Warszawa18
czerwca
Warszawa 18 czerwca Turniej „Powitanie lata”
Warszawa19
czerwca
Warszawa 19 czerwca XI Puchar Polski
Szarlota26
czerwca
Szarlota 26 czerwca Turniej o Puchar Wójta
Puchar Polski dla Tomka Zwolińskiego!19 czerwca 2005 — XI Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XI Puchar PolskiWarszawa, 19 czerwca 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Puchar Polski dla Tomka Zwolińskiego!W finale XI Pucharu Polski Tomasz Zwoliński pokonał Justynę Fugiel 355:332.
Do turnieju zgłosiło się 108 osób, więc we wstępnej rundzie 20 graczy z czołówki rankingu miało wolny los. W trzeciej rundzie odpadł lider rankingu i obrońca tytułu, Szymon Fidziński, którego pokonał Artur Koszel. W tej samej rundzie udział w Pucharze zakończyli: Mateusz Żbikowski (3 w rankingu) i Krzysztof Mówka (4). W ćwierćfinałowym pojedynku Justyny Fugiel ze Sławomirem Kordjalikiem padł remis 369:369, wobec czego zgodnie z regulaminem o awansie decydowała suma trzech najdroższych ruchów — o 10 punktów lepsza okazała się Justyna. W  pierwszym półfinale najlepsza polska scrabblistka pokonała wschodzącą gwiazdę z  Inowrocławia — Artura Koszela. Drugi półfinał był to istny "powrót do  przeszłości" — spotkali się w nim dwaj najbardziej utytułowani polscy scrabbliści — Tomasz ZwolińskiDariusz Banaszek (m.in. dwukrotny zdobywca Pucharu Polski). Wygrał Tomek, który pokonawszy w finale Justynę także po raz drugi zdobył Puchar Polski (poprzednio w 1996 r.). Gratulacje!!

Turniej towarzyszący wygrał Szymon Fidziński z przewagą 1 małego punktu (!) nad Pawłem Opycem i 5 małych punktów (!) nad Waldemarem Czerwońcem.
Partia finałowa XI Pucharu Polski - Justyna Górka : Tomasz Zwoliński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Puchar Polski
IX Puchar Polski
VIII Puchar Polski




Wyniki turnieju XI Puchar Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               136.88      6.0     2425     1076      309
  2 Justyna         Fugiel               Sandomierz             136.33      4.0     2508      940      574
  3 Artur           Koszel               Inowrocław             119.55      4.0     2325      983      211
  4 Dariusz         Banaszek             Warszawa               135.21      4.0     1893      772      266
  5 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               118.48      3.0     2134      803      198
  6 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               121.38      3.0     2109      791      306
  7 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 127.47      3.0     1966      749      222
  8 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               141.46      3.0     1696      629      338
  9 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                128.76      2.0     1657      598      137
 10 Joanna          Juszczak             Warszawa               124.88      2.0     1513      602       55
 11 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               139.38      2.0     1348      421       99
 12 Szymon          Fidziński            Warszawa               146.97      2.0     1221      407        2
 13 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               142.93      2.0     1173      406      145
 14 Krzysztof       Mówka                Toruń                  142.81      2.0     1160      421       92
 15 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.82      2.0     1154      388       54
 16 Dawid           Pikul                Poznań                 139.70      2.0     1131      423       48
 17 Aleksander      Puchalski            Włocławek              127.49      1.0     1310      410      114
 18 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         128.65      1.0     1300      407      254
 19 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       124.70      1.0     1244      397      152
 20 Wojciech        Pietrzak             Warszawa               100.00      1.0     1132      437       31
 21 Sławomir        Nosek                Mielec                 123.63      1.0     1086      419      -54
 22 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          121.84      1.0     1070      417       17
 23 Łukasz          Miłosz               Warszawa               100.00      1.0     1068      440      -17
 24 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               119.66      1.0     1027      421      -30
 25 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    125.40      1.0     1020      417     -100
 26 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               139.62      1.0      915      236       32
 27 Grzegorz        Święcki              Białystok              136.74      1.0      877      236      186
 28 Kamil           Górka                Łęczna                 139.64      1.0      860      237       -3
 29 Marcin          Mroziuk              Warszawa               143.16      1.0      800      238       51
 30 Marcin          Kozyra               Warszawa               130.56      1.0      791      238      -38
 31 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.41      1.0      778      239      103
 32 Wojciech        Zemło                Łódź                   130.52      1.0      602      256     -170
 33 Marek           Rogalski             Chełm                  108.55      0.0      892      256       37
 34 Michał          Makowski             Warszawa               127.30      0.0      883      221      140
 35 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              124.46      0.0      859      225      210
 36 Robert          Soszka               Warszawa               119.93      0.0      837      230      110
 37 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          118.44      0.0      833      242       33
 38 Piotr           Rosół                Warszawa               117.08      0.0      828      247      -83
 39 Rafał           Wesołowski           Warszawa               114.23      0.0      819      249      -11
 40 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              112.28      0.0      817      259      -32
 41 Jarosław        Sobczak              Warszawa               112.55      0.0      801      254       87
 42 Paweł           Opyc                 Warszawa               119.76      0.0      800      234      -24
 43 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         120.00      0.0      794      229       97
 44 Filip           Sosin                Warszawa               126.18      0.0      782      200       52
 45 Tomasz          Ruta                 Warszawa               100.00      0.0      781      248       90
 46 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               120.87      0.0      770      227       53
 47 Rafał           Matczak              Pruszków               117.13      0.0      766      246       62
 48 Mariusz         Margalski            Warszawa               125.94      0.0      747      224       14
 49 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               112.55      0.0      743      254     -106
 50 Jarosław        Puchalski            Łódź                   123.67      0.0      737      225       59
 51 Marcin          Bożek                Będzin                 127.52      0.0      734      200       64
 52 Agnieszka       Krupka               Krosno                 110.54      0.0      728      256       66
 53 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      0.0      727      250      -24
 54 Michał          Musielak             Bydgoszcz              119.80      0.0      714      232       51
 55 Zdzisław        Szota                Warszawa               118.69      0.0      714      241       89
 56 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               115.83      0.0      707      249       -2
 57 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         114.16      0.0      676      251     -125
 58 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    117.56      0.0      675      244      -68
 59 Stanisław       Gasik                Warszawa               119.01      0.0      667      240      -85
 60 Marek           Syczuk               Warszawa               126.94      0.0      662      222      -77
 61 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  106.75      0.0      591      255     -208
 62 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         108.80      0.0      431       64      -11
 63 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               111.72      0.0      420       62       -3
 64 Weronika        Rudnicka             Ustka                  108.05      0.0      418       67      -25
 65 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 100.00      0.0      401       77     -102
 66 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 111.36      0.0      392       63       -4
 67 Stanisław       Rydzik               Warszawa               135.90      0.0      386       68      -41
 68 Wiesław         Olewiński            Warszawa               102.65      0.0      385       70      -59
 69 Daniel          Janus                Wąchock                100.00      0.0      375       77     -154
 70 Radosław        Konca                Warszawa               133.59      0.0      373       70       -1
 71 Mariusz         Łasiewicki           Choszczno              105.80      0.0      370       68      -88
 72 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                120.26      0.0      366       50      -32
 73 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      0.0      365       71      -82
 74 Tomasz          Ciejka               Kraków                 106.27      0.0      361       68     -166
 75 Elżbieta        Wodzińska            Warszawa               100.00      0.0      352       71      -70
 76 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      0.0      351       77       -3
 77 Kuba            Koisar               Warszawa               124.78      0.0      349       50       -9
 78 Krzysztof       Sojka                Łódź                   103.19      0.0      347       70      -24
 79 Marek           Reda                 Wołomin                100.00      0.0      346       76      -60
 80 Jan             Kozłowski            Kraków                 100.00      0.0      343       76      -80
 81 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      0.0      339       72      -12
 82 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.83      0.0      329       57      -11
 83 Jacek           Gasik                Warszawa               107.35      0.0      327       68       -8
 84 Małgorzata      Czart                Olsztyn                100.00      0.0      323       75      -38
 85 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               109.69      0.0      321       64      -63
 86 Beata           Lerska               Warszawa               100.00      0.0      321       74      -50
 87 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               111.18      0.0      319       63      -92
 88 Bartosz         Morawski             Gliwice                133.37      0.0      319       70     -100
 89 Michał          Ozimiński            Łódź                   100.00      0.0      319       79      -79
 90 Łukasz          Święcki              Białystok              101.21      0.0      317       70      -94
 91 Beata           Piotrowska           Łódź                   107.44      0.0      316       67     -104
 92 Paweł           Szczekutek           Warszawa               100.00      0.0      313       75     -143
 93 Andrzej         Słapiński            Warszawa               123.49      0.0      312       50      -42
 94 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         121.01      0.0      310       50     -117
 95 Anna            Grabowska            Gdynia                 100.00      0.0      310       75      -15
 96 Adam            Rogoń                Warszawa               100.00      0.0      310       70     -100
 97 Radosław        Sowiński             Warszawa               116.24      0.0      306       59     -122
 98 Zbigniew        Jabłoński            Warszawa               100.00      0.0      300       74      -68
 99 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              113.49      0.0      292       61      -88
100 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               105.62      0.0      285       69     -108
101 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               100.69      0.0      278       70     -198
102 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      0.0      275       78     -188
103 Iwona           Rutkowska            Warszawa               105.78      0.0      270       69     -167
104 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      0.0      262       79     -281
105 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      0.0      252       77     -191
106 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               105.14      0.0      240       70     -171
107 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.58      0.0      238       66     -130
108 Magdalena       Łasiewicka           Warszawa               100.00      0.0      220       74     -259
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Puchar Polski



	Szymon Fidziński 146.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Nawrocki              112.28 +  429: 394  162
    2     1 Janusz         Kaczor                124.70 +  410: 386  175
    3     1 Artur          Koszel                119.55 -  382: 439   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     407  /  3 135.67




	Marcin Mroziuk 143.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jolanta        Kosmowska             112.55 +  457: 347  163
    2     9 Joanna         Juszczak              124.88 -  343: 402   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     238  /  2 119.00




	Mateusz Żbikowski 142.93 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jarosław       Sobczak               112.55 +  395: 390  163
    2    13 Robert         Kamiński              125.40 +  428: 281  175
    3     7 Andrzej        Kwiatkowski           118.48 -  350: 357   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     406  /  3 135.33




	Krzysztof Mówka 142.81 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Krupka                110.54 +  370: 348  161
    2     5 Sławomir       Nosek                 123.63 +  478: 328  174
    3     3 Justyna        Fugiel                136.33 -  312: 392   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     421  /  3 140.33




	Sławomir Kordjalik 141.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Kuszpit               114.16 +  480: 292  164
    2     7 Łukasz         Miłosz                100.00 +  414: 327  150
    3     4 Andrzej        Oleksiak              128.76 +  433: 370  179
    4     2 Justyna        Fugiel                136.33 =  369: 369  136
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     629  /  4 157.25




	Dawid Pikul 139.70 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Rafał          Wesołowski            114.23 +  399: 377  164
    2    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.84 +  406: 331  172
    3     8 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  326: 375   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     423  /  3 141.00




	Kamil Górka 139.64 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Tatarczuk             115.83 +  471: 339  166
    2    11 Waldemar       Czerwoniec            121.38 -  389: 524   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     237  /  2 118.50




	Mariusz Wrześniewski 139.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Rogalski              108.55 +  549: 464  159
    2     3 Andrzej        Szepczyński           127.47 -  366: 419   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     236  /  2 118.00




	Mariusz Skrobosz 139.38 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Rosół                 117.08 +  493: 385  167
    2     4 Aleksander     Puchalski             127.49 +  447: 442  177
    3     2 Andrzej        Szepczyński           127.47 -  408: 422   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     421  /  3 140.33




	Karol Wyrębkiewicz 138.82 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Matczak               117.13 +  388: 346  167
    2    12 Wojciech       Pietrzak              100.00 +  464: 339  150
    3     6 Waldemar       Czerwoniec            121.38 -  302: 415   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     388  /  3 129.33




	Tomasz Zwoliński 136.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Paweł          Frynia                117.56 +  416: 340  168
    2    16 Ryszard        Dębski                128.65 +  400: 370  179
    3     8 Dawid          Pikul                 139.70 +  375: 326  190
    4     4 Andrzej        Kwiatkowski           118.48 +  478: 419  168
    5     2 Dariusz        Banaszek              135.21 +  401: 329  185
    6     1 Justyna        Fugiel                136.33 +  355: 332  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  /  6 179.33




	Grzegorz Święcki 136.74 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Jóźwiak               106.75 +  470: 251  157
    2     8 Andrzej        Oleksiak              128.76 -  407: 440   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     236  /  2 118.00




	Justyna Fugiel 136.33 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Renata         Kowalska              118.44 +  439: 306  168
    2     6 Wojciech       Zemło                 130.52 +  469: 256  181
    3     3 Krzysztof      Mówka                 142.81 +  392: 312  193
    4     2 Sławomir       Kordjalik             141.46 =  369: 369  141
    5     1 Artur          Koszel                119.55 +  507: 336  170
    6     1 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  332: 355   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  /  6 156.67




	Stanisław Rydzik 135.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Kwiatkowski           118.48 -  386: 427   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      68  /  1  68.00




	Dariusz Banaszek 135.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zdzisław       Szota                 118.69 +  355: 277  169
    2    10 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  391: 237  170
    3     5 Joanna         Juszczak              124.88 +  425: 357  175
    4     3 Waldemar       Czerwoniec            121.38 +  393: 355  171
    5     2 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  329: 401   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  5 154.40




	Paweł Jackowski 134.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Gasik                 119.01 +  467: 274  169
    2     2 Artur          Koszel                119.55 -  311: 401   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     239  /  2 119.50




	Radosław Konca 133.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Artur          Koszel                119.55 -  373: 374   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Bartosz Morawski 133.37 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 -  319: 419   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Marcin Kozyra 130.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Paweł          Opyc                  119.76 +  439: 356  170
    2    14 Andrzej        Kwiatkowski           118.48 -  352: 473   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     238  /  2 119.00




	Wojciech Zemło 130.52 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Musielak              119.80 +  346: 303  170
    2     6 Justyna        Fugiel                136.33 -  256: 469   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     256  /  2 128.00




	Andrzej Oleksiak 128.76 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     1 Michał         Ozimiński             100.00 +  398: 319  150
    1    16 Robert         Soszka                119.93 +  449: 361  170
    2     8 Grzegorz       Święcki               136.74 +  440: 407  187
    3     4 Sławomir       Kordjalik             141.46 -  370: 433   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     598  /  4 149.50




	Ryszard Dębski 128.65 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     2 Anna           Stefańska             100.00 +  543: 262  150
    1    32 Paweł          Stefaniak             120.00 +  387: 384  170
    2    16 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  370: 400   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     407  /  3 135.67




	Marcin Bożek 127.52 Będzin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     3 Urszula        Solarska              100.00 +  463: 275  150
    1    24 Wojciech       Pietrzak              100.00 -  271: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00




	Aleksander Puchalski 127.49 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     4 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  503: 401  150
    1     8 Michał         Waszkiewicz           120.87 +  365: 348  171
    2     4 Mariusz        Skrobosz              139.38 -  442: 447   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     410  /  3 136.67




	Andrzej Szepczyński 127.47 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     5 Błażej         Fidziński             100.00 +  443: 252  150
    1     6 Tomasz         Ruta                  100.00 +  381: 354  150
    2     3 Mariusz        Wrześniewski          139.62 +  419: 366  190
    3     2 Mariusz        Skrobosz              139.38 +  422: 408  189
    4     1 Artur          Koszel                119.55 -  301: 364   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     749  /  5 149.80




	Michał Makowski 127.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     6 Daniel         Janus                 100.00 +  529: 375  150
    1    22 Waldemar       Czerwoniec            121.38 -  354: 368   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     221  /  2 110.50




	Marek Syczuk 126.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     7 Kacper         Jachowicz             100.00 +  354: 351  150
    1    30 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.84 -  308: 388   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     222  /  2 111.00




	Filip Sosin 126.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     8 Jan            Kozłowski             100.00 +  423: 343  150
    1    14 Łukasz         Miłosz                100.00 -  359: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00




	Mariusz Margalski 125.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     9 Marek          Reda                  100.00 +  406: 346  150
    1    10 Sławomir       Nosek                 123.63 -  341: 387   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     224  /  2 112.00




	Robert Kamiński 125.40 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    10 Małgorzata     Czart                 100.00 +  361: 323  150
    1    26 Jarosław       Puchalski             123.67 +  378: 369  174
    2    13 Mateusz        Żbikowski             142.93 -  281: 428   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     417  /  3 139.00




	Joanna Juszczak 124.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    11 Anna           Grabowska             100.00 +  325: 310  150
    1    18 Marek          Dudkiewicz            124.46 +  429: 380  174
    2     9 Marcin         Mroziuk               143.16 +  402: 343  193
    3     5 Dariusz        Banaszek              135.21 -  357: 425   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  4 150.50




	Kuba Koisar 124.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    12 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  349: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Janusz Kaczor 124.70 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    13 Paweł          Szczekutek            100.00 +  456: 313  150
    1     2 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  402: 369  150
    2     1 Szymon         Fidziński             146.97 -  386: 410   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     397  /  3 132.33




	Marek Dudkiewicz 124.46 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    14 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  479: 220  150
    1    18 Joanna         Juszczak              124.88 -  380: 429   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     225  /  2 112.50




	Jarosław Puchalski 123.67 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    15 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  368: 300  150
    1    26 Robert         Kamiński              125.40 -  369: 378   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     225  /  2 112.50




	Sławomir Nosek 123.63 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    16 Beata          Lerska                100.00 +  371: 321  150
    1    10 Mariusz        Margalski             125.94 +  387: 341  176
    2     5 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  328: 478   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     419  /  3 139.67




	Andrzej Słapiński 123.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    17 Łukasz         Miłosz                100.00 -  312: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Anna Kowalska-Demczyszyn 121.84 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    18 Renata         Rosół                 100.00 +  351: 339  150
    1    30 Marek          Syczuk                126.94 +  388: 308  177
    2    15 Dawid          Pikul                 139.70 -  331: 406   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     417  /  3 139.00




	Waldemar Czerwoniec 121.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    19 Iza            Kraj                  100.00 +  447: 365  150
    1    22 Michał         Makowski              127.30 +  368: 354  177
    2    11 Kamil          Górka                 139.64 +  524: 389  190
    3     6 Karol          Wyrębkiewicz          138.82 +  415: 302  189
    4     3 Dariusz        Banaszek              135.21 -  355: 393   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  5 158.20




	Marek Charytoniuk 121.01 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    20 Tomasz         Ruta                  100.00 -  310: 427   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Michał Waszkiewicz 120.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    21 Elżbieta       Wodzińska             100.00 +  422: 352  150
    1     8 Aleksander     Puchalski             127.49 -  348: 365   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     227  /  2 113.50




	Grzegorz Koczkodon 120.26 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    22 Wojciech       Pietrzak              100.00 -  366: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Paweł Stefaniak 120.00 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    23 Adam           Rogoń                 100.00 +  410: 310  150
    1    32 Ryszard        Dębski                128.65 -  384: 387   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     229  /  2 114.50




	Robert Soszka 119.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    24 Mikołaj        Przybyłowicz          100.69 +  476: 278  151
    1    16 Andrzej        Oleksiak              128.76 -  361: 449   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     230  /  2 115.00




	Michał Musielak 119.80 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    25 Łukasz         Święcki               101.21 +  411: 317  151
    1    12 Wojciech       Zemło                 130.52 -  303: 346   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     232  /  2 116.00




	Paweł Opyc 119.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    26 Wiesław        Olewiński             102.65 +  444: 385  153
    1    28 Marcin         Kozyra                130.56 -  356: 439   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     234  /  2 117.00




	Mariusz Sylwestrzuk 119.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    27 Krzysztof      Sojka                 103.19 +  371: 347  153
    1    20 Bartosz        Morawski              133.37 +  419: 319  183
    2    10 Dariusz        Banaszek              135.21 -  237: 391   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     421  /  3 140.33




	Artur Koszel 119.55 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    28 Andrzej        Przybyłowicz          105.14 +  411: 240  155
    1     4 Radosław       Konca                 133.59 +  374: 373  184
    2     2 Paweł          Jackowski             134.41 +  401: 311  184
    3     1 Szymon         Fidziński             146.97 +  439: 382  197
    4     1 Andrzej        Szepczyński           127.47 +  364: 301  177
    5     1 Justyna        Fugiel                136.33 -  336: 507   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  /  6 163.83




	Stanisław Gasik 119.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    29 Małgorzata     Sameryt               105.62 +  393: 285  156
    1     3 Paweł          Jackowski             134.41 -  274: 467   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     240  /  2 120.00




	Zdzisław Szota 118.69 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    30 Iwona          Rutkowska             105.78 +  437: 270  156
    1    19 Dariusz        Banaszek              135.21 -  277: 355   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     241  /  2 120.50




	Andrzej Kwiatkowski 118.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    31 Mariusz        Łasiewicki            105.80 +  458: 370  156
    1    27 Stanisław      Rydzik                135.90 +  427: 386  186
    2    14 Marcin         Kozyra                130.56 +  473: 352  181
    3     7 Mateusz        Żbikowski             142.93 +  357: 350  193
    4     4 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  419: 478   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  5 160.60




	Renata Kowalska 118.44 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    32 Tomasz         Ciejka                106.27 +  527: 361  156
    1    11 Justyna        Fugiel                136.33 -  306: 439   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     242  /  2 121.00




	Jerzy Matyasik 117.83 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    33 Małgorzata     Jóźwiak               106.75 -  329: 340   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      57  /  1  57.00




	Paweł Frynia 117.56 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    34 Jacek          Gasik                 107.35 +  335: 327  157
    1    31 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  340: 416   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     244  /  2 122.00




	Rafał Matczak 117.13 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    35 Beata          Piotrowska            107.44 +  420: 316  157
    1    23 Karol          Wyrębkiewicz          138.82 -  346: 388   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     246  /  2 123.00




	Piotr Rosół 117.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    36 Weronika       Rudnicka              108.05 +  443: 418  158
    1     7 Mariusz        Skrobosz              139.38 -  385: 493   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     247  /  2 123.50




	Radosław Sowiński 116.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    37 Marek          Rogalski              108.55 -  306: 428   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      59  /  1  59.00




	Jerzy Tatarczuk 115.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    38 Joanna         Ostrowska             108.58 +  368: 238  159
    1    21 Kamil          Górka                 139.64 -  339: 471   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     249  /  2 124.50




	Rafał Wesołowski 114.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    39 Edward         Stefaniak             108.80 +  442: 431  159
    1    29 Dawid          Pikul                 139.70 -  377: 399   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     249  /  2 124.50




	Robert Kuszpit 114.16 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    40 Paweł          Jachowicz             109.69 +  384: 321  160
    1    13 Sławomir       Kordjalik             141.46 -  292: 480   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     251  /  2 125.50




	Krzysztof Sporczyk 113.49 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    41 Agnieszka      Krupka                110.54 -  292: 380   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      61  /  1  61.00




	Jolanta Kosmowska 112.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    43 Grzegorz       Pukniel               111.36 +  396: 392  161
    1    17 Marcin         Mroziuk               143.16 -  347: 457   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     254  /  2 127.00




	Jarosław Sobczak 112.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    42 Krzysztof      Jaworski              111.18 +  411: 319  161
    1    25 Mateusz        Żbikowski             142.93 -  390: 395   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     254  /  2 127.00




	Dariusz Nawrocki 112.28 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    44 Mariola        Osajda-Matczak        111.72 +  423: 420  162
    1     1 Szymon         Fidziński             146.97 -  394: 429   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     259  /  2 129.50




	Mariola Osajda-Matczak 111.72 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    44 Dariusz        Nawrocki              112.28 -  420: 423   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      62  /  1  62.00




	Grzegorz Pukniel 111.36 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    43 Jolanta        Kosmowska             112.55 -  392: 396   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      63  /  1  63.00




	Krzysztof Jaworski 111.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    42 Jarosław       Sobczak               112.55 -  319: 411   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      63  /  1  63.00




	Agnieszka Krupka 110.54 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    41 Krzysztof      Sporczyk              113.49 +  380: 292  163
    1     9 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  348: 370   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     256  /  2 128.00




	Paweł Jachowicz 109.69 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    40 Robert         Kuszpit               114.16 -  321: 384   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      64  /  1  64.00




	Edward Stefaniak 108.80 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    39 Rafał          Wesołowski            114.23 -  431: 442   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      64  /  1  64.00




	Joanna Ostrowska 108.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    38 Jerzy          Tatarczuk             115.83 -  238: 368   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      66  /  1  66.00




	Marek Rogalski 108.55 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    37 Radosław       Sowiński              116.24 +  428: 306  166
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          139.62 -  464: 549   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     256  /  2 128.00




	Weronika Rudnicka 108.05 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    36 Piotr          Rosół                 117.08 -  418: 443   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      67  /  1  67.00




	Beata Piotrowska 107.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    35 Rafał          Matczak               117.13 -  316: 420   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      67  /  1  67.00




	Jacek Gasik 107.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    34 Paweł          Frynia                117.56 -  327: 335   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      68  /  1  68.00




	Małgorzata Jóźwiak 106.75 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    33 Jerzy          Matyasik              117.83 +  340: 329  168
    1    15 Grzegorz       Święcki               136.74 -  251: 470   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     255  /  2 127.50




	Tomasz Ciejka 106.27 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    32 Renata         Kowalska              118.44 -  361: 527   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      68  /  1  68.00




	Mariusz Łasiewicki 105.80 Choszczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    31 Andrzej        Kwiatkowski           118.48 -  370: 458   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      68  /  1  68.00




	Iwona Rutkowska 105.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    30 Zdzisław       Szota                 118.69 -  270: 437   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      69  /  1  69.00




	Małgorzata Sameryt 105.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    29 Stanisław      Gasik                 119.01 -  285: 393   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      69  /  1  69.00




	Andrzej Przybyłowicz 105.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    28 Artur          Koszel                119.55 -  240: 411   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Krzysztof Sojka 103.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    27 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 -  347: 371   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Wiesław Olewiński 102.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    26 Paweł          Opyc                  119.76 -  385: 444   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Łukasz Święcki 101.21 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    25 Michał         Musielak              119.80 -  317: 411   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Mikołaj Przybyłowicz 100.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    24 Robert         Soszka                119.93 -  278: 476   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Małgorzata Czart 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    10 Robert         Kamiński              125.40 -  323: 361   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      75  /  1  75.00




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     5 Andrzej        Szepczyński           127.47 -  252: 443   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      77  /  1  77.00




	Mikołaj Fidziński 100.00 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     4 Aleksander     Puchalski             127.49 -  401: 503   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      77  /  1  77.00




	Anna Grabowska 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    11 Joanna         Juszczak              124.88 -  310: 325   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      75  /  1  75.00




	Zbigniew Jabłoński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    15 Jarosław       Puchalski             123.67 -  300: 368   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      74  /  1  74.00




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     7 Marek          Syczuk                126.94 -  351: 354   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      77  /  1  77.00




	Daniel Janus 100.00 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     6 Michał         Makowski              127.30 -  375: 529   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      77  /  1  77.00




	Jan Kozłowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     8 Filip          Sosin                 126.18 -  343: 423   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      76  /  1  76.00




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    19 Waldemar       Czerwoniec            121.38 -  365: 447   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00




	Beata Lerska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    16 Sławomir       Nosek                 123.63 -  321: 371   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      74  /  1  74.00




	Łukasz Miłosz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    17 Andrzej        Słapiński             123.49 +  354: 312  173
    1    14 Filip          Sosin                 126.18 +  387: 359  176
    2     7 Sławomir       Kordjalik             141.46 -  327: 414   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     440  /  3 146.67




	Michał Ozimiński 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     1 Andrzej        Oleksiak              128.76 -  319: 398   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      79  /  1  79.00




	Wojciech  Pietrzak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    22 Grzegorz       Koczkodon             120.26 +  398: 366  170
    1    24 Marcin         Bożek                 127.52 +  395: 271  178
    2    12 Karol          Wyrębkiewicz          138.82 -  339: 464   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     437  /  3 145.67




	Marek Reda 100.00 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     9 Mariusz        Margalski             125.94 -  346: 406   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      76  /  1  76.00




	Adam Rogoń 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    23 Paweł          Stefaniak             120.00 -  310: 410   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.84 -  339: 351   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      72  /  1  72.00




	Tomasz Ruta 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    20 Marek          Charytoniuk           121.01 +  427: 310  171
    1     6 Andrzej        Szepczyński           127.47 -  354: 381   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     248  /  2 124.00




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     3 Marcin         Bożek                 127.52 -  275: 463   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      78  /  1  78.00




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     2 Ryszard        Dębski                128.65 -  262: 543   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      79  /  1  79.00




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    12 Kuba           Koisar                124.78 +  358: 349  175
    1     2 Janusz         Kaczor                124.70 -  369: 402   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  2 125.00




	Paweł Szczekutek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    13 Janusz         Kaczor                124.70 -  313: 456   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      75  /  1  75.00




	Elżbieta Wodzińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    21 Michał         Waszkiewicz           120.87 -  352: 422   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00




	Magdalena Łasiewicka 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    14 Marek          Dudkiewicz            124.46 -  220: 479   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      74  /  1  74.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Puchar Polski

   1 Andrzej        Oleksiak             - Michał         Ozimiński             398: 319
   2 Ryszard        Dębski               - Anna           Stefańska             543: 262
   3 Marcin         Bożek                - Urszula        Solarska              463: 275
   4 Aleksander     Puchalski            - Mikołaj        Fidziński             503: 401
   5 Andrzej        Szepczyński          - Błażej         Fidziński             443: 252
   6 Michał         Makowski             - Daniel         Janus                 529: 375
   7 Marek          Syczuk               - Kacper         Jachowicz             354: 351
   8 Filip          Sosin                - Jan            Kozłowski             423: 343
   9 Mariusz        Margalski            - Marek          Reda                  406: 346
  10 Robert         Kamiński             - Małgorzata     Czart                 361: 323
  11 Joanna         Juszczak             - Anna           Grabowska             325: 310
  12 Kuba           Koisar               - Bartłomiej     Sylwestrzuk           349: 358
  13 Janusz         Kaczor               - Paweł          Szczekutek            456: 313
  14 Marek          Dudkiewicz           - Magdalena      Łasiewicka            479: 220
  15 Jarosław       Puchalski            - Zbigniew       Jabłoński             368: 300
  16 Sławomir       Nosek                - Beata          Lerska                371: 321
  17 Andrzej        Słapiński            - Łukasz         Miłosz                312: 354
  18 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Renata         Rosół                 351: 339
  19 Waldemar       Czerwoniec           - Iza            Kraj                  447: 365
  20 Marek          Charytoniuk          - Tomasz         Ruta                  310: 427
  21 Michał         Waszkiewicz          - Elżbieta       Wodzińska             422: 352
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Pietrzak              366: 398
  23 Paweł          Stefaniak            - Adam           Rogoń                 410: 310
  24 Robert         Soszka               - Mikołaj        Przybyłowicz          476: 278
  25 Michał         Musielak             - Łukasz         ¦więcki               411: 317
  26 Paweł          Opyc                 - Wiesław        Olewiński             444: 385
  27 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sojka                 371: 347
  28 Artur          Koszel               - Andrzej        Przybyłowicz          411: 240
  29 Stanisław      Gasik                - Małgorzata     Sameryt               393: 285
  30 Zdzisław       Szota                - Iwona          Rutkowska             437: 270
  31 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Łasiewicki            458: 370
  32 Renata         Kowalska             - Tomasz         Ciejka                527: 361
  33 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     JóĽwiak               329: 340
  34 Paweł          Frynia               - Jacek          Gasik                 335: 327
  35 Rafał          Matczak              - Beata          Piotrowska            420: 316
  36 Piotr          Rosół                - Weronika       Rudnicka              443: 418
  37 Radosław       Sowiński             - Marek          Rogalski              306: 428
  38 Jerzy          Tatarczuk            - Joanna         Ostrowska             368: 238
  39 Rafał          Wesołowski           - Edward         Stefaniak             442: 431
  40 Robert         Kuszpit              - Paweł          Jachowicz             384: 321
  41 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Krupka                292: 380
  42 Jarosław       Sobczak              - Krzysztof      Jaworski              411: 319
  43 Jolanta        Kosmowska            - Grzegorz       Pukniel               396: 392
  44 Dariusz        Nawrocki             - Mariola        Osajda-Matczak        423: 420


Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Dariusz        Nawrocki              429: 394
   2 Janusz         Kaczor               - Bartłomiej     Sylwestrzuk           402: 369
   3 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Gasik                 467: 274
   4 Radosław       Konca                - Artur          Koszel                373: 374
   5 Mariusz        Wrze¶niewski         - Marek          Rogalski              549: 464
   6 Andrzej        Szepczyński          - Tomasz         Ruta                  381: 354
   7 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Rosół                 493: 385
   8 Aleksander     Puchalski            - Michał         Waszkiewicz           365: 348
   9 Krzysztof      Mówka                - Agnieszka      Krupka                370: 348
  10 Mariusz        Margalski            - Sławomir       Nosek                 341: 387
  11 Justyna        Fugiel               - Renata         Kowalska              439: 306
  12 Wojciech       Zemło                - Michał         Musielak              346: 303
  13 Sławomir       Kordjalik            - Robert         Kuszpit               480: 292
  14 Filip          Sosin                - Łukasz         Miłosz                359: 387
  15 Grzegorz       ¦więcki              - Małgorzata     JóĽwiak               470: 251
  16 Andrzej        Oleksiak             - Robert         Soszka                449: 361
  17 Marcin         Mroziuk              - Jolanta        Kosmowska             457: 347
  18 Joanna         Juszczak             - Marek          Dudkiewicz            429: 380
  19 Dariusz        Banaszek             - Zdzisław       Szota                 355: 277
  20 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Sylwestrzuk           319: 419
  21 Kamil          Górka                - Jerzy          Tatarczuk             471: 339
  22 Michał         Makowski             - Waldemar       Czerwoniec            354: 368
  23 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Matczak               388: 346
  24 Marcin         Bożek                - Wojciech       Pietrzak              271: 395
  25 Mateusz        Żbikowski            - Jarosław       Sobczak               395: 390
  26 Robert         Kamiński             - Jarosław       Puchalski             378: 369
  27 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           386: 427
  28 Marcin         Kozyra               - Paweł          Opyc                  439: 356
  29 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            399: 377
  30 Marek          Syczuk               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   308: 388
  31 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Frynia                416: 340
  32 Ryszard        Dębski               - Paweł          Stefaniak             387: 384


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Janusz         Kaczor                410: 386
   2 Paweł          Jackowski            - Artur          Koszel                311: 401
   3 Mariusz        Wrze¶niewski         - Andrzej        Szepczyński           366: 419
   4 Mariusz        Skrobosz             - Aleksander     Puchalski             447: 442
   5 Krzysztof      Mówka                - Sławomir       Nosek                 478: 328
   6 Justyna        Fugiel               - Wojciech       Zemło                 469: 256
   7 Łukasz         Miłosz               - Sławomir       Kordjalik             327: 414
   8 Grzegorz       ¦więcki              - Andrzej        Oleksiak              407: 440
   9 Marcin         Mroziuk              - Joanna         Juszczak              343: 402
  10 Dariusz        Banaszek             - Mariusz        Sylwestrzuk           391: 237
  11 Kamil          Górka                - Waldemar       Czerwoniec            389: 524
  12 Wojciech       Pietrzak             - Karol          Wyrębkiewicz          339: 464
  13 Mateusz        Żbikowski            - Robert         Kamiński              428: 281
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Marcin         Kozyra                473: 352
  15 Dawid          Pikul                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   406: 331
  16 Tomasz         Zwoliński            - Ryszard        Dębski                400: 370


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Szymon         Fidziński             439: 382
   2 Andrzej        Szepczyński          - Mariusz        Skrobosz              422: 408
   3 Krzysztof      Mówka                - Justyna        Fugiel                312: 392
   4 Sławomir       Kordjalik            - Andrzej        Oleksiak              433: 370
   5 Joanna         Juszczak             - Dariusz        Banaszek              357: 425
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Karol          Wyrębkiewicz          415: 302
   7 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Kwiatkowski           350: 357
   8 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             326: 375


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Andrzej        Szepczyński           364: 301
   2 Justyna        Fugiel               - Sławomir       Kordjalik             369: 369
   3 Dariusz        Banaszek             - Waldemar       Czerwoniec            393: 355
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             419: 478


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Justyna        Fugiel                336: 507
   2 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Banaszek              401: 329


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Tomasz         Zwoliński             332: 355
Lista rankingowa na dzień 26-06-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Szymon Fidziński               Warszawa             147.36  19304  131
   2 Krzysztof Mówka                Toruń                143.05  28611  200
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.43  27347  192
   4 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.97  28111  198
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             141.63   7223   51
   6 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   7 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.24  27541  195
   8 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
   9 Dawid Pikul                    Poznań               140.48  26973  192
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             139.40  26764  192
  11 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.10  27124  195
  12 Kamil Górka                    Łęczna               138.67  26347  190
  13 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             138.56  26188  189
  14 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.53  26598  192
  15 Justyna Fugiel                 Sandomierz           137.30  25263  184
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            136.67  16674  122
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.85  25812  190
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             135.60  25629  189
  19 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  20 Szymon Zaleski                 Poznań               134.29   4566   34
  21 Radosław Konca                 Warszawa             134.27  25377  189
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             134.26  25777  192
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.75  20948  159
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.22   9448   72
  26 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.73  23139  177
  28 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  29 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.15  25119  193
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.80  17133  132
  31 Marek Syczuk                   Warszawa             129.18  24674  191
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.12  25049  194
  33 Sławomir Kucia                 Kraków               129.02  20385  158
  34 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.55  19926  155
  35 Maciej Perzyński               Piła                 128.08  24336  190
  36 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.74  25164  197
  37 Marcin Bożek                   Będzin               127.36  10826   85
  38 Łukasz Bryła                   Mielec               127.33  10441   82
  39 Michał Makowski                Warszawa             127.27  20108  158
  40 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.26  24561  193
  41 Małgorzata Kania               Milanówek            127.17  18949  149
  42 Filip Sosin                    Warszawa             126.95  23994  189
  43 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.18  14384  114
  44 Piotr Pietuchowski             Białystok            126.12  24971  198
  45 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  125.57  23733  189
  46 Mariusz Margalski              Warszawa             125.41  21069  168
  47 Joanna Juszczak                Warszawa             125.30  25060  200
  48 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.40  24134  194
  49 Joanna Stępień                 Katowice             124.18  24588  198
  50 Andrzej Kowalski               Gdańsk               123.87  15112  122
  51 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  52 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.51  23837  193
  53 Sławomir Nosek                 Mielec               123.39  15794  128
  54 Kuba Koisar                    Warszawa             123.32  10482   85
  55 Iwona Kucia                    Kraków               123.32  19114  155
  56 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             122.83  19530  159
  57 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  58 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  59 Filip Warzecha                 Gdynia               122.32  11743   96
  60 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.12  10258   84
  61 Przemysław Herdzina            Kraków               122.00  10248   84
  62 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.91   5242   43
  63 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.82  24120  198
  64 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  65 Artur Irzyk                    Strzyżów             121.41  12384  102
  66 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.40  10198   84
  67 Irena Sołdan                   Rumia                121.37  24032  198
  68 Michał Waszkiewicz             Warszawa             121.36  24272  200
  69 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.07  19734  163
  70 Artur Koszel                   Inowrocław           121.00  22143  183
  71 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  72 Miłosz Wrzałek                 Reda                 120.86  23567  195
  73 Marek Roszak                   Poznań               120.82  23681  196
  74 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  75 Paweł Opyc                     Warszawa             120.78  24035  199
  76 Stanisław Gasik                Warszawa             120.62  17249  143
  77 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.61  24001  199
  78 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             120.35  20098  167
  79 Daniel Czernatowicz            Kraków               120.33   7220   60
  80 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.33  23465  195
  81 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.03  23166  193
  82 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.83   4314   36
  83 Robert Soszka                  Warszawa             119.80  23242  194
  84 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  85 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              119.79  23359  195
  86 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.78  23597  197
  87 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         119.63   7178   60
  88 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.48  22582  189
  89 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   3823   32
  90 Michał Trumpus                 Wrocław              119.09  11433   96
  91 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.96   6424   54
  92 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.92   5708   48
  93 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
  94 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.52  13156  111
  95 Renata Kowalska                Bielsko Biała        118.52  23585  199
  96 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            118.32  22718  192
  97 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  98 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
  99 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.03  17114  145
 100 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  117.61  23170  197
 101 Piotr Rosół                    Warszawa             117.60  23050  196
 102 Maciej Michalak                Łódź                 117.55   7288   62
 103 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.45   9044   77
 104 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 105 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              117.29   7741   66
 106 Michał Sosin                   Warszawa             117.18   7031   60
 107 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.11  22486  192
 108 Rafał Matczak                  Pruszków             116.59  20636  177
 109 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.50   5592   48
 110 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 111 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.28  22209  191
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 113 Halina Roszak                  Poznań               116.15  22534  194
 114 Radosław Sowiński              Warszawa             116.00  21924  189
 115 Teresa Fortuna                 Lubin                115.94   5565   48
 116 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 117 Krzysztof Obremski             Legnica              115.88   6953   60
 118 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 119 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.53  20217  175
 120 Joanna Zadrożna                Szczecin             115.44   4156   36
 121 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             115.05  22434  195
 122 Marcin Figiel                  Zawichost            114.86   5743   50
 123 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 124 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 125 Katarzyna Klimała              Kraków               114.75  12623  110
 126 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 127 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             114.49  11106   97
 128 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.49   8243   72
 129 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.48   9731   85
 130 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            114.45   9957   87
 131 Rafał Wesołowski               Warszawa             114.10  22249  195
 132 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.07  17795  156
 133 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.06  12318  108
 134 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.91  13669  120
 135 Jolanta Kosmowska              Warszawa             113.70  18875  166
 136 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 137 Rafał Dąbrowski                Ostróda              113.65   6137   54
 138 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.53  22138  195
 139 Maciej Śliwa                   Zabrze               113.33   9520   84
 140 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.24   8833   78
 141 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.00  12091  107
 143 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 144 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 145 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 146 Grzegorz Pukniel               Lublin               112.46  21705  193
 147 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.43  21923  195
 148 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.41  22144  197
 149 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 150 Walenty Siemaszko              Lipiany              112.37   9439   84
 151 Robert Zabłocki                Łódź                 112.36   4045   36
 152 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.34   8987   80
 153 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.33  21567  192
 154 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 155 Andrzej Gostomski              Łódź                 112.23  21997  196
 156 Beata Madej                    Lublin               112.18   4936   44
 157 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 158 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             111.84  21697  194
 159 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.66  21327  191
 160 Andrzej Lożyński               Piastów              111.64   3684   33
 161 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 162 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 163 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 164 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.21   9119   82
 165 Arkadiusz Biegun               Kraków               111.20  20350  183
 166 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     111.20  11787  106
 167 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.01  15430  139
 168 Agnieszka Krupka               Krosno               110.96  15091  136
 169 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 170 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 171 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.78  18611  168
 172 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 173 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 174 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.27  13232  120
 175 Leszek Stecuła                 Bytom                110.27  10365   94
 176 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.15   5177   47
 177 Marek Rogalski                 Chełm                110.08   9467   86
 178 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 179 Marcin Skowron                 Zabrze               109.81  14715  134
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.77  11636  106
 181 Dominik Wester                 Warszawa             109.68   9871   90
 182 Beata Piotrowska               Łódź                 109.35  21214  194
 183 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.26   4589   42
 184 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.94  21680  199
 185 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 186 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.57  15526  143
 187 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 188 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.89  11976  111
 189 Weronika Rudnicka              Ustka                107.74   8404   78
 190 Marianna Kozłowska             Białystok            107.45   9348   87
 191 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 192 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.33   5152   48
 193 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 194 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.15  20572  192
 195 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 196 Kamil Klinkosz                 Rumia                107.07   3212   30
 197 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 198 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             106.34   7550   71
 199 Władysław Zieliński            Lębork               106.25   8606   81
 200 Lucyna Śniadach                Rumia                106.20  20071  189
 201 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 202 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 203 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.02  20143  190
 204 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.90  16308  154
 205 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 206 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 207 Katarzyna Sołdan               Rumia                105.45  12654  120
 208 Jacek Gasik                    Warszawa             105.28   4211   40
 209 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            105.16  13881  132
 210 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.14  17243  164
 211 Tomasz Ciejka                  Kraków               105.12   7253   69
 212 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 213 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             104.97  20260  193
 214 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             104.77  11106  106
 215 Jerzy Luter                    Bytom                104.75  16446  157
 216 Bartosz Orłowski               Bytom                104.62  11508  110
 217 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.58   8785   84
 218 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 219 Janusz Sojka                   Łódź                 104.49   8359   80
 220 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.47  18283  175
 221 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 222 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 223 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 224 Anita Bruska                   Gdynia               104.00   7384   71
 225 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 226 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 227 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.62   3316   32
 228 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             103.62   4974   48
 229 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            103.61   3730   36
 230 Roman Figiel                   Zawichost            103.43  11067  107
 231 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 232 Magdalena Ochot                Katowice             102.87  14711  143
 233 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 234 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.63  15703  153
 235 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 236 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 237 Daniel Janus                   Wąchock              102.26   5522   54
 238 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.15   6742   66
 239 Sylwester Gryz                 Zabrze               102.12  19811  194
 240 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.04   9694   95
 241 Michał Jaworek                 Zabrze               102.03   3367   33
 242 Marek Róziecki                 Rybnik               101.89   3668   36
 243 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.88  12124  119
 244 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  101.78   6005   59
 245 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 246 Joanna Brychcy                 Katowice             101.48  19382  191
 247 Anna Królak                    Warszawa             101.23   7592   75
 248 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      101.00   3333   33
 249 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.94   4845   48
 250 Anna Arana                     Warszawa             100.72  16216  161
 251 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 252 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 253 Monika Rubinstein              Warszawa             100.48  19192  191
 254 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 255 Damian Krężel                  Mielec               100.38   4216   42
 256 Łukasz Święcki                 Białystok            100.13   6008   60
 257 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.07   6004   60
 258 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 259 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.02  19803  198
 260 Joanna Duda                    Zabrze                99.91   3297   33
 261 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 262 Sławomir Zabawa                Jasło                 99.79  18861  189
 263 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 264 Anna Niedzielko                Szczecin              99.24  12207  123
 265 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 266 Elżbieta Święcka               Białystok             99.14   5056   51
 267 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              98.60   7888   80
 268 Maria Jarosz                   Lublin                98.37   9640   98
 269 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 270 Henryk Ryś                     Warszawa              98.20   2946   30
 271 Renata Rosół                   Warszawa              98.17  19242  196
 272 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              98.17   4712   48
 273 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 274 Rafał Marks                    Warszawa              98.00   4410   45
 275 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.56   3512   36
 276 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 277 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.50   8580   88
 278 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 279 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.20  15260  157
 280 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.08   8155   84
 281 Jan Kozłowski                  Kraków                96.94   5138   53
 282 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 283 Teresa Zalewska                Racibórz              96.47   7332   76
 284 Marek Kocikowski               Ostróda               96.38   9542   99
 285 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.31   6934   72
 286 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 287 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 288 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 289 Mariusz Katzig                 Gdańsk                95.57   3345   35
 290 Andrzej Bociąga                Chorzów               95.32   8007   84
 291 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 292 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.01   7316   77
 293 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 294 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 295 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              94.59   4162   44
 296 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 297 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 298 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.28   4337   46
 299 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.02   4419   47
 300 Jakub Nalepa                   Gliwice               93.93   4039   43
 301 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 302 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 303 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 304 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            93.00   6882   74
 305 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 306 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 307 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.76   5473   59
 308 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 309 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   92.63   3242   35
 310 Beata Kościańska               Lublin                92.51   3238   35
 311 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.21   8299   90
 312 Mikołaj Fidziński              Dębica                91.87   4318   47
 313 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 314 Wojciech Obremski              Legnica               90.85   5451   60
 315 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 316 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.27  10562  117
 317 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.74  16949  191
 318 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 319 Barbara Szymańska              Gdańsk                87.16   5055   58
 320 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.08   4180   48
 321 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             86.87   5994   69
 322 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 323 Kacper Jachowicz               Żyrardów              86.84   8337   96
 324 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.73  14310  165
 325 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 326 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.41   3975   46
 327 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 328 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              85.41   2904   34
 329 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.94   6116   72
 330 Piotr Madej                    Lublin                84.87   4498   53
 331 Beata Wolf                     Gdańsk                84.53   3381   40
 332 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.45   4138   49
 333 Marek Reda                     Wołomin               83.09   4404   53
 334 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 335 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.00   3807   47
 336 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.42   6675   83
 337 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.92  11589  145
 338 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 339 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 340 Adam Zalewski                  Racibórz              78.44   5020   64
 341 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.70   3255   43
 342 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 343 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.20   8014  111
 344 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34




Poczekalnia na dzień 26-06-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   6 Michał Ozimiński               Łódź                 102.71   2876   28
   7 Aleksandra Krencjasz           Łódź                  98.71   2764   28
   8 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   9 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
  10 Urszula Solarska               Łódź                  56.96   1538   27
  11 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
  12 Tomasz Ruta                    Warszawa             109.00   2834   26
  13 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  14 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  15 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  16 Grzegorz Matysiak              Kraków               132.33   3176   24
  17 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.62   2871   24
  18 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  19 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  20 Jakub Zaryński                 Świnoujście          117.33   2816   24
  21 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  22 Michał Wolański                Białystok            113.75   2730   24
  23 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  24 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  25 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.79   2707   24
  26 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  27 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  28 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  29 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.75   2562   24
  30 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  31 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  32 Irena Ficak                    Mielec                98.29   2359   24
  33 Monika Siemaszko               Lipiany               98.29   2359   24
  34 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.71   2321   24
  35 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  36 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              96.38   2313   24
  37 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  38 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  39 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 90.46   2171   24
  40 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  41 Ewa Jobs                       Ostróda               88.83   2132   24
  42 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  43 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  44 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  45 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  46 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  47 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  48 Jakub Szymczak                 Łódź                 105.39   2424   23
  49 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  50 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  51 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  52 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  53 Adam Janicki                   Łódź                  94.35   2170   23
  54 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  55 Filip Dalecki                  Rumia                 90.35   2078   23
  56 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  57 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  58 Radosław Pastusiak             Sulęcin               78.22   1799   23
  59 Wacław Sarek                   Jaworzno              70.09   1612   23
  60 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            66.17   1522   23
  61 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  62 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  63 Tomasz Korpysz                 Warszawa              96.52   2027   21
  64 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  65 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  66 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  67 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  68 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  69 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  70 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  71 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  72 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  73 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  74 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  75 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  76 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  77 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  78 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  79 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  80 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  81 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  82 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  83 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  84 Andrzej Burczyk                Gdynia               100.94   1716   17
  85 Anna Stefańska                 Łódź                  93.24   1585   17
  86 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  87 Waldemar Bulkowski             Chojnów               91.94   1471   16
  88 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  89 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  90 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  91 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  92 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  93 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  94 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  95 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  96 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  97 Alicja Bielecka                Poznań                84.57   1184   14
  98 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
  99 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
 100 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 101 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 102 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
 103 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 104 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lub.     118.33   1420   12
 105 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 106 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 107 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
 108 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 109 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 110 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 111 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 112 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 113 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 114 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 115 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 116 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 117 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 118 Piotr Domański                 Łódź                 107.33   1288   12
 119 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 120 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 121 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 122 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 123 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 124 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 125 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 126 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 127 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 128 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 129 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 130 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 131 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 132 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 133 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 134 Błażej Fidziński               Dębica                99.17   1190   12
 135 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 136 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 137 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 138 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 139 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 140 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 141 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 142 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 143 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 144 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 145 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 146 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 147 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 148 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 149 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 150 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 151 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 152 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 153 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 154 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 155 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 156 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 157 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 158 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 159 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 160 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 161 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 162 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 163 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 164 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 165 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 166 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 167 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 168 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 169 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 170 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 171 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 172 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 173 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 174 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 175 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 176 Michał Kolaj                   Ostróda               87.50   1050   12
 177 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 178 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 179 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 180 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 181 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 182 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 183 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 184 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 185 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 186 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 187 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 188 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 189 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 190 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 191 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 192 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 193 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 194 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 195 Katarzyna Dębska               Ostróda               82.67    992   12
 196 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 197 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 198 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 199 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 200 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 201 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 202 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 203 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 204 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 205 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 206 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 207 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 208 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 209 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 210 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 211 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 212 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 213 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 214 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 215 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 216 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 217 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 218 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 219 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 220 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 221 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 222 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 223 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 224 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 225 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 226 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 227 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 228 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 229 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 230 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 231 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 232 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 233 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 234 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 235 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 236 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 237 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 238 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 239 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 240 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 241 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 242 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 243 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 244 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 245 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 246 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 247 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 248 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 249 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 250 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 251 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 252 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 253 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 254 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 255 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 256 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 257 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 258 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 259 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 260 Magdalena Podlaska             Warszawa             103.30   1033   10
 261 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 262 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 263 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 264 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 265 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 266 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 267 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 268 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 269 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 270 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 271 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 272 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 273 Paweł Michalski                Ksawerów             106.12    849    8
 274 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 275 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 276 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 277 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 278 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 279 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 280 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 281 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 282 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 283 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 284 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 285 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 286 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 287 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 288 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 289 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 290 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 291 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 292 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 293 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 294 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 295 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 296 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 297 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 298 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 299 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 300 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 301 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 302 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk   83.29    583    7
 303 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   82.43    577    7
 304 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 305 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 306 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 307 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 308 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 309 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 310 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 311 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 313 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 314 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 315 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 316 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 317 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 318 Jacek Karwowski                Płock                116.83    701    6
 319 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 320 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 321 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 322 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 323 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 324 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 325 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 326 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 327 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 328 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 329 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 330 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 331 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 332 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 333 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 334 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 335 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 336 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 337 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 338 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 339 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 340 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 341 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 342 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 343 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 344 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 345 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 346 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 347 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 348 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 349 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 350 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 351 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 352 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 353 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 354 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 355 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 356 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 357 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 358 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 359 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 360 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 361 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 362 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 363 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 364 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 365 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 366 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 367 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 368 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 369 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 370 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 371 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 372 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 373 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 374 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 375 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 376 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 377 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 378 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 379 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 380 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 381 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 382 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 383 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 384 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 385 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 386 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 387 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 388 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 389 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 390 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 391 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 392 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 393 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 394 Leszek Nowak                   Myślibórz            150.00    150    1
 395 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 396 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 397 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 398 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 399 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 400 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 401 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 402 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 403 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 404 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 405 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie