: 370
  18 Agnieszka      Goniowska            - Rafał          Wesołowski            433: 341
  19 Tomasz         Zwoliński            - Ewa            Radzikowska           447: 282
  20 Leszek         Kacprzyk             - Joanna         Wilk                  446: 310
  21 Urszula        Solarska             - Paweł          Brzeziński            342: 382
  22 Agnieszka      Nowak-Baran          - Agnieszka      Antos                 267: 364
  23 Jarosław       Karp                 - Michał         Jakubiec              333: 311
  24 Jacek          Nocoń                - Jarosław       Józik                 422: 341
  25 Adam           Obradović            - Monika         Szczyrzyca            378: 230
  26 Andrzej        Klich                - Łukasz         Sornek                333: 414
  27 Piotr          Kozak                - Paulina        Naplocha              341: 338
  28 Lidia          Szpakowska           - Urszula        Gutowska              328: 245


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Bartosz        Morawski              418: 430
   2 Dawid          Adamczyk             - Kamil          Górka                 359: 439
   3 Piotr          Broda                - Lidia          Nowak                 449: 344
   4 Jacek          Pietruszka           - Stanisław      Rydzik                406: 379
   5 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Skrobosz              393: 439
   6 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Goniowska             533: 373
   7 Leszek         Kacprzyk             - Łukasz         Tuszyński             414: 345
   8 Dariusz        Puton                - Arkadiusz      Łydka                 365: 302
   9 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Kałuża                428: 365
  10 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rechowicz             327: 338
  11 Dariusz        Sowula               - Jerzy          Matyasik              307: 301
  12 Krzysztof      Pypno                - Justyna        Górka                 301: 292
  13 Tomasz         Ciejka               - Małgorzata     Sulejewska            331: 363
  14 Adam           Jurkowski            - Dawid          Brandys               529: 282
  15 Agnieszka      Antos                - Tomasz         Zwoliński             460: 323
  16 Bożena         Guział               - Andrzej        Kwiatkowski           402: 322
  17 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Gibas                 387: 363
  18 Tomasz         Lempart              - Robert         Wagner                347: 259
  19 Łukasz         Sornek               - Grzegorz       Kwiecień              375: 357
  20 Adam           Obradović            - Ewa            Radzikowska           255: 382
  21 Jarosław       Karp                 - Natalia        Ogierman              249: 426
  22 Paweł          Brzeziński           - Renata         Andracka              256: 344
  23 Joanna         Wilk                 - Jacek          Nocoń                 306: 400
  24 Jarosław       Józik                - Urszula        Solarska              401: 320
  25 Piotr          Kozak                - Agnieszka      Nowak-Baran           353: 371
  26 Lidia          Szpakowska           - Andrzej        Klich                 415: 252
  27 Monika         Szczyrzyca           - Michał         Jakubiec              364: 339
  28 Urszula        Gutowska             - Paulina        Naplocha              471: 265


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Skrobosz              421: 425
   2 Jacek          Pietruszka           - Piotr          Broda                 387: 386
   3 Kamil          Górka                - Dominik        Urbacki               437: 433
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Dawid          Pikul                 349: 366
   5 Dawid          Adamczyk             - Leszek         Kacprzyk              342: 434
   6 Stanisław      Rydzik               - Lidia          Nowak                 390: 387
   7 Adam           Jurkowski            - Łukasz         Tuszyński             488: 361
   8 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Bobowski              493: 310
   9 Dariusz        Sowula               - Dariusz        Puton                 309: 324
  10 Krzysztof      Pypno                - Andrzej        Rechowicz             287: 497
  11 Jerzy          Matyasik             - Jacek          Nocoń                 398: 278
  12 Bożena         Guział               - Agnieszka      Goniowska             348: 382
  13 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            441: 363
  14 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Lempart               327: 471
  15 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Kałuża                526: 298
  16 Renata         Andracka             - Agnieszka      Antos                 365: 285
  17 Łukasz         Sornek               - Natalia        Ogierman              449: 334
  18 Tomasz         Zwoliński            - Arkadiusz      Łydka                 359: 371
  19 Ewa            Radzikowska          - Dawid          Brandys               393: 286
  20 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Kwiatkowski           338: 351
  21 Krzysztof      Gibas                - Jarosław       Józik                 365: 357
  22 Paweł          Brzeziński           - Grzegorz       Kwiecień              311: 337
  23 Agnieszka      Nowak-Baran          - Lidia          Szpakowska            295: 275
  24 Robert         Wagner               - Monika         Szczyrzyca            361: 301
  25 Adam           Obradović            - Joanna         Wilk                  297: 330
  26 Urszula        Solarska             - Urszula        Gutowska              299: 434
  27 Andrzej        Klich                - Piotr          Kozak                 279: 370
  28 Paulina        Naplocha             - Michał         Jakubiec              321: 372


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              350: 402
   2 Mariusz        Skrobosz             - Jacek          Pietruszka            374: 363
   3 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                402: 350
   4 Andrzej        Rechowicz            - Dominik        Urbacki               351: 364
   5 Piotr          Broda                - Leszek         Kacprzyk              367: 402
   6 Dariusz        Puton                - Adam           Jurkowski             380: 321
   7 Paweł          Jackowski            - Dawid          Adamczyk              365: 394
   8 Justyna        Górka                - Arkadiusz      Łydka                 370: 341
   9 Lidia          Nowak                - Łukasz         Sornek                369: 417
  10 Leszek         Stecuła              - Jerzy          Matyasik              373: 340
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Bobowski              313: 420
  12 Renata         Andracka             - Agnieszka      Goniowska             365: 414
  13 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Sowula                329: 305
  14 Ewa            Radzikowska          - Tomasz         Ciejka                378: 398
  15 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Pypno                 515: 310
  16 Jacek          Nocoń                - Andrzej        Kwiatkowski           390: 337
  17 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Gibas                 340: 326
  18 Kinga          Stecuła              - Natalia        Ogierman              345: 409
  19 Artur          Dachowski            - Grzegorz       Kwiecień              279: 392
  20 Krzysztof      Kałuża               - Robert         Wagner                370: 476
  21 Dawid          Brandys              - Bożena         Guział                402: 362
  22 Agnieszka      Antos                - Rafał          Wesołowski            246: 462
  23 Joanna         Wilk                 - Agnieszka      Nowak-Baran           371: 393
  24 Michał         Jakubiec             - Tomasz         Zwoliński             310: 462
  25 Zygmunt        Skwarek              - Piotr          Kozak                 286: 391
  26 Urszula        Gutowska             - Jarosław       Karp                  362: 373
  27 Monika         Szczyrzyca           - Lidia          Szpakowska            258: 369
  28 Andrzej        Klich                - Urszula        Solarska              306: 505
  29 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Leszek         Kacprzyk             - Bartosz        Morawski              460: 317
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 346: 389
   3 Dominik        Urbacki              - Dawid          Pikul                 447: 362
   4 Jacek          Pietruszka           - Dariusz        Puton                 460: 383
   5 Justyna        Górka                - Dawid          Adamczyk              374: 441
   6 Tomasz         Ciejka               - Piotr          Broda                 347: 330
   7 Tomasz         Lempart              - Paweł          Jackowski             325: 417
   8 Adam           Jurkowski            - Łukasz         Sornek                330: 392
   9 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                371: 415
  10 Andrzej        Rechowicz            - Leszek         Stecuła               408: 314
  11 Agnieszka      Goniowska            - Łukasz         Tuszyński             364: 482
  12 Jacek          Nocoń                - Lidia          Nowak                 397: 418
  13 Jerzy          Matyasik             - Renata         Andracka              338: 383
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Teresa         Zalewska              485: 286
  15 Natalia        Ogierman             - Robert         Wagner                392: 346
  16 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Brandys               441: 316
  17 Dariusz        Sowula               - Ewa            Radzikowska           308: 445
  18 Grzegorz       Kwiecień             - Krzysztof      Pypno                 450: 347
  19 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Nowak-Baran           297: 450
  20 Piotr          Kozak                - Tomasz         Zwoliński             218: 631
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Agnieszka      Antos                 366: 308
  22 Lidia          Szpakowska           - Krzysztof      Gibas                 350: 362
  23 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Kałuża                375: 424
  24 Bożena         Guział               - Artur          Dachowski             460: 211
  25 Joanna         Wilk                 - Kinga          Stecuła               335: 337
  26 Urszula        Solarska             - Zygmunt        Skwarek               448: 223
  27 Urszula        Gutowska             - Michał         Jakubiec              339: 334
  28 Paulina        Naplocha             - Monika         Szczyrzyca            278: 236
  29 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Leszek         Kacprzyk              398: 318
   2 Bartosz        Morawski             - Jacek          Pietruszka            367: 339
   3 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Skrobosz              370: 418
   4 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 362: 349
   5 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Puton                 415: 380
   6 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             367: 319
   7 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Ciejka                356: 322
   8 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Wesołowski            448: 333
   9 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kwiecień              331: 393
  10 Natalia        Ogierman             - Adam           Jurkowski             398: 397
  11 Tomasz         Lempart              - Małgorzata     Sulejewska            379: 388
  12 Lidia          Nowak                - Łukasz         Bobowski              361: 405
  13 Renata         Andracka             - Justyna        Górka                 291: 324
  14 Agnieszka      Goniowska            - Leszek         Stecuła               409: 426
  15 Agnieszka      Nowak-Baran          - Ewa            Radzikowska           382: 360
  16 Robert         Wagner               - Tomasz         Zwoliński             266: 530
  17 Arkadiusz      Łydka                - Jerzy          Matyasik              387: 349
  18 Kinga          Stecuła              - Bożena         Guział                313: 395
  19 Dawid          Brandys              - Andrzej        Kwiatkowski           366: 449
  20 Krzysztof      Kałuża               - Teresa         Zalewska              427: 387
  21 Krzysztof      Gibas                - Dariusz        Sowula                334: 277
  22 Krzysztof      Pypno                - Jacek          Nocoń                 357: 273
  23 Urszula        Solarska             - Lidia          Szpakowska            448: 298
  24 Agnieszka      Antos                - Piotr          Kozak                 294: 427
  25 Joanna         Wilk                 - Urszula        Gutowska              377: 385
  26 Artur          Dachowski            - Jarosław       Karp                  214: 396
  27 Michał         Jakubiec             - Andrzej        Klich                 491: 269
  28 Zygmunt        Skwarek              - Paulina        Naplocha              368: 245
  29 Monika         Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Urbacki               482: 308
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 388: 355
   3 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             354: 511
   4 Kamil          Górka                - Łukasz         Sornek                438: 386
   5 Leszek         Kacprzyk             - Jacek          Pietruszka            281: 417
   6 Grzegorz       Kwiecień             - Dawid          Adamczyk              358: 447
   7 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Ogierman              416: 372
   8 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Rechowicz             362: 364
   9 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Puton                 400: 300
  10 Leszek         Stecuła              - Małgorzata     Sulejewska            448: 349
  11 Justyna        Górka                - Agnieszka      Nowak-Baran           420: 336
  12 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            429: 462
  13 Bożena         Guział               - Piotr          Broda                 289: 445
  14 Adam           Jurkowski            - Tomasz         Lempart               354: 341
  15 Krzysztof      Gibas                - Agnieszka      Goniowska             466: 399
  16 Lidia          Nowak                - Arkadiusz      Łydka                 582: 305
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Renata         Andracka              323: 365
  18 Ewa            Radzikowska          - Krzysztof      Pypno                 333: 342
  19 Krzysztof      Kałuża               - Urszula        Solarska              385: 544
  20 Jerzy          Matyasik             - Kinga          Stecuła               390: 317
  21 Jacek          Nocoń                - Dawid          Brandys               359: 348
  22 Teresa         Zalewska             - Piotr          Kozak                 458: 252
  23 Jarosław       Karp                 - Dariusz        Sowula                352: 379
  24 Robert         Wagner               - Urszula        Gutowska              480: 255
  25 Michał         Jakubiec             - Joanna         Wilk                  488: 272
  26 Monika         Szczyrzyca           - Agnieszka      Antos                 321: 278
  27 Lidia          Szpakowska           - Artur          Dachowski             385: 183
  28 Paulina        Naplocha             - Andrzej        Klich                 341: 273
  29 Zygmunt        Skwarek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             332: 481
   2 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                388: 447
   3 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 413: 331
   4 Jacek          Pietruszka           - Dawid          Adamczyk              351: 418
   5 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             398: 409
   6 Andrzej        Rechowicz            - Leszek         Kacprzyk              413: 295
   7 Łukasz         Sornek               - Justyna        Górka                 382: 434
   8 Leszek         Stecuła              - Łukasz         Bobowski              220: 506
   9 Piotr          Broda                - Lidia          Nowak                 310: 346
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Adam           Jurkowski             377: 390
  11 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Puton                 332: 342
  12 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Kwiecień              423: 327
  13 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Ciejka                350: 479
  14 Agnieszka      Nowak-Baran          - Renata         Andracka              268: 386
  15 Krzysztof      Pypno                - Tomasz         Zwoliński             385: 362
  16 Agnieszka      Goniowska            - Urszula        Solarska              473: 310
  17 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Kałuża                352: 425
  18 Ewa            Radzikowska          - Andrzej        Kwiatkowski           362: 359
  19 Bożena         Guział               - Tomasz         Lempart               308: 377
  20 Robert         Wagner               - Teresa         Zalewska              320: 376
  21 Arkadiusz      Łydka                - Jacek          Nocoń                 448: 288
  22 Dariusz        Sowula               - Michał         Jakubiec              328: 341
  23 Dawid          Brandys              - Jarosław       Karp                  334: 338
  24 Kinga          Stecuła              - Lidia          Szpakowska            291: 405
  25 Piotr          Kozak                - Urszula        Gutowska              301: 298
  26 Zygmunt        Skwarek              - Monika         Szczyrzyca            321: 327
  27 Agnieszka      Antos                - Joanna         Wilk                  295: 410
  28 Andrzej        Klich                - Paulina        Naplocha              269: 323
  29 Artur          Dachowski            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 22-09-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 156.84   5803   37
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              154.81  30188  195
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            153.44  29000  189
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.88  28706  189
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.76  22312  148
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.35  29670  200
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.13  29132  198
   8 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.88  29229  199
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             146.57  29021  198
  10 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.26  29252  200
  11 Dawid Pikul                    Poznań               145.51  27355  188
  12 Paweł Jackowski                Warszawa             145.03  27845  192
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            144.40  27870  193
  14 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  15 Marek Reda                     Wołomin              144.26  27842  193
  16 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.12  28391  197
  17 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.41  27678  193
  18 Kazimierz Merklejn             Szczecin             143.28  27509  192
  19 Kamil Górka                    Kraków               143.03  26746  187
  20 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.84  14855  104
  21 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.81  17137  120
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  23 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.56  28084  197
  24 Justyna Górka                  Kraków               141.96  27398  193
  25 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.31  27980  198
  26 Krzysztof Obremski             Legnica              141.30  27412  194
  27 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27829  197
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  29 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.06  20589  147
  30 Jan Mrozowski                  Kraków               140.05  17927  128
  31 Radosław Jachna                Łódź                 139.54  27768  199
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  33 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  34 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.62  27031  195
  35 Bogusław Szyszka               Oława                137.37  23491  171
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.32  27465  200
  37 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.31  24441  178
  38 Michał Ozimiński               Łódź                 136.50   4914   36
  39 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  40 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.07   8300   61
  41 Przemysław Rybicki             Otwock               135.89   9920   73
  42 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.71  26193  193
  43 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.71  27141  200
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             135.70  27140  200
  45 Łukasz Bobowski                Suchedniów           135.28  26244  194
  46 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.21  26037  194
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             134.06  26544  198
  48 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.98  26261  196
  49 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  50 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  51 Karol Waniek                   Wrocław              133.60  15899  119
  52 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.42   4136   31
  53 Przemysław Herdzina            Kraków               133.36  12669   95
  54 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  55 Paweł Janaś                    Głogów               131.95  14646  111
  56 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  57 Weronika Rudnicka              Szczecin             131.86  25580  194
  58 Adam Klimont                   Wałcz                131.83   8569   65
  59 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  60 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.55  13155  100
  61 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.41  26019  198
  62 Robert Kamiński                Warszawa             131.16  24921  190
  63 Janusz Krupiński               Bytom                130.91  12829   98
  64 Tomasz Łapka                   Opole                130.65   8884   68
  65 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.57   9662   74
  66 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.56   6267   48
  67 Irena Sołdan                   Sopot                130.49  25054  192
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             130.49  10700   82
  69 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  70 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       130.33  25806  198
  71 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  72 Grzegorz Łukasik               Konojady             129.97  25214  194
  73 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.79  25959  200
  75 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.74  24650  190
  76 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  77 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.01  22447  174
  78 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.82  22802  177
  79 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  80 Maciej Grąbczewski             Piła                 128.75  24076  187
  81 Katarzyna Małek                Mielec               128.64  25343  197
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             128.58  16972  132
  83 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            127.96   8829   69
  84 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.95  21111  165
  85 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  86 Grzegorz Kwiecień              Kraków               127.79  14952  117
  87 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.14  24920  196
  88 Piotr Broda                    Sandomierz           127.14  22631  178
  89 Patrycja Śliwińska             Szczecin             127.08  12708  100
  90 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  91 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.00   8636   68
  92 Rafał Matczak                  Milanówek            126.76  22057  174
  93 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              126.75   8492   67
  94 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  95 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.64  24568  194
  96 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.57  24934  197
  97 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              126.55   6707   53
  98 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.20  24862  197
  99 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.19  24733  196
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               126.18  11861   94
 101 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.88  22911  182
 102 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.74  23891  190
 103 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 104 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.59  24238  193
 105 Magdalena Kublik               Warszawa             125.56  24359  194
 106 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              125.43  24585  196
 107 Czesław Grajewski              Choroszcz            125.27  23927  191
 108 Robert Głowacki                Łódź                 125.26  18413  147
 109 Mikołaj Fidziński              Dębica               125.23  14151  113
 110 Marta Dobrzańska               Kraków               125.20   3756   30
 111 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 112 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.02   5751   46
 113 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.71  11972   96
 114 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69  15836  127
 115 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.55  24163  194
 116 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 117 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       124.25   9816   79
 118 Jacek Pietruszka               Kraków               124.23   8075   65
 119 Anita Bruska                   Gdynia               124.17  14900  120
 120 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.11  24698  199
 121 Tomasz Górka                   Łęczna               123.56   7290   59
 122 Mateusz Królikowski            Wrocław              123.53   9018   73
 123 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.38  24059  195
 124 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 125 Leszek Kacprzyk                Katowice             123.18  16506  134
 126 Krzysztof Gibas                Kraków               123.02  21036  171
 127 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.73   6750   55
 128 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.64  22689  185
 129 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.57   8335   68
 130 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.38  12728  104
 131 Dariusz Maciejuk               Warszawa             122.20   7332   60
 132 Krzysztof Bonda                Białystok            122.08  10499   86
 133 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.98   6343   52
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                121.95   9878   81
 135 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.27  24132  199
 136 Stanisław Gasik                Warszawa             121.23   7274   60
 137 Natalia Ogierman               Katowice             121.23  20003  165
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.14   7147   59
 139 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 140 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 141 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.98  16574  137
 142 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.80  22952  190
 143 Adam Jurkowski                 Gliwice              120.76   8936   74
 144 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.65   7239   60
 145 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.47  23009  191
 146 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       120.42  17701  147
 147 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.38   3852   32
 148 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 149 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.11  15974  133
 150 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 151 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.80  11980  100
 152 Łukasz Baranowski              Gdynia               119.78  23836  199
 153 Bogusław Książek               Szczecin             119.77  12576  105
 154 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 155 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 156 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.16   5839   49
 157 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 158 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.80  12593  106
 159 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57   8893   75
 160 Marek Rogalski                 Warszawa             118.08   4369   37
 161 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 162 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 163 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 164 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.65  22236  189
 165 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 166 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 167 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.44  14328  122
 168 Lucyna Śniadach                Rumia                117.33   5984   51
 169 Dorota Rudzińska               Warszawa             117.33  22762  194
 170 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 171 Radosław Więch                 Warszawa             117.25  16767  143
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 173 Tomasz Lempart                 Kraków               116.67  11434   98
 174 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.58  16554  142
 175 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 116.23  10577   91
 176 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.20  12550  108
 177 Adam Janicki                   Łódź                 116.04  23092  199
 178 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.71  21870  189
 179 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.58   8900   77
 180 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 181 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 182 Marta Ćwiek                    Radomsko             115.36  16727  145
 183 Ewa Szałas                     Katowice             115.36  11305   98
 184 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.12  22334  194
 185 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 186 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             115.02  11272   98
 187 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.89  11489  100
 188 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.85  21592  188
 189 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 190 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 191 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 192 Sławomir Wolski                Wrocław              114.14  22258  195
 193 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.97  21655  190
 194 Renata Andracka                Zwola                113.70  22057  194
 195 Marianna Kozłowska             Białystok            113.67   8525   75
 196 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 197 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 198 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 199 Beata Piotrowska               Łódź                 113.29   7817   69
 200 Marta Bajorek                  Warszawa             113.13  18666  165
 201 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 202 Rafał Polak                    Wałcz                112.69   8001   71
 203 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 204 Marta Świątkowska              Wrocław              112.30   8310   74
 205 Jerzy Luter                    Bytom                112.09  21746  194
 206 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 207 Joanna Suchanek                Wrocław              111.83  19123  171
 208 Maciej Bukowski                Szczecin             111.65   8262   74
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.62  21431  192
 210 Teresa Zalewska                Racibórz             111.42  15822  142
 211 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    111.30   8236   74
 212 Urszula Solarska               Łódź                 111.26  21806  196
 213 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 214 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       111.00   7215   65
 215 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 216 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.67   9850   89
 217 Anna Niedzielko                Szczecin             110.61   9402   85
 218 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 219 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 220 Józef Burzyński                Ełk                  110.40   7728   70
 221 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 222 Lidia Szpakowska               Jaworzno             110.33   6289   57
 223 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 224 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            109.74   3731   34
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 226 Marcin Ceglarek                Kraków               109.38  17500  160
 227 Maurycy Machnio                Lipiany              109.24   8302   76
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.23  11251  103
 229 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 230 Dorota Patera                  Legnica              109.11   3928   36
 231 Anna Krynicka                  Warszawa             109.07   3272   30
 232 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.94   8497   78
 233 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.52   7488   69
 234 Szymon Dąbrowski               Warszawa             108.45  19847  183
 235 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               108.36  14304  132
 236 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 237 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 238 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 107.77   3233   30
 239 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 240 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 241 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.54  21508  200
 242 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.52  17525  163
 243 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 244 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.83  17307  162
 245 Dorota Ostrowska               Białystok            106.75   6939   65
 246 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 247 Marta Sztajnert                Wisła                106.69   6615   62
 248 Sławomir Długosz               Ostróda              106.60  19827  186
 249 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.45  11284  106
 250 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               106.03  16646  157
 251 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 252 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              105.97   3285   31
 253 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 254 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.63  19013  180
 255 Jacek Nocoń                    Jaworzno             105.58   5279   50
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.36  11274  107
 257 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 258 Bożena Guział                  Racibórz             105.27   7895   75
 259 Sylwia Łada                    Inowrocław           104.52  15783  151
 260 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.16   8020   77
 261 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.06   3746   36
 262 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.03  14044  135
 263 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.39   4239   41
 264 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 265 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 266 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.92   8052   79
 267 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 268 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.44  16028  158
 269 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.29  20056  198
 270 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 271 Jakub Błażejewski              Poznań               101.20   7084   70
 272 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 273 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.71   4834   48
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 275 Anna Arana                     Warszawa             100.38  15257  152
 276 Juliusz Czupryniak             Warszawa             100.34   3512   35
 277 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 278 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                98.46   9748   99
 279 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.05   6471   66
 280 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.70  10356  106
 281 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 282 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.00   4416   46
 283 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 284 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 285 Sylwia Buks                    Warszawa              94.95  18516  195
 286 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 287 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 288 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 289 Maciej Dąbrowski               Warszawa              93.65  17794  190
 290 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 291 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 292 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.77  17627  190
 293 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               91.94   3126   34
 294 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 295 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 296 Janina Grajewska               Choroszcz             90.44   7687   85
 297 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 298 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.49   5752   65
 299 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.30   6181   70
 300 Paulina Ostrowska              Białystok             85.43   2990   35
 301 Paulina Naplocha               Racibórz              84.99  16489  194
 302 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 303 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             84.37   8943  106
 304 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              84.30   6997   83
 305 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.43   4672   56
 306 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 307 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   83.32   2833   34
 308 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.30   4665   56
 309 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.30   9629  117
 310 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 311 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 312 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 313 Mirosław Dejna                 Sampława              61.48  11988  195




Poczekalnia na dzień 22-09-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.97   3479   29
   4 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   5 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   6 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   7 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   8 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   9 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
  10 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  11 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
  12 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  14 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  15 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  16 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  17 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  18 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  19 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  20 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  21 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  22 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  24 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       133.83   3212   24
  25 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  26 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  27 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  28 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  29 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  30 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  31 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  32 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.62   2751   24
  33 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  34 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  35 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  36 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  37 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  38 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  39 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  40 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  41 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  42 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  43 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  44 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  45 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  46 Beata Marynowicz               Racibórz             102.21   2453   24
  47 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.17   2404   24
  48 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  49 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  50 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  51 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  52 Urszula Gutowska               Pszczyna              94.21   2261   24
  53 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  54 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  55 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  56 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  57 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  58 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  59 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  60 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  62 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  63 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.65   2269   23
  64 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  65 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  66 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  67 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  68 Piotr Sadzyński                Jaworzno              84.48   1943   23
  69 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  70 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  71 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  72 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  73 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  74 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  75 Artur Tomczyk                  Piła                 124.00   2728   22
  76 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  77 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  78 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  79 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   82.77   1821   22
  80 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  81 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  82 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   59.73   1314   22
  83 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  84 Kinga Stecuła                  Bytom                101.24   2126   21
  85 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  86 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  87 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  88 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  89 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  90 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  91 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  92 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  93 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  94 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  95 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  96 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  97 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
  98 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  99 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 100 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 101 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
 102 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 103 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 104 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 105 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
 106 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 107 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 108 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 109 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 110 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 111 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 112 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 113 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 114 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 115 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 116 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 117 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 118 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 119 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 120 Robert Wagner                  Wrocław              105.00   1365   13
 121 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 122 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 123 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 124 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 125 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 126 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 127 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 128 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 129 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 130 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 131 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 132 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 133 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 134 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 135 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 136 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 137 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 138 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 139 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 140 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 141 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 142 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 143 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 144 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 145 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 146 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 147 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 148 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 149 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 150 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 151 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 152 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 153 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 154 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 155 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 156 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 157 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 158 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 159 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 160 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 161 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 162 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 163 Joanna Brychcy                 Katowice             110.25   1323   12
 164 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 165 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 166 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 167 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 168 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 169 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 170 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 171 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 172 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 173 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 174 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 175 Paweł Zaręba                   Warszawa             104.17   1250   12
 176 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 177 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 178 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 179 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 180 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 181 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 182 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 183 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 184 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 185 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 186 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 187 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          98.92   1187   12
 188 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 189 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 190 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 191 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 192 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 193 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 194 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 195 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 196 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 197 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 198 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 199 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 200 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 201 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 202 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 203 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 204 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 205 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 206 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 207 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 208 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 209 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 210 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 211 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 212 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 213 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   90.83   1090   12
 214 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 215 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 216 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 217 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 218 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 219 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 220 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 221 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 222 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 223 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 224 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 225 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 226 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 228 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 229 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 230 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 231 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 232 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 233 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 234 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 235 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 236 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              69.67    836   12
 237 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 238 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 239 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 240 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 241 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 242 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 243 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 244 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 245 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 246 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 247 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 248 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 249 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 250 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 251 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 252 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 253 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 254 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 255 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 256 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 257 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 258 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 259 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 260 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 261 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 262 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 263 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 264 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 265 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 266 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 267 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 268 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 269 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 270 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 271 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 272 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 273 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 274 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 275 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 276 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 277 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 278 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 279 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 280 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 281 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 282 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 283 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 284 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 285 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 286 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 287 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 288 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 289 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 290 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 291 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 292 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 293 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 294 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 295 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 296 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 297 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 298 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 299 Daniel Janus                   Wąchock              136.86    958    7
 300 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 301 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 302 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 303 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 304 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 305 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 306 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 307 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 308 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 309 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 310 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 311 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 312 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 313 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 314 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 315 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 316 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 317 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 318 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 319 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 320 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 321 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 322 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 323 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 324 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 325 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 326 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 327 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 328 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 329 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 330 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 331 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 332 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 333 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 334 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 335 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 336 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 337 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 338 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 339 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 340 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 341 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 342 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 343 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 344 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 345 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 346 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 347 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 348 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 349 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 350 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 351 Zygmunt Skwarek                Katowice              77.75    311    4
 352 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 353 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 354 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 355 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 356 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 357 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 358 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 359 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 360 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 361 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 362 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 363 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 364 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 365 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 366 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 367 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 368 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 369 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 370 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 371 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 372 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 373 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 374 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 375 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 376 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 377 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 378 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 379 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 380 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 381 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 382 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 383 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 384 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 385 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 386 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 387 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie