Łódź 1
października
Łódź 1- 2 października XVII Mistrzostwa Łodzi
Nowy Dwór Mazowiecki 8
października
Nowy Dwór Mazowiecki 8- 9 października XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Warszawa (WSC)12
października
Warszawa (WSC) 12-16 października World Scrabble Championships
Mariusz Skrobosz mistrzem Nowego Dworu Mazowieckiego08 - 09 października 2011 — XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoNowy Dwór Mazowiecki, 08 - 09 października 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz mistrzem Nowego Dworu MazowieckiegoPo raz pierwszy w 14-letniej historii turniejów nowodworskich odbył sie tu turniej dwudniowy. W dużej, oddanej w zeszłym roku sali Domu Kultury, z zapleczem gastronomicznym i z hotelikiem oddalonym o 50 metrów, można było się spokojnie oddać namiętności (gry w scrabble, oczywiście). Zwycięzca, którym już po raz drugi został Mariusz Skrobosz, poza pucharem i nagrodami otrzymał również nagrodę specjalną w postaci 1000 zł ufundowaną przez osobę pragnącą zachować anonimowość. Drugie miejsce zajął Michał Alabrudziński, któremu zaledwie 10 punktów zabrakło do powtórzenia sukcesu z ubiegłego roku. Na najniższym pudle stanął Paweł Jackowski. Nagrodami zostali również wyróżnieni najlepsza kobieta (Justyna Górka), najmłodsza uczestniczka (Aleksandra Brzeska) i najstarsza (Janina Grajewska). W turnieju uczestniczyło 55 osób, a wszystko świetnie przygotowali i czuwali nad całością organizatorzy, Lidia Godlewska i Marek Antosik.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Otwarte Mistrzostwa NDM w Scrabble
XII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
XI Otwarty Turniej Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekNowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A
05-100 Nowy Dwór Maz.
tel: 22 1884122
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 8 października (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 9 października (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazddojazd z Warszawy z Pl. Bankowego autobusem PPKS i Translud oraz koleją
dla samochodów na rondzie pierwszy skręt po prawo i po 30 metrach między pawilonami w lewo i parking przed Starostwem Powiatowym
UWAGA : dojazd utrudniony z powodu budowy wiaduktu
Wyżywieniena miejscu w kawiarni:
zestaw śniadaniowy 9,50zł
obiad dwudaniowy 13-15 zł
kolacja 10zł
W pobliżu pizzeria.
NoclegiTOP HOTEL
pokoje dwu- i trzy osobowe z łazienką ze śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego — 60 zł od osoby
jednoosobowe z łazienką ze śniadaniem — 90zł.
Pokoje wyposażone w telewizor i bezpłatny Internet.
Hotel mieści się 50 metrów od naszego ośrodka.

Rezerwacja na hasło „turniej scrabble” pod nr tel. 22 188 41 44
Nagrodypuchary oraz nagrody rzeczowe
Z ostatniej chwili — dla zwycięzcy turnieju 1000zł
OrganizatorzyLidia Godlewska 22 188 41 22 w31
Marek Antosik 795 291 751


Wyniki turnieju XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego


Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.27      9.0     5382     1909     1152
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              147.28      9.0     5376     1918      783
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               140.10      9.0     4974     1829      626
  4 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         125.20      9.0     4857     1833      705
  5 Justyna         Górka                Kraków                 138.07      9.0     4768     1871      594
  6 Kamil           Górka                Kraków                 148.62      8.0     5144     1785     1094
  7 Przemysław      Rybicki              Otwock                 133.05      8.0     4814     1732      316
  8 Marek           Reda                 Wołomin                139.05      8.0     4682     1767      193
  9 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.51      8.0     4660     1673      340
 10 Kamil           Kister               Puławy                 136.44      8.0     4414     1809       18
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               151.65      7.0     5008     1632      694
 12 Piotr           Pietuchowski         Białystok              133.77      7.0     4775     1625      200
 13 Miłosz          Wrzałek              Reda                   146.96      7.0     4718     1702      -19
 14 Szymon          Płachta              Warszawa               131.07      7.0     4628     1558      479
 15 Robert          Kamiński             Warszawa               133.34      7.0     4609     1479       54
 16 Czesław         Grajewski            Choroszcz              118.72      7.0     4594     1587       82
 17 Rafał           Matczak              Milanówek              128.50      7.0     4588     1575      364
 18 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.32      7.0     4568     1627      212
 19 Radosław        Więch                Warszawa               108.01      7.0     4184     1737     -404
 20 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      7.0     4162     1567     -246
 21 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.53      6.0     4856     1472      215
 22 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              128.65      6.0     4821     1517      242
 23 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               128.45      6.0     4695     1527      215
 24 Katarzyna       Małek                Mielec                 127.95      6.0     4583     1445      104
 25 Rafał           Wesołowski           Warszawa               136.51      6.0     4570     1452      137
 26 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               137.73      6.0     4514     1557     -271
 27 Andrzej         Rechowicz            Katowice               127.20      6.0     4480     1553     -151
 28 Joanna          Ostrowska            Warszawa               113.63      6.0     4473     1467      -54
 29 Marta           Bajorek              Warszawa               104.41      6.0     4243     1466       -3
 30 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                105.52      6.0     4237     1485     -421
 31 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 123.34      5.0     4585     1361      -11
 32 Irena           Sołdan               Rumia                  134.30      5.0     4582     1296      333
 33 Paulina         Mech                 Kraków                 120.27      5.0     4479     1266       11
 34 Zbigniew        Rybak                Warszawa               115.45      5.0     4462     1247      248
 35 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               125.62      5.0     4439     1402      -31
 36 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    112.78      5.0     4278     1460     -510
 37 Piotr           Broda                Sandomierz             125.65      5.0     4168     1306     -106
 38 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               104.23      5.0     4081     1307     -270
 39 Urszula         Solarska             Łódź                   105.46      5.0     4051     1286     -510
 40 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      5.0     3830     1248     -230
 41 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   109.52      5.0     2985     1057        5
 42 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               119.34      4.5     4314     1329     -241
 43 Dorota          Rudzińska            Warszawa               113.01      4.0     4307     1206       10
 44 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.0     3856     1214     -814
 45 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.5     3912     1189     -879
 46 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               115.63      3.0     4018     1079     -272
 47 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.0     3815     1089     -495
 48 Aleksandra      Brzeska              Warszawa               100.00      3.0     3673     1033     -641
 49 Magdalena       Kublik               Warszawa               123.72      3.0     2997      901     -404
 50 Marek           Syczuk               Warszawa               144.22      3.0     2868      828       66
 51 Stanisław       Gasik                Warszawa               117.52      3.0     2521      823     -261
 52 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               123.81      3.0     1900      625      -17
 53 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      2.0     3278      941    -1383
 54 Andrzej         Słapiński            Warszawa               112.95      2.0     2313      763     -681
 55 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      1.0     1539      393     -167
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



	Stanisław Rydzik 151.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Kuszpit               125.20 -  322: 412   75
    2    26 Janina         Grajewska             100.00 +  575: 215  150
    3     7 Mariusz        Sylwestrzuk           128.45 +  540: 376  178
    4     4 Rafał          Matczak               128.50 -  278: 538   79
    5     9 Miłosz         Wrzałek               146.96 +  464: 340  197
    6     6 Krzysztof      Sporczyk              124.32 +  467: 283  174
    7     4 Marek          Dudkiewicz            128.65 +  428: 410  179
    8     3 Radosław       Więch                 108.01 -  345: 370   58
    9     5 Kamil          Górka                 148.62 +  395: 342  199
   10     3 Michał         Alabrudziński         147.28 -  395: 398   97
   11     5 Kamil          Kister                136.44 -  350: 382   86
   12     7 Radosław       Więch                 108.01 +  449: 248  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Mariusz Skrobosz 149.27 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Sporczyk              124.32 +  395: 389  174
    2     9 Marek          Syczuk                144.22 +  539: 399  194
    3     3 Miłosz         Wrzałek               146.96 +  516: 340  197
    4     1 Grzegorz       Kurowski              137.73 +  462: 350  188
    5     1 Michał         Alabrudziński         147.28 +  425: 415  197
    6     1 Kamil          Kister                136.44 +  375: 337  186
    7     1 Katarzyna      Bogusławska           105.52 +  615: 275  156
    8     1 Marek          Reda                  139.05 -  418: 441   89
    9     1 Paweł          Jackowski             140.10 +  492: 277  190
   10     1 Radosław       Więch                 108.01 +  471: 244  158
   11     1 Przemysław     Rybicki               133.05 -  348: 357   83
   12     1 Michał         Alabrudziński         147.28 -  326: 406   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 12 159.08




	Kamil Górka 148.62 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Magdalena      Kublik                123.72 +  508: 260  174
    2     3 Katarzyna      Małek                 127.95 +  410: 386  178
    3     4 Kamil          Kister                136.44 -  368: 386   86
    4     7 Miłosz         Wrzałek               146.96 -  269: 473   97
    5    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  497: 231  150
    6    11 Andrzej        Kwiatkowski           125.62 +  387: 283  176
    7     5 Paweł          Jackowski             140.10 -  370: 417   90
    8     9 Robert         Kamiński              133.34 +  482: 328  183
    9     5 Stanisław      Rydzik                151.65 -  342: 395  102
   10     9 Joanna         Ostrowska             113.63 +  440: 271  164
   11     7 Grzegorz       Kurowski              137.73 +  559: 302  188
   12     5 Miłosz         Wrzałek               146.96 +  512: 318  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Michał Alabrudziński 147.28 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mikołaj        Fidziński             123.34 +  431: 422  173
    2    13 Andrzej        Rechowicz             127.20 +  539: 230  177
    3     2 Czesław        Grajewski             118.72 +  452: 389  169
    4     2 Marek          Reda                  139.05 -  396: 496   89
    5     1 Mariusz        Skrobosz              149.27 -  415: 425   99
    6     5 Dariusz        Jarosławski           112.78 +  467: 342  163
    7     3 Kamil          Kister                136.44 +  420: 352  186
    8     2 Justyna        Górka                 138.07 +  452: 344  188
    9     3 Przemysław     Rybicki               133.05 +  516: 386  183
   10     3 Stanisław      Rydzik                151.65 +  398: 395  202
   11     2 Paweł          Jackowski             140.10 -  484: 486   90
   12     1 Mariusz        Skrobosz              149.27 +  406: 326  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1918  / 12 159.83




	Miłosz Wrzałek 146.96 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paulina        Mech                  120.27 +  423: 388  170
    2     1 Mariola        Osajda-Matczak        126.51 +  374: 368  177
    3     3 Mariusz        Skrobosz              149.27 -  340: 516   99
    4     7 Kamil          Górka                 148.62 +  473: 269  199
    5     9 Stanisław      Rydzik                151.65 -  340: 464  102
    6     8 Rafał          Matczak               128.50 -  387: 402   79
    7    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  445: 311  150
    8    11 Andrzej        Kwiatkowski           125.62 +  375: 351  176
    9     6 Marek          Dudkiewicz            128.65 +  470: 351  179
   10     5 Justyna        Górka                 138.07 -  315: 413   88
   11     8 Piotr          Pietuchowski          133.77 +  458: 392  184
   12     5 Kamil          Górka                 148.62 -  318: 512   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 12 141.83




	Marek Syczuk 144.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Patrycja       Śliwińska             119.34 +  455: 306  169
    2     9 Mariusz        Skrobosz              149.27 -  399: 539   99
    3    11 Justyna        Górka                 138.07 -  325: 370   88
    4    15 Jerzy          Krzyżewski            115.63 +  437: 326  166
    5    11 Joanna         Ostrowska             113.63 -  396: 437   64
    6    15 Stanisław      Gasik                 117.52 -  427: 455   68
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              124.32 +  429: 369  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  /  7 118.29




	Paweł Jackowski 140.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Czesław        Grajewski             118.72 -  404: 412   69
    2    16 Radosław       Więch                 108.01 -  351: 365   58
    3    21 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  415: 289  150
    4    16 Patrycja       Śliwińska             119.34 +  432: 304  169
    5    13 Andrzej        Słapiński             112.95 +  546: 292  163
    6     7 Katarzyna      Małek                 127.95 +  428: 421  178
    7     5 Kamil          Górka                 148.62 +  417: 370  199
    8     4 Kamil          Kister                136.44 +  356: 272  186
    9     1 Mariusz        Skrobosz              149.27 -  277: 492   99
   10     6 Mariusz        Sylwestrzuk           128.45 +  439: 300  178
   11     2 Michał         Alabrudziński         147.28 +  486: 484  197
   12     2 Przemysław     Rybicki               133.05 +  423: 347  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 12 152.42




	Marek Reda 139.05 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Gasik                 117.52 +  458: 304  168
    2     8 Jerzy          Krzyżewski            115.63 +  392: 355  166
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           125.62 +  352: 350  176
    4     2 Michał         Alabrudziński         147.28 +  496: 396  197
    5     2 Kamil          Kister                136.44 -  284: 366   86
    6     4 Andrzej        Rechowicz             127.20 +  383: 353  177
    7     2 Justyna        Górka                 138.07 +  343: 328  188
    8     1 Mariusz        Skrobosz              149.27 +  441: 418  199
    9     2 Mariola        Osajda-Matczak        126.51 +  438: 317  177
   10     2 Przemysław     Rybicki               133.05 -  384: 410   83
   11     3 Robert         Kuszpit               125.20 -  390: 441   75
   12     3 Robert         Kuszpit               125.20 -  321: 451   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Justyna Górka 138.07 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Krzyżewski            115.63 -  340: 403   66
    2    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  405: 309  150
    3    11 Marek          Syczuk                144.22 +  370: 325  194
    4     8 Irena          Sołdan                134.30 +  408: 375  184
    5     7 Grzegorz       Kurowski              137.73 +  383: 359  188
    6     3 Robert         Kuszpit               125.20 +  400: 350  175
    7     2 Marek          Reda                  139.05 -  328: 343   89
    8     2 Michał         Alabrudziński         147.28 -  344: 452   97
    9    10 Tomasz         Zwoliński             136.53 +  409: 351  187
   10     5 Miłosz         Wrzałek               146.96 +  413: 315  197
   11     4 Radosław       Więch                 108.01 +  369: 287  158
   12     4 Kamil          Kister                136.44 +  599: 305  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1871  / 12 155.92




	Grzegorz Kurowski 137.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Rybak                 115.45 +  408: 357  165
    2     7 Marek          Dudkiewicz            128.65 +  465: 333  179
    3     5 Szymon         Płachta               131.07 +  435: 373  181
    4     1 Mariusz        Skrobosz              149.27 -  350: 462   99
    5     7 Justyna        Górka                 138.07 -  359: 383   88
    6    13 Radosław       Więch                 108.01 -  370: 393   58
    7    12 Stanisław      Gasik                 117.52 +  369: 307  168
    8     8 Mariusz        Sylwestrzuk           128.45 +  398: 349  178
    9     7 Andrzej        Rechowicz             127.20 +  415: 363  177
   10     7 Kamil          Kister                136.44 -  279: 477   86
   11     7 Kamil          Górka                 148.62 -  302: 559   99
   12    11 Rafał          Matczak               128.50 -  364: 429   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Tomasz Zwoliński 136.53 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Ostrowska             113.63 +  441: 333  164
    2    11 Mariusz        Sylwestrzuk           128.45 -  339: 477   78
    3    19 Andrzej        Rechowicz             127.20 -  400: 464   77
    4    14 Piotr          Pietuchowski          133.77 -  407: 457   84
    5    18 Paulina        Mech                  120.27 +  460: 312  170
    6    14 Marek          Antosik               109.52 +  429: 305  160
    7    10 Rafał          Wesołowski            136.51 -  391: 503   87
    8    14 Szymon         Dąbrowski             104.23 +  439: 315  154
    9    10 Justyna        Górka                 138.07 -  351: 409   88
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  389: 397   74
   11    17 Dorota         Rudzińska             113.01 +  378: 366  163
   12    14 Mikołaj        Fidziński             123.34 +  432: 303  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Rafał Wesołowski 136.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dorota         Rudzińska             113.01 -  406: 439   63
    2    15 Marta          Bajorek               104.41 -  346: 358   54
    3    22 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  344: 265  150
    4    22 Michał         Dąbrowski             100.00 +  382: 326  150
    5    12 Mariusz        Sylwestrzuk           128.45 +  391: 389  178
    6    12 Mariola        Osajda-Matczak        126.51 -  375: 422   77
    7    10 Tomasz         Zwoliński             136.53 +  503: 391  187
    8     7 Marek          Dudkiewicz            128.65 -  300: 378   79
    9    12 Irena          Sołdan                134.30 +  375: 337  184
   10     8 Piotr          Pietuchowski          133.77 -  323: 356   84
   11    15 Dariusz        Jarosławski           112.78 +  441: 347  163
   12    10 Robert         Kamiński              133.34 -  384: 425   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Kamil Kister 136.44 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Słapiński             112.95 +  409: 322  163
    2     6 Katarzyna      Bogusławska           105.52 +  387: 383  156
    3     4 Kamil          Górka                 148.62 +  386: 368  199
    4     3 Robert         Kuszpit               125.20 +  370: 340  175
    5     2 Marek          Reda                  139.05 +  366: 284  189
    6     1 Mariusz        Skrobosz              149.27 -  337: 375   99
    7     3 Michał         Alabrudziński         147.28 -  352: 420   97
    8     4 Paweł          Jackowski             140.10 -  272: 356   90
    9     9 Dariusz        Jarosławski           112.78 +  371: 320  163
   10     7 Grzegorz       Kurowski              137.73 +  477: 279  188
   11     5 Stanisław      Rydzik                151.65 +  382: 350  202
   12     4 Justyna        Górka                 138.07 -  305: 599   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Irena Sołdan 134.30 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Jarosławski           112.78 +  479: 338  163
    2     5 Czesław        Grajewski             118.72 -  388: 402   69
    3     9 Piotr          Broda                 125.65 +  357: 254  176
    4     8 Justyna        Górka                 138.07 -  375: 408   88
    5    14 Radosław       Więch                 108.01 -  353: 375   58
    6    17 Marta          Bajorek               104.41 -  312: 339   54
    7    20 Andrzej        Słapiński             112.95 +  502: 294  163
    8    16 Blanka         Zwolińska             100.00 +  390: 297  150
    9    12 Rafał          Wesołowski            136.51 -  337: 375   87
   10    16 Marek          Antosik               109.52 -  321: 510   60
   11    18 Szymon         Dąbrowski             104.23 +  386: 238  154
   12    15 Krzysztof      Jaworski              123.81 -  382: 419   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Piotr Pietuchowski 133.77 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Radosław       Więch                 108.01 +  453: 318  158
    2    10 Szymon         Płachta               131.07 -  324: 395   81
    3    20 Mikołaj        Fidziński             123.34 +  418: 309  173
    4    14 Tomasz         Zwoliński             136.53 +  457: 407  187
    5     8 Andrzej        Rechowicz             127.20 -  417: 423   77
    6    10 Joanna         Ostrowska             113.63 +  389: 335  164
    7     8 Mariola        Osajda-Matczak        126.51 -  332: 418   77
    8    10 Czesław        Grajewski             118.72 -  358: 504   69
    9    13 Andrzej        Kwiatkowski           125.62 +  494: 366  176
   10     8 Rafał          Wesołowski            136.51 +  356: 323  187
   11     8 Miłosz         Wrzałek               146.96 -  392: 458   97
   12     8 Marek          Dudkiewicz            128.65 +  385: 319  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Robert Kamiński 133.34 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Bogusławska           105.52 -  372: 479   56
    2    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  438: 384  150
    3    13 Dariusz        Jarosławski           112.78 -  273: 391   63
    4    23 Mikołaj        Fidziński             123.34 -  304: 416   73
    5    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  429: 290  150
    6    21 Urszula        Solarska              105.46 +  484: 268  155
    7    16 Patrycja       Śliwińska             119.34 +  438: 366  169
    8     9 Kamil          Górka                 148.62 -  328: 482   99
    9    16 Michał         Dąbrowski             100.00 -  323: 395   50
   10    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  426: 358  150
   11    13 Andrzej        Rechowicz             127.20 +  369: 342  177
   12    10 Rafał          Wesołowski            136.51 +  425: 384  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Przemysław Rybicki 133.05 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Urszula        Solarska              105.46 +  509: 247  155
    2     2 Piotr          Broda                 125.65 +  517: 336  176
    3     1 Robert         Kuszpit               125.20 -  352: 491   75
    4     5 Szymon         Płachta               131.07 +  374: 355  181
    5     3 Krzysztof      Sporczyk              124.32 +  438: 394  174
    6     2 Katarzyna      Bogusławska           105.52 -  335: 358   56
    7     6 Dariusz        Jarosławski           112.78 +  396: 318  163
    8     5 Andrzej        Rechowicz             127.20 +  393: 328  177
    9     3 Michał         Alabrudziński         147.28 -  386: 516   97
   10     2 Marek          Reda                  139.05 +  410: 384  189
   11     1 Mariusz        Skrobosz              149.27 +  357: 348  199
   12     2 Paweł          Jackowski             140.10 -  347: 423   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Szymon Płachta 131.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marta          Bajorek               104.41 +  395: 322  154
    2    10 Piotr          Pietuchowski          133.77 +  395: 324  184
    3     5 Grzegorz       Kurowski              137.73 -  373: 435   88
    4     5 Przemysław     Rybicki               133.05 -  355: 374   83
    5    10 Czesław        Grajewski             118.72 +  414: 310  169
    6     9 Marek          Dudkiewicz            128.65 -  285: 369   79
    7    11 Mariusz        Sylwestrzuk           128.45 -  374: 385   78
    8    21 Patrycja       Śliwińska             119.34 +  468: 361  169
    9    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  470: 236  150
   10    11 Andrzej        Rechowicz             127.20 +  435: 376  177
   11     9 Michał         Dąbrowski             100.00 +  412: 308  150
   12     6 Mariola        Osajda-Matczak        126.51 -  252: 349   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Marek Dudkiewicz 128.65 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Szymon         Dąbrowski             104.23 +  463: 361  154
    2     7 Grzegorz       Kurowski              137.73 -  333: 465   88
    3    15 Radosław       Więch                 108.01 -  329: 465   58
    4    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  455: 310  150
    5    15 Piotr          Broda                 125.65 +  506: 405  176
    6     9 Szymon         Płachta               131.07 +  369: 285  181
    7     4 Stanisław      Rydzik                151.65 -  410: 428  102
    8     7 Rafał          Wesołowski            136.51 +  378: 300  187
    9     6 Miłosz         Wrzałek               146.96 -  351: 470   97
   10    10 Dariusz        Jarosławski           112.78 +  537: 271  163
   11     6 Mariola        Osajda-Matczak        126.51 -  371: 434   77
   12     8 Piotr          Pietuchowski          133.77 -  319: 385   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Rafał Matczak 128.50 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  501: 279  150
    2     4 Robert         Kuszpit               125.20 -  287: 418   75
    3    18 Magdalena      Kublik                123.72 +  393: 363  174
    4     4 Stanisław      Rydzik                151.65 +  538: 278  202
    5     5 Katarzyna      Bogusławska           105.52 -  376: 384   56
    6     8 Miłosz         Wrzałek               146.96 +  402: 387  197
    7     7 Andrzej        Rechowicz             127.20 -  283: 369   77
    8    12 Dariusz        Jarosławski           112.78 -  368: 383   63
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              124.32 +  309: 291  174
   10    13 Michał         Dąbrowski             100.00 -  337: 405   50
   11    14 Patrycja       Śliwińska             119.34 +  365: 303  169
   12    11 Grzegorz       Kurowski              137.73 +  429: 364  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Mariusz Sylwestrzuk 128.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  368: 279  150
    2    11 Tomasz         Zwoliński             136.53 +  477: 339  187
    3     7 Stanisław      Rydzik                151.65 -  376: 540  102
    4     9 Dariusz        Jarosławski           112.78 -  393: 446   63
    5    12 Rafał          Wesołowski            136.51 -  389: 391   87
    6    16 Andrzej        Słapiński             112.95 +  454: 327  163
    7    11 Szymon         Płachta               131.07 +  385: 374  181
    8     8 Grzegorz       Kurowski              137.73 -  349: 398   88
    9    11 Katarzyna      Małek                 127.95 +  503: 315  178
   10     6 Paweł          Jackowski             140.10 -  300: 439   90
   11    10 Czesław        Grajewski             118.72 +  352: 282  169
   12     9 Czesław        Grajewski             118.72 -  349: 350   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Katarzyna Małek 127.95 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Dąbrowski             100.00 +  417: 250  150
    2     3 Kamil          Górka                 148.62 -  386: 410   99
    3    14 Andrzej        Słapiński             112.95 -  327: 397   63
    4    18 Stanisław      Gasik                 117.52 +  436: 282  168
    5    16 Marta          Bajorek               104.41 +  393: 344  154
    6     7 Paweł          Jackowski             140.10 -  421: 428   90
    7    13 Andrzej        Kwiatkowski           125.62 -  285: 477   76
    8    18 Piotr          Broda                 125.65 +  355: 306  176
    9    11 Mariusz        Sylwestrzuk           128.45 -  315: 503   78
   10    20 Zbigniew       Rybak                 115.45 -  343: 479   65
   11    22 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  454: 309  150
   12    16 Andrzej        Kwiatkowski           125.62 +  451: 294  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Andrzej Rechowicz 127.20 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  323: 256  150
    2    13 Michał         Alabrudziński         147.28 -  230: 539   97
    3    19 Tomasz         Zwoliński             136.53 +  464: 400  187
    4    13 Czesław        Grajewski             118.72 +  434: 416  169
    5     8 Piotr          Pietuchowski          133.77 +  423: 417  184
    6     4 Marek          Reda                  139.05 -  353: 383   89
    7     7 Rafał          Matczak               128.50 +  369: 283  179
    8     5 Przemysław     Rybicki               133.05 -  328: 393   83
    9     7 Grzegorz       Kurowski              137.73 -  363: 415   88
   10    11 Szymon         Płachta               131.07 -  376: 435   81
   11    13 Robert         Kamiński              133.34 -  342: 369   83
   12    18 Dariusz        Jarosławski           112.78 +  475: 325  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Mariola Osajda-Matczak 126.51 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  512: 385  150
    2     1 Miłosz         Wrzałek               146.96 -  368: 374   97
    3     8 Szymon         Dąbrowski             104.23 +  408: 375  154
    4     6 Radosław       Więch                 108.01 +  451: 264  158
    5     4 Dariusz        Jarosławski           112.78 -  301: 408   63
    6    12 Rafał          Wesołowski            136.51 +  422: 375  187
    7     8 Piotr          Pietuchowski          133.77 +  418: 332  184
    8     6 Katarzyna      Bogusławska           105.52 +  445: 295  156
    9     2 Marek          Reda                  139.05 -  317: 438   89
   10     4 Robert         Kuszpit               125.20 -  235: 451   75
   11     6 Marek          Dudkiewicz            128.65 +  434: 371  179
   12     6 Szymon         Płachta               131.07 +  349: 252  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Piotr Broda 125.65 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Janina         Grajewska             100.00 +  423: 220  150
    2     2 Przemysław     Rybicki               133.05 -  336: 517   83
    3     9 Irena          Sołdan                134.30 -  254: 357   84
    4    17 Szymon         Dąbrowski             104.23 +  383: 301  154
    5    15 Marek          Dudkiewicz            128.65 -  405: 506   79
    6    22 Mikołaj        Fidziński             123.34 -  329: 426   73
    7    21 Zbigniew       Rybak                 115.45 +  376: 337  165
    8    18 Katarzyna      Małek                 127.95 -  306: 355   78
    9    22 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  298: 399   50
   10    24 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  299: 301   50
   11    24 Jerzy          Krzyżewski            115.63 +  420: 264  166
   12    21 Magdalena      Kublik                123.72 +  339: 291  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Andrzej Kwiatkowski 125.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  332: 302  150
    2    12 Dorota         Rudzińska             113.01 +  427: 357  163
    3     6 Marek          Reda                  139.05 -  350: 352   89
    4    10 Paulina        Mech                  120.27 +  450: 314  170
    5     6 Robert         Kuszpit               125.20 -  346: 409   75
    6    11 Kamil          Górka                 148.62 -  283: 387   99
    7    13 Katarzyna      Małek                 127.95 +  477: 285  178
    8    11 Miłosz         Wrzałek               146.96 -  351: 375   97
    9    13 Piotr          Pietuchowski          133.77 -  366: 494   84
   10    19 Patrycja       Śliwińska             119.34 -  298: 426   69
   11    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  465: 318  150
   12    16 Katarzyna      Małek                 127.95 -  294: 451   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Robert Kuszpit 125.20 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                151.65 +  412: 322  202
    2     4 Rafał          Matczak               128.50 +  418: 287  179
    3     1 Przemysław     Rybicki               133.05 +  491: 352  183
    4     3 Kamil          Kister                136.44 -  340: 370   86
    5     6 Andrzej        Kwiatkowski           125.62 +  409: 346  176
    6     3 Justyna        Górka                 138.07 -  350: 400   88
    7     9 Radosław       Więch                 108.01 -  359: 440   58
    8    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  347: 319  150
    9     8 Katarzyna      Bogusławska           105.52 +  388: 370  156
   10     4 Mariola        Osajda-Matczak        126.51 +  451: 235  177
   11     3 Marek          Reda                  139.05 +  441: 390  189
   12     3 Marek          Reda                  139.05 +  451: 321  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Krzysztof Sporczyk 124.32 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              149.27 -  389: 395   99
    2    17 Patrycja       Śliwińska             119.34 +  449: 313  169
    3    12 Joanna         Ostrowska             113.63 +  376: 366  164
    4    11 Andrzej        Słapiński             112.95 +  391: 311  163
    5     3 Przemysław     Rybicki               133.05 -  394: 438   83
    6     6 Stanisław      Rydzik                151.65 -  283: 467  102
    7    17 Marek          Syczuk                144.22 -  369: 429   94
    8    19 Marta          Bajorek               104.41 +  357: 335  154
    9    14 Rafał          Matczak               128.50 -  291: 309   79
   10    14 Tomasz         Zwoliński             136.53 +  397: 389  187
   11    11 Mikołaj        Fidziński             123.34 +  417: 361  173
   12    12 Marek          Antosik               109.52 +  455: 243  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Krzysztof Jaworski 123.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    15 Dorota         Rudzińska             113.01 +  330: 303  163
    9    15 Joanna         Ostrowska             113.63 -  363: 453   64
   10    17 Marta          Bajorek               104.41 +  390: 326  154
   11    12 Marek          Antosik               109.52 -  398: 453   60
   12    15 Irena          Sołdan                134.30 +  419: 382  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     625  /  5 125.00




	Magdalena Kublik 123.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 148.62 -  260: 508   99
    2    22 Zbigniew       Rybak                 115.45 +  372: 303  165
    3    18 Rafał          Matczak               128.50 -  363: 393   79
    4    21 Joanna         Ostrowska             113.63 -  321: 391   64
    8    24 Urszula        Solarska              105.46 -  325: 400   55
    9    21 Dorota         Rudzińska             113.01 -  338: 436   63
   10    25 Janina         Grajewska             100.00 +  343: 301  150
   11    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  384: 330  150
   12    21 Piotr          Broda                 125.65 -  291: 339   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  /  9 100.11




	Mikołaj Fidziński 123.34 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Alabrudziński         147.28 -  422: 431   97
    2    14 Andrzej        Słapiński             112.95 -  365: 370   63
    3    20 Piotr          Pietuchowski          133.77 -  309: 418   84
    4    23 Robert         Kamiński              133.34 +  416: 304  183
    5    19 Patrycja       Śliwińska             119.34 -  335: 473   69
    6    22 Piotr          Broda                 125.65 +  426: 329  176
    7    19 Marek          Antosik               109.52 +  436: 370  160
    8    17 Michał         Dąbrowski             100.00 -  353: 359   50
    9    18 Urszula        Solarska              105.46 +  453: 333  155
   10    15 Dorota         Rudzińska             113.01 +  406: 360  163
   11    11 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  361: 417   74
   12    14 Tomasz         Zwoliński             136.53 -  303: 432   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Paulina Mech 120.27 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               146.96 -  388: 423   97
    2    18 Stanisław      Gasik                 117.52 +  404: 309  168
    3    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  429: 330  150
    4    10 Andrzej        Kwiatkowski           125.62 -  314: 450   76
    5    18 Tomasz         Zwoliński             136.53 -  312: 460   87
    6    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  362: 375   50
    7    22 Michał         Dąbrowski             100.00 -  337: 423   50
    8    23 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  442: 292  150
    9    19 Patrycja       Śliwińska             119.34 -  289: 323   69
   10    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  414: 274  150
   11    20 Urszula        Solarska              105.46 +  409: 382  155
   12    17 Joanna         Ostrowska             113.63 -  379: 427   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Patrycja Śliwińska 119.34 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Syczuk                144.22 -  306: 455   94
    2    17 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  313: 449   74
    3    25 Urszula        Solarska              105.46 +  456: 269  155
    4    16 Paweł          Jackowski             140.10 -  304: 432   90
    5    19 Mikołaj        Fidziński             123.34 +  473: 335  173
    6    19 Sylwia         Buks                  100.00 =  386: 386  100
    7    16 Robert         Kamiński              133.34 -  366: 438   83
    8    21 Szymon         Płachta               131.07 -  361: 468   81
    9    19 Paulina        Mech                  120.27 +  323: 289  170
   10    19 Andrzej        Kwiatkowski           125.62 +  426: 298  176
   11    14 Rafał          Matczak               128.50 -  303: 365   79
   12    19 Marta          Bajorek               104.41 -  297: 371   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Czesław Grajewski 118.72 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jackowski             140.10 +  412: 404  190
    2     5 Irena          Sołdan                134.30 +  402: 388  184
    3     2 Michał         Alabrudziński         147.28 -  389: 452   97
    4    13 Andrzej        Rechowicz             127.20 -  416: 434   77
    5    10 Szymon         Płachta               131.07 -  310: 414   81
    6    18 Michał         Dąbrowski             100.00 +  443: 319  150
    7    14 Marta          Bajorek               104.41 +  360: 335  154
    8    10 Piotr          Pietuchowski          133.77 +  504: 358  184
    9     4 Radosław       Więch                 108.01 -  288: 415   58
   10    12 Katarzyna      Bogusławska           105.52 +  438: 292  156
   11    10 Mariusz        Sylwestrzuk           128.45 -  282: 352   78
   12     9 Mariusz        Sylwestrzuk           128.45 +  350: 349  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Stanisław Gasik 117.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Reda                  139.05 -  304: 458   89
    2    18 Paulina        Mech                  120.27 -  309: 404   70
    3    26 Janina         Grajewska             100.00 +  400: 301  150
    4    18 Katarzyna      Małek                 127.95 -  282: 436   78
    5    21 Szymon         Dąbrowski             104.23 +  464: 387  154
    6    15 Marek          Syczuk                144.22 +  455: 427  194
    7    12 Grzegorz       Kurowski              137.73 -  307: 369   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     823  /  7 117.57




	Jerzy Krzyżewski 115.63 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Górka                 138.07 +  403: 340  188
    2     8 Marek          Reda                  139.05 -  355: 392   89
    3    10 Katarzyna      Bogusławska           105.52 -  322: 352   56
    4    15 Marek          Syczuk                144.22 -  326: 437   94
    5    23 Urszula        Solarska              105.46 -  338: 352   55
    6    23 Szymon         Dąbrowski             104.23 -  280: 341   54
    7    23 Dorota         Rudzińska             113.01 -  305: 329   63
    8    25 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  341: 350   50
    9    25 Marta          Bajorek               104.41 -  384: 385   54
   10    26 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  357: 294  150
   11    24 Piotr          Broda                 125.65 -  264: 420   76
   12    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  343: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 12  89.92




	Zbigniew Rybak 115.45 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              137.73 -  357: 408   88
    2    22 Magdalena      Kublik                123.72 -  303: 372   74
    3    24 Michał         Dąbrowski             100.00 -  346: 379   50
    4    24 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  497: 293  150
    5    20 Sylwia         Buks                  100.00 -  286: 288   50
    6    24 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  439: 274  150
    7    21 Piotr          Broda                 125.65 -  337: 376   76
    8    22 Marek          Antosik               109.52 -  289: 349   60
    9    20 Szymon         Dąbrowski             104.23 +  440: 341  154
   10    20 Katarzyna      Małek                 127.95 +  479: 343  178
   11    19 Marta          Bajorek               104.41 -  354: 465   54
   12    20 Dorota         Rudzińska             113.01 +  335: 326  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Joanna Ostrowska 113.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Zwoliński             136.53 -  333: 441   87
    2    25 Urszula        Solarska              105.46 +  400: 289  155
    3    12 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  366: 376   74
    4    21 Magdalena      Kublik                123.72 +  391: 321  174
    5    11 Marek          Syczuk                144.22 +  437: 396  194
    6    10 Piotr          Pietuchowski          133.77 -  335: 389   84
    7    18 Sylwia         Buks                  100.00 -  342: 410   50
    8    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  369: 342  150
    9    15 Krzysztof      Jaworski              123.81 +  453: 363  174
   10     9 Kamil          Górka                 148.62 -  271: 440   99
   11    16 Katarzyna      Bogusławska           105.52 -  349: 381   56
   12    17 Paulina        Mech                  120.27 +  427: 379  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Dorota Rudzińska 113.01 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Wesołowski            136.51 +  439: 406  187
    2    12 Andrzej        Kwiatkowski           125.62 -  357: 427   76
    3    16 Marta          Bajorek               104.41 -  308: 357   54
    4    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  325: 340   50
    5    22 Michał         Dąbrowski             100.00 -  351: 386   50
    6    25 Janina         Grajewska             100.00 +  407: 289  150
    7    23 Jerzy          Krzyżewski            115.63 +  329: 305  166
    8    15 Krzysztof      Jaworski              123.81 -  303: 330   74
    9    21 Magdalena      Kublik                123.72 +  436: 338  174
   10    15 Mikołaj        Fidziński             123.34 -  360: 406   73
   11    17 Tomasz         Zwoliński             136.53 -  366: 378   87
   12    20 Zbigniew       Rybak                 115.45 -  326: 335   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Andrzej Słapiński 112.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Kister                136.44 -  322: 409   86
    2    14 Mikołaj        Fidziński             123.34 +  370: 365  173
    3    14 Katarzyna      Małek                 127.95 +  397: 327  178
    4    11 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  311: 391   74
    5    13 Paweł          Jackowski             140.10 -  292: 546   90
    6    16 Mariusz        Sylwestrzuk           128.45 -  327: 454   78
    7    20 Irena          Sołdan                134.30 -  294: 502   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  7 109.00




	Dariusz  Jarosławski 112.78 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                134.30 -  338: 479   84
    2    24 Michał         Dąbrowski             100.00 +  389: 287  150
    3    13 Robert         Kamiński              133.34 +  391: 273  183
    4     9 Mariusz        Sylwestrzuk           128.45 +  446: 393  178
    5     4 Mariola        Osajda-Matczak        126.51 +  408: 301  177
    6     5 Michał         Alabrudziński         147.28 -  342: 467   97
    7     6 Przemysław     Rybicki               133.05 -  318: 396   83
    8    12 Rafał          Matczak               128.50 +  383: 368  179
    9     9 Kamil          Kister                136.44 -  320: 371   86
   10    10 Marek          Dudkiewicz            128.65 -  271: 537   79
   11    15 Rafał          Wesołowski            136.51 -  347: 441   87
   12    18 Andrzej        Rechowicz             127.20 -  325: 475   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Marek Antosik 109.52 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    24 Janina         Grajewska             100.00 +  389: 307  150
    6    14 Tomasz         Zwoliński             136.53 -  305: 429   87
    7    19 Mikołaj        Fidziński             123.34 -  370: 436   73
    8    22 Zbigniew       Rybak                 115.45 +  349: 289  165
    9    24 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  366: 345  150
   10    16 Irena          Sołdan                134.30 +  510: 321  184
   11    12 Krzysztof      Jaworski              123.81 +  453: 398  174
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  243: 455   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  /  8 132.12




	Radosław Więch 108.01 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Pietuchowski          133.77 -  318: 453   84
    2    16 Paweł          Jackowski             140.10 +  365: 351  190
    3    15 Marek          Dudkiewicz            128.65 +  465: 329  179
    4     6 Mariola        Osajda-Matczak        126.51 -  264: 451   77
    5    14 Irena          Sołdan                134.30 +  375: 353  184
    6    13 Grzegorz       Kurowski              137.73 +  393: 370  188
    7     9 Robert         Kuszpit               125.20 +  440: 359  175
    8     3 Stanisław      Rydzik                151.65 +  370: 345  202
    9     4 Czesław        Grajewski             118.72 +  415: 288  169
   10     1 Mariusz        Skrobosz              149.27 -  244: 471   99
   11     4 Justyna        Górka                 138.07 -  287: 369   88
   12     7 Stanisław      Rydzik                151.65 -  248: 449  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Katarzyna Bogusławska 105.52 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Kamiński              133.34 +  479: 372  183
    2     6 Kamil          Kister                136.44 -  383: 387   86
    3    10 Jerzy          Krzyżewski            115.63 +  352: 322  166
    4    12 Marta          Bajorek               104.41 +  350: 306  154
    5     5 Rafał          Matczak               128.50 +  384: 376  179
    6     2 Przemysław     Rybicki               133.05 +  358: 335  183
    7     1 Mariusz        Skrobosz              149.27 -  275: 615   99
    8     6 Mariola        Osajda-Matczak        126.51 -  295: 445   77
    9     8 Robert         Kuszpit               125.20 -  370: 388   75
   10    12 Czesław        Grajewski             118.72 -  292: 438   69
   11    16 Joanna         Ostrowska             113.63 +  381: 349  164
   12    13 Michał         Dąbrowski             100.00 -  318: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Urszula Solarska 105.46 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Przemysław     Rybicki               133.05 -  247: 509   83
    2    25 Joanna         Ostrowska             113.63 -  289: 400   64
    3    25 Patrycja       Śliwińska             119.34 -  269: 456   69
    4    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  403: 320  150
    5    23 Jerzy          Krzyżewski            115.63 +  352: 338  166
    6    21 Robert         Kamiński              133.34 -  268: 484   83
    7    24 Szymon         Dąbrowski             104.23 -  261: 349   54
    8    24 Magdalena      Kublik                123.72 +  400: 325  174
    9    18 Mikołaj        Fidziński             123.34 -  333: 453   73
   10    23 Blanka         Zwolińska             100.00 +  346: 265  150
   11    20 Paulina        Mech                  120.27 -  382: 409   70
   12    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  501: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Marta Bajorek 104.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Szymon         Płachta               131.07 -  322: 395   81
    2    15 Rafał          Wesołowski            136.51 +  358: 346  187
    3    16 Dorota         Rudzińska             113.01 +  357: 308  163
    4    12 Katarzyna      Bogusławska           105.52 -  306: 350   56
    5    16 Katarzyna      Małek                 127.95 -  344: 393   78
    6    17 Irena          Sołdan                134.30 +  339: 312  184
    7    14 Czesław        Grajewski             118.72 -  335: 360   69
    8    19 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  335: 357   74
    9    25 Jerzy          Krzyżewski            115.63 +  385: 384  166
   10    17 Krzysztof      Jaworski              123.81 -  326: 390   74
   11    19 Zbigniew       Rybak                 115.45 +  465: 354  165
   12    19 Patrycja       Śliwińska             119.34 +  371: 297  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Szymon Dąbrowski 104.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Dudkiewicz            128.65 -  361: 463   79
    2    21 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  409: 306  150
    3     8 Mariola        Osajda-Matczak        126.51 -  375: 408   77
    4    17 Piotr          Broda                 125.65 -  301: 383   76
    5    21 Stanisław      Gasik                 117.52 -  387: 464   68
    6    23 Jerzy          Krzyżewski            115.63 +  341: 280  166
    7    24 Urszula        Solarska              105.46 +  349: 261  155
    8    14 Tomasz         Zwoliński             136.53 -  315: 439   87
    9    20 Zbigniew       Rybak                 115.45 -  341: 440   65
   10    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  334: 288  150
   11    18 Irena          Sołdan                134.30 -  238: 386   84
   12    22 Blanka         Zwolińska             100.00 +  330: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Aleksandra Brzeska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Sylwestrzuk           128.45 -  279: 368   78
    2    21 Szymon         Dąbrowski             104.23 -  306: 409   54
    3    21 Paweł          Jackowski             140.10 -  289: 415   90
    4    26 Janina         Grajewska             100.00 -  270: 315   50
    5    26 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  302: 300  150
    6    24 Zbigniew       Rybak                 115.45 -  274: 439   65
    7    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  414: 263  150
    8    23 Paulina        Mech                  120.27 -  292: 442   70
    9    24 Marek          Antosik               109.52 -  345: 366   60
   10    26 Jerzy          Krzyżewski            115.63 -  294: 357   66
   11    26 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  228: 387   50
   12    26 Janina         Grajewska             100.00 +  380: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 12  86.08




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariola        Osajda-Matczak        126.51 -  385: 512   77
    2    19 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  295: 283  150
    3    17 Paulina        Mech                  120.27 -  330: 429   70
    4    19 Marek          Dudkiewicz            128.65 -  310: 455   79
    5    20 Zbigniew       Rybak                 115.45 +  288: 286  165
    6    19 Patrycja       Śliwińska             119.34 =  386: 386  119
    7    18 Joanna         Ostrowska             113.63 +  410: 342  164
    8    13 Robert         Kuszpit               125.20 -  319: 347   75
    9    17 Szymon         Płachta               131.07 -  236: 470   81
   10    18 Robert         Kamiński              133.34 -  358: 426   83
   11    21 Andrzej        Kwiatkowski           125.62 -  318: 465   76
   12    24 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  277: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Rechowicz             127.20 -  256: 323   77
    2    23 Justyna        Górka                 138.07 -  309: 405   88
    3    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  325: 335   50
    4    25 Urszula        Solarska              105.46 -  320: 403   55
    5    25 Robert         Kamiński              133.34 -  290: 429   83
    6    26 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  362: 357  150
    7    25 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  263: 414   50
    8    26 Janina         Grajewska             100.00 +  389: 205  150
    9    22 Piotr          Broda                 125.65 +  399: 298  176
   10    21 Paulina        Mech                  120.27 -  274: 414   70
   11    23 Magdalena      Kublik                123.72 -  330: 384   74
   12    25 Jerzy          Krzyżewski            115.63 -  298: 343   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  / 12  90.75




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Małek                 127.95 -  250: 417   78
    2    24 Dariusz        Jarosławski           112.78 -  287: 389   63
    3    24 Zbigniew       Rybak                 115.45 +  379: 346  165
    4    22 Rafał          Wesołowski            136.51 -  326: 382   87
    5    22 Dorota         Rudzińska             113.01 +  386: 351  163
    6    18 Czesław        Grajewski             118.72 -  319: 443   69
    7    22 Paulina        Mech                  120.27 +  423: 337  170
    8    17 Mikołaj        Fidziński             123.34 +  359: 353  173
    9    16 Robert         Kamiński              133.34 +  395: 323  183
   10    13 Rafał          Matczak               128.50 +  405: 337  179
   11     9 Szymon         Płachta               131.07 -  308: 412   81
   12    13 Katarzyna      Bogusławska           105.52 +  325: 318  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Broda                 125.65 -  220: 423   76
    2    26 Stanisław      Rydzik                151.65 -  215: 575  102
    3    26 Stanisław      Gasik                 117.52 -  301: 400   68
    4    26 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  315: 270  150
    5    24 Marek          Antosik               109.52 -  307: 389   60
    6    25 Dorota         Rudzińska             113.01 -  289: 407   63
    7    26 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  232: 335   50
    8    26 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  205: 389   50
    9    26 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  345: 331  150
   10    25 Magdalena      Kublik                123.72 -  301: 343   74
   11    25 Blanka         Zwolińska             100.00 -  295: 419   50
   12    26 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  253: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     943  / 12  78.58




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Kwiatkowski           125.62 -  302: 332   76
    2    19 Sylwia         Buks                  100.00 -  283: 295   50
    3    22 Rafał          Wesołowski            136.51 -  265: 344   87
    4    24 Zbigniew       Rybak                 115.45 -  293: 497   65
    5    26 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  300: 302   50
    6    26 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  357: 362   50
    7    26 Janina         Grajewska             100.00 +  335: 232  150
    8    25 Jerzy          Krzyżewski            115.63 +  350: 341  166
    9    23 Blanka         Zwolińska             100.00 +  345: 325  150
   10    24 Piotr          Broda                 125.65 +  301: 299  176
   11    22 Katarzyna      Małek                 127.95 -  309: 454   78
   12    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  390: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Matczak               128.50 -  279: 501   79
    2    20 Robert         Kamiński              133.34 -  384: 438   83
    3    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  335: 325  150
    4    20 Dorota         Rudzińska             113.01 +  340: 325  163
    5    17 Kamil          Górka                 148.62 -  231: 497   99
    6    20 Paulina        Mech                  120.27 +  375: 362  170
    7    15 Miłosz         Wrzałek               146.96 -  311: 445   97
    8    20 Joanna         Ostrowska             113.63 -  342: 369   64
    9    26 Janina         Grajewska             100.00 -  331: 345   50
   10    22 Szymon         Dąbrowski             104.23 -  288: 334   54
   11    26 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  387: 228  150
   12    23 Urszula        Solarska              105.46 -  253: 501   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    16 Irena          Sołdan                134.30 -  297: 390   84
    9    23 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  325: 345   50
   10    23 Urszula        Solarska              105.46 -  265: 346   55
   11    25 Janina         Grajewska             100.00 +  419: 295  150
   12    22 Szymon         Dąbrowski             104.23 -  233: 330   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     393  /  5  78.60


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego


Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kuszpit               322: 412
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              389: 395
   3 Kamil          Górka                - Magdalena      Kublik                508: 260
   4 Mikołaj        Fidziński            - Michał         Alabrudziński         422: 431
   5 Miłosz         Wrzałek              - Paulina        Mech                  423: 388
   6 Patrycja       Śliwińska            - Marek          Syczuk                306: 455
   7 Paweł          Jackowski            - Czesław        Grajewski             404: 412
   8 Stanisław      Gasik                - Marek          Reda                  304: 458
   9 Justyna        Górka                - Jerzy          Krzyżewski            340: 403
  10 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Kurowski              357: 408
  11 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Ostrowska             441: 333
  12 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Wesołowski            439: 406
  13 Kamil          Kister               - Andrzej        Słapiński             409: 322
  14 Dariusz        Jarosławski          - Irena          Sołdan                338: 479
  15 Piotr          Pietuchowski         - Radosław       Więch                 453: 318
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Robert         Kamiński              479: 372
  17 Przemysław     Rybicki              - Urszula        Solarska              509: 247
  18 Marta          Bajorek              - Szymon         Płachta               322: 395
  19 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Dąbrowski             463: 361
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Rafał          Matczak               279: 501
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Aleksandra     Brzeska               368: 279
  22 Michał         Dąbrowski            - Katarzyna      Małek                 250: 417
  23 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Dąbrowski             323: 256
  24 Sylwia         Buks                 - Mariola        Osajda-Matczak        385: 512
  25 Piotr          Broda                - Janina         Grajewska             423: 220
  26 Maciej         Sylwestrzuk          - Andrzej        Kwiatkowski           302: 332


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Miłosz         Wrzałek               368: 374
   2 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Broda                 517: 336
   3 Katarzyna      Małek                - Kamil          Górka                 386: 410
   4 Robert         Kuszpit              - Rafał          Matczak               418: 287
   5 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                402: 388
   6 Kamil          Kister               - Katarzyna      Bogusławska           387: 383
   7 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Dudkiewicz            465: 333
   8 Marek          Reda                 - Jerzy          Krzyżewski            392: 355
   9 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                539: 399
  10 Szymon         Płachta              - Piotr          Pietuchowski          395: 324
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             477: 339
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Rudzińska             427: 357
  13 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Rechowicz             539: 230
  14 Andrzej        Słapiński            - Mikołaj        Fidziński             370: 365
  15 Rafał          Wesołowski           - Marta          Bajorek               346: 358
  16 Radosław       Więch                - Paweł          Jackowski             365: 351
  17 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Sporczyk              313: 449
  18 Paulina        Mech                 - Stanisław      Gasik                 404: 309
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Sylwia         Buks                  283: 295
  20 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Zawadzki              438: 384
  21 Aleksandra     Brzeska              - Szymon         Dąbrowski             306: 409
  22 Magdalena      Kublik               - Zbigniew       Rybak                 372: 303
  23 Maciej         Dąbrowski            - Justyna        Górka                 309: 405
  24 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Dąbrowski             389: 287
  25 Joanna         Ostrowska            - Urszula        Solarska              400: 289
  26 Janina         Grajewska            - Stanisław      Rydzik                215: 575


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Przemysław     Rybicki               491: 352
   2 Czesław        Grajewski            - Michał         Alabrudziński         389: 452
   3 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               516: 340
   4 Kamil          Górka                - Kamil          Kister                368: 386
   5 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Kurowski              373: 435
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Reda                  350: 352
   7 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Sylwestrzuk           540: 376
   8 Szymon         Dąbrowski            - Mariola        Osajda-Matczak        375: 408
   9 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 357: 254
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Katarzyna      Bogusławska           322: 352
  11 Marek          Syczuk               - Justyna        Górka                 325: 370
  12 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              366: 376
  13 Robert         Kamiński             - Dariusz        Jarosławski           273: 391
  14 Andrzej        Słapiński            - Katarzyna      Małek                 397: 327
  15 Marek          Dudkiewicz           - Radosław       Więch                 329: 465
  16 Marta          Bajorek              - Dorota         Rudzińska             357: 308
  17 Sylwia         Buks                 - Paulina        Mech                  330: 429
  18 Rafał          Matczak              - Magdalena      Kublik                393: 363
  19 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             464: 400
  20 Piotr          Pietuchowski         - Mikołaj        Fidziński             418: 309
  21 Paweł          Jackowski            - Aleksandra     Brzeska               415: 289
  22 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Sylwestrzuk           344: 265
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Dąbrowski             335: 325
  24 Michał         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 379: 346
  25 Urszula        Solarska             - Patrycja       Śliwińska             269: 456
  26 Stanisław      Gasik                - Janina         Grajewska             400: 301


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              350: 462
   2 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         496: 396
   3 Robert         Kuszpit              - Kamil          Kister                340: 370
   4 Rafał          Matczak              - Stanisław      Rydzik                538: 278
   5 Przemysław     Rybicki              - Szymon         Płachta               374: 355
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Radosław       Więch                 451: 264
   7 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 473: 269
   8 Irena          Sołdan               - Justyna        Górka                 375: 408
   9 Dariusz        Jarosławski          - Mariusz        Sylwestrzuk           446: 393
  10 Paulina        Mech                 - Andrzej        Kwiatkowski           314: 450
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Słapiński             391: 311
  12 Katarzyna      Bogusławska          - Marta          Bajorek               350: 306
  13 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Rechowicz             416: 434
  14 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          407: 457
  15 Marek          Syczuk               - Jerzy          Krzyżewski            437: 326
  16 Paweł          Jackowski            - Patrycja       Śliwińska             432: 304
  17 Piotr          Broda                - Szymon         Dąbrowski             383: 301
  18 Katarzyna      Małek                - Stanisław      Gasik                 436: 282
  19 Sylwia         Buks                 - Marek          Dudkiewicz            310: 455
  20 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Zawadzki              325: 340
  21 Magdalena      Kublik               - Joanna         Ostrowska             321: 391
  22 Rafał          Wesołowski           - Michał         Dąbrowski             382: 326
  23 Mikołaj        Fidziński            - Robert         Kamiński              416: 304
  24 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Sylwestrzuk           497: 293
  25 Maciej         Dąbrowski            - Urszula        Solarska              320: 403
  26 Aleksandra     Brzeska              - Janina         Grajewska             270: 315


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              415: 425
   2 Kamil          Kister               - Marek          Reda                  366: 284
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Przemysław     Rybicki               394: 438
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Jarosławski           301: 408
   5 Katarzyna      Bogusławska          - Rafał          Matczak               384: 376
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Kuszpit               346: 409
   7 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kurowski              383: 359
   8 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Pietuchowski          423: 417
   9 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                340: 464
  10 Szymon         Płachta              - Czesław        Grajewski             414: 310
  11 Marek          Syczuk               - Joanna         Ostrowska             396: 437
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            389: 391
  13 Andrzej        Słapiński            - Paweł          Jackowski             292: 546
  14 Radosław       Więch                - Irena          Sołdan                375: 353
  15 Piotr          Broda                - Marek          Dudkiewicz            405: 506
  16 Marta          Bajorek              - Katarzyna      Małek                 344: 393
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Kamil          Górka                 231: 497
  18 Paulina        Mech                 - Tomasz         Zwoliński             312: 460
  19 Patrycja       Śliwińska            - Mikołaj        Fidziński             473: 335
  20 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Buks                  286: 288
  21 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Gasik                 387: 464
  22 Michał         Dąbrowski            - Dorota         Rudzińska             386: 351
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Urszula        Solarska              338: 352
  24 Marek          Antosik              - Janina         Grajewska             389: 307
  25 Robert         Kamiński             - Maciej         Dąbrowski             429: 290
  26 Maciej         Sylwestrzuk          - Aleksandra     Brzeska               300: 302


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Kister                375: 337
   2 Katarzyna      Bogusławska          - Przemysław     Rybicki               358: 335
   3 Justyna        Górka                - Robert         Kuszpit               400: 350
   4 Marek          Reda                 - Andrzej        Rechowicz             383: 353
   5 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Jarosławski           467: 342
   6 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              467: 283
   7 Katarzyna      Małek                - Paweł          Jackowski             421: 428
   8 Rafał          Matczak              - Miłosz         Wrzałek               402: 387
   9 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Płachta               369: 285
  10 Piotr          Pietuchowski         - Joanna         Ostrowska             389: 335
  11 Kamil          Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           387: 283
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Wesołowski            422: 375
  13 Grzegorz       Kurowski             - Radosław       Więch                 370: 393
  14 Marek          Antosik              - Tomasz         Zwoliński             305: 429
  15 Stanisław      Gasik                - Marek          Syczuk                455: 427
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Słapiński             454: 327
  17 Irena          Sołdan               - Marta          Bajorek               312: 339
  18 Michał         Dąbrowski            - Czesław        Grajewski             319: 443
  19 Patrycja       Śliwińska            - Sylwia         Buks                  386: 386
  20 Paulina        Mech                 - Krzysztof      Zawadzki              362: 375
  21 Urszula        Solarska             - Robert         Kamiński              268: 484
  22 Mikołaj        Fidziński            - Piotr          Broda                 426: 329
  23 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            341: 280
  24 Aleksandra     Brzeska              - Zbigniew       Rybak                 274: 439
  25 Janina         Grajewska            - Dorota         Rudzińska             289: 407
  26 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sylwestrzuk           362: 357


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Bogusławska           615: 275
   2 Justyna        Górka                - Marek          Reda                  328: 343
   3 Kamil          Kister               - Michał         Alabrudziński         352: 420
   4 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            428: 410
   5 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 417: 370
   6 Przemysław     Rybicki              - Dariusz        Jarosławski           396: 318
   7 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Matczak               369: 283
   8 Piotr          Pietuchowski         - Mariola        Osajda-Matczak        332: 418
   9 Radosław       Więch                - Robert         Kuszpit               440: 359
  10 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            391: 503
  11 Szymon         Płachta              - Mariusz        Sylwestrzuk           374: 385
  12 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Gasik                 369: 307
  13 Katarzyna      Małek                - Andrzej        Kwiatkowski           285: 477
  14 Czesław        Grajewski            - Marta          Bajorek               360: 335
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Miłosz         Wrzałek               311: 445
  16 Robert         Kamiński             - Patrycja       Śliwińska             438: 366
  17 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Sporczyk              429: 369
  18 Joanna         Ostrowska            - Sylwia         Buks                  342: 410
  19 Marek          Antosik              - Mikołaj        Fidziński             370: 436
  20 Irena          Sołdan               - Andrzej        Słapiński             502: 294
  21 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Broda                 337: 376
  22 Paulina        Mech                 - Michał         Dąbrowski             337: 423
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Dorota         Rudzińska             305: 329
  24 Urszula        Solarska             - Szymon         Dąbrowski             261: 349
  25 Aleksandra     Brzeska              - Maciej         Dąbrowski             414: 263
  26 Janina         Grajewska            - Maciej         Sylwestrzuk           232: 335


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              441: 418
   2 Michał         Alabrudziński        - Justyna        Górka                 452: 344
   3 Radosław       Więch                - Stanisław      Rydzik                370: 345
   4 Kamil          Kister               - Paweł          Jackowski             272: 356
   5 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Rechowicz             393: 328
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Katarzyna      Bogusławska           445: 295
   7 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            378: 300
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Kurowski              349: 398
   9 Kamil          Górka                - Robert         Kamiński              482: 328
  10 Czesław        Grajewski            - Piotr          Pietuchowski          504: 358
  11 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kwiatkowski           375: 351
  12 Rafał          Matczak              - Dariusz        Jarosławski           368: 383
  13 Robert         Kuszpit              - Sylwia         Buks                  347: 319
  14 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             315: 439
  15 Krzysztof      Jaworski             - Dorota         Rudzińska             330: 303
  16 Blanka         Zwolińska            - Irena          Sołdan                297: 390
  17 Mikołaj        Fidziński            - Michał         Dąbrowski             353: 359
  18 Piotr          Broda                - Katarzyna      Małek                 306: 355
  19 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Sporczyk              335: 357
  20 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              369: 342
  21 Szymon         Płachta              - Patrycja       Śliwińska             468: 361
  22 Marek          Antosik              - Zbigniew       Rybak                 349: 289
  23 Aleksandra     Brzeska              - Paulina        Mech                  292: 442
  24 Magdalena      Kublik               - Urszula        Solarska              325: 400
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Maciej         Sylwestrzuk           341: 350
  26 Maciej         Dąbrowski            - Janina         Grajewska             389: 205


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             492: 277
   2 Marek          Reda                 - Mariola        Osajda-Matczak        438: 317
   3 Michał         Alabrudziński        - Przemysław     Rybicki               516: 386
   4 Radosław       Więch                - Czesław        Grajewski             415: 288
   5 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 395: 342
   6 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            470: 351
   7 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             415: 363
   8 Katarzyna      Bogusławska          - Robert         Kuszpit               370: 388
   9 Dariusz        Jarosławski          - Kamil          Kister                320: 371
  10 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Górka                 351: 409
  11 Katarzyna      Małek                - Mariusz        Sylwestrzuk           315: 503
  12 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                375: 337
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Pietuchowski          366: 494
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Matczak               291: 309
  15 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Jaworski              453: 363
  16 Michał         Dąbrowski            - Robert         Kamiński              395: 323
  17 Sylwia         Buks                 - Szymon         Płachta               236: 470
  18 Urszula        Solarska             - Mikołaj        Fidziński             333: 453
  19 Patrycja       Śliwińska            - Paulina        Mech                  323: 289
  20 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Dąbrowski             440: 341
  21 Dorota         Rudzińska            - Magdalena      Kublik                436: 338
  22 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 399: 298
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Blanka         Zwolińska             345: 325
  24 Aleksandra     Brzeska              - Marek          Antosik               345: 366
  25 Marta          Bajorek              - Jerzy          Krzyżewski            385: 384
  26 Janina         Grajewska            - Krzysztof      Zawadzki              345: 331


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Więch                 471: 244
   2 Przemysław     Rybicki              - Marek          Reda                  410: 384
   3 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         395: 398
   4 Robert         Kuszpit              - Mariola        Osajda-Matczak        451: 235
   5 Justyna        Górka                - Miłosz         Wrzałek               413: 315
   6 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           439: 300
   7 Kamil          Kister               - Grzegorz       Kurowski              477: 279
   8 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Wesołowski            356: 323
   9 Kamil          Górka                - Joanna         Ostrowska             440: 271
  10 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Jarosławski           537: 271
  11 Andrzej        Rechowicz            - Szymon         Płachta               376: 435
  12 Czesław        Grajewski            - Katarzyna      Bogusławska           438: 292
  13 Rafał          Matczak              - Michał         Dąbrowski             337: 405
  14 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              389: 397
  15 Dorota         Rudzińska            - Mikołaj        Fidziński             360: 406
  16 Irena          Sołdan               - Marek          Antosik               321: 510
  17 Krzysztof      Jaworski             - Marta          Bajorek               390: 326
  18 Robert         Kamiński             - Sylwia         Buks                  426: 358
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Patrycja       Śliwińska             298: 426
  20 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Małek                 479: 343
  21 Paulina        Mech                 - Maciej         Dąbrowski             414: 274
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Dąbrowski             288: 334
  23 Urszula        Solarska             - Blanka         Zwolińska             346: 265
  24 Piotr          Broda                - Maciej         Sylwestrzuk           299: 301
  25 Janina         Grajewska            - Magdalena      Kublik                301: 343
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Aleksandra     Brzeska               357: 294


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Mariusz        Skrobosz              357: 348
   2 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             484: 486
   3 Marek          Reda                 - Robert         Kuszpit               390: 441
   4 Radosław       Więch                - Justyna        Górka                 287: 369
   5 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                382: 350
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Dudkiewicz            434: 371
   7 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 302: 559
   8 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Pietuchowski          458: 392
   9 Szymon         Płachta              - Michał         Dąbrowski             412: 308
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Czesław        Grajewski             352: 282
  11 Mikołaj        Fidziński            - Krzysztof      Sporczyk              361: 417
  12 Krzysztof      Jaworski             - Marek          Antosik               398: 453
  13 Robert         Kamiński             - Andrzej        Rechowicz             369: 342
  14 Patrycja       Śliwińska            - Rafał          Matczak               303: 365
  15 Dariusz        Jarosławski          - Rafał          Wesołowski            347: 441
  16 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Bogusławska           349: 381
  17 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Zwoliński             366: 378
  18 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                238: 386
  19 Marta          Bajorek              - Zbigniew       Rybak                 465: 354
  20 Urszula        Solarska             - Paulina        Mech                  382: 409
  21 Sylwia         Buks                 - Andrzej        Kwiatkowski           318: 465
  22 Maciej         Sylwestrzuk          - Katarzyna      Małek                 309: 454
  23 Magdalena      Kublik               - Maciej         Dąbrowski             384: 330
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Piotr          Broda                 264: 420
  25 Blanka         Zwolińska            - Janina         Grajewska             419: 295
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Aleksandra     Brzeska               387: 228


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              406: 326
   2 Paweł          Jackowski            - Przemysław     Rybicki               423: 347
   3 Robert         Kuszpit              - Marek          Reda                  451: 321
   4 Justyna        Górka                - Kamil          Kister                599: 305
   5 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               512: 318
   6 Szymon         Płachta              - Mariola        Osajda-Matczak        252: 349
   7 Radosław       Więch                - Stanisław      Rydzik                248: 449
   8 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Pietuchowski          319: 385
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Czesław        Grajewski             349: 350
  10 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kamiński              384: 425
  11 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Kurowski              429: 364
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Antosik               455: 243
  13 Katarzyna      Bogusławska          - Michał         Dąbrowski             318: 325
  14 Tomasz         Zwoliński            - Mikołaj        Fidziński             432: 303
  15 Krzysztof      Jaworski             - Irena          Sołdan                419: 382
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Małek                 294: 451
  17 Joanna         Ostrowska            - Paulina        Mech                  427: 379
  18 Dariusz        Jarosławski          - Andrzej        Rechowicz             325: 475
  19 Marta          Bajorek              - Patrycja       Śliwińska             371: 297
  20 Dorota         Rudzińska            - Zbigniew       Rybak                 326: 335
  21 Magdalena      Kublik               - Piotr          Broda                 291: 339
  22 Blanka         Zwolińska            - Szymon         Dąbrowski             233: 330
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Urszula        Solarska              253: 501
  24 Maciej         Sylwestrzuk          - Sylwia         Buks                  390: 277
  25 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            298: 343
  26 Janina         Grajewska            - Aleksandra     Brzeska               253: 380
Lista rankingowa na dzień 22-10-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.18  28798  188
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.28  29004  193
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.21  28991  193
   4 Kamil Górka                    Kraków               148.69  29144  196
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.45  29394  198
   6 Miłosz Wrzałek                 Reda                 148.33  27738  187
   7 Michał Alabrudziński           Włocławek            148.24  28906  195
   8 Bartosz Morawski               Gliwice              147.93  29585  200
   9 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.92  28356  193
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              146.48  28857  197
  11 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.34  29121  199
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.01  27888  191
  13 Michał Makowski                Warszawa             144.95  15220  105
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.32  19194  133
  15 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.28  23806  165
  16 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.89  15684  109
  17 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             143.43   6741   47
  18 Marek Syczuk                   Warszawa             143.30  28230  197
  19 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.72   8563   60
  20 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.37  11674   82
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             141.95  26829  189
  22 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.61  26765  189
  23 Dawid Pikul                    Poznań               141.38  26863  190
  24 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  25 Justyna Górka                  Kraków               140.63  27705  197
  26 Marek Reda                     Wołomin              140.38  27935  199
  27 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.02  14842  106
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  29 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.70  16367  118
  30 Bogusław Szyszka               Oława                138.33  21995  159
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             138.25  26683  193
  32 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  33 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.76  18460  134
  34 Rafał Dąbrowski                Ostróda              137.63  15552  113
  35 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.62  27112  197
  36 Kamil Kister                   Puławy               137.26  25942  189
  37 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.24  26761  195
  38 Marcin Mroziuk                 Warszawa             137.12  14261  104
  39 Jan Mrozowski                  Kraków               136.70  17634  129
  40 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.72  25652  189
  41 Tomasz Zwoliński               Skierdy              135.35  27071  200
  42 Jarosław Sobczak               Warszawa             135.08   5268   39
  43 Paweł Janaś                    Głogów               134.60  16152  120
  44 Karol Waniek                   Wrocław              134.06  22924  171
  45 Marek Salamon                  Bytom                134.03   4423   33
  46 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.99  23583  176
  47 Przemysław Rybicki             Otwock               133.86  22355  167
  48 Marek Roszak                   Poznań               133.65  13365  100
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.22  26112  196
  50 Dominik Urbacki                Pruszków             133.22  13722  103
  51 Jan Kozłowski                  Kraków               132.54   4639   35
  52 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  53 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.30  25533  193
  54 Adam Szukalski                 Coventry             132.28  15080  114
  55 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.12   5549   42
  56 Irena Sołdan                   Rumia                132.07  23112  175
  57 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  58 Dominik Piasecki               Słupsk               131.89   4748   36
  59 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  60 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  61 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.56  25391  193
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.42  25889  197
  63 Szymon Płachta                 Warszawa             131.16  25182  192
  64 Artur Irzyk                    Kraków               131.11   5769   44
  65 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.05  24899  190
  66 Robert Kamiński                Warszawa             131.04  24373  186
  67 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.98   8383   64
  68 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  20780  159
  69 Michał Trumpus                 Wrocław              130.57   4831   37
  70 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  71 Radosław Jachna                Łódź                 129.81  24664  190
  72 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  73 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.37  25098  194
  74 Adam Klimont                   Wałcz                129.17  16534  128
  75 Tomasz Łapka                   Opole                129.01  18062  140
  76 Wojciech Sołdan                Gdynia               128.82   9790   76
  77 Rafał Matczak                  Milanówek            128.71  20465  159
  78 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.28  25272  197
  80 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.25  24881  194
  81 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.00  15104  118
  82 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  83 Agnieszka Krupka               Krosno               127.63  13401  105
  84 Katarzyna Małek                Mielec               127.45  23196  182
  85 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.37  24073  189
  86 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.34  25340  199
  87 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.30  25205  198
  88 Daniel Janus                   Wąchock              127.15   5213   41
  89 Janusz Krupiński               Bytom                127.08  14233  112
  90 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.03  11941   94
  91 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.99  24256  191
  92 Alicja Kosińska                Szczecin             126.89   6979   55
  93 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  94 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             126.57  15062  119
  95 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  96 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
  97 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.22  22719  180
  98 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.07   7564   60
  99 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       126.02  24951  198
 100 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.98  13102  104
 101 Paweł Kowalski                 Kutno                125.97   4409   35
 102 Leszek Stecuła                 Bytom                125.83  11199   89
 103 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
 105 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.61  22233  177
 106 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.55  19460  155
 107 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.43  23580  188
 108 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.37  13665  109
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.32  24563  196
 110 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.27  24428  195
 111 Maciej Perzyński               Piła                 125.21   5384   43
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             124.91  18987  152
 113 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.86  24473  196
 114 Michał Ozimiński               Łódź                 124.77   8859   71
 115 Maciej Michalak                Łódź                 124.66   6233   50
 116 Robert Głowacki                Łódź                 124.43  21900  176
 117 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 118 Krzysztof Jaworski             Warszawa             124.23  12920  104
 119 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.20  24095  194
 120 Piotr Broda                    Sandomierz           123.87  23660  191
 121 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 122 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 123 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.81  24143  195
 124 Łukasz Baranowski              Reda                 123.81  23647  191
 125 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 126 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.65  23494  190
 127 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.64   6553   53
 128 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 129 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.28  11835   96
 130 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.62  19497  159
 131 Mikołaj Fidziński              Dębica               122.50  17518  143
 132 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 133 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 134 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 135 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.76  13028  107
 136 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  121.64  22868  188
 137 Magdalena Kublik               Warszawa             121.60  23347  192
 138 Łukasz Sornek                  Mikołów              121.58  17629  145
 139 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 140 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.48   5831   48
 141 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 142 Mateusz Królikowski            Wrocław              120.96  16330  135
 143 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 144 Bogusław Książek               Szczecin             120.50  18436  153
 145 Czesław Grajewski              Choroszcz            120.45  23127  192
 146 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 147 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.97  23635  197
 148 Adam Jurkowski                 Knurów               119.73  10895   91
 149 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 150 Paulina Mech                   Kraków               119.18  19427  163
 151 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.12  23110  194
 152 Grzegorz Łukasik               Konojady             118.96  11896  100
 153 Ireneusz Kurzok                Mikołów              118.87  22467  189
 154 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.82   7367   62
 155 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              118.82  21031  177
 156 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.58  15771  133
 157 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 158 Maciej Kuczyński               Gdynia               118.42  10066   85
 159 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 160 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.24  23056  195
 161 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.08   8620   73
 162 Anita Bruska                   Gdynia               117.84  13669  116
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          117.59  22578  192
 164 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 165 Stanisław Gasik                Warszawa             117.52   7639   65
 166 Grzegorz Kwiecień              Kraków               117.44  17263  147
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              117.29   9735   83
 168 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 169 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 170 Krzysztof Gibas                Kraków               116.64   8631   74
 171 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.48  17356  149
 172 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.47  13627  117
 173 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.41  16996  146
 174 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.34  12216  105
 175 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.34  11285   97
 176 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29  12210  105
 177 Zbigniew Rybak                 Warszawa             116.28  22210  191
 178 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.24   5347   46
 179 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 180 Natalia Ogierman               Katowice             116.17  16032  138
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 182 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.88   9039   78
 183 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 184 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.86  13671  118
 185 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 186 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 187 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             115.39   7154   62
 188 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 189 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.27  12795  111
 190 Beata Piotrowska               Łódź                 115.20  15207  132
 191 Anna Biegańska                 Białystok            115.10   7712   67
 192 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.97   4484   39
 193 Krzysztof Bonda                Białystok            114.77   6542   57
 194 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.71  22025  192
 195 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 196 Renata Andracka                Zwola                114.63  21780  190
 197 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 198 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.32  22750  199
 199 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.22  20103  176
 200 Tomasz Lempart                 Kraków               113.89   5011   44
 201 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 202 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.68  17052  150
 203 Ewa Szałas                     Katowice             113.62   5681   50
 204 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 205 Marcin Ceglarek                Kraków               113.23  19588  173
 206 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.13  21947  194
 207 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.90   8129   72
 208 Joanna Suchanek                Wrocław              112.84  22568  200
 209 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.83   9365   83
 210 Adam Janicki                   Łódź                 112.63  22414  199
 211 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 212 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 213 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.84  21249  190
 214 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 215 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            111.68   6701   60
 216 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 217 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 218 Halina Roszak                  Poznań               111.34   7794   70
 219 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 220 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             110.91  18411  166
 222 Sławomir Wolski                Wrocław              110.50  20774  188
 223 Sławomir Długosz               Ostróda              110.42  21642  196
 224 Radosław Więch                 Warszawa             110.36  20638  187
 225 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 226 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 227 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 228 Anna Stefańska                 Łódź                 109.82   9994   91
 229 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.79  12077  110
 230 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.58  10739   98
 231 Jerzy Luter                    Bytom                109.46  20687  189
 232 Lucyna Śniadach                Rumia                109.06   3490   32
 233 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               108.88  12303  113
 234 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 235 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 236 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.59  20443  190
 237 Piotr Madej                    Wrocław              107.37   3758   35
 238 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.36  20398  190
 239 Marta Sztajnert                Wisła                107.33  11699  109
 240 Marta Bajorek                  Warszawa             107.07   8566   80
 241 Anna Arana                     Warszawa             107.01  18512  173
 242 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       106.74   7258   68
 243 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 244 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 245 Rafał Skibicki                 Lębork               106.67   4480   42
 246 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 247 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.55   5967   56
 248 Anna Niedzielko                Szczecin             106.53   8629   81
 249 Lidia Szpakowska               Jaworzno             106.38   5851   55
 250 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 251 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.11   6579   62
 252 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 253 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 254 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.73  13956  132
 255 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 256 Urszula Solarska               Łódź                 105.42  20241  192
 257 Szymon Dąbrowski               Warszawa             105.10  20179  192
 258 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 259 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 260 Dorota Patera                  Legnica              104.25   3753   36
 261 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 262 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.84  10592  102
 263 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 264 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 265 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 266 Anna Stambulska                Kraków               103.13   6394   62
 267 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            102.88   6070   59
 268 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 269 Agnieszka Biegańska            Białystok            102.09   7146   70
 270 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              101.99  14381  141
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.93  20387  200
 273 Paweł Maciejczuk               Białystok            101.85   4176   41
 274 Tomasz Lewiński                Wejherowo            101.68   4779   47
 275 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 276 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 277 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.19   9714   96
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.95  17060  169
 279 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.71  11985  119
 281 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 282 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 283 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   4798   48
 284 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 285 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 286 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   99.55   7068   71
 287 Lidia Żywna                    Gdynia                99.46   8653   87
 288 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 289 Krzysztof Zawadzki             Sampława              98.00  18718  191
 290 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.74   6060   62
 291 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              96.75  18963  196
 293 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 294 Błażej Fidziński               Dębica                95.89   5466   57
 295 Sylwia Łada                    Inowrocław            95.58  11470  120
 296 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 297 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 298 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.38   5285   56
 299 Ziemowit Pazda                 Wrocław               94.31   7828   83
 300 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.21   3203   34
 301 Anna Lenartowska               Gdynia                92.94   6692   72
 302 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 303 Janina Grajewska               Choroszcz             92.19  10233  111
 304 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 305 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.36   5025   55
 306 Aleksandra Brzeska             Warszawa              90.78   4993   55
 307 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.68   3718   41
 308 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.63   7885   87
 309 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.36  12108  134
 310 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 311 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 312 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.90   6922   77
 313 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.81   7005   78
 314 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 315 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                87.54   8929  102
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 317 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.42   9420  109
 318 Paulina Naplocha               Racibórz              86.06  16523  192
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              84.04   6891   82
 320 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 321 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 322 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              82.32   6339   77
 323 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 324 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 325 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 326 Magdalena Sulejewska           Kraków                77.03   4468   58
 327 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 328 Mirosław Dejna                 Sampława              60.27  11874  197
 329 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 22-10-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   4 Andrzej Słapiński              Warszawa             114.14   3196   28
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   6 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   7 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
   8 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
   9 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  10 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  11 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  12 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  13 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  14 Marek Szczepanik               Reda                 100.28   2507   25
  15 Daniel Tomczyk                 Piła                  98.60   2465   25
  16 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  17 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  18 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  19 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  20 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  21 Michał  Borejko                Wrocław              114.83   2756   24
  22 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  23 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.17   2524   24
  24 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  25 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  26 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  27 Agata Brzezińska               Świebodzice           99.12   2379   24
  28 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  29 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  30 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  31 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  32 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  33 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  34 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  35 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  36 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  37 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  38 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  39 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  40 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  41 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  42 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  43 Sławomir Rattay                Zgorzelec             83.74   1926   23
  44 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  45 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  46 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  47 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  117.32   2581   22
  48 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  49 Teresa Pawlik                  Lubin                103.73   2282   22
  50 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  51 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  52 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  53 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  54 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  55 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  56 Joanna Jewtuch                 Warszawa             118.62   2491   21
  57 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  58 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  59 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  60 Dariusz Dzierża                Kraków               136.35   2727   20
  61 Artur Tomczyk                  Piła                 123.20   2464   20
  62 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      111.65   2233   20
  63 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  64 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  65 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        127.79   2428   19
  66 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  67 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  68 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  69 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  70 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               90.05   1711   19
  71 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  72 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  73 Lech Szymczak                  Mniszki              110.89   1996   18
  74 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  75 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  76 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  77 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  78 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  79 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  80 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  81 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  82 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  83 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  84 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  85 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  86 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  87 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  88 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.71   1690   14
  89 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  90 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  91 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  92 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  93 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  94 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  95 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  96 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  97 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  98 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  99 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 100 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 101 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 102 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 103 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 104 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 105 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 106 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 107 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 108 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 109 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 110 Małgorzata Jankowska           Warszawa              78.92   1026   13
 111 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 112 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 113 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 114 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 115 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 116 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 117 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 118 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              145.33   1744   12
 119 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 120 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 121 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 122 Filip Warzecha                 Gdynia               123.83   1486   12
 123 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 124 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 125 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 126 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 127 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 128 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 129 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 130 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 131 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 132 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 133 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 134 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 135 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 136 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 137 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 138 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 139 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 140 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 141 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 142 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 143 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 144 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 145 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 146 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 147 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 148 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 149 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 150 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 151 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 152 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 153 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 154 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 155 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 156 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 157 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 158 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 159 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 160 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 161 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 162 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 163 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 164 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 165 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 166 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 167 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 168 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 169 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 170 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 171 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 172 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 173 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 174 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 175 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 176 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 177 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 178 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 179 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 180 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 181 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 182 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 183 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 184 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 185 Anna  Bogucka                  Wrocław               85.58   1027   12
 186 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 187 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 188 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 189 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 190 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 191 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 192 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 193 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 194 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 195 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 196 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 197 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 198 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 199 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 200 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 201 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 202 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 203 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 204 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 205 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 206 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 207 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 208 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 209 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 210 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 211 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 212 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 213 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 214 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 215 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 216 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 217 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 218 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 219 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 220 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 221 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 222 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 223 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 224 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 225 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 226 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 227 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 228 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 229 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 230 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 231 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 232 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 233 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 234 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 235 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 236 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.90    919   10
 237 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 238 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 239 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 240 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 241 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 242 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 243 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 244 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 245 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 246 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       96.62    773    8
 247 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 248 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 249 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 250 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 251 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 252 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 253 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 254 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 255 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 256 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 257 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 258 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 259 Iza Kraj                       Warszawa             115.43    808    7
 260 Leszek Dobrowolski             Wrocław              112.57    788    7
 261 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 262 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 263 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 264 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 265 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 266 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 267 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 268 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 269 Grzegorz Sęk                   Wrocław               86.57    606    7
 270 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 271 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 272 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 273 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 274 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 275 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 276 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 277 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 278 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 279 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 280 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 281 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 282 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 283 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 284 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 285 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 286 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 287 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 288 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 289 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 290 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 291 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 292 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 293 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 294 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 295 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 296 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 297 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 298 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 299 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 300 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 301 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 302 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 303 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 304 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 305 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 306 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 307 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 308 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 309 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 310 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 311 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 312 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 313 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 314 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 315 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 316 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 317 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 318 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 319 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 320 Milena Woźniak                 Wałcz                100.00    400    4
 321 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 322 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 323 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 324 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 325 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 326 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 327 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 328 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 329 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 330 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 331 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 332 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 333 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 334 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 335 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 336 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 337 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 338 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 339 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 340 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 341 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 342 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 343 Kamila Biskupska               Mirosławiec          150.00    150    1
 344 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 345 Marcin Kozyra                  Warszawa              93.00     93    1
 346 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 347 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 348 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 349 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 350 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 351 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 352 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 353 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 354 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 355 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 356 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 357 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 358 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie